PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buca-Sivas-Ankaragücü-Karabük Maçlarına Dikkat!

yağız61
23.04.2011, 20:01
Arkadaşlar hedef gösterip olası bir yatışın önü önceden kesilmelidir.Bu maçları sürekli gündemde tutup olası bir şaibenin önüne geçilmelidir.

ibrahim
23.04.2011, 20:03
Fenerbahce bunu hep yapiyor. Arkalarinda koca medya ordusu var. Bizde tutmaz öyle seyler. Tutsa bile sallayanda olmaz zaten. ;)

BEYTEKİN61
23.04.2011, 20:08
artık atı alan üsküdarı geçti... bu saatten sonra çok zor... ne yapar ne ederler maçlarını kazanırlar... tff medya onların emrinde...

bahadır2561
23.04.2011, 20:18
Niye forvetlerinde Umut'mu oynayacak. .

Burçak
23.04.2011, 20:44
şerefi olmayan bir camia oldukları için her yolu mübah sayarlar.
fenerasyonla hakemlerle kirli yollarla maçlarını alır bu şerefsizler.

Helvacı61
23.04.2011, 20:48
bunlar yönetimin el altından yapacağı lobilerle olur. şuna inanıyorum fener puan kaybedecek. sorun biz bu futbolla kazanabilecekmiyiz

c1967
23.04.2011, 20:52
buca yönetimi, kendilerine sakladıkları tribünleri de fenere sattığı fiyattan çıkarmış satışa... en ucuz bilet 30 tl... kümeye düşmemeye oynayan takımın bilet fiyatlarına bakarmısınız... resmen bucalıların gelmesine gerek yok... feneliler orayıda doldursun demiş... yaşadığım şehirden de iğrendirdi bu fener

vivanet
23.04.2011, 22:48
arkadaşlar boşuna yazıp çizmeyelim bizim pısırik yönetim olduğu sürece bizden cacık olmaz..

Tunay ERDEM
23.04.2011, 22:56
ibb nerede?

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 23:09
Buca-Ligden düştü 15 kişi çıksalar bu istekle oynayan Fener ezer onları .
Sivas- Yönetimin alayı Aziz'in iti puanın en zor olduğu maç .
Karabük - Emenike ile şimdiden ilgilenmeye başladılar , o da Fener de oynamak isterim dedi. Siz emenike olsanız ?
İbb - Gökhan Ünal kiralıktır . Bizim kiralıklarımız bize patlar . Siz Gökhan olsanız son 3 hafta ekmek alacağınız yer ?
Ankaragücü - Tek umutlu olduğum maç başka maç yok .

ibrahim
23.04.2011, 23:11
Karabük - Emenike ile şimdiden ilgilenmeye başladılar , o da Fener de oynamak isterim dedi. Siz emenike olsanız ?
İbb - Gökhan Ünal kiralıktır . Bizim kiralıklarımız bize patlar . Siz Gökhan olsanız son 3 hafta ekmek alacağınız yer ?
Oda Kadiköyde... :S

Halmanli
23.04.2011, 23:38
bu saatten sonra hırsızlıktan hiç utanmayan, bunu kendine hak olarak gören başkanları, masaüstü masaaltı masabaşı sahaiçi sahadışı ne varsa yapar bırakmamak için

ne diyelim, ummadığınız yerden belanızı bulursunuz inşallah

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 23:39
Oda Kadiköyde... :S

Geçmiş olsun demekten başka çare yok anlayacağımız :)

Cengiz Çubukcu
23.04.2011, 23:42
o kadar karamsar olmayın, top bu canı istemezse o 3 direkten içeri girmez ...hatırlayın geçen sene son maçı :)

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 23:49
o kadar karamsar olmayın, top bu canı istemezse o 3 direkten içeri girmez ...hatırlayın geçen sene son maçı :)

Malesef ligde 2.bir Trabzonspor yok Cengiz Abi.

Halmanli
23.04.2011, 23:51

Bizim kiralık gabric, *ok varmış gibi orda golü attı ya bize, yiyecekti ya bizi, acaba fenerede atarmı ?

olcay_61
24.04.2011, 00:09
ne yalan söyleyim dün akşam maç bitince bitti dedim herşey, çünkü fener bu maçlardan rahat çıkar hele sivas ve belediye maçlarından. senin golcün umutken rakibin niang,semih,alexle oynuyosa çokta çırpınmamak gerek malesef...
hertürlü pisliklerine rağmen biz adam gibi oynayıp kazansaydık bugün bunları konuşmuyor olacaktık..

Ali İhsan
24.04.2011, 00:29
Buca'nın gücü yetmez.
İBB en büyük yatışcı olacak, Azize'nin Sivas'tan sonra sağ koludur onlar.
Karabük, tek güvendiğim takım, güçleri ayarınca oynacaklar, o gün oradan fener lider çıkarsa işimiz çok zor olur. Yobo-Emenike hattı da bu süreçte iyi izlenmeli. Daha bugün okudum Emenike'nin Yobo'dan sürekli fikir alıyorum falan filanlı röportajını...
Ankaragücü, camia olarak kaypak olsalar da eğer o gün sahada olurlarsa Fatih, Gabric gibi oyuncular ve kaliteli yabancılarıyla Kadıköy'den puan çıkarabilecek bir takım.
Sivas... Diyecek bir şey yok. Azize'nin köpeği Odyakmaz efendi. Önce takımı ayak oyunlarıyla kümede tutuldu. Şimdi babasına kıyağı yapar. Tabi ilahi güçler geçen seneki gibi bir mucize de yaratabilir...

Adem Erdoğan
24.04.2011, 00:30
Fener puan kaybedecektir elbet. Çünkü biz şampiyon olacağız.

Karabük'ü yabana atmayın derim.

Özge
24.04.2011, 00:35
Kaybedecekler puan, biz de kazandık mı tamamdır:)

Ilelioglu
24.04.2011, 01:15
Özellikle Buca ve Sivas maclarina dikkat, her ikiside yatacak gibime geliyor.

Aslinda Bucaspor'un kurtarma sansi var, cünkü Sivas kaybetti bu hafta, ama sanmiyorumki ligde kalmak icin oynasinlar, Fener'e birsey olmasin modunda olacaklardir.

pReN@_61
24.04.2011, 01:23
Eskişehir gibi oynamasınlar da gerisi önemli değil(eskişehir1-3fener).

federer61
24.04.2011, 01:25
Aziz yıldırım Spor Toto Süper Ligde en fazla ceza alan başkan ve son cezasını da hakemlere şerefsiz diyerek aldı.Ne hikmettir bilinmez MHK da Aziz Yıldırım ın cezasını kaldırarak,Aziz Yıldırım ın söylemini doğruladılar.
E malum kazanmak için her yol mübah diyen bir adamın takımının önüne , insanüstü mücadele eden 2. bir takım daha çıkmayacağına göre şampiyonluğu kolayına yedirmez.Bu demek değil ki umudumuzu kaybettik;hayır asla ! BEKLEMEDEYİZ ...

