PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüyalarımızda Trabzonspor

robinhood61
04.05.2011, 21:46
Saymadım ama şimdiye kadar yüzlerce kez Trabzonsporumla ilgili rüya görmüşümdür. Rüya görmek kadar onu yorumlamak ta önemlidir. Ondan da önemlisi doğru yorumlamaktır. Şahsen benim gördüğüm rüyalar bazen çok garip oluyor mesela bazıları aynen çıkıyor özellikle de futbol konusunda. Aslında böyle bir başlık açmayı düşünmemiştim ama dün gece gördüğüm rüyadan sonra Trabzonspor'un şampiyonluğuna o kadar çok inandım ki burda paylaşmak istedim.Adminler izin verir mi bilmiyorum ama bence rüyalarımızı paylaşmak daha da önemlisi bunları yorumlamak kendi aramızda güzel bir diyalog yaşamamızı sağlar.

Dün gece gördüğüm rüyaya gelince. Eğer birisi bana "rüyanı anlatırsan çıkmaz" savının yanlış olduğunu ispat ederse anlatacağım ama ispat edemesse kesinlikle anlatmam çünkü tutkuyla bağlandığım takım çok sağlam izlenimlerime ve rüyada gördüklerime göre bu sezon şampiyon oluyor ve ben bu totemi bozmak istemiyorum. İyi rüyalar herkese. 2010-2011 SÜPER TOTO SÜPER LİG ŞAMPİYONU TRABZONSPOR

Cihan_61
05.05.2011, 13:18
Bende Gecenlerde rüyamda Umut´un Bursaspor´a karsi bos kaleye atamadigini görmüstüm.

f1bekir
05.05.2011, 13:23
Abi ne ettin, anlattın sayılır şimdi. Şampiyon olamazsak sorumlusu sensin ona göre :D

Bu arada geçen ben de antepe yenildiğimizi görmüştüm ama tersi çıktı. Hep böyle olması dileğiyle :D

Barış Burak
05.05.2011, 13:27
bende rüyalar görüyorum.şu ana kadar hatırladığım kadarıyla yanılmadı rüyalarım çok şükür es-es maçı dahildir buna. Allah sonumuzu hayır etsin şimdiden,Allahım yardım et.

Selim Turan
17.05.2011, 16:26
Zigana TV'deki Direkt Atış Programını Sunan Miraç Özağcı ile bir kaç yıldır komşuyuz aynı apartmanda oturuyoruz. Bu güne kadar biz mahalle gençlerine bir kez bile selam verdiğine şahit olmamışımdır.

Geçen hafta içi gördüğüm Rüyamdan bahsedecek olursam;

Bizim Apartmanın önündeyim ve kapıdan Miraç Abi çıkıp yanımdan geçiyor. Birden durup Selim Naber diyor bana... Bende şaşırıyorum birden içimden nasıl yani diye geçirip iyilik abi sen nasılsın diye cevap veriyorum. :D Konu oradan bir anda Trabzonspor'a gidiyor.

Ve diyorumki "Abi ya bir öne geçemedikki (Prof. Osman Turan Caddesinin iki yakasındaki apartmanları göstererek) şuraya kocaman bir bayrak asalım rahat rahat! diye" Oda gülümseyip yoluna devam ediyor...

Serdar Dilekoğlu
17.05.2011, 17:02
Sivas-Fenerbahçe : 3-1
Karabük-Trabzonspor:1-1

ilyas BAHADIR
17.05.2011, 18:37
Ben rüyamda şampiyon olduğumuzu gördüğüm an sittin sene o şampiyonluğu unutun :D ama sorun yok daha görmedim, inşallah da görmem :)

Tolga
17.05.2011, 18:41
Ben rüyada maç falan değilde yaklaşık 1 ay önce şampiyon olduğumuzu ve bunun akabinde Bağdat Caddesi'nde bağırarak haykırarak ağladığımı gördüm.Şampiyonluk marşları söyleyip ağlıyordum.Rüya tabirlerine baktığımda kötü bir sonucu olacak diye gördüm.

Öyle bi hâl aldı ki bu TS işi rüyalarım bile çelişkili arkadaş :D

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2011, 00:18
bende şampiyonluğu gördüm aylar önce .hatta o zaman puan farkı 9 du ama fener başımıza bela olmuştu rüyamda.ama zorda olsa yeniyorduk feneri...