PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 yıldır şampiyonluk kutlamayan 'tek' şehir acısını yine içine gömdü:(

mackali_81
23.05.2011, 22:20
Ağladım bu cümleye:(

Halmanli
23.05.2011, 22:38
ve milyonlarca haysiyetsiz utanmadan çaldıkları şeyle seviniyorlar, artık dünyada hırsızlıktan utanılmıyor

inadına_Trabzon
23.05.2011, 22:49
Benim şampiyonum Trabzonspor.

robinhood61
23.05.2011, 22:51
bugün trabzon sokaklarındaydım. inanılmaz sessizlik var milletin suratı 5 karış. bi ara gözlerim doldu önümdeki taşa vurdum bu şehri ağlatanların ................ dedim.... ne istiyorsunuz bizden yeter artık.

Fatih Özkan
23.05.2011, 22:51
Gece Meydan'a indim...
Öyle bir sessizlik vardı ki dikkatlerden kaçması mümkün değildi...

Sibel
23.05.2011, 22:57
Trabzon buna hazırdı.Biz gençler inandık ,boşa inandık o kadar. Acımızı içimize gömmekten yana değilim. Biz gayette şampiyon olduk. ''ŞAMPİYON TRABZONSPOR'' :sevinç::sevinç: Tek'iz evet,onurumuz var,şerefimiz var,mücadele ettik diye,pis oyunlara alet olmadık,bunu başardık diye TEK'iz...

Ömür Karadeniz
23.05.2011, 23:00
Türk futbolunda herkes Trabzonspor gibi olsa futbolumuzun şuan ingiltereden,almanyadan,ispanyadan veya ingiltereden farkı olmayacaktı.O liglerde herkes kendi takımını tutuyor.İngilterede bir bırmıngamlı kalkıpta manu çok başarılı diye onu tutmuyor kendi takımını tutuyor,keza almanyada öyle dortmund 55-60bin taraftara oynuyor.Bizde ise sivaslı adam fener bayraklarıylan göbek atıyor sokaklarda bide gururluyum çünkü 2 trilyon kazandık diyor.Yazık çok yazık.Beğenmediğimiz bursa bile yemin ediyorum bu ligin en delikanlı takımıdır artık benim gözümde.

hodlu
23.05.2011, 23:04
27 yıldır şampiyonluk kutlamayan tek şehir.Tek onurlu-gururlu şehir.Acımızı içimize gömdük.Ama artık kutlayalım dayanacak gücümüz kalmadı...

asil suskun
23.05.2011, 23:05
gömeriz biz

ünsalyılmaz
sadece araba sesleri duyuluyordu içim titredi..

Çağdaş DENİZ
offff offf sağlık olsun be arkadaşlar :(:(

robinhood61
23.05.2011, 23:06
abi biz de popüler kültür denen yozlaşma var. bu futbola yansımış durumda. adamlar bak burda bi ilah var buna tap diyor. ama o ilah adamın ne karakterini ne memleketini ne de başka bişeyini temsil ediyor. örneğin sivaslı biri neden fenerbahçeyi tutar? nedeni popüler yozlaşma.
avrupa neden başarılı. çünkü orda herkes doğduğu toprakları savunur ve oranın takımını tutar ve sahip çıkar. herşey bilimsel ve akılcıdır.
ama bizim türklerin önüne bişey koy hemen zıplar. o durum yani...

trabzonboy
23.05.2011, 23:06
olsun sen benim kalbimde sampiyonsun

talsuv61
23.05.2011, 23:07
Bize bu acıyı yaşatanların iki dünyada da yakaları bir araya gelmesin, şerefsizler.

sence
23.05.2011, 23:10
27 yıl dile kolay.
Ama ne yapalım gidecek başka limanımız yok.
Başka bir Trabzonspor yok...

BEYTEKİN61
23.05.2011, 23:10
tüm şehir ağladı.... sessizlik ama gururlu ve onurlu bir sessizlik.... kaldır başını trabzonum.... gerçek şampiyon sensin... 27 yıldır bekliyorsun.... yok türkiyede başka şehir.... teksin....

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:12
Bu şehrin yediği yıkımlar da az değil...
Milletin dayanacak gücü kalmadı...

Sibel
23.05.2011, 23:16
Kurban olurum ben o şehre...Dik duruşu yeter,ama boynu bükülmüş Trabzonumun...Yüreği yanıyor,bağrı alev içinde...

magicyattara
23.05.2011, 23:24
O sessizlik asalettir, sadakattir, aidiyettir..

pReN@_61
23.05.2011, 23:28
Heryerde kutlamalar var..Kornalar sirenler..Bir tek şehir sessiz.Öyle onur verici bir durum ki tarif edemem.

TSuha61
23.05.2011, 23:30
gerekirse 27 sene daha gömerim!

