PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Alperen Çakıroğlu
13.05.2011, 16:49
İnanıyorum evet inanıyorum..

Her hafta böyle yazıyorum inanmayanlara inat onlar hala burda gölge ediyorlar beklemesinler bence..

Şampiyonluk yakındır bu hafta o hafta..Allah yüzümüzü güldürsün şampiyonluğu bize nasip etsin..

ispiroğ61
13.05.2011, 16:50
Bütün Trabzon'a böyle eleştiri yapmayın:rolleyes:.İmkanı olup gitmeyenlere,ya da imkanlarını zorlamayanlara kızın.İyimser olmaya çalışıyorum:oEn önemli maçlardan biri bu.Belki de şampiyonluğu kutlayacağız,ama soruyorum kendime Bursa maçında dolduysa, bu maçta niye dolmasın bu stad.Umarım bütün biletler tükenir,Avni Aker dolar.

Zaten burda tepki gösterenlerin hepsi imkanı olup gitmeyenlere tepkileri.. Ya olacak bu takım bu sene şampiyon sadece inanın ve bol bol dua edin ulan Ezan okunuyor Ezanlar Hürmetine Rabbim bu sene bize bu sevinci yaşat diyorum, Yasin-i Şerif okuyorum ölülerime duamı yaptıktan sonra ki ilk duam şampiyonluk duası 9 gün kaldı sadece dua yapın Yüce Rabbim görüyor şampiyonluğun kimin hakkı olduğunu..

Alperen Çakıroğlu
13.05.2011, 16:50
O bilet sayısı gerçek mi ya inanamıyorum :S

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 17:03
Daha maca 2 gün var nedir bu telaş o stad her türlü dolar

Abicim bursa maçında 2 gün öncesinden bitmişti biletlerin %98'i..
Maça 2 gün var ama %20'si satılmış.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 17:06
İnanıyorum evet inanıyorum..

Her hafta böyle yazıyorum inanmayanlara inat onlar hala burda gölge ediyorlar beklemesinler bence..

Şampiyonluk yakındır bu hafta o hafta..Allah yüzümüzü güldürsün şampiyonluğu bize nasip etsin..

Bir de en sinir olduğum nokta şu.
Bu şenol hocaya ve futbolculara maç kötü gidince ana avrat sövüp ıslıklayanlar şampiyon olunca sevinecekler.

asimavi
13.05.2011, 17:07
....trabzondaki taraftarımız şimdiden inancını yitirmiş ve hatta küsmüş galiba....ama onlarada çok kızmıyorum....dünyanın en tez canlı insanlarını bu kadar zorlarsan sabır taşına cevirirsen zamanında işi koparmazsan olacağı budur....

...bizim şampiyon olamamız için iyi olmamız yetmiyor işte yetmiyor....çok iyi olmalıyız ligi 90 puanla bitirmeliyiz ...ki şampiyon olalım ...yoksa hep 3 ün 5 in hesabı yapılır ama hiç bir zaman bir yere varılamaz....

.....trabzonspora başkan olmak hem çok kolay hem de çok zor bi olay....sadri başkanın ALLAH yardımcısı olsun...

Sibel
13.05.2011, 17:10
Daha maca 2 gün var nedir bu telaş o stad her türlü dolar
Şahsım adına buna inanmıyorum ama yanılmayı umuyorum.Trabzon'daki taraftar gideceği maç için kuyrukta beklerdi saatler önceden.Ben de bunu dikkate alarak sabahın köründe gittim,müthiş bir ilgi olacağını düşündüğümden,10 defa geçtim TS Clup'ın önünden.Baktım kimse yok,o an anladım zaten.Hatta durdum acaba bugün yanlış bi gün,ben saati yanlış mı biliyorum diye düşündüm.Saat 11 olduğunda sadece 4 kişi vardı,sonra bi kaç kişi daha geldi..Hepsi bu kadar...Yanılırım inşallah,bu sıradan bir maç mı ey Allahım..

61_Hasan_69
13.05.2011, 17:18
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228405_172764459447768_120377341353147_434907_1303 275_n.jpg
ezikler her yerde ezik:)

ozturk
13.05.2011, 17:37
Ligin kaçıncı haftasi : 33

Fatihin forma numarası : 33

Maçın Oynanacağı İstanbul'un plaka kodu : 34

34 - 33 = 1

3 + 3 + 1 = 7

Trabzonspor'un 7. şampiyonluğu hayırlı olsun ççç

Kaan
13.05.2011, 17:44
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228405_172764459447768_120377341353147_434907_1303 275_n.jpg
ezikler her yerde ezik:)

O sayfanın yöneticisinin Türk olduğu o müthiş İngilizcesinden bariz belli oluyor da maçımızla ne alakası var? :)

güneyli
13.05.2011, 17:50
Ankaragücü can güvenliği istesin...Saraçoğlu koridorlarına dikkat....3-3

ertan arikan
13.05.2011, 18:16
Pazar günü maçtayım allahın izniyle.

Fatih Özkan
13.05.2011, 18:19
Stadın dolacağını zannetmiyorum.
Bizim milletimiz yormaz narin ayacuklarını stada kadar...
Çoğu kişi fenerin puan kaybedeceğine ihtimal vermiyor.
Olur da fener puan kaybı yaşarsa ancak kafalarına dank eder!

Ömür Karadeniz
13.05.2011, 18:26
Şampiyonluk treni kaçtığı için stad dolmayacak galiba.Ama gelenler yeter.Biz 6 kişi herzamanki gibi orada olacağız.

Oruç
13.05.2011, 18:57
Yapmayın etmeyin doldurun şu stadı. "Uzaktasın, demesi kolay..." diyenler olabilir ama rica ediyorum imkanı olan gitsin stada. Lütfen.

Mustafa Şakar
13.05.2011, 19:04
Ya böyle bir şey var mı yav.Takımımız tarihinin en önemli maçlarından birini oynuyor ve taraftar'ın ilgisi yok.Ama bence bundaki en büyük pay şerefsiz istanbul medyasında.Programlar da bas bas bağrıyorlar.Fenerbahçe %90 şampiyon diye.
Bizim bu oyuna gelmememiz lazım onlar zaten her sene böyle sallıyolar.istanbul yalakaları.

Mustafa Şakar
13.05.2011, 19:07
Pazar günü maçtayım allahın izniyle.

Abi sizin gibilere helal olsun.İstanbul'dan kalkıp da oralara kadar gitmek kolay bir iş değil.Ama bizim Trabzon'dakiler malasef iki adımlık yola üşeniyorlar.

muharrematasoy
13.05.2011, 19:10
madem fb maçını tayyip izleyecek bizde Trabzonlu bir general vardı onu çağıralım avni akere :D

jacek cyzıo
13.05.2011, 19:10
bu gün cumada çok dua ettim şampiyonluk için.

Fatih Solmaz
13.05.2011, 19:20
Spor Toto Süper Ligi'nin 33. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da taraftarlar hayal kırıklığı yaşattı. [B]Bilet satışlarının 2 bini bulmadığı öğrenildi.. Trabzon'da maca gitmeyenler için şampiyon olamazsak üzülmeyeceğim. Hiç bir şeyi haketmiyorlar.

Sibel
13.05.2011, 19:24
Son günler,heyecanla maçı bekliyorum.Allahım Avni Aker'de ŞAMPİYON çığlıkları attır bize Ya Rabbim...:sevinç::sevinç:

LnMrt
13.05.2011, 19:28
Trabzon'da maca gitmeyenler için şampiyon olamazsak üzülmeyeceğim. Hiç bir şeyi haketmiyorlar.

Belki bizim seyirciler 10.00 kişi toplaşıp "Nasıl olsa IBB yi yeneriz hayden İstanbul'a FB-Ankaragücü maçına" demiş olamazlar mı ?
Bolu tünelinde FB lilerle karşılaşmışlar aradılar az önce :)

ssmuratss
13.05.2011, 19:34
hep taraftara sallayın siz..

fırtına89
13.05.2011, 20:20
biz bu maçı alırız almalıyız çünkü belediyeli futbolcuların ayakta duracak halleri yok çok yoruldular. yalnız malesef fener ankaragücü maçını çok rahat kazanacak çünkü öyle bi ortam kurulduki bu baskıyı ankaragücü camiası kaldıramaz.yine istanbul medyasının oyununa düştük

robinhood61
13.05.2011, 20:39
el-tayyip gidicek mi maça. şöyle bi senaryo düşünüyorum. ankaragücü fenerbahçeyi yeniyor maç sonrası azize konuşuyor son maça çıkmayacağız hakemleri protesto ediyoruz varsın trabzon şampiyon olsun gibi. ne güzel olur..

AyhanPe
13.05.2011, 20:42
el-tayyip gidicek mi maça. şöyle bi senaryo düşünüyorum. ankaragücü fenerbahçeyi yeniyor maç sonrası azize konuşuyor son maça çıkmayacağız hakemleri protesto ediyoruz varsın trabzon şampiyon olsun gibi. ne güzel olur..

bu hafta onlarin macina giderse haftayada sampiyonun macina gelir olur biter..

only ts
13.05.2011, 20:55
fenerlilerden oy almak için neler yapılıyor : ))

Mustafa Umut
13.05.2011, 20:59
Şuan öyle bir zamandayız ki ne maç hakkında yorum yapmak geliyor içimden ne de oturup kadro kurmak..

Sadece dua ediyorum ve olası ihtimalleri düşünüyorum.. Hem kötüye hazırlıyorum kendimi hem de hayaller kuruyorum..

ALLAH UTANDIRMASIN.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 21:03
---------------Tolga-------------------

Serkan----Giray----Glowacki----Egemen

-------------Selçuk---Colman-----------

Burak-------------Jaja-------------Umut

-----------------Pawel-----------------

Jester
13.05.2011, 21:15
Bu maçta dolu tribünler ve skordan bağımsız coşkulu bir destek, bu yıldan çok önümüzdeki yılın şampiyonluğuna hizmet edecek.

Fatih Solmaz
13.05.2011, 21:18
hep taraftara sallayın siz..
şu pozisyonda trabzonsporu yalnız bırakan benim gözümde taraftar falan değil.sen bak işine.

Ali YİĞİT
13.05.2011, 21:25
Şuan öyle bir zamandayız ki ne maç hakkında yorum yapmak geliyor içimden ne de oturup kadro kurmak..

Sadece dua ediyorum ve olası ihtimalleri düşünüyorum.. Hem kötüye hazırlıyorum kendimi hem de hayaller kuruyorum..

ALLAH UTANDIRMASIN.

Kaç gündür kendimi avutuyorum maç başlıklarına girmemeye çalışıyorum güya kendimi olası bir ikinciliğe alıştırıyorum ama gel gör ki :( bu bünye kaldırmıyo bunu gerçekten çok zormuş hem kendini kötüye hazırlayıp bir yandan da ümitlenmek

zafer6161
13.05.2011, 21:27
A.Gücü idmanında taraftar şov
13 Mayıs 2011 / 21:03
Ankaragücü, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayarak tesislerinde kampa girdi.

Ankaragücü'nün, 15 Mayıs Pazar günü yapacağı Fenerbahçe maçı öncesi, tesislerinde yaptığı son antrenmanını yaklaşık bin taraftar izledi.

Kulübün Saray Tesislerinde yapılan idmanda teknik direktör Mesut Bakkal, futbolcularına kısa süreli ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptırdı.

Antrenman sonrası futbolcular, tribünlerdeki taraftarlara üzerinde Ankaragücü amblemi bulunan topları dağıttı. Dağıtım sırasında taraftarların sahaya inmesi izdihama neden olurken, bazı taraftarlar ayaklarını ve kollarını incitti. Acı çeken taraftarlara kulüp doktorları müdahale etti.

Taraftarlar, futbolcular ve teknik direktör Bakkal ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra tesislerden ayrıldı. Ankaragücü, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamlayarak tesislerinde kampa girdi.

Başkentin sarı-lacivertli ekibi, Fenerbahçe maçı için yarın karayoluyla İstanbul'a gidecek.

slmn
13.05.2011, 21:34
Bir rüyada benden gelsin :) fener 2-1 yeniyodu derken son saniyede Ankaragücü 2-2 yaptı tabi ben kendimden geçtim(kendimden geçtiğime göre bizde kazandık ) tabi sonra uyanınca lanet olsun dedim ama inş hayra alamettir rüyam :)

uzunismail
13.05.2011, 21:34
şu pozisyonda trabzonsporu yalnız bırakan benim gözümde taraftar falan değil.sen bak işine.

Sonuna kadar hak veriyorum..

Trabzon maalesef biraz bozuldu eski Trabzon değil..

Fenere yenildiğimiz maçtan sonra 4 puan önde olmamıza rağmen Trabzonda insanları şampiyonluğa bir türlü inandıramamıştım..

O zaman herkes 4 puan önde olmamıza rağmen şampiyonluk gitti diyordu..

Trabzon eski Trabzon değil... İnadına inanır insan be, inadına destekler...

Pes mi diyeceğiz ellerimizi mi kaldıracağız..Asla ben pes etmiyorum.. Benim böyle bir mizacım yok allaha şükür..

İstanbuldaki taraftarlar çılgın gibi hastayım onlara, böyle bir inanmışlığı ilk kez gördüm helal onlara

cihatöztürk
13.05.2011, 21:39
Ben rüyamda fenerbahçe maçını 1-1 gördüm ankaragücünün golünü gabriç atmıştı...

irfanb
13.05.2011, 21:39
Pazar akşamı Şükrü Saraçoğlu Stadında anons verilir :
"Fener kişi niyetine !"
:)

Alper Calik
13.05.2011, 21:42
İstanbul dan
:dvl::dvl::dvl:
Bordooooooooo

irfanb
13.05.2011, 21:44
Almanya`dan...

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Alper Calik
13.05.2011, 21:48
:sevinç2::sevinç2:
şampiyoooon
:dvl::dvl::dvl:

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 21:49
Trabzon'dan TRABZOOOOON:sevinç: :sevinç:

irfanb
13.05.2011, 21:50
ALLAH`ın izniyle ...

