PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir ''bakraç'' için adamlığınızı unutmayın!

Yaşar
03.05.2011, 01:21
Şenol Güneş: Ben konuşmayacağım çünkü futbolu benden çok bilenler var, onlar konuşuyor zaten.

Aykut Kocaman:Bütün maçlarımızı kazanırız ama saha dışı faktörler var ve sonuçlarda etkili oluyor.

Burak Yılmaz: 2 takım da şampiyonluğu hakediyor. Fb olursa alkışlarız, biz olursak seviniriz.

Caner Erkin: Trabzonspor maçlarını şansa kazanıyor ve rakibimiz olarak görmüyorum.

Emre Belözoğlu: Trabzonspor Eskişehir'de kazanamaz. Çünkü maçı çevirecek futbolcuları yok.

İşte adamlıklarını belirten açıklamalar. İstersen 170 kere şampiyon ol, dünkü pankarttaki gibi ''günahların takımısın Fenerbahçe''. Alınacak bir '' bakraç'' için adamlığınızı unutmayın.

Deniz Tosunoğlu
03.05.2011, 01:23
Gayet güzel baslik. Kapatilmasin :)

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 01:30
Bu yaziyi facede paylaŞabİlİrmİyİm?

Yaşar
03.05.2011, 01:31
Ben paylaştım zaten. Paylaşabilirsin tabii.

Sencer Bulut
03.05.2011, 02:57
Bu başlıgın durması lazım gercekten güzel bir yere deginmişsin...

uzunismail
03.05.2011, 03:17
@lazsar müthiş yazmışsın tebrikler.....

Böyle yazıları başka hiçbir taraftar forumunda bulamazsınız...

Trabzonsporlu olmak derin düşünmek demektir....

Olaya birde şu tarafından bakalım.. Gs de oynayıp, o zaman bile fenerin yenildiği haftalar çok üzülüyordum diyebilecek 2 futbolcu var
Birisi sensin diğeri Emre.Topuzu saymıyorum bile..Hadi bu camialara saygın yok, yediğin ekmeğe de mi saygın yoktur senin. Bugün yarın kapıyı gösterirler sana. Yine eski kulübün için aynı şeyleri söyleyebilecek misin?

Nedense Fenerde moda, Transfer ettikleri oyuncular hemen eski takımlarını karalamaya başlıyor.Nedense sadece fenerde oluyor bunlar..

Ve bu camianın bu oyuncuları kalkmışlar sağa sola adamlık dersi veriyorlar...

Kimse bilmiyor olup bitenleri birtek siz biliyorsunuz, masada alınmış maçta eskişehire attığın gol mü konuşturuyor seni?

Yazık gülüm yazık sana daha fazla ortalığa düşme.....

Celal Demir
03.05.2011, 08:48
bunlara adam yerine koyupta eleştirmemek lazım zaten karakterlerini kendileri belli ediyor...

OLCAY ÇAKIR
03.05.2011, 08:59
Eline sağlık kardeşim...

Gökçebey
03.05.2011, 08:59
Adamlıkları mı var ki unutsunlar?

Barış Burak
03.05.2011, 09:02
günlerdir böyle bi başlık bekliyordum. stres atmaya birebir.kaçan uykulara deva.ulan uyuyamıyorum.acaba benim hakkımı yiyenler rahat rahat nasıl uyuyo? vicdanın çapıyla alakalı birşey heralde.(vicdanın bence çapı var,yoksa benim vicdanımın onlarla aynı olması düşünülemez)

Erdal
03.05.2011, 09:31
Dün Caner in açıklamasını okuduğumda Burak ın söyledikleri geldi aklıma...Aynı anda Aykut ve Şenol hoca'nın söyledikleri de....Sonra peşi sıra Egemen ve Selçuk un gitmiş olma ihtimallerini Okan ve Emre nin İnter e gidecekleri dönemle kıyasladım...Hani şampiyonluğa giderken sakatlanmamak için pek de topa girmedikleri dönemi.....

