PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jun Besiktas?ta...

Sayfa : [1] 2

Emir BAYRAK
25.01.2006, 14:05
Youla'yi Metz'e, Ailton'u Hamburg'a veren Besiktas, Trabzonspor'un "yildiz yedegi" Tomas Jun'u transfer etti !.. 6 ayligina kiralanan Jun'u sezon sonu satin alma opsiyonu da siyah beyazlilarda olacak..

Trabzonspor'da bekledigi forma sansini bulamayan Çek forvet Tomas Jun Besiktas tarafindan kiralandi.. 6 ayligina kiralanan Jun, siyah beyazli kulübün sezon sonu memnun olmasi durumunda bonservisiyle alinabilecek !..

(Ajansspor Dis Haberler Servisi)

.::KISACA JUN::.
17 Ocak 1983'de Prag'da dogan Jun, Çek futbolunun önemli isimleri arasinda yer aliyor !..

Henüz 9 yasindayken Sparta Prag tarafindan denenen ve begenilen Juen, takimin bünyesinde çalismalara ve vakit kaybetmeden genç takimda forma giymeye basladi..

Hem Sparta hem de Ulusal Takim'da gençlerle bir çok basariya imza atan 1.74 boyunda 74 kilo agirliginda olan Tomas Jun kadronun en önemli futbolculari arasinda yer aldi.. 2000'de UEFA 17 Yas Alti Avrupa Sampiyonasi'nda gümüs madalya kazanan Jun bu turnuvada tam 7 gol kaydetti..

Jun, 2002'de ise 21 Yas Alti Milli Takim ile UEFA Avrupa Sampiyonasi'nda kupaya uzandi..

2004-2005 sezonunda Sparta'nin sampiyon oldugu Çek Ligi'nde takiminin en golcü ismi olan Jun rakip filelere 14 gol gönderdi !.. Ayni sezon Subat ayinda ise A Milli Takim ile çiktigi ve Slovenya ile deplasmanda yapilan hazirlsik maçinda ilk kez ulusal forma ile gol atti..

Dünya Kupasi elemelerinde de milli takim formasi giyen Jun bir gol de Finlandiya'yi Aralik ayinda 3-0 yendikleri grup maçinda kaydetti.. Juhn bugüne kadar 9 kez milli formayi tasidi..

2005 yazinda Trabzonspor'a transfer olan Jun, Turkcell Süper Ligi'nde hiç gol kaydedemedi ve çogunlukla yedek kaldi !..

Bordo-Mavili ekipte 4'ü ilk 11'de olmak üzere 16 maça çikan Jun hiç bir maçta 90 dakika forma sansi bulamadi !..

.::JUN VE ÇEK CUMHURIYETI::.
1999/00 Sparta Prag 1 maç 0 gol
2000/01 Sparta Prag 10 maç 5 gol
2001/02 Sparta Prag 9 maç 3 gol
2001/02 Jablonec 7 maç 1 gol
2002/03 Sparta Prag 19 maç 5 gol
2003/04 Sparta Prag 26 maç 8 gol
2004/05 Sparta Prag 30 maç 14 gol
17 Kasim 2004/12 Ekim 2005 Çek Milli Takimi 9 maç 2 gol

Kulüp Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, yaptigi açiklamada, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören ile Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak arasinda yapilan transfer görüsmesinin olumlu sonuçlandigini ve prensipte anlasma saglandigini söyledi.

Tomus Jun'un 6 ayligina Besiktas Kulübü'ne kiralik olarak verdiklerini ifade eden Kafkas, ''Tomas'in bonservisi bizde. Bizim oyuncumuz. Satis hakki da dolayisiyla bizim'' dedi.
Edited by: Emir BAYRAK

Emir BAYRAK
25.01.2006, 14:06
Simdi orada döktürmesin ya keske satin alma opsiyonunu vermeseydik besiktasa olaya bak http://www.bordomavi.net/bmn/Forum/smileys/smiley5.gifBöyle kiralama mi olur? Bana saçma geldi...

Mustafa Mahmutoğlu
25.01.2006, 14:12
warya olan yine bize olacak adam besiktasta patlayacak we satin alindiktan sonra hepimizi yiceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley11.gif

Bartuğ13
25.01.2006, 14:17
evet o salak herif orda sov yapar allah bilir

zahido
25.01.2006, 14:19
Kulüp Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, yaptigi açiklamada, Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören ile Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak arasinda yapilan transfer görüsmesinin olumlu sonuçlandigini ve prensipte anlasma saglandigini söyledi.

Tomus Jun'un 6 ayligina Besiktas Kulübü'ne kiralik olarak verdiklerini ifade eden Kafkas, ''Tomas'in bonservisi bizde. Bizim oyuncumuz. Satis hakki da dolayisiyla bizim'' dedi.

mini FaNaTiK
25.01.2006, 14:20
gitmesi iyi oldu da su satin alma opsiyonu ne kadar iyi oldu onu bilemiyecegim iki tarafa da hayirli olsun..

Dursun Ali Bahçekapılı
25.01.2006, 14:21

baglayici bir anlasma yapilmamasi önemli ve güzel
Edited by: mackdali22

Emir BAYRAK
25.01.2006, 14:22

Çok iyi olmus o zaman orada pissin biz yiyelim :)

Tunga
25.01.2006, 14:22
Bu senenin en acayip transfer haberi.

Eee, simdi ne olacak biz yabanci transferi mi yapacagiz?

Yaparsak sene sonunda ne olacak?

Oruç
25.01.2006, 14:23
Kidemli üye olduk amahala tamami büyük harflerden olusan konu açmaya devam ediyoruz...

Emir BAYRAK
25.01.2006, 14:24
Bu senenin en acayip transfer haberi.

Eee, simdi ne olacak biz yabanci transferi mi yapacagiz?

Yaparsak sene sonunda ne olacak?

Sezon sonu elbek bir iki tane yabanci açigimzi olur.En kötü ihtimal Junu veya ondan kötü olani satariz..

Senin dedigin Trabzonspordaki tüm yabancilarin mukemmel olma durumudur bence bu cok zor bi durum...

Haklisin thepatfhinder basligi düzelttim ayrica direk haberi kopyaladigim için dikkat etmedim...Edited by: Emir BAYRAK

Şentürk
25.01.2006, 14:24
laa yok o türkiyede bise yapamaz çünkü besiktasinda bizim gibi gol atamayan topçuya tahammülü hiç yok kendi topçularini yuh luyolar görmüyormusunuz.jun türkiyede oynayamaz. o tipte bir oyuncuya kimse tahammül edemez ona zaman lazim.

telha23
25.01.2006, 14:25
heee heee heee biliyordum simdiye kadar bu adamdan topçu olmaz diyodunuz simdi de korkuyosunuz helal size

metinulusoy
25.01.2006, 14:25

baglayici bir anlasma yapilmamasi önemli ve güzel

Bizim baskan bu transfer isini iyi biliyor.Ticaretle ugrasmasi bunda önemli faktör olsa gerek.Yas tahtaya basacagini hiç sanmiyorum.

cIlgInIm
25.01.2006, 14:28
satin alma opsiyonu hiç iyi olmadi ya keske bu sekilde gitmeseydi.. ama bjk da barinamaz yine bize döner insallahh

gerçekefsane
25.01.2006, 14:30
Jun Besiktas?a kiralandi
Yönetim kurulumuz bir süredir yurt içi ve yurt disindan çesitli takimlarin transfer listesinde bulunan Tomas Jun?u Besiktas?a kiraladi. http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Siyah ? Beyazli Kulübün bu yöndeki teklifini degerlendiren yönetim kurulumuz Jun?un gidisini onayladi. Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, Jun?la ilgili görüsmelerin olumlu sonuçlandigini belirterek, ??Kendisi buraya bir türlü uyum saglayamamisti. Oyuncumuzu kulübümüzün menfaatleri dogrultusunda 31 mayis tarihine kadar Besiktas?a kiraladik?? açiklamasinda bulundu.

trabzonspor.org.tr

haber dogrulanmistir. hayirli olsun

zanoylu
25.01.2006, 14:30
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Anlaya bildigim kadari ile avantaj hala bizde satin alma hakki bjk de olmasi bir anlam ifade etmez,satarsak öncelik onlarda oluyor o kadar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ozcan_asanoglu
25.01.2006, 14:39
yönetimi tebrik ediyorum çok mükemmel bir is yaptilar....

öncelikle kiralik olarak gidiyor, eger orada toparlar süper performans gösterirse sezon sonunda zaten bize dönecek..satma zorunlulugumuz yok....istersek satmayiz...satmak istersek öncelik hakki bjk.da...

eger hala jun ayni jun ise o takdirde avrupada bir takima verilir...

çok güzel oldu...

Faik Yılmaz
25.01.2006, 14:40
kaç para aldik bilen varmi acaba....

bedava vermesek bu eziklere....

uquR Ayaz
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">valla çok sasirdim, sürpriz oldu benim için...ben bugün Jun Heartsta diye bi topic acilmasini bekliyordum ama bejekede die acildi... Iki taraf içinde hayirli olsun ama Jun asla kötü bi futbolcu degilde orda patlarsa sasirmamak lazim, mehmet yilmazla adem koçakla oynamak nerde tümerle sergenle oynamak nerde...yanlis anlasilmasin teknik açidan söyledim...</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

hobbit
satin alma opsiyonu eger trabzon junú satarsa once besiktasla görüsecek ve eger besiktas almak istemezse baska bir takima satabilecek! besiktasin jun uzerinde herhangi bir söz hakki dogmuyor bu opsiyonla sadece oyuncunun satisinda besiktasa öncelik taniniyor.
jun besiktsa gittikten sonra iyi oynasa bile trabzona geri gelmez artik! almanyada yaptigi aciklamalrda trabzona alisamadigini sehrin yasam tarzini benimseymedigini soyluyordu! istanbul onun icin de bizim icin de daha iyi oldu!
simdi transferde hareketli gunler bekliyor bizi! ha geldi gelecekler aldik alacagizlar ucak indi inecekler basliyor...;-)

Edited by: hobbit

The Legend
25.01.2006, 14:41
kurtulduk

zahido
25.01.2006, 14:41
250 bin avro aldik

cIlgInIm
25.01.2006, 14:49
arkadaslar bejekalilarin forumuna bi bakim dedim adamlar agliyor lan.. Trabzonun yedegini bize nasil kasmislar diye.. Yönetim artik atik almiyor atik satiyor helal valla.. ama cok arariz tomasi biz.. zaten yakinda cek ligi biter gol kralini transfer ederiz artiksmileys/smiley4.gif

trapezus61
25.01.2006, 14:51
Hayirli ugurlu olsun. Simdi sira çok iyi bir golcü transferinde insallah...

OmeR.
25.01.2006, 14:52
GITSIN DE KULÜBEDE YER AÇILSIN

Erdinç Dilek
25.01.2006, 14:52
hayirli olsun tepe tepe kullanin, kdv siz vermesek gelecek seneki vergi iadesinde bayagi ise yarar bu çocuk

onurkaradeniz
25.01.2006, 14:53
yanlis bi transfer politikasi

Fatih Akgün
25.01.2006, 14:54
sükür allaha

cIlgInIm
25.01.2006, 14:54

aynen katiliyorum yaptigimiz en büyük hatalrdan biri olacak smileys/smiley32.gif

Külünkoğlu
25.01.2006, 14:55
Trabzonspor'un zor zamaninda son yillarin en büyük kazigini atip ihanet edenlerinkulaklari çinlamaya devam ediyordur heralde.

coach
25.01.2006, 14:55

olurmu onurum ne güzel hem kendini biraz daha rahatlatmis olur hemde bize yabanci kontejyani dogdu,kendini toparlasin,kafasini biraz dagitsin yine gelsin kardesim.

irfanköse276
25.01.2006, 14:57

olurmu onurum ne güzel hem kendini biraz daha rahatlatmis olur hemde bize yabanci kontejyani dogdu,kendini toparlasin,kafasini biraz dagitsin yine gelsin kardesim.

abi o daha dönmezki trabzona

Muhalif
25.01.2006, 14:58
Bjk'de forma giyemeyen Youla'yi bize itelemeye kalkan bir kisim medyaya kapak olsun bu transfersmileys/smiley4.gifeh ava giden avlanirsmileys/smiley36.gif

O degil de M.Yilmaz'i kiralik verip Ömer Riza'yi almak ve Jun'u Bjk'ye kiralamak.. hayret yahu daha evveliyati kaziklanan hep biz olurduk.. eger ki yönetim el altindan bunlarin üstüne para falan vermediyse helal olsun vallasmileys/smiley36.gif

Umarim iyi bir transfer yapilir yerine.. söyle bitiriciligi olan bir forvet mesela..

ozcan_asanoglu
25.01.2006, 14:58
ayrica süper bir golcü de olabilir ama her golcü her takimda oynayabilir diye bir kaide yok..bazilari bazi yerlere uyum saglamayaz, baska sorunlar olabilir..vs...

gitsin, eger çok iyi çikarsa ister kalsin ister gitsin...biz adam akilli birini alalim yeter...

bir kez daha yönetimi bu manevrasindan dolayi kutluyorum...