T R A B Z O N

Sibel
13.05.2011, 21:54
Ben Trabzonluyu savunmak için yazmıyorum bunu,sakın yanlış anlaşılmasın ama,Trabzondaki Trabzonsporlu çok farklı oluyor çoğu zaman.Sözüm herkese değil elbette.Burda benim gördüğüm insanlar öyle bıkmış ki canlarından,vermezler kızım kupayı diyorlar bana büyükler.Takımdan muhteşemlik bekliyorlar,kötü oynamaya hakları yok takımımızın onlara göre.Galibiyet alacaksın o kadar!Ama kötü oyuna da tahammülleri yok.Hiç bir maçı beğenmiyorlar,çok iyi oynayan futbolcuyu yerin dibine sokup,5dk içinde zirveye çıkarabiliyorlar.Yine 5dk içinde ''ne biçim oynuyorlar, bunlardan bir şey olmaz''diyorlar.Bu futbolla bir şey olmaz diyorlar.Gördüklerini göremeyecek,inanamayacak duruma geldi çoğu.Demek istediğim şu,insanlarımız gerçekten yoruldu.Bu sıradan bir şey değil.Herkesin huzuru için Trabzon'un maç kaybetmemesi lazım Trabzon'da.Yoksa asık suratlar,canından bezmiş,içlerine doldurdukları öfkeyle,sakin olmaya çalışan insanlar oluyor her biri.Yıllardır inanmışlar,yıllar önce neler yaşamışlar,gerçekten ne kadar kızsam da,o kadar da kızamıyorum onlara.Bu maç için yazmadım bunu,genel olarak yazdım.Benim fikrim değil bu,sadece gördüğüm.Herkes gibi ben de bu maça olan ilginin azlığından çok ama çok keyifsizim.İnşallah ve inşallah o stad dolar,muhteşem bir şölen olur...

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 21:58
Ben Trabzonluyu savunmak için yazmıyorum bunu,sakın yanlış anlaşılmasın ama,Trabzondaki Trabzonsporlu çok farklı oluyor çoğu zaman.Sözüm herkese değil elbette.Burda benim gördüğüm insanlar öyle bıkmış ki canlarından,vermezler kızım kupayı diyorlar bana büyükler.Takımdan muhteşemlik bekliyorlar,kötü oynamaya hakları yok takımımızın onlara göre.Galibiyet alacaksın o kadar!Ama kötü oyuna da tahammülleri yok.Hiç bir maçı beğenmiyorlar,çok iyi oynayan futbolcuyu yerin dibine sokup,5dk içinde zirveye çıkarabiliyorlar.Yine 5dk içinde ''ne biçim oynuyorlar, bunlardan bir şey olmaz''diyorlar.Bu futbolla bir şey olmaz diyorlar.Gördüklerini göremeyecek,inanamayacak duruma geldi çoğu.Demek istediğim şu,insanlarımız gerçekten yoruldu.Bu sıradan bir şey değil.Herkesin huzuru için Trabzon'un maç kaybetmemesi lazım Trabzon'da.Yoksa asık suratlar,canından bezmiş,içlerine doldurdukları öfkeyle,sakin olmaya çalışan insanlar oluyor her biri.Yıllardır inanmışlar,yıllar önce neler yaşamışlar,gerçekten ne kadar kızsam da,o kadar da kızamıyorum onlara.Bu maç için yazmadım bunu,genel olarak yazdım.Benim fikrim değil bu,sadece gördüğüm.Herkes gibi ben de bu maça olan ilginin azlığından çok ama çok keyifsizim.İnşallah ve inşallah o stad dolar,muhteşem bir şölen olur...

Şöyle bişey var.Trabzon dışındaki Trabzonluların çoğu genç ve son şampiyonluğu hatırlamazlar.Ama Trabzondakiler 96'yı da bilirler 74'ü de.67'yi de bilen biliyorum ben.Onlar çok şeye tanık oldular.Elimizden alınan şampiyonluklara,şikelere vs..Görmüş geçirmişler yani.Hak vermek lazım.Ama Trabzondaki genç kesim nerde? Niye satılmıyor biletler?

Medallion
13.05.2011, 22:03
0.5-0 olsun, 3 puan bizim olsun. Varsin taraftar evinde mac seyretsin. Ola ki lider biz olursak, sonra stada yetismek icin bir yerini yirtsin :)

Sibel
13.05.2011, 22:05
Bursa maçında dolup taşan stad bu maçta neden dolmaz? Ben sadece buna kızıyorum...Neyse diyeceğim,diyemiyorum.İnşallah 3 puan bizim olur,ve inşallah liderlikle birlikte şampiyonluk da...

Ogün YAZICI
13.05.2011, 22:12
millet bırakmış işi gücü trabzondaki taraftara sallıyo trabzondaki taraftar sene başından beri en iyi şekilde destekledi takımı sizler saraçoğlundaki atmosferle avni akerdeki atmosferi karşılaştırırken suçluyu taraftar değil yönetim olarak gösterin kaç senedir trabzon gibi yağmur alan bi şehirde çatısız stadda oynuyoruz saraçoğlu gibi bi stadımız olsun 20 bin kişi ile bile cehenneme çeviririz onu trabzonda

Ali YİĞİT
13.05.2011, 22:14
ben bile maç saati uyumayı düşünüyorum Trabzondakilere hak veriyorum bazı şeylerde.Korkuyorum açıkçası :(

Alper Calik
13.05.2011, 22:18

Trabzonspor taraftarı genelde, özellikle de Trabzon da yaşayanlar, dediğiniz gibi adeta kötümser bir teknik direktör gibi, çok eleştirel seviyorlar takımı.

Bunun nedenleri:
- Trabzonspor un 6 şampiyonluğunda çok çok güçlü olması, adeta FB nin bu sene hile hurda ile yaptığını 6 sene hak ederek yapmış olması ve bunu yaşlı insanların hatırlaması

- Sonrasında haksız yere kaybedilen şampiyonlukları görmeleri

- Karadeniz insanının tipik hızlı parlayıp sönmesi

olarak söylenebilir bana göre.

Kafaya takacak ve yapacak pek birşey yok.

Şampiyon olabilseydik bu karamsarlık biraz kırılırdı.

Allah a sığınıp bekleyeceğiz. 27 yıldır yaptığımız gibi.

Olmazsa da canları sağolsun. Hepsi pırlanta onların.

Herkes Avni Akereeee :)

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2011, 22:20
Bu maçı izlemek kolay mı?

Kalp dayanır mı?

Fenerbahçe'nin açıkca kollanması taraftarın ilgi alakasını azaltmış. Bilet satılmaması normal.

Alper Calik
13.05.2011, 22:20
millet bırakmış işi gücü trabzondaki taraftara sallıyo trabzondaki taraftar sene başından beri en iyi şekilde destekledi takımı sizler saraçoğlundaki atmosferle avni akerdeki atmosferi karşılaştırırken suçluyu taraftar değil yönetim olarak gösterin kaç senedir trabzon gibi yağmur alan bi şehirde çatısız stadda oynuyoruz saraçoğlu gibi bi stadımız olsun 20 bin kişi ile bile cehenneme çeviririz onu trabzonda

Şu kalan 2 maçta, hele ki Avni Akerdeki son maçta,

yağmur yağsa da
kar yağsa da
don olsa da
fırtına olsa da

Fırtına nın Kopacağı Yerde olmak isterdim ...

Gökçebey
13.05.2011, 22:24
Herkes satılan 2000 bilete takmış. Sanki 2000 kişi izleyecek maçı. :) Kimse 16000 kombine kart sahibinden bahsetmiyor. Ayrıca bir çok kişi bizim kazanacağımızı zaten bildiği için fb maçını izliyor/zileyecek. Sakin olalım. Şampiyonuz.

h@msi61
13.05.2011, 22:25
Herkes satılan 2000 bilete takmış. Sanki 2000 kişi izleyecek maçı. :) Kimse 16000 kombine kart sahibinden bahsetmiyor. Ayrıca bir çok kişi bizim kazanacağımızı zaten bildiği için fb maçını izliyor/zileyecek. Sakin olalım. Şampiyonuz.

Ruya var mi abi ruya? :)

Ogün YAZICI
13.05.2011, 22:25
Şu kalan 2 maçta, hele ki Avni Akerdeki son maçta,

kar yağsa
don olsa
fırtına olsa

Fırtına nın Kopacağı Yerde olmak isterdim ...

eminim herkes olmak ister zaten bu kadar yaygaraya gerek yok 2 gün var çok büyük oranda biter o biletler

Alper Calik
13.05.2011, 22:27
O zaman
:meşale2::meşale2::meşale2:
:dansmuz::dansmuz::dansmuz:
:sevinç2:
:meşale2::meşale2::meşale2:

Yiğit SARI
13.05.2011, 22:31
Ah bi şampiyon olsak ... Ankaragücü'nün Gabric veya Tekke'nin golüyle kazanmasını çok isterim :D

Gökçebey
13.05.2011, 22:34

Rüyaları gerçekleştirmenin tek yolu uyanmaktır. Bu hafta bu iş biter. :)

Sibel
13.05.2011, 22:37
:sevinç: ŞAMPİYOOOOOOOOOOOOOOOOON :sevinç:

61_Hasan_69
13.05.2011, 22:38
bu hafta aşırı bir inanç var bende liderliği geri alacağız galiba..Sınıftaki herkese artisliğimi yaptım bugün liderliği geri alcaz diye p.tesi yüzümü kara çıkarma ALLAHImmmmmmmm....

Medallion
13.05.2011, 22:39
ben bile maç saati uyumayı düşünüyorum Trabzondakilere hak veriyorum bazı şeylerde.Korkuyorum açıkçası :(

Buca 2 Fener 1 oldu ben alisverise ciktim. Iyiki de cikmisim. Geldim baktim Buca 3 Fener 4 olmus.

Taraftar sonuna kadar hakli. maca gidip de futbolcularin moralini bozmaktansa evlerinden takip etsinler...

erol-61
13.05.2011, 23:00
ellerine saglik agabey güzel oldu her ne kadar stad pek uymasa da :)

satad uysada uymasada ..... ŞAMPİYONUZ :D

Asi Çaykaralı61
13.05.2011, 23:05
1 Gün 20 S. 54 Dk. kaldı :)

elturca61
13.05.2011, 23:06
ben de bu hafta cok degisik duygular var icimde eminim lider olcaz bu hafta...

barisb
13.05.2011, 23:07
Sezonun Trabzon'daki son macını seyretmek için takımın şampiyon olması şartı mı gerekli? 2. değil 12. olsak bile gidilir, alkışlanır, selamlanir...

Ama paniğe gerek yok. O stad dolar, mac sonu 3'lu çekilir, formalar tribüne atılır, eğlenceye sokaklarda devam edilir... :)

Asi Çaykaralı61
13.05.2011, 23:09
Takımına sahip çık

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7308-6N3Y5I6K.jpg

Şampiyonluk yolundaki yürüyüşünü sürdüren takımımızın bu sezon Büyükşehir Belediyespor ile Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı son maçta taraftarlarımızı stadı doldurarak oyuncularımıza destek vermeye çağırıyoruz.

Ülke genelinde her yerde takımımızın yanında yer alan hatta seyircisiz oynadığımız Galatasaray maçında bile oyuncularımızı yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımızın 15 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de başlayacak maçta da tribünleri doldurarak, futbolcularımızı coşkuyla desteklemelerini bekliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7308#Icerik

Sefa
13.05.2011, 23:15

Akşamüstü kestireyim dedim kabus ile uyandım.. :)

Ömrümde bu seneye kadar toplasan 1 bilemedin 2 defa maçla ilgili rüya görmüştüm bu sene zirve yaptı :)

Hürgün Aygün
13.05.2011, 23:16
İnşallah ilk yarıyı en az 2 farkla bitiririz yoksa maç Buca maçı gibi olabilir Fb maçından da iyi haber gelirse skoru korumak isteyebilir takım.

Ahmet Öztürk
13.05.2011, 23:24
Şöyle bişey var.Trabzon dışındaki Trabzonluların çoğu genç ve son şampiyonluğu hatırlamazlar.Ama Trabzondakiler 96'yı da bilirler 74'ü de.67'yi de bilen biliyorum ben.Onlar çok şeye tanık oldular.Elimizden alınan şampiyonluklara,şikelere vs..Görmüş geçirmişler yani.Hak vermek lazım.Ama Trabzondaki genç kesim nerde? Niye satılmıyor biletler?

Haklısın kardeşim. Dediğin gibi genç nufüsun çoğu dısarda. Trabzonda kalanların çoğu tezahürat yapmayı bile bilmiyor (yaş itibari ile)

Genç nüfusumuz kale arkalarında. Ama her biri ayrı telden çalıyor. Dısarda olanlar da çalışıyor. Ben mesela maça gidebilmek için mesaimden bir saat yemek molasını kısıyor bir saat erken cıkıyorum ve maça ancak gidebiliyorum. Çoğu bu imkana bile sahip değil..

Bilet fiyatları.. Kale arkası bilet yok denecek kadar az zaten. Perşembe günü aldım biletimi. Kale arkası kalmamıştı. Ve şunu biliyorum ki 40 lira verip maça gidebilecek genç nufüs pek yok Trabzon'da. Hele de 630 lira maaşla çalışıyorsa..

Ayrıca insanlarda bir umutsuzluk havası var. Onunda bilet satışlarına etkisi büyük. Umutlu olanların bir kısmı da kahveye gider fener maçınıda takip ederim diyor. Kimiside forumdaki kardeşlerim gibi uyumayı, farklı aktiviteler yapmayı deniyor :) Hak veriyorum hepsine başka türlü kalp zor dayanıyor..

Bu hafta da geçtiğimiz hafta gibi bir hafta olur tribün bakımından. Allah kazasız belasız atlatmayı nasip eylesin inşallah..

