PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doğuş grubu neyin peşinde...tüm hocalar ntvspor da şuan..

mustebaTS
05.05.2011, 23:10
malumunuz ntv grububunun sahibi ferit şahenk fenerbahçe taraftarıdır hemde fanatik bi şekilde..çıkan deumi dedikoduları olayında kendi grubuna ait araçlar vardı. şuan lig ne devre arasında nede nede bitmiş durumunda tüm hocaların ntvsporda işi nedir.. kendini temizleme peşindemidir..

Canberk
05.05.2011, 23:21
Bunlar ne yapıyor orada yaaa ?
Bunun mantıklı bir açıklaması var mı

mustebaTS
05.05.2011, 23:24
ne mi yapıyorlar şuan günah cıkartıyorlar yada ferit şahenk ne işler cevriyorsa artık konuşduklarına baksana hocalar diyor ki bize şunu oynattın bunu oynattın die baskın yapıyorlar.. trabzona yada fenere yenilip yada yendiğimizde günahkar cıkıyorus diyorlar kısaacası olacaklara şimdiden hazırlık yapıolar. yani fenere yenilirsek abartılacak birşey yok diyorlar...

Fatih Özkan
05.05.2011, 23:25
Kendi akıllarınca "habercilik" olarak nitelendirilebilir...
Ama hoş olmayan bir durum olduğu da aşikar...

Tunay ERDEM
05.05.2011, 23:29
böyle açık açık yapınca kimsenin dikkatini çekmez.

Sefa
05.05.2011, 23:30
'Tüm Hocalar' 3 kişi mi ?

AyhanPe
05.05.2011, 23:31
bizim isimiz fatih ve gabric in yüreklerine kalmis durumda..

Fatih Öztürk
05.05.2011, 23:32
fazla takılmıyormuyuz bu gıbı işlere gençler.

mustebaTS
05.05.2011, 23:33
'Tüm Hocalar' 3 kişi mi ?
sen iyi sayamıyorsun galiba olmayan hocalarda canlı bağlanıyor ayrıca.. lig mi bitti bunlar ne yapıyor orda yoksa devre arası mı oldu.. ferit şahenk parmağı var bunda hasta fenerli ntv ailesinin sahibi nerden cıkdı bu program sölesenize bana..

Sefa
05.05.2011, 23:34
sen iyi sayamıyorsun galiba olmayan hocalarda canlı bağlanıyor ayrıca.. lig mi bitti bunlar ne yapıyor orda yoksa devre arası mı oldu.. ferit şahenk parmağı var bunda hasta fenerli ntv ailesinin sahibi nerden cıkdı bu program sölesenize bana..

4 kişiymiş Buca'nın Hoca'sını tanımıyordum. Ben burda bir şey görmüyorum biz de oynayacağız Buca ile İBB ile Karabük ile..

mustebaTS
05.05.2011, 23:36
siz cok iyi niyetlisiniz arkdaşım .fenerbahçenin adının olduğu heryerde şike vardır .. ntvspor.net gecen gün bi sayfasına bakdım alayı fenerbahçe haberi dedim bu ne ya fenerbahçenin resmi sitesine girdim sandım. inanmıyorum ntvspor un artık tarafsızlığına..

Sefa
05.05.2011, 23:39
Ligimizi ve Fenerbahçe'yi biliyoruz her halde ama her şeyden de nem kapmamak gerek..

Farz edelim dediğiniz doğru hepsi zaten birlikte kimi nereye şikayet edeceksin ?

Hocaların çıkıp konuşmasında bir şey görmüyorum ben sonuçta görüşmek isteyen her türlü görüşür oraya çıkarmasına gerek yok..

Deniz Tosunoğlu
05.05.2011, 23:40
Gaz vermek istiyorlar arkadas.

mustebaTS
05.05.2011, 23:42
arkadaşım lig mi bittti ben ben mi tarihleri karıştırıyorum..ne işleri var bunların orada .. adamların konuşduklarına dikkat etsene.. hocalar bize baskı oluyor diyor. febe yada trabzonspor karşı oynayacağımız maçlar öncesi.adamlar kılıfı hazırlıyorlar oynacakları futbola..

