PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?a Estonyali golcü

Sayfa : [1] 2

selimberkan
26.01.2006, 12:40
uploads/selimberkan/2006-01-26_124018_neemelo.jpgBesiktas'a sezon sonuna dek kiralayan Trabzonspor, Estonyali golcü getiriyor.

Estonya Milli Takimi'nin santrforu Neemelo'nun büyük olasilikla yarin aksam Trabzon'a getirilecegi belirtildi.

Estonya Ligi lideri FC TVMK takiminda forma giyen 1.92 boyunda ve 23 yasinda olan oyuncu hakkinda son kararin bir süre denendikten sonra verilecegi ve begenilmesi halinde resmi sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

Tomas Jun'un ise yarin sabah Istanbul'a gidecegi ve transferinin resmiyet kazanacagi kaydedildi.

Hekimoğlu
26.01.2006, 12:42
geldigi gibi gider.

selimberkan
26.01.2006, 12:43
ayrica oyuncu tarihe geçmis 31 41 gol atip avrupa ödül almis ekliyim dedim smileys/smiley2.gif

Taner Gündoğdu
26.01.2006, 12:43
sene sonuna kadar yedekte beklersmileys/smiley7.gif

BDiler61
26.01.2006, 12:47
hakkinda söylenenler olumlu degil bence anlasma imzalanmaz ama çok zamanimiz yok denemek için

Oruç
26.01.2006, 12:49
Ikinci yari da O'nu deneriz.Zamanimiz çok ya...

selokal61
26.01.2006, 12:51
hayirli olsun

jundan daha basarili olacagi kesin

surfiveus
26.01.2006, 12:55
Haberin kaynagini ögrenebilir miyiz arkadaslar, bir de bu futbolcunun ön adini. Nette bir arayalim bakalim neymis olayi..Estonya dili bilsek takimin sitesine gireriz ama...

Beytullah
26.01.2006, 12:58
walla ben duymadim bu futbolcuya daha önce nasil isdir yildiz dedikleri bunlarmi acaba?

Mustafa Önal
26.01.2006, 13:05
aksam maç izlerken bende cnn türk te rastladim neyin nesi bu usak . bir an evvel haber almak lazim . lange gibi olmasin bu usakta . geçmiste çok deneyimimiz var lange , jun herhelde buda buzdolabi çikar. digerleri çamasir makinasi çikti . bekleyip görcez . bide hoca sol taraf istemis çok dogru düsünmüs ilk isim bence mustafa keçeli denizliden çok iyi olabilir alinirsa.

smertkan
26.01.2006, 13:07
Bu adamin alinacagini sanmam.Saniyorum hedef saptiriyorlar.

Yönetim almaya bile kalksa Vahid hoca almaz .

Ama olaki Bu adami alirlarsa ben bu sezon gidip maç seyretmem. Kahrolmak istemiyorum. Yasimiz daha genç kalbime bunu yapamam.

ferro
26.01.2006, 13:08
bize gelen nice gol lrallari vardi yabanci ama bize gelice bi tik olmuyor onlarda

Faik Yılmaz
26.01.2006, 13:10
ula madem böle ...... tipli forvet alacaktik ersen martini alsaydik ya....

onunda tipi hiç futbolcuya benzemiyor ama bence bundan daha iyi olurdu....

Oruç
26.01.2006, 13:15

Neden???

selimberkan
26.01.2006, 13:18
[QUOTE=surfiveus]Haberin kaynagini ögrenebilir miyiz arkadaslar, bir de bu futbolcunun ön adini. Nette bir arayalim bakalim neymis olayi..Estonya dili bilsek takimin sitesine gireriz ama...[/k

kaynak mynet

SiNaNi
26.01.2006, 13:21
Bence iyi olur.Böylece milyon dolar vermeden Fatih'in yanina bi yali kazigi daha dikerizsmileys/smiley36.gif.Tomas Jun o kadar para aldi,bari bu ucuza kapatilir.Sonra adi transfer.Bir olumsuzluk halinde "biz o kadar transfer yaptik" diyecek yönetim.

Sonra bunun gol atma sansi da var.Ayrica yasi genç.& nbsp; Ya Tutarsa...

ferro
26.01.2006, 13:25
ona bakarsan özgürde gençti ama bi düzgün oynadigini görmedim

Emir BAYRAK
26.01.2006, 13:25
Bence 41 gol atmis bir adam...Basarili olacagini düsünüyorum...Umarim olur bu transfer boyuna göre attigi goller hava hakimiyeti oldugunu düsündürüyor...

selimberkan
26.01.2006, 13:26
smileys/smiley2.gifarkadaslar tartismalar yersiz adam 31 macta 41 gol atmis die bagiriorum avrupa da ödül almis

eren_61
26.01.2006, 13:29
ya tamam da takim zaten 138 tane gol atmis birakinda golcü olarak atsin o kadar.tama attigi gol az degil ama zaten takim mac basi nerdeyse 5 gol atiyo her maç 2 gol atsin oda

Mustafa Enez
26.01.2006, 13:33
jun da gol krali unvani ile gelmisti unutmayalim

surfiveus
26.01.2006, 13:38
Tamadi TaarmoNeemelo. 10 Subat 1982 dogumlu

http://www.fctvmk.ee/mpic/2004/neemelo.jpgadresinden fotosu görülebilir.

Ayrica Estonya liginin 2005 yilindaki puan durumu da asagida görülebilir.

Yamuluyorsamdüzeltin, asagidaki tabloda bu arkadasin takiminin 36 maçta 138 gol attigi görülüyor ve 21 de gol yemisler, ligi 95 puanla bitirmisler.

1. FC TVMK 36 30 5 1 138:21 95
2. FC Levadia 36 28 5 3 97:25 89
3. JK Trans 36 23 6 7 99:34 75
4. FC Flora 36 21 6 9 81:36 69
5. JK Tulevik 36 12 11 13 46:49 47
6. JK Merkuur 36 11 7 18 53:85 40
7. JK Tammeka 36 8 5 23 50:88 29
8. FC Valga 36 8 4 24 38:78 28
9. FC Kuressaare 36 7 6 23 40:96 27
10. JK Dünamo 36 3 3 30 28:157 12

2. olan Levadia takimi da 97 gol atmis, bu durumda Estonya ligi gol ortalamasi yüksek bir lig mi oluyor yane? Eger böyleyse bu durum, arkadasin ayni performansi Türkiye liginde de gösterebilecegi anlamina gelir mi? Ya da Estonya liginin futbol kalitesi hakkinda bilgisi olan var mi? Bizi aydinlatabilir mi?

Eger hala yamulmuyorsam, bu ligde toplam 10 takim var yane, Eston futbolcular bizimkilerden 8 maç daha az yapiyorlar. Fizik kondisyonlari da buna göre sekilleniyor. Bu arkadasin durumu bizim lige uymasini engeller mi? Ya da bu durum bir handikap yaratir mi? Ya da konuyla alakasi var midir?

Siz sayin forumculardan ricam sorularima cevap bulabilmem konusunda bana yardimci olmanizdir.

Selametle efem...

Oruç
26.01.2006, 13:41
Ligleri bizimki gibi kalitesiz bir lig.Takimlarin attiklari gollere bakarsak hemen hemenher forvetin ''golcü'' oldugu ortaya çikar.Öte yandan yedikleri gollere bakalim.75,85,88...Bu da bence ligin bes para etmez bir lig oldugunun göstergesidir.

Unutmadan bizim Fatih'in Malatya,Ankara,Konya gibi takimlara attigi gollere burun kiviran,''Hep küçük takimlara gol atiyor Fatih'' diyen degerli üyelerimizin bu futbolcu hakkinda ne yazacaklarini da merak ediyorum dogrusu!!!Edited by: thepatfhinder

Hekimoğlu
26.01.2006, 13:48
bu oyuncuyu alacagimizi sanmiyorum.fakat bazi yaklasimlarimizi da yanlis buluyorum.mesela 41 gol atti ama takimida bilmem su kadar gol atti gibi adamin türkiye ligindede 41 gol atmasini beklemiyoruz herhalde dimi?17-18 gol atip fatihe top indirmesi yeterli bence ayrica kötü bir ligin gol krali diye adam kötü futbolcudur diyemeyiz yinede denenmek için gelmesi benimde canimi sikiyor. Edited by: hekimoglu

Muhalif
26.01.2006, 13:50
transfer kesinlesene kadar hiç de bisi yazmicam iste çatla meraktansmileys/smiley4.gif

Oruç
26.01.2006, 13:52
Olur senin için birara çatlarimsmileys/smiley4.gif

eross61
26.01.2006, 13:58
estonyada ben de atarim o golleri bangoura yi allalim ya o daha iyi

selimberkan
26.01.2006, 14:00
arkadas bangouraile ilgili bize bilgiler verebilirmisin karsilastirtalimsmileys/smiley2.gif

uftinci
26.01.2006, 14:06
Bencede yorum yapmak zor kapali kutu degil kapali kasa bu adam. Kalitesiz bi ligse bu kadar golü atmasa daogal olabilir. Bizim ligimizde çok kaliteli degil ama güce birazda teknige dayaniyor. Tekmelere dayanikli olacaksin. Tomas Jun gibi sahada ayakta duramaz kiz gibi her ikili pozisyonda güçsüz kalir yere yigilirsan olmaz su adamin bi maç özetini bulun yada söle boylu poslu bi fotografini görelimde ondan sonra yorum yapalim.

selimberkan
26.01.2006, 14:08
REKORTMEN GOL KRALI
Trabzon'un transfer edecegi Neemelo, 7 kez Estonya Milli Takim formasini giydi. Kuressaare'den Estonya sampiyonu Tallinn'e transfer olan ve ilk sezonunda 25 maçta 13, geçen sezon da 33 maçta 41 golle 'kral olarak' ülke rekoru kiran Neemelo; Avrupa Altin Ayakkabi siralamasinda ise Fiorentinali Luca Toni'nin ardindan ikinci sirada yer aliyor.
kaynak fotomac

selimberkan
26.01.2006, 14:15
Bencede yorum yapmak zor kapali kutu degil kapali kasa bu adam. Kalitesiz bi ligse bu kadar golü atmasa daogal olabilir. Bizim ligimizde çok kaliteli degil ama güce birazda teknige dayaniyor. Tekmelere dayanikli olacaksin. Tomas Jun gibi sahada ayakta duramaz kiz gibi her ikili pozisyonda güçsüz kalir yere yigilirsan olmaz su adamin bi maç özetini bulun yada söle boylu poslu bi fotografini görelimde ondan sonra yorum yapalim.

uploads/selimberkan/2006-01-26_141250_213.jpg

uploads/selimberkan/2006-01-26_141427_12.jpg

uploads/selimberkan/2006-01-26_141450_123.jpg

Balcklabel
26.01.2006, 14:15
Ne demisti Özkan Sümer de bütün taraftarlar ayaga kalkmisti: "Yildiz görmek isteyenler gökyüzüne baksin..." Çünkü parasi yoktu... Simdi parali baskanimiz var ama... Sayin Albayrak Estonya'dan degil gökyüzünden bir yildiz sözü vermisti yanlis hatirlamiyorsam...

surfiveus
26.01.2006, 14:16
Ayrica simdi dikkat ettgim bir baska durum daha var. Bu ligde 10 takim varsa --ben takimin ana sayfasinin yalancisiyim-- bunlar nasil sezonda 36 maç yapabiliyorlar?

Matematik bilimi ülkeden ülkeye degisiyor mu? Noluya ya bu Estonya'da? Çildiriciim vallahi...

LazAnisT
26.01.2006, 14:17
gelip gol atmaya baslamadan ne yazilirsa yazilsin açikcasi çok ciddiye almiyorum.

Külünkoğlu
26.01.2006, 14:25
Estonya ligi bizim ligle kiyaslandiginda daha mi zor ? Luca Toni'nin arkasinda yer almasi için estonya'nin bayagi bi kasmasi gerek.Bkz (Fatih Tekke ve Avrupa gol kralligi siralamasi)

Ayni senaryo tekrar ediliyor gibi, neydi o senaryo ? Jun "Çek liginde 14 gol atmis gol krali olmus" diye kasim kasilarak alinir ve de bu transferi yapan hainler öyle bir ligden oyuncu alirlar kio lig de 3 tane takim ismi sayamazlar, seyretmeden aldik derler, (Türkçesi hainiz biz Trabzonspor için çok önemli olan halka arz parasinin önemli bir kismini yok ettik) 14 golü Türkiye liginde Fatih Tekke'nin sag kalçasiyla attigigerçegini gözardi edilir.

SZYMEK55
26.01.2006, 14:30
ya bu adam da nerden çikti anlamiyorum yaaa

ben bugun trt2 de spor haberlerinde kesin anlasmaya varildigini duydum

abi 138 gol atan takimin forveti 41 gol atmis çok mu? fatih bizim gollerin yarisindan fazlasini atio.

o bangourayi afrika uluslar kupasinda izlediniz mi arkadaslar?

adam tam bize göre bence. her topa girio mücadele süper at gibi zaten tüm defansi dagitio. walla bangoura olsun diorum.

bu adami da istemiyorum. bu ne yaa . bizim tekme tokat yolladigimiz junun bile kariyeri bundan iidi.

zanoylu
26.01.2006, 14:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Iste bak bu dogru smileys/smiley20.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
26.01.2006, 14:32
Bu futbolcuyu alacagimiza inanmiyorum.Bence bu basini yaniltmak amaçli bir haber.Yani sag gösterip, sol vuracagiz gibime geliyor.Yani yildizimiz yoldadir...smileys/smiley36.gifBasini atlatmak için yapilmis bir haber gibime geliyor...

