PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Karabükspor 0-4 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Hasan Arslan
17.05.2011, 12:30
'asıl askerlik' denen şeyi bu kahrolası mevcut askerlik sistemine tercih ederim. bir o lafı bir de 'siz okumuş adamlarsınız' lafını unutmayacağım..:)

Hasan Arslan
17.05.2011, 12:32
Hadi gözün aydın. "Asıl askerlik şimdi başlıyor" gibi bir klişe laf etmeyeceğim
'asıl askerlik' denen şeyi bu kahrolası mevcut askerlik sistemine tercih ederim. bir o lafı bir de 'siz okumuş adamlarsınız' lafını unutmayacağım..

Adem Erdoğan
17.05.2011, 12:34
Bizim maç 2-2 bitse ne manyak olur ya.:)

Harun CAN
17.05.2011, 12:45
Bence biz işimize bakalım, Fener paun kaybederse de zaten bayram olur ama öncelik biziz. karabük'ten 3 paun alacağımızın garantisi yok. Sivas zaten alenen biletlerin yarısını Fener'e verdi. Diğer yarısını da emin olun Sivasın kendi tarftarı FB adına doldurcak. Yani o akşam yaklaşık bi 10000-12 000 FB taraftarı olacak hakemi baskıya almaya da yeter. Biz kendi işimize bakalım. Önemli olan yapılan hataları tekrar etmemek ve onlardan ders çıkarmak.

Karasoy
17.05.2011, 12:59
Belki konu başlığına uygun olmayacak ama malum seçimler yakın, başbakan Trabzon'a miting yapmaya gelecek.Lütfen arkadaşlar trabzonsporumuz atkısını boynunda görmek istemiyoruz Trabzondaki arkadaşlar lütfen kapı kapı dolaşın kimse gelmesin.Her seferinde trabzona olan kinini açıkca ifade eden bir başbakanın aslında şu zamanda Trabzon'a da gelmemeli bence.Merak ediyorum ne açıklayacak Trabzon bu ligin renkli takımı, gönüllerin şampiyonu mu diyecek? Buca maçı öncesi'' aman aksilik çıkmasın, hallederiz'' bunları unutmayalım,başta faruk özak olmak üzere hepsine gereken cevabı verelim.

srdr
17.05.2011, 13:31
Belki konu başlığına uygun olmayacak ama malum seçimler yakın, başbakan Trabzon'a miting yapmaya gelecek.Lütfen arkadaşlar trabzonsporumuz atkısını boynunda görmek istemiyoruz Trabzondaki arkadaşlar lütfen kapı kapı dolaşın kimse gelmesin.Her seferinde trabzona olan kinini açıkca ifade eden bir başbakanın aslında şu zamanda Trabzon'a da gelmemeli bence.Merak ediyorum ne açıklayacak Trabzon bu ligin renkli takımı, gönüllerin şampiyonu mu diyecek? Buca maçı öncesi'' aman aksilik çıkmasın, hallederiz'' bunları unutmayalım,başta faruk özak olmak üzere hepsine gereken cevabı verelim.

Aynen katılıyorum sakın boynunda olmasın...

blacksealee
17.05.2011, 13:34
aynen katılıyorum...başbakana tokatı atalım ayakta uyuyan takımımızın hakkını yediren ''spor''bakanına tokatı vuralım...ayrıca devre arasında sözleşme yenilemediği selçuk ve egemen'i istanbul takımlarına bedavaya kaptıran sayın başkanımıza da tepkiyi koyalım...

yatmaztara
17.05.2011, 13:38
şu maçı alalım başka birşey istemiyorum. 82 puan toplasınlar hiç kızmıcam futbolcularımıza, canları sağolsun. yeterki bu sezon 1 puan bile önümüze geçemeyen fb yine öne geçemesin. şampiyon olacaklarsa bu averajla olsun.

Aytaç Çakıroğlu
17.05.2011, 13:38
umudum zivastan değil ALLAH 'tan (C.C.).

asimavi
17.05.2011, 13:39
....egemen ve selçuk hiç bir yere gitmedi ...ama biz onları gidecek olarak görürsek emin olunki gideceklerdir......

.....yönetimi eleştirmek için egemen ve selçuğun gitmesini malzeme olarak görmektense ...yönetime bu konuda baskı yapılıp bu oyuncuların sözleşmesi uzatılmalıdır....

.......biz istersek ve bunu haykırırsak bu olur ama yok biz zaten kabullenirsek bazı şeyleri...yönetim iplemez bile...

....

Barış Çebi
17.05.2011, 13:40
aynen katılıyorum...başbakana tokatı atalım ayakta uyuyan takımımızın hakkını yediren ''spor''bakanına tokatı vuralım...ayrıca devre arasında sözleşme yenilemediği selçuk ve egemen'i istanbul takımlarına bedavaya kaptıran sayın başkanımıza da tepkiyi koyalım...

Şu tepkiyi facebook vb. sosyal paylaşım alanlarına da yazalım lütfen. Bunun hesabını birileri verecek.

Burçak
17.05.2011, 13:40
hatta birisi çıksada fb atkısı taksa boynuna o an :))
acaba ne yapar :)

holaysa61
17.05.2011, 13:44
Başkalarında suç aramaya gerek yok. 5-6 maçı zaten hiç oyun oynamadan burağın şahsi gayretleriyle kazandık. Bence tek sorumlu devre arasında yırtıcı bir golcü almayan yönetimimiz ve hocamızdır. Buna rağmen hocanın ve yönetimin kalması taraftarıyım çünkü bozulan sistemi tekrarı kurması şapyonluğa oynaması 5 seneyi buluyor. Hatalardan ders alalım diyoruz ama ne hikmetse aynı filmi tekrar yaşıyoruz, yok efendim dengeleri bozmayalım, yedek oluncu almayız direkt oyuncu alırız vs.

sonimp
17.05.2011, 13:52
Bence biz işimize bakalım, Fener paun kaybederse de zaten bayram olur ama öncelik biziz. karabük'ten 3 paun alacağımızın garantisi yok. Sivas zaten alenen biletlerin yarısını Fener'e verdi. Diğer yarısını da emin olun Sivasın kendi tarftarı FB adına doldurcak. Yani o akşam yaklaşık bi 10000-12 000 FB taraftarı olacak hakemi baskıya almaya da yeter. Biz kendi işimize bakalım. Önemli olan yapılan hataları tekrar etmemek ve onlardan ders çıkarmak.

"şu maçı alalım başka birşey istemiyorum. 82 puan toplasınlar hiç kızmıcam futbolcularımıza, canları sağolsun. yeterki bu sezon 1 puan bile önümüze geçemeyen fb yine öne geçemesin. şampiyon olacaklarsa bu averajla olsun. "

Evet arkadaşlar, bizim işimiz yukarıda arkadaşların da belirttiği yönde gayret etmek olmalıdır. Bu maçı kazanamazsak son zamanlarda yağtığımız konuşmaların, iddiaların birçoğu havada kalacak daha doğrusu bıraktırılacak. Biz kazanalım, varsın olsun averajla kaybedelim ama puan farkıyla asla!!!

Ben herşeye ve herkese rağmen ümidimi kesmiş değilim; çünkü geleceği ancak ve ancak Allah bilir, bizler sadece eldeki verilerden tahminde bulunabiliriz, bunların da adı üstünde tahmindir; her zaman yanılma payı vardır. Ayrıca mucizelere de inanırım...

Erbay
17.05.2011, 14:08
İBB maçının ikinci yarısınına bakarsak oyuncuların konsantrelerinin tamamen kaybolduğunu görmek çok kolay. Yoksa Çarşamba günü 120 dakika oynayan İBB'nin bizim oyunculardan daha dinç olmasını anlamlandıramayız. Bu maçta o ikinci yarıdaki konsantre ile çıkarsak işimiz zor.

barisb
17.05.2011, 14:10
ilk yarı 42, ikinci yarı 40 puan alabilen bir takımda nasıl bir problem arıyosunuz anlamadım. ilk yarı ile ikinci yarı arasındaki tek fark agücü beraberliği. ilk yarı 42 puan alabiliyosan neden devre arası transfer yapamaya ihtiyacın olsun? bu nasıl mantık? 17'de 17'mi yapınca mı mutlak başarılı oluyoruz. biz son dakikalarda da olsa golümüzü atıp puanlarımız aldık. Umut'a rağmen...

hafta sonu fener puan kaybetmezse şampiyonluğu biz kaybetmiş olmayacağız; ilk yarı 33 puan alıp, hiçbir transfer yapmadan aynı hocasıyla ikinci yarı 49 puan alan/aldırılan takıma şampiyonluk verilmiş olacak. aynı takım ikinci yarı 16 puan fazla alıyor olacak. ikinciliği transferlere ve kötü futbola filan bağlamak saçmalamanın daniskasıdır.

Gümüshane
17.05.2011, 14:12
zivazlilarin forumuna bakin hepsi yatalim diolar :D go zivaz go zivaz

barisb
17.05.2011, 14:12
İBB maçının ikinci yarısınına bakarsak oyuncuların konsantrelerinin tamamen kaybolduğunu görmek çok kolay. Yoksa Çarşamba günü 120 dakika oynayan İBB'nin bizim oyunculardan daha dinç olmasını anlamlandıramayız. Bu maçta o ikinci yarıdaki konsantre ile çıkarsak işimiz zor.

hangimizin konsantrasyonu kaldı ki ikinci yarı... çok normal bir durum. hele skoru almışken.

Armağan Dere
17.05.2011, 14:15
şu maçı alalım başka birşey istemiyorum. 82 puan toplasınlar hiç kızmıcam futbolcularımıza, canları sağolsun. yeterki bu sezon 1 puan bile önümüze geçemeyen fb yine öne geçemesin. şampiyon olacaklarsa bu averajla olsun.

Zaten averaj 1 puan yapar:)...Sen Şampiyon olabilirsen en az 2 puan önde olman gerekiyor...Şu 2'li averajı vermeyecektik

tonyalı Aydın
17.05.2011, 14:31
yahu önümüzdeki sene şu 4 kalleş takım var diyorlarki fenerliler 17 takıma tek bizim takımımız.ama şu kalleş takımlar fenerin yalakaları onları kendilerinden saymıyorlar.allah büyüktür inşallah bir dahaki sene kayseri eskişehir ve sivas bir dahaki sene düşmeye oynarlarda son maçları bizimle olur.şampiyonluktan çok onların düşmesi için özelliklede eskişehirin küme düşmesi için ölümüne oynamamız gerekecek.zaten sivas satılmış fener köbeği baksanıza taraftarları fenere yatalım diyorlar.zaten başkanları fenerli.zaten senaryo önçelerei hazırdı son maça kalmadan bucayı küme düşürmek sivasın son maçına rahat çıkması fenere asılmaması.ama unutmayın düşmez kalkmaz bir allah bunların açısını bire bir çıkar hepinizden.

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:32
Bu takım sadece ve sadece 2 kere mağlup oldu...o topçu bu topçu hatalı diye sözler sarfetmeyin...Barcelona yapamadı yenilgisiz şampiyonluğu bizmi yapacağız..Bu kadarda hakkını yemeyin bu takımın..82 puan az buz bir puan değil..o çirkeflikler olmasa fenevbahçe o puanları alırmıydı..tek bir haksız puanımız yok..ama fenerin onlarca var...biz dürüstüz ama fazla dürüst...dfemekki bu kadar dürüst olmamak lazımmışş..

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:35
Beşiktaş,GS,sesini çıkartmadı bu çirkefliğe..neden?canaları yansaydı bakalım,bizim durumumuzda olsalardı bakalım ne olurdu? ama onların yönetimi bizim pısırık yönetim gibi ayakta uyumazdı...yönetimin bu şampiyonlukta hiç katkısı yoktur..hocayada yazık futbolcularada.Egemen ve Selçuk a hak ettikleri parayı veremeyen 200-300 bin euro paranın hesabıbı yapan bir yönetim bu kadar olur..Yataraya o kadar yıl tonla para ödeyenler şimdi arkasından baksınlar..adam yattığı yerden para kazandı..

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 14:36
Benim güvenim Sivas'a değil benim güvenim ALLAH'a ;)

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:41
Bu sene federasyon tek kupa hazırlattı..neden diye soran oldumu acaba?2 takım aynı puanda ve tek kupa???!!! bu bşile düşündürücüdür..federasyona göre bellidir şampiyon 2. kupaya gerek yoktur..Kimse şimdi kalkıp demesin ilahi adalet,son maç,son 90 dakika falan..adam çatır çatır öyle böyle yalan çirkef aldı şampiyonluğu...alsınlarda o kupayı ...soksunlar..Dua ettik olmadı,küfür ettik olmadı,olmuyor..savaş hiledir aynı zamanda..bu da bir savaş ve biz hileyi beceremedik...yuhh bizim yönetime..çirkefleşip şampiyonmu olsaydık diyeceksiniz şimdi?evet olsaydık eveeetttt ol-say-dık...ne bu ya sus ,iyi ol,efendi ol nereye kadar..!!!!