Sefa
05.05.2011, 23:43
Buca'nın Hocası 92 doğumlu epey futbolcu oynatacağını söylemiş sanırım şimdi Fenerbahçeli dese ki vay Buca'ya bak bize aslan kesil adamlara çoluk çocukla çık NtvSpor'a bak her şeyi ayarladı dese o da haklı. Tek taraflı bakarsak angut.com'dan fark kalmaz..

Fatih Öztürk
05.05.2011, 23:43
doğuş grubunun ne mal olduğunu bılmeyen yok.orası ayrıda,profesyonel takımların profesyonel teknık dırektörlerını konuk yapmıslar.rıza hoca beşıktaşlı abdullah avcı galatasaraylı.mesut bakkal galatasaraylı.napacaklar oraya gelıp?veya o hocalarda bızım kadar onur ve akıl yokmu?hadı kardeşım hadı.takımımızla ılgılenelım.

mustebaTS
05.05.2011, 23:46
Buca'nın Hocası 92 doğumlu epey futbolcu oynatacağını söylemiş sanırım şimdi Fenerbahçeli dese ki vay Buca'ya bak bize aslan kesil adamlara çoluk çocukla çık NtvSpor'a bak her şeyi ayarladı dese o da haklı. Tek taraflı bakarsak angut.com'dan fark kalmaz..
bucanın hocasının ben ... en ii iki oyuncuyu aldı zenci bi oğlanla iki gol atan cocuğu oyundan aldı maç döndü bırak o adamı..

mustebaTS
05.05.2011, 23:48
doğuş grubunun ne mal olduğunu bılmeyen yok.orası ayrıda,profesyonel takımların profesyonel teknık dırektörlerını konuk yapmıslar.rıza hoca beşıktaşlı abdullah avcı galatasaraylı.mesut bakkal galatasaraylı.napacaklar oraya gelıp?veya o hocalarda bızım kadar onur ve akıl yokmu?hadı kardeşım hadı.takımımızla ılgılenelım.
tamam abi kapatalım başlığı .. adamlar cevirsin dümenleri.ben deumiyi ceken cocukla konuşuyorum cocuk bana dediki bizim başımıza gelseydi bu olay kanyonu başlarına yıkar kanyonun güvenlik kamerası görüntülerini alırdık dedik tamam biz takımızla uğraşalım...........

mehmets61
05.05.2011, 23:51
bu kadar paranoyak olmaya gerek yok.hocalara güvenmiyorsanız zaten oraya çıksa ne olur çıkmasa ne olur.bu kadar şüpheci olmak kimseye bir şey getirmez...

samway
05.05.2011, 23:52
burası başka şehir satılmış eskişehir...

hatırlatıyım dedim ara ara hatırlatıcağım bilginize...

MahmutHSO
05.05.2011, 23:53
Herkesin sinir sistemi iyice bozuldu.Allah gönlümüze göre verir inşallah

mustebaTS
05.05.2011, 23:56
oyanan oyunlara sezimizi cıkarmayalım dimii. fenerbahçe arkadaşlar bahsettiğimiz takım gecen sene serkan kırıntılını ankaragücü fenerbahçe maçını hatırlayın adamlar şike başvurusu bile yapdılar mahkemeye ne oldu sonunda ben söleyim size hiçbişe. lig sonunda biz yapdık yapacağımızı ama fenerde yapdı sahip cıkdı satın aldığı adama serkanı fenere transfer ettti kimin neyin onurundan bahsediyoruz..

Sefa
06.05.2011, 00:00
tamam abi kapatalım başlığı .. adamlar cevirsin dümenleri.ben deumiyi ceken cocukla konuşuyorum cocuk bana dediki bizim başımıza gelseydi bu olay kanyonu başlarına yıkar kanyonun güvenlik kamerası görüntülerini alırdık dedik tamam biz takımızla uğraşalım...........

Tabi tabi selam da söyleyin ona o adam verirdi onlara kamera kayıtlarını o yüzden adamları görünce kamerayı nereye gizleyeceğini şaşırdı..