CaMoKa
26.01.2006, 14:32
Estonya ligi bizim ligle kiyaslandiginda daha mi zor ? Luca Toni'nin arkasinda yer almasi için estonya'nin bayagi bi kasmasi gerek.Bkz (Fatih Tekke ve Avrupa gol kralligi siralamasi)

Ayni senaryo tekrar ediliyor gibi, neydi o senaryo ? Jun "Çek liginde 14 gol atmis gol krali olmus" diye kasim kasilarak alinir ve de bu transferi yapan hainler öyle bir ligden oyuncu alirlar kio lig de 3 tane takim ismi sayamazlar, seyretmeden aldik derler, (Türkçesi hainiz biz Trabzonspor için çok önemli olan halka arz parasinin önemli bir kismini yok ettik) 14 golü Türkiye liginde Fatih Tekke'nin sag kalçasiyla attigigerçegini gözardi edilir.

kesinlikle sonuna kadar katiliyorum tutup azei liginde 100 gol atmis adam gelipte bizim ligde bisey yapamiyorsa (zaten yapamazda) bu ligin kalitesindendir hakan sükür yillarca bu ligin gol krali oldu ama avrupada ne oldu??? SABAN

Emorfo
26.01.2006, 15:07
Aklima Azerbaycan'dan aldigimiz Liçkin geldi birden benziyorlar da :))

Pesin hükümlü olmamak lazim... Shota Trabzonspor'a geldiginde onun hakkinda ne kadar bilgi sahibiydik. Gürcü ligi ne kadar kaliteliydi ki... Transfer aslinda biraz da sans isi. Özkan Sümer güzel yapiyordu aliyordu 4 tane bir tane kesin iyi çikiyordu :)) Karpuz aliyoruz sanki...

Trabzonspor'a Shota kadar katkisi olacaksa alinir insallah, ancak Jun olayinda oldugu gibi hüsranda olabilir. Avrupa kulüpleri bir futbolcuyu transfer etmek için. En az bir sene takip ederler olmul olumsuz bütün yanlarini rapor haline getirirler daha sonra takip edilen futbolcularda en iyisini en uygun fiyata almaya çalisiyorlar... Türkiye'detransfer biraz ya tutarsa mantigiyla yapiliyor...

***Lazkopat***
26.01.2006, 15:17
adam iyi bir golcü ama onlarin liginle bizim lig bir degil

***Lazkopat***
26.01.2006, 15:19
onlarin oynadiklari takimla bizimkiler bir degil.

Külünkoğlu
26.01.2006, 15:20
Pesin hükümlü olmamak lazim... Shota Trabzonspor'a geldiginde onun hakkinda ne kadar bilgi sahibiydik.

Faruk sorun su ki Sota ve Arçil iki çuval bugday'a Trabzona gelmislerdi. Jun'un maliyeti 6 Trilyon gelecek adamin ki ne kadar olacagi belli degil.

Erbay
26.01.2006, 15:21
Gerçekten onlarin liginin kalitesi bizimkinden düsüktür.Fizik özellikleri iyi ama bence takimin suan çok eksigi var forvet alsak da takim bu sene düzelmez

KUYMAK
26.01.2006, 15:25
Valla bu herifi alicaz herhalde sikma bir haber degil anadolu ajansinin haberi..ikinci bir lange faciasi yasayabiliriz.

coach
26.01.2006, 15:32
Günümüz çagdas futbolunda,bir takimda iyi oynamayan futbolcu baska bir takimda daha farkli bir sistemde harikalar yaratabiliyor,insallah hocamizin seçimidir.

Trabzonspor'da neler yapacagini hep birlikte görücez,fakat su unutulmamalidirki takimimizin gol yeme problemi hat safhadadir öncelikle bu mevkiye yönelsek daha iyi olucak.

***Lazkopat***
26.01.2006, 15:37
evet bu aralar hep forvet oyuncusu bakiyoruz. ama bizim eksigimiz defansta. forvetten alalim ama bizim babalar gibi golcümüz var. bizim defansa, ortasaha ya yönelmemiz gerek.

Emorfo
26.01.2006, 15:48
Faruk sorun su ki Sota ve Arçil iki çuval bugday'a Trabzona gelmislerdi. Jun'un maliyeti 6 Trilyon gelecek adamin ki ne kadar olacagi belli degil.

Metin abi ben alinsin felan demiyorum zaten... Jun olsun Lange olsun izlemeden ani gazlarla alinan futbolcular bizde basarili olamadilar. Zaten böyle bir transfer politikasi saglikli olmaz. Bu Estonya'li sirigi hocami istemis yönetim mi teklif etmis anlamis degilim... Simek 1 sene izlendi aslinda alamadigimiz için bir sene izlemek zorunda kaldik :) daha sonra aldik ve oldukça basarili...

Trabzonspor'a faydali olacagini düsündügüm uzun boylu hava toplarinda etkili forvet tanimlamasina uyuyor bu Estonyali eleman... Trabzonspor'un ilacimidir o kapali kutu... Yabanci hakkimizi bu tip futbolculari alarak doldurmamaliyiz. Ha alinirsa yararli olmayacak diye kesin bir sey yok... Belki kisa sürede uyum saglar attigi gollerle taraftarimizi costurur ama belki iste smileys/smiley1.gif

Şentürk
26.01.2006, 15:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon, Neemelo'yu bekliyor...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4696Neemelo.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>26 Ocak 2006 15:37

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, Tomas Jun'un yerine düsündügü Estonya Ligi lideri FC TVMK takimi oyuncusu Neemelo'yu denemek için Trabzon'a bekliyor. Iste haberin ayrintilari?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor, Besiktas'a sezon sonuna kadar kiralik olarak verdigi Tomas Jun'un yerine düsündügü Estonya Ligi lideri FC TVMK takimi oyuncusu Neemelo'yu denemek için Trabzon'a bekliyor.

Asbaskan Hasim Say..........., yaptigi açiklamada olumsuz hava kosullarinin olmamasi halinde Estonyali oyuncunun bu gece Trabzon'a gelecegini belirterek, ''Çok iyi referanslari var. Hocamiz da bu oyuncunun gelmesini istedi. Estonya'da lig bittigi için bu oyuncuyu izleme firsati bulamadik. Bunun için Neemelo'yu denemeye alacagiz'' diye konustu.

Bir yabanci oyuncu kontenjanlarinin bulundugunu dile getiren Say........... ''Bu oyuncunun durumuna göre yabanci oyuncu transferimiz sekillenecek. Eger bekledigimiz ölçüde çikarsa, bu transferi gerçeklestirecegiz'' diye konustu.

</TD></TR></T></TABLE>

mustafa_aydin
26.01.2006, 15:56
ve beklenen patlayis oldu!

bu oyuncu iyi olabilir, kotu olabilir. insallah kaliteli bir oyuncu olur, ama kendi liginde basarili oldugu kesindir. kendi liginde bukadar basarali bir futbolcu ise turkiyede basarili olabilir, ama insallah uyum problemleri yasamaz. yoksa problem cikabilir.

Hekimoğlu
26.01.2006, 15:57
bu filtre yüzünden asbaskaninin soy ismini yazamiyoruzsmileys/smiley1.gif

Emorfo
26.01.2006, 16:02
filtreye hayir smileys/smiley17.gif

Emir BAYRAK
26.01.2006, 16:14
Filtreye hayir :D

salihismet
26.01.2006, 16:14
Ya burada yazilanlari ciddiye alacak yöneticilerin oldugunu sanmiyorum.
Daha adam alinmadan hakkinda yazi yaziyorlar, yoksa bunlari yazan arkadaslar hepsi birer menejermi?
Ö. Sümer baskan oldugu zaman seyirci mantalitesini degistirecegini söylemisti, demekki degistirememis.
adam bi gelsin bakalim oynayamasa elestirirsiniz,gerci oynasada fark etmez bir macta gol atamadimi siz ona bildiklerinide unutturursunuz.
Merak ediyorum acaba futbolu bizmi iyi biliyoruz, yoksa futbolun icinde olanlarmi bu isi bilmiyor.
M.Yilmaz gol kacirdi diye bir macta dogduguna pisman ettiler onu, sonrada
kupa macinda bize insallah gol atmaz diye dua ediyorlar.
Ne diyeyim allah akil fikir versin.

Onur
26.01.2006, 16:19
Ben hiç bir oyuncu hakkinda resmi imzayi atmadan yorum yapmayacgim...

Jackdaniels
26.01.2006, 16:23
Bosversenize yaaa adam ......in teki liginde 41 gol atmis bizim yöneticiler diyoki denemek için getirtiyoruz daha adami izlememisler bile neye göre aliyosun bu adami peki? referansi çok iyiymis 41 gol atmis unutmayinki jun bize geldiginde gol krali ünvaniyla gelmisti...Bence alelacele yapilmis bi transfer olacak bu adam ama neyse yinede gelsin bi deniyelim bakalim pek bisey çikacagini sanmiyorum ama hayirlisi.

Külünkoğlu
26.01.2006, 16:26
"Hasim Sayitoglu beyfendi" bence siz yazmasini bilmiyorsunuz.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

telha23
26.01.2006, 16:27
yorum yok

selimberkan
26.01.2006, 16:29
Bosversenize yaaa adam ......in teki liginde 41 gol atmis bizim yöneticiler diyoki denemek için getirtiyoruz daha adami izlememisler bile neye göre aliyosun bu adami peki? referansi çok iyiymis 41 gol atmis unutmayinki jun bize geldiginde gol krali ünvaniyla gelmisti...Bence alelacele yapilmis bi transfer olacak bu adam ama neyse yinede gelsin bi deniyelim bakalim pek bisey çikacagini sanmiyorum ama hayirlisi.

jun 30 macta 14 gol atmis bu adam 31 macta 41 gol atmis

ayrtica bu adamin boyundan anlasildigi gibi hava hakimiyeti mükemmel

gerçekefsane
26.01.2006, 16:33
Medya da Futbol Federasyonun yabanci oyuncu sinirlamasini 6+2 olacagi hakkinda haberler var.

Böyle bir ihtimalide gözönünde bulunduruyor olabilirler.smileys/smiley5.gif

Jackdaniels
26.01.2006, 16:36
Berkan 31 maçta 41 gol attigina göre o ligi ben düsünemiyorum ayrica her boyu uzun adamin hava hakimiyetide mükemmel olacak diyede bisey yok bak fatih tekkeye 1.70 boyunda ama hava hakimiyeti tartisilmaz...Ayrica bu kütüge yapacagimiz harcamayla bence çok kalite bi sol kanat oyuncusu alsak daha faydali olurdu gibi geliyo.

Erbay
26.01.2006, 16:37
Berkan 31 maçta 41 gol attigina göre o ligi ben düsünemiyorum ayrica her boyu uzun adamin hava hakimiyetide mükemmel olacak diyede bisey yok bak fatih tekkeye 1.70 boyunda ama hava hakimiyeti tartisilmaz...Ayrica bu kütüge yapacagimiz harcamayla bence çok kalite bi sol kanat oyuncusu alsak daha faydali olurdu gibi geliyo.
Bence müthis bir yorum

Murat'
26.01.2006, 16:42
Ayrica simdi dikkat ettgim bir baska durum daha var. Bu ligde 10 takim varsa --ben takimin ana sayfasinin yalancisiyim-- bunlar nasil sezonda 36 maç yapabiliyorlar?

Matematik bilimi ülkeden ülkeye degisiyor mu? Noluya ya bu Estonya'da? Çildiriciim vallahi...

birbirleriyle dört maç yapiyorlar herhalde

Salih61
26.01.2006, 16:43
Bu adamin alinacagini sanmam.Saniyorum hedef saptiriyorlar.

Ama olaki Bu adami alirlarsa ben bu sezon gidip maç seyretmem. Kahrolmak istemiyorum. Yasimiz daha genç kalbime bunu yapamam. Bence de...Yönetim böyle bir hata yapamaz artik...

eren_61
26.01.2006, 16:44

aha oda ayri bi olay.bende sanmistimki sadece 10 takimi gösteriyolar.diger 10 u almamislar buraya

Murat'
26.01.2006, 16:45
ya arkadaslar bence çok ama çok önyargilisiniz bir bu oyunu daha alinmdai denenecek eger i,i oyuncuysa hodziç alinmasini isteyecektir...

yani oyuncu iii ise alinacak eee b unu da artik teknikk direktörün görmesi lazim size küçük bir örnek vereyim

izlanda ligi çok mu ii bir lig chealsea zamaninda gudjohseni oranin liginden almisti

halil ibo
26.01.2006, 16:46
Koca kulüp kisitli bir zaman diliminde deneme-yanilma metodu ile oyuncu alacaksa vay halimize...

sanatik
26.01.2006, 16:47
Ya burada yazilanlari ciddiye alacak yöneticilerin oldugunu sanmiyorum.
Daha adam alinmadan hakkinda yazi yaziyorlar, yoksa bunlari yazan arkadaslar hepsi birer menejermi?
Ö. Sümer baskan oldugu zaman seyirci mantalitesini degistirecegini söylemisti, demekki degistirememis.
adam bi gelsin bakalim oynayamasa elestirirsiniz,gerci oynasada fark etmez bir macta gol atamadimi siz ona bildiklerinide unutturursunuz.
Merak ediyorum acaba futbolu bizmi iyi biliyoruz, yoksa futbolun icinde olanlarmi bu isi bilmiyor.
M.Yilmaz gol kacirdi diye bir macta dogduguna pisman ettiler onu, sonrada
kupa macinda bize insallah gol atmaz diye dua ediyorlar.
Ne diyeyim allah akil fikir versin.

mehmet yilmaz baska takima gidip bize kendini ispat etmesi gerekiyorsa dogru yapildigini düsünüyorum. mehmet yilmazi düzelecek ve bos kaleye gol atacak diye beklemek dogru olabilirmi ?

tamam taraftar cok aceleci haberin dogru olup olmadigini arastirmadan bile yönetimi istifaya cagirabilecek durumda ama yarim senedir trabzonda olup bitenleride gözönünde bulunduralim, milletin canina tak dedi artik ts bir küme düsürülmedigi kaldi, bir taraftan 3 üncü / 2 inci hesaplari bir taraftan gelen her habere verilen tepki beklentilerin tutmamasindan, suclu kim olursa olsun taraftar dogrular icin ugrasiyor yanlis yapilmasin cok zor durumda kalabiliriz biliyor.

bence bu tartismalar sayesinde ilerleme kayidediliyor.

Emorfo
26.01.2006, 16:47
Bu sene attigi 41 golün 26 sini kafayla atti..

