PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sükunete Davet

Gökçebey
25.05.2011, 22:53
Arkadaşlar. Zor günler geçiriyoruz. Şampiyonluğun kaçması, Gabriç'in kazası, dağılan kadro. Hepimizin sinirleri çok gergin. Hepimiz çok sinirliyiz. Patlamaya yer arıyoruz. Lütfen biraz sakin olalım. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Aklıselim bir şekilde son durumları tartışıp ona göre tavır belirlemeliyiz. Küfür, hakaret, yıkıp dökmek bize bir şey kazandırmayacak. Protestoysa protesto, bildiriyse bildiri, mesaj yağmuruysa mesaj yağmuru. Her kesime. Yönetimimize de, siyasilere de, gazetelere de, tv kanallarına da.

Biraz sakin olup yanlış hareketler etmeyelim. Forumumuzun kuralları bellidir. Bu zor zamanlarda tolerans olur ama lütfen kötüye kullanılmasın. İş çığrından çıkmasın.

Bir de, Allah aşkına aklınıza gelen her şey için konu açmayın. 1500 tane değişik gündem oluştu.

Daha da önemlisi, lütfen mesajlarınıza ve konularınıza evlat muamelesi yapmayın. Mesaj bu, forum düzeni içinde silinebilir. Biraz anlayış.

TSelif
25.05.2011, 22:54
O zaman şu bannerdeki Egemen ve Selçuk fotoğrafını kaldırın biz de sakin olalım :D

Salih Yazıcı
25.05.2011, 22:55
ne sükeneti allah aşkına resmen yönetim beceriksizliği

Gökçebey
25.05.2011, 22:58
ne sükeneti allah aşkına resmen yönetim beceriksizliği

Eee tamam yönetimin beceriksizliği, bunda hepimiz hemfikiriz. Ne yapalım? Aklıselim bir şekilde bunu konuşmamız lazım. Hara güreden ne kazanacağız? 1000 kafadan 1000 ayrı ses çıkacak. Sonuç?

kogale
25.05.2011, 23:01
Banner kalksın o orda oldukça herkesin öfkesi kat kat artıyo

Cengiz Çubukcu
25.05.2011, 23:02
lütfen ben de o iki ismin fotoğrafını görmek istemiyorum...

Ömer Faruk61
25.05.2011, 23:04
Bizans Sevdalısı adamlara yönetim ne yapsın be arkadaş biri 4 senelik biri 5 senelik imzalamış.Gökçebey abiye katılıyorum kalan sağlar bizimdir.Şampiyon U 18 takımı çıkar Trabzonspor gibi oynar.....

Kazım Uzunboy
25.05.2011, 23:06
Evet, banner mıdır nedir ordaki fotoğrafın kalkmasını istiyoruz.

Yoksa silinsin diye başlık açar, BMN Yönetimini de kınarız. :)

Tunay ERDEM
25.05.2011, 23:08
yapmayın Allah aşkına yahuu ne sükuneti???

sustukça başımıza bunlar geldi!

SefaÇetinKulak
25.05.2011, 23:08
Bu konunun açılması çok anlamlı olmuş . Biraz sakinleşmek ve geleceğin planlarını yapma zamanıdır . Ders çıkarmak gerekirken , ders konusu olmayalım .

DJTT
25.05.2011, 23:09
tutamiyorum kendime artik!!!! bitti bardagi tasirdilar. Ben artik hic hic kafam kalmadi bu strssli stressli futbol dünyalsina

tarsus
ben selçuk ve egemenin karaktersizce gitmesine kızmıyorum,ikisinden gelmesi gereken yaklaşık 15milyon doların trabzonumun kasasına giremeyecek olmasına sinirleniyorum.tabiki bu beceriksiliği gösteren yönetime tepki koymak gayet normal olmalı

Ali Tunahan Güllü
Ortada olay çıkaracak bişey de kalmadı ki:)

Erdinç Barutçu
25.05.2011, 23:11
BMN yönetiminden ricam şu..Lütfen lig başlayıncaya kadar yada transferler netleşinceye kadar şu oyuncu resimlerinden vazgeçelim...Şimdi Selçuk İnan'ın resminin hem burda hemde GS sitesinde olması komik oluyor.Bir ikincisi...Arkadaşlar lütfen sakin olun.Trabzonspor yönetimini de suçlamayı,oyunculara hakaret etmeyi bırakın.Önceden yerlere göklere sığdıramadığınız oyunculara şimdi küfretmek onlar gibi olmaya benziyor.Her transfer sezonunda böyle oluyor.He amerikayı yeniden keşfediyoruz.Demek ki o maçlardan sonra bize koşa koşa gelen üçlü çektiren,"Türkiyede Trabzondan başka takımda oynamam" demeler...Demek ki olabiliyormuş...Hepimiz üzgünüz,şaşkınız....Herşey üst üste den geldi...Asıl önemli olan Şenol Hoca'ya destek vermek.Herkes gitti bir o kaldı ve yeni Selçuklar,Egemenler bulacak ve izlettirecek bize...Yönetime,futbolculara güvenmiyorsanız Şenol Hocaya güvenin ve sakin olun....

hodlu
25.05.2011, 23:12
Haklısın haaaklı, benceeee sende haklısın, bende haklıyıım...............

Efendioglu
25.05.2011, 23:12
http://img151.imageshack.us/img151/1752/siktiringidin.jpg (http://img151.imageshack.us/i/siktiringidin.jpg/)

Fazla söze gerek yok...

pReN@_61
25.05.2011, 23:13
Şu foto kaldırılsın lütfen.(en üstte)

Cagdas Topal
25.05.2011, 23:14
Televizyondan ve internetten 1 hafta uzak kalmanın zamanı geldi sanırım , şampiyonluk gittiğinde ağladım ama hiç üzülmedim başım dikti . Şimdi o başımı yere indirdiler ya o zoruma gidiyor .

silentpain61
25.05.2011, 23:16
sukunetmi??? takım dağıldı kimse farkında değilmi??? ve dağılalı 1 ay olmadı her saat başka bir futbolcunun gittiğini duyduk bugün....
yönetim hala sessiz??????????
ve sukunet??????

Sami Kuk
25.05.2011, 23:16
Banlanmıstım 2 gün önce kaldırıldı bugun yıne banlandım ama açtılar.Sırf bu iki futbolcuya hakaret ettim diye banlanma nededi futbolcumuza hakaret etmenden sebeb yazıldı.Adam bizden gideli günler olmustu be

Psikolojim bozuldu ders sınavlarıma çalışamadım arkadaş ya.

woollss
25.05.2011, 23:17
zaten bi sükünet içindeyiz klüp olarak.. giden gideneee ama gelen bişey yook SUKUNET...

Emirhan Ömeroğlu
25.05.2011, 23:19
Gökçe abi çok zor tutuyorum kendimi.

Uykularım kaçmıyorsa namertim! İşi gücü bıraktım hiç birşey yapamıyorum!

Sukunet ama nereye kadar çatlamak üzereyim!

newrocki
25.05.2011, 23:21
ben size söyliyeyim. şimdi taraftarın tepkisini azaltmak için fatih tekke yi alırlar. aha yazıom buraya...

blacksealee
25.05.2011, 23:21
susma sustukça sıra sana gelecek :D

Sami Kuk
25.05.2011, 23:22
Cami avlusuna bırakılmış cocuk gibi olduk bu ne ya

Gelen vuruyor giden vuruyor.Herkes kafasına göre 2. değilde küme düşmüs gibiyiz uyan yönetim nerde bu yönetim tatildemi.

Üzeyir Gönül
25.05.2011, 23:22
Selçuk ve Egemen ve hatta gitmeleri muhtemel Colman ve Jaja hakkında ben de naçizane birkaç kelam etmek isterim yüksek müsaadenizle!

