PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dalga Geçmenin Adı: Yunus Yıldırım!

magicyattara
19.05.2011, 17:39
Gerekirse maça bile çıkılmasın..bu kadar kısa ve net..

Dünyanın neresinde üst üste 2 deplasmana aynı hakem verildiği görülmüş..ki bu hakem yüzünden sahamız kapandı..

sırf sivasta olabilecek bir aksiliğe karşı önlem bu..bu kadar adilik olmaz..

Trabzonspor yönetimi çıksın "bu adamı istemiyoruz" desin..yeter yahu..biz de insanız..

Atmaca
19.05.2011, 17:41
Gerekirse maça bile çıkılmasın..bu kadar kısa ve net..

Dünyanın neresinde üst üste 2 deplasmana aynı hakem verildiği görülmüş..ki bu hakem yüzünden sahamız kapandı..

sırf sivasta olabilecek bir aksiliğe karşı önlem bu..bu kadar adilik olmaz..

Trabzonspor yönetimi çıksın "bu adamı istemiyoruz" desin..yeter yahu..biz de insanız..

Bizim yönetim is bittikten sonra konusacakmis.

magicyattara
19.05.2011, 17:44
Bu arsızlığa yönetim ne yapsın..resmen dalga geçiyorlar..versene fener maçına bu cibilliyetsizi..

Adem Erdoğan
19.05.2011, 17:46
Yenilen haklarımız aklımda kalıyor fakat hakemler aklımda kalmıyor.

Al birini vur ötekine. X yada Y olması pek önemli değil zihniyet değişmediği sürece.

Sefaenes
19.05.2011, 17:53
bunun adi fb sampiyonlugunu garanti almak bukadar rezillik olunmaz.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Ömer Faruk61
19.05.2011, 18:01
Kesinlikle Bu maça çıkmayacak kadar Mert bir Yönetim isterdim Ama nerde????

Koray Yiğit
19.05.2011, 18:01
Provokatörün birisi adamın kafasına bozuk para atarak kafası yarılmış, bir maç saha kapama cezası almıştık. Yönettiği maçlarda da şansımız pek tutmuyor.

fener'in de bu sezon maçlarına hiç verilmemiş. Melih Gökçek ne dedi. Federasyon Aziz'in sözünden çıkmaz. Eh çıkmadığını gösterdiler. Üçüncü travma'yı yaşattırmayacaklar. Var güçleri ile şampiyon yapacakları son 7 haftada ki yönetimleri belli oldu.

Hakem camiası biraz omurgalı ve şerefli olsaydı ''hakem odasını basan, şerefsiz '' diyen fb başkanı Aziz yıldırım'a bunun bedelini ödetirlerdi.

Rahmi Akkurt
19.05.2011, 18:02
aziz yıldıvımın tehdit ettiği hakemi hangi kafayla bizm maça verirler !!?

Özgür Öztürk
19.05.2011, 18:16
Allah bin türlü belalarını versin
İlahi adaletin tecelli edeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum
Umarım bu hafta sonu gerçekleşir.

Bekir
19.05.2011, 18:25
Siz hala orda mısınız..

Herkes işini yapıyor,Mhk aldığı talimatla Yunus Yıldırım'ı atıyor,Cüneyt Çakır aldığı talimatla Fener'in maçını tek taraflı penaltılara bırakıyor,Sivas aldığı talimatla stadı Fenere bırakıyor...

Herkes işini yapıyor,Bizim Başkan hariç..

Benim şuan şampiyonluk için 1 gram umudum yok,benim için lig çoktan bitti..

Bknz: Şampiyonu alkışlamasını da biliriz.. (http://spor.mynet.com/haber/alkislamasini-biliriz/35815?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter)

orkun kır
19.05.2011, 18:26
sözün bittiği yer ne diceksin....umudumuz bitmiş değil ama şerefsiz 1.olmaktansa ONURlu 2.cilik iyidir renktaşlar sıkmayın canınızı

Turgut Çelik
19.05.2011, 18:30
Yahu senaryo hazır biz daha neyi tartışıyoruz fenev maçı hakemlerine baktınız mı?
fırat aydınus serkan ok ve aleks taşçıoğlu özellikle bu yan hakemler kaç defa fenev maçına atandı ben sayamadım sayabilen var mı?
Her olası ihtimale karşıda bize yunus yıldırımı yolluyorlar
Sivasta fenev hakemle istediği sonucu alamaz olursa karabükte hakem üzerine düşeni yapacak bu kadar basit

Samet Türkmen
19.05.2011, 18:31
Susmaya devam et yönetim. Nasıl olsa şampiyonluk gittikten ve sen istifa ettikten sonra kimse seni hatırlamayacak ! Yazıklar olsun size . Haftalardır burada bağırıyoruz şampiyonluk çalınıyor diye, bizim ki hala alkışlarım diyor. Üstüne de susuyor !