Madem kötü bir ligte oynuyor o zaman bu adama da kötü paslar gelmesi lazim. Lig kaliteli degilse bu adamin kafasina atilacak paslar da çok iyi olmasa gerek. Buna ragmen attigi 41 golün 26 sini kafayla atmissao halde hava hakimiyeti oldukça iyi sonucuna varabiliriz miyiz...Edited by: Emorfo

Murat'
26.01.2006, 16:49

aha oda ayri bi olay.bende sanmistimki sadece 10 takimi gösteriyolar.diger 10 u almamislar buraya

yani ne espri patlattin haaaa gülmekten çatliyorumsmileys/smiley17.gif

***Lazkopat***
26.01.2006, 16:50
abi ben bilmem int. den birkaç golünü izledim 2. bir fatih tekke adam süper oynuyor. takima alinirsa TS daha iyi yere gelebilir

selimberkan
26.01.2006, 16:52
arkads nerde izledin söle bizde izleyelim

Jackdaniels
26.01.2006, 16:54
Emorfo yapma gözünü seveyim estonya ligi nedir allah askina yerden gelen pasi bile kafayla gol yapabilirsin...

Emorfo
26.01.2006, 16:58
Futbol her yerde futboldur...

Nereye yerden gelen topu kafayla gol yapiyon :)) Shota nasil futbolda fazla ilerleyemeyen Gürcistan'in iyi bir golcusuyse Bu adamda Estonya'nin kalbur üstü golcüsü olabilir... pesin hükümlü olmamak lazim.
Edited by: Emorfo

selimberkan
26.01.2006, 16:58
Emorfo yapma gözünü seveyim estonya ligi nedir allah askina yerden gelen pasi bile kafayla gol yapabilirsin...

baskalarini küçümseyen milletlerbirey veya topluluklar basklarini küçümseyecek kadar kücülmüstür

yavuz sultan selim

yalnis anlama birader

bizim ligde okadar iç açiçi diil

her yl sampionluk iki takim arasinda geçiioo

gerçekefsane
26.01.2006, 16:59
tekrar yaziyorum bakin

Futbol Federasyonu yabanci oyuncu sinirlamasini 6+2 olarak degistirecegi hakkinda medyada haberler var.

Böyle bir ihtimal var ise alinsin. 6 ay antrenman yapar smileys/smiley4.gif takima alisir smileys/smiley4.gif

Murat'
26.01.2006, 17:04
ya arkadaslar sizin derdiniz ne yaaaa oyuncuyu neden bu kadar kötülüyorsunuz sizi gerçekten anlamiyorum yani estonya liginin alçak seviyede olmasiyla oyuncunu kalitesinin ne alakasi war yani estonyada ronaldo top oynasa 100 gol atar mi soruyorum size

selimberkan
26.01.2006, 17:08
ya arkadaslar sizin derdiniz ne yaaaa oyuncuyu neden bu kadar kötülüyorsunuz sizi gerçekten anlamiyorum yani estonya liginin alçak seviyede olmasiyla oyuncunu kalitesinin ne alakasi war yani estonyada ronaldo top oynasa 100 gol atar mi soruyorum size

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifkatiliorum

Jackdaniels
26.01.2006, 17:08
Selimberkan sen türkiye ligiyle estonya ligini bir tutuyosan futbol konusmayalim o zaman...Ayrica emorfo göz var nizam var yaa bu adam anca direk görevi yapabilir takimda kavaya topu atarsin kafasina çarparsa gol ama çarpmazsa.....:) sota fizigiyle degil teknigiyle futbol oynayan bi adam bu ikisi çok farkli lütfen sotayi karistirmayalim bu ise :)

smertkan
26.01.2006, 17:09
Adamin iyi olup olmadigini biz bilemeyiz. Estonya liginden yola çiksakta 9-0 lik maç meseleleri var yinede yaniltabilir.Eger gol kralligindaki sayiya göre oyuncu alinacaksa fazla uzaga gitmeyede gerek yok.2. Lig var 3.lig var.Buralarda gol krallari vardir.

Adam hakkinda vitesse ve baska takimlar tarafindan denenmis olmasi olumsuz fikir veriyor.Vitesse 100.000 Avroya bu adami almadigi söyleniyor.Bu Bizim bir golcüye ayda verdigimiz para bile degil.

Büyük olasilikla hadef sasirtiyorlar. Bu Yönetim bu kadar hatali bir is yapacagini sanmam.Kime mesaj veriyorlar bilemem fakat kiimse artik geliyorum desinde.Biz su usaga boztepete bir çay ismarlayip Vitessenin yaptigi gibi genç yeteneksin ancak bize direk oyuncu lazim diyelim.

Haydafilitre gelmis.Demokraside çareler tükenince. Enteresan oluyor. Çok kullandigim bir kelimenin es anlamlisini kullanmak zorunda kaldim ama yerine Fakat kelimesini kullandim.Bide Asbaskanin soyadida sansürleniyor.Bundan sonra bazi kelimeleri kullanamayacgiz Galiba.Edited by: smertkan

gerçekefsane
26.01.2006, 17:12

yanlis anlamadiyorum bastan söyleyerek

Milli takim Letonya ile eslesmeden önce medyada Çek birLetonyahaberlerini okuduk. Çantada keklik olarak görüldü. Eleriz, farkli geçeriz diyordu herkes. sonuç hüsran oldu

Letonya'da hiç bilmedigimiz bir oyuncuyu günlerce konustuk.Verpakovskis

bir zamanlar Trabzonspor'un Transfer listesindeydi. su an Dinamo Kiev'de oynuyor

Salih61
26.01.2006, 17:13
Trabzon'a kral golcü

Estonya Ligi lideri FC TVMK takiminda forma giyen Nemelov, büyük olasilikla bugün Trabzon'a geliyor. Golcü futbolcu, 26 lig maçinda attigi 41 golle Avrupa gol kralliginda ikinci sirada. Bir süre denenecek bu oyuncu hakkinda son karari Halilhodziç verecek.

Trabzonspor'da Çek futbolcu Thomas Jun'un Besiktas'a kiralanmasinin ardindan yabanci transfer çalismalari yeniden hizlandi. Bordo-mavili yönetim bunun üzerine Estonyali golcü Nemelov'u büyük olasilikla bugün Trabzon'a getiriyor. Estonya Ligi lideri FC TVMK takiminda oynayan 1.92 boyundaki Nemelov, 26 lig maçinda 41 gol atarak Avrupa gol krallari arasinda 2. sirada yer aliyor. 23 yasindaki genç futbolcu bir süre denenecek ve son karari teknik direktör Halilhodziç verecek. Nemelov begenilirse Trabzonspor ile resmi sözlesme imzalayacak.

SOLA ÇARE ARANIYOR

Ayrica bordo-mavili yönetim, sol kanat için Fransa'nin Toulouse takiminda forma giyen Gineli futbolcu Fode Mansare'yi gündemine aldi. Bu futbolcunun yani sira bu mevkii için Fildisi Sahilili Bonaventure ve Fransiz Laurent Batlles ise alternatif isimler olarak belirlendi. Volkan'in Malatya'ya satilmasi, Güney Koreli Lee Young'un sürekli sakatlanmasi ve Celalettin'in de formsuzlugu sonucunda durum degerlendirmesi yapan Bosnak teknik adam ile transfer komitesi, 24 yasindaki Mansare'nin sartlari uygun olursa transfer edilebilecegi görüsüne vardi.

YENI SAFAK

gerçekefsane
26.01.2006, 17:15
Adam hakkinda vitesse ve baska takimlar tarafindan denenmis olmasi olumsuz fikir veriyor.Vitesse 100.000 Avroya bu adami almadigi söyleniyor.Bu Bizim bir golcüye ayda verdigimiz para bile degil.

bu oyuncu demekki Vitesse'nin dikkatini çekmis, begense de begenmesede, smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: gerçekefsane

ozcan_asanoglu
26.01.2006, 17:15

Milli takim Letonya ile eslesmeden önce medyada Çek birLetonyahaberlerini okuduk. Çantada keklik olarak görüldü. Eleriz, farkli geçeriz diyordu herkes. sonuç hüsran oldu

bir zamanlar Trabzonspor'un Transfer listesindeydi. su an Dinamo Kiev'de oynuyor

tabi bence de küçümsememek gerek...biz ve gs.in elendigi takimlar ortada...sonuçta bugün yildiz olanlarin çogu hiç bilinmeyen isimlerdi..

ama bu saatten sonra deneme isi sikinti veriyor, insanda ise yaramaz diye bir his uyandiriyor...ne diyelim insallah iyi çikar..

Murat'
26.01.2006, 17:17
valla israrla söylüyorum ben golcü için ii oyuncuda demiyorum farkindaysaniz hele bi gelsin deneyelim bakalim ondan sonra bakariz ne olacak

salihismet
26.01.2006, 17:17
Sanatik arkatas eger bu tartismalar bi ise yariyorsa yapilsin. Kayseri macindan sonra da tartismalar yapildi ama ne icin yapildigini yapanlarda bilmiyordur herhalde,T.S ru biraktilar kendi kendilerine tartismaya basladilar.Burada tartisanlar sorunun ne oldugunu tam olarak tesbit edemiyorlar sanirsam.

imported_Suha
26.01.2006, 17:18
abi bu adam kimdir? taniyan varmi?? hani yildiz transfer bu mu???

Jackdaniels
Gerçekefsane tek maçlik skorlara bakacaksak senegalde dünya sampiyonu fransayi yendi bizde senegali yendik bu durumda dünya sampiyonu bizim olmamiz gerekiyo smileys/smiley5.gifkusura bakma ama bu mantik biraz saçma gibi ne dersin ;)

Emorfo
Selimberkan sen türkiye ligiyle estonya ligini bir tutuyosan futbol konusmayalim o zaman...Ayrica emorfo göz var nizam var yaa bu adam anca direk görevi yapabilir takimda kavaya topu atarsin kafasina çarparsa gol ama çarpmazsa.....:) sota fizigiyle degil teknigiyle futbol oynayan bi adam bu ikisi çok farkli lütfen sotayi karistirmayalim bu ise :)

nasil böyle bir yorum yapabiliyorsun maçini izledin mi nasil bu sonuca vardin... Tekniginin iyi olmadigini nerden biliyon.. Kapali kutu oldugu için denenecek zaten.. Türkiye Ligiyle Estonya ligini bir tutan yok. Adamlarin ligi kalitesiz diye kaliteli futbolcu çikmayacak mi. Shota olayini da bu yüzden baglandim... Hayirli olacaksa iyi olacaksa alinsin yoksa dedigin gibi direk görevi yapacaksa isi yok Trabzon'da.

gerçekefsane
26.01.2006, 17:22

tabi bence de küçümsememek gerek...biz ve gs.in elendigi takimlar ortada...sonuçta bugün yildiz olanlarin çogu hiç bilinmeyen isimlerdi..

ama bu saatten sonra deneme isi sikinti veriyor, insanda ise yaramaz diye bir his uyandiriyor...ne diyelim insallah iyi çikar..

Yabanci oyuncu sinirlamasi 6+2 olursa, alinsin derim.

Baliç'in ilk zamanlari,Baliç Bursaspor'aoynadigi sezonda, oynamadan önce yaklasik alti ay antrenmana çikmisti,

Baliç'i kim taniyordu.

smertkan
26.01.2006, 17:23

bu oyuncu demekki Vitesse'nin dikkatini çekmis, begense de begenmesede, smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

O zaman tikkat eyleyin tikkat Neemelo geliyi Neemelo.

Is dikkate kalirsa Neemelo ancak bizim hasani keser oda ancak türküde.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Jackdaniels
26.01.2006, 17:24
Emorfo bu devirde deneme yanilma yoluyla transfer yapiliyomu yaaa biraz mantikli olun lütfen bak yöneticimiz bile ne diyo gelsin deniyelim eger kaliteliyse hocanin istegiyle kalacak!!! Bu nedemek sence? biz bile bunun nasil bi futbolcu oldugunu bilmiyoruz piyangodan bu çikti gibi bisey oluyo yani smileys/smiley5.gif

Murat'
26.01.2006, 17:27
ya arkadaslar siz alinmasin mi diyorsunuz yoqsa denenmesin mi diyorsunuz

gerçekefsane
26.01.2006, 17:29
Gerçekefsane tek maçlik skorlara bakacaksak senegalde dünya sampiyonu fransayi yendi bizde senegali yendik bu durumda dünya sampiyonu bizim olmamiz gerekiyo smileys/smiley5.gifkusura bakma ama bu mantik biraz saçma gibi ne dersin ;)

orada anlatilmak istenen Letonya liginden kim haberdardi, kim taniyordu, Bahsedilen futbolcuyu kim taniyordu.

elememaçi ölçü olsaydi. Pendik'in Fenerbahçe'yi elemesini konusuruz. Yada bizim sampiyonlar liginden elenmemizi konusuruz.

Tarihte yazilan Letonya'ya elenmemizdir. öyle yada böyle,

Ülkelerin futbolunu küçümsememe, Futbolculari görmeden yorum yapmamaktir.

Sota olayinda Trabzonspor'a transfer olmadan önce kim tanirdi,

mesele futbolcunun bireysel yetenegi ve geldigi takima uyum saglayip saglamamasidir,Edited by: gerçekefsane

Jackdaniels
26.01.2006, 17:32
Mesele bu degil arkadasim senin yöneticin bile gelsin önce bi deniyelim daha futbolundan haberdar degiliz diyosa bu is orada bitmeli...Böyle bi transfer çesidi yok yaaa millete rezil olduk olacagimiz kadar elimizde 1 kisilik imkanimiz var bunuda saglam garanti bi adamla kullanmak daha mantikli kumar oynamanin alemi yok bu saatten sonra...

gerçekefsane
26.01.2006, 17:37
Mesele bu degil arkadasim senin yöneticin bile gelsin önce bi deniyelim daha futbolundan haberdar degiliz diyosa bu is orada bitmeli...Böyle bi transfer çesidi yok yaaa millete rezil olduk olacagimiz kadar elimizde 1 kisilik imkanimiz var bunuda saglam garanti bi adamla kullanmak daha mantikli kumar oynamanin alemi yok bu saatten sonra...

dediginize hak veriyorum. Futbol Federasyonun6 + 2 yabanci oyuncu sinirlamasini getirecegi haberleri var. bu ihtimali düsünün derim. belki iki yabanci oyuncu için taktik gelistiriyorlardir. alacagi veya alacaklari oyuncunun bonservis bedelini düsürmek için.smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Hüda Topaloğlu
26.01.2006, 17:38

yildiz diyen oldumu simdi:), masallah bizdede laf hazir, hemen bumu yildiz omu yildiz...biraz sabredsek biyerimizmi siser anlamadim gitti, devre arasi puan farki 20 kusur, sanki yildiz simdigelse sampiyon yapacak bizi, zaten yildizlarda devre arasinda Trabzonspordan teklif almak için siraya girmis bekliyorlar

Jackdaniels
26.01.2006, 17:40
Umarim senin dedigin gibidir , umarim hedef sasirtiliyodur yoksa bu gidisle biz sasiracaz...