Daha önce Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz gibi yukarıda isimlerini saydığım kişilerle kıyaslanamayacak iki değerimizi sattığımız zaman da söylediğim gibi; hiçbir futbolcu takımdan üste değildir. Futbolcular gelip geçicidir, kulüp kalıcıdır. Şu gelmiş, bu gitmiş benim için hiç önemli değil. Beni kulübüm ilgilendirir geri kalan fasa fiso!

Selçuk ve Egemen'in gitmesi beni de ziyadesiyle üzmüştür. Burada yönetime suç bulabilirim de ortada onları bu duruma getiren Şenol Güneş de var be kardeşim. Şenol Güneş'in hiç mi aklı yok da bunlarla konuşmadı? Bence konuştu; ama ikisi de gitmeyi kafalarına koydukları için yapacak bir şeyleri de yoktu sanırım. Ben aslında verdikleri emekler için teşekkür ederim kendilerine; ancak gittiler diye de oturup ağlayacak değilim. Hangi düşünceler içinde gittiler onu bilemem; yalnız gitmeden önce yönetimle, Şenol Güneş'le oturup görüşmeliydiler. Ve bu görüşme her kesim tarafından bilinmeliydi. Bunun daha etik olacağını düşünüyorum. Ancak iş bitti, giden gitti.

Jaja ve Colman, (özellikle Jaja) yetenekli oyunculardı ama bana bir türlü güven vermiyorlardı. Yine de onların yerine koyacak adamımız olmadığından mecburen oynatıldıklarını düşünüyorum. Şimdi onlar da giderse orta sahamız bomboş olacak ki orta sahayı doldurmak ve bir uyum yakalamak gerçekten çok zor olacak. Fakat unutmayalım ki daha önce de aynı durumlarda kaldık ve bu günlerimize küllerimizden doğarak geldik. Benim şahsi kanaatim, önümüzdeki yıl şampiyonlar ligine giremeden elemelerde ligimize döneriz; ligimizde de ancak 5. sırayı veya 4. sırayı zorlarız. Yine de bu beni hiç korkutmuyor. Beni korkutan diğer futbolcuların da gitmek istemesi.

Bence başka futbolcular da gitmek isteyecekler; keza Umut'un gittiği de söyleniyor. Yapacak şey çok açık artık: Kendi evlatlarımızı yetiştirmek. İçerisinde Trabzonspor sevgisiyle büyümüş yetenekli futbolcular bulmalıyız. Yoksa besle, büyüt, oysunlar gözünü durumu daha çok devam eder.

Şenol Güneş'in kara kara düşündüğünü zannetmiyorum. Bana göre daha da hırslanmıştır emin olun. Bu hırsın tüm takıma ve taraftara da yansımasını diliyorum. Oturup ağlamanın zamanı değil; iş yapmanın, üretmenin zamanıdır. Trabzonspor birkaç tane futbolcu gitti diye batacak takım değildir. Bana göre her mağlubiyet bir zaferin başlangıcıdır ve bu da bana göre bir başlangıç olacaktır. Elbette ki biraz zaman alabilir ama bu takım yeniden şampiyonluğa oynayacak günleri çok yakında görecektir.

Unutmayın! Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir!

woollss
25.05.2011, 23:23
inşallah selçuktaaa egemende milli takımda sakatlanıp sezonu kaptırlar

TSuha61
25.05.2011, 23:23
http://img151.imageshack.us/img151/1752/siktiringidin.jpg (http://img151.imageshack.us/i/siktiringidin.jpg/)

Fazla söze gerek yok...

cuk oturmuş

Gökçebey
25.05.2011, 23:24
Yahu arkadaşlar, susalım mı diyoruz? Yapmayın lütfen. Susmayalım ama boşa da konuşmayalım. Ne dediğimiz, ne tartıştığımız, nereye küfür ettiğimiz bile belli değil. Forum arap saçına döndü. Küfürler havada uçuyor. Bu akşam ceza alan arkadaşların bir çoğunun cezasını insiyatif alarak kaldırdık. Çünkü gerçekten zor saatler bunlar. İnsanlar haliyle sinirlerine hakim olamıyor. Elimizden geldiğince anlayışla da yaklaşlıyoruz. Fakat lütfen kötüye kullanmayın bu durumu.

Banner konusuna gelince, Kaya foruma girer girmez durumu kendisine anlatacağız. Malesef şu an birşey yapamıyoruz.

Efendioglu
25.05.2011, 23:25
Transferin gözde isimlerinden Selçuk İnan Galatasaray ile anlaşma sağladı. Bu sezon sergilediği performansla büyük alkış alan milli futbolcu sarı kırmızılı takımla 5 yıllığına anlaştı. Selçuk önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeye imza atacak. Selçuk İnan 5 yıl için 18 milyon Euro ve artı maç başı ücret alacak.İlk yıl alacağı net ücret 6 milyon € (12,13 Trilyon) güle güle Selçuk biz bu parayı Messi'yi getirsek veremeyiz yıllık :D

Egemen
25.05.2011, 23:27
herşeyi geçtim de ulan şampiyonluk gideli 3 gün oldu be kansızlar.. Trabzonda sizi baştacı etmekten başka ne yaptılarda anca 3 gün dayanabildiniz..

bi yudum suyla ölüm döşeğinden kalkacak olsanız o suyu size verirsem en adiyim..

Gökçebey
25.05.2011, 23:28
Sükunet demek olayları sineye çekelim, sesimizi çıkartmayalım demek değildir. Biraz sakin olalım, ne oluyor ne bitiyor net görelim ona göre tavır belirleyelim diyorum arkadaşlar. Küfretmek isteyen de çok, hakaret etmek isteyen de. Fakat burası da kuralları açık ve net olan bir forum. Kurallar çerçevesinde esnek olabildiğimiz kadar esnek olup sizleri anlayışla karşılıyoruz. Lütfen siz de biraz anlayışlı olun.

Sükuneti forum için istiyoruz, yoksa ben de bu yaşananlardan sonra dümdüz gidiyorum zaten :D Foruma yansıtmıyorum. Olması gereken de bu.

Efendioglu
25.05.2011, 23:28
herşeyi geçtim de ulan şampiyonluk gideli 3 gün oldu be kansızlar.. Trabzonda sizi baştacı etmekten başka ne yaptılarda anca 3 gün dayanabildiniz..

Bi yudum suyla ölüm döşeğinden kalkacak olsanız o suyu size verirsem en adiyim..

+1 +1 +1 +1 +1 +1

woollss
25.05.2011, 23:30
admiiin.. şu yukarıdaki 2 karaktersizin olduğu fotoyu nezaman kaldıracaksın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TSelif
25.05.2011, 23:31
Onları gecenin 4ünde karşılamıcaksın. Elinde bıçakla ,satırla ,ateşle bekleyeceksin. O zaman değerli olursun.
Onlara şampiyonsunuz diye bağırmayacaksın küfredeceksin ki anlasınlar.
Bunların hepsini daha da beterini yaşamanız dileği ile !!!
Şansızlıklar yakanızı hiç bırakmasın. Özellikle senin Selçuk .

yttra11
25.05.2011, 23:34
Çok gidenler Pişman oldu.. sizde olursunuz elbet.. ama unutmayın ki selçuk-egemen ŞENOL GÜNEŞ gibi teknik adamı bidaha zor bulursunuz..

kogale
25.05.2011, 23:35
Daha 1 hafta öncesine kadar selçuk ligdeki en karizmatik adam gibi geliyodu gözüme ama ne kadar nefret ettiysem şu an maymundan farkı yok gözümde :) bu da garip bi detay

