PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Karabükspor 0-4 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ilhan
15.05.2011, 19:35
Ligin ilk maçının başlığını açmak bana nasip olmuştu. Ligin son maç başlığını da bu yüzden ben açmak istedim.

Şampiyon oluruz inşallah..

Kazım Uzunboy
15.05.2011, 20:02
Belki de şampiyonluk maçımız!..

Saldır Trabzonsporum!..

:sevinç::sevinç::sevinç:

AYYILDIZ
15.05.2011, 20:58
Davarolar maci verir su andan yatis hazirliklari baslanmis,Aziz Mecnun'dan teyit smsini almistir.Mehmet Yildiz'da Aykut'a garantisini verir.

Mehmet Fatih Silik
15.05.2011, 21:41
Kazim bence hic ümitlenme...Sivas'in ne oldugunu cümle alem biliyor...bo$ yere sinirlerini harap edeceksin haftaya...bo$ver karde$im bizim asaletimiz yeter bu lige :)

Samet Türkmen
15.05.2011, 21:42
pfffffffffffff

Canberk
15.05.2011, 22:02
İlhan abi sana güveniyoruz :)
İnşallah bu maçı alıp şampiyon olacağız :)

İlker Akçay
15.05.2011, 22:03
Hazırlanın..!!!

Yasin T.
15.05.2011, 22:08
Formalite maçından bir farkı yok.

OKTAY YILMAZ
15.05.2011, 22:11
Burada en yaşlı BMN üyesinin yaşından çok gazetecilik yapmış olan Sayın Hıncal Uluç devre arasında tüm bu pislikleri bize uyarı amacı ile söylediğinde hadi leyyynnn bunak moruk diyip dalga geçenler kafalarına DANK edene kadar fener A. gücü maçını İZLESİN...

DeAgLeMaNyAq
15.05.2011, 22:12
Takım 3 haftadır çok dağınık futbol oynuyor. FB'nin aldığı son galibiyette takımı olumsuz etkileyecektir. Burak'ın olmaması da önemli bir handikap. Puan kaybı bence sürpriz olmaz...

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 22:12
Formalite maçından bir farkı yok.

İnanmayacaksan gölde etme

Sonuna kadar İnanıyoruz ALLAH büyüktür

İnşallah bu maçdan sonra Şampiyon olacağız Amin

AYYILDIZ
15.05.2011, 22:13
Sivaslilar forumlarinda fb sampiyon olsun diyorlar.Hepsinde fb yalakaligi aski ust duzeyde.Bunlar da takim diye ligde ya cidden bu ligden birsey olmaz.Hafta arasi Mecnun'un telefonlari susmaz.Bir alti da onlar yer.

el_conquistador
15.05.2011, 22:14
İnanmayacaksan gölde etme

Sonuna kadar İnanıyoruz ALLAH büyüktür

İnşallah bu maçdan sonra Şampiyon olacağız Amin

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Aynen öyle kardesim. Cok haklisin. Demek ki son macta alacakmisiz sampiyonlugu...

HiLMiKaN
Şampiyonsun sen...Sonuç ne olursa olsun..Bu hafta da kazanırsak takım lig tarihindeki en yüksek puanına ulaşıyormuş :)

Adem Erdoğan
Şampiyonluk bu akşam resmi olmasa da gitti.

Ama bu adilere son sn.'yeye kadar rahat yok.

İnşallah kazanır ve ligi tepede bitiririz.

Teşekkürler Trabzonsporum.

ThePatriot61
15.05.2011, 22:18
Basarilar TRABZONSPORUM!

Bastir hamidospor!

Sefaenes
15.05.2011, 22:19
sivasin fb puan alacagini inanmiyorum alsa bile bu macta emenike serefsizi oynarsa ölümüne oynar. Yada hakemler devreye girer

ertek_ts61
15.05.2011, 22:21
korkum fenerin puan kaybetmesiyle beraber bizim de kaybedecek gibi görünmemiz.havamız o şekilde görünüyor şu an.Ama böyle bir tablo olursa çok yanarız çook...Bence toparlanmalıyız son hafta deyip geçmemeliyiz.

Sencer Bulut
15.05.2011, 22:24
Fener kendi rekorunu kırabilecek mi acaba :) Misal 3 dakika :D

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 22:25
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış:

Aynen öyle kardesim. Cok haklisin. Demek ki son macta alacakmisiz sampiyonlugu...

Hayırlısı olsun İnşallah da hayırlısı Şampiyonluktur ;)

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2011, 22:26
Bu maç çok çok çok önemli. Şampiyon olamayacaksak da 82 puanla olmayacağız. Bu maçı kazanmak zorundayız. O şerefsizlere inat kazanmak zorundayız. Kazanacağız da. Bu adiler daha önce 2 kez son hafta şampiyonluk verdi. Neden bir de biz yapmayalım?

Saldır Trabzonum. Asaletin yeter.

Ahmet Selvi
15.05.2011, 22:27
Zor be abim be yedirmezler şampiyonluğu bize :(

UmutBaykan
15.05.2011, 22:27
bitti artık,son maçı kazanıp 2. bitiririz.

Gokdeniz-61-
15.05.2011, 22:29
Artık Şampiyonlar Ligini daha çok düşünsek iyi olucak elbet ligde şampiyonda olacağız.

Hürgün Aygün
15.05.2011, 22:30
Allah'tan ümit kesilmez.Her şey olabilir ancak bu akşamdan sonra da pek inancım kalmadı.Ne diyelim İnşAllah şampiyon oluruz...

Asi Çaykaralı61
Rıza Hocam sana sonuna kadar inanıyorum gösterin kendinizi Sivas

İlker Akçay
DİK Durun...

HAZIRLANIN...!!

Adem Erdoğan
15.05.2011, 22:35
Rıza hoca bizden daha çok istiyodur eminimki; fakat o da emir kulu.

Onun da yapabileceği hiçbirşey yok.

Sivas öne geçse bile bunlar sahaya girer maçı hükmen malup bitirtirler.

Canberk
15.05.2011, 22:36
Hazırlanın..!!!

Ciddi ciddi niyetlenmeye başladım.

UmutBaykan
15.05.2011, 22:38
Ciddi ciddi niyetlenmeye başladım.

hiç niyetlenme,üzülürsün.bu iş bitti milleti kandırmayın.

OKTAY YILMAZ
15.05.2011, 22:43
Çocukca bir düşünce ama...
Takım olarak maç saatinde Karabükte değilde İsviçre'de FIFA'nın binasının kapısında olsak takım olarak.
Elimizde;
her iki takımın tüm sezonki maç CD leri
Başbakanın Eskişehir maçı öncesi yürüttüğü PSİKOLOJİK (Savaş demiyorum) TERÖR ün delilleri Spora siyasetin nasıl karıştığının ispatı.
FIFA da tescil etmesin bu PİS'Ligi.
Ama sadece bir hayal.

albatros
15.05.2011, 22:44
maç boyu yapmak zor olur ama en azından son 10 dakika ayağa kalkıp takımı alkışlamak lazım.
sonuç ne olursa olsun.

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 22:44
Haber 61'i aradım ve söyledim burda söylediğim gibi hep destek tam destek

Çaykaralı Zeki

DNA-TS
15.05.2011, 22:48
Kimseden medet ummaya gerek yok bahsettiginiz takim hamidolar azizin oyuncagi olan mecnunun takimi bu. Gecmis olsun averajla kaybetmek zoruma gidiyor

Muhalif
15.05.2011, 22:56
Karabükspor Fenerbahçe maçında oynadığı gibi oynarsa bu maçı kazanabileceğimizi sanmıyorum. Fenerbahçe gibi sakin oynayamıyoruz zira. Üstelik Burak da yok. Fenerbahçe'nin ne yapacağından ziyade bu maçı nasıl kazanırız ona bakmalı. Bana göre Karabük'ün bizden puan alma şansı, Sivas'ın Fener'den alma şansından yüksek.

Keleşoğlu
15.05.2011, 23:03
karabükte bu moralle ve burakın eksikliğinde 3 puan zor.

sivasmı? güldürmeyin Allah aşkına

Ahmet Öztürk
15.05.2011, 23:11
sivası falan konusmayalım artık. karabük maçı zor. burak yok defansta sorunlar var. bu aksam ki 3 penaltıdan sonra takımın motivasyonuda bizim gibi olacak. Bizim işimiz zor. Sivas ankaradan da karabüktende daha fazla dayanacaktır inanıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2011, 23:17
ümidimiz var yinede...

Ali Tunahan Güllü
15.05.2011, 23:18
Allahtan ümit kesilmez.
Sonuna kadar savaşırız.
Kısmet..

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 23:18
ümidimiz var yinede...

Aynen katılıyorum.Bursaspor'u örnek alsanıza geçen sene inandılar ve oldular biz neden olmayalım ?
Olacağız ALLAH'ın İzniyle Şampiyon

UmutBaykan
15.05.2011, 23:27
Aynen katılıyorum.Bursaspor'u örnek alsanıza geçen sene inandılar ve oldular biz neden olmayalım ?
Olacağız ALLAH'ın İzniyle Şampiyon

bursa inanmakta haklıydı,çünkü fenerin rakibi Trabzonspordu.Biz kime inanacağız fenerin paf takımı sivasa mı ?

Canberk
15.05.2011, 23:29
Ya çık şu başlıktan tamam yeter.
Alacağız 3 puanı git fener kaybetsin diye dua et ama başka yere hadi kardeşim yaa.

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 23:34
bursa inanmakta haklıydı,çünkü fenerin rakibi Trabzonspordu.Biz kime inanacağız fenerin paf takımı sivasa mı ?

Abi Bursa inandı bizde inanmalıyız.İnşallah bizde Şampiyon olacağız

UmutBaykan
15.05.2011, 23:36
Abi Bursa inandı bizde inanmalıyız.İnşallah bizde Şampiyon olacağız

inşallah Allahtan ümit kesilmez.

Ozan Yazıcı
15.05.2011, 23:36
Çok şükür geldik son maça.
Bu işkence, bu rezillik nihayet sona eriyor.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2011, 23:38
sivas bizle arayı yapmak için belki asılır...

Punisher-61
15.05.2011, 23:42
Biz bu sene bircok maci son dakikalarda kazanmadik mi?????????

Allah büyüktür insallah sampiyonluktada böyle olur ve son dakikada sampiyon oluruz...

Su senaryoyu bi düsünün..

Dakika 92
Sivasspor 0 fenerbahce 1
Karabük 0 trabzonspor 0

Dakika 93
Sivasspor 1 fenerbahce 1
Karabük 0 trabzonspor 1

Bundan daha güzel sampiyonluk olmaz

Mustafa Çolak
15.05.2011, 23:45
sivas yenilirse ligden düşeceği bilse bile o maçı verir

SADECETRABZON61
15.05.2011, 23:46
Arkadaşlar Kabak Tadı Verdiniz her hafta başka takımdan umut..
Sivasın fenerden puan alması demek dünyanın sonu demek Hayal aleminde yaşamayın artık.
9 puanı nasıl kaybettik onu kendi kendimize düşünelim.
Yok Şu oynamadı etmedi dyip antipati toplamaya gerek yok.
Bu sene bitti Gelecek seneye bakmalıyız.

Vural Kuyumcu
15.05.2011, 23:55
......7777777

UtopyaTs
16.05.2011, 00:01
Vallaha şampiyon olurmuyuz zoor ama bu maçı alıcağımız kesin.Son maça geldik hala karabük yener puan kaybederiz diyenler var yaa.Söyleyecek laaf bulamıyorum.Bu sezon TRABZON uma helal olsun.Son maçta puan kaybetsek de helal olsun(ki hiç zannetmiyorum).

ağasarlı emre
16.05.2011, 00:05
orada olucaz gerisi kısmret.. gözlerim şişti ağlamaktan aöma oradayız.

