PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O gün PAZAR günü.. Unutma Rıza Çalımbay, UNUTMA !

Sayfa : [1] 2 3

Emin Danışmaz
15.05.2011, 23:59
Kızmaya sinirlenmeye UMUTSUZ olmaya gerek yok.Yine son maça kalan bir şampiyonluk yine FENERBAHÇE.

Ve bu maçı bekleyen bir hoca ve o pankart,

''RIZA EFENDİ 2 EKMEK 1 SÜT''
O gün incinmiş,kırılmış bir hoca sadece içine atmış ve yaradana sığınmıştı.

''Yarabbi bana öyle bir günde bunun hesabını görmeyi nasip et ki,o gün kırılan ve yıkılan bu gururumun HESAP GÜNÜ olsun''

RIZA ÇALIMBAY

UmutBaykan
16.05.2011, 00:01
abi yapma gözünü seveyim,umutlandırma beni.zaten yıkılmışım bu akşam yıkılacağım kadar.

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2011, 00:01
bunları söyledimi rıza...

Canberk
16.05.2011, 00:02
Rıza hocam sen bunu dediysen işte sana fırsat.
Ya bana çok baskı kuruyurlar maçı satmak için diye istifa et biz ayağa kalkalım.

Yada sen bastır al ellerinden şampiyonluğu hesabını görmüş ol.

ÖTESİ YOK...

hakanhan
16.05.2011, 00:03
biz ne kadar unutkan bir milletiz.. bir van macı yaşamış trabzon var. girmeyen top girmez.. kim ne yapabilir?

ibrahim
16.05.2011, 00:04
Yine son maça kalan bir şampiyonluk yine FENERBAHÇE'de bu sefer karsilarindaki rakip biz degiliz son macta. sivasin o kadar haysiyeti serefi varmi oda belli degil...

Tayfun Aydın
16.05.2011, 00:04
Yahu hocam Rıza mı çıkıp defans yapacak Rıza tamam temiz adamdır da hocalığı da belli bir seviye de.Allah tan umut kesilmez ama

Chiko
16.05.2011, 00:05
abi yapma gözünü seveyim,umutlandırma beni.zaten yıkılmışım bu akşam yıkılacağım kadar.
Iste bundan korkuyorum. Mental olarak cöktüm. Simdi inanip cosarsak, sonumuz yine fena olur..

Emin Danışmaz
16.05.2011, 00:05

Ben sana ne dedim de çıkmadı UMUT hatırla

İBB maçını olimpiyatta 1-1 skor ben sana ne dedim.?Bu sene KASIMPAŞA?

Halmanli
16.05.2011, 00:06
rıza elbetteki ister onlara böyle bir darbeyi yapıştırmayı

ama alayı satılmış bunların, o ne yapsın?

geçen yıl bursa son maçta şampiyon olacağına inanıyordu çünkü şikebahçenin rakibi , şikebahçenin satın alamayacağı tek kulüp TRABZONSPOR idi

biz nasıl inanalım, hepsi satılık

bugün ankaragücünü herkes gördü, karabüğüde gördük

beşiktaş bile kulüp olarak maçı vermedi ama bi tane şerefsizleri alakasız yerde penaltı yaptırarak işi bitirdi

UmutBaykan
16.05.2011, 00:07
Ben sana ne dedim de çıkmadı UMUT hatırla

İBB maçını olimpiyatta 1-1 skor ben sana ne dedim.?Bu sene KASIMPAŞA?

emin abi töbe yarabbim ölümüm elinden olacak ha :)

Tunay ERDEM
16.05.2011, 00:07
yahu milletin umutlarını yalan yere sömürmeyin.

Emirhan Makul
16.05.2011, 00:08
Allah Muhammed Aşkına yeter artık bu sene için yeter be abi daha inanmayın bu sene için yalvarıyorum bittik artık ağlamaktan geberiyoruz yeter da zevk mi alıyorsunuz bundan yok işte da yok .

OnurKul
16.05.2011, 00:10
Hala inanıyoruz... Şampiyonluğu çağırıyoruz. Hayde be uşaklar, şurada son hafta kaldı, biraz neşelenelim biraz daha takıma güvenelim...

UmutBaykan
16.05.2011, 00:12
Hala inanıyoruz... Şampiyonluğu çağırıyoruz. Hayde be uşaklar, şurada son hafta kaldı, biraz neşelenelim biraz daha takıma güvenelim...

hangi takıma güvenelim :) sivazspora kaldık biz

Cagdas Topal
16.05.2011, 00:14
İnanıyorum ula , pazar günü şampiyonuz 61 gün eğleneceğiz .

OnurKul
16.05.2011, 00:15
hangi takıma güvenelim :) sivazspora kaldık biz

Biz kazanalım gerisi Sivasspor'a kalsın. Bu gece AG'nin maçı sattığını herkes gördü. Özellikle Senecky ve Vittek sattı maçtı. Diğer uşaklar ellerinden geleni yaptı. Mesut Bakkal'ın maç sonunda pişkin pişkin gülmesi de ilginçti.

Bu takım şampiyon olmasa bile ŞAMPİYONDUR. Bunu unutmadan bu çocukları onurlandıralım.

UmutBaykan
16.05.2011, 00:17
Biz kazanacağız zaten orada bir sıkıntı yok,biz takımımıza güveniyoruz.Ama şahsım adına ben sivasspora güvenmiyorum.ben güvenmiyorum...

robinhood61
16.05.2011, 00:26
bu iş bittti diyorum ama içimde milyonda bir de olsa bi umut var. Allah diyorum.

salihismet
16.05.2011, 00:26
Sivasin baskani aziz yildirim döneminde fb de yöneticilik yapmis kisidir yani fb nin kongre üyesidir
Rizaya is düsüreceklerini hic sanmiyorum, bundan dolayi en umutsuz mac sivas macidir bence.

Emre EFENDİOGLU
16.05.2011, 00:29
Bırakın el aleme yalakalık yapmayı, "Anadolu"yu gördük! Hele hele Sivas gibi bir takımdan puan koparmasını beklemek hayalden öte ahmaklıktır!
Bunuda sil forum yönetimi! Bunuda sil! Doğruları söyleyenlerin mesajlarını silin! Şenol Hoca bile patlamak için 1 hafta daha beklerken, siz bizim patlamalarımızı silin!

Tayfun Aydın
16.05.2011, 00:47
Haftaya Sivas stadı olduğu gibi sarı lacivert olacak.2 sezon önce bile feybe ye 5 atmamız ve jimnastikin yenilmesi gereken sezon daha fazla ümidim vardı ne yazıkki.

Birtan Karaman
16.05.2011, 00:52
Bir de Sivasın dızolarının dırdırını mı çekeceğiz; '' Sizi biz Şampiyon yaptık. ''

Gerek yok ben 2.liğe çok sevinçliyim.

Harun-61
16.05.2011, 01:02
http://www.itusozluk.com/img.php/d20a24921c7cf592d6c44f454c2534457865/r%C4%B1za+efendi+2+ekmek+1+s%C3%BCt

O aşağılık pankartı biz unutmadık,
seninde unutmadigini biliyoruz...

O seviyesizlere cevap verme günün geldi...

buyur Rıza Çalımbay...

.

Onur Akyüz
16.05.2011, 01:03
did you mean sivas?

Birtan Karaman
16.05.2011, 01:11
Saf bi adam..

Fener taraftarı tribüne çağırır depar atarak gider..

Öyle saf bi adam...

Zerre beklentim yok..

Trabzonu Sivas şampiyon yapacağına , varsın 2. olalım Şampiyon olmuş kadar seviniyorum..

Chiko
16.05.2011, 01:16
Saf bi adam..

Fener taraftarı tribüne çağırır depar atarak gider..

Öyle saf bi adam...

Zerre beklentim yok..

Trabzonu Sivas şampiyon yapacağına , varsın 2. olalım Şampiyon olmuş kadar seviniyorum..
Vallah isterse Galatasaray yapsin, raziyim..

Burçak
16.05.2011, 01:17
sivas kendisi şampiyonluk maçına çıksa fenere maçı satabilecek bi camia.
sizde bu camiadan bu maçta fenere çelme takmasını bekliyosunuz..

AYYILDIZ
16.05.2011, 01:19

Forumlarina baktim hepsi fb'yi destekliyor.Hatta macta aleyhimize sloganlar bile atar bunlar.Eskisehir-Sivas bunlar Istanbul'un usaklari.

DeAgLeMaNyAq
16.05.2011, 01:20
Mecnun Otyakmaz varken Rıza'ya söz düşmez. Sivas stadını sarı lacivert süsleyeceklermiş. Maç sonunda özel kutlama etkinlikleri de düzenlerler kesin...

pReN@_61
16.05.2011, 01:22
İşler yaş.. :)

Yiğit Gayretli
16.05.2011, 01:22
Bu dakikadan sonra bir beklentim kalmadı. Ne inanıyorum derim ne de inanmıyorum.

Şampiyon olursak haftaya çok hoşbir süpriz olur benim için. O kadar...

Emre EFENDİOGLU
16.05.2011, 01:23
Yalakalık yapmanın anlamı yok, biz angut.com forumu değiliz, lig bitmiştir. Takımı seneye hazırlamak lazım. 102 puana ihtiyacımız var seneye.

Tunay ERDEM
16.05.2011, 01:24
yahu rıza bile az önce stadın çoğunu hayvanatbahçeli taraftarlara vereceğiz onlar hak ediyor sonuna kadar dedi. siz hala neyin peşindesiniz?

Misina
16.05.2011, 01:26
7den 70 e fbli olan Sivas camiası fbden 10 tane yer.Bu iş bitti arkadaşlar çırpınmayın artık

Mustafa Yüksek
16.05.2011, 01:26
Evet Rıza bey hiç unutmamış. Hatta canlı yayında stadın büyük kısmını fenerlilere verecez, onlar bunu haketti demiş. Ulan sana mı kaldı bunu söylemek. Sen hocasın, derdin tasan ekmek kazandığın klüp olmalı.

Boşuna uğraşmayın. Atı alan Üsküdar'ı geçti.

Samet Türkmen
16.05.2011, 01:27
Yalakalık yapmanın anlamı yok, biz angut.com forumu değiliz, lig bitmiştir. Takımı seneye hazırlamak lazım. 102 puana ihtiyacımız var seneye.

102 yeter mi ki acaba bunun üstüne ? İkili averajda da önde olmalıyız.

SDanışmaz
16.05.2011, 01:27
Bu ligde başka bir Trabzonspor yok ki son maçta canını dişine takıp oynasın.

Kaldı ki Sivas en iyi döneminde Fb'den en az 4 gol yemiş bir takım. Böyle bir dönemde ilk yarı en az 4 gol yer.
Şampiyon "koç"ları oldu işte. Kabul etmeye başlayalım bunu.

Tayfun Aydın
16.05.2011, 01:30
Rıza çıkıp gerçekten stadın yarısını feybe lilere verecez dedimi inanmayın yalan tamamını verecekler.15 dk da maç 3-0 olacak.Ha saha da top oynacak adamlar onurlarını korumak için oynarlarsa o başka.

Samet Türkmen
16.05.2011, 01:35
Senaryo yazıp oynamak çok mu zor ? Çekişmeli ve stresli geçen bir maçın ardından malum takım şampiyon

frkl
16.05.2011, 01:40
Sivas taraftarınında fenere savgisini bir yana alırsak + alex gibi bir adamı olduktan sonra fenerbahçe sivas maçını almama ihtimali 10 milyanda bir....

Bir denizlispor vakası daha yaşanacağını zannetmiyorum ben...

Unutmayalımki fenerbahçe ye avantajıda biz verdik resmen elimize itti ....

Herşey bi yana bu kadar Trabzonlu nun ümitsizliğe düşmeseni istemem...

Ortada 79 paun son maçıda alırsa 82 paunla fenerinde 82 paunla şampiyon olduğunu yazarsak bu başarımız yadsınamaz.....!!!!!!!

Karabük maçından sonra oyuncularımız şampiyon olmuşçasına karşılamak gerektiğini düşünerek...önümüzdeki şampiyonlar ligi hayalini kurmaya başlayalım derim :):):)

Şeş kaza 2. bir denizlispor vakası olursada....

............gerisini taraftarlarımıznın hayal gücüne bırakıyorum...

İyi geceler......

DeAgLeMaNyAq
16.05.2011, 02:00

Ne yazık ki bunu görmezden geliyoruz. Hep birilerine bel bağlayıp durduk. FB bu hafta puan kaybedecek diye diye ligin sonuna geldik. Öyle veya böyle kaybetmiyorlar işte. Şimdi kalkıp hiçbir amacı olmayan, ligde kaldıktan sonra temposu düşmüş bir Sivas'ın puan alması ancak Allah'ın gücüyle olabilecek bir durum. Üstelik bu takımın başkanının koyu FB'li olduğunu bilmeyen yok. Adamlar şimdiden stadın süsleneceğinden ve FB'ye yüzde 5'den çok daha fazla seyirci kontenjanı verileceğinden bahsediyor. 1 hafta boyunca Tekke'ydi Gabriç'ti diye sinerji oluşturup, Ankaragücü maçını bekledikte ne oldu? Sadece boşyere kendimizi kandırdık...

angraf
16.05.2011, 02:05
karabük 2.kalecisinin dediği gibi Fb saha içindede dışındada iyi oynuyor Sivas gibi bir çirkef takımdan birşey beklemiyorum elimizdeki fırsatları değerlendirmeliydik puan kaybettiğimiz eses maçı dönüm noktası oldu o maçı alsaydık şuanda şampiyonluk kutlamalarını nasıl yapacağımızı konuşuyor olurduk neyse hayırlısı olsun.
2. olacağımıza değilde şu fblilerin daha doğrusu gözleri kör olmuş haktan olmayan fblilerin yapacakları tavırlar beni çıldırtacak

Selçuk Demircioğlu
16.05.2011, 02:19
Denizlispor düşme tehlikesi yaşıyordu da ondan asıldı maça...Yoksa derdi tasası olmayan takım niye asılsın maça...Buna artı olarak fenerin kadrosu zaten haşat eder sivası..Direnç beklemeyelim..
Bir umuttur yaşatan insanı doğrudur ama atı alan üsküdarı geçti açık apaçık ortada...
Rıza çıkıp oynamayacağına göre sivasın zoru ne olabilir?
He tutar verirsin teşvik primi adam başı 100-200 bin o zman bak bakalım nasıl oynuyorlar...

ereğlin
16.05.2011, 02:21
o kulübün başkanı, hasta fenerbahçeli ve aziz yıldırımın sözünden dışarı çıkmayan kişi, gerekirse Rıza Çalımbayı görevinden alır yine de bu maçı verir fenere.

ilk yarı sivas:3 fb:0 bitse, yine umudum olmaz bu maçtan.

devre arası da olsa hallederler işlerini.

TSezgin61
16.05.2011, 02:22
fener=sivas

hangi mactan bahsediyorsunuz anlamiyorumki. herifler 2. takimlarindan celme yermi?

sayinki fener bu hafta bay gecti...

ereğlin
16.05.2011, 02:25
102 yeter mi ki acaba bunun üstüne ? İkili averajda da önde olmalıyız.

hakem yardımı var, lobi var, medya var, sıkışınca rakip takımın santforunu transfer etme var, 3-0 lık maçı 4-3 e getirme var, hakem odası basma var ve fenev var.en büyük aziz yıldıvım.

bizde bunların hiçbiri yok. 102 puanda paklamaz bizi. fenerasyon devreye girip 10 maç saha kapatırlar, puan silerler kılıfına uydurup.

POYRAZ
16.05.2011, 02:50
6ivasspor hic bir sekilde bu mactan puan almak icin cikmaz maca.
Riza Calimbay'in da böyle bir derdi yok.
Böyle baslik acip 6ivasspor'dan medet ummaya calismaya gerek yok.
6ivas'ta en cok taraftar fe-be taraftaridir.
Bence baslik kilitlenmeli. Gülünc oluyoruz birilerine!

MuratB.
16.05.2011, 03:05
10-0 biter Alex 7 tane aynı köşeye penaltı atar.

POYRAZ
16.05.2011, 03:46
6ivasspor, fe-be'nin en sadik köpeklerinden birisidir. Asla ve asla bu mactan puan alma gibi bir niyeti olamaz.
Ben asla böyle bir beklentinin icerisinde degilim. Lig bu hafta bitmistir. Bir renkdas 6ivasporlularin da zaten fe-be'ye yenilmek istediklerini kendi forumlarinda yazdiklarini dile getirmis. Her türlü ama her türlü verir 6ivasspor. Sahada, asansörde, merdivende, havada, karada her türlü verir fe-be'ye. Kendi kalelerine gol atarlar ama yine verirler. fe-be taraftari bir baskanlari oldugunu bilmeyen yoktur. Sivas'ta en cok taraftari olan takim fe-be dir. fe-be bu hafta karaktersiz rakibi karsisina göstermelik cikacak.
Bizim icin lig bitmistir. Bizim cocuklarin hepsinin alinlarindan öpüyorum teker teker.

only ts
16.05.2011, 04:18
8 penaltı 2 de beleş golle fenev 5iva5 i yener : ) penaltı şampiyonu fenev bahçe..

Medallion
16.05.2011, 05:14
Kilit vurulmasi gereken bir baslik. Kendi isini kendin yapacaksin. Baskasindan medet ummayacaksin.

Celal Demir
16.05.2011, 08:18
bu iş bitti artık artık geçmiş olsun kimse sivastan bişey beklemesin... yönetim eskişehir maçında verilmeyen gollerimizden somra bişey yapmadı bundan sonrada yapacak tek bir şeyleri kaldı! sezon başından beri sustum yönetim alehine birşey söylemedim sezon sonunu bekliyorum dedim ama artık susmayacağım... kimse eziklerde suç aramasınonlar saha dışındada iyiler heee biz iyi değilmiyiz onda eziklerin bi kabahati yok o bizim eksikliğimiz ozaman demekki bizze hem saha içinde hemde saha dışında bizi ilerilere götürecek bir başkan lazım. şerefli lig namuslu lig istiyoruz gibi şeyler söyleyerek şampiyon olunmuyor sende rakibinin yaptığını yapıp şampiyon olacaksın ozaman. daha çok şey yazacağım ama şimdi diil...

Celal Demir
16.05.2011, 08:45
sabah sabah şu eziklerin dalga geçmeleri hiç çekilmiyor :S ALLAH sen bana sabır ver ...

zekeriyya
16.05.2011, 08:47
dakika 90 + 23 gol pen. aleks peşinede istavrozu çıkarıp tüm Türkiye me s.....r ( yanlış anlaşılmasın selamlar manasında)

Lazman
16.05.2011, 08:48

Aynen oyle.

Bide bizim millet isine gelmedimi balik hafizali olur.Riza istese bile sivas istemes,sivas istese bile baskani istemez,vs... :)

ozturk
16.05.2011, 08:49
boşuna heveslenmeyin..

şampiyon oldu fb..

ozturk
16.05.2011, 08:54
lig bitti..

şampiyon fb...

Turgay Atalay
16.05.2011, 08:59
Sivas denen şerefsiz takım fener pisliğinin A2 takımı gibi sizler neyin hayalini kuruyorsunuz. fener atamasa sivaslı p....ler kendileri gol atar kalelerine.

Barış Çebi
16.05.2011, 09:00
sivas o maçta 10 gol yemesi icap ederse yiyecek bir takımdır.Başkanı fenerlidir hemde en hasından. Yani altay rakip olsa umudum olurdu ama sivas 3 yer oturur aşağıya.Boşuna kimse kimseyi kandırmasın. Lig 33 hafta idi ve dün akşam lig bitti.

Turgay Atalay
16.05.2011, 09:05
Sivas ilk yarı 2 veya 3 yerse, takımımız karabük maçının ikinci yarısına çıkmasın veya kendi kalelerine goller atsınlar. Bundan daha büyük ses getirecek protesto olmaz. Satılmış fenerasyon ve hakemlerin de adı duyulur dünya medyasında

Celal Demir
16.05.2011, 09:06
Sivas ilk yarı 2 veya 3 yerse, takımımız karabük maçının ikinci yarısına çıkmasın veya kendi kalelerine goller atsınlar. Bundan daha büyük ses getirecek protesto olmaz. Satılmış fenerasyon ve hakemlerin de adı duyulur dünya medyasında

amzamı atarım altına...

Ali YİĞİT
16.05.2011, 09:07
Sen bir devsin, yükü ağırdır devin!
Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!

Mehmed’im, sevinin, başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin, eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!

Yarın elbet bizim, elbet bizimdir!
Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir.

Üstad

ozturk
16.05.2011, 09:08
Son maça direk çıkmayalım bence..

nasıl olsa bu hafta belli oldu şampiyon...

m@rdi
16.05.2011, 09:15
Çok safız, çok iyi niyetliyiz . Yaşananlardan da hiiç ders almıyoruz. Adamlar gizliden de değil açık açık fb li olduklarını gösteriyorlar, söylüyorlar hala Sivas diyebiliyoruz.
Çıkmadık candan ümit kesilmezdi. Can çıkalı çok oldu be arkadaşlar.

irfan61
16.05.2011, 09:18
Taraftarlarımıza bak her hafta her takıma bir slogan yazıyoruz.Haftaya en az 3 tane yemezsen adam değilsin sivas,burada başka takımlara sen öylesin,böylesin,hatırla,unutma vs bunları yazmanın bir anlamı yok.Bu kendimizi küçük düşürmektir ayıptır.

DİNÇ
16.05.2011, 09:23
Sivastan medet umanlar pazar günü "SivasFener" kolkala şampiyonluk kutlamalarını izlerken umarım akılları başına gelir.

Bence Trabzonsporumuz bu adaletsiz liglerin şampiyon değil ama en BÜYÜK takımıdır.

Onuruyla ayakta, dimdik,

Bal gibi futboluyla

Korkmadan

Mücadeleden Kaçmadan

Yılmadan..

Umutla...

Mücadelenizi ayakta alkışlıyorum...

Her hafta tamam artık buraya kadarmış dediğimizde
O yılmaz savaşçılar çıktılar sahneye...