Emre ÖZTÜRK
24.04.2011, 01:33
Ankaragücü puan alabilir Fener'den ama biz tüm maçlarımızı alabilir miyiz ?

uzunismail
24.04.2011, 01:52
Bucada iki futbolcu kadro dışı oldu diye haberler geziyo piyasada,, Piyasada kirli oyunlar var ve bu oyunlar nedense hep aynı camiaya yarar sağlıyor.. Bütün taraftarlar şampiyonluğa kilitlenip, maçlarımız alınmalıdır..

Suha
24.04.2011, 02:36
bizim en büyük dezavantajımız sonuçlar karşısında duydusal davranmamız..adamlar 2 puan geride diyorlarki şampiyon olacaz, biz şimdiden havlu attık yazık, medya zaten onlarda hemen dansöz gbi döndüler daha oynanmayan maç için fener aldı havasındalar..ben inanıyorumki bucalı topcular bu haberleri izliyordur vede yenilmemek için oynayacaklar bakın görün hada bu msj burada yarın akşam haklı çıkarım inşallah..

Özkan
24.04.2011, 13:03
Fener-Ankaragücü maçında Gabric ve Fatih Tekke oynatılmayacak. Diğerleri de zaten istese de yenecek güçte değil. Belki İBB ama onların da herhangi bir iddiası yok, neden kendilerini yıpratsınlar ki.

Şenol YİĞİT
24.04.2011, 13:10
Buca Ediz'i affetmiş.Ufak trafik kazası geçirmişte,tam o sıradayken telefonunun şarjı bitmişmişte haber verememiş.Durum anlaşılıncada affetmişler.Bende yedim.

tarsus
24.04.2011, 13:16
buca başkanını iyi hatırlayın biz azizenin kulüpler birliğinden istifa etmesini söylediğimiz zamanlarda azizeye ilk sahip çıkanlardan biriydi ve biz hakemlerden memnunuz böyle ortalığı karıştırmanın gereği yok gibisinden açıklama yapmıştı.bu akşam bucanın çelme takacağını beklemek gökten 3 elmanın düşmesine inanmak gibi bişey.seneye eziklerden 1-2 oyuncu sözü alırlar seneye lige dönmek üzere başka neler koparırız diye planlar yapmaya başlarlar

Hazar_
24.04.2011, 13:20
Bu saatten sonra Fenerbahçe herhangi bir maçta bile puan kaybedebilir.Yok o yatar bu kalkar antudan beter ettiniz güzelim forumu.Bir insan şerefi için yaşar.Sizin bu yazdıklarınız direk insanın şerefsizliğine yönelik yazılar.Daha maç oynanmadan şu yatarmış bu yatarmış.Ne kadar kolay o işler ya.Bu paranoya ile yaşanmaz.

robinhood61
24.04.2011, 13:23
arkadaşlar hayal kurmayalım salıverin gitsin

Murat Acar
Bu saatten sonra Fenerbahçe herhangi bir maçta bile puan kaybedebilir.Yok o yatar bu kalkar antudan beter ettiniz güzelim forumu.Bir insan şerefi için yaşar.Sizin bu yazdıklarınız direk insanın şerefsizliğine yönelik yazılar.Daha maç oynanmadan şu yatarmış bu yatarmış.Ne kadar kolay o işler ya.Bu paranoya ile yaşanmaz.

Tebrik ediyorum seni her harfinede imza atıyorum BMN yi antudan beter ettiler gerçekten Vay efendım buca şerefin için oyna vay efendim şu bu nedir bu paranoya adamlar 3 haftadır yok gs size yattı yok bursa size yattı bilmem ne kafamızı şişirdiler benim onlara dediğim söz şuydu siz herkesi bişekilde yatırıyorsunuz ki bizimde öyle olduğumuzu düşünuyorsunuz aynaya bakın bir kendinizi görün diyordum lakin nedir bu fener bir şekilde bu işi yapıyor bile olsa biz kendi işimize bakalım yenelim rakiplerimizi onlar yatırsada umursamayalım ....

Koray
Melih Gökçek açık açık ben fenerliyim desede bu takımlar içinde en çok Ankaragücüne güveniyorum ama o da zor güçleri yeter mi o maçtan puan çıkartmaya, bence yetmez mucize olması lazım.

Hürgün Aygün
24.04.2011, 13:26
33.Haftaya kadar puan kaybetmezse fener en kötü Karabük'e kaybeder çok sıkıntı yapmıyorum ama çok da alıştırmıorum kendimi hayal kırıklığına uğramamak için.

robinhood61
24.04.2011, 13:27
Buca Ediz'i affetmiş.Ufak trafik kazası geçirmişte,tam o sıradayken telefonunun şarjı bitmişmişte haber verememiş.Durum anlaşılıncada affetmişler.Bende yedim.

ediz kim yaa

Şenol YİĞİT
24.04.2011, 13:27
Ben bu ligde Trabzon'umdan başka şerefli takım olduğunu düşünmüyorum.Alayından her türlü pisliği beklerim.

tarsus
24.04.2011, 13:28
kahpeşehir maçına kadar böyle bişey yoktu ama biri sahada kusar diğeri yırtınır amigosu maçı sattık der,eziklerin paçavralarını açarlar ve bugün bizans basını yazar eziklerin ilk bombası sezer diye.tüm bunlar tesadüfmü bu saatten sonra maçı masa başında alan azizenin masum olduğunu inanıyorsan bizide paranoyakla suçluyorsan sen sessizce bekle ezikler takılır bucada

Şenol YİĞİT
24.04.2011, 13:30
ediz kim yaa

Ediz kim yaa..
Kardeşim Ediz Bucaspor'un yedeği bile neredeyse olmayan Defans oyuncusu.

Ali İhsan
24.04.2011, 13:30
Fenerbahçe'nin Eskişehirle sezon sonu kesinlikle bir ticareti olacak. Bu ticaret esnasında o bütün teşvikler şunlar bunlar ödenecek.

TSunami_69
24.04.2011, 13:55
allah kahretsin.. lanet olsunn.........yaaa şu umut yüzünden şampiyonluğu kaybediyoruz.. bi insan bu kadar mı beceriksiz olur. 100. golü attı daha da sıkıntıya girmeye başladı......

Hazar_
24.04.2011, 14:07
kahpeşehir maçına kadar böyle bişey yoktu ama biri sahada kusar diğeri yırtınır amigosu maçı sattık der,eziklerin paçavralarını açarlar ve bugün bizans basını yazar eziklerin ilk bombası sezer diye.tüm bunlar tesadüfmü bu saatten sonra maçı masa başında alan azizenin masum olduğunu inanıyorsan bizide paranoyakla suçluyorsan sen sessizce bekle ezikler takılır bucada

Eskişehir amigosumu oynadı hayırdır.Amigo bu.Bildiğin tinercidir büyük ihtimal.Onu mu ciddiye alıyorsun ? Seviyeyi ayaklar altına aldılar bu forumda.Artık tiksindirici seviyede,insanlar klavye başında hayatlarında hiç tanımadıkları kişilere şerefsiz yaftasını basıyor.Hemde daha oynanmamış maçlar için.

