PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbul Ts Club?ler

seyyahali
16.09.2004, 09:16
bu magazalarin sadece bir kaç ilde degil bence üniversite olan her ilde olmasi gerekiyor. bu magazalar klübe bir katkisi olacaksa sahip çikmamiz gerek. trbzon formalarini farkli magazalardan aldigimiz zaman yaklasik olarak 75- 80milyon fiyat çekiyorlar en son açilan magaza yanlis hatirlamiyorsam bursada açildi. Edited by: Emorfo

ahmetturk
16.09.2004, 10:25
Magazalar talebe göre açiliyor. Kulup kendisi açmiyor. Istekli Sahis Kulube basvuruyor sartlar uygunsa bayilik veriliyor. Egerbir ilde TS Club magazasi yoksa o il için uygun bir bayilik talebi yok demektir.

Faik Yılmaz
16.09.2004, 12:45
maalesef bi fenerbahçe gibi takimimiza sahip çikmiyoruz.fenerium un geçsen yilki cirosu 5 vmilyon dolar

bizimde en azindan birer forma almamiz gerekir

Badaloğlu
16.09.2004, 14:17
maalesef bi fenerbahçe gibi takimimiza sahip çikmiyoruz.fenerium un geçsen yilki cirosu 5 vmilyon dolar

Bence yanlis düsünüyorsun,

Taner Uykuçeken
16.09.2004, 14:20

Bence yanlis düsünüyorsun,

adamlar heryere magaza açiyor magazasi olmayan illerede tir çikartilip ürünlerin satisi saglaniyorbizim olan tsclubimiz bile kapatiliyorsmileys/smiley5.gif

Emorfo
16.09.2004, 14:33
Türkiye'nin en kaliteli en göze hos gelen formalari ve ürünleri bizde. O örnek verdiginiz takimin ürünlerine bir bakin paçavra gibi.

Istanbul'da çok yakinda 2 tane birden açilacak. Sonra Bursa ve Izmir

Guests
16.09.2004, 14:35
istanbulda açilcakta adam gibi yerlere açilmasi lazim galeria carousel carfuer tipi büyük magazalarin içine

corleone
16.09.2004, 14:40
ya kardesim takimin temsilitshirtler istiyoruz forma her yerde giyilmiyor var ama yeterli degil

Efrasiyab
16.09.2004, 17:25
BENCEDE ACILEN ACILMALI ISTANBULA

not: sadece formalarimiz güzel digerleri tiras taraftara yonelik 1 tane bisey yok tisortlerde

febe nin ilcelerde bile acilmaya basladi burda sökede var selcukta var adamlar yapmis demekki biseyler

emireis
16.09.2004, 17:49
ya bikere bunu kabul edelim yok yani bizim takimda destek. kulubün parasal kaynaklari bellidir oyuncu satisi tribün gelirleri ve forma satislari. ve bizde bu yok yani 1tek formasi olmayan taraftarlar var ben bu sezonun tüm formalarini aldim hem zaten türkiyede tekiz en güsel forma bizim en önce anadolu yakasinda popüler bi yerde açilmasi lazim açilsin bakin görüceksinizz belki hemen degil ama zamanla bizde iyi cirolar yapabilecegiz bunda ilk görev trabzonsporun sonra biz taraftarlarindir

MZG61
17.09.2004, 10:58
slm arkadaslar. dün eve giderken dükkanlardan birinin vitrini gözüme ilisti. Trabzonspor formalariyla doluydu vitrin. Kafami kaldirip dükkanin tabelasina baktim. TS Club.. Ewet açilmis sonunda.Hemen girdim içeri, malzemeler daha yeni yerlestirilmis, eksikler var ama her tarafta TS amblemli ürünlerin olmasi beni heyecanlandirdi. Yakin zamanda (ekonomimi düzeltince) ne var ne yok herseyden alacagim insallah....

Yer: Çalislar Sokak. Haznedar /Güngören - ISTANBUL

http://img86.exs.cx/img86/9725/TS_CLUB.gif (http://img86.exs.cx/img86/9725/TS_CLUB.gif)

Guests
17.09.2004, 11:06
nasi gidicegiz oraya bide onu anlatsan. mesala esenlerden

MZG61
17.09.2004, 11:32
ewet onu unuttum smileys/smiley36.gif

Otobüs Hatlari:

336B Esenler-Bakirköy // 98O Otogar-Bakirköy

85G Güngören-M.köy// 92C Haznedar-Eminönü

Minibüs Hatlari:

Topkapi-Aygaz-Soganli hatti

Atisalani-Bakirköy ve Otogar-Bakirköy hatlari

Bu hatlarin hepsi ordan geçiyor ancak bulundugu cadde tek yön oldugu için Bakirköy-B.evler istikametinde önünden geçiliyor, diger istikamette arka sokagindan geçiyorlar. Güngören Belediyesinde inseniz bulursunuz zaten. Çok yakin oraya. Harita araciligiyla da görebilirsiniz....

My
17.09.2004, 13:20
Hele sükür yahu hele sükür smileys/smiley32.gifValla 2 gün önce Izmit' ten kalktim taa Istanbul' a sirkeciye gittim forma almak için bilseydim oraya giderdim anasini satiim. Insaallah sadece formada diil taraftara yönelik seylerdede güzellik, çesitlilik olur smileys/smiley32.gif

Taner Uykuçeken
17.09.2004, 18:13
Bu kadar sessiz magazami açilir insan bir açilis yapar medya .agrilir tarftar davet edilir anlamadim yani magaza faaliyettemi niye bunlar yapilmadi

Onur1967
18.09.2004, 12:35
Bir dakika ohhhhhh be hele sükür açildi be oh be... Ama daha merkezi bir yer olmaliydi ama güngören'in karadenizli potansiyelini kulandilar heralde...

Insan bir reklam yapar biz burada yirtiniyoruz Ts Club nerede diye. Ts club açiliyor haberimiz yok pes vallahi..

sezginkilic
19.09.2004, 19:06
Ts Club lari artirmak lazim ama hepimizin sahip çikmasi lazim önemli olan arz degil taleptir.

Emorfo
22.09.2004, 13:59
Istanbul'daki ilk Ts Club magazamiz açildi.