Volkan Albayrak
16.05.2011, 09:29
Böyle bir Şerefsiz düzen olmaz arkadaş olmaz ya yeter ama .....Ama doğru nasılsa biz sesimizi çıkartmayız o yüzdende hepsini hakediyoruz malesef

Turgut Çelik
16.05.2011, 09:49
Lig bitmiştir arkadaşlar Rıza hoca 2 ekmek 1 süt davası diyoruz ancak: Tamam rıza hoca adam gibi adam da topçusu oynamazsa çıkıp kendisimi oynayacak? Sivas denen fb nin a2 takımının başkanı fb kongre üyesi zaten hayal görmeyelim adamların forumlarına bakın alayı sivas yenilsin biz zaten ligde kaldık fener şampiyon olsun diyor. bizim maçta stadını açmayan başkanları hatrı sayılır bir kontenjan açacak fb ye maç sonuda sivas-fb beraberce şampiyonluk kutlarlarsa hiç şaşırmayın.
Son olarak eklemek istediğim Futbolcularımızı ve hocamızı bağrımıza basmalıyız cansiperhane mücadele verdiler. Bu sene şampiyonluğumuzun gaspedilmesinde tek suçlu mıy mıy demeçler veren yönetimdir. Adam gibi yumruğunu masaya vurabilecek bir yönetimimiz oysaydı şimdiye şampiyonluğumuzu puan farkı ile ilan etmiştik.
Aslınsa söylemek istediğim çok şeyler daha varda bir toparlayabilirsem yazacam hepsini.

muratt
16.05.2011, 09:59
Sivasspor fenerden puan alsın, Mecnun Odyakmaz başkanlığı bırakır, ben bu işi yapamadım diye.. Adam fenerlinin onde gideni.. Sivas'tan zaten ne zaman bize hayır gelmiş... Bence fazla umutlanmaya gerek yok, biz maçımızı kazanmaya bakalım yeter..

Fatih Tekke dedik Gabriç dedik, Gökçek feneri sevmez dedik ne oldu ?
Tolunay 96'nın acısını çıkartır dedik ne oldu ?
gs, bjk puan alır dedik yalan oldu ?

belki hiç ummadığımız yerde puan kaybederler, belli olmaz tab...

Barış Burak
16.05.2011, 10:05
Kimseden medet ummadık,ummayalım.

Unur Rıza Çalımbay! Unut Sivasspor,sizlere muhtaç değiliz,satın maçınızı,umrumda değil.

ben bu yolda mağlup olan galibim.kimsenin hakkını yemeden,emeğini yemeden,kimsenin kul hakkına girmeden,kimseyi haksız yere üzmeden 82 puan almışım,bu ülkede sadece futbol oynayarak 82 puan almışım, ve buna rağmen şampiyon olamıyorum. buda adalet işte.

Şampiyonluk gelmiyor
Varsın gelmesin ulan
Vazgeçemem senin aşkından
Değildir bir mesele
Bir ömür sürse bile
Senin varlığın yeter bize!

bordomaviask
16.05.2011, 10:12
dün akşamki kadıköy penaltı festivalinden sonra hazır yatağa uzanmış fenevi bekleyen sivasdanmı medet umuyorsunuz yataşın kralıdır bu maç dağılın beyler bu iş bitmiştir

mhayri
16.05.2011, 10:13
Sivas işi çoktan bitirmiş.Karnaval havasında ev sahibi takımın bir tek
taraftarı olmadan bütün biletleri rakip(!) takıma satılmış bir maç izleyeceğiz.
Zerre kadar umudum varsa o işi kovalamak sonuna kadar bırakmamak lazım.
Ama maalesef zerre umudum yok...
Eskişehir maçından sonra bitirdim ben o işi...
Ve maalesef ne acı tesadüftür ki bu sezon izleyemediğim tek maçtı Eskişehir maçı...

Serdar Dilekoğlu
16.05.2011, 10:39
Tabi Rıza haftaiçi istifa et(tiril)mezse.

Zafer Fidan
16.05.2011, 10:45
Sivasin ne oldugunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden kafanizi dinleyin ve futboldan biraz uzak durun.

hamza61omer
16.05.2011, 10:45
sivas s s gibi bir takımdan medet ummak nasıl bir düşüncedir anlayamıyorum.az önce yazmışlar tamamen katılıyorum,bence de sivas eğer 10 tane yemesi gerekiyorsa emin olun garanti olsun diye 11 yer. rıza falan da hikaye , bu iş bitmiştir arkadaşlar. Ancaaak bu penaltı irdelemecisi yavşağı şöyle baştan aşağı bir güzel irdelemek istiyorum ki bana göre busenenin anahtarı budur.

hanifta
16.05.2011, 10:48
rıza istese ne olur sivastaki bazı oyuncular aynı ankaragüçlü bazı oyuncular gibi olursa nerde takılacak fener...bi kaçta penaltı olur veya kırmzı ile attırırlar kendilerini...

DNA-TS
16.05.2011, 10:48
Birakin rizayi falan. Baskanlari vermis maci neyin hesabini yapiyoruz riza istesede bise yapamaaz mecnun ve hamidolar zaten haftalardir sampiyonluk kutlamalarni bekliyor gecen ic sahamacinda bizim aleyhimize bagirmadilarmi hepimize gecmis olsun gelecek senenin planlarini yapmaya baskasak iyi olur

mda61
16.05.2011, 10:51
Sivas gibi bir camiadan dürüst bir oyun beklemiyorum ama futbol bu. Geçen sezon da biz çok güzel bir oyun ortaya koyup Fener'in şampiyonluğunu engellemedik. Adamlar aşırı şanssızdı, girmeyen top girmiyor.

Benim hala umudum var.

metehan
16.05.2011, 10:56
Arkadaşlar, haftalar öncesinden Sivasspor'un kümede kalması için gerekenler yapıldı. Sivas'ın 4-0 kazandığı Buca maçının özetini bulup izleyin. Buca, kümeye gönderildi ki son maçta Sivas olası bir küme düşme riski yaşamasın. Yaşarsa işi bağlamak kolay olmaz, tıpkı 2006'da Denizli'de olduğu gibi. Rıza Çalımbay, dik durmak isteyecektir mutlaka da O'na soran kim?

samway
16.05.2011, 10:58
sıvas a guvenmek mı ???? melıh gokcek e guvenmek mı ???? bırakın allah askına bu adamlara guvenmek uzaylıları gormek gıbı bısey ...

Nytre
16.05.2011, 11:00
arkadaşlar bu tip geçmişteki olayları çıkarıp sunmak normaldir ama bunu tutup da adamın gözüne sokmaya gerek yok.

bu haberi ona hatırlatan bırılerı vardır ama bu tip haberlerle gaza gelip motive olup da bu işlerden medet ummak bize yakışmıyor.

biz ortaya koyalım da gerisini kim düşünecekse düşünsün. aslolan kendi maçımızı kazanmaktır.

Nihal Ayvaz
Başka takımlardan umut beklemeyi bıraksak artık.Komik oluyor.

sukru_aygun
Fenerbahçe samandırada kendi A2 takımıyla maç yapsa belki biraz ümidim olurdu ama rakip sivas olunca hiç ümidim yok.

samway
16.05.2011, 11:03
merak ettıgım sey su bıze kımlık kontrolu yapan sıvas yonetımı acaba fenerbahcelı taraftarlara ne yapacaklar ? stadın tamamını verırlerse sasırmam ...

hanifta
16.05.2011, 11:05
rıza çalımbay hep dürüst olsa ne olur,sivastan bazı oyuncular aynı ankaragücü maçındaki gibi,3 tane penaltı yaptırır kırmızı kartla kendini oyundan attırır,futbol temiz değil...

mur_aya
16.05.2011, 11:07
Beni sindirmeye, kızdırmaya çalışanlara, diyorum ki nerelisin sen sivas diyor diyorum ki ben memleket takımını destekliyorum ikincisi yok onun yenmesi yenilmesi hiç önemli değil onun bu dünyada olması yeter ne işin var senin fenerle tutsana barcelona yı diyorum ne alaka diyor memleketine sahip çık ikinci saçmalığını bırak sonra karşımda konuş işte o alaka diyorum çıt yok kıpkırmızı oluyorlar.

Yaşanmış bir olay: Kayınbiraderim iskenderunlu hasta fenerli yaa bırak şu takımı desteklesene iskenderun d.ç. memleket takımını ne alaka fener deyince diyor ki ne yapacam iskenderunu maçlarını bile takip edemiyoruz izleyemiyoruz neyini destekleyim :) Farkımız bu işte
Yaşa Trabzonspor sen çok yaşa
başlarım şampiyonluğa.

bkandil
16.05.2011, 11:07
Rıza'nın yapabileceği tek şey takımı motive etmey çalışmak olacaktır ki, başarabileceğini sanmıyorum. Kümede kalmayı 2 hafta önce garantilemiş bir takımın oyuncularının ligin son maçına motive olmalarını beklemiyorum...

Deliormanli1
16.05.2011, 11:10
Mecnun Odyakmazın başkanı olan takım asla febeyi ısırmaz,elleriyle sunarlar...geçmiş ola...
Ha Sivas küme düşme durumunda olacaktı ve mutlaka puan alması gerekecekti...bak o zaman birşeyler olurdu. Maalesef bu sene şampiyonluğu Eskişehir ve uygunsuz Bülent belirledi

Murat Altun
16.05.2011, 11:10
Bence hiçbir takımın futbolcularının alayını birden şikenin içine sokamazsınız

Burada en kolay şey bülent uygun gibi satılıkalrı bulup satın almaktır Td iki kilit oyuncuyu kadroya almaz yerine sakat yada formsuz oyuncu koyar taktikleriniderakibin istediği şekilde ayarlar iş biter

Yada rakip takımdan kaleci gibi bir iki oyuncuyu bağlarsınız Volkan babacan gibi serdar kulbilge gibi eski kalecileriniz biçilmiş kaftandır

Rakibin en iyi oyuncualarını evlenme vaaadi ile kandırıp düzüp iş bitince bir kenara atarsınız emenike gibi sezer gibi

Bütün bunların yanında zaten hakem istediğniz düdükleri çalmak için emrinize amadedir bütün mhk hakemleri buna iyi birerr örnek teşkil ederler

Burada ancak satın alınamayacağını düşündüğümüz Rıza çalımbay ve şike teklif edilmeye değmeyeceğini düşündükleri vede şike teklifine cesaret edmecekleri bazı futbolcuların mücadelesi ile karşılarındaki günahkarlar gürühunun mücadelesinden geriye sadece umut kırıntıları kalıyor

Onur Civelek61
16.05.2011, 11:14
sivasa güvenmemek en güzeli.Boşa umutlanmayalım...Tek psikolojik savaşımız kaldı.Sivas fb ye yatıcak haberleri çıkartmak zaten öyle olucak ama :) bu haberler belki işimize yarar...Ne kadar da sivasın fb ye maçı vericeğini bilsemde yine de şampiyonluk hayaliyle yaşıyorum :( bu sene futboldan soğuduğum senedir.

bordo61
16.05.2011, 11:16
Kapatın gitsin ya.

Sivas'a ayak basmadan o maçı aldılar.

Herkes burda yok Fatih tekke , yok gabriç deyip durdu.

Ona rağmen ahı gitmiş vahı kalmış 6 tane yediler. Oturmuş sivastan medet umuyoruz.

3. ligten bir takım olsa daha fazla ümidin olur

oflu engin
16.05.2011, 11:16
sivasdan glecek iyiliğin adı batsın lazımda değil.ben şampiyonluğun derdindede değilim
benim Trabzonsporum yapması gerekeni yaptı Şenol hocam ile hep ikinciliğe razı olurum aykut gibi biriyle şampiyonluğa razı olmama hatta dünya kupasına bile razı olmam bu yönetimle bu düzenin karşısında dururrum ama fb nin yönetimnin yanında olupta öteki dünyamıda kaybedemem.
sadece iki yenilgi almış takımım şampiyon olamıyor.berabere kaldığı maçların yarısınıda hakemlerin stratejik kararları ile iki puanı çalınıyor.en kolay penaltılar fb ye verilirken bizim nizami goller sayılmıyor.sahibinden satılık şehirlerin rakibe yeşil ışık yakması ve bize uyfuladıkları kırmızı ışık muamelesine rağmen aynı puanda tek farkla oda ofsayttan atılan golle şampiyonluğu alamıyorsak biz şampiyon olamadığımızı başka yerlerde aramanın helede içimizde aramanın gafletine ve ihanetine düşmeyelim.
ben bu takımı şampiyon olsun diye sevmedim.bazan kazanan kaybedendir biz bu senenin kazananıyız bunu biliyorum.ve bu takımla ve içinde olduğum bu bordomavi yüreklerle gurur duyuyorum.