OYılmaz
23.05.2011, 23:38
fenerbahçe-Trabzonspor maçı bir an önce gelsin de Kadıköy'de bütün bunun acısını doya doya Şükrü Saraçoğlu stadında küfür ederek kusacam

asil suskun
23.05.2011, 23:40
fenerbahçe-Trabzonspor maçı bir an önce gelsin de Kadıköy'de bütün bunun acısını doya doya Şükrü Saraçoğlu stadında küfür ederek kusacam

bu resmini kullandigim adam (ISMINI BILMIYORUM) ne yapdida foruma avatar oldu

Sibel
23.05.2011, 23:49
Seni dağladılar, değil mi kalbim,
Her yanın, içi su dolu kabarcık.
Bulunmaz bu halden anlar bir ilim;
Akıl yırtık çuval, sökük dağarcık.

Sensin gökten gelen oklara hedef;
Oyası ateşle işlenen gergef.
Çekme üç beş günlük dünyaya esef!
Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık!

Necip Fazıl

Seni dağladılar değil mi Trabzon'um,
Her yanın bordo mavi,her yanında hüzün.
Bulunmaz böyle aşkta başka bir şehir,
Onur paraya satılmış,dik duran bir sen,bir sen Trabzon'um..

Sensin bu oyunda onurla mücadele eden,
Satılmış şehirleri gölgeye iten.
Çekme bu ligin kahrını artık,
Dayan Trabzon'um,bir kaç yıl kadarcık...

Sibel...

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:51

Necip Fazıl

Sibel:)

Vay vay vay...
Çok güzel olmuş Sibel...
Tam anlamı ile uymuş...

Sibel
23.05.2011, 23:55
Vay vay vay...
Çok güzel olmuş Sibel...
Tam anlamı ile uymuş...
Teşekkür ederim Fatih..:rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
23.05.2011, 23:55
maalesef...

BEYTEKİN61
24.05.2011, 00:07
trabzonspor insanı şairde yapar....

Fatih ÇOLAK
24.05.2011, 00:10
Bu çöküş olmayacak diriliş olacak işallah, bjk maçında burak golü attığında ağlayan ben bu sefer daha dik durdum çünkü yaşananların farkındayız, bu takım 82 puan alıp da şampiyon olamıyorsa burada kabahat başka yerlerde aranmalıdır...yönetim işallah sende bizim gibi dik durursun...

litvanya_ts
24.05.2011, 00:22
[QUOTE=Sibel;1917639787]

Necip Fazıl

Sibel:)
[/QUO

litvanya_ts
24.05.2011, 00:28
O sene bu seneydi hersey cok guzel baslamıstı.Ama hesaba katmadıgımız faktorler vardı onlar devreye girdi ve malesef aynı dramatik son tekrar geldi bizi buldu.Fakat Trabzonsporlular olarak biz bu sene cok seyi basardık dik durusumuzla onurlu durusumuzla ne kadar buyuk bir camia oldugumuzu herkez anlamıstır.Varsın biz 57 sene daha bekleyelim fakat alcakca bir kutlamayı Allah bize nasip etmesin.

Hasan Cubukcu
24.05.2011, 00:29
klip var trt 3 de izleyin cok güzel

Yaşar
24.05.2011, 00:40
81 il var ülkemde ve biri hariç hepsinde şampiyonluk kutluyor sokaklar...
Bizim sokak bekliyor, bizim mahalle, bizim uşaklar...
O kupayı hasretle özlemle bekliyor...
Rica ederim sıklımadık, bıkmadık...
Çünkü hasret arttıkça,özlem, kavuşmalar daha öte olur biliyoruz...
Sizlere bir sır daha vereyim...
Biz yani bordo mavi yürekler bir gün yeniden şampiyonluğun öyküsünü yazacağız...
En ötesini yaşayacağız kavuşmaların o gün...
Karadeniz taşacak, toprak bordo kokacak, yağmur mavi yağacak..

Cagdas Topal
24.05.2011, 00:41
Dün gece için kendimi çok hazırlamıştım hem sevince hem de hüzüne , ağlamayacaktım ama karadeniz derneğinde maçı izledikten sonra kampüse doğru yürüdüm 2km boyunca yol bitmek bilmedi , gözyaşlarımı tutamadım o yol boyunca . Çarşamba günü finallerim başlıyor ben hangi konsantrasyon ile ders çalışıp sınavlara gireyim ? Benim ve sizlerin gözyaşlarının hesabını kim verecek ?

Ben hakkımı helal etmiyorum , siz de etmeyin .

ozturk
24.05.2011, 09:01
dün bir ara fb nin şampiyonluk kutlamalarını izledim..

bilenler Kuranı Kerim okuyor, Kuran okumasını bilmeyenler bildikleri sureleri okuyor, bazıları da Kelime i Şahadet getiriyordu :rolleyes:

Sibel
24.05.2011, 18:17
Yol boyu bayrakları görünce,cız etti içim...

