PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farklı Bir Teşekkür Fark Yaratır

Jester
16.05.2011, 15:46
Haftaya lig bitiyor. Henüz sıralamada yerimiz belli değil.
Birçoğumuz birçok şeye tepkili, birçoğumuz küsme noktasında.

Ama hepimizin ortak noktası, biz bu çocuklarla gurur duyuyoruz.
Zaman desteğimizi gösterme, onlara teşekkür etme zamanıdır.

Ama bu kuru bir teşekkürden fazlası olmalıdır.
Sembolik de olsa, somut birşeyler olmalıdır.

Özellikle Trabzon şehrinin odağında yer aldığı farklı bir teşekkür, hem bu çocuklara borcumuzu biraz azaltacak hem de geleceğe parlak bir ışık tutacaktır.

Kalanıyla, gideniyle, gitmeyi düşüneniyle tüm oyuncularımıza hayatları boyunca unutamayacakları bir teşekkürü nasıl edebiliriz?

Ne dersiniz?

Erdal DİLEK
16.05.2011, 15:53
aynen katılıyorum. bundan sonra şampiyonluk gibi bir beklentim yok ama tek istededim şu eskişehirsporun küme düşmesi ve son macının bizimle eskişehirde olması. onların o zamanda köpek gibi kusmalarını istşyorum. onu görsem bana yeter. .

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 16:09
En kolayı karabük dönüşünde yüz iki yüz kişi ile değil on bin yirmi bin kişi ile havaalanında olup omuzlarda gezdirmektir. O gece fener değil biz şampiyonluğu kutlamalıyız. Televizyonlarda feneri kutlayacak olan it sürüsüne karşı bu duruşu göstermeli, sizin şampiyonluk anlayışınızla bizimki çok farklı imajını gözlerine sokmalıyız. En önemlisi de, kendini anadolu takımlarının abisi ilan eden, kendini Trabzonspor'dan büyük görenlere nasıl büyük olunurmus onu göstermeliyiz. Türkiye'de 80 vilayette bir çok anadolu abisi fenerin şampiyonluğunu kutlarken Trabzon'da sadece Trabzonspor kutlanmali.

Mehmet Sarigül
16.05.2011, 16:40
Hepimizin (Trabzonspor taraftari) adina BMN tarafindan yazilacak bir "Acik Mektupla"...

MahmutHSO
16.05.2011, 16:43
Gelecek hafta eğer şapmiyon olamasak bile ,her şehirdeki taraftar gruplarımızın şapmiyon olmuş gibi kutlama yapmaları düşünülebilirmi acaba ?

Erdal
16.05.2011, 16:47
Karabük dönüşü karşılama...Bir kereliğine tüm tribün grupları bu işi üstlenmeli...Tüm kavgalar bir kenara bırakılmalı...Bu iş önemsenmeli...

Erdal
16.05.2011, 16:50
Bu başlık geri düşmemeli...Herkes kafa yormalı...

Erdal
16.05.2011, 16:53
Üstelik haber 61 deki yorumlarda bile sağduyu hakim bir kaç istisna dışında...Tüm gruplar bu işe sahip çıkmalı...Binlerce taraftar havaalanında takımı karşılamalı...

Thedoors
16.05.2011, 16:54
Erdal abi,hep derdin romantizm diye:),al sana romantizm kurgusu :),başlığı açan arkadaşa sonsuz teşekkürler bu arada,harika bi konu,çok hoş...İz bırakabilecek bişiy olmalı,samimiyetle yoğrulmuş bişiy,romantizmle...

Mustafa Ayazoğlu
Kupadan daha değeri birşey hazırlatıp Karabük maçında şov yapalım. Şamil Ekinci müzesine koyalım.

Taraftarın şampiyonu Trabzonspor.

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/616A5F61635F636162625162696B64656B6665A2819C7D96.j pg

Ahmet Başkaya
Hadi bakalım çok mantıklı .

selokal61
16.05.2011, 16:55
Kuvvetle muhtemeldir ki Karabük maçı dönüşü takım Trabzonda krallar gibi karşılanır..ama şöyle bir durum var maç akşam saat 10 gibi bitecek daha sonra Karabükten Ankaraya gidilip daha sonra uçakla Trabzona dönülecek ki bu takımın anca gece yarısı Trabzonda olacağı anlamına geliyor..ama yinede ne olursa olsun havaalanı meşalelerle gündüze çevrilmeli...

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 16:55
7. kupanın yeri dolana kadar orda kalsın. Kupa tarzı birşeyde olabilir.

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 16:57
Takımın verdiği onur mücadesi sakatlıklar, kırık burunlar çalışmalar boşa gitmesin.

Futbolcularımızı ödüllendirelim.

Ali Şahin
16.05.2011, 16:57
harika fikir

Oruç
16.05.2011, 16:58
Bu Trabzonspor hepimizin. Öyle kadroyu bozalım, takıma küselim amatörlüğünden ve alışkanlığından vazgeçmemiz lazım artık. Sahada yapılması gereken her şeyi yaptık bu sezon.

Hepsine helal olsun şimdiden. Aslanlar gibi mücadele etti hepsi. Gurur duyuyorum onlarla.

Jester
16.05.2011, 16:59
Taraftarın şampiyonluk kupası süper fikir.
Bravo Ayazoğlu.
7. kupa gelene kadar müzede kalması da harika.
Benden tam destek bu fikre...

Erdal
16.05.2011, 17:00
İşte o tablo Selçuğa kal demek olur...Alper e Murat Ceylan a Mustafa ya, Ozan a gel demek olur...Amaç bu olmamalı ama bunu doğurur...

Sefa
16.05.2011, 17:03
7. Şampiyonluğun yerine oy pusulası koyalım..

Çok iyi bir şey yapmamız gerekir tüm futbol kamuoyu tarafından da budur denilebilecek.. Gerçi onlara ihtiyacımız yok o ayrı..

Thedoors
Kupa olabilir,evet,üzerinde de bu kadroya ait futbolcuların(teknik ekibinde olabilir)silüetlerinin(yüz) kabartmaları,sadece isim de olabilir,ya da her ikisi...

Bıyıklıoğlu
Gerek Karabük'te gerekse Trabzon'da organizasyonlar olmalı...

Karabük'te otelden çıkışta anlamlı bir pankart,tezahüratlar,meşaleler...

Trabzon'da takım gece 1'de dahi olsa taraftar tarafından coşkulu bir şekilde karşılanmalı...

