PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak ve Selçuk Lig Tv'ye Konuştu

Akif Gür
04.05.2011, 13:34
Burak ve Selçuk Lig Tv'ye konuşacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7226-8F5Q7A8C.jpg

Oyuncularımız Burak ve Selçuk bugün (çarşamba) 14.00'de Lig Tv'de yayınlanacak olan Futbol Gündemi programına katılacaklar.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7226#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7226#Icerik)

Asi Çaykaralı61
04.05.2011, 13:37
Hade bakalım ben bakacağım İnşallah programa :)

Canan61
04.05.2011, 13:43
İzleyemeyenler için kaydedebilirse birisi iyi olur.

Sami Kuk
04.05.2011, 13:44
Arkadaslar netten ızleme sansım varmı..Varsa öle bi yer ozelden alayım bı zahmet

Aytaç Çakıroğlu
04.05.2011, 14:24
eeee ne diyorlar peki ?

Mora
04.05.2011, 14:28
konuşmalarını dinliyorum da bu selçuk ne iyi adam öyle. izin günlerinde evde yatıyormuş. ne gece hayatı ne bişi. tam ideal futbolcu. aklı başında. keşke gitmese. ama avrupa yakışır ona :)

bir de ben galatasaray maçından önce rüyamda burak'ı, annesini ve kız kardeşini görmüştüm. ama tabi ne kızkardeşi olduğunu biliyorum ne de annesini görmüşlüğüm var. öylesine görmüştüm. dedim "bu burak galatarasay maçında gol atcak". sonra gol atınca "annee" diye bağırınca ben de bir garip oldum.
şimdi de röportajda kız kardeşim voleybolcu falan dedi. hakikaten kız kardeşi varmış. :D

valla rüyamda şampiyon olduğumuzu da görmüştüm, umarım o da doğru çıkar.

magicyattara
04.05.2011, 14:30
İkisi de "kesinlikle şampiyon olacağız" diyor..

Semra
04.05.2011, 14:31
bitti mi lig radyo reklama girdi

Mora
04.05.2011, 14:32
sordular hangi maçın sonucunu değiştirmek isterdiniz diye, selçuk "en yakın eskişehir maçı. onu değiştirmek isterdim. iki gün uyuyamadım o maçtan sonra" dedi.

valla biz de uyuyamadık selçuk. :(

şimdi de sonuna kadar şampiyon olcağımıza inanıyoruz, 2 puan farkla şampiyon olcaz dediler :)

egemen'in kendi hayatı, nerede mutlu olcaksa oraya gitsin abimiz dediler.

bir de ailesi selçuk evlensin diye zorluyormuş (bu da işin magazinsel boyutu.:D)

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:34
Burak: Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.
Selçuk: Kesinlikle ümidimizi hiç yitirmedik. 82 puanla şampiyon olacağımıza inanıyorum. Fenerbahçe 80 puanda kalacak.

Deniz Tosunoğlu
04.05.2011, 14:35
Devam ediyormu?

Tangerine Dream
04.05.2011, 14:36
Liderken daha az stresliydik, çünkü her şey bizim elimizdeydi, ama şampiyon olacağımıza inanıyoruz dediler.

Bizim futbolcular gerçekten efendiler, her şeyin en iyisini hakediyorlar.

zahido
04.05.2011, 14:37
sordular hangi maçın sonucunu değiştirmek isterdiniz diye, selçuk "en yakın eskişehir maçı. onu değiştirmek isterdim. iki gün uyuyamadım o maçtan sonra" dedi.

valla biz de uyuyamadık selçuk. :(

şimdi de sonuna kadar şampiyon olcağımıza inanıyoruz, 3 puan farkla şampiyon olcaz dediler :)

egemen'in kendi hayatı, nerede mutlu olcaksa oraya gitsin abimiz dediler.

bir de ailesi selçuk evlensin diye zorluyormuş (bu da işin magazinsel boyutu.:D)

ozaman egemen harbi harbi gidici..

yerine buyuk ihtimal yabanci bir oyuncu alinir egemenin eksikligini gideririz..

ama defans mevkiisine mutlaka turk futbolcu almamiz gerekecektir..

magicyattara
04.05.2011, 14:37
Selçuk'un sezon sonu mukavelesinin bitiyor oluşunu sordular Burak'a.."o benim arkadaştan öte kardeşimdir..hakkında en iyisi ne olacaksa o olsun.." dedi Burak.."Avrupa hayali var..kendisini en çok nerede geliştirecekse orda olsun" dedi..

