PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

coren
27.04.2011, 05:42
Bu maçı izlemeyeceğim. Dayanamıyorum artık. Şu maçta da koşmayan,rakibi ısırmayan, son dakikalarda bile rakibe top oynatan takım görmek istemiyorum.

DeAgLeMaNyAq
27.04.2011, 05:45
Antep´e Ilk yarida onlara karsi oynadimiz Futbolu oynarsak, zorlanmayiz herhalde.

O Antep'le şimdiki Antep arasında çok fark var ama. Devre arasında alınan Hürriyet, Wagner ve Cenk transferleri direk forma giyiyor. Bizim transferlerimizin durumu ortada. Üstelik ilk maçta oynamayan Dany'de takımla birlikte çalışmalara başlamış. Keza Olcan'da ilk maçta sarı kart cezalısıydı ve şu an bana göre Cenk'ten bile daha formda. İşimiz gerçekten çok zor. Bizim açımızdan tam anlamıyla tamam mı devam mı maçı. Son haftalardaki oyunla Antep'i rahatça yenmemiz söz konusu bile değil. Ya takım kendine gelecek. Antep'i de dize getirip FB'ye gözdağı vereceğiz. Ya da bir tekme de Tolunay'dan yiyip şampiyonluk mücadelesine veda edeceğiz...

Oğuzhan Turhan
27.04.2011, 06:02
Yukaridaki yaziya arti olarak, o macta penalti pozisyonu ve direk kirmizi kartla sagladigimiz avantajida hatirlatirim..
Zor mac olacak..

Alper Calik
27.04.2011, 08:30
Okg_53 Gaziantepspor Analizi…

Ligde Anadolu futbolu standardının üzerine çıkan futbol yapısıyla dikkat çekiyor Antep. Geçen sezondan bu güne kadro istikrarını büyük ölçüde koruyup, üzerine bir iki etkili takviyelerle bu hale geldiler. Gerek yabancı transferleri, gerek yerli yıldız adayı transferleri, gerek iç transferleri ile tam bir transfer dersi verdiler bir çok takıma. Sadece alışlarda değil, satışlarda da aynı başarıları gösterdiler. İkinci yarının en çok puan toplayan 2. takımı olmaları tesadüfî değil.

Gaziantepspor dış sahada oynadığı 15 maçta, 6 galibiyet, 3 beraberlik, 6 mağlubiyet almış. 16 gol atıp, 13 gölü kalelerinde görmüşler. Toplamda oynadıkları 30 maçta, 15 galibiyet, 7 beraberlik, 8 mağlubiyet almışlar.
41 gol atıp, 29 gol yiyen Gaziantepspor, 52 puanla 4. sırada.
Altında kalan rakiplerine puan farkını açması iyi oldu bizim için.

Maç Bilgileri

Dany Nounkeu ve Emre Güngör sakat. Cristian Zurita sarı kart cezalısı .

Muhtemel Dizilimleri;

----------------------Zydrunas Karcemarskas-------------------
Serdar Kurtuluş----Elyasa Süme---Yalçın Ayhan----Ivan De Souza
----------------Hürriyet Güçer-----Murat Ceylan----------------
Ivelin Popov----------------Wagner------------------Olcan Adın
------------------------Cenk Tosun---------------------------

Not= Popov yerine Ismael Sosa dahil olabilir.

Gaziantepspor’ un Artıları;

Takım olarak artılarından ziyade ilk söyleyebileceğim artıları, Bu takımın atanı ve tutanı şahane diyebiliriz.
Cenk Tosun, Emenike’nin hava toplarında da etkili hali. Fiziği ve son vuruşları muazzam ve bu çocuk henüz 19 yaşında. Tutanı yani kalecileri Karcemarskas her yönüyle iyi bir kaleci. Ligin Ivankov dan sonraki en iyi 2. yabacı kalecisi.

Kanat hücumcularının ve ortasaha hücumcusunun takım savunmasına katkısı var. Wagner aynı bizim Alanzinho’nun son zamanlardaki hali gibi oynuyor. Olcan ve Popov ise savunmada mücadeleci, hücumda üretken isimler. Toplu hücum, toplu savunma kavramı takıma iyi öğretmiş.

Yukarıda yazdığım 11 de, iki kanadın beki de hücuma hayli fazla katlı yapabilen bekler.

Olcan, Cenk, Wagner, Popov uzaktan etkili şutlar atabilen isimler.

Gaziantepspor’ un Eksileri;

Savunmanın ortasındaki oyuncular, takım kalitesinden uzak isimler. Ciddi hatalar yapabilecek saatli bombalar.
İlk maçta da hatırlarsanız, Gaziantep’e karşı, rakip kapalı savunmayı ortadan nasıl delinir dersi vermiştik, tüm Türkiye’ye.

Buna birde Hürriyet ve Murat’ın agresif oyunu eklenince ortadan etkili olabileceğimizi görüyorum.

Antep’e karşı hava toplarında da üstünlük kurabileceğimizi düşünüyorum.

Özet;
Bu maç tam Engin’in maçı olabilir. Artık hafta içinde ne yapılsın edilsin, bu maça hazır hale getirilsin.
Rakip sahanın her bölgesini etkili kullanıyor. Son haftalardaki oyunlarımızdan çok daha fazla mücadele etmemiz gerekiyor. Karşımızda futbol oynamayı bilen bir takım var.
---------------Bora--------------
Serkan----Giray---Egemen----Piotr
---------Selçuk----Colman-------
--------------Engin--------------
-----Burak----Jaja----Umut------

Analize hafta içi ilaveler olacak,
Değerli Trabzonsporlu kardeşlerimin sabırlı olmalarını ve her daim takımı desteklemelerini rica ediyorum. Allah’ın izni ile zafer bizim olacak. Saygılar…

Teşekkürler okg_53
İnşallah bizimkiler adam gibi mücadele edip oynarlar da yeneriz Antep i.
Allah yardımcımız olsun.

halil ibo
27.04.2011, 08:48
Kolay maç yok ki Türkiye liglerinin tüm avantajları lehine çevirmeyi bilen ve aynı zamanda en ağlak takımı olan sarı tavuklar bile düşmesi hemen hemen kesinleşmiş Buca karşısında hakem himmeti olmadan berabere kalmayı bırakın yenilecekti.
O yüzden elbette sahada mücadele etmeden kazanmak yok.Yeter ki takımımız hiç olmazsa şu kalan son dört maçta ilkyarıdaki oyununu yada o oyuna yakın bir mücadele sergileyebilsin sahada.
Buraya nasıl geldi bu takım dişiyle tırnağıyla kazıyarak,üst düzey mücadele müthiş bir pas trafiği.
Bunu tekrar yapmak zor olmasa gerek.
Rakip elbette ligin en diri ikinci yarının en başarılı takımlarından biri.fenerin karşısında delikanlı gibi mücadelesini vermiş sana gel geç mi diyecek ! Hayır,asla ! Mücadele et ve kazan.
Hedefin şampiyonluk çünkü.

Fatih Bayrakdar
27.04.2011, 08:59
İsmi A ile başlayan bir takımın, fener karşısında istanbulda 1-3 onde olduğunu gördüm rüyamda, Ankaragücü ile macları var hayirdir insallah...

Rüyanda son düdük çaldı mı ağabey ?

Genelde 55-60 dk arası hakem devreye girip işi bitiriyor bu tür rüyalarda ondan sordum ...

theo
27.04.2011, 09:37
fenev ibbye de ankaragücüne de takılacak...

feneve ters gelen bir oyun oynuyorlar...

ayrıca ankaragücünde fatih tekke ve gabriç var...

Ali YİĞİT
27.04.2011, 10:06
Karşımızda teknik ve futbol oynayacak adamlar olduğu için güzel bir futbol seyredeceğiz demektir.İnşallah kazanan taraf biz oluruz.Rüyamda 2-1 yeniliyorduk hemde berbat bi oyunla inşallah tersi olur

Armağan Dere
27.04.2011, 10:12
Bilmiyorum,Bilemiyorum,Kendimi çok kaptırmamam lazım diyorum ama olmuyor...Bu kadar yaklaşmışken olmalı bu iş...Allah yardımcımız olsun...

Badaloğlu
27.04.2011, 10:30
fenev ibbye de ankaragücüne de takılacak...

feneve ters gelen bir oyun oynuyorlar...

ayrıca ankaragücünde fatih tekke ve gabriç var...

Arkadaşlar, bir mantık hatası yapıyoruz... Biz, önce kalan 4 maçımızı kazanmalıyız. Fener ona takılacak, buna takılacak diye diye top oynamayı unuttuk!

Biz önce maçlarımızı kazanalım, sonrasını hep beraber göreceğiz.

ErtuGrul
27.04.2011, 10:30
Rüyanda son düdük çaldı mı ağabey ?

Genelde 55-60 dk arası hakem devreye girip işi bitiriyor bu tür rüyalarda ondan sordum ...

İsin kötüsü 2. Yarının ortalariydi...

BENDARLI
27.04.2011, 10:33
akşam show tv de wipe out u izliyordum trabzon lu bir abi vardı her etabı geçince bize her yer trabzon ,arjantin bile trabzon diye bağırıyordu valla kendimden geçtim biz böyle bir milletiz işte...

bu arada ntvsporda abdullah avcıyla röpörtaj vardı şampiyonu sizin maçlarınız belirleyecek diyordu sipiker sonuçta her iki takımlada maçınız var abdullah avcı kendileri için önemli olanın kupa finali olduğunu bu yüzdende takımda rotasyon yapacağını söyledi,dürüstlüğünden şüphem yok ama bence ibb maçında fener puan kaybeder diye pek umitlenmeyin..

Alper Calik
27.04.2011, 10:37
Trabzon dan haber verebilecek var mı? Sakatlar ile ilgili çelişkili ifadeler var. Fanatik Serkan Piort Tolga oynayamayacak derken, Fotomac tam tersini söylüyor.

Engin veya Pawel antremanlarda hangi takımda oynamış vb.

selamlar,

zafer6161
27.04.2011, 11:09
http://i1104.hizliresim.com/2011/4/27/2770.bmp

bu dizin çekildiği yeri bilen varmı ???

bayrağa bize her yer trabzon yazıyor:p

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=atv

Armağan Dere
27.04.2011, 11:18
Üsküdar ve Beykoz'da çekiliyormuş Zafer abi...Kuleli ve Paşabahçe mahalleleri yazıyor..burası o taraf zaten askeri liseye giden yol

zafer6161
27.04.2011, 11:19
Üsküdar ve Beykoz'da çekiliyormuş Zafer abi...Kuleli ve Paşabahçe mahalleleri yazıyor..burası o taraf zaten askeri liseye giden yol

merak etmiştim saolasın :)

cerebrum
27.04.2011, 11:21
BİZE HER YERRRRRRRR(uzatarak) AVNİ AKERRRRRRRRRR(uzatarak)
BUNU DA HERKES BİLİRRRRRRRRRR(uzatarak)
YATAK HAZIRRRRRRRRRR(uzatarak) SENİ BEKLERRRRRRRRR(uzatarak)
SATILMIŞ İBNE(bastırarak) ESKİŞEHİRRRRRRRRRR(UZATARAK)

cümlesi cümlesişne cevap bestelerine..

Asi Çaykaralı61
27.04.2011, 11:48
Maça 4 Gün 7 S. 11 Dk. kaldı :)

Armağan Dere
27.04.2011, 11:54
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/04/27/671x324/22120668758.jpg?90703265354

Şu görüntüye bakarmısınız...Şimdi bu taraftar Şampiyonluğu haketmiyormu?..Sorarım sizlere

Alper Calik
27.04.2011, 12:06
Hami abi 2 gün önce TRT3 de sabah spor programında idi. Soru sordum

"Bazı futbolcular diğer arkadaşları kadar katkı vermediler, o yüzden kaçırdık şampiyonluğu diye"

Cevap verdi, teknik adamlık da yapacağım için futbolcuları doğrudan kötüleyemem ben de gol kaçırdım zamanında dedi ancak birkaç şeyi kesin olarak söyledi

"Yattara nın Trabzon tarihinde en çok sevilen ve katlanılan oyuncu olmasına rağmen, şampiyonluğa gidilen bir senede takıma hiç katkı vermemesini HİÇ ANLAYAMADIĞINI KAVRAYAMADIĞINI, İNANAMADIĞINI"

"Benzer şekilde Engin in Trabzonspor için herşeyi yapmak var iken bu hallerine anlam veremediğini, Trabzonspor un adeta rehabilite merkezine döndüğünü"

"Bazı futbolcuların diğerleri kadar içten oynamadığını (Jaja vb.) ancak takımın kadrosunun da bir sınırının olduğunu, bu kadroyla yine de MÜKEMMEL OLDUKLARINI"

Sonra 96 senesi soruldu ona, yine yaklaşmıştınız diye

Sanırım belli etmek istemedi ama yutkundu ve morali bozuldu ama belli etmedi "herşey olabilir ama FB nin kadrosu güçlü ve İNANMIŞLIĞI TRABZONSPOR dan FAZLA GÖZÜKÜYOR" dedi. Yine de umut etmekten başka çare yok dedi.

Ve beni de en çok üzen ise Hami abinin

"Trabzon şehri çok istiyor bu sene, çok büyük özlem var" derken ki ruh hali (bu kadar istemeye rağmen avantajı kaybetmiş olmalızdan duyduğu üzüntü) beni de çok üzdü ... O da çok üzülüyor çünkü.

İnşallah Allah elimizden tutar.

Saygılar.

ozturk
27.04.2011, 12:06
hakem cüneyt çakır...

Mert Oğuzlu61
27.04.2011, 12:08
http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/04/27/671x324/22120668758.jpg?90703265354

Şu görüntüye bakarmısınız...Şimdi bu taraftar Şampiyonluğu haketmiyormu?..Sorarım sizlere

hak ediyor, herkesten daha çok hak ediyor.

22 mayıs ta olimpiyatı yakacaz o ateş önce istanbul u sonrada tüm ülkeyi yakacak, henüz hiçbir şey bitmedi. şu 3 hafta içinde öyle şeyler olacakki, fb yi komaya sokacağız 3 ay kendilerine gelemeyecekler. yine nefesleri yetmeyecek, kıl payı kaçan 3. şampiyonluk hemde TS ye karşı... fb lilere kafayı çizdireceğiz.

Asi Çaykaralı61
27.04.2011, 12:10
Gaziantepspor maçını Çakır yönetecek

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7158-2H9T1D2F.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 31. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Gaziantepspor ile oynayacağı müsabakayı Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Volkan Bayarslan görevlendirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7158#Icerik

Asi Çaykaralı61
27.04.2011, 12:12
Gaziantepspor takımının orta sahası çok iyi çalışıyor.Orta sahamızın güçlü olması lazım.Ben orta sahada Engin'in dönmesini düşünenlerdenim.Ayrıca Burak'da forvet hattında daha da fazla olması lazım

Ali YİĞİT
27.04.2011, 12:19
Çok zor maç keskin virajın son dönemecindeyiz.
Allah yardımcımız olsun.Ne desem bilmiyorum ki takıma inancım tam, şampiyonluğa inanıyorum ama ülkemizde dönen ayak oyunlarından dolayı tekrar ediyorum ülkede olan bitenlerden dolayı inancım nerdeyse sıfırın altında.

Son 2 haftaya 6 puan lider girsek,yine bi katakulle yapıp elimizden alacaklarına inanıyorum.

