PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Bucaspor 1 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

matrix5782
09.05.2011, 00:53
Abi, Sadri Şener ilk yarının sonunda eğer iş lobi işiyse, bizim lobimiz hepsininkinden büyüktür demişti. O zaman sorarlar adam. Eee? Hani bu büyük lobi? Biz başkanımızdan Aziz Yıldırım olmasını istemedik/istemiyoruz. Yapabiliyorsa Aziz Yıldırım'ın pislik yapmasını engelleseydi.

diyorum ya Fenerbahçe Şampiyon olursa yönetiminin başarısıdır.

Trabzon olursa Takım diye

Serdar A
09.05.2011, 00:55
Fenerin golü -irdelendi mi ?-

Geç mi geldim ?

irfanb
Aziz bey feryatların etmeyecek beş para
Zirvedeyken çakıldın,kara bahtlısın kara
İki dakika sevinmek,yaptı sizi maskara
Zavallı Yıldırım`a çare bulmaz Ankara

Yarışalım sahada,razı ol kurallara
Ismarlama bir yardım,başbakan,krallara
Liderliği kaybettin,stres bastı bu ara
Duman ederiz seni,karışırsın buhara
Işık etmez Azizim,bu Fener milyonlara
Rakibinin Güneş`i,döktü bizi yollara
Israrcıdır Trabzon,meydan okur yıllara
Mayıs`ta şampiyondur,gelmez hiç oyunlara

http://www.antoloji.com/aziz-yildirim-siiri/

zahido
takıma futbolcuyu taraftar almıyor yonetım alıyor.. kım olacak suçlu? tamam umut formsuzdu atamadı dıyelım. bizi umuta kım mıhtac ettı? fenerbahce mı ? mhk mı? mahmut ozgener mı? Allahtan umut kesılmez ama olur da sampıyon olamazsak sorumlu yonetımdır kımse kımseyı kandırmasın

Bi dakika sana soru sormama izin ver..

Umut yerine varsayalim ki suan gundemimizde olan El hamidiu atrik nasil yaziliosa o alinsaydi..

Ve takim 1 maglubiyet 4 beraberlik alsaydi ne diyecektiniz?

Bu seferde iyi giden takimi bozdunuz falan filan diyecektiniz..

Kaldi ki 1 maglubiyet 4 beraberlik bizi hayli hayli sampiyon yapardi..

Fenerin 16 macta 15 galibiyet 1 beraberlik aldigini unutuyorsunuz galiba..

Yonetim en basta saldirsa iyi giden herseyi yonetim mahvetmis olucakti..

Sustu, busefer gene onlar suclu oldu..

Ikinci yarinin ortasinda konustu busefer medyayi karsisina aldi.. bunu hepbirlikte gorduk..

Yonetimimiz cikti herseyi acikladi Noldu????? bisi oldu mu??

Olmayacaktida zaten..

Burda bi duzen var.. Biz istesekte var istemesekte var..

Konussakta fener lider olucakti konusmasakta..

fırtına89
09.05.2011, 00:56
karabüğün 4 e 2 geldiği bi pozisyon var orda halı sahada futbol oynayan herkez o pası atar adam gidio fenerlinin ayağına atıyor topu.o pozisyon gol olsa şimdi şampiyonluğumuzu konuşuyoduk

SEDAT
- Merak ediyorum , sizinde yıllardır arkadaşım , kardeşim dediğiniz fenerlilerin , yıllarca " Lan sırf senin için Trabzonspor Şampiyon olsun istiyorum" masallarını bize nasıl yutturduğunu , Şampiyon olacağımıza aslında hiç inanmadıklarını , sırf bizim yanımızda görünmek için rol yaptıklarını , yumurta malum yere sıkışınca içindeki gerçek duyguların iğrenç dışa vurumunu , tek yaşayan benmiyim :)

Uluç
Taraftardan ses geldimi maçta ? :)

Armağan Dere
09.05.2011, 00:57
9 puan öndeyken bu puan farkı yeter mantığıyla transfer yap(a)mayan yönetime selamlarımı sunuyorum..Mehmet Çakır 1 maç oynamış,Pawel Brozek 2,Piotr Brozek belki 5..Kayseri-Fener maçında sonra ortamı geren ve Kayseri'yi ölümüne motive eden sayın başkana da teşekkürü anti parantez olarak bir borç bilirim..Başbakan sus payını sanırsam..Akyazı Stadyumu

matrix5782
09.05.2011, 00:58
Bu ligte en kolay satın alınanlar ligde oynayan yabancılardır.

Şampiyon olmazsak Kongre olur mu ?

Takım Dağılır mı ?

Faruk Abi birilerinin ipini çeker mi ?

Allah Göstermesin....................

Erdal
09.05.2011, 00:58
Ben "yönetimin başarısı ile" elde edilmiş bir şampiyonluk istemiyorum. Zaten olmayacak ama olur da bir gün bu "beceride" bir başkanım olursa da isyan ederim...Ederim çünkü işte o zaman benim için Trabzonsporluluğun içini dolduracak hiç bir şey kalmaz...

Transfer nedeniyle eleştirmeye eyvallah....Saçma sapan beyanatlar nedeniyle eyvallah...Ama iş neden bizim "Paşalara hatun ayarlayıp işini yürütecek kudrette" bir başkanımız yok noktasına geliyorsa işte bu imtihan noktasıdır...Oruçlu bir adamın günün en sıcak anında şeytanla maçı gibi :)....

cellchook
09.05.2011, 00:59
ŞU ANKARAGÜCÜNÜ STRESE SOKMAYALIM,BASKI ALTINA ALMAYALIM.vallahi başlık açacağım.

Bırakın şu ligi,aşımız tabağın içinde kaybolmuş ara ki bulasın.Başka aşlar var bu futbolda onlara bakalım.

TSezgin61
Sampiyon olamazsak bu yonetimin sucu degil..

Bosuna suclu bulmaya calismayin..

Biz pawelin yerine iyi bi golcu alsaydikta 3 assagi bes yukari ayni sonuc ortaya cikicakti..

Takim 1 maglubiyet 3 beraberlikle ilk yari fenere 9 puan takmis..

Ikinci yari bu sayi 1 maglubiyet 4 beraberlik olmus ki buda cok buyuk bi basari..

Bu takim sampiyon olmak icin elinden geleni yapmis..

Sen messiyle ibrahimovici getirsen gene 1 maglubiyet 4 beraberligi alicaktin zaten bundan kacarin yok..

Bilmem ne baskasi medyasi falan bunlar olucakti..

Oyuzden ne oyuncularda nede yonetimde suc aramaya calismayin..

Ortada bizden yana suclu olan birisini goremiyorum..

sonuna kadar katiliyorum. bu acidan bakmak lazim.

biz ilk yari performansimizi devam ettirdik. ayni puanlari hemen hemen topladik.

ama bizi bu sene sampiyonluktan eden kendi hatalarimiz degil fenerin oyunlarla aldigi galibiyetlerdir

Armağan Dere
Mehmet Ali Yılmaz,tam bu işin piriydi...Aziz donuna kaçırırdı bu kadar sölüyorum...

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 01:00
Önce samimi olalım...Üç yıl üst üste dir durduk şampiyonluk kovaladık da mı önümüzü kestiler? Öyle değil....Tam tersi aynen böyle bir durumda pes ettik...Önce hocayı sonra başkanı göderdik...Aziz Yıldırım bir yılınızı belirleyebilir...Taş çatlasa iki...Üçüncü elinizde...Trabzonspor un önümüzdeki 5 yılını Trabzonsporlullar belirleyecek....

önümüzde ki yıllara bakalım diyerek 27 yıl geçti.

belki çok büyümedik ama hiç küçülmedikte. ama hep ezildik. güçsüz göründük.

fenerbahçe'yi güçlü gördük. 96 da öyle olmadı mı?

Oruç
Golü yedik buz kestim, kıpırdamadım. Bitti dedim içimden, hatta ağlamak üzereydim bile ama Umut yetişti imdada Allah'ın izniyle. İnanılmaz bir andı. Çok inandım ben şampiyonluğa, bakalım belki de bu gol bizi şampiyon yapacak. Olmasak da yıkmak, yakmak yok. Eleştirelim ama yıkmayalım. Bizim takım alın teriyle, kanla geldi buralara hiç kimselerden yardım almadan. Allah yukarıda ve her şeyi görüyor. Biz dua edelim olacak inşallah.

Biz ekran başında stres yaşıyoruz, oyuncuların hali çok başka. Kolay değil işleri, biraz empati yapmak lazım. Evet ikinci yarı kötüydük doğru ama bu noktada iyi oyun beklemenin anlamı da yok mantığı da.

Tek kızdığım kişi Jaja. Oynamıyor bu adam, takıma ihanet ediyor, arkadaşlarının emeğine haksızlık yapıyor buna üzülüyorum.

matrix5782
Bu arada U 8 Trabzonspor Türkiye Şampiyonu

Tebrikler Sadi Tekelioğu na güveniyorum kendi insanıma başımdakiler güvenmesede

Sefa
09.05.2011, 01:01
Bu arada Buca gençleri dağıtmazsa hele de kaleciyi yollamazsa seneye geri döner gençleriyle.. Zaten Bülo yanlışını yapmasalar şu an da belki de ligdeydiler..

Erdal
09.05.2011, 01:02
Armağan ne yaptı sahi bu güçlü kudretli Mehmet Ali Yılmaz...Bir anlat hele biz de bilelim.....La havle ve la....

Burak Sahin
- Merak ediyorum , sizinde yıllardır arkadaşım , kardeşim dediğiniz fenerlilerin , yıllarca " Lan sırf senin için Trabzonspor Şampiyon olsun istiyorum" masallarını bize nasıl yutturduğunu , Şampiyon olacağımıza aslında hiç inanmadıklarını , sırf bizim yanımızda görünmek için rol yaptıklarını , yumurta malum yere sıkışınca içindeki gerçek duyguların iğrenç dışa vurumunu , tek yaşayan benmiyim :)

amac su kısaca her sezon az bir bütceyle yarısın icinde göze hos gelen bir futbol oynayan sirin bir anadolu takımı ama asla sampiyonlugumuzu ıstemeyen kabullenemeyen layık görmeyen koca bir ezik gurubu.....

cellchook
jebrin midir nedir,dağıttı bizim göbeği.

sifuni
09.05.2011, 01:03
aslinda sivasspora 3-0 yenilerek kaybettigimiz sampiyonluktan sonra bu sezon kupaya daha cok yaklastik o kayip sampiyonluktan sonra yakip yikmadigimizdan bu sezon yine Sampiyonluk potasina girdik ya insallah sampiyon olacagiz yada sampiyon ile ayni puanda ikinci.gecen sezon yine sampiyonlugu kovalama sansimiz vardi ama teknik direktör secimi dolaysiyla o sans kayboldu ama o sezon 2 Kupa aldik. Yani bu sezondan sonra yine sabirli ve herseyi kirip dökmeden devam edebilirsek gelecek seneler bizi pis oyunlarda durduramiyacak.

vse61
Yonetim memur hakemlere dikkate dedi. ama kor goze parmak sokar gibi bu bulent yildirimi denen adami verdiler maca. Federasyon gostere gostere yapiyo herseyi. Her ne kadar gokcege guvenmesem de ankaragucune guveniyorum.

Mustafa Ayazoğlu
bilmem kaç haftadır gol atamayan umut bulut , gol yedikten 45 sn sonra gol atıyorsa var bunda bir ilahi güç.

87. dk sahada en çok koşan oyuncu , 30 metre top sürerek o vuruşu yapıyor ve gol oluyorsa ilahi adalet bizi şampiyon yapacaktır.

Burak Sahin
09.05.2011, 01:04
Armağan ne yaptı sahi bu güçlü kudretli Mehmet Ali Yılmaz...Bir anlat hele biz de bilelim.....La havle ve la....

bence m.ali yılmazin niye umrunda olsunki trabzonspor cikarlari....

SEDAT
09.05.2011, 01:04
Mehmet Ali Yılmaz,tam bu işin piriydi...Aziz donuna kaçırırdı bu kadar sölüyorum...

- Ya hiç sorma , aldığı kupalar müzeye sığmadı zaten!! ...

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 01:05

Yok sen yanlış biliyorsun öyle bir gücü yoktu, olsa halen kulübün başında olurdu.

matrix5782
Ben "yönetimin başarısı ile" elde edilmiş bir şampiyonluk istemiyorum. Zaten olmayacak ama olur da bir gün bu "beceride" bir başkanım olursa da isyan ederim...Ederim çünkü işte o zaman benim için Trabzonsporluluğun içini dolduracak hiç bir şey kalmaz...

Transfer nedeniyle eleştirmeye eyvallah....Saçma sapan beyanatlar nedeniyle eyvallah...Ama iş neden bizim "Paşalara hatun ayarlayıp işini yürütecek kudrette" bir başkanımız yok noktasına geliyorsa işte bu imtihan noktasıdır...Oruçlu bir adamın günün en sıcak anında şeytanla maçı gibi :)....

Susma haklarını kullanmaya devam etsinler o zaman

elini masaya vuruyor ama ses çıkmıyor

sen büyük takımın yöneticisiysen bazı şeylerin kaderini değiştireceksin

arayacaksın bizzat görüşeceksin

espri yaparak güldürme yerine

tehdit edip korkutacaksın

Bende varım diyeceksin Bu futbolcu yönetenlere...............

Tahsin Armutcu
Bi dakika sana soru sormama izin ver..

Umut yerine varsayalim ki suan gundemimizde olan El hamidiu atrik nasil yaziliosa o alinsaydi..

Ve takim 1 maglubiyet 4 beraberlik alsaydi ne diyecektiniz?

Bu seferde iyi giden takimi bozdunuz falan filan diyecektiniz..

Kaldi ki 1 maglubiyet 4 beraberlik bizi hayli hayli sampiyon yapardi..

Fenerin 16 macta 15 galibiyet 1 beraberlik aldigini unutuyorsunuz galiba..

Yonetim en basta saldirsa iyi giden herseyi yonetim mahvetmis olucakti..

Sustu, busefer gene onlar suclu oldu..

Ikinci yarinin ortasinda konustu busefer medyayi karsisina aldi.. bunu hepbirlikte gorduk..

Yonetimimiz cikti herseyi acikladi Noldu????? bisi oldu mu??

