PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başımız Sağolsun...

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 14:57
Trabzonspor maçından sonra öldü
23 Nisan 2011 / 13:55
"Trabzonspor şampiyon olamayacak" deyip kalp krizinden hayatını kaybetti

Trabzonspor'un Eskişehir karşısında puan kaybetmesi bordo mavi tutkunu Trabzonspor aşığı eski müdürün kalp krizinden ölümüne sebep oldu. Kahvehanede maç izledikten sonra evinde eşine, "27 yıl sonra yine şampiyon olamayacağız" diyen 61 yaşındaki İznik eski Gençlik Spor İlçe Müdürü Trabzonlu Mustafa Çelik hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre, merkez Osmangazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde oturan 3 çocuk babası Mustafa Çelik, dün akşam Emek Mahallesi'ndeki bir kahvede maçı izledi. Eskişehir karşısında takımının yara alması üzerine çok bunalan İznik eski Gençlik Spor Müdürü Mustafa Çelik evinin yolunu tuttu. Eşine, "27 sene sonra yine şampiyon olamayacağız "diyen Çelik, fenalaştı. Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlenen Trabzon Gençlik Spor Müdürlüğü eski Tesisler Şefi Mustafa Çelik'in ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.
Mustafa Çelik'in cenazesinin bu akşam hava yoluyla Trabzon'a götürüleceği yarın Arsin Yenimahalle Camisi'ndeki törenin ardından toprağa verileceği öğrenildi.

pReN@_61
23.04.2011, 15:06
Allah rahmet eylesin çok üzücü bir durum.

nesta61
23.04.2011, 15:08
ALLAH rahmet eylesin nekadar uzucu bir durum

Adem Erdoğan
23.04.2011, 15:08
Allah rahmet eylesin.

Selim Turan
23.04.2011, 15:09
Allah Rahmet Eylesin.. Cennetine kabul etsin...

Sami Kuk
23.04.2011, 15:10
Eğer şampiyon olamassak çok şey olur.

Aker
23.04.2011, 15:12
Allah rahmet eylesin.
Gerçekten çok üzücü bir kayıp.

Efendioglu
23.04.2011, 15:13
Allah Rahmet Eylesin.

Herkese inat bu sezon öyle bir şampiyon olacağızki

Onur'un bağları koptu , Burağın Tolganın burnu kırıldı defalarca haksızlıklara uğradık.

Takım yüzünden vefat edenler oldu

Ama hiçbirşey yıldıramaz bizi İnadına TRABZONSPOR ! Heykeliniz dikilecek bu şehre !

Armağan Dere
23.04.2011, 15:14
Eskişehirspor-Trabzonspor arasında oynan maçı Mudanya'daki bir içkili restoranda arkadaşlarıyla birlikte izleyen Trabzon Çaykara doğumlu eski ANAP Milletvekili Mehmet Gedik, yan masada oturan Trabzonlu M.A.Ş. ile tartışmış, ardından tartıştığı şahsın kurşunlarına hedef olmuştu. Kafasına ve boynuna 4 kurşun isabet eden Mehmet Gedik, olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Bu maç herkesi götürüyor..Allah rahmet eylesin

KemalEROĞLU5961
23.04.2011, 15:15
Allah rahmet eylesin...

amour_61
23.04.2011, 15:17
Yazık Allah Rahmet eylesin Ailesine sabırlar versin.

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 15:24
Yönetim,futbolcular, teknik heyet tam kadro cenazede olmalı. O adamcağızın ne için öldüğünü iyice görmeli anlamalı. Kalan 4 haftada mücadelesini buna uygun vermeli.

Emirhan Makul
23.04.2011, 15:25
Allah rahmet eylesin.

İnsanların heyecandan ve üzüntüden öldüğü bu kaos ortamında inanmaktan vazgeçiyorum sadece bir tek inancım kaldı oda Seneye kelimesini üzüle üzüle kullanabilmek. Herşey buraya kadarmış bu güzel rüya bitti.

