PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe Hakkında Kanaltürk'te Yayınlanan Şike İddiaları...

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

sercaninanc
03.05.2011, 09:47
bu pankart yüzünden kulübe dava acacakmış aziz acan kadar actıranda suçlu diyor eeee ne dielim yarası olan gocunur

Turgay Şen
03.05.2011, 09:50
haydi bakalım bekliyoruz elmi yaman beymi yaman

Serdar Ersoy
03.05.2011, 09:51
Yarası olan gocunur deyimi isim belirtmediğinde olur kardeş. Sen direk takıma hedef alan bir pankart ile çıkıyorsun. Yarası olan gocunur diyemezsin.

Bu arada aziz saçmalamış...

Mehmet Ç.
03.05.2011, 09:56
acsin bakalim..

IBB macina gelecegim..

O macta bende bir Pankart acayim :D

"Seytanin Dünyadaki temsilcisi Aziz Yildirim"

Tatar Kemal
03.05.2011, 09:57
pankarttaki ifadeler bence hafif kalmış. fener taraftarına lafım yok eninde sonunda onlar bu şikeci takıma bilmeden gönül vermiş saftirikler ama yöneticileri tam bir ..... musturoğlumudur denen ........ bizim penaltımıza laf etti. ama bucaspor maçında maç 3-1'deyken fener leyhine verilen uyduruk penaltı için ağzını bile açamadı. göz göre göre bunlara havadan penaltı verilir gıkları çıkmaz Trabzonspor'un penaltısını laf ederler. işte bu yüzden o pankarttaki ifadeler çok ama çok hafif kalmış. ama onlarda çok iyi biliyorlar ki bizans bu sene de şampiyon olamazsa gese'den beter hale gelecekler. geçen sezon son maçta stadı yakan fener taraftarı bu sezon şampiyonluk kaçarsa sanırım tüm kadıköyü yakar.

Sami Kuk
03.05.2011, 10:24
Açsın ulan kadikoyde ne pankartlar açıldı.Gecmıs yıllarda, türkiyenın gündeminde bizim pankart var.

GÜNAHLARIN TAKIMI FENERBAHÇE Bundan normal ne var.Haksız puanlar,rüşvetle parayla maç almalar.Hakkımızı yiyorlar.Bu günah değilmi..

Aziz zaten günahlarn önde gideni.Zamanında silah kaçakçılığıda yapmışki bu..

Serdar Ersoy
03.05.2011, 10:26
Şu (http://1.bp.blogspot.com/_oRxf9S-HMPk/Scp0-Tq_7bI/AAAAAAAABLw/-RVwfCJhNjA/s400/5014cz.jpg) pankarta ceza verildi mi bilmiyorum fakat bizim ki yanında hiçbir şey.

BALKAN 06
03.05.2011, 10:29
az bile söylenmiş hem fikirim ama
ben de çok merak ettim bizim yöneticiler buna nasıl musade etti diye,
yarın onlar daha ağırını yazacak,
bizim uşaklar karadenizin dalgaları gibi kabarıp bişiler yapacak derken
hiç istenmeyen olaylara sebebiyet verilebilir,
el yazısı ufak bi kartonla felan gösterilseydi iyiydi ama şimdi benim haberim olmadan sokmuşlar denilemez...

Travelair
03.05.2011, 10:29
Eli değmişken şuna da dava açsın:

http://galeri.uludagsozluk.com/7/itaat-et_67869.jpg

Halmanli
03.05.2011, 10:42
şikebahçenin yöneticileri neden bu pankarta dava açıyor anlamıyorum ki

TSelif
03.05.2011, 10:56
Aç aç.. Ulan adi herif bu sene yapmadığın hiç birşey kalmadı .
ALLAH fitil fitil çıkarsın bunları senden 22 mayısta !!

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 10:59
yaptıkları günahların ortaya çıkmasından rahatsız olduklar için dir....

bordo61
03.05.2011, 11:00
Aziz o resmi büyütsün duvarına assın dava açacağına.

Barış Burak
03.05.2011, 11:03
Şekip mosturoğlu antep maçında hüseyinin kartlarını görmezden geldi penaltıyı diline doladı maç sonucu için Allahın lütfu dedi...;

ulan buca maçında unuttun mu Allahı? işinize gelincemi Allah?

şimdide dava açıyuormuş. ulan senin yatacak yerin bile yok.sen bu yediğin hakların hesabını nasıl vercen.senin yüzünden,senin teşviğin,şiken yüzünden iki can daha gitti.dayanamadı senin şeref kavramına.o canların hesabını nasıl vercen.

Allahtan korkusu yok bunların, sabaha kadar dava aç.seni adam yerine koyupta davanı kabul eden türk adalet sistemine acırım ben.

hep itlik yapacaksınız,oyuncu satın alcaksınız,takım satın alcaksınız,şikenini kralını yapcaksınız,işinize gelince adalet diye inlicek istediğinizde susacaksınız şimdide tepki çekmemek için dava açcaksınız.ulan az biraz haysiyetin olsun aziz yıldırım.

fbyi tutan taraftarda senin gazına gelip,haklı olduğunu sanıyor ya onlara hiçbirşey denemez... hepsini geçtikde aziz bu yaptıklarının hesabını diğer tarafta nereye saklayacaksın? natoda olmıcak diğer tarafta. kimleri türk vatandaşlığı bahanesiyle kandıracaksın diğer tarafta.

yediğin hakkım sana haramda kan olsun.haramda it kan ı olsun.Allahınızdan bulun.bu taraftarın,takımın emeğini yediiniz,sırf başarısızlığınızı örtmek için, Allahınızdan bulun. işinize geldiğinizde hatırladığınız Allah bununda hesabını sorar.

haram zıkkım olsun hakkımı yeyipte boğazınızdan geçirdiğiniz.

Barış Burak
03.05.2011, 11:05
biz 27 sene bekledik,inşaallah siz 57 sene beklersiniz.

Furkan Dündar
03.05.2011, 11:11
açmayın ...

sercaninanc
03.05.2011, 11:24
kim düşündüyse anlından öpüyorum
hırsız fenerbahçe
de olabilirdi

Ahmet_8
03.05.2011, 11:28
çok zoruna gitti azizenin gerçekler acıdır.

Tangerine Dream
03.05.2011, 11:50
Önümüzdeki sezon Saracoğlu'nda hakem odasının yeri değiştiriliyormuş. Oldu mu şimdi, adamcağız kime fırça atacak. Ona bir "Mazlum" bulmak gerek.

Külünkoğlu
03.05.2011, 11:54
fenerbahçe spor kulübünün yaptırdığı ve organize şekilde açtırdığı pankartları buraya yazmaktan görüntülerini koymaktan utanırım.

Altan Atabay
03.05.2011, 11:58
pankartta yazan her ne kadar doğru olsa da stadımızda açılması hoşuma gitmedi.

Şu adamlara her ne sebeple olursa olsun malzeme vermek beni sıkıyor, sinirlendiriyor.

DURAS
03.05.2011, 12:01
Güzel ALLAH IM o kadar adil ve adaletlidir ki, sadece zamanının beklemek lazım gelir. bu günahların hesabını veriyorlar da haberleri yok. olurda bu yıl şampiyon olurlarsa, hesabı sonraya bırakılmış demektir. en azından benim nazarımda öyle. yoksa saraçoğlunda, bursanın şampiyonluğunu timsah yürüyüşüyle kutlayan fenerli taraftarın düştüğü bu trajikomik olay, adaletin tecellisi değilde nedir...

macuka
03.05.2011, 12:05
Bu insanoglunu anlamak mumkun degil,
Gunahlari islerler, "Gunahkar" oldun diyince alinirlar:)

Bu arada korkmasinlar, islenen gunah icin TFF ceza veremiyor, onlar ancak acilan bu pankarta ceza verebilirler.
Bu dunyada isleri is yani:)

magicyattara
03.05.2011, 12:16
Açılması gereken bir pankarttı..

Yıllardır onun bunun hakkını yiyen,hak etmediği şampiyonluklar kazanan bir takıma yapılabilecek en güzel göndermeydi..bu pankartı diğer takımların da desteklemesi gerekir diye düşünüyorum..

Günahların,günahkarların takımı fenerbahçe..

kamyonetçi
03.05.2011, 12:23
Türkiyenin kalbinde taht kuran bir pankart.

Bizim dışımızda,birçok taraftarında düşüncelerine tercüman olduğunu düşünüyorum.

Günahların Takımı.

On numara,yapanın eline sağlık.

Özkan
03.05.2011, 12:29
Pankartı açanlara ceza verilmelidir, ama hakaretten dolayı değil. Fenerin ne kadar çukur bir şer odağı olduğunu yeterince iyi anlatamadıkları için ceza almalılar. ;)

Birincioğlu
03.05.2011, 12:30
akşam canlı yayında nevzat şakarı dinledim.kanal türk de aynı soru ona da soruldu.Pankartla kulübümüzün ilgisi yok dedi.bu görev ve sorumluluk tamamen emniyetin insiyatifindedir ve önceden okunup ona göre sdata alınır diye acıklama yaptı.tv lerin acıklamsında ise trabzon emniyeti infial olur gerekcesiyle pankartı kaldıramamışlar. valla mactaydım bağırmaktan sesim kısıldı harbiden infial olabilirdi insanlar o kadar ddolmuştu. hele o o şehir bu şehir satılmış ESKİŞEHİR nakaratını sesim kısılana kadar zevkle söyledim.

bordo08
03.05.2011, 12:32
Böyle pankartlara devam az bile söylemişiz hazırlıyanların ellerine sağlık...

Allaahın yarattığı en mukkades varlığa insana burası LEŞ gibi hamsi kokuyor diye bağırmadılarmı..

Bu kelimle kullanılırken insanlık ahlak neredeydi şimdi çıkmışlar tvlere yaygara koparıyorlar sözde tenkit ediyorlar..

Travelair
03.05.2011, 12:41
Spor şiddet yasasının çıktığı an niye böle bir pankart açtık ki ? Eski pankartları koyuyorsunuz burya o zamanlar kural yoktu ki... Kesinlikle işin içerisine çirkeflik girdikçe insanlar birbirine zarar verir.. Gereksiz birşey. Günahların takımı fenerbahçe dedik o gün lehimize hep hakem hataları oldu dikkat edelim ne desek basımıza geliyor büyük konuşuyoruz aynı kayseri maçından sonraki gibi sessiz olup hamle yapmayı bilmiyoruz

Şiddet yasası olmasaydı bile o koreografinin suç olması lazım acaba onla ilgili dava açıldı mı Fenerbahçe bu konuda ne yaptı onu belirtmek için buraya koydum yoksa onlar yaptı bizim de hakkımızdır demek için değil. Ama haklısınız bize yakışmıyor, özümüze yakışmıyor

zafer6161
03.05.2011, 12:51
2001 yılında p....k t....n ananıda sat .pankartı açan bu zihniyet bu pankarta tepki gösteriyorsa pes doğrusu

zekeriyya
03.05.2011, 13:00
günahların takımı fb
18 de 17 yaparsa
hangi gühahtan bahsedecen tüm yaz vız vız kafamızın etini yiyecekler
kahroluyorum

arifberkay
03.05.2011, 13:18
Bırakın bu işleri, has olmıuş pankart, yine açılmalı hatta daha ağırları hazırlanmalı..Alttan al ,kork ,pıs düştüğümüz durum ortada nerden incelirse ordan kopsun.Yapanın ,düşünenin ,taşıyanın,asanın ellerine sağlık

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2011, 13:19
Gel günahın boynuma gel

Fatih ÇOLAK
03.05.2011, 13:20
Pankart bencede olması gereken gibiydi,iyikide yapılmış;ama ben kendi sahalarında oynayacakları ilk maçta sağlam bir kontra yapacaklarını düşünüyorum.

