PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikirleriniz önemli...

sümela61
20.01.2006, 15:05
arkadaslar yakin çevremden gelen yogun baskilara dayanamayarak bana ait olan söz-müzik çalismalarim için bir "demo" cd hazirlamaya karar verdim... bu cd tahminen subat ayinda olacak ama bunu hazirlamadan önce sarki sözlerimin arasindan seçtigim 12 tanesini buraya yaziyorum... sizlerden ricam en begendiginiz sarki sözünü belirtmeniz olacak... ilginiz için simdiden tesekkürler... buraya yazdigim sözlerden sadece birinin müzigini kaydettim ve linkini verdim, digerlerinin linkini de kaydedince buraya ekleyecegim... tesekkürler...

GÖZYASIM IKIMIZE DE YETER

Ben burada seni merak edip duruyorken,
Sen orada gününü gün ediyormussun...
Ben burada hayalinle avunuyorken,
Sen orada aldatmayi seçiyormussun...

Gözyasim ikimize de yeter,
Senin için rahat olsun...
Bir gün beni istersen eger,
Sormadan da bulursun...

sümela61

GEÇMISE BAKIS

Gel seninle masaya yatiralim iliskimizi,
Bir bakalim neymisiz, arti neler yapmisiz?
Gel seninle yeniden kutlayalim birbirimizi,
Dillere sarki olmus zamaninda askimiz...

Hep ben sulamisim bu aski, sen kurutmussun...
Hep ben aramisim, sormusum; sen unutmussun...
Hep ben aglamisim vedalarda sen gülüyorken,
Bir daha sevmemek üzere asktan sogutmussun...

sümela61

HATIRLAT ÖPÜSELIM

Bir seyler var;
Uzun zamandir söylemek isteyip de gizledigim...
Birini seviyordum;
Sahi kimdi sevdigim?

Böyle ayaküstü olmaz,
Biraz kahve, biraz duman...
Yetisir merak etme,
Biter günes dogmadan...

Içim rahat degil,
Bir ara görüselim...
Görüsünce;
Hatirlat (da) öpüselim...

sümela61

ZAMAN ÇAREYMIS

Bugün sensizligin kaçinci günü, bilmem;
Zaman hiç birsey almadi benden...
Bugün yalnizligin kaçinci günü, bilmem;
Zaman çareymis, yalan birtanem...

Saatler günler gibi,
Günler aylar gibi,
Aylar yillar gibi
Geliyor sensizken...

Geceler hiç bitmiyor,
Günler geçmek bilmiyor,
Gözlerim seni ariyor
Yalnizken...

Yetmez mi sence?
Yaptigin bu iskence...
Ne güç, ne sabir
Kaldi bende...

Bitsin bir an önce,
Yaptigin bu iskence...
Ne güç, ne sabir
Kaldi bende...

Zaman çareymis, çareler nerde?

sümela61

KALBIMIN SESI

Sen beni canim diye, bir gün bile sevmedin...
Sen beni yarim diye bir kez kabullenmedin...
Ben bu aska, acilara tek basima gögüs gerdim...
En zor anlarimda sen hep ellerleydin...

Aldatsan da beni, aglatsan da beni;
Senden bir adim bile öteye gidemedim...
"Bosver" dediler bana, "deymez inan hiç O'na"...
Ben kalbimden baskasini dinleyemedim...

sümela61

SÖYLE

Söyle söyle seni,
Beni sevdigine pisman mi ettim?
Söylesene,
Sana sevgimde bir kusur mu ettim?

"Gel" dedin, geldim...
"Sev" dedin, sevdim...
Senden baska hiç kimseyi,
Yarim bilmedim...

Yiprattin sen beni,
Hirpaladin kalbimi...
Bile bile,
Yine senden vazgeçemedim...

sümela61

DÖNECEKSIN (tüm asker ve gurbettekilere ithafen)

Bir gün gelecek "elveda" diyeceksin...
Bir gün gelecek helalleseceksin...
Ama biliyoruz, herkes gibi sen de geri geleceksin;
Biliyoruz, herkes gibi "merhaba" diyeceksin...

Ayrilik nedir ki, bosver gitsin...
Yalnizlik mi sorun, unut gitsin...
iyi bak kendine, sakin üzülme...
Unutma, unutma döneceksin...

sümela61

BILMIYORLAR

Benim derdim bu kadar mi kolay,
Bu kadar mi ufak sence?
Neden sustun,
Durma haydi, bir seyler söylesene...

Bilmiyorlar, neler çekiyorum...
Bilmiyorlar, ölmek istiyorum...
Böyle yasamin ne anlami var?
Ben bir anlam bulamiyorum...

Bilmiyorlar, neler çekiyorum...
Bilmiyorlar, ölmek istiyorum...
Sensiz yasamin ne anlami var?
Ben yasamak istemiyorum...

sümela61

YÜREGIM ISTER

Alismisim gözlerine,
Deli dolu sözlerine...
Ben istemesem de,
Yüregim ister...

