PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Armağan Dere
29.04.2011, 00:39
Ertuğrul Sağlam bu haftaki Kayseri-Bursa maçından önceki açıklamalarında "Kazanmalıyız.Çünkü bu hafta rakibimiz G.Antep Trabzonspor ile oynuyor" o bile inandı Trabzonumuzun galibiyetini bizde inanalım bu hafta kazanırsak gerisi gelecek evel allah...

Bence Ertuğrul bizim yeneceğimizi değil onların yeneceğini sölüyor..çünkü Antepi yensek onlar yenilse bile puan farkı aynı kalıyor:)

Samet Yildirim
29.04.2011, 00:39
Hakemler ligi bu hale getirdi tabiki dogal olarak TFF ve MHK dahil...

Yoksa biz coktan sampiyonduk...

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 00:41
Hakemler ligi bu hale getirdi tabiki dogal olarak TFF ve MHK dahil...

Yoksa biz coktan sampiyonduk...
arkadaşım kusurruma bakmada sen 9 puan öndeyken bu fark 3 haftada eriyosa bence hakemlerde değil suçu kendimize aramamız lazım sen a.gücü yü yenme sen antalyayı yenme sen kayseriyi yenme gel hakem hakem de bu çok yanlış bence bütün suç bizimdir bu farkı eriten biziz.

Eto'o
29.04.2011, 00:42
61 inci sayfaaaaaa

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 00:43
Şenol Hoca idmanlarda defansı -serkan,giray,glowacki,egemen- orta sahayı -burak,selçuk,colman,umut- forvet alanzinho,pawel denemiş değişik bir varyasyon...

Yaşar
29.04.2011, 00:45
Ne olursa olsun bu takımın fark yaratan oyuncusu olarak Jaja'yı görüyorum. O nedenle oynaması gerektiğini düşünüyorum. Ama Jaja-Alanzinho ikilisinin beraber oynamadığı bir kadro ile çıkmak lazım maça.

Helvacı61
29.04.2011, 00:46
guizanın sahalara dönmesi şampiyonluk inancımı pekiştirdi. eğer attığı gole güvenip oynatırlarsa şampiyonluk şansımız artar

Fatih Öztürk
29.04.2011, 00:46
yardum ele rebbum.hırbar duşsun fenerun yollarına.şambıyon et bızıda kafulun dıbıne ehbın eyle benı:)

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 00:48
arkadşlar bence biz şampiyonluğu unutalım seneye neler yapacağız ilk yarıdsa kaç puan fark yapmamız gerekiyor onları düşünelim. bu sene bitti artık fb bu saatten sonra puan kaybedeceğini düşünmüyorum.
YANARIM YANARIM A.GÜCÜYE ANTALYAYA KAYSERİYE YANARIMMMM

Yunus Emre SEYHAN
29.04.2011, 00:51
Bence ortada bir başarısızlık yok. ikinci devrenin başında sene sonuna kadar 1 maglubiyet 3 beraberliği koşa koşa kabul ederdik.

Furkan Dündar
29.04.2011, 00:51
muhammed ınanmıyorsan gölge yapma
inan en azından daha 4 hafta var .. kaybeder kaybetmez fener bekleyıp gorecegız bız alalım da 12 puanı gerekırse o puanla 2 olalım

federer61
29.04.2011, 00:52
arkadşlar bence biz şampiyonluğu unutalım seneye neler yapacağız ilk yarıdsa kaç puan fark yapmamız gerekiyor onları düşünelim. bu sene bitti artık fb bu saatten sonra puan kaybedeceğini düşünmüyorum.

Fenerbahçe şampiyonluğu verir vermez bilemem,bizim yapmamız gereken sonuna kadar savaşmak.Yılmak yok...

Furkan Dündar
29.04.2011, 00:52
Bence ortada bir başarısızlık yok. ikinci devrenin başında sene sonuna kadar 1 maglubiyet 3 beraberliği koşa koşa kabul ederdik.

ortada olan tek sey fenerın hayvansı performansı rekor kıracak adamlar yenılmıyor hiç :S

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 00:53
muhammed ınanmıyorsan gölge yapma
inan en azından daha 4 hafta var .. kaybeder kaybetmez fener bekleyıp gorecegız bız alalım da 12 puanı gerekırse o puanla 2 olalım
haklısında kardeşim gerçekler ortada ben inanmıyorum değil kendimi böyle avutuyorumki sezon sonunda hayal kırıklığına uğramayalım

Helvacı61
29.04.2011, 00:54
şu an şansımız daha önceki yıllarda hiç olmadığı kadar çok hatta averajla 2. olmak avantaj bile olabilir. stresin azalması bakımından. aykut demedimi son haftaya 1 puan avantajla lider girmektense 2 puan geriden girmeyi tercih ederim. adamın bilinç altında son hafta sendromu var. bu bilinç altı deyip geçmeyin.

Armağan Dere
29.04.2011, 00:54
ortada olan tek sey fenerın hayvansı performansı rekor kıracak adamlar yenılmıyor hiç :S

Sen gazladın herifleri..2 haftada 5 puanı kapattırıp sonrasında Antalya ve Kayseri maçlarında ayakların titredi sahada..sen 18.hafta Ankaragücünü yenseydin olay bitecekti..Bu stratejileri hiçbir zaman üretemedik zaten 96'da da Vanı yenseydik iş bitecekti Fener maçı formaliteydi

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 00:56
ArkadaŞlar kendİmİzİ fazla yormayalim sezon sonunda hayal kirikliĞina uĞramayalimm !!!!!!!!!!!

En kÖtÜ İhtİmalİ dÜŞÜnÜn 96 yi dÜŞÜnÜn!!
GeÇen yili dÜŞÜnmÜyÜn

Yunus Emre SEYHAN
29.04.2011, 00:57
O değil de tekrar öne geçip şampiyonluğu verirsek 96 'dan ağır olur. (96'yı yaşamadım biliyorum ama öyle tahmin ediyorum.)

Fatih Öztürk
29.04.2011, 00:58
adı güzel kendi güzel Muhammed...darlama bızı gece gece hemı uşak.sakınlık,sukünet ve sebat.biz bu renkleri şampıyonluk içın sevmedik.öyle olsa,aramızda şampıyonluk gören çok az kısı var.ama yınede şampıyon olacağız:)

Fatih Öztürk
29.04.2011, 01:08
muhammed...tabancamun sapını gülle donattım.bı kurşun var ona göre:)

Tangerine Dream
29.04.2011, 01:15
bence köprüyü geçene kadar ayıya dayı dememiz gerekiyor onun için umuta ve bazı oyunculara sabretmemiz gerekiyor.
unutmayın burağı avni akerde yuhalanmıştı ve o maçtan sonra takımı sırtlıyor

Biz sana bile sabrediyoruz, Umut'a ve bazı oyuncularımıza hayli hayli sabrederiz.:)

irfanköse276
29.04.2011, 01:24
başbakanın tutumunu eleştirenlere karşı AK PARTİ propagandası yapanların mesajları dururken,, chpnin iktidara gelme şansıyla trabzonsporun şampiyon olma şansını aynı gören mesajı ve akabinde şahsımın yazdığı demekki ikisi de bu sene olacak yorumumun silinmesi adil değil..

TS-FAN
29.04.2011, 01:27
Şöyle 1-0 giden bir maçları olacak..Ve son anlarda bir gol yeyip maç 1-1 bitecekmiş gibi bir his,istek,umut vs. vs.:) var içimde.

4 hafta kaybolsam dünyadan ve döndüğümde birisi bana "şampiyon olduk" dese..:)

pReN@_61
29.04.2011, 01:39
61............:)

ferhat odabaş
29.04.2011, 01:56
karabük stadının ışıklandırması yok diye biliyorum.. bu açıdan bakmak lazım.. gündüz maçı olacak.. son maç bizim kide gündüz.. aynı saatte olduğu için 2 takımında gündüz maçı var 2 şer kez... bence fener gündüz maçında bizden daha kötü performans gösteriyor... şampiyon muyuz neyiz yoksa....

erol-61
29.04.2011, 02:19
herşey bir tarafa yalnızca benim bildiğim bir şey var oda aynı anda oynanan maçlarda biz eziklerden önce gol atmalıyızki onları telaş sarsın

ErtuGrul
29.04.2011, 02:41
Inanmiyorsan bi zahmet sene sonuna kadar buralara ugrama, anlamiyorum elinize ne geciyor boyle seyler yazinca, kime yaranmaya calisiyorsunuz boyle yorumlarla, ister inan ister inanma sampiyonlugumuz son haftaya kalmayacak...golge etmeyin baska ihsan istemez..

DeAgLeMaNyAq
29.04.2011, 03:23
Yunus Emre Sel muhtemel 11'de solbekte Egemen'i yazmış. Anlaşılan Eskişehir maçında kestiği orta hocayı çok etkilemiş. Gerçi her şekilde Cale'den faydalı olur. Hatta Ersun Hoca zamanında Cale cezalı veya sakat olduğunda solbekte alternatif olmadığından hep Egemen oynuyordu. Diğer yandan ileri de çift forvet olarak Pawel ve Umut olacakmış. Açıkçası bu ikilinin birbirini tamamladığını pek düşünmüyorum. Hoca Jaja'yı kesmiş gözüküyor ama ne kadar doğru bilinmez. 20 haftadır aralıksız ilk 11'de oynayan adamı sırf geçen hafta Burak'a pas çıkarmadı diye yedek bırakmak Jaja'yı psikolojik açıdan sıkıntıya sokabilir. Alanzinho olsa bu duruma alışık ama Jaja 11'e girdikten sonra hiç yedek bırakılmamıştı. Bu kadroyla çıkarsak da Alanzinho Jaja'nın görevini alır Umut ve Burak'ta değişmeli solda oynar. Direk 4-4-2 oynayacağımızı pek düşünmüyorum. Hafta içinde gazetelere yansıyan Selçuk-Ceyhun ikilisinin ön liberoda olacağı Jaja'nın görevini ise Colman'ın yapacağı söyleniyordu ancak Colman'ın hücum yönünde ara pası atmak haricinde Jaja-Alan ikilisinden çok daha artıları olduğunu düşünmüyorum. Colman ne kadar Arjantin'li de olsa çok kıvrak bileklere sahip olmadığından iyi çalım atamıyor. Topla birlikte dribling yapabilen bir oyuncu da değil. Ne zaman ayağına top gelse 2 saniye onu düzeltmekle vakit geçiriyor. Ha bu Colman'ı beğenmediğim anlamına gelmesin ama o mevkinin adamı değil...

werg
29.04.2011, 04:39
Buraya kadar biri iki oyuncunun kişisel becerileriyle geldik diyen arkadaşlara soruyorum fb buraya kadar kaç oyuncunun kişisel becerisiyle gelmiş kötü oynuyomuşuzda bilmem ne fb den alex denen adamı çıkarınca birşey kalmıyo geriye farkında değilmisiniz.Bu önümüzde ki 4 maçtan birinde kötü performans sergilesin o maç gider fb için biz maçlarımızı alallım bekliyelim.Bide şu var son olaylardan sonra hakemler fb lehinde karar verebilecek mi, ne kadar rahat maç yönetecekler göreceğiz bizim taraftar daha doğrusu seçmen olarak çıkışımız belki bazı şeyleri değiştirmiştir bakıcaz görücez

kudu_61
29.04.2011, 07:04
siyaseti futbola sokalım şampiyon olalım başbakanım yap bizi şampiyon al bütün vekilleri (işinize gelmedi dimi fenerliler) merak etmeyin bizde kahpelik yok biz çıkacağız almamız gereken 12 puanı adam gibi alacağız yeter ki bel bağladığım ankaragücü ve belediye maçlarını satmasın ki biz bu ligi adam gibi şampiyon bitirelim gerçi kıl olduğum bikaç bişey var gökçek gerçeği fener yenilirse ve ankaradaki akp liler fener yenildi diye hemde akp nin adamının takımına oylarını çekerse veya ist.belediye her ne kadar belediyenin birebir takımı olmasa da adı belediye siyaset bi kere de adam olda girme şu futbolun içine abdullah avcı ve mesut bakkal dik duruşunuza çok güveniyorum yanlış anlaşılmasın karabük size de çok güveniyorum ama gücünüz yetmeyebilir sivas senden her tür kolpalığı beklerim sana zerre güvencim yok hayde fatih hayde gabriç bu sene o sene ekmeğini yediğin takımına son bir kaptanlık daha yap seneye seni başkan yapalım takıma fatihim utandırma bizi.....
antep maçına gelince
bora
serkan-egemen-giray-brozek
selçuk-colman
burak-jaja-engin
brozek

bu maç Allah ın izniyle 3 puan bizim gerisi belediye ye ait her sene kadıköyde yaptığımn kazı çalışmalarını bu sene yapmaman için bi sebep yok
1 hafta luganoyu atmadınız alması gereken ceza en az 3 maç
geçen hafta da gökhan gönülü atamadınız
adilik yapmayın hakemler fenev size güvenerek mi çıktı bu sene nu yarışa
defanstan 2 adam şampiyonu sizin belirlemenize ne hakkınız varrr
fırat sana güveniyorum sen onlardan daha adamsın sen en azından bilirsin ÇARPMA ne demek OYNAMA ne demek bünyamin öğrenmen için mi bu hafta ligde maç alamadın ELİNE TOP ÇARPMIŞTI ÇARPMIŞTI hem de 3-1 ken

İskender Çakmak
29.04.2011, 09:20
son iki haftadir hafta sonlarini cok stresli geciriyorum sanirim bende sampiyonluk stresini kaldiramayanlardanim. Zor bir mac Trabzonumuz icin. Takimin gecen haftaki beraberlikten etkilenip etkilenmedigini gorecegiz. Psikolojik olarak da cok zor. Antep cok formda 3 puan alip yolumuza devam etmeliyiz. Kadro da revizyon beklemiyorum. Ligin son haftalarinda radikal degisiklik yapmayacaktir Senol Hoca.

kaan61
29.04.2011, 09:23

Haklısın . Kalan maçlarımızı kazanırsak 82 puan eder . 9 puan önde bitirdiğimiz ilk yarıdan 2 puan eksik almış oluruz. Fenerbahçe bir beraberlik aldı hakemlerle puan kaybetmeden gidiyor. Yolumuz çok çetin ve engel çok bence takımımız başarılı ama hakemler ve fenerayson ve mhk biz şampiyon olamayalım diye fenerin puan kaybına izin vermiyorlar. Yoksa puan farkı lehimize 6 dan az olmazdı. Biz 4 maçımızı kazanalım Şampiyonluğa inancım tam.

bahadır2561
29.04.2011, 09:24
Tolga-Serkan-Egemen-Giray-Piotr-Selçuk-Colman-Burak-Jaja-Engin-Pawel

Ömer Faruk61
29.04.2011, 09:25
karabük stadının ışıklandırması yok diye biliyorum.. bu açıdan bakmak lazım.. gündüz maçı olacak.. son maç bizim kide gündüz.. aynı saatte olduğu için 2 takımında gündüz maçı var 2 şer kez... bence fener gündüz maçında bizden daha kötü performans gösteriyor... şampiyon muyuz neyiz yoksa....