Katılıyorum ama yapmamız gereken 2-0 öne geçmek yani İzmir Atatürk stadında bir pankart daha patlatalım bence en azından şampiyon olamasakta içimizde ki yağlar erir :):)

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2011, 13:24
Google da artık

günahların takımı

Kendimi şanslı hissediyorum tıklayınca

Fenerbahçe çıkıyor :)

LnMrt
03.05.2011, 13:30
pankartta yazan her ne kadar doğru olsa da stadımızda açılması hoşuma gitmedi.

Şu adamlara her ne sebeple olursa olsun malzeme vermek beni sıkıyor, sinirlendiriyor.

Ama malzeme vermek değil beni rahatsız eden.
Kocaman sarı lacivert FENERBAHÇE yazısı çirkin olmuş.

Sürekli kullanılabilecek ve içeriği TRABZON'a dair bir pankart daha şık olurdu.

Şeref
03.05.2011, 13:43
ya iyide hem pankartı biz koyuyoruz, sonrada biz yanlış olduğunu sorguluyoruz. fenerden ses yok. gerçi TFF fenerin yerine yapacağını yapar, ondan sessiz kalıyorlar. ama bunlar bu solganı sonuna kadar hakettiler

bASTURk
03.05.2011, 13:45
Pankart son derece isabetliydi.

Bir önceki hafta 5 puana çıkması gereken fark;federasyon,yayıncı kuruluş ve hakem triosu katkılarıyla eritilmiş ve O takım fbahÇe lider olarak atanmıştı.

Antep'i sahadan sildiğimiz maçta hakemin kaba etlerinden uydurduğu kararlar yine medya gücü tarafından kullanılmış ve oyunumuz gölgelenmişti.

İş işten büyük oranda geçmişken bu şekilde günah çıkarmak da işte bu günahların takımına haizdir!

metehan
03.05.2011, 13:52
Bu konuda çok haklısın bence,adamlardan ses yok,beni dahada çıldırtıyor bu..
Nasıl ses yok? Şansal Büyüka'nın çok zoruna gitti bu pankart :)

Royal Heart
03.05.2011, 13:59
Sessiz durunca neler oluyor görüyoruz; çünkü sessiz olunca bize sadece izlemek düşüyor. Takıma zarar vermeyecek şekilde hakkımızı her platformda aramalıyız. 1 kereye mahsus açılmışsa manalıdır, gocunduklarına göre.

TSelif
03.05.2011, 14:01
Çok zeki olduğunu düşünüyorsun di mi !

SEDAT
03.05.2011, 14:03
- Her nekadar çokta içime sinmesede diğer yanımla bakınca çok güzel olmuş :)

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 14:08
maçların hepsini hakemle kazanmadılar ama biizm maçlarımızda verilmeyen goller ve penaltılar ne olucak nasıl yapıcaz şimdi ben hakemlen toplam 6 puan keybetmişi satılmişşehir,kayserispor,ankaragücü topla 6 puan hadi fb bizi yendi 3 puanın ole gıttı ama diyoruz ki bizim kendi suçumuz neymiş 9 puan öndeymişzde kandimiz kaybetmişi yok canım daha neler ben 6 puanım çalınmasaydı bugun bunları konuşamazdık şampiyonluk şarkıları sölerdik bende alındı günahların takımına verildi puanlar....

bASTURk
03.05.2011, 14:10
4 maçını penaltıyla çevirmiş fener neyden bahsediyorsunuz siz!

Lugano'nun 15 maç cezalık hareketleri es geçilmiş,emre'yi saymıyorum!

Gençlerbirliği ilk yarıyı tek kale oynuyor,2 topu direkten dönmüş 2 gol atmış.ama fenere önce uyduruk bir penaltı,ardından 5 metre ofsayttan gol!

Manisa maçında Semih çuval gibi yere bırakıyor kendini,fener 1-0 geride bir penaltı daha!

Lugano Ferrari'yi itip çekiyor,faul olması gereken pozisyon dönüp penaltı kırmızı kart oluyor! Ne tesadüftür fener o dakikada 2-1 mağlup !

Son olarak Tüm Türkiye'nin ibretle gördüğü İzmir'de bir rezalet yaşanmış ve yine 3-1 geride olan fener,osuruktan bir penaltı ve gökhan'ın atılmamasıyla maç kazanıyor !!!

Tüm bunlardan sonra kalkıp hikaye anlatmayın!!

17 kez şampiyon olmuş bir takımın avrupada bir tek başarısının olmaması GÜNAHLARIN TAKIMI olduklarının 17 kez ispatıdır!

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 14:11
anlayamadım?

anlayan anlamıiiş sen anlamsanda olur

Yaşar
03.05.2011, 14:12
Büyüğüm diye geçinen, sağda solda etiklikten bahsedip; diğer takımların futbolcularını ayartan ''büyük takımlarımızın'' cesaret edip yapamadığını yapan taraftarımı tebrik ediyorum. Bu yolda alınacak her türlü ceza helal olsun onlara.

Gurpas
03.05.2011, 14:18
""""artık yönetimde bizim taraftarı durduramaz fenerbahçe taraftarı bu pankartın altında kalmaz 33.haftada fenerbahçe ankaragücü maçında trabzona çok güzel cevap verecek.6 kasım 2002 de gslılara cevap verdiği pankart hala konuşuluyor tostlar iptal 55.000 sosisli sizi bekliyor xd yine ona benzer bir cevap gelebilir trabzonlular kendileri kaşındı pankart olayı fenerden sorulur çok pişman olacaklar öyle bir pankart astıkları için."""""

Lavuğun biri yazmış yorum olarak bi internet sitesinde

Birincioğlu
fenerin hakemle kanandığı maclardan bir cırpıda 3-4 tane sayarım.en barizi genclerbirliği macı adamları resmen budadılar.birileri cıkıpta fenerin hakemle kazandığı mac yok demesin.eğer diyorsa kusura bakmasın fenerin forum sitesi anti com mudur nedir oraya gidip üye olsun.

Tunga
Hepimiz bası konulardan şikayetçiyiz.Evet fenerbahçeye yardımcı oldu hakemler,evet federasyon medya onları tutuyor bunlara katılıyorum.Ama birazda kabahat bizde değilmi?adamlar ikinci yarıya transfer yapmadan başladılar ve daha hiç maç kaybetmediler.9 puan öndeyken,gelip önümüze geçtiler.federasyon hakem vs vs,peki biz neden kendimize sormuyoruz neden farkı kapattık diye?maçların hepsini hakemle kazanmadı bu herifler sonuçta.hatta şöyle söyleyeyim şahsi fikrim bariz hakem hatası sonucu maç kazanmadılar hiç.evet hakemler genelde onların lehine çalışıyor,sonuna kadar katılıyorum,ama tek hatadan dolayı maç kazandıklarını ben hatırlamıyorum.Antep maçında rakip oyuncuyu hattı hakem ok,ama o dakkaya kadar fenerin 3 penaltısı da verilmedi demi?ya da biz adamlara yenilirken hakem hatasımı vardı?bence biz kendimize bakıp,hatalarımızdan ders çıkarıp devam etmeliyiz.daha hiçbişe bitmiş değil ancak bu sene şampiyon olamazsak,suçu sadece hakemlere-federasyona-medyaya atmak yapacağımız en büyük akılsızlık olur ve önümüzdeki yıllarda yaşamaya devam ederiz aynı şeyi.biraz kendimizi eleştirelim,biraz ders çıkaralım ki geride kalan 27 sene bir daha yaşanmasın sevgili arkadaşlar.

Kısaca şöyle söyleyeyim: Senin bu forumdaki varlığın, söylediklerin bir tek şeyi doğruluyor: YALANCISIN!

Trabzonsporlu gibi görünmeye çalışıyorsun ama olmuyor.

Çünkü "Günahların Takımı Fenerbahçe"dir. Ve o günahlarından arınmak için yanlış yere düşmüşsün.

Buradaki tüm Trabzonsporlulara saygımdan dolayı sana şöyle okkalı saydırmıyorum; ama dediğim gibi:

Yalancısın!
Arsızsın!
Zavallısın!

Bye güzel kuş!

My
03.05.2011, 14:30
Neymiş misilleme yapacaklarmış :) Çok ta tın ulan yapmazsanız...

http://ressim.net/s/upload/b9a2b0bc.jpg

Pankart süper olmuş. Tam da olması gerektiği gibi.

Tunga
03.05.2011, 14:40
Bir adamı çeşitli zeka testlerine sokun ve her birinde de çok çok kötü puanlar alsın. Bu adama teknik olarak geri zekalı diyebilirsiniz; ama bu adama ulu orta geri zekalı derseniz, yine de suçlu olursunuz. Aslında durum bundan ibaret :)

bariskaratas
03.05.2011, 14:45
fenerin hakemle kanandığı maclardan bir cırpıda 3-4 tane sayarım.en barizi genclerbirliği macı adamları resmen budadılar.birileri cıkıpta fenerin hakemle kazandığı mac yok demesin.eğer diyorsa kusura bakmasın fenerin forum sitesi anti com mudur nedir oraya gidip üye olsun.

En barizi bizim maç
il yarı selcuk şahin, emre ve mehmet topuz atılmalıydı
avantaj kuralı ilk defa faulü yapanın lehine işletildi

fener haftalardır rakip oyuncuları döverek mac alıyor ve kart görmüyor.
bu en bariz ve çaktırmadan hakem tarafından kollanma şekli.
yoksa penaltı ofsayttan goller cok fazla bilerek yapılmaz.

Barış Burak
03.05.2011, 14:46
ey gidi annenemin sığırları,kim derdi biriniz mhknin,biriniz tsydnin 3ünüz sırayla hürriyet milliyet vatanın başına editör olacaksınız diye. ey gidi annanemin öküzleri kim derdi ki ikiniz fbye başkan ve asbaşkan olacak...

