PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artık Sesimizi Yükseltmenin Zamanı Gelmedi mi Ey Trabzonspor'lular !

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 21:04
PAZAR GÜNÜ SAAT 13.00 'DA TAKSİM ( galatasaray lisesi ) ÖNÜNDE TOPLANIYORUZ..

ORGANİZASYONUN BMN ile bir alakası yoktur.. İMKANI OLAN HERKES GELSİN VE KALABALIK OLALIM..

Foruma girdim ve karşıma ATV Haber'in o aşalığık karikatür haberi çıktı..

Artık bir şeyler yapmanın vakti gelmedi mi ?

Bu şehrin , bu camianın futbolcuların yalnız olmadığını tüm Türkiye'ye göstermenin..

Trabzonspor ile kimsenin alay ! edemeyeceğini göstermenin vakti gelmedi..

Haydi Trabzonspor'lu kardeşlerim , abilerim , ablalarım artık bir şeyler yapalım , yürüyelim , protesto yapalım gerekirse yayın binası basalım.

Ama asla susmayalım..

Kaç senedir susuyoruz o yüzden bu hallerdeyiz ! HAYDİ ARTIK HAYDİ !

PF81qduHRa8

Bu tekere ancak biz çomak sokarız Büyük Trabzonspor'lular !

Susma vakti değil !

Punisher-61
23.05.2011, 21:07
Bizim yönetimdekiler adam olsa bunlara karsi cikarlar....
Önce elestir sonra rakibi alkislarim ve en son olarak rakibinin kac yüzdelik oranla sampiyonlugu hak etti dersen seni kendi cocugun bile saymaz

Hürgün Aygün
23.05.2011, 21:07
Sadece bu konu için demiyorum ancak istersek Atv'ye istersek Tff'ye milyonlarca kişi ile yürüyelim bu yönetim bir şey yapmazsa her zaman bunları yaşarız ki yönetimin henüz sesini çıkarttığını görmedik.

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 21:09
Bizim yönetimdekiler adam olsa bunlara karsi cikarlar....
Önce elestir sonra rakibi alkislarim ve en son olarak rakibinin kac yüzdelik oranla sampiyonlugu hak etti dersen seni kendi cocugun bile saymaz

Sallayın yönetimi falan kim takar yönetimi..

Biz Trabzon'da 40 bin kişi yürürken yönetimin desteğini mi aldık..

İstanbul'da istinye'ye giderken yönetimi arkamıza mı aldık..

Sadece ses getirecek bir şey yapmamız lazım benim gibi düşünenler vardır umarım.

Alihan Ertürk
23.05.2011, 21:11
Destek veriyorum. :yattara:
Bursa'dayım ama her türlü organizasyona katılmak için elimden gelen yaparım, yapacağım!..

Sibel
23.05.2011, 21:13
Başkaldırı,şart...Boyun eğmek nereye kadar?Her zaman hakkımızı yemeye devam edecekler.

Oğuzhan
23.05.2011, 21:26
Bende bunu istiyorum ya. Sessiz kalmayalım yapılan bu haksızlıklara, bütün ülke görsün haksızlıkları. Herkes hatalarından ders çıkarsın, bu şehrin sadece Trabzon'dan ibaret olmadığını, bütün dünyada taraftarının olduğunu herkes görsün. Ayaklarını denk alsınlar.

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 21:27
Hepimiz bir şeyler yapılsın istiyoruz ama artık ortaya bir şey atılması gerekiyor..

Öyle telefonla E- Mail'le yok faxla cartla curtla olacak işler değil bunlar..

hamucera
23.05.2011, 21:29
gidelim basalım kıralım, ama çözüm mü hayır. Ben Şenol güneş'in basın toplantısını bekliyorum, küpürlerle isimleri de vereceğim demişti, bunu da çok güzel işlemesini bekliyorum

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 21:34
gidelim basalım kıralım, ama çözüm mü hayır. Ben Şenol güneş'in basın toplantısını bekliyorum, küpürlerle isimleri de vereceğim demişti, bunu da çok güzel işlemesini bekliyorum

İlla yakalım yıkalım demiyorum abicim farkettiysen..