Hatta imkanı olanların Karabük'e sırf otel önünde destek için bile orda olması düşünülebilir.

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 17:04
Pazartesi takım şampiyon gibi karşılanmalı Avni Aker'de.
Fenerbahçelilerden daha fazla sevinmeliyiz. +1 averaj ve hakemlerle şampiyon olduklarına rezil olsunlar.
İz bırakma adına.

Türkiye şampiyon görsün.

Mehmet Sarigül
16.05.2011, 17:11
Ayazoglu, henüz olmadilar...ama cok güzel bir baslik...

Bize yasatiklari güzel haftasonlari icin...bu güzel sezon icin takima bir tesekkür borcumuz var...

Erdal
16.05.2011, 17:12
Trabzondaki tribün grupları bu işe el atarsa bence en büyük iyiliği yapmış olurlar...

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 17:13
Ayazoglu, henüz olmadilar...ama cok güzel bir baslik...

Bize yasatiklari güzel haftasonlari icin...bu güzel sezon icin takima bir tesekkür borcumuz var...

Geçen yıl Bursa hazırlandı. Olsa da kutlayacaklardı olmasa da. Oldular.

Oğuzhan Turhan
16.05.2011, 17:16
Su taraftar sampiyonlugu hakikaten cok hos olur.. 50 sene sonra bile averajla kaybettigimiz bu sampiyonluk yerine koydugumuz taraftar sampiyonluk kupasinin hikayesini konustururuz insanlara..

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 17:19
Sadri Şener'e

Fenerbahçe'yi alkışlayacağına, Avni Aker'de takımı taraftara alkışlat.

+1 gol yüzünden Fenerbahçe'yi alkışlamak ta ne?

Alkışı hak edeni alkışlayalım.

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 17:21
Karabük'e sadece orada bulunmak,takıma destek için gitme düşüncemiz var.

Şu anda 5-6 kişi varız.

İstanbul'dan bir minibüs-otobüs kaldırabiliriz,herkes hazırlıklı olsun. :)

Jester
16.05.2011, 17:22
Taraftar şampiyonluğu hikayesi hem 40-50 yıl sonra bile hatırlanır hem de Trabzonspor'un ismini dünyaya tanıtır.

Abdülkadir Kılıç
16.05.2011, 17:28
Kesinlikle çok iyi olur. Taraftar Trabzon'da harika bir karşılama yapmalı.

Oruç
16.05.2011, 17:33
Zaten o tenekeye değer katan şey uğrunda dökülen emektir, terdir. Bizim futbolcular bu uğurda kan bile döktüler. O tenekeyi alamayacak olmaları futbolcularımızın mücadelesine gölge düşürmemeli asla.

Doğan Şahin
16.05.2011, 17:34
Güzel bir başlık.
Bence haftaya sonuç ne olursa olsun gerçek şampiyon ve şampiyon belli.

Bu sebeple bir sonraki hafta için;
* yönetim tarafından üzerinde "Şerefli Şampiyonluk Kupası" yazan bir kupa hazırlanması
* şampiyon olunmuşçasına her tarafın bayraklarla donatılması
* statta yapılacak bir törenle şerefli şampiyonluğun kutlanması
* tüm futbolcuların heykellerinin hazırlanması ve tesislere dikilmesi
çok şık olacaktır.

Hatta daha radikal bir öneri olarak Karabük maçına protesto amaçlı a2 takımıyla çıkıp,
kendi stadımızda as takımla kutlamalar yapabilir ve fenerasyon ve kamuoyuna net bir mesaj verebiliriz. Fener yerine biz konuşulur ve gündemi eziklere vermeyiz.

Herkes TsClublarda satılacak şu tişörtlerden alır ve giyer:
3 korner 1 Penaltı, 3 Penaltı 1 Şampiyonluk

Esmoface
16.05.2011, 17:36

Budur. Harika bir fikir bence

Eren Karaahmetoğlu
16.05.2011, 17:42
Çok güzel bir başlık.

Ayazoğlu'nun Taraftarın şampiyonu fikri de çok güzel.

Takımın Karabük'te de Trabzon'da da sürekli yanında bulunma fikri de çok güzel.

Nasıl uygulamaya koyacağız peki?

Yaşar
16.05.2011, 17:47
Şampiyon olsak da olmasak da şampiyon olmuşcasına sevinmek gerekir. Çünkü 82 puan almış ve bu puanları alırken savşmış, kavga etmiş, terini son damlasına kadar akıtmış bir futbolcu topluluğu var. başkan da Karabük maçından sonra ''istifa ettiğini'' açıklasın fakat 10 gün sonra vazgeçsin. Gündem değiştirmek babında. Ben bu olayı bir yerden hatırladım sanki...

Erdal
16.05.2011, 17:59
Gene mi aşağıda kaldı bu başlık?

Erdal
16.05.2011, 18:04
Bu işin omurgası Trabzon...Taraftar grupları bu kez bir seferliğine her şeyi unutup sorumluluk almalı....Bir kere...

silentpain61
16.05.2011, 18:10
havaalanında karşılanmalı kesinlikle....SİZİ KUPADAN DAHA ÇOK SEVİYORUZ yazan dev bir pankartta güzel olur...
Şenol Hocayıda gurulandırmayı unutmamak lazım(şenol hocamdan önceki TS'yi hatırlamak lazım)

Volkan Albayrak
16.05.2011, 18:14
karabüktede olmak gerekir ben karabükte elim kızarana kadar bu çocukları alkışllayacam

tarsus
16.05.2011, 18:21
2 yenilgimize karşın eziklerin 4 yenilgisi ve +1 gol averajıyla 2. olan hemde saha dışında masa başı oyunlarıyla maçlarını alan bir rakibe karşı saha içinde kanıyla teriyle canıyla savasan oyuncularımız her türlü övgüyü hak etmiştir.onları alkışlamak boynumuzun borcudur

güneyli
16.05.2011, 18:27
Eveet harikasınız....Bu düşünce eğer hakim düşünceyse bravo..Bu oyuncuların bir kısmı gelecek sene de bizimle olacak..Bu desteği ver gelecek seneleri kurtar...Lütfen yıkılmak yok...Bu oyuncuların hepsi alkışı haketti...