Sami Kuk
24.05.2011, 18:23
Dün maça gidiyorduk Orduya.Trabzon bomboş du resmen kimse yoktu sokaklarda:S

Sonra indik aşağıya fenere küfür falan ettik.Esnafla Bordo Mavi çektik..

asil suskun
24.05.2011, 19:15
biz bu kafayla hic sampiyon olamayacagiz
türkiyede futbol pislik icerisinde
dinsizin hakkindan imansiz gelir

Ahmet Selvi
24.05.2011, 19:15
bugün trabzon sokaklarındaydım. inanılmaz sessizlik var milletin suratı 5 karış. bi ara gözlerim doldu önümdeki taşa vurdum bu şehri ağlatanların ................ dedim.... ne istiyorsunuz bizden yeter artık.
:(:(:(:hırr:hırr

Ömer Faruk61
24.05.2011, 20:22
Yanlış Yapıyoruz.Bu Şerefsizlere bu köpeklere önce sandıkta sonra seneye Onurlu bir takımın nasıl desteklendiğini göstermemiz gerekiyor.Acımızı içimizde tutmalıyız.Bu senede şampiyon olamazsak futbolu takip etmem diyordum ama şu hayisyetsizlerin yaptıklarına bakın....Bu Takım desteklenmesin de kim desteklensin.O kadar Kan ,O kadar kırılan kemik Allah elbette bunların hesabını soracaktır...

Sibel
24.05.2011, 23:11
-
Artık şampiyonluk beklenmiyor,sessiz şehrimde...
Yalnız Bordo Mavimiz bizimle,boş kalan caddelerde.
-
Bırakma kendini,bırakma boynunu,dik dur...
Son defa sabret gözü yaşlı Trabzon'um.
-
Aşkların en güzelini yaşıyoruz seninle...
Son defa ıslansın bu yaşlı gözlerimiz.

Bu sene son!

AyhanPe
24.05.2011, 23:16
biz bu kafayla hic sampiyon olamayacagiz
türkiyede futbol pislik icerisinde
dinsizin hakkindan imansiz gelir

eger dinsizin hakkindan gelecek bir ,,imansizin'' arayisi icindeysek o zaman bizi biz yapan degerlere ne olacak simdi? yada gercekten gurur duyuyor muyuz bu takimla verdigi onurlu mücadeleyle..

onlar gibi mücadele etmemiz gerektigini savunan arkadaslari görünce soruyorum kendi kendime öyle kazanilmis bir kupami götürmek istiyorsunuz kazimin mezarina?

Full HD
24.05.2011, 23:23
Iste bu günlerde kim oldugumuzu göstermemiz lazim! Ne olursa olsun biz herzaman sehirimizin ve takimimizin arkasinda olmamiz lazim ve oluyoruz zaten.Biz 27 senedir takimimiza sagdik olup sevdigimiz ve Istanbula yönelip takim aramadigimiz icin bizi kiskaniyorlar.Yau her sehirde en az bir tane Istanbul takimi domine oluyor tek Trabzonda bu isi beceremiyoruz diye sinirden catliyorlar resmen.Onun icin zaten Medya,Lig TV.....bunca serefsizligi yapiyorlar.Onlar ugrassin ve sehirimizi bölmeye calissinlar fakat hedeflerine ulasamayacaklar! Ebediye kadar Sampiyon olamazsak bile hedeflerine ulasamayacakar!!!

cyberentalpi
24.05.2011, 23:24
evet ama ben agladim sinirimden hırsımdan

Acikca diyorum
Bu onur ve gurur varsa
Ts Trabzon sehrinin en buyuk markasi ise

Bize ak kasik diyip tesis diye kandiran siyasete(avrupa kupasi grup disi yapanlarlara)
bizi hice sayn yayinci kurulusa (bu sehirde decoder satisi bitmeli)
Bize karsi kampanya yuruten basina ( Basta dogan grup,) Bu sehirde en basta bunlar gazate satamamalı

tepki veremezsek Trabzon a da biz Trabzonspor lularada yazıklar olsun.

Bize gonullerin sampiyonu, iki sampiyon var felan diyene agir kufurler ederim. hakkını yediler diyen bizden ucubelerede agir kufur ederim

only ts
25.05.2011, 01:42
ulan yazdıklarınız aglattı beni. yazmayın şöyle şeyler : ( (

Trabzonumun insanı herzaman kafası dik yürür Trabzonum bu ülkenin en Baba şehridir Trabzonum haksızlıklara kafa tutan Tek şehirdir ülkemde ....

kaldırın kafanızı beyler.. çiçeği budadıkça daha gür çiçekler verirmiş.. gürleyeceğiz o günler gelecek..

hem biz diğerleri gibi 3 senede hani şampiyonluğumuz nerde diye sızlananlardanmıyız ? 27 senedir gururluyuz inançlıyız.. bir 27 sene daha gelsin..

