PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takimimizdaki en büyük eksiklik: Hirs

Atalay
23.01.2006, 11:35
bence bu takimda hirs eksikligi var takim malup bizim takimimizda suratinda sadece bir futbolcuda kazanma müçadele hirsi var o da simek baska hiç bir futbolcuda bu yok niçin yok neden yok anlayabilmis deyilim!!

zedboysts
23.01.2006, 11:39
Yok be kardesim hirs eksik olsaydi feneri nasi dize getirebilirdik. Baksana o maçta erdinç nesta yattara resmen ronaldinho olmustu

cIlgInIm
23.01.2006, 11:41
bu takimin tek eksigi ruhhhhhhhhhhhh .. %70 i ruhsuz ..

mensure 61
23.01.2006, 11:55
Aynen arkadaslar katiliyorum bunlarda malesef ruh yok.Bu ruhsuzlukla hiç birsey yapamazlar!!!

Hekimoğlu
23.01.2006, 11:57
en büyük eksikligimiz yetenekli futbolcu azligi,birde çok sanssiz bir kulüp olmamiz.

Faik Yılmaz
23.01.2006, 12:00
bunlarin tek eksigi iyi bir sopa .......

halil ibo
23.01.2006, 12:05
Bence takimimizin eksigi hedefsiz kalmaktir.Her ne kadar 3.lük ve UEFA kupasi gibi bir hedef gösterilsede bu herhalde dünkü takimin hedefi degildi.Dünkü takimin hedefi olsa olsa ligde tutunmaya çalismaktir.Rakip ise inanilmaz bir hirsla2-0geriden gelip 4 atacak kadar inançli.Çünkü hedefleri belli UEFA'ya katilmak.

Simdi herkes takkeyi önüne koyup bir daha düsünecek.Yönetim,hoca ve futbolcular önce bireysel olarak düsünecekler daha sonra birlikte tartisacaklar.Gerçekçi bir hedef belirlenip bu yönde çalisilacak.O hedeftesaniyorum ligde kalmak.

Şentürk
23.01.2006, 12:28
halil ibo takimimizin tek eksigi hedefsiz kalmak diyosunda takimin hedefsiz kalmasina sebep olan futbolculardir zaten.o nedenle bu bir neden degil burda oynayan topçularin çogu ts nin büyüklügünü ruhunu anlayamiyorlar hak ettiginden fazla para aliyorlar.onlarda ruh ve hirs yok.szymek,fatihtekke,bizim alt yapidan gelen oyunculardaki hirsin yarisi yok bunlarda.kisacasi yürek yok trabzonsporda oynamaya yürekleri dayanmaz onlarin.onun için erdinç basta olmak üzere celalettin hasan üçüncü ahmet sahin fatih akyel bunlarin hepsini sutlayin nereye giderlerse gitsinler.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
23.01.2006, 12:31
aynen kardes celaleddin adem erdinç fatih akyel ne bsmileys/smiley7.gifk yiyo bunlar belli degil yahu

surfiveus
23.01.2006, 12:42
Dünkü maçin bu sekilde bitmesine katkisi (!) olan arkadaslarin tek eksiklerinin iyi bir sopa oldugu fikrinekesinlikle katiliyorum canim kardesim. Ben odunlari dün aksamdan suya yatirmistim zaten sismistirler herhalde..

Emre B.
23.01.2006, 12:44
Geçen sene 2. olan takimda da bunlar vardi.Aldiklari paralar artinca havalandilar.Ruhlari kayboldu.Paralarini vermeyin simdi bak nasil oynuyolar

Faik Yılmaz
23.01.2006, 12:53
Dünkü maçin bu sekilde bitmesine katkisi (!) olan arkadaslarin tek eksiklerinin iyi bir sopa oldugu fikrinekesinlikle katiliyorum canim kardesim. Ben odunlari dün aksamdan suya yatirmistim zaten sismistirler herhalde..

findik çubugunu soyup onla dövmek lazim bulari.....smileys/smiley7.gif

smertkan
23.01.2006, 13:04
Bu takimin eksikligini tanimlamak için dünkü maça iyi bakmak lazim.

Her ne kadar sevmesekte Kayserinin oynadigi topun yarisini oynayamadik. Biz daha tecrübesiz takimizmi diyecegiz hayir Onlarin yas ortalamasi daha düsük.

Defanslarimi iyi diyecegiz.Aydin ve Kanberi kim taniyor biliyor.

Peki o zaman ne?

Adamlar hep ayaga top yaptilar.Her kosan adam pas atacak birini yakininda buldu.Bizdeki gibi en sagdan en sola en geriden en ileriye pas yapmadilar.

Defansta hep birbirlerinin kademesine girdiler.Özellikle ikinci yari hem alani hemde adamlari paylastilar.Biz ne yaptik Celalettin sürünürken birisi gelip kademesine girmedi.Sahada nasil lide oyuncu yok.

2-0 dan verdigimiz 2. maç bu.