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 18:29
Bu işin omurgası Trabzon...Taraftar grupları bu kez bir seferliğine her şeyi unutup sorumluluk almalı....Bir kere...

abi bu dediğin çok zor. Daha dün akşam yattara taraftarla vedalaşmaya çıktığında bir grup lehte tezahürat yaparken diğerleri, ki bu diğerleri avni aker'in en beğenilen grubu, küfür ediyorlardı. Maç başında çekilen üçlü hangi grup tarafından başlatılırsa diğerleri katılmıyor. Kısacası taraftar gruplarından beklenilen sonucun çıkacağına inanmıyorum.

Erdal
16.05.2011, 18:30
Ahmet bu farklı bir durum...Kaldı ki yapacaklardır bence...Biz dillendirelim....Gerisi Allah kerim...

Ilelioglu
16.05.2011, 18:44
Aynen katiliyorum.

Acaba ne yapilabilir...?

Bera Algün
16.05.2011, 18:48

Harika olur istedikleri fiyata satsınlar alırım:D

Bir konu da açılmıştı burada hani bir bakraç için adamlıktan çıkmadınız tarzı birşey olabilir

Jester
16.05.2011, 19:03
Trabzon'daki arkadaşar, ne diyorsunuz? Neler yapılabilir? Ne önerirsiniz?

Mehmet Zeki
16.05.2011, 19:04
Cok guzel bir oneri

Ömer TOPAL
üzerinde tüm kadronun isimleri yazan "Taraftarın Şampiyonu" adını taşıyan bir kupa....

asimavi
....egemen ve selçuğa özel ilgi....takımda kalmaları için baskı yapılmalı...yönetimede bu konuda baskı yapılmalı....sonuçta bu adamlara istedikleri parayı verirsen kalacaklar....

U.Sadıkoğlu
16.05.2011, 19:05
* yönetim tarafından üzerinde "Şerefli Şampiyonluk Kupası" yazan bir kupa hazırlanması

Böyle bir şey tshirtede basılabilir bu tarz bir ürün satış patlaması yapar benden söylemesi ama bir şeyleri kesinleştirmemiz lazım..

leviathan_-1461
16.05.2011, 19:10
10-15 bin kişin karabük dönüşü takımı havalanında karşılaması süper olur..

gerenimo
16.05.2011, 19:11
taraftar onur kupası

Mustafa
16.05.2011, 19:12
Herkes şampiyon olamayacağız gözüyle bakıyor olaya.Ya olursak ? :)

Erdal
16.05.2011, 19:13
Bu konu çok önemli...

ibrahim
16.05.2011, 19:14
Birde Sampiyonluk Kupasindan daha büyük bi kupa oldumu tamamdir bu is. :)

Barış Burak
16.05.2011, 19:31
Bence önce bir kupa yapılmalı,ardından bu yapılanlara karşı taraftarın,ve oyuncuların dik duruşunu anlatan gümüş plaketler hazırlanmalı ve oyunculara verillmeli.

Şampiyonluk bizim istediğimiz birşeydi,onlar ellerinden geleni yaptılar.

onların en çok istediği şey ne idi? heykellerini Trabzona dikilmesi.

HEYKELLERİNİ TRABZONA DİKELİM.

gerenimo
16.05.2011, 19:33
taraftar para toplayarak bir kupa verebilir. bizim hazırladığımız br kupayı biz vermeliyiz. keşke son maç avniakerde olsaydı.

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 19:34
Herkes şampiyon olamayacağız gözüyle bakıyor olaya.Ya olursak ? :)

olursak maç sonrası eve gidip stadyumu falan izleriz ççç

Ahmet Başkaya
16.05.2011, 19:37
olursak maç sonrası eve gidip stadyumu falan izleriz ççç

Ahahaha :D Güzel buu :)

Pazar akşamı Survivor var onu falan izlerik işte :D

61viya
16.05.2011, 19:43
Zaten o tenekeye değer katan şey uğrunda dökülen emektir, terdir. Bizim futbolcular bu uğurda kan bile döktüler. O tenekeyi alamayacak olmaları futbolcularımızın mücadelesine gölge düşürmemeli asla.

Ayazoğlu, yüreğine sağlık... Çok ama çok güzel bi fikir...

thepathfinder, harikasın!

Kedi olalı bi fare tutalım, lütfen! Lütfen yapalım bunu!

Kaldı ki, çok komik geliyor onbeşinizin ondördüne :) Biliyorum, ama hala içimde çok saçma bi umut var. Kırıntısı var ya da... Sivas'tan medet ummak değil asla, ama bi şeyler olacak sanki.. Sanki...

Ne olursa olsun, taraftar kupası muhteşem bi fikir! İcraat zamanı, hayde!

Barış Burak
16.05.2011, 19:48
yapabileceğim kadar bir para yatırırım. Bu fikrimde ciddiyim;

Futbolculara bakraç verelim. Büyük güzel bir bakraç Anlamı çok daha büyük olur.

Adem Erdoğan
16.05.2011, 19:55
Herkesin bu şekilde düşünmesi çok güzel.

En azından 96 sendromunu yaşamadığımızın habercisi.

Travelair
16.05.2011, 19:58
Taraftar kupası güzel olur. Alkışlar ve marşlarla güzel bir ortam oluşturulabilir. Ligi alsak da almasak da aynı kutlamayı yapabilmeliyiz

Sibel
16.05.2011, 19:59
Avni Aker'de teşekkür kutlaması olabilir.Herkes her bir yandan gelir.Kesinlikle Avni Aker'de kutlama yapılmalı.

Barış Burak
16.05.2011, 20:00
Ben bu haftasonu sırf takımı karşılamak için İstanbuldan gidiyorum Trabzona. şampiyonluk umudur için değil,emeklerine teşekkür için. hepsine canım feda.

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 20:12
Ben bu haftasonu sırf takımı karşılamak için İstanbuldan gidiyorum Trabzona. şampiyonluk umudur için değil,emeklerine teşekkür için. hepsine canım feda.

Gel şunu Karabük yapalım Barışım...

Pişman olmayacaksın. :)

Barış Burak
16.05.2011, 20:15
Gel şunu Karabük yapalım Barışım...

Pişman olmayacaksın. :)

geliyorum görüşeceğiz birazdan;)

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 20:17
geliyorum görüşeceğiz birazdan;)

Tamam bekliyruz :)

yatmaztara
16.05.2011, 21:01
ben istiyorum ki 2. de olsak futbolcuların heykelleri yapılsın. 2. onların suçu değil

NoPain-NoGain
16.05.2011, 21:06
avni aker'de yönetimin de desteğiyle futbolcularla taraftar son bir kez daha bir araya getirilmeli. kol bastı'larıyla, kazım'ın türküleriyle, dolu dolu bir şenlik yapılmalı.