Savasmisim gecelerce,
Bu asi gönülle...
Sen istemesen de,
Yaradan ister, yüregim ister...

Neden beni böyle yalnizliga itiyorsun?
Neden "ben de seviyorum" demiyorsun?
Kim karisir, söyle kimin gücü yeter?
Neden bundan korkuyorsun?
Ah korkuyorsun, sen korkuyorsun...

sümela61

SENI SEVIYORUM

Sana daha önce biraz biraz bahsettim ama,
Daha önce açik açik söylemedim...
Belki sen de farketmissindir ama,
Bunu bana hiç belli etmedin...

Belli ki farkinda degil,
Belki umrunda degil,
Olmuyor, elimde degil:
Seni seviyorum...

Sen nefret etsen de,
"Defol git" desen de,
Baskasini sevsen de,
Ben seni seviyorum...

Sen uzak yerlerde,
Ben garip hallerde,
Bakma yüzüm gülse de,
Ben kan agliyorum...

sümela61

NASIHAT (YALAN DÜNYA)

Hiç ölmem sandin, yanildin...
Dünya, yalan dünya...
"Aldatmam" dedi, inandin...
Sevda, yalan sevda...

Bosuna, bunca ugras bosuna...
Söyle kime yarandin?
Yeniden, olmadi bir daha...
Söyle ne kazandin?

sümela61

ASK

Hangi gün günes dogmadi ki?
Sen hep batislari görmedin mi?
Günbegün bu ask beni öyle sardi ki,
Asksiz geçen günler sayilir mi ki?

Merhaba, merhaba diye diye;
Yeni gelen günleri karsila...
Elveda elveda, güle güle;
Dertlere, acilara...

sümela61

Külünkoğlu
20.01.2006, 15:37
Degerli arkadasim paylasimin için teskkürler ama bir konuyu hatirlatmak istiyorum. Sarkisözlerini noterden tasdik ettirdin mi ? baskalari tarafindan kullanilabilir yazik olur emegine.

Erdinç Dilek
20.01.2006, 15:37
mehmet ilk parçani dinlemistim istersen demo albümün adi bu olsun sonra ask,seni seviyorum,hatirlat öpüselim adli siirlerin sözleri oldukça güzel..merakla bekliyorum albümünü...

Erdinç Dilek
20.01.2006, 15:39
Degerli arkadasim paylasimin için teskkürler ama bir konuyu hatirlatmak istiyorum. Sarkisözlerini noterden tasdik ettirdin mi ? baskalari tarafindan kullanilabilir yazik olur emegine.

bak bu isleri fazla bilmem ama külünkoglu güzel bir noktaya temas etti mehmet, dikkat etmekte yarar var

metinulusoy
20.01.2006, 15:43
Su anda dinliyorum gerçekten çok güzel

sümela61
20.01.2006, 15:46

bir kere öncelikle ben tesekkür ederim ilginiz ve uyariniz için... burada gördügünüz bütün sarki sözleri "noter tasdikli"dir... maalesef sizin de belirttiginiz gibi herkes bizler kadar iyi niyetli degil... o yüzden hepsini onaylattim... ilginiz için tekrar tesekkürler...

oflubektas
20.01.2006, 15:52
"Zaman Çareymis" gerçekten çok hos.1-2 küçük düzeltmeyle daha da iyi olur. Digerleri ise her Allahin günü radyo ve müzik kanallarinda dinledigimiz türden seyler. Ancak "hatirlat öpüselim" süratli bir melodiyle hitolacak türde bir çalisma.

Noterden tasdik meselesine gelince: Tasdik ettirmekte fayda var amasarki sözleriniburaya yazman bile olasi bir davada lehine delil teskil eder. Ancak baskasi bu sözleri senden önce noterden tasdik ettirdiyse sana ait oldugunu ispat yükü yine sana düser.Avukatinin da hakimi ikna etmek için göbegini çatlatmasi gerekir.

Hukuki danisma ücreti için hesap numaram:smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif smileys/smiley4.gif

sümela61
20.01.2006, 15:57
mehmet ilk parçani dinlemistim istersen demo albümün adi bu olsun sonra ask,seni seviyorum,hatirlat öpüselim adli siirlerin sözleri oldukça güzel..merakla bekliyorum albümünü...

Erdinç hemsom çok tesekkür ederim, insallah bakalim...

sümela61
20.01.2006, 16:01
Su anda dinliyorum gerçekten çok güzel

çok tesekkür ederim Metin hemsom, o sizin güzelliginizdir...

sümela61
20.01.2006, 16:04
"Zaman Çareymis" gerçekten çok hos.1-2 küçük düzeltmeyle daha da iyi olur. Digerleri ise her Allahin günü radyo ve müzik kanallarinda dinledigimiz türden seyler. Ancak "hatirlat öpüselim" süratli bir melodiyle hitolacak türde bir çalisma.

Noterden tasdik meselesine gelince: Tasdik ettirmekte fayda var amasarki sözleriniburaya yazman bile olasi bir davada lehine delil teskil eder. Ancak baskasi bu sözleri senden önce noterden tasdik ettirdiyse sana ait oldugunu ispat yükü yine sana düser.Avukatinin da hakimi ikna etmek için göbegini çatlatmasi gerekir.

