PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Trabzon ve ÇILGINLAR|Tesislerdeydik!

Çebi
31.01.2006, 14:06
Fatih Tekke ve Gökdeniz'e yönelik saldirilari kinamak ve futbolcularimizin yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin 02.02.2006 Persembe: 16.00 da gerçeklestirecegi idmana bizler de gidip oyuncularimizin yaninda oldugumuzu gösterelim...Genis katilim olmasi için lütfen hepimiz çaba gösterelim...

Çilginlar Grubu olarak sitemiz kalearkasi.net te böyle bir org. baslattik. Katilimin daha fazla olmasi için bmn e de ayni topici açip ortak, genis katilimli birorganizasyon gerçeklestirme düsüncesindeyiz.

Organizasyona katilmak isteyen arkadaslar isimlerini yazdirsinlar lütfen!..
Edited by: BordoMavim

trapezus61
31.01.2006, 14:11
Allah kahretsin... Daha bu sabah Trabzondan döndüm... Bütün Trabzon tesislere akip birlik beraberlik mesajlari vermeli. Futbolcularimizin ve camianin su anda en çok ihtiyaci olan sey bu... Trabzonda bu organizasyonu yapacak arkadaslarim, mümkün oldugu kadar genis kitlelere ulasalim. Sadece tesislerde degil, tesislerden Meydana kadar da yürüyüse devam edelim... Tüm Türkiyeye sesimizi duyuralim. Orada olamadigim için son derece üzgünüm. Lütfen herkes elinden geleni yapsin... Bütün Trabzonu ayaga kaldiralim. Yoksa firsat kollayan bütün düsmanlarimiz perisan edecek bizi...

halil ibo
31.01.2006, 14:12
Evet Trabzon,dosta düsmana kimle dans ettigini gösterin.Ankara'daki arkadaslarda havaalani karsilamasina büyük çogunlukla katilirlar insallah.

onurkaradeniz
31.01.2006, 14:20
iyi bi organizasyon olur

BDiler61
31.01.2006, 14:41
çok iyi olur takim için

FANATIK61
31.01.2006, 14:44
Destekliyorum, gidilirse süper olur. Maalesef gurbetteyiz, bende gelmek isterdim...smileys/smiley19.gif

Şentürk
31.01.2006, 14:46
ne kadar çok kisi olursa o kadar iyi olur da,hep birlikte gidelim nasil bulusucaz kim organizasyonu ayarliyor.

Colakoglu
31.01.2006, 14:47
Bence sehir icinde bile duyuru yaptirilsinki millet akin etsin tesislere kendilerini yanliz hissetmesinler...

İleli
31.01.2006, 14:52
Sefersiz olim cok duygulandim helal Cilginlara.smileys/smiley32.gif..

Hadiyin millet bahane yok tesislere hucum...

Külünkoğlu
31.01.2006, 14:53
Her yerde ilan edelim topluca hareket edelim arkadaslar, Yanliz burda bir sey unutulmasin diger futbolcularda bu durumdan etkilenmislerdir onlara da sahip çikalim lütfen.

zanoylu
31.01.2006, 15:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Trabzondaki arkadaslar geregini layikiyla yapin birlik olma zamani çok zor bir dönemdeyiz.......Haydeeeeeee</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Küçükalioğlu
31.01.2006, 16:12
insallah umuldugu gibi yüksek katilimli bi gösteri olur. birde güne uygun tezaruhatlar bulunabilse çok daha güzel olur

Salih61
31.01.2006, 16:19
Arkadaslar ilk olarak ben varim

1-FORZA61

Mustafa Önal
31.01.2006, 16:19
çok iyi organize olmalisiniz. taraftar dernekleri hep birlikte hareket edip bu kötü günlerde kenetlenmeliyiz. herkese gerektiginde nasil hep beraber oldugumuzu göstermeliyiz. trabzonspor bizim göz bebegimizden daha degerli bunu tüm dünyaya gösterelim.biz uzaktayiz gelemeyiz ama arkadaslar inaniyorum ki bu kötü günde gerekeni yapacaktir.