Turgut Çelik
16.05.2011, 21:07
Güzel bir başlık.
Bence haftaya sonuç ne olursa olsun gerçek şampiyon ve şampiyon belli.

Bu sebeple bir sonraki hafta için;
* şampiyon olunmuşçasına her tarafın bayraklarla donatılması
* statta yapılacak bir törenle şerefli şampiyonluğun kutlanması
* tüm futbolcuların heykellerinin hazırlanması ve tesislere dikilmesi
çok şık olacaktır.

Hatta daha radikal bir öneri olarak Karabük maçına protesto amaçlı a2 takımıyla çıkıp,
kendi stadımızda as takımla kutlamalar yapabilir ve fenerasyon ve kamuoyuna net bir mesaj verebiliriz. Fener yerine biz konuşulur ve gündemi eziklere vermeyiz.

+1967 Bu kadar yaratıcı fikir olur helal olsun :)
Ama bunu yapabilecek yönetim varmı bizde?

Sait Yıldız
16.05.2011, 21:10
Daha önce bu fikir verildi mi okuyamadım ama bence şampiyon olamasak ta nerede oturuyor olursak olalım imkanı olanlar bayraklarını assın çünkü bu takım çoktan şampiyon oldu.

Yiğit Gayretli
16.05.2011, 21:11
Hepimizin aklında olan gönlünden geçeni bir üyemiz dile getirmiş. Çok önemli bir hareket olur kesinlikle yapılmalı. Başlığı açana da çok teşekkürler...

Erdal
16.05.2011, 21:13
Farklı organizasyon zorlamasına gerek yok bence...Havaalanında kalabalık bir karşılama yeterlidir...Hedefi büyüttükçe imkan daralıyor....

Efendioglu
16.05.2011, 21:23
Benim önerim ts-clublerde olacak ürün hakkında t-shirt ;

Önde takımın fotoğrafı , arkada isimler yazacak.

T-shirt'ün önünde "Şampiyonlu kadar onurlu mücadeleniz yeter" yazacak ve herkes bunlardan alıp dolaşacak...

Ömer Faruk61
16.05.2011, 21:31
Erdal abinin dediği gibi Bu konu çok çok önemli.Allah izin verirse Karabükte olacağım Maça giremesemde stat dışında olacağım.Gönül isterdi ki Trabzonuma kadar gelebilmeyi ama zor...

bordoylamavi
16.05.2011, 21:34
10-15 bin kişin karabük dönüşü takımı havalanında karşılaması süper olur..
evet şampiyon olmasak da onları şampiyon gibi karşılamak lazım çiçeklerle tezahüratlarla çükü gerçekten çok iyyidiler yıl boyunca

vse61
16.05.2011, 21:44
Trabzon'a Ankara'dan döneceklerse BMN Ankara'dan bir organizasyon olacak mı?

bordolumavi
16.05.2011, 21:47
evet 27 yıl sonra bu kadar yaklasmısken sampıyon olamamak cok ama cok uzucu fakat takımın ve senol hocanın bu senekı gostermıs oldugu ustun performans ıcın karabuk dönusunde sehırde cok buyuk bır karsılama olmalı,ama bunu 100-200 kısı ıle yaptıkmı bır espırısı olmaz bınlerce kısı takımı sehır gırısınde uygun bır yerde karsılamalı...bunun ıcın sımdıden dıger taraftar grupları ıle sehırdekı sıvıl toplum orgutlerıde bu ısın ıcıne sokularak buyuk bır karsılama olmalı

Emre EFENDİOGLU
16.05.2011, 22:19
Kesinlikle bu teknik heyet ve futbolcular bu karşılamayı hak ediyor. Hatta temsili bir kupa bile verilebilir.
Nelerin döndüğü alenen ortada.

Zeki Şevik
16.05.2011, 23:02
Şampiyonluk hepimizin çok arzuladığı, rüyalarımızı süsleyen, onu düşünmeden bir an bile geçirmediğimiz bir hedef. Ama bundan daha güzeli bu takımın son 3 sezondur tepeye oynamasıdır. Her sene üstüne biraz daha koyup zirveyi zorlamasıdır. Henüz ligin 5. haftasında ligden kopmadığımız sürece, sonuna kadar kovaladığımız sürece, şampiyonluk mutlaka gelecektir. Hem de Azize rağmen gelecektir. Yeterki biz tepeye oynama inadından vaz geçmeyelim.

82 puanla ikinci olmak, üstüne üstlük bu kadar kirli oyunların döndüğü bir sezonda bunu başarmak kesinlikle alkışı hak ediyor. Bu züğürt tesellisi kesinlikle değil. Şampiyon olmak için yeterli puanı bundan 2 hafta önce tamamlamış bu takımın, Şenol Hoca' nın, ve hatta yönetimin alkışı haketmediğini düşünmek çok doğru değil. Onları alkışlamak adına yapılacak her organizasyona canı gönülden destek verelim.

Dedim ya şampiyon olursak çok sevineceğiz ama en kral kutlamalar bile 1 hafta sürer, en çok 1 hafta seviniriz. Sonra hemen sonraki sezonu ve transferleri düşünmeye başlarız. Ama bu takım - hadi bunu kendi adıma söyleyeyim- beni 3 senedir mutlu ediyor, 3 senedir heyecanladırıyor. Teşekkürler Trabzonum.

Helvacı61
16.05.2011, 23:22
En kolayı karabük dönüşünde yüz iki yüz kişi ile değil on bin yirmi bin kişi ile havaalanında olup omuzlarda gezdirmektir. O gece fener değil biz şampiyonluğu kutlamalıyız. Televizyonlarda feneri kutlayacak olan it sürüsüne karşı bu duruşu göstermeli, sizin şampiyonluk anlayışınızla bizimki çok farklı imajını gözlerine sokmalıyız. En önemlisi de, kendini anadolu takımlarının abisi ilan eden, kendini Trabzonspor'dan büyük görenlere nasıl büyük olunurmus onu göstermeliyiz. Türkiye'de 80 vilayette bir çok anadolu abisi fenerin şampiyonluğunu kutlarken Trabzon'da sadece Trabzonspor kutlanmali.
görüşlerine aynen katılıyorum. bunu yapabilirsek fenerin şaibeli şampiyonluğu gölgede kalır. takımımız içinde güzel olur

cyberentalpi
16.05.2011, 23:24
Yahu sampiyonluk henuz gitmedi.
en azindan cikmadik candan

Lutfen Tepkilerimizi birakmayalım
Kamuoyunun istedigi zaten bu.
Ts sogusun

Bizden sampiyonluk resmen calındı. Hemde organize sekilde

BEYTEKİN61
16.05.2011, 23:42
Gelecek hafta eğer şapmiyon olamasak bile ,her şehirdeki taraftar gruplarımızın şapmiyon olmuş gibi kutlama yapmaları düşünülebilirmi acaba ?
niye olmasın... kutlama olmasa bile bmn bir organizasyon başlatsın... evlerimize, işyerlerimize bayraklar asalım.. ts clubte bayrak kalmasın..