Royal Heart
16.05.2011, 11:18
Sayfa başlığı güzel de yanlış forumda, Ss forumunda açtırtmak lazım bunu; biz konuşsak tartışsak ne çıkar.

mahmuter61
16.05.2011, 11:19
Ya anlamıyorum sizi arkadaş hep milletten medet umuyorsunuz medet umduklarınız kim;Melih Gökçek,Mecnun Odyakmaz yok eskişehir ya bunların hangisinde delikanlılık var!!!Neymiş Rıza 2 süt bir ekmek!!!Evet bende diyom rıza 1 tanede gazete getir!Sivasta oynayan Trabzon kökenli topçularmı kurtaracak ya güldürmeyin adamı.Sadri Şener seni asla affetmeyeceğim Allah seni bildiği gibi yapsın devre arası sabote ettin ligin sonundada Fenerdoğana gidip stada sattın bizi yazık ettin başkan çok yazık.

mahmuter61
16.05.2011, 11:21
Ben Şenol Hocamı ve ekibini birde Umut hariç futbolcularımızı ayakta alkışlıyor hepsini öpüyorum.Yönetimi ağzıma almak istemiyorum bu saatten sonra.

balli_kuymak
16.05.2011, 11:23
Kızmaya sinirlenmeye UMUTSUZ olmaya gerek yok.Yine son maça kalan bir şampiyonluk yine FENERBAHÇE.

''Yarabbi bana öyle bir günde bunun hesabını görmeyi nasip et ki,o gün kırılan ve yıkılan bu gururumun HESAP GÜNÜ olsun''

RIZA ÇALIMBAY

İş Rıza'da bitmiyor başkanları fenerin kongre üyesi oyuncuların düşme tehlikesi gibi bir durumu yok yine fark olur boşuna umutlandırmayalım milleti bizim şampiyonlugu kaybetmemize neden olan kendi iç sorunlarımızı masaya yatırmamız lazım bence...

TuAF2007
16.05.2011, 11:24
Sivasspor tribünleri pazar günü es-es'in yaptığı gibi ne kadar şeref yoksunu ve haysiyetsiz olduklarını yapacakları tezaüratlarla belli edicekler... fb-ss formalarını giymiş kucak kucağa oturan insan görünümlü yaratıkları görürseniz tv ayarlarınızla oynamayın...

samway
16.05.2011, 11:27
karadenız ınsanını resmen kandırıyolar kac senedır neler oluyo sesını cıkaran yok fındık yerlerde çay yerlerde fıyatları su fıyatına dustu nerdeyse yatırım desen yok ekonomık krız daha fazla heryere stad yapılıyo 1 senede kasımpasa kayserı rıze neler yapıldı bıze 8 senedır stad yapılacak yapıldı oldu bıttı toprak dolgu ızın cıktı cıkmadı... hep aynı senaryolar sımdı basbakan cıktı kulak cektı baskan da sustu faruk ozak yalandan oralarda oturuyo ne mı yaptı sadece yalakalık bızım ıcın trabzonspor un degerını kımse anlayamaz yanı sıyaset ı trabzonspor un onune gecırenlerden de bıze yar olmaz ... ULU ONDER ATATURK ne demıstı ;

ekonomık bagızsızlıgını sağlayamamış toplumlardan sıyası bagımsızlık beklemek ımkansızdır...

Onur Akyüz
16.05.2011, 11:29

RIZA ÇALIMBAY

Rıza'nın böyle birşey söylemediğine eminim,hadi söyledi diyelim sen bunu nereden duydun?

Durumu ajite etmeye gerek yok.

Lütfen başlığı ve yazının içeriğini değiştir,rica ediyorum.

Onur Civelek61
16.05.2011, 11:31
'Yarabbi bana öyle bir günde bunun hesabını görmeyi nasip et ki,o gün kırılan ve yıkılan bu gururumun HESAP GÜNÜ olsun''

Bu söz doğruyu söylemek gerekirse hala şampiyon olucağımıza inanmak için çaba harcayan bana çölde susuzlukdan yanıp kavrulan birine bi yudum su nasıl gelirse öyle geldi...

RepLay
16.05.2011, 11:31
Bana kalırsa bu yolla değilde feneri şampiyonluk havasına soksak daha avantaj sağlamış oluruz diye düşünüyorum

Onur Civelek61
16.05.2011, 11:32
Bana kalırsa bu yolla değilde feneri şampiyonluk havasına soksak daha avantaj sağlamış oluruz diye düşünüyorum

Kesinlikle böyle yapmalıyız...Tıpkı geçen seneki gibi :)

Kasım Hilal
16.05.2011, 11:33
Galiba fenev ligin şampiyonu ilan edilecek.
Bu ligin şerefi Trabzonspor'u kaldıramadı.

oktay61
16.05.2011, 11:39
Madem psikolojik bir savaş, ANGUT lar cimbom maçı öncesi gençler maçı öncesi rakibimize saldırmıştı.
1 hafta boyunca BMN nin İNTRO su bu pankart olsun.

Salih Yazıcı
16.05.2011, 11:40
sivas fenere 8000 bilet veriyor muş stad kapestesi 11 500 muş galiba

Onur Civelek61
16.05.2011, 11:41
sivas fenere vericek zaten!

DİNÇ
16.05.2011, 12:07
Haydi BMN...

Güzel bir intro yap...

Tıpkı Gs-Trabzonspor maçı öncesi angut.com un yaptığı gibi...

Ancak onların yaptığı edepsizlikte değil...

agora61
16.05.2011, 12:11
bu başlığa gerek yok sivasın fenerden puan alması mucize olur.

Hasan Habip Özbay
16.05.2011, 12:11
rızanın intikamı sinamalarda ama önce sivasta bekleyin pazara az kaldı rızanın yardımcısı küçük orhan yani orhan kaynak bizim eski golcümüz akşam telefonla görüştük inanılmaz şeyler söyledi çok umutlandım artık ne diyeyim ya ....
bekleyip göreceğiz

Armağan Dere
16.05.2011, 12:15
rızanın intikamı sinamalarda ama önce sivasta bekleyin pazara az kaldı rızanın yardımcısı küçük orhan yani orhan kaynak bizim eski golcümüz akşam telefonla görüştük inanılmaz şeyler söyledi çok umutlandım artık ne diyeyim ya ....
bekleyip göreceğiz

Orhan'ı tanıyormusunuz ağabey?..Aston Villa maçında attığı gol ile Trabzon'u kurşun yağmurunda bırakmıştı:)..Çok selam söleyin kendisine

Badaloğlu
16.05.2011, 12:16
Son maçta Fener'in rakibi Barcelona olsa bu düzende o maçıda alırlar. Bu lig'e siyaset bulaşmıştır. Bunu herkeste çok iyi biliyor. Bilmeyen(!) bir Faruk Özak'tır herhalde. Artık şu Trabzon'un yakasından düşsede bizde kurtulsak. Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını aleni istedi. Elbirliği ile herkes fener'in şampiyon olması için çabalıyor. Trabzonspor Karabük'te yenilmez son dakikada olsa bir penaltıyla bizi galip getirirler. Kimse uyanmadan Trabzon'un elinden gene şampiyonluk alınır. Trabzon'daki saf Trabzonspor'lular da seçim zamanı giderler Fenerbahçe'ye oy verirler. Bundan gocunmazlar bile. Çünkü onların tuttukları takım Trabzonspor değil.

Haaa bu demek değilki yönetim devre arası uyamadı. Aynen öyle, Ağustos böceği gibi yan gelip yattılar, ellerinde belki saz yoktu ama boş işlerle vakit öldürdüler. Doğru dürüst bir golcü almadılar, alanınanıda oynatmadılar.

Ligin ikinci, yarısı başlar başlamaz, Ankaragücü maçında penaltın verilmiyorsa ortalığı ayağa kaldırmamız gerekiyordu.Ne oldu? Önce bir çıktılar bir şeyler gevelediler, sonra orda da geri vites yaptılar. Böyle oluncada Mosturoğlu gibi adamlara meydanı bırakıyorsunuz.

Bir Akyazı uğruna gitti güzelim şampiyonluk!!!

Canan61
16.05.2011, 12:16
bekleyip göreceğiz

Yapma abi umutlandırma bizi...:(

Çetocan
16.05.2011, 12:20
Biz Sivasspora Kaldıysak Vay Halimize....

serkanholep
16.05.2011, 12:24
arkadaşlar ümitlenmeyin bence

her türlü önlem alınmıştır 3. şebeklik olmasın diye

o maç 10 dakika da biter

Ahmet Pulusoğlu
16.05.2011, 12:25
aziz > sadri

KÖKSAL AYDIN
16.05.2011, 12:26
Maç 0-3 biter.

9 puan farkı ancak biz eritebilirdik belki bjk.

Fatih Solmaz
16.05.2011, 12:31
3 ten aşağı olursa kanat takıp uçarım.

Abdülkadir Kılıç
16.05.2011, 12:32
İş sadece Rıza hoca da olsa iyi ama sahada oynayan 11 oyuncu asıl mesele olan. Ve başkanları. Ben Mesut hocanın da takımı çok iyi hazırladığını düşünüyorum ama Ankaragücü'nün iki kalecisi işi bitirdi.

azelea
16.05.2011, 12:34
boşuna klavyenizi yormayın bu maçtan sivas puan çıkaramaz. fb şampiyon olur. Artık hayallerimizi seneye kuralım.

kürşat şen
16.05.2011, 12:34
benim üzüldüğüm nokta şahıslara kişilere bağlı kalmamız..
bu böyle oynar adam gibi adam,tarihten eski örnekleri göstermek vs vs..
biz kendi göbeğimizi kendimiz kesecektik..
9 puan farkı hemen erittk..yok eskişehire ona buna laf atmayalım..
ankaragücü,antalya ve kayserisporu yenseydik durum çok farklı olacaktı..
onun için kimseden medet ummayalım bol bol dua edelim arkadaşlar..

Armağan Dere
16.05.2011, 12:35
http://galeri.uludagsozluk.com/23/r%C4%B1za-efendi-2-ekmek-1-s%C3%BCt_40290.jpg...

Bunu neden dillendirmiyor bizim yönetim,medya vs neden anlamıyorum..%5 bi ümidim var umarım gerçekleşir

Murat GENEL
16.05.2011, 12:38
adamların başkanı 8.000 bİlet veriyor Fenerbahçe'ye..neyin umudunu yaşıyorsunuz ?

