PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Federasyon Seçimine Direkt Olarak Etki Etmeliyiz

Sayfa : [1] 2

Mollasalihoğlu
22.05.2011, 22:31
Sahada hakettiğimizi saha dışında vermekten yorulduk..

Artık zaman masaya vurma, gereken yerlere, gereken adamları koyma vaktidir..

Yönetim sakın ola ki bu TFF Yönetimi ve Mhk'nın devamına müsaade etmesin..

Yoksa kendi sonunu da hazırlayacaktır..

Yarından tezi yok, yeni TFF başkan adayı belirlenmeli ve gereken kulis yapılmalıdır.. BMN de bu hususta yönetime baskı açısından gerekeni yapmalıdır..

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !!!

Ali İhsan
22.05.2011, 22:35
Seneye de gsyi şampiyon yapacaklar.... Federasyonun kim olduğunun önemi de yok...

Mollasalihoğlu
22.05.2011, 22:37
O zaman federasyon "biz" olmalıyız..
Kimsenin etki edemeyeceği bir düzen kurulmasını sağlamalıyız..

chener
22.05.2011, 22:43
bu yıl gelecek yıllarında nasıl olacağını göstrmiştir. trabzonspor artık böylesi kukla yönetimlerle vur ensesine al ağzındaki lokmayı takımı olmuştur,böyle de anılacaktır.artık söz trabzon halkınındır.ya bize yakıştırılan rölü benimseyip aslında şamar oğlanı ruhumuzla kabadayı rollerine devam edeceğiz,ya da şiirlere konu olan hiç kimseden hiçbir şey beklemeksizin ölen insanların şehri olsuğumuzu göstereceğiz.

Mollasalihoğlu
22.05.2011, 22:45
Yönetim şapkasını önüne koysun düşünsün..

Bu işi kıvıramayacaklar ise, kıvırabilecek birilerini kendileri gidip bulsunlar.

Bizim için, kendileri için..

olcay_61
22.05.2011, 22:47
sözde spordan sorumlu bakan trabzonlu, federasyon seçimlerine etki etsen nolacak patron fenerliyim dedikten sonra...

macuka
23.05.2011, 01:22
Bence federasyon secimine degil, onumuzdeki secime etki etsek daha iyi olacak:)

haltun
23.05.2011, 11:23
ligde 3-4 takım hariç her takımın fb ye yattığını gördük, seçimlerde mi bizim tarafımızı tutcaklar

Mollasalihoğlu
23.05.2011, 17:17
ligde 3-4 takım hariç her takımın fb ye yattığını gördük, seçimlerde mi bizim tarafımızı tutcaklar

Gerekirse BJK ve GS ile bu konda berbaer hareket etmeliyiz..

Adamlar ayan beyan fb'nin federasyonu ve fb nin mhk'sı konumundalar.

Yunus Yıldırım 2. devre hiçbir fb maçına verilmezken, kafasını yardığımız Kayseri maçından sonra bile defalarca bizim maçımıza verilebiliyor.. Bu nasıl bir güçtür?
Bu gücün kaynağı nedir?

SEDAT
23.05.2011, 17:22
- Etki edeceğiz merak etmeyin , Trabzonlu Atalay Başkan olur , çok dürüst adamım imajı vermek için önce bizi parçalar bir güzel...

Ali Tunahan Güllü
23.05.2011, 17:25
Katılıyorum federasyon 'biz' olmalıyız.

Ahmet Başkaya
23.05.2011, 17:46
- Etki edeceğiz merak etmeyin , Trabzonlu Atalay Başkan olur , çok dürüst adamım imajı vermek için önce bizi parçalar bir güzel...

Harbiden öyle .

calypso
23.05.2011, 18:05
bu tek başına yapılabilecek bir olay değil, hatırlayın avrupa şampiyonasında aday şehirler arasında trabzon yoktu (hani başbakan trabzon'u sporun hareket merkezi yaptık diyorya bugün)..nasıl bir merkez ise aday bile yapılmamıştı.

federasyon/mhk/pfdk daki fener eğilimini ancak gs ve bjk ile ortak kırabiliriz. Bazı yan hakemlerde deşifre edilmeli.
medya konusunda yapacak birşey yok.. siyasette ki yandaş medyayı fener yıllar öncesinden yaratmıştı zaten.
birde TSYD vs gibi ipe sapa gelmez açıklama yapan kuruluşlar (Başkanı koyu fenerli Esat Yılmaer) var, birilerinin bunların yönetimlerindeki dengeyi de değiştirmesi lazım.
bunların dışında;
sivas'ın ve gençlerbirliği'nin yönetimi ve bülent uygun dışında hiçbir takıma kızmıyorum, herkez gücü yettiğince mücadelesini yaptı.

ccd6167
23.05.2011, 18:21
kritik olan mehmet atalay...

çok ama çok krtik bi durum...

Murat 61
23.05.2011, 18:24
Fb - Gs toplam şampiyonluk sayıları eşitlenmediği sürece bizi şampiyon yapmazlar...

Nytre
23.05.2011, 18:26
güçlü yonetım güçlü lobi boşuna demiyoruz...

bunları derken biz haksızlıklarla başarı için değil haksızlığımız yenıyorsa veya yenecekse buna engel olunsun dıye dıyoruz..

Alihan Ertürk
23.05.2011, 18:36
Katılıyorum, Artık bizim devrimiz başlamalı!
Ama kim olabilir?..

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 19:07
Mehmet Atalay yüzde 80 aday olacak. Ancak sadece bizim desteğimiz ve oluşturacağımız kamuoyu yeterli olmaz. Bir kere FB bu federasyondan memnun asla Atalay'ı istemezler. Ama BJK ve kısmen GS'nin memnuniyetsizliği de ortada. Delege sayısında bunlar çok önemli. Başbakan'da Atalay'a tam destek veriyor ama bu da yeterli sayılmaz...

barisb
23.05.2011, 19:08
Seneye de gsyi şampiyon yapacaklar.... Federasyonun kim olduğunun önemi de yok...

biz yarışta olmaycağız o zaman. bu zaman kadar hiç fb dışı takımlarla şampiyonluk yarışına (bize göre yarış, diğerlerine göre ali cengiz oyunlar dünyası) girmemişiz enteresan şekilde.

Samet Türkmen
23.05.2011, 19:10
Allah Trabzonlu federasyon başkanından, Trabzondan seçilmiş spor bakanından korusun bizi bundan sonra. Boş herifler. Memleketlerinin aleyhine herşeyi yaptılar yıllarca. 2011 bilmem ne olimpiyatlarıymış. Bunun fıstan, bittikten 1 hafta sonra hatırlanmayacak bir organizasyon olduğunu hepimiz biliyoruz.

Özkan
23.05.2011, 19:23
Daha Trabzonsporlu bir TFF üyesi bile seçtiremiyoruz, bizi temsil ettiği iddia edilen şahsın hasta fenerli olduğunu herkes biliyor. Önce bizi gerçekten temsil edecek birini üye yapalım, devamı gelir.

Alihan Ertürk
23.05.2011, 19:28
Ahmet Ağaoğlu'nun geçen hafta söylediği bir şey vardı.. Elbet yazan olmuştur ama ben yine paylaşmak istiyorum.

Bizim (Trabzonspor Kulübü) federasyondaki temsilcimiz ile başkanımız Sadri Şener 6 aydır konuşmuyorlarmış, küslermiş.. Bunun doğruluğu var mı?.. Ya da şöyle sormak lazım bu olay federasyonun bizi karşısına almasına neden olmuş mudur?..

Özkan
23.05.2011, 19:35
Başkanımızı azizin kankası, federasyondaki temsilcimiz hasta fenerli ve başkanla kavgalı. Ne olmasını bekliyorduk ki? Özkan Sümer kadar olamadılar. Hakkımızın yenilmesini engelleyemiyorsan istifa edeceksin, böyle bir derdin zaten yoksa git desteklediğin takımda başkanlık yap.

Koray
23.05.2011, 19:39
Bu yönetim olduğu sürece böyle bişeyin olası mümkün değil yerel medyada sallarlar tff'ye ulusal basına çıkınca memnunuz derler.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 19:40
Ahmet Ağaoğlu'nun geçen hafta söylediği bir şey vardı.. Elbet yazan olmuştur ama ben yine paylaşmak istiyorum.

Bizim (Trabzonspor Kulübü) federasyondaki temsilcimiz ile başkanımız Sadri Şener 6 aydır konuşmuyorlarmış, küslermiş.. Bunun doğruluğu var mı?.. Ya da şöyle sormak lazım bu olay federasyonun bizi karşısına almasına neden olmuş mudur?..

Hiç konuşmuyorlar demek yanlış olur ama ilişkileri bitti. Yoksa Süleyman Atal daha geçen haftaya kadar Avni Aker'de maçları başkanın yanında izliyordu. Hayrettin Hacısalihoğlu'nun istifa etmesinden sonra bazı olaylar olmuştu...

Emirhan Uludüz
23.05.2011, 20:29
Trabzonlu olmasında isterse Bursalı olsun.. Hem Trabzonu kayırmadığını göstermek için bizi biçerler, hem de fenerli şerefsizlerin federasyon başkanı bile Trabzonlu sözleriyle uğraşacağız.

Adam gibi adam olsun nereli olursa olsun.

wien_ts
23.05.2011, 21:01
bir sonraki federasyon baskani buyuk ihtimalle mehmet atalay olacak.basbakanin atalay'i federasyon baskani yapmak istedigi icin milletvekili listelerine koymadigi söyleniyor..

Mollasalihoğlu
05.06.2011, 17:29
Özgener aday olmayacağını açıklamış...

Bu süreci yakından takip etmeliyiz..

DeAgLeMaNyAq
05.06.2011, 18:03
Aday olmayacağını çok öncesinden yazmıştım. Bakalım Başbakan Göksel Gümüşdağ'ı mı yoksa Mehmet Atalay'ı mı destekleyecek. En çok Oğuz Sarvan efendinin gidecek olmasına seviniyorum. İnşallah gelen gideni aratmaz...

Uğurtan
05.06.2011, 18:07
Mehmet Atalay yeni federasyon başkanıdır.

İzleyip görelim...

Mollasalihoğlu
05.06.2011, 18:26
Hükümet destekli yani..

wien_ts
05.06.2011, 18:35
daha öncede birkac sefer yazmistim forumda ilgili basliklara.Basbakan Mehmet Atalay'i federasyon baskani yapmak istiyor.Bunun icin Mehmet Atalay'in milletvekilligi adayligini kabul etmedi.

mancester
05.06.2011, 18:40

Ahmet agaoglu ismini gorunce tepem atiyor nedense safi kurnaz kendisi sadece konusuyor bir yardim etmek yok basketbol subemiz kapanma asamasina geliyor o kadar zenginler bir sponsorluk veremiyorlarmi biktim artik Trabzonun adindan nemalanan bu kişilerden.

Ozan Yazıcı
05.06.2011, 19:25
Mehmet Atalay sanırım Trabzonlu.
Peki nasıl bir Trabzonlu bilen var mı? Yani Ergun Gürsoy ve Haluk Ulusoy tarzı bir Trabzonlu mu, yoksa Trabzonspor'u seven bir Trabzonlu mu?

irfanb
05.06.2011, 19:40
Bildigim,basindan takip edebildigim kadariyla Mehmet Atalay aldigi her görevi alninin akiyla basariyla yerine getiren bir spor adamidir.Federasyon Baskani olursa MHK dahil olmak üzere Türk Futboluna nester vurabilecek bir kararliliga sahiptir.Gönlümde yatan aslandir.Aday olursa simdiden basarilar diliyorum.

mancester
05.06.2011, 20:20
Mehmet atalayda duzen adamidir sayin basbakanin has burokratlarindandir hatta kendisini fedarasyon baskani olarak gorebilmek icin milletvekili adayligini kabul etmedigi dillendirilir.Dua edelimde gelen gideni aratmasin.

güneyli
05.06.2011, 21:11
Mehmet atalay benim desteklediğim bir adaydır...Oğuz sarvan düzenbazı gitsinde ....

Mollasalihoğlu
05.06.2011, 22:25
Mehmet atalay benim desteklediğim bir adaydır...Oğuz sarvan düzenbazı gitsinde ....

Siyasi bir adam olduğu sürece düzen değişmeyecek ki.. Siyasi olmadığını düşünüyorsanız o ayrı tabii ki.

memozcan
05.06.2011, 22:28
seçim süreci yaklaştı, özgener tüm klüp başkanlarını belçika maçına götürdü, en çokta bizim sadri başkan ortalıklarda gezindi tabi gene stund-up lara devam etti, ordayken verdiği bi demeçte mahmut özgener aday olmayacağını söylemiş bizim başkanda keşke aday olsa bırakmaması lazım falan demişti.. eğer buda bir espri değilse allah muhabbetlerini artırsın derim...

BENDARLI
05.06.2011, 22:31
bence atalay olursa birçok şeyi düzeltir fakat bizim için artık başarı ççıtası avrupada başarı olmalıdır türkiye ligi şampiyonluğu değil ve buda açık açık söylenmelialın size annenizin liginde başarılar biz avrupaya bakıyoruz

amasya0561
05.06.2011, 22:32
ii güzelde bizim başkan özgeneri destekliyo. yeniden seçilmesi gerek diyo. yönetim şampiyonlugun çalınmasından memnun demekki

28TS61
06.06.2011, 02:29
basbakan isi baglamistir coktan. atalay olur bence

Külünkoğlu
06.06.2011, 13:21
Mehmet Atalay yeni federasyon başkanıdır.

İzleyip görelim...

Mehmet Atalay sanırım Trabzonlu.
Peki nasıl bir Trabzonlu bilen var mı? Yani Ergun Gürsoy ve Haluk Ulusoy tarzı bir Trabzonlu mu, yoksa Trabzonspor'u seven bir Trabzonlu mu?
Haluk Ulusoy'da Trabzonluydu,
Sonuç : Az daha küme düşüyorduk.
Mehmet Ali Yılmaz'a karşı Trabzonlular Levent Bıçakcı'yı destekledi.
Sonuç : Çalınan şampiyonluk ve papila vakası.

Gelen başkan insan evladı olsun başka bir şey istemiyorum. Tercihim bırak Trabzon'u Karadenizli bile olmasındır. Yıllarca "yok yahu yapmaz öyle şeyler" le uyutulduk, aldatıldık.

Mollasalihoğlu
06.06.2011, 15:41
Haluk Ulusoy'da Trabzonluydu,
Sonuç : Az daha küme düşüyorduk.
Mehmet Ali Yılmaz'a karşı Trabzonlular Levent Bıçakcı'yı destekledi.
Sonuç : Çalınan şampiyonluk ve papila vakası.

Gelen başkan insan evladı olsun başka bir şey istemiyorum. Tercihim bırak Trabzon'u Karadenizli bile olmasındır. Yıllarca "yok yahu yapmaz öyle şeyler" le uyutulduk, aldatıldık.

O nedenle Atalay Trabzonlu olsa dahi siyasi durumu nedeni ile gelmesi içime sinmiyor..
Diğer taraftan ise Göksel Gümüşdağ adı geçiyor, ki gördüğüm kadarıyla Aziz Yıldırım'ın kuklası olmaktan öteye gidemeyecek birisi.. İBB nedeni ile yine siyasi tarafı da var..

