PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Canberk
08.05.2011, 19:39
Takımımıza Hüseyin Avni Aker stadyumunda ki son maçında başarılar .

#7 geliyor 7 :meşale1:

Gürsoy61
08.05.2011, 19:44
Daha maç başlamadan önümüzdeki maçın başlığını açıyoruz.Her hafta böyle bu olay,sadece bu hafta için konuşmuyorum.Ayrıca sadece bu forumda böyle.Başlık açana ödül falan var da bizim mi haberimiz yok?

pReN@_61
08.05.2011, 19:50
Önce Buca maçını alalım daa :)

muharrematasoy
08.05.2011, 22:04
ibbde sakat cezalı var mı bari?

AYYILDIZ
08.05.2011, 22:08
Ibb maci havada karada bizim.Ibb'nin kupa finali var bizim mac umurlarinda olmaz.Fb ise kendi sahasinda hakemi yine satin alir.

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 22:14
ALLAH'ın İzniyle İnşallah İbb'yeyi kendi sahamızda yenip liderlik koltuğuna oturacağız :)

muharrematasoy
08.05.2011, 22:16
ankaragücünün altyapısında oynayan bir futbolcu benim alt kat komşum, hafta içi tatile gelmişti çok yakın arkadaşım olur kendisi, futbolcularla aynı ortamda kalıyor ve şöyle dedi, fatih tekke futbolcuları konsantre etmiş o maçta hayatının oyununu oynayacağım demiş, trabzon yeterki maçını kazansın fenerden mutlaka puan alacağız demiş, hırs yapmışlar

Alihan Ertürk
08.05.2011, 22:19
Fatih Tekke
Drago Gabric
Ergin Keleş

Sizin önderliğinizde tüm Ankaragücü camiasına yürekten inanıyoruz, aynı saatte hem biz kazanacağız hem de sizler!

yorumsuz6117
08.05.2011, 22:24
Fatih Tekke
Drago Gabric
Ergin Keleş

Sizin önderliğinizde tüm Ankaragücü camiasına yürekten inanıyoruz, aynı saatte hem biz kazanacağız hem de sizler!

Hiçbirini oynatmazlar. :D

Sibel
08.05.2011, 22:25
İnşallah şampiyonluk kutlaması için stadta olacağım..Allah yardımcımız olsun,3 puan bizim olsun..Şampiyonluk bizim olsun...

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 22:26
Tüm hedefini kupaya verip yorgun çıkacak takıma karşı, evimizde bir galibiyet alamıyorsak şampiyon olmayalım zaten...

Hüdai Pervaneli
08.05.2011, 22:34
Allahin izniyle hayirlisiyla alicaz bu maci

odyseuys
08.05.2011, 22:35
ankaragücü feneri yener. puan alır demiyorum ve ilk kez bu kadar net konuşuyorum. ankaragücü feneri yener. biz ibb ve karabük maçlarından 4 puan alırsak şampiyon oluruz.

Ilelioglu
08.05.2011, 22:37
Zor mac.

:cool:

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 22:38
Fatih Tekke
Drago Gabric
Ergin Keleş
Adem Koçak

Haydi gösterin kendinizi

İnşallah gelecek hafata lider olacağız :)

yaranozlu
08.05.2011, 22:41
dieğr arkadaşlardan farklı olarak şampiyonluk aklımın ucundan bile geçmiyor fakat kazanmamız şart, bu yüzden bu haftaki ciddiyetsizlikten uzak bir tutum sergilemek zorundayız. rakip kupa sonrası sadece lig maçına konsantre olacaktır. bu nedenle sıkıntı çıkarabilr. ibb bizi tarihinde hiç yenemedi fakat iki kere berabere kaldı, ikisinde de şampiyonluk gitti. bu sefer gitme ihtimali yok fakat her maçı olduğu gibi bu maçı da kazanmalıyız.

tolga
serkan egemen giray brozek veya (serkan mustafa giray egemen)
selçuk colman
burak jaja engin
pawel

Firtina52
08.05.2011, 22:41
Yenecegiz arkadas.
Son haftada bi Imam cagriyip acilis kurani-kerim okuttup ardindan Dua ettirsek. Macton sonra kapalis Kuran-i kerim.

Allahim kapina dayandik bizi kapidan geri cevirme YARABBIIIIIIIIIIIIIIIII.

Amin Ya Rabbel Alemin.

Suha
08.05.2011, 22:57
yine hakem faciası angelovun pozisyonunda hakem es geçti tabi geçen hafta bize çalınan düdüğün etkisini görmüş olduk..karabükü hiç iyi görmedim defansta çok açık verdiler vede konsanitire değillerdi, bize gelince fenerin golünden sonra takımın havası değişti böyle maçlarda olur..haftaya roller değişebilir puan kayıpları olucaktır fenerin puan kaybetmesi muhtemel biz avansı eskişehirde kullandık..sıra onlarda dilerim ankaragücü maçında olur olmasa sivasta mutlaka bırakacaklar..beni sevindiren bir olayda girayın maç sonu açıklalamaları şampiyonluğa inanıyoruz takımın morali iyi dedi..inşallh bu iş bize dönecek..

Nonserviam
08.05.2011, 23:06
Biz kendi sahamız da maç vermeyiz allahın izniyle, gönlüm ankaragücünde olacak. Yenin ömür boyu ankaragüclüyüm.

-Samet
08.05.2011, 23:13
Dur ilk ben diyeyim , bu sezonki en rahat maçlarımızdan biri olacak :D :D :D

Allah yardımcımız olsun.

Mustafa Umut
08.05.2011, 23:17
ha şöyle canberk şu maç başlığını sen aç canımı ye :D

0,5-0 olsun bizim olsun, 3 puan olsun

Canberk
08.05.2011, 23:25
Daha maç başlamadan önümüzdeki maçın başlığını açıyoruz.Her hafta böyle bu olay,sadece bu hafta için konuşmuyorum.Ayrıca sadece bu forumda böyle.Başlık açana ödül falan var da bizim mi haberimiz yok?

Her hafta böyleymiş bende devam ettim sizi rahatsız eden yanlarını bana değilde yönetime bildirirseniz yardımcı olurlar elbet siz bu yorumu yazınca ödül aldınız mı ?

Bence de bu sezonun en rahat maçlarından biri olacaktır. Fener puan kaybetsin yeter bundan sonraki maçlardan korkumuz yok :meşale1:

fırtına89
08.05.2011, 23:26
fener rahat kazanır hatta ilk yarı 2-0 fener lehine biter bizde kazanırız son hafta fener sivası rahat geçer malum sivas başkanından taraftarına komple fenerlidir.bizde karabük deplasmanında şerefsiz emenikenin müthiş fotboluyla malup oluruz.lig çoktan bağlanmış biz neyi tartışıyoruz.şerefimizle bitirelim şu ligi

61yusuf
08.05.2011, 23:33
Bu sürece kalbimiz dayanabilecek mi?

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 23:35
1-0 olsun bizim olsun yeter.İnşallah bu hafta lider olacağız :)

Armağan Dere
09.05.2011, 00:20
Fenerbahçe,Ankaragücü'ne takılması ihtimaline karşılık,Trabzon-Belediye maçı için ortalığı gerebilir..Medyadan bu yönde haberler gelebilir her türlü hazır olmamız lazım...Bu arada Gökhan Ünal'a dikkat etmek gerek..

Sefa
09.05.2011, 00:32
Belediye Kupa maçı dolayısıyla hiç bir şey oynamayacak ama biz kendi kendimize maçı zora sokmayı başaracağız..

REMEDY_61
09.05.2011, 01:18
belediyeyi hertürlü yeneriz 82 82 biterse averajla kaybedilmiş şampiyonluk..çok yazık olcak..

gabriç borcunu ödeme zamanıı hadi koçummm!!!!!!!!!

Bera B.
09.05.2011, 01:27
Ben şampiyon olacağımızı düşünmüyorum. Puan kaybetmeyeceğiz ama olamayacağız. Allah bize yardım ediyor orası kesin ama bu yüzsüzler devam ediyor. Allaha kaldı işimiz inşallah yardımını esirgemez. olamayacaksak bu hafta bitsin artık, olacaksak da bu hafta netleşsin.

irfanb
09.05.2011, 01:29
Erken bulacagimiz bir gol, macin havasini degistirebilecegi gibi sampiyonlugu da getirebilir.
Garibanlar dayanamiyor son dakika stresine.
:)

FC-ST-PAULI-61
09.05.2011, 01:33
Fenerbahçe,Ankaragücü'ne takılması ihtimaline karşılık,Trabzon-Belediye maçı için ortalığı gerebilir..Medyadan bu yönde haberler gelebilir her türlü hazır olmamız lazım...Bu arada Gökhan Ünal'a dikkat etmek gerek..
Gökhan Ünalin cezali oldugunu birisi söylemisti

werg
09.05.2011, 01:52
Belediye kupa finalinde çok efor sarfedeciği kesin belkide maç uzatmalara hatta penaltılara bile kalabilir bunun yanında sakatlanan oyuncuları yada kırmızı kart görüp cezalı duruma düşecek oyuncularıda olabilir bekleyip görücez bu maçta tempoyu yüksek tutarsak yorgun olan belediye ikinci yarı çözülecektir ancak yorgunluk dolayısıyla geriye çok yaslanan bir belediye izlemeyiz inşallah 1-0 olsun bizim olsun

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 02:12
yine stadda olacağım. yine desteğimi vereceğim. inşallah bu hafta geçtiğimiz haftadan daha keyifli olur.. İBB'de var mı gelecek vaad eden adam. fener bu hafta kimi transfer listesine alacak? Yada İBB'ye 7-8 tane attık mı tarihte. Hangi yaraları deşilecek. Merakla bekliyorum bu haftaki gelişmeleri..

Fatih Özkan
09.05.2011, 03:01
Önceki sezonlardan çok farklı olarak "şampiyonluk ümidi" taşıyarak gireceğim stada... Sivas'tan yana hiç ümidim yok Allah biliyor. Maç sonunda meraklı bekleyiş sonunda şampiyonluk turu atmayı nasib et Allah'ım!

yattarinho61
09.05.2011, 03:31
Gökhan Ünalin cezali oldugunu birisi söylemisti

ben söylemistim :) yanlis saymadiysam bu hafta 4. sari kartini gördü yani cezali bizim macta.. sari kartlar kupa macinda gecerli degil bildigim kadariyla

Canberk
09.05.2011, 03:49
Hayır hocam sarı kartlar kupa maçlarında geçerli.
Eğer Gökhan bu hafta kart görüp cezalı duruma düştüyse finalde oynayamıyor.

Tahsin Armutcu
09.05.2011, 03:58
Ibb maci havada karada bizim.Ibb'nin kupa finali var bizim mac umurlarinda olmaz.Fb ise kendi sahasinda hakemi yine satin alir.

kupa maçı bızım mactan once arkadasım

Bera B.
09.05.2011, 04:00

Kırmızılar kupada geçerli sarılar değil bildiğim kadarıyla.

yattarinho61
09.05.2011, 04:10

tekrar baktim , sadece kirmizi kartlar kupada cezaya dönüsüyor , sari kart cezali olanlar degil.. hem isterse 10 tane gökhan ünal oynasin.. biz bundan sonra mac kaybetmeyiz daha

DeAgLeMaNyAq
09.05.2011, 04:12
Marcin Kus'ta cezalıymış. Onlar adına önemli bir oyuncu ama Holmen daha tehlikeli...

ThePatriot61
09.05.2011, 04:23
Fener macinda aslinda baya pozisyona girmistiler ama cok cömertce harcadilar. Kendilerini pek zorlamadilar kupa finali yüzünden bizim macta da öyle olacagini düsünüyorum. Amaaaaaaaaa kafasiz saldirirsak ve arkayi bos birakirsak canimiz fena yanabilir. Ibbnin hücum gücü cogu Anadolu takimlarindan daha kaliteli. Kontrollü oyun bize 3 puani getirecektir.

edit: Bir sey daha yazmak istiyorum. Neden gol attigimiz zaman geriye cekiliyoruz? Neden 2-0 yapmayip da kendimizi strese sokuyoruz? Buca gibi bir takima karsi ezildik resmen adamlar düstügü halde!

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 08:16
İbb'ye de sakat yada cezalı oyuncu varmıymış ?

Berberoğlu
09.05.2011, 08:39
Bu maça ben de geliyorum.
Uzun zaman sonra Avni Aker'de maç izleyeceğim.
Umarım rahat bir galibiyet alırız....

ilteriş
09.05.2011, 09:10
yorgun gelecek ibb nin işini erkenden bitirmeliyiz.