Oynamadan gol atiyoruz. Yattara Fatih Simek çok kolay gol atiyorlar. Geri kalanda isi onlara birakmis durumda.

Bir sekilde konsantre olamiyorlar.2-0 da maçin bittigini düsünüyorlar.2-1 oluyor panik havasi 2-2 den sonra çözülme, dagilma.

Tipki bir zamanlarin Milli takimi gibi.

Bunun açiklamasi öz güven eksikligi, arkadasina güvensizlik, is benden çiksinda ne olursa olsun.

Birde takim bu haldeyken Takim oyunu oynamayanlar var.Hadi Yattara nin sitili bu Ya Fatih neden artislik yapiyor.Topu aldinmi kaleye vur iste.

Ayni sekilde Adem Koçak nasil olurda ceza sahasi içinden sut atmiyor.Gayseli aydin kadardami olamiyor?

Bu takimda gerçekten baska seylerin kokusu var.Hoca ilk yari biraz ayar yapmisti ama ara bize yaramamis gerçekten birilerini çok uzun süre dinlendirmek lazim.

Bu baglamda Tek akilli çözüm Bir genel menajer atayip Yönetimin Topçularla iliskilerini düzenlemek. Artik sahada birileri elini kolunu sallayarak kendini üstün görmesin.

Hoca yalniz kaliyor.Biliniyorki Bu gidisle hoca birakip gidecek.Yönetim Menajer atayarak Hocayi yalniz birakmasin. Hocada artik kalacagim desinki Oyuncularin akillari baslarina gelsin.

surfiveus
23.01.2006, 13:10
Olur canim kardesim, findik çubuguyla da döveriz mese odunuyla da ama, sorun o degil. Sorun, bu deyyus-u ekberlerin dayaktan alip almayacagi. Acaba o kadar yüz var mi bu meymenetsizlerde?

Uday Hüseyin de IrakMilli Takimi'ni falakaya yatiriyordu yenildikleri zaman ama adamlar napsin, onlar yeteneksizdiler, bizimkiler ruhsuz ve yüzsüz.

Adammaçi resmen hediye etmis ama utanmadanhala siritiyor,çikarken artistlik yapiyor, rakip takimin taraftarini --ki çogu akrabasidir Allah bilir-- alkisliyor.

Ulan adam --adam dedigime bakmayin-- sen oraya hisim akrabana müsamere oynamaya mi gittin, Trabzonspor oyuncusu olarak top oynamaya mi? Yok anam yok, vereceksin bunlari L-man'daki Erkut Abi'nin eline, o belirleyecek cezalarini...

Allah kahretsin be..Agri girdi yine mideme. Ölücem ben bu takim yüzünden bir gün o olacak...

Mustafa Önal
23.01.2006, 14:07
ya beyler saka maka bi yana sorun gerçekten büyük . bu takimda ruhuyla oynayan bi zimko var bi arada fatih vardi usak zaten sikintidan üzüntüden kaç hafta top oynayamadi. fatih in ne kadar iyi bir trabzonspor traftari oldugu tartisilmaz . bu isin sonu ne olcak ben kestiremiyom. bazen düsünüyom trabzon dogumlu olmayanlari kes takimdan simko yattara disinda yabanci koyma , gençlerle oyna baklim onlar bari küçükken mutlaka bu takimin taraftariydi bir iki maç kazanirlarsa güvende gelir. fatih çok çabaliyo takimi toplamak için ama bilmiyom gelecek parlak degil bu adamlar kendilerini tamamen salmislar. durum hiç hos degil artik utanmakta bilmiyorlar bizim zaten yüzümüz kalmadi

BDiler61
23.01.2006, 14:22
bizim takim daha 2 pas üst üste yapamiyor yattara nin olmayisi bizim rakip kaleye gidisimizi zorlastirdi.Takimda yetenekli oyuncu eksikligi var.Bu geçen senede vardi bu senede var.

cakal 61
23.01.2006, 14:41
FATIH TEKKE HARIC hicbirinde sorumluluk hirs kayret bir bk yok bunlari meydan da asacan neye ugrasiyorlar ligde kalmaya oynatmayami aci ama oyle bu dusus hic hayre alamede degil KAPTAN BUNLARI VUR FALAKAYA TEK UMUTUMUZ SENSIN KALDIR TAKIMI AYAGA

selimberkan
23.01.2006, 14:43
takimm simdiden umudunu kesmiss herseyden

nemo_61
23.01.2006, 14:55
bencede takimda bir kaç futbolcu hariç hirs yok..benim anlamadigim szymkowiak ne türk ne trabzonlu çogu futbolcudan çok mücadele ediyo ..bu is kaptan ve 1 2 tane futbolcunun ugrasmasiyla olacak is degil...bütün futbolcularin kendilerine çeki düzen vermesi lazim...

