PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezona Damgasını Vuranlar!

ilhan
23.05.2011, 20:01
Bu başlıkta sezona damgasını vurduğunu düşündüğünüz futbolcularımızın değerlendirmesini hep beraber yapalım. Tabii açıklamalarıyla beraber.

Yaptıkları veya yapmadıklarıyla;

Hangi futbolcularımız ön plana çıktı?
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı?
Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı?
Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi?
Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı?
Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı?

Teknik heyet ve yönetim hakkındaki sezonluk değerlendirmeniz nedir?

Taraftarımızın iç saha ve dış sahadaki desteğini nasıl buldunuz?

Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik?

Murat Hızal
23.05.2011, 20:12
Yaptıklarıyla üç futbolcu çok fazla ön plana çıktı, bunlar: Onur, Burak, Selçuk, Tolga

Beklentileri karşılayan futbolcu: Giray, bu sene beklediğimiz seviyeye geldiğini düşündüğüm için.

Beklentilerin üzerine çıkan adam kesinlikle Burak

Unutulmaz bir performans sergileyen adam: Tolga

Beklentilerin altında kalan isimler: Umut, Yattara

Hayalkırıklığına uğradığım isim: Yattara.

Son üç soruyu boş bıraktım İlhanım onları da zamanım kalırsa cevaplayacağım:)

mete61bordomavi
23.05.2011, 20:16
Bu başlıkta sezona damgasını vurduğunu düşündüğünüz futbolcularımızın değerlendirmesini hep beraber yapalım. Tabii açıklamalarıyla beraber.

Yaptıkları veya yapmadıklarıyla bu sezon hangi futbolcularımız ön plana çıktı?
*
**
*
Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik?

Ön plana cıkanlar Alanzinho Burak Onur Tolga
Beklentileri karsılayan Umut harici herkes!
Beklentinin üzerine cıkan Burak
Unutulmaz performans Burak
Beklentinin altında kalan Umut
Hayal kırıklıgına ugradım Umut!

Teknik heyet süreci iyi yonetemedi!

Erbay
23.05.2011, 20:28
Yaptıklarıyla tabii ki Burak, Onur, Tolga, Giray, sezonun ilk yarısındaki Serkan. Yapmadıklarıyla Colman, Umut, sezonun ikinci yarısındaki Serkan, Cale, Yattara ve Jaja. Diğer sorular bu soruyla alakalı olduğu için kısa geçiyorum.

Selçuk. Beklentilerim daha fazla olsa da klasına yakışır maçlar oynadı. Egemen her zamanki gibi iyiydi.

Bu soruya Burak Yılmaz cevabını vermeyeni dövmek lazım. Olağanüstüydü. Tolga Zengin de beklentilerimin çok üstündeydi. Başka da bir kişi bile yok :)

Burak'ın bjk, Sivas, gs maçları unutulmaz. Jaja'nın da ilk Bursa maçını unutmamak lazım. Giray'ın bir iki tane acayip performansı vardı onu da kesinlikle unutmamak lazım ki aklıma geldi bjk maçı. Serkan'ın ilk Sivas maçında attığı deparı unutmuyorum mesela, stadda izlediğim iki maçtan biri olduğu için aklımda kalmış. Selçuk'un ilk yarıdaki İBB maçında çok iyi olduğunu hatırlıyorum, oyun kurmakta zorlanan pres olunca geri dönenlerin yanında şov yapıyordu. Engin ve Umut'un gs maçını alması çok iyiydi mesela. Alanzinho'nun Manisa ve Gençlerbirliği maçları. Onur'un yanlış hatırlamıyorsam Antalyaspor maçındaki son andaki kurtarışı. Tolga'nın son maçları.

Beklenti sorusunu atladım bu soruda çok doluyum çünkü. Kesinlikle Jaja ve Colman. Jaja'nın umursamazlığı, Colman'ın çok pas hatası yapan bir oyuncuya dönüşmesi. Umut'un ikinci yarıda stres nöbetlerine girmesi. Serkan'ın ikinci yarıda yerlerde sürünmesi. Cale hayal kırıklığı olmaz bir beklentim yoktu ama hiçbir şey veremedi. Giray'ın fb maçındaki performansı felaket ötesiydi. Kendisi bile dergide en kötü maçım dedi hatta. Yattara'ın harcanması sonuç olarak hayal kırıklığı oldu.