Yukarı tükürsen, aşağı tükürsen, durum her yönden vahim..

oflubektas
06.06.2011, 17:16
Mehmet Atalay'ın oğlu Mücahit, Trabzonspor'un 4.kalecisi olarak zaman zaman A takımla idmanlara çıkmıştır. Ofludur ve sağlam Trabzonsporludur. Erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminde (1994-1998) Spor A.Ş.'nin başındaydı. Sonra Gençlik Spor Genel Müdürü ve Basın İlan Kurumu Müdürlüğü yaptı. Ancak ben kendisinin federasyon başkanı olması durumunda lehimize değil, aleyhimize olacağını düşünüyorum. Takımın eski kaptanı ve sembol isimlerinden Faruk Özak bile bu kadar pasif kalmışken kendisinin de o kadar babağiyit olması mümkün değildir. En basiti bir federasyon başkanı "Buca'da bi aksilik çıkmasın" diyebilen bir başbakanı uyarmalı ve gerekirse kamuoyu önünde eleştirebilmelidir. Bana kalırsa hasta fenerli Mehmet Ali Aydınlar olsun federasyon başkanı. Ayrıca Tahkim, Pfdk ve Mhk üyeleri tümden değişmelidir.

güneyli
06.06.2011, 21:21
Siyasi bir adam olduğu sürece düzen değişmeyecek ki.. Siyasi olmadığını düşünüyorsanız o ayrı tabii ki.
Türkiyede hangi devirde olursa olsun siyaset etkisi herzaman olmuştur..Siyaset adamının adaletli olanınada ihtiyaç var...Mehmet atalayın bu vasıflarda olduğunu düşünüyorum...En azından daha önceki görevinde tahkimi Hasan Gerçeker ve ismini bilmediğim ama kendisiyle siyaseten zıt birine vermişti..Şu andaki federasyon yapılanmasının siyasi etkisinden ziyade Fenerilerin takımlarına etkisi var...Gerçi kim gelirse gelsin hakemlerin kafalarındaki büyütülmüş takım korkusu yenilmedikçe bu işlerin düzelmesi imkansız....İ.b.b nin başkanının da adaylığı söz konusuysa ki öyle tercihim Mehmet atalaydır..Bakalım bizim külüp dengeleri nasıl arayacak....

Mustafa Ayazoğlu
06.06.2011, 21:34
Mehmet Atalay has hemşeridir. Bu işi iyi ve adaletli yapacağım diye Trabzonspor'a zarar verir.
Haklı olduğumuz anda durun ne yapıyorsunuz diyemez. Çünkü yiğittir. Mahmut Özgener gibi alt kurulların şerefsizliklerini görmezden gelmez.

En çok zararı Trabzonspor görür. Şampiyon olursak adamın kellesini alırlar. Kendini harcatmasın.

Şampiyonluğa oynayacağız. Trabzonlu federasyon başkanı var diye oldu derler. Şampiyonluğa gölge düşer.

Hakemleri, Tahkimi ve alt kurulları tamamen temizlersek başkanın kim olduğunun önemi yok.

Sadece başkan değişirse hiç bir şey değişmez.

ofluhalit
06.06.2011, 22:45
mehmet atalay trabzonludur ama trabzonsporlu değildir.malesef ama malesef fenerbahçelidir.acı ama gerçek...

Cengiz Çubukcu
06.06.2011, 22:58
kendisinin iyi bir geçmişi olduğunu biliyorum, bize karşı zaten mesafeli duracaktır umarım onun başkanlığında Aziz Yıldırım denen adamdan Türk sporu kurtulur başka bir şey istemiyorum....

My
06.06.2011, 23:29
Kim gelirse gelsin ama kararlarından adil olsun.

Mollasalihoğlu
07.06.2011, 20:56
kendisinin iyi bir geçmişi olduğunu biliyorum, bize karşı zaten mesafeli duracaktır umarım onun başkanlığında Aziz Yıldırım denen adamdan Türk sporu kurtulur başka bir şey istemiyorum....

Şu olayı bile gerçeleştirse o sevap ona yeter ama kim geldi kim gittiyse, Aziz dene herifin tavrı değişmedi..

Fatih
07.06.2011, 21:07
Trabzonlu olup böyle olacaksa Gineli falan olsun belki şampiyon olabiliriz.

Nytre
11.06.2011, 14:13
sadri şener , aziz yıldırımın kendısıne isterse tff.ye başkan olsun demesine rağmen fenerbahçeliliği ile tavan yapmış birine tff adaylığında destek vermesi işin arkasında sadece futbol olmadığını ve de sadri şener'in sadece ts tarafatarının gazını almak ıcın mı atıp tuttugunu dusundurmuyor değil...

Sadri Şener’in Desteği Fenerbahçeli’ye..
29 Haziran’da gerçekleşecek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlık seçimleri öncesi ilginç gelişmeler yaşanıyor..

TÜRKİYE Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in yerine gelecek yeni isim yine Özgener’in ekibinden çıktı. Dün saat 17.00’de Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in evindeki mini zirvede halen Özgener federasyonunun üyesi olan Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ismi üzerinde görüş birliğine varıldı. Demirören’in yanısıra Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl ve yurtdışında bulunan G.Saray Başkanı Ünal Aysal’ı temsilen başkan yardımcısı Adnan Öztürk, Mehmet Ali Aydınlar ismi üzerinde anlaşmaya vardı:

“SAYIN Aydınlar’ın F.Bahçeli olması hiç önemli değil. Onun yarışmacı, dürüst ve ilkeli kimliği Türk futbolunun başına geçmesi için yeterlidir. Ayrıca, Özgener federasyonunda bir dönem görev yaparak, Türk futbolunun sorunları, yönetilmesi ve daha ileriye taşınması konularında da bilgi ve tecrübeye sahiptir. Saygınlığıyla da geniş kesimlerin desteğini alacaktır.” diyerek görüşbirliğine varan başkanlar Mehmet Ali Aydınlar’a mini zirveye katılması için davette bulundular.

‘Aydınlar biçilmiş kaftan’

Trabzon Başkanı Sadri Şener, Mehmet Ali Aydınlar’ın adaylığına tam destek verdi.

Şener, “Mehmet Ali Aydınlar gerek iş adamlığındaki profili gerek Türk sporuna hizmetleri gerekse de dünyaya açılan vizyonuyla futbol federasyonu başkanlığı için biçilmiş kaftan.

Göksel Gümüşdağ değerli bir kardeşimiz ancak yaşı genç, biraz daha tecrübe kazanması gerekiyor. Trabzon olarak Aydınlar’ın adil bir yönetim göstereceğine inancımız sonusuz” dedi.

AYDINLAR KİMDİR?

1956 yılı Arapgir doğumlu olan Mehmet Ali Aydınlar, 1981 yılında Mali Müşavir olarak iş hayatına başladı. 1993 yılında Acıbadem Hastanesi ile sağlık sektörüne giren Aydınlar, halen Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapıyor. 2008’de futbol federasyonu yönetim kuruluna seçilen 55 yaşındaki Aydınlar, 3 sezon önce sponsor olduğu F.Bahçe Bayan Voleybol Takımı’nın büyük başarılara kazanmasına katkı verdi.

Serdar Dilekoğlu
11.06.2011, 15:45
Bu adama Nasıl destek verir Sadri bey halen kafam almıyor. Ya biz taraftar olarak burada düşünüp konu açıyoruz (sağolsun konuyu açan renktaşıma) ama bunlar bu kadar mı düşünemiyorla bu olayların başlangıcının tff den geçtiğinin

zekeriyya
11.06.2011, 16:01
bende mehmet atalay ın federasyon başkanı olacağını düşünüyorum
efsane kaptan gibi
bu büyüğümüzde
başbakanımızın en iyi adamlarındandır.
bizlerin hakkını koruyamazlar
onlar için
sistem önemli
rabbim bizi sistemin adamlarından korusun

Mollasalihoğlu
11.06.2011, 16:02
Aydınlar, Atalay, Gümüşdağ..

Var mı kıyaslayabilecek olan?

krdnz
11.06.2011, 16:08
Aydınlar :Para

Atalay : Tecrübe

Gümüşdağ : Lobi

Mollasalihoğlu
11.06.2011, 16:09
Aydınlar :Para

Atalay : Tecrübe

Gümüşdağ : Lobi

Bizim açımızdan yorumlarsak?

krdnz
11.06.2011, 16:13
Bizim açımızdan yorumlarsak üçü içinde en iyisi elbette Atalay olur.Gümüşdağ objektif olamayacak Aziz Yıldırım karşısında ezilen bir federasyon izletecektir.Atalaydan sonra en objektif Aydınlar olur kanaatindeyim.

Mollasalihoğlu
11.06.2011, 16:14
Atalay'ın da siyasi geçmişi nedeni ile başka etkiler altında kalması muhtemel olabilir.
Hakkımızda hayırlısı olsun..
Şu an adı geçenlerin üçü de içime sinmiyor benim..

krdnz
11.06.2011, 16:16
Hayırlısı olsun inşallah.

Hayırlı olacaksa Aziz Yıldırımın dediği olmaması gerek,o varken hayırlı bir seçim bekleyemeyiz.

Ilelioglu
11.06.2011, 17:44
Evet mümkünse Aziz'e yakin olmayan arti Fener ve Gese'den nefret eden bir kisi olsun.

;):)

Mustafa AYDIN
11.06.2011, 20:21
2011-2012 şampiyonu fener.anlaşılan azize söz verdiği 3 yıl üst üste şampiyonluğu gerçeşleştirmeden rahat durmayacak.Ama benim anlamadığım Sadri başkan bu isme nasıl razı olmuş.

Mustafa Ayazoğlu
11.06.2011, 20:26
2011-2012 şampiyonu fener.anlaşılan azize söz verdiği 3 yıl üst üste şampiyonluğu gerçeşleştirmeden rahat durmayacak.Ama benim anlamadığım Sadri başkan bu isme nasıl razı olmuş.

Sadri Şener şampiyonluğu verdi, federasyon başkanına mı itiraz edecek.

Kim olursa olsun ipler Aziz in elinde..

Aziz , Sadri olsun demiş. anlayan anlar...

Serdar A
11.06.2011, 21:14
Atalay şu koşulda adaylığını koymayacak .

Atalay'ın bu sürece dahil olması zaten hiç hoşuma gitmiyordu .
Kendisinin bu ülkede daha önemli yerlerde hizmet vermesi gerek .

Gürkan
12.06.2011, 00:27
Mümkünse Federasyon başkanı, Trabzonlu, Karadenizli, Trabzonsporlu, Trabzonda doğmuş, Trabzonda bir dönem yaşamış, Trabzondan geçmiş, Eşi Trabzonlu , babası Trabzonda memurluk yapmış vs gibi Trabzon ve Trabzonsporla uzak yakın alakası olmayan biri olsun. Hatta Aziz yıldırım Başkan olsun.

lazibere
12.06.2011, 00:57
Cahil bir toplum, ozgur bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi hicbir zaman özgur bir secim yapamaz. Sadece seçim yaptıgını zanneder.Cahil toplumda seçim yapmak okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacagını sormak kadar ahmaklıktır! Boyle bir seçimle iktidara gelenler, duzenledikleri tiyatro ile halkın egemenligini çalan zalim ve madrabaz hainlerdir! ....

Dolayısıyla kım gelirse gelsin. Düzen hep egemlere hizmet edecektir..Bu benım fikrim

erolizmts
12.06.2011, 20:34
Valla kimse kusura bakmasın ama, şu andan itibaren gayet net anladım ki Trabzospor hiç bir şeye etki edemez. Çok konuşuyoruz ama sonunda konuştuklarımızı yutuyoruz. En azından bu dakikalarda ben bunu anladım. Bize biçilen neyse onu giyeceğiz, Trabzon'lu bunu istiyormuş. 3 İstanbul takımı yine kendi desteklediklerini başa getirecektir.

cenk52
12.06.2011, 23:11
Evet mümkünse Aziz'e yakin olmayan arti Fener ve Gese'den nefret eden bir kisi olsun.

;):)

Ben uyuyorum bu tarife kardesim :D

Murat Hızal
12.06.2011, 23:37
Tabi tabi federasyon seçimlerine tersten etki ederiz.

newrocki
12.06.2011, 23:44
kesin ederiz... şimdiye kadar desteklediğim ve her ortamda savunduğum sadri şener maalesef karakterini göstermiş ve fenerli bir insanı başkan adayı olarak desteklediğini belirtmiştir.. ayrıca bu haberlerde bir de o başkan adayının fenerbahçe forması ile resmi bulunmaktadır..

şimdi soruyorum size...

biz nasıl şampiyonluğu kaybettik???

konuşmamız gereke yerde konuşmadık susmamız gereken yerde susmadık...

soruyorum size...

maça giderken hayatını kaybeden arkadaşlarımız....

şampiyonluğu kaybettiğimizde canına kasteden arkadaşlarımız....

değer mi??

trabzonspor bile olsa...

bu insanlar için değer mi....

zafer6161
13.06.2011, 10:39
Mümkünse Federasyon başkanı, Trabzonlu, Karadenizli, Trabzonsporlu, Trabzonda doğmuş, Trabzonda bir dönem yaşamış, Trabzondan geçmiş, Eşi Trabzonlu , babası Trabzonda memurluk yapmış vs gibi Trabzon ve Trabzonsporla uzak yakın alakası olmayan biri olsun. Hatta Aziz yıldırım Başkan olsun.

aynen katılıyorum,bu şehir trabzonlu başkanıda gördü, zamanında resmen küme düşüyorduk,fenerli başkanların zamanında ise nedense hep ilk ikide oluyoruz,ama şampiyon olamıyoruz o ayrı konu

Guroni
13.06.2011, 10:57
Bence bu başlık kapatılsın. Ne zaman elimize önemli fırsatlar geçiyor ve biz o konu için yoğunlaşıyoruz hemen yönetim dikkatimizi dağıtacak işler yapıyor. Biz transfere kitlenmişken bakın şimdi ne konuşuyoruz. Bu arada yönetimde ya abuk sabuk oyuncular alıyor ya da transfer yapmıyor.

Mustafa Ayazoğlu
13.06.2011, 11:01
Seçim sonuçlarına göre Mehmet Atalay olmasın. Zarar görürüz.

Zaten Aziz Yıldırım karşısında Sadri Şener'in bir söz söyleme hakkı yok.

Mollasalihoğlu
13.06.2011, 11:02
Siyasi yönü olan Atalay,
Aziz'in adamı Gümüşdağ,
Fenerbahçeli Aydınlar.

Seç beğen al.. :)

Gökçebey
13.06.2011, 11:05
Kim gelirse gelsin, Trabzonspor için bir faydası olacak mı? Yok.

Rahvan gitsin.

Mollasalihoğlu
13.06.2011, 11:09
Kim gelirse gelsin, Trabzonspor için bir faydası olacak mı? Yok.

Rahvan gitsin.

:)

Aslında, bu da dikkat etmemiz gereken bir husus..
Genç arkadaşlarımızı TFF'de çalışma bağlamında da yönlendirmeliyiz.
Tahkim Kurulu'nda, Disiplin Kurulu'nde ve bilimum benzeri yerlerde ne kadar bizden adam olursa, o derece hakkımızın yenmesini engelleyebiliriz.

Kulübün koyduğu "atanmış" üyelerden bahsetmiyorum. TFF'nin kadrolu çalışanı olanlardan bahsediyorum..