DeAgLeMaNyAq
25.05.2011, 23:35
Pazar günü şampiyonluk kaçtığında bile halet-i ruhiyem gayet yerinde ve sakindi. Ama bugün yaşananlar sonrasında hissetiklerimi kelimelere bile dökemiyorum...

amour_61
25.05.2011, 23:37
yahu arkadaş Trabzonspor'dan İstanbul'a giden sonrada kaybolmayan bir tane futbolcu söylesenize bana. Aynı şeyleri Gökhan Ünal içinde yazmıştım adam hakikaten ist belediye'ye gitti :D Bunların sonuda ist.belediye ya da bank asya'dır.

woollss
25.05.2011, 23:37
Yemin ederim pazar günüden beri tv izlememe haberlere bakamamaya çalışıyorum.. ve şu an avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum.. valla psikolojim bozuldu

iskenderunlu
25.05.2011, 23:38
valla selcuk un gs ye gidişi burdaki gs lileri çok sevindirdi kendi hemşerimiz ve gs de diyorlar adamları böyle mutlu ettik

Yasin Altuntas
Simdi anlasildi Egemen´in niye Milli Takima cagrildigi

hamucera
lütfen BMN lütfen bizleri çocuk yerine koyup kandıran iki yüzlülerin olduğu banner resmini değiştirin

DJTT
25.05.2011, 23:39
Pazar günü şampiyonluk kaçtığında bile halet-i ruhiyem gayet yerinde ve sakindi. Ama bugün yaşananlar sonrasında hissetiklerimi kelimelere bile dökemiyorum...
aynen böyle birsey bana hic olmamisti.

Biz artik hangi derbileri kazanacagiz acaba? millet 120millyonluk takim kuruyor bizim derimiz 40 düsücek bravo!

Samet Türkmen
25.05.2011, 23:40
Bence banner aynen dursun, bu giden iki kişinin üstünü karalayın. Gidiş şekilleri için bir mesaj olur.

woollss
lütfen BMN lütfen bizleri çocuk yerine koyup kandıran iki yüzlülerin olduğu banner resmini değiştirin

her başlık atında bu isteğimi dile getirdim ama admin uyuyoooooo

Sibel
İçine ata ata ne hale düştün?Tuta tuta çatlayacaksın be adam...

Sanırım patlama vaktidir.Sakin olmak zor.
Başlık konusunda katılıyorum.Her şeye başlık açılıyor.Hepsinde aynı şeyleri konuşuyoruz.
Kaç gündür ağlamaktan gözlerim şişti,artık görecek mesafe yok.Boğazım düğüm düğüm.
Kötü haber üstüne kötü haber.Ha Bismillah diyorum,bir tane daha.
Ömrüm tükendi resmen 1 haftada.
Çıkıp bir dağın tepesine sesim kısılana kadar avaz avaz bağırsam rahat edemem yine de.
Oyy,Allah'ım sen bize sabır,huzur nasip eyle...
Babaanem diyor bazen:Ellerim da tutmay,dizlerim da tutmay..
Aynen o vaziyetteyim.

Emirhan Ömeroğlu
Vallahi lanet olsun ya. Oturup ağlamak istiyorum saatlerce.

BEYTEKİN61
ne olursa olsun selçuk ve egemen bu takıma yanlış yapmıştır... selçuk lig tv de türkiyede başka takımda oynamam hedefim avrupa demişti... teşekkürler selçuk.. hedefini gördük... 1 hafta bile bekleyemediler... şampiyon olsaydık ne olacaktı... gidecekmiydiniz...

Gökçebey
25.05.2011, 23:41

Yahu tamam kaldırılacak da şu an ilgili arkadaş yok buralarda. Gelince yapacak çalışmayı. Sıkıntı yok.

woollss
25.05.2011, 23:42
bu uykusuz gecelerimiz hesabını ödeyeceksiniz...

Gökçebey
25.05.2011, 23:42
her başlık atında bu isteğimi dile getirdim ama admin uyuyoooooo

Şimdi karşımda Selçuk varmış gibi kafa göz dalacam ha. :D Bu başlık altında da yazdım, tekrar yazdım, bir kez daha yazdım. Mesajları okuyalım lütfen.

yttra11
25.05.2011, 23:43
Sanıyorlar ki 1-2 günde unutulur ama trabzon taraftarı bu şerefsizlikleri asla UNUTMAZ!

BEYTEKİN61
25.05.2011, 23:44
İçine ata ata ne hale düştün?Tuta tuta çatlayacaksın be adam...

Sanırım patlama vaktidir.Sakin olmak zor.
Başlık konusunda katılıyorum.Her şeye başlık açılıyor.Hepsinde aynı şeyleri konuşuyoruz.
Kaç gündür ağlamaktan gözlerim şişti,artık görecek mesafe yok.Boğazım düğüm düğüm.
Kötü haber üstüne kötü haber.Ha Bismillah diyorum,bir tane daha.
Ömrüm tükendi resmen 1 haftada.
Çıkıp bir dağın tepesine sesim kısılana kadar avaz avaz bağırsam rahat edemem yine de.
Oyy,Allah'ım sen bize sabır,huzur nasip eyle...
Babaanem diyor bazen:Ellerim da tutmay,dizlerim da tutmay..
Aynen o vaziyetteyim.
aynen öyle... tuta tuta çatlayacağız..... yazıklar olsun selçuk-egemen

woollss
25.05.2011, 23:46
adminde çıldırdı :D:D:D:D

Gamze
25.05.2011, 23:47
Yepyeni bir başlangıç, içi ölmüşlerin bize vereceğinden çok daha iyisini getirecek...

Başımızda Şenol hoca var...

Korkmayın dostlar.

Ve sakin olun ne olur...

Cihan
Şimdi karşımda Selçuk varmış gibi kafa göz dalacam ha. :D Bu başlık altında da yazdım, tekrar yazdım, bir kez daha yazdım. Mesajları okuyalım lütfen.

o banner kalkacak !!! :D:D:D

DJTT
Bu nasil arkadaslar?

woollss
25.05.2011, 23:49
Bu nasil arkadaslar?

Gayet başarılı

Erdinç Barutçu
25.05.2011, 23:50
Şenol hoca yine adı sanı duyulmamış,futbola dargın,küsmüş,hırçın,yaramaz ne kadar adam varsa toplayacak, parlatacak sonra yine bizi "diğerleri" ağızının suyu aka aka izlicekler...Onlar da çuvalla para versinler,kazansınlar....
SELAMETLE...

selokal61
25.05.2011, 23:51
Giden gider kalan sağlar bizimdir...Ulan bana koyan gitti takım seneye hiç bir kupaya katılmayacak takım..Bok mu var gs de git avrupaya nere gideceksen...karaktersiz insan...