Barış Burak
23.04.2011, 15:25
şu olaylardan dolayı kendi insanınıza bok atmaktan başka hiçbir işe yaramıyorsunuz. şu zor günde bari olaylara objektif bakın.hemen sadri şener,hemen şenol güneş,hemen umut bulut.ulan ölümdendemi bunları sorumlu tutuyorsunuz.hani medya temennileriniz? aziz yıldırm adaletine?siyasi güce? hiç diyecek lafınız yok dimi.kafaya koymuşunuz sadri şeneri,şenol güneşi gidiyorsunuz.nankörlük yapmayın.

bu olayın sorumlusu,Trabzonsporun şampiyonluğuna karşı çıkan tüm güçlerdir.Allah rahmet eylesin müdürümüze.Allah mekanını cennet eylesin,kabrinde penceresinin sağ taraftan açılmasını nasip etsin.

Allah Trabzonsporumuzun bu yolunda bizlerede yardım etsin.Allah haksızların yüzünü güldürmesin.

İnşaallah devrim yapmaya geliyoruz.bu ölümlerin hesabınıda soracağız hepinizden tek tek.

AYYILDIZ
23.04.2011, 15:26
Bulent Uygun ve macta kuscak derecede mucadele edip fener'e yatanlarin boynuna olen amcamizin gunahlari.Mekani cennet olsun.Insallah haftaya tekrar lider olacagiz.

Mesut
23.04.2011, 15:30
Tanıdıkları yakınları eşi dostu akrabası arkadaşı rahatsızlığı olanlara maç izletmesın. :(

Mert67
23.04.2011, 15:32
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Allah yakınlarına sabırlar versin.

hanifta
23.04.2011, 15:32
60 yaşında şenol hoca 60 yaşında sadri şener,bazı şeyler göremediler ,kendilerini şampiyon sandılar 9 puan farkla,şu takıma bi santrafor bi orta saha oyuncusu almadılar,umutta bu kadar direndiler...sonuç gene hüsran gene hüsran,çıkmadık candan ümit kesilmez napalım genede dua edelim 4 maçı kazanlımda belki fener de puan kaybeder, belki(!)...

ilhan
23.04.2011, 15:34
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşallah.

Semra
23.04.2011, 15:43
Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.
İnsanın içi acıyor!

bordo08
23.04.2011, 15:45
Allah rahmet eylesin sevdiklerine sabır ihsan etsin..

Murat 61
23.04.2011, 15:47
Allah rahmet eylesin.

Ne denir ki, bu forma uğruna giden kaçıncı canımız.

Mekanı cennet olsun.

Sibel
23.04.2011, 15:48
Allah rahmet eylesin...Artık çok normal bu olanlar.Allah hepimizi korusun.

Barış Burak
23.04.2011, 15:48
Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabırlar versin.
İnsanın içi acıyor!

sadece içi acımakla kalmıyor.gözyaşı döküyoru insan.tutamıyor kendini. şerefiszlerin adaletinden dolayı giden bu cana gönül dayanmıyor.yürek yanıyor.

Murat 61
23.04.2011, 15:49
Allah rahmet eylesin.

Ne denir ki, bu forma uğruna giden kaçıncı canımız.

Mekanı cennet olsun.

Murat Erdem
Allah rahmet eylesin...

Ben de Trabzonspor saplantıma bir çare bulamazsam, uzak olmayan bir gelecekte 40'lı yaşlarda aynı sona doğru gidiyorum...Akşamdan bu yana kaç tane hap yuttuğumu hatırlamıyorum....

Özge
Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

TSelif
23.04.2011, 15:56
ALLAH rahmet etsin .

Mehmet Cihan Kocaman
23.04.2011, 15:59
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

Kasım BEKTAŞ
23.04.2011, 16:02
Allah rahmet eylesin, Allah sevenlerine sabır versin...

da neden bu tip haberler sadece bizim taraftarlarımızda var...
bu ölesiye sevgiye şampiyonluk görmek nasip olur inşallah...