Olmayacaktida zaten..

Burda bi duzen var.. Biz istesekte var istemesekte var..

Konussakta fener lider olucakti konusmasakta..

zamanlama hatası yaptı yonetım.. futbolcular mı konusacaktı bız zaten her yerde konustuk. sen gerekli yerlere takviye yapsaydın eğer bugun kımse sana bu takımda umut bulutu tek seçenek yaptırmakla suçlamazdı. Kim savunacak bu takımın hakkını? Trabzonlu Spor bakanı mı? Şenol Güneş mi?
Bakan savunsa futbol siyasete karıştı derler onlar karıştırmamış gibi hani bir aksilik çıkmasın örneği gibi.. Şenol Hoca konuşsa diycekler o işine baksın falan.. bu ülkede her zaman işler masa başında dönüyor. Ben fıkrıne saygılıyım ama katılmıyorum. Şampiyon olamazsak bunun bir numaralı suçlusu yönetimdir. Umut Bulutu alternatifsiz bırakarak, takımın hakkını medyada korumayarak, gereken yerde gereklı şeyleri söyleyememek.Yok neymiş Türk futbolu adına şekip mosturoğluna cevap veremıyorum.. mıllet bır taraflarıyla guldu bıze. bu ulkede adalet yok bunu herkes bılıyor. yemısım onurlu ıkıncılıgı 24 yasındayım sampıyonluk gormedım çoğu arkadaşım gibi gurbetteyim. gerekirse vuracaksın masaya yumruğunu. yönetimimiz bazı şeyleri açıklamakla geç kaldı. düzeni de trabzonspor yöneticisi bozamayacaksa kım bozacak?

Erdal
09.05.2011, 01:06
Hayır Sadri bey den Fatih meselesinden beri hazzetmem ama yok artık Mehmet Ali Yılmaz falan a dönünce olmuyor ama....

h@msi61
Soyle bir gercek de var. Gecen sene son macta Robin Hood misali sampiyonlugu gunahlarin takimindan almamiz cok gurur vericiydi kesinlikte. 1000 kez olsa 1000 kez aynisi olsun isterim. Fakat feneri o pozisyona sokunca onlar da bu sene sampiyonluk icin her turlu pislige bulastilar yapilari geregi. Yoksa su takim 17de 16 yapacak takim degil kesinlikle. Hele o aykut denen meymenetsiz o kalibrede bir hoca kesinlikle degil...

irfanb
2009-2010 :TRABZONSPOR A.Ş. 32 15 8 9 50 30 20 53

2010-2011 :TRABZONSPOR A.Ş. 32 23 7 2 62 22 40 76

23 puanli takimin küme düstügü ligte gecen yildan +23 puan fazla almistir bu takim.
Her türlü takdiri hakediyordur.

Armağan Dere
Tek şunu söliyim onun başkan olduğu ligde,Fenerbahçe medyası ve camiası o kadar cirit atamazdı...Bu akşam Emenike'nin oynamaması gibi ya da hakem odası alenen basılamazdı...Ben Aziz Yıldırım olsam Sadri Şener'den değil ama Mehmet Ali Yılmaz'dan çekinirim

h@msi61
09.05.2011, 01:07
Mehmet Ali Yilmaz varken Aziz degil bir donumuza kaciriyorduk bu sene kume dusmesek, su topcu da takimdan gitmese diye....

sifuni
09.05.2011, 01:08

yasiyorum ve sirf fenerliler de degil bu.

matrix5782
09.05.2011, 01:08
2009-2010 :TRABZONSPOR A.Ş. 32 15 8 9 50 30 20 53

2010-2011 :TRABZONSPOR A.Ş. 32 23 7 2 62 22 40 76

23 puanli takimin küme düstügü ligte gecen yildan +23 puan fazla almistir bu takim.
Her türlü takdiri hakediyordur.

Takımı kutluyoruz zaten abi Allah onlara zeval vermesin

Özellikle Yerlilere ve Şenol hocaya

Ama yönetime yok.....

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 01:09
Tek şunu söliyim onun başkan olduğu ligde,Fenerbahçe medyası ve camiası o kadar cirit atamazdı...Bu akşam Emenike'nin oynamaması gibi ya da hakem odası alenen basılamazdı...Ben Aziz Yıldırım olsam Sadri Şener'den değil ama Mehmet Ali Yılmaz'dan çekinirim

sen çekinirsin işte, yok öyle bir gücü felan

HH_52
09.05.2011, 01:09
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/730.gif

Erdal
09.05.2011, 01:10
Neyi tehdit edeceksin Uğur? Bülent Uygun u mu? Sezer i mi? Emenike yi mi?....Ne diyorsunuz siz Allah aşkına?

zahido
09.05.2011, 01:10
zamanlama hatası yaptı yonetım.. futbolcular mı konusacaktı bız zaten her yerde konustuk. sen gerekli yerlere takviye yapsaydın eğer bugun kımse sana bu takımda umut bulutu tek seçenek yaptırmakla suçlamazdı. Kim savunacak bu takımın hakkını? Trabzonlu Spor bakanı mı? Şenol Güneş mi?
Bakan savunsa futbol siyasete karıştı derler onlar karıştırmamış gibi hani bir aksilik çıkmasın örneği gibi.. Şenol Hoca konuşsa diycekler o işine baksın falan.. bu ülkede her zaman işler masa başında dönüyor. Ben fıkrıne saygılıyım ama katılmıyorum. Şampiyon olamazsak bunun bir numaralı suçlusu yönetimdir. Umut Bulutu alternatifsiz bırakarak, takımın hakkını medyada korumayarak, gereken yerde gereklı şeyleri söyleyememek.Yok neymiş Türk futbolu adına şekip mosturoğluna cevap veremıyorum.. mıllet bır taraflarıyla guldu bıze. bu ulkede adalet yok bunu herkes bılıyor. yemısım onurlu ıkıncılıgı 24 yasındayım sampıyonluk gormedım çoğu arkadaşım gibi gurbetteyim. gerekirse vuracaksın masaya yumruğunu. yönetimimiz bazı şeyleri açıklamakla geç kaldı. düzeni de trabzonspor yöneticisi bozamayacaksa kım bozacak?

adamlar 16da 15 yapmislar siz hala yonetim umutun alternatifini almadi diyorsunuz..

sabit bi goruse odaklanmissiniz gidiyorsunuz..

sana diom ki umutun hem daha fazla kosani hemde daha fazla atanini getirselerdide 1 maglubiyet 4 beraberlige yakin bi sonuc cikicakti ortaya..

Ne bekliyosunuz siz bu takimdan??

Butun maclarini falan kazanmasini mi bekliyorsunuz?

Takim zaten normal sartlarda suanda sampiyondu..

Ortada anormal olan seyler var oyuzden bu haldeyiz..

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 01:11
Sadri Şener Aziz Yıldırımın kendisini Kadıköy de iyi ağırlamadığından şikayet etmişti.

Biz Trabzon da iyi ağırlayacağız yinede falan demesi , orda bitti büyüklük.

Yaşar
09.05.2011, 01:11
İş M.Ali Yılmaz'a dönünce aklıma şu geldi hemen. Fb'nin hakem iteklemeleriyle giitttiği 2 ay öncelerinde yönetimimizin haklı olarak yaptığı ağır açıklamalardan sonra sevgili onursal başkanımız ne dimişti?'' Ben birşey görmüyorum ki. Fb hakkıyla kazanıyor.'' evet obisi var ama lobisini sürekkli kendi egoları için kullanan bir adamdır. Trabzonspor'a gram faydası dokunmamıştır ve dokunmayacaktır.

Oruç
09.05.2011, 01:12
Armağan iyi misin kardeşim ? Sanırsın adam bize 5 tane şampiyonluk kazandırmış. Mış da mış.

Serdar A
09.05.2011, 01:12
Mehmet Ali Yılmaz kulübe damgasini vurmuştur doğru . Hala belimiz doğrulmadı .

Ne zaman bu kulübün yönetimine , mafya-çetelerle ilişkisi olmayan , konuşmasını bilen , fevri değil sistemli hareket eden birisi layık görülürse anlayacağım ki kulüp sınıf atlamış .

cellchook
09.05.2011, 01:13
Neyi tehdit edeceksin Uğur? Bülent Uygun u mu? Sezer i mi? Emenike yi mi?....Ne diyorsunuz siz Allah aşkına?
Demek istediğini anlamışsındır abi,eğer kurallar öyle koyulmuşsa kuralına göre oynayacaksın,he yok ben bu kuralları olan bu ligi istemiyorum diyorsan,seninde söylediğin gibi koyacaksın tepkiyi uganda liginde oynayacaksın!gideceksin bu diyardan,en azından gidebileceğini göstereceksin,ama bu da arabesk.Milyon dolarlar dönüyor,kimse onurun kimse haysiyetin peşinde olamaz,paranın olduğu yerde olmaz bunlar.

matrix5782

Federasyonu

Mhk yi

Hakemleri

yaptırım gücümü ve yürütme gücümü kullanırım diyeceksin

Korkacak senden

O ayrı bir Boyut

bizim yapmadığımız ne malum...............

canna52
umutun attığı gol şampiyonluk golümüzdür arkadaşlar enseyi karartmayın hemen.

mehmet83
09.05.2011, 01:14
Zahido'nun dedigi dogru. Normal sartlarda 74-76 puani alan bu sene sampiyon olacakti. Biz 2 mac kala bunu basardik ama ortada 2. yari sadece 2 puan kaybeden bir takim var. 15 macin 14'unu kazandilar bu adamlar. Bunu hak ederekmi yaptilar? Bunun cevabini herkes biliyor zaten.

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:14
Hayır Sadri bey den Fatih meselesinden beri hazzetmem ama yok artık Mehmet Ali Yılmaz falan a dönünce olmuyor ama....

işte abi o fatih bunları utandıracak hz.muhammed sav yüzü suyu hürmetine bu sezon şampiyon olacağız

irfanb
09.05.2011, 01:15
Alinmasini cok istedigimiz Altidore nerelerde?
Alininca Bursa`nin Milleri bizim Umut`umuz var dediklerimizi de unutmayalim.

sifuni
09.05.2011, 01:15
Yönetimin bu takimi olusturmada hic mi payi yok peki yönetimler sirf yumrugunu masaya vurmak icin mi vardir???

uzunismail
09.05.2011, 01:16
Karamsarlık oluşmuş camiamızda ister istemez.. Normaldir ama inancım azalmadı hiç arkadaşlar..

Fener maçından sonra Trabzondaki hava şuydu herşey bitti, buraya kadarmış, insanlarla tek tek konuştuk, olara göre hiç umut yoktu..

Antalya maçından çıkan beraberliğin sonucunda Avniakerdeki hüzün bizleride üzmüştü.. O zaman şampiyonluk kesin gitti anlayışı bayağı bir hakim olmuştu.

Bunları neden yazıyorum .Çünkü bu takım bizi şaşırtmaya devam edecek son ana kadar bu yarışın içinde olacak ve bu ipi biz göğüsleyeceğiz..

Hakemine federasyonuna karşı yapacağız bunu, bu takımın gücü var buna,, ben inançlıyım..

Ankaragücüne gelince fenere mutlaka takmaya çalışacaktır.. Nedenlerini daha önceden yazmıştım..Mesajlardan bakın..

Fenerbahçeye karşı bu yıl en iyi top oynayan takım Ankaradır.. Bizden bile iyi oynadı fenere karşı.. İki maçtada çatır çatır yendi feneri..

Ankaragücü yönetimi, fener yönetimine isyan bayrağını çekeli çok oldu, bunu Türkiyede bilmeyen yok.Aralarındaki husumet şiddetle devam ediyor..

Daha çok neden var....

Siz en iyisimi bayraklarınızı hazırda tutun bu hafta sonu tüm Türkiyede çok özel bir kutlama istiyorum..

Armağan Dere
09.05.2011, 01:16
Armağan iyi misin kardeşim ? Sanırsın adam bize 5 tane şampiyonluk kazandırmış. Mış da mış.

Son şampiyonluğumuzda Başkandı:)...Sadri Şener ne yaptı..durun söliyim süper kupa,türkiye kupası,bi de şampiyonu belirledik:)..Bi de ''Aziz Benim arkadaşım'':)..

Mehmet Ali Yılmaz süper başkandı demiyorum ama bunlara anlayacağı dilden konuşmak lazım yani kuralına göre oynamak..Bu işi Ne Özkan Sümer,Ne Sadri Şener,Ne Albayrak,Ne Atay Aktuğ becerebilir...

Oruç
09.05.2011, 01:18
Yahu Başkan'ın çıksa konuşsa kaç yazacak ki ? Adamlar bütün ülkenin gözü önünde 15 maçta 43 puan alıyor bir Allah'ın kulu 'ne iş ?' demiyor. Başkan yumruğunu masaya vuracakmış, bilmem kim olsa böyle olmazmış. Yıllardır böyle olmuyor mu ?

TSezgin61
Son şampiyonluğumuzda Başkandı:)...Sadri Şener ne yaptı..durun söliyim süper kupa,türkiye kupası,bi de şampiyonu belirledik:)..Bi de ''Aziz Benim arkadaşım'':)..

Mehmet Ali Yılmaz süper başkandı demiyor ama bunlara anlayacağı dilden konuşmak lazım yani kuralına göre oynamak..Bu işi Ne Özkan Sümer,Ne Sadri Şener,Ne Albayrak,Ne Atay Aktuğ becerebilir...

onursal baskan degilmi. konusmasi icin illa takimin basinda olmasina gerek yok.

sahi onursal baskanimiz son 10 yilda kac kere avni akere geldi?

Erdal
Yahu Selçuk, mesele milyon dolarlar ise bizim ne işimiz var burda bu saate...Ulan hadi ben üç beş kuruş kazanıyorum yazılardan sizin ne işiniz var :)...Galip gelince sevinir eğlenirsiniz mağlup olunca yok sayarızsınız, sayarız olur biter....

matrix5782
Yönetimin bu takimi olusturmada hic mi payi yok peki yönetimler sirf yumrugunu masaya vurmak icin mi vardir???