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:45
futbolcuların hepsinin tek tek emeğine sağlık...bu pislikte bu kadar puanı aldılar..helal olsun...nasip olanı beklemeyecen alacan..çaldırmayacan..çaldırırsan yazık işte..bu kadro- tabi eğer dağılmazsa- seneye duman eder ortalığı...atacaksın vuracaksın o topu o kaleye sokacaksın...hakem eşşşeekkk gibi verecek golü...öyle bir takım olacak..2. yarı takımın en büyük hatası durmak oldu..ilk yarı basan boğan takım durdu..bir attı sonra yattı..sonra pis bir gol yedi berabere bittii..neden neeedennnn?gördükki antep ve belediye maçlarında 10 dakika basıp pas yapınca rakip dumur oluyor..ama biz bunu koca 2. yarı yapmadık..nedenmi?onuda bilsem ben tek.dir.olurdum

Emirhan Çorumlu
17.05.2011, 14:48
Benim güvenim Sivas'a değil benim güvenim ALLAH'a ;)

Aynen... Ilahi Adalet herseyi görür...

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:48
ve başbakanın yüzünü görmek istemiyorum Trabzonda..zaten yemedi gelemedi lig bitmeden...giresun rize dolaştı burayı teğet geçti..şampiyon olsakta olmasakta gelmesin o güzel renkleri olan atkıyı boğazına takmasın..sultan Süleyman da olsa Trabzonspor ondan daha kıymetlidir..bu şehire can veren,moral veren,yücelten değer Trabzonspordur başbakan yada siyasiler değil..fenerin farzı misal 20 milyon taraftarı varsa o kadar oyu hesap edenler her zaman bu ülkenin en renkli en asil en bağlı en büyük şehir takımını hesaba katmazlarsa varsın katmasınlar...

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:53
Fenevbahçe şampiyonluğu sadece stad çevresinde ve Bağdat caddesişnde kutlar..Trabzon bir şehir olarak tüm ilçeleriyle kutlar..bir şehir ayaklanır yürür koşar coşar heyecanlanır..biz cadde takımı değiliz..Biz şampiyon olunca anadoluda her şehirde insanlar sevinir,İsatnbulda bir Trabzon daha olur sevinir..Bu takımın hakkının yendiğini kimse unutmasın,unutturmasın,tek başına iktidar olacağım diyen bir başbakana bordo mavi oylar helal olmasın..belki Türkiye nin tek lideridir ama gökten zembillede inse 7 den 70 e her bordo maviye gönül veren ona hesap sorsun...Trabzon 6 kere istanbul saltanatını yıktı...istediğini yine yıkar..hem sahada hemde sandıkta..

samet28
17.05.2011, 14:55
az önce sivazların forumuna girdim hepsi şöyle diyor :biz feneri yenelim karabükte trabzonu ...şerefsizlerr

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:55
Bu çirkin işin içinde olanlar siyasisinden,yazarına,meslek grubundan hakemine federasyonuna,en adisine en sinsisine...küçük hesaplarınızı büyük işlere çevirmek için kullanacağınıza adam gibi işler yapmaya kullanın..Türk futbolu geri kalmışmış..neden ligin kalitesi düşmüşmüş...aynaya bakın ay-na-yaaa..

Adnan Özkan
17.05.2011, 14:56
yabancı hakem istiyoruz..marka hakem istiyoruz...

Ahmet Selvi
17.05.2011, 14:59
az önce sivazların forumuna girdim hepsi şöyle diyor :biz feneri yenelim karabükte trabzonu ...şerefsizlerr
:mad::mad:

Adem Erdoğan
17.05.2011, 15:01
yabancı hakem istiyoruz..marka hakem istiyoruz...

Bu mesaja başlık bile açılır.

Hakemimiz Avrupa'dan maç günü gelsin gecesi geri dönsün.

Türkiye ligindeki şaibe oranı sıfıra yaklaşır.

Adem Erdoğan
17.05.2011, 15:02

Bence bunu yazan kişi içlerindeki en delikanlı adammış.

Bize olan düşmanlıklarını cümle alem biliyor.

Düşmanımız böyle olsun yeterki.

Feneri yenmeyi düşünsün yani.

Kısacası ben o düşüncede bir şerefsizlik göremedim.

Mert Oğuzlu61
17.05.2011, 15:05

öyle diyorlarsa yine iyi... aynısını geçen sene bizde burada söylüyorduk, yalan mı ? ikiye bölünmemiş miydi forum. bende bursa nın olmamasını istiyordum ama son düdük çaldığında hatamın farkına varmıştım, bursa nın olması her açıdan iyi oldu.. en azından yalnız değiliz bizansa karşı.

ama bu kez durum çok farklı, adamların başkanları fb li teknik direktörleri desen umutsuz vakanın teki, asla büyük hoca olamadı vede olamayacak. hele 22 mayıs akşamı yatışından sonra iyice yerin dibine girecek, 2 ekmek 1 süt rıza hoca, 2 ekmek 1 süüüüt ! adam olan yemez bu lafları..

Adnan Özkan
17.05.2011, 15:08
Arkadaşalar...hiiççç kasmayalım şampiyonluk gittiii...isterse 2. lige düşelim sorun değil ama ben cidden bıktım artık bu ligdende bu pisliktende bu yavşak yavşak gevşek yönetimdende..biri gelsin bu takımın yönetimine 5 parası olmasın ama çıkıp desinki adamı deli etmeyin hakkımızı verin..hak mahrumiyeti cezası yarıdan yarıya indirilenlerinde....indirenlerinde....hakem hata yaparsa hakeminde...bu takımın hakkını savunsun..adam böyle adam olsun şehir para toplar ona istediği topçuyu alır..federasyon başkanına bizim hakkımızı yemediniz diyen bir başkan istemiyorum..hakkımız yenince gözünden ateş çıkan beynine kan toplanan bir başkan istiyorum..arkasında koca camia varken tırsan başkan istemiyorum...

Adnan Özkan
17.05.2011, 15:10
yat kalk düşün az kaldı az kaldı...elde ne kaldı..gönüllerin şampiyonluğuymuş...geçelim bu ayakalrı..bu takımın bu şehrin ve takımın hakkını yiyenler beter olsunlar..

Burçak
17.05.2011, 15:10
ne olurdu sanki onuru olan bi takım çıksaydı son maçta febe nin karşısına.. sivas her türlü satmıştır bu maçı.
bizim yerimizde şuan sivas olsa yine satarlardı.
sivasspor fenerin arka bahçesi gibi.
o takım değilmiydi zamanında fenerium idman malzemelerini kullanan sanki..

pReN@_61
17.05.2011, 15:12
sivasın kadrosunda sakat eksik var mı?

FC-ST-PAULI-61
17.05.2011, 15:14
Sedat ve Abdurrahman haric kimseye güvenmiyorum

cenk52
17.05.2011, 15:15
Bu mesaja başlık bile açılır.

Hakemimiz Avrupa'dan maç günü gelsin gecesi geri dönsün.

Türkiye ligindeki şaibe oranı sıfıra yaklaşır.

Yapmayin Allah askina, yabanci hakemi ayarlamak daha mi zordur?
Soz konusu olan azize ise hakemin milliyeti teferruattir...

61_Hasan_69
17.05.2011, 15:17
hergün dua ediyorum Allaha... elbet dualarımız kabul olur... ilahi adalet yerini bulur... şampiyonluğa inancım bunun sayesinde tam...

samway
17.05.2011, 15:19
ben bu durumda gelecek sene paf takımdan alt yapıdan oyuncularla cıkarım sahaya cok buyuk kayıp deıl ınan kı hayatta neler oluyo 95-96 da neler oldu sonra aradan yıllar gectı ne degıstı hıc bısey kac sampıyonluk var sıfır bu sene yıne engellenıyoruz herzaman bole oldu ben pafla cıkardım seneye senol gunes ıle yola devam bu pıslıklerle bole mucadele ederdım bır de tabıkı eskısehır macında stadı suslerdım bı guzel sonra allah ne verdıyse ....

samway
17.05.2011, 15:20
Sedat ve Abdurrahman haric kimseye güvenmiyorum

su sampıyonluk yarısındayken golu bıze attıktan sonra taklalar atan abdurrahman mı bu ?

ISTS
17.05.2011, 15:22

Bundan korkmuyor değilim.

61_Hasan_69
17.05.2011, 15:33
bence güzel yorum.. inş bütün sivas halkı böyle düşünüyordur yani fb yi yenmeyi kafaya koymuşlardır..ve iş bize kalır yenersek karabükü şampiyonuz :)

BordoMavi Sevda
17.05.2011, 15:37

Ne var bunda arkadaşım, adam seni sevmek zorunda değil, adamca çıkıp oynayalım kazanalım ama Trabzonda şampiyon olmasın diyor... Abartmayın bu kadar...

Selçuk Demircioğlu
17.05.2011, 15:51
Seksene kadar yenik oynayalım...Fener rehavete kapılsın..Yenik duruma düşer belkide..Sonra da gelsin gollerimiz fener strese girsin...Saçma gelebilir ama denemek gerekiyor...

Adem Erdoğan
17.05.2011, 16:00
Yapmayin Allah askina, yabanci hakemi ayarlamak daha mi zordur?
Soz konusu olan azize ise hakemin milliyeti teferruattir...

Hocam hakem dediysek bangladeşten demedik; namli hakem diyruk.:)

Berke6198
17.05.2011, 16:05
Seksene kadar yenik oynayalım...Fener rehavete kapılsın..Yenik duruma düşer belkide..Sonra da gelsin gollerimiz fener strese girsin...Saçma gelebilir ama denemek gerekiyor...

Bu risk göze alınacak bi risk değil çok tehlikeli şansımız varsa bile yok olur Karabük öyle ha dediğinde maç verecek bir takım değil.

yigits
17.05.2011, 16:10

Kesinlikle katılıyorum.:alkış::alkış:

ThePatriot61
17.05.2011, 16:28
Sivas -fb maci yüzyilin yatisi olarak bakiliyor ama kimseden de cit yok. Gecen seneki durumu olusturmaliyiz. Aynisini bizede yapmislardi yok kaybederseniz maci sattiniz zaten bursayi sevmiyorsunuz falan filan. Bizimkiler de en azindan mücadele ettiler direndiler. Sivasin forumuna bakiyorum heriflerin yüzde 90 sani
yatalim diyor. Bunlar gözlerini sadece gelen paraya diktiler. Ama hersey para degildir iste.

"Büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin, savaşacaksın önce..." ÖZKAN SÜMER.

MuratJ
17.05.2011, 16:29
Kesinlikle katılıyorum.:alkış::alkış:
bende katılıyorum.

merakla bekliyorum Trabzon halkı asil olduğunu gösterecek mi diye

barisb
17.05.2011, 16:32

kendilerini nimetten sanmak bu olsa gerek. bırakın şu adamları.

Vkgz
17.05.2011, 16:58
mecnun beye kalsa maçı satar hatta gerekirse 10 gol bile yiyebilirsiniz derde, Rıza Hoca öyle şeylere pabuç bırakmaz Fener'e karşı

sarman61
17.05.2011, 17:00
Biz çıkalım adamlar gibi mücadelemizi yapalım. Şayet şampiyonluk kaybedilecekse varsın 2 li averajla kaybedilsin. Puan la kaybetmek bana koyar.

Berke6198
17.05.2011, 17:01
Aynen... Ilahi Adalet herseyi görür...

Ligin başından beri İlahi Adalet diye kendimizi avundurduk. Nerede İlahi Adalet ?. Fenevbahçe bütün Adaleti bozuyor keşke bir şey olsada şu maçı kaybetseler umuduyla maça başlıyoruz üstte fener yazısı bizim maç açık. Sonra açıyoruz FB maçını bakıyoruz Fenerbahçe çok kötü oynuyor rakip onları kendi yarı sahalarında baskıya boğuyor. Bu arada biz 1. 2. golleri atmış oluyoruz. Sonra orada maçın skoru geliyor. Ne oluyorsa oluyor o anlardan sonra. Hakem başlıyor penaltılar,alakasız fauller,ofsayttan atılan goller. Ne oluyorda hakemler birden böyle kararlar veriyorlar?

Onun için bu lig de ne İlahi Adalet Diyebiliriz Ne de Bu lig Çekişmeli geçiyor diyebiliriz...

apachi61
17.05.2011, 17:10
boşverin ligi herkes avrupaya odaklansın harbiden de figüranmışız ligde ama görücez bu laleler şl de sıfır çekince o pkk lı başkanı bakalım ne bok yiyecek uefayı mı tehdit edecek yoksa uefanın hakemlerini mi azarlayacak yoksa avrupa devlerini mi satın almaya kalkışacak şerefsiz köpek

Berke6198
17.05.2011, 17:17
boşverin ligi herkes avrupaya odaklansın harbiden de figüranmışız ligde ama görücez bu laleler şl de sıfır çekince o pkk lı başkanı bakalım ne bok yiyecek uefayı mı tehdit edecek yoksa uefanın hakemlerini mi azarlayacak yoksa avrupa devlerini mi satın almaya kalkışacak şerefsiz köpek

Tam tersi Şu anda sadece lige odaklanmalıyız.27 yıllık bir hasretten bahsediyoruz burada biz avrupa'ya bakacaksak ilk önce kadromuzu bir arada tutmalıyız sene sonunda da. Hadi grupları geçeriz o problem değil ancak ya karşımıza M.United,Real Madrid,Barcelona, ve benzeri köklü takımlar çıksa ne yapacağız...