Emin
26.01.2006, 17:41
Zaten bu seneyi kaybettik. Sezonun kalani için bu tür genç golcüleri deneyip basarili olmalari durumunda kadroya katmak faydali olur. Ben sahsen böyle bir transfere karsi degilim.

eys_61
26.01.2006, 17:44
ya bu neemelo bana febe bi ara bestchsnyk die bi adam almisti (kisaca ......) onu hatirlatti fotolardan

smertkan
26.01.2006, 17:47
ya arkadaslar siz alinmasin mi diyorsunuz yoqsa denenmesin mi diyorsunuz

herhalde çogu arkadas benimle ayni fikirdedir. takimda direk oynayacak hazir bir golcü istiyoruz. Bunu alsinlarda isterlerse bütün estonyali futbolculari denemeden geçirsinler.

Jefri genç dendi gelecegin yildizi dendi adam yetenekli ama hala yetersiz.Eyvallah dedik

Jun için öyle dendi adam kiralik gitti hala ümidi kesmedik.

Stepanov için öyle deniyor.Herkes iyi olacak diye dua ediyor.

Bu kadar yildiz adayi bize yeter diyoruz. Artik takimda direk oynayacak adam alinsinda bizde maçlarimizi izleyelim yahu. Bu gidisle gazetede söyle bir manset çikacak Trabzonspor maçini izleyen genç cinnet geçirerek yanindakilere saldirdi.oturdugu kafenin TV sini vede tüm camlarini kirdi.trabzonspor taraftari oldugu tespit edilen genç güçlükle zaptedilerek Hastaneye kaldirildi. Inanin kendimi tarif etmiyorum. bu herkes olabilir.6 aydir ya sabir çekiyoruz.maç izlerken insanlarin yüzü nasil degisiyor. Adam almis çocuklarini yanina ankaraspor maçi izliyor. 2-2 oldu kopuyor.Çocuklari kolundan tuttugu gibi çekip gitti.yazik oluyor.Siz o çocuklarin ruhsal yapisinidüsünebiliyormusunuz.O baba yada amca veya abi o çocuklari oraya niye getirdi, o çocuklar oraya niye geldi.

selimberkan
26.01.2006, 17:54
arkadaslar yanilmiorsam vahid hocanin eski takimindfan izledigi bir oyuncu iimiss

CAFER ÖZER
26.01.2006, 17:56
Bilmedigi Seye Düsmanlik herhalde en fazla Bizim taraftarimizda vardir.Daha ESTONYA liginin ne oldugunu bilmeden o kadar güzel salliyoruzki.Letonya-Estonya-Litvanya vs vs ülkeler Bagimsizligini kazandilar Kendi liglerini kurdular.Ve bizler böyle begenmezlik yüzünden o begenmedigimiz ligleri ile dalga geçtigimiz takimlarla maçlar yaptik bir çogunu zor yendik,Bir çogu ile berabere kaldik.Bizde vardi bir oyuncu gittigi günden beridir yeri dolmadi NIKOLOWSKI hatirladinizmi,hatta bize Milli Maçta 2 gol atmisti defans oyuncusu, Bunlara baktigimiz zaman begenmedigimiz liglerin oyunculari bizim liglerde oynamisti.Ve bir çoguda basarili olmustu.

Simdi daha tanimadigimiz bilmedigimiz ESTON ya ligine demedigimizi birakmadik.Ben yorum yapmayacagim çünkü bu takimlarin ligini tanimiyorum.ama burda yazan bazi arkadaslarin dedigi gibi basit oldugunuda kabul etmiyorum.O sekilde elestiri yapanlara Bizim elndigimiz ANASTOSIS takimini hatirlatiyorum.Anartosis takiminda kimi taniyordunuz arkadaslar,teknik direktörleri bile yoktu.ve hem oyuncu hem teknik adamdi ama ne oldu bizi silindir gibi ezip geçtiler.

BU oyuncu ile ilgilide yorum yapmak istemiyorum.hem imza atilmamis.hemde nasil birisi oldugunu bilmiyorum.Daha gelmeden adam için Balta-...... diyenler bu oyuncu yarin birgün Bir SEVSENKO gibi ünlü olursada o zaman ah vah edeceklermi acaba.Hatirlarsaniz zamaninda SEVSENKO bizimle anlasmak üzereyken biraz pahali buludnugu için alinmamis.o zaman riske girilseydi alinsaydi Bu gün SERVET KAZANMISTIK.

Gerçi bazi arkadaslar yazmislar bu gün GÜRCISTAN liginin kalitesi nedir.ama Gürcistandan Dünya yildizlari çikti.Hatta biz begenmedik.Ingiltereye gidip yilin futbolcusu olan birisi vardi.Kimdi simdi hatirlayamadim.

Biraz bekleyip sabretmesini ögrenmedigimiz müddetçe daha çok gerksiz ve anlamsiz tartismalarin içine gireriz.

CAFER ÖZER
26.01.2006, 18:00
Bilmeden Estonya hakkinda sallayanlara belki isik tutar.

<TABLE =maviborder cellSpacing=0 cellPadding=0 width=454 align=center bgColor=#dae0e6>
<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2> GRUBU 1.HAFTA</TD>
<TD width=30 bgColor=#98a1b2></TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>18 Agustos 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD>
<TD align=middle width=30>1 - 2</TD>
<TD width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =maviborder cellSpacing=0 cellPadding=0 width=454 align=center bgColor=#dae0e6>
<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 2.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>04 Eylül 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD>
<TD align=middle width=30>4 - 0</TD>
<TD width=185>Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 3.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Eylül 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD>
<TD width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 5.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>13 Ekim 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD>
<TD align=middle width=30>2 - 2</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 6.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>17 Kasim 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 8.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>26 Mart 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD>
<TD width=185>Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 9.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>30 Mart 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>1 - 1</TD>
<TD width=185>Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 10.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>04 Haziran 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>2 - 0</TD>
<TD width=185>Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 11.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Haziran 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>0 - 1</TD>
<TD width=185>Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 13.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>03 Eylül 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>2 - 1</TD>
<TD width=185>Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 15.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Ekim 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD>
<TD align=middle width=30>1 - 0</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 16.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>12 Ekim 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD>
<TD align=middle width=30>0 - 2</TD>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://www.maksimum.com/spor/i/worldcup/3.gif (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_gruplar.php?frm_id=3)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/portekiz.gif Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>30</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/slovakya.gif Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>23</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/rusya.gif Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>23</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/est&#111;nya.gif Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>17</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/let&#111;nya.gif Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>15</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/Liechtenstein.gif Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>8</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/luksemburg.gif Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>0</TD></TR></T></TABLE>

selimberkan
26.01.2006, 18:21
ilginç

eys_61
26.01.2006, 18:27
ne olmus simdi estonya ii bir takim mi yani???

siralamada üstündeki takimlardan sadece rusyadan 1 puan alabilmis 17 puanin 12 sini lüksemburg ve lichtenstayndan almis letonyayla girdigi 4.liük mücadelesini kazanmis siradan bir 4. 5. torba takimi

gilimalı
26.01.2006, 18:37
özkan sümerin dedigi gibi yildiz isteyen gökyüzüne baksin bizde bu gidisle gökyüzüne çok bakariz

murat
26.01.2006, 18:47
pek umidim yok ama, en azindan suan ligden kopmus haldeyiz iyi cikmasa bile fazla yara almayiz.

hayirlisi..

metinulusoy
26.01.2006, 18:52
bizi eleyen letonyanin üztünde bitirmis grubu.

selimberkan
26.01.2006, 19:00
hala resmi bir duyuru yapilmadi tüm ajanslarda bu haber dolasior

İ.Öztel
26.01.2006, 19:10
yine çile mi çekecez yoksa bu sefer refaha mi ulasacaz. Adami görmeden yorum yapmak biraz zor.

laz_hayri_61
26.01.2006, 19:32
yok abi olmuyor bu takima ÖZKAN SÜMER disinda transfer yapanlar hat yapti SORUYORUM MADEM HERKES TRABZONSPOR UMUZUN BASARILI OLMASINI ISTIYOR NIYE ÖZKAN SÜMER i transfer komitesi basina getirmiyorlar

U.Sadıkoğlu
26.01.2006, 19:38
augustinide böyle kiyametle getirmistiksmileys/smiley5.gif

kuzey_lee
26.01.2006, 19:52
estonyanin maç sonuçlarini yazip da ''çok iyi bi takim,bilmeden sallamayin'' havasi yaratmak da çok komik olmus vallahi.nedir estonya?neresidir?kaçimiz haritada yerini bulabilir?kaç tane ünlü olmus estonyali futbolcu taniyorsunuz?

hadi bunlari geçtim.hadi bunlar önyargi..peki bu adam 1 aydir vitessenancy-österch takimlarinda denenip begenilemeyen adam degil mi?vitesse bizden daha büyük bir kulup mü?österch takimi daha mi büyük düsünüyor?allahinizi severseniz su adam denensin,bakilsin bile demek ayiptir günahtir.

bu adamin trabzonspor mehmet ali yilmaz tesislerinde denemeye sokulmasi haberi bile bir fiyaskodur.birakin denemeyi bu haberin çikmasi ve yalanlanmamasi (24 saat geçti,yönetim bilmiyordur duymamistir demesin kimse) trabzonspor camiasi için utanç kaynagidir.rezilligin diger bir adidir.yildiz transferi ile gönüllerde taht kuran daha dogrusu oylara olta atan yönetimin maskesinin düsüsüdür..

tomas jun'un transferinden sonra atay aktugu hedef alan bazi forum üyeleri bakiyorum ki simdi olaylara daha toz pembe bakmakta ki bu da amaçlarinin üzüm yemek degil bagciyi dövmek oldugunu açikça göstermektedir.çek ligi gol krali için (unutmadan söyleyelim çek cumhuriyeti dünya kupasinda boy gösterecek,jun da o milli takimin forveti) yetersiz diyenler bir aydir valiz elinde avrupadaki les takimlarda idmana çikip begenilmeyen oyuncu için bekleyelim yorumlari yapiyorsa utanmalari gerekir.yüzsüzlüklerinin ortaya çikisini resmeder bu görüntü.

olan yine bize olur,olan yine tribundeki adama olur.bos versenize siz ya.bosuna dil döküyoruz buralarda

lazutlarlivera
26.01.2006, 20:15
Estonya da kim Allah askina yapmayin arkadaslar.Burdan futbolcu mu çikmis bugüne kadar ki bundan sonra çiksin?

kutoz
26.01.2006, 20:18
Transfer süresinin dolmasina 15 gün kalmis. Yönetimimiz, transfer yapmak için maharetmis gibi, deneyip alacaklarini söylüyorlar. Soruyorum size arkadaslar, 15 günde hangi futbolcuyu taniyabilirsiniz allah askina. Sezon sonu olsa amenna, hazirlik kampina alirsin incelersin, hazirlik maçlarinda denersin.

Kalmis surada 15 gün süre, denemek amaciyla, 138 gol atmis bir takimin 41 gollük futbolcusunu getiriyoruz. Sirf 41'in hatirina olsa gerek. Ne diyelim; 41 kere masallah, hem futbolcuya, hemde böyle bir operasyona karar veren yöneticileri...

Özkan Erdem
26.01.2006, 20:20
Yildiz alacagiz vaadiyle gelen bir yönetimin deneyerek topçu alma fikrine nasil bir tepki vermeli bilemiyorum.

My
26.01.2006, 20:23
Yani ne yazacaami bilmiyorum. Az ama öz transfer diyorduk hep beraber. 10 tane adama 3 5 milyon dolar vericeemize bir tane adam gibi adama, kendini ispat etmis adama veririz bunu ama hiçtiyse takima katkisi olur diyoruduk. Sorun bir dill iki diil. Hocamiz sürekli sikayet diyor, sezon gideceinden bahsediyor. Belliki bi kan uyusmazlii var. Hoca sorunumuz var. Defansta göbei oturtturamadik Tolga'dan sonra. Sol kanat ise içler acisi. Defans sorunumuz had safhada. Forvete adam gibi söyle Fatih'in yada Gökdeniz'in yapamadiini yapacak, firsatini buldumu golünü atacak, Fatih'in yükünü azaltacak birileri lazim diyorduk. Forvet sorunumuz var.

Insallah bu haber hedef saptirmak için diicem ama aksam Ligtv'de Estonyali'nin hava kosullarindan dolayi gelemediini söylüyordu.

Şahinoğlu
26.01.2006, 20:30
Bence alinmasada olur forvet transferini sene sonu yapsak daha mantikli olur ama sola Gine millli takimindan Mansare diyorum arkadaslar insallah alirlar Yattara ordan ya onu ya Feuondino'yu getirirse mükemmel olur.

TAMTÜRK61
26.01.2006, 20:52
Futbolcuyu görmedik neyin nesi ? Denenecek ,takima 2.yari uyum saglarsa,o zaman gelecek sezon kalip lkalmayacagi belli olur. Acaba iyi arastirip bakmislar mi?Aktug yönetimndeki transferler gibi berbat cikmasin.

Aslinda bize defansa GS deki Thomas gibi transfer lazim...Mühim olan defans,gol problemi yok,atiyoruz .Daha sonra 10 dakijada görüyoruz...........

BDiler61
26.01.2006, 20:55
bizim gol makinesi(!) gelemedi her halde kardan dolayi haber yok hala.

CAFER ÖZER
26.01.2006, 21:08
Millet olarak senaryo yazmada üzerimize yok Yukarda Estonya ile ilgili bilgileri yazdim amacim Bu estonyadan alinacagi söylenen Transferin iyi oldugunu anlatmak için degildi.Ama bakiyorum sanki ben Estonya Süper bir takim onu anlatmak için yaziyormusum gibi bazi arkadaslar baliklama atlamis ve hemen Fatih de ATAY AKTUG ile bile bag kurmus.

Biz degilmiydik Letonyayi küçümseyerek Onlara elenen,Biz degilmiydik Anortisis köy takimi Plaj takimi izlemey bile gerek yok diyerek o takima elenen,Bizim milletimiz degilmi G.S in rakibi Tromsö nün takim olmadigini söyleyip o takima elenen,Üstümüze yoktur bilmedigimiz seyler düsman olma konusunda,Üstümüze yoktur bazi olaylari gereginden fazla abartmaya,INGILTERE,ITALYA,BREZILYA VS gibi takimi duydumu Ödümüz patla oynamadan kaybederiz.Letonya,Makedonya,Estonya Adini duydumu onlari küçümser oynamadan eleriz.Sonunda ne olur Küçümsedigimiz Takimlardan Tokat yeriz.