Devre arasında kim transfer yapamadıysa o hatalıdır. Kim Jaja ve Colman'ın geç dönmesine müsaade etmişse o hatalıdır. Kim Egemen ve Selçuk'a imza attıramayıp basına vermişse o hatalıdır. Senol Güneş hocamızdaki tek hayal kırıklığım orta sahada zaafiyete bir çözüm bulamaması oldu. İkinci başında Sivas, Kayseri maçları falan tam bir felaketti.

İç sahaya bir şey demiyorum. Dış sahada Olimpiyat'a gittim sadece olağanüstüydü.

Çok güzel şeyler yaptık ama sonunu getiremediğimiz için hepsi boşa gitmese de bir şey elde edemedik.

Selçuk Aydın61
23.05.2011, 20:30
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı: selçuk ve egemen

Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı: burak

Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi: burak tolga onur

Beklentilerin altında kalan isimler: Umut, Yattara

Hayalkırıklığına uğradığım isim: umut

(A) Teknik heyet ve yönetim hakkındaki sezonluk değerlendirmeniz nedir:.... yönetim devre arası yapmadıgı transferle şampiyonlugumunu engellemiş ve febeye aynı sertlıkde cevap veremiyerek hakımızın yenmesine seyirci kalmıştır..
hocamız cokiyi performans sergiledigi sezonda yaptıgı eskişehir maci öncesi engine kesik atarak kaprislerine takımı kurban etmiştir.. beşeke macı sonrası fazla surat yaparak aşık usandırıp ... kararlılıkya yaotugunun bile arkasında durmamıştır.....

(B)Taraftarımızın iç saha ve dış sahadaki desteğini nasıl buldunuz:.. dış saha taraftarımız süperdi healal olsun kendilerine... içsaha seyircisine çekirdekçi diyerek kızsamda.. trabzonun ekonomik şarlarında birsezon boyunca maça gidenler şehir nufusundan fazla çıkıyor demekki onlarda görevini yapmış...

(C)Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik:...bize heryerin trabzon oldugunu kanıtladık.. bir futboltakımı nasık sevilir gösterdik ve haksızlıga karşı egilmedil kırıldık biz inandık....

Serdar Dilekoğlu
23.05.2011, 20:33
Yaptıkları veya yapmadıklarıyla bu sezon hangi futbolcularımız ön plana çıktı - Tolga, Giray, Colman, Burak, Onur
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı - Piotr
Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı - Tolga
Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi - Burak
Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı - Umut
Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı - Umut
*
Teknik heyet ve yönetim hakkındaki sezonluk değerlendirmeniz nedir - orta
**
Taraftarımızın iç saha ve dış sahadaki desteğini nasıl buldunuz - Tartışılmaz
*
Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik - Göze hoş gelen futbol

Punisher-61
23.05.2011, 20:39
Yaptıkları veya yapmadıklarıyla bu sezon hangi futbolcularımız ön plana çıktı? Umut kacirdigi inanilmaz gollerden dolayi

Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı? Serkan

Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı? Kesinlikle burak

Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi? Burak ve onur

Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı? Yattara

Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı?mehmet cakir

Teknik heyet ve yönetim hakkındaki sezonluk değerlendirmeniz nedir? Her zamanki hatalar yapildi... Gecmis yillardan hala ders almadilar

**
Taraftarımızın iç saha ve dış sahadaki desteğini nasıl buldunuz? Dis saha taraftari ic saha taraftarindan daha iyidi

*
Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik? Deplasmandaki süper performansimiz ve toplanan 82 puan

Hürgün Aygün
23.05.2011, 20:44
Ön plana çıkanlar:Burak,Onur,Selçuk,Giray,Tolga ve son dakika golleriyle belki de şampiyonluk ümitlerimizi son haftaya taşımamızı sağlayan Alanzinho
Selçuk
Burak Yılmaz ve Tolga
Hangi futbol cularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi?
Burak Yılmaz ve Onur
Yattara,Umut,Cale ve Colman
Umut
*
Teknik heyetimiz başta Şenol hoca olmak üzere her şeyi hakettiler özellikle Fb deplasmanında yaptığı hareketle adamlık dersi de verdi ancak yönetim hiçbir şeyi haketmedi bu yapılan haksızlıklara sessiz kalan,her şeye göz yuman yönetimimize bu tavrını hiç yakıştıramadım.
**
Dış sahada ben de 6 maça gittim ve tabiki gurbette insan takımını daha çok özlüyor ve haliyle deplasmanda bize ayrılan tribünün dolmadığı kısım hatırlamıyorum ancak takım şampiyonluğa gitmesine rağmen Avni Aker Bursa maçı dışında tamamen dolmadı ve tribünde her sezonki gibi birlik sağlanamadı.
*
Tabiki Olimpiyat'taki taraftar unutulamaz.Takım olarak da derbilerde 6'da 5 yapmamız iyi bir başarıydı gerçek şampiyon olduk rakibimizin her türlü çirkefliğine,oyunlarına rağmen buraya kadar geldik ve ligi şampiyon(!)ile aynı puanda bitirdik.Daha yaşımın da küçük olması nedeniyle şuana kadar en beğendiğim takımı bu sezon gördüm.

Metin Sağır
23.05.2011, 21:00
Tolga Zengin, Pawel Brozek, Burak Yılmaz,Onur Recep Kıvrak
Tolga Zengin, Jaja
Burak Yılmaz, Alanzinho, Giray Kaçar

Selçuk İnan
Gustavo Colman, Umut Bulut
Umut Bulut
Şenol Hoca'ya ve Sadri Şener'e minnettarım ilk kez yönetimle sıkıntı yaşamadım.

Muhalif
23.05.2011, 21:06
Yapamadıklarıyla Umut, yaptıklarıyla Burak

Umut,Yattara hariç hepsi

Burak, Tolga, Alanzinho

Onur, Tolga,Selçuk,Serkan,Burak,Giray

Benim için Barış Ataş... Ama yeterli şans verilmediğine inanıyorum kendisine.

Jaja... Çok daha fazlaydı beklentim kendisinden. Zira Alex dahil onun fizik-teknik kalitesinde adam yok bu ligde. Belki de önünde Niang gibi bir forvet olmamasının etkisidir bilemem ama benim beklentim mesela Alex'in yaptıkları gibiydi kendisinden.

En başarısız birimimiz yönetim ve bizzat sadri Şener'dir. Şampiyonluğun kaçmasında en büyük pay sahibi de yönetimdir.
Teknik heyet olarak Şenol Hoca'nın hakkını inkar etmiyorum ama Aykut'un bir lafına çok fazla tepki verdi, psikolojik harpten belki de geçmişte Fener'e karşı kaybettikleri için mağlup ayrıldı. Dünkü çocuk Aykut bile Şenol Hoca'nın psikolojini bozmaya yetti yani. Ayrıca Ünal Karaman'a parantez açmalıyım. Bence seneye Şenol Hoca sportif direktör, Ünal Hoca teknik direktör olmalı.

Bence taraftar üzerine düşeni yapmıştır bu sene...

Ben en son şampiyonluğu hatırlamıyorum 5 yaşlarındaymışım... Bu sene değil de benim hatırladığım gelmiş geçmiş en büyük yaptığımız iş -ki bunun bir örneği daha yoktur- ligde son maça konumunu garantileyerek girmiş bir takımın lideri şampiyonluktan etmiş olmasıdır. Yani geçen sene Fenerbahçe maçında aslan gibi mücadele ederek kaybetmeyen ve Bursaspor'a şampiyonluk yolunu açan takımım Türk futbol tarihinde hafızalardan silinmeyecek en büyük olaya imza atmıştır. (Denizlispor düşme mücadelesindeydi Fener'le berabere kaldığı hafta, oysa biz yensek de yenilsek de 5. liğimiz garantiydi) Onun için bu sene son dakikalarda çevirdiğimiz maçlar, 82 puanla 2. olmamız falan bana göre unutulmayacak olaylar değildir.