Adem Erdoğan
31.01.2006, 16:38
fotografta çekin

Küçükalioğlu
31.01.2006, 16:41
fotografta çekin

evet çok önemli bizi buralarda öldürmeyin ne oldugunu bi zahmet fotograflarla bizede yansitin.

cIlgInIm
31.01.2006, 20:06
is yerinden izin alabilirsem bende gelerim.. yarin benden haber bekleyin insallah izini koparirim .. dua edin renkdaslarr..

kutoz
31.01.2006, 20:16
Arkadaslar bu konunun çok önemli oldugunu düsünüyorum. Zor günler yasadigimiz bu dönemden, yine birlik ve beraberligimizle çikabiliriz. Bugün yasananlardan nemalanma amacinda olan bizans basininin bugünkü basliklarini okuyunca, hiç bir zaman olmadigi kadar daha fazla kenetlenmemize ihtiyaç vardir. Gruplar kendi bünyelerinde bu birliktelige ön ayak olmali ve hareketin gruplarin kaynasmasiyla, topluca yapilmasi gerekmektedr.

Keske Trabzon'da olabilseydim de böyle uzun bir yürüyüste, sizlerle omuz omuza olabilseydim. Katilim miktarinin fazlalagi, dosta güven, düsmana endise verecektir. Bu yüzden, 1 saatte olsa esnaf kepenk kapatmali, tesislere birlik beraberlik içinde gidilerek Trabzonspor'umuza destek olunmalidir.

cIlgInIm
31.01.2006, 20:54
dükkan benim olsa kepenk cekmeye raziyim ama ne yaparsin ki isciyiz

Çebi
31.01.2006, 21:01
BMN haydi... somut olarak suan sadece 1 üye gelecegini belirtti...Çilginlar olarak bizler zaten kendi organizasyonumuzu yapiyoruz fakat böyle bir olaya karsilik daha genis bir katilim olmasi gerektigini düsünüyoruz. BMN bu degil, BMN Trabzon bu degil...Haydi !

MrbLack
31.01.2006, 21:16
gidenlerin yanindayiz...

Nytre
31.01.2006, 22:23
evet arkadaslar bu organizasyon iyi olacak!...

buradan bütün trabzondaki arkadaslara sesleniyorum lütfen bu organizasyona katilim gösterelim arkadaslar!..

ulasim dolmuslarla mi olacak ?

gidilecekse nerede bulusulacak BMN trabzon yönetiminin belirledigi bir saat yer var mi?

çilginlar nerede bulusup gidiyor?

Çebi
31.01.2006, 23:36
Persembe Idman 16:00'da...

Çilginlar olarak bizler de en geç 15:45'te orada olacagiz...Bizde sitemizde benzer bir org. yapiyoruz hatta anasayfamizdan da duyurduk haberi.

Toplanma için ayri bir yer belirlemeye gerek yok. Tesislerde idman öncesi bulusulur. Bu organizasyonda önemli olan katilimin fazla olmasi... Bu konuda üzerimize düseni yapalim!

Çebi
01.02.2006, 00:01
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=420>
<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width=420 background=haberbg.gif>Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !</TD></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%">http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/organizasy&#111;nresim.bmp Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.
</TD></TR></T></TABLE>kalearkasi.net

immortal_TS
01.02.2006, 00:02
Çok güzel arkadaslar cani gönülden sizlerleyiz...

Taner Gündoğdu
01.02.2006, 00:38
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=420><T>
<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width=420 background=haberbg.gif>Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !</TD></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%">http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/organizasy&#111;nresim.bmp Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.
</TD></TR></T></T></TABLE>

kalearkasi.net

slogan da süper... keske trabzonda olsaydim da katilsaydim... bu organizasyonu düzenlemeyi akil edenlere sonsuz tesekkürler. takima çok iyi gelecektir bu smileys/smiley32.gif

Nytre
01.02.2006, 01:11
trabzonspor taraftarlar derneginin ya da birliginin ya da baska bir grubun böyle bir organizasyonu var mi

garalahana
01.02.2006, 03:39
fotgraf cekme isi benden arkadaslar o konuda merakiniz olmasin...eklerim buraya..

Çakır
01.02.2006, 08:59
Fatih Tekke ve Gökdeniz'e yönelik saldirilari kinamak ve futbolcularimizin yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin 02.02.2006 Persembe: 16.00 da gerçeklestirecegi idmana bizler de gidip oyuncularimizin yaninda oldugumuzu gösterelim...Genis katilim olmasi için lütfen hepimiz çaba gösterelim...