zafercalikoglu
23.01.2006, 15:52
mücadele etmeyen gitsin isterse yildiz olsu n

bu hirs nerde nasil edinilecek trabzona gelirmi,

Nytre
23.01.2006, 16:02
halil ibo takimimizin tek eksigi hedefsiz kalmak diyosunda takimin hedefsiz kalmasina sebep olan futbolculardir zaten.o nedenle bu bir neden degil burda oynayan topçularin çogu ts nin büyüklügünü ruhunu anlayamiyorlar hak ettiginden fazla para aliyorlar.onlarda ruh ve hirs yok.szymek,fatihtekke,bizim alt yapidan gelen oyunculardaki hirsin yarisi yok bunlarda.kisacasi yürek yok trabzonsporda oynamaya yürekleri dayanmaz onlarin.onun için erdinç basta olmak üzere celalettin hasan üçüncü ahmet sahin fatih akyel bunlarin hepsini sutlayin nereye giderlerse gitsinler.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

bu takimin hedefi var. ligi 3.bitirmek ve t.kupasini almaktir.. bunu biz idrak ediyoruz da futbolcularmi idrak edemiyor...

Şentürk
23.01.2006, 17:43
bu takimin hedefi var. ligi 3.bitirmek ve t.kupasini almaktir.. bunu biz idrak ediyoruz da futbolcularmi idrak edemiyor...

smileys/smiley32.gifdogru diyorsun,iste zaten onu idark edemeyen futbolcular gitsin diyoruz...

Ünyeli Kadir
23.01.2006, 17:56
Takimda her alanda uyumsuzluk var. Forvet iyi,defansla orta saha uyumsuz. Hirs yok,ruh yok. Yok oglu yok..smileys/smiley7.gif

chigannes
23.01.2006, 18:15
takimin tek sorunu topçularin hocayi sevmemesi ki bencede haklilar sevilcek bi yani yok her sözü onlari hedef aliyor çünkü....

topçularda hocanin biletini kesmek için malesf takimi alet ediyor kimse baska bise aramasin

takima bi menajer sart bu sorunun çözümü için......

bordox
23.01.2006, 18:29
Hirs yok.Neden acaba?

Paralarini aliyorlar,Trabzon'da 15 bin kisiye oynuyorlar.Sampiyonluga oynayan gs bunu yakalayamiyor daha.

Sehir desen Türkiye'nin en güzel sehirlerinden biri.Taraftar desen nereye gitseler yanlarinda oluyor,her seye ragmen destegini veriyor.

Her gün tv ekranlarinda,gazete sayfalarindalar.

Baslarindaki Hoca'nin en büyük özelligi hirsli olmasi.

Baskan desen inatçi ve hirsli.

Hirslari olmasin eyvallah da adamin biraz da profosyonellikten gelen bir istegi olur,insan yaptigi isi sever,zevk alir.Bugüne kadar en tecrübesiz olani enaz 200 maç oynamistir.Ama sanki ilk defa futbol topu görmüs gibi oynamalarini neyle açiklayacagiz onu bilemiyorum iste.

Atmaca
23.01.2006, 18:35
Bu hoca nasil bir adam yahu.Senol hoca olsaydi simdiden carmiha gerilmisti.En ufak bir müdahale yapamiyor takima.Tek hazirlik maci yapti takim.Takimin yarisi degisti bu adam sadece 1 hazirlik maci yaptiriyor.Deli mi ne.Gene futbolculara yükleniyor.Bizi iyice futboldan anlamiyor zannediyor herhalde.

zedboysts
23.01.2006, 18:44
Bu hoca nasil bir adam yahu.Senol hoca olsaydi simdiden carmiha gerilmisti.En ufak bir müdahale yapamiyor takima.Tek hazirlik maci yapti takim.Takimin yarisi degisti bu adam sadece 1 hazirlik maci yaptiriyor.Deli mi ne.Gene futbolculara yükleniyor.Bizi iyice futboldan anlamiyor zannediyor herhalde.

Kusura bakma ama kardes sen takip etmiyosun adam ne diyor. ben gereken taktksel çalismalari yaptirdim ama nedense bunlara uymayi gerek duymur dedi yani resmen üstü kapali biçimde oyuncular gitmem iin oynamiyolar. Niye gitmesini istiyolar antrenman fazla yapiyolarmis, yok neymis hoca oyunculara sert davraniyo. Ulan Fatih Terim galatasarayli futbolculari döve döve uefa kupasini aldirdiüstelik oyuncular para almiyodu ama bizim bazi topçular oynadigi oyunundan hakkini fazla fazla aliyo. Bir suçlu varsa bir ........... varsa o da yönetimin hocaya destek çikmamasidir. 50 yasinda adamin bi futbolculara sözü geçemiyosa burda sorun futbolcularin artist olmasidir. Basi oyunculara mutlaka para cezasi bazi oyuncularinda paf takima gönderilmesi lazim ancak böyle taikm düzelir. Vahid hoca geldigi zaman bu takimin çok disiplinsiz oldugunu sölyedi. Ypabildigini yapti ama yönetim hocaya gereken destegin bi kismini verdi. Bu takim basarili olabilmesi için bir kenardan yönetilmemeli topluca taraftariyla yönetimiyle, futbolculariyla, personeliyle desteklenmeli ama bu takimda kimsenin ne ruhu ne desaygisi kalmis Trabzonspor'umuzasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

asem61
23.01.2006, 19:20
BU TAKIMDA EKSIK OLAN NE BILIYORMUSUNUZ.

futbol adina hersey(ruh,hirs,azim,yenme duygusu..............)

