PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Irina Slutskaya...

oflubektas
20.01.2006, 10:56
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/uploads/oflubektas/2006-01-20_104013_beijing-4.jpg uploads/oflubektas/2006-01-20_104038_Irina2_thumb_1.jpg

Sanki kamerelara bakarken "abi hau telisi kaldur da" diyecek kadar bizim patçilere benziyor. Hattaakrabalarim arasindaonaçok benzeyen birkaç kisi de mevcut. Meslektaslarinin aksine bütün gülücüklerinde samimi,sik sik çiktigi sampiyonluk kürsüsünde en siki rakiplerini bile içtenliklekucaklayacak kadar güzel karaktere sahip. Bu nedenle bana artistik patinaji sevdiren "ilk askim" Dogu Alman Katarina Witt'in aksine kendisine hiç yan gözle bakmadim:))Iste bu hanimefendi19.yy sonlarindan beri yapilanAvrupa Bayanlar Buz Pateni Sampiyonasi'ni 7.kez kazanarak kirilmasi güç bir rekora imza atti dün gece.Hem de en yakin rakibi vatandasi Yelena Sokolova'ya 15 puan fark atarak...

Ilk buz pateni deneyimini babasiyla çiktigi Türkiye tatili sirasinda o zamanlar yeni açilan Izmit'teki pistte gerçeklestiren Slutskaya'yi yeniden ülkemize bekliyor, bu yil Torino'da yapilacak Kis Olimpiyatlari'nda da kendisine basarilar diliyorum. Edited by: oflubektas

Faik Yılmaz
20.01.2006, 11:00
SEMPATIK BI KIZ smileys/smiley36.gif

İ.Öztel
20.01.2006, 11:49
öyle öyle sembadigsmileys/smiley36.gif

McLaren
19.04.2006, 01:11
Torino Kis Olimpiyatlari'nda aldigi hezimetten, son turnuvalardaki düsük performanslarindan sonra, artistik patinaji birakma vaktinin gelmis oldugu anlasiliyor.

Birakmis da olabilir, bilemiyorum tabe... smileys/smiley24.gif

hayat61
19.04.2006, 18:21
Irina Slutskaya ininsleri çikislari olan bir sporcu.Lyon'da ki Avrupa Sampiyonasinda kisa programda harikaydi.Serbest pogramda hata yapmasina ragmen 7. kez sampiyon olarak tarihe geçti.Buz patenini birakacagini zannetmiyorum(27 yasinda).Amatör yarismayi biraksa(ki hala yapacaklari bitmedi) profesyonel buz patinajinda yarismaya devam eder.