Ahmet_8
09.05.2011, 09:37
Fatih tekke hadi koçum bu hafta senin haftan

Mehmet Ç.
09.05.2011, 09:50
Cuma günü Isvicre'den kalip mac icin Türkiye'ye geliyoruz.

Bunuda yaptik ya..

Kalpten gidecegiz bu gidislen..

Allah bu macta yüzümüzü güldürsün.. Delice sevinelim..

Biz kazandikdan sonra fbde kazanirsa, benim icin bu mac kazanilmis sayilmaz..

Avni Aker'de gol olmadan gol'e sevinmek dilegiylen..

Mesut
09.05.2011, 09:50
Zor maç Buca karşısındaki oynu oynarsak puan kaybederiz.

ilteriş
09.05.2011, 09:51
ankaragücü taraftar grubu gecekondunun sitesine yüklenelim.

U.Sadıkoğlu
09.05.2011, 10:19
Gecekondudan uyelik aldim onaylaninca fener macina birlikte gidelim diye konu acacagim.

oktay61
09.05.2011, 10:32
Ulan Umut lazım olunca gol atamazsın keşke dün kaçırsaydında artık bu işkence dün bitmiş olsaydı...

Ali İhsan
09.05.2011, 10:37
Bu maç çok zor olacak. İBB bu maçta kupa finalinden daha istekli olur söylemedi demeyin. Buca maçındaki futbol yetmez. Seyirciye büyük iş düşüyor. Tabi Buca maçında fener Karabük'e golü atınca oyuncularımızın oyundan düştüğü göz önüne alınırsa, A.Gücü maçından gelecek haberler takımı etkileyebilir.

EROS87
09.05.2011, 10:40
Gecekondudan uyelik aldim onaylaninca fener macina birlikte gidelim diye konu acacagim.

amaç nedir?

medyaya gereksiz yere malzeme niye veriyoruz... güçlüler kendi takımlarına gereken desteği verirler. durduk yere ankaragücünü de baskı altına niye alıyoruz.

U.Sadıkoğlu
09.05.2011, 10:44
Medyaya gereksiz yere mesaj veriyoruz oylemi sen izmitteki kasimpasalilarin hangi taraftakim taraftari olduklarini zannediyosun biz gidip agucu diye bagirsak bizim trabzonlu oldgumuzu nerden anlayacaklar

vatandas61
09.05.2011, 10:49
macin biletleri nezaman satisa cikar? Insallah bu macta tranbzonda olacagim.

Alper Calik
09.05.2011, 10:50
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Kaldırın kafanızı ve Avni Akere gidelim.
En azından Giray kadar inanalım, elimizden geleni yapalım.

Gerisi Allah a kalmış.

Bu çocukları yarı yolda bırakmak yok. Onlar 2. de olsalar benim kalbimdeki sonsuza kadar yerlerini çoktan aldılar. Tüm Türkiye, Federasyon, Hakemler, Medya, Para, Bir kısım kendi insanına karşı buraya kadar gelmeyi başardılar.

Ben henüz pes etmedim.

HEPSİNE İNANIYOR ve SEVİYORUM.

Allah yardımcıları olsun.

EROS87
09.05.2011, 10:55
Medyaya gereksiz yere mesaj veriyoruz oylemi sen izmitteki kasimpasalilarin hangi taraftakim taraftari olduklarini zannediyosun biz gidip agucu diye bagirsak bizim trabzonlu oldgumuzu nerden anlayacaklar

ankaragücüyle kasımpaşayı bir mi tutuyorsun allah aşkına. kasımpaşalıların fbli olduğunu bilmeyen yoktur zaten. taraftar anlamında ankaragücü belli kültürü olan bir takımdır. ne kadar onlarda bizim şampiyonluğumuzu isteseler de, böyle bir teklifte bulunsan onlarda kabul etmezler zaten. kendileri gereken desteği verirler. bu kadar anlam yükleyince ters tepiyor işte, bırakın taraftarı da takımı da kafa rahat olarak rahat çıksın maça.

Mehmet_Mercanlı
09.05.2011, 11:00
ankaragücü karabük'ten cok daha iyi bir takım onlarda karabük gibi cıkıp ellerinden geleni yapacaklardır İNANIYORUM

U.Sadıkoğlu
09.05.2011, 11:01
Gorecegiz bakalum istemezlerse gitmeyiz zaten tek basima gidecegim :) fatih bizi tribunde gorse bu anti motiwasyonmu olur ?

Jester
09.05.2011, 11:02
Bucaspor maçının ikinci yarısındaki oyunu sertçe eleştiren arkadaşlar şunu anlasınlar:
Bu aşamada takımlar için en önemli rakip ne karabük, ne Buca ne de bilmemne.
Tek kelimeyle strestir, stres.

Baskıyı yönetebilen şampiyon olur.
Evet ikinci yarı kötü oynadık çünkü tüm kulaklar Karabükte idi.
Rakibimizin bizden üstün olduğu bir nokta var, stresi daha iyi kaldırıyorlar.

Eğer bugün hala şampiyonluk şansımız varsa, bu önde değil geride olduğumuzdandır.
Fb'nin üzerinde bizden daha büyük baskı var.
İyi ki şu an onların yerinde değiliz.

Şenol Güneş bu gerçeği dikkate alarak takımı hazırlar ve oynatırsa İBB'yi geçeriz.

Mehmet Ç.
09.05.2011, 11:06
Bucaspor maçının ikinci yarısındaki oyunu sertçe eleştiren arkadaşlar şunu anlasınlar:
Bu aşamada takımlar için en önemli rakip ne karabük, ne Buca ne de bilmemne.
Tek kelimeyle strestir, stres.

Baskıyı yönetebilen şampiyon olur.
Evet ikinci yarı kötü oynadık çünkü tüm kulaklar Karabükte idi.
Rakibimizin bizden üstün olduğu bir nokta var, stresi daha iyi kaldırıyorlar.

Eğer bugün hala şampiyonluk şansımız varsa, bu önde değil geride olduğumuzdandır.
Fb'nin üzerinde bizden daha büyük baskı var.
İyi ki şu an onların yerinde değiliz.

Şenol Güneş bu gerçeği dikkate alarak takımı hazırlar ve oynatırsa İBB'yi geçeriz.

fb stres mtres yönetemiyor..

defans hata yapmasaydi nah puan alirlardi dün.. bide o kadar pozisyonu degerlendiremedi karabük.

neyseki lugano ve yobo cok formsuz.. hafta sestak-fatih-vittek-bednar keser hesapi :D

Alper Calik
09.05.2011, 11:09
Eğer şampiyon olacaksak, belki de bu haftanın böyle geçmesi gerekiyordu.
Çünkü FB puan kaybetse idi, haftaya biz kendi evimizde stres olup, İBB ye puan verecektik.

Belki de böylece biz İBB ye ciddi oynayıp yeneceğiz, FB de Ankara veya Sivas da taktiri ilahi ile puan kaybedecek. İnsansı olaylarla kaybetmesi mümkün değil çünkü. 46 maç daha olsa hepsini kazanacaklar ya :P ;)

Son ana kadar takımımıza destek olalım, sahip çıkalım.

ilteriş
09.05.2011, 11:21
ben üye oldum.senin konuya olumlu bakanda var olumsuz bakanda.

Cemalettin Taşkın
09.05.2011, 11:36
rakibin ne oynadığı önemli değil bizim ne oynadığımız önemli.

küme düşen takımlara karşı zorlandık. kasımpaşa maçı konya maçı ve buca maçı çok zor geçti.

buna karşılık en kolay maçlarımız gazianteple oynadıklarımızdı.

arahna
09.05.2011, 11:40
ankaragucu feneri hic sevmez
ben umitliyim
onursal baskan melih gokcek ile aziz arasi ciddi acik
dusmanlar
a.gucu asilabilir maca
tekke de bir gol atar ins

The_Storm
09.05.2011, 12:05
Bu maçta jaja kenarda otursun, Engin oynasın...

Fanatik34
09.05.2011, 12:08
Vallahi bu hafta fenev puan kaybetsin mi diye ciddi ciddi düsünüyorum! Kafayi siyiracagim...Umut´un attigi gol ilah Adaletin isareti

Kaybederse biz Karabük´ü yenebilirmiyiz? Geriden gelmek daha iyi cünkü Fenev son hafta her ne kadar rakipleri Sivas´ta olsa, kazanamaz!

Senol Hocama cok is düsüyor. Aslinda Senol hoca´nin da yardima ihtiyaci var. Artik ne yaparlar bilmiyorum ama antrenmanin bu saatten sonra pek önemi yok, is mental olarak hazir olabilmek!

Royal Heart
09.05.2011, 12:10

Bunu her hafta yapıyorlar zaten

SILENT06
09.05.2011, 12:10
Ey yüce Allah'ım.Bana dün akşam ki programda "Karabük galibiyeti ile FB'nin şampiyonluk şansı %80'den %90'a çıkmıştır " diyen Sergen'in apışıp kaldığı ve tükürdüğünü yaladığı günleri görmeyi nasip et.Amin.

Abluka
09.05.2011, 12:15
En etkili oyuncuları İbrahim Akın ve Holmen!

İbrahim'in bir haftada iki maçı kaldırabileceğini düşünmüyorum.
Holmen ise kuvvetle muhtemel finalde kızaracaktır.
İnşallah kupayı İBB alır bu İstanbulluların alayına kılım ama kötünün iyisini tercih ederim.

Avni Aker'de büyük bir coşku ve iştahla oynayacağımızı ve net bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.Maç Sonrası ise Hacı Fatih Sultan'dan gelecek haberlere göre değişecektir!

Sami Kuk
09.05.2011, 12:17
Teşekkürler Ankaragücü Traftarı..

Maç ankarada olsaydı fenerden puan alırdı ama Kadikoyde zor.Gabric ve Tekke bu maçta orta sahada oynamalı.Koşarlar hiç olmassa.Melih Gökçek büyük ihtimalle oyuncularına gazı verir.Bu maçı alın diye.Malum Aziz Yıldırımla kanlı bıcaklı..İlk yarı fenerin gözünun yaşına bakmamıstı.

http://img202.imageshack.us/img202/5443/ddddpd.png (http://imageshack.us/photo/my-images/202/ddddpd.png/)

Ömer Faruk61
09.05.2011, 12:22
Ulan Umut lazım olunca gol atamazsın keşke dün kaçırsaydında artık bu işkence dün bitmiş olsaydı...

İzmirde Tribündeydim ve aynısını dedim abi malesef :(:(

cihatöztürk
09.05.2011, 12:29
Bırakın işi gücü bastır Ankaragücü :)

AKSOY_61
09.05.2011, 12:36
Ankaragücü şerefli takım vargücüyle oynayacağını düşünüyorum ama orası karıköy.
Fb kolay kolay puan kaybetmiyor orda.İllaki çakma bir penaltı verirler olmadı maçı 90+9 da falan bitirler
o golü attırlar abicim.

Harun-61
09.05.2011, 12:47
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_xn_tekke01.jpg

Mustafa Şakar
09.05.2011, 12:49
Teşekkürler Ankaragücü Traftarı..

Maç ankarada olsaydı fenerden puan alırdı ama Kadikoyde zor.Gabric ve Tekke bu maçta orta sahada oynamalı.Koşarlar hiç olmassa.Melih Gökçek büyük ihtimalle oyuncularına gazı verir.Bu maçı alın diye.Malum Aziz Yıldırımla kanlı bıcaklı..İlk yarı fenerin gözünun yaşına bakmamıstı.

http://img202.imageshack.us/img202/5443/ddddpd.png (http://imageshack.us/photo/my-images/202/ddddpd.png/)

Allah böyle takımların yüzünü kara çıkarmasın.Helal olsun size !

Yaşasın Anadolu,Kahrolsun İstanbul Yalakaları !

Armağan Dere
09.05.2011, 12:53
"Trabzon çok kolay kazanıyor!"
09 Mayıs 2011 / 11:01
Emre Belözoğlu, “Dün gece (önceki) hiç uyuyamadım. İnşallah otobüste uyuyacağım. Ligde bitime 3 hafta kala en zor maçımızı oynadık. Herkesin beklentisinin altındaydık maçın ilk yarısında. Ama ikinci yarıda oyunun hakimiydik. Ne kadar tecrübeli olursanız olun gol gelmeyince telaş oluyor. Geçen sene Trabzonspor faciasını yaşamış bir takım olarak henüz bir şey kazanmadık. Biz ne kadar zorlanırsak zorlanalım enteresan bir şekilde Trabzon çok kolay kazanıp geliyor” ifadesini kullandı.

Yapma yaa Emre efendiye bak..Eskişehir maçı öncesi sölediklerin unutulmadı Emre efendi ''Trabzon bu maçı alamaz''..nası da emindin dimi köpek gibi oynayacağına Eskişehir'in..dün gökhan gönül devre arasında Karabüklü oyunculara kaç para aldınız işareti de yaptı hep tacizlerdesiniz...Haramzadeler

Sefer A.
09.05.2011, 12:55
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_xn_tekke01.jpg

Fatih Tekke diyor ki : "Yemin olsun Trabzon'a, sampiyonluk gelecek" "Fatih Tekke atacak, Trabzon'um çildiracak - InsaALLAH sene sonu, mutlu sona ulas(a)cak" :)

Ozan Yazıcı
09.05.2011, 12:56
Gazozuna maç serisi devam ediyor, işkencenin bitmesine kaldı sadece 2 maç.
Maçı Umut'un 2 gol, 1 asist, 1 parendesiyle 3-0 alırız.

zafercalikoglu
09.05.2011, 13:36
Fatih ile gabriç atıp bu feneri yenerlerse ,bak Allahın işine,olurmu olur.Ayırca gabriç bize gol atmıştı,bi golde fenere atsın yeter,

Alper Calik
FB karabük maçında golü bulamayınca, Lugano Emre hemen başladılar çirkinliklerine. Hakem de göz yumdu tabi.
Ankaragücü maçında eğer ilk yarım saatte gol gelmez, hele de Ankaragücü biraz dirençli olursa acayip gerginlikler olacaktır.
Hakemler hakem olsa, bu gerginliklerden FB şimdiye kadar 3-5 maç kaybetmişti.
Bakalım bu sefer ne olacak?

Üstelik bunların oyuncuları da çirkeflikte birbiri ile yarışıyor.
Volkan ın maç içinde top stop etmeleri, maç sonu açıklamaları
Gökhan ın açıklamaları

Yani zorlan, Allah ım biz geçen seneden akıllanmadık, bir daha yaşat bize diye yalvarıyorlar !

Eren Karaahmetoğlu
Biz kendi maçımızı kazanalım, adam gibi oynayalım.

Fener puan kaybedecek.

Fatih Tekke, Gabric, hatta tüm yürekli Ankaragüçlü oyuncular bunu yapacak.

Olmadı mı? O gerizekalılar Sivas gibi kendi adamlarına bile puan kaybedebilirler.

Biz yeter ki şu maçlarımızı kazanalım.

Canan61
09.05.2011, 13:54
Bu haftaki hakemler kim olacak çok merak ediyorum?

Eren Karaahmetoğlu
09.05.2011, 13:57
Bülent Yıldırım Eskişehir maçında 2 puanımızı çalıp aynı 2 puanı dün Karabük'te Fenerbahçe'ye armağan etti.

3 haftada 4 puanlık iş. Temiz iş.

Yıldırım harekatı.

Sizin gibi şerefsizlere rağmen şampiyon olacağız.

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 14:04
Fatih Tekke gol atar ardından fener puan kaybederse bak şu işe.

Olur mu olur

Canan61
09.05.2011, 14:09
Fatih Tekke gol atar ardından fener puan kaybederse bak şu işe.

Olur mu olur

Bir de yanında Gabriç de atarsa o zaman tam olur...

Seyfi_B
09.05.2011, 14:15
Bir de yanında Gabriç de atarsa o zaman tam olur...

Gabriç süper bir orta açar, Fatih de müthiş bir kafa golü atar :)

Mustafa Önder
09.05.2011, 14:19
Benim en güvendiğim maç.
Ankaragücü büyük şok yaratacak Fenerbahçe'ye bu sezon.
Tek korkum Ankaragücü'nden bir kaypağın çıkıp herşeyi mahvetmesi.
Ama Sestak, Gabriç, Fatih, Murat çok iyiler.

Eto'o
09.05.2011, 14:20
2006 mustafa keceli
2010 burak yilmaz
2011 fatih tekke
olurmu olur
bastir ankaraa

Yiğit Gayretli
09.05.2011, 14:42
Bu takım Galatasaray'ı içeride dışarıda yendi, Beşiktaş'ı öyle keza Bursayı da... Sadece Fener'e deplasmanda yenildi. 8'de 7 ciddi bir performanstır ve şampiyonluk yolunda belirleyicidir. Sırf bu yüzden şampiyon olacağız diyorum. Bu kadar harika bir performansın hediyesi tartışmasız şampiyonluk olacaktır Allah'ın izniyle.

sifuni
09.05.2011, 14:44
Serefsizler hemen Ftaih haberini cikardilar bakalim haftanin ilerleyen bölümünde daha neler cikacak.

hüseyin1975
09.05.2011, 14:46
Sevgili FT, eger yenemezseniz senden TEK ricam su emrenin dislerini eline vermendir :-)

cihatöztürk
09.05.2011, 14:50
Baktık fener keybetmiyor şampiyonluk gidiyor

Fatih emreyi dövsün

Emenike bizim maçda oynarsa çift dalsın giray kırılsın ayakları...

Helvacı61
09.05.2011, 14:53
sahamızdaki son maç bu maça taraftar ayrı bir önem verip bir yıl boyunca herşeye ramen mucadele veren takımımızı şampiyon olmuş gibi moral vermeli kendi maçımızla meşgül olmalıyız. kalan maçlarımızı kazanırsak. 18 de17 yapan bir takımın şampiyonluk rezaletini izleyeceğiz. sonrada kimse bize bu lig temiz şöyle marka değeri var böyle çekişmeli diyemez hatta UEF lige inceleme bile başlatabilir. bunu talep ederiz. biz kazanırsak çok zor duruma düşecekler.

ESER
09.05.2011, 14:55
bu mac fatih tekkenin maci olabilir. ve bu mac onun ismini tarihe altin harflerle kaziyabilir

Oruç
09.05.2011, 14:57
Bünyamin Gezer'i vermezler umarım bu hafta iki takım maçlarına. Yani ne febe maçını yönetsin ne de bizimkini.

Emrullah
09.05.2011, 14:58
Herşey olacağına varır. Bu yüzden şimdiden moralleri bozmaya, yelkenleri indirmeye gerek yok. Bu işi olacaksa son saniyede bile olur. Biz adam gibi maçlarımızı kazanalım, gerisi takdir-i ilahi artık.

Bu takım 82 puan toplayarak 2. olacaksa bile alkışlanmaya, takdire değerdir. Ancak artık şampiyonluk istiyoruz. 82 puanlı ikincilikler bizi kesmez.

Sefa
09.05.2011, 15:03
Cüneyt Çakır final maçına verilmediğine göre ya bizim maça ya Fener'in maçına verilecek ama benim tahminim Fener maçına Cüneyt Çakır bizim maça Fırat Aydınus verilir..

İçimi yiyen bir isim var İnşallah gerçekleşmez: Halis Özkahya..

Ömer Faruk61
09.05.2011, 15:05
Baktık fener keybetmiyor şampiyonluk gidiyor

Fatih emreyi dövsün

Emenike bizim maçda oynarsa çift dalsın giray kırılsın ayakları...

Ya Alex :confused: :D:dansmuz::dansmuz::dansmuz:

Oruç
09.05.2011, 15:05
Cüneyt Çakır daha iki hafta önce maçımızı yönetti. Antep maçındaki kararları yüzünden kalan maçlarda ne bizim maça verilir ne de febeye. Fırat Aydınus da Konya maçını yönetti en son. Vereceklerini sanmıyorum bizim maça. Bünyamin Gezer'i vermezler inşallah.

robinhood61
09.05.2011, 15:06
Arkadaşlar fenerbahçe-ankaragücü maçının hakemi çok önemli, inşallah cüneyt çakır olur. çünkü zart diye kırmızıyı veriyor.
korkusu yok..

Sefa
09.05.2011, 15:07
Kuddusi de olabilir bizim maçın hakemi.. Ben Fenerbahçe'nin maçını Fırat Aydınus'un yönetmesini isterim ama geçen hafta verdiler.. Halis'i o maça verebilirler ki umutlarımız söner..

Oruç
09.05.2011, 15:09
Bizim Antep maçından sonra Cüneyt Çakır'ı febe maçına vermezler, imkansız yani.

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2011, 15:21
Bence Halis,Kuddusi ve M.Kamil Abitoğlu'ndan ikisi bizim maça ve fenerin maçına verilcek.

SILENT06
09.05.2011, 15:23
Bu Glowacki'nin son iki haftadır yaptıkları beni tedirgin ediyor.Çok adam kaçırıyor.Sonra faul yapmak zorunda kalıyor.Ve çok tehlikeli yerlerde faul yapıyor.Haydi hayırlısı...

SILENT06
09.05.2011, 15:27
Bu arada Mustafa Denizli dünkü maraton programında : " içimden bir ses şampiyonluk averaja kalmayacak. iki takımdan biri kesin puan kaybedecek. Ama tamamen hissiyatım böyle" dedi. Denizli'nin kehanetleri meşhurdur malum. :) İnşallah kaybeden biz olmayız...

Sefa
09.05.2011, 15:30
Bu arada Mustafa Denizli dünkü maraton programında : " içimden bir ses şampiyonluk averaja kalmayacak. iki takımdan biri kesin puan kaybedecek. Ama tamamen hissiyatım böyle" dedi. Denizli'nin kehanetleri meşhurdur malum. :) İnşallah kaybeden biz olmayız...

Evet benim de dikkatimi çekti ve bence içinden geçen Fenerbahçe'ydi diyemedi Trabzonspor olsa direkt derdi hem de kötü oynuyorlar diye eklerdi.. Dediğiniz gibi kehanetliği meşhurdur.. Abdal'a malum olur.. :)

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2011, 15:31
Sivası unutalım bence.Dün küfrettiler bize maçta.Kesin yatarlar fenere.O yüzden fenerin 1 bizim ise 2 maçımız kaldı.Ankaragücü puan alırsa alır alamazsa şampiyonluk şansımız iyice zorlaşır.Hani sonra sivaslılar puan alır da sizi şampiyon falan yaptık derler.Hiç çekemem.Gelmesin öyle şampiyonluk.

cihatöztürk
09.05.2011, 15:33
Ahmet çakarda 4 haftadır içimden bir ses Trabzonspor şampiyon olacak diyor :)

real_rock
09.05.2011, 15:37
ahmet çakal'ın trabzonspor şampiyon olacak demesine kanmayın. fbnin en ateşli savunucusu ve yalakası olduğu için gelebilecek olası tepkileri hafifletme çabasında. Medya'da ki çoğu kimse samimi değil. Biz kendi işimize bakalım. Maçlarımızı alalım. Bu arada Holosko kupa maçında kesinlikle oynamayacak A.Avcı öyle söyledi.

hüseyin1975
09.05.2011, 15:37
Sivası unutalım bence.Dün küfrettiler bize maçta.Kesin yatarlar fenere.O yüzden fenerin 1 bizim ise 2 maçımız kaldı.Ankaragücü puan alırsa alır alamazsa şampiyonluk şansımız iyice zorlaşır.Hani sonra sivaslılar puan alır da sizi şampiyon falan yaptık derler.Hiç çekemem.Gelmesin öyle şampiyonluk.

Vallahi ben kardes Takim ilan etmeye bile raziyim:p

robinhood61
09.05.2011, 15:46
ben bizim maçlarda heyecanlamıyorum ki fener puan kaybederse şampiyonuz zaten. son maçtan umutluyum hem sivasın rakımı yüksek fenerliler nefes almakta zorlanır e bi de ilahi adalet var. bekleyin uşaklar. çıldıracağızzzzzzzzzzz

noname
09.05.2011, 15:48
ankaragücü taraftar grubu gecekondunun sitesine yüklenelim.
Hiç gerek yok. Ankaragücü tarihinde bir kez 8-0 lık Galatasaray maçı yüzünden kötü bilinir. Ama o maçın kalecisinin
maç sonrası Türkiye'yi terkettiğini çok az insan bilir.
Ankaragücü taraftarı, camiası ve hocası durumun farkında. Çıkıp oynayacaklar. Eğer hakem tarafından doğranmazlarsa
puan alacaklardır. Zira Mesut hoca bu hafta defansının en önemli adamını oynatmadı. Arka arkaya 2. sarı kart olup bu
hafta cezalı duruma düşmesini engellemek için. Mesut hoca geldiğinden beri çok da iyi oynuyorlar. Ve Mesut hoca
kafaya oynayan takımlara herp ızdırap olmuştur. Bunun acısını ben Manisa ve Denizli maçlarından çok iyi biliyorum.
Eğer Ankaragücü çıkıp puan alırsa.. ofisteki Ankaragüçlü arkadaşlarımı sırtımda Kızılay'da dolaştıracağım :)
O hasret kaldığımız duyguyu yaşamamızdaki etkenlerden biri oldukları için gönlümdeki yerleri çok ayrı olacak.
İBB herkese ters gelir, İBB'ye ters gelen takım da biziz. Maçtan bir korkum yok. Alırız. Tek korkum var..
O da Burak bu hafta oyundan alınırken kulübeye "Kaç kaç" diye sorduğu zaman başlayan hislerim. Herkesin aklı Fener
maçında.
Sabır ya sabır.. İnanın forumu okumaya çekiniyorum. Uykularım kaçıyor.

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 15:49

Haydi bakalım İnşallah Ahmet Çakar'ın dediği gibi Şampiyon olacağız :)

oktay61
09.05.2011, 15:55
Şampiyon olacağız buna yürekten inanıyorum. Bu inancımın tek sebebi Fatih Tekke

Gol Atsada
Gol atmasada
Asist yapsada, yapmasada,
Yedekte de otursa, 18 e dahi girmese hatta ve hatta İstanbula getirilmese dahi bu maçın kader adamı Fatih Tekke olacak.

Buna yürekten inanıyorum. Çünkü bana Fatih Tekke'nin sözü var...

Mehmet Ç.
09.05.2011, 15:57

Evet benim de dikkatimi çekti ve bence içinden geçen Fenerbahçe'ydi diyemedi Trabzonspor olsa direkt derdi hem de kötü oynuyorlar diye eklerdi.. Dediğiniz gibi kehanetliği meşhurdur.. Abdal'a malum olur.. :)

Allah allah bende bizi kast ediyor anladim puan kaybi icin ??

2 hafta sonra ögreniriz :D

Helvacı61
09.05.2011, 15:58
yapılacak iş belli hakemi baskı altına alacağız. bu hafta vermesi gereken kırmızıları verdirteceğiz. fatıhte luganoyu ve emreyi tahrik edip attıracak oyundan fatih tek başına yenecek hali yok ancak zaten stresli olan fener takımını sinirleriyle oynayarak dağıtabilir.

cihatöztürk
09.05.2011, 16:02
Günahların takımı fenerbahçe pankartını bi şekilde yine sokun stada.......

SILENT06
09.05.2011, 16:05

Küfredenler taraftar yanlız :) Bu yüzden değil de yönetimin fener sempatizanı olmasından dolayı yatarlar ...:)

Helvacı61
09.05.2011, 16:07
bu hafta iyi bir strateji izlenirse olay bitebilir. eğer oynarsa fatih ve gabriç bizi şampiyon yapabilir. ama iyi oynamaktan ziyade fenerin stresini ve bazı oyuncuları provoke ederek.

Mehmet Cihan Kocaman
Küfredenler taraftar yanlız :) Bu yüzden değil de yönetimin fener sempatizanı olmasından dolayı yatarlar ...:)

yönetimde biter zaten iş.Neydi adı odyakmaz mı ne? O işte tam bi fener yalakası.Benim hiç ümidim yok o maçtan ama allahtan ümit kesilmez tabi bakarsın puan alırlar.

SILENT06
Allah allah bende bizi kast ediyor anladim puan kaybi icin ??

2 hafta sonra ögreniriz :D

Şansal sonra ekledi.Aman hocam söylemeyin hangi takım olduğunu kıyameti koparırlar diye ekledi. Bu laftan FB diye anladım ben. Trabzonspor'un şampiyon olamayacağı bütün medyada yaygarası yapılıyor zaten.Kıyameti koparsak çoktan koparırdık.Ama FB şampiyon olamayacak desin biri bakalım neler oluyor :) bence FB'yi kastetti. Çünkü aşırı stresliiler. Geçen seneden kalan bir korkuları var :D

SILENT06
09.05.2011, 16:09
yönetimde biter zaten iş.Neydi adı odyakmaz mı ne? O işte tam bi fener yalakası.Benim hiç ümidim yok o maçtan ama allahtan ümit kesilmez tabi bakarsın puan alırlar.

Valla Sivas maçından kesilecek kadar dahi ümidim yok. FB atamazsa Sivas gider kendi kalesine sokar topu :) O kadar yani...

Tayfun
09.05.2011, 16:11
Bizim maçtan ziyade herkesin gözü Ankaragücünde gerçi ben zerre kadar güvenmiyorum Ankaragücüne ....

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 16:16

birşey sorayım. Kim küfür etmiş bize? Kalecisi mi, defans oyuncuları mi? Orta saha yada kanatlarda oynayanlar mi? Mehmet yıldız mi pedriel mi ? Yoksa Rıza hoca mi küfür etti bize? Kim küfür etmiş de fenere yatacaklar? Taraftarın küfürleri ile mi bir takım yatacak? Sivasspor ve taraftarını gunahm kadar sevmem ama son maçın son dakikasına kadar umutluyum.

Varsın fener orda puan kaybetsin biz şampiyon olalım da, sivaslilar Trabzonspor'u biz şampiyon yaptık desinler.

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2011, 16:19
birşey sorayım. Kim küfür etmiş bize? Kalecisi mi, defans oyuncuları mi? Orta saha yada kanatlarda oynayanlar mi? Mehmet yıldız mi pedriel mi ? Yoksa Rıza hoca mi küfür etti bize? Kim küfür etmiş de fenere yatacaklar? Taraftarın küfürleri ile mi bir takım yatacak? Sivasspor ve taraftarını gunahm kadar sevmem ama son maçın son dakikasına kadar umutluyum.

Varsın fener orda puan kaybetsin biz şampiyon olalım da, sivaslilar Trabzonspor'u biz şampiyon yaptık desinler.

Odyakmazı araştır ;) Kimdir necidir HANGİ TAKIMLIDIR ;) Fener ne yapar eder satın alır sivası.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 16:21
Birde arkadaşlar fatih gitsin luganoyu, emreyi tahrik etsin, provoke etsin gabric şunu yapsın bunu yapsın gibi söylemler bize yakışmıyor. Sadece kendi futbollarını oynasınlar. Bakın bucaya bakın karabük'e. Çok rahat puan alabilirlerdi. Hakemler olmasa kesinlikle ikiside puan alırdı fenerden bana göre. Yani fatih yada gabric futbol oynasın. Provoke gibi düşünceler bize yakışmaz. Madem öyle birşey olacak bi kaç taraftar gidelim maça. Sahaya mermi atalım. Rakı şişesi atalım. Fatih bize yakın dursun. Güya kafasına gelmiş gibi yatsın yere maç hükmen ankaranin olsun ççç

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 16:24
Odyakmazı araştır ;) Kimdir necidir HANGİ TAKIMLIDIR ;) Fener ne yapar eder satın alır sivası.

bir takımın teknik direktörü istemedikten sonra kimse maç falan satamaz! Bakın satılmış dediğimiz eskişehire. Kim var başında. Bülent kansizi. Kayseriyi örnek vermeyin onlar truva gibi içerden vuruldular. Ben rıza hocanın böyle birşeye girişeceğine inanmıyorum.

MURAT İNCE
09.05.2011, 16:25
karamsarlığa gerek yok...
bu sene şampiyon O-LA-CA-ĞIZ

Helvacı61
09.05.2011, 16:28
Birde arkadaşlar fatih gitsin luganoyu, emreyi tahrik etsin, provoke etsin gabric şunu yapsın bunu yapsın gibi söylemler bize yakışmıyor. Sadece kendi futbollarını oynasınlar. Bakın bucaya bakın karabük'e. Çok rahat puan alabilirlerdi. Hakemler olmasa kesinlikle ikiside puan alırdı fenerden bana göre. Yani fatih yada gabric futbol oynasın. Provoke gibi düşünceler bize yakışmaz. Madem öyle birşey olacak bi kaç taraftar gidelim maça. Sahaya mermi atalım. Rakı şişesi atalım. Fatih bize yakın dursun. Güya kafasına gelmiş gibi yatsın yere maç hükmen ankaranin olsun ççç
niye yakışmıyo evliyamıyız biz böyle rakiple başka türlü uğraşamazsın. adamlar kaç tane maçını bu şekilde aldı. bunlarla oyunun kuralına göre oynamazsan böyle olur. 18 de 17 bile yaparlar. biri de çıkıp bu kadar da olmaz demiyor

ESER
09.05.2011, 16:36
bu hafta dugum cozulur.

sivasspordan delikanli bir durus beklemeye gerek yok bence.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 16:43
niye yakışmıyo evliyamıyız biz böyle rakiple başka türlü uğraşamazsın. adamlar kaç tane maçını bu şekilde aldı. bunlarla oyunun kuralına göre oynamazsan böyle olur. 18 de 17 bile yaparlar. biri de çıkıp bu kadar da olmaz demiyor

abi madem öyle diyoruz daha kolayını yapalım. Madem onlar gibi oynayacağız bu oyunu bizde fenerli olalım. Ne fark kaldı ortada? Forma renkleri mi. Ona da bi ayar çekerler merak etmeyin.

Bizim büyüklüğümüz 6 tane kupadan değil. Biz onurumuzla, dik duruşumuzla büyüğüz. Hani diyoruz ya tek büyük biziz diye. Olaya bu pencereden bakarsan etek Tek Büyük biziz. Illa da sonuç olsun illa kupa olsun her yol mubah diyorsak maalesef 4.büyüğüz.

Ben şaibeli tek puan dahi istemiyorum. Rakibin oyununu saha dışı faktörlerle bozmayı düşünebilmeyi de bir Trabzonspor'luya yakıştıramıyorum. Kusuruma bakmayın.

Jester
09.05.2011, 16:49
Sivas Fb'ye yatacağından değil ama hem A.Gücü'nün hem de İBB'nin ciddi puan alma ihtimalleri olduğu için bu hafta düğüm çözülür diye düşünüyorum.

kaan61
09.05.2011, 16:51

o Ahmet Çakar fener sevilyayı elesin ben bikini giyerim demişti. fener eleyincede gıkı çıkmadı. Onun hislerine güvenecek halimiz yok. Biz maçlarımızı kazanalım ve son düdüğe kadar bekleyelim. İnşallah şampiyon biz oluruz.

Volkan Albayrak
09.05.2011, 16:53
yalnız sivasta da RIZA HOCA kendisine yapılanları unutacağını zannetmiyorum...

Abluka
09.05.2011, 17:05
maça seyirci çıkmayacak golü de başkan atmayacak. bursasporlu olsaydınız geçen sene Trabzonspor'a güvenir miydiniz?
Sivas'a güvenmiyorum şehir olarak yönetim olarak! ama ben futbolcuların adamlığına inanmak istiyorum.bu işin içinden geliyoruz aga futbolcu ne isterse sahada o olur.
Bkz.Onur
Bk.Giray
Bkz.Egemen
Bkz.Burak
Bkz.Umut
Bkz.Alanzinho
Bkz.Jaja

Helvacı61
09.05.2011, 17:18
abi madem öyle diyoruz daha kolayını yapalım. Madem onlar gibi oynayacağız bu oyunu bizde fenerli olalım. Ne fark kaldı ortada? Forma renkleri mi. Ona da bi ayar çekerler merak etmeyin.

Bizim büyüklüğümüz 6 tane kupadan değil. Biz onurumuzla, dik duruşumuzla büyüğüz. Hani diyoruz ya tek büyük biziz diye. Olaya bu pencereden bakarsan etek Tek Büyük biziz. Illa da sonuç olsun illa kupa olsun her yol mubah diyorsak maalesef 4.büyüğüz.