Sami Kuk
13.05.2011, 23:24
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150180261747547.304547.82794487546

Ankaragücü idmanı 1.000 in üzerinde taraftar vardı:)

Fanatik34
13.05.2011, 23:29
Herkese ragmen kazanacagiz bu böyle biline!

Sampiyonluga 2 mac kalmis, yazilanlara, düsüncelere bak (sadece olumsuz düsünenler icin)

2 maci kazanalim, sampiyonuz beyler, uyaniiiiiiiiinnnnnnnnnnn

Dünya´nin hicbir yerinde ligin bitmesine 4 hafta kala maclar ayni saatte oynanmazzz. Niye oynuyoruz cünkü Fenev istiyor, niye? Cünkü bizim kazandigimiz mac sonrasi baskiyi kaldiramazlar. Bizden önce oynasalarda, o korku inanilmaz onlar icin!

Biz ne yapiyoruz? Yok efendim, bunlar sampiyonlugu bize yar etmez, yok yaaaaaa:mad::mad::mad:

Son 4 haftaya kadar pek sampiyonluk inancim yoktu cünkü bu ayak oyunlarini bende biliyordum olacagini...ama bizim o tertemiz oyuncularimiz yilmadi, bende yilmadim (her ne kadar icin icin inanmasamda disariya hep inancli göründüm)..ve simdi yolun sonu yaklasti..o karanligin aydinlanmasina cok az kaldi..Günes 9 gün sonra o muhtesem isigiyla heryeri aydinlatacak, bazilarinida yakip kavuracak;)

Ahmet Öztürk
13.05.2011, 23:30
Bu arada biletix'in sitesinde biletlerin durumunu göremiyorum sayfa hata veriyor. Ancak fener ankaragücü maç biletleri tüekndi..

Mehmet Fatih Silik
13.05.2011, 23:41
Buca macindan önce rüyamda FB'nin Karabük'te berabere kaldigini görmü$tüm rüyamda...anneme demi$tim hatta o da bana rüyalarin tersi cikar demi$ti öylede oldu...dün de rüyamda Kadiköy'ü gördüm...mac bitmi$ biz kazanmi$iz ama $ampiyon FB diye inliyordu stat...hatta rüyamda spor sitesine giriyorum ve aynen $u yaziyordu "$ampiyon..." ama kimin oldugunu yazmiyordu...in$allah tersi cikar ve FB puan kaybeder...

Sami Kuk
13.05.2011, 23:41
Fatih Fenerin A.... ..DİTTT:)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=2031987964091&comments

muharrematasoy
13.05.2011, 23:45
nuri albayrak yönetimine o kadar sövüyordum ama onlar bile bu takımın menfaatlerini daha çok savunmuşlardı, tayyipten korkularına altlarına edecekler bizimkiler, takımı siyasete alet ettiler onların seçim kampanyalarına aracı yaptılar, şampiyonluk yolunda 2 maçımız kalmış hergün gazetelere çıkıp başbakana teşekkür edip staddan bahsediyorlar, ne şampiyonluk gelecek ne de stad yapılacak elalem ihya olacak 27 yıldır bekleyen bizlerde hava alacağız bunların yüzünden

Helvacı61
14.05.2011, 00:00
arkadaşlar genede maça bakalım biz biz kazanalım 2 maçı onları kendi rezillikleriyle başbaşa bırakalım yoksa her şey meşrulaşır bir anda biz puan kaybederiz onlarda kaybeder. derlerki bakın işte kazansaydınız şampiyon olacaktınız. o yüzden kalan iki maç çok önemli taraftarın stada gelmemeside ne demek fener puan kaybederse ne olacak şampiyonluğa oynayan takımın en büyük engeli boş trübindir o stadı dolduramayan taraftarın şampiyonluk neyine diycem ama biz ne olacağız o zaman maçlarını orda yapmasın

bordolumavi
14.05.2011, 00:03
allah a dualar edıyorum şu fb bı puan kaybetsede sampıyon olsak dıye,o kadar cok ıstıyorumkı sampıyonlugu şu donem şu sıra baska hıcbırsey ıstemıyorum hayattan...

Cihan_61
14.05.2011, 00:05
Trabzonda yasayip maca gitmeyenler, münkünse Trabzonumuz sampiyon oldugu zaman sevinmeyin.

bordolumavi
14.05.2011, 00:06
bu macta tek bır koltuk boş kalırsa ayıp trb dakı taraftarlara baska hıcbırsey demıyorum,ıst dakı taraftların enerjısı olmasa demekkı bızde dıger anadolu takımları gıbı sıradan bır takım olacagız,trıbunlerde boş koltuk kalması ne demek ya rezıllıgın en buyugu

Bıyıklıoğlu
14.05.2011, 00:28
Ankaragücü'nün bugünkü idman görüntüleri...

Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü... :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1998853899601&oid=127440673934395&comments

Helvacı61
14.05.2011, 00:32
düşünün dakka 90 fener malüp bizim trübinler boş aslında biz haklı olarakk bazı şeylere kızıyoruz ama bundan daha büyük satılmışlık olamaz. bunlar bide fner puan kaybederse biz yenersek sevinirler. 27 yıl beklenen şampiyonluk maçını yarısı boş trübinlerde oynayan futbolcuyu düşünün. ankaragücü maçı aynen böyle bir maçtı avniakerde yapılacak stad istanbula yapılıp maçlarının bir bölümünü istanbulda oynamalı bence şampiyonluğa oynadığı sene 16 bin seyirci ortalaması ile oynayan takıma o stad aşırı lüks

hermann hesse
14.05.2011, 00:39
şampiyon olamasakta bu maçı alıp fenere ızdırap olmak lazım..

SADECETRABZON61
14.05.2011, 00:42

Önemli Olan Üstü Kapalı değil O Stadın üstüde Kapansa Bu Kombine Olayı Kalkmadan Yine Çekirdekci amcalarımız Maratonda Olucak Ve Yine Gelemeyenler kombinelerini aldıkları yerler boş kalıcak.
Eskiden Böylemiydi maçın başlamasına 15 dk kala stadı dolduran taraftardan ne bekleniyorki.
Ben iyi Hatırlıyorum 3-4 Sene Evvel Trabzon-Fener maçı ve 8000 Trabzonlu dışarda kalmştı tvde öyle demişti.
Hani Şimdi Bundan eser varmı..
Gençleri Maçlara alştırmalıyız sayın SADRİ ŞENER Başkanımız Kombineleri dağtmamalı ve Kombine olayında belli bir bölüm ayrılmalı.

Emin Danışmaz
14.05.2011, 00:45
Düşünüyorumda bizlere uzak olduğu için mi ,biz gurbettekiler bu kadar tutkuluyuz.

Eren Karaahmetoğlu
14.05.2011, 00:47
Stad dolacaktır heralde. Dolmama ihtimali var mı artık? Şampiyonluğa iki hafta kaldı ve Avni Aker'deki son maç. Ve stad dolmayacak. Yok canım daha neler.. Bu kadarı da olamaz, öyle değil mi?

Maçı ilk yarıda bitirmeliyiz diyesi geliyor insanın. Şöyle 2-3 yapsak ilk yarı bitmeden çok iyi olur. Ama yeter ki kazanalım. Sonunda 3 puan varsa 1-0'a da razıyım.

Belediye'yi hafife almamak gerekiyor. Ama kimsenin de hafife aldığını zannetmiyorum. Bu saatten sonra öyle şeyler olmaz.

Tolga,Serkan,Giray,Egemen,Cale,Colman,Selçuk,Umut, Burak,Jaja,Pawel

Böyle çıkarız sanırım. Glowacki'nin sakatlığı vardı hafta içi. Oynatmaz diye düşünüyorum Şenol Hoca.

ŞAMPİYONLUK GELİYOR!

Bıyıklıoğlu
14.05.2011, 00:54
Arkadaşlar akşam saatlerine doğru maraton tribünününde büyük bir kısmı satıldı...

Kale arkaları zaten bitmişti,maratonunda bugün %80'i bitti.

Yarın ve maç günü tüm biletler bitecektir,endişeniz olmasın...

SADECETRABZON61
14.05.2011, 00:57
[QUOTE=Mert67;1917610685]Buca kümeye diye bağıran ufak bir grup vardı.Onlar da ıslıkla bastırıldı.Olayın Buca'lılar tarafından büyütüleceğini düşünmüyorum.
-------------
Onu Yapanın Karşıyakalılar olduğunu Zaten maçtan sonra tribündergiye yazdı bucasporlu taraftarlar sanırım kendi aralarında bir sorun var zaten hemen ıslıklandı yani Buca-Karşıyaka ile ilgili Bir durum Bizle Alakası yok..

Karşıyakaya ve Bucaspora teşekkürler.

Hasan Cubukcu
14.05.2011, 00:57
hic merak etmeyin stadi doldururuz !!!!!

Fanatik34
14.05.2011, 01:04
hic merak etmeyin stadi doldururuz !!!!!Önemli olan stadi doldurmak degil, daha da önemlisi gereken coskuyu verebilmek!!!

muharrematasoy
14.05.2011, 01:06
biz burada Trabzonspor için ölürken, avni akerde yaşlı emicelerin oturup tiyatro izler gibi çekirdek yemesine sinir oluyorum

bir kere hiç unutmam anorthosis maçını izlemek için avni akerdeydim, biz gırtlağımızı yırtıyoruz arkadaki emiceler "ula oturun daa" diye bize kızıyor, hiç kimse darılmasın ama Trabzondaki seyirciler şampiyonluğu haketmiyor, maçlarda toplasan 50 kişi ancak bağırıyor geriye kalanı sanki kartondan adamları getirip oturtmuşsun hau oraya

ayrıca üç dört kişi stadı göremiyor diye direkleri kesip stadın üstünü açmışlar, bu profesyonellik karşısında gözlerim yaşardı

Hasan Cubukcu
14.05.2011, 01:20
karamsarlik olmaz bu saatden sonra birazda positif bakin !!!

Coskuyuda veririz stadda hic merak etmeyin

erol-61
14.05.2011, 01:38
http://img8.imageshack.us/img8/3986/64772149.png (http://imageshack.us/photo/my-images/8/64772149.png/)

uzunismail
14.05.2011, 01:56
Arkadaşlar sitemlerimizi yazdık güzel yaptık... Trabzon eski Trabzon değil cümlesi bana ait.. Çoğu katılmış bu fikre anladığım kadar...

Ama şunu da unutmayalım biz beraber olmadığımız sürece bir hiçiz,, Trabzon dışı ve içi diye ayırım Trabzonsporumuz için tehlikeli bir durumdur... Trabzondakilere sitem edelim ancak birbirimizden de asla kopmayalım, tamamlayalım birbirimizi.. Ben hem trabzondanım hem dışardanım..Bu çok çok daha iyi...

Dışardaki taraftarın daha istekli görünmesinin asıl sebebi şu arkadaşlar.. Trabzonda Trabzonsporlu olmak biraz daha kolay, puan kaybını birkaç günde unutup önüne bakarsın, erken unutursun yani...

Ama dşarıda Trabzonsporlu olmak çok zor, hergün onca adiliğe gözünüzle şahit olmanız, karakteri 5 para etmez,vasıfsız insanların size dürüstlük dersi vermeye kalkışması zorunuza gider... Öyle bir fanatik olursunuz ki saniyede bütün kariyerinizi hiçe sayabilirsiniz.. Gözünüzün önününe hiç bişey gelmez.. Dışarıda adam zorla holigan olur... Farkı bu... İki duruda yaşamış ve halen yaşıyor biri olarak söylüyorum bunları..

Onlarca insan hakemler sayesinde en 20 puan kazanmışken hala gözünüzün önünde hakem diyorsa insan kasap olur, varın gerisini siz düşünün...

Ben bu şerefsizlere meydanı bırakmam..Siz bırakıyorsanız siz bilirsiniz... Ben istiyorum o şampiyonluğu... Geeelllllleeeeeeceeeeeek .

Şampiyonluk gelmesede Trabzonspporumla gurur duyarım.. Benim başka bir etkinliklede işim olmaz varsa yoksa Trabzon.. Hayatımdanda son derece memnunum...

muharrematasoy
14.05.2011, 02:05
ben Trabzonlu değilim ama gerektiğinde müdüre bile lafımı soktum Trabzonspora ve Burağa laf etti diye ama gel gör ki Trabzondakiler daha maçta çekirdek çıtlıyor

Burak Yılmaz
14.05.2011, 02:19
Haklısın kardeşim. Dediğin gibi genç nufüsun çoğu dısarda. Trabzonda kalanların çoğu tezahürat yapmayı bile bilmiyor (yaş itibari ile)

Genç nüfusumuz kale arkalarında. Ama her biri ayrı telden çalıyor. Dısarda olanlar da çalışıyor. Ben mesela maça gidebilmek için mesaimden bir saat yemek molasını kısıyor bir saat erken cıkıyorum ve maça ancak gidebiliyorum. Çoğu bu imkana bile sahip değil..

Bilet fiyatları.. Kale arkası bilet yok denecek kadar az zaten. Perşembe günü aldım biletimi. Kale arkası kalmamıştı. Ve şunu biliyorum ki 40 lira verip maça gidebilecek genç nufüs pek yok Trabzon'da. Hele de 630 lira maaşla çalışıyorsa..

Ayrıca insanlarda bir umutsuzluk havası var. Onunda bilet satışlarına etkisi büyük. Umutlu olanların bir kısmı da kahveye gider fener maçınıda takip ederim diyor. Kimiside forumdaki kardeşlerim gibi uyumayı, farklı aktiviteler yapmayı deniyor :) Hak veriyorum hepsine başka türlü kalp zor dayanıyor..

Bu hafta da geçtiğimiz hafta gibi bir hafta olur tribün bakımından. Allah kazasız belasız atlatmayı nasip eylesin inşallah..

Allah'ın izniyle uçak biletlerimizi ve maç biletlerimizi aldık; otel rezervasyonumuzu yaptık,Pazar sabahı fırtınanın kopacağı yerdeyiz eşimle...
İnanıyoruz ki Hak hasızlıkla emeği çalmaya çalışanlara cevap verecektir,sonuç ne olursa da bi,zim için hayırlı olacaktır...