Boş bi vakitte TFF mevzuatını bi yatırıp kaldırayım bakayım nedir..

calypso
13.06.2011, 12:28
federasyon seçimine direkt olarak etki etmeliyiz derken birşey daha diyorduk, tepkimizi genel seçimlerde de göstermek..binlerce kişinin sokaklara dökülerek yaptığı yürüyüşün mesajı başkaydı..en azından biz öyle sanmışız.
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözünün haklılığı birkez daha ortaya çıktı...hayatımız laf üretmek.

federasyon seçimine etki etmek ha? tabii, mhk başkanı da bizden olsun, pfdk da.. spor bakanı şükür ile iyi anlaşırlar herhalde, özak seneye bu aylarda hakkımız yine yendi derken..

bu başlık boş konuşma başlığı olmuş kimse kusura bakmasın..

cyberentalpi
13.06.2011, 12:30
Turkiye secimlerine direkt etki ettik. sira federasyında hadi bakalım

Hic bir sey istemeye hakkımız yok bizim.
Yonetimi felan da alestirmeyin derim

Emirhan Makul
13.06.2011, 13:04
İBB Başkanı göksel gümüşdağ resmen adaylığını açıkladı.

Barış Çebi
13.06.2011, 13:35
Neye etki ettikte buna etki edelim ?

evrents
13.06.2011, 13:39
Genel seçimlere etki edemedik beklenen tepki verilemedi.TFF başkanlığına mı etki edeceğiz?

OLCAY ÇAKIR
13.06.2011, 13:51
Mümkünse hiçbir şeye müdahale etmeyelim...

Akışına bırakalım...

bahadır2561
13.06.2011, 13:53
Tabi tabi federasyon seçimlerine tersten etki ederiz.

Aynen tersten etki etmemiz daha olası

Armağan Dere
13.06.2011, 13:57
Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına aday olması beklenen Mehmet Atalay'a Trabzon'daki sivil toplum örgütleri destek amaçlı bir araya geldi.

Halen Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Atalay'ın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na (TFF) aday olacağına ilişkin görüş nedeniyle Trabzon'daki bazı sivil toplum örgütleri bir araya gelerek destek açıklaması yaptı.

Cephanelik Restoran'da bir araya gelen sivil toplum örgütleri adına açıklamayı Trabzonspor eski yöneticilerinden işadamı Celil Hekimoğlu yaptı. Hekimoğlu koşulsuz Mehmet Atalay'a destek olduklarını ifade ederek, "Trabzon'un geleceğine yön veren spor ve sivil toplum örgütlerinin sayın başkan ve yöneticileri olarak 29 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan TFF Başkanlık seçimlerinde Başkan adayı olan Trabzonlu hemşerimiz Sayın Mehmet Atalay'a seçim sürecinde koşulsuz destek vermek üzere burada toplanmış

bulunuyoruz. TFF seçimlerinin yapıldığı ilk yıllardan bu güne ve Trabzonspor Kulübü kurulduğu tarihten günümüze kadar gelen süreçte Trabzonspor Kulübünü yönetenler her zaman Trabzonlu bir adayın olduğu yerde, bu adayı desteklemeyi bir gelenek ve ilke haline getirmiştir. Bu geleneği bu basın toplantısında bir kez daha hatırlatmayı kendimize görev olarak kabul ederken, değerli hemşehrimiz sayın Mehmet Atalay'a TFF Başkanlık seçimlerinde başarılar diler, bugünden itibaren onun yanında olduğumuzu tüm spor

kamuoyuna saygıyla bildiririz." dedi.

bkandil
13.06.2011, 13:57
0 (Sıfır) : Toplamada etkisiz eleman.

1 (Bir) : Çarpmada etkisiz eleman.

Trabzonlu : Futbolda etkisiz eleman.

Serdar A
13.06.2011, 13:59
Trabzonlu bakanla olmuyor .
Bakalım fenerli federasyon başkanı ile olacak mı ?

Bence ihtimal daha yüksek .

winner
13.06.2011, 14:01
Trabzonspor'un seçimde söz söyleme hakkı var mı?

Birileri kimi işaret ederse ona gidecek oylar.

Bu arada "fb'nin şampiyonluğu şakaymış" başlığında yazdığım ve hiçbir forum kuralını ihlal etmeyen, sadece fb nin şampiyonluğunu kutlayan yorumlarımı silen yönetici önce sicil numarasına bir göz atsın sonra benim mesajımı değerlendirme hakkını kendinde bulsun.

Mollasalihoğlu
13.06.2011, 14:02
Mümkünse hiçbir şeye müdahale etmeyelim...

Akışına bırakalım...

:D

Çalışmayan saat bile bizim toplumdan iyi.. En azından günde iki kere.. :)

Mustafa Ayazoğlu
13.06.2011, 14:07
Aydınlar, Gümüşdağ veya Atalay, Recep Tayyip Erdoğan hangisine izin verirse o seçilir.

Trabzonspor'un etkisi Sadri Şener sayesinde sıfır düzeyde..

Ilelioglu
13.06.2011, 14:48
Hani hep yakiniyoruz ya Federasyon'da bizi savunacak kisi veya kisiler yok diye, en azindan bunu saglayalim yoksa kim Baskan olursa olsun umrumda degil.

Mehmet Ç.
13.06.2011, 15:43
Sadri Sener Aydinlar'i istiyor..

Artik pes mi denir ne denir bilmiyorum :(

OLCAY ÇAKIR
13.06.2011, 15:54
Sadri Şener'in bir Trabzonlu'dan yana tavır almaması iyi okunmalı...Mesaj veriyor olmalı...

Sibel
13.06.2011, 15:58
Biz kaç kişiyiz?

macuka
13.06.2011, 16:18
Burda mumkunse herkes istemedigine destek versin, nede olsa tersi oluyor:)

temel_yilmaz
13.06.2011, 17:31
Sadri Şener'in bir Trabzonlu'dan yana tavır almaması iyi okunmalı...Mesaj veriyor olmalı...

Espridir o abi hee değilse bile özür diler olup biter.

bkandil
13.06.2011, 17:33

Bu nasıl bir mesajdır?

Federasyon Başkanı Trabzonlu olmamasının Trabzonspor'a ya da Sadri Şener'e ne faydası vardır?

Geçen sezon arkadaşım dediği Aziz Yıldırım'ın sezon içinde yaptıklarından sonra, şimdi de Demirören ve Aysal ile işbirliği yaparak Aziz Yıldırım'ın istediği adayın dışında birini seçmeye çalışmak mantıklı gelse de, dün Aziz Yıldırım'ın yaptıklarını yarın Demirören ya da aysal'ın yapmayacağının teminatını kimden alabilirsiniz?

Kaldı ki daha 10 gün öncesinde bizzat Sadri Bey'in kendisi Galatasaray ile ilişkileri dondurma kararı almamış mıydı? Bu dondurmayı ne zaman yedik te, ilişkiler düzeldi?

Aydınlar'ın aday gösterilmesi ya da desteklenmesi basketbol takımına sponsor bulma çabasından mıdır diye düşünmüyor değilim aslında...

Atalay'ın bizim bilmeyip, Sadri Şener'in bildiği bir yanlışı, kusuru mu var?

Çok kafam karıştı, çookk...

objek
13.06.2011, 18:13
Trabzonlu birisi secilirse ilk isi tarafsiz goruntusu vermek icin once bizi yakar dis baskilarin etkisi altinda kalir fb birisi secilirse onunda isi kolay olmaz!!!

halil ibo
13.06.2011, 18:22
Trabzonlu bir federasyon başkanı,tarafsızlık uğruna anamızı ağlatır diye düşünüyorum.
Tarihte örnekleri de vardır bunun.

Cem Zırıh
13.06.2011, 18:30
sanirim kotunun iyisi atalay oluyor daha sonrasindada aydinlar gumusdag olmasinda azize nin kuçu kuçusu

Cem Zırıh
13.06.2011, 18:32
bu arada birileri trabzonlu baskan vardida noldu diye bahsediyor trabzonlu baskan di ama gese liydi :) yaf tarafsiz bi adam olsun arkadas ben kimsenin bizden yanada olmasini istemiyorum karismasinlar kirli el atmasinlar futbola yeter ...

hamdi_61
13.06.2011, 19:11

Sadri Şener

Göksel gümüşdağ aziz yıldırım a yakın olduğu için; karşısında duruyor
Mehmet Atalay Başbakana yakın olduğu için; karşısında duruyor.
Mehmet Ali Aydınlar'ın aziz yıldırımla araları bozuk olduğu için; yanında duruyor.

benim yorumum bu.

r9emre
13.06.2011, 21:36
-----------------------------

Ve karar verilmiştir..Hz.İbrahim günlerce önceden hazırlanan o dev odun yığının alevlenmesiyle birlikte ateşin ortasına mancınıkla fırlatılacak ve hayatına son verilecektir...Bu haber o civardaki varlıklara hemencecik yayılır..Ve bir karınca görünür Babil'in tozlu topraklı yollarında..Evet bir karıncadır bu yanlış duymadınız..Mini minnacık, küçücük antenleri olan altı bacaklı bir karınca...Ağzında da bir damlacık su ile ateşe doğru ilerlemektedir..

Bu olayı gören biri hemen karıncanın yanına yaklaşır ve ona şu soruyu sorar:

Ey karınca! Ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun? O ağzındaki su damlacığını ne yapacaksın?

Karıncanın cevabı gayet nettir:

"Hz.İbrahim'in atılacağı ateşe doğru gidiyorum..Bu ağzımdaki su damlacığını O'nun atıldığı ateşi söndürmek için kullanacağım."

Bu sözleri duyan kişi hayretler içinde kalarak sorusunu yineler ve şöyle der bu kez:

"Evet ey karınca seni anlıyorum ama çok garibime gitti kusura bakma..Şu bir damlacık su ile mi Hz.İbrahim'in ateşini söndüreceksin?"

Karınca bu soruyu tereddütsüz şöyle cevaplar:

"Evet Hz.İbrahim'in ateşinin bu bir damla suyla sönmeyeceğini ben de biliyorum..Ama ateşi söndüremesem de Hz.İbrahim'in safında olduğumu belli edeceğim..

Safım belli olsun diye böyle yapıyorum..."

----------------------------

Bu yazıyı niye mi yazdım? Çünkü bu taraftar safını dün çok iyi belli etti.Trabzon şehri Trabzonspor'un safında olduğunu belli edemeyecek kadar aciz bir durumda.250 bin nüfus neredeyse hiç bir etki yapmayacaktı genelde belki ama en azından bu şehri vermeyerek onlara bir ders verdiğini,safını belli ettiğini gösterebilirdi bu şehir zaten onlar böyle büyük bir farkla seçilecekti.Ne yaptı Trabzon halkı? 23 Nisan'da koltuğuna oturan çocuğa Türkiye milli takımı forması yerine Fenerbahçe forması veren,AB renklerini temsil eden sarı lacivert kalemi özel kişiler aracılığıyla Fenerbahçe başkanına armağan eden,gören de Türk olmak için nedense bir anda bu sene can atmaya başlayan - herhalde PKK ile çatışmak için cepheye gitmek istiyor - Alex'e Türk olması için tüm imkanları kendi makamında sunan kişiye hatta aynı konuşmada Azize'ye "Bucaspor maçında bir aksilik olmaz değil mi başkanım?" diyen kişiye dün verdiği oylarla safını belli etmiştir bu şehir.Ki aynı kişi değil miydi yine 2004-2005 sezonunda yaptığı söylemlerle bizim bilmem kaç maç sahamızın kapanmasına sebep olan? Ee adam düşünüyor şimdi 2004-2005'de ben bunları bilmem nereme taktım adamlar yine beni seçti.Adamların elinden dalga geçer gibi son maç şampiyonluğu aldım,gözlerine soka soka hakemlere Fenerbahçe'yi kollamaları mesajını verdim.Aynı puanda averajla şampiyon olamamalarına yol açtım daha nasıl rezil edeyim ben bunları? Bakıyor ki bunlar yine bana veriyor sırada son maç son saniyede penaltı çalınarak şampiyonluğun elimizden alınmasını diliyorum.

Bu seçimin benim için zerre önemi yoktur.İsteyen gelsin oraya dün safını belli etti bu şehir burada isterse en fanatik Fb'li gelsin hiç farketmez gerekte yok ki zaten bu takıma sahip çıkan yok o şehirde.Herkes düşmanının safında olmuş o şehirde.Allah'ıma dua ediyorum inşallah seneye son saniye penaltı çalınarak şampiyonluğumuz elimizden alınır da dün o safını belli etmeyenlerin yüzlerini tek tek görmek nasip olur.

Ilelioglu
13.06.2011, 21:44
-----------------------------

Ve karar verilmiştir..Hz.İbrahim günlerce önceden hazırlanan o dev odun yığının alevlenmesiyle birlikte ateşin ortasına mancınıkla fırlatılacak ve hayatına son verilecektir...Bu haber o civardaki varlıklara hemencecik yayılır..Ve bir karınca görünür Babil'in tozlu topraklı yollarında..Evet bir karıncadır bu yanlış duymadınız..Mini minnacık, küçücük antenleri olan altı bacaklı bir karınca...Ağzında da bir damlacık su ile ateşe doğru ilerlemektedir..

Bu olayı gören biri hemen karıncanın yanına yaklaşır ve ona şu soruyu sorar:

Ey karınca! Ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun? O ağzındaki su damlacığını ne yapacaksın?

Karıncanın cevabı gayet nettir:

"Hz.İbrahim'in atılacağı ateşe doğru gidiyorum..Bu ağzımdaki su damlacığını O'nun atıldığı ateşi söndürmek için kullanacağım."

Bu sözleri duyan kişi hayretler içinde kalarak sorusunu yineler ve şöyle der bu kez:

"Evet ey karınca seni anlıyorum ama çok garibime gitti kusura bakma..Şu bir damlacık su ile mi Hz.İbrahim'in ateşini söndüreceksin?"

Karınca bu soruyu tereddütsüz şöyle cevaplar:

"Evet Hz.İbrahim'in ateşinin bu bir damla suyla sönmeyeceğini ben de biliyorum..Ama ateşi söndüremesem de Hz.İbrahim'in safında olduğumu belli edeceğim..

Safım belli olsun diye böyle yapıyorum..."

----------------------------

Bu yazıyı niye mi yazdım? Çünkü bu taraftar safını dün çok iyi belli etti.Trabzon şehri Trabzonspor'un safında olduğunu belli edemeyecek kadar aciz bir durumda.250 bin nüfus neredeyse hiç bir etki yapmayacaktı genelde belki ama en azından bu şehri vermeyerek onlara bir ders verdiğini,safını belli ettiğini gösterebilirdi bu şehir zaten onlar böyle büyük bir farkla seçilecekti.Ne yaptı Trabzon halkı? 23 Nisan'da koltuğuna oturan çocuğa Türkiye milli takımı forması yerine Fenerbahçe forması veren,AB renklerini temsil eden sarı lacivert kalemi özel kişiler aracılığıyla Fenerbahçe başkanına armağan eden,gören de Türk olmak için nedense bir anda bu sene can atmaya başlayan - herhalde PKK ile çatışmak için cepheye gitmek istiyor - Alex'e Türk olması için tüm imkanları kendi makamında sunan kişiye hatta aynı konuşmada Azize'ye "Bucaspor maçında bir aksilik olmaz değil mi başkanım?" diyen kişiye dün verdiği oylarla safını belli etmiştir bu şehir.Ki aynı kişi değil miydi yine 2004-2005 sezonunda yaptığı söylemlerle bizim bilmem kaç maç sahamızın kapanmasına sebep olan? Ee adam düşünüyor şimdi 2004-2005'de ben bunları bilmem nereme taktım adamlar yine beni seçti.Adamların elinden dalga geçer gibi son maç şampiyonluğu aldım,gözlerine soka soka hakemlere Fenerbahçe'yi kollamaları mesajını verdim.Aynı puanda averajla şampiyon olamamalarına yol açtım daha nasıl rezil edeyim ben bunları? Bakıyor ki bunlar yine bana veriyor sırada son maç son saniyede penaltı çalınarak şampiyonluğun elimizden alınmasını diliyorum.