Ben şaibeli tek puan dahi istemiyorum. Rakibin oyununu saha dışı faktörlerle bozmayı düşünebilmeyi de bir Trabzonspor'luya yakıştıramıyorum. Kusuruma bakmayın.
barcelona bile reel madrıdı ve hakemı proveke ederek eledi. şaibe ile ne ilgisi var profeyonellik kuralları içinde insanlar dünya kupası finalinde bile bu taktikle oynuyor. bunun büyüklükle nasıl bağdaştırdın. büyüklük herşeye boyun eğmek mi çirkeflikleri seyrederek mi büyük olduk. kaderine razı olmak asıl büyüklükle bağdaşmaz

ESER
09.05.2011, 17:23
maça seyirci çıkmayacak golü de başkan atmayacak. bursasporlu olsaydınız geçen sene Trabzonspor'a güvenir miydiniz?
Sivas'a güvenmiyorum şehir olarak yönetim olarak! ama ben futbolcuların adamlığına inanmak istiyorum.bu işin içinden geliyoruz aga futbolcu ne isterse sahada o olur.
Bkz.Onur
Bk.Giray
Bkz.Egemen
Bkz.Burak
Bkz.Umut
Bkz.Alanzinho
Bkz.Jaja

sivasin baskaninin ne oldugu belli. sampiyonluga oynarken de kimlerle is kotardigi.. o yuzden sivas macina kafadan 0 yazmaktan baska bir sans yok malesef.. adamlar son mac kazaya kurban gitmemek icin sivasi ipten aldilar. simdi sayelerinde kumede kaldiklari fenere celmemi takacaklar? hele ki isimleri sivasspor iken.. malesef meteor dusmesi ile ayni olasilik...

muharrematasoy
09.05.2011, 17:23
sivasta polonyalı bi uşak var iyi top oynuyor bize gol atmıştı, bence sivas puan alabilir fbden, rıza hocaya güvenirim

ESER
09.05.2011, 17:26
kaldi ki onlarin adi sivas. 15 gunde kabak yetismez iken takim oluverdiler. ucer beser lig atlaya atlaya proje ile sampiyonluga oynatilan bir takimsidan bahsediyoruz.. bu adamlar dune kadar fenerium ile cikiyordu antrenmanlara. baskanlari ibrikci basi gibi ibrik havlu dolasan fener yalamasi mecnundan mi adamlik bekliyoruz..

muharrematasoy
09.05.2011, 17:28
300 spartalı filmi gibi bir lig yaşıyoruz, pers kralı bir elamanı kandırıp kendi halkına ihanet etmesini sağlıyordu ve bu sayede spartalıları tuzağa düşürüyordu bu pislik febe bu yolla çok hain sayesinde canımız yaktı ama filmin sonundaki gibi acı bir ders vereceğiz bunlara

Sami Kuk
09.05.2011, 17:38
Çevremdeki fenerlilerle sohbet ediyoruz , cogu Sivas maçından korkuyor.Diyorum lan baskanları febeli alayı fenerli falan.Alakası yok Rıza Çalımbay var istemesse o kimse satamaz maç.Futbolcular kendileri için oynucaktır falan diyorlar..

Tüm türkiye Sivas maçını garanti görüyor ama bomba süpriz yapabilir:):)

lazzz61
09.05.2011, 17:40
umut efendı ardayla aynı takımda oynamak ıstermıss basgıt gs ye de kurtulalım senden gercı sejnı almazlar o ayrı dava ulan futbol cahılı serhat ulueren bıle senın ne kadar becerıksız oldugunu anladı gokmen ozanak bıle dıo umut kacırdıklarının 3 de 1 ını atsaydı trabzona acık ara sampıondu dedi

61yusuf
09.05.2011, 19:17
ilk yarı ankaragücü 2-1fenev maçının
iki golünüde sestak atmıştı
Bu maçtata yine göstersin kendini
dünkü sivas maçında da o gol atmış
fatih sestak el ele goller fenev kalesine

muharrematasoy
09.05.2011, 19:19
bizde sestaka seni sezon sonu alacağız deyip gaz verelim :)

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 19:21
ilk yarı ankaragücü 2-1fenev maçının
iki golünüde sestak atmıştı
Bu maçtata yine göstersin kendini
dünkü sivas maçında da o gol atmış
fatih sestak el ele goller fenev kalesine

korkum lugano şerefsizi sakatlar oyuncuları hakemde göz yumar.

selçuk, emre de çok sert oynuyor

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 19:26
barcelona bile reel madrıdı ve hakemı proveke ederek eledi. şaibe ile ne ilgisi var profeyonellik kuralları içinde insanlar dünya kupası finalinde bile bu taktikle oynuyor. bunun büyüklükle nasıl bağdaştırdın. büyüklük herşeye boyun eğmek mi çirkeflikleri seyrederek mi büyük olduk. kaderine razı olmak asıl büyüklükle bağdaşmaz

o maçtan sonra iyi ki real madride sempati duyuyorum dedim. Bir pozisyon oldu 11 kişi hakeme koştular kırmızı çıktı. Bunun adı bence rezalettir. Söylediklerimin hala arkasındayım. Birilerini teşvik ederek şampiyon olmak istemiyorum. Aksi takdirde bu lig için fazla şerefliyiz sözünün bir anlamı kalmayacağını düşünüyorum.

İlker Yazıcıoğlu
09.05.2011, 19:31
doğru diyor.evliya mıyız biz??
koptum valla

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 19:33
Bkz.Onur
Bk.Giray
Bkz.Egemen
Bkz.Burak
Bkz.Umut
Bkz.Alanzinho
Bkz.Jaja

noktası virgülüne katılıyorum.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 19:35
doğru diyor.evliya mıyız biz??
koptum valla

evliya değil ADAMIZ BIZ!

Mustafa Umut
09.05.2011, 19:36
17 de 16 yaparak şampiyon olursalar hiç konuşmaya gerek yok bence..her şey apaçık ortaya çıkar...

Abluka
09.05.2011, 19:37
umut efendı ardayla aynı takımda oynamak ıstermıss basgıt gs ye de kurtulalım senden gercı sejnı almazlar o ayrı dava ulan futbol cahılı serhat ulueren bıle senın ne kadar becerıksız oldugunu anladı gokmen ozanak bıle dıo umut kacırdıklarının 3 de 1 ını atsaydı trabzona acık ara sampıondu dedi

geçen yıl mayıs ayında bonservisi elideyken gs'den gelen 2 milyon euro'luk teklifi reddetmiş kulübüme para kazandırmadan bir yere gitmem (gidersem sadece avrupa) diyen bir adamdan bahsediyorsun.
Futbolcu yeteneklerini tartışabiliriz ama Umut'un adamlığını tartışamayız!

güneyli
09.05.2011, 19:39
Fatih üzerinden beklentileri arttırıp lütfen fatihi 50 bin kişinin önüne atmayın...Trabzon gazetelerinden biri trabzon fatihe güveniyor haberi vermiş bütün medyada bu haber..Bu akıl işimi şimdi..Bu haberin bir yönetici ağzıyla verilmesi tam bir cehalet veya kasıt..Zaten bu hafta ankaragücünün üzerine gelecekleri kadar gelecekler...Lütfen Ankaragücünü rahat bırakalım...Ankaragücünün oyunu fenerle orada başabaş oynamaya yeter...Bu arada burada hatırı sayılır fenerli izleyicilerde olduğunu biliyoruz..Yok altyapıdan tanıdık birinin ifadesiyle fatih hayatının maçını oynayacakmış türü açıklamalar Fatihe ve arkadaşlarına zarar verir..Ankaragücünü bir takım olarak değerlendirelim..İyi bir takım..Fenere ilk golü atacak kadarda efektif bir takım..Seyircisiyle barışmış bir takım...Gündeme oturmak ister...İnşaallah böyle olur...Bu arada Fatih ve arkadaşlarının güvenliği için saraçoğlu koridorlarına dikkat çekmek gerek..Burayı takip eden yerel medyadan birileri varsa o koridorlarda can güvenliğine ve baskıya vurgu yapılsın...Hakemin Fırat aydınus olacağını tahmin ediyorum... Bu maçta Fenerin 30 dakika tempo hakkı var...İnanın artık koşamıyorlar..Dün bala bir gol 3 puan...Bizde onlardan farksızız..Bu maçta 50 bin kişi önünde fenerli oyuncular geçen yıl bizim maçta olduğu gibi panikleyebilirler...Ben hala bunların tökezleme potansiyeli var diyorum..Ayrıca gabric için yobo tarafı otoban olabilir...Fenerin Alexi,gökhanı dvreye giriyor okadar..Stoch,bu darbeden sonra ritimli antreman yapamaz...Guizanın 1-1 yaptığı resime iyi bakın...Niang anası ölmüş gibi bitik halde..Niang ve stoch hız konusunda sıkıntı yaşarlarsa ankaragücü için iyi bir ortam oluşur...Hayırlısı bakalım..

taraftar1967
09.05.2011, 19:40
kalan maçlarımızı alırız ama rakibimizden korkuyorum kolunu bacağını sallamaya başladı kendi sahasında yener diyelim ama son maçta sivası heralde çıkmadan yenecekler sivas yatar onlara off allahım off sitelerinde bile fenerbahçe diyorlar delikanlı tek takım tutar taraftar böyleyse yöneticilerini bilemem naparlar

gelelim istanbula Yeneceğizzz daaa.

Trabzon34
09.05.2011, 19:44
Bu sezon kendi sahamızdaki son maçımız.. Kazanıp son deplasmanımızı da kazanmaya gidelim.. Rakibimiz ne mi yapar.. Boşverin ya.. Biz kazanalım da sonrasına bakarız.. Belediyenin çarşamba kupa finali var.. Bu durumun bize biraz avantaj sağlıycağını düşünüyorum ama gene de ters takım çok dikkat etmek lazım.. Antep ve buca maçlarındaki kadro ile çıkarız gibime geliyor..

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 19:47
son maça kalırsa ne tür bir oyun sergilenecek bilmiyoruz. sivas maçı için aziz yıldırım tezgahı hazırlamıştır. basın yolu ile bakalım ne yapacaklar. her türlü işlemi basın ile yapıyorlar.

ortamı ger hakemi ger maçı kazan. bu çalar boyu uygulanan savaş taktiği.

olmadı sivası döve döve yenerler..

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 19:49
Belediye ve Karabük yeneceğiz, peki fener 2 maçını alırsa averaj şampiyonluğunu içine sindirebilecek mi

Türkiye bunu hazmedebilecek mi?

Yiğit SARI
09.05.2011, 19:51
Belediye ve Karabük yeneceğiz, peki fener 2 maçını alırsa averaj şampiyonluğunu içine sindirebilecek mi

Ben hazmedemem de gerisini bilmem

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 19:56
Maç olimpiyat stadında oynansın. Trabzon'da zorlanıyoruz bu takıma karşı. Olimpiyat stadında beraberlik bile alamadılar bizden sanırım..

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 20:00

bunca şaibeli maçlardan sonra hala çıkıp Trabzonspor'u hakemler kolluyor, rakipler onları zorlamıyor diyen bir camiadan bahsediyorsun. Hemde taraftarından klüp başkanına, futbolcusundan, teknik direktörüne kadar. Öyle bir camiadan bahsediyoruz ki, kendinden yaşça büyük, Türkiye'nin en iyi hocası senin sahana maça gelmiş tenezzül edip yanına gitmiyorsun. Bu adamlar mi sindiremeyecek? Bunlar dünyayı yese üzerine soda içmeden sindirimi tamamlarlar..

Fenerli sindirirse basinda sindirir. O sindirirse televizyonlarda sindirir. Onlar da sindirirse gerisinin bir anlamı kalmaz zaten..

Arda'
09.05.2011, 20:00
2 takım da ligi aynı puanda bitirirse aralarında maç oynanmalı bence.

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 20:13
Zor bir maç olacaktır.1*0 olsun bizim olsun :)

İlker Yazıcıoğlu
09.05.2011, 20:20
evliya değil ADAMIZ BIZ!

güzel kardeşim,namussuzların hakim olduğu bir ortamda bizim adam olmamız bize hiçbir şey kazandırmıyor malesef.yıllardır bunun örneklerini görüyoruz.sen fazla film izleme bence

Enes Ünal Kaya
09.05.2011, 20:40
Önümüzdeki 2 Maçı Alırsak Şampiyon Olucağımıza HaLa İnanıyorum..

Ankaragücü Zor Olucaktır..
O Olmasa Son Maç Psikolojisi oLucak..
Önde oLan Takım İçin Daha da Zor.. Fazla Dümen Dönmez Umarım

Ömer Faruk61
09.05.2011, 20:46
Günden Güne psikolojim değişiyor,Sabahla Akşamım birbirine tutmuyor.Kafayı yiyorum Dün İzmirden dönüşte moralman bittim.Yorgunluk ve izmir güneşinin amele yanığıda cabası :D Şu anda diyorumki BU TAKIM BU SENE S...E S....E ŞAMPİYON!!