Osman Yavuz
23.05.2011, 21:13

Burak,Giray,Egemen,Selçuk,Jaja
Jaja,Selçuk,Egemen,Onur
Burak,Giray,Tolga,Serkan
Burak,Giray,Tolga
Yattara,Engin
Yattara,Teofilo

Olağanüstü başarılı bir teknik ekip ve devre arası transferde yetersiz bir yönetim.

***Sezonun son haftaları hariç iç sahada vasatın altında bir taraftar ve Olimpiyattaki 60 bin kişilik olağanüstü bir görsel şov.

82 puan hafızalardan silinmeyecek bir olaydır benim için.

Onur
23.05.2011, 21:24

Selçuk. Kendini o kadar geliştirdi ki resmen "Tek başına takım" dedirtti.

Colman. Selçuk ile birlikte tüm sezon boyunca koskoca orta alanda cırmalayıp durdu. Helal olsun gitarcı çocuk...

Burak. Adam 19 gol attı daha ne yapsın.

Mustafa Yumlu. Trabzonspor formasıyla çıktığı ilk resmi maç. Evet bildiniz ilk yarıdaki bjk maçı.

Engin Baytar. Kendini toparlamasını beklerken Şenol hocayı kanser edercesine agresifti. Sıkıntılıydı.

Krizi iyi yönetemediler. Ligin ikinci yarısında bir kavgaya tutuştuk. Sonra "etik" değerlerden ötürü ligin bitimine sakladık. İyi yöneticilik sadece iyi bir kadro oluşturmayla bitmiyor.

Geçen senelerde nasılsa bu senede öyleydi. Ne eksik ne fazla...

82 puanla şampiyon olamadık daha ötesi var mı? Ligde şampiyon olmuş 4 takımla yaptığımız 8 maçtan 7 galibiyet çıkardık. Böyle bir performansı bir daha gösterebileceğimize ihtimal vermiyorum...

Berat Akçay
23.05.2011, 22:25

Hangi futbolcularımız ön plana çıktı: Burak ,Selçuk,Onur,Tolga,Giray
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı: Jaja,Selçuk
Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı: Giray ,Serkan
Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi: Burak,Onur,Tolga
Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı: Colman

Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı : Yattara

x Olimpiyat stadını 60 bin kişi doldurduk.

x Bize Her Yer Trabzon tezahüratını boşuna söylemediğimizi deplasmanlarda gösterdik

x sivasspor'la yaptığımız maçta plakamızı yazdık 6-1

x 2 mağlubiyet ve 82 puan almamıza rağmen şampiyon olamadık

DJTT
23.05.2011, 22:35
bu yönetim ege ile selcuku tutamasa. Bu yönetimi bir kalemde silerim aklimdan.Ligtv ve forma almam takim destek diye de birsey kalmaz!

ÖmerFarukYılmaz
23.05.2011, 22:38
Tolga Zengin, Burak Yılmaz,Onur Recep Kıvrak,Giray Kaçar,Selçuk inan
Selçuk İnan,Onur Kıvrak,Gustavo Colman,Egemen Korkmaz
Tolga Zengin, Burak Yılmaz, Alanzinho, Giray Kaçar,
Selçuk İnan,Onur Receo Kıvrak, Burak Yılmaz
Jaja,Cale,Glowacki,Engin Baytar
Umut Bulut,Umut Bulut,Umut Bulut,İbrahima Yattara
Sadri başkan son zamanlarda susmasa daha iyiydi..Genel itibariyle çok beğeniyorum..Hatta ömrümde gördüğüm en iyi yönetim.

Mertcan
23.05.2011, 22:40
-Onur, Tolga, Burak
-Tolga
-Tolga, Onur, Selçuk, Burak
-Onur, Tolga, Burak
-Colman, Umut, Cale
-Umut
-Daha sert bir yönetim gerekli...
-Fazlasıyla yeterli... HERYERDEYİZ !

-Onurumuzla, şerefsiz yollar 82 puan toplayan takımla aynı puanı topladık... Yeter :)

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:07
Direk aklıma kazandığımız derbiler ve çevirdiğimiz maçlar geliyor da gözlerim doluyor...
Cidden çok yorulduk bu sezon...
İnşallah daha da güzel bir sezon bize nasib olur.

