PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 3 - 1 İ.B.B.

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

zaferyıldız
12.05.2011, 13:57
böyle görüp sonra alamamak da çok kötü

karacaoğlan oldu bu taraftar

mecnun oldu

hala bekliyor..

ne ayrılıkmış bu ,ne gelmez vuslat

AyhanPe
12.05.2011, 14:00
bu arada konumuz diil ama bursayı fena yağladılar :D hükmen malup ayrıca 5 maç tarafsız sahada seyircisiz ayrıca ilk 3 deplasman maçındada bursa seyircisi olmayacak :D

yazik olmus..bu olaylarin benzeri istanbul da ki bjk maci önceside yasanmisti hatta sanirim iki kisi ölmüstü..yiyorsa istanbul takimlarina versinler böyle bir ceza..

Celal Demir
12.05.2011, 14:04
yazik olmus..bu olaylarin benzeri istanbul da ki bjk maci önceside yasanmisti hatta sanirim iki kisi ölmüstü..yiyorsa istanbul takimlarina versinler böyle bir ceza..

o olaylarla kıyaslarsan haklısın ama burda rakip takım seyircisi yok tamemen devletin güvenlik güçleri ile çatışma var bence cezanın ağır olmasının sebebide bu...

LnMrt
12.05.2011, 14:05
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_tk_s%c3%bcperligkupa.jpg

Bu kupayı görünce Burak YILMAZ ne demiş ?
"Çıktum Feneri budadum endirdum yarisina"

Bu kupayı görünce Fenerli Cem YILMAZ ne demiş ?
"Ben nasıl deyim elin kupasına HAYDE"

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 14:07
bursaspor'u gelecek yılda yolunu kestiler.

ilk yarı beşiktaş-bursa maçı öncesinde bıçaklamalar oldu ! kan aktı. kim ne ceza aldı?

beşiktaş, fener, galatasaray bu ligde her zaman kollanır.

bastır ankaragücü

Abluka
12.05.2011, 14:10
Hakem olayı tam tahmin ettiğim gibi Kuddusi Reyiz'i sivas-fener maçına hazır hale getirdiler =)

~UniCef~
12.05.2011, 14:13
Şimdi daha kötü oldum, bu kupayı alamazsak yeminle kendimi öldürürüm :mad:

Hayat devam ediyor, bu sadece bir oyun.

Takim zaten elinden geleni yapiyor. Ben takimimiz ile gurur duyuyorum, sampiyon olmassalar`da gurur duyacagim :)

muharrematasoy
12.05.2011, 14:31
O kupa bizim, fenerin pis ellerini çatır çatır kıracağız ama yine o kupayı alacağız başka alternatif yok bu kadar, buraya kadar kanla geldik kan! fenerli züppelere yedirmeyiz o kupada milyonlarca Trabzonsporlunun kanı var, o kupa için trafik kazası geçirip vefat etmiş, kendini asmış, kanını akıtmış kişiler var, hayatları boyunca baba parasıyla hava atan bebelere yedirmeyiz onu!

Fatih ÇOLAK
12.05.2011, 14:31
bu arada konumuz diil ama bursayı fena yağladılar :D hükmen malup ayrıca 5 maç tarafsız sahada seyircisiz ayrıca ilk 3 deplasman maçındada bursa seyircisi olmayacak :D

Yazık bee aynısını zamanında bize yaptılar 1 haftdadır medya diyor ki Bursa ya öyle bir ceza versinler ki bir daha kimse böyle birşey yapmasın ben üzülüyorum 200-300 kendini bilmeyen şahıs takımların bütün emeklerini çalıyor, aynısı bizim başımıza gelmişti sivas maçında 2-3 kişi sahaya girdi diye 5 maç ceza almıştık...Ertuğrul Hoca doğru diyor "keşke şampiyon olmasaydık" adam haklı burunlarından fitil fitil getirdiler...Allahım senin adaletine sğındık geçen sene yaptığını yine yaparsın işallah...

Ali İhsan
12.05.2011, 14:38
Şampiyonluk herşey değildir arkadaşlar.

Bizim takımımız legal kurallar çevresinde elinden geleni yaptı mı? Yaptı..
Neredeyse toplanabilecek maksimum puanı topladılar.
Rakip ise hakemler, medya, federasyon, hükümet gibi güçlerine rağmen bizle aynı puanda...

Bu takımla gurur duymamak elde mi ya.... Bir Burak Yılmaz, bir Onur Kıvrak, bir Giray Kaçar aklınıza geldiğinde helal olsun diye bağırmak istemiyor musunuz?

Alper Calik
12.05.2011, 14:45
BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Avni Akere gidelim. Trabzonsporumuzu destekleyelim. Yorgun İBB karşısında takımımızı coşturalım.
Son maç daha da zor olacağı için İBB maçını kayıpsız (puan-kart-sakatlık vb.) geçmemiz için taraftar desteğine ihtiyacı olacak Trabzonspor un.
Boşverelim FB yi Ankaragücünü. Biz işimizi yapalım. Gerisi Allah a kalmış.

Hepimiz gidip destek olalım, dua edelim.

ŞAMPİYON TRABZONSPOR

selamlar,

Eren Karaahmetoğlu
12.05.2011, 14:50
Fener maçına Cüneyt Çakır'ı vermek ŞEREFSİZLİKTİR.

Eren Karaahmetoğlu
12.05.2011, 14:57
Bu adamla Fenerbahçe en son 2009'da Belediye'ye kaybetti. Onda da Belediye'ye 2 kırmızı kart çıkarmış sanırım. Bir de bize geçen sene kupa finalinde kaybettiler. Onda da Volkan'a çabuk ol uyarıları bile yeterli olmadı. Ezdik.

Ayrıca yine bu adam, 2 hafta önce Avni Aker'deki Antep maçından sonra bütün medya tarafından baskı altına alınan adam değil mi? Yine bu adam Avni Aker'deki Buca maçından sonra baskı altına alınan ve sonradan bir türlü adam gibi maçımızı yönetemeyen adam değil mi? Yani medyadaki bu zırvalardan net bir şekilde etkilendiğini bilmiyor muyuz? Fenerli olduğunu bilmiyor muyuz?

Her şeye rağmen Ankaragücü de o maçtan puan alacak, biz de Belediye'yi ezeceğiz. Bu hafta sonunda lider olacağız !

Fatih ÇOLAK
12.05.2011, 14:57
Fener maçına Cüneyt Çakır'ı vermek ŞEREFSİZLİKTİR.

Bence çok iyi bir karar oldu bu adam bizim maçta hatalar yaptı doğru şimdi bu maçta da bariz hatalar yaparsa kariyeri bile tehlikeye girer bence bizim hakem daha tehlikeli bucanın haftalar önce bana göre düşürüldüğü maçta bucayı doğrayan hakem buydu...O maçtan sonra buca güme gittiki sivasn son maçı febe ile rahat olsun...

yattarinho61
12.05.2011, 14:59
cüneyt cakir iyidir.. en azindan korkmadan kart cikariyor.. kime olursa olsun.. fenerde 6 kisi sinirda

Eren Karaahmetoğlu
12.05.2011, 15:02
Pek bir pozitifsiniz Cüneyt konusunda. Bakalım, inşallah sizin dediğiniz gibi yönetir. Ama ben zannetmiyorum. Ankaragücü, bu herife rağmen puan alacak.

:)

Fatih ÇOLAK
12.05.2011, 15:09
Pek bir pozitifsiniz Cüneyt konusunda. Bakalım, inşallah sizin dediğiniz gibi yönetir. Ama ben zannetmiyorum. Ankaragücü, bu herife rağmen puan alacak.

İşallah işallah ama bir bülent yıldırımdan bir yunus yıldırımdan iyidir bu hakem, fenerlidir doğru fakat o kadar paranoyak olduk ki ne diyelim hayırlısı olsun her şerde bir hayır vardır bakıyorum febe maçında top adamın ayağının altından geçiyor gol oluyor ve biz ardından gol yiyoruz tamam dedim rüya bitti fakat yine bitmedi yine kazandık işte bu yüzden her hafta daha fazla inanıyorum...

muharrematasoy
12.05.2011, 15:14
ibbde sakat cezalı var mı?

Cemalettin Taşkın
12.05.2011, 15:18
ibb takımın yarısını bize saklamış sanki.

efe oynamadı dün holosko oynamadı gökhan süzen sonradan girdi.

gökhan ünal kart cezalısıymış galiba.

demirel
12.05.2011, 15:19
Ey şerefli federasyon,19.hafta fener maçında hakemi eleştirince dedinizki ilk yarı maçları hangi hakem yönettiyse ikinci yarı da onlar yönetecek,bu yüzden fener maçının hakemi ilk devreninkiyle aynı denildi,peki geri kalan haftalarda ne değişti............

Fatih ÇOLAK
12.05.2011, 15:21
ibb takımın yarısını bize saklamış sanki.

efe oynamadı dün holosko oynamadı gökhan süzen sonradan girdi.

gökhan ünal kart cezalısıymış galiba.

Holosko oynatılmadı çünkü kiralık ücretini bile bjk ödüyormuş :)

Gökhan süzen zaten 80 lerde girdi yani 40-50 dk oynadı...

İsterse kupa finalleri olmasaydı 3-4 hafta önce dedim yine diyorum bu takım avni akerde maç kaybetmez artık keşke zamanında böyle oynasaydık :(

Yaşar
12.05.2011, 15:22
Bizim maçta Fırat aydınus olmalıydı bence. Fb maçına da verilebilecek en iyi hakemi verdiler. Son maça Emre kesin cezalı çıkacaktır. Önceki maçlarda yaptıklarını sıkıyorsa Cüneyt Çakır'a yapsın bakalım.

Sibel
12.05.2011, 15:23
3 Gün 4 S. 36 Dk. Kaldı

Mustafa Şakar
12.05.2011, 15:27
Hayat devam ediyor, bu sadece bir oyun.

Takim zaten elinden geleni yapiyor. Ben takimimiz ile gurur duyuyorum, sampiyon olmassalar`da gurur duyacagim :)

Bence bu kadar büyük paralar dönen, bu kadar kişinin ilgiyle izlediği, bazılarının uğruna öldüğü bir şeye oyun demek ne kadar yakışık kalır ki.Tabi ki takımımızı şampiyon olmasa da destekleyeceğiz ama bence Şampiyonluk çok önemli.Düşünsenize 27 senedir insanlar bu anı bekliyor.Hele bir'de şampiyon oldukmu bu şehrin,bu büyük taraftarın ne kadar mutlu olacağını.

Mehmet Yusuf
12.05.2011, 15:30

benim dikkatimi çekti,
neden sahibi sarı lacivert yazıyoda bekliyor kısmı bordo mavi ??
farklı bişey aramıyorum ama canımı sıktı yinede.

Adem Erdoğan
12.05.2011, 15:30
Şampiyonluk herşey değildir arkadaşlar.

Bizim takımımız legal kurallar çevresinde elinden geleni yaptı mı? Yaptı..
Neredeyse toplanabilecek maksimum puanı topladılar.
Rakip ise hakemler, medya, federasyon, hükümet gibi güçlerine rağmen bizle aynı puanda...

Bu takımla gurur duymamak elde mi ya.... Bir Burak Yılmaz, bir Onur Kıvrak, bir Giray Kaçar aklınıza geldiğinde helal olsun diye bağırmak istemiyor musunuz?

Bizim için belgesellik bir sezon oldu.

O yüzden şampiyon zaten Trabzonspor.

61_Hasan_69
12.05.2011, 15:34
Bu sene şampiyon olamaz isek çok büyük bir travma olur benim için yıkılırım..okula gidemem..gitmek istemem..

Fanatik34
12.05.2011, 15:36
Ilahi Adalet tecelli etti ve IBB´nin ..a girdi Kupa:p

Fenev macinda resmen sike yapan IBB´ye az bile oldu. Ben olsam IBB macindan sonra (özellikle yendikten sonra) cikar catir catir sayarim IBB´ye..Avrupa´nin neresinde görülmüs böyle acik sike ama burasi Türkiye..tek unuttuklari, yukarida Allah var ve onun adaletiyle sampiyonluk bizim :)

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2011, 15:38
fenerde kimler sarı kart sınırında??

Mustafa Şakar
12.05.2011, 15:39
Gökhan,Emre,Yobo, önemli olanlar bunlardı heralde.

Fatih ÇOLAK
12.05.2011, 15:42
Gökhan,Emre,Yobo, önemli olanlar bunlardı heralde.

Luganosuz olur mu :):) ama bunlar haftalardır kart görmüyor bizde buraka geçen hafta gereksiz kart gösterdi adi hakem bu hafta işallah vermezler burak-selçuk sınırda onlar olmazsa ne yaparız karabükte...

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2011, 15:47
Burak,Selçuk,Jaja,Alanzinho ve yanlış hatırlamıyorsam Giray sarı kart sınırında.Hepsi de çok önemli oyuncular. :( Bu hafta görmezlerse çok iyi olur.

Cüneyt çakır bu 3ünden en az 1ine kart gösterse ne iyi olur :)

Mustafa Şakar
12.05.2011, 15:47
Bir de Lugano vardı şimdi hatırladım.Ama zaten adama tekme tokat dalsa bile kart vermez bu hakemler.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2011, 15:48
Sarı kart sınırındakilere nerden bakabilirim?