Magaza Güngören Belediyesi'nin hama yaninda hizmete girmistir.

En kisa zamanda ugrayalim alisverisimizi yapalim.

ts-saral-of
22.09.2004, 14:05
bide söyle anadoluya yapsalar mesela üsküda a

Guests
22.09.2004, 14:07
hama yaninda

smileys/smiley36.gif

mgz61 adres içinde sagol

#10 Fietra
22.09.2004, 15:05
Güngören'e açma fikri kimin aklina geldiyse onu kutluyorumsmileys/smiley32.gif40 yil düsünsem aklima gelmez yaasmileys/smiley7.gif

Ya açin Taksim'de,Bakirköy'de,Eminönü'nde,Kapaliçarsi'da vs.

Güngören'i nereden buldular.

Neyse yine hayirli olsun.Taksim'e açilmasi dilegiyle.

EmrahYalçınalp
22.09.2004, 15:45
Hah, tamam!!! Bekara "es" bosamak kolaydi tabi... Yok çekirdekçiler, yok takima sahip çikmiyorlar... Su avuç kadar memlekette ugramadigimiz hakaret, edilmedik zulüm birakmadiniz bizesmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifSimdi görecez bakalim TS Club Istanbul ne ciro yapacak?

(Çok gaza gelin, çok sey alinsmileys/smiley4.gif)

tigin
22.09.2004, 16:03
Hah, tamam!!! Bekara "es" bosamak kolaydi tabi... Yok çekirdekçiler, yok takima sahip çikmiyorlar... Su avuç kadar memlekette ugramadigimiz hakaret, edilmedik zulüm birakmadiniz bizesmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifSimdi görecez bakalim TS Club Istanbul ne ciro yapacak?

(Çok gaza gelin, çok sey alinsmileys/smiley4.gif)

smileys/smiley36.gif

Gargamel
22.09.2004, 16:04
bütün trabzonsporlulara hayirli olsun arkadslar....yakisir trabzonuma smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Külünkoğlu
22.09.2004, 16:39
Dogali beri istanbuldayim güngören'e sadece maç için gitmisimdir. Onun haricinde belki o semtten kardeslerimiz vardir kusura bakmasinlar bir bahane ile bile isim olmaz. Ts clup açilacagi yer belli Taksim,M.köy,Üsküdar,Kadiköy;Eminönü bu yerlerden birinin meydaninda açacaksin günde 1 milyon kisi geçiyor burlardan insan biraz düsünür Güngörenden 1000 kisi geçiyormudur acaba ???

Duman
22.09.2004, 16:51
Kulunkogluna aynen katiliyorum,12 sene Istanbul'da yasadim,1 kere maç için gittim oraya.

Trabzonsporumuzun magaza sayisinin artmasi tabii ki bizleri mutlu eder ama bence daha merkezi ve Karadenizlilerin çok oldugu yerlerde açilmaliü,yukarida anilan yerlerin yani sira Sariyer,Fatih,Bakirköy de uygun olabilir.

Benim hayalim Bagdat Caddesinde bir Trabzonspor magazasinin açilmis olmasi,yakisir oraya...

#10 Fietra
22.09.2004, 17:17
Valla Fatih de açilirsa güzel olursmileys/smiley1.gif

Barış BAKIRTAŞ
22.09.2004, 17:26
Güngören çok içerde daha önce çalistigim isyeri oradaydi karadenizli potansiyeli fazla ama böyle yerde butarz mazalar olmaz. Mesala bakirköy taksim kadiköy çok ideal biyer.. Güngören bana çok yakin ama bence yanlis biyerde açilmis magaza..

l-m
22.09.2004, 17:31
yalan olmasin 3 kere gitmisimdir güngörene.10 yilda 3 kere gitmissem bu demektirki bu Ts Club'in büyük satis yapmasi beklenmez.klup adam görevlendirip bu isi ayarlamadigi sürece kimse Taksim'de yer kiralamayi göze almaz.Adamlar kar için Ts Club açiyorolabilir.Yönetim kendisi ürün satacak,millete bayi verirse bu is yürümez.

ozcan_asanoglu
22.09.2004, 17:35
sampiyon olalim, bakirköy,taksim için çok istekli çikar meraklanmayin....

Şahinoğlu
22.09.2004, 17:45
ya güngören ve haznedarda çok trabzonlu oldugu için açilmistir bence hem bunlari yönetim açmiyo adam basvuruyo ben açmak istiyorum diye yönetimde onay verirse açiyo .

TURHAN
22.09.2004, 18:02
bagdat caddesi yakisir anadolu yakasina ama tahminimce bizimkiler gidip umraniyede ucra biyer bulurlar

Oğuzhan Turhan
22.09.2004, 22:30
Kulunkogluna aynen katiliyorum,12 sene Istanbul'da yasadim,1 kere maç için gittim oraya.

Trabzonsporumuzun magaza sayisinin artmasi tabii ki bizleri mutlu eder ama bence daha merkezi ve Karadenizlilerin çok oldugu yerlerde açilmaliü,yukarida anilan yerlerin yani sira Sariyer,Fatih,Bakirköy de uygun olabilir.

Benim hayalim Bagdat Caddesinde bir Trabzonspor magazasinin açilmis olmasi,yakisir oraya... caddeye açilsa süper olur o kadar ezik fenerlinin oldugu yere hatta mümkünse saraçoglu stadinin karsisina açsinlar....

Emorfo
22.09.2004, 23:21
Güngören'nin yarisi Trabzonludur. Potansiyel var yani. Ancak daha merkezi bir yerde açilabilirdi. Neyse herkes ugrasin bir seyler almaya çalissin. Ilk isim bordo formayi almak.

irfanparlak
23.09.2004, 01:09
Valla Fatih de açilirsa güzel olursmileys/smiley1.gif

buna katilmamak elde degilsmileys/smiley36.gif

Çebi
23.09.2004, 18:59
istanbulda bir kaç yerde birden açilacak deniyordu...ne oldu o is....Bunlardan biri mutlaka istanbulun gzöde yerlerinden birinde olmali....