ÇEK CUMHURIYETIN den gelmis Jun a laf atmak için Çek futbolunu kötüleriz yarinki Kurada Çekler Seri basi bunlarida biliyormuyuz.

TRABZONSPORUN en büyük sorununu bu sitede görüyoruz.Çözüm üretmek yerine Herkes birbirini karalamk için elinden geleni yapiyor.Devam edelim hiç bir konuda kavga etmeden tartismayalim devam edelim.Özellikle Fatih sen dogru yoldasin bu temponu hiç bozma.

Berat
26.01.2006, 21:09
Bilmeden Estonya hakkinda sallayanlara belki isik tutar.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=454 align=center bgColor=#dae0e6 ="maviborder"><T>
<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>GRUBU 1.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>18 Agustos 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD>
<TD width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=454 align=center bgColor=#dae0e6 ="maviborder"><T>
<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 2.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>04 Eylül 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD width=185>Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 3.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Eylül 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD>
<TD width=185>Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 5.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>13 Ekim 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD>
<TD align=middle width=30>2 - 2</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 6.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>17 Kasim 2004</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 8.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>26 Mart 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD width=185>Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 9.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>30 Mart 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>1 - 1</TD>
<TD width=185>Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 10.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>04 Haziran 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>2 - 0</TD>
<TD width=185>Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 11.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Haziran 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>0 - 1</TD>
<TD width=185>Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 13.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>03 Eylül 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=middle width=30>2 - 1</TD>
<TD width=185>Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 15.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>08 Ekim 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD>
<TD align=middle width=30>1 - 0</TD>

<T>
<TR height=15>
<TD bgColor=#98a1b2>C GRUBU 16.HAFTA</TD>
<TD align=right bgColor=#98a1b2>12 Ekim 2005</TD></TR>
<TR height=30>
<TD align=right width=185>Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD>
<TD align=middle width=30>0 - 2</TD>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://www.maksimum.com/spor/i/worldcup/3.gif (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_gruplar.php?frm_id=3)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/portekiz.gif Portekiz (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=15)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>30</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/slovakya.gif Slovakya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=16)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>23</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/rusya.gif Rusya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=18)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>23</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/est&#111;nya.gif Estonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=17)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>17</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/let&#111;nya.gif Letonya (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=19)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>15</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f6f4ea height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/Liechtenstein.gif Liechtenstein (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=20)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#f6f4ea>8</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=16>http://www.maksimum.com/spor/i/takimlar/luksemburg.gif Lüksemburg (http://www.maksimum.com/spor/worldcup_takimlar.php?frm_id=21)</TD>
<TD align=middle width=15 bgColor=#ffffff>0</TD></TR></T></T></TABLE>

Abi biz Estonya Milli Takimini mi satin aliyoruz ki? Bizi ilgilendiren Neemola.. 41 gol atan adam bu maçlarin kaç tanesinde oynamis??

ibrahim_yattara
26.01.2006, 21:09
bize gol makinasi lazim degilki. bize aslinda bi ''adam makinasi'' lazim. adam gibi adam 2bilemedin 3 oyuncu var takimda. alayi ruhsuz alayi..

ben iddia ediyorum. trabzonsporda trabzonsporun sampiyon oldugu gün o sehir hatta bu ülkenin bir çok yeri nasil yikilir nasil bir cosku yasar bunlari hayalinde canlandirabilen 11 tane yürekli adam sike tesvik hakem cart curt sallamaz söke söke sampiyon olur..

trabzonspor için kendinizi üzmeyin. limsede bu baskandan medet beklemesin takimi 15 sene geriye götürmezse bende bisey bilmiyorum..

kuzey_lee
26.01.2006, 21:13
trabzonspor'un en büyük sorununu bu sitede görüyoruz diyerek kendini arindirarak hep karsisindakine suç bulan zihniyetten de gina geldi artik.yaptiklarinizi söylüyoruz,yapilanlari söylüyoruz.bu transferin trabzonspora en ufak faydasinin olmayacagini söylüyoruz.yok yok yok yok yok yok....inadimiza mi anlamamazliktan geliyorsunuz allah askina?adam 1 aydir vitesse-nancy-österch takimlarinin kapisinda yatiyor.bunlarin begenmedigi oyuncuyu sen alip da deniycem diyorsan sen artik trabzonspor degilsin demektir..

sirf yikmak için elestiri yapanlari gördükçe bosuna vakit harcadigimi düsünüyorum buralarda...sadece kendi destekledigi adam diye elestiri yapmayanlar artik kimseye objektiflik dersi vermesinler canimiz sikiliyor.

hakanh
26.01.2006, 21:28
Arkadaslar,

Neemola'ymis, santraformus hepsi bos, hepsi yalan.

Bir numarali ihtiyacimiz; ofansif sol-kanat.

Alsinlar Gine Milli Takimi'ndaki, Toulouse'lu Mansare'yi, ondan sonra santrafor diye, isterlerse Fatih'in yanina, Mehmet Yilmaz'i veya Tomas Jun'u koysunlar (tabi ki dileyim boyle degil, ama);

Sagdan Yattara, Soldan bu Mansare, ortadan da Szymkowiak ve Gokdeniz oyle beslerler ki; O santraforu gol-kralligi siralamasina, istese de, istemese desokarlar...

mkmsas
26.01.2006, 21:34
Bu transferin takima fayda getirmeyecegini söyleyen arkadaslarin iki dayanak noktasi var.Birincisi Estonya liginin ve futbolunun kalitesizligi. Kalitesiz bir ligden ve ülfeden iyi futbolcu çikmayacagina dair ellerinde bir hüküm veya istatistik varsa bunu bizle paylassinlar bizde bilelim. ama bütün dünya bunun aksi örnekleri ile dolu. sota bizim canli tanik oldugumuz en önemli örnek. Bu sene tarihlerinde ilk defa dünya kupasina katilacak Afrika ülkelerinin ki ligleri ve futbollari Estonya dan çok da kaliteli olmasa gerek futbolcularina baktiniz mi hiç.Togo diye bir ülke biliyor muydunuz? Muhtemelen hayir.peki forvetleri adebayor hangi takimla anlasti bunu biliyor musunuz? arsenal.. peki Drogba'yi tanimadan önce Fildisi sahilleri hakkinda ne biliyordunuz? oynadigi dönemde dünyada yilin futbolcusu seçilmis Weah nereliydi? LIberya.. Demek ki bir futbolcunun vatani onun nasil futbolcu hakkanda kesin bir karar vermemize yeterli bir sebep olamaz.

Ikinci dayanak noktasi ise Vitesse'nin bu oyuncuyu deneyip begenmemesi.o zaman bende derim ki Wigan'in forvete transfer etmek için Düsündügü dört oyuncudan biri bu adam.Bu dört oyuncudan digeri kim Fatih Tekke. buna ne diyecegiz peki. bir de söyle bir örnek vereyim .Samsunspor Hyppia'yi deneyip begenmmemisti.O hyypia simdi en uzun süre gol yememe rekoru kiran LIverpool'un savunmasinin belkemigi.

birde yeni bir LAnge faciasi deniyor. Bir taraftanda BAngoura'nin Belçika ligindeki performansi örnek gösterilerek kesin alinmali deniyor.Lange o belçika liginin geçen seneki gol krali.

Son olarak geçen sene Szymkowiak alindiginda su sitedeki yorumlara ulasabiliyorsaniz bir göz atin derim.neler yazilmis neler.

bordox
26.01.2006, 21:38
Alistik ne de olsa alip göndermeye ha bir eksik ha bir fazla ne degisir?Bu sene gitti gider artik.Yönetimde böyle sansini deniyor ya tutarsa misali.Anlasmasinda tazminat falan olmasin, buyursun birde o arz-i endam etsin Avni Aker'de.

Mehmet
26.01.2006, 21:54
Bu futbolcunun ismini duyunca aklima Lange geldi.
Oda uzun boylu bir forvetti ama hayal kirikligi olmustu.

Iyi olur kötü olur ben bilemem.
Diyecegim zamanin da transferi zamanin da gerçklestiremiyor kulübümüz. Sezon basi da geç kaldik devre arasi transferlerin de de geç kaldik. Bu saatten sonra ne olursa olsunlar borun pazari geçtikten sonra.

hakanh
26.01.2006, 21:59
birde yeni bir LAnge faciasi deniyor. Bir taraftanda BAngoura'nin Belçika ligindeki performansi örnek gösterilerek kesin alinmali deniyor.Lange o belçika liginin geçen seneki gol krali.

Gecen sene Belcika Ligi'nin gol krali, 19 gol ile; Jestrovic.

Lange gecen sene 15 gol ile, gol kralliginda 3. oldu. Bangoura'da Lange ile ayni sayida, yani 15 gol atti.

Fakat aralarindaki fark; Lange Lig Sampiyonu Club Brugge'da oynuyordu veClubb Brugge'un ligde toplam 83 golu vardi gecen sene.

Bangoura ise lig 3.su Standard'da oynuyordu ve Standard'in toplam 64 golu vardi, ligde.

mkmsas
26.01.2006, 22:04

Gecen sene Belcika Ligi'nin gol krali, 19 gol ile; Jestrovic.

Lange gecen sene 15 gol ile, gol kralliginda 3. oldu. Bangoura'da Lange ile ayni sayida, yani 15 gol atti.

Fakat aralarindaki fark; Lange Lig Sampiyonu Club Brugge'da oynuyordu veClubb Brugge'un ligde toplam 83 golu vardi gecen sene.

Bangoura ise lig 3.su Standard'da oynuyordu ve Standard'in toplam 64 golu vardi, ligde.

pardon yanlis bilgi vermisim düzelttigin için tesekkürler.

hakanh
26.01.2006, 22:12
Trabzonspor'un, tekrar soyluyorum; Oncelikli ihtiyaci; Ofansif yonu etkili, mucadelecibir sol-kanat oyuncusudur.

Mansare bunun icin son derece iyi bir adaydir. Fakat Genclerbirligi'nden Ugur Boral, Sivasspor'dan Hayrettin veya Ankaraspor'dan Wederson'da (bu seneki sakatliklari ne derece kalicidir, su an icin bilgim yok)son derece iyi alternatifler olabilirler.

Bunlardan hangisinin oldugu cok fark etmez. Ama su gercek ki; Trabzonspor'un hucumda sol-kanadi kiriktir.

Butun gollerimiz, ya Sagdan Yattara'dan, yada ortadan Szymek veya Gokdeniz tarafindan hazirlaniyor, son 2 senedir.

Umarim, Mansare transferi gerceklesir ve Ugur Boral'i veya Hayrettin'i bize vermeyenler, futbolcularinin hayrini gorurler...

Ugur Boral ile ilgili aldigim duyumlarima gore, karakter olarak gecimsiz, akli ve burnu havada bir kisiymis (Kaynak: Genclerbirligi yonetiminden bir arkadasim). Belki de, O'nun Trabzonspor'a gelmemesi, Trabzonspor icin daha hayirli olur.

Edited by: hakanh

kutoz
26.01.2006, 22:25
@hakanh; Bu haber yeni safak gazetesinden. Yani Baskanin gazetesinden. Asparagas olmasa gerek...smileys/smiley2.gif
SOLA ÇARE ARANIYOR

Ayrica bordo-mavili yönetim, sol kanat için Fransa'nin Toulouse takiminda forma giyen Gineli futbolcu Fode Mansare'yi gündemine aldi. Bu futbolcunun yani sira bu mevkii için Fildisi Sahilili Bonaventure ve Fransiz Laurent Batlles ise alternatif isimler olarak belirlendi. Volkan'in Malatya'ya satilmasi, Güney Koreli Lee Young'un sürekli sakatlanmasi ve Celalettin'in de formsuzlugu sonucunda durum degerlendirmesi yapan Bosnak teknik adam ile transfer komitesi, 24 yasindaki Mansare'nin sartlari uygun olursa transfer edilebilecegi görüsüne vardi.
<LI =muhabir>Kamil ANAHAR </LI>

AyhanPe
26.01.2006, 22:25
ya birazcik rahat olmaya calisin yada calisalimsmileys/smiley1.gif
bence bu cocugu iki hafta deneyecekler.subat ayinda 6+2 maddesi kabul
edilcek..edilince eger bu cocuk begenilirse alternatif olarak transfer
edilecek..lee de ayni sekilde kadroda kalabilecek..yani iki isimle daha
anlasabilirler..

bu oyuncu estonya liginde oynuyor diye kücümsemek cok yanlis..bizim
ülkece böyle bi lüksümüzde yok ama türk futbolunda rakipleri kücümsemek
gibi bir hastalik var maalesef. bizim elendigimiz takimin liginden o kadar da cok zayif degil o lig.. </span>ama
o ligde 41 gol atti diyede bize gelipte müthis bir oyuncu aliyoruz diye
yutturmaya calismasinlar.oynadigi takimin resmi internet sitesinde
gecen senelerin sampiyonlari ve gol krallarida var..genellikle sampiyon
olan takimlardan cikan gol krallari 40 gole yakin gol atiyor..bu oyuncu
gibi birisi bize lazim bence..bunu tanimiyorum ama fatih i
tamamlayabilme alinacak forvet..

fransada, belcikada hollanda da oynayan afrikali bi cok müthis
futbolcular var..bunlarindan bir kacinin adida geciyor zaten..insallah
aliriz.

Edited by: ölümüne_ts

hakanh
26.01.2006, 22:50
kutoz,

Haber icin tesekkurler.

Insallah sartlar uygun olur ve aliriz Mansare'yi.

Gercekten cok etkili bir kanat oyuncusu. Bazi arkadaslar bu gunku mactaki bazi isabetsiz ortalarindan bahsettiler.

Bir bakima haklilar. Ilk yarida bayagi isabetsiz ortalari oldu. Ama o ortalari yapmadan onceki topu kapmak icin verdigi mucadeleyi ve attigi deparlari gorsen sende, eminim katilirdin bana.