Emre Bekar
16.05.2011, 12:42
Tek umudumuz futbol şansı...

bahadır2561
16.05.2011, 12:43
kendi bile unutmuş, siz neyin peşindesiniz arkadaşlar?

penaltıbahçe kongre üyesi olan başkanları var adamların

Berat Akçay
16.05.2011, 12:44
Biz ne zaman ümit ettiysek fener puanları aldı.Her maçınıda aldı bir şekilde.Çoğu kişi bursanın puan alamayacağını düşmanız diye verirler macı gibi cümleler vardı.Bende öyle düşünüyordum ama puan alarak döndüler.

sivas'tan ümitli değilim .Maçı fener bir şeklde kazanacaktır.Rıza fln demeyin .Taraftarı ,başkanı fenerin şampiyon olmasını istedikten sonra şampiyonluğun karşısında durmak YÜREK ister .Oda rızada yok

SDanışmaz
16.05.2011, 12:44
aziz > sadri

azize > tff

tarsus
16.05.2011, 12:47
rızayı dinleyince umutlanmak istiyorum ama azizeyi sivas başkanını fenerasyonu biliyorum ve son olarak 8000 adet bileti duyunca yine figüran rolünde olmak beni çok üzüyor.lanet olsun böyle düzenede böyle şerefsizlerede....

melih61
16.05.2011, 12:52
sivas forumlarında bir gezin adamlar yatarız olur biter diyorlar daha ne olsun :D yazık ya valla

Berat Akçay
16.05.2011, 12:54
rızayı dinleyince umutlanmak istiyorum ama azizeyi sivas başkanını fenerasyonu biliyorum ve son olarak 8000 adet bileti duyunca yine figüran rolünde olmak beni çok üzüyor.lanet olsun böyle düzenede böyle şerefsizlerede....
rıza dün konuştu .fenerbahçeli arkadaşlarına bilet ayarlayacakmış .Mutlu etmesi lazım arkadaşlarını

Külünkoğlu
16.05.2011, 12:55
"Yönetim benimle sezon sonu görüşmeyi düşünüyor"

Başka söze gerek var mı ?
Her şey Rıza Çalımbay'da bitseydi keşke. Odyakmaz fener'e yaramayacak bir sonuç alındığında el etek öptüğü insanların yüzüne nasıl bakar ? o halde iken Rıza Çalımbay ile görüşür mü ? Rıza hoca ne yaparsa yapsın ipler onun elinde değil ne yazık ki.

SDanışmaz
16.05.2011, 12:56
sivas forumlarında bir gezin adamlar yatarız olur biter diyorlar daha ne olsun :D yazık ya valla

Herkesin altına yatıp para kazananlardan ne beklersin ;)

oktay61
16.05.2011, 12:58
Son maçta Fener'in rakibi Barcelona olsa bu düzende o maçıda alırlar. Bu lig'e siyaset bulaşmıştır. Bunu herkeste çok iyi biliyor. Bilmeyen(!) bir Faruk Özak'tır herhalde. Artık şu Trabzon'un yakasından düşsede bizde kurtulsak. Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını aleni istedi. Elbirliği ile herkes fener'in şampiyon olması için çabalıyor. Trabzonspor Karabük'te yenilmez son dakikada olsa bir penaltıyla bizi galip getirirler. Kimse uyanmadan Trabzon'un elinden gene şampiyonluk alınır. Trabzon'daki saf Trabzonspor'lular da seçim zamanı giderler Fenerbahçe'ye oy verirler. Bundan gocunmazlar bile. Çünkü onların tuttukları takım Trabzonspor değil.

Haaa bu demek değilki yönetim devre arası uyamadı. Aynen öyle, Ağustos böceği gibi yan gelip yattılar, ellerinde belki saz yoktu ama boş işlerle vakit öldürdüler. Doğru dürüst bir golcü almadılar, alanınanıda oynatmadılar.

Ligin ikinci, yarısı başlar başlamaz, Ankaragücü maçında penaltın verilmiyorsa ortalığı ayağa kaldırmamız gerekiyordu.Ne oldu? Önce bir çıktılar bir şeyler gevelediler, sonra orda da geri vites yaptılar. Böyle oluncada Mosturoğlu gibi adamlara meydanı bırakıyorsunuz.

Bir Akyazı uğruna gitti güzelim şampiyonluk!!!

Akyazı uğrunda gitmedi, 6 trilyon uğruna gitti.
Yöneticisiniz ben istanbuldan gelmeye razıyım örgütlenelim ve 29 Mayıs da ki Tayyipin mitingini sabote edelim. O BİZİM ŞAMPİYONLUĞUMUZU ESKİŞEHİR MAÇI ÖNCESİ PSİKOLOJİK TERÖRLE SABOTE ETTİ.

Emin Danışmaz
16.05.2011, 12:58
BU MAÇA ASLANLAR GİBİ MÜCADELE EDİP,EN İYİ OYUNUMUZU OYNAMALIYIZ KİM ŞAMPİYON OLURSA OLSUN BENİ İLGİLENDİRMEZ,BEN TAKIMIMA VE ŞEHRİME SATILMIŞ SİVAS DEDİTTİRMEM ARKADAŞ....!!!

Sivas forumundan alıntı.......

Ahmet Selvi
16.05.2011, 12:59
sivas tan umut beklemeyelim diom

Zafer Fidan
16.05.2011, 13:00
BU MAÇA ASLANLAR GİBİ MÜCADELE EDİP,EN İYİ OYUNUMUZU OYNAMALIYIZ KİM ŞAMPİYON OLURSA OLSUN BENİ İLGİLENDİRMEZ,BEN TAKIMIMA VE ŞEHRİME SATILMIŞ SİVAS DEDİTTİRMEM ARKADAŞ....!!!

Birakin bu bos laflari, Eziksehirsporun forumlarini da taniyoruz. Hamidolar fark yer ve mutlu olurlar.

AKSOY_61
16.05.2011, 13:02

Alışmış kudurmuştan beterdir ne yapsınlar.
Ligimizin en şerefli! takımlarıdır bunlar

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 13:03
hakem 3 penaltı verdi mi?

bu şerefsizleri puan farkıyla şampiyon yapmayalım yeter.

bahadır2561

RIZA ÇALIMBAY

Bunu nerden duydun abi bi açıklarmısın. .

melih61

aynı foruma bakmışız abi orada daha neler var neler

Punisher-61
16.05.2011, 13:06
Herkes riza ne yapsin diyor.
Serefsiz bülent eskisehirde ne yaptiysa aynisini yapsin.
Orta alanda alex emre ve stochu yakin maraja alsin bakun neler oluyor o zaman

Emin Danışmaz
16.05.2011, 13:06
aynı foruma bakmışız abi orada daha neler var neler

Takip ediyorum.Ezik fenerli sivaslılar var maçı vereceğiz diyorlar.Bir kaç taneside onlara ateş piskürüyor.Kim şampiyon olursa olsun biz onurumuzla mücadele edelim diyorlar.

apachi61
16.05.2011, 13:07
sivasada muhtaç olmak mı şampiyon olamamak mı çok kararsızım

bASTURk
16.05.2011, 13:08
''rıza çalımbay'ın babası kapıcıymış, nefes kesen o müthiş maçta fenerli bazı lumpenler de, sanki kendi babaları kraliçe elizabeth'in kocası prens philip'in sol ta*ağıymış gibi pankart açmışlar.''

Engin Ardıç

Oruç
16.05.2011, 13:18
Allah aşkına şu gaza getirme işlerine bir son verin. Her hafta birilerini poh pohluyoruz. Sonuç ? Sıfır. Sivas mivas boşverin, lafını bile etmeyin. Kaderde varsa olacağız zaten.

Ozan Yazıcı
16.05.2011, 13:21
Hey gidi, işimiz Sivas'a kaldı.
Ört ki ölem..

Fatih ÇOLAK
16.05.2011, 13:22
Bu maç öyle bir maçki diyelim biz hakettik ve top bir türlü girmiyor bir şekilde sivas takımı servisler yapar fenere yine mi girmiyor, kendileri atar, yinemi girmiyor penaltı yaparlar yinemi girmiyor 2-3 sivaslı sahaya girer maçı sabote eder bu iş bu kadar arkadaşlar fener döküldüğü zamanlarda bile hep yendi sivası boşuna umutlanmayalım ve bencede üzülmeyelim artık şampiyonlar liginde bize gelebilecek takımları araştıralım bence...

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 13:23
sivas'a , rıza çalımbay'a umut bağlayıp heveslenmeyin.

litvanya_ts
16.05.2011, 13:28
Bosa umutlanmayın bu is bitmistir.Sivaslılar resmen forumlarında macı vereceklerini soyluyorlar utanmadan.Bi Akyazı ugruna gitti sampiyonluk.Stadı alsınlar baslarına calsınlar.

cenk52
16.05.2011, 13:28
Birakin bu bos laflari, Eziksehirsporun forumlarini da taniyoruz. Hamidolar fark yer ve mutlu olurlar.

Katılıyorum, o ezikşehir yok mu ömrü hayatım boyunca unutmayacağım...

logitech
16.05.2011, 13:29
günün en komik haberi fenerbahçelilere 8 bin bilet ayrılmış. stadda başka takım taraftarı olacakmış gibi şu kadar bilet ayırdık diyorlar. :)

Oruç
16.05.2011, 13:30
11.500 diyemiyorlar tabi açık açık. :)

Sivas taraftarı misafir tribününde olacak zaten. :)

Fatih ÇOLAK
16.05.2011, 13:31
günün en komik haberi fenerbahçelilere 8 bin bilet ayrılmış. stadda başka takım taraftarı olacakmış gibi şu kadar bilet ayırdık diyorlar. :)

Bak bu güzeldi :) :)

asimavi
16.05.2011, 13:31
Allah aşkına şu gaza getirme işlerine bir son verin. Her hafta birilerini poh pohluyoruz. Sonuç ? Sıfır. Sivas mivas boşverin, lafını bile etmeyin. Kaderde varsa olacağız zaten.

....işte bu ya ...bu kadar kasmaya gerek yok...artık tek bi ümidimiz var oda ilahi adalet...biz bu yıl 82 puan topladık mı topladık normal şartlarda bu puan adamı şampiyon yaparmı yapar ...

...olamazsak rabbim bizi ciddi bir sınava tabi tutuyor demektir...bundan sonra yapılması gereken ...mevcut takımı korumak ..gerekirse bu konuda yönetime baskı yapmak ...ama hep destek vermek ...seneye ...90 puan la şampiyon olmak....başka türlü olmayacak yoksa bu iş...

....yok yine kalkar yere vurursak yönetimi yaylım ateşine tutarsak ...yine bi 10 yıl geriye gideriz....

...bütük takımsan büyük camiaisen bunların üstesinden gelmeyi bileceksin....

litvanya_ts
16.05.2011, 13:36
Bu seref yoksunu sivaslılardan medet ummaktansa simdiden ikinci oldugumuzu ilan etmek daha iyidir.Rıca hocanında yardımcısı orhanında yapacagı birsey yok.Cunku sehirin ve takımın genlerinde satılmıslık var.Rızanın yapacagı en delikanlı hareket boyle satılmıs bir sehirde 10 dakika daha durmam deyip orayı terketmek olacaktır.Cunku ben cok iyi biliyorumki bu sivas fenere yatacak.

bahadır2561
16.05.2011, 13:38
Son dakikada attıgımız gollerin bi anlamı olmalı. . .

apachi61
16.05.2011, 13:38
....işte bu ya ...bu kadar kasmaya gerek yok...artık tek bi ümidimiz var oda ilahi adalet...biz bu yıl 82 puan topladık mı topladık normal şartlarda bu puan adamı şampiyon yaparmı yapar ...

...olamazsak rabbim bizi ciddi bir sınava tabi tutuyor demektir...bundan sonra yapılması gereken ...mevcut takımı korumak ..gerekirse bu konuda yönetime baskı yapmak ...ama hep destek vermek ...seneye ...90 puan la şampiyon olmak....başka türlü olmayacak yoksa bu iş...