Bu arada izmirden tatilden gelirken Ulusoy tesislerinde durduk,tesisin otoparkinda koca bir GS store vardi....bu tip yerlere de özellikle yaz aylarinda bu tür uygulamalar yapilmali....Ulusoyun yerinde GS STORE olmasina da pek sasirmadim tabismileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
23.09.2004, 19:05
birtanede almanyada acsinlar yia smileys/smiley1.gif

Aniketus
23.09.2004, 22:07
bagdat caddesi yakisir anadolu yakasina ama tahminimce bizimkiler gidip umraniyede ucra biyer bulurlar

cadde iyi güzel olur da, forma satisiylabirkaç haftada bir indirilecekcamlarin masrafi çikar mi pek emin degilim smileys/smiley36.gif

fan-atik
23.09.2004, 22:40
ya bunada sükür hiç degilse sora sora bulur ihtiyaçlarimizi karsilariz

Harun-61
23.09.2004, 23:49
birtanede almanyada acsinlar yia smileys/smiley1.gif

köln e birtane acmalari lazim !!!!

hakantpl
24.09.2004, 00:14
Yayginlasmasi dilegi ile !

TURHAN
24.09.2004, 01:03

cadde iyi güzel olur da, forma satisiylabirkaç haftada bir indirilecekcamlarin masrafi çikar mi pek emin degilim smileys/smiley36.gif

kirilsa gese ninki kirilirdi gerçi bilmiyorum kirilip kirilmadigini.

Cemalettin Taşkın
24.09.2004, 11:22
Herkes evinin yaninda istiyor magazayi. Ayrica güngören o kadarda sapa biryer degil. Istanbulspor maçlarinda stad doluyordu. demekki gelinebiliyor. o civarda karadenizli çok. gerçi hiçbir duyuru olmadi biraz reklami yapilsa iyi olur.

Emorfo
24.09.2004, 11:24
Yakinda yönetim sasali bir açilis yapar..Reklamda yapilmis olur.

tsakrep61
24.09.2004, 11:33
hayirli ugurlu olsun

baris_aykan
26.09.2004, 13:16
hayirli olsun ama ne olur arkadaslar su fenerin adini bari bu sekilde anmayin smileys/smiley7.gifbari kacpara ciro yaparsa yapsinlar onlar pravakator bir takim taraftari yoktur istanbullular bilir kadiköydeki magazalarinda mac gunu 5 milyona forma sattiklarini herkese bilir

Poyraz
26.09.2004, 21:09
her yerde acilmasi lazimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onur1967
27.09.2004, 16:16
En önemlisi reklami yapilmli ve de Anadolu yakasina da açilmali diye düsünüyorum... Insallah devami gelir...

HunGökmen
27.09.2004, 19:16
Arkadaslar Çalislar caddesi o kadar da kötü yerde degildir... Hem de burada Bahçelievler Bakirköy ve güngörenin nüfusu fazladir... Çalislar caddesi E-5e çikmak için en ideal yoldur. Bence yer çok iyi seçilmis. Hayirli ugurlu olsun... Ve Bakirköy ve Bahçelievlerde zengin nüfus çoktur... Yani bunlari da gçzönünde bulundurmak lazim... Sirinevlerin ara sokaklarindan kat kat iyidir...

Reha
28.09.2004, 16:13
Arkadasim orasi senin bildigin çalislar caddesi degil; o incirliden b.evler'e çikan caddedir.Bu ise güngörende bir ara sokak...Elalem Akmerkez'de,Capitol'de magaza açar biz ise ara sokakta...Yazik böyle bir hava yakalamis takima böyle bilinçsiz bir yönetim.

Her seyleri saha sonuçlarina endekslenmis.Ne avni aker'in çimleri umurlarinda ne de TS clup'lar....

grandiose
28.09.2004, 18:08
Arkadasim orasi senin bildigin çalislar caddesi degil; o incirliden b.evler'e çikan caddedir.Bu ise güngörende bir ara sokak...Elalem Akmerkez'de,Capitol'de magaza açar biz ise ara sokakta...Yazik böyle bir hava yakalamis takima böyle bilinçsiz bir yönetim.

Her seyleri saha sonuçlarina endekslenmis.Ne avni aker'in çimleri umurlarinda ne de TS clup'lar....

kesinlikle... vizyonumuza hiç mi hiç yakismiyor.. umarim buna bir son verilir ve gerçek anlamda ses getirecek yerlere TS Club açilmasi için çaba gösterilir...

shipbroker61
28.09.2004, 18:20
ya bu takim urunleri magazalari ile ilgili samsun rize akcaabat ve bizim ortak olarak bir projemiz vardi butun kluplerin urunlerinin bir arada satilacagi ticari bir ortaklik gibi...

bu proje ne oldu bilgisi olan var mi...

sunu kabul etmek lazimki capitol veya diger alisveris merkezlerinde sahis olarak acilacak tsclublar acanlar icin cok riskli.... hem urun yelpazemiz cok genis degil hem de alisveris yapacak olan kitle. onun icin belli bir talep ortaya cikmadan malesef kimse acmaz acmak istemez orda tsclub. klup burda kar amaci gutmeksizin sadece vizyon amaciyla kendisi bir magaza acabilir mi onu merak ediyorum

ozcan_asanoglu
28.09.2004, 18:31
kulübün kendisinin açmasi için ezikler gibi bir yapilanmaya gitmesi lazim...ayri bir sirket kurup subelesmek gibi..bizimkiler bu yolu seçmedi bilemiyorum neden..herhalde dogrudan ticari hayata girip kar-zarar riskine girmemek için...

vatandas basvurup ts clup açacak...capitole,ak merkeze açmak kolay mi..sadece ts ürünleri ile batar iki ayda...oralarda müsteri potansiyeli azdir...güngören de kötü yerde açildi belki ama ilk etapta karadenizlilerin,trabzonlularin yogun olarak bulundaklari yerde açilmasinda fayda var....ama iste mesele talipli çikmasi....bu yol seçilecekse, bence en iyisi spor magazasi isi ile ugrasanlarin dükkanlarin bir bölümünü ts clup yapmalari...

Emorfo
30.11.2004, 11:58
Sirinevler tarafinda bir tane dahaTs Club açilmis. Bu konuda bilgisi olan var mi.