Karabük Stadının Işıklandırması var.Ama Arıza filan veriyor diye biliyorum :D

Mesut
29.04.2011, 09:38
-------------Tolga-----------
Serkan--Egemen-Giray--piotr--
-----------Ceyhun-----------
-----selçuk-----colman------
---------alanzinho----------
-----Burak-----Jaja-----------

Alper Calik
29.04.2011, 09:51
Günaydın

BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARIII !

:dvl:

Bugün yeni bir gün

:dvl:

En büyük

TRABZON

la la la la laaaaa
şammmpiyonn
:dvl::dvl::dvl:

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:00
Şampiyon olmuş takımlarla 8 maç yaptık 7 galibiyet aldık..şampiyonluk hakkımız bizi..İkli averej denen şeyde saçmalıktır.averajla 2. olacağımız falan yok ŞAMPİYON olacağız yada olacağız.Eğer olamayacaksak-ki aklıma bile getirmek istemiyorum- son maça kalmasın iş..Son maçta kaybedersek 96 sendromu halt eder yanında_Allah korusun_ Son maça puan farkıyla girelim,karabük ten şampiyon çıkalım...Lider olmanın stresi başkadır.İstanbul kalecisi Trabzonlu Oğuzhan bahadır..canını dişine tak,gözünü karart gol yeme..Bu hafta 4 tane yedi Ankaragücünden limtini doldurdu.kaplan ol aslan ol topu kalende görme inşallah..

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:03
Her şeyde bir hayır vardır..Eğer şu anda lider değilsek bundada bir hayır vardır..Biz stres yapacağımıza şimdi onlar yapsın..Nasıl olsa ikinci sıradayız,onların aklı Avni Akerde olsun ayakalrı bulaşsın topa zihinleri bulaşsın.Art niyetli futbolcular olmasın fenerin rakiplerinde..Elbet devran döner...Onların yükü daha fazla..fenerde puan kaybetmezse (hakemler dışında) bende eşeğim...Onların her gün kafasında şimdi ..Titremiyorlarsa bende bi şey bilmiyorum..

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:05
fener Ankaragücünede takılır ummadık bir takımada takılır...İyi düşünelim güzel düşünelim güzel olsun..HAYIRLISI NEYSE O OLSUN İNŞALLAH..

Ömer Faruk61
29.04.2011, 10:08
Şampiyon olmuş takımlarla 8 maç yaptık 7 galibiyet aldık..şampiyonluk hakkımız bizi..İkli averej denen şeyde saçmalıktır.averajla 2. olacağımız falan yok ŞAMPİYON olacağız yada olacağız.Eğer olamayacaksak-ki aklıma bile getirmek istemiyorum- son maça kalmasın iş..Son maçta kaybedersek 96 sendromu halt eder yanında_Allah korusun_ Son maça puan farkıyla girelim,karabük ten şampiyon çıkalım...Lider olmanın stresi başkadır.İstanbul kalecisi Trabzonlu Oğuzhan bahadır..canını dişine tak,gözünü karart gol yeme..Bu hafta 4 tane yedi Ankaragücünden limtini doldurdu.kaplan ol aslan ol topu kalende görme inşallah..

2 Sene Önce Avni Akerde Konyasporun Bizi 1-0 yendiği maçta Oğuzhan Bahadır vardı Kalede 61 numarasıyla.Panter Kesilmiş hayatının maçını oynamıştı.Özevlatlar sadece bize işliyorlar abi...

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 10:14
Gaziantepspor'a Dany müjdesi

3.'lük savaşı veren Gaziantepspor'a pazar günü oynanacak Trabzonspor maçı öncesi müjde...

Fenerbahçe karşısında yaşadığı sakatlığın ardından 3 hafta sahalardan uzak kalması beklenen Dany dün takımla birlikte idmana çıktı. Başarılı savunma oyuncusunun Trabzon’a karşı da forma giyebileceği ifade edildi. Bu arada Kırmızı-Siyahlılar’da cezası bulunan Zurita’nın dışında eksik bulunmuyor

http://fanatik.ekolay.net/Gaziantepspora-Dany-mujdesi_3_Detail_88_223054.htm

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:29
2 Sene Önce Avni Akerde Konyasporun Bizi 1-0 yendiği maçta Oğuzhan Bahadır vardı Kalede 61 numarasıyla.Panter Kesilmiş hayatının maçını oynamıştı.Özevlatlar sadece bize işliyorlar abi...

o MAÇTAN ÖNCE oĞUZHANLA ÖRÜŞTÜM..espirisine dedimki ne olur maç?Düşüyoruz ligden almamız lazım dedi..maçı aldılar..o sene şampiyon olmamız düşük ihtimaldi zaten..bende inanıyorumki oğuzhan çocukluğumuzda mahalle maçında yaptığı kurtarışların hepsini yapacak inşallah fener maçında ve elinden geleni yapacak.Ama mesle İBB maçı değil bu ligin düğümü 2 hafta içinde çözülür.Son maç oynanmadan anlaşılacak olay...

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:31
Laz inadı tutacak bizim futbolcuları inşallah,son hafta stresleride feneri tutacak inşallah...61 büyüktür 34...matematik yalan söylemez...İnanın fener daha büyük baskı altında..Bunu hafifleten bir şey var sadece DÖNEN DOLAPLAR..

Adnan Özkan
29.04.2011, 10:33
bEN İNANMIYORUM DÜRÜST FUTBOLA..BAKTINKİ HİLE HURDA KOL GEZİYOR SENDE DELİ OLACAN SENDE YAPACAN KURNAZLIĞI..çirekflik değil kurnazlık..savaş hiledir...

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 10:37
Maça 2 Gün 8 S. 21 Dk. kaldı :)

Alper Calik
29.04.2011, 10:41
LAY LAY LAY LA LA LAAAAA
:atki::atki::meşale2::meşale2::dansmuz::dansmuz::a tki::atki:

samway
29.04.2011, 11:14
tek ıstegım fenerın bır mac yenılmesı bızde o hafta berabere kalıp sampıyonlugu bole kazanmamız acı ceke ceke kaybettıklerını gormek ıstıyorum ...

Ömer Faruk61
29.04.2011, 11:15
o MAÇTAN ÖNCE oĞUZHANLA ÖRÜŞTÜM..espirisine dedimki ne olur maç?Düşüyoruz ligden almamız lazım dedi..maçı aldılar..o sene şampiyon olmamız düşük ihtimaldi zaten..bende inanıyorumki oğuzhan çocukluğumuzda mahalle maçında yaptığı kurtarışların hepsini yapacak inşallah fener maçında ve elinden geleni yapacak.Ama mesle İBB maçı değil bu ligin düğümü 2 hafta içinde çözülür.Son maç oynanmadan anlaşılacak olay...

Elbette abi ben ne olursa olsun onların hepsiyle gurur duyuyorum.Ancak Konya bizi yenmesine rağmen Küme düştü gelde çıldırma...:)

asimavi
29.04.2011, 11:16
...bu iki haftada koltuğu geri aldık aldık ..değilse ....işimiz çok zor..

....darbe yapar yinede feneri şampiyon yaparlar....

....bu yılı son yılları olarak görüyorlar fener uşakları ...bundan sonra düzenleri bozulmaya başlayacak son yıllarında feneri şampiyon yapmaları en büyük idealleri..

....tüm koltuklar tüm makanlar onların elinde ...ölmüş eşek kurttan kormaz misali her türlü pisliği yaparlar son dönemlerinde ..

....bizim ise sadece ilahi adalete olan inancımız var....kalan maçlarımızı kazanıcaz bundan şüphem yok.....tek sıkın ise bahsettiğim meseleler ....Allah yardımcımız olsun...

irfanköse276
29.04.2011, 11:18

beşiktaş ve galatasaray maçlarını akşam oynadılar,ışıklandırma var stadlarında

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 11:54
trabzonumuzun bu durumuna şu şarkıyla yaklaşmak istiyorum :
27 SENEDİRRRR BU HASREEETT NEDEEEN OLDUUU. BU HASREETTT NEDEN OLDU NEDEEN OLDUUU..
:d

robinhood61
29.04.2011, 11:58
feneri acıtsınlar da ister gündüz ister gece ister 24 saat kesintisiz farketmez önemli olan puan kaybı

-Samet
29.04.2011, 12:00
Bu hafta işimiz zor , çok zor.

Ligin en iyi futbol disiplinine , en iyi kadrolara , en iyi futbolcu kalitesine ve uyumuna , en iyi kondisyonu olan takımlarından biriyle oynuyoruz.

Allah yardımcımız olsun.

Bu şampiyonluk bizim hakkımız , bize yapılan haksızlıklara rağmen şampiyon olmak zorundayız.

:atki:

Volkan Albayrak
29.04.2011, 12:01
puan kaybı yaşamassak kesin şampiyonuz

robinhood61
29.04.2011, 12:02
Şampiyon olmayacaksa da 82 puanla olmayalım bu ayıp fenere bi ömür yeter

exelans_25
29.04.2011, 12:11
rüyamda gördüm belediye fener maçı 1-1 bizim maç 1-0 bitiyor inşallah gerçekleşir

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2011, 12:13
rüyamda gördüm belediye fener maçı 1-1 bizim maç 1-0 bitiyor inşallah gerçekleşir
inşallah...

theo
29.04.2011, 12:17
rüyamda son haftaya şampiyon girmiştik...

hatta fatih tekke de son maçı izlemeye gelmişti...

Samet İslamoğlu
29.04.2011, 12:17
arkadaşım kusurruma bakmada sen 9 puan öndeyken bu fark 3 haftada eriyosa bence hakemlerde değil suçu kendimize aramamız lazım sen a.gücü yü yenme sen antalyayı yenme sen kayseriyi yenme gel hakem hakem de bu çok yanlış bence bütün suç bizimdir bu farkı eriten biziz.

Saçmalamayın artık yeter. Ne farkını eritmişiz. 11 puan kaybettik. 2 devrede 11 puan kaybeden bi takımın sezon sonunda kaç puanı oluyor biliyormusun? Tam 80 puanı oluyor. Bu puanı her sene toplasak 40 şampiyonluğumuz olurdu şimdiye. Biz yeterince puan topladık hatta fazlasını bile ama fb hakem ve mhk nın itelemesiyle 14te13 yaptı sorun bu.Bunu anlamayacak kadar mantıksız taraftarlarımızın olduğuna inanamıyorum..

Samet İslamoğlu
29.04.2011, 12:19
Şu rüya olayınıda bi türlü anlayamadım gitti. Ne oluyor buraya rüyamızda gördüğümüz skorları yazınca acaba..

Ömer Faruk61
29.04.2011, 12:38
Bu Takımla gurur duyuyorum.Özevlatlarımız Şota,Gabric,Tolunay ve tüm 61 numaralar ile gurur duyuyorum.

Bakın Kızmamız gereken 0-0 biten 4 maç Antalya ve Eskişehir maçlarıdır.Bu takımlar Fenere 12 puan verdiler,Bize 4 puan.Manisa Bizden 3 puan aldı.fbye 6 puan verdi.Hikmet Karamanın Biz,Bjk,Gs maçlarındaki oyununu fb maçlarında gösterdiğini söyleyebilir miyiz?Sezer Öztürk ve Yiğit Gökoğlanın feneve transfer olacaklar büyük ihtimal.Temiz Lig???

Kayseriden 2 puan aldık.Ankaragücünden 4,Antepten 3 puan ve oynayacağımz maç.
Kayseri,Antep,Ankaragücü fenerden 3 puan aldı.Ankaragücünün bir maçı daha var ;)
Bursa fenevden 2 puan aldı.

Dediğim gibi Bize defans,Fenere ofans oynatan Şİfo ve Türbülent ş.sizlerinin Allah belasını versin...

vivanet
29.04.2011, 12:55
ibrahim akının maçı olabilir..gerçekten zor maç fener için..

vivanet
29.04.2011, 12:59
yine tekrarlıyorum bizim takım oyunumuzu bozan geldiği günden beri jajadır..bir bakın geriye ne zaman jaja geldi takımda lakayitlik başladı.takımın havasını bozdu.tmm iyi futbolcu iyi maçlar aldı bize ama o kadarda takımın dengesini bozdu..

samway
29.04.2011, 13:04
Şu rüya olayınıda bi türlü anlayamadım gitti. Ne oluyor buraya rüyamızda gördüğümüz skorları yazınca acaba..

senın bu cumleyı buraya yazdıgında ne oluyorsa oda boyle bısey bırak ınsanlar yazsınlar bırak konussunlar bırak paylassınlar bırak aşklarını bağırsınlar bırak dilediklerini yaşasınlar ...

belkide bugun okudugum en kotu yorum senındı kusura bakma.

Muhammed Ayaz
29.04.2011, 13:06
rüyamda gördüm karabükten gol haberi var

SAMSUNLU60
29.04.2011, 13:24

la dediğin olsun, alnından öpeceğim seni Türkiye'ye geldiğimde...

Gökçebey
29.04.2011, 13:28
İş yerimdeki bir arkadaşım kaynağını sır sakladığı bir istihbarat almış.