....yok yine kalkar yere vurursak yönetimi yaylım ateşine tutarsak ...yine bi 10 yıl geriye gideriz....

...bütük takımsan büyük camiaisen bunların üstesinden gelmeyi bileceksin....

Adam haklı baylar bayanlar

Önemli olan tek birşey var madem bu ligde başarılı olmamız imkansız artık yapılacak tek şey avrupadaki başarıya odaklanmaktır. 27 sene daha şampiyon olmayalım ama o seneler içinde avrupadan en az 1 kupa ile dönelim bu şampiyonluktan daha önemli hem benim için hem trabzon şehri için at gözlüğüyle değil geniş bakmanız lazım olaya

slmn
16.05.2011, 13:40
Benim zaten bu satılmışlardan umudum yoktu,bügun gördüklerimle hiç yok.Adamlar dünden razı yenilmeye,mecnun itide aziz köpeğinden emir almıştır stadı bize verin diye.Tek umudumuz rıza diyorduk onada mecnun iti ayar çekmiş konuşmalarına bakınca öyle anlaşılıyor.Bizim şanssızlığımız bunların son hafta pilot takımlarıyla maç yapacak olması,başka deplasman olsaydı yine sendrom yaşama ihtimalleri yüksekti.

Onur Akyüz
16.05.2011, 13:41
sivas şehri erkenden yiyeceği gollerden sonra ..ne trabzon olamazsın şampiyon nidalarıyla fenevin şampiyonluğunu kutlar ve bu rüya sona erer.

Oruç
16.05.2011, 13:42
Yahu daha 3-4 hafta önce adamlar forumlarında kin kusuyordu bize. Siz kalkmış Sivas'tan medet umuyorsunuz. Hey Allah'ım ya. Onlara güveneceğiniz kadar oturup dua edin bari. %50 gerçekleşme ihtimali var (ya olur/ya da olmaz). Sivas'tan hayır beklemenin %'si ise koca bir sıfır.

serkanholep
16.05.2011, 13:43
farkındaysanız gabriçin attığı golle şampiyonluk gitti

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 13:43
Rıza Çalımbay az önce radyo sporda dinledim.

Konuşmasında öz güven yok, net konuşmuyor..

Fener kazanır.

Fatih Özkan
16.05.2011, 13:45
Sivas kalkacak da Fener'den puan alacak öyle mi ?
Gülerler adama...

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 13:46

o maç 1-0 öndeyken umut bulut kaçırdı 2-0 olsa fener antalya da puan kaybeder 5 hafta kala şampiyon olurduk.

bana göre eskişehir değil 2. yarı ilk ankaragücü maçında olay bitti.

Yiğit Gayretli
Adam haklı baylar bayanlar

Önemli olan tek birşey var madem bu ligde başarılı olmamız imkansız artık yapılacak tek şey avrupadaki başarıya odaklanmaktır. 27 sene daha şampiyon olmayalım ama o seneler içinde avrupadan en az 1 kupa ile dönelim bu şampiyonluktan daha önemli hem benim için hem trabzon şehri için at gözlüğüyle değil geniş bakmanız lazım olaya

Liverpool öreneği kabak gibi dururken önümüzde hem de...

Barış Çebi
Bu sene şampiyonluk artık imkansız. Zamanında rüstüyü döven ile şu anda sivasın başkanı aynı adam, Rıza hocalık yapsa yaş odunla cezasını alır. Bunlar elele sivasta şampiyonluğu kutlayacaklar.
Yine söylüyorum sivas yerine ne bileyim adanaspor rakip olsa umudumuz olabilirdi ama onursuz sivas ile bu iş olmaz.
Bu ligi sivas-eses-kayseri gibi oligarşinin köpeği olan takımlardan temizlemedikten sonra bu iş olamaz.

Oruç
16.05.2011, 13:48
Alın size bir yorum;

"şampiyonluk kupasını Trabzon göreceğine fener görsün. can-ı gönlülden isteriz."

Başlığı kapatabiliriz.

Barış Çebi
16.05.2011, 13:49

Avrupa da bu yönetimle başarı geleceğine inanıyor musun ? ŞL de ilk eleme turunda eleniriz, uefa cup ta da gruplara kalıyorsak öpüp başımıza koyalım. Bu bizim değil türk futbolunun şu anki tablosu zaten.Birbirimizi kandırmaya gerek yok, Trabzonspor bu sene için başarılıdır ama tarih 2.leri hatırlamaz.

61yusuf
16.05.2011, 13:50
Karabük ve ankaragücünden çook umutluyduk ama olmadı.
Umutsuz olduğumuz sivas neden olmasın!!!

bahadır2561
16.05.2011, 13:51
Arkadaşlar CL'den elenirsek direk mi UEfa'Ya gidiyoruz yoksa ön eleme oynuyor muyuz?

inadina61_08
16.05.2011, 13:51
Ya ne olacak bilica yı size verelim derler, birde uğur boralda gidecekmiş onuda verirler, üstüne bir defolu daha verirler yalandan olur biter.Şampiyon olursak bizden çok futbolcu alırlar seneye... ***-Fenerlilerin düşünme tarzı en azından bir kaç tanesinin-***
Aldım verdim ben seni yendim BİTTİİİİ...

aaahmet61
16.05.2011, 13:52
kapatın şu konuyu çakallardan medet umuyorsunuz.bursaspor olsa neyse.

serkanholep
Arkadaşlar CL'den elenirsek direk mi UEfa'Ya gidiyoruz yoksa ön eleme oynuyor muyuz?

yok onun içinde ön eleme oynayacağız bir tane

fb geçen sene ikisini de geçemedi ya

Fatih ÇOLAK

3.ön elemeden gireceğiz o turu geçersek uefa gruplar garantii oluyor yani şampiyonlar ligi play off u geçemezsek gruplar garanti (uefa) ama eğer ilk turda elenirsek ŞLiginden uefa gruplar için de ön eleme oynayacağız...

litvanya_ts
16.05.2011, 13:53
Gabric yapması gerekeni yaptı her serefli insan gibi.Sampiyonluk Volkan babacanın geri pası, shotanın ihaneti, eses gibi yıllarca antiistanbul edebiyatı yapip kendiyle celiski icine dusen bir takimin rakibe yatmasi,bize veilmeyipte rakibe cok kolay verilen penaltilar, bize cok kolay verilip rakibe hic verilmeyen kirmizi kartlar, fenerin rakipleri olan takimlari her mac oncesi baski altina alan federasyon mhk ve hukumet uclusu, ve bir akyazi ugruna bunlara sessiz kalan beceriksiz basirtsiz ve korkak Trabzonspor yonetimi yuzunden gitmistir.

apachi61
16.05.2011, 13:53

Tartışmaya gerek yok futbol mantığın bu kadar senin

bordo08
16.05.2011, 13:54
Sahada futbolu taraftar oynamıyor..

Onlar istediği kadar fenerin şampiyonluğunu istesinler..

Çıkarlar kendilerine yakışanı yaparlar...

Kendi adıma çok güvendiğim eseside gördük..

Nasipse olur ötesine geçilmez biz zaten şampiyonuz..

arahna
16.05.2011, 13:55
size garip gelecek ama bu futbol baronlari denen kisiler
turkiyenin buyuk davasinda da yargilanan tiplerle icli disli
aziz secimde sonra ifadeye cagrilabilir diyorlar
malum generallere kadin ayarlamakla adi anildi
adam her turlu calisiyor
kizmayin darilmayin ama
eskisehir bask da sener bask da biraz irtibatli ayni kadrolarla
bos yere umitleniyoruz gibi geliyor
must denizli silivriye kac kez selam yolladi canli yayinda
demiroren tukurugunu yalayip mustiyi getirmedimi takima
ancak oyle samp olursunuz dediler
h sukurun lafidir
turkiyede futbolu sansar yonetir diye

magicyattara
16.05.2011, 13:55
Adamlar elimize düştünüz havasındalar..yani kendi namus ve şerefleri için oynamak gibi bir dertleri yok..

2 ekmek 1 sütü alır rıza efendi,verecekleri bahşişe bakar bu saatten sonra..ee ne de olsa serde kapıcılık var..

Bizim geçen yıl kadıköyde yaptığımızı yapacak delikanlı bu ülkede olmadığı için,bu yıldan da geçti diyebiliriz..

Kimse umutlanmasın boş yere..benim umudum yok bunlardan ayrıca bunlardan gelecek hayrı da istemem..
Eskişehirin yattığı yerde bunlar neler neler yapmaz ki..tarihleri istanbul takımlarının masasına meze olmakla geçti ve geçmeye devam edecek..

Zaten stadı da fenere satmışlar..lafı niye boş yere uzatıyorum ki..s.ktir et gitsin..

Ek:Bu sezon şunu göstermiştir ki Anadolu,Trabzonspordan başka şampiyonluğa oynayabilecek bir takım çıkaramayacağının altına imzayı çakmıştır..bizansa boyun eğmiştir Anadolu..

Sefa Alış
16.05.2011, 13:57
O sivaslıların dediklerine bakmayın onların demesiyle oynamıyor oyuncular.Onlar afkursunlar tribünde boş hayal kurmaya devam etsinler.
Ama sivas takımındanda medet ummayın artık şampiyon fb ,biz bir dahaki sezona bakalım ve önümüzde bir şampiyonlar ligi var.Fener'i Allah'a havale ettik bir yerden çıkar acısı mutlaka.

Yiğit Gayretli
16.05.2011, 13:57
Avrupa da bu yönetimle başarı geleceğine inanıyor musun ? ŞL de ilk eleme turunda eleniriz, uefa cup ta da gruplara kalıyorsak öpüp başımıza koyalım. Bu bizim değil türk futbolunun şu anki tablosu zaten.Birbirimizi kandırmaya gerek yok, Trabzonspor bu sene için başarılıdır ama tarih 2.leri hatırlamaz.

Galatasaray UEFA'yı alırken Türk futbolu çok mu uç noktalardaydı. Bu iş bireysel iştir. Ben takımıma bakarım. Hem Avrupa'da iyi gitmen demek futbolcularının ligdeki performansının da yüksek olması demek. Bir gerçek var ki Türk takımları gazla çalışır. Avrupa'da o gazı alırsak ligin de tozunu attırırız. Şüpheniz olmasın.