Barış Burak
03.05.2011, 14:51
sabaha kadar misilleme yapsınlar,onların işlediği günahları tek tek yazsak sonsuza kadar pankart hazırlarız.

abcabca
03.05.2011, 14:52
Bu pankart biraz hafif kaçmış gelecek hafta daha keskin bir pankart bekliyorum çünkü fb taraftarı da buna karşılık gelecek hafta bir pankart açacak, cevap vermek için gelecek sezon beklenmemeli !

aaahmet61
03.05.2011, 14:55
pankartı kim düşünmüse harika olmuş.lafı gediğine oturturmuş.

Ahmet KESKİN
03.05.2011, 15:00
ya arkadaşlar aziz yıldırımın küçük vesikalık fotorafı varmı....

hüseyin1975
03.05.2011, 15:04
Annesinin ellerinden öpüyorum azizenin....

Royal Heart
03.05.2011, 15:09
Hasan Yener bu konuda Lig tv ye akıllıca cevaplar verdi: ''Cebimdeki Fb nin eski pankartlarını çıkarsam Rtük ceza verir herhalde...''

vivanet
03.05.2011, 15:09
bu fenerbahçelilerin bir kere allah dediğini görmedim..ulan 5 yılda iki tane şampiyonluğu son maçlarda vermişler hala acayip şekilde büyük konuşuyorlar..takdir haklarını allahtan yana hiç kullanmayan bir klup.ben inanıyorum arkadaş şampiyonluğa bunların böyle büyük konuşması yüzünden..

Napoli
03.05.2011, 15:23
Hep beraber okuyalım.

Bu Hafta Gözler Üzerinde ARMAN DEUMİ!!! Bu hafta fenerbahçeyle kendi evinde maçı olan karabüksporun stoperi ARMAN DEUMİ

Bugün Kanyon Alışveriş merkezi önünde yaklaşık yarım saat bekledikten sonra iki lüks araba tarafından alındı.

Videoları birleştirdim çok uzundu kısalttım..

Bu hafta izleyeceğiz seni DEUMİ

http://www.youtube.com/watch?v=7R0UaL8jok8&feature=player_embedded

Kaynak:fozabesıktas.com

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 15:28
İzledİm ama bundan bİŞe Çikmaz...zaten deumİ hep kendİ kalesİne gol atiyo:)

augustus
03.05.2011, 15:36
Tepki göstermek güzel fakat, fenerbahçe adının kullanılması doğru olmamış kanımca.Bu onlara bizi dava edebilme hakkını ortaya çıkarmış oldu.Davayı da kazanırlarsa bunu her ortamda gerile gerile belirtirler.İsim kullanmak yerine dolaylı yoldan ima edilseymiş daha iyi olurmuş diye düşünüyorum.Ayrıca kamuoyunda futbol dışı güç kavramı hep hakemlerle bağdaştırılmış.Halbuki bu çirkin çark öyle geniş bir yelpazede işliyor ki..Mesela 2. devre oynadığımız Manisa maçında Onur un kafasına devamlı bi şeyler atılması tribünlerden edilen küfürler , Kasımpaşa maçında kasımpaşa tribünlerinden bizim tribünlere atılan meşaleler ve taraftarımızın tahrik edilmek istenmesi ve son oynanan eskişehir maçı...Bu tribünlerle daha önce hiçbir sorunumuz olduğunu hatırlamıyorum.Ne oldu da 2. yarı yarışın böyle kızıştığı bir anda bize karşı böyle bir tavır aldılar.Ben bu tavırlarının altında da bu çarkın kirli ellerinin olduğuna inanıyorum.Bu günahları sadece hakem hatalarıyla açıklamak olaya çok yüzeysel bakmaktır.

Efendioglu
03.05.2011, 15:36
Helal olsun o pankartı asanlara !

61_Hasan_69
03.05.2011, 15:53
Trabzonlu Gençler Delice Sever...

vivanet
03.05.2011, 16:06
maçlar bitecek ,sezon bitecek her yıl olduğu gibi atılıp tutulucak fener yine trabzona gelecek çiçeklerle karşılıcak bizim yönetim yanıyorumda buna yanıyorum..

Fatih Özkan
03.05.2011, 16:08
Doğru söze ne denir ?

cihatöztürk
03.05.2011, 16:24
bu arada deuminin bindiği aracın plakası fln varmış

deumi karabüksporun futbolcusu haftaya maç var fenerle

çok ilginç görüntüler...

DeAgLeMaNyAq
03.05.2011, 16:34
Basın ceza almamız için kamuoyu oluşturmaya çalıştı ama Hasan Yener'in dediğine göre ceza almamız söz konusu değil. Nitekim olası bir savunma istenmesi karşısında geçmiş dönemde bu sebeple ceza almayan diğer kulüplerin stadlara astığı pankartlar delil olarak kullanılacak...

Fanatik34
03.05.2011, 16:43
Günahlarin takimi fenevbahce yazacagimiza "Günahlarin Ligi" diye yazsaydik tam otururdu!

Bugün Fenevin sampiyonluga kosturmasiyla mesela 2003 yilinda 8ts´in sampiyonluga kosusu arasinda hic bir fark yok!

O yilin ertesi Serdar Bilgili artik malum sebeblerden dolayi sampiyonlugu Azize´ye birakmisti.

2005 yilini ise "Cem Papila yili" olarak görüyoruz. Aslinda hersene o gün Fenerasyona Kara Celenk koymaliydik ya...

Oğuzhan Turhan
03.05.2011, 16:56
Yapaninda, yaptiraninda, yapilmasinda en ufak bir emegi olaninda; ellerine, kollarina, zihnine saglik..
Cuk diye oturmus..

Fatih Öztürk
03.05.2011, 17:00
itin köpeğin çok zoruna gitmiş pankart.az bile yazdılar.ana avrat düm düz bi pankart yaptırmak lazım.

Emre EFENDİOGLU
03.05.2011, 17:07
Hep beraber okuyalım.

Bu Hafta Gözler Üzerinde ARMAN DEUMİ!!! Bu hafta fenerbahçeyle kendi evinde maçı olan karabüksporun stoperi ARMAN DEUMİ

Bugün Kanyon Alışveriş merkezi önünde yaklaşık yarım saat bekledikten sonra iki lüks araba tarafından alındı.

Videoları birleştirdim çok uzundu kısalttım..

Bu hafta izleyeceğiz seni DEUMİ

Kaynak:fozabesıktas.com

Plakası görünen araç 34 GE 2931, Çekmeköy'e bağlı. Çekmeköy nerede ben bilmiyorum?

macka61
03.05.2011, 17:35
bu pankartı düşünen ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler harika olmuş

Tunay ERDEM
03.05.2011, 17:39
deumi yi alan aracın doğuş grubuna ait olduğu doğru mudur?

Bıyıklıoğlu
03.05.2011, 17:40
Kontraya hazırlanıyorlarmış,bekliyoruz hadi bakalım. :)

robinhood61
03.05.2011, 17:42
fenrrbahçe 2006 da son maçta küme düşme tehlikesi yaşayan denizlisporla 2010 da ise bizle karşılaştı bu yüzden son maçlarda şampiyonluğu kaçırdılar ama bu sene istanbulda lüks arabarla dolaşan deuminin takımı karabükspor , idaası olmayan ankaragücü ve kümeden kurtulan sivasla karşıaşacaklar. anlaşılan bu iş bitti yanalım yanalım eskişehir maçına yanalım

Recep Alkan
03.05.2011, 17:43

Video Çarşı grubu tarafından yüklenmiş.

Adam Deumi mi bilinmez, onu birileri mi aldırdı bilinmez, ama doğru ise, neler olur o da bilinmez...

Hasan ZAİMOĞLU
03.05.2011, 17:47

Video Çarşı grubu tarafından yüklenmiş.

Adam Deumi mi bilinmez, onu birileri mi aldırdı bilinmez, ama doğru ise, neler olur o da bilinmez...
adam deumi'de olsa onu birileride aldırsa tüm senaryolar doğruda olsa yaptığı yanına kar kalır.istanbul medyası kol kanat açar hiç bir şey olmamış gibi anlatırlar. ercan saatçi gibi ne olduğu belirsiz sonradan dönme yorumculara havale edilir, aklanır paklanır iş biter.

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 17:53
Bu yüzde yüz Deumi. Yan kafasina bakin:

http://www.spor3.com/images/news/358706.jpg

silentpain61
03.05.2011, 17:54
10 numara pankart hiç kendimizi eleştirmeye kendimize kızmaya kalkmıyalım küfürsüz bir şekilde Süper bir pankart...eziklerin açtığı küfürlü pankartlardan çok daha güzel....yapanların ellerine sağlık.......zorunamı gitti AZİZE :) :)

tayfa_61>34
03.05.2011, 18:17
Hazırlayanları ve emeği geçenleri tebrik ediyorum, az bile olmuş. Trabzon'un böyle yürekli cengaverlere her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Devamını bekliyoruz.

Sibel
03.05.2011, 18:25
Açık ve netti oysa ki,GÜNAHLARIN TAKIMI FENERBAHÇE...Beğenmemiş mi o şahıs,vah vah...

iskenderunlu
03.05.2011, 19:43
2006-2007 Galatasaray derbisinden sonra fenerlilerin açtığı pankart bu ne azize
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/3/11149.jpg

Rıza ÇOLAK
03.05.2011, 19:45
Neyzen tevfik in sosyete şiiri geldi aklıma.Hele son iki mısrası
Aslında düşündümde şiirin bir kısmını oradan ayırmak bütününe haksızlık olur.
http://www.uludagsozluk.com/k/sosyete-%C5%9Fiiri/
tamamı burada. arkadaşlar replikleri yerleştirecek kadar zekidir

pReN@_61
03.05.2011, 19:57
Ah azize vah azize...

Ilelioglu
03.05.2011, 20:00
Herkese begendirdik gel görki bir tek Azize begenmedi.

:rolleyes:

zafer6161
03.05.2011, 20:03
http://www.gencfb.org/forum/image.php?u=63942&dateline=1289560049

adamlar koskoca 20 metrelik erotik pankart asıyor ses yok,biz 5 metrelik sadece yazı yazınca oooooooooooo çok ayıp,öyle yazı olurmu,ceza verilmeli gibi yaygara kopuyor,alın işte istanbul basını

Fatih ÇOLAK
03.05.2011, 20:11
http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182 arkadaşlar haber61 FB' nin astığı lanet pankartları yayınlamış bizim ki bunların yanında melek kalıyor :):)

BENDARLI
03.05.2011, 20:18
EĞer bİzİm yÖnetİm kendİsİne bÖyle bİr dava aÇtirirsa yaziklar olsun adamlarin pankartlari yeninda bİzİm kİ melek kalir be yeter yÖnetİm aziik temsİl ettİĞİn İnsanlarin karakterİne yakiŞir davran..

Tunay ERDEM
03.05.2011, 20:28
gfb güya iki fotoyu yanyana getirip aklınca pankarta cevap vermiş. mal diyorum bunlar inanmıyorsunuz. ççççççççç

Ömer Kibar
03.05.2011, 20:36
Zoruna mı gitti Azize..

Yarası olan gocunur..