Ben böyle değildim neden böyle oldum onu da bilmiyorum her sabaha mutsuz uyanıyorum acayip acayip rüyalar görüyorum..

Elimizde bi sevincimiz,Trabzonsporumuz vardı onu da aldılar.

Allah büyüktür tez zamanda hakkımızı kim yiyorsa 34.haftada cezasını çeksin..

İçimdeki inanmışlığı söküp aldılar resmen.

Yanarım yanarımda Şenol hocanın emeklerine Burak'ın,Tolga'nın,Onur'un ve bir kaç futbolcumuzun sarfettiği çabaya yanarım.

İnşallah bende ki bu umutsuzluk takıma sirayet etmemiştir.Onlara güvenim sonsuz herşeyi hakediyorlar ama....

ÜNAL YILMAZ
27.04.2011, 12:22
Tüm TS.'lu taraftarlarımıza sesleniyorum sakın paniğe kapılmayın.Biz büyük takımız Es-es bizden 1 puan aldı nasıl sevindiler gördünüz buda bizim büyük bir camia olduğumuzu gösteriyor.Geçmişte ne yaptılarsa şimdide aynısını yapıyorlar.yıllar önce ilk yarısı 0-3 antep lehine devam eden maçın devre arasında MAFYA LİDERİNİ evet evet Mafya LİDERİNİ antepin soyunma odasına gönderen bu şerefsizlerdir.Hatırlayın ikinci yarı antep orta sahayı geçmemişti.Genç kardeşlerim bunu bilsinler.Yolun sonu şampiyonluk.Selam ve Sevgilerimle.ÜNAL YILMAZ

Lazman
27.04.2011, 12:32
BU hafta hakemler iyi. Firak aydinus genel olarak en begendigim hakem. Fener macindada dogru seyler yaparsa en iyi hakem derim ozaman. cuneytte iste herkesin bildigi cuneyt. ne yapacagi belli olmaz ama bu durumda daha iyisi yok.

BU maci ne yapip almamiz lazim. Malum umudum olan ibb maci var febenin.

ilteriş
27.04.2011, 12:42
lütden umut ve alan onbirde başlamasın.......ortada ceyhun şart.

kaplanlar29
27.04.2011, 12:43
Selamun aleykum abilerim ve kardeslerim.. Yarin Allahin izniyle Umreye gidiyoruz (28-04/08-05) ve cok heyecanliyim benim icin bir ilk olacak. Insallah trabzonumda sampiyon olurda ilk sampiyonlugu gormus olurum bu sene benim senem olur insallah.. Orda bol bol dua edecem. Sizlerde dualarinizi eksik etmeyin .. 18 kisiyiz hepiside genc ( tabi aramizda fenerlilerde var:))

Allaha emanet olun!!

ilteriş
27.04.2011, 12:45
ibb=kadir topbaş=akp,ankaragücü=gökçek=akp,akp=tayyip=fb;bu iki takım fenere yatar mı?tek güvencemiz karadeniz takımı karabük.ibb,ankaragücü ve karabük takım ve taraftarları acil gaza getirilmeli.fenerin savaş baltalarına bizde aynı şekilde karşılık vermeliyiz.

bordo/mavi
27.04.2011, 12:47
Gaziantepspor maçına bilet kazanma şansı Trabzonspor Taraftar Kart Facebook sayfasında!
http://www.facebook.com/TrabzonsporTaraftarKart

Asi Çaykaralı61
27.04.2011, 12:53
En çok eleştirildiğin dönemde çık ver cevabı sahada....

101.gol stresim yok dee...

Formum biraz kötüydü de bizlere...

Umut'ların azaldığı dönemde Umut'larımızı artır...

Haydi Umut...

Lütfen...

7'ye kaldı 4 maç

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=492819174593&oid=324855749439&comments (http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=492819174593&oid=324855749439&comments)

Oruç
27.04.2011, 12:55
Fırat Aydınus'a güveniyorum ben. Uyduruk kararlar vereceğini sanmıyorum. İnşallah öyle olur. Cüneyt Çakır'ı da beğendim.

Hayırlısı olur inşallah. Bu hafta kazanırsak eğer yeniden lider olacağımızı düşünüyorum.

Samet İslamoğlu
27.04.2011, 12:56
fener-İBB maçının hakemi Fırat Aydınus'muş. Ben seviyorum bu hakemi.İnşallah uğur getirir bizede fener puan kaybeder.Ama gel görki bizim maçın hakemide Cüneyt Çakır.Çok iyi bir maşadır kendisi..

Ali YİĞİT
27.04.2011, 12:58
fener-İBB maçının hakemi Fırat Aydınus'muş. Ben seviyorum bu hakemi.İnşallah uğur getirir bizede fener puan kaybeder.Ama gel görki bizim maçın hakemide Bülent Çakır.Çok iyi bir maşadır kendisi..

Aga Bülent Çakır da ne ola ki :D

Bülent yıldırım ile cüneyt çakırın birleşiminden ortaya böyle süpersonik bişey çıkmış ben çok güldüm bu isme :D

Bülent Çakır

Şahinoğlu
27.04.2011, 12:59
Umut'un yedek beklemesi lazım artık yeter , ikinci yarı katıkısı olmadı bize , Burak'ı tek forvet olarak oynatmalı şenol hoca çünki biliyorumki Pawel'i oynatmayacak bu durumda Burak tek forvet Engin solda Yattara sağda oynamalı , Olcan çok formda sol taraftan çok etkili çıkışları var ilk maçımızda oynamamıştı ileriye top taşıma planları Olcan'ın üzerine kurulu onu durdurdukmu Antep'i durduruz, ben Tolunay'ın açık futbol oynatacağını sanıyorum adamlığı gereği 11 kişi defans yapmayacaktır bize çıkıp topunu oynacaktır antep 2-0 alacağız diye umuyorum.

AyhanPe
27.04.2011, 12:59
İsmi A ile başlayan bir takımın, fener karşısında istanbulda 1-3 onde olduğunu gördüm rüyamda, Ankaragücü ile macları var hayirdir insallah...

erken uyanmissin..ilerleyen dakikalarda bir penalti verilerek mac döndürülecektir..

Oruç
27.04.2011, 13:01
Allah aşkına maçlarla ilgili rüya görmeyelim 4 hafta. :)

okg_53
27.04.2011, 13:01
Engin efendi çok çalışsın, bu hafta ona çok ihtiyacımız olacak.

Samet İslamoğlu
27.04.2011, 13:03
Aga Bülent Çakır da ne ola ki :D

Bülent yıldırım ile cüneyt çakırın birleşiminden ortaya böyle süpersonik bişey çıkmış ben çok güldüm bu isme :D

Bülent Çakır

Pardon ya şerefsizin ismi kazınmış aklıma sanırım:) Cüneyt Çakır demek istemiştim seninde anladığın gibi = )

Ali YİĞİT
27.04.2011, 13:05
Pardon ya şerefsizin ismi kazınmış aklıma sanırım:) Cüneyt Çakır demek istemiştim seninde anladığın gibi = )

Cüneyt Çakır gördüğünü çalan bir hakemdir ama Takdir haklarını kullanmakta bazen kantarın topuzunu kaçırabiliyor.

Süleyman Eruyar
27.04.2011, 13:07
Cüneyt Çakır en güvendiğim hakemlerin başında gelir,

Ayrıca sempatik, (Bünyamin Gezer'in yanında )

Yanlış karar verebilir ancak kesinlikle art niyetli değildir.

Alper Calik
27.04.2011, 13:09
okg_53
Engin i hoca oynatır mı sence?
Bir de kondisyon olarak çok zayıf olacağını düşünüyorum.

Gerçi 3 adam değişiklik hakkını da kullanarak, kondisyonu düşenleri kenara alabiliriz ama Şenol hoca, adam değiştirme konusunda Ersun Yanal gibi kitlendi 2. yarı. İnad edip son 20 dk. dan önce değiştirmiyor, forumsuzları dışarı almıyor Gustavo yu dışarı alıyor ..

Barış ı ben çok beğendim 5 dk. da oynasa Eskişehir de. Sağdan bir orta kesti maçın sonunda, adam gibi bir orta. Selçuk un balon ortalarından bıktım artık. 1 tane etkili orta yapamıyor (BJK maçında yapmıştı onu da Ceyhun yazdı zaten)

Dünya kadar serbest vuruş alıyoruz, hiçbirinde tehlike yaratamıyoruz. Bu konudaki beceriksizlikte bu aralalar ligde en başta geliyoruz.

Bu kadar olumsuz şeyler bir maçta inşallah tersine döner.

Armağan Dere
27.04.2011, 13:10
Fırat Aydınus maşa olmaz,adam gibi maç yöneteceğinden eminim..

Mert Oğuzlu61
27.04.2011, 13:12
fb-ibb maçını fırat aydınus yönetecek, fb lilerin en nefret ettiği benim ve tahminimce çoğu Ts linin sevdiği bir hakem. bizim maçıda c.çakır yönetecek, ilk devre en sevdiğim hakemdi ancak 2. devre bozmaya başladı, çok kasıyor kendisini biraz relax diyorum... bize karşı inşallah saçma sapan düdükler çalmaz.

bu hafta liderliği geri alacaz, ibb ile kardeş kulüp olacaz sonrada karabük ile.. aha yazdım buraya :D

61_Hasan_69
27.04.2011, 13:13
Trabzon Maçkada bir imam kahbeşehir - TS maçından sonra geçirdiği kalp krizi sonrasında yattığı hastahanede bugün hayatını kaybetti...
ALLAH rahmet eylesin...Kaç oldu bu?

Mert Oğuzlu61
27.04.2011, 13:16
Trabzon Maçkada bir imam kahbeşehir - TS maçından sonra geçirdiği kalp krizi sonrasında yattığı hastahanede bugün hayatını kaybetti...
ALLAH rahmet eylesin...Kaç oldu bu?

Allah rahmet eylesin...

yok arkadaş, şampiyon olmak farz oldu !

okg_53
27.04.2011, 13:20
calik

İlk 11 oynatılamaz diye birşey yok aslında ancak Şenol Hoca her zaman hazır oyuncuları bir adım önde görmüştür. 2. yarı bile olsa Engin mutlaka oyuna alınmalı bu maçta.

Armağan Dere
27.04.2011, 13:24
Engin mi ne diyorsunuz siz!!!! büyük reis onu sildi(!)...o oynamadığından beri ne haldeyiz görmüyormusunuz..Pawel,Mehmet Çakır,Barış Ataş bu takıma klübe dolsun diye transfer edildiler zaten

Adem Erdoğan
27.04.2011, 13:24
Şampiyon olduğumuzu rüyamda görmüştüm.

Şimdi angut kuşları bu mesajı forumlarına taşıyıp; anca rüyanızda görürsünüz gibi makara yapacaklar.

Yalnız eskimo ve bursa maçlarının skorlarını da rüyamda görmüştüm. Hatta golü bile.

hüseyin1975
27.04.2011, 13:29

Şimdi angut kuşları bu mesajı forumlarına taşıyıp; anca rüyanızda görürsünüz gibi makara yapacaklar.

Yalnız eskimo ve bursa maçlarının skorlarını da rüyamda görmüştüm. Hatta golü bile.

Korkutma kuslari, ucup gitmesinler simdi.
Bize lazimlar onlar:p

Fatih ÇOLAK
Öncelikle selamlar, yeni katıldım aranıza...Renkdaşlar canınızı sıkmayın tüm medyaya rağmen, her takımdan bir adamın çıkıp FB yi favori görüyorum demesine rağmen, hakemlerin maç sonucunu etkilemesine rağmen ilahi adalet yerini bulacaktır. Futbolun adaleti yoktur fakat ilahi adalet vardır...

Mustafa Yılmaz.20
Serkan yetişemezse Tayfun ya da Mustafa değil Barış oynasın. Belki oyuna çok fazla katkı sağlamaz ama onlar gibi de sürekli hata yapmaz. Onun dışında Engin ve Pawel'in oynama zamanlarının geldiğini düşünüyorum.

Fatih Öztürk
Bağdat caddesi ve şampiyonluk turu.:ts:

Samet İslamoğlu
27.04.2011, 13:31
Fırat Aydınus maşa olmaz,adam gibi maç yöneteceğinden eminim..

Cüneyt Çakır'dan bahsettim maşa derken.Ve sözümün arkasındayım..Avrupa'da yönettiği maçlar dolayısıyla kendisine büyük ölçüde güven var ve istedikleri şekilde kullanabiliyorlar bu güveni.Gördüklerini çalan bi hakem Buca maçında çatır çatır kartlarını çıkarırken fener maçlarında hiç çıkarmıyor nedense..

Armağan Dere
27.04.2011, 13:31
Bağdat caddesi ve şampiyonluk turu.:ts:

abi ya da ''Dereağzına Trabzonspor bayrağı asarak Şampiyon olmak''..Durun da ya ne güzel atmıştım kafadan:)

Fatih ÇOLAK
27.04.2011, 13:33
Tolga-Serkan,Egemen,Giray,Piotr-Engin,Selçuk,Ceyhun,Colman,Yattara-Burak sizce iyi olmaz mı colman eski günlerinde ki gibi önde oynasa kanatları kullansak yattara ve engin'le burak'la da vursak G.Antep'i :)

Alper Calik
27.04.2011, 13:33
:davul:

Davul görseli ben de çıkmıyor, deneme yapıyorum deneme
Forum yönetimi, benim güzel davul çalan taraftarıma ne oldu? Nereden ekleyeceğim onu?

Dum dum dum
BORDOOOOOOOO diye tezahürat başlatacağım

Mustafa Yılmaz.20
27.04.2011, 13:34
Cüneyt Çakır'dan bahsettim maşa derken.Ve sözümün arkasındayım..Avrupa'da yönettiği maçlar dolayısıyla kendisine büyük ölçüde güven var ve istedikleri şekilde kullanabiliyorlar bu güveni.Gördüklerini çalan bi hakem Buca maçında çatır çatır kartlarını çıkarırken fener maçlarında hiç çıkarmıyor nedense..
Aynen. Bence tam bir balon. Her maç farklı kararlar veriyor. İyki bizim maça vermişler. Fener maçına verilseydi 3 puan garantiydi onların. Fırat Aydınus'a bende güveniyorum. Bence Türkiye'nin en iyi hakemi o.

Fatih Öztürk
27.04.2011, 13:36
abi ya da ''Dereağzına Trabzonspor bayrağı asarak Şampiyon olmak''..Durun da ya ne güzel atmıştım kafadan:)

dere ağzı çok pis kokuyor.hani şu malum koku:D

kadıköyden pendiğe kadar büyük konvoylar:meşale2:

Keramettin
27.04.2011, 13:36
:davul:

Davul görseli ben de çıkmıyor, deneme yapıyorum deneme
Forum yönetimi, benim güzel davul çalan taraftarıma ne oldu? Nereden ekleyeceğim onu?

Dum dum dum
BORDOOOOOOOO diye tezahürat başlatacağım
:dvl : olacak o :) :dvl:

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 13:37
Fırat Aydınus bu yılın en temiz hakemlerinden. Fener - Belediye maçında umarım maçı katletmez.

Cüneyt Çakır uluslar arasında başarılı, bu yıl göze çarpan büyük skandal yönetimleri olmadı.

Oruç
27.04.2011, 13:40
Şu Engin'e ihtiyacımız var ama adam ortalıkta yok. İşe bak.

Murat 61
27.04.2011, 13:40
Bağdat caddesinden Kadıköy' e kadar konvoy yapıp, meşhur boğayı bordo maviye boyamak.