TSuha61
25.05.2011, 23:54
Taraftar çıldırmış olmalı :D

vatandas61
Bence banner aynen dursun, bu giden iki kişinin üstünü karalayın. Gidiş şekilleri için bir mesaj olur.

gözlerine siyah bir bant cekelim, daha güzel durur

Çağdaş DENİZ

Fazla söze gerek yok...

arkadaşlar siyasi değil ama bu yukarıdaki sözlere çok iyi uyan bir devlet bahçeli videosu var kısa ve çok anlamlı lütfen izleyin.bu iki adamdaki eksikliği bulun...

http://www.youtube.com/watch?v=CZoh0c6KbGc

CZoh0c6KbGc

BEYTEKİN61
25.05.2011, 23:55

Fazla söze gerek yok...
gemiyi terk ettiler.. kaçtılar....

woollss
25.05.2011, 23:56
içimde bi sıkıntı var sanki her an bir futbolcu daha kaybedecekmişiz gibi...böyle giderse iki gün içinde kafada huniyle gezeriz.. hebeleeee hübeleeeeee

poetricus
25.05.2011, 23:57
içimde bi sıkıntı var sanki her an bir futbolcu daha kaybedecekmişiz gibi...böyle giderse iki gün içinde kafada huniyle gezeriz.. hebeleeee hübeleeeeee
Kaybedecek futbolcu kalmadı, rahat olun!

yattarinho61
25.05.2011, 23:57
allah askina ya yeri dolmayacak oyuncular degil bence.. takimda yeri dolmayacak bi onur(tolga) var bide colman.. saglam transfer yaparsa yönetim egemen ve selcugun yerine , form grafigimiz pek fazla etkilenmez bence

Fatih Özkan
25.05.2011, 23:58
Vay anasını ya...
Şampiyonluk kaçalı daha 1 hafta olmamış (ki zaten biri haftalar öncesinden anlaşmış) adamlar bastı gitti...
Hani, nerde dik duruş ?
Biri daha sezon bitmeden anlaşır, diğeri de tükürdüğünü yalamaktan çekinmez, üstüne de milyonlarda Euro para alır...
Gidin...
Bu takım büyüktür kuşkusuz...
......
Allah'ım sen büyüksün...

BEYTEKİN61
25.05.2011, 23:59
alma bu taraftarın ahını çıkar aheste aheste...

federer61
26.05.2011, 00:00
Galatasaray ın geçen seneki durumuna dönmezsek iyidir :S

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 00:01
merak etme sen başımız dik alnımız açık

Emin Danışmaz
26.05.2011, 00:01
Burada 1 ay önce sanırım yazmıştım.Selçuk gs ile anlaştı diye bu iskenderun lu TRABZON'lu değil bilmem anlatabildim mi?

TSercaN
26.05.2011, 00:02
Vay anasını ya...
Şampiyonluk kaçalı daha 1 hafta olmamış (ki zaten biri haftalar öncesinden anlaşmış) adamlar bastı gitti...
Hani, nerde dik duruş ?
Biri daha sezon bitmeden anlaşır, diğeri de tükürdüğünü yalamaktan çekinmez, üstüne de milyonlarda Euro para alır...
Gidin...
Bu takım büyüktür kuşkusuz...
Sizin Allah belanızı versin!
.....
Allah'ım sen büyüksün...

cok kotu soyledin kardesim... bence tovbe de hemen.. soyledigin beddua hic yakismamis.

bordo(61)mavi
26.05.2011, 00:03
Ulan ne hale soktunuz bizi... Şimdi fenerli bir arkadaaşım aradı sizi şampiyonluk ettik ama bu kadar dağıtacağımızı tahmin etmemiştik diyip kahkahalar attı... bir şey diyemedim... Ne diyeyimkiii malesef bu akadar karaktersiz adamlar bizi buluyor işte... Kahır dert çekmeye devam ne yapalım sevdamız onlara değil sevdamız o güzel renklere...

Kamil Çakmak
26.05.2011, 00:07
Zengin düzen iki futbolcumuzu elimizden almışdır.

Yukarılarda yazılan özellikle selcukla ilgili rakamları (aslı varsa)biz ödeyemezdik.

Hadi egemeni bedava aldık. Bize para kazandırmadan bi şekilde gidiyor. Ya selçuk? biz buna bonservis ödemedikmi?
hiçmi aidiyet duygusu yokmuş? Gelirken bedavamı geldin sen?
Hıııı? Selçuk sana diyorum.

Laz_61
26.05.2011, 00:09
Yok arkadas sabir felan kalmadi yeter artik...defolsun gitsinler..

MahmutHSO
26.05.2011, 00:10
Medyada yazılanlar doğruysa dehşet para vermişler Selçuk a

Fatih Özkan
26.05.2011, 00:12
cok kotu soyledin kardesim... bence tovbe de hemen.. soyledigin beddua hic yakismamis.

Kaç gündür yüzüm gülmüyor, midemdeki ağrı geçmiyor sıkıntıdan dolayı...
Ama fırsatını bulan kaçıyor...
Adam kendini borçlu hisseder...
Trabzonspor olmasa, Şenol Hoca olmasa sen bu kadar ilerleme kaydedebilir miydin ?
Yazık...
Allah ıslah etsin diyorum o zaman abi...
Benim üzüldüğüm gibi her daim üzülsünler İnşallah.
Trabzonspor'daki günlerini mumla arasınlar...

aaahmet61
26.05.2011, 00:13
devre arasındada yazdık gitmeleri birşey değil.giderken bonservisiyle gitmeleri gerekirdi.10 milyon euro zarardayız. gs ardaya saygı duymak gerekir adam ne diyor gs ye para kazandırmadan gitmem.maalesef bu arkadaşlar trabzonsporumuza ihanet etmişlerdir.

woollss
26.05.2011, 00:14
cumartesi günü aldığım bir karton sigaranın sonuncu paketinide açtım...

demiradam57
26.05.2011, 00:16
Benim açtığım tüm başlıklar yöneticiler tarafından itina ile takip edilerek kitlenirken,bu başlığın bize UYSAL KOYUN olmayı tavsiye etmesine rağmen kitlenmemesini hayretle karşılıyorum.Benimle özel bir sorunu olan varsa yazsın...
Hatta mümkünse beni 1 ay kadar forumdan yasaklı yapın.Çünkü artık Trabzonspordan 1 ay kadar uzaklaşmak istiyorum.Nedir bu Trabzonun bize yaşattığı eziyet kardeşim.Birde bu forumun keyfi yönetimi...

orhan42
26.05.2011, 00:17
Bu taraftarı çıldırtan bu adamcıkların gitmeleri değil Katkılarını inkar edecek kadar da namert değiliz..Bizi kahreden bu adamcıkların daha ligin bitiş düdüğünün kulaklardaki çınlaması bitmeden kaçarcasına gitmeleridir.Bu taraftarı çıldırtan takım şampiyonluk yarılı veririken Bizansla anlaşmalarıdır.Bu taraftarı çıldırtan Trabzon'dan başka takımda oynamam deyip İstanbul'a göz kırpmalarıdır bu karakter yoksunu topçuların...Yazı vallahi de billahi de yazı..Ama hocama güveniyorum ben ne olursa olsun,o bu takımı toparlayacaktır emin olun....

woollss
26.05.2011, 00:18
Benim açtığım tüm başlıklar yöneticiler tarafından itina ile takip edilerek kitlenirken,bu başlığın bize UYSAL KOYUN olmayı tavsiye etmesine rağmen kitlenmemesini hayretle karşılıyorum.Benimle özel bir sorunu olan varsa yazsın...

sakin ol şampiyon.. dertleşiyoz içimizi döküyoz sadece buralarda..

ibrahimtonyali
26.05.2011, 00:20
sukunetten sessizlikten başka bişey yokki bizde şampiyonluğun gasp edilmesine mi üzülecen takımdaki yaprak dökümünemi Allah bize sabır Şenol hocama kolaylıklar versin. Ama selçuk un gidişi koydu bana gideceksen adam gibi git neydi o sadri başkan varsa ben varım avrupaya gitmezsem kalacam sözüm senettir lafları Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim ki

Gökçebey
26.05.2011, 00:20

Abi Allah aşkına forumda ne konuşuluyorsa sen ayrıca konusunu açıyorsun. Ben de itina ile takip edip kapatıyorum. Seninle bir sorunum olmadığını en iyi sen biliyorsun. Sen yapma bari gözünü seveyim.

Bir de uysal koyun nedir Allah aşkına. Şu konunun içini bir kez okudun mu? Yoksa başlığa göre mi yorum yapıyorsun? Sükunetten kastımın forumun allak bullak olmasından dolayı olduğunu açıkladım. Onlarca konu onlarca gündem. Neyi nasıl konuşacağımızı şaşırdık. Her kafadan bir ses, bir küfür, bir hakaret, bir beddua. Az sakin.