SEDAT
23.05.2011, 23:08
- Valla bu sene taraftara 10 üzerinden 10 veriyorum ...

Altan Atabay
23.05.2011, 23:09
ayırt etmeye ne gerek var. Takım olarak öne çıktık o kadar!

Hamdi Karamahmutoğlu
23.05.2011, 23:16
Tolga Zengin, Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Onur Recep Kıvrak
Tolga Zengin, Jaja, Serkan Balcı
Burak Yılmaz, Alanzinho, Giray Kaçar
Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Tolga Zengin
Umut Bulut, Cale, Engin Baytar, İbrahima Yattara, Ceyhun Gülselam
Umut Bulut, Cale, Engin Baytar
Teknik Heyet iyi, yönetim kötü bir sezon geçirdi.
Şenol Güneş'in kesinlikle devam etmesi gerektiğini, Sadri Şener'in de fevri ve zamansız çıkışlar yaparak takımı olumsuz etkilememesi gerektiğini düşünüyorum.
Taraftarımızın iç saha desteğini gerçekten vefakar şekilde destek veren birkaç grup dışında yetersiz buluyorum.
Dış sahada ise, yağmur çamur dinlemeden her maça giden taraftarlarımızı kusursuz buluyorum.
Daha önce şampiyon olmuş 4 takımla yaptığımız 8 maçın 7'sini kazanabildik ama şampiyon olamadık.
1996'da Vanspor maçında olduğu gibi bu sezon şampiyonluğu Eskişehirspor maçında kaybettik.
İki maç arasında bir benzer nokta var (İki takım da bize ekstra motive olarak oynadı.)
Benzer olmayan nokta ise, Vanspor maçı tarihimizde en fazla gol pozisyonuna girip gol atamadığımız maç olarak belleklere kazınırken, Eskişehirspor maçında sezonun en etkisiz 2.deplasman maçını oynadık.

Hekimoğlu
23.05.2011, 23:16
Sezona bizim adımıza Gabriç damgasını vurdu kendi futbolcumuzun attığı gol şampiyonluğumuza maloldu.

SDanışmaz
24.05.2011, 00:42
Başlığı görünce aklıma hemen iki şey geldi;
Burak'ın durumu kritikken Gs maçına çıkması, Tolgan'ın Kasımpaşa maçında burnu kırıldıktan sonra doktoru sahadan kovması.
*

Yarın detaylı sorularına cevap veririm :)

İsmail Coşgun
24.05.2011, 01:43
Burak Yılmaz

Selçuk İnan

Burak Yılmaz

Selçuk İnan, Burak Yılmaz

Gustavo Colman, Umut Bulut, Yattara, Ceyhun, Cale,

Yattara

Şenol Hoca'yı bu sene çok başarılı buldum. Sayın Sadri Şener özellikle iç transfer ve şampiyonluk yarışının psikolojik savaşında malesef başarısız olmuştur.

Ömer TOPAL
24.05.2011, 01:45
Takım olarak hepsi...colmanın kaçırdıgı o penaltı olmasa belki o ezikler aynı puanda sampiyonlugu kacırmanın buruk hüzününü yaşayacaklardı demek isterdim ama onada bi şekil uydururlardı :D

bu sezon benim gönlümde ve gözümde hep iyi bir kaleci olan; taraftarın sevgisini ve güvenini kazanmasından dolayı Tolga ZENGİN'i ayrıca tebrik etmek istiyorum

M.Kılıç50
24.05.2011, 01:55
-Burak, Onur, Tolga, Selcuk, Jaja
-Onur, Selcuk, Egemen
-Burak, Tolga, Giray
-Burak, Tolga
-Yattara, Engin, Umut, Pawel
-Yattara, Umut

-Türkiye´nin en iyi Teknik heyetine sahibiz. Yönetim ise daha agir basli olmali.

-Dis Saha´da rakibimiz yok, belkide dünya capinda yok... Ama ic sahada bir kac geri kalmis taraftar toplulugu bulunuyor Avni Aker´de. bu zihniyetlerin Yuhalamalari, Isliklamalari bitmedigi sürece Avni Aker rakibe degil, BIZE cehennem olacaktir!