Asıl Önemli olan lig...

Harun CAN
17.05.2011, 17:31

Abi naptın ya biz elduk bittuk o vakit stresten :)

apachi61
17.05.2011, 17:43
Tam tersi Şu anda sadece lige odaklanmalıyız.27 yıllık bir hasretten bahsediyoruz burada biz avrupa'ya bakacaksak ilk önce kadromuzu bir arada tutmalıyız sene sonunda da. Hadi grupları geçeriz o problem değil ancak ya karşımıza M.United,Real Madrid,Barcelona, ve benzeri köklü takımlar çıksa ne yapacağız...

Asıl Önemli olan lig...

İçinde bi umut var farkındayım benimde var ama umutlanıp üzülmektense bende yönetim gibi baştan yenilgiyi kabullenmek zorunda kaldım ya başkaları tarafından kabullenmek zorunda bırakıldım. imzamdan anlarsın ne kadar umutlu oldugumu anca pazartesi sabahı değiştiririm. Allah hayırlı etsin sonumuzu offffff offf

Berke6198
17.05.2011, 17:50
İçinde bi umut var farkındayım benimde var ama umutlanıp üzülmektense bende yönetim gibi baştan yenilgiyi kabullenmek zorunda kaldım ya başkaları tarafından kabullenmek zorunda bırakıldım. imzamdan anlarsın ne kadar umutlu oldugumu anca pazartesi sabahı değiştiririm. Allah hayırlı etsin sonumuzu offffff offf

Stresimiz o kadar büyük ki... Yinede bizi kabullendirmek zorunda bırakanlara kanmayalım sonuna kadar destek... Takımımız şampiyon olmasa bile yine çıkıp haykıra haykıra 2. oluşumuzu kutlarız...

zafer6161
17.05.2011, 17:54
bjk lı yazmış :D

Yer; Sivas 4 Eylül Stadyumu.
Dakika 8.. Fener bir gol yer.
2 dak. sonra, bir "olsa da olur, olmasa da olurdu" penaltısından Alexandra atar fener adına golü, 1-1 olur.
Fener'in yoğun ataklarına rağmen, sonuna kadar böyle gider bu maç..

Yer; Karabük Şehir Stadı..
TS; 61. dakikada 1 tane atar ve sonrasında anlamsız bir şekilde kapanmaya başlar.
Emenike hayatının futbolunu oynar.. Karabük deli ataklarla yüklenir TS kalesine. Kaleci devleşir.
Karabük'ün 3 topu direkten döner.
Maçta çıkan kavga sonucu TS 9 kişi, Karabük 10 kişi kalır.
Çıkan olaylar sonucu TS-Karabük maçı 10 dakikaya yakın uzar.
...
...

Fener maçı 1-1 bitmiş, tüm stad kulaklar radyoda TS maçını dinler.
Karabük'ten beklenen gol haberi 90+8'de gelir Karabük atar.
Ancak hakem, yan hakeminin uyarısıyla, açık ofsayt olan golü iptal eder.
Velakin.. bu arada olan olmuş, golün iptal edildiğini duymayan Fenerliler, Sivas'ta Madenci dansına başlamışlardır..
Stadyum, "Şampiyon fener" ve "en büyük karabük" sesleriyle inlemektedir..
Neden sonra birileri "yoksa.. ? " diye geçirir içinden. Geri döner.. Televizyona bakar.. ki şampiyon TS olmuş..
Haber hızlıca tüm stada yayılır.. Toplu intiharlar.. birbirini kesme vakaları görür Türkiye.
Bilica olay yerinden kaçmak için çukur kazmaya çalışırken Alex'in ayağına vurur kazmayı.
Olayı gören Volkan, Bilica'yı Alexandranın sağ bacağıyla kovalarken lugano'yla çarpışır, kaleci eldivenleri kulağına kaçan lugano hastaneye kaldırılır.
Hastaneye yetişmek için son sürat giden ambulans, olay yerinden kaçmayı başarmış bilica'nın cipiyle kafa kafaya girer.
Lugano Bilicanın içinden geçerken, boğazına dolanan lugano'nun barsakları sebebiyle vefat eden Bilica'nın cesedi, yoldan geçen bir kurye motosikleti tarafından yanlışlıkla ezilir ...
Tarih tekerrür, hayat devam eder fenevbahçe cumhuviyetinde...
Amin.

msukas
17.05.2011, 17:55
Ah o eskişehir maçı okadar söyledik a maçı alasaydık şimdi şampiyonluk şarkıları söylüyorduk şimdi. söylemiştim ozaman satılıkşehirin fenevbahçe için oynayacağını ve 10 kişi defans yapacağını

Berke6198
17.05.2011, 18:01
bjk lı yazmış :D

Yer; Sivas 4 Eylül Stadyumu.
Dakika 8.. Fener bir gol yer.
2 dak. sonra, bir "olsa da olur, olmasa da olurdu" penaltısından Alexandra atar fener adına golü, 1-1 olur.
Fener'in yoğun ataklarına rağmen, sonuna kadar böyle gider bu maç..

Yer; Karabük Şehir Stadı..
TS; 61. dakikada 1 tane atar ve sonrasında anlamsız bir şekilde kapanmaya başlar.
Emenike hayatının futbolunu oynar.. Karabük deli ataklarla yüklenir TS kalesine. Kaleci devleşir.
Karabük'ün 3 topu direkten döner.
Maçta çıkan kavga sonucu TS 9 kişi, Karabük 10 kişi kalır.
Çıkan olaylar sonucu TS-Karabük maçı 10 dakikaya yakın uzar.
...
...

Fener maçı 1-1 bitmiş, tüm stad kulaklar radyoda TS maçını dinler.
Karabük'ten beklenen gol haberi 90+8'de gelir Karabük atar.
Ancak hakem, yan hakeminin uyarısıyla, açık ofsayt olan golü iptal eder.
Velakin.. bu arada olan olmuş, golün iptal edildiğini duymayan Fenerliler, Sivas'ta Madenci dansına başlamışlardır..
Stadyum, "Şampiyon fener" ve "en büyük karabük" sesleriyle inlemektedir..
Neden sonra birileri "yoksa.. ? " diye geçirir içinden. Geri döner.. Televizyona bakar.. ki şampiyon TS olmuş..
Haber hızlıca tüm stada yayılır.. Toplu intiharlar.. birbirini kesme vakaları görür Türkiye.
Bilica olay yerinden kaçmak için çukur kazmaya çalışırken Alex'in ayağına vurur kazmayı.
Olayı gören Volkan, Bilica'yı Alexandranın sağ bacağıyla kovalarken lugano'yla çarpışır, kaleci eldivenleri kulağına kaçan lugano hastaneye kaldırılır.
Hastaneye yetişmek için son sürat giden ambulans, olay yerinden kaçmayı başarmış bilica'nın cipiyle kafa kafaya girer.
Lugano Bilicanın içinden geçerken, boğazına dolanan lugano'nun barsakları sebebiyle vefat eden Bilica'nın cesedi, yoldan geçen bir kurye motosikleti tarafından yanlışlıkla ezilir ...
Tarih tekerrür, hayat devam eder fenevbahçe cumhuviyetinde...
Amin.

hahahahahahahahahahah süper ya :D gülmekten zor okudum :D

Canberk
17.05.2011, 18:09
süper olmuş yaa ççç

Sibel
17.05.2011, 18:14
Senaryo muhteşem ççç

Abluka
17.05.2011, 18:16
Şampiyonlar ligi yarı final maçlarını gördükten sonra dünyanın hangi bölgesinden olursa olsun hiçbir hakeme güvenmiyorum. Alayı kulağına üfleneni gönlünden geçeni düdüğünden döküyor!
Ayrıca çeyrek final maçları da rezaletti :)

robinhood61
17.05.2011, 18:19
ulan fenerin son maçı için bi takım seç deseler sivası son sıraya yazardık :) bence bu işin içinde azize var

Sibel
17.05.2011, 18:27
Size şunu diyorum,en ummadığınız takım Sivas olsa da,her şeyin ters dönme olasılığını da düşünün.Gördük ki,güvendiğimiz dağlara kar yağdı.Güvenmediklerinize umut besleyin.Belki ummadık bir anda gelir şampiyonluk.

güneyli
17.05.2011, 18:27
Pazar günü basında yer alacak "Sıvas yüzyılın yatışına hazır" başlığını doğrulayan gelişmeler ne kadar güzel..

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2011, 18:30
3-4 günde olsa umut beslemeyin.

Geçen yıl Trabzonspor dışında bir takım olsaydı yine şampiyondular.
Denizli zati facia. Orda çok fazla dolap döndü. Aziz artık işi ayarlamıştır.

82 puan ile puan farkı olmadan +1 averaj ile şampiyon olsunlar, yeter.

kral 61
17.05.2011, 18:45
Hacıosmanoğlu çileden çıktı

Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un şampiyonluğunun 4. kez çalındığını söyleyerek sert açıklamalar yaptı.
Trabzonspor (http://www.sabah.com.tr/index/trabzonspor) eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu (http://www.sabah.com.tr/index/ibrahim_haciosmanoglu)'ndan, Aziz Yıldırım (http://www.sabah.com.tr/index/aziz_yildirim), Aykut Kocaman (http://www.sabah.com.tr/index/aykut_kocaman) ve Fenerbahçe (http://www.sabah.com.tr/index/fenerbahce)'ye çok sert sözler!..

Kanaltürk'te yayınlanan, Reha Muhtar'ın sunduğu, Ercan Saatçi, Serdar Bali ve Kaya Çilingiroğlu'nun yorumcu olarak katıldığı Çok Farklı programına konuşan İbrahim Hacıosmanoğlu, futbol gündemine damga vuracak açıklamalarda bulundu.

İşte Hacıosmanoğlu'nun olay yaratacak sözleri:

"TÜRKİYE'DE FUTBOL SATILMIŞ"

Türkiye'de futbol konuşulmaz. Türkiye'de futbol satılmış. futbolu yönetenler satılmış. Yönetilenler satılmış. Trabzonspor'u yöneten insanlara ben kızıyorum. Başka kimseye kızmıyorum.

"FENERBAHÇE 7 MAÇI YA HAKEMLERLE YA DA RAKİP FUTBOLCULARI SATIN ALARAK KAZANDI"

Futbolu satın alan Aziz Yıldırım diye bir adam var, bütün insanları sindirmiş. 2,5 sene görev yaptım. 2,5 senede onlara yapmadığım hakareti bırakmadım bana bir cevap veremediler. Niye veremediler? Çünkü bunlar korkak, ödlek adamlar. F.Bahçe 17'de 16 yapmış ama nasıl yapmış? Şurada rezilliği seyrediyoruz. 17'de 16 yaptığı yerde 7 maçı hakemlerle almış ya da rakip futbolcuları satın alarak almış.

"1 DEFA ALİ ŞEN, 2 DEFA AZİZ YILDIRIM TRABZONSPOR'UN ŞAMPİYONLUĞUNU ÇALDI"

Trabzonspor'un elinden 3 sefer şampiyonluğı çaldılar. Bir sefer Ali Şen, iki sefer de Aziz Yıldırım çaldı yine böyle hakem oyunlarıyla. 4. şampiyonluğu çalıyor ama başlarına bela geliyor. Trabzonspor şampiyon olsaydı Hacıosmanoğlu bu kulübün başına gelmezdi. Şampiyonluğu çalarsanız bu taraftar çalanların başını kıracak adamı getirecek bu kulübün başına.
"SADRİ ŞENER'İN İSTİFASINI İSTEYECEĞİM"

Trabzonspor şampiyon olamazsa Sadri Şener'in istifasını isteyecek kamuoyunu ben oluşturacağım. Şenol Güneş'in kabahati ne, bu futbolcuların kabahati ne?

"CÜNEYT ÇAKIR TALİMAT ALMIŞ YA DA PARA ALMIŞ"

Baktılar 20 dakika Ankaragücü iyi oynuyor bu maçı kazanabilir. Cüney Çakır 1 hafta önce Trabzonspor maçında ceza sahasının dışında penaltı verdi. Sen onu özellikle mi verdin Fenerbahçe'nin maçına bu hatayı düzelt diye. Böyle bir penaltı tarihte görülmüş mü? Bu talimat almış ya da para almış. Bunun başka bir yolu yok ki. Bu konular böyle televizyonlarda konuşulduğu gibi değil. Bunları yaşamak lazım. Yaşananları da bu şekilde kamuoyuyla paylaşmanız lazım. Yaşadıklarınızı kamuoyunun önüne çıktığınız zaman farklılaştırırsanız o zaman hiçbir katkı sağlayamayız.