Fenerbahçe'nin Bucaspor'u yenmesinden doğal ne var.Ama artık öyle bir hava yarattınızki maç sonucu ne olursa olsun Buca maçı sattı diyeceksiniz.Bu ağız antu ağızıdır.Muhtemelen esnaf öğretmen doktor memur öğrenci vs falandır buradaki insanlar.Fakat futbol camiasını onlardan daha iyi bilende yoktur.

Sivas başkanı maç satacakmış.Gidip takımındaki yabancılara,iki Trabzonluya adamlığına inandığım Mehmet Yıldız'a ve önce Beşiktaşlı sonra AntiFenerbahceli olan Rıza Çalımbay'a maçı satacaksınız diyecek.

Bunlar hep paranoyadır.Eğer böyle olduğunu gerçekten düşünüyorsanız,şahsi fikrim çok büyük vebal alıyorsunuz.Hee bir de eğer gerçekten hal böyleyse sizin için oturun aşağıya şampiyonluk stresi yapmayın.Sizin için şampiyonluk zaten gitti bundan sonra rahat rahat takip edin ligi.

Hazar_
24.04.2011, 14:11
Kahpeşehir tabirleride hiç düzgün laflar değil.

Hazar_
24.04.2011, 14:14
Geçen sene son haftaki Fenerbahçe maçından önce , Galatasaray forumlarında bize ithafen açılan konularda ortalığı ayağa kaldıran Trabzonspor taraftarının forumunda şimdi böyle bir konu açılmasınıda kınıyorum.Dün dündü bugün bugünmüydü yani.

tarsus
24.04.2011, 14:18
Eskişehir amigosumu oynadı hayırdır.Amigo bu.Bildiğin tinercidir büyük ihtimal.Onu mu ciddiye alıyorsun ? Seviyeyi ayaklar altına aldılar bu forumda.Artık tiksindirici seviyede,insanlar klavye başında hayatlarında hiç tanımadıkları kişilere şerefsiz yaftasını basıyor.Hemde daha oynanmamış maçlar için.

Fenerbahçe'nin Bucaspor'u yenmesinden doğal ne var.Ama artık öyle bir hava yarattınızki maç sonucu ne olursa olsun Buca maçı sattı diyeceksiniz.Bu ağız antu ağızıdır.Muhtemelen esnaf öğretmen doktor memur öğrenci vs falandır buradaki insanlar.Fakat futbol camiasını onlardan daha iyi bilende yoktur.

Sivas başkanı maç satacakmış.Gidip takımındaki yabancılara,iki Trabzonluya adamlığına inandığım Mehmet Yıldız'a ve önce Beşiktaşlı sonra AntiFenerbahceli olan Rıza Çalımbay'a maçı satacaksınız diyecek.

Bunlar hep paranoyadır.Eğer böyle olduğunu gerçekten düşünüyorsanız,şahsi fikrim çok büyük vebal alıyorsunuz.Hee bir de eğer gerçekten hal böyleyse sizin için oturun aşağıya şampiyonluk stresi yapmayın.Sizin için şampiyonluk zaten gitti bundan sonra rahat rahat takip edin ligi.
bak genç kardeşim burada nasıl yorum yapacağımızı sen öğretecek kadar futbol bilgisine sahip değilsin heleki bizi angut ağzı olmakla suçlaman seviyeni ortauya koyuyor.ben şahsen senin yaşının 2 katı olan bir renkdaşın olarak sen daha doğmadan bu takıma gönül verdim ,sen su demeyi öğrenirken ben eziklerin masa başında nasıl oyunlar oynadığını gördüm.biz burada sivas maçı verecekmi dedik sadece bugüne kadar olan olaylardan bucanın açıklamarından bugün muhtemel olacak olaylardan bahsediyoruz.heyecanını yaşına bağlıyorum ve biraz daha saygıya davet ediyorum seni

Hazar_
24.04.2011, 14:36
bak genç kardeşim burada nasıl yorum yapacağımızı sen öğretecek kadar futbol bilgisine sahip değilsin heleki bizi angut ağzı olmakla suçlaman seviyeni ortauya koyuyor.ben şahsen senin yaşının 2 katı olan bir renkdaşın olarak sen daha doğmadan bu takıma gönül verdim ,sen su demeyi öğrenirken ben eziklerin masa başında nasıl oyunlar oynadığını gördüm.biz burada sivas maçı verecekmi dedik sadece bugüne kadar olan olaylardan bucanın açıklamarından bugün muhtemel olacak olaylardan bahsediyoruz.heyecanını yaşına bağlıyorum ve biraz daha saygıya davet ediyorum seni

Size nasıl yorum yapmanız gerektiğini söylemiyorum.Zaten yazdıklarımın futbol ile ilgisi olduğunuda düşünmüyorum.Biraz insani mesele.Klaveye başından önüne gelene şerefsiz demek.Bunun futbol ile ilgisi yok.

Yani burda önüne gelene şerefsiz demek o yatar bu yatar demek seviyesizlik değilde,benim bu tür yazılara bunlar antu-vari yazılardır dememmi seviyesizlik..

Yaşının benden büyük olmasını neden yazdığınızı anlamadım.Ben daha doğmadan siz Trabzonspor'luydunuz evet.Tamam ama eee..Yani ne anlatmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca benim yazılarım her ne kadar sizin yazınızdan alıntılanmış olsada içeriğini düzgün okuyabilseydiniz direk sizi hedef alan bir yazı değildi.Hedef almak yanlış bir tabir fakat anlatmak istediğimi anlayabilirsiniz heralde sayın yaşı benden büyük Trabzonspor'lu abimiz.

Henüz oynanmamış maçlar için yazılan yorumlara değindiğim açık zaten.Bu başlık ve başlıkta kullanılan cümle bordomavi.net geleneğine yakışmayan ifade içeriyor.Özeti bu

Ahmet Başkaya
24.04.2011, 14:43
Bu aralar birilerinin yazdıklarına karışmak da moda oldu . Beğenmediğiniz bir stilde yazıyorsa engeller bir daha görmezsiniz yazdıklarını .

Evet katılıyorum , sattı falan ucuz bahaneler madem Es Es Fener için oynadı Fener'i de yenecektin o vakit . Çıkıp aslan gibi ezecektin Fener'i . Ne yani Bülent Uygun istedği zaman bizden 1 puan alacak kapasitede bir hoca mı ? Vay halimize hiç konuşmayalım o zaman .

Ama ne olursa olsun sen şu şekil yaz biz bu değiliz falan çok saçma . Burası bir forum ve benim burda yazmamın en büyük sebebi farklı görüşlerin olması . Saçma veya mantıklı .