Mehmet Zeki
19.05.2011, 18:31
Yakinda Yunus Yildirim kulube uye olur. Bu ne arkadas her hafta ayni hakem?

Emrullah
19.05.2011, 18:34
Bu hakem kolay kolay penaltı vermeyen hakem değil mi? Ne ilginçtir ki bizim maça verilmiş. Son haftada herhangi bir aksilik yaşanmaması adına en küçük ayrıntı bile düşünülmüş. Eğer penaltı vermezse hakem bahane hazır: Zaten Yunus Yıldırım kolay kolay penaltı veren hakem değil, hiç kimseye penaltı çalmıyor...

Sibel
19.05.2011, 18:35
2.yarı tek bir fb maçına verilmiş mi bu Yunus Yıldırım?MHK ne yapmaya çalışıyor?Madem bu kadar kaliteli bir hakeminiz var,verseniz ya onu fb maçına da!

Samet Türkmen
19.05.2011, 18:36
Bu hakem bizim maçta lehimize bilerek hatalar yaparsa şaşırmayın.

orkun kır
19.05.2011, 18:36
adamlar o kadr ince plan yapıoki...azize demiştir bizimkiler malın önde gideni napacakları belli olmaz...en azından karşıyıda halledelimde iş garanti olsun...

magicyattara
19.05.2011, 18:40
Biz geçen sene bu hakemle şampiyonluğu kaybettik,buyrun bu sene de siz kaybedin der gibi..

Recep Alkan
19.05.2011, 18:40
O ne yapsın, bu ne yapsın, kim yapacak bu işleri o zaman.

Ortada bir kul hakkı yeme durumu var, o kadar bariz hatalar yapıldı ki bizim yönetiim kafayı Sivas maçına takmış, o da ne takmak, adamlar görevlimiz yok diyip bizi kapıdan KOVDU.

Bugün hakemleri gördüm, sadece güldüm. Fanatik Fenerli hakem bizim maçımıza verilmiş.

Ulan topunuzun ALLAH belasını versin, şerefisz köpekler...

Toprak kabul etmez inşallah hiçbirinizi...

winner
19.05.2011, 18:42
Şimdi bu Yunus Yıldırım olayı son nokta.

geçen sene fb'nin şampiyonluğu kaçırdığı son maçın hakemi.

Bu sene sadece fb-sivas maçını yönetti.Yanlış hatırlamıyorsam maçın devre arasında aziz yıldırımın sözlu hatta küfürlü tacizi olmuştu ona.

Ligin devre arasında da "geçen sene yunus yıldırım yüzünden şampiyonluğu kaybettik" dedi.

Şimdi bizim maça veriliyor. Üstelik Trabzon'da kafası yarıldı bu sezon ve ceza aldık.

Benim tahminim aziz yıldırım şampiyonluğu averajla alırsa tatmin olmayacak.lider olmalarına ve işi kolaylamalarına rağmen ciyak ciyak bağırıyorlar hala.istedikler puan farkı ile şampiyonluk.

Semra
19.05.2011, 18:43
Rabbim tüm planlarını başlarına döndürsün inşallah.
Resmen sabrımızı deniyorlar, bu ülkede başka hakem mi kalmadı, Kayseri maçında olanları ne çabuk unuttular!

Mehmet Sarigül
19.05.2011, 18:46
Bir hakemin en önemli görevlerinden biri "maci 11'e 11" bitirmesi(!)

Yunus Yildirim bu anlamda Buca macinda cok basarili oldu....

Yoksa sadece macin ilk 45 dakikasinda 3 net kirmizi kartlik faul yapan, macin tamaminda en az 10 faul yapan Leko'yu neden sahada tutsun ki?...

Mehmet Sarigül
19.05.2011, 18:56
Buca macinda Leko kacinci dakikada sari kart gördü biliyormusunuz?

71. dakikada...73'de oyundan cikti! Cünkü görevini yapmisti.

Bu rezil mac sonunda teknik kadro olarak Dünya baris ödülünü almak icin Yunus Yildirim hakkinda tek kelime söyleyemezsen, ayni Yunus Yildirim'i senin son macinda verililer...

Bu kadar basit.

winner
19.05.2011, 18:58
İlginçtir son hafta cüneyt çakır'a ödetilen, ödetilmek zorunda bırakılan diyet iki haftadır(buca maçından sonra bu hafta) yunus yıldırıma ödetilmeye çalışılıyor.amaç fifa hakemini fb ile barıştırmak.