Mertcan
16.05.2011, 00:07
Maça alırız.

Ama sadece 3 puan alırız... Malesef...

Harun CAN
16.05.2011, 00:09
HAftaya Glo-Piotr-Cale'den hangileri oynayabilir?

Defansta bi sıkıntı olacak gibi..Zaten Burak yerine de iyi bir varyasyon şart. Futbolcular kulaklarına pamuk tıkayıp oynarsa kazanırız bu maçı da. Yoksa yine son 2 haftadaki senaryo olabilir.

AKSOY_61
16.05.2011, 00:11
Futbolcuların morali bozuktur sanırım kötü bir sonuca kimse şaşırmasın.

Birtan Karaman
16.05.2011, 00:53
Bence herkez herşeyin farkında. ;)

Süpriz bir kadro çıkarsa hiç şaşırmayın.

Mustafa Şakar
16.05.2011, 01:03
Sorarım bu şampiyon olamıyacaz diyenlere.2-3 sene önce fenerbahçe denizlispor'a puan kaybedip'de galatasarayın şampiyon olması banko muydumu acaba.Yada hiç iddamız olmadığı halde geçen sene Fener'i yeneceğimiz banko'muydu.Top yuvarlaktır.Ama artık ne sivasa güvenirim ne de bir başkasına.Tek güvendiğm ALLAH'dır.İlahi adalet inşallah yerini bulacak ve Şampiyon olacaz.Sizden isteğim şu ki hepimiz böyle düşünelim, şampiyonluğun geleceğinden eminim.

pReN@_61
16.05.2011, 01:14
İşimiz çok zor ama çıkmadık candan da umut kesilmezmiş...

faysal
16.05.2011, 01:20
Bu karabük takımı bizim maçta çok asılıcak inşş zorda olsa alırız Şampiyonluğu kutlarız tivilerdeki fener forması giymişlerede kapak olur d.d

Tayfun Aydın
16.05.2011, 01:25
Sorarım bu şampiyon olamıyacaz diyenlere.2-3 sene önce fenerbahçe denizlispor'a puan kaybedip'de galatasarayın şampiyon olması banko muydumu acaba.Yada hiç iddamız olmadığı halde geçen sene Fener'i yeneceğimiz banko'muydu.Top yuvarlaktır.Ama artık ne sivasa güvenirim ne de bir başkasına.Tek güvendiğm ALLAH'dır.İlahi adalet inşallah yerini bulacak ve Şampiyon olacaz.Sizden isteğim şu ki hepimiz böyle düşünelim, şampiyonluğun geleceğinden eminim.

Şöyle bir hafız tazeliyelim o vakit o sene Denizli küme düşmekten kurtalmak için feybe yi yenmesi gerekiyordu ve maç 16 dk geç başladı.Denizli kümede kalmaı garantiledi ve maç 2-1 geldi.Denizli maçı bıraktı ama top girmedi.Geçen sene zaten malum Onur Egemen ve Giray

ahamitokutan
16.05.2011, 01:39
Şu umutsuzlukları bir maçlık daha kenara bıraksak arkadaşlar.Kazanalım gerisi Allah kerim.Tamam hepimiz o kadar avantajlı pozisyondan bu duruma geldiğimiz için çöküntü içerisindeyiz ama çıkmadık candan ümit kesilmez.Herşey olabilir.Birileri kapalı kapılar ardında gizli planlar yapıyorsa unutmayım planlayıcıların en hayırlısı da var.Haramzadelerin yaptıkları yanlarına kar kalmayacak inşallah,çok acı bir şekilde çıkacak.Düşünsenize tam şampiyon olduk havasına girmişken son maçta kendi adamlarından darbe yediklerini.Bülonun maçında dahi batuhanın kafası az kalsın gol oluyordu maç 2-2ye gelecekti.Herşey bitmeden koyvermeyelim lütfen.Sivasın tamamı fenerin uşağı değil!

werg
16.05.2011, 02:20
Kazanalım.fb nin olası puan kaybında kafamızı taşlara vurmayalım

Yiğit Gayretli
16.05.2011, 02:39
1-0 geri düşelim maçın başında, Fener rehavete kapılsın. 80'den sonra 2 tane atalım -zaten en iyi yaptığımız iş- şampiyon olalım.

Bu taktik tutar.

Furkan Uçan
16.05.2011, 02:50
Gecen sezon 33.Hafta fener ankaragücünü 4-0 yenmisti hatirlarsaniz o mactan snr herkes fenerin sampiyon olacagini saniyordu ama ne oldu Bursa sampiyon oldu ve bu sezonda aynisi olacak onlar hazirlik yapsin yine hezimet yasayacaklar ve eglencemiz yine fenevbahce olacak bu sezonda... Ben gayet rahatim ve hazirligimi yaptim Sampiyonluk icin buna yürekten inanin dostlar 22.05.2011 feneve kupa ve sampiyonluktan snr 3.Darbe olacak...

h@msi61
16.05.2011, 05:37
Icim yaniyor yahu, nasil dinecek bu aci bakalim... Ah be Trabzonum....

Sinan Ayaz
16.05.2011, 05:43
kağıt üzerinde sivas deplasmanı zor bi deplasman ama mantiklı düşündüğümüzde malesef bu iş bitti belkide sezon basından beri fbyi 1 puan bile önümüze geçirmeden şampiyonluğu kaçırcaz

SALDIRAY
16.05.2011, 06:15
Bu maçıda kazanır 82 puanla ligi bitiririz. Artık 2. mi kalırız şampiyon mu oluruz orası rakibe kalmış. Sivas i.lik etmezse şampiyonuz

ilteriş
16.05.2011, 08:58
Gecen sezon 33.Hafta fener ankaragücünü 4-0 yenmisti hatirlarsaniz o mactan snr herkes fenerin sampiyon olacagini saniyordu ama ne oldu Bursa sampiyon oldu ve bu sezonda aynisi olacak onlar hazirlik yapsin yine hezimet yasayacaklar ve eglencemiz yine fenevbahce olacak bu sezonda... Ben gayet rahatim ve hazirligimi yaptim Sampiyonluk icin buna yürekten inanin dostlar 22.05.2011 feneve kupa ve sampiyonluktan snr 3.Darbe olacak...
o zaman fenerin karşısında satın alamayacağı delikanlı bir Trabzonspor vardı.Şimdi ise şerefsiz sivas var.

ilteriş
16.05.2011, 09:01
kazanacağız gerisini Allaha bırakıp tevekkül edeceğiz.Allahım sen şikecileri şampiyon yapma amin.

ozturk
16.05.2011, 09:05
82 puan ve averajla 2. olmak..

sadece bize nasip olur :rolleyes:

ilteriş
16.05.2011, 09:06
sivasin fb puan alacagini inanmiyorum alsa bile bu macta emenike serefsizi oynarsa ölümüne oynar. Yada hakemler devreye girer
emenike kadro dışı.

malik5461
16.05.2011, 09:06
maç karabüktemi

ilteriş
16.05.2011, 09:07
82 puan ve averajla 2. olmak..

sadece bize nasip olur :rolleyes:
ben bu duruma üzülecektim ama artık bu maçıda alıp averajla bu pisligte ikinciliğe razıyım.

Karasoy
16.05.2011, 09:26
Her hafta alay edercesine rakip lehine verilen kararlar sözde tepkimizi ortaya koyup bakın bir daha olmasın, olursa gerekeni yaparız gibi tamamen içi boş sözler.Uyanın beyler, spordan sorumlu bakan Trabzonlu olan olaylara bakın, haftalardır basında başbakana teşekkürler,çok komik oluyoruz diğer takım taraftarları niye hakkınızı adam gibi savunmuyorsunuz diyor.Ahh suç biz de önceki yıllarda hatırlayın FB Tv Trabzon'a geldiğinde de bizimkilerin eli ayağına dolaştı, bir yağcılık, misafirperverlik neyse bu sefer başbakan sanırım azizi de yanına alıp gelecek yine bizimkiler alkışlar...

bariskaratas
16.05.2011, 09:36
her şey ocak ayında devre arasında belliydi. o kadar yazdık çizdik anlattık.
aykut 3 kere konuştuğunda. evet 3 kere trabzon aleyhine konuştu. Şenol hoca neden cevap verdi diyenlere e adam 3 kere laf atti emeğine deyin. ve yıldıvım topuk yaylasında fenerasyon başkanı önünde hakemse hakem, saha dışıysa saha dışı diye tehdit ettiğinde belli olmuştu her şey.

şimdi çıkalım Karabük ü hakkımızla yenelim ve bu kadroyu koruyalım üstüne gerekli yerlere adam alalım.
96 da bize yapılan ihaneti bize bu yönetim yapmasın.

highlazboy
16.05.2011, 09:43
bizim kırmızı çizgimiz trabzonspordur.illa silah alıp dağa mı çıkalım?
bir ülkede bu kadar göz göre göre haksızlık yapılmaz...
ve yapılan bu haksızlıklara herkes dilsiz-sağır gibi göz yumamaz...

başbakanından,yargısından tut taaaa basınına kadar bu kadar haksızca bir şampiyonluk bir takımın elinden alınmaz...

BURADAN BÜTÜN BMFORUMA SESLENİYORUM...ARKADASLAR BOĞAZ KÖPRÜSÜNÜ TRAFİĞE TIKAYALIM!!! BİR HAFTA İÇİNDE ZAMAN KAYBETMEDEN...BUGÜNDEN İTİBAREN HER TÜRLÜ SANSASYONEL TAVRIMIZI ORTAYA KOYALIM.

BİZ TRABZONLU VE TRABZONSPORLULAR ELİMİZİ MASAYA VURDUGUMUZ ZAMAN HERKES KENDİNE BİR ÇEKİ DÜZEN VERİRDİ.SİNDİRİLDİK EY TRABZONLU...EZİK BİR HAL ALDIK!!!

YAŞAMAK İSTEMİYORUM BU KADAR ADALETSİZ BU KADAR ÇİRKEF BİR ÜLKEDE!!! YAŞASAMDA ARTIK KÜS YAŞAYACAĞIM.

highlazboy
16.05.2011, 09:49
Yaziklar olsun sadrİ Şenere...
FenerbahÇenİn aÇiklamalarina karŞi neden susuyorsun?
Nedİr bu sİndİrİlmİŞlİk...
Azİz tayyİp İ zİyarete gİttİkten sonra sen neden gİdİyorsun?
Stadyum mu yenİlenecek? KaÇ para? Yenİleye mİyor musun?
Trabzonspora akyazida statyum yapilacakmiŞ...
İstemİyorum arkadasim!!
Şampİyonlugu bİr stadyuma hİÇbİr trabzonlu deĞİŞmez...
EĞer bu zamana kadar Şampİyonluga oynayan bİr takimin Şampİyonlar lİgİ standartlarinda stadyumu yoksa bu devletİn rezİllİĞİnİ gÖsterİr...

İstemİyorum...bu zamana kadar olmadiysa bundan sonra da olmasin!!!

Akp ye oy verecek bİrİ olacak artik vermeyeceĞİm..yaziklar olsun..

Adinda adalet kelİmesİ geÇİpte adaletten nasİbİnİ alamayanlara!!!

Royal Heart
16.05.2011, 09:50
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31873&page=1

Ss lilerin ortak kanaati : Ss fb yi yensin, Karabük de TS yi yensin, şampiyon fb olsun.

ozturk
16.05.2011, 09:53
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31873&page=1

Ss lilerin ortak kanaati : Ss fb yi yensin, Karabük de TS yi yensin, şampiyon fb olsun.