Hukuki danisma ücreti için hesap numaram:smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif smileys/smiley4.gif

öncelikle size de çok tesekkürler... tasdik meselesine gelince;sizin de belirttiginiz gibi önemli, lakin yukarda da belirttigim gibi hepsi noter onayli zaten... hem zaten çalinacak kalitede degiller ama olsun yine tasdik ettirdik iste... smileys/smiley2.gif

A.Hilal Çakıroğlu
20.01.2006, 16:14
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Mehmet abi ben daha önce de söylemistim. müzigiyle birlikte dinlemis olmamin büyük katkisi var ve ben "kalbimin sesi" diyorumsmileys/smiley2.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sümela61
20.01.2006, 16:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Mehmet abi ben daha önce de söylemistim. müzigiyle birlikte dinlemis olmamin büyük katkisi var ve ben "kalbimin sesi" diyorumsmileys/smiley2.gif

sagolasin Hilal'cim... </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

The Legend
20.01.2006, 17:22
parçayi az öncedinledim.amatör birçalismaolmasina ragmenoldukça iyi.Bundan sonrakiçalismalarinda basarilar dilerim.

Taner Gündoğdu
20.01.2006, 18:24
umarim bu çalisma sonunda hedeflerine ulasirsin...

seni seviyorum ve hatirlat öpüselim içlerinde hosuma gidenler

yolun açik olsun...

Hüda Topaloğlu
20.01.2006, 18:33
umarim bu emeklerin karsiliksiz kalmaz, zaten ilk yuklediginde hemen indirmistim ve çok hosuma gitmisti, en yakin zamanda soylenmis halinide yayinlarsin insallah

sümela61
20.01.2006, 19:07
parçayi az öncedinledim.amatör birçalismaolmasina ragmenoldukça iyi.Bundan sonrakiçalismalarinda basarilar dilerim.

çok tesekkür ederim, çok sagolun...

sümela61
20.01.2006, 19:11
umarim bu çalisma sonunda hedeflerine ulasirsin...

seni seviyorum ve hatirlat öpüselim içlerinde hosuma gidenler

yolun açik olsun...

güzel dilek ve temennileriniz için tesekkürler... insallah iyilerin gönlündeki her sey gerçeklesir...

sümela61
20.01.2006, 19:16
umarim bu emeklerin karsiliksiz kalmaz, zaten ilk yuklediginde hemen indirmistim ve çok hosuma gitmisti, en yakin zamanda soylenmis halinide yayinlarsin insallah

çok tesekkür ederim, kismetse bakalim bir seyler olacak...

Mollasalihoğlu
20.01.2006, 19:28
tarz tam benlik.yap hau kasedi de alalum.gözyaslarum hepinize yeter.. smileys/smiley1.gif

EmrahYalçınalp
20.01.2006, 19:45
CD kapaginda bir yerlere kazinmis TS logosu isteriz. Artik agaç olur, duvar olur, sigara saran adamin elleri olursmileys/smiley2.gif

Açikca söylemek gerekirse en sevilen sarkilarin bile sözleri okununca çok komik olabiliyor. Bunlar bu baglamda oldukça iyiler. Insallah besteleriyle birlikte çok daha sik olurlar, destekler, gurur duyariz... Yolun açik olsun.

sümela61
20.01.2006, 20:00
tarz tam benlik.yap hau kasedi de alalum.gözyaslarum hepinize yeter.. smileys/smiley1.gif

çok tesekkürler... bakalim, önce bir bitireyim de diger kayitlari, insallah...

sümela61
20.01.2006, 20:04
CD kapaginda bir yerlere kazinmis TS logosu isteriz. Artik agaç olur, duvar olur, sigara saran adamin elleri olursmileys/smiley2.gif

Açikca söylemek gerekirse en sevilen sarkilarin bile sözleri okununca çok komik olabiliyor. Bunlar bu baglamda oldukça iyiler. Insallah besteleriyle birlikte çok daha sik olurlar, destekler, gurur duyariz... Yolun açik olsun.

çok tesekkür ederim, çok naziksiniz... insallah Trabzon'u ve Trabzonspor'u hep gündemde tutmak isterim...

cIlgInIm
20.01.2006, 20:20
yüregine saglik kardes super olmus.. basarilarinin devamini dileriz.. Insallah ileride biz bu sarkiyi cikmadan öncede dinlemistik demek nasip olur bizlere..

TAMTÜRK61
20.01.2006, 21:04
Sümela61 simdiden cesareti ve calismalarin icin tebrikler. Tabii bu sözleri müzigiyle dinleyemedigim icin gercekci bir yorum yapamacagim..

Basarilarin devamini diliyoruz..Ve destekliyoruz...smileys/smiley32.gifEdited by: Ünyeli61

sümela61
20.01.2006, 23:16
yüregine saglik kardes super olmus.. basarilarinin devamini dileriz.. Insallah ileride biz bu sarkiyi cikmadan öncede dinlemistik demek nasip olur bizlere..