Niye yapmadı devre arası

Şenol Güneş git Mehmet Çakırı mı al dedi.

yada Tatildeki İkizleri mi getir dedi.

oluşturuyor ama nasıl

cimlagava
09.05.2011, 01:19
Mehmet Ali Yılmaz kulübe damgasini vurmuştur doğru . Hala belimiz doğrulmadı .

Ne zaman bu kulübün yönetimine , mafya-çetelerle ilişkisi olmayan , konuşmasını bilen , fevri değil sistemli hareket eden birisi layık görülürse anlayacağım ki kulüp sınıf atlamış .

Atay başkan bahsettiğin gibi bir görüntü vermişti . Bilmiyorum arka planda başka işler var mıdır ama futbolcuları yedirmemişti fenere . Şampiyon da olamadık ama hep sevgiyle hatırlarım .

Oruç
09.05.2011, 01:19
Bir de kaybettirdiklerini yazar mısın Armağan ?

Erdal
09.05.2011, 01:21
Sevdim bu tartışmayı hafta boyunca buna devam edelim...Mümküne kimse Ankaragücü falan demesin....Haftaya maçlar yok sayalım :)

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:21
@farabi o senin dediğin başkanı trabzondan bulamazsın
mafya ilişkisi olmayanı siyasi ilişkisi olmayanı konuşmasını bileni belki bulursun ama fevri olmayanı bulmak imkansızdır

irfanb
09.05.2011, 01:22
Yahu Selçuk, mesele milyon dolarlar ise bizim ne işimiz var burda bu saate...Ulan hadi ben üç beş kuruş kazanıyorum yazılardan sizin ne işiniz var :)...Galip gelince sevinir eğlenirsiniz mağlup olunca yok sayarızsınız, sayarız olur biter....

Erdal sabit maaşın mı var,yoksa yazdığın yazı başına mı ücret alıyorsun?
:) :)

matrix5782
09.05.2011, 01:22
Erdal Abi

Gel başkan ol sınırsız yetki ve 170 trilyon para

Erdal
09.05.2011, 01:23
Şimdi bu Emenike harbi harbi Aykut Kocaman ı tanımıyorum mu demiş? :)....

Armağan Dere
Peki abiler,yeni başkan Şenol Güneş olsun..Teknik direktör de Ünal:):)..o zaman kesin şampiyon oluruz

cellchook

abi bizi ne karıştırıyorsun,karar alıcı tüzel kişilik.O paraları bırakıp uçacak bi kulüp karakterimiz var mı:):)hangi kulüpte var.Yoksa ben zaten senle aynı fikirdeyim.Herkes aynı çukurda.Çekelim gidelim bu diyardan,futbolun oscarını versinler bize.40 LİG ŞAMPİYONLUĞU,35 AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU yaşamış kadar sevinirim.
Ama bakınca biraz ütopik biraz arabesk geliyor.Konu bu.

zahido
09.05.2011, 01:24
Kulube 40 milyon dolarlik bir borc cikartip kanirta kanirta alan bir adamdan hala medet mi umuyor bazilarimiz??

Ilginc vallahada ilginc billahada ilginc..

Erdal
09.05.2011, 01:25
Ankaragücü diye bir takım yok...Orada da bizim eski oyuncularımız falan yok tamam mı....Unutun....Hatta herkes Sivas maçına odaklansın...Sivas ı motive edelim...Ama adabıyla....Trabzonsporlu gibi...

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:25
ben salı günü ankaragücünün gazi mahallesindeki tesislerine gidecem orada biraz nabız yoklaması yaparım yazarım salı akşamı havayı

cellchook
09.05.2011, 01:26
Evet Lig Bitti.Bırakın şu ankaragücünü,baskı altına almayın.Tekke yeterince almıştır:)

magicyattara
09.05.2011, 01:26
Maçın en kritik anında fbli selçuk oyundan atılmıyor..konuşan yok..niang 2-3 kere kendini bırakıyor hakem "bu da değil" tarzında hareketlerle düşüşleri değerlendiriyor,açıklama yapıyor niang efendiye..kart yok..
Yunus yıldırım ise futbolcularımıza defalarca taban girerek sakatlamaya yönelik faul yapan leko'yu görmemezlikten geliyor..maçın başında Selçuğa 2-3 defa şamar atıyor vuramıyor,bunu bile görmüyor..

Ahmat çakar denen pislik geçen hafta Burağın pozisyonunda kıyameti kopardı..bu hafta fbli selçuğun pozisyonunu konuşmuyor bile..

Lanet bir ortam var bu ülkede..kesinlikle bunların sesini kesmeden başarı beklemeyin..bakın bülent yıldırıma tek bir eleştiri var mı..oysa geçen hafta ülkenin en büyük hakemi denilen cüneyt çakır tu kaka ilan edilmişti..

Sahibinin sesi bu köpekler hizaya sokulmadan boşuna şampiyonluk beklemeyin..yumruğu masaya değil bunların kafasına vurmadan çok zor şampiyonluk..

Şunu da eklemeden geçmiyeyim;eskiden şu mafya bu mafya denilirdi..bunlar işi bağlıyor denilirdi..bugün hangi mafya kaldı ülkede..siyasiler hepsinin üstünde bir güç haline geldi..artık sözü siyasetçiler söylüyor..güya düzeni değiştirmeye,adaleti getirmeye geldiler ama görüldüğü gibi değişen hiç bir şey yok..
Kimse geliştik değiştik mavalı anlatmasın..bir ülkeye adaleti ve eşitliği getirmemişsen bir arpa boyu bile yol alamamışsındır..önce adalet..

sifuni
09.05.2011, 01:27
Niye yapmadı devre arası

Şenol Güneş git Mehmet Çakırı mı al dedi.

yada Tatildeki İkizleri mi getir dedi.

oluşturuyor ama nasıl

Hatalari yok demedim cok var ama bunlardan bir tanesi mac satin almama degil.

Salih Yazıcı
Atay başkan bahsettiğin gibi bir görüntü vermişti . Bilmiyorum arka planda başka işler var mıdır ama futbolcuları yedirmemişti fenere . Şampiyon da olamadık ama hep sevgiyle hatırlarım .

atay başkan dönemi en kötü dönemlerdendir transfer fiyaskoları fb karşı gasp edilen şampiyonluk ve milyon dalarlarca borsada tarihi hatadır bir yönetim bundan daha kötü olmazdı.

Erdal
Sivas...Fener in tek maçı kaldı Sivas...( Kendimizi, kendi futbolcularımızı strese soktuk bari Ankaragüçlüleri sokmayalım) :)....

SEDAT
09.05.2011, 01:28
- Sinan Engin menajerimiz olsaydı keşke :)

HH_52
09.05.2011, 01:29
Sivas...Fener in tek maçı kaldı Sivas...( Kendimizi, kendi futbolcularımızı strese soktuk bari Ankaragüçlüleri sokmayalım) :)....

ama burada pek stresli gözükmüyorsun abi ;)

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/858.gif

SEDAT
09.05.2011, 01:30
- Şok şok şok Erdal abinin hiç bir yerde olmayan görüntüleri ççç

Ümit Küçük
dimi sedat abi 2003-2004 sezonunda bjk nın şampiyonluğunu çok güzel satmıştı o herif
ha onunla ilgili bir ufak yazı
bu sinan engin zamanında seda sayanla evli iken bir gece klubünde vur patlasın çal oynasın takılırken elindeki sigarayla balonları patlatmak isterken balonun içindeki gaz alev alır sonrası
çayır çayır

Armağan Dere
2 Kardeşi gördünüz mü:''Yunus-Bülent YILDIRIM kardeşler''...Biri bizden oyuncu sakatlansın diye kart vermedi,diğeri Selçuk'u atmadı''..Bunların babaları kim sizce?

Erdal
09.05.2011, 01:31
Erdal Abi

Gel başkan ol sınırsız yetki ve 170 trilyon para

Uğur, seni bile gazeteci olduğuma inandıramadım demek ki :)...Ayrıca Armağan açıkladı başkanımızı :)

sifuni
09.05.2011, 01:32
2 Kardeşi gördünüz mü:''Yunus-Bülent YILDIRIM kardeşler''...Biri bizden oyuncu sakatlansın diye kart vermedi,diğeri Selçuk'u atmadı''..Bunların babaları kim sizce?

hmm babalari kim acaba cokta zor degil yanitlamak popüler birisi Aziz YILDIRIM. Yildirim gibi yetistiler babalarinin imdadina.

Erdal
09.05.2011, 01:34
ama burada pek stresli gözükmüyorsun abi ;)

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/9/858.gif

Unutma o deplasmanın Avrupa versiyonunu yapacağız bir gün...:)

Armağan Dere
Erdal abi saçlarına kurban:)..Keşke bende de olsa:)...Döküldüler vesselam:)

matrix5782
Uğur, seni bile gazeteci olduğuma inandıramadım demek ki :)...Ayrıca Armağan açıkladı başkanımızı :)

Yok Abi ben söz sanatı yapıyorum

:)

Her yönüyle gazeteci olduğun belli Abi.... :)

Yiğit Gayretli
Ankaragücü mü ? O ne ya voleybol takımı mı ?

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:35
erdal abi affına sığınarak
http://img859.imageshack.us/img859/2474/4834282879b3da6d25df.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/859/4834282879b3da6d25df.jpg/)

erdal abi bize başkan ol

HH_52
09.05.2011, 01:36
Unutma o deplasmanın Avrupa versiyonunu yapacağız bir gün...:)

İnşallah derim abi. Bakalım o günleri görecekmiyiz :)

kamyonetçi
09.05.2011, 01:36
Arkadaşlar bir şeyi gerçekten merak ediyorum,az geride muhabbeti geçtiği için yeniden hatırıma geldi.
Brozek kardeşleri transfer etmek hocanın isteğimiydi,yoksa yönetimin tasarrufumu?
Bu konuda etrafımdaki bir kaç kişi yönetime sallıyorda sallıyor.
Bu konuda bilgisi olan Allah rızası için beni bilgilendirsin.

Canberk
09.05.2011, 01:38
Erdal ağabey camia böyle karizma görmedi yaa :D
Yanlız muhabbeti çok merak ettim oradaki :D

matrix5782
09.05.2011, 01:39
Arkadaşlar bir şeyi gerçekten merak ediyorum,az geride muhabbeti geçtiği için yeniden hatırıma geldi.
Brozek kardeşleri transfer etmek hocanın isteğimiydi,yoksa yönetimin tasarrufumu?
Bu konuda etrafımdaki bir kaç kişi yönetime sallıyorda sallıyor.
Bu konuda bilgisi olan Allah rızası için beni bilgilendirsin.

İsteği Abi

1-*
2-*
3-*
.
.
.
.
.
.
9-Pawel Brozek

Kardeşi eşantiyondur.

yani ilk istek değildir.

eğer olmazsa olur deildi.

Ama bizim transferlerimiz hep olmazsa olabililer olduğu için Pawel Alındı

Önümüzdeki sene çok şey bekliyoruz.....

Salih Yazıcı
09.05.2011, 01:39
arkadaşlar maç 1-0 ken gol yiyelim bu iş bitsin dedim garip bir histi fenerin işi bitirdiğini düşündüm ama gol yiyince adeta dünyam yıkıldı resmen ama umutun golünden sonra birkez daha çok ciddi şekilde şampiyon olacağımızı hisettim yıllar önce gs nin böyle çok garip bir şampiyonluğu vardı ben ona çok bezetiyorum bu seneyi inşallah öylde olur ama olmazsakta bütün futbolcularımızı ve teknik heyeti kutlamak lazım gerçekten. ayrıca 2.yarı biz kötü değil fener çok şanslı idi.

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:41
uğur bir numara kimdi cleo mu yoksa başka biri mi?
bu arada erdal abi sen aynı zamanda öğretmen misin?

Erdal
09.05.2011, 01:41
Yalnız Umut da deli uşaklar karar verdim...O dakikada o topa hayatta vurmam veririm Burak a....Atarsan da atamazsan da vebali boynuna derim...Ama herif vuruyor arkadaş :)

Armağan Dere
09.05.2011, 01:42
@scarface6161

Duyduğum kadarıyla İngilizce dersi de veriyormuş Erdal abimiz:):)...

matrix5782
09.05.2011, 01:42
uğur bir numara kimdi cleo mu yoksa başka biri mi?
bu arada erdal abi sen aynı zamanda öğretmen misin?

Hugo Almeida galiba

Novokavic köln deki

2-Antony Annan

3 - Kahlenberg

4- Malik fathi

Bu şenol güneşin önceliği idi.

Hatırladıkalrım.

Yiğit Gayretli
09.05.2011, 01:43
Yalnız Umut da deli uşaklar karar verdim...O dakikada o topa hayatta vurmam veririm Burak a....Atarsan da atamazsan da vebali boynuna derim...Ama herif vuruyor arkadaş :)

Atmak zorundaydı abi. Bak kahraman oldu. O da farkındaydı bunun bence.

kamyonetçi
09.05.2011, 01:43
Kaçıncı kanaldan izliyosunuz ligtv açık spormax'de açılmasını bekliyorum 78. kanalda

İsteği Abi

1-*
2-*
3-*
.
.
.
.
.
.
9-Pawel Brozek

Kardeşi eşantiyondur.

yani ilk istek değildir.

eğer olmazsa olur deildi.

Ama bizim transferlerimiz hep olmazsa olabililer olduğu için Pawel Alındı

Önümüzdeki sene çok şey bekliyoruz.....

Bu kesin bir bilgimi yoksa duyum mu?
Yanlış anlama kimseyi sorguladığım yok.
Birde bu 1-2-3...kimler acaba?
Bu konuyu önemsiyorum çünkü çok canımı sıkıyor,malum bizim insanımız, olmayan birşeyin peşinden destan yazıyor.

Armağan Dere
09.05.2011, 01:45

Adam da büyük bir şans var abi,vuruş kalitesine bakıldığında o topun oraya gitme ihtimali çok azdı..Ama gitti..

kamyonetçi
09.05.2011, 01:45
Peki yönetim nasıl böyle birşey yapıyor.
Hoca Ahmet diyor,sen Mehmeti getirip önüne koyuyorsun.

