PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Fatih Öztürk
30.04.2011, 09:58
Bugün saat 15:30'da pendik ilçe stadında Trabzon temsılcimiz OFSPOR hayati sınavına çıkıyor.Pendikspor-OFSPOR maçına ilgili arkadaşları bekliyoruz.bılet fiyatı 5 tl.

Canberk
30.04.2011, 10:13
araştırmayı derinleştirdim:)

işimize gelen senaryo şu oluyor; yarın buca yenilip küme düşüyor. ve haftaya küme düşmüş buca ile oynuyoruz.

konya kasımpaşayı yeniyor ve sivas ile puan farkını 8'e indiriyor. kasımpaşa küme düşüyor.

sivasın kalan maçları ; ankaragücü, konya , fb
konyanın kalan maçları ; gençler , sivas, gs

sivas ankaragücüyle berabere kalır , konya gençleri yenerse puan farkı 6 oluyor.

konya sivas maçında tek farklı konya galibiyeti puan farkını 3 e indiriyor. eğer 2 farklı yenebilirse konya ikili averajda sivasın önüne geçiyor. tek farklı yenerse iş genel averaja kalıyor.

ve geliyoruz son haftaya.. sivas son hafta küme düşmemek için fb den puan almak zorunda kalıyor mecburen oynuyor :D

Abi süperdi yaa :D

Yiğit SARI
30.04.2011, 10:15
Taraftarlarımıza önemli duyuru

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7189-2O9A1K2M.jpg

Takımımızın Gaziantepspor ile oynayacağı müsabaka öncesi taraftarlarımıza yönelik olarak kulübümüzden bir duyuru yapıldı.

Duyuruda Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereği kurallara aykırı davranan taraftarlara çok ağır cezalar verileceği vurgulandı. Özellikle kulübümüzün ceza almaması için UEFA’nın “respect” (saygı) kampanyasına atıfta bulunularak yapılan uyarıda, rakibe ve hakeme yönelik hiçbir şekilde küfürlü tezahüratta bulunulmamasının altı çizilirken, yabancı madde konusunda da taraftarların dikkati çekildi. Tribünlerde otokontrolün önemi vurgulanırken, sağduyulu taraftarların gerekli gördükleri durumlarda güvenlik güçlerinden yardım talep etmeleri istendi.

Bu nedenle taraftarlarımızın stadyumlarda koltuk kırılmaması, meşale yakılmaması başta olmak üzere sahaya konfeti, yabancı madde atılmaması (çakmak, bozuk para, pet şişe), küfürlü tezahürat yapılmaması ve merdiven boşluklarına oturulmaması konularına büyük önem vermesi gerekmektedir.

Bu gibi eylemler neticesinde kulüplerin ciddi cezalarla karşı karşıya kaldığı ve eylemi gerçekleştirenlerin de yeni yasa gereği çok ağır bir şekilde cezalar alacaktır..

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Daha önce -oynadığımız maçlarda yakılan çok sayıda meşale ve sahaya giren seyirciler nedeniyle önemli miktarda para cezası almıştık. Taraftarlarımızı meşale yakmamaları konusunda duyarlı olmaya bir kez daha davet ediyoruz. Kulübümüzün boş yere maddi kayba uğramamasına özen gösterelim.

Bu nedenle kulübümüzün maddi –manevi zarara uğratılmaması için tüm taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini, meşale yakmamalarını, sahaya başta konfeti olmak üzere yabancı madde atmamalarını, koltuklara zarar vermemesini, kötü tezahüratta bulunmamalarını ve merdiven boşluklarına oturmamalarını istiyoruz.

Taraftarlarımızdan konuya hassasiyet göstermelerini ve takımımızı tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini bekliyoruz”

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 10:23
Maça 1 Gün 8 S. 35 Dk. kaldı :)

Yiğit SARI
30.04.2011, 10:42
Takımımız ile Gaziantepspor, yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 50. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek iki takım arasında yapılan 49 maçta, takımımızın galibiyetlerde 25-10 üstünlüğü bulunuyor. 14 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Takımımız, 85 kez rakip fileleri havalandırırken, kalesinde 47 gol gördü.

Takımımız, Gaziantepspor karşısında 1981-82 ve 1996-97 sezonunda 5-0, 1992-93 sezonunda ise 6-2'lik farklı galibiyetlerle sahadan ayrıldı.

Alihan Ertürk
30.04.2011, 11:15
http://trabzonspor.org.tr/default.as...ND=7191#Icerik

Ayın futbolcusu seçilmiş Tolga, oynarsa Gaziantep maçında sakatlık geçirecek..

Onur Civelek61
30.04.2011, 11:46
futboldan soğudum bu sene şampiyon olamazsak daha lig maçı izlemem heralde.Hep hakkımız yeniliyor kimsede bişey yapamıyor.Benim gördüğüm 3.kez şampiyonluğumuz çalınacak.Daha bu ligde maç izlermiyim ben.

oktay61
30.04.2011, 11:49
hastanede çalışıyorum ve dün koyu fenerli birisi ile tanıştım, muhabbet ederken şampiyonluğunuzu geçen hafta ilan ettiniz filan dedim. O daha değil dedim, zor maçınız kalmadı dedim. İBB maçını söyledi. Rahat yenersiniz dedim. Hayır orada Abdullah Avcı var ve bu adam Aykut'tan inanılmaz derecede nefret eder, geçmiş yıllarda fenerde masörlükte yaptım iyi biliyorum dedi.

İstanbulsporun hocası iken aykut Avcı yardımcısı imiş, Daum'un 3 ay önce bahsetmişti Almanya'da Aykut beni sırtımdan vurdu diye hatta Temmuz ayında türkiyeye geldiğinde Aykut varsa ben yokum demişti. Aykut la aziz de onu kokain muayenesi için Acıbadem e yollamıştı.

Aynı şekilde bu aykut efendi Abdullah Avcı yı da sırtından vurmul ve İstanbulspordan ayrılmasını sağlamış. Adamın bana dediği Abdullah Avcı Pazar günü intikamını almak için herşeyi yapacak o yüzden bu maçtan çok korkuyorum dedi.

Umarım dediği gibi olur ve bu ikiyüzlü Aykut cezasını çekmiş olur...

Onur Civelek61
30.04.2011, 11:52
Sanki buca yenemicekti fb yi.istanbul her türlü yener ama gel gör ki öyle düdükler çalınıyor ki.yani barcelonayı bile yener fb o düdüklerle...

Mustafa Umut
30.04.2011, 11:54
i.b.b. karşısında 3-1 mağlup duruma düşsün bakalım ne oluyor..öyle her takım 3-1 den maç vermez. her neyse burası bizim maçın başlığı..

Alper Calik
30.04.2011, 11:58
Tezahüratlarımızın arasına

"Fırtınanın Kopacağı Yerde" Bir Trübin (Kale arkaları/Maraton)

"Avni Aker desin" Diğer Trübin (Maraton/Kale arkaları)

eklesek acaba nasıl olur Trabzondaki taraftarlar. Ne dersiniz?

Takımlar sahaya çıkınca, oyun başlayana kadar. Gerekince oyun içinde.

Oyun başladıktan hemen sonra hariç (Oyun başladıktan sonra, top rakipteyken doğrudan ıslıklama daha etkili oluyor), her zaman söyleyebiliriz

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 11:58
Trabzonspor 2-1 Gaziantepspor
Fenerbahçe 1-1 İstanbul B.B.

maçlardan sonra alıntımı da yaparım syfa 71.!

vivanet
30.04.2011, 12:04
http://trabzonspor.org.tr/default.as...ND=7191#Icerik

Ayın futbolcusu seçilmiş Tolga, oynarsa Gaziantep maçında sakatlık geçirecek..

tolga zaten sakat..:)

vivanet
30.04.2011, 12:06
arkadaşlar fenerbahçe bu maçtan puan kaybetmez..adamlar ligin ikinci yarısında kendi sahasında gol bile yemedi...avni aker cennet olmasaydı şampiyonduk çoktan..

61_Hasan_69
30.04.2011, 12:09
Trabzonspor 2-1 Gaziantepspor
Fenerbahçe 1-1 İstanbul B.B.

maçlardan sonra alıntımı da yaparım syfa 71.!

bende böyle düşünüyorum..sadece fb maçı 2-2 olur gibime geliyor..

Canberk
30.04.2011, 12:10
@mcihan61

İnşallah önce Antep atmaz golüü :D

Serdar Dilekoğlu
30.04.2011, 12:13
Bu maç çok ayrı olacak yine bir premier maçı izliyor gibi hissedeceğiz ve rahat bir galibiyet alacağız.

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 12:15
@mcihan61

İnşallah önce Antep atmaz golüü :D

İnşallah önce antep atar :D Biz geçen haftaki buca maçında yeterince yaralandık.Antep öne geçsin biz çevirelim maçı.Hem fenerliler puan kaybının üzüntüsünü yaşasın hem de bizim çevirmemize şok olsunlar.Daha acı olur :D Biz 90 dakika nefes almıycaz kalpten gidicez ama son düdük çalınca da sevinen olucaz :D İNŞALLAH.

necmiati61
30.04.2011, 12:17
Allah yardımcımız olsun.. Zor maç ama ilk yarıdaki maçta Allah yardım etmişti..

karaman6106
30.04.2011, 12:31
ahan yazıyorumburaya, fener ibb yi yenemz.

Deniz Tosunoğlu
30.04.2011, 12:50
Mac nerden yayinlanacak. Insallah Spormaxten..

mekatronik
30.04.2011, 13:01
ben bu maç değilde ankaragücü maçında bekliyorum puan kaybını. fenere ters geliyor.
benim anlamadığım, biz şampiyonluğa giderken neden şampiyonluk barajı 80 puanlara çıkıyor, 82 puan yapıp şampiyon olamayan başka takım varmı. umarım bu senede 80 puanlara çıkmaz baraj.

mda61
30.04.2011, 13:02
Spormax renktaş. Ama ne farkeder ki ? Neden inşallah Spormaxten dedin ?

Deniz Tosunoğlu
30.04.2011, 13:03

Bizim burda bir camiide Spormax var. Ordan izlerim :)

Ömer Faruk61
30.04.2011, 13:05

Spormax değil sanırım Digi yazıyordu yayın akışında Digi diye bir kanal var mı??

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 13:06
Renkdaşlar Mustafa Karadeniz'i herkes bilir bir ara adamın arabısını boyamıştı da dayak yemişti. İşte bu adam geçen günlerde Ankaragücü idmanında yardımcı antrenör gibi gelip yabancı futbolcuları fırçalamıştı, kısacası şakalamıştı :):) Şu an Lig Tv programında ve adam inanılmaz iddaalı Ankaragücü kendini FB maçına hazırlıyor iddaa ediyorum FB ankaragücüne takılacak diye, işallah olacak g.antepi mutlaka yenmeliyiz...

mda61
30.04.2011, 13:10
Spormax değil sanırım Digi yazıyordu yayın akışında Digi diye bir kanal var mı??

Var ama herkes Spormax diyordu, ondan ben öyle dedim. Hangisi olduğu çokta farketmez, sonuçta izleyebileceğiz hepimiz

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 13:12
Maçımızı SPORMAX verecek bu kesin bilgi...

amasya0561
30.04.2011, 13:19
ALLAH'ın izniyle yarın akşam lideriz

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:19
Bizim maçı SPORMAX yayınlayacak

Samet İslamoğlu
30.04.2011, 13:21
arkadaşlar fenerbahçe bu maçtan puan kaybetmez..adamlar ligin ikinci yarısında kendi sahasında gol bile yemedi...avni aker cennet olmasaydı şampiyonduk çoktan..

Totem falanmı yapıyosun arkadaşım anlayamadım ben seni :) Devamlı bi olumsuzluk hali içindesin, takımımızada ilahi adaletede inanalım. İnanırsak olacak bu iş. Olmazsada dünyanın sonu değil takımı bozmazsak şampiyonluklara ambargo koyacağız..

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 13:23
1 Mayıs Pazar Lig Tv Genel Yayın Akışı

15.00 Manisaspor - Eskişehirspor (LİG TV C HD)
19.00 Fenerbahçe - İ.B.Belediyespor (LİG TV C HD)
19.00 Trabzonspor - Gaziantepspor (SPORMAX C HD)
19.00 Kayserispor - Bursaspor (DİGİKANAL C HD)

güneyli
30.04.2011, 13:26
Biz yenelim ,fenere boynuna ilmiği belediye geçirir,İpi de Karabük çeker..Ben böyle inanıyorum..Ha olmadı son maçın son dakikasına kadar o ayaklar titreyipte top kaleye girmezse girmez...Benim ümidim son düdük çalana kadar sürer..Yeterki biz kazanalım.Yarını atlatırsak gerisi daha kolay..Bu heyecanı yaşattığın için teşekkürler Trabzonsporum...