Günahların takımı fenerbahçe ve daima öyle kalacak..

Burçak
03.05.2011, 20:41
http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=1

gerizekalı kuş beyinlilerin yazdıkları eski pankartlara bakın birde.
bizimkisinde en ufak argo yok.

Merve H.Oğlu
03.05.2011, 21:46
Şansal Büyüka'ya çok dokunmuş.
Dobra Dobra'da bile bundan bahsediyordu!
La ilahe illallah ya!

Sacit
03.05.2011, 21:57
bu pankart az bile bu şerefsizlere..

kıyamete kadar günahların takımı olarak kalacaksınız..

:mad:

Ömer Faruk61
03.05.2011, 22:02
Bu Pankartı tekrar tekrar gözlerine sokmamız lazım ya da başka türlü hazırlayarak.Yaraları çok acımış şerefsizlerin...

acımasızlar
03.05.2011, 22:07
istanbul medyası şimdiden tutuştu lig bitene kadarda bu pankart olayı sürer.trabzonum şampiyon olsun 1,2 kişi dışında fenere yapılan haksızlıkları,antep macında verilen lüzumsuz penaltıyı vede bu pankart olayını 1 sene boyunca agızlarına sakız yaparlar.Ama bilmezlerki gercekleri

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2011, 22:10
Bu 3 kelimeyi kim bir araya getirdiyse tekrar tekrar tebrikler

http://www.spordasondakika.com/gunahlarin-takimi-fenerbahce-pankarti-2-mayis-2011-33291h.jpg

yalniz adam
03.05.2011, 22:15
yanlış anons diyorum,şampiyon olmuş gibi seviniyorlar bu elfenerleri...

TraBz1o61
03.05.2011, 22:27
bu pankartı kim hazırladıysa helal olsun antuda eziklere öle dokunmuş ki heralde çarallıydı çıkarabilene aşkolsun demek ki fena oturmuş:D:::D

Ahmet_8
03.05.2011, 22:28
Toplar ve azizenin tayfası kudurdular :D aptallar

TraBz1o61
03.05.2011, 22:28
antuda öle b i etki yaratmış ki hala içlerinden çıkaramadılar heralde çarallıydı:D

Ahmet_8
03.05.2011, 22:30
ne delirdi aptallar ama :) top fenev sizin günahınız boyunuzu aştı her maçı hile hile fenerasyona döndürdünüz federasyonu ;)

Ahmet_8
03.05.2011, 22:40
Herkesin derdi biz olmuşuz , demekki zamanında iyi koymuşuz !

TSelif
03.05.2011, 22:48
Gözlemci yazmış bu pankartı ve muhtemelen yarın savunması istenecekmiş TRABZONSPOR'un.
Can Karyağdı söyledi. Bu durumda fb nin geçmişte açtığı daha kötü pankartları ve ceza almayışını delil gösterceklermiş.

hermann hesse
03.05.2011, 22:48
gereksiz bir pankarttı.
anlamıyorum camia ve taraftar olarak bu stresi kaldıramıyoruz.
bugün koskoca camia resmi açıklama yapıp caner erkin e cevap veriyor. geldiğimiz nokta budur.
hele hele sportif a.ş nin yapmış olduğu toplantıda biraraya gelen yöneticilerin kahveye gelir gibi toplantıya gelmeleri ve bu resmin basına yansıması.
Zihniyet değişmeli zihniyet.

h@msi61
03.05.2011, 22:49
Cok mu zorunuza gitti angutgiller.... Zaten akliniz o kadar calissaydi o kirli takimi tutmazdiniz... Gunahlarin takimi olmasaydiniz son iki hafta sampiyonluk kacirir miydiniz acaba? Hem de sampiyonlugu kacirmisken timsah yuruyusu yapip aleme ekstradan rezil olur muydunuz?

Ali Tunahan Güllü
03.05.2011, 22:55
Zorlarına gitmiş.
Yaptıklarınız unutulmadı daha ahlaksız herifler.
İkinci yarıdaki kadıköyde açtığınız pankart gözünüze girsin.

Lumcera
03.05.2011, 22:56
Yine bizimkilerden pratik zeka örneği...

Tam yerine oturtmuşlar :)

Mora
03.05.2011, 22:59
ben yine de sarı lacivertli "fenerbahçe" yazısının hiç bir şekilde avni aker'e yakışmadığını düşünüyorum.
sarı lacivert pankartı avni aker'de fenerliler asamadı ama biz kendi elimizle astık.

hiç yakışmadı o renkler. bari olmadı sade siyah yapsaydınız.

Fatih ÇOLAK
03.05.2011, 23:02
ben yine de sarı lacivertli "fenerbahçe" yazısının hiç bir şekilde avni aker'e yakışmadığını düşünüyorum.
sarı lacivert pankartı avni aker'de fenerliler asamadı ama biz kendi elimizle astık.

hiç yakışmadı o renkler. bari olmadı sade siyah yapsaydınız.

Bence hiç takım adı vermeseydik, sarı-lacivert "GÜNAHLARIN TAKIMI" yazsaydık daha ağır koyardı...

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2011, 23:03
Ben pankartı sevdim cezası 50 bin TL ise her maç asalım

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 23:22
Günahların Takımı Fenevbahçe...

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 23:38
Nerde bu adalet. Bizden kim sikayetci oluyor? Fenevbahcemi? TFFmi?

Spor Toto Süper Lig'de ikinci sıradaki Trabzonspor ile ligin alt sıralarında yer alan Galatasaray, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi
Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, yaptığı toplantı sonucunda Trabzonspor-Gaziantepspor maçında taraftarların açtığı, "Günahların takımı Fenerbahçe" pankartı nedeniyle Bordo-mavili takımı PFDK'ya sevk etti. Karadeniz ekibinin para cezası alması bekleniyor.

Ilelioglu
03.05.2011, 23:40

Spor Toto Süper Lig'de ikinci sıradaki Trabzonspor ile ligin alt sıralarında yer alan Galatasaray, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi
Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu, yaptığı toplantı sonucunda Trabzonspor-Gaziantepspor maçında taraftarların açtığı, "Günahların takımı Fenerbahçe" pankartı nedeniyle Bordo-mavili takımı PFDK'ya sevk etti. Karadeniz ekibinin para cezası alması bekleniyor.

Daha önce Fener ceza almamis bundan dolayi.

Biz alirsak "cifte standart" olmaz mi?

Hasan ZAİMOĞLU
03.05.2011, 23:41

al birde buradan yak. bir tane sapına kadar TRabzonsporlu manyak kafayı yemiş bu it sürüsüyle uğraşabilecek bir savcı yok mu ya uğraşsın bunlarla. fenere gelince oh ne güzel show , bize gelince ceza. sülalenizin kulakları çınlasın.

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 23:43
Ben size demistim. Günahlarin takimi Fenevbahce yazsaydik, para cezasi veremezdiler. ''Fenevbahce'' nedir kardesim derdik.

metehan
03.05.2011, 23:43
Daha önce Fener ceza almamis bundan dolayi.

Biz alirsak "cifte standart" olmaz mi?

Yok, yeni yasa çıkmış ya işler değişmiş. Yani eskiden ana avrat küfür edip pankart açsan birşey olmuyordu, şimdi oluyor. Suç varsa versinler tabi cezayı. Zaten 31 hafta geride kaldı, ceza almadığımız bir hafta hatırlamıyorum.

krdnz
03.05.2011, 23:45
Eşeklerin ahırı Fenerbahçe

Acıların kadını Fenerkahpe

Gibi versiyonlarıyla devam edilebilir :)

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 23:46
''Deumi'nin sucu ne'' diye yazilabilir :D

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2011, 23:48
Günahların Takımı

Pankartı da olsa artık mesaj yerine gidecektir..

krdnz
03.05.2011, 23:48
2001 Yılında ilk Avni Akere gidişimde polisler didik didik arama yapmıştı.O yıllarda bütün stadlarda meşale şovlar yapılırken Trabzonda stada sokmanın imkanı bile yoktu gördüğüm kadarıyla.

Bizim taraftarımızı yıllarca sindiren medya baskısıdır.Trabzondaki olaylar hep abartılmıştır.Sıra pankartta.Göreceğiz ne olacak.

cellchook
03.05.2011, 23:49
SEVAPLARIN TAKIMI TRABZONSPOR yazalım lafı yine fenere koyarız.Tezatta fener gelecek akla:):)

legend61
04.05.2011, 00:02
eğer ceza alırsak bir sonraki maçta sarı lacivert renklerle 'Anlarsın ya' yazalım bu yeter.onlara direkt bu pankartı hatırlatacak ve yerine cuk oturacaktır.

irfan61
04.05.2011, 00:04
http://forum.bordomavi.net/[IMG=http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.th.jpg]http://forum.bordomavi.net/[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpghttp://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpghttp://forum.bordomavi.net/%3Ca%20href=http://imageshack.us%20target=_blank%3EImageShack.us%3C/a%3E

krdnz
04.05.2011, 00:06
http://galeri.uludagsozluk.com/9/yaratıcı-beşiktaş-taraftarı_126315.jpg

Fatih Özkan
04.05.2011, 00:13
http://forum.bordomavi.net/[IMG=http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.th.jpg]http://forum.bordomavi.net/[IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpghttp://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpghttp://forum.bordomavi.net/%3Ca%20href=http://imageshack.us%20target=_blank%3EImageShack.us%3C/a%3E

Facede paylaştım...

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2011, 00:16
Fenerbahçe Sezer ile anlaştı
Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Sezer Öztürk için kulübü Eskişehirspor’la büyük ölçüde anlaştı.

Tarafların 3 buçuk ya da 4 milyon avronun yanı sıra Bilica’nın bonservisinin kırmızı siyahlılara verilmesi çerçevesinde anlaşma zemini oluşturdu.

O şehir başka şehir satılmış eskişehir !

Fatih ÇOLAK
04.05.2011, 00:22
Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Sezer Öztürk için kulübü Eskişehirspor�la büyük ölçüde anlaştı.

Tarafların 3 buçuk ya da 4 milyon avronun yanı sıra Bilica�nın bonservisinin kırmızı siyahlılara verilmesi çerçevesinde anlaşma zemini oluşturdu.

Kara para aktarma yöntemi :cool:

MDanışmaz
04.05.2011, 00:23
Böylece Sezer'in iki maçtaki performansı arasındaki farkın nedeni anlaşıldı bidahaki sene Anadolu klüplerinde yerini alırsın git biraz yedek kulübesini temizle :)

Burçak
04.05.2011, 00:24
pankarta bozulan gerizekalılar, kendilerinin ağıza alınmayacak şeyleri koca pankartlar yapıp açtıklarını ne çabuk unutmuşlar..
bunlara varya çölde bile su vermeyeceksin .
ya insan insandan bu kadar nefret eder mi. yemin ederim iğreniyorum bunlardan yaa.
şikenin alası çantacılığın alası hırsızlığın alası bunlarda haaaala şikayet ediyor kuş kafalılar

http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpg

Fatih ÇOLAK
04.05.2011, 00:28
Ya adamlar bizi resmen PFDK'ya sevk ettirdi biz çıkalım şu eski pankartları gösterip neden çifte standart uyguluyorsunuz diyecek adam yok mu ???

