PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 18 Maçta 17 Galibiyet 1 Beraberlik Alabilmek!

Sayfa : [1] 2

mackali_81
03.05.2011, 18:20
Sadece emekle şansla açıklanabilir mi? Şampiyon olabilmek için bu istatistiği tutturabilmesi gerekiyordu adamların ve başaracaklar öyle mi. Eğer şike yapamazlarsa şampiyonluk bizim adım gibi eminim buna. Bu istatistik ancak şikeyle tutturulur. Barcanın bile yapamadığını ilk yarı rezilleri oynayan kıytırık Yeni Malatyaspor'a yenilen Fener'in yapabileceğini düşünmüyorum. Kalan iki maçtan birine takılacaklar! Ancak şikelerini durdurmalıyız. Çantacılarına dikkat etmeliyiz. Karabük'ü Ankaragücü'nü dört gözle takip etmeliyiz. Bunlar şikeyle yapıyorlar bu işi!!! Anlayın bunu!!!!!!!!!!!

Ilelioglu
03.05.2011, 18:26
Daha önce bircok kez dile getirdim, lig tarihinde böyle bir olay yok diye ama fener sampiyon olsun diye oda olacak.

Maalesef hicbir basin organi bunu dile bile getirmedi simdiye kadar.

:rolleyes:

zafer6161
03.05.2011, 18:31
değil lig tarihi dünya tarihindede yok,malesef dünya rekoru kıracaklar

Turgut Çelik
03.05.2011, 18:41
Boşuna mı diyoruz ŞİKEBAHÇE SK diye
Ligdeki 17 mi ne şampiyonluğu var ise 15 i şaibeli bu kişiliklerin (!)

robinhood61
03.05.2011, 18:53
18 de 17 nasıl mı?

fb- gençlerbirliği ofsayttan gol uyduruktan penaltı
fb bjk ferrari faktörü haksız penaltı
fb gs barosun verilmeyen golü
fb manisa yine penaltı
fb buca yine penaltı ayrıva gökhan gönüle verilmeyen kırmızı kart( sonradan penaltı yaptıran adam)
fb antep luganunun kırmızı yememesi maçın 6 dakka uzaması
fb buca kalecinin yengeçliğe soyunması
fb kayseri müstakbel kiralık fbli kaleci görevini yerine getiriyor
fb eskişehir fenerin uzatmalı sevgilisi eskişehirle değişik bir fantazi denemesi vbs. vbs. vbs.. uzar da gider

Ilelioglu
03.05.2011, 18:54
18 de 17 nasıl mı?

fb- gençlerbirliği ofsayttan gol uyduruktan penaltı
fb bjk ferrari faktörü haksız penaltı
fb gs barosun verilmeyen golü
fb manisa yine penaltı
fb buca yine penaltı ayrıva gökhan gönüle verilmeyen kırmızı kart( sonradan penaltı yaptıran adam)
fb antep luganunun kırmızı yememesi maçın 6 dakka uzaması
fb buca kalecinin yengeçliğe soyunması
fb kayseri müstakbel kiralık fbli kaleci görevini yerine getiriyor
fb eskişehir fenerin uzatmalı sevgilisi eskişehirle değişik bir fantazi denemesi vbs. vbs. vbs.. uzar da gider

Peki ya bizim mac? Ikinci gol?

:cool:

Not: Buca'ya haksizlik yapildigini düsünüyorum.

yaranozlu
03.05.2011, 18:58
Peki ya bizim mac? Ikinci gol?

Not: Buca'ya haksizlik yapildigini düsünüyorum.

en kritiği o zaten. bizzat statdaydım, net sarı kartlık faul vardı. zaten 2-0 a kadar polis hakem her şeye faul vererek aleyhimize öyle bir baskı kurdurdu ki, golü yiyince ben bile rahatladım. o maç tam bir skandaldır, ha tabi bizim de ayrıca karşılık veremememiz var, her şeyi üst üste koyunca oturuyor aslında. mesela antep maçında biz lider olsaydık aynı skor ve yönetim mi olurdu. kesinlikle hayır. mesela eskişehir maçında attığımız gollerden minimum biri bu hafta verilirdi. al sana türkiye gerçeği. bu büyük ekmeği bize yedirmezler.

AYYILDIZ
03.05.2011, 19:14
Volkan Babacan,Eskisehirspor,Deumi ve niceleri.

cihayan
03.05.2011, 19:27
FB burada 18 de 17 yaptiktan sonra sampiyonlar liginde de 6 da 5 yapmali en azindan. Aziz bey orada da hakeme ingilizce fuck you, i show you who i am falan sallayarak yapmali bunu. 18 de 17 basarisini alinteriyle saglayan bir takimin oyle Young Boys falan gibi takimlara kepaze olmamasi lazim sonra. Hem sen cumhuriyet icinde ayri bir cumhuriyetim buyukluklerine takilacaksin, hem de Edirne'nin 1cm disinda, pisliklerini yapamadigin ilk anda kevgire doneceksin...

evrents
03.05.2011, 19:38
İlk yarıdaki belediyespor maçında alex'i atmadı hakem.Sivasspor maçında mehemt topuz yunus yıldırımın gözü önünde ceyhun erişe yumruk attı atılmadı.Buca maçında saçma penaltı verilmese o maç çok zor dönerdi kırılma anıydı.Bizim maçta haksız gol yedik fenerden hakem faulü vermedi.Bu 4 maçtan 12 puan aldı fener dediklerim olsaydı en az 7 puan kaybelerdi(2 mağlubiyet,1 beraberlik).Ama şuana kadar onu yapan takım çıkmadı.17 galibiyet 1 beraberlik.Fenerin kalan 3 maçını da kazanabileceğini sanmıyorum tabi istisnalar hariç(rakipler eskişehir gibi oynarsa kazanır hepsini).

Burçak
03.05.2011, 19:41
midesizler tüm bunlara rağmen mutlu olabiliyorlar..

Fatih ÇOLAK
03.05.2011, 20:32
18 de 17 nasıl mı?

fb eskişehir fenerin uzatmalı sevgilisi eskişehirle değişik bir fantazi denemesi

Buna çok güldüm ççççççççççççççç

Ilelioglu
03.05.2011, 20:36
midesizler tüm bunlara rağmen mutlu olabiliyorlar..

Hakemlere sallamayi da ihmal etmiyorlar ayrica.

lazakıncı61
03.05.2011, 21:33
E günaydın maçkalı_81, nerde yaşıyorsun sen..!!

Benim anlamadığım nasıl bu kadar pişkin ve yüzsüz bir şekilde demeç verebiliyorlar.. Neymiş efendim Trabzonspor'a karşı rakipler yumuşak oynuyormuş, Fener maçlarına asıldıkları gibi asılmıyorlarmış. Yuhh ! diyorum bazen. Burnu kırılmadık sakatlanmadık oyuncumuz kalmadı be. Bir Umut'a bişey olmadı, o da işlerine geldiğinden :)

Barış Burak
03.05.2011, 21:38
türkiye ligi için fazla temiz!, kirli fb için normal bir başarı!

talsuv61
03.05.2011, 21:51
Barselona bile bu ligde böyle bir başarı yakalayamaz.
Yazıklar olsun futbolu yöneten satılmış şerefsizlere !!!

yalniz adam
03.05.2011, 22:18
valla bizimkiler bu üç maçı alsınlar da şampiyon olmasalar da önemli değil..canım trabzonum seni hep seviyoruz..şampiyonluk hikaye..ne dedik;istanbul yalakası değil,memleket sevdalısıyız...

TraBz1o61
03.05.2011, 22:31
barcelonanın yapamadığını fener yapacak 17 de 16 ve 1 beraberlik ve hakkatan adaletten bahsedecekler ya bunlar ne utanmaaz terbişyesiz allahsız taraftar topluluğu ya buca gençler bjk manisa maçlarında olanları yazsak bunlarrın yüzüne bile tükürmezler

Ilelioglu
03.05.2011, 22:48
barcelonanın yapamadığını fener yapacak 17 de 16 ve 1 beraberlik ve hakkatan adaletten bahsedecekler ya bunlar ne utanmaaz terbişyesiz allahsız taraftar topluluğu ya buca gençler bjk manisa maçlarında olanları yazsak bunlarrın yüzüne bile tükürmezler

17 degil 18 sadece ikinci yariyi degerlendirme ilk yari ile birlikte 18'de 17 yapmis olacaklar.

Ve bana "saha disi etkenler" yok diyecekler, insaf be.

Yazik su lige bir bak.

Türk Futbolu nasil ilerleyecek?

Kimin umrunda...:cool:

Ilelioglu
03.05.2011, 22:57
Hasan Sas:

"Digitürk Besiktas, Fenerbahce ve Galatasaray yarisin icinde olmadigi zaman Dekoder satamiyoruz diyor"

"Bu düsünce yanlis, o zaman diger takimlar cekilsin, bu ücü bir arada oynayip dursun"

"Bu cok tehlikeli bir düsünce"

"Biz herzaman diyoruz ya diger takimlarda güclü hale geldigi zaman Türk Futbolu gelisir diye, o zaman buda yalan olmus oluyor"

"Diger takimlarda emek veriyor"

Kaynak: Futbol Herseydir/TRT Türk

Ahmet Faruk
03.05.2011, 23:02
Böyle başlık olur mu arkadaşlar.
Biraz daha somut, biraz daha objektif olun.
Umut 14 maçta 2 değil de 5 gol atmış olsaydı biz de 31de 28 yapmış olacaktık.
Böyle şeyler yazıp haklı olduğumuz alanlarda bizi zor durumda, komik durumda bırakmayın.

Ilelioglu
03.05.2011, 23:07
Böyle başlık olur mu arkadaşlar.
Biraz daha somut, biraz daha objektif olun.
Umut 14 maçta 2 değil de 5 gol atmış olsaydı biz de 31de 28 yapmış olacaktık.
Böyle şeyler yazıp haklı olduğumuz alanlarda bizi zor durumda, komik durumda bırakmayın.

31'de 28 mi? Saka mi bu?

Hami-Ünal-Orhan
04.05.2011, 00:25
Türk futbol camiasının fenere hediye etmiş olduğu galibiyetlerdir. Hiçbir puanları alın teriyle alınmamıştır. Yalnız 16 galibiyet olmayacaktır. Olamayacaktır.

Fatih Öztürk
04.05.2011, 00:48
fener kalan 3 maçın 2 tanesını alamayacak.rakıplerı normal oyununu oynasın 5 puan farkla şampıyon olabılırız.

Burçak
04.05.2011, 00:50
Konu Başlığı ''18 Maçta 17 Galibiyet 1 Beraberlik Alabilmek!''
Ama bu fenerbahçe istesin 18 maçta 19 galibiyet bile alır.
o kadar satılmış her şey.

sukru_aygun
04.05.2011, 09:00
Son 20 yılda fenerin en fazla puanla şampiyon olduğu 2 yıl var. Bilin bakalım o yıllarda fener hangi takımlaşampiyonluk mücadelesi vermiş
Durun be yardımcı olayım 84 puanla şampiyon olduğu 95-96 sezonu 2. olan takım Tabzonspor.
80 Puanla şampiyon olduğu 2004/05 sezonu 2. ola takım Trabzonspor.
Bu yılda kalan mçlarını kazanırsa son 20 yılda en fazla puan aldığı 2. sezonu olacak ve ne ilginç rastlantıdır ki 20 yıl boyunca en yüksek puanla şampiyon olduğu bütün yıllarda 2. olan takım Tabzonspor.

Emre Emiroğlu
04.05.2011, 10:32
İster alın teriyle olsun ister şikeyle. 18 de 17 her türlü büyük başarıdır.

magicyattara
04.05.2011, 10:52
17 de 16 yapacaklarını varsayarsak,ilk yarının son 5 haftasında aldıkları 4 galibiyeti de eklersek;22 de 20 galibiyet 1 beraberlik gibi inanılmaz bir performans ortaya çıkıyor..

9 puan farka rağmen şampiyon olacaklarına inanmalarının tek sebebi liderin Trabzonspor olmasıdır..bizi yenip farkı 6 ya indireceklerine ve kalan maçların tümünü kazanacaklarına emindiler..bize yetişmeleri için gereken 6 puanlık kaybı sağlatmak için ellerinden geleni yaptılar..ki biz bu puanları hakem hatalarıyla kaybettik hep..bu süreçte,rakip oyuncuların ve hakemlerin bariz taraf tutmalarıyla kaybetmeden geldiler..

Bu performansın önünde duracak takım tanımıyorum..22 maçta 20 galibiyet elde edip şampiyon olmaları bu ülkenin yıllar boyu neden ızdırap çektiğinin ip ucudur..kanıtıdır..
burası masallar ülkesi..çalışanın,hak edenin emeğinin karşılığını alamadığı,el altından,masa başından bazılarının zorla yürütüldüğü,bazılarının kolaylıkla durdurulduğu bir ülke..yönetenlerin taraf olduğu bir ülke..adaletin asla gelmediği tek ülke..

Bu performans fenerin başarısı değil,ülkenin sorunudur..

Tatar Kemal
04.05.2011, 11:00
istedikleri kadar maç kazansınlar hiç bir zaman namuslu ve şerefli bir şampiyonluk alamayacak bu köpekler. çünkü Hz. Allah c.c. bu şerefsizlere çok güzel cezalar veriyor. geçen sezonda ikinci yarıda bir çok maçı satınalarak potaya girmiş ama son maçta g.. olmuşlardı. sonra şampyionlar liginde gidip young boys'a elenmişlerdi. şikeyle şampiyon olabilirler ama asla şerefli bir takım olamazlar. bu utanç onlara yeter.

ilyas BAHADIR
04.05.2011, 11:02
erdal abi dün söylemişti, gerekirse takımı almanyaya taşıyalım diye, sabah spor haberlerinde duydum sacramento kingsin başka bir eyalete taşınma olasılığı varmış, sırf sacramento meclisinin yeni bir salon için gerekli imkanları yaratmamasından dolayı, maalouf kardeşler kulübü taşıma kararı alabilirlermiş vs daha önce çok yaşandı bu tür taşınma olayları NBA da..bana kalırsa erdal abinin fikri olmayacak şey değil, ses getirsin yeter..tüm bu oyunlara karşı bişeyler yapmak gerek

Atmaca
04.05.2011, 14:00
Neden bizim yönetim bir kac özel dedektif tutup bu sikecileri adim adim takip ettirmiyor.Telefonlarini dinlettirip pisliklerini ortaya dökmüyor.Cok mu zor.Yoksa cok mu mantiksiz.

Ilelioglu
04.05.2011, 14:35
Neden bizim yönetim bir kac özel dedektif tutup bu sikecileri adim adim takip ettirmiyor.Telefonlarini dinlettirip pisliklerini ortaya dökmüyor.Cok mu zor.Yoksa cok mu mantiksiz.

Adamlar 2000/01 yilinda sike yaptiklarini kendi agzilari ile aciklamalarina ragmen ceza almadilar.

Not: Türkiye bir hukuk (!) devletidir.

Hakan Karadirek
04.05.2011, 14:52
Birirleri gidip Aziz Yildirim'a sikmadikca bu is boyle gider arkadas. Hayir adam da daha 58 yasinda yahu, en az 40 sene daha yasar su aziz denilen serefsiz.

metehan
04.05.2011, 14:53
Barcelona'yı getirsen bu performansı göstermez ama FB gösterir ! Geçen sene de ikinci yarının başlarında dökülen FB, birden galibiyet serilerine başlamış ve yanılmıyorsam üst üste 9 maç alarak ligin son haftasına lider girmeyi başarmıştı. Ama son hafta "aksilik" çıktı !

Sibel
04.05.2011, 16:58
Paranın her şeyi satın alabildiği bir ligde yarışıyoruz.Sadece para mı dedim?Pardon,.
onur,haysiyet,karakter,kişilik,emek,hak,hukuk,edep ,vicdan,...Bunlardan yoksunluk nasıl bir duygu?Hepsi toplam kaç para ediyor acaba?Satan ve satın alanlara sormak lazım.Değil 18de 17,bu kör numarası yapan cin gözlerin içinde 18de 30 da yaparlar.Kimse ses etmez.

adem73
04.05.2011, 17:21
22 de 20 yi salt futbolcu performansı ile izah edemezsiniz.kendi takımım trabzonspor olsa bile.

Murat Erdem
04.05.2011, 18:06
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917571345#post1917571345)
FB ilk devrenin son 5 maçı-bu devre oynadığı 13 maç ve çoğu üyemize göre 5/5 yapacağı son 5 maçıda dahil edersek, son 23 maçta 21 galibiyet-1 beraberlik-1 mağlubiyetle oynamış olacak. Yani 69 puanın, 64'ünü kazanmış olacak.

Böyle bir istatistik sadece bizim ligimiz de değil, dünyanın hiç bir liginde görülmez. Hatta 90'lar öncesi demir perde ülkelerinde bile böyle bir istatistik ortaya çıkmamıştır.

Bunu mümkün görmüyorum, standart dışı sapma gösteren her grafik eğrisi mutlaka normale dönmek zorundadır.