Emre GÜRDAL
26.05.2011, 00:21
neden üzlüyoruz ki bu kulupten kimler gelip geçmediki? dözer cemil fırtına ali kemal gol kralımız necmi şenol güneş bu takımdan kimler gelip geçmediki lütfen bunları takmayın artık ne insan olduklarını gördük! ne egemen ne ne selçuk dözer cemilin tırnagı olamzlar bu saaten sonra gözümde herkes sakin olsun gereken işlemler yapılaçakktır zaman herşeyi gösterecktir...lütfen sakin olalım...

Barış Mayda
26.05.2011, 00:21
benim sevdam renklere bordo ile maviye gerisi fasa fisodur....

Fatih Özkan
26.05.2011, 00:23
Artık bişe hissetmemeye başladım... Olaylar o kadar üst üste geldi ki...
Bu nasıl bir sınamadır Rabbim ?
Yapacak bişe yok... Sevdalı olduğumuz renkler belli...
Şenol Hocam herşeyin üstesinden gelecektir İnşallah...

kral 61
26.05.2011, 00:25
Tek güvencemiz Şenol güneş inş üstesinden gelir herşeyin

aaahmet61
üzülmek normal bu iskeleti 3 senede kurduk.bir daha 3 sene mi bekliyelim.en çok şenol hocaya üzülüyorum.adamın elinde kaliteli futbolcu kalmadı.bakalım daha kimler gidecek.

Barış Mayda
bu sözler sana selcukkkkkk

Sevgilim
Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
Hatta sevda yüzünden ölmek de ayıp değil
Bütün iş bütün iş Tahir ile Zühre olabilmekte
Yani yürekte, yürekte sevgilim yürekte..

Seversin dünyayı doludizgin
Ama o bunun farkında değildir
Ayrılmak istemezsin ondan
Ama o senden ayrılacak
Yani sen elmayı seviyorsun diye
Elmanın seni sevmesi şart mı,
Değil...

Tahir i Zühre sevmeseydi artık
Yahut hiç sevmeseydi
Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden

Tahir olmak da ayıp değil Zühre olmak da
Hatta sevda yüzünden ölmek de ayıp değil
Bütün iş bütün iş Tahir ile Zühre olabilmekte
Yani yürekte, yürekte gülüm yürekte yürekte

azad53
26.05.2011, 00:26
Tamam, Yattara da herşeye tamam 2 sezondur öldürdü bizi ama o adam bile giderken ağlayarak gitti elin gavuru... üstelik giderken de demişti, birileri o kadar el üstünde tutuldu ki umarım bir an bırakıp gitmezler diye... tabiii o da biliyordu bunların yüzüstü bırakıp gideceklerini. Egemen için bir şey diyemem karakteri zaten belliydi bize gelirken bursadan. Belki de biz alırken hata etmiştik en başta.. şimdi aynısını bize yaptı. Selçuk için söylenecekleri söyledik zaten.... Para kazandırıp gitseler inan gam yemiyeceğim. Ama bu kadar karaktersizlik doğrusu hiç birimiz beklemiyorduk. İnşallah sizin de geçmişteki ötekiler gibi yıldızınızın nasıl söndüğüne şahit olacağız istanbulda. ve utanmadan avni akerin çimlerine nasıl ayak basacaksınız. yüzünüz hiç kızarmayacak mı. Profesyonellik başka bir şey tamam ama her işte de insan biraz haysiyetiyle ruhuyla oynar. Siz de o yokmuş... O yokmuşki madem gidecektiniz bu klubün kasasına girme ihtimali olan parayı bile kendi hesabınıza yatırılmasını tercih ettiniz. Yazıklar olsun ikinize de.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
26.05.2011, 00:28
velhasıl trabzonlunun ÖZ EVLAT ın değeri bir kez daha anlaşıldı galiba. Hasan Üçüncü ve Hüseyin olsun ama böyle kaypak kalleş insanlar olmasın Trabzonspor'da sindiremiyorum.

StyLe
26.05.2011, 00:28
Nişanını atmadan elalemle cilveleşmeye başlamış adamlarla şampiyon tabiki olunmaz. Adam gibi takımını seven ve takımı için mücadele eden karakterde adamlara ihtiyaç var. Biz puan kaybederken bunlar GS ve BJK ile cilveleşiyormuş olay belli oldu.

Fatih Özkan
26.05.2011, 00:29
üzülmek normal bu iskeleti 3 senede kurduk.bir daha 3 sene mi bekliyelim.en çok şenol hocaya üzülüyorum.adamın elinde kaliteli futbolcu kalmadı.bakalım daha kimler gidecek.

Haklısın abi. Şenol Hoca'nın işi oldukça zora girdi. Bizler destek verirsek az da olsa adama moral vermiş oluruz.
Şu durumda Şenol Hoca'nın yerinde olmak istemezdim...
Allah yardımcısı olsun!

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 00:30
offffff offfffffffff neyse size bir parça paylaşayım o halde...

Efendioglu
26.05.2011, 00:30
Beyler yönetimin bu giden 2 sahtekar futbolcuyla ilgili en ufak hatası yoktur.Sadri şener kampta diyorduki imzalar attırırız kolay neden böyle diyordu çünkü Selçuğun aklı hep başka yerlerdeydi ayrılmayı ve parayı takmış kafasına yok saymış onca dayanışmayı emeği yıllık 6 milyon€ alacak az paramı 12 trilyon şuanda ligimizde en fazla para alan oyuncu oldu , geleceği çok belli anadolu takımlarında parlayıp İstanbul takımlarında unutulanlar arasında yerini alacak merak etmeyin Şenol Hoca gene futbola küsmüş,büyük klüplerde başarısız olmuş , kötü topçuları alıp yeniden yaratır merak etmeyin gün dik durma vaktidir !

Sibel
26.05.2011, 00:31
Yüreğim sızlıyor...
Uyku haram oldu...
Düğüm düğüm içim...

mhayri
26.05.2011, 00:33
ŞenolGüneş:
Sorunlarımız var ama sorunları çözmek için buradayız"
Hocam sana güvenmekten başka elde bir dalımız kalmadı...

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 00:34
http://www.youtube.com/watch?v=m5EJIJMhVfw

m5EJIJMhVfw

Sev Kardeşim - Şenay

Bak kardeşim
Elini ver bana
Gel kardeşim
Neşe getirdim sana
Al kardeşim
Ye, iç, gül, oyna

Sar kardeşim
Kolunu boynuma
Sev kardeşim
Canım feda yoluna
Tap kardeşim
Tüm insanlara

Dünyaya geldik bir kere
Kavgayı býrak her gün bu şarkımı söyle
Sevdikçe güler her çehre
Amaçlar hep bir olsun
Kalpler birlikte

Dünyaya geldik bir kere
Kavgayı bırak her gün bu şarkımı söyle
Sevdikçe güler her çehre
Mutluluklar bir olsun
Acı birlikte

Sefaenes
26.05.2011, 00:34
selcuk avrupa ya gidecem dedi avrupa gs mi yaziklar olsun sana insan olarak 0 missin futboluna birsey demiyorum ama volkanla hic bir varkin yok. Insallah orada basarili olamazsin pisman olursun. Avrupada bir takima gitseydin hic üzülmez aksine cok sevinirdim ama dedim ya adam degisin selcuk

Egemen
26.05.2011, 00:35
Şenol hocayı çok severim ama bu işin altından kalkabileceğine zerre inancım yok.. 15 20 mesaj daha atıp kaçıcam buralardan da zaten..

futbolla ilgilenmeyi bırakın rahatlayın..