Ankaragücü için de;Tekke'yi bekleyen çorbayı içer diyelim...

Emirhan Makul
14.05.2011, 03:38
Taraftarın maça ilgi göstermemesinin sebebi şampiyonluğa inancın kaybolduğu olduğuna inanmıyorum tahminimce en son ki Gaziantep maçında umutun üzerlerine vurduğu şuttan sonra özellikle yaşlı ve çocuklar zaten gelmeyeceklerdir ama normal insanlarda can tehlikesi yüzünden ilgi göstermiyor ve korkuyor olabilirler.

.....
14.05.2011, 04:42
Maça saatler kaldı. Taraftarın stadı doldurmasını bekliyorum.

İnşallah hınca hınç o stad dolar. İnanıyoruz bu hafta güzel olacak.

POYRAZ
14.05.2011, 05:32
Avni Aker'deki son macimizda 1 dakika bile susmayalim lütfen.
Taraftarlarimizdan bunu bekliyorum.

MİSSE_MİSSE
14.05.2011, 08:44
fener ankara maçı 3-3 bitecek iki golü gabriç atacak. trabzon şampiyon olacak

ONUR BEKAR
14.05.2011, 10:24
fener ankara maçı 3-3 bitecek iki golü gabriç atacak. trabzon şampiyon olacak

üçüncü golüde fatih tekke atsın ondan sonra görün bu ezikleri , inşallah da böle olur, ozaman tadından yenmez valla ve bir ömür boyu bu acıyı unutamazlar...

:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Murat Altun
14.05.2011, 10:29
yine 20 nin bayrak hazırlanmış Yahu bayrak yerine bir kere olsun adam gbi bir koreografi yaptırın şu stada jeneriklere geçsin Hermaç 20 bin reklam bayrağı pekte hoş olmuyor aslında 23 nisan çocukları gibi :)
hermaç 60 000 tl ceza ödüyorsunuz boşuna tff ye onu söylemiyorum bile

FIRTINANIN KOPACAĞI YERDE ki son maçımızda o büyük coşkuyu yaşamak istiyoruz

Mustafa Ayazoğlu
14.05.2011, 10:59
http://www.takagazete.com/haber_images/dikdurcuneyt_14052011.090517.jpg

Bordo-mavili taraftarlar F.Bahçe’nin maçına FİFA kokartlıda olsa İstanbul’dan atama yapılmasının sakıncalı olduğunu ileri sürerek tepki gösterdiler. Bu arada Cüneyt Çakır’ı bu karşılaşmaya özellikle F.Bahçe’nin istediği ve bu yönde de hafta başında yönetici Şekip Mosturoğlu’nun bu konuyu bazı dost sohbetlerinde dillendirdiği iddia ediliyor.

UmutBaykan
14.05.2011, 11:19
rüya görenler kervanına bende katıldım,dün gece ankaragücü 3-1 öndeydi 3-2 oldu sonra ankaragücü 4-2 yaptı fener 4-3 yaptı,dakika 90+ ları gösteriyor, 4-4 yaptı fener ondan sonra sevinçten uyandım :D

Ömür Karadeniz
14.05.2011, 11:28
Rüya gördüm lafı resmen oyun oldu.Hep aynı kişiler rüya görüyor nedense.Bırakın insanlarla dalga geçmeyi,şampiyonluk gidiyor uyanma zamanı.

Mustafa AYDIN
14.05.2011, 11:48
Avni Aker'e şampiyonluk turunun provasını yaparak veda ederiz inşAllah.

Hasan Onur TAN
14.05.2011, 11:56
rüya diye diye benim de riüyalarıma girdi bu muhabbet...Biraz saçma aldu acemiliğimden olsa gerek :D fener kendi evinde bucayı 19-3 yenerken biz karabük deplasmanından 3-2 galip ayrılıyoruz...Ama 1 hafta daha var ligin bitmesine, genel averaja bakılmadığı için dua ediyorum arada da buca ya sövüyorum o kadar gol yenir mi diye....Hade bakayım renktaşlar bunu nasıl yorumlarsınız?
Not:Biryerlerim kapalı uyudum:)

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 11:58
hic merak etmeyin stadi doldururuz !!!!!

Bende seyicimizin her zaman ki gibi üstüne düşeni yapacağına inanıyorum.Futbolcularımızda üstlerine düşeni yapacaklardır.Ayrıca Ankaragücü takımı da Fb'den puan alacaktır diye düşünüyorum :)

Helvacı61
14.05.2011, 11:59
ben ruyamda aziz yıldırıma tecavüz ediyordum. ama bu ruyayı göreli 2-3 ay oldu.

exelans_25
14.05.2011, 12:00
ben her hafta fenerin berabere kaldığını görürdüm bu hafta iki kez gördüm birinde biz 3-0 yenilmiştik onlar 3.0 yenmişlerdi şampiyonluk turu atıyorlardı.diğer rüyada ise ankaragücü 2-0 öndeydi fener 4-2 alıyordu.inşallah hepsinin tam tersi çıkar

Gökçebey
14.05.2011, 12:00
Bıraktık işi gücü, saldır Ankaragücü

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 12:02
Belediyespor’la ligde 8. randevu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7312-6G3S5B6E.jpg

Takımımız ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor, yarın Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları maçla birlikte ligde 8. kez karşılaşacaklar.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan karşılaşmalarda takımımızın rakibi karşısında mağlubiyeti bulunmuyor.
Takımımız, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında 5 galibiyet, 2 beraberlik elde etti.
Ekibimiz, söz konusu karşılaşmalarda 17 gol atarken kalesinde 4 gol gördü.
Bordo-Mavili ekibimiz, geçen sezon Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılan maçtan 6-1'lik galibiyetle ayrılırken, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 0-0 berabere kalmıştı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7312#Icerik

Royal Heart
14.05.2011, 12:02
Yarın çok dikkatli olalım, bana öyle geliyor ki G.Antep maçından sonra durgunlaşan bir görüntü verip sinsiliğiyle alışkanlıklarını sürdüren Lugano, Emre B. ve türevleri yarın Fatih Tekke'nin üzerine bol bol oynayacak; Lugano'dan sinsice direskler mi olur, her duran topta Fatih Tekke'yi markaj(!)a alıp itelemeler, çekiştirmeler mi olur; topuğa basmalar, adalelere kramponun altıyla girmeler mi olur bunların hepsine hazırlıklı olalım ama bizden önce Cüneyt Çakır olsun. Açıkçası ligde şu an en güvendiğim isim benim, yarın büyük bir sınava çıkacak inşallah alnının akıyla çıkar. A.Gücü'nde tek ümit Fatih Tekke-Gabric değil elbet, hep söylüyorum A.gücü sıradan bir lig maçı gibi hareket etsin yeter; bunun daha Sestak'ı, Vittek'i, Murat Dururer'i, Adem'i var. Tabi bu hususların hepsi İbb'yi yendikten sonra dikkat edilmesi gereken hususlar. Öyle bir destek verin ki Avni Aker'de yankısı Saraçoğlu'nda duyulsun ey H.Avi Aker taraftarı! :tsbayrak:

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 12:06
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7311-5A2M5W5Y.jpg

Spor da Düzensizliğin Önlenmesine dair yeni çıkarılan 6222 Sayılı konunla çok önemli cezalar gündeme geldi.

Buna göre yeni kanunla birlikte statlara sokulması yasaklanan meşale, yanıcı, yakıcı maddeleri sokanlar ile bunları ve bunun gibi çakmak, pet şişe, bozuk para, konfeti gibi maddeleri sahaya atanlar, sahaya girenler para cezası ve hapis cezasıyla karşı karşıya kalabileceklerdir.

6222 Sayılı Sporda Düzensizliğin Önlenmesine dair Kanun ve TFF Talimatları gereği stadyumlarda meşale yakmak, stadyumlara yanıcı, yakıcı maddeler sokmak, sahaya konfeti, su şişesi ve benzeri maddeler atmak, koltuk kırmak, merdiven boşluklarına oturmak ve kötü tezahüratta bulunmak kesinlikle yasaktır.

Bu kanunun uygulamasından Emniyet Müdürlükleri sorumlu olup, cezaları yeni kanuna göre İl Spor Güvenlik kurulları tarafından verilmektedir.

Bunun dışında koltuk kırılması, bu kırılan koltukların sahaya veya rakip taraftara atılması, meşale yakılması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılması ve merdiven boşluklarına oturulması hususları ayrıca TFF Talimatlarına aykırı olduğu için kulüpler TFF tarafından da önemli miktarda para cezalarıyla cezalandırılmaktadır.

Öncelikle taraftarlarımızın yeni çıkan 6222 Sayılı Sporda Düzensizliğin önlenmesine dair kanuna aykırı davranarak Emniyetle karşı karşıya kalmamaları açısından ve kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, sahaya girmemelerini, koltuklara zarar vermemelerini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

H. Avni Aker Stadı'nda oynayacağımız Büyükşehir Belediyespor müsabakasında taraftarlarımızın çok dikkatli olmalarını, etraflarında olabilecek her türlü provokasyona karşı hassas olmalarını ve tüm müsabaka boyunca sadece bilinen tezahüratlarımızla takımımızı desteklemelerini, hiçbir kurum veya kuruluşa karşı provoke edecek hareket ve söylemlerde bulunmamalarını rica ediyoruz.

Tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7311#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7311#Icerik)

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 12:07
Gözlemci ve temsilciler belli oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo8.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 33. hafta karşılaşmalarında görev alacak olan gözlemci ve temsilciler açıklandı.

Buna göre takımımızın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmada Doğan Şen hakem gözlemcisi, Ali Okumuş, Adnan Taşdan ve Candemir Özdemir de Federasyon Temsilcisi olarak görevlendirildiler.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7307#Icerik

Samet Metin
14.05.2011, 12:08
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=4546&stc=1&d=1305363804
Daha önce dikkatini çeken oldumu bilmiyorum ama bu hafta ilk ondört takımın 2şer li olarak aynı puanda sıralanması ilginç değil mi?
üstelik son iki takımın da puanları aynı... bir daha görür müyüz böyle birşeyi acaba?

Royal Heart
14.05.2011, 12:09
Türk Telekom'dan özel jingle :

http://www.haber61.net/video-galeri/trabzonspor-taraftarina-ozel-7.htm (http://www.haber61.net/video-galeri/trabzonspor-taraftarina-ozel-7.htm)

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 12:15
"TS Şampiyonluk turunu atacak"

Trabzonspor'un etkili ismi Giray Kaçar şampiyonluktan emin

Bordo-Mavili takımın defans oyuncusu Giray Kaçar ligde son düdük çaldığında Trabzonspor’un şampiyon olacağını ifade etti.
Şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiklerini de belirten Giray Kaçar, “Fenerbahçe mutlaka takılacak. Çünkü bu kadar fazla maç kazanan bir takımın aynı performansı bitime 2 hafta kala devam ettirmesi bana göre mümkün değil” dedi.
Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe’yle 76’şar puanla atbaşı gittiklerini de hatırlatan Giray Kaçar, “Rakibimiz sadece averajla lider. Ben de diyorum ki. Fenerbahçe, ya Ankaragücü’ne ya da Sivas’a takılacak. Trabzonspor son düdük çaldığında da şampiyonluk turu atacak. Bunu hissediyorum. 82 puanla şampiyon olan biz olacağız” diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=83308 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=83308)

robinhood61
14.05.2011, 12:26
ben öyle bir rüya gördüm ki şampiyon olacağımıza yorumlamak içten bile değil.

herkes gülüyordu. ulan niye gülüyonuz diye sorduğumda. trabzonsapor ile sivasspor şampiyonlar liginde final oynuyor ona gülüyoruz diyorlardı.

sizce sivas bizi şampiyonlar ligine mi gönderecek ? :)

oktay61
14.05.2011, 12:32
Herkes bir rüya anlatıyor, bu olay herkesin psikolojisini bozmuş. Keşke Umut atmasaydı geçen haftada bu çile bitmiş olurdu. bizim taraftarlarda rahat bir uyku uyumuş olurdu. futbol forumumu rüya forumumu belli değil :)

Karasoy
14.05.2011, 12:36
Kimi arkadaşlar 22 mayıs doğum günüm yeterki trabzon şampiyon olsun allah benim canımı alsın.Kimileri 4 ay öncesinden uykuya daldım zaman çabuk geçsin diye vaktimin çoğunu uyuyarak geçiriyorum ve daha bir sürü hikaye.İnanıyorumki bu psikolojik bu durumda olan taraftarlarımızı yüce mevlamız sevindirecek.

Bülent Dizman 53
14.05.2011, 12:45
sıkıntı yok rüya muya ben anlamam yarın başkentin evlatları feneri dize getirecekler her serinin bi sonu vardır.her yanlışın da bir doğrusu vardır

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 13:03
Büyükşehir Belediyespor maçı etkinlikleri

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7315-0F7Q9A0C.jpg

Takımımızın İstanbul Büyükşehir Belediyespor’la oynayacağı maçı öncesi ve devre arasında etkinlikler yapılacak.

Buna göre Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Bölgesel Gençlik Geliştirme U18 Ligi 2010-2011 sezonunun finalinde Fenerbahçe’yi mağlup ederek şampiyon olan U18 takımımız ile Bucaspor Futbol Akademisi tarafından organize edilen 3. Uluslararası Futbol Turnuvası'nda şampiyon olan U13 takımımızın sporcu ve teknik adamları maç öncesi düzenlenecek törenle ödüllendirilecek.
Bu törenin ardından ana sponsorumuz Türk Telekom tarafından, Süper Lig kariyerindeki 100. golüne ulaşan başarılı futbolcumuz Umut Bulut'a, bir kutlama plaketi verilecek. Yine Türk Telekom’un hazırladığı özel jingle taraftarlarımıza dinlettirilecek. EYOF 2011 için hazırlanan maskotlar saha içerisinde çeşitli gösterilerde bulunacak. Denizbank Bonus ve Vakıfbank Taraftar kartı taraftarlarımıza tanıtılacak.
Ayrıca maç öncesi takımımız için özel olarak hazırlanan video ve müziklerin yanı sıra devre arasında kolbastı ekibi gösteri yapacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7315#Icerik

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 13:05
1 Gün 6 S. 53 Dk. kaldı :)

agora61
14.05.2011, 13:05
Türk futbolundaki bu kadar pisliği gördükten sonra taraftarımızın maça ilgi göstermemesine çok ta kızamıyorum. Ne yaparsan yap kurgu belli anadolu takımı şampiyon olamaz, ha bursaspor derseniz o sadece bir iş kazasıydı.