Semra
23.04.2011, 16:06
sadece içi acımakla kalmıyor.gözyaşı döküyoru insan.tutamıyor kendini. şerefiszlerin adaletinden dolayı giden bu cana gönül dayanmıyor.yürek yanıyor.
Haklısın...
İnancım tam benim, İlahi adalet yine tecelli edecek...

Merhumun mekanı cennet olsun inşallah.

cem alkan
23.04.2011, 16:07
allah rahmet eylesin...

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 16:14
Dün akşamdan beri yüzümde ufacık bir tebessüm bile belirmedi. Gözlerim her an dolu ama tek bir damla süzülmedi. Üstüne bir de bu haber. Rahmetlinin ruh halini çok iyi anlıyorum. Bütün maçı titremelerle, yüksek tansiyonla izledim. Sebebim olacaksın Trabzonum...

Allahım sen çok büyüksün. Hikmetinden sual olmaz. İti, hak yiyeni sevindirme. O hakkı biz yediysek bize de gün yüzü gösterme. Senin adaletinin üstünde hiç bir adalet yoktur. Kimdir ki o senden HAŞA kudretli olsun. Sen bize, aklımıza, canımıza mukayet ol. 4 hafta sonra yüzümüzün gülmesine vesile ol. Amin.

Mustafa Şakar
23.04.2011, 16:14
Allah Rahmet eylesin.

Takımını bu kadar candan seven taraftar,Uğruna ölürüz diyip de sözünü tutup ölen taraftar'a bir şampiyonluk çok mu fazla ?

Yeter Allah Aşkına bu kaçıncı can ?

Mustafa Şakar
23.04.2011, 16:15
Bu haber'i Bülent Yıldırım görünce acaba bu gece uyuyabilecek mi ?

Mustafa SAYAR
23.04.2011, 16:20
Arkadaşlar ne olursa olsun umudumuzu kesmeyelim. Bizi buraya kadar bu futbolcular getirdiler, futbolcu kardeşlerimizin emeklerine saygı duyalım. Şunu unutmayalım ki onlar en az biz taraftarlar kadar üzüldüklerinden zerre kadar şüphem yok.İş te futbol böyle bir oyun. Umut son saniyedeki kafa topunu kaleye gönderebilseydi bugün farklı şeyleri konuşuyor olacaktık. Ben yinede fener in beşte beş yapacağına inanmıyorum. Yeterki biz kalan dört maçımızı kazanalım. Umudumuzu kesmeyelim. Allah daima doğru olanların yanındadır. Sonunda gülen biz olacağız Allahın izniyle.....

Fatih BALTA
23.04.2011, 16:21
Allah rahmet eylesin.Boğazımıza düğümlendi her şey.

Ertan 51
23.04.2011, 16:27
Vay Mustafa abim vay bizi de yaktın şimdi,Allahım Rahmet etsin mekanın cennet olsun inşallah.
Keşke kafana takmasaydın diyeceğim amma en büyük yemin olsun benim sonum da öyle olma ihtimali çok yüksek biliyorum ama çare bulamıyorum.
İnsan sağlığından daha önemli hiç bir şey yok ama elden bişi gelmiyor malesef,
atamıyorsun benliğinden.

Trabzon-Spor-61
23.04.2011, 16:36
tüylerim diken diken. BU ADAM ICIN OYNAYIN EN AZINDAN DA!!!!

Mesut AKYILDIZ
23.04.2011, 16:44
Allah rahmet eylesin ve taksiratını affetsin....

Netice itibariyle bu bir oyun olsa bile ben de dahil olmak üzere birçoğumuz adına oyun dediğimiz şeye çok farklı anlamlar yükleyebiliyoruz umarım hiçbirimizin saçının telinden dahi kıymetli olmayan Futbola sadece oyun olarak bakabiliriz...

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 16:47
Allah rahmet eylesin ve taksiratını affetsin....

Netice itibariyle bu bir oyun olsa bile ben de dahil olmak üzere birçoğumuz adına oyun dediğimiz şeye çok farklı anlamlar yükleyebiliyoruz umarım hiçbirimizin saçının telinden dahi kıymetli olmayan Futbola sadece oyun olarak bakabiliriz...

