PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Futbolcularımız Nerede?

Sayfa : [1] 2 3

Harun-61
15.09.2004, 10:20
merhaba arkadaslar,

merak ettim, eski futbolcularimiz nerde, ne yapiyorlar ???

mesela: Sehmuz, Vugrinec, Soner (kisa boylu), dobi Hasan, Hamdi, kaptan Kemal, Iskender, Misse Missesmileys/smiley36.gif, Deli Bekir smileys/smiley2.gifve digerleri ???

es'selam...

Semih58
15.09.2004, 12:42
Iskender GÜNEN Sabah Gazetesinde yazar.

Harun-61
16.09.2004, 00:49

onu demiyorum abi, hani antalyada oynayan uzun boylu ...

TheCrow
18.09.2004, 05:41
AvniAker kardes Dobi Hasan'in nerde oldugunu O'nunla ilgili baslikta anlattim.Samsunspor altyapisinin basinda su anda.

Aslinda bir ara bulup BMN için bir röportaj yapsam kendisiyle fena olmayacak,ama is güç birakmiyor ki yakamizi...

Harun-61
03.10.2004, 23:54
MAcit, Sariyer de oynuyor...bugün gördüm....smileys/smiley17.gif

baris_aykan
04.10.2004, 15:25
ben soneri cok merak ediyorum valla

kuzey_lee
04.10.2004, 16:27
ben soneri cok merak ediyorum valla

kocaelinde kofte salonu var

TheRapZoNe
04.10.2004, 21:43
iç karartici gibi olmasin ama eski futbolcularimizdan ismail gökçek hastalikla bogusuyor..geçenlerde evini göstermisti gerçekten evin her kösesinde bordo mavi renklerin dansi söz konusu

Gay-S ile yapilan Jubile maçindan hatirlasiniz sanirim Ismail Gökçek'i

Allahtan sifalar diliyorum kendisine

corleone
05.10.2004, 09:45
iskender çin'e gitmisti hala orda oynuyor tabi ayni iskender den bahsediyorsak

A.Hilal Çakıroğlu
17.10.2004, 13:33
iç karartici gibi olmasin ama eski futbolcularimizdan ismail gökçek hastalikla bogusuyor..geçenlerde evini göstermisti gerçekten evin her kösesinde bordo mavi renklerin dansi söz konusu

Gay-S ile yapilan Jubile maçindan hatirlasiniz sanirim Ismail Gökçek'i

Allahtan sifalar diliyorum kendisine

ISMAIL GÖKÇEK konusunda bir organizasyon yapamazmiyiz? BMN olarak ziyaret etsek mesela. nasil ki bizi birakan hainleri unutmuyorsak vefali olanlari da unutmamaliyiz bence. üstelik onun çok fazla morale ihtiyaci var.

umraniye
17.10.2004, 16:34
arkadaslar deli bekirde trabzon duruyo ne yaptigida belli degil

Çakır
19.10.2004, 01:12
Hamdi Aslan ile Ankara'da arasira görüsüyoruz. Keyfi, morali, sagligi yerinde. Su anda bir is yapmiyor yatirim yapacak yer ariyor. Ya da iyi bir teklif gelirse antrenör olabilirmis beklemedeymis. Öyle diyorsmileys/smiley2.gif

Guests
21.10.2004, 03:05
birde Atay Aktug vardi: TRABZONSPOR kulübünde baskan.