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 13:08
Anadolu takımı Şampiyon olamaz diye birşey yok bence.İnanmak başarının yarısıdır.
Takıma destek şarttır helede bu zamanda hep destek tam destek

Gökçebey
14.05.2011, 13:09
Türk futbolundaki bu kadar pisliği gördükten sonra taraftarımızın maça ilgi göstermemesine çok ta kızamıyorum. Ne yaparsan yap kurgu belli anadolu takımı şampiyon olamaz, ha bursaspor derseniz o sadece bir iş kazasıydı.

İşte bunun için Lig tvler iptal edilecek, taraflı gazeteler satın alınmayacak, taraflı spor programları izlenmeyecek. Bu sene bu işler lafta kalmayacak. Birilerine kesilecek artık faturalar. Buna kendi yönetimimiz de dahil olacak.

BENDARLI
14.05.2011, 13:10
birşey söyleyeyimde bana kızın..
fener bu hafta puan kaybetti diyelim ve biz 2 puan farkla karabük maçına çıktık ben o maçtan bile korkuyorum neden bilmiyorum ama son düdük çalmadan şampiyonluğa inanamıyorum ama takımıma kızmıyorum ikincide olsak onlar benim için şampiyon çünkü bu ligin gerçek şampiyonu onlar gerisi sadece sıfat ....

bordo08
14.05.2011, 13:13
Taraftar yorgun belki usandı ama şurda 2 hafta kaldı biraz daha dayanmamız gerktiğini düşünüyorum..

Geçen yıl bursa taraftarının gösterdiği duruşu neden sergileyemiyoruz anlamıyorum..

Neden bu pes etmişlik daha biten birşey yokki...

Başarıyı paylaşmak kolaydır zor günde köşesine çekilmeyecek taraftar..

Gerçek olan hüznü paylaşmak zor günde omuz omuza durabilmektir..

Son düdüğe kadar tüm yüreğimizle inanalım olmazsa o zaman hep birlikte ağlarız kahrederiz ama asla yıkılmayız..

Bu sesizlik çıkacak olan fırtınanın habercisi ....

Gökçebey
14.05.2011, 13:29
Şampiyon? Olacağız ulan, haramilere karşı olacağız. Hırsızlara karşı olacağız. Günahkarlara karşı olacağız. Hem de bu hafta sonu olacağız.

Olamazsak mı? Futbolcuların canı sağolsun. Taraftarın canı sağolsun.

Olacağız, yürekten inanıyorum. Bayrakları çıkartın sandıklardan, havalandırın.

7 geliyor.

BENDARLI
14.05.2011, 13:38
birşey söyleyeyimde bana kızın..
fener bu hafta puan kaybetti diyelim ve biz 2 puan farkla karabük maçına çıktık ben o maçtan bile korkuyorum neden bilmiyorum ama son düdük çalmadan şampiyonluğa inanamıyorum ama takımıma kızmıyorum ikincide olsak onlar benim için şampiyon çünkü bu ligin gerçek şampiyonu onlar gerisi sadece sıfat ....

her ne kadar bunları yazmış olsamda trabzonda olsaydım maça kesinlikle gidrdim ben ki 30 tl vermişim pisliktv ye son 3 maçı seyredebilmek için..

titanic
14.05.2011, 13:45
maçı alırız almayada,ya şu fenerde tökezlese bi yav

Sibel
14.05.2011, 13:58
Bu maçı alırız,şampiyonluğu bu hafta alır mıyız bilmiyorum,ama son haftaya da kalsa alacağız o şampiyonluğu:sevinç:

krdnz
14.05.2011, 13:58
Hadi diyelim şampiyon olamadık.

Bu futbolcular tebrik edilmeyi haketmiyor mu,neden biletlere ilgi yok?

Mustafa Ayazoğlu
14.05.2011, 13:59
Aziz Yıldırım devre arası koridorlarda dolaşmasın. Ankaragücü, Fenerbahçe'den çatır çatır puan alacak, galip bile gelebilir.

İstanbul'a başkent hesap sormalı.

Maç sonu küfür kıyamet kopacak, stadı yakabilirler. Bakalım ne ceza alacaklar :)

Temennimiz bu yönde.

titanic
14.05.2011, 14:02

bu futbolcular tabiki tebrik edilmeyi hakedıyorlar,ama 27 yıl aradan sonra bu kadar yaklaşmışken o nasıl eskısehir macıydı kı, eskişehirliler sampıyon olacakms gibi oynarken bızıkıler kume düşmemeyi garantilemiş takım rahatlığındaydılar..

Mustafa Ayazoğlu
14.05.2011, 14:03

9 puan önde iken Ankaragücü maçınada seyirci ilgi göstermedi.

Çokta kafaya takılcak, üzerinde durulacak bir durum değil.

Sırf Yattara'yı son kez izlemek için bile gidilir.

İskender Çakmak
14.05.2011, 14:11
yine hafta sonu geldi stres basmaya basladi
ibb nin bu sezon elegini astigini dusunuyorum.
yeter ki erken bir golle one gecip tekrar febeyi stres sokalim

Ömür Karadeniz
14.05.2011, 14:37
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=4546&stc=1&d=1305363804
Daha önce dikkatini çeken oldumu bilmiyorum ama bu hafta ilk ondört takımın 2şer li olarak aynı puanda sıralanması ilginç değil mi?
üstelik son iki takımın da puanları aynı... bir daha görür müyüz böyle birşeyi acaba?
Harbi ilginçmiş.

kral 61
14.05.2011, 14:45
Göktaş’tan Müthiş İddia

Trabzon Ak Parti Milletvekili Kemalettin Gökktaş, kendisine ulaşan bir bilgiyi kamuoyu ile paylaştı.
Göktaş, Ankaragücü-Fenerbahçe maçı öncesi Fenerbahçeli futbolcu Emre Belezoğlu’nun 3 Ankaragüçlü futbolcu ile bir görüşme yaptığını ve onlara Fenerbahçe’ye transfer edebileceğini belirttiğini iddia etti.
Göktaş bu bilginin kendisine emin kaynaklardan geldiğini, bu kaynağına güvendiğini ve bu nedenle bilgiyi kamuoyu ile paylaştığını belirtti.
Göktaş, konu ile ilgili olarak ancak bu kadar detay bilgi verebileceğini belirterek “İsterlerse Trabzonspor kulübü yetkililerine ve ilgililere, daha detaylı bilgi verebilirim” dedi. Kemalettin Göktaş, Fenerbahçe’nin Bizans oyunları ile şampiyon olmayı yeğlediğini belirterek aynı Belezoğlu’nun Bucasporlu futbolculara da benzer tekliflerde bulunduğunu ifade etti. Emenike’nin Fenerbahçe-Karabük maçında oynatılmamasına da dikkat çeken Göktaş “Ankaragücü Fenerbahçe maçını Federasyon tam bir gözlem altına almalı, bir değil üç dört gözlemci ile maçı takip ettirmeli” dedi.
GÖKTAŞ AHMET BULUT’U SORDU
Kemalettin Göktaş, futbol menajeri Ahmet Bulut’a da dikkat çekerek “Bu adam, Fenerbahçe’nin oynayacağı maçlarda rakip takımın futbolcuları ile direkt temaslarda bulunuyor. Niye, kimse bunu niye takip etmiyor” dedi.
SAVCILARA ÇAĞRI
Ak Parti Trabzon Milletvekili, seçim çalışmaları için bulunduğu Trabzon’da, bu iddialarını kamuoyu ile paylaşırken, savcıları da göreve çağırdı bildiklerini anlatabileceğini ifade etti ve şunları söyledi; “Çok basit son bir hafta içind hatta son üç günde, emre belezoğlu hem de biraz kabadayı uslüpla üç Ankaragüçlü futbolcuyu aradı mı bunu telefon kayıtlarından soruşturma yapacak olan savcılar hemen bulur. Türkiye temiz bir lig istiyor. Şaibeli değil” dedi

Mustafa Umut
14.05.2011, 14:45
Ben ilk defa bu kadar yaklaştım şampiyonluğa.. İlk olduğundan mıdır bilmiyorum ama her şeyden kesildim.

Oturup düşünüyorum olursak ne olur olamazsak ne olur diye. Ne futbolcuların açıklamalarını ne haberleri izliyorum hiç bir şey ilgilendirmiyor artık beni sadece bu pazar günü önemli.

Bütün planlarımı bu pazar günü oynanacak olan 90 dk ya göre yaptım bekliyorum.Ama zaman geçmiyor..Stres o biçim.

Ali Tunahan Güllü
14.05.2011, 14:47
Daha stad dolmuyor.
Ne şampiyonluğu.
Neymiş inanç kalmamış iyi Trabzonda oturun bu şansı yakalayın senede 17 maç takım ayağınıza gelsin ama inanç yok pardon.

My
14.05.2011, 14:47
Herkes Anakaragücü'ne çok güveniyor ama geçen yılı hatırlayananız yok mu Allah aşkına! Geçen yıl kankaları Bursa'yla bu febelekler şampiyonluk mücadelesi verirken fb ye maçı kim verdiydi de buralarda AG kankanız hesapta ama bakın nasıl sattı sizi diyorduk. Ben MG nin son çıkışlarını hiç hayırlı görmüyorum.

Sefa
14.05.2011, 14:48
kral61 bi soluklansaydın gelir gelmez.. :)

kral 61
14.05.2011, 14:51
Kardeşim soluklanacak zaman değil bu adiler herşeyi yapıyor bizde uyuyoruz yönetimin susmasına anlam veremiyorum...

güneyli
14.05.2011, 14:52
Rüya görenler fenerin maçı için rüyaları beraberlikse burada açıklasınlar..Rüyanın terside düzüde bize yarar...Diğer rüyaları tılsımı bozulmasın diye anlatmasınlar lütfen..3-3

Enes Başkaya60
14.05.2011, 14:53
Allahın izniyle rahat alacağız bu maçı Ankaragücü hadi yap bir iyilik...

Sefa
14.05.2011, 14:55
O haberin gerçekçiliği yok kaynağından belli Milletvekili adam savcıya gitsin başvursun haber yapana kadar.. O siteden haber koymak yasak bu arada.. ;)

kral 61
14.05.2011, 15:00
Nerden biliyorsun yalan olduğunu fb bu herşey beklenir ben hiç sanmıyorum yalan olduğunu...

Merve H.Oğlu
14.05.2011, 15:03
Avcı'dan Trabzonspor yorumu
13 Mayıs 2011 / 13:57
İstanbul Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı, açıklamalarda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı, açıklamalarda bulundu.
"Fenerbahçe’yi de Trabzonspor’u da tebrik etmek gerekir"
Avcı, ligde Pazar günü Trabzonspor ile oynayacakları zorlu mücadele için; “Takımda muhakkak bir yorgunluk vardır. Ancak biz oynadığımız final maçından 48 saat sonra toparlanabilecek düzeyde bir takımız. Trabzonspor’un karşısına ligde sıramızı daha da yukarı çekmek için çıkacağız ve galip gelmek için oynayacağız. Fenerbahçe’yi de Trabzonspor’u da şampiyonluk yarışında gösterdikleri gayretten dolayı tebrik etmek gerekir. Her iki takım da şampiyonluk kupasının iki ucundan tutmuş durumda. Hangi takım öne geçerse onu biraz daha fazla tebrik etmek gerekecek” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak:Haber61

Dünün haberi ama paylaşılmamış sanırım.

Erbay
14.05.2011, 15:03
O stad dolar tıklım tıklım. Hele bir maç günü gelsin. Dolmazsa konuşuruz.

Yattara'nın son Avni Aker maçı olacak.

Sefa
14.05.2011, 15:11
Nerden biliyorsun yalan olduğunu fb bu herşey beklenir ben hiç sanmıyorum yalan olduğunu...

Dostum elimde bilgi belge var diyor elinde bilgi belge var ise gider savcılığa suç duyurusunda bulunur değil mi ? Bunu yapmıyorsa boş haberdir..

İleli
14.05.2011, 15:12
utanc verici bir durum trabzonda durumu olupta maca gitmeyen insanlar trabzonspor taraftariyim diye dolasmasinlar artik ortalikta...bu kafa yapisini degistirmemiz lazim hemen parliyoruz hemen kusuyoruz yok boyle birsey 27 yildir bunun yuzunden sampiyon olamiyoruz...9 puan farkla ondeyken futbolcu yuhaliyoruz daha ne bekliyoruzki zaten bu yuhalayanlarda simdi maca gitmeyenlerdir zaten...

kral 61
14.05.2011, 15:16
Adam gidermi hiç hangi partiden aday başbakan hangi takımlı olduğunu dünya alme biliyor sizce bunu yaprmı bile bile kendini riske atmaz Trabzonsporlu yöneticiler susuyor biz taraftar olarak olan bize oluyor

Helvacı61
14.05.2011, 16:06
biz kazanacağız 82 puan yapacağız sonra 18 de 17 nin hesabını herkesden soracağız. önce kazanmak diyorum başka birşey demiyorum. bunu bildikleri için bize çelme takmaya çalışacaklar özellikle ibb nin fenerle kirli ilişkileri var. çok zor bir maç bizi bekliyor. lütfen stada gidip takımı şampiyon olmuş gibi destekleyelim. fener mutlaka takılacak amaçları bizide çelmeleyip fenerin şampiyonluğunu meşrulaştırmak bu tuzağa düşmeyelim

Mustafa Şakar
14.05.2011, 16:12
O stad dolar tıklım tıklım. Hele bir maç günü gelsin. Dolmazsa konuşuruz.