Fatih Özkan
04.05.2011, 00:32
Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Sezer Öztürk için kulübü Eskişehirspor�la büyük ölçüde anlaştı.

Tarafların 3 buçuk ya da 4 milyon avronun yanı sıra Bilica�nın bonservisinin kırmızı siyahlılara verilmesi çerçevesinde anlaşma zemini oluşturdu.

Allah süper lig yüzü göstermez İnşallah!

DNA-TS
04.05.2011, 00:35
yönetim az uyanık olsun bunlarıda emsal göstersin.

irfan61
04.05.2011, 00:38
pankarta bozulan gerizekalılar, kendilerinin ağıza alınmayacak şeyleri koca pankartlar yapıp açtıklarını ne çabuk unutmuşlar..
bunlara varya çölde bile su vermeyeceksin .
ya insan insandan bu kadar nefret eder mi. yemin ederim iğreniyorum bunlardan yaa.
şikenin alası çantacılığın alası hırsızlığın alası bunlarda haaaala şikayet ediyor kuş kafalılar

http://img830.imageshack.us/img830/7062/22708016514874021274510.jpgEğer bu pankart(Günahların takımı fenerbahçe) için ceza alırsak aynı şekilde bu pankartı yaptırıp asarsak stada o zaman herkes bir kez daha hatırlar kimin ne olduğunu ve neden bu pankartı astığımızı.

bahadır2561
04.05.2011, 09:01
para cezası önemsiz bişeyse hep orda asılı kalsın derim

Barış Burak
04.05.2011, 09:30
taraftarının ciddi ciddi içine oturduysa, sorun büyük.

bunlar takımlarının gerçekten hakettiğini düşünüyorlar. saırım taraftarlarının gözünü medya iyi boyamış.ciddi ciddi haksızlığa uğradığını düşünüyor bunlar yahu. ulan takımının adı fenerbahçe,ne zaman haksızlığa uğramış, hiç kendine sormuyor sanırım.

kendi takımının çevirdiği pis işleri bilmiyor sanırım.

eğer bildiği taktirde,saf taraftar rolü oynuyorlarsa,cidden binlerce dansöz vardır bu memlekette...

ansaneri
04.05.2011, 09:33
Bu pankarttan ceza alırsak bir dahakine "Kurabiye Fenerbahçe" yazsak ne güzel olur. Onlar anlarlar "Opera"dan mütevellit :)

ozturk
04.05.2011, 09:44
Ya adamlar bizi resmen PFDK'ya sevk ettirdi biz çıkalım şu eski pankartları gösterip neden çifte standart uyguluyorsunuz diyecek adam yok mu ???

bu konu mutlaka savunmamızda dile getirilmeli.

bahadır2561
04.05.2011, 09:45
Bu pankarttan ceza alırsak bir dahakine "Kurabiye Fenerbahçe" yazsak ne güzel olur. Onlar anlarlar "Opera"dan mütevellit :)

aynen :) güzel fikir valla

Adem Erdoğan
04.05.2011, 09:46
Bu gerizekalılar; kendi futbolcuları için de korkak tavuk diye pankart açmıştılar.

a f s
04.05.2011, 10:19
Avni Aker'de sarı lacivert renkleri görmeye, hele Fenerbahçe yazısını görmeye karşıyım.

Slogan doğru: Günahların Takımı Fenerbahçe.

Ben böyle bir pankartı tercih edermiydim diye soruyorum kendime: Daha zekice bir slogan düşünülebilirdi. Kulübe para cezası olarak dönecek bu pankartı astırmazdım. Hele o renkleri stada hiç sokmazdım. Bu pankartta İstanbul'da veya Trabzon'da stadın dışında asılmalıydı. Hazırlandığı söylenen ama açılamayan Fenevasyon pankartı da şehirde bir yere asılmalı.

Reklam iletişim dilini iyi kullanmalıyız. Karadeniz zekasıyla bunları tiye alacak çok şeyler üretilebilir. Bizi çekmek istedikleri çamurlu zemine bulaşmadan mesajımızı verebiliriz.

Zamanında Ahmet Suat Özyacı'ya hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçının skoru ne olur diye sorulduğunda "O maç kolay çıkar alırız, beni Türk güreşinin geleceği düşündürüyor" demişti.

Bu kibirli, her türlü pisliği mübah görüp, yavuz hırsız gibi üste çıkmaya çalışan yüzsüz takımı, oyuncularını, hocasını, yöneticilerini muhatap almak istemiyorum. Onlar hayalini kurdukları hakemlerle medya desteği ile elde ettikleri zorlama başarılarla kendilerini avutup dursunlar. Ben onların kirli oyunlarının içinde olmak istemiyorum.

Son hafta son düdüğe kadar hocasıyla, yöneticisiyle, futbolcusuyla, medyasıyla ortamı germek için her yolu deneyecekler. Hedefimize kilitlenip mutlu sona ulaştığımızda onlarla dalga geçecek çok malzeme verecekler bize.

Takım olarak, camia olarak Türk futbolu içinde bir duruşumuz var. Benim gündemimim bu takımın şampiyon olduğunda şampiyonlar liginde başarılı olması için yapılması gerekenler olmalı.

"Her söylediğin doğru olsun, her doğruyu her yerde söyleme"

Fenev mi öyle bir takım mı vardı?

Ahmet_8
04.05.2011, 10:27
Çok iyi oldu dusunen ve yapanları eline emeğine sağlık kudurdu kuş beyinliler

Alper Calik
04.05.2011, 10:38
....
Bu kibirli, her türlü pisliği mübah görüp, yavuz hırsız gibi üste çıkmaya çalışan yüzsüz takımı, oyuncularını, hocasını, yöneticilerini muhatap almak istemiyorum. Onlar hayalini kurdukları hakemlerle medya desteği ile elde ettikleri zorlama başarılarla kendilerini avutup dursunlar. Ben onların kirli oyunlarının içinde olmak istemiyorum.

.....
"Her söylediğin doğru olsun, her doğruyu her yerde söyleme"

Ne kadar güzel ve iyi bir sıralama olmuş yukarıdaki cümleniz.

- Bu şekilde davranarak şampiyon olacak olmaları
- Bizim futbolcu ve teknik heyetin (asla yönetim değil) hak ettikleri bu şampiyonluğu kaybecek olmaları

çok üzüntü verici.

Aynen dediğiniz şekilde 9 puanlık farkı döve döve kapatıp, sonra da hiçbirşey olmamış gibi sevinecek olmaları çok üzüntü verici

Tek umudum ilahi adalet. Belki Yüce Allah bir dokunur.

Mehmet Ç.
04.05.2011, 10:41
Bu pankart nedeni ilen saha kapatmazlar herhalde??

Sahayi kapatirlarsa gitti para :S

Tatar Kemal
04.05.2011, 10:55
saha kapatılmayacaksa parası neyse her hafta verelim de o pankart hep orda kalsın. ama afs'ye katılıyorum sarı lacivert olmasın o renkler.

Mehmet Ç.
04.05.2011, 11:24
saha kapatılmayacaksa parası neyse her hafta verelim de o pankart hep orda kalsın. ama afs'ye katılıyorum sarı lacivert olmasın o renkler.

ucak bileti aldim. Saha kapatilirsa hapi yuttuk :S

Gökçebey
04.05.2011, 11:29
Saha kapatmak mı? Yok la küme düşürürler. :D

Sakin ol şampiyon. :D

Kazım Uzunboy
04.05.2011, 12:04
İyi ya sonraki hafta da biz pankart açarız.

Bizim tek günahımız var. Sizin gibi bir çocuğumuz var.

Böyle akıp gider.

Sacit
04.05.2011, 12:16
İyi ya sonraki hafta da biz pankart açarız.

Bizim tek günahımız var. Sizin gibi bir çocuğumuz var.

Böyle akıp gider.

evet bu şekilde devam eder bize uyar..

üstteki fotoyuda her sayfaya ekleyelim güncel olsun..

oflu engin
04.05.2011, 12:42
Şeytan'ın takımı

Tunga
04.05.2011, 12:57
Hoşaf fenerlilerin asmayı iddia ettikleri pankartı burada yazmak, (ki böyle bir pankart açılırsa KAdıköy'e çıkamaz fener) en az o pankartı açmak kadar etkilidir. O nedenle lütfen böyle şeyleri yazmayın.

Trabzonspor'a açılacak bundan daha sert bir pankart sonunda dediğim gibi bırakın deplasmanı, Kadıköy'e çıkamazlar.

Fatih Öztürk
04.05.2011, 13:04
paşaya 3 rus azizim.

ünsalyılmaz
04.05.2011, 13:19
istedikleri kadar dava açsınlar.. bizim kimseyle işimiz olmaz fener maçında kadıköyde açılan pankartları edilen tezahüratları gördük duyduk.. benim takımım 73 puanda bıraktım fener böyle şampiyon olacaksa olsun.. içim rahat vicdanım rahat olmadıktan sonra napayım şampiyonluğu!! onlarda öyle mutlu olsun

Fatih Öztürk
04.05.2011, 13:32
sene sonunda bağdat caddesini başınıza geçirmeyen sizin gibi olsun fenerliler.bizim yeni kalemiz orası olacak.

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2011, 13:54
Yarası olan gocunur. Aziz Yıldırımın yarası büyük..

Küfretsek bu kadar etkili olmazdı. Günahların Takımı Fenerbahçe

Uğur GEMİCİOĞLU
04.05.2011, 14:54
Akıllarınca karşı pankart hazırlayacaklarmış kuş beyinliler. Umarım bu sefer ters asmazsınız. :)

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2011, 16:56
http://img.internethaber.com/other/128641.jpg

Arda Turan ile Caner Erkin birbirine girdi. İki futbolcu tekme tokat kavga etti.
20 Nisan 2010

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/156233_151152741597904_126238500755995_260302_1795 507_n.jpg

Fenerbahçe'nin bu sabahki idmanında Bilica ile Caner arasında sert bir tartışma yaşandı. Brezilyalı futbolcu, Caner'e sert müdehale edince Caner de tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Bilica, Caner'in saçını çekti ve sözlü uyarılarda bulundu
24 Kasım 2010

Futbolcunun karakteri ortada !!!

Merve H.Oğlu
04.05.2011, 17:50
Dinsizin (Caner) hakkından imansız (Bilica) gelir :D:D

Gurpas
04.05.2011, 17:55
http://img.internethaber.com/other/128641.jpg

Arda Turan ile Caner Erkin birbirine girdi. İki futbolcu tekme tokat kavga etti.
20 Nisan 2010

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/156233_151152741597904_126238500755995_260302_1795 507_n.jpg

Fenerbahçe'nin bu sabahki idmanında Bilica ile Caner arasında sert bir tartışma yaşandı. Brezilyalı futbolcu, Caner'e sert müdehale edince Caner de tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Bilica, Caner'in saçını çekti ve sözlü uyarılarda bulundu
24 Kasım 2010

Futbolcunun karakteri ortada !!!