SeRHaD
25.05.2011, 02:02
bir fenerbahce sayfasında 3-4 plakayı yazdık diye bir ileti gördüm..KİMİN plakası ? Konya mı ? samsun mu ? sivas mı ? rize mi ? ankara mı ? eskişehir mi ?

İslam Sezer
25.05.2011, 02:25
fener başkanı aziz uğur dündarın programındaydı,diyorlar ki bu anadolu takımlarına bişey oldu,şampiyon olmak istiyorlar.avrupada başarılı olamazlar,paraları yetmez.bunun için şampiyon olmak yerine büyük takımlara oyuncu yetiştirmelilermiş. bursa şampiyon olmuş ama yanlış yapmış,şampiyon olmayıp oyuncularını satmalı ve para kazanmalıymış.
aman Allahım bu sözleri TV de utanmadan söyleyebiliyorlar.bunu anadolu takımlarına yıllarca kabul ettirdiler,birtek Trabzonspor hariç.kızsakta bursada bu dairenin dışına çıkmaya çalışıyor.yazıklar olsun sivas gibi karaktersiz takımlara ve yazıklar olsun bu dayatmalara.

yalniz adam
25.05.2011, 03:11
uğrunda üzülmekten bile acayip zevk alıyorum..
canım şehrim
memleketim
trabzonum..

nesta61
25.05.2011, 03:24
74 saat da belki 7saat uyudum uyumadim , yatamiyorum uyiyamiyorummm 2gundur ise gitmiyorum telefonumu kapattim kendimi eve kilitledim :( cok sevdigim bir insan olseydi b ukadar uzulmezdimmm :(

Yiğit Gayretli
25.05.2011, 03:30
Türk futbolunda herkes Trabzonspor gibi olsa futbolumuzun şuan ingiltereden,almanyadan,ispanyadan veya ingiltereden farkı olmayacaktı.O liglerde herkes kendi takımını tutuyor.İngilterede bir bırmıngamlı kalkıpta manu çok başarılı diye onu tutmuyor kendi takımını tutuyor,keza almanyada öyle dortmund 55-60bin taraftara oynuyor.Bizde ise sivaslı adam fener bayraklarıylan göbek atıyor sokaklarda bide gururluyum çünkü 2 trilyon kazandık diyor.Yazık çok yazık.Beğenmediğimiz bursa bile yemin ediyorum bu ligin en delikanlı takımıdır artık benim gözümde.

Bu profili temizlemek için önce belediye takımlarını yokedeceksin ortadan. Ligde devlet bağlantılı takım mı olurmuş arkadaş ?

Arsenal Belediyespor.
Arsenal Köy Hizmetleri...

brushfield
25.05.2011, 03:45
74 saat da belki 7saat uyudum uyumadim , yatamiyorum uyiyamiyorummm 2gundur ise gitmiyorum telefonumu kapattim kendimi eve kilitledim :( cok sevdigim bir insan olseydi b ukadar uzulmezdimmm :(
Dün sabaha karşı 05:00'de yattım. Ondan önceki gün 03:30'da. Şu an hala ayaktayım, yarın 08:00'de işte olmam lazım. Bakalım kaçta uyurum.

tataroglu99
25.05.2011, 10:48
Helal olsun Trabzonum... Tek sessiz şehir, asalet bu olsa gerek...

aurora
25.05.2011, 10:54
Bu başlığın kaldırılmasını yada değiştirilmesini teklif ediyorum. Bu camia acı duymaya değil karşılaştığı tüm hayasızlıklara karşı mücadele ettiği ve dik durduğu için gurur duymaya mutlu olmaya layıktır. Rahmetli muhsin Yazıcıoğlunu şu sözleri aslında herşeyi özetliyor.
"Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur. Düz yaşayacağız, düz duracağız, düz yürüyeceğiz. Dik duracağız, doğru gideceğiz. Allah’ın izniyle hayatım boyunca hep böyle gittim. Allah’ın izniyle, olsak da milletle olacağız. Olmasak da, milletle olmayacağız. Yarın ahirette Allah, bize ‘Niye iktidar olmadın’ diye sormayacak. Sorsa da ‘Vermediniz’ diyeceğiz.” Muhsin YAZICIOĞLU

zafer6161
25.05.2011, 13:43
biz o gece sırf fenerli dövmek için ktü ye çıktık ama inanınki 1 tane bile bulamadık,her yer ıssız sessizdi,bi allahın kulu yoktu,bizim taraftarların çoğu gergindi,hep sinirden bir birleriyle tartışıyorlar,saldıracak yer arıyorlardı,...

serkansdkasma
25.05.2011, 22:10
gerekirse 27 yıl daha bekleriz belki 57 yıl daha bekleriz ama o gün geldiğinde tüm dünya duracak vay be diyecek yakacaz heryeri

Mehmet
25.05.2011, 22:24
Bir toplantıda Tunga’ya sorarlar:

- 9 puanlık koskoca farkı nasıl kapattırdınız öyle? Nasıl gitti şampiyonluk?