İlla ki kalan 5 maçta puan-puanlar kaybedicekler. Aksi mümkün değil.

Velev ki kaybetmezlerse, futbol tarihine geçicek bir anomali ile karşı karşıya kalmış olacağız.

Ne desek boş artık, böyle saçma işler hep bizi bulur zaten...

gri_gokkusagi
04.05.2011, 21:20
yaklaşık 3 hafta önce bu konu aklıma geldi şu an konu bu araştırdım yok süper ligde üç puanlık sisteme geçtiginden yani 86 yılından beri ikinci yarının 51 puanın en fazla puanını toplayan takım 44 puanla yani 7 puan kayıpla 2003 yılında bjk oda 100.yıl hatırına fener istatislikler yalan söylemez. ilk yarıdaki bursa maçından sonra ben bu ligi bitirdim görmediğim şampiyonlugun vaktini beklemeye başladım bu durumada hazırlıklıgımdım balans ayarı yapılacagını tahmin ediyordum bir heyecan olmalı idi ligde bu kadarı beklemiyordum...sadece şampiyon oldugumuzda febeliler ülke ekonomisine verdikleri desteklerden dolayı şükranlarımı canı gönülden ileteceğim.. 6 aydır sansarı fanatik fotomaçla avuçdular kendinelrini ceplerindeki paraları aldılar... paniğe gerek yok 3 maç var biz bu 3 maçdan 1 maçda dahi bile puan kaybetsek ALLAHIN İzni ile şampiyonluguz...

Hasan ZAİMOĞLU
04.05.2011, 21:35
bunlar ligin birinci yarısında kocaman'ı gönderme planları yapmıyormuydu ? şimdi kral ilan ettiler. ilk yarıda doğru düzgün seri yapamayan takım şimdi mağlup bile olamıyor. bu takımın yönetici çıkıp rakibimizede hata yapılsın diyor ertesi hafta rakibinin iki golü verilmiyor falan filan yazılacak çok şey var. kısacası taraftarından idarecisine oynak fenerbahçe !

krdnz
04.05.2011, 22:33
Sonuç ne olursa olsun bu seneden ders çıkarmalıyız..

Birbirimizi yemekten vazgeçip enerjimizi bunlara harcamalıyız.

amasya0561
04.05.2011, 22:44
yapamayacaklar ben bu fb nin 4 maglubiyet 4 beraberliginin bozulacagına inanıyorum o 2 adet 4 yanyana kalmayacak. şampiyonlk bizim hakkımız Yüce ALLAH,'ın izli ilede olacagız.

federer61
04.05.2011, 22:57
http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=150369211697214&set=a.107758372624965.8065.106588929408576&type=1&theater (http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=150369211697214&set=a.107758372624965.8065.106588929408576&type=1&theater)

Yaratıcılıkta son nokta ...

AyhanPe
04.05.2011, 23:06
Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917571345#post1917571345)
FB ilk devrenin son 5 maçı-bu devre oynadığı 13 maç ve çoğu üyemize göre 5/5 yapacağı son 5 maçıda dahil edersek, son 23 maçta 21 galibiyet-1 beraberlik-1 mağlubiyetle oynamış olacak. Yani 69 puanın, 64'ünü kazanmış olacak.

Böyle bir istatistik sadece bizim ligimiz de değil, dünyanın hiç bir liginde görülmez. Hatta 90'lar öncesi demir perde ülkelerinde bile böyle bir istatistik ortaya çıkmamıştır.

Bunu mümkün görmüyorum, standart dışı sapma gösteren her grafik eğrisi mutlaka normale dönmek zorundadır.

İlla ki kalan 5 maçta puan-puanlar kaybedicekler. Aksi mümkün değil.

Velev ki kaybetmezlerse, futbol tarihine geçicek bir anomali ile karşı karşıya kalmış olacağız.

Ne desek boş artık, böyle saçma işler hep bizi bulur zaten...

portekiz ligini saymiyoruz sanirim dünya liglerinden..fc porto sadece iki kere berabere kaldi :)

litvanya_ts
05.05.2011, 14:49
Sikebahcede bu para bu baskan bu fenerason bu fenerlihakemler kurulu varken 34 te 34 de yapar.Bunda sasacak birsey yok.Ne kadar puan lazımsa o kadar alır bunlar.Ve bu ligde biz hala figuran olmaya devam ederiz.

TheCrow
05.05.2011, 18:00
"Nasıl oldu da Trabzonspor aradaki 9 puan farkın erimesine izin verdi" diye saçma sapan konuşan spor adamlarımız var memlekette. Ulan arkadaş biz ilk yarıda 42 puan topladık, hepiniz "muhteşem performans, yakalanması imkansız" demediniz mi, ikinci yarıdaki kalan 3 maçımızı da alırsak 40 puan olacak, demek ki yine muhteşem performans göstermişiz. Nasıl oluyor da iki yarıda da muhteşem bir performans gösteren takım şampiyon olamıyor?.. Bakın, ilk yarı sonunda lig ikincisi ile aramızda 4 puan vardı, şu anda 18 puan var, yani öyle bir performans göstermişiz ki adamlara 14 puan fark atmışız. Ama gel gör ki ilk yarıyı 3. tamamlayan takım 2. ye tam 23 puan fark atıyor, 31 maçta 23 puan fark... Devre arasında Yeni Malatyaspor'un şamarladığı, Samsunspor'u yenemediği için taraftarının yönetim ve teknik direktörünü istifaya çağırdığı takımdan bahsediyoruz. Ve aynı kulübün başkanı "transfere gerek yok, bu takım şampiyon olacak" diyor, daha sonra olaya uyanan teknik direktörü "öyle ya da böyle şampiyon olacağız" diye demeç veriyor, bu adamlar neyine güvenip de böyle konuşabiliyorlar?..

Bu şerait altında şampiyon olursak inanın ki bunların 20 şampiyonluğuna bedeldir.

zafer6161
05.05.2011, 18:09
biz ilk yarı 42 puan topladık ve muhteşem performans yaptık,2 yarıda 40 puan toplayacağız ve ilk yarıdan sadece 2 puan az alacağız ,42*42 = 84 - 2 =82 puan ,yani biz bu vaziyette bile 40 puan topluyoruz

Ilelioglu
05.05.2011, 18:09
"Nasıl oldu da Trabzonspor aradaki 9 puan farkın erimesine izin verdi" diye saçma sapan konuşan spor adamlarımız var memlekette. Ulan arkadaş biz ilk yarıda 42 puan topladık, hepiniz "muhteşem performans, yakalanması imkansız" demediniz mi, ikinci yarıdaki kalan 3 maçımızı da alırsak 40 puan olacak, demek ki yine muhteşem performans göstermişiz. Nasıl oluyor da iki yarıda da muhteşem bir performans gösteren takım şampiyon olamıyor?.. Bakın, ilk yarı sonunda lig ikincisi ile aramızda 4 puan vardı, şu anda 18 puan var, yani öyle bir performans göstermişiz ki adamlara 14 puan fark atmışız. Ama gel gör ki ilk yarıyı 3. tamamlayan takım 2. ye tam 23 puan fark atıyor, 31 maçta 23 puan fark... Devre arasında Yeni Malatyaspor'un şamarladığı, Samsunspor'u yenemediği için taraftarının yönetim ve teknik direktörünü istifaya çağırdığı takımdan bahsediyoruz. Ve aynı kulübün başkanı "transfere gerek yok, bu takım şampiyon olacak" diyor, daha sonra olaya uyanan teknik direktörü "öyle ya da böyle şampiyon olacağız" diye demeç veriyor, bu adamlar neyine güvenip de böyle konuşabiliyorlar?..

Bu şerait altında şampiyon olursak inanın ki bunların 20 şampiyonluğuna bedeldir.

Olayin kisa bir özeti.

The_Storm
05.05.2011, 18:13
Fenerin bu aralar ne zaman yardıma ihtiyacı olsa bülent yıldırım koşuyor. Bu hafta Karabük'ü ezmek için ne rezaletler yapacak göreceğiz. Bir kırmızı ve bir penaltı şimdiden ceplerinde... Şunu merak edebiliriz: Karabük, 10 kişiyle, kendi sahasında fener'e 2 gol atabilir mi? Cevap evetse şampiyon olabiliriz.

zafer6161
05.05.2011, 18:14
http://www.facebook.com/video/video.php?v=220252627986574

only ts
05.05.2011, 18:25
18 de 17 yapacak olan fenevın avrupada 6 da 0 ını izleyecek tüm dünya

Hürgün Aygün
05.05.2011, 19:17
Eğer hakem hataları olmasaydı Fb birkaç maçta puan kaybetseydi moralmen çöküp gerisi çorap söküğü gibi gelecekti bence.

orkun kır
05.05.2011, 19:20
bu hafta bi tökezlme beklorum artık...

krdnz
05.05.2011, 20:27
Farkındamısınız?

Medya hiç bu konuyu kaşımıyor,mutlu sona ulaşana kadarda seslerini çıkarmazlar.

Oysa,biz 7 hafta galip gelsek rakamlar üzerinden takım üzerinde baskı kurmaya çalışırlar.

Ilelioglu
05.05.2011, 20:30
Farkındamısınız?

Medya hiç bu konuyu kaşımıyor,mutlu sona ulaşana kadarda seslerini çıkarmazlar.

Oysa,biz 7 hafta galip gelsek rakamlar üzerinden takım üzerinde baskı kurmaya çalışırlar.

Evet aynen öyle.

azelea
05.05.2011, 22:53
taraftar gözlüğünü çıkarıp bakınca fb'nin maç kaybedeceğini zannetmiyorum.
İstatistikler maç oynamıyor, netice itibariyle istatistiklerdeki rekorlar veya başarılarda yakalanabilir veya kırılabilir.

uzunismail
05.05.2011, 23:08
Bu olay sadece Türkiyede olur... Puan alamadan şampiyonlar liginden dönmekte Türkiyede olur... Puanıda geçtim haksızlık olmasın diğer takımlara gol bile atamadan geri gelmek... Eserinizle gurur duyarsınız mhk ve federasyon ve tüm satılmış medya...

ünsalyılmaz
05.05.2011, 23:38
hakemlerin ne yaptığını tüm kamuoyu biliyor ancak ben kendimize de değinmek istiyorum.. geçen sezon ligin son haftasındaki mücadeleyi saraçoğlunda sergileyip beraberliğe dahi yatsaydık şimdi biz değil onlar düşünüyor olacaktı

Emre Bekar
06.05.2011, 01:12
17 de 16 olmayacak takılacaklarına inanıyorum.Biz kalan 3 maçı kazanalım şampiyonuz...

Burçak
06.05.2011, 01:28
bugün bi yazı okudum bi yerde ama nerede okudum hatırlamıyorum.
belkide bmn de bi yerdeydi..
cuma günü oynanan maçlara dikkat çekilmişti. fenerin hangi tarihlerde cuma maçı oynadığı ve bu maçlaın tamamında kaybettiği puanlardan bahsediliyordu.
bu sene ki cuma maç sayısına dikkat çekilmişti vs..
güzel bi yazıydı.. belki bizle o yazıyı paylaşan çıkar.

Yiğit Gayretli
06.05.2011, 01:52
erdal abi dün söylemişti, gerekirse takımı almanyaya taşıyalım diye, sabah spor haberlerinde duydum sacramento kingsin başka bir eyalete taşınma olasılığı varmış, sırf sacramento meclisinin yeni bir salon için gerekli imkanları yaratmamasından dolayı, maalouf kardeşler kulübü taşıma kararı alabilirlermiş vs daha önce çok yaşandı bu tür taşınma olayları NBA da..bana kalırsa erdal abinin fikri olmayacak şey değil, ses getirsin yeter..tüm bu oyunlara karşı bişeyler yapmak gerek

California Eyaleti'ne Los Angeles'a taşıyacaklar. Los Angeles isyanlarda :)

Samet Türkmen
06.05.2011, 03:03
Sanırım Sinan Engin devre başında 17'de 17 derken takımları karıştırmış.

azelea
06.05.2011, 04:25
türk futbol tarihinde, hatta dünya futbol tarihinde böyle bir olay yok sanırım.

bence fenerin yeteneğinden çok bizim salaklığımızdı onları bu kadar öne çıkaran.

ikinci devrenin başındaki kötü futbolumuz, hakemlerin bazı kritik hataları, fener maçında bir pozisyona bile girmeden yenilmemiz bütün bunlar feneri müthiş cesaretlendirdi.

daha üç hafta var, üç haftada çok şey değişir bence.

eğer biz fenerbahçeyi yenseydik, fb darmadağın olacaktı, aykutun bile istifası cebindeydi. ama maçı alamayıncı onları bu hale getirdi.

zafercalikoglu
06.05.2011, 08:49
bende inanmıyrum 17 de 17 iyi yapacaklarına puan kaybedeceklerdir...

Napoli
06.05.2011, 10:41
17'de 16 olmayacak... 17'de 15 olucak... 3 hafta ıcınde gorursuruz

Alper Calik
06.05.2011, 10:56
Karabük de puan kaybederseler tepetaklak olurlar. Ankara ya da kaybederler.
Herşey tozpembe hayal edilemeyecek kadar mükemmel gözüküyor onlar için ! Gerçek bence de öyle değil.

Badaloğlu
06.05.2011, 11:58
Sanırım Sinan Engin devre başında 17'de 17 derken takımları karıştırmış.

Yok yok karıştırdığı bir şey yok. Nede olsa Aziz Yıldıvım'ın has adamıdır, kendisi. Onun için ha Fener, ha Beşiktaş... Farketmez yani...

Ligin ilk yarısında Lig tv'de bir proğramda ''Trabzon'un kadrosu, Fener'den çok daha iyi'' deyip, Altan Tanrıku'luyla stüdyoda tartışmaya giren Sinan Engin geçen hafta baktım TV8' de tam tersini söylüyor: ''Fenerbahçe'nin kadrosu, Trabzon'a göre çok daha iyidir'':D:D

Gülermisin, ağlarmısın? Memleketteki futbol yorumlayan müsvettelere bak:mad:

Sefer A.
06.05.2011, 11:59
Karabük de puan kaybederseler tepetaklak olurlar. Ankara ya da kaybederler.
Herşey tozpembe hayal edilemeyecek kadar mükemmel gözüküyor onlar için ! Gerçek bence de öyle değil.

benim de düsüncem eger Karabük'te kazanamazlarsa Ankaragücü'nü de çok zor yenerler, ancak kazanirlarsa Ankaragücü'nü öyle veya böyle yenerler zor mor da olsa, son hafta belli olur her sey, ha bizim de Buca'yi ve hele hele ters takim ibb'yi yenmemiz lazim....
Benim istedigim ve içimden gelen su : Karabük fener'i yenecek, biz de Buca'yi, fark 3puan, sonra fb Ankara'yi yenecek biz de ibb'yi, yine 3, son hafta fb sivas'i yenecek, biz de Karabük ile berabere kalarak fenev'in sadece 1puan önünde bitirip onlari çildirtacagiz

InsaALLAH , ALLAH'im su yazdiklarimi Nasip eyle , ipi gögüslememizi Nasip eyle : Amin .

Ahmet Öztürk
06.05.2011, 12:01
Türkiye tarihinde yok falan demeyin arkadaşlar. Orduspor bank asya'ya çıkarken 17'de 17 yapmıştı ve 1.lige yükselmişti. Ha demiyorum hakkı ile fener maçları alıyor. Ama şu da bir gerçek, fener bizi yendikten sonra yani şampiyonluğa inandıktan sonra, hakem hataları, rakiplerin rehaveti falan olacaktı bu belliydi. Ilk sayfada bir renkdasin dediği gibi umut 15 maçta 2 değil de 5 gol atsaydı şampiyonluk türküleri söylüyor olurduk.

Allah herkesi görüyor. Ilahi adalet ne derse o olacak. Inşallah o takım biz oluruz. Son 3 hafta, dua etmekten başka çıkar yolumuz yok..

İdris Toksoy
06.05.2011, 12:04
böyle bir dünya yok.

Travelair
06.05.2011, 12:18
Medyada hiç işleniyor mu bu konu? Hiç işlenir mi?

Tahir61
06.05.2011, 16:53
9 puanlık fark için içimiz yanıyor ahlanıp vahlanıyoruz suçu takıma atıyoruz.halbuki devre arasında fikstüre baktığımızda eminim çoğunluk ikinci yarı 10-14 aralığında bir puan kaybı yaşayacağımızı düşünmüştür.nitekim 11 puan kaybettik.ayrıca bu bütün takımlar için geçerlidir.geçmiş sezonlarda da lider takımlar bu puan kayıplarını yaşamışlardır.sorun bizim takımda değil.kimse ikinci yarı fb nin bu kadar galibiyet alacağını tahmin edemezdi.yani dokuz puanlık farkı gündeme getirip takıma saldırmaya gerek yok.