Yattara'nın son Avni Aker maçı olacak.

Sırf Yattara için bile gidilecek maç.Adam 7 senesini vermiş.Boru mu:)

iril
14.05.2011, 16:26
Azizenin cezası bitti mi? Yani hakem odasını basma ihtimali var mı diye merak ediyorum

kral 61
14.05.2011, 16:54
HABER YANKI BULDU HABER61 ÇIKTI ADAMIN fb bizans oyunlarına devam ediyor bizde şampiyonluk bekliyoruz ben bizim takımı herşeye rağmen tebrik ederim namusuyla şerfiyle alınların teriyle buralara kadar geldik ve bir takım 17 16 yapıcak herşey ortada yeni malatyaspor yenilen takım sizde 17-16 yapabilirmi ? tabikide imkansız yapmaz ama yaptılar şaibeylen tek güvencemiz artık ilahi adalet topun içeri girmemesini bekliyip görcez Allahım sen bizi utandırma yarabbim (amin)

Akif Gür
14.05.2011, 17:05
Azizenin cezası bitti mi? Yani hakem odasını basma ihtimali var mı diye merak ediyorum

azize evlendi bu hafta balayında olucak..hakem odasına inemez:)

TuAF2007
14.05.2011, 17:05
Valla cezasını bilmiyorum ama evlenmiş azize... bu hafta balayına kaçar belki ama sanmam :)

DeAgLeMaNyAq
14.05.2011, 17:06
Başkan yarın biz veya FB şampiyonluğunu ilan edebilir demiş. Biz mağlup, FB'de galip olursa onlar ilan edebilir ancak FB yenilip bizim yenmemiz durumunda dahi şampiyonluğu ilan edemeyiz...

mekatronik
14.05.2011, 17:15
Şampiyonluk maçımız olur. burak ilk dakkalarda atar, fener yenilir..

a f s
14.05.2011, 17:19
Ankaragücü zorla Fener'i kendine karşı motive etti. Yarın bizim galibiyetimiz onların puan kaybı ile iyice strese girecekler, çantada keklik diye gördükleri Sivas'ta da puan kaybedecekler.

Trabzonspor bütün bir sezon terinin son damlasına kadar hakketiği şampiyonluğa yakışır bir istek ile futbolunu oynasın. Son iki maçtaki güzel futbolumuz eskileri unutturur.

AZİZ YILDIRIM. DİSİPLİN TALİMATINI İHLAL ETTİ Mİ?

FB Başkanı Aziz Yıldırım'a TAHKİM KURULU'nca onaylanan 21 gün HAK MAHRUMİYETİ CEZASI verilmişti. Karabük maçının oynandığı gün, yani 8 Mayıs 2011 Pazar günü cezası devam eden Aziz Yıldırım, maçı sahadan izleyemedi. Ama aynı gün, gündüz yapılan 2010 Faaliyet Yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'na katıldı. Konuşma yaptı, tutanaklara geçen sorulara cevap verdi, hatta ibra oylamasında. el kaldırarak oy kullandı. Peki bu durumda FB Başkanı Aziz Yıldırım, verilen HAK MAHRUMİYETİ cezasını ihlal etmiş oldu mu?
Olduysa bunun yaptırımı var mıdır ve nedir?

TALİMATLAR NE DİYOR?

MADDE 96 – HAK MAHRUMİYETİ CEZASI
Hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılan kişiler, futbol müsabakalarına iştirak edemez, hakemlik, temsilcilik, gözlemcilik, saha komiserliği yapamaz, TFF veya kulüp yöneticisi, idari ve teknik görevlisi olarak müsabakalarda görev alamaz, kulüp mensubu olarak TFF tüzel kişiliği ile resmi ilişkide bulunamayacağı gibi futbolla ilgili idari, sportif veya sair hiçbir faaliyette bulunamaz ve stadyumlara giremez.

TALİMATLARA AYKIRI HAREKET:
Madde 23- Federasyonun yasa ve talimatlarına aykırı harekette bulunan kişi veya kuruluşlar, bu hususta ayrı ceza hükmü bulunmadığı takdirde ihtar, para cezası, müsabakadan men veya hak mahrumiyeti cezası ile cezalandırılır.
Federasyon tarafından düzenlenen lig ve kupa müsabakalarına katılmayan kuruluşlar küme düşürme cezası ile cezalandırılır.

MADDE 24
Kuruluşların başkan ve yöneticilerinin bu madde kapsamındaki fiilleri işlemeleri halinde hak mahrumiyeti cezası ile birlikte 5.000.-YTL ile 100.000.-YTL arası para cezası verilir.

MADDE 27 – HAK MAHRUMİYETİ
(1) Kişinin, stadyumlara girmek de dahil olmak üzere futbolla ilgili idari, sportif veya sair her türlü faaliyette bulunmaktan men edilmesidir.

BU DURUMDA Aziz Yıldırım, MALİ GENEL KURUL toplantısına katılarak. FUTBOLLA İLGİLİ, İDARİ VEYA SPORTİF bir faaliyette bulunmuş mudur? Bulunduysa bunun yaptırımı ne olacaktır?

Cevabını biliyorsunuz gerçi bu sorunun.

Sezon sonunda tüm Türkiye "Günahların takımı Fenerbahçe, Şampiyon Trabzonspor" diyecek.

Helvacı61
14.05.2011, 17:35
azize evlendi bu hafta balayında olucak..hakem odasına inemez:)
aziz fener şampiyon olsun diye balayına bile başkasını yollar diycem ama demiyorum:D

Alper Calik
14.05.2011, 17:49
O yüzden bırakalım Ankaragücü nü diye defalarca yazdım ama taraftarlar farklı düşünüyorlar.
Gerçekten zorla Ankaragücü nü gündem yaptılar. Eğer sessiz kalınsaydı çok daha etkili oynayacaklardı.

Bazı arkadaşlar belirtmiş, "kalan 2 maçı Trabzonspor kazanırda FB de şampiyon olursa 18 de 17 yaparak şaibeleri iyice ayyuka çıkacak, o yüzden kaybetmemizi istiyorlar" diye.
Gerçekten böyle. Tuzağa düşmeyelim.

FB nin son maçı çok şeylere gebe olabilir. Normal oynayan bir Sivas ı asla yenemezler son maçta. Ancak çoğu takım normal oynamadığı için FB yi elbirliği ile ittiler.

O yüzden ne olursa olsun kalan 2 maç için destek olmalıyız Trabzonsporumuza.

Mustafa Umut
14.05.2011, 18:19
aziz fener şampiyon olsun diye balayına bile başkasını yollar diycem ama demiyorum:D

ççç ççç ççç

ferhat odabaş
14.05.2011, 19:00
a. avcı biz final maçından 48 saat sonra toparlanacak bir takımız demiş mi? gerçekten.... gerçekse adama demezler mi.. ulan zibidi madem toparlanıyorsan niye final maçına 10 gün varken fenerin karşısına çıkarmadın ideal kadronu..

Mellih
14.05.2011, 19:15
kazanacağımız ve lider olucağımız hafta.. Haydi Trabzonum.. Haydi Fener :D

Gümüshane
14.05.2011, 19:18
Trabzonluyada hak vermek gerek..Kac yildir sampiyonluk yok..herkesin aklinda birsey var..Fenere verecekler Kupayi bu sene.. ve trabzonlularin cogu hala travmalari asamamis 96 senesinin cogu takima hala küskün..benim babam en fanatik ts taraftariydi zamaninda..simdi maclara bile zor bakiyor..bana sorar bilgi icin..adamalr küsmüs..bi kere sampiyonluk gelse hersey yoluna girer.Trabzonlu trabzonsporlu takimina daha fazla destek verir yenilgide bile..yeterki su 28yillik ezilmisligi bitirelim..

Deniz Tosunoğlu
14.05.2011, 19:21
Trabzon Ak Parti Milletvekili Kemalettin Gökktaş, kendisine ulaşan bir bilgiyi kamuoyu ile paylaştı.
Göktaş, Ankaragücü-Fenerbahçe maçı öncesi Fenerbahçeli futbolcu Emre Belezoğlu’nun 3 Ankaragüçlü futbolcu ile bir görüşme yaptığını ve onlara Fenerbahçe’ye transfer edebileceğini belirttiğini iddia etti.
Göktaş bu bilginin kendisine emin kaynaklardan geldiğini, bu kaynağına güvendiğini ve bu nedenle bilgiyi kamuoyu ile paylaştığını belirtti.
Göktaş, konu ile ilgili olarak ancak bu kadar detay bilgi verebileceğini belirterek “İsterlerse Trabzonspor kulübü yetkililerine ve ilgililere, daha detaylı bilgi verebilirim” dedi. Kemalettin Göktaş, Fenerbahçe’nin Bizans oyunları ile şampiyon olmayı yeğlediğini belirterek aynı Belezoğlu’nun Bucasporlu futbolculara da benzer tekliflerde bulunduğunu ifade etti. Emenike’nin Fenerbahçe-Karabük maçında oynatılmamasına da dikkat çeken Göktaş “Ankaragücü Fenerbahçe maçını Federasyon tam bir gözlem altına almalı, bir değil üç dört gözlemci ile maçı takip ettirmeli” dedi.
Kemalettin Göktaş, futbol menajeri Ahmet Bulut’a da dikkat çekerek “Bu adam, Fenerbahçe’nin oynayacağı maçlarda rakip takımın futbolcuları ile direkt temaslarda bulunuyor. Niye, kimse bunu niye takip etmiyor” dedi.
SAVCILARA ÇAĞRI
Ak Parti Trabzon Milletvekili, seçim çalışmaları için bulunduğu Trabzon’da, bu iddialarını kamuoyu ile paylaşırken, savcıları da göreve çağırdı bildiklerini anlatabileceğini ifade etti ve şunları söyledi; “Çok basit son bir hafta içind hatta son üç günde, emre belezoğlu hem de biraz kabadayı uslüpla üç Ankaragüçlü futbolcuyu aradı mı bunu telefon kayıtlarından soruşturma yapacak olan savcılar hemen bulur. Türkiye temiz bir lig istiyor. Şaibeli değil” dedi

mkmoglu
14.05.2011, 19:25
aziz son iki haftayı rahat kazanır..adamlarda herşey var..şansa bırakmazlar..geçen seneki gibi oyuncuları ayarlamıştır

Sibel
14.05.2011, 19:31
Fener şampiyonluğu her şekil almış olduğunu düşünebilir.Ama ilahi adalet o şampiyonluğu ondan alıp bize verecek.Trabzonum şampiyon olacak,bu maçı da alacak.İnşallah...

tarsus
14.05.2011, 19:35

SAVCILARA ÇAĞRI

sayın milletvekili bu duyumları kamuoyu ile paylaşacağınıza icraate geçin gerekeni yapın savcıları devreye sokun,masaya yumruğunuzu vurunn.yoksa başfenerbakanınızın gazabındanmı korkuyorsunuz harekete geçmek için.bu ülkede ezikler arkalarına iktidarı alarak hertürlü çirkeflikle şampiyon olmak için seferber olmuşlar bunada en çok göz yuman sözde adeletten bahseden başfenerbakandır.yazıklar olsun trabzonuma figüran rolü verenlere ve bulunduğu koltuğu ezikler için kullananlara.

Ertan 51
14.05.2011, 19:38
Trabzonluyada hak vermek gerek..Kac yildir sampiyonluk yok..herkesin aklinda birsey var..Fenere verecekler Kupayi bu sene.. ve trabzonlularin cogu hala travmalari asamamis 96 senesinin cogu takima hala küskün..benim babam en fanatik ts taraftariydi zamaninda..simdi maclara bile zor bakiyor..bana sorar bilgi icin..adamalr küsmüs..bi kere sampiyonluk gelse hersey yoluna girer.Trabzonlu trabzonsporlu takimina daha fazla destek verir yenilgide bile..yeterki su 28yillik ezilmisligi bitirelim..
Gümüşhaneli çok doğru tespitlerin:alkış: İnan küsmüşlüğüm yok ama 96 travmasını hala atamadım,Allah göstermesin sezon hüsranla biterse bu sefer baban gibi olacağım kesin,çocuklara aşıladık bu sevgiyi biraz da onlar çeksin bu cefayı benim bünye kaldırmaz artık:(
Ama şuna inanıyorum 1 şampiyonluk bize ilk 5 senede 3 şampiyonluk daha getirecek,bu inancım beni filmin kötü bitmesi olasılığını düşündükçe çok daha acılara gark ediyor.İnşallah filmin sonu mutlu biter,gençler daha huzurlu taraftar olur.

Birtan Karaman
14.05.2011, 20:00
Bu maçı almasına alacağızda, Fenerbahçe'de Ankaragücün'den puan alırsa Şampiyondur.

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 20:03
Bu maçı almasına alacağızda, Fenerbahçe'de Ankaragücün'den puan alırsa Şampiyondur.

Birtan biz yenersek (İnşallah da yeneceğiz) , Fb berabere yada yenilirse o zaman bizim şampiyonluk ihtimalimiz yükselir ;)

Sefa
14.05.2011, 20:10
Şampiyon yarın belli olur..

Eskişehir maçına takım gereken önemi gösterip final maçı gibi oynasaydı şimdi çok farklı konumdaydık ah be..

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 20:26
Bu maçı hayırlısıya kayıpsız atlatacağız :) Hayde eski kaptan Fatih Tekke göster kendini

GULER
14.05.2011, 20:27
Zorla yarisin icinde tutulan eziklere yarin ANKARAGUCU dur diyecek. Buna yurekten inaniyorum. Sonra da Tekke ve Gabrice guveniyorum, bu macta son dakikaya kadar bizim icin terlerini akitacaklar..