Futbol oyun ama Trabzonspor oyuncu olmaktan çok öte.

Hürgün Aygün
23.04.2011, 16:49
Allah rahmet eylesin.Çok üzücü bir durum.

.....
23.04.2011, 16:55
Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.

:(

Ilelioglu
23.04.2011, 16:57
Allah rahmet eylesin.

Altan Atabay
23.04.2011, 17:10
mekanı cennet olsun..
ona şampiyonluğu hediye edeceğiz....

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 17:14
Böyle bir şeye şahit olduğum için inanılmaz üzgünüm. Allah günahlarını affetsin, kabrini nurla donatsın. Bizlerin aklına, canına mukayet olsun. Defalarca farklı farklı kelimelerle yazsam üzüntümü yine anlattım diyebilemem. Allah gani gani rahmet etsin. Sezon sonunda şampiyonluğu hediye edelim, bu uğurda can vermiş bütün renkdaşlarımıza. Sen yüzümüzü kara çıkarma Rabbim...

Nihal Ayvaz
23.04.2011, 17:29
Allah rahmet eylesin..

Kalan 4 hafta ve sonuç hüsranla biterse kayıpların artacağından korkuyorum.Allah göstermesin.

İlker Akçay
23.04.2011, 17:34
Allah Rahmet Eylesin...Mekanı Cennet olsun İnşallah...

Ulan lanet oyun kaç can daha alacaksın bizden,kaç kez daha öldüreceksin bizi...

sedatalis82
23.04.2011, 17:38
Allah rahmet eylesin
bu nasıl taraftarlıktır bizimkisi yeminle eziyet

Yiğit Gayretli
23.04.2011, 17:39
Stresli haftaların başından itibaren türlü şakaları yapılan durum maalesef gerçek oldu. Sen bize 4 hafta sonra sevinmeyi nasip et Allahım...

Dursun Kaplan
23.04.2011, 18:15
Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun bordo-mavi yürekli insan.

Sencer Bulut
23.04.2011, 18:18
Allah rahmet eylesin...

Celil Köse
23.04.2011, 18:31
Allah rahmet eylesin.

Erdinç Dilek
23.04.2011, 18:36
başımız sağolsun, benim bile burnum kanadı sabah o kadar sıkıntı yapmışım ki içimde

Mustafa AYDIN
23.04.2011, 19:22
Allah rahmet eylesin.

Mehmet
23.04.2011, 19:56
Kolay değil duygulara hakim olmak,
elde değil üzülmemmek.

Allahdan rahmet, yakınlarına da sabır dilerim.

Helvacı61
23.04.2011, 20:51
mekanı cennet olsun. artık matematıksel olarak garantilemedikçe. çok şartlanmamak lazım

Ahmet Karadeniz
23.04.2011, 20:52
bütün futbolcular toplanmalı ve hepsine bu olay anlatılmalı eğer şampiyonluk gelmezse daha neler olacağı anlatılmalı ve futbolcular canını dişine takarak oynamalı ve eğer şampiyon olursak Mustafa Çelik' adanmalıdır....

Enes Ünal Kaya
23.04.2011, 21:00
Allaah Rahmet Eylesin.. : /

Halmanli
23.04.2011, 21:01
Babama bizim maçları izletmiyorum, skoru öğrenince sadece o kadar tepki vermiyor. Allah rahmet eylesin abimize, hesabın çok ince olduğu ahirette elbet varsa vebali olan o da cezasını çekecektir.

Cem Akyüz
23.04.2011, 21:03
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Hangimiz kahrolmadık ki

Uğurtan
23.04.2011, 21:10
Allah rahmet eylesin.

Mekanı cennet olsun..

Ne denebilir ki?

Burçak
23.04.2011, 21:12
Allah rahmet eylesin.

bladex61
23.04.2011, 21:39
allah rahmet eylesin allah bidaha bu taraftara bu acıları yaşatmasın

Arda'
24.04.2011, 11:43
Allah rahmet eylesin.

Mustafa Umut
24.04.2011, 11:45
Allah rahmet eylesin..