Armağan Dere
16.05.2011, 23:50
Ne günahımız var Yarabbim o 7.kupa yeri neden boş,yoksa hep boş mu kalacak?..Görebilecekmiyiz dolduğunu..Sen Yardım Et

chener
16.05.2011, 23:58
çok güzel bir düşünce.benim aklıma teknolojiyi iyi kullanan arkadaşlarımızın yapacağı bir video klip youtube,yerel tv gibi görsel alanlarda yayınlanabilir.maliyeti olursada çarçabuk para toplanablir. şenol hocam,teknik heyet,sağlık ekibi,tercümanlarımız ve futbolcularımızın hakettiği bu teşekkürü tüm dünyaya ilan edelim.

Bıyıklıoğlu
17.05.2011, 00:43
Karabükspor maçı bilet fiyatları

Maraton:75 TL

Kapalı:100 TL

hodlu
17.05.2011, 00:49
Bu yarışta kusursuz olan futbolcularımızı ayakta alkışlayacağız.Bu kadar pisliğin içinde onlar tertemiz kaldılar.Tarih onları averajla 2. olan takımın oyuncusu olarak yazacak...

sence
17.05.2011, 01:08
Futbolcularımıza teşekkürler.İnşallah pazar akşamı forumda şampiyonluk 7 başlığı açılır da orada tekrar teşekkür ederiz.(herhalde ilk saatlerde forum boş kalır :) )
Bence futbolcularımıza en güzel hediye Karabük maçından sonraki taraftar sevgisi olacaktır.Fikir olsun diye söylüyorum, hani olur ya mini bir uçak ve arkasından gelen 'Teşekkürler Trabzonspor' pankartı ile tesislerin üzerinde ve şehrimizin üzerinde gezebilir.

Ayrıca;
Öneri 1- Kadıköy'deki reklam panolarına, FB lehine yapılan hakem hatalarının fotolarından oluşan ve işte şampiyonluğunuz... yazılarının yer aldığı afiş yapıştırılır. Basın başta olmak üzere kudururlar.
Öneri 2- Boğaz köprüsüne asılacak FB bayrağı olacaktır. Diğer köprüye de biz, 'Federasyonun resmi bayrağı diğer köprüde asılmaktadır' vb. pankart asılabilir.

Fatih Özkan
17.05.2011, 01:18
Denildiği gibi tribün grupları çıkarlarını bir kenara koysun da Karabük maçı dönüşü o havaalanını yaksın!
İstisnasız herkeste meşale olsun mesela...

Oğuzhan
17.05.2011, 01:58
Gerçekten harika bir başlık, çok mutlu oldum bu çocuklar bundan çok daha fazlasını hakediyor. Şampiyonluktan çok daha fazlasını. Sahada yürekleriyle mücadele eden, kafasını gözünü kıran, tekmeye çekinmeden kafa uzatan bu çocuklar çok daha fazlasını hakediyor.

pReN@_61
17.05.2011, 15:17
96'daki gibi yıkım yaşamamalıyız..

A.Hilal Çakıroğlu
17.05.2011, 15:31
Takım şampiyon olamazsa (ben hâlâ Allah'ın izniyle şampiyon olacağımıza inanıyorum.) ve takım şampiyon olmuş gibi karşılanmazsa bu beni şampiyonluğu kaçırmaktan daha çok üzecek.
Herkes bu şampiyonluğun nasıl alınmaya çalışıldığını çok iyi biliyor. Oyuncularımızın sezon boyunca verdiği mücadele o kupadan çok daha değerli ve asıl ödüllendirilmesi gereken de bu.

TAHSİN 61
17.05.2011, 15:35
Bana yaşattıkları stres bana yaşattıkları kavga gürültü bana bıraktığım sıgarı başlattıkları için bana etmediğim kufur bıraktırmadıkları için hepsine ayrı ayrı ayrı sonsuz teşekkurler ben sizi böyle sevıyorum Fırtınam ben sizi köpek gibi sevıyorum ben sizi taparcasına sevıyorum aşkım tek gerceğim Trabzonspor'um. Taraftarlığın arma renk aşkını birkez daha gösteriyoruz Sonsuz teşekkurler Trabzonspor'um

Helvacı61
17.05.2011, 15:53
takım maç sonu istanbula gelse burada yapılır. çokta güzel olur. ancak trabzona bu konuda güvenmiyorum. inşallah beni yanıltırlar.bu gelecek olan şampiyonluğun habercisi olur.aynı zamanda

Hami_41
17.05.2011, 15:54
Evet arkadaşlar çok yerinde bir davranış olur.
96 daki gibi yıkım yaşamamalıyız seneye şampiyonluğu kovalamak çok daha zor olucak ama aynı coşkuyla gaz kesmeden devam etmek gerekir.
Yönetiminden teknik heyetine futbolcusuna herkesi tebrik ediyorum...

robinhood61
17.05.2011, 16:12
Şampiyonlukları haram zıkkım olsun, kan kussunlar ..daha ne yapalım 82 puan yaptık.
96 yılında da 82 puan yaptık olmadı. demekki 90 puan falan almamız lazı şampiyon olmak için

kürşat şen
17.05.2011, 16:21
avni akerde niye uğurlamadık bu takımı sorarım size..
tırı vırı atmayı bırakalım..adam gibi uğurlayamadık takımımızı..
taraftar dernekleri atıp tutuyor orda burda ne oldu..
maç bitti bir ölüm sessizliği takım başı önde eğilmiş gidiyor..
taraftarın umrunda değil..
bi teşekkürü takımımıza çok gördük son avni akerdeki maçımızda..
belki selçuğu egemeni umut bulutu son görüşümüzdü bu sahada..
olmadı yakışmadı..
her şey şampiyonluk değildir varsın 1500 yıl olmayalım..
biz trabzonsporu var olduğu için seviyoruz kupalar kazandığı için değil..
o bi türlü birleşemeyen rantçı taraftar gurupları eğer bu takımı;
kupalar kazandığı için seviyorsa tutmasın bıraksın..
maçlarada gelmesin..
stadın her yerinde ayrı tafartar gurupları beleş biletleriyle..
olmaz olsun böyle iş..
bi teşekkürü çok gördük kendi sahamızda takımımıza..