Nytre
23.01.2006, 20:31
BU TAKIMDA EKSIK OLAN NE BILIYORMUSUNUZ.

futbol adina hersey(ruh,hirs,azim,yenme duygusu..............)

bu durum psikolojik herhalde.. futbolcularimiza psikolojik destek verilmesi lazim ...

Atalay
24.01.2006, 10:21
is yine döndü dolasti hoçaya geldi yahu vahit hoça ne yapsin bunlara!!

Emorfo
24.01.2006, 10:22
evet hirs yok... ikincisi futbolcularimizin zor durumlarda kafalari çalismiyor sanirim. yaratici özellikleri sifir bir kaç futbolcu disinda...

Ayşe Aygün
24.01.2006, 10:53
Hirs yok.Neden acaba?

Paralarini aliyorlar,Trabzon'da 15 bin kisiye oynuyorlar.Sampiyonluga oynayan gs bunu yakalayamiyor daha.

Sehir desen Türkiye'nin en güzel sehirlerinden biri.Taraftar desen nereye gitseler yanlarinda oluyor,her seye ragmen destegini veriyor.

Hirslari olmasin eyvallah da adamin biraz da profosyonellikten gelen bir istegi olur,insan yaptigi isi sever,zevk alir.Bugüne kadar en tecrübesiz olani enaz 200 maç oynamistir.Ama sanki ilk defa futbol topu görmüs gibi oynamalarini neyle açiklayacagiz onu bilemiyorum iste.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TAMTÜRK61
24.01.2006, 10:58
Hirs yok.Neden acaba?

Arkadasim hislerime tercüman oldun. Ben de sürekli bunu söylüyoru. GS. Aydin diye bir futbolcu cikariyor ve isi bitiriyor.Üstelik para da alamiyorlar..

TAMTÜRK61
24.01.2006, 11:01
Hirs yok.Neden acaba?

Arkadasim ben de sürekli söylüyorum. Para bizde oyun ,futbol yok,3 puan yok. Ama Gs de Aydin diye futbolcu cikiyor takimi kurtariyor. Hem de attigi gole sapka cikartilir. Paralari da yok. Ama 3 puani aliyorlar...

Soruyoru size SEytan bunun neresinde?

Murat'
24.01.2006, 11:19
walla ebn futbolcu olsam hirs küpüne dönerdim

halil ibo
24.01.2006, 11:26
Takimin oyun içinde balans ayarini yapacak bir futbolcu yok.Fatih Tekke lider vasifli bir oyuncu ama en ileri uçta takima hükmedemiyor herhalde.Defansta yada orta sahada lider özellikleri olan takimin neticeye göre oyununu ayarlayacak saglam bir adama ihtiyaç var.Böyle birinin eksikligini hissediyoruz.

Bir baska eksigimiz özgüven.Bu özgüvenide hoca saglayamadigina göre bir PSIKOLOG SART.

gurbetçi 61
24.01.2006, 11:28
takimda birçok adam vadesini doldurdu,(örn:celo,h.üçüncü,erdinç,vs)bu gibi adamlar kazanma ve mücadele inancini kaybetmis,faydali olmazlar artik,

Cabri61
24.01.2006, 11:30
arkadaslar vahid hoca ilk geldiginde galatasaray maçindan sonra yaptigi açiklamada bu takimda ruh,birliktelik yok demisti...o zaman farkina vardi ve heralde nasil bunun nasil yapilacagini biliyordu...ama degisen bir sey olmadi bazi maçlar hariç...o zaman sorun nerde...

Adem Erdoğan
24.01.2006, 19:03
HIRSMI ...

TEK adres o zaman kim ne derse desin

FATIH TERIM</font>

kutoz
24.01.2006, 19:49
Malesef, futbolcular gol yedikten sonra "yenilmek korkusunu" yasamaya basliyorlar. Buda, malum sonucu getiriyor.

Kisacasi, özgüvenlerini kaybetti bazi futbolcular.

mini FaNaTiK
24.01.2006, 19:51
Dünyanin neresinde olursa olsun parayi pesin alan hiçbir zorluk altinda olmayanfutbolcu basarili hirsli bir ruha sahip olamaz!!

Nytre
24.01.2006, 19:57
barcelona milan juventus liverpool chealse de mi dahil?

Adem Erdoğan
24.01.2006, 20:49
Dünyanin neresinde olursa olsun parayi pesin
alan hiçbir zorluk altinda olmayanfutbolcu basarili hirsli bir
ruha sahip olamaz!!