Tunga bir fıkrayla cevap verir:

- Bir İngiliz, bir Fransız, bir İtalyan, bir de Temel uçakla seyahat etmektedir. İngiliz’e bir telefon gelir. Daha sonra İngiliz hiddetle uçaktan aşağı atlamaya çalışır, zor durdururlar. Ne oldu diye sorduklarında İngiliz, annesinin geneleve düştüğünü öğrendiğini ve buna dayanamayıp intihar etmek istediğini söyler. Beş dakika geçmeden bu sefer Fransız’a telefon gelir. Bu sefer Fransız uçaktan atlamaya kalkar. Gelen haber aynıdır. Zor zapt ederler Fransız’ı. Fıkra bu ya, bir benzer telefon İtalyan’a gelir ve sonrası malum.
Tam İtalyan’ı sakinleştirmişlerdir ki, bizim Temel bağıra bağıra uçaktan atlar: Ha bu kada o..pu çocuğu içinde yaşayamam!

İşte biz böyle kaybettik şampiyonluğu…

Tunga LİMAN
tliman@bordomavi.net (tliman@bordomavi.net)

Sibel
25.05.2011, 23:57
Haram olsun!

woollss
25.05.2011, 23:57
ağlamak istiyorum yemin ederim yaaaa

Sibel
26.05.2011, 00:25
Kalbim acıyor...

Fatih Özkan
26.05.2011, 00:27
96'da şampiyonluk kaçınca, taraftar tesisleri basmıştı, bir kaç futbolcuyu dövmüştü...
2011'de gene kaçırdık bu sefer gecenin 4'ü demeden karşıladık, konvoy yaptık adamlar birer birer kaçıyor...
Nerde hata yapıyoruz anlamıyorum ki ?

SefaÇetinKulak
26.05.2011, 00:29
61 yılda şampiyon olmasa , böyle başlıklar açıp iç geçirmenin vakti mi ?

e..d..a..
26.05.2011, 16:43
olsun biz yine bekleriz demekten başka çaremiz var mı ? aslında biz gerçekten, içten bağlanmışlar bu sözü çaresizlikten değil de aşktan söylüyoruz diye düşünüyorum :)

bekleriiz yeter ki kendimiz olalım, hep destek olalım. şampiyon olacağız o gün gelecek :)

Turgay Şen
26.05.2011, 16:57
şampiyonluğu değil ama şerefimizi kutlayalım

Jade
26.05.2011, 17:40
"27 yıldır şampiyonluk kutlamayan 'tek' şehir acısını yine içine gömdü:( "
durumumuzu çok güzel özetledi bu cümle. karabük maçını izlerken evdeki hava evden cenaze çıkmıştan biraz daha halliceydi.
1. ve 2.goller "ohh" dedirtti ama 3.ve 4. goller göz doldurdu "ahh bi kere de biz olsak dünyanın sonu mu gelirdi sanki" diye.
maçtan sonra televizyonu kapattık milletin naralar atmasına tahammül edecek durumda değildik.
Trabzon'da olduğumuza şükrettik ne de olsa sadece televizyonu, bilgisayarı kapatarak acımızı içimize gömebilmiştik.

tataroglu99
27.05.2011, 14:32
"27 yıldır şampiyonluk kutlamayan 'tek' şehir acısını yine içine gömdü:( "
durumumuzu çok güzel özetledi bu cümle. karabük maçını izlerken evdeki hava evden cenaze çıkmıştan biraz daha halliceydi.
1. ve 2.goller "ohh" dedirtti ama 3.ve 4. goller göz doldurdu "ahh bi kere de biz olsak dünyanın sonu mu gelirdi sanki" diye.
maçtan sonra televizyonu kapattık milletin naralar atmasına tahammül edecek durumda değildik.
Trabzon'da olduğumuza şükrettik ne de olsa sadece televizyonu, bilgisayarı kapatarak acımızı içimize gömebilmiştik.

Trabzon'da ki arkadaşlar bir nebze sessizlikten ötürü acılarını içlerine gömdüler...
Başka şehirlerdekiler ayyuka çıkan seslerle daha çok rahatsız olmuşlardır sanırım benim gibi...

TSunami_69
27.05.2011, 14:55
o akşam benden 20 yaş büyük teyze oğluyla kavga ettim.. sadece bizim evin önünde korna çalmaktı suçu.. ama bunu yapan teyzeoğlu değil babam olsa tanımazdım

Selim Turan
27.05.2011, 15:06
Valla 96 ile karşılaştırmaya gerek yok öyle bir travma olduğu da yok... Her şey Eskişehirspor maçıda oldu bitti zaten...