"ALİ ŞEN 'BİR TAŞLA ŞAMPİYONLUĞU ALDIM' DEDİ"

Trabzonspor'un 1995-96'da hocası Şenol Güneş 82 puan alıyor ve o günün F.Bahçe Başkanı Ali Şen'in yaptığı entrikaları ve ayak oyunlarını ben bugüne kadar kaç sefer söyledim. En sonunda Ali Şen de çıktı televizyonda ve "Bir taşla şampiyonluğu aldım" dedi. Şampiyonluğu nasıl aldılar Trabzonspor'un elinden biliyor musunuz? Statta 20 bin kişi, stat dışında 30 bin kişi var. 50 bin de güvenlik görevlisi var. Trabzonsporlu yöneticiler polis copları yiyerek şeref tribününde maç seyretmeye gittiler ve Trabzonspor'dan şampiyonluk çalındı.
"ŞAMPİYONLUĞU KAYBETTİĞİMİZ MAÇTA VERİLMEYEN PENALTIMIZDA FUTBOLCUMUZU SUÇLADILAR"

2003-2004'te Ziya Doğan hoca ve Trabzonspor yine şampiyonluğa gidiyor. Erman Toroğlu pozisyona yorum yapıyor, hakem Metin Tokat. Maçı alsak şampiyon olacağız. Pozisyonu nasıl yorumluyorlar biliyor musunuz? Hasan Üçüncü sağdan orta yapıyor, Fatih Tekke'ye penaltı yapıyorlar. Fatih Tekke'ye bu penaltı neden yapılıyor demiyorlar da Hasan Üçüncü bu ortayı neden yarım saniye önce yapmadın diye eleştiriyorlar. Hasan Üçüncü suçlu oluyor ortayı geç yaptı diye. Erken yapsa Fenerli futbolcu yetişecek penaltı olmayacak. Ve şampiyonluğu kaybediyoruz.

"CEM PAPİLA TRABZONSPOR'UN ELİNDEN ŞAMPİYONLUĞU ALIP FENERBAHÇE'YE VERDİ"

2004-2005 sezonunda yine Şenol Güneş hocamız. Yine şampiyonluk potasındayız. Futbolun temiz olduğunu söyleyenler, biz futbolu böyle oynarız diyenlere sesleniyorum. O zamanki Federasyon görevlisi Şekip Mosturoğlu, Cem Papila'nın hukuK fakültesinden arkadaşı. İki hafta önce G.antep'te Trabzonspor'u perişan ediyor ve Trabzonspor'u yendiriyor. Ne tesadüftür ki 2-3 hafta sonra Cem Papila Şükrü Saracoğlu Stadı'nda futbol tarihinin katliamını yapıyor ve Trabzonspor'un elinden şampiyonluk alınıp Fenerbahçe'ye veriliyor.

"AYKUT KOCAMAN'IN YÜZÜ PENALTIDAN SONRA MORARMIŞTI"

Bu sezona bakıyoruz. Yine Şenol Güneş teknik direktör.Aykut Hoca'yı ben de tanırım. Aykut Hoca penaltı pozisyonlarıyla ilgili sözleri söylediği zaman onunla karşılaştık. 'Başkanım ben böyle şeyleri söylemedim, sadece standart olmalı dedim. Yoksa direk Trabzonspor'un penaltılarını söylemedim' dedi bana. Aykut delikanlı bir kardeşimizdir. O penaltı verildiği zaman yedek kulübesinde gördüm onu, yüzü kararmıştı, morarmıştı. Yani delikanlılığından herhalde rahatsız oldu.
"BU ENTRİKALARI DURDURAMAYANLARA YAZIKLAR OLSUN"

Elinoğlu hangi entrikaları çevirirse çevirsin.. 95-96'da Ünal sakatlanmıştı, bu takıma bir oyuncu lazımdı, alamadılar. Yine ayak oyunlarıyla maçı kaybettik. Orada krizi yönetemeyen Trabzonspor'un başkanı ve yöneticilerinin acizliğinden maçı kaybettik. 2003-2004 ve 2004-2005'te de yine krizi yönetemediği için Trabzonspor'un başkanı ve yönetimi şampiyonluğu kaybettik. Trabzonspor camiasının gücünü bu ülkede herkes biliyor. Böyle camianın gücünü arkanıza alamıyorsunuz ve bu entrikalara kurban giderek şampiyonluğu veriyorsunuz. Yazıklar olsun entrikaları durduramayanlara. Bu seneye geliyoruz. Bir santrfora ihtiyacın var ama gidiyorsun Brozek kardeşleri alıyorsun. 9 puan farkı eritiyorsun. Devre arasında Aykut Hoca demiş ki "Trabzonspor'un penaltılarını iredeleyin" sen bundan panikliyorsun.

"FENERBAHÇE'NİN MAÇLARI NASIL ALDIĞINI KAMUOYU ÇOK İYİ BİLİYOR"

Fenerbahçe 17'de 16 yapmış tebrik ediyoruz. Kayserispor maçını nasıl aldıklarını kamuoyu çok iyi biliyor. Gençlerbirliği maçını iki metreden ofsayt ve yalandan bir penaltıyla nasıl aldıklarını kamuoyu biliyor. Beşiktaş maçını irdeleyin, nasıl alınığı çok iyi biliniyor. G.Saray maçını nasıl aldığını bu kamuoyu çok iyi biliyor. Eskişehir maçını nasıl aldığını çok iyi biliyor. Bülent Uygun 23 dakika dayandı Eskişehirspor'un stoperine. İki gol yedirdi ama 3. golü Alex kafayı vururken geri çekti, atamadı 23. dakikada oyundan çıkardı. Buca maçını nasıl aldığı hep beraber seyrettik. Gökhan Gönül topu yere vuruyor ama sarı kart gösteremiyor ama bizim maçta istem dışı top Burak'ın eline çarpıyor ve sarı kart gösteriliyor bir dahaki maçta oynamasın.

"BEN GAZİANTEPSPOR MAÇINDAKİ GİBİ PENALTI İSTEMİYORUM"

Federasyon'un hatalarına bakın. Bülent Yıldırım Eskİşehir maçında futbol oynatmadı Trabzonspor'a o maç berabere bitsin diye. Döndünüz Karabük maçında sanki Türkiye'de başka hakem kalmamış gibi Karabükspor maçına verdiniz. 16. dakikada Selçuk'un kırmızı kartını es geçen bir hakem. Cüneyt Çakır'ı Trabzonspor maçına veriyorsunuz. Trabzonspor-G.Antep maçını yönetiyor. Ceza sahası dışındaki pozisyonda penaltı veriyor. İstemiyorum öyle penaltıyı! Öyle puan da istemiyorum, öyle şampiyonluk da istemiyoruz. Bir maç sonra Cüneyt Çakır'ı F.Bahçe maçına verilmesinin manası nedir? O Cüneyt Çakır ne yapıyor? Bakıyoruz ki A.Gücü Fenerbahçe karşısında iyi oynuyor. Nasıl durdururuz bunu? Tarihte görülmemiş bir penaltı veriyor. Şimdi futbolda bakıyorsunuz ki insanlar nasıl etki altına alıyor. Trabzonspor Yönetimi bunlarla uğraşmayacak tabi ama bunlara karşı da mücadele edecek.
"AZİZ YILDIRIM, 'BEN ŞAMPİYONLUKLARIN SAHADA KAZANILMADIĞINI ÖĞRENDİM' DEMEDİ Mİ"

Aziz Yıldırım, TFF Başkanı'na her türlü çirkefliği yaptığı noktada o TFF Başkanı Fransa'ya gidip onunla el sıkışmak için, Topukyaylası'na gidip her şeyi yapmak için Aziz Yıldırım'ın tahakkümü altına girdi mi? Girdi. Ayın Aziz Yıldırım kendisi televizyonlara çıkıp demedi mi "Ben şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendim." Bunu dedikten sonra Cem Papila faciasını yaşadık.

"GAZİANTEP MAÇINI ALLAH ALDI, SAMSUN MAÇINI BEN ALDIM DİYEN DE AZİZ YILDIRIM'DI"

Mustafa Denizli Fenerbahçe'yi şampiyon yaptı. Aziz Yıldırım, Denizli'yi kovduktan sonra "Gaziantep maçını Allah aldı, Samsun maçını ben aldım" dememiş midir? Bu entrikaları herkes biliyor, ancak ne yazık ki kimisi reklam alamam korkusuyla, kimisi zarar ederim korkusuyla, kimisi bir yerlere gelemem korkusuyla bu kameraların önüne çıktıkları zaman herkes peygamber kesiliyor.

"BEN BAŞKAN OLDUKTAN SONRA AZİZ YILDIRIM TÜRK FUTBOLUNDA 24 SAAT KALAMAYACAK"

Trabzonspor'un elinden şampiyonluk 4. sefer çalınıyor, 5. sefer çalınamayacak. Bu camia bunun hesabını soracak! Ben de Trabzonspor başkanlığına yeniden aday olmayacaktım ama bu olaylar beni tekrar hırslandırıyor. Trabzonspor Başkanı olduğum zaman Türkiye'de gündemi ben tayin edeceğim. Ama F.Bahçe Başkanı Yıldırım, ben Trabzonspor'un başına geçtiğim zaman da onun kamuoyunun bilip de kimsenin söyleyemediği ayıplı bir durumundan dolayı Türk futbolunda 24 saat kalamayacak. Buradan Hacıosmanoğlu sözü veriyorum. Trabzonspor Başkanı olduğum zaman da bunu göreceğiz. Bu ülkede hakikaten adaleti koruyan insanlar varsa bu kirli ilişkilerin içinden çıkmalıdır. Bu insanların yolunu kesmediğimiz sürece Türk futbolu Avrupa kapılarından dışarıya çıkamaz.

sercaninanc
17.05.2011, 18:47
eğer şampiyon olamassak hiç bir futbolcunun kameralar önünde ağlamasını istemiyorum içerde ağlasınlar bunu yazıyorum çünkü bizimkilerduygusal insanlar emek hırsızlığına kayıtsız kalamazlar ben evimde ağlıyacağım

dolaylı
17.05.2011, 18:53

Bu tepkiniz çok duygusal bir tepki olarak görülebilir fakat hiç bir siyasinin rakip takımı hedef alacak ifadeler kullanması hoş değil.Evet sadece buca maçında değil diğer maçlarda da aksilik çıkmadı.Başardılar hepsini tebrik ediyorum.Ama unutulmasın ki TRABZONSPOR herşeyin üstündedir.

UgurAk61
17.05.2011, 19:07
Bu kulüpten
Selcuk ve egemen istedikleri parayi alamadiklari icin gidiyorsa
biz ne büyüklükten ne tarihten nede baska birseyden bahsedelim!
TS olarak en iyi adamini (ki bu benim gözümde SElcuk)
tutamiyorsan kusura bakma gec baska isleri yok zokoraymis yok novakovic mis bu adam ligin en cok pas yapan en cok topla bulusan adami sen seneye sampiyon olmak istiyorsan basacaksin parayi selcuga egemene buraga her iyi oynayana iki tane transfer yapacaksin mal olanlarin yerine hersene sampiyonlugun en büyük adayi sensin birde stad geldimi yeme yaninda yat!
yok transfer yok su bu abi elindekileri tut !

Benim en cok kil oldugum lafda YOLUN ACIK OLSUN!
ne diyorsun sen ya bu kafa dünyada yok ya
parasini getirsin sonra nereye istiyorsa öyle gitsin degistirin bu kafayi adamlik yigitlik kalmadi bak FB nasil aldi bizde sampiyonlugu Taraftar uyusun
bizim kadar ya baska birisine is yükleyen adam yokdur yemin ederim
karabük macina ucak bileti aldim gelecekdim yirttim attim
niye cünkü deymez!

zaferyıldız
17.05.2011, 19:07
sırf bu senaryoları en azından düşündürtmek için almalıyız bu maçı..alacağız da

bir arkadaş yazmış sivas forumunda biz feneri yenelim karabükte ts yi diyorlarmış

böyle diyorlarsa bence ,,olmadıkları kadar delikanlı laf etmişler.....

buna inanıp adam gibi oynasalar keşke..

o zaman karabüğü yenemezsek ,şampiyonluğumuz çalınmış olmaz biz vermiş oluruz bir nebze

Hürgün Aygün
17.05.2011, 19:15
Bugün çevremde konuştuğum kişiler Sivas puan alabilir ama Trabzon da bu maça kesin kazanırız gözüyle çıkmamalı diyorlar gerçekten de öyle biz de Fb de puan kaybedersek kahrolurum valla.

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 19:17
Sivas'ın stoperinde oynayan Sedat üstüne düşeni yapar.Fb puan kaybı yaşayacaktır Sivas deplasmanından

61_Hasan_69
17.05.2011, 19:18
Çıldırt bizi delirt bizi Sivasspor , Türkiyeyi başları yıkalım ...

Devrim Arslan
17.05.2011, 19:30
gelecek olan golumüz 70 sonra gelmeli hatta 80 senden sonra

Mustafa Şakar
17.05.2011, 19:30
Sivasspor'un bu maçı kazanması için normal oynaması'da yetmez.Olağanüstü oynamaları gerekiyor.