Bu seçimin benim için zerre önemi yoktur.İsteyen gelsin oraya dün safını belli etti bu şehir burada isterse en fanatik Fb'li gelsin hiç farketmez gerekte yok ki zaten bu takıma sahip çıkan yok o şehirde.Herkes düşmanının safında olmuş o şehirde.Allah'ıma dua ediyorum inşallah seneye son saniye penaltı çalınarak şampiyonluğumuz elimizden alınır da dün o safını belli etmeyenlerin yüzlerini tek tek görmek nasip olur.

Emre;

Biliyorum icin öfke dolu...

Ayni duygulari paylasiyoruz ama Baslik yanlis iste...

Bende birseyler yazmak isterdim bu Konuda ama maalesef...

Sadece sunu sormak istiyorum...

Trabzon Halki bütün bu olan bitenden haberdar oldumu, sence?

Bence olmadi, nasil olsunlar ki?

Yerel Medya'da hic yer buldu mu Basbakan'nin söyledikleri yaptigi görüsme vs...?

Onun icin Halk'a kizmakta yanlis diye düsünüyorum...

Onlarda bu Forum'da olsa, inan bana onlarda bizim gösterdigimiz tepkiyi gösterirdiler...

Hepsi degil ama büyük bir cogunlugu...

Öyle degil mi?

bordo61
14.06.2011, 19:07
Fb'lilerde Mehmet Ali Aydınlardan yana bir sıkıntı var. İstemiyorlar aksine Mehmet Atalay yada Gümüşdağ olsun istiyorlar.

Bizse Ali Aydınları desteklediğimizi yansıtıyruz bir şeyler var ama ne ??

Barış Burak
14.06.2011, 19:53
Mahmut özgener denen haysiyetsiz, ''adalet isteyenler samimi değil'' demiş.

ne denirki bu cümleye? kör desen ayıp,sığır desen sığırlara hakaret.

ey özgener adaletsizliğe dayanamayıp kalp krizinden yaşamını yitiren taraftarlardamı samimi değil? kaldırsana o zaman onları mezarından.

edit: beddualar etmiştim, geri almıyorum ama insanların bakıpta sinirlenmemesi için kaldırıyorum.sadece şunu diyorum

İlahi adalet tecelli ettiğinde inşaallah biz bunu görürüz,ve inşaallah susamış köpekler gibi sürünürsünüz.

irfanb
14.06.2011, 21:01
Şener'in Atalay açıklaması

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Mehmet Atalay’ın TFF başkanlığına aday olması halinde desteğini vereceğini söyledi.Trabzonspor başkanı Sadri Şener TFF genel kurulu ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalar yaptı .

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Basın İlan Kurumu Genel müdürü Mehmet Atalay’ın TFF başkanlığı için adaylığını açıklamadığını ifade ederek, ”Eğer Sayın Atalay adaylığını açıklarsa arkasında oluruz. Ancak Sayın Mehmet Atalay henüz adaylığını açıklamadı. Açıkladığında ilk yanında biz oluruz.Trabzon’da bazı kesimlerde haksız bir eleştiri kampanyası var. Bazıları bilip bilmediği yere konuşuyor. Sayın Atalay adayım demedi. Derse biz de gerekeni yaparız. Trabzon’da haksız eleştiriler alıyoruz. Bizim ne yapmaya çalıştığımız bilmeden bizi karalamaya kalkıyorlar. Bir sorsunlar bakalım ne yapmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Mehmet Atalay'ın sporun içinden gelen ve brokrasiyi bilen tecrübeli bir isim olduğuna da değinen Şener, "Biz Trabzonspor olarak tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Mahmut Özgener'in yeniden aday olabileceği ihtimali ile de dikkatli ve titiz davranmaya çalıştık. Adaylığını açıklayanlar konusunda dürum değerlendirmesi yapmadan ve bunu kamuoyu ile paylaşmadan eleştiriler geldi. Mehmet Atalay'ın adaylığını açıklaması halinde yanında ilk olması gereken ve olacak olan kulüp Trabzonspor'dur. Sayın Atalay'ın aday olması halinde bize kimi destekleyeceğimizin sorulması bile Trabzon ve Trabzonspor'a hakarettir dedi.

http://www.spor61.net/senerin-atalay-aciklamasi-4128h.htm

irfanb
14.06.2011, 22:17
Mehmet Atalay'a büyük destek

Mehmet Atalay'a destekler sürüyor...Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığına aday olması için büyük baskı gören Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’a bir büyük destekte 2. Ve 3. Lig kulüpler birliğinden geldi.

2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Yönetim kurulu üyelerinin ve diğer kulüplerin başkanlarıyla Büyükçekmece Tepecikspor Kulüp başkanı Osman Eyüboğlu’nun şirketinde bir araya gelen Atalay, kulüplerden destek aldıktan sonra buradan huzurlu bir şekilde ayrıldı.
Büyükçekmece Tepecikspor, Lüleburgazspor, Küçükçekmecespor, İstanbulspor; Ofspor, Afyonspor, Sancaktepe Belediyespor, Anadolu Üsküdarspor, Araklıspor ve Yalıspor Kulüp başkanlarıyla bir istişare toplantısı yapan Mehmet Atalay, toplantının çok güzel bir ortamda geçtiğini söyledi. 2. ve 3. Lig Kulüpler birliği başkanı Ömer Sarıalioğlu’nun önderliğinde bir araya gelen yöneticiler, toplantının Kulüpler Birliği adına iyi geçtiğini savundular. Toplantı sonrası bir açıklama yapan kulüpler birliği basın Sözcüsü Siyami Aslan, Mehmet Atalay ile istişare toplantısı yaptıklarını bu toplantının kulüpler açısından iyi geçtiğini söyledi. Federasyon başkanı Mahmut Özgener’in aday olmayacağını açıklamasının ardından gerekli eğilimi Mehmet Atalay’a gösterdiklerini söyleyen Aslan, “Öncelikle TFF başkanı Mahmut Özgener ve Yönetim kuruluna 2. Lig ve 3. lig Kulüpler birliği olarak bu zamana kadar bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyoruz. Eğer Mahmut başkanımız aday olsaydı bu istişare toplantısı asla olmayacaktı ve onun yanında olacaktık. Bugün itibarıyla roller değişti ve 2. lig, 3. Lig Kulüpler birliği olarak gerekli birlikteliği sağlama adına ilk toplantımızı yaparak birlikteliğin güç getireceğine inandık. Bizler Mahmut Özgener’in Başkan olduğu süre içerisinde asla bir aday ile bir araya gelmedik ve hiçbirinin yanında olmadık. Kendisi aday olmayacağını açıklamasının ardından bu birlikteliğin olması için ortam yaptık. Mehmet Atalay ile kulüpler için yararlı bir görüşme oldu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede kendisi adaylığını açıklamamasına rağmen kulüpleri yanında görmesinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Bizlerde 2. lig ve 3. Lig kulüpler birliği olarak bu güzel ortamda bulunmaktan büyük keyif aldık. İnşallah güzel şeyler olur bizlerde bu birliktelikte var olmak için mücadele veririz. Şu anda henüz netleşmiş bir şey olmamasına rağmen birkaç gün içerisinde gerekli ikinci açıklamayı yaparak kamuoyunu bilgilendireceğiz. Biz hiç kimseye saygısızlık yapmadık ve son dakikaya kadar hiçbir adayın yanında olmadık, ta ki Mahmut Özgener’in istifasından sonraki gelişmeler hariç” şeklinde konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=85981

littlebighorn
14.06.2011, 23:31
Arkadaşlar federasyon başkanının önemi yok. Trabzonsporlu olsa ne olur olmasa ne olur? Bakan Trabzonspor' luydu da ne oldu ki?

Fatih Öztürk
14.06.2011, 23:41
2. Ve 3.ligde ne kadar oflı yönetıcı varsa hepsını bıraraya toplamıs mehmet atalay.Trabzonspor dışında 3 kız kardeşlerden bırı daha mehmet atalaya yeşil işık yakarsa yüksek ıhtımal başkan Atalay olur...ey gıdı mahmut özgener denen kucakcı ı.ne, Türk futbolu senı hiç unutmayacak.mıllı takımı kız takımı yaptın.osuruktan antrenöre 10 mılyon avro yıllık ödedın ve hala ödüyorsun.azız abının kucağından bıran olsun ınmedın kutuyu kaptırırım korkusuna.senı kucağa zebanıler getırecek.gıder ayak saçmaladığın açıklamaları benım 3 yaşındakı çocuğumun pıpısıne anlattın.temennım o'kı,sen ve sana rıayet eden çalişma arkadaşlarının Allah belasıni versın.bıze gunduz fenere ne hıkmetse vermedığınız gündüz maçlarından sebep gözlerınız kör olurda dünyayı gece görürsünüz fenerınızı gece iyı ızlersınız o zaman.dılerımkı hayatınızı yanlı (hakim) hakem hatalarıyla mahvederler.akıttığımız gözyaşlarımızı,kan olarak sız akıtırsınız umarım.

Cem Akyüz
14.06.2011, 23:45
Bunada Mustafa Yüksek karar versin

Uğur Ö.
15.06.2011, 01:59
Eğer sadece fb li olduğu için istenmiyorsa Aydınlar bu çok saçma bir bahane olur.Eğer iş ahlakı varsa isterse en koyu fb li olsun

bordo61
15.06.2011, 02:19
http://karadenizgazete.com.tr/icerik/haber/konu/flash/7613-rzkeLAfMA2JcUBmp9rDqFhaac7Iu5Y56S3m.jpg

Yine Mi Faruk Özak'ın parmağı var

nesta61
15.06.2011, 02:31
TRABZONLU olmasinda kim olursa olsun.

Samet Yildirim
15.06.2011, 02:40
Su an 2 aday var....Mehmet Atalay olursa ona destek vermek lazim tabiki...

sonsuza61
15.06.2011, 04:31
gümüsdag gs kongre uyesi

Külünkoğlu
15.06.2011, 07:47
Gümüşdağ'ın hangi kulübün kongre üyesi olduğunu bilmem ama şunu bilirim,
Çok da anlamlı bir yerde Aziz Yıldırım'ın elini öptüğünü...
El öpmeyi mecazi manada söylemiyorum.

Mustafa Yılmaz.20
15.06.2011, 08:31
Göksel Gümüşdağ eğer federasyon başkanı olursa pılımızı pırtımızı toplayıp başka bir lige gidelim. Artık bu ligde mücadele edilmez. Azize yine istediği gibi at koşturur.

Mehmet Atalay'ın tff başkanı olmasını istiyorum ama azizenin Aydınlar'a karşı çıkmasından dolayı kafamda soru işareti yok değil. Nedenini merak ediyorum. Eğer gerçekten adamsa fenerli olması birşey değiştirmez. Mesela Çetin Yılmaz'da fenerli ama basketbol camiasında en sevdiğim saygı duyduğum adamlardan birisidir. Çünkü adamdır. Aydınlar'ı tanımıyorum eğer o da öyleyse başkan olması bence şimdiki kadar sıkıntı olmaz.

MahmutHSO
15.06.2011, 10:00
Mehmet Atalay olursa futbola adalet gelir.Biz kimseden kayrilma istemiyoruz.Yeter ki rakiplerimiz kayrilmasin .Mehmet Atalay bizi kayirmaz ,bizi ezdirmezde.Insallah baskan olur .

bkandil
15.06.2011, 10:12
Göksel Gümüşdağ eğer federasyon başkanı olursa pılımızı pırtımızı toplayıp başka bir lige gidelim. Artık bu ligde mücadele edilmez. Azize yine istediği gibi at koşturur.

Mehmet Atalay'ın tff başkanı olmasını istiyorum ama azizenin Aydınlar'a karşı çıkmasından dolayı kafamda soru işareti yok değil. Nedenini merak ediyorum. Eğer gerçekten adamsa fenerli olması birşey değiştirmez. Mesela Çetin Yılmaz'da fenerli ama basketbol camiasında en sevdiğim saygı duyduğum adamlardan birisidir. Çünkü adamdır. Aydınlar'ı tanımıyorum eğer o da öyleyse başkan olması bence şimdiki kadar sıkıntı olmaz.

Bülent Uygun, belki gelecekte Fenerbahçe'nin teknik kadrosunda yer bulabilirim umuduyla hocası olduğu takımı Fenerbahçe ve Trabzonspor karşısında nasıl farklı oynattıysa, Aydınlar'da ileride başkanı olmayı düşündüğü camiaya karşı tarafsız kalamayacaktır diye düşünmekteyim...

Bu umut adamlığın dışında bir şey, tamamen farklı bir mesele...

Mustafa Yılmaz.20
15.06.2011, 10:33
Bülent Uygun, belki gelecekte Fenerbahçe'nin teknik kadrosunda yer bulabilirim umuduyla hocası olduğu takımı Fenerbahçe ve Trabzonspor karşısında nasıl farklı oynattıysa, Aydınlar'da ileride başkanı olmayı düşündüğü camiaya karşı tarafsız kalamayacaktır diye düşünmekteyim...

Bu umut adamlığın dışında bir şey, tamamen farklı bir mesele...
Keşke Mehmet Atalay aday olsa da seçeneğimiz olsa. Şu an Aydınlar mı Gümüşdağ mı diye sorsalar ben Aydınlar'ı seçerim. Ama Aydınlar iyi olduğundan değil Gümüşdağ aziz köpeği olduğundan.. Tabi biz buradan konuşuyoruz ama işin içindekiler daha iyi biliyor sonuçta.. Ama Mahmut Özgener gibi bir kukladan sonra Gümüşdağ kuklasını kesinlikle istemiyorum ben. O yüzden en hayırlısı Atalay olur :)

magicyattara
15.06.2011, 10:37
Daha düne kadar başkan olacağına kesin gözüyle bakılan Mehmet Atalay ne oldu da aday olmadı..

bordo61
15.06.2011, 10:45
Bu kadar önemli bir yerde Mehmet Atalay'ı seçtiremezsek sonra ağlamanın bir manası yok

Emirhan Makul
15.06.2011, 12:28
Son Dakika.

Göksel gümüşdağ çekildi.

Mustafa Ayazoğlu
15.06.2011, 12:33
Bu kadar önemli bir yerde Mehmet Atalay'ı seçtiremezsek sonra ağlamanın bir manası yok

Fenerbahçeli Aydınlar olsun, fırtına koparmak daha kolay olur.

Mehmet Atalay olursa olası şampiyonluğumuz bile şaibe altına alınır.

Badaloğlu
15.06.2011, 12:46
Son Dakika.

Göksel gümüşdağ çekildi.

Göksel Gümüşdağ çekildiyse, Aziz Yıldırım şimdi ikinci perdeyi oynamaya başlar. Mehmet Ali Aydınlar şu anda Fener zamiasında Aziz yıldıvım'ın karşısına çıkabilecek, başkanlık yarışında ona rakip olabilecek tek adamdır.

Ama Aziz Yıldıvım akıllı adamdır, onun önünü kesmek için Mehmet Ali Aydınlar'ı futbolun patronu yapmak istiyordur. Bu sayede bir kaç kuş birden vuracaktır Yıldıvım... Hem rakibi olabilecek Aydınları saf dışı edecektir.Hemde fener'li Mehmet Ali Aydınlar'ı federasyon başkanı yapacaktır.Tabi TFF kurullarınıda ona göre şekillenecektir.