Barış Çebi
16.05.2011, 13:58
Kısacası "hep anadolu kardeşliği derler ama para her şeye kadirdir"

HDanışmaz
16.05.2011, 13:58
arkadaşlar son hafta fenerin sivasa takılması fazla iyimserlik olur.sivasın fb yalakalığını tüm türkiye biliyor.bizim kadro istikrarını koruyup iyi yabancı transferlerle önümüzdeki sezona başlamalıyız

Oruç
16.05.2011, 13:59
Bi Antep oynadı bunlara karşı bir de Bursa. Gerisini sallamak lazım. Oynadık mı hepsine 3'er, 5'er atmak lazım.

arahna
16.05.2011, 14:02
adam her turlu calisiyor
kizmayin darilmayin ama
h sukurun lafidir
o yuzden hedef turkiye icinde degil
her zaman avrupada basari ve avrupa icin takim kurma gercegi vardir
hedef hep avrupa olmalidir
mesela bence bjk bunu gordu
rotalari hep avrupa
transferleri ona gore yapiyorlar
zaten bi samp verdiler demirorene bi dahada yok dediler
o da avrupaya yoneldi iceriyi birakti
ne hakem ayarliyor ne baska kulis yapiyor

arahna
16.05.2011, 14:03
Bi Antep oynadı bunlara karşı bir de Bursa. Gerisini sallamak lazım. Oynadık mı hepsine 3'er, 5'er atmak lazım.

ve bursanin cezasini kestiler

haltun
16.05.2011, 14:05
sivas 3 haftadır 1-1 berabere kalıyor alışmışlardır artık

bahadır2561
16.05.2011, 14:08
yok onun içinde ön eleme oynayacağız bir tane

fb geçen sene ikisini de geçemedi ya

3.ön elemeden gireceğiz o turu geçersek uefa gruplar garantii oluyor yani şampiyonlar ligi play off u geçemezsek gruplar garanti (uefa) ama eğer ilk turda elenirsek ŞLiginden uefa gruplar için de ön eleme oynayacağız...

eyvallah saolun

serkanholep
16.05.2011, 14:09
ben bugüne kadar anadolu kardeşliği falan görmedim

denizli konya faciaları

van faciası

bu sene de belli zaten

kendi işimizi kendimiz görmeliyiz

hiç bir takıma karşı kardeş takım , aman acıyalım, küme düşmesinler, beraberli onlarada yeter bize de gibi düşünmeyelim

atabildiğin kadar atacaksın

sivasa yaptığımız gibi

sivas forumlarını okudum az önce

böyle ahmak şerefe yoksunu basiretsiz ve aptalca yorumlar görmedim

biz oynucaz elimizden geleni yapcaz ama fener şamp. olsun

maçı vericez 6-0

elimize düştüler işte

yenilin ulan çok da tın

sizin ne olduğunuzun ispatını görücez işte

bu sene olmazsa seneye oluruz

arahna
16.05.2011, 14:18
adam her turlu calisiyor
kizmayin darilmayin ama
h sukurun lafidir
o yuzden hedef turkiye icinde degil
her zaman avrupada basari ve avrupa icin takim kurma gercegi vardir
hedef hep avrupa olmalidir
mesela bence bjk bunu gordu
rotalari hep avrupa
transferleri ona gore yapiyorlar
zaten bi samp verdiler demirorene bi dahada yok dediler
o da avrupaya yoneldi iceriyi birakti
ne hakem ayarliyor ne baska kulis yapiyor

magicyattara
16.05.2011, 14:24
Kale arkalarını fenere ayırmışlar..maratonu 250 tl yapmışlar,kapalıyı 400 tl kendi taraftarlarına..

Bunlarda hiç karakter yok yahu..ne kadar aşağılık bir davranıştır bu..taraftarları da bunu haklı görüyor..

Bir de kendilerine yiğit diyorlar ya..gel de gülme..: )))

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 14:26
plaka yazdığımız takımdan umut bekliyoruz ya

biletlerin 400-500 olması normal

ertan arikan
16.05.2011, 14:27
Neden olmasın puanlar eşit sadece avantaj fenerde.Ne demişler "Çıkmadık candan umut kesilmezmiş";fener son hafta şampiyonluğu vermeye alışıktır.Ne demişler "Huylu huyundan vaz geçmezmiş"diye.Bellimi olur umutsuz ve hayalsiz yaşanmaz.Bu sene şampiyon olmasakda canları saolsun.

fırtına89
16.05.2011, 14:29
fener 2 0 kazanır bu maç çoktan satıldı arkadaşlar boşuna umutlanmayalım.adamlar kale arkalarını fener ayırmışlarki gelen duyumlara göre stadın tamamı fenere taraftarı olacak.:mad:

serkanholep
16.05.2011, 14:29
Kale arkalarını fenere ayırmışlar..maratonu 250 tl yapmışlar,kapalıyı 400 tl kendi taraftarlarına..

Bunlarda hiç karakter yok yahu..ne kadar aşağılık bir davranıştır bu..taraftarları da bunu haklı görüyor..

Bir de kendilerine yiğit diyorlar ya..gel de gülme..: )))

yiğit mi

şu lakabı kim nasıl vermiş bunlara

zaten yiğit gibi güzel bir kelimeyi yiğido yapıp bununda beni gözümde öküzo olmasına sebep olan insan tipli yaratıklar

bilmiyorum ama arkadaşlar ilk olaylı maçımızdan itibaren nefretimin bu kadar olduğu başka takım yok

fb dahil

Hamza Yilmaz
16.05.2011, 14:30
sivas maci verir... ilk 15 dakikada fener bu isi bitirir....

OYılmaz
16.05.2011, 14:35
İşimiz dua'ya kaldı. Boşverin Rıza Çalımbay'ı falan ben hakemin iyi bir yönetim sergilemesi için dua edeceğim. Bugün okula gittim fb'lilerin laflarına maruz kaldıkça sinir kat sayım arttı sürekli tuvalete gidip yüzümü yıkadım. Suç biraz da bizde 9 puanlık fark nasıl kapanır bizim gibi sabırsız sinirli taraftar kitlesinin böyle bir durumu sabırla karşılamasını tebrik ediyorum. 21 yaşına bastım kalp krizinden ölecem bu maça yürek dayanmaz. Haydi Sivas diyorum başka bir şey demiyorum. Ağlat bizi Trabzonspor'um.

Alperen Çakıroğlu
16.05.2011, 14:37
Benim de hiç umudum yok sivas sonuçta plakayı çaktığımız takımdan, nefret kustuğum takımdan,haysiyetsiz insanlar topluluğundan bişey beklemiyorum Rıza Çalımbay eğer gururu varsa o pankartın acısını çıkkartır ne diyim...

Allah takımımızdan razı olsun bize bu heyecanı yaşattıkları için hepsinin heykeli dikilmeli yinede..

DNA-TS
16.05.2011, 14:38
düğün sonrasında gerdek gecesi gibi bişe olacak bu mac.damat febe gelin hamidolar.

Alperen Çakıroğlu
16.05.2011, 14:40
İşimiz dua'ya kaldı. Boşverin Rıza Çalımbay'ı falan ben hakemin iyi bir yönetim sergilemesi için dua edeceğim. Bugün okula gittim fb'lilerin laflarına maruz kaldıkça sinir kat sayım arttı sürekli tuvalete gidip yüzümü yıkadım. Suç biraz da bizde 9 puanlık fark nasıl kapanır bizim gibi sabırsız sinirli taraftar kitlesinin böyle bir durumu sabırla karşılamasını tebrik ediyorum. 21 yaşına bastım kalp krizinden ölecem bu maça yürek dayanmaz. Haydi Sivas diyorum başka bir şey demiyorum. Ağlat bizi Trabzonspor'um.

Belliydi zaten o puanın kapanacağı nerden mi?

Her maçında o kadar kolay penaltı kazanan bir takım bir tarafta 2.yarı penaltı verilmeyen bir takım bir tarafta, ne kadar gerekli olsa da kırmızı kart görmeyen bir takım bir tarafta çok kolay kırmızı kart gören bir takım bir tarafta..

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 14:40
Neden olmasın puanlar eşit sadece avantaj fenerde.Ne demişler "Çıkmadık candan umut kesilmezmiş";fener son hafta şampiyonluğu vermeye alışıktır.Ne demişler "Huylu huyundan vaz geçmezmiş"diye.Bellimi olur umutsuz ve hayalsiz yaşanmaz.Bu sene şampiyon olmasakda canları saolsun.

Geçen yıl 1 puan öndeydiler, 33. hafta ankaragücü'nü penaltısız 3-0 yenmişlerdi.

Son maç 1-1

Fener mükemmel oynar 10 top direkten döner. İlahi adalette söz konusu. Hak ettiysek şampiyonluk bize döner.

Fark şu hakem, kim birde Sivas!

TSelif
16.05.2011, 14:41
Bence Sivas hiç maça çıkmasın. Çok daha onurlu davranmış olur !!!

serkanholep
16.05.2011, 14:41
düğün sonrasında gerdek gecesi gibi bişe olacak bu mac.damat febe gelin hamidolar.

süper benzetme

arada paylaş da buraya giren öküzo lar görsün

Lazman
16.05.2011, 14:43
sivas maci verir... ilk 15 dakikada fener bu isi bitirir....

Sivas verir. vermezse fener yerine hakem isi bitirir. azizin askerleri heryerde :)

fırtına89
16.05.2011, 14:43
sivas kocan fener geliyo hazırlan memnun et kocanı aman ha

erolizmts
16.05.2011, 14:48
Bu iş Rıza Çalımbay'lık bir iş değil arkadaşlar.

Takım içinde çürük yumurtalar varsa teknik direktörün yapacağı fazla birşey yok. Çıkar adamın biri olmadık bir pozisyonda yapar gereksiz bir penaltıyı ve maç uçup gider.

dead_microbe
16.05.2011, 14:55
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/16/5862.gif

Etem Güner
16.05.2011, 14:59
sivastan değil sadece ALLAH tan dır beklentim hatırlayın geçen yıl 4 futbolcumuzu geçemedi fener egemen,serkan,giray,onur haa birde kaval kemigine çarpan top her şey tecelli diorum uşaklar moralim çok bozuk ne diyeyim çok gördüler sana trabzonun bir şampiyonluğu şerefin şanın yeter biz seni şampiyonluklarınla sevmedik dik duruşunla sevdik sen her zaman dik oyna trabzonum bize ALLAHIM BİZE GİZLİ NE VARSA SANA AŞİKAR NE OLUR İLAHİ ADALETİNİN TECELLİSİNİ BEKLİYORUZ BASİRETLERİNİ BAĞLA ŞU HARAMZEDELERİN

honor
16.05.2011, 15:07
Bu iş bitmiştir. beyler...Seneye ya nasip...Adamlar stadın yarısını fenere tahsis etmişler.

bahadır2561
16.05.2011, 15:10
İçimdeki tek umut gitti denilen maçları çevirdik hemde son dklarda bunun bi mükafatı olmalı . .

Yukarıda ki abinin dediği gibi tek umudum yüce Yaradandır. ..

Gümüshane
16.05.2011, 15:11
Sacmalamayin bence. Sivas Fenerbahceyi kolay gececek..Fenere sans vermiyorum bu macta..

Abdullah Altıntaş
16.05.2011, 15:14
İşimiz ALLAH a kalmıştır.ALLAHIM bu adaletsizliklere ne zaman son vereceksin.Her zaman bu camia kahrolmak zorunda mı?

Ahmet Selvi
16.05.2011, 15:16
Rıza çalımbayda bütün umutlar

selokal61
16.05.2011, 15:17
Arkadaşlar bu yıl şansımız artık mücizelere kaldı.. Bence bu yıl yaşananlardan ders çıkararak önümüzdeki sezon için daha hırslı daha tecrübeli bir mücadele sergileyerek bu şerefsiz eziklerden rövanşı almalıyız..Biz karadenizliyiz pes etmek yok aksine çok daha hırslanmalıyız !!!!

mur_aya
16.05.2011, 15:19

Aynen katılıyorum
içerde dışarda beraberlikler: kayseri antalya eskişehir
yenilgiler: manisa fener birbirini karşılar ama
sadece ankaragücüne ekstra puan verdik
hemde sahamızda oda bir fenerli ümitin takımına
Bunca düzenbazlık yalakalık hile ve kavga ile geçen bir lig
Yani vesselam haysiyet ve kişiliksizlerin düzeninde
2 MAĞLUBİYETLE şampiyonluk kaçırıyoruz çok ilginç...