Erdal
09.05.2011, 01:46
Uşaklar mevzu niye bana döndü....Aslında öğretmen değilim Uls ilşk mezunuyum, uzun süre tekstil işi yaptım sonra iflas ettim şimdi de bir kaç işi birden yapıyorum....Yani gördüğünüz gibi benden asla başkan olamaz...İflas eden adam kuübü de batırır :)

Konu Trabzonspor a dönecek olursa Sivas bizi şampiyon ederse bizim Burçak ne yapar? :)

matrix5782
09.05.2011, 01:46
Bu kesin bir bilgimi yoksa duyum mu?
Yanlış anlama kimseyi sorguladığım yok.
Birde bu 1-2-3...kimler acaba?
Bu konuyu önemsiyorum çünkü çok canımı sıkıyor,malum bizim insanımız, olmayan birşeyin peşinden destan yazıyor.

Kesin Abi Trabzonda yaşıyorsan tesislere git Şenol Hocaya sor

yada Asbaşkan a sor Nevzat Şakar a söyler.

Samimidirler

muharrematasoy
09.05.2011, 01:48
Bucaspor'a yazık oldu, ligden düşmeyi kesinlikle haketmediler, inş. tekrar çıkarlar ve süper ligde kalıcı olurlar. Oynadıkları oyun ligde kalmayı hakettiklerinin göstergesiydi ama olmadı, takımlarını pislik büloya emanet etmekle tarihlerinin en üyük hatasını yaptılar.

Bucalı taraftarlara helal olsun, "şampiyon TRABZON" diye tezahürat edip maça giden taraftarlarımıza destek oldular, maça beraber girmişler, ama golden sonra bizimkiler ayıp etmiş

büyüksün buca, mert mücadelen için teşekkür ediyoruz...

Yiğit Gayretli
09.05.2011, 01:48
Uşaklar mevzu niye bana döndü....Aslında öğretmen değilim Uls ilşk mezunuyum, uzun süre tekstil işi yaptım sonra iflas ettim şimdi de bir kaç işi birden yapıyorum....Yani gördüğünüz gibi benden asla başkan olamaz...İflas eden adam kuübü de batırır :)

Konu Trabzonspor a dönecek olursa Sivas bizi şampiyon ederse bizim Burçak ne yapar? :)

Sadri Şener de iflasçılardan abi :)

Armağan Dere
09.05.2011, 01:49

Samimidirler

Peki biri Nevzat Şakar'a,ŞAAAAKka yaparsa ihtimali göz önünde bulundurulduğunda sölemesi zayıf ihtimal gibi geliyor bana...Çünkü sadece direk girdisi 60 trilyon olan şampiyonluğun dolaylı girdileri de hesaba katıldığında bunun 10'da 1'i ile şampiyon olabilirdik..Bunu Hesabı Sorulmalı!

Erdal
09.05.2011, 01:49
Bu arada Oğuzhan bu Urfa videosunun tamamı ne kadar?...Bir başlıkta falan paylaşırsan haberim olsun :)

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:51
armağan bunlar küçük esnaf 3 5 davasını yaparlar zaten 3 5 davasını yapmasaydı büyürlerdi

kamyonetçi
09.05.2011, 01:52

Samimidirler

Peki sence neden alınmadı listedekiler,ayrıca Brozekleri kim bulup getirdi.
Hoca bunlara nasıl okey verdi.Bildiklerini söylersen sevinirim.

SEDAT
09.05.2011, 01:52
- Bizim yöneticiler mıy mıy konuşuyor , her köye bir deli lazım , bu yönetimin lafın gelişi delisi ,İbrahim hacıosmanoğludur tartışmasız...

Erdal
09.05.2011, 01:54
armağan bunlar küçük esnaf 3 5 davasını yaparlar zaten 3 5 davasını yapmasaydı büyürlerdi

Yapmayınca da iflas edebiliyorsun :)...Şaka bir yana evet Trabzonspor asbaşkanlarının kulübün giderlerini korumak gibi gizli bir görevi vardır...Bazen diyorum sahiden kulübün kırmızı kitabı mı var diye :)...

Diğer yandan mevzuyu döndürüp o yüzden şampiyon olamadık a da getirmemek lazım...Ve diğer yandan bırakın görelim neler olacak....Kmayonetçi ferah tut yüreğini hocam....Allah büyük....

Ümit Küçük
09.05.2011, 01:54
- Bizim yöneticiler mıy mıy konuşuyor , her köye bir deli lazım , bu yönetimin lafın gelişi delisi ,İbrahim hacıosmanoğludur tartışmasız...

hem de diğneklisindendir kendisi
erdal abi ben seni tamamen unuttum onu yazarken ya ama ticaret bu kazanmak da Allahın emri kaybetmek de :) diyip kıvırıyım hemen

Salih Yazıcı
09.05.2011, 01:56
Peki biri Nevzat Şakar'a,ŞAAAAKka yaparsa ihtimali göz önünde bulundurulduğunda sölemesi zayıf ihtimal gibi geliyor bana...Çünkü sadece direk girdisi 60 trilyon olan şampiyonluğun dolaylı girdileri de hesaba katıldığında bunun 10'da 1'i ile şampiyon olabilirdik..Bunu Hesabı Sorulmalı!

kardeş kesinlikle katılıyorum hocanın ve takımın yaptığı özveriyi başkan ve yönetim yapmamıştır ve şu netki bu yönetim avrupa için güçlü kadro kuramaz anca bank asyadan topçu alabilirler inşallah yanılırım basında geçen yıldız isimlerin hepsi bence balon gaz almak için boludan yabancı oyuncu almak vizyonlarını gösteriyor.

matrix5782
Sadri Şener de iflasçılardan abi :)

Süper beee :) :)

Armağan Dere
http://www.tirajik.com/wp-content/uploads/2011/04/ts_burokrat-e1302639885361.jpg

Büyük Başkan!...

lazzz61
09.05.2011, 01:58
şu serhat ulueren ve ekıbı serefsız oğğlu serefsız ulan bunların kıtabı ımanı yok mu yaa ulan fenerın attıgı golu nıe tartısmadınız

irfanb
Aykut KOCAMAN`ı tanımıyorum. (Emenike)

Aykut ! Yerinde olsam beni tanımayanı ben de tanımam deyip takımıma almam.

:)

matrix5782
Peki sence neden alınmadı listedekiler,ayrıca Brozekleri kim bulup getirdi.
Hoca bunlara nasıl okey verdi.Bildiklerini söylersen sevinirim.

Uzun hikaye Abi burada tartışma ortamı yaratmak istemiyorum.

SEDAT
09.05.2011, 01:59
- Herkes iflas edebilir Sadri şenerde , ahmet'de , mehmet'de çok büyütmemek lazım.
- İflas edtmiş bir insan ama Aile olarak hiçte boş bir aile değil bence Başkan , bu benim dışardan gözlemim tabiki...

Ümit Küçük
09.05.2011, 02:00
davut yurttaş
ibrahim cevahir
ali agaoğlu
bu adamları neden kullanamıyoruz hade diyelim yönetime girmiyor dışardan neden destek alamıyoruz
yoksa bir abimizinde dediği gibi "trabzonsporu başkanlar değil kunduracılar caddesindeki kuyumcular mı yönetiyor"

matrix5782
09.05.2011, 02:00
- Herkes iflas edebilir Sadri şenerde , ahmet'de , mehmet'de çok büyütmemek lazım.
- İflas edtmiş bir insan ama Aile olarak hiçte boş bir aile değil bence Başkan , bu benim dışardan gözlemim tabiki...

Katılıyorum sana

espri yaptı güldük .........

FC-ST-PAULI-61
09.05.2011, 02:01
Ugur Abi bu Nduka haber dogru mu? Yeni bir Yattara olabilir bence

Salih Yazıcı
09.05.2011, 02:01
ahmet çakar ve ziya bizim golden huylanmış sanki kasti yedilere getiriyorlar adi herifler nerde bnm yöneticilerimm

matrix5782
09.05.2011, 02:03
davut yurttaş
ibrahim cevahir
ali agaoğlu
bu adamları neden kullanamıyoruz hade diyelim yönetime girmiyor dışardan neden destek alamıyoruz
yoksa bir abimizinde dediği gibi "trabzonsporu başkanlar değil kunduracılar caddesindeki kuyumcular mı yönetiyor"

şuan herşey Faruk Özak ın elinde bence bir sonraki trabzonspor başkan adayı Faruk Özak ın iş ortağı İskender Önal olabilir mesela..........

SEDAT
09.05.2011, 02:03
Katılıyorum sana

espri yaptı güldük .........

- Çok boş konuştu yaptı kabul ediyoruz , ama burda sürekli herşeyi bilen gizemli adam rolünüde oynamayın be bir zahmet...

matrix5782
09.05.2011, 02:04
Ugur Abi bu Nduka haber dogru mu? Yeni bir Yattara olabilir bence

bilmiyorum abisi

fikrim yok...

Salih Yazıcı
09.05.2011, 02:04
uyuzmuş golden çakar biz bu lige çok temiz ve fazlayız allah belanızı versin.

sifuni
09.05.2011, 02:05
bizim golden huylanan fenerin golündede huylanmazmi ? böyle salak sacma yorumlar yapiyorlar.
biz desekki karabüklü adam ayaginin altindan bilerek kacirdi ki öyle birsey yaptigini tahmin etmiyorum günahini almiyalim adamin yaygarayi koparirlardi.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 02:06
yahu kullanamıyorum twetter midir nedir onu. Biriniz sorun şunlara eskişehir maçındaki 2. golümüz ile selçuğun pozisyonu arasındaki farkı anlatsınlar! Bu aksam ki ikinci golümüz için bu gol fener maçında olsa kıyamet kopardı diyen beyinsiz ziyaya sorsunlar selcuğun ki gibi bi pozisyon Trabzonspor maçında olsa ne olurdu onuda anlatsın..

matrix5782
09.05.2011, 02:06
- Çok boş konuştu yaptı kabul ediyoruz , ama burda sürekli herşeyi bilen gizemli adam rolünüde oynamayın be bir zahmet...

hay gizemli adamına yaa

ben bundan rahatsız olmaya başladım

nedir kardeşim zorunuz benimle

ne istiyosunuz ne yapayım yaaa

yeter daaa insanın bir sabrı var

kamyonetçi
09.05.2011, 02:07
Yapmayınca da iflas edebiliyorsun :)...Şaka bir yana evet Trabzonspor asbaşkanlarının kulübün giderlerini korumak gibi gizli bir görevi vardır...Bazen diyorum sahiden kulübün kırmızı kitabı mı var diye :)...

Diğer yandan mevzuyu döndürüp o yüzden şampiyon olamadık a da getirmemek lazım...Ve diğer yandan bırakın görelim neler olacak....Kmayonetçi ferah tut yüreğini hocam....Allah büyük....

Erdal kardeş yazılarını sürekli okuyorum ve yazma gereği duymuyorum çünkü bana yazacak birşey kalmıyor.

Nedenini buldum;biz taraftarlık açısından kayıp jenerasyonuz. :)

Bu sordklarım meseleyi yönetime mal etmek için değil,aksine bilgi sahibi olmak için.
Ben avrupa tezini ve geride yazdıklarını destekliyor ve dile getiriyorum.
Bu yönetimin eksikleri olmakla beraber başarılı olduğunu savunuyorum.
Ama etrafımdaki bir çok insan olayı santrafora bağlayıp faturayı kesiyorlar,buda beni deli ediyor.
Bunca deneyim ortadayken hala aynı nakarat.
Bilgi sahibi olmak en azından meseleyi sağlıklı düşünmek açısından önemli.

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 02:08
Ahanda bitti. Bir kardeşim bu oyunlara son verelim filan diyordu. Bu ekran başındaki köpekleri, yarın gazetelerde manşet atan, köşe yazan bazı satılık mahluıkları (bazıları hariç) bulundukları konumdan edemedikçe veya içlerine az birşey Allah korkusu yerleştiremedikçe hiç bir şeyi değiştiremeyiz. Türkiye'de soykırım yapsak takım taraftar bırakmasak tek başlarına karşımızda durur bu itler..

SEDAT
09.05.2011, 02:10
hay gizemli adamına yaa

ben bundan rahatsız olmaya başladım

nedir kardeşim zorunuz benimle

ne istiyosunuz ne yapayım yaaa

yeter daaa insanın bir sabrı var

- E kardeşim varsa belgen bildiğin anlat o zaman , nedir sizin sorununuz anlamadım ki.
- Şenol Hocanın isteği alınmamış , Şenol Hoca aciz bir insanmı ki.
- Espri yapmış felan filan , e yapmasın mı , Aziz gibimi olsun , aslında azcık olsun.
- Senden bişey istediğim yok , sana karşı tavrımda yok , ama o kötü gitsin , bu kötü gitsin ömrümüz eridi gitti be kardeşim sende bizi anla biraz , sanki körü körüne savunuyoruz biz , varsa daha iyisi gelsin senden çok isterim...

Canberk
09.05.2011, 02:10
Erdal ağabey hikaye şahaneymiş yaa :)

Armağan Dere
09.05.2011, 02:12
Peki bu Cukka mı Dukka mı ne,ve diğer futbolcu Şenol Hoca tarafından mı istendi

Ümit Küçük
09.05.2011, 02:12
bu ercan saatçi denilen insan azmanı satılmış herif trabzonlu imiş yok artık

Erdal
09.05.2011, 02:13
Allah rahatlık versin...Hayırlar fethola şerler def ola...Münkir münafık ıslah ola...Trabzonspor tez zamanda hiç değilse bir Porto ola....Aziz Yıldırım Bülent Yıldırım o şu bu....Hiç önemli değil....Ben inanıyorum Allah bizi sınıyor...Dik durdukça güçleneceğiz....Şampiyon olsak da böyle olmasak da...Ayrıca unutmadan Fener in sadece Sivas la maçı var ona göre :)

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 02:17
Hayırlı geceler Renkdaşlarım.. Allah'a emanet olun. Duamızı esirgemeyelim, inşallah bu sene o sene.. Olmazsa da canımız sağolsun. Allah rahatlık versin hepinize..

SEDAT
09.05.2011, 02:17
Hayırlı geceler Renkdaşlarım.. Allah'a emanet olun. Duamızı esirgemeyelim, inşallah bu sene o sene.. Olmazsa da canımız sağolsun. Allah rahatlık versin hepinize..

- Amin kardeşim , hayırlısı olsun...

Gamze_TS
09.05.2011, 02:23
uyuzmuş golden çakar biz bu lige çok temiz ve fazlayız allah belanızı versin.

Aynen, Fener'in golune uyuz olmayin, Serdar Kulbilge ve Kayseri kalecisi Volkan'in yedigi gollere uyuz olmayin, bize gelince 88. Dakikada attigimiz gole uyuz olun. Olun uyuz olun, hepiniz uyuzsunuz, Allah topunuzun belasini versin. Allah size bizim sampiyonluk programimizi sunmayi nasip etsin, asil o zaman uyuz olun SATILlK MEDYA...

Paksoy
09.05.2011, 02:26
Şimdi geldim maçtan,herşey bitti dserken gelen gol,ses falan bırakmadı.

Canberk
09.05.2011, 02:31
Abi bizim uşaklarla buluşabildin mi?

Paksoy
09.05.2011, 02:34
Evet buluştum hepsiyle.

Fatih Özkan
09.05.2011, 02:43
Şu yapılan haksızlıkları gördükçe cidden deliriyorum! Aklım almıyor... Hangi insan bu kadar b.ka sokar kendini ? Bu adamlar zevk alıyor bu işten! Gözümüzün içine baka baka yalan atıyorlar!
Allahım sen büyüksün!

Yiğit Gayretli
09.05.2011, 02:50
Şenol abi çok sessizsin. Bana öyle geliyor ki lider olacağımız haftayı bekliyorsun :)

yattarinho61
09.05.2011, 03:26
ikinci golü atiyoruz, dakika 88.. galibiyet golü.. burak sevinmeden topu gidip kaleden aliyor ?!? arti inanmis taraftar yoktu, icimde heycan bile yoktu !! tuhaf bi mac

is_mail61
09.05.2011, 03:47
ikinci golü atiyoruz, dakika 88.. galibiyet golü.. burak sevinmeden topu gidip kaleden aliyor ?!? arti inanmis taraftar yoktu, icimde heycan bile yoktu !! tuhaf bi mac

Burak in sevinmemesine bende dikkat ettim bizim topcular bu mactan cok umutluydu ondan boyle oldu ama ben bunu deil ankaragucu macini bekliyorum artik son sansimiz o mac bana gore ALLAH in izniyle bu is olucak bukadar son dk golu bosuna atmadik herhalde ya sonuna kadar variz olmazsada farketmez biz TRABZONSPORU sampiyonluklar icin sevmedik ki ;-) deil 27 127 sene de gecse farketmez

Tahsin Armutcu
09.05.2011, 03:53
adamlar 16da 15 yapmislar siz hala yonetim umutun alternatifini almadi diyorsunuz..

sabit bi goruse odaklanmissiniz gidiyorsunuz..

sana diom ki umutun hem daha fazla kosani hemde daha fazla atanini getirselerdide 1 maglubiyet 4 beraberlige yakin bi sonuc cikicakti ortaya..

Ne bekliyosunuz siz bu takimdan??

Butun maclarini falan kazanmasini mi bekliyorsunuz?

Takim zaten normal sartlarda suanda sampiyondu..

Ortada anormal olan seyler var oyuzden bu haldeyiz..

ya canım kardesım tek tek maçları buraya yazamam ama bildiğim kadarıyla girdiğimiz pozisyonları gole çevirmede başarı oranımız yüzde 30larda.. e kım bunun suclusu? ankaragucu macında 1-0ken bos kaleye atamadıgın gol falan fılan.. sen ıkıncı yarının ılk 3 macında sadece fenere yenılıp dıger macları alsaydık fener bu kadar umutlanmayacaktı.. bizim atamadıklarımızla onların masa başı birleşti ve bu noktaya geldık olay bu.

Tahsin Armutcu
09.05.2011, 03:55
Burak in sevinmemesine bende dikkat ettim bizim topcular bu mactan cok umutluydu ondan boyle oldu ama ben bunu deil ankaragucu macini bekliyorum artik son sansimiz o mac bana gore ALLAH in izniyle bu is olucak bukadar son dk golu bosuna atmadik herhalde ya sonuna kadar variz olmazsada farketmez biz TRABZONSPORU sampiyonluklar icin sevmedik ki ;-) deil 27 127 sene de gecse farketmez

fenerın 67de gol atmasından sonra yedıgımız gol nedenıyle umutsuzluga kapılmıs olmasınlar? bı de ben daha fazla taraftar beklıyordum hayal kırıklıgına ugradım acıkcası

Ceyhun Dündar
09.05.2011, 05:09
Valla bu gece acilde nobetcıydım eyıkı ızlemedım macı yoksa kesın bı tarafı kırar yıne acıle duserdım:)

İskender Çakmak
09.05.2011, 06:43
son dakika da yedigimiz gol butun sezonu film seridi gibi gozlerimin onunden gecirtiyordu ki gol attik...
inancimizi kaybetmeyelim. hersey cok guzel olacak

werg
09.05.2011, 07:14
Lan bide fb liler Umut'un attığı golde yere düşen 59 numaralı Bucasporlu oyuncu için bilerek kendini yere attığını söylüyolar :D

59 numara Kamil Ahmet Çörekçi 1992 Londra doğumlu
işte tff sitesinde yayınlanan röportajı(TamSaha)
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=7842 (http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=7842)
Röportajdan kesitler

Fenerbahçe´yi tutuyorum ve Emre Belözoğlu´nu çok beğeniyorum. Arda Turan da çok beğendiğim bir oyuncu.

Türkiye´de oynamak. 5-6 sene sonra Turkcell Süper Lig´de oynamayı gerçekten çok istiyorum. Hele Fenerbahçe´den bir teklif gelirse koşa koşa giderim‚ çünkü o benim takımım

Ertan 51
09.05.2011, 08:20
Günahların takımında şans var,hakem desteği var,bizde de iş bilmezlik var derken tarihi bir fırsat daha kaçmak üzere Allah göstermesin.Yanarım yanarım evimizde üst üste aldığımız 3 tane beraberliğe yanarım,ne febe mağlubiyeti ne eses beraberliği,o 3 maç bizim belimizi büktü,şimdi de kuru ağaçtan düdük çıkartmaya çalışıyoruz.

Külünkoğlu
09.05.2011, 08:27
Bu maç şöyle bir maç. Trafikte canınız sıkılıyor. Bir yere yetişmeniz lazım ışıklar bir türlü gitmenize izin vermiyor. Zaman daraldıkça daralıyor sizinde içiniz daralıyor afaganlar basıyor. La havle diyorsunuz sağa sola bakarken gözünüz dikiz aynasına takılıyor. O andan sonra bir tebessüm sonra derin bir huzur...

http://i55.tinypic.com/ml6t0m.jpg

İşte bu maç buna benzer bir maçtı.

Teknik yorum daha sonra. :)

ilyas BAHADIR
09.05.2011, 08:47
şuan herşey Faruk Özak ın elinde bence bir sonraki trabzonspor başkan adayı Faruk Özak ın iş ortağı İskender Önal olabilir mesela..........

Himmmmm Trabzonspordan nemalanıp bakanlık mertebesine kadar yükselen ve Trabzonsporun ihtiyacı oldugunda kuyrugunu sıkıştırıp kaçan mıydı bu faruk özak denen şahıs. himmmmmm boşa cefa cekiyoruz desene.

ispiroğ61
09.05.2011, 08:49
İnanıyorum arkadaş bomboş kaleye topu sokamayan Umut santradan gelen topu yaklaşık 25 metreden soktu kaleye.. İşte bu gol Şampiyonluk golüdür Allahımın izniyle..

ilteriş
09.05.2011, 08:55
bence iyi oynadık çok gol kaçırdık yine 1 dakikalık bir sıkıntı çektik ve kazandık.bucadaki 19 numaralı zenciyi almalıyız.bu adamı arsenal falan takip ediyormuş.fenere gelince bülent yıldırım 15. dakikada fenerli selçuğa kırmızıyı çıkarmayarak görevini yaptı.fener yine hakemle güldü.

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 08:55
Yönetimin inatla Fatih Tekke'yi almaması belki de bizi şampiyon yapacak.

Sami Kuk
09.05.2011, 09:05
Karabük çok iyi oynadı bayagıda gol kaçırdı.Sahanın en iyisi açık ara Deumiydi:eek::eek:

Ah yasin avcı ah.Muhammet nasıl öyle hata yapar anlamıyorum.Resmen maçı verdi bunun uçarı kaçarı yok..Puan almak için oynadı karabük.Tek güvendiğimiz maç bu maçtı..

Ankaragücü fenere feklı kaybeder.Sadece Fatih Gabriç mi kurtarak bizi?.Malum sivas'ıda biliyoruz..82 puanla şampiyon olamıyoruz arkadaş.S.çarm böyle ligin içine.Yazık günah

bahadır2561
09.05.2011, 09:11
18 yaşındaki çocuk rezil etti, saçma sapan bi maçtı

Barış Burak
09.05.2011, 09:15
karabükün penaltı verilmemiş doğrumu? bilmediğim için soruyorum?

Aytaç Çakıroğlu
09.05.2011, 09:17
Bu maç şöyle bir maç. Trafikte canınız sıkılıyor. Bir yere yetişmeniz lazım ışıklar bir türlü gitmenize izin vermiyor. Zaman daraldıkça daralıyor sizinde içiniz daralıyor afaganlar basıyor. La havle diyorsunuz sağa sola bakarken gözünüz dikiz aynasına takılıyor. O andan sonra bir tebessüm sonra derin bir huzur...

aynen renkdaş. dün başıma anneler günü için annemleden dönerken. istanbuldayınz maltepeden kadıköye saatte gittik neyse acayip afakanlar basmış hangi yol girdiysem kilit. bir ana ara sokakların birinde hiç tahmin bile edmeyeceğim bir yerde o şanlı bayrağımız görünce o kadar rahatladım ki bilmiyorum ama yol ondan sonra o kadar kolay geçti ki anlatamma :D:D:D

ayrıca ben karbükten zerre kadar ümidim yoktu. Ben gabriçli fatih tekkeli ve ademli a.gücünden ümitliyim. hayde be beraberlik bile yetecekkkkk.

umutun buca maçında .metredne attığı gol ( kale içinden kaçırdıklarını düşünürsek) bir şeylerin habercisi gibi geliyoe bana.

Barış Burak
09.05.2011, 09:24
maçtan önce arkadaşlarla konuştuk umutun vaziyetini;

iki şeyi aynı anda düşünemeyen ama yürekli adam dedik ne mi mesela?;

--dribbling yaparken pas atamaz.

--zıplarken düşünemez;

--top sürerken yön değiştiremez
vs vs... ama öyle bir gol oldu ki Allahıma çok şükür;

--topu aldı ve kontrol etti.Sonra topu sürdü. dribbling yaparken yanılmıyorsam 3 oyuncu geçti. el classicoda messinin yaptığı gibi,o köşeye atılması imkansız denilebilecek şutu,bulunduğu yerden gole çevirdi. ve bu gol; ümitlenmek gibi olmasın ama,bence bir şeye işaret. Türk futbolunda yapılan onca şerefsizliğe rağmen pes etmeyen yüreklerin sevinmesi birşeye işaret.Hakkımızda hayırlısı olsun.

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:33
İşte Trabzonsporlu Karabük kalecisi Bülent Atamanın Trabzonspor sevgisi...Kariyerinin bitebileceğini göze alıp söylediği sözler ve takım arkadaşı emenikenin takımını satışı
http://spor.milliyet.com.tr/emenike-ofkesi!-/spor/spordetay/09.05.2011/1387841/default.htm

Aytaç Çakıroğlu
09.05.2011, 09:34
valla lig sonunda ne olur bilemem ama benim kalp nasıl dayanacak onu bilemiyorummm :)

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:35
Helal oılsun Bülent abi...Senin gibi delikanlı az bulunur..Senin gibi delikanlıda az bulunur..ağzına yüreğine sağlık...Ayrıca maç 0-0 ken selçuku dışarı atmaya cesaret edemeyen hakemide alkışlıyorum...Karabük seyircisinede sonsuz teşekkürler..

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:36
İşte Trabzonsporlu Karabük kalecisi Bülent Atamanın Trabzonspor sevgisi...Kariyerinin bitebileceğini göze alıp söylediği sözler ve takım arkadaşı emenikenin takımını satışı
http://spor.milliyet.com.tr/emenike-ofkesi!-/spor/spordetay/09.05.2011/1387841/default.htm
Emenikenin kendini savunması:kız arkadaşımı yalnız bırakamadım,maça çıkmadım..

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:37
Karşılaşmanın ikinci yarısında sahaya atılan bir ayakkabı herkesin tepkisini çekerken, işin gerçeği sonradan anlaşıldı.
Karabükspor’un yedek kalecisi Bülent Ataman’ın maçın hakemi Bülent Yıldırım’ın verdiği bir karara tepki gösterdiği sırada ayakkabısının fırladığı ortaya çıktı. Tecrübeli file bekçisi, “Ayakkabım bağlı değildi. Kötü bir niyetim yoktu. Maçın hakemi kart gösterebilirdi ama sağolsun göstermedi” dedi.
Ataman’ın maçla ilgili sözleri ise bir hayli çarpıcıydı. Fenerbahçe’yi tebrik ettiklerini belirten Karabükspor’un kalecisi, “Deplasmanda iyi oynuyorlar ama saha dışında da formdalar. Fenerbahçe bizim takımı karıştırdı. Sadece Fenerbahçe değil, teşvik primi filan... Sahaya çıkmayandan bahsetmiyorum. O kendini bilir. Sahaya çıkanlar şerefli bir şekilde topunu oynadı. Onları tebrik ediyorum” diye konuştu.
Ataman, Emenike’yi mi kastettiğinin sorulması üzerine, “Kasten oynamıyor demedim. Bunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Biz bu maçta oynamasını bekliyorduk. Hiç idmana çıkmamıştı ama sahaya çıkar diye düşünmüştük. Emenike sezon sonu gidecek, zaten belli. Nereye bilmiyorum ama büyük ihtimalle Fenerbahçe olacak” ifadelerini kullandı.

Mehmet Ç.
09.05.2011, 09:42
18 yaşındaki çocuk rezil etti, saçma sapan bi maçtı

Umut'ta 30 metreden gol atti..

Bu mac ciddiye alinmamali :D Bütün hafta rüya rüya dediniz, rüya gibi mac oldu..

Hani gözünüzü kapatmadan rüyaya dalarsiniz ya.. Öyle basladi mac 1-0

Gözünü kapattiniz afacanlar basmaya basladi.. ne top tutabildik ne pas yapabildik.. Bursa'daki pala üstünüze üstünüze geliyor.. ve bir anda saplaniyor.. 1-1

O sok ilen rüyadan kalkiyorsun.. 2-1 oluyor.. hemde sadece rüyamda gol atan bir forvet ilen :D

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:45
Bu takım şampiyon olamasada ayakta alkışlarım ben bu takımı...helal olsun hepsine teker teker...ayrıca bize karşı iyi oynadı diye değil,ligin başından beri iyi oynuyor ama adamdan söz etmediler...19 numaralı 19 yaşında ve madridde denenmiş bir oyunucu olan Bucasporlu jebril gerçekten transfer listesine alınmalı..

Fatih Özkan
09.05.2011, 09:46
Jebrili alalım sayın Şenol hocam.Daha 19 yaşında harika bir oyuncu sonradan pişman oluruz inanın..

lazoli__61
09.05.2011, 09:48
Eskişehir ...

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 09:54
Karabüken %1 olsada umdum vardı. Basın yolu ile Fenerbahçe maçı manuple etti ve kazandı.

Ankaragücü %98

çok daha iyi bir takım , kolay olmayacak fener için , bastır Ankaragücü

Sivas %1

Mehmet Ç.
09.05.2011, 10:02
Biraz seytanin avukatligi edim..

fb - Buca macinda sahanin en iyiler Abdülkadir ve Jebrin neden 60. Dakikada sahadan alinirken, bizim macta 90 Dakika oynadi??

Bu adamlar 2 hafta öncede 90 Dakikayi cikarirdi..

*

Hakem cok iyi bir mac yönetti.. Ben göze batan bir hata görmedim.. Arada bir böyle hakemlerin kafasini yarmak gerekmis :D

*

fb - karabük macini resmen hakem aldi.. Selcuk'a kirmiziyi gösteremeyen eller kirilsin..

*

Gecen sene Bank Asyada gol krali olmus (Yasin Avci) bir oyuncu bu kadar pozisyonu nasil bosa harcar?? Ve 4'e 2 pozisyonda topu nasil Gökhan Gönülün ayagina verir??

*

Ridvan Dilmen Allah belani versin, buda icimde kalmasin :D

U.Sadıkoğlu
09.05.2011, 10:02
Eses kayseri kopekliklerinin bedelini odeyecekler.

cimlagava
09.05.2011, 10:07
Sadece sivas puan alabilir artık . bizim de iki maçı almamız lazım tabi. Haftaya maç 15 dakika uzar gerekirse ama fener alır . Yönetim, şu takımı bozmayın başka bir şey istemiyorum sizden . Bu takımı bir daha kurmaya kalkarsak 4 sene daha ziyan olur . Hala şansımız var ama bir şeyi iyice öğrendik. Rakibinin sahasında yenilmeyeceksin .

U.Sadıkoğlu
09.05.2011, 10:15
Sivassporlular forumlarinda resmen fenere yenilelim diyolar sadece ufak bi azinlik trabzon sampiyon olsun tum bu gerginlikler unutulsun diyor. Tarihinde ki basarilari lig 2.liginden oteye gidemeyen insanlar kendilerini Trabzonsporla karsilastiriyor boyle hazimsizlik gormedim neymis onlara pekaka demisiz ulan muhsin yazicioglu pankartini kim acti sivasta hamidolar sizi yatin fenerede serefinizi gosterin.

Tangerine Dream
09.05.2011, 10:17
Takımın iskeletinin bozulmaması, en önemlisi de Selçuk ve Egemen'in takımda kalmasınının sağlanması yarım şampiyonluk kadar değerli.

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 10:18
Sivasspor çıkıp oynamaz yatarsa seneye kümeye !!!

cihatöztürk
09.05.2011, 10:23
Sivasspor fenere yenilir...

bunun üstüne yazıp çizmeyin artık...

Cemalettin Taşkın
09.05.2011, 10:23
çok kötü bir maçtı.

küme düşen takımlara karşı konsantre olamiyoruz. kasımpaşa maçı konya maçı hep zor geçti. yine 1-0 a yatmaya çalıştık ama yatamadık umutun golü fantazi bir gol oldu. ayrıca umut bulut o gole rağmen takıma zarar veriyor bu kaçıncı kaleciyi geçip atamadığı gol. gitsin artık

Sami Kuk
09.05.2011, 10:30
Adamlar 18 de bılmem kaç yapıyor..
Normalde 75-77 puan alan şampiyon oluyordu.
82 puanla bile şampiyon olamıcaz belkide..

Bu normal birşey değil,ortada bir anormallik var:S

bekirguner
09.05.2011, 10:30
bülent yıldırım helal olsun sana eskişehir trabzonspor burak Volkan faul yaptığı diye faul verdin golü vermedin ona benzeyen pozizyonda angelov selçuk pozizyona devam diyorsun hangi kararın doğru seni hakem yapan yazıklar olsun TFF VE MHK 14 haftada Yunus Yıldırım Fenerbahçe Maçına Neden Verilmiyor

Külünkoğlu
09.05.2011, 10:37
Bu maç bir kere daha gösterdi ki bizim vasat oynamaya oyunu rölantide tutmaya hakkımız yok. Maçları durup duruken zora sokmakta üstümüze olmadığı içindir ki mutlaka cezası kesiliyor. O yüzden sürekli mücadele etmemiz gerekiyor. Bu maç için bu ruhu sahaya yansıtan tek oyuncumuz vardı Gustavo Colman. Sonrasında Umut, Serkan ve Burak. Dört tane futbolcunun istemesi son haftalar için hiç ama hiç yeterli değil.

Bu maç için bir şeyi de unutmadan yazayım . 8 tane taban girmesinden sonra sarı kart gören Leko’nun açıklamasını yapacak babayiğit var mıdır bu ülkede ?

Sami Kuk
09.05.2011, 10:38
9 puan fark varken herkes Trabzonu şampiyon ilan etti.Medya zorla zaten feneride yarışa kattı.Bizdede hata var maçlara 9 puan farkın rahatlıyla çıktık.3 puanlık sistem bu arkadaş.Sanki fark yokmuş gibi oynamalıydık.Ankaragücü ve Antalyaya puan verdık burda ya..

Ali İhsan
09.05.2011, 10:40
Bülent Yıldırım Eskişehir-Trabzon ve Karabük-Fener gibi fener için hayati öneme sahip iki maçta görevini yaparak yılın hakemi ödülünü haketmiştir.

Helal olsun Bülent'lere, helal olsun Yıldırım'lara...

zafer6161
09.05.2011, 10:41
taraftar sayısı hakkında

dün trt3 de 23:55 den itibaren izleyin,oğuz tongsir nasılda ...t oluyor

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3

Sami Kuk
09.05.2011, 10:44
karabüğün 4 e 2 geldiği bi pozisyon var orda halı sahada futbol oynayan herkez o pası atar adam gidio fenerlinin ayağına atıyor topu.o pozisyon gol olsa şimdi şampiyonluğumuzu konuşuyoduk

Aynen lan topun dibine girsene.Girse adamın önünde kalacak.%100 golü yedi resmen

zafer6161
09.05.2011, 10:45
yani ordaki abi diyoırki trabzon 2 puan önde olsaydı bu stad bugün full dolardı

tonyalı Aydın
09.05.2011, 10:46
maçın 15 dakikasında selçuk son adamı düşürüyor.kırmızı kart.hakem devam.hangi hakem bülent yıldırım hangi maçın hakemi trabzon eskişehir maçının hakemi.aynı pozisyondan daha net burağın pozisyonu faul diye kesiliyor.bugün gazetelerde akşam televizyonlarda bunlan ilgili doğru dürüst bir haber yok.geçen hafta trabzon hakemlen kazandı diyen zihniyet bu hafta sadece kırmızı kart diye olayı geçiştiriyor.emenike ayartılıyor maçta oynamıyor.fener şampiyonlukta hertürlü çirkefliği yapıyor.bizim yönetimden çıt yok.bu külubün yok mu bir sahibi yoksa 2 lik başarı diye kendini avutacaklarsa defolup gitsinler.bu takımın şampiyonluğunu bu yönetim engeledi.devre arasında adam akıllı transferler yapılsaydı trabzonun hakları yendiğinde çıkıp konuşsaydılar.şimdi şampiyonluk turu atacaktık.ama nerede herkes kabuğuna çekildi.aziz yıldırım çıkıp diyor ki bjk ve galatasaray bizim şampiyon olmamızı istesinler.yoksa diğer anadolu takımları pastadan çok para isteyecekler.ey trabzon taraftarları uyanın artık.bizim tek sevgimiz trabzonspor.varımız yoğumumuz.artık birleşin bütün trabzonlu ileri gelenler trabzon varsa siz varsınız yoksa yoksunuz.bu yönetim bu işi beceremedi.bu federasyon bu mhk bu yönetim olduğu müddetce biz şampiyon olamayız.ben gurbette yaşayan bir trabzonlu olarak içim kan ağlıyor.bu sene bu işi buraya kadar getirip elimizle şampiyonluğu verdiğimiz için içim kan ağlıyor.artık birleşme zamanı herkes elini taşın altına koysun.güçlü bir yönetim güçlü bir başkan.bu takımı fazla bozmadan 4-5 kaliteli topcu ile yine önümüzdeki sene şampiyonluğa oynarız.taraftarımıza artık susmayın eskiden trabzon trabzonspor deyinçe millet bir duruyordu.şimdi bizimlen dalga geçiyorlar.eskisi gibi yine birlik olalım güçlü olalım yürüyüş yapalım bu federasyonu mhk bu hükümeti protesto edelim.tayyip erdoğan trabzona gelinçe medeni bir şekilde ona tepkimizi koyalım.trabzonlan oynamanın ne olduğunu öğrensin.bir sözümde lig tv ye artık şampiyonları lig tv belirliyor.dekonder satamıyoruz .şunu yapamıyoruz bunu yapamıyoruz.kendi çıkarları için bir takımın hakkını yiyorlar.gerekirse çıkalım biz trabzonlular kendimize yederiz.yeder artık bu isyanın haykırışın hakkımızın yendiğinin belgesidir.96 hakem oyunları 2002 hakem oyunları 2011 hakem oyunları nereye kadar ey trabzonlular.ne kadar daha sabreteceksiniz. ok yaydan çıktı.artık bu düzeni değiştirmenin zamanı geldide geçiyor.haydi trabzonlular trabzonsporllular artık birlik olma zamanı.içimiz kan ağlıyor.elimizlen çeşitli entrikalarla hakemlerle federasyonla basınlan televizyonlarlan ve başbakanın sayesinde şampiyonluğu kaybettik.ey trabzonlular daha ne kadar susacaksınız kafanızı bu kumun içerisinden çıkarın.dile kolay 27 yıl oldu.yeni doğan nesil çoçuklarını fenerli galatasaraylı bjk lı yapıyor.trabzonlu her zaman haksızlıklara adaletsizliklere dur demiştir.yine dur diyecektir.yederki birlik olalım.saygılarımla..

Sami Kuk
09.05.2011, 10:58
Eskısehir maçında Buragın pozisyonunda faul veren aynı hakem.Selçuk un pozisyonuna birşey vermiyor..

Hay ben sizin ... bu nedir arkadaş

Alper Calik
09.05.2011, 11:01

:))))))))))
Allah da seni güldürsün :)

Barış Burak
09.05.2011, 11:01
sivasın başkanının hasta fbli olduğunu bilmeyen varsa öğrensin benden.

bülent yıldırım denen hakeminde hasta fenerli olduğunu bilmeyen varsa yine öğrensin.

bunların ikiside hastalık derecesinde fblidir.bilginize.

Abluka
09.05.2011, 11:04
Sivas maçında kulübede Küçük Orhan'ı görünce nedendir bilinmez bir gülümseme hasıl oldu yüzümde!

Unutmadan! İNANIYORU7

SILENT06
09.05.2011, 11:07
Trabzonspor kendi göbeğini kendisi kesecekti. Başka takımlardan medet ummaya gerek yok. 9 puanlık farkı eriten yine biziz. Öyle saçma yerlerde puan kaybettik ki bundan sonra ne gelirse başımla beraber. Ayrıca Karabük'ü (Emenike dışında) tebrik ederim. Adamlar canla başla oynadı. Biraz dikkatli olsalar maçı alırlardı. Ama bu bile yeterli. En azından eskişehir gibi bariz bir yatış sergilemediler. Helal olsun Karabük'e (Emenike dışında) FB Ankaragücü maçını alırsa şampiyondur. Ancak Mesut Hoca takımı oynatır ve de Fatih Tekke ve Gabriç maça asılır diye düşünüyorum. Sestak gibi bir futbolcuları var. Sivas FB'ye yatacak takımlar listesinde başı çekiyor. Son istasyon Ankaragücü bence...Bu maç şampiyonu belirler...

Travelair
09.05.2011, 11:14
Ne oluyor da her maça çıkmadan önce enerjisi alınmış light yiyecekler gibi kıvama geliyoruz? Demotivasyon uzmanımız mı var? Skoru koruma içgüdüsünü anlarım ama bunu kontrol altında tutamazsak işte böyle yavaş yavaş üzerimize yüklenmeye başlar ve en büyük korkumuz haline gelir. Daha hırslı ve cesaretli oynamalıyız. Elbette disiplini ve oyun planını bırakmadan. Takım stresliyse bunun da önlemini almamız gerek

Armağan Dere
09.05.2011, 11:19
Sivas maçında kulübede Küçük Orhan'ı görünce nedendir bilinmez bir gülümseme hasıl oldu yüzümde!

Unutmadan! İNANIYORU7

Orhan Kaynak Sivasspor'da antrenör falan mı

Alper Calik
09.05.2011, 11:20
Sivas dan birşey beklemeyin. Hem taraftarı hem kulübü hem de teknik direktörü Rıza (evt yanlış duymadınız Rıza, NTVSPOR dak yalanmalarını gördük) FB yalakası ve hayranı tipler. Ellerinde olsalar kendi kalelerine gol atarlar.
Ankaragücü bu senenin en sıkı futbolunu oynayacak. Ama o statta hakem ve taraftardan kurtulmak çok zor. FB ite kaka, hakemle dalaşarak taraftarıyla alacak maçı.