Enes Ünal Kaya
12.05.2011, 15:49

benim dikkatimi çekti,

Bi Mana aramaya gerek yok..

mana arıyorsan onlar 1.sırada üste yazıldılar..
yada biz puan kaybı bekliyoruz ondn 2.sırada yazıldık..

Helvacı61
12.05.2011, 15:53

benim dikkatimi çekti,
mesaj açık ve zekice sahibi fener diyor trabzonda beklemeye devam

Mustafa Umut
12.05.2011, 15:53
fener maçına Cüneyt Çakır'ı verdiyseler penaltı olabilir o maçta ve kartlar havada uçuşur gibi gözüküyor..

Ayrıca yukarıdaki kupanın resmini görünce inanılmaz bir heyecan bastırdı bana.. Zaten aklımdan hiç çıkmıyordu şimdi daha fena oldum.. Şampiyon olamazsak çok zor toparlarım kendimi heralde.. ALLAH'ım SEN YARDIM ET... ALLAH UTANDIRMASIN

Cemalettin Taşkın
12.05.2011, 15:59

tff.org dan bakabilirsin bilgi bankasından futbolcu ismi girmen gerekiyor.

Alper Calik
12.05.2011, 16:01

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3592

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 16:02
Ilahi Adalet tecelli etti ve IBB´nin ..a girdi Kupa:p

Fenev macinda resmen sike yapan IBB´ye az bile oldu. Ben olsam IBB macindan sonra (özellikle yendikten sonra) cikar catir catir sayarim IBB´ye..Avrupa´nin neresinde görülmüs böyle acik sike ama burasi Türkiye..tek unuttuklari, yukarida Allah var ve onun adaletiyle sampiyonluk bizim :)

aynı şikeyi bizde yaptık..

beşiktaş maçı öncesi kupa maçına yedek ağırlıklı kadro ile çıktık 2-1 yenildik. ardından önemli dediğimiz fenerbahçe maçında 2-0 yenildik.

o beşiktaş kupayı aldı..

şu noktada belediye bizim için tehlike! kolay geçebilirdik fakat hakem !!

ilteriş
12.05.2011, 16:06
arkadaşlar ibb duran toplarda çok zayıf bu maçta kafa golleri bekliyorum.bol bol faul yapsınlar cezalarını keselim.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2011, 16:07
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3592

tff.org dan bakabilirsin bilgi bankasından futbolcu ismi girmen gerekiyor.

Teşekkürler.

.....
12.05.2011, 17:08
İşi gücü bıraktık bekliyoruz :p:)

ISTS
12.05.2011, 17:13
Çok zor maç. Bizim gibi futbolcularında aklı bizim maçtan çok fener maçında olacak. Şenol Hoca'ya takımı motive etme anlamında çok iş düşüyor bu hafta. İnşallah kazanırız.

h@msi61
12.05.2011, 17:23
Kupayi gorunce dagildim resmen, ne kadar da yakismis bordo maviler... Allah'im sen o kupayi bize nasip eyle yarabbim...

Ogün YAZICI
12.05.2011, 17:25
fener maçına verilebilicek en iyi hakemi verdiler cüneyt çakır seyirci baskısından etkilenmeyen bi hakem deplasman takımlarının daha çok işine geliyor bunu ingilteredeki manchester city-dinamo kiev maçında çok iyi gördük zaten avni akerdeki burağın pozisyonuna da o değil yardımcısı düdük çalmıştı

Etem Güner
12.05.2011, 17:27
Ben maç saatinde telefonları bütün iletişim aletlerini kapatım maçların bitiş düdüğüne kadar hiç bir şeye bakmadan kuran okumayı düşünüyorum tabi biz maçımızı kazanalım fenerin puan kaybı için dua edeceğim belki benim gibi yapmak isteyen olur arkadaşlar dualar göz yaşlarıyla daha makbuldür haydi renktaşlarım şampiyonluk için eller semaya diller mevlaya açılsın ALLAHIM YARDIM ET...ALLAHIM BİZE GALİBİYET, FENERE MAĞLUBİYET,FENERİN RAKİPLERENE GÜÇ KUVVET NASİP ET .. AMİN VELHAMDÜLİLLAHİRABBİL ALEMİN EL FATİHA MUHAMMED MUSTAFA YA S.AV SELEVAT

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 17:29
İşi gücü bıraktık bekliyoruz :p:)

birakin işi gücü
bastir ankaragücü
bastir ankaragücüüüüü
bastir imanima ankaragücüüüüü

Royal Heart
12.05.2011, 17:32
Forumda o kadar sesleniyoruz ama etkili olmuyor galiba, şu H.Avni Aker bu hafta da dolmazsa ne zaman dolacak çok merak ediyorum... SON MAÇIN HAKKINI VERİN !

ApoCaN28
12.05.2011, 17:35
Hayırlısıyla biz galip gelelim fener de puan kaybetsin de son maça biz avantajlı gireriz inşALLAH .

metehan
12.05.2011, 17:38
Çok zor maç. Bizim gibi futbolcularında aklı bizim maçtan çok fener maçında olacak. Şenol Hoca'ya takımı motive etme anlamında çok iş düşüyor bu hafta. İnşallah kazanırız.
Evet, bu durum biraz sıkıntı yaratıyor. Buca maçında da gördük, oyuncuların gözü ve kulağı sürekli kenarda. Bu elbette konsantrasyonu etkiler ama yapacak birşey yok.

Mehmet Cihan Kocaman
12.05.2011, 17:38
Ben maç saatinde telefonları bütün iletişim aletlerini kapatım maçların bitiş düdüğüne kadar hiç bir şeye bakmadan kuran okumayı düşünüyorum tabi biz maçımızı kazanalım fenerin puan kaybı için dua edeceğim belki benim gibi yapmak isteyen olur arkadaşlar dualar göz yaşlarıyla daha makbuldür haydi renktaşlarım şampiyonluk için eller semaya diller mevlaya açılsın ALLAHIM YARDIM ET...ALLAHIM BİZE GALİBİYET, FENERE MAĞLUBİYET,FENERİN RAKİPLERENE GÜÇ KUVVET NASİP ET .. AMİN VELHAMDÜLİLLAHİRABBİL ALEMİN EL FATİHA MUHAMMED MUSTAFA YA S.AV SELEVAT

Çok iyi düşündün aslında.En iyi yol bu.Hem stres olmaz hem de tvyi açtığımızda alacağımız iyi haberle yüzümüz güler :)

irfanb
12.05.2011, 18:14
Fenerbahçe maçıyla ilgili açıklamaları önümüzdeki hafta içi yapacağına işaret eden Çalımbay, ''Yalnız sadece şunu söyleyeyim, hem Sivasspor'a yakışan, hem de kendi şahsıma yakışan bir şekilde biz mücadele edeceğiz. Kimsenin bir şey düşünmesine gerek yok o maçla ilgili. Bize yakışanı Sivasspor olarak ve ben Rıza Çalımbay olarak ne gerekiyorsa biz onu yapacağız. Bize yakışanı yapacağız'' diye konuştu.

Hadi bakalım,bekleyip göreceğiz.

Fatih Özkan
12.05.2011, 18:15
Avni Aker'e kısa bir veda maçı...
Çok önemli bir maç...
Diğer tarafta da Ankaragücü maçı...
Aklıma geldikçe gözlerim doluyor!
Sen bizleri utandırma Allah'ım!
Zalimleri güldürme!

Sibel
12.05.2011, 18:16
:sevinç: Heyecan içinde bekliyorum maçı. :sevinç:

halil ibo
12.05.2011, 18:18
Öyle yada böyle alacağız başka yolu yok.

Sibel
12.05.2011, 18:21
Avni Aker'e kısa bir veda maçı...
Çok önemli bir maç...
Diğer tarafta da Ankaragücü maçı...
Aklıma geldikçe gözlerim doluyor!
Sen bizleri utandırma Allah'ım!
Zalimleri güldürme!
Amin,inşallah..Sen büyüksün Ya Rabbim..Sen öyle dedin benim de gözlerim doldu:(

Mustafa Umut
12.05.2011, 18:22
Bir tarafta 27 yıl,

diğer tarafta 10 gün.. Allah'ım sen yardım et..

Hürgün Aygün
12.05.2011, 18:23
Cüneyt Çakır Gaziantep maçımızda verdiği penaltıdan dolayı hafta boyunca eleştirilmişti ve bu hafta Fb'nin maçını yönetiyor baskı altında kalmış olabilir.

irfanb
12.05.2011, 18:29
Yattara`nin Avni Aker`de son maci oldugundan 90 dakikalik bir resital bekliyorum.
Cok görme bunu bize.Muhtesem bir oyunla veda et hepimize.

OKTAY YILMAZ
12.05.2011, 18:39
Fenerbahçe maçıyla ilgili açıklamaları önümüzdeki hafta içi yapacağına işaret eden Çalımbay, ''Yalnız sadece şunu söyleyeyim, hem Sivasspor'a yakışan, hem de kendi şahsıma yakışan bir şekilde biz mücadele edeceğiz. Kimsenin bir şey düşünmesine gerek yok o maçla ilgili. Bize yakışanı Sivasspor olarak ve ben Rıza Çalımbay olarak ne gerekiyorsa biz onu yapacağız. Bize yakışanı yapacağız'' diye konuştu.

Kardeşim havlayan köpek ISIRMAZ bunu unutma
Neymiş Rıza efendi asılacakmışmış kardeşim daha 10 gün var maça, 1 haftadır da Bakkal konuşuyor, Melih konuşuyor ondan önce de Tankut konuştu İldiz konuştu. demekki bunların hiçbiri ısırmayacak feneri.

Kimse bizden fener maçında sürpriz beklliyormuydu geçen sene, diğer takım taraftarlarını ve fenerlileri bırakın ben dahil pek çok Trabzon taraftarı bile bu sürprizi beklemiyordu. Herkes 1 hafta boyunca bizimkileri eğlencede gördü, fener maçını düşünen yoktu.
Ben açık konuşayım fener bizi yenecek ama umarım taraftarın önünde şampiyonluk için futbol şov yapıp yüz kızartıcı bir skor almaktan korkuyordum o maç öncesi 2-1 2-0 1-0 gibi mağlubiyetlere dünden razıydım. Naptı takım direndi.

Şimdi Rıza da Bakkalda konuşuyor alacaklar boylarının ölçülerini gidecekler, bu tip konuşmaları feneri motive etmekten başka hiçbir işe yaramaz...

Mesut
12.05.2011, 18:43
Maçın uzaması iyi oldu yorulmuşlardır.
Fenerbahçeli Emre belözoğlunun dediği gibi Trabzon erken golu bulunca ister istemez stres oluyoruz istediğiniz kadar tecrubeli olun stres oluyoruz demişti.Golü erken buluruz inşAllah..

Sibel
12.05.2011, 18:45
Yattara`nin Avni Aker`de son maci oldugundan 90 dakikalik bir resital bekliyorum.
Cok görme bunu bize.Muhtesem bir oyunla veda et hepimize.
Ben de çok istiyorum bunu.Umarım oynar ve harika bir Yattara izlettirir bize.

Royal Heart
12.05.2011, 18:57
Ben de çok istiyorum bunu.Umarım oynar ve harika bir Yattara izlettirir bize.

Böyle bir şey olsun hiç istemiyorum, riyakar davranmasın giderayak hiç yoksa, 3 yıldır oynamıyor varsın şampiyonluğa 1 kala da oynamasın.

ThePatriot61
12.05.2011, 19:02
Biraktik isi gücü bastir Ankaragücü ! :cool:

Kazım Uzunboy
12.05.2011, 19:05
İ.B.B. final maçında bence gayet iyiydi.

Bizim maçta fazla zorluk çıkartamazlar umarım.

Sibel
12.05.2011, 19:08
Böyle bir şey olsun hiç istemiyorum, riyakar davranmasın giderayak hiç yoksa, 3 yıldır oynamıyor varsın şampiyonluğa 1 kala da oynamasın.
Çıksın sahada gezsin demedik,muhteşem oynayıp veda etsin istiyorum..

Asi Çaykaralı61
12.05.2011, 19:10
Bir tarafta 27 yıl,

diğer tarafta 10 gün.. Allah'ım sen yardım et..

İnşallah beklediğimiz başarıya ulaşacağız.ALLAh yar ve yardımcımız olsun Aminn

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 19:10

en çok yücel ildiz konuştu. ertuğrul sağlam, tolunay kafkas konuşmadı adam gibi oynadı. çok konuşandan korkacaksın.

kemal koç
12.05.2011, 19:14
kolay kazancaz maçı ama fener puan kaybedermi sorun orda işte

Faruk BERBER
12.05.2011, 19:16

Onlara kaç ekmek kaç süt olduğunu göster Rıza abi :D

Mehmet Ç.
12.05.2011, 19:19
Yarin yolculuk basliyor..

Rota: Pazar, Hüseyin Avni Aker

Gündem: Sampiyonluk kutlamasi, Veda

Haydi Bismillah..

Asi Çaykaralı61
12.05.2011, 19:29
Yarin yolculuk basliyor..