Mert67
17.05.2011, 16:23
Bu çocuklar herşeyi hakettiler.Layıkıyla bir karşılama yapılmalı hem Karabük'de hem Trabzon'da.

slmn
17.05.2011, 22:53
Pazar günü Trabzona gidip takımı meşalerle karşılamak istiyorum !

My
17.05.2011, 23:01
Her birisiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum.
Helal olsun uşaklara be.
Gururumuz, onurumuz oldular!

Eğer yapılacak bir organizasyon varsa da her türlü maddi katkıyı (miktar önemli değil) yapmaya da hazırım anasını satayım.

Helvacı61
17.05.2011, 23:06
bu takım 82 puan yaparsa şampiyon olacak. ama yönetim kupayı fenere verdi. o yüzden takım alkışlanıp şampiyon gibi karşılanmalı. yönetim gitmeli.

winner
17.05.2011, 23:11
Takıma teknik heyete diyecek hiç bir şey yok.

Helal olsun hepsine.

Ama bu şampiyonluğu gözden çıkaran içimizdekilere basit bir taraftar olarak,eğer varsa, hakkımı helal etmiyorum.

Cihan
17.05.2011, 23:24
Bir Top hazırlansın topun dikişli olarak ayrılan her levhasına bir futbolcumuzun resmi yerleştirilsin

ve bu yoldaki bütün futbolcularımıza teşekkür edilip müzeye koyulsa nasıl olur ...

Alper Calik
18.05.2011, 00:56

Arkadaşlar,
Yapıp yapabileceğimiz

Değeri hiçbir pankart veya gösteri ile ölçülemeyecek
Tüm Dünyaya örnek olacak
Neden Trabzonsporumuzu sevdiğimizi gösterecek
Trabzonsporun şampiyonluklarının nasıl alındığını anlatacak
Sevdamızın bakır kupa değil, sahadaki oyuncularımız ve fromamız olduğunu gösterecek
2. olan takımımızın futbolcuları omuzlarda iken (bazı başka takım taraftarlarının yaptığı gibi) onları yere atıp bırakmayacağımızı gösterecek
kısacası Trabzonspor un ne olduğunu gösterebilecek

TEK YÖNTEM

Bu takımı Karabük maçı dönüşünde

BÜTÜN ŞEHİR AMA GERÇEKTEN BÜTÜN TRABZON ŞEHRİ
ÇEVRE İLLERLE BİRLİKTE
KASABALARI İLE BİRLİKTE
KÖYLER İLE BİRLİKTE

havaalanında karşılamalı ve sabaha kadar kutlamalıyız.

Bunu yapmamak için HİÇBİR BAHANE KABUL ETMİYORUM. Hepimiz biliyoruz ki, şampiyon olsaydık, böyle bir karşılama zaten olacaktı. Kimse köyden gelemem, masraflı, yarın iş var demeyip, herkes sokaklara akacaktı.

O zaman şampiyon olmuşuz gibi TÜM ŞEHİR takımı karşılamalı.

Bunu yaparsak,

Trabzonspor un ne olduğunu, taraftarının ne olduğunu

tüm Dünyaya gösterir

Bizden ayrılacak olan futbolcularımıza da, HAYATLARI BOYUNCA UNUTAMAYACAKLARI BİR İMZA ATARIZ. HEPSİNİN KALBİNE MİLYONLARCA İMZAMIZI ATARIZ.

Tıpkı onların herbirinin bizim kalbimize attığı gibi...

TÜM ŞEHİR, ŞAMPİYON TRABZONSPORUMUZU KARŞILAYALIM.

irfanb
18.05.2011, 01:06
Geri Döndü Efsane

Trabzon kalktı şaha, bak koşuyor dört nala
Tek gündem biziz artık, baksan hangi kanala
Arkasında tüm şehir, Ayşe, Fadime hala
Teşekkürler Şener'e, teşekkürler Şenol`a

Tarihdeki başarı, ders mevzusu okula
Geri döndü efsane, korku saldı dört kola
Trabzon`a engel olmak, Istanbul`a dert ola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol`a

Deplasmanda şenlik var, Avni Aker`de gala
Bize her yer Trabzon, uçarız daldan dala
Şampiyonuz bu sene, bitime aylar kala

Kenetlendi camia, eski yeni kolkola
Hedefti şampiyonluk, böyle çıkıldı yola
Çok uzun geldi bize, yirmibeş yıllık mola

Trabzonsporlu olmak, nasip olmaz her kula
Kafa tutan tek şehir, milyonluk Istanbul`a
Değişilmez bu sevda, ne paraya ne pula

Fener, BJK, Cimbom, olduk onlara bela
Bu yıl bitik işleri, okunur tezden sala
Biz 7`ye talibiz,onlardan kıt imkânla

Kolbastı, horonuyla, Trabzonlular şen ola
Federasyon,Tahkimle, engel koysada yola
Yedirilmez hakkımız, ferman bu sağa sola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol`a ...

Ben teşekkürü çoktan etmiştim. :)
Benim için şampiyondur,her türlü övgüye,alkışa layıktır bu takım.
Emeği geçenlere,bize bu heyecanı,bu başarıyı yaşatanlara tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim.

Burçak
18.05.2011, 01:45
karabük dönüşü takımı karşılama fikri iyi güzel ama basında çıkan bazı haberler vardı bugün.
eğer ki şampiyon olamazsak futbolcular direk izine ayrılacak tarzı haberler..
böyle olursa havaalanında bir kaç futbolcu hariç pek kimse olmaz heralde.

A.Gökhan AKIN
18.05.2011, 01:47
Harika olur Bence Gitmeyi düşünen futbolcuların dahi fikrini değiştirebilecek kadar önemli bir başlık kesinliktle. saat kaç olursa olsun trabzonda yapılacak muhteşem bir karşılama Futbolcularda oluşan moral bozukluğunun hepsini olmasada büyük bir kısmını alacaktır..

metinbay61
18.05.2011, 02:49
müthiş fikir yönetime de iş düşüyor alacak takımı getirecek avni akere bilet falan olmıyacak stad tam kapasite dolacak ve üçlüler çekilecek kolbastılar oynanacak...23 ünde sınavım var trabzonda olamayacağım ama gelirim şampiyon olsak gelemeyecektim ama olamazsakta olsakta geliyorum artık...