Ahmet Başkaya
24.04.2011, 11:45
Maçtan sonra dedim vallaha dedim . Gidecek yine bir candedim . Çok mu abartıyoruz bazı şeyleri.

Off ne kadar kötü bir şey .

Allah'ım mekanını cennet eyleeesin .

Ömer Kibar
24.04.2011, 11:58
Başımız sağolsun..

Mekanı cennet olsun inşallah..

Burak DERELİ
24.04.2011, 12:00
Allah rahmet eylesin

bütün futbolcular toplanmalı ve hepsine bu olay anlatılmalı eğer şampiyonluk gelmezse daha neler olacağı anlatılmalı ve futbolcular canını dişine takarak oynamalı ve eğer şampiyon olursak Mustafa Çelik' adanmalıdır....

Bu olay anlatılsın , nasıl bir takımda oynadıklarını bilsinler ve bunun için savaşsınlar

Semih Aydın
24.04.2011, 12:04
Allah rahmet eylesin.

ehamsi
24.04.2011, 12:45
allah rahmet eylesin. hakikaten çok üzücü bir durum. Trabzonspor uğruna ölen bu kaçınçı kişi oldu.
Şampiyon olabilmek için saha dışı olayları da iyi yönetmek gerekiyor. Bizim yönetim ve teknik heyet bu konuda yeterince başarılı olamadı. bizim başkanın yakın arkadaşım dediği Aziz'in yaptığı pislikler ortada. Bunlara karşı hakkımızı koruyamadılar. Bizim 6 maç sonra deplasmanda berabere kalmamız çok da anormal değil. Ama FEBE, Bursa maçı dışında 12 maçtır kaybetmiyor, anormallik burda. Son maçta yaşananlar ortada, Antep'in sonradan oyuna giren oyuncuları da dahil, kalecileri dışında tüm oyucuları sarı kart görüyor, bir oyuncuları da kırmızı kart ama Emre ile Lugano maçı tamamlayabiliyolar. Lugano'nun 6 pozisyonda kart görmesi gerekirdi, bunların bir tanesi ise tartışmasız kırmızı olmalıydı. Bunlara rağmen FEBE camiasi maç sonrası yine hakemden şikayetçi oluyorlar. Bu kadar mı pislik olur bir takım. 27 yıldır şampiyon olamıyoruz, ama yine de insanlıktan ve dürüstlükten taviz vermeden kısıtlı imkanlarla mücadele ediyor bu takım. kalan maçlarda fenerin ille de kazaya uğrayacağını ve adaletin tecelli edeceğini düşünüyorum.

Hüseyin İlkin
24.04.2011, 12:46
Allah rahmet eylesin.

ESER
24.04.2011, 12:46
Allah gani gani rahmet eylesin,

Full HD
24.04.2011, 12:53
Allah rahmet eylesin bende cok üzüldüm. :(

Tolga
24.04.2011, 13:13
Sözün bittiği yer.Allah rahmet eylesin.

Yiğit Gayretli
24.04.2011, 17:07
Fanatik Trabzonsporlu Mustafa Çelik Toprağa verildi

Trabzonspor'un Cuma günü Eskişehirspor karşısında puan kaybetmesi sonucu Bursa'daki evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden fanatik Trabzonspor taraftarı Mustafa Çelik, memleketi Trabzon'un Arsin ilçesinde toprağa verildi.

Cenazesi dün akşam saatlerinde havayolu ile Trabzon'a getirilen Mustafa Çelik için bugün Arsin ilçesi Yenimahalle'de bulunan Gocaba Camisi'nde öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına İl Emniyet Müdürü Feridun Boz, İl Gençlik ve Spor Müdürü Şerif Özgür, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ile yakınları katıldı. Cenaze namazının ardından Çelik aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cuma akşamı kahvehanede maç izledikten sonra evine gelen 3 çocuk babası 61 yaşındaki Mustafa Çelik eşine "27 yıl sonra yine şampiyon olamayacağız" diyerek kalp krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmişti.

Tüm Trabzonspor taraftarları adına Mustafa Çelik'e Allahtan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyoruz...