Rota: Pazar, Hüseyin Avni Aker

Gündem: Sampiyonluk kutlamasi, Veda

Haydi Bismillah..

Hade bakalım hayırlı yolculuklar :)

İnşallah Şampiyon olacağız ALLAH yardımcımız olsun

Kasım Hilal
12.05.2011, 19:32
İBB kupa finalinde bayağı bir yorulmuştur..
Bizim maçta fizik olarak bayağı bir gerimizde kalırlar hatta maçın son anlarında iyice düşebilirler...
Rahat kazanırız büyük ihtimal ama inşallah erken gollü farklı bir galibiyet alırız..

Sibel
12.05.2011, 19:37
Oynayın uşaklar...
...Alın şampiyonluğu horon başlasın...:sevinç:

Chiko
12.05.2011, 19:58
LigTV'nin haberine göre, Senol Hoca bu hafta Pawel yerine Alanzinho'yu oynatacakmis. Böylece Umut yine santrfor basliyacakmis..... Insallah dogru degildir bu haber.

Ali Tunahan Güllü
12.05.2011, 20:09
Bu senenin son maçı yıkılmalı o stad.

Adem Erdoğan
12.05.2011, 20:10

Rıza sivasa yakışanı yaparsa o maç zaten fenerin, inşallah kendine yakışanı yapar.

robinhood61
12.05.2011, 20:19
dinleyin ve benim gibi ağlayın

http://www.youtube.com/watch?v=oo_0pnG8_yM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wR7FqPBqfDE&feature=related

amasya0561
12.05.2011, 20:22
işte fenerbahçe- trabzonspor lig maçı başlıgına yazdıgım mesaj sayfa 119 bakabilirsiniz.
......
aziz yildirim ne düsünüyor acaba. fb belkide ilk kez transfer yapmadi.
bunu ben iki nedene bagladim.
1. ya adam bu Trabzon karsisinda zaten şansimiz yok tranfer yapipta boşa ümitlenmeyelim diyo.
2. transfere gerek yok zaten en iyi bildigimiz ayak oyunlari ile yapariz bu isi. hakemleri etkilemek bizim işimiz diyo.
inşallah 1. dogrudur bu adamin sessiz duruşu ürpertiyo beni.

DeAgLeMaNyAq
12.05.2011, 20:27
LigTV'nin haberine göre, Senol Hoca bu hafta Pawel yerine Alanzinho'yu oynatacakmis. Böylece Umut yine santrfor basliyacakmis..... Insallah dogru degildir bu haber.

Açıkçası hocanın bu hamleyi yapmasını bekliyorum. Şenol Güneş'in yabancı oyunculara karşı fazla sabrı yok. Pawel'i bir türlü 90 dakika sahada tutmuyor. Adam bir maç vasat oynayıp, üstelik Umut hem takımı hem hocayı ipten alınca bir değişik yapması normal. Burak'ta sezon başında birçok maçta takımın en kötüsüydü ama ona sabretti ve kazandı. İlk yarıda maçı koparırsak muhtemelen ikinci yarıya Yattara ile başlarız. Bir de Glowacki 3 gündür takımla birlikte antrenman yapamıyor. Eğer 1-2 gün daha böyle sürerse hoca ya Mustafa-Giray ikilisini oynatır ya da Egemen'i tekrar stopere çekip solda Cale'ye görev verir...

Fatih Özkan
12.05.2011, 20:29
Rahat bir maç olsun...
Kulağım fener maçında olacak. Maç sonunda şampiyonluk kutlamalarına başlayabilmek dileği ile...

Mert Pasa
12.05.2011, 20:39
lig bitiyor ve bu mucizevi israrin ve mucadelenin sonunun bir son dakika surprizi ile hayatimizin en buyuk mutluluklarindan birine donusecegine inaniyoruz umid ediyoruz,sen bizi geri cevirme Ya Rabbi

Kasewerbenguse
12.05.2011, 20:41
takimin antrenman günlerini ve saatlerini bilen varsa soyleyebilir mi ???

Mert Oğuzlu61
12.05.2011, 20:43
futbolun f sinden anlamayıp ''lideriz şampiyonuz artık siz hala şampiyon olabileceğinizi mi sanıyorsunuz'' diyen fb li arkadaşlarıma şu sıralar cevap veremiyorum, ne diyeyim ağzımı açsam diğer bizans taraftarları 9 puan fark vardı şampiyonluğu burdan verirseniz bir daha şampiyon olacaz felan demeyin bırakın bu işleri diyorlar, onlarada cevap veremiyorum. tek ağzımdan çıkan şey ''yukarda Allah var, hak eden alacak !'' gerçi onunda bizi mutlu etme niyeti yok gibi...

sezon sonu bunlar şampiyon olursa, tv lerde o lanet renkleri marşları dışarda fb bayraklı konvoylaru görürsem, ben harbiden çıldırırım. pazar günü yaklaştıkça korkum artmaya başladı.. Allah ım ben bunu kaldıramam, bir kerede bizim yanımızda ol o şampiyonluğa en çok ihtiyacı olan bizleriz fb olsa ne olacak olmasa ne olacak, yaşat bize şu sevinci artık yeter da.. geçen sezon bursa şampiyon olduğu an gözyaşlarına boğuldum bunlar bile oldu biz hala olamadık diye, unutamam o anı.. artık vakti geldi kafayı çizmeden yaşat bize şu sevinci Allah ım.....

Fatih Özkan
12.05.2011, 20:44
takimin antrenman günlerini ve saatlerini bilen varsa soyleyebilir mi ???

Tesisleri arayarak öğrenebilirsin.
Umarım bugünden sonra taraftara kapatmamışlardır antrenmanları...

Kasewerbenguse
12.05.2011, 20:47
Tesisleri arayarak öğrenebilirsin.
Umarım bugünden sonra taraftara kapatmamışlardır antrenmanları...

tesislere nasil ulasacagiz peki. . bilgi verirmisiniz ??

61_Hasan_69
12.05.2011, 20:53
muhteşem bir totem yaptım bu hafta lideriz Allahın izni ile..

Tolga Kurt
12.05.2011, 20:59
futbolun f sinden anlamayıp ''lideriz şampiyonuz artık siz hala şampiyon olabileceğinizi mi sanıyorsunuz'' diyen fb li arkadaşlarıma şu sıralar cevap veremiyorum, ne diyeyim ağzımı açsam diğer bizans taraftarları 9 puan fark vardı şampiyonluğu burdan verirseniz bir daha şampiyon olacaz felan demeyin bırakın bu işleri diyorlar, onlarada cevap veremiyorum. tek ağzımdan çıkan şey ''yukarda Allah var, hak eden alacak !'' gerçi onunda bizi mutlu etme niyeti yok gibi...

sezon sonu bunlar şampiyon olursa, tv lerde o lanet renkleri marşları dışarda fb bayraklı konvoylaru görürsem, ben harbiden çıldırırım. pazar günü yaklaştıkça korkum artmaya başladı.. Allah ım ben bunu kaldıramam, bir kerede bizim yanımızda ol o şampiyonluğa en çok ihtiyacı olan bizleriz fb olsa ne olacak olmasa ne olacak, yaşat bize şu sevinci artık yeter da.. geçen sezon bursa şampiyon olduğu an gözyaşlarına boğuldum bunlar bile oldu biz hala olamadık diye, unutamam o anı.. artık vakti geldi kafayı çizmeden yaşat bize şu sevinci Allah ım.....

Aminn Kardeşim..

Mustafa Umut
12.05.2011, 21:00
Bütün her şey karışmış durumda.. Ailem şehir dışına gidiyor son maçın olduğu hafta, benim 22 sinden sonra sınavlarım başlıyor ve tam 2 hafta boyunca her gün tam 2 sınav.. Ben ise Karabük-Trabzon planımı yaptım. Hiç bir şeyin önemi yok ne yazılı ne başka bir şey. Bu hafta fener puan kaybedip biz kazanırsak son hafta Karabük'deyim İNŞALLAH !! Eğer iş son haftaya kalırsa büyük ihtimalle gidemeyeceğim..

Fanatik34
12.05.2011, 21:03
aynı şikeyi bizde yaptık..

beşiktaş maçı öncesi kupa maçına yedek ağırlıklı kadro ile çıktık 2-1 yenildik. ardından önemli dediğimiz fenerbahçe maçında 2-0 yenildik.

o beşiktaş kupayı aldı..

şu noktada belediye bizim için tehlike! kolay geçebilirdik fakat hakem !!nasil ayni sike? Bizim sike anlayasimiz cok farkli galiba:confused:

Yedek kadroyla maca cikmayla, macta rakibinin 5 metre yaninda kosmak ayni anlama mi geliyor?

Biz yedek kadroyla ciktik ama catir catir futbol oynamadik mi (her ne kadar sadece ikinci yarida olsa)? IBB ne yapti? Aman sakatlanmayalim, aman kart görmeyelim...ve bunu 90 dk. boyunca yaptilar:mad:

.....
12.05.2011, 21:08
Gözüm bu maçta aklım fener maçında olacak.

Haydi uşaklar bu maç sonu lider olmanız dileğiyle.

Kadro olarak aynı kadro ile sahaya çıkacağımızı düşünüyorum.

Trabzon34
12.05.2011, 21:12
Kazanalım ve bekleyelim.. bu bekleyiş sinirleri bozuyor ama sonu güzel olabilir.. Ama olmasa bile bu takım bu seneki mücadelesi için alkışı hak ediyor.. onun için de bu son maç.. Seyircimize çok iş düşüyor.. Antep maçında iyiydik ama daha iyi olmalıyız..

Semih58
12.05.2011, 21:15
5-0 yeneriz

61_Hasan_69
12.05.2011, 21:16
yorgun ve moralsiz ibbyi rahat yeneriz ... Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü...

Cemile
12.05.2011, 21:33
nasil ayni sike? Bizim sike anlayasimiz cok farkli galiba:confused:

Yedek kadroyla maca cikmayla, macta rakibinin 5 metre yaninda kosmak ayni anlama mi geliyor?

Biz yedek kadroyla ciktik ama catir catir futbol oynamadik mi (her ne kadar sadece ikinci yarida olsa)? IBB ne yapti? Aman sakatlanmayalim, aman kart görmeyelim...ve bunu 90 dk. boyunca yaptilar:mad:

bir çok takımın fenere oynamayıp bize aslan kesildiği (özellikle eskişehir) aşikar. ama senin yazdığın fazlaca abartılı olmuş. ibb için dün akşama kadar kupayı almaktan daha önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. bu da gayet normal.

Cemile
12.05.2011, 21:44
Biz şampiyonluga oynuyorsak rakibin degil kendi oyunumuzla yenmemiz gerekmiyormu acaba?

evet kesinlikle kendi oyunumuzla yenmemiz gerekiyor. ben de alıntıladığım bir mesaja bunu yazdım zaten ama siz alıntıladığım mesajı okumadığınızdan farklı anladınız sanırım.

robinhood61
12.05.2011, 21:44
ibb maçını rahat alırız ankaragücüde feneri yener inanın çocuklar güzel günler göreceğiz.

cihatöztürk
12.05.2011, 21:46
hissediyorum abi resmen hissediyorum şampiyon olacağız ya...

-Samet
12.05.2011, 21:46
ibb maçını rahat alırız ankaragücüde feneri yener inanın çocuklar güzel günler göreceğiz.

İnşallah abi.

muharrematasoy
12.05.2011, 21:55
ankaragücü maçını tayyipte izleyecekmiş üstelik koyu fenerli arınçla beraber, şimdi ayvayı yedik maçı garantilediler, hakem korkusundan verir penaltıları

cihatöztürk
12.05.2011, 21:57
ankaragücü maçını tayyipte izleyecekmiş üstelik koyu fenerli arınçla beraber, şimdi ayvayı yedik maçı garantilediler, hakem korkusundan verir penaltıları

sandalyeme gömüldüm resmen...

SAFA
12.05.2011, 21:57
Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş'in, Gaziantepspor ve Bucaspor maçlarının ilk onbirini değiştireceği ifade edildi.

Deneyimli teknik adamın Gaziantepspor maçında ilk onbirde verdiği görevi iyi değerlendiren, bir de gol atan Pawel Brozek'in Bucaspor karşılaşmasındaki performansından memnun kalmadığı öğrenildi. Polonyalı oyuncunun yerine Alanzinho'ya forma vermesi beklenen Şenol Güneş'in, Umut Bulut'u da yeniden ileri uca çekeceği bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor konusunda da oyuncularını uyaran tecrübeli teknik adamın, özellikle İstanbul ekibinin yaptığı etkili kontraataklara dikkat çektiği öğrenildi. Savunmada görev vereceği isimlerden kontrollü bir şekilde hücuma çıkmalarını isteyen Şenol Güneş'in, diğer oyuncularına da savunmaya yardım etme direktifini verdiği ifade edildi.

Bu arada Trabzonspor yönetiminin sezonun son iç saha maçı olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında Avni Aker Stadı'nı süsleyecekleri belirtildi.