Harun CAN
17.05.2011, 19:42
Aklı başka yerde olan futbolcular sahada sadece ruh gibi dolaşır.
şuan tek bir hedef olmalı !

KARABÜK'ten 3 puanla dönmek.!

işimiz bu, gerisi teferruat.! Yönetimin ve Bilhassa Şenol Hoca'nın futbolcuların beynine bunu kazıması gerek.! Ligi 82puanla bitirelim ve bekleyelim.

Oemer61
17.05.2011, 19:55
gelecek olan golumüz 70 sonra gelmeli hatta 80 senden sonra

Sebep?????

Devrim Arslan
17.05.2011, 20:08
bu kuşların son 10 dakıkaya kalbi dayanmaz ...biz her şekilde alacağız bu maçı ilk yarı 0-0 bitmeli hatta onlara nasılsa dakika dakika haber gidiyor bizim maç dengede gitsin

melodicforce
17.05.2011, 21:07
sivasin kazanmasini istemiyorum!!!!
berabere oynasinlar yeter....

....daha önemlisi BIZ kendi macimiza bakalim. ardindan sivasa geceriz!

61_Hasan_69
17.05.2011, 21:13
inş.. iki maçında ilk yarısı 0-0 eşitliklerle biter..

ertanbyk
17.05.2011, 21:17
22.05.2011 akşamı saat 22.00 de biz SİNOP'ta tur atıyoruz arkadaşlar.Sonuç ne olursa olsun bu takım bunu hakediyor.Bu takımı bu yılki performansından dolayı herkes bağrına basmalı.

Kasım BEKTAŞ
17.05.2011, 21:51
bu maçı kazanmamız şart
en ufak konsantrasyon kaybı olmamalı

sivasın puan alacağını sanmıyorum (totemde olabilir:)) ama kazanmalıyız bu maçı....

Helvacı61
17.05.2011, 21:58
biz maçımızı kazanalım 82 puan yapalım gerisi umurumda değil. demesinlerki trabzon ikinci yarı başarısız. 40 puan alan takıma kimse başarısız diyemez. o zaman herkes fenerin nasıl maç kazandığını konuşur birazda

İlyas Özdemir
17.05.2011, 22:19
biz yenelimde gerisi önemli değil onlar kendi aralarında kardeş kardeş oynasınlar

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 22:19
ALLAH'ım sen büyüksün senden umut kesilmez.İnşallah bu sene Şampiyon oluruz Amin

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2011, 22:20
puan farkıyla şampiyon olmamaları gerek.. mutlaka kazanmalıyız

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 22:25
puan farkıyla şampiyon olmamaları gerek.. mutlaka kazanmalıyız

Abi neden onlar olsunlar ki ? Henüz sezon bitmedi ki ? Bu nasıl taraftarlık inanmak başarının yarısıdır.Biz olalum biz hak ettik.1995-96 yılında olması lazım 82 puan Fb, biz de 80 puanla şampiyonluğu Fb'ye kaybetmişiz.Bu sene de biz olalum Şampiyon :)

Helvacı61
17.05.2011, 22:31
Abi neden onlar olsunlar ki ? Henüz sezon bitmedi ki ? Bu nasıl taraftarlık inanmak başarının yarısıdır.Biz olalum biz hak ettik.1995-96 yılında olması lazım 82 puan Fb, biz de 80 puanla şampiyonluğu Fb'ye kaybetmişiz.Bu sene de biz olalum Şampiyon :)
şampiyon olmamız için maçın hakemini tehdit etmekten başka çare yok cem papila kadar maçı katletse yeter. ne var yani onlar yapıp şampiyon oluyor. biz de olsak ne olur.

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 22:34
ALLAH her zaman haklının yanındadır İnşallah bu sene mutlu sona ulaşırız :)

real_rock
17.05.2011, 22:38
DHA TS muhabiri @yunusemresel (http://twitter.com/yunusemresel) : bu akşam güzel ts taraftarlarına bir mutlu haber vermek ıstıyorum ve selcuk ınan dıyorum detaylar yarın

twitterdan yazmış şimdi.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 22:52
DHA TS muhabiri @yunusemresel (http://twitter.com/yunusemresel) : bu akşam güzel ts taraftarlarına bir mutlu haber vermek ıstıyorum ve selcuk ınan dıyorum detaylar yarın

twitterdan yazmış şimdi.

woavv enteresan ama duygularımızla oynanmasın :):)

demiradam57
17.05.2011, 22:54
Arkadaşlar bursadan gol haberi var.Golmü golmü diye bir replik vardıya.Şu repliği Sivas için uyarlarsınız sevinirim.Face de paylaşacağım

Ahmet Öztürk
17.05.2011, 22:57
Arkadaşlar, Spor Toto Süper Lig'de 34. Haftada oynanacak olan karabükspor - Trabzonspor maçını hangi başlıkta yorumluyoruz ?

Erdinç Dilek
17.05.2011, 23:10
Arkadaşlar, Spor Toto Süper Lig'de 34. Haftada oynanacak olan karabükspor - Trabzonspor maçını hangi başlıkta yorumluyoruz ?
bu başlıkta yorumlayabilirsin toprağım:)

ftunsal
17.05.2011, 23:16
Futbolda aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz..kaç sene oldu hatırlamıyorum.fb denizli deplasmanında, tüm tribün biletlerini alıp maçıda 4-0 kazanmıştı.Kendi sahasında az sayıdaki denizli taraftarı kendi yönetimini ve takımını protesto etmişti.Yine böyle bir son maçtı ve fb şampiyon olmuştu..van hojdonk falan gol atmıştı.
ozaman gazetelere maçtan 3 gün önce
" denizli yönetimi maçı resmen sattı" diye faxlar göndermiştim.Sanki bişeyler değişecekmiş gibi..sonra gün oldu devran döndü o gün tribünü satanlar, son maçta fb den puan alamazsa düşer konumda son haftaya girdiler.
Cenabı Allah belkide onları böylece cezalandırdı.O maç berabere bitti ve fb gümledi gs şampiyon oldu.
Arada denizli kefeni yırtttı.Bu maçtan öncede fax geçmiştim biri iki yere "ey denizli yönetimi şimdide biletleri hepsini fb ye sat diye" Malum yusuf -yusuf ediyordu biyerleri.Denizli o sen kefeni yırttı ama sonraki sezon gümledi...

Şimdi aynı şeyleri sivas yönetimi ,fb li olan mecnun odyakmaz yapıyor.Kendilerince akıllıca bişey yaptıklarını sanıyorlar.ama "Hak kulundan intikamını kulu ile alır" denizlli 1 sezon sonra ızdırap çekerek lige tutundu ,1 sezon sonrada gümledi.Taşıma suyu ile değirmen dönmez.Önce adam olmak, şahsiyetli olmak gerek.Adam gibi mücadele etmek, her ne olursa olsun harbi olmak gerek.

Sivası yönetenler asil bir duruş sergilemediler.Kaybolmaya mahkum oldular.Olurda fb den puan alsalar dahi bu onlara sadece prestij kazandırmaktan başka bişeye yaramayacaktır.
Sakın ola ortaya çıkıpta "hem paralarını hem puanlarını aldık" tavırları da takınmasınlar
"ama bu stadyum benim .benim stadımda sivas taraftarı olur".diyebilselerdi camia olmanın,büyük takım olmaya doğru bir adımını atabilirlerdi.

Mehmet Fatih Silik
17.05.2011, 23:18
Bu mac Karabük'te mi yoksa Atatürk Stad'inda mi oynanacak ?

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 23:19
Futbolda aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz..kaç sene oldu hatırlamıyorum.fb denizli deplasmanında, tüm tribün biletlerini alıp maçıda 4-0 kazanmıştı.Kendi sahasında az sayıdaki denizli taraftarı kendi yönetimini ve takımını protesto etmişti.

Hatta hatırlıyorum güvenlik güçleri denizli taraftarlarını maç esnasında stattan çıkarmışlardı, böyle bir ligde yarışıyoruz işte...

hodlu
17.05.2011, 23:22
Fenere sivasta 2-3 bin yer veriliyor,Trabzonspor'a 200 kişilik yer veriliyor....

robinhood61
17.05.2011, 23:26
İster misiniz tüm trübünlerin feneri desteklemesini sindiremeyen sivaslı futbolcular maçta hırs yapsın.
valla şahsen benim zoruma gider ev sahibiyim ve sivasspor olarak bana destek verilmiyor ? ne dersiniz ters teper mi?

not: umutlandığımdan değil geyik yapıyoruz işte :(

Sibel
17.05.2011, 23:26
Bir tek Allah'a güveniyorum..Ya Rabbi güldür yüzümüzü...

Mustafa Şakar
17.05.2011, 23:28
Fenere sivasta 2-3 bin yer veriliyor,Trabzonspor'a 200 kişilik yer veriliyor....

Fenerbahçe'ye 2-3 bin olsa iyi 7-8 bin kişilik yer veriliyor.

Mustafa Ayazoğlu
17.05.2011, 23:28
İldiz: Kıyasıya oynayacağız

Çalımbay: Şaibe olmayacak

BEYTEKİN61
17.05.2011, 23:29
İster misiniz tüm trübünlerin feneri desteklemesini sindiremeyen sivaslı futbolcular maçta hırs yapsın.
valla şahsen benim zoruma gider ev sahibiyim ve sivasspor olarak bana destek verilmiyor ? ne dersiniz ters teper mi?

not: umutlandığımdan değil geyik yapıyoruz işte :(
ahh keşke... bende kaç gündür türlü türlü senaryolar kuruyorum...fb strese giriyor futbolcular oynayamıyor... 90 dakika berabere bitiyor...

hodlu
17.05.2011, 23:31
Vurun kahpeye diye bir Yeşilçam klasiği vardı. Ligimizde de vurun Trabzonspor ve Trabzon'a. Herkes vuruyor.Trabzonlu vuruyor,İstanbullu vuruyor,gazteci vuruyor,siyasetçi vuruyor,kendini milli zanneden zavallı topçu vuruyor,taraftar vuruyor,mhk vuruyor,hakemler vuruyor...

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 23:46
bi benmi sampiyonluga inaniyorum? :)

hodlu
17.05.2011, 23:47
Haftalardır Lugano-Emre-Gökhan Gönül-Selçuk sarı kartı bile zorla görüyor.Oysa ki bu adamlar her maç atılması lazımken her maçı tamamlıyorlar.Eyyy hakemler utanın yaptığınız işten....

Bülent Dizman 53
17.05.2011, 23:47
pazar 22 de şampiyonuz.inanmak istiyorum.inanıyorum.Allah a güveniyorum...

hodlu
17.05.2011, 23:49
Kocaeli'den Cumartesi Trabzon'a gidyorum.Pazar gecesi 22.00'da şampiyonluğu kutlamak için.Ben inanıyorum.Her türlü pisliğe rağmen,rezilliğe haksızlığa rağmen bende inanıyorum...

orkun kır
17.05.2011, 23:51
bgn halısaha maçım vardı 6haftadır yenilioruz kalecimiz olmadığı için :D bugun trabzonspor için oynıcam dedim...totem olsun biz kazanırsak ts şampiyon olsun yenilirsek yapacak bişey yok dedim..7 fark attık... böyle küçük hesaplar peşindeyim ama napıyım umut işte :D

Ahmet Öztürk
17.05.2011, 23:53

Kendini yalnız hissetme Bende inanıyorum :)

orkun kır
17.05.2011, 23:56
son düdük daha çalmadı..

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 23:56
Kendini yalnız hissetme Bende inanıyorum :)

Eyvallah abi... Eger kimse inanmazsa sampiyonluk biraz zor gelir, cünkü Trabzon sehrinde o sampiyonluk ruhu olmazsa, belkide bu maci bile alamayiz...

Karabükden bu kez erken gol haberi gitmesin bence, daha iyi olur. 60 larda golü bulsak daha iyi "olabilir"...

OYılmaz
17.05.2011, 23:57
Trabzonspor formamla çok büyük ihtimal fenerlilerin de izlediği bir mekanda maçı izleyeceğim. Şampiyonluğu kaybetsekte gururla taşıyacağım o formayı.

Asi Çaykaralı61
17.05.2011, 23:58

Bende inanıyorum Şampiyonluğa Renktaş :)

Sibel
18.05.2011, 00:00
İlahi adalet,inancın ve azmin zaferi...22 Mayısta destan yazmak ümidiyle,saldır şampiyon:sevinç::sevinç:

hodlu
18.05.2011, 00:01
Eğer ezikbahçe sivası yenecekse Allahtan dileğim Karabükte bizi yensin.Yoksa ben bu 2.liği kaldıramam...

metinbay61
18.05.2011, 00:03
çift kupa olmayacakmış galiba bu sene...bu kadar adilik olmaz arkadaş ya...nerde olacak kupa peki sivasta mı...

Trabzon-Spor-61
18.05.2011, 00:05
çift kupa olmayacakmış galiba bu sene...bu kadar adilik olmaz arkadaş ya...nerde olacak kupa peki sivasta mı...