Faik Yılmaz
25.01.2006, 15:00
250 bin avro aldik

adamlar ailyonu 500 euroya kiralik verdiler jun u ise yari fiyatina kiraladilar.... iyi dir kötüdür onu bilmem ama böyle bi konudada kazik yiyorsak vay halimize.....

bence daha yüksek fiyata verilebilirdi....

onurkaradeniz
25.01.2006, 15:03

aynen katiliyorum yaptigimiz en büyük hatalrdan biri olacak smileys/smiley32.gif

millet jun'u begenmiyor ama bence pisman olacaklar smileys/smiley5.gif

wasp
25.01.2006, 15:04
ayrica süper bir golcü de olabilir ama her golcü her takimda oynayabilir diye bir kaide yok..bazilari bazi yerlere uyum saglamayaz, baska sorunlar olabilir..vs...

gitsin, eger çok iyi çikarsa ister kalsin ister gitsin...biz adam akilli birini alalim yeter...

bir kez daha yönetimi bu manevrasindan dolayi kutluyorum...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Katiliyorum.

Birde yönetimin bir golcüyle çoktan anlasmis oldugunu düsünüyorum. Yoksa Jun u yollamak için bu kadar çaba sarfedilmezdi.

Faik Yılmaz
25.01.2006, 15:07
evet bende öyle duyumlar aldim....

hemde söylendigine göre çokta kaliteli bir isimmis.....

onurkaradeniz
25.01.2006, 15:08

valla cemil abi ben sahsen jun'un kalmasini isterdim en azindan iyi bi yedek olurdu ki ihtiyacimiz da var ona yani kayseri maçinin yedek kadrosuna baksana bi smileys/smiley5.gif

tamam gençlerimiz de çok iyi oyuncular ama bence jun'un tecrübesi yeter yani bakmayin siz kötü oynadigina

ozcan_asanoglu
25.01.2006, 15:08
250 bin avro aldik

adamlar ailyonu 500 euroya kiralik verdiler jun u ise yari fiyatina kiraladilar.... iyi dir kötüdür onu bilmem ama böyle bi konudada kazik yiyorsak vay halimize.....

ne kazigi Allah askina..yönetim son yillarin en akilli isini yapti...elimizde kalacak adamdan 250 bin avro alacaz...ayilton takir takir gol atiyordu..o baska sorunlardan gitti...

üstelik jun patlama yaparsa zaten sezon sonu bizde...

hamucera
25.01.2006, 15:10

millet jun'u begenmiyor ama bence pisman olacaklar smileys/smiley5.gif

bos adam olmadigi kesin. bizde taban tutturamadi yasi çok genç. ama en azindan satmadilar. bjk de ligimizi iyi tanir piser ve geri dönerse iyi olur. ben satilmasini hiç istemiyordum zaten. birde oynatacakteknik adam lazim

Muhalif
25.01.2006, 15:11
Bu arada Bjk yönetimine de kocaman bir smileys/smiley32.gifKayseri Erciyes, Nürnberg derken adamlar is bitiriciliklerini gösterip pat diye kaptilar gol kralini beasmileys/smiley36.gifIsbitirici adam su tüpçü vesselam.. zaten Bjk nin da isini bitirdi 1.5 senedesmileys/smiley36.gif

zahido
25.01.2006, 15:12
arkadaslar bejekalilarin forumuna bi bakim dedim adamlar agliyor lan.. Trabzonun yedegini bize nasil kasmislar diye.. Yönetim artik atik almiyor atik satiyor helal valla.. ama cok arariz tomasi biz.. zaten yakinda cek ligi biter gol kralini transfer ederiz artiksmileys/smiley4.gif

Valla bende baktim ama adamlar gayet olumlu karsilamislar Sadece trabzonda yedek kalan oyuncu alinirmi diye sitem etmisler..

The Legend
25.01.2006, 15:17
geçenlerde bi programda Ahmet Agaoglu jun giderse yönetim çok iyi bir golcü getirecek demisti.Insallah dedigi gibi olur.

coach
25.01.2006, 15:18

valla cemil abi ben sahsen jun'un kalmasini isterdim en azindan iyi bi yedek olurdu ki ihtiyacimiz da var ona yani kayseri maçinin yedek kadrosuna baksana bi smileys/smiley5.gif

tamam gençlerimiz de çok iyi oyuncular ama bence jun'un tecrübesi yeter yani bakmayin siz kötü oynadigina

Tamam onur'um yönetim körükörüne vermis olamaz o çocugu zaten mutlaka yerine biri alinacak bak görürsün,hem bizde çok fazla forma sansida bulamiyordu birakin çocugu oynasin orda kendine gelsin...

ShadoW
25.01.2006, 15:22
Jun gitti. Saniyorum geri de gelmez. Ama yönetim de ondan iyisini getiremez. Trabzonspor'a ve Trabzon sehrine iyi oyuncu lazim degil arkadaslar. Ben bunu içim kan aglayarak anladim. Campbell geldiginde de kaybettik onu. Çekememezlik mi desem, ne desem bilemiyorum. Bize adam lazim degil. Ne kadar ...... varsa takima toplamak en iyisi sanirim. Agustine'den sonra sizce Jun'un da gol atamadan gitmesi bir tesadüf mü? Sapkanizi önüne alip bir düsünün.

Yönetimin alacagi adam eger bangoura ise ingiltere 2. liginde oynayan bir adamdan bahsediyoruz. Madem çok iyi bir golcü neden 2. ligde? Soru tabi bunlar. Getirecegimiz en iyi golcü sanirim Gürcü liginin gol krali olur.

Recep Çaltepe
25.01.2006, 15:23
szymkowiak transferinden sonra yapilan en dogru transfer hareketi bence, bundan iyisi olamazdi gibime geliyo. en sevindirici tarafi ise yabanci hakkinin dogmus olmasi.

degok
25.01.2006, 15:24
Vallahi bu haberi görünce bizden daha kötü durumda olan yada yönetimi bizden daha mantiksiz isler yapan takimlarin da olduguna sevindim.

Y.Sert
25.01.2006, 15:25
iyi olmus iyi. hem türkiyeye kiralanmasi da iyi oldu.gözümüzün önünde olmasi iyidir.iyi oynarsa seneye aliriz geriye,yok eger ben trabzona gelmem derse iyi bir paraya avrupaya satilir.eger besiktastada basarisiz olursa,o zamanda kiralik verdigimize pisman olmayiz,demekki bu adamda is yokmus deriz.

ama ben hala iyi topcu oldugu kanisindayim.bakip görecez,hep beraber.

zahido
25.01.2006, 15:26
Jun gitti. Saniyorum geri de gelmez. Ama yönetim de ondan iyisini getiremez. Trabzonspor'a ve Trabzon sehrine iyi oyuncu lazim degil arkadaslar. Ben bunu içim kan aglayarak anladim. Campbell geldiginde de kaybettik onu. Çekememezlik mi desem, ne desem bilemiyorum. Bize adam lazim degil. Ne kadar ...... varsa takima toplamak en iyisi sanirim. Agustine'den sonra sizce Jun'un da gol atamadan gitmesi bir tesadüf mü? Sapkanizi önüne alip bir düsünün.

Yönetimin alacagi adam eger bangoura ise ingiltere 2. liginde oynayan bir adamdan bahsediyoruz. Madem çok iyi bir golcü neden 2. ligde? Soru tabi bunlar. Getirecegimiz en iyi golcü sanirim Gürcü liginin gol krali olur.

Campell nerden geldi hatirliomusun Ingiltere 2. liginden :)

ShadoW
25.01.2006, 15:29
Baba yapma... Kevin Campbell 2. lige transfer olmadi. Takimi küme düstü ve ayrilmak istedigini beyan etti. Ama bangoura direkt olarak Belçika 1. liginden Ingiltere 2. ligine transfer oldu. Campbell takimdan ayrilinca Pierre van Hooijdonk takimin en iyi oyuncusunu sattiniz diyerek takimi birakmisti. :)Edited by: ShadoW

ozcan_asanoglu
25.01.2006, 15:32

o mantikla yattara yi nerden aldik...arkadaslar birakalim bunlari..bir futbolcunun iyi olmasi için bilmem ne liginde iyi takimlarda oynamasi gerekmedigi gibi o takimlarda oynamasi da sizin takiminizda ayni performansi gösterecegi anlamina gelmez....

jun allamei cihan olsa bizde oynayamadi iste bu kadar basit..sebebi ayrica tartisilir...

zahido
25.01.2006, 15:33
Baba yapma... Kevin Campbell 2. lige transfer olmadi. Takimi küme düstü ve ayrilmak istedigini beyan etti. Ama bangoura direkt olarak Belçika 1. liginden Ingiltere 2. ligine transfer oldu. Campbell takimdan ayrilinca Pierre van Hooijdonk takimin en iyi oyuncusunu sattiniz diyerek takimi birakmisti. :)

Biz oyuncuyu aldigimizda çok iyi hatirliyorum adamlar 2. ligdeydi. o sezon premier lige çikmislardi..

DeAgLeMaNyAq
25.01.2006, 15:33
Valla bu adamdan her seyi beklerim. BJK'de üst üste oynarsa bakarsiniz çok etkili olur bizide mahcup eder...

canim TS
25.01.2006, 15:34
geçenlerde bi programda Ahmet Agaoglu jun giderse yönetim çok iyi bir golcü getirecek demisti.Insallah dedigi gibi olur.

Insallah

Faik Yılmaz
25.01.2006, 15:35
bende m. yilmaza verilen sansin ona verilmedigi kanaatindeyim.....

metehan
25.01.2006, 15:41
Bu arada Bjk yönetimine de kocaman bir smileys/smiley32.gifKayseri Erciyes, Nürnberg derken adamlar is bitiriciliklerini gösterip pat diye kaptilar gol kralini beasmileys/smiley36.gifIsbitirici adam su tüpçü vesselam.. zaten Bjk nin da isini bitirdi 1.5 senedesmileys/smiley36.gif

BJK'yi görünce biraz içim rahatliyor, bizden daha kötüleri de var smileys/smiley1.gifIki yildir sokaktan geçen her adami alip BJK'yi milyonlarca dolar borca soktular, netice de ortada !

Tomas Jun'un elden çikarilmasini yanlis bulan arkadaslara katilamayacagim. Elbette gerçek performansi bizde gösterdigi degildir. Belki de BJK'da daha iyi olacak, bilinmez. ama bu adam Trazbzon'a uyum saglayamadi, bu konuda yapacak birsey yok. Bunun forma sansi verilip verilmemesiyle de dogrudan ilgisi yok. Bence yönetim dogrusunu yapti. Tabi yerine daha iyisini almalari sarti ile smileys/smiley1.gif

ShadoW
25.01.2006, 15:42
Baba yapma... Kevin Campbell 2. lige transfer olmadi. Takimi küme düstü ve ayrilmak istedigini beyan etti. Ama bangoura direkt olarak Belçika 1. liginden Ingiltere 2. ligine transfer oldu. Campbell takimdan ayrilinca Pierre van Hooijdonk takimin en iyi oyuncusunu sattiniz diyerek takimi birakmisti. :)

Biz oyuncuyu aldigimizda çok iyi hatirliyorum adamlar 2. ligdeydi. o sezon premier lige çikmislardi..

Notthingham, bir önceki sezon Pieere van Hooijdonk'u kadrosuna katmis ve ligde küme düsmekten kurtulamamisti. Oyuncular elestirilere en iyi cevabi sahada vereceklerine inanip takimdan ayrilmadilar. Bir önceki sezon 3 gol atan hooijdonk 42 maçta 29 gol atti. Kevin Campbell de 42 maçta 23 gol atarak takimini tekrar süper lige çikardi.O, Arsenal kökenliydi. Ömer Riza gibi kadroya giremeyip ayrilanlardan degildi. Arsenal adina premier ligde 15 gol kaydetti bir sezonda.Arsenal adina toplam 48 gol kaydetmis bir oyuncudan bahsediyoruz.Bizden gittikten sonra da Everton'u kümede tuttu. 8 maçta 9 gol atarak... Bangoura ile kiyasi birak ayni odaya formasi bile koyulamayacak bir oyuncudan...

sanatik
25.01.2006, 15:44
hele sükür.

güzel haber.

erdinc &amp; co yuda alsaydilar yaa .. ?

bakalim yeni santroforumuz kim olacak :--)

Edited by: sanatik

Bülent Bayraktar
25.01.2006, 15:47
ohhhh beeee sonunda kurtulduk bu adamdan bakalim bjkde ne yapacak

UğuR
25.01.2006, 15:51
Bende çok sevindim kurtulduk,Simdi Insallah iyi bir santrofor

Tmac61
25.01.2006, 15:52
Degisen birsey olacagi kanaatinde degilim...

bize son vurusçu lazimdi o da Jun degildi ayni özelliklerde Ömer'i
ALDIK SIMDI KAÇIRDIKLARIMIZIN YARISINi da olsa atacak bi golcü lazim...

serseerii
25.01.2006, 15:57
bence yönetim paraya kissin alsin bi kaliteli adam dimi ama örnek klavert veya saviola

metinulusoy
25.01.2006, 15:58
"Bana güvenenleri mahcup etmeyecegim"

Trabzonspor'un sezon sonuna kadar kiralik olarak Besiktas'a verdigi Çek oyuncu Tomas Jun, siyah-beyazli kulüp ile anlastigi için mutlu oldugunu söylerken, "Bana güvenenleri mahcup etmeyecegim'' dedi..

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde karla kapli sahada PAF takim ile son antrenmanina çikan Tomas Jun, Besiktas'a transferinin gerçeklestigini ve hava sartlarinin olumlu olmasi halinde bu aksam Istanbul'a gidecegini belirtti.

Trabzonspor'da uyum sorunu yasadigini ifade eden Jun, ''Bunun için üzgünüm. Simdi benim için yeni bir dönem basliyor. Besiktas'ta basarili olup, Dünya Kupasi'nda milli takimimin formasini giymek istiyorum'' dedi.

Besiktas'in teknik adami Tigana'nin kendisini istemesinin de önemli olduguna dikkat çeken Jun, ''Bu da benim için ayri bir mutluluk verici olay. Bana güvenenleri mahcup etmeyecegim'' diye konustu.

Ben bu senaryoyu daha önce de görmüstüm galiba..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

TAMTÜRK61
25.01.2006, 15:59
Bakin! Bu Jun orada basarili olacak..Bizim takim problemliydi. Bu cocuk orada golleri atar.Hayirli olsun!

tsmaniac
25.01.2006, 16:03
neyseki kurtulduk üstüne para verseydik yazik bejekeyesmileys/smiley4.gif ama bi bakarsiniz yildiz kesilir

Kraj
25.01.2006, 16:06
bjk da basarili olacak buna adim gibi eminim..!

çek milli takimi formasini giymek o yasta kolay bir is degil..

TRABZONLU_TS
25.01.2006, 16:06
hadi hayirlisi olsun bakalim

NoPain-NoGain
25.01.2006, 16:16
ya allah askina bu adamin oyununu izlerken en ufak bi parilti gördünüz
mü de simdi "ya orda yildizlasirsa" diye cekiniyoruz. son vuruslari iyi
degil, top teknigi kötü.

ha oldu da bjk'de bi iki gol atarsa da trabzon'umun ona milyon dolarlari harcamasina üzüntüm biraz olsun azalir en azindan.

ama iyi niyetli temiz bir cocuktu. futbol hayatinda basarilar dilerim...

Şahinoğlu
25.01.2006, 16:19
Bazi arkadaslar bjk de patlama yapicak diyorda bjk bizden çok iyi takimmi ona pas veya ortami yapicaklarda patlama yapicak, bence iyi oldu gittigi bir yabanci hakkimiz dogdu bu hafta lig tatil zaman geçirmeden bir yabanci forvet alirsak yagla bal olur insallah güle güle Jun ...

Külünkoğlu
25.01.2006, 16:24
besiktas'in tecrübeli adamlari inönü de dizleri birbirine vururken jun inönü de yararli olacak ha ? 5 gol atsin ben bise bilmiyorum.

5 gol derken idman da ha, yanlis anlasilma olmasin zira bizdeyken idmanda bile golü yoktu.Edited by: Külünkoglu

tunganyan
25.01.2006, 16:25
la la lal laaal alaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa. ........yönetimm forveti pegleyrimm .......adam gibi biri gelmesinde göreyim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Nihat Güneş
25.01.2006, 16:38
yer ATATÜRK OLIMPIYAT stadi..sivas -TRABZONSPOR maçi..tribündeyiz....hani trabzonsporlu taraftarlarda vardir..bi yabanci oyuncu aldigimizda merak ederiz top ayagina gelse acaba ne yapicak..isteriz ki bir 2 güzel hareket yapsin dünyalar bizim olur.

..konuya dönersek...maçtan önce oyuncularimiz isinmaya çikti...sira kaleye sut atmaya geldi..benim gözüm yunn da ilk defa tribünden kendisini grücem..abartisiz soylüyorum 10 tane sut atti bir tanesi kaleyi tuttu 18 disindan ....sut atmaninda uyumu olacaksa artik pes diyorum...hala bu adamdan umutlu olanlar var..hayret...bi arkdasa yazmisti aslinda olacaklari..yunn çeklerle dünya kupasina gider hiçbir maçta 11 oynamadan döner..belki kadroya dahi giremez.. yani piyasa falan yapacagi hikaye..olacak aynen bu bence de...düne kadar yunn u istemeyenler..simdi yunn cu kesildiler..hayretle ve ibretle izliyorum arkadaslar....

Özkan Erdem
25.01.2006, 16:42
Kendisi ve kulübümüz için hayirli oldu. En azindan Bjk gibi önemli bir takima gitti ve piyasasini yitirmedi. Bize faydali olmasi çok zordu.

kudu_61
25.01.2006, 16:48
Göreceksiniz albayrak iki gün içinde yeni süper bi golcü getirir bence de jun iyi bir topçu bizde uyum sorunu yasamis olabilir bu onun kötü bir topçu oldugunu göstermez herif çek liginin gol krali çekler brezilyadan sonra en iyiçikis yapan ikinci takim ve bu adam çek milli takiminin forvetinde oynuyor çekler iyi topçu kim ne derse desin zelenkaya baksana ziya doganiyi bir antrenör bence adam tuttu kendi takimina 3 tane çek aldi ama junun kiralik olarak gitmesi bence iyi oldu onu yakindan iyi bir gözle daha rahat izleyecegiz bence bakin mehmet yilmaz gözümüzün önünde bu hafta iki asistle oynadi junu da görücez...yeni transferri dört gözle bekliyoruz albayrak

SZYMEK55
25.01.2006, 16:53
nopain-nogain e aynen katiliyorum. adam kafa topuna bile çikmiyo nasi forvet anlamadim.

ama bjkye gitmesi kötü olmus. zaten bjk iyi oynayamiyo jun orda hiçbise yapamaz bence. dua edelim bi iki gol atsin sene sonunda da satariz adami.

jundan hiçbise olmaz bence

Külünkoğlu
25.01.2006, 16:55
yer ATATÜRK OLIMPIYAT stadi..sivas -TRABZONSPOR maçi..tribündeyiz....

Nerden hatirlattin o maçi be arkadasim, o maçta ceza sahasinda müsait bir pozisyonda topa vurmak yerine üstünden atlamayi tercih etmisti. Golcü adam biraz egoist olur gol atmakise onun herseyidir. (Bkz Müller'inhayati)Edited by: Külünkoglu

corleone
25.01.2006, 16:55
simdi bu adam orada 6- 7 gol atar, seneye bize geri döner yine gol atamaz diye korkuyorum, bence yönetimin amaci en azindan orada kendini göstermesini saglayip avrupaya reklam yapmak, fiyatini artirmak, bu yüzden insallah basarili olur bjk'de....

Mustafa Önal
25.01.2006, 16:57
sabah transfer haberini as baskandan duyunca mutlu oldum. eniste sayilacak yildirim demirörene ne kadar dua etsek az ((((((( bu arada demirören ulusoy un amcasinin kizinin kocasi ondan eniste sayilir dedim)))))))))) bjk ye hayirli olsun yildirim baskan trabzonlunun duasi sana yeter insallah jun orda basarili olu bizde para kazaniriz ne diyelim artik yeni bi golcüyü bekliyoz ahmet agaoglu pazar gün ntv de iyi bi golcü yolda dedi. insallah iyi bi golcü gelir

unyelimetin
25.01.2006, 17:01
simdi bu adam orada 6- 7 gol atar, seneye bize geri döner yine gol atamaz diye korkuyorum, bence yönetimin amaci en azindan orada kendini göstermesini saglayip avrupaya reklam yapmak, fiyatini artirmak, bu yüzden insallah basarili olur bjk'de....

Ben de böyle düsünüyorum.

Ayrica bu isten kesinlikle her ihtimalde biz karli çikacagiz.Satis opsiyonu verilmesi o kadara önemli degil.Bonservisi bizde olduktan sonra gerisi önemli degil.

Jimnastikçilere iyi kazik!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

coach
25.01.2006, 17:01
besiktas'in tecrübeli adamlari inönü de dizleri birbirine vururken jun inönü de yararli olacak ha ? 5 gol atsin ben bise bilmiyorum.

5 gol derken idman da ha, yanlis anlasilma olmasin zira bizdeyken idmanda bile golü yoktu.

Istanbul Larna tesislerinde ezik maçi öncesi son idmani yapiyordu trabzon,adem koçak'in uzaktan attigi bi sut jun'un ayaklarina vurarak gol olmustu,metin abi senin dediklerine bakilirsa adamin Türkiye'ye adim attigindan beri attigi tek gol bu onuda görmek bana nasib olmus demekki.smileys/smiley1.gif

Kasım Hilal
25.01.2006, 17:02
Allah'im sana binlerce kere sükürler olsun..
Insallah yerine bir adam alinir..
Ama adam</span></font> alinir..

pavel_nedved61
25.01.2006, 17:06
kurtulduk mu bana mi öle geliyor???bu besiktas varya gerçekten dost ya:)kurtardi bizi sundan 6ayliginada olsa

Nihat Güneş
25.01.2006, 17:07
açikçasi benim kafm karisti arkadaslar...yani forvet mi alsaaak yoksaa her maç attigimizdan dfazlasini bize yediren su defansimiza kaliteli bi futbolcumu alsak...smileys/smiley5.gif

ziya dogan zamanini hatirliyorumda...forvette bi fatih bir de gökdeniz vardi...orta sahada szymek imiz bile yoktu....ama defansimiz defansti..araka arakaya 11 maç kazandik ....ihtiyacimiz olan forvet mi defans mi...

surfiveus
25.01.2006, 17:07
Efendi bir topçuydu, ama futbolcu olmasi için biraz daha pismesi gerek galiba. E Demirören de tüpçü olduguna göre Jun'u sicak günler bekliyor demektir.

Hayirlisi olsun bakalim.

sanatik
25.01.2006, 17:15
yer ATATÜRK OLIMPIYAT stadi..sivas -TRABZONSPOR maçi..tribündeyiz....

Nerden hatirlattin o maçi be arkadasim, o maçta ceza sahasinda müsait bir pozisyonda topa vurmak yerine üstünden atlamayi tercih etmisti. Golcü adam biraz egoist olur gol atmakise onun herseyidir. (Bkz Müller'inhayati)

oysa ( yanilmiyorsam ) uefa sitesinde ( olmali ? ) jun hakkinda bize transfer olurken uzun bir yazi hatirliyorum, bunun sonunda "Killerinstinkt" kelimesi bizi baya sevindirmisdi, tercüme ve anlami sözkonusu olmusdu.

evet "killerinstink" olan biri demek topun üstünden atliyor - belki top beni sakatlar diye atlamisdir ? hani sonra macda oynayamayaz belki yoksa ?

smileys/smiley9.gif

owenank
25.01.2006, 17:20
Junun kiralanmasi çok iyi oldu. Kimse bir sezonda tek gol bile atamayan bir topcuya milyon dolarlar verip almazdi. Zaten her yarim sezon 250 binden kiralasak, geriye 8 yarim sezon daha kaldigina gore,(9*250=2250) sirf oyle parasi bile cikar.Yerine super bir golcu bekliyorum ama lutfen sirf transfer olsun diye almasinlar.

Lazmafia
25.01.2006, 17:21
yaaaaw arkadaslar ne panik yapiyorsunuz ben bu Jun´a futbolcu demem! Bu adam Türkiye liginde futbol oynayamaz, Türkiyedeki futbolu benimseyemiyor..

Besiktasa iyi bir KAZIK attik. Bravo yönetim.

BDiler61
25.01.2006, 17:22
evet jun gitti bir yabanci forvet istiyoruzzzzzz

eys_61
25.01.2006, 17:29
insan rakibine oyuncu takviyesi yapar mi yaw???( ki ben jun un oyle kalitesiz bir adam olmadigini düsünüyorum)

Lazmafia
25.01.2006, 17:30
kalitesiz olmayabilir ama türkiyede oynayacak bir futbolcuda degil

ofluoglu
25.01.2006, 17:34
Jun Bjk ' da basarili olamayacaktir. Çünkü jun Takim oyunu ile kendini gösterebilen bir oyuncu türüdür. Çekler takim oyununu en iyi oynayan milletlerden biri oldugunda Jun bu sekilde ortaya cikmistir ve gol kralligi kendisine sans eseri denk gelmistir. Bu oyuncudan kapali defanslara karsi bir yildiz/ kurtarici performansi beklemek büyük bir yanilgidir.

Benim görüsüm bu sekildedir. Umarim yönetim iyi bir forvet alabilir. Sevgiler..

gerçekefsane
25.01.2006, 17:38
insan rakibine oyuncu takviyesi yapar mi yaw???( ki ben jun un oyle kalitesiz bir adam olmadigini düsünüyorum)

ekonomide kaynaklarin etkin kullanimi ve maliyetlerin düsürülmesi olarak degerlendiriniz. bir baska bakis açisi

lazutlarlivera
25.01.2006, 17:38
evet artik gözler yeni gelecek süper bi golcü de.

para var Allah a sükür (nede olsa baskan ALBAYRAK http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif)kontenjanda

açildi sartlar olgunlastigina göre süper bi adam bekliyoz walla.

bahadır2561
25.01.2006, 17:41
insallah seneye geri doner bize hazirlikli bi sekilde....tesekkurler bjksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bahadır2561
25.01.2006, 17:45
harbi bu ya satis onceligi ne olaacak bu adami kesinlikle o kargalara bonservisiyle vermemeliyiz...smileys/smiley5.gif

eren_61
25.01.2006, 17:46
bence forvet degil sol kanada çok kaliteli bir futbolcu alinsin

cIlgInIm
25.01.2006, 17:54
junun gitmesine diyecek bise yok diyelim ama yerine ondan kaliteli bir adam alinmadigi sürece jun gitse ne olur

Adem Erdoğan
25.01.2006, 18:01
Besiktas harbiden kafayi yemis.neyse orada pissin biraz ise yararsa aliriz bi daha.

hamucera
25.01.2006, 18:02
herkes havalarda ya Allah askina o teknik adam kazmi bu isi en iyi bilen teknik adamlardan biri kariyeri belli. bu oyuncuyu aldirdiysa ki sözlesmeye birde madde koydurduysa demek ki bildigi birsey var. bir oyuncunun uyum saglayamamasi o oyuncunun kötü oldugu anlamina gelmez jun kötü degil bize uyum saglayamadi. saglamasi zaten kesin olan birsey degil trabzon bir istanbul degil sehir hayati bile geldikleri sehir ile uyum saglamaz sa ondan bile etkilenir futbolcu. insallah iyi bir dönüs yapar. tabi takimda kalmak isterse eger.

Balcklabel
25.01.2006, 18:04
JUN'un gidisi tüm JUN sevmez takimdaslarima hayirli olsun... Ancak bu gidise sevinen arkadaslar lütfen sevinçlerinizi unutmayin, çünkü yarim kalacak... Bir ülkeden baska bir ülkeye gelen ve dogru dürüst bir maç bile oynamayan, oynadiginda da forvette oynatilmayan bir adama kötü diye damga vurulmasini hiçbir zaman algilayamadim. Ve biz futboldan ve futbolcudan anlayan bir kitleyiz öyle mi? Bir zamanlar öyle bilinirdik, bundan sonra Jun'u izleyecegiz ve hep birlikte vahlanacagiz... Tek sevinidirici sey kiralik olmasi...

Beytullah
25.01.2006, 18:39
walla jun bizdeyken sallayan bjk arkadaslarim surat ifadesi görmek cok isterdimsmileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
25.01.2006, 18:44
JUN'un gidisi tüm JUN sevmez takimdaslarima hayirli olsun... Ancak bu gidise sevinen arkadaslar lütfen sevinçlerinizi unutmayin, çünkü yarim kalacak... Bir ülkeden baska bir ülkeye gelen ve dogru dürüst bir maç bile oynamayan, oynadiginda da forvette oynatilmayan bir adama kötü diye damga vurulmasini hiçbir zaman algilayamadim. Ve biz futboldan ve futbolcudan anlayan bir kitleyiz öyle mi? Bir zamanlar öyle bilinirdik, bundan sonra Jun'u izleyecegiz ve hep birlikte vahlanacagiz... Tek sevinidirici sey kiralik olmasi...

Her seyden önce umarim haklisindir...

Ben de herseyden önce geldigi ülke nedeniyle fundamentalinden emindim ama yok iste, adamda bir tuhaflik var. Hangi maç oldugunu hatirlamiyorum ama, sol kanatta oynadigi bir maçta sagdan yapilan ortaya kafasini egerek topun üstünden geçmesini ve taca çikmasinisagladiginda ben notunu verdim. Sen sol kanatta oynuyorsun, senden daha solda kim olacak da kafani egiyorsun?

Neyse, umarim sasirtir bizi...

TheCrow
25.01.2006, 18:44
bjk Jun'u niye aldi diye düsünecek olursak,adamlar bu sezondan hiç bir sey beklemiyorlar,bence üçüncü olabileceklerine de inanmiyorlar.O yüzden transferi sezon sonuna biraktilar.Hem yabanci kontenjanlari bos,hem de 3 forvetleri gitti...Jun tutarsa tutar,tutmazsa zaten sezon sonu transferi sifirdan yapacaklar.

Bizim taraftan bakacak olursak,iyidir kötüdür tartismaya gerek yok,bize faydali olamamistir...2-3 haftadan sonra uyum sorunuasilmadiysa,daha da asilmaz,kutuptan ekvatora eskimo gelse bu kadar zamanda uyum sorununu asar...

Isin bir de transfer önceligi kismi var,"bjk önceden belirlenen bir bonservis bedeliyle isterse sezon sonu alabilir" seklinde bir anlasma olabilir,aksi durumda anlasma olmaz,sadece söz verilir.Yani satis hakki bizde ama transfer önceligi bjkda diye bir anlasma olamaz ki,baskasi 5 milyon verdigi zaman,öncelik bjkda diye 2 milyona bkjya verecek halimiz yok,en fazla parayi bjk verirse zaten otomatikman öncelik onlarda olur...Ama zaten bence bjknni böyle bir niyeti yoktur,onklarin ki "ya tutarsa" hesabi.

U.Sadıkoğlu
25.01.2006, 18:45
walla jun bizdeyken sallayan bjk arkadaslarim surat ifadesi görmek cok isterdimsmileys/smiley36.gif puahahahahasmileys/smiley4.gif

İleli
25.01.2006, 18:48
eger transfer yapilmazsa baskan toplasin adamlarini terketsin Trabzonu...sonuncu ile aramizda 6 puan var insan ister istemez korkuyor!

sanatik
25.01.2006, 19:00

görüsüne saygim var, kendini hakli bulabilirsin ancak ortadaki durumda jun ve basari kelimeleri birbirine ZIT, ayni cümlede bile kullanilmasi hata, uygun degil. Ne yapacakdi yönetim simdi Mehmet Yilmaz örnegi verelim yeniden hernekadar farkli durum olsada, bizim kendi adamamimiz trabzonda oynayamiyor, elin ülkesinden gelen birini bekliyecegiz bizim icin ilk yari ( antrenmanda bile ) bir gol bile atamayan ( hernekadar az oynasada - gol atma imkani OLMADIanlamina gelmiyor bu ancak ), ikinci yarida ucacak da ancak ucaklan ucar derim, belki bjk da uyum saglar az biraz kendine gelir dünya kupasi gazida vurunca. Ya dünya kupasinda kac tane gol atacak dersiniz ?

iddaasina giriyorum bir tane bile atamayacak ! Yedek olmasa oynasa bile !

yeni santrofor ismi belli olunca sanirim jun ismi pesinde yanmanin yok büyük bir yetenegi kayip ettik düsünceleri kayip olur gider.

selimberkan
25.01.2006, 19:06
besiktasli arkadslar jun hakkinda banada gol krali gol atamdi diyorlardi jun hakkinda atip tutuolardi simdi artik nabacklarsmileys/smiley36.gifama genede çok klas santfor

Beytullah
25.01.2006, 19:14
o deyilde jun bize gol atarsahiçsasmam valla

ftunsal
25.01.2006, 19:16
bu nebiçim tranfer oldu böyle..duman tütmeden ates yandi

Can basten
25.01.2006, 19:18
Arkadaslar "kör ölür, badem gözlü olur" misali "Jun gider, büyük topçu olur" muhabbetini birakin... Bildiginiz Jun iste...smileys/smiley2.gif

Son derece vasat bir futbolcuydu, Besikstas'ta da hiçbir sey oynayamayacak merak etmeyin...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Onun gidisi bir yabanci forvet alacagimiz manasina geliyor bu arada... Trabzonspor'a hayili olsun...smileys/smiley32.gif

Hünkar
25.01.2006, 19:22
bencede cok iyi bi yapilmis zaten bizde kendini bulamamisti belki bjk de acilir seneye faydalanabiliriz.tabi orda iyi oynarsa geri donmek istermi bilinmez

La_Brujita
25.01.2006, 19:23
JUN'un gidisi tüm JUN sevmez takimdaslarima hayirli olsun... Ancak bu gidise sevinen arkadaslar lütfen sevinçlerinizi unutmayin, çünkü yarim kalacak... Bir ülkeden baska bir ülkeye gelen ve dogru dürüst bir maç bile oynamayan, oynadiginda da forvette oynatilmayan bir adama kötü diye damga vurulmasini hiçbir zaman algilayamadim. Ve biz futboldan ve futbolcudan anlayan bir kitleyiz öyle mi? Bir zamanlar öyle bilinirdik, bundan sonra Jun'u izleyecegiz ve hep birlikte vahlanacagiz... Tek sevinidirici sey kiralik olmasi...(Balcklabel yazdi)

umarim Jun2'un gitmesi TS için hayirli olur

Beytullah
25.01.2006, 19:25
Arkadaslar "kör ölür, badem gözlü olur" misali "Jun gider, büyük topçu olur" muhabbetini birakin... Bildiginiz Jun iste...smileys/smiley2.gif

Son derece vasat bir futbolcuydu, Besikstas'ta da hiçbir sey oynayamayacak merak etmeyin...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Onun gidisi bir yabanci forvet alacagimiz manasina geliyor bu arada... Trabzonspor'a hayili olsun...smileys/smiley32.gif

walla ne kadar üzüldüm anlatamama nerdeyse aglicamsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley4.gif

walla insallah alirlar bitande adam gibi topcu

ya simdi bjk dalga makara yapmak ne sariyorsmileys/smiley4.gif

#10 Fietra
25.01.2006, 19:35
Yerine ondan daha iyi bir adam alinirsa gayet iyi bir transfer politikasi gelistirmis oluruz.

Hayirli olsun.

baget55
25.01.2006, 19:42
aslinda ben biraz üzüldüm bu duruma gol falan atamadi ama hiç sesi soluguda cikmiyodu adamin... simdi orada döktürürse bunun hesabini kim verecek :)

zafer6161
25.01.2006, 19:47
evet beyler jun.un bjk da gol atmasini istiyormusunuz ben sahsim istemiyorum

asem61
25.01.2006, 19:59
JUN U SEVMEYENLER ACIMASIZ ELESTIRENLER, GÖZÜNÜZ AYDIN: INSALLAH HAKLI CIKARSINIZ AMA HIIIIIIIIIIIIIIC ZANNETMIYORUM. HAYDI JUN

Nytre
25.01.2006, 20:05
junun satilmasi bir yabanci alanacagini gösteriyor.

ikincisi bu adam bjk.de cosmasin?

gurbetçi 61
25.01.2006, 20:09
hayirli osun,bundanda simdilik kurtukduk,

Erinç
25.01.2006, 20:14
simdi benim bir sorum olacak. biz jun un yerine bir adam alirsak ve sene sonunda kiraliklar (jun ve eller) bize geri dönerlerse ve biz bu adamlari baska bir takima kasamazsak nolcak? O zaman sekiz yabanci olacak hadi diyelim lee gitti, kalir o zamanyedi. Hadi diyelim birini daha gönderdik altiya düstü. O zaman sene sonunda büyük baskanin vadettigi yildiz yabanci da suya mi düsecek ? smileys/smiley5.gif

Burhan61
25.01.2006, 20:21
öncelikle hayirli olsun.

jun'un gidisine üzülünlere hayretle bakiyorum. ilk yari boyunca ne yapti bizi kanser etmekten baska!

besiktas'ta 2.yari 20 gol atsa bile geri dönmesini istemem. olmuyor iste bizde oynayamiyor.

kutoz
25.01.2006, 20:25
Kulübümüz ve Jun için hayirli olsun. Kiralik olarak verilmesi mantikli, fakat "siyah beyazli kulübün sezon sonu memnun olmasi durumunda bonservisiyle alinabilecek..." ibaresinin yaptiriminin ne oldugunu kavrayamadim.

Insallah, Oktay'in Trabzon'dan ayrilip BJK.da oynamaya basladiginda yaptigi çikisi yapmaz da, bizde arkasindan methiyeler düzmeyiz...

Onur
25.01.2006, 20:28
Herkes için hayirli olsun

CAFER ÖZER
25.01.2006, 20:49
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Albayrak'in Jun'a güveni tam</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4512nurialbayrak.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>25 Ocak 2006 19:33

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, bordo-mavili takimin golcü futbolcusu Tomas Jun'un Besiktas'a yararli olacagina inandigini söyledi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Istanbul'a gelisinde Atatürk Havalimani'nda basin mensuplarinin sorularini cevaplayan Albayrak, Çek futbolcu Tomas Jun'un sezon sonuna kadar Besiktas'a kiralik verilmesini degerlendirdi.

Albayrak, Jun'un Besiktas'a faydali olacagina inandigini belirterek, "Çünkü Besiktas'in Jun'un mevkisinde oynayacak futbolcusu yok. Jun'a 6-7 tanesi Avrupa'dan olmak üzere, toplam 15'e yakin teklif geldi. Ama kismet Besiktas'aymis. Futbolcumuzun Türkiye'de ve özellikle Besiktas'ta olmasi bizim için de bir avantaj" diye konustu.

Çek futbolcunun Trabzonspor'a uyum saglamakta zorluk çektigini hatirlatan Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, sözlerine söyle devam etti:

"Bizim kadromuzda o mevkide oynatabilecegimiz Fatih Tekke vardi. Sonra da Ömer Riza'yi aldik. Jun da takimimiza uyum saglayamadigi için kiralik olarak baska takima gitmek istedi. Umarim su andan itibaren Besiktas'a, gelecek yil hazir olduktan sonra da Trabzonspor'a faydali olur." </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 351 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>Bende baskana katiliyorum.Jundan bende umutluyum

Nadir Bekar
25.01.2006, 20:54
250 bin avro aldik

yedekte oturacagina 250 hiç fena bir rakam degil zararin neresinden dönersen kar misali smileys/smiley2.gif

eys_61
25.01.2006, 21:15

ekonomide kaynaklarin etkin kullanimi ve maliyetlerin düsürülmesi olarak degerlendiriniz. bir baska bakis açisi

eger tamamen maddi kaygilar yüzünden kiralandiysa pekala baska bir takima da gönderilebilirdi.benim takildigim nokta uefa için muhtemelen çekisecegin rakibinin hücum hattini (hem de firvetsiz kalmisken) neden desteklersin???

bizim de hücum elemanina ne kadar ihtiyacimiz oldugu kayseri maçinin 2.yarisinda görüldü.

kuzey_lee
25.01.2006, 21:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik"></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250></TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot"></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txtKucuk">
</TD></TR></T></T></TABLE>

Bende baskana katiliyorum.Jundan bende umutluyum

cafer abi sormasi ayip daha once jundan umutlu oldugunu baska bir yerde söylemismiydin?tam tersi fikirlerin oldugunu hatirliyorum..yanlissam simdiden özür dilerim

MrbLack
25.01.2006, 21:35
sonunda kurtulduk.simdi orda yildiz kesilir

Mehmet
25.01.2006, 22:50
Mehmet Yilmaz ve Tomas Jun'u
degerlendiremedik ya ona yanmamak elde degil.

Gittikleri yerde simdi bize gol atarlar artik.
Silahi kullanmasini bilme rakibine ver olacak ismi simdi?

Transferi becermez oldu bizimkiler.

Aldiklarini oynatama.

Otynatabileceklerini de gönderdin? Sasilacak islersmileys/smiley5.gif Edited by: Mehmet

eross61
25.01.2006, 23:09
sayin mehmet bey mehmet yilmazi degerlendirmedik diyorsunuz daha mehmet yilmaz icin ts klübu ne yapabilr bilemiyorm bi insana bu kadar sans verilmez 5 sene once mehmet yilmaz takima umit veriyodu gelecek icin ancak 5 sene once mehmet yilmaz ne ise hala o bir turlu gelistiremedi kendini trabzon gibi bir klupte oynayacak adam kesinlikle diil keza jun da ole oynayamadiktan sonra ben o adami ne yapiyim oynadigi donemlerde o kadar pozisyona girdi futbol becerisi olan adam o pozisyonlari degil turkiyede zambiyaya gitse atmasi lazim alasamadi turkiye ye lafi artik cok klise saygilarimla.......

kamil
25.01.2006, 23:24
arkadaslar hem gitsin diyor hem arkasindan agliyoruz.Böyle bir sey olamaz.Bize uymadi ne yapalim.Bjkede oynayabilir ne yapalim.Hatta Lee'yide gönderseler yoksa küme düsme korkusu bizi sardi.Jun'un istatigine baksaniza gol atamamisken kalecinin kurtardigi bir vurusu da yoktu.Bu kör nisanci bize ne verebilirdi.En azindan düzelirse satis hakki bizde oluyor.Bu iyi bir politika geliyor bana.

Harun-61
26.01.2006, 00:11
günün en ilginc haberi.....smileys/smiley1.gif

sheva
26.01.2006, 00:29
çok isabet olmus bence ama simdi kalkip Jun besiktasta aslan kesilirse bu sefer de gidisine yanar bu taraftar..malum kaçan balik büyük olurmus..

omer61
26.01.2006, 00:35
buyuk golcumuzu kaybettk smileys/smiley36.gif

TSelif
26.01.2006, 09:06
buyuk golcumuzu kaybettk smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif....bu isler hep aksidir arkadas..bu adam gelip bize atar golünü gider görün bakin ....

Harun
26.01.2006, 09:20
Besiktasta da etkili olacagini sanmiyorum.Ayrica madem o kadar düsük bir fiyata kiralanacakti bu saatet kadar çoktan elden çikarilmaliydi.Eminimki verilen fiyattin aynisi yada daha iyisi teklif edilmistir.Fakat daha iyi ücret verenibuluruz adina son dakkikaya kadar bekletildi.Ve Kayseri maçinda gelen hezimetin soku ile transferin sart oldugunu bir kez daha anlayan yönetim,hemen elden çikarmaya bakti.Birde baskanin açiklamalari ilginç.Sanki rakibimize iyilik yapmisiz gibi bir yorumda bulunmus.

Faik Yılmaz
26.01.2006, 09:32
bende ayni kaniya vardim.....ve bence bjk ya verilmesi yanlis oldu.....

Berberoğlu
26.01.2006, 09:36
hayirlisi olsun.
Umarim yerine transfer edilecek futbolcu daha yararli olur..

CAFER ÖZER
26.01.2006, 09:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot"></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
</TD></TR></T></T></T></TABLE>

cafer abi sormasi ayip daha once jundan umutlu oldugunu baska bir yerde söylemismiydin?tam tersi fikirlerin oldugunu hatirliyorum..yanlissam simdiden özür dilerim

Fatih isin gücün beni takip etmek galiba senin ama ben daha öncede JUN dan umutlu oldugumu fazla sans verilmedigini O da giderse aynen Lange-campell olaylarini yasayabilecegimizi,Bu JUN un bos birisi olmadigini,Çeklerin gol krali oldugunu,Milli takimda oynadigini ve Çek Futbolununda o kadar kötü olmadigini yazdim.Demekki beni o yazilari yazdigimda iyi takip edememissin.

Harun
26.01.2006, 09:56
Güle güle Kayserili senin yerin burasi degil...

Yönetim taviz verir ama taraftar asla...

Külünkoğlu
26.01.2006, 09:58
Güle güle Kayserili senin yerin burasi degil...

Yönetim taviz verir ama taraftar asla...

hangi yönetimmis o ?

Harun
26.01.2006, 10:00
Trabzonspor yönetimi (fatih akyel)
Taraftar biziz(xxxx)

Anla artik daaa.

Badaloğlu
26.01.2006, 10:39
Jun'un Besiktasa kiralanmasi bir yönetim becerisidir.Öncelikle Besiktas gibi bir takimin Trabzonspor takiminin yedek forvetini kiralamasi taraftarlar açisindan da bir prestij vesilesiolusturmustur.Genelde bu islerin tam tersi oluyordu.Yani Besiktas'in gözden çikardigi futbolculari biz aldigimizda buna isyan edip üzülüyorduk,birde adamlar bizim paramizla bizle dalga geçiyorlardi.Bakiniz Sergen,Oktay,Recep,Bayram v.s...

Tomas Jun, Besiktasta basarili olur olmaz bunlari konusmayalim bence...Orada basarili olursa tekrardan yönetim takima geri çagirsa bile bizde basarili olacaginin garantisi yok...Adam uyum sorunu yasiyorum diyor,yani bunun açilimi su...''Ben bu takimda mutsuzum,ne yaparsam yapayim Fatih Tekke gibi bir kralin yaninda benim isim çok zor.Onun o resim çektirir gibi attigi golleri ben ancak Ronaldinho atar zannederdim.Rüyalarimda bile böyle güzel goller atamam,ayrica ondaki Allah vergisi yetenegi ile ben ancak burada devre arasi isinir gene soyunma odasina oyuna girmeden girerim''

Sahsi görüsüm sudur: Besiktas gibi bir takimda yani Sergenin oldugu bir ortamda hemde yabanci bir adam hayatta basarili olamaz.Ayrica Ibrahim Akinin egoistlikleri Ailtonun kaçmasina vesile olmustur.Adam her maçta I.Akina nedne pas vermiyorsun diye isyan ediyordu.Sonra Kleberson, ilk geldigi gibi oynamiyor artik,bence nedeni Sergen...Youla kaçti,Pancu kaçti...Neden?Çünkü bir, iki maç gol atamadigi zaman, olacaklari tahmin etmek zor degil.Besiktas taraftarinin baskisi onu birakin futbol oynamayi, ayagina bile topun gelmesini istemeyecektir.

Son olarak yönetimin buakillica transferini alkisliyorum.Kimse aglayip sizlamasin.Bir forvet ilk maçta kendini belli eder,gol atmasa da ben golcüyüm der.Rakip defans oyunculari ondan çekinir ama nerde bizimkinden çekinen defans oyunculari?O oynayinca hepsi seviniyor.Junun tek artisi güçlü fizigidir kardesim, onun haricinde kendisininbu takima yararlarini bizim yerli oyunculardan kat be kat daha fazlasini alabiliriz.

Yabanci forvet almisiz ama daha siftahi yok, o zaman pesinden neden aglarsiniz?Bu adamin atamadigi golleri birakin daErgin Kelesler,Ali Güzeldallar atmasin...Onlarada o kadar sans verelim...Gidisi hayirli olmustur.Bana faydasi olmayan jun, birakinda Besiktasa faydasi olsun...

zedboysts
26.01.2006, 10:55
Neyse bosverin Thomas Junu BJK'ye k.a.k.aladiksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

CeSS
26.01.2006, 11:15
Artik bir Gol Makinamiz yok ...

Aslinda diger gidenlerin yaninda promosyon olarakda verilebilirdi (bonus olarak) . Jun degil bjk'de Türkiye'de basarili olacagini sanmiyorum. Fazla vakit kaybetmeden ülkesine geri dönmesi onun için daha hayirli olacaktir. Yanliz Gerçek su ki ; Vestel Manisa'nin 1 milyon dolara almadigi Jun'u , bize 3 milyon Euro'ya aldiranlarin vicdanlari rahatmi acaba. Kaç paraya kiralandigini bilmiyorum , ancak aldigimiz fiyata satamayacagimizda kesin. Öyleyse Jun bjk'de basarili olsun, bunu samimi dileklerimle söylüyorum, basarili olsunki satarken verdigimiz parayi kurtaralim.

Emorfo
26.01.2006, 11:41
Esasinda Jun kötü bir futbolcu sayilmaz... Burda yorum yapanlardan daha küçük bir yasa sahip ve ilk kez ülkesinin disinda futbol oynuyor. Bu kadar kolay degil bu isler... Uyum saglayamadi Türk futboluna... Trabzonspor zararin neresinden dönülürse kardir anlayisiyla minumum zararla satar Jun'u...

Hayirli olsun.

Sevgi
26.01.2006, 11:58
Kör ölür badem gözlü olur.

Jun iyi bir futbolcu olabilir ama bize lazim olan iyi bir golcüydü, bu da Jun olmadigina göre bizim için hayirli olsun.Basarili olmasini isterim bu bizim isimize gelir ama TS de oynayabilecek bir futbolcu degil...

Esra Yıldırım
26.01.2006, 12:57
isabet olmus gitmesi , orda da etkili olacagini sanmiyorum...

ahmetturk
26.01.2006, 13:11
Augistine içinde ayni aglamalar vahlanmalar olmustu ancak su anda nerde Augistine? bosuna üzülmeyin eger biz golcü istiyorsak o golcü emin olun Jun degil...

ferro
26.01.2006, 13:19
besiktas alsin tepe tepe kullansin tabi bi halta yararsa galiba 18 e gsircek adam kalmadi onun için aldilar

selokal61
26.01.2006, 13:25
bu transferkara kargalarinnin ne hallere düstügünün açik göstergesi

CaMoKa
26.01.2006, 13:57
walla bizim artigimizla bir yerlere geleceklerse ne diyeyim hayirlisi olsun satin alma opsiyonuda etkilemez bence gene bize geri gelir ama kendini gösterirse daha ii olur

Mustafa Enez
26.01.2006, 14:24
ya uyum saglayamama olayini hiç anlayamamisimdir.bu adam topu sahada
oynuyor,saha da dünyanin her yerinde ayni.takim arkadaslarima uyum
saglayamadim dese belki bi nebze daha iyi bahane de...gitmesi iyi
olmus.bjk de de istedigi kadar gol atsin bizi irgalamaz.hatta bize de
gol atarsa atsin.nolacak.biz de zaten erdinç faciasi oldugu sürece kim
olsa gol atar bize.trabzonun hayatina uyum saglayamamismis aslinda iyi
topçuymus,gençmis,gelecek vaadediyormus falan filan.manager oyunu
oynamiyoruz burd.....anli canli maçlar yapiyoruz.kurtarici adam
lazim,isterse 40 yasinda olsun.gol atsin da...

Mustafa Enez
26.01.2006, 14:32
jun u oynatmiyor diye tüm tribün kizginliktan senol hocaya
küfrettigimiz zamanlarda bir ankaragücü maçinin ikinci yarisi vardi
ki...fatih tekke en az 3-4 tane bariz atacagi pozisyonlari ona hibe
etmisti de o da mehmet yilmazlik yapmaktan öteye gitmemisti.herkes
hatirlar o pozisyonlari...beyler jun türkiyede bir tek belki manisada
oynar zelenkanin yaninda.baska türlü malesef hiçbiryere uyum saglayamaz
diye düsünüyorum.

Emre B.
26.01.2006, 15:03
Son maç bize gol atarsa çok küfür ederim

Erbay
26.01.2006, 15:14
Son maç bize gol atarsa çok küfür ederim

smileys/smiley36.gifHaberi ilk duyunca aklima ilk bu geldi.Kiralanmasi iyi oldu.Kurtulduk yani

***Lazkopat***
26.01.2006, 15:14
jun un gitmesi hepimiz için iyi oldu. yinede belki orada kendini toparlayip takimda iyi bir yer edinebilir.ama artik kendini toparlayip dönse bile fazla sansi yok.

Barış
26.01.2006, 15:18
Ailton a top atamayan adamlar Jun a atacak da,Jun dabunlari gol yapacak da... çarsi pazar bizden daha fazla yuhlar,adamlar bikmis artik,isi zor Jun un..

Faik Yılmaz
26.01.2006, 15:41
jun un gitmesi hepimiz için iyi oldu. yinede belki orada kendini toparlayip takimda iyi bir yer edinebilir.ama artik kendini toparlayip dönse bile fazla sansi yok.

ula ben gittigi günden beri agliyorum.

ama sevinçten agliyorum......

Şentürk
26.01.2006, 15:56
JUN, ISTANBUL'A GIDEMEDI-

Besiktas ile anlasmaya varan ve bu sabah Istanbul'a gitmeyi planlayan Tomas Jun'un yolculugu gerçeklesemedi.

Havaalaninda bir süre bekledikten sonra Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde dönen Tomas Jun, hava kosullarinin uygun olmasi halinde Istanbul'a gidecek.

Jun'un transferinin de bugün resmiyet kazandigi ve her iki kulüp arasindaki islemlerin gerçeklestigi kaydedildi.

halil ibo
26.01.2006, 16:52
Aman ha ezikler son anda vazgeçer.Bir an önce Trabzon il sinirlari disina çikarin gol krali,yildiz,böyük futvolcu Jun'u.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Murat'
26.01.2006, 17:10
insalla h ii olup bize geri döner

imported_Suha
26.01.2006, 17:25
ya nedesem simdi? junu çok tutuyodum ama kardesim 1 gol bari atar insan ya!! simdi benim kanim bu adamda is var ama ne zaman ortaya çikar muammasmileys/smiley2.gif

***Lazkopat***
26.01.2006, 18:18
gitmedi gitti geri dönüp duruyo ama bu sefer onu yolladik. ohhhh bee

***Lazkopat***
26.01.2006, 18:20
ne kadar kiralandigini bilen var mi?

Cabri61
26.01.2006, 18:30
bence iyi olmus...kiralik besiktasa ...insallah iyi geçirir besiktastaki günleri...

kuzey_lee
26.01.2006, 19:25
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot"></TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Fatih isin gücün beni takip etmek galiba senin ama ben daha öncede JUN dan umutlu oldugumu fazla sans verilmedigini O da giderse aynen Lange-campell olaylarini yasayabilecegimizi,Bu JUN un bos birisi olmadigini,Çeklerin gol krali oldugunu,Milli takimda oynadigini ve Çek Futbolununda o kadar kötü olmadigini yazdim.Demekki beni o yazilari yazdigimda iyi takip edememissin.

farkindaysan yazimin sonunda yanlissam özür dilerim dedim.ayrica bunlari söyledigine de inanmadigimi ayrica belirtmek isterim..atay aktugu en büyük elestirme noktan transfer (özellikle de jun transferi) iken bu oyuncu hakkinda böyle düsünecegin de açikçasi inandirmiyor.

laz_hayri_61
26.01.2006, 19:49
abicim tamamda futbolcuyu kiraliyosunda satin alma opsiyonunu niye veriyosun bi kere rakibine helede istanbula bi kale diregi bile satmayacaksin bu nasil yönetim kardesim bazilari TRABZONUMUZUN tarihini bi kenara birakip sadece bu kulübü ticari olarak kullanmak istiyorlar kim ne derse desin biz böyle politikalarla hiç bi sey yapamayIZ

FirtinaTS
26.01.2006, 20:13
Satinalma satma opsiyonu bizde.Biz faydalanmayi bilemedik Besiktas faydasini görecek bu adamin.Hodzic ve Senol un en büyük eksikliklerinden biri de bu futbolcunun derdinden anlamiyorlar.Simdiye kadar bu isi tek basarabilen Ziya Dogan olmustur.Keske takimi hiç birakmasaydi.Bütün bunlarin sorumlusu Atay Aktug ve beceriksiz yönetimindekilerdir.

TSezgin61
26.01.2006, 20:19
eee o zaman yeni transferi bekleyelim

Beytullah
26.01.2006, 20:22
ya nedesem simdi? junu çok tutuyodum ama kardesim 1 gol bari atar insan ya!! simdi benim kanim bu adamda is var ama ne zaman ortaya çikar muammasmileys/smiley2.gif

suha tutsaydin birakmasaydinsmileys/smiley4.gif

Berk Akçay
26.01.2006, 20:32
bence jun bjk de patlama yaraticak daha adam 22 yasinda çocukdu bence alisamadi trabzona ama bakalim insallah pisman olmayiz

My
26.01.2006, 20:42
Aksam Ligtv'de Jun'la röportaj yaptilar. En dikkatimi çeken husus Jun'un çok çekingen tavirlari. Herneyse... Trabzon'dan gidisini sehire alisamayisi, esinin Trabzon'a isinamayisi, Trabzon'un küçük bir sehir oldugu, Istanbul'un çok büyük bir sehir oldugu, eglencenin felan çok daha fazla oldugu, memleketine Istanbul'dan 1 saatte gidebelecegi oysa Trabzon'dan 1 günde gidebildigini söyledi durdu. Ayrica adamin akli Almanya'da arkadaslar. jimLASTIKçilere sirf Trabzon'dan ayrilabilmek içn gidiyor. Ayrica Almanca biliyor, röportaji Almanca yaptilar. Sezon sonunda Nürnberg'e gitmek istedigini, orada (Nürnberg'te mi yoksa Almanya'da mi orasini tam analayamadim) 3 tane arkadasi oldugunu söylüyordu.

Benim asil anlamakta zorluk çektiim jimLASTIKçilerin Jun'u transfer etmesi. Dün aksam arkadas sms atti, Jun'u jimLASTIKçilere kakaladik diye smileys/smiley36.gifSaka yapiyor zanettiydim ama adam ciddiymis yahu smileys/smiley4.gif

Jackdaniels
26.01.2006, 20:50
Hayirlisi olsun insallah besiktasta çok basarili olur...Unutmayin Trabzonspor taraftari hiç bir futbolcuyu yetenegi yok diye asagilamaz.

CAFER ÖZER
26.01.2006, 20:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot"></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

farkindaysan yazimin sonunda yanlissam özür dilerim dedim.ayrica bunlari söyledigine de inanmadigimi ayrica belirtmek isterim..atay aktugu en büyük elestirme noktan transfer (özellikle de jun transferi) iken bu oyuncu hakkinda böyle düsünecegin de açikçasi inandirmiyor.

Fatih Ben hiç bir yazimda JUN un transferinden dolayi ATAY AKTUG u elestirmedim.Zamaninda Transfer yapmadilar diye elestiri yaptim.Transfer yapmadilar diye elestirdim.Sapla samani birbirine karistirma.Ayrica Jun ile ilgili söylediklerime seni inandirmak zorunda da degilim.yalniz lafina dikkat etde konus Bunlari söyledigine inanmiyorum diyerek Iftira atarak sonunda pisman olacagin laflari etme.Inanmiyorsan benim yazdigim yazilari bulru bakarsin Son günlerde sendeki saplantiyi çözbilmis degilim.

Benim dediklerimi birak kendi fikirlerini söyle

kuzey_lee
26.01.2006, 21:05
kendi fikrimi her zaman her yerde söylerim,söyledikten sonra da caymam.hele hele elestiri kriteri olarak kullandigim seyleri ileriki bir tarihte sandiga atmam..jun kendi liginde,ekolunde iyi bir golcu olabilir ama trabzonspor'da ya da daha dogrusu türkiyede basarili olamaz.size çok basit veya saçma gelebilir ama hip hop dinleyen bir futbolcunun trabzonsprda basarili olabilecegine inanmiyorum

CAFER ÖZER
26.01.2006, 21:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot"></TD></TR></T></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
</TD></TR></T></T></T></T></T></T></TABLE>

Fatih Ben hiç bir yazimda JUN un transferinden dolayi ATAY AKTUG u elestirmedim.Zamaninda Transfer yapmadilar diye elestiri yaptim.Transfer yapmadilar diye elestirdim.Sapla samani birbirine karistirma.Ayrica Jun ile ilgili söylediklerime seni inandirmak zorunda da degilim.yalniz lafina dikkat etde konus Bunlari söyledigine inanmiyorum diyerek Iftira atarak sonunda pisman olacagin laflari etme.Inanmiyorsan benim yazdigim yazilari bulru bakarsin Son günlerde sendeki saplantiyi çözbilmis degilim.

Benim dediklerimi birak kendi fikirlerini söyle

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 21-Ocak-2006 Saat 22:37 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=294965&amp;TPN=384) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Ben Jundan umutlu olanlardannim kendini Futbola verirse basarili olacagina inaniyorum.Çekler avrupada ve Dünya kupalarinda iyi oynuyorlar Bu adam milli takima kadar seçildi S.pragta sampiyonlar liginde oynadi bence bos birisi degil.Takim kötü oldugu için o da kötü göründü ayni laya CAMPEL VE LANGE de de olmustu.G.S maçi vardi Istanbulda Takim mükemmel oynamis Campel çok süper oynamis 3 gol atip 2 de attirmisti.Bence yeterince sans verilmeli.Futbolcular ona sahip çikmali.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4020& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4020&amp;PN=1&amp;TPN=339) amp;PN=1&amp;TPN=339

Fatih sana Okumani Ve benim fikrimin ne oldugunu görmeni tavsiye ederim.Bir daha da baskalarinin fikirlerine söylemediklerini söylemis gibi gösterip Iftira atarken de dikkatli olmaya çagiriyorum.

kuzey_lee
26.01.2006, 21:34
son gonderdigin postu ben de gördüm..benim isim atay zamaninda yaptigin jun yorumuyla.simdikinin bu sekilde olmasi gayet normal..çok eskiden de ayni seyi söylemis gibi gaza gelmene gerek yok..

CAFER ÖZER
26.01.2006, 21:40
son gonderdigin postu ben de gördüm..benim isim atay zamaninda yaptigin jun yorumuyla.simdikinin bu sekilde olmasi gayet normal..çok eskiden de ayni seyi söylemis gibi gaza gelmene gerek yok..

Fatih birak bunlari kendi fikrini söyle benle ilgili yorum yapma Özür dileyecegin yerde hala çamura yatiyorsun ayip be. Benle ilgili Lütfen yorum yapma kendi fikrini söyle sana ne benim ne düsündügüm.Atay aktug zamaninda Jun ile ilgili yorum yapmisim bilmeden sallayip dahad&lt; fazla çamura yatmanin manasi yok yeter kes artik

kuzey_lee
26.01.2006, 21:45
''kes artik''..eyvallah keseriz..söylediklerimizden çekinmeden tartisirim her zaman,ama böyle kes artik denildi mi keseriz..

su forumda kimlerden nasil hareketler bekledigimi düsününce yanlis yaptigimi düsünüyorum..sen ve senin gibilerle burada bosuna zaman kaybediyorum/kaybettigimi düsünüyorum..bir süre buralardan uzak kalmam kendi sagligim açisindan iyi olacak..

sizin gibi düsünmeyen birinin burada olmamasi,çeliskilerinizi yüzünüze söylediginde sizi rahatsiz edecek birinin olmamasi sizi sevindirir tahminimce..saygilar sevgiler..

selcuk
26.01.2006, 21:55
250000avroya yaziyor

kaynak trasfermarkt.de

metehan
26.01.2006, 23:55
Ne kadar BJKli tanidigim varsa, onlarin hiçbiri de bu transfere anlam veremedi. BJK yönetiminin de isi artik çok çok zor, taraftarla karsi karsiya gelmis durumdalar.

salihtopal48
27.01.2006, 00:00
lan bu jun bçk de cosmasin

ama olsun insallah tecrübe kazanir da belki bi ise yarar

selcuk
27.01.2006, 00:12
son mac atar bize 3 yapar bjk 3cü

zanoylu
27.01.2006, 00:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Hiç birsey yacagini zannetmiyorum.Hayirlisi olsun</TD></TR>

Hüda Topaloğlu
27.01.2006, 04:56
lan bu jun bçk de cosmasin

ama olsun insallah tecrübe kazanir da belki bi ise yarar

tecrube kazanirsa bizepek yaramaaz,koz onlarin elinde, sezon sonu istedikleri takdirde bonservisi alabilirler

Faik Yılmaz
27.01.2006, 08:38
En mutlu Çek

Trabzonspor'a 3.5 milyon euroya malolan, ancak gol kaydedemeyip Besiktas'a kiralanan Tomas Jun, "Istanbul'da daha mutlu olacagim" dedi. Olumsuz hava sartlari nedeniyle ancak dün Istanbul'a gelebilen Çek futbolcu, "Trabzon futbol olarak büyük bir sehir ama yasam olarak küçük. Bir türlü alisamadim. Esim de sevmedi. Istanbul her yönden güzel. Istanbul'dan ülkeme iki saatte gidebiliyorum. Trabzon'dan bir günümü aliyor. Besiktas'ta basarili olmak istiyorum. Amacim Avrupa'ya geri dönmek. Nurnberg ile sezon sonunda anlasacagimizi saniyorum" dedi. Jun, Senol Günes'in Halilhodziç'e göre daha sicak davrandigini da sözlerine ekledi.

kobra_61
27.01.2006, 16:27
bjk zaten harap ve bitap düsmüs bi de jun gitti tamam oldu.Onlari da mahvetsin biraz.

Barış
27.01.2006, 16:34
En mutlu Çek

Trabzonspor'a 3.5 milyon euroya malolan, ancak gol kaydedemeyip Besiktas'a kiralanan Tomas Jun, "Istanbul'da daha mutlu olacagim" dedi. Olumsuz hava sartlari nedeniyle ancak dün Istanbul'a gelebilen Çek futbolcu, "Trabzon futbol olarak büyük bir sehir ama yasam olarak küçük. Bir türlü alisamadim. Esim de sevmedi. Istanbul her yönden güzel. Istanbul'dan ülkeme iki saatte gidebiliyorum. Trabzon'dan bir günümü aliyor. Besiktas'ta basarili olmak istiyorum. Amacim Avrupa'ya geri dönmek. Nurnberg ile sezon sonunda anlasacagimizi saniyorum" dedi. Jun, Senol Günes'in Halilhodziç'e göre daha sicak davrandigini da sözlerine ekledi.

Kendin söylemissin futbol olarak büyük sehir tamam iste,sen buraya eglenmeye gelmedin ki.Esin sevmediyse dönsün harikalar diyari Prag a.Ama dis etkenler futbol oynamani etkiliyorsa o baska.

Tunga
27.01.2006, 17:07
Jun yaklasik 1,5 saat kadar önce bir röportaj verdi. Köylü Ingilizcesiyle konustu ve aynen sunlari söyledi:

"Besiktas'in Trabzonspor'dan çok daha büyük bir camia oldugunu biliyorum..."

Bir kere net ifade edeyim, kulaklarimla duydum. Ikincisi buradan yola çikip da defol Jun falan demek istemiyorum. Ama eger hala sene sonunda Trabzonspor'a dönecek diyorsaniz çok yaniliyorsunuz. Bu ifadeyi özellikle kullandigini ve kendini Trabzonspor'dan uzaklastirmaya çalistigini düsünüyorum.

Sene sonunda ipler kesinlikle Trabzonspor'un elinde. Bu adam kafayi Nürnberg'e takmis vaziyette. Bence bir daha Trabzonspor'da oynamamali ve zaten oynamayacak da. En iyisi Dünya Kupasi sonrasi bunu iyi bir bedelle satmak.

Jun kardesim, sen Trabzon'a alisamadin da bizler sana çok mu alistik?

Sevgi
27.01.2006, 17:23

biz senin bişey bilmediğini biliyorduk zatensmileys/smiley1.gif

halil ibo
27.01.2006, 17:28
''Atay Aktug yönetiminin sonuçlari açisindan bakildiginda en büyük hatalarindan biri alelacele yapilan Thomas Jun transferiydi. Trabzonspor tarihinin bu en "pahali" ve üstelik de en yararsiz transferini ilk duydugumda ben de birçoklari gibi sevinmistim.

Jun'u ilk kez Famagusta maçinin rövansinda izleme sansim oldu. Daha isinma turlari sirasinda topla oynayisi, hevesi ve dengeli hareketleri umutlarimi daha da artirdi. Bu maçta is isten geçtikten sonra oyuna alindi ama biraz tecrübesizlik çokca da heyecandan olsa gerek ayaklari adeta birbirine dolandi ve yararli olamadi. Ama yillardir futbol izleyen ve lisansli olarak bu sporu yapmis biri olarak bir futbolcu için bir maçta karar verme yanlisina düsmeyecektim. Yine de, ayni maçi benimle tribünde izleyen bir Trabzonspor taraftarinin agzindan çikan bir cümleyi buraya tasimadan edemeyecegim. Sözü edilen taraftar, Trabzon amatör futbol camisinca bilinen ve ayagi sakat olan bir antrenöre atifta bulunarak " la habu gada parayi Topal Halil'e versenuz uçarak gafa golü atardi, nedur habu?"

Zaman geçtikçe takimda daha fazla yer bulan ve bir türlü seytanin bacagini kiracak golü atamayan Çek futbolcu için soru isaretleri hizla birikmeye devam ediyordu. Çek liginde nasil gol krali olduguyla ilgili sorular ilk sirayi isgal ederken, Çek milli takiminda nasil yer buldugu da merak konusu oluyordu. Iyiniyetinden ve altyapisinin saglamligindan kimsenin süphesi yoktu, lakin gol atacagi konusunda da umutlar her geçen gün zayifladi.

Sahadaki verimsizligi bir yana, basarisizlik bir zaman sonra ilginç transfer gerçeklerini de açiga çikarmaya basladi. Futbol menajerlerinin oyuncagi haline gelen Trabzonspor, Thomas Jun transferinde büyük bir kazik yemisti. Hikaye su; Jun'un bagli bulundugu menajerlik kurumu bu futbolcuyu sezon basinda Vestel Manisaspora 1 milyon avro karsiligi satmak istemis ama Vestel kulübü bu parayi fazla buldugi için anlasma saglanamamisti. Hiç kimsenin yalanlamadigi bu habere iliskin eski yönetimden herhangi bi,r açiklama gelmedigine göre kulüp en az 2.5 milyon avro zarara ugratilmisti. Vestel Manisa demisken, bu kulübün Çek futbolunun en parlak oyuncularindan birini, Jun'un yari maliyetine kadrosuna kattigini da hatirlatalim. Zelenka isimli bu futbolcuyu futbolseverler Sparta Prag'dan iyi tanir. Demek ki, futbolcu baskana sahip olmak, futbolcudan "anlamak" için yeterli olamiyormus. Konu açilmisken Trabzonspor taraftarlarina bir hatirlatmada daha bulunalim. Fiyasko isimli 24 bölümlük tv dizisine dönüsen Brezilya ataginin sonuçlarinndna biri de Fabiano Eller'di, herkesin malumu. Eller'i de 2 yil önce Sakaryaspor'a pazarlamak isteyen menajerler bu futbolcu için ne kadar para istemislerdi biliyor musunuz? Hepi topu 300 bin dolar. Yani Trabzonspor'un verdigi paranin 5 te biri.

Bu iki oyuncu da tüm iyiniyetleriyle bu kulübe hizmet etmek istediler ama maalesef basarili olamadilar. Kendilerin yönelik herhangi bir olumsuz düsünce içerisinde degiliz. Eller ülkesine dönerken, Jun da, kanimca ayni menajerlerin "ustaca manevralariyla" Besiktas kulübüne kiralandi. Zamanlama açisindan Trabzonspor açisindan oldukça "karli" sayilabilecek bu transferin her iki kulübe ve oyuncuya yarar saglamasini diliyorum. Kimse kalkip da "Ya Besiktas'ta basarili olursa" diye komik yakinmalar içerisine girmesin. Aklin rehberligiyle yorumlarsak, elbette ki basarili olmali Jun. Zira kendisi kiralik gitmistir ve Trabzonspor'un sözlesmeli futbolcusudur. Türkiye'de kendisini göstermesi için bir sans daha bulmustur ve umalim ki bu sansini iyi degerlendirsin.''Sedat Tunali'ya ait yukaridaki yazi.

Daha fazla söze gerek yok buzat-i sahane hakkinda.Zaten imza atmadan önce yaptigi tripler midemi bulandirmisti.Allah yolunu bizden uzak etsin.Ama bu yarayi maddi zarala kapatacagimiz kesin.Yani maliyetine bile bir yere gönderemeyiz.

sbay
27.01.2006, 17:36
jun insallah bjk de is yapar sene sonuda dünya kupasina gider 4 milyon avroya satariz

Can basten
27.01.2006, 17:45
Jun yaklasik 1,5 saat kadar önce bir röportaj verdi. Köylü Ingilizcesiyle konustu ve aynen sunlari söyledi:

Bir kere net ifade edeyim, kulaklarimla duydum. Ikincisi buradan yola çikip da defol Jun falan demek istemiyorum. Ama eger hala sene sonunda Trabzonspor'a dönecek diyorsaniz çok yaniliyorsunuz. Bu ifadeyi özellikle kullandigini ve kendini Trabzonspor'dan uzaklastirmaya çalistigini düsünüyorum.

Sene sonunda ipler kesinlikle Trabzonspor'un elinde. Bu adam kafayi Nürnberg'e takmis vaziyette. Bence bir daha Trabzonspor'da oynamamali ve zaten oynamayacak da. En iyisi Dünya Kupasi sonrasi bunu iyi bir bedelle satmak.

Jun kardesim, sen Trabzon'a alisamadin da bizler sana çok mu alistik?

Olacak artik o kadar, elemanin kuyruk acisi var ne de olsa...

selimberkan
27.01.2006, 17:58
böyle saçma sapan açiklamalar vermis nemis tesislermükemmel mis adimi sinir etti seviodum adami nefret ettimm artikk

My
27.01.2006, 19:11
Bugün jimLASTIKçi arkadaslar resmen aaliyordu.Olm bizim Hasan ÜÇÜNCÜ'yü de size kakalicaktik ama DEMIRÖREN bizim baskana abi bu kadarini kaldiramayiz diip af dilemis diye makaraya sarip sarip durduk düdelekleri smileys/smiley36.gifYalniz Hasan'a tavlar JUN'u duyduktan sonra. Valla isleri zor.

tsmaniac
27.01.2006, 19:23
ulan jun insallah ayagan kirilir kimmis lan daha büyük! smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

lazzist
27.01.2006, 20:20
merak etmeyin ondan bir halt olmaz

ancibranoz
27.01.2006, 21:09
hakkaten bu lafi demisse varya smileys/smiley7.gifseneye tekrar bize geldiginde parasini biz verelimde sözlesmesi bitene kadar Trabzon PAF takiminda yedek tutarak futbol hayatini bitirelim kallesin. smileys/smiley7.gif

BDiler61
27.01.2006, 21:11
nasil olsa elimizde sene sonu süründürürüz

t-sat
27.01.2006, 21:53
Onlarda bize Kürsati kakalamislardi,iyi oldu.

cIlgInIm
27.01.2006, 22:26
Onlarda bize Kürsati kakalamislardi,iyi oldu.

zaten kursatin borcuna saymislar jun u.. anlican jun beles gittii

sanatik
27.01.2006, 22:36
suclu kürsati o paraya alan olmuyormu ?

jun 250 bin dollara kiraya verilmis yarim sezonluk, sehiri, tesisi, onu sunu bunu begenmez bir gol atmis degil ( antrenmanlar dahil ) daha neyini bekliyecegiz ?

tomas jun`u kim getirdi takima ? neden ve nezaman neden geldigi brezilyada bile malum.

halen orda surda burda yanlis yapdik diye yanmanin ne anlami kaldiki. Yeni yönetime güveniyorum. Gelecek sezon cok sert bir cikisa gececegiz, hernekadar fb-gs kapismasi yasatilmasi istensede.

ozcilingir
28.01.2006, 02:47
Jun'un uçagi rötar yapinca TS yetkilileri, BJK vazgeçecek diye korkmus ! Bakalim görecegiz korktuklarina degecekmi ?

Harun
28.01.2006, 09:48
Bir iki maç is......inin seyredin taraftar baskini .Bu adam ordada birsey yapamayacak.Gol atamadigi ve vasat oynadigi her maçta biz takdir edilecegiz bjk yönetmi elestirilecek. Edited by: Harun

coach
28.01.2006, 09:58
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Helal ablam sana,olayin mana ve ehemmiyetine binalen bi konusma yapmisin yine.</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=f0cfbfbc>

biz senin bisey bilmedigini biliyorduk zatenhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif </BLOCKQUOTE>

smertkan
28.01.2006, 10:40
Bu jun meselesi bana bir fikra hatirlatti.

Bizim usaklardan biri Trende Seyahat ediyorkompartimanda karsisina bir kayserili gelmis oturmus .Bir iki muhabbet haylice zaman geçmis.Bizimki açmis çikinini büyükçe bir balik çikardiktan sonra kilçiklarini güzelce ayiklamis ama kilçiklarida özenle bir kagida paketlemis.

Kayserili merak etmis, kilçiklari niye böyle paketledi diye. neyse bizimki baligini yedikten sonra tam kilçik paketini çantasina koyacak kayserili sormus.

-O paketlediklerin nedir? Bizimki

-Baligin kilçiklaridir demis. kayserili

- niyesakliyorsun? demis.Bizimki

-Bunlar zeka açiçidir demis.