Vay arkadaş Umut efendiye sürekli sabır zavallı Pawel'e 1 haftada kulube. Ki LigTV deki Futbol Analiz programında bile istatistiğini yapmışlar.Pawel oyundayken ilerde top tutabilmişiz ancak ne zaman Pawel çıkmış top Buca da kalmış yapma ama Şenol Hoca'm :(

mhayri
12.05.2011, 22:07

Haber doğruysa yandı gülüm keten helva...
Geçmiş olsun hepimize...

robinhood61
12.05.2011, 22:08
tayyip o maçı izlerse ve fener kazanırsa hayatının hatasını yapar ve buna tepki vermeyen trabzonluyu da trabzonlu saymam ömür billah nefretim üzerlerine olur

ONUR BEKAR
12.05.2011, 22:09

renkdaş ben işyerindeki fenerlilere siz şampiyon olacaksınız diye söylüyorum, biz olamayız siz olursunuz gibi sözler söylüyorum acayip havalanıyorlar..ha şampiyon oldular büyük söz söylemiş olmam , ama biz şampiyon olursak o zaman onların benden çekeceği var...:D:D ya gördünüz mü dödler ya tabi död döt döt olmaz ki diyecem bir daha ağızlarını açamayacaklarrrr:D:D

cihatöztürk
12.05.2011, 22:09
Aziz soyunma odasına inerse başbakanda iner..

demedi demeyin...

muharrematasoy
12.05.2011, 22:12
hakemler dahil rakip takım oyuncuları bile mum gibi olur, kolay mı başbakanın takımından puan almak? insanlık anıtı gibi kelleleri uçar sonra :o

robinhood61
12.05.2011, 22:20
hayır ya inanmıyorum bi başbakan bunu yapamaz inanmıyorum

Asi Çaykaralı61
12.05.2011, 22:22

İnşallah Abi dediğin gibi olur :)

asimavi
12.05.2011, 22:24
....şampiyon olursak...egemen ve selçuk kesinlikle kalacaktır....en az 1 yıl ....sonrasında ise kulübe iyi para kazandırıp ayrılır selçuk ...

Asi Çaykaralı61
12.05.2011, 22:25
Maça 2 Gün 21 S. 34 Dk. kaldı :)

TrabzonCell Antrenman Günlüğü (12.05.2011)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7305-7M4X6H7J.jpg

Takımımız Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Hayrettin Şiranlı sahasında yapılan antrenmana sakatlığı nedeniyle salonda çalışan Onur katılmazken, Piotr Brozek ve Glowacki düz koşu yaptı.
Oyuncularımız antrenmanda ısınma hareketleri sonrası pas ve yarı sahada çift kale maç yaptılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7305#Icerik

Hasan Cubukcu
12.05.2011, 22:28
benim bildigim Fatih tekke Basbakani cumhurbaskani dinlemez helede hakemi seyine bile takmaz !!!!

Mustafa Şakar
12.05.2011, 22:33
Bu durum lehimize de dönebilir.Eğer Ankaragücü'lü ouncular hırslıysa daha da çok kazanmak isteyecektir bence.

Birtan Karaman
12.05.2011, 22:34
Biz son 2 haftaya, Fenerbahçe son 1 haftaya giriyor.

Allah yüzümüzü güldürür umarım.

LnMrt
12.05.2011, 22:41

İşte kulis yapmak budur.
Her hafta ya bizim ya Fenerin üzerinde bir hakem hatası şaibe olarak kalıyordu.
Bu hafta biz avantajlıydık çünkü Fener in 10 kişi kalması gerektiği konuşuldu bütün hafta.
Bu durumda Fener in bu hafta extra bir şey yapması gerekiyordu ve işte yapılmış.
Aziz Yıldırım ın davet etttiğine eminim.
Bravo adamlara..işte klup, şirket böyle yönetilir.

Asi Çaykaralı61
12.05.2011, 22:45
Bu maçı İnşallah Hayırlısıyla kazanacağız.Kart konusunda da çok dikkatli olmamız lazım.Neden derseniz 6 tane oyuncumuz şu anda kart sınırında.Bunlar Glowacki-Selçuk-Alanzinho-Jaja-Burak-Umut.Haydi gösterin kendinizi kazanalım şu maçı hayırlısıyla :)

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 22:53
başbakan izliyorsa fener rahat alır. küfrettirmez kendine o statta.

ISTS
12.05.2011, 23:04

Abi nerde çıktı bu haber? Ben pek ihtimal vermiyorum buna çünkü açıkça taraf tutmak olur seçimler öncesi yapmaz böyle bişey.

muharrematasoy
12.05.2011, 23:18
inş. biz yenelimde sonra ne oalcak göreceğiz

muharrematasoy
12.05.2011, 23:20
taraf tutmak açısından çok hassas olduklarını pek sanmıyorum, istediklerini yaparlar yapıyorlarda

arınçta izleyecekmiş yine ağlar mağlar stadda :) mağduruzda mağduruz

Etem Güner
12.05.2011, 23:20
Arkadaşlar ALLAH göstermesin eğer olası şampiyonluğu kaçırırsak başbakan trabzona gelirse ALLAH aşkına asın pankartaları cevabınızı pankartlarla verin yeter başbakanlarla bürokrasiyle alınacak şampiyonluklar ancak şerefinden yoksun insanların işi sanki ne olur hiö müdahale etmeseler 27 yıl olmuş bizim de yüzümüz gülse bu yıl bu sene olmasa seneye şampiyon olur fener ne kalktı bizans medyası ayağa yeter artık isyanım sana değil yarab senin adaletini tanımayan kullarına yokmu bir istanbulu feth edecek bir fatih ne olur yarabbi bu yıl ağlamak istiyorum ama sevinçten ağlamak istiyorum sana binlerce milyonlarca şükürler etmek istiyorum sen dilersen olur ALLAHIM ne olur yarabbi nasip et artık

Mustafa Ayazoğlu
12.05.2011, 23:25
Arkadaşlar ALLAH göstermesin eğer olası şampiyonluğu kaçırırsak başbakan trabzona gelirse ALLAH aşkına asın pankartaları cevabınızı pankartlarla verin yeter başbakanlarla bürokrasiyle alınacak şampiyonluklar ancak şerefinden yoksun insanların işi sanki ne olur hiö müdahale etmeseler 27 yıl olmuş bizim de yüzümüz gülse bu yıl bu sene olmasa seneye şampiyon olur fener ne kalktı bizans medyası ayağa yeter artık isyanım sana değil yarab senin adaletini tanımayan kullarına yokmu bir istanbulu feth edecek bir fatih ne olur yarabbi bu yıl ağlamak istiyorum ama sevinçten ağlamak istiyorum sana binlerce milyonlarca şükürler etmek istiyorum sen dilersen olur ALLAHIM ne olur yarabbi nasip et artık

Başbakan hesabını yapmıştır. Trabzonspor yüzünden Türkiye genelinde 2 kaybetse kadıköyden, Türkiye genelinden 10 kazanır.

Trabzon'a gelir stat yapıyoruz der geçer. Birde Trabzonspor atkısı takar tamam.

1 koyup 5 alır.

.....
12.05.2011, 23:27
Ben inanıyorum fener bu hafta puan kaybedecek Allah'ın izniyle.

antagonist
12.05.2011, 23:27
Başbakan Kadıköy'e giderken kupayı da götürsün, versin Alex'e....

Fatih Solmaz
12.05.2011, 23:28
Ethem abi kusura bakma da sen nerde yaşıyorsun? o tepkisel Trabzon kalmadı artık. %50 garanti. söz verip yapmamaya devam edeler.

Mustafa Önder
12.05.2011, 23:29
Hemen gaza gelmede üstümüze yok ha!
Başbakan maça gidecek diyen bu iddiasını neye dayandırıyor merak ediyorum.
Özel Kalemle falan bağlantısı mı var?

güneyli
12.05.2011, 23:30
Başbakan şu aşamada saraçoğluna gitmez...Siyastten az buçuk anlayan bunun olmayacağını bilir...Fanatikvari bir haber olmuş...

Sami Kuk
12.05.2011, 23:32
Kendi kendime diyorum ankaragücü puan alıcak ama sonradan aklıma gecen sezonki mac geliyor..Satışın anlaşılmaması için ortamı gerdilerde girdiler yok Ag oynucak satmaz falan.Azize 2 kere kaybetti.Ne eder eder bu maçta bi çakallık ayarlamıştır.Eşşeği sağlam kazığa bağlamıştır.Yoksa sanmam çıkıp oynucaz yenicez dediklerini.Ya kaybedersek lan son haftalar diye korku salmıstır azizeyi onun için yapmıştır birşey..:S:S

Etem Güner
12.05.2011, 23:35
Ethem abi kusura bakma da sen nerde yaşıyorsun? o tepkisel Trabzon kalmadı artık. %50 garanti. söz verip yapmamaya devam edeler.
ben 2 dönem oy verdim benim gibi hakkı yenen varsa trabzonspor için söylüyorum bende diyorum başbakana halep orda ise trabzonsporlular burada hadi bakalım

Sefa
12.05.2011, 23:37
Yazıklar olsun tüm zoraki maçlar bir şekilde çözüldü yine aynı senaryo! Lanet olsun ya bu kadar mı çirkefleşmek gerek oyununuzun da sizin de!

Mehmet Ç.
12.05.2011, 23:41
Melih Gökcek Kanaltük'de..

Futbol disinda herseyi konusuyorlar :)

Helvacı61
12.05.2011, 23:43
son iki hafta hakemler düzgün maç yönetsin, takımlar onuruyla mucadele etsin fener yine puan kaybeder. bugün sivas deplasmanı fener dışında her takımın puan kaybedebileceği bir deplasman ama takımlarımızda şeref, haysiyet kavramları olmadığı için azıcık onurlu davranan takımlarıda hakemlerle yendikleri için ümitsizim. ancak maçlarımızı kazanırsak şampiyon olmuş gibi sevineceğim. bu sene lig kara bir leke olarak futbol tarihindeki yerini alacak tıpki 2004-2005 de olduğu gibi.

ferhat odabaş
12.05.2011, 23:43
beyler inşallah yazıldığı gibi başbakan maça gider... bu fener için yapılmış bir jest olsada, a.gücünün ve hakemin motivasyonunu ve cesaretini arttırır bence..

eralp cavrar
12.05.2011, 23:51
usaklar baaa bse oyle geliyi sampion olacauk :)

Mert M.
12.05.2011, 23:53
Yukarıya bak ağlarken
Buraya kadar geldik
Bu oyuna karar verdik
Bilmeli sevmeli

Yukarıya bak ağlarken
Kime ne zarar verdik
Kahredeni affettik
Gülmeli geçmeli

Diyor Ogün Sanlısoy bir şarkısında. Onun için arkadaşlar; yukarıya bakınız. Boşverin lagaları lugaları. Gereksiz medyasını, boş konuşmalarını. Biz kazanacağız, febeş de puan kaybedecek. Adaleti de eski kaptanımız getirecek. Böyle düşünelim derim.
Eskilerin bir sözü var, şöyle ki;
" Kim takar Yalova Kaymakamı'nı! "

TS0661
12.05.2011, 23:54
başbakan maça gideblir çünkü bu ülkede fenerliler trabzonlulardan çok daha fazla..bu durum trabzonluları da oy tercihlerinde pek etkilemez bence..kupa finalinde de bejekeli abdullah gül vardı mesela

eralp cavrar
12.05.2011, 23:56
inanalim inanmayanlati da uyandiralim olamazsak takimimizi dusmanlara karsi protesto etmeyelim sahip cikalim...

eralp cavrar
12.05.2011, 23:57
basbakan maca gtse ne gtmese ne ins gtsinde yenilsin kudursun orda... sahaya inecek hali yok orda

Armağan Dere
12.05.2011, 23:59
Başbakan eğer maça giderse,maçtan önce olayı bağlar..Biz de yine Gönüllerin Şampiyonu olmuş oluruz...

talsuv61
13.05.2011, 00:03
Kendi kendime diyorum ankaragücü puan alıcak ama sonradan aklıma gecen sezonki mac geliyor..Satışın anlaşılmaması için ortamı gerdilerde girdiler yok Ag oynucak satmaz falan.Azize 2 kere kaybetti.Ne eder eder bu maçta bi çakallık ayarlamıştır.Eşşeği sağlam kazığa bağlamıştır.Yoksa sanmam çıkıp oynucaz yenicez dediklerini.Ya kaybedersek lan son haftalar diye korku salmıstır azizeyi onun için yapmıştır birşey..:S:S

Melih gökçek, ankarasporun düşürülmesinden dolayı aziz yıldırıma çok öfkeli. Gayret göstermediği için yoksa umurlarında olmayız.

eralp cavrar
13.05.2011, 00:05
gecen sene adamlar ne gerekiosa yapti ama allah izin vermedi... olmadi mi olmaz. padisahtan buyuk allah var

Helvacı61
13.05.2011, 00:07
başbakan maça gideblir çünkü bu ülkede fenerliler trabzonlulardan çok daha fazla..bu durum trabzonluları da oy tercihlerinde pek etkilemez bence..kupa finalinde de bejekeli abdullah gül vardı mesela
ben öyle düşünmüyorum. asıl fenerlilerin oy tercihleri takımları için değişmez. trabzonspor taraftarları sayısal olarak az ama çok daha bağlı mesela ben 2002 de trabzondaki fener maçından sonra tayyibe asla oy vermem açıkçada her platformda söylerim. şöyle düşünelim başbakan fenerli ama kadıköyden ne oy alıyor. türkiyede kadıköyden daha fanatik fenerli nerde var. ama trabzonsporun şampiyonluğunun engellenmesi başbakanında katkısıyla olmuştur gerçeği taraftarlarımız tarafından algılanırsa çok oy kaybeder. özellikle istanbuldan ve karadenizden. bence olması gereken budur

AyhanPe
13.05.2011, 00:10
sampiyonluk giderse..yaz oyunlarina nasil gelecekler ??

sampiyonlugu kaybettigimiz an malum partiye oy veren tüm trabzonspor u tutan tanidiklarimla iliskimi zaten kesecegim..