Eger öyleyse Güngören Ts Club , Bahçelievler Ts Club ve Sirinevler Ts Club istanbulda hizmette olacak. Birbirlerine çok yakinlar. Bakirköy ve Kadiköy'e birer tane kesinlikle açilmali.

Guests
30.11.2004, 12:15
BAKIRKÖY meydana açalim yaw

bu ts cluplar açilirken taraftara neden kulak verilmiyor

Tunga
30.11.2004, 12:33
TS Club Magazalari Trabzonspor Klübü'ne yapilan basvuru üzerine açilabiliyor. Yani klüp ben surada açayim, surada açmayayim demiyor. Buradan su sonucu çikarabiliriz: Taraftar kendi görevini tam yapmiyor. Simdi Trabzon'daki maçlara bakiyorum, bizim taraftarimizin çogunlugu hala 5 yil önceki Vestel reklamli formalarla maça geliyor. Olmuyor.

Özkan Sümer yönetimi kendisi mi karar aldi ya da kim tarafindan yönlendirildi bilemiyorum ama turuncu formalar çok basarili olmustu. Zira hangi maça baksaniz farkli farkli renk ve tonlarda bordolu, mavili forma giyen taraftarlarin yaninda hep ayni tonda turuncu görebiliyorsunuz. Esim ve onun gibi pek çok bayan bu turuncu formalari çok beyendi ve hemen kendine edindi. Bu sene de buna benzer bir uygulama yapildi, sene basinda. Su yesili formalar ürettirdiler. Bu formalar da bence çok basarili olabilirdi ancak deplasmandaki Skonto maçi disinda hiç bir resmi maçta giymediler.

Bir baska arkadasimizin forma disi t-shirt'lerle ilgili fikrini destekliyorum. Bence de heryere forma giyilemiyor, ama bu tür T-shirtler giyilebilir. TS club'larda bu ve benzeri ürünler var, ancak benim dikkatimi söyle bir nokta çekiyor. Formanin üzerinde tam üç tane her biri kocaman Kappa logosu yaninda sadece bir yerinde o da çok koyu renkli oldugu için seçilemiyor, Trabzonspor logosu var. Iyi de ben bu t-shirt'ü yedi aleme ben Trabzonsporluyum demek için giyiyorum. O da arada kayniyor.

Bir baska görüsüm de TS Club'larin bayanlara hitap etmemesi. Gerçi su an o konuda bir çalisma yapiliyor, ancak takimlarina en bagli bayanlar Trabzonspor'da olmasina ragmen, bayanlara yönelik hiç bir ürün yok. Araç kokulari üç günde kokularini kaybediyor. Kappa disindaki ürünler de tam bir felaket.

Bence altin ve gümüs yüzükler ve özellikle de altin rozetler olmali. Babamin 1976'dan kalma altin bir rozeti var ve hala mükemmel bir sekilde Trabzonspor'un azametini gösteriyor. Bence bu da yapilabilir.

Son görüsüm ise TS Club ismi ile ilgili. Kim ne düsünerek ismini TS Club diye koydu bilmiyorum ama bence tam bir pazarlama faciasi. Birincisi TS harfleri bizim disimizda kimseye Trabzonspor'u çagristirmiyor. Hadi kimseye demiyeyim ama pek çoguna... Bunu da degistirip, daha bizden bir isim, marka olabilmesi kolay birisim düsünülebilir.

Son bir not: FB magazalari 5 milyon dolar ciro yapmiyor. Arkadaslar bu kadar saf olmayin. Türkiye'deki futbol pazari bu kadar büyük degil. Evet Türkiye'de futbolpiyasasinda bir rant var ama bu rant, futboldan çok onunla beraber kullanilabilen baska ögelerle ilgili. Örnegin, devlet ihaleleri, kisilerin kendilerini tanitma, mafyavari tesekküller vs.

Emorfo
01.12.2004, 10:36
Dün Sirinevlerde açildigini söyledigim yeni Ts Club Haznedar'da açilmis. Yanlis bilgi almisim. Adres ve telefonlar söyle.

Ts Club Caka Collection Marmara Cad. No:5 Haznedar

Tel: 0212 502 80 45

Lapina
01.12.2004, 20:47
2 Arkadas Capitole ortak acmayi dusunuyorlar cok yakindan tanidigim.Hem Fenerium ve BJK Store gibi zemin katta degil dukkan.

Oğuzhan Turhan
01.12.2004, 22:20
artik bide anadolu yakasina açilsa

Guests
02.12.2004, 07:54
ben hala ve israrla magazalari klübün açmasindan yanayim.

oskayb
02.12.2004, 09:01
arkadaslar konuyla pek ilgisi yok ama 1 hafta 10 gündür ts clup online sayfasinda kaskollar kismi bos, pek begenmiyorduk falan ama malum mevsim ,havalar soguk. neden kaldirdilar, bilgisi olan var mi?

Guests
02.12.2004, 09:04
ben hiç sasirmadim kaldirmalarina belki yenileme yapiyorlardir ama site site degilki. aksesuarlar bölümüne giriyorsun boxer mont pattaniye çikiyosmileys/smiley5.gif

..::uniQue::..
02.12.2004, 14:05
..... Keske kibris tada bi tsclup olsa....

oskayb
08.12.2004, 11:33
arkadaslar konuyla pek ilgisi yok ama 1 hafta 10 gündür ts clup online sayfasinda kaskollar kismi bos, pek begenmiyorduk falan ama malum mevsim ,havalar soguk. neden kaldirdilar, bilgisi olan var mi?

arkadaslar ts clup online sayfasinda kaskollar yenilenmis, eskisine göre çesit az ama daha güzel kaskollar var.

Emorfo
08.12.2004, 11:43
https://www.trabzonspor.com.tr/resim/fatihkaskol.jpghttps://www.trabzonspor.com.tr/resim/gokdenizkaskol.jpghttps://www.trabzonspor.com.tr/resim/grikaskol.jpghttps://www.trabzonspor.com.tr/resim/paralelkaskol.jpghttps://www.trabzonspor.com.tr/resim/satenkaskol.jpghttps://www.trabzonspor.com.tr/resim/turuncutrbkaskol.jpg

Guests
08.12.2004, 11:53
5 numarali kaskoldan aska digerleri tiras.

bahadiroglu
08.12.2004, 13:32
bana göre ts kluplarin istenilen düzeyde satis yapmasi imkansiozdir.