Ahmet Erkan Sezgün
26.05.2011, 00:36
Boşverin arkadaşlar,takım şampiyonluğa giderken başkaları ile söz kesen oyunculardan ne beklersin ki.Ben Selçuk'a tepki bile vermiyorum çünkü bunu bile hakketmiyor o,bence yapılacak en iyi şey Avni Aker'e geldiğinde tepki vermemek,yokmuş gibi davranmak,çünkü yoksa kendisini nciddi alınacak adam zanneder bunlar.

Kardeşim insanda biraz utanma,arlanma olur,şampiyonluğu kaçırdığının 3 gün sonrası resmi anlaşmamı yapılır,nasıl bir kan varmış senin damarlarında hayret doğrusu.Neyse benim için giden gitmiştir,ben yönetimden ciddi hamleler bekliyorum artık,yalnız bu hamleler Brozekler tarzı oyuncular değil,bu takımı ciddi anlamda katkıda bulunacak adamlar.

woollss
26.05.2011, 00:36
ağlamak istiyorum valla

Mustafa Cem Şeyhoğlu
26.05.2011, 00:41
Neyse benim için giden gitmiştir,ben yönetimden ciddi hamleler bekliyorum artık.

Bense yönetimin pılını pırtını toplayıp defolup gitmesini bekliyorum!

Çağdaş DENİZ
26.05.2011, 00:50
ağlamak istiyorum valla
ağlama renkdaş bak yukarda moral düzeltici parça paylaştım onu dinle:D

Selçuk Aydın61
26.05.2011, 00:50
selçuk avrupa dedigi köprünün öbürtarafı mısda bizanlamadık yazık herikisinede satıldık...

yönetim elini taşınaltına koy parayı cebindenmi veriyon hani tscluplar 1 iyi transfer yapıyordu...

alayı çakal bunların...

10-61
26.05.2011, 00:54
Zaman Şenol hocama destek olma zamanıdır,bırakın bu şeref yoksunlarını ne halleri varsa görsünler.

woollss
26.05.2011, 00:54
hayde rektaşlar herkese iyi geceler.. umarım yarın daha fazla kızgın ve üzgün olmayız.. moralimizi yükseltecek haberler alırız...

Çağatay Özmen
26.05.2011, 00:59
oyuncularımızı da kendimiz gibi duygusal sanıyoruz ama onların tek düşündüğü para. zamanında fatihler gökdenizler bile gitmedi mi bu takımdan? böyle şeyleri gördükçe Trabzonsporu tutmamın anlamını sorguluyorum...

Suha
26.05.2011, 01:00
tablo iç açıcı değil, klasik olucak ama trabzonspor bu giden oyuncuların yüzünden ne büyüklüğünü kaybeder nede kaos yaşar..asıl kaos bizm içimzide acaba bu oyuncuları tarbzondan kaçıran birşeymi var.? öle olsa serkan balcı, giray, umut çoktan bu şehri terk etmişti..acil olarak giden oyuncuların yerlerş dolmalı ve yeni extra tarnsferler yapılmalı zira şampiyonlar ligi çok önemli...

Aytaç Çakıroğlu
26.05.2011, 01:01
bu yıl her zamankinde farklı ve zor olacak ama kahpelere bu fırsatı vermeyeceğiz çünkü biz TRABZONSPORUZZZZZZZZZZZZZZZZ

Ali Tunahan Güllü
26.05.2011, 01:02
ŞenolGüneş:
Sorunlarımız var ama sorunları çözmek için buradayız"
Hocam sana güvenmekten başka elde bir dalımız kalmadı...

Abi tek güvencemiz o zaten..

İsmail Coşgun
26.05.2011, 01:02
Avazım çıktığı kadar bağırmak ve haykırmak istiyorum!

lazkpt
26.05.2011, 01:07
bu rezil transferler sonrasında diğer takım taraftarlarınca çok küçük bi kulüp gibi gösterilmeye çalışılıyoruz. yazık yemin ediyorum bu taraftarın evet sadece taraftarın emeğine yazık! artık bu takımın içindeki herkesten şüpheleniyorum. özevlat dönemi geri gelsin istiyorum.

UtopyaTs
26.05.2011, 01:11
Vallaha ben Şenol Güneş'e güveniyorum.O gereğini yapacaktır.Giden gider kalan sahalar bizimdir.Bu futbolcular hep daha çok hep daha çok para derdindeler.Bzim hayatımızda göremiyeceğimiz paraları alıyorlar ama hala aç kurtlar gibiler.Olacağı oldu ben şaşırmıyorum.Şimdiden ligi avrupayı bitirenlere de şaşıyorum.Zaten karamsarlar yüzünden Avni Aker şampiyonluk yarışında bile doğru düzgün dolmadı.Sonra adamların eline koz veriyoruz.Daha şehir inanmıyor.Stadı doldurmuyor.Bak Şikebahçe dolduruyor diyorlar.

ağasarlı
26.05.2011, 01:11
1 hafta öncesinden , selçuğun gs ye gideceğini bildiğim için, bu duruma alışmak zor olmadı...

cihayan
26.05.2011, 01:20
bu rezil transferler sonrasında diğer takım taraftarlarınca çok küçük bi kulüp gibi gösterilmeye çalışılıyoruz. yazık yemin ediyorum bu taraftarın evet sadece taraftarın emeğine yazık! artık bu takımın içindeki herkesten şüpheleniyorum. özevlat dönemi geri gelsin istiyorum.

Su Atletic Bilbao'yu incelemek lazim. Ispanya gibi Arap seyhlerinin klup baskanligi yaptigi, paralarin havada ucustugu dunyanin en onemli liginde sadece ve sadece Bask kokenli cocuklarla UEFA'ya gitmeyi basardi. Ne bir tane yabanci oyuncusu, ne de bir tane Baskli olmayan Ispanya'nin diger bolgelerinden bir oyuncusu var. Ama La Liga tarihi boyunca ligden dusmeyen uc takimdan biri. Ispanya'nin en cok lig ve kupa kazanan takimlarindan biri. Her maci 38 bin kisilik "katedral"inde dolu dolu oynar, ve nereye giderse gitsin ligin en takimina bagli ve gururlu seyircisi yanindadir.

Simdi bazilari ama sampiyonluga oynayamiyor falan diyebilir ama zaten bugunku ekonomik sartlarda Barcelona ve R.Madrid'le kapisma sansi zaten yok. Valencia, Sevilla, A.Madrid gibi hem sehir hem de ekonomik olarak cok daha fazla olanaklara sahip takimlar bile bu ikiliyi zorlayamiyorlar.

Ya da kucuk bir sehir takimi olan ama uzun donemli bir plan, programla tum Avrupa'da ismini duyuran Villareal ornegi incelenebilir. Aslinda bizim bu Istanbul'u tek alasagi eden takim olarak kendi tarihimiz incelenip o basarinin analizi akillica yapilabilir.

ünsalyılmaz
26.05.2011, 01:23
allahım yaa haberlere bak.. egemen kartal oldu selçuk aslan oldu.. umut toulouse forması giyecek.. colman jaja gitti sayılır.. abi millet bir bir transferler yapıyo nerde bizimkiler.. ligin ikinci bitirdik hemen yapalım şu transferleri artık bi kerede kampa yetiştirelim bee

The_Storm
26.05.2011, 01:27
Alt yapidan ve bölge takımlarından öz evlatlarımızı toplayalım. Nasil olsa şampiyon yapmayacaklar, her sene birkaç genci yıldız yapan bir takımımız olsun yeter.

Bir de şikebahceyi özel bir motivasyonla iki kez yensek bana yeter...

