PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan Futbol Takımımız Kapandı !!!

Canberk
19.05.2011, 23:37
Geçen hafta gelmişti bu haber klübümüz maddi açıdan sıkıntı yarattığı için Bayan Futbol Takımımızı kapatmak gerekçesiyle Futbol Federasyonuna başvurdu.Federasyonunun olaya pek sıcak bakmadığı söyleniyor klüp şu anda federasyondan haber bekliyor...

Az önce takımda oynayan arkadaşlar Bayan takımından sorumlu bir yöneticiyle görüştüklerini taraftarın klübe mail göndererek bu olaydan vazgeçilebileceğini söyledi.Bunun üzerine oyuncularda bizden yardım bekliyor.

Klübün mail adresi info@trabzonspor.org.tr

Bu adrese kendi düşüncelerimizi e-mail gönderirsek yararlı olacağı düşünülmüş bize de uygulamak düşer.

*Bayan futbol takımımız 2008-2009 sezonunda ligdeki ilk senesinde şampiyon olmuş;
**İkinci senesinde 5 puan farkla 2. olmuş;
***Üçüncü senesinde 12 puan farkla ligde 5. olmuştur...

Mehmet Ç.
19.05.2011, 23:43
100'000 lira senelik masraflari varmis senelik!!

Insan utanir..

Biz bayan branslari artsin istiyoruz, bunlar elimizdekini kapatiyor..

Adem Hotaman
19.05.2011, 23:48
Basketbol pilot takımı için KTÜ ile çok az bir para konusunda anlaşamayın..Bu işten vazgeçin!
Basketbol A takımı için maddi manevi anlaşamayın. Satmayı düşünün ya da kapatın!
Bayan futbol A takımını maddi olarak karşılamayayın. Kapatın!
Atıcılık takımına yapılanlar ortada. Onu da kapatın!
Hentbol takımında sene başımı ya da ortalarında huzursuzlar oldu. Onu da kapatın!
Yeni branşlar beklerken hepsini kapatın!
STSL'de Şampiyon olan takımı alkışlarız deyin. Zaten şampiyon olmayı gözden çıkardınız. A futbol takımını da kapatın!
Yazık!!!

U.Sadıkoğlu
19.05.2011, 23:52
Bu konuya burada en fazla 50 mesaj gelir malesef böyle şeylerde çok duyarsız oluyoruz.

Mert67
19.05.2011, 23:53
İlk defa duydum ve çok şaşırdım.Umarım olmaz böyle birşey.

ÖmerFarukYılmaz
19.05.2011, 23:55
Ayıptır,Günahtır..

Murat'
19.05.2011, 23:55
Acaba senelik olarak masrafları ne kadardır ?

chener
19.05.2011, 23:57
allah allah trabzon idmanocağı da bayanlar liginde oynuyor.onlara masraff olmuyorda koskoca trabzonspora mı masraf.iyice şaşırdı bizimkiler.yoksa yönetimin kulağını mı çektiler kadınlara futbol günah bizim işimize gelmez mi dediler.abuk sabuk bir rezerv takım kurma hayaline milyonlarca lirayı gömdünüz,istanbul takımlarından farkımız olan bayan takımını kapatıyorsun.ne desek boş.İPLER BAŞKASINDA.

Cengiz Çubukcu
20.05.2011, 00:00
Trabzonspor spor kulübü misyonuyla bir türlü yönetilemiyor ne yazık ki!! tamamen kar zarar hesabı yapılıyor gibi geliyor, kimsenin umurunda değil!!!

Sefa
20.05.2011, 00:00
Federasyona bu hafta itibariyle 300.000 TL ödeyeceğiz bile bile. 100.000 TL gideri var diye bu şube kapatılıyorsa yazıklar olsun.

Canberk
20.05.2011, 00:02
Uğur bu konuda haklısın işte ama tabuları yıkmak lazım.
10 dakikanızı almaz bir mail göndermek buraya da yazalım ama mail gönderelim abilerim.
Bunu sizlerde paylaşsın herkes şansını denesin yada başka fikri olan varsa onu da bizler yapalım.

28TS61
20.05.2011, 00:02
100'000 lira senelik masraflari varmis senelik!!

Insan utanir..

Biz bayan branslari artsin istiyoruz, bunlar elimizdekini kapatiyor..

yazik ya. haftalardir kadroya alt yapidan oyuncu almadigimiz icin cezaya razi olan kulübe bak :(

Bıyıklıoğlu
20.05.2011, 00:06
Senelik 100.000 TL olan bir şubeyi kapatmak terbiyesizliktir...

100.000 TL çok büyük bir rakam mı?

Bordomavi.net kampanya yapsa bu paranın yarısını 1 senede toplar...Diğer yarısını ödeyecek biri bulunur.

Ticarethane gibi yönetmeye çalışıyorsanız önce şu kulüpte önce işe yaramayan personellerden başlayın.

Ts Clublara ürün yollayın,ürün çıkartın...

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2011, 00:10
trilyonları harca boş yere sonra az bir masrafı olan bayan takımı kapat ne kadar saçma...

Murat'
20.05.2011, 00:10
Arkadaşlar senelik 100 bin lira gibi bir masrafları olduğuna emin misiniz, senelik 100 bin lira sadece deplasman için otel ve ulaşım giderleri olur.Şimdi baktım 10 tane deplasman var, her deplasmana 20 kişi gitse bunların bir maçlık deplasman masrafları en az 5-6 bin lira olur.Bu oyunculara hiç para vermiyor mu bunlar ?

Ycandan
20.05.2011, 00:23
Şampiyonluğu kaçırdıklarını anladılar galiba zararı çıkarma peşindeler.Acısını kızlar çekecek.Son yıllarda şampiyonluk yaşadığımız tek spor branşı yanılmıyorsam.Bizi şampiyonlar liginde temsil ettiler.Zaten moralimiz bozuk sarcak yer arıyoruz üstümüze üstümüze geliyor bu yönetim.

Canberk
20.05.2011, 00:24
Evet bizi şampiyonlar liginde bile temsil eden bir branş.
3 senede böyle başarı kimde var.

Erkek Futbol'da olduğu gibi şampiyonluklar serisi filan mı bekliyorlar acaba ?

Mehmet Ç.
20.05.2011, 00:28
100'000 TL Yunus Emre Sel'in dedigi rakam..

Ama tas catlasa yarim Miyonu bulmaz!!

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 00:45
Başlığı görünce sinirler tepeme çıktı gece gece

Madem kulüp zarar ediyor uzunsokaktan topladığınız ve işe yaramayan adamlardan başlayın !! Kulüpte 300 tane çalışan var, ne iş yapar bu şahıslar.. Hepsi ''Hamili kart yakınımdır'' mantığıyla dolduruldu kulübe !! Yarın kulübü arayacağım ve bu konu hakkında bilgi alacağım. Asıl yazacaklarım ondan sonra !!

Yaşar
20.05.2011, 00:50
Yazıklar olsun. Trabzonspor kulübünü kurulduğundan beri başarıyla temsil eden bayan futbol takımımıza yapılan büyük ayıptır.

Çağdaş DENİZ
20.05.2011, 00:51
bayan takımı kapatılamaz arkadaş bu yönetim kafayı yedi iyice
ts club lere adam gibi yatırım yapsalar daha fazla gelir getirir ve otomatik olarak bayan takımının masrafları çıkmış olur...yazıklar olsun

bu arada 100.000 tl bu takımın maliyeti değil.federasyondan bayan takımına gelen para ile tüm masraflar arasında kalan fark yani 100.000 tl bu takım için bütçe ayırmak gerekiyo onu da bi zahmet...

Emre EFENDİOGLU
20.05.2011, 00:51
100.000 lira için kapatılıyorsa yuhhh.

Canberk
20.05.2011, 00:52
Bekliyoruz Cafer ağabey

hasan8861
20.05.2011, 01:00
çok yazık olur istanbul takımlarının futbol takımları bile yokken bizim takımda böyle başarılar elde etmişken yapılmaması gereken bişey

Canberk
20.05.2011, 01:04
Şu an itibariyle başlığı okuma sayısı 184.
Bunların 100ü birşeyler yapsa klüp zaten vazgeçmişti bakalım yarın Cafer abiye neler diyecekler...

Fatih Özkan
20.05.2011, 01:08
Akıl alır gibi değil.
Trabzonspor büyük bir camia ve bu büyük camia nasıl olur da böyle bir branşı kapatır ?

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 01:17
Bayan takımımızı kapatmak için tff'ye dilekçe gönderdikleri doğruymuş arkadaşlar. Kızlar (Bayan futbol takımımız) kapanmaması için ellerinden geleni yapıyorlar.

Önce dilekçeyi geri çekmesi için kulübe, daha sonra da kabul etmemesi için federasyona yüklenmeliyiz.