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/224154_10150176084397872_629097871_6855523_3878691 _n.jpg

Armağan Dere
09.05.2011, 20:54
Aziz Yıldırım nası çantacılarıyla hem bizim maçta hem kendi maçlarında Eskişehir deplasmanında olduğu gibi biz de Fatih'i,Gabriç'i,Adem'i,Ergin'i etkilemeliyiz..eş-dost,medya vs yollarla..Çünkü son şansımız

Cihan_61
09.05.2011, 20:56
Bu sene Sampiyon olamasak, Nezaman olacagiz ? :(

h@msi61
09.05.2011, 20:57

Gelsin de nasil gelirse gelsin yahu, sabrimiz kalmadi artik :) Hem sivasin yollarina da fena sarki degil sanki :)

Sefa Alış
09.05.2011, 20:59
Bana göre şampiyonun belli olacağı haftaya giriyoruz , fener puan kaybetti kaybetti , sivasın fenere fazla asılacağını sanmıyorum asılsa bilse fenerden puan alabilecek bir takım görüntüsü yok onlarda.O yüzden Ankaragücü diyoruz ; Fatih diyoruz. Bu arada Fatihe ulaşmam lazım maç sonu puan alırsa çıksın saraçoğluna fener bayrağı diksin böyle , sonra kodamana karşı bir hareket çeksede fena olmaz hani. :)

Mustafa Umut
09.05.2011, 21:07
----------------------tolga------------------------
--------------giray-----------glowacki-------------
serkan-------------------------------------egemen
---------------------selçuk------------------------
---------colman-----------------umut(engin)-------
----------------------jaja--------------------------
------------burak--------------pawel---------------

gibi bir şey olabilir.. bu şekilde tahmin ediyorum....

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 21:12
melih gökçek arası aziz yıldırım ile bozuk neden mi?
ankaraspor'un küme düşürülmesinde başrolde aziz yıldırım. ankaraspor teknik direktörü aykut kocaman aziz yıldırım aldı.
ya barış maçı olacak yada husumet devam edecek..

çok ilginç bir maç olacak maçın hakemi çok önemli.. fenerbahçe içerde çok sert oynayan , rakibi döven bir ekip..
maçın başında penaltı ve kırmızı kartlar bekliyorum.

ankaragücü gerek bursa gerek gaziantep kadar dişli ve daha golcü bir ekip.

yatmaztara
09.05.2011, 21:19
Cenabı Allahımızın da izni ile bu hafta sonunda belediyeyi 2-0 yenip, fenerbahçeninde ankaragücüyle 1-1 berabere kalmasıyla tekrar liderlik koltuğunu geri alacağız, ve şampiyon olucaz.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 21:23
güzel kardeşim,namussuzların hakim olduğu bir ortamda bizim adam olmamız bize hiçbir şey kazandırmıyor malesef.yıllardır bunun örneklerini görüyoruz.sen fazla film izleme bence

şampiyonluk önemli değil bu adaletsiz arenada vermiş olduğun onurlu mücadele yeter sloganı yok artık. Hani renk sevdalısı idik? Hani şampiyonluk için kupa için sevmiyorduk bu takımı? Üzülerek söylüyorum ki bir çoğumuz hala daha başarı taraftarı gibiyiz. Bu şampiyonluk bizi çok etkiliyor. Ozumuzu yitireceğiz Allah korusun..

Zafere giden yolda bence her yok mubah değil. 24 yaşındayım, bir 24 sene daha beklerim. Millet namussuzca oynuyor bu oyunu diye bizde namussuz olamayız.

erol-61
09.05.2011, 21:33
ya ilgili arkadaşlar şu foruma bi el atın yaa çok yavaş bu ne yaa lütfen rica ediyorum ...

Ş A M P İ Y O N O L A C A Ğ I Z........

Sibel
09.05.2011, 22:05
Şu biletimi alsam da içim rahatlasa:)

Karasoy
09.05.2011, 22:15
İş son maça kalırsa çok kötü bir senaryo bizi bekliyor kimsenin bundan haberi yok.Sivas'ın bize karşı yıllardır büyük bir kini var bu yıl 6-1 i hiç unutamıyorlar bir de kadınköylüler geçen yıldan kalan kinleri.Bunlar ittifak yapacak bakın görün son dakikalara kadar berabere götürecekler maçı biz tam şampiyon olduk derken 90+ larda gol yiyecekler.Sırf bizimkiler kalpten gitsin diye.

Hamdi Karamahmutoğlu
09.05.2011, 22:48
http://i54.tinypic.com/122cc54.jpg

Rıza Çalımbay'ın bu olayı hatırlamasını umuyorum ben.
Sivasspor deplasmanı, şayet Sivasspor adam gibi oynarsa çok zorlu olur.
Orada da Sedat oynuyor, Trabzon kökenli.
Yabancıları bile adam gibi oynarsa fark yaratır.
Umudumuzu yitirmeyelim.

samway
09.05.2011, 22:51
bu sezon sampıyon olsak da olmasak da seneye hatırlayacak olcagımız bır kac seyı sımdıden yazmak lazım ;

. eskısehır taraftarı (kesınlıkle affedılmemelı avnı aker e gelceklerıne pısman edılmelı )

. bülent uygun (zaten karakteri belli hatırlatmama gerek yok aslında)

. shota ardvaladze (maalesef bunu yazmak ıstemezdım ama kesınlıkle trabzonsporumuzun teknık dırektoru olamaz)

. bünyamin gezer (her maçında bize verdiği kararlar ve diğer maclardakı tutumları)

. aykut kocaman (seneye cok ıyı ırdelenmelı avnı aker de)

. volkan babacan (ona da gereken ılgı verılmelı)

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 23:01
Maça 5 Gün 20 S. 58 Dk. kaldı :)

faysal
09.05.2011, 23:12
İstanbul büyükşehir belediyeye patlarız :) fener ankargücüne takılır fatih çatala ikitane takar şampiyonluk şarkıları söyleriz :)
Geçan haftada yapmıştım aynı öngörüyü ama hem bucayı zor geçtik hemde karabük beni yanılttı,inşş bu hafta öngörüm gerçekleşir :D

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 23:39
Orta sahamızın iyi çalışması gereken mücadelelerden bir tanesi

yorumsuz6117
09.05.2011, 23:44
Şampiyonluğu averajla kaybetmektense puanla kaybetmeyi tercih ederim. Averajla kaybetmek bana çok koyar.

Yaşar
09.05.2011, 23:57
Kalan 2 maçımızı kazanır isek, 82 puanla şampiyon oluruz. Fb de 80 puanla 2. olur. Puan alan takım Ankaragücü mü olur? Sivas mı olur? bilmem ama Fb 2 maçını da kazanamayacak. Hem de sezonun en iyi futbolu oynayıp kazanamayacakları bir maç ile şampiyon olacağız. Allah'ım sen yardım et.

uzunismail
09.05.2011, 23:57
Ankaragücü yener yada yenilir....

Ama şu bir gerçek, bu yıl ligi tamamen satılmış küçük zihniyetli anadolu kulüpleri forse etti.. Maalesef şerefsizliklerle adları anılar takımlar şerefsizliklerine yenilerini eklediler bu sene.. Tek tek yazmayacağım bu takımları hepimiz biliyoruz..Bunların bazıları antibizans palavraları okumaya devam edebiliyor.. Ama sadece bir kaç serseriyi kandırabiliyorlar.. Bu sayede kulüplerini ayakta tutmaya çalışıyorlar...Sonları bank asya şüphesiz.. Zamanı geldiğinde dostluk mostluk dinlenilmeden itinayla kümeye gönderilmelidir..

Ama bu kulüpler arasında kesinlikle Ankaragücü yoktur.. Ankaragücü bu sene feneri iki defa yenerek zaten görevini yapmış kendini kanıtlamıştır.. Bizden bile beraberlik koparmışlar.. Bu hafta yensin yada yenilsin bu ligde helal para kazanan kulüplerdendir Ankaragücü..

Ankaragücü fenere maç satacak en son kulüp bile değildir.. Neden bu kadar iddalıyım.. Ankaragücünü iyi tanıyorum kesinlikle elinden gelenin en iyisini yapacaktır..Yener yada yenilir ama oyunun hakkını fazlasıyla verecektir...

Fenerden iki maçta 8 gol yiyen antalya, bize kök söktürdü 2 beraberlik..
Fenere yedek kadro ile çıkıp, bize canla başla oynayan köpek sürüsü 2 beraberlik..
Fenerli kalecinin yediği hatalı goller atak yapamayan kayseri avniakerde müthiş futbol, 2 beraberlik...

Helvacı61
10.05.2011, 00:39
biz kalan maçlarımızı kazanacağız ki ortamı görelim herkes türk futbolunun rezilliğini anadolu diye tabir edilen birçok takımın nasıl istanbul takımlarının altına yattığını görelim. bu bana şampiyonluk kadar keyif verecek. çünkü lig seneyede var bunları hem yenip hem aşağılayacağız. bu yılı asla unutmayacağım. şu ligde saygı duyacağım takımlar
bursa
kasımpaşa
buca
şerefsizliği tescillenen şu ana kadar
antalya
eskişehir
kayseri
ibb
gençlerbirliği
antep, manisa bejeke,geyse konya tarafsız kaldı. sivas ve ankaragücünüde görelim

Fatih ÇOLAK
10.05.2011, 00:42
http://i54.tinypic.com/122cc54.jpg

Rıza Çalımbay'ın bu olayı hatırlamasını umuyorum ben.
Sivasspor deplasmanı, şayet Sivasspor adam gibi oynarsa çok zorlu olur.
Orada da Sedat oynuyor, Trabzon kökenli.
Yabancıları bile adam gibi oynarsa fark yaratır.
Umudumuzu yitirmeyelim.

Sivasın yardımcı hocası da ORHAN KAYNAK :):)

Fatih ÇOLAK
10.05.2011, 00:48
biz kalan maçlarımızı kazanacağız ki ortamı görelim herkes türk futbolunun rezilliğini anadolu diye tabir edilen birçok takımın nasıl istanbul takımlarının altına yattığını görelim. bu bana şampiyonluk kadar keyif verecek. çünkü lig seneyede var bunları hem yenip hem aşağılayacağız. bu yılı asla unutmayacağım. şu ligde saygı duyacağım takımlar
bursa
kasımpaşa
buca
şerefsizliği tescillenen şu ana kadar
antalya
eskişehir
kayseri
ibb
gençlerbirliği
antep, manisa bejeke,geyse konya tarafsız kaldı. sivas ve ankaragücünüde görelim

Çok güzel bir tespit olmuş ama ankaragücü zaten çıktı ankarada paşalar gibi oynadı yendi febeyi, inanıyorum yine iyi oynayacaklar ben fatih tekke'ye fazlasıyla güveniyorum fakat feneri yıkacak 2 adam sestak ve özgür çek olacaktır...ikiside uzun zamandır sakattı son 2-3 haftada 60 larda giriyorlar umarım ikiside 11 de başlar çünkü çok iyi top saklıyorlar ve rahat adam eksiltiyorlar ayrıca çokta iyi şutörler...

Fenerin nasıl baskı kurcağı ortada açık oynayacaklar umarım mesut bakkal akıllı oynatır...

Bülent Dizman 53
10.05.2011, 00:55
o hafta bu hafta
fener çok stresli özellikle defansı Başkent rahat artı iç hesaplaşmalar var .Başkent çok ii top oynuyor çok ii oyuncuları var. ii organize oluyorlar.ne olursa olsun başkent fenere teslim olmayacak en az 2 gol atacaktır bu streslı fener defansına tekkede devreye girerse iş biter bu hafta. skor tahmınım fb 2 ank 3

Helvacı61
10.05.2011, 01:00
özellikle abdullah avcı dan beklemezdim. adam hiç değilse kalecisini oynatır diğerlerini genç takımdan oynatır. beliki gençler bir direnç gösterir. futbol bu sarı kart olur kırmızı kart olur mücadele olur. ne demek hem adamı pynatıyorsun hemde sakatlanma, sarı kart kırmızı kart görme diyorsun. maç satmanın başka bir şekli olurmu bilmiyorum hem sahaya sürüyor, hemde oynama diyor. terbiyesizliğin satılmışlığın bu kadarı da olmaz. fenerin 6 oyuncusu haftalardır sarı kart sınırında abdullah avcı şerefsizi, ahlaksızı ancak bu kadar satılmışlık.yapar ne direnç gösterip sarı kart olmasın diye gençleri oynatıyor nede oynayanlara mücadele edin diyor. bu maç şike değil de hangi maç şike üstelik tek maçlık şikede değil sonrası da hesaplanmış.