Baskent'de

pReN@_61
18.05.2011, 00:09
Karabük'ten gol haberi mi var?2-2 mi?2-2 Karabük'ten :D

Ahmet Öztürk
18.05.2011, 00:11

Böyle birşey olursa yurtta seri intihar vakaları görmek muhtemel olur herhalde :D

Trabzon-Spor-61
18.05.2011, 00:11

yok dogru diiil dogru dil ...

:D

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2011, 00:12

kupa ankara'da

karabük , ankara'ya sivas'tan daha yakın ;)

Ahmet Öztürk
18.05.2011, 00:18
kupa ankara'da

karabük , ankara'ya sivas'tan daha yakın ;)

Biz gider alırız onların getirmesine gerek yok :D

Sibel
18.05.2011, 00:19
Gülüp eğleniyoruz da,bu hafta bari dalga geçmeyelim.En çok korktuğum şey bu olayın bizim başımıza gelmesi.

Bera B.
18.05.2011, 00:22
Rüya faslı yine mi açılmadı? :)

6 - 4 yeniyordu sivas feneri, biz de yenmiş olacağız ki şampiyonduk ama çok sevinmiyordum. Millette genel bi ağırlık vardı :)

haftalardır böyle rüyalar görüyorum daha tutmadı. Bu sefer olsun.

Bülent Dizman 53
18.05.2011, 00:27
sonunu düşünen kahraman olamaz :):):)

ferhat odabaş
18.05.2011, 00:30
mantık olarak inanmak zor olsada duygusal bağlamda sonuna kadar inanıyorum şampiyonluğa.. Rabbim nasip eder inşallah..

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2011, 00:32
Rüya faslı yine mi açılmadı? :)

6 - 4 yeniyordu sivas feneri, biz de yenmiş olacağız ki şampiyonduk ama çok sevinmiyordum. Millette genel bi ağırlık vardı :)

haftalardır böyle rüyalar görüyorum daha tutmadı. Bu sefer olsun.

hayret bu sefer rüya gören yok.. ilginç

rüya gördüm fener yeniliyordu diyenler henüz uyku uyumadı anlaşılan

Alper Calik
18.05.2011, 00:35
Karabük maçını ölümüne oynayıp kazanmamız gerekiyor. İsterse FB ye 2 şampiyonluk saysınlar. Biz 82 yapalım da, FB nin 18 de 17 si taktir edilsin.
"Siz de zaten son maçı yenemediniz" diye pişkin pişkin FB lilerin, şaibeli şampiyonluklarını bile bile, konuşmalarını duymak istemem.

Allahım sen bize son maçımızı yenmeyi ve mucizenle şampiyonluğu nasip eyle.

Trabzon-Spor-61
18.05.2011, 00:41
Karabük maçını ölümüne oynayıp kazanmamız gerekiyor. İsterse FB ye 2 şampiyonluk saysınlar. Biz 82 yapalım da, FB nin 18 de 17 si taktir edilsin.
"Siz de zaten son maçı yenemediniz" diye pişkin pişkin FB lilerin, şaibeli şampiyonluklarını bile bile, konuşmalarını duymak istemem.

Allahım sen bize son maçımızı yenmeyi ve mucizenle şampiyonluğu nasip eyle.

cok dogru söylüyorsun abi, allah nasip ederse pazar günü sampiyonuzzzz

Mehmet Fatih Silik
18.05.2011, 00:41
En iyisi ümit etmemek...en iyisi hic inanmamak...en iyisi öylesine maca bakmak...en iyisi baglanmamak...en iyisi her$eyi yüce yaradana birakmak :)

UtopyaTs
18.05.2011, 00:45
Biz 82 yapalım da gerisi onemli degil artık.Ama olur da biz yenilirsek fb de yenilirse düşünmek bile istemiyorum.

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2011, 00:45
En iyisi ümit etmemek...en iyisi hic inanmamak...en iyisi öylesine maca bakmak...en iyisi baglanmamak...en iyisi her$eyi yüce yaradana birakmak :)

Maç günü Bağdat Caddesinde olacağım fotoğraf makinem ile,

olurya eğlencelik birşeyler çıkar diye ;)

Sefa
18.05.2011, 00:48
Sivas'ta maç berabere biz 2-1 öndeyiz Karabük 86'da 2-2 yapıyor biz Buca'daki gibi 88'de 3-2 ve Şampiyonuz.. Uff ne güzel olur ama :)

Trabzon-Spor-61
18.05.2011, 00:53
Sivas'ta maç berabere biz 2-1 öndeyiz Karabük 86'da 2-2 yapıyor biz Buca'daki gibi 88'de 3-2 ve Şampiyonuz.. Uff ne güzel olur ama :)

Güzel olurmu, olmazmi bilmiyorum cünkü okadarina kalp dayanmaz :D

Hasan Cubukcu
18.05.2011, 00:54
birakin hayelleri vallahi canim daraliyor , maca cikarlar insallahda yeneriz ve fenerde berabere kalir yada yenilirde bizde sampiyon oluruz insallah, olmasada bu meydani onlara birakmayiz onu bilsinler !!!

Royal Heart
18.05.2011, 00:55
Of of atlayacaktı fb formalı bir kişi sahaya A.G maçında, hey gidi... :)
Şampiyonnluk ''Umut''la gelecek inşallah :rolleyes:

irfanb
18.05.2011, 00:56
Sivas 3 penaltiyla 3-0 yeniyor.
Bize beraberlik te yeter.
:)

Mehmet Fatih Silik
18.05.2011, 00:56
Maç günü Bağdat Caddesinde olacağım fotoğraf makinem ile,

olurya eğlencelik birşeyler çıkar diye ;)

Dilerim sen hakkli cikarsin...

Oğuzhan
18.05.2011, 01:06
Sivasspor oyunu geride kabul eder, savunmada saçma sapan hatalar yapmadan ilk yarıyı berabere bitirmeyi başarırsa, stres yapan Fenerbahçe şuursuzca saldırmaya başlar. Kamanan, Grosicky gibi süratli iş bitiren oyuncularla maçı alabilir. Ama Fenerbahçe ile başa baş mücadele etmeye çalışırsa ilk yarıda maç kopar.

UtopyaTs
18.05.2011, 01:20
Zaten hata orada.Şuursuzca saldırırsa Sivas hiç şansı yok ama stres yaptırırsa Feneri belki.Her halukarda TRABZONSPOR'uma teşekküler.

Devrim Arslan
18.05.2011, 01:35
Allah aşkına biri bana yardımcı olsun ben aptal bir adamım ... şimdi bu hafta her iki takımda kazansa bile biz eğer 2. yarı fener adisine 1-0 yenilseydik ve ilk maçı 4-2 alsaydık ..galatadan karaköye formamla koşup ibne fner olamazsın şampiyon deyip sabaha kadar içip vapurla karşıya geçip boğa heykeline su dökecektim değil mi? ...öyle midem bulanıyor ki hele o aykut denilen çocuk yok mu sülalesi kalmadı

POYRAZ
18.05.2011, 01:41
Ya hala daha 6ivasspor ilk yarida söyle oynarsa diyenler var. 6ivasspor tribünlerini fe-be'ye satti, maci da satti, taraftarlari kombinelerini fe-be lilere satiyorlar internet üzerinden. Lig bitti artik arkadaslar. Keske yanilacak olsaydim ama 6ivasspor gibi asagilik bir camia asla ama asla bu mactan puan almayacaktir. Gerekirse kendi kalelerine gol atarlar.
Biz kendi macimiza cikip oynayarak bu ülkedeki %100 onurlu ve haysiyetli tek takim olan Trabzonsporumuz'u
Türkiye'ye son kez izletelim bu sezon.

Fatih Özkan
18.05.2011, 03:10
Sivas 3 penaltiyla 3-0 yeniyor.
Bize beraberlik te yeter.
:)

Abi çok fena güldüm buna ya (:
Yanlış anlama sinirlerim bozuk o bakımdan...
Bir an böyle bişe olursa diye geçirdim de aklımdan :D

Canberk
18.05.2011, 03:12
Ya 3 penaltı ya da LUGANO KENDİ KALESİNE GOL ATACAK.
2.ihtimal bi 20 dakikadır filan ağzıma dolandı. Allah mı söyletiyor ne :o
Allah'ım sen hakkımızda en hayırlısını ver yarabbim...

Chiko
18.05.2011, 03:15
Hic birsey olmaz. Fenev her türlü alir..:(

irfanb
18.05.2011, 04:35
http://img846.imageshack.us/img846/298/tablo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/846/tablo.jpg/)

Bir hafta sonra tabela yukarıdaki gibi neticelenir İnşaallah.Umutluyum,inançlıyım.

x_man
18.05.2011, 10:11
bu maçı düşünen yokmu

oktay61
18.05.2011, 11:02
Haluk Ulusoy u devirip bu federasyonu getiren kim? Tayyip.
Lig bitiminde federasyon seçimi var Mahmutu destekleyen kim? Tayyip.
Fener şampiyon olamazsa federasyonu kim bitirebilir? Aziz
En kritik maçımız öncesi İsviçreden kalem yollayığ Sahtekar Alex ve Aziz i makamına çağırıp aman bir aksilik çıkmasın diyen kim? Tayyip
Euro 2016 da saçma sapan şehirleri gösterip Anadolu'da futbolun en büyük ve tek kalesini silen kim? Tayyip
Sayın Hıncal Uluç 50 yıllık gazeteci bütün bu pislikleri biliyor, birebirde şahit olmuşluğu var, bu yönetimi ve taraftarı 9 puan öndeyken devre arası haykırmadı mı, dikkatli olun diye, ama biz ne yaptık burda ona kıçımızla gülüp hadi lan MORUK diyen kim? Trabzonspor taraftarı.

maydin
18.05.2011, 11:10
Allah'ım yukardaki tabloyu bizlere nasip et ..

Mehmet Ç.
18.05.2011, 11:24
Sampiyon belli malesef :(

Biz kazanalimda sezonu güzel bitirelim :(

offf :(

Tsikopat61
18.05.2011, 12:00
Belki yine şampiyon olacağız..Ama üzldüğüm şu sayfalarda 1 hafta öncesinden bu heyecanı görüp doyasıya yaşayamamak..

irfan61
18.05.2011, 12:18
http://img846.imageshack.us/img846/298/tablo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/846/tablo.jpg/)

Bir hafta sonra tabela yukarıdaki gibi neticelenir İnşaallah.Umutluyum,inançlıyım.İnşallah abi Allah yardımcımız olsun.

iso_4939
18.05.2011, 12:22

Bir hafta sonra tabela yukarıdaki gibi neticelenir İnşaallah.Umutluyum,inançlıyım.

bu tablonun gerceklesmesi icin mucize olması lazım bu mucizeyıde allah nasip etmesı lazım baska yolu yok.

Murat Erdem
18.05.2011, 12:49
Son 10 sezonda FB, 5 kupa finali...iki kere de önde olmasına rağmen son hafta lig şampiyonluğunu kaybetmiş...

Biz ise son şampiyonluktan sonra 4 defa ligi ikinci bitirdik...94-95, 95-96, 03-04, 04-05...bir kez BJK, üç kez FB şampiyon oldu bu sezonlarda...bu 4 sezonun ortak özelliği şampiyon olan takıma her iki maçta da içerde, dışarda mağlup olmamız...

Şimdi tekerrürü bozan bir istisna var bu sezon...FB'ye karşı bu sefer bir galibiyet almayı başardık...

Benim tutunacak tek dalım bu küçük ayrıntı kaldı...

FB'nin son 10 sezonda 7 finali kaybetmesi, bu sezon için rakibin Sivasspor olması özelinde biraz havada kalıyor gibi...

Ama ?....

10/7 gerçekleşen bu olay...işin içine biz girince ne olur ?

Benzersiz bahtsızlığımız beni kahrediyor...

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2011, 14:08

İlahi güç gerek. Eğer ki bu sezon gerçekten hak ettiysek ve fener hakemlerle bu noktaya geldiyse ben inanıyorum ilahi adalete..