Bu gunku mac, ozellikle Zambia icin, olum-kalim maci gibi bir macti ve Milli Takim duzeyinde, yani mucadelenin ust duzeyoldugu bir macti.Boyle maclarda, her futbolcudan, tum hunerlerini gosterecek performanslar beklenemez.

Ama O cok pozisyonda, solkanatta ne kadar etkili ve hizli oldugunu gosterdi ve bir de penalti yaptirdi.

Burada, yani Turkiye Ligi'nde cok daha rahat top oynama firsati bulacak ve O da, Yattara gibi sov yapabilecek kalitede ve beceride bir futbolcu.

Ayrica Yattara'dan fazlasi; Cok daha fazla mucadeleci olmasi..

Edited by: hakanh

Harun-61
26.01.2006, 23:17
hayirli olsun demeyi bekliyorum...smileys/smiley32.gif

UğurB
26.01.2006, 23:37
Insallah Mansare ve Feinundo yu alirlar.

salihtopal48
26.01.2006, 23:49
valla kim olursa olsun nistelroy gibi is bitirici olsun da

selcuk
27.01.2006, 00:09
arkadaslar düne kadar golcü ariyorduk iydir gazeteler sol kanat yazdi birakin bunlari artik görünüse göre ts taraftari ts hocasida ts yönetimide bize ne lazim oldugunu bilmiyor istanbul medyasida güzel bizi oynatiyor yarinda yine kaleci aramaya cikarik

#10 Fietra
27.01.2006, 02:31
Umutlu degilim ben bu adamdan.Denemeye getirilmesi çok büyük hata olur.Tombaladan futbolcu çekiyoz.Ama gelip basarili olacaksa basimizin üstünde yeri var.

Tirapzone
27.01.2006, 02:45
bangoura'yi bence alamayiz .

Yonetim nemeelov'u alir cunku bangoura'yi odeyemeyiz.

Bu adam trabzon'a gelirsi trabzonspor batar

hcicek61
27.01.2006, 06:47
ne diyelim hayirli olsun

DeAgLeMaNyAq
27.01.2006, 07:20
Su Gineli forveti alsalardi süper olacakti ama nerdeee... smileys/smiley19.gif

augustus
27.01.2006, 08:02
Adamin kalitesini tartismaya gerek yok, kendi ülkesinde basarili oldugu gerçek.Ama bizim için önemli olan burada basarili olabilecek mi?Uyum sorununu asabilecek mi?Bu noktada sikintim var.Futbol anlayisi bize uygun olmayan ülkeden futbolcu almayi dogru bulmuyorum.Bu tip transferler büyük risk tasiyor.Geçmise baktigimizda bu tip basarisiz transferlerimizin oldukça fazla oldugunu görüyoruz.Bizde hep futbolculari basarisiz gördük.halbuki adamlar kalilteli olduklari halde futbol anlayislari farkli oldugunudan bizde uyum saglayamadilar.

Bu adam gelirse basarisiz olur gibi bir iddiada bulunmuyorum ama basari ihtimalinin düsük oldugunu düsünüyorum.Bence fazla riskli bir transfer olur.ayrica denenmesi gibi bir durumuda çok amatörce buluyorum.en iyi transferler brezilya ve afrikadan olur.çünkü futbol anlayislari bize daha uygun.

smertkan
27.01.2006, 09:28
Genç futbolcu konusunda da bilgi veren Haciosmanoglu, ?Gündemimizde olan bir oyuncu degildi. Ligleri bitmis. Kendine güvendigini söyleyip, denenmek istedigini iletti. Hocamiz kararini verecek ama dedigim gibi önceligimiz onda degil? ifadesini kullandi.

FANATIK

Bu kadar iste. isimize gücümüze bakalim.

Sunay Akinin anlattigi ve Kendisi ile Server Tanilli arasinda geçen bir hikayecigi(Anekdot) aktarmak isterim.

Server Tanilli hoca Sunay akina anlatmis; Tarih insanin fotografini yalniz bir kere çeker nerede ve nezaman belli olmaz.Ve eklemis amanha dikkat ette gözün kapali çikmasin.

Söylenen her söz yazilan her yazi yapilan her davranis, bulunulan her yer.Hepimiz için belki bir küçücük film, belki de ses veyafotograf kaydi olur.Ve birilerinin hafizasinda saklanir. Çektirdigimiz fotografi ilk kez elimize alip heyecanla nasil çikmisim diye bakiyorsak.Veher resim karesine aktarim aninda titizleniyorsak. Ayni titizligide fotograf makinesinden, kameralardan ve kayit edici cihazlardan daha üstün teknolojide olan insan beyni karsisindada gösterelim. Yoksa hiç istemedigimiz sekilde anilabilir, hatirlanabiliriz.

selimberkan
27.01.2006, 10:57
Adam zaten direk olsa 41 gol atamaz

gerçek
27.01.2006, 11:00
Arkadaslar defaten yazdigim üzere yenilemek zorundayim. Siyasi rant amacli trabzonsporu kullananlardan bir takim mucizeler beklemek yanlis olur. Sanki 15 yil öncesindeyiz Estonya neresi Estonya ligi nedir. Sen Ingilterenin 2.liginden oyuncuyu alamiyorsun sonra buyuk takimim basarilar yakalicam diyorsun. gecen hafta deilmiydi adi aklima gelmiyor iskelet gibi olan ve donuk bakan yonetici Jun'un gitmesini bekliyoruz forvet hazir diyen.

Bu sayfalarda bu yonetim icin muhtesem diyenler insallah ben yanilirim. Göreceksiniz daha beter olacagiz.

HERKES HAKKETTIGI GIBI YONETILIR

halil ibo
27.01.2006, 11:17
Yönetim bazinda tartisacaksakAtay Aktug yönetiminin verdigi zarari göz ardi etmeden ve daha bu zararin kaç yil alacagini hesaba katarak tartisalim.Ne yazik ki Aktug yönetimi bu takima M.Ali Yilmaz'dan bile daha çok zarar vermistir.Simdi o talihsiz yönetimin açtigi yaralarin hemen bir ayda düzeltilebilecegi yanlisina düsmeden tartisalim.

Iste en son örnek Trabzonspor'a kazandirdiklari büyük hoca ! Her firsatta futbolculari suçladi,yetmedi kadro disi birakti ve en son olarak devre arasinda7 futbolcu gönderdi.Çünkü bu isin kolay yaniydi.Zor olan onlari kazanmakti.Kerameti kendinden menkul hoca bu kadar zahmete katlanamazdi.Çünkü o kariyer asigi,kariyeri birlikte Sanzelize'de gezmeli,Eyfel kulesinde kariyerini oksamaliydi !

Lütfen sapla samani karistirmadan tartisalim.Onu bunu suçlamayi artik bir kenara birakalim.El alemi kendimize güldürmeden bu sikintili durumdan bir an önce çikmak için gayret sarfedelim.Eski yönetim yeni yönetim kavgasina harcayacagimiz enerjiyi olumlu yönde kullanalim.Yoksa bu tartismalarin sonu gelmez.

Gereken transferleri yapmayan,maç öncesi ve sirasinda futbolculari motive edemeyen,her maçta degisik kadro ve taktik deneyen bir hoca kazandiran geçmis yönetimin günahini,ne bu taraftar ne oy kullanan delege ne de yeni yönetim çekemez.

oflubektas
27.01.2006, 11:21
Onu da alalim,bunu da alalim,hiç durmayalim,hep alalim. Sezon sonu da 8'i yabanci 40 kisilik kadroyu bosaltmak için saga sola bedavaya birakalim. Hatta gitmesi için üstüne para bayilalim.

mustafakaya
27.01.2006, 11:22
eger yönetim gerçekten söz verdigi transferleri yapmazsa, trabzonspor camiasi kandirilmaya dayanamaz. teknik direktör vahid halilhodziç'i göndermek isteyenler alinacak saha sonuçlari karsisinda bekledikleri kadar uzun kalamayabilirler yönetimde. açikçasi fatih akyel, ahmet sahin, estonyali golcü transferleri için bu yönetimin gelmesi desteklenmedi.

Faik Yılmaz
27.01.2006, 11:23
ben bu transferlerin hangisininin yildiz oldugunu merak ediyorum........

selimberkan
27.01.2006, 11:27
arkadslar yildiz olarak düsündünüz futbolcu tipi nedirr bnu açiklarmisininiz

yildiz deyince aklina inasnin cisse makay falan gelio siz nelerden abhsediorsunuz

Punisher-61
27.01.2006, 11:45
arkadslar yildiz olarak düsündünüz futbolcu tipi nedirr bnu açiklarmisininiz

yildiz deyince aklina inasnin cisse makay falan gelio siz nelerden abhsediorsunuz

ama yildiz futbolcu diye kala kala Estonyaliya mi kaldik??

Metin Ural
27.01.2006, 11:51
ben yildiz transferininyeni sezon baslamadan önce yapilacagini biliyordum. ara transferde yapamayacagiz dedi zaten yönetim. neden hala bunlarin hangisi yildiz diye soruyorsunuz ki?

ts-saral-of
27.01.2006, 12:01
abi yattara geldigindede böyle dusunmustum ben ama sonra gordukki

tabi 20 gelen arasinda 1 tane yattara cikiyor ama sansini denesinler

hayirlis olur ins

aka5
27.01.2006, 12:09
ya su mido yada zidani alsalar varya ucariz biz ya keske mido yada muhammed zidan alinsasmileys/smiley19.gif

coach
27.01.2006, 12:20
Bu adam estonya'li degil mi? At bunun "es"ini ne kaldi tonya,bu sekilde yerli stsatüsünde oynatalim,bide mido'yu alalim hücüm isi tamamdir.smileys/smiley1.gif

Barış
27.01.2006, 12:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo2.jpg

Vaay Maras Caddesinde bizim elemansmileys/smiley36.gif

Punisher-61
27.01.2006, 12:43
ben yildiz transferininyeni sezon baslamadan önce yapilacagini biliyordum. ara transferde yapamayacagiz dedi zaten yönetim. neden hala bunlarin hangisi yildiz diye soruyorsunuz ki?

tamam haklisin ama sezon sonudada yabanci kontenjanimiz dolu demezler insallah..!!!

sanatik
27.01.2006, 12:48

evet, ama yazdan beri alisdik artik yönetimi suclamaya ve güven gelene kadar böylede devam eder artik.

yildiz bumuydu diye gelecek sezonu bitiririz elalemde yüzsüz yilinda göbek atar.

selimberkan
27.01.2006, 12:55
arkadslar sezonsonunda byuk ihtimalle lee gidecek gibi me gelior hem gitmesse bile yildizin turk olmayacagini nerden biliorsunuzsmileys/smiley2.gif

FANATIK52
27.01.2006, 12:57

bence yildiz dan ziyade yararli oyuncu alinmali besiktas getirdi ailtonu yildiz diye elinde patladi ...

bence bu tpcuy denemekte fayda var..

Burçak
27.01.2006, 13:03
busenede derinden uyutuluyoruz gibime geliyor!!!

Erdinç Dilek
27.01.2006, 13:22
neemelo nun havalimanindaki ilk görüntüleri

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106neemelo5.jpg

Colakoglu
27.01.2006, 13:32
hayirli olur insallah,sizi bilmem ama augustin,tomas jun,mehmet yilmaz
gibi golcülerden biktim ben artik insallah bu onlardan degildir...

Mustafa Önal
27.01.2006, 14:03
bakacaz fizigi baya iyi. liverpol takimini herkes izlerdi. sirik var peter curch sanirim izleyen herkes bu adma tahammül edemezdir . adam geldigi takimda harikalar yaratiyordu. liverpola geldi 7 ayda ancak gol atti. ama benitez bi türlü vazgeçmiyor ondan .adamin sistenime uyuyuordu. belki bizde yillar sonra bi pivot santafor sahibi olabiliriz. rakip savunma çikamaz fatihin üzerine düsen yük hafifleyebilir. bi denensin bakalim.

selcuk
27.01.2006, 14:03
al sana bi hakan sükür yani saglam cikarsa fatih le bu cezaalaninda hava toplarinda cok etkin oluruk ama okadar klasmi biilemem

selimberkan
27.01.2006, 14:24
adamin gollerini ariorum bi yerde bulsam sizinle paylasacagimm

Egemen
27.01.2006, 14:24
her zaman isallah hayirli olur diyoruz olmuyo. bu sefer demiycem bakalim noolcak... oynasin görecez..

Tolgaa6161
27.01.2006, 14:26
Arkada$lar fode MANSARE fransanin toulouse takiminda oynuyor gercekten super bir yetenek

sol offensif bir oyuncu yani yattaranin aynisi solda vallahi

ismi yeni $afak gazetesinde cikti in$allah dogrudur

fode MANSARE 24 ya$inda 22 ya$indayken ginenin en iyi sporcusu secildi bakin futbolcusu degil sporcusu diyorum

alinirsa cok faydali olacagini du$unuyorum

ofli_fan
27.01.2006, 14:27
hayirli olur insallah,sizi bilmem ama augustin,tomas jun,mehmet yilmaz gibi golcülerden biktim ben artik insallah bu onlardan degildir...

Bir de Bushi , Löbe diye yapancilarimiz da vardi...

EmrahYalçınalp
27.01.2006, 14:29
Kesin olan tek sey "beni deneyin" diyen bu adamin mevcut haliyle çok fazla sey ifade etmedigi. Liçkin, Misse Misse de çikabilir, Sota, Vugrinec de. "Altyapisi saglamsa tamamdir, Estonya diye küçümsedigimiz ülke de Avrupanin göbegindedir, altyapisiz is olmaz" diyecegim de, Çek milli takim oyuncusu ve gol krali Jun bütün teorilerimin içine ettismileys/smiley4.gif

zafercalikoglu
27.01.2006, 14:42
smileys/smiley4.gif ,ne o meelm ismide garip

metinulusoy
27.01.2006, 14:46
Genç futbolcu konusunda da bilgi veren Haciosmanoglu, ?Gündemimizde olan bir oyuncu degildi. Ligleri bitmis. Kendine güvendigini söyleyip, denenmek istedigini iletti. Hocamiz kararini verecek ama dedigim gibi önceligimiz onda degil? ifadesini kullandi.

Ibrahim HACIOSMANOGLU

Alin buda kapak olsun.Bu HACIOSMANOGLU'nu bastan beri çok sevmistim zaten.

(ayrica kaynak fanatik).Edited by: mega61

selimberkan
27.01.2006, 14:47
ariorum attiogi golleri bulamioruuimm bulan varsa yardikmci olabilir bize

Egemen
27.01.2006, 14:50
atmistir atmistir. :)) jun gibi..