İşte ilk yarının son maçı olan fb-sivas maçından sonra, devre arasında hakem Yunus yıldırımın odasını basan, aziz yıldırımın bugünkü tabloyu müjdeleyen sözleri.Özellikle yunus yıldırm ile ilgili olanlar dikkat çekici.

"Sivasspor maçının devre arasında hakem odasına inen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Merkez Hakem Kurulu ve hakemlere ateş püskürdü.
İlk yarıda hakem Yunus Yıldırım'ın net bir penaltılarını vermediğini ileri süren Yıldırım'ın, "Nasıl olsa bu hakem penaltı vermiyor diye rakipler ceza alanı içinde istediklerini yapıyor. Her türlü kural ihlalinde bulunuyor. MHK atamalarda hiç özen göstermiyor" şeklinde konuştuğu bildirildi.
Milliyet'in haberine göre; Hakem Yıldırım'a maç içindeki kararlarıyla ilgili serzenişte bulunduğu kaydedilen Fenerbahçe başkanının, geçmiş haftalarda takımı aleyhine çalınan düdükler ile şampiyonluk yarışındaki rakiplerine verilen penaltılar konusunda Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'e de şikayetlerini dile getirdiği belirtildi.
Hakem atamalarından sorumlu olan MHK Başkanı Oğuz Sarvan ve yardımcısı Yüksel Okçuoğlu'na tepkili olduğu kaydedilen Yıldırım'ın, "Federasyonun ne kadar iyi niyetli olduğunu biliyoruz. Ancak MHK ve hakemlerde aynı özeni, dikkati göremiyoruz. Hem atamalarda, hem kararlarda standart sağlayamıyorlar. Bir yere kadar susuyoruz. Zamanı ve yeri geldiğinde hepsini konuşacağız" ifadelerini kullandığı belirtildi.

bordo61
19.05.2011, 19:01
Herşey planlamış.

Nasıl Ankaragücü için bir gol attıkça onlar penaltı attı ise.

Olmaz ya Sivas içinde bizim maça Yunus Yıldırım atadılar

fırtına89
19.05.2011, 19:07
pazartesi günü sağlam bi basın toplantısı yapsın yönetim artık susmasın yeter elimizden şampiyonluk alındı yeter

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2011, 19:09
fenerbahçe maçına atanan hakem fırat aydınus (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=72&hakemId=18620)

ve yardımcıları sorgulanmalı

serkan ok (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=72&hakemId=19740)

aleks taşçıoğlu (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=72&hakemId=19399)

Uzunoğlu
19.05.2011, 19:09
İş lobi meselesi

Geçen yıl şampiyon olan takım lobisini kullandı oldu

Bu yıl şampiyon olacak takım lobisini 16 maçtır kullanıyor

Sahi var mı acaba bizim böyle bir gücümüz camia olarak

Yazacak çok şey var ama yazsan ne olacak

Çocuktum bu işler böyle yürür derdi büyüklerimiz 30 yaşıma merdiven dayadım bu işler yine aynı şekilde yürüyor

magicyattara
19.05.2011, 19:10
Buca macinda Leko kacinci dakikada sari kart gördü biliyormusunuz?

71. dakikada...73'de oyundan cikti! Cünkü görevini yapmisti.

Bu rezil mac sonunda teknik kadro olarak Dünya baris ödülünü almak icin Yunus Yildirim hakkinda tek kelime söyleyemezsen, ayni Yunus Yildirim'i senin son macinda verililer...

Bu kadar basit.

Bu şerefsiz daha 1. dakikada,Lekonun,Selçuğa yaptığı faulden sonra,sırf Selçuk sarı kart görsün diye salladığı şamarları görmedi mi..Allah'tan Selçuk dolduruşa gelmedi..cevap verseydi anında kartı görecekti..
Yaklaşık 10 tane taban bastı Leko ama hiç birini bu ahlaksız görmedi..böyle yeteneksiz,gördüğünü inkar eden bir mahluğu nasıl hakem yapmışlar..üstelik bizim istemediğimiz bir hakem..

Bunun adı dalga geçilmek ve kaale alınmamak..

Yönetim çıksın cevabını versin..istemiyoruz desinler..hemen şimdi..

winner
19.05.2011, 19:11
geçen sene bursanın şansı fb nin son maçının bizimle olmasıydı.

bir de bizim şansımıza bak...

Mehmet Sarigül
19.05.2011, 19:17
O kadar da abatmayin...

Asil Yunus Yildirim'i Fb - Sivas macina verilse endiselenirdim.