Mert Oğuzlu61
18.05.2011, 14:23
bugün biraz geç kalktım, enteresan rüyalar gördüm :)

sivasspor - fb maçı ilk yarısı 3-2 sivas ın üstünlüğüyle sona eriyor. ben erman kılıç ı görüyorum şut çekiyor kaleye ama giriyor mu girmiyor mu orası belli değil.. ilk devre bittikten sonra babam diyorki maç 3-0 dı sonra 3-2 oldu, ben tabi yine mi bee burdan vermezler artık felan derken uyandım.

lanet olsun ya şu rüyadan sonra yine kaptırdım kendimi, unutmak istiyorum kabullenmeye çalışıyorum ama.. ama işte :) 22 mayıs.. 22 en sevdiğim rakamdır hep uğur getirmiştir bana, hayata hep pozitif bakarım bu rakamla.. ''o gün'' bir futbol mucizesi olabilir mi acaba, ufacık bir ihtimalde olsa var yaw..

samway
18.05.2011, 14:27
tolga
serkan gıray egemen cale
yattara selcuk ceyhun colman engın
umut

ben kadromu kurdum lıgde ılk yarı fırtınalar estıren kadromuz (birtek onur eksık ama hıssettırmeyen tolga ya da helali hoş olsun)

zafer6161
18.05.2011, 14:28
bende rüya gördüm ,bizim maç 3-0 yeniyoruz,fener 2-0 yeniliyor,maçlar biter kupa törenini bekleriz ama ne hikmetse kupa gelmez,3 puan fark önde olduğumuz halde kupayı yine fenere veriyorlar,,neymiş efendim gecen sene çok ağladılar,üzüldülerde bu seneyi yürekleri kaldırmazmış,:D misafirler okuyomu ?? :D

ozturk
18.05.2011, 14:29

yok abi böyle olmaz bence :rolleyes:

Barış BAKIRTAŞ
18.05.2011, 14:42
bugün biraz geç kalktım, enteresan rüyalar gördüm :)

sivasspor - fb maçı ilk yarısı 3-2 sivas ın üstünlüğüyle sona eriyor. ben erman kılıç ı görüyorum şut çekiyor kaleye ama giriyor mu girmiyor mu orası belli değil.. ilk devre bittikten sonra babam diyorki maç 3-0 dı sonra 3-2 oldu, ben tabi yine mi bee burdan vermezler artık felan derken uyandım.

lanet olsun ya şu rüyadan sonra yine kaptırdım kendimi, unutmak istiyorum kabullenmeye çalışıyorum ama.. ama işte :) 22 mayıs.. 22 en sevdiğim rakamdır hep uğur getirmiştir bana, hayata hep pozitif bakarım bu rakamla.. ''o gün'' bir futbol mucizesi olabilir mi acaba, ufacık bir ihtimalde olsa var yaw..

22 Mayıs'ta nikahım var. Ankaragücü maçıyla bütün hayallerim suya düştü. Umudum kalmadı. Ama yinede nikahımdan çok o günü düşünüyorum acaba olursak ne olur diye kendimi alamıyorum !!!!

-Samet
18.05.2011, 14:50
Allah yardımcımız olsun.

ThePatriot61
18.05.2011, 16:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7347-9P6B8K9M.jpg

Resmi sitede gördüm. Eyyy gidi Orhan. :)

Burak
18.05.2011, 17:00
İlahi adalet bu sefer bizim adımıza karar verse çok güzel olacak...

Deniz Tosunoğlu
18.05.2011, 17:02
Son dakikada Alex kendi kalesine atsa ne güzel olacak :) Al sana gol kralligi.

.....
18.05.2011, 17:07
Karabük maçında Yattara oynar inşallah

Doğukan Uçan
18.05.2011, 17:10
sivas bu maçtan puan alırsa dünya futbol tarihiinin en büyük mucizesi gerçekleşir

Celal Demir
18.05.2011, 17:13
Karabük maçında Yattara oynar inşallah

şakamısın sen :D

Fatih Özkan
18.05.2011, 17:13
sivas bu maçtan puan alırsa dünya futbol tarihiinin en büyük mucizesi gerçekleşir

Sivas'ın, Karabük maçından puan alması imkansız :D

türkiyem61
18.05.2011, 17:18
ilk yariyi 1-0 geriden kapatmaliyiz fener devre arasinda sevinir beraberlige oynar ikinci yarida isi bitiririz fenerde öyle kalir :D

Celal Demir
18.05.2011, 17:19
ilk yariyi 1-0 geriden kapatmaliyiz fener devre arasinda sevinir beraberlige oynar ikinci yarida isi bitiririz fenerde öyle kalir :D

bu maçta geriye düşaersek maçı almamız çok zor diğer maçlar gibi ddil stresi çok ve final maçı...

Asi Çaykaralı61
18.05.2011, 17:35
4 Gün 2 S. 23 Dk. kaldı :)

mahmuter61
18.05.2011, 17:40

oyüzden sivas muciye imza atamaz.!!

bASTURk
18.05.2011, 17:44
Alırız bu maçı.

iso_4939
18.05.2011, 17:57
ne sıvasın puan almasımı bırakın futbol tarıhını her tarıhe yazılır ımkansız bır sey helekı azızızn usaklarım alacak puan he mecnun asar kenını be.azız babası asla affetmez onu.

61_Hasan_69
18.05.2011, 18:38
ilahi adalet diye bir şey var.. Korkmayın biz şampiyonuz yani...

demirel
18.05.2011, 18:46
Sivas'ın bu maçta yatmaması imkansız gibi duruyor...

Onur Civelek61
18.05.2011, 19:08

Evet 3 kere es geçti 4.sünde muhakkak yerini bulur.Karanti.

cihatöztürk
18.05.2011, 19:09
Şampiyon olmamız büyük bir mucize olur...

Ahmet Öztürk
18.05.2011, 19:35
Şampiyon olmamız büyük bir mucize olur...

Şampiyon olmamız biraz zor. Mucize değil.

Doğukan Uçan
18.05.2011, 19:36
iddaa artık fenerbahçe maçları için penaltı bahisini açıyormuş

EmreYavuz61
18.05.2011, 19:38
İ-NA-NI-YO-RUM !!! ŞAM-Pİ-YON TRABZONSPOR!!!

(not: hecelemede yanlışlık olabilir:))

Pazar'a kadar meşalelerimi ve spreyleri hazırlayacağım...Önce meşale yakacağız sonra her yere 'Bİze Her Yer Trabzon' yazacağız inşallah!!!

Şampiyonluğu nerde kutlarız İstanbul'da...?
Taksim diye tahmin ediyorum ama daha tecrübeli abilerimiz bi cevaplarsa ona göre hazırlık yapalım yani..

Murat SİSMAN
18.05.2011, 19:55
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/9804.jpg

Şampiyon Trabzonspor diyebilirmi.Photoshop değil.

LazEkrem61
18.05.2011, 21:18
fenerlilerin forumu sizlere ömür :D:D:D

Hazar_
18.05.2011, 21:51
Karabük'ten şampiyon olarak döneceğiz ve 27 yıldır ilk kez tüm Türkiye kutlayacak şampiyonluğu.

Kazım Uzunboy
18.05.2011, 21:58
''Şampiyonluk''

Ne güzel yazıyor arkadaş.

Olabilsek keşke ama bence de çok çok zor.

Çakıroğlu İhsan
19.05.2011, 14:48
Normalde rüya görmem görsemde hatırlamam nasıl bir etki altında kaldıysam 2 rüya gördüm..
Rüyamın birinde sivas-fener maçı 2-2 idi dakika 87 de emre yi formasından çekiolar penaltı oluyor alexin penaltısını kaleci kurtarıyor sonra dönen top gol oluyomu olmuyomu bilmiyorumda şampiyon biz oluyoz sevinçten bağıramıyorum sesim falan kısılıyodu inş hayra alamet olur diğeri özel :D

Semih Aydın
19.05.2011, 14:51
Allah'ın izniyle alacağız bu maçı da.

Lazman
19.05.2011, 14:54
"Tesadufmudur" yoksa ayarlamamidir bilmem ama bu nasil zamanlamadir

19 Mayıs 2011, Perşembe
20:00 SİVASSPOR - FENERBAHÇE FIRAT AYDINUS
20:00 K.KARABÜKSPOR - TRABZONSPOR YUNUS YILDIRIM

19 Mayıs 2011
Yıldırım ve diğerleri
Erman cakali

Yunus Yıldırım artistlik hareketlere düdük çalmıyor. Hatta daha da ileri gidip olanı da çalmıyor. Çünkü futbolculara şüphe ile bakıyor. Bazen kurunun yanında yaş da yanıyor. Ama diğerleri öyle mi?

TÜRKİYE’ye gelen yabancı oyuncular ilk aylarında ikili mücadelelere kora kor griyorlar. Mümkün olukça da ayakta durmaya çalışıyorlar. Zaman geçtikçe, Türkiye’deki korkak ve eyyamcı hakemleri çözüyorlar. Sonra bu adamlar, olmadık akrobatik hareketlerle penaltı çalmaya başlıyorlar. Kimden çalıyorlar? Rakiplerinin emeklerinden. Mesela Alex, bu tarz bir oyuncu değildi. Ama aynı Alex’e bakın son zamanlarda hem ceza alanı içinde, hem de dışında enteresan işler yapıyorlar. Geçen hafta birinci penaltıda yaptığı gibi. Bunu Dia da yapıyor, diğerleri de. Trabzonlu Burak zaten hep yapıyor. Bu isimleri çoğaltabiliriz. Ama benim esas söylemek istediğim bu değil. Türkiye’de hakemler, Yunus Yıldırım ve diğerleri diye ikiye ayrıldı. Neden? Yunus Yıldırım artistlik hareketlere, hele inanmazsa ne ceza alanı dışı ne de içinde düdük çalmıyor. Hatta daha da ileri gidip olanı da çalmıyor. Neden? Çünkü futbolculara şüphe ile bakıyor. Bazen kurunun yanında yaş da yanıyor. Ama diğerleri öyle mi? Eyyam diz boyu. Hatta bel boyu. Bırakın penaltı çalmayı son 2 haftadır çok akıllı hakemler türedi. Bunların içinde FIFA hakemleri de var. Bazı takımlardan oyuncu eksiltemiyor. Neden? Çünkü onların yöneticilerinden ve başkanlarından korkuyorlar.

Ayni gun cikan yazi. Yunus yildimi yazmak nerden icab etti son hafta macindan once. Yaziya 2 febeli katip her tarafa sirin gorunmeyede calismis ama alttan alttan vurmus. Maksat hakemin bozuk olan kafayi iice sulandirmak baska bisey cikmaz bu sacmaliktan.

Adamlar dort koldan bas koymus febeyi sampiyon yapmaya.Bu gidiste olacak.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2011, 15:10
Daha geçen hafta maçımızı yöneten adamın yeniden atanması çok manidar. Benim tahminim bu maça normalde Bülent Yıldırım atanırdı ama Karabük maçında Selçuk'u atmaması sebebiyle bundan çekindiler...

Adem Erdoğan
19.05.2011, 15:14
Fener maçının sonunda şundan eminimki; sahadaki en masum insanlar hakemler olacaktır.

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2011, 15:15
Federasyondan Şok şok şok karar

Gelecek yıl Trabzonspor'un tüm maçlarını Yunus Yıldırım , Fenerbahçe'nin Cüneyt Çakır yönetecek...

Halit Aydın
19.05.2011, 15:27
Koskoca Türkiye'de 3 tane hakem var. Bülent Yıldırım, Yunus Yıldırım, Cüneyt Çakır...

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2011, 15:35
Yunus Yıldırım

2. yarı 3. Trabzonspor maçı üstelik Buca maçında da verildi..

Fenerbahçe ile sıfır çekti... Şampiyon olacak takıma veremiyorsun, 2. olan takıma 1 hafta ile tekrar

Dünyada yok böyle bişi..

Mustafa Ayazoğlu
19.05.2011, 15:38
Fırat AYDINUS (Hakem)
Serkan OK (1. Yardımcı Hakem)
Aleks TAŞÇIOĞLU (2. Yardımcı Hakem)

Bu atamalar şunu gösteriyor, Fenerbahçe'ye kaybetmediği, kaybetmeyeceği garantili hakemler verildi.

Emre EFENDİOGLU
19.05.2011, 15:46

Çok gülüyorum şu ilahi adaletçilere.
Madem ilahi adalet vardı 96da 2005 te neredeydi?

Ehrimen
19.05.2011, 15:52
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/9804.jpg

Şampiyon Trabzonspor diyebilirmi.Photoshop değil.

Fenerbahçe kongre üyesi olan birisinin takımının Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu engelleyeceğini düşünen birileri varsa şimdiden söyleyelim; geçmiş olsun. Fenerbahçe biraz panik içinde çıkarsa maça çok ama çok düşük bir ihtimal şansımız olabilir ama aynı hatayı 3.kez yapacaklarını sanmıyorum.

Suçu onda veya bunda aramaya gerek yok 9 puan öndeyken nasıl buraya gelmeyi başardık bunu düşünelim biraz. Bu sene şansımızı kaçırdık. Bir daha böyle şansı bir 20 yıl sonra felan buluruz; belki.

Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için gereken transfer çalışmalarına başlamak gerek şimdiden, unutun STSL'i.

Oruç
19.05.2011, 15:55
Bu ne yahu iki haftada bir aynı hakemi bizim maça veriyorlar.

Uğur GEMİCİOĞLU
19.05.2011, 16:02
Allah' ınızı severseniz " İlahi Adalet" kavramını kullanmayın artık. Ne zaman görsem din iman kalmıyor bende. Yok arkadaş öyle bir şey. Adalet paranın yanında.

-Samet
19.05.2011, 16:03
Muhtemel 11 i yazalım daha doğrusu benim 11 i :D

-----------Tolga

Serkan---Egemen---Giray---Tayfun

--------Selçuk---Colman

Umut--------Jaja-------Alanzinho(Engin)

-----------Pawel

Ya da ortasahaya Ceyhun'u ilave edebilir ama öyle birşey yapacağını sanmıyorum.

-Samet
19.05.2011, 16:05

-----------Tolga

--------Selçuk---Colman

-----------Pawel

Ah Burak ah , şimdi 20.golünü atacaktın .