Mehmet Atalay, çok iyi bir bürokrat olabilir ama kesinlikle futbolun başına gelmemeli. Bunu söylememin nedeni öncelikle Trabzon'lu kimliği yüzünden en çok zararı gene Trabzonspor'un görecek olmasıdır.

Diğer bir konuda adam bürokrasiden gelme yani devletle iç içe olması hoşuma gitmiyor.Zira bu tip bürokrasiden gelen isimler, devletten bağımsız olamazlar. Bu özerk futbol federasyonun yapısına uygun değildir.

Bunları diyorum ama bu ülkede artık özerk federasyonda olsan, başbakandan izinsiz hiç bir kurum iş yapamaz, böylede bir gerçek var.

Ama gene söylüyorum burada asıl dikkat edilmesi gereken Aziz Yıldıvım'ın planlarıdır...

NOT: Bunlar benim düşüncelerimdir, doğrudur, yanlıştır bunları zaman gösterecektir.

Emirhan Makul
15.06.2011, 13:06
Ahmet abi ; Başbakandan izinsiz iş yapamazsın hangi kurumda olursan ol diyorsunda zaten aziz yıldırımın planlarıylada bu başbakan istekleri paralel olsa gerek nasıl olsa" hallettik o işi tamam " değil mi olayın özü.

Şuanda kimse aday olmayacakmış bütün klüpler tek adayın girmesini istiyormuş buda Mehmet ali aydınlar olacakmış , mehmet atalay diyoruz ancak mehmet atalay aday dahi olmadı sadece kulislerde ismi geçti , göksel gümüşdağ oldu ama çekti , ya bunlar nasıl işler demek ki birisi diyor ki koy adaylığı sonra diyor çek ne biçim iş bu ya.

Külünkoğlu
15.06.2011, 13:53
Özgener başkanlıktan ayrılmasının sebebi olarak iki neden saymış birisi ailevi diğeri ise kendi ağzından şu şeklide,

“geçen süre zarfında yaşadıklarımla tespit ettiğim, sistemin içerisine yerleşmiş, kişisel hırs ve egoları ile Türk Futbolunu perde arkasından yönetme hevesine sahip, hegemonya kurma hayali taşıyan zaaf sahibi kişiliklerdir.”

Aslında Özgener’in burda bir itirafı sözkonusu. Özelliklerini isteklerini beyan ettiği kişiler 4 kişi değildir, başlıca hedefte bellidir.
Özgener Aziz Yıldırım’la daha fazla baş edemeyeceğini anlamıştır. Şampiyonluk yarışına ve Aziz Yıldırım’ın yüzde yüz lehine, hiç alakası olmayan makamlardan müdahale gelmeseydi Özgener bugün hala başkandı...

bkandil
15.06.2011, 13:56
Fenerbahçeli Aydınlar olsun, fırtına koparmak daha kolay olur.

Mehmet Atalay olursa olası şampiyonluğumuz bile şaibe altına alınır.

Şampiyonluk gittikten sonra değil fırtına koparmak, tufan çıkarsan ne fayda...

Yiğit SARI
15.06.2011, 16:26
Aziz Yıldırım , Göksel Gümüşdağ , Mecnun Odyakmaz ve Mehmet Ali Aydınlar biraraya geldi

Ntvspor - Son dakika

CEMEFKER
15.06.2011, 17:04
Transfer mi ?

Saha içine adam almak boşuna artık bundan sonra, yapılacak yeni transferlerle güya taraftarların gönlü alınmış, yüreklerine su serpil olacak.....Ha ha ha.... Her sene aynı senaryo. Siyaset literatörüne geçmiş bir laf dün dündür bugün bugündür anlayışı.

Burada toplananların sayısına bakılırsa herşey çabuk unutulmuş, işte bu işte bu sistemin istediği şey, gelsin yeni dekoder adayları, kaybolmasın eskileri.....

Transfer mi? Saha içine değil , saha dışına yapın bundan sonraki transferleri.... (28/05/2011 TARİHLİ transfer başlığı 2610. sayfadan alıntıdır.)

CEMEFKER
15.06.2011, 17:06
...ve ekleyerek medyada yazıldığı gibi Mehmet Ali Aydınlar'a destek veriliyorsa birşey beklemek boşuna
.....Yazık bu taraftara yazık.........

Turgut Çelik
15.06.2011, 17:09
http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/06/15/ve-buyuk-toplanti-basladi

Habere bakarmısınız futbolun başkanı azize başkan dalkavuklarını da yanına alarak kimi tff başkanı yapacaklarını belirlemişler bile
Bizde istediğimiz kadar yırtınalım Çeksinler bu takımı ligden daha iyi.

Fatih Öztürk
15.06.2011, 17:10
evet fenerbahçe federasyon başkanını atarken bizde bir yerlerimizi avuçlamaya devam ediyoruz.

Mustafa Ayazoğlu
15.06.2011, 17:14
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Azız Yıldırım, TFF Başkan adayları Mehmet Ali Aydınlar ve Göksel Gümüşdağ ile bir araya geldi... Toplanan başkanlar arasında Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın da bulunduğu öğrenildi.

Mehmet Ali Aydınlar olsun diyordum ama Fenerbahçe'nin oyununu bozmak gerekir.

Seçimi kazanan Recep Tayyip Erdoğan , küresel sermaye desteği yani kapitalist düşünce ile Mehmet Ali Aydınlar'ı tercih edecektir.

Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor ile birlikte Anadolu kulüplerinin buna bir dur demesi gerekir.

sonsuza61
15.06.2011, 17:18
Gsli gumusdag fbli Aydinlar. hepinize gecmis olsun

DeAgLeMaNyAq
15.06.2011, 17:19
Mehmet Atalay bu saatten sonra seçilmeyeceğini bile bile aday olup kendine leke sürmek istemez. Mehmet Ali Aydınlar'da ikinci bir aday Türk futboluna zarar verir diyip alenen meydan okuyor...

Vkgz
15.06.2011, 17:30
Fenerli Aydınlar, Aziz Yıldırımın kankası Gümüşdağ....
Fenerbahçenin yeni şampiyonlukları hayırlı olsun.
Mecnunun ne işi var orada? Korcanı ayarlamasının ödülünü alacak anlaşılan, toplantıda bi makam verilecektir.

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 17:31
Trabzon siyasileri ve siyasete yön veren halk, yani bizimkiler...

Eliniz her daim cılız kalacak...

Debelenmeye gerek yok...

2004'de ki duruşumuz, sağımızın solumuzun belli olmayacağını gösteren bir duruştu...

Geçmiş olsun...

Turgut Çelik
15.06.2011, 17:32
Tff başkanı belirlendi. Yardımcısı azize başkanın sağ kolu gümüşdağ mı nedir o dalkavuk
Kulüpler birliği başkan yardımcısı da sivas ve kayseri başkanları olacakmış nedense hiç şaşırmadım bu işe
Ama sanırım TRABZONSPOR umuzun bir başkanı yok ortalığı ayağan kaldıracak.
Bu nasıl bir adalettir anlamıyorum adamlar istedikleri gibi top koşturuyorlar adalatten haktan bahseden bu ülkeyi yönetenler nerede ???

Turgut Çelik
15.06.2011, 17:34

Eliniz her daim cılız kalacak...

Debelenmeye gerek yok...

2004 duruşumuz, sağımızın solumuzun belli olmayacağı bir duruştu...

Geçmiş olsun...

Maalesef maalesef maalesef hiç debelenmeyelim biz şerefli 2. liklere devam edeceğiz anlaşılan hakkımızı savunacak kimse yok çünkü.

ozturk
15.06.2011, 17:35
tff başkanını aziz mi belirliyor?
neden aday olacak kişi azizle buluşuyor?

geride kalan 16 kulübün (çivas hariç) gururu yok mu?

halil ibo
15.06.2011, 17:36
Futbolumuzun ölümü resmen devletleştirilmiştir.El fatiha...

oflubektas
15.06.2011, 17:40

2004'de ki duruşumuz, sağımızın solumuzun belli olmayacağını gösteren bir duruştu...

Geçmiş olsun...

Stad yapcaklar stad, tanjant yoluna çıkıp önümüzdeki 5 yıl içinde fenerbahçenin şampiyonluk kutlamalarını da izlemeye başlayabiliriz. Bu durumda muhtelif şahıs ve kurumların adreslerine kına yolllamaktan başka çaremiz kalmayacaktır.

DJTT
15.06.2011, 17:41
Aziz Yildirimin kuklasi TFF baskanlina gelmistir bundan sonra ya bakmican FBlige ya bakip sac sakal yolacan.

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 17:48
4000 tane konutu unutmamak lazım...

Aslında Avni Aker'i tepeden gören bir yere 4000 konut, 5 kişilik aileden hesaplarsak; 20.000 kişi eder... Ev-Tribünlerde +20.000 kişi daha... Hem üstü de kapalı... :) Kutu gibi proje valla:)

Stad yapcaklar stad, tanjant yoluna çıkıp önümüzdeki 5 yıl içinde fenerbahçenin şampiyonluk kutlamalarını da izlemeye başlayabiliriz. Bu durumda muhtelif şahıs ve kurumların adreslerine kına yolllamaktan başka çaremiz kalmayacaktır.

SEDAT
15.06.2011, 17:50
- Biz bi halta taraf yada karşı taraf olamayız , ancak bize sunulan rolü oynarız bu kadar basit...

poetricus
15.06.2011, 17:50
Hepsi tamam da neden içimizden bu kadar satılmış yavşak çıkıyor? Bu soruyu sorsak nasıl olur?

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 17:51
Hocam final haftası mı?:)

Yaşa....
Hepsi tamam da neden içimizden bu kadar satılmış yavşak çıkıyor? Bu soruyu sorsak nasıl olur?

Külünkoğlu
15.06.2011, 17:52
Bazen şaşalı dönemlerimizi yaşayıp bu dünyadan göçenlere imreniyorum...

poetricus
15.06.2011, 17:53
Hocam final haftası mı?:)

Yaşa....
Yok abi bütünleme haftasındayız!:)

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 17:54
Bütünlemeler kalkmadı mı hocam?..

Yine az demişsiniz o zaman:)))))
Yok abi bütünleme haftasındayız!:)

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 17:55
Bütünlediniz pardon hocam geç idrak!:)

poetricus
15.06.2011, 17:56
Bütünlemeler kalkmadı mı hocam?..

Yine az demişsiniz o zaman:)))))
Kalkmadı abi, kalkacağı da yok.
Boşuna olduğunu bile bile savaşmak da ağırına gidiyor insanın. TFF seçimi var da ne olacak?

Başkan Bakan'a göbekten, Bakan Başbakan'a siyasetten ve..., Başbakan FB'ye gönülden bağlı. Bizim etkimiz ne kadar olur?
-Eee şey kem küm!
-HÖT!
-Saygılar abi...

agora61
15.06.2011, 17:57
az bile yapıyorlar bize , bence aziz yıldırım aynı zamanda federasyon başkanlığını da yürütmeli. yani inaşllah öyle olur, bir afet lazım bize adam gibi bir lig için, önce aftele herşey bi yıkılsın bakalım...

Travelair
15.06.2011, 18:00
Göksel Gümüşdağ hırslı birisi. Tek ondan çekiniyorum...

feybe'nin hegamonyasının önüne geçmek için karşısında birleşme genişleyebilir gs önderliğinde

SEDAT
15.06.2011, 18:01
Kalkmadı abi, kalkacağı da yok.
Boşuna olduğun bile bile savaşmak da ağırına gidiyor insanın. TFF seçimi var da ne olacak?

Başkan Bakan'a göbekten, Bakan Başbakan'a siyasetten ve..., Başbakan FB'ye gönülden bağlı. Bizim etkimiz ne kadar olur?
-Eee şey kem küm!
-HÖT!
-Saygılar abi...

- Aynen katılıyorum abi size...

OLCAY ÇAKIR
Aziz Yıldırım'ın bu atraksiyonu bir hamle!

Bakalım neler olacak!

Agora61, dediğin gibi, komple ona bırakmak lazım yönetimi...:)

Spor bakanlığını da yürütsün bence...

Avrupa da başarı...

Gerisi bizim için egzersiz olur...

Avrupa...

agora61
başlık güzel de bizim kadar aciz bir topluluk yok, biz hiçbir şeye etki edemeyiz, biz kapının mandalı bile değiliz yani o derece pısırık bir topluluğuz. Boşuna üzmeyelim kendimizi.

poetricus
15.06.2011, 18:03
Avrupa da başarı...
Gerisi bizim için egzersiz olur...
Avrupa...
Abi bu kadroyla Avrupa'da biz egzersiz takımı oluruz.

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 18:04
Hocam kadro yakın zamanda şekillenecek... Bana güven...

Şekil olcez:)
Abi bu kadroyla Avrupa'da biz egzersiz takımı oluruz.

poetricus
15.06.2011, 18:05
Hocam kadro yakın zamanda şekillenecek... Bana güven...

Şekil olcez:)
Abi şu an olduğumuz/aldığımız şekilden daha düzgün mü olacağız? Sanmıyorum. Dikdörtgendik, daire olduk... Tövbe estağfurullah!

UğuR
15.06.2011, 18:07
Abi şu an olduğumuz/aldığımız şekilden daha düzgün mü olacağız? Sanmıyorum. Dikdörtgendik, daire olduk... Tövbe estağfurullah!

:D:D:D:D:D:D süper ya..................

OLCAY ÇAKIR
15.06.2011, 18:10
Uçan daire hemi de:)

Bana güven hocam...

4000 daire...:)

Bana güven hocam..

Sisteme güven...

Sistem oyuncu almak üzere programlı...

Gerisi bizi yorar, düşünmeyelim bile:)

admiral99
15.06.2011, 18:10
Göksel Gümüşdağ çekildiyse, Aziz Yıldırım şimdi ikinci perdeyi oynamaya başlar. Mehmet Ali Aydınlar şu anda Fener zamiasında Aziz yıldıvım'ın karşısına çıkabilecek, başkanlık yarışında ona rakip olabilecek tek adamdır.

Ama Aziz Yıldıvım akıllı adamdır, onun önünü kesmek için Mehmet Ali Aydınlar'ı futbolun patronu yapmak istiyordur. Bu sayede bir kaç kuş birden vuracaktır Yıldıvım... Hem rakibi olabilecek Aydınları saf dışı edecektir.Hemde fener'li Mehmet Ali Aydınlar'ı federasyon başkanı yapacaktır.Tabi TFF kurullarınıda ona göre şekillenecektir.

Mehmet Atalay, çok iyi bir bürokrat olabilir ama kesinlikle futbolun başına gelmemeli. Bunu söylememin nedeni öncelikle Trabzon'lu kimliği yüzünden en çok zararı gene Trabzonspor'un görecek olmasıdır.

Diğer bir konuda adam bürokrasiden gelme yani devletle iç içe olması hoşuma gitmiyor.Zira bu tip bürokrasiden gelen isimler, devletten bağımsız olamazlar. Bu özerk futbol federasyonun yapısına uygun değildir.

Bunları diyorum ama bu ülkede artık özerk federasyonda olsan, başbakandan izinsiz hiç bir kurum iş yapamaz, böylede bir gerçek var.

Ama gene söylüyorum burada asıl dikkat edilmesi gereken Aziz Yıldıvım'ın planlarıdır...