Of diyorum ...

bASTURk
27.04.2011, 13:41
Ligin en iyi hakemi olarak lanse edilen Cüneyt Çakır'ı bu sezon 6.kez bizim maça vermişler.

fenerbahçe'nin ise bu sezon 4 maçını yönetmiş.Bu 4 maçın 3'ü derbi olduğundan verilmiş.4 maçta fener 4 puan kaybetmiş.

Hani bu hakemi sahada azarlamak kolay değil,soyunma odasını basması da zor.Öyle yardımcı hakemin gazıyla penaltı da vermez.Yani fener kolay kolay nüfuz edemiyor bu adama.

aziz yıldığım istemiyordu değil mi bu hakemi?

Adamlar istediği gibi at koşturuyor,bizimki espri yapıyor..!

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 13:42
son maçlarda şampiyonluk belli olmayacak.. belediye - karabük - ankaragücü

kalan bu 3 maçta hakemler şampiyonu belirleyecek..

örneğin fenerbahçe'nin en çekindiği maç karabük, nerden mi anlıyoruz medyada ki emenike haberlerinden

belediye zor gözükse bile istanbul takımıdır ve aziz yıldırım işi bağlamıştır.

benim en güvendiğim takım ise ankaragücü

necmiati61
Ne Hıncal uluç bizi günahı kadar sever, ne de biz onu günahımız kadar severiz.. Ama bugün yazdığı yazıda 1 tane yanlış var mı? Adamın devre arasında yaptığı tahminler gerçekleşmedi mi? Biz hala öyle onurluyuz, böyle büyüğüz, şöyle büyüğüz diye kendimizi avutalım.. Eğer büyüksek ve yan yollara sapmak istemiyorsak rakibimizin de yan yollara sapmasına engel olmalıyız. Kimse hakkımızı yiyememeli. 2. yarı bize hiç penaltı çalınmazken fenere böyle basit ve yanlış 4 tane penaltı çalınmamalı.. Atı alan üsküdarı geçiyor bile.. Doğru biz büyüğüz:D
İşte hıncal'ın yazısı: Ben altına imzamı atarım..

http://kralspor.ensonhaber.com/hincal-uluctan-fenerlileri-kizdiracak-yazi-2011-04-27.html

Ama her zaman söylediğim ve hala ümidim olmasına neden olan bir şey var.. Fenerlilere de söylüyorum bunu:
"Sizin bir hesabınız varsa, Allah'ın da bir hesabı var" Eğer biz hak ediyorsak ve Allah bizim şampiyon olmamızı takdir buyurmuşsa istedikleri kadar hile, hurdaya başvursunlar, sonuçta üzülmeye mahkum olmaktan kurtulamazlar.. Haftalardır tek kelimeyle berbat bir futbol oynamamıza ve her maç ölüp ölüp dirilmemize rağmen yarışın içinde olmamız ve 1-0 da olsa maçları kazanmamız bunu gösteriyor.. İnşallah yanılmıyoruzdur..

Alper Calik
:dvl : olacak o :) :dvl:

Teşekkür ederim Kerem, şimdi başlatayım o zaman :)

İstanbuldan

:dvl::dvl::dvl::dvl::dvl::dvl::dvl:
BORDOOOOOOOOOOOOOOoooo

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 13:43
82 puan yapalım varsın fener şampiyon olsun averajla..

necmiati61
27.04.2011, 13:46
Bir de bu moral bozukluğu ve konsantre eksikliği ile ligin en iyi futbolunu oynayan antep'e karşı Allah yardımcımız olsun..

Fatih ÇOLAK
27.04.2011, 13:48
Ligin en iyi hakemi olarak lanse edilen Cüneyt Çakır'ı bu sezon 6.kez bizim maça vermişler.

fenerbahçe'nin ise bu sezon 4 maçını yönetmiş.Bu 4 maçın 3'ü derbi olduğundan verilmiş.4 maçta fener 4 puan kaybetmiş.

Hani bu hakemi sahada azarlamak kolay değil,soyunma odasını basması da zor.Öyle yardımcı hakemin gazıyla penaltı da vermez.Yani fener kolay kolay nüfuz edemiyor bu adama.

aziz yıldığım istemiyordu değil mi bu hakemi?

Adamlar istediği gibi at koşturuyor,bizimki espri yapıyor..!

Sana aynen katılıyorum,fakat Fırat Aydınus'da gördüğünü çalan ciddi bir hakemdir. Bana göre son 4 hafta da bu iki hakem sırasıyla 2 takımın maçlarına verilmeli...

Emre EFENDİOGLU
27.04.2011, 13:52
Allah yardımcımız olsun.Ne desem bilmiyorum ki takıma inancım tam, şampiyonluğa inanıyorum ama ülkemizde dönen ayak oyunlarından dolayı tekrar ediyorum ülkede olan bitenlerden dolayı inancım nerdeyse sıfırın altında.

Son 2 haftaya 6 puan lider girsek,yine bi katakulle yapıp elimizden alacaklarına inanıyorum.

Ben böyle değildim neden böyle oldum onu da bilmiyorum her sabaha mutsuz uyanıyorum acayip acayip rüyalar görüyorum..

Yanarım yanarımda Şenol hocanın emeklerine Burak'ın,Tolga'nın,Onur'un ve bir kaç futbolcumuzun sarfettiği çabaya yanarım.

İnşallah bende ki bu umutsuzluk takıma sirayet etmemiştir.Onlara güvenim sonsuz herşeyi hakediyorlar ama....

Sanki ben yazmışım bunu öyle benim duygularımı anlatıyor.

Ali YİĞİT
27.04.2011, 13:54
Engin mi ne diyorsunuz siz!!!! büyük reis onu sildi(!)...o oynamadığından beri ne haldeyiz görmüyormusunuz..Pawel,Mehmet Çakır,Barış Ataş bu takıma klübe dolsun diye transfer edildiler zaten

Sana bişeyler söylemek isterdim ya armağan ömür boyu ceza alırım şimdi.Neyse susayım bari. :mad:

Uğur Kalyoncu
27.04.2011, 13:57
şenol güneş artık paweli engini hatta hatta sahada yürüse bile yattarayı kazanmek zorunda..kimse bana kalkıpta hala yattaradan ne bekliyorsun demesin,adam devre arası inanılmaz istekli ve formdaydı,ankaragücü maçında da sahanın en iyisiydi jaja-burak yürürken tuttu yattarayı çıkardı,bjk kupa maçında sahanın en iyisiydi,4 gün sonraki fener maçında 85 de oyuna aldı,tamam bende kızıyorum ama yattara olmayınca ceza sahasına bir tane orta gelmiyor,şu saatten sonra 4 maç kalmış hepsini almak istiyorsak enginden de yattaradan da yararlanmak zorundayız.bu adamların günlük performanslarla yapamayacakları iş yok..

hüseyin1975
27.04.2011, 13:59
82 puan yapalım varsın fener şampiyon olsun averajla..

Benim icin bu cok kötü bir Darbe olur.
Sonunda böyle olacaksa, varsin Trabzonsporum önümüzdeki 4 macida yenilsin.

Taner Tonbil
27.04.2011, 14:05
Tolga
Serkan-Giray-Egemen-Piotr
Ceyhun
Burak-Selcuk-Colman-Engin
Umut (Pawel)

Muhtemelen böyle oynariz.

Abluka
27.04.2011, 14:06
Fırat Aydınus bu yılın en temiz hakemlerinden. Fener - Belediye maçında umarım maçı katletmez.

Cüneyt Çakır uluslar arasında başarılı, bu yıl göze çarpan büyük skandal yönetimleri olmadı.

cüneyt çakır bu ülkenin en kaypak en gücün esiri hakemlerinden biridir. ülke sınırları içerisinde yönettiği maçların %80'i şaibelidir.
ayrıca dik not: bjk-fener maçındaki yönetimi sondan bir önceki skandal yönetimidir.

Fırat Aydunus ise temiz,dürüst ve ilkeli güven veren bir insandır kısacası Adam dır!

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 14:15
Serhat Ulueren Galatasaray ile bu yıl çok uğraştı. Açıkca belirtmeliyim ki tamamen bu yıl Fenerbahçe'ye çalıştı.

Son programlarında tamamen Fener lehine Trabzon aleyhine program yapıyor.

Aldığı caza,

Serhat Ulueren'e hapis şoku!
Edremit 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davada, hakem Mehmet Fatih Gökçe'nin, çıktığı maçlara yönelik bahis oynadığını öne süren spor yorumcusu Serhat Ulueren, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/423x238/2011/4/27/fft1mm1418992.jpg

Alperen Çakıroğlu
27.04.2011, 14:15
Hayırlısıyla maçı alalım varsın hakemide yenelim ama alalım maçı Allah yüzümüzü kara çıkartmasın..

Arda'
27.04.2011, 14:21
--------------Tolga---------------
Serkan--Giray-------Egemen--Cale
--------Selçuk-----Ceyhun--------
Burak---------Colman--------Engin
---------------Umut--------------

Lig tv'de verilen 11 böyle.Cale yerine Piotr, Umut yerine Pawel de olabilir.

Ali YİĞİT
27.04.2011, 14:21
Serhat Ulueren Galatasaray ile bu yıl çok uğraştı. Açıkca belirtmeliyim ki tamamen bu yıl Fenerbahçe'ye çalıştı.

Aldığı caza,

Edremit 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davada, hakem Mehmet Fatih Gökçe'nin, çıktığı maçlara yönelik bahis oynadığını öne süren spor yorumcusu Serhat Ulueren, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

ohhh çok iyi olmuş inşallah emsal teşkil eder diğerlerine karşı bu karar

Armağan Dere
27.04.2011, 14:27
Sana bişeyler söylemek isterdim ya armağan ömür boyu ceza alırım şimdi.Neyse susayım bari. :mad:

Söle içinde kalmasın!..10 maçtır futbol oynamıyor takım..Bu benim sorumluluğumda mı?..96'da niye gitti Şampiyonluk,Bu taraftar bu takımı kalp krizi geçirecek kadar seviyor..Bu seneye gelelim bi arkadaş demişti bu bir yarışa dönerse Şenol Hoca kaybeder diye aynen de öle oldu..Kazanırsa futbolcular kazanır hoca kaybetmiştir bu yarışı..Engin,Pawel,Mehmet Çakır hücum anlamında Umut'tan da kötü değiller ha ne dersin

Ali YİĞİT
27.04.2011, 14:38
Söle içinde kalmasın!..10 maçtır futbol oynamıyor takım..Bu benim sorumluluğumda mı?..96'da niye gitti Şampiyonluk,Bu taraftar bu takımı kalp krizi geçirecek kadar seviyor..Bu seneye gelelim bi arkadaş demişti bu bir yarışa dönerse Şenol Hoca kaybeder diye aynen de öle oldu..Kazanırsa futbolcular kazanır hoca kaybetmiştir bu yarışı..Engin,Pawel,Mehmet Çakır hücum anlamında Umut'tan da kötü değiller ha ne dersin

10 maçtır futbol oynamıyor ama ilerisi için bana güven veriyor ya gerisi faso fiso.
Boş yorumlar yapma Bi insanı eleştiriyosan da bu yapıcı olsun.

Trabzon-Spor-61
27.04.2011, 14:39
Ilk 11 muhtemelen böye olur

--------------------- Bora -------------------
-- Serkan ----- Giray ----- Egemen --- Piotr --
------------ Selcuk -------- Colman ----------
---- Burak --------- Jaja ---------- Engin ----
------------------- Pawel --------------------

Keske böyle olsa

--------------------- Bora -------------------
-- Serkan ----- Giray ----- Egemen --- Piotr --
-------------------- Selcuk ------------------
----- Burak --------- Jaja --------- Engin ----
------------ Umut ---------- Pawel -----------

defans cöker möker demesin kimse...

honor
27.04.2011, 14:41
Tolga

Ceyhun
Umut (Pawel)

gözünü seveyim Şenol hoca böyle oynat. Hem Selçuk rahatlar hem colman önde o eski işlerini yapar hemde mücadele eder. Hem daha diri daha direçli bir takım oluruz. Hem daha baskılı ve mahkum ederek oynarız. Jaja bizi öldürüyor. Birazda alanzinho. Ama Pawel kesin oynasın

Armağan Dere
27.04.2011, 14:42
10 maçtır futbol oynamıyor ama ilerisi için bana güven veriyor ya gerisi faso fiso.
Boş yorumlar yapma Bi insanı eleştiriyosan da bu yapıcı olsun.

Senmisin bu forumun terazisi..Bu geldiğimiz durumda Hoca ve Yönetim suçludur...nokta..

Adnan Özkan
27.04.2011, 14:42
82 puanla şampiyon olacağız inşallah..82 puan alıpta şampiyon olmazsak hiç sorun değil..büyük başarıdır nedenmi? Bu kadar çirkefin rezilliğin şaibenin lağım kokan bir ligin içinde averajla 2. olmak demek zoru başarmak demektir.O trilyonluk takımlarını alsınlarda.......Yürek işi olduğunu görsünler bu işin.Biz şampiyon olamayacağız diye lige çamur atıyorsunuz derleer..Bunu diyenler kendilerine o çirkeflik kokan şampiyonlukları yakıştırırlar.Kupayı peşinen verleim fenere alsınlarda en azından ligde hakemler belki adam gibi maç yönetir.Ayrıca sarı laciver oyların Türkiye de daha fazla olduğnu düşünen bazıları bordo mavi sandığa gömülürler inşallah...RTE kanuni kadar düzgün bir devlet adamı olsada!? onun gibi bu ülkeyi dünyanın bir numaralı devleti yapsada(hayal bu ya) ona Trabzonda oy moy yok....başbakanlarıda fenerli olmasa kime giderler acaba?Muhtemelen Yunanistan başbakanına(yabancı sayılmaz onlar için)Trabzonsporun başbakandan daha fazla değeri ve kazandırdığı değerler vardır bu memlekete...Trabzonuma...

Ali YİĞİT
27.04.2011, 14:45
Senmisin bu forumun terazisi..Bu geldiğimiz durumda Hoca ve Yönetim suçludur...nokta..

Forumun terazisi değilim ama sende külhanbeyi değilsin hocaya sallama hakkını kimden alıyorsun.Burası kahvehane değil.Aynı şeyleri Şenol Güneş Başlığında daha acımasızca yazmışsın.Sen ve senin gibilere Ziya doğan,Nuri albayrak ikilisi yakışır.

Adnan Özkan
27.04.2011, 14:48
Fırtınalar koparan renklerin aşığıyız,
Zaferleri gösteren tarihlerin adıyız,
Bordo maviyle doğduk,hep öyle kalacağız,
Cehennemler kudursa şampiyon olacağız...

Dalga dalga Trabzon,seninleyiz seninle,
Taraftardan gelen ses sana ne diyor dinle,
Bu alemin üstünde fırtına kopardın sen,
Doğarken seninleydik,öleceğiz seninle...

honor
27.04.2011, 14:51
Tam olmasını istediğimi yazayım sadece yerler biraz değişik.
---------tolga
serkan giray egemen pioter
---selçuk ceyhun
--burak colman engin
--------pawel

gokhancan
27.04.2011, 14:51
Benim icin bu cok kötü bir Darbe olur.
Sonunda böyle olacaksa, varsin Trabzonsporum önümüzdeki 4 macida yenilsin.

siz rahat olun rüyasını gördüm. şampiyon olacak bu takım. kimse ümidini kaybetmesin herkes rahat olsun. yanımda ki ANKARAGÜÇLÜ arkadasım ' zor ama inşallah' diyo.. herkes önüne baksın mermiler hazneye verilsin bu ayın sonunda göğü delecez:)))

Adnan Özkan
27.04.2011, 14:52
Forumun terazisi değilim ama sende külhanbeyi değilsin hocaya sallama hakkını kimden alıyorsun.Burası kahvehane değil.Aynı şeyleri Şenol Güneş Başlığında daha acımasızca yazmışsın.Sen ve senin gibilere Ziya doğan,Nuri albayrak ikilisi yakışır.

şenol hoca ne yaptı?Şenol hoca ne yaptı..Bu kadroyla takım 70 puanda şampiyonluğa oynuyor...eee daha ne yapsın...bu takım şampiyon olur veya olmaz..ne var bunda...en kötü ihtimalle (ki inşallah 2. olmayacağız) 2. bitiririz ligi...Bu da bizim neler yapyığımızın açık kanıtıdır.Hoca ne yapsın?Eskişehirimi satın alsın,pislikmi yapsın..Bunu zamanında yönetim düşünecekti.Gidip RTE ile görüşmeyecek bizim yüzümüzü yere koymayacaktı.fener taklidi yaptık resmen.Biz küme düşsekte kimsenin eteğine yüz sürmeyiz..

gokhancan
27.04.2011, 14:53
Tolga

Ceyhun
Umut (Pawel)

umutu artık rüyamda bile görmek istemiyorum:)

Armağan Dere
27.04.2011, 14:54
Hocanın en büyük hatası Burak'ı kazanmaktaki hırsını Pawel,Yattara,Engin için harcamadı..artı yarı dönemde sağ bek,ortasaha,sol açık aldırmadı..Buna forvet de diyebiliriz..Çünkü Pawel'i de kaybettik..Ben olsam 1 dk durmam

Emre EFENDİOGLU
27.04.2011, 14:54
Aziz Yıldırım'ın asker kaçağı olduğunu yazıyoruz konumuz siliniyor. En iyisi kadro yapalım.
-----Bora-----
Tayfun-Ceyhun-Göksu-Ferhat
---Mehmet Çakır-Barış--Sezer Badur
Yattara-----------Umut
-------Rasimcan----

Şenol Hoca bu kadroyuda çıkarmazsan hiç bir şey bilmiyorsun sen :mad:

gokhancan
27.04.2011, 14:55
şenol hoca ne yaptı?Şenol hoca ne yaptı..Bu kadroyla takım 70 puanda şampiyonluğa oynuyor...eee daha ne yapsın...bu takım şampiyon olur veya olmaz..ne var bunda...en kötü ihtimalle (ki inşallah 2. olmayacağız) 2. bitiririz ligi...Bu da bizim neler yapyığımızın açık kanıtıdır.Hoca ne yapsın?Eskişehirimi satın alsın,pislikmi yapsın..Bunu zamanında yönetim düşünecekti.Gidip RTE ile görüşmeyecek bizim yüzümüzü yere koymayacaktı.fener taklidi yaptık resmen.Biz küme düşsekte kimsenin eteğine yüz sürmeyiz..

olum belden aşşağı vurmayı kesin biz onlar gibi değiliz oynayıpta yeneriz. fenerden en büyük farkımız bu. ayrıca kımse şenol hocaya laf etmesin bu takım onun eseridir. sonuna kadar arkasındayız. umut 4 metreden vuramıyosa şenol hoca naapsın???

Fanatik34
27.04.2011, 14:58

Cüneyt Çakır uluslar arasında başarılı, bu yıl göze çarpan büyük skandal yönetimleri olmadı.8ts-fenev macinda Lugano´nun yaptigi faulü görmeyip Ferrari`nin kini görüp maci ceviren taa kendileri! Iyi hakemler ince düdük calmayi cok iyi bilir.

Bu Cüneyt Sakir, bizim macta GAntep lehine sakir sakir penalti calmazsa bende neyim...Bu adami niye bizim maca vermisler? (Ben Yunus Yildirim´i tercih ederdim mesela). Cünkü Fenev-IBB macinin sonucuna göre maci yönetecektir, emin olun!!!!!!!!!!

FC-ST-PAULI-61
27.04.2011, 14:58
umut 4 metreden vuramıyosa şenol hoca naapsın???
oynatmasin

Adnan Özkan
27.04.2011, 14:59
Şampiyonluk için bu takımı tutanlar gitsin her sene şampiyonluğu garanti olan bir takım bulsun kendine...Demek beşiktaş taraftarı olsanız ne yapacaksınız?O kadar trilyonluk transfere adamların hali ortada...biz bu kadroyla öyle işler yaptıkki fener maç satın alıp hakem odası basmaya kadar götürdü işi....Adamı böyle altına ettirirler...Allah bozacak onların oyununu inşallah...birde lütfen şu linke bir göz atın..ben bu konuyu araştırdım doğru olabilirmi acaba?çok ilginç ve üzerinde durulması gereken bir konu... http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=46351

Armağan Dere
27.04.2011, 15:01
..ben bu konuyu araştırdım doğru olabilirmi acaba?çok ilginç ve üzerinde durulması gereken bir konu... http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=46351

Bu konunun gerçekliği için Mahmut Hocaya gidilmiş bizim yönetimden..Hoca da olur mu öle şey tabiiki öle bi Beddua yok demiş..

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:01
Az önce yukarıda yolladığım linki yönetime göndermeyi düşünüyorum ciddi ciddi..varsa böyle bir durum bakılsın..Hakem odası basmaktan iyidir bunun gerçekliğini anlamak..

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 15:02

Aldığı caza,

Zerre üzüldü isem şerefsizim daha fazla yatar inşallah .

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:03
Bu konunun gerçekliği için Mahmut Hocaya gidilmiş bizim yönetimden..Hoca da olur mu öle şey tabiiki öle bi Beddua yok demiş..

Bu doğrumu gerçekten..yönetim cidden gittimi hocaya?ne zaman olmuş bu iş?kaynak yada bilgi gösterebilirmisin?

Ali YİĞİT
Şampiyonluk için bu takımı tutanlar gitsin her sene şampiyonluğu garanti olan bir takım bulsun kendine...Demek beşiktaş taraftarı olsanız ne yapacaksınız?O kadar trilyonluk transfere adamların hali ortada...biz bu kadroyla öyle işler yaptıkki fener maç satın alıp hakem odası basmaya kadar götürdü işi....Adamı böyle altına ettirirler...Allah bozacak onların oyununu inşallah...birde lütfen şu linke bir göz atın..ben bu konuyu araştırdım doğru olabilirmi acaba?çok ilginç ve üzerinde durulması gereken bir konu... http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=46351

Evet böyle birşey var ve öyle bir zat beddua ettiyse sanmıyorum ki biz şampiyon olalım.Köşe yazarlarından bir kaçı daha bu konuyu ele almıştı.

Hatta bazılarımız burda gidelim elini ayağını öpelim duasını kazanalım demişti.Öyle bir organizasyon olacaksa ben giderim şayet dediğim o kişi çok yaşlandı artık mazallah vefat felan ederse hepten yandık demektir.Bence gidip görelim zarar görmeyiz ya hemde böyle bi beddua etmişmi onu öğreniriz hemde duasını alırız

Emre EFENDİOGLU
Az önce yukarıda yolladığım linki yönetime göndermeyi düşünüyorum ciddi ciddi..varsa böyle bir durum bakılsın..Hakem odası basmaktan iyidir bunun gerçekliğini anlamak..

Şampiyonluk Kadir gecesine falan gelmiyormuş, dua ile beddua ile olsaydı Arabistan her sene dünya şampiyonu olurdu zaten.

Fanatik34
82 puan yapalım varsın fener şampiyon olsun averajla..Iste bizim hedefimiz bu olmali. Eger bir takim ayni kadroyla ilkyari 33, ikinci yari 49 puan toplayabiliyorsa, bu ayiplariyla onlari Dünya ile basbasa birakmaliyiz.

Ulan su Video isinden pek anlamiyorum.
Söyle ligin ikinci yarisinda Fenev lehine ve aleyhine(GAntep maci haric yok ya) olan, bizim lehimize ve aleyhimize olan hatalari bir Video´da kurgulayacak bir Gönüllü araniyor!

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:04
Bu doğrumu gerçekten..yönetim cidden gittimi hocaya?ne zaman olmuş bu iş?kaynak yada bilgi gösterebilirmisin?

İnşallah gidilmiş ve sorulmuştur..inan kalben çok rahatlayacağım..

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:08
Evet böyle birşey var ve öyle bir zat beddua ettiyse sanmıyorum ki biz şampiyon olalım.Köşe yazarlarından bir kaçı daha bu konuyu ele almıştı.

Hatta bazılarımız burda gidelim elini ayağını öpelim duasını kazanalım demişti.Öyle bir organizasyon olacaksa ben giderim şayet dediğim o kişi çok yaşlandı artık mazallah vefat felan ederse hepten yandık demektir.Bence gidip görelim zarar görmeyiz ya hemde böyle bi beddua etmişmi onu öğreniriz hemde duasını alırız

Arkadaşalr..Bu konuyu hafife almayın bence..Bu hoca hala yaşıyor..Hatta size bir bilgi;Cübbeli mahmut hoca bu şahsın damadıdır..bedduayı ettiği söylenen hoca zaten Oflu dur..Ben onun cemaatinden biriyle konuştum kendisine ulaşamam dedi ama damadına sormaya çalışırım dedi..ama sonra ses çıkmadı..eğer varsa doğruluğu bende giderim.Ayrıca bu konuda her türlü girişim talebine açığım.Bu hoca efendi hala hayatta ama çok yaşlandı çookk..

Mustafa Ayazoğlu

Dünyada bir çok takım şampiyonluk kutlamalarını içkili ortamda yapıyor. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın alemli şampiyonlukları söz konusu.

Hem bu yıl takım umre yaptı !

İlahi güç elbette söz konusu ama şampiyonluğu hocalar mı engelleyecek. Bence hakemler etkili.

Hocan olacağına yancı hakemlerin olsun. Her yıl şampiyon olursun.

Emre GÜRDAL
bana saçma gelio ama genede araştırlması lazım?

Armağan Dere

Trabzonspor yönetimlerine yakınlığı ile bilinen ''Erdal'' abi forumda bikaç defa yazmıştı..

Badaloğlu
27.04.2011, 15:11
Zerre üzüldü isem şerefsizim daha fazla yatar inşallah .

Yatmaz yatmaz, bulurlar bir formülünü... Zaten bu ceza 5 yıl için ertelendi. Eğer 5 yıl içinde başka bir mahkumiyet alırsa, o zaman yatacak...

zaferyıldız
27.04.2011, 15:11
burda şenol güneşi sevmeyen kimse olduğunu sanmıyorum.

ama duygusallığı bırakalım..

bu takımın

son 15 yıldaki en büyük çıkışlarının neredeyse hepsinde şenol hoca var:D

bu yıl şampiyonluğu yine kaybederse de, başında yine şenol hoca olacak:mad:

tarih böyle yazacak ...gerisi teferruat

(ki ben şampiyon olacağımıza inanıyorum)

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 15:13
Yatmaz yatmaz, bulurlar bir formülünü... Zaten bu ceza 5 yıl için ertelendi. Eğer 5 yıl içinde başka bir mahkumiyet alırsa, o zaman yatacak...

Ne güzel iş çevir paraya ohh . Zengin olan yatmıyor anasını satayım ne güzel dünya.

Sağol abi bilgi için .

Helvacı61
27.04.2011, 15:13
bırakın bu hacı hoca işlerini komik duruma düşmeyin. şampiyonluğunu mevlüt okutarak kutlayanmı var.

Ali YİĞİT
27.04.2011, 15:15
bırakın bu hacı hoca işlerini komik duruma düşmeyin. şampiyonluğunu mevlüt okutarak kutlayanmı var.

Alakaya maydonoz.

Sen inanmıyorsan inananlara saygın olsun bari.

Helvacı61
27.04.2011, 15:15
bu işler hacı hoca işi olsaydı fener kümeye düşerdi

Helvacı61
27.04.2011, 15:17
Alakaya maydonoz.

Sen inanmıyorsan inananlara saygın olsun bari.
ben inancımdan şüphe duymuyorum. ona bakarsan futbol oynamak ta caiz değil:D:p

bordo08
27.04.2011, 15:21
Hoca beddua etmiş iyide miliyonlarca insanda senelerdir dua ediyor..

Ne mübarek bir şampiyonluki öyle bir günde gelmiş aslında..

Allahım neler konuşuyoruz o zaman transferde rotayı sudi arabistana çevirelim hacı futbolcularımız olsun:)

Taraftar gerçekten çıldırdı..:)

Umut topa kaval kemiğiyle şut atar suç hocada iyi valla:D:D

Bıyıklıoğlu
27.04.2011, 15:23
Bu olayın şehir efsanesi olduğunu daha önce defalarca burada Erdal abi de dile getirmişti.

Asi Çaykaralı61
Jaja ve Alanzinho kızağa

Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında sahasında Gaziantepspor ile karşılacak Trabzonspor'a, sakatlığı bulunan oyunculardan iyi haber geldi.

Eskişehirspor deplasmanında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Serkan Balcı, Tayfun Cora, Piotr Brozek ve Engin Baytar'ın durumlarının tamamen düzeldiği ve Gaziantepspor maçında oynayabilecekleri ifade edildi. Bu dört oyuncunun sakatlıklarının geçmesi teknik heyetin yüzünü güldürürken, Şenol Güneş'i de kadro oluşturma konusunda elini güçlendirdi.

Gaziantepspor maçının taktik çalışmalarına da başlayan Trabzonspor'da, teknik direktör Şenol Güneş'in sahaya süreceği 11'de değişikliğe gitmesi bekleniyor. Deneyimli teknik adamın Eskişehirspor karşısında istediği verimi alamadığı bazı oyuncularını dinlendireceği öğrenilirken, orta alanda yaptığı top kayıpları nedeniyle savunmasını zor durumda bırakan Jaja'yı kulübeye çekmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Jaja'yı yedeğe çekmesi halinde orta alanda Ceyhun Gülselam'a forma vermeyi planlayan Şenol Güneş'in, Colman'a ise Jaja'nın görevini vereceği, Arjantinli futbolcuyu hücuma daha yakın oynatacağı ifade edildi. Tecrübeli teknik adamın sonradan oyuna girdiği maçlarda daha verimli olan Alanzinho'yu da yedek bırakmayı düşündüğü belirtilirken; bu oyuncunun yerine sakatlığı nedeniyle uzun zamandır görev alamayan Engin Baytar'a şans vermesi bekleniyor.

Şenol Güneş'in bu değişimler sonrasında orta alanı Burak, Selçuk, Colman, Ceyhun ve Engin'den oluşturacağı belirtilirken; formsuzluğu nedeniyle tepki çeken Umut'u oynatıp oynatmama konusunda kararsız kaldığı öğrenildi. Umut'un yedek kalması halinde iki alternatif üzerinde duran Şenol Güneş'in, ya bu bölgede Pawel Brozek'i oynatacağı ya da Burak'ı ileri uça çekip, Burak'dan boşalan alanda Yattara'yı kullanacağı ifade edildi.

