PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bülent Ataman'a Kim Sahip Çıkacak ?

BENDARLI
10.05.2011, 16:32
Fenerbahçe'nin bu kararına Karabükspor kalecisi Bülent Ataman sert tepki gösterdi.

"SENARYODA BU ROL BANA BİÇİLDİ"
Fenerbahçe'nin açıklamalarından dolayı suç duyurusunda bulunduğu Bülent Ataman NTV Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çıkan haberlerin asılsız olduğunu iddia eden Ataman "Teşvik almadım. İspat etsinler" derken "Bu hafta senaryoda bu rol bana biçildi. Haftaya da baka futbolcuya bu senaryo yazılacak" ifadesini kullandı.

Fenerbahçe'nin suç duyurusunda bulunduğu Bülent Ataman NTV Spor'a açıklamalarda bulundu. "Fenerbahçe'nin benimle ne alakası var. Onların bu suç duyurusuna anlam veremedim" açıklamasıyla sözlerine başlayan Ataman, "Suç duyurusu hakkında benim bilgim yok. Ne söylemişim de Fenerbahçe bana suç duyurusunda bulunuyor. Benim Fenerbahçe camiasıyla alakam yok. Benim teşvik primi aldığım yönünde ortaya bazı internet siteleri ve gazetelerde haberler çıktı. Benim söylediklerimi dinlemediler herhalde. Önemli değil, o zaman hodri meydan" diye konuştu.

Tecrübeli kaleci "Bana yapılan haksızlıkları dile getirdim. Bunlar alışmışlar, vur başına al ekmeğini... Bu haksızlıklar birilerine dokunmuş ki ortamı bu hale getirdiler" ifadesini kullanırken sert açıklamalarına da devam etti.

"LİG BİTSE DE KURTULSAK..."
Fenerbahçe taraftar sitelerinde kendisi hakkında teşvik primi aldığı ve bunu takıma dağıttığı yönünde haberler çıktığını iddia eden Ataman "Ben de bunların üzerine bir şeyler söyledim. Bu senaryolar her hafta yazılıyor. Bu hafta bu rolü bana verdiler. Gelecek hafta da birilerine biçilecek. Lig bitse de kurtulsak" açıklamalarında bulundu.

İnsanların kendisine sahip çıkacakları yerde üzerine geldiklerini ve kendisine destek vermediklerini söyleyen Ataman "Söylediğim kelimeleri çarptırıyorlar. Bu haberler sayesinde takımın aklı karıştırıldı" dedi.

"SUÇUM TRABZONLU OLMAK MI?"
"Benim suçum sanırım Trabzonlu olmak" diyen Bülent Ataman kulüpten izin alacağını ve bu maçta forma giymek istemediğini söyledi. Ataman sakatlığının bulunduğunu da sözlerine ekledi.

AYAKKABI KONUSU
Karabük-Fenerbahçe maçında sahaya atılan ayakkabının kendisine ait olduğunu söyleyen Ataman "Su şişesine vurmak isterken ayakkabı ayağımdan fırladı. Bilerek ayakkabıyı sahaya atmadım. Hakem de bunu gördü ve sarı kart dahi vermedi" dedi.

BÜLENT ATAMAN NE DEMİŞTİ?
"Fenerbahçe iyi oynuyor ama saha dışında da formdalar. Bizim takımı karıştırdılar. Sadece Fenerbahçe değil, teşvik primi filan... Sahaya çıkmayandan (Emenike) bahsetmiyorum. O kendini bilir. Sahaya çıkanlar şerefli bir şekilde topunu oynadı. Onları tebrik ediyorum..

evet birçoğumuzun dile getirdiği ama sesimizi duyuramadığımız gerçekleri bütün çıplaklığıyla haykıran bu trabzonlu delikanlıya bizden kimse sahip çıkmayacak mı..

cihatöztürk
10.05.2011, 16:37
Bu adama sahip çıkmamız lazım...

Hiç birşey yapamazsak bile Trabzonspor klübünün avukatları bu adamın davasıyla ilgilenmesi lazım..

BENDARLI
10.05.2011, 16:39
eğer adam böyle ortada kalırsa artık kimse cesaret edip fenergenekona karşı konuşamaz işte böyle sustururuz demeye getiriyorlar.adama resmen tarbzondan teşvik alıp takıma dağıttın muamelesi yapılıyor uyuma trabzon lu

Emirhan Ömeroğlu
10.05.2011, 16:41
Sahip çıkmalıyız gerçekten. Sonuçta oda bizden biri ve bizim söylediğimiz ama medyada yankı uyandırmayan şeyleri söyledi ve medyada ses getirdi. Adamsın Bülent Ataman.

Mustafa Yüksek
10.05.2011, 16:41
Ben.............

Ycandan
10.05.2011, 16:42
Rakibimiz b.uygun gibi adamı kullanıp temiz gösterirken.Suçu Trabzonlu olmak olan birine çamur atılmasına izin vermeyelim.