Yasin Altuntas
10.05.2011, 01:03
Renkdaslar cok önemli normal Bilet Satislari Taraftar Kart Bilet Satislarindan bir Gün sonra (yani Carsamba) Günümü basliyor ???

asimetrik
10.05.2011, 01:12
Biz kupa maçında Bjk ile 8 yedek oyuncu ile oynamıştık. Yine geçen sene kupa öncesi hemen her maçı kaybetmiştik. Rakiplerin de bunu yapmaya hakkı var. İbb bizim maça asılırsa düşünürüz. Bence bizim maçta da yedek ağırlıklı oynayacaktır. Emenike bizim maçta da oynamayacaktır.
Gaziantep ve Bursaspor''u kolay geçtik. Oysa ki rakibimiz bu maçlarda çok zorlanmıştı.
Genel olarak takımlara kızmaya hakkımız yok. Kızmamız gereken ve sonuca direk etki eden faktör hakemlerdir. Mesela Eskişehirspor maçında 2 golümüzü vermeyen hakem 1 hafta sonra Fener maçına atanıyor ve Selçuk'u atmayarak görevini yerine getiriyor.
Yazımın baş tarafına Eskişehirspor dahil değildir.

Helvacı61
10.05.2011, 01:20
Biz kupa maçında Bjk ile 8 yedek oyuncu ile oynamıştık. Yine geçen sene kupa öncesi hemen her maçı kaybetmiştik. Rakiplerin de bunu yapmaya hakkı var. İbb bizim maça asılırsa düşünürüz. Bence bizim maçta da yedek ağırlıklı oynayacaktır. Emenike bizim maçta da oynamayacaktır.
Gaziantep ve Bursaspor''u kolay geçtik. Oysa ki rakibimiz bu maçlarda çok zorlanmıştı.
Genel olarak takımlara kızmaya hakkımız yok. Kızmamız gereken ve sonuca direk etki eden faktör hakemlerdir. Mesela Eskişehirspor maçında 2 golümüzü vermeyen hakem 1 hafta sonra Fener maçına atanıyor ve Selçuk'u atmayarak görevini yerine getiriyor.
Yazımın baş tarafına Eskişehirspor dahil değildir.
biz yedekleri oynattık. o şerefsiz sadece kaleciyi mal seçti. gerisini hem as takım oynattı hem oynamayın dedi resmen sattı maçı bu şerefsizin takımı direnç gösterse ne olur göstermese ne olur. önemli olan herkes ten puan almaya çalışmak tır bizede aynı oyunu oynaması onun şerefsiz ahlaksız biri olduğunu değiştirmez.

DeAgLeMaNyAq
10.05.2011, 01:32
Karabük maçı öncesinde oyuncuların dikkatli olması gerekiyor. Serkan, Glowacki, Selçuk, Alanzinho, Jaja, Burak ve Umut kart sınırında...

Oğuzhan
10.05.2011, 02:14
Bizim maçlardan gram şüphem yok, takım iyi oynuyor kesin kazanırız ama bu Fenerbahçe maçlarında atılan bu saçma gollerin sonunun gelmesini bekliyoruz sabırla.

Ümit Küçük
10.05.2011, 02:23
kupa maçı şöyle çekişmeli uzatmalara gitse 120 dakka oynanasa

yattarinho61
10.05.2011, 04:30

ne yani simdi sivas adam gibi cikip puan veya puanlar alirsa, bi anlamda sivasin yardimiyla sampiyon olmus oluyoruz..
biz demedik mi bursayi biz sampiyon yaptik diye ?? eger dedigim durum olursa onlarinda sizi biz sampiyon yaptik demeleri haklaridir..biz sampiyon olalimda gerisi önemli degil

oktay61
10.05.2011, 09:45
Bütün yorumcuların konuşmalarını dikkatlice dinlersek puan puana ligin bitmesinin zor olduğunu söylüyor

Ama feneri karşılarına alamadıkları için isim belirtemiyorlar ama açık açık ima ediyorlar. Umarım dedikleri gibi olur

mda61
10.05.2011, 09:48
bu sezon sampıyon olsak da olmasak da seneye hatırlayacak olcagımız bır kac seyı sımdıden yazmak lazım ;

. eskısehır taraftarı (kesınlıkle affedılmemelı avnı aker e gelceklerıne pısman edılmelı )

. shota ardvaladze (maalesef bunu yazmak ıstemezdım ama kesınlıkle trabzonsporumuzun teknık dırektoru olamaz)

. bünyamin gezer (her maçında bize verdiği kararlar ve diğer maclardakı tutumları)

Bülent Uygun'a neden kızgınsın? Fener'e yattı bize oynadı diye. Şota'ya neden kızgınsın ? İki takıma da dürüst bir oyun oynadığı için. Bu ne yaman çelişki,renktaşım :) Şota, Bülent gibi şerefsiz değil, adam gibi adam olduğunu gösterdi o maçta. Kazanamadıysak, bunda Şota'nın suçu yok ve onu daha çok seviyorum ben o maçtan sonra. Süper ligte herkes Şota gibi dürüst olsaydı, biz şimdiye zaten şampiyonduk

Ömer Faruk61
10.05.2011, 10:06

Bülent Yıldırım-Azize Yıldırım ???

oktay61
10.05.2011, 10:12
İş son maça kalırsa çok kötü bir senaryo bizi bekliyor kimsenin bundan haberi yok.Sivas'ın bize karşı yıllardır büyük bir kini var bu yıl 6-1 i hiç unutamıyorlar bir de kadınköylüler geçen yıldan kalan kinleri.Bunlar ittifak yapacak bakın görün son dakikalara kadar berabere götürecekler maçı biz tam şampiyon olduk derken 90+ larda gol yiyecekler.Sırf bizimkiler kalpten gitsin diye.

Taraftarın ne istediği ve başkanlarının ne istediği o kadar önemli değil. Bizim herşeyi para olarak gören başkan çok mu sevindi bursanın şampiyonluğuna.

Sonuçta orada 2 tane trabzonlu var Abdurrahman ve Sedat, bizim polonyalıların milli takımdan arkadaşları var. Küçükken sempati duyduğum takım Trabzonspor diyen bir Mehmet Yıldız var. Ha yenmeye gücü yetmez o ayrı arada kalite farkı var onu de.

Şuna bende katılıyorum 1 tane bile sivas taraftarı şampiyon olmamızı istemiyor forumlarını gezdim. Hepsi fenere destek vermek içi o günü bekliyor. Ama unutmayalım ki sahada Sivas taraftarı değil Sivasla alakası olmayan oyuncular oynayacak

Cemalettin Taşkın
10.05.2011, 10:26
bu ibb nin son 2 sezondur ilginç bir özelliği var 2 sezon önce sivas ibb maçını kazansa şampiyonu ama ibb sivası yendi beşiktaş şampiyon oldu. geçen sezonbursa 5 puan öndeyken ibb bursayı yendi gerçi son maçta yine şampiyon oldular.

yani bu sezonda bizi şampiyonluk yarışından etmezler inşallah Allah korusun ibb bizi yenerse fener galibiyette şampiyonluğu garantiliyor.

tek güvencemiz haftaiçi kupa finali oynayacak olmaları.

ilteriş
10.05.2011, 10:37

bülent yıldırımı yunus yıldırımı kayseriyi antalyayı unutmuşsun.....

ilteriş
10.05.2011, 10:52
ilk yarı belediyenin işini bitirmeliyiz.

Ahmet_8
10.05.2011, 10:57
Fatİh sultan tekke !

Celal Demir
10.05.2011, 10:58
bu hafta FATİH TEKKE den gol bekliyorum :D

apachi61
10.05.2011, 11:08
anguta takılan varsa aranızda uzak dursun zira onlara benzemeye başlamışınız. Açılan konular yapılan yorumlar bazen yanlış bi foruma mı girdim diye düşünceye sokuyor insanı kendinize gelin beyler

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 11:16
Eski Kaptanımız Fatih SULTAN Tekke bu hafta Fb'den puan alacaktır

Ertan 51
10.05.2011, 11:20
Fatih'ten ve Gabric'ten ben de bir sürpriz bekliyorum ama biz Belediyeyi yenebilecekmiyiz?Üzerimizdeki ölü toprağını atmamız lazım,Buca maçı ders olması lazım.

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 11:21
İBB'ye kaliteli bir takım kaliteli bir kadroya sahip.Bir gerçek var ki biz onlardan daha da iyiyiz.Maça hızlı başlamamız lazım

Ahmet Öztürk
10.05.2011, 11:26
Gaziantep maçının ilk yarım saatinde ki azmin yarısı bu maçın ilk yarısında olsun ikinci devreyi izlememize gerek kalmaz. Soru şu- o tempo ve azmi sahada görebilir miyiz? Buca maçında göremedim şahsen.. Ilk yarı işi sağlama alamazsak işimiz gerçekten çok zor.

frkl
10.05.2011, 11:27
Her şey bir yana Trabzonspor umuzun herşeye rağmen göstermiş olduğu başarı ortadadır.

Lig daha bitmedi ama şampiyonluk yarışında bir kalem gerideysek bunun en büyük nedenlerinden biride Trabzonspordur...Aslına bakılırsa liderliğide kendi hakkımızla aldık kendi elimizle verdik :mad: Trabzonsporun şampiyon olması en büyük beklentimiz ama beni şuana kadar o kadar mutlu ettiki şampiyon olmuşçasına bir sevinç yaşattı...

Artık şampiyon olsakda olmasakta kendimizi şampiyonlar ligine hazırlamalıyız...Üzülerek söylemeliyimki bu oyunumuz ile şampiyonlar liginde birşey yapmamız zor en önemlisi iyi bir forvet mutlaka şart !

İbb maçı ile ilgili olarak takımın son haftalardaki golü atıp geriye yaslanmasına anlam veremiyorum bu maçtada golü atıp geriye yaslanırsak ibb karşısında zorlanırız...Ama her ne olursa olsun takımın son haftalardaki dizilişindeki egemen glo ve girayın defans faktürünü geçmeleri çok zor :)...

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 11:29
Sene sonu puan durumu böyle olur bence.Trabzonspor 82-Fenerbahçe 80 Şampiyon Trabzonspor

Ertan 51
10.05.2011, 11:29
İBB'ye kaliteli bir takım kaliteli bir kadroya sahip.Bir gerçek var ki biz onlardan daha da iyiyiz.Maça hızlı başlamamız lazım
Tabi ki öyleyiz Asi,kalite olarak semtimizden geçemezler ama bu kaliteyi sahaya yansıtmak önemli,hızlı başlamayı bırak hızlı başlayıp hızlı devam etmeyiliz yoksa her maç 99 doğuruyoruz.

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 11:39
Tabi ki öyleyiz Asi,kalite olarak semtimizden geçemezler ama bu kaliteyi sahaya yansıtmak önemli,hızlı başlamayı bırak hızlı başlayıp hızlı devam etmeyiliz yoksa her maç 99 doğuruyoruz.

Abi hızlı başlayıp gol bulmalıyız sonradan da ikiyi bulana kadar devam etmeliyiz neden derseniz sonradan çok stres oluyor ister istemez takımımızı etkiliyor.Ama bu hafta Ankaragücü puan alacak :)

exelans_25
10.05.2011, 11:43
ankaragücü ve fatih üzerinde baskı yaratmayalım inşallah puan alırlar

Celal Demir
10.05.2011, 11:56
belediyenin bu hafta kupa maçı var ve şu an tamamen buna odakladılar bizim maçada haliyle yorgun ve hedefsiz bir şekilde çıkacaklar ama bu rakibi küçümsememiz anlamına gelmez ciddiyetle oynamalıyız bu maçta takılacağımızı düşünmüyorum. önemli olan eziklerin puan kaybetmesi.

asimetrik
10.05.2011, 12:06
Bir şeyi karıştırıyoruz galiba.. Bizim istediğimiz rakiplerin bize yatması değil Fener'e de adam gibi oynamaları. Biz rakibimizi yenemiyorsak suç iyi oynayan rakipte değil, bizdedir. (Hakem hatası yok ise)

Semih GÜL
10.05.2011, 12:29
Çok kilit bir hafta ankaragücü ne yapar açıkçası kestiremiyorum ,
bu fenerle oynayan takım ilk yarıyı oynuyor devre arası oluyor sonra ikinci yarı bir başlıyor ilk yarıda oynayan takım gidiyor yerine başka bir takım geliyor, çok enteresan...
ama ligin sonunu belirleyecek hafta budur...

yatmaztara
10.05.2011, 13:17
ilk yarı 2-0 yazmalı 0-0 veya 1-0 da sorunlarla karşı karşıya kalırız. yorgun belediyeye 25 dk da 1 2 tane sallamalıyızki fb nin stresi artsın

yatmaztara
10.05.2011, 13:19
Çok kilit bir hafta ankaragücü ne yapar açıkçası kestiremiyorum ,
bu fenerle oynayan takım ilk yarıyı oynuyor devre arası oluyor sonra ikinci yarı bir başlıyor ilk yarıda oynayan takım gidiyor yerine başka bir takım geliyor, çok enteresan...
ama ligin sonunu belirleyecek hafta budur...
yanlış hatırlamıyorsam bu hafta fb ve ts nin maçlarının ilk yarıları 20:54 de sona erdi. ama ikinci yarılar 21:10 da başladı.

bASTURk
10.05.2011, 13:20
Alırız bu maçı.