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:32
ALLAH'ın İzniyle İnşallah bu maçdan 3 puanı hanemize yazdıracağız.ALLAH utandırmasın ALLAH yardımcımız olsun Amin

Hasan Arslan
30.04.2011, 13:37
bu iş daha bitmedi son dakikaya son nefese kadar devam...

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 13:38
ALLAH'ın İzniyle İnşallah bu maçdan 3 puanı hanemize yazdıracağız.ALLAH utandırmasın ALLAH yardımcımız olsun Amin

Amin... :)

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:40
bu iş daha bitmedi son dakikaya son nefese kadar devam...

Abi çok güzel dediniz sonuna kadar inanıyorum son saniyeye kadar devam durmak yok yola devam.Takımımız bunu başarabilecek kapasitede.Haydi Trabzon'um bastır.ALLAH yardımcımız olsun Amin :)

iso_4939
30.04.2011, 13:42
cok güzel rüya gordum ya ınş.olur alanzınho bir macta cosuyor.fb takılıyor cıldırıyoruz.

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 13:45
Şöyle bir bakın kim daha stresli Trabzonspor'umuz maçlarına hep sakin başlıyor özellikle deplasman akıllı oynayıp galibiyeti alıyor (eskişehir maçı hariç) sonra içeride de artık sakin oynuyor takım ama bir fenere bakın daha 1.dk'da saldırıyor bakın yazıyorum azcık fizik gücü yüksek bir takım çıksın ilk yarıda FB 'den gol yemesin FB'yi yenerler çünkü şuursuzca saldırıyorlar ve İBB bu ligde kontra futbolunu en iyi oynayan takım, yeterki tam kadro çıksınlar maça...

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:46
1-0 olsun bizim olsun razıyım yeter ki 3 puan olsun(bazıları stres çok oluyor diyor bende de aynı ama bu maçların önemi çok büyük).Fb bu hafta olmazsa 33.hafta Ankaragücü'ne takılacak ;)

61yusuf
30.04.2011, 13:47
Şener: İnşallah şampiyonuz

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, basın toplantısı düzenledi.
Sadri Şener, "Şampiyonluğa oynadığmız kapsamda sadece şampiyonluğa oynamaya odaklandık. Siz de basın mensubusunuz yazmaya hakkınız var. 4 maçtan sonra görüşmeler yapılacak oyuncularımlıza. Belirlediğimiz oyuncuların yüzde 70'lerine geldik gibi. Egemenle ilgili bugünkü gazetelerde bende okudum. Öğleden sonra hocayla konuşacağım. Çok üstünde durduğum konu değil" dedi.
Şener: Aziz Yıldırım olayıyla ilgili, "Ortada şık bir durum yok. Tahkim Kurulu Başkanı 21 güne insin 7'ye insin diyor. Önümüzde bir seçim var. Heralde oraya aday olmak istemiyorlar. verilen kararın hukukla alakası yok.
Tahkim Kurulu'nda bir ay sonra seçim var, o zaman hiç gerek yok bence oraya aday olmalarına. Verdikleri karar yanlış Aziz Yıldırım olayıyla ilgili.
Fırat Aydınus düzgün bir hakem. Benim tanıdığım kadarıyla. Yani büyükşehir belediye normal ciddi bir takım. Hiç belli olmaz. Psikolojik bir savaş yapıyoruz. Bizim eksiklerimiz var mı tabiki var. Bizim basın gücümüz Fenerbahçe gibi yok. İstanbul basınında bizim iyi işler yazsak yazan yok. Hürriyet Gazetesi'nden Uğur Dündar Türkiye'nin en düzgün gazetecilerinden biri. Diyorki Hakem Hüseyin Göçek'e öyle bir ceza vermek lazım ki herkese ibret olsun. Ama Lugano'ya da öyle bir ceza vereceksin ki diyeceksin o zaman tam olsun.
Trabzonspor'un hakkı mutlaka yeniyor. Ama bütün bunlara rağmen bizim geldiğimiz bu durumu ben taktirle karşılıyorum. Bizim eksiğimiz ilk yarıdaki 9 puanı böyle çabuk kapatmamaktı. Kendi sahamızda kaybetmemeliydik. Ama hiç belli olmaz. Ligin kaderini şuanda tahin etmek çok güç.
Biz adaletli bir oyun oynamak istiyoruz. Trabzonspor son 3 yılın en başarılısı. Bu noktalara gelmiş bir kulüp Türkiye'nin en doğusunda da olsa çok farklıdır. İnşallah şampiyon olacağız.
Biz İstanbul takımlarından oyuncu aldığımızda Trabzon'a alıştıramıyoruz. Oyuncuyu buraya ısındıramıyoruz.
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, benim arkadaşım. Trabzonspor'a büyük hizmetleri vardır. Bizim için önemli bir kazançtır. Başınızın sıkıştığı her an yanına gittiğiniz bir isimdir. Buranın takım kaptanlığını yapmıştır, başkanlığını yapmıştır. Bunlar önemlidir. Başbakana niye gidildi denildi ama biz başbakana sportif bir amaç için gitmedik. Mali bir amaç için gittik. Burada Faruk Nafiz Özak'a sportif anlamda rica ediyorum. Ama siyasi anlamda demiyorum. Trabzonspor'un siyasetle işi olmaz. Bunun ben burada olduğum sürece de kesinlikle değişmesi mümkün değildir.
Akyazı projesiyle ilgili de kulübün bu idari mekanizmasını komple stadın altına almak istiyoruz. Bu yüzden projede bir tadilat yapıldı. İnşallah Haziran ayı gibi stadın kendisini ihale edecekler. Öbür senede de bitirecekler.
İstanbul'dan sonra ikinci yatırım Trabzon'a yapılmalıdır diye bir sözüm var Türkiye'de. Buraya 40 bin kişilik ciddi bir stad yapılacak sonuçta bunu beğenen olur beğenmeyen olur" açıklamasında bulundu.

haber61

Murat Engin Akyüz
30.04.2011, 13:47
egemen'le ilgili çıkan uyduruk ve yıpratmaya yönelik hürriyet ve milliyet haberleriyle ilgili bu gazeteler ağır bir şekilde protesto edilmeli bu maçta.bu tür oyunlara gelmeyeceğimizi ve boşa kürek çektiklerini anlamalılar!

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 13:52
bjk kulübü de yalanladı egemen olayını.

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 13:52
Şener: İnşallah şampiyonuz

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, basın toplantısı düzenledi.
Sadri Şener, "Şampiyonluğa oynadığmız kapsamda sadece şampiyonluğa oynamaya odaklandık. Siz de basın mensubusunuz yazmaya hakkınız var. 4 maçtan sonra görüşmeler yapılacak oyuncularımlıza. Belirlediğimiz oyuncuların yüzde 70'lerine geldik gibi. Egemenle ilgili bugünkü gazetelerde bende okudum. Öğleden sonra hocayla konuşacağım. Çok üstünde durduğum konu değil" dedi.
Şener: Aziz Yıldırım olayıyla ilgili, "Ortada şık bir durum yok. Tahkim Kurulu Başkanı 21 güne insin 7'ye insin diyor. Önümüzde bir seçim var. Heralde oraya aday olmak istemiyorlar. verilen kararın hukukla alakası yok.
Tahkim Kurulu'nda bir ay sonra seçim var, o zaman hiç gerek yok bence oraya aday olmalarına. Verdikleri karar yanlış Aziz Yıldırım olayıyla ilgili.
Fırat Aydınus düzgün bir hakem. Benim tanıdığım kadarıyla. Yani büyükşehir belediye normal ciddi bir takım. Hiç belli olmaz. Psikolojik bir savaş yapıyoruz. Bizim eksiklerimiz var mı tabiki var. Bizim basın gücümüz Fenerbahçe gibi yok. İstanbul basınında bizim iyi işler yazsak yazan yok. Hürriyet Gazetesi'nden Uğur Dündar Türkiye'nin en düzgün gazetecilerinden biri. Diyorki Hakem Hüseyin Göçek'e öyle bir ceza vermek lazım ki herkese ibret olsun. Ama Lugano'ya da öyle bir ceza vereceksin ki diyeceksin o zaman tam olsun.
Trabzonspor'un hakkı mutlaka yeniyor. Ama bütün bunlara rağmen bizim geldiğimiz bu durumu ben taktirle karşılıyorum. Bizim eksiğimiz ilk yarıdaki 9 puanı böyle çabuk kapatmamaktı. Kendi sahamızda kaybetmemeliydik. Ama hiç belli olmaz. Ligin kaderini şuanda tahin etmek çok güç.
Biz adaletli bir oyun oynamak istiyoruz. Trabzonspor son 3 yılın en başarılısı. Bu noktalara gelmiş bir kulüp Türkiye'nin en doğusunda da olsa çok farklıdır. İnşallah şampiyon olacağız.
Biz İstanbul takımlarından oyuncu aldığımızda Trabzon'a alıştıramıyoruz. Oyuncuyu buraya ısındıramıyoruz.
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, benim arkadaşım. Trabzonspor'a büyük hizmetleri vardır. Bizim için önemli bir kazançtır. Başınızın sıkıştığı her an yanına gittiğiniz bir isimdir. Buranın takım kaptanlığını yapmıştır, başkanlığını yapmıştır. Bunlar önemlidir. Başbakana niye gidildi denildi ama biz başbakana sportif bir amaç için gitmedik. Mali bir amaç için gittik. Burada Faruk Nafiz Özak'a sportif anlamda rica ediyorum. Ama siyasi anlamda demiyorum. Trabzonspor'un siyasetle işi olmaz. Bunun ben burada olduğum sürece de kesinlikle değişmesi mümkün değildir.
Akyazı projesiyle ilgili de kulübün bu idari mekanizmasını komple stadın altına almak istiyoruz. Bu yüzden projede bir tadilat yapıldı. İnşallah Haziran ayı gibi stadın kendisini ihale edecekler. Öbür senede de bitirecekler.
İstanbul'dan sonra ikinci yatırım Trabzon'a yapılmalıdır diye bir sözüm var Türkiye'de. Buraya 40 bin kişilik ciddi bir stad yapılacak sonuçta bunu beğenen olur beğenmeyen olur" açıklamasında bulundu.

haber61

Arkadaşım şimdi belli oldu Lig TV neden kesti, allahım sen görüyorsun, senin adaletine kaldık...

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:53
Beşiktaş Kulübü, Egemen Korkmaz iddialarını yalanladı.

http://www.trt.net.tr/medya/resim/2009/09/14/63aa4aeb-0a88-4c36-adba-43c30631bb45-444x333.jpg

Beşiktaş Kulübü, Trabzonsporlu futbolcu Egemen Korkmaz ile transfer görüşmeleri yaptıkları yönünde basında yer alan haberleri yalanladı.
Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle: "Basın yayın organlarında yer alan, Trabzonsporlu futbolcu Egemen Korkmaz ile transfer görüşmeleri gerçekleştirdiğimiz ve kendisi ile ön protokol imzaladığımız şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Türkiye’de futbol yaşantısını sürdüren hiçbir oyuncu ile transfer görüşmesi yapmadığımız gibi, bundan sonra da lig sona erene kadar herhangi bir görüşme yapılmayacaktır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDet...c-015ae3bac6b4 (http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=320acb54-6b64-4379-92dc-015ae3bac6b4)

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 13:54
Şenol Güneş'ten uyarı geldi!

Şenol Güneş, şampiyonluk yarışında son ana kadar var olacaklarını söyledi.

Gaziantepspor maçında Jaja'yı kulübeye çekmesi, Pawel'e de ilk 11'de şans vermesi, savunmada ise sakatlıktan çıkan Serkan'ı beklenen Şenol Güneş, artık söylenecek fazla bir şey kalmadığını belirtirken şöyle dedi:
"Bundan sonrası oyuncularımızın saha içindeki başarı ve performanslarına bağlı. Takım olarak kazanıp bu yarışı sonuna kadar götürmek istiyoruz. Takım olarak kazanmaya kilitlendik. Bu yarışta son haftaya kadar mücadele edeceğiz. "

CENK'E ÖNLEM

Bu arada bordo mavili takım Gaziantepspor'un en etkili silahı Cenk Tosun'u durdurmak için özel önlem alıyor. Bu konuda Giray Kaçar'ı uyaran Şenol Güneş, orta saha oyuncularından da savunmaya daha fazla katkı sağlamalarını istedi. Orta sahayı kalabalık tutarak oyunun kontrolünü elinde tutmayı planlayan Güneş, uzun bir aradan sonra çift forvet oynatarak, daha çok gol pozisyonuna girmeyi amaçlıyor.