Tek şey taktiri ilahi. Yüce Allah ım yardım etsin bize.

Hep söylediğim gibi, kimse de bizim için oynamasın, kendileri için oynasınlar. Herkes kendine.

dimentio
09.05.2011, 11:25
biri bana neden sürekli geri pas yaparak, temposuz oynadığımızı açıklayabilir mi?özellikle şampiyonluk avuçlarımızın arasındayken bile...

Cemalettin Taşkın
09.05.2011, 11:43
egemene yapılan faul sonrası egemen giraya mı bağırdı yoksa bana mı öyle geldi? dakika 70 filandı galiba.

SADECETRABZON61
09.05.2011, 11:54
Bucasporlu Abdülkadir çok iyi adam..Hep Gol Atıyor.

The_Storm
09.05.2011, 11:56
Jaja'nın son maçlarda bile devam laubaliliği, karakterinden mi kaynaklanıyor, yoksa Alex'le olan arkadaşlığından mı?

Jaja içimizdeki Emenike olabilir mi?

Fanatik34
09.05.2011, 11:57
Ne kalbim, ne de tansiyon sorunum var ama maclari seyretmek bile o kadar zorken o sahada ter döken, sampiyonlugu sonuna kadar hak etmis futbolculara en büyük :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: benden.

Vallahi insallah bu yarisin sonunda kalpten giden insanlar olmaz!

Ahmet Öztürk
09.05.2011, 11:58
egemene yapılan faul sonrası egemen giraya mı bağırdı yoksa bana mı öyle geldi? dakika 70 filandı galiba.

bana hakeme çıkışmış gibi göründü

Erbay
09.05.2011, 12:03
Nefes kesen yarışta oyuncuların stresli olması doğal ama dünkü oyunda nedir be arkadaş? 15 maçtır bekliyorum ki oyun düzelsin ama biz ite kaka atak yapıyoruz, rakip elini kolunu sallayarak kalenin önüne kadar geliyor. Demek ki bizim takımın sistemi tamamen çökmüş. Adamlar basit bir sistem ve bizden daha az kaliteli oyuncular ile bizden daha rahat hücum ediyor. Bizde bir oyuncu topu alıyor sırtında iki tane oyuncu pres yapıyor. Zar zor topu rakip sahadaki oyuncumuza atıyor ama ya pas yavaş gidiyor ya da gitse de sadece 1-2 kişiyle atak yapabiliyoruz sonuç çıkmıyor. Bir değil iki değil kaç maçtır böyle. Bir sonraki maçta da böyle alacak kesin.

Valla hiç hayalimdeki gibi şampiyonluğa ilerlemiyoruz. Oyuncular kötü oyunun getirdiği mücadeleye izin vermeyen bir ortamda çırpınıyor sadece.

HDanışmaz
09.05.2011, 12:10
biz ilk yarı 42 puan topladık başarılıydık,ikinci yarı son 2 maçı alırsak 40 puan toplamış oluyoruz.sizce az mı? burada şampiyonluğumuzun kaybettiğimiz puanlarla değil fb'nin akılalmaz bir şekilde eğer son 2 maçıda alırsa 17 maçta 16g 1b ile 51 puanın 49'unu toplamasıyla gidebileceğini düşünüyorum

zafer6161
09.05.2011, 12:13
biz ilk yarı 42 puan topladık başarılıydık,ikinci yarı son 2 maçı alırsak 40 puan toplamış oluyoruz.sizce az mı? burada şampiyonluğumuzun kaybettiğimiz puanlarla değil fb'nin akılalmaz bir şekilde eğer son 2 maçıda alırsa 17 maçta 16g 1b ile 51 puanın 49'unu toplamasıyla gidebileceğini düşünüyorum

aynen katılıyorum:)

AKSOY_61
09.05.2011, 12:14
Bazen takıma o kadar kızıyorumki şu buca maçında bile bi tane taksalar da akılları başlarına gelsin diyorum.
Ya bu kadar kötü oynayamaz bir takım şampiyonluğa oynuyoruz güya.

Hiç bir takımı bilmeyen dışardan birisini getirin bütün maçları izlettirin bizim 7....8 liğe oynadımızı,
fb yle de antepi şampiyonluk için kapıştığını söyler.

Dün maçı çevirmemiz inanılmaz bir şanstı öyle bişeydiki adamlar golü attıktan sonra birden rahavete girdiler
1 dk sonra kazma denilen umut rakibin ortasahasını yara yara çalım attı, önünü kesen adam kayarak düştü
ve yine son vuruş sorunu olan umut bulut topu atılabilecek en güzel yere attı.Bu kadar olur yani.
İlahi adalet mi tesadüf mü anlamıyorum artık.

okg_53
09.05.2011, 12:16
Dün maçtaydım.

Savunma ile Hücum arasında ciddi kopukluk var. Özellikle öne geçtikten sonra Selçuk ve Colmanda iyice bizim savunmanın dibine giriyor. Beklediğimiz ani hücum pasları verilmiyor. Engin İBB karşısında oynatılmalı.

Onur Civelek61
09.05.2011, 12:20
Umut'un o golü atması mucizeydi tamamen.Umutun öyle bi becerisi olmadığını herkez biliyor.O vuruşu nasıl yaptı Messi,İbra,Villa tarzı bi gol oldu :D

Mehmet Ç.
09.05.2011, 12:24
Umut'un o golü atması mucizeydi tamamen.Umutun öyle bi becerisi olmadığını herkez biliyor.O vuruşu nasıl yaptı Messi,İbra,Villa tarzı bi gol oldu :D

Umut dua etsin dün ki rüzgar dogudan geldi :D

Vurdugu sut, sag tarafdan gelen rüzgar ilen biraz topun dönmesine yol acti.

O an kaleci rüzgari hesapa katmadigi icin erken yatip topa sadece parmaklarinin ucuylan dokunabildi..

Eger rüzgar o an, ordan gelmeseydi hic bir sekilde o gol olmayacakdi ve biz simdi Umut'u Trabzon meydaninda asmisdik neden yukarida bosdaki rüzgari arkasina almis Burak'a pas vermedi diye..

Uzun lafin kisasi.. Rüzgar.. Karadeniz Firitnasi :D

Armağan Dere
09.05.2011, 12:24
Valla hiç hayalimdeki gibi şampiyonluğa ilerlemiyoruz. Oyuncular kötü oyunun getirdiği mücadeleye izin vermeyen bir ortamda çırpınıyor sadece.

Hayallerimiz 96'da ki kadroda kesişiyor.Ancak o takım şampiyon olamadı belki de o sezon Türkiye'nin en iyi kadrosuydu..Dünkü maçın 2.yarısının bi savunması yok ancak bu takım şampiyonluğa inanıyor ve kovalıyor..

bordo08
09.05.2011, 12:25
Sezonun ikinci yarısında oynanan maçlara bakıyorum..

Aslında biz kötü filan değiliz fener enteresan bir şekilde tüm maçlarını kazandı..

Bu durum biizim futbolcularımızıda strese soktu..

Allah aşkına bir bakın ya her hafta adamların oynayacağı maçtan önce spekülasyonlar çıktı ve bu durumu çok güzel kullandılar..

Herkes 9 puan farkı konuşuyor ama kimse kusura bakmasın o fark öyle veya böyle kapanacaktı..

Saha dışında çok güzel oynadılar medyası tffsi hakemleri rakipleri çok güzel kullandılar..

Bir ülkenin futbol takımlarını çoğunluğunun başkanı yönetimi senin rakibinin kongre üyesi..

Ve sen böyle bir ortamda mücadele ediyorsun...

Şöyle düşünün dün izmir takımı buca küme düştü...

Acaba dün izmir şehrinde bucanın düştüğüne üzülenmi daha çoktur yoksa fenerin kazandığınamı..

aYnı şekile son hafta sivas şehrinde başkanı fenerli olan bir klüpten bahsediyoruz...

Sivas fenere yenilse o şehir bayram yerine döner ve birlikte şampiyonluk kutlanır...

O yüzden ben bu takımla gurur duyuyorum arkadaş bize bu heycanı yaşattılar...

Şampiyon olalım yada olmayalım ayakta alıkşlıyorum hepsiniii canları sağolsun...

Murat Altun
09.05.2011, 12:26

Her futbolcunun öyle golleri olabilir koca bir ikinci yarı boyunca bin tane vuruş yaparsan biri elbet gol olabilir beni bu yaşımda bu göbekle bu beceriksizlikle Trabzonspor forvetine koysalar ve her maç 90 dk oynasam bende gol atabilirdim illa kale doğru gönderdiğim bir top gol olarak sonuçlanabilirdi :)

Armağan Dere
09.05.2011, 12:30
Herkes 9 puan farkı konuşuyor ama kimse kusura bakmasın o fark öyle veya böyle kapanacaktı..

Bence hayır,18.hafta Ankargücü maçını alıp Kadıköye 9 puan farkla gelseydik bir beraberlik kurtarabilirdik..Ancak Ankaragücü maçında 2 puan kaybedişimiz ve Fenerin Antayayı yenerek puan farkını 7'ye indirmesi müthiş bir gaza getirdi onları..Stratejik olarak Ankaragücü maçı Fener maçından daha önemliydi,ama biz hangi stratejiyi düzgün yaptık ki

bordo08
09.05.2011, 12:38
Fener maçı ayrı bir ortamda oynandı..

Devre arası aykut kocamanın oyununa geldik

Ve ne yazıkki A. gücü maçı arada kaynadı...

Alper Calik
09.05.2011, 12:45
Dün maçtaydım.

Savunma ile Hücum arasında ciddi kopukluk var. Özellikle öne geçtikten sonra Selçuk ve Colmanda iyice bizim savunmanın dibine giriyor. Beklediğimiz ani hücum pasları verilmiyor. Engin İBB karşısında oynatılmalı.

okg_53,

Bu golü Umut a Allah niye attırdı acaba? İnşallah bizi şampiyon yapmak içindir.

Dediğin gibi gereksiz yere geri çekiliyor bizim takım. Akıl sır erir değil. Düşmüş takım Buca. Sanki üzerine çullansan gol atamazmısın. Adamlar en çok yiyen takımlardan biri. Biz üzerine gitmedik.

Çok garip maçlar oluyor bu sene.

Yüce Allah ım şampiyonluk nasip eyle bize bu sene (amin).

Mustafa Şakar
09.05.2011, 12:54
En çok bağıracağım gol, Buca maçındaki gol olcağına hiç düşünmezdim.Futbol'u bu yüzden seviyorum.Ne zaman ne olacağı hiç belli değil.

kaan61
09.05.2011, 12:56
Geçmiş olsun. Kaldı 2 hafta. Umutlar Umut ' un golüyle devam ediyor. Ama oynanan futbol Umut vermiyor. Fener kaybetse bile sanki bizde kaybedecek gibiyiz. Nasıl bir anlayıştırki 1 - 0 öndesin ve sadece sağa sola anlamsız koşuyosun . paslaşma yardım laşma , organize atak düşüncesi hiç yok . Savunmaya çekiliyoruzda sanki kalemizi iyi savnuyoruz. Yapamayacağın işe kalkışma. Resmen mucizevi şekilde bu haftayıda atlattık. şenol güneş diyorya biz kendi işimize bakıyoruz. Bence bakmıyorlar 1 - 0 olunca fenerin sonucunu düşünüyorlar ve buda çekilmez bir oyuna neden oluyor.

İstanbul belediye kadrosunda herkes yerinde oynasın bence.

................................. TOLGA ..............................

SERKAN ........... GİRAY ............. EGEMEN ....... .. CALE

..................SELÇUK ............... COLMAN ..................

BURAK ........................... UMUT ...................... ENGİN

.................................. PAWEL ................................

Mustafa Şakar
09.05.2011, 12:56
okg_53,

Bu golü Umut a Allah niye attırdı acaba? İnşallah bizi şampiyon yapmak içindir.

Dediğin gibi gereksiz yere geri çekiliyor bizim takım. Akıl sır erir değil. Düşmüş takım Buca. Sanki üzerine çullansan gol atamazmısın. Adamlar en çok yiyen takımlardan biri. Biz üzerine gitmedik.

Çok garip maçlar oluyor bu sene.

Yüce Allah ım şampiyonluk nasip eyle bize bu sene (amin).

Abi Umut'un önündeki adam kayıp yere düşünce Şampiyonluğa inancım dahada arttı.Kader inşallah bize şampiyonluk yazmıştır.

Emre GÜRDAL
09.05.2011, 13:02
şimdi size desem ki...lig tv bu işe ayar çekti trabzonspor'a dediki biizm reyting problemimiz var fb yi bu yarışa katalım 9 puanı kaybedin ama sene sonu gene sizi şampiyon yapalım demiş olsa nedersiniz?

Mustafa Şakar
09.05.2011, 13:04
--Tolga--

--Serkan--Giray--Glowacki--Egemen--

--Burak--Ceyhun--Colman--Engin--

--Selçuk--

--Umut--

Selçuk ileride nasıl ara pasları attığını Gaziantep maçıda gösterdi.Jaja gibi işi lakayta alan topçularla böyle bir zamanda yola çıkılmaz.

irfanb
09.05.2011, 13:07
Rahmetli babaannem derdi hep :

"Allah rast getirirse işini,demire batırır dişini,
Allah rast getirmezse işini,muhallebide kırar dişini..."

İkinci yarıda 7 maçın son 10 dakikasında attığımız gollerle 19 puan topladık işlerimiz rast gitti. Şampiyonluk bize son dakikalarda gelecek besbelli.
Son 180 dakika.
Bize umut,Fener`e inat
Bize müjde,Fener`e azap dakikaları.
Allah`ım utandırma !