Harun
21.10.2004, 19:53
Ben en çok Hamiyi merak ediyorum.Kimbilir nerde ne yapiyorsmileys/smiley19.gif

Emorfo
28.10.2004, 23:20
Comos Engin ne yapiyor diye merak eden olursa yorumcu olmus eli kolu iki dakka rahat durmuyor :)

ozcilingir
29.10.2004, 06:36
cosmos yillardir. meltem tv de yorum yapar , sariyer de oturur .

onun gölünü bilirmisiniz AKRENESE orta sahadan gögüsü ile alip sut doksana ilk gol. kivircik kafa simdi oldu kel kafa

Hasan Cubukcu
08.05.2005, 12:42
umraniye deli bekir in dugün salonu var trabzonda deniz kenarinda, hami trabzonda yatiyor asagiya ama simdi görev almis ts kulübünde.

dozer cemilin ölümü vallahi cok garip,cok üzülüyorum duydugum zaman .

dozer cemilin oglu bir aralar kocaelinde oynuyordu,ismi yakup olmasi lazim tam bilmiyorum ismini

zanoylu
09.05.2005, 13:48
Ismail GÖKCEK konusuna gerçekten üzüldüm

CaMoKa
10.05.2005, 12:40
soner simdi köftecilik yapiyormus galiba trabzonsporumuzun dergisinde okumustum

61trabzonomer
10.05.2005, 15:28
ÜNal KARAMAn dan ne haber? bilen var mi?

Berat
10.05.2005, 15:33
ISMAIL GÖKÇEK konusunda bir organizasyon yapamazmiyiz? BMN olarak ziyaret etsek mesela. nasil ki bizi birakan hainleri unutmuyorsak vefali olanlari da unutmamaliyiz bence. üstelik onun çok fazla morale ihtiyaci var.

evet arkadaslar,süper fikir!.. bu konun üstünde durmak lazim.. Ziyaretçi kabul ediyolarsa gidelim, moral verelim...

megane52
10.05.2005, 23:18
Bir zamanlar kalecimiz olan Jan Marie paff'ta mastercard'in reklamlarini yapiyor arkadaslar...

ozcilingir
13.05.2005, 00:45

evet arkadaslar,süper fikir!.. bu konun üstünde durmak lazim.. Ziyaretçi kabul ediyolarsa gidelim, moral verelim...

Sevgili arkadaslar , ISMAIL GÖKÇEKile ilgili organizasyon yapmak isteniyorsa , ben randevuyu ayarlayabilirim.

Saygilarimla Edited by: ozcilingir

coach
04.01.2006, 11:40

Sevgili arkadaslar , ISMAIL GÖKÇEKile ilgili organizasyon yapmak isteniyorsa , ben randevuyu ayarlayabilirim.

Saygilarimla

kardesim eger ziyaretçi kabul ediyorlarsa bi bmn çikarmasi yapabiliriz.Edited by: coach

lovehakan
05.01.2006, 13:25
hami mandirali u 17 de antranörlük yapiyo belirteyim

mosmanoglu
08.01.2006, 19:58
nerede eski tsliler hamiler tolunaylar sotalar necmiler senollar alikemaller ve da niceler neredeler

Tansu Onur Erdoğan
08.01.2006, 22:25
ewet bide ali kemal wardi defansta o nerede acaba?

kutoz
09.01.2006, 00:20
Mehmet Ipek, Giresun'a transfer oldu. Okan Çebi ve Oken Özke'de Giresun'da futbol hayatlarina devam ediyorlar.

Kadir Özcan, Trabzon'da yasamini devam ettiriyor. Bir ara kalp rahatsizligindan dolayi apar topar hastaneye kaldirildi. Ama simdi sagligi yerinde.

Tansu Onur Erdoğan
09.01.2006, 02:23
ben mehmet ipegi ilk ciktiginda cok begeniyodum yazik oldu walla

bide dilaver wardi ondan sonra mehmet zengin fln

shotaarveladze
09.01.2006, 09:56
Hamdi Aslan ile Ankara'da arasira görüsüyoruz. Keyfi, morali, sagligi yerinde. Su anda bir is yapmiyor yatirim yapacak yer ariyor. Ya da iyi bir teklif gelirse antrenör olabilirmis beklemedeymis. Öyle diyorsmileys/smiley2.gif

smileys/smiley23.gifHamdi ile4 ay önce,ben artvine giderken akçaabatta köfte yerken karsilastik. Sebat gençleri yemege getirmisti. Simdilik sebatta görev aldigini söylemisti. Yeni mi ayrilip ankaraya geldi?