NOT: Bunlar benim düşüncelerimdir, doğrudur, yanlıştır bunları zaman gösterecektir.
imza.
Fed baskani kim olursa olsun Aziz Yildirim'in istedigi olacak.

Turgut Çelik
15.06.2011, 18:13

:D:D:D:D

Şu siznir küpü olduğum zamanda beni güldürdünya Büyük Allahımda ömrün boyunca seni güldürsün.

poetricus
15.06.2011, 18:13
Eskiden; "Allah'ın dediği olur." denirdi; şimdi "Aziz Yıldırım'ın dediği olur." deniliyor. Nereden nereye....

Mehmet Ç.
15.06.2011, 18:17
Taraftar cildirdi her yerde transfer konusuluyor ççç

Mehmet Atalay insallah secilir. :) Hasan Dogan otoritesini geri getirir. Rahmetli bizi erkenden birakmasaydi, Allah bilir bugün nerdeydik :)

Turgut Çelik
15.06.2011, 18:22
Taraftar cildirdi her yerde transfer konusuluyor ççç

Mehmet Atalay insallah secilir. :) Hasan Dogan otoritesini geri getirir. Rahmetli bizi erkenden birakmasaydi, Allah bilir bugün nerdeydik :)

Bugün fenev yaptığı ahlaksızlıklardan ötürü küme düşmüş olurdu Adam gibi adam olsa idi federasyonun başında.

poetricus
15.06.2011, 18:26
Yapmayın arkadaşlar;
Rahmetli oraya Başbakan'ın isteğiyle gelmiş bir adamdı. Öyle badem gözlü, sırma saçlı falan değildi.

Mehmet Ç.
15.06.2011, 18:29
Yapmayın arkadaşlar;
Rahmetli oraya Başbakan'ın isteğiyle gelmiş bir adamdı. Öyle badem gözlü, sıma saçlı falan değildi.

Abi sen Basbakan'in fb'ye söyle böyle yapin dedigine inaniyormusun??

Bence Mahmut emice Basbakan'in fbli kimliginin altinda ezildi.

Ama Basbakan'a yakin seviye'de adamlar, Hasan Dogan, Mehmet Atalay gibi isimler bence ezilmezler.

Ben altimdakini kisiligimle korkutabilirim, ama Arkadasim asla ;)

poetricus
15.06.2011, 18:33
Abi sen Başbakan'ın FB'ye şöyle böyle yapın dediğine inanıyor musun?
O sarı lacivertli kalem olayı ve sonrasındaki sürci gördükten sonra; Sayın Başbakan'ın dolunaylı gecelerde Kurt Adam'a dönüştüğüne bile inanıyorum.

Mehmet Ç.
15.06.2011, 18:46
Düsün sen bir is yerinin patronuysun.

Sana is yerinde yakin isimler sekreterlerin, özel kalemlerin ve cesitli bölümlerin yöneticileri..

Bu saydilarim sana daha yakin isimler.

Sen Trabzonsporlusun.

Iscilerin bunu biliyor..

Sen birilerine kalem findik fistik gönderince o sana yakin olan isimler etkilenmez, ama iscilerin korkudan o kisiye kuruma daha dikkatli davranir..

*

TFF baskani bu baskiyi kaldiramadi. Hasan Dogan ama kaldirirdi.

Memur hakemlet vsvs etki altinda kalmasini birak, TFF nin Baskanini bir kere korkuttu.

Ve dün sonucu cikti. Adam dayanamadi istifa etti, adayda olmadi.

Hasan Dogan ve Mahmut Özgenerin Baskanken tavirlarini felan kiyasla anlarsin. Mahmut tam bir ezik.. Hasan Dogan'in rahatligini heycanini hepimiz gördük.

Bence bu nedenlen Mehmet Atalay gelsin. ister Trabzonlu olsun, ister uzayli.

bluedark
15.06.2011, 18:51
Sahada hakettiğimizi saha dışında vermekten yorulduk..

Artık zaman masaya vurma, gereken yerlere, gereken adamları koyma vaktidir..

Yönetim sakın ola ki bu TFF Yönetimi ve Mhk'nın devamına müsaade etmesin..

Yoksa kendi sonunu da hazırlayacaktır..

Yarından tezi yok, yeni TFF başkan adayı belirlenmeli ve gereken kulis yapılmalıdır.. BMN de bu hususta yönetime baskı açısından gerekeni yapmalıdır..

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !!!
Mollasalihoğlu,çok önemli ve acele davranılması gereken bir iş gerçektende ,ancak delege sayısı ve etki edebileceğimiz kulüp,eski milli v.s v.s den dolayı oy hakkı olan kaç kişiye sirayet edebiliriz .önce o mevzudada bizi bir aydınlatabilirmisin ?

Paksoy
15.06.2011, 18:58
Beyler MA Aydınlar'ın karşısına rakip çıkması Türk futboluna zarar verirmiş yapmayın..

jeepeers
15.06.2011, 19:00
herhangi bir seçime etki edebilecek güçte olmadığımızın hala farkına varamadık sanırım

Paksoy
15.06.2011, 19:03
Mantığa bak .MAA'ya rakip çıkarsa bu0 Türk futboluna zarar verirmiş , niye seçim yapıyoruz..

DeAgLeMaNyAq
15.06.2011, 19:08
Mantığa bak .MAA'ya rakip çıkarsa bu0 Türk futboluna zarar verirmiş , niye seçim yapıyoruz..

Bunu duyunca şok olmuştum. Oysa kendisi için efendi ve mütevazı bir kişiliğe sahip olduğu söyleniyordu. Adam daha seçilmeden nasıl bir dikta kafasına sahip olduğunu bizlere göstermiş oldu. Bu resmen ülkeyi yönetmeye talip olan bir partinin başkanının "Başbakan ben olacağım. Başka kimse aday olmasın yoksa ülkeye zarar verir" demesine benziyor...

Efendioglu
15.06.2011, 19:21
MAY yeni başkan oldu %90 geçmiş olsun...

cihatöztürk
15.06.2011, 19:37
Sonuç olarak Aziz yıldırımın istediği olmuş oldu yine

Trabzonspor olarak kendi değerimiz Trabzonlu mehmet atalayı desteklemeyeceğiz neden

Faruk Özakın onla husumeti var.

Halil şanlı dün çok güzel konuştu biz hiç bir zaman şampiyon olamayız çünkü biz fesat adamlarız kendi değerimizin biyerlere yükselmesine tahammul edemeyiz kişisel egolarımız herşeyin üstünde Trabzonsporun bile

mehmet atalay ile faruk özakın husumeti var mehmet ali yılmaz faruk özak husumeti var kimse kimseyi sevmiyor, çekemiyor..

Bütün bu husumetlerin arasında benim trabzonsporum kimsenin umrunda deyil hep birileri tarafından kullanılıyor.

Mehmet Ç.
15.06.2011, 19:38
MAA yi dinledim;

Sen kimsin lan?

hodlu
15.06.2011, 20:37
Fenerbahçeli olan M.A.A. denen adaya açık destek verip de Trabzonlu olan M.Atalay'a destek vermeyen bir Trabzonspor yönetimi neyin peşinde anlamak mümkün değil.Anadolu kulüplerini organize et arkana al M.ATALAY'ı sen seçtir.Ama nerdeeee bizde öyle yönetim....

Fatih Öztürk
15.06.2011, 21:44
sıkıntıyı artık azızde veya federasyonda aramak yanlıs.bızım sümsük yönetımden hamle beklemek aptallık olur.şöyle ensesı kalın Trabzonlu olmayan daha doğrusu karadenızlı olmayan babayiğıt bır Trabzonsporlu başkan lazım bıze.farukmuş basbakanmıs Trabzonlu muhalıfmıs hepsıne şamar atacak bır babayiğıt lazım.

leviathan_-1461
15.06.2011, 21:51
Sonuç olarak Aziz yıldırımın istediği olmuş oldu yine

Trabzonspor olarak kendi değerimiz Trabzonlu mehmet atalayı desteklemeyeceğiz neden

Faruk Özakın onla husumeti var.

Halil şanlı dün çok güzel konuştu biz hiç bir zaman şampiyon olamayız çünkü biz fesat adamlarız kendi değerimizin biyerlere yükselmesine tahammul edemeyiz kişisel egolarımız herşeyin üstünde Trabzonsporun bile

mehmet atalay ile faruk özakın husumeti var mehmet ali yılmaz faruk özak husumeti var kimse kimseyi sevmiyor, çekemiyor..

Bütün bu husumetlerin arasında benim trabzonsporum kimsenin umrunda deyil hep birileri tarafından kullanılıyor.
Bu camiada en fesat adamda halil şanlıdır..Düşselerde bir tekmede ben atsam diye bekleen bir insandır..O nedenle söylediklerini pek ciddiye alma o mahluğun..

temel_yilmaz
15.06.2011, 22:15
Baslikta ne guzel duruyor oyle federasyon secimlerine direk etki etmeliyiz diye.Bu muppet show yonetim 2 katli bina yonetici secimlerine bile etki edemez,hatta butun katlarda bunlar otursa bile.Anlamiyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz bu sehrin lobisi sifirin altinda ,bu sehrin lobisi otelinkiler gibi gecip gidiyorsunuz,bu sehrin lobisi kendince cok gucluyum diye gecinen insanlarin cebi egosu il sinirlari disinda islemiyor.Trabzonsporun lobisi yoktur Trabzonspor un Kirimkongolari vardir.

Emre GÜRDAL
15.06.2011, 22:21
farkındamsısnız bılmıyorum ama mehmet atalay adaylıgını açıklamadı açıklasa destegin0i trabzonspor kulubu vercfektir... bugün hasan yenerin bir açıklaması vardı gazatede...

Fatih Öztürk
15.06.2011, 23:32
mehmet atalayın adaylığını açıklaması içın elı güçlü olmasi lazım.2.ve 3.lıg takımlarını zıyaret edıp nabız yoklaması yapıyor.büyük ıhtımalle aday olur.bızım yönetımde tasarrufunu Atalaydan yana kullanır.

Mustafa Ayazoğlu
16.06.2011, 00:06
Federasyon seçiminde Başbakanın %100 rolü olacaktır.
Küresel güç kapitalizm her türlü Mehmet Ali Aydınlar olur. Para kimde ise güç ve iktidar ondadır.
İktidar paranın yanındadır.

Aziz Yıldırım en büyük muhalifinden kurtulmuş olacak.

Tangerine Dream
16.06.2011, 11:29
"Ülke futboluna zarar gelmemesi için bu aşamadan sonra benden başka bir adayın çıkmaması gerekir" diyen Mehmet Ali Aydınlar, o koltuğa oturduğunda ülke futboluna en büyük zararı veren adamın kuklası olacağının farkında mı acaba?

Mustafa Ayazoğlu
16.06.2011, 12:09
"Ülke futboluna zarar gelmemesi için bu aşamadan sonra benden başka bir adayın çıkmaması gerekir" diyen Mehmet Ali Aydınlar, o koltuğa oturduğunda ülke futboluna en büyük zararı veren adamın kuklası olacağının farkında mı acaba?

Böyle bir tehdit görülmemiştir.

Belirttiğim gibi siyasi partileri iktidara taşıyan sermaye güçleri iktidar olunca onları ödüllendirilir.

Hasan Doğan(Ramsey) , Mehmet Ali Aydınlar (Acıbadem)

Mehmet Atalay'ın böyle bir gücü yok..

Mustafa Ayazoğlu
16.06.2011, 12:33
Beklenen son !

Mehmet Ali Aydınlar başkanlığındaki tek adaylı oluşuma da katkı sunmak amacıyla aday olmama kararı aldık.

Mehmet Atalay

Ibo61
16.06.2011, 12:35
Futbol Federasyonu'nun 29 Haziran Çarşamba günü yapılacak seçimli olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığı için adı geçen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, aday olmayacağını açıkladı.

Atalay, AA muhabirine yaptığı açıklamada adının başkan adaylığı için geçtiği sürede, güçlü bir başkanlıkla Türkiye'de futbolla ilgili biriken bütün sorunları çözmek amacıyla çeşitli temaslarının olduğunu ifade etti.

Mehmet Ali Aydınlar başkanlığındaki tek adaylı oluşuma da katkı sunmak amacıyla aday olmama kararı aldıklarını kaydeden Atalay şöyle konuştu:

''Bugüne kadar adımın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na geçtiği süre içerisinde çeşitli temaslarımız oldu. Kulüplerimizden, delegelerimizden, çok yakın teveccüh aldık. Amacımız güçlü bir başkanlıkla ülkemizdeki futbolla ilgili birikmiş bütün sorunları çözmekti. Reformlar yapmak, yapılanmayı sağlamak, özellikle de adalet üzerindeki endişeleri gidermek için önemli mesajlar verdik. Ancak ilerleyen süreçte çok adaylı bir dönem ve değişken yapılanmalar sebebiyle bunları yerine getirmenin şartlarının oluşmadığını gördük. Bu sebeple de son Mehmet Ali Aydınlar başkanlığındaki tek adaylı oluşuma da katkı sunmak amacıyla aday olmama kararı aldık. Bugüne kadar bize destek olan herkese, teveccühlerini esirgemeyen tüm kulüp başkanı, yöneticiler ve taban birliklerine, Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne, Profesyonel Futbolcular Derneği'ne, eski bakanlarımıza, futbol federasyonu başkanlarımıza, milli takım teknik direktörlerimize, eski futbolcularımıza, yazı yorum ve programlarıyla destek veren medya mensuplarına teşekkür ediyoruz. Genel kurulun Türk futbolu ve sporu açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.''

Mehmet Atalay'ın önümüzdeki günlerde basın toplantısı düzenleyerek konuyla ilgili detaylı açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: Tümspor

winner
16.06.2011, 12:51
Tff başkanının kim olduğu önemli değil.Kritik kararları kendisi veremiyor zaten.

Verdiği zaman da kellesi gidiyor.( Özgener in gidişi Bursa ya verilen ceza nedeniyledir ve siyasi baskı sonucu olmuştur.)

Yoksa birçok kişinin başarılı bulduğu Özgener neden aday olmasın?

Çünkü üzeri siyaseten çizildi, siyaseten fb nin şampiyon yapıldığı ve Trabzonspor taraftarının da buna alkış tutttuğu gibi...

halil ibo
16.06.2011, 12:53
''Bugüne kadar bize destek olan herkese, teveccühlerini esirgemeyen tüm kulüp başkanı, yöneticiler ve taban birliklerine, Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne, Profesyonel Futbolcular Derneği'ne, eski bakanlarımıza, futbol federasyonu başkanlarımıza, milli takım teknik direktörlerimize, eski futbolcularımıza, yazı yorum ve programlarıyla destek veren medya mensuplarına teşekkür ediyoruz. Genel kurulun Türk futbolu ve sporu açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.''

Şimdi Allah aşkına biri bana söylesin.
Sen Mehmet Atalay olarak hem bunları söyleyeceksin hem de adaylıktan çekileceksin.
Kardeşim 5-6 kulüp dışında (ne yazık ki biz dahil) federasyon başkanı ismi üzerinde piyasada cirit atan yok.Sen eğer Süper ligdeki diğer takımlar,Bank Asya,1. 2.ve 3.lig temsilcilerinin,Futbol Antrenörleri,Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin, Profesyonel Futbolcular Derneğinin,desteklerini aldıysan NEDEN ÇEKİLİYORSUN ????????????