Çağdaş DENİZ
20.05.2011, 01:20
trabzonspor yöneticilerine dava açarım beni kızdırmasınlar...

Ömer TOPAL
20.05.2011, 01:25
ulan ammada pinti çıktı bunlar ya...Höreniyle para kazanıyorsunuz...A takım bile bunların hepsine bakar..kimi kandırıyor bunlar ya

Canberk
20.05.2011, 01:32
Bayan takımımızı kapatmak için tff'ye dilekçe gönderdikleri doğruymuş arkadaşlar. Kızlar (Bayan futbol takımımız) kapanmaması için ellerinden geleni yapıyorlar.

Önce dilekçeyi geri çekmesi için kulübe, daha sonra da kabul etmemesi için federasyona yüklenmeliyiz.

Doğru tabi abi bana da oyuncular söyledi direk kapatılıyor bekliyoruz kaldık ortada diye.

İşte mesele bu elimizden geleni yapmalıyız.

SALDIRAY
20.05.2011, 01:42
Bu yönetim iyice azmaya başladı. Şuan bu oluşumu kurmaların rahatlığı ile ordalar. Gün gelecek onlarda defolup gidecekler. Ulan her gelen yönetim bu kulübe zarar vermek için geliyor yeminle.

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 01:49
Bizim kulüpte başarılı olanların kaderi bu. Zamanında da atıcılık takımına aynı şeyi yapmışlardı.

Yöneticiler bu kulüp için ter akıtanları düşünmektense çalışanlarını(!) düşünüyorlar !!

Yine vakti zamanında değerli çalışanlarımız(!) (emeğinin hakkını verenleri kastedmiyorum) için organik tarıma yönelmiştik !!

Sahi yaa sevgili yönetim; inekler sağılıyor mu, domatesler verdi mi bu sene!!

Ceyhun Öncü
20.05.2011, 01:53
Devletin bu konuda bir destegi yokmu?
Almanyada kadinlara yönelik sporlarda devlet tarafindan tesvik veriliyor
üstelik son 4-5 hafta oyuncu kriterlerine uyulsaydi rahatlikla iki üc yillik masraflari cikardi bayan futbol takiminin

Ahmet Kuru
20.05.2011, 01:56
Yazık olur eğer kapatılırsa...

DKaraduman
20.05.2011, 02:00
Abarttılar iyice artık, 100 bin lira nedir yani... Ayıp gerçekten. Zamanında 25 bin lirayla 1. lige çıkan masa tenisi takımı da kapatılmıştı.

Üzeyir Gönül
20.05.2011, 02:23
Erkek futbol takımındaki bir futbolcunun aldığı yıllık ücreti düşünün bir de bayan futbolculara ayrılan paraya. Bir erkek futbolcu kadar bile değerleri yoksa gerçekten yazıklar olsun, ne diyeyim.

Armağan Dere
20.05.2011, 02:28
yazik ya. haftalardir kadroya alt yapidan oyuncu almadigimiz icin cezaya razi olan kulübe bak :(

Bunu yazmak için girdim benden önce yazmışsın..Kaç haftadır ceza yiyoruz?..Hafta başı 70 milyardan hesaplayın

ÖmerFarukYılmaz
20.05.2011, 02:33
Hangi düşünce ile kapatıldığını çok merak ediyorum..Kimse bana maddi tasarruf demesin..Saçmalık..

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 02:37
Arkadaşlar kapatılmadı, TFF'ye kapatılması için dilekçe verilmiş. Ama Federasyon henüz cevap yazmamış.

Ama eğer sadece buraya yazmakla kalıp tepki göstermezsek korkulan olacak.

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Ömer Faruk61
20.05.2011, 10:24
Yazıklar Olsun!!! A TAkım Paf takımından oyuncu bulundurmadığı için her hafta 70.000 TL ceza yiyor.Bayanlara Yıllık 100.000 Tl ayıramıyorsanız O koltukta niye oturuyorsunuz utanmazlar!!!!

Badaloğlu
20.05.2011, 11:48
Şu kulübün en büyük eksikliği nedir biliyormusunuz? Uzun vadede bir planı yok, ne yapılmak isteniyor, bilmiyoruz. Yönetimler gelip geçicidir ama kim gelirse gelsin uzun vadede her kulübün bir planı olmalı. Kurumlarda ''süreklilik'' esastır. Her seferinde beni hayal kırıklığına ğratmak zorundamıdır bu kulüp?

Trabzonspor sadece futbol takımı olarak mı kalmalı, yoksa her türlü amatör branşlara destek olmalı mı? Önce bunun cevabını bulmalıyız... Bunun cevabını vermedikleri için bir gün bakıyorsunuz birileri çıkıp atış takımını kapatmaya çalışıyor, başka bir gün bakıyorsunuz basketbol takımı sponsor olmadığı için ortada kalıyor, diğer bir gün bakıyorsunuz bayan futbol takımımız kapatılması için federasayona dilekçe veriliyor.

Oysa ortada bu takımlar için uzun vadeli bir plan olsa ve bu plan için gerekli sponsorlar bulunsa, ya da maddi kaynaklar bu amatör branşlara yeteceği kadar ayırılabilse, sıkıntı olmayacak.

Şimdi adama sorarlar... Ne oldu pilot takımımız? Onca yatırımın karşılığı son maçta son saniye golüyle kümede kalmak mı? Buna sevinmelimiyiz? Bu takımın amacı neydi? 3 yıldır hangi futbolcuyu A takıma kazandırdı? v.s...

Her ne olursa olsun, ne kadar haklı olursanız olun Trabzonspor adıyla bir hamle yaptığınızda bu ismin, şanına yakışır hamleler yapmak zorundasınız. Trabzonspor'un bayan futbol takımını kapatmak için federasyona dilekçe verildi dendiğinde kamuoyununda ve toplumda bu mesaj, çok şık algılanmıyor.

Yönetimler zaten sorunları çözmek için kulübü yönetmeye talip olurlar!

irfan61
20.05.2011, 12:23
Dün bayan futbol takımının hocası Abdulkadir Aslan'ı gördüm.Beşikdüzü festivaline gelmişti 2-3 dk konuşma fırsatım olmuştu onunla Selçuk'un transfer haberini sormuştum ona ben bu haberi yeni okudum daha önce haberim olsaydı sorardım ona kapatılacak mı diye.

Eren Karaahmetoğlu
20.05.2011, 12:24
Yönetimimiz günden güne odunlaşmaya başlıyor. Oyuncu kriterlerine uymamaktan 200 küsür bin ceza yiyen kulüp, senelik 100 bin lira masrafı dert ediyor. Üstelik ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde bile temsil eden başarılı bir takım söz konusuyken.

Gerçekten yönetimin bu hareketlerinden utanıyorum.

Hele hele yeri değil ama basketbol. Trabzonspor gibi bir kulübün basketbol gibi çok önemli bir takımı nasıl adam gibi yönetilemez? Nasıl kapanma noktasına gelebilir?

Ben anlamıyorum. Madem öyle hentbolu da kapatın. Atıcılık falan hepsini kapatın.

Trabzonspor Erkek Futbol Kulübü yapın.

Oğuz ZEYTİN
20.05.2011, 12:32
Rakiple, basınla, federasyonla vs. uğraşmaktan burnumuzun dibini görememişiz veya ben görememişim. Çok da safmışım. Sadri Bey'in iki kahkahasına aldanmışım. Ekibine kattığı genç-başarılı ve "vizyoner" yöneticilerin camekan olarak kaldığını görememişim.

Sadece basketbola mesafeliler sanıyordum, meğersem bunların garezi Trabzon(spor)'aymış (evet, garez!). İspatı da tüm yapılanlardır.

Hep diyorum: "Muhalefetsiz ve arkasındaki büyük desteğe rağmen bir yönetim en fazla bu kadar yanlış yapabilir."

(En fazla bu kadar dememe bakma, yarın bunlara bir yenisi eklenir, emin ol!)

Emirhan Ömeroğlu
20.05.2011, 14:16
Ya madem bırakacaktın ne diye açtın kurdun bu takımı anlam veremiyorum arkadaş ya. Basket desen aynı 1461 Trabzon desen aynı bide bayan takım çıktı ne bu saçmalıklar anlam veremiyorum yazıklar olsun yuh diyorum.!.

Mustafa Ayazoğlu
20.05.2011, 14:19
Yuh ya..

Sporu Trabzonspor'u sevdirmek en önemli şey..

bordo61
20.05.2011, 14:20
Bununun sorumluları derhal istifa etsinler.

Rezil herifler

lazanya61
20.05.2011, 14:33
ayıptır yahu

Mert Oğuzlu61
20.05.2011, 14:37
100 bin TL için öyle mi ? şaka mı bu ?

TS-FAN
20.05.2011, 14:47
Eğer kapatılırsa çok üzüleceğim.
Profesyönel gibi görünen ama amatör şartlarda mücadele eden takımımız..
Hem de başarılı..
Kapatılmasın.

Barış Mayda
20.05.2011, 15:12
Bu yönetime futboldan başkası teferruattır .Sayın söneticiler'den birisi cıkıp'ta siz amatör branşlar icin ne yaptınız dese.ahhh keşke cıkıp dese diyemez cünkü yemez .Yönetim pilot takıma yatırım yapsın ...benden bu kadar... .BÖYLE YÖNETİLMEK İSTEMİYORUZ ARTIK....YETERR.....

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 17:02
Arkadaşlar burada tepki vermekle olmaz sadece..

Kulübe yoğun olarak tepki göstermeliyiz. Lütfen sizden ricam ilk mesajdaki mail adresine bunu kabul etmediğinizi belirten mail göndermeniz.

Rica ediyorum bir yarım dakikanızı ayırın bu işe...

Lütfen...

Vkgz
20.05.2011, 17:06
basketbol hentbol vs kapatılabilirde. futbol takımları kapatılmamalı çünkü Trabzonspor bir Futbol kulübü.

Murat'
20.05.2011, 17:10
Trabzonspor'un futbol kulübü olduğunu da nerden çıkardınız, Trabzonspor kurulduğu günden bugüne kadar çeşitli branşlarda bölgeselde bile olsa mücadele etmiştir.

Murat Altun
20.05.2011, 17:14
Herhafta alt yapıdan bir oyuncuyu kulubeye koymadıkları için 60 000 tl cezayı çöpe atan kulubümüz mü amddi sıkıntıdan kapatıyormuş inanılır gibi değil

Şenol Altunsoy
20.05.2011, 17:31
Size diyecek bir şey bulamıyorum.Babanızın çiftliği oldu burası.Aslında genel kurullarda tüzüğe böylesi kararları genel kurul delegeleri alır diye bir madde koydurtmak lazım.İyice saçmalamaya başladılar.Ne pahasına olursa olsun Sadri Şeneri savunan arkadaşlar bu duruma ne diyor acaba?

Canberk
20.05.2011, 17:44
Arkadaşlar burada tepki vermekle olmaz sadece..

Kulübe yoğun olarak tepki göstermeliyiz. Lütfen sizden ricam ilk mesajdaki mail adresine bunu kabul etmediğinizi belirten mail göndermeniz.

Rica ediyorum bir yarım dakikanızı ayırın bu işe...

Lütfen...

Eğer ilerisi elinden gelen varsa ileride gitsin ama ilk etapta şu mail işini halledelim.
Buna dur demek lazım...

Sibel
20.05.2011, 17:49
Haftalarca oyuncu kuralına uymayıp 70.000 TL para ödemeyi göze alan kulüp,bayan futbol takımımızı kapatıyor.Vay be...

Oğuz ZEYTİN
20.05.2011, 17:53
basketbol hentbol vs kapatılabilirde. futbol takımları kapatılmamalı çünkü Trabzonspor bir Futbol kulübü.

Neden kapatılsın hentbol, basketbol; izah eder misiniz?

Eğer doğru yönetilirse o spor dalları ile Trabzon şehri dinamik bir hale gelir. Tarımı tükenmiş, sanayisi olmayan bir kenti iki haftada bir yapılacak futbol maçlarına endeksli kılmak hatadır.

Hem Trabzon'un hem de Trabzonspor'un gelişimi açısından hentbol, basketbol, atıcılık, judo, bayan futbol takımlarının varlığı gereklidir.

*

Yönetimdekilerin spor ilgisi/bilgisi/sevgisi erkek futbolundan (futbol bile değil artık) öteye gitmediği aşikar. Bir de "vizyon" yalanlarıyla kandırdılar.

HESmiş, borsaymış... Samimi spor kulübünü, sözüm ona çağa uydurmak adına kasvetli bir şirket haline getirdiler. En sevdikleri şeyi yapıyorlar: Al-sat, kar hesapla...

Bu kafalar tabii ki şampiyon takımı 100 bin için dağıtır.

Bu kafalar tabii ki basketbol pilot takımı için 150 bin ayırmaz.

Onlara göre cepten çıkan para YATIRIM değil MALİYETTİR.

Ve işte bu tip yöneticilere rağmen, TRABZONSPOR futbol takımı bu sene çok çok çok başarılı olmuştur.

Murat'
20.05.2011, 17:56
Oğuz bir ekleme de ben yapayım izin verirsen, bu zihniyet her hafta maç kadrosunda altyapıdan oyuncu bulundurmadığı için 60 bin lirayı seve sever öder.

Hamdi Karamahmutoğlu
20.05.2011, 17:57

Takımı bu kadar küçültmeyin.
Bu sözleri sarfetmek, Trabzonspor'a küfretmekle eşdeğerdir.
TrabzonSPOR kulübü bu camianın adı, futbol kulübü değil.
O şanlı renkler bu kadar dar kalıplara, düşüncelere sığdırılamayacak kadar büyük ve derindir.
Yazık, cidden yazık böyle düşünenlere...

Oğuz ZEYTİN
20.05.2011, 18:00
Oğuz bir ekleme de ben yapayım izin verirsen, bu zihniyet her hafta maç kadrosunda altyapıdan oyuncu bulundurmadığı için 60 bin lirayı seve sever öder.

Haklısın Murat.

Ne de olsa futbol takımıyız değil mi? Takımımızın yüzde doksanı da altyapımızdan geliyor.

Ya anlamıyorum, biz bugün yapılanlara DUR demezsek yarın futbol takımını da kapatacaklar bu gidişle. Olmaz deme.

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 18:19
info@trabzonspor.org.tr

Arkadaşlar lütfen.. Yarım dakika..

Federasyona dilekçe gönderilmiş ama federasyon bu tip kapatılmalara soğuk baktığından hala cevap vermemiş.

Eğer tepkiler çoğalırsa yönetim konuyu tekrar görüşecekmiş..

leavemealone
20.05.2011, 18:29
Biz kim spor kulübü olmak kim..
Kapatin herseyi aferim size..

Vkgz
20.05.2011, 18:48
tabi bazı arkadaşlar hatta çoğu arkadaş benle aynı fikirde değil ancak bu benim genelde düşündüğüm bir olay. bence bir kulüp bir alanla uğraşmalı. futbolsa futbol hentbolsa hentbol voleybolsa voleybol.
zaten başarı böyle geliyor
efesler, eczacıbaşılar vakıfbanklar tofaşlar...

bence bu küçültücü birşey değil.
---

Bayan Futbol Takımı Kapatılmamalı

Emin Danışmaz
20.05.2011, 19:07
Ulan bu sene güya kızlarımızı KDZ EREĞLİ'de izleme fırsatımız olacaktı.O bordo mavi renkleri burada ağırlamaktan gurur duyacaktık.
KAFAMIN TASINI ATTIRMASINLAR.

Bu takım bu sene EREĞLİ'ye gelecek.

Kaan
20.05.2011, 19:09
Yavaş yavaş Trabzon Futbol Kulübü olma yolunda ilerliyoruz..

Hakkımızda hayırlısı..

Emin Danışmaz
20.05.2011, 19:09
Ulan bu sene güya kızlarımızı KDZ EREĞLİ'de izleme fırsatımız olacaktı.O bordo mavi renkleri burada ağırlamaktan gurur duyacaktık.
KAFAMIN TASINI ATTIRMASINLAR.

Bu takım bu sene EREĞLİ'ye gelecek.

Canberk
20.05.2011, 19:26
Kızlara da helal olsun yine de bırakıp gitmiyor onlar da çok çabalıyor.
Bu ruha sahip bir takımı nasıl dağıtmaya çabalıyorsunuz yazıklar olsun.

asil suskun
20.05.2011, 20:00
yazik yazik

Hotaman
20.05.2011, 21:33
Yani tasarrufu burdan yapacaksak vay halimize!

Samet Demir
20.05.2011, 22:03
gurur duyduğumuz bir alandı. umarım kapatılmaz.

krdnz
20.05.2011, 22:14
Trabzonlu işadamlarımız fbtvye reklam vereceklerine şehrine sahip çıksın!.

Ilelioglu
20.05.2011, 22:32
Mail gönderilmistir....;)

Canberk
20.05.2011, 22:34
YAZIK İnşallah vazgeçerler!!!

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/230963_1545280252172_1840004057_958548_6188318_n.j pg

Ilelioglu
20.05.2011, 22:34
Sonucta biz bir "Spor" Kulübüyüz, sadece bir "Futbol" Takimi degil...!