Çilginlar Grubu olarak sitemiz kalearkasi.net te böyle bir org. baslattik. Katilimin daha fazla olmasi için bmn e de ayni topici açip ortak, genis katilimli birorganizasyon gerçeklestirme düsüncesindeyiz.

Organizasyona katilmak isteyen arkadaslar isimlerini yazdirsinlar lütfen!..

Sana konuyla ilgiligönderdigim cevaptada belirttigim gibi BMN her konuda yaninizdadir Ahmet'im. Trabzonspor adina gerçeklestirecegimiz her organizasyonda tek yürek, tek yumruk olarak ortak çalismamiz Trabzonspor'umuza büyükgüç verecek. Simdi,bundan sonra, her zaman.

Evet, yarin Trabzon'da yasayan tüm üyelerimizi tesislere bekliyoruz arkadaslar. Fatih ve Gökdeniz'e destek olabilmek için yapilacak en anlamli aktivitelerden biri bu. Olabildigince fazla katilimla oraya gidelim, tezahüratlarla, bayraklarla, atkilarla oyuncularimizin yaninda oldugumuzu hissettirelim. Özellikle Ankaragücü maçi öncesitüm takima büyük moral olacaktir bu destek. Taraftarin varliginihissettirmesi özellikle böyle durumlarda çok önemli.

Organizasyona katilabilecek olanarkadaslar isimlerini yazdirirsa durumumuzu daha net görebiliriz. Evet,Fatih-Gökdeniz'e destek organizasyonuna kimler katiliyor? Haydi TRABZON!

Atalay
01.02.2006, 10:45
haydi millet bu kadarmisiniz...!!

Burçak
01.02.2006, 11:04
bende orda olmak istiyorum. ama isten dolayi garanti veremiyorum. yarin netlesir.Edited by: forever61

Badaloğlu
01.02.2006, 11:38
Size kursun, bize kursundur...Iste slogan budur...Bu kursunlarin Trabzon'a verdigi zarari terör örgütü verememistir.Ama ne yazik ki kendi içimizden vurulduk.Bunun arkasindan kimler çikacak açikcasi merak ediyorum!...Bu is bu kadar basit degil...Bu isin arkasindan Aziz Yildirim çikarsa da hiç sasirmam...Böyle bir düzende yasiyoruz.Yoksa kendimi kurtlar vadisine çok mu kaptirdim???

Keske bende Trabzonda olabilseydim.Ama ayin 10'na dogru insaallah geliyorum.Malatya maçinda insaallah Trabzondayim...

laz_hayri_61
01.02.2006, 12:12
ARKADASLAR IMKANI OLANLAR LÜTFEN GITSIN ............BU OLAYLARIN BIR KOMPLO OLDUGU ve TRABZONUMUZU kesinlikle yikamayacagi mesajlari verilsin

Zafer Keskin
01.02.2006, 13:36
yaw olamaz böyle bir sansizlik bende üniversitede sinavlar bittigi gibi istanbula geldim arakadaslar üzgünüm ben gelemiyecem ama int takilmayan trabzondaki arkadaslara bildiriyorum onlar kesinlikle gelirler...

slogan müthis iste trabzonsporluluk budur.......

TSelif
01.02.2006, 13:41
Size kursun, bize kursundur...Iste slogan budur...Bu kursunlarin Trabzon'a verdigi zarari terör örgütü verememistir.Ama ne yazik ki kendi içimizden vurulduk.Bunun arkasindan kimler çikacak açikcasi merak ediyorum!...Bu is bu kadar basit degil...Bu isin arkasindan Aziz Yildirim çikarsa da hiç sasirmam...Böyle bir düzende yasiyoruz.Yoksa kendimi kurtlar vadisine çok mu kaptirdim???

Keske bende Trabzonda olabilseydim.Ama ayin 10'na dogru insaallah geliyorum.Malatya maçinda insaallah Trabzondayim...

bundan iyisi olamazdi sanirim

size kursun bize kursundur...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Salih61
01.02.2006, 14:38
Arkadaslar kim geliyor ve nerede bulusuyoruz...

poetricus
01.02.2006, 14:47
Arkadaslar ilk olarak ben varim

1-FORZA61

Ben de...