Alper Calik
06.05.2011, 19:06
1- Karabük başkanı, hasta ve fanatik derecede FB taraftarı imiş. FB nin 10 sene önceki maçalarını ezbere bilecek kadar.
Bu hafta da antremana gidip Karabüklü futbolcuları teşvik primi için çok sert uyardığı yer aldı medyada. Kimden teşvik primi alabilirler bu hafta? Trabzonspor dan.
Karabük ün bir direnç göstermeyeceği yönünde hislerim var, inşallah yanılırım

2-Rıza Çalımbay. Dün NTV Spor da diğer teknik direktörlerle idi. FB yi övmekten öldü biti. Rıza ya soruyorlar, cevaplar
En başarılı teknik direktör Aykut
En başarılı oyuncu Alex, hakkı ödenemezmiş, büyük insanmış
En iyi camia FB. Başkanı taraftarıyla muhteşemmiş

Bunları söyleyen Rıza !

Ekmek Süt getir diye hakaret yediği camiaya bunları söylüyor ..

Dün Serdar Bali RadyoSpor da "Rıza için fırsat geldi, cevap versin şimdi kapıcı çocuğu hakaretine. Bakalım ne yapacak Rıza?" diye söylendi. Radyospor spikeri de "aman bu konuşmanız tahrik etmeye girer Sn. Bali" dediğinde, Bali de "evt, tahrik ediyorum zaten, yalan mı söylüyorum, ona pankart açanlara ne cevap verecek göreceğiz" dedi.

Oysa yukarıda gördüğünüz gib, Rıza ağzı açık FB hayranı bir şekilde etrafta dolaştığından onlardan da normal oyunlarını beklemiyorum.

Kimse de bizim için birşey oynamasın (bize nasıl oynadıkları aklımızda).
Herkes çıksın kendi için adam gibi oynasın.

Bizim dediğimiz belli

Bu şehir başka şehir ....

Diğerleri de kendi isimlerine sahada kavuşurlar

kral69hasan
07.05.2011, 18:52
Porto 28 macda 26 galibiyet 2 beraberlik avrupada en cok toplayan takim Portekiz ligi de kötü degil 3 takim yari finale geldiler

Ilelioglu
07.05.2011, 19:46
Porto 28 macda 26 galibiyet 2 beraberlik avrupada en cok toplayan takim Portekiz ligi de kötü degil 3 takim yari finale geldiler

Bu karsilastirma dogru degil yanliz.

Biz ilk yari dökülen ve 33 puan toplayan ama buna ragmen transfer yapmayan ve ikinci yari 14'de 13 yapan bir rakimdan bahsediyoruz.

Yani "biz kötüyüz ama sampiyonluk icin yinede transfere gerek yok" mantigi cikiyor buradan. Peki bu dogal mi? Üstelik aradaki fark da 9 puan iken?

Yani birilerine güvendiler bence ve bununla birlikte hakemleri etkileme operasyonu devre arasinda basladi.

Mert Oğuzlu61
07.05.2011, 19:54
Bu karsilastirma dogru degil yanliz.

Biz ilk yari dökülen ve 33 puan toplayan ama buna ragmen transfer yapmayan ve ikinci yari 14'de 13 yapan bir rakimdan bahsediyoruz.

Yani "biz kötüyüz ama sampiyonluk icin yinede transfere gerek yok" mantigi cikiyor buradan. Peki bu dogal mi? Üstelik aradaki fark da 9 puan iken?

Yani birilerine güvendiler bence ve bununla birlikte hakemleri etkileme operasyonu devre arasinda basladi.

aziz yıldırım ilk devre biterken ne demişti ? birşeyler zırvalamıştı, hatırlayanınız var mı ?

brushfield
07.05.2011, 20:18
Bu olay geçen senenin sonunda da yaşanmıştı. Fenerin şampiyon olması için son 9 maçını kazanması gerekiyordu. Bu 9 maçın 8'ini kazandılar. Sadece son maçta bizle berabere kaldılar. Bu ligde 2. bir Trabzon olmadığına göre bu sene şampiyon olurlar. Ben şampiyonluk beklemiyorum. Gösterdikleri büyük mücadele için tüm takımı ve teknik heyeti kutluyorum. Her zaman yanınızdayız. Bu adaletsiz arenada vermiş olduğunuz mücadele bana yeter.

Ilelioglu
07.05.2011, 20:18
aziz yıldırım ilk devre biterken ne demişti ? birşeyler zırvalamıştı, hatırlayanınız var mı ?

"Hakemler hata yapmazlarsa Sampiyonuz" demisti diye biliyorum...:rolleyes:

Ilelioglu
07.05.2011, 20:20
Bu olay geçen senenin sonunda da yaşanmıştı. Fenerin şampiyon olması için son 9 maçını kazanması gerekiyordu. Bu 9 maçın 8'ini kazandılar. Sadece son maçta bizle berabere kaldılar. Bu ligde 2. bir Trabzon olmadığına göre bu sene şampiyon olurlar. Ben şampiyonluk beklemiyorum. Gösterdikleri büyük mücadele için tüm takımı ve teknik heyeti kutluyorum. Her zaman yanınızdayız. Bu adaletsiz arenada vermiş olduğunuz mücadele bana yeter.

En azindan "adam" gibi oynayan takimlar vardi...

Eskisehir her iki takimada "farkli" oynayan "tek" takim.

Ilelioglu
07.05.2011, 20:21

Bu arada 9'da 8 nerde 18'de 17 nerde...:)

SeRHaD
08.05.2011, 03:17
işin asıl kötü tarafı vay bee kimse yapamadı bunu barcelona bile ama biz yaptık sizden şampiyonlugu aldık diyecek,temiz şekilde övünebilecek kadarda asiller :)

Ozan Yazıcı
08.05.2011, 11:01
Kadrolarında Umut yerine Semih'i bulundurdukları için mümkünatı olan bir durumdur. Ankaragücü - Antalya - Eskişehir maçlarında saçma sapan goller kaçırmasaydık biz de benzer bir tabloya sahip olacaktık.

mackali_81
08.05.2011, 11:51
Kadrolarında Umut yerine Semih'i bulundurdukları için mümkünatı olan bir durumdur. Ankaragücü - Antalya - Eskişehir maçlarında saçma sapan goller kaçırmasaydık biz de benzer bir tabloya sahip olacaktık.
Hala ısrarla savunuyorum, yıllar geçse de üzerinden bu yılı böyle savunacağım: Bizim takım her ne kadar 2. yarı futbol olarak düşse de yetecek puanı fazlasıyla toplamıştır hem de FAZLASIYLA!!! Ancak fenev 2. yarıda sıkıştığı anlarda şikeyle toparlamıştır gidişatını. İlk yarı rezilleri oynayan bir takım başaramaz bunu! Bu ülke bu kadar ahlaksızlığa batmışken bana kimse fenevin istatistiklerinin normal olduğunu söyleyemez. Eğer Antalya, Ankaragücü, Eskişehir maçlarını da alsaydık kendi takımım için de ŞİKE YAPTIK derdim. Bizim grafik normal. Geçen yıl da fenev bize tosladı.Ancak böyle şampiyonluk alınabilir bunlardan son dakikada ne olduğunun anlayamadan. Bir haftaları daha olabilseydi yerlerdi Bursa'yı. Yedi başlı ejderha bu takım.

Emirhan Makul
08.05.2011, 11:57
Başarılı bir tablodur , golcümüz olsa bu tablodan daha da başarılı bir tabloya sahip olacaktık.

Colakoglu
08.05.2011, 11:58
Bu Baslik bugün saat 20.45 itibari ile gecerliligini yitirecek :) yorum yapma geregi bile duymuyorum.

Emiroğlu
08.05.2011, 11:58
Bence abartıyorsunuz.

Travelair
08.05.2011, 12:03
Demek biraz zorlansa bu ligde 18 maçta 19 galibiyet de alınacak

Ozan Yazıcı
08.05.2011, 12:14
Mümkün, Sivas yapmıştı 2 sene önce..

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 14:42
Sivas ne yaptı?

Ozan Yazıcı
08.05.2011, 15:41
Yanılmıyorsam aynı sezonda 2 kez hükmen maç aldı, oynamadan.

nesta61
09.05.2011, 00:19
$aibenin , $ikenin , te$viklerin , oldugu bir ulkede yasiyoruz. adaletin olmadigi kalle$lerin kazandigi bir ulkede yasamak bana aci veriyor... burak oyundan cikarken fener maci 0-1 mi demesi sonraki yuz ifadesii sampiyonlugu nekadar istemesiiinin kanitidirrrr ... ama fenerliler dolayli yollardan bedava, onu bunu satin alarak puanlar kazandigi bir ulke de yasamak tipki lucescu bu ulkeden giderken su ifadeleri kullanmasi dikkat cekici... turk futbolu tipki Nicolae Ceauşescu donemindeki gibi, sozlerii bu yill nekadar hakli oldugunu birkez daha kanitlar gibiiii ... fenev son 16 macinda 15 galibiyet 1 beraberlikle iRDELENMESi gereken bir futbol kulubu...

Cenkhan
09.05.2011, 17:34
Hiç gazel okumaya, başkalarına çamur atmaya gerek yok. Kanıt var mı? Böyle saçmalıklar bize yakışmıyor. 17/18 serisinde bizi de yenmedi mi bu takım?

Taraftarı haysiyet konusunda sınıfta kalsa da oturmuş Eskişehirli futbolculara kızıyoruz iyi oynadılar diye, halbuki maçı alsak şampiyonduk.

Bu santraforla en fazla şerefli ikincilik gelirdi, durum diğer oyuncular açısından başarıdır. Gelecek sene en kritik adamlar giderse 3. lüğe sevinir duruma düşeriz.

bASTURk
09.05.2011, 17:38
18'de 17 de bir şey mi? Kaçta kaç gerekiyorsa yapılır.

''Şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapacağız.''

O Çıkıp emretsin yeter!

zivaa
09.05.2011, 17:58
ikinci yarıda oyun olarak olmasa da puan olarak ilk yarıdan sadece iki puan gerideyiz. ve böylesine güzel perfomansa rağmen ikinci sıradayız. ilk yarı rezil bir futbol oynayan hiçbir büyük maçını kazanamamış deplasmanlarda biraz güçlü takımlara puan kaybeden pislik takım şimdi nasıl bu halde. devre arası şikebahçe tdsi babası azizeden aldığı talimatla''bu takım öyle ya da böyle şampiyon olacaktır'' dedi. bunu neye güvenerek söylüyor. birçoğumuz kendi sahamızda ankaragücü antalya kayseriyi yenseydik durum böyle olmazdı diyor ama o maçları alsak belki diğer maçlarda hakemler bizi yakacaktı.
ikinci yarı fener kasımpaşa ve konya dışında hangi maçı normal kazandı. bunların da zaten güçleri belli düştüler. hakemler satılık futbolcu ve takımlarla inanılması güç bir puan topladılar. umarım aldıkları bu haram punalar fitil fitil biyerlerinden gelir

sorin
09.05.2011, 18:05
dünyada 18'de 17 yapan takım var mı araştıran oldu mu

Ali YİĞİT
09.05.2011, 18:06
dünyada 18'de 17 yapan takım var mı araştıran oldu mu

Orduspor alt ligte öyle bişeyler yapmıştı diye hatırlıyorum sanki

Yiğit Gayretli
09.05.2011, 18:09
Hiç gazel okumaya, başkalarına çamur atmaya gerek yok. Kanıt var mı? Böyle saçmalıklar bize yakışmıyor. 17/18 serisinde bizi de yenmedi mi bu takım?

Taraftarı haysiyet konusunda sınıfta kalsa da oturmuş Eskişehirli futbolculara kızıyoruz iyi oynadılar diye, halbuki maçı alsak şampiyonduk.

Bu santraforla en fazla şerefli ikincilik gelirdi, durum diğer oyuncular açısından başarıdır. Gelecek sene en kritik adamlar giderse 3. lüğe sevinir duruma düşeriz.

Daha kimin neye kızdığının neyle uğraştığının dahi farkında değilsiniz.

sorin
09.05.2011, 18:10
Orduspor alt ligte öyle bişeyler yapmıştı diye hatırlıyorum sanki

yaptıda süper lige çıkamadı mı ben bildim bileli hiç çıkmadı

Ömer Faruk61
09.05.2011, 18:10
En azindan "adam" gibi oynayan takimlar vardi...

Eskisehir her iki takimada "farkli" oynayan "tek" takim.

Tek Takım değil Antalya ve Manisayı unutma unutturma!!!

macuka
09.05.2011, 18:24
Tarih cogu zaman gercekleri yazmamistir, cunku tarihi hep kazananlar yazmistir.

Cenkhan
10.05.2011, 12:54
Daha kimin neye kızdığının neyle uğraştığının dahi farkında değilsiniz.

:) Neye kızıyormuşsunuz? Tüm maçlarını kazanan bir takıma. Siz ne hale düştüğünüzün fakında mısınız peki?

Mert Pasa
10.05.2011, 15:01
Demek biraz zorlansa bu ligde 18 maçta 19 galibiyet de alınacak

can sikici bir konuda bile gulumsettin bravo

Mert Pasa
10.05.2011, 15:06
ikinci yarıda oyun olarak olmasa da puan olarak ilk yarıdan sadece iki puan gerideyiz. ve böylesine güzel perfomansa rağmen ikinci sıradayız. ilk yarı rezil bir futbol oynayan hiçbir büyük maçını kazanamamış deplasmanlarda biraz güçlü takımlara puan kaybeden pislik takım şimdi nasıl bu halde. devre arası şikebahçe tdsi babası azizeden aldığı talimatla''bu takım öyle ya da böyle şampiyon olacaktır'' dedi. bunu neye güvenerek söylüyor. birçoğumuz kendi sahamızda ankaragücü antalya kayseriyi yenseydik durum böyle olmazdı diyor ama o maçları alsak belki diğer maçlarda hakemler bizi yakacaktı.
ikinci yarı fener kasımpaşa ve konya dışında hangi maçı normal kazandı. bunların da zaten güçleri belli düştüler. hakemler satılık futbolcu ve takımlarla inanılması güç bir puan topladılar. umarım aldıkları bu haram punalar fitil fitil biyerlerinden gelir

Ister komplo deyin ister fantazi teorisi

Cok kisa 1-Taurasi skandali
2-Hacettepe Doping Merkezinin(ulkedeki tek yer) itibarinin ve fonksiyonunun bakan seviyesinde sikayetle sifirlanmasi
3-Bu olayin yasandigi zamanlamaya yakin 60.dk dan oteye gecemeyen Fenerbahce(Umit Ozatin demecini hatirlayin)
4-33 yasinda Aleksin 16 yasindaki Liseliye donusmesi,Gokhan Gonul,Santos,Emre,Mehmet Topuz vd.lerinin ancak stad isiklari sonduruldugunde macin sonuna geldiklerini farketmeleri vs.vs.

Bana mi oyle geliyor yoksa?yoksa?

halil ibo
10.05.2011, 15:07
Üst başlık : Ülkenin gerçekleri.
Orta başlık : Bir spor kulübünün gerçekleri.
Alt başlık : Bir TV kanalının gerçekleri.

Bunların gerçekleri gerçekleşince 18'de 17'de doğal olarak gerçekleşiyor.Bu gerçek canımızı yakıyor.

fırtına89
10.05.2011, 15:10
eğer ferrari saçma sapan o yumruğu atmasa o maçı beşiktaş tarihi farkla alıcaktı.fener o maçtan sonra zor toparlanırdı bizde şu anda şampiyonduk.

cimlagava
10.05.2011, 15:25
1- Kayseri maçında ne olduysa artık
2- mateo ferrari
3- Kendi sahasında puan alamayan galatasaray
4- Hakemin 15 dakika uzatması, son saniye golü antep maçı
5- Eskişehir'de ne olduysa
6- Trabzonspor'un kadıköyden beraberlik alamaması .

Bu takımların haricinde fenerden kim puan alacak . Bursa aldı sadece . İşin garibi sen git bütün takımları dağıt sonra antalya,ankara,eskişehir , kayseri dağıt puanları .

İnşallah takımı bozmazlar . Başka bir şey istemiyorum . Bu kadro bu ligde her sene başa oynar . İçerde maç kazanmayı da öğrenirse uzun süre ligi domine eder. Taraftar için diyecek bir şey yok . Takımın önündeki en büyük engel.

Oğuzhan Fidan
10.05.2011, 15:33
aslına bakarsak tablo bizim açımızdan çok can sıkıcı.. fenerbahçenin böyle bi performans göstermesi çok mucizevi bi olay şampiyon olurlarsa eğer bizim açımızdanda çok büyük bi üzüntü olacak.