Sana destek olanlar Türk futboluna ihanet içinde mi ? Yoksa ihanetin daniskasını diğerleri mi yapıyor ?

Tunay ERDEM
16.06.2011, 13:05
iyi ki etki ettik. aziz hükümralığını kurdu resmen, etki etmesek ne olacaktı kim bilir.

Sefa
16.06.2011, 14:19
Sadri Şener'in önümüzdeki sezon yaşanabilecek olumsuzluklarda Federasyona yüklenme hakkı yoktur bundan sonra. Kendi kuyusunu kazıyor..

Sami Kuk
16.06.2011, 14:28
Aydınlar dıyorki bundan sonra aday cıkması türk futboluna zarar verir.Kimse aday olmasın daha demiş

Febe resmen Türk Futbolunu avucunun içine alıyor.Hatta Türk sporunu.Nerden cıktı bu birleşme azize emretti bunlarda kabul etti..

DeAgLeMaNyAq
16.06.2011, 14:48
Mehmet Atalay seçime girseydi delegelerin dörtte birinin oyunu ancak alırdı. O oyları da FB karşıtları verirdi zaten. TFF başkanlarının gündeme getirildiği spor programlarında yorum yapan kişiler Atalay'ın adını ağzına bile almadı. Bu da lobi açısından çok zayıf olduğunu gösteriyor. Zaten derin futbol camiasında kaale alınan biri olsaydı Aydınlar onun da önünü kesmek adına çekilmesi karşılığında başkan yardımcılığı teklif ederdi...

erolizmts
16.06.2011, 15:44
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “uzlaşın” çağrısı üzerine Göksel Gümüşdağ adaylıktan çekildi. Aziz Yıldırım’ın daveti üzerine Astoria’da yapılan toplantıdan tek adayla seçime gitme kararı çıktı.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/8888/13698888.jpg

Mehmet Ali Aydınlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü

Bu haber Aydınlar’ın seçime tek aday olarak girme olasılığının yükseldiğini gösteriyordu.
Ama asıl gelişmeler sabah saatlerinde yaşandı.
- Göksel Gümüşdağ adaylıktan çekiliyor.
Fısıltı gazetesinin bu haberi olabildiğince hızlı yayılıyordu. Mehmet Ali Aydınlar’ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi tüm dengeleri değiştirmişti. Tüm kulüpler bu gelişmeye göre pozisyon almaya başladı.
Gazetecilerin telefonlarına çıkan hemen herkes aynı yanıtı veriyordu;
- 1 saat sonra herşey belli olacak.

kaynak (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18042457.asp)

Federasyon bildiğin Fenerasyon oluyor. Biri başkan biri başkan yardımcısı. Yani, yine yeniden bi aksilik olmadı.

OLCAY ÇAKIR
16.06.2011, 16:28
Tüm kariyerini riske atıyor M. Ali Aydınlar...

Dışarıdan bakıldığında FB'li etiketi haricinde iyi bir profili var kendisinin...

Ama bir FB'li etiketi herşeyi yerle bir edebilecek bir durum...

Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim...

metehan
16.06.2011, 16:38
Tüm kariyerini riske atıyor M. Ali Aydınlar...

Dışarıdan bakıldığında FB'li etiketi haricinde iyi bir profili var kendisinin...

Ama bir FB'li etiketi herşeyi yerle bir edebilecek bir durum...

Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim...

Daha gelirken, FBli etiketi ile geliyor olması, özellikle FB'nin kollanmaması adına bir baskı unsuru yaratacaktır. FB lehine yapılacak her hatada veya atılacak her adımda neler söyleneceği şimdiden belli. O nedenle FB ile ilgili konularda daha dikkatli olacaktır.

Bir de Aziz Yıldırım ile arasının iyi olmaması faktörü var. Ama dediğin doğru, büyük bir riske giriyor.

Alper Calik
16.06.2011, 16:48
Güya Aziz Yıldırım ın dediği olmasın diye M. Ali Aydınlar ı, GS ve BJK seçtirmiş.

Bu sene Aziz in sözü geçmeyecekmiş geçen sene gibi.

NTV SPOR radyoda dinledim :)

Hala gülüyorum

Alper Calik
16.06.2011, 16:49
"Geçen sene sen ligi domine ettin, kazandın (ama hak etti FB hak etti), bu sene meydanı boş bırakmayız" mesajını vermiş miş GS ve BJK radyoya göre.

Barış Burak
16.06.2011, 16:50
Aziz Yıldırım Gümüşdağ ve Aydınlar ile masaya oturuyor,öncesinde iki kesin kararı bulunan isim birden Azizin masasında anlaşıyor!

Üstelik, tüm adayların yaptığı kulisin iki katını yapmış olan isim Atalay, tek adaylı oluşuma destek vereceğini söyleyip çekiliyor,yahu tek adaylı oluşum olacaksa sen geç başına... üstelik niye tek aday,demokrasi yok mu yoksa bizim futbolda...

arkadaş şuraya bak, bi aziz yıldırım hepsini parmağında fildir fildir dondüriyi... ulan ne zaman bitecek bu lanet sistem. Allah hepsini bildiği gibi yapsın. USLANMAYACAKLAR!

bordo61
16.06.2011, 16:52
Mehmet Atalay'ın adaylıktan el çektirilmesi tam bir fiyasko

Barış Burak
16.06.2011, 16:53
Futbolda anarşizm istiyorum... bu sisteme boyun eğeceğime anarşizm olsun futbolda daha iyi... en azından Trabzonda; gelen korksun rahat rahat işini yapamasın, rahatlayınca çok yavşayıp şakalaşıyorlar çünkü!!!

ama tabi korkması için korkutmak lazım, korkutmak için farkında olabilmek lazım,farkında olabilmek içinde kendine yapılan haksızlığa tepki verebilmek lazım,o tepkiyide biz verebildik mi? acı bir hayır...

Barış Burak
16.06.2011, 16:59
Ben inanamıyorum ya...

Hangi ülkede federasyon başkanlığına aday iki başkan; bir futbol kulübünün başkanının daveti üzerine beraber toplanırlar ve toplantı bitiminde tek aday çıkar? Bu avrupa liglerinde olsa ne olurdu acaba?

İnsanlar resmen olayı normal karşılıyor. Yahu, böyle şeyleri normal karşılayan insanların karşısında Trabzonspor tabi her zaman ANORMAL kalır.

İnanamıyorum,ulan resmen bi kulüp başkanı iki adamdan birini indirgeyebiliyor, yokmu aranızda redoks denlemi çözebilen?

Enerjinin korunumuna göre, kulüp başkanının toplantı odasına iki aday girip bir aday çıkamaz, eğer çıkarsa biri aday olmuş, diğeride bir şekilde mutlu edilmiştir.

Türk Futbolunda adalet he?

OYılmaz
16.06.2011, 17:00
Hani şiddetten bahsediyorlar ya o şiddeti yaratan polistir. Kimse mırın kırın etmesin deplasmanda polisin çizgisini geçtin diye 50 yaşındaki adamı copla sonra da Türk futbolunun sorunu şiddettir diye zırvala. Polis taraftara ana avrad küfretsin sonra şiddetten bahset yok ya.

Alper Calik
16.06.2011, 17:05
Aziz Yıldırım değil de başbakanımız işaret etmiş olabilir M. Ali beyi. Öyle birşey oldu sanırsam.

Barış Burak
16.06.2011, 17:09
Aziz Yıldırım değil de başbakanımız işaret etmiş olabilir M. Ali beyi. Öyle birşey oldu sanırsam.

o zaman niye aziz yıldırımın ofisinde toplandıktan osnra bu ortaya çıkıyor, aziz yinemi mesaj verme peşinde? ne mesaj manyağı bunlar...

olum göksel ben aziz abin

aman aldırıcam seni kulübe,fazla inat etme haa,

kavga ettirme beni başbakanla.

not: koyu çizgili kısımlar İRONİDİR. Başbakana laf ettim diye saldırmayın...

Alper Calik
16.06.2011, 17:15
:))))))
Hepsi hikaye. Tiyatro oynanıyor. Biz de figüran.

OLCAY ÇAKIR
16.06.2011, 17:24
Mutlaka bir takımın taraftarı, delegesi şusu busu olan biri başkan seçilecek arkadaşlar...

Ben icraatlarına bakacağım.

Özellikle milli takım icraatlarına...

Diğer işler zaten bildiğimiz gibi yürüyor, değişmese de sürpriz olmayacaktır...

Hakemlerimiz cesur olmadıkları sürece, kim gelirse gelsin sistem bir adım ileriye hamle yapmayacaktır...

TFF başkanı benim umurumda bile değil...

Düzen umurumda...

Değişirse ne alâ...

Adamın profili iyi...

Umarım başarılı olur...

Şehir kendi tercihlerini sorgulasın önce...

Barış Burak
16.06.2011, 17:46
Şehir kendi tercihlerini sorgulasın önce...

o günleri ben göremem abi.

DeAgLeMaNyAq
16.06.2011, 17:59
Mevcut federasyon daha dün 6+2+2'nin gelecek sezon kaldırılıp 6+2'ye dönüleceğini deklare etti. Mehmet Ali Aydınlar ise göreve gelir gelmez 6+sınırsıza geçileceğini söylemiş...

ibrahim
16.06.2011, 18:00
Daha gelirken, FBli etiketi ile geliyor olması, özellikle FB'nin kollanmaması adına bir baskı unsuru yaratacaktır. FB lehine yapılacak her hatada veya atılacak her adımda neler söyleneceği şimdiden belli. O nedenle FB ile ilgili konularda daha dikkatli olacaktır.

Bir de Aziz Yıldırım ile arasının iyi olmaması faktörü var. Ama dediğin doğru, büyük bir riske giriyor.
O etiketle gelse nolur? Tersi olsaydi ortalik su an toz duman olurdu. Ama fenerliye bir sey olmaz..

metehan
16.06.2011, 18:24
O etiketle gelse nolur? Tersi olsaydi ortalik su an toz duman olurdu. Ama fenerliye bir sey olmaz..
FB lehine yapacağı her yanlış büyük ses getirecektir. Bu durum da daha dikkatli davranması için bir unsur olacaktır. TS, GS ve BJK'nın açık desteği de bu konuda bir uyarı ve baskıdır bence.

Rahmi Akkurt
16.06.2011, 19:05
yahu haberlerde okuyorum aydınların ilk icraatı "sınırsız yabancı" uygulaması olacakmış..

bunu aziz yıldıvım dile getirmemişmiydi daha önce?

göz göre göre "söz dinlemeye" başlamış!

Allah aşkına.. eğer varsa bu başlık "direkt etki edelim" !!

Ilelioglu
16.06.2011, 19:07
Aslinda tek degil birkac aday olmali, cok sacma, yine demokrasi tam anlamiyla islemeyecek...

bordooooo
16.06.2011, 19:34
Vayy Arkadas ya..
Adamin istedigi aday secilmesin diye tescilli fenerbahceliyi TFF baskanligina getiriyoruz. Resmen olumu gorup sitmaya razi olmak gibi...
Benim anlamadigim tarafsiz veya tarafsiz gibi gozuken insanlarin baskanliginda bunca sey gormusken resmen tarafli bir baskanin dunyanin en adil yonetimini dahi gosterse olusacak karmasayi kimsenin gormemesi..

admiral99
16.06.2011, 20:59
Besiktas stad yuzunden fazla konusmuyor, Galatasaray 500 milyon dolar borcu olan ve nerde bonservisi olmayan futbolcu varsa alan bir takim olmus, konusacak hali kalmamis.

Trabzonspor'lu yoneticiler konustu konustu, ne oldu medya da yer almadi bile. Bursaspor bir sampiyonluk aldi, bu onlara en az bir 20 yil yeter. Onlarda bu sezon sessiz olacaklardir.

Iste bu yuzden A. Yildirim o federasyon baskan adaylarini alir, konusturur hatta kafa kafaya tokusturur bile.

Bu ligde yine senaryolar yazilir, 2 veya 3 takim son 2-3 haftaya ayni puanlarla girerler ki ligtv de para kazansin.

Aydinlar ve Yildirim husumet icinde gosteriyor medya. Buna inanan var mi? Hincal bile Aydinlar gelsin diyor, herkes ayni hataya dusuyor. Adam FB lehine calisip digerlerinden kufur yemeyi tercih eder, Fener aleyhine calisip Fenerlilerden kufur yemek yerine.

TSL'yi hic merak etmiyorum, benim bekledigim Avrupa ligi maclari.

Ben inanamıyorum ya...

Hangi ülkede federasyon başkanlığına aday iki başkan; bir futbol kulübünün başkanının daveti üzerine beraber toplanırlar ve toplantı bitiminde tek aday çıkar? Bu avrupa liglerinde olsa ne olurdu acaba?

İnsanlar resmen olayı normal karşılıyor. Yahu, böyle şeyleri normal karşılayan insanların karşısında Trabzonspor tabi her zaman ANORMAL kalır.

İnanamıyorum,ulan resmen bi kulüp başkanı iki adamdan birini indirgeyebiliyor, yokmu aranızda redoks denlemi çözebilen?

Enerjinin korunumuna göre, kulüp başkanının toplantı odasına iki aday girip bir aday çıkamaz, eğer çıkarsa biri aday olmuş, diğeride bir şekilde mutlu edilmiştir.

Türk Futbolunda adalet he?

Emirhan Makul
17.06.2011, 14:37
Ben hiç birşey anlamadım bu işten arkadaş.

Önce Göksel Gümüşdağ aday oluyor , sonra mehmet atalay bende olacağım diye açıklama yapıyor.

Daha sonra alel acele tüm başkanlar ki bizde dahil olmak üzere aydınlara baskı yapıp aday ol diyoruz.

Sonra gümüşdağa bırak la adaylığı gel aydınların altına gir deniliyor kabul ediyor

Sonra Mehmet Atalaydan müsamma isteniyor aday olmaması , aydınların tek aday olarak girmesi rica ediliyor.

Şimdi ise aydınlar ile Tüm klüp başkanları evlatları gibi seviyor kucaklıyor basın açıklaması yapıyor sahip çıkıyorlar.

Hiç birşey anlamadım , çözemedim çok garip.

Paksoy
17.06.2011, 14:41
Aziz Yıldırım MAA ile röportaj veriyor , apaçık belli ki ,Aziz Yıldırım MAA'nın kolundan tutmuş sana bişey göstereceğim demiş , durum bu .

Emirhan Makul
17.06.2011, 14:47
Aziz yıldırımla özleştirmemek lazım bence şuanda o klüpler birliğinde onay vermeyen bir tane bişe başkan yok , klüpler birliğini geçtim , Futbol camiasında istemeyen karşı çıkan bir tek kişi yok , el ele kol kola bu adamı getirdiler , hayırlısı diyorum.

agora61
17.06.2011, 14:50
memleket kokuşmuş arkadaş, yalnız bu sadri şener ne yapmak istiyor anlamadım, yuh yani, ilkeli dürüst adamlara kıran mı girdi de MAA yı destekliyon. Bu ülkede herşey kurgulanmış galiba, biz boşuna heyecan yapıyoz herşey belli :)

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2011, 15:18
yakında Trabzonspor kulübü başkanını da Aziz Yıldırım belirler..

oflubektas
17.06.2011, 15:43
Ey gidi Sadri Başkan...

Vaktiyle "yakın arkadaşım" dediği aziz yıldırımın hatrına Süleyman Atal, Trabzonspor kontejanından federasyon yönetimine girdi. O Süleyman Atal ki, aziz ile 1-2 işinde ortaklığı vardır, Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in fenerbahçeye transfer olması için az çaba sarfetmemiştir. Görev yaptığı süre boyunca Süleyman Atal, Trabzonspor için hiçbir şey yapmamıştır.