çok tesekkür ederim... insallah güzel seyler olur da bunu hep beraber kutlariz...

sümela61
20.01.2006, 23:19
Sümela61 simdiden cesareti ve calismalarin icin tebrikler. Tabii bu sözleri müzigiyle dinleyemedigim icin gercekci bir yorum yapamacagim..

Basarilarin devamini diliyoruz..Ve destekliyoruz...smileys/smiley32.gif

çok sagolun, insallah diger sözlerin de müziklerini kaydedip, linklerini ekleyecegim...

cIlgInIm
21.01.2006, 23:33
kardes bittim bu sarkiya ben paso dinliyorum valla .. valla ben anlamam baska sarkilarda istiyorum özelden yolla burdan link ver nerden yollarsan yolla yolllaasmileys/smiley4.gif

sponsorun olacam sözsmileys/smiley36.gif

sümela61
22.01.2006, 11:11
kardes bittim bu sarkiya ben paso dinliyorum valla .. valla ben anlamam baska sarkilarda istiyorum özelden yolla burdan link ver nerden yollarsan yolla yolllaasmileys/smiley4.gif

sponsorun olacam sözsmileys/smiley36.gif

çok tesekkür ederim kardesim... ancak daha diger sarkilarin kaydini yapmaya firsat bulamadim, sirada "kalbimin sesi" var... sponsorluk için de tesekkür ederim... smileys/smiley36.gif

Hüda Topaloğlu
23.01.2006, 03:26
KALBIMIN SESI

gerçekten çok guzelhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

cIlgInIm
23.01.2006, 11:53
tamam hemen cekim yap yayinla güzel kardesim.. valla msn den ünlü yaptim senismileys/smiley4.gifonline olana sarkiyi yolluyorum .. herkes bitti sarkiya

sümela61
23.01.2006, 15:27
tamam hemen cekim yap yayinla güzel kardesim.. valla msn den ünlü yaptim senismileys/smiley4.gifonline olana sarkiyi yolluyorum .. herkes bitti sarkiya

yaw utandirma beni smileys/smiley9.gif

sümela61
23.01.2006, 15:30
KALBIMIN SESI

gerçekten çok guzelhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

çok tesekkür ederim hemsom, bunun kaydi en kisa sürede eklenecek buraya...

sümela61
17.02.2006, 18:18
gitarist arkadasimin yogunlugu nedeniyle hala kayitlari bitiremedik... ama ben de bu arada bos durmayip yeni besteler yapmaya devam ediyorum... iste son çalismamin (sanirim P.Tesi aksami yaptim) sözleri:

ROL

Böyle olsun istemedim;

Bu günah benim degil...

Ben sadece oynadim;

Senaryo benim degil...

Siz mutlu olun diye, siz üzülmeyin diye;

Benim dünyam kararmis...

Rolümü oynamisim, neseli davranmisim;

Benim canim çok yanmis...

Simdi çikip ortaliga, avaz avaz bagirsam;

Bilmem mutlu olur muyum?

Varip gidip dostlarima, olanlari anlatsam;

Derdimden kurtulur muyum?

Siz mutlu olun diye, siz üzülmeyin diye;

Benim dünyam kararmis...

Rolümü oynamisim, neseli davranmisim;

Benim canim çok yanmis...

sümela61

sümela61
28.02.2006, 13:49
ASK

Hangi gün günes dogmadi ki?

Sen hep batislari görmedin mi?

Günbegün bu ask öyle sardi ki,

Asksiz geçen günler sayilir mi ki?

Merhaba merhaba diye diye,

Yeni gelen günleri karsila...

Elveda elveda, güle güle;

Dertlere, acilara...

sümela61

sümela61
23.02.2007, 19:07
başlığı açalı 1 seneyi geçmiş ancak hiç hesapta olmayan problemlerden ötürü hala projeyi hayata geçiremedim... bir müdeet daha da hayata geçemeyecek gibi... bakalım kısmet...

şimdilik hala tek kayıt mevcut...

bHD9_Hwh-2M

Özsu
23.02.2007, 19:44
Emeğine sağlık sümela61

Adem Erdoğan
23.02.2007, 19:53
mehmet abi okuyan senmisin.bu başlığı daha yeni farkettim.

sümela61
23.02.2007, 23:49
mehmet abi okuyan senmisin.bu başlığı daha yeni farkettim.

maalesef benim... :) başlığı yeni farketmiş olman normal, baya eski bir başlık, gerilerde kalmıştı... ;)

antagonist
23.02.2007, 23:56
Abi,sizde ne yetenekler varmış da haberimiz yokmuş...

Ne demişler:"Yarasa güneşi göremiyorsa,bunda güneşin ne suçu var?"

sümela61
24.02.2007, 00:02
Emeğine sağlık sümela61

teşekkürler... ;)

Abi,sizde ne yetenekler varmış da haberimiz yokmuş...

Ne demişler:"Yarasa güneşi göremiyorsa,bunda güneşin ne suçu var?"

Süleyman'cım, çok teşekkür ederim... yetenek falan değil, sadece yarım yamalak bir şeyler, eminim bir çoğumuzun yapabileceği bir şey... ;)

LazAnisT
24.02.2007, 00:45
Mehmed kardeşim yüreğine sağlık.Sen zaten en güzel olanını kayıt etmişsin.Yenilerini de bekliyoruz.

cicero9
24.02.2007, 01:09
Hoş bir kayıt olmuş, başarılar hocam.

sümela61
24.02.2007, 01:37
Mehmed kardeşim yüreğine sağlık.Sen zaten en güzel olanını kayıt etmişsin.Yenilerini de bekliyoruz.

Süleyman Abi, çok teşekkür ederim... inşallah diğerleri de olacak abi...

Hoş bir kayıt olmuş, başarılar hocam.

çok teşekkürler...

Gamze
24.02.2007, 14:39
Mehmet Abimin bu güzel parçasını dinlemek isteyenler yakın zamanda yeniden yayına başlayacak olan Radyo BMN'yi takip etsinler :) Hemen her yayınımızda çalıyoruz çok şükür :)

Buradan da tebrik ve teşekkür edeyim abi bu güzel şarkın için...Yeni demoları merakla bekliyoruz...

Cyzio
24.02.2007, 14:46
Üstadım;

Ellerinize, yüreğinize, sesinize sağlık. İfadeniz ne kadar da güçlü ve o kadar da içten. "..... sormadan da bulursun", kelimeleri öyle bir yerine oturmuş ki, o kadar olur.

Şarkı sözlerine gelince; ben de çoğunluğa uydum galiba: Hatırlat Öpüşelim.

Devamını bekliyoruz.

Mehdi
24.02.2007, 14:51
mehmet abicim açık yüreklilikle söylüyorum sesine aşık oldum:( :( bu başlığı neden şimdiye kadar görmedim.lütfen yeni çalışmalarınıda bizimle paylaş.
:alkış: :alkış: :alkış:
ben Türkçe şarkıları pek dinlemezdim fakat yemin ederim bunu dinlerken gözlerim doldu.belkide benim müzik anlayışımı değiştirceksin mehmet abi

Özge
24.02.2007, 16:10
Emeğine sağlık Mehmet abi sesin gerçekten çok güzel

sümela61
25.02.2007, 17:52
Mehmet Abimin bu güzel parçasını dinlemek isteyenler yakın zamanda yeniden yayına başlayacak olan Radyo BMN'yi takip etsinler :) Hemen her yayınımızda çalıyoruz çok şükür :)

Buradan da tebrik ve teşekkür edeyim abi bu güzel şarkın için...Yeni demoları merakla bekliyoruz...

Gamze'cim öncelikle şunu belirteyim dün Selman'la birlikteydik, İzmit'te... kulakların çınlamış olmalı, seni çekiştirdim biraz... :)

ilgin ve iltifatların için de çok teşekkür ederim... şu an için yeni demolar zor gözüküyor, başka projeler girdi araya... kısmetse yapacağım ama en kısa sürede...

Üstadım;

Ellerinize, yüreğinize, sesinize sağlık. İfadeniz ne kadar da güçlü ve o kadar da içten. "..... sormadan da bulursun", kelimeleri öyle bir yerine oturmuş ki, o kadar olur.

Şarkı sözlerine gelince; ben de çoğunluğa uydum galiba: Hatırlat Öpüşelim.

Devamını bekliyoruz.

saygıdeğer Hocam;

"üstad" olabilmem için baya bir yol almam gerekiyor, yine tevazu göstermişsiniz, çok teşekkür ederim... güzel düşünceleriniz ve övgüleriniz için çok teşekkür ederim...

"Hatırlat Öpüşelim" tamamıyla bitmiş bir aşkı ve artık zerre kadar bir şey hissedilmeyen bir sevgiliyi anlatıyor... öyle ki bir an olsun akıldan çıkmayan sevgili ile öpüşmek için bile bir hatırlatılmaya ihtiyaç var...

sümela61
25.02.2007, 17:52
mehmet abicim açık yüreklilikle söylüyorum sesine aşık oldum:( :( bu başlığı neden şimdiye kadar görmedim.lütfen yeni çalışmalarınıda bizimle paylaş.
:alkış: :alkış: :alkış:
ben Türkçe şarkıları pek dinlemezdim fakat yemin ederim bunu dinlerken gözlerim doldu.belkide benim müzik anlayışımı değiştirceksin mehmet abi

Mehdi'cim, canım kardeşim abartılacak bir ses yok... gerçekten aşık olunacak öyle sesler var ki, onlara haksızlık yapmayalım bence... :)

başlık çok eski bir başlık olduğu için görmemen normal, baya gerilerdeydi... ;)

iltifatların için çok teşekkür ederim, o senin güzelliğin... Trabzon'a sevgiler... ;)

Emeğine sağlık Mehmet abi sesin gerçekten çok güzel

Özge kardeşim, çok teşekkürler...

Fatih Efe
25.02.2007, 20:50
romantik terminatör
serenad yapsam bu şarkıyla izninizle

sümela61
26.02.2007, 16:01
romantik terminatör
serenad yapsam bu şarkıyla izninizle

işe yaracaksa memnun olurum... :) teşekkür ederim...

Ömer SEVİNÇ
26.02.2007, 16:39
seni seviyorum
zaman çareymiş
gözyaşım ikimize de yeter

Bunlar hoşuma gitti kardeşim:) İnşallah başarılı olursun...

sümela61
26.02.2007, 19:37
seni seviyorum
zaman çareymiş
gözyaşım ikimize de yeter

Bunlar hoşuma gitti kardeşim:) İnşallah başarılı olursun...

teşekkürler Ömer, hep beraber inşallah... ;)

Sinan Akyıldız
01.03.2007, 00:02
Abicim daha önce yazma imkanı bulamadım tam yazayım dedim baktım konu epey gerilere düşmüş :)

Test edilmiş onaylanmıştır :D ;)

Hayırlısı olur inşallah

WERTHeR
01.03.2007, 00:07
Kıymetli abiciğim bu başlığı yeni gördüm kusura bakma. gerçekten sözleri ben beğendim. benim düşüncelerimi yabana atma bence. Uzatmalıda olsam Edebiyat öğrencisiyim:) Çat pat bir şeyler anlarım. İnşalah dilediklerini gerçekleştririsin...

ts_fan
01.03.2007, 00:24
GÖZYAŞIM İKİMİZE DE YETER

Sormadan da bulursun...

-----------------------------------------------------------------------------------

Şarkıyı ilk dinlediğim günler geldi aklıma, hüzünlendim yine.
Mehmet'im, özellikle bu (Gözyaşım ikimize de yeter) çok güzel bir şarkı,
belkide böyle düşünmeme neden olarak ilk bu şarkını dinlemiş olmam da etkili olmuş olabilir.
Çalışmalarının devamını bekliyoruz, kolay gele kardeşim;)

Ferşat Balcı
01.03.2007, 00:30
ben bu işlerden pek anlamam, sana ancak dualarımla yardımcı olurum,allah yolunu açık etsin,

Naim
01.03.2007, 00:33
Mehmet Süper Olmuş
Hemen İmzalısından Ayır bana 10 tane

Yaw Mehmet seninde bir mevzuğun olsunda ben şaşırmayayım
Her yaptığın olaya
Oha Hadi be ulan bunuda mı yaptı demekten dilim de tüy bitiyor.

sevgilerimle

İmzalı fotoları unutmayalım :P

Tunga
01.03.2007, 00:37
..........................
Her yaptığın olaya

sevgilerimle

Adama methiye mi düzüyorsun, sövüyor musun belli değil kardeşim bu nasıl iş.

Mehmet sen bu adama takılma kardeşim. İştahını müziğe açmış insanlara her zaman ihtiyaç var.

Sinan Akyıldız
01.03.2007, 01:45
Vallaha abicim sanırım hepimiz güzel oldugunda hemfikir öyle değilmi :)

Nebiye
01.03.2007, 09:23
Vayyy sümelanın yeni bi meziyetinide öğrenmiş oldum sabah sabahh.Ne diim ben de bu başlığı görmemişim.
Ama az önce dinledimm gayet güzeldi.Maaşşallahhh diyorumm.:tsbayrak:

Serap
01.03.2007, 09:28
çok güzel sümela tebrikler valla..;) bende "göz yaşım ikimize yeter" i saatlerce dinlemiştim,çokda dinlendirici bir ses tonun var şarkı içeriği hüzünlüde olsa keyfle dinliyorum.ve şimdi de açtım..teşekkürler yüreğine ağzına sağlık.:)

başarılarrrr... :)

Naim
01.03.2007, 09:33
Adama methiye mi düzüyorsun, sövüyor musun belli değil kardeşim bu nasıl iş.

Mehmet sen bu adama takılma kardeşim. İştahını müziğe açmış insanlara her zaman ihtiyaç var.

Yok Artık bu forumda sende anlamıyorsan yazdıklarımı
iyice bir düşünmek lazım
Cizyo Hocam Espriyi anlamak için çok düşünür olmuş, Tunga üstad övüyormusun sövüyormusun diye sorarmış, kimisi kelimelere kendince anlamlar yüklermiş.
Yaşlılıktan mıdır nedir acep?
Tunga hocam yeni kuşakla arada ki nesil farkı açılıyormu yoksa

Bundan sonra zaten kısıtlı yazdığım yazılarda kinayeli çetrefilli cümlelere
Büyüklerimiz İçin Anlama Kılavuzu ekleyeceğim..

yukarıda ki Mesajımı Yanlış anlayanlar için tercüme edeyim.

Kıymetli Kardeşim Mehmet
Şarkını dinledim çok hoşuma gitti Sözleride çok güzel
daha önceleride belirttiğim gibi senin sahip olduğun extra ve extrem özellikler beni pozitif anlamda şaşırtıyor. Seni kendi kendime defalarca tebrik etmekten hayranlığımı hayretler içerisinde ifade etmekten kendimi alamıyorum.
Çalışmalarını Sonuna kadar destekliyorum.
...

Cyzio
01.03.2007, 09:37
Cizyo Hocam Espriyi anlamak için çok düşünür olmuş,

...

Benimki yaşlılıktan...:(

Serap
01.03.2007, 10:57
çok güzel sümela tebrikler valla..;) bende "göz yaşım ikimize yeter" i saatlerce dinlemiştim,çokda dinlendirici bir ses tonun var şarkı içeriği hüzünlüde olsa keyfle dinliyorum.ve şimdi de açtım..teşekkürler yüreğine ağzına sağlık.:)

ve hala dinliyorum..:rolleyes:

Bugün, 09:28

Bugün, 10:57

:)

Cafer KILIÇSOY
01.03.2007, 11:11
Vay Güzel Kardeşim. Sende ne cevherler varmış ya
ALLAH yolunu açık tutar inşallah. Kolay gelsin . Başarılar

Kusura bakma başlığı yeni farkettim

immortal_TS
01.03.2007, 11:53
Mehmet abi başlığı daha yeni gördüm emeğine sağlık hepsi birbirinden güzel olmuş ama senin gibi duygulu bir insan bu sözleri yazmıycakta kim yazıcak ;) Kısa zamanda diğer sözlerinde müzikli halini bekliyoruz abi.

Tunga
01.03.2007, 16:57
..............
Tunga hocam yeni kuşakla arada ki nesil farkı açılıyormu yoksa

...

Sen methiye düzeceğim diye adama giydir, sonra bir cümle içine sıkıştırmaya çalıştığın anlamı ancak 5 satırda tercüme et, sonra da kalk bana yaşlılıktan bahset.

Ben gün geçtikçe gençleşiyorum bir kere. Cyzio üstadım da öyle. Alçak gönüllü davranmış "malisef".

sümela61
01.03.2007, 17:08
Abicim daha önce yazma imkanı bulamadım tam yazayım dedim baktım konu epey gerilere düşmüş :)

Test edilmiş onaylanmıştır :D ;)

Hayırlısı olur inşallah

Sinan'cım çok teşekkür ederim... test edildi demek... :) ;) bak bu güzel işte... :)

Kıymetli abiciğim bu başlığı yeni gördüm kusura bakma. gerçekten sözleri ben beğendim. benim düşüncelerimi yabana atma bence. Uzatmalıda olsam Edebiyat öğrencisiyim:) Çat pat bir şeyler anlarım. İnşalah dilediklerini gerçekleştririsin...

buradaki hiç kimsenin fikirlerini yabana atmayacağımı bildiğini ümit ederek, güzel sözlerin için çok teşekkür ederim... kusurluk bir şey yok, başlık geçen yıldan zaten... :)

GÖZYAŞIM İKİMİZE DE YETER

Sormadan da bulursun...

-----------------------------------------------------------------------------------

Şarkıyı ilk dinlediğim günler geldi aklıma, hüzünlendim yine.
Mehmet'im, özellikle bu (Gözyaşım ikimize de yeter) çok güzel bir şarkı,
belkide böyle düşünmeme neden olarak ilk bu şarkını dinlemiş olmam da etkili olmuş olabilir.
Çalışmalarının devamını bekliyoruz, kolay gele kardeşim;)

Receb'im çok teşekkür ederim, inşallah hepimizin hayatında hüzünlü günler uzak birer anı olarak kalır derinlerde; bir yerlerde... diğer işlerden fırsat bulabilirsem devamı gelecek inşallah... ;)

sümela61
01.03.2007, 17:15
ben bu işlerden pek anlamam, sana ancak dualarımla yardımcı olurum,allah yolunu açık etsin,

değerli Güney Afrika'daşım; :)

dua en büyük destek olsa gerek... çok teşekkür ederim... Allah hepimizi güzel yerlere getirsin... ;)

Mehmet Süper Olmuş
Hemen İmzalısından Ayır bana 10 tane

Yaw Mehmet seninde bir mevzuğun olsunda ben şaşırmayayım
Her yaptığın olaya

sevgilerimle

İmzalı fotoları unutmayalım :P

Naim; ne imzalısı, ne resmi, ne yaptıın yaw... :)

çok da abartılacak bir şeyim yok be Naim, sağolasın... ;)

ya bi dakka, iyi birşey dedin di mi sen yukarda benim için... :D

Tunga çok teşekkür ederim, senin gibi ayrı bir değer verdiğim birisinden bunları duymak beni daha da mutlu etti... çok sağolasın...

sümela61
01.03.2007, 17:21
Vayyy sümelanın yeni bi meziyetinide öğrenmiş oldum sabah sabahh.Ne diim ben de bu başlığı görmemişim.
Ama az önce dinledimm gayet güzeldi.Maaşşallahhh diyorumm.:tsbayrak:

ve hala dinliyorum..:rolleyes:

Bugün, 09:28

Bugün, 10:57

:)

Nebiş Abla ve Serap çok teşekkür ederim iltifatlarınızdan sebep... :D

inşallah kısmet olur da Trabzon'da bir akşam hep beraber söyleriz... ;)

sümela61
01.03.2007, 17:28
Vay Güzel Kardeşim. Sende ne cevherler varmış ya
ALLAH yolunu açık tutar inşallah. Kolay gelsin . Başarılar

Kusura bakma başlığı yeni farkettim

Cafer'cim çok sağolasın, eminim hepimizin içinde farklı bir cevher vardır, bu işler kısmet ve istek işi biraz da... BMN'de o kadar güzel işler yapanlar var ki; benimki "sıfır" kalır...

başlık eskiydi ama yeni ortaya çıktı zaten, kusurluk bir şey yok... ;)

Mehmet abi başlığı daha yeni gördüm emeğine sağlık hepsi birbirinden güzel olmuş ama senin gibi duygulu bir insan bu sözleri yazmıycakta kim yazıcak ;) Kısa zamanda diğer sözlerinde müzikli halini bekliyoruz abi.

hepimiz yeri geldiğinde duygusalız, bunu bazen Trabzonspor'la bazen başka bir şeyle ortaya çıkarıyoruz... Hasan'ım çok teşekkür ederim, inşallah (yakın zaman da olamasa da) diğerlerini de hazırlayacağım... ;)

Burçak
01.03.2007, 18:01

Sormadan da bulursun...

bu şarkıyı dinleyen biri olarak eminim diğer parçalarda bunun kadar güzeldir. Başarılar. ;)

Sinan Akyıldız
01.03.2007, 18:53
nerden dinliyorsunuz ya :) yoksa biz mi kaçırdık ? meraktayız

sümela61
01.03.2007, 19:00

Sormadan da bulursun...

bu şarkıyı dinleyen biri olarak eminim diğer parçalarda bunun kadar güzeldir. Başarılar. ;)

Burçak çok teşekkür ederim... kendi çapında, amatör şeyler işte... :rolleyes:

nerden dinliyorsunuz ya :) yoksa biz mi kaçırdık ? meraktayız

bHD9_Hwh-2M

sümela61
04.03.2007, 19:52
merak edenler için, "Kalbimin Sesi" nin ritmi... sadece ses kaydı... enstruman yok, mp3 player'a yaptığım bir kayıt... :)

KALBIMIN SESI

8RQ6bpgkYdU

not: ben bunu "Gözyaşım İkimize De Yeter" den daha çok seviyorum... :)

A.Hilal Çakıroğlu
04.03.2007, 19:59
"Kalbimin sesi" benim de çok beğendiğim bir şarkı :) Diğerlerini de bekliyoruz Methemt abi:yattara:

sümela61
05.03.2007, 17:06
"Kalbimin sesi" benim de çok beğendiğim bir şarkı :) Diğerlerini de bekliyoruz Methemt abi:yattara:

teşekkür ederim Hilal'cim; inşallah enstrumanlı halini de kayıt edip ekleyeceğim... ;)

ER Ramazan
05.03.2007, 17:57
memo bunlardan haberimiz yoktu hep destek tam destek güzel çalışmalar düşünsene klip yapıyon boynunda bordo mavi atkı vayki vayyy heyki heyyyyy.

sümela61
05.03.2007, 18:06
memo bunlardan haberimiz yoktu hep destek tam destek güzel çalışmalar düşünsene klip yapıyon boynunda bordo mavi atkı vayki vayyy heyki heyyyyy.

Ramazan'cım açıkçası ben okumayı hiç düşünmedim, düşünmüyorum da... ama birilerinin ağzından duymayı çok isterim...

dediğin şeyler çok güzel... Trabzonspor'a hizmet edebilmek sanırım buradaki herkesin düşüdür... en azından tarfatar olarak hizmet etmeye çalışıyoruz elimizden geldiğince...

teşekkür ederim hemşom... ;)

Gamze
05.03.2007, 20:26
Abi benim ağzımdan duyabilirsin :) Zaten evdekiler de öğrendi artık şarkını :)

-Gamzeeee kızıııım
-...sormadaaan da-efendim anneeee
-???

:):)

sümela61
05.03.2007, 22:57
Gamze'cim çok teşekkür ederim, mahçup ediyorsun beni...

ER Ramazan
07.03.2007, 19:17
memo valla konusmam ben okucam olm menşur olup kimseyi tanımıcamm söz müzik bana ait diye aciklamalar yapıp polemik ortamı yapcemm bütün parayla boğaz köprülerini BORDO MAVİ YAPTIRCAM:D :D

sümela61
07.03.2007, 19:27
memo valla konusmam ben okucam olm menşur olup kimseyi tanımıcamm söz müzik bana ait diye aciklamalar yapıp polemik ortamı yapcemm bütün parayla boğaz köprülerini BORDO MAVİ YAPTIRCAM:D :D

senin canın sağolsun... :D