Şamar oğlanı işte

cihatöztürk
04.05.2011, 17:55
paşaya 3 rus azizim.

bunuda pankart yapalım çıldırsınlar :D

Fanatik34
04.05.2011, 18:16
"Takimi sen mi sampiyon yaptin Aykut?" denmeli

Zaten sampiyon olamazlarsa Aykut tekmeyi yiyecek. Olurlarsa en gec 4-5 ay sonra!

Seyfi_B
04.05.2011, 18:20
ligtv.com.tr' de bir yorum:

2008-2009 sezonunda 2 gündüz maçına çıkan fenerbahçe toplamda 4 puan kaybı yaşadı, 2009-2010 sezonunda 2 puanla şampiyonluğu kaçıran fenerbahçe toplamda 4 gündüz maçından 2 mağlubiyet 2 balibiyet alarak toplamda 6 puan kaybetti. aziz yıldırımın bu sezon dahil 3 yıl üstüste şampiyonluk sözü karşılığında ilk senesinde beşiktaş sözünün ikinci senesinde ise bursaspor şampiyon olmuştur. ne tesadüftür ki 2010-2011 sezonunda fenerbahçe hiçbir lig maçını gündüz oynanamıştır.

Mustafa Ayazoğlu
04.05.2011, 18:28
"Takimi sen mi sampiyon yaptin Aykut?" denmeli

Zaten sampiyon olamazlarsa Aykut tekmeyi yiyecek. Olurlarsa en gec 4-5 ay sonra!

Fener şampiyon olursa Aykut Kocaman'ın bunda rolü hiç yoktur. Her tezgahı Aziz Yıldırım belirlemiştir.

Hatta Aykut Kocaman'ın aklına bile gelmemiştir Trabzonspor'un 3 penaltısını irdelemek.

Uğur Dündar'ın bu konuda bir yazısı vardır. Şampiyon olmadan Aykut Kocaman ile anlaşılmasın.

TSezgin61
04.05.2011, 18:28
onlar cevap verme hazirliginda.

bizimkilerde birsey düsünüyormu acaba

Sami Kuk
04.05.2011, 19:07
Geçtiğimiz günlerde bir yemek ortamında karşılaşan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile Trabzonspor Başkanı Sadri Şener arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
Fanatik'in haberine göre geçtiğimiz günlerde biraya gelen ikili arasında çok ilginç bir diyalog yaşanıyor
Özgener, Şener’e, “Trabzonspor ligin ikinci yarısında hiç hakem hatası nedeniyle puan kaybetti mi?” diye sordu, Şener, “Hayır” deyince de bu kez şöyle bir soru yöneltti: “Peki Fenerbahçe 2. yarıda yakaladığı büyük çıkış esnasında hakem yardımıyla hiç maç kazandı mı?” Bordo-Mavili ekibin patronu bir kez daha, “Hayır” dedi. Mahmut Özgener bunun üzerine Şener’e son sorusunu sordu: “Sevgili Başkan. O zaman Trabzonspor taraftarı bana neden tepki gösteriyor?”

Bu gerçekmi?

Emre EFENDİOGLU
04.05.2011, 19:14
Geçtiğimiz günlerde bir yemek ortamında karşılaşan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile Trabzonspor Başkanı Sadri Şener arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
Fanatik'in haberine göre geçtiğimiz günlerde biraya gelen ikili arasında çok ilginç bir diyalog yaşanıyor
Özgener, Şener’e, “Trabzonspor ligin ikinci yarısında hiç hakem hatası nedeniyle puan kaybetti mi?” diye sordu, Şener, “Hayır” deyince de bu kez şöyle bir soru yöneltti: “Peki Fenerbahçe 2. yarıda yakaladığı büyük çıkış esnasında hakem yardımıyla hiç maç kazandı mı?” Bordo-Mavili ekibin patronu bir kez daha, “Hayır” dedi. Mahmut Özgener bunun üzerine Şener’e son sorusunu sordu: “Sevgili Başkan. O zaman Trabzonspor taraftarı bana neden tepki gösteriyor?”

Bu gerçekmi?

Hiç mi hiç inandırıcı değil. Resmen masa başında uydurulan bir haber.

Yasin T.
04.05.2011, 19:23

Bu gerçekmi?

Bakın şu konuda çok iddaalıyım.Bizim gazetecilerimiz senarist olsalar oscar ödüllerini silip süpürürler,Hollywood Türkiye'ye taşınır.

Barış Burak
04.05.2011, 19:29
Bakın şu konuda çok iddaalıyım.Bizim gazetecilerimiz senarist olsalar oscar ödüllerini silip süpürürler,Hollywood Türkiye'ye taşınır.

sanırım bu gazeteler dinazor kafalılardan gazeticiliği öğrenmiş genç muhabirlerle dolu.

eskiden, yalan haber yaptığında etkisi baya uzun sürerdi,çünkü gerçeğin ortaya çıkması için gerçeğinde gazetede ayınlanması gerekirdi. eskiden ülkenin haber ihtiyacını,sadece gazetelerin ilgili bölümlerinin editörleri verirdi.başka haber bulma şansı yoktu.

bugün, açılan bir blogda yapılan sallama haber bile haber niteliği taşıyor.yazının altına yapılan yorum bile delil görevi görüyor.yani artık onların hayal ettikleri gazetecilik kalmadı. artık herkes kendi blogunda haberci,köşe yazarı,gazeteci.

yaptıkları haberin, kaynağı belirsiz,ne zaman yayınlandığı belli olmayan bir sıradan blog haberinden farkı yok.bu habere inanan beyinlerin,er geç eğitilmesi lazım. bunun gibi yalan olduğu apaçık ortada olan bir habere bile kanan varsa,derhal kendine çeki düzen vermeli yoksa, onu çok kez kandırıp inşaata topunu kaçırırlar.böyle bir dünya işte.

Barış Burak
04.05.2011, 19:32
diğer mevzu,fenerlilerin bize cevap olarak açacağı pankartta ne yazacağını bilmiyorum ama yazsınlar,elbet yalancıların sözünün biteceği yer vardır.gerçekler hiç bir zaman susmaz.

tabi kızkardeşleri gsye hazırlar gibi pankart hazırlarlarsa gsye benzemediğimizi acı şekilde tadarlar. kendi seçenekleri, şıklar önlerinde ve şifre falanda yok.belirlesinler kendi doğru cevaplarını,cevap anahtarı nasıl olsa bizde...

hodlu
04.05.2011, 20:56
Az bile yazmış sevgili renktaşlarımız.Helal olsun..............

Ilelioglu
04.05.2011, 23:45
Yarası olan gocunur. Aziz Yıldırımın yarası büyük..

Küfretsek bu kadar etkili olmazdı. Günahların Takımı Fenerbahçe

Tabi 2000/01 sezonunu unutamiyordur nede olsa.

:mad:

Ömer TOPAL
05.05.2011, 00:52
şu durumu görüpte hala nasıl bir takıma gönül verdigini anlamayan fenerli varsa kafasına saksı düşssün.. olum evladım kızım bacım yigenim...lagımçukurusporu tutun..halsiyetiniz olsun..bırakın şu ezikbahçe zihniyetini...Görmüyormusunuz bataklıktasınız....

nesta61
05.05.2011, 01:28
bu serefsizzz fenerliler kendi stadlarinda hatta cogunlukla sampiyonlar liginde REPULIK FENEVBAHCE PANKATI acmadilarmi!!! haa orayaa sen kurdistan yazmissin haaa fenevbahce aradaki farki ben cozemedim beyler cozen varsa yardimci olsun .. bizim yonetim gercekten cok pasif kaliyor cikip adam gibi YUMRUGUNU MASAYA VURACAK ADAMIMIZ YOKKKI OLSA NE AZIZYUS KALIR NE MAHMUT!

LnMrt
05.05.2011, 02:19
Bursaspor taraftarı, Onur Burak ve Giray için ya da onlar veya Trabzonspor un şahsında süper kupa maçında bir pankart hazırlamalıydılar bence.
Onurlu futbolcuları takdir etmek tüm genç futbolcular için iyi bir örnek olurdu.

45. dakika da sağ tarafdan gelen pozisyonda Onur topa can havliyle uzanırken arka fonda kale içine kayarak topu kesmeye çalışan futbolcumuzu seçemedim ama gurur duydum. (En milliyetçimiz, şövenist mavallar okuyan değil işini en iyi yapanımızdır)

Alex in hamile eşinin 89 uncu dakikadaki görüntüsü de içimi ezdi doğrusu....
O an hariç her tarafı ayrı eğlenceli bu görüntünün :)

http://www.polistube.com/fenerbahcenini-sampiyonluk-maci-izle-2010/fenerbahce-trabzonspor-genis-maci-ozeti-video_6f89de4e8.html

Canberk
05.05.2011, 02:24

2008-2009 sezonunda 2 gündüz maçına çıkan fenerbahçe toplamda 4 puan kaybı yaşadı, 2009-2010 sezonunda 2 puanla şampiyonluğu kaçıran fenerbahçe toplamda 4 gündüz maçından 2 mağlubiyet 2 balibiyet alarak toplamda 6 puan kaybetti. Aziz yıldırımın bu sezon dahil 3 yıl üstüste şampiyonluk sözü karşılığında ilk senesinde beşiktaş sözünün ikinci senesinde ise bursaspor şampiyon olmuştur. Ne tesadüftür ki 2010-2011 sezonunda fenerbahçe hiçbir lig maçını gündüz oynanamıştır.

İrdelenmelİ!!!

Engenius
05.05.2011, 10:29
mongolların takımı fenerbahçe

magicyattara
05.05.2011, 10:54
Schalke ya da Bochum taraftarının,Trabzon'da ki kupa maçında astıkları bir pankartta Nürnberg'e atfen "kırmızı siyah köpekler" yazıyordu..(Almanca ya da İngilizce olabilir,tam hatırlamıyorum..)

Sarı-Lacivert köpekler pankartı yapıp,her maç asmayı öneriyorum..:)buna da bir şey demezler heralde..

Ali Yerlikaya
05.05.2011, 11:00
mongolların takımı fenerbahçe

Mongollara bi hakaret olur bence...
Fenerliler gibi serefsiz bi halk bi devlet yok dünyada...