Yönetim Uyuma Emenike'yi mahkemeye ver.Uefa ya şikayet et.

cihatöztürk
10.05.2011, 16:43
Yönetim çok susuyor abi bu ne ya....

BENDARLI
10.05.2011, 16:45
bizim başkan anca espri yapıp kendi esprisine güler adamlar resmen her türlü pisliği yaparak şampiyonluğa koşuyorlar biz ise aciz aciz bekliyoruz sinirime dokunuyor ve fenergenekon medya gücüyle dürüst bir trabzonluyu linç ederek güç gösterisi yapıyor hani bu camianın önde gelenleri nerde trabzonlular..

Mert Oğuzlu61
10.05.2011, 16:48
Rakibimiz b.uygun gibi adamı kullanıp temiz gösterirken.Suçu Trabzonlu olmak olan birine çamur atılmasına izin vermeyelim.

Yönetim Uyuma Emenike'yi mahkemeye ver.Uefa ya şikayet et.

baba topçu peşindeler, uğraşamazlar şimdi.

TSelif
10.05.2011, 16:53
Ah da yalakalık yapsaydı fenere. Mesela şöyle deseydi .Ben Trabzon'luyum ama fenerbahçeliyim. Yenilmek için elimizden geleni yaptık ve de yenildik. Fenere şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.. Bak o zaman senden iyisi olur muydu Bülent !!!

Bela okumayayım diyorum ama zorla insanı çileden çıkarıyorlar!

Harun-61
10.05.2011, 17:13
Allah yardimcisi olsun...

Ahmet Pulusoğlu
10.05.2011, 17:18
Kusura bakmayında adam suçlu. Hem Trabzonlu hemde Trabzonsporlu olduğu halde gitmiş fenerbahçenin gerçeklerinden dem vurmuş. Beterlerden beter beğensin diyecek bişey yok. Trabzonsporluysan ezilince susacaksın.

talsuv61
10.05.2011, 17:46
Trabzonspora alınsın, boradan daha iyi kalecidir heralde.

Misina
10.05.2011, 18:55
Takipsizlik kararı verilir her suç duyurusunda dava açılmıyor.Her şeye rağmen arkandayız Bülent susmayıp cesurca bazı şeyleri söyleyebildiğin için

Enes
10.05.2011, 19:28
Adam doğruyu söylemiş fener saha dışındada çok iyi çalışıyo ,transfer dedikoduları yüzünden emenike oynamadı maçta bundan büyük saha dışı çalışmasımı olur.Adam görmedikleri için Bülenti yadırgıyorlar olsun biz yanındayız bülentin...

İskender Çakmak
10.05.2011, 19:58
adam delikanli gibi cikmis konusmus bana Turkiye de bunu yapacak ikinci bir futbolcu gosteremez kimse... Yalniz kulubumuzun bu noktada taraf olacagini dusunmuyorum

Oğuzhan Fidan
10.05.2011, 20:15
sahip çıkılması gerekli.. arkasında durulması gerekir her söylediği şey doğru çünkü.. kendi pisliklerini örtmek için başkalarını suçluyolar.

28TS61
10.05.2011, 21:04
bizim yönetim veya digerleri kendi takimimiz trabzonspora sahip cikamiyorki gidip bülent atamana sahip ciksinlar

bASTURk
10.05.2011, 21:24
adam delikanli gibi cikmis konusmus bana Turkiye de bunu yapacak ikinci bir futbolcu gosteremez kimse... Yalniz kulubumuzun bu noktada taraf olacagini dusunmuyorum
Nerede bizimkilerde o omurga!

Günahların Takımı pankartına bile sahip çıkamadılar.

Bir Süper Lig takımının yedek kalecisi,Trabzonspor camiasını yönetimimiz,başkanımız olacak müsveddelerden daha iyi temsil etmiştir.Bu utançla kalkıp bir de konuşacaklar ha...

Özkan
10.05.2011, 21:55
Kulübümüz Bülent Ataman'ı savunmayacaksa biz savunalım. İyi bir avukat ücreti ne kadardır? Aramızda toplayabilir miyiz? Aramızda avukatlar var mıdır?

Bülent profesyonel futbolcu ve elbette bu paraya ihtiyacı yok ama onun yanında olduğumuzu göstermeliyiz.

Hamdi Karamahmutoğlu
21.05.2011, 23:54
Unutulacak Bülent'te herkes gibi.
Anıyoruz buradan pek kıymetli yöneticilerimizi.

61viya
22.05.2011, 00:00
Fbli birileri başka bi takım için birtakım laflar atsaydı ortaya, herkesin ağzına pelesenk olurdu, çarşaf çarşaf yazılırdı gazetelerde,saatlerce konuşulurdu bu mevzu.

Oysa bu haber, çoktan unutuldu! Unutturuldu! Medya ve yönetimimiz sayesinde!

Emre EFENDİOGLU
22.05.2011, 02:55
Yazık çocuğa, doğruları söyledi ve tü kaka oldu.