Tam da BSG denilecek kanaat bence

Sefa Alış
16.05.2011, 09:57
Ya Sivas fenere oynamayacak hiç ümitlenmeyin zivasa.

ilteriş
16.05.2011, 10:11
sivas fenere verecek.

Volkan Albayrak
16.05.2011, 10:13
ümitlenmeyinde bu futbolcularda son maçta alkışlanmayı hakkediyor hayde karabüke

metehan
16.05.2011, 10:24
Bu maçla ilgili yorumum şudur : Bu takım Karabük dönüşü, sonuç ne olursa olsun Trabzon'da "şampiyon" gibi, krallar gibi karşılanmalıdır. Bu kadro, üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmiştir, şampiyon olmayı da haketmiştir. Lütfen vefasız davranmayalım, özellikle Trabzon'daki arkadaşlar mutlaka takımı karşılayıp bağrına bassın.

oktay61
16.05.2011, 10:27
Yaziklar olsun sadrİ Şenere...
FenerbahÇenİn aÇiklamalarina karŞi neden susuyorsun?
Nedİr bu sİndİrİlmİŞlİk...
Azİz tayyİp İ zİyarete gİttİkten sonra sen neden gİdİyorsun?
Stadyum mu yenİlenecek? KaÇ para? Yenİleye mİyor musun?
Trabzonspora akyazida statyum yapilacakmiŞ...
İstemİyorum arkadasim!!
Şampİyonlugu bİr stadyuma hİÇbİr trabzonlu deĞİŞmez...
EĞer bu zamana kadar Şampİyonluga oynayan bİr takimin Şampİyonlar lİgİ standartlarinda stadyumu yoksa bu devletİn rezİllİĞİnİ gÖsterİr...

İstemİyorum...bu zamana kadar olmadiysa bundan sonra da olmasin!!!

Akp ye oy verecek bİrİ olacak artik vermeyeceĞİm..yaziklar olsun..

Adinda adalet kelİmesİ geÇİpte adaletten nasİbİnİ alamayanlara!!!
imza OKtay

metehan
16.05.2011, 10:34
ümitlenmeyinde bu futbolcularda son maçta alkışlanmayı hakkediyor hayde karabüke
Hafta boyunca bunu yazıp duracağım. Karabük'te Trabzon'da her yerde bu takım alkışlanmalı. İnsanların bir görevi olur, mesele o görevi layıkıyla yerine getirip getirmemektir. Siz bu görevi yerine getirseniz bile bazen hedefe ulaşamayabilirsiniz ama bunun çeşitli sebepleri olur. Bu kadro görevini yerine getirdi mi? Getirdi. O zaman her türlü alkışı ve takdiri hak ediyor. Lütfen bu sefer "vefasız" davranmayalım.

DİNÇ
16.05.2011, 10:36
bizim kırmızı çizgimiz trabzonspordur.illa silah alıp dağa mı çıkalım?
bir ülkede bu kadar göz göre göre haksızlık yapılmaz...
ve yapılan bu haksızlıklara herkes dilsiz-sağır gibi göz yumamaz...

başbakanından,yargısından tut taaaa basınına kadar bu kadar haksızca bir şampiyonluk bir takımın elinden alınmaz...

BURADAN BÜTÜN BMFORUMA SESLENİYORUM...ARKADASLAR BOĞAZ KÖPRÜSÜNÜ TRAFİĞE TIKAYALIM!!! BİR HAFTA İÇİNDE ZAMAN KAYBETMEDEN...BUGÜNDEN İTİBAREN HER TÜRLÜ SANSASYONEL TAVRIMIZI ORTAYA KOYALIM.

BİZ TRABZONLU VE TRABZONSPORLULAR ELİMİZİ MASAYA VURDUGUMUZ ZAMAN HERKES KENDİNE BİR ÇEKİ DÜZEN VERİRDİ.SİNDİRİLDİK EY TRABZONLU...EZİK BİR HAL ALDIK!!!

YAŞAMAK İSTEMİYORUM BU KADAR ADALETSİZ BU KADAR ÇİRKEF BİR ÜLKEDE!!! YAŞASAMDA ARTIK KÜS YAŞAYACAĞIM.

Birilerine ders vermenin tam zamanı...

Yıllarca peşinden koştuğumuz ve dürüst sandığımız kişiler büyük çıkarlarına bizleri alet ettiler...

Çıkar meselesi herşey..

Money...Money...money...(mani,mani,mani)

Başbakan: Bu hafta Buca maçında bir aksilik çıkmasın
Aziz Y.: Ayarlarız...

Trabzonsporlu çantada keklik değildir...

Gerekirse şevkat tokatımızı öyle bir yersiniz ki, Feleğiniz şaşırır...

Celal Demir
16.05.2011, 10:38
bencede futbolcularımız ve teknik ekibimiz alkışı fazlası ile hak ediyor ama yanlızca bular fazlası diil... yönetim falan fasa fiso yönetime göre fener alkışı hak ediyor çünkü...

Celal Demir
16.05.2011, 10:39
önceden biz Trabzonuz istesek hükümet devirirz diyebiliyordum ama artık buna inanmıyorum malesef...

Volkan Yavuz
16.05.2011, 10:44
Bu maçla ilgili yorumum şudur : Bu takım Karabük dönüşü, sonuç ne olursa olsun Trabzon'da "şampiyon" gibi, krallar gibi karşılanmalıdır. Bu kadro, üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmiştir, şampiyon olmayı da haketmiştir. Lütfen vefasız davranmayalım, özellikle Trabzon'daki arkadaşlar mutlaka takımı karşılayıp bağrına bassın.

katiliyorum

Serdar Dilekoğlu
16.05.2011, 10:49
Tek üzüldüğüm nokta şampiyonluk kutlamaları bir hafta daha gecikti.

Napoli
16.05.2011, 10:51
Ilhaı adalet bekelyenler

Gecen sene Fenerbahcenın rakıbı Trbzonspordu!!!

Bursadan bızde Nefret edıyorduk,Sonuc Erkek gıbı oynadık...

Mesele Erkek olup olmamak meselesı... Dık durus meselesı...

Bu lıgde bu yıl durusu sadce Oglan ı..ne dıye dalga gectınız Bursaspor yapmıstır...!!

Sıvas Yatar Mıgdesıde kaldırır bunu.

Gun olur devran doner,onumuze duserler... Sakın aglamayın ama Trabzonun ıddası yoktu demeyın..

Royal Heart
16.05.2011, 10:52

Aynen katılıyorum hatta bunu de öyle bir yapmak lazım ki Selçuk, Egemen biz gerçekten gitmeli miyiz diye cevaplayamadıkları sorulara ''Bizim yerimiz burası'' dedirtmeliyiz. Ben eminim ki teknik ekip, kadro aynen korunup üstüne (klişe olacak farkındayım ama gerçekten böyle) 3-4 ''baba'' topçu alınsın gruplara kalmayı bırak; grupta ilk 2 ye oynar bu takım. Hak verirsiniz ki şampiyonluk ihtimalimiz pek yüksek değil.

bordo61
16.05.2011, 11:10
Maçı izlememe kararı aldım.

Umarım bu karara uyabilirim.

Yeter ya , artık haksızlıklardan bıktım usandım

agasaro
16.05.2011, 11:18
Ben, dün akşam maçı izlemek yerine, son maça kadar şampiyonluk yarışının içinde bulunan bu takımın oynadığı oyunun keyfini çıkarmak yerine rakibe ve onun iğrenç başkanına küfür etmeyi tercih eden taraftarımıza çok kızgınım. Ben şampiyonluktan umutluyum. Sivasspor bu ligde kendi evinde en az kaybeden 4. takım. İlk üçte Fener, Trabzonspor ve Gaziantep var. Sivas maçı Fener'e verir gibi yorumlar bu ligi kirletmeye çalışanların ekmeğine yağ sürmekten başka işe yaramayan yorumlardır. Karabük dönüşü sonuç her ne olursa olsun bu takım şampiyon gibi karşılanmalıdır.

Varlıbaş61
16.05.2011, 11:19
şimdiye kadar çoktan şampiyonluğumuzu ilan etmemiz gerekir iken, şu duruma bak...
hakkımızı yiyenlere hakkımı helal etmiyorum !

agasaro
16.05.2011, 11:20
Biz bu hafta her ne olursa olsun Karabükspor'u yenmeliyiz. Sİvas'tan nasıl bir haber geleceği belli olmaz. SOn bir destek lütfen. Benim içimde garip bir duygu ve büyük bir umut var.

hamza61omer
16.05.2011, 11:22
imza OKtay
akpartiyi karıştırmasaydın imzamı atardım ama bence yanlış.

agasaro
16.05.2011, 11:27
Sivasspor kendi evinde en az yenilen takımların başında geliyor. Zor deplasman gibi görünen Bursa ve Eskişehir'den bile daha az yenilmişler. Sadece Bursa, İBB ve bize boyun eğmişler. Ben Rıza Çalımbay ve öğrencilerine güveniyorum. Bu sebeple bizim mutlaka ama mutlaka kazanmamız gerekli. Yoksa pişmanlıkların en büyüğünü yaşayabiliriz.

ilteriş
16.05.2011, 11:30
Biz bu hafta her ne olursa olsun Karabükspor'u yenmeliyiz. Sİvas'tan nasıl bir haber geleceği belli olmaz. SOn bir destek lütfen. Benim içimde garip bir duygu ve büyük bir umut var.

çakma yiğidoların taraftar forumlarına girdim.adamlar bize müthiş düşmanlar.3-5 yiyip fenerin şampiyonluğunu alkışlarlar.

Eren Karaahmetoğlu
16.05.2011, 11:31
Erdal abi doğru söylemişti. Rakiplerimiz keşke Bursaspor gibi olsa. Bize aynı muamele, fenere aynı muamele.

Zaten Bursaspor takımı ve teknik heyeti, Bursa taraftarına fazla şerefli.

ilteriş
16.05.2011, 11:31
Maçı izlememe kararı aldım.

Umarım bu karara uyabilirim.

Yeter ya , artık haksızlıklardan bıktım usandım
bende ilk defa paz<ar günü kendimi futboldan izole etmeyi düşünüyorum.

agasaro
16.05.2011, 11:35
çakma yiğidoların taraftar forumlarına girdim.adamlar bize müthiş düşmanlar.3-5 yiyip fenerin şampiyonluğunu alkışlarlar.

O forumlarda yazı yazanlar Sivaslı olup hayatları boyunca FB taraftarlığı yapmış olanlar. Ben Sivasspor'a sahip çıkacak ve o maçta takımlarının yanında yer alacak çok sayıda insan olduğuna eminim. Taraftar çok öenmli olsa da skor sahada belirleniyor. Sivasspor teknik heyeti ve futbolcuları bir hafta boyunca medyanın odak noktası olacak. Abdurrahman Dereli üzerine oyun oynanacak. Sivasspor medyanın kimyalarını bozmasına izin vermezse eğer ben Sivas'tan güzel haberler geleceğine eminim. Yücel İldiz gibi maça bir hafta kala hergün başka bir kanala canlı bağlantı yapmazsa hatta daha önce söylediği gibi takımını dış dünyaya kapatırsa FB'den puan alabilirler. Biz maçımızı kazanalım yeter ki. Biz kazanamazsak Sivas'ın ne yapacağının çok önemi yok.

ertuuu
16.05.2011, 11:37
İşin içinde Trabzonspor varsa küçük olan ihtimal her defasında kazanır...

highlazboy
16.05.2011, 11:37
akpartiyi karıştırmasaydın imzamı atardım ama bence yanlış.

akpartiyi neden karıştırmıyorum arkadaşım?
ben bu partiye oy veren biriyim!!!
herşeye gücü yeten adamlar sıra spora,fenere gelince dilsiz şeytan kesiliyor..

Kasım Hilal
16.05.2011, 11:38

Sivas'ın satılmışlığının nişanesi..
Zaten yarısı Trabzon düşmanlığından ziyade fenerli olduğundan yenilmek isteyeceklerdir..
Bırakın bizden nefret etsinler..
İkinci lige düşmelerinde az kaldı..
Görürüz sonra onları..

agora61
16.05.2011, 11:39
akpartiyi neden karıştırmıyorum arkadaşım?
ben bu partiye oy veren biriyim!!!
herşeye gücü yeten adamlar sıra spora,fenere gelince dilsiz şeytan kesiliyor..

akp yi severim...ama trabzonspor kadar karımı cocugumu bile sevmem!!! nokta!!
son satır hariç imzamı atıyorum izninle...

ilteriş
maç sonucu sivas 0 fener 6 goller tayyip aziz yıldırım alex(pen) maçın hakemi sivas taraftarı özgener

Salih Yazıcı
sivas fenere 8000 bilet veriyor muş stad kapestesi 11 500 muş galiba

DİNÇ
16.05.2011, 11:49

Ne farkeder ki,

Tüm stat fb li olacak zaten...

prenha61
16.05.2011, 11:49
lig bitti sayılır sayılı dakikalarımız kaldı şurada bu takım bu kadar ilerlemişse bu futbolcularla kesinlikle futbolcularımızı küçümsemiyorum ayakta alkış tutuyorum ben hepsine helal olsun bize karşı başta antalya sporundan tut manise kayseri bucasporun kalecisi eskişehir mücadelenin 3\1 fenere göstermediler 90 dakika bu kopma maçlarını izledim ben ama şunu belirtmek istiyorum gaziantep ve ankaragünü tebrik ediyorum bize göstermiş olduğu mücedelenin aynısını fenerede gösterdiler.AKP olayına gelince siyasitin futbola karıştığına bende inanıyorum bunu tartışmak normalli bence hayır ama seçimlerde Trabzon şehrimizden Akp çok oy kaybetecek fener eğer şampiyon yaparsalar.

TEŞEKKÜRLER TRABZONun ASLANLARI TEŞEKKÜRLER sizi seviyoruz kendi adıma konuşayım seviyorum sizi aslanlar gibi mücedele ettiniz türk futbolu utansın

highlazboy
16.05.2011, 11:53

rıza efendi fenere 8 bin bilet!!!

highlazboy
16.05.2011, 11:58
lig bitti sayılır sayılı dakikalarımız kaldı şurada bu takım bu kadar ilerlemişse bu futbolcularla kesinlikle futbolcularımızı küçümsemiyorum ayakta alkış tutuyorum ben hepsine helal olsun bize karşı başta antalya sporundan tut manise kayseri bucasporun kalecisi eskişehir mücadelenin 3\1 fenere göstermediler 90 dakika bu kopma maçlarını izledim ben ama şunu belirtmek istiyorum gaziantep ve ankaragünü tebrik ediyorum bize göstermiş olduğu mücedelenin aynısını fenerede gösterdiler.akp olayına gelince siyasitin futbola karıştığına bende inanıyorum bunu tartışmak normalli bence hayır ama seçimlerde trabzon şehrimizden akp çok oy kaybetecek fener eğer şampiyon yaparsalar.

TeŞekkÜrler trabzonun aslanlari teŞekkÜrler sizi seviyoruz kendi adıma konuşayım seviyorum sizi aslanlar gibi mücedele ettiniz türk futbolu utansın

adamlar stadyumu trabzonspora sus payi verdİler!!! Bakin gecen cumartesİ baŞbakan rİzedeydİ..oradan gİresuna geÇtİ..yahu bu adam neden trabzona gelmedİ dİye akp nİn mİtİng programina baktim..mayisin 31 İnde trabzonda...yanİ lİg bİttİkten 10 gÜn sonra...neden Şİmdİ gelmedİn de lİg bİtİnce gelİyorsun..10 gÜne kadar herŞey unutulacak dİmİ? HerŞey ayarlanmiŞ...

Stadyumun yapimi durduruldu Şuan mahkeme karariyla...neden? Ya trabzonlular oy vermezse dİye..adamlar Şantaj olarak bunu kullaniyorlar resmen

prenha61
16.05.2011, 12:09
adamlar stadyumu trabzonspora sus payi verdİler!!! Bakin gecen cumartesİ baŞbakan rİzedeydİ..oradan gİresuna geÇtİ..yahu bu adam neden trabzona gelmedİ dİye akp nİn mİtİng programina baktim..mayisin 31 İnde trabzonda...yanİ lİg bİttİkten 10 gÜn sonra...neden Şİmdİ gelmedİn de lİg bİtİnce gelİyorsun..10 gÜne kadar herŞey unutulacak dİmİ? HerŞey ayarlanmiŞ...

Stadyumun yapimi durduruldu Şuan mahkeme karariyla...neden? Ya trabzonlular oy vermezse dİye..adamlar Şantaj olarak bunu kullaniyorlar resmen

renktaş şampiyonluk aşkı 1996 bunaya ilk kez bu kadar alevlendi dimi biz trabzonlular trabzonsporlular ezikbahçeliler gibi gerizekalı değiliz unutalım ufak bir ayrıntıyı atlamışlar 1996 dan bu yana bu kadar alevlenmiş bir sezon yaşıyoruz ve 1 günde 10 günde 1 senede belkide unutulacak bir olay mı bu sence ? yolda bir trabzonsporlu gör ve ona sadece şunu sor cem papila olayı kaç senelik olay dimi unutuldumu unutulmadımı.bize avni akerde yeter yavuz selimde yeter yapmayı versinler stadı son olarak şunu diyorum 31 mayısta Trabzon cevahır outle nin resmi açılışını ve bunun gibi hastaneler in vb. açılışını yapmaya geleceklar sen protestoları gör eğer fener şampiyon olursa....

highlazboy
16.05.2011, 12:41
renktaş şampiyonluk aşkı 1996 bunaya ilk kez bu kadar alevlendi dimi biz trabzonlular trabzonsporlular ezikbahçeliler gibi gerizekalı değiliz unutalım ufak bir ayrıntıyı atlamışlar 1996 dan bu yana bu kadar alevlenmiş bir sezon yaşıyoruz ve 1 günde 10 günde 1 senede belkide unutulacak bir olay mı bu sence ? Yolda bir trabzonsporlu gör ve ona sadece şunu sor cem papila olayı kaç senelik olay dimi unutuldumu unutulmadımı.bize avni akerde yeter yavuz selimde yeter yapmayı versinler stadı son olarak şunu diyorum 31 mayısta trabzon cevahır outle nin resmi açılışını ve bunun gibi hastaneler in vb. Açılışını yapmaya geleceklar sen protestoları gör eğer fener şampiyon olursa....

yapmazsak Şerefsİzİz!!!

slmn
16.05.2011, 12:44
Pazar günü Trabzonda olmalıyım.Şampiyon olsakta olmasakta bu takımı karşılamalıyım.

SDanışmaz
16.05.2011, 12:48
Fb maçından peşpeşe gelecek gol haberleriyle büyük ihtimal puan kaybederiz. Zaten ne önemi var ki..

Murat GENEL
16.05.2011, 12:48
son satır hariç imzamı atıyorum izninle...

Dün maçta statta da söyledim..Eger kim bir partiyi Trabzonspor kadar seviyorsa onun ta..

Üstüne alınan alınsın umrumda değil..Bir yalakalılktan almış başını gidiyor

hanifta
16.05.2011, 12:52
bari kazanalım da puan puana bitsin,her şeye rağmen averajla şampiyonluğu kaçırmış olalım...

exelans_25
16.05.2011, 12:56
akşam rıza hoca telegole bağlandı stadın süslenmesine izin vereceğiz.birçok fenerli arkadaşım benden bilet istiyor gerekeni yapacağım.fenerbahçe çok güçlü takım biz küme düşmemeye oynayan bir takımız gibi cümleler kurdu.arkadaşlar kendinizi 2.liğe kesin olarak şartlayın.bu şerefsiz düzende biz şampiyon olamayız

tarsus
16.05.2011, 12:57

kim ne derse desin ezikler siyasetide devreye koyarak ayak oyunlarıyla masa başında bu işi götürüyorlar biz ise hala başfenerbakanın tarafsız olduğunu tartışıyoruz.31 mayısta trabzona mitinge geldiğinde pankart hazırlansın ve söyle yazsın''BUYURDUĞUNUZ GİBİ HER ŞEY AYARLANDI ŞAMPİYONLUĞU VERDİK HANİ STADIMIZ''

AKSOY_61
16.05.2011, 12:58
Cünet çakır maçtan sonra camdan dışarı bakarken kavga eden 2 tane çocuğu görünce düdüğünü çalıp penaltı diye bağırmış diyolar.
Adamın psikolojisi bozulmuş ya.

cenk52
16.05.2011, 13:13
rıza efendi fenere 8 bin bilet!!!

Rıza hoca ne yapsın? Adamlar bu fırsatı yakalamış, tersi olsa bizim Karabük maçı ne kadar olur sizce? Adam gibi top oynasınlar yeter. Birde hakem lütfen Bünyamin olmasın...

bahadır2561
16.05.2011, 13:15
Rıza hoca ne yapsın? Adamlar bu fırsatı yakalamış, tersi olsa bizim Karabük maçı ne kadar olur sizce? Adam gibi top oynasınlar yeter. Birde hakem lütfen Bünyamin olmasın...

8 bin vermek ayrı, gizliden 8 bin doldurmak ayrı

slmn
16.05.2011, 13:42
Benim zaten bu satılmışlardan umudum yoktu,bügun gördüklerimle hiç yok.Adamlar dünden razı yenilmeye,mecnun itide aziz köpeğinden emir almıştır stadı bize verin diye.Tek umudumuz rıza diyorduk onada mecnun iti ayar çekmiş konuşmalarına bakınca öyle anlaşılıyor.Bizim şanssızlığımız bunların son hafta pilot takımlarıyla maç yapacak olması,başka deplasman olsaydı yine sendrom yaşama ihtimalleri yüksekti.

ilteriş
16.05.2011, 13:53
adamlar forumlarda bizim şampiyon olmamamızı istiyor ve hasılat düşünüyor daha ne olsun.

melodicforce
16.05.2011, 13:54
merhaba arkadaslar.
ben almanyadan maca gelmeyi düsünüyorum. ayrica irlanda'dan arkadas gelmek istiyor (DROGHEDA UNITED).
gecen yil eylül'de gitmistim irlandaya, forum'da da haber olmustu.
simdi bilet bulabilirmiyiz? ve ayrica istanbul'dan karabük'e en kolay nasil gidilir.
LÜTFEN yardimci olurmusunuz?! mail atarsaniz sevinirim...
simdiden tsk'ler!!

highlazboy
16.05.2011, 13:59
merhaba arkadaslar.
ben almanyadan maca gelmeyi düsünüyorum. ayrica irlanda'dan arkadas gelmek istiyor (DROGHEDA UNITED).
gecen yil eylül'de gitmistim irlandaya, forum'da da haber olmustu.
simdi bilet bulabilirmiyiz? ve ayrica istanbul'dan karabük'e en kolay nasil gidilir.
LÜTFEN yardimci olurmusunuz?! mail atarsaniz sevinirim...
simdiden tsk'ler!!

istanbuldan karabük e otobüsle çok kolayca gidebilirsin 4-5 saatte..
ama maç biletleri pahalı olabilir.fener bahce seyircisine 2 hafta önce 500 tl ye sattılar bir bileti.

istanbuldan maça giden organizsazyonlar olabilir.

melodicforce
16.05.2011, 14:08
istanbuldan karabük e otobüsle çok kolayca gidebilirsin 4-5 saatte..
ama maç biletleri pahalı olabilir.fener bahce seyircisine 2 hafta önce 500 tl ye sattılar bir bileti.

istanbuldan maça giden organizsazyonlar olabilir.

anladim, tsk.!
karabük'e gitmek sorun degil sanirim.

biletler baya pahali! benim eintracht frankfurt yillik kombinemin iki kat fiyati!!!! :confused: bir mac icin!!!

iyi de, bilet bulabilinir mi? sorun orda, gelip de kapi önünde bos bos beklemek olmaz! yani bilet lazim, ayiran olurum?! ne yapalim fiyati öderiz...

Onur Akyüz
16.05.2011, 14:38
anladim, tsk.!
karabük'e gitmek sorun degil sanirim.

biletler baya pahali! benim eintracht frankfurt yillik kombinemin iki kat fiyati!!!! :confused: bir mac icin!!!

iyi de, bilet bulabilinir mi? sorun orda, gelip de kapi önünde bos bos beklemek olmaz! yani bilet lazim, ayiran olurum?! ne yapalim fiyati öderiz...

karabük stadı seyirci kapasitesi çok çok az.

tavsiyem bileti sağlama alıp öyle gelmeniz.

28TS61
16.05.2011, 14:42
karabükspor bos yere bileti pahali yapmasinin bir anlami yok. zaten bizim sampiyon olma sansizim neredeyse %0000

Vural Kuyumcu
16.05.2011, 14:44
bukadar erken pes etmek güvenmemek acizliktir gecen sene cogu kiside inanmiyordu fb den puan alcamizi niye olmasin neden bidaha tatmasinlar sivasin alayi babasi fbli olsun bana ne ben ümitliim 7777777 ben INANIORUM

Helvacı61
16.05.2011, 14:49
şu maçıda kazanalım. 82 puan yapalım. herkesin satılmışlığı bir bir ortaya çıkıy

Emre GÜRDAL
16.05.2011, 14:52
bence bu başligi kapatalım bazen çok saçma şeyler yazılıyo mesela rtüyalar gibi az daha ankaragüvü 5 tane atıyodu fb ye bence totem yapalım açmıyalım yorum yapmıyalım yada hep karamsar düşünn yazın ki ben maç başligına pek fazla takip etmem...

Serdar Dilekoğlu
16.05.2011, 15:09
evet selçuk inan'ın galatasaray ile 4 yıllık anlaşma yaptığı haberini dün verdik cnn türk'te çiftkale'de..imza henüz yok (önprotokol)

Ertem Şener in twit i

ne kadar doğru acaba

lazanya61
16.05.2011, 16:25
selçuk işi doğru arkadaşlar
gs aldı 4 yıllık imzalandı

.....
16.05.2011, 16:26
Allah'ın izniyle bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Ama sivastan umutlu değilim.

Serdar Dilekoğlu
16.05.2011, 16:26
Hedefsiz bir takımda forma giyerek bence en büyük kötülüğü kendisine yaptı hayırlı olsun.

Bizim yönetimde beklesin lig bitimini.

Asi Çaykaralı61
16.05.2011, 16:29
Zorlu bir mücadele olacaktır.0-1 olsun bizim olsun :)

Ömür Karadeniz
16.05.2011, 16:38
Fener sivasa felan kaybetmez.Unutmayın,fener geçen sene şampiyonluğu TRABZONSPOR karşısında kaybetti.Bu ligde bir TRABZONSPOR daha olmadığı için şampiyon fener.

Karasoy
16.05.2011, 16:47
1 hafta sonra koskoca sezonu koskoca ümitlerimizi bitiriyoruz.Hangi birine yanalım? Eskişehir'de verilmeyen 2 gol ve bir penaltıya mı yoksa eziklerin Antebe 90+4'te attığı gole mi off anam off.Kaderimiz bu yıllardan beri.Millet ilk yıllında şampiyonluğa oynar şampiyon olur bizimkiler neredeyse yarım asır oldu hiç mi şans yanımızda olmaz.70-80'li yıllarda bu takım bu kadar başarılı olmamalıydı.Ertuğrul sağlam çok güzel söyledi şampiyonluk başımıza bela oldu.Kardeş dediğimiz Eskişehir'in gerçek yüzünü de gördük.Kimse kendini kandırması bizim bizden başka dostumuz yok!

murat
16.05.2011, 17:41
1 hafta sonra koskoca sezonu koskoca ümitlerimizi bitiriyoruz.Hangi birine yanalım? Eskişehir'de verilmeyen 2 gol ve bir penaltıya mı yoksa eziklerin Antebe 90+4'te attığı gole mi off anam off.Kaderimiz bu yıllardan beri.Millet ilk yıllında şampiyonluğa oynar şampiyon olur bizimkiler neredeyse yarım asır oldu hiç mi şans yanımızda olmaz.70-80'li yıllarda bu takım bu kadar başarılı olmamalıydı.Ertuğrul sağlam çok güzel söyledi şampiyonluk başımıza bela oldu.Kardeş dediğimiz Eskişehir'in gerçek yüzünü de gördük.Kimse kendini kandırması bizim bizden başka dostumuz yok!

Ankaragucune bos kaleye Umutun kacirdigi gol. Ankaragucu macindan oncede yazmistim bizim icin ligin en onemli maci diye. Bir sonraki hafta kadikoye 9 puan onde cikmakla 7 puan onde cikmak arasinda cok fark yok belki ama 7 puana dusunce fenerin istahi kabardi bizde gereksiz strese girdik. Bundan sonra aklima gelenler Kayseri macinda Yattaranin uzatma dakikalarinda bombos pozisyondaki Jajaya topu cikarmamasi ve Jajanin Eskisehir macinda bombos buraka pas vermemesi. Fenere bakmiyorum bile onlari heveslendirmeden bitirebilirdik ligi..

sezgin_61
16.05.2011, 17:50
ŞRFSZ sivas yönetimi feneve 8bin bilet ayırmış herşey belli işte igreniyorum böyle bi ligde top oynamaktan...

Karasoy
16.05.2011, 17:55
Umut'un Ankaragücü maçında boş kaleye atamadığı.....Bence maçın değil ligin kırılma anıydı.O gol olsa 2-0 olacaktı ve iş bitecekti ama olmadı bir anlık girayın hatasından golü yedik mağlup da olabilirdik.sonuçta berabere kaldık taraftar burak ve umut'u ıslıkladı takım strese girdi biz o maçı gündüz oynadık kazansaydık fener eminim antalyayı yenemeyecekti.Ankaragücü maçını kazanmış olsaydık en azından 2 puan şu an bizim için can simiti olacaktı.Keza Antalya maçımız ilk 5 dk'da 3 tane net pozisyon atamatık ilerleyen dakikalrda stres yaptık, yine eskişehir maçı son dakikada jajnın kaçırdığı gol yine kayseri maçında son dakikada yattaranın atmadığı pas.İster istemez insanın aklına teofilo geliyor giderken yönetim pek umursamadı teofilonun yerini dolduracak oyuncularımız var denmişti.Ben de diyorum ki 7 tane beraberliğimiz var en az 4 tanesini teofilo faktörüyle alırdık.Olan olmuş her yıl gibi ''keşke'' lerle yetineceğiz artık.

Mustafa Şakar
16.05.2011, 18:39
Selçuk haber'i bence doğru değildir.Selçuk'da yöneticilerimizde, Selçuk Türkiye'de başka bir takıma gitmeyecek demişti.

Ilelioglu
16.05.2011, 18:41
Zor olacak orasi kesin, insallah kazanip sezonu güzel bir sekilde tamamlariz.

;):)

zaferyıldız
16.05.2011, 18:44
Fener sivasa felan kaybetmez.Unutmayın,fener geçen sene şampiyonluğu TRABZONSPOR karşısında kaybetti.Bu ligde bir TRABZONSPOR daha olmadığı için şampiyon fener.

en doğru şeyi söyledin

bu lig de bir trabzonspor daha olmadığı için artık şampiyon fener...
zaten kendi göbeğimizi kesmeyip yaptığımız hatalara yanmamız da ondan...

OKTAY YILMAZ
16.05.2011, 18:45
Dinsizin Hakkından İmansız Gelir!!!

Bu ŞEREFSİZ İT SÜRÜSÜ camianın hakkından yıllardır cimbom geliyor, gerçi bizde kazığı çok bu cimbomunda...
Sadri başkan A. Polat için iyi arkadaşız diyor, ondan taktik alamazmıydı?
Bunların pislikleri ile en iyi siz baş ettiniz bize de taktik verebilirmisin diyemedi mi devre arası veya takım önde liderken?

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 18:46
selçuk işi doğru arkadaşlar
gs aldı 4 yıllık imzalandı

bir futbolcu şampiyonluğu son haftaya kadar taşımış bir takımı bırakıp neden önümüzde ki sene avrupada oynamayacak olan bir kulübe gitsin? Ben inanmıyorum. Selçuk giderse avrupaya gider. Ne 15 dakika evvel forumda otoparktan çıkarken gördüğüm egemen ne de dün akşam sebebini anlayamadığım bir halde maç sonu koşar adım soyunma odasına giden selçuk bu kadar karaktersiz insanlar değil. Ha giderlerse ne olur. Hiç birşey. Gidenlerin sonunu gördük. Kaybeden Trabzonspor değil onlar olur.

Maça gelince. Zor olacaktır. Burak'in olmaması büyük handikap. Defans hattında ki sakatlar düzelmezse orada da sorun yasayabiliriz. Üstüne erken gelebilecek bir fener gol haberi moralleri iyice yerle bir eder. Şenol hocanın motivasyon bakımından işi zor. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Dipnot: konunun başlığı değiştirilsin. Sivas fener maçı olsun yada 34. Hafta genel gibi birşey. Biz bizi değil başkalarının maçlarını konuşuyoruz. Bu işi fanatik star milliyet ntv cnn yeteri kadar yapıyor. Biz kendi takımımıza bakalım.

ferhat odabaş
16.05.2011, 19:35
bakıyorum dün akşam maçtan önce fenerin almanyada bir dernek başkanıyla röportajına: biz artık şampiyonluğu vermeyiz.. ben aslen TRABZONLUYUM ama feneri tutuyorum.(yuh).... dedim ben sana bir şey daha tuttururum ama sonra vazgeçtim.. adamın zoruna gidiyor.. tek lider kent olmak ne kadar gurur verici olsa da böyle bir durumda üzücü..
evet biliyorum çok fazla var böylesi ülkemizde ve dünyada.. yapacak birşey yok.. trabzonluyum derler ama fenerin beşiktasın gsın en öndeki insanları olmaktan da geri kalmaz ve kendilerini saklamazlar..

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 19:40
Sperm bankasından olmuştur o herif.

Mustafa Umut
16.05.2011, 19:50
Alınan 82 puan.. Averaj ile kaçırılan şampiyonluk.. Benim gözümde zaten şampiyon bu takım. Sadece kupa süsü veremeyeceğiz belki o kadar.. Şu maçtan 3 puan alalım ama fener şampiyon olsun herkes bu ülkede nelerin olduğunu az çok anlar.. Zaten gayet iyi biliyorlar..

Trabzon34
16.05.2011, 19:54
Geldi çattı son maç.. Kazanıp sezonu bitirelim.. Şampiyon olur muyuz bilmiyorum ama kazanalım da ona sonra bakarız.. Umudun azaldığının ben de farkındayım ama bizi bu noktaya her şeye rağmen getiren takıma son ana kadar destek vermeliyiz diye düşünüyorum..

öztürk_61
16.05.2011, 19:56
dün de söylemiştim gereken istikrar sağlanırsa nokta transferlerle iyi yerlere geleceğimiz kaçınılmaz!

Sibel
16.05.2011, 20:01
Bence bu maç berabere biter...Ama fb maçı alamaz ve şampiyonluk bizim olur...Böylece herkes şok olur..Oh olur...

Ahmet Selvi
16.05.2011, 20:02
Bence bu maç berabere biter...Ama fb maçı alamaz ve şampiyonluk bizim olur...Böylece herkes şok olur..Oh olur...
:D:D ahahah süper :D:D

Ahmet Selvi
16.05.2011, 20:03
o değilde averajla şampiyonluk kaçırmakta çok kçtü

ama son hafta kaybetmekten iyidir :)

Mustafa Umut
16.05.2011, 20:06
o değilde averajla şampiyonluk kaçırmakta çok kçtü

ama son hafta kaybetmekten iyidir :)

Bardağın dolu tarafına bakmak lazım. Herkes puanı kadar konuşacak ! Gören görüyor iki takımında puanı aynı.. Üstelik takımlardan birisi tarihinin en iyi 18 maçını üst üste oynuyor..Bu da 27 yıldır şampiyon olamayan bizi buluyor.

Kim ne derse desin bu maçı kazanalım. Şampiyon olamazsak ki inşallah oluruz, aynı puanda olursak pek fazla üzülmem açıkçası.

Berke6198
16.05.2011, 20:11
Artık bitti. Fener son maçıda alır bizde kazanarak 2. oluruz.

iskenderunlu
16.05.2011, 20:11
İskenderun'da Trabzonspor'un maçını veren bir kafe bulamadım malesef saatlerin aynı olmasından dolayı hepsi fenerin maçını veriyor o yüzden geçenki İBB maçını izleyemedim canlı olarak zorla fenerin maçını izledim

Berke6198
16.05.2011, 20:14
İskenderun'da Trabzonspor'un maçını veren bir kafe bulamadım malesef saatlerin aynı olmasından dolayı hepsi fenerin maçını veriyor o yüzden geçenki İBB maçını izleyemedim canlı olarak zorla fenerin maçını izledim

Bizim futbolcuların İ.B.B maçı sonunda skordan haberdar oldukları çok belliydi zaten. Hepsi artık bitmiş gibi birbirlerine sarıldılar ki bencede bitti. Fener ne yapar eder Sivas'ıda satın alır yada hakemi satın alır. Diyecek bir şey yok Yine Trabzon'a döndüklerinde şampiyon gibi karşılanmalılar.

demirel
16.05.2011, 20:36
Biz kazanalım,fenerde yine yener,yenemezsede hakemlerle penaltı atar alır,ama bu ligde 17 maçta 16 galibiyet bi beraberlik alınıyorsa yazıklar olsun böyle lige

Canberk
16.05.2011, 20:43

Hay ağzına sağlık Sibel ...

ibrahim
16.05.2011, 20:44
Biz kazanalım,fenerde yine yener,yenemezsede hakemlerle penaltı atar alır,ama bu ligde 17 maçta 16 galibiyet bi beraberlik alınıyorsa yazıklar olsun böyle lige

Lige kalite getirecegiz dediler, feneri bu yarisa ortak ettiler. Avrupada sifir gecip 3. Lig takimindan 3 yiyen takimin 17 macta 16 galibiyet aldigini duyan yabancilar gülme krizlerine giriyolar. Rezil ettiler ülkemizi disarda.

Önümüzdeki sezon onlarin Avrupadaki basarisizliklarina güldügümüzdede bizi vatan haini ilan edecek olan serefsizlerde bunlardan baskasi olmiycak..

yatmaztara
16.05.2011, 20:52
şu maçı kazanalım başka hiç birşey istemiyorum. yeterki fb bizi puanla geçmesin!

Mustafa Umut
16.05.2011, 21:08
Sene 2006.. fenerbahçe Galatasaray ile şampiyonluk için çekişiyor. Galatasaray maçını kazanmış ve fenerbahçe maçından gelecek skoru bekliyorlar.fenerbahçe maçına +16 dakika uzatma veriliyor.fenerbahçeye galibiyet gerekiyor.uzatmalarda gelen golle maç 1-1 oluyor. Galatasaraylı futbolcuların gergin bekleyişi ve sonunda mutluluk.. ALLAH'IM SEN HER ŞEYİ GÖRÜYORSUN. TRABZONSPOR İÇİN HAYIRLISI NASILSA ÖYLE OLUR İNŞALLAH. UMARIM BU VİDEODAKİLERLE AYNI OLUR KADERİMİZ.

http://www.timsah.com/fenerbahce-denizli-macinin-son-anlarini-izleyen-galatasaryli-futbolcular/qTVT0B0dlk2

Erdem Keser
16.05.2011, 21:10
Herkes görürde bakar, pazar gecesi şampiyon olacaz.

Mustafa Şakar
16.05.2011, 21:14
Fenerbahçe'nin Son Maçlar'daki Performansı

2009-10
Fenerbahçe-Trabzonspor: 1-1 (Lig şampiyonluğu kaçtı)
Trabzonspor-Fenerbahçe: 3-1 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

2008-09
Beşiktaş-Fenerbahçe: 4-2 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

2005-06
Denizlispor-Fenerbahçe: 1-1 (Lig şampiyonluğu kaçtı)
Fenerbahçe-Beşiktaş: 2-3 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

2004-05
Galatasaray-Fenerbahçe: 5-1 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

2000-01
Fenerbahçe-Gençlerbirliği: 3-6 (Kupa şampiyonluğu kaçtı)

lazzz61
16.05.2011, 21:18
bazı sıvaslılar senol gunes sampıyon olsun aykut olmaSIn dior ama ts taraftarlarına kin kusuyorlar ve büyük bir bölümüde fb nın sampıyon olmasını ısttıyor

Asi Çaykaralı61
16.05.2011, 21:19
Henüz bitmiş birşey yok ALLAH'ın İzniyle İnşallah Şampiyon olacağız

TS-FAN
16.05.2011, 21:20
Düşünsenize,bizim takım şampiyonluktan ümidini kesmiş oynarken kötü bir sonuç alıyor,bir de bakıyorsun ki rakip Sivas'la berabere veya yenilmiş...
Yıkılırız..
Onun için bu maçı alıp diğer maça öyle bakmalıyız.

Şampiyon olamazsak da takımı tarihte görülmemiş bir coşkuyla karşılamalıyız.
Bu çok önemli!

UtopyaTs
16.05.2011, 21:25
Evet aynen bu maçı almalıyız.Çünkü fb ile puanlar aynı oldugunda iki takımda aynı parayı alıyor benim bildiğim onun için bile onemli.

Sefa
16.05.2011, 21:30
Fenerbahçe bu kez aynı salaklığı yapmayacak Topçular gol atamasın başka yoldan alacaklar bu maçı..

Erdem Keser
16.05.2011, 21:35
Bu karamsarlığı anlamıyorum.Geçen sene Bursa bütün hazırlıklarını şampiyon olacakmış gibi yapmıştı ve şansı Fenerbahçe'ye göre çok azdı.Maç deplasmanda ve herşey olabilir.Bunlar 16 dakka uzatma verilen maçtaki stresi de kaldıramadılar.Umudumuzu kaybetmemeliyiz.Herşeye hazırlıklı olalım, pazar gecesi Allah'ın izniyle taksimdeyiz.

Sibel
16.05.2011, 21:38
Herkese küçük bir hatırlatma...
Ummadığımız dağlara karlar yağdı,hepimiz biliyoruz...
Ummadık taş,baş yarar.Bunu da hepimiz biliyoruz...O yüzden inanmaktan vazgeçmeyin.

Asi Çaykaralı61
16.05.2011, 21:39
ALLAH'dan umut kesilmez.İnşallah bu sene Şampiyon oluruz

Oruç
16.05.2011, 21:41
Daha önce de söyledim. İnancımı asla yitirmedim. Ne gelirse Allah'tan gelir. Şu maçı hayırlısıyla bir alalım da. İnşallah Burak'ın eksikliğini çok fazla hissetmeyiz.

Sibel
16.05.2011, 21:42
http://img560.imageshack.us/img560/5576/srl52jdc.jpg

Asi Çaykaralı61
16.05.2011, 21:48
Bu maçda ciddiyeti bırakmadan oynamalıyız ve kazanmalıyız.Ben kazanacağımızı düşünüyorum.ALLAh yardımcımız olsun Fb'nin de puan kaybı yaşayacaktır

Etem Güner
16.05.2011, 22:00
Arkadaşlar bugün şampiyon olursak diye kurban adadım inşallah haftaya kesmek nasip olur amin

bordolumavi
16.05.2011, 22:05
besıktas taraftarı esk e satılmıs dıye bagırmıslar macta,bu anlamda bızım gorduklerımızı gorup bu konuda tepkı koydukları ıcın bjk taraftarına tsk ederım...

sonimp
16.05.2011, 22:06
Adamlar iki kez son maçta şampiyonluğu vermişlerse bizim ümitli olmamız da çok doğal değil mi beyler? Ümidini koruyan arkadaşlara verilen bazı tepkileri anlayamıyorum doğrusu? Haklı olacağınız birçok nokta olbilir; beklentimiz çok kolay gerçekleşecek birşey değildir ama unutmayın daha önce olmamış, İMKANSIZ bir şey de değildir!!! Kaldı ki ne olursa olsun bu maçı kazanmalı ve onlara "puan farkıyla şampiyon olma" zevkini tattırmamalıyız. O yüzden lütfen herkes kendine gelsin ve gidebilen Karabük'e gitsin, bendüşünüyorum şahsen kısmetse.

iyattara
16.05.2011, 22:15
Lig 18 takımla oynanmaya başlandığından beri sadece 2(iki) mağlubiyet alıp şampiyon olamayan takım yok, 82 puan yapıpta şampiyon olamayan yine bizden başka takım yok, biz çoktan şampiyonuz bence..

Hamdi Karamahmutoğlu
16.05.2011, 22:18
Sivasspor'a giydirmeye gerek yok arkadaşlar.
Forumlarında çoğu taraftar bizim şampiyon olmamızı istemiyor, kabul.
Ama farklı yenilelim de Fb şampiyon olsun da demiyor.
Sahaya çıkıp, mücadele edelim diyor.
Sivasspor'un gücü belli, iddiası belli.
Sivasspor yönetiminin de yaklaşık 1 milyon civarında bir tribün gelirini düşünerek, stadı Fenerbahçe taraftarına açmasını da anlamak gerekir.
+
Sivasspordan beklentimiz de bu olmalı zaten.
Rıza Çalımbay'ın oyuncularını motive edeceğinden zerre şüphem yok.
Abdurrahman ve Sedat'ın ilk 11 başlaması, as yabancılarını da oynatmasıyla beraber kıran kırana bir maç olacaktır diye düşünüyorum.
Futbolcular, sezonun en kritik maçında kendilerini göstermek isteyebilir.
Olur da Sivasspor mücadele ederek yenilirse, takdir etmek gerek.
Sonuçta camialar arasında bir husümet var.
+
Tüm bunları geçtim, bizden puan aldıktan sonra, çok garip puanlar kaybeden Antalyaspor, Ankaragücü ve Kayserispor maçlarına yanalım biz.
İç sahada bu takımlardan birini yenebilsek, şu an çok farklı şeyleri konuşurduk.

Ilelioglu
16.05.2011, 22:21
besıktas taraftarı esk e satılmıs dıye bagırmıslar macta,bu anlamda bızım gorduklerımızı gorup bu konuda tepkı koydukları ıcın bjk taraftarına tsk ederım...

Gercekten mi...?

Hürgün Aygün
16.05.2011, 22:27
22.05.2011 Pazar Günü Saat: 20.00’ de Oynanacak Olan K.Karabükspor-Trabzonspor Müsabakasının Bilet Fiyatlarının;

Kapalı A-B : 100 TL
Maraton Tribün: 75 TL

Olmasına;

Kares AVM Karium Mağazasında
Satışa Sunulmasına Karar Verilmiştir.

http://www.kardemirkarabukspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1277

Allah'ın izniyle ben de stadda olucam büyük ihtimal tabi bilet bulabilirsek yarın mı çıkıyo acaba biletler?

Hamdi Karamahmutoğlu
16.05.2011, 22:27
Gercekten mi...?

Beşiktaşlı taraftarlar, maç öncesinde Eskişehirspor'a da Fenerbahçe maçıyla ilgili tepki gösterdi. Siyah-beyazlı taraftarlar, Fenerbahçe'ye bilerek yenildikleri iddiasıyla Eskişehirspor futbolcularına ''Fenere yattınız...'' diye tezahüratlar yaparak tepkilerini dile getirdi.

Kaynak (http://www.karakartal.com/haber/39580/fenere-yattiniz/?ref=AKM4)

Tayfun Aydın
16.05.2011, 22:29
Ben de Sivas ın maçı mücadele etmeden vereceğini düşünmyorum ama güçleri belli.Rıza hoca doğru düzgün adamdır ve bence yabancıları bu ligin üstünde kalitede tek lazım olan maçın ilk yarıda kopmaması berabere veya te farklı feybe önde girerde maç son dakikalara öyle giderse herşey olabilir.Bu dediklerim %5 ihtimal kişisel görüşüm.

AKSOY_61
16.05.2011, 22:41
Sivas taraftarı futboldan pek anlamaz, sığ bakan taraftardır.Futbol geçmişleri yok çünkü o kültürü almamışlar.
Gerçi o kültürü almış eskişehirin fb ye nasıl yattığı da ortadaya neyse...

Aralarında ulan şu çirkef fb ye çelme takarsak tüm türkiyenin sivasa olan bakış açısı değişir, onların arkabahçeliğinden
kurtuluruz acayip itibar kazanırız diyenler çok azdır.

Şuanki durumları bizim geçen senekiyle aynı biz de bursayı ttaraftarından dolayı seymiyorduk ama fb ye takılacak çelme
hiçbişeye değişilmezdi.Allah da bize bu mutluluğu yaşattı rezil kepaze olsular kendi stadlarında.
O sevmediğim bursanın şampiyonluğnua nasıl sevindim bi ben bir de Allah bilir.

İşte iki taraftar grubu arasındaki futbol kültürü farkı bu zaten ee bizim takım Trabzonspor o kadar da farkımız olsun tabi.

erolizmts
Ben de Sivasspor'un mücadele edeceğini ama 1 veya 2 bomba futbolcunun beklenmedik bir anda, herşey iyi giderken tuhaf bir hata ile veya gereksiz bir müdahele sonucunda penaltıya sebebiyet vererek maçın Fenerbahçe'ye gideceğini düşünüyorum. Özellikle Fenerbahçe maçlarında yabancı futbolcuların hataları çok ilginçtir. Ki Buca kalecisi, Ankaragücü kalecisi ve Sivaspor kalecisi.

Diğer yandan Fb puan kaybetse bile biz kazanabilecek miyiz o da meçhul. Çünkü Burak oynamıyor. İşimiz Umut'a kaldı. Bildiğimiz Umut.

vse61
şikebahçe adamların yabancılarını şimdiden bağlamıştır merak etmeyin..

Ilelioglu
16.05.2011, 22:45
Beşiktaşlı taraftarlar, maç öncesinde Eskişehirspor'a da Fenerbahçe maçıyla ilgili tepki gösterdi. Siyah-beyazlı taraftarlar, Fenerbahçe'ye bilerek yenildikleri iddiasıyla Eskişehirspor futbolcularına ''Fenere yattınız...'' diye tezahüratlar yaparak tepkilerini dile getirdi.

Kaynak (http://www.karakartal.com/haber/39580/fenere-yattiniz/?ref=AKM4)

Demekki onlarda anladilar...:)

Önder28
16.05.2011, 23:00
22 Mayıs 1972 doğum günüm...
22 Mayıs 2011 İkinci doğum günüm olur inşallah...

BEYTEKİN61
16.05.2011, 23:01
22.05.2011 Pazar Günü Saat: 20.00’ de Oynanacak Olan K.Karabükspor-Trabzonspor Müsabakasının Bilet Fiyatlarının;

Kapalı A-B : 100 TL
Maraton Tribün: 75 TL

Olmasına;

Kares AVM Karium Mağazasında
Satışa Sunulmasına Karar Verilmiştir.

http://www.kardemirkarabukspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1277

Allah'ın izniyle ben de stadda olucam büyük ihtimal tabi bilet bulabilirsek yarın mı çıkıyo acaba biletler?
bir aksilik olmazsa bende gideceğim..... bize bu sevinçleri yaşatan büyük trabzonsporumuzu alkışlamaya...

U.Sadıkoğlu
16.05.2011, 23:02

Benimde 21 Mayıs abi :)))

BEYTEKİN61
şikebahçe adamların yabancılarını şimdiden bağlamıştır merak etmeyin..
ankaragücü maçında yaptığı gibi....

LnMrt
Pazar günü Fener in penaltılarına üst oynadım.(Üst tam olarak nedir onuda bilmiyorumya aslında)
En az 3 penaltı olur bence.

-Samet
16.05.2011, 23:05
Haydi hayırlısı.

Armağan Dere
16.05.2011, 23:06

Önder abi,o tren Eskişehir maçında gitti..1 ay önce kapattım ben defteri..

Ilelioglu
16.05.2011, 23:06
Pazar günü Fener in penaltılarına üst oynadım.(Üst tam olarak nedir onuda bilmiyorumya aslında)

Iyi yaptin aslinda Fenerin galibiyetinede güzel bir para yatir, bakarsin senin paralar gider ama bizim sampiyonluk gelir...:D

Ahmet Öztürk
16.05.2011, 23:07

yüklü oynasaydın keşke ççç

demiradam57
16.05.2011, 23:08

İşte bu yüzden Sinopta 2 yıl önce derneğimizi kurduk.Ve sinopta Trabzonun maçının izlendiği tek yer derneğimizdi.
SİNOP 61 SPOR TARAFTARLARI DERNEĞİ

LnMrt
16.05.2011, 23:11
yüklü oynasaydın keşke ççç

O yüzden temkinli davrandım az para yatırdım :)

Armağan Dere
16.05.2011, 23:11

Bu resim bilgisayarımda halen duruyor görünce hatırladım haftaya silerim muhtemel...Duygulandım yav..

BEYTEKİN61
16.05.2011, 23:13
forumda bile kimse kalmamış... sayı çok az....

Mehmet_Mercanlı
16.05.2011, 23:15
dınle TURKIYE kanalturk

BEYTEKİN61
16.05.2011, 23:16
O yüzden temkinli davrandım az para yatırdım :)
alemsiniz uşaklar.... :)

Helvacı61
16.05.2011, 23:19
bu senede böyle geçti. olsun şu son maçıda alıp işimize bakalım.takıma teşekkür ederim kendi adıma özellikle istanbul takımlarını ezdik. seneye daha güçlü olacağız.96 gibi olmayacak daha fazla inanacağız. yönetimden birkaç kişinin değişmesini istiyorum

Sibel
16.05.2011, 23:30
Bu resim bilgisayarımda halen duruyor görünce hatırladım haftaya silerim muhtemel...Duygulandım yav..
Sanırım senin paylaşımından almıştım bu resmi ben de...

zafercalikoglu
16.05.2011, 23:41
karabükte her yer bordo mavi,

Armağan Dere
16.05.2011, 23:41
Sanırım senin paylaşımından almıştım bu resmi ben de...

Canın saolsun...keşke gerçek olsaydı..

Sibel
16.05.2011, 23:50
Canın saolsun...keşke gerçek olsaydı..
Keşke gerçek olsaydı için erken,inşallah gerçek olur diyelim:)

orkun kır
17.05.2011, 00:03
TRABZONSPOR bu yıl yapableceğinin en iyisini yaptı..kndini aştı...TÜRKİYEyi aştı...DÜRÜSTLÜĞÜ aştı...daha ne ypacak bu takım ? ONURlu olmayı öğretti..TAKIM olmayı öğretti..MÜCADELECİ olmayı öğretti...daha ne öğretecek bu takım ? karadenizin inadına herkes şahit oldu ! sizce garip olan trabzonun 9puan farktan şampiyonluğu vermesimi ? yoksa şerefsizlerin türlü türlü oyunlarla 18maçta 17galibiyet 1 beraberlik almasımı ? bu yıl sahada tribünde olması gereken herşey vardı..iki taraftada kazandık ama masa başında kaybetik...kolay olanı seçmeyen bizler BORDO-MAVİnin izinden gitmeye devam edecez...TRABZONSORumuzu onurlu mücadelesinde asla yalnız bırakmıcaz..

Bıyıklıoğlu
17.05.2011, 00:07
Ligin son haftasında deplasmanda karşılaşacağımız Karabükspor maçının bilet fiyatları belli oldu.
Kapalı A-B Tribünü:100 TL
Maraton:75 TL
Biletlerin Kares AVM'de Karium mağazasında satılacağı duyuruldu.

U.Sadıkoğlu
17.05.2011, 00:08
Telegolu acin ts dusmanligini gorun trb milletwekili konusuyo

Ilelioglu
17.05.2011, 00:15
Telegolu acin ts dusmanligini gorun trb milletwekili konusuyo

Yargiya birakalim diyor.

Fatih Özkan
17.05.2011, 00:15

Çok inanmıştık.
İnanmakta da haklıydık...

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 00:25
Ya anlamıyorum allah aşkına kimse şu takıma başarısız demesin, kimse bu takıma devre arasında transfer yapmadı diye şampiyon olamadı demesin...Bakın yukarıda gazete ne başlık atmış "ilk yarı hedefini rekor kırarak tutturdu"...

Biz ilk yarı kaç puan topladık 42,karabük 'ü yenersek 2. yarı kaç puan eder 40...Bu takım 34 haftada kaç kez yenilmiş 2...İşte bu kadar, bir takım bir ligde 2 kez yenilmişse ve 82 puanla şampiyon olamıyorsa bu ligde ben başka şeyler ararım ama kimse bu yönüne bakmıyor olayın, herkes trabzon rehavete kapıldı vs. vs. atıp tutuyor...

Allah aşkına bizim klüp federasyona başvursun gaziantep maçını hükmen mağlup kapatalım, sadakamız olsun bu köpeklere zaten iyi oynadığımız maçı çevirip çevirip lehimize hakem hatası var diye önümüze koyuyorlar...

ultrafanatik61
17.05.2011, 00:43
ben bu hafta sonu istanbula ucuyorum, yenibosnada dairemiz var, maci nerde bakabilirim en iyisi? trabzonlularin arasinda bakmak istiyorum, fenerlilerin arasina girersem yuzde yuz olay cikar, hepsine ana avrat giderim

Sibel
17.05.2011, 00:55
Olacak,inşallah olacak...