Canberk
18.05.2011, 02:57
Geri Döndü Efsane

Trabzon kalktı şaha, bak koşuyor dört nala
Tek gündem biziz artık, baksan hangi kanala
Arkasında tüm şehir, Ayşe, Fadime hala

Tarihdeki başarı, ders mevzusu okula
Geri döndü efsane, korku saldı dört kola
Trabzon`a engel olmak, Istanbul`a dert ola

Deplasmanda şenlik var, Avni Aker`de gala
Bize her yer Trabzon, uçarız daldan dala
Şampiyonuz bu sene, bitime aylar kala

Kenetlendi camia, eski yeni kolkola
Hedefti şampiyonluk, böyle çıkıldı yola
Çok uzun geldi bize, yirmibeş yıllık mola

Trabzonsporlu olmak, nasip olmaz her kula
Kafa tutan tek şehir, milyonluk Istanbul`a
Değişilmez bu sevda, ne paraya ne pula

Fener, BJK, Cimbom, olduk onlara bela
Bu yıl bitik işleri, okunur tezden sala
Biz 7`ye talibiz,onlardan kıt imkânla

Kolbastı, horonuyla, Trabzonlular şen ola
Federasyon,Tahkimle, engel koysada yola
Yedirilmez hakkımız, ferman bu sağa sola
Teşekkürler Şener`e, teşekkürler Şenol`a ...

Ben teşekkürü çoktan etmiştim. :)
Benim için şampiyondur,her türlü övgüye,alkışa layıktır bu takım.
Emeği geçenlere,bize bu heyecanı,bu başarıyı yaşatanlara tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim.

İrfan abi :alkış:

nesta61
18.05.2011, 03:44
eger karabukde kazanip sampiyon olamasakda , basta teknik direktor olmak uzere butun futbolculari masorunden malzemecine kadar hepsini bagrimiza basmamiz gerekiyor havalimanina gidipp onlari omuzlara alalimki onlari sirf sampiyon olacak diye sevmiyecegimizii gorsunler ... onlar bizim gonullerin deyil, kalbimizin sampiyonu olucaklar .

ThePatriot61
18.05.2011, 04:42
Bu usaklar herseye layikler. Bence takimimizi Avni Akerde kutlamaliyiz, taraftarlarimiz onlari ayakta alkislamasi gerek. Ne güzel olurdu be. :)

Chiko
18.05.2011, 05:15
Bu usaklar herseye layikler. Bence takimimizi Avni Akerde kutlamaliyiz, taraftarlarimiz onlari ayakta alkislamasi gerek. Ne güzel olurdu be. :)
Bencede.
Sampiyon olmusuz gibi, Avni Aker'i festivale cevirmemiz lazim.

Ahmet Öztürk
18.05.2011, 07:45
karabük dönüşü takımı karşılama fikri iyi güzel ama basında çıkan bazı haberler vardı bugün.

böyle bişey olabilir mi yahu ? Ayıptır vallahi.

Hami_41
18.05.2011, 08:07
Gerçekten güzel bir teşekkürü hakediyor bütün takım...

Cengiz Çubukcu
18.05.2011, 08:18

eğer futbolcular bilirse onları en az 20000 kişi karşılayacak bir yere gitmezler Burçak...

Altan Atabay
18.05.2011, 08:26
bunu yap trabzonlu,artvinli,rizeli,giresunlu, tüm türkiyeli renkdaşlar.

Bunu yap ki fark çıksın ortaya. O, Trabzon taraftarı öyle böyle diyenlere kapak olsun. Futbolcular üzüntüden değil gerçekten ne kadar sevildiklerini görerek sevinçten ağlasın.

Bunu yap Trabzonlu!
Bunu yap...

cabri
18.05.2011, 08:52
"şayet inandığın uğurda, elinden geleni ardına koymadıysan; kaybetmemek adına dişinle tırnağınla kazıdıysan; ama yine de sadece senin iradenin bu mücadeleyi kazanmaya yetmeyeceğini anladıysan; üzülme, müsterih ol. zira mağlubiyet her zaman kaybetmek değildir. öyle olsa bile kaybetmek senin şanından bir şey eksiltmez böyle durumlarda. bırak, kazan(dığını san)an düşünsün"

ilyas BAHADIR
18.05.2011, 10:09
Bişey yapmalı

Burak
18.05.2011, 11:01
Şampiyonluk kadar mücadeleniz de önemli adlı videosu vardı ganzilis'in.Oyuncuların isimleriyle beraber bu slogan yazılabilir tişörtlere.

silentpain61
18.05.2011, 13:34
avni akerde niye uğurlamadık bu takımı sorarım size..
tırı vırı atmayı bırakalım..adam gibi uğurlayamadık takımımızı..
taraftar dernekleri atıp tutuyor orda burda ne oldu..
maç bitti bir ölüm sessizliği takım başı önde eğilmiş gidiyor..
taraftarın umrunda değil..
bi teşekkürü takımımıza çok gördük son avni akerdeki maçımızda..
belki selçuğu egemeni umut bulutu son görüşümüzdü bu sahada..
olmadı yakışmadı..
her şey şampiyonluk değildir varsın 1500 yıl olmayalım..
biz trabzonsporu var olduğu için seviyoruz kupalar kazandığı için değil..
o bi türlü birleşemeyen rantçı taraftar gurupları eğer bu takımı;
kupalar kazandığı için seviyorsa tutmasın bıraksın..
maçlarada gelmesin..
stadın her yerinde ayrı tafartar gurupları beleş biletleriyle..
olmaz olsun böyle iş..
bi teşekkürü çok gördük kendi sahamızda takımımıza..

Kesinlikle katılıyorum ve karabük dönüşü skor ne olursa olsun takımın karşılanmasından ve destek olunmasından yanayım(tabi olacağından şüpheliyim)

ApoCaN28
18.05.2011, 13:55
Stadda veya çevrede 2. olduk diye yok yönetim istifa yok hoca istifa diye bağırmayalım elbet alırız bu ligi de . . .