-Onurumuz ile, Serefimiz ile, Namusumuz ile kosckoca 82 puan topladik... Senol Hoca Aykut´a ve Tüm Türkiye´ye adamligi gösterdi/ögretti... Futbolcular ise Duruslari ile Tüm Türkiyenin alkisini hak etti... Onlar´di Sampiyonlugu Hak eden, Onlar´di ellerinden geleni yapan ama masa basi oyunlara engel olamayan!!!

Emre GÜRDAL
24.05.2011, 02:32
Hangi futbolcularımız ön plana çıktı? TOLGA,BURAK,GİRAY
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı? SELÇUK,EGEMEN
Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı? GİRAY,TOLGA
Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi? TOLGA
Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı? YATTARA,UMUT,COLMAN,SERKAN,ENGİN,ALAN
Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı? YATTARA,UMUT,JAJA,TEO

gri_gokkusagi
24.05.2011, 21:14
Hangi futbolcularımız ön plana çıktı? BURAK
Hangi futbolcularımız beklentileri karşıladı? TOLGA
Hangi futbolcularımız beklentilerin üzerine çıktı? GİRAY
Hangi futbolcularımız sizin için unutulmaz performans sergiledi? BURAAAK
Hangi futbolcularımız beklentilerin altında kaldı? COLMAN İKİNCİ YARI JAJA
Hangi futbolcularımız sizi hayal kırıklığına uğrattı? ENGİN BAYTAR
Teknik heyet ve yönetim hakkındaki sezonluk değerlendirmeniz nedir? YİNE ÜLKE FUTBOLUNU GELİŞMESİNE TAKILDIK
Taraftarımızın iç saha ve dış sahadaki desteğini nasıl buldunuz? DAHA organizne olmalıyız Trabzonspor olarak bu sezon hafızalardan silinmeyen neler yaptık veya yapabildik? TÜRKİYE ŞAMPİYONUNU MASA BAŞLARINDA ÇIKARTINI GÖRDÜ GERÇİ MESUT YAR DEYİMİ İLE UYAN TÜRKİYEM FENERBAHÇEYE İKİCİ YARI 49 PUAN TOPLATMAK ZORUNDA KALIP FENER EKONOMİSİNE DARBE VURDUK FENERE REKOR KIRDIRDIK GAYSERİYİDE YENSEKDİK 51 LE BİNGO YAPACAKTILAR BURSA MAÇININ HAKEMİDE 25 DK FİLAN UZATTIR O ZAMAN MAÇI AH TRABZONUM AHH OF YA SIKILDIM ŞİMDİ YAZSAN NE OLACAK 12 HAZİRANDA OLSUN NE OLACAKSA BMN OLARAK BİR ORGANİZE BEKLİYORUM 12 HAZİRANA

Merve H.Oğlu
24.05.2011, 21:34
Burak Yılmaz, Tolga Zengin, Giray Kaçar, Selçuk İnan
Selçuk İnan, Egemen Korkmaz, Onur Kıvrak
Burak Yılmaz, Tolga Zengin, Giray Kaçar
Burak Yılmaz, Tolga Zengin, Giray Kaçar, Selçuk İnan
Umut Bulut
Umut Bulut
Teknik heyete lafım yok. İlla ki ufak tefek hatalar olmuştur ama hepimiz insanız anlayışlı olmak lazım. Ama yönetim özellikle Selçuk ve Egemen konusunda sınıfta kalmıştır.
Deplasmanda sıkıntı olmuyordu zaten, ama özellikle sona yaklaştıkça iç sahada da taraftar desteği çok iyiydi. Taraftar bu sene sınıfı pekiyi ile geçmiştir. Özellikle 23 Mayıs sabaha karşı yapılan karşılamayla!
Burak'ın performansını hiç unutamam. Son dakikalarda gelen gollerle hatırlayacağım bu sezonu hep. Olimpiyattaki taraftar show unutulmaz. 61. dk kutlamalarında gözlerim dolmuştu. Trabzonspor olarak bu sezon yaptığımız her şey hafızalara kazınmalı ki ŞEREFLİ mücadele göstermek isteyenlere örnek olsun!