*
Burak:Bu performansı göstermemde ki en önemli faktör Şenol Güneş'tir..

*

Burak:Artık yere düşmüyorum..ayakta kalmasını öğrendim..

*

Selçuk:fbnin puan kaybedeceğine inanıyorum..82 puanla şampiyon olacağız..

*

Selçuk:en çok üzüldüğüm maç eskişehir maçıydı..

Burak:Ankaragücü ve Antalya maçlarına çok üzüldüm..içerde kesinlikle yenmemiz gerekirdi..

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:38
Devam ediyormu?

Hayır bitti.

Tangerine Dream
04.05.2011, 14:38
Bu arada Trabzon'da hava ne güzelmiş yahu, günlük güneşlik. Marmara'da sabahtan beri gök gürültülü yağmur var.:)

Semra
04.05.2011, 14:39
Burak: Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.
Selçuk: Kesinlikle ümidimizi hiç yitirmedik. 82 puanla şampiyon olacağımıza inanıyorum. Fenerbahçe 80 puanda kalacak.

İnşallah, Allah utandırmasın.

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:41
Can Karyağdı: "Burak kendini yere atıyor diyorlar ne diyeceksin bununla ilgili?"
Burak: "Hâlâ mı söylüyorlar? Nerde atıyorum kendimi yere? Bir insanın adı çıkacağına canı çıksın. En son Gaziantep maçındaki pozisyon %100 faul kırmızı karttı sonra izlediğimde gördüm ki dışardaymış orda mı attım kendimi yere? Beşiktaş maçında Rüştü abiyle olan pozisyonda mı attım? Antalya maçında verilmeyen bir penaltımız var orda mı attım? Ben artık sahada düşmüyorum ayakta kalıyorum. Çok da umursamıyorum bu söylenenleri." dedi.

magicyattara
04.05.2011, 14:41
Bu arada Trabzon'da hava ne güzelmiş yahu, günlük güneşlik. Marmara'da sabahtan beri gök gürültülü yağmur var.:)

La durun nazar etmeyin..:)

Haftalar sonra güneş yüzünü gösterdi..2 gündür güneşliyiz..

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:44
Selçuk gözlerini kısmaktan konuşamadı. "Zaten gözlerim kısık güneşten dolayı iyice kısıyorum." diyor :)
Selçuk çok güzel yemek yaparmış. Burak:"Sağolsun Selçuk bizi aç bırakmaz." dedi.
En güzel domatesli sucuk yapıyormuş :)
Selçuk da hemen:"Yok abi dışardan söylüyoruz genelde." dedi :) Utandı heralde :P
Bir de "Kavga ediyor musunuz?" diye sordu Can Karyağdı.
Selçuk da:"Kavga etmeyiz pek ama en son sözü ben söylerim biliyosun Can abi." dedi :)

Tangerine Dream
04.05.2011, 14:46
La durun nazar etmeyin..:)

Haftalar sonra güneş yüzünü gösterdi..2 gündür güneşliyiz..

