PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Bucaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13

Fatih Solmaz
07.05.2011, 15:22
iyi futbol iyi sonuç güzel İzmir günü olacak.

Mehmet Cihan Kocaman
07.05.2011, 15:24
Beyler 20 000 'i geçeriz ;)

asimavi
07.05.2011, 15:24
....brozekin kesin bi golü var
...hatta umut bile gol atabilir..

Ilelioglu
07.05.2011, 15:26
Glowacki kadroda, yahu sari kart cezalisi degil mi Glowacki?

:cool:

TS57
07.05.2011, 15:27
Ne kadar bilet satılmış bilgisi olan varmı

Mehmet_Mercanlı
07.05.2011, 15:29
...Renktaşım Türkiye'de gitmediğim stad kalmamıştır!..Bir insanın Trabzonsporlu olması benim için tercih sebebidir!..Gubetçi Gençler eski lideri Turan Özdemir'in hastalığında yanındaydım!!!..Yeni lider Mustafa ,Karga Fatih,Recep... bilirler maçlara nasıl gittiğimi...Bursa'nın odam kireçtiri,Es-Es'İN bandosu,Samsun'nun şirinleri,Ankaragücü''nün gecekonducularının küfürünü iyi bilirim...Ne olursa olsun siyaset olmamalı,bel aşağısı olmamalı...Şunu diyebilirsin antu.com'da vs. diğerlerinde daha katmerlileri var!..Ben de derim ki, 'İki yanlış bir doğru etmez!..

ben sana maca gitmiyorsun demedim canım kardeşim
bana türübün hatıralarını yazmana gerekyoktu :)
ben genel olarak konusuyorum
SİYASETİ futbola senın başbakanın soktu BEN değil
MALESEF sıyaset futbolun ıcerısınde benimde cok karşı olduğum bir olay bu ulkede bu böyle bende bununla mucadele ediyorum işte
olayın bel altına taşınması benımde hosuma gitmiyo merak etme turubunu bilen biri olarak benı daha ıyı anlarsın olayı uzatmaya gerek yok bu konu burda tartışılmaz konusulmaz miletı ve başlığı meşgul edıyoruz
benim profıl resmim ve imzam bu rahatsız oluyorsan şikayet et

Fatih Solmaz
07.05.2011, 15:30
vendercan mercanın imzasını kullanarak hem üyesi olduğun bmn ye kelime yapıyorsun hem kendi reklamını yapıyorsun bir tek sen misin maçlara giden? yazdıklarına az biraz dikkat et.
Mercanlı sende duzelt imzanı arkadaşlar doğru söylüyor konu uzamasın.

Eren Karaahmetoğlu
07.05.2011, 15:33
Bir kez daha oyuncu kriterlerine uymayan bir kadroyla İzmir'e gidiyoruz.

Galatasaray maçı 35, Eskişehir maçı 50, Gaziantepspor maçı 70 bin lira ceza ödedik. Göz göre göre öyle garip cezalar ödüyoruz ki, mantığım almıyor. Muhtemelen bu hafta 90- 100 bin dolaylarında bir ceza daha yiyeceğiz. Buna resmen parayı çöpe atmak denir. Yalnızca 3 oyuncu değişikliği yapma hakkı bulunuyorken, koca 18'e bir tane adam koymamak ve bu kadar parayı ödemek gerçekten mantık dışı.

Bu olaya bu kadar tepkili olmam neden mi? Bunu yapanlar, her fırsatta taraftarı meşale yakma, küfür etme, klübüne zarar verme diye boş boş uyarıyorlar. Hiç samimi gelmiyor. Madem bu kadar fazla paranız var, iki meşale parasını da ödeyiverin.

Tribünlerde mükemmel bir atmosfer olur. Buca'yı hafife almadan, rehavete kapılmadan sakin sakin oynayıp yener geçeriz diye düşünüyorum. Şampiyonluğa yalnızca 3 hafta kaldı.

Karadeniz'in Fırtınası, Ege'nin Fırtınası tarafından muazzam bir şekilde ağırlanacaktır.

Saldır Trabzonum !

Mehmet_Mercanlı
07.05.2011, 15:36
mercanlı sağol

işte benim derdim de o bileti pazara bırakmamaktı

ama dediğin gibi dün bitti heralde internet satışı, bugünden de gidemem

yapacak birşey yok yarın kuyruktayız o zaman..

trabzonsporumuz sağolsun....

yarın kuyrukta görüşürüz :D

vendercan
07.05.2011, 15:38
...Kusura bakmayın!?.Hoşçakalın!..Ben söylemesemde, dünya dönüyor!!!

Alper Calik
07.05.2011, 15:49
Allah ın sen bizim çocuklara güç ver, şampiyon yap bizi bu sene (Amin).

Ilelioglu
07.05.2011, 15:54
Glowacki kadroda, yahu sari kart cezalisi degil mi Glowacki?

Bilgisi olan yok mu bu konuda...?

Trabzon-Spor-61
Beyler 20 000 'i geçeriz ;)

20.000 i geceriz ama 50.000 felan olmaz cünkü biletler cok pahali. Halbuki biletleri yari fiyata satsalar 60.000 olucak...

Bi bilet hic 100 Lira olurmu ya?

Eintracht Frankfurtun ucuz kombine biletleri yaklasik 100 €. Yani 200 lira. Almanyada süper stat'da 17 mac izleyebiliyorsun 200 Liraya. Bizim Ligde 100 Liraya külüstür stadtda 1 mac izliyorsun. saka gibi...

BENDARLI
Bi arkadaş söyledi bana,burası her yer değil diye bağırmışlar.O yüzden sordum :)

ONALRIN BAĞIRMASIYLA OLMUYOR ONLARDA GÖRDÜ Kİ EVET BİZE HER YER TRABZON İSTERLERSE olimpiyatta bi maç yapalımda hanyayı konyayı görsün herkes şerfsizin önde gidenleri

Trabzon-Spor-61
07.05.2011, 16:01
bisey daha söylemek istiyorum. Tepkim sadece deplasman takimlarina degil. Tepkim Trabzona'da.

2005 yilinda maraton biletleri 20 liraydi. Trabzonspor - Ankaragücü macina gitmisdim (3-1 almisdik - goller: TS: Fatih, Gökdeniz, Yattara AG: Umut Bulut :D)

ne yani kötü zamanda biletler ucuz oluyorda iyi zamanda 2-3 katina cikiyor? Ondan sonrada: "taraftarimiz insallah stadi doldurur...." Kardesim biletlere adam akilli fiyatlar koyun ki millet gelsin maca, her mac full olsun...

Iyi günde, kötü günde diyoruz ama yönetim sadece kötü günde biletlerin fiyatini düsürüyor. Tabi bakiyorlar, kimse gelmiyor, bari ucuza satalim...

Bence biletler her yil ayni fiyata satilmali.

okg_53
07.05.2011, 16:05

Glowacki'nin 3 sarı kartı var. fb maçındaki gördüğü 2 kart geçerli değil. Çünkü onun cezasını çekti.

Ilelioglu
07.05.2011, 16:07
Glowacki'nin 3 sarı kartı var. fb maçındaki gördüğü 2 kart geçerli değil. Çünkü onun cezasını çekti.

Süper Kupa macinda gördügü kart sayilmiyor mu?

okg_53
07.05.2011, 16:10
Süper Kupa macinda gördügü kart sayilmiyor mu?

Yok sayılmaz ..

FC-ST-PAULI-61
07.05.2011, 16:10
4-1 kazaniriz.Pawel 2 gol atacak ;)

Ilelioglu
07.05.2011, 16:11
Yok sayılmaz ..

Iyi sonra hata yapip maci hükmen kaybetmeyelimde.

Abluka
07.05.2011, 16:15
Ahhh ahhh şu puan puana olayında son bir play off maçı oynatsaydılar da tarafsız sahada bu hibneleri evire çevire bi si'yenseydik!

HH_52
07.05.2011, 16:16
http://www.imgbox.de/users/public/images/zOsLVPLfEw.gif

Abluka
07.05.2011, 16:16
4-1 kazaniriz.Pawel 2 gol atacak ;)

Tolga'ya gol yazmayın uşaklar belki rekora doğru gider =)

Cenk ÇAÇAN
07.05.2011, 16:18
inşalllah her türlü lideriz bu hafta.Biz bucaya bi 5 atalım. averajla lider olacağız bu hafta.İnşallah puan farkıyla yarın lider oluruz

asimavi
07.05.2011, 16:20
Ahhh ahhh şu puan puana olayında son bir play off maçı oynatsaydılar da tarafsız sahada bu hibneleri evire çevire bi si'yenseydik!

....ikinci yarıdaki maçı alsaydın zaten şimdiye şampiyon dun demezler mi adama...

....fener maçlarında genelde trabzonspor oyuncuları mala bağlıyor....bu %80 böyle malesef ...

...ikinci yarıdaki maçı hatırlasanıza resmen oyuncuların ayakları tutuldu ...koşamadılar...mal mal dolaştılar sahada...ne oluyosa anlamıyorum...

Emre EFENDİOGLU
07.05.2011, 16:22
o maçta bende ordaydım ama beşiktaş taraftarının herhangi bir olumsuz tavrını duymadım. görmedim. küfürde gittiğim diğer anadolu stadları kadar olmadı. o maçı hakem gerdi. şenol hocaya yapılanı beşiktaş taraftarı genelde kabul görmedi. adamların günahını almayın bordo mavi atkımla stad etrafında ve caddelerde gezdim. şenol güneşin gözlemi çok doğru taraftarın maça karşı hiçbir olumsuz tavrı olmadı. beşiktaş taraftarına fener köpeği demek o maç için doğru değil bence

Aynen katılıyorum, adamların taraftarı hiç bir şey yapmadı, o mankenden bozma hayat kadınıı hariç.

Eren Karaahmetoğlu

Glowacki cezalı değil. Fener maçında iki sarıdan atılıp cezasını bir sonraki maçta çekmişti. Yani o maçta gördüğü sarı kart, 4 sarı karta dahil edilmiyor. Şuan 3 sarı kartı var ve ceza sınırında.

HH_52
http://www.imgbox.de/users/public/images/zOsLVPLfEw.gif

Abluka
07.05.2011, 16:23
....ikinci yarıdaki maçı alsaydın zaten şimdiye şampiyon dun demezler mi adama...

....fener maçlarında genelde trabzonspor oyuncuları mala bağlıyor....bu %80 böyle malesef ...

...ikinci yarıdaki maçı hatırlasanıza resmen oyuncuların ayakları tutuldu ...koşamadılar...mal mal dolaştılar sahada...ne oluyosa anlamıyorum...

bu mantıkta güzel e öyleyse fener ilk yarı kazansaydı?
mala bağlanmak derken ZTK Finali?
İlk yarıdaki maç?
bende bizim taraftarı anlayamıyorum bazen ne içiyoruz =)

asimavi
07.05.2011, 16:28
bu mantıkta güzel e öyleyse fener ilk yarı kazansaydı?
mala bağlanmak derken ZTK Finali?
İlk yarıdaki maç?
bende bizim taraftarı anlayamıyorum bazen ne içiyoruz =)

...işte o kazandıklarımız %20 lik kısım ..son 10 yılda kaç fb maçı kazandık bi bakalım istersen..:)

HH_52
07.05.2011, 16:30
...işte o kazandıklarımız %20 lik kısım ..son 10 yılda kaç fb maçı kazandık bi bakalım istersen..:)

Şunuda ilave edeyim. Hangi Futbolcu sayesinde Fenerbahçe maçlarının % 90 ını kazandık :D

http://img89.imageshack.us/img89/7866/63665f61625f6361616a516fk8.jpg

türkiyem61
07.05.2011, 16:30
bu macta takilirsak fener sampyion

asimavi
07.05.2011, 16:35
Şunuda ilave edeyim. Hangi Futbolcu sayesinde Fenerbahçe maçlarının % 90 ını kazandık :D

http://img89.imageshack.us/img89/7866/63665f61625f6361616a516fk8.jpg

...orası öyle canım kara belasız fb maçı zevk vermiyo zaten ....yatırıp kaldırıyo canım benim yaaa......

...senede 3 5 maç oynasada takımda kalmasından yanayım...varlığı yeter derbi maçlarında oynasın adam gibi yeter...:)

asimavi
07.05.2011, 16:36
bu macta takilirsak fener sampyion

....bunun tersi daha olası bence....

evrents
07.05.2011, 16:40
Kalan 3 maçımızı kazanalım fener elbet takılacaktır.Lig tarihinde 2. yarıda 16 galibiyet,1 beraberlik alan takım yok.Bu hafta karabük feneri yener biz de bucayı yenersek son 2 maçta çok büyük avantaj yakalarız.

HH_52
07.05.2011, 16:41
Kalan 3 maçımızı kazanalım fener elbet takılacaktır.Lig tarihinde 2. yarıda 16 galibiyet,1 beraberlik alan takım yok.Bu hafta karabük feneri yener biz de bucayı yenersek son 2 maçta çok büyük avantaj yakalarız.

Eğer FB yenilirse bizde Bucayı yenersek Bayrakları çıkara biliriz :D

Emirhan Makul
07.05.2011, 16:47
Eğer FB yenilirse bizde Bucayı yenersek Bayrakları çıkara biliriz :D

Değil bayrak üstümüzü başımızı bile çıkarabiliriz.

metinbay61
07.05.2011, 16:58
cernat yarın gününde olursa fb yi dağıtır...ayrıca ben ankaragücü maçından daha bir umutluyum yarın fb puan kaybederse iş son haftaya kalmaz...

HH_52
07.05.2011, 17:05
Değil bayrak üstümüzü başımızı bile çıkarabiliriz.

Sağlamsın... ççççççççç

shcebi
07.05.2011, 17:25
Karabük'ün maçı sattığı söyleniyor.

Çokta umutlu olmamak lazım demekki

ferhat odabaş
07.05.2011, 17:31
karabük bunca haberden sonra maçı satmak istesede satamaz... ama hakem ayarlar...

shcebi
07.05.2011, 17:37
karabük bunca haberden sonra maçı satmak istesede satamaz... ama hakem ayarlar...

Karabük'te maçın satıldığı konuşuluyor. Trabzon'lu Karabük taraftarı klübü basmış cam çerçeve indirmiş. Polis hepsini içeri almış. Bu hengamede bir yönetici Karabük'ün iyiliği için, bunu sonra anlayacaksınız demiş. Bunlar Karabük'ten aldığım haberler. Varsa aramızda Karabük'te oturan o daha iyi bilir.

HH_52
07.05.2011, 17:41
Yılmaz VURAL (Konyaspor Teknik Direktörü)http://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/1F5_yilmaz_vural.jpg
“Karabük takımı kendi evinde iyi top oynuyor. Puan cetvelinde ki rahatlık Karabük için bir artıdır. Karabük sürpriz yapabilir. Son haftaya kadar şampiyonluk yarışı devam eder. Fenerbahçe ve Trabzon iyi takım. Karabükspor’un Başkanı ve 2. Başkanı Fenerbahçe taraftarı olması gayet doğal. Çocukluğumuzda hangimiz üç büyük takımdan birini tutmadık.”

http://www.karabuknethaber.com/haber_detay.asp?haberID=1808

HH_52
07.05.2011, 17:44
Cem PAPİLA (Eski FİFA Kokartlı Hakem)http://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/4E2_cem_papila.jpg
“Karabük’ün Fenerbahçe ve Trabzon’la iç sahada oynayacak olması, şampiyonluk yarışını etkileyecek takım pozisyonuna getirdi kendilerini. Ancak ben Trabzonspor’un Antep ile içerde oynayacağı maçta bir puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum. Bana göre Trabzonspor’un oynayacağı en önemli karşılaşma Gaziantep maçıdır. Karabük demek, alın teri demek, emek şehri demek. Ne şehir, ne kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcular Karabük’te emeğe ihanet etmez. Komplo teorileri Karabük’te tutmaz. Emenike’nin gidip, gitmemesi kendine bağlı. Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe bir adım önde.”

ferhat odabaş
07.05.2011, 17:48
Karabük'te maçın satıldığı konuşuluyor. Trabzon'lu Karabük taraftarı klübü basmış cam çerçeve indirmiş. Polis hepsini içeri almış. Bu hengamede bir yönetici Karabük'ün iyiliği için, bunu sonra anlayacaksınız demiş. Bunlar Karabük'ten aldığım haberler. Varsa aramızda Karabük'te oturan o daha iyi bilir.

ben bakamadım bugün haberlere... karabükte çok tanıdığım var yönetime yakın olanlar; 2 maçta da aynı performans olacak diye sakinleştirmişlerdi havayı.. ama teşvik falan çıktı..deumi.. emenike.. ?? bakayım haberlere sonra yazayım

shcebi
07.05.2011, 17:52
ben bakamadım bugün haberlere... karabükte çok tanıdığım var yönetime yakın olanlar; 2 maçta da aynı performans olacak diye sakinleştirmişlerdi havayı.. ama teşvik falan çıktı..deumi.. emenike.. ?? bakayım haberlere sonra yazayım

Haberlerden görmedim. Aslen Trabzonlu Karabükte yaşamış bşr arkadaşım 1 saat önce aradı. Boşuna hayal kurma maçı satmışlar dedi. Klübün basılmasını anlattı. Benim bildiklerimde bundan ibaret.

HH_52
07.05.2011, 17:53
Ahmet ÇAKAR (FİFA Kokartlı eski Hakem, Sabah Gazetesi Spor Yazhttp://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/652_ahmet-cakar.jpgarı, Telegol Yorumcusu)
“Karabük kesinlikle şampiyonluk yolunda belirleyici bir takım. Ya Fenerbahçe’ye, ya Trabzonspor’a sürpriz yapacak. Bekleyip görelim. Son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesi devam eder. Komplo Teorilerini en iyi yapanlardanım. Ancak Karabük başkanlarının Fenerbahçeli olması, Karabük’te Trabzonlu nüfusunun fazla olması sahaya yansımaz. Ne diyecek Karabük yönetimi, futbolculara ‘şuna oynayın, buna oynamayın’ mı diyecek. Ama bu ülke da komplo teorisi çok fazla üretiliyor. Emenike keşke bir sene daha kalsa ama gidişat ayrılacağı yönünde. Fenerbahçe avantajlı ama içimden bir ses Trabzonspor şampiyon olacak diyor.”

TS61_NL
07.05.2011, 17:54
Cem PAPİLA (Eski FİFA Kokartlı Hakem)http://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/4E2_cem_papila.jpg
“Karabük’ün Fenerbahçe ve Trabzon’la iç sahada oynayacak olması, şampiyonluk yarışını etkileyecek takım pozisyonuna getirdi kendilerini. Ancak ben Trabzonspor’un Antep ile içerde oynayacağı maçta bir puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum. Bana göre Trabzonspor’un oynayacağı en önemli karşılaşma Gaziantep maçıdır. Karabük demek, alın teri demek, emek şehri demek. Ne şehir, ne kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcular Karabük’te emeğe ihanet etmez. Komplo teorileri Karabük’te tutmaz. Emenike’nin gidip, gitmemesi kendine bağlı. Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe bir adım önde.”

Ozellikle surasi dikkatimi cekti: Karabük demek, alın teri demek, emek şehri demek. Ne şehir, ne kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcular Karabük’te emeğe ihanet etmez. Komplo teorileri Karabük’te tutmaz............

Ulan adi ve serefsiz Papila, sen bizi fb macinda lime lime dograyip sampiyonlugumuzu eilimizden almadin mi? Bizim alin terimizi ve emegimizi calmadin mi deyyuz? Trabzon seni asla unutmayacak Papi.....Birde su tarafim Trabzonlu felan demecler verip bizleri iyice cileden cikartmadi mi adi herif.....Karabuk serefli ve onurludur, bundan suphemiz yok, ama sen zamaninda febenin masasiydin, biz kimin ne oldugunu cok iyi biliriz Papila efendi!

HH_52
07.05.2011, 17:58
‎FC-ST-PAULI-61, sen hala dışarı çıkmadın mı? Ya güzel havayı kaçırma. Ben birazdan kaçara...

Ahmet_8
07.05.2011, 18:00
inş şampiyonuz bu hafta

Özkan
07.05.2011, 18:00
Mehmet Mercanlı Bey, imzanızı düzeltir misiniz? Farkında olmadan anneme küfür ediyorsunuz.

Yasin T.
07.05.2011, 18:01
cem papila emekten alın teriden bahsetmiş.Gerçekten çok komik.

ferhat odabaş
07.05.2011, 18:01
Haberlerden görmedim. Aslen Trabzonlu Karabükte yaşamış bşr arkadaşım 1 saat önce aradı. Boşuna hayal kurma maçı satmışlar dedi. Klübün basılmasını anlattı. Benim bildiklerimde bundan ibaret.
aradım haber bulamadım.. abileri aradım onlarda duymamış.. aramızda geçen diyalog şöyleydi..
ben: abi karabükle ilgili haberler olumsuz çıkıyor.. satarlar mı maçı
x: kesin satarlar.. hiç umutlanma..

ferhat odabaş
07.05.2011, 18:07
yinede çok gergin geçecek maç onlar için Allah büyük... ben inanıyorum şampiyonluğa

HH_52
07.05.2011, 18:08
aradım haber bulamadım.. abileri aradım onlarda duymamış.. aramızda geçen diyalog şöyleydi..
ben: abi karabükle ilgili haberler olumsuz çıkıyor.. satarlar mı maçı
x: kesin satarlar.. hiç umutlanma..

yandık desene...

zafercalikoglu
07.05.2011, 18:09
bu hafta içimdeki his cok buyuk biz bu hafta lideriz..Allah yardımcımız olsun,inananlar inanmayanları uyarsın..

Fatih Özkan
07.05.2011, 18:10
Biz Buca'yı yeneriz orası mesele değil.
Karabük'ten gelen haberler canımı sıkıyor...

HH_52
07.05.2011, 18:12
Serhat ULUEREN (Khttp://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/272_serhat-ulueren-01.jpganaltürk Spor Direktörü)
“Karabük, takımı ve şehri düzgün ve ahlaklı. Etik değerlere sahip bir kulüp yapısı var. Hiçbir şaibeye mahal vermeden Fenerbahçe ve Trabzonspor’a karşı oynayacaktır. Fenerbahçe kesinlikle Karabük’te takılacak. Son hafta Trabzon maçı için bir şey diyemem. Çünkü son haftanın havası çok farklı olur. Fenerbahçe’nin sadece Karabük değil, bu haftaki İstanbul Belediye Maçı da çok zor. Komplo teorileri çok saçma. Karabük Başkanı ve 2. Başkanı Fenerbahçe’yi tutuyor diye, futbolculara ‘Fener maçına asılmayın.’ Diyebilir mi? Bunlar çok komik iddialar. Ancak Karabük başkanı ve yönetiminin dikkat etmesi gereken şey, vereceği primdir. Fenerbahçe ve Trabzonspor galibiyet primleri aynı olmalı. Fark olursa, futbolcular zeki insanlardır. Gereken mesajı alır. O yüzden Karabük yönetimi çok dikkat etmeli. Bir de seyirci; Fenerbahçe maçında rakip takıma kaç kişilik yer ayrılırsa ve bilet ücreti neyse, Trabzonspor maçında da aynısı uygulanmalıdır. Karabük’te çok Trabzonlu yaşıyor diye çifte standart uygulanmamalı. Emenike 1-2 yıl daha Karabük’te kalmalı. Karabük bu futbolcunun meyvelerini en az bir sene daha yemeli. Fenerbahçe şampiyon olur.”

Sefa Alış
07.05.2011, 18:23
İki gündür rüyamda Karabükle fener 1-1 berabere kalırken görüyorum , haydi hayırlısı çıkar inşallah :)

SADECETRABZON61
07.05.2011, 18:27
Taraftar durumu nedir arkdşlar ? Kaç kişi Oluruz tahminen karşı tribün maratonu doldurabilcekmiyiz ?

HH_52
07.05.2011, 19:01
İki gündür rüyamda Karabükle fener 1-1 berabere kalırken görüyorum , haydi hayırlısı çıkar inşallah :)

Benim içimdeki his günlerdir beri 1-1 diyor. Hayırlısı olsun...:confused:

sifuni
07.05.2011, 19:03
Insallah takilirlar bir haftadir maclari hic düsünmemeye calisiyorum düsündükce geriliyorum cünkü.

Beklemek cok zormus.

Cenk ÇAÇAN
07.05.2011, 19:14
İçimden bir his bu hafta fener puan kaybeder ve aziz ve köpeği şikip mosturölü hekemlerin federasyonun bizim yöneticilerin hiç birşeyini bırakmazlar.

Sami Kuk
07.05.2011, 19:19
Karabüğün baskanları fenerlimiymiş:S:S

Sami Kuk
07.05.2011, 19:24
Yaa bu karabuknet.. neyın nesı:S Ulan kım bısı soylemısse Karabuk Baskanı fenerlı lafını demıs..Ne oluyor ya.

Eren Karaahmetoğlu
07.05.2011, 19:27
Gerçekten bu taraftar durumu nasıl olacak acaba? Ben gitmek istememe rağmen gidemiyorum İzmir'e malesef.

Medyatrabzon'un deminki uçakta koltuklar boş kaldı falan haberi canımı sıktı.

Yarın o stadda 40 bin civarında Trabzonsporlu olmaz mı?

güneyli
07.05.2011, 19:30
Emenike üzerinden Karabük hırpalanmaya çalışılıyor ama bu durum diğer 10 oyuncunun onuruna dokunur..Dikkat edilecek kilit oyuncu cernattır..Emenike olmadan oynamayı öğrendi karabük..Emenike oynamasa da Karabük zor bir deplasman..Bu bizim içinde böyle...Yalnız yarın Karabük fenerin ipini çeker diyorum..Karabük iyi organize olan bir takım...Biz izmirdeki maça taraftar olarak kafa vermiyoruz ama Bucanın gençlerinin ilk yarıda kupa maçında fenere 4 tane attıklarınıda hatırlamak gerek..

Hürgün Aygün
07.05.2011, 19:31
Gece olsa da yola koyulsak.:D

Ilelioglu
07.05.2011, 19:37
inş şampiyonuz bu hafta

Bu haftadan sonra geriye 2 hafta daha kaliyor.

:rolleyes:

Ahmet Öztürk
07.05.2011, 19:56
Bursa beşiktaş maçı saha dışı olaylar sebebiyle iptal edilmiş :) iyi ki Trabzonspor'luyum!

esra61
07.05.2011, 20:01
kaç bin bilet satılmış acaba?

SADECETRABZON61
07.05.2011, 20:02
Satılan Bilet sayısını Bilen varmı ?
Kaç Bin Tsli Görücez ?

Murat SİSMAN
07.05.2011, 20:15
Çok merak ediyorum bu hafta çok önemli.

ferhat odabaş
07.05.2011, 20:26
aslında ben karabükten gelen olumsuz hava yüzünden karamsarlık yaşasamda, aklıma fenerlilerin bizim için takılırsa ezikşehire takılır dedikleri gelip. bizimde onlar için takılırsa karabükte takılır diyerek bizim gerilen takımın berebere kalması gibi onların da puan kaybedeceği umudu oluşuyor.. inşallah.

SAFA
07.05.2011, 20:28
Bu maçtan fazla eminiz İnşallah bir sakatlık çıkmaz.Erken bir gol bulup feneri baskı altına almamız lazım.

Hürgün Aygün
07.05.2011, 20:28
Ben son haftadan bile umutluyum Rıza Çalımbay böyle maçları sever.Ayrıca Kadıköy'de açılan "Rıza Efendi 2 ekmek 1 süt"pankartı açılmıştı Rıza Çalımbay için bunu unutmamıştır o da.

.....
07.05.2011, 20:29
Yarın akşam lider olursak Allah'ın izniyle burayı yakacam :p :)

Mesut AKYILDIZ
07.05.2011, 20:32
Bu maçta golü mümkün olduğunca erken bulmalıyız ki Fenerbahçeli futbolcular maçı kazanma stresine girsinler, kanımca bu haftalarda gollerin atılacağı dakikalar da önem kazanmaya başladı...

EmreYavuz61
07.05.2011, 20:40
Yarın lider olursak haftaya Trabzon'dayım inşallah...:)

metinbay61
07.05.2011, 21:11
böyle şeyler pek görmem ama iki gündür bende rüyamda karabük-fb maçının 1-1 bizim maçında 1-0 olduğunu(mağlup) görüyorum bir türlü golü bulamıyoruz...

iki gündür de maçlar bitmeden uyanıyorum hayırlısı bakalım...

Sibel
07.05.2011, 21:15
Bize güzel bir 3 puan,cehennem zebanilerine de -3 puan nasip eyle ya Rabbim..Amin..

Helvacı61
07.05.2011, 21:30
bu maçı çantada keklik görmek yanlış. zor bir olacağını düşünüyorum. erken gol olursa çok iyi ama olmazsada sabırlı olup 3 puanı almalıyız. bucanın genç dene oyuncuları çok kaliteli eğer maçı cıddıye almazda eskişehir maçı gibi oynarsak kötü bir sürprizle karşılaşırız.

Helvacı61
07.05.2011, 21:32
herkes ruyasını yazıyor bende karabük maçını görmüştüm dakka 86 2-0 olmuştu. hatta emenike atınca ben bağırarak yataktan kalktım. dakka 86 idi inşallah tersi çıkmaz

TSelif
07.05.2011, 21:39
Bize güzel bir 3 puan,"cehennem zebanilerine" de -3 puan nasip eyle ya Rabbim..Amin..
zebaniler ... süper ççç

-3 istemezuk 0 ya da 1 olsun bizim olsun Sibelcim :D

Mustafa Ayazoğlu
07.05.2011, 21:48
Karabükspor 1 - 1 Fenerbahçe

Bülent Dizman 53
07.05.2011, 21:49
karabükspor 3 febe 3
goller: emenike 3 alex 2 gökhan 1

Merve H.Oğlu
07.05.2011, 21:51
Yarın akşam bu saatlerde liderliği kutlayacağız Allah'ın izniyle! :)

SADECETRABZON61
07.05.2011, 22:04
Karabük maçında bende beraberlik Gördüm rüyamda umarım Öyle Olur Bu Bir tesadüf Olmaz İnşallah..
Karabük berabere kalırsa bizde yenersek değmeyin keyfimize ama.
Maçtan sonra ve önce Bucasporlu Futbolcuları cağıralım tribüne..

AYYILDIZ
07.05.2011, 22:06
Biz yeneriz de az once karabulsporlu taraftarlarin yazili bildirisini okudum.Yonetimlerine ates puskuruyorlar.Mac dikkatli izlensin diyorlar.Bu macta da satis olabilir.Ligde satilmamis takim bulmak zor.Benim karabuk'ten de umudum yok.Deumi halleder.

Gamze_TS
07.05.2011, 22:12
Biz yeneriz de az once karabulsporlu taraftarlarin yazili bildirisini okudum.Yonetimlerine ates puskuruyorlar.Mac dikkatli izlensin diyorlar.Bu macta da satis olabilir.Ligde satilmamis takim bulmak zor.Benim karabuk'ten de umudum yok.Deumi halleder.

Yapma ya, butun umitlerimiz bos mu cikacak?
Sonra Gunahlarin takimi'na bozuluyorlar.

Ey Fenev'liler; size daha agir kufretmek lazim da o kadar yuzsuzsunuz ki, suratiniza tukursek yagmur yagdi sukur dersiniz. Allah cezanizi versin, ne diyelim!!!

Helvacı61
07.05.2011, 22:14
konu dışı ama bursaspor medyada linç ediliyor. bu olayların anadoluda nasıl abartıldığını en iyi biz biliriz. fenerden puan alan tek takım olduğunu unutmamak lazım taraftarı beş kuruş etmez ama yinede haçlı seferi gibi saldırılması üzücü istanbuldada 3 bursalı bıçaklanmıştı.

Gamze_TS
07.05.2011, 22:23
Bu arada Karabuk forumuna bir goz attim. Fener'i de Trabzon'u da yenelim diyorlar genelde. Boyle diyen mert takimlara can kurban. Ciksinlar adam gibi bize de, onlara da oynasinlar helal olsun diyelim.
Insallah futbolcular da boyle dusunur ve boyle oynarlar...

AYYILDIZ
07.05.2011, 22:25
konu dışı ama bursaspor medyada linç ediliyor. bu olayların anadoluda nasıl abartıldığını en iyi biz biliriz. fenerden puan alan tek takım olduğunu unutmamak lazım taraftarı beş kuruş etmez ama yinede haçlı seferi gibi saldırılması üzücü istanbuldada 3 bursalı bıçaklanmıştı.

Sansal yukenecek tabi neden yuklenmesin Bursaspor fb'den puan aldi.

zaferyıldız
07.05.2011, 22:26
Bursa ne yapmis boyle yaa

olmasa iyiydi ayri AMA

Bursa Istanbul dusmani bunu gercekten ispatliyor

anadolunun Istanbul yalakasi camialarina ne demeli

bir takim taraftari Boyle yaparsa onun baskani

Ben kargayi Ben kusu severim deyebilir mi!!!

Bursa taraftari kotu seyler yapiyor

ofkenin de hakki var demek ki

zaferyıldız
07.05.2011, 22:30
Bursa ne yapmis boyle yaa

olmasa iyiydi ayri AMA

Bursa Istanbul dusmani bunu gercekten ispatliyor

anadolunun Istanbul yalakasi camialarina ne demeli

bir takim taraftari Boyle yaparsa onun baskani

Ben kargayi Ben kusu severim deyebilir mi!!!

Bursa taraftari kotu seyler yapiyor

ofkenin de hakki var demek ki

İHSAN
07.05.2011, 22:36
maaşallah, taraftarımızdaki inancı görünce, kesin lider olacağız gibi geliyor içimden.

mhayri
07.05.2011, 22:44
Bir hafta boyunca basit bir pankartı şiddet yasasına sokmaya çalışan lig tv...
Gördünmü şiddeti ,palayla polise saldıran adamı gördünmü..
Allah büyük işte verdi belanızı .
Ne saygınlığı kaldı liginizin ne marka değeri...
Tüküreyim sizin markanıza alın başınıza çalın.

Bülent AKBULUT61
07.05.2011, 22:58
arkadaşlar mac bileti fiyatı hakkında bilgisi olan varmı

uzunismail
07.05.2011, 23:20
Ligtv nin o kadar canı yanmış ki bu olaylardan, hiç tasvip etmeme rağmen çok hoşlandım bu haberden... Ligtv nin allah cezasını vereceğini biliyordum ama böyle bişey beklemiyordum.. Nasıl bağırıyor ciyaklıyorlar öyle..Bursayı zaten linç edecekler..

Allahım bu iki yüzlüleri cezalandırdığını gördüm ya çok şükür..Daha da rezil olacaklar... Trabzonsporumun hakkını göre göre yiyen ligtv camiası geçmiş olsun bile demiyorum size...

sonimp
07.05.2011, 23:21
Evet Bursa İstanbul'a karşıdır; Fener'den puan almıştır bizden de takdir ama Bura'daki olaylar tasvip edilemez. Şu an başkanları da Telegol'de, "bu işe ceza verilirse sonu gelmez; şiddet körüklenir, bizim suçumuz neydi? Biz maçı oynamak için can atıyorduk, devletin zaafiyeti varsa bizim suçumuz ne?" diyor. Tam ben geçen sene Diyarbakır'dab bu sene Antep'ten havadan üç puan alırken Diyar'ın Antep'in suçu ne demiyordun diye düşünürken Çakar benzer şeyleri söyledi. Taraftar yaptıysa bizim suçumuz ne demek istiyor, açıkça ceza verilmesin diyor. Bizim Sivas maçı yüzünden koca bir sezonu kaybettiğimizi hiç aklına getirmiyor!

veysel061
07.05.2011, 23:21
Serhat ULUEREN (Khttp://www.karabuknethaber.com/upload/resimler/272_serhat-ulueren-01.jpganaltürk Spor Direktörü)
“Karabük, takımı ve şehri düzgün ve ahlaklı. Etik değerlere sahip bir kulüp yapısı var. Hiçbir şaibeye mahal vermeden Fenerbahçe ve Trabzonspor’a karşı oynayacaktır. Fenerbahçe kesinlikle Karabük’te takılacak. Son hafta Trabzon maçı için bir şey diyemem. Çünkü son haftanın havası çok farklı olur. Fenerbahçe’nin sadece Karabük değil, bu haftaki İstanbul Belediye Maçı da çok zor. Komplo teorileri çok saçma. Karabük Başkanı ve 2. Başkanı Fenerbahçe’yi tutuyor diye, futbolculara ‘Fener maçına asılmayın.’ Diyebilir mi? Bunlar çok komik iddialar. Ancak Karabük başkanı ve yönetiminin dikkat etmesi gereken şey, vereceği primdir. Fenerbahçe ve Trabzonspor galibiyet primleri aynı olmalı. Fark olursa, futbolcular zeki insanlardır. Gereken mesajı alır. O yüzden Karabük yönetimi çok dikkat etmeli. Bir de seyirci; Fenerbahçe maçında rakip takıma kaç kişilik yer ayrılırsa ve bilet ücreti neyse, Trabzonspor maçında da aynısı uygulanmalıdır. Karabük’te çok Trabzonlu yaşıyor diye çifte standart uygulanmamalı. Emenike 1-2 yıl daha Karabük’te kalmalı. Karabük bu futbolcunun meyvelerini en az bir sene daha yemeli. Fenerbahçe şampiyon olur.”

'fener şamiyon olur':mad: kısmı hariç katılıyorum....

oguzhanssan
07.05.2011, 23:26
dün gece bir rüya gördüm ve ne acayiptir ki febe maçı 0-0 bitiyordu biz de yeniyorduk ve öne geçiyorduk...
ama bugün gün içinde ise febe nin karabükü farklı yeneceğini düşündüm. acaba hangisi olacak ama lütfen hafta içi haberlere baktım da şööle hep emenike üzerine yüklendiler yok febe alıyormuş yok yaşlıymış.resmen ts ve febe peikolojik savaşı karabük üzerinden yapıldı. yok ts para vermiş karabüklülere kaleci adem dağıtıyormuş falan.
hani febenin her dalda başarılı olmasını takdir ederim ama futbol da son 10 yılda hep son haftalarda sıkıntı yaşamış ve şampiyonlukları zar zor ya aşmış ya da kaybetmiş.
şimdi düşünüyorum da acaba bazen haksızlık mı ediyoruz. tamam aykut 10. sınıf bir TD ama sonuçta o da takımı düşünerek hakemler
hakkında açıklama yaptı.yani febeli gibi düşünürsem adamlar kendilerini haklı görüyorlar. ikinci yarıda gerçekten iyi onadılar ama aslım olan ts li gibi baktığımda ise ikinci yarıda oynadığım oyun berbat. hep kör topal gidiyoruz. evet içim şampiyonluk istiyor ama bilmiyorum sıkıldım bu durumdan.
adam gibi eskiden olduğu gibi eze eze şampiyonluk vardı aslında. nerede o günler bilemiyorum!
forumun yarısı bana kızacak belki ama artık ne yazacağımı da bilemiyorum
umarım hayırlısı olur. ama şunu biliyorum. ikinci olanın ön elemedeki rakipleri çok dişli. yani yeni 8-0 lar bizi bekliyor :)

Asi Çaykaralı61
07.05.2011, 23:52
İnşallah bu maçı kazanacağız.ALLAH yardımcımız olsun.Arkadaş bu maça gerçekten yürek dayanmaz

Yiğit SARI
07.05.2011, 23:52
Şampiyon Milan. Darısı başımıza..

Mert Oğuzlu61
07.05.2011, 23:54
yarın akşam belkide bu saatlerde şampiyonluğumuzu kutluyor olacağız :)

asimetrik
07.05.2011, 23:56
Rüyamda bu hafta şampiyon belirleniyor diye görmüştüm. Üzülen de bizdik. Demek bu hafta şampiyonluk kutlayacağız.

Mustafa Ayazoğlu
08.05.2011, 00:01
istanbul oyununu nasıl bozarsın sen ey bursa. bursa şampiyon olduya küme düşürürler.

bursaya büyük komplo, oyun yaptılar.

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 00:05
Şampiyon Milan. Darısı başımıza..

İnşallah Yiğit bizde Şampiyon olacağız.Allah utandırmasın Aminn :)

Bülent Dizman 53
08.05.2011, 00:05
ya şu rüyaları buraya anlatmasanız ne güzel olucak daha çıktığı görülmemiş

Gizadam34
08.05.2011, 01:01
bu akşiam maçı tv den izlemek için bi organizasyon var mı arkadaşlar istanbul için? aynı anda olduğu için bizim maçı izleyebileceğimiz bi yer bulabilir miyiz özellikle anadolu yakasında?

İleli
08.05.2011, 01:04
kac bilet satildi haberi olan varmi?

Ayyıldız61
08.05.2011, 01:39
Bugünkü maçta takımımıza başarılar diliyorum..

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2011, 02:04
Yarın bu vakite ışınlanmayı çok isterdim

yatara
08.05.2011, 02:09
Haydi Trabzonsporum 3*90 Dakika dayanin ♥

Mustafa Önder
08.05.2011, 02:13
Arkadaş şu forum da ben dahil herkes rüyasını anlattı.
Ne zaman "Prim, rüya, fark atacağız..." gibi kelimeler kullanıldıysa puan kaybettik.
Maçlar hakkında en ufak teknik analiz yok. İşimiz gücümüz rüya.
Sonra malzeme veriyoruz el-aleme.

sifuni
08.05.2011, 02:31
Yarin insallah bu zaman fenerin nasil puan kaybettigini ve bizim liderligimizi nasil geri aldigimizi konusacagiz.

mit_o
08.05.2011, 02:39
..............

mit_o
08.05.2011, 02:44
harbi ne kadar bilet satılmış duyan var mı ?

uzunismail
08.05.2011, 02:59
Ben Ankaragücünden ümitliyim Karabükten değil..

Ama düşünüyorum da Fener Karabüke takılır bizde Bucayı yenersek... Fenerin pohpohlayacağı en önemli takım ibb olacak.. İbb nin gücü takatı kalmaz bizim maça.. Maç avniakerde fenerliler gelemez o maçta hakemide yenebiliriz.. Geriye son maç kalır o da Karabük.. Trabzonspor son maçta asla şampiyonluk vermez..Karnaval havasında geçer..

Fenerin bu akşamki olası puan kaybı bizi gerçekten şampiyon yapabilir.....

Büyük bir ihtimalle Fener-Ankaragücü maçına da kalabilir şampiyonluk...

POYRAZ
08.05.2011, 04:04
Haydi firtinam. Sahneye cikma zamani.

.....
08.05.2011, 05:36
Gözüme uyku girmiyor nasıl bir sevdadır bu...

Ya Rabbim bu gece mutlu bitsin.Güldür yüzümüzü.

GULER
08.05.2011, 06:09
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooo

.....
08.05.2011, 06:13
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

7 AHMET 7
08.05.2011, 06:19
şampiyoooooooooooooon

7 AHMET 7
08.05.2011, 06:20
trabzoooooooooon.eze eze kupa karadenize....

Berberoğlu
08.05.2011, 06:21
Trabzon....

:sevinç::sevinç::sevinç:

7 AHMET 7
08.05.2011, 06:22
trabzonn....

yorumsuz6117
08.05.2011, 08:18
Maç Spormax'ta mı yine ??

Mustafa Umut
08.05.2011, 09:41
Allah'ım mevzuyu biliyorsun.
Amin..

ALDENİRO
08.05.2011, 10:16
RÜyamda gÖrdÜm karabÜk 3-0 Öndeydİ dakİkada 77 İdİ. Şampİyonluk maÇimiz hadİ bakalim

SDanışmaz
08.05.2011, 10:23
Takimimiz bugun Bucaspor macinda bordo formamizla mucadele edecek. #Trabzonspor

Çubuklu formayla neden oynamıyoruz :(

CLoser
08.05.2011, 10:41
Çubuklu formayla neden oynamıyoruz :(

Duz formayla hıc Kaybetmedık Dıye Sanırsam :))

Vira Bismillah ;)

Semra
08.05.2011, 10:46
İnşallah bu maçı alıp yolumuza kayıpsız devam edeceğiz.
Allah utandırmasın.

Mustafa Şakar
08.05.2011, 10:47
Allah bizi beyaz ve parçalı formadan korusun.Ne zaman o formalarla çıktıysak kaybettik.

Onur
08.05.2011, 10:57
Maç Spormax'ta mı yine ??

http://i51.tinypic.com/33uefxu.jpg

agasaro
08.05.2011, 10:59
Anneler günüyle ilgili bir pankart çalışması var mı acaba?

ph=61
08.05.2011, 11:01
RÜyamda gÖrdÜm karabÜk 3-0 Öndeydİ dakİkada 77 İdİ. Şampİyonluk maÇimiz hadİ bakalim

Öyle rüyaya can kurban, inşaallah diyelim.

SAFA
08.05.2011, 11:10
Ohh be bordo forma ile hiç kaybetmiyoruz. Maçi kazandık tamamdır :) Bu arada bordo formamız bence avrupa kalitesinde bir forma olmuş gerçekten çok hoş.

Gizadam34
08.05.2011, 11:11
istanbulda maçı nerede izliyoruz arkadaşlar????

Oruç
08.05.2011, 11:18
Lig Tv'den yayınlanan maçlar 16:9 oluyor tam ekran izliyorum webtv'den ama şu Spormax'teki maçlar 4:3 oluyor, pc ekranı da 16:9. Bir el atsalar şu işe bu hafta.

Mustafa Umut
08.05.2011, 11:21
bordo forma iyidir :) güzel haber..

Asi Çaykaralı61
08.05.2011, 11:27
Hayde Trabzon'um bastır Liderlik için bastır Şampiyonluk için :)

Mustafa Umut
08.05.2011, 11:37
--------------tolga----------------
---------giray-----glowacki--------
serkan---------------------egemen
-------------selçuk----------------
---colman-------------umut-------
--------------jaja-----------------
------burak---------pawel---------

bbyanik
08.05.2011, 11:40
Allah bizi beyaz ve parçalı formadan korusun.Ne zaman o formalarla çıktıysak kaybettik.

amin ................. aynen öyle

Mustafa Umut
08.05.2011, 11:43
beyaz formayla bi gs maçını kazandık bir de gençlerbirliği başka hatırlamıyorum.. iki maçta son dakikalarda..

en güzel görünen bordo forma.. en uğurlusu da o :)

UmutBaykan
08.05.2011, 12:08
Hava da çok güzelmiş izmirde,orada olmak vardı ahh ah :)

http://www.izmir.bel.tr/kamera/gumruk.html :D

Mert Oğuzlu61
08.05.2011, 12:10
Allah'ım mevzuyu biliyorsun.
Amin..

bence 27 yıldır acı çeken bu kullarına acıyacak ve bu akşam şans meleklerine karabük e ve izmir e yollayacak :)

Allah ım güldür yüzümüzü... bugün çok yakın aile dostumuzun düğünü var, yola koyulacaz birazdan. kardeşim yok o kişi benim abim sayılır. az önce aramızda ''çifte mutluluk'' muhabbeti geçti, bugün evleniyor ama aklı akşamki maçlarda :D

olacak olacak, Allah bu kez yüzümüzü güldürecek. karabük ve izmir deki kıvılcımlar bu akşam tüm ülkeyi yakacak, buna tüm kalbimle inanıyorum.

lazzz61
08.05.2011, 12:14
ruyamda fener 4*1 yenıldı

Mustafa Umut
08.05.2011, 12:16
bence 27 yıldır acı çeken bu kullarına acıyacak ve bu akşam şans meleklerine karabük e ve izmir e yollayacak :)

Allah ım güldür yüzümüzü... bugün çok yakın aile dostumuzun düğünü var, yola koyulacaz birazdan. kardeşim yok o kişi benim abim sayılır. az önce aramızda ''çifte mutluluk'' muhabbeti geçti, bugün evleniyor ama aklı akşamki maçlarda :D

olacak olacak, Allah bu kez yüzümüzü güldürecek. karabük ve izmir deki kıvılcımlar bu akşam tüm ülkeyi yakacak, buna tüm kalbimle inanıyorum.

abinize mutluluklar dilerim..

ALLAH UTANDIRMASIN BİZLERİ..

DNA-TS
08.05.2011, 12:21
macı alacazda acaba 7+ olurmu :)

inadinatrabzon
08.05.2011, 12:23
yemeden atarsak kazanırız

Metin Sağır
08.05.2011, 12:31
Koskaca İzmir'e bi tırı getiremediler ya helal olsun!

Ömer Yüce
08.05.2011, 12:37

Fener 5-3 yapar o maçı. İnsan bi 77. dakkadan sonrasınada bakar :)

AKSOY_61
08.05.2011, 12:38
Çok iddalı konuşmayın böyle konuştuğumuzda neler olduğunu biliyoruz.

TraBz1o61
08.05.2011, 12:40
kaç bilet satıldı bilen varmı?

TraBz1o61
08.05.2011, 12:42
kaç bilet satıldı bilen varmı

yaranozlu
08.05.2011, 12:54
ben 15.000-20.000 arası taraftar bekliyorum. daha üstü başarı, altı skandal olur.

Mustafa Ayazoğlu
08.05.2011, 12:55
macı alacazda acaba 7+ olurmu :)

6-1

olur mu? olur..

nakzo
08.05.2011, 12:58
Bucalıların maçtan önce yaptığı açıklamalara hiç bakmayın yok genç kadroyla çıkacakmışta ,yok kadro dışı ve sakat oyuncuları varmışta bunların hepsi ayak... Fener bunların mamalarını vermiştir
,o yüzden biz lay laylom oynarsak kesin yeniliriz bakın berabere dahi kalamayız. O yüzden ilk dakikadan itibaren sürekli baskı ve golü düşünen sert bir futbol oynamamız gerekiyor.

DNA-TS
08.05.2011, 13:00
6-1

olur mu? olur..
yazdım gitti

Yunus Emre AYAZ
08.05.2011, 13:02
Zaman gecmek bilmiyor allahım bize yardım et

Emrullah
08.05.2011, 13:07
Uzun yıllardır ilk kez Trabzonspor ile alakalı rüya gördüm. Rüyamda Karabük ve Buca maçları sonrasında Trabzonsporlular sevinirken FB'liler ağlıyordu. Ama en enteresan sahne Güiza'nin göz yaşlarının kan şeklinde olmasıydı. Kan ağlıyordu resmen. Hayırdır inşallah...

mekatronik
08.05.2011, 13:09
okadar rüya anlatıldı ki artık, bende anlatayım sevmesemde; alanzinhoyu gördüm son dakikalarda gol atarken,inşallah alanzinhonun son dakika gollerine kalmaz işimiz.

Oemer61
08.05.2011, 13:15
Öncelikle dünyanin en güzel varliklarinin, tüm annelerin anneler gününü kutluyorum, ALLAH onlari basimizdan eksik etmesin. ALLAH'im bu aksam güldür yüzümüzü, yillardir bekleyen bu yürekleri ferahlat, oyunlarla entrikalarla ve hilelerle birlikte buraya kadar gelip lider olan Fener'i o koltuktan indir ya RABBI, indir ya RABBI, indir ya RABBI. Arkasinda bu kadar dis destegi toplayipta, ukalaca simdiden sampiyon olduklarini söyleyen, bizimle alay edip dalga gecen bu camiaya ilahi tokadini yapistir MEVLAM. Hakkin tek sahibi, rahmeti en genis, merhameti en büyük olan yüce ALLAH'im, sen bizim yillardir süren bu sampiyonluk hasretimizi bu yil dindir, bizede bu mutlulugu nasip eyle ya RABBI. Hic bir dis destek olmadan, kendi emeklerimizle yaptigimiz bu mücadelede, bizi galip kil, utandirma ya RABBI. Insallah bu gece sikintidan degil, sevincten uyuyamayacagiz, duadan büyük silahimiz yok, dualarinizi esirgemeyin renktaslarim.
Saygi ve sevgilerle...

Eren Karaahmetoğlu
08.05.2011, 13:16
Ben de uzun zaman sonra rüya gördüm. Fenerbahçe Belediye'yle berabere kaldı. Hatta 89'da gol yediler ama hakem ofsayt diye vermedi. Ofsayt falan değildi. İbrahim Akın gayet şık bir şekilde bitirmişti oysaki. Sonuç olarak 0-0 berabere kaldılar, biz de kazandık ve liderliği ele geçirdik.

Biraz geriden takip ediyorum. Karabük'le ilgili bir şey yoktu. Biz kazanalım da fener her türlü puan kaybedecek.

ŞAMPİYONLUĞA 3 MAÇ KALDI !

Kaç bin bilet satıldı?

mda61
08.05.2011, 13:19
Bizim taraftar kadar rüya gören yoktur heralde. Bir tane rüya tabiri bulsak şu foruma iyi olacak :D

Cafer Bulur
08.05.2011, 13:24
Uzun zamandir Forums giremiyorum herhalte cogu Kisi rahatlamistir

Mellih
08.05.2011, 13:24
haydi trabzonumm.. aynı şekilde karabük'e güvenim tam..
Bu hafta o hafta olsun..

Cafer Bulur
08.05.2011, 13:26
Uzun zamandir Forums
giremiyorum herhalte cogu Kisi rahatlamistir Maca gelince zor Plur.

Sefa
08.05.2011, 13:28
Valla bu sezon kadar futbol hakkında rüya görmedim ben.. :) Kafaya fazla takınca böyle oluyor..

bunyamin55
08.05.2011, 13:29
-------------selçuk----------------
---colman-------------umut-------
--------------jaja-----------------
------burak---------pawel---------

--------colman-----selçuk---------
-burak-----------------engin(alan)-
---------------jaja----------------
--------------pawel---------------

gel bu şekilde yapalım umut tamam koşuyor mücadele ediyor eyvallah ama bizdede kalp var bu maç ilk 11 başlamasın çok gol pozisyonu olacak umut bize ağır gelir bu maç

mit_o
08.05.2011, 13:32
geçen hafta ki kadro iyidir...
engin-umut değişikliği yapılabilir sadece ;)

TSelif
08.05.2011, 13:33
Uzun yıllardır ilk kez Trabzonspor ile alakalı rüya gördüm. Rüyamda Karabük ve Buca maçları sonrasında Trabzonsporlular sevinirken FB'liler ağlıyordu. Ama en enteresan sahne Güiza'nin göz yaşlarının kan şeklinde olmasıydı. Kan ağlıyordu resmen. Hayırdır inşallah...
ALLAH o günleri gösterecek bize kan kusacaklar daha dur :)

CLoser
08.05.2011, 13:33
Ruyalarınız Hayırlara Vesıle Olsun Arkadaslar =))
Benım Gördugum Ruya Kotuydu Söylemeyeyım =)))
Ama karabuk spor yenıyor bızde tarıhı bı fark yıyorduk Bayagı tarıhı hemde =))
ve o kadar golde 2. yarı atılıordu Sadece :D

SADECETRABZON61
08.05.2011, 13:36
Biletten haberi Olan Bir Allahın Kulu Yok Sanırım Koca Forumda..

exelans_25
08.05.2011, 13:39
bordo formayla hangi zorlu maça çıktıysak kazandık acayip bir büyüsü var

Deniz Tosunoğlu
08.05.2011, 13:41
Bursaspor belki kümeye düsürülecekmis..

7 AHMET 7
08.05.2011, 13:42
rüyatakım trabzonspor..

7 AHMET 7
08.05.2011, 13:43
............................

Burak Sahin
08.05.2011, 13:43

niye ki ??? birde sen konustun mu fas li arkadasınla el hamdaoui icin dün diyordun ????

AYYILDIZ
08.05.2011, 13:46
Rahat rahat aliriz fark bile atabiliriz.Ancak bence Karabuk yatar.

Ömer Sak
08.05.2011, 13:46
Yapamazlar , farzetki biz lider tamamliyoruz ligi nolacak ? fb'ye verilirse 4 puanlari geri ozaman onlar sampiyon oluyor bu kez bizim taraftar ayaklanir :D

cihatöztürk
08.05.2011, 13:57
ne küme düşürülmesi yaa

olmaz öyle şey...

Deniz Tosunoğlu
08.05.2011, 14:06
niye ki ??? birde sen konustun mu fas li arkadasınla el hamdaoui icin dün diyordun ????

Evet konustum abi. El Hamdaoui tedavi görüyor(mus). Kupa finalinde kesin oynamayacakmis. Oynamakta istemiyor. Fas medyasina göre Trabzonspor ile anlasilmis.

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2011, 14:10
4 yıldır Trabzonspor'un 3-4 maçını izlememişimdir en fazla.
Ama bu akşam karar veremiyorum. Maç saatinde başka işlerle uğraşıp maç sonuclarını bir anda ögrenmek mi? Yoksa izlemek mi?...

EmreYavuz61
08.05.2011, 14:12
Fark atarız...Büyük ihtimal dk 30da bizim maçı bırakıp Karabük maçına geçeriz...

exelans_25
08.05.2011, 14:16
bursaspor küme düşürülmez seçim var

slmn
08.05.2011, 14:21
Arkadaşlar ben bileti internetten aldım şimdi Atatürk stadının önünde gişe varmı oradan alabilirmiyim ? Bilen biri varsa acil cevaplasın lütfen.

ozturk
08.05.2011, 14:24
bu akşam lig bitebilir..

bucanın maçları gollü geçiyor. 2-3 gol kesin atıyorlar.

fb kazanır biz takılırsak bugün biter lig..

Mustafa Umut
08.05.2011, 14:24
izlememeyi dusundum ama mac aninda baska seyler aklimi veremem heralde..uyuma isini hic yapamam..

gecen hafta bizim mac 3 olunca fb macini izledim adamlar gol atti.bu hafta oyle bi hata yapmayacagim :)

Paksoy
08.05.2011, 14:25
yoldayım.maçı alıp döneceğiz...:)

Yunus Emre SEYHAN
08.05.2011, 14:29
izlememeyi dusundum ama mac aninda baska seyler aklimi veremem heralde..uyuma isini hic yapamam..

gecen hafta bizim mac 3 olunca fb macini izledim adamlar gol atti.bu hafta oyle bi hata yapmayacagim :)
Buca-fb maçında 2 saatlik bir film izlemiştim :)

pReN@_61
08.05.2011, 14:32
Maçı izleyemeyeceğim.Başarılar takımımıza...

Sibel
08.05.2011, 14:34
0 Gün 5 S. 28 Dk. Kaldı

slmn
08.05.2011, 14:35
Arkadaşlar ben bileti internetten aldım şimdi Atatürk stadının önünde gişe varmı oradan alabilirmiyim ? Bilen biri varsa acil cevaplasın lütfen.
Tekrar sorayım.

Mustafa Umut
08.05.2011, 14:39
Buca-fb ma��nda 2 saatlik bir film izlemi�tim :)

merak etme bizler de muthis bir senaryo izledik.

aslında en iyisini yapmissin :) ama ben izlemeden yapamam malesef :)izlemesem bile mutlaka haber almak isterim :)

ey gidi 3-1 olunca şampiyonluk turuna çıkmıştım evin içinde :)

7 AHMET 7
08.05.2011, 14:39
5 s. 21 dk.

Paksoy
08.05.2011, 14:42
Tekrar sorayım.

Bileti,biletix'den mi aldın.

slmn
08.05.2011, 14:44
Bileti,biletix'den mi aldın.
Biletix satmıyor,ticketturk satıyor.

Mustafa Umut
08.05.2011, 14:46
genelde hafta içinde kutlardik 61.sayfayı ama bugün maça kadar kutlayamayacağız gibi gozukuyor..bence stresten dolayı baska islere vuruyoruz kendimizi :)

7 AHMET 7
08.05.2011, 14:46
[QUOTE=barisb;1917587806]Tekrar düşündüm de, maca gidicem galiba :)[/

Paksoy
08.05.2011, 14:47
Biletix satmıyor,ticketturk satıyor.

Bence bileti aldığın yeri arayıp sor,bilgilendirirler.forumda maça gidenlerden kimse yok herkes dışardadır şuan.

Ahmet_8
08.05.2011, 14:48
herşeyin hayırlısı ne diyelim

Mustafa Umut
08.05.2011, 14:48
genelde hafta içinde kutlardik 61.sayfayı ama bugün maça kadar kutlayamayacağız gibi gozukuyor..bence stresten dolayı baska islere vuruyoruz kendimizi :)

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 14:50
Yönetim de forma seçimi konusunda totem yapıyor. Ben bu tür şeylere pek inanmasam da bordo forma iyidir. Fotomaç 50 bin taraftar olacak yazmış ama imkanı yok. FB maçında bile 35 bin taraftar vardı. Bizim o bölgede stadı dolduracak yeterli potansiyelimiz yok. Yine de 15 bin taraftarın altına düşmemek lazım. 20 bin ve üstünü yakalayabilmekte başarı olur...

Hamza Öztürk
08.05.2011, 14:51
icimden geciyor Trabzonsporum bana bugün cok acayip dogum günü hediyesi verecek...Liderlik ins

krdnz
08.05.2011, 14:51
Maçı izlemek yerine çalışmayı tercih ettim.Fenerin bursaya puan kaybettiği akşamda çalışmıştım.İnşallah uğurlu gelir.

Ama şimdi maçı izleyememe sıkıntısı bastı :S

slmn
08.05.2011, 14:52
Neyse arayayım müşteri hizmetlerini.Ben maça gidiyorum sesi açın bizi iyi dinleyin :)

Paksoy
08.05.2011, 14:54
Yönetim de forma seçimi konusunda totem yapıyor. Ben bu tür şeylere pek inanmasam da bordo forma iyidir. Fotomaç 50 bin taraftar olacak yazmış ama imkanı yok. FB maçında bile 35 bin taraftar vardı. Bizim o bölgede stadı dolduracak yeterli potansiyelimiz yok. Yine de 15 bin taraftarın altına düşmemek lazım. 20 bin ve üstünü yakalayabilmekte başarı olur...
Sen yinede hazırlıklı ol derim :D

7 AHMET 7
08.05.2011, 14:54
Neyse arayayım müşteri hizmetlerini.Ben maça gidiyorum sesi açın bizi iyi dinleyin :)

iyi bağırın ha....

Mustafa Umut
08.05.2011, 14:55
dogum gunu hediyemi istiyorum Trabzonumdan.

Sibel
08.05.2011, 14:57
Allahım bu akşam itibariyle burayı,tüm Trabzon'u,tüm Trabzonsporluyu,bordo mavi ataşle yanan gönülleri bayram yerine çevirsin İN-ŞAL-LAH:sevinç:

Mehmet_Mercanlı
08.05.2011, 15:00
SON DAKİKA: Trabzonspor , Mersin İdman Yurdu futbolcularından Adem Büyük ve Nduka Ozokwo ile anlaştı.

(kaynak TRT1)

yatara
08.05.2011, 15:03
haydi trabzonsporum♥

7 AHMET 7
08.05.2011, 15:05
haydi uşaklar göreyim sizi...

Mustafa Ayazoğlu
08.05.2011, 15:10
hislerim fenerbahçe bu akşam berabere kalacak yönünde.. skor 1-1

real_rock
08.05.2011, 15:19
İnşallah buca bir sürpriz yapmaz bize. Fener'in puan kaybı yaşayabileceği tek maç karabük deplasmanı. Evinde Ankaragücünü, deplasmanda da sivası rahatlıkla geçer. Önemli olan bizim bu maçı almamız. Büyük ihtimalle şampiyon bu hafta belli olacak. İnşallah Karabük'ten mutlu haberler alırız.

SADECETRABZON61
08.05.2011, 15:24
Bilet durumundan haberi Olan yokmu kaç bilet satıldı Şuan atmosfer nasıl izmirde Bilgi vericek birileri yokmu ?

Mustafa Şakar
08.05.2011, 15:29
SON DAKİKA: Trabzonspor , Mersin İdman Yurdu futbolcularından Adem Büyük ve Nduka Ozokwo ile anlaştı.

(kaynak TRT1)

Ozokwo'mu '

Mustafa Şakar
08.05.2011, 15:31
Bu arada Adem Büyük şu anda maçta oynuyor.

Gökçebey
08.05.2011, 15:44
İlk defa ben de skorlu rüya gördüm. :D Buca 2 - 3 Trabzonspor, Karabük 2 - 9 fb (çüş :D)

Dikkate almayınız. :D

hos_cocuk61
08.05.2011, 15:50
Bu maç Jaja'nın maçı olur. Buca'nın berbat bir defansı var.

BiZe HeR YeR 61
08.05.2011, 15:55
Bu stres beni öldürecek.

mda61
08.05.2011, 15:57
Ticketturk nedir arkadaşlar, artık biletix'ten satılmayacak mı biletler ?

Mustafa Şakar
08.05.2011, 16:10
Lig Tv 50.000'e yakın taraftar diyor.Ama birde biletsiz girecekleri düşünürsek baya bi olur.

SADECETRABZON61
08.05.2011, 16:24
Lig Tv 50.000'e yakın taraftar diyor.Ama birde biletsiz girecekleri düşünürsek baya bi olur.

Hocam bunu ne zaman dedi Ligtv ?
O kadar taraftar olcağını zannetmiyorum max 20.000 kişi olabilir.

Mustafa Şakar
08.05.2011, 16:46
Lig TV' sitesindeki video haber bölümünde dedi.Haber yeni.

MDanışmaz
08.05.2011, 16:48
Emenike kesin yok..Buyrun cenaze namazına

EmreYavuz61
08.05.2011, 16:48
Emenike yok...Olacak iş değil ya olacak iş değil..!!!

fırtına89
08.05.2011, 16:50
emenike yok.görev tamamlandı yazıklar olsun olmaz olsun böyle lig be

aaahmet61
08.05.2011, 16:50
emenike fener maçında oynamayacakmış.fener bu maçı rahat alır.

mkmoglu
08.05.2011, 16:51
aziz bu işi bitirmiştir..takımı bozmadan takviyelerle..gelecek sezon şampiyonuz..bu sene şampiyon gibi takımımızı alkışlayalım..lütfen

Şeref
karabuk emenıkelı galip gelir emenıkesiz beraberlık bekliyorum.

Bilâl ÇOBAN
Emenike, şerefini haysiyetini....

Ali Yerlikaya
08.05.2011, 16:52
Gecmis olsun artik hersey haftaya A.Gücüne kalmis...

Emenikesiz Karabuk fenere gol atamaz, hele hele yerine eski Fenerli Ilhan oynicaksa daha cok bekleriz, Angelov da bizim Umutdan beter bir forvet...

Sansimiza tükürüm yaaa, inanilir gibi degil...

OYılmaz
08.05.2011, 16:55
Emenike'nin oynamaması daha iyi. Adamın fener'e gitmesi söz konusu zaten İlhan Parlak ve Angelov bitirir bu işi.

aaahmet61
bu eskişehirde bizden sonra önüne gelene yeniliyor.sanki adamlar bütün gücünü bize hazırlamışlar.

fırtına89
bırakın arkadaşlar ne ankaragücü ne sivas ne karabük.adam işini şansa bırakırmı.azizde biliyor bu sene şampiyon olamassa başına neler geleceğini.lig çoktan bitmiş soytarılık resmen soytarılık

irfanb
08.05.2011, 16:56
Karabük 1 - Fenerbahce 1
Bucaspor 1 - Trabzonspor 3

Böyle bir skor vardi rüyamda ama Emenike varmiydi yokmuydu hatirlamiyorum.
:)

irfanb
08.05.2011, 17:00
2005-2006 sezonu
32.hafta :
1.Fenerbahce : 77
2.Galatasaray : 77

33.hafta :
1.Fenerbahce : 80
2.Galatasaray : 80

34.hafta :
1.Galatasaray : 83
2.Fenerbahce : 81

2009-2010 sezonu
32.hafta :
1.Fenerbahce : 70
2.Bursaspor : 69

33.hafta
1.Fenerbahce : 73
2.Bursaspor : 72

34.hafta
1.Bursaspor : 75
2.Fenerbahce : 74

2010-2011 sezonu
32.hafta
1.Fenerbahce : 73
2.Trabzonspor :73

33.hafta
1.
2.

34.hafta :
1.
2.

Tarih tekerrürden ibarettir.Fenerbahce bu saatten sonra sampiyonlugu vermez diyenler yukaridaki tabloya baksin.
Son hafta stresine yenik düseceksin Kanarya !
Senin minik cigerin bu stresi kaldirmadi bu güne kadar,bu günden sonra mi kaldirsin !!!

Arkada kalmasin.
Umutluyum,inancliyim.
Sampiyon biz olacagiz Allah`in izniyle.
Dönen dolaplari,bizim aleyhimize oynanan oyunlari rakiplerimizin basina cal Ya Rabbi....
Emek hirsizlarini,sikecileri sana havale ediyoruz.

BEYTEKİN61
08.05.2011, 17:01
kaç gündür yol yaptılar. yok oynayabilir falan diye. ama oynamayacağı baştan belliydi.. yine yaptılar işi. yok sakatmış... hikaye bunlar...

Ömer Sak
08.05.2011, 17:01
Tesadüfmi Ankaragücü maci öncesi zaten baslamistik forumda kesin ya sari yiyecek ya sakatlanacak senaryolar üretmeye ve dedigimiz cikti sakatlandigi pozisyonda hic birsey yoktu farzetki darbe vardi 1hafta sürecek kadar asla yoktu :) Seneye Fener formasinla görebiliriz Emenikeyi ;)

Canberk
08.05.2011, 17:03
İrfan abi 2 mesajında ayakta alkışlanacak türden.
7 bu sene olacak!

Seneye diyenler 8.şampiyonluktan bahsediyor sanırım :rolleyes:

aaahmet61
08.05.2011, 17:03
boşuna hayal kurmayalım karabüğün eti budu belli.bir emenike takımın yarısıydı.gerisini siz düşünün.

Ali Özcan
08.05.2011, 17:05
Allah'ım Hakkımızı sana teslim ettik, elimizden fazlası gelmiyor...Hakkımızı "SEN" koru Yarabbim !

Royal Heart
08.05.2011, 17:07
Yine de inanıyorum...

MDanışmaz
08.05.2011, 17:08
Seneye Fener'e transferini garantiledi..Yanlışlıkla bir gol filan atsaydı Aziz babası alır mıydı onu!Neyse Allah yardımcımız olsun oynanan oyunlar ortada yapacak bişe yok..

Yiğit SARI
08.05.2011, 17:13
Karabükspor'da Emenike Şoku

Karabükspor ile Fenerbahçe arasındaki önemli maç öncesi Emenike kadroda yok. Golcü oyuncu sakatlığı dolayısıyla kadroya alınmadı.

--

Çok şaşırdık dimi beyler ? :D

abcabca
08.05.2011, 17:14
adamlar şerefsizlikte sınır tanımıyor..

Bülent Dizman 53
08.05.2011, 17:17
,,,,,,,,,,,,,,,,,