çok dogru bi laf.bak gs ye adamlar para alamiyolar ama ........ gibi oynuyolar.1 2 ay para verme bak nasil öyle oynuyo bizimkiler.

Ömer SEVİNÇ
25.01.2006, 11:07
1-2 ay para verme ondan sonra hepsi pilini pirtini toplayip gitsin. FiraRibery gibi...

Mustafa Mahmutoğlu
25.01.2006, 14:36
bencedeee hepinize katiliyorum

Nytre
25.01.2006, 20:15
barcelona milan juventus liverpool chealse de mi dahil?

dr_phantom
25.01.2006, 20:52
hirsini kaybetmis bir takim pençesi olmayan bir aslandan farksizdir bence. pençe olmadan da ne av avlanir ne de gittigin yerden sag dönülür. yani ne evde kazanilir av evden uçar gider. ne de deplasmana gidince kazanilir elalem seg döndürmez evine seni. yarali dönersin.

batugol
25.01.2006, 21:21
Profesyonel olan bir kimsenin nasil hirsi eksik olabilir ? Ben bunu anlamiyorum. Yoksa bunlar profesyonel degil mi ??!!

sanatik
25.01.2006, 21:31
hirs nedir önce bunu tespit etmek gerekmezmi ?

her uyana buyana kosana hirslimi diyoruz yoksa ?

90 dakika topun pesinde kosup bununla birlikde kendi kalene girmekmi hirs oluyor ?

Hirs = kazanma istegi ?

yani yenilmeye tahamülü olmayip mac icinde kazanmak icin elinden geleni yapmakmi hirs ?

ya öyleyse neden birileri kazanmak istiyorda digerlerinin umrunda degil gibi gözüküyor ?

ya hepsi antrenman yapip duruyor, eksiklerini gidermeye calisiyor ?

6 kere sampiyon olan kadroda hirs durumu nasildi ?

ordadami 1 veya 2 oyuncuda mevcuttu ?

bana kalirsa gecenlerde yine söylemistim. Bir coguna trabzonspor bir hedef oluyor ve oynayinca kendilerini bir moch saniyorlar, daha yolun basinda olduklarini anlamalari icinde taraftarin delirmesi gerekiyor.Edited by: sanatik

MrbLack
25.01.2006, 21:37
taraftarda ki hirsin yarisi onlar da olsun bakin neler olurdu.ama yok.bir iki topcu hariç

zedboysts
26.01.2006, 11:07
Hirs dedigniz resmen MIROSLAW SZYMKOWIAK

salihtopal48
27.01.2006, 00:32
hirs belli bir oyun stratejisi içinde olmali

çok akilci bi oyun kurgusu varken kendini yiyip bitirmek ne saçma sey

biz hiç hirslanmadan lig sampiyonunu yenen lig sonuncusu gördük boluspor küme düsme hattindayken lig ikincisi galatayi yendi hiç hirslanmadan

***Lazkopat***
27.01.2006, 20:17
hirs bence belli bir yere kadar olmali çünkü fazlasi zarar olabilir. evet biraz hirs daha iyi olabilir

eren_61
28.01.2006, 00:39
gecen bir yerde konusmustuk.medya o kadar trabzonu uyuttuki artik trabzon seyircisi sadece maç izliyo.önceden böyle degildi.stat inlerdi.yenilince her türlü olay cikardi.tabi bunu olay ciksin diye söylemiyorum ama.eskiden taraftarda bi baskaydi.medyanin trabzondaki en ufak bi olayi sanki terör olayi gibi anlatmasi herseyi bitirdi.

onurkaradeniz
28.01.2006, 00:51
abi eski topçularin anlattigina göre trabzonspor avni akerde ilk 15 dakikada isi bitiriyomus yani bunlari rakip oyuncular anlatiyo ben böyle bi trabzonspor istiyorum yani avni aker böyle olmali hiç bi farkimiz kalmadi digerlerinden siradan bi takim olduk sanki ben hiç yakistiramiyorum bunu bizesmileys/smiley19.gif

chigannes
28.01.2006, 00:51
eren san katiliyorum bizim taraftarlar 5-6 yildirruh gibi maç izlemeye basladi bence taraftar biran önce toparlanmali artik....

tamam takim kötü o yüzden filan diyebilirsiniz ama katilamam size

bjk çok mu iyide taraftari ........ gibi bagiriyo her maçta

herseyi kaybetti trabazon bari taraftari yasasaydi....smileys/smiley19.gif

o zaman takimda vahid hocada nasil büyük bir camiada olduklarini anlar ve kendilerine gelirler

neden taraftar eskisi gibi deil bu konuda bi topic açmak llazim

Mustafa Mahmutoğlu
28.01.2006, 13:04
zedboysts sana katiliyorum takimimizin en hirsli oyuncusu szymkowiak birde hüseyin çimsir i unutmamak lazim

Şentürk
28.01.2006, 14:00
FUTBOLCULARA
Yüregimizdeki yanan ates sizede degsin
Sizede degsin hissettigim duygular
Gecemi gündüzüme katan
Beni çilgina çeviren
Yerimde durmami engelleyen
Herkeslere kafa tutmami saglayan
Yalnizligimi alip götüren
Varligimin sebebi,yoklugumun nedeni olan
Nefes almami kolaylastiran
Gururlanmami saglayan
Içimdeki sevginin atesi
SIZEDE DEGSIN....