Çocuklar gerçekten inanıyorlar bu işe, Murat. Olacak Allah'ın izniyle.:)

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:47
Burak'ın Galatasaray maçından önce beyin kanaması riskiyle oynamasından bahsedildi.
Burak'ın annesinin haberi yokmuş o kadar ciddi olduğundan. Hatta oynamayacak zannediyormuş maç gününe kadar. Gizli gizli Selçuk'u arayıp soruyormuş Burak'ın durumunu.
Can Karyağdı başka bir futbolcu olsa oynayamayabilrdi gibi bir şey söyledi. Selçuk'a baktılar :)
Selçuk: "Benim annem oynamama izin vermezdi." dedi :)

temel_yilmaz
04.05.2011, 14:50
Selçuk çok efendi çocukmuş gitmemesi lazım gerekirse kişisel servetim olan bir ps3 2 joystick 12 tanede oyunum var satar veririm klübe sen gitme gardaşım.

magicyattara
04.05.2011, 14:51
Çocuklar gerçekten inanıyorlar bu işe, Murat. Olacak Allah'ın izniyle.:)

İnşallah Aydın..fenerin puan kaybedeceğinden çok eminler..hatta Selçuk'un ilk sözü bu oldu..

zafer6161
04.05.2011, 14:52
yağmur başladı,nazar ettiniz :D

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:54
Kaydedebilen kimse yok mu programı?
Çok eğlenceli bir sohbetti.
Arşivlere eklenmesi lazım :)

Tangerine Dream
04.05.2011, 14:56
Bu Selçuk Avrupa hariç Trabzonspor'dan başka bir takıma gitmez.

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 14:59
Bu Selçuk Avrupa hariç Trabzonspor'dan başka bir takıma gitmez.
Katılıyorum. İstanbul'a kesinlikle gitmez. Adam izin günlerinde İstanbul'da, Burak hadi dışarı çıkalım dediğinde bile yatıyomuş. Dışarı çıkmayı eğlenmeyi filan da pek sevmiyomuş. Daha ne işi var İstanbul'da :)

Asi Çaykaralı61
04.05.2011, 15:00
Bende izledim güzel bir söyleşi oldu bu Selçuk bizden gitmez.Ama Egemen ile de böyle bir söyleşi olsa güzel olur :)

Kazım Uzunboy
04.05.2011, 15:00
İnşallah birisi kaydetmiştir. :)

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2011, 15:02
Can Karyağdı: "Burak kendini yere atıyor diyorlar ne diyeceksin bununla ilgili?"
Burak: "Hâlâ mı söylüyorlar? Nerde atıyorum kendimi yere? Bir insanın adı çıkacağına canı çıksın. En son Gaziantep maçındaki pozisyon %100 faul kırmızı karttı sonra izlediğimde gördüm ki dışardaymış orda mı attım kendimi yere? Beşiktaş maçında Rüştü abiyle olan pozisyonda mı attım? Antalya maçında verilmeyen bir penaltımız var orda mı attım? Ben artık sahada düşmüyorum ayakta kalıyorum. Çok da umursamıyorum bu söylenenleri." dedi.

Doğrucu, Antep maçında dışarıda faul vardı. Kırmızı doğru. Kendini atmıyor ama düşerken inandırıcı değil. Havalı havalı düşüyor. Çalışması lazım bu konuda :)

Mehmet Yusuf
04.05.2011, 15:15
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91799

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 15:17
Doğrucu, Antep maçında dışarıda faul vardı. Kırmızı doğru. Kendini atmıyor ama düşerken inandırıcı değil. Havalı havalı düşüyor. Çalışması lazım bu konuda :)
Bence o pozisyon tekrarından, ağır çekimde izlendiğinde söylediğiniz gibi gözüküyor :) adam uğraşmıyor inandırıcı düşeyim diye nasıl çekildiyse öyle düşüyor olduğu gibi :)

Volkan Albayrak
04.05.2011, 15:18
gaziantep maçının doksan dakikasını nerde bulabilirim

Yasin Altuntas
04.05.2011, 15:28
Cok zevkli bir Röportaj oldu.