Ses getirecek bir şey yapmalıyız artık yeter daa sus sus sus suss önümüzden paso fenerli geçiyor hazmedemiyoruz böyle ş.siz bi şampiyonluğu ben kendime takımımı o tekmeye kafa atan topçularımın hakkını yiyenlere hazmedemiyorum.

TSuha61
23.05.2011, 21:41
bu şerefsiz bizans medyası ve basınına haddini bildirmek şart.

Hasan Cubukcu
23.05.2011, 21:45
geldi ve gecti bile

bu durumda silahlar konusmasi lazim !!! ben onu bunu bilmem !!!
bir organize yapalim ben varim ulasin bana bir seylere tepkimizi böyle verebilririz isterseniz !!!

adem73
23.05.2011, 21:50
önce lig tv ler iptal.2-seneye azizi trabzon a sokmamak.havaalanından avniakere sokmamak.3-selçuk egemen gibi adamları yıldız yapmamak 4-barcelona modeline dönmek 5-altyapıdan en az 8 futbolcuyu 11 e katmak.6-25 kişilik kadronun 18 futbolcusu trabzonlu olacak.7-avni aker de herkese korku salmak.

Hasan Cubukcu
23.05.2011, 21:57
adem 73 dostum aynen senin dedigin gibi basrai böyle gelir ayni dortmund modeli 4-5 yil ugrastilar ama basardilar .
bu türkiyede zor bir baskan geliyor öbürün yaptiklari yanlis diyor her seye sifirdan baslaniliyor !!

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 21:58
Umarım bu sefer sessiz kalmayız .

cihatöztürk
23.05.2011, 22:11
İstanbulda bir yürüyüş şart oldu artık....

asil suskun
23.05.2011, 22:17
her sene hakkimiz yeniliyor koyun gibiyiz

U.Sadıkoğlu
23.05.2011, 22:20
Ahmet Ağaoğlu birazdan TV 8 ' de bakalım neler söyleyecek..

yunushanilce
23.05.2011, 22:22
katılmayacağım diyordu artık ???

cihatöztürk
23.05.2011, 22:24
ahmet ağaoğlu programa çıkmayacağını söylemişti twitter'dan....

Halmanli
23.05.2011, 22:27
Ahmet AĞAOĞLU, büyük adam, adam gibi adam, ekonomik gücü olan Trabzon'lular içinde işini gücünü düşünmeyip Trabzon için konuşan tek adam, ADAM çünkü bildiğin olması gereken ADAM

diğerleri, o çıkarları gereği susan sözde Trabzon'lu iki ayaklı tipler, ADAM değilsiniz, insan bile değilsiniz

Gürsoy61
23.05.2011, 22:57
Geldi de kim ne yapıyor?En azından İstanbul'da bir yürüyüş yapılması lazım.Bunu burada ben desem 20 kişi ya gelir ya gelmez.Geniş kitlerere hitap eden bir siteyiz diyorsa BMN,GurbetçiGençlerle ortak bir organizasyon yapmamız gerekir.Futbolumuzdaki çirkefliklere,futbola siyaset karışmasına sesimizi çıkarmazsak daha çok takımın canı yanar,meydan boş kalır.Eminim ki böyle bir organizasyon olduğunda Trabzonsporlusunun dışında Kayserisporlusu,Eskişehirsporlusu,Bursasporlusuda destek verir.

Canberk
23.05.2011, 23:15

Feysbuk'tan da KALICI olarak katılmayacağını ve bu akşam ki programı izleyin katılmama nedeni mi anlarsınız dedi.

TSercaN
23.05.2011, 23:17
Bizim baskan bazi gereksiz laflar etmis diye okudum, nekadar dogru yalnis bilemiyecegim.. birazdan tv8 de verecekler roportajini..

Fenerbahce nin sucu yok gibi bir cesit ima da bulunmus diye okudum..