Şimdi hem Süleyman Atal, hem de aziz yıldırım ile arası bozuk bizim başkanın. Sonra başkanlık seçimi öncesi, öyle ya da böyle aziz yıldırım tarafından belirlenen başkan adayını destekliyor. Başkanını geçtim,bakalım federasyondaki Trabzonspor yöneticisi yine aziz yıldırım tarafından mı belirlenecek ? Kim bilir, bir bakarsınız azizin bir başka Trabzonlu ortağı olan Saffet Çebi gelir federasyon yönetimine ...

Ali İhsan
17.06.2011, 15:46
Federasyon başkanını bariz Aziz Yıldırım'ın atadığı bu ülkeden ve futbolundan iğreniyorum...

Badaloğlu
17.06.2011, 15:53
Bu gidişle anlaşılan Mahmut Özgener'i mumla arayacak gibiyiz... Ama şu da var, başkanın ismi, kim olacağı çok önemli değil arkadaşlar. Önemli olan Mehmet Ali Aydınlar'ın oluşturacağı kurullardır. O kurallarda kimler görev alacak? Asıl mesele o...

MHK, PFDK,Tahkim v.s... Bu kurumlardaki isimler başkanın isminden daha önemlidir. Aziz Yıldırım futbol'un sadece saha içinde oynanmadığını bu kurullara soktuğu adamlardan öğrendiğini söylemişti.

Trabzonspor olarak Federasyon'da bir tane adamımız var, adı Süleyman Atal... Süleyman Atal'ın bu federasyonda varlığı belli mi Allah aşkına. Anlaşılan o ki, geçmişte Süleyman Atal ismi, bir parmak bal misali, Trabzon camiasına sus payı olarak verilmiş gibi... Ama şimdi onun gibi federasyonda pasif biri, varlığı ile yokluğu belli olmayan biri, bu federasyonda görev alacaksa biz Trabzonspor olarak federasyonun hiç bir kurumuna bizden birilerini koydurmak için göbeğimizi çatlatmamıza gerek yok.

En azından Federasyonda bizden kimse olmadığından dolayı fener zamiasına ve Mehmet Ali Aydınlar'a daha kolay veriririz ayarı...

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2011, 16:44
Federasyon'da adamımız yok diye haykırıyoruz. Soralım kendimize orada olabilecek kaç adamımız var?
Yada olabilecek olanlara(Mehmet Atalay) destek çıkan kaç adamımız, başkanımız var?

Kendi ayağımıza sıkıp sonrada dalacak birini arıyoruz. Hain içimizde sanki.

Mehmet Ali Aydınlar, Aziz Yıldırım ile öpüşüp koklaştı.
Her türlü bu adam ne ceza alır ne birşey, bol bol hakem odası da basar. Stadı kapanmaz. MHK, Tahkim vs.. emrinde olur.

Hamdi Karamahmutoğlu
17.06.2011, 16:53
M. Ali Aydınlar'ın gelişiyle beraber Azize gelecek 5 yılını ipotek etmiştir.

metehan
17.06.2011, 16:53
Olaylar arasında bir bağ kurmaya çalıştığımda şu tablo çıkıyor:

- Faruk Özak ile Mehmet Atalay'ın arası yok.

- Faruk Özak'ın istemediği birini TS yönetimi ve dolayısıyla Sadri Şener de istemez, isteyemez. Bu durumda diğer kulüplerin de destek verdiği M. Ali Aydınlar'a biz de kulüp olarak destek verdik.

- Kaldı ki Mehmet Atalay gelse kulüp yönetimlerini zorlayacak kararlar alma ihtimali yüksek, oysa M. Ali Aydınlar kulüpler ne isterse onu yapacak.

- Göksel Gümüşdağ da adaydı ama İBB bağlantısı nedeniyle siyasi bağ kurulacağından adaylıktan geri çekildi. Böylece güya siyasi bir bağlantının önü kesildi.

Var mı atladığım birşey? :)

Sibel
17.06.2011, 16:55
Bu iş çok karışık gibi. Tek temennim,hayırlı ve objektif,futbol adına iyi olması.

Ilelioglu
17.06.2011, 17:01
Federasyon'da bizi temsil eden kisi veya kisiler olsa iyi mi yoksa kötü mü olur?

Badaloğlu
17.06.2011, 17:03
Olaylar arasında bir bağ kurmaya çalıştığımda şu tablo çıkıyor:

- Faruk Özak ile Mehmet Atalay'ın arası yok.

- Faruk Özak'ın istemediği birini TS yönetimi ve dolayısıyla Sadri Şener de istemez, isteyemez. Bu durumda diğer kulüplerin de destek verdiği M. Ali Aydınlar'a biz de kulüp olarak destek verdik.

- Kaldı ki Mehmet Atalay gelse kulüp yönetimlerini zorlayacak kararlar alma ihtimali yüksek, oysa M. Ali Aydınlar kulüpler ne isterse onu yapacak.

- Göksel Gümüşdağ da adaydı ama İBB dolayısıyla doğrudan siyasi bağ kurulacağından adaylıktan geri çekildi. Böylece güya siyasi bir bağlantının önü kesildi.

Var mı atladığım birşey? :)

Her taşın altından Faruk Özak çıkmak zorundamıdır? :mad:

İbrahim Hacıosmanoğlu'nu, Faruk Özak istemedi
Sadri Şener'i, Faruk Özak istedi
Hayrettin Hacısalihoğlu'nu, Faruk Özak istemedi
Nevzat Şakar'ı, Faruk Özak istedi
Mahmut Aksu'yu, Faruk Özak istemedi...
Süleyman Atal'ı, Faruk özak istedi

Bu camianın başkanı kim? Sadri Şener'i biz başkan diye bilirdik, meğersem orada sadece görevliymiş...

metehan
17.06.2011, 17:08
Her taşın altından Faruk Özak çıkmak zorundamıdır? :mad:

İbrahim Hacıosmanoğlu'nu, Faruk Özak istemedi
Sadri Şener'i, Faruk Özak istedi
Hayrettin Hacısalihoğlu'nu, Faruk Özak istemedi
Nevzat Şakar'ı, Faruk Özak istedi
Mahmut Aksu'yu, Faruk Özak istemedi...
Süleyman Atal'ı, Faruk özak istedi

Bu camianın başkanı kim? Sadri Şener'i biz başkan diye bilirdik, meğersem orada sadece görevliymiş...

Faruk Özak ile Mehmet Atalay'ın arasının bozuk olduğu hem burada yazıldı, hem de başka yerlerde bu tür yazılar okudum. Bunlara dayanarak bunu yazdım. Eğer böyle birşey yoksa, yazdıklarım da hükümsüzdür zaten.

Diğer taraftan bakarsak, evet TS'un üzerinde ciddi bir Faruk Özak gölgesi var. Eminim kendisi de bunun farkında değil ama senin yaptığın gibi alt alta yazınca bu durum ortaya çıkıyor.

Külünkoğlu
17.06.2011, 17:24
Sahada çok ama çok güçlü olmamız lazım, şöyle son haftaya girildiğinde 7 puan farkımız olması lazım. 6 puan diyemiyorum olası puan silinme durumunda hakkımızı savunacak gayet nazik, yalvarır şekilde bile olsa "yapmayın lütfen" diyecek siyasi veya idari temsilcimizin olmadığını net olarak görülüyor.

Pozitif ayrımcılığın olamayacağını senelerden beri suratımıza çarpıyorlar hem de en okkalısından. Koca bir balondur Trabzonspor sözde erkleri diye tabir edilen adamlar. Böyle bir büyük laf ispat ister değil mi ?

Edelim o zaman hiç evelemeden gevelemeden Trabzonspor camiasının en etkili adamı kim ? Faruk Özak.
Peki aynı Faruk Özak haksızlıklar karşısında ona sorulan soruya verdiği cevapta ne demişti ? " ya siz delimisiniz ! başbakan'a Trabzonspor hakkı yendi denilir mi yahu ? böyle bir şeyi nasıl söylerim başbakana ?"

Şimdi bunu gören istediği zaman işini de randevusunu da ayarlayan diğer kulüp idarecilerinin iştahı nasıl kabarmasın ?
Özgüvenleri nasıl tavan yapmasın ?

Adamlarda bu kadar rol poz var , kibir var, peki haksızlar mı ?

Ciddi anlamda "yalnızsın Trabzonspor, yalnızsın Şenol Güneş, yapayalnız..."

metehan
17.06.2011, 17:30
Sahada çok ama çok güçlü olmamız lazım, şöyle son haftaya girildiğinde 7 puan farkımız olması lazım. 6 puan diyemiyorum olası puan silinme durumunda hakkımızı savunacak gayet nazik, yalvarır şekilde bile olsa "yapmayın lütfen" diyecek siyasi veya idari temsilcimizin olmadığını net olarak görülüyor.

Pozitif ayrımcılığın olamayacağını senelerden beri suratımıza çarpıyorlar hem de en okkalısından. Koca bir balondur Trabzonspor sözde erkleri diye tabir edilen adamlar. Böyle bir büyük laf ispat ister değil mi ?

Edelim o zaman hiç evelemeden gevelemeden Trabzonspor camiasının en etkili adamı kim ? Faruk Özak.
Peki aynı Faruk Özak haksızlıklar karşısında ona sorulan soruya verdiği cevapta ne demişti ? " ya siz delimisiniz ! başbakan'a Trabzonspor hakkı yendi denilir mi yahu ? böyle bir şeyi nasıl söylerim başbakana ?"

Şimdi bunu gören istediği zaman işini de randevusunu da ayarlayan diğer kulüp idarecilerinin iştahı nasıl kabarmasın ?

O zaman "gönüllerin şampiyonu" olmaya ve "şerefli ikinciliklere" devam Metin :)

Emirhan Makul
17.06.2011, 17:32
Metehan abi eyvallah güzel çözümleme yapmışsın mantıklı ve oturaklı geldi gerçekten.

Külünkoğlu
17.06.2011, 17:34
O zaman "gönüllerin şampiyonu" olmaya ve "şerefli ikinciliklere" devam Metin :)
O kadar ümitsiz değilim Metehan. Hatta o kadar ki şampiyonluk fotografında üstte özelliklerini bir nebze olsa dile getirdiğimiz insanları görmeye bile razıyım. :eek:

Badaloğlu
17.06.2011, 17:39
Faruk Özak ile Mehmet Atalay'ın arasının bozuk olduğu hem burada yazıldı, hem de başka yerlerde bu tür yazılar okudum. Bunlara dayanarak bunu yazdım. Eğer böyle birşey yoksa, yazdıklarım da hükümsüzdür zaten.

Diğer taraftan bakarsak, evet TS'un üzerinde ciddi bir Faruk Özak gölgesi var. Eminim kendisi de bunun farkında değil ama senin yaptığın gibi alt alta yazınca bu durum ortaya çıkıyor.

Yazdıysan doğrudur Metehan, ben işin o tarafında değilim. Gerçi bu camiada zaten herkes herkesle küskündür zaten.Bunlara şaşacak değilim...

Metin, bu duruma neden şaşıyoruz ki... Faruk Özak değil mi 2016'ya aday gösterilmeyen iller arasına Trabzon alınmayınca, bu konuda kendisine sorulan soruya ''onu TFF başkanına sorun'' diyen...

Yani kendi spor bakanı olmasına rağmen bu soruyu federasyon başkanına soramayacak çapta bir insanın ''Trabzonspor'un hakları yendi'' diye başbakana söyleyebileceğini zaten inanmam...

Asıl şaşılacak olanı başbakana söylediği andır.

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2011, 17:58
Aziz Yıldırım : Sayın Mehmet Ali Aydınlar Bey gelecekle ilgili yapacaklarımızı şeyyyy yapacaklarını anlattı.

Ortak mı bunlar, dili iyi sürçtü :)

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94051

Video izleyin 30. sn ile 45 sn

Aziz Yıldırım ilk defa biri karşısında küçüldü :) Sayın , Bey :)

Mehmet Ali Aydınlar gücü nereden geliyor ?

Mollasalihoğlu
17.06.2011, 18:30
Aziz Yıldırım : Sayın Mehmet Ali Aydınlar Bey gelecekle ilgili yapacaklarımızı şeyyyy yapacaklarını anlattı.

Sağlık konusunda mafya değil de "tekel"in iki-üç adamından biridir Aydınlar.

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2011, 18:49
Benim düşüncem , Fenerbahçe şampiyonluğunda emeği olan, Trabzon'da eleştiri alan, Erdoğan Trabzonspor'a ceza niteliğinde..

Mehmet Atalay'dan vazgeçip Mehmet Ali Aydınlar'ı işaret etmiştir.

Bilseydi, Mehmet Atalay seçim öncesi televizyon karşısına çıkmazdı. Kendisini de bitirdi.

metehan
17.06.2011, 21:00
O kadar ümitsiz değilim Metehan. Hatta o kadar ki şampiyonluk fotografında üstte özelliklerini bir nebze olsa dile getirdiğimiz insanları görmeye bile razıyım. :eek:

Bakma öyle dediğime :) TS, gücünün farkında olup bunu olumlu yönde kullansa, özellikle yönetimler doğru hamleler yapsa ve stratejiler geliştirebilse o dediğin şey konusunda ben senden çok daha ümitliyim aslında :) Biz sabırla ve inatla doğruları yapalım bakalım bunlar bizi nereye kadar engelleyecek?

Ondan sonra fotoğrafa kim girerse girsin :)

Barış Burak
17.06.2011, 21:25
ben ümitsiz değilim,elbet bir gün bu sistem çökecek ulan. manchester gibi 41 senede beklesek, bu sistemi çökerteceğiz.

Sami Kuk
17.06.2011, 21:42

Azize aydınların yanında bi bk degıl..Fenerli aydınlar ama Azizeyle araları pek iyi sayılmaz.Aydınların fenerbahce baskanlıgına gözü vardı hala varmı bılmıyorum.)

ts_tuncay_ts
17.06.2011, 22:23

Aziz yıldırım klüpler birliği başkanı ve bu sözü demesi normal...Biz klüpler olarakta diyo dikkat edersen...

Aziz yıldırımın avukatı değilim ama böyle her söylediği sözdede bişey aramak yanlış olur...Aziz yıldırımın adamıysa bu bizim başkan neden destekliyo...Azize laf atacağımıza ilk önce bizim başkanın bu tavrını konuşmak gerekir...

metehan
17.06.2011, 23:04
ben ümitsiz değilim,elbet bir gün bu sistem çökecek ulan. manchester gibi 41 senede beklesek, bu sistemi çökerteceğiz.
Manchester 41 sene bekledi mi?

Armağan Dere
18.06.2011, 14:32
Atal'dan Özgener'e...
Özgener'in başkanlığındaki federasyonda Trabzonspor'un temsilcisi olarak görev yapan yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, kapanacak olan bu döneme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Çok başarılı bir sürecin geride kaldığını dile getiren Atal, “Türk futbolunu daha ileri getirmek adına oldukça fazla mesai harcadı. Ben de görevde bulunduğum sürede Trabzonspor başta olmak üzere tüm bölge bakımlarına hizmet etmek için büyük çaba gösterdim” ifadelerini kullandı.

!!!!!!!!!!!!

Fatih Özkan
18.06.2011, 15:04
Manchester 41 sene bekledi mi?

Evet.
Manchester şampiyonluğu 41 sene bekledi...