-Samet
18.05.2011, 14:53
Yaşattığın ve yaşatacağın heyecanlar için teşekkürler Trabzonspor.

whisper
18.05.2011, 15:32
Her ne kadar beklenen kalabalığın olmayacağını düşünsemde yine de havaalanında belli sayıda bir kalabalık olacaktır ben de bir aksilik olmazsa orda olacağım ama oraya kadar gitmişken leş kargaları gibi havaalanına üşüşeceği kesin olan ulusal basına da gerekli tepkinin konulması taraftarıyım bütün yıl yapılan onca şeye karşın tarafını alenen belli eden bu kesimin şampiyonluk kaybedildikten sonra gazetelerde, ekranlarda timsah gözyaşları dökmesini izlemek ve dinlemek istemiyorum bir tek fotoğraf karesi, bir saniyelik görüntü almalarına bile izin verilmemeli ki ne onlar görüntüler karşısında timsah gözyaşı dökebilsin ne de rakip takım taraftarları hiçbir zaman anlayamayacakları bu görüntüleri ağızlarına alabilsin...

esra61
18.05.2011, 17:05
bu konu arkada kalmamalı birileri bu konuyu tüm trabzonspor taraftarına duyurmalı...........elimizi taşın altına koyma vakti geldide geçiyor bile.....hep beraber pazar akşamı havaalanına....

A.Hilal Çakıroğlu
18.05.2011, 17:16
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/7477.jpg

Abluka
18.05.2011, 17:34
Bu sayfa transfer sayfası gibi ilerlediği gün biz bu organizasyonu yaparız diye düşünüyorum.
Ayrıca takım maç sonrası karayolu ile Ankara'ya oradan uçakla Trabzon'a geçecekmiş.
BMN Ankara kendi menzili içerisinde bu ateşi yakarsa Trabzon boş durmaz he:?

Bıyıklıoğlu
18.05.2011, 17:42
Ulaşım sponsorumuz Türk Hava Yolları, takımımızın ligin son haftasında oynayacağı Karabükspor maçına özel uçakla gitmesi için jest yaptı.

Buna göre takımımız 21 Mayıs Cumartesi günü THY’ye bağlı özel uçakla 13.25’de Ankara’ya oradan da karayoluyla Karabük’e geçecek. 22 Mayıs Pazar günü Karabükspor’la oynayacağı müsabaka sonrası yine karayoluyla Ankara’ya gidecek olan takımımız gece 02.30’da Ankara’dan Trabzon’a dönecek.

*Bu da demek oluyor ki Trabzon'a gece 03.00-03.15 gibi iniş yapacaklar.

halil ibo
18.05.2011, 18:42
Yani şampiyon gibi karşılamamız ve takımımızı kutlamamız konusunda hemfikiriz.
İş taraftar guruplarına düşüyor bu noktada herhalde.

Sibel
18.05.2011, 20:25
Eğer ve inşallah şampiyon olursak,kupa töreni Avni Aker'de mi yapılacak?

Bera Algün
18.05.2011, 21:19
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/7477.jpg

solidworks mü bu:)

bordo61
19.05.2011, 21:31
Trabzonhaber.com.tr olarak öneriyoruz...

19 Mayıs 2011 Perşembe 15:30

Trabzon’daki bütün yerel gazetelere. Radyolara ve internet haber sitelerine. TV’lere

Pazartesi günü yanı 23 Mayıs Pazartesi günü..

Hep birlikte;

Sayfalarımız, yayınlarımız haberlerimiz aynı olsun..

ŞAMPİYON TRABZONSPOR diye..

Gazeteler, Şampiyon Trabzonspor diye çıksın.

Spor ve birinci sayfaları.

Trabzonspor şampiyon olmuş gibi yayın yapalım.

Bütün gazeteler.

Radyolarda şampiyon olmuşuz gibi müzikler yayınlayalım.

TV’lerde, şampiyon olmuşuz gibi klipler dönsün.

Goller izlensin.

Horonlar ekrana gelsin.

Bütün Yerel gazeteler, Pazartesi günü şampiyonun posterlerini versin.

Top yekün Trabzon şampiyonluğu kutlasın.

Dünyanın dikkati bize dönsün.

Bunu Trabzon medyası yapabilir.

Yeter ki birlik olsun.

Bu çağrıya kulak versin.

TSYD ve Gazeteciler Cemiyeti buna öncülük etsin.

Radyo ve Televizyoncular Derneği de.

Anadolu Basın birliği de..

Ve Trabzonspor’da..

Pazartesi günü Türkiye Trabzon yerel medyasının ŞAMPİYON TRABZONSPOR sayfaları ile uyansın..

Hadi bunu yapalım..

Çakıroğlu İhsan
19.05.2011, 21:35
Şu olay gerçekten çok iyi olur.Bi yerlerde kutlama yapsak az utansalar şerefsizler..

ONUR BEKAR
19.05.2011, 21:45
arkadaşlar bu fenev denen ezikler şerefsizliklerle birlikte şampiyon olurrsalar eğer, o şampiyonlukarının tadını bile alamayacaklar kendileri de inanmayacaklar, rüyalarında o vicdan azabı karşılarına çıkacak nede olsa haksız kazanç.

logitech
19.05.2011, 21:51
gece 03 çok zorlar organizasyonu. akşam Karabük'de kalıp gelseler çok daha iyi olurdu.

silentpain61
20.05.2011, 10:31
"yönetime yönelik eleştiriler" yada "transfer" forumlarının sayfaları saniye gibi tıkır tıkır artarken böyle güzel ve anlamlı bir sayfanın gördüğü ilgi beni şaşırtmadı....Ne diyim ilgi gösterdiğimiz konular belli oldu...Eleştiri dedinmi en önde geliriz ama 82 puanla en kötü ligi averajla 2. bitirecek olan takımımıza teşekkür organizasyonuna ilgilimiz budur işte....Üzülüyorum ve sinirleniyorum (tabiki üzüntüm daha fazla).....bu foruma girmemizin amacı olarak fikir paylaşımıyla beraber birbirimizi doğru yöne yöneltmek bilinçlendirmek olarak görüyorum....bu başlıkta bu düşüncemi kanıtlayan bir başlık....du başlığı okurken lütfen sadri şener ve şenol güneş gelmeden önceki sezondaki sıralamamızı,,,futbolcularımızın gösterdiği çabayı,,,"gerçek" taraftarımızın yağmur çamur demeden maçlara gidişini,,tüm camiamızın bu başarıyı elde ederken ne gibi pisliklerle uğraştığını,,hangi medya çakallarıyla boğuştuğunu bir kez daha düşünüp ona göre karar verelim ve benim düşünceme göre "BİR TEŞEKKÜRÜ" takımımıza çok görmeyelim...