Sahi Fb - Sivas macini kim yönetecek?...Firat Aydinus

Ligin en "iyi" iki hakemi ligin son haftasinda is basinda!;)

Mehmet Sarigül
19.05.2011, 19:31
Bu şerefsiz daha 1. dakikada,Lekonun,Selçuğa yaptığı faulden sonra,sırf Selçuk sarı kart görsün diye salladığı şamarları görmedi mi..Allah'tan Selçuk dolduruşa gelmedi..cevap verseydi anında kartı görecekti..
Yaklaşık 10 tane taban bastı Leko ama hiç birini bu ahlaksız görmedi..böyle yeteneksiz,gördüğünü inkar eden bir mahluğu nasıl hakem yapmışlar..üstelik bizim istemediğimiz bir hakem..

Bunun adı dalga geçilmek ve kaale alınmamak..

Yönetim çıksın cevabını versin..istemiyoruz desinler..hemen şimdi..

Bence Leko'nun amaci faul yapmaktan cok senin söyledigin gibi Selcuk Inan'i oyundan attirmakti.

Cünkü Selcuk Trabzonspor'un oyununda kilit oyuncu...ama rakiplerimizin gördügünü yönetimimiz görmüyor, nasil olurda bu futbolcunun sözlesmesi uzatilmaz.

Bu yazilanlar dogruysa, vay halimize...

-Trabzonspor Yönetimi'nin 1 yıllık yeni sözleşme karşılığında Selçuk'a 2 milyon euro önermeyi planladığı yönündeki soruya ise Batur Altıparmak, "Şu anda bize gelen bir görüşme talebi yok; ancak Trabzonspor'la da oturup konuşabiliriz" diye konuştu.-

http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&p=1917624911

logitech
19.05.2011, 20:00
merak etmeyin bizim maçta hakemlik bişe, biz geride olsaydık olurdu kendilerini aklamak için hiç bişe olmaz bu maçta. bu hakemin atanması ise apaçık meydan okumadır.

erolizmts
19.05.2011, 20:35
Sivaspor bence "takım olarak çok iyi mücadele ettiler" dedirten bir mücadele sergileyecektir. Lakin bir çok maçta olduğu gibi komik savunma hatası veya hiç penaltı yapılmasına bile gerek olmayacak pozisyonlarda, salakça bir gereksiz çelme takma olayı ile Fenerbahçe'ye gol fırsatı verilecektir. Fenerbahçe'nin bir çok maçı da bu şekilde geçmedimi sanki? Bucaspor kalecisinin "ne gerek var oraya kadar çıkmaya" dedirten hataları, Ankaragücü kalecesinin yine aynı şekilde kontrolsüz ve gereksiz bir çıkış yapıp bilerek çelme takması. Veya Serdar Kulbilge'nin yine aynı şekilde ceza alanı çizgisi önüne kadar bariz penaltı yapmak için çıkması ve bodoslamaya Niang'ın üzerine atlaması. Bunun gibi birçok hataya benzer hatalar ile kazanacaktır Fenerbahçe. Tabi maç sonu açıklamalar belli "çok mücadele ettik ama basit hatalar ile kaybettik" muhabbeti.

Yunus Yıldırım'ın ise bizim maçta "eyyamcı dedirtebilecek" bir yönetim göstereceğini düşünüyorum. Sivasspor-Fenerbahçe maçında Fenerbahçe birşekilde şampiyonluğunu ilan edecektir. Fakat Trabzonspor maçında Yunus Yıldırım Trabzonspor lehine komik hatalar yaparsa hiç şaşırmayacağım.

Eminim ki Pazar akşamı, Trabzonspor hakemle maçı almasına rağmen şampiyon olamadı söylentileri dillendirilecektir.

metehan
19.05.2011, 20:54

Bu sene sadece fb-sivas maçını yönetti.Yanlış hatırlamıyorsam maçın devre arasında aziz yıldırımın sözlu hatta küfürlü tacizi olmuştu ona.

Ligin devre arasında da "geçen sene yunus yıldırım yüzünden şampiyonluğu kaybettik" dedi.
Aynen anlattığın gibi. "Aziz Yıldırım soyunma odası bastı" olayının yaşandığı maç FB-Sivas maçıdır. Sonra da ligin devre arasında, şampiyonluğu kaybettikleri bizim maçta "Gol öncesi topun durmadan oyuna sokulduğunu, o nedenle şampiyonluğun kaçtığını" söylemişti Aziz Yıldırım. O günden beri de FB maçlarına atanamıyor Yunus Yıldırım. Önemli olan konu da budur, yani bizim bu maçımıza atanmış olmasından ziyade FB maçlarına neden atanamadığıdır. Bu MHK'nın basireti ve cesareti işte bu !