Her bransta faaliyet göstermeliyiz...

:cool:

Emirhan Uludüz
21.05.2011, 01:40
Yeni gördüm mail gönderdim umarım geç değildir.

Serdar Dilekoğlu
21.05.2011, 09:57
Mail gönderilmiştir.

"Bayan Futbol takımımız için kapatılma kararı alınmış.

Bu nasıl bir düşünce yapısıdır bunun açıklamasının yapılması gerekiyor.

Yıllık 100.000 tl lik bütçesi olan bir branşımızı kapatmak ne kadar doğru bir yaklaşım.

Ben yanlış bilmiyorsam Trabzospor Kulübü olarak biliyorum yoksa Trabzonspor Futbol Kulübü müyüz.

Bu taraftar bugüne kadar daim kulübün yanında oldu, her dam destek oldu.

Lütfen tüm branşlara gerekli önem verilsin.

Kapatma dilekçesinin de geri verilmesi sağlansın."

Nihal Ayvaz
21.05.2011, 10:46
Ben de gönderdim.Umarım tepkilerimizden sonra bir kez daha düşünürler.

TSelif
21.05.2011, 11:14
Attık maili :)

m@rdi
21.05.2011, 11:15
http://farm4.static.flickr.com/3415/5742439758_55c54e4833.jpg (http://www.flickr.com/photos/40953107@N05/5742439758/)

Vaktiyle şampiyonluğu beraber kutlamıştık kızlarla. O gün nasıl mutluysak bugün o kadar mutsuz.

Bir spor kulübü bir yanda her hafta 70 bin lira ceza ödesin diğer yanda yıllık 100 bin liranın altından kalkamasın. Pes vallahi.

Gerekli maili yolladım ancak bir geri dönüşü olacağına inancım yok.

Metin Sağır
21.05.2011, 11:20
Spor dallarımızın artması gerekirken azalması garip...

oflubektas
21.05.2011, 11:21
Erkeğini de kapatın kurtulalum habu işten...

bahadır2561
21.05.2011, 11:23
Erkeğini de kapatın kurtulalum habu işten...

dogru valla :)

Emirhan Makul
21.05.2011, 11:55
Erkekde kapanır inşallah hatta kadın açılsın erkek kapansın milli takımı felan tutalım hiç birşeyden habersiz sakin birer insan olalım huzurlu.

dogan_3481
21.05.2011, 11:58
bari adındaki spor kulübü ifadesinide kaldırsınlarda sadece futbol a takımı kalsın. nasıl olsa alt yapıda yok

Travelair
21.05.2011, 12:05
Çok yanlış. Kapatmak idarecilik değildir. Kapatarak yönetmeyi herkes yapar. Yönetici çözüm üretir kilit değil

Cafer KILIÇSOY
21.05.2011, 12:14
Mail gönderen bütün herkese yürek dolusu teşekkürler.. Sağolun arkadaşlar..

Göndermeyen arkadaşlar, bir dakikanızı ayırın..

Lütfen...

Alperen Çakıroğlu
21.05.2011, 12:26
Mail gönderildi..

Yazık olur gerçekten konu derhal yönetim tarafından gündemden kaldırılmalı..!

antagonist
21.05.2011, 12:30
Altyapıdan oyuncu oynatmadığımız maçlarda kaç para ceza akdık?

talsuv61
21.05.2011, 12:35
Federasyon hakemler hepsi şerefsiz ama bizdeki kabahat hiç az değil.
Basket takımı külfet görülüyor, bayan takımı külfet görülüyor altyapı külfet görülüyor. Bu nasıl iştir böyle?

Melek
21.05.2011, 12:38
Yazıktır yazıkk biz yeni braşlar kurulsun derken şu yapılana bak....
Mail gönderdim,umarım vazgeçilir..

mehmets61
21.05.2011, 12:42
bayanlar şampiyon oldukları için mi kapanıyor!!!

zekeriyya
21.05.2011, 12:49
e-mail gönderilmiştir.
inşallah bu yanlıştan tez zamanda dönülür.
Trabzonspor spor kulübü her branşta faaliyet göstermeli ve bölgesinde bir spor mekezi haline gelmelidir.

macka61
21.05.2011, 13:34
yazıklar olsun yani böyle işler imajımızı zedeliyor biz spor kulübüyüz sadece futbol kulübü değiliz

Canberk
21.05.2011, 13:50
Altyapıdan oyuncu oynatmadığımız maçlarda kaç para ceza akdık?

Ortalama 70000-80000 arası değişiyor her maçta.

Evet mail göndermeyen kalmasın lütfen sadece 1 dakikanızı ayırın ...

bordo61
21.05.2011, 22:17
Mail göndermeyen kalmasın

Ilelioglu
21.05.2011, 22:24
Evet herkes mailini göndersin...;):)

Cafer KILIÇSOY
21.05.2011, 23:01
Arkadaşlar teşekkürler..

info@trabzonspor.org.tr

Devam ediyoruz..

Trabzonspor ticarethane mantığıyla yönetilmemeli.. Trabzonspor Türk Futbolunun mihenk taşıdır.. Örnek teşkil eden bir kulübüdür.. Sorun varsa (ki biz bu konuda olduğunu sanmıyoruz) yönetimler bunu çözmek için vardır.. Ve bu kulübün gerçek sahibi taraftarlarıdır.. Biz olmazsak Trabzonspor olmaz..

Lütfen bu başlığı okuyan üyelerimizden / misafirlerimizden bir dakikalarını ayırıp bu konuya duyarlı olmalarını istiyoruz.

Bayan Futbol Takımızın kapatılmasını istemiyoruz !!

Ilelioglu
21.05.2011, 23:04
Arkadaşlar teşekkürler..

info@trabzonspor.org.tr

Devam ediyoruz..

Trabzonspor ticarethane mantığıyla yönetilmemeli.. Trabzonspor Türk Futbolunun mihenk taşıdır.. Örnek teşkil eden bir kulübüdür.. Sorun varsa (ki biz bu konuda olduğunu sanmıyoruz) yönetimler bunu çözmek için vardır.. Ve bu kulübün gerçek sahibi taraftarlarıdır.. Biz olmazsak Trabzonspor olmaz..

Lütfen bu başlığı okuyan üyelerimizden / misafirlerimizden bir dakikalarını ayırıp bu konuya duyarlı olmalarını istiyoruz.

Bayan Futbol Takımızın kapatılmasını istemiyoruz !!

Evet her isin kolayina kaciyorlar resmen, ne demek kapatmak?

Eger Yönetici isen böyle sorunlarin üstesinden gelebilmen lazim.

Yani bula bula kapatma fikrini bulduysan orada isin yok zaten, bu herkesin aklina gelir zira.

Ayrica maddi sorunlari buna baglamak nasil bir mantik?

:rolleyes:

Ahmet Öztürk
21.05.2011, 23:40
Mail gönderilmiştir.

Bu yıl ikinci lig b kategorisinde bile ligde kalmayı son maçta başarmış olan pilot takımımıza trilyonlar harcanırken ilk senesinde şampiyonluk gören bayan takımımızın maddi sebeblerle kapatılması bu camiaya yakışmaz!

Bu yönetim basketbol şubesinde maddi sıkıntılar yaşadı, bayan takımında yaşadı, A takımda transferde para sorun oldu çoğu zaman peki nereye gidiyor bu takımın parası ?

Yiğit Gayretli
22.05.2011, 00:04
"Zarar ediyorsa kapat dükkanı hoca efendi." demiş Temel.

Bizimkiler de Temel. Hepimiz Temeliz...

Karşımda olsa sorumlusu, sıfatına tükürürdüm...

Volkan Yavuz
22.05.2011, 01:12
100,000 liralik masrafdan kacilirmi bee

yancev
22.05.2011, 11:15
son dört haftada trabzonspor yedekde alt yapıdan bir futbolcu olmadığı için her hafta vurguluyorum her hafta 80 bin tl ödedi de. senelik 100 bin ödeyemedi he.. sadri başkan soğudu galiba bu işlerden basket sahamız oldu ama takım neredeyse kapanacak bayan futbol takımı kapanacak geriside gelecek mutlaka..

bahadır2561
22.05.2011, 14:21
her hafta 70.000 ceza ödemeyi biliyorsunuz

asil suskun
22.05.2011, 15:43
yazik ve üzücü

Recep Alkan
22.05.2011, 16:02
Bu durumdan şunu çıkarıyorum şahsım adına,

Demek ki yönetim seneye büyük edefler koymuş kendisine, baksanıza BOŞA (!) harcayacak paraları bile yok...

Canberk
22.05.2011, 16:20
Umut'u satıp Messi'yi alacak sanırım klüp haklısın Recep abi hiç bu taraftan bakmadık olaya.
Ben illa Messi demem CR7'ye de razıyım...