Tansu Onur Erdoğan
09.01.2006, 16:50
hami

hamdi :)ben kücükken kardes sanirdim onlarii çok kafiyeli bea

TaraftaR
12.01.2006, 11:26
hami

hamdi :)ben kücükken kardes sanirdim onlarii çok kafiyeli bea

K. Hamdi ve Hami degil de, B. Hamdi ve Lemi kardesti...

metinulusoy
15.01.2006, 05:39
hami,ünal ve tolunay milli takimlarda antrenör. k.soner boz(tonyali-kisa boylu olan)uda en son stvnin söhretler turnuvasinda izlediydim herkesten iyi oynadiydi.

Nadir Bekar
15.01.2006, 12:11
hami,ünal ve tolunay milli takimlarda antrenör. k.soner boz(tonyali-kisa boylu olan)uda en son stvnin söhretler turnuvasinda izlediydim herkesten iyi oynadiydi.

ne günlerdi beaa k. soner hemserim benim

Punisher-61
15.01.2006, 12:27
Tolunay kafkas..Paschingde oynuyor

Bordo_mavi61
18.01.2006, 17:26

onu demiyorum abi, hani antalyada oynayan uzun boylu ...

trabzon amatör küme takimlarindan yesilyalispor da antrönör futbolcu olarak futbol yasamina devam ediyor

gurbetçi 61
24.01.2006, 00:28
OSMAN ÖZKÖYLÜ SEKERSPORDA OYNUYOR

selimberkan
24.01.2006, 12:08
vugrinec galiba atlantada oynuo emin deilim

Ünyeli Kadir
27.01.2006, 22:19
Ünyespor Karabük spor'da Semavi'yi aldi. Semavi eskiden Trabzonspor da oynamamis miydi?

metinulusoy
27.01.2006, 23:05
Tolunay kafkas..Paschingde oynuyor

Kardes o eskidendi.Simdi milli takimda antrenör.(genç millilerde)

Berat
27.01.2006, 23:29
Romashcenko nerede? bi ara Azerbaycan'da diye duymustum ama ne kadar dogru bilmiyorum..

onurkaradeniz
28.01.2006, 00:54
evet berat abi bende bi ara azerbaycan da diye duymustum iyi yapiyo valla bu satten sonra anca ordakilere üstünlük kurar

Tansu Onur Erdoğan
28.01.2006, 01:48
erdalla cetin wardi ümit milli takimda oynarken parlamislardi 3 ezikler pesindeydi biz almistik

cetin en son ikinci ligde bi takimdaydi erdaldan hiç haberim yok

bide seyit cem diye eleman wardi barcelonadan almistik elimizde patladi daha sonra...

OmeR.
28.01.2006, 12:30
iskender ile Ürgüpte karsilastik. Antalya Kepezsporda oynuyordu. Aslinda orda bulunmasinin sebebini antalya'da açtigi barin basinda olmak oldugunu söylemisti. Ordan önce Çin'de top oynamisti hatirlarsaniz.

Soner Sapanca gölü kiyisinda tem yolu yaninda et lokantasi isletiyor. Lokantanin adini unuttum :)

gurbetçi 61
31.01.2006, 22:14
tuncay soyak 2.lig b takimlarindan,darica gençlerbirligini çalistiriyor,

TheCrow
11.02.2006, 06:01
erdalla cetin wardi ümit milli takimda oynarken parlamislardi 3 ezikler pesindeydi biz almistik

cetin en son ikinci ligde bi takimdaydi erdaldan hiç haberim yok

bide seyit cem diye eleman wardi barcelonadan almistik elimizde patladi daha sonra...

çetin bir ara gaziantepsporda oynamisti,geçen yil da diyarbakirspordaydi.yilmaz vural yüzünden Shota ile Archil'i gönderip çetin ile erdali almistik...seyit cem geçen sene istanbul büyüksehir belediyespordaydi.