OnurKul
10.05.2011, 15:39
Kolay iş değil ama saha dışında da performansları çok iyi !

http://www.htspor.com/karabukspor/haber/629233-fbahce-harekete-gecti

Helvacı61
10.05.2011, 15:46
bu işte dobing kesin var. yukarıdaki bir arkadaşın bu konuyla ilgili tespitlerine aynen katılıyorum. bunun yanında hatır şikesi,eskişehir,ibb,kayseri maçları futbolcu satın alma emenike olayı bütün bunların başarılamadığı durumlarda hakem desteği bunlardan birinin olmadığı tek maç yok, yoksa fener aynı fener

mancester
10.05.2011, 15:48
Arkadaslar hakikaten hazimsiz bir toplumda yasiyoruz bunu kabul etmek gerek hem bizim hemde onlarin maclarinin tamamini seyrettim bizede onlarada hakem hatalari oldu ama ben bu sene oldugu kadar temiz bir lig seyretmedim kim sampiyon olursa olsun hakederek olucak su komplo teorilerinden vazgecmedigimiz surece futbol olarak geri kalmaya mahkumuz .Biz eskisehir macinda yakaladigimiz firsatlari atsaydik veya ankaragucu veya antalya kim konusuyordu simdi bu zirvalari ahmet cakar gibi erman toroglu gibi futbolun fahiselerinin ekmegine yag suruyoruz futbol severler olarak .Daha lig bitmedi fenerde bizde sampiyon olabiliriz dua edelim takimiz icin iyi oyun icin bu kadroyla buralari zorladigimiz icin bu heyecani yasadigimiz icin bjk ve gs dustugu durumlara bakip halimize sukredelim Trabzonsporlu olmak ayri bir seydir bunun kiymetini bilip ona gore hareket edelim.kin nifak tohumlari serpmek kolaydir insanlarin tum psikolojisini bozdu bu tvdeki at hirsizlari hetseyden herkesden supheleniyoruz yazik gunah kimse futbolun tadini cikartamiyor herkesde asiri bir ihtiras nedir bu alti ustu bir oyun .

Helvacı61
10.05.2011, 15:48
potada geyse veya bejeke olsaydı bu olmazdı. demek bizim gücümüz bize biçilen rol kadarmış

Koray
10.05.2011, 15:51
Adamlarla ne zaman şampiyonluk yarışına girsek istatislik rekorlar kırıyorlar anlamadım gitti 82 puanla ikinci olurnurmu kafayı çizmemek elde değil...

Daha önce 17 de 16 yapan takım olmuş mu merak ediyorum.

Son iki maçı alırlarsa tabi tüm bu yazdıklarım.

Helvacı61
10.05.2011, 15:57
Arkadaslar hakikaten hazimsiz bir toplumda yasiyoruz bunu kabul etmek gerek hem bizim hemde onlarin maclarinin tamamini seyrettim bizede onlarada hakem hatalari oldu ama ben bu sene oldugu kadar temiz bir lig seyretmedim kim sampiyon olursa olsun hakederek olucak su komplo teorilerinden vazgecmedigimiz surece futbol olarak geri kalmaya mahkumuz .Biz eskisehir macinda yakaladigimiz firsatlari atsaydik veya ankaragucu veya antalya kim konusuyordu simdi bu zirvalari ahmet cakar gibi erman toroglu gibi futbolun fahiselerinin ekmegine yag suruyoruz futbol severler olarak .Daha lig bitmedi fenerde bizde sampiyon olabiliriz dua edelim takimiz icin iyi oyun icin bu kadroyla buralari zorladigimiz icin bu heyecani yasadigimiz icin bjk ve gs dustugu durumlara bakip halimize sukredelim Trabzonsporlu olmak ayri bir seydir bunun kiymetini bilip ona gore hareket edelim.kin nifak tohumlari serpmek kolaydir insanlarin tum psikolojisini bozdu bu tvdeki at hirsizlari hetseyden herkesden supheleniyoruz yazik gunah kimse futbolun tadini cikartamiyor herkesde asiri bir ihtiras nedir bu alti ustu bir oyun .
türk futbol tarihinin en karanlık sezonunu yaşıyoruz. önemli olan hakem hatası değil hatanın hangi durumda kime nasıl fayda sağlandığıdır. futboldan anlamadığın belli. mesela buca maçını hakem hatası olmadan fenerin kazanma şansı yoktu lig zaten bitmişti: ama antep maçında hakem o penaltıyı vermesede o maçı zaten kazanacak oyunumuz vardı. maç 0-0 ve 20. dakka. diğer tarafta dakka 60 fener 10kişi maç 3-1 ve uydurulan penaltı. senin gibilerde böyle düşünsün diye antep maçı eyyamları. bu lig eskişehirde sayılmayan gollerimizden sonra bitti sen temiz lig seyretmeye devam et

Onur Akyüz
10.05.2011, 16:06

öncelikle şahsım adına futbolu haliyle de Trabzonspor'u altı üstü bie oyun olarak göremiyorum benim için çok daha fazlasını ifade ediyor.

bu sene temiz bir lig oynanıyor diyorsun ve sormak istiyorum;

-hala sıcakken emenike olayı,B.Ataman'ın söyledikleri ve selçuk şahin'in kırmızı kartı hakkındaki düşüncelerin,

-Buca-febe maçında maç 3-1 iken gökhan gönül'ün 2. sarı kart pozisyonu ve sonrasında aynı adamın yaptırdığı penaltı için düşüncelerin,

-Antep-febe maçında lugano ve emre'nin kırmızı kartları hakkındaki düşüncelerin,

-Manisa-febe maçında skoru eşitleyen penaltı pozisyonu için düşüncelerin,

-Eskişehir-febe maçı kadrosu Eskişehir'in oyunu hakkındaki düşüncelerin,aynı eskişehir'in bize karşı kadrosu ve oyunu ve o maçta verilmeyen 2 golümüz hakkındaki düşüncelerin,

-Gençlerbirliği-febe maçında febenin bulduğu ilk 2 gol hakkındaki düşüncelerin,

-febe-Trabzonspor maçında 2.gol öncesi faul pozisyonu ve o maçtaki hakem kararları hakkındaki düşüncelerin,

-Pankartımız sonrası medyanın tutumu hakkındaki düşüncelerin,

-Gençlerbirliği-Trabzonspor maçı devre arasında olduğu iddia edilen olaylar ile G.Gönü'ün Karabük maçı devre arasında yaptığı iddia edilen olaylar arasındaki medya tavrı hakkındaki düşüncelerin,

-Devre arası a.kocaman'ın açıklamaları ve sonrasındaki bildiri savaşları ile alakalı medya tavrı hakkındaki düşüncelerin,

-febe nin 16-15 performansı hakkındaki düşüncelerin,

-Antep-febe maçından sonra fener hakemi de yendi diyebilecek tarafsızlıktaki Şansal hakkındaki düşüncelerin,

-Yayıncı kuruluş hakkındaki genel düşüncelerin,

-Skora direkt etki etmeyecek fakat bir futbol karşılaşmasında hayli önemi olan duran top-sarı ve kırmızı kartlar ve hakemlerin her iki takıma karşı duruşu hakkındaki düşüncelerin,

bunları zahmet olmazsa tek tek cevaplandırmanı rica ediyorum.Sonrasında sormaya devam edeceğim.Teşekkürler.

Ycandan
10.05.2011, 16:17
Ben basının bu kadar etkili olduğu bir lig yarışı hatırlamıyorum.Uğur Dündar ın bile yazıları ortada.(özellikle G.antep maçından sonra yazdığı hem hakemlere hem siyasilere verdiği mesaj)Sadece fenerin gücüyle olabilecek bişey değil bence.Ligin ikinci yarısında planlı bir şekilde yazılarıyla,uydurma haberleriyle resmen bizi bitirdiler.Bu güçle baş etmek mümkün değil.Eskişehir olmasa başka bir maçta önümüzü keserlerdi.Tek şansımız mucize oda hersene olurmu bilmiyorum.

mackali_81
10.05.2011, 16:34

İşte bu taraftar profilidir ki bizi bir 30 yıl daha şampiyonluktan uzak tutacak. 82 puan toplayan takımı ilk yarı biraz güçlü takımlara rezil olan takım tarafından mucizelik istatistikle geçiliyor o hala takıma çıkışıyor. Ne yani tüm maçları mı alacaktık? Arada da yenemezsin be!!!

fırtına89
10.05.2011, 16:38

senin gibiler yüzünden zaten bu durumdayız işte hakkımızı savunamıyoruz.Volkan Babacan Bülent uygun Bülent Yıldırım Emenike vb. bunlara rağmen bu lig temiz diyosan kusura bakma sen trabzonsporlu olamassın

fırtına89
10.05.2011, 16:42
mancester gaziantep maçını hakkımızla kazanamadık üzülüyorum böyle olunca diye yazanda sendin sen nasıl trabzonlusun arkadaş

Helvacı61
10.05.2011, 16:52
mancester gaziantep maçını hakkımızla kazanamadık üzülüyorum böyle olunca diye yazanda sendin sen nasıl trabzonlusun arkadaş
yahu trabzonlu olmasını geçtim.insan biraz objektif olur. futboldan anlamayan birine deselerki ülkenin birinde bir tane futbol takımı 3.lig takımına yenildikten sonra. 1. yarı zor olan maçların birini bile kazanamamış takım aynı kadroyla aynı takımların hepsini yenmiş maçlarının tamamını kazanmış. o bile bu işte bir iş var der.

Cenk ÇAÇAN
10.05.2011, 17:18
De get yaw sen ne saçmalıyorsun. Ne yani bir lig düşünün ve bir takım düşünün maksimum 51 puanın alındığı iki yarı üzerinden ilk yarı 42 ikinci yarı 40 puan alacak.ve bir diğer takımı düşünün ilk yarı 33 puan ve dünyada hatırı sayılır hiç bir ligde görülmemiş bir şekilde ikinci yarıda 49 puan alacak. sonra sende çıkıp diyeceksin ki yok şu takıma puan kaybetmeseydik. sana bir tarafımla gülüyorum.ve de gidip kendi çöplüğünde bu görüşlerini paylaşmanı istiyorum. Çek git arkadaş

temel_yilmaz
10.05.2011, 17:35
Mancester ülkeyede Mancester kalmış.

augustus
10.05.2011, 17:47
Ister komplo deyin ister fantazi teorisi

Cok kisa 1-Taurasi skandali
2-Hacettepe Doping Merkezinin(ulkedeki tek yer) itibarinin ve fonksiyonunun bakan seviyesinde sikayetle sifirlanmasi
3-Bu olayin yasandigi zamanlamaya yakin 60.dk dan oteye gecemeyen Fenerbahce(Umit Ozatin demecini hatirlayin)
4-33 yasinda Aleksin 16 yasindaki Liseliye donusmesi,Gokhan Gonul,Santos,Emre,Mehmet Topuz vd.lerinin ancak stad isiklari sonduruldugunde macin sonuna geldiklerini farketmeleri vs.vs.

Bana mi oyle geliyor yoksa?yoksa?

2 nolu görüşünüz ve ikinci yarı itibariyle fenerin müthiş performansı benimde dikkatimi çekmişti.Bunu çevremde zaman zaman dile getirsemde elde delil olmayınca yapacak bir şey olmuyor.Ama gerçekten çok ilginç ilk yarı koşmayan fener takımının 2. yarı birden müthiş bir performans sergilemesi.İLk yarıda fenerli arkadaşlarımla izlediğimiz fener maçları sonrası herkesin ortak görüşü fenerin kondüsyonunun çok yetersiz olduğuydu.Ne olduysa o devre arası oldu ve adamlar atom karınca gibi koşmaya başladılar.Eğer gerçek bi çalışmanın ürünüyse helal olsun.Ama ya değilse..

litvanya_ts
10.05.2011, 18:29
Sonu bastan belli bir oyunda bize bicilen figuran rolunu oynuyoruz.Eskisehir macinda gol kacacak ankaragucu macinda kacacak puanlar kaybedilecekki adi futbol oldugu belli olsun.Bu futbolcularda insan robot degilki her maci alsinlar.Fakat karsinda sampiyon olmak icin her yol mubah diyen bir takim var.Gectigimiz senelerde bir tasla sampiyon olduk diyen ve adice sampiyon oldugu icin ovunen bir takim.Neticede boyle bir takimla yarisiyoruz inan eskisehire o golu atsaydik bucaya takilirdik veya antepe.Cunku sonucu bastan belli adi bir oyun bizde bir umut diye herhafta yeniden bu oyunun figurani olarak yerimizi aliyoruz.

aaahmet61
10.05.2011, 20:02
bu işte bir sorun var bu kadar galibiyet alınır mı? barcelona bile liginde yeniliyor.kesin dopinglidirler.ama bunların dopingli olup olmadığının testi önümüzdeki sene oynayacakları avrupa maçlarında alacakları sonuçlardır.

Oğuzhan Fidan
10.05.2011, 20:11
doping ağır bi suçlama böyle bişey yapamazlar ama hatır şikesi para dopingi ve bazı hakemlerle alınan maçlar ortada tabiki.

ONUR BEKAR
10.05.2011, 20:39
yeni malatyaya yenilen ezik takım ne olduysa kadro da herhangi bir değişikliğe girmeden 16/15 galibiyet 1 beraberlik aldı gerçektende çok düşündürücü, bu spor yorumcularının hiç onlar aklına gelmiyor....

mancester
10.05.2011, 21:24
De get yaw sen ne saçmalıyorsun. Ne yani bir lig düşünün ve bir takım düşünün maksimum 51 puanın alındığı iki yarı üzerinden ilk yarı 42 ikinci yarı 40 puan alacak.ve bir diğer takımı düşünün ilk yarı 33 puan ve dünyada hatırı sayılır hiç bir ligde görülmemiş bir şekilde ikinci yarıda 49 puan alacak. sonra sende çıkıp diyeceksin ki yok şu takıma puan kaybetmeseydik. sana bir tarafımla gülüyorum.ve de gidip kendi çöplüğünde bu görüşlerini paylaşmanı istiyorum. Çek git arkadaş

Seviyeni bil terbiyeni takin benim coplugum belli yoksa burada bir sn durmazdim sana cevap dahi vermeyecegim.

mancester
10.05.2011, 21:30
türk futbol tarihinin en karanlık sezonunu yaşıyoruz. önemli olan hakem hatası değil hatanın hangi durumda kime nasıl fayda sağlandığıdır. futboldan anlamadığın belli. mesela buca maçını hakem hatası olmadan fenerin kazanma şansı yoktu lig zaten bitmişti: ama antep maçında hakem o penaltıyı vermesede o maçı zaten kazanacak oyunumuz vardı. maç 0-0 ve 20. dakka. diğer tarafta dakka 60 fener 10kişi maç 3-1 ve uydurulan penaltı. senin gibilerde böyle düşünsün diye antep maçı eyyamları. bu lig eskişehirde sayılmayan gollerimizden sonra bitti sen temiz lig seyretmeye devam et

Arkadasim futbol benim meslegim veya profesyonel oldugum dal degilki seyirci olarak kendimi bildim bileli yaklasik 30 senedir bu oyunu seyrederim ve kendime gore deger yargilarim vardir dogrularim vardir.
feneri savundugum bizi kotuledigim gibi bir durum yok soylemek istedigim seyi diger mesajlarimdada hep soyledim bu takim bu kalitesiyle benim gozumde zaten sampiyon olmustur devre arasinda sola ve forvete takviye yapsaydik simdi zaten bunlari konusmuyor olurduk ama biz ne yaptik devre arasinda birisi bana bunu aciklasin.Rakibimizde maclarina bakiyorum deli gibi istiyorlar cabaliyorlar sanslarida yanlarinda gitti buraya geldiler ne var bunda rakibim diye dusundugumu yazmayimmi?Bana gore biz bu sampiyonlugu kaybedersek kendi hatalarimizdan kaybedecegiz ben Eskisehir macidada dahil adam gibi bir forvetimiz olsaydi su an en az 5 puan fark vardi haftaya alacagimiz bir beraberlik isi bitirirdi ama biz hala hakemdi fedarasyondu yok karabuklu emenike takilirsak zarari kendimize veririz .
Hayirli gunler.

mancester
10.05.2011, 21:48
öncelikle şahsım adına futbolu haliyle de Trabzonspor'u altı üstü bie oyun olarak göremiyorum benim için çok daha fazlasını ifade ediyor.

bu sene temiz bir lig oynanıyor diyorsun ve sormak istiyorum;

-hala sıcakken emenike olayı,B.Ataman'ın söyledikleri ve selçuk şahin'in kırmızı kartı hakkındaki düşüncelerin,

Emenike oynamak istememis basin butun hafta sisirdi sisirdi balonu ve patlatti ayrica Trabzonsporlu olarak ben emenike oynasa ne olur oynamasa ne olur selcuk sahinin haraketi direk kirmizi kart

-Buca-febe maçında maç 3-1 iken gökhan gönül'ün 2. sarı kart pozisyonu ve sonrasında aynı adamın yaptırdığı penaltı için düşüncelerin,

Buca macinda gokhan ikinci saridan atilsaydi hic sesim cikmazdi ama atilmadi diyede kendimi paralayamam penalti bence penalti degil.

-Antep-febe maçında lugano ve emre'nin kırmızı kartları hakkındaki düşüncelerin,
lugano kirmizi emrenin posisyonunu hatirlamiyorum ama onlarinda penalti verilmedi galiba yani o mac bence temizdi .

-Manisa-febe maçında skoru eşitleyen penaltı pozisyonu için düşüncelerin,

Valla hatirlayamadim kusura bakma

-Eskişehir-febe maçı kadrosu Eskişehir'in oyunu hakkındaki düşüncelerin,aynı eskişehir'in bize karşı kadrosu ve oyunu ve o maçta verilmeyen 2 golümüz hakkındaki düşüncelerin,

Eskisehir elinden geleni yapti onlara karsi bize karsida elinden geldigince cabaladi bize verilmeyen bence Buragin golu goldu

-Gençlerbirliği-febe maçında febenin bulduğu ilk 2 gol hakkındaki düşüncelerin,
Hatirlamiyorum
-febe-Trabzonspor maçında 2.gol öncesi faul pozisyonu ve o maçtaki hakem kararları hakkındaki düşüncelerin,

Fauldu ama gol bizim oyuncumuz pasi verdikden sonra kaptirilan topdan oldu temiz bir gol oldugunu dusunuyorum.

-Pankartımız sonrası medyanın tutumu hakkındaki düşüncelerin,

Medyadan hic ama hic haz etmiyorum butun bu pisliklerin basinin medya oldugunu dusunuyorum

-Gençlerbirliği-Trabzonspor maçı devre arasında olduğu iddia edilen olaylar ile G.Gönü'ün Karabük maçı devre arasında yaptığı iddia edilen olaylar arasındaki medya tavrı hakkındaki düşüncelerin,
Medya medya medya

Devre arası a.kocaman'ın açıklamaları ve sonrasındaki bildiri savaşları ile alakalı medya tavrı hakkındaki düşüncelerin,

Aykut hoca hatirlarsin belki 95-96 sezonunda kaybettigimiz macda yaptigi aciklamalar onun samimiyetine guvenmeme baslica sebeptir yanlis yapti bu aciklamalarla stresi kaldiramadi gereksiz ahmakca yapilan aciklamalardir ama nefret etmiyorum genel olarak ahlakli birisi oldugunu dusunuyorum.

-febe nin 16-15 performansı hakkındaki düşüncelerin,
Inanilmaz is yapiyorlar ama son maclarda eller ayaklar birbirine dolasiyor onlarda son 3 macdir kotu oynuyorlar ama ilk 10 hafta gercekten iyilerdi.

-Antep-febe maçından sonra fener hakemi de yendi diyebilecek tarafsızlıktaki Şansal hakkındaki düşüncelerin,
Sansal fenerli degilmi ne bekliyorsunki bu adamdan?

-Yayıncı kuruluş hakkındaki genel düşüncelerin,
Yorumcularinin taraf olduklarini dusunuyorum ama Trabzon dusmani olduklarini dusunmuyorum rakip takimin daha fazla taraftari oldugu icin haliyle onlara sirin gorunmeye calisiyorlar.

-Skora direkt etki etmeyecek fakat bir futbol karşılaşmasında hayli önemi olan duran top-sarı ve kırmızı kartlar ve hakemlerin her iki takıma karşı duruşu hakkındaki düşüncelerin,

Bu konuda ben objektif olduklarini dusunuyorum olmasaydi ilk yarida 9 puan onde olamazdik.

bunları zahmet olmazsa tek tek cevaplandırmanı rica ediyorum.Sonrasında sormaya devam edeceğim.Teşekkürler.

Ben tum samimiyetimle insanlara guveniyorum eski maclari hatirlarim simdikilerle kiyas kabul etmez ben neler gordum bu ligde orta sahadan penalti calarlardi hakemin taraf oldugunu stadin disindan anlardik neler olurdu bunlar hep unutuldu simdikiler onlarin yaninda melekler en azindan bence art niyetli degiller .

mancester
10.05.2011, 21:52
yahu trabzonlu olmasını geçtim.insan biraz objektif olur. futboldan anlamayan birine deselerki ülkenin birinde bir tane futbol takımı 3.lig takımına yenildikten sonra. 1. yarı zor olan maçların birini bile kazanamamış takım aynı kadroyla aynı takımların hepsini yenmiş maçlarının tamamını kazanmış. o bile bu işte bir iş var der.

Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis arkadaslar niyetmi okuyorsunuz benim Trabzonsporlugumu sorguluyorsunuz antep macinda uzuldum oyle kazanmamiza uzuldum cunku eski senelerde ayni seyler bziimde basimiza gelirdi kahrolurdum oyle mac kazanmayalim arkadas kazanmayalim.

bordolumavi
10.05.2011, 21:52
bu baslıgı gorunce şunu dusundum,sampıyonlugu ancak ve ancak boyle bır ıstatıslıkle verebılırmısız,burdan cıkan sonuc bana gore bızım cocuklar ve senol gunes ellerınden gelenı fazlasıyla yapmıslar,yonetım ıcın aynısını soyleyemeyecgım bunuda belırtmek ısterım...yonetım selcuk ve egemenı elınde tutmayı başarır 2-3 ıyıde adam alırsa seneye kesın ve kesın sampıyonuz...tsk ler senol gunes

Helvacı61
10.05.2011, 22:40
Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlarmis arkadaslar niyetmi okuyorsunuz benim Trabzonsporlugumu sorguluyorsunuz antep macinda uzuldum oyle kazanmamiza uzuldum cunku eski senelerde ayni seyler bziimde basimiza gelirdi kahrolurdum oyle mac kazanmayalim arkadas kazanmayalim.
senin samimi olabilirsin ama verdiğin cevaplardan ligin ne kadar temiz olduğu ortada hepsini kenara at burağın eskişehirde iptal edilen golu nu yemeseler yeterdi. feneri itelediler yetmedi atılan golu bile vermediler. şimdi kendine sor eskişehir maçındaki golumuz verilse ve antep maçına 20. dakkada 0-0 11 e 11 devam etsek ne güzel olurdu. dimi şimdi bize 10 tane penaltı verseler ne olur. hükmen 6 puan verseler ne olur. vermesinler bir fenerin galibiyet golunu de görelim. emin ol bu lig en karanlık yılını yaşıyor. ve maalesef gene madur biziz.

zafer6161
10.05.2011, 22:46
mancester :antep maçına neden üzüldüğünü öğrenebilirmiyiz,penaltıdan dolayımı,zaten penaltı olmassa bile biz antepi yine çok rahat yenerdik

Helvacı61
10.05.2011, 22:58
bu ligde şampiyon olmak istiyorsak. birkaç kişinin kellesi alınmalı. alınmalıkı bir daha kimse yapmasın

ftunsal
10.05.2011, 23:08
ankaragücü ligde ençok gol atan 3. takım (fb -biz ve agücü) . 50 gol atmış. ilginç olan bjk den bursadan antep kayseriden daha fazla atmış. ama 53 yemiş hadi bakalım çık işin içinden.

Hasan ZAİMOĞLU
10.05.2011, 23:14
fenerbahçe varsa işin içinde 18 maçta 19 galibiyet bile alırlar. alırlar diyorum gerisini siz anlayın.

Helvacı61
10.05.2011, 23:27
fenerbahçe varsa işin içinde 18 maçta 19 galibiyet bile alırlar. alırlar diyorum gerisini siz anlayın.
alırlar çünkü bizim gibi evliya ruhlu rakipleri var onların rakipleri istanbul papazları olsa nah alırlar. adamlar bizi 3. defadır şamar oğlanına çevirecekler. artık trabzon lider olduğu zaman fener kendini direk şampiyon ilan eder. hakket bu şampiyonluğu alırlarsa fenerin yaptıklarını değil bizim yapamadıklarımızı konuşmalıyız. sahada sorunumuz yok öyle aciz hissediyorumki trabzonspor camiasını şu an 2 puan önde olsak bile bişey olur puanımızı silerler gene şampiyon olurlar. bizimkilerde şereften haysiyetten bahseder. yesinler sizin şerefinizi. şuna acızız desenize

TuAF2007
10.05.2011, 23:33
Yani ligimizi dışardan biri takip etse aykut kocaman'ı Mourinho yla falan kıyaslar... Aykut Kocaman gibi koca bir ''hiç'' olan bir teknik adamla bile böyle bir seri yakalaması olayın ilginç kısmı... Hadi dersin kariyer sahibi bir t.adam var başlarında alırlar dersin ama. Aykut abi ya aykut kim böyle bir seri kim yani :)

mancester
10.05.2011, 23:41
alırlar çünkü bizim gibi evliya ruhlu rakipleri var onların rakipleri istanbul papazları olsa nah alırlar. adamlar bizi 3. defadır şamar oğlanına çevirecekler. artık trabzon lider olduğu zaman fener kendini direk şampiyon ilan eder. hakket bu şampiyonluğu alırlarsa fenerin yaptıklarını değil bizim yapamadıklarımızı konuşmalıyız. sahada sorunumuz yok öyle aciz hissediyorumki trabzonspor camiasını şu an 2 puan önde olsak bile bişey olur puanımızı silerler gene şampiyon olurlar. bizimkilerde şereften haysiyetten bahseder. yesinler sizin şerefinizi. şuna acızız desenize

Aciz degiliz arkadasim aciz degiliz aksine biz asiliz gurur duydugum bir takimim ama zerre kadar haz etmedigim bir yonetimim var strateji,vizyon sifir adamlarda kaz gelicek yerden tavuk esirgediler dilimde tuy bitti devre arasi iki transfer bizi sampiyon yapmisti birak devre arasini elimizdekileri kaybedecegiz gelde kahrolma.

mancester
10.05.2011, 23:43
mancester :antep maçına neden üzüldüğünü öğrenebilirmiyiz,penaltıdan dolayımı,zaten penaltı olmassa bile biz antepi yine çok rahat yenerdik

Yenerdik yenemezdik sorun o degilki boyle abuk sabuk macin icine edildi bunu yapanda Turkiyenin en iyisi avrupada sayili hakemlerden keske 11 e 11 cikip catur cutur yenseydik boyle rakibin kolunu kanadinin kirip yenmekden zerre kadar zevk almadimki.Ya belkide ben yanlis dusunuyorum belkide ben safim ama ben boyleyim arkadas.

Helvacı61
10.05.2011, 23:46
Yani ligimizi dışardan biri takip etse aykut kocaman'ı Mourinho yla falan kıyaslar... Aykut Kocaman gibi koca bir ''hiç'' olan bir teknik adamla bile böyle bir seri yakalaması olayın ilginç kısmı... Hadi dersin kariyer sahibi bir t.adam var başlarında alırlar dersin ama. Aykut abi ya aykut kim böyle bir seri kim yani :)
yahu oda birşeymi üstelik aynı takım yang boysa elenmiş malatya buca ya yenilmiş aynı sezonda herkesi yenmiş :D emin olun kaza ile şuan puan olarak önde olsak bir olay molay çıkarıp puanımızı silerler.

Hasan ZAİMOĞLU
10.05.2011, 23:55
e bu memlekette fenerbahçe için " Pembe Gazete" basarlarsa yapacak bir şey yok.

Helvacı61
10.05.2011, 23:56
Aciz degiliz arkadasim aciz degiliz aksine biz asiliz gurur duydugum bir takimim ama zerre kadar haz etmedigim bir yonetimim var strateji,vizyon sifir adamlarda kaz gelicek yerden tavuk esirgediler dilimde tuy bitti devre arasi iki transfer bizi sampiyon yapmisti birak devre arasini elimizdekileri kaybedecegiz gelde kahrolma.
ya sen neyin peşindesin hem anlamıyom diyon hemde forvet filan diyosun.
bak güzel kardeşim bu ligde toplam 18 takım var. buda 17 maç 51 puan eder. bizde kalan 2 maçımızı inşallah alacağız.ve 40 puan alacağız. birinci yarıda 42 almıştık. son yıllarda 82 puan alan olmadı. en çok gol atan ikinci takımız. üstelik sayılmayan gollerimiz verilmeyen penaltılarımız var. sen takımın en iyi futbolunu oynadığı bir maçta 20 dakkada 0-0 iken verilen bir karara takılmışsın bozuk plak gibi bence sen futbolla ilgilenme seninkide saflıktan öte birşey:D forvet diyosun hala adamlar buz gibi golu vermedi. kaldıkı tabiki berabere kalacaksın puan kaybedeceksin lig yani :Dbilmem sana nasıl anlatsam

el_conquistador
10.05.2011, 23:59
Fenerbahce puan kaybedecek, biz yeterki iki macida kazanalim...

mancester
11.05.2011, 00:01
ya sen neyin peşindesin hem anlamıyom diyon hemde forvet filan diyosun.
bak güzel kardeşim bu ligde toplam 18 takım var. buda 17 maç 51 puan eder. bizde kalan 2 maçımızı inşallah alacağız.ve 40 puan alacağız. birinci yarıda 42 almıştık. son yıllarda 82 puan alan olmadı. en çok gol atan ikinci takımız. üstelik sayılmayan gollerimiz verilmeyen penaltılarımız var. sen takımın en iyi futbolunu oynadığı bir maçta 20 dakkada 0-0 iken verilen bir karara takılmışsın bozuk plak gibi bence sen futbolla ilgilenme seninkide saflıktan öte birşey:D forvet diyosun hala adamlar buz gibi golu vermedi. kaldıkı tabiki berabere kalacaksın puan kaybedeceksin lig yani :Dbilmem sana nasıl anlatsam

Tamam abicim(!) sen biliyorsun biz anlamiyoruz bizim seyrettigimiz baska bir sey zaten biz oyle aval aval bakiyoruz sen farklisin boyle kalmaya devam.
Yasin kac bilmiyorum ama gercekten sana yazdigim emek verdigim yorulduguma degmiyor cunku anlasamiyoruz.Allah yolunu acik etsin.

uemit
11.05.2011, 00:02
birisisi "Hasa" ben garanti veriyorum fener 82 puan alacak dese.. biz kaliteli bi forvet kaliteli sol kanat oyuncu alsakta, zoralanirdik?? dorumu mancester abi :)) sonucta alinmasi gereken 41 puan olacakti!!

mancester
11.05.2011, 00:09
birisisi "Hasa" ben garanti veriyorum fener 82 puan alacak dese.. biz kaliteli bi forvet kaliteli sol kanat oyuncu alsakta, zoralanirdik?? dorumu mancester abi :)) sonucta alinmasi gereken 41 puan olacakti!!

Simdi ben soyle dusunuyorum bir forvet bir sol kanat alsaydik en azindan icerde oynadigimiz maclari kazanirdik ve fener macindan en kotu beraberlik alip direnclerini dusururduk biz puan kaybettikce adamlarin direnci artti psikolojileri tutunmalarini sagladi 9 puanlik farkin kapanmasina izin vermeyecektik bunda ben sucu yonetimde buluyorum tamamen farkli bir senaryo olusacakti ve biz su anda sampiyonlugu kutluyor olacaktik.

magicyattara
11.05.2011, 00:11

Ne varmış antep maçında..

Dany'nin hareketinde bir şey yok diyorsan kusura bakma da ya futboldan anlamıyorsun ya da bilinçli konuşuyorsun..hem kolundan çekiyor hem de Burak'ı yakalayıp vücut temasıyla indiriyor..bal gibi de penaltı..hareket dışarda başlamasına rağmen içerde bitiyor..

fb antep maçında,niangın pozisyonuna bu ülke net penaltı dedi..bence alakası bile yok..alexin pozisyonu da öyle..o pozisyonlar gibi bizim her maç bir sürü pozisyonumuz var..
O maçta hakem antepi doğradı ama mart kedisi gibi bağıran yine fbliler oldu..ceremesini biz eskişehir maçında çektik.

Ortaya konuşuyorum ayakları yapmana gerek yok..hadi işine..öyle maç kazanmak istemezmiş..penaltı nedir anlat da dinleyelim o halde..zaten sizin gibiler yüzünden penaltılarımız çalınmıyor..

Trabzonspor taraftarı olmadığını düşünüyorum..fbliler bile bu kadar yazmıyor..fbliysen ki öyle görünüyor,burda işin yok..

Onur Akyüz
11.05.2011, 00:19
Ben tum samimiyetimle insanlara guveniyorum eski maclari hatirlarim simdikilerle kiyas kabul etmez ben neler gordum bu ligde orta sahadan penalti calarlardi hakemin taraf oldugunu stadin disindan anlardik neler olurdu bunlar hep unutuldu simdikiler onlarin yaninda melekler en azindan bence art niyetli degiller .

teşekkürler.başka soru sormaya gerek görmüyorum.

mancester
11.05.2011, 00:20
Ne varmış antep maçında..

Dany'nin hareketinde bir şey yok diyorsan kusura bakma da ya futboldan anlamıyorsun ya da bilinçli konuşuyorsun..hem kolundan çekiyor hem de Burak'ı yakalayıp vücut temasıyla indiriyor..bal gibi de penaltı..hareket dışarda başlamasına rağmen içerde bitiyor..

fb antep maçında,niangın pozisyonuna bu ülke net penaltı dedi..bence alakası bile yok..alexin pozisyonu da öyle..o pozisyonlar gibi bizim her maç bir sürü pozisyonumuz var..
O maçta hakem antepi doğradı ama mart kedisi gibi bağıran yine fbliler oldu..ceremesini biz eskişehir maçında çektik.

Ortaya konuşuyorum ayakları yapmana gerek yok..hadi işine..öyle maç kazanmak istemezmiş..penaltı nedir anlat da dinleyelim o halde..zaten sizin gibiler yüzünden penaltılarımız çalınmıyor..

Trabzonspor taraftarı olmadığını düşünüyorum..fbliler bile bu kadar yazmıyor..fbliysen ki öyle görünüyor,burda işin yok..

Bende 4-5 senedir burayi takip ediyorum 8-9 aydirda yaziyorum senin gibi taraftar profili oldugu surece bir adim ileri gidemeyiz fenerli olsam forzamidir ne zikimdir ona yazarim nasil adamsin sen ya fenerlisin falan ne demek ya sinirden ellerim titriyor sana bir sey derdimde dua et umuma acik yerdeyiz.sizin gibiler yuzunden dusundugumuzu soyleyemiyoruz elestiri yapamiyoruz varsa yoksa rakibi dayan her sey cozulecek boyle...

uemit
11.05.2011, 00:21
sorun sadece hakemler degil ki!!! hakemler evet bizim de lehimize karar verdi.. ancak fenere karsi her takim motive eksigikle ve yanlis taktikle oynandi!!! sorun rakiplerde!!!

oguzhanssan
11.05.2011, 00:29
ya arkadaşlar hepsini geçin. düşünün ki bir takım var ve ilk yarıda barceolna gibi makina düzeninde oynuyor ve önünde kimse duramıyor. geçen senenin şampiyonu da başta olmak üzere hallaç pamuğu gibi atıyor. muhteşem ve 9 puan önde bitiriyor. sonra oyuncular devre arasında dinlenemiyor ve devre arasında alınan oyuncular da oynatılmadan klasik hastalık olan düzeni bozmama hareketi ile aynı kadro sahaya çıkıyor ve sonuca bakın. bu takım Trabzonspordur. herşey kendi eline iken şimdi başkasının elinde oyuncak olduk. Ama biz hala diyoruz ki herşey iyi de febe kötü. adamlar ne kadar kötü olsalar bile biz ğuan kaybetmese idik bunlar olmazdı. kabul etmek lazım biz de kötü yönetildik ikinci yarı aşında. bu da bize yetti. ilk yarıdaki colman ın penaltısı da gol olsa acaba lig nasıl bitecekti bilemiyorum.
Ama şunu biliyorum gerçekten ne febe ne de biz hakediyoruz.
isterseniz kızın bana ama uzun yıllardır şampiyon olmasak da bir yıl daha beklemeye razıyım. ama yine de hocaya güvenemiyorum ki! (ki çok severim şenol hocayı)

magicyattara
11.05.2011, 00:36
Bende 4-5 senedir burayi takip ediyorum 8-9 aydirda yaziyorum senin gibi taraftar profili oldugu surece bir adim ileri gidemeyiz fenerli olsam forzamidir ne zikimdir ona yazarim nasil adamsin sen ya fenerlisin falan ne demek ya sinirden ellerim titriyor sana bir sey derdimde dua et umuma acik yerdeyiz.sizin gibiler yuzunden dusundugumuzu soyleyemiyoruz elestiri yapamiyoruz varsa yoksa rakibi dayan her sey cozulecek boyle...

Öyle yorum yaparsan titrersin tabii..senin yazdıklarını okuyunca herkes sinir oldu bilmem farkında mısın..

Futbol oynadım diyen adam Burak'ın pozisyonuna laf etmez..nasıl bir şey yok orda diyebiliyorsun..üstelik peşine de fbnin antep maçında penaltıları verilmemiş diyorsun..
Neyin peşindesin..onu bir anlayalım önce..futbol yönünden bakarsak şu an 10 puan önde olmamız lazımdı..bu fark nasıl kapatıldıya getiriyoruz sözü..değil Trabzon,Barca olsa dayanamazdı bu duruma..hiç kaybetmemek ne demektir yahu..sahada yürüyüp maçları kazanmak ne demektir..
Buca-fb maçında ki penaltıda benim için bu lig bitti..benim eskişehirde 2 golüm iptal edilirken,adamlara hakem fırsat üstüne fırsat sunuyor..bunu görmeyen adam kördür..

Her maç hakemlere karşı oynuyoruz..peki fbnin hakeme karşı oynadığı 1 maç göster bana..eşit şartlarda mücadele etseydik bu fark kapanabilir miydi..fb kaç maçtan galip ayrılırdı..

Futbol oynadıysan fbnin 2. yarı başında ki maçlarda rakibi tekmelerle nasıl dövdüğünü de görürdün..hepsine göz yumuldu..
Siz hala sağ bek sol bekten bahsediyorsunuz..hizaya gelin önce..sen puan kaybettiğin maçları kazansaydın,başka maçlarda çelmeyi yerdin..Buca bile bize koştuğu kadar fenere koşsaydı rahat yenerdi..

Yahu adam rakibin santraforunu sahaya çıkartmadı..konuşturma beni daha fazla..sol bekmiş,forvetmiş..bırakın boş işleri..

mancester
11.05.2011, 00:36
ya arkadaşlar hepsini geçin. düşünün ki bir takım var ve ilk yarıda barceolna gibi makina düzeninde oynuyor ve önünde kimse duramıyor. geçen senenin şampiyonu da başta olmak üzere hallaç pamuğu gibi atıyor. muhteşem ve 9 puan önde bitiriyor. sonra oyuncular devre arasında dinlenemiyor ve devre arasında alınan oyuncular da oynatılmadan klasik hastalık olan düzeni bozmama hareketi ile aynı kadro sahaya çıkıyor ve sonuca bakın. bu takım Trabzonspordur. herşey kendi eline iken şimdi başkasının elinde oyuncak olduk. Ama biz hala diyoruz ki herşey iyi de febe kötü. adamlar ne kadar kötü olsalar bile biz ğuan kaybetmese idik bunlar olmazdı. kabul etmek lazım biz de kötü yönetildik ikinci yarı aşında. bu da bize yetti. ilk yarıdaki colman ın penaltısı da gol olsa acaba lig nasıl bitecekti bilemiyorum.
Ama şunu biliyorum gerçekten ne febe ne de biz hakediyoruz.
isterseniz kızın bana ama uzun yıllardır şampiyon olmasak da bir yıl daha beklemeye razıyım. ama yine de hocaya güvenemiyorum ki! (ki çok severim şenol hocayı)

Benzer seyleri dusunuyoruz biz eger iyi yonetilseydik ne febe nede fedarasyon kalirdi boyle sanki lig bitmis gibi yarim yamalak bir devre arasi yapilan transferler takima monte edilmedi alinanlarda ne kadar iyiler onu bile bilmiyoruz daha adam iki haftadir oynuyor soyleyecek cok sey var ama iste susuyoruz.

uemit
11.05.2011, 00:40
mancester abi fenerde transfer yapmadi!! herkes biliyor ki!! bi oyunlar oynandi¨!!! trabzonspor da hatalar yapinca buraya gelindi!! biz trabzonspor taraftari olarak sadece kendimize kizmicaz!!¨fenerin yaptiklarini görmemizlikten gelemeyiz!!! burda sen sanki "fenere yapilan haksizlik kadar bizede yapildi" biz sampionluggu sadece yönetim yüzünden kaybettik" düsünorsun!! bu yanliz

oguzhanssan
11.05.2011, 00:57
mesele kimin ne yaptığı değil. TS nin ne yaptığıdır!
Gerisi teferruattır benim için. Biz adam gibi oynayabilse idik bu durum böyle olmaz biz çoktan ilan etmiş ve gençlerle devam ederdik.
febe istediğini yapsın sadece tozumuzu yutardı. adamların tek yaptığı şu ki Aykut a dediler dur sen daha çömezsin Alex daha kıdemli. o olmazsa olmaz dediler. yoksa alex i aykut siliyordu. aziz engel oldu buna ve buralara geldiler. gerçekten kaliteli takımları var baktığımızda.kabul etmemiz gereken bir gerçek de ne yazık ki budur

uzunismail
11.05.2011, 01:03
Avrupada göreceğiz feneri, o zaman diyeceğiz bunlar haketti, ama eğer o takım bir rezalete sebebiyet verirse bu fenerin rezilliği değil mhknin rerzilliği olur.. Hakemler övünürler biz gönderdik biz yaptık aferin bize diye.. Reziller sürüsü...

augustus
11.05.2011, 09:25
Gerisi teferruattır benim için. Biz adam gibi oynayabilse idik bu durum böyle olmaz biz çoktan ilan etmiş ve gençlerle devam ederdik.
febe istediğini yapsın sadece tozumuzu yutardı. adamların tek yaptığı şu ki Aykut a dediler dur sen daha çömezsin Alex daha kıdemli. o olmazsa olmaz dediler. yoksa alex i aykut siliyordu. aziz engel oldu buna ve buralara geldiler. gerçekten kaliteli takımları var baktığımızda.kabul etmemiz gereken bir gerçek de ne yazık ki budur

Genel olarak bu görüşe katılmıyorum.Ligin ilk yarısı sonu itibariyle yere göğe sığdırılamayan takımımız ligin 2. yarısında şu ana kadar ki periyotta ligin ilk yarısına göre sadece 2 puan eksik topladı.Hep kaçan pozisyonlar var aklımızda ; çevirilen maçlar, son dakikaya kadar yapılan mücadele ve alınan maçlar aklımıza gelmiyor.Buna ilaveten derbi maçlarında 8/7 gibi (Bursa maçlarıda dahil) hayal bile edemeyeceğimiz bir seri yakaladığımız halde...Bizim şu an itibariyle başarısız gözükmemizin nedeni rakibin inanılmaz performansı.Zaten konu başlığıda bunu irdeliyor.Ben şahsen takımımızın başarısız olduğu görüşüne katılmıyorum.

zafer6161
11.05.2011, 10:22
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=GazeteArsiv&Date=13.12.2010

nereden nereye :(

ISTS
11.05.2011, 10:38
Hıncal bugün olayı çok güzel özetlemiş yine. Herşey apaçık, net bir şekilde ortada. Tartışmaya bile gerek yok. Tarafsız gözle bile durum böyleyken bazı arkadaşların hala bu gerçekleri görememeleri gerçekten üzücü.

UmutBaykan
11.05.2011, 10:38

hey gidi heyyy

augustus
11.05.2011, 10:43

psikolojik savaşın bir parçası bu..biz malesef hiç beceremiyoruz bunu.verdiler gazı rahatlattılar bizi.rakibide yerin dibine soktular!(güya)..o zaman ki manşetlere bakıp ahlayıp vahlamak yerine oynanan oyunları görebilmek daha faydalı olur..

metehan
11.05.2011, 10:48
Nasıl yani? TS şu ana kadar 11 puan kaybetti, kalan iki maçı alabilirse ligin ikinci yarısını bu puan kaybıyla tamamlayacaktır ki bu da gayet doğal bir performans. Büyük övgüler aldığımız ilk yarıda da 9 puan kaybettik. Tamam devre arası yönetimin yanlışları var, bu konuda herkes hemfikir ama asıl anormal olan FB'nin yaptığı seridir. Yıllardır bu ligi izliyoruz. Böyle bir serinin futbolun doğal koşullarında mümkün olamayacağını herkes bilir. Dışarıdan desteklenerek FB bu seriyi yapmayı başardı, sadece son üç deplasman maçlarına (Eskişehir, Buca, Karabük) bakmak yeterli. Kalan iki maçı alırsa da bir rekorla şampiyon olacak.

O nedenle sadece TS'un ne yaptığına bakmak yetmez. Bence TS üzerine düşeni yaptı ama bu rakip performansına da yapacak birşey yok. Herkesin büyük bir övgüyle bahsettiği Keny Miller'ı da alsaydık bundan daha fazla puan toplayacağımızı düşünmüyorum.

Çok ihtimal vermesem de yine de FB'nin puan kaybını bekliyoruz :)

Gurpas
11.05.2011, 10:48
Arkadaşlar Trabzonsporu'un şu an içinde bulunduğu durumun tek sebebi. Basiretsiz, mıymıntı, hiç bir vizyonu olmayan, iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan, konuşmalarıyla etkili olamayan aksine antipatik olan, medya nın takmadığı 2 yöneticisidir. Bunlar Nevzat Şakar ve Hasan Yener dir.

metehan
11.05.2011, 10:53
Arkadaşlar Trabzonsporu'un şu an içinde bulunduğu durumun tek sebebi. Basiretsiz, mıymıntı, hiç bir vizyonu olmayan, iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramayan, konuşmalarıyla etkili olamayan aksine antipatik olan, medya nın takmadığı 2 yöneticisidir. Bunlar Nevzat Şakar ve Hasan Yener dir.
Bu biraz kolaya kaçmak olur. TS'un temsil ve yönetim konusunda büyük sorunları olduğu gerçek. Olmasaydı çok daha büyük başarılar elde edebilirdi bu kulüp. Yıllardır olan temsil ve yönetim sorunu bu dönemde de var ama bunu iki isme bağlamak doğru değil, genel bir sorun bu. Yarın kongre olsa ve yeni bir yönetim gelse, yeni geleceklerin mevcuttan daha iyi olacağına inanan var mı? Mesele bu sorunu çözmek, Ahmet veya Mehmet'i eleştirmek değil.

robinhood61
11.05.2011, 11:04
çok hakkımız yendi çook.. belki fenevbahçe de aynı şeyleri söylüyor ama bizim hakkımız daha çok . biz %90 fenev %10..

doping aldıklarından hakkaten şüpheleniyorum. medya,hakemler,satın alınan rakip futbolcular özellikle de kaleciler, bunlar şampiyon olmamaızı engellemiştir. bizde de suç var. yok kardeşim bu ülkede bundan sonra anadolu takımlarının şampiyonluğunu beklemeyin.

haa diyceksiniz ki bursa nasıl oldu. onu da titanlar şampiyon yaptı. bi da böylesi zor olur. işte herşey ortada.

1996 dan ders almadık. şampiyon olamassak vay halimize. ben zaten futbolu bırakacağım kimse kusura bakmasın.

ileri_libero
11.05.2011, 11:09
İlk yarı sadece tek deplasman galibiyeti olan fb, ligin ikinci yarısı her maçını kazanıyor.Oyuncuları kolay kolay kart görmüyor.Bizim performansımız gayet iyi.Daha ne olacaktıki tüm maçlarımızı kayıpsız geçebileceğimizi mi sanıyordunuz?

Gökhan KAN
11.05.2011, 11:18
İnanılır gibi değil gerçekten..Böyle bişey rüyalara bile girmez..18 de 17..Vay arkadaş..Bu kadar tesadüf Kemal Sunal filmlerinde bile yok..

Ama Fb liler olaya tam tersi şekilde bakıyor..Biz muhteşem futbolumuzla bunu yapıyoruz Trabzonspor hiç bişey oynamadan 2. yarı 40 puan alacak diyorlar..İlginç..

Ali İhsan
11.05.2011, 11:30
İlk yarı sadece tek deplasman galibiyeti olan fb, ligin ikinci yarısı her maçını kazanıyor.Oyuncuları kolay kolay kart görmüyor.Bizim performansımız gayet iyi.Daha ne olacaktıki tüm maçlarımızı kayıpsız geçebileceğimizi mi sanıyordunuz?

Fener ikinci yarı deplasmanlarda yine çok zorlandı. Ama her deplasmanda geriye düştüğünde penaltı ile maçları eşitledi. Kırmızı kartlarla rakip eksik kaldı, kendi oyuncuları atılmadı, penaltılar verilmedi.

Fenerin ikinci yarı attığı dört penaltı da deplasmanda ve üçü gerideyken verilmiş. Özellikle üç tanesi hatalı karardı.

oflu engin
11.05.2011, 11:37
mesele Trabzonspor'un ne yaptığı ise

ben söyleyeyim.bizim yaptığımızı yapanlar avrupa liglerinde şampiyon oluyor.sadece iki yenilgi alan takımda biziz.nizami golü verilmeyen yüzde yüz penaltısı verilmeyen çıkan yeni kurallar ilk bizim futbolcumuzda uygulanıp örnek teşkil edecek diyerek aynısı rakibimize es geçilen amansız yarışta iki metreden iki adamıda göremeyen hakemlerle en az beş kırmızı kartı es geçilen rakibine dirsek atan yerdeki rakibine insanlığa sığmayacak hareketi yapan hakeme küfür eden rakibe küfür eden yan hakem uyarmasına rağmen ''tamam''komutuyla dışarı atılmayan ve maçı kurtaran adamlarla satılmış şehirlerle günahlarıyla şikeleriyle fanatik basındaki kalemi ile toplumu yönlendirenleri bunların hepsini es geç,
gel burada biz puan kaybetmeseydik rakip ne yaparsa yapsın safsataları ile kabahati bu takımda ara.yok böyle birşey arkadaş.şu avrupada şampiyon olan takımların istatistiklerine bak sonrada bizim istatistiklere bak.sonrada git fb nin hakem sayesinde satılmışlar sayesinde ofsaytan kırmızıların es geçmelerinden ve ne kadar aciz bir futbolla nasıl 18 de 17 yapıyor bir analiz et.ama işine gelmez niyemi kolayı var biz işimize baksaydık safsatası işin içinden sıyırmanın en kolay yoludur.bunu zaten fb yapıyor birde sizlerle uğraşmayalım.
biraz kendini zorlarsan buca maçının nasıl döndürüldüğünü anlarsın.eskişehirde dönen dolabı eskişehirli anlattıda sen yine anlamadın.niyemi kolayı var berabere kalmasaydık fb ne yaparsa yapsın demek kolay değilmi.unutmaki bu kahpe düzende bu baskılardan ve tehditlerden bizi yöneten hakemlerede etkilenip penaltımızı vermiyor golümüzü iptal ediyor.gol pozisyonunu durduruyor.buna rağmen en iyi istatistik bizde ve en az yenilen takım olarakak hala bir şansımız varken şu zırvalamalardan kendinizi bir kurtarın.96 dan beri takım halinde bu formayı bu kadar hak eden canı ile kanı ile bizim için bu kadar ter döken neredeyse kimyaları bozulacak derecede kafa yoran bir ekip görmedim.ve bu ekip şampiyondur.iki hafta sonrada tastiklenecek.