çünkü bir formayi indirimsiz taksitsiz 80 milyona vermeye çalisan adama türkiyede gülerler.

hani üyelere su kadar indirim vardi?

megerse tamamen yalanmis.ts-kluba gittim sordum bizzat kendileri dedi.

bu konuyu yani taksitli satis konusunu bizzat klube yazdim.ama cevap bile vermeye tenezzül etmediler.kardesim hep biz mi bu takim için bir sey yapacagiz?yönetim nerede?

trabzonsporun futbolcu formasi ts-klup ta 80 milyonken ayni forma (ts lisansi da var) internet üzerinden 70 milyona +12 taksitle satiliyor.sen istiyorsun kargoyla kapina kadar getiriyorlar.

simdi bu durumda kim ts-kluptan KAZIK Yemek ister?

bello
08.12.2004, 17:31
ya mesela ben bahçelievlerde oturuyorum ve bahçelievlerde TS CLUB açildi geçen aylarda ama ben bi türlü rastlayamadim.Aradim tarif edilen yerlerede baktim yok bulamadim.

Guests
08.12.2004, 18:07
yuh be siteyi simdi inceledim formalara baya zam gelmis oha denir baskada birsey denmez. maça 10 milyon vermeyen yada veremeyen taraftar formami alir yada alabilir. illa gurbetçilermi beklenicek.

millet bizim sort fiyatina forma satiyor...

saatler desen içler acisi zaten...

https://www.trabzonspor.com.tr/resim/pakisucgen.jpgve buda en ideal çanta. digerleir ögrenci için ama bu herseye olur. tabiki en pahalisi.

son fiyatlar her sartta beni asiyor...Edited by: ÖzGüReisEsenLer

#10 Fietra
08.12.2004, 21:23
Yeni ürünlerin çikmasi güzel biz daha forma bile alamadik.Niye almadin sorusunu da babama yönelttin.Neyse Aksaraya bi magaza açildi 4 büyügün resmi ürünleri satiliyor oradan alacaz artikin.

Guests
09.12.2004, 08:57
Kappa Okul Çantasi Turuncu-Lacivert

https://www.trabzonspor.com.tr/resim/kappaturunculacivertcanta.jpgbunu biri açiklayabilirmi. hadi turuncu olani mavi olani anladikta turuncu - lacivert neyin nesi.

bu anlayisla, bu ürünlerle, bu fiyatlarla ürün satilmaz. açilan ts clublarda kisa sürede kapanir. isin türkçesi zaten daha ürün almayin demek istiyorlar sanirim.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

#10 Fietra
09.12.2004, 11:55
Oho tamam benim çantada eskimisti zatensmileys/smiley36.gif

Ayrica bu lacivert isi hiç hos degil

Erkin
09.12.2004, 12:44
Yav bu renkler niye hep koyu.. Bu ürünleri adam gibi Koyu Bordo-Açik Mavi yapmalari lazim bu ne böyle Turunculu Lacivertli Kaskollar çantalar.. Biz Bordo Mavi'yi istiyoruz!!

trabzonspor1
09.12.2004, 12:51
ya mesela ben bahçelievlerde oturuyorum ve bahçelievlerde TS CLUB açildi geçen aylarda ama ben bi türlü rastlayamadim.Aradim tarif edilen yerlerede baktim yok bulamadim.

bello tam belediyenin karsisinda küçük bi dükkan. halk pazarindan yukari dogru çikarken sagda kaliyo

bello
09.12.2004, 14:41
Eywallah saol,ben büyük bisi aradigimdan görmemis olabilirim smileys/smiley4.gif

Guests
12.12.2004, 11:29
bay giyim bölümüne yeni cateks ürünleri eklenmis güzel ama baya bir tuzlu. 50 60 milyona kazakmi vr bu devirde en fazla 1 tane alacagizsmileys/smiley2.gif

l-m
12.12.2004, 12:12
Ürünler konusunda haklisiniz.Geçenler Ts Club yetkilisi ile görüstüm adimin söylediklerini dinledikten sonra gerçekten üzüldüm.Geçen seneki en önemli maçimizda Trabzon'daki 3 magazanin toplam kari : 1 milyar 250 milyon.Arkadaslar ayni maçta Fenerbahçe 300-400 milyar kar elde ediyor.Yönetim fiyatlari indirmeli,ürünleri çesitlendirmeli ve taraftar da artik ilgi göstermeli.Almanya'dan gelecek gurbetçilere göre fiyat belirlenmez,Trabzon ekonomisi gözönüne alinmali.Ts Club yetkilisine ürün çesitlerinin azligindan bahsettim,simdikiler satilmiyor ki yenisini çikarabilelim,bahçelievlerdeki dükkan sahibine uzun vadeli çek vermek zorunda kaliyoruz,adm satis yok diyor dedi.Ben de Taksim gibi merkezi bir yerde KLUBÜN KENDISININ KAR AMACI GÜTMEDEN magaza açmasi gerektigi,esnaftan bu isi beklersek kimsenin taksimde Trabzonspor magazasi açmayacagini ve Istanbuldaki potansiyelin artik farkedilmesi gerektigini söyledim.Hepsinin farkinda olduklarini,kendilerinin magaza açacaklarini ve ürünlerin zamanla artacagini söyledi.Simdilik bebek ürünleri ve bay ürünleri yavas yavas artiyor,zamanla çesitlenecek dedi.Simdilik durum böyle,yalniz su 1 milyar olayi kanima dokundu gerçekten,bu sartlarda Fener'le Galatasaray'la yarisiyoruz,bu düsünceyle takima destek olalim.Maddi anlamda fazla sey yapamiyoruz,tabi bunda Ts Club'in pazarlama hatalari da var ama sonuç degismiyor.Maddi anlamda tek gelir DIGITURK...

Guests
13.12.2004, 10:01
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Istanbul?da bir Ts Club daha
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/131204ts.jpgTrabzonspor lisansli ürünlerinin satildigi Ts Club magazalarina bir yenisi daha eklendi. Istanbul?daki üçüncü Ts Club magazasi Ümraniye Alemdag Caddesi?nde açildi. Yomralilar Dernegi Baskani Sahin Çakir?in sahibi oldugu magazanin açilisina Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon Dernekler Birligi Baskani Tahsin Usta?nin yanisira, TDB yöneticileri, Trabzonspor Futbol Okulu ögrencileri ve taraftarlar katildi.