Bu sene o sene. :)

Kafayı yemek üzereyiz. :D

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 13:29

Şaka maka bende 0-0 gördüm FB maçını rüyamda Allah'ım yaa nasıl taraftarız takımla yatıp takımla kalkıyoruz ki rüyalarımızda bile rakibin maçlarını görüyoruz :):)

Ali Yerlikaya
29.04.2011, 13:30
İş yerimdeki bir arkadaşım kaynağını sır sakladığı bir istihbarat almış.

Bu sene o sene. :)

Kafayı yemek üzereyiz. :D

Abi istihbarati neymis...
Fani dünyada disindaki kaynaklara güvenmiyelim derim... :D:D:D:D

Ali Yerlikaya
29.04.2011, 13:33
Bu arada fenerin bu saatden sonra berabere kalmaz rabiki cidden disli oynarsa maci kaybeder yada kazanir berbaberlik durumunda hakem isi zaten baglar...

Yani fenere karsi 0-0 a mac bu saatden sonra baglanmaz, ins. 2-3 gol atar IBB yoksa bu macdan puan alamaz...

vivanet
29.04.2011, 13:33
gerçekten şampiyon olacağımız gibi hisler taşıyorum..

Gökçebey
29.04.2011, 13:34
Abi istihbarati neymis...
Fani dünyada disindaki kaynaklara güvenmiyelim derim... :D:D:D:D

İstihbarat, bu senenin o özlemle beklediğimiz 27. sene olduğu işte. Şampiyonuz :D

Hatta biz kalan 4 maçı kazanacağız, fb de bir maçında berabere kalacak.

Eskişehir maçından önce de bana kızmayın ama maçı rüyamda 0-0 gördüm demişti. Hade len demiştik. O maçtan sonra ne derse inandırıcı geliyor. :D

AyhanPe
29.04.2011, 13:37
bu kadar insan hissediyorsa, herhalde olacak bu is :)

puan kaybettigimiz maclarda forumdakilerin cogunda puan kaybedecegimize dair bir his olusuyordu..

demek ki insanlarin icine doguyor..

ne temiz kalpliyiz :)

Ali Yerlikaya
İstihbarat, bu senenin o özlemle beklediğimiz 27. sene olduğu işte. Şampiyonuz :D

Hatta biz kalan 4 maçı kazanacağız, fb de bir maçında berabere kalacak.

Eskişehir maçından önce de bana kızmayın ama maçı rüyamda 0-0 gördüm demişti. Hade len demiştik. O maçtan sonra ne derse inandırıcı geliyor. :D

Oemer61 nickli arkadasimizin anneside bi cok maci rüyasinda gördu ve suana kadar sasmadi, oda sampiyon olicagimizi görmus ama benim acikcasi umidim kalmadi ama ins. Bu sene o özleme son veririrz...

LnMrt
senın bu cumleyı buraya yazdıgında ne oluyorsa oda boyle bısey bırak ınsanlar yazsınlar bırak konussunlar bırak paylassınlar bırak aşklarını bağırsınlar bırak dilediklerini yaşasınlar ...

belkide bugun okudugum en kotu yorum senındı kusura bakma.

İnsanların rüyasını paylaşması kadar doğal bir şey yok. Bu tip şeyleri renkdaşlarıyla paylaşması çoğaltması son derece sağlıklı bence.
Hele ki işin totem yanını da hesaba katarsak :)

Al sana totem;
Bende rüyamda bu haftaki maçları 2-1 ve 2-2 gördüm.

cerebrum
29.04.2011, 13:39
maçı oynamadan kazanmışız...

sitenin girişindeki puan tabolsuna bakın ne demek istediğimi anlarsınız...

AyhanPe
29.04.2011, 13:42

antepte oynamis :D burdaki rüyalardan da yola cikarsak olmasi gereken buydu :)

Gökçebey
29.04.2011, 13:42

O derece inanmışız demek ki. :)

Oemer61
29.04.2011, 13:45
La Ali ben sana sampiyon olacagimizi gördü demedim ki, niye ugurunu kaciriyorsun olayin :) Ama gördügü öyle bir rüya varki, benim hala umudumun olmasini saglayan tek sebep o rüya iste! Yoksa bu adi ligde bizim sansimiz suan itibariyle bitmis durumda. En büyük güvencelerim basta ALLAH (c.c.) vede o rüya...

cerebrum
29.04.2011, 13:46
O derece inanmışız demek ki. :)

o değilde febeye de 1 puan yazsak mı:) yeni totemi bulduk..

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 13:53
Önemli olan sabır FB bu hafta takılmayabilir,haftaya da takılmayabilir biz maçlarımızı kazanıp onları strese sokmamız gerekir son haftaya kadar biz taraftarlar ve futbolcular yarışı bırakmamalı...Alanzinho'nun manisaya g.birliğine,burağın bjk ye gs ye son dakikalarda attığı goller tesadüf olamaz işte bu yüzden fazlasıyla inanıyoruz şampiyonluğa...

LnMrt
29.04.2011, 13:56
o değilde febeye de 1 puan yazsak mı:) yeni totemi bulduk..

Totem şu;
Fener tribününe oturup "Ankaragücü" diye avazımız çıktığı kadar bağırırsak maçı FB kaybeder gibi geliyor bana.

Birkaç diş ve kaburga ile durumu kurtarırız sanki.

Helvacı61
29.04.2011, 14:01
arkadaşlar guiza geri döndü. maçlarımızı alırsak şampiyonuz. niang sız fener garantı puan kaybeder. guiza bizi şampiyon yapar

Royal Heart
29.04.2011, 14:02
Durum o kadar vahim değil yahu, kimi rüyasında görür :) kimi şampiyonluk çok zora girdi deyip karamsır bir tablo çizer; gün doğmadan neler doğar. Ben rüyamda hiçbir şey görmedim ama inanıyorum lakin yine anlamadığım bir durum var Umut ilk 11 çıkacak deniyor brçok yerde bu haberlerin aslı var mıdır? Ayrıca Serkan ile Piotr'un iyileşmediği ve ilk 11 de yer almayacağı da yazıyordu bazı sitelerde. Neyse yine Şenol Hoca varken bize laf düşmez inşallah düşüncesinde ve uygulamasında başarılı olur.

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 14:06
Durum o kadar vahim değil yahu, kimi rüyasında görür :) kimi şampiyonluk çok zora girdi deyip karamsır bir tablo çizer; gün doğmadan neler doğar. Ben rüyamda hiçbir şey görmedim ama inanıyorum lakin yine anlamadığım bir durum var Umut ilk 11 çıkacak deniyor brçok yerde bu haberlerin aslı var mıdır? Ayrıca Serkan ile Piotr'un iyileşmediği ve ilk 11 de yer almayacağı da yazıyordu bazı sitelerde. Neyse yine Şenol Hoca varken bize laf düşmez inşallah düşüncesinde ve uygulamasında başarılı olur.

Dün Piotr Brozek düz koşu yapmış sadece fakat Serkan idmanda as kadroda imiş as kadro bora-serkan,giray,glowacki,egemen-burak,selçuk,colman,umut-alanzinho,pawel...Kaleye bora'yı koymuş fakat Tolga oynayabilecek durumdaymış...

hasan1234
29.04.2011, 14:09
Macın başında antepli futbolcuları tribune cagırsak fena olmaz köprüyü geciseye kadar ayıya dayı diyelim bence.

Royal Heart
29.04.2011, 14:11
Dün Piotr Brozek düz koşu yapmış sadece fakat Serkan idmanda as kadroda imiş as kadro bora-serkan,giray,glowacki,egemen-burak,selçuk,colman,umut-alanzinho,pawel...Kaleye bora'yı koymuş fakat Tolga oynayabilecek durumdaymış...

Evet onu okumuştum sonrasında Piotr'un sakatlığının tam geçmediği söylenmişti. Piotr Cale'den sonra oraya güven vermişti ama onun yokluğunda egemen bence daha iyi iş yapar. Bu denenen kadro da fena değil aslında ama Alanzinho sonradan girince daha verimli oluyor sanki. Bakalım, görelim.

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 14:13
Evet onu okumuştum sonrasında Piotr'un sakatlığının tam geçmediği söylenmişti. Piotr Cale'den sonra oraya güven vermişti ama onun yokluğunda egemen bence daha iyi iş yapar. Bu denenen kadro da fena değil aslında ama Alanzinho sonradan girince daha verimli oluyor sanki. Bakalım, görelim.

Bana kalsa hiç alan ve jajayla başlamam engin,burak,yattara,pawel 4 lüsü ile hücum kurarım :) ama şenol hocamız hangisini iyi görüyorsa onu oynatacaktır, hayırlısı olsun...

Ali YİĞİT
29.04.2011, 14:17
Bana kalsa hiç alan ve jajayla başlamam engin,burak,yattara,pawel 4 lüsü ile hücum kurarım :) ama şenol hocamız hangisini iyi görüyorsa onu oynatacaktır, hayırlısı olsun...

Konuyla alakası yok ama ben Avni Akeri ancak 18 yaşında görebildim ve doğma büyüme istanbulluyum.

İmzan hiç olmamış :)

halil ibo
29.04.2011, 14:19
Ailenizin rüya yorumcusu geldi :)

Rüyanızda eğer takımımızın puan yada puanlar kaybedeceğini gördüyseniz ,o rüyanın tersi çıkacaktır ve biz o maçı kazanacağız demektir.
Yok eğer takımımızın galip geldiğini gördüyseniz zaten yoruma ne hacet.
Binaenaleyh maç kazanılmıştır.

Son söz: Bu maçı alacağız başka yolu yok !

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 14:20
Konuyla alakası yok ama ben Avni Akeri ancak 18 yaşında görebildim ve doğma büyüme istanbulluyum.

İmzan hiç olmamış :)

İstisnalar kaideyi bozmaz :):)

Ali YİĞİT
29.04.2011, 14:22

Süleyman Demirel mod on :D

Tangerine Dream
29.04.2011, 14:23
İnanıyoruz. Kalan dört maçımızı kazandığımız sürece de bu inancımız son dakikaya kadar devam edecek. Onlar elbet bir yerde takılacaklar(özellikle İBB ve Ankaragücü maçlarının hiç de kolay geçeceğini düşünmüyorum), sahadaki ruh halleri bunu gösteriyor. Yere bizim kadar sağlam basamıyorlar. Arkalarına aldıkları topyekün destek de "ya kaybederlerse" telaşından başka bir şey değil. Sabrımızı ve soğukkanlılığımızı koruyalım yeter.

zafer6161
29.04.2011, 14:23
Ailenizin rüya yorumcusu geldi :)

Rüyanızda eğer takımımızın puan yada puanlar kaybedeceğini gördüyseniz ,o rüyanın tersi çıkacaktır ve biz o maçı kazanacağız demektir.
Yok eğer takımımızın galip geldiğini gördüyseniz zaten yoruma ne hacet.

Son söz: Bu maçı alacağız başka yolu yok !
bende geçen fenerin şmp olduğunu gördüm :o:D

Badaloğlu
29.04.2011, 14:29
arkadaşlar guiza geri döndü. maçlarımızı alırsak şampiyonuz. niang sız fener garantı puan kaybeder. guiza bizi şampiyon yapar

Guiza değil, Yıldıvım Recep te Souza oynamadığı hafta Fenerbahçe puan kaybeder...

İşin sırrı olinde...

Alper Calik
29.04.2011, 14:31
:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz:

böyle olur inşallah :)

Alper Calik
29.04.2011, 14:33
Pawel 3
Burak 1
Alan 1
Yattara 1
Egemen 1

gol atacak ve 7-0 Antep i yendikten sonra FB ligden çekilecek :P

bahadır2561
29.04.2011, 14:39
Bu maçı alırsak % 90 şampiyonuz ;)

LnMrt
29.04.2011, 14:41
Kime oy versem diyordum. (şaka değil)
Sanırım buldum (şaka)

http://video.milliyet.com.tr/TKP-Emreden-oy-istemiyor_1_49838.htm

Keramettin
29.04.2011, 14:43
Ben niye rüyamda bişey görmüyorum len :D

okanmeral
Puan durumunu açıyorum, iki takımın da oynadığı tüm maçları önüme seriyorum.

Adamlar (FB) ligin ikinci yarısında sadece 1 defalık galibiyet alamamışlar. Diğer tüm maçları öyle ya da böyle kazanmışlar.

Sonra kendime diyorum "nasıl olur ya!" Bir takım ligde oynadığı yarım sezonluk dilimin maçlarında sadece 1 kere mi puan kaybı yaşar. Ve bu durumun lig sonuna kadar da devam edeceği söylenir. Akıl sır erdiremiyorum.

Tarihinin en iyi kadrosunu kurmuş Barcelona takımı bile böyle bir istatistiğe sahip değil. Koskoca Barcelona bile puan kaybedebiliyor.

Bu cümleleri içimden yüzlerce kez tekrar ettikten sonra olayı içinde şu şekilde noktalıyorum: "Bu takım bir kez daha puan kaybedecek; öyle ya da böyle. Ve bu inanılmaz grafik tamamen çöpe gitmiş olacak neticesinde de biz şampiyon olacağız."

Kendimi buna inandırdım. Diğer takımları tutan arkadaşlar bana şampiyonluk yolunda büyük yara aldığımızı, artık işimizin çok zor olduğunu her saniye tekrar etseler de, ben de bu cümleleri sözlerimle sürekli onaylasam da, aslında işlerin kafamda planladığım gibi olacağını düşünüyorum.

Ve her anımda ama "her anımda" dua ediyorum: Allah' ım dualarımızı kabul eyle, bizi şampiyonluğa layık gör diyorum. Gerçekleşmese de bütün futbolcularımızdan Allah razı olsun diyorum. Bize bu heyecanı uzun süre sonra yaşattıkları için hepsinin yüreğine sağlık diyorum.

Gaziantep maçı için yorumlara gelince: Geçen hafta gördük ki bundan sonra iyi-kötü, sakat-sağlam kadro diye bir terim yok. Ligdeki bütün takımlar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar; bu Buca olsun Eskişehir olsun...