SeRHaD
26.05.2011, 01:30
Bence gidenler bi an önce gitsin ve geleceklerde kampta olsun lige 1 hafta kala oyuncu alınmasın..şampiyonlar ligi Türkiye'de olmadıgı için gruplara kalma sansımız,bu ülkede sampiyon olma sansımızdan daha fazla..Yönetim aciz olsa da hocamızda bu potansiyel var.Fakat yönetim istenilen oyuncuları alırmı bakalım..Heves meves bırakmadılar yaşamdan soguttular bizi..giden gitsin bosuna yorum yapmayın bence zamanında burdan ogunler,abdullahlarda gitti..değişmeyen tek şey BİZİZ..

ts_ist61
26.05.2011, 01:45
Arkadaşlar Selçuk İnana haksızlık etmeyin adamın tek hayali vardı avrupa.. artık 5 yıl boyunca avrupa yakasında oynayacak:))) bunlar için üzülmeye değmez yeter ki yerlerine daha iyilerini alalım. bu takıma 6 tane iyi yabancı alsınlar onuruyla serkanıyla girayıyla burakıyla yılmadan savaşmaya devam ederiz

nesta61
26.05.2011, 02:08
selcuk avrupa ya gidecem dedi avrupa gs mi yaziklar olsun sana insan olarak 0 missin futboluna birsey demiyorum ama volkanla hic bir varkin yok. Insallah orada basarili olamazsin pisman olursun. Avrupada bir takima gitseydin hic üzülmez aksine cok sevinirdim ama dedim ya adam degisin selcuk

KARAKTER MESELESII TURK futbolcusu bu yuzden kendini gelistiremiyor... bakin reala 3 turk var ama ALMANYADA YETISMIS TURKLER.. disiplin karakterli futbolcular...

nesta61
26.05.2011, 02:11
biz hep kendi oz evlatlarimiza vurdukkk engini yedik bitirdik zamanindaa... oysa o hircin bir karadeniz cocuguu susmuyorduuu haykiriyordu KARAKTERLI FUTBOLCU BUDUR.... ama selcuk sadece topunu oynadiii avrupa olmazsa tr de baska takimda oynamam diyordu eger gs dogriysa!! engini kazanmaliyizzz karakterli futbolcular bize lazim!

Çağatay_
26.05.2011, 03:27
Ağlamak ?

Trabzonspor'u bıraktılar diye mi ağlayıp üzüleceğiz..

Ulan biz bu takım için nelerden vazgeçiyoruz, anamızla babamızla sevgilimizle tartışıyoruz yeri geliyor.Babamla taktik konuşmaktan anam ağladı :D

Oturup da bizi bıraktılar diye üzülemem..

Biz bize yeteriz, bizim aşkımız renklere onlara değil.

Bu takıma olan aşkım büyüyor böyle zamanlarda ..

bahadır2561
26.05.2011, 08:28
Gün yüzü göremeyesiniz inşallah

Amin..

ozturk
26.05.2011, 08:59
Düşüncelerimizi hangi başlığa yazacağımızı şaşırdık açıkçası.Kafası esen başlık açıyor. Yine tek başlığa mı dönsek:)

Selçuk ile ilgili de;

Ben yıllarca Hami bir gün futbolu bırakırsa ya da bu takımdan giderse Trabzonspor'u tutmam, futbolu takip edemem diyordum.Yıllar geçti Hami futbolu bıraktı.Ama ben Trabzonspor u bırakamadım.

Onun için giden gitsin,Selçuk karaktersizliğiyle kalsın boşverin..

Nice karakterli düzgün adam gibi futbolcular çıkarmaya muktediriz.

semih6161
26.05.2011, 12:31
arkadaşlar benim görüşüm kalıtılırmısınız bilmem ama bugün sözleşmeleri bitsin bunların gibi aynısını yapacagını düşünüyorum giray,burak,jaja,colman bunlarda aynı olacaktır.

blacksealee
26.05.2011, 12:54
arkadaşlar benim görüşüm kalıtılırmısınız bilmem ama bugün sözleşmeleri bitsin bunların gibi aynısını yapacagını düşünüyorum giray,burak,jaja,colman bunlarda aynı olacaktır.
bunların içinde sadece giray yapmaz bunu...diğerlerinden jaja ve colman zaten sözleşmesi devam ederken gitmek istiyor...burak ta tam selçuk'un gittiği zaman açıklama yaptı aynı selçuk gibi! ama burak ta şöyle bir olay var istanbul takımlarının havası aldı bir daha dönüş yapmayabilir...

memoFli
26.05.2011, 13:08

Fazla söze gerek yok...

Aynen katılıyorum noktasından virgülüne kadar..

Alper Calik
26.05.2011, 13:20
Boşverin arkadaşlar,takım şampiyonluğa giderken başkaları ile söz kesen oyunculardan ne beklersin ki.Ben Selçuk'a tepki bile vermiyorum çünkü bunu bile hakketmiyor o,bence yapılacak en iyi şey Avni Aker'e geldiğinde tepki vermemek,yokmuş gibi davranmak,çünkü yoksa kendisini nciddi alınacak adam zanneder bunlar.

Kardeşim insanda biraz utanma,arlanma olur,şampiyonluğu kaçırdığının 3 gün sonrası resmi anlaşmamı yapılır,nasıl bir kan varmış senin damarlarında hayret doğrusu.Neyse benim için giden gitmiştir,ben yönetimden ciddi hamleler bekliyorum artık,yalnız bu hamleler Brozekler tarzı oyuncular değil,bu takımı ciddi anlamda katkıda bulunacak adamlar.

Evet aynen.
O yüzden gidenlere üzülmeye değmez, demek ki akılları başka yerde imişler.
Oynadıkları futbolda bir ihanet olduğunu düşünmüyorum.

Ancak yıl içindeki açıklamaları ve sonrasında şampiyonluğun kaçmasından 3 gün sonraki bu dönmeleri "kendi karakterlerini belli etmiştir".

Gitmek isteyen gitsin.

61000 kişiye üçlü çektirip sonra da giden adama dur diyecek halimiz yok.

Samet Metin
26.05.2011, 13:23
ilk gireceğin ikili mücadelede ayağın kırılır inşallah selçuk...

gri_gokkusagi
26.05.2011, 20:23
bunların içinde sadece giray yapmaz bunu...diğerlerinden jaja ve colman zaten sözleşmesi devam ederken gitmek istiyor...burak ta tam selçuk'un gittiği zaman açıklama yaptı aynı selçuk gibi! ama burak ta şöyle bir olay var istanbul takımlarının havası aldı bir daha dönüş yapmayabilir... tam isabet giray gitmez burakda o havayı aldı buragı burak yapan bu takımdır giderse gidsin ama intihar olur girayım yapmaz abi TOHUMDA VAR TRABZONLULUK...

GULER
26.05.2011, 20:44
Yonetim bir sezonda ancak bu kadar bir cuval inciri berbat edebilir. Gelismeleri ongoremeyen ZAYIF bir yonetime sahibiz. Sonra gelen giden elbette ezer seni, sende sessiz kalirsin. Ama olan taraftara oluyor, en buyuk aciyi biz cekiyoruz.

Ilelioglu
26.05.2011, 20:45
Of of....:(

Vallah Sampiyonlugun kacmasini biz Taraftarlar kaldridik ama ne yazikki Yönetim kaldiramadi.

woollss
26.05.2011, 21:42
bugünde ölmedik bee

Sefaenes
26.05.2011, 21:57
ya adam gibi söyleseler trabzon olmazsa diger takimlarla da anlasa biliriz diye kimse bunlara kizmazdi yok avrupaya gidecem diye avrupa yakasina gidiyorsa taraftarin bunlara kizmasi normal neyse insallah orada surunurler.