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:19
Medya Fenerbahçe lehinde kamuoyu yatatmış durumda.

Medya - Hakem gücüyle kaybettik ya koydu biraz.

İş bitmiştir deyip kestirip atmaktansa şu başlığın adını değiştirip 7 gün tartışalım Sivas'ı

Engenius
16.05.2011, 15:20
hiç heveslenmiyelim arkadaşlar. sıvaz ile fenev beraber kutlarlar şampiyonluğu

ozturk
16.05.2011, 15:20
Sacmalamayin bence. Sivas Fenerbahceyi kolay gececek..Fenere sans vermiyorum bu macta..

ççç ççç ççç

Allah ta seni güldürsün.

macuka
16.05.2011, 15:23
Umut fakirin ekmegidir...

Benim tavsiyem, surda 100-200 kisi para toplayalim, biriken paraya FB ye 1 den 1 verip en azindan para kazaniriz:)

erolizmts
16.05.2011, 15:24
Bunlaramı bel bağlıyoruz??
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/16/6217.jpg

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:27
karabük yenelim puan farkıyla şampiyon olmasınlar.

talsuv61
Malum pankartı biz hazırlasaydık sittin sene unutmazlar bize kin güderlerdi. Ama fenev yaptı mı asla hatırlamazlar.
Gene de Allahtan umut kesilmez. Bu kadar büyük konuşup kibirli davrananlara Allah cezasını verecektir.

serkanholep
en çok merak ettiğim sivas tribünlerinin fb 3-5 tane attıktan sonra şarkılar söyleyerek ts olamazsın şampiyon demeleri

böyle karaktersizlik yapacaklar mı bakalım

bizim iiçn problem yok

öyle veya böyle fb yenecek

ama o sivaslı taraftarlar rezillikleriyle kalacaklar

serkanholep
16.05.2011, 15:29
Malum pankartı biz hazırlasaydık sittin sene unutmazlar bize kin güderlerdi. Ama fenev yaptı mı asla hatırlamazlar.
Gene de Allahtan umut kesilmez. Bu kadar büyük konuşup kibirli davrananlara Allah cezasını verecektir.

forumlarında pankart için yöneticiler özür dilemiş yazıyorlar

mal bunlar ya

seneye de plaka yı yazmak şart oldu

bahadır2561
16.05.2011, 15:30
Umut fakirin ekmegidir...

Benim tavsiyem, surda 100-200 kisi para toplayalim, biriken paraya FB ye 1 den 1 verip en azindan para kazaniriz:)

Allah söyletti abi 1'den 1 oynarsak Sivas kazanmış oluyor :D :D

sercaninanc
16.05.2011, 15:31
takılın arkadaşlar o iş bitti ben rızayı dün dinledim

talsuv61
16.05.2011, 15:31

Seyfi_B
16.05.2011, 15:34
Boşuna ümitlenmeyin.

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:34
Sivas 4 Eylül (11,500)

Fener seyircisine 8.000 bilet ayrıldı

Yaz bunu bir kenara Trabzonspor.
Olur da bir gün Sivas düşme potasında olursa bir tekmede bizden olsun.

macuka
16.05.2011, 15:37
Allah söyletti abi 1'den 1 oynarsak Sivas kazanmış oluyor :D :D

Harbiden de dogru soyluyorsun :)

Erdal DİLEK
16.05.2011, 15:38
cok ilginctir ama busene biz yakanlar gabriç, şota. inanılır gibi değil. fb nin yüznü güldüren b. uygun ve bülent uygun, volkan babacan

Oğuzhan
16.05.2011, 15:39
Sivas 4 Eylül (11,500)

Fener seyircisine 8.000 bilet ayrıldı

Yaz bunu bir kenara Trabzonspor.
Olur da bir gün Sivas düşme potasında olursa bir tekmede bizden olsun.

Ama hocam normal değil mi ekonomik durumu iyi olmayan bir kulüpten bahsediyoruz, ligde kalmasıda kesinleşmiş durumda yüksek fiyattan fenerbahçe seyircisine satacaklar o biletleri sonuçta para kazanacak kulüplerde. Futbol oynasınlar yeter, Ankaragücü'nün ilk 25 dakikada yaptığını yapsalar yeterli bizim için.

melodicforce
16.05.2011, 15:42
mac ya 0:3
ya 0:0

(yaz kenara....)

ESER
16.05.2011, 15:42
sivassporun ne mal oldugu , kac kurusluk duruslari oldugu ortada. onlar fenere ayakcilik yapmak icin bu ligde. ayakci ve piyonlardan delikanlilik , serefli ve onurlu bir durus beklemek sadece kendi kendimizi kandirmak olur..

Oğuzhan
16.05.2011, 15:43
Fenerbahçe Grosicky ile anlaşırsa şaşırmayın.

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:45
Federasyon seçimleri yakın Sivas her zaman Fenerbahçe ile hareket etmiştir.

Hatta Sivas aylar önce Buca maç ile ligde kalması sağlamlaştırılmıştır.

Fatih ÖZDEMİR
16.05.2011, 15:45
İnanmak isteyip, inandığında acı çekeceğini bilmek kadar koymuyor hiçbir şey

Mehmet Yusuf
16.05.2011, 15:46
cok ilginctir ama busene biz yakanlar gabriç, şota. inanılır gibi değil. fb nin yüznü güldüren b. uygun ve bülent uygun, volkan babacan

bizimkiler adam çünkü.
işini layıkiyle yerine getiren, getirmeye çalışan 'şerefli' insanlar..

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:49
Ama hocam normal değil mi ekonomik durumu iyi olmayan bir kulüpten bahsediyoruz, ligde kalmasıda kesinleşmiş durumda yüksek fiyattan fenerbahçe seyircisine satacaklar o biletleri sonuçta para kazanacak kulüplerde. Futbol oynasınlar yeter, Ankaragücü'nün ilk 25 dakikada yaptığını yapsalar yeterli bizim için.

8.000 * 400
ortalama kulüp 3 milyon TL para kazanacak. şimdi o kadar parayı verip gelen seyirciyide boş gönderemezsin.

şampiyonluk bir nevi satılmış. sivas ın berabere kaldığını düşünsene stadı yıkar 8.000 bin kişi.

tüccar olarak bakarsak, şampiyonluk gitti vesselam.

Turgay Atalay
16.05.2011, 15:50
Adamlar ş..sizin önde gideni, gecelik giymiş kocalarını bekliyorlar, biz de oturmuş Rıza hocaya yazılmış bir pankarta bel bağlıyoruz. O pisliklerin başkanından tutun da amigolarına kadar hepsi fenevbahçeli. Allahın kırocanlarına bel ağlamayın ne olur...Kendilerini at pisliği zannediyorlar biz birşeyler bekledikçe

Mustafa Ayazoğlu
16.05.2011, 15:51
2009-10
Fenerbahçe-Trabzonspor: 1-1 (Lig şampiyonluğu kaçtı)
Trabzonspor-Fenerbahçe: 3-1 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)
2008-09
Beşiktaş-Fenerbahçe: 4-2 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)
2005-06
Denizlispor-Fenerbahçe: 1-1 (Lig şampiyonluğu kaçtı)
Fenerbahçe-Beşiktaş: 2-3 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)
2004-05
Galatasaray-Fenerbahçe: 5-1 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)
2000-01
Fenerbahçe-Gençlerbirliği: 3-6 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

Dursun Suleymanoglu
16.05.2011, 15:53
Bizim bu adaletsiz şerefsiz ve onursuz ligde verdiğimiz onurlu ve şerefli mücadelemiz yeter. İtten köpekten kangaldan medet umacak değiliz. Alnımız ak başımız dik kimliğimizde yazan, memleketimizin takımını tutuyoruz kan bağımız var.. Başbakan'a - medyaya - tff ye - şeref yoksunu hakemlere rağmen 2. yiz beyler daha nasıl bi başarı bekliyoruz zaten başarının zirvesindeyiz..

The_Storm
16.05.2011, 15:54
Bu hafta Fener 3 - 6 - 4 düzeni ile sahaya çıkacak. Toplam 14 mü etti? İki yan hakem ve bir de orta hakem var tabi...

mahmuter61
16.05.2011, 15:59
Rıza çalımbayda bütün umutlar

2 ekmek 1 süt getiren Rızamı???geç bunu arkadaşım bunlar birbirine sütte getirir birbirinden sütte sağar.

ESER
16.05.2011, 16:00
dunya yerinden oynar.. sivasspor bu maci satmamissa. yani bir nevi kiyamet alameti gibi birsey. bu adamlar gofret parasina bilet satilirken bile maca gitmeyen hamidolar , tutup 50 ile 250 lira arasinda para verip mi maca gidecekler: o stadin tamami fbli olacak ve satilik sivasspor da maci serecek kocasi fenere ,pardon partneri fenere..

jetair
16.05.2011, 16:01
bu iş çoktan bitti,,
rıza sanki futbol hayatı boyunca başka hakaret duymadı..
hem onunda yapabileceği fazla bir şey yok..
mecnun odyakmaz fb kongre üyesi ve kadıköy çocuğudur(kendi ifadesidir)
sivas fb nin a2 takımıdır..
2. ligden 1. lige fbli ismail kartal(çingene ismail) ve fb paftan futbolcuları göndererek çıkartılmıştır..
Sonrada malum b.uygun..

Birde şu f. özak ne işe yarar..
Kendi başkanlığında şampiyonluğu kaçırdığı gibi sırf TS taraftarının gazını almak için bakan yapılmış ve şimdide bakanlığı zamanında şampiyonluk çalınmıştır..
milyonlarca TS taraftarı sırf f.özak bakan osun diyemi uğraşıyor..
Parasını, emeğini zamanını harcıyor..Ne özelliği var başka..
2016 şampiyona şehirlerine Trabzonun alınmasını bile sağlayamnayan bir etkisiz eleman..
derhal istifa edip milletvekilliği adaylığındanda çekilmeli..Aksi halde oy moy yok..

Dünyanın en iyi takımı barcelona değilmi?.. O bile bu sezon 2. yarıda 4-5 maç puan kaybetti..
Ama bizim fb 18 de 17 yapabiliyor bu şerefsiz ligde..

Bu şerefsiz adi ligin figüranı olmaktan sıkıldım..
Artık benim cebimden futbol namına tek kuruş çıkmaz.. ne lig tv si ne gastesi nede diğerleri..

The_Storm
16.05.2011, 16:03
Sivas'ta sahaya 11 kangal köpeği salsan daha dürüst bir maç olur...

serkanholep
16.05.2011, 16:04
sivaslılar kendini gerçekten bişey zannediyo

ellerine düşmüşük

açıkçası ben bu saatten sonra şampiyonluğu istemiyorum

sivasın alacağı sonuçla olacaksak olmayalım

adamlar bizi düşman bellemiş

Mehmet Yusuf
16.05.2011, 16:06
fener denizliyle berabere kaldığı sezon denizli kaçıncı bitirmişti?

sercaninanc
16.05.2011, 16:06
dunya yerinden oynar.. sivasspor bu maci satmamissa. yani bir nevi kiyamet alameti gibi birsey. bu adamlar gofret parasina bilet satilirken bile maca gitmeyen hamidolar , tutup 50 ile 250 lira arasinda para verip mi maca gidecekler: o stadin tamami fbli olacak ve satilik sivasspor da maci serecek kocasi fenere ,pardon partneri fenere..

ya dostum kayseri sattı ibb sattı eses i hiç söylemiyorum ne oldu hangi dünya oynadı yerinden