TheCrow
11.02.2006, 06:09
vugrinec galiba atlantada oynuo emin deilim

Vugrinec kendi ülkesinde bir takima transfer oldu...

gece_bekcisi
13.03.2006, 23:36
galiba vugrinec futbolu birakacakmis .

bordoylamavi
06.12.2006, 15:13
şota hala oynuyo da arçil naapıyo acaba

champions
06.12.2006, 15:35
vugrinec dinamo zagrebte gollere devam ediyo
romaschenhoda rusyada oynuyo

Cengiz Çubukcu
06.12.2006, 15:38
çetin bir ara gaziantepsporda oynamisti,geçen yil da diyarbakirspordaydi.yilmaz vural yüzünden Shota ile Archil'i gönderip çetin ile erdali almistik...seyit cem geçen sene istanbul büyüksehir belediyespordaydi.

çetin eskişehirsporda, osman uşaksporda , ey gidi osman eyyy..

karayamayman
06.12.2006, 15:55
hami mandirali u 17 de antranörlük yapiyo belirteyim

Bundan 6 ay önce milli takımın maçı için Atina'ya geldi, gittik seyrettik biz de. Kısa bir merhabalaşmamız da oldu.

Sefir Hami'yi lafa tuttu maç başlayana kadar, sonra da konuşma fırsatım olmadı.

Gayet mutlu ve huzurlu görünüyordu.

Bu arada maçı da 3-0 kaybettik.

bordoylamavi
06.12.2006, 16:38
hans somers utrecht te hollanda da oynuyor.ve kendi web sitesinde hala Trabzonspor formalı resmi var. biz çabuk unuttuk o bizi unutmamış.
http://img397.imageshack.us/img397/1763/20061206163656yp0.jpg

http://www.hanssomers.be/home.htm

Görkem Şişman
06.12.2006, 17:16
helal olsun sommerse

yaranozlu
07.12.2006, 10:24
bu sommers harbi delikanlı adamdı ama iyi topçu değildi. elinden geleni yapıyodu ama aşırı yavaştı...

Burçak
12.12.2006, 19:08
vefakarmış hakkaten.
bizden fenevbahçeye giden ogün temizkanoğlu nuda hatırlayalım. gidergitmez sitesi olmuştu. fener formalı felan resimler. doğuştanda fenerliydi!! öyle söylerdi. utan ogün utan.

bordoylamavi
12.12.2006, 19:57
sommers 2003 2004 de şampiyonluğa oynarken sakatlanmıştı ve ülkesine gitmeyerek şampiyonluk mücadelesini takip edebilmek için Trabzonda kalmıştı. ya işte ne adamları harcadık biz

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 20:52
eski Turgut Ucar ( sari Turgut) simdi Karsiyaka Teknik Direktörü

6Şafak Aydın1
12.12.2006, 20:59
Romashcenko nerede? bi ara Azerbaycan'da diye duymustum ama ne kadar dogru bilmiyorum..

Romaschenko Moskova takimlarinda izledim bu sezon Fatihe karsida oynadi sanirim. Ya Fc ya Spartak ya Lokomotiv Moskova.

bordoylamavi
13.12.2006, 09:44
bernd thijs şu anda borussia moenschengladbach da oynuyor. fakat takım kümede kalmaya oynuyor

bordoylamavi
13.12.2006, 09:54
kevin campbell da ingiltere de cardiff de oynuyor yaş 36 olmuş hala oynuyo adam
vugrineç şu anda dinamo zagreb kardounda gözüküyor yaş 31

aytex
17.12.2006, 18:39
Sevgili arkadaşlar;

Efsane takım futbolcularının İstanbul Erenköy'de dernekleri var. Genelde orada toplanıyorlar... Ali Kemal Denizci de, Hüseyin Tok da, Necati Özçağlayan ve diğerleri de orada..

