PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BASIMIZDAN GEÇEN KOMIK OLAYLAR....

Faik Yılmaz
26.01.2006, 13:39
arkadaslar günün eglencesi bölümü var ama BMN üyelerinin basindan geçen ilginç ve komik olaylari anlatan bi kösemiz yok.

bakalim basimiza neler geldi..... belki bunlari ilerde kitaplastiririz....

daha öncede yazmistim ama bi daha yazayim affiniza siginarak.....

yavuz selim'de amatör maçi izliyorum.amatör maçlarini izleyenler bilirler.... seyirciler t. direktörü tanirlar. zaten mahalle arkadasidir. neyse teknik direktör seyircilerden su istedi.oda 1.5 lt lik pet siseyi kapagi açik vaziyette hocaya atti.

hoca pet siseyi tuttu ama bastan asagi hep su oldu.sonra siseyi atan adamda kapagini atti sisenin....smileys/smiley36.gif

be adam kapagi vardi madem neden atmadin adam hep su oldu ya. sonra gelde maçi izle. o kadar güldükki abimle. bütün millet bize bakti....

Armağan Dere
26.01.2006, 14:02
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifabi baya komik yaaa

CaMoKa
26.01.2006, 14:13
ayni tür bir anida benden

bizim mahalledeki tekvando hocasini mahalenin yorgancisi yorgan makasiyla dövmüstüsmileys/smiley36.gif

2 ay sonra falan bir amatör maçta alanya belediyespor hocasi emin hoca gene küfür etmekten tribunlere gönderildi ve ayni yorganciyla beraber maç sonunda hakemi kovaladilar hakeminde amca cocuklari bunlara daldi ortalik bayagi bi karisti ama tam komediydi

omer61
26.01.2006, 14:14
zuahhaha süpermş yaaa smileys/smiley36.gif

bi tane fıkra wardır çoğunuz bilirsiniz
"temele asormuşlar
-neden karadenizliler hep soruya soruyla cvp werirler?
temel: -neden wermesinler?? smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif demiş.

ben bunun sadece fıkra olduunu sanırdm. ama ole diilmiş:)
sürmenede bi tane markette su ne kadr abi dedm -sence ne kdr olabilr dedi smileys/smiley36.gif yarım saat oyaladı beni adam suyun fiyatını bi turlu oğrenemdm smileys/smiley36.gif

sadce bu da diil.. izmirden trabzona gidiorz otobusle.. muawine sordum abi teli kapatmasak olurmu bu otobustede etkilermi dedm.. -sence ne yapman gerekir? dedi yaa smileys/smiley36.gif

CaMoKa
26.01.2006, 14:17
ya bu konunun bence gelecegi tehlikede kapanabilir

Faik Yılmaz
26.01.2006, 14:23
bu olayda bir arkadasin basindan geçmis.....

arkadasla baska bi arkadasi dolmusa binmisler. ama maçtan dolayi çok kötü kavga etmisler binmeden önce.çoçuk parayi uzatmis demiski:

-abi bi ögrenci bide ...... alirmisin sundan.....

onurkaradeniz
26.01.2006, 14:45

arkadasla baska bi arkadasi dolmusa binmisler. ama maçtan dolayi çok kötü kavga etmisler binmeden önce.çoçuk parayi uzatmis demiski:

bu süperdi iste smileys/smiley36.gif

Emre B.
26.01.2006, 15:18

bu süperdi iste smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

coach
26.01.2006, 16:53

bu süperdi iste smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gif

DKaraduman
26.01.2006, 17:30
bence kapanmasin bu konu süpersmileys/smiley4.gif

imported_Akçaabatli
26.01.2006, 20:51
enteresansmileys/smiley36.gif

benim basima da gelmedik kalmiyo türkiyede valla,
Kocaelindeyiz abim, yengem, ben beraber sinemaya gidelim dedik Outlet center'e, konustuk anlastik tamam gidiyoruz fakat abimin bir sarti var paralari bana teslim edicek bende gün boyunca o parayla hem dolmus parasini hem sinema parasini hemde içecek vs. parasini yettirecem (YTL'den anlamiyorum bu aradasmileys/smiley36.gif) okka kabul ediyorum can SIKINTISINDAN kabul etmek zorunda kaldim. neyse dolmus'a bincez bekliyoz hiç binmemisim parasini hesaplamaya basladim bile3 kisiye kaç vercem hesabim da iyi degil SIKINTI sardi beni gittim çaktirmadan soföre tüm parayi verdim "abi gözünü sevim çaktirma 3 kisi'ye kaç vermem gerekiyo" çaktirma diyoz adam gülüyo, neyse ödedim geldik outlet center'e sinema tam olarak nerde bilmiyorum bir suru magza var abim de akil veriyo "bak ilerde görevli var ona sorabilirsin mesela" diye ben uzaktan bagiriyom AABEEE SINEMA NE TARAFTAAAA? adam da abime cevap veriyo==> SU TARAFTA ABISIsmileys/smiley36.gif
her neyse abim bu lafa KIL oldu, biraz kibar ol felan basladi nasihata (biraz sinirlismileys/smiley7.gif) neyse sinemayi ogrendik gittik baktik seyrettik heyo heyo, sonra bunlar hemen basladi Vildan bize bi cola ismarlarsin artik, tamam dedim ismarliyorum, içtik felan sonra ödemeye geldi sira (EN NEFRET ETTIGIM SEY) abim tutturdu hadi öde sunlari da kalkalim, dedim yok ya nasil olcak o git sen öde kibarca adami çagir hesap lütfen de dedi tmm dedim ama bende çekiniyom kibar olcaz ya gurur var düsünüyom nasil dicem, adam tam geliyo topladi masayi HIK yok sesimi çikaramadim tam giderken arkadan bagiriyom kibarca PARDON BAKARMISINIZ diye REZIL oldumsmileys/smiley7.gifadam bakmadi millet bakti kizardim gurur murur kalmadi bende düstük dillere

Yasmin
26.01.2006, 20:59

smileys/smiley36.gif

ehuehue.. manyak bise yaf..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Can basten
26.01.2006, 21:12
ayni tür bir anida benden

bizim mahalledeki tekvando hocasini mahalenin yorgancisi yorgan makasiyla dövmüstüsmileys/smiley36.gif

En süperi buydu yaa...smileys/smiley4.gif

zafer6161
26.01.2006, 22:34
bi ögrenci bi............smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

degok
27.01.2006, 02:36
Yasli bi amca ile gene yasli hanimi mahallenin gençlerine gürültü yapiyorlar diye kiziyor bagiriyordu. Gençlerde umarsiz kaygisiz gürültüye devam. Ama dede de cevval iyice kizdi kaldirdi bastonunu salladi havada hepinizin anasini ...... dedi. O anda az önceki kaygisiz gençler hemen ayaklandi amca sen ne diyosun ayip degilmi diye adamin üzerine yürümeye basladilar. Baya da sinirlendiler. Durumun kötüye gittigini anlayan teyze araya girdi hemen: " Usagum ne kizaysin ben biliyrum yapamay."smileys/smiley4.gif

Faik Yılmaz
27.01.2006, 08:42
Yasli bi amca ile gene yasli hanimi mahallenin gençlerine gürültü yapiyorlar diye kiziyor bagiriyordu. Gençlerde umarsiz kaygisiz gürültüye devam. Ama dede de cevval iyice kizdi kaldirdi bastonunu salladi havada hepinizin anasini ...... dedi. O anda az önceki kaygisiz gençler hemen ayaklandi amca sen ne diyosun ayip degilmi diye adamin üzerine yürümeye basladilar. Baya da sinirlendiler. Durumun kötüye gittigini anlayan teyze araya girdi hemen: " Usagum ne kizaysin ben biliyrum yapamay."smileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
27.01.2006, 09:32
karadeniz insani kitap gibidir her zaman okunacak bi seyler çikar.....

adminlerden tavsiyem bu bölümü kapatmasinlar BMN üyelerinin gülmeyen yüzleri belki biraz güler....

abimle rus pazari kapanmadan geziyoruz dedikki kapanmadan bi nostalji yapalim. ama yanlis anlamayin sadece geziyoruz baska bi amacimiz yok.smileys/smiley36.gifneyse bir süre gezdihkten sonra wc ihtiyacimizi karsilamak için h. göktug pasa camiinin wc sine gittik. çiktik tam caminin önüne geldikki bizim köyden iki tane hocaya rasladik.

sadik hoca manali manali sordu:

-ula usaklar nereye gideysunuz.

ben:

-sizin gittiginiz yere dedim.

hoca altta kalirmi:

-biz camiye gidiyoduk.

ben:

-bizde ordan geliyoruz diye yapistirdim cevabi.smileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
27.01.2006, 11:13

smileys/smiley36.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif