PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

Ilelioglu
02.05.2011, 00:08
Hasan Sas:

"Digitürk Besiktas, Fenerbahce ve Galatasaray yarisin icinde olmadigi zaman Dekoder satamiyoruz diyor"

"Bu düsünce yanlis, o zaman diger takimlar cekilsin, bu ücü bir arada oynayip dursun"

"Bu cok tehlikeli bir düsünce"

"Biz herzaman diyoruz ya diger takimlarda güclü hale geldigi zaman Türk Futbolu gelisir diye, o zaman buda yalan olmus oluyor"

"Diger takimlarda emek veriyor"

Kaynak: Futbol Herseydir/TRT Türk

---------------------------------------------------------------------

Aklimda böyle kaldi, yani hata olabilir, ama bunlari demek istedi orasindan eminim.

Hasan Sas, ayakta alkisliyorum seni, helal olsun...!

:alkış::alkış:

Ümit Küçük
shota sempatik de ne oluyor 4 puanımız gitti

Yasin T.
Şenol Hoca bu rotasyonu Eskişehir maçında yapmalıydı diye düşünüyorum.Çok yerinde bir kadro çıkardı.Brozek'e de ayrı bir parantez açmak lazım.Kondisyonu yetersizdi ama ileri uçta pas kordinasyonlarını,verkaçları gerçekten iyi yapıyor.Keşke zamanında takıma monte edebilseydik.

Sefa
Markus penaltı pozisyonu için ne dedi bilen var mı ?

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 00:09
Sen peşinen kabullenmişsin yatışı...

Kesinlikle katılmıyorum
ne desin adam.Tabiki öyle konuşacak.
antep fenere oynadığı topun yarısını bize oynamadı.
nasıl eskişehir ve kayseri bize asıldığı gibi fb ye asılmadıysa antep de bize asılmadı.
yoksa jaja gibi adamı orta sahada bu kadar boş kimse bırakmaz.

ferhat odabaş
tolunay anteplilere şirin görünmek için tepkisini abartıyor. ve bu bizlerde alınganlık yapıyor.. şahsen ben alınıyorum arkadaş...

Fatih Öztürk
sıvası yabana atmayın.başkanı her ne kadar fener köpeğı olsada rıza hoca ve bır çok oyuncuları sağlam delıkanlıdırlar.2.yarının başında lıg başlasa sıvas ılk beşte olur.ıyı oynuyorlar,fenere basabılırler.

magicyattara
02.05.2011, 00:10

Gri demiştir..:)

yorumsuz6117
02.05.2011, 00:10

Kırmızı kart doğru penaltı değil dedi.

Ilelioglu
02.05.2011, 00:11
Hasan Sas'in yorumlari kaynayip gitmesin diye tekrar yazdim.

:)

ALDENİRO
Bence hakem hatasıyla zor geçesi muhtemel bir maçı rahat kazandık. fakat son haftaların en iyi başlangıcını da bu maçta yaptık. Takım kazanmak istediğinin sinyallerini ilk dakikadan veriyordu ve o hakem hatası olmazsa kazanabilceğimizi söyleyebilirim. pozisyon dışarda ve faul penaltı değil. Kırmızı kart da son adam olduğundan, düdük çalındıysa verilmeli ama ben faulün tartışılır olduğunu düşünüyorum. AM bu akşam Türk futbolu adına iyi şeyler görmedim. Bize ''sus'' payı verildi o pozisyon ile. Ve diğerlerinin konuşması için ortam oluşturuldu. Zaten İbrahim Kızıl verdi veriştirdi maçtan sonra hakeme. Ayrıca Fb'nin şampiyonluğu için de iyi bir malzeme oluşturuldu bu gece. İnşallah yanılırım.
derin ve düşünülmesi gereken bir yorum tebrikler

Mustafa Ayazoğlu
lig puanlar eşit tamamlanırsa

şampiyonluk maçı oynayalım hemde kadıköy de :)

matalar
02.05.2011, 00:12
Sen peşinen kabullenmişsin yatışı...

Kesinlikle katılmıyorum

eğri oturup doğru konuşmak gerekirse .....

OLCAY ÇAKIR
Bu arada eli bu işe yatkın kardeşlerimiz Sezer'in Manisa maç sonrası konuşmalarını bulup buraya ve face koymasını rica ediyorum.

Trabzonspor maçında üstün performans gösterdik falan dedi az evvel...:) Şaka gibi... Afişe etmek lazım bu tip sözleri....

Sefa
Allah içimi biliyor, Tolunay düzgün adamdır, delikanlıdır...
Eyvallah...

Ammaaaa beni son 2 maçımızdaki halleri rahatsız etmiştir...

Trabzonspor sevgim onun bu tarz söylemlerini hoş görmeme engel oluyor olabilir ona da eyvallah.

Ama rahatsızım açık söyliyim.

Olcay Abi aynı fikirdeyim hatta geçen yıl Kayseri maçında Kayserispor'u nasıl oynattığını hiç unutmuyorum gazozuna maçı katletmiştir oyuncularına kasaplık yaptırarak ek olarak bir iki şey daha var uzatmak istemiyorum seninle aynı fikirdeyim adamlığına filan sözüm yok ama Tolunay Kafkas ile Trabzonspor ilişkisi kalmadı bende eski bir futbolcumuz olarak görüyorum.

Burak Sahin
02.05.2011, 00:13
sıvası yabana atmayın.başkanı her ne kadar fener köpeğı olsada rıza hoca ve bır çok oyuncuları sağlam delıkanlıdırlar.2.yarının başında lıg başlasa sıvas ılk beşte olur.ıyı oynuyorlar,fenere basabılırler.

gecenin en sacma mesajı :) fener ve sivas bile kabule dıyor herseyı maalesf bızım taraftar hala medet beklıyor... bız kendı göbegımızı kendımız kesecektık maalesef.....

Sefa
Gri demiştir..:)

Şansal'dan bekliyorum bunu Markus'tan vazgeçtim Şansal ne dedi ? :)

iso_4939
sivas fb yatar karabükte,,,tek takım a.gücü olabılır oda karıköyde oynanacak onun ıcın oda zor.

azad53
02.05.2011, 00:14
tolunay böyle konuşmak zorundaydı ve konuştu.kim ne derse desin delikanlı adamdır ve trabzonspor sevgisi hep vardır içinde vesselam.. çok büyütmemek lazım arkadaşlar. adamlar tereyağında kıl arıyorlar çekmek için. bir de şu colman ne gerek vardı o geri pasa 3-0 rakip 10 kişi. hadi attın glowacki bırak geçsin adam atarsa atsın maçı koparmışız zaten. hep malzeme bunlar eziklere ve yandaşlarına.

DURAS
hani tekrar gibi olacak ama, fener sivasta puan kaybecek( ALLAH ın izniyle) , içime öyle doğuyor. son hafta da 3. kere çarpılacaklar, camia 5 sene kendine gelemiyecek. yalnız dua edin arkadaşlar, dua edin...

Emrullah
Çok rahat kazandık, alışkın değiliz rahat kazanmaya. Şaka maka çok keyif almadım rahat maç izlemekten. Keşke her maçımızı bir farklı, sıkıntılı bir şekilde kazansakta daha fazla keyif alsak.

magicyattara
nasıl eskişehir ve kayseri bize asıldığı gibi fb ye asılmadıysa antep de bize asılmadı.

Nasıl asılmadı yahu..bayağı top yapmaya çalıştılar..zaten onun için pozisyon verdiler..fener maçında da iyi top yaptı Antep..feneri gözümüzde büyütmeyelim..fizik olarak yerlerde sürünüyorlar bu ara..

Antep maçı kazanmaya çıktı..hem iyi kapandı hem iyi atağa çıkmaya çalıştı penaltıya kadar..zaten Antep bu kadar..ilk yarıda ki maçta da sürklase etmiştik onları..bjkden 3 yiyen takıma puan kaybedeceğimizi hiç düşünmedim..

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 00:15
Elimizi bu kadar zayıflatmayın kardeşim...

Birisiyle tartışırken senin şu sözünü benim yüzüme çarpsalar mesela....

Kendimi berbat hissederim...

Antep bize oynamamış mış....

Yapmayın Allahınızı severseniz...

Neyse
eğri oturup doğru konuşmak gerekirse .....

Ahmet F. Zengin
02.05.2011, 00:16

faul var kırmızı doğru ama dışarda dedi

Mustafa Ayazoğlu
şok şok şok

sivasspor başkanı mecnun odyakmaz kadıköyde doğdum aslen sivaslıyım

fenerbahçe liyim.

bordo61
Maçta da dedim arkadaşıma pankarttan dolayı okkalı bir ceza yiyeceğiz diye.

Ama olsun , bu pankarta değer.

Eskişehir tezahüratı ise Meydan parkına kadar gidecek kadar ses çıktı.

Videolara yansımamış , demekki Lig Tv ses kısmış :D

iso_4939
Bu arada eli bu işe yatkın kardeşlerimiz Sezer'in Manisa maç sonrası konuşmalarını bulup buraya ve face koymasını rica ediyorum.

Trabzonspor maçında üstün performans gösterdik falan dedi az evvel...:) Şaka gibi... Afişe etmek lazım bu tip sözleri....

gelde cıldırma ......

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 00:17
sivasspor başkanı mecnun odyakmaz

ali şenle olsun, aziz yıldırım olsun dostluğumuz söz kunusu

Tunay ERDEM
bu saatten sonra inandığım tek şey var;

hakemlerin bazıları bizi destekliyor bazıları da hayvanatbahçeyi.

Ilelioglu
Maçta da dedim arkadaşıma pankarttan dolayı okkalı bir ceza yiyeceğiz diye.

Ama olsun , bu pankarta değer.

Eskişehir tezahüratı ise Meydan parkına kadar gidecek kadar ses çıktı.

Videolara yansımamış , demekki Lig Tv ses kısmış :D

Videolar nerede?

Aslinda ben maci izlerken Eskisehir diye duydum birseyler tam anlayamadim yanliz.

DURAS
02.05.2011, 00:18
şok şok şok

sivasspor başkanı mecnun odyakmaz kadıköyde doğdum aslen sivaslıyım

fenerbahçe liyim.
bu tür açıklamalar iyi olur, bunları kulanmamız yeterli

Burak Sahin
02.05.2011, 00:18
Nasıl asılmadı yahu..bayağı top yapmaya çalıştılar..zaten onun için pozisyon verdiler..fener maçında da iyi top yaptı Antep..feneri gözümüzde büyütmeyelim..fizik olarak yerlerde sürünüyorlar bu ara..

Antep maçı kazanmaya çıktı..hem iyi kapandı hem iyi atağa çıkmaya çalıştı penaltıya kadar..zaten Antep bu kadar..ilk yarıda ki maçta da sürklase etmiştik onları..bjkden 3 yiyen takıma puan kaybedeceğimizi hiç düşünmedim..

antep bursa gibi top oynamaya calısan takımlara daha puan kaybettıgımızı hatırlamıyorum bızım puanlar ya cok cok sert ( karıköydekı fb macı ) yada 9 kısı savunma yapan takımlar antalya es es gıbı hemde ıkı macdada iyle takımlara puan kabettık cogunlukla ben bu macdan zerre kadar umudum yoktu puan kaybedecegz dıye ha su var ıbb karabük macımızda bu kadar kolay olmaz orası ayrı konu.....

Y.Çuvalcı61
02.05.2011, 00:19
Açılan pankart için trabzonlu gençlere teşekkür ederim çok keyif vericiydi maç boyu orda olması ve pankartı gören şansalın yüzünün ekşimesi ayrı bir zevkti...

Yine bir teşekkür de bu şehir başka şehir satılmış eskişehir diye bağırdıkları için ve bazılarınız duymadı ama hemen ardından sesi kıssana sesi kıssana i.ne ligtv sesi kıssana.... ALKIŞ

Emre Emiroğlu
02.05.2011, 00:19
Bugun bu yaşıma kadar gördüğüm en iyi taraftarı duyduğum en yüksek sesi duydum !

İlkkez Avni Akerde kulaklarımın zorlandığını hissettim..

Özellikle ;

Bu şehir başka şehir Satılmış Eskişehir

ve

Sesi kıssana , sesi kıssana

i.nenin biri sesi kıssana tezahuratlarında..

İnanılmazdı

Mehmet Sarigül
02.05.2011, 00:20
Mevcut kadroyu korumak Sampiyonluktan daha önemli...3-4 transferle bu kadro uzun yillar basarili olur.

Bu konuda Erdal'a cok katiliyorum...

Hasan61
02.05.2011, 00:20
Sivasspor'a değilse de Rıza hocaya güvenmemiz gerekir...

Rıza hoca oynatabileceği kadar oynatır, max verim alır...

Umarım tabii:)

Bende birtek ona güveniyorum Sivas maçıyla ilgili.

Beşiktaş'ı çalıştırdığı dönemde Kadıköyde kendisine yapılan terbiyesizliği unutmamıştır.

Ilelioglu
02.05.2011, 00:21
Mevcut kadroyu korumak Sampiyonluktan daha önemli...3-4 transferle bu kadro uzun yillar basarili olur.

Bu konuda Erdal'a cok katiliyorum...

Bende katiliyorum Erdal abi'ye.

:);)

ts_tuncay_ts
02.05.2011, 00:21
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=91661

sametaydin
02.05.2011, 00:22

Usta antep fb ye karşı top mu oynadı ki ben izledim o maçı hiçbişey yapmadılar fb tek kale maç yaptı resmen. Antep bazen kontra yapabilirsem yaparım anlayışındaydı. 1-2 tane kontra yaptılar başka bişey yapamadılar.

Bizim maçta ise kırmızı olana kadar oyun dengedeydi eksik kalınca zaten nasıl oynasınlar.

Sefa
Tribün konusu açılmışken yazayım sadece Trabzonlu Gençler'in bulunduğu yani deniz tarafı kale arkasının üstü kapalı olsun Trabzonda ki,mse bağırmıyor o olmuyor bu olmuyor muhabbetleri yerini TG yine muhteşemdi bu gece neydi öyle vay be yorumlarına bırakır ek olarak Türkiye de konuşurdu..

slmn
Maç sonu 3'lü çekildimi ? Çekildiyse varmı videosu ?

Ilelioglu
02.05.2011, 00:23
Bugun bu yaşıma kadar gördüğüm en iyi taraftarı duyduğum en yüksek sesi duydum !

İlkkez Avni Akerde kulaklarımın zorlandığını hissettim..

Özellikle ;

Bu şehir başka şehir Satılmış Eskişehir

ve

Sesi kıssana , sesi kıssana

i.nenin biri sesi kıssana tezahuratlarında..

İnanılmazdı

Aslinda az bile bagirdik ama bu kadari bu adilere fazla bile.

----------------------------------------------------------

Yer: Eskisehirspor Tribünleri, yeni adi ile Fenersehirspor

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Erdal
02.05.2011, 00:23
Olcay abi dinledim o konuşmayı...Aynen öyle dedi Sezercik...Müthiş bir performans sergiledik dedi...Eskişehirli dostlar alınıyor böyle dediğimizde...Oysa anlamıyorlar...Bize karşı neden oynadınız demiyoruz ki Fener e karşı neden oynamadınız...Bak Abdullah Avcı ve talebeleri delikanlı gibi söyledi ne fiziksel ne de zihinsel olarak yıpranmak istemiyorduk ve yıpranmadık dedi....Sizin aklınız nerde idi peki....

Canberk
02.05.2011, 00:25
Maç sonu 3'lü çekildimi ? Çekildiyse varmı videosu ?

Egemen 3lü çektirdi.
Video ligtv nin sitesinde olabilir bilmiyorum

iso_4939
02.05.2011, 00:25
"Bu şehir başka şehir,satılmış Eskişehir" tezahüratında ortalık yıkıldı..çok yüksek ses çıktı..sanırım lig tv sesi kısmış..

helal bunu herzaman söylemek lazım...

asimetrik
02.05.2011, 00:27
Olcay abi dinledim o konuşmayı...Aynen öyle dedi Sezercik...Müthiş bir performans sergiledik dedi...Eskişehirli dostlar alınıyor böyle dediğimizde...Oysa anlamıyorlar...Bize karşı neden oynadınız demiyoruz ki Fener e karşı neden oynamadınız...Bak Abdullah Avcı ve talebeleri delikanlı gibi söyledi ne fiziksel ne de zihinsel olarak yıpranmak istemiyorduk ve yıpranmadık dedi....Sizin aklınız nerde idi peki....

Manisaspor'a karşı neden üstün performans gerekmediğini de atlamamak lazım. Her üç maça da 3 puan veriyorlar..

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 00:29
O halde; Sezer'in konuşmasını bulun gençler, afişe edelim:)

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 00:30
Sivas bizi şampiyon yapıyor mu bir de? :) Höyt be... Uy ahaaa:)
Gerçi biri yapacak bu 3'lüden... O ayrı...

Fatih Öztürk
02.05.2011, 00:31
joeburak...üstad,rıza hoca ve sıvaslı bır çok oyuncunun sağlam delikanlı olmadığını ıspatlayacak kadar emınmısın kendınden?başkanları ne kadar yırtınırsa yırtınsın söz futbolcularındadır.mesajımdakı sacmalık şayet rıza hoca gıbı çekırdekten emekçı ınsana delıkanlı dememse,hiç konuşmayalım Türk futbolundan.her yiğit delıkanlılarda Trabzondan çıkmıyor,sivasında elbet yüreklı vıcdanlı şahsı duruşları vardır.zerre kadarda kuşkum yok.

nesta61
02.05.2011, 00:31
AVNI AKERIN karsisinda oturan yada o bulvarda oturan biri varmi suan online???? 72 DK DA umutun attigi sut hangi camIII kirdiii cooook merak ediyorum.... senol hocayida elestiriyorum burdan degislikler cok yanlis hocam cikar umutu niye brozek cikiyor!!! mac 3-0 son degislik de niyee baris oyuna giriyorrr??? kart sinirinda olan selcuk yada baskasi neden cikmaz???

Ahmet Öztürk
02.05.2011, 00:33
Açın tv8'i. Sinancım nasıl yırtınıyor penaltı pozisyonu için izleyin. İbretlik bunlar ibretlik..

asimetrik
Bana rahat şampiyon olacağız gibi geliyor. Fener üç maçta da puan kaybedebilir. İkinci yarıdaki Sivasspor'u Sivas'ta yenmek kolay değil. Normal bir Ankaragücü'nü de yenmek zor. Çok iyi bir takım. Karabük zaten tehlikeli ve o tür stadlarda fenerin işi her zaman zor olur.

TSezgin61
bazi arkadaslar yanlis maca baktilar galiba.

antep 11 kisiyken yaptigi pas trafigini, üzerimize gelip az bir süre olsada tek kale oynamasini görmedi heralde bu arkadaslar.

kirmizi kart dogru penalti yanlis. ha penalti olmasada antepi yenerdik cünkü baskili oynuyorduk antep 11 kisi zor cevap veriyordu zaten. glowacki kirmizi görmeliydi. o poziysonda penalti degildi. buda sonucu degistirirmi, hayir. cünkü durum 3-0di.

olurda antep 1 gol atardi. 10 kisiye 10 kisi oynayacaktik.

OLCAY ÇAKIR
Sinan Engin, analiz yapıyor.... Başkan Kızıl gibi...

Ah İstanbul... Yarın Trabzon da sokağa çıksan böyle mi yorumlardın bu pozisyonu he?

Sefa
02.05.2011, 00:34
Manisaspor'a karşı neden üstün performans gerekmediğini de atlamamak lazım. Her üç maça da 3 puan veriyorlar..

Her maça 50 bin vermiyorlar ama Gürcan Abi.. :)

Behçet61
02.05.2011, 00:35
Açın tv8'i. Sinancım nasıl yırtınıyor penaltı pozisyonu için izleyin. İbretlik bunlar ibretlik..
Bence boş adamın teki yorumunu bile dinlemeye gerek yok, son zamanlarda ikinci şansal oldu.

ts_tuncay_ts
Bu yorumlar (milliyet ve fanatikhaber yorumları)beni çıldırtmadan yatayım en iyisi...Herkese iyi geceler...

Ahmet Öztürk
Burağın pozisyonuna faul değil diyor. Aynı pozisyonun babası glowacki yaptı niye kırmızı yok niye sarı diyor. Yazıklar olsun bunlara. Böyle faul olmaz diyen adam geçen hafta eskişehirde attığımız ikinci golü tartışmam bile kesin faul diyerek geçmişti.

Kandemir
02.05.2011, 00:36
Emenike sarı kart sınırında. Yarın kart görmesi halinde Fenerbahçe maçında oynayamayacak.Yarın Emenike'yi bu gözle izlemekte fayda var. Bence haftaya Emenike Fener maçını tribünden izler.

Oğuzhan İnce
Kanaltürk'ü açın ortalığı karıştırdı bi emice :D

Burak Sahin
joeburak...üstad,rıza hoca ve sıvaslı bır çok oyuncunun sağlam delikanlı olmadığını ıspatlayacak kadar emınmısın kendınden?başkanları ne kadar yırtınırsa yırtınsın söz futbolcularındadır.mesajımdakı sacmalık şayet rıza hoca gıbı çekırdekten emekçı ınsana delıkanlı dememse,hiç konuşmayalım Türk futbolundan.her yiğit delıkanlılarda Trabzondan çıkmıyor,sivasında elbet yüreklı vıcdanlı şahsı duruşları vardır.zerre kadarda kuşkum yok.

abicim kezfmiz kacmasın aldım nıckını sıvas fb macından sonra yazısırız bısıler hakkını helal et :)

ozcan_asanoglu
02.05.2011, 00:37

Abi biz Bursa'yı yaptık Sivas niye bizi yapmasın. Kaderin cilvesi eşleşmeler bunlar olur mu olur... Aslında herkes işini yapsın yeter her takım her maça kazanmak için çıkmalı...Tabi ben önce Karabük'ten bekliyorum asıl darbeyi...

Murat Altun
Haha kanalturk muhabirini iyi fircaliyor bizim bir taraftar Helal olsun gidin feneri yazin serefsizler diyo :)

Canberk
Burak penaltıdan sonra Şampiyonnnn diye bağırıyor yahu :D
Adamsın sen Burak adamın hasısın...

Fatih Öztürk
02.05.2011, 00:38
gördünüz testısı sağlam Taraftarımızı.helal taraftarıma.

lazzz61
02.05.2011, 00:39
hahaha bızım taraftar muhabırı dovecektı :) ohh ıcımın yagları erıdı :)

leavemealone
02.05.2011, 00:40
Helal o abi ye . Keske gecirseydi su serhatin cücügüne bir tane .

Fatih Öztürk
02.05.2011, 00:41
tas kafa serhat kafası kıpkırmızi oldu.taraftarımız muhabıre canlı canlı ıyı ayar verdı havaalanında.gıdın fenerle ugrasın serefsızler dedı.ha ha ha.

Mustafa Ayazoğlu

Karabük olmadı , Ankaragücü son maça önde giren şampiyon olur.

Sivas halkı Fenerbahçe'yi destekler. Sivas'a kalırsa işimiz yaş.

Ahmet Öztürk
tv8 de bizim pankartı konuşacaklar birazdan :)))

Emre B.
02.05.2011, 00:42

Karabük yada Ankaragücü...
Sivas'tan hiç umudum yok
Karabük'ün gücü yetmez, ama Fatih Sultan Tekke :)

SAMSUNLU60
02.05.2011, 00:43
kudursunlar, umrumda bile değil.

Aziz değil miydi açık açık hakaretler yağdıran bu hakemlere, zıvanadan çıkanlar varken, bizimkisi bir hiçtir, dert dahi etmem.
Geçen hafta bu adamlar beleşden penaltıyla çevirmediler mi maçı?
Herkes kendi evinin önünü temizlesin, önce de Fener çakalları başlasın.

Hakan Karadirek
02.05.2011, 00:44
Sivasin Fenerden puan almasi en az muhalefetin iktidar olmasi kadar imkansiz. Insallah yanilirim.

Fatih Solmaz
02.05.2011, 00:44
kanaltürk te bizim maç için çok tartışmalı bir maç dediler. Hakeme ısrarla penaltıyı kimin verdiğini sormaya çalıştılar. Adi köpek bunlar!!!!

talsuv61
02.05.2011, 00:45
Pankartta "fenevbahçe" yazsaydı daha güzel olurdu.
Şampiyon olsak da olmasak da büyük takımız.
Bize, düşmanlık edenleri, kıskananları, çekemeyenleri, gördükten sonra, şampiyonluğu kaybetmeye fazla üzülmem. Şampiyon olmakda ki maksat; büyük takım olmak değil mi?

Kader KORELİ
02.05.2011, 00:45
rüyamda gördüydüm ben bunu, Trabzonda şampiyonluk kutlamalarında geliyor bana mikrofon uzatıyorlar, aynı o abi gibi tepki gösteriyordum.. yarın videolardan izleriz abimizi, helal olsun!

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 00:46
Burada şu var bir de;

Dışarıdan, yani karşı taraftan; "ulan bunlarında lobisi amma güçlü çıktı ha, son ana kadar bırakmaycaklar" stresi oluşuyor olması bizim lehimize gelişme....

Biz farkında olmadan karşıdan böyle gözüküyoruz...:) Bence...

Ligos61
02.05.2011, 00:46
2.goldeki egemenin ortasını solbekimiz cale 3 seneden beri yapamıyor

Ali Özcan
02.05.2011, 00:48
bu akşamdan sonra çok rahatım...

kesinlikle ŞAMPİYON olacağız...

karabükten çıkamazlar...hatta 3 maçta da puan kaybedebilirler Gürcan Abinin de yazdığı gibi...

Ali Özcan
02.05.2011, 00:49
Bir de şu Burak YILMAZ ın cidden heykeli dikilsin...Adam Trabzondaki bir çok kişiden daha çok inanmış şampiyonluğa...

Canberk
02.05.2011, 00:49
Burada şu var bir de;

Dışarıdan, yani karşı taraftan; "ulan bunlarında lobisi amma güçlü çıktı ha, son ana kadar bırakmaycaklar" stresi oluşuyor olması bizim lehimize gelişme....

Abi bana lobi deme aklıma kartal ilçe teşkilatı geliyor ççç

AYYILDIZ
02.05.2011, 00:50
Emenike satilmis,Ankaragucu maci icerde hakemle gotururler,sivas usaklari.Biz kendimiz halledecektik ah ulan ah.

TSezgin61
muhabir: baskanim penalti pozisyonu vardi ne diyorsunuz?

Sadri Baskan: mac 3-0 bitti, penaltiyi cikaralim 2-0. oldumu?

:D:D

OLCAY ÇAKIR
Canberk seni özlicez:)

Tikat et kendine:)

Lobi bu...

lazfather61
Burağın pozisyonuna faul değil diyor. Aynı pozisyonun babası glowacki yaptı niye kırmızı yok niye sarı diyor. Yazıklar olsun bunlara. Böyle faul olmaz diyen adam geçen hafta eskişehirde attığımız ikinci golü tartışmam bile kesin faul diyerek geçmişti.

ntv de rıdvanın buragın pozisyonu penaltı kırmız degil ve glowacki kırmızı derken yuzunun ifadesini gorcektiniz resmen aziz soyletiyor,, alayı kancık bunların

Ahmet Öztürk
kuduruyo sinan enginle faik çetiner :)))))) çok acayip güldüm yahu..

bi yandan hakem makem satın alınır mı kolay iş değil bunlar diyo. 5 dk sonra biz ne sırlar biliriz diyor :) bir insan kendi ile ancak bu kadar ters düşer

ts_tuncay_ts
02.05.2011, 00:51
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=kanalturk zamana göre ayarlamadan 00:35:00

vatandas61
su pankart olayi lig tv yi ve tv8 de sinani cok sinirlendirdi.
Cok hosuma gidiyor böyle seyler, kimin düsman kimin dost oldugunu anliyorsun. Hakem odasini basan adama birde ceza da indirime gidiliyor ama dogru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar.
Bu eziklere az bile. Pankarti asanlarada helal olsun, tebrik ederim.

Şenol Altunsoy

Canberk sen bir ömürsün ne deyim ben sana :)

Fatih Solmaz
02.05.2011, 00:52
Ulan şerefsizler pankarta laf ediyorsunuzda Fener'in galatasaray a yaptıgı küfürlü pankartlar gözünüze ferine girsin!!!!

DURAS
sinan enginin Trabzonluluğu nereden geliyor, ANNE TARAFINDAN MI, BABA TARAFINDAN MI

Abluka
http://www.facebook.com/bordomavi.net#!/video/video.php?v=10150177831822561&oid=8715106814&comments

görüntünün 1.00 ve 1.04 arasında 4. hakemle Şenol Hoca'nın diyaloğu ve hakemin kaldırdığı el!!!

vatandas61
02.05.2011, 00:53
sampyion olunca "acilarin cocugu sinan engin" diye pankart asmak lazim :D:D:D:D

Ahmet Öztürk
bunca insanın karşısına çıkıp bu yorumları yapıyorlar. Rabbim ar, edep, namus dağıtırken neredeydi bunlar. Tamam bir çoğumuz penaltının yalnışlığında hem fikir olduk ama bu kadar da abartmak ayıptır günahtır yahu. Bu ne pişkinliktir be.. Ahmet Ağaoğlu'nu bir şekilde donatıp yarın akşam bu tv8 dekilerin karşısına çıkartmak gerek. Hiç değilse onları sustursun :)

DNA-TS
neyse kaldı 3 maç sabredelim kazanalım görelim.bakarsınız hiç ummadığımız bir gelişme oluverir.
birde kahpeşehir maçından sonra tv8 kameraları röportaj yapıyordu ben o sinirle Zinan engine bastım kalayı sövdüm falan adam dediki aga nedir zinanla problemin. kendisi bu gece zinanı izlemişse anlamıştır meramımı.

Sefa
02.05.2011, 00:54

Allah razı olsun kendisinden bu maçta emeğini çok gördük.. :)

ûamûra
http://www.tumspor.com/photos/602836478.jpg
aynı sinanım tutuğu takım..

Canberk
Canberk seni özlicez:)

Tikat et kendine:)

Lobi bu...

Canberk sen bir ömürsün ne deyim ben sana :)

Abilerim seviyorum sizi :):)

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 00:55
Burada şu var bir de;

Söylerim hep hayatta en kötü an kazandığında kaybetmektir.

Birde güçlüyüm derken, güçsüze mağlup olmak hayal kırıklığıdır.

Fenerbahçe şampiyonum diyor , bunuda güçlü (Maddi, Medya, Taraftar sayısı) olduğum için yapıyorum diyor.

Şampiyon olamayıp bunu kendinden güçsüz bir takıma karşı yaşamaktan korktukları için Aziz Yıldırım her yolu deniyor.

3. yü kaldıramaz camiz çünkü.

SAMSUNLU60
02.05.2011, 00:56
SINAN kabul etti, Burak faul derse, doğrudur diyor şimdi. Ben inanıyorum Burak'a diyor.

Ahmet Öztürk
Bu Akşamki Maçtan Bir Kare:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/222622_10150175057113374_707208373_6603208_732215_ n.jpg

cerebrum
hakemi tartışana şu cevap verilmeli....

çok uzağa değil buca-fb maçı ile kıyaslıyalım.. maçta 2 farkla buca üstünken bir penaltı veriliyor penaltı kararını yan hakem veriyor.. bugün 25.dk maç berabere geri düşmüş takım yok bir penaltı veriliyor..faul kararı orta hakemin bunu tarışmaya gerek yok faulden dolayı kırmızı kart burada da sorun yok penaltı kararını ise yan hakem veriyor.. şimdi geliyoruz kayırma nerede var.. buca maçına dönüyoruz maçın 57.dk sı sanırım gökhan gönül yan hakemin yanında tartışmasız sarıyı gerektiren tepkiyi verdi ve olaya müdahale edemeyen bir yan hakemimiz daha oldu.. şimdi sonuca bakıyoruz.. ts bir penaltı ve rakibe 1 kırmızı maç berabere iken.. febe 1 penaltı ve maçta atılmayan 1 oyuncusu maçta 2 fark gerideyken.. varın kararı siz verin..

Fatih Özkan
Yarın Emenikeye döşerler sarı kartı yatırırlar şikebahçe maçında evde..Şimdiden ayarı veriyor serhat ulueren hıyarı tv de karabük başkanına.Üstüne basa basa diyorki emenike kart görürse oynayamaz dimi başkanım fener maçında...vay vay vayyy..sanki başkan bilmiyor..sizin karabükte çok trabzonlu var..başaknım size baskı varmı Trabzonlulardan diyor gazı veriyor.Bunları üst üste koyacan sonra Allah ne verdiyse...ah ulan ahh...

real_rock
02.05.2011, 00:57
Tokat'ta okuyorum burası sivasın komşu ili ve bir sürü sivaslı arkadaşım var. Hepsi de fenerbahçelidir. sivaslıların fenerbahçeye olan sevgisi herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ayrıca sivas ligde kaldı gibi. Bir iddiası da yok. Ankaragücü ise fenerbahçeden deplasmanda puan alabilecek bir takım değil. Sanmıyorum fenere ters geleceklerini. Fenerden puan alabilecek tek takım Karabük.

lazfather61
..................................

ozcan_asanoglu
Bırakınız kudursunlar. O pankart müthiş oldu açık,doğrudan, direk hedefi vuran gerçeği tüm çıplaklığıyla suratlarına çarpan bir olay oldu bu. Kral çıplak dedi Trabzon yani...

Aziz'in kankası Sinan Engin'in tavrı da çok normal,boşverin...

Canberk
02.05.2011, 00:58
Bu foto'da forumdan çıkma :D
İnsan bi alıntıdır yazar altına ççç

FC-ST-PAULI-61
Bu Akşamki Maçtan Bir Kare:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/222622_10150175057113374_707208373_6603208_732215_ n.jpg
Sigarayi kullanan Adam Pawel Brozeke cok benziyor

Abluka
http://www.facebook.com/bordomavi.net#!/video/video.php?v=10150177831822561&oid=8715106814&comments (http://www.facebook.com/bordomavi.net#%21/video/video.php?v=10150177831822561&oid=8715106814&comments)

görüntünün 1.00 ve 1.04 arasında 4. hakemle Şenol Hoca'nın diyaloğu ve hakemin kaldırdığı el!!!

4.25 ve 4.35 arası Hürriyet'in Pepe'yi gölgede bırakan insanlık dışı hareketi?

Emre Emiroğlu
Ulan şerefsizler pankarta laf ediyorsunuzda Fener'in galatasaray a yaptıgı küfürlü pankartlar gözünüze ferine girsin!!!!

Fenerin beşiktaşa

İTaat et ( İT) siyah beyazdı. Ve komple tribünü kaplayan bir kareografi idi ?

Bunların hepsi şerefsiz

DNA-TS
02.05.2011, 00:59
Sigarayi kullanan Adam Pawel Brozeke cok benziyor

piotr kadroda yoktu o olmasın :D

magicyattara
02.05.2011, 00:59
muhabir: baskanim penalti pozisyonu vardi ne diyorsunuz?

Sadri Baskan: mac 3-0 bitti, penaltiyi cikaralim 2-0. oldumu?

:D:D

Sadri Şener lafı çok pis koydu orda.."fbnin medya gücü var..bak nerde olursa olsun Trabzonspor başkanına soru sordurmak için muhabir gönderebiliyorlar" dedi..

Tabii bu lafı anlayacak zeka lazım..

Tüm programlarda kazanmamız hazımsızlıkla karşılandı..fb puan kaybedecek hissi bende de oluşmaya başladı..çünkü bunlarda öyle bir his oluşmuş durumda..

KERİM
02.05.2011, 01:00
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=kanalturk zamana göre ayarlamadan 00:35:00
bi hata olduya köpek gibi peşinden koşuyorlar. Gülüyorum

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 01:00
Bırakınız kudursunlar. O pankart müthiş oldu açık,doğrudan, direk hedefi vuran gerçeği tüm çıplaklığıyla suratlarına çarpan bir olay oldu bu. Kral çıplak dedi Trabzon yani...

Aziz'in kankası Sinan Engin'in tavrı da çok normal,boşverin...

sinan engin'in tek derdi fenerbahçe'ye yaranma istanbul takımı çünkü

fener lehine içinden gelerek yapmıyor yorumları , yalakalık

Abluka
02.05.2011, 01:01
Yarın Emenikeye döşerler sarı kartı yatırırlar şikebahçe maçında evde..Şimdiden ayarı veriyor serhat ulueren hıyarı tv de karabük başkanına.Üstüne basa basa diyorki emenike kart görürse oynayamaz dimi başkanım fener maçında...vay vay vayyy..sanki başkan bilmiyor..sizin karabükte çok trabzonlu var..başaknım size baskı varmı Trabzonlulardan diyor gazı veriyor.Bunları üst üste koyacan sonra Allah ne verdiyse...ah ulan ahh...

Bunu diyen adamı ibreti alem için gereceksin gereceksin gereceksin ............. ulan ne tür yaratıklarsınız siz (ağır küfürler ağır küfürler)

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:02
Bu lig sondan 2. hafta belli eder kendini..Kim şampiyon olacak görecekler.Bu akşam eski Trabzonu gördüm sahada...Çok kişiyle hücum adam eksiltme birden fazla gol aramak ve baskı...Fenerdede tam tersi;telaş,yüklenmekten korkma,aşırı tadbir..Bir şeyler olacak son 2 hafta kalana kadar olacak bir şeyler ve fener liderliğin altında ezilmeye başladı...Ayrıca not:golü atan brozek ödül olarak maçın sonuna kadar kalmalıydı...Umuttan harika bir stoper olur..Çok ciddiyim..Umut ahhh umut dedirtti yine...Şenol hocanın en az 10 maçtır bu adamı neden turşu gibi beklettiğini kimse anlayamadı..eee demek oynatınca atuyormuş..Eskişehir maçındada 2. yarı oyunda olması gerekmiş...Umut inadı sadece inatmışş..

DURAS
02.05.2011, 01:03
Tokat'ta okuyorum burası sivasın komşu ili ve bir sürü sivaslı arkadaşım var. Hepsi de fenerbahçelidir. sivaslıların fenerbahçeye olan sevgisi herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ayrıca sivas ligde kaldı gibi. Bir iddiası da yok. Ankaragücü ise fenerbahçeden deplasmanda puan alabilecek bir takım değil. Sanmıyorum fenere ters geleceklerini. Fenerden puan alabilecek tek takım Karabük.

mesele taraftarın ne istediği değil, mesele futbolcuların ve td nin tavrıdır. 1996 da gs ile 2. yarı oynanan maçta, gs nin zenci defans oyuncusu, shotayı yaka paça indirmişti, hakem penaltı vermemişti. gs li seyirciler hakemi yuhlamıştı, ama maç 0-0 bitmişti...

Fatih Solmaz
02.05.2011, 01:04
Fenerin beşiktaşa

İTaat et ( İT) siyah beyazdı. Ve komple tribünü kaplayan bir kareografi idi ?

Bunların hepsi şerefsiz

sadece o mu kardeş neler var neler. bunların yaptıklarını insan olan yapmaz.

iso_4939
02.05.2011, 01:04
Yanİ bu satilmislarimi kaale aliyorsunuz bosverin gitsin bunlarin hepsi birbirinin yalakasidir.

DNA-TS
02.05.2011, 01:05
serhat ulueren denen dingil canlı yayında aziz yıldıvım dan azar işitince ağladı salya sümük 1 hafta boyunca ondan sonra ne olduysa oldu azize yıldıvımın adamı.anlamadım bunlara nasıl bir acı tattırmışız ki şampiyonluk kelimesinin trabzonspor dan önce söylenmesini hazmdemiyorlar.

real_rock
02.05.2011, 01:05
mesele taraftarın ne istediği değil, mesele futbolcuların ve td nin tavrıdır. 1996 da gs ile 2. yarı oynanan maçta, gs nin zenci defans oyuncusu, shotayı yaka paça indirmişti, hakem penaltı vermemişti. gs li seyirciler hakemi yuhlamıştı, ama maç 0-0 bitmişti...

mehmet yıldız ve hayrettin gibileri mi onurlu oynayacak? hiç sanmam.

iso_4939
02.05.2011, 01:06

güzel yakalamıssın be helal.....

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:08
nefesimiz enselerinde,soluğumuzun sıcaklığını hissediyorlar,hata ama çok küçük bir hata yapacakalr çok pahalıya patlayacak onlara...bir anlık dalgınlık,dikkatsizlik yapacaklar..gevşeyecekler ve olan olacak..geçen yıl olanlar son maç depremi akıllarına gelecek..ve görecekler...Başbakan mitingini Trabzonda lig sonuna saklamış..malum gelemiyor bu aralar..gerilmiş ortam..hoş şeyler olmayabilir..hala anlayamadı..Trabzonlunun canını al renklerine dokunma..şampiyon olunca gelip pişkince kutlarsa(içi kan ağlayarak tabi) hiç şaşırmam..

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 01:08
Herkese iyi geceler...

Yarın saldırılar olacaktır...

Has ettuk da güzel bir savaş silahıdır:)

İyi geceler...:)

Abluka
02.05.2011, 01:09
Olası bir Trabzonspor şampiyonluğunda ayküt ve azizin dötünü kurtarma çabasından ötemeye gidemeyecek yaptıkları. Siz ve sizin gibi pisliklerin kellesi alınmadıkça bu ülke futbol da bir adım ileriye gidemeyecek. Şenol Güneş ve Trabzonpor bu ülkenin makus talihini değiştirmişler bunu yine başaracaklardır. ancak önce siz gideceksiniz pislik herifler gölge etmeyin bsg!

U.Sadıkoğlu
02.05.2011, 01:09
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=29696

SANDIĞA BORDO MAVİ GİDİYORUZ !

ozcan_asanoglu
02.05.2011, 01:12

Serhat denen vatandaş Karabük başkanına 'fb ile maçınız var ama her gün emenike'nin fb'ye transfer haberi çıkıyor bu emenike'nin futbolunu nasıl etkiler' sorusunu sordu mu?hayır değil mi...bu durumda nasıl biri olduğunu buraya yazmaya terbiyem müsaade etmiyor...

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:14
fenere sevgim çok derinden,onlara dövme yaptım en güzel yerinden,bunlar hep yuvarlaktı taa ezelinden çirkeflikler çıkar, aykut leblebisiyle dönek azizinden..82 puanı laırsakta şampiyon olamasakta bizim şampiyonumuz belli...ikili 4 lü averaj falan tanımam..bu paraya bu kadroya bu kadar iş çıkardık..helal olsun bize..

Emirhan Makul
02.05.2011, 01:16
Herkese iyi geceler...

Evet :) Bu yüzden rahatım

Penaltı değildi , kartınız verilmedi , antep oynamadı cümlelerine

Evet Değildi , kartımızı vermediler , antep zaten maçı bize sattı diyerecek cevap vermek gerçekten çok rahatlatıcı deneyin pişman olmazsınız :)

İyi geceler Olcay Abi :)

magicyattara
02.05.2011, 01:17
Herkese iyi geceler...

"Size ne has oldi" da var..:)

İyi geceler..

Canberk
Herkese iyi geceler...

Teşekkürler iyi geceler ağabeyy :):)

Emre Emiroğlu
Sinan egemen bitti alındı diyo

Mustafa Ayazoğlu
sinan engin : egemen beşiktaş ta

lazzz61
02.05.2011, 01:18
Sinan egemen seneye bjk da oynucak ded ve kesİn dedİ :(

Fatih Öztürk
yatma yeşıl çımene,uyur uyanamazsun.verma benı ellere görür dayanamazsun.kelıne vurduğum sınan engını,egemen seneye beşıktaşta dedı,çokta emın hemde.

Canberk
Sinan'ın validesini TRabzon'a transfer ettireceksiniz zorla.
Yaşmayın şu şapşalın saçmalıklarını şuraya lütfen beyler yaa...

Fatih Öztürk
02.05.2011, 01:20
yalancının kelıne tokat atayım hemi sınan

SAMSUNLU60
Egemen gider, Selcuk da gider, bizde boslari oynariz. Yine yönetime laflar demek geciyor icimden ama susayim en iyis.

Fatih Özkan
Sehat ulueren denen adam diyecem adam değil...bu keltoş soyadını uluveren YAPSIN...vereceği kişiyide bilir..veren vereceğine vermiş vereceği kadar..geberecekler biz şampiyon olduk :) diye...biz şampiyon olunca da efendim hakettiler zaten,çok gayretliydiler,inanmış adamlar kenetlenmiş diyecekler..eee yalakalıkta sınır yok...uluveren ve yanındakimedya soytarıları (kadın programları daha iyi) reyting için her şeyi yaparlar..ulen uluveren bize veremezsin..öyle herkes verecem deyipte biz alsaydık adımız trazbon olmazdı...verecek derken gaz verecek dedim..yanlış anlamayın.. :)

lazzz61
valla arkadasalr ben bu egemen ısıne ınanmaya basladım kı bence egemen kesın bı dılle yalanlamadı bursalın bı tarafatar egemn para ıcın gıder demıstı bence haklılar egemen gıdebılır

Kader KORELİ
02.05.2011, 01:21
Ya Allah aşkına nerde beş para etmez adam varsa burda sözü açılıyor. Kendilerince oyun çevirmeye çalışıyor zavallılar. Biz kendi işimize, kendi insanımıza bakalım.

vatandas61
02.05.2011, 01:22
selcugunkine inanmam ama egemen isi benide düsündürüyor.
Giderse bence hayatinin hatasini yapar. Bursada da iyi di egemen ama onu asil egemen yapan takim trabzondur.

Fatih Öztürk
02.05.2011, 01:23
küfür küfür küfür.hakaret hakaret hakaret.sınan senın annenın ellerınden öperım.ama o tas kafana bı şaplakta atarım.

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:24
Sinan engin boş bir adamdır...lafını bile etmeyelim...seda sayanla evlenen adam bu kadar olur..işimize bakalım beyler...fenerin lastiği patlayacak elbet..bu araba bu hızla gitmezzz...aleksin kafası gibi lastik kabakladı..havda yağışlı olursa ya şarampole ya karambole..bizde kıçından vururuz bir vole,haydı fener güle güle..

Sefa
02.05.2011, 01:25
Sinan Engin'in şu kesin bitti kesin dediği onlarca isim var Beşiktaş'ın yanından geçmeyen.

Egemen ile anlaşılırsa gitmez yani direk bizle konuşmadan gitmez ama anlaşamazsak gider tıpkı Bursa'da olduğu gibi.. Bunu da yadırgamam..

Harun CAN
02.05.2011, 01:25
Sinan engin diyo ki Egemen BJK de, Forlan da tamam..

Eğer Egemen bizim şampiyonluk kovaladığımız şu günlerde gidip rakip takımla görüşme, ön sözleşme falan yapıyorsa zaten gitsin hiç durmadan...

Sen yönetim olarak bunlara zamanında, devre arasında, sezon içinde imza attırmazsan sonra böyle herkese sakız olursun. Bak Fenere.. Alex haberleri çıktı bi hafta sonra hemen imzayı attırdılar.

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:26
valla arkadasalr ben bu egemen ısıne ınanmaya basladım kı bence egemen kesın bı dılle yalanlamadı bursalın bı tarafatar egemn para ıcın gıder demıstı bence haklılar egemen gıdebılır

Birader egemen işine inan,bize maçta musluk atan bursalının sözüne inan..hayrola sen neişsin ya?adam profesyonel gidebilir..ne var bunda..çokmu acayip geldi..ömürlük bizde kalacak değil ya...bizi şampiyon yapsınlar sonra isteyen gider isteyen kalır..sezonbitsin bakarız..egemen canını dişine taktı oynadı..gider gitmez şahsi fikridir bize ne yaa!!!

iso_4939
02.05.2011, 01:27
bence egemen yapmaz yaparsada adamlıgı kalmaz.

POYRAZ
02.05.2011, 01:29
Zorlu bir maci daha geride biraktik.

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:30
Arkadaş gelmeyin gaza..adam döneklikmi yaptı..bizde oynuyor..adam gibide oynuyor..nazar etmeyin dedikoduda..şampiyon olup direkt gidince şam.ligine o zaman bak giden olurmu? üstüne para versen gitmez..daha umut şampiyonlar liginde ne koşular yapacak...:) bizi delirtecek...şampiyon olunca kovsanda kimse gitmez..kapatın sinan engin şaplağını..

sametaydin
02.05.2011, 01:32
bence egemen yapmaz yaparsada adamlıgı kalmaz.

Niye usta ne alaka adamın sözleşmesi bitiyo bizle anlaşmak zorunda mı bizle istediği yere gider. Sonuçta burda kalacam diye bize söz vermedi egemen. Çok profesyonel bir oyuncu her maç elinden geleni yapıyor.

Senin yönetimin diyor ki lig bitsin öyle görüşecez. Lig bitmeden görüş işte senin oyuncunla bak başkaları ayartıyo seni oyuncunu işini bitiriyo sen uyu olduğun yerde. Bu yönetimin bu acizliği beni çıldırtıyor.

Fatih Özkan
02.05.2011, 01:33
Rahatça gidin uyuyun..rahat uyumayan fenerliler..arkalarındayız..gerildilerki sprmayın...cartt diye ayrılacakalr ikiye...sakin olun..güzel pazardı...3 pazar sonra nasıl olsa uyumayacağız..sabaha kadar sokakta olacağız kutlamalar için...İyi geceler..

iso_4939
02.05.2011, 01:34
Niye usta ne alaka adamın sözleşmesi bitiyo bizle anlaşmak zorunda mı bizle istediği yere gider. Sonuçta burda kalacam diye bize söz vermedi egemen. Çok profesyonel bir oyuncu her maç elinden geleni yapıyor.

Senin yönetimin diyor ki lig bitsin öyle görüşecez. Lig bitmeden görüş işte senin oyuncunla bak başkaları ayartıyo seni oyuncunu işini bitiriyo sen uyu olduğun yerde. Bu yönetimin bu acizliği beni çıldırtıyor.

tamam da bırader hersene baska bır takımamı gıdecek boyle .he yönetım konusunda haklısın.onda senle hemfikirim.

Fatih Öztürk
02.05.2011, 01:34
Egemen bıze bu hıyanetlığı yapmaz.müsterih olun.sınan gıbı yalama adamcıka ıtıbar etmeyın.o hafızalarda sadece kel kafalı yalama olarak kalmalı.

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 01:35
Egemen beşiktaşla anlaşmışya,

Hem beşiktaşın sitesinde açıklama var hem Trabzonspor'un.

2 kulüpte yalancı çıkacak. Yada Sinan Engin göt olacak.

cimlagava
02.05.2011, 01:35
Birader egemen işine inan,bize maçta musluk atan bursalının sözüne inan..hayrola sen neişsin ya?adam profesyonel gidebilir..ne var bunda..çokmu acayip geldi..ömürlük bizde kalacak değil ya...bizi şampiyon yapsınlar sonra isteyen gider isteyen kalır..sezonbitsin bakarız..egemen canını dişine taktı oynadı..gider gitmez şahsi fikridir bize ne yaa!!!

Sen profesyonelliği çok yanlış anlamışsın dostum . Liverpool çok zor durumdayken torres gidebilirdi senin profesyonelliğine göre . Çatır çatır etmeyeceği parayı götürdü kulübe öyle gitti .

O kapıdan içeri girdiysen güle güle deyip çıkılmayacağını biliyorsun . Millete maval okumayın . Trabzon futbolcusu hakkında sinan kafasına göre konuşacak . Kimsenin sesi çıkmayacak gitmek isteyen de profesyonel olacak yok öyle yağma.

iso_4939
02.05.2011, 01:38
Sen profesyonelliği çok yanlış anlamışsın dostum . Liverpool çok zor durumdayken torres gidebilirdi senin profesyonelliğine göre . Çatır çatır etmeyeceği parayı götürdü kulübe öyle gitti .

O kapıdan içeri girdiysen güle güle deyip çıkılmayacağını biliyorsun . Millete maval okumayın . Trabzon futbolcusu hakkında sinan kafasına göre konuşacak . Kimsenin sesi çıkmayacak gitmek isteyen de profesyonel olacak yok öyle yağma.

aynen kardes ...agzına saglık.

Mustafa Ayazoğlu
02.05.2011, 01:38
Egemen Bursaspor sözleşmesi bitti Trabzonspor'a geldi

Bir kez yapan bir daha neden yapmasın !

Aurelio da aynı şeyi hem bize hem fenere yapmadı mı?

sametaydin
02.05.2011, 01:41
tamam da bırader hersene baska bır takımamı gıdecek boyle .he yönetım konusunda haklısın.onda senle hemfikirim.

Abi adamın bizde 3. senesi sözleşmesi bitiyor o da başka kulüplerle görüşüyor. Bu başlık bu yazının yeri değil ama yazmam lazım.

Böyle oyuncuları elde tutmak için sözleşmesi sona ermeden önce 1 yıl önce filan ağırlığını koyup masaya oturtman lazım imza attırman lazım. Bu oyuncuların sözleşmesi bitince görüşecem dersen işin zor. Orada bjk, gs, fb bekliyor. Emin ol bjk almazsa gs kesin alır egemeni. Gs almazsa fb. Bu verdikleri paralarla alakalı. Bu kulüpler trabzonsporun egemene verebileceği paranın 2-3 katını rahatlıkla verebilecek maddi güçleri var. Böyle olunca sen şampiyon olup şampiyonlar ligine gitsen dahi bu oyuncuları tutman zor. Selçuk da aynı.

Fatih Öztürk
02.05.2011, 01:42
yönetıcılerımiz iç transferde son derece amatör.bunda hemfıkırız değılmı?öyleyse şayet sınan gıbı gavatların konuşmaya hakkı vardır.

iso_4939
02.05.2011, 01:45
Abi adamın bizde 3. senesi sözleşmesi bitiyor o da başka kulüplerle görüşüyor. Bu başlık bu yazının yeri değil ama yazmam lazım.

Böyle oyuncuları elde tutmak için sözleşmesi sona ermeden önce 1 yıl önce filan ağırlığını koyup masaya oturtman lazım imza attırman lazım. Bu oyuncuların sözleşmesi bitince görüşecem dersen işin zor. Orada bjk, gs, fb bekliyor. Emin ol bjk almazsa gs kesin alır trabzonu. Gs almazsa fb. Bu verdikleri paralarla alakalı. Bu kulüpler trabzonsporun egemene verebileceği paranın 2-3 katını rahatlıkla verebilecek maddi güçleri var. Böyle olunca sen şampiyon olup şampiyonlar ligine gitsen dahi bu oyuncuları tutman zor. Selçuk da aynı.

ozman giden gitsin kalan saglar bizimdir hıckımse vazgecılmez degıldır güle güle deriz.....hadi cümleden hayırlı geceler.

sametaydin
02.05.2011, 01:47
ozman giden gitsin kalan saglar bizimdir hıckımse vazgecılmez degıldır güle güle deriz.....hadi cümleden hayırlı geceler.

Gittikten sonra zaten öyle deriz başka diyecek bişey yok. :) Hayırlı geceler size de.

DURAS
02.05.2011, 01:49
serdar bali, altanı maymun etti, programı izlerken alex konusunda da, alexe maç içinde dokunan yanıyor. hemen faul çalınıyo.

Fatih Solmaz
02.05.2011, 01:50
giderse gitsin egemen oyun düzenimizde vazgeçilmeyecek oyuncu değil.

POYRAZ
02.05.2011, 01:53
serdar bali, altanı maymun etti, programı izlerken alex konusunda da, alexe maç içinde dokunan yanıyor. hemen faul çalınıyo.

Hangi kanal?

DURAS
02.05.2011, 01:53
Hangi kanal?
altı pas, show

POYRAZ
02.05.2011, 01:56
altı pas, show

Tesekkür ederim.

Tolga
02.05.2011, 02:00
10 Kişi başladık çok etkili olamadık.Rakibinde 10 kişi kalmasıyla birlikte oyuna üstünlüğümüzü koyduk.Pawel'i Şenol Hoca'mın oynatmamasının tek hatası olduğunu gösterdi bize.Zaten Hoca'mın 2 hatası varmış Umut'u oynatmak Pawel'i oynatmamak.

Jaja 2 maçtır iyi gidiyor.Umarım kalan 3 maçtada bunu gösterir.Burak bence maçın adamıydı.Hücumda mükemmel ötesi etkiliydi.Selçuk'la müthiş uyum sağlıyorlar.Bence kısacası sahadaki 10 oyuncumuzda müthiş oynadı.

Colman'dan gol bekledim ama olmadı fakat 1-2 pozisyonu golle sonuçlanabilirdi ondada pası attı geri alamadı sağlık olsun.

Umut'tan konuşmak istemiyorum.

SEDAT
02.05.2011, 02:06
- Jaja'nın pasları nekadar güzel ya , hayran kaldım...

mehmet83
02.05.2011, 02:15
Ya arkadaslar birakin Allah askina. Kalede Onur, defansta Egemen, orta sahada Selcuk. Bunlara ilaveten Giray, Burak, Serkan bizim takimin temel taslaridir. Yerli olmalarida bizim icin bir avantajdir. Sen bunlarin icinden en onemli 3 futbolcundan 2 tanesini kaybedersen yerlerini dolduramazsin. Bu kolay degil. Selcuk vazgecilmez degil, Egemen vazgecilmez degil, kim vazgecilmez peki? Bizi bu futbolcularin ozverisi getirdi buraya. Eger onlari baska takim formasi altinda gorursem, bu yonetim en buyuk nefretim olacak. Futbolculara kizmaya gerek yok.

DNA-TS
02.05.2011, 02:19
çabuk gaz alıoruz torkumuzda kuvvetli maaşallah.bi durun bakalım şampiyonluk kovalıyoruz 3 hafta sonra konuşulacak konular bunlar.medya başladı ayak oyunlarına saldırdılar egemene selcuk a.

sifuni
02.05.2011, 02:24
rıza efendi 2 ekmek 1 süt diyen fenerlilere yatarsa riza hoca kendine saygisizlik etmis olur ben sivasa zerre kadar güvenmiyorum Mecnunu da hic sevmem ama Riza Calimbay onuru icin fenerden puan alabilir. Zaaten is oraya gelmez ama bi ihtimal gelirse diye yazdim :)

Canberk
02.05.2011, 02:30
Show TV'de neler oluyor beyler :D
Fenerli bi kız arkadaş aç şu Show'u bak sizi öve öve bitiremediler diyor.
Abartacağını zannetmiyorum TV açmaya üşeniyorum birşey görür takılırım ne oluyor Show'da ççç

28TS61
02.05.2011, 02:37
Show TV'de neler oluyor beyler :D
Fenerli bi kız arkadaş aç şu Show'u bak sizi öve öve bitiremediler diyor.
Abartacağını zannetmiyorum TV açmaya üşeniyorum birşey görür takılırım ne oluyor Show'da ççç

suan pazar sürprizi var ekranda :confused:

Canberk
02.05.2011, 02:39
Show Turk olmasın o baktığın abi :D
Yerli Yabancı farklı yayın yapıyorlar bazen :D

Neyse internetten bakarım bendee :D

--------------------------------------------------------------------------------

Evet 6.pas var Show Tv de CANLI YAYIN LİNKİ (http://www.showtvnet.com/player/index.asp?ptype=1&product=showtv)'de bu :D
Show Turk'de de Pazar Sürprizi var :D

28TS61
02.05.2011, 02:42
evet baktigim show turktu

serdar bali konusuyor, hic izlemeye gerek yok

28TS61
02.05.2011, 02:43
altan tanrikulu ts ye saydiriyor, fb yi koruyor

uzunismail
02.05.2011, 04:01
selcugunkine inanmam ama egemen isi benide düsündürüyor.
Giderse bence hayatinin hatasini yapar. Bursada da iyi di egemen ama onu asil egemen yapan takim trabzondur.

Egemen bir yere gitmeyecektir. Eminim asparagas habere devam

Gitse bile Q7 ler şunlar bunlar onuda harcatırlar... Baksana adamlar Nihatlarını bile silmişler.. O takım artık iflah olmaz, bunu Egemende biliyo...

Ben olsam gitmem abi yabancılara kölelik mi yapacak bu yaştan sonra.. Adamlar geriye gelip yardım etmeyecek dur uğraş orada ondan sonra....

DeAgLeMaNyAq
02.05.2011, 04:37
altan tanrikulu ts ye saydiriyor, fb yi koruyor

Tersini mi yapmasını bekliyorsunuz? Kendini tarafsız olarak görüp bu kadar itici olan başka bir spor yazarı tanımıyorum. Ercan Saatçi, Selçuk Yula, Gürcan Bilgiç gibi insanlar da var ama bunlar en azından fanatikliklerini kabulleniyorlar...

memmedaga
02.05.2011, 04:39
Ya arkadaşlar bu maç harbiden ibretlik bence 3 sezondur sol taraftan gelemeyen orta ve 3 sezondur stoper oynayan Egemen kralını yapıyor Umutun %100 kaçıracağı pozisyonu Pawel gayet şık bir şekilde takıyor 90'a.
Olcay abi özellikle sizin fikrinizi merak ediyorum bu takım 18. hafta itibariyle geri dörtlüyü bu maçtaki gibi kursa id i,Umutu en azından bugünki yerinde oynasa idi yada yerine Engin olsa ileride Pawel paşa olsa şu an şampiyonluğu kutluyor olurmuyduk?

Fanatik34
02.05.2011, 05:14
Altan Tanrikulundan haftanin sözü " Iki takim futbolculari da alinteri döküyor"...bende buna k...la gülüyorum ve ekliyorum "Tabi, Emre´nin agzindan hep küfür dökülüyor".."Hakemler ve Fenevliler elele seksek oynayarak ter döküyor" diye.

Serdar Bali´yi begenir begenmeyiz ama su anda Trabzonspor´u temsil eden iki kisiden biri hatta en iyisi. Ahmet Agaoglu maalesef biraz politik takiyor, bakalim yarin Aksam Selim Soydan´in ignelemelerine karsi yine politik mi kalacak?

memmedaga
02.05.2011, 05:16
AVNI AKERIN karsisinda oturan yada o bulvarda oturan biri varmi suan online???? 72 DK DA umutun attigi sut hangi camIII kirdiii cooook merak ediyorum.... senol hocayida elestiriyorum burdan degislikler cok yanlis hocam cikar umutu niye brozek cikiyor!!! mac 3-0 son degislik de niyee baris oyuna giriyorrr??? kart sinirinda olan selcuk yada baskasi neden cikmaz???
la eldurdun beni gülmekten bizim evin camını kırmış olabilur hemen bi tel açıp sorayım

Tunay ERDEM
02.05.2011, 05:53
hayvanatbahçeli arkadaşlar maçta açılan pankarta pek bi içerlemişler.

ağır hakaret içeriyormuş, alenen tahrik varmış, sahamız kapatılmalıymış...:rolleyes:

e be mallar, e be embesiller, e be beyinsizler bunu yapan da sizin minicik beyinleriniz değil miydi?

üstelik çok sevgili, küfüre karşı(!) başkanınızın izni ile koreografi şeklinde yapılmadı mı bu? :cool:

http://4.bp.blogspot.com/_EY2UarArLA0/SexJZ8XOdkI/AAAAAAAABfY/X--nEmQrUAQ/s400/itaat9qd.jpg

şimdi gö(z)ünüze girsin bu pankart.

eee bıldır yediğin hurmalar döner g...nü tırmalar. :D

mümkün olduğunca yayın bu şerefsizlerin yaptıklarını.

mehmet83
02.05.2011, 06:13
Burak, Burak Burak... Senin o defans arkasina yaptigin kosulara kurban olurum ben. Bu sene aldigin kacinci mac bu saymayi biraktim. Helal olsun sana. Sampiyonlar liginde maclarimizi kontra atak ustune kuracagiz buyuk ihtimalle ve buna yurekten inaniyorumki Burak'in yaptigi bu kosulari hic bir takim kolay kolay durduramaz. Maca gelirsek Burak sayesinde cok rahat bir mac izledik. Benim bunye alisti zar zor kazanmaya hic zevk almadim desem yeridir.:D Futbolcularimiz gayet rahatti. Bu mac cok onemliydi bizim icin. Bu 3 puan bize sampiyonlugu getirecek.

İskender Çakmak
02.05.2011, 07:04
dun penaltidan sonra rahat bir mac seyrettik. Takim cok iyiydi ozellikle Egemen 'in ortasini butun kanat oyuncularimiza ders olarak izlettirilmeli. Pawel i biraz daha izlemek isterdik ama bu sefer de erken cikti. Tum takimi ve taraftarlarimiza tesekkur ediyorum.

BU SEHIR BASKA SEHIR SATILMIS ESKISEHIR

Serdær
02.05.2011, 08:42
Futbolcu olsanız Şampiyonlar Liginde mi oynamak isterseniz ? Yoksa UEFA'da mı ?

CAFER ÖZER
02.05.2011, 09:02
Ligin 2.devresinde en iyi oynadığımız maçalrdan birisi idi.
Teknik dişrektör değilim,Futbolu Şenol Hoca kadar bildiğimi iddia edemem,ama bazı şeyleride görmek için Şenol Güneş olmaya gerek yok
Sezon Başından beridir söylediğim Şampiyonluğa oynuyorum diyorsan Tek fovetin Umut olamaz,
Eğer illada Umutu oynatacaksan Forvette oynatma Brozak yada başka herhangi birisi bu takımın fortvetine takviye olmalı dedik,
15 maçta 2 gol atan Umut diğer tarafta ilk oynadığı ilk 11 de oynadığı maçta Gol atan Brozek,Eğer Borzeke daha fazla şans verilse ben iddia ediyorum daha fazla gol atardı.
Ama malsef Umut Israrı yüzünden Tüm avantajlarımızı FB ye teslim ettik.
Maç ile ilgili hakemle kazandınız diyen FB liler maçı izlemeden yorum yapıyorlar,
markusun söylediklerini Aynen ben maç içinde söyledim.
Penaltı değil ama kırmızı kart ile serbest vuruş olmadı idi.
Ayrıca golüde penaltıdan atmadık Dönen topu attık.
Bundan sonra işimiz tamamen şansa kalmış durumda averajla 2.olacağız gibime geliyor.

ilteriş
02.05.2011, 09:03
bütün yorumcular penaltı ve kırmızı yanlıştı diyor.aynı yorumcular geçen hafta dirseğe çarpan fb penaltsı için doğru karar diyor.bende gülüp geçiyorum.

bASTURk
02.05.2011, 09:15
Mükemmele yakın oynadık bu maçta.Sahanın her yerine hakimdik ve ne istiyorsak onu yaptık.Formda bir Jaja,Burak ve Colman'ın oyunu nasıl domine ettiğini gördük.Umut ve Burak ilk 15 dakikada en az 20 defa savunma arkasına koşular yaptılar.Kırmızı kart da böyle geldi.Oyun 0-0 devam etseydi bile kartlar gelmeye devam ederdi.Çünkü Pawel'in de katılmasıyla rakip sahada çok iyi top dolaştırdık ve Antep'in savunması darmadağın oldu.Rakip oyunu geride kabullendiği anlarda dahi karşı karşıya yakaladığımız pozisyonlar bunu gösteriyor.

Avni Aker'de her rakip geriye yaslanıp set oynuyor.Teo oynarken de skoru rahat buluyorduk,şimdi Pawel gelince aynı rolü üstlendi.

İkinci yarının henüz başında 5-0 olurdu maç.Ama takımımız saldırmadı,sadece ayağa pas yaptı.İnsaflı oldular,doğru yaptılar.

Oyuncularımızı yürekten kutluyorum!

Barış Burak
02.05.2011, 09:32
oynadıkları oyunu iyice çirkinleştiriyorlar. hesapta bize artık yanlış penaltılar verip,bakın sizede oluyo susun diyecekler.

bu saatten sonra fenere puan kaybettirmezler.hepsinin şerefini.... oynadığınız oyunun için boğulursunuz inşaallah.belinizi doğrultamazsınız inşaallah.bu zamana kadar şerefiyle gelmiş olan takımın üzerinde şerefsiz plan yapanlar, Allahtan bulursunuz inşaallah.

Gökçebey
02.05.2011, 09:36
Dünki maçta bayrak direğinde Gaziantep yerine İBB bayrağı asılıyordu.

apachi61
02.05.2011, 09:38
Şampiyonluğa kaldı son 270 dakika
Ben yürekten inanıyorum bundan sonra ki maçlarımızı da farklı kazanmazsak birşey bilmiyorum
Çevremdeki herkese diyodum antepi yenersek şampiyonuz diye.
İnşallah yüzümü kara çıkartmazlar

ilteriş
02.05.2011, 09:41
azize federasyona gidiyormuş.
http://haber.gazetevatan.com/trabzon-bagirdi-penaltiyi-aldi/374630/5/Manset

ilteriş
02.05.2011, 09:43
ibb başbakanı üzmemek için fb ye karşı hiçbirşey oynamadı birde utanmadan kupayı bahane ediyorlar.

snn61
02.05.2011, 09:45

ağır hakaret içeriyormuş, alenen tahrik varmış, sahamız kapatılmalıymış...:rolleyes:

e be mallar, e be embesiller, e be beyinsizler bunu yapan da sizin minicik beyinleriniz değil miydi?

üstelik çok sevgili, küfüre karşı(!) başkanınızın izni ile koreografi şeklinde yapılmadı mı bu? :cool:

http://4.bp.blogspot.com/_EY2UarArLA0/SexJZ8XOdkI/AAAAAAAABfY/X--nEmQrUAQ/s400/itaat9qd.jpg

bu pankartı hangi maçta açtılar bu lavotlar?

ilteriş
02.05.2011, 09:51
arkadaşlar karabük ve ankaragücü forumlarına girip onları motive edelim.

ilteriş
02.05.2011, 09:53
beşiktaş olabilir it kısmı siyah beyaz.

medjay
02.05.2011, 09:53
Bence hakem hatasıyla zor geçesi muhtemel bir maçı rahat kazandık. fakat son haftaların en iyi başlangıcını da bu maçta yaptık. Takım kazanmak istediğinin sinyallerini ilk dakikadan veriyordu ve o hakem hatası olmazsa kazanabilceğimizi söyleyebilirim. pozisyon dışarda ve faul penaltı değil. Kırmızı kart da son adam olduğundan, düdük çalındıysa verilmeli ama ben faulün tartışılır olduğunu düşünüyorum. AM bu akşam Türk futbolu adına iyi şeyler görmedim. Bize ''sus'' payı verildi o pozisyon ile. Ve diğerlerinin konuşması için ortam oluşturuldu. Zaten İbrahim Kızıl verdi veriştirdi maçtan sonra hakeme. Ayrıca Fb'nin şampiyonluğu için de iyi bir malzeme oluşturuldu bu gece. İnşallah yanılırım.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış: kelimesi kelimesine aklımdan geçenler renkdaş ağzına sağlık...

tonyalı Aydın
02.05.2011, 10:01
arkadaşlar bizim yönetim biraz geç kalmadımı.daha önçe takımın hakkı yenildiği zaman bağırıp çağısaydı.şimdi şampiyonluk turu atıyorduk.iş işden geçti atı alan üsküdarı geçti.bundan sonra iki takımda puan kaybetmeden sonuna kadar gelir ve feneri şampiyon yaparlar.bu senaryo geçen hafta başbakan ve aziz yıldırımla oynamaya başladı.federasyon ve mhk oynadı.bu haftada güya b,ize hakemler tolerans geçti hakem penaltı ve kırmızı kartı verdi ve biz maçı aldık.şimdi istanbul basınına iyi malzeme çıktı bakın trabzonda hakemlerlen maçı alıyor diye.eh at sahibine göre kışner.evet başbakan istediğin oluyor fener şampiyon oluyor.gözün aydı aziz yıldırım istediğin oluyor,şampiyon oluyorsun şimdiden başbakanlan hem hükümete hemde haziranda yapılacak olan federasyon seçimleri için çalışmalara başla.gözünaydın yalak istanbul basını feneri şampiyon yaptınız.bu yaptığınız haksızlıklar inşallah bir bir boğazınızdan gelir.gözünaydın eskişehir ve bülent uygun 4 lük idaanız vardı.bu hafta kazandınız.manisada.tek amaçınız vardı trabzonu şampiyonluktan etme onuda başartınız.4 lük bahane idi.ama unutmayın düşmez kalkmaz bir allahtır.bunları yazarken içim kan ağlayarak yazıyorum.hepinize yazıklar olsun allah bildiğiniz gibi sizi yapsın.ha unutmadan bu akşam ankaragüçü ile karabükün maçı var.ve karabükte 4 oyuncu kart sınırında bunlardan biride emenike bu akşam göreceğiz hakemin tutumunu.

Faik Yılmaz
02.05.2011, 10:08
Umut Bulut 2.yarının başından beri müthiş bir formsuzluk içindeyken....

Ve akşam Pawel Brozekin etkili , arkadaşlarıyla uyumlu futbolunu gördükten sonra neden daha önce oynatımadığını doğrusu hiç anlamadım....

Eğer yarın şampiyon olamaz isek bunda en büyük paylardan biri Şenol Güneşin olucaktır....

Badaloğlu
02.05.2011, 10:30

Rıza'nın Beşiktaş'ı çalıştırdığı sene Kadıköy'deki maçta açmışlardı... Yahu bu bir şey değil Fenerlilerin aleni bir şekilde Galatasaray'a küfür ettiği bir pankart var ki; akıllara zarar... İnsan okumaya utanıyor, o derece...

Bu maç keşke 11'e, 11 oynasaydık. Keşke bu maçta Glowackı'ye kırmızı gösterseydi hakem... Haklı galibiyetimize bu tip hakem kararları gölge düşürür. Bu maçı sabaha kadar oynansaydık maçı alırdık. Penaltıya kadar zaten basan, koşan, pas yapan, isteyen bizdik. Gaziantep'in ilk pozisyonu Olcan'la yanılmıyorsam 65. dakikada geldi. Hakem Giray'ın pozisyona yakın olduğunu değerlendirmiş olacak ki, Glowackı'ye kırmızı kart göstermedi. O pozisyonda aslında Giray'ın indirmesi lazımdı Olcan'ı...

Bana göre maça damgasını vuran adam Selçuk ve Burak ikilisiydi. Tamam Burak ceylan gibi maşaallah defansın arkasına atılan her topta tehlikeli durumlar yaratıyor. Goller atıyor, attırıyor. Yani anlayacağınız Burak, hem rakibin hemde defansın arkasına atılan toplara yaptığı koşularla hakemlerinde başına bela olacak tarzda bir oyuncu.

Ama Selçuk'un maç içinde defansın arkasına attığı milimetrik pasları izledikçe içim eridi, müthiş keyif aldım, hasta oldum yani... Ne olursa olsun önümüzdeki yıl Burak'ın aynı bu şekilde gollerine devam etmesini istiyorsak, kesinlikle Selçuk imza atmalı.

Oynadığı futbolla, oynattığı futbolla ve hatta sahadaki mağrur duruşu ile Selçuk bu takımın sembol oyuncusu olacak karakterde bir oyuncumuzdur. Hürriyet'in kendisine yaptığı faulde eğer kendini yere atsa belkide hakem sarı kartını çıkarırdı. Ama o bu ucuzluğa kaçmadı. Eğer bu pozisyonda Emre böyle bir tekme yeseydi, sahada olacak olan çirkefliği düşünemiyorum. Benim Selçuk'u izlerken asıl dikkatimi bir şey çekti. Bilmiyorum bu hisse nerden kapıldım ama, Selçuk'u izlerken sanki eski kaptanımız Ünal Karaman'ı izler gibiydim.

Jaja, ilk yarıda müthiş oynadı. her pozisyonun başlangıcında Jaja vardı. Maçta çok iyi paslar verdi, oyunu çok iyi yönlendirdi.Ataklarımızın olgunlaşmasına vesile oldu.Özellikle ilk pozisyonda Burak'ı kaçırdığı top, müthişti. Birde sol ayak dışı ile vurduğu klas vuruşu gol olsaydı, enfes olacaktı.

İkinci attığımız gol rakibi resmen pas manyağı yaptı. Top yanılmıyorsam 1 dakika içinde 22 pasla ağlarla buluştu. Çok güzel ve keyifli organize bir goldü. Bu golü herkesin tekrar izlemesini tavsiye ediyorum. Top sol taraftan sağ tarafa sonra tekrar sola derken Egemen ile buluşup kesilen orta ile gol oldu. Çok güzel bir pas trafiği vardı. Köprü görevini Jaja çok iyi yaptı.

Sonuç itibariyle Trabzonspor'un kazandığı 3 puan, rahat geldi. Tabi burada kırmızı kartın etkisinin ne kadar olduğu tartışılır. Ama diyorumya bu maç keşke 11'e, 11 oynansaydı. Kırmızı kart olmsaydı da gene bu maçı alacağımızı düşünüyordum. Zira ilk 20 dakika oynadığımız oyun, bunu bize gösterdi.

Traftarın maça katkısı çok büyüktü. Helal olsun hepsine...

prenha61
02.05.2011, 10:35

Ve akşam Pawel Brozekin etkili , arkadaşlarıyla uyumlu futbolunu gördükten sonra neden daha önce oynatımadığını doğrusu hiç anlamadım....

Eğer yarın şampiyon olamaz isek bunda en büyük paylardan biri Şenol Güneşin olucaktır....

akşam pawel gol atıp formunun yükselmesini görmekle buna kanaat getirilemez pawel ilk geldiğindeki grafiğinide gördük akşam ki grafiğe bakılarak şenol güneşe yüklenemez bu yük taraftarın bile şampiyonluk giderse bunda payı var ...

Barış Burak
02.05.2011, 10:39
amacım reklam değil,sadece düşüncelerinizdir.

http://reynoldssayisi.blogspot.com/2011/05/elim-sende.html

erdemflo
02.05.2011, 10:50
keşke o penaltıyı ve kırmızı kartı vermeseydi hakem.

başkan konuşsun laflarına da katılmıyorum, başkan ağır olur, olmalı.
telegole ve türevlerine katılıp da ermanın ahmetin sorularını yanıtlamamalı.
başkan samimi olur? hayır kardeşim başkan samimi olmaz!
basın sözcün senin yerine oturur, konuşur.
şimdi hem kayseri kalecisine ettiği laf, hem ülkenin 4te3ü bizi tutuyor lafı, hem rakibe hakem kayırması lafları, yalnızca biz trabzon sevdalılarını diğerlerine verilen malzemeyi düzeltmekle uğraşıyoruz.
şenol güneş de konuşmasın, bırakın aykut ne yaparsa yapsın, sen onun ayarında mısın hocam yapma.

maça dönersek, keşke o penaltı olmasaydı da puan kaybedersek de kaybetseydik.

Kıvanç Çuvalcı
02.05.2011, 10:52

Senol Gunes beni kahraman yapmayin yarinda hain yaparsiniz diyordu.iste sizin gibileri kasdediyordu cunku taniyor kendi insanini adam.

magicyattara
02.05.2011, 10:53

Pozisyonu tekrar izledim..kırmızı tartışılmaz da ayrıca da net penaltı..Jaja Dany'nin arkasına harika bir pas atıyor..Burak topu alıyor,ceza alanına 1 metre kala Dany,Burak'ı formasından çekiyor..mesafeyi açan Burağı bu çekmeyle yakalıyor..ceza alanına giriyorlar ve bu sefer de vücuduyla Burağa temas edip dengesini bozuyor..düşürüyor..

Buna penaltı değil diyen bunu külahıma anlatsın..hele kırmızı değil diyen Antep başkanı gitsin yüzünü yıkasın..futbolla alakasını kesip asli işlerine dönsün..şerefsizlik yapmasın..akşamdan beri penaltı değil,kırmızı değil diye kanal kanal dolaşıyor..

Bu kadar terbiyesizlik olmaz..

Ayrıca Glowackinin pozisyonunun kırmızı kart olduğunu söylemiştik..tartışmasız kırmızı..hatta maçta o pozisyon olduğunda,şimdi Cale oyuna alınır,Egemen stopere geçer diye ufak bir durum değerlendirmesi de yapmıştım..

Bunun suçu tamamen hakem Cüneyt Çakırın..ver kardeşim pozisyonun hakkını..son adam ve kırmızı kart..bu kadar basit..bunu göstermeyip,bizi dile düşürüyorsan burda art niyet ararım..bilerek atmadı bence..sırf konuşulsun diye..

Ali YİĞİT
02.05.2011, 10:54
akşam pawel gol atıp formunun yükselmesini görmekle buna kanaat getirilemez pawel ilk geldiğindeki grafiğinide gördük akşam ki grafiğe bakılarak şenol güneşe yüklenemez bu yük taraftarın bile şampiyonluk giderse bunda payı var ...

Nokta.....

Kamil Çakmak
02.05.2011, 10:59
Antep maçında genel olarak iyi oynadık önceki haftalara nazaran. 11-11 oynarkende bu maçı alacağımızın sinyallerini veriyorduk. Burağa nazar değmesin maçın adamı idi. Glowaçki tam bir saatlı bomba idi. O halini görünce iyiki uzun dönem sakat kalmış diyorum. Çok maçlarda başımızı ağrıtırdı bizim.

Murat KARAKURT
02.05.2011, 11:05
Pozisyonu tekrar izledim..kırmızı tartışılmaz da ayrıca da net penaltı..Jaja Dany'nin arkasına harika bir pas atıyor..Burak topu alıyor,ceza alanına 1 metre kala Dany,Burak'ı formasından çekiyor..mesafeyi açan Burağı bu çekmeyle yakalıyor..ceza alanına giriyorlar ve bu sefer de vücuduyla Burağa temas edip dengesini bozuyor..düşürüyor..

Buna penaltı değil diyen bunu külahıma anlatsın..hele kırmızı değil diyen Antep başkanı gitsin yüzünü yıkasın..futbolla alakasını kesip asli işlerine dönsün..şerefsizlik yapmasın..akşamdan beri penaltı değil,kırmızı değil diye kanal kanal dolaşıyor..

Bu kadar terbiyesizlik olmaz..

Ayrıca Glowackinin pozisyonunun kırmızı kart olduğunu söylemiştik..tartışmasız kırmızı..hatta maçta o pozisyon olduğunda,şimdi Cale oyuna alınır,Egemen stopere geçer diye ufak bir durum değerlendirmesi de yapmıştım..

Bunun suçu tamamen hakem Cüneyt Çakırın..ver kardeşim pozisyonun hakkını..son adam ve kırmızı kart..bu kadar basit..bunu göstermeyip,bizi dile düşürüyorsan burda art niyet ararım..bilerek atmadı bence..sırf konuşulsun diye..
Bende böyle düşünüyorum aynısını Buca maçında da yapmıştı kendileri....İyi hakemmiş....

magicyattara
02.05.2011, 11:18
Trabzonsporun önünde ki en zor maç buydu kalan maçlara bakıldığında..bu maçta bizim puan kaybedeceğimizi düşünüyordu istanbul medyası..
Şimdi önümüzde Buca ve kupa finalinden Trabzon'a gelecek olan İBB maçları var..en zor maçımız Karabük olacak görüntü itibariyle..yani puan kaybetmemiz çok zor..oysa fenerin bayağı zor geçecek 3 maçı görünüyor..puan kaybetmeleri olası..

Karabük takımı normal oyununu oynasın,fenerden çok rahat puan alır..kesinlikle yenilmez..burda izlediğim Karabük,Emenike ile hatta Emenike'siz bile çok etkili bir takım..umarım var güçlerini sahaya koyarlar..diğer yandan Ankaragücü çok kaliteli hücum oyuncularına sahip bir takım..iyi de kapanıyorlar..tehlikeli bir kontratak takımı..Sivas ise pek umut bağlamadığım bir takım..ölüm kalım maçı olsa bir şeyler yaparlar ama ligde kalmayı garantilemiş bir Sivas fenere yatar ailecek..

O halde ne diyoruz.."şerefin için oyna Karabük"..

Erbay
02.05.2011, 11:23
Danny'nin pozisyonuna kırmızı kart değil diyen biri ile bu dünya ile alakalı hiçbir şeyi tartışmamak lazım. Diyen de var yani.

BENDARLI
02.05.2011, 11:27
akşam ki bizim maçta olan hakem hataları bence olası bir fenerbhçe şampiyonluğunu aklamak için yapıldı..
işte bak sizede veriliyor gibisinden..

Alperen Çakıroğlu
61. dk şovu ve maç sonu görüntülerini nerden bulabilirim..?

a f s
Eskişehir 3 yemiş tahmin ettiğim gibi. Trabzonspor'a karşı kusacak kadar koşunca enerjileri kalmaması normal.

Penaltı olmasa da sahadan galip ayrılacak güç ve inançtaydık. Verilmeyen penaltılarımızı ve Fener'e verilen uydurma penaltıları düşününce kimsenin Burak'ın pozisyonunu tartışmaması gerekir diye düşünüyorum.

Bir tarafta futbol oynamak isteyen, diğer tarafta her pozisyonda kendini yere bırakıveren futbolcular vardı sahada.

Brozek'in daha çok sahada kalmasını isterdim ama bakarsınız Şenol Hoca Buca maçına kadar yorulmasın diye Jaja gibi onu da o yüzden dışarı almıştır.

Furkan Dündar
dün ki pozisyon da dany pozısyonu kırmızı ama penaltı deıl arkdslar yalana gerek yok ılk mudahale dısarda glowackı de kırmızı keske hakem ona da verseydı zaten yenecekdik ...

ama olsun galibiyet süper oldu artık fener bırıne takılmalı ...

Oruç
Yazacak çok şey var maç için ama zamanı var. Kalan 3 maçı kazanalım yeter. Allah'ın izniyle şampiyon olacağız.

Dün Jaja, Burak ve özellikle de Selçuk çok iyilerdi. Hele Selçuk. Maşallah diyelim. Tolga için de...

slmn
02.05.2011, 11:29
3lünün videosu varmı arkadaşlar ?

Oruç
02.05.2011, 11:34
Şu Eskişehir tezahüratına bayıldım. Bir sonraki maç yine yapmak lazım.

Alper Calik
02.05.2011, 11:42
Eskişehir 3 yemiş tahmin ettiğim gibi. Trabzonspor'a karşı kusacak kadar koşunca enerjileri kalmaması normal.

Penaltı olmasa da sahadan galip ayrılacak güç ve inançtaydık. Verilmeyen penaltılarımızı ve Fener'e verilen uydurma penaltıları düşününce kimsenin Burak'ın pozisyonunu tartışmaması gerekir diye düşünüyorum.

Bir tarafta futbol oynamak isteyen, diğer tarafta her pozisyonda kendini yere bırakıveren futbolcular vardı sahada.

Brozek'in daha çok sahada kalmasını isterdim ama bakarsınız Şenol Hoca Buca maçına kadar yorulmasın diye Jaja gibi onu da o yüzden dışarı almıştır.

Ahlaksız oldukları için (Bakınız Kayseri) bu sonucu bekliyordum.
Hatta bizim maçtan sonra "kalan 4 maç yenilirler" diye de tahminde bulundum.

Yüce Allah ım bizi şampiyon yapar inşallah.

Dün Avni Akerde

Bu Şehir Başka Şehir Satılık Eskişehir
Günahların Takımı Fenerbahçe
Lig TV Sesi Kıs

slogan ve pankartları için Allah hepinizden teker teker razı olsun Avni Akerdekiler.

Şu İstanbul da çok güzel bir Pazar akşamı yaşattınız bize. İçime su serpildi.

O havaalanında Telegol muhabirine de ağzının payını vereni tebrik ediyorum "git Aykut ile röportaj yapsana" demesi noktadır.

Takım da mükemmel oynadı. Boşverin, konuşsun İstanbul basını.

Helal olsun hepinize

Ömür Karadeniz
02.05.2011, 11:43
Danny'nin pozisyonuna kırmızı kart değil diyen biri ile bu dünya ile alakalı hiçbir şeyi tartışmamak lazım. Diyen de var yani.
Bence o pozisyonun penaltıyla,kırmızı kartla,beyaz kartla,cartla curtla uzaktan yakından alakası yok.Ben biraz Buraka saydırmak istiyorum bugün.Ben şahsen söylüyorum Burak gibi birinin takımımızda oynamasını yediremiyorum kendime.Herkes biliyorki Burak kendini orda yere attı vede bunu devamlı yapıyor.Şimdi düşünüyorumda Burak efendi akşam rahat uyumuşmu ben uyuyamadım mesela.Ben şahsen böyle galibiyet istemiyorum.Ben Allahtan korkarım arkadaş.Kimsede benim burada Trabzonsporluluğumu tartışmasın.

Badaloğlu
02.05.2011, 11:45
Trabzonsporun önünde ki en zor maç buydu kalan maçlara bakıldığında..bu maçta bizim puan kaybedeceğimizi düşünüyordu istanbul medyası..
Şimdi önümüzde Buca ve kupa finalinden Trabzon'a gelecek olan İBB maçları var..en zor maçımız Karabük olacak görüntü itibariyle..yani puan kaybetmemiz çok zor..oysa fenerin bayağı zor geçecek 3 maçı görünüyor..puan kaybetmeleri olası..

Karabük takımı normal oyununu oynasın,fenerden çok rahat puan alır..kesinlikle yenilmez..burda izlediğim Karabük,Emenike ile hatta Emenike'siz bile çok etkili bir takım..umarım var güçlerini sahaya koyarlar..diğer yandan Ankaragücü çok kaliteli hücum oyuncularına sahip bir takım..iyi de kapanıyorlar..tehlikeli bir kontratak takımı..Sivas ise pek umut bağlamadığım bir takım..ölüm kalım maçı olsa bir şeyler yaparlar ama ligde kalmayı garantilemiş bir Sivas fenere yatar ailecek..

O halde ne diyoruz.."şerefin için oyna Karabük"..

Bu akşamki Ankaragücü-Karabük maçında bana göre en dikkat edilmesi gereken Karabükspor'lu Emenike -Yasin ve Bülent'in kart görmesi halinde 1 hafta sonraki Fenerbahçe maçında forma giyemeyecek olmalarıdır!!! Özellikle bu konuya dikkat çekmekte fayda var.

Ankaragücü maçı Kadıköy'de olacağı için Fener'in avantajı çok büyük. Özellikle lig'in sonlarına doğru geldiğimiz şu günlerde, Fener aleyhine hakemler Kadıköy'de düdük çalmazlar, çalamazlar. Adama orada düdük çaldırmazlar, o yüzden Ankaragücü maçında bana göre Fenerbahçe maça yarım-sıfır önde başlıyacak.

Oğuzhan
02.05.2011, 11:46
Bence o pozisyonun penaltıyla,kırmızı kartla,beyaz kartla,cartla curtla uzaktan yakından alakası yok.Ben biraz Buraka saydırmak istiyorum bugün.Ben şahsen söylüyorum Burak gibi birinin takımımızda oynamasını yediremiyorum kendime.Herkes biliyorki Burak kendini orda yere attı vede bunu devamlı yapıyor.Şimdi düşünüyorumda Burak efendi akşam rahat uyumuşmu ben uyuyamadım mesela.Ben şahsen böyle galibiyet istemiyorum.Ben Allahtan korkarım arkadaş.Kimsede benim burada Trabzonsporluluğumu tartışmasın.

Bende senin futbol bilginden şüphe ederim o zaman , pozisyon net faul ama dışarıda. Kırmızı kart doğru , penaltı yanlış. Nerede Burak kendini yere atıyor arkadaş adamın elini çıkaracak neredeyse Dany efendi.

Ömür Karadeniz
02.05.2011, 11:49
Bende senin futbol bilginden şüphe ederim o zaman , pozisyon net faul ama dışarıda. Kırmızı kart doğru , penaltı yanlış. Nerede Burak kendini yere atıyor arkadaş adamın elini çıkaracak neredeyse Dany efendi.
Ben kendi fikrimi belirttim.Burak gibi oyuncuların Trabzonsporumuzda oynamasını istemeyen biri olduğumu söylüyorum.Ama Selçuk,Egemen,Umut,Jaja,Giray vs.. gibileri ise sonununa kadar bu formayı hakediyorlar.

Turgay Atalay
02.05.2011, 11:51
"Bu Şehir Başka Şehir Satılık Eskişehir" Lig Tv ne kadar kısmaya çalışsa da, bu slogan bizleri hayli keyiflendirdi ekran başında...İnşallah kayserinin başına gelen, bu satılmış kentin takımına da gelir

Külünkoğlu
02.05.2011, 11:51
19/04/2011 tarihinde bu lig bitmişti.

Şuanda bütün takımlar ne yapsalar ne etselerde hepsi figürandır.

25/04/2011 tarihinde de şunu yazmıştım.

Bundan sonra olacakları söyleyelim. Hakemler bütün takdir haklarını hem fenerbahçe'den hem de Trabzonspor'dan yana kullanırlar bu lig de böyle biter.
Bu hafta Trabzonspor yarın ihtiyaç halinde Fenerbahçe.

Eskişehir’de golleri vermemiş maçı uzatmamışsın, İzmir’de maçı katletmişsin.
Trabzon’da dışardaki pozisyonu içeriye taşısan ne taşımasan ne ?

vivanet
02.05.2011, 11:53
bence sinan engin diyorsa bildiği bişey var..bence gider egemen istanbulda oynamak her fubolcunun hayalidir..

OLCAY ÇAKIR
02.05.2011, 11:54
Özeti bu olsa gerek...

vivanet
02.05.2011, 11:56
dün akşam bizim iyi gibi görünmemizin nedeni antepin 10 kişi kalmasıdır..ayrıca 22 dakikaya kadar antep diğer takımlara yaptığı baskıyı mücadeleyi bize yapmadı...o yüzden jaja,selçuk iyi top çevirdi..

Yunus Emre SEYHAN
02.05.2011, 12:02
dün akşam bizim iyi gibi görünmemizin nedeni antepin 10 kişi kalmasıdır..ayrıca 22 dakikaya kadar antep diğer takımlara yaptığı baskıyı mücadeleyi bize yapmadı...o yüzden jaja,selçuk iyi top çevirdi..
Nasıl yapmadı ? Murat Ceylan ve Hürriyet sürekli basıyordu ortasahada.

Alper Calik
02.05.2011, 12:04
:(
Belki yine de son gülen biz oluruz.

Özeti bu olsa gerek...
Alıntı:
Külünkoğlu tarafından yazılan

zekeriyya
02.05.2011, 12:06

abi
hesaba katılmayan
ilahi adalet
inşallah gerçekleşecektir.

Royal Heart
02.05.2011, 12:07
Sinan engin diyo ki Egemen BJK de, Forlan da tamam..

Eğer Egemen bizim şampiyonluk kovaladığımız şu günlerde gidip rakip takımla görüşme, ön sözleşme falan yapıyorsa zaten gitsin hiç durmadan...

Sen yönetim olarak bunlara zamanında, devre arasında, sezon içinde imza attırmazsan sonra böyle herkese sakız olursun. Bak Fenere.. Alex haberleri çıktı bi hafta sonra hemen imzayı attırdılar.

Bu Egemen olayının aslı var mıdır? Adam canını dişine takarak oynuyor ama yolun başındayız şampiyonlukla, 2.likle bitmiyor daha Avrupa Arenası var ve bu takımın bu Egemen'e her zaman ihtiyacı var. Böyle bir durum varsa yönetim çok büyük bir hata yapmış olur, zaten bu Selçukla Egemen'i devre arası halletmek lazımdı. İnşallah ortamı germek için ortaya atılan asılsız bir iddiadır.

Oruç
02.05.2011, 12:08
Şampiyonlukta Sivas'ı hesaba katmamak lazım. Adamlar forumlarında açık açık yazıyorlar Trabzonspor şampiyon olmasın diye. Yaparsa bir şeyler Karabük ve A.gücü yapar. Yoksa yapacak bir şey kalmıyor. Biz yeter ki kalan maçları alalım. Allah büyük, bir mucize gösterir bize.

Badaloğlu
02.05.2011, 12:11

Ne alaka kardeşim? 22. dakikaya kadar nasıl basmadı Antep? Sadece kontrollü oynadı. Aynı taktiği Kadıköy'de de yaptılar.

Bazen 10 kişi kalan rakibinize karşı daha zor maçlar oynarsınız. Ama dün gece takım maçı çok istiyordu. Golden önce Burak'ın aynı şekilde defansın arkasına sarkıp Umut'a attırdığı ve ofsayt gerekçesi ile iptal edilen gol zaten olacakların habercisiydi. Jaja, Selçuk'a bence haksızlık yapıyorsun. Jaja bana kalırsa ilk defa bir maçta pas hatası en az şekilde oynadı. Attığı pasların hepside adrese teslimdi. Bunda 10 kişi kalan rakibin ne alakası var?

Selçuk için zaten bir şey söylemeye gerek yok. Rakip 10 kişide kalsa, Selçuk, o 10 kişinin arasından topu Burak'la buluşturmasını biliyor.Bunuda göremiyormuyuz?

vivanet
02.05.2011, 12:12
şenol hoca bu kadroyu keşke eskişehir maçında sürseydi..paweli çok beğendim kurt gibi bekliyor pozisyonları..

vivanet
02.05.2011, 12:15
tamam iyi oynadık ama bakın bakalım diğer maçlarımıza bize orta sahada pres yapan takımlara karşı bu kadar rahat top yapabiliyormuyduk es es maçında doğru düzgün pas yapamadık hele dün serkan hayatının en rahat maçını oynadı bomboştu kullandığı alan..

vivanet
02.05.2011, 12:17
[QUOTE=Badaloğlu;1917589211]
Bazen 10 kişi kalan rakibinize karşı daha zor maçlar oynarsınız. Ama dün gece takım maçı çok istiyordu.

o zaman eskişehir maçını istemiyordu oyuncular...? dakika 85' te cale ile egemen defansta top yapıyordu..

tsburak08
02.05.2011, 12:21
Nasıl yapmadı ? Murat Ceylan ve Hürriyet sürekli basıyordu ortasahada.
Yunus her zaman böyle adamlar çıkar ve çok garıp bır yorum yapar..Jaja'nın ayağına top geldığınde 2lı sıkıştırmaları acaba kım yaptı ??

Maç bı başladı ön tarafta pres yaptık ve topları kazandık..

Erbay
02.05.2011, 12:22
tamam iyi oynadık ama bakın bakalım diğer maçlarımıza bize orta sahada pres yapan takımlara karşı bu kadar rahat top yapabiliyormuyduk es es maçında doğru düzgün pas yapamadık hele dün serkan hayatının en rahat maçını oynadı bomboştu kullandığı alan..

Ne yapalım yani Danny de düşürmeseydi Burak'ı. 10 kişi kalınca rahatladık doğal olarak. Çok doğal yani. Selçuk ve Jaja üzerindeki pres gücü azaldı yine doğal olarak.

vivanet
02.05.2011, 12:23
Bu Egemen olayının aslı var mıdır? Adam canını dişine takarak oynuyor ama yolun başındayız şampiyonlukla, 2.likle bitmiyor daha Avrupa Arenası var ve bu takımın bu Egemen'e her zaman ihtiyacı var. Böyle bir durum varsa yönetim çok büyük bir hata yapmış olur, zaten bu Selçukla Egemen'i devre arası halletmek lazımdı. İnşallah ortamı germek için ortaya atılan asılsız bir iddiadır.

sinan engin neden ortamı germek istesin...? adam fener düşmanı zaten

Semih GÜL
02.05.2011, 12:24

Valla bu yazı içime oturdu...

İnanıyorum ben inanacağımda o son düdüğe kadar ,
"olmaz" demek, bence; yapılabilecek en kolay iş....

Royal Heart
02.05.2011, 12:25
sinan engin neden ortamı germek itesin...? adam fener düşmanı zaten
Böyle bir anlaşma olsa bile Sinan Engin'in şurda şampiyonluğa 3 hafta kalmışken bunu açıklamasına çok iyi niyetle yaklaşmak mümkün olmaz sanırım.

Royal Heart
02.05.2011, 12:27
sinan engin neden ortamı germek istesin...? adam fener düşmanı zaten

Böyle bir anlaşma olsa bile Sinan Engin'in şurda şampiyonluğa 3 hafta kalmışken bunu açıklamasına çok iyi niyetle yaklaşmak mümkün olmaz sanırım.

vivanet
02.05.2011, 12:28
dün eskişehire yapılan tezahurat avni akerdeki son yılların en ateşli tezahuratlarından biriydi..tv titriyordu

Mehmet Cihan Kocaman
02.05.2011, 12:31
Pawel - Umut daha iyi oluyor.Buna benzer bi kadroyla izmirde oynayalım.

-------------------Tolga---------------------

Serkan--------Giray------Egemen--------Piotr

---------------Selçuk----Colman-------------

Burak----------------Jaja---------------Umut

---------------------Pawel------------------

CAFER ÖZER
02.05.2011, 12:33
Bu ligi Birde Buca Sivas maçında bitirdiler.
Bucayı resmen Biçerek Sivasın ligde kalmasını ve Son haftaya rahat çıkmasını sağladılar,
Buca yı hemde 2 kez biçtiler Hem Sivas Hemde FB maçında
Son maçta bir kez daha Şampiyonluk kaybeden FB 10 yıl geri giderdi
Elbirliği ile Hakem,Fenerasyon Medaya FB ÇAMHURİYETİ ve Trabzonsporun büyük katkıları ile Şampiyonluğu FB ye kaydırdılar.9 puanlık farkı 3 haftada yiyen bir takım gördünüzmü siz.
Resmen FB yi ayağa kaldıran biz olduk.
Umut Bulutun katkılarınıda anti parantez Unutmuyorum.

oktay61
02.05.2011, 12:35
sadece Emenikeyi satmadılar.

Pazar günkü maçı da sattılar
Son haftaki trabzon maçını da sattılar (öl ama yenilme hesabI)
Ayrıca şereflerinide sattılar (Tıpkı Bülent Uygun ve Eskişehir insanı gibi)

vivanet
02.05.2011, 12:40
Emenike bu akşam sarı kart sınırında dikkatle izleyin bu maçı..hakeme dikkat edin

Ali Tunahan Güllü
02.05.2011, 12:41
Sinan Engin şerefsizi dün gece kesinliklle Egemen beşiktaşta dedi.
İyice bu haberlerin ..... çıktı.

Murat Erdem
02.05.2011, 12:43
Yücel İldiz karekterli bir insan...pisliğe bulaşacağını düşünmüyorum.