TSelif
11.05.2011, 11:37
Aynı durumda biz olsaydık...
Bütün futbolcularımız hatta daha da ileri gideyim teknik heyet yönetim iyice abartayım taraftarı bile doping kontrolüne sokmuştu fenerasyon !!!

UğuR
11.05.2011, 11:43
Bütün futbolcularımız hatta daha da ileri gideyim teknik heyet yönetim iyice abartayım taraftarı bile doping kontrolüne sokmuştu fenerasyon !!!

Bizim şimdiki durumumuza bile laf atıyorlar. Her maçı kolay kazanıyorlar diye. Yani kaç maçı son dakikada çevirdik bilemiyorum. Her maç bitiminde kalbim bu maçıda kaldırdıya sağlamım herhalde diyorum.

Armağan Dere
11.05.2011, 11:47
Sadece 18.hafta Ankaracünü yenseydik Fenerin gardını kıracaktık Ankaragücü maçı daha önemliydi..Dikkat edin sadece o maçta ilk yarıdaki gibi top oynadık inanılmaz goller kaçtı o maçta...Sen 2 haftada 5 puanı kapattırırsan adamlar umutlanır,çünkü medya,siyaset adamların arkasında..sadece Ankaragünü yenmemiz yeterliydi.hiçbir stratejiyi düzgün yapamadık ki zaten hiçbir zaman

Şeref
11.05.2011, 11:48
Çok fazla eleŞtİrİ var takima bu takim İlk yari ne İse 2. Yari da aynisi hİÇ fark yok . Sadece fenerbahÇe tff, mhk ve medya el ele vermİŞ bu İŞİ gÖtÜrÜyor. Bu kadarda yÖnetİme yÜklenmeyİn 3 sene Öncekİ halİnİze bakim Şİmdİkİ halİmİze bakalim.

mancester
11.05.2011, 11:59
Sadece 18.hafta Ankaracünü yenseydik Fenerin gardını kıracaktık Ankaragücü maçı daha önemliydi..Dikkat edin sadece o maçta ilk yarıdaki gibi top oynadık inanılmaz goller kaçtı o maçta...Sen 2 haftada 5 puanı kapattırırsan adamlar umutlanır,çünkü medya,siyaset adamların arkasında..sadece Ankaragünü yenmemiz yeterliydi.hiçbir stratejiyi düzgün yapamadık ki zaten hiçbir zaman

Aynen sen yen ankarayi ya yen bakalim adamda umutmu birakiyorsun isterse barca olsun adamlar cokerdi resmen 2 haftada bir yenilgi bir beraberlik adamlarin istahi artti olabilirmi olur dediler olay buralara geldi tonlarca posisyona giriyorsun atacak adamin atamiyor altipasdan gol kaciyor olmuyor futbolun icinde bu varmi var ama her macda boyle olursa bu artik tesaduf degil beceriksizlikdir.Bu gorup hep soyluyorum su takimin iskeleteni bozmadan iyi bir forvet iyi bir sol kanat selcuk ve egemenle sozlesmeyi uzatip yola devam edilmeli iddiali konusuyorum iyi bir yonetimle seneye en az 10 puan farkla sampiyon oluruz.

Mehmet Ç.
11.05.2011, 12:01

Bunun üstüne gidilmeli..

Macta panlart acalim.. 16'da 15; Nerede Doping kontrolü diye?!

28TS61
11.05.2011, 12:44
6 fb li sari kart cezasi sinirinda ama hala kart gören olmuyor. nedeni hakemler kart veremiyor olmasi

zekeriyya
11.05.2011, 12:53
eğer futbol un adaleti varsa
eğer canım Türkiye'm de adalet varsa
bizim şampiyon olmamız gerekir.
bunu fb li dışında kime sorarsanız söyler.
bakalım
adalet
var mı?

zekeriyya
11.05.2011, 12:55
olayların normal şartlarda yaşanması gerekirken
gereksiz sataşma ve açıklamalar
her nedense hep bazılarının ekmeğine kaymak oluyor.

samway
11.05.2011, 14:04
bıze bu gunlerı gosterenlere sandıkta gosterın dıcem ama nerdeeeeee

Atmaca
11.05.2011, 17:21
bıze bu gunlerı gosterenlere sandıkta gosterın dıcem ama nerdeeeeee

Aziz Yildirimla, federasyon secimlere katiliyor.

degok
11.05.2011, 18:07
ancak fenevbahçenin başarabileceği bir olay.

Ilelioglu
11.05.2011, 18:10
6 fb li sari kart cezasi sinirinda ama hala kart gören olmuyor. nedeni hakemler kart veremiyor olmasi

Evet halen bu Futbolculara kart cikmadi.

Ilelioglu
11.05.2011, 18:13
Bizim şimdiki durumumuza bile laf atıyorlar. Her maçı kolay kazanıyorlar diye. Yani kaç maçı son dakikada çevirdik bilemiyorum. Her maç bitiminde kalbim bu maçıda kaldırdıya sağlamım herhalde diyorum.

..................................

Cihan_61
11.05.2011, 20:23
Evet halen bu Futbolculara kart cikmadi.

Ankara macindada cikmaz.
;)

Sibel
11.05.2011, 20:28
18 maçta 17 galibiyet alabilirsiniz,ama 18 nesil geçirseniz 1 defa edepli olamazsınız..Bunu anladık..

aaahmet61
11.05.2011, 20:55
arkadaşlar son 10 yılda ligin 2. yarısında bu kadar çok galibiyet alan başka takım var mı? irdelemek lazım.

Ahmet Pulusoğlu
11.05.2011, 21:29
ligi boşver dünyada varmı

hüseyin1975
12.05.2011, 13:12

Bizimde 5 Futbolcu sInirda!
Bakalim bu Hafta kimler Kart görecek.

DİNÇ
12.05.2011, 14:15
.................................

MahmutHSO
12.05.2011, 15:40
Ortalıkta ilginç duyumlar dolaşıyor ya Hayırlar olsun....

"Diana Taurasi ve Penny Taylor olayı sebebiyle A.Yıldırım, Hacettepe de yapılan tüm doping testlerini tanımadığını açıklamıştır.Sonrasında ise Hacettepe doping merkezinin lisansı 3 ay süreyle askıya alınmıştır.Doping testleri FB'li bir yöneticinin sahibi olduğu kuruluşta yapılmaktadır.
Bu arada ilk yarıda toplam 40 dakikayı kaldıramayan, 60. dakikadan sonra ise pes eden FBli futbolcular, ikinci yarı ile birlikte nedense şaha kalkmıştır.Hiç koşmuyor sahada geziniyor,yürüyecek mecali yok denilen 34 yaşındaki A.De souza ise ikinci yarı ile birlikte gol ve asist rekorlarını egale ediyor.İlk geldiği 2004-2005 sezonunda 27 yaşında iken ligde 24 gol 14 asist başarısı yakalayan bu sporcu bu sene 34 yaşında 22 gol 14 asiste ulaştı."

daha devamı var ama her halde boş şeyler....

Bu konu çok ilgimi çekti

MahmutHSO
12.05.2011, 15:41
Devamını da duymak isterim..

robinhood61
12.05.2011, 16:02
adam satın alan , haram yiyen bir camia doping te yapar .

DİNÇ
12.05.2011, 16:29
................................

Duyumlarla işimiz olmaz....Sildim gitti...

phobia
13.05.2011, 17:30
Eskişehir maçını alsak 18 maçta 17 galibiyet 1 beraberlik alan takım şampiyon olamıcaktı..

mackali_81
13.05.2011, 21:13
Eskişehir maçını alsak 18 maçta 17 galibiyet 1 beraberlik alan takım şampiyon olamıcaktı..
belki de sen de onların oyunuyla oynamak zorunda kaldın da ondan...

zafer6161
13.05.2011, 21:25
seneye şimdi biz kötü oluruz,70 puan alan beşiktaş şampiyon olur,bir dahaki sene super takım oluruz 85 puan alırız ama 86 puan alan fener şampiyon olur,bu devran böyle gider geçer,,

UmutBaykan
13.05.2011, 21:47
şenol hoca çıksın 16 maçta 15 galibiyet 1 beraberlik irdelenmeli desin :)

Hasan Cubukcu
13.05.2011, 22:53
BJK 17de 17 yapariz dediginde daha mac satin alma ihalesindeydi ama malesef ihaleyi fbliler aldilar !!!!!

magicyattara
13.05.2011, 23:15
................................

Duyumlarla işimiz olmaz....Sildim gitti...

Hocam neden siliyorsun..

Ben bu konu hakkında çok daha aktif olmamızı isterdim açıkçası..hatta bu konuda başlık dahi açmayı düşünüyordum..

2011 yılındayız..tıp alanında dünya çok ileri gitti..ülkemizde sağlık sektörü çok büyüdü..her türlü alet edevat hastanelerde mevcutken,biz 2011 yılında doping testi yapamıyoruz..

fbli futbolcuların doping yaptığından ben şahsen şüpheleniyorum..bunlar her haltı yerler..
Taurasinin de dopingli olduğundan adım gibi eminim..Taurasiyi kim aklamış ona bakalım önce..kendi ülkesinden temiz raporu alıp geliyor ve ülkemizin tek doping araştırma merkezinin bu rapordan sonra lisansı alınıyor..

Doping yapmak isteyen için bundan ala fırsat olabilir mi..mal kaldı deliye derler buna..

metehan
13.05.2011, 23:27
Şu an 16'da 15 ile gidiyor FB. Böyle bir seri yakalanabilir mi? Evet yakalanabilir. 16 maçın 10-11 tanesini oynayarak alabilirsiniz. Geri kalanları da ya rakip hediye eder, etmediği anlarda da hakemler imdada yetişirse bu seri yakalanır. Aksi futbolun doğasına aykırıdır.

Bu serinin 18'de 17'ye yükselip yükselmeyeceğini kalan 2 maç gösterecek.

OLCAY ÇAKIR
13.05.2011, 23:34
Ve bu bayan sporcu, bu dünyanın en iyi oyuncusu ülkemizden adeta kaçtı dendi. Ülke zor duruma düşürüldü... Aciz gösterildik.
Koca Hacettepe markası yerle bir edildi.

Kaçtı gitti, bir daha asla gelmez denen oyuncu, GS ile imzaladı!

Şaka mısınız?
Hocam neden siliyorsun..

Ben bu konu hakkında çok daha aktif olmamızı isterdim açıkçası..hatta bu konuda başlık dahi açmayı düşünüyordum..

2011 yılındayız..tıp alanında dünya çok ileri gitti..ülkemizde sağlık sektörü çok büyüdü..her türlü alet edevat hastanelerde mevcutken,biz 2011 yılında doping testi yapamıyoruz..

fbli futbolcuların doping yaptığından ben şahsen şüpheleniyorum..bunlar her haltı yerler..
Taurasinin de dopingli olduğundan adım gibi eminim..Taurasiyi kim aklamış ona bakalım önce..kendi ülkesinden temiz raporu alıp geliyor ve ülkemizin tek doping araştırma merkezinin bu rapordan sonra lisansı alınıyor..

Doping yapmak isteyen için bundan ala fırsat olabilir mi..mal kaldı deliye derler buna..

Tangerine Dream
14.05.2011, 00:03
http://www.facebook.com/video/video.php?v=134640296600242

Burak
14.05.2011, 12:37
Bu istatistiği biz yakalasak aynı başlık açılır mıydı ?

Ozan Yazıcı
14.05.2011, 13:27
Harbiden mal kaldı deliye, güzel laf.

Doping merkezinin kapatılması ve ilk yarı kondüsyon fakiri olan bir takımın ikinci yarı doru atlar gibi koşması, bunlar tatlı tesadüfler..

ALDENİRO
14.05.2011, 18:04
sadece lugano ve emre ye verilmeyen kartlar bile şike olduğuna delildir.

ALDENİRO
14.05.2011, 18:06
ikinci delil fener hiç gündüz maçı oynamadı.buca fener maçının ilk yarısı gündüz olduğu için 2-1 yenikti.

blacksilva
14.05.2011, 18:07
17-1-0 yapamazlar 16-1-1 olcak ankaragücü puan veya puanlar alcak! buraya yaziyorum

TuAF2007
14.05.2011, 18:36
Biz yakalasak açılmazdı bence.Neden açılmazdı çünkü senin takımının başında Şenol Güneş var kariyeri başarıları belli... Kimse art niyet aramazdı...

Ama fenerin teknik adamı Aykut Kocaman olunca işler değişiyor. Aykut kocaman kim ya?? ne başarısı var ne kariyeri var... Bir cümlede anlatılabilcek bir şeyi satır satır anlatma başarısını göstermiş bir adam... Kulübede kös kös oturur taktik veremez konuşmayı bilmez filozof havaları desen zaten sanki ünlü düşünce adamı....

Burak
14.05.2011, 19:16
Biz yakalasak açılmazdı bence.Neden açılmazdı çünkü senin takımının başında Şenol Güneş var kariyeri başarıları belli... Kimse art niyet aramazdı...

Ama fenerin teknik adamı Aykut Kocaman olunca işler değişiyor. Aykut kocaman kim ya?? ne başarısı var ne kariyeri var... Bir cümlede anlatılabilcek bir şeyi satır satır anlatma başarısını göstermiş bir adam... Kulübede kös kös oturur taktik veremez konuşmayı bilmez filozof havaları desen zaten sanki ünlü düşünce adamı....

E iki sene önce hiçbir başarısı olmayan adam şampiyonluğa da oynadı bu ülkede Sivasspor ile.

TuAF2007
14.05.2011, 19:43
O dönem Sivasspor'un başındaki adamı hiç sevmem ama emin ol Aykut Kocaman'dan daha iyi teknik adamdır :) Yani o kadar nefret ediyorum ki aykut'tan onun nefreti yüzünden kimlere iyi teknik adamdır yakıştırması yapabiliyorum sen düşün artık :)

Burak
14.05.2011, 20:34
O dönem Sivasspor'un başındaki adamı hiç sevmem ama emin ol Aykut Kocaman'dan daha iyi teknik adamdır :) Yani o kadar nefret ediyorum ki aykut'tan onun nefreti yüzünden kimlere iyi teknik adamdır yakıştırması yapabiliyorum sen düşün artık :)

Daha iyi olmasındaki kriter ne peki ? Fenerbahçe'yi çalıştırmamsı mı ?

alierhan
14.05.2011, 21:05
yok arkadaş oyle bir istatistik yok bu ezzikler kesin puan kaybedecek. yeterki biz şu iki maçıda kazanalım...

TuAF2007
14.05.2011, 21:23
Daha iyi olmasındaki kriter ne peki ? Fenerbahçe'yi çalıştırmamsı mı ?
Ne alakası var? Sen çok başaralı buluyorsun galiba... En azından aykut gibi ''irdele'' muhabbetini açıp hakemleri baskı altına almadı? Şenol Güneş hakkındaki söylemleri belli... Fb maçında Şenol Güneş büyüklük gösterip ayağına kadar gitti el sıkışmak için o tenezzül bile etmedi... Basın toplantılarında söledikleride cabası ve bunun gibi bir sürü çirkeflik.... Herkezi başarılı görürüm ama bu adamı asla.... kısaca bu adamın olduğu yerde başarı varsa ben ondan şüphe ederim...

Burak
14.05.2011, 21:47
Ne alakası var? Sen çok başaralı buluyorsun galiba... En azından aykut gibi ''irdele'' muhabbetini açıp hakemleri baskı altına almadı? Şenol Güneş hakkındaki söylemleri belli... Fb maçında Şenol Güneş büyüklük gösterip ayağına kadar gitti el sıkışmak için o tenezzül bile etmedi... Basın toplantılarında söledikleride cabası ve bunun gibi bir sürü çirkeflik.... Herkezi başarılı görürüm ama bu adamı asla.... kısaca bu adamın olduğu yerde başarı varsa ben ondan şüphe ederim...

Benim demek istediğim şu, Aykut değil, dünyada kim gelirse gelsin bu istatistikle lig bitiren herkes için aynısı yapılır, biz yaşadığımızda başarı olarak adlandırılırdı.

metehan
14.05.2011, 21:51
Muhtemelen açılmazdı ama zaten biz de böyle bir istatistik yakalayamazdık :) Zira bir önceki sayfada da belirttiğim gibi böyle bir seri futbolun doğasına aykırı. Olabilmesi bazı yan etkenler lazım.

azelea
15.05.2011, 00:24
bence Aykut KocaMAN bey korkuyor.

Muhalif
15.05.2011, 09:06
Ben farklı düşünüyorum. 2 maç 3 maç hadi bilemediniz 5 maç hakemlerle almış olsun bir takım. Kalan 12-13 maçı nereye koyacağız. Ben Fenerbahçe'nin ligin 2. yarısında bizden çok daha iyi oynadığını düşünüyorum. Yani kadro kalitelerini sahaya yansıttılar ligin 2. yarısında. Neredeyse tüm maçlarını 2 farklı kazandılar, biz tek farkla zor galip geldik son dakikalarda. Hakem hataları ligin kaderine etki ediyor mu? Bence evet... Ama ligin kaderine etki eden o kadar çok şey var ki. Mesela boş kaleye topları yuvarlayamayan forvet oyuncuları veya 1.60 lık boyuyla kalecinin uzanamayacağı yerlere peş peşe 3 hafta mükemmel kafa golleri atan ortasaha oyuncuları gibi.

Napoli
15.05.2011, 09:47
Hep Kırılma anlarından hakemler devreye gırdı..

Neydı bu kırılma macları...

Genclerbırlıgı Fenerbahce macı... Bır osfsayt,bır olmayan penaltından gol

Galatasaray macı...Barosun 100% golu verılmedı...

Gazıantep macı...Mac 16 dakıka uzadı Luganoya cıkmayan kart

Buca macı...Gokhan Gonule cıkmayan Ikı sarı kart,ve yalan penaltı..

Bu dort macın hakkı 3 beraberlık bır yenılgıydı...

metehan
15.05.2011, 14:04
Ben farklı düşünüyorum. 2 maç 3 maç hadi bilemediniz 5 maç hakemlerle almış olsun bir takım. Kalan 12-13 maçı nereye koyacağız. Ben Fenerbahçe'nin ligin 2. yarısında bizden çok daha iyi oynadığını düşünüyorum. Yani kadro kalitelerini sahaya yansıttılar ligin 2. yarısında. Neredeyse tüm maçlarını 2 farklı kazandılar, biz tek farkla zor galip geldik son dakikalarda. Hakem hataları ligin kaderine etki ediyor mu? Bence evet... Ama ligin kaderine etki eden o kadar çok şey var ki. Mesela boş kaleye topları yuvarlayamayan forvet oyuncuları veya 1.60 lık boyuyla kalecinin uzanamayacağı yerlere peş peşe 3 hafta mükemmel kafa golleri atan ortasaha oyuncuları gibi.
Cenk, ben de aynısını dedim zaten. Bu kadar maçın önemli bir bölümünü oynayarak kazanabilirsiniz ama senin de belirttiğin gibi 4-5 tanesini de hakemlerle kazanırsın. Bu sayı da az değil ve bu yarışı sürdürmek için çok önemli. Örneğin Buca maçını FB kaybetseydi, yarışa havlu atabilirdi. Yani zorlandığın maçlarda dış destek olursa bu seri yakalanabilirdi, şu an da olup biten budur.

Ligin ikinci yarısında FB'nin bizden daha iyi oynadığına itirazı olan yok. Kadro kalitesi konusunda da haklısın ama bunların hiçbiri ligin ikinci yarısında tercih haklarının FB lehine ortaya konmasını haklı göstermez.

Travelair
15.05.2011, 23:36
Bu ülkede ikincilik şampiyonluktan daha değerlidir!

robinhood61
16.05.2011, 00:01
Bu ülkede adalet olduğunu zanneden iyi n niyetli kalbi temiz renktaşlarım. uyanın. hak verilmez alınır diye bi tabir var. ama bizim yöneticiler susuyor. ağlamayana mama yok malesef.

bASTURk
16.05.2011, 09:40
Hemşehrilerimiz bir konuda birleşti:''Şampiyonluk için 102 puan gerekiyor!''

Ama bence o da yeterli olmayacak.Artık maç öncesi olaylardan hükmen galibiyetler hatta icabında puanların silinmesi gibi uygulamalar var.

Devir değişti arkadaşlar.Her ne kadar satılmış da olsa her yerde gazeteler televizyonlar var.Ve her ne kadar aklı vicdanı kararmış insanlar olsa da bu ayıbı görenler de var.İşbu nedenle artık daha gelişmiş metodlar uygulanmalıydı.

''Sporda Şiddet Yasası.'' Kulağa ismi hoş geliyor ama görün bakın bunu nasıl lastik gibi çekip çevirecekler!

Bursa'yı sildiler.Önümüzdeki yıl fbahçe Trabzon'a geldiğinde hazır gergin ortamı yakalamışken,fazla zahmete gerek yok,3 tane provakatör işi görecektir.

Allah belanızı versin!.

Devrim Arslan
17.05.2011, 20:12
Hep Kırılma anlarından hakemler devreye gırdı..

Neydı bu kırılma macları...

Genclerbırlıgı Fenerbahce macı... Bır osfsayt,bır olmayan penaltından gol

Galatasaray macı...Barosun 100% golu verılmedı...

Gazıantep macı...Mac 16 dakıka uzadı Luganoya cıkmayan kart

Buca macı...Gokhan Gonule cıkmayan Ikı sarı kart,ve yalan penaltı..

Bu dort macın hakkı 3 beraberlık bır yenılgıydı...

bunları yazmayı girmiştim

babaschar
17.05.2011, 20:18
Bu fenerbahçe tayfasının alayı Allah'sız...aleyhimize 71 haftadır penaltı çalınmıyormuş ve bunu şike belirteci olarak kullanıyorlar.
ulan yarım beyinliler, bizde fener karakteri, fener hinliği, fener orospuluğu olsaydı,..
2 farklı önde gittiğimiz bir maçta talimat verirdik oyuncumuza, böyle bir istatistiği ortadan kaldırırdık.

yine siz bu fener karakteri, fener hinliği, fener orospuluğu ile 17 maçta 1 beraberlikle istatistikleri alt üstü ediyorsunuz,..

Allah belanızı versin...

oflukaan
17.05.2011, 20:59
Parayla deĞİl mİ kardeŞİm. Oda olur

robinhood61
17.05.2011, 20:59
Bu fenerbahçe tayfasının alayı Allah'sız...aleyhimize 71 haftadır penaltı çalınmıyormuş ve bunu şike belirteci olarak kullanıyorlar.
ulan yarım beyinliler, bizde fener karakteri, fener hinliği, fener orospuluğu olsaydı,..
2 farklı önde gittiğimiz bir maçta talimat verirdik oyuncumuza, böyle bir istatistiği ortadan kaldırırdık.

yine siz bu fener karakteri, fener hinliği, fener orospuluğu ile 17 maçta 1 beraberlikle istatistikleri alt üstü ediyorsunuz,..

Allah belanızı versin...

bravo valla tebrikler :alkış::alkış:

fteotdgs
18.05.2011, 00:47
Boyle bir istatistige bizim takim da ulassa, FB de ulassa, baska bir takim da ulassa buyuk suphe ( o da sirf objektifligimi koruyabilmek adina; yoksa %100 emin olurdum nasil oldugundan) ile bakarim. Bu sezon itibari ile ligde hicbir takim digerlerinden bu kadar farki yaratacak derecede guclu degil cunku.

fteotdgs
18.05.2011, 00:57
Koca basin tayfasindan bir Allah'in kulu da bu istatistigi cilalamayi birakip (kocaman donusmus, yesinler. Kocaman ...neyse) bunun ne kadar gercek disi oldugunu yazmiyor; deli oluyorum, bir kez daha igreniyorum Turkiye'de futbolda olan bitenlerden.

Samet Türkmen
18.05.2011, 01:43
Aykut'u kutlamak lazım. Büyük hocaymış ! Daumlar,Aragonesler,Zicolar ... Hiçbirisi bu kadar başarılı değildi. Ne cevherler varmış ülkemizde !

Armağan Dere
18.05.2011, 02:23

Allah belanızı versin...

Hayır sanki çok faul yapmışız da Penaltı çalmamışlar..1 Glovacki'nin Kayseri maçındaki pozisyonu vardı bir de Manisa maçında Ceyhun'un pozisyonu vardı 2'si de flu denebilir..Ama onların lehine penaltıları sölemiyorlar,sölemezler...bizim Lehimize verilmeyen penaltılar ne olacak!,Aslında O dediklerini yapacaksın,Bunlarla böle savaşabilirsin..Her kozlarını ellerinden alacaksın..ama senin yönetimin sözleşmesi biten futbolcunla sözleşme imzalamaz,maçın cumaya alınır ses çıkarmaz,2 golün verilmez gık demez vs...adam senin herşeyini irdeler hiçbişey demezsen,yemeyenin malını yerler...

Yaşar
18.05.2011, 02:46
Son yıllarda şampiyon olan takımlara bakıldığında yine şöyle bir istatistik çıkıyor ortaya. Ligin en az yenilen ve en az gol yiyen takımları şampiyon olmuşlar. Bu sene şampiyonluk yarışı bütün istatistikleri de alt üst etti. 82 puan şampiyon olmaya yetmiyor, en az yenilen takımsın yetmiyor, en az gol yiyen takımsın yine yetmiyor. 18 de 17 yapanları göreceğiz en geç 4 ay sonra Avrupa'da.

nesta61
18.05.2011, 03:50
Son yıllarda şampiyon olan takımlara bakıldığında yine şöyle bir istatistik çıkıyor ortaya. Ligin en az yenilen ve en az gol yiyen takımları şampiyon olmuşlar. Bu sene şampiyonluk yarışı bütün istatistikleri de alt üst etti. 82 puan şampiyon olmaya yetmiyor, en az yenilen takımsın yetmiyor, en az gol yiyen takımsın yine yetmiyor. 18 de 17 yapanları göreceğiz en geç 4 ay sonra Avrupa'da.

o gunleri cok merak ediyorum ALLAHIM o zamanda alexe bisey olmasin ki nasil bir balon oldugunu dunya gorsun, reziller 26 golun 11ini penaltidan atan oyuncuyu maradona yaptilar ... yeni sezon baslasin fener cok kotu oynasin alexde gecen seneyi mumla arasin alexi yerin dibine sokacaklar!!! ALLAHIM insallah o gunleri bize yasatir

cenk52
18.05.2011, 04:43
17 de 16 yi 4 kisimda olusturdular...
1. Cok nadiren olsa oynadiklari iyi maclar
2. Kendilerine direkt oynamayip mac hediye edenler
3. Rakibin iyi oynayip, tff, medya ve hakemlerin katlettigi maclar
4. Rakibin hirsli olup, hakemlerin normal yonettigi ama bi taraflarindan bal damladigi maclar...

lazanya61
20.05.2011, 14:29
ayıptır yahu

bahadır2561
20.05.2011, 14:43
hayaldi gerçek oldu

TSuha61
20.05.2011, 14:53
Bi kaza çıkmadı işte! Hallderiz Kadirden Sonra Ayarlarız Tayyip!

Cengiz
20.05.2011, 14:54
hayaldi gerçek oldu

ççç ççç ççç

mackali_81
04.07.2011, 14:04
18 de 17 ancak böyle yapılabiliyormuş işte. Nokta.

Rahmi Akkurt
04.07.2011, 14:17
işin vahim yani , oyuncular ve aykut da takımı biz şampiyon yaptık sanıyor :D :D

Harun-61
04.07.2011, 14:20
Haram olsun diyorduk, az kaldi netlesecek Haram Galibiyetleriniz.

Burçak
04.07.2011, 14:44
denizli faciası...
bursaspor faciası...

Aziz Yıldırım tarafından verilmiş 3 şampiyonluk sözü..

Tüm bunlardan sonra bu sene şampiyonluk Trabzonspora kaptırılsa , Aziz Yıldırım o koltukta duramayacaktı çok iyi biliyor...
ve bu nedenledir ki şimdiye kadar uzman edasıyla yaptıkları şikeleri masa başı oyunlarını , kaçabilme ihtimali çok yüksek olan şampiyonluk için bu sene ellerine yüzlerine bulaştırdılar.
sert kayaya çarptılar budefa.
oyunlarını yine Anadolunun önderi Trabzonspor bozacak.
hani diyordukya, o tekere ancak biz çomak sokarız diye...

Ali YİĞİT
04.07.2011, 15:24
18 de 17 ancak böyle yapılabiliyormuş işte. Nokta.

Başlığı açarken yazdıklarını okudum da Aziz bu işler çevirirken yanında mıydın be abi bu ne kahinlik böyle :)

Bordo_MaviM_61
04.07.2011, 15:33
Sadece emekle şansla açıklanabilir mi? Şampiyon olabilmek için bu istatistiği tutturabilmesi gerekiyordu adamların ve başaracaklar öyle mi. Eğer şike yapamazlarsa şampiyonluk bizim adım gibi eminim buna. Bu istatistik ancak şikeyle tutturulur. Barcanın bile yapamadığını ilk yarı rezilleri oynayan kıytırık Yeni Malatyaspor'a yenilen Fener'in yapabileceğini düşünmüyorum. Kalan iki maçtan birine takılacaklar! Ancak şikelerini durdurmalıyız. Çantacılarına dikkat etmeliyiz. Karabük'ü Ankaragücü'nü dört gözle takip etmeliyiz. Bunlar şikeyle yapıyorlar bu işi!!! Anlayın bunu!!!!!!!!!!!

Üstat konuyu açarken yazdığın yazı bu..
Teknik takip yapmış gibi konuşmuşsun saygı duyuyorum sana..

mackali_81
04.07.2011, 15:44
Arkadaşlar her hafta bizim ve fenevin maçlarını izledim eksiksiz. Fenerin maçlarını izlerken 15. dk dan sonra yaptığım yorumlar hep şöyleydi. Bir tuhaflık olmazsa fener alamaz maçı. Ve her zaman bir tuhaflık oldu maçlarda. 2. yarı Fenevin Eskişehir mi desem, Antep mi desem, Ankaragücü mü BUCA mı desem Beşiktaş mı desem, Sivas mı desem HANGİSİNİ DESEM hepsinde bir absürtlük oldu. Hatırladığınız gibi. O kadar belli ettiler ki emniyet de dayanamadı artık. B..nu çıkardılar çünkü. Bizim yerimize diğer büyüklerden biri ile çekişiyor olsaydı fenev ligde katliam çıkardı. Ama medya ile her zaman sindirdiler bizi. Hep sümen altı yaptılar onca rezilliği konuşmadılar konuşturmadılar. Ama dürüst emniyetçiler dayanamadı demek. Bu ülkeye dair ümitlerim arttı. İyi ki varlar. Namuslular namussuzlar kadar cesur olabiliyorlar. Alınlarından öpüyorum o polislerimiz. Sağolsunlar var olsunlar! 30 yaşımdayım ve bu sene sonrası da dahil Trabzonsporun hiçbir sene bu kadar hak ettiği bir şampiyonluk olacak mıdır bilemiyorum. O kupa s...s... bizim müzeye konulacak!!!!!!

Fatih Özkan
04.07.2011, 15:47
O kadar büyük gördü ki kendini, o kadar çok güvendi ki...
"Böyle gelmiş, böyle gidecek!" diye düşündü...
Ama Allah büyüktür. Gün gelir yaptıklarının cezasını fazlası ile çekersin! Dökülen gözyaşlarımızın acısı fazlası ile çıkacak İnşallah!

ts61gogo
04.07.2011, 15:47
Bunun üzerine onlarca konu mu acmamiz lazim?

legurhan
04.07.2011, 15:55
ÖNEMLİ...
Fener'in kaybettiği TS Kupası Yenimalatya maçı sıradan bir maç değil...bİLDİĞİM şudur ki, bu rant cetesi o maçtan epeyce para kaldırmıştır...İnanmıyor olabilirsiniz ama birkaç yıl önce yine kadıkoyde yenildikleri bi grup maçı öncesi(2-0 gaziantep' yenildiler, antep'in ganyanı 12 lira idi..Grubun 2. maçı)İstanbul Göztepe'de benimden tanıdığım bildiğim altın tespih ekibinden onlarca kişi eşlerinin altınlarını bile bozdurup iddia oynamıştı ...Malum bi kaç kişi çok yuklu olmayan miktarlarda oynayınca iddiada ani yükseliş olmadığından maç incelenmeye alınmıyoır...Arada belirli grup vole yapıyor....İsteyen maça ve sonucuna dönüp bakabilir...Kaynak sormayın kaynak benim zaten...

yalniz adam
04.07.2011, 16:36
insan şeytanları bunlar..her şeyi yaparlar..

angraf
04.07.2011, 16:57
Şikedir.
yargıya intikal etmiştir.

mackali_81
06.07.2011, 16:29
Şikedir!
Başlık kapatılabilir...