Emre EFENDİOGLU
27.05.2011, 15:30
96 ile alakası yok bu senenin. Taraftar takımı sahiplenmek adına çağ atladı bu sene ama bu ülkede oynanan oyunlar hep aynı kaldı.

colnago061
27.05.2011, 16:52
o akşam benden 20 yaş büyük teyze oğluyla kavga ettim.. sadece bizim evin önünde korna çalmaktı suçu.. ama bunu yapan teyzeoğlu değil babam olsa tanımazdım

Aynı olayı bende komşumla yaşadım.Dediğin gibi babam olsa tanımazdım...

HIZIR_IR
27.05.2011, 17:11
Pazar günü maç yapmış olan şampiyonluk yarışındaki takıma cuma günü maç verilir.Bu maçta iki golümüz verilmez.Bülent Uygun maça üç ön liberoyla çıkar.Sonra biz de iki puan kaybederiz.Fener ile oynadıkları maçta Sezer Öztürk'ü ikinci yarı oyundan alır.Tello'yu oynatmaz.Her Fener maçında bir Eskişehirli hata yapar.Bizim maçta bunlar olur kimselerin sesi çıkmaz.Gerideyken penaltılar incelensin, öndeyken onlar da emek verdi. Hz. Allah (c.c.) aykut kocaman denen bilmem nenin belasını versin.

iso_4939
27.05.2011, 17:15
bır 27 sene daha beklerız.

iso_4939
27.05.2011, 17:17
senın hakkını ne baskanın nede bakanın savunmuyor daha ne dıyelım.

Semih GÜL
27.05.2011, 17:18
birde seslerin içinde sessiz kalan ve acısını paylaşamayanlar var!!!

ESER
27.05.2011, 17:24
sampiyonlugumuz calindi calinali iki kez uyari aldim calistigim firmadan ,dikkat daginikligi ve ise konsantre olamamaktan oturu,,

olu gibiyim ,

iyi ki suan Turkiyede degilim ve cevremde yavsak yavsak konusacak kimse yok, yoksa ne yapardim bilemiyorum.

ALLAHINDAN BUL fener yagcisi amigo recep ve onun yaveri sirma sacli faruk..

ALLAH BUYUK VE BUNUN HESABINI ER YADA GEC VERECEKSINIZ.. AMA BU DUNYADA AMA OBUR TARAFTA..

elin arabina yagcilik yapmak icin van minuuut van minuuut , vatanini canindan cok seven Trabzonluya ketenpere filim firikdak..

neyiz ulan biz pkkli miyiz , terorist miyiz, haaa... bu camia bu sehir vatanini karsiliksiz sevmekten baska ne yapti ulaaan ...:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr:hırr

mkmoglu
27.05.2011, 17:29
18e 17 kazanan bir takıma..(pekçok maçı aziz satın aldı)dünyada hiçbir takım baş edemez..türk futbol tarihinde böyle iğrenç sezon görülmemiştir..trbzonsporun şerefli futbolcularını kutluyorum..

TSunami_69
27.05.2011, 18:27
bu kaçan şampiyonluktan sonra ALLAH a şükrediyorum iyi ki trabzonsporluyum... 10 sene 20 sene bir ömür şapmiyon olmasa da bu yolda verdiği şerefli mücadele tüm şampiyonluklara bedel... varsın onlar bi tenekenin peşinden koşsunlar.. trabzonum ben seni teneke parçasını havaya kaldırasın diye sevmedimm.. sevmiş olsam 27 sene şampiyon olmadan seni bırakırdım. ama sen şampiyon olmadıkça ben daha çok seviyorum seni....

Samet Türkmen
27.05.2011, 22:26
Ne acısı ? Neyi gömüyormuşuz içimize. Yahu şu içimizdeki küçük emrahları bir ayıklayamadık gitti. Bu akşam sinirliyim her konuda agresiflik yapıyorum :D

Sibel
27.05.2011, 22:31
Her cadde başında bir bordo mavi,bayraklar asil,renkler onurlu...

Bayraktaroğlu
28.05.2011, 19:45
Allah'ım O mutlu günü görmeyi bize de nasip et

Ilelioglu
28.05.2011, 21:13
TEK sehir...;):)

iso_4939
28.05.2011, 21:18
bu saatten sonra su serefsız kupayı verseler ne olur be.

inception61
28.05.2011, 21:28

bu savunma mekanizmasını bi kenara atmak lazım kim istemez o şerefsiz kupayı:D
o zaman kapatalım tükkanı pastırma satalım

AKSOY_61
28.05.2011, 22:11
Valla ben gayet rahattım acı falan da çekmedim.
Acıyı geçen sene çektirdik zaten onlarınkinin yanında bizimki devede kulak

Askine ben takımımla memleketimle gurur duydum

Fanatik34
28.05.2011, 22:47
Icinize gömmeyin, 31 Mayis´ta tepkinizi gösterin!!!!