Aradaki fark adamlık farkı....Başka açıklaması yok bunun....Profesyonellikle takım ruhunun bir arada olabileceğini göstermesi bakımından, Türkiyenin en "işe yaramaz topçusunun" sadece oyunu ile değil açıklamaları ile de adamlık gösterisinin farkı bunlar...Adamlığın içini doldurabilen bir hoca ile zor zamanda kıvıran bir adamcağızın farkı.....

Trabzonsporlular....Trabzonspor sizin için sadece bir futbol takımı değil ise yani bunda samimi iseniz gurur duyun bu adamlarla...Sonuç ne olursa olsun gurur duyun...Gitseler de kalsalar da gurur duyun....Duyun ki bu gelenek sürsün...

Semih
03.05.2011, 09:39
Bunaldım artık.
Ne olacaksa bir an önce olsun.

OLCAY ÇAKIR
03.05.2011, 09:43
Başlığın güzelliği ile birlikte, gözümüzün önüne bakraç'ı getiriyor oluşu da ayrı bir sabah güzelliği... (pakraç) :)

Barış Burak
03.05.2011, 09:56
caneroğlana bakarmısın ya en çok onun dediğine takıldım:) işte bu sistem şu köpekleride konuşturuyor ya ona kızıyorum,bu adamlar haksız yere şampiyonluk yaşarsa bunun gibi çok laflar etcekler buna deli oluyorum.

Sami Kuk
03.05.2011, 10:25
Adalet yerini buLucak . . bunlar tutuşmuş abuk zubuk konuşuyorlar.Karabük bu hafta çakacak bunlara.

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 10:37
BAKRAÇ'ın TANIMI?

Bakırdan yapılmış kulplu ve geniş ağızlı süt ve yoğurt kapları. Buna halk arasında helke de denir. süt, tereyağı, yoğurt, koymada kullanılır. Egede eskiden evlerde dükkanlarda tarhana çorbası götürmek için, gemilerde kömür taşımak veya yanmış Kömürün kül ve cürufunu denize dökmek için kullanılırdı. Sade işlenmemiş olanları bulunduğu gibi, yazı ve çiçeklerle süslenmiş tipleri de vardır

Halmanli
03.05.2011, 10:40
Ya ne adamlığı

başkanlarından
malzemecilerine
yöneticilerinden
futbolcularına
taraftarlarından
çalışanlarına

kadar

hiçbiri adam değil bunların

TSelif
03.05.2011, 10:40
İşte TRABZONSPOR'luluk ve diğerlilik !!!
Aradaki bariz fark ..
ALLAHım sana şükürler olsun böyle bir takımın taraftarıyım :)
Not: Herkes kendi kulübünün karakterini yansıtır !

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 10:41
GENE diyorum büyüklük neylen ölçülüyo?

Şentürk
03.05.2011, 10:46
Şenol Güneş: Ben konuşmayacağım çünkü futbolu benden çok bilenler var, onlar konuşuyor zaten.

Aykut Kocaman:Bütün maçlarımızı kazanırız ama saha dışı faktörler var ve sonuçlarda etkili oluyor.

Burak Yılmaz: 2 takım da şampiyonluğu hakediyor. Fb olursa alkışlarız, biz olursak seviniriz.

Caner Erkin: Trabzonspor maçlarını şansa kazanıyor ve rakibimiz olarak görmüyorum.

Emre Belözoğlu: Trabzonspor Eskişehir'de kazanamaz. Çünkü maçı çevirecek futbolcuları yok.

İşte adamlıklarını belirten açıklamalar. İstersen 170 kere şampiyon ol, dünkü pankarttaki gibi ''günahların takımısın Fenerbahçe''. Alınacak bir '' bakraç'' için adamlığınızı unutmayın.

nokta...:alkış::alkış:

Halmanli
03.05.2011, 10:54
önceki sezon bursa ile çekişirken sondan 3.hafta ankaragücüyle oynayıp, satılmış maçta kaleci serkan kırıntılılının yediği saçma! gollerle kazandıkları maçtan sonra, eleştirilen kaleci için "olabilir böyle şeyler, kalecidir hata yapar, futbol hatalar oyunudur " falan filan zırvaları

sezon bittiğinde beş para etmez kaleci serkan kırıntılıyı transfer ettiler ne hikmetse :D eee şike parası yasal yollardan transfer edilmeli kulüpler arasında sonuçta, değerinin 3-4 katı fazlasıyla alınınca hallediliyor bu mesele

bu senede şikebahçeden, kayseri ve eskişehir takımlarından inanılmaz?! bütçeli transferler bekliyorum

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 10:56
önceki sezon bursa ile çekişirken sondan 3.hafta ankaragücüyle oynayıp, satılmış maçta kaleci serkan kırıntılılının yediği saçma! gollerle kazandıkları maçtan sonra, eleştirilen kaleci için "olabilir böyle şeyler, kalecidir hata yapar, futbol hatalar oyunudur " falan filan zırvaları

sezon bittiğinde beş para etmez kaleci serkan kırıntılıyı transfer ettiler ne hikmetse :D eee şike parası yasal yollardan transfer edilmeli kulüpler arasında sonuçta, değerinin 3-4 katı fazlasıyla alınınca hallediliyor bu mesele

bu senede şikebahçeden, kayseri ve eskişehir takımlarından inanılmaz?! bütçeli transferler bekliyorum

kayseri'den : hasan ali kaldırım... satılmışşehir'den: sezer öztürk olabilirmi?

sümela61
03.05.2011, 10:58
Caner'in açıklamalarını okuduktan sonra açıkçası karmaşık duygulara kapıldım... ama bu duyguların arasında asla kızgınlık yer almadı... biraz "acıma", biraz "hayret", biraz "endişe" (vahim bulduğumdan)... açıklamaları 2 ana konu etrafında toplanıyordu...

birincisi G.saray forması giyerken bile Fenerbahçe maç kaybettiğinde üzüldüğünü belirtmesi... bu son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız bir durum haline geldi... ve dikkat ettiyseniz hep "bekleneni veremeyen" futbolcuların başvurduğu bir yol bu... bir çeşit kredi toplama yani... taraftara şirin gözükme... son kozlar... bu açıdan Caner ve türevlerine acıyorum... çünkü altında "lütfen beni göndermeyin" mesajı var bu tip açıklamaların... işte bu yüzden bende bir "acıma" duygusu yarattı...

ikinci konu ise Trabzonspor'u sözde(!) 3 büyüklere denk görmemesi... bu arkadaşımız yaşı gereği Trabzonspor'un fırtınalar yarattığı dönemlere canlı olarak tanıklık edememiş olabilir... ama be abi mesleğin futbolculuksa, insan biraz açar okur, di mi?... yani tamam pek çoğunuz kitap vs. okumuyor ama en azından mesleğinle ilgili ülkendeki tarihi okursun... veya arşivlerden izlersin... kimmiş bu Trabzonspor?... neler yapmış?... bakarsın ve görürsün senin kulübünden tam 60 sene sonra kurulmuş bu kulüp neler başarmış?... üstelik eşit şartlarda mücadele etmemesine rağmen... işte bu yüzden de acıma duygusunun yanında bende "hayret" ve "endişe" duygusu da yarattı... bu işten trilyonlar kazanan bir futbolcunun kendi ülkesindeki futbol tarihinden bu kadar "bihaber" olması, ülke futbolunu sadece tanıklık ettiği dönemden ibaret sanması gerçekten de hem şaşırtıcı hem de vahim...

bordo61
03.05.2011, 11:02
Adamlık (?)

şimdi angut.com 'da bunun anlamını tartışıyorlardır , TDK'ya mail atıyorlardır, acaba neydi fln diye :)

Emre GÜRDAL
03.05.2011, 11:03
şehire gelen her takıma taraftarına müzeyi gezme turu düzenlicekler ögrenecekler neyin ne oldugunu...

Badaloğlu
03.05.2011, 11:05
Başlığın güzelliği ile birlikte, gözümüzün önüne bakraç'ı getiriyor oluşu da ayrı bir sabah güzelliği... (pakraç) :)

Ama öyle böyle bir pakraç değil bu, ederi 100 trilyon :)

TuAF2007
03.05.2011, 11:05
Çok güzel ve anlamlı başlık... Caner kim ya?? Caner ilk önce aynaya bakınca karşısında ne görüyor onu bir açıklasın bize ve ikiinciisi sen futbolcumusun caner? sen kimsin senin ne haddine Trabzonspor hakkında yorum yapmak. Çapını aşma..! Belkide hocan vermiştir bu talimatı sana...

Furkan Dündar
03.05.2011, 11:09
çok güzel yazmışsın

Halmanli
03.05.2011, 11:10
o da ayrı bir mesele caner kim? futbolcumudur? iyi bir futbolcumudur? alsan şikebahçeden koysa göztepe'ye acaba aradan sıyrılıp birinci lige transfer olabilirmi? şikebahçeden aldığın paranın yüzde birini verirlermi ona? mesele de bu galiba, bu karıköy takımı çok fazla para veriyor bunlara kaldırıyor heralde biryerlerini.

ilhan eker diye biri varmış şikebahçede, ben bir rakip hatta düşman olarak adını hiç duymadım bile, eminim çoğu karıköylüde duymamıştır ama 800.000 liradan fazla paraya lamborghini almış :D şikebahçe stili, hiç birşey oynamadan

topçulara çok para veriyorlar, demekki hami, sergen, rıdvan, tugay, ünal, tolunay, abdullah, ogün, alpay, ş.mehmet bundan 15 yıl önce parlayıp harcanmışlar, şimdi olsa dünyaları götürürlerdi

Halmanli
03.05.2011, 11:13

kayseri'den : hasan ali kaldırım... satılmışşehir'den: sezer öztürk olabilirmi?

sezer öztürk şusu busu için bilica artı para vereceklermiş

bu para kaç para olur, bi tahminim var ama neyse göreceğiz, ederinin 5-6 katı olacaktır büyük ihtimal. YASAL TRANSFER, kara para aklama operasyonu

Erdal
03.05.2011, 11:14
Dün Tunga ya söylemiştim...Caner in açıklaması ile Burak ın kini alt alta yazalım takdir vicdan sahibi futbolseverlerindir diyelim anasayfada....

Canan61
03.05.2011, 11:17
Bu Caner kim oluyo da böyle konuşabiliyor ve Lig Tv de bunu çok güzel bir habermiş gibi sitesinde yayınlayabiliyor?

Serdar Dilekoğlu
03.05.2011, 11:28
İt ürür kervan yürür.

Ben şuan şampiyonluktan başka birşey düşünmüyorum.

Çoktan beridir aklımda Buca maçında bir nevi şampiyonluğumuzu kutlayacağız.

Altan Atabay
03.05.2011, 11:36
Caner;
......... ...................... ................... .............................. .........................
.... ................. ............. .........................

File in the blanks.

Not: forum yöneticisi ve il temsilcisi olduğumdan bu zata küfür edemiyorum.:)

Özkan
03.05.2011, 12:11
Biz susalım, belgeler konuşsun.

Caner Erkin 2 milyon Euro http://www.transfermarkt.de/en/caner-erkin/profil/spieler_39333.html

Trabzonspor'un sol kanatlarına bakalım: http://www.transfermarkt.de/en/trabzonspor/startseite/verein_449.html
Engin Baytar 3,5 milyon Euro
Hrvoje Cale 3,5 milyon Euro
Piotr Brozek 2 milyon Euro

Piotr Brozek'in daha da değer kazanacağı, Caner'in ise yerinde saydığı ve muhtemelen seneye takasta kullanılacak olması gibi detaylara girmiyorum bile.

AyhanPe
03.05.2011, 12:15
fb nin bir oyuncusunun demeci baslik actiriyor..antep macindan sonra gerginlik yaratmanin pesindeler..nede kolay hoplatiyorlar sinirlerimizi..her defasinda ayni oyuna gelmemiz sartmi yahu..ne olur bu sefer olmasin..

real_rock
03.05.2011, 12:18
Bir tarafları tutuştu saldırıyorlar. Egemen haberleri, aykütün maç sonu yaptığı açıklama ve şimdi de bu gargamelin yaptığı açıklama gösteriyor ki fena tutuşmuş haldeler. Bırakalım afkursunlar, soğukkanlı olan kazanacak..

macuka
03.05.2011, 12:23
Fenerbahceli oyuncular emin olsalarda, hocalari daha emin degil sampiyonluktan, bir kazaya kurban gitmemek icin kendi yonetimine mesaj vermeye calisiyor.
Ne demek istiyor; "Benim kazanmam icin yaptiklariniza minnettarim, ama rakibimizde kaybetsinki eze eze yendik, hakettik duygusu, puan farki ile one ciksin"

Kolay gececegi dusunulen Buca maci cok seye gebe olacak bence... katliam bu hafta yasanacak bence...

Osman Yavuz
03.05.2011, 12:42
Pankart olabilecek güzellikte bir yazı.Eline fikrine sağlık.

Semra
03.05.2011, 13:01
Ellerinize sağlık.

Yaşar
03.05.2011, 16:20
Tebrikleriniz için hepinize teşekkür ederim kardeşlerim, abilerim. Trabzonsporluluk, başarı için herşeyin doğru olduğu bir felsefe değildir ve olmamalıdır. Trabzonsporluluk çok yanlışın olduğu bu futbol ortamında bu yanlışlara karşı dik durmak ve doğruların arkasından gitmektir. Hepimiz zaten bu nedenle Trabzonsporlu değil miyiz?

Fatih Özkan
03.05.2011, 16:22
Başlık şahane olmuş (:
Sevgili Caner;
Anan Var Midur ?
Baban Var Midur ?
Senin İçin Dönek Derler,
Asli Var Midur ?

Cengiz Çubukcu
03.05.2011, 16:24
''Burak Yılmaz: 2 takım da şampiyonluğu hakediyor. Fb olursa alkışlarız, biz olursak seviniriz.'' buna ne diyorsunuz?

Mayls
03.05.2011, 16:34
''Burak Yılmaz: 2 takım da şampiyonluğu hakediyor. Fb olursa alkışlarız, biz olursak seviniriz.'' buna ne diyorsunuz?
Şahsi görüşüm: Burak'ın Trabzonspor taraftarı olduğunu düşünmüyorum. Bu kesinlikle kötü bir şey de değil. Bence açıklaması gayet profesyonel ve sportmen bir açıklama.

Trabzonspor futbolcusu biraz daha taraflı olabilir mi? Olabilir. Ama asıl önemli olan saha içinde taraflı olması :)

hami08
03.05.2011, 16:37
Başlık şahane olmuş (:
Sevgili Caner;
Anan Var Midur ?
Baban Var Midur ?
Senin İçin Dönek Derler,
Asli Var Midur ?

Facebookta kullandım renkdaş haberin olsun :D

Yaşar
03.05.2011, 16:37
Düşünebileceğimiz ve bu yorumunu yadırgayabileceğimiz son adam ''Burak Yılmaz''dır.

Fatih Özkan
03.05.2011, 16:39
Facebookta kullandım renkdaş haberin olsun :D

Ne demek (:

Tunay ERDEM
03.05.2011, 16:51
o mallar bakraçın ne olduğunu bilmezler ki.

sifuni
03.05.2011, 17:01
Bir ''bakraç'' için adamlığınızı unutmayın! bunu buca macinda Pankart olarak acsak nasil olur herkese sampiyonluga nasil baktigimizi ve onlarin nasil baktigini gösteririz.

LnMrt
03.05.2011, 17:02
Bilica, Arda , Rus takımındaki eleman dan dayak yemezdi. Gelen giden bu zibidiyi boşuna tokatlamıyor.

Caner'in açıklamalarını okuduktan sonra açıkçası karmaşık duygulara kapıldım... ama bu duyguların arasında asla kızgınlık yer almadı... biraz "acıma", biraz "hayret", biraz "endişe" (vahim bulduğumdan)... açıklamaları 2 ana konu etrafında toplanıyordu...

birincisi G.saray forması giyerken bile Fenerbahçe maç kaybettiğinde üzüldüğünü belirtmesi... bu son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız bir durum haline geldi... ve dikkat ettiyseniz hep "bekleneni veremeyen" futbolcuların başvurduğu bir yol bu... bir çeşit kredi toplama yani... taraftara şirin gözükme... son kozlar... bu açıdan Caner ve türevlerine acıyorum... çünkü altında "lütfen beni göndermeyin" mesajı var bu tip açıklamaların... işte bu yüzden bende bir "acıma" duygusu yarattı...

ikinci konu ise Trabzonspor'u sözde(!) 3 büyüklere denk görmemesi... bu arkadaşımız yaşı gereği Trabzonspor'un fırtınalar yarattığı dönemlere canlı olarak tanıklık edememiş olabilir... ama be abi mesleğin futbolculuksa, insan biraz açar okur, di mi?... yani tamam pek çoğunuz kitap vs. okumuyor ama en azından mesleğinle ilgili ülkendeki tarihi okursun... veya arşivlerden izlersin... kimmiş bu Trabzonspor?... neler yapmış?... bakarsın ve görürsün senin kulübünden tam 60 sene sonra kurulmuş bu kulüp neler başarmış?... üstelik eşit şartlarda mücadele etmemesine rağmen... işte bu yüzden de acıma duygusunun yanında bende "hayret" ve "endişe" duygusu da yarattı... bu işten trilyonlar kazanan bir futbolcunun kendi ülkesindeki futbol tarihinden bu kadar "bihaber" olması, ülke futbolunu sadece tanıklık ettiği dönemden ibaret sanması gerçekten de hem şaşırtıcı hem de vahim...

bariskaratas
03.05.2011, 17:14
süper olmuş
tebrikler
face de paylaşıyom bilgine :)

Sefa Alış
03.05.2011, 17:48
eşeğe altın kupa versen eşek yine eşektir.

silentpain61
03.05.2011, 17:57
pankartla gereken cevap verilmiştir "günahların takımı siziiiiiiiiii" :)

güneyli
03.05.2011, 17:59
"Trabzonsporu 3 büyüklere katmamasına katılıyorum...Eksiği şu...Türkiyede futbolun, İstanbul odaklı kurulu düzeninin, 3 büyütülmüşünün tepesine çökmüş tek büyüktür....Trabzonspor...

Uğur Ö.
03.05.2011, 18:04
http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?f=10&t=38339

Herkes bir göz atsın buraya

temel_yilmaz
03.05.2011, 18:06
Gözler bu hafta üzerinde Arman Deumi

Nonserviam
03.05.2011, 18:08
Hasan yenerin dediği gibi caneri muhattap alıp cevap vermek bile yersiz, karektersiz bir futbolcu herkes hak ettiği değeri alacaktır.

sifuni
03.05.2011, 20:15
deumi olayi ne ayak ??

Fatih ÇOLAK
03.05.2011, 20:21
Ahh Canercik evet canercik diyorum 23 yaşındasın ama beynin ergen beyni gibi çalışıyor, sen sonsuza kadar FB demi kalacağını düşünüyorsun bu açıklamalardan sonra seni hangi takım alır, ben sana diyeyim 1 yıllık futbol hayatın kaldı kalmadı sonra 2. lige :):)

Mustafa Şakar
03.05.2011, 20:23
Bunlar varya kendilerine zorla küfretçekler.Şerefsizbaçe'nin Şerefsiz futbolcuları.

sifuni
03.05.2011, 20:24
Mahmut Hanefi, Kemal Alsan, Önder Turaci, Fahri Tatan, Murat Hacioglu, Ali Bilgin, Gökhan Emreciksin. Bunlar sana bir sey ifade ediyor mu Cane Erkin??? ;)

Mayls
03.05.2011, 20:26
Bu konu Deumi olayı için uygun mu bilmem. Ama bir insana delilsiz, bu tip atıflarda bulunmak bence ayıp bir şey. Bahsi geçen videoda görüntü fazla net değil zaten.

Faruk BERBER
03.05.2011, 20:31

Bir futbolcu mallığını gözler önüne ancak böyle serebilir.

Sanırım maçları izlemiyor, yoksa Alanzinhoyu unutması mümkün değil

Tam yoksa puan mı kaybediyolar diye iştahla beklerlerken fişi çeken, olayı bitiren adamı nasıl olur da unutur :)

Burçak
03.05.2011, 20:46

yüzlerce bakraçınız olur ama ADAM OLAMAZSINIZ....
Her yerde HIRSIZ olarak anılırsınız..