Ahmet Öztürk
23.05.2011, 23:26
Bu arada gaza getirmek gibi olmasın ama :D

Serdar Bali'den Ercan Saatci'ye; ''Ercan bizi zorlama 1 kamyon Trabzonsporluyu Bağdat'a çıkarttırma. Gaza getirme bizi. Biz Trabzonluyuz yaparız.''

zivaa
23.05.2011, 23:31
Ercan saatçi o b..k rengi pislik forma içinde gay gibi görünüyor

Salih Yazıcı
23.05.2011, 23:33
arkadaşlar yeri değil ama gabriç hırvatistanda trafik kazası geçirmiş durumu ağırmış.

sence
23.05.2011, 23:38
Arkadaşlar yapalım bir şeyler...

Eğer sesimizi dağdaki, bayırdaki, etiler kuföründeki, medya ofisindeki "biz bize yeteriz çünkü biz i.bneyiz" taraftarlarına ve ayrıca güzel ülkemin

güzel insanlarına duyurmak istiyorsak en basit ve ucuz yolu tabiki

güzel bir video kliptir.

Başlık : Kocaman Bir Pislik 18

İçerik de http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=4711&sayfa=2

zaten burda var.Burada yazılanların foto ve videolarını bulup video haline getirecek usta eller lazım.

Biz bu klibi çoğaltırız.

En azından bir umut, derdimizi anlatırız.

Lütfen bunu yapalım arkadaşlar, lütfen.

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 00:29
Umarım sessiz kalmayız kliple mliple olacak iş değil artık bi adım atmalıyız !

sence
24.05.2011, 00:35
Klibi yapıp söyleyeceğini söylersin sonra yürüyüşünü yaparsın

Fanatik34
24.05.2011, 00:36
Sesimizi yükseltmenin ilk yolu bu sezon yapilan hakem hatalarini video ile bunlarin gözüne sokmak...

The_Storm
24.05.2011, 00:38
Arkadaşlar yapılan şikeleri dokümante edip savcılığa başvuralım ve bu işin peşini bırakmayalım.

The_Storm
24.05.2011, 00:40
Fener yönetimini ve azizeyi mahkemeye verelim. Yoksa bunlar utanmadan bu oyunlara devam ederler.

Mehmet Yusuf
24.05.2011, 03:16
beyler bu pazar taksimde yürüyüş varmış galiba. haberiniz varmı?

Barış Çebi
24.05.2011, 07:11
31 Mayıs başbakan Trabzon'a geliyor artık orada gereken tepki verilmeli diye düşünüyorum

İskender Çakmak
24.05.2011, 07:53
31 Mayıs başbakan Trabzon'a geliyor artık orada gereken tepki verilmeli diye düşünüyorum

Dunden beri basbakan Trabzonspor 'a jest yapti diye haberler yapiliyor. Bordo kravat mavi gomlek olayi bilerek yapiliyor bu haberler herkes tepkinin farkinda daha simdiden korkuyu saldik

zekeriyya
24.05.2011, 08:23
3x2 metre büyük bayrağım vardı astım balkona , giydim formamı çocuğada giydirdim çıktım çarşıya ,
tanıdıklar selam etti , verdm ayarı bayağı bir sesimi de yükselttim iyide rahatladım

Barış Çebi
24.05.2011, 09:07
Dunden beri basbakan Trabzonspor 'a jest yapti diye haberler yapiliyor. Bordo kravat mavi gomlek olayi bilerek yapiliyor bu haberler herkes tepkinin farkinda daha simdiden korkuyu saldik