Şampiyonluk da gitti bu kadar açık ve net . Şimdi birileri de çıkıp bana yazma o zaman demesin direk Sana ne derim kusura bakmasın . Benim için Milyon Dolarlar harcamış fenerle aynı puanı almak çok çok haysiyetlidir . Bırakın devre arasında millet Miller'i alırken Pawel'i Mehmet Çakır'ı getiren yönetim üzülsün .

Hazar_
24.04.2011, 14:49
Bu aralar birilerinin yazdıklarına karışmak da moda oldu . Beğenmediğiniz bir stilde yazıyorsa engeller bir daha görmezsiniz yazdıklarını .

Evet katılıyorum , sattı falan ucuz bahaneler madem Es Es Fener için oynadı Fener'i de yenecektin o vakit . Çıkıp aslan gibi ezecektin Fener'i . Ne yani Bülent Uygun istedği zaman bizden 1 puan alacak kapasitede bir hoca mı ? Vay halimize hiç konuşmayalım o zaman .

Ama ne olursa olsun sen şu şekil yaz biz bu değiliz falan çok saçma . Burası bir forum ve benim burda yazmamın en büyük sebebi farklı görüşlerin olması . Saçma veya mantıklı .

Şampiyonluk da gitti bu kadar açık ve net . Şimdi birileri de çıkıp bana yazma o zaman demesin direk Sana ne derim kusura bakmasın . Benim için Milyon Dolarlar harcamış fenerle aynı puanı almak çok çok haysiyetlidir . Bırakın devre arasında millet Miller'i alırken Pawel'i Mehmet Çakır'ı getiren yönetim üzülsün .

Ne olduğu belli insanlara laf söylesen tamam ama artık paranoyanın getirdiği önüne gelene şerefsiz yattı kalktı muhabbeti çirkin duruyor bu forumda.Önemli olan o yazarın bu yazılarını görüp görmemek olsa senin dediğin gibi engeller bitirirdik olayı.Fakat bundan farklı bir çabamız daha var ki o da BMN'in seviyeli ortamının bozulmaması.Umrumuzda olan farklı şeylerde var.Kayıtsız kalmak istemiyorum açıkçası bunlara.Yoksa binlerce üye var.Yeterli sayıda da yazar.

Bir diğer ise Ahmet,şampiyonluk gittiyse artık stresini yaşamazsın işte.Bir de bizi düşün aynı stresi 1 ay daha yaşayacağız.Ve sonunda da gülen tarafın biz olacağına inancım dün nasılsa bugünde aynı.

SADECETRABZON61
24.04.2011, 16:03
Ben Bucanın karabüğün Ankaragücünün yatıcağı düşünmüyor ist.bb aynı şekilde bir puan kaybedicektir fener ben 4 maçıda yenersek şampiyon olcağımızı düşünüyorum Fener Puan kaybedicek..

MuratJ
24.04.2011, 16:05
sivas şimdiden yatmış fenerciğini bekliyor. diğer takımları bilemem.

orkun kır
24.04.2011, 17:00
şamp maçı antep maçıdır....alırsak şampiyonuz o kadar..

Ilelioglu
24.04.2011, 17:04
Buca ve Sivas kesin kaybederler, Sivas en kesini yani.:rolleyes:

Karbük'ün Baskani Fenerli, Ankaragücü'nun Baskani da Fenerli sanirim,
geriye IBB kaliyor, yanliz onlarin Baskani'nin da Aziz ile aralari iyi.

Basbakan Fenerli o Fenerli bu Fenerli, diger 79 il ile ilgilenen yok sanirim.

Bu düzen bu sistem, böylesine adaletsizlik, zor gözüküyor.

Türk Futbolunun ilerlemesi bundan dahada zor.

Cenk Zihni
24.04.2011, 18:09

Renktaşım, bu lig durup dururken penaltı yaptıran kalecileri, ulu orta ceza sahası içinde yumruk atanları, 7 metre ofsaytı görmeyenleri, refakatçılık yapan defans oyuncularını, rakibin en tehlikeli oyuncusuna adeta sahada gezme imkanı veren teknik adamları görmedi mi? Komik goller yedikten sonra, gol yediği takım ile antreman yapmaya başlayanları görmedi mi?
Bu lig, medya üzerinden taraftarı, teknik adamı, oyuncuları manipüle eden yandaşlar görmedi mi?

"Şampiyonluk masada kazanılır" boşuna söylenmiş bir söylem değil.
Yanılıyorsam lütfen düzelt.

Gökhan Döner
24.04.2011, 18:11
Arkadaşlar önce kendimize bakalım da sonra çuvaldızı başkalarına batıralım.
Sen sanki son dört maçtan galip geleceğinin garantisi mi var.
Sabır sakin sakin oturup beklemekten başka çaremiz yok.

Hazar_
24.04.2011, 18:43
Renktaşım, bu lig durup dururken penaltı yaptıran kalecileri, ulu orta ceza sahası içinde yumruk atanları, 7 metre ofsaytı görmeyenleri, refakatçılık yapan defans oyuncularını, rakibin en tehlikeli oyuncusuna adeta sahada gezme imkanı veren teknik adamları görmedi mi? Komik goller yedikten sonra, gol yediği takım ile antreman yapmaya başlayanları görmedi mi?
Bu lig, medya üzerinden taraftarı, teknik adamı, oyuncuları manipüle eden yandaşlar görmedi mi?

"Şampiyonluk masada kazanılır" boşuna söylenmiş bir söylem değil.
Yanılıyorsam lütfen düzelt.

Ben bizimde attığımız komik goller gördüm.Konu o değil.Ben demiyorumki bu ligde herşey temiz.Ama insanlar artık paranoyaklaştı.Bir bakraç için şeref bırakmadık ülkedeki insanlarda.Ben buna karşıyım.Bu ağız antu ağzıdır çünkü.Bize yakışmıyor.

Şu başlığa bakarmısınız.Daha oynanmamış maçları manipüle ediyoruz burada.Bu başlıktan önce kapatılmaması gerekn o kadar başlık olduki.Hepsi teker teker kapatıldı.Söylediğim gibi geçen yıl Galatasaray taraftarı bize karşı manipulasyon uyguladı yer yerinden oynadı.Ee şimdi bu başlık nedir yahu.Benim bildiğim bu konular BMN'de böyle konuşulmazdı.Konuşulsada Süper ligdeki rakiplerimiz için bi başlık zaten var.Burda direk bir başlık açarak,hem maniğüle ediyoruz,hemde panik içinde olduğumuzu ele güne gösteriyoruz.Birilerinin ekmeğine sürülen baldır bu.

Hazar_
24.04.2011, 18:48
Bu akşam Fenerbahçe puan kaybederse ki inşallah kaybedecek.Hepimiz Antep maçına ve takımımıza yoğunlaşacağız.Ama kaybetmezse ki inşallah öyle birşey olmaz bu sefer ligdeki çirkinlikler üzerinde durulacak.Hemen havlu atılıyor.Her ne olursa olsun tek şey üzerinde durulması gerek.Eskişehirspor'u yensek bu iş bitmedi diyecek olanlar yenemeyince bu iş bitti diyor.Anlamak çok güç.Ya her şartta takıma destek olsunsun ve takıma yoğunlaşılsın ya da seviye falan dinlenilmesin şeref bırakmayalım kimsede.