Sizce bu kadro nasıl olur ? Daha doğrusu daha farklı nasıl oynatma ihtimali var ?

pReN@_61
19.05.2011, 16:07
Boşuna dememişler -güçlünün hukuk diye..

bariskaratas
19.05.2011, 16:08
Federasyondan Şok şok şok karar

Gelecek yıl Trabzonspor'un tüm maçlarını Yunus Yıldırım , Fenerbahçe'nin Cüneyt Çakır yönetecek...

super olmus

Sibel
19.05.2011, 16:09
Fenerin tek bir maçına verilmeyen hakemi bize saklıyordunuz.Maşallah federasyonun hakem kıtlığı var heralde.3-4 hakemle ligi bitirdi.Bravo.

ilyas BAHADIR
19.05.2011, 16:09

-----------Tolga

--------Selçuk---Colman

-----------Pawel

Ya da ortasahaya Ceyhun'u ilave edebilir ama öyle birşey yapacağını sanmıyorum.

Tayfun Sol kanat mı :o egemen sola..ceyhun stopere cekilse daha güzel bence :)

Adem Erdoğan
19.05.2011, 16:10
İlahi adalet her zaman vardır ve her yerdedir. Cahil cahil konuşmayın.

-Samet
19.05.2011, 16:10
Sivasspor Evinde Yenilmiyor
Sivasspor, evindeki son yenilgisini şampiyonluğun diğer adayı Trabzonspor'a karşı aldı.

Ligde kümede kalmayı bitime 2 hafta kala garantileyen ve hiçbir iddiası bulunmayan Sivasspor, Trabzonspor ile şampiyonluk için kıyasıya bir mücadele veren Fenerbahçe'yi hafta sonu Sivas'ta konuk edecek.

Ligin 21. haftasında 12 Şubat'ta Sivas'ta oynanan maçta Trabzonspor'a 3-2 yenilen Sivasspor, bu maçın ardından bugüne kadar geçen 96 günde evinde mağlup olmadı.

Trabzonspor mağlubiyetinin ardından evinde Manisaspor'u 4-2, Kayserispor ve Beşiktaş'ı 1-0 yenen Sivasspor, daha sonra oynadığı Kasımpaşa, Gençlerbirliği ve Ankaragücü maçlarından 1-1'lik skorla ayrıldı.

İÇ SAHADA SADECE 3 YENİLGİ ALDI

Evindeki son 6 maçta yenilgi yüzü görmeyen Sivasspor, bu sezon geride kalan 33 haftada iç sahada yaptığı 16 maçta 6 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı. Sivasspor, bu sezon evinde sadece Bursaspor'a 2-0, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 4-0 ve Trabzonspor'a 3-2 yenildi.

Sahasında Galatasaray (2-1), Kardemir Karabükspor (5-1), Manisaspor (4-2), Kayserispor (1-0), Beşiktaş (1-0) ve Konyaspor'u (1-0) mağlup etmeyi başaran Sivasspor, evinde Medical Park Antalyaspor, Eskişehirspor, Gaziantepspor, Bucasspor, Kasımpaşa, Gençlerbirliği ve Ankaragücü ile de 1-1'lik skorlarla berabere kaldı.
Sivasspor, iç sahadaki 16 lig maçında rakip filelere 23 gol atarken, kalesinde 20 gol gördü. Evinde topladığı 25 puanla iç saha puan durumuna göre 9'uncu sırada yer alan kırmızı beyazlı ekip, genel puan sıralamasında ise 35 puanla 15'inci sırada bulunuyor.
Ligdeki son 5 maçında galibiyete hasret kalan Sivasspor, 39 gün önce 28. hafta karşılaşmasında deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 2-1 mağlup etmişti. Sivasspor son yenilgisini ise 30. haftada deplasmanda Kardemir Karabükspor'a karşı 2-1'lik skorla almıştı.

AA

Haydi hayırlısı...

-Samet
19.05.2011, 16:12
Tayfun Sol kanat mı :o egemen sola..ceyhun stopere cekilse daha güzel bence :)

Bmnde defansta piotr yetşimeyecek tayfun dşünülüyor diyordu ben de oraya koydum :)

Barış Burak
19.05.2011, 16:13
Allahın izniyle biz kazanacağız. gerisi teferruat bu takım gerçek şampiyon,fahişe ligin o....pu şampiyonu değil.

BEYTEKİN61
19.05.2011, 16:22
evet gerçek şampiyon biziz... herkes bunu öğrensin... bayraklarımızı asalım pazar akşamı....

Sibel
19.05.2011, 16:26
Maçı izleyip izlememekte kararsızım.Şöyle uyusam,annem gelse kalk Sibel,şampiyon oldunuz dese...

DeAgLeMaNyAq
19.05.2011, 16:29
Bmnde defansta piotr yetşimeyecek tayfun dşünülüyor diyordu ben de oraya koydum :)

Beğenmesekte Cale var. 2 aydır kadroya giremeyen Tayfun'un oynayacak hali yok...

BEYTEKİN61
19.05.2011, 16:33
aleks taşcıoğluna dikkat....!

ALDENİRO
19.05.2011, 16:48
Moralİnİz dÜzelİr mİ bİlmİyorum ama bİr totemİm var. Harİtada denİzlİ sİvas ve trabzon Şehİrlerİ ayni hat Üzerİnde acaba dİyorum.sİvasta bİgÜzellİk olurmu.

Süleyman Eruyar
19.05.2011, 17:11
son dakika attığımız o gollerin bir anlamı olmalı ..

Oğuzhan
19.05.2011, 17:22
Ferhat'ı neden değerlendirmiyoruz hiç sol tarafta, açıkcası Cale'nin ondan pek artısı olduğunu düşünmüyorum ve genç bir arkadaşımız. En azından Türk'lerin önünü açmak gerek diye düşünüyorum.

magicyattara
19.05.2011, 17:29
Yönetim yunus yıldırıma neden itiraz etmiyor..2 haftada bir hakem kalmamış gibi,dalga geçer gibi neden bu yavşak bizim maçlara veriliyor..bu adamla en kolay maçımızın bile ne sıkıntılara girdiğini görmediler mi..

Ulan inanasım gelmiyor..Allah hepsinin belasını versin..

Koray Yiğit
19.05.2011, 17:54
evet gerçek şampiyon biziz... herkes bunu öğrensin... bayraklarımızı asalım pazar akşamı....

Artık bu basmakalıp cümlelerden kurtulalım. Bize soyut değil somut başarılar ilgilendirir. Gönüllerin şampiyonu fener, Kupa Trabzonspor'un olsun.

Hürgün Aygün
19.05.2011, 18:04
Gerçekten şampiyon olamazsak futbolcularımızın emeklerine yazık olacak gerçekten hakettik bu kadar masabaşı oyunlara rağmen şampiyon olursak çok büyük bir şey başarmış olacağız.

orkun kır
19.05.2011, 18:08
bu takımın zaten şampiyonluğu şuan tüm Türkiye kabul ediyo kardeşim merak etme sen..

Asi Çaykaralı61
19.05.2011, 18:14
3 Gün 1 S. 44 Dk. Kaldı :)

yattarinho61
19.05.2011, 18:20
ilk yaridaki fener-sivas macinda Yunus Yildirimin gözünün önünde Mehmet TOPuz , ceyhun erise yumruk sallamadimi ??

fırtına89
19.05.2011, 19:18
sivas seneye küme düşmeye oynucak nasıl olsa dua etsinler küme düşmeme maçı bizimle olmasın dua etsinler

Medallion
19.05.2011, 19:40
bu takımın zaten şampiyonluğu şuan tüm Türkiye kabul ediyo kardeşim merak etme sen..

Tarih sadece TFF nin tescilledigi sampiyonu yaziyor. Gonullerin sampiyonu gazete sayfalarinda kaliyor. Maddi geliri kasasina TFF sampiyonu indiriyor.

Medallion
19.05.2011, 19:42
0-0.5 olsun bizim olsun.

TuAF2007
19.05.2011, 20:01
Bizim yönetim hiç birşeye ses çıkarmassa bu tff daha çoook oyunlar oynar üstümüzde... Öle 2 satırlık basın açıklamasıyla falan tff aldığı kadardan vazgeçmez. Gerekirse masaya yumruğu vurmalı sesimizi yükseltmeliyiz ama nerdeee.

Burçak
19.05.2011, 20:07
bugün 19 mayıs gösterilerinden :)
http://www.haber61.net/images/gallery/1061/8.jpg

-Samet
19.05.2011, 20:07
Beğenmesekte Cale var. 2 aydır kadroya giremeyen Tayfun'un oynayacak hali yok...

Haklsın abi ben beğenmiyorum diye unuttum gerçekten Caleyi.

-----------Tolga

Serkan---Egemen---Giray---Cale

--------Selçuk---Colman

-----------Pawel

Sibel
19.05.2011, 21:01
Ne yapacağım bu maçta ben :S

Harun CAN
19.05.2011, 21:05
Moralİnİz dÜzelİr mİ bİlmİyorum ama bİr totemİm var. Harİtada denİzlİ sİvas ve trabzon Şehİrlerİ ayni hat Üzerİnde acaba dİyorum.sİvasta bİgÜzellİk olurmu.

Abi güldürdün ya beni.. NAsıl bi hat çizdin öyle..

28TS61
19.05.2011, 21:14
Ne yapacağım bu maçta ben :S

bende ayni soruyu kendime soruyom :(
belki hic maclari izlemem. pazar günü 2 saatligine herkes ve her seyden uzak tutarim kendimi.
cok zor olacak. umarim yikilmayiz.
bugün yeterince fb lilere sinir oldum zaten, dalga geciyorlar akillari sira.

Sibel
19.05.2011, 21:18
İzlesem bir dert,izlemesem bir dert.İzlersem sağlığımdan şüphe ediyorum şimdiden... Her şey bittikten sonra öğrenmek daha mı iyi olur bilemiyorum ki...

Colakoglu
19.05.2011, 21:38
Ben Sampiyonluga inaniyorum, biletimi aldim trabzona gidiyorum. Sampiyonluk sarkilari söyleyecegiz hep beraber.

28TS61
19.05.2011, 21:40
İzlesem bir dert,izlemesem bir dert.İzlersem sağlığımdan şüphe ediyorum şimdiden... Her şey bittikten sonra öğrenmek daha mı iyi olur bilemiyorum ki...

ne yazikki pazar aksami hic bir sey eskisi gibi olmicak hic birimizde.

bu mactan sonra cok kisi futbola ve gönül verdigi TRABZONSPORa küsecek.
küsme sebebi ise belli. tek sebebi var.

HIC BIR HAKKIMIZI SAVUNAMADIKLARI ICIN :(

Sibel
19.05.2011, 21:52
Ben Sampiyonluga inaniyorum, biletimi aldim trabzona gidiyorum. Sampiyonluk sarkilari söyleyecegiz hep beraber.
:alkış::alkış:

ne yazikki pazar aksami hic bir sey eskisi gibi olmicak hic birimizde.

Allahım bizi güldürsün inşallah pazar akşamı...

28TS61
19.05.2011, 21:56
Allahım bizi güldürsün inşallah pazar akşamı...

amin insallah.
1 haftadir kendilerini sampiyon saniyorlar. pazar aksami biz sampiyon olursak bunlarin beli dogrulmaz bidaha

cihatöztürk
19.05.2011, 21:57
Dua etmekten başka çaremiz yok artık

Bugün perşembe akşamı dua edelim.

Mesut AKYILDIZ
19.05.2011, 22:04
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç Fenerbahçe'nin olası bir puan kaybına rağmen bu maçta kaybettiğimiz puanlar yüzünden şampiyon olamazsak bunun yaratacağı travma çok büyük olur. O yuzden çok ciddiye alıp kazanmamız gereken bir maç, kazanmamıza rağmen şampiyon olamazsakta 96'daki gibi bir durum ortaya çıkacağını zannetmiyorum çünkü ne takımda, ne yönetimde ne de taraftar'da öyle bir görüntü yok...

Asi Çaykaralı61
19.05.2011, 22:24

Bende inanıyorum Şampiyonluğa ALLAH büyüktür İnşallah bu sene Şampiyon oluruz :)

asimavi
19.05.2011, 22:26
....ya rabbi elexin eli ayağı tutulsun vurduğu toplar saha dışına çıksın...beyni sulansın inşallah....

Sibel
19.05.2011, 22:31
:sevinç:Şampiyon:sevinç: Allahım sen büyüksün,hayırlısı neyse o olsun...Güldür bizi Ya Rabbim...

Onur Akyüz
19.05.2011, 22:37
aykut akıl tutulması yaşayıp 7 yabancı sürüyomuş sahaya:D

Hürgün Aygün
19.05.2011, 22:41
:sevinç:Şampiyon:sevinç: Allahım sen büyüksün,hayırlısı neyse o olsun...Güldür bizi Ya Rabbim...
Amin...
Çok garip duygular içersindeyim çok istiyorum inanıyorum da ancak Fb 2 kez son hafta şampiyonluk kaybetti bu sefer işi sağlama almışlardır diye düşünüyorum kendimi en kötüsüne hazırlamama rağmen şampiyon olamazsak yıkılırım.