TS0661
13.05.2011, 00:12
ben öyle düşünmüyorum. asıl fenerlilerin oy tercihleri takımları için değişmez. trabzonspor taraftarları sayısal olarak az ama çok daha bağlı mesela ben 2002 de trabzondaki fener maçından sonra tayyibe asla oy vermem açıkçada her platformda söylerim. şöyle düşünelim başbakan fenerli ama kadıköyden ne oy alıyor. türkiyede kadıköyden daha fanatik fenerli nerde var. ama trabzonsporun şampiyonluğunun engellenmesi başbakanında katkısıyla olmuştur gerçeği taraftarlarımız tarafından algılanırsa çok oy kaybeder. özellikle istanbuldan ve karadenizden. bence olması gereken budur

bende fenerlilerden oy kazancak demiyorum..bu durumun trbazonluların oy tercihini etkilemeyecek diyorum sadece..bu olaya kızıp oy vermeyenler olur tabiki trabzonda ama meclisteki milletvekili koltuk sayısı etkilenmez :)

uzunismail
13.05.2011, 00:13
Arkadaşlar rahat olmakra fayda var.. Ankaragücü yenilebilir ama yatmaz.. Zaten adam gibi oynayan puan alır fenerden... Bu maçtan herşey çıkabilir..

Siz şampiyonluğa hazır bir vaziyette bekleyin.. O hafta galiba bu hafta....

Haa şampiyon olmasakta kızıp küsüp intihar edecek değiliz, bu takımla mutluyum, her sene şu Istanbul takımlarını yensin şampiyon olmasınada gerek yok... Şahsi kanaatimdir..

Bu Trabzonspor şahşıma öyle güzel şeyler yaşattı ki bu sene benim ona küsmem söz konusu bile olamaz..Şerefsizleri yerin dibine soktum bu yıl... Alayı yanımda futbol konuşamadı bile.Bunları yaşattı bana..

Armağan Dere
13.05.2011, 00:15
Takar atkıyı gelir,herkes de kulağının üstüne yatar..2 ya da 3 milletvekili de çıkarır yine Trabzondan..Bu mesele de böle kapanır..Onun için biz en başta tepkiyi verecektik..1.si Eskişehir maçının Cuma gününe alındığında yönetim kazanı kaldıracaktı,pazartesi gidip süt dökmüş kedi olmayacaktı..

DeAgLeMaNyAq
13.05.2011, 00:16

Geç açmışsın programa FB - Ankaragücü maçıyla başladılar... :)

azelea
13.05.2011, 00:16

Gökçek azize acayip gıcık gidiyor. Beni babam fb'li yaptı, şu anda Ankaragücü'nü tutuyorum. Aziz gidene kadarda fb'yi tutmayacağım diyor.

şu fenerbostana göster gününü yeter.

uzunismail
13.05.2011, 00:18
Bu sene futboldan müthiş keyif aldım...

Bu hafta sizi yeneceğiz diyenlere, siz kimsiniz gol atarsanız öpün alınınıza koyun dedim.. Siz Trabzonspoa gol atın ben yenmişiniz sayacağım dedim.. Öylede oldu.. Bu sene gs gol atamadı, bjk Istanbulda zar zor 1 tane attı ama yenemedi, son şampiyonuz diye artıstik yapanlar gol bile atamadı.. Bir tek fener şerefsizi o da Bülent Yıldırım mıydı ona dua etsin...

AyhanPe
13.05.2011, 00:18
bende fenerlilerden oy kazancak demiyorum..bu durumun trbazonluların oy tercihini etkilemeyecek diyorum sadece..bu olaya kızıp oy vermeyenler olur tabiki trabzonda ama meclisteki milletvekili koltuk sayısı etkilenmez :)

öyle bir durum olmasi halinde trabzonlularin oy tercihini kökten etkiler..bu is öyle 2004-2005 olaylarinada benzemez..

AyhanPe
13.05.2011, 00:21
Gökçek azize acayip gıcık gidiyor. Beni babam fb'li yaptı, şu anda Ankaragücü'nü tutuyorum. Aziz gidene kadarda fb'yi tutmayacağım diyor.

şu fenerbostana göster gününü yeter.

aslinda bizim sampiyonlugumuz herkesin isine geliyor..bosbakanin maca gidecegi konusuluyor..bence gitmesi daha iyi olur..ankaragücü ve hakemler icin iyi olur..bence ayni cirkeflikleri yapamazlar..hakem odasi basilamaz mesela..yani öyle umuyorum..

uzunismail
13.05.2011, 00:23
Birde buradaki Trabzonsporlulara bir sürü bayrak dağıttım. Tsclup uyusun.
Elimde son bitane ortaboy bayrak var onu ayırdım, haftasonu şampiyonluk turunu atacağım o bayrakla..
Yerinden güzelce çıkardım, ben hazırım, önce Trabzonum ibbeyi yenecek, sonra ankara fenere takacak...
O gece sabaha kadar burada kimseyi uyutmayacağım......

O gece karakolda sabahlamayı düşünüyorum.....

Armağan Dere
13.05.2011, 00:24
90'lı yıllardan kalma bayrağı kaldırdım..Eskişehir maçı için hazırlamıştım..Kaldırdım sandıkta duruyor..

uzunismail
13.05.2011, 00:26
90'lı yıllardan kalma bayrağı kaldırdım..Eskişehir maçı için hazırlamıştım..Kaldırdım sandıkta duruyor..

O bayrağın güneş görme vakti geldi

Oğuzhan
13.05.2011, 00:30

Güzel günler göreceğiz , güneşli günler..

Armağan Dere
13.05.2011, 00:31

Hiç sanmıyorum,ama umarım güneş görür bir gün abi...

Chiko
13.05.2011, 00:33
Düsünüyorum da, bulundugumuz konumun tam tersi olsaydi yani biz ikili avarajda önde olsaydik son 2 macta puan kaybedecegimize ihtimal verirmiydik? Kesinlikle sampiyon olacagiz derdik.. Cok korkuyorum, bu hainler hic hak etmedigi halde kupayi kaldiracaklar...
Allahim, sen bizim yüzümüzü güldürürsün Insallah.

Mehmet Ç.
13.05.2011, 00:34
Erken haber versenize :)

Bende konusur diye bekliyorum :D

Ama baya eglenceli bir adam ççç Ankarada kimse sevmez onu, ama herkez ona oy atiyor :) amcam mesela ççç

Bordo_MaviM_61
13.05.2011, 00:35
Daha hiç şampiyonluk görmememe rağmen Şenol Hoca'nın bu takımın teknik direktörü olarak şampiyonluk görmesini kendimden çok istiyorum.
96 ve 2004'te kaçtı bu sefer kaçırmasın istiyorum.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

uzunismail
13.05.2011, 00:35
Hiç sanmıyorum,ama umarım güneş görür bir gün abi...

Umarım o gün pazar günüdür..

uzunismail
13.05.2011, 00:40
Düsünüyorum da, bulundugumuz konumun tam tersi olsaydi yani biz ikili avarajda önde olsaydik son 2 macta puan kaybedecegimize ihtimal verirmiydik? Kesinlikle sampiyon olacagiz derdik.. Cok korkuyorum, bu hainler hic hak etmedigi halde kupayi kaldiracaklar...
Allahim, sen bizim yüzümüzü güldürürsün Insallah.

O durumda biz olsaydık inan daha kötü bir psikoloji içinde olurduk....

Geçenlerde yazdım ama yine söyleyeyim, fenerliler şampiyon olacağız diyemiyorlar, öyle bir korku var onlardaki yok boyle bir korku..

İyi ki biz o durumda değiliz.. Yıllardır dostuz ama adam bana karşı konuşamıyor bile.. Kolay değil kaç şampiyonluk verdiler böyle...

Ödleri kopuyor komik duruma düşmekten, işte böyle bir avantajı var Trabzonun.. Bu senede şampiyonluğu böyle verirseler, bidaha da şampiyon olamazlar onu söyleyeyim..

AYYILDIZ
13.05.2011, 00:40
Ankaragucu'nun gecen sezon ki fb macinda yapilan isleri dusununce imkansiz geliyor.Fakat Gabric-Tekke unsuru biraz olsun beni umitlendiriyor.

Alper Calik
13.05.2011, 00:41
Bayraklar atkılar çıkacak güneş yüzü görecek
:atki:
Kutlamalar başlayacak
:sevinç2:
En büyük
:bmn1:
La la la la laaaaaa
:dansmuz:
şampiyoon

TRABZONNN

uzunismail
13.05.2011, 00:47
Kutlamalar başlayacak
En büyük
La la la la laaaaaa
şampiyoon

TRABZONNN

Bir katkıda benden olsun diye alıntılıyorum.. Kolay değil onca seneden sonra böyle bir başarı

erol-61
13.05.2011, 01:02
http://img801.imageshack.us/img801/5155/27457435.png (http://imageshack.us/photo/my-images/801/27457435.png/)

muharrematasoy
13.05.2011, 01:42
ankaragücü fenerden puan alsın ankaraya taşınıp gökçeke oy atacaum :D

Fatih Özkan
13.05.2011, 01:46
Ankaragücü puan alsın, formasını alacağım!

Sefer A.
13.05.2011, 01:56
http://img801.imageshack.us/img801/5155/27457435.png (http://imageshack.us/photo/my-images/801/27457435.png/)

ellerine saglik agabey güzel oldu her ne kadar stad pek uymasa da :)

Sefer A.
13.05.2011, 01:59

hey gidi agabey aglamaklik ettin beni....

Fanatik34
13.05.2011, 01:59
bir çok takımın fenere oynamayıp bize aslan kesildiği (özellikle eskişehir) aşikar. ama senin yazdığın fazlaca abartılı olmuş. ibb için dün akşama kadar kupayı almaktan daha önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. bu da gayet normal.Sizlere göre abarti ama bana göre degil. Tabi sizler Türkiye´de yasiyorsunuz, ben Almanya´da..aradaki fark!

Almanya´da buna benzer saibeler olmaz, hedefsiz takimlar cikar, catir catir top oynarlar!

Ikincisi: "Sakatliktan korkuyoruz" demek, daha kolay sakatlanmak demek! Futbol oynayan herkes bilir, toptan veya rakipten her firsatta kacayim derken bir an sokarsin, sakatlanirsin!

Kupa macini düsünüyorsan, cikarsin yedek agirlikli bir kadro ile ama bunlarin niyeti o degil ki...

Eger öyle degilse, Kupa macina ciktiklari kadro ile bizim maca ciksinlar...rahat bir sekilde 3:0 kazanalim!

Bakin gecen hafta Buca macina..adamlar o kadar genc oyuncuyla cikti, sonuc? Cok rahattilar ve bizim gerginligimizle az daha puan aliyorlardi. Fenevde gergin, hatta bizden cok daha gergin...mesela A.Gücü akilli oynasin, mac ilkyari 4 olur, tabi Cüneyt oyunun icine etmezse!!!!!

muharrematasoy
13.05.2011, 02:09
bizim maçada genel kurmay başkanını davet edelim :D nasıl fikir ama

çivi çiviyi söker

Yaşar
13.05.2011, 02:16
Trabzonspor'un da geçen yıl kupa finline kaldıktan sonraki maçlarını incelediğimizde kötü bir tablo çıkar ortaya. Yani İ.B.b takımına Fb maçındaki görüntüsünden dolayı kızmamak lazım. En azından açık açık söylediler ne için ''kötü''olduklarını'' ve haklıydılar. ayrıca bu hafta da İ.B.B'nin çok kolay çözüleceğini düşünüyorum.

Armağan Dere
13.05.2011, 02:30
Aklıma şöle bişey geliyor..Biz Bjk'ye elenmeyip final oynasaydık,İBB Fenerbahçe'ye öle oynarmıydı...Ne zamandır bunu düşünüyorum..

uemit
13.05.2011, 02:32
bjki eglemek= final oynamak olmuyor :) o yüzden fazla düsünme bence

Armağan Dere
13.05.2011, 02:36
bjki eglemek= final oynamak olmuyor :) o yüzden fazla düsünme bence

Şu var Gs-Gaziantep galibi ile oynayacağımız için..Antep'e elenme olasılığımız vardı yoksa başka takıma olmazdı...ki ben Bjk'ye elenmeseydik kupada da final oynayacağımızı düşünüyordum..O zaman Belediyespor Fener'e suskun değil yıldırım gibi top oynardı..Kupayı hediye ederdik..

uemit
13.05.2011, 02:41
orda hakikaten yanlis yapti avci yedeklerle ciksaydi keske!! ankaragücü iyi takim ama onlar bence ligin en dengesiz takimi!!! ah o denge bi pozitf olsa!!

slmn
13.05.2011, 02:41
Tekke at golu kaldırayım imzayı.

uemit
13.05.2011, 02:44
bi de atarsa kesinlikle aciklama yapmali!! bu gölü trabzonspor icin attim!!! ben derdim hemde agliyarak!!!