MHK dua etsin ki lig bitiyor, 3-4 hafta daha olsa elinde bu kritik maçlara atayacak hakemi kalmayacaktı :)

Yunus Yıldırım'ın fazla birşey yapacağını sanmıyorum. Buca maçı gibi bir yönetim gösterir, gerektiğinde bize de kıyak geçer. Olay Sivas'ta bitecek, bizim maçın fazla bir önemi olacağını sanmıyorum.

Oğuz ZEYTİN
19.05.2011, 21:08
http://www.youtube.com/watch?v=YNJ4K3Bi40k

Gözünün önünde rakibine yumruk atan Fenerliyi ihraç edememiş, Avni Aker'in kapanmasına sebep olmuş bu adamı her maç bizim maçımıza vermenin anlamı nedir?

Eğer MHK diyorsa ki "benim en iyi hakemim bu" toplasın tası tarağı defolup gitsinler!

Fatih
19.05.2011, 21:09
Ligin ikinci yarısından itibaren Fb'ye verilmeyen hakem Yunus Yıldırım.

Nefret ediyorum Türk futbolunu yönetenlerden.

metinbay61
19.05.2011, 21:11
Ulan şampiyonluğu elimizden çaldınız bari dalga geçmeyin...bu ve daha bir çok olay gösteriyor ki geçen yılın acısı fena koymuş aziz beye ve bazı federasyon yetkililerine...

yoksa bu hakem değil başka kimi verirseler versinler sesimi çıkarmazdım ama bu resmen geçen yıldan kalan bir kuyruk yarasının intikamını dalga geçe geçe almaya çalışmaktır...

takımı maça çıkarmayın çıkın diyin ki biz şikayet ettik siz bizimle dalga geçtiniz...biz maça çıkmıyoruz diyin bizi düşündüğünüzden değil koltuğunuzu korursunuz belki sayın başkan ve yönetim...

Helvacı61
19.05.2011, 21:14
buyrun burdan yakalım.atamaya bak çay demle, ben birkaç kişinin kellesi gitmeden bu iş düzelmez diyorum ama bunlarda sağolsun beni teyid ediyorlar. mesela yunus diye biri olmasa şu an bizim de böyle bir atama derdimiz olmazdı

ultrafanatik61
19.05.2011, 21:39
senaryo aynen boyle olacak,

bize puan kaybettirecekler, fener yenecek, sonra dicekler bak siz zaten yenemediniz daha neyi tartisiyorsunuz

jeepeers
19.05.2011, 22:18
Bu karar üzerine yönetimden açıklama yapılmamışsa haberim yok yazıklar olsun neyi bekliyorlar.
Gereksiz zamanlarda boş boş konuşmasını bilen insanlar şimdi niye susuyorlar.
Bu kararı alan mhk çalışanlarının Allah belasını versin.
fenerin şampiyonluğunu garanti altına alma girişiminden başka bişey değil.

Mert Oğuzlu61
19.05.2011, 22:26
bize yunus yıldırım verildide onlara kim verildi ? :)

kartal pençesi atar mı ne dersiniz, belli olmaz bu işler :D

Canberk
19.05.2011, 22:35
Yardımcılar da sakat.
Hakemsiz oynayalım artık bu ligi yaa :D

uzunismail
19.05.2011, 22:39
Verilmek istenen mesaj şu:

Biz sizden istediğimizi alırız, sizin çapınız yetmez...

Allahım ver şunların cezasını yalvarıyorum...

Resmen dalga geçiyor bunlar

pReN@_61
19.05.2011, 22:45
Bu hakemi topla birlikte kaleye sokma vakti gelmiştir.

Ömer Kibar
19.05.2011, 23:33
Adamlar o kadar korkuyor ki kendi maçlarını garantiye almışlar bizimkine de istediği hakemleri ayarlamışlar..

Ümidim yok ama Allah tüm planlarını bozar inşallah..

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2011, 00:05
nerde yönetim...

metehan
20.05.2011, 00:28
bize yunus yıldırım verildide onlara kim verildi ? :)

kartal pençesi atar mı ne dersiniz, belli olmaz bu işler :D
O kartal pençesinin yönettiği GS-FB maçını hatırlıyor musun? :) Ve o maçta çaldığı düdükleri ?

Fatih Özkan
20.05.2011, 01:18
Bildirim mesajı geldiğinde 3 kere okudum. İnanmadım, biri şaka falan yapıyor zannettim. Nete gelince de şok oldum. Sinirim bozuldu... Bunların yüzünden bi ton günaha girdim!

Mayls
20.05.2011, 01:29
Bu konu hakkında kafa yormaya değmez bence. Maça çıkmama kararı almak inanılmaz ses getiren bir tepki olurdu ama yönetim kurulumuz her şeyi kaybetmeyi bekliyor tepki vermek için.