İslam Sezer
28.01.2006, 14:25
3 istanbultakiminin futbolculari kameralari karsisinda görünce nasil büyük bir klüp olduklarini ve mutlaka basaracaklarini falan anlatiyorlar.bakiyorsun gercekten de hirslilar.gs li aydin daki hirsin yarisi bizim futbolcularda yok.o halde yönetimi yeni ve eski futbolculari,teknik yönetimi bi odaya sokup trabzonsporun ne oldugunu anlatmak gerekiyor.Trabzonsporlu olmayan futbolcular,yöneticiler,teknk yönetimler Trabzonspora zarar veriyor.

İHSAN
28.01.2006, 14:40
hocamiz ruhsuzlari göndermeye çalisiyor, bir kisminida gönderdi ama halen var.... su hocaya imkan verilse bakin neler yapacak....

ruhsuzlarin takimda isi yoktur olmamali...

Erbay
28.01.2006, 16:00
Bence yetenek olmadiktan sonra hirs birise yaramaz. Örnek:Hasan Üçüncü.Adam hirs var hem de çok.Ama sonuç oynadigi hermaç 2 kisiyi hastaneye kaldiriyorlar.Ama bizimkiler gibi hiç hirs istek olmadan da olmaz.

Burçak
28.01.2006, 16:03
son 2 sene ligi 2. bitirdigimiz sezonlar takimi tasiyan oyuncular belliydi. digerleri tamamlayici oyunculardi. as futbolcular olmayinca digerlerinin gerçek yetenekleri ortaya çikti olay budur. o formayi haketmeyen çok futbolcu var.

Nytre
23.02.2006, 00:03
takim biraz hirsli olunca yüreini sahaya koyunca daha degisik oluyor demi..

KuĞu
23.02.2006, 00:14
antep maçinda ben o hirsi gördüm takimda, takimin yenilenmesi etkili oldu bunda hirsli sayisi fazlalasinca birbirini tetikledi sahada hedef ve kazanma arzusu da etkiledi tabi

TS61_NL
23.02.2006, 12:20
Trabzonsporum cok daha iyi olacak, ben buna inaniyorum. Bizleri guzel gunler ve yillar bekliyor kanaatimce. Biz, Trabzonsporumuzun taraftarlari olarak bunuda herkesten cok hak ediyoruz diye dusunuyorumsmileys/smiley2.gif

Tahir
23.02.2006, 17:35
Trabzonumuzo ruhuo hirsi Antep maçinda sahaya yansitmistir.Bu güzel gelismede katkisi olanlari alkisliyorumsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
23.02.2006, 17:37
artik basligin ismi degisebilir, basina "Bir zamanlar" eklensin...zira, yedek kulübesinde oturanlar civanlar bile yerinde duramiyor..

halil ibo
23.02.2006, 17:45
Bence geri gelen hirs degilde takim olma bilinci.Bu takimdaslikta dogal olarak kazanma hirsini getiriyor.Bunu bu kadar kisa zamanda mevcut kadroya ara transferde anormal sayida oyuncu katarak onlarin kaynasmasinda basrol oynayan taktiksel hatalari olsada hocaya ve onlarla irtibati koparmayan yönetime baglayabiliriz.Hepsine sonsuz tesekkürler.

Burçak
23.02.2006, 19:38
artik takim rayina oturmaya basladi. son haftalarda verdikleri mücadele bunu gösteriyor zaten . dahada iyi olacagiz.

ÇaGaTaY
23.02.2006, 21:54
altay maçini gördükten sonra aynen katiliyorum...

selimberkan
23.02.2006, 22:07
takimda hirs deil inanc ruh istek yoksmileys/smiley7.gif

selokal61
23.02.2006, 22:10
kader maçlarinda bizim takima birseyler oluyor ne hirs var ne mücadelesmileys/smiley7.gif

TAMTÜRK61
23.02.2006, 22:31
Iste tam alinacak mac diyoruz,iste hirs gerekli diyoruuz. Ama Vahid Hoca da dahil futbolcularda sanki bir ölü topragi vardi.

Bari hücum etmeyip de onlar üzerimize gelseydi belki farki yakalardik-...smileys/smiley7.gif

Nytre
23.02.2006, 22:43
altay maçini izlemedim..

çünkü içimde kötü bir seyler vardi... basaramayacagimiz konusunda..

dinlemeyi tercih ettim. onuda yarim yamalak yapabildim.