Nadir Bekar
27.01.2006, 14:52
inisallah iyi çikar da aliriz

Sevgi
27.01.2006, 15:01
ey gidi TRABZONSPOR um senide yaz boz tahtasina çevirdiler ya helal olsun.Nasrettin Hoca gibi '' ya tutarsa'' smileys/smiley36.gifsmileys/smiley5.gif

Özkan Sümer ''Yildiz isteyen gökyüzüne baksin'' dediginde galiba gereginden fazla tepki göstermistik.simdi aklima geldikce gülüyorum adam en azindan içinde bulundugu durma göre konusmustu o yüzden gülebiliyorum.Son bir yildir yapilan transfer çalismalari ve alinan futbolculari ömrüm boyunca hatirlamak istemiyorum.Sn Albayrak ve yönetiminin de alternatifli çalistigini görüyoruz smileys/smiley32.gif

holigan61
27.01.2006, 15:05
ey gidi TRABZONSPOR um senide yaz boz tahtasina çevirdiler ya helal olsun.Nasrettin Hoca gibi '' ya tutarsa'' smileys/smiley36.gifsmileys/smiley5.gif

Özkan Sümer ''Yildiz isteyen gökyüzüne baksin'' dediginde galiba gereginden fazla tepki göstermistik.simdi aklima geldikce gülüyorum adam en azindan içinde bulundugu durma göre konusmustu o yüzden gülebiliyorum.Son bir yildir yapilan transfer çalismalari ve alinan futbolculari ömrüm boyunca hatirlamak istemiyorum.Sn Albayrak ve yönetiminin de alternatifli çalistigini görüyoruz smileys/smiley32.gif

Bu mesajin ustune sadece alkis gondermek gerekir...Hemde kucak dolusu!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mayls
27.01.2006, 15:08
<DIV>hayirli olur insallah</DIV>
<DIV>zamaninda agustin'i tomas junu mehmet yilmazi da golcü diye almistik...</DIV>

selimberkan
27.01.2006, 15:19
isallah saglsam bisi çikar bence yeni gelen futbolcu ilk oyuna girdiginde ona iyi tezavrat etmeli smileys/smiley2.gif

bahadır2561
27.01.2006, 15:25
hayirli olsun nedense içimden bi his bu adama imza attiracaklarini söylüyor..koller gibi bisey olcak..

selimberkan
27.01.2006, 15:26
ewt koller sitili bi oyuncu

cehennem61
27.01.2006, 15:32
Bende bu futbolcunu is yapip yapamdigina yazacagima</span><br style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">
iyi olmasini umut ediyorum </span>smileys/smiley32.gif</font>

Özkan Erdem
27.01.2006, 15:38

Ibrahim HACIOSMANOGLU

Alin buda kapak olsun.Bu HACIOSMANOGLU'nu bastan beri çok sevmistim zaten.

(ayrica kaynak fanatik).

içim rahatladi biraz olsun

cavenaghi
27.01.2006, 15:38
ARKADASLAR BUYUTMEYIN BU OYUNCU KENDI ISTEGIYLE SEZONU BITTGI ICIN GELMIS TRABZONA GELMIS... SADECE OLAY BUNDAN IBARET !!!

BU ARADA BEN CE KAMPANYA BASLATALIMM TAKIMIN BASINA

KESINLIKLE LUCESCU GELSINN

BURDAN HERKES DUYSUN

BIZI ANCAK LUCESCU SAMPIYON YAPAREdited by: perhaps

selimberkan
27.01.2006, 15:40
haklisinn lucescu hoca yaparsa oo yaparsa zaten oo yapar

Muhalif
27.01.2006, 15:41
Uzun boylu bir forvet oyuncusuna ihtiyacimiz var her sekilde.. ama mehmet de uzun boyluydu, lange de.. insan böyle düsününce iskillenmiyor degil hani.. sunu kabul etmek gerekir bu seneden hayir yok.. hoca gitmeyi kafasina koymus zaten.. ligdeki konumumuz iç açici degil.. Uefa hedefi var bir tek.. hos gidemesek de dünyanin sonu degil..

Jun'u da hiç tanimiyordum.. mantik olarak bahsedilen kadar gelecegi olan birisi ise bizde ne isi var demistim.. ama bu adam için yildiz falan da denilmiyor gelsin bir denensin bence de.. yarim yillik bir antlasma yapilir, saniyorum maliyeti de çok degildir.. derdimize derman olursa ne ala olmazsa zaten 2-3 maçta belli eder kendini.. ve yönetim de gelecek sene sampiyon olacak bir takim kurma sözü verdigine göre yaza kadar önlemini alir herhalde yeni sezon için..

Su an fb ile kafa kafaya sampiyonluk mücadelesi veriyor olsak ben de feyat ederdim bu ne is diye.. ama simdi yukaridaki yorumlarim gibi düsünüyorum.. 1.92 lik boyu fiziksel hiç bir özelligi olmayan Jun'a göre bir avantaj ve hava hakimiyeti konusunda bir umut.. ama görecegiz tabii ki..Edited by: Muhalif

Murat'
27.01.2006, 15:46
insallah ii çikar baska ne diyeyim zamaninda shevhchenkoyu göndermemiz gibi olmasin

UğuR
27.01.2006, 15:48
insallah ii çikar baska ne diyeyim zamaninda shevhchenkoyu göndermemiz gibi olmasin

bu nezaman olmus arkadas ben böyle bir sey hatirlamiyorum.

FANATIK61
27.01.2006, 16:01
Tüm Türk Futbolu bize Aurelio ve Yattara'yi aldigimiz zaman gülmüslerdi, yok amatör Futbolcular yok 100.000 Dolar'lik Futbolcular diye. Bügün herkes görüyör ne Futbolcu olduklarini...smileys/smiley2.gif

Murat'
27.01.2006, 16:13
yaaaa walla öle diyorlar dinamo kiev le para konusunda anlasamamisiz

selimberkan
27.01.2006, 16:21
vallami kardeslersmileys/smiley11.gif

selimberkan
27.01.2006, 16:34
estonyali gölcümüz sglik kontrolunden geçti

cavenaghi
27.01.2006, 16:44
BIRAKIN ESTONYAYI !!! BUNDAN TOPCU FLN OLMAZZZ !!!!

ARKADASLAR

BORDOMAVI.NET OLARAK LUCESCU ICIN KAMPANYA BASLATALIMMM !!!!

KIMSE DUYMUYOR MUUU !!!!!!! ALOOOOO
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: Badaloglu

Hekimoğlu
27.01.2006, 16:45
yaaaa walla öle diyorlar dinamo kiev le para konusunda anlasamamisiz yok öyle bisey ya bosuna üzülmeyin bizim yönetim sevayi dinamo kiev sampiyonlar liginde yari final oynadigi zaman kesfetti.o sezon milana 26 milyon dolara gitti.

ibrahimaYATTARA
27.01.2006, 16:49
hekim oglu su igrenç avatari degis babam yavv nevrim tersine dönüyo allahiin seversen yaaa... !!!!! önemle rica olunur...

metinulusoy
27.01.2006, 16:50
BIRAKIN ESTONYAYI !!! BUNDAN TOPCU FLN OLMAZZZ !!!!

ARKADASLAR

BORDOMAVI.NET OLARAK LUCESCU ICIN KAMPANYA BASLATALIMMM !!!!

KIMSE DUYMUYOR MUUU !!!!!!! ALOOOOO

Bu topic yeri degil,basliga dikkat et.Ayrica bir T.D. henüz takimin basindayken böyle bir sey yapmak hiç dogru olmaz.
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.

bodozlama
27.01.2006, 16:50
yaa sezon ortasinda ne lucescu kampanyasindan bahsediyorsunuz.tamam lucescu'yu bende begeniyorum vahid hoca gidecekse kesinlikle lucescu gelmeli yerine ama simdiden tamtamlari çalmak da nerden çikti...

cavenaghi
27.01.2006, 16:53
BIRAKIN SIMDIII ADAM BIZI YERIN DIBINEE SOKMUSS NE DIYORSUNUZ

BIZDE SMIDI ALALIM DEMIYOZZ

MAYISTAA LUCESCU GELMELIII !!!

TRABZONSPORU BASKA ADAM SAMPIYON YAPAMAZ IDDAAAA EDIYORUMMMM !!!!!

LUCESCUU GELMELIIIII

amacim herkesinnn bu fikri forumlarda gorebilmesiii !!!!! bende buranin yerine oldigni biliyorumm ama organize olup faks cekmeliyizz kulubee mayista zaten gitcek v.h. bizi LUCESCU SAMPIYON YAPAR DUYUN MILLETTT ALLOOOO

Emorfo
27.01.2006, 16:54
Iyi güzel diyorsunda büyük harflerle yazinca luce geliyor mu. üstelik bu baslikla alakasi ne....

ibrahimaYATTARA
27.01.2006, 17:00
cavenaghi sakin ol dostum küçük yaz anlami büyük olsun yeter. konuya gelince estonyali konusu burasi sapitma baska yere yaz vahid hocanin sayfasina yaz. arti su da var lucescune kadar ii olursa olsun müslüman bir hocamiz var ayrica bu insan bosnak bi osmanli torunu luce yüzünden laf atmaniza karsi çikarim türklük kiyafetini takin lütfen.... baslatma lucene muceneee

coach
27.01.2006, 17:01
Kardesim bana sorucak olursan dünya futbolunda luceskuyu taniyipta onu takimin basina getirmicek bi takim yok o yüzden sen canini sikma bunun için bi kampanya yapmaya gerek yok.

Sn.Baskan'da kesinlikle bunun farkinda sanki luce trabzon'a gelmek istiyoda baskan karsi çikiyor gibi bi izlenim olmus.

Hekimoğlu
27.01.2006, 17:03
hekim oglu su igrenç avatari degis babam yavv nevrim tersine dönüyo allahiin seversen yaaa... !!!!! önemle rica olunur... ahanda degistim bu nasi kardes.

ibrahimaYATTARA
27.01.2006, 17:12
hekim oglu su igrenç avatari degis babam yavv nevrim tersine dönüyo allahiin seversen yaaa... !!!!! önemle rica olunur... ahanda degistim bu nasi kardes. eyvallah abi digerinden iyidir allah razi olsun smileys/smiley1.gifbunada sükür.... smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Hekimoğlu
27.01.2006, 17:15
hekim oglu su igrenç avatari degis babam yavv nevrim tersine dönüyo allahiin seversen yaaa... !!!!! önemle rica olunur... ahanda degistim bu nasi kardes. eyvallah abi digerinden iyidir allah razi olsun smileys/smiley1.gifbunada sükür.... smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: hekimoglu

Nytre
27.01.2006, 17:16
bu adam ne zmn geliormus

sbay
27.01.2006, 17:34
bence aranan adam bu cünki yattaranin nokta hedefi ortalarini bu adam gol yapar.1.93 boy var tam aradigimiz santrafor tipi ama bangourada yattaralan iyi anlasir gibi geliyo ikiside alinabilir

İleli
27.01.2006, 17:49
bu adam ne zmn geliormus

Geldi bile su an Trabzondasmileys/smiley4.gif!Edited by: AkcaabatliTS

selimberkan
27.01.2006, 17:53
saglik kontlunden bile geçtismileys/smiley1.gif

sbay
sitede fotolari var ...... gibi

ts_lazkopat
Neemelo saglik kontrolünden geçti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106saglik.jpgDenenmek üzere Trabzon?a gelen Estonyali futbolcu Tarmo Neemelo bugün saglik kontrolünden geçti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Fatih Devlet Hastanesi?nde kan testleri yapilan ve EKG?si çekilen Neemelo, buradan KTÜ Farabi Hastanesi?ne giderek efor testine tabi tutuldu ve EKO?su çekildi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106saglik1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106saglik2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270106saglik3.jpg
</CENTER>
<DIV align=right>27.01.2006 16:35:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>

selimberkan
27.01.2006, 17:55
bence aranan adam bu cünki yattaranin nokta hedefi ortalarini bu adam gol yapar.1.93 boy var tam aradigimiz santrafor tipi ama bangourada yattaralan iyi anlasir gibi geliyo ikiside alinabilir

sana katiliorum

imported_yomrali61
27.01.2006, 18:15
evet bence de aranan adambu adam kesinlikle katiliyorum

eger alirsak bu adam bizde is yapar

zaten kendine güvendigi denenmek istemesinden belli

hemseneye sampiyon oldugumuzda kupayi tasiyacak uzun boylu adama ihtiyacimiz var

Punisher-61
27.01.2006, 18:20
abi bu adam futbolcudan baska her düüütte benziyorsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bakalim nasil cikacak...bizim kulüb Kabak secmeyi iyi biliyorlar

kutoz
27.01.2006, 18:24
evet bence de aranan adambu adam kesinlikle katiliyorum

eger alirsak bu adam bizde is yapar

zaten kendine güvendigi denenmek istemesinden belli

hemseneye sampiyon oldugumuzda kupayi tasiyacak uzun boylu adama ihtiyacimiz var

Peki Kasimda ligleri bitince, Avrupa'da üç takim tarafindan denendiginive bu takimlarca, begenilmedigini biliyor musun?

Haklisin kendine çok güveniyor. Kendisini denetecegi 4 ncü takim, direk olarak oynayabilecek futbolcuya ihtiyaci olan, defansi S.O.S veren Trabzonspor...