</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Ts Club magazasinin kurdelesini Tahsin Usta ve Sahin Çakir birlikte kestiler. Usta, açilista yaptigi konusmada Trabzonspor lisansli ürünlerini taraftarin ayagina götürmek için magazalarin sayilarini çogaltmalari gerektigini söyledi. Açilistan sonra Usta ve beraberindekile kemençe esliginde horon teptiler.

Guests
13.12.2004, 10:01
iyi güzel magazalar açiliyorda su fiyatlarda güzel bir seviyeye indirilse

FANATIK61
13.12.2004, 18:37
Almanya'ya istiyoruz. Duyun sesimizi ey Yönetim !!!smileys/smiley19.gif

Guests
17.12.2004, 23:01
ya mesela ben bahçelievlerde oturuyorum ve bahçelievlerde TS CLUB açildi geçen aylarda ama ben bi türlü rastlayamadim.Aradim tarif edilen yerlerede baktim yok bulamadim. k

kaymakamligin karsisinda vergi dairesinin direk karsisinda sana bu kadar diyim

Guests
17.12.2004, 23:04
yaw geçen sene 7,5 milyon olaN BI bere 15 milyon olabilir mi.

Duman
24.12.2004, 20:21
TS Clup magazalarimizdaki çesitliligin en kisa zamanda arttirilmasi gerekiyor,ayrica fazla talep edilecegi kesin olan ürünler için de gerekli stok saglanmali.O kadar arayip sordurmama ragmen, hala çubuklu formayi bulamadim.

Ürün çesitliligi açisindan,özellikle bayanlarin alisveris tutkusu göz önünde tutulmalidir. Biz erkeklerin de onlari mutlu edebilmek için, en çok yaptigimiz islerden biri olan, hediye alma gönül alma iliskisi,Trabzonspor yönetimi tarafindan iyi degerlendirilmelidir.

Kappa'nin disaridaki herhangi bir magazasina gittigimizde, hem bayan hem de erkek giyimi için çok fazla çesit oldugunu görüyoruz.Peki neden TS Clupta ayni çesitliligi yaratmiyoruz. Disaridan alacagimiza kendi magazamizdan alalim da, çok kisitli olan gelirlerimize biraz olsun katkida bulunalim.

Bu arada önümüz yilbasi,esine,dostuna ,arkadasina,ailesine,kiz/erkek arkadasina hediye almayi düsünen arkadaslarimiz,almadan önce imkanlari varsa bu magazalarimiza bir ugrasinlar.Belki zevklerine uygun bir seyler bulabilirler.

En büyük hayalimde Bagdat caddesinde bir TS Clup'in açildigini görmek. Yüzde yüz eminim burada açilacak bir magaza,toplamdaki tüm magazalarimizin cirosunu kat ve kat katlayacaktir. Açilirsa da caddenin en yogun bölümü olan Saskin Bakkal civarinda açilmasi harika olur.

Bu cadde de ne zaman yürüsem mutlaka Trabzon'lu dostlarima rastlarim,eminim ki o caddeden sayisiz alisveris yapan bu dostlarimiz,magazamiza ilgilerini esirgemeyeceklerdir. Yönetimden bahsettigim bu konulara duyarli olmalarini rica ediyorum...

bahadiroglu
28.12.2004, 14:41
bence fiyatlarin asagiya çekilmesi lazim.ya da taksitli satislarin baslamasi gerek.yoksa gerisi hikaye.

iste bakin mrbblacksea rumuzlu arkadasimizda yazm9is.fiyatlara %100 zam vuruyorlar.

geçen sene 50 milyon olan forma bu sene 80 milyon.

Emorfo
29.03.2005, 11:16
Resmi sitemizin yeni admini Emre Bey'in mesajidir....

Trabzonspor'un reklam kampanyasinda kullanilmak üzere flash animasyon hazirlanacak. Flash konusunda bilgili ve deneyimli arkadaslarin acilen yardimina ihtiyacimiz var. Bu konuda yardimci olabilecek arkadaslar lütfen emre@trabzonspor.org.tr (emre@trabz&#111;nspor.org.tr) adresinden benimle irtibata geçsin. Emre Tekelioglu (Trabzonspor Sistem Yöneticisi)

Lütfen destegimizi esirgemeyelim..

kuzey_lee
29.03.2005, 11:51
web sitesinin yapimcisi ve kulubun bilgi islem sorumlusu ümit abi askere gidince yerine istanbuldan2 kisi getireceklerdi..buyrun istanbuldangelen 2 kisiye bakin...böyle bir mesajin gelmesi utanç verici..flash animasyon hazirlayamayan bir resmi site yöneticisi...ahhh ahhhEdited by: kuzey_lee

Emorfo
29.03.2005, 12:00
ya fatih olaya neden böyle yaklasiyorsun ki. site tasarimi ve güncelleme olaylari bir ekip isidir. ekipden biri programlama digeri grafik tasarim baskasinda flash vb programlar konusunda uzmandir. isler böyle yürüyor. yalnis düsünüyorsun yani..

kuzey_lee
29.03.2005, 12:17
olaya neden mi böyle yaklasiyorum..her zaman ''profesyonel kadrolasmaya gidiyoruz'' diyen yönetimin acemiligi kizdiriyor beni..muhtemelen bi tanidik vasitasiyla ise girmistir bu web sitesi yapimcilari..bu tür ahbap çavus iliskilerine kil oluyorum iste bu yüzden

barchu
29.03.2005, 14:07
Flash animasyon hazirlamak nedir ki? Bu tip bir eleman ise alirken herhalde en son bakacagim kriterdir. Profesyonel bir bilgi islem yöneticisi ise alirken flash biliyor musun diye sorsalar gülerler adama böyle kriter mi olur diye.9 yillik bilgisayar mühendisiyim flash bilmem, ögrenmeye kasmam, bilmiyorum diye gocunmam, flash biliyor musun diye soran olursa da orada çalismam.