Recep Alkan
22.05.2011, 16:27
Canberk başka neden kapatılmış olsun ki ?

Yönetimimiz ne kadar fuzulü masrafımız var ise hepsini ortadan kaldırıyor.

Ben şimdi Başkana daha çok güveniyorum, demek demeçleri doğru imiş, bekle bizi transfer dönemi biriktirdik paralarımızı geliyoruz...

Recep Alkan
22.05.2011, 16:33
Canberk başka neden kapatılmış olsun ki ?

Yönetimimiz ne kadar fuzulü masrafımız var ise hepsini ortadan kaldırıyor.

Ben şimdi Başkana daha çok güveniyorum, demek demeçleri doğru imiş, bekle bizi transfer dönemi biriktirdik paralarımızı geliyoruz...

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 19:24
Bence maddi sebeplerden ötürü değil kapatma kararı. Bu kadar başarılı bir takım için kimse böyle komik bir bahane gösterip şube kapatamaz. Arkasından başka şeyler çıkarsa şaşırmam. Yine de tepkimi ilettim.

sercaninanc
23.05.2011, 20:56
kapatcanıza bayan futbol ürünleri üretin satın ilk ürün alışı benden
diye mail attım sizde atın lütfen

Punisher-61
23.05.2011, 20:58
Hic bir ise yaramayan pilot takimi korusun bunlar daha mantikli...

Bu yönetim ne zaman akilli davrandi ki????

amour_61
23.05.2011, 21:13
100.000 tl senelik masrafı karşılayamayan Trabzonspor yönetimi bu branşı kapatacağına istifa etsin.

aseld
23.05.2011, 21:20
kadınları istemiyorlarsa kulüpte üyeliklerimizi iptal edelim rahat etsinler. ne zamandır ts clubta uyduruk pazar malı gibi 2-3 kadın tshirtü dursun gram ilgilenme sonra gelir gelmiyor de. yazık günahtır. kapatılırsa dergi aboneliği vs almayacağım diye mail atacağım umarım olmaz

Onur
23.05.2011, 21:29
Üff paraya bak bee...

Futbol takımına aldığın ve sadece 10 dakika oynattığın Mehmet Çakır'a verdiğin yarım sezonluk para ile 5 sene idare ederdi kulüp oysa ki...

hamucera
23.05.2011, 21:41
ben maili attım kulübe, yazık gerçekten, profesyonnelleşeceğine amatörleşiyorlar

Canberk
23.05.2011, 21:44
Trabzonspor Kulübü Bayan Futbol Takımı [değiştir]
Ana madde: Trabzonspor Bayan Futbol Takımı
16 Ekim 2007 tarihinde Trabzonspor bünyesinde kurulan bayan futbol takımı.[100][101]
Kulüp, 2003'te feshedilen Kadınlar 1. Ligi'nin 2007'de yeniden kurulmasıyla Birinci Lige davet edildi.[102] Aynı yıl bayan futbol braşını kuran Trabzonspor, Zeliha Şimşek önderliğinde Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele etmeye başladı.[103] Trabzonspor Kulübü Bayan Futbol Takımı, 2007'de kurulan Kadınlar 1. Ligi'nin ikinci şampiyonu oldu.[104] Ayrıca, Trabzonspor Kulübü Bayan Futbol Takımı, 2009-10 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ne katılarak Türkiye'yi UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde temsil eden ilk Türk bayan futbol kulüp takımı olarak tarihe geçti.[105]

Wikipedia'da Trabzonspor Klübü bilgilerinden alıntı...

Kerimcan Yıldırım
23.05.2011, 22:50
Ben de şöyle bir mesaj gönderdim, bakalım cevap gelecek mi :)

Değerli Yetkili,

Trabzonspor Bayan Futbol Takımı'nın kapatılmasının söz konusu olduğunu öğrendim.

Bu bilginin doğru olmadığını ümit ediyorum.

Adı, futbolda yaşattığı devrimle özdeşleşmiş bir kulübün, öncülük ettiği böylesi
önemli bir alanda geri adım attığını duymak hüzün vermenin ötesinde, hazmı zor bir iradesizlik
örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Kadın taraftar desteği konusunda İstanbul kulüplerinden eksiği değil fazlası
olan kulübümüzün (bkz. 11 Nisan 2010 tarihli Hürriyet gazetesi), sosyal tabanımızın yarısını
oluşturan kadınları futboldan soğutacak hamlelerden özellikle imtina etmesini beklerdim.

Başkalarına hak, adalet, eşitlik ve diğer değerler konusunda ders vermeye
hakkımız var ise bugün, ki ben böyle olduğuna inanıyorum, bu hakkı devşirdiğimiz ahlaki ve insani
temellerin üzerinde her zamankinden fazla titrememiz gerekmekte.

Şevki kırılan her genç kadın, Trabzonsporlu olmaktan duyduğumuz haklı gururun
üzerine gölge düşürecektir.

Özetle, bu kararın gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyor ve aklı selimin
galip geleceğine yürekten inanıyorum.

Saygılarımla,

Kerimcan Yıldırım

5347 No.lu Üye

memozcan
23.05.2011, 22:52
sadri başkan azizi de al git yaa..

Serdar Dilekoğlu
23.05.2011, 22:59
Bu olay da herhangi bir gelişme var mı?

Cafer KILIÇSOY
24.05.2011, 00:27
Serdar gelişme olduğunda haberim olacak;)

Serdar Dilekoğlu
24.05.2011, 14:30
Serdar gelişme olduğunda haberim olacak;)

Tamam abi umarım güzel gelişmeler olur.

Yunus Kandemir
24.05.2011, 15:05
oldu olacak futbol a takımı hariç bütün branşları kapatsınlar yazık yahu

m@rdi
24.05.2011, 15:27
Attığınız maillere karşılık alındı, değerlendirilecek ne bileyim mailin görüldüğüne dair herhangi bir bilgi kırıntısı yolladılar mı size? Bana gelmedi.
Direk çöpe mi atıyorlar ne? Boşuna mı veriyoruz o tepkiyi. Arkadaş duvara konuşsan yankı yapıp geri döner.

Cafer KILIÇSOY
24.05.2011, 15:28
Şükran okunduğuna dair bilgi mesajı geldi hotmail tarafından ama geri dönüş yok..

Cafer KILIÇSOY
24.05.2011, 15:30
Lütfen herkes tepki maili atsın bu konuda kulübe;

info@trabzonspor.org.tr

m@rdi
24.05.2011, 15:36
Sanırım gmaile gelmiyor o bildirim. Baktım gelmemiş benim bildirimler. :)

gurcan_altan
24.05.2011, 16:00
Mail gönderildi.

sercaninanc
24.05.2011, 17:35
futbolun diğer bütün spor branşlarından çok daha üstün olduğu bu ülkede
bayan basket ve veleybolun bayan futbolunun bukadar önünde olmasının
tek sebebi ist takımlarının bu işin içinde olmamalarıdır federasyonun acilen
bayan futbol takımlarına sponsor bulup kalan bütün masraflara sponsor olmalıdır

ben viktoria nın meleklerini seyredeceme bayanın doğasından gelen narin yapılarıyla
erkek işi futbolu oynayan BORDO MAVİ MELEKLERİ seyretmeyi yeğlerim en azından
yayın geliri sağlana bilir ONLARIN TERİNİN BURAK YILMAZ 'IN KİNDEN FARKI YOKTUR
BENİM İÇİN ONLARINDA BİR MÜDAHELE İLE BURUN KAFA YADA BACAK SAKATLANMALARI
YAŞABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM saygılar

maratbilgin
24.05.2011, 18:03
Mail göndermek için kulüp üyesi olmaya gerek yoktur sanırım... Gerçi gönderdim ama yine de sorayım dedim...

Arkadaş sen mevcut değerlerini ortadan yok edeceğine potansiyelini kullanıp yeni değerler ortaya çıkarsana... Ben Ts Club ta ne ürün çeşitliliği ne de fiyatlara göre kalite görebiliyorum... Kimse taraftarı ürün almıyor diye eleştirmesin... İçinden bi eşofman almak geliyor insanın, bakıyorsun ts club sitesine giyilebilecek tarzda eşofman yok... Ne tasarım var ne de kumaş kalitesi... Pazar malı bile fiyatına göre bundan daha cazip... Sen bu alanda kaybedilen geliri görmezden gel... Başarılı olan bir takımın giderleri seni rahatsız etsin... Bizim kulüpte halkla ilişkiler alanı sıfır... Peki neden çünkü halkla ilişkiler alanına verecekleri para onlar için fuzuli masraf... Yaratılmış bir marka var ve bu markanın değerini kullanamıyorsun. Sanki şampiyon olsaydık bir gecede binlerce şampiyonluk formaları üretilip buradan artı bir gelir mi elde edilecekti, hiç sanmıyorum, mevcut potansiyeli kullanamayan bir birim böyle ani durumlarda bunu paraya çevirebilecek kapasiteye de sahip değildir... 8 yılını bu takıma vermiş ve tüm taraftarın sevgisini kazanmış bir futbolcunun(Artılarının yanında eksileride olabilir) gidişi yönünde taraftarı bilgilendirmeyen bir idareden ne beklenir ki...

