PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17

hüseyin1975
01.05.2011, 21:10
Ağlıyor Fener maçından hiç bahsetmiyor ulan zaten hep bize gelen böyle oluyor...

Fener macindan sonra Kanaltürke baglandi ve fenerin seyircisinin ve baskaninin yapdigi birsey yok dedi. Simdide neler diyor.
Bizim öz evlatlar bize karsi neler yapiyor.

Fanatik34
01.05.2011, 21:10
Bu macin kisa özeti: Jaja ileride pas alisverisi yapabilecegi bir adam bulunca harika oynadi:)

Burada hala hakem kararlarini elestirenlere: Evet biz Trabzonspor taraftari iyiniyetliyiz ama karsimizdakiler iyiniyetli olmadiklari icin, bu bize ters kararlar olarak geri dönecektir.
Bugün hakem söyle bize caldi dersek yarin sahadaki hakem yine bir penaltimizi yiyecek, bir golümüzü ofsayt nedeniyle vermeyecek, bundan cok emin olabilirsiniz. Kaynak: Tecrübe

Fatih
01.05.2011, 21:11
Tolunay Kafkas bu ligdeki en karakterli en düzgün Teknik adamlardan biridir söylediklerinde de haksız sayılmaz ama hakeden taraf bizdik o yüzden sıkıntı yok.

Erbay
Sonunda rahat maç kazandık oh be :)

barisb
Serkan'ı beğendim bu mac. Eski gunlerindeki gibiydi.

KERİM
Net kırmızı kart fakat ceza sahasının hemen önünde başladı çekme. Bu yüzden penaltı değil bence

toogi
01.05.2011, 21:12
Ne diye bağırıyor ki taraftar da ha bu pisLİGler sesi kısıyor :)
sesi kıssanaa sesi kıssanaa şrfsz lg tv sesi kıssana diye bağırdı bizimkiler

marjinal29
penaltı pozisyonunun görüntüsü var mı?

hüseyin1975
Kanaltürkdeki serefsizler cosdu yine.
Burak kendini atmis ve sari görmesi gerekirmis.

Tahsin Ağaoğlu
01.05.2011, 21:13
Penaltımız bana dışarda gibi geldi kırmızı kart kesinlikle doğru penaltı değildi ya sanki

hodlu
01.05.2011, 21:14
Gaziantepten iki maçta 6 gol attık ve 6 puan aldık.Tolunaya kim neden laf söylüyor şaşarım.Kendimize düşman yaratmaya çalışıyoruz galiba...

zahido
01.05.2011, 21:14
Penalti pozisyonunu bidaha izledim bence penalti..

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 21:15
Penaltımız bana dışarda gibi geldi kırmızı kart kesinlikle doğru penaltı değildi ya sanki

Bak buna katılıyorum kritik olan yer orası dışarıda gibi görünüyor ama kesinlikle faul var orada...

bahadır2561
Attıgımız 3 gol kanaltürke iyi girmiş

Mustafa Umut
burak yılmaz sen adamsın ! c.ronaldo gibisin maşallah..

egemen'e diyecek laf bulamıyorum mükemmel..

pawel de kendisini gösterdi.. helal olsun hepinize.... aynen devam ALLAH UTANDIRMASIN.

marjinal29
01.05.2011, 21:16
penaltı pozisyonu nu gördüm uzaktan yakından alakası yok...dışarıda olan bir olan..hakem olayı resmen içeriye taşımış...

Yiğit Gayretli
Yahu bırakın penaltıymış değilmiş. Pozisyondaki kırmızı kart doğru biz de maçı 2-0 aldık. Bu kadar basit şimdi İzmir'e çıkarma yapmanın vaktidir...

Fatih ÇOLAK
Gaziantepten iki maçta 6 gol attık ve 6 puan aldık.Tolunaya kim neden laf söylüyor şaşarım.Kendimize düşman yaratmaya çalışıyoruz galiba...

Renkdaş adam öyle bir serzenişte bulunduki boğazımıza takıldı 3 puan lanet olsun biz böyle tartışmalı 3 puan istemiyoruz, kardeşim adam boru gibi çekiyor ayıp yaa!!!

r9emre
01.05.2011, 21:17
Hep aynı konuşmalar yeter arkadaşlar bırakın artık Shota da Tolunay da inşallah Şenol Hoca'dan sonra bu takıma gelecek çok yetenekli teknik direktörlerdir.Ne istiyorsun siz arkadaş? Bize maç mı satsınlar? O Kayserispor maçında senin golcü diye 9 puanlık farkı yiyen forvetimiz Umut 1 metreden boş kaleye vurmak yerine havaya dikiyor berabere kalıyorsan susacaksın.Rakibin hocasına laf söylemiyeceksin.Yok ya ne güzel Kayserispor satsın bize maçı,Eskişehirspor'da satsın,Gaziantepspor'da satsın.Ne ala memleket bana tek bir şey söyleyin Umut o kaçırdığı inanılmaz gol pozisyonlarını değerlendirse Kayserispor ve Eskişehirspor maçlarını yenecek miydik yenemeyecek miydik? Nokta

Napoli
01.05.2011, 21:17
Haftaya Liderliği alırız...

tek bildiğim bu.

cihatöztürk
01.05.2011, 21:19
pozisyon penaltı olmadığı halde penaltı mı çalınmış

ohhhhhhhh iyi oldu yağlarım eridi varmı lan ötesi...

r9emre
Kırmızı kart doğru ama ben kesinlikle penaltı olmadığını düşünüyorum faul ceza sahası dışarısında,verilmesine üzüldüm mü hayır sevindim.

Tahsin Ağaoğlu
Egemen sezon başında sol bek oynasaymis simdiye kadar sol bek sikintimiz kalmazdi.Bravo EGEMEN

Kaan
Umutu değil de kimi tartışalım canım kardeşim? Jajayı mı? yoksa ikinci kez ilk 11de çıktığı halde son derece güzel bir gol atan Paweli mi?

Oyuncu gol kaçırır, ama forvet dediğin arada gol atar. 15 maçta 2 tane değil(biri ikram olmak üzere).

Şu maçtan sonra kimseyi tartışmaya gerek yok. Her futbolcumuz elinden geleni yaptı.

Ama günah keçisi seçildi bir kere "Umut Bulut". Farklı kazanırız Umut, zor kazanırız Umut, berabere kalırız Umut, yeniliriz Umut..

Şu her maçtan sonra kendi oyuncunuzu acımasızca eleştirmeniz harbiden sıkıyor insanı. Eğlenmenin yolu bu değil yahu, başka yollar da var.. Siz böyle yaptıkça geçen hafta "Bu oyunla devam ederse Umut'un savunulacak bir tarafı yok" dememe rağmen savundukça savunasım geliyor.

Umut'un karşıtlarına değil, bu zihniyete karşıyım.

Umarım anlatabilmişimdir. ;)

Bera B.
01.05.2011, 21:20
Egemen hakikaten süperdi o açtığı orta zaten bitirdi olayı.

nakzo
eğer yönetim bu kadroyu korursa seneye bu takım kesin şampiyon olur eger kadroyu koruyamazlarsa yazın istifa etsinler.

Fatih
Kanaltürkdeki serefsizler cosdu yine.
Burak kendini atmis ve sari görmesi gerekirmis.
Şu adamları izleyip sinirlenmeye değer mi bırakın ne halleri varsa görsünler.

İt ürür kervan yürür.:)

Sibel
01.05.2011, 21:21
3 puanı aldık çok şükür.Bence penaltı değil,çünkü müdahale ceza alanı dışında yapıldı.Ama maçı biz hak ettik ve aldık.Sonuç olarak 3 puan bize helal.

Bera B.
Şu maçtan sonra kimseyi tartışmaya gerek yok. Her futbolcumuz elinden geleni yaptı.

Ama günah keçisi seçildi bir kere "Umut Bulut". Farklı kazanırız Umut, zor kazanırız Umut, berabere kalırız Umut, yeniliriz Umut..

Şu her maçtan sonra kendi oyuncunuzu acımasızca eleştirmeniz harbiden sıkıyor insanı. Eğlenmenin yolu bu değil yahu, başka yollar da var.. Siz böyle yaptıkça geçen hafta "Bu oyunla devam ederse Umut'un savunulacak bir tarafı yok" dememe rağmen savundukça savunasım geliyor.

Bu sezon puan kaybı yaşadığımız maçları otur izle, hangi maçta Umut neler kaçırmış, skorlar kaç kaçmış kaç farklı bitmiş vs incele. Ondan sonra günah keçisini biz mi seçtik yoksa adam kendisi mi hak etmiş(!) gör.

Hadi iyi akşamlar.

Mustafa Umut
jaja ve selçuk ikisi de birer maestro gibiydiler.. selçuk'a alışkınız zaten jaja'yıda böyle görmek çok sevindirici....

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 21:22
Egemen gidecek diyenlere kapağı oturtmuştur herhalde cale'ye 1 milyon basar...

EmreYavuz61
01.05.2011, 21:23
Ahmet ve Erman hem penaltı değil hem kırmızı değil üstüne Burak kendini attı dediler...Glo'ya kırmızı verilmesi lazımdı dediler...
Yok MHK ve hakemler ve federasyon yere düşenin elinden tutuyormuş...Trabzonspor camiasını karşılarına almaktan korkuyorlarmış ondan elimizden tutmuşlar falan filan...
Bunlara yapılacak en iyi şey Karşıyaka taraftarının yaptığı gibi canlı yayını basmak arkadaş...!

Travelair
Penaltımız bence yanlış faul dışarıda ama Dany'nin atılması doğru. Ayrıca Glowacki'nin sarı kart yerine kırmızı kart görmesi lazım son adam ama pozisyon penaltı değil faul dışarda

Tebrik ediyorum inşallah daha puan kaybetmeyiz

MaDDoX_61
cale'nin 3 yılda yapamadığı asisti egemen sol bekte oynayıp hemde müthiş bi orta ile yaptı gerisini siz düşünün

hüseyin1975
01.05.2011, 21:24
Dortmund 7. Sampiyonlugu aldi, bizde alacagiz.

Fatih ÇOLAK
Ahmet ve Erman hem penaltı değil hem kırmızı değil üstüne Burak kendini attı dediler...Glo'ya kırmızı verilmesi lazımdı dediler...
Yok MHK ve hakemler ve federasyon yere düşenin elinden tutuyormuş...Trabzonspor camiasını karşılarına almaktan korkuyorlarmış ondan elimizden tutmuşlar falan filan...
Bunlara yapılacak en iyi şey Karşıyaka taraftarının yaptığı gibi canlı yayını basmak arkadaş...!

Ya allah aşkına şu kanaltürkü çıkarın kanal listesinden bunlar hep böyle yapıyorlar izlemeyin geçin benim kalbim rahat belki pozisyon penaltı değildi fakat kesinlikle kırmızı karttı...

Alperen Çakıroğlu
Allah'a şüküler olsun zor maçı kolay kazandık..

Bugün oyunada güzel başladık ve güzel de götürdük tabi penaltı ve kırmızı kartın etkisi vardı ama biz etkiliydik oyuncuların hepsine helal olsun..

BU SENE O SENE 7 GELİYOR ARTIK inancımız tam..!!

Mesut
01.05.2011, 21:25
Trt1 canlı yayında Ünal Karaman'la ropörtaj yaptı.Ropörtajın sonunda Trt1 muhabiri bilgi verecem dedi bizim uşaklar başladı bu şehir başka şehir satılmış eskişehir :D

Erbay
01.05.2011, 21:25
Ohaa bu TRT ne yapıyor yahu. Adamlar malum reklamı almışlar ve uzatmada atılan golleri gösteriyorlar ççç

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 21:26
Trt1 canlı yayında Ünal Karaman'la ropörtaj yaptı.Ropörtajın sonunda Trt1 muhabiri bilgi verecem dedi bizim uşaklar başladı bu şehir başka şehir satılmış eskişehir :D

Aynen hemen kestiler :)

hyasin61
[QUOTE=ander_sevdaluk;1917587447]Ne hakları yeniyor tutup adamı çekiyorsun ister 10 beygir gücünde ister 1 beygir gücünde sonuçta çekiyorsun...Sonra bu adam neden Fener'e yenildikten sonra (orada da çok tartışmalı pozisyon vardı) konuşmadı bile benim dediğim bu...[/QU

asıl fener maçında konustugu gıbı konusmadı bu maçta ...fener macından sonra ben boyle aşşalık hakem görmedim dedi ,muhabirde ağır olmuyor mu dedi yok dedi ıyı hakemlerde var dedi ama ben böyle aşşalığını görmedim dedi anadoludan sampıyon cıkarcaz diyorlar ama boyle olcaksa oynamayalım demişti..tolunay hoca adam gıbı adam ve cok dobra bir kişilik

hüseyin1975
Şu adamları izleyip sinirlenmeye değer mi bırakın ne halleri varsa görsünler.

İt ürür kervan yürür.:)

Stres atiyorum.
Anladin sen oni:p

GULER
Umut'un gol kaçıdıkça zihinsel olarak ciddi sorunlar yaşadığını düşünüyorum. Bu şekilde, son 3 maçta ciddi zarar verir takıma.

Yarardan cok zarar veriyor zaten su anda takima.

Tahsin Ağaoğlu
Penaltımız bence yanlış faul dışarıda ama Dany'nin atılması doğru. Ayrıca Glowacki'nin sarı kart yerine kırmızı kart görmesi lazım son adam ama pozisyon penaltı değil faul dışarda

Tebrik ediyorum inşallah daha puan kaybetmeyiz

Glo nun pozisyonunda durum kac kacti

yorumsuz6117
01.05.2011, 21:27
Benim için Markus'un diyeceği önemlidir ki diyeceği de belli penaltı yanlış kart doğru karar. :)

UNiVeRSeLoRD
01.05.2011, 21:28
Beyler Şenol hocanın yaptığı oyuncu değişikliklerine kim akıl verebiliyor acaba...? (jaja hariç)

EROS87
01.05.2011, 21:28
gördüğümüzü söyledik mi objektif olma ayaklarını bırak gibi laflarla karşılaşıyoruz:) ama olsun
faul yok dolayısıyla penaltı da kırmızı kart da yanlış... hiçbir dış etken olmadan alabileceğimiz maçı, şuan bütün kamuoyu hakemle kazandığımıza getiriyor. ee kime yarar sağlar bu... geçen hafta 3-1 ken hakem öpücüğüyle hayata bağlanan fb yle bir tutucaklar şimdi bu olayları. aslında şimdi lehimize hatalar olduğu zaman çıkıp konuşmalı yöneticilerimiz.

matrix5782
01.05.2011, 21:29
Önümüzdeki sene bu takımın İskeleti yerli bazda korunmalı gitmek isteyen oyuncular olsa dahi

eğer tutulursa yönetim çok büyük iş yapmış olur.

orhan42
Allah ya penaltıyla alakası yokmuş Telegolde buyurdular !
Bırak kardeşim o yuvarlakları,köşesizleri..i.ne hepsi..Burada anmayın o adamların programını lütfen...

Fatih ÇOLAK
asıl fener maçında konustugu gıbı konusmadı bu maçta ...fener macından sonra ben boyle aşşalık hakem görmedim dedi ,muhabirde ağır olmuyor mu dedi yok dedi ıyı hakemlerde var dedi ama ben böyle aşşalığını görmedim dedi anadoludan sampıyon cıkarcaz diyorlar ama boyle olcaksa oynamayalım demişti..tolunay hoca adam gıbı adam ve cok dobra bir kişilik

Ben konuştuğunu görmedim şahsen eğer demişse birşey diyemem benim kızgınlığım onaydı...Bu arada benim gönlümde yatanda Tolunay'ın Şenol Güneş'ten sonra bu takıma teknik direktör olması...

Seyfi_B
01.05.2011, 21:30
Arkadaşlar, 'abartıyorsun' deseniz bir şey diyemem, ama ben bu galibiyete doğru dürüst sevinemedim bile. Pozisyon penaltı değildi, hatta belkide faul bile değildi (dolayısıyla kırmızı kart değil). Keşke daha temiz bir galibiyet alabilseydik. Şimdi bizim EsEs e dediklerimizin aynısını Fenerliler Antep'e diyeceklerdir.

Fener ne yapıp edip kazanıyor devamlı. Sadece 3 maç kaldı, nasıl puan kaybedecek bunlar.

OYılmaz
01.05.2011, 21:30
Herşeyi geçiyorum bu maçı izleyemedim. Şu an sinirden çıldırıyorum. 2-3 farklı mekana gittim. Trabzonspor maçını açmadılar. Mekan sahipleriyle ciddi tartışmaya girdim. Burdan herkese sesleniyorum lütfen haftaya maç izleme organizasyonu olsun yoksa kan çıkacak ellerim titreyerek yazıyorum. Bu şereften yoksun mekan sahiplerine inat o mekana şampiyon olduğumuzda bayrağımızı asacağım.

Travelair
01.05.2011, 21:31

Bilmiyorum maçı tamamen izlemedim

r9emre
01.05.2011, 21:31
Teknik heyetten açıklama: "Pawel'in o kafa vuruşunu sırtıyla vurarak auta yollamayıp şık bir kafa vuruşuyla güzel bir gol attığı için kenara aldık Umut'u son adam ileriye sürdük,Pawel'in 90 dakika oynamasına izin vermedik.Sırtıyla vurmadığı için onu esefle kınıyoruz."

U.Sadıkoğlu
01.05.2011, 21:32
Herşeyi geçiyorum bu maçı izleyemedim. Şu an sinirden çıldırıyorum. 2-3 farklı mekana gittim. Trabzonspor maçını açmadılar. Mekan sahipleriyle ciddi tartışmaya girdim. Burdan herkese sesleniyorum lütfen haftaya maç izleme organizasyonu olsun yoksa kan çıkacak ellerim titreyerek yazıyorum. Bu şereften yoksun mekan sahiplerine inat o mekana şampiyon olduğumuzda bayrağımızı asacağım.

Kardeşim Bahçelievlerde Yaren Cafe var veya Taksim'de kafeka bunlar maçı kesinlikle yayınlar..

Ben bu hafta organizasyon başlığı açacaktım da cezalıydım , haftaya maçtayım dediğim mekanlara bakmanı dilerim :)

EmreYavuz61
01.05.2011, 21:32

3-0 idi...

Mustafa Umut
01.05.2011, 21:34
bütün oyuncular iyiydi bugün. ama başka selçuk inan olmak üzere, egemen,pawel,jaja,burak hepsi günündelerdi..

U.Sadıkoğlu
01.05.2011, 21:34

Umut'un topu nereye vurduğunu gördün mü ? Trabzon'da yaşayan akrabaların varsa arayıp sormanı dilerim belki evlerinin camına falan isabet etmiştir..

Umut'un kaçırdığı goller yüzünden şu anda Umut tartışılıyor bir başkası değil..
Kenny Miller gibi bi adam almadık yönetim 9 puan farka güvendi bi adam almadı.

OLCAY ÇAKIR
01.05.2011, 21:35
Fenerin ilk golünde kaleci ne yapğmış öyle?

Ilelioglu
Neden doğruları söyledi diye mi ?

Hakları yeniyor adamda bunu söylüyor.

Peki ya Fener macinda haklari yenirken neredeydi...?

:cool:

Onur
Adımıza yapılan -bence posizyon dışarda- hata ile resmen ligin en rahat maçını oynadık. Bunun olmasını en az fbliler kadar istemiyordum. Çünkü o hata olmasa da bu maçı alacaktık bugün. Güzel oyunumuz gümbürtüye gitti.

Yine bence Şenol hocanın Umut ısrarı gereksiz. Oyuna 4 hücum oyuncusu ile (Burak, Umut, Jaja, Pawel) başlıyorsun ilk 20 dakika içinde kaleciye iki kez pres yapıyoruz. Peki presi kimler yapıyor. Selçuk ve Colman.

Bu iki oyuncuya bu kadar sorumluluk G-E-R-E-K-S-İ-Z. Koy gerilerine bir orta saha daha. Adamlarda daha rahat oynasın. Hem de ileri uç elemanlarına daha iyi servis yapacaklar.

G. Antepspor harika pas yapıyor. Aynı bizin geçen sezon 2. yarısı ve bu sezonun ilk yarısı gibi. BU oyunlarının karşılıklarını mutlaka alacaklardır.

Napoli
Glo net kırmızı gerekirdi...

Trabzonspor Eger Lider pozisyonda su maca çıksaydı,Cuneyıt Çakır,Ne o Kırmızı kartı verirdi,nede penaltıyı.. Eyamcsınız..Bugun verseler ne vermeseler ne.Biz zaten alacaktık maçı..

Rakibe hep yenık durumdayken ver,kırılma noktalarında ver penaltıyı bize sırf penaltı sayısını eşitlemek için verdiler...Bana Antalya,Ankaragücü,Kayseri maçlarında olan %100 penaltıları verecektiniz.Geçiniz.

Fatih ÇOLAK
01.05.2011, 21:36
Fenerin ilk golünde kaleci ne yapğmış öyle?

Hakikaten yaa hediye etmiş resmen neyse hayırlısı olsun...

Mustafa Umut
bu arada pawel müthiş duvar pası yapıyor.ayrıca futbol zekası üst düzeyde..

Murat'
Tolunay hoca ne söylese yerden göğe kadar haklı, maçın hakemi maça gölge düşürdü maalesef.

Bera B.
01.05.2011, 21:37
Hakikaten yaa hediye etmiş resmen neyse hayırlısı olsun...

Bence bir sorun yok. Yani maç yeni başlamış adam ısınamamış konsantrasyon eksiği olabilir. Öyle ikramlık bir pozisyon olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Normal bir gol.

Ilelioglu
01.05.2011, 21:37
Arkadaşlar, 'abartıyorsun' deseniz bir şey diyemem, ama ben bu galibiyete doğru dürüst sevinemedim bile. Pozisyon penaltı değildi, hatta belkide faul bile değildi (dolayısıyla kırmızı kart değil). Keşke daha temiz bir galibiyet alabilseydik. Şimdi bizim EsEs e dediklerimizin aynısını Fenerliler Antep'e diyeceklerdir.

Fener ne yapıp edip kazanıyor devamlı. Sadece 3 maç kaldı, nasıl puan kaybedecek bunlar.

Birakin bu dürüst olma islerini adamlar 18'de 17 yapacak bundan bahseden bir Allah'in kulu yok yahu.

hüseyin1975
01.05.2011, 21:38
Umutun atti golden önce Burakin Pozisyonu ofsayt olmaybilir.
Penalti degildi, kesinlikle disaridaydi.

Fatih ÇOLAK
Bence bir sorun yok. Yani maç yeni başlamış adam ısınamamış konsantrasyon eksiği olabilir. Öyle ikramlık bir pozisyon olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Normal bir gol.

Yok kasıt olduğunu düşünmüyorum zaten ama çok gereksiz yani...

OYılmaz
Kardeşim Bahçelievlerde Yaren Cafe var veya Taksim'de kafeka bunlar maçı kesinlikle yayınlar..

Ben bu hafta organizasyon başlığı açacaktım da cezalıydım , haftaya maçtayım dediğim mekanlara bakmanı dilerim :)

Taksim'deki Kafeka'ya gitmeyi düşündüm Bmn'den organizasyon görmeyince gitmedim. Bugün kendimi öyle ezik öyle dışlanmış hissettim ki işte dedim biz bunun için şampiyon olmalıyız. Az kalsın mekanları ateşe verip camlarını indirecektim. İnş. haftaya bir organizasyon olur.

UmutBaykan
Brozek son üç maçta ilk 11 çıkmalıdır.

Ilelioglu
01.05.2011, 21:39
Tolunay hoca ne söylese yerden göğe kadar haklı, maçın hakemi maça gölge düşürdü maalesef.

Tolunay'a sormak lazim, Fener macinda haklari yenirken neredeydi diye...

Ayrica kirmizi kart sonuna kadar dogru karar...!

Erdal
Bu 11 daha önce denenmeli idi galiba....Pavel in sahada olması Jaja yı farklı yaptı diyebilirmiyiz?

Macera aramanın anlamı yok...Transfere ayıracağımız bonservis bütçesinin bir kısmını verin uşaklara kalsınlar...Bu takım İkinci bile olsa şampiyonlar ligine kalır....

Fatih Tekke, hiç bir şey yapamazsan Kadıköy de malum şahsı tokatla....Milyonlar eline sağlık diyecek inan bana....

U.Sadıkoğlu
Şampiyonluğa inanmayan arkadaşlar bir zahmet şu başlığa yazmasınlar kardeşim gidin kendi içinizde kurun cümlelerinizi ne dedik destek dedik 7 dedik cezam yeni bitti ceza almak istemiyorum rica ediyorum .

yorumsuz6117
82 puanla şampiyonluk kaçıcak yine hemde bu sefer puanla da değil averajla :(:(

Seyfi_B
Birakin bu dürüst olma islerini adamlar 18'de 17 yapacak bundan bahseden bir Allah'in kulu yok yahu.

Arkadaşım kesinlikle haklısın, ama gollere sevinemedim nedense :D

Erbay
01.05.2011, 21:40
Burak'ın pozisyonu çok net kırmızı kart. Penaltı tartışılır baya. Glowacki'nin pozisyonu da kırmızı karttı bence.

hüseyin1975
01.05.2011, 21:41
Üawelin golü harikaydi.

Canberk
O değil de bazıları yüzünden olan Mahmut'a oldu.
Çıkar elbet bunlar öte tarafta ...

yorumsuz6117
Bu 11 daha önce denenmeli idi galiba....Pavel in sahada olması Jaja yı farklı yaptı diyebilirmiyiz?

Macera aramanın anlamı yok...Transfere ayıracağımız bonservis bütçesinin bir kısmını verin uşaklara kalsınlar...Bu takım İkinci bile olsa şampiyonlar ligine kalır....

Fatih Tekke, hiç bir şey yapamazsan Kadıköy de malum şahsı tokatla....Milyonlar eline sağlık diyecek inan bana....

Harbiden Tekke şu Emre'yi bi güzel dövse süper olur. :)

Erdal
Bu saatten sonra hakem, fener şu bu konuşmanın anlamı yok...Bu saatten sonra başkan maç da seyretmesin...Kadroyu korusun ve bir an önce transfer yapsın...Herkese ve hepsine verilecek cevabın adresi belli....Avrupa.....

Ahmet F. Zengin
Beyler En Zor Virajı Geçtik Bundan Sonra 3de3 Yaparız..

Fener'in Maçları Hiç Kolay Değil Karabük Deplasmanı Çok Zor Olacak Onlar İçin. Zeminde Kötü..

hüseyin1975
01.05.2011, 21:42

Söyle Emreye bir Kafa atip dislerini eline verse.

asimetrik
01.05.2011, 21:42
Penaltı pozisyonundan rahatsız olanlar hızlı çekimde izlesin.

Gamze_TS
01.05.2011, 21:43
Tolunay caz yapiyor, fb macinda giki cikmamisti. Bizden giden de bize dusman oluyor ben bunu anlamiyorum.

Ilelioglu

Kahraman ilan edilir.

:D

Tahsin Ağaoğlu
Artık önümüze bakalım bırakalım umut u falan maçı kazandık umarım fenerde puan kaybeder de bizde şampiyon oluruz

61yusuf
ikinci yarıda oynanan maçlar
umut 14 maç 1 gol
pawel 1 maç 1 gol

Seyfi_B
Sıkıysa yerden bitme Emre Fatih'e çeksin o her zamanki hareketlerini.

TSezgin61
offfff offfffffff

en zorlu macimizi en kolay sekilde kazandik ama umutlar gittikce azaliyor... buruk bir sevinc

Bera B.
01.05.2011, 21:44
Söyle Emreye bir Kafa atip dislerini eline verse.

Şöyle bir senaryo olsa:

Fatik maçta galibiyeti getiren golü atsa, içine giymiş olduğu Trabzonspor formasını gösterse gidip Emre'ye iki tokat bir kafa atsa ve futbolu bıraksa. Mükemmel. :D

Burak

Keşke internetten satın alsaydın.Ben öyle yaptım çok da rahat ettim.

Maça gelince ikinci yarıdaki rölanti oyunu bizim konumumuzdaki bir takıma yakıştıramadım, mücadele edip ilk yarının üstüne koymak, taraftarıda havaya sokmak varken resmen uyuttular.Burak dışında pozisyonumuz yoktu organize olarak.

Selçuk bu takımda kalmalı, yönetim ne istiyorsa vermeli, deneme tahtası yapacağımıza takımı kendi adamımızı bu ekipte tutmak ve lider özelliklerinden yararlanmak en karlı iş.Jaja parmak ısırttı hep böyle oynar inşallah ama yine de ilk yarıdaki maçları gibi performans sergilemedi.Brozek'e de hayırlı olsun, devamı gelir inşallah.

Ilelioglu
Bu saatten sonra hakem, fener şu bu konuşmanın anlamı yok...Bu saatten sonra başkan maç da seyretmesin...Kadroyu korusun ve bir an önce transfer yapsın...Herkese ve hepsine verilecek cevabın adresi belli....Avrupa.....

Aynen katiliyorum Erdal Abi...;):)

hüseyin1975
Tolunay caz yapiyor, fb macinda giki cikmamisti. Bizden giden de bize dusman oluyor ben bunu anlamiyorum.

Gecende sana itiraz etmisdim ama simdi katiliyorum.

Mehmet Ç.
Gecen hafta Burak'in golü, Volkan'a cekmese bile dokundu diye verilmediyse,

Bugünki penalti dokundu diye verilmesi dogru...

Danny cekiyor diye aninda düsecek degil ya!! Resmen Burak'in dengesini bozdu..

UNiVeRSeLoRD
01.05.2011, 21:45

Aynen...
:alkış::alkış:

Canberk
Gürcan abi benim rahatsızlığım faulün yeri.
Adam dışarda çekti içeri düştü Burak.

Ama neyse ne güzel oldu.
Keşke 3 golde hakeme çarparak girseydi ççç

Sefaenes
istanbul medyasi basladi gecen hafta susan medya basladi yine serefsiz bunlar

asimetrik
Glowacki kırmızılıktı..

Erdal
Belki ikinci yarı ilk kez takım gibi oynadık...Bunu ilk 20 dakika için söylüyorum üstelik...Yani pozisyon bulamadığımız sürelerde.....Ama ben takımıım diyorduk....Bir sağ bir sol bek...Bir de orta saha...Forvet bile almayın razıyım koruyun şu takımı...Ne olur koruyun...

UmutBaykan
01.05.2011, 21:46
Hani fener diyor ya 17 takıma karşı oynuyoruz diye.bu aslında bizim için geçerli.

danger00
gördüğümüzü söyledik mi objektif olma ayaklarını bırak gibi laflarla karşılaşıyoruz:) ama olsun
faul yok dolayısıyla penaltı da kırmızı kart da yanlış... hiçbir dış etken olmadan alabileceğimiz maçı, şuan bütün kamuoyu hakemle kazandığımıza getiriyor. ee kime yarar sağlar bu... geçen hafta 3-1 ken hakem öpücüğüyle hayata bağlanan fb yle bir tutucaklar şimdi bu olayları. aslında şimdi lehimize hatalar olduğu zaman çıkıp konuşmalı yöneticilerimiz.

Aynen katılıyorum. Hasan Yener maçtan sonraki röportajda hakem doğru görmüştür deyip küçüleceğine, ''geçen hafta 3-1den fb yi ipten alan hakemler, bu hafta 0-0 giden maçta alacağımız maça gölge düşürdüler, biz adil yönetim istiyorz.'' diyebilseydi.

Çakıroğlu İhsan
Bizim futbolcular çok iyi hazırlanmış maça..Her türlü yenerdik antep açık oynayan bi takımdı çünkü..Kırmızı kartta sonuna kadar haklı ama eylemin başladığı yerde mi bittiği yerde mi faul veriliyor bilmiyorum..Bundan sonra ki 3 maçımızı da çok rahat alıcaz..Fenerin puan kaybetmesini beklicez ki ben umutluyum puan kaybedicekler kesin basit hatalar yapıolar çünkü toplam 15 dk izledm onların maçı öyle olur inşallah.

U.Sadıkoğlu
01.05.2011, 21:47
Şöyle bir senaryo olsa:

Fatik maçta galibiyeti getiren golü atsa, içine giymiş olduğu Trabzonspor formasını gösterse gidip Emre'ye iki tokat bir kafa atsa ve futbolu bıraksa. Mükemmel. :D

Bunu geçen bi arkadaşla konuştuk..
Dedim ki Trabzon formasını çıkarsa golden sonra ne olur diye..

Herkes yok olur mu öyle şey mi olur falan filan yaptı ama yapsa bu taraftar harbiden Fatih'i affeder.

hyasin61
tolunay'ı günah keçisi yaptınız ya bu akşam...dedıgım gıbı fener maçında daha sert konustu ..Aynı şey bize olsa sanki savunmayacağız bazı şeyleri..tolunay'ın bu akşamki konuşması fener maçındakı konusmasının yanında hiç.. alın izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=ipQRNMnNcXk

hüseyin1975
Şöyle bir senaryo olsa:

Yok böyle Senaryo:p

Bera B.
01.05.2011, 21:48
Bunu geçen bi arkadaşla konuştuk..
Dedim ki Trabzon formasını çıkarsa golden sonra ne olur diye..

Herkes yok olur mu öyle şey mi olur falan filan yaptı ama yapsa bu taraftar harbiden Fatih'i affeder.

Fatih delidir valla yapabilir de :)

Tahsin Ağaoğlu
82 puanla şampiyonluk kaçıcak yine hemde bu sefer puanla da değil averajla :(:(

ben iki takımdan birinin puan kaybedeceğine inanıyorum iki takımdan biri 82 puan olamıyacak

Gökhan KAN
Glowacki kırmızılıktı..
Bende öyle düşünüyorum. Daha nasıl kırmızı olurki. Giray arkada zaten.

asimetrik
01.05.2011, 21:49
Canberk yeri konusunda haklısın. Özellikle Glowacki'nin pozisyonunu da eklersek............ Bütün bunların da artık önemi yok... Şampiyonluk için son saniyeye kadar inat etmeliyiz.

cihatöztürk
82 puanla şampiyonluk kaçarsa harbiden çok kötü olur ya

Sefa Alış
İnşallah Karabük bir darbe vurur şu fenere , vuramazsa ankaragücünde fatihe güvencez artık, onlarda vuramazsa zaten fener şampiyondur sivası çok rahat geçerler.

Seyfi_B
01.05.2011, 21:50
tolunay'ı günah keçisi yaptınız ya bu akşam...dedıgım gıbı fener maçında daha sert konustu ..Aynı şey bize olsa sanki savunmayacağız bazı şeyleri..tolunay'ın bu akşamki konuşması fener maçındakı konusmasının yanında hiç.. alın izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=ipQRNMnNcXk

Usta videoyu izledin mi?

''Kayseri TD Tolunay Hoca...''

UNiVeRSeLoRD
karabük yatar fenere Yücel İldiz fenerli verirler maçı

Ilelioglu
Şöyle bir senaryo olsa:

Zinedine Zidane...:D

Sefa Alış
01.05.2011, 21:51
Bugün oynadığımız futbolu eskişehir maçında oynasaydık şuan çok rahat son 3 haftaya giriyor olacaktık.Bu kadar emek boşa gitmez inşallah.

uzunismail
01.05.2011, 21:51
Şampiyon Trabzonsporumu tebrik ediyorum sadece golleri izleyebildim şimdilik ama oyun tatmin ediciymiş ..

82 puan şampiyon yapar şüphemiz olmasın ama 82 zor olur, hem fener için hem trabzon için.... Puan kayıpları iki takımdada olacak rahat olun az kaybeden şampyon olacak..

Az kaybetmeye en büyük aday kolay gol yemeyen trabzonspordur bunu bilir bunu söylerim...

Burak
01.05.2011, 21:52
Selçuk bir pozisyonda küfür etti birine ama kime göremedim F..k you, i.ne dedi...

Erdinç Dilek
Glowacki kırmızılıktı..
luganoda öyle

hyasin61
[QUOTE=Seyfi_B;1917587699]Usta videoyu izledin mi?

''Kayseri TD Tolunay Hoca...''[/QUOT

takım değişse bile hoca değişmemiştir konu bu

Asi Çaykaralı61
ALLAH'a Şükürler olsun 3 puanı hanemize yazdırdık.İnşallah Şampiyon olacağız :)

UNiVeRSeLoRD
01.05.2011, 21:53
Selçuk bir pozisyonda küfür etti birine ama kime göremedim F..k you, i.ne dedi...

Aynen de ben de anlamadım kime küfür etti

Sibel
2,5 m arayla Burak kendini yere atmış:eek: Toroğlu haddini bil,kafayı sıyırmışsın.Çıkıp niye buna itiraz edemiyorlarmışşşşş:yumruk:

asimetrik
luganoda öyle

Bence Lugano hapishanelik..

Emrullah
01.05.2011, 21:54
Medyanın tavrına aldırış etmemek lazım. Hak ederek 3 puan aldık. Penaltı olmayabilir ama kırmızı kart tartışılmaz. Biz 10 kişilk Antep'i herhalükarda yenerdik zaten.

Tartışılması gerekn geçen haftaki Buca-FB maçı. Eğer FB şampiyon olacaksa(Allah korusun) hakemin verdiği penaltı kararından dolayı olacak. FB 3-1'den sonra sittin sene maçı çeviremezdi. Bu yüzden ezilip, büzülmenin manası yok. Hak edilmemiş puanımız yok(Kayseri-TS maçında alınan 1 puan hariç).

yanliz kovboy
Tam yattaralık bir maçtı.Giderayak adamı bir tv den de olsa izleseydik iyi olurdu.

Ilelioglu
Belki ikinci yarı ilk kez takım gibi oynadık...Bunu ilk 20 dakika için söylüyorum üstelik...Yani pozisyon bulamadığımız sürelerde.....Ama ben takımıım diyorduk....Bir sağ bir sol bek...Bir de orta saha...Forvet bile almayın razıyım koruyun şu takımı...Ne olur koruyun...

Burada yazman pek birseyi degistirmez, bence Kulübe mail atabilirsin.

Hatta biri kampanya baslatsin herkes destek olsun...!

;):)

diplomat61
Glowacki kırmızılıktı..
Kesinlikle.....

Ama bu şerefsiz istanbul medayası başladı gene saldırmaya....

tarsus
01.05.2011, 21:55
karabük yatar fenere Yılmaz Özdil fenerli verirler maçı
yılmaz özdille karabük ne alaka anlayamadım?

irfanb
Lig Tv üyesi oldugum halde maci seyredemedim.
Mahkemeye vermeye degermi?
:)

Burak
Olay fenebahçe maçlarına kitleniyor bence, 3-2lik maçta 7-8 gol atabilirdik en az fenere.Buradaki maçta da kaleye şutumuz yoktu.

Canberk
01.05.2011, 21:56
Bu arada uğurlu geldim yaa ççç
Haftaya Belediye maçının başlığını da açayım bari ççç

UNiVeRSeLoRD
01.05.2011, 21:56
yılmaz özdille karabük ne alaka anlayamadım?

Pardon Yücel İldiz diycektim kafam gitmiş... :D

ûamûra
01.05.2011, 21:57
şimdi gel de ilk maçta colmanın penaltısını teonun 1 metreden kaçırmasını arama...

Ilelioglu
Su üc puanin tadini cikaralim arkadaslar...!

Birakin "DÜRÜST" olmayi, artik birakin...!

Rakipe bir bakin kactane dürüst insan var diye ondan sonra bir daha düsünün lütfen.

yorumsuz6117
Ayküt hay senin o olmayan beynine zaten o başka nedenler sayesinde lidersin dingil ..

erolizmts
01.05.2011, 21:58
Valla bundan sonrası için futbol mucizesine ihtiyacımız var.

Fenerbahçe Karabükspor maçından 3 puanla dönerse, ligin şampiyonu artık belldir. Sanmıyorum Ankaragücü'nün Fenerbahçe'ye dayanabileceğini.

Samet Yildirim
Güzel galibiyet oldu....

Keske diyorum su Pawel daha önce oynasaydi cok begendim...

Kirmizi kart net penalti dan ziyade frikik gibiydi ama zor pozisyon...Glowacki pozisyonu zaten 3-0 dan sonra yani ne fark eder ?

diplomat61
"basbakanın trabzon mıtıngı oncesı, haksız penaltı ve glowackını atılmaması ıle , trabzon şehrinin gazı alındı" Ahmet Çakar.... Haklı olduğu yönlerı de var...

Ilelioglu
01.05.2011, 21:59
Lig Tv üyesi oldugum halde maci seyredemedim.
Mahkemeye vermeye degermi?

Neden izleyemedin, suclu onlar ise tabiki deger ama davayi acmadan önce sorup sorustur haklilik payini ögren, elindeki delilleri ortaya koy, delilsiz hicbirsey olmaz.

Illa Avukat'a tanis demiyorum, bizim buralarda "Hukuk" konularina bakan kuruluslar var oralara gidip bilgi alabiliyoruz, yada mahkeme'de bile böyle bir bölüm var, onlara bir tanis, bak ne diyorlar.

DURAS
01.05.2011, 22:00
belediyenin oynadığı futboldan midem bulandı. bursaya olan bizede olur mu? ALLAH bize de nasip edermi şampiyonluk?

tarsus
yarın emenike oynamaz veya oynayıp sarı görmezse haftaya fener puan kaybeder.karabük eskişehir gibi satılık bir takım değildir,sahaya çıkıp mücadelesini veriir.bu akşamın tadını çıkaralım en zor maçı rahat geçtik şampiyonluk geliyor allahın izniyle

EROS87
Bu arada uğurlu geldim yaa ççç
Haftaya Belediye maçının başlığını da açayım bari ççç

çok komik gerçekten ççççççççç !

cellchook
Egemen kimseyi yanıltmasın,kötü bir maçından sonra bizim sol bekimiz yok deriz.
Ben olsam JAJA'nın yerinde pawel oynamadığı zaman hocaya kızarım küserim ne bileyim tepkimi gösterirdim ya da gider bir marangozdan duvar alıp ceza yayına koyardım.
Pawel estetik futbolcu ama ne kadar ısırır önümüzdeki sene görürüz.

Umut gittikçe eriyor ve eriten de Şenol hoca.Felsefesi güçlü Şenol hoca umutun durumunu çözemiyor.

Bülent Dizman 53
01.05.2011, 22:01
90 dk fener maçını izledim komplo teorisi üretmek istemıyorum ama adamlar yalnışlıkla gol atarız diye topu kaleye vuramadılar adam geçen oyuncu tekrar çalıma giriyo kes ortanı boş adam içerdeler.bu futbol beledıyeye yakışmadı

iskenderunlu
01.05.2011, 22:01
bu maçı rahat alırız demiştim öylede oldu ama fenerin puan kaybını düşünüyordumki ibb asıl kadrosundan yoksun çıkmıştı ibrahim akın oynamak istemiyordu resmen tum ise bitsinde gitsin havasındaydı ama şampiyon biz olacağız kimsenin şüphesi olmasın

Yiğit SARI
01.05.2011, 22:02
Bizim pozisyon penaltı değil mi ki konuşuyolar ?

Erdal
Kızamazsın ki adamlara...Açıkça söylüyor işte Abdullah Avcı önemli olan yıpranmamamızdı diye....O da kendine göre haklı....

Napoli
Ligin ıkıncı yarısında,ilk defa guzel top oynadık,tıpkı 12.13.14 haftalardaki gibi.

Jaja Sorumluluk aldı Selcuk rahatladı,Serkan Ligin ilk devresindeki gibi oynadı,Keza Egemende oyle...

Yeter artık Selcuk saga git Selcuk Sola git Selcuk geri git Selcuk ileri git.Jaja Colman biraz toparlanınca eskisi gibi olduk.

munzevil
Özetelerden gördüğüm kadarıyla

1- pawel e yazık olmuş klübede (sebep olanları kınıyorum)
2- jaja futbolcu ise diğerleri
3- tolunaya eski günlerin hatrına birşey demiyorum bi daha böyle salak şeyler söylerse çok kötü hakaret ederim.

Ilelioglu
"basbakanın trabzon mıtıngı oncesı, haksız penaltı ve glowackını atılmaması ıle , trabzon şehrinin gazı alındı" Ahmet Çakar.... Haklı olduğu yönlerı de var...

Bunun o konu ile ne alakasi?

Yahu "Siyaset Futbol'a" karisti diyoruz biz, onun icin Basbakan'nin yaptigi yanlisin geri dönüsü yok.

Protesto kesinlikle olmali bence.

Napoli
01.05.2011, 22:03
Pawelin kafayla yaptıgı asist çok iyidi..Bazı forvetler koşmaya bılır ki bu elaman kosuyor,ama böyle olumcul paslar verebılıyor.Bize gol lazım..Pavel bu takımın forvetı olucak duzeyde bence.

hyasin61
01.05.2011, 22:04
90 dk fener maçını izledim komplo teorisi üretmek istemıyorum ama adamlar yalnışlıkla gol atarız diye topu kaleye vuramadılar adam geçen oyuncu tekrar çalıma giriyo kes ortanı boş adam içerdeler.bu futbol beledıyeye yakışmadı

göksel gümusdagın takımından aksı bır sonuc beklemıyordum sahsen

Ilelioglu
01.05.2011, 22:04
Bizim pozisyon penaltı değil mi ki konuşuyolar ?

Penalti....:)

Salla onlarin dedikleri kimin umrunda yahu...?

Mert Oğuzlu61
01.05.2011, 22:05
karabük karabük karabük ...

artık teşvik primimi verilir şikemi yapılır bilemem her türlü pisliği yapalım fb şu maçta puan kaybetsin, biz buca yı geçeriz ancak fb karabük te takılmalı, fb karabük te takıldığı an şampiyonuz.

2 hafta kaldı, sadece 2 hafta.. son maçı saymıyorum sivas kendine yakışanı yapacak fb ye yatacak, karabük-a.gücü ikilisinden birisi fb ye kurşunu sıkmalı.

karabük ten umutluyum, karadenizde boğ fb yi karabük ! sen bu işi yaparsın, bitir fenerin işini dök karadenizi sokaklara karabük !

Canberk
01.05.2011, 22:05
çok komik gerçekten ççççççççç !

Hayırdır paşam çok güldün;)

irfanb
01.05.2011, 22:06
Neden izleyemedin, suclu onlar ise tabiki deger ama davayi acmadan önce sorup sorustur haklilik payini ögren, elindeki delilleri ortaya koy, delilsiz hicbirsey olmaz.

Illa Avukat'a tanis demiyorum, bizim buralarda "Hukuk" konularina bakan kuruluslar var oralara gidip bilgi alabiliyoruz, yada mahkeme'de bile böyle bir bölüm var, onlara bir tanis, bak ne diyorlar.

Herzaman oldugu gibi Kanal 204`ten maci izleyecegimi zannettim.Baktim acilmiyor kanal, internetten macin Kanal 78`den verilecegini ögrendim.O da acilmayinca aradim serefsizleri Kanal 203`ten maci izleyebilecegimi söylediler.Bu kanal bana gönderilen receiverde yoktu.Mac baslamisti.Öyle adi bir receiverleri var ki yarim saat arama yaptiktan sonra kanal 203`ü buldum. Bu sefer "Bu kanali izlemeye yetkili degilsiniz" yazisi cikti.Tekrar aradim,sinyal gönderip actiracaklarini söylediler.
Hâlâ sinyal bekliyoruz.:)
Elimdeki tek delil Kanal 203`teki "Bu kanali izlemeye yetkili degilsiniz" yazisi.
Yeterli olurmu bilmem.

hüseyin1975
Ikinci yarinin basinda Ekrem atsaydi belki IBB Puan alabilirdi.

61yusuf
Fenerin senaryoları devam ediyor
Bizim maç bitti fener maçında dakika 84'tü
Önümüzdeki 3 haftada böyle olacaktır.
Bizimkiler uyanıp maçlara biraz geç çıkması lazım!

uzunismail
Buca maçında fenere verilen penaltıları korkularından tartışamayıp, Trabzonun penaltısını diline dolayanlar, allah sizleri islah eylesin.Size spor yazarı diye maaş veren kurumun .......................................... .

Alayınız korkaksınız, zavallısınız tasmanızın kimlerin elinde bulunduğunu söyleyin... Erkekseniz açıklayın.. Dırdırdan başka bişeyi yapmayı beceremeyen ilkokul mezunu bile olmayan kabzımal seni.... Üniversite mezununuda gördük Trabzonda rezalet maçı yöneten sanki o değildi..Bir sonraki Avniaker maçına nasıl titreyerek çıktığını dünya alem gördü.. Seni bekçi yapmam ama birileri doktor yapmışlar...

Sana kendini emanet eden insanında aklına şaşarım...

cellchook
01.05.2011, 22:07
evet penaltı da haksızdı kırmızı da.
ama sormak lazım hala terazide kim daha ağır basıyor,BÖYLE DÜŞÜNÜRSEK DAHA 5 MAÇ DAHA BU KARTLARI ALMAMIZ GEREK.

Konumuz bu değil,Jaja büyük futbolcu.Ona güvenen bir avrupa takımı çıkarsa verir 15 milyon euroyu alır elimizden jajayı.

hüseyin1975
karabük karabük karabük ...

artık teşvik primimi verilir şikemi yapılır bilemem her türlü pisliği yapalım fb şu maçta puan kaybetsin, biz buca yı geçeriz ancak fb karabük te takılmalı, fb karabük te takıldığı an şampiyonuz.

2 hafta kaldı, sadece 2 hafta.. son maçı saymıyorum sivas kendine yakışanı yapacak fb ye yatacak, karabük-a.gücü ikilisinden birisi fb ye kurşunu sıkmalı.

karabük ten umutluyum, karadenizde boğ fb yi karabük ! sen bu işi yaparsın, bitir fenerin işini dök karadenizi sokaklara karabük !

Cevrede yasayan cok Trabzonsporlu var.
Bu macda Tribünleri doldurup Karabüke destek vermemiz gerekir.
Yada fenerlilerin arasina fener formalari ile karisip olay cikartmak lazim:p

Semra
Şükürler olsun kazandık, emeği geçenlere çok teşekkürler.
Allah yolumuzu şansımızı açık etsin inşallah.

Ilelioglu
01.05.2011, 22:08
Herzaman oldugu gibi Kanal 204`ten maci izleyecegimi zannettim.Baktim acilmiyor kanal, internetten macin Kanal 78`den verilecegini ögrendim.O da acilmayinca aradim serefsizleri Kanal 203`ten maci izleyebilecegimi söylediler.Bu kanal bana gönderilen receiverde yoktu.Mac baslamisti.Öyle adi bir receiverleri var ki yarim saat arama yaptiktan sonra kanal 203`ü buldum. Bu sefer "Bu kanali izlemeye yetkili degilsiniz" yazisi cikti.Tekrar aradim,sinyal gönderip actiracaklarini söylediler.
Hâlâ sinyal bekliyoruz.

Peki görüntülere fotograf cektin mi? Elinde delil olmasi lazim yada ayni durum baskalarinin basina geldiye eger onlarda sahit olabilirler.

Şenol Altunsoy
----------Tolga------------

Serkan---Giray---Egemen-Piotr

------ Selçuk---Colman

------------Jaja---------

-----Burak---Pavel---Engin

Lütfen Şenol Hoca bize de Umut'a da haksızlık etme.

uzunismail
belediyenin oynadığı futboldan midem bulandı. bursaya olan bizede olur mu? ALLAH bize de nasip edermi şampiyonluk?

Ben o maçı evimde izlerken Trabzona çok kızdım Bursayı neden şampiyon yapıyoruz diye..Her yere büyük bir yanlış yaptığımızı yazdım.Ama şimdi görüyorum da iyi ki bunlara şampiyonluğu vermemişiz... Bunlara ölürken bir kaşık su vermem.....

angraf
01.05.2011, 22:09
penaltı pozisyonu doğrudur.
İyi izleyin tekrarı adam burağı çekiyor ayrıca hafifte ayağıyla dengesini bozuyor bilki adama kırmızı verilmesi biraz ağırdı ama pozisyon %100 Penaltı.

mda61
Eskişehire söylenen bestenin sözleri neydi arkadaşlar ?

asimetrik
Şenol abi Jaja banko diye yazmadın değil mi:) Bence de Jaja mutlaka ilk 11 olur.

cellchook
01.05.2011, 22:10
Tolga

Serkan---Giray---Egemen-Piotr

Selçuk---Colman

Burak---Pavel---Engin

Lütfen Şenol Hoca bize de Umut'a da haksızlık etme.

abi kadro 10 kişi.
ee tabi "Lütfen Şenol Hoca bize de Umut'a da haksızlık etme" diye bir forvetimiz yoksa.

OLCAY ÇAKIR
01.05.2011, 22:11
Belediye maçında tek sarı kart gördüm.

Çok yumuşak oldu herhalde?

Ayrıca bizim atılan goller onların ekrana aynen bize izlettikleri gibi yansıdı mı?

Merak ettim...

*

Bizim penaltı hatalı olabilir ama, onların ki gibi kasıtlı değildi.

Zaten zorla verildi.

C. Çakır faulü bile çalmadı sanki?

Daha izlemedim ama?

Şenol Altunsoy
Şenol abi Jaja banko diye yazmadın değil mi:) Bence de Jaja mutlaka ilk 11 olur.

Gürcan unutmuşum ya zaten 10 kişi yazmışım dur düzelteyim :)

Ilelioglu
evet penaltı da haksızdı kırmızı da.
ama sormak lazım hala terazide kim daha ağır basıyor,BÖYLE DÜŞÜNÜRSEK DAHA 5 MAÇ DAHA BU KARTLARI ALMAMIZ GEREK.

Konumuz bu değil,Jaja büyük futbolcu.Ona güvenen bir avrupa takımı çıkarsa verir 15 milyon euroyu alır elimizden jajayı.

Yuh be kirmizi haksiz dedin ya bende birsey demiyorum, sadece yuh.

:rolleyes:

Oyun kurallarina göre bariz gol sansi ve faul olmasi halinde direkt kirmizi kart cikmali.

-----------------------------------------------------------

Penalti pozisyonu disarida olabilir ona birsey diyemem ama orada bir cekme söz konusu yani faul ve bariz gol sansi.

EROS87
Hayırdır paşam çok güldün;)

(ççç) ??!!

Erdal
01.05.2011, 22:12
Şenol abi hiç heveslenme...Bu gün sahaya çıkan 11 çıkar...Engin ve Alan gidaşata göre girer...:)

batugol
maçlarımız dışında spor programlarını seyretmeyi ve spor sitelerine bakmayı bıraktım
bu gidişle önümüzdeki 4 haftada siteye girmeyi de bırakacağım
bu adamları duymak görmek istemiyorum

asimetrik
Yazdığın onbir bizim kadronun bence de en iyi onbiri..

Aytaç Çakıroğlu
fatih tekke 90 + bir gol ve fenev yenilse. allahım şu burnu büyük fenevlilere ne olur sevinme fırsatını verme.

irfanb
Peki görüntülere fotograf cektin mi? Elinde delil olmasi lazim yada ayni durum baskalarinin basina geldiye eger onlarda sahit olabilirler.

Tek delilim.

http://img189.imageshack.us/img189/2788/dsc00546ed.jpg (http://img189.imageshack.us/i/dsc00546ed.jpg/)

cellchook
01.05.2011, 22:13
Yuh be kirmizi haksiz dedin ya bende birsey demiyorum, sadece yuh.

:rolleyes:

Oyun kurallarina göre bariz gol sansi ve faul olmasi halinde direkt kirmizi kart cikmali.

-----------------------------------------------------------

Penalti pozisyonu disarida olabilir ona birsey diyemem ama orada bir cekme söz konusu yani faul ve bariz gol sansi.

yaw kızma haklısın,faul olmadığını düşündüğüm için her ikiside haksız dedim,ilintili şeyler olduğu için söyledim.

sametaydin
Penaltı pozisyonunu tekrar izledim. Penaltı kararı yanlış fakat orda kesin faul varmış ve de kırmızı kart doğru. Her neyse sonuçta 10 kişi kalan antepe karşı zaten galip gelmek çok da zor olmasa gerek idi. Glowackinin pozisyonu da belki kırmızı olabilir.

Şenol Altunsoy
abi kadro 10 kişi.
ee tabi "Lütfen Şenol Hoca bize de Umut'a da haksızlık etme" diye bir forvetimiz yoksa.

Gelmeyin üstüme ya :)

Fatih ÇOLAK
Eğer ki Fener hiç ikili mücadeleye girmeyen faul bile yapmayan İBB karşısında pozisyonlar veriyorsa ben rahatım arkadaş İBB kendi futbolunu oynamadı bunu biliyorum fakat Karabük'ün stadında dişli bir karabük feneri çok zorlar bize gelince bana göre en zor maçımız 34.haftadaki maçımız bakalım son haftaya kadar lider olabilecekmiyiz???

Canberk
01.05.2011, 22:14
(ççç) ??!!

Ne kadar hoş duruyor değil mi ?? :)

İrfan abi bence başvur...
Biraz sömür paralarını hafife alma gerçekten para al onlardann...

Erdal
Tövbe tövbe.....Yapmasın Sivas bizi şampiyon :)....

Ilelioglu
Tek delilim.

http://img189.imageshack.us/img189/2788/dsc00546ed.jpg (http://img189.imageshack.us/i/dsc00546ed.jpg/)

Yeterde artar bile ama dedigim gibi ilk önce bir tanis gerekli yerlere, ondan sonra...;):)

Cilgin1986
01.05.2011, 22:15
trt3 te jaja!

DNA-TS
orası başka şehir satılmış eskişehir gibi ibşeydi herhalde tvden sesi kıstılar..

Şenol Altunsoy
Şenol abi hiç heveslenme...Bu gün sahaya çıkan 11 çıkar...Engin ve Alan gidaşata göre girer...:)

Aklın yolu bir ama be Erdal.İnan bu takım çok pas yapar ve inanılmaz bir şekilde oynar.Orta sahamızda zorlanmaz bir kere dönen top gibi bir derdi olmaz takımın.

yorumsuz6117
Çok iyi iki tane kalecimiz var :)

cellchook

biz haftaya bucayı düşüreceğimizden,sivas o maça bayan takımı ile çıkar abi.
Fatih Tekke Ve Gabric bizim ilacımız.Özevlatlarımız:):)

hüseyin1975
01.05.2011, 22:17
biz haftaya bucayı düşüreceğimizden,sivas o maç bayan takımı ile çıkar abi.
Fatih Tekke Ve Gabric bizim ilacımız.Özevlatlarımız:):)

Karabükden beklerim ama özevlatlardan beklemem.
Gabric atti serefli oldu. Sampiyonluk gittiginde "Ne kadar Serefli Futbolcumuz" varmi diyecegiz?

sifuni
bende bursa macindan sonra sadece Ankaragücüne inaniyorum ve güveniyorum insallah güvenim bosa cikmaz. Insallah Fatih Tekke bi kiyak gecer bize.

Cengiz Çubukcu

Abdurrahman, Sedat diyorum .... :)

Oğuzhan İnce
01.05.2011, 22:18
o bu değil de şampiyonluk muhabbeti tribünlerdeki gelişimi arka plana attı
Trabzonspor tribünlerinde çok net devrim oluyor

Ilelioglu
bende bursa macindan sonra sadece Ankaragücüne inaniyorum ve güveniyorum insallah güvenim bosa cikmaz. Insallah Fatih Tekke bi kiyak gecer bize.

Insallah öyle olur.

cellchook
Karabükden beklerim ama özevlatlardan beklemem.
Gabric atti serefli oldu. Sampiyonluk gittiginde "Ne kadar Serefli Futbolcumuz" varmi diyecegiz?

bence bunu demeliyiz,o kadar çok şerefsiz var ki kimler şerefli kimler değil çıksın ortaya.

Ali Tunahan Güllü
01.05.2011, 22:19
İlk defa rahat bir maç izledim.
Penaltımız bence doğruydu.
Burak ve Pawel eşliğinde bütün takıma teşekkür ediyorum.

sifuni
01.05.2011, 22:19
Tolunayin aciklamalarini duydunuz mu???

Cihan-Ucar
01.05.2011, 22:20
yarin emenike sari karti görürse fener macinda cezali duruma mi düsüyor ?

Fatih ÇOLAK
Eğer Bursa taraftarı ile A.gücü taraftarı birleşip bunu da takıma hissettirirse, ayrıca Melih Gökçek faktörü, ayrıca Fatih Tekke ve Gabriç faktörü bana göre tek sıkıntı kaleci A.gücünün bariz kaleci sıkıntısı var orayı hallederseler puan alırlar :):)

tarsus
penatlı doğruydu gole giden burak kolundan çekilerek düşürüldü.bucadaki gibi yan hakem penaltı verilmeden ceza sahasına koşmadığı için cüneyt çakır 5sn kadar düşünerek çaldı o nedenle bizans basını b.k atmak için penaltı değil diye ortalığı karıştırıyor.hepinizin içi rahat olsun aykut sabaha kadar irdelese bile tertemiz penaltımıza bir mazeret bulamazlar.bizde haksız penaltı olmaz hak ettiğimiz penaltı olur oda 40 maçta 1 zorla verilir

cellchook

güzel konuştu haklıydı,ama kantarın topuzunu kaçıran kadıköyde.

hüseyin1975
01.05.2011, 22:21
Ibrahim Kizil TRT de Burak aldatiyor diyor.
Seref yoksunu adam seni.

Ilelioglu
01.05.2011, 22:21
Jaja'nin hakkini veriyorum bu mac cok iyi oynadi gercekten.

Hep böyle oynasin benimde canimi yesin.

cerebrum
01.05.2011, 22:22
Tek delilim.

aynen böyleydi teli açtım.. ilk cevap dur bakıyom ve ekran açıldı.. illaaa ağzına geleni söyleme noktasına getirecen ...

Ilelioglu
Seref yoksunu adam seni.

Fener macindan sonra neden konusmadi yahu bunlar, Besiktas'dan üc tane yerken iyidi ama.

:mad:

blacksilva

ankaragücü maci verir onlarin baskaninda fener sempatisi var

sifuni
Seref yoksunu adam seni.

bjk macindadami aldatti diye soracaksin adama.

zafercalikoglu
3 macımızı alırsak sampiyonuz insallah ,yolumuz acık olsun...

Ilelioglu
01.05.2011, 22:23

Bu hepsinde var. :rolleyes:

uzunismail
Egemenin ortası mükemmeldi... Geçen hafta aynı yerden yaptığı ortayı mustafa gole çevirmişti, bu haftada brozek... Tabi satılmış ağa golü vermemişti..

--

sifuni

benim güven dedigim gibi Fatih Tekkeye insallah oynatirlar.

Erbay
Burak'a aldatmaktan dolayı sarı kart verilmeliymiş. Hadeee bee! Ekmek Teknesindeki Cengiz'in Hadeee beeee'si gelsin bunu diyenlere.

hüseyin1975
Simdide Telegole baglandi onun bunun sunun cocugu.

tarsus
yarin emenike sari karti görürse fener macinda cezali duruma mi düsüyor ?
evet sarı kart sınırında.karabük hocaya baskı yapıyor yarın oynatmasın sarıyı bilerek görür fener maçında oynamaz diye.inşallah yarın oynamaz veya oynarsa sarı görmez

SAFA
01.05.2011, 22:24
Gökçek Fbli ama Azizin en büyük düşmanıdır bilmeyenlere söyliyim.Fenerbahçeyi şampiyonluktan etmek için herşeyi yapar. Ayrıca Gabriç Fatih ve Adem Koçak tan beklentim büyük.

kani6161
01.05.2011, 22:25
kırmızıydı ama penaltı değildi bence glowaskıde kırmızıydı vermedi. ama rıdvan tutuşmuş gördüm

hüseyin1975
Yarin yada sali günü antep Basin Toplantisi verecekmis.
Yahu bunlar kendini gercekden bir BOK saniyor.
Yahu sen kimsin ya?
Bir Devre biraz oynadiniz diye kendinizi ne saniyorsunuz?
De hadi git lan serefsiz.

uzunismail

Ankaragücü kesin yener demiyorum ama spor gündemini takip etmiyorsunuz... Ankaragücü yönetimi hakkındaki fikriniz yanlış...

Asi Çaykaralı61

Ne açıklama yaptı ki Tolunay Hoca ?

Emre GÜRDAL
jaja sordular türklerden hangi futbolcuyu seviyosun dediler odaq selçuk dedi trt3'de selçuk şahinin rsmını gösterdi:D

61yusuf
01.05.2011, 22:26
Bu şehir başka şehir satılmış eskişehir

:alkış::alkış::alkış::ok

Erdal
"Burak aldatıyor"...Yalan yok abiler bizi de aldattı...Oysa hiç istememiştik gelmesini....Bula bula bunu mu aldık demiştik....Burak aldatır aga....İnşallah daha çok aldatacak.....Bu kadro Avrupa yı aldatacak....Bence şampiyonluk kadar önemli....Beklemeyin arkadaş sene sonunu...Oturun attırın imzaları Selçuk ve Egemen e....Gerekirse bir senelik ama attırın....

zafercalikoglu
ibrahim kızıl ,trt yetmedi şimdide kanalturkte ağlıyoo,keske fener macından sonrada bu kadar aglasaydı...

Mehmet Ç.
01.05.2011, 22:27
Tek delilim.

Ne ettin abi?!?

O aletden 78inci kanaldan izlememilydin..

203 HD galiba..

Mustafa Umut

bu şehir başka şehir,
satılmış es-ki-şe-hir !

sifuni
Ne açıklama yaptı ki Tolunay Hoca ?

bu sezon trabzona karsi maclarimizi 11 kisi tamamlayamadik,biz bize verilen oyunu oynuyoruz böyle türk futbolu ileriye gidemez gibi seyler dedi.

yorumsuz6117
jaja sordular türklerden hangi futbolcuyu seviyosun dediler odaq selçuk dedi trt3'de selçuk şahinin rsmını gösterdi:D

Ne salaklar ya :D

Sibel
01.05.2011, 22:28
Günahların takımı fb:D:D Çok güzeldi:)

metehan
Ah be Jaja ! Biraz oynasan şu takıma neler vereceğini herkes görüyor. İnşallah her maçta aynı gayretle oynarsın bundan sonra.

Penaltı pozisyonu dışarıda başladı, o nedenle frikik vermeliydi hakem. Ama faul ve kırmızı kart doğruydu. Hele de Eskişehir maçında Burak'ın attığı goldeki faule "doğru" diyenler lütfen bu pozisyona "yanlış" demesin, ayıp olur ! Bu pozisyon işimizi kolaylaştırdı ama maça başlama iştahımızı görünce maçla ilgili fazla endişem kalmamıştı zaten.

Tangerine Dream

Sabahki yayının tekrarı bu. Sabah ben de şaşırdım, Jaja bizim selçuk'u kastetti onlar Selçuk Şahin'i gösterdiler.:)

Ali Tunahan Güllü
01.05.2011, 22:29
Bu itler kudurdu yine.
*Kanaltürk.

OLCAY ÇAKIR
Burak aldatır aga..Erdal...

Erdal bunu kullanırım aga:)

Cihan-Ucar
evet sarı kart sınırında.karabük hocaya baskı yapıyor yarın oynatmasın sarıyı bilerek görür fener maçında oynamaz diye.inşallah yarın oynamaz veya oynarsa sarı görmez

Inşallah dedigin gibi olur oynamaz

ama bence yarin ilk 11 de baslicak...

ve bilerek sari kart görücek fenere karsi oynamamak icin :mad: :mad:

son haftada bize karsi hayatinin macini oynar..

Ama INSALLAH dedigim gibi olmaz

hüseyin1975
Tolunayda konusmasin.
Fener macinda sahaya iniyorlardi ama konusmadi, simdi konusuyor.
De hadi git lan.

Alper Calik
Allahımıza şüükürler olsun BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Trabzondaki herkese destekleri için sonsuz teşekkürler.

Taktiğimiz mükemmeldi ve takım ilk kez ilk yarıdaki gibi oynadı. Umut un yerinde başka birisi de olsa idi, daha da iyi olacaktık, Umut kafa olarak bitmiş, güveni gitmiş.

Penaltı ve kırmızı kartımız gayet iyi ve haklı.

Eskişehir tezahüratınız mest etti bizi ekran başında.

Trabzonspor umuza tebrikler, taraftarımıza tebrikler.

Hepinize iyi geceler.

Allah Trabzonsporumuzun yardımcısı olsun, şampiyon yapsın.

:dvl::dvl:
TRABZON
:dvl::dvl:
ŞAAAAAMPİYON
:meşale2::meşale2:

sifuni
Erman kuyruguna basilmis gibi bagriyordu mac sonrasinda hala ayni mi ???

Tangerine Dream
01.05.2011, 22:30
İrfan Abi, 78. kanala bakmak aklına gelmedi mi?:)

OLCAY ÇAKIR
İbrahim Kızıl, FB maçı sonrası da böyle dolaştı mı kanal kanal?

Fatih ÇOLAK
Ah be Jaja ! Biraz oynasan şu takıma neler vereceğini herkes görüyor. İnşallah her maçta aynı gayretle oynarsın bundan sonra.

Penaltı pozisyonu dışarıda başladı, o nedenle frikik vermeliydi hakem. Ama faul ve kırmızı kart doğruydu. Hele de Eskişehir maçında Burak'ın attığı goldeki faule "doğru" diyenler lütfen bu pozisyona "yanlış" demesin, ayıp olur ! Bu pozisyon işimizi kolaylaştırdı ama maça başlama iştahımızı görünce maçla ilgili fazla endişem kalmamıştı zaten.

Tek kelimeyle mükemmel açıklamışsın eğer ki Eskişehir maçında Burak'ın yaptığı faul ise bu 2 kat faul, ah ah bu millet neden hep at gözlüğüyle dünyaya bakıyor...

Yiğit SARI
"Burak aldatıyor"...Yalan yok abiler bizi de aldattı...Oysa hiç istememiştik gelmesini....Bula bula bunu mu aldık demiştik....Burak aldatır aga....İnşallah daha çok aldatacak.....Bu kadro Avrupa yı aldatacak....Bence şampiyonluk kadar önemli....Beklemeyin arkadaş sene sonunu...Oturun attırın imzaları Selçuk ve Egemen e....Gerekirse bir senelik ama attırın....

Güzeldi Erdal abi.

--

Galibiyetimize ağız tadıyla sevinemiyoruz bile :D

Asi Çaykaralı61
Yaşım 17.Burak Yılmaz'ın forma numarası 17.Attığı gol sayısı 17 :)

ALLAH devamını getirmeyi nasip etsin Aminn

sifuni

oynamamak icin sari kart görmekten korkulan adam oynasada bi hayri olmaz.

Muhalif
01.05.2011, 22:31
Ben penaltı ve kırmızı kart olduğunu düşünmüyorum pozisyonun. Ha faul var kırmızı kart diyene de bir şey diyemem ama penaltı kesin yok, pozisyon dışarıda. Faul var diyenler de geçen hafta Eskişehir maçında Burak'ın attığı ve verilmeyen gole itiraz etmemeli bu durumda. Zira ikisinde de aynı oranda bir dokunma söz konusu. Ayrıca Glowacki'nin pozisyonunun da Danny'ninkinden pek farkı yoktu yani!

Maç o pozisyonda bitti zaten. Ben Pawel Brozek'i de sizler kadar beğendiğimi söyleyemem. Eğer o yavaşlıkta tek oynayan bir forvet oyuncusu oynayacaksa en azından Brozek'in 10-15 cm daha uzun ve fiziki yapısı güçlü olanını tercih ederim. Attığı golde kafa vuruşu çok netti ama pozisyonda da demarke kalmıştı. Maç 11 e 11 oynansa, kapanan Gaziantep savunmasını açabilecek adam olduğunu sanmıyorum Brozek'in. Ki bize o katı savunmayı açabilecek adam lazım asıl forvet olarak. Bana kalırsa seneye kaliteli 2 forvet alınmalı, Brozek de yine yedek olarak kalmalı. Umut'un her halikarda gittiğini düşünerek yazıyorum tabi bunu!

Şampiyonluk konusuna gelirsek... Kalan maçlarda Fenerbahçe'nin puan kaybedeceğini düşünmüyorum. Eğer Ankaragücü maçı deplasmanda olsaydı bir ihtimal derdim. Ama yine de puan kaybedecekse en kuvvetli ihtimal Ankaragücü maçıdır. O maça da baskı karşısında dik duramayacak bir hakem verir Mhk ve işi bağlarlar diye tahmin ediyorum. Lakin şunu da söylemeliyim Fenerbahçe de biz de şampiyon olursak olalım hak ederek olmuştur diyeceğim ben. Siz ne derseniz deyin 9 puan farkı koruyamamanın tek suçlusu hakemler olamaz, buna kesinlikle inanmadım, inanmayacağım...

Alper Calik
GÜnahlarin takimi fb
ççççççççç

samway
kanı bozuk sergen dıyo kı bu guıza seneye kalır mı kalmaz mı belkı bu ŞAMPİYONLUKTAN sonra takımda kalır...

Ali Tunahan Güllü
01.05.2011, 22:32
Kolbastı videosu varmı?

uzunismail
01.05.2011, 22:32
Şerefsiz fener 11 dakika uzatma oynadı.Tek bir kanala çıkmadın şimdi zırvalıyorsun...Zırvalama zaten Türkçende iyi değil konuşmaların baş ağrısı yapıyor.. Kızarmış hindi seni....

Ümit Küçük
01.05.2011, 22:33
ankaragücü başkanı ile fenev başkanı ulusdaki gençlik parkı ihalesinden dolayı birbirlerine girmişlerdi hiç öyle yatar falan düşünmeyin ama fenev evinde maç kaybetmez karabükde de emenike transferinden dolayı kaybetmez