Burak
14.05.2011, 20:35
Ankaragücü'nden medet ummuyorum ben ama kazanırlarsa iyi olur.Mutlaka kazanın hadı oglum hadı kocum gıbı şeyler yazmayacağım Ankaragücü için çıksınlar adam gibi oynasınlar yeter.

elnıno28
14.05.2011, 20:48
saat 6 gıbı ankaragucu otele geldı ben yarın kızımıda alıp formaları gıyıp ankaragucunun kaldıgı otele gıdıp fatıh tekkeyle resım cektırecegım belkı mactan önce sonkez trabzonspor formasını görur ve dahada hırslanır ve gabrıcı ve adem koçak ı maca motıve eder..........

Mustafa Umut
14.05.2011, 20:55
Maçı izlediğim salonda adamlar öyle bir sistem kurmuşlar ki fenerliler 2 maçı aynı anda izleyebiliyor. Yani bizim perdeyi ve kendi perdelerini görebiliyorlar. Ama biz sadece Trabzon maçını izleyebiliyoruz. Ve içeriden gelen tepkilere, surat ifadelerine göre maçın gidişatını anlamaya çalışıyoruz..İnşallah erkenden 1-2 gol atarız da gidip fenerin maçını izlerim.Yoksa bu kalp nasıl dayanacak..

hevesli
14.05.2011, 20:58
fener ankaragücünü yenerse tur atabilir. zira sivas maçı çok kolay olur.

Ahmet Selvi
14.05.2011, 21:05
aynen sivas fb ye yatar

ankara benim düşünceme göre puan alacak.

Şeref
14.05.2011, 21:09
evet belki şampiyon olamatyacağız ama buralara nasıl geldık bunuda irdelemek lazım şu anda 6 şampiyonluğumuz var 7. şampiyonluğu alacağımıza inanıyorum. ama ben 6 şampiyonluğumu fenerin 80 şampiyonluğuna değişmem.

Ahmet Selvi
14.05.2011, 21:11
bu sene olduk olduk yoksa seneye zorlanırız

bide eldeki oyuncuları tutmak zor olur gibime geli.

Samet İslamoğlu
14.05.2011, 21:18

hahaha uzun zamandır böyle yaratıcı espri görmemiştim renktaş.Beynine sağlık güldürdün beni akşam akşam:)

Ahmet Selvi
14.05.2011, 21:19
Kral Fatih Sultan Tekke ye güveniyorum =)

Ahmet Selvi
14.05.2011, 21:20
Şampiyon Trabzon

27 senelik hasret bitsin artık.

UNiVeRSeLoRD
14.05.2011, 21:30
toplu izleme organizasyonu yok mu acaba ?

r9emre
14.05.2011, 21:38
Aynen ya evde izlemek istemiyorum maçı toplu bir şekilde izleme fırsatımız imkansız mı ya İstanbul'da? Hiç mi yok adam gibi mekan Trabzonspor'un maçının yayınlandığı?

Tayfun Aydın
14.05.2011, 21:42
Bu yıl 96 dan çok farklı olacak şampiyon olamazsak bile 96 daki gibi yıkım olmayacak çünkü

TRABZON=feybe+hakem+50milyon Euro +ülkenin siyasi iradesi+çirkef

Bu yıl feybe nin bütün çirkefliğine rağmen TRABZONSPOR DAN fazla puan toplayamadığı yıl olarak hatırlanacak

Sibel
14.05.2011, 21:43
Kapılar kaçta açılacak bilgisi olan var mı :S

Gökçebey
14.05.2011, 21:45
6'da açılır sanırım.

muharrematasoy
14.05.2011, 21:46
SAVCILARA ÇAĞRI

böyle bir olay avrupa ülkesinde olsaydı şaibeye karışan takım küme düşürülürdü ama burası deve devleti olduğuna göre hiçbir sonuç çıkmaz, madem böyle birşey var bu ciddi bit itham savcılar olayın üstüne gitsin, adamlar resmen bağıra bağıra şike yapıyor yarın sabah bu olay unutulur nasıl olsa, zaten bu kişide oy almak için yapmış o ayrı mesele

Helvacı61
14.05.2011, 21:58
hahaha uzun zamandır böyle yaratıcı espri görmemiştim renktaş.Beynine sağlık güldürdün beni akşam akşam:)
eyvallah renkdaş hepimiz çok gerildik. birini yakalayıp kafa göz giremiyoruzki rahatlayalım
lig tv arıyorum her gün kayıtlara geçsin diye söylüyorum deyip şansal şerefsizdir diyorum. en sonunda ses kaydımı yapıp hergün dinleyecekler:D

UNiVeRSeLoRD
14.05.2011, 22:00
BMN İSTANBUL maçı toplu izleme organizasyonu düşünüyor mu acaba?
Kafeler hep fb'nin maçı veriyor bi organizasyon olma ihtimali yok mu acaba?

Oruç
14.05.2011, 22:06
Sivas 'kazanmak' için oynayacakmış son hafta. Duy da inanma.

Adem Erdoğan
14.05.2011, 22:09

Fenerbahçeye karşı kazanmak için oynamak eşittir kaybetmek için oynamak.

Cihan_61
14.05.2011, 22:20
Oynamalarina gerek yok, Biz bu hafta lider olgumuz zaman, sampiyonuzzzzzzzzz

necmiati61
14.05.2011, 22:32
Sormazlar mı adama, sen ne iş yaparsın? Kimin milletvekilisin diye:D

erol-61
14.05.2011, 22:42
Dostum elimde bilgi belge var diyor elinde bilgi belge var ise gider savcılığa suç duyurusunda bulunur değil mi ? Bunu yapmıyorsa boş haberdir..

bunu basına açıklaması bile suç duyurusudur özellikle gidip dilekce vermesine gerek yok YETERKİ SAVCILAR GÖREVİNİ YERİNE GETİRSİN ..............

TraBz1o61
14.05.2011, 22:55
fener bu hafta puan kaybetti kaybetti son maçtan boşuna ümit beklemeyin bariz bir şekilde bu saflık olur ama şu şekilde bişeyde var rıza çalımbay acayip şekilde fb yi sevmez babasına yapılan o pankarttan dolayı mecnun odyakmaz g....tü yetmez oyuncularını ayartmaya bu yönden düşünürsek aslında hiç beklemediğimiz bir sivas fenere okkalı bir darbe indirebilir geçen sene kaç bursalıya sorsan trabzon bizden nefret eder kesin fenere yatacak anadoluuda tek şampiyonluk ünvanını vermek istemez gibi ipe sapa gelmez paranoyalar üretiyordu sivasla trabzonun arasıda trabzon bursa ilişkisinden farklı değildir ama arada bir fark daha var trabzon namuslu şerefli haysiyetli bir kulüp ve taraftara sahiptir ama ya sivas onu ligin son maçında göreceğiz

Adnan Özkan
14.05.2011, 23:09
Bu milletvekili zat böyle atıp tutacağına harbi trabzonluysa ve oy için yapmıyorsa vedeeeee belgesi varsa yiyorsa başbakanının takımına karşı versin bakalım savcılılığa suç duyurusu...yemez canım yemezz....bugüne kadar nerdeymiş beyefendi?madem böyle demiş eee ne iş kim ispat edecek kendinden başka..Bakın arkadaşlar,sayın sarı lacivert başbakanımız önce rize sonra giresuna geçti arada Trabzonu es geçti...maça bir gün kala bu gergin ortamda Trabzona gelirse ne olacağını çok iyi biliyordu...gelmez ge-le-mezzz...ligin bitmesini her şeyin soğumasını bekliyor..bir ay öncede demiştim ligin sonunda gelecek diye...hele şampiyonluğu garantilemiş olsaydık ilk önce buraya gelirdi.Bizim 96 kabusumuz varsa azize başkanın son maç kabusu var...10,5 atıyorlar...her yol mübahtır onlara öyle mide var onlarda...biz yenelim sırtımızı sağlama alıp Allah yardım etsin diyelim...lig bittikten sonrada şampiyon oluncada başbakan gelmesin istemez...

TS-FAN
14.05.2011, 23:12
fener bu hafta puan kaybetti kaybetti son maçtan boşuna ümit beklemeyin bariz bir şekilde bu saflık olur ama şu şekilde bişeyde var rıza çalımbay acayip şekilde fb yi sevmez babasına yapılan o pankarttan dolayı mecnun odyakmaz g....tü yetmez oyuncularını ayartmaya bu yönden düşünürsek aslında hiç beklemediğimiz bir sivas fenere okkalı bir darbe indirebilir geçen sene kaç bursalıya sorsan trabzon bizden nefret eder kesin fenere yatacak anadoluuda tek şampiyonluk ünvanını vermek istemez gibi ipe sapa gelmez paranoyalar üretiyordu sivasla trabzonun arasıda trabzon bursa ilişkisinden farklı değildir ama arada bir fark daha var trabzon namuslu şerefli haysiyetli bir kulüp ve taraftara sahiptir ama ya sivas onu ligin son maçında göreceğiz

TraBz1o61,yazılarında nokta ,virgül gibi işaretleri kullanırsan biz de daha rahat okur,anlarız.. :)

Eskişehir'in stadında fb bayrağının açıldığını gördükten sonra Sivas stadında olabilecekleri hayal dahi edemiyorum..

metehan
14.05.2011, 23:14
Bir maçta iki amaç olabilir: Kazanmak veya berabere kalmak. Bence berabere kalmak için oynasa daha iyi olur :)

Adnan Özkan
14.05.2011, 23:14
ne rıza hocaya güvenin nede fatih tekkeye...nasiptir her şey nasip...fener geçen yıl bizim maçta 17 gol pozisyonuna girdiki en az 10 tanesi netti ol-ma-dı...eğer onlara nasip değilse o top o kaleye girmez...önce biz atalım nasip neymiş görelim..öyle bir hale geldiki lig futbolcular telefonda konuşmayı bırak nefes alırken diken üstündeler...istanbul belediyede olan futbolcu arkadaşım(adı bende kalsın) benimle telefonda bile görüşemedi ne olur ne olmaz diye.hem hal hatır sormak için bile konuşamadı..ayıptır ya..insanları bu kadar baskı altına almışlar...çok namusuuz var çookkk...Allah bozar bu oyunları inşallahh..

Adnan Özkan
14.05.2011, 23:18
iki sarı lacivert renkli takımın karşılaşması....vardır inşallah bir hayır...o stad belkide yine yanar geçen yılki gibi...biz 96 da şampiyonluğu kaybedince takım yönetim hoca komple dağıldı..azize ne yaptı?bir yolunu buldu ve orada kaldı..artık kaldıramaz yine giden şampiyonluğu..o yüzdeeeennn her yol mübahtır yapacak..

Oruç
14.05.2011, 23:19
Bu saatten sonra önce Allah'a, sonra da takıma güvenmek lazım. Başkalarından medet umunca ve sonuç kötü olunca hayal kırıklığı oluyor. Allah büyük, biz dua edelim. Kısmetse yüzümüz güler gelecek hafta.

ağasarlı emre
14.05.2011, 23:25
haydi daa hayatım size programlı. gülsün yüzümüz

Tayfun Aydın
14.05.2011, 23:27
sivas ta stad tamamen feybe li olur kendi adıma yarın maçı seyretmeyecem maçlar bittikten sonra sonuçları öğrenecem artık bünyem kaldırmıyor bu stresi

The_Storm
14.05.2011, 23:35
Ne tekke ne de gökçek, ne Ankara ne de Sivas... Yardim ancak Allah'dan...

Yiğit Gayretli
14.05.2011, 23:53
Yarın 22:00'da lideriz allahın izniyle.

mhayri
14.05.2011, 23:54
Ankaragücü ligin en çok gol atan 3. takımı.Tam 50 gol atmışlar bu sezon.
Atmalarında bir sorun yok ama bu sefer attıklarından çok yemezlerse bu iş biter ...

Oruç
15.05.2011, 00:00
Şu anda Maraton'da Can Karyağdı 3000 biletin satıldığını söyledi akşam saatlerinde.

Bu arada arka sayfalarda bazı taraftarların takıma 'küstüğü'nden falan bahsedilmiş. Yahu takım senin babanın oğlu mu, arkadaşı mı da küsüyorsun. Böyle bir şey olabilir mi ? Ya takımla ilgilenirsin ya da hiç umursamazsın. İki hafta kala 'ben küstüm demek' neyin nesi, evcilik mi oynuyoruz burada ? Sonra Başkan neden böyle dedi falan. Başka yerde yok böyle bir şey de ondan.

Bu yazdıklarım herkes için geçerli değil. Uzun zamandır taraftarla ilgili bir şey yazmıyordum, yeri değil diyordum da. Biliyorum yarın yine stad dolacak ama buraya kadar geldikten sonra mızıkçılık yapmanın anlamı yok. Ben bunu eleştiriyorum. Oraya harçlığını, çocuğunun ekmek parasını kesip gidenler var. Böylelerine laf söylememiz mümkün değil zaten. Neyse Allah büyük.

Alper Calik
15.05.2011, 00:01
Bugün bizim için şampiyonluğa daha da yaklaştığımız, FB nin puan kaybettiği bir gün olur inşallah. Allahım bizi şampiyon yap bu sene.
Herkese iyi geceler.
:atki:

cengizkeskin82
15.05.2011, 00:02
kusura bakmayın trabzondaki renkdaşlar takıma sahip çıkmıyosunuz nack köstek oluyosunuz 2 hafta kaldı belki bu hafta şampiyonluğu alıcaz ama siz nerdesiniz

cengizkeskin82
15.05.2011, 00:03
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Gökçebey
15.05.2011, 00:04
...... ......... :)

Berat Akçay
15.05.2011, 00:06
BMN İSTANBUL maçı toplu izleme organizasyonu düşünüyor mu acaba?
Kafeler hep fb'nin maçı veriyor bi organizasyon olma ihtimali yok mu acaba?
Aynı sorunu bende yaşıyorum fb maçını izliyorum sonunda

Kaan
15.05.2011, 00:07
Şu anda Maraton'da Can Karyağdı 3000 biletin satıldığını söyledi akşam saatlerinde.