Çok eksilerimiz var çok...

maratbilgin
24.05.2011, 18:07
Şükran okunduğuna dair bilgi mesajı geldi hotmail tarafından ama geri dönüş yok..

Hotmailde mail okunduğuna dair bilgi geliyor mu... Nereden anlaşılıyor...

Uğur Ö.
24.05.2011, 20:31
Her hafta bir genç oynatmayarak 75 bin TL verebiliyoruz ya

Mehmet BAL
24.05.2011, 20:40
yazık hemde çok yazık :(:(

Mehmet BAL
24.05.2011, 20:50
mail gönderildi

Ilelioglu
24.05.2011, 21:42
Ne oldu bu is...?

Yahu Kulüb dedigin bu konuda coktan aciklama yapmasi gerekirdi, ne kadar amatörce yönetiliyoruz.

Cafer KILIÇSOY
24.05.2011, 23:54
Mesaj gönderen herkese yürekten teşekkürler..

Göndermeyen arkadaşlar;

info@trabzonspor.org.tr

Cafer KILIÇSOY
28.05.2011, 02:14
Klasik olacak ama;

Arkada kalmasın:)

Mustafa Ayazoğlu
28.05.2011, 02:34
Gençler spor yapıyor, bayan taraftar sayımız artıyor.

Kulüp neyin peşinde?

Bu takımın yıllık maliyeti 1 milyon bile değildir.

Cafer KILIÇSOY
28.05.2011, 02:39
Ayazoğlu takımın yıllık gideri 100 bin lira.

Adem Erdoğan
28.05.2011, 02:46
100bin lira az paramı Cafer abi; federasyona cezalarımızı nasıl ödeyeceğiz bu takım varken.

nesta61
28.05.2011, 02:49
Ayazoğlu takımın yıllık gideri 100 bin lira.

yillik gideri 100bin lira .. ama her hafta genc oyuncu kadroda bulunmadigi icin keyiften 70 bin lira ceza odiyebiliyor : ben bu zihniyeti KINIYORUM!

sametaydin
28.05.2011, 03:06
Ben de bir mail gönderdim. Trabzonspor bayan takımının kapanması bana göre çok büyük ayıbımız olur. Hem trabzon spor şehri diye övünüyoruz hem de şu yapılana bak.

resatcanonur
28.05.2011, 12:08
bende mailimi gönderdim.Umarım yönetim sesimizi duyar ve bayan futbol takımımızı kapatmaz

Cafer KILIÇSOY
29.06.2011, 15:58
Bayan Futbol Takımımız kapatıldı. !!

Futbolcuların hemen hemen hepsi başka takımlara gitmişler !!

Emeği geçenlere en hafifinden yazıklar olsun !!!

Ilelioglu
29.06.2011, 16:00
Vay be...

Bu Yönetim'in bu kadar cirkinlesecegini düsünmemistim...

Yaziklar olsun...!

:mad:

esra61
29.06.2011, 16:07
tek tek bütün spor dallarında kapanma mı sözkonusu anlamadım gitdi...
basketbolun kapanmamasına sevinirken bayan futbol takımı kapatıldı.......:(

ÖmerFarukYılmaz
29.06.2011, 16:17
E Çüş e Yuh...

Ben anlamıyorum bu yönetim attığı bütün güzel adımların hepsini neden tek tek sonlandırıyor..Bayan Futbol Takımı'da kapandı gözümüz aydın.
Ben Barcelona'yı örnek alalım dediğimde bizim yönetimin yanlış anlayıp amatör şubeleri kapatacağı aklımın ucundan geçmezdi.

Selçuk Demircioğlu
29.06.2011, 16:18
Bu kapanma olaylarıyla prestij kaybediyoruz!!!!

Serdar Dilekoğlu
29.06.2011, 16:22
yok artık ya bu takım bizi şampiyonlar liginde temsil etmedi mi bu nasıl bir yönetim anlayışı ayıp ya illa ki bir branşı kapatmak zorundalar mı

Adem Hotaman
29.06.2011, 16:34
yazık hemde çok yazık

Ahmet ÇOLAK
29.06.2011, 16:37
delegeyle başa geçen başkanların branşları kapatma yetkileri ellerinden alınsın olmadı halkoylaması yapılsın batarsa batsın 200 trilyon borcu 2 3 trilyonluk masrafmı kurtaracak.. geldiklerinde yanılmıyorsam yine 2 3 branşı kapatmıştı nediye kapatılır bu branşlar her branşta şampiyon olmamız mı gerekiyo o şehirdeki insanlar farklı spor dallarıyla ilgilenemezler mi.. şu zihniyetten artık bıktım midemi bulandırıyolar..

Canberk
29.06.2011, 16:42
Yuh ulan yuh Bu takım bizim adımızı yaşattı branşında şampiyonlar ligine giden ilk türk takımı. Yeter artık yaa :mad:

Mehmet Ç.
29.06.2011, 16:45
Bu Yönetim bu gidislen Kulüp'e kiliti vurur gider!!

OnurKul
29.06.2011, 16:48
100.000 ile 500.000 arasında senelik bir masraftan söz ediliyor. Bu takım bu masraflardan dolayı kapatılacaksa yazıklar olsun.

Bir oyuncuya verilen rakam 2 milyon. Orta düzey oyunculara 300.000 ile 500.000 arası veriliyor.

Bir-iki oyuncu transfer edilmesin, elden çıkarılsın ama bu takım kapatılmasın.

Cafer KILIÇSOY
29.06.2011, 17:10
Bayan futbol takımımızın senelik masrafı 100 bin liraydı arkadaşlar!

m@rdi
29.06.2011, 18:02
Kesin olarak kapıya vurmuşlar mı kilidi Cafer abi?

Gerekçesini öğrenebileceğimiz bir beyanatı olmuş mu kulübün?

zekeriyya
29.06.2011, 18:05
her hafta kulübe isyan,eleştiri e-mail i göndermek
miadlı evrak gibi oldu.
her ayın 9 , 19 , 29
ts club e-mail gönder
yazın not edin bir kenara

Ilelioglu
29.06.2011, 18:11
Insanin ici aciyor...:(

bkandil
29.06.2011, 18:24

Yok mu bayan futbol takımının kombinelerinden alan m.vekili yakını bir iş adamı?

1000 tane kale arkası kombinesi yetermiş hem...

Şenol Altunsoy
29.06.2011, 18:27
Artık mail falan atmıyorum yetti ya bu ne

m@rdi
29.06.2011, 18:38
Resmi siteyi didik didik ettim bulamadım haberi. Olayın kesinleştiğini nerden biliyoruz? Cafer abi hani meşhur bir söz var ya "kaynak" nedir?

Özge
29.06.2011, 18:54
Hangi mantıkla böyle bir şey yaptılar çok merak ediyorum.

Ogün'
29.06.2011, 19:08
bu sene ataşehir bayan futbol takımı şampiyon oldu sponsoru kim:AĞAOĞLU.Bayan takımımız kapanırken bizim iş Adamı! dediklerimiz bi istanbul takımına sponsor oluyo çünkü yaptığı evleri trabzonda değil istanbulda satıyo...Tek kelimeyle yazık bu kızların emeğine yazık

Cabri61
29.06.2011, 21:03
100 binlira.komik
gerekirse zokoraya 5 vermeyeceksin
adriana 5 vermeyeceksin
sağa sola menejerlere para yedirmeyeceksin.o branş ayakta olacak.
planlı profösyenel ekiplerle çalışıp parayı çarçur etmeyeceksin.
eğer etmezsen basketbol da kapanır, bayan futbol takımı da yarın futbol takımı da batar

Mustafa ÖZDEMİR
29.06.2011, 22:12
yazıklar olsun yönetim...

Mustafa Ayazoğlu
30.06.2011, 00:16
ekonomi yapıyoruz :)

hay bu kulübü yönetenlere.. aziz bile yapmaz bize bunu

irfanb
30.06.2011, 00:54

100 bin lira icin Bayan Futbol Takımımız Kapandı demek ha.
TRABZONSPOR A.Ş.'nin, oyuncu kriterlerine uymamasından dolayı 2010-2011 sezonunda Federasyona ödedigi cezanin toplam miktari : 225.000.-TL idi.
Yazık...