Sibel
10.07.2011, 19:51
Bitti güzel şehrim...
Diniyor hasretimiz!
Geliyor şanlı taraftar,geliyor şanlı Trabzonspor!
Bitti,acılar,oyunlar,sessiz haykırışlara SON!
Adalet,mutluluk,şerefli bir Şampiyonluk!
Şanlı şehrimin şanlı taraftarına,şanlı sevdalılara hayırlı bir kupa,temiz bir şampiyonluk geliyor.
Hakkımızdır!
HELALİMİZDİR!
Hayırlı olsun...
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

deneme61
10.07.2011, 20:12
hakkımız olan kupa yı hıc eettıler doya doya utlayamazsamda sampıyonlar lıgınde oynamak ve para yeterlidir

Tayfun Aydın
10.07.2011, 20:32
ve milyonlarca haysiyetsiz utanmadan çaldıkları şeyle seviniyorlar, artık dünyada hırsızlıktan utanılmıyor

Bu başlığın 2. mesajı tarih 23/05/2011 1.5 ay sonra bugün aynı haysiyetsizler hırsızlıkları ortaya çıktı diye sokağa döküldüler.

Ilelioglu
10.07.2011, 20:38
Her zaman söylemistik birseyler var diye.

:cool:

inadına_Trabzon
10.07.2011, 20:48
acımızı bu sene başka biyere gömdük :D

OnurKul
10.07.2011, 20:58
Ben söylemiştim. Şimdi oyun bitti! Bizi üzenler, beter oldular. Senelerdir bu ligin altını üstüne getirenler hesap verecek. Alın terimizle, tırnaklarımızla kazıyarak geldik buralara. Versinler kupamızı sonra da defolup gitsinler Bank ASYA 1.Lig'e!

Mustafa ÖZDEMİR
10.07.2011, 21:50
acımızı bu sene başka biyere gömdük :D
sonuna kadar haklısın...

Selim Turan
10.07.2011, 22:17
Özellikle 1996'dan sonra her futbol muhabbetimizde Trabzonspor'un şampiyon olacağı günü konuşuyorduk hayal ediyorduk. Türkiye ayağa kalkacak Trabzon ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye yanacak diyorduk. Özellikle Trabzon'da olacak kutlamalarda işi abartıp 1000 ölü 3000 yaralı, Şampiyon olunca evde yere yatın ellerinizi başınızın üstüne koyun mermi isabet etmesin... gibi geyiklere kadar götürüyorduk muhabbetleri :)

Pekala kimin aklına gelirdiki Şike Operasyonu sonrası 7. kupa Feneri kümeye düşürerek Müzemize gelecek :)

Belki Şehri yakıp yıkamadık 34. hafta bitiş düdüğünün coşkusuyla, fakat 35. Adli Hafta ile Günahların Takımını Kümeye göndermenin coşkusuyla Kupayı kaldırmış olacağız (İnşaallah).

Eren Karaahmetoğlu
10.07.2011, 22:18
Bu sefer bu şehir, 27 senenin acısıyla gömecek.

Ömür Karadeniz
10.07.2011, 22:58
Şike yapanlar cezayı kendisi çeksin,klüp değil diyen futbol fakirlerine şu başlığı baştan sona okutmalı.

Helvacı61
10.07.2011, 23:06
bu başlık çok anlamlı atanlara teşekkürler geröekten içimize gömdük. hemde nasıl evlat acısı gibi

Üzeyir Gönül
10.07.2011, 23:18
Benim buradaki şahsi kanaatim daha sağduyulu davranmaktır. Geçen sezonu göz önüne aldığımızda ben de hakkımızın yendiğini düşünüyordum. Olaylar ortaya çıkınca da haklılığımızı anladım; ancak şurası bir gerçek ki bazı şeyleri abartmamak gerekiyor. Hepimizin yakınlarında Fenerbahçeli dostu, sevgilisi, akrabası insanlar vardır. Biraz da onların penceresinden bakmak lazım olaylara.

Fenerbahçe'yi oldum olasıya sevmem; nefret listemde birinci sırada gelir. Burada ne olursa olsun rakibimizin yöneticilerinin yaptıklarını futbol takımına mal etmeyelim. Belki Fenerbahçeli futbolcuların hiç haberi bile yoktu olanlardan (Fenerbahçeli futbolcuları da sevmem, orası ayrı konu). Ben ne Fener yöneticilerini ne teknik direktörünü ne de futbolcularını düşünüyorum. Tek düşündüğüm yakınımdaki Fenerbahçeli arkadaşlarım, dostlarım, sevdiklerim, ailemizin bazı üyeleri.