SARI KART UYARISI

Trabzonspor'da Gaziantepspor maçı öncesi 4 futbolcu sarı kart ceza sınırında bulunuyor. Selçuk, Umut, Jaja ve Alanzinho'dan maçta daha sakin olmalarını isteyen Şenol Güneş, "Kalan haftalarda hepinize ihtiyacımız olabilir" dedi. Bu arada Şenol Güneş, son haftalarda sık yaşanan sakatlıklar konusunda da oyuncularından dikkatli olmalarını istedi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=82181

Canberk
30.04.2011, 13:55
Çok şahane bir açıklama olmuş.Teşekkürler 8taş yönetimine.
O haberi yapanLAR da cevaplarını almışlardır umarım...

iso_4939
30.04.2011, 13:55
anlamadıgım senol hoca konusulacak olanlar zamanı gelınce konusulacaktır sadrı baskan aynısını soyluyor ben bu ısten bısey anlamadım neden sımdı konusulmuyor lıg bıtıncemı konusulacak ozamanda bır faydası olmayacak.

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 13:58
anlamadıgım senol hoca konusulacak olanlar zamanı gelınce konusulacaktır sadrı baskan aynısını soyluyor ben bu ısten bısey anlamadım neden sımdı konusulmuyor lıg bıtıncemı konusulacak ozamanda bır faydası olmayacak.

Renkdaş görmedin mi bir açıklama yaptık yerden yere vurdular bizi takımımız zarar gördü, FB açıklama yaptı üstü kapalı haklı dediler madalyonun hep 1 yüzüne baktılar kimse LUGANO'nun 1 maçta 3 kırmızı kart görmesi gerektiğinden ya da Emre'nin kırmızı kart görmesinden bahsetmedi. Bir şampiyon olalım sonra konuşacaktır başkanımız...

mda61
30.04.2011, 14:01
Renkdaş görmedin mi bir açıklama yaptık yerden yere vurdular bizi takımımız zarar gördü, FB açıklama yaptı üstü kapalı haklı dediler madalyonun hep 1 yüzüne baktılar kimse LUGANO'nun 1 maçta 3 kırmızı kart görmesi gerektiğinden ya da Emre'nin kırmızı kart görmesinden bahsetmedi. Bir şampiyon olalım sonra konuşacaktır başkanımız...

Aynen öyle. Konuşunca biz zararlı çıkıyoruz, bunu öğrenmemiz bile güzel bence. Fener şampiyon olursa, bizi yenmiş olacak. Ama biz şampiyon olursak, Fener'i, medyayı, siyaseti, parayı ve dahasını yenmiş olacağız. Şampiyonluk bizim hakkımız ve elde edeceğiz, inanıyorum.

iso_4939
30.04.2011, 14:04

ınan kardesım hıc sanmıyorum bunların konusulacagını yeterkı olalım hıc konusmasın ama bu saatten sonra cakal aziz yapar yapacagını ve bız yıne gönullerın sampıyonu olacagız.fb konustu bır daha penaltı atamadık bende dıyorum kı sadrı baskanda karıstırsın kardes nerden ınceldıyse ordan kopsun her sene aynı bıktım ya.bır kerede masa basında bız sampıyon olalım taktık dürüstlüğe sampıyon olamadıgımız zaman kımse trabzonspor dürüst ve sereflı bır sekılde oynadı masa başında hıc işi olmadı demez.bu konuda boyle kapanır.

Deniz Tosunoğlu
30.04.2011, 14:09
Acayip rüya gördüm. Trabzonsporumuz galip geldi ve Fenerbahce - IBByle 55-55 berabere kaldi :D

Royal Heart
30.04.2011, 14:10

Şenol Hoca bunu söyleyebilir, doğrudur. Olası bir Şenol Güneş'e gelecek ceza takımı bu zorlu virajda uçuruma sürükleyebilir ama en azından son haftalardaki sessizliğin aksine şu andan itibaren oluşabilecek her türlü haksızlığa karşı başkan ve yönetim tedbirini almalı ve hiçbir haksızlığın altında kulübü ezdirmemelidir. Gerçekten çok kritik bir süreçteyiz ve fb nin Bizans oyunları lig bitene kadar bitmeyeceğe benziyor. Çok dikkatli olmalı başkan ve yönetim çok!

Murat Erdem
30.04.2011, 14:21
Arkadaşlar burada bazen yazıyorlar, "dün gece şöyle rüya gördüm, FB yeniliyordu vb..."...bu gece bir rüyada ben gördüm...Ligin son maçı FB, Elazığspor'la (!)?oynuyor...maç 0-0...90+1'de şike denilebilecek bir penaltı veriyor hakem FB 1-0 öne geçiyor...santra yapıyor Elazığspor ve ilk atakta kafa golüyle 1-1 yapıyorlar maçı ve böyle bitiyor maç...ben ağlıyorum "anne hakem verdi golü, FB berabere kaldı"...anne ? yanyana iki tv var, kafamı çevirip bizim maça bakıyorum, Antep 1-0 galip...dakika 54...öyle bir karambol yaşıyoruz ki üst üste 3-4 topumuzu çizgiden çeviriyorlar...direkten dönüyor, Karcemaskas kurtarıyor derken Ceyhun ölümüne atlayıp kafa ile tamamlıyor ve golü atıyoruz...1-1 oluyor...işte o an da uyandım...bir baktım saat 05:25 kalktım su içtim falan yine yattım ama maçın kalan 36 dakikası meçhul...bu rüyayı yorumlayabilecek arkadaşlardan müjdeli haberler bekliyorum...

mda61
30.04.2011, 14:25
Arkadaşlar burada bazen yazıyorlar, "dün gece şöyle rüya gördüm, FB yeniliyordu vb..."...bu gece bir rüyada ben gördüm...Ligin son maçı FB, Elazığspor'la (!)?oynuyor...maç 0-0...90+1'de şike denilebilecek bir penaltı veriyor hakem FB 1-0 öne geçiyor...santra yapıyor Elazığspor ve ilk atakta kafa golüyle 1-1 yapıyorlar maçı ve böyle bitiyor maç...ben ağlıyorum "anne hakem verdi golü, FB berabere kaldı"...anne ? yanyana iki tv var, kafamı çevirip bizim maça bakıyorum, Antep 1-0 galip...dakika 54...öyle bir karambol yaşıyoruz ki üst üste 3-4 topumuzu çizgiden çeviriyorlar...direkten dönüyor, Karcemaskas kurtarıyor derken Ceyhun ölümüne atlayıp kafa ile tamamlıyor ve golü atıyoruz...1-1 oluyor...işte o an da uyandım...bir baktım saat 05:25 kalktım su içtim falan yine yattım ama maçın kalan 36 dakikası meçhul...bu rüyayı yorumlayabilecek arkadaşlardan müjdeli haberler bekliyorum...

Baktım abi rüya tabiri kitabından. Analizini yaptım rüyanın, anlamı şu: 7 GELİYOR 7 :)

Ömer Faruk61
30.04.2011, 14:26

Abi Yorumlayabileceğim Tek Şey Elazığspor Şampiyonluğunu garantiliyor bugün sanırım.Bank Asyaya çıkıyor.:) Bundan ne çıkarabiliriz?

zahido
30.04.2011, 14:28
Sampiyon olamazsak yikilmamaliyiz..

Bu yol elbet bizi mutlu sona ulastiracaktir..

61_Hasan_69
30.04.2011, 14:37
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215336_207198259301115_193141957373412_650813_3462 745_n.jpg
ALLAH kabul etsin...

Bera B.
30.04.2011, 14:39
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215336_207198259301115_193141957373412_650813_3462 745_n.jpg
ALLAH kabul etsin...

Vaay. Bu dörtlünün de gittiğini bilmiyordum ben sadece Giray Mustafa Yumlu bir de Bora'nın gittiğini hatırlıyorum sanki.

Mustafa AYDIN
30.04.2011, 14:43
Tarih tekerrürden ibaretse fb şampiyon olamıyacak.İnşAllah tekerrür eder.Biz 4 maçı alırsak mutlu sona ulaşırız inşAllah.

SAFA
30.04.2011, 14:53
22 Mayıs 2011 akşamı tüm Türkiye bizi dinleyecek !

pReN@_61
30.04.2011, 15:03
Maç biletlerinden ne haber?

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 15:14
Maç biletlerinden ne haber?

Kale arkaları bitti.Maraton ve kapalı da çok az kaldı.

Etem Güner
30.04.2011, 15:19
içimden bir his fener önümüzdeki 3 maçındada berabere kalacak diyor ya fayırlısı bakalım inşallah öyle olur

yatara
30.04.2011, 15:28
Haydi Trabzonsporum♥

Bu Sezon Sampiyonuz Inaniyorum

Salih Yazıcı
30.04.2011, 16:00
samsun şampiyon oldu.

sezgin_61
30.04.2011, 16:01
Arkadaşlar bende rüya gördüm... burak atıyo öne geçiyoruz sonra umut kaleciyi geçiyo ben bagırıyorum umutt pas ver bana diye vermiyo dışarı atıyo:D:D

apachi61
30.04.2011, 16:03
bu maçta inşallah pawel ile başlar.
Hafta başından beri dedigimi yineliyorum.
Yenersek ŞAMPİYONUZ.

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 16:14
Samsun şampiyon oldu. Tebrikler. Darısı Trabzonspor'un başına

Ilelioglu
30.04.2011, 16:15
Sampiyon olamazsak yikilmamaliyiz..

Bu yol elbet bizi mutlu sona ulastiracaktir..

Orasi kesin canim. ;)

Ilelioglu
30.04.2011, 16:17
Çok şahane bir açıklama olmuş.Teşekkürler 8taş yönetimine.
O haberi yapanLAR da cevaplarını almışlardır umarım...

Fenerli adiler yapti tabiki. Her sekil saldiriyorlar.

:mad:

sethfilo
30.04.2011, 16:38
Allah seni bildiği gibi yapsın buca haadi burdanda 3-1 maçı versene şerefsizler hepsi tezgah maçları şimdi buca kümede kalma umudum var diyip köpek gibi saldıracak bizim maça ulan bu kadar ileriyi düşünüp tezgah yapan bir sistem

Ilelioglu
30.04.2011, 16:41
Allah seni bildiği gibi yapsın buca haadi burdanda 3-1 maçı versene şerefsizler hepsi tezgah maçları şimdi buca kümede kalma umudum var diyip köpek gibi saldıracak bizim maça ulan bu kadar ileriyi düşünüp tezgah yapan bir sistem

Yapma Allah askina Buca oynamasi gerektigi gibi oynadi, hakemler adilerse Buca'nin günahi ne? (bkz. penalti pozisyonu)

Merve H.Oğlu
30.04.2011, 16:41

Geçen gün ben de Ceyhun'u fb ye gol atarken görmüştüm rüyamda :) bu bir işaret olabilir :)

pReN@_61
30.04.2011, 16:44
Kale arkaları bitti.Maraton ve kapalı da çok az kaldı.
Eyvallah..Taraftar bursa maçındaki gibi coşkulu olur inşallah.

Sefa
30.04.2011, 16:45
Ben de rüyamda Galatasaray'ı 1-0 yendiğimizi gördüm.. Biraz geriden geliyorum kusura bakmayın.. :)

oflubektas
30.04.2011, 17:06
Lailaheillallah ya! Yine başladı rüyalar...

Şu maça ne yönetim,ne de camia olarak hiç iyi hazırlanamadık. Açıkçası idmanları da takip etmediğimden futbolcuların nasıl hazırlandığını bilemiyorum. İnsanların çoğunda "şampiyonluğu verdik" hissi var. Her ne kadar haklılık payı olsa da 9 puanın kapanmasını sağa sola (fener yönetimi, Şenol Hoca, Umut Bulut vs.) yüklemeler de cabası. Rakibimiz yarın akşam kendisine en ters gelen takımlardan biriyle oynayacak. Kalelerinde Hasagiç yok, savunmaları da eksik ama fenere karşı ligin en iyi kontraatak takımı olarak bir süprize imza atabilirler. Biz Antep maçına tam anlamıyla konsantre olur, rakibin etkili silahlarına karşı biraz sert oynayıp, ileride topu fazla tutmadan (son dakika kazandıkları maçta fenerin en büyük hatasıydı) ani hücumlar yaparsak belki de bu hafta emaneti geri alacağız. Şu 4 maçta alacağımız 12 puana tam olarak odaklanmalıyız. Biz bu kadar sarsak bir psikolojiyle kendimizi hazırlıyorsak olası bir puan kaybında futbolculara kızma hakkımız hiç yok.

Bizim bu siteden yaptığımız "hariçten gazellerin" pek etkisi olmaz ama bu maç Avni Aker Stadı en az Bursa maçında olduğu kadar dolu, coşkulu ve sert olmalı.

Bir maçı da tribün kazansın arkadaş!

Fatih Özkan
30.04.2011, 17:10

Günahlarını aldın abi (:
3-3 bitti maç...