DeAgLeMaNyAq
13.05.2011, 03:00
NTV Spor'da İBB'nin BJK ile kupada oynadığı kadroyla çıkacağı, sadece İskender'in yerine Holosko'nun olacağını söylediler. Böyle bir şeye ben hiç ihtimal vermiyorum. BJK maçındaki kadrodan en az 5 değişiklik bekliyorum. O kadar geniş kadroları varken aynı 11'i çıkarırlarsa kondisyonları dibe vurur...

Ahmet Kuru
13.05.2011, 08:30
Bu maçın tahminden daha da kolay geçeceğini düşünüyorum. haftaiçi 120 dk lık zorlu bir maçtan çıkan rakip kondisyon olarak ne kadar iyi oalbilir ki? Ayrıca İBB ye karşı zaten şansımız her zaman yanımızda.Bizim Pazar günü bekleyeceğimiz maç İstanbul da oynanacak.İnşallah ordaki skorla sevincimiz kat kat artacak.

Gurpas
13.05.2011, 09:47
İBB nasıl oynarsa oynasın biz Trabzonspor gibi oynarsak rahat kazanırız.

Ligos61
13.05.2011, 09:49
rüyamda belediyeye yenildiğimizi gördüm her şey bitmişti resmen dilim tutulmuştu. inşallah tersi çıkar

ozturk
13.05.2011, 09:57
Ben de rüya gördüm:)

fb antalyayla oynuyormuş. ve berabere kalmış. nasıl seviniyorum:)

karabükü yenersek şampiyonuz diyorum:)

robinhood61
13.05.2011, 10:09
arkadaşlar ankaragücü yenemesse üzülmeyin son maç sivasta ve rakım yüksek , fenevli topçular tıkanır orda , rıza da acımaz bunlara hiç tasalanmayın

BEYTEKİN61
13.05.2011, 10:18
Kutlamalar başlayacak
En büyük
La la la la laaaaaa
şampiyoon

TRABZONNN
çok güzel...

Cemalettin Taşkın
13.05.2011, 10:20
adamlar bu sene işi sıkı tutuyorlar. 15 maçta 14 galibiyet 1 beraberlik. hakemleri ayarlamışlar medya zaten fenerin gözünün içine bakıyor. ntvspor bile okadar yanlı yayın yapıyor ki izlemek istemiyorum.

kısaca işimiz zor fenerin karşısına bizim geçen sen oynadığımız gibi oynayan bir takım çıkmıyor bir tek bursa çıktı puan aldı.

ankaragücü puan alabilir mi? inşallah alır çok isterim ama sanmıyorum hakemde cüneyt çakır ki kesin penaltı çalar ve kırmızı kart gösterir. bu arada bizde cüneyt çakırla 5'te 5 yaptık.

Karasoy
13.05.2011, 10:25
Sürekli içimde şu korku var son maça bu eziklerle aynı puanda gireceğiz.Biz 2 maçımızı da kazanacağız onlar Sivas'ta 90+larda gol atıyor.İşte o zaman biteriz biz.Allahım şampiyon olacaklarsa da ilk dakikalarda atsınlar golu hala Antep maçında 90+4'te attıkları golün kabusunu yaşıyorum.

Barış Burak
13.05.2011, 10:25
Cuma günü dualarınızı esirgemeyin. Allahın izniyle kazanacağız.İnşaallah fb puan kaybedecek.Hayırlısıyla şampiyon olacağız inşaallah.

whisper
13.05.2011, 10:30
Herkes yine başlamış kolay maç lakırdılarına, ikinci yarıda antep maçından hariç kolay maç izleyen beri gelsin onunda nasıl cereyan ettiği ortada kimse kendini kandırmasın zor maç olacak, İ.B.B. biraz pas yapıp 1-2 atak yaptımı seyirci başlıcak mırıldanmaya taraftarımız çok stresli kabul etmek gerek şenol güneş'te bir teknik direktörden çok taraftar olduğu için aynı stres içinde buna karşın takımda öyle adamlar varki dünya yansa umrunda değil onlar sadece kendilerine oynuyor sonra seyircide onları görünce şalter atıyo arkadaş trabzondaki baskı denen meretin tek nedeni de budur başka birşey değil onun için erken gol çok önemli ben duran toplarla inanılmaz pozisyonlar çıkarabiliriz düşüncesindeyim İ.B.B. defansı duran top özürlüsü adeta kupa finalinde bu çok açık bir şekilde görüldü ona göre bir taktikle çıkmamız lazım eğer golü atarsakta mutlaka ikinciyi kovalamamız lazım yoksa buca maçındaki mucize her zaman gerçekleşmez..
son olarak ta şunu söylemeliyim ki ankaradaki seyircimizin ankaragücü tesislerine gidip fatih tekke tezarühatı yapması kadar aptalca bir hareket daha olamazdı herhalde eminim ki aziz yıldırım bu haberleri duyunca zevkten dört köşe oluyordur bu yapılan fenerbahçeyi bir bütün haline getirmek ve seyircisinin statdaki etkisini arttırmasından başka hiçbir işe yaramaz zaten ankaragücü için zor bir deplasmanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum bir yandan melih gökçek bir yandan bizim taraftar zorla maçı fenere vermiştir bana göre...

Barış Burak
13.05.2011, 10:49
Aykut Kocaman'ın açıklamalarını okudum fotomaçtan,tamamını.

-- söylenecek söz yok.yemin ediyorum yok.bu yaptıklarından sonra bu cümleleri nasıl kullanıyorlar.Allahım sen batıldan koru. haksızlık yapıyorlar,pişpik pişkin kahramanlık taslıyorlar.Adaletin olmadığı yerde oluşan kahraman,ancak adaletsizliğe karşı çıkanların oluşturduğu kahramanlardır,haksızlığı arkasına alıp böbürlenenler değil...

bunca olan biteni görüp,fb hakediyor diyen insanlar ya buişten çıkar sağlıyorlar,ya da haksızlığı yapanlar bizzat onlar. İnsan bu süreçte isterse fbli olsun,bunca yapılanı görmezden gelemez ya böyle insan olur mu?

Allahım sen görüyorsun.onlar istediği kadar kapatmaya çalışsın.sen görüyorsun.bu kadar olmaz. bu kadar olmaz...

Alican Altunbaş
13.05.2011, 10:59
Biz zorlanırız ama kazanırız. Fenerbahçe yenilir. ve son hafta bize beraberlik yeter benim totemim bu buna inandırmaya çalışıyorum kendimi:):)

lazoli__61
13.05.2011, 10:59
Ben takımımla gurur duyuyorum 82 puanla ligi bitireceğiz arkadaş inanılmaz bir olay sezon başı size deseler kim inanırdı? biz bundan sonra hep zirvede olmalıyız Şampiyonluk konusun da ise takdir Allah'ındır inanki o hakedene nasip eder ben Trabzonumuzun hakettiğine canı gönülden inanıyorum Rabbim o kupayı bize nasip edecek hiç şüphem yok .

Alper Calik
13.05.2011, 11:04
.....

son olarak ta şunu söylemeliyim ki ankaradaki seyircimizin ankaragücü tesislerine gidip fatih tekke tezarühatı yapması kadar aptalca bir hareket daha olamazdı herhalde eminim ki aziz yıldırım bu haberleri duyunca zevkten dört köşe oluyordur bu yapılan fenerbahçeyi bir bütün haline getirmek ve seyircisinin statdaki etkisini arttırmasından başka hiçbir işe yaramaz zaten ankaragücü için zor bir deplasmanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum .....
...
...

Katılıyorum. Çok gereksiz davranışlar. Bırakın şu Ankaragücü nü. Biz kendi işimize bakalım. Avni Akere gidip Trabzonspor u destekleyelim

Alican Altunbaş
13.05.2011, 11:13
Takım ikinci olursa ona buna suç aramamak lazım.Takım elinden gelenin fazlasını yapmıştır. 2 maçıda kazanırsak 82 puan yapacak ki son 2-3 sezona bakarsak şampiyon olanlar bu puanın çok altında kaldı. Burdaki şansızlık Fb 2nin olağanüstü puan toplaması oldu. İnşallah bize kısmet olur bu saatten sonra ne desek boş artık maçların sonuçlarına bakacaz..

real_rock
13.05.2011, 11:55
Hiç ibb şu kadroyla çıkacak bu kadroyla çıkacak durumlarını düşünmeyelim. Şampiyon olacak takım çatır çatır yenecek. O kadar.

Fanatik34
13.05.2011, 13:16
Trabzonspor'un da geçen yıl kupa finline kaldıktan sonraki maçlarını incelediğimizde kötü bir tablo çıkar ortaya. Yani İ.B.b takımına Fb maçındaki görüntüsünden dolayı kızmamak lazım. En azından açık açık söylediler ne için ''kötü''olduklarını'' ve haklıydılar. ayrıca bu hafta da İ.B.B'nin çok kolay çözüleceğini düşünüyorum.Evet, ben hicbir takimin bu anlayisla olmamasi gerektigini savunuyorum!

Gecen sezon oynadigimiz maclara gelince: Yarifinal esnasinda ve sonrasinda oynadigimiz hicbir rakibimizin ne yukarida ne de asagida bir hedefi vardi. Bu belki bizim sansimizdi. Mesela Final öncesi yenildigimiz satilmis Eskisehir ve A.Gücü...ondan önceki maclara baktigimizda da cikmis catir catir oynamisiz!

IBB´ye bakin: Fenev macinda resmen yattilar, onu gectim..ondan önce mesela oynadiklari ve hicbirsey yapmadiklari Sivas maci var! Sivas´in nasil ince ince kurtarildigini unutmayin!

Kupa macinda ilahi Adalet tecelli etti. Mesela kacirdiklari bir penalitda top Rüstü´nün sirtindan disari gitti, iceri de girebilirdi..belki de Bucalilarin bedduasi tutmustur, kimbilir!

Sibel
13.05.2011, 13:27
2 Gün 6 S. 31 Dk. Kaldı

hami08
13.05.2011, 13:46
Arkadaş anlayamıyorum ya nedir bu şehirdeki sessizlik?Sadece kale arkasının biletleri tükenmiş o da zaten 300-500 tanedir gerisi kombineli kale arkasının.Ne yapmaya çalışıyoruz biz?Takımımız bu kısıtlı bütçesiyle,kısıtlı kadro kalitesiyle üçüzlere kafa tutuyor son iki hafta kala kafa kafaya gidiyor şampiyonlukta ama biz takımımıza sırtımızı dönüyoruz.Ee şimdi takımını desteklemiyceksen daha ne zaman destekliyceksin.Şimdi değilse ne zaman ?Sorsan insanlara niye maça gitmiyorsun diye ''fener bu saatten sonra puan kaybeder mi,bizim şansımız bitti,gidip de strese mi giricem''falan filan diye saçmalıyorlar.Ne yani biz maça gidicez de biz stressiz miyiz?Biz üzülmüyor muyuz fenerbahçenin avantajlı durumda olması yüzünden?Tabiki üzülüyoruz ama üzüldüğümüz kadar da şampiyonluğa inanıyoruz takımımıza sırtımızı dönmüyoruz.''Bu saatten sonra şampiyon mu olucaz ''ee biz daha önce her sene şampiyon mu oluyorduk da maça gidiyordun ey trabzonsporlu.Tamam fener daha avantajlı olduğu için onların statlarının full olması doğal ee peki adamlar 9 puan geriyken full doluydu stadları demek ki biz 9 puan geride olsaydık varya bedava bilet versen gene gelmezdi bizim insanımız maça.Ben onu bunu anlamam bu maçta eğer stad dolmassa bu benim,senin,onun değil tüm trabzonunun ayıbıdır.Bütün trabzonun.

Sibel
13.05.2011, 13:49
Şimdi biletler konusunda bilgisi olan var mı diye soracaktım.Sormadan cevabımı aldım.Pes.Dilerim biter maç gününe kadar!