Umarim, senin söyledigin gibi olur da, diger 3 takim futboldan anlamiyormus, yildizi biz kaptik deriz. smileys/smiley2.gifEdited by: kutoz

BDiler61
27.01.2006, 18:39
adamdan bende pek umutlu degilim ama aradigimiz santrfor tipide bu biraz yetenekliyse is görür ama diger deneyip begenmeyen klüpler olmasi umudumuzu iyice azaltiyor

U.Sadıkoğlu
27.01.2006, 18:45
yaw bu adam tinerciye benziyosmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

serdarahmett
27.01.2006, 18:49
smileys/smiley19.gifBÜYÜK BASKAN ÖZKAN SÜMER E SHEVA NIN KASETLERINI IZLETIP BU ADAMI ALALIM DEDIKLERINDE MUHTEREM BASKANIN TRABZONDA BÖYLE OYUNCU ÇOK DEDIGINI BILIYORMUYDUNUZ. 2 SENE SONRA DA MILAN A TRANSFER OLDU

AMA ADAM BI BAKIMA DA DOGRU DEMIS.. TRABZONDA SARISIN MAVI GÖZLÜ ADAM ÇOOOKsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Hünkar
27.01.2006, 18:52
valla bi deneyelim bakalim belki iyidir.zaten b egenmezsek gozdeririz tabi fiyati cok ucuzsa baska hemen alir zaten bizim yonetim iyi kotu onemli diil

U.Sadıkoğlu
27.01.2006, 19:13
smileys/smiley19.gifBÜYÜK BASKAN ÖZKAN SÜMER E SHEVA NIN KASETLERINI IZLETIP BU ADAMI ALALIM DEDIKLERINDE MUHTEREM BASKANIN TRABZONDA BÖYLE OYUNCU ÇOK DEDIGINI BILIYORMUYDUNUZ. 2 SENE SONRA DA MILAN A TRANSFER OLDU

AMA ADAM BI BAKIMA DA DOGRU DEMIS.. TRABZONDA SARISIN MAVI GÖZLÜ ADAM ÇOOOKsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

bahadır2561
27.01.2006, 19:19
yaw bu adam tinerciye benziyosmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yaw bu halde de güldürdünya beni ALLAH'da seni güldürsün kardes

selimberkan
27.01.2006, 19:22
bu adami nerde deneyecekler hazirlik maaci falan yapmasi lazimm dimi bizde görelim

hakanh
27.01.2006, 19:26

LUCESCUU GELMELIIIII

amacim herkesinnn bu fikri forumlarda gorebilmesiii !!!!! bende buranin yerine oldigni biliyorumm ama organize olup faks cekmeliyizz kulubee mayista zaten gitcek v.h. bizi LUCESCU SAMPIYON YAPAR DUYUN MILLETTT ALLOOOO

cavenaghi kardes,

Sana aynen katiliyorum.

Dun Halilhodzic'in sezon sonu Fransa'ya donecegi soylentileri basladiginda, benim de ilk soyledigin ve tek soyledigim isim; Lucescu'ydu.

Ayrica bugun trabzonspor.org.tr 'ye su mesaji yolladim;
Eger Halilhodzic gidecekse, ki gitmesini hic istemem. O'nu yollamaktansa, O'nun soylediklerine kulak verip, belirttigi sorunlarin uzerine gidilmeli ve orta yollar bulunup, o sorunlar cozulmeli....
Ama, yine de gidecekse, Halilhodzic'in yerine Lucescu'dan baska Hoca tanimam. Fazla birsey soylemeye gerek yok. Lucescu'nun Turkiye'de yaptiklarina ve elde ettiği basarilara bakmak yeterli. O'nun en sevdigim ozelliklerinden biri de; Sergen, Umit Karan, Hagi, Emre Asik, Tumer, Ilhan Mansiz gibi sorunlu futbolculari bile, birlikte ve en ust seviyede performansla kullanabilme ve yonetebilme yetenegi...

Onemli Not: Su an, biz taraftarlar icin boyle bir kampanya baslatmak icin cok erken, bence. Cunku, sonucta sezon sonuna kadar Halilhodzic ile birlikteyiz ve Lucescu gelse bile, bu sezon sonundan once olamaz. Ayrica, Halilhodzic, gercekten, "o sozleri, o amacla mi soylemis yoksa abartilmis mi ?" bilmiyoruz daha.
Ornegin; Hoca sadece "takimimin uzerinde yogun bir basin baskisi var." demistir. Ayrica "sezon sonunda Fransa'ya donmeyi dusunuyor musunuz ?" gibi bir soruya da, sadece "hersey olabilir." demis olabilir.
Unutmayalim ki; Biz basinin her yazdigina inansaydik; Fatih Tekke, su anda Wigan'daydi. Gokdeniz Deportivo'luydu. Yattara Fener ile anlasacakti.
Ek Not: Yukarida,"tepki koymak icin erken" derken, Taraftarlar icin erken demeyi kastettim. Yoksa, kulup yonetimimiz olayi aninda ciddiye almali ve gerceklik payi varsa da, sezon sonu icin hazirliklara simdiden baslamali veya "Hocamiz ile daha uzun yillar birlikte olacagiz" diye bir aciklama yapmalidir,tabi ki.

Ozan
27.01.2006, 19:27

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yaw bu halde de güldürdünya beni ALLAH'da seni güldürsün kardes

hakkaten bende benzettim haa smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif.demekki bi benzerlik var ( ufak da olsa )

irfanköse276
27.01.2006, 19:28

AMA ADAM BI BAKIMA DA DOGRU DEMIS.. TRABZONDA SARISIN MAVI GÖZLÜ ADAM ÇOOOKsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

sanki bunu yasayan tek bizmisiz gibi dönüp dolasip bu konuyu açiyoruz. Gs appiah'i samsunspor da liverpooldaki hyypia'yi ayni sekilde ellerinden kaçirdi. Hatta onlar deneyip begenmediler. Ama onlarin hiçbirisi bu olaylari isitip isitip tekrar gündeme getirmediler

tsmaniac
27.01.2006, 19:29
yine bes para etmeyen biri daha geldi hayirli ugurlu olsun biz bu kafayla daha nice seneler saçimizi yolariz nice milyon eurolar sokaga atariz büyük takimiz diyoruz ama futbolcular ikinci üçüncü lig topçulari

AyhanPe
27.01.2006, 19:31
bu adamin transferini baskanimiz kendi cebinden karsilayacak tipki göreve gelmeden söz verdigi gibismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

selimberkan
27.01.2006, 19:33
bu adamin transferini baskanimiz kendi cebinden karsilayacak tipki göreve gelmeden söz verdigi gibismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

vallahimi

Ancumah
27.01.2006, 19:36
Yaw göreve gelmeden önce 2 oyuncu için söz vermisti biri Kayserispor maçindaki Kaleci idi onun durumu ortada maç boyunca 4 muhtesem kurtaris yapti . Ikinicisi bu ise Ben bu adamdan umutluyum insallah gelir ve uyumsaglar.

selimberkan
27.01.2006, 19:37
isallah bence saglar

Uğur Aydın
27.01.2006, 19:44
Yahu bizdeki Tonyadan adam alsak daha iyiydi beesmileys/smiley36.gifneyse saka bi yana içimde bu adamin bizde ii isler yapacagina dair garip bi his var...

metinulusoy
27.01.2006, 19:56
Yahu bizdeki Tonyadan adam alsak daha iyiydi beesmileys/smiley36.gifneyse saka bi yana içimde bu adamin bizde ii isler yapacagina dair garip bi his var...

o ne demek

AyhanPe
27.01.2006, 19:58
niye iyi isler yapmasinki..türkiye de oynayan oyuncular daha mi iyi..en
azindan bizimkilerden olmayan önemli bi kac özelligi vardir mesela
profesyonellik gibi..ligleri her ne kadar amatör olsada bence bizim
acayip cok profesyonel ligimizde oynayan cogu futbolcudan daha
profesyoneldir...hem bizim elendigimiz takimin liginden daha kötü bir lig degildir herhalde</span>

***Lazkopat***
27.01.2006, 20:07
abi bu adam süper. kafalaraharika çikyor tabii gol de oluyor.adam gelsin hepiniz göreceksiniz

Uğur Aydın
27.01.2006, 20:08
Yani estonyadan alacagimiza bizim tonya kazamizdan alsak daha iyidir demek istedim

irfanköse276
27.01.2006, 20:08
abi bu adam süper. kafalaraharika çikyor tabii gol de oluyor.adam gelsin hepiniz göreceksiniz

sen nerden gördün gelmedenbirader

Özkan Erdem
27.01.2006, 20:13

??? Bende merak ettim, golvideosu falan yok mu. 41 tane gol atmis internete koyar insan birini..

cIlgInIm
27.01.2006, 20:55

tonyadan bi oyuncumuz var zaten tayfun.. onunda ne kadar yararli oldugu ortada daha akillanmadiniz herhalde..

cIlgInIm
27.01.2006, 20:56
smileys/smiley36.gif

??? Bende merak ettim, golvideosu falan yok mu. 41 tane gol atmis internete koyar insan birini..

bi resmi var zten onda da kafa topunu cikmis zaten oradan gördü sanirimsmileys/smiley36.gifcok merak ediyorum o top kaleye girdimi

bodozlama
27.01.2006, 21:05

LUCESCUU GELMELIIIII

cavenaghi kardes,

Sana aynen katiliyorum.

Dun Halilhodzic'in sezon sonu Fransa'ya donecegi soylentileri basladiginda, benim de ilk soyledigin ve tek soyledigim isim; Lucescu'ydu.

Ayrica bugun trabzonspor.org.tr 'ye su mesaji yolladim;
Eger Halilhodzic gidecekse, ki gitmesini hic istemem. O'nu yollamaktansa, O'nun soylediklerine kulak verip, belirttigi sorunlarin uzerine gidilmeli ve orta yollar bulunup, o sorunlar cozulmeli....
Ama, yine de gidecekse, Halilhodzic'in yerine Lucescu'dan baska Hoca tanimam. Fazla birsey soylemeye gerek yok. Lucescu'nun Turkiye'de yaptiklarina ve elde ettigi basarilara bakmak yeterli. O'nun en sevdigim ozelliklerinden biri de; Sergen, Umit Karan, Hagi, Emre Asik, Tumer, Ilhan Mansiz gibi sorunlu futbolculari bile, birlikte ve en ust seviyede performansla kullanabilme ve yonetebilme yetenegi...

Onemli Not: Su an, biz taraftarlar icin boyle bir kampanya baslatmak icin cok erken, bence. Cunku, sonucta sezon sonuna kadar Halilhodzic ile birlikteyiz ve Lucescu gelse bile, bu sezon sonundan once olamaz. Ayrica, Halilhodzic, gercekten, "o sozleri, o amacla mi soylemis yoksa abartilmis mi ?" bilmiyoruz daha.
Ornegin; Hoca sadece "takimimin uzerinde yogun bir basin baskisi var." demistir. Ayrica "sezon sonunda Fransa'ya donmeyi dusunuyor musunuz ?" gibi bir soruya da, sadece "hersey olabilir." demis olabilir.
Unutmayalim ki; Biz basinin her yazdigina inansaydik; Fatih Tekke, su anda Wigan'daydi. Gokdeniz Deportivo'luydu. Yattara Fener ile anlasacakti.
Ek Not: Yukarida,"tepki koymak icin erken" derken, Taraftarlar icin erken demeyi kastettim. Yoksa, kulup yonetimimiz olayi aninda ciddiye almali ve gerceklik payi varsa da, sezon sonu icin hazirliklara simdiden baslamali veya "Hocamiz ile daha uzun yillar birlikte olacagiz" diye bir aciklama yapmalidir,tabi ki.

smileys/smiley32.gifbende uzun uzun birseyler yazacaktim ama bu yaziyi okuyunca hiç yorulmama gerek olmadigini anladimsmileys/smiley1.gif

serdar61
27.01.2006, 21:05
oo yine süper bomba bir transfere imza atiyoruz.. ohe be yillar sonra trabzonumu böyle transferler yaparken görmek beni iyice umutlandirdi be.. kesin ligde kaliriz.. oleyyy bee....

denizgrsy
27.01.2006, 21:07
hey gidi albayrak,ula ne adamsin...neyseee hayirli olsun bakalim

zahido
27.01.2006, 21:34
oo yine süper bomba bir transfere imza atiyoruz.. ohe be yillar sonra trabzonumu böyle transferler yaparken görmek beni iyice umutlandirdi be.. kesin ligde kaliriz.. oleyyy bee....

Siz su estonyaliyami sper adam diyosunuz Biraz arastirma yaptim adam tam bir ......ymis.. Ayrica bunlari söyleyen estonyali vatandas eger alirsaniz 100 bin avrodan fazla para verirseniz kazik yersiniz dedi..

Bence bu adami almiycaz çünkü haciosmanoglu bu adam için kendisi geldi ve kendine güvendigini söyledi önceligimiz o degil dedi..

AyhanPe
27.01.2006, 21:39
niye bizi secmis..elin estonyalisi bile anladi trabzonsporda vitrin
yapabileceginide bizim yerli ök.zler anlayamiyor..en son ök.z ugur
boral..
Edited by: ölümüne_ts

İleli
27.01.2006, 21:42

baskanyorulmasin cok pahali bi transferbende karsilardimsmileys/smiley36.gif

sanatik
27.01.2006, 21:54

Siz su estonyaliyami sper adam diyosunuz Biraz arastirma yaptim adam tam bir ......ymis.. Ayrica bunlari söyleyen estonyali vatandas eger alirsaniz 100 bin avrodan fazla para verirseniz kazik yersiniz dedi..

Bence bu adami almiycaz çünkü haciosmanoglu bu adam için kendisi geldi ve kendine güvendigini söyledi önceligimiz o degil dedi..

anlasilan herif kulüp kulüp dolasiyor bos durmak istemiyor lig leri baslayana kadar birini bulurum belki diyor.

selimberkan
27.01.2006, 22:03
adami denemek için gresunsporla bir hazirlik maci yapilacakmis!!!

EmrahYalçınalp
27.01.2006, 22:05

Sanki bunu yasayan tek bizmisiz gibi dönüp dolasip bu konuyu açiyoruz. Gs appiah'i samsunspor da liverpooldaki hyypia'yi ayni sekilde ellerinden kaçirdi. Hatta onlar deneyip begenmediler. Ama onlarin hiçbirisi bu olaylari isitip isitip tekrar gündeme getirmediler

+ Sheva'nin bize önerilmesi haberinin yalan oldugu da çok konusulan bir konu. Çerneomore'deyken almak istemisiz, çok ciddi bir yildiz adayi oldugunu, takimin zaten yildizi oldugunu söylemis, fahis bir para isteyip Avrupa'nin büyük kulüpleriyle pazarlik içinde olduklarini eklemisler. O senenin sonunda da transferi gerçeklesmis zaten.

cIlgInIm
27.01.2006, 22:28
niye bizi secmis..elin estonyalisi bile anladi trabzonsporda vitrin yapabileceginide bizim yerli ök.zler anlayamiyor..en son ök.z ugur boral..

ugur boral zaten sezon sonunda fenere futbolu biraktigina dair bi imza atacak.. o imzayla ugur boral adinda bir futbolcuyuda kaybtmis olduk..