Dolayısıyla bu konuyu tartışmak mantıksız. Hakemi de yenip gücümüzü göstermeli, karanlığı yırtmalıyız.

Emre GÜRDAL
20.05.2011, 01:31
geçtigimiz aylarda ispanya ikinci ligindemiydi bir takım oyuncuları para alamadıgı için maç başladııgnda oyuncular dizlerinin üstüne çökmüşlerdi 5 dk protesto etmişti bizde böle bişe yapabiliriz sahaya dizlerimiz üstüne çökelim protesto edelim...

Cafer KILIÇSOY
20.05.2011, 01:55
Yönetim şuan Bayan Futbol Takımımızı kapatmakla meşgul !!!

Üzeyir Gönül
20.05.2011, 02:28
Ben olacakları söyleyeyim: Eğer Fener Sivas'ta mağlup olursa bu adam bizim de mağlup olmamıza neden olacak. Eğer Fener berabere giderse bizim de ya mağlup olmamıza ya da berabere bitirmemize neden olacak. Eğer Fener galipse bizim %100 galip gelmemize neden olacak. %100 diyorum çünkü sonuç değişmeyecek, Fener her vaziyette şampiyon oluyor nasıl olsa! Böylece Yunus Yıldırım ve federasyon Fener'e, yani Aziz'e şirin görünecek ve Yunus Yıldırım da önümüzdeki yıllarda Fener maçlarında görev alabilecek.

Armağan Dere
20.05.2011, 02:38
Yahu 1 ay önce konuşmalıydın Eskişehir maçından önce,şimdi istediğin kadar konuş..Fener o maçı öle böle alır...Sen yensen de Şampiyon olamıyorsun...

ozturk
20.05.2011, 08:31
suç bizde abi...

çok sert bir tepki vermiyoruz ki

Celal Demir
20.05.2011, 09:10
bu iş bitti artık bizim maçlaka kimin verildiği okadarda önemli değil...

Helvacı61
20.05.2011, 12:19
fener taraftarı ve camiası şampiyonluk için herşeyi yapıyor. tehdit şantaj, ruşvet biz ne yapıyoruz.hiçbişe bekliyoruz maç başlasın takım gol atsın bizde sevinelim. bu yazarlar neden istanbul takımlarını karşı böyle yapamazlar örneğin bir fenerli yazar gs hakkında bize konuştuğu yazdığı gibi konuşup yazamaz çok sevdiği için değil. korktuğu için kimden taraftarından ertesi gün başına ne geleceğini kestiremez. çünkü bunlar hakkında aşırıya giden herkes darbe almış başına bir iş gelmiş. bizi adam yerine koyan yok herkes aklına geleni söylüyor. cem papila aynı hataları fener beşiktaş gs alehine yapsa bu kadar sağlıklı olamazdı belkide hiç olmazdı. maalesef bu ülkenin şartları bu. taraftar bu konuda kendini sorgulamalı.

ilteriş
20.05.2011, 14:12
üç haftada ikinci kez yunus yıldırım bizim maça veriliyor.tff ligin puan puana bitmesini istemiyor.ikinci olsakta inadına 82.

bahadır2561
20.05.2011, 14:12
kayseri maçının anasını ağlatan hakemi veriyorlar bizim beylerden ses yok

magicyattara
20.05.2011, 14:29
Buna yönetim nasıl ses çıkarmaz inanılır gibi değil..

ağır konuşmak istemiyorum..lanet olsun..

lazanya61
20.05.2011, 14:54
bu yönetim uyuduktan sonra herşeyi yaparlar bize

bu yönetimin bu takıma yaptığını aziz yıldırım yapamazdı

bkandil
20.05.2011, 14:58
Yönetim şuan Bayan Futbol Takımımızı kapatmakla meşgul !!!

Kim, kimi, nereye kapatıyor?
Gündem ne, bu adamlar ne ile uğraşıyor?

Sibel
20.05.2011, 15:56
Kafan yarılmıştı,dikkat et bu sefer kırılmasın...

Cemalettin Taşkın
20.05.2011, 15:59
gerçekten bunu anlamak çok zor.

adamı fenerin maçına veremiyorlar 2 haftada bir bizim maça veriyorlar.

bu maçı kazanmamız çok zor. buca maçı bile az kalsın berabere bitiyordu.

bize kırmızı çıkarırsa şaşırmam maçta penaltı olmayacağı kesin.

Keleşoğlu
20.05.2011, 17:26
yaptıkları haksızlıklarla şampiyonluğumuzu engelleyenlere, beni bu kadar kahredenlere hakkımı helal etmiyorum.

zekeriyya
20.05.2011, 17:28
karanlığı yırtmak
nasıl bir şey dir
nasip et biz ya rabbim

Murat Altun
20.05.2011, 17:33
Off off bütün sezon boyunca dilimizde tüy bitti iş işten geçmeden koyun tepkinizi bir daha yedirmeyin hakkımız diye Şu hale bak admalr resmen alay ediyorlar bu hakem atamasıyla
Bu sessizlik hayra alamet değil ulan etrafıma bakıyorum fenev bayrakları çıkmış piyasaya admalar şampiyonluk kutlmaları programları yapıyorlar havai fişekleri bile aldılar buradaki fb taraftar derneği
İçimdeki umut kırıntıalrıda yok oluyor maç saati yaklaştıkça Yönetimimizde kaderine boyun eğmiş halleirnde

ts_tuncay_ts
20.05.2011, 17:35
suç bizde abi...

çok sert bir tepki vermiyoruz ki

Sadri şenerin hayatı boyunca en sert tepkisi nedirki çok sert tepki versin...Hacıosmanoğlu gibi bi psikopat yöneticimizde yok...Eee ne yapalım...

Koray Yiğit
20.05.2011, 19:41
HAKEMLERİN TUTTUĞU TAKIMLAR

FENERBAHÇELİLER: Bülent Yıldırım, Zafer Önder İpek, Mustafa Kamil Abitoğlu, Kuddusi Müftüoğlu, Cem Deda, İlker Meral, Uğur Söylemez, Cüneyt Çakır, M.Fatih Gökçe, Hakan Özkan, Çetin Sarıgül, Halis Özkahya, Hakan Sivriselvi, Koray Gencerler, Yunus Yıldırım, Vedat Yüksel

GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Yıldıray Aslan, Hüseyin Göçek, İsmet Arzuman, Bülent Demirlek, Cüneyt Bakıroğlu, Deniz Çoban

BEŞİKTAŞLILAR: Özgüç Türkalp, Aytekin Durmaz, Cem İyihuylu, Cemil Şensöz, Süleyman Abay, Fırat Aydınus, Mete Kalkavan, Suat Aslanboğa.

TRABZONSPORLULAR: Barış Şimşek, Abdullah Yılmaz

28TS61
20.05.2011, 19:44
bülent yildirimida es gecmissin. birde ibb macinda alexe kirmizi karti vermeyen halis özkahyayi

İlyas Özdemir
20.05.2011, 19:55
yönetime nasıl bir sus payı verildiki ağızlarını bıçak açmıyor TS hangi menfaat uğruna harcanıyor çok merak ediyorum

Tunay ERDEM
20.05.2011, 19:57
Allah hepsinin belasını versin.

bordoylamavi
22.05.2011, 11:41
eskişehire bir gol atsaydık şimdi bunları konuşmaya bile gerek kalmayacaktı. yada fenere yenilmeseydik. 8 derbinin 7 sini kazan 1 inde yenil derbi kralı o o bir yenilgi de seni şampiyonluktan etsin.

Erdal DİLEK
22.05.2011, 12:44
bizde ne yazık ki yönetim yok, ancak sacma sapan safsatalar konuşur sonra altında ezilirler..

amasya0561
22.05.2011, 19:19
Şimdi bu Yunus Yıldırım olayı son nokta.

Şimdi bizim maça veriliyor. Üstelik Trabzon'da kafası yarıldı bu sezon ve ceza aldık.

Benim tahminim aziz yıldırım şampiyonluğu averajla alırsa tatmin olmayacak.lider olmalarına ve işi kolaylamalarına rağmen ciyak ciyak bağırıyorlar hala.istedikler puan farkı ile şampiyonluk.
son derece dogru tespit. hakem bizi dograyacak puanımızı çalacak ve diyeceklerki bakın siz kaybettiniz. biz kaybetsek bile olamıyacaktınız. kendi şaibelerini söz konusu etmiyecek trabzon kaybetti diyecekler.

asil suskun
22.05.2011, 19:24
suc bizde adam akili bi tepki veremiyoruz ki

Pshycologist41
22.05.2011, 20:01
fenevin günah videolarının birinde gördüm azizeyi gözleri patlamış sinirden, agzından alev çıkıyo ve diyoki bunlara dikkat edicekler hele 2. devre, her türlü şeyi "gündeme" getiririm. Bizim başkanda kameralara espri yapsın tonton dede imajıyla takılsın şampiyonu alkışlasın. He böyle ayak oyunlarıyla şampiyon olmayalım allah yazdıysa bozsun ama bir başkan temsil ettiği kulübü bu kadar ezdirmemeli kendi taraftarına her allahın günü giydiren bir adamdanda ne beklenirki.