Evet bordomavi kravat takıp büyük jest yaptı.Gazeteciler sorunca da gülerek cevap veriyor. Birde bu konuyla ilgili kampanya yapılmaya çalışılıyor dedi. Evet ben bile siyaseti sevmem bana bile kampanya yaptıracaksın, gece yatıyorum gözümü kapatıyorum aklıma kaçan şampiyonluk verilen emekler geliyor uyuyamıyorum bunlar pişmiş kelle gibi gülüyor. Yani bu kadar acizler. Biri çıkar lig bittikten sonra haksızlık yapıldı der, Erdoğan Bayraktar çıkar tv ye bu olaylar önemli değil %1 oy bile düşse batuma yerleşirim der. Batum yine bize yakın sen ugandaya git sayın bayraktar.
Şunu hayal ediyorum 31 mayısta bunlar miting yaptığı protestolar patlak verse de apar topar araçlarla şehri terk etseler.İçimin yağları eriyecek hakikaten hazmedemiyorum. Bunlar mitinglerde yakında soda da dağıtır hazmedin diye

arifberkay
24.05.2011, 10:44

Haberimiz yok şayet olursa epey bir kalabalıkla ordayız...

ibrahimtonyali
24.05.2011, 11:03
ses çıkarmanın vakti geçeli baya oldu sanki gerçi zararın neresinden dönlürse kardır bide bordo mavi kravatı alsın başbakan azize yıldırıma göndersin ben bir trabzonlu olarak basbakandan jest istemiyorum

cihatöztürk
24.05.2011, 11:06

varsa öyle birşey pazar günü ordayız...

artenus
24.05.2011, 11:07
yazıklar olsun kalkıpda hayla miğdelerine sığdıra bilipde sampiyonluk kutlayana
yazıklar olsun en kritik haftalarda baskanı ve oyuncusunu makamında ağırlayana
yazıklar olsun pazar gunu maç oynatıpda cumaya maç verdirene
yazıklar olsun bu sezon 4 cuma maçı oynatan kafalara
yazıklar olsun bu muthis medyaya ve lig tv ye (fb posizyonlarının ustunde durmayısına)
yazıklar olsun içimdeki bu sevgimi gomenlere
yazıklar olsun yatamadığım gecelerimin kabusu olan federasyona
yazıklar olsun eskişehir sana hayla laf cambazlığındasın
yazıklar olsun bu goz yaslarımı akıtanlara
yazıklar olsun bir takımı nasıl yerle bir ederiz zihniyetine ve o beyinlere
yazıklar olsun lig sonunda hakımız yendi dienlere (lig ortasında nerdeydiniz sayın faruk özak)
yazıklar olsunki oğluma goz yaslarını akıtanlara
ben artık dost tanımıyorum dost dedin bir tekdir oda trabzonspordur bunları yazarken bile hayla kin ve nefret doluyum bizim bizden baska kimsemiz yok ne yapılacak her organisazyonda olucam artık ses verme zamanı artık tek yurek olma zamanı vermisler elimize bir akyazı projesi bunla oyalanın diorlar oh ne guzel biteceğide mechul bakın gugun bile gazteler akyazıdan bahsedior takdik çok guzel al akyazını kendin oyna bizim hakımızı yeyipde kalkıp hayla akyazı dedip duruyorlar alay eder gibi ben bole zihniyetin adamı zır deli ederler gerçi oldumda ve yonetime baslarda elesdiriler vardı sadri sener hakında burda diordum haksızlık edilior baskana ama yerden goğe haklılarmıs burda elesdiri etiklerimden özur dilerim boyle bir baskan ses etmeyen tabi ovuyo basın isine gelior sesiz adam ne etsek ses etmez denior vede basarıyolar. sadri baskan sen trabzonspor baskanısın yani bizim baskanımız ve çık artık konus olaylar soğudukdan sonramı konuscanız basbakan trabzona gelip gidikden sonramı konuscaksın _? yazıklar olsun NoT: her zaman her yerde basbakanı savunan biriydim yemin ederim bundan sonra adını dahi anmam takım sevgim ona artık nefretimi doğurdu yazıklar olsun.......

Hasan ZAİMOĞLU
24.05.2011, 11:13
Taksime değil Bağdat Caddesine çıkarma yapalım ;)

robinhood61
24.05.2011, 11:29
içim yanıyor arkadaşlar Allah adaletlidir ama için yanıyor çok kötüyüm , herşeyi açıkça yapıyorlar kral çıplak diyen yok

hüngür hüngür ağlıyoruz içimiz yanıyor Allah'ından bulsunlar

Turgay Şen
24.05.2011, 11:48
ah trabzon halkı şunları şu mitingte bir rezil edin görsünler tepki nasıl olurmuş

Nytre
24.05.2011, 11:51
protesto yürüyüşü varsa çok güzel olur...

trabzonspora ve futbola siyaset sokanlara - siyasete ve ticarete karşı boynu bükük olanlara - para için her şeyini satanlara tepkimizi koyalım !

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 11:58
Taksime değil Bağdat Caddesine çıkarma yapalım ;)

Bunu bende düşündüm ama olası bi fenerlilerin saldırısı halinde bizim için tabii ki problem yok ama arkamızda çoluk çocuk birde bayanlar olacak bunları düşünmek zorundayız eğer bir yürüyüş yapılırsa yürüyüşe gelen tayfayla konuşur caddeyede akarız :)

ziyaretci
24.05.2011, 12:05
Sadece bu konu için demiyorum ancak istersek Atv'ye istersek Tff'ye milyonlarca kişi ile yürüyelim bu yönetim bir şey yapmazsa her zaman bunları yaşarız ki yönetimin henüz sesini çıkarttığını görmedik.

20 bin kisilik stadi dolduramiyoruz.. her sey bitmis milyonlarca yuruyecegiz... bu kadar buuk camiayiz madem ki neden BUCA yi fenere deplasmana ceviremedik neden SIVAS i fenere deplasmana ceviremedik.... gitti beyler gitti...neyaparsak yapalim geri gelmicek.. onumuze bakin.. milyonlarca kisiyi toplayabiliyorsan EGEMEN SELCUK icin topla.. meneviyen buyule adamlari hep gecmis hep gecmis... yillarca 96 diye uyuduk bi 10 20 sende 2011 diye uyur yada uyutuluruz .

Çağdaş DENİZ
24.05.2011, 12:07
cuma günü salih memecan'a 500 tl lik manevi tazminat davası açacağım arkadaşlar bilginize...

artenus
24.05.2011, 12:39
bence basbakan ay sonu geliormus trabzona bence forum yoneticileri baslık atarak diğer sosyal paylasırmlarla beraber bi topluluk olusdurula bilir trabzonda basbakan ın yapacağı miting gunu trabzonluyum dien gelsin die bi miting yapılmalı bu ses getirir arkadaslar demin baska paylasımdada gordum bunu bence bu olsun bende gelirim o zaman trabzona trabzonluyum trabzonsporluyum mitingi forum yoneticilerinden bunu ana yasfası yapmasını isticiem mumkunse ve trabzonsporlu yoneticilerde gelmeli isde govde gosterisi olabilir bu muthis bisi olur gelin hemen başlayalım

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 15:13
Aynen öyle kardesim..

Ahmet abi'ye mesaj gönderdim o ilgilenecektir..

ThePatriot61
24.05.2011, 15:24
Bir yürüyüs daha sart. Maillerlen ve kliplerlen anlamiyorlar.

erolizmts
24.05.2011, 15:45
.............

highlazboy
24.05.2011, 16:01
Başbakan 31 mayısta Trabzonda...
adamı konuşturmazsan sürekli protesto edersen....

Alex i bakan yap gibisinden gayet imalı mesajlar verirsen yedikleri haltı biraz olsun anlarlar...

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 16:24
PF81qduHRa8

Bu tekere ancak biz çomak sokarız Büyük Trabzonspor'lular !

Susma vakti değil !

gudoz81
24.05.2011, 16:32
ahhhh 9mm ah.

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 16:38
Ganzilis'in videosu on numara olmuş.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150197808474594&oid=324855749439&comments

SeRHaD
24.05.2011, 16:45
bursasporun bursada yaptıgı gibi bir şey yapılması lazım..ondan anlarlar ancak..ben artık TR ligini bıraktım..avrupada takımımı başarılı gormek istiyorum bu ülkede trabzonspora basarı yok.baksanıza oyuncular sampiyonlugun kactıgı gün kaçıyor..yabancı ooyuncu olmasın burak gibi 5 oyuncumuz olsun yeter.gidenler ii topcu ama TRABZON ruhu yok..yabancı ve yüreksiz türk oyuncusuna bence trabzonsporda yer olmaması lazım.biz şehir takımıyız bilbao gibi..u-17 takımlarımız hep şampiyon oluyor ama biz hep 1-2 yıl takımda kalan oyuncularla her 10 yılda 5-6 takım degistiriyoruz..bi istanbul takımı degiliz ki her gelen futbolcuya tapalım.ama bu işte zor biz şampyino olamayacagız artık.buna eminim

cengizbdn32
24.05.2011, 16:51
Trabzondaki arkadaşlar BORDO-MAVİ forma giyipte gidin miting alanınaaa...!!!

Hasan Habip Özbay
24.05.2011, 16:53
hep aynı senaryo hep uyuyan hak aramayan bir millet yazık çok yazık çok vahim olaylara gebe bir dönemdeyiz sahip çıkılmaması delirtiyor beni bu vurdumduymazlık kahrediyor

Hamdi Karamahmutoğlu
24.05.2011, 16:56
Yürüyüş gerek.

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 17:06
Yürüyüş , yürüyüş diyoruz haydi yönetim devreye gir :)

artenus
24.05.2011, 17:42
video gerçekden muthiş yapanın elerine emeğine sağlık bordomavi haydi sıra sizde ana sayfada yuruyus tarihi ve guzel bir miting ismi istioruz....

Sercan Yaylı
24.05.2011, 17:47
pazar günü saat 13:00 de taksimde yürüyüş varmış doğru mudur ?

trabzonboy
24.05.2011, 17:50
arkadaslar birkakin herkes bilmiyormuydu böyle olacani nerde görülmüs 17 macin 16 kazanacani
tek beraberligi karsisa bursaya .Bence bu herseyi anlatiyor.

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 18:03
pazar günü saat 13:00 de taksimde yürüyüş varmış doğru mudur ?

Okuduk ama onu kimin düzenlediği belli değil..

Gürsoy61
24.05.2011, 18:18
ÜNi Ts düzenliyormuş galiba.Yine de İstanbul'da ciddi bir katılım isteniyorsa,GG ile BMN bu işe el atmalı.GG potansiyeliyle,BMN de popülaritesiyle Taksimi o gün doldurur.Sade Trabzon taraftarlarıda olmaz o gün Taksim de.

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 18:21
ÜNi Ts düzenliyormuş galiba.Yine de İstanbul'da ciddi bir katılım isteniyorsa,GG ile BMN bu işe el atmalı.GG potansiyeliyle,BMN de popülaritesiyle Taksimi o gün doldurur.Sade Trabzon taraftarlarıda olmaz o gün Taksim de.

Sonuna kadar katılıyorum yönetimden bir kaç kişiye mesaj attım söylediğim gibi illa ki ilgilenilecektir beklemedeyiz..

amasya0561
24.05.2011, 19:16
Başbakan 31 mayısta Trabzonda...
adamı konuşturmazsan sürekli protesto edersen....

Alex i bakan yap gibisinden gayet imalı mesajlar verirsen yedikleri haltı biraz olsun anlarlar...
işte budur arkadaşlar

Sami Kuk
24.05.2011, 19:17
edit .... .:)

agora61
24.05.2011, 19:20
artık mu mızrak bu çuvala sığmıyor. lanet olsun hepinize, haram zıkkım olsun. pislig

U.Sadıkoğlu
24.05.2011, 20:24
Keser döner , sap dönerr

pascalli
24.05.2011, 20:29
kapkaçın hırsızlığın üç kağıtçılığın had safhaya ulaştığı bir dönemde fener gibi bir takımın Şampiyonluğu çalması çok normal...biz hala saf anadolu delikanlısı rolündeyiz.bu rolden çıkalım artık..silkelenme zamanı geldi de geçti bile.

