PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

vivanet
02.05.2011, 12:46
Yücel İldiz karekterli bir insan...pisliğe bulaşacağını düşünmüyorum.

hakemi unuttun..bu akşam emenike sarı kart görüp fener maçında oynatmaz hakemler..bunlar hep planlanmış şeyler görürsünüz akşam..

hamucera
02.05.2011, 12:48
her şey bir tarafa da bu yorumlara ve futbolcular başlığındaki yorumlara bakıyorum, maçın özetini izledim ve hala inanamıyorum ben neler kaçırmışım, her maçı izle, sonra git Antep maçını izleyememe. Kaçan balık büyük oldu. Artk bi yerlerden bulup izleyeceğiz, inşallah lig tv p.be akşamından sonra tekrarını verir.

CAFER ÖZER
02.05.2011, 12:49
Dün akşam hiç kimse Penaltıdan Gol attığımızı iddia edemez.
Biz penaltıdan atmadıkki PENALTI Kaçtı Dönen topu gol attı Burak.
Gol hanemize Penaltı diye tescil edilmedi.
Ayrıca herkes bu pozisyonu konuşuyor,
Arkadaş Pozisyon Faul ve Kırmızı kartmı gerisini tartışmanın bi manası yok.
Erman Köpeği gibiler istediği kadar havlasın tersi olsa Trabzonspor kaybetse FB şampiyon olmaya yakın olsaydı,Erman gibi Ahmet Çakar gibiler Bu sefer tersini söyleyip Trabzonsporun hakkı gasbedildi Penaltısı verilmedi derlerdi,Onların amacı Doğruları tartışmak değil.Tersini söyleyip prpim kazanmak.
Geçen sene ve ondan sönceki sezonlar Lig tv de Proğram yapan Erman,Bu sezon Lig Tv nin Ligin gidişatanı belirlediğinden bahsediyor.Demekki kendide aynı şarlatanlığın içindedir.
Şu an eğer Tüm kozları FB ye verdiyesek öncelikle Suçlular listesinin Baş köşesine kendimiziş koyacağız.
Suçlular listesi
1-Trabzonspor Yönetimi:Transfer yapmadı
2-Şenol Güneş:Takımın psikolojisini bozdu,Tüm planları FB maçı üzerine kurdu,Transfer yaptırmadı,Umuttta ısrar etti.2.devre Takım Futbol oynamadı nasıl olsa kazanıyoruz diye sadece seyretti.
3-Futbolcuların bazıları:Oynamadılar Burağın oynadığının yarısını oynasala şimdi Her taraf Bordo-Mavili olmuştu.Giden Maçlardan Umut sadece 1 maç Yattara sadece 1 maç kurtarsa idi şimdi Şampiyonduk
4-FB kulübü:Yapmadığı şeytanlık yapmadığı şaklabanlık kalmadı
5-Medya:FB kulübü ile beraber yapmadıkları Şeytanlık kalmadı.
6-FeNarasyon:Konu FB Olduğunda Basın Toplantısı yapıp "Futbol Kurallar oyunudur.Tekme atarasran rakibine basarasn Kırmızı kart" diyenler nedense Lugono ve Emreye Gelince ses çıkartmadı.
7-Hakemler:Nedense FB ne dediyse onu yaptılar,Emre Lugano,Gökhan Göül türü oyuncular hep görmezden gelindi,FB ye Olmayan penaltılar hemen çalınırken nedense bizlere ve rakiplere olanları vermediler.
O yüzden biz önce kendimize bakacağız.
Kaz gelecek yerden tavuğu esirgeyenler iş bittikten sonra konuşup dururlar.
Bana Göre lig Bitmiştir.Eskişehir maçında Lig bitmiştir.
En çok umutlu Olduğumuz Belediyenin Oynadığı Oyunu gördükten sonra Tamemen bitmiştir.

Murat Erdem
02.05.2011, 12:51
hakemi unuttun..bu akşam emenike sarı kart görüp fener maçında oynatmaz hakemler..bunlar hep planlanmış şeyler görürsünüz akşam..
Karabükspor işci takımı...temsil ettiği değerler var...kapitalizm'e kendilerini teslim edeceklerini tahmin etmiyorum...başkanlarını tanımıyorum ama hocaları Yücel İldiz 4/4'lük bir insan...bu maçta federasyon-mhk-hakem üçgenin de bir pislik olur, bir de bazı şerefsiz oyuncu menajerleri hesap-kitap peşinde kendilerine bir kemik düşer mi ayağına bulanıklık yaparsa yapar...Karabükspor özelinde bir mezhepsizlik olmaz...

magicyattara
02.05.2011, 12:54
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150175761612290

satılmış eskişehir tezahüratı..

Ömer Faruk61
02.05.2011, 12:58
Karabükspor işci takımı...temsil ettiği değerler var...kapitalizm'e kendilerini teslim edeceklerini tahmin etmiyorum...başkanlarını tanımıyorum ama hocaları Yücel İldiz 4/4'lük bir insan...bu maçta federasyon-mhk-hakem üçgenin de bir pislik olur, bir de bazı şerefsiz oyuncu menajerleri hesap-kitap peşinde kendilerine bir kemik düşer mi ayağına bulanıklık yaparsa yapar...Karabükspor özelinde bir mezhepsizlik olmaz...

Abi Karabükte doğup büyümüş bir Trabzonluyum.Karabük 3 Büyük takıma sempati duyanların yoğun olduğu bir şehirdir.Aynı zamanda çok fazla Doğu Karadenizli de vardır.Yücel İldiz karakterli bir adamdır.Ama Karabük takımı için aynı sözleri söyleyemem.Karabük Başkanı Tankut Adıyamanlı ve Karadenizli düşmanıdır.Klupler Birliğindede Azizeye destek çıkmıştı son olaylarda...

magicyattara
02.05.2011, 12:59
Ahmet Çakar ve Erman pozisyonda faul bile yok demişler..şimdi anlıyor musunuz neden 27 yıldır şampiyon olamıyoruz..bu şerefsizler yıllarca maçlarımızı yönettiler..

Gördüğünü bile söyleyemeyen aciz yaratıklar..zorları Trabzonspor'la..sanmayın ki fbnin şampiyonluğu onları fazla ırgalıyor..bunlara dokunan Trabzonspor'un şampiyonluğu..başka bir şey değil..

Gençliklerinin üzerinde TS damgası var..yılların geçiremediği acılar var..

vivanet
02.05.2011, 13:02
Erman Köpeği gibiler istediği kadar havlasın tersi olsa Trabzonspor kaybetse FB şampiyon olmaya yakın olsaydı,Erman gibi Ahmet Çakar gibiler Bu sefer tersini söyleyip Trabzonsporun hakkı gasbedildi Penaltısı verilmedi derlerdi,Onların amacı Doğruları tartışmak değil.Tersini söyleyip prpim kazanmak.
Geçen sene ve ondan sönceki sezonlar Lig tv de Proğram yapan Erman,Bu sezon Lig Tv nin Ligin gidişatanı belirlediğinden bahsediyor.Demekki kendide aynı şarlatanlığın içindedir.
Şu an eğer Tüm kozları FB ye verdiyesek öncelikle Suçlular listesinin Baş köşesine kendimiziş koyacağız.
Suçlular listesi
2-Şenol Güneş:Takımın psikolojisini bozdu,Tüm planları FB maçı üzerine kurdu,Transfer yaptırmadı,Umuttta ısrar etti.2.devre Takım Futbol oynamadı nasıl olsa kazanıyoruz diye sadece seyretti.
3-Futbolcuların bazıları:Oynamadılar Burağın oynadığının yarısını oynasala şimdi Her taraf Bordo-Mavili olmuştu.Giden Maçlardan Umut sadece 1 maç Yattara sadece 1 maç kurtarsa idi şimdi Şampiyonduk
6-FeNarasyon:Konu FB Olduğunda Basın Toplantısı yapıp "Futbol Kurallar oyunudur.Tekme atarasran rakibine basarasn Kırmızı kart" diyenler nedense Lugono ve Emreye Gelince ses çıkartmadı.
7-Hakemler:Nedense FB ne dediyse onu yaptılar,Emre Lugano,Gökhan Göül türü oyuncular hep görmezden gelindi,FB ye Olmayan penaltılar hemen çalınırken nedense bizlere ve rakiplere olanları vermediler.
En çok umutlu Olduğumuz Belediyenin Oynadığı Oyunu gördükten sonra Tamemen bitmiştir.