U.Sadıkoğlu
05.05.2011, 11:15
Bu şerefsizlerin açtıkları pankartlar ne olacak ?

irfan61
05.05.2011, 11:43

2008-2009 sezonunda 2 gündüz maçına çıkan fenerbahçe toplamda 4 puan kaybı yaşadı, 2009-2010 sezonunda 2 puanla şampiyonluğu kaçıran fenerbahçe toplamda 4 gündüz maçından 2 mağlubiyet 2 balibiyet alarak toplamda 6 puan kaybetti. aziz yıldırımın bu sezon dahil 3 yıl üstüste şampiyonluk sözü karşılığında ilk senesinde beşiktaş sözünün ikinci senesinde ise bursaspor şampiyon olmuştur. ne tesadüftür ki 2010-2011 sezonunda fenerbahçe hiçbir lig maçını gündüz oynanamıştır.Aziz bey verdiği sözü tutacak.Verdiği sözün ilk senesinde bjk ikinci senesinde bursa oldu,üçüncü senesinde şampiyon TRABZONSPOR olacak oda verdiği sözü tutmuş olacak böylece.

Deliormanli1
05.05.2011, 12:39
Malüm forumda Papazınçayırıspor takımı taraftarları bizim bu pankart(Günahların takımı Fenerbahçe)
cevap olacak pankart arayışında,ama şimdilik bulamıyorlar.Ulan tabi ki bulamazsınız TRABZONSPOR sizin gibi Günahların Takımı mı?

Sibel
05.05.2011, 14:22
Bu hafta sevgili hakeminizle günahlarınıza günah eklersiniz artık.

Mehmet Yusuf
05.05.2011, 14:23
http://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/video/video.php?v=201066123262596&oid=106588929408576&comments

pankartlar bizimle alakalı değil ama yinede resimlerin bulunması iyi olmuş.

Fatih Öztürk
05.05.2011, 14:38
günahların, günahların, günahların takımı feneeerr...

Fatih Öztürk
05.05.2011, 14:40
Schalke ya da Bochum taraftarının,Trabzon'da ki kupa maçında astıkları bir pankartta Nürnberg'e atfen "kırmızı siyah köpekler" yazıyordu..(Almanca ya da İngilizce olabilir,tam hatırlamıyorum..)

Sarı-Lacivert köpekler pankartı yapıp,her maç asmayı öneriyorum..:)buna da bir şey demezler heralde..

Abi boşver.borçlu çıkarız.

neme lazım, kemik filan ister sonra fener.

Gurpas
05.05.2011, 15:10
Bu pankart ta gerçekler yazıyor neden bu kadar zorlarına gitti bu fenerli bahçelilerin

Ilelioglu
05.05.2011, 15:14
Bu pankart ta gerçekler yazıyor neden bu kadar zorlarına gitti bu fenerli bahçelilerin

Bu pankart onlara 2000/01 sezonunu hatirlatiyor sanirim.

Tabi 95/96 ve 2004/05 sezonlarinda hatirlatiyor.

Mehmet Ç.
05.05.2011, 15:17
Aklimda mükemmel bir slogan var :D

Bakim hafta sonu ne yapacaklar..

IBB macina geliyorum :D Orada Pankarti acarim :D

Koray
05.05.2011, 15:20
Yaratıcılığımıza hayran kaldım(!)

Yani koca Trabzopnspor tribünleri daha ironik mesaj veremezmiydi.

talsuv61
05.05.2011, 15:20
Belediye maçında "satılmış fenerasyon yıldıramazsın bizi" diye bi pankart asılsın da tam olsun :)

demirel
05.05.2011, 16:04
Çok alındılar çokkkkkk, helal olsun bunu asana da yazana da astırana da.....

Gökçebey
05.05.2011, 16:35
Aklimda mükemmel bir slogan var :D

Bakim hafta sonu ne yapacaklar..

IBB macina geliyorum :D Orada Pankarti acarim :D

İçeri sokabilirsen açarsın. :rolleyes:

Mesela 7'rmeyeceğiz tahrik unsuru bir pankartmış. :)

Ycandan
05.05.2011, 17:12
Belediye maçında esprili bi şekilde bu pankartın devamı gelmeli. Mesela

ANLADIN SEN FENERBAHÇE

......... ...... FENERBAHÇE

only ts
05.05.2011, 17:43
maratonun en alt kısmına maraton boyunca şu pankart hazırlanamazmı : alın teri nedir bilirmisin fenev ?

Gökçebey
05.05.2011, 18:01
Kurabiye Fenevbahçe de güzel olurdu. :D

Burçak
05.05.2011, 18:14
Pankart yasaksa herkes tşörtüne büyük şekilde harf yazar. Lambabahçe 'ye şiir bile yazarız tribünde :D

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2011, 18:41
Sırada ki pankart bu olsun

Günahların benim olsun. Şampiyonluk senin olsun.

Sibel
05.05.2011, 18:51
Gün geçtikçe bu cümle daha da anlam kazanıyor...Çok sevdim bu başlığı:D

Sibel
05.05.2011, 18:53
Gün geçtikçe bu cümle daha da anlam kazanıyor:cool:...Çok sevdim bu başlığı:D

Ilelioglu
05.05.2011, 18:53
En güzeli bu bence...

Şikebahce

1995/96 - 2000/01 - 2004/05

:)

Burçak
05.05.2011, 19:01
Bunlara açık açık küfür etsen zorlarına gitmezdi.
Bu sözler inanın daha derin yara açtı bunlarda..
o yaraya her gün tuz basmak borcumuzdur!

Kasım Hilal
05.05.2011, 19:13
Açsınlar be..
Kaç paralık şerefleri varmış öğreniriz sayesinde..

Alper Calik
05.05.2011, 19:25
Lig bitene kadar, rakip takıma yönelik, pankart namına yeni birşeye ihtiyacımız yok bence.

Trabzonspor şampiyon olamadığı sürece ne desek boş, 9 puan önde idiniz, FB sizi geçti diyecekler (kısmen bizim hatalarımızla biraz da onların haksız maçları ile böyle oldu) kısmen doğru, . Ne dersek diyelim. Böyle denilecek ve bunu savunacak bir medya gücümüz de yok. Olsa da bir önemi yok zaten şampiyon olamadıktan sonra ..

Ama bu pankart çok güzel ve anlamlı olmuştur.

Ben biraz mantıklı ve aklı başında olan FB taraftarlarının da içten içe "Trabzonspor'un şampiyon olmayı çoktan hak ettiğine, kendilerinin sonradan ittire kaktıra bu işe eklendiğine" inandığını hissediyorum. Radyolara bağlananlarda öyle bir hava algılıyorum.

Uğradığımız tüm haksızlıklar ancak Yüce Allah ın taktiri ve bizi şampiyon yapmasıyla itiraf ettirilebilir.

Ali Tunahan Güllü
05.05.2011, 19:27
Bunlara açık açık küfür etsen zorlarına gitmezdi.
Bu sözler inanın daha derin yara açtı bunlarda..
o yaraya her gün tuz basmak borcumuzdur!

Aynen öyle.

orkun kır
05.05.2011, 19:31
bu pankartta yanlış olan tek şey fenevbahçe yazısınınsarı laciver olmasıdır...ben o kısmı siyah yazılsa daha anlamlı olurdu

Sibel
05.05.2011, 19:39
ey gidi annenemin sığırları,kim derdi biriniz mhknin,biriniz tsydnin 3ünüz sırayla hürriyet milliyet vatanın başına editör olacaksınız diye. ey gidi annanemin öküzleri kim derdi ki ikiniz fbye başkan ve asbaşkan olacak...
ççççççççççççAllah seni iyi etsin ya:)

DeAgLeMaNyAq
05.05.2011, 19:54
Pankarta 15.000 TL ceza vermişler. Hüseyin Kayıkçı'yı üçüncü kez kadroya almadığımızdan cezayı iyice katlayıp 70.000 TL'ye çıkarmışlar. 3 stoper varken Mustafa Yumlu'nun dördüncü stoper olarak kadroda yer alması gereksizdi...

krdnz
05.05.2011, 19:57
Bu pankart bundan sonraki yıllarda fb nin yaptığı her haksızlıkta anılacaktır.

Fenere yapıştı bu,artık çıkaramazlar.

Ilelioglu
05.05.2011, 19:59
Pankarta 15.000 TL ceza vermişler. Hüseyin Kayıkçı'yı üçüncü kez kadroya almadığımızdan cezayı iyice katlayıp 70.000 TL'ye çıkarmışlar. 3 stoper varken Mustafa Yumlu'nun dördüncü stoper olarak kadroda yer alması gereksizdi...

Fenerin actigi pankartlar neden cezasiz kaldi?

Yada biz mi yanlis biliyoruz?

Barış Burak
05.05.2011, 20:00
bu sığırlar farkında olmadan kendileri yaşattı bu pankartı bunca zaman,teşekkür ediyoruz kendilerine,sanırım artık yapıştı bunlara. nese yapışsada sorun etmesinler,biz gerekli gördüğümüzde yapıştırdığımızı çıkartır yenisini yapıştırırız. biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.

Barış Burak
05.05.2011, 20:01
pankarta ceza geldiği doğruysa..... doğruysa ne? ne diyim şimdi,pfsk da tarafını belli etti mi diyeyim? ülkenin bütün kuruları tarafını belli edeli 2 hafta oldu. hiç birşey diyemem,kendi öz evladını koruyor statüko.

korusun,Allahtan büyük değilsiniz, onun adaletinde torpil olmaz.

Ilelioglu
05.05.2011, 20:02

Bilen varmi bunu?

:cool:

werg
05.05.2011, 20:04
Pankart yüzünden 15 bin tl ceza yemişiz

Fatih Özkan
05.05.2011, 20:04
Bu pankart daha ömür billah unutulmaz...
Ne kadar zaman geçerse geçsin...
Kuyruklarına bastık ya şimdi afkuruyorlar...

DeAgLeMaNyAq
05.05.2011, 20:07

Şu şaibeli ortamda adalet ne zaman yerini buldu ki şimdi bulsun. Şenol Güneş boşuna "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur" demiyor. Federasyonun bahanesi hazırdır. O eskiden asılmış küfürlü pankartlar zamanında yeni şiddet yasası çıkmamıştı diyecekler. Oysa bizim pankartımızda ne argo, ne küfür içeren bir ifade yok. Ama onlar bunu şiddete körüklemeye yönelik bir ifade olarak algılayacaklar. Tabii bu saaten sonra FB'de benzer pankart assa onlara da ceza gelecektir. Cezanın bedeli mühim değil. 1 galibiyette alınan 750.000 TL'nin yanında 15.000 TL çerez parası kalıyor. Ama eminim ki Şansal Büyüka ve onun izinden gidenler bu pankartı her fırsatta gündeme getirip yaygara koparmasalardı ceza verilmeyi bırakın, disiplin kuruluna bile sevkedilmezdik...