Sibel
26.05.2011, 22:21
Daha sakinim...

Oruç
26.05.2011, 22:25
Geseye giden bu oyunvuya iki çift laf edelim istedik başlık kapanmış. :)

Ne biçim insanlar bu takımın formasını giyiyor inanılır gibi değil. Adam gözümüzün içine baka baka yalan söyledi. Vallahi bravo. Allah hakkımızı alır elbet efendi !

Yine de sakin olmakta fayda var.

Zeki Şevik
26.05.2011, 22:47
Şapiyonluğun çalınmış senin. İçin kan ağlıyor. Hazmedemiyorsun yapılanları. Hala şaşkınsın ama bir yandan da adamlığınla gurur duyuorsun, 82 puan toplayan takımınla grur duyuyorsun. "Şampiyonluk gitti ama ben hala adamım" diyorsun. Zaten üzüntün de şampiyonluğun kaçmasına değil, çalınmasına. Haksızlığa boyun eğmek yok çünkü serde.

Sonra bir darbe de içinden vuruyorlar sana. İçin kan ağlarken, adam bildiklerin üzülmüş numarası yapayacak kadar beklemeye bile gerek görmeden, üzüntünü yaşamana bile izin vermeden, olabildiğince hızlı vuruyorlar bu darbeyi. "Adam" bildiğin için, kendinden saydığın için acıyor canın, yoksa darbenin şiddetinden değil. Yani yine kandırılmış hissediyosun kendini, duygularınla oynanmış... Giden gitsin, kim bu bu renklerin asaletinden daha büyük olabilir ki ? Ama, ama kandırılmış olmak dokunuyor değil mi? Öz evladınının bile üzerinde tuttuğun için acıyor canın. Öz evladına haksızlık yaptığın için acıyor.

Artık açık seçik ortadadır ki beyler, biz İstanbul takımı değiliz, o yüzden bize futbolcudan önce adam lazım. Adam gibi adam lazım. Benim Musta Yumlu' m her maç hata yapsın isterse, ararsam Egemen' i şerefsizim. Engin en kritik maçlar da yine yalnız bıraksın takımı, "Ah Selçuk" dersem na'merdim. Tolga yerse yine yerse eskisi gibi hatalı gol, kızarsam adam değilim. Çünkü bunların hepsi adam, hemsi bizden, hepsi öz evlat.

Şimdi Şenol Hocam çıkmalı ve demelidir ki, "bana önce adam lazım, bu yüzden seneye 3 adam çıkarmazsam alt yapıdan ben bu işi bırakırım".

Kendi adıma söylüyorum, küme düşsen bile "Allah razı olsun" diyeceğim.

Cagdas Topal
26.05.2011, 23:04
Bakıyorum herkes karamsar takımın dağılmasından dolayı , herkes endişeli . Arkadaşlar sıkıntıya gerek yok futbolcumuz mu yok ? Çıkarırız aslanlar gibi şampiyon U18 takımını başkaldırırız İstanbul ' a herzamanki gibi .

İsmail Coşgun
26.05.2011, 23:05
Bu garibin* çilesi ne zaman bitecek?

Dip Not: *Trabzonspor'lu...

iskenderunlu
26.05.2011, 23:06
sükunet önemli bu takım bizim takımımıza sonsuz destek lazım

ertan arikan
27.05.2011, 17:59
Bende Egemen'in ve Selçuk'un gitmesine üzüldüm fakat gittikleri için değil,bonservis ödeyerek aldığımız oyuncuların TRABZONSPOR sayesinde bir yerlere geldiler sonra takıma kuruş para kazandırmadan ellerini kollarını sallayark çekip gittileri için.Ben bazı arkadaşlar gibi karamsar değilim çünkü ŞENOL GÜNEŞ gibi değerli kaliteli bir hocamız var takımın başında.Mevcut kadroya U18 takımımızdan takviyeler ile çıkarsa yinede şampiyonluğa oynarız düşüncesindeyim.Hiç bir futbolcu takımın üstünde değildir.Burada hata yönetimde devre arasında sözleşme yenileyip sezon sonunda bonservisini getiren gider demeliydi.Tabii bu birazda futbolcunun karakterine bağlı,futbolcuda bu düşüncede olmamlı diyorum.Benim ençok korktuğum ŞENOL hocanın bırakmasıydı.ŞENOL hoca takımın başında olduğu sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.Tepki verirken iyi düşünmeklazım sonra zararlı çıkmayalım.

LnMrt
27.05.2011, 20:17
Eee tamam yönetimin beceriksizliği, bunda hepimiz hemfikiriz. Ne yapalım? Aklıselim bir şekilde bunu konuşmamız lazım. Hara güreden ne kazanacağız? 1000 kafadan 1000 ayrı ses çıkacak. Sonuç?

Ve de bir parantez açalım "yönetim beceriksizliği" olduğu konusunda da hemfikirim.
Ama hiç kimse şunu atlamasın. bu yönetim 25 yıldır gelen en iyi yönetimdir.
Neden mi?
1- Çünkü takımın 18 ini sayamayalı yıllar olmuştu
2- İstanbul taraftarları dahi Sadri Başkanı sempatik bulur akıllı bulur efendi bulur.
3- Şenol Hoca devam etmişse onun bir bildiği muhakkak vardır.

kapattık parantezi.

Evet arkadaşlar sakin olalım. Olayları biribirine karıştırmadan konuşalım.
Futbolcuların takımı satması başka konu şampiyonluğun gitmesi ayrı konu, medyanın gücü apayrı bir konu...

Bir defa olayı şöyle ele alın. Siz yorum yazdığınız başlıkları ve kendi açtığınız başlıkları bir inceleyin birde yorum yapmadığınız başlıkları inceleyin.
İşte eğer TS yönetimi iseniz ya da Şenol Hoca iseniz diğer bir deyişle KALEM SİZDEYSE o zaman istediğiniz başlığa yorum yazıp istediğinize sırtınızı dönemezsiniz. Tüm başlıklar muhatabınızdır ve o başlıkları görmezden gelirseniz de adınız BASİRETSİZ e çıkar.
Demekki yönetmek zor eleştirmek kolay...

Erdal DİLEK
27.05.2011, 21:08
hayatımız sukunet bizim daha ne yapalım. :cool:

ünsalyılmaz
27.05.2011, 22:05
ya hep susacağız ya da biryerden gerçekten bir patlak verecek ama hayırlısı

hevesli
27.05.2011, 22:20
kimsenin yeri doldurulmaz değil arkadaşlar. bu takımın %80 ini derdik gökdenizle fatihe gittiler ne oldu.

hizmetleri için teşekkür ederiz o kadar mutlaka yeri dolduralacaktır ben eminim.

Takım ruhunu kaybetmeyelim yeter.

sercaninanc
29.05.2011, 20:04
http://img856.imageshack.us/img856/8022/fotoraf0180.jpg
Shot at 2011-05-29

qlii
29.05.2011, 22:10
ders alınmış başarısızlık başarıdır.

qlii
29.05.2011, 22:12
bu adamların gözünü para bürümüş, 3 milyon euro selçuğa verilse kalırdı, sora satarak fazlasıyla kar ederdik.yani ne diyelim, kısmet

e..d..a..
30.05.2011, 17:41
şu zamnlarda sükunet bile zor geliyo bize. ortada hakkı yenmiş bir takım var bir de çook uğraştık tarih yazdık diye geçinen bir takım var bir de gönülden bağlandığın futbolcular seni böyle bırakıp gidince sükunet pek olmasa gerek. aynı zamanda şunu da düşünüyorum böyle her kafadan bir ses çıkaracağımıza daha düzgün bir şekilde konuşabiliriz.