PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 34.Hafta | Karabükspor 0-4 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

Sefa
22.05.2011, 22:29
Farketmez herhangi bir dil ya da lehçe her dilde aynısın* Fenerbahçe

*: bilen bilir..

cerebrum
22.05.2011, 22:30
http://forum.bordomavi.net/images/buttons/collapse_thead.gif (http://forum.bordomavi.net/index.php#top) Aktif Üyeler (http://forum.bordomavi.net/online.php): 799 (572 üye ve 227 ziyaretçi

Eren Karaahmetoğlu
22.05.2011, 22:30
Trabzon'da inanılmaz bir karşılama düzenlenmeli. Lütfen arkadaşlar.

Bu takım gönüllerin şampiyonu falan değil.

Benim şampiyonum anasını satayım. Bizim şampiyonumuz.

Başlarım ligine de her şeyine.

Her şeyin en iyisini hak ediyor oyuncular.

Dereli
22.05.2011, 22:31
Kapıcı çocugu da olursun, Milyoner cocguguda ama; O. Cocugu olunca yapacak bişey yok.

orhan42
Korcan'ın yediği 2. golü görünce ne diyeceğini şaşırıyor insan..

Varlıbaş61
Bu gözler bugünü de gördü...
Ağlayacağım birazdan...
Çok yazık oldu gereçekten...
Offffffffffffffffffffffffffffff

Asi Çaykaralı61
Her zaman takımımın arkasındayım.Haydi Trabzonumm ben seni hep sevdim hep seveceğim

My
Ya uşaklar şu bir tek ilde şampiyonluk kutlanmıyor diye başlayan biz yazı vardı. Birinizde varsa paylaşsın lütfen.

Arif Timurcioğlu
Adamlar maç kaybetmedi ikinci yarı şimdi avrupada herzamanki gibi s.b..tan takımların nallarını toplar geri gelir orda ne hakem satın alabiliyolar nede maç. Türkiye liginin gerçeği bu malesef onurlu mücadelen için teşekkürler Trabzonsporum.

Sefa Alış
22.05.2011, 22:33
Manşet 61'den bir resim.
http://www.manset61.com//images/haberler/tayyip_erdogan_boyle_istedi.jpg

Hami_41
O değilde yerimden kalkamıyorumm ayaklarımın dermanı gitti...

Ben kas erimesi hastasıyım kendimi bu çocukların yerine koyup özgürce koştum senelerce..

Tıpkı trabzonspor gibi direndim bu hayata Allahım sen güçç ver yarrabbimm...

Bu takımın şampiyonluğunu görmeden alma canımı:(

O şerefsizlere hakkımızı helal etmiyoruz.Öbür tarafta aziz vericek inş. hesabını...

Esmoface
Tamam hadi diyelim %70 oranında adil bir lig oldu.

Be adam, o %30ları görürken sen hala möl möl sırıtmıyor muydun? Alkışlarız demiyor muydun? Yazıklar olsun sana, Azize zamanında başkalarına yaptığı gibi sana da güzel bi gece yaşatır, çıkar tadını.

Dereli
22.05.2011, 22:34

Eyvallah. Ellerin dert görmesin.

tskolik34
82 puanla lig gitti şaka gibi daha ne zman olacağız bilmiyorum :(

Asi Çaykaralı61
Maç sonu görüntüler var mı ? ben ikinci yarıya bakmadım Fb maçına bakdım olmadı her zaman takımımızın arkasındayız

Sefa
22.05.2011, 22:35
Ya uşaklar şu bir tek ilde şampiyonluk kutlanmıyor diye başlayan biz yazı vardı. Birinizde varsa paylaşsın lütfen.

81 il var ülkemde ve biri hariç hepsinde şampiyonluğu kutluyor sokaklar . bizim mahalle bekliyor , bizim sokaklar , bizim uşaklar.o kupayı hasretle özlemle bekliyor . rica ederim sıkılmadık bıkmadık. çünkü hasret arttıkça özlem kavuşmalar daha öte olur biliyoruz. sizlere bir sır daha vereyim . biz yani bordo mavi yürekler bir gün yeniden şampiyonluğun öyküsünü yazacağız. en ötesini yaşayacağız kavuşmaların . o gün karadeniz taşacak , toprak bordo kokacak , yağmur mavi yağacak , tulum ağlayacak.

bordo(61)mavi
1996 ve 2011 / Daha ne kadar göreceğiz şerefli ikincilikleri ne kadar? Şu takımın şampiyon olamamasında kimin paarmağı varsa hepsinin .....

aumur
O değilde yerimden kalkamıyorumm ayaklarımın dermanı gitti...

Ben kas erimesi hastasıyım kendimi bu çocukların yerine koyup özgürce koştum senelerce..

Tıpkı trabzonspor gibi direndim bu hayata Allahım sen güçç ver yarrabbimm...

Bu takımın şampiyonluğunu görmeden alma canımı:(

Allah acil şifalar versin renktaş ben de tansiyon hastasıyım.

ilyas BAHADIR
22.05.2011, 22:36
Geçen sezon Fenerbahçe'nin, o talihsiz anons nedeniyle son birkaç dakikasını oynayamadığı ve belki de bu yüzden şampiyonluğu kaybettiği Trabzon maçından sonra Aziz Yıldırım, “Lig kirliydi hani!
Tabii Bursaspor şampiyon, lig de tertemiz oldu!” demişti. Altına imza atıyoruz.Aslında bu konuya baştan nokta koyulabilir: Zira; Federasyon Başkanı’nın kulübü bile küme düşmüştür. Kirlilik olsa son maçı manipüle edemez miydi başkan? Bu nedenle; Fenerbahçe de, Trabzonspor da şampiyon olsa, artık dünyanın sayılı ligleri arasında yer bulan Süper Ligimiz temizdir. Ama içinde kirlilikler vardır! Örneğin; “şampiyonluğun sadece sahada kazanılmadığını öğrendim” sözü kirlidir. Ya da; “Bir taşla şampiyon oldum” diye konuşmak!

Kirlilik:
Rakip oyunculara, yardımcı antrenör kimliğiyle, “Kendiniz için oynayın lan şerefsizler!” demektir, rakip meslektaşlarına, “Ne kadar aldınız?” diye sormaktır. Şampiyonluk yarışındaki iki takımdan birine kolay yenilmek; Diğerine, bütün gücünü kullanarak beraberlik aldığı maçtan sonra 6 kez peş peşe kaybetmektir.
Yine birine kolay yenilip, diğerine karşı saha ortasında kusacak kadar mücadele ederek, beraberliğe bile “şampiyon olmuşçasına” sevinmek, sonrasında seri yenilgileri umursamamaktır. Yarışanlardan birinin taraftarının, diğerinin çok kritik bir maçı öncesi rakibinin antrenmanına gidip destek verme çabasıdır.

Siyaset-Futbol ilişkisi kirlidir
Evet ligimiz temizdir ama; Ülke yönetiminin en üst düzeyinden yarışa müdahil olunduğundan... Padişah yetkilerine sahip kişi olarak rengini açıkça belli edip, emrindeki kişilerin bunu, “gerekeni yapın!” mesajı diye algılamasından...“Üst düzey” bu kişinin neden olduğu bu durumu, yarışın diğer tarafının, ikincilik halinde kaybedilecek 50 milyon lirayı hiçe sayıp, “6 milyon sözü aldık” diyerek nedendir bilinmez “aklama çabasında” olduğundan... Dün bir kulübün kongre üyesi olmakla övünürken, bugün milletvekili adayı olduğu kentin takımının kaşkolünü oy uğruna boğazından indirmediğinden...
Siyaset- futbol ilişkisi kirlidir.

Hakem kararları da temizdir ama...
2 hafta arayla yarıştaki iki takımın yönettiği maçlarında, birinde rakibine dokunmayı faul kabul edip gol iptali kararını veren hakemin, diğerinde futbolcunun rakibini yaka paça indirmesine seyirci kalması kirlidir.
Aynı maçta benzer iki hareketten birine kırmızı kart, diğerine sarı kart çıkaran, olmayan penaltıyı veren hakemi dinlendirmek yerine, bir hafta sonra diğer yarışmacı takımın maçına verilmesi...
Penaltı çalmamakla ünlü hakemin bir metreden korunma amaçlı kalkan ele çarpan top için penaltı kararına kolayca hükmetmesi...Başka takımda oynasa kırmızı kart kralı olması muhtemel savunma oyuncusunun kaba sertliğine, formasının rengi nedeniyle sağlanan hoşgörüyle nerdeyse gol kralı olacak olması kirlidir.Bir teknik direktörün rakibinin penaltılarının incelenmesini önermesi...Bu önerinin ardından, 2 net penaltısının verilmediği için 4 puan kaybeden takımın, 15 hafta sonraki ilk penaltısının tartışılır olması ve farklı skorun bu pozisyona dayandırılması, ama kendi takımının 2. yarıdaki penaltı ortalamasının neredeyse maç başına bir olarak gerçekleşmesi...
Hakem kararı açısından doğru olan ancak şampiyonluğu direkt etkileyecek maçta 3 penaltıya birden sebebiyet verilmesi temiz midir? Aziz Yıldırım’ın isyanına katılıyoruz. Tabi ki ligin temiz olup olmadığı, şampiyona göre değişmemeli.

Medyatik kirlilikler...
Ama yarıştaki iki takımın yapacağı her maç öncesi manipülasyon amaçlı, dedikodularla haber üreten, ne tesadüftür ki, bu haberlerin tamamı, bir takıma yarar sağlayıp, diğerine zarar verecek konumda iken medyanın bu tutumuna temiz diyebilir misiniz!Altını çizerek söylüyoruz: Yarışmacı takımlardan birinin oynadığı iki maç öncesi, rakiplerinin en önemli birer oyuncusuyla ilgili transfer haberleri kirlidir, eğer futbolcular o kulübe giderlerse kendileri, gitmezlerse medya kirlidir.Hiç de etik olmayan pankartlara, kullanıldıkları stadyumlara göre değerlendirme yapıp, ceza vermek, ya da hoş görmek...Yarışmacı takımlardan birinin başkanını 45 günlük cezasını, emsallerinin itirazlarını neredeyse görüşmeden reddederken, olası şampiyonluk kutlamaları için 21 güne indirmek...Raporları, stadyuma, hakeme, kişilere göre düzenlemek kirliliktir.

Son söz:
Ligimiz temizdir, kim şampiyon olursa olsun. Zira bu kirlilikler, bireyseldir, kurumsal değildir. Kişileri bağlar. Ligimiz temizdir Sayın Yıldırım, Fenerbahçe şampiyon olsa bile... Rahat olun!

ERGUN ATA.

diyecek başka söze gerek varmı..sahte şampiyonlukları onların olsun.

E.encrasicolus
22.05.2011, 22:37
"%70 adil lig" olmuş. Ne boktan açıklama, nedir bu ya. Dalga mı geçiyon

Zeki Şevik
22.05.2011, 22:37
Trabzon'da inanılmaz bir karşılama düzenlenmeli. Lütfen arkadaşlar.

Bu takım gönüllerin şampiyonu falan değil.

Benim şampiyonum anasını satayım. Bizim şampiyonumuz.

Başlarım ligine de her şeyine.

Her şeyin en iyisini hak ediyor oyuncular.

Kesinlikle çok yerinde bir öneri, Bu takım Trabzonda krallar gibi karşılanmalı.

bordo08
22.05.2011, 22:39
Allah acil şifalar versin renktaş ben de tansiyon hastasıyım.

Teşekkür ederim kardeşim Allahım hepimize sağlık versinn...

Volkan Albayrak
staddan ciktim ank a dogru yoldayim tesekkurler cocuklar tesekkurler karabuk halki

Mustafa Calik
Bizim Baskan bayilir 90% transferler bitti, 70 % oyuncularla anlastik, 70% adil lig gibi sayilar vermeye..

Sezer Soykan
bu resmi unutmayalımm

Zeki Şevik
22.05.2011, 22:40
Şerefsiz Emre' ye bak yaa

Asi Çaykaralı61

Ne oldu ki ne yaptı ?

bordo(61)mavi

ne yaptı g.tten bacaklı

61Cem61
22.05.2011, 22:41

Ligimizin özeti.

Aytaç Çakıroğlu
22.05.2011, 22:41
kesinlikle çok yerinde bir öneri, bu takım trabzonda krallar gibi karşılanmalı.

kesİnlİkle karŞilama yapilmali hemde ses getİrecek. Yok arkadaŞ bİze ne Şampİyon mu oldular kİ karŞilaŞacaĞiz dİyen var sa biraksin gİtsİn trabzonsporumu.

Bu Çocuklar hakkedİyor her gÜzellİĞİ

OKTAY YILMAZ
22.05.2011, 22:42

Resmin en sağ köşesindeki adam şeytan, Şeytanlığını yapacak o na zerre kadar kızmıyorum.
alt sıradaki 2 suratsız emir eri onlarında bir suçu olduğuna inanmıyorum.
Üst soldaki adamın elinden ekmeğini alsan, sana gıkını çıkaramaz çünkü KORKAK

AMaaaaaaaaaaa o üst orta resimdeki HAYSİYETSİZ
Adil olduğunu iddaa edip insanların duygularını ve inançlarını sömüren herif, asıl listenin en başına koyulmalı ve Trabzon halkı olarak FOK balığı gibi yine 12 haziran da İT!aat edelim, 29 Mayıs'ta trabzona gelince o ŞEREFLİ renklerden oluşan atkıyı boğazına dolayıp oy isteyince ellerimiz patlayana kadar alkışlayıp padişahım çok yaşa diyelim

Şenol Altunsoy
Bence bu resim site girişine konmalı.

Zeki Şevik
"üstüne basa basa söylüyorum, sadece Trabzonlu futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum, büyüklerinin oyununa gelmediler" gibi bişeyler zırvaladı.

Oğuzhan
Deli olacam arkadaş ya Ali Koç çıkmış diyorki adalet tecelli etti öyle adaletin Allah bin kere belasını versin hangi adalatten bahsediyorlar.

bordo(61)mavi
22.05.2011, 22:44
"üstüne basa basa söylüyorum, sadece Trabzonlu futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum, büyüklerinin oyununa gelmediler" gibi bişeyler zırvaladı.

O büyükler o g.tten bacaklının gelmişini geçmişini bi güzel yağlayıp yıkasın...

r9emre
22.05.2011, 22:44
Senol Gunes otobusten inip kisa bir aciklama yapti "Parayla yapilamayani emegimizle durustlugumuzle calisarak yaptik.Tarih bunu da yazar."

orhan42
22.05.2011, 22:45
Senol Gunes otobusten inip kisa bir aciklama yapti "Parayla yapilamayani emegimizle durustlugumuzle calisarak yaptik.Tarih bunu da yazar."
Başkana kapak olsun.......:mad:

aumur
22.05.2011, 22:46
Arkadaşlar forum geçici olarak tek başlığa indirilmiş. Şu an çoğunluk aşağıdaki başlıkta düşüncelerini paylaşıyor.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=30077&page=19

batugol
ergun ata her şeyi güzelce yazmış
bu adamların bu şampiyonluğu nasıl kazandıklarının hikayesi 5 yıla kalmayacak ortaya çıkacak
işte o zaman bu şerefsizlere şimdi söylediklerimi bir kez daha söyleyeceğim
hepiniz şerefsizsiniz

bordo(61)mavi

Ah be hocam iş işten geçtiii gitttiii taraihde yazsa ne olur gönülde yazsa ne olur... olan biz taraftara oluyor :(

Dereli
22.05.2011, 22:54
Bence bu resim site girişine konmalı.

+61

Bu resim kesinlikle site girişine konmalı.

Seyfi_B
23.05.2011, 17:40
Maç sonu görüntülerini çok merak ediyorum.

mahmuter61
23.05.2011, 19:43
Eğer Trabzon mitinginde Tayyip Trabzonspor atkısı takarda halk davar gibi dinlerse yuh derim size sürünün derim açlıktan beter olun.Benim hiçbir partiye oyum yok ben TS yazıp altına atacam hepsi aynı bok.

Sibel
23.05.2011, 20:50
:sevinç: Muhteşem mücadeleniz için teşekkürler.:sevinç: Bu pisligin ulaşamayacağı onurlu şampiyonluğa ulaştığınız için...

lazzz61
23.05.2011, 22:37
tayyip efendi ayarlamıştr smdı bı yazı mıtıngde bzmkıler agızları acık dınller ve kanarlar öle bı uslubu varkı her gören masum sucsuz sanıyor

lazzz61
23.05.2011, 22:39
Eğer Trabzon mitinginde Tayyip Trabzonspor atkısı takarda halk davar gibi dinlerse yuh derim size sürünün derim açlıktan beter olun.Benim hiçbir partiye oyum yok ben TS yazıp altına atacam hepsi aynı bok.
öle deıl kardesım hak ve esıtlık partısını bı arastır derıım :) sadece bı onerı bende öle bılıyodum aama bu partı kurulunca ve lıderını gorunce kararım degıstı :)

Koray10
23.05.2011, 22:42
Tolgayi gördüm gözlerim sel oldu...dün aksam hic yatamadim yahoo...avrupa umrumdan ile degil ben sampiyonluk istiyorum arkadas...seneye bir transfer isteyim var oda umut satilsin lütfen ya lütfen..

yatara
23.05.2011, 22:51
ya takimi karsilama videolarini nerde bulabilirim link varmi

lazzz61
23.05.2011, 23:03
umut hakkında dusundklerm doru cıkıor bu adam ts dusmanı gelmış sonn haftaa goller atıyor sampııyonluhun gtmesını bnden bılmesnler dıe

erol-61
23.05.2011, 23:08
http://img228.imageshack.us/img228/4966/49036590.png (http://imageshack.us/photo/my-images/228/49036590.png/)

ThePatriot61
24.05.2011, 02:11
Maclari simdi izledim. Pazar günü maclara bakmamaya karar vermistim. Iyi de yapmisim yoksa sinirden notebook giderdi muhtemelen. Sivasin yedigi goller resmen komedi.

1. gol adami kimse durdurmuyor herkes santosla birlikte kosuyor ama kimse girip topu uzaklastiragim demiyor.

2.gol selcukn golü galiba. Bu adam okadar sansli korcan da okadar mal ki. Leo Franconun selcuktan yedigi gol aynisi.

3. Frikikten attigi gol güzeldi. Birsey diyemem.

4. Gol de olabilir diyelim.

Eziklerin sanslari ya yanindaydi. Bizim gercekten hic sansimiz yok. Avni Akerde eskisehr maci mesela. Jajanin son dk.kalarda yaptigi vole sutu savunmacinin ayagina geliyor ve top uzaklastiriliyor.

Ne desek bos vallah. Verdigimiz mücadelenin karsiligi bu olmamaliydi.

Sefer A.
24.05.2011, 02:40
fenev'in hirsizliginda emegi gecen volkan babacan, serdar kulbilge, matteo ferrari, pawel londak, stefan senecky, korcan celikay'i da unutmamak lazim

SDanışmaz
24.05.2011, 02:50
Takımı otelden alıp stada getirdiğimiz konvoyu hiç bir yerde göremedim. Bu koduğumun medyası bari bunu gösterseydi..

Sefa
08.12.2011, 22:10
Nasıl koydu Platini Kocaman Kocaman :)

Emirhan Uludüz
09.01.2012, 01:00
Ulan az söylenmedik şike şike diye. Tam kendimiz bile inanmaya başlamışken fenerin hakkıyla yendiğine, koydu Emniyet.

Fatih Öztürk
10.01.2012, 18:07
şurada yazılanları okudum.ben o gün karabükte maçtaydım.maç sonrası düşündümki ben burdan istanbula sağ salim gidemem.kesin bir yerde direksiyonu uçurumdan aşağı kırar çocuklarımı yetim bırakırım.yemedi götüm bi an.dedimki benden daha kötüleride var.şenol hocanın eline yapıştım otobüse binerken.onun tebessümüyle ayakta durdum.yemedi işte götüm.günlerdir bu başlığı takip ediyorum.kader arkadaşlarımızın hepsi burada.22 mayıs akşamından sonra günlerce ağladım.acı çekmek hoşuma gidiyor ya,gelip acılarımı depreştiriyorum burada.

şimdi namussuzlar düşünsün.o uğruna intihar etmek istediğim kupayı yetkililer Trabzona götürürken kupaya en yakın kişi ben olacağım.yemin ettim bir kere.

Allah bizim hakkımızı yiyenleri teker teker ıslah ediyor.kimi hapiste çürüyor.kimi futboldan men oldu.kimi kıvrım kıvrım kıvrılıyor.halbuki daha bunlar en rutin günleri.firavundan beter olacakları zamanda gelecek.adaletse adalet Allahın adaletidir!

şimdi sevinme vakti...

Paulo Henrique
10.11.2012, 14:42
kupamızı verin artık

Sibel
02.01.2013, 23:27
Başlığın başından, ortasından, sonundan sayfalar okudum...
Kalbim sıkıştı.
Sanki yenidenmiş gibi heyecanlandım.
Umutlandım.
Yıkıldım...
Allah iki cihanda da sizi perperişan eder inşallah.

Murathan
26.06.2013, 05:09
Ligin ilk maçının başlığını açmak bana nasip olmuştu. Ligin son maç başlığını da bu yüzden ben açmak istedim.

Şampiyon oluruz inşallah..

Şampiyonuz:)

Sibel
12.05.2014, 01:43
Yıllar geçiyor, yollar geçiyor... Ama bitmiyor bu gecenin sancısı...

Muhammet Hacısalihoğlu
06.06.2014, 16:16
Ordaydım.. Ogün Temizkanoğlu'ndan dakika dakika Sivas'tan haber alıyorduk.. Sivas'ın attığı goldeki Ogün'ün sevincini anlatamam.. Maç esnasında arkadaşım mesaj attı, olm bunlar satılmış boşuna gittin diye.. Az kaldı az.. Boşuna değildi..

Yavuz KÜÇÜK
30.12.2015, 19:13
Bu maçın bitiş düdüğü aklımdan hiç çıkmıyor.

Aydın Tiryaki
25.04.2016, 18:30
15 yaşındaydım. O sene oynadığımız her maçta geriye düşsek bile yeneciğimize inancım hep tam olurdu. Ama bu maçın olduğu akşam hiç inanmamıştım. İnanamamıştım. Hayatımda o güne kadar geçirdiğim en berbat 2. akşamdı dedemin ölümünden sonra. Hüngür hüngür ağlamıştım çocuklar gibi. Unutamıyorum. Unutamayacağım da...

Sercan Keleş
25.04.2016, 21:04
Şu konuları hortlatmayın lütfen. Canım çok fazla sıkılıyor kaçamıyorum.

Sibel
30.04.2016, 20:49
Yaşayamadık.
Yaşatmadılar.
Daha gelmeyecek bu gün. Bir nesil görmeden gidecek dünyadan.
Yaşattıklarınızı yaşayın!

İskender Çakmak
26.08.2016, 08:24
Bu maçtan sonra hissettiklerimi ölene kadar unutmayacağım...

ucurum
09.10.2016, 12:20
Trabzondaydım, zerre ümidim yoktu ama yanımda duran şu an görüşmediğim o zamanlar çok samimi olduğum iki arkadaşımla Boztepe'de yürekten inanmışlardı şampiyon olacaklarına. Ben de şaşkınlıkla izlemiştim. Sivas yedikçe arkadaşlar sinirleniyor, ben de onlara üzülüyordum. Şimdi o iki arkadaş da Trabzonspor ile ilgilenmiyor ve hayatlarında büyük başarılara imza atıp aile babası oldular. Ben o gün sakin kalarak, ezik bir hayatı yaşamaya ve hala nedensizce Trabzonspor'u tutmaya devam ediyorum. Kim akıllı demeye gerek yok herhalde...