Fatih Özkan
17.05.2011, 00:56
Maç başlarken uyusam...
Sonra silah sesleri ile uyansam...
Tüm Trabzon şampiyonluğu kutluyor olsa...
Ağlasam, ağlasam...

Sibel
17.05.2011, 00:59
Maç başlarken uyusam...
Sonra silah sesleri ile uyansam...
Tüm Trabzon şampiyonluğu kutluyor olsa...
Ağlasam, ağlasam...
:o:oDeme Fatih,heyecanlandım:rolleyes:

POYRAZ
17.05.2011, 01:05
Serefli bir takim sahaya nasil cikar ve nasil oynar bu sezon son kez yine bizim macimizda izleyecek Türkiye.
Haydi firtinam. Bu sezon her ne kadar bitmis olsa bile haydi firtinam.

Canberk
17.05.2011, 01:06
Ligin son haftasında deplasmanda karşılaşacağımız Karabükspor maçının bilet fiyatları belli oldu.
Kapalı A-B Tribünü:100 TL
Maraton:75 TL
Biletlerin Kares AVM'de Karium mağazasında satılacağı duyuruldu.

Çok güzel.

sezgin_61
17.05.2011, 01:35
Arkadaş 2. olduk diyelim Allah Şampiyonlugu nasip etsin de takımı trabzonda şampiyon olmuşcasına karşılamak lazım bu çocuklar bunu haketti...

iyattara
17.05.2011, 01:37
Kayseri, bizden puan aldı 6 hafta üst üste mağlup oldu,
namı-diyar satılmışşehir bizden puan aldı 3 haftadır mağlup daha ne kadar yenilir belli değil,
HAYALDİ GERÇEK OLDU..

Bülent Dizman 53
17.05.2011, 01:44
ne diyelimki Allah yar ve yardımcımız olsun

amour_61
17.05.2011, 01:47
Bu maç bana Sivasspor'un Başiktaş ve Bizimle şampiyonluk için çekiştiği senedeki Fenerbahçe - Sivaspor maçında şeref tribündeki Mecnun Odyakmaz'ın Fenerbahçe gollerindeki mutluluğunu hatırlattı ve biz hala bu maçtan bir şeyler bekliyoruz.

Samet Türkmen
17.05.2011, 02:36
Şampiyonluk yarışı bence resmen bitti.

Bu maç için tahminim ise, Karabük stadının kale arkası malum inşaat halinde. Bizimde malum her maça tek forvet çıkan oyuncumuz varken o stadda auta giden top geri gelmez :D Haydi Karabüklü çocuklar kale arkasına. Ücretsiz meşin top var !

Sefa
17.05.2011, 02:42
Şampiyon olacağız.. Kaynak sağlam.. ;)

Canberk
17.05.2011, 02:50
Bu sağlam kaynak Sefa SAĞLAM'mı la :D
Valla hadi lan ordan deseniz bile bana da öyle geliyor.
Şampiyon olacağız...

Samet Türkmen
17.05.2011, 02:56
Forumdaki bu kaynaklarımız yanılma konusunda çok sağlamdır bizim. Liverpool'u eliyorduk , Eskişehir'den rahat dönüyorduk , şampiyon oluyoruz vb :D

Yaşar
17.05.2011, 03:05
Yüce Allah'ım bir mucize yaratır inşallah. Biz Karabük'ü yeneriz, fb de Sivas'ta takılır inşallah. nasıl mı olacak bu? adı üstünde mucize. bilmiyorum.

Canberk
17.05.2011, 03:12
Biz karabükle berabere kalırda fener sivasa yenilirse nolcak ççç

Chiko
17.05.2011, 03:13
Onu birakta, her ikimiz kaybedersek cok aci olur..

Canberk
17.05.2011, 03:24
O kadar da uzun boylu değil. Biz bi gol yersek Sivas ; Fener bi gol yerse Karabük coşar ve bir gol gelir kolay değil bu işler. 2 takım birden asla kaybetmez bu hafta.
Biz kaybederiz veya fener kaybeder ;
Olmadı Fener kaybeder biz kazanırız nihahaha ççç

Erkan
17.05.2011, 03:45
Ikimizde kaybedersek bak ozaman aglarim iste.. Erdal abi diyordu, sivas yapacak bizi sampiyon diye.. :) Onun haftalar once soyledigi soz beni halidaha umutlandiriyor :)

r9emre
17.05.2011, 04:11
İki takımın da puan kaybedeceğini ve Fb'nin şampiyon olacağını düşünüyorum.İnşallah ve inşallah yanılırım.

Gurpas
17.05.2011, 08:57
Arkadaşlar tüm Türkiyeye artık Fener in şampiyon olduğuna inandırılmaya çalışıyorlar. Neden Sivas deplasmanında standart deplasman seyirci sayısı uygulanmıyor fenerbahçe şampiyon olduda bizmi bilmiyoruz neler oluyor bu ülkede bunun önüne geçilmeli. Harekete geçmeliyiz.

Cemalettin Taşkın
17.05.2011, 09:05
işin kötüsü burak yılmaz yok. golü kim atacak? kalecinin olmadığı kaleye gol atmayan umut bulut mu? nasılsa her maçta kalecinin kalede olmadığı pozisyon geliyor umuta ve atamıyor inatla.

kısaca puan kaybedersek şaşırmam.

fenerhabçe en az 5 atar bence.

barisb
17.05.2011, 09:16
bırakın fener rahat çıksın maça...

asimavi
17.05.2011, 11:26
.....arkadaşlar kaderde varsa şampiyon olacağız zaten ...

...biz asıl seneyede bu takımı keyifle ve heyecanla izlemek istiyorsak...yönetime bu maç da baskı yapmalıyız...

....yönetim selçuk ve egemenin sözleşmelerini ne pahasına olursa olsun uzatmalıdır...

...bu adamların kadroda tutulması şuan şampiyonluktan çok daha önemlidir....yoksa yine bi 10 yıl geri gideceğimizden kimsenin şüphesi olmasın...

asimavi
17.05.2011, 11:28
....bu domuz yavrularına bu saatten sonra ancak rabbim dur diyebilir....ve diyecektir inşallah...

tonyalı Aydın
17.05.2011, 11:32
arkadaşlar şampiyon belli.ne yaparsak yapalım bu hakemler bu federasyon olduğu müddetçe şampiyon olamayız.adamlar 2 yarı dezgahı kurdular bir tarafta hem federasyon hem hükemet seçimi var.2 kulvardata fenerbahce güçlü.bizde bu yönetim olduğu müdetçe başarılı olamayız.bir stada şampiyonluğu sattılar.anlayacağınız şampiyonluğu masa başında hükümete federasyona aziz yıldırım ve faruk özaka karşı kaybettik.nasıl olsa bunlara bunlara bir stad yaparız.yine oyları alırız.ama unutmayın trabzonspor siyaset üstü bir yerdir.benim şahsi görüşüm bu sivasın % 80 fenerbahceli içlerinde bize karşı bir kuyruk açısı var.daha 2 hafta önçe ibne trabzon olamzsın diye bağıran bu köpekler değilmiydi.o yüzden fazla meddet ummayın.bence bu maça çıkmayalım daha çok ses gedirir.onlara fedarasyona hakemlere hükümete ve fenere verileçek en güzel çevap bu olur.böylelikle tarihe geçeriz.onlarda şahsenbir utanma varsa arlanma varsa bu şampiyonluğu nasıl kazandıklarını görürler ve utanırlar.bir anda avrubanın gündemine otururuz.verilecek hertürlü cezayada razı oluruz.sonra yapılaçak iş önçe bu federasyonu göndermek için vargüçümüzle çalışıp bunları temmuzda sandığa gömmek.ondan önçe bu yönetimimizi göndermek trabzonun haklarını savunaçak dinsiz halinden imansız anlar misali akşam kanaltürkte izledim.konuşmayı bilen adam gibi adam ibrahim hacıosmanoğlunu bu külübün başına gedirmek.faruk özak ve onun kuklası sadri şeneri bu külübten uzaklaştırmak.taraftar olarak bunbların gitmesi ,için hertürlü etkiniliğ yapmak.daha bitmedi 12 haziranda bu hükümete ve bu başbakana trabzonun trabzonsporun ne olduğunu öğretmek.hiçbirşry yapamazsak bu hükümete ve diğer partilere güvenmiyorsak.gidip boş oy atıp tarihi bir boş oy atıp tepkimizi koyalım.hadi trabzonlum gurbette yaşayan bir trabzonsporlu olarak sizden bunları bekliyorum.trabzonun güçünü dünyaya türkiyeye bir kez daha hatırladalım.kiminle uğraştıklarının farkında olsunlar.bu çağrım sadece trabzonda yaşayan trabzonluların değil türkiyenin dört bir yanında yaşayan gercek trabzonsporlular için geçerlidir.2 ay hem federasyon hem hükümet seçimi var söz sizde artık....

Hasan Arslan
17.05.2011, 11:32
bugün askerden terhis oldum..ailemle görüşüp soluğu karabükte alacağım.benim yüzümü askerde yere düşürmeyen,bana büyük gurur yaşatan bu takımı,büyük hoca ŞENOL GÜNEŞ! i alkışlamak için orada olacağım.nasıl ki askerde sevdiklerime hasret kaldıysam büyük aşkım TRABZONSPOR'umu da aynı hasretle, özlemle kucaklayacağım..
elveda ANKARA!

mda61
17.05.2011, 11:33
Ikimizde kaybedersek bak ozaman aglarim iste.. Erdal abi diyordu, sivas yapacak bizi sampiyon diye.. :) Onun haftalar once soyledigi soz beni halidaha umutlandiriyor :)

Her hafta burada bu tür yazıları okuyorum ve umutlanıyorum. Her hafta birisi çıkıyor ve diyor ki: '' Fener puan kaybedecek. Ben hiç yanılmam, genelde tahminlerim doğru çıkar. ''

Seviniyorum bende, heyecanla haftasonunu bekliyorum. Yine hayal kırıklığı... Geçen hafta resmen yıkıldım, bizim şampiyonluğumuz için bir futbol mucizesi lazım. Alex, ilk dakikalarda sakatlansa; Fener'in 4 topu direkten dönse; hakemin verdiği penaltıyı kaçırsalar vs.

barisb
17.05.2011, 11:41
bugün askerden terhis oldum..ailemle görüşüp soluğu karabükte alacağım.benim yüzümü askerde yere düşürmeyen,bana büyük gurur yaşatan bu takımı,büyük hoca ŞENOL GÜNEŞ! i alkışlamak için orada olacağım.nasıl ki askerde sevdiklerime hasret kaldıysam büyük aşkım TRABZONSPOR'umu da aynı hasretle, özlemle kucaklayacağım..
elveda ANKARA!

Hadi gözün aydın. "Asıl askerlik şimdi başlıyor" gibi bir klişe laf etmeyeceğim :)

mahmuter61
17.05.2011, 11:44
....bu domuz yavrularına bu saatten sonra ancak rabbim dur diyebilir....ve diyecektir inşallah...

diyecek bişey bulamıyorum ama ihtimalde vermiyorum.

Tangerine Dream
17.05.2011, 11:45
Her ihtimale karşı Sivas Belediyesi 4 Eylül stadı çevresine birkaç itfaiye konuşlandırsın, ne olur ne olmaz.

mda61
17.05.2011, 11:47
her ihtimale karşı sivas belediyesi 4 eylül stadı çevresine birkaç itfaiye konuşlandırsın, ne olur ne olmaz.

:d :d .....

Aytaç Çakıroğlu
17.05.2011, 12:12
Biz karabükle berabere kalırda fener sivasa yenilirse nolcak ççç

ne mi olacak :) süper olur :D:D:D:D:D:D:D