Allah mekanını cennet eylesin bizlere de sene sonunda sana şampiyonluğu hadiye etmeyi nasip etsin. Bu yazıyı okuyanlar, imkanı olanlar, üşenmeyin gidin abdestinizi alın. Mustafa abimiz için, Allah rızası için ; El Fatiha. Amin...

Cenk Zihni
24.04.2011, 17:51
Allah rahmet eylesin.

Merve H.Oğlu
24.04.2011, 18:32
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun amcamızın..

bmtr
24.04.2011, 18:40
Ben teknik director olsam, butun takimi alir cenaze torenine gotururum. Party'ye gitmeyi biliyorlar. Buraya da gidip, isin sadece eglence olmadigini, sampiyonluga hayatini verebilecek insanlar oldugunu gorsunler. Sampiyonluga hayatini vermek dogru degil ama bu kadar fanatik taraftarlar oldugunu, bu macin sonucuna cok fazla uzulebilecek taraftarlar oldugunu sahsen gormeleri lazim. Birde LigTV, Fanatik, Milliyet, Sansal, Aykut, Bulent zurnasi, FB taraftarlari, ve bilumum FB yandasi bir taraflarina kina sursunler. Aglayip durdular haftalardir. Simdi rahat ettiler. Alsinlar sampiyonluk kupasini bir taraflarina......

Mesut
25.04.2011, 11:07
Eskişehirspor maçından sonra kaybettiğimiz Mustafa Çelik ağabeyimizden ardından, Almanya'da Buca - Fenerbahçe maçına dayanamayan Emrullah Öztürk ağabeyimiz de yaşamını yitirdi. Mekanı cennet olsun, Allah buna sebep olanları ise gerekli cezayı verecektir...YUNUS EMRE SEL

DİNÇ
25.04.2011, 11:13
Mustafa Abi...

Sen ilk değilsin...Son da değilsin...

Bu takım için canını veren....

Adaletsizliğe baş kaldırırken elinden bir şey gelmeyen...

Sadece kendine zarar veren...

Bu takımın futbolcuları Şampiyonluk kupasını alıp, senin mezarına getirecekler...

Sen belki göremedin ama mezarının başında onbinler ve şampiyonluk kupasıyla, dualarla yad edeceğiz seni...

Allah günahlarımızı affetsin...

mekanın cennet olsun....

Erbay
25.04.2011, 11:15
Allah rahmet eylesin.

medjay
25.04.2011, 11:17
Allah rahmet eylesin

İlker Akçay
25.04.2011, 11:20
Allah Rahmet Eylesin..Mekanı Cennet Olsun İnşaAllah Abimizin..

mehmetali61_55
25.04.2011, 11:21
Allah rahmet ehlesin mekanları cennet olsun

SeRHaD
25.04.2011, 11:23
Allah rahmet eylesin.muhakkak ki oyuncularımızda gormustur bu haberi

Badaloğlu
25.04.2011, 11:25
Fanatik Trabzonsporlu Mustafa Çelik Toprağa verildi

Trabzonspor'un Cuma günü Eskişehirspor karşısında puan kaybetmesi sonucu Bursa'daki evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden fanatik Trabzonspor taraftarı Mustafa Çelik, memleketi Trabzon'un Arsin ilçesinde toprağa verildi.

Cenazesi dün akşam saatlerinde havayolu ile Trabzon'a getirilen Mustafa Çelik için bugün Arsin ilçesi Yenimahalle'de bulunan Gocaba Camisi'nde öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına İl Emniyet Müdürü Feridun Boz, İl Gençlik ve Spor Müdürü Şerif Özgür, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ile yakınları katıldı. Cenaze namazının ardından Çelik aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cuma akşamı kahvehanede maç izledikten sonra evine gelen 3 çocuk babası 61 yaşındaki Mustafa Çelik eşine "27 yıl sonra yine şampiyon olamayacağız" diyerek kalp krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmişti.

Tüm Trabzonspor taraftarları adına Mustafa Çelik'e Allahtan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyoruz...

Allah mekanını cennet eylesin bizlere de sene sonunda sana şampiyonluğu hadiye etmeyi nasip etsin. Bu yazıyı okuyanlar, imkanı olanlar, üşenmeyin gidin abdestinizi alın. Mustafa abimiz için, Allah rızası için ; El Fatiha. Amin...

Kulüp yetkililerinden (yönetici, çalışan) bir kişi dahi olsa bu cenazeye katılmamış mı?

Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun...

İsmail Alkan
25.04.2011, 13:52
Allah rahmet eylesin.

19 Olduk...

bkandil
25.04.2011, 13:55
Allah rahmet eylesin...

krdnz
25.04.2011, 14:03
Allah rahmet eylesin.Merkanı cennet olsun.

Bende iki eses maçından sonra çökmüş haldeyim,dünkü maç tuz-biber oldu.Kendimizi fazla kaptırıyoruz bazen,iyi şey değil aslında.

Sağlık herşeyden önemli.ALLAH HEPİMİZE SABIR VERSİN.

Yiğit Gayretli
25.04.2011, 19:06
Başbakanın karşısında salto durmayı görev bilen yöneticilerimiz, bu uğurda can veren renkdaşlarımızı görmezden gelmesi daha çok yaktı canımı. Orada ellerini bağlayıp durabildin de kabristana gidip aynı elleri yukarı kaldırıp da iki cümle dua edemedin mi ? Yazıklar olsun. Binlerce kez yazıklar olsun...

yaranozlu
25.04.2011, 22:02
allah rahmet eylesin, bir haber de Trabzonsporlu eski Bursa milletvekili çaykaralı hemşerimiz bursada eskişehir maçını maçı izlerken çevresindekilerle tartıştıktan sonra silahla öldürüldü diye bir haber okumuştum. Allah rahmet eylesin diyorum fakat o silahı kullanan ailesi hakkında yorum yapmaktan kendimi zor tuttuğum şerefsizi elime verseler.

Ozan Yazıcı
25.04.2011, 22:16
Ben de aynı sona uğramaktan korkuyorum birgün. Kiloluyum, ya kalpten, ya beyin kanamasından gideceğim birgün maçın birini izlerken..

Yiğit Gayretli
26.04.2011, 02:28
allah rahmet eylesin, bir haber de Trabzonsporlu eski Bursa milletvekili çaykaralı hemşerimiz bursada eskişehir maçını maçı izlerken çevresindekilerle tartıştıktan sonra silahla öldürüldü diye bir haber okumuştum. Allah rahmet eylesin diyorum fakat o silahı kullanan ailesi hakkında yorum yapmaktan kendimi zor tuttuğum şerefsizi elime verseler.

Vuran da vurulan da Çaykaralı'ymış.

Fatih Özkan
26.04.2011, 03:11
Allah rahmet eylesin...

Since1912KsK
26.04.2011, 18:51
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Kasım Hilal
26.04.2011, 18:54
Allah rahmet eylesin..
Yakınlarına da sabır ihsan eylesin.

Barış Burak
26.04.2011, 19:45
Rabbim bir kişi daamı rahmetine kavuştu:( Allah rahmet eylesin.

ey statüko! fenerbahçeyi savunmak için bugün yine katil oldun!

Barış Kaptanoğlu
26.04.2011, 23:19
Allah rahmet eylesin..mekanları cennet olsun İnşallah

OLCAY ÇAKIR
26.04.2011, 23:32
Allah rahmet eylesin...

Mehmet Fatih Silik
27.04.2011, 03:59
ALLAH gani gani rahmet eylesin

Gurpas
27.04.2011, 08:16
Allah rahmet eylesin

Tunga
27.04.2011, 14:21
Hepimizin gezindiği hayatla ölüm arasındaki o sınırı Musta Çelik ağabeyimiz aşmış maalesef. Kendi eş -dost - akrabalarım içinde de her hafta o sınıra yanaşanlar oluyor.

Allah ağabeyimize rahmet, yakınlarına sabır, hepimize dayanma gücü versin.