Öte yandan Gaziantepspor maçında maskeyle oynayabileceği açıklanan kaleci Tolga Zengin'in yüz ölçüleri alındıktan sonra hazırlanan maskesi, başarılı kaleciye teslim edildi. Tolga'nın bu hafta yapılacak antrenmanlara kendisi için hazırlanan maskeyle çıkacağı açıklandı.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91421

Murat Hızal
Ne güzel iş çevir paraya ohh . Zengin olan yatmıyor anasını satayım ne güzel dünya.

Sağol abi bilgi için .

Kararı veren mahkeme Asliye Ceza Mahkemesidir, her ne kadar haberde Asliye Hukuk Mahkemesi diyorsa da:)

Ayrıca zenginlikle alakası yok Ahmedim ''Hükmün açıklanmasının geriye bırakılması'' ile ilgisi var.

Aynı neviden bir suç işlediği taktirde bu açıklanan hükümle birlikte cezasını çeker.

Zengin de olsa fakir de olsan şartları oluşmuşsa ''Hükmün açıklanmasının geriye bırakılması'' hükmünden faydalanabilirsin.

NOT:
Bu arada son sayfa beddua muhabbetleriyle dolmuş taşmış bizimle dalga mı geçiyorsunuz?

robinhood61
27.04.2011, 15:27
fenerbahçe bi aralar büyü yaptı diyorlardı hatta 96 daki maçta avniaker çimlerinden muska toplamışlar diye duydum

ulan hami vuruyor rüştü çıkarıyordu o maçta, bi de ttnet arenada muska bulunmuştu en son cimbomun hali ortada.

fener varsa işim içinde olur mu olur bence büyü varsa onu da bozalım

takacan
Ya beyler hacıya hocaya inanmanın İslamiyet'te yeri var mı? Geçelim bunları. İstanbul fethedilirken meleklerin cinsiyetlerini tartışan rahiplere benzedik.

Bu maçta hocanın Engin ve Ceyhun değişikliği forvette başka ismi değiştireceğin zannetmiyorum. Umut ve Burak yine ileriyi zorlayan (!) isimler olacaktır.

Ahmet Başkaya
@Murat abi teşekkürler .

Bu arada Helvacı61 e katılıyorum saçma saçma konuşmayın yok şu beddua etmiş Allah dostuymuş . Tamam saygımız var ama Allah Dostu bir Trabzonlu da dua etsin o zaman hep biz şampiyon olalım .

Çok doğru demiş . Hangi takım mevlüt okutarak kutluyo ?

İçerek kutlamışız da :D Vallaha komiksiniz yahu . Saudi Arabistan kaç kere şampiyon oldu ? :D

Asi Çaykaralı61
Tolga G.Antep maçında olacak mı

Ameliyat olan kaleci Tolga'nın, Gaziantepspor maçında forma giyecek mi

Eskişehirspor maçında burnu kırılan ve ameliyat olan kaleci Tolga'nın, Gaziantepspor maçında forma giymek isteğini teknik ekibe ve sağlık heyetine bildirdiği öğrenildi. Sağlık ekibinin Tolga'nın Gaziantepspor maçında oynamasının riskli olabileceğini belirtmesine rağmen genç kalecinin oynamak istediği ve bunun içinde özel maske hazırlatılmasını istediği belirtildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=81926

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:28
ben inancımdan şüphe duymuyorum. ona bakarsan futbol oynamak ta caiz değil:D:p

Bir arkadaş demişki şampiyon olupta mevlüt okutanmı var?eğer trabzon şampiyon olursa hayrına mevlüt okutacağım.Buna ister laz işi deyin isterse komik bulun isterse birilk deyin..Yapmazsam ne olayım.Hem şampiyon olunca bunu yapacağım ve bordo mavi netten duyuracağım..Gelmeyende aziz yıldırım olsunmu??fenerlileride çağıracağım sevaplansınlar...

ozturk
27.04.2011, 15:29

Şampiyonluğa inanmamamın bir numaralı nedenidir bu.

Gerçekten öyle.Herşey bahane. Ne zaman şampiyonluk yarışına girsek bir engel çıkıyor ve 2.liğe düşüyoruz. Hakemler tff bunlar işin bahanesi. işin görünmeyen kısım bu bence..

Düşünün 2008-2009 da bjk 71 puanla şampiyon oldu. şimdi biz 82 puanla 2. olacağız.(en iyi ihtimalle)

95-96 daki ve 04-05 te ki durumlar da benzer ..

Yanlız olay tam olarak öyle değil de yardım isteyen birileriyle alay edilmiş onlar da beddua emiş. O anda o beddua kabul edildiyse vay halimize.

zaferyıldız
27.04.2011, 15:30
hocam yap şu revizyonu

kaybedersek de böyle puan kaybedelim..

aynı acıyı çektirme bize ,, engin selçuk colman ceyhun burak

bu orta saha antepi yener

isterse forvet olmasın..

oflubektas

Ulan ben bu medyanın var ya, bir de hemen her büyük basın kurumunun ve ajansların adliye muhabiri var. Asliye Hukuk Mahkemesi'nden nasıl hapis cezası aldırıyorsun ??? Boşanma kararını da Ağır Ceza Mahkemesi'nden verdirir bu akıllılar. Bu habere inanıp nasıl yorum yapacaksın?

Ahmet Başkaya
Bir arkadaş demişki şampiyon olupta mevlüt okutanmı var?eğer trabzon şampiyon olursa hayrına mevlüt okutacağım.Buna ister laz işi deyin isterse komik bulun isterse birilk deyin..Yapmazsam ne olayım.Hem şampiyon olunca bunu yapacağım ve bordo mavi netten duyuracağım..Gelmeyende aziz yıldırım olsunmu??fenerlileride çağıracağım sevaplansınlar...

O arkdaş mevlütle dalga geçmek için demedi zaten . Alınganlık yapmayın .

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 15:31

Trabzonspor gidip hocanın ayağına kapanıp hocam bizi şampiyon yap mı diyecek.

Safsata bunlar.

61_Hasan_69
27.04.2011, 15:31
Jaja ve Alanzinho kızağa

Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında sahasında Gaziantepspor ile karşılacak Trabzonspor'a, sakatlığı bulunan oyunculardan iyi haber geldi.

Eskişehirspor deplasmanında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Serkan Balcı, Tayfun Cora, Piotr Brozek ve Engin Baytar'ın durumlarının tamamen düzeldiği ve Gaziantepspor maçında oynayabilecekleri ifade edildi. Bu dört oyuncunun sakatlıklarının geçmesi teknik heyetin yüzünü güldürürken, Şenol Güneş'i de kadro oluşturma konusunda elini güçlendirdi.

Gaziantepspor maçının taktik çalışmalarına da başlayan Trabzonspor'da, teknik direktör Şenol Güneş'in sahaya süreceği 11'de değişikliğe gitmesi bekleniyor. Deneyimli teknik adamın Eskişehirspor karşısında istediği verimi alamadığı bazı oyuncularını dinlendireceği öğrenilirken, orta alanda yaptığı top kayıpları nedeniyle savunmasını zor durumda bırakan Jaja'yı kulübeye çekmeyi düşündüğü belirtiliyor.

Jaja'yı yedeğe çekmesi halinde orta alanda Ceyhun Gülselam'a forma vermeyi planlayan Şenol Güneş'in, Colman'a ise Jaja'nın görevini vereceği, Arjantinli futbolcuyu hücuma daha yakın oynatacağı ifade edildi. Tecrübeli teknik adamın sonradan oyuna girdiği maçlarda daha verimli olan Alanzinho'yu da yedek bırakmayı düşündüğü belirtilirken; bu oyuncunun yerine sakatlığı nedeniyle uzun zamandır görev alamayan Engin Baytar'a şans vermesi bekleniyor.

Şenol Güneş'in bu değişimler sonrasında orta alanı Burak, Selçuk, Colman, Ceyhun ve Engin'den oluşturacağı belirtilirken; formsuzluğu nedeniyle tepki çeken Umut'u oynatıp oynatmama konusunda kararsız kaldığı öğrenildi. Umut'un yedek kalması halinde iki alternatif üzerinde duran Şenol Güneş'in, ya bu bölgede Pawel Brozek'i oynatacağı ya da Burak'ı ileri uça çekip, Burak'dan boşalan alanda Yattara'yı kullanacağı ifade edildi.

Öte yandan Gaziantepspor maçında maskeyle oynayabileceği açıklanan kaleci Tolga Zengin'in yüz ölçüleri alındıktan sonra hazırlanan maskesi, başarılı kaleciye teslim edildi. Tolga'nın bu hafta yapılacak antrenmanlara kendisi için hazırlanan maskeyle çıkacağı açıklandı.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91421

Bence müthiş bir reviizyon olur bu inşallah Şenol Hoca antep maçında uygular bu sistemi

mda61
27.04.2011, 15:33
fenerbahçe bi aralar büyü yaptı diyorlardı hatta 96 daki maçta avniaker çimlerinden muska toplamışlar diye duydum

ulan hami vuruyor rüştü çıkarıyordu o maçta, bi de ttnet arenada muska bulunmuştu en son cimbomun hali ortada.

fener varsa işim içinde olur mu olur bence büyü varsa onu da bozalım

Bunu başka yerlerde okusanız, dalga geçersiniz. Dediğimiz laflara bak :)

Böyle bir şey mümkün mü arkadaşlar, kendinize gelin. O muskalar neden avrupa takımlarına işlemiyormuş acaba, yoksa 2000de Fatih Terim'de mi muska yaptırmış :eek:

Takımla kafayı çok bozmak yaramamış size :)

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:34
Bordo mavi net camiası olarak yapılan tüm faaliyetlere canı gönülden destek veriyorum.geçenlerde trabzonlu gençler adlı taraftar grubumuza mail attım.Hem teşekkür ettim hemde eleştirdim.En büyük eleştirim taraftar gruplarının birleşmemesi ve tek ses tek yürek olarak stadda bağırmamalrı.Ayrıca doğru düzgün bir tezahüratımızın yada marşımızın olmayışı..Ben kendi çapımda bir çabayala (bilenler belki bilir yada askerliğini yapanlar) harp okulu marşının sözlerini değiştirerek takımıza uygun hale getirmeye çalıştım.harp okulu marşı söylerken ve dinlerken hem ezgisi hem sözleri ve söylenişiyle insanı heyecanlandıra ve müthiş gazlayan bir marştır.Yukarıa bu değiştirdiğim sözleri yazdım.Düz okunuşla fazla bir şey anlamazsınız ama netten harp okulu marşını bir dinleyin ve ona göre benim yazdığım sözleri bir okuyun ..umarım beğenirsinizx ilginç bir çalışma oldu.Doğru dürüst bir tazhüratımızı marşımız (volkan konak ın yazdığı dahil) yok ve stadda hep aynı şeyleri söyleyip duruyoruz.

Ali YİĞİT
27.04.2011, 15:35
Trabzonspor gidip hocanın ayağına kapanıp hocam bizi şampiyon yap mı diyecek.

Safsata bunlar.

Komik geliyor sanırım bazılarınıza böyle şeyler,gidersin duasını alırsın gelirsin.Şampiyon olursun olmazsın o ayrı konu.

Hey allahım ya.

Ayağına kapanmak felanmış alay etme.

Taner Tonbil
27.04.2011, 15:36
Bu macta orta sahayi bence 3lemeliyiz.

Ayrica Engin ve Pawel oynamasi gerkir diye düsünüyorum.

.

bordo61
27.04.2011, 15:37
Herşey bir yana

Bu Mehmet Çakır'ı niye aldık :)

Bu yaşta turşu da olmaz ondan

Mehmet Cihan Kocaman
27.04.2011, 15:37
----------------------Tolga(bora)--------------------

------------------Giray------Egemen-----------------
Serkan------------------------------------------Piotr

--------------------Selçuk-----Colman---------------

Burak---------------------Jaja------------------Engin

-------------------------Pawel-----------------------

Yalvarıyorum bu kadroysa çıksın.!

61_Hasan_69
27.04.2011, 15:39
bestemiz yok iddalarına katılmıyorum ... Alın bestecimiz Evo Özdemirin facebook grubu
http://www.facebook.com/eWoiLeBesteHatti

ve en etkili taraftar grumuzun Trabzonlu Gençlerin son besteleri
Ne yeryüzü ne gökyüzü,
Böyler bir sevda görmedi.
Bu dünyada hiçbir takım,
Vallahi !
Senin kadar sevilmedi ! -
http://www.facebook.com/video/video.php?v=176090612408885

Müptelası oldum armanın..
http://www.facebook.com/video/video.php?v=159623194089803

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 15:39
Dorukhan abartma .

Beyler kapatın şu muhabbeti komik duruma düşüyorsunuz .

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:40
Fırtınalar koparan renklerin aşığıyız,
Zaferleri gösteren tarihlerin adıyız,
Bordo maviyle doğduk,hep öyle kalacağız,
Cehennemler kudursa şampiyon olacağız...

Dalga dalga Trabzon,seninleyiz seninle,
Taraftardan gelen ses sana ne diyor dinle,
Bu alemin üstünde fırtına kopardın sen,
Doğarken seninleydik,öleceğiz seninle...

Z^61
27.04.2011, 15:41
Renktaşlar.. Haftasonu Trabzona gideceğim ama bilet kalmaz diye birine aldırtmak istiyorum.. Aranızda ayarlayabilecek biri varsa, bana özel mesaj gönderebilirmi acaba..

BENDARLI
27.04.2011, 15:41
Konuşacak Kimse Yok Mu?
Tarih: 27.04.2011 08:54:51

Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor yönetimini gelişmelere sessiz kalmakla eleştirdi.
Hacıosmanoğlu, F.Başkanı Aziz Yıldırım’ın şampiyonluk için her türlü çirkin oyunu oynadığına dikkat çekerek “ Bir başkan kendi maçlarının aksine Kulübün sitesinden “ Rakibimizin maçlarında neden hakem hatası olmuyor” diye açıklama yapıyor ve sonrada başbakana giderek oradan herkese mesaj veriyor. Yıldırım, başbakana seçim tehdidinde bulunmuştur. Trabzonspor bütün bunlara sessiz kalıyor ve kimse konuşmuyor”

F.Bahçe Şampiyon Olursa!

Hacıosmanoğlu “ F.Bahçe şampiyon olursa bunu burunlarından getireceğim. Asker kaçağı bir başkan ülkeyi idare etmeye çalışıyor. Bir gün Trabzonspor’un başına gelirsem Aziz Yıldırım’ı o koltuğunda 24 saat oturtmam. Eskişehirspor maçı için adı geçen Ali adındaki şahısıda tanırım Aziz Yıldırım’ın çantacısıdır. Konuyla ilgili spon bakanlığı soruşturma açtırmalıdır.” dedi.

Kaybedilen Bir Şey Yok

İbrahim hacıosmanoğlu Trabzonspor’un bütün bu güçlere karşı şansının devam ettiğini ifade ederek “ Kaybedilen bir şey yok. Herkes bu takımı Pazar günü alkışlasın ve sahip çıksın. Bu kahbe düzenin aktörlerine karşı koymak için yönetim bize görev versin. Trabzonspor için kemikaze olmaya hazırız. Bu güç bizde var” diye konuştu.

BEN BU ADAMI TRABZONSPORUN BAŞINDA GÖRMEK İSTİYORUM..

Taner Tonbil
27.04.2011, 15:43
bestemiz yok iddalarına katılmıyorum ...

bu süper :alkış:

Ali YİĞİT
Dorukhan dua konusunu biraz araştır istersen:)

Öyle bir an gelir birisi mazlum durumdadır.Bir beddua /dua eder, Allah bunu kabul eder.

eksen61 in bahsettiği olayda "gayretullah" a dokunacak şeyler olmuş demekki. O anda Allah o bedduayı kabul etti.

Kabul etti çünkü 27 yıldır sonuç ortada:)

Ben anlamıyorum zaten dua dedik alttarafı Arabistandan tutta,ayak kapanmasına,akp'den tutta,Muskaya kadar olayı alay konusu ettiniz.Bence şu konu kapansın artık sinirlerim gerilmeye başladı.

mda61
Bu maçı rahat alıcaz bu arada, stres yapmaya gerek yok.

Biz golü erken buluruz, Fb-İbb maçı ilk yarı sonucu berabere olur. Fener bizim önde olduğumuzu öğrenir ve stres yapar, daha çok yüklenir. Tabi İbrahim Akın ve Holosko boş durmaz. Biz skoru koruruz, Fener yenilir. 3 puan farkla lideriz, hayırlı olsun.

ilteriş
27.04.2011, 15:44

rüyaların hep doğru çıkıyorsa sorun yok o zaman.

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:44
bestemiz yok iddalarına katılmıyorum ... Alın bestecimiz Evo Özdemirin facebook grubu
http://www.facebook.com/eWoiLeBesteHatti

ve en etkili taraftar grumuzun Trabzonlu Gençlerin son besteleri
Ne yeryüzü ne gökyüzü,
Böyler bir sevda görmedi.
Bu dünyada hiçbir takım,
Vallahi !
Senin kadar sevilmedi ! -
http://www.facebook.com/video/video.php?v=176090612408885

Bumudur yaptığınız beste..bumu yanii..?ben bundan daha iyisini yazarım..Bu kadar düz sözler..Herkes yazar bunu..Geçin arkadaşlar bunları..ben lisede bile bundan daha iyisini yazardım..İnanın bartmıyorum..Her marşı ve her şarkıyı bordo mavi ren-klere göre göre çeviririm. ama söyleyecek anlayacak adam nerde..Trabzonlu gençlerin son besteleriymiş..düz yazı düzzz...Ağır kaçtıysa eleştiri kusura bakmayın ama gerçek bu..İnternet sitelerindede gördüm tezahüratları..Üç beş kuru söz..maalesef..

61_Hasan_69
27.04.2011, 15:45
Bumudur yaptığınız beste..bumu yanii..?ben bundan daha iyisini yazarım..Bu kadar düz sözler..Herkes yazar bunu..Geçin arkadaşlar bunları..ben lisede bile bundan daha iyisini yazardım..İnanın bartmıyorum..Her marşı ve her şarkıyı bordo mavi ren-klere göre göre çeviririm. ama söyleyecek anlayacak adam nerde..Trabzonlu gençlerin son besteleriymiş..düz yazı düzzz...Ağır kaçtıysa eleştiri kusura bakmayın ama gerçek bu..İnternet sitelerindede gördüm tezahüratları..Üç beş kuru söz..maalesef..
Yap o zamn abi böyle demekle olmuyor.. Hem Trabzonda oturuyosun gir bi taraftar grubuna o zaman ol bestecileri ..

ozturk
27.04.2011, 15:48
Bu maça ne olursa olsun Pawel le başlanmalı artık.En fazla Umut kadar kötü olabilir :rolleyes:

robinhood61
27.04.2011, 15:50
ula ben de rüyalar görüyorum arkadaşlar şampiyon oluyoruz falan faruk özak ağlıyor ne hikmetse ben de anlamadım .inşallah doğru çıkar yav .. bu arada beduua ile şampiyon olamadığımıza inanmıyorum çünkü şu ana kadar en çok beduua alan takım kim derseniz tabi ki fenerbahçedir ama adamlar şampiyon oluyorlar o yüzden konu kapanmıştır :)

bordo08
27.04.2011, 15:51
................Tolga......................

serkan egemen giray cale

........ceyhun.... selçuk ..

burak......colman....piotr

...........pawel............

İLk defa bir kadroda ben yapayım kalan 4 maçıda 1-0 kazanırız:)

Yaşar
27.04.2011, 15:52
Aynı dönemlerde farklı kulüplerde futbol oynamış, yetiştikleri kulüplerin ahlakı ve özellkilerine kişiliklerine yansıtmış, Bülent ile Tolunay'ın ''adamlıklarının'' belli olacağı bir maç. Kıran kırana, topun bir o kalede bir bu kalede olacağı bir maç olur. Kazanan inşallah Trabzonsporumuz olur.

Adnan Özkan
27.04.2011, 15:53
Yap o zamn abi böyle demekle olmuyor.. Hem Trabzonda oturuyosun gir bi taraftar grubuna o zaman ol bestecileri ..

Yaptık yolladık kardeşim trabzonlu gençlere ama takan olmadı.bak ben bir yerimden uydurmuyorum..ben yıllardır şiir yazıyorum antoloji.com da sertifika almış, şiirlerim üzerime kayıtlı bir insanım.yarı amatör yarı prof.yürütüyorum bu işi.Lisede şiir dalında tonla ödülüm vardı.Volkan konak hemşerimdir(maçkadan) onun yazdığı bile güzel olmadı olsa zaten dilden düşmezdi.anaayacağın düz laflarla yazmam ben şiiri,sözü.harp okulu marşının 2 kıtasını çevirip yolladım ts li gençlere ama anlayana..Onlar her maçta aynı nakaratları söyleyip duruyorlar.iddialı olacak ama marş bile yazarım takımıma.İnan çevremdeki insanlar bile maç sırasında ne diyor bu trabzonlu gençler hep aynı şey hep aynı..adam gibi bir tezahüratları yok diyor.istersen anket yaptır tribünde :) çok ciddiyim.

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 15:53
Fenerbahçe yüzde 50.09 şampiyon

Spor Toto Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Digitürk, bitime dört hafta kala bir anket düzenledi.

'Şampiyon kim olur?' sorusunun yöneltildiği ankette dün öğle saatlerine kadar Trabzonspor yüzde 52'ye yüzde 48 öndeydi. Ancak Sarı-Lacivertliler 15.30'dan itibaren yüzde 50.09'a yüzde 49.91 öne geçti.

Akşam gazetesinin haberine göre, Trabzon'da Fırtına'nın şampiyon olacağına inananların oranı yüzde 96.13... Trabzon'da ayrıca yüzde 3.87 oranında da F.Bahçe lehine oy kullanan çıktı.

İstanbul'da F.Bahçe'nin şampiyonluğunu bekleyenler yüzde 58.72 ile Türkiye ortalamasının üstünde.

Ligde Fenerbahçe ve Trabzonspor 70'er puanla zirvede bulunuyor ve sarı-lacivertliler ikili averajla liderlik koltuğunda oturuyor.

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/04/27/fenerbahce-yuzde-50-09-sampiyon-1304080.Jpeg

hüseyin1975
27.04.2011, 15:56
O serefsiz hapse girmez, Para cezasina falan dönüstürürler herhalde.

Mustafa Umut
27.04.2011, 15:59
hau sıfatsız herifin suratını gördükçe ayar oluyorum.girsin içeri.......

ozturk
27.04.2011, 16:02
O serefsiz hapse girmez, Para cezasina falan dönüstürürler herhalde.

Cezası ertelendi.5 yıl içinde suç işlerse o zaman işleme konulacak.

only ts
27.04.2011, 16:04
sıfatsızda öle bi burun varki gargamel yaa

ozturk
27.04.2011, 16:05
Vay bee :rolleyes:
http://www.spor61.net/tolunay-iddali-3250h.htm

hüseyin1975
27.04.2011, 16:08
sıfatsızda öle bi burun varki gargamel yaa

Allahin yarattigina cirkin demek günahdir ama bu yaratik gercekde cok cirkin, burnu falan degil, ruhu cirkin!

Eskisehir macindan sonra program yapilmadi ama buca macindan sonra program yapildi.
Muhabir canli baglandigi her seferinde agzi kulaklarindaydi serefsizin.
Bir ara Trabzonsporumuda konu icerisine cekmeye calisdilar ama o cirkin yaratik hemen" simdi feneri konusuyoruz" falan dedi ve konuyu kapatmaya calisdi.
Yahu bir "Insan" bu kadarmi seref yoksunu olabilir.

Seninle sokakda karsilassam varya....

hüseyin1975
27.04.2011, 16:10
Vay bee :rolleyes:
http://www.spor61.net/tolunay-iddali-3250h.htm

Istermisin Sampiyonlugu ÖZ EVLATLAR "Gabric, Arveladze ve Kafkas" sayesinde kaciralim:mad:
Milletin Evladi gelene gec diyor (bakiniz Kayseri Kalecisini) ve Trabzonsporuma karsi kicini yirtiyor ama bizim Evlatlarimiz?
Bize Dur digerine gec.:mad:

Ali YİĞİT
27.04.2011, 16:13
Allahin yarattigina cirkin demek günahdir ama bu yaratik gercekde cok cirkin, burnu falan degil, ruhu cirkin!

Eskisehir macindan sonra program yapilmadi ama buca macindan sonra program yapildi.
Muhabir canli baglandigi her seferinde agzi kulaklarindaydi serefsizin.
Bir ara Trabzonsporumuda konu icerisine cekmeye calisdilar ama o cirkin yaratik hemen" simdi feneri konusuyoruz" falan dedi ve konuyu kapatmaya calisdi.
Yahu bir "Insan" bu kadarmi seref yoksunu olabilir.

Seninle sokakda karsilassam varya....

Ben o adamı bi kere takdir ettim.Bizi katleden cem papilayı canlı yayına çıkartıp yüz yüze bu yaptıklarınızdan pişman mısınız,Utanç duyuyor musunuz vari sözler söylemişti.O kadar başka da hatırlamıyorum tabi o zaman star Tv de boy göstermişti kendileri

hüseyin1975
27.04.2011, 16:14
Ben o adamı bi kere takdir ettim.Bizi katleden cem papilayı canlı yayına çıkartıp yüz yüze bu yaptıklarınızdan pişman mısınız,Utanç duyuyor musunuz vari sözler söylemişti.O kadar başka da hatırlamıyorum tabi o zaman star Tv de boy göstermişti kendileri

Tamamen Politika!!!

Program cikisi kesin Cemle Bira cekmeye gitmisdir.... TÖVBE TÖVBE!

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 16:17
Aykut Kocaman, "Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli" dedikten sonra Trabzonspor tek bir penaltı dahi kazanamadı. Bu tesadüf mü?Ya da bu tür konuşmalar hakemler ve MHK nezninde farklı yansımalar mı buluyor?

Ahmer Çakar

Samet Yildirim
------------Tolga----------
Serkan---Giray-Egemen-Cale(Piotr)
----------Selcuk-Colman----
Burak---------Jaja-------Engin
-------------Pawel----------

Yenelimde kadro önemli degil....

zafer6161
Fenerbahçe yüzde 50.09 şampiyon

Spor Toto Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Digitürk, bitime dört hafta kala bir anket düzenledi.

'Şampiyon kim olur?' sorusunun yöneltildiği ankette dün öğle saatlerine kadar Trabzonspor yüzde 52'ye yüzde 48 öndeydi. Ancak Sarı-Lacivertliler 15.30'dan itibaren yüzde 50.09'a yüzde 49.91 öne geçti.

Akşam gazetesinin haberine göre, Trabzon'da Fırtına'nın şampiyon olacağına inananların oranı yüzde 96.13... Trabzon'da ayrıca yüzde 3.87 oranında da F.Bahçe lehine oy kullanan çıktı.

İstanbul'da F.Bahçe'nin şampiyonluğunu bekleyenler yüzde 58.72 ile Türkiye ortalamasının üstünde.

Ligde Fenerbahçe ve Trabzonspor 70'er puanla zirvede bulunuyor ve sarı-lacivertliler ikili averajla liderlik koltuğunda oturuyor.

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/04/27/fenerbahce-yuzde-50-09-sampiyon-1304080.Jpeg

renklere bakılırsa bizim bu resimde yüzde 49 almamız imkansız,30 il bize vermiş,45 tanesi fenere,istanbulda dahil,nasıl oluyor bu:confused:

ozturk
27.04.2011, 16:18
Allahim sen Büyüksün!
Insallah Sampiyon oldugumuz Gün Programini zevkle seyredecegim.

zevkle izlenecek birşey olmayacak ki:)

kalıbımı basarım şampiyon (olursak eğer) olduğumuz akşam gs-bjk neden bu halde fb neden şampiyonluğu kaybetti(!) onu tartışırlar :cool:

hüseyin1975
27.04.2011, 16:18
Aykut Kocaman, "Trabzonspor'un penaltıları irdelenmeli" dedikten sonra Trabzonspor tek bir penaltı dahi kazanamadı. Bu tesadüf mü?Ya da bu tür konuşmalar hakemler ve MHK nezninde farklı yansımalar mı buluyor?

Ahmer Çakar

Ahmet Cakar Beyefendi Dansözün önde gideni!
Asena bile yaninda 0 ceker.

hanifta
27.04.2011, 16:19

aynen kardeşim,sabhaları mutsuz uyanma ,iştahsızlık,sınavlara bile çalışamıyorum,sağlığımızdan olduk resmen...

hüseyin1975
zevkle izlenecek birşey olmayacak ki:)

kalıbımı basarım şampiyon (olursak eğer) olduğumuz akşam gs-bjk neden bu halde fb neden şampiyonluğu kaybetti(!) onu tartışırlar :cool:

Isin zevkide burada ya zaten:p

Onun Yüz ifadesini görmek cok zevkli olacak.

Ali YİĞİT
Kardes Karadenizlilerde Akraba Evliligi cokdur, burada istemeden birilerinin kalbini kirma bence.

Yok abi onu demek istemedim bizim oralarda da var akraba evliliği.Hepsinden sakat çocuk olacak diye bişe yok ama bu sakat doğmuş yani tamamen serhatı yerin dibine sokmak amaçlı yazıldı.Kimsenin kalbi kırılmasın :)

Süleyman Eruyar
renklere bakılırsa bizim bu resimde yüzde 49 almamız imkansız,30 il bize vermiş,45 tanesi fenere,istanbulda dahil,nasıl oluyor bu:confused:

Kaybettiğimiz illerde az sayı ile kaybedip,

Kazandığımız illerde fark attıysak

bu sonuç olabilir.

61_Hasan_69
27.04.2011, 16:20
Allahim sen Büyüksün!
Insallah Sampiyon oldugumuz Gün Programini zevkle seyredecegim.

Şampiyon olduğumuz gün evdemi oturacan abi yakıştıramadım :)
Ben herhalde 2 - 3 gün eve uğramam kutlamalar nedeniyle..

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 16:21

il oylamasında

51 e 49 ise renk fenerbahçe lehine yeşil oluyor..

hüseyin1975
27.04.2011, 16:22
Şampiyon olduğumuz gün evdemi oturacan abi yakıştıramadım :)
Ben herhalde 2 - 3 gün eve uğramam kutlamalar nedeniyle..

Kendime gelip olayi kavrayabilmem 2-3 Gün sürer.
Sonrada Hanim yüzümü 1 Hafta göremez:p

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 16:22
Uluç "Yan hakem Gezer'e bırakmadı, gitti penaltıyı verdi. Bunun sebebi ne; devre arasından bu yana Fener'in koparttığı fırtına. Mahalle baskısı sonucunda İkinci yarının başından beri Fener'e 4 penaltı çalınmış"

Aziz Yıldırım arkadan Aykut Kocaman; 'Trabzon'a penaltı veriliyor, bize verilmiyor' kıyametleri kopuyor... Bunların sonunda, ikinci yarının başından beri, Trabzon'a çalınan penaltı yok. Fenerbahçe'ye 4. penaltısı çalınmış bu hafta... Toplamda da 7. penaltı. Şu an ligde en çok penaltı çalınan takım konumunda...

Hıncal Uluç

Ali YİĞİT
27.04.2011, 16:23
Kaybettiğimiz illerde az sayı ile kaybedip,

Kazandığımız illerde fark attıysak

bu sonuç olabilir.

Aman istatistiklerde onlar şampiyon olsun Reel de biz olalım :D

ozturk
27.04.2011, 16:24
Isin zevkide burada ya zaten:p

Onun Yüz ifadesini görmek cok zevkli olacak.

Ben de bir fantazimi açıklayayım:D

Şampiyon olmuşuz taksim de kutluyoruz sıcağı sıcağına.malum kanal muhabiri taraftarla röportaj yapıyor canlı canlı..

Ben söze başlıyorum sakin sakin: 27 yıl aradan sonra kazandığımız bu şampiyonluk istanbul basının (bu kısım sakin) G**NE G*RSIN :D (bu kısm bağırarak)

En büyük fantazilerimden biridir:)

Ilelioglu
27.04.2011, 16:26
Uluç "Yan hakem Gezer'e bırakmadı, gitti penaltıyı verdi. Bunun sebebi ne; devre arasından bu yana Fener'in koparttığı fırtına. Mahalle baskısı sonucunda İkinci yarının başından beri Fener'e 4 penaltı çalınmış"

Aziz Yıldırım arkadan Aykut Kocaman; 'Trabzon'a penaltı veriliyor, bize verilmiyor' kıyametleri kopuyor... Bunların sonunda, ikinci yarının başından beri, Trabzon'a çalınan penaltı yok. Fenerbahçe'ye 4. penaltısı çalınmış bu hafta... Toplamda da 7. penaltı. Şu an ligde en çok penaltı çalınan takım konumunda...

Hıncal Uluç

Ne olduysa devre arasindan sonra oldu, adamlar bir konustu, bir bagirdi, ondan sonra penalti aldiklari yetmedigi gibi bize hak ettigimiz penaltilar verilmedi.

mda61
27.04.2011, 16:28
Ben de bir fantazimi açıklayayım:D

Şampiyon olmuşuz taksim de kutluyoruz sıcağı sıcağına.malum kanal muhabiri taraftarla röportaj yapıyor canlı canlı..

Ben söze başlıyorum sakin sakin: 27 yıl aradan sonra kazandığımız bu şampiyonluk istanbul basının (bu kısım sakin) G**NE G*RSIN :D (bu kısm bağırarak)

En büyük fantazilerimden biridir:)

Ooo müthiş olur bu yalnız :)

Helvacı61
27.04.2011, 16:35
demekki fenerin önde olduğu illerde arada fark yok malüm bize her yer trabzon

Helvacı61
27.04.2011, 16:37
@Murat abi teşekkürler .

Bu arada Helvacı61 e katılıyorum saçma saçma konuşmayın yok şu beddua etmiş Allah dostuymuş . Tamam saygımız var ama Allah Dostu bir Trabzonlu da dua etsin o zaman hep biz şampiyon olalım .

Çok doğru demiş . Hangi takım mevlüt okutarak kutluyo ?

İçerek kutlamışız da :D Vallaha komiksiniz yahu . Saudi Arabistan kaç kere şampiyon oldu ? :D
birde hoca jaja yı tanısa neler olur. nerden baksan bir elli sene daha:D

ozturk
27.04.2011, 16:39
Allah rahmet eylesin

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=81953

Ilelioglu
27.04.2011, 16:40
Onu bunu birakinda, bu macin cok zor gececeginin umarim herkes farkindadir.

Gaziantepspor hem Bursa hemde Eskisehir'den cok daha iyi Futbol oynayan bir takim.

Yanliz Eskisehir ile aralarindaki fark Futbol oynama istegi, bu Eskisehir'de yok denecek kadar az tabiki.

Bursa'da da bir form düsüklügü var, o yüzden G.Antep bu iki takimdan da Futbol anlaminda cok ama cok önde.

Kupa'da Besiktas'a elenmeleri büyük bir sansizlik ve birazda tecrübe ile alakali bir konu.

Ligimizde böyle iyi Futbol oynayan takimlar görmek cok güzel.

Umarim onlarda ileride Bursaspor gibi sampiyonluga oynarlar ve üc eziklere kafa tutarlar.

Gelelim maca...

Jaja-Alan ikilisi diger maclarda hic olmadigi kadar tehlikeli bir secim olur bu mac icin, onun icin bunlardan en az biri yedek oturmali. Nedeni ise yaptiklari top kayiplari ve bunlari hizli ataga cikan Antep'in degerlendirebilecek Futbolculara sahip olmasi.

Umut bu macta diger maclara nazaran daha fazla gerekli, zira G.Antep'i rahat oynatmamak icin cok isimize yarayacaktir ve bunun yaninda gollerinide siralarsa tadindan yenmez.

Benim bu mac icin ideal on birim söyle...

---------------------Tolga (Bora)-----------------------

Serkan------Giray----------------Egemen-----------Piotr

--------Selcuk---------Ceyhun---------Colman----------

Burak----------------------------------------------Engin

------------------------Umut---------------------------

Yedekler: Jaja, Alan, Pawel, Yattara, Baris, Cale, Glowacki

Engin'nin oynayamamasi durumunda ise sol tarafi Cale-Piotr ikilisine teslim ederim.

Bu ilk on bir ile oyun ve orta saha hakimiyetini kesinlikle elimizde bulundururuz diye düsünüyorum, duran toplara cok önem vermeliyiz, bu alanda Giray-Egemen-Burak-Ceyhun dörtlüsüne büyük is düsüyor.

Eger zorlanirsak o zaman yedeklerde Jaja, Alan, Pawel, vs.. gibi isimler olacak.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Ilelioglu
27.04.2011, 16:41
Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin.

federer61
27.04.2011, 16:45
Ne olduysa devre arasindan sonra oldu, adamlar bir konustu, bir bagirdi, ondan sonra penalti aldiklari yetmedigi gibi bize hak ettigimiz penaltilar verilmedi.

Devre arasında Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım ın açıklamalarından sonra yine Hıncal Uluç lig bitmiştir.Gereken yerler de tehdit edildiğine göre Trabzonspor un canı ikinci devrede çok yanar demişti.Kendisini pek sevmem ama dedikleri kendisini teker teker gösteriyor.İnşallah sezon sonu yanılan o olur :)

Ertan 51
27.04.2011, 16:46
Eses i rahat geçeriz zor olan Antep maçı olur diye düşünüyordum,Eses te tutturamadım Antep'te tutmaz inşallah:)

hüseyin1975
27.04.2011, 16:48
Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin, esi ve cocuklarina sabir versin.
Cok kötü oldum ya.
Neticede Futbol deyip gececeksin ama olmuyor.
Bende bircok macda neredeyse 90 dakika titriyorum ve cocuklarim icin korkuyorum ama seyretmekden vazgecemiyorum.

Helvacı61
27.04.2011, 16:54
umut çok iyi niyetli ama dinlenme vakti geldi. artık bütün takımın pres yapma vakti gelmiştir. bu haftaolması gereken kadrom şu
kaleci,serkan.piotr egemen,giray selçuk,colman, engin, burak,pavel, jaja

Ilelioglu
27.04.2011, 16:54
Devre arasında Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım ın açıklamalarından sonra yine Hıncal Uluç lig bitmiştir.Gereken yerler de tehdit edildiğine göre Trabzonspor un canı ikinci devrede çok yanar demişti.Kendisini pek sevmem ama dedikleri kendisini teker teker gösteriyor.İnşallah sezon sonu yanılan o olur :)

Insallah öyle olur.

ozturk
27.04.2011, 17:01
Okumayan varsa tavsiye ederim. Güzel analiz.

http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Trabzonun-dikkatine_6_YazarDetay_222800_36.htm

Ilelioglu
27.04.2011, 17:04
Okumayan varsa tavsiye ederim. Güzel analiz.

http://fanatik.ekolay.net/Trabzonspor-Trabzonun-dikkatine_6_YazarDetay_222800_36.htm

Bunu okumaya gerek yok, o sorunun cevabini ben böylede veririm.

O "9 puanlik" fark her türlü kapanirdi. Hic diger konulara girmeye gerek yok.

Nedeni ise su; Rakip son 4 macini da kazanirsa 18'de 17 yapacak, birakta o kadarcik fark kapansin.

Asil sorulmasi gereken soru su; Bu ligde "saha disi etkenler" olmadan 18'de 17 yapmak mümkün müdür?

Ogün YAZICI
27.04.2011, 17:06
bu forumda yazdığım ilk kadro ;
tolga
serkan giray egemen piotr
burak selçuk colman engin
umut pawel ... avni akerde tüm maçlara bu kadro ile çıksaydık hiçbir takım puan alamazdı bu 3 forvetten biri mutlaka gününde olurdu ve orta sahamız jajalı kadroya göre daha dirençli

Erkan
27.04.2011, 17:10
Aman istatistiklerde onlar şampiyon olsun Reel de biz olalım :D

Belki bize de kolbasti sovu yaparlar :D Yaptiklari timsah yurusuyu gibi :D

Fanatik34
27.04.2011, 17:14
Bir arkadaş demişki şampiyon olupta mevlüt okutanmı var?eğer trabzon şampiyon olursa hayrına mevlüt okutacağım.Buna ister laz işi deyin isterse komik bulun isterse birilk deyin..Yapmazsam ne olayım.Hem şampiyon olunca bunu yapacağım ve bordo mavi netten duyuracağım..Gelmeyende aziz yıldırım olsunmu??fenerlileride çağıracağım sevaplansınlar...Bende Adak adadim, sampiyon olursak bundan fakir fukara nasiplenecek Allah´in izniyle:)

ISTS
27.04.2011, 17:20
Bu maç Eskişehir maçından daha zor olacak. Eğer 3 puan alırsak şampiyonluk şansımız %50'den fazla olur bana göre.

Emre GÜRDAL
27.04.2011, 17:21
bu kapl kriziylen 20 olduk....

UĞUR DURTAŞ
27.04.2011, 17:35
ikinci yarı bize birşeyler oldu takım oyununu oynayamıyoruz,4-5 oyuncunun dışında şampiyonluğa gidiyoruz izlenimini bizlere vermiyorlar.antep maçında iyi oynayacaksın,mücadeleyi 90.dak bırakmayacaksın sonuş kendiliğinden gelir zaten...sen koşma mücadele etme jaja,alanzinyo top kaptırsın adam kovalamasın sonra antep bize karşı iyi oynadılar çelme taktılar demiyelim...
lütfen fb puan kaybadecek karabük,ankaragücü ve sivas maçlarında belediye onlarada bizede yenilecek onun için lütfen sevgili futbolcu kardeşlerimiz elinizi taşın altına sokun 4/4 yapın mutlu sona ulaşalım.buna çok ihtiyacımız var,bunun bilincinde olun.inşallah kazanan taraf biz oluruz.

Ilelioglu
27.04.2011, 17:38
ikinci yarı bize birşeyler oldu takım oyununu oynayamıyoruz,4-5 oyuncunun dışında şampiyonluğa gidiyoruz izlenimini bizlere vermiyorlar.antep maçında iyi oynayacaksın,mücadeleyi 90.dak bırakmayacaksın sonuş kendiliğinden gelir zaten...sen koşma mücadele etme jaja,alanzinyo top kaptırsın adam kovalamasın sonra antep bize karşı iyi oynadılar çelme taktılar demiyelim...
lütfen fb puan kaybadecek karabük,ankaragücü ve sivas maçlarında belediye onlarada bizede yenilecek onun için lütfen sevgili futbolcu kardeşlerimiz elinizi taşın altına sokun 4/4 yapın mutlu sona ulaşalım.buna çok ihtiyacımız var,bunun bilincinde olun.inşallah kazanan taraf biz oluruz.

Jaja iyi oyunumuzu bozuyor bence.

Sibel
27.04.2011, 17:38
Hakem Cüneyt Çakır:)

Ilelioglu
27.04.2011, 17:41
Hakem Cüneyt Çakır:)

Iyi hakem ama oda Fener'in aciklamalarindan etkilenmise benziyor, suana kadar tek etkilenmeyen isim Firat Aydinus bana göre.

UMUT YÖNDEM
27.04.2011, 17:45
Mac 3-1 bİzİm kİmse kafasini yormasin arkadaŞlar

Badaloğlu
27.04.2011, 17:49
Karabükpsor'dan Emenike açıklaması

Bugün 16:16 ÇarşambaSüper Lig takımlarından Kardemir Karabükpsor'da, menajer Seyit İçgül Emenike hakkında açıklamalar yaptı..

Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükpsor'da, menajer Seyit İçgül, ''Emenike'nin transferi için Fenerbahçe Kulübü ile hiçbir şekilde görüşülmemiştir'' dedi.Seyit İçgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de beğeni toplayan golcü oyuncuları Emmanuel Emenike hakkında basında sürekli Fenerbahçe'ye transfer edileceğine yönelik haberlerin yer aldığını söyledi. Bir hafta sonra sahalarında ligde şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe'yi ağırlayacaklarını, ligin ilk yarısındaki maç öncesinde de Emenike'nin söz konusu takıma transferinin gündeme getirildiğini anlatan İçgül, şöyle konuştu:
''Şimdi de aynı senaryo uygulanıyor. Formamızı iki sezondur giyen ve takımımıza üstün performansıyla fayda sağlayan oyuncumuz Emenike için bugüne kadar Fenerbahçe Kulübü'nden resmi başvuru olmamıştır. Emenike bizim oyuncumuzdur. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda elbette transferi görüşülecektir. Ama özellikle Fenerbahçe ile oynayacağımız maç öncesinde bu takıma transferi, bazı basın organlarında gündeme getiriliyor. Basındaki haberler kulübümüz kaynaklı değildir. Kulübümüz oyuncumuza 10 milyon avroluk fiyat belirlemiştir. Bu rakamı ister Sivasspor, ister Milan, isterse de Fenerbahçe versin. Kim bu rakamı verirse oyuncumuzu alır.''
Ligde kalan 4 maçları bulunduğunu belirten İçgül, ''Bu maçlar arasında şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmaları var. Her iki takımı da sahamızda ağırlayacağız. Bu müsabakalarda Kardemir Karabükspor, adına yakışır şekilde sahaya çıkıp mücadelesini verecek, hedefleri doğrultusunda ligi tamamlayacaktır.''

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

100 yıl da geçse, bu yalaka fener basını hiç değişmeyecek.Onlar için varsa yoksa Fener şampiyon olsunda nasıl olursa olsun... Kimle oynayacaklarsa o takımın en önemli oyuncusunu fener'e transfer haberleri ile her zaman gündeme getirme basitliğini yapıyorlar.

Ukala, kendini beğenmişler, az rakiplerinize saygı gösterin. İğrençliğiniz ve sizler hiç değişmeyeceksiniz...

Yiğit SARI
27.04.2011, 17:49
Ajanspor'da bazı fbliler aynen şöyle diyo : Bazı takımlar bize oynuyomuş. Göz var izan var sinir oldum..

Emre GÜRDAL
27.04.2011, 17:52
bu fener 5 sene şampiyon olamasın sizce tarftarlarında düşüş olurmu?

Ilelioglu
27.04.2011, 17:54
bu fener 5 sene şampiyon olamasın sizce tarftarlarında düşüş olurmu?

Olur tabiki ama iste olmasin diye zorla sampiyon yapmaya calisiyorlar.

Emre GÜRDAL
27.04.2011, 17:57
Olur tabiki ama iste olmasin diye zorla sampiyon yapmaya calisiyorlar.

ozman bizde yaptrımamaya çalışalım ozman medya belki biraz insafa gelir...

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 17:58

Bugün 16:16 ÇarşambaSüper Lig takımlarından Kardemir Karabükpsor'da, menajer Seyit İçgül Emenike hakkında açıklamalar yaptı..

Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükpsor'da, menajer Seyit İçgül, ''Emenike'nin transferi için Fenerbahçe Kulübü ile hiçbir şekilde görüşülmemiştir'' dedi.Seyit İçgül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de beğeni toplayan golcü oyuncuları Emmanuel Emenike hakkında basında sürekli Fenerbahçe'ye transfer edileceğine yönelik haberlerin yer aldığını söyledi. Bir hafta sonra sahalarında ligde şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe'yi ağırlayacaklarını, ligin ilk yarısındaki maç öncesinde de Emenike'nin söz konusu takıma transferinin gündeme getirildiğini anlatan İçgül, şöyle konuştu:
''Şimdi de aynı senaryo uygulanıyor. Formamızı iki sezondur giyen ve takımımıza üstün performansıyla fayda sağlayan oyuncumuz Emenike için bugüne kadar Fenerbahçe Kulübü'nden resmi başvuru olmamıştır. Emenike bizim oyuncumuzdur. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda elbette transferi görüşülecektir. Ama özellikle Fenerbahçe ile oynayacağımız maç öncesinde bu takıma transferi, bazı basın organlarında gündeme getiriliyor. Basındaki haberler kulübümüz kaynaklı değildir. Kulübümüz oyuncumuza 10 milyon avroluk fiyat belirlemiştir. Bu rakamı ister Sivasspor, ister Milan, isterse de Fenerbahçe versin. Kim bu rakamı verirse oyuncumuzu alır.''
Ligde kalan 4 maçları bulunduğunu belirten İçgül, ''Bu maçlar arasında şampiyonluğa oynayan Fenerbahçe ve Trabzonspor karşılaşmaları var. Her iki takımı da sahamızda ağırlayacağız. Bu müsabakalarda Kardemir Karabükspor, adına yakışır şekilde sahaya çıkıp mücadelesini verecek, hedefleri doğrultusunda ligi tamamlayacaktır.''

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

100 yıl da geçse, bu yalaka fener basını hiç değişmeyecek.Onlar için varsa yoksa Fener şampiyon olsunda nasıl olursa olsun... Kimle oynayacaklarsa o takımın en önemli oyuncusunu fener'e transfer haberleri ile her zaman gündeme getirme basitliğini yapıyorlar.

Ukala, kendini beğenmişler, az rakiplerinize saygı gösterin. İğrençliğiniz ve sizler hiç değişmeyeceksiniz...

niang, guiza ve yabancı kotejan sıkıntısı çeken fenerbahçe bu transferi yapmaz.. art niyet var ortada..

her ne hikmetse fener dara düştüğünde bu haberleri yapıyorlar

Emirhan Uludüz
27.04.2011, 18:04
Bu maçı alamazsak, Fenerde kaybetse bile şampiyonluk çok zor. Takımın moralinin tekrar yerine gelmesi lazım şu maçı kesin kazanmalıyız. 82 puan alalım önemli değil şampiyon olmasakta sorun yok.

SAFA
27.04.2011, 18:06
......................................Tolga....... ................................
Serkan....................Giray..............Egeme n................Piotr
..........................Selçuk.................. ..Ceyhun..................
Burak...............................Colman........ .................Engin...
..................................Pawel(Umut)..... ............................

LigTV'nin muhtemel 11'i.

Badaloğlu
27.04.2011, 18:07
niang, guiza ve yabancı kotejan sıkıntısı çeken fenerbahçe bu transferi yapmaz.. art niyet var ortada..

her ne hikmetse fener dara düştüğünde bu haberleri yapıyorlar

Stoch ve Dia'yıda unutmayalım... Velevki gerçekten Emenike'yi alacaklar, iyide zamanı şimdi mi? Onu geçtim bu haberler ilk yarıda Fener-Karabük maçı önceside çıkmıştı:mad:

Gerçi şaşırmıyoruz bu haberlere... Aziz Yıldıvım'la birlikte başbakana giden Recep'te Souza'yı lig'in bitmesine 5 hafta kala Türk yapma düşüncesine şaşmadığımız gibi bu tip haberlere de şaşmıyoruz...

Yiğit SARI
27.04.2011, 18:07
......................................Tolga....... ................................
Serkan....................Giray..............Egeme n................Piotr
..........................Selçuk.................. ..Ceyhun..................
Burak...............................Colman........ .................Engin...
..................................Pawel(Umut)..... ............................

LigTV'nin muhtemel 11'i.

Colman'ın maçı olabilir böyle bi 11'de

SAFA
27.04.2011, 18:10
Colman'ın maçı olabilir böyle bi 11'de

Bende öyle düşünüyorum.Defansı düşünmek zorunda kalmayacak ve Ersun Yanal dönemindeki Colmanı izleyebiliriz düşüncesindeyim.

Mehmet Cihan Kocaman
27.04.2011, 18:19
Valla colman orda ne kadar etkili olabilir ki? Jaja kadar hızlı ve hareketli biri değil colman.

kaan61
27.04.2011, 18:21
.................................. Tolga ...........................

Serkan...............gİray ...............egemen .......pİotr

...............selÇuk.......................colman ................

Burak....................... Jaja ............................engİn

...............................pavel ...................................

Mustafa Calik
27.04.2011, 18:24

Aynen böyle olmasi lazim, katiliyorum..

mda61
27.04.2011, 18:25
Valla colman orda ne kadar etkili olabilir ki? Jaja kadar hızlı ve hareketli biri değil colman.

Burak'ın attığı gollere ve girdiği pozisyonlara bak, anlarsın renktaş. Colman öyle paslar atıyor ki bazen, Xavi görse kıskanır

Emre GÜRDAL

...............selÇuk.......................ceyhun ................

Burak....................... colman ............................engİn

bencede böle olmalı

Cemalettin Taşkın
Bende Adak adadim, sampiyon olursak bundan fakir fukara nasiplenecek Allah´in izniyle:)

bende adak adadım ama söyleyemem :)

zafer6161
27.04.2011, 18:26
3-1 yeneceğiz umut 2 gol atacak:)

ilhan
27.04.2011, 18:31

-------------------------------------------------------

Şaşılacak bir şey yok Ahmet abi. Aynı senaryoları 2 hafta önce Eskişehir maçı öncesi Sezer Öztürk için yaptılar. Sezer Fener'e yakın falan fıstık. Sonra zaten Sezer'in maçtaki uyurgezer halini herkes gördü.

Aynı şekilde Emenike haberleri var şimdi. Amaç futbolcunun maça motivasyonunu kırmak. Motive çıkmasın maça nasıl çıkarsa çıksın. Çünkü Anadolu takımlarının sıyrılan futbolcuları büyük maçlarda kendilerini daha ayrı gösterirler.

Mehmet Cihan Kocaman
27.04.2011, 18:33
Burak'ın attığı gollere ve girdiği pozisyonlara bak, anlarsın renktaş. Colman öyle paslar atıyor ki bazen, Xavi görse kıskanır

evet ama orda oynadığında sadece paslarla bitirmiyceksin işi. :D neyse bu daha iyi jaja dinlensin oyun kötü giderse ceyhun-jaja değişikliği yapar.

kemal koç
27.04.2011, 18:35
allah korusun bu maçta puan kaybettiğimiz anda şampiyonluk gitti

BENDARLI
27.04.2011, 18:40
Allah rahmet eylesin, esi ve cocuklarina sabir versin.
Cok kötü oldum ya.
Neticede Futbol deyip gececeksin ama olmuyor.
Bende bircok macda neredeyse 90 dakika titriyorum ve cocuklarim icin korkuyorum ama seyretmekden vazgecemiyorum.

al bendende o kadar hanım da diyor zaten senin sonunda böyle olacak diye arkadaş ne nabız kalıyor ne birşey trabzon maçlarında

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 18:40

felaket tellallığına gerek yok, şampiyonluk gitmiş say olursak diye düşünün. öylesi daha koyacak rakibe.

en kötüsü kazanmışken kaybetmektir. en tatlısı kaybederken kazanmak.

Badaloğlu
27.04.2011, 18:46
Gaziantep maçında taraftarımıza çok büyük görevler düşüyor... Özellikle maçtan evvel taraftarın şampiyonluğa olan inancını sahadaki futbolcularımıza hissettirmeliyiz. O yüzden taraftarlar futbolculara sahip çıksın ve 90 dakika tezahürat yapsın. Ama sakın ola Fener'e, Eskişehir'e takılıp kalmayalım. O maçlar geride kaldı, motivasyonumuzu sahaya verelim... İşimizi yapalım biz...

Kimse Gaziantep maçının kolay olacağını söylemiyor, söyleyenlerde varsa lütfen bir silkenip kendilerine gelsinler. Gaziantep takımı 2.yarının flash takımıdır. Olcan, Cenk, İsmail Sosa, Wagner, Popov gibi çok etkili silahları var. Özellikle Cenk ve Olcan'a dikkat etmek durumundayız, çok formdalar ve asla kontra atağa yakalanmamız gerekiyor. Çok koşuyorlar ve asla maçın bitiş düdüğü çalmadan maçı bırakmıyorlar.

Sabırlı, istekli, çok koşan ve en önemlisi sinirlerimize hakim olursak, bu maçı alırız...

Bende Fener'in takılacağını düşünüyorum. O yüzden kalan 4 maçımızıda almamız lazım.Biz kendi işimize bakalım, maçları alalım.

Yiğit SARI
27.04.2011, 18:49
Şu geçenki pankart açılır mı yine ?

Ilelioglu
27.04.2011, 18:50

Kötü bir secim olur bence, biz rakiplere baski kuramiyoruz o yüzden bu ilk on bir secimi yanlis olur, Gaziantep'in cok etkili oyunculari var.

Ogün YAZICI
27.04.2011, 18:51
bilet satışları ne durumda acaba bursa maçındaki atmosfer yine yaşanır mı

Yiğit SARI
27.04.2011, 18:51
Kale arkaları bitmiş gerisini bilmiyorum

Fatih Özkan
27.04.2011, 18:57
Boğazlarım yırtılana kadar bağırmak üzere tribündeki yerimi alacağım...

Ilelioglu
27.04.2011, 18:59
Boğazlarım yırtılana kadar bağırmak üzere tribündeki yerimi alacağım...

Fatih digerlerinin de 90 dakika bagirmasini sagla lütfen, ayrica yenik durumada düsebiliriz ama bu maci ceviremeyecegiz anlamina gelmez.

Onun icin mac bitene kadar hep destek...!

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Sibel
27.04.2011, 19:00
3-1 yeneceğiz umut 2 gol atacak:)
:sevinç::sevinç2::sevinç:

Samet İslamoğlu
27.04.2011, 19:03
Istermisin Sampiyonlugu ÖZ EVLATLAR "Gabric, Arveladze ve Kafkas" sayesinde kaciralim:mad:
Milletin Evladi gelene gec diyor (bakiniz Kayseri Kalecisini) ve Trabzonsporuma karsi kicini yirtiyor ama bizim Evlatlarimiz?
Bize Dur digerine gec.:mad:

Bu konuda Gaziantepspor'a ve Tolunay'a hiçbişi diyemeyiz,tabiki gelip toplarını oynayacaklar.Yenerler yenilirler orası ayrı.Ama bu adamlar Fb maçında çıktılar çatır çatır toplarını oynadılar.Bizede öyle oynasınlar problem değil.

Ogün YAZICI
27.04.2011, 19:04
kale arkalarının bitmesi iyi haber geçen haftaki skorlardan sonra ilgi beklemiyodum her zamankinden daha gür desteklicm takımı inşallah stad bana eşlik eder :)

Mehmet Alemdar
27.04.2011, 19:05
Her ne olursa olsun hep destek tam destek

GULER
27.04.2011, 19:06
Bu hafta liderlegi yine devraliriz. sikebahce IBBye takilacak gibi bir his var icimde, insallah yanilmam!

Sibel
27.04.2011, 19:08
Bu hafta liderlegi yine devraliriz. sikebahce IBBye takilacak gibi bir his var icimde, insallah yanilmam!
Bence de.Bende de aynı his var:):)

GULER
27.04.2011, 19:12
Bence de.Bende de aynı his var:):)

Gecen hafta maci nasil cevirdiklerini gorduk. Hakem fukarasi fenevi maca ortak etti, gerisini hepimiz biliyoruz zaten.

Ama yukarda Allah var, er yada gec adalet yerini bulur. Sezon sonu fazlasiyla HAK ettigimiz sampiyonluga kavusuruz insallah.

İlker Yazıcıoğlu
27.04.2011, 19:34
seversiniz veya sevmezsiniz onu bilemem.ben sevmem:)ama fatih tekke,ankaragücü formasıyla fenere gol veya goller atarak bizi şampiyon yapacak gibi acayip bir his var içimde.böyle bir durum olması uzun yıllar unutulamayacak bir kaderin cilvesi olarak hafızalarda kalır

Fatih ÖZDEMİR
27.04.2011, 19:46
Zor bir maç olacak, Antep'in kupa da da maçı yok. UEFA'ya katılma konusunda avantajlı olmak isteyeceklerdir. Ama şampiyonluğu istiyoruz ve bu maçı alacağız.

Mehmet Cihan Kocaman
27.04.2011, 19:48
Antebi 2-0 yeneriz. 2. golümüz son dakikalarda kontradan gelir.Golleri Burak ve Pawel(oynarsa Umut) atar.
İbb Fenerden 1 puan alır.Bu hafta liderliği alırız.Ve kalan 3 maçı da kazanarak 7.kupayı Trabzona getiririz.!

muharrematasoy
27.04.2011, 19:53

öyle bişey olmayacak

o şekilde düşündüğümüz tüm maçları kazanıyoruz

fb korksun çünkü onlar kaybedecek

BENDARLI
27.04.2011, 20:02
Abdullah avcı kadroda rotasyona gideceğini kendileri için kupa finalinin çok daha önemli olduğunu,ancak fenerbahçe maçında ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi

benim pek umdum kalmadı ibb maçı için bu açıklamadan sonra..

Oğuzhan
27.04.2011, 20:02
İyi bir Engin bizi şampiyon yapar.

robinhood61
27.04.2011, 20:09
Abdullah avcı kadroda rotasyona gideceğini kendileri için kupa finalinin çok daha önemli olduğunu,ancak fenerbahçe maçında ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi

off ya ibrahim akın oynasa yeterdi be yapma avcı yaa

Oğuzhan
27.04.2011, 20:13
Of Abdullah Avcı ya ne olur puan al şu takımdan bırak rotasyonu felan

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2011, 20:14

aziz yıldırım ayar yapmıştır ne bekliyordunuz ki

beşiktaş belediye ye kupa mı verir..

federasyonun bjk tatmin etmesi gerek ayrıca seçim var