Burçak
30.06.2011, 00:57
Bayan Futbol takımı bir renkti.
Trabzonspora ciddiyet katıyordu çokca.
Mevzu bahis paralar çok komik meblağlar. Koca Trabzonspor işin kolayına kaçıp branşları kapaması ise tam bir iş bilmezliktir..
Tıpkı zamanında Nuri Albayrak'ın Ts Club ları teker teker kapıyor olması gibi..

Chiko
30.06.2011, 00:58
100.000 TL? 50.000€
300.000€ olsa bile bu yapilmaz. Bu ne rezilliktir?

ibrahim
30.06.2011, 01:59
Kulüp aciklama falan yapmadimi?

mehmetali61_55
30.06.2011, 08:21
Gerçekten yazıklar olsun böyle zihniyete, Erkek futbol takımına çok çok bir yedek almayıverde o branş kapanmasın.

Ali İhsan
30.06.2011, 08:40
Yuh ya yuh ya. 5 milyon euroluk transferleri gözü kapalı yapan takımım....

Yazıklar olsun.

Eren Karaahmetoğlu
30.06.2011, 08:47
Gerçekten sağlıklı düşünme özelliğini tamamen kaybetmiş durumda yöneticilerimiz.

Yazık. İki günde bir, bir branşımız kapanmanın eşiğine geliyor.

m@rdi
30.06.2011, 11:28
Spor kulübü olmanın gereklerini yerine getirilmedikten sonra kulübün adını "erkek futbol kulübü" olarak değiştirsinler artık.
Her geçen gün kan kaybediyoruz, prestij kaybediyoruz. Ne olduğumuzu net olarak ortaya koyalım da en azından diğer branşlar için artık ne heveslenelim ne de hayal kuralım.

Fatih
30.06.2011, 11:40
Artık mail falan atmıyorum yetti ya bu ne
Attığımız mailleri de bu zihniyet okumuyor mu?

Trabzon'un futbol şehri olduğunu Bayan Futbol Takımını kapatarak tescil etmiş olduk teşekkürler yönetim.

Misina
30.06.2011, 13:09
Oyuncu kriterlerine uymayıp her hafta 70 milyar ceza ödeyen kulüp bayan şubesine 150-200 milyar kaynak nasıl ayıramaz anlamıyorum.

Sibel
30.06.2011, 13:55
Ne diyelim,PES!

Davut Özdemir
30.06.2011, 15:48
Hakikaten ayıp... Bu derece bir bağnazlık basiretsizlik olmamalı.. Bu kararı alanları şiddetle kınıyorum.

asil suskun
30.06.2011, 15:54
yanlis yönetiliyoruz
sadri senerin görev süresi bu sene dolar

EMiRHAN61
30.06.2011, 16:01
sadece ticaret olarak görmemek lazım bu bi spordur şehirdeki gençlerin meşgalesidir. sosyal bir zenginliktir. varsın sportif açıdan başarısızlık olsun varsın mali açıdan başarısızlık olsun. bu şehirde israf dencek başka paralar da akıyor havaya. o paraların yanında basket ve bayan futbol şubelerinin masrafları devede kulak kalır.

Ilelioglu
30.06.2011, 16:13
Türkiye'de bir ilki gerceklestiren ve Sampiyonlar Ligine katilan bir takimi nasil yok ettiler.

Yaziklar olsun sizin gibi amatörlere.

:mad:

Berberoğlu
30.06.2011, 16:15
Umarım basketbolda olduğu gibi Bayan Futbol Takımı'nda da kapatma süreci bir an önce durdurulur ve normal faaliyetlere geri döner.

Yoksa yönetim böyle bir kapatma kararının gerekçesini açıklayamaz....

Mustafa ÖZDEMİR
30.06.2011, 16:19
yazıklar olsun böyle yöneticilik anlayışına .biraz daha fazla yersiniz şimdi...

Travelair
30.06.2011, 20:09
Şu mektepler olmasaydı maarifi ne güzel idare ederdim

Enes Ünal Kaya
30.06.2011, 20:11
yok artık ya yuhhhhhhhhhhh

hodlu
30.06.2011, 22:22
Trabzonspor Kulübü bence Takım sporları olarak sadece Erkekler-Futbol kategorisinde olmalı. Onun haricinde bireysel ve amatör sporlara el atmalı(Atletizm,judo,boks,güreş vb.) Bayan Futbol takımının kapanmasını ben olumlu buluyorum.Bana erkek futbol liginde şampiyonluk yaşatsınlar gerisi beni ilgilendirmiyor....

hamucera
30.06.2011, 22:45
inceden bir mail attım. Trabzon'u spor kenti yapacağız diyenler bir bir Trabzonspor isminin geçtiği branşları kapatarak hedefledikleri yolda hızlıca ilerliyor gibisinden. Mail okundu. Ama kim okudu kime iletir orasını bilemem

hamucera
30.06.2011, 22:54
inceden bir mail attım. Trabzon'u spor kenti yapacağız diyenler bir bir Trabzonspor isminin geçtiği branşları kapatarak hedefledikleri yolda hızlıca ilerliyor gibisinden. Mail okundu. Ama kim okudu kime iletir orasını bilemem

TS-AKCAABAT-61
01.07.2011, 02:51
Trabzonspor Kulübü bence Takım sporları olarak sadece Erkekler-Futbol kategorisinde olmalı. Onun haricinde bireysel ve amatör sporlara el atmalı(Atletizm,judo,boks,güreş vb.) Bayan Futbol takımının kapanmasını ben olumlu buluyorum.Bana erkek futbol liginde şampiyonluk yaşatsınlar gerisi beni ilgilendirmiyor....
tas devrinde yasiyorsun, olsa futboldan baska takimlar zarar mi verir ts a.:mad:

Mayls
01.07.2011, 03:46
Sadri Şener yeter artık. Kim olduğunu sanıyorsun sen?

Ahmet Başkaya
01.07.2011, 03:48
Yazık .....

.....
01.07.2011, 06:57
Yuh ya. Bu nedir arkadaş. Her branş kapatılıyor.

Bu takım şampiyonluk gördü. Öyle kolay mı kapatması.

Para toplayalım bi şeyler yapalım ama kapatılmasın. Yazıktır verilen emeklere.Günahtır...

Turgut Çelik
01.07.2011, 09:43
inceden inceden mesajlar ile yönetimim geçen sezondan beri yaptığı tüm yanlışları yazdım maille ama eminimki yetkili bir kişi bile okunmadan siliniyordur o mesajlar.

fındıkoğlu
01.07.2011, 09:47
SORU???
Kapatmak diyince akla gelen ilk kuküp hangisidir????:confused:

Berat
01.07.2011, 09:50
"Okullar olmasaydı maarifi ne güzel yönetirdik" vs "Branşlar olmasaydı Trabzonspor Kulubü'nü ne güzel yönetirdik"

Kasım Hilal
01.07.2011, 10:52
1461'i kapatalım..
Bayan futbol takımı da basketbol takımı da gerekli parayı bulur..
Hatta futbolcuları satarsak kara bile geçeriz..
Bank Asya'ya çıkamayan takıma o kadar masraf ederken basketbolu ve bayan futbolunu kapatmak ahmaklık değil de ne?

deneme61
01.07.2011, 11:29
"Okullar olmasaydı maarifi ne güzel yönetirdik" vs "Branşlar olmasaydı Trabzonspor Kulubü'nü ne güzel yönetirdik"

halısaha da top oynarken becerikli olmayan arkadaşım derdi ki bırakmıyo defans oyuncuları gol atam diye.. aynı ona benzemiş

Ali İhsan
01.07.2011, 12:59
1461'i kapatalım..
Bank Asya'ya çıkamayan takıma o kadar masraf ederken basketbolu ve bayan futbolunu kapatmak ahmaklık değil de ne?

Çözüm illa birini kapatmak mı?

Ne 1461 ne o ne bu ne şu kapatılmalı

Düzgün yönetilirse her branş ve her takımdan kar edilebilir.

ylmzince
01.07.2011, 13:20
böyle söylemleri çıkart sonra da takımdan başarı bekle..pes doğrusu şimdi oyuncuların içinde bulunduğu psikolojiyi düşün yakışmıyor yöneticilerimize ayıptır.

LazAnisT
01.07.2011, 13:30
A takımımızı daha sıkı sarılalım.Sıra ona gelebilir.

Tunga
01.07.2011, 15:47
Kupa mıdır nedir?

Öyle şeyler alıyordu bu kızlar.

Şampiyonlar ligi midir, nedir? Ona katılıyorlardı.

Kapatın ya! Kapatın Allah aşkına.

Zoru gördün mü sıvış!