Koca Ligtv'nin bir yeri yemedi alamadı Kadıköy'den güvenlik kayıtlarını o çocuklar kim Ligtv zaten adamlarla işbirliği içinde deme şimdi de..

mustebaTS
06.05.2011, 00:02
çocuk adamlardan korkmuş doğru.. kanyon alışveriş merkezinin görüntüllerinden bahsediyor.. deumi olğdunu daha net görürsünüz dedi ayrıca çarşı grubu olarak o video görtüntülerini alırlar emin olabilirsin.

TuAF2007
06.05.2011, 00:02
Valla Karabük Karabük olalı bu kadar medya yüzü görmemiştir... Ne zaman Ntvsporu açsam banamı denk geliyor bilmiyorum, Bi emenikeyle canlı yayın bi teknik direktörleriyle, kulüp başkanıyla deümiyle başka topçularıyla...

Bu nedir ya Ntvspor resmen kamp kurmuş oraya... Bakalım pazar gününden sonra Karabük takımını kaç kere haber yapıcaklar??

nuri45
06.05.2011, 00:03
o.. ruktan nem kapar hale geldik. Allahim aklimiza mukayet ol.

Fatih Öztürk
06.05.2011, 00:05
MÜSTEBA kardeşım,son 3 aydır üzerımıze oynanan oyunlardan hepımızin sınırlerı alt üst oldu.rakıp fener olunca bu tür şerefsızlıkler hep olacak.96,2004,ve 2005 yılında olduğu gıbı.bütün taraftarlarımız artık her şeyın farkında.daha taze duran olay var.bu hafta başı egemen ntvspor kanalına göre beşiktaşla anlastı.yalan olduğu ıçın medya pek üzerınde duramıyor.çünkü herkes yalanladı o haberı.bızım taraftar zaten ınanmadı o habere.bızım akıllı durup gelişmelerı takıp edıp,bu yaşananları ıpe almadan sakın ve sukünetle takımımıza zarar vermeden yola devam etmelıyız.tıpkı fenerın en büyük kozu psıkolojık savaşa aynı karşılığı vererek.

Sefa
Bugün Ankaragücü idmanını ziyaret etti bizim taraftarlar ve Fatih'e, Gabric'e çiçek verdiler. Fenerbahçeli çıkıp bunlar taraftar değil iş adamıydı oyuncuları bağladı derse ne diyeceksin ?

magicyattara
Buca futbol akademisinden açıldı söz..Ercan Taner açtı sözü..
"2007 yılında açtık akademiyi,henüz meyvelerini toplamadık" dedi Buca'nın hocası.."yalnız bu hafta 18 kişilik kadromuza 92 doğumlu 8 oyuncu alacağız" deyince Ercan Taner afalladı..adam başka bir şeyden bahsederken sözü bu 92 doğumlulara getirdi..

"Çok kritik bir haftada,çok kritik bir karar değil mi" sorusunu yöneltti..

Bu soru bile programın amacını gözler önüne seren bir soruydu..

Rıza Çalımbay-sivas
Abdullah Avcı-İBB
Sait Karafırtınalar-Buca
Mesut Bakkal-Ankaragücü
Yücel İldiz-Karabük

Trabzonspor ile fbnin son 3 haftada karşılaşacakları takımların hocaları..hepsi "kalan 3 haftada elimizden geleni yapacağız" dediler..programın amacı Türk futbolu değildi tabii ki bu isimlere bakarsak..3 hafta kala şampiyonluk yarışının nasıl seyredeceğiyle alakalı bir program gibi göründü..

Sefa
06.05.2011, 00:06
çocuk adamlardan korkmuş doğru.. kanyon alışveriş merkezinin görüntüllerinden bahsediyor.. deumi olğdunu daha net görürsünüz dedi ayrıca çarşı grubu olarak o video görtüntülerini alırlar emin olabilirsin.

Yahu nereye alıyor emin olun belki de çoktan uçmuştur o görüntüler..