2. Poetricus

garalahana
01.02.2006, 14:52
02.02.2006 Persembe günü saat 15:45 de tesislerde bulusyoruz arkadaslar...

TRABZONLU_TS
01.02.2006, 14:59
Size Kursun Bize Kursun!!! vayy bee helal olsun ne dim;)

Salih61
01.02.2006, 15:00
Arkadaslar liste yapalim ve hep beraber gidelim...Ve lütfen kalabalik gidelim...

Murat'
01.02.2006, 15:00
bende belki gelebnilirim arkadaslar

Şentürk
01.02.2006, 15:24
TEK TEK MI GELICEZ YOKSA HEP BIRLIKTEMI GIDECEZ?

Salih61
01.02.2006, 15:26
Bence hep birlikte gidelim...Daha iyi olur...

Jackdaniels
01.02.2006, 15:44
Bmn Trabzon Hadi bakalim uyumayin arkadaslar gördügüm kadariyla katilim çok az trabzondaki bütün üyelerin yarin tesisleri inletmesi lazim...

Külünkoğlu
01.02.2006, 15:44
Arkadaslar mümkün oldugu kadar çevremizdekilere de haber verelim. persembe günü (yarin) Tesislerde15:45'de..

Unutmayin ki yüregimiz sizlerle...

Mustafa Mahmutoğlu
01.02.2006, 19:03
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley18.gifAH ISTANBUL AH!!!!!gelemem çünkü smileys/smiley7.gifISTANBULDAsmileys/smiley7.gifoturuyorum.aslinda trabzonda çamburnunda ew war ama nasil gelcemmsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley7.gif

Çebi
01.02.2006, 21:55
Idman yarin 16:00'da...15:45te tesislerde oluyoruz UNUTMAYIN!!!

<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%" background=haberbg.gif>Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !</TD></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%">http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/organizasy&#111;nresim.bmp Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.</TD></TR></T></TABLE>

kalearkasi.net Edited by: BordoMavim

mensure 61
01.02.2006, 23:21
Ah keske bende orda olsaydim!..Bu sevda bitmez, senin için ölürüm TRABZONSPOR'UM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atalay
02.02.2006, 10:37
arkadaslar sevgili trabzondaki bmn üyeleri bu kadarmisiniz sesiniz solugunuz çikmiyor....gün destek günüdür gelecegimizi çetelerden ve çapulculardan kurtarma günüdür...meydani bu tip insanlara birakmamak için lütfen gidin ve takiminiza destek olun....

Can basten
02.02.2006, 11:20
arkadaslar sevgili trabzondaki bmn üyeleri bu kadarmisiniz sesiniz solugunuz çikmiyor....gün destek günüdür gelecegimizi çetelerden ve çapulculardan kurtarma günüdür...meydani bu tip insanlara birakmamak için lütfen gidin ve takiminiza destek olun....

Dogru...Aslindabu tür kisilerle münasebete girmelerinin sebebi hikmetini anlayamasam da,birkaç tane kendini bilmez çapulcunun Trabzonspor'aböylesine zarar vermesine dur denilmelidir...

Hayde BMN Trabzon...

verep
02.02.2006, 11:30
keske Trabzonda olsamda bu anlamli günde yaninizda olsam.Ama oradaki arkadaslari yönlendirmeye çalisaçagim.

verep
02.02.2006, 11:35
Aklima geldi kisa mesaj ile bmn üyelerine haber verilemez mi?

verep
02.02.2006, 11:49
Tesekkürler msj simdi geldi.

Badaloğlu
02.02.2006, 12:07
Tesekkürler msj simdi geldi.

Önemli degil...smileys/smiley36.gifOrada olamasakta hücrelerimize kadar destegimizi bilmeleri yeterli olacaktir.

Tahir
02.02.2006, 12:08
Haydi gönül dostlari bu zor günde takimi yalniz birakmayin.Ah bir orda olsamda trabzonum için ölebilecegimi bagira bagira söylesem....

imported_Suha
02.02.2006, 12:21
hepimizin kalbi orada olcak..gidemesekte..haydi dostlarim tek bir yüregiizzzzz..

halil ibo
02.02.2006, 12:25
Gün DESTEK günüdür.BERABER OLMAK,BIR OLMAK IÇIN HAYDI TESISLERE.