Asıl efsane onlar arkadaşlar... O şampiyonluklar sayesinde bugünkü Trabzonspor var, BMN'nin kuruluşuna bile etkisi var.

Güngör Şahinkaya Milli takımlarda çalışıyor... Beylerbeyi'ndeki federasyon ofisinde...

Erdem Keser
17.12.2006, 19:01
Romaschenko Moskova takimlarinda izledim bu sezon Fatihe karsida oynadi sanirim. Ya Fc ya Spartak ya Lokomotiv Moskova.
evet suan dinamo moskovada oynuyo

Murat'
17.12.2006, 19:03
bu sommers harbi delikanlı adamdı ama iyi topçu değildi. elinden geleni yapıyodu ama aşırı yavaştı...

ayene öyle çok iyi bir insandı.......goler de atardı yaaaaa

Murat'
17.12.2006, 19:05

yaa seyit cem ünsal bize gelmeden önce barcelona ile idmanlara çıkmıştı..hatta hazırlık maçında gol bile atmıştı yanlış değilsem.....sonra sakatlandıda adam bitti

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 03:13
kevin campbell da ingiltere de cardiff de oynuyor yaş 36 olmuş hala oynuyo adam
vugrineç şu anda dinamo zagreb kardounda gözüküyor yaş 31

superkev mis lakabi maziden beri
Jl09_bqKQUo

Tolunay Ümit Millilerde yardimci antrenör olsa gerek

ve Archil bu bilgileri buldum ama... bunlar cok kardesti büyük abileri Revaz vardi Kölnde- kirmizi kafa -oynayan bu bilgileri belki karistirmis olabilirler
youth-1993 Dinamo Tbilisi (http://en.wikipedia.org/wiki/Dinamo_Tbilisi)
1993–1997 Trabzonspor (http://en.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor)
1997–2000 NAC Breda (http://en.wikipedia.org/wiki/NAC_Breda)
2000–2003 1. FC Köln (http://en.wikipedia.org/wiki/1._FC_K%C3%B6ln)
2003–2004 Dinamo Tbilisi (http://en.wikipedia.org/wiki/Dinamo_Tbilisi)
2004-2005 Lokomotivi Tbilisi (http://en.wikipedia.org/wiki/Lokomotivi_Tbilisi)

Tansu Onur Erdoğan
20.12.2006, 06:19
bizden giden da silva nerede bileniniz varmı_? elazıga gitmişti cok yeteneklidi bence

h@msi61
20.12.2006, 17:00
yaa seyit cem ünsal bize gelmeden önce barcelona ile idmanlara çıkmıştı..hatta hazırlık maçında gol bile atmıştı yanlış değilsem.....sonra sakatlandıda adam bitti

o adama sırf barcelonada idmana çıktı diye 1 milyon dolar mı ne vermiştik. yediğimiz en büyük kazıklardan birisidir...

degok
20.12.2006, 17:30

kaan bu seyit cem hani belim ağrıyo belim ağrıyo diye tutturmuştu. doktor kontrolünde bi bacağı diğerinden kısa olduğu için beli ağrıyo çıkmıştı. Bizde dünyata topal olan topçuya sahip tek takım olmuştuk.

kutoz
21.12.2006, 00:28
Kemal Serdar,

Akçaabat'ta köyüne yerleşti... Ve en son bir demecini okumuştum Karadeniz'de gözlerim dolmuştu...

BMN/Trabzon, ona bir ziyaret düzenlemeli ve taraftarın Kaptanı unutmadığını göstermeli... Onlar bizim değerlerimiz...

aytex
21.12.2006, 01:19
Kutoz arkadaşımız Kemal Serdar ziyaretini yazdı. Sağolsun...

BMN, sabah kahvaltılarında, maçlarda, halı sahalarda buluşuyor. Daha başka ortamlarda başka amaçlarla da buluşuyor. Bu tür buluşmaların kendi içinizde bir anlamı mutlaka vardır.