Ilelioglu
05.05.2011, 20:14
Şu şaibeli ortamda adalet ne zaman yerini buldu ki şimdi bulsun. Şenol Güneş boşuna "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur" demiyor. Federasyonun bahanesi hazırdır. O eskiden asılmış küfürlü pankartlar zamanında yeni şiddet yasası çıkmamıştı diyecekler. Oysa bizim pankartımızda ne argo, ne küfür içeren bir ifade yok. Ama onlar bunu şiddete körüklemeye yönelik bir ifade olarak algılayacaklar. Tabii bu saaten sonra FB'de benzer pankart assa onlara da ceza gelecektir. Cezanın bedeli mühim değil. 1 galibiyette alınan 750.000 TL'nin yanında 15.000 TL çerez parası kalıyor. Ama eminim ki Şansal Büyüka ve onun izinden gidenler bu pankartı her fırsatta gündeme getirip yaygara koparmasalardı ceza verilmeyi bırakın, disiplin kuruluna bile sevkedilmezdik...

Adalet? Türkiye mi!?

Para, torpil? Gücün Hukuku!?

Cifte Standart? Yine mi!?

Türk Futbolu? Gelisir mi!?

Avrupa Birligi mi?

Bu kac oldu ben sayamadim...

Burak DERELİ
05.05.2011, 20:17
Deli oldum adamlar pankart açıyor ceza almıyorlar biz açıyoruz en güzelinden bir pankart ona ceza geliyor

krdnz
05.05.2011, 20:24
Bi dönem Gökhan-Topuz için Kayseri bilbordlara afiş astırmıştı..

İstanbulun herköşesine asacaksın bunu,çocuklar fener tumaktan korkar vallahi :)

Barış Burak
05.05.2011, 20:27
şu ülkede şu pankart için ceza almaktan mutluyum gururluyuym!

kimin adaletinde kimden medet umuyorsunuz,bu vereceğimiz 15000tl hepsine haramda it kanı olsun.bu adaletsizliğin,satılmışılığn hesabını inş soracağız.Allahım bizi utandırmasın.

Ahmet Öztürk
05.05.2011, 20:28
Yatalim kalkalim bizim 'Fırtınanın Kopacağı Yerde, Avni Aker'desin' pankartına ceza vermediler ona şükredelim. Yoksa vay efendim fırtına koparacaklar şiddet, tahrik deyip ona da ceza keserlerdi bunlar. Bundan sonra stadda evlilik teklifi amaçlı bile pankart açılmasın :)

Ilelioglu
05.05.2011, 20:28
En güzeli bu bence...

Şikebahce

1995/96 - 2000/01 - 2004/05

http://www.9kusur.com/wp-content/uploads/2010/05/Levent-Bıçakçı-Cem-Papila-Şikebahçe-Pankartı.jpg

Barış Burak
05.05.2011, 20:31
adalet dediğiniz karmaşada boğulun hepiniz!

irfanb
05.05.2011, 20:39
O pankarta ceza verip Fenerbahce`nin pankartlarini görmeyenleri,görüp te ceza vermeyenleri Allah`a havale ediyorum.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2011, 20:40
Aziz Yıldırım hakeme şerefsiz dedi 45 günden 21 güne indi cezası.

15 bin iyi ödül sayarım ben, 2. kez yapınca federasyon indirimde yapıyor..

Hatta yakında kredi kartına taksitte yapar Fenerasyon , Trabzonspor'a bu yıl gereksiz baya para cezaları verdi.

Günahların Takımı Fenerbahçe

lazzz61
05.05.2011, 20:41
ne 15 70 mılyar ceza yedık arkadaslar artık bu federasyona geregı yapılması gerekıyor

Ilelioglu
05.05.2011, 20:43
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_mn_pankart.jpg
(http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx)

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=91879

Ilelioglu
05.05.2011, 20:48
Onu bunu birakinda pankart manyak olmus ya...:D

Yapanlarin ellerine saglik...;)

irfanb
05.05.2011, 20:49
Biz de olmasaydik ,Federasyon ,MHK ve PFDK acliktan ölecekti .
Amma paramizi aldilar bu sene.

Ilelioglu
05.05.2011, 20:52

En az bir galibiyet onlara gitti...:cool:

DeAgLeMaNyAq
05.05.2011, 20:53
ne 15 70 mılyar ceza yedık arkadaslar artık bu federasyona geregı yapılması gerekıyor

70.000 TL'yi Hüseyin Kayıkçı'yı kadroya almadığımız için yedik...

TSelif
Fener yapınca ceza yok TRABZONSPOR yapınca var öyle mi !
Aç karnını doyurdun bu sene bize verdiğin cezalarla tff . Haram zıkkım olsun :D

Merve H.Oğlu
bu pankartta yanlış olan tek şey fenevbahçe yazısınınsarı laciver olmasıdır...ben o kısmı siyah yazılsa daha anlamlı olurdu
Kesinlikle ben de Avni Aker'de sarı-lacivert renkleri görmekten rahatsızlık duydum. Ama siyah olsaydı da bu kadar dikkat çekmezdi eminim amacına ulaşmazdı yani. O yüzden iyi olmuş bence :)

Sibel
05.05.2011, 20:55
Yönetimde para kaldı mı acaba? Daha okkalı bir pankart yapsak:D

Barış Burak
05.05.2011, 20:59

çıkartamazlar o parayı inşaallah. basur olurlar inşaallah.

Barış Burak
05.05.2011, 21:01
ula zaten of desek ceza yiyoruz,bari ana avrat dümdüz hewpsine sövelimde rahatlayalım, parasıyla değil mi?

hodlu
05.05.2011, 21:01
Avni Aker stadında sarı-lacivert fener yazması beni de üzdü.Tff cezayı bunun için vermeliydi...

magicyattara
05.05.2011, 21:02
Bence pankartın bu kadar koymasının sebebi şu;bu pankart maç boyunca asılı durdu..ilk yarıda Trabzonspor o kale önünde çok oynadı..her pozisyonda pankart gözlerine girdi..
2. yarı oyunu rölantiye alınca antep bizim kale önünde epey göründü..pankart yine gözlerinin önündeydi..

İlk yarıda biz o kaleye golleri sıralarken,üstelik içerdeydi dışardaydı diye tartışılırken,adamlar pozisyondan dolayı sinir küpüyken,pankart karşılarındaydı..:D
Pawel'in maçı koparan golünde top tam o köşeye gitti aksi gibi..karşılarında pankart..:D

2. yarı Glowacki'ye çıkmayan kırmızı kart sonrası adamlar ifrit olmuşken,pankart üstten sırıtıyordu..:D
Antep ha attı ha atacak diye beklerken,dışarı giden toplarda sağ üst köşede pankart el sallıyordu onlara..:D

Ben olsam tvyi kırardım..bunlarda iyi sabır varmış..:D

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2011, 21:05
Bence pankartın bu kadar koymasının sebebi şu;bu pankart maç boyunca asılı durdu..ilk yarıda Trabzonspor o kale önünde çok oynadı..her pozisyonda pankart gözlerine girdi..
2. yarı oyunu rölantiye alınca antep bizim kale önünde epey göründü..pankart yine gözlerinin önündeydi..

İlk yarıda biz o kaleye golleri sıralarken,üstelik içerdeydi dışardaydı diye tartışılırken,adamlar pozisyondan dolayı sinir küpüyken,pankart karşılarındaydı..:D
Pawel'in maçı koparan golünde top tam o köşeye gitti aksi gibi..karşılarında pankart..:D

2. yarı Glowacki'ye çıkmayan kırmızı kart sonrası adamlar ifrit olmuşken,pankart üstten sırıtıyordu..:D
Antep ha attı ha atacak diye beklerken,dışarı giden toplarda sağ üst köşede pankart el sallıyordu onlara..:D

Ben olsam tvyi kırardım..bunlarda iyi sabır varmış..:D

maraton da olsa bu kadar etkili olmazdı.. en iyi yere asılmış

düşünenler, planlayanlar büyük iş çıkardı

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2011, 21:08
beni en çok düşündüren,, maçta satılmış eskişehir diye taraftar dakikalarca haykırdı..

ne eskişehir bişi dedi ne medya !

mutlak kabullenmişlik söz konusuydu. asıl ceza o noktada verilebilirdi. asıl hakaret oydu

Sefaenes
05.05.2011, 21:11
su federasyona 1 senede verdigimiz parala yildiz bir golcu alirdik. Federasyon mass parasini bizden cikartiyor birdahaki pankart
Günahlarin Yandasi Pfdk

Burak DERELİ
05.05.2011, 21:15
Federasyonu maaşa bağladık
her ay bir sebebten para variyoruz

Ogün YAZICI
05.05.2011, 21:17
bu arada lig tvnin haberin ceza haberinin fotosuna pankartı koyması güzel olmuş iyi reklam oluyo :rolleyes:

Necat Ulusoy
05.05.2011, 21:22
''bu şehir baaşka şehiiir,
satılmış Eeskişehiiirr ''
dilime dolandı bu ezgi maçtan beridir nedense !!!
ayrıca anlamadığım neden iki haftada bir boşu boşuna bilerek 70.000 Tl ceza yiyoruz ???

Ilelioglu
05.05.2011, 21:28
''bu şehir baaşka şehiiir,
satılmış Eeskişehiiirr ''
dilime dolandı bu ezgi maçtan beridir nedense !!!
ayrıca anlamadığım neden iki haftada bir boşu boşuna bilerek 70.000 Tl ceza yiyoruz ???

Karsiliginda 750 bin TL aliyoruz ya ondandir.

federer61
05.05.2011, 21:35
tff@tff.org.tr yi mail yağmuruna tutmalıyız.Önceki yıllarda Fenerbahçe tribünlerinde Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzonspor aleyhine toplumsal ahlaka uygun olmayan onca pankartlar açılmış,ceza almamıştır.Trabzonspor un Gaziantepspor maçında Fenerbahçe ye yapılan göndermenin cezası olarak da 15bin lira ceza verilmesi bardağı taşıran son damladır....

Sibel
05.05.2011, 21:36
Trabzonspor'dan emekli olacaklar.Hastanede sorarlar''SSK mı,bağ-kur mu?''Cevap:Trabzonspor..

Ilelioglu
05.05.2011, 21:36
tff@tff.org.tr yi mail yağmuruna tutmalıyız.Önceki yıllarda Fenerbahçe tribünlerinde Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzonspor aleyhine toplumsal ahlaka uygun olmayan onca pankartlar açılmış,ceza almamıştır.Trabzonspor un Gaziantepspor maçında Fenerbahçe ye yapılan göndermenin cezası olarak da 15bin lira ceza verilmesi bardağı taşıran son damladır....

Cezayi veren PFDK yanliz...:)

federer61
05.05.2011, 21:43
Cezayi veren PFDK yanliz...:)

TFF nin bir kurumu olduğundan oraya atmayı düşündüm,PFDK nin mail iletişim bilgisine ulaşamadım.Sadece telefon ve fax var.Maksat sessiz kalmamak renktaş ...:)

Ilelioglu
05.05.2011, 21:44
http://www.haber61.net/images/photo_news/38774.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=3)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38776.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=4)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38777.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=5)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38778.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=6)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38779.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=7)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38780.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=8)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38781.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=9)

http://www.haber61.net/images/photo_news/38782.jpg (http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=10)

http://www.haber61.net/photo_news.php?id=182&page=1

Bunlara "ceza" uygulandi mi...?