Fenerbahçe temiz bir takım demiyoruz ama her şeyden de nem kapmayalım.. angutlardan farkımız olsun..

mustebaTS
06.05.2011, 00:07
MÜSTEBA kardeşım,son 3 aydır üzerımıze oynanan oyunlardan hepımızin sınırlerı alt üst oldu.rakıp fener olunca bu tür şerefsızlıkler hep olacak.96,2004,ve 2005 yılında olduğu gıbı.bütün taraftarlarımız artık her şeyın farkında.daha taze duran olay var.bu hafta başı egemen ntvspor kanalına göre beşiktaşla anlastı.yalan olduğu ıçın medya pek üzerınde duramıyor.çünkü herkes yalanladı o haberı.bızım taraftar zaten ınanmadı o habere.bızım akıllı durup gelişmelerı takıp edıp,bu yaşananları ıpe almadan sakın ve sukünetle takımımıza zarar vermeden yola devam etmelıyız.tıpkı fenerın en büyük kozu psıkolojık savaşa aynı karşılığı vererek.
haklısınız abi atı alan üsküdarı gecer biz de dediğin 2004 de gibi fener 1 puan farkla şampiyon oldukdan sonra taksimde yürürüz...

mustebaTS
06.05.2011, 00:10
Rıza Çalımbay-sivas
Abdullah Avcı-İBB
Sait Karafırtınalar-Buca
Mesut Bakkal-Ankaragücü
Yücel İldiz-Karabük
ben sadece birşey sölemek istiyorum ve bi daha yazamayacağım bir daha bu hocalar bu akşam ntvspor da canlı yayında idi size şimdi soruyorum bu hocaların ortak noktası nedir ? böyle bişe daha önce gördünüz mü ?

TuAF2007
06.05.2011, 00:15
Emenike yi bile şişirdiler. dk başı canlı yayın dk başı emenike hakkında söylemler yok morali bozuk. yok sakat bilmem ne... eee maçta kötü oynarsa kimse homurdanmasın diye zeminmi ayarlıyorlar ne yapıyorlar ilginç valla...Ula Milli takım kampından bu kadar canlı bağlantı yapmıyorlar

Fatih Öztürk
06.05.2011, 00:15
bırazdan hocalar james bond çantalarla kanaldan çıkarken görüldü dıye başlık açılırsa hiç şaşırmam.

Emre GÜRDAL
06.05.2011, 00:17
amaç neydi?

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2011, 00:22
iyi niyetle yapıldığını fakat bunu kim organize etti çok merak ettim. her kulüpten izin almak felan bir araya getirmek zor iş.

durup dururken oldu. neden karabük maçı öncesi

federasyonun parmağı var. çıkın konuşun komuoyu rahatlasın gibisinden bir program oldu.

mustebaTS
06.05.2011, 00:38
Rıza Çalımbay-sivas
Abdullah Avcı-İBB
Sait Karafırtınalar-Buca
Mesut Bakkal-Ankaragücü
Yücel İldiz-Karabük evet arkdaşlar bu 5 hocanın bu gece durup dururken ntvsporda işi neydi..yok mu acıklayacak olan...

Sinan Ayaz
06.05.2011, 00:43
Rıza Çalımbay-sivas
Abdullah Avcı-İBB
Sait Karafırtınalar-Buca
Mesut Bakkal-Ankaragücü
Yücel İldiz-Karabük evet arkdaşlar bu 5 hocanın bu gece durup dururken ntvsporda işi neydi..yok mu acıklayacak olan...

sait abdullah bizim için mesut rıza fb için yücel idiz iki takım için ordalar :D

DeAgLeMaNyAq
06.05.2011, 00:53
Açıkçası bunu ilk defa yapmıyorlar. Rıdvan senede 2-3 kez Anadolu takımlarının teknik direktörlerini NTV'de topluyor. Bu ilk değil ancak şu kalan kritik süreçte özellikle bizim ve FB'nin rakiplerinin hocalarını toplamanın hiçbir izahı yok...

F.SultanTekke
06.05.2011, 00:55
bizim isimiz fatih ve gabric in yüreklerine kalmis durumda..

Fatih'imiz borcunu ödeyecektir.

Emre Bekar
06.05.2011, 01:09
Programın bir kısmını izledim gayette güzeldi,herşeyin altında bir şey aramamak lazım.Ayrıca Yücel idiz programda yoktu...