Helvacı61
09.05.2011, 13:08
http://www.swfcabin.com/swf-files/1304881424.swf
Bu swf kaçmaz :D
vallah sinirliydim. ama bunu izledim koptum:D:D

Gurpas
09.05.2011, 13:11
Arkadaşlar benim anlamadığım Stad niye dolmadı. Bumudur yani olay

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 13:21
Arkadaşlar benim anlamadığım Stad niye dolmadı. Bumudur yani olay

şampiyonluk hakemlerin desteği ile fenerbahçe'nin olacağı kanaati söz konusu

normalin altında seyirci vardı.

en son şampiyonlukta iddiamız yokken bile izmir de daha fazla seyirci vardı.

real_rock
09.05.2011, 13:25
Uğur Meleke
Burak + 10

6 yıl önce İngiltere’de son haftaya son sırada giren West Brom’un, Portsmouth’u yenip kümede kalması bizim için çok etkileyici bir hikâyeydi. Ya da 2000’lerin başında Almanya’da Leverkusen’ın son haftada iddiasız Unterhaching’e kaybedip şampiyonluğu teslim etmesi artık çok uzak bir efsane değil Türkiye’ye. Çünkü özellikle son 10 yılda bizim de böyle gurur duyulacak öykülerimiz oluştu, son haftada hedefsiz Gençlerbirliği’nin, Antalya’yı yenmesi; geçen yıl iddiasız Trabzon’un şampiyonluk yolundaki Fenerbahçe’den puan alması gibi… Dün de gerek Buca’nın gerek Karabük’ün mücadeleleri, Türkiye’de artık hiçbir küme düşenin/hiçbir şampiyonun maç oynanmadan belli olmayacağının işareti gibiydi.
Aslında ligimizle gurur duyabileceğimiz bir detay daha var bu haftanın sonunda… İngiltere’de neredeyse sezon boyunca Manchester önde gitti, dün de ufak bir korku yaşamasına rağmen adada büyük sürpriz olmadı. İspanya’da ikili mücadele uzun yaşayamadı; İtalya’da Milan, Almanya’da Dortmund haftalar öncesinden zaferlerini ilan ettiler. Avrupa’nın ikinci halka ligleri içinde sayılabilecek Türkiye’nin iki sezondur son iki haftaya nefes nefese iki ekiple girmesi, heyecan açısından büyük ligleri bile sollayan bir durum. Belki kalite olarak onlarla yarışmamız kolay değil, ama mücadele açısından iyi bir lig yaşıyoruz bu sene üst tarafta…
Trabzon’un da iki aydır iyice 80’leri hatırlatan (ve son 810 dakikada sadece 3 gol yiyen) başarılı takım savunması olmasa, rakibe sadece (Musa ve Abdülkadir’le) iki buçuk pozisyon verilmese Buca karşısında işi hiç ama hiç kolay değildi. Hakemin de Leko’nun orta alandaki faullerine göz yumması Trabzon’un işini zorlaştırdı, eğer Burak bu denli olağanüstü bir yüzdeyle oynamasa şu anda puan yarışı böyle nefes nefese olmayabilirdi.
O meşhur spor ayakkabı reklamındaki gibi artık neredeyse Burak+10 diye tanımlanabilecek bir takıma sahip olan Şenol Güneş’in bu maçtan çıkaracağı önemli dersse sanırım şu; bitime 30 dakika kala santrfor çıkarıp ön libero almak her zaman skoru koruyacağınız anlamına gelmiyor, hatta bazen plan aksine işleyip rakibe enerji aşılayabiliyorsunuz. Kalan 2 haftada yapamasa bile yeni sezonda Şenol Hoca daha az 1 farkı koruma hastalığına düşüp, daha fazla ikinci golü arayacaktır diye düşünüyorum.

alıntı: http://www.meleke.com/?p=4555

Salih Yazıcı
09.05.2011, 13:29
arkadaşlar ocak ayında deseler di ki trabzonspor 40 puan toplayacak oynamayın deselerdi herkez kabul ederdi varmı itrazı olan.ünal hoca bile 35 puanın yetebilceğini söylüyordu

zafercalikoglu
09.05.2011, 13:32
tahmin etmiştim buca macının zor gecegini ilk mactada bayagı zorlamışlardı bizi,karabük ün puan alacagından umutluydum,ama emenikenin fenere yatışını gördükten sonra belki beraberlik dedim,emenike normal oyununu oynamış olsa idi,hiç yoktan o maç berabere idi,neyseki umut o golü atdıda şoktan çabuk cıktık,belkide umutun o golü şampiyonluk golüydü.,hadi hayırlısı,ben takımın kötü futboluna takılmıyorum iyi oynayıp kaybetmektense bu haftalar kötü oynayıp kazanmak daha güzel,son 180 dk heyacan dorukta ,Allah bizleri untandırmasın benim inancım tam,ilk yarı 42 puan alan takıım eğer ikinci yarıda 40 puan labiliyosa ayakta alkışlamak saygı duymak lazım..bize yakışanda budur..Haydi Trabzon dualarınızı takım üzerinden eksik etmeyin,mutlu sona az kaldı,inancınızı sonuna kadar koruyup desteğe devam edelim..

Abluka
09.05.2011, 13:35
Orhan Kaynak Sivasspor'da antrenör falan mı

Aynen Rıza Hoca'nın yardımcısıymış

Oruç
09.05.2011, 13:40
Biz normal bir şekilde ilerliyoruz ama febedeki anormallik devam ediyor. Allah büyük. Umut'un golü bizi şampiyon yapacak inanıyorum.

Ali İhsan
09.05.2011, 13:50
şimdi size desem ki...lig tv bu işe ayar çekti trabzonspor'a dediki biizm reyting problemimiz var fb yi bu yarışa katalım 9 puanı kaybedin ama sene sonu gene sizi şampiyon yapalım demiş olsa nedersiniz?

Ayarlanmış şampiyonluklarla işimiz olmaz.

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2011, 13:54
Merak ediyorum umut hakkındaki düşüncelerinizi?

magicyattara
09.05.2011, 13:56
Biz normal bir şekilde ilerliyoruz ama febedeki anormallik devam ediyor. Allah büyük. Umut'un golü bizi şampiyon yapacak inanıyorum.

Umut'un son dakika golü gibi bir golü fener de yiyecek..şok olacaklar..yeter ki biz kazanalım..

Eğer bu söylediğim Ankaragücü maçında olursa,son hafta emenikeyi oynatacaklardır..bu şerefsizlikleri yeni görmedik..medya sahaya sürer onu zorla..

Oruç
09.05.2011, 14:03
Başka isimlere, başka takımlara güvenmemeyi hala öğrenemedik. İki hafta önce adı geçen oyuncudan ne bekleniyordu, şimdi onun için neler söyleniyor. Takıma ve Allah'a güveniyorum sadece ben. Biz kalan maçları alalım şampiyonuz inşallah. Bu anormallik sonuna kadar gidecek değil ya.

barisb
09.05.2011, 14:24
arkadaşlar ocak ayında deseler di ki trabzonspor 40 puan toplayacak oynamayın deselerdi herkez kabul ederdi varmı itrazı olan.ünal hoca bile 35 puanın yetebilceğini söylüyordu

7 puanı ilk 3 maçta kaybetmeseydik 35 puan yetecekti.

RepLay
09.05.2011, 14:26
Arkadaş bu karşıyaka taraftarına helal olsun adamlar bizi desteklerken hiç susmadı

exelans_25
09.05.2011, 14:34
karşıyaka taraftarı maçta bizi mi destekledi

murat köse
09.05.2011, 14:35
şaka gibi gerçekten şaka gibi.
bir muz cumhuryeti futbol liginde bile bir takım 17 de 16 galibiyet bir beraberlik alamaz. bu ancak işte muz cumhuriyetinde olur.
ünal hocanın değini bende hatırlıyorum 35 puan yeterli olur diye. ama kimse fenerin böle gideceğini tahmin etmiyordu.

biz bence gayet normal gittik galibiyet ve yenilgi ve beraberlik maçlarımız gayet normaldi.

biz yapmamız gerekeni yaptık ama bu adaletsiz ligde demekki tüm maçlarını kazanmalısınki ancak o zaman şampiyon olabilesin.
ben hatalarıyla ve yaptıklarıyla bu takımı ve şenol hocayı kutlarım.

Alper Calik
09.05.2011, 14:46
Başka isimlere, başka takımlara güvenmemeyi hala öğrenemedik. İki hafta önce adı geçen oyuncudan ne bekleniyordu, şimdi onun için neler söyleniyor. Takıma ve Allah'a güveniyorum sadece ben. Biz kalan maçları alalım şampiyonuz inşallah. Bu anormallik sonuna kadar gidecek değil ya.

Aynen kardeşim.

Eskişehir olayından sonra Anadolu kardeşlik vb. olaylar benim için "bir daha olmamak üzere" bitmiştir.

Herkes kendine.

Diğer takımlarda oynayan Fatih Tekke veya başkaları umrumda değil. Kimse Trabzonspor için de oynamasın. Oynayacaksa herkes kendi için oynasın ! Fatih Tekke kendi için oynasın.

İyi kötü kimin Trabzonspor un menfaatini düşünüp düşünmediğini görüyor taraftarımız. Herkesin fikri kendine.

Bizim aslanlar gibi oynayan, kafasını, burnunu, ayağını kırma pahasına oynayan "delikanlı-adam gibi adam-temiz yürekli oyuncularımız var.

Onlar şampiyonluğu hak etmişlerdir. Başkalarının oynaması ile bu şampiyonluğa leke sürdürmem ben.

GİRAY EGEMEN ONUR TOLGA BURAK UMUT (gayretiyle en azından) GUSTAVO SELÇUK SERKAN JAJA ENGİN BARIŞ CEYHUN ALAN PIOTR PAWEL MUSTAFA GLOWACKI vs.

Bu insanlardır benim umrumda olanlar. Trabzonspor forması giyiyorlar. Sahada ellerinden geleni yapıyorlar. Bazıları fazlasını da yapıyor.

Gerisi boş.

sifuni
09.05.2011, 14:48
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7276-6T0B9I7I.jpg

Iyi bakin 2 hafta sonra Üstünde 2010-2011 SAMPIYONU TRABZONSPOR yazan posterleri gazeteler dagitacak.

Oruç
09.05.2011, 14:50
Jaja'nın ciddi şekilde uyarılması lazım. Onun yüzünden 10 kişi oynuyoruz bazen. Selçuk ve Colman iki kişilik mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Şampiyonluğa iki hafta kalmışken hiç bir futbolcunun bu kadar ciddiyetsiz olmaya hakkı yok. Kötü oyna ama ciddiyetsiz oynama, takım arkadaşlarının emeklerine ihanet etme. Böyle olacaksa oynamasın daha iyi. Takımın tek yumuşak karnı Jaja şu an için.

Alper Calik
09.05.2011, 14:51
:)))
Alemsin sifuni kardeş

Ne diyeyim iinşallah amin.

Yerim ben onları.

Alper Calik
09.05.2011, 14:52
2010-2011 sampiyonu trabzonspor

Uluç
09.05.2011, 15:00
karşıyaka taraftarı maçta bizi mi destekledi

Desteklediler arada Kaf-kaf da çektiler..
Bizi desteklemeye gelen Göztepe taraftarıda vardı bunlar arasında ufak gerginlikler sataşmalarda oldu..

ferhat odabaş
09.05.2011, 15:07
demek ki trabzonspor gerçek manada: dik duruş.. başkaldırış.. isyan.. ve efsanedir..

bizden başka kimse durmaz mı? böylesine inatla bu kirli düzenin karşısında...

Samet İslamoğlu
09.05.2011, 15:11
Jaja'nın ciddi şekilde uyarılması lazım. Onun yüzünden 10 kişi oynuyoruz bazen. Selçuk ve Colman iki kişilik mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Şampiyonluğa iki hafta kalmışken hiç bir futbolcunun bu kadar ciddiyetsiz olmaya hakkı yok. Kötü oyna ama ciddiyetsiz oynama, takım arkadaşlarının emeklerine ihanet etme. Böyle olacaksa oynamasın daha iyi. Takımın tek yumuşak karnı Jaja şu an için.

Engin'in Umut'un attığı goldeki sevincini gördümde,son 2 hafta bu takımda Jaja'nın yerine Engin'in oynaması lazım.Sıktı artık Jaja'nın bu laubali tavırları.Biri ona bulunmaz hint kumaşı olmadığını ve üzerindeki formanın Trabzonspor forması olduğunu hatırlatır inşallah..

zafer6161
09.05.2011, 15:16
dün sivas taraftarı i...trabzon olamassın şmp bağırdı,:mad:

ferhat odabaş
09.05.2011, 15:17
gurur iyi bir şey değildir dinimize göre...

ama ben bu takım taraftarı olmaktan dolayı çok gururluyum...

cihatöztürk
09.05.2011, 15:19
dün sivas taraftarı i...trabzon olamassın şmp bağırdı,:mad:

zafer abi sivaspor zaten maçı fenere verecek tek maçları kaldı adamların..

o yüzden diyoruzki

bırakın işi gücü bastır ankaragücü :)

Sefer A.
09.05.2011, 15:44
mini sortlu kadina > bastir Ankaragücü :)

Sibel
09.05.2011, 15:50
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7276-6T0B9I7I.jpg

Iyi bakin 2 hafta sonra Üstünde 2010-2011 SAMPIYONU TRABZONSPOR yazan posterleri gazeteler dagitacak.Canlarım bu resmi çektirirken beni güldürdüler:)Kimse oturmuyor gelen ayakta.Glo'nun gelip ite ite oraya sıkışması çok tatlıydı yahu:) Ama amaçlarını çözdüm.Ayakta 7 kişi olmak içinmiş:)Biz ayaktayız,7 geliyor:D

EmreYavuz61
09.05.2011, 16:07
Antalya ve Ankaragücü maçında verilmeyen penaltılar
Eskişehir maçında verilmeyen 2 gol
Fenerbahçe maçında 2.gol hatalı
Kayseri ve Beşiktaş maçlarında verilmeyen penaltı+kırmızı kart
TSYD yaptığı açıklamalar
Şansal'ın söylemleri
İstanbul basınında yazılanlar
Emenike olayları
Buca maçındaki gözlemci olayı
Buca maçında feneve verilen haybiye penaltı ve Gökhan'a verilmeyen kırmızı
Bizim maçta ikinci golleri hatalı
Gençlerbirliği maçında hatalı 2 gol
Es-es maçında Türbülent'in hediye ettiği 3 puan
Karabük maçında Selçuk'a verilmeyen kırmızı

Şu anlık aklıma gelenler bunlar ekleme yapmak isteyenler yapabilir...

Bunlara rağmen 76 puanla hala şampiyonluk yarışının içindeyiz ya HELAL OLSUN UŞAKLARA HELAL!!!