Yeni politikamız bu. Ve bu, Trabzonspor için büyük yenilik...

fındıkoğlu
01.07.2011, 17:49
Kupa mıdır nedir?

Öyle şeyler alıyordu bu kızlar.

Şampiyonlar ligi midir, nedir? Ona katılıyorlardı.

Kapatın ya! Kapatın Allah aşkına.

Zoru gördün mü sıvış!

Yeni politikamız bu. Ve bu, Trabzonspor için büyük yenilik...

Evet Tunga abi Türkiyede ilk defa şampiyonlar ligine katılan ilk ve son takım oldu malesef....:(

Mayls
01.07.2011, 18:04
Sadri Şener tüm Trabzonsporlular'ın dikkatini tek noktaya, erkek futboluna, çekmek istiyor anlaşılan. Bunun için heyecan verici transferler yapıyor ve diğer branşları kapatarak transfere daha fazla kaynak oluşturuyor.

Ama aslında Sadri Şener tek bir şeye sebep oluyor. Taraftarların takıma ve yönetime olan sevgisi hızla azalıyor.

mehmets61
01.07.2011, 18:05
başarıları oldular diye mi!!!

bahadır2561
01.07.2011, 21:43
Faşo ağa .

Uğur Ö.
01.07.2011, 21:46
Sadri Şener tüm Trabzonsporlular'ın dikkatini tek noktaya, erkek futboluna, çekmek istiyor anlaşılan. Bunun için heyecan verici transferler yapıyor ve diğer branşları kapatarak transfere daha fazla kaynak oluşturuyor.

Ama aslında Sadri Şener tek bir şeye sebep oluyor. Taraftarların takıma ve yönetime olan sevgisi hızla azalıyor.
Erkek futbolundan başka birşey takip edilmiyor ama kapanması saçma

Fatih Öztürk
01.07.2011, 22:25
amatör şube kapattığın gıbı çenenıde kapatsan olmazmı başkanım.

krdnz
01.07.2011, 23:50
Plansız hareket etmeyeceksin.

Madem devam ettiremeyecektin niye açtın?

Canberk
01.07.2011, 23:51
Az önce konuştum arkadaşla. Kızlar başka takımda devam edecekler. Kimi Trabzon'da kimi dışarıda. Yazık yaa Basketide kapat. Olmuyor başkan olmuyor yönetim.

Cengiz Çubukcu
01.07.2011, 23:53
Türk kızları tarih yazıyor, bizim yönetim kızlarımızı kapı dışarı ediyor...söyleyecek sözüm yok!!!

TS-FAN
02.07.2011, 00:38
Söylenecek çok şey var....
Kısa keselim....Yazıklar olsun!

Cafer KILIÇSOY
02.07.2011, 00:43
1461'i kapatalım..
1461 kapatılır mı hiç Kasım. Onlar hem erkek, hemde küme düşmemeye oynuyor(!) Kızlar gibi kupa almıyor.

Ben onu bunu anlamam, bütün suç kızlarda(!) Kulüpteki başıboş uzun sokak avareleri gibi yan gelip yatmak varken başarılı olmak ne haddinize(!)

Türkiye'yi Avrupa'da temsil ediyorsunuz bir de utanmadan.. Organik domateslerden yiyip ağaç gölgesinde yatmak varken(!)

Siz yok musunuz siz(!)

Mayls
02.07.2011, 03:52
Erkek futbolundan başka birşey takip edilmiyor ama kapanması saçma
Takip edilmiyor demek bence fazla cesur bir açıklama. Bu takımda oynayan kızların aileleri, eşleri, dostları da mı takip etmiyor bu takımı?

Bir branş ne kadar az takip edilirse edilsin, 'Trabzonspor' adıyla bir takım kurulduğunda, o takım artık 'Trabzon' şehrine aittir ve o takımda görev alan sporcular olduğu sürece o takımı kapatmak kimsenin haddine değildir.

vendercan
02.07.2011, 09:07
Sadri bey de iyi alisti,takimda brans birakmayacak bu gidisle.

Canberk
02.07.2011, 13:09
Evet takip edilmiyor diyen bizim ayıbımız. Ben takip ediyorum mesela. Basketbolu'da takip ediyorduk. Bu takip edilmiyor bahanesini kimse kullanmamalı bence

Hasan Habip Özbay
02.07.2011, 13:20
birileri bu ilere el atmalı biz değil biz ancak destek olabiliriz

chener
02.07.2011, 15:38
trabzon idmanocağı kadar olamadılar.

Uğur Ö.
02.07.2011, 19:07
Takip edilmiyor demek bence fazla cesur bir açıklama. Bu takımda oynayan kızların aileleri, eşleri, dostları da mı takip etmiyor bu takımı?

Bir branş ne kadar az takip edilirse edilsin, 'Trabzonspor' adıyla bir takım kurulduğunda, o takım artık 'Trabzon' şehrine aittir ve o takımda görev alan sporcular olduğu sürece o takımı kapatmak kimsenin haddine değildir.
Bunu sebep olarak göstermek daha cesurca

Bende isterim Fb gibi her branşta yer almasını kulübümüzün.Ama bunun için altyapı hazırmı gelir gider dengelerini ayarlayabilecekmiyiz en önemli soru bu

Mustafa ÖZDEMİR
02.07.2011, 22:22
bir açıklama yaptılarmı yöneticiler...

Travelair
16.02.2012, 10:28
Yaptı:

- Şu branşlar olmasa ne güzel idare ederdim bu kulübü

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
16.02.2012, 10:55
millet badminton gibi curling gibi branşlar açıp başarı kazanma peşinde biz şampiyon takımımıza sahip çıkamıyoruz...
yazık...

Dip.Ing.Mag.
16.02.2012, 11:35
yahu biz ne zaman tam anlamiyla bir klüp olacagiz... tamam adamlar serefsiz (istanbul klüpleri) ama a dan z ye her bransa yatirim yapiyorlar. mesela ben neden bizimde bir bayan voleybol takimimiz yok derken, adamlar mevcut olanida kapatiyorlar. trabzonspor sadece futbol takimindan mevcut degidlir. bir ikincisi maddi anlamda zirvbe yaptigimiz su yillarda nasil olurda böyle seyler olur onuda anlamiyorum hadi maddi sikintimiz olsa neyse...

güneyli
16.02.2012, 12:43
Tasarrufa buradan değil,menejerlerden başlansaydı bunlara sıra gelmezdi...Allah aklımızı mukayyet etsin.

gatecrasher61
18.02.2012, 02:35
Diyecek söz bulamıyorum.. Kulübümüzü büyütmeleri gerekirken, küçültüyorlar

Trabzonspor 61
18.02.2012, 03:26
Gerçekten rezillik. Derhal geri açılmalı!

MonteCristo
18.02.2012, 03:29
Derhal bu saçma fikirden vazgeçilmeli !

Mustafa ÖZDEMİR
18.02.2012, 22:17
başka nedenler var.100.000 tl için kapanması mümkün değil...

tturan
18.02.2012, 22:28
Ben elektronik postamı attım. Siz de atın. Tam bir rezillik. İş futbola gelince ne edüğü belirsiz adamlara dünyanın parasını saçarlar. İş alt yapıya veya amatör branşlara gelince masraf açıyor kapatın gitsin. Bu yönetim şaka mıdır ya. Bir bırakıp gitsinler.

yalniz adam
18.02.2012, 22:42
bence doğru karar...bayan futbol takımıyla bayanların boks yapması aynı şey...bayanlar narin varlıklardır..başka sporlara yönelmeliler bence...

asil suskun
19.02.2012, 00:16
bayan futbol takimi yerine bayan valeybol takimini tercih ederim

Fatih Öztürk
19.02.2012, 00:39
bayan futbol liginin en azından haftadan haftaya sonuçlarını takip ediyorum.gerçekten kızlarımız ülkenin en iyi futbolcuları.amatör branşlara ağırlık vereceğimize şube kapatıyoruz.yazık ediyoruz.yazık ediyorsun sadri başkan.bu kulüp babanın malı değil.

reisoğlu61
19.02.2012, 02:48
hafta icinde oynanan türkiye-almanya milli macinda Trabzon Idmangücünden bir futbolcu vardi kadroda

Şentürk
19.02.2012, 02:56
hafta icinde oynanan türkiye-almanya milli macinda Trabzon Idmangücünden bir futbolcu vardi kadroda

Trabzon İdmanocağı-Fatoş Yıldırım

zarge
20.02.2012, 12:40
bayan futbol takimi yerine bayan valeybol takimini tercih ederim

aynen katılıyorum.bizim kulubümüze çok yakışır bu.nasıl harekete geçirebiliriz yönetimi bilmiyorum ama ben erkek basketbol takımımızın olmasından çok kadın voleybol takımımızın olmasını tercih ederim.