Armağan Dere
13.05.2011, 13:51
Taraftar iyi dayandı..Ben 3 hafta önce kapattım bu seneyi...

ispiroğ61
13.05.2011, 13:57
Arkadaş anlayamıyorum ya nedir bu şehirdeki sessizlik?Sadece kale arkasının biletleri tükenmiş o da zaten 300-500 tanedir gerisi kombineli kale arkasının.Ne yapmaya çalışıyoruz biz?Takımımız bu kısıtlı bütçesiyle,kısıtlı kadro kalitesiyle üçüzlere kafa tutuyor son iki hafta kala kafa kafaya gidiyor şampiyonlukta ama biz takımımıza sırtımızı dönüyoruz.Ee şimdi takımını desteklemiyceksen daha ne zaman destekliyceksin.Şimdi değilse ne zaman ?Sorsan insanlara niye maça gitmiyorsun diye ''fener bu saatten sonra puan kaybeder mi,bizim şansımız bitti,gidip de strese mi giricem''falan filan diye saçmalıyorlar.Ne yani biz maça gidicez de biz stressiz miyiz?Biz üzülmüyor muyuz fenerbahçenin avantajlı durumda olması yüzünden?Tabiki üzülüyoruz ama üzüldüğümüz kadar da şampiyonluğa inanıyoruz takımımıza sırtımızı dönmüyoruz.''Bu saatten sonra şampiyon mu olucaz ''ee biz daha önce her sene şampiyon mu oluyorduk da maça gidiyordun ey trabzonsporlu.Tamam fener daha avantajlı olduğu için onların statlarının full olması doğal ee peki adamlar 9 puan geriyken full doluydu stadları demek ki biz 9 puan geride olsaydık varya bedava bilet versen gene gelmezdi bizim insanımız maça.Ben onu bunu anlamam bu maçta eğer stad dolmassa bu benim,senin,onun değil tüm trabzonunun ayıbıdır.Bütün trabzonun.

Nokta. Aynen katılıyorum kardeşim bu kadroyla bu noktaya gelmişiz ama hala Trabzon halkı elde ettiği başarının farkında değil.. Sene başında 76 puan verelim size deseler herkes atlar ortaya ama son 2 maçımızı alırsak 82 puanımız olacak ve de Allahımın izniyle şampiyon olacağız.. Son saniyesine kadar sesim kısılıncaya kadar bağıracam Avni Aker'de bu hafta sonu..

hami08
13.05.2011, 13:57
Her platformda ''Büyük trabzonspor taraftarı''demeyi biliyoruz hani nerde o büyük trabzonspor taraftarı.Benim canıma tak etmedi mi şampiyonluk hasreti etti hemde fazlasıyla ama ben sırtımı dönmüyorum takıma bu kadar sene dayanmışssın 2 hafta daha dayansan bişey kaybetmessin.Şu an çıkın trabzonda dışarı geçin bilet satış noktalarının önünden hemde öyle stad altındaki bilet gişesinden falan da değil en işlek yerden meydandaki bilet satış noktasının ordan geçin görüceğiniz insan sayısı 3 ü 5 i geçmez.Herkes kapamış seneyi.

Mert Oğuzlu61
13.05.2011, 13:58

katılıyorum ancak trabzonlu gerçekten ''yoruldu'', ben bunu çevreme bakarak çok rahat gözlemliyorum. yine şampiyonluk gelmezse söylemesi güç ama en fanatik trabzonlu bile bırakır, yeter be der bırakır formayıda bayrağıda bundan adım gibi eminim. bu isyan en az 3 ay sürer bununda garantisini veriyorum, ligler başlayınca felan yine dayanamayız alırız bayrağı formayı elimize ama şahsen benim içimde heyecan felan kalmaz, bitmiş tükenmiş bir halde girerim yeni sezona..

bu çok güç bir durum olur, sanmıyorum kolay kolay geçeceğini.

Fanatik34
13.05.2011, 13:58
Aslinda söyle bir Pankart hazirlanmali idi "Sizlere inat sampiyon olacagiz..eyyy Sadri ve Ekibi"............

Not: Eger pazar Aksami o stad dolup coskuyla destek verilmezse cikip " Bu Trabzonspor´u bu sehir tasiyamiyor, artik Istanbul´a tasinma vakti geldi" diye propaganda yapacagim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Sercan Yaylı
13.05.2011, 14:01
trabzondaki taraftarları anlayamıyorum trabzonda yaşasam iyi kötü gün demeden her harfta maça giderim ama trabzondaki taraftarlarımız kıymetini bilmiyorlar....

DNA-TS
13.05.2011, 14:02
2000 bilet satılmış diyorlar maça 2 gün var biter çoğu.

hami08
13.05.2011, 14:04
katılıyorum ancak trabzonlu gerçekten ''yoruldu'', ben bunu çevreme bakarak çok rahat gözlemliyorum. yine şampiyonluk gelmezse söylemesi güç ama en fanatik trabzonlu bile bırakır, yeter be der bırakır formayıda bayrağıda bundan adım gibi eminim. bu isyan en az 3 ay sürer bununda garantisini veriyorum, ligler başlayınca felan yine dayanamayız alırız bayrağı formayı elimize ama şahsen benim içimde heyecan felan kalmaz, bitmiş tükenmiş bir halde girerim yeni sezona..

bu çok güç bir durum olur, sanmıyorum kolay kolay geçeceğini.

Bu dediğine de kesinlikle katılıyorum kardeşim zaten yazımda da belirttim ama bu kadar sene beklemişssin,bu kadar sene deli gibi istemişsin o kupayı iki hafta daha sıksan dişini inansan ne kaybedersin ki?Geçen sene de bursalılar bizim fenerle maçımızdan önce ''fener puan mı kaybedicek ya biz şerefli ikinciliğimizi kutlayalım''diyorlardı.Ne oldu onlar şampiyon oldu.Demekki neymiş son maçın son düdüğüne kadar inanıcakmışssın istediğimiz tek şey bu.

Sibel
13.05.2011, 14:06
trabzonlu gerçekten ''yoruldu'',:alkış:Bu cümlen gerçekten çok doğru. Ama bu demek olmuyor ki,destek vermeyi bıraksın.Bunu kabul edemem.Hele ki şu şampiyonluk yarışında son 2 maç kala o mutluluğa.

Abluka
13.05.2011, 14:09
Yönetime yönelik eleştrilerimiz başlığı var
Başkan-Hoca ve futbolcular için de başlık var
e peki neden aklımıza her geleni o an reytingi en yüksek başlığa yazıyoruz?

Oemer61
13.05.2011, 14:11
Herkes Ankaragücü'nden filan bahsediyor, benim hayalimde de puan almalari var tabiki. Ama nasil olurda Avni Aker'deki son mac icin suana kadar 2000 den daha az bilet satilir yahu? Yazik günahtir. Hadi diyelim ki sampiyonluga inanmiyorsunuz, umudunuz yok, insan takimi kutlamak icin bagrina basmak icin gider o stada be. Adamlar 82 puan toplayipta sampiyon olamayacaksa, kendileri mi suclu? Biraz insafli olun, biraz akillanin artik. 27 sene gecti, bu senede takimi bagriniza basmayacaksaniz, biz coooooook daha bekleriz sampiyon olacagiz diye. Son mac be son mac iste, kimse bana parasizliktan bahsetmesin, son maca gitmek isteyen herkes gider!!! Afrika'da yasamiyorsunuz sonucta, stadin dibinde yasayipta omursamayarak maca gitmeyenlere ben bir TRABZONSPOR taraftari olarak hakkimi helal etmiyorum!!! Gurbetten kalkip biz mi gelip dolduralim o stadi ne yapalim?

Armağan Dere
13.05.2011, 14:15
Teşekkürler Beşiktaş...

Trabzonsporlular, özellikle de teknik heyet ile futbolcular Beşiktaş'a minnettar...
Bunun nedeni de Türkiye Kupası’nın Kayseri’de oynanan final maçı. Mücadele gücü üst düzeyde olan karşılaşmada normal süre ve uzatmalarda eşitlik bozulmayınca şampiyonu penaltı atışları belirlemişti. İstanbul’a çok yorgun, bir o kadar da moralsiz dönen Belediyespor, pazar günü bu şartlar altında Trabzonspor’a konuk olacak.

Maksat çok açık Belediyespor'u gazlamak..Medya Allah Belanızı Versin..

Mert Oğuzlu61
13.05.2011, 14:16
27 yıl sonra gelen şampiyonluk.. daha öncede söyledim yine söylüyorum, elbet kolay olmayacak. destansı bir şampiyonluk belkide bizi bekliyor, belkide pazar akşamı 22 mayıs ı beklemeden 27 senenin patlamasını yapacağız, sabaha kadar çılgınlar gibi(: eğleneceğiz bağıracağız çağıracağız 22 mayıs ın resmen provasını yapacağız.

destansı bir şampiyonluk belkide bizi bekliyordur ? bizede böylesi yakışır zaten.

lazzz61
13.05.2011, 14:17
trabzonda sampıyonluga ınananlar %39 ınanmayanlar %61 galiba :D bide su var arkadaslar bence bıletler pahalı 40 tl bna gore bır trabzonlu ıcın fazla ayrıca konumumuz bıraz karamsarlıga itti taraftarı ondan olabılır e bide fener macınıda ızlemek ısteyenler oluyor

Karasoy
13.05.2011, 14:19
Adı aşk bu eziyetin, kaderimizde bu var.Şans bir türlü yanımızda olmadı ilk yarı bittiğinde mayıs ayını iple çekiyorduk, ne güzel duygular ve heyecanlar vardı, bir türlü vakit de geçmiyordu.Artık bitsin bu çile 10 gün kaldı.Dua edelim....

Sami Kuk
13.05.2011, 14:27
Gecen sene Fener-Trabzon macından sonra stadı yaktılar ortalık karıstı.Ankaragücüne puan kaybederse fener hem stadı yakarlar hem Ankaragücünü ordan cıkarmazllar.Azize bunları düsünmüstür

robinhood61
13.05.2011, 14:32
millet bıkmış artık 27 yıl oldu gözgöre göre giden şampiyonluk var. millet oyunun farkında kendi parasıyla rezil mi olsun bırakın artık edebiyat yapmayı yok takımın yanında olmalıyız yok zor günler falan. arkadaşım 30 yıl oldu nerdeyse bu taraftarı şampiyonluktan fazlası ilgilendirmiyor ve senin trabzon lobin ve yönetimin aciz kalıyor ne diye taraftarı kandırıyorlar , çok değil bi tane kaliteli forvet alsak hatta teofiloyu kaçırmasak yine şampiyonduk ama sağolsun yönetim her zamanki gibi şampiyonluğu fenerbahçeye teslim etti. yeter artık bi yere kadar. ne zaman şampiyon olacağız biz? Allah aşkına soruyorum ne zaman ? bunaldık artık yeter bu kaçıncı oldu. elimizden oyuncağımızı alıyorlar çıt yok. şamar oğlanı olduk resmen. sinirden ağlıyorum yeter ya yeter...

lazzz61
13.05.2011, 14:36
Takar atkıyı gelir,herkes de kulağının üstüne yatar..2 ya da 3 milletvekili de çıkarır yine Trabzondan..Bu mesele de böle kapanır..Onun için biz en başta tepkiyi verecektik..1.si Eskişehir maçının Cuma gününe alındığında yönetim kazanı kaldıracaktı,pazartesi gidip süt dökmüş kedi olmayacaktı..
öyleya ya bu senede öle olacak bı ts atkısı atar boynuna bızım mıllet hemen yelkenlerı suya ındırır hala kendıme yedıremıyorum su olanları..

Royal Heart
13.05.2011, 14:40
Ya bu nasıl iş arkadaş kalmış şurda maça 2 gün satilan bilet sayısının 2.000 olduğundan bahsediliyor, takım şampiyonluğu hakkediyor ya taraftar? Bu millet niye böyle, inanmamak mı üşenmek mi veya başka sebep, merak ediyorum nedir sorun?

Asi Çaykaralı61
13.05.2011, 14:45
2 Gün 5 S. 14 Dk. kaldı :)

Ilelioglu
13.05.2011, 14:51
Ya bu nasıl iş arkadaş kalmış şurda maça 2 gün satilan bilet sayısının 2.000 olduğundan bahsediliyor, takım şampiyonluğu hakkediyor ya taraftar? Bu millet niye böyle, inanmamak mı üşenmek mi veya başka sebep, merak ediyorum nedir sorun?

Bu kadar haksizliga karsi sesini cikartmayan Yönetime belkide kizginlar...!

:cool:

SADECETRABZON61
13.05.2011, 14:59
Pes Doğrusu.
Bu Hafta Ankaragücünün puan alma durumu var ve Trabzonspor taraftarı maça İlgi Göstermiyor..
Koskoca Trabzonda 20.000 Bilet satılamıyor Bide lafa gelince Türkiyenin en büyük şehir Takımıyız deniyor..
Böylemi Olunuyor şehir takımı !!
Maç Pazar Günü ve Uygun saatte ama Biletlere ilgi az..
TRABZONDAKİ RENKDAŞLAR KENDİNİZE GELİN Ve Biran evvel Biletlerinizi alıp o stadı doldurun.

samway
13.05.2011, 15:06
satılmış eskişehir...

bu cumleyı unutma unutturma tarıh bunu unutmıcak serefsız es-es

SADECETRABZON61
13.05.2011, 15:10
satılmış eskişehir...

bu cumleyı unutma unutturma tarıh bunu unutmıcak serefsız es-es

Bu Şehir Başka Şehir Bu şehir satlmş şehir bu şehir eskişehir...

Royal Heart
13.05.2011, 15:17
Bu kadar haksizliga karsi sesini cikartmayan Yönetime belkide kizginlar...!