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 13:22
Umut ve Burak'dan ben gol bekliyorum.Defasın arkasına İbb'ye adam kaçırıyor Jaja'nın ceza sahasından şutlarıda bizim için avantaj

Alper Calik
10.05.2011, 13:25
Nasıl ki geçen yıl FB ilahi bir müdahale ile son maçta kaybetti, bu sene de iki takımın başbaşa buralara gelmesinde ilahi bir anlam olduğunu düşünüyorum.
Ya Yüce Allah bize de benzer acıyı yaşatmak için buralara kadar zar zor geldik, ya da onlar geçen yıldan ders almadıkları için kafa kafaya geldik.

FB kaybedecekse ne türlü üstünlüğü olursa olsun kaybedecek. Şu anda bekleyip Trabzonspor a destek vermek, lig bitiminde de kucaklamaktan başka yapacak birşey yok bana göre.

O yüzden,

- rahatım
- Trabzonsporumu daima sevip destekliyorum
- dua ediyorum onlar için

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 13:27
5 Gün 6 S. 31 Dk. kaldı :)

asimavi
10.05.2011, 13:30
.....ilk yarıda gol yemezse ankaragücü...en az beraberlik alır....maç kadıköyde olmasa idi...kesinlikle puan alamazdı fenr bu maçtan...ama şimdi az da olsa şansı var...

Cemalettin Taşkın
10.05.2011, 13:38
bu maça verecek hakem kalmadı.

kuddusi müftüoğlunu verecekler galiba.

Sibel
10.05.2011, 13:45
Fatih'e güvenelim tamam da:)Aziz duymasın,kadroya aldırtmaz,olmadı kırmızı kart göstertir..

Mehmet Ç.
10.05.2011, 13:56
Bizim mac'a Firat Aydinus digerine Cüneyt Cakir verilir.

Abluka
10.05.2011, 14:00
Kuddusi reyizi Sivas-Fener maçında sahada görmek istiyorum.
fener-A.Gücü maçını kuvvetle muhtemel Özkalfa yönetecek gibi geliyor bana
her ikisi de görev adamıdır ;)

Fatih Özkan
10.05.2011, 14:05
Unutmayalaım asla unutmayalım...Fenerbahçenin başına gelmiş bir Trabzon faciası var ve Bursaspor un kendisinin bile beklemediği bir şampiyonluğu var...Biz elimizden geleni yapalım avni akerde olalım..Pes etmek kabullanmak yok...İki sarı lacivert takımın karşılaşması bu ve top kimi severse o olacak..Allah biliyor ya ümidini kesmiş olanlara çok kızıyorum.O kupa buraya gelecek,müzeye gelecek.fener bu bu hafta daha çok baskı altında olacak inanın.Karabükte eli ayağı çözüldü,yine şansı yardım etti ama nereye kadar.Ben diyorumki fener 17 de 15 galibiyette kalacak...Ankaragücü Bursa değilki 3 atıp 5 yesin...Bu maç karakolda biter ama hakemde önemli tabi...Ummadık taş yarar baş demişler.Bırakın bu maçı son maçta bile neler olur bilinmez.

Fatih Özkan
10.05.2011, 14:07
Ankara ankara yap feneri kapkara,fener düşsün bir dara,aç başına bir bela...

Fatih Özkan
10.05.2011, 14:08
ilginç maç..2 sarı lacivert takım karşılaşacak..fenerli futbolcular soracak...Trabzon maçı kaç kaç?ankaragücü forvetleri Karabükten daha becerikli..

Alper Calik
10.05.2011, 14:09
FB nin olası son maç kabusuna yol açmak için:

İBB maçını mutlaka yenmemiz gerekiyor. Ona göre desteğimizi esirgemeyelim.

Belki Ankaragücünü geçip yine son maçta kaybederler. Biz son ana kadar yenmeliyiz.

Fatih Özkan
10.05.2011, 14:09
hafta sonu avni aker dolmayacak..işin kötü tarafı bu...kızmayın bana ama dolmayacak çünkü şehirin sessizliğinden anlıyorum bunu...

Helvacı61
10.05.2011, 14:11
büyük bir organizasyon yapalım. taksimde pretosto eylemi yapıp. maçı birlikte izleyelim. ankaragücü maçını fener hakem hatası olmadan kazanamaz her halukarda yani kaybetsede, kazansada. taksımde toplanma ihtiyacı var. bunu yapamıyorsakta kimse şampiyonluk beklemesin. oturup ağlamasın. adamlar 4 aydır her tarafı rehin almışlar kimse kafasını kaldıramıyor. azıcık kaldıranlar hemen linç ediliyor

Gurpas
10.05.2011, 14:14
hafta sonu avni aker dolmayacak..işin kötü tarafı bu...kızmayın bana ama dolmayacak çünkü şehirin sessizliğinden anlıyorum bunu...

Bu şehire başarı haramdır.

Mehmet Ç.
10.05.2011, 14:22

Biz son mac..

Moral motivasyon diye Isvicre'den geliyoruz. Bilet bulamayiz diye korkuyoruz..

Statin yanindaki adam maca gelmiyor :confused:

Karasoy
10.05.2011, 14:40
Yapacak bişey yok beklemedeyiz. Kalan 2 hafta yürek dayanmaz iyisimi siz bir uyku ilacı alın saatlerinizi 21.45'e kurun, uyanınca skorlar şöyle olacak TS:1 İBB:0, FB:1 A.GÜCÜ:1

Murat SİSMAN
10.05.2011, 14:54
Manyakmısın diyen olmasa ummayan taş baş yaracak.Sifaş febere atıcak diye hayaller kurmayada başladık be!

Hami-Ünal-Orhan
10.05.2011, 14:55
Arkadaşlar bu maçı almamız çok önemli. Fenerin bir son hafta faciasına daha tahammülü yok. O yüzden bu hafta puan kaybedip rahatlamak isteyeceklerdir. Fener bu hafta lige havlu atıp tatile çıkar.

kaptans
10.05.2011, 15:06
ikinci yarı itibariyle ne maçlar gördük ne tuzaklardan geçtik kaybettiğimiz gereksiz puanlara nazaran belki artık kaybettik derken kazandığımız ama üzerinde alın teri etiketi bulunan kdv olarakta neredeyse 11 futbolcumuzun kan pulunu yapıştırdığımız puanlar oldu ve rakibimize baktık öyle maçlar kazandılarki hakkı olupta aldıkları puanlar azınlıkta kalır ve bakıyorum sanki hak ve eşitlik bazında seneyi değerlendirsen onlara göre trabzonspor şansa veya birilerinin yardımıyla buralarda bulunuyor işte rakipimiz bu bizim ana yurtlarına bile baktığımda genel itibariyle bizden ayrılan kazanmak uğruna en ulvi şeylerini bile verebilcek bi topluluk camiaları bu şekilde dizayn edilmiş her eklenen halkada bu yyapıdan nasibini almış...unuttukları tek bişey var ve her seferinde yüzlerine tokat beyinlerinde deprem etkisi oluşturmuş yalnız akıllanmamışlar...burada hiç kimse geçen sene trabzonspor o 1 puanı hak etti diyemez evet hakkıyla mücadele etmeye çalıştı ama o maç baz alındığında o 1 puan bizim hakkımız değildi bu o senenin gazabıydı fener üzerine tıpkı denizlideki gibi...o yener bu yeneri bırakalım biz bu saatten sonra olacak şey ebedi adalet sahibinin göstereceği adalettir... yoksa ne şerefsizliklerin döndüğünü hepimiz gördük görüyoruz göreceğiz ama şunu unutmaınlar ALLAH isterse değil hakemin şerefsizliği 22 futbolcu fener forması giysin yine kaybedecekse o puanı kaybedecektir...bizim işimiz kendi maçlarımıza bakmak olsun gerisini ALLAHA bırakalım kalın sağlıcakala...

vatandas61
10.05.2011, 15:17
biletimi aldim, insallah macta olacagim. Bu maratonda herkes kendi numarasina mi oturuyor yoksa bos bulduklari yere cöküyorlar mi?

Fanatik34
10.05.2011, 15:18
Arkadaslar!

Artik maclara taraftar olarak konsantre olmanin zamani. Yok AGücü neler yapar, Sivas yatar mi diye düsünecegimize kendi isimize bakmaliyiz.

Buca macini niye zora soktuk? Cünkü hem taraftari hemde futbolcunun kulagi Karabükteydi! Elimde olsa IBB macinda tüm teknolojik imkanlari yasaklardim!!!!!

Odaklanmamiz gereken nokta su: Biz IBB ve Karabük macini kazanirsak sampiyon olurmuyuz? Buna nerdeyse herkesin evet dedigini biliyorum. Eeeee???

Eren Karaahmetoğlu
10.05.2011, 15:23
Tribüne gidecek arkadaşların kulağı lütfen Fenerbahçe maçında olmasın. Buca maçında gördük, takımı gerçekten olumsuz etkiliyor.

Biz sadece kendi takımımızı destekleyelim.

Şampiyon olacağız.

mahmuter61
10.05.2011, 15:23

Bu yönetime bu şehir ve bu taraftar haramdır!!!Sen elindeki altın tepsiyi sundun niye?transfere gerek yokmuş asıl bu beceriksiz pasif kukla olmuş yönetime gerek yok!!!

cellchook
10.05.2011, 15:26
holosko kupa finalinde yönetim kurulunun aldığı karar neticesinde oynamayacak.

krdnz
10.05.2011, 15:26
Ankaragücüne fazla umut bağlamak yanlış.

Fenerbahçe A.Gücüne göre daha iyi kadroya sahip.Bu maçı kazanması süpriz olmaz.Anormal olan ilk yarı Bursanın 4,bizim 9 puan gerimizde olan takım Bursaya puan farkı atıp bizle farkı kapatmasıdır ki bu (pis)lig için bu da normal!

Asi Çaykaralı61
10.05.2011, 15:30

Kimseye birşey haram değildir taraftarımız üstüne düşeni yapacaktır ;)

Alper Calik
10.05.2011, 15:46
Arkadaslar!

Artik maclara taraftar olarak konsantre olmanin zamani. Yok AGücü neler yapar, Sivas yatar mi diye düsünecegimize kendi isimize bakmaliyiz.

Buca macini niye zora soktuk? Cünkü hem taraftari hemde futbolcunun kulagi Karabükteydi! Elimde olsa IBB macinda tüm teknolojik imkanlari yasaklardim!!!!!

Odaklanmamiz gereken nokta su: Biz IBB ve Karabük macini kazanirsak sampiyon olurmuyuz? Buna nerdeyse herkesin evet dedigini biliyorum. Eeeee???

Evet arkadaşlar biz kendi işimize bakalım. Avni Akerde durmadan susmadan takımımızı destekleyelim. FB yeniliyor olsa bile ondan bahsetmeyip takımımızı destekleyelim.

Sefa Alış
10.05.2011, 15:48
Fenerin son kaybettiği maç Ankaragücü ve ikinci yarıda tek puan kaybını kendi evinde yapan bir fenerbahçe , Ankaragücü maça iyi konsantre olursa feneri yenebilir.Bizde belediyeyi yenersek son hafta bi beraberlik hakkımız da olur ki bu çok iyi olur :)

Mert Pasa
10.05.2011, 15:56
bence yarim sifir zorlana zorlana kazanacagiz.

Fatih Tekke adini on plana cikararak Fenerin ekmegine yag surmus oluyoruz,hic konusmasak ondan cok umitliydim,ama bugun yarin medyadaki maymunlariyla Fatihi devre disi birakirlar,topa girse suc olur macta.Ayrica sahsen Fatih'in de rahat oynamasi engellenmis olacak.

Kritik yerlerdeki politikada hep sinifta kaliyoruz camia olarak maalesef