Şenol Güneş her zaman "futbolu sahada oynamaya çalışıyoruz" gibilerinden bir laf ediyordu. Ne kadar da haklıymış. Belki de bunları önceden beri biliyordu da elinde kanıtları yoktu. Sahada onurla, gururla mücadele eden takımımıza sonuna kadar sahip çıkmak ve her zaman arkalarında olmak zorundayız. Yaptıkları onurlu, gururlu mücadeleden dolayı takımımızı bir kere daha tebrik etmeliyiz. Geri kalanlarla ilgilenmemeliyiz. Sonuçta ateş düştüğü yeri yakar. Bizi yakmadığı için şükretmeliyiz. Kimseye benzemeyelim, kendimiz olalım.

Sadece Trabzonspor...

Üzeyir Gönül
10.07.2011, 23:19
Benim buradaki şahsi kanaatim daha sağduyulu davranmaktır. Geçen sezonu göz önüne aldığımızda ben de hakkımızın yendiğini düşünüyordum. Olaylar ortaya çıkınca da haklılığımızı anladım; ancak şurası bir gerçek ki bazı şeyleri abartmamak gerekiyor. Hepimizin yakınlarında Fenerbahçeli dostu, sevgilisi, akrabası insanlar vardır. Biraz da onların penceresinden bakmak lazım olaylara.

Fenerbahçe'yi oldum olasıya sevmem; nefret listemde birinci sırada gelir. Burada ne olursa olsun rakibimizin yöneticilerinin yaptıklarını futbol takımına mal etmeyelim. Belki Fenerbahçeli futbolcuların hiç haberi bile yoktu olanlardan (Fenerbahçeli futbolcuları da sevmem, orası ayrı konu). Ben ne Fener yöneticilerini ne teknik direktörünü ne de futbolcularını düşünüyorum. Tek düşündüğüm yakınımdaki Fenerbahçeli arkadaşlarım, dostlarım, sevdiklerim, ailemizin bazı üyeleri.

Şenol Güneş her zaman "futbolu sahada oynamaya çalışıyoruz" gibilerinden bir laf ediyordu. Ne kadar da haklıymış. Belki de bunları önceden beri biliyordu da elinde kanıtları yoktu. Sahada onurla, gururla mücadele eden takımımıza sonuna kadar sahip çıkmak ve her zaman arkalarında olmak zorundayız. Yaptıkları onurlu, gururlu mücadeleden dolayı takımımızı bir kere daha tebrik etmeliyiz. Geri kalanlarla ilgilenmemeliyiz. Sonuçta ateş düştüğü yeri yakar. Bizi yakmadığı için şükretmeliyiz. Kimseye benzemeyelim, kendimiz olalım.

Sadece Trabzonspor...

ezgi cubukcu
10.07.2011, 23:37

Aynen öyle :) ne kadar da anlamlı bı sonu olur bu 27 yıllık bekleyişin... Beklersin, ağlarsın, kızarsın, soversin, eleştirirsin sonra kavuşursun ama artık o kupada gözün yoktur, almak bile istemezsin! Öyle yüce bı mertebeye oturmustur ki bu hasret artık kavuşmak bile tatmin etmez seni!

Benim gözümde büyük TS taraftarı bu yüce mertebeye ulaşmıştır bu gece artık gerisi bizim koca yüreklerimizi heyecanlandiramaz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

28TS61
11.07.2011, 00:21
1 tasla kac tane kusu vurduk :D

Barış Mayda
11.07.2011, 00:26
bence verirseler bu kupanın yeri ve önemi çok özel olmalı müzede 6 kupanın üstüne bu kupa yerleştirilmeli. özel olmalı kupanın yeri

pReN@_61
11.07.2011, 00:27
Bu sefer bu şehir, 27 senenin acısıyla gömecek.
Jeneriklik oldu bu..:alkış:

titanic
11.07.2011, 05:42
seneye beklıyorduk ama bıraz erken geldı sampıyonluk artık 8 e hazırmıyız

Cem Zırıh
11.07.2011, 08:15
Daha cok erkn die dieee dilimde tuy bitti :s

B.AKDEMİR
27.07.2011, 10:56
Bu başlığı her okuduğumda bu adaletsiz arenada ki şerefli mücadelemiz aklıma geliyor ve Yaşasın Trabzonspor diyorum.

İçimizdeki hüzün ve keder artık yerini mutluluk gözyaşları içerisinde gelen şampiyonluk kutlamalarına bırakmalı...

polibo06
29.07.2011, 23:48
bu onurlu takımı tuttuğum için kendimle gurur duyuyorum...iyiki varsın dürüstlüğün abidesi TRABZONSPOR

Sibel
25.08.2011, 01:00
Dev uyanıyor.
Zaman,acının acısını çıkarma zamanıdır.
Varol TRABZONSPOR.
Yan Trabzon!
Coş Trabzonsporlu!