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2006, 12:29
arkadaslar bazilarimiz gelemiyoruz ama ruhen sizlerleyizzz

MeKanSiZ
02.02.2006, 12:49
haydi bmn canlan biraz:)

Salih61
02.02.2006, 14:04
Tek tek gitme taraftari degilim...Arkadaslar hep birlikte gidelim...

İleli
02.02.2006, 14:14
Aksama resim bekliyoruz ha smileys/smiley2.gif

Tunga
02.02.2006, 14:25
Tesislere giden arkadaslardan bir ricam var. Gerekirse dijital foto makinesiyle, ya da kamerayla lütfen çekim yapin.Kliplere malzeme çiksin.

Çebi
02.02.2006, 14:38
ÇILGINLAR(kalearkasi.net) olarak yaklasik 30 kisiyle gerçeklestirecegiz organizasyonu...sayi daha da artabilir... BMN den de destek gelirse yeterli çogunluga ulasiriz diye düsünüyoruz, organizasyonu ortak yapma çabamizin nedenide bu...Bundan sonra yapilacak organizasyonlar içinde benzer projelerimiz olacak ortak hareket etme konusunda...Hepinizi bugün aramiza bekliyoruz...

sitemizde konuyla ilgili duyuruyu anasayfamizdan yaptik, forumumuzda da org. yapiyoruz...sagolsun bmn yönetimi de sms agiyla üyelerine duyurdu ayni sekilde forumda konuyla ilgli duyurular devam ediyor...

<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%" background=haberbg.gif>Size Kursun, Bize Kursun ! Haydi Tesislere !</TD></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%">http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/organizasy&#111;nresim.bmp Önceki gece araba ve is yerleri silahli saldiriya ugrayan futbolcularimiz Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e; bu olayla sarsilan futbolcu ve teknik kadromuza destek vermek, iyi, kötü her günlerinde yaninda oldugumuzu göstermek amaciyla takimimizin Persembe günü saat 16:00'da gerçeklestirecegi idmanda Çilginlar grubu olarak M.Ali Yilmaz tesislerinde olacagiz. Tüm taraftarlarimizi da bu organizasyona katilmaya, bu sehrin yetistirdigi degerlere, futbolcularimiza yapilan bu çirkin saldiriya karsi tek vücut olmaya davet ediyoruz.</TD></TR></T></TABLE>

Atalay
02.02.2006, 14:50
orda 1000 kisi olacakki ses getirsin haydi trabzon!!! herkes birbirine haber versin.......... haydi bmn herkes göreve....

BDiler61
02.02.2006, 14:52
resim bekliyoruz aksam hadi gösterin gücümüzü

Hekimoğlu
02.02.2006, 16:18
sanirim gökdeniz ve fatih idmana katilmayacak.

EmrahYalçınalp
02.02.2006, 17:27
Gökdeniz idmandaydi da, Fatih'i hatirlamiyorum... Aslina bakarsaniz oldukça neseli basladilar. Szymek ve Adem'in çiftetelli oynama cezasi aldiklari isinma hareketlerinden sonra topla çalistilar... Çok kalabalik olmasa da etkili sayilabilecek bir grup vardi.

Bir fotograf ve 20-25 saniyelik bir video çektim. Eve gidince vakit bulabilirsem upload edecegim (Okunmasi gerekken 50 tane sinav kagidi var, o yüzden kesin bir sey söyleyemiyorum) Bu arada Ömer ve Umut Hoca'larla birlikteydik. Çok akademik bir idman oldu bizim açimizdansmileys/smiley1.gif

Çok kasvetli ve morallerin bozuk oldugu bir idman görüntüsünde degildi açikcasi... Bekledigimden iyi buldum. Hele Szymek'in her cezanin ona kalmasini engellemek için "arkadaslar ayrilin da kosun yaa" demesi beni baya güldürdü...

TSelif
02.02.2006, 17:40
Bende ordaydim ama ilk dakikarda ..belki yeni geldikleri için biraz havasiz buldum onlari Fatih Tekke de ordaydi. Ama morali bozuktu sankismileys/smiley5.gif...Neyse ki moralleri düüzgünmüs . Bu iyi oldu.