:cool:

Olabilir mi böyle bir şey; kızgınsan kızgınsın, tepkiliysen tepkilisin de sen üzerine düşen görevi yapıyor musun da yönetimi eleştiriyorsun? (Senin nezdinde söylemiyorum) Yönetimini protesto edeceksen takımına desteğini böyle bir zamanda esirgeyerek yapamazsın. Ötesi yok içerde oynayacağımız son maç 20.000 kişilik stadı doldurmaktan aciz miyiz? Önce kendimizi sorgulayalım gerçekten hakkettik mi diye.

hanifta
13.05.2011, 15:18
millette umutsuzluk var ondandır...

hami08
13.05.2011, 15:26
Geçen sene de son maçta bursasporlular umutsuzdu.''Fener son hafta puan mı kaybeder biz şerefli ikinciliğimizi kutlayalım''diyorlardı.Ama ne oldu şampiyonluk kupasını bursa kaldırdı.Böyle durumlarda son maçın bitiş düdüğüne kadar umutlu olmak,takıma sahip çıkmak gerekir.''Ben umutsuzum veya yönetim sesini çıkarmıyor bende maça gitmiyorum kızgınım''diye bir düşünce tarzı olamaz.

Karasoy
13.05.2011, 15:41
Bu hafta en popüler takım Ankaragücü oldu daha maç oynanmadan.Ankaragücü iddialı, bizler emin, kesin puan alacaklar sanırım fazla gaza geldik.Her hafta kaybedecekler belediye maçında da öyle dedik kesin yenerler ama sonuç hüsran.Hepimizin temennisi Ankaragücünün orada yenmesi ya da berabere kalması ama bir gerçek var adamlar maçı almak için her türlü pisliği yapacak yenemzlerse sahaya kesin inerler.Bu konuda mesut bakkal da bişeyler söylemişti ntv spor'da.Bu hafta bu maç iptal edilir diye içinde bişeyler doğmuş ne güzel olurdu şöyle maç Ankaragücünün lehine giderken taraftar sahaya iniyor.Merak ediyorum bu durumda bu ezikler bursa'nın aldığı ceza gibi benzer bir ceza alırlar mıydı? Kanımca hayır.........

Helvacı61
13.05.2011, 15:49
zaten bu trabzon şehri ayrı bir kilinik vakha sahasındaki son maçın coşkusunu yaşayamayan şehirden ne olur. bu sene şampiyon olamamamızın önemli bir pay sahibidir. bu takım maçlarının bir bölümünü istanbul da oynamayı tartışmalıdır. yok öyle takım maç kazanırken sokaklarda eğlenmek. biz bu takımın maçlarına gidebilmek için can atıyoruz.

barisb
13.05.2011, 15:50
Dualarımız agücü'nün puan alması yönün de ama bu maçın ligin ortalarında bir maç olsa güç dengesine maçın ist.'da olduğuna baktığımızda agücü'nün puan alma ihtimalini hepimiz az çok tahmin edebiliyoruz.
Ancak adamlar esk. maçının iki hafta öncesinden başlayıp, o maçta puan kaybedebileceğimizi söyleye söyleye işlerini hallettiler. o kadar ki bizler bile stres yapıp maçı gözümüzde büyüttük. sonuç malum.
o yüzden devam... elleri ayaklarına dolaşsın.

okanmeral
13.05.2011, 15:52
Uzun zamandır sınavlarım nedeniyle foruma giremedim. Hep birşeyler paylaşmak, renkdaşlarımı motive etmek için türlü zaman boşlukları aradım, bugünü buldum.

Fakat girmemle hayal kırıklığına uğramam bir oldu! Takım şampiyonluğa oynuyor, puanlar eşit ama forumda sadece 7 kişi var, yedi! (misafiri saymıyorum.)

Satılan biletlerde de aynı durum söz konusu. Adamlar biletlerini perşembe gününden bitirmiş, bizim seyirci stadı dolduramayacak bile! Klasik Trabzonspor taraftar profili; iyi günde bize her yer Trabzon, kötü günde -bulunduğumuz durumu da kötü düşünüyorlar, ilginçtir- zaten olamayacaktık falan.

Taraftarın bu durumda olmasında kulüp yöneticileri de sorumlu. Kamera gördükleri zaman hemen önüne atlayıp mangalda kül bırakmayan, olay icraata geldiği zaman da ortalarda görünmeyen sekreterimiz ve yöneticilerimiz bulunduğumuz şu durumda taraftarları ve şehiri ateşleyecek herhangi bir davranışta bulunmuyorlar.

Bordomavi.net' in de biraz sessiz kaldığını düşnüyorum. Aktiviteler, facebook paylaşımları artmalıdır.

Maça gelince; canı çıkmış, herşeyini kaybetmiş bir takımı ağırlayacağız. O yüzden takımımızın zorlanacağını düşünmüyorum. Rahatlıkla geçeriz.

Fenerbahçe' nin maçına gelince; karşılarına ilk defa maçtan önce bu kadar cesur açıklamalarda bulunan, futbolcuları da bir o kadar rahat ve cesur olan futbolcularla karşılaşacaklar. Biz bile Kadıköy' de bu mantalitede maça çıkamamışken Ankaragücü takımı futbolcuları bu motivasyonda olacak. Başka bir durum ise, Fenerbahçe' nin forvet hattını satın alamayacağı tek takım var karşılarında. Bir Fatih Tekke durumu var. Bu ola Fatih için de hayatı boyunca yakalayacağı tek şans olacak: Fenerbahçe' yi şampiyonluktan alma durumu.

Ve son maç psikolojisi. Bu durum başlarına çorap örecektir, eminim.

Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun, Allah yüzümüzü güldürsün.
Dualarımızı takımımızdan eksik etmeyelim.

Mustafa Ayazoğlu
13.05.2011, 15:56
aykut kocaman maç öncesi açıklamaları ile ankaragücünden çok çekindiğini net bir şekilde anlayabiliriz.

bursaspor maçı önceside paralel bir demeç verdi. İlk kırılmayı yaşayanın şampiyonluk yarışı dışında kalma ihtimali yüksek gibi görünüyor diye.
İlk kırılmayı fenerbahçe yaşadı.

futbol şansı yanımızda olursak kazanırız. bu açıklamayı zorda kalınca yapıyor.

şampiyonluğu kaybederse kovulma korkusu da hakim.

Mustafa Umut
13.05.2011, 16:03
Sanki şuan rüyadayım ve olanların hepsi gerçek değil gibi geliyor bana..

İnanılmaz bir heyecan.. Hiç hatırlamıyorum böylesini.

Nasıl maç izleyeceğim bilmiyorum.. Bayrak hazır bekliyor! Haydi Trabzon'um haydiiiiii

.....
13.05.2011, 16:05
Her zaman seninleyiz

Hiçbir yere gitmeyiz

Parolamız 61

Tek yüreğiz hepimiz!

talsuv61
13.05.2011, 16:08
zaten bu trabzon şehri ayrı bir kilinik vakha sahasındaki son maçın coşkusunu yaşayamayan şehirden ne olur. bu sene şampiyon olamamamızın önemli bir pay sahibidir. bu takım maçlarının bir bölümünü istanbul da oynamayı tartışmalıdır. yok öyle takım maç kazanırken sokaklarda eğlenmek. biz bu takımın maçlarına gidebilmek için can atıyoruz.

Aynen ya, 20 000 kişi bile maça gitmiyorsa, maçların çoğu istanbulda oynansın daha iyi.
Bi maç kalmış gene de ilgi yok tamam kırgınlıkta hak var ama seyirci olmazsa futbolcuda takımdan soğur.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 16:14
Şaka gibi ya..
Satılan bilet sayısına bak!
UTAN TRABZONLU UTAN!

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 16:16
Bi de bi tarafımızı yırtıyoruz 40 000 kişilik stad yapılsın diye.
Şampiyonluğa 2 hafta kalmış.Avni Aker'de son maç.Belki de liderliği alıcaz.Ama 20 000 kişilik avni akeri dolduramıyoruz.Yazık ya.

Mustafa Umut
13.05.2011, 16:18
Eğer satılan bilet sayısı doğru ise buradan, Avni Aker'in yanındaki kahvede elinde çekirdeği, önünde çayı ile Trabzon maçını izleyen bununla da kalmayıp Şenol Hoca'ya ve oyunculara sallayan amcalara selam olsun..

Buralarda önceden okumuştum birisi çok güzel yazmıştı ''Burası Trabzon burada metrekare başına bir teknik adam düşer''..

yattarinho61
13.05.2011, 16:20
olsun böyle taraftar ilgisiz haberlerin ciktigi iyi bence.. fenerliler, bunlar zaten umutlarini kesmis gibi düsünüyor ve rehavete kapilirlar.. hayirlisi

OKANIZM
13.05.2011, 16:23
40 kişilik stada az diyen taraftarımız hani nerdesiniz

sezgin_61
13.05.2011, 16:24
ne kadar satılmış bilet arkadaşlar

Merve H.Oğlu
13.05.2011, 16:28
Eskişehir bize karşı hırslı oynamış olabilir ama biz şampiyonluga oynuyoruz onlardan daha hırslı olmamız gerekmiyormu onlar ne kadar hırslı oynasada biz kendi oyunumuzu oynadıktan sonra onları yenme gücümüz yokmuydu?
Anadoluda herkesle düşman oluyoruz Konyadaki macta konya şampiyon trabzon diye bagırır biz burda konya kumeye diye yollarız Buca fener macında bucalılar şampiyon trabzon der izmirde buca kumeye deriz Bursadan sonra Kayseri şimdide Eskişehir
Hakikaten niçin öyle bağırıldı Buca maçında? Sanırım golü yedikten ve biz 2. golü attıktan sonra bağırılmıştı.

ispiroğ61
13.05.2011, 16:32
Bi de bi tarafımızı yırtıyoruz 40 000 kişilik stad yapılsın diye.
Şampiyonluğa 2 hafta kalmış.Avni Aker'de son maç.Belki de liderliği alıcaz.Ama 20 000 kişilik avni akeri dolduramıyoruz.Yazık ya.

Ulan işe bak 2 hafta sonra şampiyon olacaz ama taraftar maça gitmiyor.. Gidenlerden Allah razı olsun imkanı olupta gitmeyene yazıklar olsun.. Ayıptır ya..

Mustafa
13.05.2011, 16:35
Hakikaten niçin öyle bağırıldı Buca maçında? Sanırım golü yedikten ve biz 2. golü attıktan sonra bağırılmıştı.

Küçük bir kısım bağırdı biz hemen tepkimizi koyduk.

Mert67
13.05.2011, 16:38

Buca kümeye diye bağıran ufak bir grup vardı.Onlar da ıslıkla bastırıldı.Olayın Buca'lılar tarafından büyütüleceğini düşünmüyorum.
-------------

Bu bilet konusuna gelince, o stadın boş kalmasına dair aklıma hiçbir mantıklı fikir gelmiyor.Allah aşkına doldurun şu stadı.

Mehmet Cihan Kocaman
13.05.2011, 16:39
Küçük bir kısım bağırdı biz hemen tepkimizi koyduk.

Karşıyakalılar vardı onlar bağırmıştır ya.
Biz onları çok iyi karşılamıştık burda.Onlar da fenere küfredip şampiyon trabzon diye bağırdı 3-4 hafta önce.Eğer bağırdıysak yazıklar olsun.

Mustafa
13.05.2011, 16:41
Hayır Karşıyakalılar yapmadı bunu.

Sibel
13.05.2011, 16:44
Bütün Trabzon'a böyle eleştiri yapmayın:rolleyes:.İmkanı olup gitmeyenlere,ya da imkanlarını zorlamayanlara kızın.İyimser olmaya çalışıyorum:oEn önemli maçlardan biri bu.Belki de şampiyonluğu kutlayacağız,ama soruyorum kendime Bursa maçında dolduysa, bu maçta niye dolmasın bu stad.Umarım bütün biletler tükenir,Avni Aker dolar.

Ömer Faruk61
13.05.2011, 16:47
Şampiyonluk yolunda mücadele veren Trabzonspor bu sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı son maçta bilet satışların hayal kırıklığı yaşattı.
Bordo-mavili kulüp ise yaptığı çağrıda şampiyonluk mücadelesi veren takıma taraftarların sahip çıkmasını istedi.
Spor Toto Süper Ligi'nin 33. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da taraftarlar hayal kırıklığı yaşattı. Bilet satışlarının 2 bini bulmadığı öğrenildi.
Bordo-mavili kulüp ise taraftarlarına çağrıda bulunarak takımlarına destek vermelerini istedi. Kulüpten yapılan açıklamada ise şu görüşlere yer verildi:
"Şampiyonluk yolundaki yürüyüşünü sürdüren takımımızın bu sezon Büyükşehir Belediyespor ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı son maçta taraftarlarımızı stadı doldurarak oyuncularımıza destek vermeye çağırıyoruz.
Ülke genelinde her yerde takımımızın yanında yer alan hatta seyircisiz oynadığımız Galatasaray maçında bile oyuncularımızı yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımızın 15 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de başlayacak maçta da tribünleri doldurarak, futbolcularımızı coşkuyla desteklemelerini bekliyoruz."

Yazık be Yazık fb garantilese bile Bu takım bu mücadelenin karşılığı bu olmamalı....

Sibel
13.05.2011, 16:49
Ağlamak istiyorum:o