Yalnız;

Eski futbolcularımız ne yapıyor diye topic aciliyor. Yaa o bizde mi oynamisti diye unuttugumuz kisilerle karsilasiyoruz. Yahu arkadaşlar, Ömer Rıza'lar Musamba'lar, Keçeli'ler için on-on beş sayfa konustugumuz ortamda daha Ali Kemal'lerin, Necati Özçağlayanların, Turgay Semercioğlu'nun, Tuzsun Deli Bekir'in, Tuncay Soyak'in, Çayci Ahmet'in, Hüseyin Tok'un, NEcmi Perekli'nin, ve Özyazıcı'nın, adlarinin dah gecmemesi ne gariptir ve ne huzun verici durumdur.

Trabzon adi varsa onlar sayesinde var... Trabzonlu'yum diyen herkesin o insanlara borcu var. Trabzonsporlu'yum diyen herkesin de...

Yav aklima gelenleri saydim ama benim de bilmedigim Trabzon'da sporun, futbolun gelismesinin temellerini atan yuzlerce insan var. Elimizden geldigince dergide o insanlari taraftara tanittik. Bizimkisi hafiza tazeleme politikasiydi. Bilerek yapiyorduk... Hayri Gur var Trabzon'da.. yasi 100'e dayandi. Avni Aker varsa onun emegi cok fazla. Giritli Beden egitimi ogretmeni ve TRabzon'da yasiyor... TRabzon BMN... Gidin ona. anlatin kendinizi. Bayrak bizde deyin...

Ahmet Suat Ozyacızı; bu forumda adi neden Tomas Jun kadar gecmez. Sarisin ve genc olmadigi icin mi? Sizin ona ziyaretiniz onu da cesaretlendirir, camiayı da... Bu yastan sonra esofmanlari giyecek hali yok...

İstanbul BMN; yahu Erenkoy'deki dernekte tum efsaneler... Eski demek istemiyorum onlara... Eskinin negatif algilamasi var... BMN İstanbul Trabzonspor'un efsane kadrosuyla kahvaltida bulustu... İnanin anlatacaklariyla kafayi yiyeceksiniz... 1980 ve yukari dogumlular nereden bilecek şampiyonluk oykulerini. yok ki belgesi kaydi kuydu.. şampiyon olduk işte babam oyle diyor...

Bir Trabzonspor- Fenerbahçe maçında Fenerli Cemil turan'in Huseyin Tok'a maç 3-0 oldktan sonra ne dedigini ona sorup ogrenin... Rıdvan Dilmen bosuna mi diyor korner atinca gol atmis gibi sevinirdik...

BMN nesli Trabzonspor icin sanstir. Ama arkadaslar, efsaneler ölüp gidecek ve sonra topic acacaksiniz... ve hic farkiniz kalmayacak o digerlerinden...
TRabzonspor'u kuran kuruculardan hayatta kalanlar da az... Hayatta olanlar Trabzon'da yasiyor. Gidin dogum sancilarini dinleyin...Nasil dogdu bu renkler, bu kulüp... Hala daha hamsinin gözleri denizin mavisi diye renklerin dogdugunu anlatanlar var...

Ben yaptim arkadaslar... Siz de yapin... Tarihinizi Rıdvan Dilmen'den dinlemeyin, Deli Bekir'den dinleyin...

Onlar sayesinde Trabzonspor adini gururla ve de yuksek sesle soyledigimiz bu insanlara da, bir mesaj verin. Cunku onlar unutulmuslugun, kenarda olmanin garip huznunu yasiyorlar bilesiniz...

bordoylamavi
21.12.2006, 09:23
Kutoz arkadaşımız Kemal Serdar ziyaretini yazdı. Sağolsun...

BMN, sabah kahvaltılarında, maçlarda, halı sahalarda buluşuyor. Daha başka ortamlarda başka amaçlarla da buluşuyor. Bu tür buluşmaların kendi içinizde bir anlamı mutlaka vardır.