Dip Not : Hadi Ragıp

bmtr
24.04.2011, 19:13
Fener maclarini DOVE DOVE de olsa alacak. Bunu isteyenler: bir cok hakem, LigTV, DOGAN medya gurubu, FB gurubu ve onlarin yandaslari, TFF, bir cok siyasi, etc. Bunlari engelleyecek guc yok Trabzonspor camiasinda.

deserts61
24.04.2011, 19:47
bucaaaaaa bucaaaaaaa adamlara helal olsun......

ûamûra
24.04.2011, 19:59
aziz çantasıyla soyunma odasına inmeye başlamıştır

Sibel
24.04.2011, 21:28
Karabük'ün alayı fenerli...

Gökhan Döner
24.04.2011, 21:32
Helal olsun Buca spora mücadelesinden dolayı

Ahmet Öztürk
24.04.2011, 21:40
Helal olsun Bucaspor'a. Bizi yenseler bile gam yersem namerdim. Üzüldüğüm konu şu maçı gördükten sonra bizim fener maçımızı gözümün önüne getiriyorum da, Buca kadar olamadık..

MUSTAFA TINIK
24.04.2011, 21:45
fenerbahÇe buca maÇi İÇİn İddİanin verdİĞİ İlk yari 1 İkİncİ yari 2 oranina bİr baksin mİllet fenerİn galİbİyetİne laf atmiyorum oranlara bİr bakilsin bakalim mİllet ne dÜŞÜnecek

MUSTAFA TINIK
24.04.2011, 21:47
fenerbahÇe buca maÇi İÇİn İddİanin verdİĞİ İlk yari 1 İkİncİ yari 2 oranina bİr baksin mİllet fenerİn galİbİyetİne laf atmiyorum oranlara bİr bakilsin bakalim mİllet ne dÜŞÜnecek

Mahmut Keleş
24.04.2011, 21:54
tek maç var Ankaragücü... Fatih Tekke ve Gabriç ikisi de bugun gol attı... tek umudum 2si

Hazar_
24.04.2011, 22:38
Jebrin ve Abdulkadir çıkma nedeni nedir?...

neden lig tv maç anlatımı sırasında bunu açıklama ihtiyacı duyuyor.. akıllarına ne geldi.. onlarda farkındaydı yanlış ve kasıtlı olduğunun..

Niye olacak.Buca ' nın hocası şerefsizdir ve maçı satmıştır .. Başka ne gibi bi sebebi olabilir ki

legurhan
24.04.2011, 22:46
Güçlü iradeye sahip, kişilikleri şekillenmiş, yumurta misali yuvarlanmayan zeka silsilesi içinde yaşamı yorumlamayı becerebilenler eninde sonunda başarıya ulaşırlar...Hislerimizi aklımızın önüne koyup tekmeleyerek yürümeye çalışmak zor hemde çok zor...Daha dün Eskişehir maçında etrafımdaki herkesle aynı şeyi konuştuk, bu 1 puan belkide bizi mutlu sona ulaştıracak diye..Bu lig averaja kalmaz kalmayacak diye de düşünmekteyim..Bu akşam oynanan Buca maçı hislerinin etkisinde kalan herkese ders niteliğinde oldu, şapka düştü kel görüntü diyelim...Hem fener hem biz birkaç puan daha kaybedeceğiz galiba, tüm bunlara hazırlıklı olmak lazım...Bu lig şaibeli tartışmalarına yoğrulan kitleler yarın mutlu sona ulaşırlarsa şaibeli ligin şampiyonu olacaklarını unutmasınlar...Bence bu tartışmaların dışında kendimize başka bir yer bulmalı ve olup bitenlere bir ''eren'' gözüyle bakmayı becerebilmeliyiz...Takımımızın tüm maçlarını izleyen biri olarak gördüğüm şu, pek çok puanı şansımızla almıştık özelliklede ikinci yarı..Bir yerlerde tökezleyeceğimiz aşikardı bu Eskişehir'de oldu..Şimdi tökezleme sırası Fb de galiba..Cuma akşamı çoğu zaman yanımızda olan futbol şansı bu akşam onların yanında idi, yarın ne olur kocaman bir soru işareti...
Biz asla iyi gün dostu olmadık, asla kötünün yanında yer almadık, benim olsunda nasıl olursa olsun demedik..Ya bundan sonrada böyle devam edeceğiz yada bizi biz yapan değerlerimizden uzaklaşacak , onlar gibi futbolun öligarşisi içinde yer alacağız..Misal başbakanı ziyaret ve forma hediye etmek bizlik bir tavır değil aslada olmamalı..Biz onlar gibi olmadığımız için ''BİZ'' olduk bunca yıl....Umarım bundan sonra bizi yaşamın bu arenasında onlardan ayıran erdemlerimizden hiç kopmaz olursa düğünümüzde olmazsa cenazemizde dik durabilmeyi başarırız...Nitelikli bireyler sevinçlerini ve üzüntülerini kendine has kendine özel yaşarlar, birlikte saf tutacağımız o özel günde gönül gözlerimiz açık olur umarım....

yatmaztara
24.04.2011, 22:56
belediye, karabük ve ankaragücü bu maçlardan birisine kaybedecekler. stres ayaklarını kitlicek 2 haftadır bu görünüyor zaten. bundan önce zaten şampiyonluk zor denildiği ve daha çok hafta olduğu için fb rahat rahat ve çok şanslı bir şekilde maçlarını kazandılar. artık şampiyonluk şansı ellerinde bir beraberlikte kadıköy cehenneme döner bu kez itfailer bile kurtaramaz. yanlız hep söylüyorum antepi yenmemiz lazım :D

orhan42
24.04.2011, 23:06
tek maç var Ankaragücü... Fatih Tekke ve Gabriç ikisi de bugun gol attı... tek umudum 2si
Çok iyimsersin kardeşim.Gabriç dediğin adam bize ilk hafta 61'de takan adam değil miydi..Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.Buca maçı için diyecek çook söz var da abdestliyim susuyorum sadece..Buradan o penaltıyı çalan hekeme ve de Abdulkadir ile Jebrin'i çıkaran hocaya en derun hislerimle saygılarımı sunuyorum..:mad:

Özkan
25.04.2011, 00:25
Niye olacak.Buca ' nın hocası şerefsizdir ve maçı satmıştır .. Başka ne gibi bi sebebi olabilir ki
Hatta maçı sattığını belli etmemek için ilk başta takımına 3 gol de attırmıştır. Şeytanın aklına gelmez böyle planlar.