Selcuk Fener Puan kaybedecek eminiz dedi hayatta Sezon sonu FB´ye gitmez.

ilyas BAHADIR
04.05.2011, 15:43
Selçukcuğum hataylıdır, karaağaçtan..mutfak işlerinden anlaması normal, zira hatay mutfağı dillere destan ama herşeyden öncelikli olan şey bu kadar kişilikli, bu kadar karakterli dik duran ve adam gibi adam denir ya aynen öyle olan futbolcularımız oldugu için ben çok gurur duydum, çok inanıyorlar şampiyonluga gözlerindeki ışıltıdan belli seviyoruz be hepinizi hemde çokk

Royal Heart
04.05.2011, 15:59
Has uşaklar :)

Alperen Çakıroğlu
04.05.2011, 16:03
Bizde inandık uşaklar aferun :)

Ali Tunahan Güllü
04.05.2011, 16:48
Çok zevkli bir program olmuş.
Selçuk kal lütfen:D

metehan
04.05.2011, 17:00
İkisi de şampiyon olacağımıza inanıyor, inşallah dedikleri gibi olacak. Ama olmasa da canları sağolsun, bu sezon verdikleri mücadele her türlü takdire layıktır.

Badaloğlu
04.05.2011, 17:00
Selçuk, adamımsın... Benim gözümde sen Ünal'dan sonra Trabzon'a dışardan gelip, bu takımın taraftarları arasında çok fazla sevilen, en karakterli futbolculardan birisin (Orhan Çıkrıkçı, İskender Günen onlarında yeri ayrı) Bu takımın kaptanlığına çok yakışıyorsun. İnşaallah bu forma altında daha çok kupalar kaldırırsın. Şampiyonluk kupasını kaldırmak sana yakışır. Jübileni Trabzon'da yaparsın İnşaallah.

Seviyoruz seni gardaşım, zorla değilya.Bir yere gitme...

Seyfi_B
04.05.2011, 17:04
ligtv.com.tr 'de röportajın tamamını izleyebilirsiniz

TSelif
04.05.2011, 17:07
Bu büyük topçulara şampiyonluk yakışır :D tabi bize de :D

ilhan
04.05.2011, 17:14
Caner Erkin modeli adamlık öğrensin biraz. Bir de Selçuk, Arda, Caner falan aynı odaları paylaşıyorlarmış kamp dönemlerinde. Caner 'ileri' zekalısı, bak 'efendilik' ve 'adamlık' nasılmış, öğren Selçuk'tan.
*
Keza, 1-2 sene içerisinde Anadolu takımlarını Evliya gibi gezeceksin.
**
Selçuk ve Burak, çok özel olduğunuzu bir kez daha gösterdiğiniz için teşekkürler.
Olcay abinin dediği gibi, giderseniz bile "alkışlarız". Ben "alkışlarım".

a f s
04.05.2011, 17:25
Sezon sonunda beraberce şampiyonluğu nasıl kazandıklarını anlatırlarlar.

Farkınızı hem futbolunuzla hem kişiliğinizle ortaya koydunuz.

:alkış:

Aytaç Çakıroğlu
04.05.2011, 17:40
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91799

Tatar Kemal
04.05.2011, 17:49
ikisi de çok kral çocuklar. zaten takımdaki tüm futbolculaırmızın hepsi böyle kaliteli kişiliklere sahip. takımın başarısı da biraz bundan kaynaklanıyor. inşallah sezon sonu şampiyonluk kupasını kaldırırız da bu çocukların döktüğü ter boşa gitmez.

Ahmet Faruk
04.05.2011, 18:04
Çok güzel bir söyleşi olmuş.
Seviyoruz oyuncularımız :)

Gurpas
04.05.2011, 18:05
şampiyon olacağız inşallah

Miraç Atalay Çiftçi
04.05.2011, 18:17
Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın bu örnek tavırları sonrasında tek tek ikisini de kutluyor ve teşekkür ediyorum. Hem camiaya hem yönetime hem de taraftara önemli mesajlar verdiler. Bu iki akıl, yürek bizi ileri taşıdı. Bizimde onları ileri taşımamız gerek.

Umarım şampiyon oluruz ve çok daha iyi kontratlarla kulübümüzde kalırlar.