Bunlar bayagi yol aldiktan sonra kayserili dayanamamis

- Sen su kilçiklari bana satsana demis.Bizimki

-Olmaz demis.

kayserili uyanikya koyulmus pazarliga su kadar bu kada derken bizimkini razi etmis.

paketi almis kilçiklaribir güzelyemeye koyulmus ama kilçik bu kolay yenmiyor.neyse bayagi ugrastiktan sonra bizimkine demiski

-Galiba sen beni kazikladin.

_Bizimkide olurmu demis.Bak nasil zekan açilmaya basladi.

demis.

Mustafa Mahmutoğlu
28.01.2006, 12:55
sergio gibi sahada ölsün emismileys/smiley7.gif

Metin Ural
28.01.2006, 13:13
hatta adam tutalim öldürelim herifi. sonra bu forumu angola da bile takip ederler.

Erbay
28.01.2006, 14:33
Antremanda hattrick yapmissmileys/smiley4.gif.Burada basarili olup kalacagim diyor.Ve Trabzona geri dönmeyecegim diye ekliyor.Biz onu kiralik vermedik mi ya?

erdo25
28.01.2006, 14:50
Merak etmeyin arkadaslar bu salagin hiç bisey oynayacagi yok, ayrica bizim hakkimizda böyle konusan birinide barindirmamiza gerek yok. Sezon sonu satalim gitsinki midelerimizi daha fazla bulandirmasin.

Mert Pasa
28.01.2006, 15:11
onu dedi bunu dedi olaylarini Fatih Akyelle kapatmak zorunda kaldik diye dusunuyordum,soyledikleri erkeksek Kadikoye davetin yaninda hic bisey

Ayrica olay Trabzonspor acisindan cok iyi gelisti,bir dunya para verdigin adamin piyasasi dusmedi,yeni transfer oldugu icin surekli oynatilma baskisinda olacagi bir takima gitti,basarisiz olursa bisey kaybetmemis olacagiz,basarili olup donmek isterse buyursun,yok istemezse de ona heba edilen kulubumuzun parasini onu pazarlayarak geri alacagiz,bundan iyisi Samda kayisi

Ayrica ben besiktas da cok gol atmasini isterim ne de olsa 50 gol bile atsa besiktasin yeri belli,maalesef bizimki de hic yoktan kiymeti yukselsin

Burçak
28.01.2006, 15:18
jundan kurtulmamiz çok ii oldu. onun gibi topçu inanin çok var.

vahid hoca juna verdigi sansi bana versin junun yaptigiini bende yapardim.nasilsa gol atamiyordu. bende gol atamazdim. okadar parayi juna ne diye verdikki sanki. ben bedavaya oynardim.

bahadır2561
28.01.2006, 15:51
bu oyuncuyu severdim savunurdum bu forum da ama bu harbiden salakmis armutun bizle sözlesmesi var istersek futbol hayati biter atariz pafa veya veririz sebat'a orada oynarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emre B.
28.01.2006, 16:49
Sezonun son maçinda protesto edelim bize geldiginde de süründürelim

zanoylu
28.01.2006, 16:58
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Sezon sonu dönmek zorunda kalirsa ne yapacak bu açiklamadan sonra........smileys/smiley5.gif</TD></TR>

buramburam61
28.01.2006, 17:03
Senin sayende yeterince saç bas yolduk Jun.Birazda BJK'lilar yolsun.

Tunga
28.01.2006, 17:39
Jun için küfür etmeye, beddua etmeye kendi kendinizi harabetmeye degmez.

Ben bu genç oyuncunun bu sözü özellikle söyledigini düsünüyorum. Trabzon'a dönmemek için. Bu röportaji buraya koyarken çok düsündüm. Çünkü koyunca bu tür tepkiler gelecegini ve herkesi kizdiracagini biliyordum. Ama sonuna da bir not eklemistim. Bu laflari Trabzon'u asagilamak ya da Besiktas'i yüceltmek için söylemedi.

Eger bu sezonun ikinci yarisinda iyi bir performans sergilerse, Trabzonspor'a dönebilecegini, kötü oynarsa da Almanya'ya gidemeyecegini, iplerin Trabzonspor'un elinde oldugunu biliyordu. Bu nedenle Trabzon defterini tamamen kapatmak istiyor. Amaci bu. Zaten ben de yönetimimizin bu oyuncuyu satmak yerine kiralamasini da ayni sekilde yorumluyorum.

Besiktas'a üç otuz paraya satmak yerine sene sonunda adam gibi bir bedelle Almanya'ya posta!

Tansu Onur Erdoğan
28.01.2006, 17:47
ya ondan bi halt olacagi yok cek ligi iyi bi lig degil 14 golle gol krali olmus bizim estonyalinin ligide öyle ama en azindan o 41 gol atmis cek liginde prag tan baska adam gibi takim yok

jun efendi istedigi kadar****
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

Alptuğ
28.01.2006, 17:56
bu jun bjkda gollerine basliyacak mi bakalim biz ona sans cok verdik kullanamadi icimden bi ses orda iyi olacak diyor

coach
28.01.2006, 18:05
yok yok bi kaç kisi var bu forumda harbiden kasinan,banada bi kaç kere denk geldi ismini simdi yazmicam ama...simdi bi sey demiyorum bi tonyali damarima raslar nasil olsa iste o zaman bi kaç kisinin kalbini kiricam.Edited by: coach

Nytre
28.01.2006, 21:56
bize geldigindede büyük büyük konustu....

simdide "tribunler futbolumu alkislaycak" falan diyor...

gol atarsa kimse atamadigi için atar.

tigin
28.01.2006, 22:01
O_F_L_U_61 isimli üyemiz forum genel kurallarinin 1. maddesini ihlal eden yazisi nedeniyle 1 hafta süreyle forumdan uzaklastirilmis aynikuralidaha önce de ihlal ettigi için cezasi 2 haftaya çikmistir.(Ceza Bitis Tarihi:11Subat 2006)
Edited by: tigin

Akın_61
28.01.2006, 22:02
insallh orado çosmaz...

Özkan Erdem
28.01.2006, 22:31

alkisli protesto diye birsey var..

cIlgInIm
28.01.2006, 22:38

jimlastiklerde o kadar cok protesto edilecek adam varki jun a sira bile gelmez lig bitene kadar.. jun soguk kanli adamdir duymaz bilesmileys/smiley36.gif

Emre B.
28.01.2006, 22:58
Jun bjkde anca kendi kalesine atar

Nytre
29.01.2006, 01:29

jimlastiklerde o kadar cok protesto edilecek adam varki jun a sira bile gelmez lig bitene kadar.. jun soguk kanli adamdir duymaz bilesmileys/smiley36.gif

orasida dagildi ... junda tuz biber olacak herhalde ...

Mustafa Mahmutoğlu
29.01.2006, 16:38
olabilir nytresmileys/smiley2.gif

selcuk
29.01.2006, 18:48
bide cordoboya 2 atmis antremanda smileys/smiley36.gif

Metin Ural
29.01.2006, 18:51
gitmesini istedigiz oyuncuyu neden 12 sayfadir tartisiyorsunuz. anlamadim.

selcuk
29.01.2006, 18:53
tartisaca pek bisey yok su an vallahi

ofli_fan
29.01.2006, 20:01
Teknik direktör Jean Tigana yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçeklestirilen antrenmanda, siyah-beyazlilar çift kale maç yapti.

Fransiz teknik adam, ilk yarim saati basina açik olan antrenmanda Cordoba, Mustafa, Ibrahim Toraman, Çagdas, Mehmet Sedef, Ali Günes, Okan, Kleberson, Ibrahim Akin, Veysel ve Ahmet Dursun'u as takimda oynatirken, yedeklerden kurulu takim karsilasmayi 2-1 kazandi. Yedek takimin 2 golünü de yeni transfer Tomas Jun atarken, as takimin tek golü Kleberson'dan geldi.

Sakatliklari bulunan Gökhan Zan, takimdan ayri kosu yaparken, Sergen ise tesislerde tedavi oldu.

Siyah-beyazlilar, yarin yapacaklari antrenmanla Samsunspor maçi hazirliklarini sürdürecek.

Punisher-61
29.01.2006, 20:01
kim ne derse desin bu Junun imzayi attikdan sonra aciklamalarini dinleyen, junun bilerekten kötü oynadigini anlayacak..

adamin karisi praga dönmüs Trabzon hosuna gitmedi diye..ehe Junda söylüyor buraya alisamadim... yani bir takimdan kurtulmanin en iyi formülü kötü performans

SiNo
29.01.2006, 20:12
ondan cacik olmaz baksana bir daha dönmem falan gelmezsen gelme senin gibi takoz u aldik estonyalismileys/smiley36.gif

TSezgin61
29.01.2006, 20:13
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBUDUR

E HERALDE adam hazir para aliyor nolacak. tabi öyle oynar. istedigi oldu simdi

sanatik
29.01.2006, 21:30
kim ne derse desin bu Junun imzayi attikdan sonra aciklamalarini dinleyen, junun bilerekten kötü oynadigini anlayacak..

adamin karisi praga dönmüs Trabzon hosuna gitmedi diye..ehe Junda söylüyor buraya alisamadim... yani bir takimdan kurtulmanin en iyi formülü kötü performans

karisik bir mesele, haklisin aslinda ancak niye dogru dürüst derdini anlatamiyor uygun kisilere ?

bizi altatip simdi kiralandigi takimda arkamizdan konusmanin seviyesi ? Karakter ?

Hem takim degistirmek isteyenler normalde cok iyi olmaya dikkat cekmeye calisir herkes istesin diye !!

neyse ben yinede jun dan bir cacik olmayacagini düsünüyorum.

My
30.01.2006, 03:13
Bende insallah JUN jimLASTIKçiler de biseyler yaparda en azindan zararina satmaktan kurtuluruz diye düsünüyorum. Hem elimizden zarar etmeden çikarmak isteyip hemde kötü oynasin demek bana biraz çeliskili geldi. En azindan Nürnberg istiyor kendisini, burada da kötü oynarsa elimizde patliyacak mazallah.

Barış
30.01.2006, 03:23
Pisirigin teki.. "bana pas atin" bile diyemez,kaldi ki gol atacak..

Punisher-61
30.01.2006, 08:59
Tranzon Junun hosuna gitmemis...

jean marie Pfaff,Arcil &amp; Sota, Campell,Szymek Bunalr Trabzonu hep sevdi senden ne eksigi var bunlarin??.

Campellin söylediklerini iyi hatirliyorum: Trabzon sehiri bir futbolcu icin en ideal yer.. burda gece hayati yok bütün gün tek bir konu var oda futbol...

TSelif
30.01.2006, 09:31
Tranzon Junun hosuna gitmemis...

jean marie Pfaff,Arcil &amp; Sota, Campell,Szymek Bunalr Trabzonu hep sevdi senden ne eksigi var bunlarin??.

Campellin söylediklerini iyi hatirliyorum: Trabzon sehiri bir futbolcu icin en ideal yer.. burda gece hayati yok bütün gün tek bir konu var oda futbol...

yahu yattara yi bile barindirdi bu sehir de....jun efendiye sevdiremedi kendini ha..bi daha trabzon a dönmeyecekmis...hih bizde mumla ariyoduk ya seni..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Adem Erdoğan
30.01.2006, 12:00
Sanki geldigi yer pariste begenmiyo trabzonu.Bizim sayemizde deniz gördü çoban.Ilk defa yurt disina çikti.Ama gitsin oynasin bjk ta adam gibi oynarsa ii para eder.

Salih61
30.01.2006, 13:01
Sanki geldigi yer pariste begenmiyo trabzonu.Bizim sayemizde deniz gördü çoban.Ilk defa yurt disina çikti.Ama gitsin oynasin bjk ta adam gibi oynarsa ii para eder. Bu jun iyi çikarsa seneye ESSEK gibi bize geri döner...Öyle dönmem falan demekle olmuyor...ESSEK gibi dönecek...

TAMTÜRK61
30.01.2006, 14:03
Sanki geldigi yer pariste begenmiyo trabzonu.Bizim sayemizde deniz gördü çoban.Ilk defa yurt disina çikti.Ama gitsin oynasin bjk ta adam gibi oynarsa ii para eder.

Jun efendi bize dönmezmis. Ulan sanki gelmeni isteyen var. Ne kalite oldugunu gördük. Iki pasi bir araya getiremedin be.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sanatik
30.01.2006, 14:44
ya beyler neden sinirleniyoruzki böyle ? Herifin amaci Eglenmekmis alsin simdi orda burda tur atsin bakalim inönüde golleri kacirdikca ne olacak hali ?

ötüp duruyor kendi capinda, basina gelecekleri kestiremiyor.

Hekimoğlu
30.01.2006, 14:50
akli sira beceriksizligine ve yeteneksizligine kilif ariyor salak.kimse istemiyor besiktasta salagi ama kendisi dünyanin en mutlusu:)

ozcan_asanoglu
30.01.2006, 14:51
arkadaslar yazmaya degmez bosverin, enerjinizi harcamayin bu beceriksiz için..

Ayşe Aygün
30.01.2006, 15:03
Junun istanbula geleli dili çözüldü. Biz ayaklarini beklerken.Ama jun unutma bizde gereksiz öten horozo keserler. Demekki adam gezmeye gelmis buralarda haberimiz yokmus bizde adamdan gol bekliyorduk. Tilkinin dönüp dolasacagi yer var jun unutma.