çünkü altayin ani ataklarini duyunca kapatiyordum radyoyu...

gol oldu ancak bizmkiler hala atak yiyordu...

bu mu dedim kendi kendime 3 farkli yenmesi gereken takimin anlayisi..

sonra kapattim dinlemedim ikinci yariyi...

takimimiz neye güvendi ya da neyi beceremedi hiç bilmiyorum.

vahid hocanin bu maçi iyice düsünmesi lazim.

MaHMuT_61
23.02.2006, 23:01
Bu takimin Kim oldugunu ve mazisini bilmeyen yada unutanlar var üzülerek söylüyorum ki Fatih Akyel bile ismini vermeye çekindigim bir çok futbolcudan daha Trabzonsporlu idi bu aksam bi de bisey soracagim yahu gülmeyin adamlar oyuna forvet sokabilirken bizim yedek kulubesinde forvet yok ne is anlamadim bi tane forvet alinmali idi..Bence gelecek sezon Vahid kalacaksa yarin kalacam desin yok kalmicaksa Yeni gelecek isme iste sana zaman bak gör tani teshis koy yaza alalim denmeli vakit geçirmeden...Saygilarimla

Recep Çaltepe
23.02.2006, 23:18
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">altay maçi sonrasi görünen o ki yine hirs ve mücadele eksikligi yüzünden elendik, ama bence su anda en büyük problem istikrarsizlik yani hirs istikrarsizligi. yoksa artik güzel oynamaya basladik ama takim, bugün mesela üzerinde bir rehavetle oynadi gibi. haftasonu bence bu takim sivas'a en az üç gol atacak. ne kaybediyosak su rehavet yüzünden kaybediyoruz.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

falcon61
23.02.2006, 23:40
Bu takimin Kim oldugunu ve mazisini bilmeyen yada unutanlar var üzülerek söylüyorum ki Fatih Akyel bile ismini vermeye çekindigim bir çok futbolcudan daha Trabzonsporlu idi bu aksam bi de bisey soracagim yahu gülmeyin adamlar oyuna forvet sokabilirken bizim yedek kulubesinde forvet yok ne is anlamadim bi tane forvet alinmali idi..Bence gelecek sezon Vahid kalacaksa yarin kalacam desin yok kalmicaksa Yeni gelecek isme iste sana zaman bak gör tani teshis koy yaza alalim denmeli vakit geçirmeden...Saygilarimla

Sana katilmamak elde degil yahu Szmek adam allah'in polonyalisi has Trabzonlulardan daha hirsliydi bi ara yahu dedim benmi yanlis biliyorum 1 fark yetiyomu bu adamlar sanki bi bildikleri varmis gibi oynuyolar yok elendik ne diyelim...

kutoz
23.02.2006, 23:46
Maç öncesi, takimi havaalaninda karsiladik. Aksam, idmanina gidip tesislerin içine kadar girdik. Aldigimiz elektrikse, pozitifti. Fakat, maç esnasinda malesef istediklerimizi uygulayamadik.

Bize 1 gol lazim olsaydi, bu maç en az 5 olurdu. Ama melesef 3 gol, bütün herseyi altüst etti. Ve gol geciktikçe de, kronik rahatsizligimiz nüksetti, turu kaybettik.

Berk Akçay
24.02.2006, 00:43
hirs yok bence tek eksik bu degil ama göze batan su anda hirs yok syzmek deki hirs baska çogu futbolcuda yok kardesim anlamiyorum...

Hasan Cubukcu
24.02.2006, 01:04
Benher zaman yaziyorum bizim futbolcular profesyonel degiller ve yinede yaziyorum degiller degiller .................

Bunlarin piskologu yokmu yaaaa bunlari maclara hazirliyan yokmu , sen dünyanin parasini aliyorsun iki üc mac iyi oynuyorsun ondan sonra foosss .

yakup midi
24.02.2006, 01:06
canimiz sagolsun....

My
24.02.2006, 03:55
Bi maç iyi oldumu hirsli olmadimi hirssiz hatta ruhsuz. Bunu anlamakta zorluk çekiyorum.

Ayşe Aygün
24.02.2006, 09:16
Evet bunu bu aksam bir daha gördük bu takimda HIRS filan yok.smileys/smiley7.gif

frango
24.02.2006, 12:31
evet telk maclikm yorum yapilmaz ama sahada mucadele yok hirs yok bunlar olamadiktan sonra gerisi hikaye herkes sahada geziyo yok bole bisey

bobmarley
24.02.2006, 12:54
bence mevzu hirs deil..hava çok önemli..hava yakalandiginda hirsda gelicektir..emin olun..ki su sartlarda o hava yakalanamaz..cunku sampiyonlar ligi gibi bi yarisdan kopmus durumdayiz..eksikler..vs..