arifberkay
25.05.2011, 10:26
Pazar öğlen Taksimdeyiz

U.Sadıkoğlu
25.05.2011, 13:33
Şimdi sıra organize olmaya, hesap sormaya, dik durmaya, hakkımızı sonuna dek aramaya, hasıraltı edilenleri gün yüzüne çıkarmaya geldi!
Toplanın!
Yürüyün!
Bu Pazar hesap günümüz olsun!
Yer Taksim!
Trabzonlular, Trabzonsporlular!
Karadenizliler!
Kendini Trabzonlu hissedenler!
Oyunlara göz yummak istemeyenler!
Trabzonspor'un haksızlığa uğradığını düşünenler!
Ülkemin insanları!
Destek verin!
Destek verin ki; gözümüz açıkken Trabzonspor'un şampiyon olduğunu görebilelim!

Destek verin ki; hiçbir Anadolu takımı yok sayılmasın!
Destek verin!
Bu Pazar hesap günümüz olsun!
Yer Taksim!

Saat 13:00 ..

Her zaman Trabzonspor diyenler , omuz omuza Tüm Türkiye'ye mesaj vermeye gidiyoruz !

Gürsoy61
25.05.2011, 14:21
Altta kalmasın.

Pazar 13.00 Taksim.

BMN de sitenin indexine koysa fena olmaz.

U.Sadıkoğlu
25.05.2011, 16:44
BMN Yürüyüşe bi organizasyon düzenlemiyor daha doğrusu hiç bir taraftar grubu düzenlemiyor. Gurbetçi Gençler Facebook sayfasından yayınlamış ama onlarda organize bi şekilde gelmezler heralde.. Katılımlar bireysel olur.

krdnz
25.05.2011, 17:19
Çok kalabalık olmalıyız.

Şampiyonluları gölgede kalmalı.

cihatöztürk
25.05.2011, 17:20
Pazar saat 13:00 taksim

duyurabildiğiniz kadar duyurun arkadaşlar...

Sibel
25.05.2011, 17:27
Sorun sadece siyasi değil,Aziz Yıldırım ve ekibini unutmayın lütfen...

Fatih Özkan
25.05.2011, 17:29
Sanmıyorum ama umarım yeterince katılım gerçekleşir...

Gürsoy61
25.05.2011, 18:44
BMN Yürüyüşe bi organizasyon düzenlemiyor daha doğrusu hiç bir taraftar grubu düzenlemiyor. Gurbetçi Gençler Facebook sayfasından yayınlamış ama onlarda organize bi şekilde gelmezler heralde.. Katılımlar bireysel olur.

Gurbetçi Gençler'in organizasyonu facebookta duyurması bir organizasyon yapacaklarını gösteriyor.Bu yüzden organize gelirler.

Bmn niye organizasyon yapmıyor sorması ayıp?

Hamdi Karamahmutoğlu
25.05.2011, 19:14
Önce 29 Mayıs'ta İstanbul Taksim Meydanında,
Sonra 31 Mayıs'ta Ak Parti Mitinginde protestolar yapılmalı.
Ben pazar günü Taksim'de olacağım.
+
BMN neden Taksim yürüyüşü için bir organizasyon yapmıyor?

U.Sadıkoğlu
27.05.2011, 10:58
BordoMavi.Net'in yürüyüşü düzenlememesinde kendince haklı sebepleri var bireysel olarak bordomavi.net'ten tabi kii katılımlar olacaktır..

Yürüyüşe.. Vira, Gurbetçi Gençler , Üni-TS gibi taraftar grupları katılacak inşallah kalabalık oluruz şu anda sayı hakkında bir şey tahmin edemiyoruz..

http://www.facebook.com/event.php?eid=229602903720124

Fakat Facebook'ta ki genel etkinlik şu anda 5000 kişi oldu.. Birde bu 5000 kişinin yanında getireceği elemanlar falan..

1 Milyon Trabzonspor'lu var yahu %2 ' si gelemiyor mu şuraya..