PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Böyle Şampiyonluklar İstemiyoruz.

Barış Burak
06.05.2011, 21:30
Kulüpten bence çok ama çok güzel bir açıklama:

www.karabuknethaber.com internet sitesinde yer alan ve HABERTURK Gazetesi tarafından da alıntı yapılarak kullanılan kulübümüze yönelik çirkin iddialar hakkında yasal süreci başlatıyoruz.

Buna göre avukatlarımız tarafından hazırlanan tekzip yazısı resmi makamlarca ilgili haber kuruluşlarına gönderilerek, kanunda emredilen şekilde yayınlanması talep edilecek. Aksi taktirde ilgili kurum ve sorumluları hakkında dava açılacak. Asılsız iddialarla kulübümüze yapılan saldırıların yasal zeminde her zaman takipçisi olunacağının bilinmesini isteriz. Bizim teşvik primli şampiyonluklara ihtiyacımız yoktur, böyle şampiyonluklar da istemiyoruz.

Resmi Site

magicyattara
06.05.2011, 23:07
Ama fener köpek gibi istiyordur..

AKSOY_61
06.05.2011, 23:17
Herif istanbulda görülüyor olayı bizim üstümüze yıkıyolar yok böyle bişey ya

metehan
06.05.2011, 23:22
Ama fener köpek gibi istiyordur..
Onlar ister. Hakkı Yalçın'ın dediği gibi onlara oynanmamış ligin kupasını ver, kabul ederler. Çünkü onların yaşam kaynağı "şampiyonluk". O olduğu sürece varlar, yoksa yoklar. 27 yıl şampiyon olamayan bir İstanbul takımını düşünebiliyor musunuz? Bugün kaç tane taraftarı olurdu?

Bence de kulüp çok güzel bir ifade kullandı. Bu kadar basit ve net ! Evet biz şampiyonluğu istiyoruz ama layıkıyla, herşeye rağmen değil. Etrafıma da hep bu mesajı veriyorum.

talsuv61
07.05.2011, 00:24
şerefsizler, karabüke baskı uygulamaya çalışıyorlar. Maça asılırlarsa teşvik primi için asıldıkları imajı oluşturmak için.

Emirhan Makul
07.05.2011, 00:30
Öyle yada Böyle bir Şampiyonluk istiyorum.

Sami Kuk
07.05.2011, 00:30
Kimse kızmasın..

İnş fener hakem hatası ile kaybeder.Bizde 90+ da hakem hatası ile kazanırız..

Helvacı61
07.05.2011, 00:33
bu ülkede şampiyonluk yolunda her yolu mübah sayarım. hele fener gibi bir çirkef rakip varsa

Oruç
07.05.2011, 00:34
Trabzonspor'a yakışmaz böyle şampiyonluklar. Hiç bir zaman böyle şampiyonluklar almadık, almayacağız. Daha öncekiler gibi Allah bize hep helalinden versin şampiyonlukları.

Canberk
07.05.2011, 00:44
Ağabey ;
Alma mazlumun ahını diye bir sözde var ama.
Sami'nin dediği gibi inşallah biz 4 dakika uzatma verilen bir maçta 90+7de bir gol atarak şampiyon oluruz...

Şampiyon olmamızdan çok o malların sahaya atlamasına sevinirim kimse kusura bakmasın...

Kadir Aydın
07.05.2011, 00:54
Kişi kendinden bilir işi.

Yaşar
07.05.2011, 00:57
Allah yapılan haksızlığa gerekli cezayı eninde sonunda verir. Fb 17 kez mi şampiyon oldu? 3 kez de olmayacak şekilde şampiyonluğu kaybetti. 2 kez son maçta, 1 kez de Gs'ye 1-0 yenilerek(Volkan'ın elinden kaçırdığı topla) şampiyonluklar kaçırıldı. Aynı şey Bjk'a da oldu. 2003 yılında hakem hatalarının Bjk lehine rekor yaptığı bir yıl oldu ve şampiyon oldular. 2004de ilk yarıyı 9 puan önde bitirip ligi 3. tamamladılar. Gs'nin aldığı son şampiyonlukta da haksız kazanılmış birçok puan vardı. ondan sonra bellerini doğrultamadılar. Yani bu haksızlıkların bedeli gani gani çıkacaktır. Bu yıl çıkmazsa sonra çıkacaktır. Allah'ım adildir, adalet sahibidir. Allah'ım sen yardımcımız ol.

Fatih Özkan
07.05.2011, 00:59
Ciddi manada sinir oluyorum artık bu köpeklere...
Bunlara karşı küllenen sinirim tekrar alev aldı!

Fanatik34
07.05.2011, 01:11
Biz zaten böyle sampiyonluklar istemedigimiz icin bunlarin o kadar sampiyonlugu var!!!

Bazi satilmislar bizim agzimiza bakiyor, özellikle Fenevin rakipleri...biraz kemik atsakta faydalansak diye..yok öyle satilmislar ordusu...sizler, kazandiginiz bütün haram paralar zehir zikkim olsun sizlere...Yüce Allah´im bunlara ve bunun gibilere Dünya´yi Cehennem eyle!!!!!!!

*AMIN*

Fatih Özkan
07.05.2011, 01:14
Her maç öncesi bolca dua ediyorum. Eğer çalınmış şampiyonluk isteseydim, duaya gerek duymazdım! Bize helalinden lazım şampiyonluk! Biz biliyoruz ki dört tarafımız kuşatıldı, dostumuz yok! O yüzden Allah'a sığınıyoruz! İnşallah sezon sonunda zalimler değil, bizler güleceğiz!