O yüzden zorlanırız, kanatlardan oynamamız lazım demiyorum- demek istemiyorum. Zaten zor olacak. Puan kaybı yaşar mıyız, artık inanmıyorum. Bu saatten sonra puan kaybı yaşamayız. Çünkü:

Hiç unutmuyorum TS-GS maçındayız. Yıl yanlış hatırlamıyorsam 2005. Yine Fenerbahçe ile çekişiyoruz. Fenerbahçe de o hafta Denizli deplasmanında.Herkesin kulaklıklarında Fenerbahçe maçı inliyor, gözleri de TS' de. Sonrasında FB' nin gol haberleri stadda kulaktan kulağa yayılıyor ve bütün stad -futbolcular dahil- bu durumdan etkileniyorlar neticesinde de sahadan mağlubiyetle ayrılıyoruz. Fakat durum şimdi öyle değil. Çünkü geçen sene Bursaspor' un son dakikaya kadar şampiyonluğu kovaladığını hepimiz gördük. Ve amaçlarına da ulaştılar. Biz de bundan bir ders çıkardık.

Bu maçı Allah' ın izni ile yenip bu sefer FB' nin puan kaybını kutlamak dileğiyle...

İyiki varsın TRABZONSPOR!

Royal Heart
Geçen maçların aksine bu maç gollü olur diye düşünüyorum Gaziantepspor'un hücım hattı gerçekten çok efektif ve çabuk. Olcan ile Cenk tosun'a geçit vermezsek bu maçı gol yemeden kazanırız ama her türlü attığımız yediğimizden fazla olacaktır :)

Cemalettin Taşkın
29.04.2011, 14:51
bizde umut bulut var adamlarda cenk tosun var !!!

Alper Calik
29.04.2011, 14:52
Futbolcu kardeşlerimize sesleniyorum.

Çıkın, "bu maçı ne olursa olsun alacağız" diyerek oynayın, çekinerek değil, üzerine üzerine giderek, ayakta durarak oynayın.

Bu maçı rahatça alacaksınız.

Bundan sonra hiçbir rakibimizden çekinmek yok, hepsine saygılıyız ancak hepsinin üzerlerine giderek oynayın ! Her maçta onlara Trabzonspor ile oynadıklarını hatırlatın artık !

Biz daima dualarımızla, kalbimizle, sahada ve dışarıda sizinle olacağız.

RUHUNUZ YETER sizin RUHUNUZ !

Samet Yildirim
29.04.2011, 14:58
3 haftada degil 9 haftada verirdik farketmez...

9 puan önde degil 19 puan önde olsakda bir ise yaramaz...

Ankaragücü, Kayserispor, Bjk,..... maclarinda penaltiyi verme sonra git FB leyhine inanilmaz düdükler cal daha sonrada yok efendim 9 puan öndeymis felan filan hikaye...degil 9 puan 19 puanda kapanir...

Ömür Karadeniz
29.04.2011, 15:00
Gaziantepin bizden 1 gömlek daha iyi kadrosu olduğuna inanıyorum.Eğer ilk yarı gol bulamazsak maç ya berabere olur ya da antep kazanır.

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 15:03
UYKULARINIZ HİÇ KAÇMASIN

Aykut Kocaman, ligin ilk yarısında Trabzonspor’un kazandığı penaltılara dikkat çektiğinde “Sen de mi hocam?” diye hayli şaşırmıştım. Beklemiyordum... Ardından polemik aldı yürüdü. Öyle ki, Şenol Güneş ve Kocaman arasında mahcubiyetle biten mini bir ‘tokalaşma krizi’ bile yaşandı. Dün Trabzonspor yöneticisi Hasan Yener, Kocaman’ın açıklamasının ardından takımları lehine bir tek penaltı verilmediğine dikkat çekiyordu...

Belki sezon sonunda Fenerbahçe şampiyon olacaktır ve Fenerbahçeliler çılgınca sevinecektir ama insanın uykularının kaçtığı zamanlar vardır. Sanıyorum bu açıklamayı okuduğunda Aykut Kocaman’ın uykusu kaçmıştır. Çünkü profesyonel olmak ile başı huzur içinde yastığa koymak arasındaki denklem herkes için doğru orantılı olmaz. Tam aksine ‘huzurlu uyku’ ile ‘profesyonellik’ arasındaki ters orantı sol göğsün altındaki cevahirin gücünü gösterir.

Cem Dizdar
Milliyet
http://foto.fanatik.com.tr/YazarlarYeni/CEM-DIZDAR.gif

Varsın Trabzonspor şampiyon olmasın..

asimavi
29.04.2011, 15:27

...dua yerine geçsin diye yapmış herhalde arkadaşlar...:)

Helvacı61
29.04.2011, 15:35
arkadaşlar biletler bittimi maça ilgi ne düzeyde. bu maçın önemi büyük

Davut Özdemir
29.04.2011, 15:41
UYKULARINIZ HİÇ KAÇMASIN

Aykut Kocaman, ligin ilk yarısında Trabzonspor’un kazandığı penaltılara dikkat çektiğinde “Sen de mi hocam?” diye hayli şaşırmıştım. Beklemiyordum... Ardından polemik aldı yürüdü. Öyle ki, Şenol Güneş ve Kocaman arasında mahcubiyetle biten mini bir ‘tokalaşma krizi’ bile yaşandı. Dün Trabzonspor yöneticisi Hasan Yener, Kocaman’ın açıklamasının ardından takımları lehine bir tek penaltı verilmediğine dikkat çekiyordu...

Belki sezon sonunda Fenerbahçe şampiyon olacaktır ve Fenerbahçeliler çılgınca sevinecektir ama insanın uykularının kaçtığı zamanlar vardır. Sanıyorum bu açıklamayı okuduğunda Aykut Kocaman’ın uykusu kaçmıştır. Çünkü profesyonel olmak ile başı huzur içinde yastığa koymak arasındaki denklem herkes için doğru orantılı olmaz. Tam aksine ‘huzurlu uyku’ ile ‘profesyonellik’ arasındaki ters orantı sol göğsün altındaki cevahirin gücünü gösterir.

Cem Dizdar
Milliyet
http://foto.fanatik.com.tr/YazarlarYeni/CEM-DIZDAR.gif

Varsın Trabzonspor şampiyon olmasın..

Bu yazıyı nasıl yazabilmiş istanbul medyasından birisi, çok şaşırdım,

Alkışlamak lazım
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Reha Demirbaş
29.04.2011, 15:45
Sahada ne yaparsa yapsın kalan futbolcular bu takımda dinlendirilmedikçe.

Sürekli oyundan çıkan adamlar aynı isimler oldukça.. Ça ça ça...

Bakalım bunlara rağmen neler olacak göreceğiz.

ErtuGrul
29.04.2011, 15:48
Ruya paylaşan arkadaslara niye kızanlar var anlamadın...ben devre arasında son haftaya kalmadan sampiyon oldugumuzu gördüm...iki uc gün sonrada Fener'in dokuz puan farkı kapattığını gördüm...son haftaya kalmadan sampiyonuz okadar...

asimavi
29.04.2011, 15:50
Bu yazıyı nasıl yazabilmiş istanbul medyasından birisi, çok şaşırdım,

Alkışlamak lazım
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

....bizi uyutmaya çalışıyorlar ..ben bu yazıda zerre kadar samimiyet göremedim....

....sanki ...boşverin siz zaten bu ligin en temiz takımısınız ...siz gönüllerin şampiyonusuz ...bırakın biz (fener) şampiyon olalım ...parayı biz götürelim zaten şeref namus haysiyet bizim için önemli değil...ama mutlaka malı biz götürelim ...siz de gönüll şampiyonluğuyla avunun ...der gibi şerefsiz herif...

...varsın trabzon şampiyon olmasın dimi...ne kadar basit......adi köpekler nasılda zorlarına gidiyo..

...o zaman varsın fener olmasın ...biz olalım sonrada arkamızdan bir sürü şey söylesinler ..ne önemi var ...

Deniz Tosunoğlu
29.04.2011, 15:51
Demin cuma namazinda siyahi bir adamin Trabzonsporun formasi giymesinden gurur duydum. Arkasinda Yattara yaziyordu :)

Ben: ''Bu adami taniyormusun?''
Arkadas: ''Evet, Sadri Senerin yeni transferi, yarin imza atacak''

çççççççççççç

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 15:53
Ruya paylaşan arkadaslara niye kızanlar var anlamadın...ben devre arasında son haftaya kalmadan sampiyon oldugumuzu gördüm...iki uc gün sonrada Fener'in dokuz puan farkı kapattığını gördüm...son haftaya kalmadan sampiyonuz okadar...

İşte bu yaa! Kayserispor maçı berabere bitince yanımda duran PS2 yi tutup o sinirle yere vurmuş bu iş bitmiş demiştim ama sonra düşündüm niye bitsin ve geçen hafta eskişehir maçı berabere bitti ben sakindim çünkü inanıyorum bu şampiyonluk gelecek...

Ilelioglu
29.04.2011, 16:00
Taraftar destegi hic olmadigi kadar önemli bu macta...

;):)

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 16:03
22661'in üzerine çıkılmalı. 22662 olsa bile çıkılmalı.

Mustafa Umut
29.04.2011, 16:04
bu heyecan çok fena bastırıyor ya öyle böyle değil.Allah utandırmasın...

Ilelioglu
29.04.2011, 16:18
Söyle bir ilk on birde olabilir yanliz Selcuk ile Colman ve Pawel ile Burak kanatlara destek vermeliler, yoksa daha önce yazdigim ilk on bir en ideali.

---------------------Tolga (Bora)-----------------------

Serkan------Giray----------------Egemen-----------Piotr

--------Selcuk---------Ceyhun---------Colman----------

------------------------Jaja----------------------------

----------Burak-------------------------Pawel----------

Yedekler: Engin, Alan, Umut, Yattara, Baris, Cale, Glowacki

robinhood61
29.04.2011, 16:22
madem bi rüya furyası alıp gidiyor ben de dün gördüğüm rüyayı anlataym.

şimdi şampiyon oluyoruz ben deli gibi sokaklara dalıyorum bi de bakıyorum sönük bir sevinç
ulan diyorum şampiyon olduk sevinsenize millet.. aloo.. bağırıyorum ama sönük bir sevinç vardı..
ardından bi tane konvoy gördüm, motosiklette 2 tane trabzonsporlu renktaşımız aşırı sevinçten kaza yapıyor ve ölüyor :(
o korkuyla uyanıyorum. şimdi bunu nasıl yorumlarsın ? :(

Ilelioglu
29.04.2011, 16:22
G.Antep cok iyi top yapiyor, pas tarafigini iyi sagliyorlar, onun icin macin basindan sonuna kadar olmasada, en azindan mac basinda full pres yapmaliyiz.

Cenk Tosun ve Olcan Adin'a özellikle dikkat etmek lazim, bunun yaninda Wagner gibi Futbolcularina da sürekli pres yapmak gerekir.

Duran toplar cok önemli, bunu her mactan önce yaziyorm, özellikle ic saha maclarinda cok ihtiyac duyuyoruz, onun icin bu maclar öncesi iyi calisilmali.

Cünkü oyun zora girdigi zaman, duran toplar ile golü bulabilmeliyiz yoksa böyle cok mac berabere biter Avni Aker'de.

Insallah Jaja-Alan konusunda iyi bir karar alir teknik heyet, zira Kayserispor maci gibi bir mac izlemek istemiyorum.

:cool:

zekeriyya
29.04.2011, 16:28
bu gün puan tablosunu görünce mutlu oldum.

nabız yoklamak için bizi takip eden angutlar 3-5 sn yede olsa kalp atışlarının ritim bozukluğu düşüncesi beni mutlu etti

hani derler ya bu korku size yeter

hayır bu korku angutlara yetmez

daha fazlasını alacaklar :)

zekeriyya
29.04.2011, 16:34
ilk maçta Gaziantep te idim.
stad önündeki Van'lı 9-10 yaşlarında çocuklar geldi aklıma
geçen seneki kupa heyecanını maçı dün gibi anlatıyor hala heyecanlı idiler.
şimdi düşünüyorumda o çocuklar şimdi nasıl bir ruh halinde bu dört haftanın bitmesini bekliyorlar.

titanic
29.04.2011, 16:35
Arkadaşlar şansımız devam ediyor,açıkçası ben inanıyorum mutlu sona ulaşacağımıza. oynanan futbol pek ışık vermese de şampiyonluk geliyor merak etmeyın

robinhood61
29.04.2011, 16:38
bu puan durumu niye bozuk ya totem mi var

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 16:39
Şampiyonluğa inanıyordum.Ama az önce bişey oldu bana inanılmaz bi havaya girdim.Şimdi daha çok inanıyorum.Tüylerim diken diken.O kupa buraya geleceeek!

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 16:42
şampiyonluğa şöyle inanmak istiyorum..

16 Mayıs 2010

dk 54 fenerbahçe 1-0 önde..

dk 90 Trabzonspor 3-1 önde...

colnago061
29.04.2011, 16:42
Okan Meral'in
düşünceleri çok hoşuma gitti..

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 16:44
bu puan durumu niye bozuk ya totem mi var

Trabzonspor 1 - 0 Gaziantepspor

skorda belli hey maşallah

Ilelioglu
29.04.2011, 16:45
Trabzonspor 1 - 0 Gaziantepspor

skorda belli hey maşallah

O halde mac böyle bitmeyecek.

Alper Calik
29.04.2011, 16:48
okg_53

Bizim antreman kadrosuna bakacak olursan bir yorumun var mı :)

colnago061
29.04.2011, 16:52
valla çok ümitsiz bir hafta geçirdim .hatta pazardan beri kendimde değildim .şimdi foruma girince müthiş gaza geldim.Evet ya şampiyon olacağız.Acaip bir his doğdu içime.Kesin agece bende bir rüya görürüm:)

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 16:59
valla çok ümitsiz bir hafta geçirdim .hatta pazardan beri kendimde değildim .şimdi foruma girince müthiş gaza geldim.Evet ya şampiyon olacağız.Acaip bir his doğdu içime.Kesin agece bende bir rüya görürüm:)

Bir atasözü vardır "inanmak başarmanın yarısıdır" diye bu lafı boşuna dememişler biz taraftar olarak bunu ispatlamalıyız. Umarım futbolcular da böyle düşnüyordur.Sonuçta 4 hafta kaldı ve biz 4 maçımızı kazanırsak ki ilk yarıda kazanmıştık FB'nin alacağı 1 beraberlik bizi şampiyon yapar. Unutmayın adamlar 9 puan gerideyken şampiyonluk muhabbeti yapıyordu...Bu yüzden TAKILACAKLAR...Belki bu hafta belki haftaya...

Alper Calik
29.04.2011, 16:59
Taraftarımız Bursa maçındaki gibi AvniAkerde destek olursa,

-ıslıklar
-tezahürat
-hakeme anında tepki

Ben rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

Bu yoldan dönmek yok arkadaşlar. Burak ın dediği gibi

"Bu yola baş koyduk"

Alper Calik
29.04.2011, 17:01
Futbolcularımızın inancından benim şüphem yok. Stresden dolayı kendi oyunlarını oynayamıyorlar. O stresi üzerinden atabilseler, tüm rakiplerimizi rahat yenerler.

Bizim işimiz de onların rahat oynamasına yardımcı olmak.

Pawel i oynatırsa hoca, kesin yazacak diye düşünüyorum. :dansmuz:

robinhood61
29.04.2011, 17:07
Şampiyonluğa inanıyordum.Ama az önce bişey oldu bana inanılmaz bi havaya girdim.Şimdi daha çok inanıyorum.Tüylerim diken diken.O kupa buraya geleceeek!

az önce ne oldu? uçan adam sabri gibi bi hal mi geldi sana :D

.....
29.04.2011, 17:15
Bu maç bizim için çok önemli.

Ne olursa olsun bu maçı almalıyız. Fener elinde sonunda puan kaybedecek.Bu hafta puan kaybedebilir.O yüzden aynı ciddiyetle maçlara hazırlanmamız lazım.

Engin inşallah oynar.Ona güveniyorum. Umut yerine Pawel olursa güzel olur. Tabi Şenol Hocamız daha iyisini bilir.

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 17:22
az önce ne oldu? uçan adam sabri gibi bi hal mi geldi sana :D

Hahah :D Yok yorumları okuyunca havaya girdim bi an :)

61yusuf
29.04.2011, 17:23
:meşale2::meşale2::meşale2::atki::atki::atki::meşa le2::meşale2::meşale2:

Bu hafta bu iş kopacak

Sibel
29.04.2011, 17:48
Bence kesinlikle alacağız.Yani inşallah.3 puan bizim olsun,biraz da gollü olsun süper olur.Allahım nasip eyle..

Keleşoğlu
29.04.2011, 17:50
şampiyon olamayacaksak lig bu hafta kopsun isterim.. son haftaya kadar bu stresi kaldırmaz bu bünye

Ilelioglu
29.04.2011, 17:54
G.Antep macinda taraftarlardan müthis bir destek bekliyorum.

90 dakika hic susmadan hep destek tam destek.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Yiğit SARI
29.04.2011, 17:55
Hadi bakalım geldik haftasonuna :D

2 Gün 1 S. 3 Dk. Kaldı

Furkan Dündar
29.04.2011, 17:59
ve günler sonra bu hafta istanbulda antep maçını ızlyecem evımde umarım ugurlu gelır antepı yenerız

Aytaç Çakıroğlu
29.04.2011, 18:09
İstanbuldan

bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

okg_53
29.04.2011, 18:12
İstanbuldan

bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo

Manisadan

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii

Ilelioglu
29.04.2011, 18:14
Linz'den

Sampiyoooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnn......

:)

güneyli
29.04.2011, 18:22
Bazı insani duygular...İnsanlara has..Robotlara değil...1)Son maça kalırsak 2 defa son maçta kaybettik ya yine olursa...2)Her maç galib gelmeliyim.Gol atmalıyım..O zaman ilk yarı olmazsa 2.yarı kontrollü oyunu bırakmalıyım..Bunu yaparken ya geçen haftaki buca örneği var..Geriye düşersem 2 golü nasıl atarım..Hakemde yardımcı olmayabilir..Devre arası olmadığı için aziz abi koridorda basamaz..
3-Bu sene şampiyon olduğumuzu Hıncalda söylüyor ama eleştirerek..Ama Ali şen başkanda Buca maçından sonra şampiyon olduğumuzu söylüyor..Başbakanda bir kaza olmasın dedi.Bucada olmadı..Bizim oyuncular mesajı almadılar ama sağolsun hakem doğru almış..Ya her hakem mesajı doğru almamışsa..
4-Oyuncularım 14 maçtır tempo yapıyorlar..Çoğu sakat sakat oynuyor..Takımı ayakta tutan gökhan emre ve alexe ya birşey olursa..Ya cezalı olurlarsa..
5-Rakibe penaltı verilmiyor ama geçen hafta bize verilen penaltı bize olumsuz olarak dönerse..Haksız bir şekilde kazanılmış puanların Allah katında hesabı görülürse..Yine son maçta kaybedersek..Milyonlarca taraftarımıza ne deriz...
6-Ya Trabzonspor hiç puan kaybetmezse..

96 altıyı karşımıza duvar gibi dikenlere Fenerin son maçta kaybettiği 2 şampiyonluğu hatırlat...Sezon sonuna kadar yalnızca bunu hatırlat..Bu bile kafayı dağıtmaya yeter..Şampiyonluk o kadar kolay mı..?

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:24
Bazı insani duygular...İnsanlara has..Robotlara değil...1)Son maça kalırsak 2 defa son maçta kaybettik ya yine olursa...2)Her maç galib gelmeliyim.Gol atmalıyım..O zaman ilk yarı olmazsa 2.yarı kontrollü oyunu bırakmalıyım..Bunu yaparken ya geçen haftaki buca örneği var..Geriye düşersem 2 golü nasıl atarım..Hakemde yardımcı olmayabilir..Devre arası olmadığı için aziz abi koridorda basamaz..
3-Bu sene şampiyon olduğumuzu Hıncalda söylüyor ama eleştirerek..Ama Ali şen başkanda Buca maçından sonra şampiyon olduğumuzu söylüyor..Başbakanda bir kaza olmasın dedi.Bucada olmadı..Bizim oyuncular mesajı almadılar ama sağolsun hakem doğru almış..Ya her hakem mesajı doğru almamışsa..
4-Oyuncularım 14 maçtır tempo yapıyorlar..Çoğu sakat sakat oynuyor..Takımı ayakta tutan gökhan emre ve alexe ya birşey olursa..Ya cezalı olurlarsa..
5-Rakibe penaltı verilmiyor ama geçen hafta bize verilen penaltı bize olumsuz olarak dönerse..Haksız bir şekilde kazanılmış puanların Allah katında hesabı görülürse..Yine son maçta kaybedersek..Milyonlarca taraftarımıza ne deriz...
6-Ya Trabzonspor hiç puan kaybetmezse..

96 altıyı karşımıza duvar gibi dikenlere Fenerin son maçta kaybettiği 2 şampiyonluğu hatırlat...Sezon sonuna kadar yalnızca bunu hatırlat..Bu bile kafayı dağıtmaya yeter..Şampiyonluk o kadar kolay mı..?

Herşeyi düşünürler abi ama o kalınlaştırdığım kısmı hayatta düşünmezler...

Chiko
29.04.2011, 18:25
Mannheim'dan

Trabzoooooooooooooon

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:26
Linz'den

Sampiyoooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnn......

Trabzon'dan,
Trabzooooooooonnnnnnnnnn!

Ilelioglu
29.04.2011, 18:28
Herşeyi düşünürler abi ama o kalınlaştırdığım kısmı hayatta düşünmezler...

Cok zor bir mac bizleri bekliyor, onun icin müthis bir destek bekliyoruz Fatih.

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 18:28
Abdullah Avcı açıklamalarından sonra hiç ümit kalmadı ama

Avcı , sağ gösterip sol vurmasın... Fenerbahçe'yi Av'lamasın.

Yapar mı yapar.

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:32
Cok zor bir mac bizleri bekliyor, onun icin müthis bir destek bekliyoruz Fatih.

Ben ve arkadaşlarım taraftar gruplarının arasında izlemiyoruz maçı. Deniz tarafı kale arkasında izliyoruz. Kalenin biraz çaprazında en önde... Böyle biraz daha iyi oluyor gibi. 4-5 kişi izliyoruz ama en azından ayakta ve tezahüratlara katılarak izlediğimiz için arkamızda oturup, bağırmaya niyetlenmeyenler de hem ayağa kalkmış oluyor hem de bizi görünce gaza geliyorlar (:
Ama bazı anlar oluyor ki değil bağırmak, arkadaşıma seslenemiyorum bile... O derece heyecan tavan yapıyor...

vivanet
29.04.2011, 18:32
bende şampiyonluğa çok inanıyorum yalnız.maç başlayınca takımın ruhsuzluğunu görünce birden inancım sıfırlanıyor..keşke takımın hepsi,burak,giray,onur,tolga kadar inansa..

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:34
bende şampiyonluğa çok inanıyorum yalnız.maç başlayınca takımın ruhsuzluğunu görünce birden inancım sıfırlanıyor..keşke takımın hepsi,burak,giray,onur,tolga kadar inansa..

Tribünden o inancı rahatlıkla görebiliyorum. Hele Bursa maçında 3 kişi baskı yaptıklarını görünce çok şaşırmıştım (:
Oyuncularımızın inancından yana şüpheniz olmasın bence...

Ilelioglu
29.04.2011, 18:35
Ben ve arkadaşlarım taraftar gruplarının arasında izlemiyoruz maçı. Deniz tarafı kale arkasında izliyoruz. Kalenin biraz çaprazında en önde... Böyle biraz daha iyi oluyor gibi. 4-5 kişi izliyoruz ama en azından ayakta ve tezahüratlara katılarak izlediğimiz için arkamızda oturup, bağırmaya niyetlenmeyenler de hem ayağa kalkmış oluyor hem de bizi görünce gaza geliyorlar (:
Ama bazı anlar oluyor ki değil bağırmak, arkadaşıma seslenemiyorum bile... O derece heyecan tavan yapıyor...

Maca kendini kaptirmayacaksin, oda biraz zor herhalde...:D

Bizim aleyhimize verilen her karardan sonra hakeme tepki gösterin, top rakipdeyken de islik calin.

;)

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:38
Maca kendini kaptirmayacaksin, oda biraz zor herhalde...:D

Bizim aleyhimize verilen her karardan sonra hakeme tepki gösterin, top rakipdeyken de islik calin.

;)

Islık kaçınılmaz zaten. Yan hakem kale arkasında fileleri kontrol etmek için geldiğinde de uyarımızı yapıyoruz (:
O bayrağa dikkat et diye :rolleyes:

Ilelioglu
29.04.2011, 18:42
Islık kaçınılmaz zaten. Yan hakem kale arkasında fileleri kontrol etmek için geldiğinde de uyarımızı yapıyoruz (:
O bayrağa dikkat et diye :rolleyes:

Ben o büyük maclardaki isligi istiyorum, mesela icerdeki Fener maclarinda müthis bir islik oluyor.

Bu macin önemi kat kat daha fazla, onun icin gözünüzü seveyim elinizden geleni yapin.

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 18:43
Tribünden o inancı rahatlıkla görebiliyorum. Hele Bursa maçında 3 kişi baskı yaptıklarını görünce çok şaşırmıştım (:
Oyuncularımızın inancından yana şüpheniz olmasın bence...

Aynen.Hiç pres yapmayan alanzinho bile pres yaptı bir sürü atağını kesti bursanın.Geriden o kadar top aldı.Colman kendini aştı bence o maçta :)

Fatih Özkan
29.04.2011, 18:47
Ben o büyük maclardaki isligi istiyorum, mesela icerdeki Fener maclarinda müthis bir islik oluyor.

Bu macin önemi kat kat daha fazla, onun icin gözünüzü seveyim elinizden geleni yapin.

Şüphen olmasın dostum (:
Ama kabul edersin ki stadın üstü açık olduğundan ötürü pek de etkili olamıyoruz...
Ama olacak İnşallah...

Ilelioglu
29.04.2011, 18:48
Şüphen olmasın dostum (:
Ama kabul edersin ki stadın üstü açık olduğundan ötürü pek de etkili olamıyoruz...
Ama olacak İnşallah...

Insallah, herkese neyin ne oldugunu gösterme vakti geldi artik.

;)

ertuuu
29.04.2011, 19:15
zor maç olmayacak. açık ve tempolu oynamak isteyeceklerdir. böyle takımların bize karşı galip gelmesi çok zor. 3 tane yersek bile 4 tane atarız...

Fatih Özkan
29.04.2011, 19:17
Beşiktaş Antep'e 3 tane atmıştı İnönü'de oynanan maçta. Gerçi ilk yarıda Rüştü'nün çıkardıklarını göz ardı etmek gerek (: Neticede istersek, kazanabileceğimiz bir maç ve kazanmamızı gerektiren bir maç!

Yasin T.
29.04.2011, 19:47
İkinci yarı Cenk Tosun'un gelişiyle Antep takımı üretken bir takıma dönüştü.Orta sahaları da pas yapmayı seven topa hükmeden bir anlayışa sahipler.Zor bir maç bizi bekliyor açıkçası.Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmemiz lazım.Bu yüzden ileri uçta Pawel veya Burak oynamalı.
Ayrıca Bursa maçındaki gibi bir taraftar olursa bu maçı kesinlikle kazanırız.

Sibel
29.04.2011, 19:51
Şenol Hoca demiş ki,bu maçı alırsak 4te 4 yaparız..

Ilelioglu
29.04.2011, 20:00
Şenol Hoca demiş ki,bu maçı alırsak 4te 4 yaparız..

Bu maci almaliyiz o kadar!

:);)

Sibel
29.04.2011, 20:16
Alacağız da bence.Allah büyük..

Fatih Özkan
29.04.2011, 20:17
Stadtan içeri adımımı atıp, yerimi alana kadar maçları düşünmemeye gayret gösteriyorum...

Sibel
29.04.2011, 20:21
:sevinç::sevinç: TS 3- Antep 1:cool: 4 de olsa fena olmaz:D

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2011, 20:21
zor olacak ama liderliği geri alacağız pazar akşamı ...

Fatih Özkan
29.04.2011, 20:22
Rahat bir maç izlemek istiyorum kaç haftadır. Şöyle keyifle... Arkadaşlarla muhabbet ede ede izlesek maçı...