Mustafa Önder
30.04.2011, 17:18
Günahlarını aldın abi (:
3-3 bitti maç...

Demek ki neymiş Futbol 90 dakikalık bir oyunmuş :D

Ozan Yazıcı
30.04.2011, 17:21
Gazozuna maç..

robinhood61
30.04.2011, 17:26
bu bucadaki futbolculardan şüphelendim abi bu kadar basit penaltı yaptırılır mı ya. düşündürücü valla

İbrahim Gökhun Öztürk
30.04.2011, 17:28
bu bucadaki futbolculardan şüphelendim abi bu kadar basit penaltı yaptırılır mı ya. düşündürücü valla

ikisinde de antalyalılar bıraktı kendilerini böyle penaltılar verilecekse her korner atışında 5 10 penaltı verilmeli

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 17:45
Pendik - OF maçı vardı ne oldu??

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 17:48
Oo Pendik 0-2 Ofspor ve 1461 Trabzon 3-0 T.İ.Yurdu :)

Gökçebey
30.04.2011, 17:50
Yarın maraton tribününde dev bir pankart açılacak. Gerçekten devasa. Mesajı ise çok anlamlı olacak. İnşallah kulüp tahrik edici diye engel olmaya çalışmaz. Gerçi Murat hoca seve seve açacağız bu pankartı dedi. :D

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2011, 17:51
Yarın maraton tribününde dev bir pankart açılacak. Gerçekten devasa. Mesajı ise çok anlamlı olacak. İnşallah kulüp tahrik edici diye engel olmaya çalışmaz. Gerçi Murat hoca seve seve açacağız bu pankartı dedi. :D

Bu da mı sürpriz :(
Hangi tribüne bilet alsam oraya pankart açılıyor :D Haftaya kapalıya alıcam :D :D

ûamûra
30.04.2011, 18:09
dortmund 7 şampiyonluğu almak üzere..darısı başımıza..

Fatih Öztürk
30.04.2011, 18:18
OFSPOR pendikte çok rahat galibiyet aldı.yaklaşık 250 kadar seyirci desteğe geldi.her ne kadar tezahürat yapmadan maç izlediysekte maça gelenlere teşekkürler.

yarında inşallah Trabzonsporumuz kazanacak.

nakzo
30.04.2011, 18:18
dortmund da 10 yıl sonra şampiyon oldu bir leverpool bir Trabzonspor kaldı şampiyon olamayan ama gerçekten bizim şampiyon olamamamız tam bir saçmalık bu kadar yıl açıklaması yok

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 18:19
İnşallah Abilerim,Renktaşlarım bizde şampiyon olacağız :) ALLAH yardımcımız olsun Amin

Alper Calik
30.04.2011, 18:22

Kulübe söylemeyin o zaman ne yazdığını :)

SAFA
30.04.2011, 18:41
Tolga - Serkan - Giray - Egemen - Piotr - Selçuk - Colman - Engin - Burak - Alanzinho - Pawel Bu maçın 11'idir.

iril
30.04.2011, 18:54
Gökhan ünal istanbulda kiralık mı yoksa bonservisiyle mi gitti? İnşallah buraktan sonra gökhandanda bir darbe yerler

SADECETRABZON61
30.04.2011, 18:56
Futbolcuların yüreklerini koyup 4 maçıda kazanmasını bekliyorum 2. yarı cok düşüş yaşadık.zaten defalarca dedim puan kaybedicez böyle giderse diye ve geçen hafta kaybettik..
Artık 4 maçıda alalım şampiyon oluruz olmayız onu zaman gösterir.

Seyfi_B
30.04.2011, 19:01
Ah ulan ah, Fener'in bu anormal çıkışı olmasaydı bize tıpkı Dortmund gibi şampiyonluğumuzu ilan ederdik.

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 19:14
Ah ulan ah, Fener'in bu anormal çıkışı olmasaydı bize tıpkı Dortmund gibi şampiyonluğumuzu ilan ederdik.

devre arası aziz yıldırım ntvspor açıklamaları sonrası fenerbahçe'nin böyle bir süreç yaşayacağı kesindi.

manisa, gençlerbirliği, buca, gaziantep

bu maçların kazanılmasında hakem yardımı olmuşur.

kayseri, eskişehir

bu takımlar hiç bir direnç göstermemiştir.

olay bu kadar ortada..

M.Kılıç50
30.04.2011, 19:30
devre arası aziz yıldırım ntvspor açıklamaları sonrası fenerbahçe'nin böyle bir süreç yaşayacağı kesindi.

kayseri, eskişehir

olay bu kadar ortada..

gaziantep macini cek sen oradan renkdas ;)

ANIL
30.04.2011, 19:31
ilk yarıdaki macta belki bu sezonun en iyi topunu oynamıstık 1-0 geriye düstüğümüzden sonra inanılmaz bir pas yapıp macı kazanmıstık inş. yine öyle olur. jAJA müthişti

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 19:34
ilk yarıdaki macta belki bu sezonun en iyi topunu oynamıstık 1-0 geriye düstüğümüzden sonra inanılmaz bir pas yapıp macı kazanmıstık inş. yine öyle olur. jAJA müthişti

O zamanlar haklarımız yenmiyordu son adam Selçuk düşürülmüştü kırmızı ve penaltı almıştık maç 1-1 iken ama öyle ya da böyle ben inanıyorum biz daha avni akerde puan kaybetmeyiz...

Seyfi_B
30.04.2011, 19:40

kayseri, eskişehir

olay bu kadar ortada..

Haklısın usta.

Yoksa, her takım uzun lig sürecinde bir düşüş yaşar, biz sadece 2 yenilgi ve 7 beraberlik ile iyi idare ettik sayılır.

Dortmund'un 4 yenilgisi ve 6 beraberliği var şampiyonluğu garantilediği şu anda.

Gülen taraf inşAllah biz olacağız.

FIRTINA - İHTİLAL - EFSANE

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 19:41
gaziantep macini cek sen oradan renkdas ;)

maçın başında penaltı vermeyen hakem mi yoksa,

2. yarı lugano kırmızı kart gösteremeyen ,
gereksiz yere rakibi 10 kişi bırakan

kazanmaya yönelik her türlü eylemi yapan hakem mi ?

belki o maçta hakem 1 penaltıyı es geçti ama 2. yarı elinden geleni yaptı. fenerin kazanması için

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 19:42
Yai düşünün ligi 2 mağlubiyetle bitirdiğimizi dünyanın hangi yerinde görülmüş 2 mağlubiyetli bir takım şampiyon olamıyor işte bizim ligin zorluğu(!)

Yiğit SARI
30.04.2011, 19:42
Maratonda pankart mı açılacakmış ?

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 19:44
30 maçta Fenerbahçe'nin hakem taraf tutuyor dediği tek maç var oda Gaziantep 2. bir maç yok !

Fenerbahçe aleyhine tek bir hakem hatası var mı?

Mustafa Umut
30.04.2011, 19:44
Yai düşünün ligi 2 mağlubiyetle bitirdiğimizi dünyanın hangi yerinde görülmüş 2 mağlubiyetli bir takım şampiyon olamıyor işte bizim ligin zorluğu(!)

dünyanın hangi yerinde ilk devre liderin 9 puan gerisinde olan takım aynı futbolcularla ikinci devre 13 maçından 12 sini kazanıp 1 inde berabere kalıyor?

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 19:46
dünyanın hangi yerinde ilk devre liderin 9 puan gerisinde olan takım aynı futbolcularla ikinci devre 13 maçından 12 sini kazanıp 1 inde berabere kalıyor?

Yaa birde utanmadan yenildikleri 8.lig takımı Yeni Malatyaspor un bizi yenmesi iyi oldu diyorlar orada kendimize geldik, geçin o işi Aziz çıktı Topuk yaylasında herkesi tehdit etti işte orda bu iş başladı. 9 puan kolay kolay kapanmazdı o yüzden 17 hafta önce başladılar oyunlara...

Mustafa Umut
30.04.2011, 19:50
Yaa birde utanmadan yenildikleri 8.lig takımı Yeni Malatyaspor un bizi yenmesi iyi oldu diyorlar orada kendimize geldik, geçin o işi Aziz çıktı Topuk yaylasında herkesi tehdit etti işte orda bu iş başladı. 9 puan kolay kolay kapanmazdı o yüzden 17 hafta önce başladılar oyunlara...

aynen öyle. eğer ki bu fener 17 de 16 yapıp şampiyon olursa dünyada bir ilke imza atar herlade.. ulan aziz bu kadarda belli etmezsin heralde. sıfatsız seni !!!

SAFA
30.04.2011, 20:41
Haftaya bizimle fenerin maçı pazar 20 de. Neden 7 değilde 8? Daha bugün fener forumlarında maçı 8 almaları lazım diyorlardı üstüne de bu program !

Sibel
30.04.2011, 20:45
:sevinç: İnşallah 3 puanı da alırız....Gollerimizi de atarız...Şampiyon Trabzonsporummmmm:tsatkı::tsatkı:

DeAgLeMaNyAq
30.04.2011, 21:07
Haftaya bizimle fenerin maçı pazar 20 de. Neden 7 değilde 8? Daha bugün fener forumlarında maçı 8 almaları lazım diyorlardı üstüne de bu program !

Sadece bizim ve FB'nin maçı değil tüm akşam maçları 20'de. Bu uygulama iki sezondan beri var. Yeni bir şey değil. Yazın yaklaşmasıyla havaların geç kararmasından dolayı fikstür bu şekilde hazırlanıyor...

-Samet
30.04.2011, 21:08
Kadro belliyse yazabilecek olan var mı ?

Mustafa ÖZDEMİR
30.04.2011, 21:09
pawel 11 demi olacak...

Yiğit SARI
30.04.2011, 21:11
Belli değil galiba.

SAFA
30.04.2011, 21:14
Sadece bizim ve FB'nin maçı değil tüm akşam maçları 20'de. Bu uygulama iki sezondan beri var. Yeni bir şey değil. Yazın yaklaşmasıyla havaların geç kararmasından dolayı fikstür bu şekilde hazırlanıyor...

Evet abi şimdi ligtv'nin sitesine baktım aynen senin dediğin gibi ben yanlış hatırlamışım.

SAFA
30.04.2011, 21:15
Ohoooo Pawel 11'e girmesi için Umut'un ayağının kırılması lazım :(

Fatih Özkan
30.04.2011, 21:15
Bunca maç kazan, 6 derbi maçın 5'ini kazan ama şampiyon olma.
İnsanın zoruna gidiyor.
Hele de karşındaki şerefsizin tekiyse...

Sefa
30.04.2011, 21:17
Pawel 11'de olmaz. Şenol Hoca Umutla devam eder.. Pawel oynayıp gol atarsa Şenol Hoca'nın başı ağrır..

Hakan Karadirek
30.04.2011, 21:20
Zor olacak ama kolay yenecegiz :)

Yiğit SARI
30.04.2011, 21:20
Bunca maç kazan, 6 derbi maçın 5'ini kazan ama şampiyon olma.
İnsanın zoruna gidiyor.
Hele de karşındaki şerefsizin tekiyse...

Bi ara derbi kazanamayan takım şuan diğer maçlarda zorlanıyo ne garip. Konya ve Denizli hezimetlerinin olduğu sene bu derbi performansını gösterebilseydik şampiyon olurduk heralde.

-Samet
30.04.2011, 21:21
Güneş'in aklındaki 11

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, şampiyonluk yarışında son ana kadar var olacaklarını söyledi.

30 Nisan 2011 Cumartesi - 13:19
DHA
Trabzonspor'da pazar günü oynanacak Gaziantepspor maçı öncesi teknik direktör Şenol Güneş, kadroda mini bir revizyona gidiyor. Jaja'yı kulübeye çekecek olan Güneş, Pawel'e 11'de şans verecek. Savunmada ise sakatlıktan çıkan Serkan, Mustafa'nın yerinde görev yapacak.

Artık söylenecek fazla bir şey kalmadığını belirten bordo mavili ekibin teknik patronu Güneş, "Bundan sonrası oyuncularımızın saha içindeki başarı ve performanslarına bağlı. Takım olarak kazanıp bu yarışı sonuna kadar götürmek istiyoruz. Takım olarak kazanmaya kilitlendik. Bu yarışta son haftaya kadar mücadele edeceğiz" dedi.

CENK TOSUNA'A ÖNLEM

Bu arada Bordo-mavili takım Gaziantepspor'un en etkili silahı Cenk Tosun'u durdurmak için özel önlem alıyor. Bu konuda Giray Kaçar'a önemli sorumluluklar yükleyen Şenol Güneş'in, orta saha oyuncularından da savunmaya daha fazla katkı sağlamalarını istediği öğrenildi. Orta sahayı kalabalık tutarak oyunun kontrolünü elinde tutmayı planlayan Güneş, uzun bir aradan sonra çift forvet oynatarak, daha çok gol pozisyonuna girmeyi amaçlıyor.

SARI KART UYARISI

Trabzonspor'da Gaziantepspor maçı öncesi 4 futbolcu sarı kart ceza sınırında bulunuyor. Selçuk, Umut, Jaja ve Alanzinho'yu maçta daha sakin olmaları yönünde uyaran tecrübeli teknik adam, "Kalan haftalarda hepinize ihtiyacımız" olabilir dedi. Bu arada Güneş, son haftalarda sık yaşanan sakatlıklar konusunda da oyuncularını dikkatli olmaları yönünde uyardı.

TRİBÜNDE DEV PANKART AÇILACAK

Trabzonsporlu taraftarlar pazar günü Gaziantepspor ile oynanacak olan maç için tribünde dev bir pankart açmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe'ye göndermelerin yer alacağı pankart için taraftarların bir haftadır hazırlık yaptığı öğrenildi. Tribünde siyasi içerikli pankart açılmaması için de yoğun çaba harcanıyor. 61 Gençlik Trabzonsporlular Derneği Başkanı Özgür Özal, "Tribünlerimizi asla siyasete alet etmeyeceğiz" dedi.

JAJA'YA CİDDİ UYARI

Bordo - mavili takımda son dönemde sergilediği performansı ile eski günlerinden uzak bir görüntü çizen Jaja'nın, Gaziantepspor maçında kulübede oturması bekleniyor. bu futbolcunun yerine Alanzinho'nun 11'de forma giyeceği öğrenilirken, teknik direktör Şenol Güneş'in Jaja'yla bir görüşme yaptığı ve "Kendi toparlamalısın. Kalan haftalarda kalitenle birlikte bu takıma katkı yapmalısın" dediği öğrenildi.

TOLGA AYIN FUTBOLCUSU SEÇİLDİ

TrabzonCell abonelerinden gelen SMS'ler sonucunda Tolga Zengin, ayın futbolcusu seçildi. Trabzonspor'un oynadığı son 4 maçı da gol yemeden tamamlamasında büyük payı olan, Eskişehirspor maçında burnu kırılmasına rağmen büyük bir özveriyle oyuna devam eden Tolga Zengin, gelen SMS'lerin yüzde 73'ünü toplamaya başardı. Nisan ayının en iyi futbolcusu seçilen Tolga ödülünü, pazar günü Gaziantepspor ile oynanacak olan maç öncesinde taraftarların huzurunda alacak.

GAZİANTEPSPOR İLE 50. RANDEVU

Trabzonspor ile Gaziantepspor, pazar günü yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 50. kez karşı karşıya gelecekler. Bugüne kadar iki takım arasında yapılan 49 maçta, Bordo-mavililerin galibiyetlerde 25 - 10 üstünlüğü bulunuyor. 14 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.Trabzonspor söz konusu maçlarda 85 kez rakip fileleri havalandırırken, kalesinde 47 gol gördü.

TRABZONSPOR'UN GAZİANTEPSPOR MAÇI MUHTEMEL 11'İ ŞU ŞEKİLDE:

Tolga - Serkan, Giray, Glowacki, Egemen (Cale) - Burak, Selçuk, Colman, Alanzinho - Pawel, Umut

SAKAT: Onur

CEZALI: Yok

BİLET FİYATLARI: Kale arkası: 25 TL, Maraton: 40 TL, Misafir takım: 40 TL, Kapalı kenar: 60 TL, Kapalı orta: 80 TL, VIP: 150 TL, VIP Özel: 300 TL.

==>http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/gunesin-aklindaki-11SXHBQ231874SXQ

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 21:22
Tolga - Serkan - Giray - Egemen - Piotr - Selçuk - Colman - Engin - Burak - Alanzinho - Pawel Bu maçın 11'idir.

Bence güzel bir kadro yapmışsın Renktaş :)

-Samet
30.04.2011, 21:22
Bu kadro doğruysa dizilim nasıl olur yorum alalım arkadaşlar ?

( haberde verdiğim kadro )

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 21:24
Maça 21 S. 33 Dk. kaldı :)

Mustafa Umut
30.04.2011, 21:26
Bu kadro doğruysa dizilim nasıl olur yorum alalım arkadaşlar ?

( haberde verdiğim kadro )

------------tolga------------
serkan-giray-glowacki-egemen
------selçuk-colman-------
-burak---alanzinho---umut-
----------pawel-----------

ya da;

----------tolga-----------
------giray--glowacki-----
serkan-------------egemen
-------selçuk-colman------
------------------alanzinho
--burak-------------------
---------umut-pawel

Yiğit SARI
30.04.2011, 21:26
http://www.footballuser.com/Formations/2011/04/104409_Trabzonspor.jpg

-Samet
30.04.2011, 21:27
------------tolga------------
serkan-giray-glowacki-egemen
------selçuk-colman-------
-burak---alanzinho---umut-
----------pawel-----------

ya da;

----------tolga-----------
------giray--glowacki-----
-------selçuk-colman------
------------------alanzinho
--burak-------------------
---------umut-pawel

Umarım ilk kadrodaki gibi çıkarız :)

Fatih Özkan
30.04.2011, 21:29
Bi ara derbi kazanamayan takım şuan diğer maçlarda zorlanıyo ne garip. Konya ve Denizli hezimetlerinin olduğu sene bu derbi performansını gösterebilseydik şampiyon olurduk heralde.

Şampiyonluğa oynadığımız zamanlarda da çıtanın bu kadar yükselmesi bizim şansımız. Tüm şanssızlıklar bizi bulur zaten...

Mustafa Umut
30.04.2011, 21:31
Umarım ilk kadrodaki gibi çıkarız :)

aslında göze daha hoş geliyor ilk kadro ama, biz daha çok dikine oynamayı seviyoruz.yani kanatlardan pek faydalı olamıyoruz. ve ilerideki forvet tek başına oynadı mı top kaybediyor(pawel'i bilemiyorum ama umut böyle). o yüzden çift forvet iyidir aslında. şöyle daha iyi gözüküyor;

-----------tolga-----------
-----giray---glowacki------
---------selçuk------------
----colman-alanzinho------
---------burak------------
----pawel----umut--------

bek oyuncuları iyi işlerse barça dan farkımız kalmaz :)

Keleşoğlu
30.04.2011, 21:43

güzel kadro

Mustafa Önder
30.04.2011, 21:51
Aha bu şablonları nasıl yapıyorsunuz yahu...

mda61
30.04.2011, 21:53
Pawel'i forvete yazıp kadroya şöyle bir bakınca rahatlıyor insan. Adamın adı bile golcü. PAWEL :)

Samet Metin
30.04.2011, 21:56

piotrun oynaması ?
ayrıca hocanın umut ve jaja yı keseceğini sanmıyorum. Umutu keşke kesse

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 21:56

Umarım Engin ve Pawel oynar ama tabii ki Şenol Hocamız en iyisini bilir...

Yiğit SARI
30.04.2011, 21:57
Umut'un da Jaja'nın da dinlenmeye ihtiyaçları var bence.

Piotr oynayacak durumda mı bilmiyorum ama sakatlığının geçtiğini zannediyorum.

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 21:59
--------------Tolga------------
Serkan---Giray---Egemen---Piotr
Burak---Colman---Selçuk---Engin
-----------Alanzinho------------
----------Pawel (Umut) --------

İlerleyen dakikalarda Alan ile Jaja

Engin ile Ceyhun

Pawel ile de Umut değişikliği iyi olur :)

Jester
30.04.2011, 22:08
Bucaspor'da sarı karttan cezalı duruma düşen var mı?

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 22:10

Renkdaş 3 haftada 13 gol yiyen bir takımdaki cezalıları boşver düşünme, önce antep maçını bir atlatalım 1 hafta konuşacağız zaten buca maçını :) benim merak ettiğim danny yarın oynayacak mı??

Edit: Bir haber sitesinde baktım danny tamamen iyileşmiş, tabii ki bizim için farketmez ama bizi biraz daha zorlayacaklar...

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 22:10

Maçı izlemedim.Bir tane maç sonuçları sitesine baktım kırmızı kart gören yok ama sarı kart cezalısı var mı onu bilmiyorum

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 22:14
Bu arada gelecek hafta oynayacağımız Bucaspor maçı Pazar günü saat 20:00'da başlayacakmış.İzmir Atatürk stadyumunda oynanacakmış.O Fb ilke oynadıkları büyük stadyum mu oluyor ?

bmtr
30.04.2011, 22:14
Arkadaslar ben Buca macinin ozetlerine baktim ve ozetlerinden gordugum kadari ile Bucaspor gelecek haftaki Trabzonspor macina hazirlanmis resmen. Hakemin oyunu bitiris dudugunde Bucaspor'lu bir oyuncu resmen kaleci ile karsi karsiya. Bir de havadan penalti vermisler Antalya'ya; adam resmen kendini birakiyoyr yere. Son olarak Antalya'li bir oyuncunun resmen topu elle engellemesi var kale alani icinde. Bu da Buca lehine bir penaltinin verilmemesi demek.

Bizim gibi zavalli taraftarlar sadece duygularimiz somuruluyor. Hincal'in da dedigi gibi Fener bu yil sampiyon. Biz bosuna ugrasmayalim, ve bosuna uzulmeyelim. En iyisi bunu kendimize kabul ettirip, sonunda hayal kirikligi yasamayalim. Yapilacak bir sey yok. Ister izleyin maclari ister izlemeyin.

biltrabzon
30.04.2011, 22:15
Şansal Büyüka: Hocam, Beşiktaş'ın Egemen ile söz kesme durumu var... Bunu da net söylemeyelim.. Beşiktaş'ta bu sene gördük ki yabancı oyuncu kalitesinin yanında yerli oyuncu kalitesi de gerekiyor...

Mustafa Denizli: Mutlaka 3 büyüklerde yerli oyuncu transferi yapılması lazım.. Egemen'in transferi hakkında bir şey söylemem mümkün değil ancak Beşiktaş'ın alması gereken bir yere transfer düşünülmüş

bu sansal itine haddini bildirmek lazim.fenerin lehine tüm cirkeflikleri yapiyor.

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 22:17
Arkadaslar ben Buca macinin ozetlerine baktim ve ozetlerinden gordugum kadari ile Bucaspor gelecek haftaki Trabzonspor macina hazirlanmis resmen. Hakemin oyunu bitiris dudugunde Bucaspor'lu bir oyuncu resmen kaleci ile karsi karsiya. Bir de havadan penalti vermisler Antalya'ya; adam resmen kendini birakiyoyr yere. Son olarak Antalya'li bir oyuncunun resmen topu elle engellemesi var kale alani icinde. Bu da Buca lehine bir penaltinin verilmemesi demek.

Bizim gibi zavalli taraftarlar sadece duygularimiz somuruluyor. Hincal'in da dedigi gibi Fener bu yil sampiyon. Biz bosuna ugrasmayalim, ve bosuna uzulmeyelim. En iyisi bunu kendimize kabul ettirip, sonunda hayal kirikligi yasamayalim. Yapilacak bir sey yok. Ister izleyin maclari ister izlemeyin.

Arkadaşım çok yalnış düşünüyorsunuz e.şehir,g.birliği,kayseri,antalyaspor gibi takımlar bize oynadıkları oyunun yarısını fenere oynamadılar ve biz çoğuna takıldık ama gidipte bucaya takılırsak zaten biz şampiyon olmayalım...

DURAS
30.04.2011, 22:17
sadece jajanın mı kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. 2. yarı o muhteşem performansıyla umut haketmiyor mu? iyi td lerin niye saplantıları oluyor anlamıyorum, hele bu kibirden uzak tevazu sahibi bir insan olan şenol hoca ise hiç anlamıyorum

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 22:19
Şansal Büyüka: Hocam, Beşiktaş'ın Egemen ile söz kesme durumu var... Bunu da net söylemeyelim.. Beşiktaş'ta bu sene gördük ki yabancı oyuncu kalitesinin yanında yerli oyuncu kalitesi de gerekiyor...

Mustafa Denizli: Mutlaka 3 büyüklerde yerli oyuncu transferi yapılması lazım.. Egemen'in transferi hakkında bir şey söylemem mümkün değil ancak Beşiktaş'ın alması gereken bir yere transfer düşünülmüş

bu sansal itine haddini bildirmek lazim.fenerin lehine tüm cirkeflikleri yapiyor.

emenike, selçuk inan fenerbahçe'ye, egemen beşiktaş'a gitmezse şerefsiz bunların alayı

bmtr
30.04.2011, 22:24
Arkadaşım çok yalnış düşünüyorsunuz e.şehir,g.birliği,kayseri,antalyaspor gibi takımlar bize oynadıkları oyunun yarısını fenere oynamadılar ve biz çoğuna takıldık ama gidipte bucaya takılırsak zaten biz şampiyon olmayalım...

Dogru diyorsun ama can havliyle insan herseyi yapabilir, son umut olarak butun var olan gucu ve daha otesiyle asilir maca. Bunu biz bildigimiz gibi TFF'da biliyor. Onun icin adamlari Trabzonspor macina hazirladilar resmen. IStersen izle gelecek haftaki maci. Goreceksin hakemin ne kadar objective mac yonetecegini. Buca'ya o gostermedigi penlati pozisyonlarinin cok daha hafifini Trabzon macinda gosterecek. Antalya'ya verdigi basit penaltilari Trabzon'a vermeyecek. Tabii bu Gaziantep macini gecebilirsek kayipsiz. Tr.'de lig bitmistir. Biz de ortada oynanan tiyoatroyu izliyoruz. O kadar.

Fatih ÇOLAK
30.04.2011, 22:27
Dogru diyorsun ama can havliyle insan herseyi yapabilir, son umut olarak butun var olan gucu ve daha otesiyle asilir maca. Bunu biz bildigimiz gibi TFF'da biliyor. Onun icin adamlari Trabzonspor macina hazirladilar resmen. IStersen izle gelecek haftaki maci. Goreceksin hakemin ne kadar objective mac yonetecegini. Buca'ya o gostermedigi penlati pozisyonlarinin cok daha hafifini Trabzon macinda gosterecek. Antalya'ya verdigi basit penaltilari Trabzon'a vermeyecek. Tabii bu Gaziantep macini gecebilirsek kayipsiz. Tr.'de lig bitmistir. Biz de ortada oynanan tiyoatroyu izliyoruz. O kadar.

Bunu biliyoruz fakat ben fazlasıyla ilahi adalete güveniyorum Fenerin attığı şutların hiçbiri o 3 direk arasından girmez ve bakar ki kalesinde de bir gol görmüş yenilmişler, isterse 10 penaltı versin girmedimi girmez bizim beklediğimiz de o işte...

Mustafa Umut
30.04.2011, 22:28
maçların aynı anda oynanacak olması çok fena heyecanlandırıyor beni, tuhaf bir heyecan var içimde.. hayrolsun.

Yiğit SARI
30.04.2011, 22:46
maçların aynı anda oynanacak olması çok fena heyecanlandırıyor beni, tuhaf bir heyecan var içimde.. hayrolsun.

2x heyecan :D Bide İbb kazanırsa oh

-Samet
30.04.2011, 22:46
aslında göze daha hoş geliyor ilk kadro ama, biz daha çok dikine oynamayı seviyoruz.yani kanatlardan pek faydalı olamıyoruz. ve ilerideki forvet tek başına oynadı mı top kaybediyor(pawel'i bilemiyorum ama umut böyle). o yüzden çift forvet iyidir aslında. şöyle daha iyi gözüküyor;

-----------tolga-----------
-----giray---glowacki------
---------selçuk------------
----colman-alanzinho------
---------burak------------
----pawel----umut--------

bek oyuncuları iyi işlerse barça dan farkımız kalmaz :)

Bu da ideal bir diziliş bence , ama sol bekte piotr olmak kaydıyla ,

Piotr oynamayacak mı ?

Aker
30.04.2011, 22:48
Engin kadrolarda yazılıyor, kendisi 18 e alındı mı?

oguzhanssan
30.04.2011, 22:50
valla engin i almadan hiçbir maçı alamayacak mıyız ne!
ayrıca
engin egemen colman umut olmadan burak da fazla dayanamıyor demek ki!
ben bu maçtan korkmuyorum. zaten alacağımıza eminim.
görün oynarsa umut bile gol atabilir. stresimiz yok en azından.

Alper Calik
30.04.2011, 22:54
"Fırtınanın Kopacağı Yerde .." pankartımız bu maçta açılacak mı?

Mustafa Umut
30.04.2011, 22:55
2x heyecan :D Bide İbb kazanırsa oh
2x sevinç, 2x hüzün aynı anda olabilir :) her iki durumda benim için gayet tehlikeli olacaktır :) ailemi, çevremdekileri, bayrakları, selpakları hazırladım :)

1 haftadır bunu düşünüyorum.mesela biz cuma akşamı puan kaybediyorduk o arada biraz gevşiyorduk sonra fener kazanınca tekrar bir gerginlik oluyordu.şimdi aynı anda biz puan kaybedip fener kazanırsa bu yürek dayanamaz genç yaşta gider gibi gözüküyor :)
eğer ki aynı anda biz galip gelir fener takılırsa yine tehlike. bu sefer taha büyük bir tehlike :) ne yapacağım bilmiyorum. yarın da dersane tatil. zaman da geçmez. ders de çalışamam, aklımdan bir an olsun çıkmıyor zaten.. şu 4 hafta uyusam ve sonra uyansam...... her gece yatarken karabükten Trabzon'a doğru konvoyla beraber gidişimizi hayal ediyorum..elimde bayrak arabanın camından haykıra haykıra takım otobüsünün yanından gişimi düşünüyorum da her gece yatarken gözlerim doluyor.. dua ederek uyuya kalıyorum.. ALLAH UTANDIRMASIN.

Mustafa ÖZDEMİR
30.04.2011, 22:58
kötü futbol ama galibiyet ...

Mustafa Ayazoğlu
30.04.2011, 23:04
Aziz Yıldırım 45 ünlük cezası 70 gün olacakken ufak bir noktayı es geçmişler, tahminim bilinçli. 45 günlük ceza 21 güne inmesi ise Şerefsiz demek centilmenliğe aykırı bir sözmüş..
Kanal Türk , Erman Toroğlu komiteden 2 kişiyi işaret etti. Büyük ihtimal Aziz'in ayarlaması.

Şerefsiz Tahkim, MHK, Federesyon, Aziz Yıldırım. Artık bu söylemler centilmenliğe aykırı..

Yiğit SARI
30.04.2011, 23:05
2x sevinç, 2x hüzün aynı anda olabilir :) her iki durumda benim için gayet tehlikeli olacaktır :) ailemi, çevremdekileri, bayrakları, selpakları hazırladım :)

Yarın 1x sevinç 1x hüzün olabiilir. Biz kazanırız ama Fener kaybetmez bence. İbb finali düşünüyodur lige asılmaz. :)

Alper Calik
30.04.2011, 23:06

1 haftadır bunu düşünüyorum.mesela biz cuma akşamı puan kaybediyorduk o arada biraz gevşiyorduk sonra fener kazanınca tekrar bir gerginlik oluyordu.şimdi aynı anda biz puan kaybedip fener kazanırsa bu yürek dayanamaz genç yaşta gider gibi gözüküyor :)
eğer ki aynı anda biz galip gelir fener takılırsa yine tehlike. bu sefer taha büyük bir tehlike :) ne yapacağım bilmiyorum. yarın da dersane tatil. zaman da geçmez. ders de çalışamam, aklımdan bir an olsun çıkmıyor zaten.. şu 4 hafta uyusam ve sonra uyansam...... her gece yatarken karabükten Trabzon'a doğru konvoyla beraber gidişimizi hayal ediyorum..elimde bayrak arabanın camından haykıra haykıra takım otobüsünün yanından gişimi düşünüyorum da her gece yatarken gözlerim doluyor.. dua ederek uyuya kalıyorum.. ALLAH UTANDIRMASIN.

Sevgili renktaş,

Derslerini çalış ihmal etme. En iyi zaman ders çalışarak geçer, bekleyerek hiç geçmez .. Yarın sabah güzel bir samsun pidesi yaptırıp, sonra dersine çalışabilirsin :)
İnşallah dualarımız kabul olur ve Trabzonspor şampiyon olur :dvl:

Sibel
30.04.2011, 23:06
Pawel 11de başlayacakmış..Jaja'nın yerine,Umut'la birlikte.Ve Engin kadroda.imiş.

Yiğit SARI
30.04.2011, 23:09
Pawel 11de başlayacakmış..Jaja'nın yerine,Umut'la birlikte.Ve Engin kadroda.imiş.

Umut'u sol tarafa yakın bi yerde görürüz heralde. Müthiş şutları ve topun üzerinden atlama yeteneğiyle mest eder bizleri :D

-Samet
30.04.2011, 23:11

---Kaynak ?

Mustafa Umut
30.04.2011, 23:11
Sevgili renktaş,

Derslerini çalış ihmal etme. En iyi zaman ders çalışarak geçer, bekleyerek hiç geçmez .. Yarın sabah güzel bir samsun pidesi yaptırıp, sonra dersine çalışabilirsin :)
İnşallah dualarımız kabul olur ve Trabzonspor şampiyon olur :dvl:
teşekkürler abi. :) bu şehirden nefret ediyorum. biran önce kurtulmak için çalışmak şart :) biraz çalışırım sonra stresi atmak için dolaşmak şart :)

Furkan Dündar
30.04.2011, 23:12
pawel 11 demi olacak...

umut varken mi imkansız bence :) bende oynamasını cok ıstıyorum ama nerde

Sibel
30.04.2011, 23:13
---Kaynak ?
Kaynak Karadeniz kanalları spor bültenleri:)O yüzden -mış ekledim.Kesinliği yok.

-Samet
30.04.2011, 23:14
Kaynak Karadeniz kanalları spor bültenleri:)O yüzden -mış ekledim.Kesinliği yok.

Hadi hayırlısı.

Ahmet Öztürk
30.04.2011, 23:17
Yarın ilk bu sene ilk defa yol tarafı kale arkasında izleyeceğim maçı. İnşallah ilk defa rahat bi galibiyet alırız..

Sibel
30.04.2011, 23:17
Şenol hoca Jaja'yı koz olarak saklamayı,bu yüzden de Pawel'i oynatacağını belirtmiş.

Gürkan
30.04.2011, 23:18
İçimden geldi.

Trabzonspor 2 - 0 Gaziantepspor.
Fenerbahçe 0 - 1 İ. B. B.

Alper Calik
30.04.2011, 23:18
teşekkürler abi. :) bu şehirden nefret ediyorum. biran önce kurtulmak için çalışmak şart :) biraz çalışırım sonra stresi atmak için dolaşmak şart :)

1985-1992 arası orada idim, o zamanlar nispeten ferah idi. Son zamanlarda çok kalabalıklaştı şehir merkezi. Neyse seneye bak Trabzonspor un orada maçına da gidersin :)

selamlar

Mustafa Umut
30.04.2011, 23:21
Umut'u sol tarafa yakın bi yerde görürüz heralde. Müthiş şutları ve topun üzerinden atlama yeteneğiyle mest eder bizleri :D

o hareketi yarınki maçta bir daha yaparsa bu sefer kafamı kahvenin duvarına vurmakla kalmayıp, kimliğimdeki Mustafa Umut Kul isminden Umut kısmını sildireceğim heralde :D

eses maçı akşamı kahveden eve giderken jaja'nın sol taraftaki 2 adama atmadığı pası ve umutun topun üstünden atladığı pozisyonları düşüne düşüne, ağlayarak eve gitmiştim. artık kahrolma düzeyini aştık.. lütfen şenol hocam..

lazzz61
30.04.2011, 23:22
skoru degıstırecek tek oyuncu jaja ama jajanın uzerıne sıstem kurması gerekırken gıdıp yıne umutu oynatıyor pawelınde pek etkılı olacagını sanmıyorum

Mustafa Umut
30.04.2011, 23:23
1985-1992 arası orada idim, o zamanlar nispeten ferah idi. Son zamanlarda çok kalabalıklaştı şehir merkezi. Neyse seneye bak Trabzonspor un orada maçına da gidersin :)

selamlar

inşallah gideceğim..selamlar.. :)

Alper Calik
30.04.2011, 23:23
Şenol hoca Jaja'yı koz olarak saklamayı,bu yüzden de Pawel'i oynatacağını belirtmiş.

Bu da mı yerel basından? Nerede yazıyor?

FC-ST-PAULI-61
30.04.2011, 23:24
umut oynayacak galiba,ozaman Maci izlemeyecegim zaten Ligtv vermiyor Maci.4 Hafta kaldi Seneye iyi bir Golcümüz olacak.3-1 kazaniriz

Mert Oğuzlu61
30.04.2011, 23:27
umut-pawel değil jaja-pawel oynamalı şenol hocam koşan mücadele eden değil atan alacak şu son 4 maçta 3p, atan şampiyon olacak hocam ! jaja ve pawel iyi bir ikili olabilir bunun sinyallerini vermişlerdi zaten ama yarın yine sahada umut u görürsek pawel veya jaja kulübede başlarsa daha maçın başında biterim ben umut a güvenmiyorum, güvenemiyorum..

Hürgün Aygün
Saatler kaldı yarın olsa hemen.:D

zafercalikoglu
umarım hersey ylunda gider ve biz kazanırken fener kaybeder,mutlu cok mutlu bir hafta geciririz..

Birtan Karaman
30.04.2011, 23:30
Jaja yedek başlayacak gibi, yazılıp çizilenlere bakılırsa. Pawel'in tek başına çok etkili olabileceğini düşünmüyorum. Ama Umut'un oynamasından iyidir, oynasın şunun şurasında 3-4 haftası kalmış.

Canberk
30.04.2011, 23:32
Yarın Niang oynamayacakmış.
18 kişilik kadroda yok.

Yine de birşeydir yani ççç

samet28
30.04.2011, 23:32
Valla maçın yıldızı selçuk olabilir ..

LnMrt
30.04.2011, 23:35
Aziz in Ordusu...
Şansal her 5 dakikada bir Egemen transferine dönüyor..

Gecenin maçı BJK-GS ama konu Egemen...
Derbi bahane niyet şahane...

Hürgün Aygün
30.04.2011, 23:35
Can Karyağdı'ya bağlandı Lig Tv.

Hürgün Aygün
30.04.2011, 23:37
Yarın Piotr yok çok büyük ihtimal.

Eto'o
30.04.2011, 23:40
mac hangi kanalda ?

Erkin Ekşi
30.04.2011, 23:41
---------tolga--------
----glowacki---giray---egemen-------
serkan---selcuk----colman----engin
-------------jaja-------------
-----burak----------pawel--------

ikinci yari gerekirse 4-4-2 ye donebilirsin tek bir degisiklikle.

Yiğit SARI
30.04.2011, 23:45
mac hangi kanalda ?

Spormax...

SAFA
30.04.2011, 23:48
off ya can karyağdı yine klasik 11 çıkacak dedi :( yeter hocanında bu umut aşkı bitmedi :(

Eto'o
30.04.2011, 23:49
Spormax...
ben maclari diturkwebden izliyor o maci verecekmi orda ?

titanic
30.04.2011, 23:59
Bu maçta umut dinlenmeli, yattara ilk on birde başlamalı

Mustafa Ayazoğlu
01.05.2011, 00:00
belediye maçında

stoper oynayacak can arat dikkat !

Eto'o
01.05.2011, 00:03
belediye maçında

Forvettede gokhan unal

Deniz Tosunoğlu
01.05.2011, 00:03
belediye maçında

+ Gökhan Ünal (oynarsa tabii)

Deniz Tosunoğlu
01.05.2011, 00:04
Keske bizde Fener gibi yedek oyuncularimizi kiraya verseydik. Sezer Badur, Baris Atas, Zafer (zamaninda), Tayfun Cora.
Adamlarin her takimda oyunculari var. Bu ne ya..

Eto'o
01.05.2011, 00:06
Keske bizde Fener gibi yedek oyuncularimizi kiraya verseydik. Sezer Badur, Baris Atas, Zafer (zamaninda), Tayfun Cora.
yok ya olmasin baksana bi gabric vardi oda bize gol atti eksik olsun

erol-61
01.05.2011, 00:06
İçimden geldi.

Trabzonspor 2 - 0 Gaziantepspor.
Fenerbahçe 0 - 1 İ. B. B.

bizim maç tamam ama İ.B.B 1 i bulursa 2 yide bulur..........

lazzz61
01.05.2011, 00:07
beledıye macında bı gram bıle umudum yok bu macı fener öyle veya böyle alır kadro farkı cırkeflık farkı hakem farkı psıkolojık fark hersey fenerden yana ben belkı ankgucune takılır dıe dusunuorum karabukude kolay gececeklerını dusunuyorum

Deniz Tosunoğlu
01.05.2011, 00:07
yok ya olmasin baksana bi gabric vardi oda bize gol atti eksik olsun

Gabric biraz ''sorunlu'' gitti Trabzonspordan. ''Intikam'' almak icin oyle oynadi zaten..

Sencer Bulut
01.05.2011, 00:08
Ankaragücü macında bize golü Gabric atmıştı ve berabere bitmişti:rolleyes: Genelde bizden giden oyuncular bize karşı aslan kesiliyorlar Fenerki gibi yandaşcılık yapmıyorlar...

Oruç
01.05.2011, 00:09
ben maclari diturkwebden izliyor o maci verecekmi orda ?

İzleriz herhalde. Ben de webtv üyesiyim.

Yarın umarım bizim için hayırlı sonuçlar çıkar maçlardan. Vizeler var, moral bozukluğu oldu mu bir gün kendime gelemiyorum, çalışamıyorum vallahi.

Geçen haftaki sonuçlar moralimi alt üst etti o psikoloji ile 3 tane sınava girdik. :)

Allah'ım güldür yüzümüzü, ne olur.

Eto'o
01.05.2011, 00:09
ibbnin forveti gokhan unal (fenerli) defansi can arat (fenerli) kalecisi oguzhan (trabzonlu) allah yardimcin olsun oguzhan insallah panter kesilirsin kalende

AYYILDIZ
01.05.2011, 00:10
Stoperde Can Arat forvette Gokhan Unal varsa o mac bitmistir.Gokhan Unal haftaarasi fb sampiyon olur diyordu.Ibb macindan umidim yok.Ankaragucu maci Tekke birsey yaparsa yapar.Ligde herkes Aziz'in usagi.

Eto'o
01.05.2011, 00:17
Stoperde Can Arat forvette Gokhan Unal varsa o mac bitmistir.Gokhan Unal haftaarasi fb sampiyon olur diyordu.Ibb macindan umidim yok.Ankaragucu maci Tekke birsey yaparsa yapar.Ligde herkes Aziz'in usagi.
kalecileri oguzhan hasagic oynamayacakmis insallah gol yemez

OYılmaz
01.05.2011, 00:17
Maç toplu bir yerde izlenecek mi ?

Oruç
01.05.2011, 00:19
Oğuzhan'ın 61 numaralı formasından, İbrahim'den ve Fırat Aydınus'tan ümitliyim.

Biz maçı alalım kazasız belasız da...

A.Gökhan AKIN
01.05.2011, 00:26
Umut var. Evet her daim umut var ama sadece bizim takımda :D

ramazan-54
01.05.2011, 00:27
Oğuzhan'ın 61 numaralı formasından, İbrahim'den ve Fırat Aydınus'tan ümitliyim.

Biz maçı alalım kazasız belasız da...
ersun hoca zamanında konya maçında harikalar yaratıp bizi şampiyonluktan eden oguzhan mı?

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 00:29
ersun hoca zamanında konya maçında harikalar yaratıp bizi şampiyonluktan eden oguzhan mı?

Yok o Özden'di galiba...

Ömer Faruk61
01.05.2011, 00:30
Yok o Özden'di galiba...

Hayır 61 numaralı Oğuzhan Bahadır idi;)

Deniz Tosunoğlu
Oguzhan idi.

Fanatik34
Gabric biraz ''sorunlu'' gitti Trabzonspordan. ''Intikam'' almak icin oyle oynadi zaten..O yüzden mi bize golü attiginda hic sevinmedi???

Aslinda tam aksi yani bize bilenerek oynasaydi bizim icin daha hayirli olurdu cünkü bize karsi kin besleyenler bize karsi basarili olamiyorlar (isin piskolojik kismi).

Bunlari birakin artik, yarin o stadda yerinde oturup susan, daha dogrusu ayakta kalanlari elestiren herkes en büyük Fenvelidir, yani en büyük se...dir! Söyleyin, söylettirin, yarin susmayin, bu davaya inanan futbolculara tek destek sizsiniz, gerisi hikaye!!!

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 00:31
Ben şunu der şunu bilirim her fırsatta Fener daha avantajlı diyen, Avi Aker'de baskı var diyen ve Fenerin kiralığı olan bir Gökhan Ünal oynarsa puan zor çık hocam holosko, ibrahim akın'la bak gör nasıl çakıyorsun Fener'e...

erol-61
01.05.2011, 00:31
http://img685.imageshack.us/img685/7075/aliartik.png (http://img685.imageshack.us/i/aliartik.png/)

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 00:32
Oguzhan idi.

Yanlış hatırlamışım :) Hasagiç'in oynamasından kat kat iyidir Hasagiç'te zamanında Fenerin yedek kalecisiydi...

Fanatik34
01.05.2011, 00:35
Arkadaslar...kendi maciniza bakin! Gantep macini kazandigimizda mutluluga en yakin olacak biziz, bunu unutmayin.

Niye? Cünkü biz bunu hakediyoruz, Fenevliler bunun altinda kalacaklar cünkü onlarin tek umudu bizim takilmamiz!

IBB satar, Karabük satar ama A.gücü satmaz ve kazanir ve biz onlarin her bölgesine koymus oluruz (kusura bakmayin)...

Yunus Emre SEYHAN
01.05.2011, 00:36
Oğuzhan'ı hatırladınız değil mi?
Konya - Ts maçında kedi kesilmişti.

DeAgLeMaNyAq
01.05.2011, 00:36
Hepimiz Pawel'in oynamasını istiyoruz ancak Pawel oynayacak diye de Jaja'nın kesilmesi ne kadar doğru bilemiyorum. Umut'un kesilmeyeceği ortada. Bu durumda yedek bekleyecek kişi Alanzinho olmalı. Jaja'nın son dönemdeki temposu ne kadar düşük olursa olsun, takımdaki en üst düzeydeki oyuncu olduğu ortada. Üstelik 20 haftadır 11'de başlayan adamı ligin bitimine 4 hafta kala yedeğe çekmenin pek fayda sağlayacağı söylenemez. Baktık ki Jaja yine aynı temposuzlukta o vakit sonradan girip etkili olma potansiyeli yüksek olan Alanzinho'yu kullanırız kullanırız. Çeşitli programlarda muhtemel kadrolar verildiğinde nedense maç saatinde belli olacak şeklinde ifadeler kullanılıyor ama bunun gerçeği yansıtmadığı ortada. Son taktik idmanda kimin oynayıp oynamayacağı bellidir...

Yaşar
01.05.2011, 00:37
Staddaki taraftar öyle bir elektrik vermeli ki izleyenlere, tökezlememizi, yılmamızı, susmamızı, pes etmemizi bekleyenler mahçup olmalılar. Haydi Trabzon, görev senin. Bizim burada yüreğimiz sizlerle.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 00:39
Hepimiz Pawel'in oynamasını istiyoruz ancak Pawel oynayacak diye de Jaja'nın kesilmesi ne kadar doğru bilemiyorum. Umut'un kesilmeyeceği ortada. Bu durumda yedek bekleyecek kişi Alanzinho olmalı. Jaja'nın son dönemdeki temposu ne kadar düşük olursa olsun, takımdaki en üst düzeydeki oyuncu olduğu ortada. Üstelik 20 haftadır 11'de başlayan adamı ligin bitimine 4 hafta kala yedeğe çekmenin pek fayda sağlayacağı söylenemez. Baktık ki Jaja yine aynı temposuzlukta o vakit sonradan girip etkili olma potansiyeli yüksek olan Alanzinho'yu kullanırız kullanırız. Çeşitli programlarda muhtemel kadrolar verildiğinde nedense maç saatinde belli olacak şeklinde ifadeler kullanılıyor ama bunun gerçeği yansıtmadığı ortada. Son taktik idmanda kimin oynayıp oynamayacağı bellidir...

Kim ne derse desin benim tahminim klasik 11'imizle çıkacağız Tolga--Serkan,Giray,Egemen,Cale--Burak,Selçuk,Colman,Alan--Jaja,Umut...

muharrematasoy
01.05.2011, 00:42
Oguzhan idi.

Hızır idi Yunus idi Hızır idi Yunus idi :D

arkadaşlar rakip takımda sırtında 61 numara taşıyan birini görürseniz bize golü yazıyor rakiplere yatıyor

nedir bu iş çözemedim?

Oruç
01.05.2011, 00:42

Sanırsınız ligin son maçında bizi şampiyonluktan etmiş adam. O zaman Konyaspor kalesinde görev aldığı sırada 21. haftada kendi evimizde Denizli'ye 0-2 mağlup olmuşuz, 23. haftada Konyaspor'a 0-1 yenilmişiz, 24. hafta gese ile evimizde 2-2 berabere kalmışız, 25. haftada Antep'e deplasmanda 3-2 kaybetmişiz. Bir sonraki hafta Belediye ile A.Aker'de 0-0 berabere kalmışız.

Ha siz bu tabloda şampiyonluğu tek maça, tek isme bağlıyorsanız söyleceyek söz kalmıyor demektir bize.

Fatih Öztürk
01.05.2011, 00:44
Antep filan bızım oyun tempomuza dayanamaz.ayağında top saklamak ısteyen takımlar bıze karşı hüsran yaşamaya mahkumdurlar.bu arada telegoldekı pezevenglerı ızlıyorum,sallıyorlar aleyhımize.çok paran olacak satın alacaksın denyoları.parayla satın alınacak adam bunlar.

muharrematasoy
01.05.2011, 00:44
ohooo biz burada boşuna konuşuyoruz can aratla gökhan ünalın oynadığı takımdan hayır mı gelir,

smackdown bile bunların maçlarından daha gerçekçidir

DNA-TS
01.05.2011, 00:45
Sanırsınız ligin son maçında bizi şampiyonluktan etmiş adam. O zaman Konyaspor kalesinde görev aldığı sırada 21. haftada kendi evimizde Denizli'ye 0-2 mağlup olmuşuz, 23. haftada Konyaspor'a 0-1 yenilmişiz, 24. hafta gese ile evimizde 2-2 berabere kalmışız, 25. haftada Antep'e deplasmanda 3-2 kaybetmişiz. Bir sonraki hafta Belediye ile A.Aker'de 0-0 berabere kalmışız.

Ha siz bu tabloda şampiyonluğu tek maça, tek isme bağlıyorsanız söyleceyek söz kalmıyor demektir bize.
bende böyle düşünüyorum.aksini düşünürsek kolpaşehirlilerden ne farkımız kalır.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 00:45

Bilirsin bizde takım bir darbe aldmı tepetaklak olurdu ama bu sene kendimizi aştık o yüzden ilk maça bağlanması biraz mantıklı mesela biz bu sene A.Gücü ile berabere kalmasak FB bu kadar iştahlanırmıydı??

ramazan-54
01.05.2011, 00:48

iyide o iki maç bizim konsantrasyonumuzu yerle bir etmişti... bide rakip takımda 61 numara varsa korkun en iyi futbolunu bize karşı oynuyorlar benim gözlemim .

BENDARLI
01.05.2011, 00:51
abi madem kontrollü oynamak istiyorsun neden umut u sol açıkta kullanmıyorsun şenol hocam,hem press gücümüz fazla olur hemde sağdan ve ortadan gelen ataklarda ekstra içerde bir forvetimiz olur nasıl olsa sol açıkta oynayan (alan) atak falan geliştirip orta yaptığı falan yok..umut un ilerde tek adam olarak bizi sinir komalarına sokmak dışında yaptığı pek birşey yok...

---------tolga--------
serkan--giray--egemen--cale
-----colman--selçuk-------
burak-----jaja-----umut
---------pawel---------

böyle bir diziliş antep maçında iş yapmaz mı ?

Oruç
01.05.2011, 00:53
Bilirsin bizde takım bir darbe aldmı tepetaklak olurdu ama bu sene kendimizi aştık o yüzden ilk maça bağlanması biraz mantıklı mesela biz bu sene A.Gücü ile berabere kalmasak FB bu kadar iştahlanırmıydı??

Febenin iştahlanması çok başka sebeplerle açıklanır, açıklanıyor da. Bunun altındaki yapısal sorunlar ile bizim 08-09 sezonun 21. haftası mağlup olduğumuz maçın altındaki yapısal sorunlar yahut A.gücü ile berabere kalışımızın febeyi iştahlandırmasının altında çok başka şeyler yatıyor. Elma armut meselesi.

34 haftalık bir bütünden cımbızla tek maçın seçilip 'yok şampiyonluk gitti, yok şöyle, yok böyle' denmesi bahaneden, başarısızlığı dışarıya atmaktan başka bir şey değil. Ha bu durum 34. maçta olsa, 33. maçta olsa anlarız da 21. hafta neyin nesi, yahut 18. hafta ?

Yasin T.
01.05.2011, 00:54

2008-09 kadrosuda ligin ilk yarısını lider bitirmişti.Ancak ikinci yarı yukarıda yazdığın maçları saçma bir şekilde kaybetmemiz şampiyonluğu Beşiktaş'a vermemize sebep olmuştu.Bu takım işin sonunu getiremiyor malasef.Umarım bu şanssızlığımızı kırarız.

Oruç
01.05.2011, 00:55
iyide o iki maç bizim konsantrasyonumuzu yerle bir etmişti... bide rakip takımda 61 numara varsa korkun en iyi futbolunu bize karşı oynuyorlar benim gözlemim .

Etmemeli işte bunu anlatıyoruz. Henüz 21. hafta. 13 hafta var ligin bitimine.

Deniz Tosunoğlu
01.05.2011, 00:57
O yüzden mi bize golü attiginda hic sevinmedi???

Aslinda tam aksi yani bize bilenerek oynasaydi bizim icin daha hayirli olurdu cünkü bize karsi kin besleyenler bize karsi basarili olamiyorlar (isin piskolojik kismi).

Bunlari birakin artik, yarin o stadda yerinde oturup susan, daha dogrusu ayakta kalanlari elestiren herkes en büyük Fenvelidir, yani en büyük se...dir! Söyleyin, söylettirin, yarin susmayin, bu davaya inanan futbolculara tek destek sizsiniz, gerisi hikaye!!!

Hollandaya gelirken baya yüzü asikti ve hep takimdan uzak kosu yapardi. Gidisini buna bagliyorum, belki kisisel sorunlari, kulüple sorunu vardi, bunu bilemem..

Oruç
01.05.2011, 00:58
2008-09 kadrosuda ligin ilk yarısını lider bitirmişti..

Hayır yok öyle bir şey. 08-09 sezonunda ligin ilk yarısını 35 puanla 2. sırada tamamlamıştık.

Mustafa Ayazoğlu
01.05.2011, 00:59
Fenerbahçe 82
Trabzonspor 82

Şampiyon bu şekilde olsun istenmez !

Gaziantep yenersek diğer 3 maçıda alırız çünkü. Fenerbahçe 4 maçını alamaz.

Trabzonspor'un yoluna taş koyulabilecek bir maç ! Cüneyt Çakır bu maçın içine edebilir.

Fatih Öztürk
01.05.2011, 01:00
beledıyelı ıbrahim akın,rahmetlı kazım kanata göre hasta Trabzonsporlu.bıde bızım için oyna ıbrahımım.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 01:01
Hayır yok öyle bir şey. 08-09 sezonunda ligin ilk yarısını 35 puanla 2. sırada tamamlamıştık.

Neyse artık onlar geçmişte kaldı yarın FeBeliler 75 metrelik pankart yapıyormuş, el yapımıymış lig tv bunu duyurdu ama bizim pankarttan bahsetmiyorlar ama mesele yok yarın tüm türkiye görecek zaten...

DNA-TS
01.05.2011, 01:02
ben averajla şampiyonluğu kaybetmeyi kaldıramam.inş öle bişe olmaz.

Eto'o
01.05.2011, 01:03
beledıyelı ıbrahim akın,rahmetlı kazım kanata göre hasta Trabzonsporlu.bıde bızım için oyna ıbrahımım.
son antrenmanda bilegini burkmus sanirim oynamayacak ): lig tvde oyle diyordu

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 01:04
Fenerbahçe 82
Trabzonspor 82

Şampiyon bu şekilde olsun istenmez !

Gaziantep yenersek diğer 3 maçıda alırız çünkü. Fenerbahçe 4 maçını alamaz.

Trabzonspor'un yoluna taş koyulabilecek bir maç ! Cüneyt Çakır bu maçın içine edebilir.

Çok zor adam kendini tehlikeye atamaz niye fenerin maçlarına cüneyt çakırı vermiyorlar çünkü adam güzel yönetiyor maçları (bana göre tek eksiği maçı zırt pırt durdurması) fenerde sıkıştığı zamanlarda hakem ortaya çıktığı için Cüneyti FB ye vermiyorlar ama Fırat Aydınus benim en güvendiğim hakem...

Mustafa Ayazoğlu
01.05.2011, 01:05
ben averajla şampiyonluğu kaybetmeyi kaldıramam.inş öle bişe olmaz.

işte bu yüzden maçın hakemi cüneyt çakır

Fatih Öztürk
01.05.2011, 01:05
oynar ibrahimim oynar.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 01:07
oynar ibrahimim oynar.

Çok büyük ihtimal oynayacak beni korkutan gökhan ünal...

Tangerine Dream
01.05.2011, 01:08
Kupa maçlarına daha on gün olmasına rağmen İBB'nin maçta as kadrosundan bazı oyunculara yer vermeyeceği konuşuluyor. Ama İBB ilginç bir takım, yedekleri de tehlikeli olabiliyor. Fark da yiyebilirler ilginç bir şekilde Fener'e çelme de takabilirler. Bugüne kadar ligde 7 defa karşılaşmışlar, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik almışlar. Ayrıca Fener, hiçbir sezonda İBB'yi iki maçta da yenmeyi başaramamış. Bu güzel bir istatistik.:)

r9emre
01.05.2011, 01:09
Şu maç Jaja yedek bırakılıp Umut yine ilk 11 başlarsa izlersem şerefsizim bu maçı bizim içimizdeki de can arkadaş bir yere kadar işkence.

Cenk ÇAÇAN
01.05.2011, 01:10
Yürekten inanmak lazım Şampiyonluğa....
Kalpten destek vermek lazım futbolculara...
Hoş görelim zalimler sevinsin bir kaç hafta....
Hazırlamak lazım bayrakları atkıları formaları son hafta...

Şampiyonuz Allahın izniyle.....

Tangerine Dream
01.05.2011, 01:12
Bu arada Halis Özkahya bugün Antalya-Buca maçının resmen içine etmiş. Özet görüntülerde bile en az beş kritik hataya imza attığı görülüyor. Umarım bu hakemi kalan dört haftalık süreçte hiçbir maçımızda görevlendirmezler. Tabi Hüseyin Göçek'i de.

Mustafa Ayazoğlu
01.05.2011, 01:13
Fırat Aydınus önceki Belediye maçı sonrası buda diyet maçı !

Serkan Ok (1. Yardımcı Hakem)
Aleks Taşcıoğlu (2. Yardımcı Hakem)

Şaibe ötesi !

Belediye 2-1 Fenerbahçe 28 Şubat 2010

Trabzon-Spor-61
01.05.2011, 01:14
Bu arada Halis Özkahya bugün Antalya-Buca maçının resmen içine etmiş. Özet görüntülerde bile en az beş kritik hataya imza attığı görülüyor. Umarım bu hakemi kalan dört haftalık süreçte hiçbir maçımızda görevlendirmezler. Tabi Hüseyin Göçek'i de.

Hüseyin Göcek sezonu kapatdi zaten...

Trabzon-Spor-61
01.05.2011, 01:19
Bu FBliler neden Selcugun sakatlandigini söylüyorlar??? dogrumu?

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 01:19
Şu şansal beni güldürüyor yahu, hakeme serzenişte bulunuyor:"Buca yense fark 6 puan olacak sen son dakikada bu penaltıyı niye çalmazsın..." gibi, sevgili(!) şansal bey geçen hafta penaltı olmayan pozisyonda ve gökhanın atılmadığı bir maçta bucayı savunmazsın da haftaya Trabzon ile oynayacak olan takımı savunmam gözgöre göre taraflı yayın yaptığınızı ortaya çıkarmazmı?? Tamam biz zaten biliyoruz da Fenerin medyası olduğunuzu birazda üstü kapalı taraf tutun...SİZİ DE YENECEĞİZ...

Aker
01.05.2011, 01:25
Klasik 11 mi umut mu allahım sabır ver bizlere. Anlamadığım şu, umut gol kaçırdığı zaman hoca bizim kadar deliriyor sağa sola koşuyor ama neden 90 dk. oynatıyor, heyecan mı yaratmak istiyor acaba :) Şenol hocayı çok severim ama cidden takıntılı olduğunu düşünüyorum bu ligin 2. yarısından beri geçerli bu dediğim.

Fatih Öztürk
01.05.2011, 01:26
Farketmez.şampiyonluğada inanıyoruz adamlıklarınada.yıllarca fb'lı yönetıcılerın yaptiğı şerefsızlıklere yakınen tanıklık ettiğim icın kendı takımım camıamla gurur duyuyorum.bırı kültür kulübü ötekıde travestı.caddedekı barlarda kucak kucağa gelsın vıskı gıtsın tonık taraftarlarının olduğu ülkede memleketın gurur kaynağıyız.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 01:28
Klasik 11 mi umut mu allahım sabır ver bizlere. Anlamadığım şu, umut gol kaçırdığı zaman hoca bizim kadar deliriyor sağa sola koşuyor ama neden 90 dk. oynatıyor, heyecan mı yaratmak istiyor acaba :) Şenol hocayı çok severim ama cidden takıntılı olduğunu düşünüyorum bu ligin 2. yarısından beri geçerli bu dediğim.

Benim şahsi fikrim umut iç sahada oynasın deplasmanlarda yedek çıksın maça çünkü iç sahada baskı kurmamız lazım rakibe fakat deplasmanlarda kontröllü oynayıp 3-5 pozisyon bulup en azından 1-0 kazanıyorduk taki bu 3-5 pozisyonun hepsi umuta gelene kadar :) bence iç sahada oynamalı umut...