Nytre
24.02.2006, 13:30
havayi yaka|adigini dusunu0rdum takimin..

deniz|i antep ma|atya a.gücünü yeni0rsun..

bu takim havayi yaka|ar bence...

m0ra| kazanir kendine güvenir..

ama a|tay macinda "tanim|anamayan bir nesne" takima mani 0|du..

mensure 61
24.02.2006, 13:56
Arkadaslar ne yaziyim bilmiyorum, canim o kadar aciyorki yüregimden bir parça koptu sanki artik dayanamiyorum,yoruldum!!! Ne zamana kadar sürücek böyle??? Neden neden bunlarda hiç ruh yoksmileys/smiley7.gif hiç azim hirs yoksmileys/smiley7.gifen önemlisi gurur yok,utanma yüzleri hiç yok,yok yok...Bizim canimiz aciyor biz üzülüyor biz agliyoruz!..Ahhhh Trabzonspor'um ahhh ne hallere düstün!!! Öyle utaniyorum,günah olmasa canima kiyicam ama birde bunun hesabi var...Bizi bu hallere düsürenlere yaziklar olsun!!!!!!!smileys/smiley19.gif

akkese_61
24.02.2006, 14:19
Evet arkadaslar bende size katiliyorum hirs yoksa basarida yok onun için takimin iki yl önceki gibi istekli futbol oynamasini ve oynadigindada daima kazanacagini düsünüyorum

İHSAN
24.02.2006, 14:30
Simdiye kadar hep : "kendi evladimiz dedik, yeni geldi alisir dedik, heyecandandir dedik, galip gelince de görmezden geldik..."ARTIK YETER...

Arkadaslar bu takim 2 senedir ligi 2. bitidi... ama asla bir takim gibi oynayamadi.... her maçimizda bir kahraman çikip maçi kurtariyordu, ve kimse laf söyleyemiyordu.... Iste bu futbol meyvasini vermeye basladi( maalesef)....

Artik bu takimda kim olursa olsun ( buna yöresel futbolcular da dahil) eger o forma için savasmayacaksa DEFOLSUN GITSIN....

İleli
24.02.2006, 19:52
Lig olsun Kupa olsun gol yollarinda cok sikinti cekiyoruz bu sene...Kaptanda olmasa neredeydik acaba simdi?

Forvet eksikligi vardi halen daha var altay macinda 1 kafa topu alamadiksmileys/smiley7.gif

Mustafa Önal
24.02.2006, 20:39
dencek hiç bisey bulamiyorum. kader mi desem ne desem.

kubilay
24.02.2006, 23:16
Gurur agirda utanma olmadigi kesin bizlere karsi...

Beytullah
25.02.2006, 02:51
ya sanki altay macinda 3 tana gol atmamaiz gerekmiyordu öle bi top oynuyorladiki sanki biz elenmeye raziyiz mac bitsede gitsek gibi eger bu takimda biraz ruh olsa hirs olsa simdi böle olmazdi..

Taner Gündoğdu
25.02.2006, 03:01
beyto belki de kupayi angarya görüyorlardirsmileys/smiley2.gifhani biz zaten ligi 3.bitiririz, uefaya gideriz, kupaya ne gerek var? gibi düsünmüslerdir insallah. yoksa......

falcon61
25.02.2006, 03:30
Simdiye kadar hep : "kendi evladimiz dedik, yeni geldi alisir dedik, heyecandandir dedik, galip gelince de görmezden geldik..."ARTIK YETER...

Arkadaslar bu takim 2 senedir ligi 2. bitidi... ama asla bir takim gibi oynayamadi.... her maçimizda bir kahraman çikip maçi kurtariyordu, ve kimse laf söyleyemiyordu.... Iste bu futbol meyvasini vermeye basladi( maalesef)....

Artik bu takimda kim olursa olsun ( buna yöresel futbolcular da dahil) eger o forma için savasmayacaksa DEFOLSUN GITSIN....

2 senedir takimi kendi becerisiyle kurtaran oyuncular kim arkadasim bi açilarmisin ya..

Nytre
09.03.2006, 03:18
takimi hirslandiracak bir olguda bizleriz....

pazar aksami bunu bizimkilere yansitmaliyiz.

BURAK DOGU
11.03.2006, 17:32
fatih akyel gibi bi adamin trabzon için sahaya hangi ruhu katmasini bekliyoruz? onlarin ruhu para bize de öyle ruh yaramaz

hakantpl
12.03.2006, 13:58
Takimda Ruh Yok Ama Ruh da basarli ile birlikde gelir. Ayrica Trabzonspor da bir kaç futbolcu disinda diger futbolcular Sampiyonluk mücadelesi verecek kaliteye sahip degiller. Bence önce bu konuya deginmek Lazim..

okan61
12.03.2006, 14:05
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu gün takim hirsli olacaktir helede gökdeniz hem cezasi bitiyor hemde 2005 yilini hiç birimiz unutmadik degimi onlar bizi yakti bizde onlari yakacagiz onularda çeksin o aciyi</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
12.03.2006, 22:19
fatih akyel gibi bi adamin trabzon için sahaya hangi ruhu katmasini bekliyoruz? onlarin ruhu para bize de öyle ruh yaramaz

özü olmasa bile takimin en iyilerindendi