Trabzonspor grafiker ya da animatör firma degildir, Flash'a ihtiyaç duydugunda yapacagi en iyi sey bu isle amatörce ya da profesyonel ugrasan birilerini bulmaktir. Onlar da öyle yapiyor. Utanç duyulacak bir sey de yok, torpil oldugunu ispatlayacak bir sey de.

Yardim edebiliyorsaniz edin.

Sinan

Badaloğlu
29.03.2005, 14:34
Bence Fatih hakli!...Adam askere gidecegini bilmiyorlarmi?Bumu profosyonellik?Evet Ahbap çavusa bende karsiyim.Aranizda bu isi bilen varsa ilgilenin bakalim...

hakantpl
29.03.2005, 14:37
Valla ben Bilsem yardim etmek ne demek disimi tirnagima katar yapardim animasyonu. Bu bana Gurur verirdi

PaNZeR_G
29.03.2005, 15:00
benim bildigim biri varda oda fenerli smileys/smiley4.gifonada sormam

sanatik
29.03.2005, 15:43
Maalesef Flash ile hic tecrübem yok.

zanoylu
29.03.2005, 16:08
yoooo yoooooooooook gardas

fatih5er
29.03.2005, 18:33
''3 deli</span>''

ts duvarkagidi</span> bi bakin</font>

http://home.arcor.de/fatih5er/ts23.jpg</font>

</span></span></font>

Guests
29.03.2005, 18:53
Duvar kagidi çok güzel fatih eline saglik

5eljuk
29.03.2005, 18:55
süper bu duvar kagidi çok güzel olmus Fatih kardes eline koluna saglik !

#10 Fietra
29.03.2005, 19:49
web sitesinin yapimcisi ve kulubun bilgi islem sorumlusu ümit abi askere gidince yerine istanbuldan2 kisi getireceklerdi..buyrun istanbuldangelen 2 kisiye bakin...böyle bir mesajin gelmesi utanç verici..flash animasyon hazirlayamayan bir resmi site yöneticisi...ahhh ahhh

+1

Ozan
29.03.2005, 21:01
bu konuda pek bilgim yok smileys/smiley5.gif. bilseydim yardim ederdim ama bu konuya karsi önceden bir sey hazirlanip ne yapilacagi falan konusulmaliydi. ne diyelim en fazla duvar kagidi yapabilirim ben !!!

Trapzone
29.03.2005, 22:30
Valla duvar kagidi güzel ama sen oraya üç silahsörlerin vesikalik fotosunuda koysan benim için dünyanin en güzel duvar kagidi olur...

Utku061
29.03.2005, 22:34
2 hafta önce de bsin sözcümüzün yanina gittim,o sali günü basin toplantisi yapmisti.Saat 17:00 da yanindaydim internette bakiyor kendi basin toplantisi çikmis mi diye! Ilk bizim resmi! siteye girdi yazi hala yok orada! sonra dedim abi spor sitelerine çikmistir bakti çikmis telefon açti neden hala basin toplantisi yok dedi arkadasa!...Sonra ben aksam evde baktim aksam saat 21:00 da basin toplantisini siteye koymuslar..Baska da yorum yapmiyorum bu konuda! smileys/smiley5.gif

TSlimetin08
30.03.2005, 00:01
benim bir arkadas var onun msn adresini sana özelden gönderim o anliyor böyle islerden

pelikan
30.03.2005, 00:54
ee buldunuzmu birini? ben flash´i iyi bilirim, yardimci olurum mail: medsom@web.de

ikrime_61
30.03.2005, 00:54
valla bilsem yardimci olurdum ama maalesef olsa dukkan senin ama boyle bir yazi gormek benimde agirima gitti ahbap cavus isine bende zitim allah biliyor

Ömer SEVİNÇ
30.03.2005, 14:31
Ben de az buçuk bilirim ama öyle profesyonel olarak birseyler yapmam mümkün degil ne yazikki...smileys/smiley19.gif

vi®a
31.03.2005, 19:52
web sitesinin yapimcisi ve kulubun bilgi islem sorumlusu ümit abi askere gidince yerine istanbuldan2 kisi getireceklerdi..buyrun istanbuldangelen 2 kisiye bakin...böyle bir mesajin gelmesi utanç verici..flash animasyon hazirlayamayan bir resmi site yöneticisi...ahhh ahhh

<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />Reklam kampanyasini yürüten bir ajansimiz yok mudur? biçiminde bir elestiri hakli görülebilir. Üstteki gibi bir elestiriye ancak gülünür. Flash bilinmiyor diye utanilacak bir durum yok. Kaldi ki; böyle bir arzu su sitede dile getirildiyse, bu bir lütuf olarak algilanmalidir. Bu konuya vakif arkadaslarimiz için bir piyangodur.
Trabzonspor kulübü bilgi islemi bu isi çözer. Havada bulut görünce "firtina kopacak" diye yaygara koparmaya gerek yok. Yapabiliyorsan yardimci ol, yapamiyorsan burada atip tutup, artistik yapma.

Flash animasyon hazirlamak nedir ki? Bu tip bir eleman ise alirken herhalde en son bakacagim kriterdir. Profesyonel bir bilgi islem yöneticisi ise alirken flash biliyor musun diye sorsalar gülerler adama böyle kriter mi olur diye.9 yillik bilgisayar mühendisiyim flash bilmem, ögrenmeye kasmam, bilmiyorum diye gocunmam, flash biliyor musun diye soran olursa da orada çalismam.

Trabzonspor grafiker ya da animatör firma degildir, Flash'a ihtiyaç duydugunda yapacagi en iyi sey bu <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:place w:st="&#111;n"><st1:Place w:st="&#111;n">isle</st1:place> <st1:PlaceName w:st="&#111;n">amatörce</st1:PlaceName></st1:place> ya da profesyonel ugrasan birilerini bulmaktir. Onlar da öyle yapiyor. Utanç duyulacak bir sey de yok, torpil oldugunu ispatlayacak bir sey de.

Yardim edebiliyorsaniz edin.