SAMSUNLU60
04.05.2011, 18:36
Allah inşallah sizlerin dileklerini boşa çıkarmaz.
82 Trabzonspor
80 Fenerbahçe

dualarımızla, yüreğimizle, sizlerleyiz...

antagonist
04.05.2011, 18:37
"Öz evlat" arayanlar bu adamları iyi izlesin.

altinkaya08
04.05.2011, 19:55
Helal olsun çocuklara sanki bizlerden birileri.Hoşuma giden çok yönleri var ama ben en çok bu yönlerini beğendim.

Oruç
04.05.2011, 22:10
Çok karakterli ikisi de, çok samimi. İnşallah dedikleri gibi şampiyon oluruz. Selçuk'u çok seviyorum. İnşallah bizde kalır.

Erdal
04.05.2011, 22:11
Kal ulan bir sene daha....Kal işte be....

Samet Berber
04.05.2011, 22:16
Röportaj'dan anladığım Selçuk Avrupa'ya gidecek sanırım , şampiyon olsakta olmasakta :( .

Sibel
04.05.2011, 23:19
Canlarım ya...:alkış:

Ilelioglu
04.05.2011, 23:32
Kal ulan bir sene daha....Kal işte be....

Selcuk da Egemen de gidecekler gibi geliyor bana.

Cok iyi iki Futbolcu, her ikisinide kaybedersek birakin Avrupa'yi ligde bile isimiz zorlasir bence.

En azindan Istanbul'a gitmesinler.

:(

Bu kadroyu koruyamasak yönetim de biraksin gitsin.

:cool:

28TS61
05.05.2011, 01:27
rakiplerimizin bize o kadar cirkeflik yapmalarina ragmen hala onlar sampiyon olursa tebrk eder alkislariz diyorlar.
bu bile ne kadar temiz insan olduklarini gösteriyor. birde rakiplerimize bakin ne pislikler yapiyorlar

Ilelioglu
05.05.2011, 11:26
rakiplerimizin bize o kadar cirkeflik yapmalarina ragmen hala onlar sampiyon olursa tebrk eder alkislariz diyorlar.
bu bile ne kadar temiz insan olduklarini gösteriyor. birde rakiplerimize bakin ne pislikler yapiyorlar

Bence rakiplerin bize yaptiklarindan onlarin haberi yok.

:cool:

Gurpas
05.05.2011, 12:36
Allah her zaman doğru olandan yanadır bunu her insan bilir. Bunun sonucunda Allah ın izniyle şampiyon olacağız...

Canan61
05.05.2011, 13:12
Futblcularımızın bu kendinden emin konuşmalarını dinleyen ve şampiyonluğa olan inançlarını gören fenerbahçe futbolcuları eminim bayağı strese girmişlerdir.Onları dinleyince benimde şampiyonluğa olan inancım bir kat daha arttı...

msukas
05.05.2011, 21:53
Bence selçuk kalmalı kalmalı kalmalı ve kendisine kaptanlık ve tavan cüret verilmeli futboluda Trabzonsporda bırakmalı. yönetim seyirci şehir üstüne düşen görevi yapmalı. böyle futbolcular her zaman gelmez parayı versende ya uyum sorunu ya dil sorunu ya bilmem ne eger yönetim hadi egemeni kaptırdın tamam selçuk uda gönderirsen bu takımın iskeletini değil omurgasını bozarsın YÖNETİM UYUMA, TARAFTAR UYUMA FUTBOLCUNA SAHİP ÇIK !!!!!!

Fatih Özkan
05.05.2011, 21:54
Şahane keyifli bir röportaj olmuş.
Burak ve Selçuk'a o kadar çok değer veriyorum ki...
Bilseler gitmezler bir yere (:

Merve H.Oğlu
05.05.2011, 22:16
En komik bölüm Burak'ın mevkisinin konuşulduğu bölüm :)
Can Karyağdı.: "Öncelikle şunu soralım Burak forvet mi sağ kanat mı?"
Burak: "sss...."
Selçuk: "Kendisi de bilmiyo daha baksana. Karar veremiyo daha :)"
Burak: "Hocam nerde görev verirse orda oynarım. Sağ kanat yani :)"