Bu arada arka sayfalarda bazı taraftarların takıma 'küstüğü'nden falan bahsedilmiş. Yahu takım senin babanın oğlu mu, arkadaşı mı da küsüyorsun. Böyle bir şey olabilir mi ? Ya takımla ilgilenirsin ya da hiç umursamazsın. İki hafta kala 'ben küstüm demek' neyin nesi, evcilik mi oynuyoruz burada ? Sonra Başkan neden böyle dedi falan. Başka yerde yok böyle bir şey de ondan.

Bu yazdıklarım herkes için geçerli değil. Uzun zamandır taraftarla ilgili bir şey yazmıyordum, yeri değil diyordum da. Biliyorum yarın yine stad dolacak ama buraya kadar geldikten sonra mızıkçılık yapmanın anlamı yok. Ben bunu eleştiriyorum. Oraya harçlığını, çocuğunun ekmek parasını kesip gidenler var. Böylelerine laf söylememiz mümkün değil zaten. Neyse Allah büyük.

Abi zaten stadın büyük bir bölümü kombineli. 3000 normal gibi duruyor. Çıktığı gün bitemez miydi? Biterdi ama burası Trabzon. :)

cengizkeskin82
15.05.2011, 00:07
ankaragücü adam gibi top oynasın yeter fazla biişey istemiyoz onlardan

TuAF2007
15.05.2011, 00:08
Hadi artık ya Çıkartık bayrakları konvoy yapmanın, sonuna kadar tertemiz olan şampiyonluk sevincinin hayallerini kuruyoruz... İnşallah olucaz ya İnşallah... ama o fb olursa bu sene o evimin önünden geçecek fb lileri gördükçe kesin kafayı oynatırım... son olanlardan sonra acayip nefret ediyorum ya. Birde hayatım boyunca tanışmışlığım olupta nefret ettğim kişiler hep fenerli...

Birtan Karaman
15.05.2011, 00:09
Bu iş Yarın akşam bitiyor hayırlısı ile.

Yarın Şampiyon belli olacak.

Helvacı61
15.05.2011, 00:10
ne gariptir. trabzonspora laik görmediğimiz fatih ve gabriçten medet umuyoruz. ama fatih gördüğüm en iyi trabzonsporlu

Oruç
15.05.2011, 00:10
Kaan ben de onu diyorum işte. Çıkar çıkmaz kalanlar tükenmeli yani. Millet bilet bulma telaşına girmeli. Lafa gelince en büyük futbol şehriyiz, şampiyon olacağız falan filan. Bu garip geliyor bana o kadar. Her zaman ki gibi kalkıp da 'tabi dışarıdasınız, Trabzon'u bilmiyorsunuz, söylemesi kolay falan' demeyin lütfen. Mesele başka bir şey çünkü.

ahamitokutan
15.05.2011, 00:11
Rabbim yüzümüzü kara çıkarma...

Kamil Çakmak
15.05.2011, 00:12
Bence ligin son maçı bu hafta oynanıyor, dananın kuyruğunun koptuğu bir hafta olacaktır. Zira Ankaragüce boş bi takım değil, çıkar adam gibi oynar. Fatih Tekke ve Gabriç her ikiside oynuyormu bilmiyorum ama, bunları saymıyorum bile.

Biz her halükarda maçımızı kazanırız bunda bir endişem yok. Ama Ankaragücü iyi bir defans yapması lazım puan almak istiyorsa. Hafta içinde Aykut'un gazlarıni hiçe saymalıdır Ankaragücü.

Geriye dönüp eleştiri yapma zamanı değil. Trabzondaki renktaşlarda stadı doldurur ve en iyi şekilde takıma destek versinler.

Hak yerini bulursa biz şampiyon olmamız lazımdır. Dönen dolaplardan sonra biz bu şampiyonluğu çoktan hak ediyoruz..

TuAF2007
15.05.2011, 00:16
Ankaragücü'nün dikkat etmesi gereken bir konu bence fb nin taraftarları. Eğer maç 65-70 dk ya kadar Ankaragücü galibiyeti veya berabere giderse her türlü çirkefliği yaparlar... Oyuncular etkilenmez inşallah...

Nihat Güneş
15.05.2011, 00:18
Yahu ben İstanbuldayım mesela ama , bazı arkadaşlar Trabzondaki arkadaşlarımıza laf atıyorlar da yanlış mekan seçiyorlar bence :) BMN ye üye olup, Trabzonda ikamet edip, kombinesi olmayan var mıdırki ? :)

orkun kır
15.05.2011, 00:19
ilk 30dk gol olmazsa ankara puan alır gibime gelio...

Helvacı61
15.05.2011, 00:19
bir türlü hazmedemiyorum. allah tan sabır diliyorum. 96 da canına kıyanları şimdi daha iyi anlıyorum

LnMrt
15.05.2011, 00:20
Aziz Yıldırım'la ilgili askerlik yapmadığı gerekçesiyle yapılan ihbar sonucu inceleme yapıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, bir şahıs tarafından askerlik yapmadığına dair Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na ihbarda bulunulmasının ardından yapılan tahkikat sonuçlandı. Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili yaptığı incelemede "yetkisizlik" kararı verirken, ilgili evrakı da Diyarbakır'ın Ergani Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul Üsküdar'da yaşayan M.U. adlı şahıs bir süre önce Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdiği ihbar dilekçesinde, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın askerlik görevini ifa etmediğini, neden olarak da Yıldırım'ın "Sağ kalça çıkıklığına dayalı bacak kısalığı" bulunduğu ve bu doğrultuda heyet raporu aldığını iddia etti. M.U., ihbar dilekçesinde Yıldırım'ın bu rapordaki rahatsızlığının aksine yürürken herhangi bir aksama yaşamadığı ve protez de kullanmadığını dilekçesinde yer verdi.

Milli Savunma Bakanlığı, konuyla ilgili olarak tahkikatını sürdüren Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı'na Aziz Yıldırım'ın 1983 yılında sağlık muayenesi için İzmir Askeri Hastanesi Baş Tabipliğine sevk edildiğini ve burada verilen raporda ayağındaki kısalık tanısı gerekçesiyle "Askerliğe elverişli değildir" yönündeki yazıyı gönderdi.

Yazının incelemesini tamamlayan Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın nüfusa kayıtlı olduğu yer olan Diyarbakır'ın Ergani ilçesinin suç yeri olması dolayısıyla soruşturma dosyasını Ergani Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

Aziz Yıldırım hakkındaki askeri ceza kanununa aykırılık suçundan soruşturmanın halen Ergani Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütüldüğü öğrenildi.

:):):):):)

cengizkeskin82
15.05.2011, 00:22
şampiyonluğu sonuna kadar kutlamak için bende çok sabırsızlanıyom ama bunun için fb nin puan kaybetmesi şart şart şart...

Oruç
15.05.2011, 00:22
Her taraftar için ayrı forumda mı yazalım yani ? BMN'deki üyelere bir şey söylemedik. 'Küskün'lere bir şeyler söyledik. Onlar emimin BMN'yi de takip ediyorlardır. Görüp de okurlar diye söyledik. BMN'yi, yahut Trabzon'un tamamını kastetmediğimizi anlamamak için bayağı zorlamak lazım. Neyse uzatmayacağım.

Yarın tek vücüt olup maçı alırız inşallah.

Helvacı61
15.05.2011, 00:23
sanki biri gelip namusuma el uzatmış gibi bir his bu...yönetim alkışlasın elimizden zorla alıyorlar. bunu asla kabul edemiyorum

Sibel
15.05.2011, 00:23
Bu iş Yarın akşam bitiyor hayırlısı ile.

Yarın Şampiyon belli olacak.Bu akşam:)

Yahu ben İstanbuldayım mesela ama , bazı arkadaşlar Trabzondaki arkadaşlarımıza laf atıyorlar da yanlış mekan seçiyorlar bence :) BMN ye üye olup, Trabzonda ikamet edip, kombinesi olmayan var mıdırki ? :)
Evet var,ben varım:)Bilet alıyorum ben maça gideceğim zaman...Biletimi yine aldım,akşam maçtayım inşallah...

cengizkeskin82
15.05.2011, 00:24
yıklalım yakalım bu dünyayı şampiyonluk gelinceeeee

Helvacı61
15.05.2011, 00:29
her halükarda yakalım öyle yakalımkı fener şampiyon olursa gölgede kalsın haksızlığa isyan edelim artık.

Kamil Çakmak
15.05.2011, 00:33
İşin ilginç tarafı, Forumda İbb maçı başlığı burası ama maçla ilgili çok bişey yok yani:) Bu maç garanti biz en iyisi İstanbula ve masa altındaki olayları araştıramaya devam edelim. haksızmıyız? Tabiki haklyıyız..

Helvacı61
15.05.2011, 00:35
trabzonspor bizim için sadece bir futbol klübü değil. benim için onur .haysiyet ve çok daha ötesi bunu anlamayan lara yazıklar olsun

Sefa
15.05.2011, 00:41
Yattara kadro dışı kalmış son maçta bence oynamalıydı..

umitçebi
15.05.2011, 00:43
haydi herkes kadıköye........ankara gücüüü diye bağırmaya....nasip olursa yarın kadıköydeyim...allahım sen bana nasip et orda canlı canlı trabzonsporun öne geçişini ve fenerlilerin delirmesini...

Helvacı61
15.05.2011, 00:45
şu an yattara en son düşünebildiğimiz şey

Helvacı61
15.05.2011, 00:47
şu takım maçlarını istanbulda yapsa şampiyonduk bütün şehir binmişler bordo mavi renklerin üzerine gidiyorlar. trabzondakiler anlamaz bunu

magicyattara
15.05.2011, 00:49
İBB'nin maça konsantresini gerektirecek bir durum görünmüyor..çok hırslı oynayacaklar diyenler var..bence kupayı da kaybettikten sonra ligi asmış bir takım göreceğiz sahada..maçın havasının düşük olması avantajımız..
Oysa fb-Ankaragücü maçı bir haftadır gündemin ilk sırasında ve ister istemez Ankaragücü takımı maça konsantre edilmiş vaziyette..

Geçen hafta ki maçta 87. dakikada golü yediğimiz an ki hislerimi anlatamam..koca bir sezonu,bu kadar önde götürdüğümüz bir yarışı bu şekilde sonlandıracak olmak çok ağrıma gitti..koca sezon gözümün önünden geçti o 25 saniyede..sonra Umut'un golü geldi..ferahladık..
Şampiyonluk için kaç maçı son dakikalarda çevirdik..şöyle bir göz atalım..

Bunların hepsi birer işaret..bu takım hakettiği şampiyonluğu kazanacaktır..bu kadar ölümlerden dönene gider şampiyonluk..çok istiyoruz ve inanıyoruz..şampiyon olacağız..

Helvacı61
15.05.2011, 00:50
Yattara kadro dışı kalmış son maçta bence oynamalıydı..
futbolda duygusallık yok. eskişehir maçını almayan adam bu maçta niye oynasın

Nihal Ayvaz
15.05.2011, 00:50
Alanzinho ve Gabric'in facebookta birbirlerine yaptıkları yorumlar..:)

Drago Gabric Go sleep..tomorrow is match

Alanzinho Carlos you too ;) and win for me !

Helvacı61
15.05.2011, 00:52
İBB'nin maça konsantresini gerektirecek bir durum görünmüyor..çok hırslı oynayacaklar diyenler var..bence kupayı da kaybettikten sonra ligi asmış bir takım göreceğiz sahada..maçın havasının düşük olması avantajımız..
Oysa fb-Ankaragücü maçı bir haftadır gündemin ilk sırasında ve ister istemez Ankaragücü takımı maça konsantre edilmiş vaziyette..

Geçen hafta ki maçta 87. dakikada golü yediğimiz an ki hislerimi anlatamam..koca bir sezonu,bu kadar önde götürdüğümüz bir yarışı bu şekilde sonlandıracak olmak çok ağrıma gitti..koca sezon gözümün önünden geçti o 25 saniyede..sonra Umut'un golü geldi..ferahladık..
Şampiyonluk için kaç maçı son dakikalarda çevirdik..şöyle bir göz atalım..

Bunların hepsi birer işaret..bu takım hakettiği şampiyonluğu kazanacaktır..bu kadar ölümlerden dönene gider şampiyonluk..çok istiyoruz ve inanıyoruz..şampiyon olacağız..
bence ibb ile fener arasında kirli ilişkiler var. bu daha öncede bir futbolcu transferinde belgelendi. bence kolay maç olmayacak

magicyattara
15.05.2011, 01:01
bence ibb ile fener arasında kirli ilişkiler var. bu daha öncede bir futbolcu transferinde belgelendi. bence kolay maç olmayacak

Çarşamba günü kupayı kaybetmiş adam pazar günü kafasını maça veremez..120 dakika oynamışlar üstelik..ayrıca seyrettiğim en kötü İBB takımıydı çarşamba günü izlediğim takım..istedikleri kadar asılsınlar maça,seyircimiz önünde tutunamazlar..

bmtr
15.05.2011, 01:01
Arkadaslar bosuna umitlenmeyin. Fenerin mac kaybetmesini veya beraberligi ne maci yoneten hakem, ne TFF, ne ligTV, ne Ankaragucu yonetimi, ne de medya kaldirabilir. Onun icin ne olur olur, fener bu maci ve Sivas macini alir. Hakemi doverler yine alirlar. Siz de bosuna ne umitlenin ne de bosuna daha sonra uzulun. Bu yilin sampiyonu olarak feneri kabul edin.

Ali Tunahan Güllü
15.05.2011, 01:02
Alanzinho ve Gabric'in facebookta birbirlerine yaptıkları yorumlar..:)

Drago Gabric Go sleep..tomorrow is match

Alanzinho Carlos you too ;) and win for me !

Gece kuşu Jajadanda bişeyler bekliyorum:D