Sinan

Cevap budur, Sinan'i alkisliyorumsmileys/smiley32.gif

JuaN_JuaN
01.04.2005, 06:43

<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P>Reklam kampanyasini yürüten bir ajansimiz yok mudur? biçiminde bir elestiri hakli görülebilir. Üstteki gibi bir elestiriye ancak gülünür. Flash bilinmiyor diye utanilacak bir durum yok. Kaldi ki; böyle bir arzu su sitede dile getirildiyse, bu bir lütuf olarak algilanmalidir. Bu konuya vakif arkadaslarimiz için bir piyangodur.
Trabzonspor kulübü bilgi islemi bu isi çözer. Havada bulut görünce "firtina kopacak" diye yaygara koparmaya gerek yok. Yapabiliyorsan yardimci ol, yapamiyorsan burada atip tutup, artistik yapma.</O:P>

<O:P></O:P><O:P>
Flash animasyon hazirlamak nedir ki? Bu tip bir eleman ise alirken herhalde en son bakacagim kriterdir. Profesyonel bir bilgi islem yöneticisi ise alirken flash biliyor musun diye sorsalar gülerler adama böyle kriter mi olur diye.9 yillik bilgisayar mühendisiyim flash bilmem, ögrenmeye kasmam, bilmiyorum diye gocunmam, flash biliyor musun diye soran olursa da orada çalismam.<O:P></O:P>

Trabzonspor grafiker ya da animatör firma degildir, Flash'a ihtiyaç duydugunda yapacagi en iyi sey bu <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><ST1:PLACE w:st="&#111;n"><ST1:PLACE w:st="&#111;n">isle</ST1:PLACE> <ST1:PLACENAME w:st="&#111;n">amatörce</ST1:PLACENAME></ST1:PLACE> ya da profesyonel ugrasan birilerini bulmaktir. Onlar da öyle yapiyor. Utanç duyulacak bir sey de yok, torpil oldugunu ispatlayacak bir sey de.<O:P></O:P>

Yardim edebiliyorsaniz edin.<O:P></O:P>

Sinan

Cevap budur, Sinan'i alkisliyorumsmileys/smiley32.gif

</O:P>

neyi alkisliyoruz yaw. bu konun tartisilmasi bile komik! utanç verici. koskoca TRABZONSPOR'un websitesi için adami yok öyle mi . bu da utanç verici degil öyle mi?

yazilari okudum. bilgisayardan anlayan birinin illaki her programdan anlamamasina katiliyorum. ne var ki flash çok eskiden beri kullanilan hatta günümüzdeki çogu programlara ilhamveren bir program olsada. hatta oyle ki...internetin ilk çiktiginda flash ta yapilanseylere hayranlikla baktigimiz unutulmamalidir. web tasarimiyla profösyonel olarak ilgilenen hemen hemen herkez bilir flashi. bunlari tartismak bile gerekmiyor.

tartisma konusu: trabzonspor resmi web sitesine yeterli elamanin saglanamamasi, askere gidecegi bilinmesine ragmen çalisan kisinin yerine elaman ayarlanmamasi ve ya çalisan kisinin bu islerden anlamamasi (böyle bileseye ihtimal vermiyorum vermekte istemiyorum).

bu bir ayiptir. 3.lig ve ya amatör bi takimdan bahsetmiyorum burda. ne demak fatih abiye yardim edecek adam lazim? bu neyaa baskalarinin kulagina gitmesin. gülerler. ben bizim takimimiz bu duruma düstügü için utaniyorum. baska takim olsa gülerdim!!!!

arkadaslar bu is için yeteri kadar paramiz var olmasa anlarim ! ama profösyonellik yok! ben olsam o sitenin basindaki adami kovarim. haberlerin siteye geç yansitilmasi ne demek yaa? bunun açiklamasi olamaz!!! bu olayi tartisirken kuruma dikkat etmenizi istiyorum TRABZONSPOR!!!

eskiden olurdu bilir misiniz. internet cafelerin web siteleri olurdu . oraya takilan elamanlar yapardi. güncelleyecek adam lazim olurdu. arkadaslar biribirine mail atardi. yaw yardim lazim diye!!! ben o olaya benzettim bu olayi!!!(örn. kizilirmak sok. süpernetcafe. simdi kapandi gerçi. bende ilk orda ögrenmistim web tasarimi)

bence öncelikler sorunlarimizi görecez ve kabul edecez. bazilarinin yaptigi gibi görmezlikten gelmicez. aman canim olur böleseyler demicez. sonrada çözüm getirecez...

bu olay bence bir ayiptir.... çok utanç verici. Trabzonspor'umuzu bu durumlara getirenler cezalarini çekmeliler.

zafercalikoglu
01.04.2005, 08:45
yokk bilmiem

gultekinsurul
01.04.2005, 17:47
arkadaslar bu konuda Kulübümüz Genel Müdürü Sn, Burak GÜRDAL ile bir telefon görüsmem oldu ve söyle bir açiklama getirdi. Trabzon Spor sitemizin web masteri arkadasimiz askere gitikten sonra Istanbuldan ve çesitli yerlerden de arayis içine girmisler.fakat aradiklari özelliklerde birini bulamadiklari gibiTrabzon da ikamet ve maas konularinda sikintilar ortaya çikmis ve de en sonundaKTÜ bilgisayar mezunu bir arkadasla anlasmislar.Bu arkadasin, kurumsal deneyimi olmadigindan bazi sorunlar yasadigi dogru ama hiç bi sey bilmiyor da degil.

Ayrica Kulübümüz Microsoft ile beraberçalisarak tüm üyelerin her türlü bilgilerini güncel olarak tutabilecegive dünyada da yalnizca amerikadabir kulüpte uygulanan süper bir program hazirliyorlarmis.

Bizden ricasiiçimizde yada çevremizde kurmsal deneyimi olan database bilgisi olan, kendisini bu konuda gerçekten yeterli gören veiyi derece de ingilizceye hakim, Trabzonda ikamet eden veya etmesinde bir mahsur olmayan ve de ücret konusunda da biraz hos görülü olabilecek bir kisi bulabilmemiz. Bu konuda yardimci olabileceklerin resmi web sayfamiz daki iletisimbasligindan yöneticilere mesaj kismini seçerek Sn, Burak GÜRDAL'a yazmalari.

Saygilarimla,

gultekinsurul
01.04.2005, 17:50
mailini de vereyim bgurdal@trabzonspor.org.tr (bgurdal@trabz&#111;nspor.org.tr)