61_dnc_TS
02.02.2006, 17:46
Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206idman.jpgTakimimiz bugün saat 16.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yaptigi idmanla Ankaragücü gücü maçinin hazirliklarini sürdürdü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Fatih ve Gökdeniz?in de katildigi antrenmanda takimimiz istasyon çalismasi yapti.

Lee?nin düz kosu yaptigi idmana sakatligi devam eden kaleci Jefferson, asil tendonunda agrisi bulunan Erdinç ile Gine milli takimina giden Yattara katilmadi.

Ayrica, antrenman sahasina gelen taraftarlar Fatih Tekke ve Gökdeniz?e çiçek verdiler.

Ekibimiz, yarin saat 16.00?da basina kapali olarak yapacagi idmanla çalismalarinin Trabzon ayagini sonlandiracak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206idman1.jpg </CENTER>

CeSS
02.02.2006, 17:47
Katilan giden tüm arkadaslara tesekkürler , Resimleri ve videolari bekliyoruz.

coach
02.02.2006, 17:49
Gökdeniz idmandaydi da, Fatih'i hatirlamiyorum... Aslina bakarsaniz oldukça neseli basladilar. Szymek ve Adem'in çiftetelli oynama cezasi aldiklari isinma hareketlerinden sonra topla çalistilar... Çok kalabalik olmasa da etkili sayilabilecek bir grup vardi.

Bir fotograf ve 20-25 saniyelik bir video çektim. Eve gidince vakit bulabilirsem upload edecegim (Okunmasi gerekken 50 tane sinav kagidi var, o yüzden kesin bir sey söyleyemiyorum) Bu arada Ömer ve Umut Hoca'larla birlikteydik. Çok akademik bir idman oldu bizim açimizdansmileys/smiley1.gif

Çok kasvetli ve morallerin bozuk oldugu bir idman görüntüsünde degildi açikcasi... Bekledigimden iyi buldum. Hele Szymek'in her cezanin ona kalmasini engellemek için "arkadaslar ayrilin da kosun yaa" demesi beni baya güldürdü...

bende ataköy'deki idmani izlerken ayni sekilde simak'a çok gülmüstüm ögrenmis kimden ögrendiyse "TEK" kelimesini herseye her yere "TEK"diye bagiriyordu,çok gülmüstüm o zaman,,

Çebi
02.02.2006, 20:51
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=420><T><T>
<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width=420 background=haberbg.gif>ÇILGINLAR Moral Verdi!</TD></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" width="100%">

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/haberresimorganizasyn.jpg ÇILGINLAR Grubu olarak bugün tesislere giderek önceki gün yasanan talihsiz olay nedeniyle basta Gökdeniz ve Fatih Tekke olmak üzere tüm futbolcularimiza, yasanan olumsuzluklara ragmen yanlarinda oldugumuzu, bu tür olaylarin ardindan da onlari asla yalniz birakmayacagimizi gösterdik. Üç arkadasimiz saha içine kadar inerek Gökdeniz ve Fatih Tekke?ye çiçek verdiler, olayi kinadiklarini ve her zaman yanlarinda olacaklarini belirttiler. Tribünde de idman boyunca takima sevgi gösterilerinde bulunuldu.

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme5.jpg

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme.jpg

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme1.jpg

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme2.jpg

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme3.jpg

http://www.kalearkasi.net/haber/data/upimages/deneme4.jpg

Daha fazla resim için TIKLAYIN! (http://www.kalearkasi.net/forum/viewtopic.php? p=34303#34303)

</TD></TR></T></T></T></TABLE>kaynak: www.kalearkasi.net (http://www.kalearkasi.net)Edited by: BordoMavim

onurkaradeniz
02.02.2006, 20:59
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif bravo be usaklarsmileys/smiley32.gif

BDiler61
02.02.2006, 21:30
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kutoz
02.02.2006, 21:46
Tesislere gidip, takimimiza destek veren bütün dostlara sonsuz tesekkürler.

Iyi gün taraftari olmaktan ziyade, kötü günde de taraftar olabilme erdemine sahip oldugumuz sürece, basarilar ardi ardina gelecektir... Bu olaylarla da gerek sehir gerekse camia olarak, tek yürek tek yumruk oldugumuzu gösterdik.

Tekrar, bütün arkadaslara tesekkürler.