Ahmet Karadeniz
22.05.2011, 22:28
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249848_10150188808659389_170401154388_7079921_5066 064_n.jpg

konuş aykuttttttttttttttt konussssssssssssssssssssssssssss

Burhan61
23.05.2011, 18:07
Dün ısınmak için çok yakınımızda koşuyorlardı. Gerektiği kadar küfür ettik. Ne olduğunu,kime ait olduğunu hatırlattık.

Ve başka yerde ısınmak zorunda kaldı. Yunussss anlarsın ya..

Burhan61
23.05.2011, 18:09
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249848_10150188808659389_170401154388_7079921_5066 064_n.jpg

konuş aykuttttttttttttttt konussssssssssssssssssssssssssss

Bu fotonun altına G.birliği maçında attıkları golü de koyalım da kurallar kime nasıl işliyor görelim. Hatta tek fotoda birleştirebilecek olan varsa yapsın bi zahmet.

Emre GÜRDAL
23.05.2011, 18:18
bence bu fotonun altına gazıantep macındaki buragın attıgı sayılmayan golün resmini koyn arkadaşlar...

Hürgün Aygün
23.05.2011, 18:27
Bu fotonun altına G.birliği maçında attıkları golü de koyalım da kurallar kime nasıl işliyor görelim. Hatta tek fotoda birleştirebilecek olan varsa yapsın bi zahmet.
http://www.yukleresim.com/images/75507543764762515497.jpg

61baron61
23.05.2011, 19:31
olaylar oluyorbitiyor bizim sesimiz hala cikmiyor ...ciksada fiiisss diye cikiyor ...baskanimizi cok seviyorum adam gibi adam ama baskanim yumrugunu nolursun biraz masaya vur yaa....herzaman güler yüzlü olmak sana yakisiyor ama o güler yüzün arkasinda birde sertlik olmali onu göster baskanim nolur yaaaa

leventturksoy
23.05.2011, 19:47
Bu arsızlığa yönetim ne yapsın..resmen dalga geçiyorlar..versene fener maçına bu cibilliyetsizi..

ya aziz bunun biletini kesmis bak bakalım fener macı yonetmismi

Hasan Cubukcu
23.05.2011, 21:39
bu durumda silahlar konusmasi lazim !!! ben onu bunu bilmem !!!
bir organize yapalim ben varim ulasin bana bir seylere tepkimizi böyle verebilririz isterseniz !!!

uzunismail
24.05.2011, 00:34
Karaktersiz şerefsiz çoluğundan çocuğundan da mı utanmıyorsun..

Beddua almaktan başka bir işe yaramaz bu şeref yoksunu mahluk..

Aziz babasının oğlu yavş...k

oflu engin
24.05.2011, 11:35
1.luganonun kasti hareketi
2.alexe verilmeyen kart
3.emrenin hakeme küfür anı
4.topuzun hakemin gözü önünde attığı dirsek
5.gökhanın bucadaki atılamıyan anı
6.gneçler maçındaki ofsayt.
7.Trabzonspor maçındaki ofsayt
8.salık eskişehirdeki goller
9.kayserideki fb nin tetikçi kalecisi
10.ankaragücü maçında bize verilmeyen penaltı
11.kayseri maçında bize verilmeyen penaltı
12.buca maçındaki penaltı
13.ankaragücü maçındaki alexin penaltısı
14.yan hakemin direk penaltı noktasına şartlı koşması
15.gs nin verilmeyen golü
16.ferrarinin maçı çevirişi
17.azizenin hakem odası basması
18 azizenin ikinci vukuatı
19.azizenin canlı yayındaki tehditleri
20.azizenin cezası artması gerekirken gece operasyonuyla indirime gidilmesi
21.sivas maçındaki ofsayt(maç orda kopardı)
22.emenike operasyonu
23.karabük başkanı dankutun operasyonu
inanın dahada sayarım ama bu yazdıklarım direk maç sonucuna etki eden ıspata gerek olmayan yaşanmış ve herkesin gördüğü bildiği durumlardır.18 de 17 yapan takımı sadece bu yazdıklarımla irdeleseler bu ligin temiz olmadığı ve şampiyonluğun nasıl çalındığı bizler tarafından bilinen gerçekler kamuoyu tarafındanda bilinir.inanın bizim bu bildiklerimizi çoğu kesim bilmiyor.basınında bunların üzerinde durmamasının es geçilmesinin sebebi budur.

-Samet
24.05.2011, 15:32
http://www.yukleresim.com/images/75507543764762515497.jpg

aykut totoman : Yani arkadaşlar yapmayın böyle şeyler , hakemler çok stresli maç yönettiler ne var bunlar olabilir böyle ufak hatalar (!) :rolleyes: