PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Radyospor?a mail

Küçükalioğlu
19.01.2006, 11:30
arakadaslar konu açmak benim adetim degil ama mecburen açtim radyosporda haber sunumlari öncesinde volkan konagin marsi çaliyor bende kazim koyuncunun çalinmasini istedim MSN den ulasabiliyorsunuz orhan@radyospor.com adresini MSN ekleyin ve bu istegimizi belirtin bi zahmet bu rezillikde bi son bulsun. programi sunan konuyu söyledi istek halinde degistireceklermis. saygilar

tigin
19.01.2006, 11:37
simdi pek bi anlam veremdim bu ise.volkan konak çalsa ne olur ne gibi bir rezalet içeriyor bu durum.Konuyuda serbest kürsüye tasiyorum ayrica lütfen tamami büyük harflerden olusan baslik açmayiniz.

TheCrow
19.01.2006, 11:52
ercan saatçi çalmiyor ya arkadas,nedir bu telasin böyle?..

Hekimoğlu
19.01.2006, 11:54
bisi anladiysam fenerli oluyim.

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 12:06
bisi anladiysam fenerli oluyim.

tobe de... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

mini FaNaTiK
19.01.2006, 12:12
Volkan Konak=Rezaletsmileys/smiley5.gifSorun ne ki bu durumla ilgili??

selçukabi
19.01.2006, 12:25
Bu Radyosporun ankara frekansi nedir arkadaslar biz de dinlesek kendilerinismileys/smiley4.gif

Emre B.
19.01.2006, 12:28
Volkan Konakta çok degerli bir sanatçimizdir.

Küçükalioğlu
19.01.2006, 12:55
avni akerde bile kazim koyuncu çalarken radyoda volkan konagin çalmasi ne derece dogru ayrica bende volkan konak hastasiyim ama yaptigi mars hiçde ii degil bir kisinin yaptigi hersey güzel olacak diye bi kanunda yok. benim görüsüm güzel olmadigi yönünde orda diger takimlarin stadlarinda çalan marslar çalarken nie bizim stadimizda çalan mars çalmiyor.

Küçükalioğlu
19.01.2006, 12:57
Bu Radyosporun ankara frekansi nedir arkadaslar biz de dinlesek kendilerinismileys/smiley4.gif

ankara frekansi 105.1 Edited by: TSIRAMEN

LazAnisT
19.01.2006, 13:10
acil olarak yazacak bir durum yok ama.kazim olsa daha iyi olacagi kesin.

Erdinç Dilek
19.01.2006, 13:23
avni akerde bile kazim koyuncu çalarken radyoda volkan konagin çalmasi ne derece dogru ayrica bende volkan konak hastasiyim ama yaptigi mars hiçde ii degil bir kisinin yaptigi hersey güzel olacak diye bi kanunda yok. benim görüsüm güzel olmadigi yönünde orda diger takimlarin stadlarinda çalan marslar çalarken nie bizim stadimizda çalan mars çalmiyor.

topragim sen istedin bende yatim istegimi:

http://img32.imageshack.us/img32/3135/msn8bo.png

zafer6161
19.01.2006, 19:31
bise anladiysam arap olayimsmileys/smiley5.gif

yakutlu61
22.01.2006, 22:16
Arkadaslar radyo spor denen rezaleti bugun trabzon macinda ilk kez dinledim ve sinirden deliye dondum.adam kayserinin gollerini avazi ciktigi kadar bagirarak anlatiyordu trabzonun penaltisinda burada cok ilginç seyler oluyor penalti olmamali seklinde yorumlayan serefsiz spiker 'eyup asyali' maç sonunda ise trabzonlu bir futbolcunun hakemi alkisladigini bu yuzdenmaç bitmis olsa dahi kart gormesinin gerektigini soyleyecek kadar kinini kustu.

eyup asyali adindaki serefsizide protesto maillerimizde belirtelim lutfen.......

selimberkan
22.01.2006, 22:19
trabzon düsmani çokkkkkkkkkkkkkk

Hüda Topaloğlu
23.01.2006, 04:30
bencede Kazim koyuncunun marsi çalinmasi gerekirdi, ayriyettenanladiysam arab veya fenerliolayim diyen arkadaslari asil ben anlamadim, yazilanlar gayet açik ve net

holigan61
24.01.2006, 02:06
ulan ahde oo neydigi belirsiz bir radyonun spikeri de trabzon için ole soyluyor.Peki radyo1 spikerlerine ne denmeli.Ismini hatirlamiyorum ama bu seneki 2-2 biten fener macinda adam bisim gollerde normal konusuyordu.Ancak fener gol atinca dotunu yirtti...smileys/smiley2.gif

holigan61
24.01.2006, 02:07
haa bu arada acaba bu radyo spormudur nedir onu trabzon dan dinleme sansimiz varmi???

İHSAN
28.01.2006, 14:57
Ben tenezzül edip de o radyoyu dinlemem....Burda kapi gibi TS radyolari var, Sitelerimiz var...

Ben Fenerli SADETTIN SARANIN RADYOSUNUN BIZCE DINLENMESINI DOGRU BUMUYORUM.

Badaloğlu
28.01.2006, 15:22
Kafanizi kuma gömmüs çevrenizdeki olup bitenleri görmüyorsunuz bile...Ne demek Sadettin Saran'in radyosu?Kardesim, dinleyinki ona göre gardiniz alin.Yoksa tabiki hepimiz Karadeniz radyolarini dinliyoruz ama asil mesele digerlerini takip edip etmememizde...Dinleyin ve tepkinizi koyun ki bu takimin sahipsiz olmadigini herkes görsün...Sadettin Sararnin radyosu olmasi çok sey ifade etmiyor.Özellikle bu radyoda benimde çok sevdigim Ilker Ates'in saat 15.00 ile 17.00 arasinda hergün yaptigi spor kazani hem objektif hemde keyif verici bir program.Bir sürü Trabzonsporlu kardesimiz arayip görüslerini medenice anlatiyorlar.Bundanda keyif aliyorum.

Eyüp Asyaliyi tanimam ama madem böyle bir halt yiyor hemen tepkimizi koyalim.Biz zaten birbirimiz anliyioruz ama bizi anlamayanlarada gerektigi hak ettigini vermemiz boynumuzun borcu...Sabah aksam kemençe dinleyebiliriz ama dostu düsmani, hakkimizda olup bitenleri duymamazliktan gelemeyiz.

Bu arada her sabah Orhan Salkinaz'in sundugu ve 4 büyüklerle ilgili haberler vermeden önce çaldigi marslarda Trabzonun marsi o zamanlar sadece iki kemençe gaydesi ile geçistiriyorlardi.Bu konuda bende kendilerinemail atmistim ama sonra ne oldu? bilmiyorum!...Takip edememistim.Bende Trabzonsporla ilgili haberler verilmeden önce, Kazim Koyuncu'nun ''hayde hayde'' marsi neden çalimiyorsunuz?elinizde yoksa göndereyim bir cd diye mail atmistim ama sonuç degismemisti.Demek ki; bendenbaskalarinida bu konu rahatsiz etmis...

zisinoli
28.01.2006, 15:25
Birakin fasistlik yapmayi, yok söyle böyle önce kendi takiminizda oynayan futbolcularin cigerlerini test edin sonra bilmem ne radyosunun spikerlerini elestirisiniz. Fatih akyel gibi basarsan o sipikere de parayi o da Trabzon diye bagirir. Bilmem anlatabildim mi...

holigan61
28.01.2006, 19:26
Birakin fasistlik yapmayi, yok söyle böyle önce kendi takiminizda oynayan futbolcularin cigerlerini test edin sonra bilmem ne radyosunun spikerlerini elestirisiniz. Fatih akyel gibi basarsan o sipikere de parayi o da Trabzon diye bagirir. Bilmem anlatabildim mi...

hayir anlatamadin.Bu kadar mantiksiz bi dusunce yapisi ben omru hayatimda hiç gormedim!!!

Nytre
28.01.2006, 22:00
volkan konakta bizim kazim koyuncuda bizim sanatçimiz...

biri bir yerde çalar öbürü bir yerde..

volkan konak fb.limi

metinulusoy
28.01.2006, 22:27
Volkan Konak'a ayip oluyor ama.Bizi çiktigi her programda savunmaya çalisan birisine,belkide bizden fazla TS'li olan birisine karsi bu kampanya hiç yakisik almiyor

BDiler61
28.01.2006, 22:41
ne farkeder ki volkan konak veya kazim koyuncu

holigan61
29.01.2006, 02:23
Bisiy farketmez aslinda.Volkan konakta trabzonsporlu.Ama bisim ülkemizde bir adet var bunu bilmiyormusunuz.Ölüler daima kiymete biner.Bu adeti bosalim istemiyorus.Ayrica konu ondan kazim koyuncunun marsinin daha guzel olmasi!!!

zisinoli
29.01.2006, 14:15

hayir anlatamadin.Bu kadar mantiksiz bi dusunce yapisi ben omru hayatimda hiç gormedim!!!

Büyüyünce anlarsin abisi...

Mayls
29.01.2006, 18:53
<DIV>hocam ne fark ederki</DIV>
<DIV>ha volkan abi ha kazim abi</DIV>
<DIV>sonucta ikiside cok sevdigimiz trabzonsporlu sanatcilar</DIV>

Küçükalioğlu
30.01.2006, 01:22
neyse arakadaslar ben bu topiçi açtigima pisman oldum yazmama ragmen tekrar edeyim volkan konak la ilgisi olmayan bir durumdur bu birincisi her takimin stadinda çalinan mars çaliyor bizimkisi çalmiyor bu ikincisi.

ayrica volkan konakla ne alakasi var zaten adamlar bizim marsimiz diye 3sn lik bir kemençe sesi geliyor volkan konagin sesi bile gelmiyor bende bu konuda mail attim msn e ekledim yazdim kazim koyuncuyu çalin diye çünkü günümüze kadar olan marslarin her birini dinledim en iyisi kazim koyuncununki etrafimdakilerde bunda hem fikir bunu dile getirmek istedik ama beceremedik herhalde. smileys/smiley5.gif