Mustafa AYDIN
29.04.2011, 20:23
Kalan bütün maçları kazanmalıyız.Ben Ankaragücü febe maçında Fatih Tekke'den ve Gabriç'ten febe ye bir çelme bekliyorum.

Ilelioglu
29.04.2011, 20:25
:sevinç::sevinç: TS 3- Antep 1:cool: 4 de olsa fena olmaz:D

Demekki böylede bitmeyecek.

exelans_25
29.04.2011, 20:31
avni akere giden arkadaşlar o maçta müthhiş bir performans göstermişlerdi.gaziantep maçında da aynısı olmalı fener illaki puan kaybedecek.gürcan bilgiçin bugünkü yazısını bir okuyun olayı fener cephesinden görün

Sibel
29.04.2011, 20:36
Demekki böylede bitmeyecek.

Her şekil bizim:):)

Ilelioglu
29.04.2011, 20:38
Her şekil bizim:):)

Insallah.

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 20:41
avni akere giden arkadaşlar o maçta müthhiş bir performans göstermişlerdi.gaziantep maçında da aynısı olmalı fener illaki puan kaybedecek.gürcan bilgiçin bugünkü yazısını bir okuyun olayı fener cephesinden görün

Bana Gürcan Bilgiç demeyin, kardeşim tarafsız yayın yapacağız diyor lig tv haftada 2 gün orada Gürcan Bey, madem tarafsız yayın yapıyorsunuz çıkarın oraya tarafsız yorumcuları, resmen onun katıldığı programlar FB TV programı gibi oluyor :mad::mad:

61_Hasan_69
29.04.2011, 20:43
Bak buraya Hasan kardeşiniz yazıyo tutunca bana bişe ısmarlıcaksınız ona göre ...:)
Fb önümüzde Bld maçında berabere kalıp puan kaybetcek biz antebi yeneceğiz ve liderliğe yükselceğiz..Sonraki hafta biz bucayı benim tribünde olduğum maçta bol gollü yeneceğiz Fb de Karabükü rahat yenecek .....Bir sonraki hafta Fatih Tekke ve Gabriç faktörü Fb ye bi puan kaybı daha yaşatacak biz Belediyeyi zor bela yeneceğiz ve şampiyonluğu 33. hafta garantileyeceğiz.. O maçta tribünde olmadığım için Bursa-Beşevleri yakacaz... Son hafta maçı artık şampiyonluğu garantilediğimiz için Olimpiyata alıncak yine o maçta tribünde olacağım ve neredeyse biletsizler ile birlikte tam 100 bin kişi Olimpiyatta şampiyonluğu kutluyacağız o gün bütün Türkiye yanacak....

İnanalım bu hafta sonunda tekrar lideriz....

Fatih Özkan
29.04.2011, 20:43

Şehirde herkes fazlası ile dolu. Umarım patlamayı Avni Aker'de yaparlar... İstediğimiz zaman çok güzel destekliyoruz takımımızı...
Bursa maçında, Bursalılar stada girdikten sonra dikkat dağınıklığı olmuştu...
Bu maçta tek odak noktası saha olmalı.

Emirhan Uludüz
29.04.2011, 21:06
İpler bu hafta kopar. Ya şampiyonuz yada ikinci kesin zaten. Ama bu sene olamazsak seneye hiç umudum yok çünkü takım dağılacak gibi gözüküyor.

Nonserviam
29.04.2011, 21:07
Engin ne olursa olsun oynamalı, ve pawel 2. yarı başlamalı.
Umarım şenol hoca triplere girmez de engini oynatır yoksa affetmem.

asimetrik
29.04.2011, 21:13
.................Tolga
Mustafa......Giray......Egemen.....Piotr
.............Selçuk......Colman
Burak...........Jaja................Engin
..................Pawel

Sakat cezalı var mı bilmiyorum. Bu haftayı kaçırdım. Son durum itibarıyla ideal kadrom bu.

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 21:17
Haydi Trabzonspor'um sana güveniyoruz yüzümüzü kara çıkartma.

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 21:18
Kalan 4 maç benim maçım olsun!

Trabzonsporlu Pawel Brozek göz dolduruyor...

Trabzonspor'da Umut Bulut'un performansının kötü olduğu son dönemde Polonyalı futbolcu Pawel Brozek, antrenmanlarda attığı gollerle adeta şov yaptı. Formaya göz kırpan Pawel'in bu hafta sonu oynanacak olan Gaziantepspor maçında Umut Bulut'la birlikte çift forvet olarak görev yapması bekleniyor. Performansıyla takım arkadaşlarının da beğenisini kazanan Pawel, "Kalan 4 haftada attığım gollerle takımıma katkı yapmak istiyorum. Teknik heyet bana forma şansı verdiği taktirde bunu başaracağıma inanıyorum" dedi.
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=82111

jetair
29.04.2011, 21:21
http://www.yukleresim.com/images/49557103085026636366.gif

http://www.yukleresim.com/images/72184372562558192932.jpg

Önümüzdeki iki haftanın en hit olmaya aday parçası:"BIRAKTIK İŞİ GÜCÜ, BASTIR A.GÜCÜ" =>>
http://www.speedyshare.com/files/28211432/BastirAnkaragucuUrfaliBabi.mp3

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 21:22
Maça 1 Gün 21 S. 35 Dk. kaldı :)

Mustafa Önder
29.04.2011, 21:37
Fener de Gökhan-Yobo-Cristian-Caner-Emre kart sınırında hepsi de bir maçta cezalı duruma düşse keşke

61_Hasan_69
29.04.2011, 21:40
TG Bursa tayfası tarafından TRABZONSPOR - Bursaspor maçına giderken çekilmiştir ...
http://www.facebook.com/video/video.php?v=181987025186753

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 21:49
Önümüzdeki iki haftanın en hit olmaya aday parçası:"BIRAKTIK İŞİ GÜCÜ, BASTIR A.GÜCÜ" =>>
http://www.speedyshare.com/files/28211432/BastirAnkaragucuUrfaliBabi.mp3

Fenerbahçe'ye bastır Ankaragücü

Mustafa Önder
29.04.2011, 22:00
Sayfa neden ölü yahu?

Fatih Özkan
29.04.2011, 22:11
TG Bursa tayfası tarafından TRABZONSPOR - Bursaspor maçına giderken çekilmiştir ...
http://www.facebook.com/video/video.php?v=181987025186753

Çok çok güzel...
Duygulandım...
"Sevdanın Yolunda Hayatın Ne Önemi Var ?"

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 22:20
1-0 olsun bizim olsun.
Ben demiştim şampiyonluk tek farklı sonuçlarla gelecek.Hep tek farklı kazanmamız tesadüf değil.
1-0 2-1 vs.. ha ben 3-2 isterim bol gol açısından.

zafer6161
29.04.2011, 22:35
1 ay sonra............

pazar günü olmasına rağmen sabah'ın 6 sında uyandım,öyle ya ,ligin son haftasına girerken bizim ve fenerin puanları eşit iş son maça kalmış,tabi uyku hiç tutarmı,geçen hafta ankara gücü 90.dk da o golü yemeseydi,bugün şehirde düğün havası olacaktı,her taraf gelin gibi bordo maviye süslenecekti,bu akşam maçlar bitiyor ama hiç umudum yok,malesef averajla şampiyonluğu kaybedeceğiz :( ama olurya inasanın kalbinde ufacıkta olsa bir umut,hani derler ya bi muzice olsa,pehh bende kendi kendimi kandırıyorum,şimdi akşam 7 ye kadar kim bekleyecek,uykumda yok ,en iyisimi biraz tv ye bakayım ,zaman geçer belki,oda ne sabahın 6 sında spor programı olurmu hiç,,,,kapa gitsin ya,akşama kadar yok fener şampiyon olmuş yok alex gol kralı olmuş,biz iyi oynamışız ama gönüllerin şampiyonu olmuşuz,tam sinir edici,,neyse bi uyku hapı alayım bari,belki akşama kadar uyurumda zaman geçer,,,,

8 saat sonra saat 15:00

uyandım ama moral hala sıfır ,ya umut şu golü nasıl kaçırdı,jaja pas verseydi ne olurdu sanki,şimdi şampiyonduk anasını satım ,ALLAHIM bizim hiç yüzümüz gülmeyecekmi :(
lig tv yi açtım,şerefsi....federasyon bizim maçı istanbula vermedi,neymiş efendim adaletsizlik olurmuş,oda ne bütün karabük bizi destekliyor,du bi sivasa da bakayım,gözlerime inanamıyorum,sivas sokakları kırmızı beyaz,sarı laci arabalar tur atıyor,trübünler komple sarı laci,zaten aksi bi durum olsa şaşardım,,yavaş yavaş saatler 19:00 geliyor,yaw bu maçlar yanlız seyredilmez,hemen arkadaşı arayayım,
ben:nerdesin olum
o: baba ben izlemicem maçı
ben:ya gel olum ya ne olur ne olmaz,
o:ya git olum ya ,tamam işte sivas maç verirmi fenere nede olsa kardeşi nesini izliceksin
ben:neyse ya tamam istersen gel

evde kimse yok,yine tek başımıza kaldık iyimi,birde fener erken gol atarsa bak ozaman moral çöküntüsüne,amaaan benimde takdığım şeye bak,sanki bu saatten sonra fener şampiyonluğu verecek:D
ve maçlar başlar,yaw hangi maçı izleyeyim,bizim maç zaten belli,yeneceğiz,bari feneri izleyeyim,dk 3,fener bastırıyor,tek kale anasını satım,bu sivas taraftarına ben,ulan bırakın istanbul yalakalığını,dk 15 ..maç yi,ne tekkale,oda ne sivas kontra atağa çıktı hadi oğlum mehmet hadi vurrr ahh direk direk lan,,,biraz bizim maçı izleyeyim bari,ahada gol oldu,bitti artık herşey bitti,yaa emenike çatala taktı,,ALLAH kahretsin,sinirden 10 dk tv yi kapadım,başladım ağlamaya,oda ne dışardan korna sesleri geliyor,hemen feneri açtım ve kornerden gelen topa sedat kafayı çakmış,ama ne değişecekki nede olsa fener iki dakika sonra takar bu sivasa,derken dk 37 de jaja durumu 1-1 yapmazmı,o sırada bildiğim tüm duaları okumaya başladım.ne olur ALLAHIM maçlar böyle bitsin ve ilk yarılar biter,biz 1-1 fener 1-0 yeniliyor,,,,
tekrar arkadaşı aradım
ben:la oğlum gelsene lan
o:baba kapıyı aç hemen geliyorum
ben:gelirken kola cips bişe al la
o:tamam la
arkadaş gelir ve la şu cips güzel değil yaa,kolayı diyet almış,hey yarabbim:rolleyes:
neyse 2.yarılar başlar,baba hangi maçı izleyelim,aç şu feneri yaa,vay anasını yaa,ne gol kaçtı,aferim lan kaleci,baba sana bişe dimmi,fener 3-1 alır bu maçı,baksana ya sivas bırak orta sahayı ceza alanının dışını geçemiyor,arkadaş:la oğlum anlamıyormusun maç satılmış assonra fener iki dakka üstüne çakar 2 tane,maç biter,doğru diyon yaa,eyvah firikik lan,alex atar baba,vurdu ve direkten dışarı,lan noluyor bu ne yaa,barcamı lan bunlar,adamlar 50 tane şut çekti valla,dk 70 baba 20 dk kaldı,lan şaka maka şampiyonmu olacağız,bir yandan içimiz kıpır kıpır,derken penal altı,şerefsiz hakem verdi penaltıyı,,tüh lan gitti,şampiyonluk :( zaten bizimkilerde atamadı yaw ne adam bunlar baktın fener yeniliyor at ikinci golü çekil defansa bekle feneri işte,hiç
ve fener 1-1 olmazmı,
arkadaş:la aç şu bizim maçı bakım
bizimkiler akıllandı la baksana nasıl saldırıyorlar,dk 90,ya baba bu avntak kaçarmı,olum fener 1-1 bizde la,nası işti,eyvah hekem 3 dk uzatma verdi,karabükte ne kadar sıkıyor arkadaş sanki uefaya gidecekler,derken bu arada sivasta yedi dakika uzatma verilmezmi,,başladık küfür bombardımanında,du olum sivas daha atamaz bizim maça bakalım,la maç bitiyor92.44 kontra atak la hadi umut hadi olum penaltı baba yaaa,yoklan dışarda,,,karabük taraftarı trabzon trabzon,jaja tack heralde selçuk almasa bari topu,ALLAHIM ne olur gol olsun,hadi jaja hadi olum vur direk lan vur umut vur goooooooooooooooaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllll ll gooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllll llll lan goooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllll lllllllllllllll2-1 la,baba hemen feneri aç,dk 94.57 biz ayaktayız,şehir sessiz,sanki nufus sayımı var,hakem bitir,eyvah eyvahhhhh vurduma vurduma lan faul yaptı,ipine,dk 96:23 sağ çaprazdan gökhan gönül kullanacak ,oda ne volkanda kaleyi boşaltmış,ceza sahasın içine girdi,ALLAHım ne olur gol olmasın ne olur,,,tabi heycandan ayakta duramıyoruz,titriyoruz resmen,gökhan kullanır veeeee tüh anasını avradını jhlıjpoı43hopjh4hpj4pı5j6jhıp5pğı6kjokjok5 ııolhuı ....keyim alex yine 2-1 oldu (şaka lan şaka gol olmadı ):D top kalecide degaj yap olum bitir hakem mehmet yıldız kale boş mehmet yıldız kale boş at oğlum atttttttttttttttt goooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllll lllllllllllllllllllllll goooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllll llllllllllllllllllll,,,2-1 sivas yendi laaaaaaaaaaa....şehir yıkılıyor tv yi kapatmadan dışarı çıktık,resmen sarhoşuz,arkadaş bayıldı,bir iki şamar ayıl oğlum lannnnnnnnnn şampiyonuzzzzzzzzzzzzzzzz

affınıza sığınaraktan yazdım,hayal gücüm

okg_53
29.04.2011, 22:43
Okg_53 Gaziantepspor Analizi…

Ligde Anadolu futbolu standardının üzerine çıkan futbol yapısıyla dikkat çekiyor Antep. Geçen sezondan bu güne kadro istikrarını büyük ölçüde koruyup, üzerine bir iki etkili takviyelerle bu hale geldiler. Gerek yabancı transferleri, gerek yerli yıldız adayı transferleri, gerek iç transferleri ile tam bir transfer dersi verdiler bir çok takıma. Sadece alışlarda değil, satışlarda da aynı başarıları gösterdiler. İkinci yarının en çok puan toplayan 2. takımı olmaları tesadüfî değil.

Gaziantepspor dış sahada oynadığı 15 maçta, 6 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 13 gölü kalelerinde görmüşler. Toplamda oynadıkları 30 maçta, 15 galibiyet, 7 beraberlik, 8 mağlubiyet almışlar.
41 gol atıp, 29 gol yiyen Gaziantepspor, 52 puanla 4. sırada.
Altında kalan rakiplerine puan farkını açması iyi oldu bizim için.

Maç Bilgileri

Cristian Zurita sarı kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri;

----------------------Zydrunas Karcemarskas-------------------
Serdar Kurtuluş---Emre Güngör--Dany Nounkeu---Ivan De Souza
----------------Hürriyet Güçer-----Murat Ceylan----------------
Ivelin Popov----------------Wagner------------------Olcan Adın
------------------------Cenk Tosun---------------------------

Not= Popov yerine Ismael Sosa dahil olabilir.
Serdar Kurtuluş yerine de Elyasa Süme oynayabilir.

Gaziantepspor’ un Artıları;

Takım olarak artılarından ziyade ilk söyleyebileceğim artıları, Bu takımın atanı ve tutanı şahane diyebiliriz.
Cenk Tosun, Emenike’nin hava toplarında da etkili hali. Fiziği ve son vuruşları muazzam ve bu çocuk henüz 19 yaşında. Tutanı yani kalecileri Karcemarskas her yönüyle iyi bir kaleci. Ligin Ivankov dan sonraki en iyi 2. yabacı kalecisi.

Kanat hücumcularının ve ortasaha hücumcusunun takım savunmasına katkısı var. Wagner aynı bizim Alanzinho’nun son zamanlardaki hali gibi oynuyor. Olcan ve Popov ise savunmada mücadeleci, hücumda üretken isimler. Toplu hücum, toplu savunma kavramı takıma iyi öğretmiş.

Yukarıda yazdığım 11 de, iki kanadın beki de hücuma hayli fazla katlı yapabilen bekler.

Olcan, Cenk, Wagner, Popov uzaktan etkili şutlar atabilen isimler.

Gaziantepspor’ un Eksileri;

Savunmanın ortasındaki oyuncular, takım kalitesinden uzak isimler. Ciddi hatalar yapabilecek saatli bombalar.
İlk maçta da hatırlarsanız, Gaziantep’e karşı, rakip kapalı savunmayı ortadan nasıl delinir dersi vermiştik, tüm Türkiye’ye.

Buna birde Hürriyet ve Murat’ın agresif oyunu eklenince ortadan etkili olabileceğimizi görüyorum.

Antep’e karşı hava toplarında da üstünlük kurabileceğimizi düşünüyorum.

Özet;
Bu maç tam Engin’in maçı olabilir. Artık hafta içinde ne yapılsın edilsin, bu maça hazır hale getirilsin.
Rakip sahanın her bölgesini etkili kullanıyor. Son haftalardaki oyunlarımızdan çok daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor. Karşımızda futbol oynamayı bilen bir takım var.
---------------Bora--------------
Serkan----Giray---Egemen----Piotr
--------Selçuk----Colman-----Engin
---------------Jaja---------------
---Burak-----------Umut--------

Değerli Trabzonsporlu kardeşlerimin sabırlı olmalarını ve her daim takımı desteklemelerini rica ediyorum. Allah’ın izni ile zafer bizim olacak. Saygılar…

Emirhan Uludüz
29.04.2011, 22:44
1 ay sonra............

pazar günü olmasına rağmen sabah'ın 6 sında uyandım...............

Süper yazmışsın ama son maça kalmasın şampiyonluk :D

Medallion
29.04.2011, 22:46
1 ay sonra............

pazar günü olmasına rağmen sabah'ın 6 sında uyandım,öyle ya ,ligin son haftasına girerken bizim ve fenerin puanları eşit iş son maça kalmış,tabi uyku hiç tutarmı,geçen hafta ankara gücü 90.dk da o golü yemeseydi,bugün şehirde düğün havası olacaktı,her taraf gelin gibi bordo maviye süslenecekti,bu akşam maçlar bitiyor ama hiç umudum yok,malesef averajla şampiyonluğu kaybedeceğiz :( ama olurya inasanın kalbinde ufacıkta olsa bir umut,hani derler ya bi muzice olsa,pehh bende kendi kendimi kandırıyorum,şimdi akşam 7 ye kadar kim bekleyecek,uykumda yok ,en iyisimi biraz tv ye bakayım ,zaman geçer belki,oda ne sabahın 6 sında spor programı olurmu hiç,,,,kapa gitsin ya,akşama kadar yok fener şampiyon olmuş yok alex gol kralı olmuş,biz iyi oynamışız ama gönüllerin şampiyonu olmuşuz,tam sinir edici,,neyse bi uyku hapı alayım bari,belki akşama kadar uyurumda zaman geçer,,,,

8 saat sonra saat 15:00

uyandım ama moral hala sıfır ,ya umut şu golü nasıl kaçırdı,jaja pas verseydi ne olurdu sanki,şimdi şampiyonduk anasını satım ,ALLAHIM bizim hiç yüzümüz gülmeyecekmi :(
lig tv yi açtım,şerefsi....federasyon bizim maçı istanbula vermedi,neymiş efendim adaletsizlik olurmuş,oda ne bütün karabük bizi destekliyor,du bi sivasa da bakayım,gözlerime inanamıyorum,sivas sokakları kırmızı beyaz,sarı laci arabalar tur atıyor,trübünler komple sarı laci,zaten aksi bi durum olsa şaşardım,,yavaş yavaş saatler 19:00 geliyor,yaw bu maçlar yanlız seyredilmez,hemen arkadaşı arayayım,
ben:nerdesin olum
o: baba ben izlemicem maçı
ben:ya gel olum ya ne olur ne olmaz,
o:ya git olum ya ,tamam işte sivas maç verirmi fenere nede olsa kardeşi nesini izliceksin
ben:neyse ya tamam istersen gel

evde kimse yok,yine tek başımıza kaldık iyimi,birde fener erken gol atarsa bak ozaman moral çöküntüsüne,amaaan benimde takdığım şeye bak,sanki bu saatten sonra fener şampiyonluğu verecek:D
ve maçlar başlar,yaw hangi maçı izleyeyim,bizim maç zaten belli,yeneceğiz,bari feneri izleyeyim,dk 3,fener bastırıyor,tek kale anasını satım,bu sivas taraftarına ben,ulan bırakın istanbul yalakalığını,dk 15 ..maç yi,ne tekkale,oda ne sivas kontra atağa çıktı hadi oğlum mehmet hadi vurrr ahh direk direk lan,,,biraz bizim maçı izleyeyim bari,ahada gol oldu,bitti artık herşey bitti,yaa emenike çatala taktı,,ALLAH kahretsin,sinirden 10 dk tv yi kapadım,başladım ağlamaya,oda ne dışardan korna sesleri geliyor,hemen feneri açtım ve kornerden gelen topa sedat kafayı çakmış,ama ne değişecekki nede olsa fener iki dakika sonra takar bu sivasa,derken dk 37 de jaja durumu 1-1 yapmazmı,o sırada bildiğim tüm duaları okumaya başladım.ne olur ALLAHIM maçlar böyle bitsin ve ilk yarılar biter,biz 1-1 fener 1-0 yeniliyor,,,,
tekrar arkadaşı aradım
ben:la oğlum gelsene lan
o:baba kapıyı aç hemen geliyorum
ben:gelirken kola cips bişe al la
o:tamam la
arkadaş gelir ve la şu cips güzel değil yaa,kolayı diyet almış,hey yarabbim:rolleyes:
neyse 2.yarılar başlar,baba hangi maçı izleyelim,aç şu feneri yaa,vay anasını yaa,ne gol kaçtı,aferim lan kaleci,baba sana bişe dimmi,fener 3-1 alır bu maçı,baksana ya sivas bırak orta sahayı ceza alanının dışını geçemiyor,arkadaş:la oğlum anlamıyormusun maç satılmış assonra fener iki dakka üstüne çakar 2 tane,maç biter,doğru diyon yaa,eyvah firikik lan,alex atar baba,vurdu ve direkten dışarı,lan noluyor bu ne yaa,barcamı lan bunlar,adamlar 50 tane şut çekti valla,dk 70 baba 20 dk kaldı,lan şaka maka şampiyonmu olacağız,bir yandan içimiz kıpır kıpır,derken penal altı,şerefsiz hakem verdi penaltıyı,,tüh lan gitti,şampiyonluk :( zaten bizimkilerde atamadı yaw ne adam bunlar baktın fener yeniliyor at ikinci golü çekil defansa bekle feneri işte,hiç
ve fener 1-1 olmazmı,
arkadaş:la aç şu bizim maçı bakım
bizimkiler akıllandı la baksana nasıl saldırıyorlar,dk 90,ya baba bu avntak kaçarmı,olum fener 1-1 bizde la,nası işti,eyvah hekem 3 dk uzatma verdi,karabükte ne kadar sıkıyor arkadaş sanki uefaya gidecekler,derken bu arada sivasta yedi dakika uzatma verilmezmi,,başladık küfür bombardımanında,du olum sivas daha atamaz bizim maça bakalım,la maç bitiyor92.44 kontra atak la hadi umut hadi olum penaltı baba yaaa,yoklan dışarda,,,karabük taraftarı trabzon trabzon,jaja tack heralde selçuk almasa bari topu,ALLAHIM ne olur gol olsun,hadi jaja hadi olum vur direk lan vur umut vur goooooooooooooooaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllll ll gooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllll llll lan goooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllll lllllllllllllll2-1 la,baba hemen feneri aç,dk 94.57 biz ayaktayız,şehir sessiz,sanki nufus sayımı var,hakem bitir,eyvah eyvahhhhh vurduma vurduma lan faul yaptı,ipine,dk 96:23 sağ çaprazdan gökhan gönül kullanacak ,oda ne volkanda kaleyi boşaltmış,ceza sahasın içine girdi,ALLAHım ne olur gol olmasın ne olur,,,tabi heycandan ayakta duramıyoruz,titriyoruz resmen,gökhan kullanır veeeee tüh anasını avradını jhlıjpoı43hopjh4hpj4pı5j6jhıp5pğı6kjokjok5 ııolhuı ....keyim alex yine 2-1 oldu (şaka lan şaka gol olmadı ):D top kalecide degaj yap olum bitir hakem mehmet yıldız kale boş mehmet yıldız kale boş at oğlum atttttttttttttttt goooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllll lllllllllllllllllllllll goooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllll llllllllllllllllllll,,,2-1 sivas yendi laaaaaaaaaaa....şehir yıkılıyor tv yi kapatmadan dışarı çıktık,resmen sarhoşuz,arkadaş bayıldı,bir iki şamar ayıl oğlum lannnnnnnnnn şampiyonuzzzzzzzzzzzzzzzz

affınıza sığınaraktan yazdım,hayal gücüm

Iyi olmus da 1 ay sonra lig biteli 1 hafta olmus olacak. 23 gun sonra lig bitiyor :) Bence sen sampiyonluktan sonra oyle bir kutlama yapmissin ki, 1 hafta uyumussun :)

AYYILDIZ
29.04.2011, 22:46
Mac saati sinemaya gidip cikista skoru ogrenmek var aslinda.

nuri45
29.04.2011, 22:47
yasamis kadar olduk.cok güzel senaryo.

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 22:49
Süper yazmışsın :D O heyecan bile yeter aslında son maça kalsa puanlar eşit olsa ve biz uzun bi aradan sonra ilk defa şampiyonluk için uyansak..Biraz umutsuz olsak ama geçen seneki bursa misali şampiyon olsakk! :)

Semih58
29.04.2011, 22:49
Kaç Hafta Lider Oldular?
1- Fenerbahçe 494 hafta
2- Galatasaray 448 hafta
3- Beşiktaş 347 hafta
4- Trabzonspor 184 hafta
5- Bursaspor 27 hafta
6- Samsunspor 23 hafta
7- Sivasspor 22 hafta
8- Eskişehirspor 20 hafta
9- Kocaelispor 19 hafta
10- Ankaragücü 14 hafta
11- Altay 13 hafta
12- Göztepe 13 hafta
13- Gençlerbirliği 9 hafta
14- Adanaspor 7 hafta
15- V.Manisaspor 5 hafta
16- Adana Demirspor 5 hafta
17- Hacettepespor 5 hafta
18- Sakaryaspor 5 hafta
19- İstanbulspor 4 hafta
20- Ankara Demirspor 4 hafta
21- Boluspor 3 hafta
22- Diyarbakırspor 3 hafta
23- Zonguldakspor 3 hafta
24- Kayserispor 3 hafta
25- Karşıyaka 2 hafta
26- Mersin İdman Yurdu 2 hafta
27- Gaziantepspor 2 hafta
28- Altınordu 2 hafta
29- Bakırköyspor 1 hafta
30- Sarıyer 1 hafta

Eto'o
29.04.2011, 22:50
tolga
serkan giray egemen piotr
burak selcuk engin umut
colman
pawel

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 22:50
yalnız arkadaş şaka yaptı ya alex 90+5 te gol :D orda tüh lan dedim o kadar kaptırdım kendimi :D

worldmaster
29.04.2011, 22:51
zafer6161 çok iyiydi ya :) şampiyon olsak da nasıl olursa olsun be...

Mustafa Ayazoğlu
29.04.2011, 22:52
22 mayısta şampiyonluk halinde forma ile bağdat caddesinde dolaşmak ne güzel olacak

iso_4939
29.04.2011, 22:55
valla güzel yazı ama bu serefsız lıgde cok zor bır ıhtımal...

Ali Tunahan Güllü
29.04.2011, 22:57
Stres var yahu:)

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2011, 22:58
Eskişehir maçından sonra bile ölenler olduysa 22 mayısta düşünemiyorum :(

Ahmet_8
29.04.2011, 22:58
istermisiniz ankaragücü febeyle 1-1 berabere kalsın asisti gabric golu fatih tekke atsın :rolleyes:

lazzz61
29.04.2011, 22:59
puan kaybedersek ve fener yenerse avnı akerde neler olabılır?

iso_4939
29.04.2011, 23:00
arkadaslar hıncal uluç,un bugun kü yazısını okumanızı ısterım güzel yazmıs .

necmiati61
29.04.2011, 23:07
Arkadaşler şu var ki, konsantremiz sıfır maalesef.. Bu maçı kaybedersek ve fener yenerse maalesef iş bitiyor.. Ayrıca gaziantep bu ligin en iyi futbol oynayan takımı.. İşimiz çok zor, ipin ucunu sıkı tutmalıyız.. Ben galibiyet havası göremiyorum kimsede, futbolcular dahil.. Bu maçı alırsak fener daha çok tırsacak, biz maçlarımızı alalım da varsın fener averajla şampiyon olsun.. Ama iş averaja kalmayacak biz de puan kaybedicez fener de.. Ne olursa olsun dikkatli olmalıyız, puan kaybetmezsek var yaaa...................

vivanet
29.04.2011, 23:08
bakarda görürsünüz ankaragücü maçında gabriç ile fatih tekke oynamaz..kadroya bile almazlar..

necmiati61
29.04.2011, 23:11
Ankara maçına tribünde mi olsak.. Millet taraftar görse, ankara ile el ele..

Samet İslamoğlu
29.04.2011, 23:13
istermisiniz ankaragücü febeyle 1-1 berabere kalsın asisti gabric golu fatih tekke atsın :rolleyes:

İsteriz :) Hemde hiçbirşeyi istemediğimiz kadar çok,herşeyden fazla isteriz..

samet28
29.04.2011, 23:15
Beyler fatih trabzona kızgın gabriçte sinirli pek fazla direnmezler ama sestak yıkar ortalıgı..

FEDAİ
29.04.2011, 23:18
Bakın şunu da atlamayın sakın.Rıza ÇALIMBAY tanıdığım kadarıyla adam gibi adamdır ve olduğu yerde zannetmiyorumki şaibe olsun.Oyüzden son maçtan önce Rıza hocanın görevine son verilirse kimse şaşırmasın...

Fatih ÇOLAK
29.04.2011, 23:22
2008-2009 yılında Sivasspor lider durumdaydı ben şampiyon olması istemiyordum açıkçası sonuçta Anadolunun tek şampiyonu biz kalalım istiyordum. Neyse Sivas kötü oynuyor, yakaladığı havayla maçların çoğunu oynamadan kazanıyordu vee geldi İ.B.B. maçı tamam dedim durdurursa İ.B.B. durdurur ve beklenen oldu İ.B.B. Sivas'ı yendi şampiyon BJK oldu. Geçen sene bu sefer anadoludan Bursa çıktı, aynı bir önceki senede olduğu gibi Bursa çoğu maçında son dakikalarda doldurma toplarla işi götürüyordu. Dedim bunu durdurursa kesin İ.B.B. durdurur, emindim ve yine oldu. İ.B.B. yine şampiyonluğa giden takımı 2-1 lik skorla şampiyonluktan etmişti. Ben dahil herkes diyordu tamam FB şampiyon ama Bursa işin peşini bırakmadı FB kazandı oda kazandı veee son maçta onur-giray-egemen 3'lüsünün de bayağı üstün performansıyla şampiyonluk Bursa'ya gitti...Yıllarca 2.ligde oynamış bir takım ligin son dakikasına kadar bu işi bırakmadıysa İstanbul'u 6 kez yıkan takımımız neden bu işin peşini bıraksın ki,bunu bu hafta takımımıza göstermeliyiz. İNANIYORUM O SENE BU SENE!!!

barisb
29.04.2011, 23:28

Bunun yerine alex golü kendi kalesine atsın. Cok daha keyifli olur.

Medallion
29.04.2011, 23:29
0.5-0 olsun bizim olsun.

Bence IBB de cok Trabzonsporlu var. Oguzhan, Ali, Ibrahim Akin. IBB normal oyununu oynarsa FB den puan alabilir.

samet28
29.04.2011, 23:30
Zafer6161 abi yazdıgın şeyi okurken heyecanlandım ...

Ahmet_8
29.04.2011, 23:34
İBBden umudum yok abdullah avcıdan dolayı ama...

Ankaragücü macında fatih tekkenin son gücüne kadar koşacağını mücadele edeceğini ve gol atacağını hissediyorum.Maç kadiköyde olucak zaten ve Öyle bir şampiyon olucazki.. Kudurtucaz istanbulu !

iso_4939
29.04.2011, 23:35
bu antep macı cok cok zor gececek.

Eto'o
29.04.2011, 23:37
fatih gabric ergin keles fener macinda 18de bile olmazlar

lazzz61
29.04.2011, 23:37
gabrşç gibi bir orta saha oyuncumuz varken onu kıralamak hangı akla hızmet akabınınde umutun takıma yıne kalması ve 11 ın vazgecılmez oyuncusu olması bu ıs de bı terslık olsa gerek ama gabrıcın ben ts ıcın varını yogunu ortaya koyacagına ınanıyorum fatıhde aynen öyle ve ankgucunun son macında gordum kı gabrıc bzım takımda rahat oynar

Fanatik34
29.04.2011, 23:38
GAntep dediiginiz nedir ki...bir Cenk, birazda Olcan..üflesek yilip düsecekler1

Arkada alan birakma yani defansi önde kur, Burak ve Cengaverleri getirir yilmadan o zaferi bize:)

Bu mactan korkanlara tek diyecegim "INANIN ve DESTEK" olun.

Pazar Aksami yerinde oturan ve susan herkes FENEV´lidir...o kadar:D

Asi Çaykaralı61
29.04.2011, 23:45
fatih gabric ergin keles fener macinda 18de bile olmazlar

Neden olmasınlar ikiside kaliteli futbolcular

yorumsuz6117
29.04.2011, 23:46
Bu maçı kazanırız ama Antep yener.

Canberk
29.04.2011, 23:47
Neden olmasınlar ikiside kaliteli futbolcular

Sen yine ne ara zirveye çıktın Top-Post'ta yaa...

Fatih Tekke'nin golü var beyler Feneve.
Burda değil ilgili başlıklarda tartışalım bunu merak etmeyin siz.
Antep maçına kilitlenelim boşverin Fenevi...

Keleşoğlu
30.04.2011, 00:31
yazıldımı bilmiyorum ama yarın 3 takım birden küme düşebilir..

buca antalyaya deplasmanda yenilirse ikili averajda sivastan geride olduğu için küme düşmüş oluyor.
kasımpaşa ve konya berabere kalırsa her ikisi birden küme düşer. galip gelen olursa o yoluna devam eder diğeri düşer..

Ömer Faruk61
30.04.2011, 00:33
Bu Sezon 3.İzleyemeceğim maç olacak.Kaybettiğimiz Manisa Maçı,Sivastaki kalp dayanmayan mücadeleyi izleyememiştim daha önce sadece :) Düğün Tam 7 de başlıyor.Bizim Akraba da Tam zamanını buldu evlenecek :D

eraytaskin61
30.04.2011, 00:39
haberiniz var mı bilmiyorum ,bugün sinemaya gittim unknown(kimliksiz) filminde trabzonspor bayrağı,flaması gördüm kendimden geçtim.muhakkak izleyin ee boşuna demedik BİZE HER YER TRABZON

iso_4939
30.04.2011, 00:41
keske baska bır takımla cekısseydık su gavurbahceyle kesın bır serefsızlık oluyor bu senede oluyor ve olacak..

Keleşoğlu
30.04.2011, 00:42
yazıldımı bilmiyorum ama yarın 3 takım birden küme düşebilir..

buca antalyaya deplasmanda yenilirse ikili averajda sivastan geride olduğu için küme düşmüş oluyor.
kasımpaşa ve konya berabere kalırsa her ikisi birden küme düşer. galip gelen olursa o yoluna devam eder diğeri düşer..

araştırmayı derinleştirdim:)

işimize gelen senaryo şu oluyor; yarın buca yenilip küme düşüyor. ve haftaya küme düşmüş buca ile oynuyoruz.

konya kasımpaşayı yeniyor ve sivas ile puan farkını 8'e indiriyor. kasımpaşa küme düşüyor.

sivasın kalan maçları ; ankaragücü, konya , fb
konyanın kalan maçları ; gençler , sivas, gs

sivas ankaragücüyle berabere kalır , konya gençleri yenerse puan farkı 6 oluyor.

konya sivas maçında tek farklı konya galibiyeti puan farkını 3 e indiriyor. eğer 2 farklı yenebilirse konya ikili averajda sivasın önüne geçiyor. tek farklı yenerse iş genel averaja kalıyor.

ve geliyoruz son haftaya.. sivas son hafta küme düşmemek için fb den puan almak zorunda kalıyor mecburen oynuyor :D

Furkan Dündar
30.04.2011, 02:29

işimize gelen senaryo şu oluyor; yarın buca yenilip küme düşüyor. ve haftaya küme düşmüş buca ile oynuyoruz.

konya kasımpaşayı yeniyor ve sivas ile puan farkını 8'e indiriyor. kasımpaşa küme düşüyor.

sivas ankaragücüyle berabere kalır , konya gençleri yenerse puan farkı 6 oluyor.

konya sivas maçında tek farklı konya galibiyeti puan farkını 3 e indiriyor. eğer 2 farklı yenebilirse konya ikili averajda sivasın önüne geçiyor. tek farklı yenerse iş genel averaja kalıyor.

ve geliyoruz son haftaya.. sivas son hafta küme düşmemek için fb den puan almak zorunda kalıyor mecburen oynuyor :D

:D:D harikasın ya manyak tespit öldüm pc başında

yorumsuz6117
30.04.2011, 02:34

Bunu sen istedin al o zaman

http://www.youtube.com/watch?v=LAnwBs6agbc

Fatih Özkan
30.04.2011, 02:36

Bu nasıl bir analiz :D :D :D

Chiko
30.04.2011, 02:42
bir mactan hic bu kadar korkmamistim....

Sefa
30.04.2011, 02:43
Top oynarsak sıkıntılı geçmeyecek olan maçları sırf kontrollü oynamak adına sancılı sancılı bitirdik.

Bu kez top oynayalım bari..

yattarinho61
30.04.2011, 02:47
haberiniz var mı bilmiyorum ,bugün sinemaya gittim unknown(kimliksiz) filminde trabzonspor bayrağı,flaması gördüm kendimden geçtim.muhakkak izleyin ee boşuna demedik BİZE HER YER TRABZON

la ben onu burda 2-3 arkadasla izledik sinemada .. bayrak cikti falan biz bi alkis :D almanlar sasirdi haha

tek o sahne icin tekrar izlenecek bi film :D

efulimyoq61
30.04.2011, 02:57
spor61 sitesini okuyan var mı
http://www.spor61.net/ikinciyi-dev-rakipler-bekliyor-3274h.htm

Sezonu 2. tamamlayacak takımımız, Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde Manchester City, Tottenham, Liverpool, Bayern, Roma, Juventus, Dinamo Kiev, Lyon gibi takımlarla eşleşecek.

ben cu cümleyi anlamadım.nasıl sezonu!!!!!!!!!! 2.tamamlayacak!!!!!!!!!!!!

is_mail61
30.04.2011, 03:09

Sezonu 2. tamamlayacak takımımız, Şampiyonlar Ligi ön elemelerinde Manchester City, Tottenham, Liverpool, Bayern, Roma, Juventus, Dinamo Kiev, Lyon gibi takımlarla eşleşecek.

yani sezonu 2. tamamlayacak süperlig takımımız demek istemişler :)

efulimyoq61
30.04.2011, 03:15
Kesİn ajan kesİn ajan... :)))

Sefa
30.04.2011, 03:16

Neyini anlayamadın ? Altan Tanrıkulu'nun yazısı bu. Yazı da Ligi 2. tamamlayan takımımız geçiyor burda bu takımın Trabzonspor olduğu ima edilmiyor.

Orada genelleme var hedef yok..

osimaranga
30.04.2011, 03:40
ALLAHın izni ile ilk mesajım hayırlara vesile olur .

gaziantep engelini aşarız inşALLAH

Sefa
30.04.2011, 03:43
ALLAHın izni ile ilk mesajım hayırlara vesile olur .

gaziantep engelini aşarız inşALLAH

Hoşgeldin ..

osimaranga
30.04.2011, 04:06
Hoşgeldin ..

eyvALLAH kardeş

DeAgLeMaNyAq
30.04.2011, 04:17

http://i53.tinypic.com/2rynhfr.jpg

Asi Çaykaralı61
30.04.2011, 08:16
Sen yine ne ara zirveye çıktın Top-Post'ta yaa...

Fatih Tekke'nin golü var beyler Feneve.
Burda değil ilgili başlıklarda tartışalım bunu merak etmeyin siz.
Antep maçına kilitlenelim boşverin Fenevi...

Canberk tabii ki de G.Antep maçına keletleniyoruz. Top-Post'a derken ne demek istedin ??

Mustafa Umut
30.04.2011, 08:25
sağ ve sol beklerin gününde olması lazım. özellikle sol bek.popov çok fena zorlar sağ tarafta oynarsa.soll tarafta olcan adın var malum... eğer engin oynayamayacak durumda ise sol açık pozisyonunda piotr oynarsa hem sol tarafın kademesi güçlenir hemde eğer pawel oynarsa kardeşleri bir arada görürüz..şöyle olabilir;

-----------tolga------------
-------giray---egemen------
serkan------------------cale
-------selçuk-ceyhun-------
----------colman-------piotr
---burak--------------------
------------pawel----------

dakika 60 civarı eğer istediğimizi alamadıysak ceyhun-jaja(alanzinho) değişikliği olabilir.. aslında çok da kafa yormaya gerek yok :) şenol hoca bilir de yapar