DURAS
25.04.2011, 01:23
bucanın kalecisi faciadan öteydi, özellikle yenilen o 4. gol, zalad ı bile aşardı o kadar diyeyim

Çakıroğlu İhsan
25.04.2011, 01:57
Benim izlediğim fener bugün çok rahat oynadı maçı ki buna rağmen ben 3-1 ken maç 7 + oldu dedim..Yani çevireceği düşüncesi hep aklımda vardı keşke buca hiç ümit vermeseydi zaten yenilceğini düşünüyordum sadece üzüldm daha fazla..
Yukarda Hazar Kolcunun dediğine istinaden bu son maç ile beraber ligden komple soğudum forumda okuduğum başka yerlerde gördüğüm şeyler paranoyaklaştırdı artık bazı şeyleri takip etmeyeceğim..İnş lig sonu istediğimiz gibi olur.

Sefer A.
25.04.2011, 02:08
Karabük alayi fenerli diyen bir renkdas var, katilmiyorum, ancak yönetimi kast ediyorsa evet dogru olabilir.......
ancak bizimkiler de ise yarasin arkadas, oradaki zenginler hep Trabzonlu, gidip Emenike'yi köseye alsinlar, asil karsilasmaya desinler, bak artizlik yapma gol at desinler yeter, para mara gerek yok yakismaz bize, azicik baski uygulasinlar yeter, burasi hep Trabzonlu desinler tamamdir, ferudun tankut'a birakmayalim bu isi, tam fb yalakasi herif

Engin Türkyılmaz
25.04.2011, 02:08
Ankaragücü Şampiyon Anadoludan çıksın diye sağlam bir birlik yaptı, Ankaragücü fenerden puan alacak. Sultan orda zaten.

ibrahim
25.04.2011, 02:10
Ankaragücü Şampiyon Anadoludan çıksın diye sağlam bir birlik yaptı, Ankaragücü fenerden puan alacak. Sultan orda zaten.

Hey gidi birileride öyle diyodu. Arkamizdan vurdular bizi serefsizler...

Engin Türkyılmaz
25.04.2011, 02:17
Hey gidi birileride öyle diyodu. Arkamizdan vurdular bizi serefsizler...
biz yenemedıysek adamlar zorla yenilcek de değil tabi ben Sultan tekke'ye güvenıyorum. o herkesden daha şerefli

Ahmet Başkaya
25.04.2011, 02:31
Ne olduğu belli insanlara laf söylesen tamam ama artık paranoyanın getirdiği önüne gelene şerefsiz yattı kalktı muhabbeti çirkin duruyor bu forumda.Önemli olan o yazarın bu yazılarını görüp görmemek olsa senin dediğin gibi engeller bitirirdik olayı.Fakat bundan farklı bir çabamız daha var ki o da BMN'in seviyeli ortamının bozulmaması.Umrumuzda olan farklı şeylerde var.Kayıtsız kalmak istemiyorum açıkçası bunlara.Yoksa binlerce üye var.Yeterli sayıda da yazar.

Bir diğer ise Ahmet,şampiyonluk gittiyse artık stresini yaşamazsın işte.Bir de bizi düşün aynı stresi 1 ay daha yaşayacağız.Ve sonunda da gülen tarafın biz olacağına inancım dün nasılsa bugünde aynı.

Abi ben de forumun seviyesinin son günlerde düştüğünün farkındayım ama şu da açık ki bize karşı medya, federasyon ve rakipler tarafından büyük bir terbiyesizlik yapılıyor . İnsanlarda bunu iyi niyetle dile getiremiyor . Öyle bir hal aldı ki ortam insan kendi oyuncusundan korkar oldu .

Bu yüzden burda maç satıldı diyenlere yazmayın diyemiyorum . Haklılar çünkü .

Hazar_
25.04.2011, 02:53
Belkide sen haklısındır.O yazarların yerine kendimi koyamıyorum ben.Ama bir insan şerefi için yaşar.Onu şerefsizlikle suçlamak bu kadar kolay olmamalı.

Maç satıldı mevzusu olsa sadece ama henüz oynanmamış bir maça satılmış demek manipülasyondur.Mesela Buca'yı seyrettik değil mi ?

O arkadaşlara kendimi anlatamadağımı anladığım için çokta uzatmayacağım bende Ahmet.

Sefer A.
25.04.2011, 03:04
huuuu
haaaa
huuuu
haaaa
huuuu
haaaa
foorrza Buca
foorzza Buca

yattarinho61
25.04.2011, 03:34
Çok iyimsersin kardeşim.Gabriç dediğin adam bize ilk hafta 61'de takan adam değil miydi..Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.Buca maçı için diyecek çook söz var da abdestliyim susuyorum sadece..Buradan o penaltıyı çalan hekeme ve de Abdulkadir ile Jebrin'i çıkaran hocaya en derun hislerimle saygılarımı sunuyorum..:mad:

ee sen yollarsan adami tabi gol atar.. hem ne yapacakti ? bos kaleye disarimi vursaydi kafayi ?

Ahmet Başkaya
25.04.2011, 03:56
Belkide sen haklısındır.O yazarların yerine kendimi koyamıyorum ben.Ama bir insan şerefi için yaşar.Onu şerefsizlikle suçlamak bu kadar kolay olmamalı.

Maç satıldı mevzusu olsa sadece ama henüz oynanmamış bir maça satılmış demek manipülasyondur.Mesela Buca'yı seyrettik değil mi ?

O arkadaşlara kendimi anlatamadağımı anladığım için çokta uzatmayacağım bende Ahmet.

Düşünmek istemiyor insan bazı şeyleri düşünemiyor öyle bir haldeyiz ki ne desek yalan . Ve ben sanki hayatım bitmiş gibi yaşıyorum 3 gündür .

Ne bizi bu kadar bağlayan anlamıyorum . Off karşık. Ya dağıldı konu . Hadi abicim iyi forumlar .

İyi geceler .

takacan
25.04.2011, 09:37
Beyler, arkadaşlar; bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Biz de dahil herkesin puan kaybedileceğini düşündüğü bir maçta şampiyonluğu verdik. Ben kendimi hazırladım, bu sene için yapacak bir şey yok. Ben önümüzdeki sene neler yapabiliriz onu düşünmeye başladım.

Nytre
25.04.2011, 15:26
buca macında buca 5-1 onde olsa bıle o mac 5-6 biterdi... bir maç üzerinde oynanmıssa oynanmıstır gerisi futbolcuların tiyatrosuna kalır

DİNÇ
25.04.2011, 15:36
Düne kadar umutluydum ama artık umudum kalmadı. Umudumun kalmamasının sebebi kesinlikle ne eskişehir beraberliğidir ne de bucaspor'un 3-1 den maçı vermesidir ki buca bana göre yapması gereken herşeyi yaptı. Kimse adamlar maçı verdiler carttu curttu demesin...