Nytre
02.02.2006, 22:27
tebrikler herkese...

iºte taraftar iºte ºampiyon!

TAMTÜRK61
02.02.2006, 23:03
Bravo arkadaslar size ,elalem görsün kötü günde de ,iyi günde de hep berasmileys/smiley32.gifber oldugumuzusmileys/smiley32.gif

bordox
02.02.2006, 23:03
Idmanda Trabzonspor'umuza sahip çikan arkadaslara tesekkürler.Insallah bu olay bizi kenetler.Dünya alem Trabzonspor'un gücünü görsün.

Çebi
02.02.2006, 23:23
bmn üyesi bir kaç arkadasimiz da gelmis sanirim bugünkü organizasyona...onlara da sonsuz tesekkürler ÇILGINLAR adinasmileys/smiley2.gif

Tunga
03.02.2006, 00:27

Bekliyoruz...

trapezus61
03.02.2006, 11:01
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hepinizin yüregine saglik... Trabzonspor sizin gibi taraftarlari oldugu sürece asla yikilmayacak. Düssede küllerinden yeniden dogacak...

MeKanSiZ
03.02.2006, 12:11
güzel bi org.gerçeklestirdik bizle beraber orda olanlara ve gelemeyip bize yüregiyle destek verenler tesekkür ederiz..biz ve bizim gibi düsünenler yasadikça her zman sesimizi bir sekilde duyaracagiz..her ne olursa olsun!

Çebi
03.02.2006, 12:26
bi resim daha önceki sayfadakilere ek olarak;)

http://img293.imageshack.us/img293/5976/kopyaskopyasadsz3fd.th.jpg (http://img293.imageshack.us/my.php?image=kopyaskopyasadsz3fd.jpg)

diger resimler 4. sayfada!

Murat'
03.02.2006, 13:47
gelmeyi çok isterdim ama maalesef olmadi

selokal61
03.02.2006, 13:50
aksama dogru hava baya sogudu o yüzden fazla duramadim tesislerde.

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 13:55
katilan herkese çok tesekkürler umarim futbolcularimiz bir an önce bu olayi unutursmileys/smiley5.gif

EmrahYalçınalp
03.02.2006, 14:24
Çok kaliteli bir sey bekleyip hayal kirikligina ugramayin, eni sonu cep tlfonu ile çekilmis. Yine de sonuçta Adem'in çiftetellisini hayal-meyal görürsünüz...

http://rapidshare.de/files/12449476/Video005.3gp.html (http://rapidshare.de/files/12449476/Video005.3gp.html)

MrbLack
03.02.2006, 15:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">helal olsun gidenlere.eline ayagina saglik...</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

tunganyan
03.02.2006, 19:44
hepinizden Allah razi olsun.ayaginiza,yüreginize saglik.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Oğuzhan Görkan
03.02.2006, 23:20
ayaginiza sagliksmileys/smiley32.gif

Emre B.
03.02.2006, 23:31
Ayaginiza sagliksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ancibranoz
03.02.2006, 23:58
Destekliyorum, gidilirse süper olur. Maalesef gurbetteyiz, bende gelmek isterdim...smileys/smiley19.gif

Bizde ayri bir gurbetteyiz kardes. istanbulda gurbet sayilir smileys/smiley18.gif

zafercalikoglu
04.02.2006, 11:04
dah kalabalik gitmek lazim,gidenlerin ayagina saglik

Adem Erdoğan
04.02.2006, 20:05
trabzonspor taraftari sizinle gurur duyuyor.

İHSAN
06.02.2006, 16:12
trabzonspor taraftari sizinle gurur duyuyor. smileys/smiley36.gif

POYRAZ
07.02.2006, 18:54
Giden herkeze tesekkürler. Trabzonspor futbolculari yanlarinda birileri oldugunu her zaman hissetmeli.

Çebi
07.02.2006, 19:02
Arkadaslar persembe günü daha genis bir katilimla daha iyi bir organizasyon düzenleyecegiz ÇILGINLAR olarak...Trabzon'daki arkadaslarimizi aramiza bekliyoruz...

Idman saati konusunda net bilgi gelene kadar org. tarhimiz 9 Subat Persembe saat 15:45'dir...Toplanma yerimiz M.Ali Yilmaz Tesisleri...