My
07.05.2011, 03:03
"Küçük bir kentin büyük savaşı"

:)

Adamlar tanklarla, tüfeklerle, füzelerle saldırıyor biz ise elimizde kazma, kürek, çapa. Çok büyük bir kahramanlık hikayesi doğuyor Karadeniz'in böğründen. Allah kısmet eder de şampiyon olursak son iki yılda yaptıklarımızla inanılmaz bir zafer kazanmış olucaz. Öyle bir zafer olucak ki oligarşinin böğrüne saplanacak :cool:

sametaydin
07.05.2011, 03:30
Çok güzel yönetim akıllı bir iş yapmış. Bu yazıyı yazanlar hakkında mümkünse bellerini doğrultamayacakları miktarlarda tazminat davaları da açılmalı.

Mayls
07.05.2011, 03:32
Kimse kızmasın..

İnş fener hakem hatası ile kaybeder.Bizde 90+ da hakem hatası ile kazanırız..

bu ülkede şampiyonluk yolunda her yolu mübah sayarım. hele fener gibi bir çirkef rakip varsa

Ağabey ;
Alma mazlumun ahını diye bir sözde var ama.
Sami'nin dediği gibi inşallah biz 4 dakika uzatma verilen bir maçta 90+7de bir gol atarak şampiyon oluruz...

Şampiyon olmamızdan çok o malların sahaya atlamasına sevinirim kimse kusura bakmasın...

Her yol mübahsa ve aynı Fenerbahçe gibi şampiyon olacaksak "Trabzonspor" kelimesinin anlamı ne olacak?

Haksızlığa karşı, güce karşı, paraya karşı mücadele veren bir takım tam da bu etkenlerle şampiyon olursa, Fenerbahçe'den ne farkımız kalır?

Kulübün bugün kapatılıp müzeye kaldırılmasına razı olurum, ama asla bir teneke parçası için duruşumuzu kaybetmemize razı olmam.

Sadece saha içi mücadelemizle kazanacağımız bir şampiyonluk istiyorum. Sadece saha içinde mücadele etmek yetmiyor mu? Olsun. Ertesi sene daha çok çalışırız. Ama bir kupa uğruna duruşumuzdan, kimliğimizden vazgeçersek, şahsen bir daha bordoyla maviyi yanyana getirmem hayatımda.

magicyattara
07.05.2011, 10:03
Her yol mübahsa ve aynı Fenerbahçe gibi şampiyon olacaksak "Trabzonspor" kelimesinin anlamı ne olacak?

Haksızlığa karşı, güce karşı, paraya karşı mücadele veren bir takım tam da bu etkenlerle şampiyon olursa, Fenerbahçe'den ne farkımız kalır?

Kulübün bugün kapatılıp müzeye kaldırılmasına razı olurum, ama asla bir teneke parçası için duruşumuzu kaybetmemize razı olmam.

Sadece saha içi mücadelemizle kazanacağımız bir şampiyonluk istiyorum. Sadece saha içinde mücadele etmek yetmiyor mu? Olsun. Ertesi sene daha çok çalışırız. Ama bir kupa uğruna duruşumuzdan, kimliğimizden vazgeçersek, şahsen bir daha bordoyla maviyi yanyana getirmem hayatımda.

Öyle bir şampiyonluğu asla istemeyiz hiç birimiz..mazimizde tertemiz 6 şampiyonluğumuz var..1 tanesine bile toz konduramazlar..konduramadılar da..

SDanışmaz
07.05.2011, 11:15
.........................

Ahmet Başkaya
07.05.2011, 11:53
Kirletemezler , kirletmeyeceğiz .

Selçuk Sarı
07.05.2011, 13:24
Boyle sampiyon olacagimiza olmayiz daha iyi...Yasim itibariyle hic sampiyonluk gormedim ama bu sene bu takimin bana yasattiklari yeter. Ornegin agi burnu kan icindeki Buragin Besiktasa attigi o son dakikalardaki gol benim icin 10 sampiyonluga bedel...Bu sene bu takim beni defalarca sevincten aglatti...Zaten gonullerin sampiyonuyuz. Allah yardim ederse sampiyonda olucaz. Hepsiyle tek tek gurur duyuyorum!!!

Semra
07.05.2011, 15:19
Futbolcularımız sahada terlerini yetmedi kanlarını akıttılar! Şampiyonluğumuz böyle gelecek, aksi bize uymaz ve diğerlerinden de farkımız kalmaz...

Ilelioglu
07.05.2011, 15:31
1995/96 - 2000/01 - 2004/05

Fenerbahce'ye sormak lazim bu sezonlari....!

Ali Sen'i de sormak lazim...!

Cihan Oskay'i da sormak lazim...!

Cem Papila'yi da sormak lazim...!

zafer6161
07.05.2011, 15:41
yanlız 2001 ne alaka biz o sezon nerdeyse küme düşecektik

Ilelioglu
07.05.2011, 15:44
yanlız 2001 ne alaka biz o sezon nerdeyse küme düşecektik

Bu sike yaptiklari gercegini degistirmez ama buna ragmen sampiyon olamamistilar, rezil herifler.

Not: 2000/01 sezonunda sike yaptiklari belgeler ile ispatlanmistir.