Şampiyon olmamızı dün arkadaşımın bana buca maçından sonra sahilde konuşurken söylemiş olduğu "bilmem duydunuz mu ama arkadaşlar bana bunu iş yerinde bi abi anlattı. 82 senesinde Mahmut Hoca efendi hoca Trabzon'a uçaklan geliyormuş. O esnada Trabzonspor'da aynı uçakta, şampiyuon olmuş ve şampiyonluğu uçakta içkili, şöhretli bir kutlama yapıyorlarmış... Bu seslerden rahatsız olan Mahmut Hoca Efendi "bu gürültü neyin nesi?" diye sormuş ve yanındakiler cevaben "Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutladıklarını" söylemişler. Hoca Efendi bunu duyunca lanet etmiş!

Ki Mahmut Hoca Efendi bilmeyenler için diyorum ALLAH DOSTU BİR İNSANDIR. Ben bu sohbeti işitince ki çevrenize de sorun, çünkü bunu çoğu herkes biliyormuş, Hoca Efendi'nin bu bedduasını bilen biliyor.

ALLAH DOSTUNUN BEDDUASI bu!!! futbol da dinimize göre boş bir uğraş olduğuna göre ben artık futbol ile alakamı kestim. Bu da sizlerin bilginize, ister inanın, ister kabul edin, isterseniz yine boş düşünceler içinde nefes almaya devam edin. Saygılarla...

Kimdir bu Mahmut Hocaefendi araştırın bakalım...

Böyle bir şehir efsanesi son yıllarda vuku buldu...

Eğer gerçekse gidelim huzurlarına affetmesini ve bedduasını geri almasını isteyelim...

Hazar_
25.04.2011, 15:46
Düne kadar umutluydum ama artık umudum kalmadı. Umudumun kalmamasının sebebi kesinlikle ne eskişehir beraberliğidir ne de bucaspor'un 3-1 den maçı vermesidir ki buca bana göre yapması gereken herşeyi yaptı. Kimse adamlar maçı verdiler carttu curttu demesin...

Şampiyon olmamızı dün arkadaşımın bana buca maçından sonra sahilde konuşurken söylemiş olduğu "bilmem duydunuz mu ama arkadaşlar bana bunu iş yerinde bi abi anlattı. 82 senesinde Mahmut Hoca efendi hoca Trabzon'a uçaklan geliyormuş. O esnada Trabzonspor'da aynı uçakta, şampiyuon olmuş ve şampiyonluğu uçakta içkili, şöhretli bir kutlama yapıyorlarmış... Bu seslerden rahatsız olan Mahmut Hoca Efendi "bu gürültü neyin nesi?" diye sormuş ve yanındakiler cevaben "Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutladıklarını" söylemişler. Hoca Efendi bunu duyunca lanet etmiş!

Ki Mahmut Hoca Efendi bilmeyenler için diyorum ALLAH DOSTU BİR İNSANDIR. Ben bu sohbeti işitince ki çevrenize de sorun, çünkü bunu çoğu herkes biliyormuş, Hoca Efendi'nin bu bedduasını bilen biliyor.

ALLAH DOSTUNUN BEDDUASI bu!!! futbol da dinimize göre boş bir uğraş olduğuna göre ben artık futbol ile alakamı kestim. Bu da sizlerin bilginize, ister inanın, ister kabul edin, isterseniz yine boş düşünceler içinde nefes almaya devam edin. Saygılarla...

ççç Kusura bakma sinirim bozuldu

kudu_61
25.04.2011, 15:47
ankaragücü, belediye ve karabük maçları zor eziklerin fatih ile gabrice çok güveniyorum abdullah avcı ne yapar eder kendisini ispat maçını vitrin maçını satmaz karabük benim bildiğim bizden birileri var orada (yani bizi seven şampiyonluğumuzu isteyen)
bucanın duruşunu bozan bünyamin gezer bu vicadnla nasıl gezer bilmiyorum ayıptır bir takımın direnci penaltı ile nasıl kırılır böyle bir penaltı dünyanın neresinde çalınır komedi ötesi terbiyesizlik

Ömer TOPAL
25.04.2011, 15:54
kalan 4 maçı alırsak. ŞAMPİYONUZ... başkada bir şey demiyorum.

Ömer TOPAL
25.04.2011, 15:58

ben bunun dogruluguna inanmıyorum... He farzedelimki oldu Mahmut hoca Allah Dostudur böyle bir bedduayı yıllar önce etmişdir diyelim. Peki Allah kulları arasında ayrım mı yapar hayır ? o tüm kullarını eşit derecede sever. Affedendir Affetmeyi sever. bu durumdan yola çıkarak yıllardır onca Trabzonspor taraftarının seveninin gerek vakit namazları gerek mübarek geceler gerek cuma namazları sonunda her duasında Trabzonsporun şampiyonlugunuda eklemesi affedilmeeye yetmezmi ?

belki dogru belki yanlış...fakat bu duruma baglamamak gerek. ben vaktim olmadıgı zaman duamı kısa tutcam zaman kendime aileme degil Trabzonsporuma dua ediyorum sadece...ve eminim benim gibi çok çok taraftar vardır..! Duaların yüzü suyu hurmetine lanet felan kalmamıştır rahat ol takma kafanı bu konulara.

CEMEFKER
25.04.2011, 16:59
Ben dün gece fb'nin 3-1 maçı çevirmesine hiç şaşırmadım, maçı izlemedim, dinlemedim de, fb ise olur dedim, ancak hep aklımın bir köşesinde acaba sahada ne oldu diye merak kaldı. ( düşündüm maçı izleyene kadar Buca'nın 3 topçusu kırmızı kart mı gördü, 3-4 tane penaltı mı oldu aleyhlerine diye merak ettim beklemeye başladım, çünkü medyada endam gösteren futbol yorumcuları fb'ni olağandışı galibiyetini, maçı çevirmesini konuşuyorlardı. ) trt1 in karşısına geçtim, herşey güzel, 3-1'e kadar ondan sonrası zaten malum, hissettiğim şeyin gerçekleştiğini gördüm......Neden yanılamıyorum ben bu fb'nin bu olağan dışı maç çevirmelerinden....Yanılt beni fb artık. .....

Hayır yanıltamazsın....Sen bu işin kompetanı olmuşsun bir kere yıllar önce bize karşı 96 senesinde, ondan sonra antep'e karşı 3-0 geriden 4-3'e getirdiğin sene gibi....

Şimdi yukardaki maçlara bakıyoruz, medyadan gördüğümüze göre klüplerin ya yöneticileri ya da başkanları rakibimizin ya kongre üyesi, ya sempatizanı....Yukardaki takımlardan Allah aşkına kim fb'yi yolundan alabilir ki....Takımlara tek tek bakarsak idddiaları da kalmamış üstelik. Daha önceleri bir Bursa vardı aralarında onun da onurlu bir başkanı, şerefli bir teknik adamı, hedefi olan bir takımı vardı.

Biz neyi konuşuyoruz ki burda.....Yapılan bu haksızlıklara hiç bir akl-ı selimin de cevap vermemesi (büyük kitlelere hitap eden medyadan bahsediyoruz tabi ki), üzerinden/kenarından geçmesi insanı asıl üzen şey.

Yani kimi kime şikayet edeceksin, herkes sistemin içerisinde... Hem de siyasetinden, medyasına kadar......

fb'nin bundan sonra karşılacağı rakiplerin içerisinde onuru ile mücadele edecek futbolculara, fb'den çok bizi şampiyon görmek isteyen futbolculardan başka fazlaca güvenecek kimsemiz yok.

"İçimizdeki duası kabul olma ihtimali yüksek olanlar" dışında umut edecek fazla birşeyimiz de yok aslında.

HiLMiKaN
25.04.2011, 17:40
altına imzamı atıyorum arkadaşım...:cool:

ertek_ts61
25.04.2011, 18:02
Bu bahsi geçen takımlardan hiç biriruhsuz mücadele etmeyecektir bundan emin olun.Ben inanıyorum fb bu takımlardan 2 tanesine puan kaybedecektir.Ayrı bir konu biz de puan kaybedeceğiz öyle görünüyor.Daha az puan kaybeden şampiyondur.Ve inanın daha hiç bir şey bitmedi..Dünkü Buca maçını izledim.Helal olsun Bucasporlulara.Böyle oynarlarsa bizi yenebilirler.Ama hatalı bir penaltı kararı.alex faktörü.buca'nın kalecisinin aptal çıkışı üst üste gelince olmadık bir sonuç çıktı ortaya.Arkadaşlar Fb çok fazla maç kazandı ama öyle ama böyle ve motor teklemeye başladı gibi görünüyor.(pozitif baktığımı düşünebilirsiniz) Önemli olan bizim puan kaybetmemiz.Drago Gabriç yazar fenere :)

AyhanPe
25.04.2011, 18:04
ya gabric ve fatih tekke yi oynatmazsa ankaragücü..teknik direktörlerine saygim var ama yönetimlerine güvenmiyorum..

robinhood61
25.04.2011, 19:22
ya ibb alır diyorum ama ya hakem ya da başka bişey devreye girecek diyorum inanın buca maçında 3-1 oldu dedim kesin bişeyle rolacak bi baktım gökhan gönüle kırmızı vermedi bi baktım penaltı bi baktım kaleci olmuş süzgeç eee haklı çıktım demek ki ama bu son 4 maçta işimiz Allah'a kalmış
2006 ve 2010 ilahi adalet gösterileri bakalım bu sene vizyonda olur mu gerçi biz bahtsız bir takımız ama bi ümit işte. Allah'a yalvarıyorum dua ediyorum , sanki sesimi duyuyor ama dur acele etme diyor sanki bana. sene sonunu görelim bakalım inşallah sosyal bir yıkım olmaz olursa nasıl ayağa kalkarız ne olur bilemem artık intiharlar,kalp krizleri,kavga cinayet bilemiyorum yani insan şüpheye düşüyor çünkü bizim insanımız deli gibi seviyor takımını siyaset bile umrunda değil o derece neyse sene sonunu bekleyecez başka çare yok ama şampiyon olursak eğer herkes kendini kollasın :)

robinhood61
25.04.2011, 19:27
hadi trabzonum bastır yen antepi ibb puan alır bunlardan

Çağdaş DENİZ
25.04.2011, 22:18
ben ne zaman ümitlensem gece moral bozukluğundan uyuyamıyorum
boşverin arkadaşlar o iş bitti...
2.lik de kötü değil.en azından kalan maçlarımızı da alıp averajla kaybedelim şampiyonluğu...

OKTAY YILMAZ
25.04.2011, 22:22
ya gabric ve fatih tekke yi oynatmazsa ankaragücü..teknik direktörlerine saygim var ama yönetimlerine güvenmiyorum..

Ben asıl yönetimlerine güveniyorum... fener g.birliği maçından sonra bizim başkan azizi istifaya davet etmişti, cavcav dahil kimse bizim başkanın yanında olmadı sadece Ahmet Gökçek bizim başkanın yanında oldu ve Sadri başkan çok haklı ve destekliyorum dedi....

Haaa A. gücünün gücü 55.000 kişinin önünde yetermi orası muamma

Ömür Karadeniz
25.04.2011, 22:22
Yok averajla kaybetmeyelim,biliyorum dayanamam ve benim gibi onlarcasıda dayanamaz.Ama 2.lik kötü değil 3-4 kaliteli transferlerle şampiyonlar ligine kalırsak güzel olur,olmadı en kötü uefa ligine kalırız.

OKTAY YILMAZ
25.04.2011, 22:24
o değilde birde hiç ihtimal vermiyorum ama gerekirse düşerlerde fener maçına asılmazlar ama olurda Sivas bizi şampiyon yaparsa :)

Ömür Karadeniz
25.04.2011, 22:24
Ben asıl yönetimlerine güveniyorum... fener g.birliği maçından sonra bizim başkan azizi istifaya davet etmişti, cavcav dahil kimse bizim başkanın yanında olmadı sadece Ahmet Gökçek bizim başkanın yanında oldu ve Sadri başkan çok haklı ve destekliyorum dedi....

Haaa A. gücünün gücü 55.000 kişinin önünde yetermi orası muamma
Ankaragünün gücü yeter.Ben bizden daha alternatifli kadrolarının olduğunu düşünüyorum.Çok kaliteli topçuları var.

Barış Mayda
25.04.2011, 22:25
ozaman napıcaksın buldumu atıcaksın kasımpaşa maçı 7-0 omuş takım pas yapıyor selcuk efendi gitmeyin artık diyor atacaksın kardeşim atacaksın o kasmpaşa degilmi kocaelinde bize ecel teri döktüren sen büyük takımsan atıcaksın acımıycaksın acırsan böyle belemeye devam ederiz

ONUR BEKAR
25.04.2011, 22:27

inşallah, bu şampiyonluğu bu yaşıma kadar görmediğim için değil de şe fenev eziklerinin ve destekçilerinin o mor sufatlarını görmek için istiyorum... bir takım bu kadarmı haysiyetsiz olur.. bunlar şereften yoksun insanlar kısaca şerefsizlerrrrr....

Mustafa ÖZDEMİR
25.04.2011, 23:05
artık önemi kalmadı...

robinhood61
26.04.2011, 04:20
ya arkadaşlar buca kalecisini satın alsan ancak böyle oynar yuh ya ulan 4.golde çıkmasan zaten gol olmayacak yuh yuh

Halil Atalay
26.04.2011, 09:15
bunu karadeniz gazetelerinde boy boy haber yapmaları lazım

Mustafa Uzuner 61
26.04.2011, 09:19
http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/hakki_yalcin/2011/04/26/kirli-manzara
Mutlaka okumanızı tavsiye ederi mükemmel bir yazı olmuş

talsuv61
26.04.2011, 09:21
http://www.davethaber.com/imgport/haberler/rApOs_bbnn.jpg

Bence Rıza Çalımbay, bu pankartı unutmamıştır.
Gerçi, yapan biz olsak unutmazlar da, fener yaptı mı unuturlar...

Burhan61
26.04.2011, 09:43
Bu hafta oynarsa Mahmut'a dikkat!!! Bakalım kaç asist yapacak?