Çok güzel bir yazı..bir fenerbahçeyle uğraşamıyorsa bu klüp nasıl çıkıpta trabzonspor'un haklarını yedirmeyiz kimsenin buna gücü yetmez diyebiliyor bizim yöneticilerimiz hiç utanma yokmu adamlarda..gerizekalı değiliz ki herşeyi görüyoruz fener istediğini yapıyor bizde her zamanki gibi sadece muhalefet yapıyoruz..

hamucera
02.05.2011, 13:03
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/05/02/fft11_mf1422542.Jpeg

o nasıl topa zıplamadır arkadaş,

Murat Erdem
02.05.2011, 13:05
dükkanı kapatalım gidelim o zaman...onlar öyle-beri ki şöyle...ne yapalım ? benim elimden umutlu olmaktan başka bir şey gelmiyor...hayal etmekte mi yasak ?

oktay61
02.05.2011, 13:05

Bence gelecek yıl kendini fenerde oynamaya hazırlayan bir adamın bu maçta oynamasını istemem. Umarım sarı kart görürde karabük haftaya 11 e 11 oynar

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 13:06
bu maçı her türlü kazanacaktık,

gaziantep ve tolunay'dan ziyade hakemin ön plana çıkması iyi oldu.

en azından şerefli bir kulüp, şerefli bir teknik direktörün adı temiz kaldı.

şerefsiz olanlar düşünsün.

magicyattara
02.05.2011, 13:06
Yücel İldiz karekterli bir insan...pisliğe bulaşacağını düşünmüyorum.

Kendi taraftarları "Karabük maçı kesin satar" diyor..

Böyle gelmiş böyle gider adaşım..yeri geldi mi anadolu derler ama anadolu takımlarına en büyük keleği de kendileri atarlar..

İsteyen fenerin köpekliğini yapabilir..bu ülkede şampiyonluk yarışına taraflı olarak dahil olan bir başbakan bile var..daha söze ne gerek var..herkes olmuş düzenin adamı..

Trabzonspor bugüne olduğu kadar bundan sonra da her maçı kazanmaya çıksın..kim düşer kim çıkar umurunda olmasın..belki bir gün bu sayede eskişehir de şampiyon olur..kimbilir..

vivanet
02.05.2011, 13:07
emenike fenerbahçe transferi hikaye..adam 10 milyon euroyu getiren alır diyor.

exelans_25
02.05.2011, 13:08
jaja sana hayranım maçı çözen senin ara pasındı.arkadaşlar dün akşam tribünlerde kaç kişi vardı sabah gazetesi 15bin yazmış

okg_53
sinan engin neden ortamı germek istesin...? adam fener düşmanı zaten

Kesinlikle hayır,

Sinan Engin, Aziz Yıldırım'ın medyadaki en büyük ahbaplarından. Hatta bu konuda fbli ender iyi yorumculardan Selim Soydan da ona sürekli takılır, aziz yıldırımla ilgili dostluğundan dolayı.

AKSOY_61
Fb hakkında açılan pankart çok çirkindi bence.
Bakalım ankaragücü maçında bizim hakkımızda nasıl pankart yapacaklar.

Ömer Faruk61
Murat Abi Ummadık Taş Baş Yarar.Bence Şampiyon olacağız.Geçen seneden akıllanmayan fenere çok daha büyük bir tokat vurulacak göreceksiniz...

vivanet
02.05.2011, 13:09
paranın yüzü sıcaktır fenerin felsefesi bu her zaman..

Alper Calik
02.05.2011, 13:10
Suçlular listesi

Aynen de öyle.
Özellikle sıralamanıza katılıyorum.
Maalesef kendi ellerimizle hem oyun hem de yönetim olarak bu fırsatı FB ye verdik.
FB de etkili olduğu şekilde şansını kullandı.

1 gol, 1 tek gol bizi şampiyon yapacakken,

Eskişehir maçı
Ankara vb. maçlar gitti.

Eskişehir maçında Şenol hocanın yanlış kadrosu bizi bitirdi. Umut un sürekli kaçırıp ayağında 1 nanosaniye top tutamaması da öndekileri bitirdi.

Bundan sonra işimiz sadece Allah kaldı. Biz 3 maçımızı alalım Allah ın izni ile. Gerisine karışamayız.

HEP DESTEK TAM DESTEK !
PES ETMEK YOK !

erolizmts
Emenike'nin kart sınırında olduğundan emin misiniz? TFF sayfasında hanesinde 4 sarı kart görünüyor.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/2/5097.jpg

Ömer Faruk61

Böyle gelmiş böyle gider adaşım..yeri geldi mi anadolu derler ama anadolu takımlarına en büyük keleği de kendileri atarlar..

İsteyen fenerin köpekliğini yapabilir..bu ülkede şampiyonluk yarışına taraflı olarak dahil olan bir başbakan bile var..daha söze ne gerek var..herkes olmuş düzenin adamı..

Trabzonspor bugüne olduğu kadar bundan sonra da her maçı kazanmaya çıksın..kim düşer kim çıkar umurunda olmasın..belki bir gün bu sayede eskişehir de şampiyon olur..kimbilir..

Aynen Abi Malesef İşçi Takımı,Halkın Takımı hikaye.Karabükte yaşadım ömrümün büyük kısmını Klubün politikası tamamen duygusaldır.Ancak Yücel Hoca bence karakterli adam.Ancak eski fenerli İlhan Parlak oynayacak mı bu maçta bakalım göreceğiz..

Murat Erdem
02.05.2011, 13:11

Murat abi, Karabük camiası-yönetimi ne yapar-eder fikrim yok. Tek bildiğim Yücel hoca, adam gibi adam...onun maç öncesi soyunma odasına yapacağı adam gibi bir konuşma çok şeyi değiştirir...ne bileyim belki de benimkisi züğürt tesellisidir...şampiyonluğu çok istiyorum...jübilemi de...

vivanet
02.05.2011, 13:11
akşam karabük başkanı emenike ve üç kişi kart sınırında dedi..

Bıyıklıoğlu
02.05.2011, 13:12
Emenike'nin kart sınırında olduğundan emin misiniz? TFF sayfasında hanesinde 4 sarı kart görünüyor.

İkinci sarıdan kırmızıya dönüşmüş.Bir yanlışlık yok ortada.3 sarı kartı var Emenike'nin.

asimavi
02.05.2011, 13:14
bu maçı her türlü kazanacaktık,

gaziantep ve tolunay'dan ziyade hakemin ön plana çıkması iyi oldu.

en azından şerefli bir kulüp, şerefli bir teknik direktörün adı temiz kaldı.

şerefsiz olanlar düşünsün.

....değişik bie yaklaşım...

...ama doğru ..ben antepde okuyorum ..ve yakinen başkanı tanırım....ve trabzonsporumuza hep sempati duyar ..ve bizi hiç bir zaman rakip görmez
ve bunu her ortamda çevresindekilere söyler...trabzon bizim abimiz rakibimiz değil der...bizim rakibimiz diğer anadolu kulüpleridir demecine çok ca şahit oldum....

asimavi
02.05.2011, 13:16
İkinci sarıdan kırmızıya dönüşmüş.Bir yanlışlık yok ortada.3 sarı kartı var Emenike'nin.

...e tamam işte bugün bi sarı görünce 4 oluyor ve cezalı duruma düşüyor...

Ali Yerlikaya
02.05.2011, 13:17

Sari-kirmizidan atildigin vakit kartlar silinmez renktas, görüldügü gibi son mac 2. sariyi yiyip oyundan atildigi ondan sonraki mac kirmizi cezalisi olarak cezasini cekti ve 3 sari karti duruyor maalesef...

Bıyıklıoğlu
...e tamam işte bugün bi sarı görünce 4 oluyor ve cezalı duruma düşüyor...

Ben farklı birşey mi söylemişim? :)

exelans_25
bu arada akşam sinan engin egemen beşiktaşta dedi inanmak istemiyorum

asimavi
02.05.2011, 13:18
...yani aslında emenike kendisi kaşınmadıkça sarı kart görmez ....

...bir forvet oyuncusu nun sarı kart görmesi ancak futbol dışı olaylar la mümkündür....gol atar formasını çıkarır ..hakeme itiraz eder rakip için kart ister ...ancak böyle görür ....böyle görürse de zaten şerefsizliği tescil olunur tarafımızdan....:)

asimavi
02.05.2011, 13:20
Ben farklı birşey mi söylemişim? :)

...nasıl yani anlamadım...sen bugün kü maçta cezalımı diyorsun ..yoksa hiç sarısı yok mu diyorsun...anlamadım...

....yani 3 ihtimal....3 sarısı var ...görürse cezalı...

....4 sarısı var ...bugün cezalı...

...sarı kart cezasını çekti sıfırladı sarısı yok.....

...hangisi...:)

Alper Calik
02.05.2011, 13:22
Fb hakkında açılan pankart çok çirkindi bence.
Bakalım ankaragücü maçında bizim hakkımızda nasıl pankart yapacaklar.

Nesi çirkinmiş?

Aykut un açıklamalarının yanında sütten çıkmış ak gibi bir Pankart !
Aykut dün bile daha dün, kendileri önde olmasına rağmen, 3 maçı kazansalar şampiyon olacak olmalarına rağmen "bakacaz artık, biz kazanmalıyız ama bizim dışımızda etkenler var (bizim maçı kastediyor, ne zaman haber almış, ne zaman pozisyonları izlemiş hemen çabucak basın toplantısına yetiştirmişler) diyecek kadar kötü niyetli ve alçalmıştır.

Burak Yılmaz bizim maçımızdan sonra "FB şampiyon olursa tebrik ederiz" diyor.
Aykut ise "adeta Trabzonspor niye kazandı, kazanmamalıydı" diyerek kin kusuyor ! Hem de önde iken. Çünkü hemen bitsin, son maçlara kalmasın diye buyuruyorlar kendileri.

Bu sene ligde 300 küsur maç yapıldı.
FB den başka 1 tane daha takım var mı acaba:

-misafir takımın teknik direktörüne hoşgeldin demeyecek kadar alçalan bir teknik direktör
-misafir takımın başkanının yanına almayacak kadar ezik bir başkan

Bu mudur büyük camia olmak !

Az bile yazmışlar o pankartta. Evet Günahların Takımı Fenerbahçe. Kimlerin ahını almış haklarını yemiş ki geçen sene Yüce Allah onlara o acıyı yaşattı !

Peki ders aldılar mı? Ne gezer ! Hala aynı küstahlık, aynı büyük görmeler, aynı aşağılamalar camilarının hali bu. Transfer haberleri. Besleme basınları. Başkanı teknik direktörü, bazı oyuncuları. Sanki tüm lig sadece 3 İstanbul takımı hatta tek FB den oluşuyor, diğerleri figüran.

Bu mudur büyük kulüp olmak?

Ben tebrik ediyorum pankart için. Gitsinler kendilerinin BJK ve GS maçlarında açtıkları pankartlara baksınlar (o yüzden Trabzonspor taraftarı dışında kimsenin bizim pankartı eleştirmeye hakkı yoktur, zamanında kendi yaptıkları ortada).

Fikrinize saygım var elbette ama ben yanlış bir söz görmüyorum pankartta.

selamlar,

asimavi
02.05.2011, 13:22
....gerçi biz niye emenike sarı görmesin diyorsak onuda anlamadım...adam bas bas bağırıyor fenere gitmek istiyorum diye....

....bence sarı görüp cezalı olması daha iyi....siz olsanız gideceğiniz takıma gol atıp şampiyonlar ligi ihtimalini düşürmek istermisiniz....

ESER
02.05.2011, 13:27
ati alan uskudari gecmisken verilen bu penaltinin sadece bir anlami var " bakin goruyorsunuz degil mi, hakem hatasi herkes icin var " ayrica fb lider olana kadar bir tane penalti vermeyip , lider yapildiktan sonra bu penaltiyi vermek bile bunlarin serefsizligi bence. gencler macinda ,. buca macinda adamlari ipten al , omuz ver lig bitimine 4-3 hafta kala lider yap, sonra istersen her hafta penalti cal bize , bir anlami yok ve ayrica serefsizligin de onde gideni ...

Serdar Dilekoğlu
02.05.2011, 13:29
Biri bana şu eziklerin aynı tribünde olduğu resmi gönderebilir mi?

worldmaster
02.05.2011, 13:31
Son düdüğe kadar umudumuz olacak! Kimselerden değil tek yardım istenilenden... Kimse burda eskişehir maçında şampiyonluk gitti diye kendince ahkam kesmesin

Eee madem öyle uğrama sezon sonuna kadar buralara her maç sonrası gelip burda insanların güzel umutlarını törpülemeye ne hakkın var!

Kırılacaksa bizim umutlarımız kırılacak en azından 3 hafta daha bir yanımız şampiyonmuş gibi yaşayacaz!

"Boşuna beklemeyin Fener şampiyon..." demeye getirenler. Siz zaten başlamadan kaybetmişsiniz mücadeleyi farkında değilsiniz...

Ben umutluyum anasını satayım! Var mı ötesi...

Süleyman Eruyar
02.05.2011, 13:32
Sitresten ne yapacaklarını bilemiyorlar,
akıllarında,geçmişte son hafta yaşadıkları Denizlispor, Trabzonspor maçları var,
korkuyorlar,
her maç biraz daha gerginler,
Fenerbahçe İBB'ye gol attığında Trabzonsporluların çoşkusu devam ederken
onlar her golümüzden sonra sustular,
onlar yerinde olmayı kim ister ?
3. hezimet enselerinde ..

AKSOY_61
02.05.2011, 13:34
Nesi çirkinmiş?

Aykut un açıklamalarının yanında sütten çıkmış ak gibi bir Pankart !
Aykut dün bile daha dün, kendileri önde olmasına rağmen, 3 maçı kazansalar şampiyon olacak olmalarına rağmen "bakacaz artık, biz kazanmalıyız ama bizim dışımızda etkenler var (bizim maçı kastediyor, ne zaman haber almış, ne zaman pozisyonları izlemiş hemen çabucak basın toplantısına yetiştirmişler) diyecek kadar kötü niyetli ve alçalmıştır.

Burak Yılmaz bizim maçımızdan sonra "FB şampiyon olursa tebrik ederiz" diyor.
Aykut ise "adeta Trabzonspor niye kazandı, kazanmamalıydı" diyerek kin kusuyor ! Hem de önde iken. Çünkü hemen bitsin, son maçlara kalmasın diye buyuruyorlar kendileri.

Bu sene ligde 300 küsur maç yapıldı.
FB den başka 1 tane daha takım var mı acaba:

-misafir takımın teknik direktörüne hoşgeldin demeyecek kadar alçalan bir teknik direktör
-misafir takımın başkanının yanına almayacak kadar ezik bir başkan

Bu mudur büyük camia olmak !

Az bile yazmışlar o pankartta. Evet Günahların Takımı Fenerbahçe. Kimlerin ahını almış haklarını yemiş ki geçen sene Yüce Allah onlara o acıyı yaşattı !

Peki ders aldılar mı? Ne gezer ! Hala aynı küstahlık, aynı büyük görmeler, aynı aşağılamalar camilarının hali bu. Transfer haberleri. Besleme basınları. Başkanı teknik direktörü, bazı oyuncuları. Sanki tüm lig sadece 3 İstanbul takımı hatta tek FB den oluşuyor, diğerleri figüran.

Bu mudur büyük kulüp olmak?

Ben tebrik ediyorum pankart için. Gitsinler kendilerinin BJK ve GS maçlarında açtıkları pankartlara baksınlar (o yüzden Trabzonspor taraftarı dışında kimsenin bizim pankartı eleştirmeye hakkı yoktur, zamanında kendi yaptıkları ortada).

Fikrinize saygım var elbette ama ben yanlış bir söz görmüyorum pankartta.

selamlar,

Yazdıkların doğru ama her doğru heryerde söylenmez.
Bu pankarttan sonra kadıköyde açılacak olan her türlü aşağılayıcı pankarta eyvallah der pozisyonunda olucaz.

yorumsuz6117
02.05.2011, 13:36
Serdar Tatlı denen şerefsiz kırmızı ve penaltı hatalıydı burak kendini attı demiş nasıl bir karaktere sahip bunlar ya. Ya Ahmet Çakar'a ne demeli nasıl bir şerefsizsin de aful bile yok diyorsun.

Sefer A.
02.05.2011, 13:41
bir kaç sey yazayim ^^
1. bence penalti kirmizi kart falan ucuz, bir kere disarida, ayrica faul çok ucuz bence, yani kirmizi da yok gibi, ancak su da var, geçen hafta Burak'in golü gol degilse, o zaman burada da faul + kirmizi kart var onu da yazalim yok öyle yagma....
2. Olcan'a yapilan kirmizi, Glowacki kirmizi görmeliydi...
3. Hürriyet ne yapti kimse konusmuyor, kirmizi net, sari bile vermedi galiba böyle olay yok, direk rakibe müdahale...
4. Tolunay fb'ye yalakalik yapiyordu neredeyse, simdi açti agizini yumdu gözünü, verip veristiriyor, baskani da ayni daha da beter hayal gibi konusmalar yapti inanilir gibi degil ^^ yani aslinda dogru gibi ama daha beterlerine itiraz etseydi fb karsilasmasinda, o zaman yemedi mi lan ???
5. ne Tolunay ne de Sota, sen çok yasa Vahid Halilhoca :) ;)

Alper Calik
02.05.2011, 13:53
Pankartımızda "aşağılama" olduğunu düşünmüyorum.

Ne olduklarını söylemişler sadece, o kadar ! Yerde yatan futbolcunun "özellikle gidip ayağına basan oyuncuları" var bunların. BJK maçında penaltı noktasını kazıyan Bilica sı var.
Rıza ya "gazete ekmek .." diye pankart açan BJK ya İT diyen taraftarları var bunların?

Neyi açacaklarmış Kadıköy de bizi aşağılamak için?

Mesele pankart açmak değil, herkes herşeyi yazar pankartta orası kolay, mesele yazdığın doğru mu değil mi?

Bizim pankart ne kadar doğru şeyleri ifade etmiş ki, büyük curcuna kopuyor. Çünkü biliyorlar yazanların doğru olduğunu !

Ayrıca BJK ya Rıza ya hakaret eden pankartlarla BJK yı değil kendilerini aşağılamışlardır FB. Kimsenin aklına gelmeyen çirkinlikleri yapmaktan çekinmeyenlerin pankartı bizi niye aşağılasın ..

Herkes kimin ne olduğunu biliyor? Gece yastığa kafanı koyduğunda Lugano da biliyor kim olduğunu, Giray da. Aykut da Şenol hoca da. Biz de.

Badaloğlu
02.05.2011, 14:16
[QUOTE=Badaloğlu;1917589211]
Bazen 10 kişi kalan rakibinize karşı daha zor maçlar oynarsınız. Ama dün gece takım maçı çok istiyordu.

o zaman eskişehir maçını istemiyordu oyuncular...? dakika 85' te cale ile egemen defansta top yapıyordu..

Eskişehir maçının ilk yarısında nasıl top oynadığımıza baktın mı? İlk yarı rakibi tartmaktan, kendi sahamızda top çevirmekten, kontrollü oynamaktan başka bir şey yapmadık. Yani hocamız ''aman bir kaza golü yemeyelim'' diyerek maça başlamış.

Eskişehir maçının bu senenin en zor maçı olacağını daha öncede yazmıştım. Neden? Çünkü Fener maçında Eskişehir daha maçın başında golü buldu. Ama ne hikmetse Fenerbahçe'de 2 dakika sonra bu gole cevap verdi sonra bir daha, derken maç koptu(!)

Eğer biz ilk golü yersek Eskişehir deplasmanında altından kalkmamız zor olurdu. Şenol hoca bunları düşündüğünden dolayı ilk yarı bir aksilik çıkmasın diye Eskişehir'de tedbirli oynattı takımı. İkinci yarı çabalarda gol getirmedi. Birde olurda duran bir toptan gol atsaydık maç gene 0-1 bizim lehimize biterdi. Hepsi bu...

ccd6167
02.05.2011, 14:21
bir kaç sey yazayim ^^
1. Bence penalti kirmizi kart falan ucuz, bir kere disarida, ayrica faul çok ucuz bence, yani kirmizi da yok gibi, ancak su da var, geçen hafta burak'in golü gol degilse, o zaman burada da faul + kirmizi kart var onu da yazalim yok öyle yagma....
2. Olcan'a yapilan kirmizi, glowacki kirmizi görmeliydi...
3. Hürriyet ne yapti kimse konusmuyor, kirmizi net, sari bile vermedi galiba böyle olay yok, direk rakibe müdahale...
4. Tolunay fb'ye yalakalik yapiyordu neredeyse, simdi açti agizini yumdu gözünü, verip veristiriyor, baskani da ayni daha da beter hayal gibi konusmalar yapti inanilir gibi degil ^^ yani aslinda dogru gibi ama daha beterlerine itiraz etseydi fb karsilasmasinda, o zaman yemedi mi lan ???
5. Ne tolunay ne de sota, sen çok yasa vahid halilhoca :) ;)

Ümİt hocaya selam olsun sefer:)

Alper Calik
02.05.2011, 14:22
Gelen geçenin 3 attığı Eskişehir gereksiz gözümüzde büyütünce böyle oldu.
Ne kontrolü imis Ahmet Bey .. GS ile mi oynadık.

Sadece Umut yerine başka birisi olsa idi yine alırdık maçı. Şampiyonluk maçımızdı o. Herşeyiyle oynamalıydık. Ama hoca takımı öyle bir psikoloji ile çıkardı ki, hiç üzerine gitmediler Eskişehir in.

Biraz gereksiz ve abartılı bir garanticilikle oynayınca, beraberliği zor kurtardık. Şansa yenebilirdik de.

Neyse geçti artık, olan oldu.

Yaşar
02.05.2011, 14:24
Tolunay Kafkas'ın ve İbrahim Kızıl'ın canı yanmış ki konuşmuşlar. Haklılar konuşmakta. Ama nasıl bir oyuna alet olduklarının farkında bile değiller. Haftaya Fb lehine yapılabilecek herhengi bir hakem hatasında bu haftaki maçlar ve bu konuşmalar önümüze sunulacak. Konuşamazsınız diyecekler. Haftaya Buca maçında da lehimize bir hakem hatası bekliyorum. Çünkü bu ligde hakem hatalarından canı en fazla yanan takım Bucaspor ve onları da konuşturacaklardır haftaya. Ne de olsa 2 hafta daha var. Öne bile geçsek bir şekilde çekerler bacağımızdan, sindirirler biz. Şerfsizliklerinizde boğulursunuz inşallah.

Sefer A.
02.05.2011, 14:25

Ümit kim ? :) yazdiklarim yanlis mi yaa biri yazsin merak ediyorum....

ccd6167
02.05.2011, 14:27
Ümit kim ? :) yazdiklarim yanlis mi yaa biri yazsin merak ediyorum....

TSarıalioğlu
02.05.2011, 14:50
Pankarta Laf Edenlerden Şu 2 Resmin Açıklamasını İstiyorum.
Stadda Uçurulan Balonlar
http://www.medyafaresi.com/i.php?p=f1/91d_daa82.jpg&w=235&h=242
Ve Taraftarlarca Yapılan Saygısızlık
http://etrafta.com/wp-content/uploads/2008/09/itaat-et-tunctunctunc.jpg

Bunlar Neymiş He ?
Trabzonum İyiki Kazandı Bu Maça Laf Edenler Gidip İbb'ye Bakın Holosko İbrahim Akın Kaleyi Nerede Sanıyorlar Bi Sorsunlar Hele Abdullah Avcının Açıklamaları Neymiş...

3 Maçı Kazanalım Fener Karabüke Takılırsa Şampionuz Takılmazsa Değiliz.
Sağlık Olsun

Abluka
02.05.2011, 14:51
Dün akşam Aykut Kocaman'ın ağzından dökülenler halı altına süpürülmemeli çıkıp birileri konuşmalı.
Cüneyt Çakır'ın hakemliğinin Türkiye sınırları içerisinde geçerli olmadığını en sonuncusu hafta içerisinde olmak üzere defalarca dile getirdim. Penaltı ve kırmızı kart konusunu tartışmıyorum hareket dışarda başlıyor çekme ile akabinde vücut temasıyla çizgi üzerinde ve içerde bitiyor diğer yandan bir kaç cm ile ofsaytı yakalayabilen yan hakem artniyetli olarak bu düdüğü çaldı diyemeyiz karar bana göre doğru bu konuda. Horoz'a sormuşlar Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan. Horoz ben polemiğe girmem .iker geçerim. Trabzonspor Horoz dur polemiğe gerek yok afkurun!
Gelelim Çakır'ın acınası hakemliğine...
İdare eden hakem görüntüsünü yine bozmadı Glowacki'yi ve Hürriyet'i oyundan atamadı aksini beklemiyordum o nedenle şaşırmadım da. Burak'ın pozisyonuna faul bile çalmayacaktı ama işte yan hakem atı almıştı ve üsküdar civarındaydı elinden fazla birşey gelmedi istemeye istemeye üfledi düdüğüne!
Gelelim Selçuk İnan'ın adamlığına; Hürriyet'in insanlık dışı hareketine karşı sadece kendini korudu atlayı zıplayıp yaygara koparmadı ayağa kalkıp rakibine dayılanmadı efendi oldu Ünal gibiydi! Bir kaç gün önce el fiyasko'da dani alves denen yaratığın yaptıklarını da hatırlayınca bizim formanın bazı adamlara bir başka yakıştığını sevinerek tekrar tekrar görüyorum. Teşekkürler Selçuk.
Geleyim maçın iki yıldızına; Burak YILMAZ ve JAJA... Burak için ilk geldiği gün söylediklerimi merak edenler önceki mesajlarımda bulabilirler. Ülkenin avrupa çapında yıldızı olmaya iki adayından biridir ve bunu başaracaktır! Jaja etrafına bir iki ne yaptığını bilen pas alışverişi olan adam serpiştirilirse neler yapabileceği konusunda tekrar bilgi verdi bize bu lig standartlarının çok çok çok üzerinde bir adam.
Son söz: Şampiyonluğa yürüyoruz bu yolun sonu aydınlık. ve bu aydınlık için di bunca karanlık!!!

SAMSUNLU60
02.05.2011, 14:52
bu pankartı açabilecek kadar şerefsiz olan bunlar değil miydi?
Ne diye deliriyorlar...
Helaliyle çalışıp ailesine bakanlara bunları yakıştıranlar utansın!

http://galeri.uludagsozluk.com/23/rıza-efendi-2-ekmek-1-süt_40290.jpg

Sertan Danışer
02.05.2011, 14:56
maratonda büyük ve anlamlı bir pankart açılacak deniyordu ben görmedim öyle bi şey acaba bi foto falan var mı yoksa açılmadımı?

Badaloğlu
02.05.2011, 14:58
Gelen geçenin 3 attığı Eskişehir gereksiz gözümüzde büyütünce böyle oldu.
Ne kontrolü imis Ahmet Bey .. GS ile mi oynadık.

Sadece Umut yerine başka birisi olsa idi yine alırdık maçı. Şampiyonluk maçımızdı o. Herşeyiyle oynamalıydık. Ama hoca takımı öyle bir psikoloji ile çıkardı ki, hiç üzerine gitmediler Eskişehir in.

Biraz gereksiz ve abartılı bir garanticilikle oynayınca, beraberliği zor kurtardık. Şansa yenebilirdik de.

Neyse geçti artık, olan oldu.

Valla ne kontrolü olduğunu bana değil, Şenol hocaya sormak lazım. Bu benim sahadaki gördüğüm oyun anlayışımızın buradaki yorumu sadece. Koca 90 dakikayı getirip Umut'a bağlamayı da doğru bulmuyorum. Jaja, Burak, Alanzınho, Colman ve Selçuk ne yaptı? Sahada 11 kişi vardı. Onlarada bakmak lazım.

Tamam Serkan ve Piotr yoktu, oynamadılar o maçata ama belki biraz daha cesur olabilseydi Şenol hoca, o maçı alır şimdi şampiyonluk hazırlıklarını konuşuyorduk.

Fatih Özkan
02.05.2011, 14:58
maratonda büyük ve anlamlı bir pankart açılacak deniyordu ben görmedim öyle bi şey acaba bi foto falan var mı yoksa açılmadımı?

Öyle bişe çarpmadı gözüme...

Sertan Danışer
02.05.2011, 15:00
Öyle bişe çarpmadı gözüme...
dün forumda bayaa bi muhabbeti oldu yanlış anlamadım heralde

Alper Calik
02.05.2011, 15:04
Valla ne kontrolü olduğunu bana değil, Şenol hocaya sormak lazım. Bu benim sahadaki gördüğüm oyun anlayışımızın buradaki yorumu sadece. Koca 90 dakikayı getirip Umut'a bağlamayı da doğru bulmuyorum. Jaja, Burak, Alanzınho, Colman ve Selçuk ne yaptı? Sahada 11 kişi vardı. Onlarada bakmak lazım.
.....

:) Yanlış anlaşılma olmasın. Elbette Şenol hocaya sitemdi bir taraftar olarak. Size değil.

Diğer futbolcular Umut a göre çok şey yaptılar. Sonuçta
-takım gol yemedi
-forvet oyuncularını pozisyona soktu
-forvetler atamadı

O yüzden Umut dedim.

selamlar,

Gökçebey
02.05.2011, 15:10
dün forumda bayaa bi muhabbeti oldu yanlış anlamadım heralde

Açıklamasını yaptım. Tekrar yapayım. Anladığım kadarıyla pankartın açılmasına izin verilmedi. Pankart katlanmış bir şekilde tribünlerin arkasındaydı.

Fatih ÇOLAK
02.05.2011, 15:15
Yok abi ben artık Sinan Engin "Allah birdir" diyeceği dışındaki hiçbirşeye inanmam dün akşam çekme var diyor kırmızı gibi duruyor fakat penaltı yok diyor bugün diyorki Burak kolunu Dany'nin kolunun arasına sokmuş kendini bırakmış birde pankarta takmış ulan Fener her maçta millete laf sokuyor hani nerede serzenişlerin ulan Sinan Engin Trabzonlusun tamam bizim tarafımızı tutmanı istemiyoruz ama az tarafsız olun ya ben Egemen olayına da inanmıyorum dün taraftara 3'lü çektiren maçtan sonra büyük coşku yaşayan Egemen'in arkamızdan iş çevirdiğini asla ve asla düşünmüyorum...

ilyas BAHADIR
02.05.2011, 15:19
oh cezam bitt çok şükür, selam yeniden..takımızı dün akşamki harika futbolundan dolayı en üsttekinden en alttaki idarecisine kadar tebrik eder gelecek maçta kolaylıklar dilerim :)..şampiyonluk aşkına..

Cemalettin Taşkın
02.05.2011, 15:21
bu digitürkün taaa...

kanal taraması yapılması gerekiyormuş ilkyarıyı izleyemedim. zaten 2. yarıda birşey olmadı.

aykut kocamanın açıklamalarını duyunca acaba dedim? gerçekten sahadışı gücümüz var mı? inşallah vardır bizi şampiyon yapacak.

Ömer Faruk61
02.05.2011, 15:32
Maçı izleyemedim yalnız 3.gol Tamamen bir Barça organizasyonu :D Xavi-Messi :)

Halit Aydın
02.05.2011, 15:35

Biri sarıdan kırmızı olmuş. O sarı kart geçerli olmuyor kırmızıya dönüştüğü için. Yani 3 sarı kartı var. Sarı kart sınırında Emenike.

Süleyman Eruyar
02.05.2011, 15:39
Bu arada Tolunay Kafkas, Fenerbahçe maçı sonrası konuşmamıştı,

Maşallah, bizi beklemiş konuşmak için.

bordo08
02.05.2011, 15:40
Bu saatden sonra kesin olan bir şey varki artık ipler bizim elimizde değil...

Rakibin hata yapmasını bekleyip fırsatı değerlendirmek zorundayız...

Maça gelince verilen penaltı ve açılan pankart sahadaki güzel futbolun önüne geçti..

Futbolcularımızın emeğine haksızlık ediliyor penaltı verilmese bile 10kişi kalmış antep karşsında her türlü kazanırdık..

Fener maçında katledilen antep o maçtada 10 kişi kalmadımı..

Antep başkanı niye çıkıp bağırmadı şimdimi aklına geldi adalet duygusu..

Sus payı verildiğini düşünüyorum açıkca bir danışıklı döğüş sergileniyor..

Liderlikten olduk isterlerse her maçı hükmen kazanalım avare cabalar..

Birincioğlu
02.05.2011, 15:49
http://www.youtube.com/watch?v=1mmfvPwhDB8

bordo08
02.05.2011, 15:49
Tolunay kafkas; yeni bir fatih terim' yılmaz vural' hikmet kARaman bülent uygun olma yolıunda hızla ilerliyor...

Ama oda haklı bu ülkede öyle adamlar pirim kazanıp kıymet görüyorlar..

Tunga
02.05.2011, 16:14
Egemen solbek oynadı...

Takım ligde ilk defa sol taraftan da bindirmeye başladı.

Haksız kararlarla başarılı ve istekli oyunumuz gölgelendi.

Eğer Glowacki kırmızı görseydi, rölantide oynayan Trabzonspor, Gaziantep'i EN AZ 5'lerdi.

Forvette Umut'a mahkum olmadığımız barizleşti...

Ama maçın en güzel anı, benim için sol bek Egemen'in ofsayta düşmesiydi.

Trabzonspor ikinci yarıda iyi bir sol beke sahip olsaydı, şimdi 9 puan farkla liderdi.

Hamza Öztürk
02.05.2011, 16:16
saka maka bi yana ankaragücüde fenevden puan alirda biz sampiyon olursak resmen bursankara ekmegimize yag sürmüs olacak hemde en tatlisindan :)

DeAgLeMaNyAq
02.05.2011, 16:51
Stadyumlarda toplu olarak ve devamlılık arz eden şekilde, söz veya hareketlerle ya da pankart ve benzeri araçlar ile aşağılayıcı, tahrik veya taciz edici nitelikte tezahüratta bulunulması yasaktır. Anılan yasağın ilk ihlalinde sorumlu kulübe Süper Lig için 30.000.-TL’den 60.000.-TL’ye kadar para cezası verilir.

Basın bunu fazlasıyla dillendirdiğinden buradan kesin bir ceza yiyeceğiz. Üstüne bir de Hüseyin Kayıkçı'yı oynatmadığımızdan 50.000 TL ceza verirler. Haftayı yine rekor bir cezayla kapatırız. Açıkçası hocanın Mustafa Yumlu'yu kadroya almasını pek mantıklı bulmadım. Sonuçta Giray-Glowacki ikilisine bir şey olsa stopere Egemen geçerdi solbeke de Cale alınırdı. 4 stoperin kadroda bulunması fazla lüks geliyor...

Çakıroğlu İhsan
02.05.2011, 16:57
Bu saatten sonra biz maç kaybetmeyiz bize şampiyonluğu hediye edicek bi delikanlı takım olursa lisanslı formasını alıp asıcam hatta giyicem..

Alper Calik
02.05.2011, 17:01
Kimse bize birşey hediye etmesin. Kimsenin formasını da giymem.

Yok hiçbirinin farkı.

Biz Trabzonsporuz.

Bu şehir başka şehir.

güneyli
02.05.2011, 19:27
http://galeri.uludagsozluk.com/23/rıza-efendi-2-ekmek-1-süt_40290.jpg
Benim aradığım bir pankart..Ne kadar adiceydi..Türkiyede birçok sağlıklı düşünen insan eleştirmişti..Bu pankartı unutanlara hatırlatmakta fayda var...Özelliklede rıza hocaya...Fenerin günahlarını yazmaya defterler yetmez..bu pankartı face yoluyla paylaşın..Günah galerisinden bir küçük parça..

BENDARLI
02.05.2011, 19:33
tamam fenerbahçe ve onun karanlık dünyasına ne kadar kızsak azdır ama sen kendi işine bakacaksın buldun mu atacaksın nizami gol attında vermediler mi 2. sini atacaksın kendi göbeğini kendin keseceksin eskişehir deki encekleri berabere kalarak sevindirmeyeceksin..

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 19:35
Egemen solbek oynadı...

Eğer Glowacki kırmızı görseydi, rölantide oynayan Trabzonspor, Gaziantep'i EN AZ 5'lerdi.

Trabzonspor ikinci yarıda iyi bir sol beke sahip olsaydı, şimdi 9 puan farkla liderdi.

sadece sol bek değil , serkan da 2.yarı verimi yoktu.

Tunay ERDEM
02.05.2011, 20:33
jaja dün çok iyi oynadı.

ayrıca şuan trt sporda çok güzel bir jaja röportajı var.

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt3&seekTime=02-05-2011 20:04

asimetrik
02.05.2011, 20:55
Egemen solbek oynadı...

Golcü değil sol bek diye yırtınırken "duyanda sol bek alırsak şampiyon olacağız" imalarını umarım yazanlar hatırlıyordur.
Öteye gideyim, ikinci yarıya Piotr Brozek ile başlasaydık böyle olmayabilirdi. Bütün sezon istikrarlı şekilde aksayan yerimiz sol bekti. Hala anlaşıldığından emin değilim.

Mehmet Ç.
02.05.2011, 21:00
Önemli:

Trabzonspor IBB macina gelmek istiyorum.

Macin pazar günü oynanma sansi ne kadar?

3 tane mac bileti bulabilirmiyim?

Ucak bileti alacam.

uzunismail
02.05.2011, 21:00
Bucayıda farklı geçmek lazım.. Mümkün olduğunca psikolojik olarak skorumuz altında ezilmeliler.. Trabzonun asla kaybetmeyeceğini biliyorlar.. iki hafta içersinde hazin bir son daha görebiliriz fener adına... Helal be Trabzonum

-------------

magicyattara
02.05.2011, 21:02
Gürcan abi bence biz normal gidiyoruz..sadece 1 beraberlikle peşimizden gelen bir takım var..kalan 3 maçı da alırsak ilk yarıdan sadece 2 puan fazla kaybederek ligi bitireceğiz..fbnin puan kaybetmeden gelmesi farkı kapatan unsur..

Barca olsa dayanamazdı..ortada bir tiyatro var ve kalan maçları kazanmamız dahi şampiyonluğa yetmeyecek belki..burası Türkiye ne yazık ki..fb takımı her maçı kazanacak bir takım değil..ama yavşak çok ülkede..yapacak bir şey yok..

Selim Turan
02.05.2011, 21:03
Pawel Brozek yerine Umut Bulut oyundan alınmalıydı. Anlamıyorum. Adamı zaten oynatmıyorsun bırakda oynasın neden umut sahada kalıyor inatla?

asimetrik
02.05.2011, 21:19
Gürcan abi bence biz normal gidiyoruz..sadece 1 beraberlikle peşimizden gelen bir takım var..kalan 3 maçı da alırsak ilk yarıdan sadece 2 puan fazla kaybederek ligi bitireceğiz..fbnin puan kaybetmeden gelmesi farkı kapatan unsur..

Barca olsa dayanamazdı..ortada bir tiyatro var ve kalan maçları kazanmamız dahi şampiyonluğa yetmeyecek belki..burası Türkiye ne yazık ki..fb takımı her maçı kazanacak bir takım değil..ama yavşak çok ülkede..yapacak bir şey yok..

Kesin olarak haklısın. Ancaaaaaak... Uzun yıllar sonra tarihe geçecek bir başarı yakalama potansiyelimiz vardı. İkinci yarı mükemmele yaklaşmaya çok az ayar kalmıştı. Böylelikle yayına basına fenerine federasyonuna, alayına kıpırdayacak yer bırakmayacaktık. Neyse öyle olsa belki bu kadar heyecan yaşamazdık hayırlısı diyelim. Öyle ya da böyle şampiyon olacağız..

asimetrik
02.05.2011, 21:20
Daha önemlisi bu sene kadroyu koruyup üzerine ekleyerek Avrupa'da iş yapmak.. İnşallah umduğumuz gibi olur..

AyhanPe
02.05.2011, 21:27
Kesin olarak haklısın. Ancaaaaaak... Uzun yıllar sonra tarihe geçecek bir başarı yakalama potansiyelimiz vardı. İkinci yarı mükemmele yaklaşmaya çok az ayar kalmıştı. Böylelikle yayına basına fenerine federasyonuna, alayına kıpırdayacak yer bırakmayacaktık. Neyse öyle olsa belki bu kadar heyecan yaşamazdık hayırlısı diyelim. Öyle ya da böyle şampiyon olacağız..

eger ilk 5 hafta puan farki kapanmasaydi sonraki maclarda bunu yaparlardi..cokta zor degilmis bunu gördük..

Tangerine Dream
02.05.2011, 21:35
Golcü değil sol bek diye yırtınırken "duyanda sol bek alırsak şampiyon olacağız" imalarını umarım yazanlar hatırlıyordur.
Öteye gideyim, ikinci yarıya Piotr Brozek ile başlasaydık böyle olmayabilirdi. Bütün sezon istikrarlı şekilde aksayan yerimiz sol bekti. Hala anlaşıldığından emin değilim.

Gürcan Abi, ligin en az gol yiyen takımıyız ve en çok gol pozisyonuna girdiğimiz halde pozisyon/gol oranımız şampiyon olacak bir takım için hiç de iç açıcı değil. Evet haklısın, Cale'nin olduğu kanattan çok kritik goller yedik ama buna rağmen altıpastan kaçırdığımız gollerle, boş kalelere yuvarlayamadığımız toplarla puan kaybettiğimiz maçlar var. Malesef bu pozisyonların baş aktörü de senin Bursaspor benim de Eskişehirspor maçına kadar desteğimizi sürdürdüğümüz Umut.:)

asimetrik
02.05.2011, 21:41
Aslında şikayetim sol bek ve golcünün ikinci yarıda takıma monte edilemeyişi üzerine... Fazla söylenmek istemiyorum...Aksayan iki yer öncelikli sol bek sonrası golcü idi.

Mehmet Ç.
02.05.2011, 23:12
Ibrahim Kizil ne ictiyse cok icmis :D

Soda getirin :)

Fatih ÇOLAK
02.05.2011, 23:33
Anaa Jaja'nın manita gelmiş maça kesin bu yüzden iyi oynamıştır, her maça getirtsinler manitasını :):)

Yavuz Hasan
02.05.2011, 23:37
kart sınırındaki oyuncularımız neden kart görmedi anlamadım

ceza alacak oyuncularımızın eksikliğini buca maçında mı yoksa sonraki ibb karabük maçlarında mı hissederiz

Sefer A.
03.05.2011, 00:40

Ümit hoca babadir yaaaa :)

ozturk
03.05.2011, 08:36
Kale arkasındaki pankarttagüzelmiş

CAFER ÖZER
03.05.2011, 09:02

Bildiğim kadarı ile Sarıkartta uygulama 3 sarı kartın varken 4.kartı gördün ve aynı maçta 2.sarı karttan kırmızı gördüğünde o 4.sarı kart sayılmıyor Kırmızı kart cezalısı olduğun için 3 sarı karttan devam ediyorsun,Burdaki durumda bu son maçtaki sarı kırmızıya döndüğü için sarı kart sayılmıyor Yani Emenike sarı kart sınırında şuan 3 sarı kartı bulunuyor.

Gökçebey
03.05.2011, 09:02
Emenike dün akşamki maçta kart görmemek için sakatlandım diyerek çıktı. Bu bir işaret.:D

magicyattara
03.05.2011, 09:26

Bizim yerimizde bjk ya da gs olsaydı beraberlikle biten en az 2 maçımızı kazanırlardı..mesela A.gücü maçında Umut'a yapılan penaltı es geçilmezdi..veya Kayseri maçında Burak'a yapılan faul..veya Antalya ve eskişehir maçlarında rakibin antifutboluna bir önlem alınırdı..

Her şey bir plan dahilinde gelişti bence..

Yahu bjk maçında Rüştü'nün Burak'a yaptığı harekete penaltı veremediler..daha ne diyelim abi..

Durmadan kazandırılarak arkamızdan ittirilen bir takım var..96'da da aynı şey olmuştu..büyük ihtimalle 82 puan alacak şampiyon olan takım..geçen yıl 75le şampiyon olunmuştu..önce ki yıl da..

Trabzonspor'un kaderi bu..ne zaman şampiyonluğa oynadıysak 80 civarı puanla olamadık..adamlar 75le iş bitiriyor..

Esiroglu_61
03.05.2011, 09:30
emenike inşallah kart görmemek için çıkmıştır.Karabük'te takılcak inşallah fener.
fenerli caner erkin şu açıklmasına bakın;
'TRABZONSPOR'UN 3 BÜYÜKLERİN İÇİNE GİRDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM''
Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları Trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren Caner Erken, ''Trabzonspor'un '3 Büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve Beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, Trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; Trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah Ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.

magicyattara
03.05.2011, 09:33
Devre arası ilgili başlıkta,takımın Karabük maçına 79 puanla çıkacağı tahminini yapmıştım..:)

75 alan şampiyon olur deniyordu..puan barajının buralara çıkacağı belliydi..

fbnin bir devrede bu kadar puan toplayacağı kimin aklına gelirdi..40 puan toplamışlar..5 puan daha alırlarsa bizim 44 puanlık rekorumuzu kıracaklar..belki de 49 puan toplayıp,şikenin tarifini yazacaklar..inanılmaz ama gerçek olacak gibi..

ftunsal
03.05.2011, 09:36
emenike inşallah kart görmemek için çıkmıştır.karabük'te takılcak inşallah fener.
Fenerli caner erkin şu açıklmasına bakın;
'trabzonspor'un 3 bÜyÜklerİn İÇİne gİrdİĞİnİ dÜŞÜnmÜyorum''
Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren caner erken, ''trabzonspor'un '3 büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.

"dÜŞÜnmek" İÇİn İnsan olmak lazim.zeka lazim beyİn lazim .
Hatta fenerlİ olmamak lazim

Semih
03.05.2011, 09:41
Trabzonspor anneni sevsin senin şerefsiz.

61mehmet61
03.05.2011, 10:07
arkadaşlar bizler saha dışı etkenlere çok fazla takılırsak futbolcuların eline bir koz vermiş oluruz. zaten bizi şampiyon yapmayacaklardı derler. eskişehir maçının son dakikalarında Jaja topa vurma yerine Burak'a verseydi dış etkenler buna engel mi olacaktı? tamam bazı oyunlar oynanıyor ama bunlar bizim kazanmamız için bence çok büyük engel değil.

Tatar Kemal
03.05.2011, 10:09
caner erkin doğru söylemiş. Trabzonspor, fener,bjk ve gese ile aynı kategoride değil. aslında bjk'yi de aynı kategoriye koymamak lazım. fener ve gese tüm şampiyonlukları şikeyle kazanmış yegane iki takımdır. bu iki takımın tarihinde bir tane bile temiz şampiyonlukları yok. o sebeple Trabzonsporun ismi bu iki şikeci takımın ismi anıldığı yerde anılması doğru olamaz. evet onlar büyük ama şikede büyük takım. Trabzonspor'un 6 şampiyonluğu da tertemiz şampiyonluklardır. o sebeple caner erkin doğru bir noktaya parmak basmış. inşallah en kısa zamanda Trabzonspor taraftarı da kendisine güzel bir parmak basacak.

theo
03.05.2011, 10:17
milan baros olayı nedir?

eğer öyle durum varsa trabzonspor en iyi transferini yapmış olur...

Gurpas
03.05.2011, 10:39
caner erkin doğru söylemiş. Trabzonspor, fener,bjk ve gese ile aynı kategoride değil. aslında bjk'yi de aynı kategoriye koymamak lazım. fener ve gese tüm şampiyonlukları şikeyle kazanmış yegane iki takımdır. bu iki takımın tarihinde bir tane bile temiz şampiyonlukları yok. o sebeple Trabzonsporun ismi bu iki şikeci takımın ismi anıldığı yerde anılması doğru olamaz. evet onlar büyük ama şikede büyük takım. Trabzonspor'un 6 şampiyonluğu da tertemiz şampiyonluklardır. o sebeple caner erkin doğru bir noktaya parmak basmış. inşallah en kısa zamanda Trabzonspor taraftarı da kendisine güzel bir parmak basacak.

Bencede bu Caner denen çok afedersiniz "oğlan kılıklı" adama haddi bildirilmeli. Bu adamın bir zamanlar Trabzonsporla adı anıldığında da baya bir küçümsemişti şanlı Trabzonsporumuzu.

Fatih Özkan
03.05.2011, 11:12
emenike inşallah kart görmemek için çıkmıştır.Karabük'te takılcak inşallah fener.
Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları Trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren Caner Erken, ''Trabzonspor'un '3 Büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve Beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, Trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; Trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah Ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.

Tüm Trabzon da sana girsin mi Caner iti ?

ilteriş
03.05.2011, 13:53
es es ten alper potuku alıyormuşuz iyi bir oyuncu mu?

Gurpas
03.05.2011, 14:22

Doğruluğu tartışılır ama iyi bir oyuncu bildiğim kadarıyla

gerenimo
03.05.2011, 16:42

caner doğru demiş, bizim onlarla aynı safta olmamamız lazım. kendilerini üç düdükler olarak adlandırsalar daha anlamlı olur.

ozturk
03.05.2011, 16:49
milan baros olayı nedir?

kaynak nedir?

eğer transfer edersek Türkiye nin en iyi forvetini transfer etmiş oluruz.

Ilelioglu
03.05.2011, 16:49
milan baros olayı nedir?

Iyi Futbolcu ama Trabzon'daki macta yaptiklarini unutmadim, o yüzden gelmesini istemem.

:cool:

Ilelioglu
03.05.2011, 16:54

Cok "ezikce" bir aciklama, zaten biz üc eziklerden biri olmak istemiyoruz, zira bizde "ezik" oluruz sonra.

Istanbul saltanatini yikan "Trabzonspor"'a laf söylemek ne sana ne baskasina...

:p

Yaşar
03.05.2011, 17:10
Özellikle isimleri geçen ''Serdar Kesimal ve Alper Potuk'' taransferlerinin yapılmasını kesinlkle istemiyorum. Bu iki futbolcunun kulüplerine en az 3-4 milyon Euro para kazandırmaktansa, o paraları çöpe at daha iyi.

Ilelioglu
03.05.2011, 17:18
Özellikle isimleri geçen ''Serdar Kesimal ve Alper Potuk'' taransferlerinin yapılmasını kesinlkle istemiyorum. Bu iki futbolcunun kulüplerine en az 3-4 milyon Euro para kazandırmaktansa, o paraları çöpe at daha iyi.

Aynen bende böyle düsünüyorum.

:cool:

Semih GÜL
04.05.2011, 11:35

Selçuk 'un daha yeteneklisi diyebilirim, eğer alınırsa onun yerini çok rahat dolduracaktır.
Benim bu sezon en çok beğendiğim türk oyuncuların başında geliyor...
Umarım alırız, ama açıkçası alamayız gibime geliyor...