Yalnız;

Eski futbolcularımız ne yapıyor diye topic aciliyor. Yaa o bizde mi oynamisti diye unuttugumuz kisilerle karsilasiyoruz. Yahu arkadaşlar, Ömer Rıza'lar Musamba'lar, Keçeli'ler için on-on beş sayfa konustugumuz ortamda daha Ali Kemal'lerin, Necati Özçağlayanların, Turgay Semercioğlu'nun, Tuzsun Deli Bekir'in, Tuncay Soyak'in, Çayci Ahmet'in, Hüseyin Tok'un, NEcmi Perekli'nin, ve Özyazıcı'nın, adlarinin dah gecmemesi ne gariptir ve ne huzun verici durumdur.

Trabzon adi varsa onlar sayesinde var... Trabzonlu'yum diyen herkesin o insanlara borcu var. Trabzonsporlu'yum diyen herkesin de...

Yav aklima gelenleri saydim ama benim de bilmedigim Trabzon'da sporun, futbolun gelismesinin temellerini atan yuzlerce insan var. Elimizden geldigince dergide o insanlari taraftara tanittik. Bizimkisi hafiza tazeleme politikasiydi. Bilerek yapiyorduk... Hayri Gur var Trabzon'da.. yasi 100'e dayandi. Avni Aker varsa onun emegi cok fazla. Giritli Beden egitimi ogretmeni ve TRabzon'da yasiyor... TRabzon BMN... Gidin ona. anlatin kendinizi. Bayrak bizde deyin...

Ahmet Suat Ozyacızı; bu forumda adi neden Tomas Jun kadar gecmez. Sarisin ve genc olmadigi icin mi? Sizin ona ziyaretiniz onu da cesaretlendirir, camiayı da... Bu yastan sonra esofmanlari giyecek hali yok...

İstanbul BMN; yahu Erenkoy'deki dernekte tum efsaneler... Eski demek istemiyorum onlara... Eskinin negatif algilamasi var... BMN İstanbul Trabzonspor'un efsane kadrosuyla kahvaltida bulustu... İnanin anlatacaklariyla kafayi yiyeceksiniz... 1980 ve yukari dogumlular nereden bilecek şampiyonluk oykulerini. yok ki belgesi kaydi kuydu.. şampiyon olduk işte babam oyle diyor...

Bir Trabzonspor- Fenerbahçe maçında Fenerli Cemil turan'in Huseyin Tok'a maç 3-0 oldktan sonra ne dedigini ona sorup ogrenin... Rıdvan Dilmen bosuna mi diyor korner atinca gol atmis gibi sevinirdik...

BMN nesli Trabzonspor icin sanstir. Ama arkadaslar, efsaneler ölüp gidecek ve sonra topic acacaksiniz... ve hic farkiniz kalmayacak o digerlerinden...
TRabzonspor'u kuran kuruculardan hayatta kalanlar da az... Hayatta olanlar Trabzon'da yasiyor. Gidin dogum sancilarini dinleyin...Nasil dogdu bu renkler, bu kulüp... Hala daha hamsinin gözleri denizin mavisi diye renklerin dogdugunu anlatanlar var...

Ben yaptim arkadaslar... Siz de yapin... Tarihinizi Rıdvan Dilmen'den dinlemeyin, Deli Bekir'den dinleyin...

Onlar sayesinde Trabzonspor adini gururla ve de yuksek sesle soyledigimiz bu insanlara da, bir mesaj verin. Cunku onlar unutulmuslugun, kenarda olmanin garip huznunu yasiyorlar bilesiniz...
çok güzel söylemişsiniz. ama bizim forumda bakıyorum ahmet suat özyazıcı açıklama yapıyor hemen yok eski kafaydı yok bu eski kafalar yüzünden bu hale geldik şeklinde yorumlar görüyorum. bunlar tabi hoş değil kimse o yıllardaki fedakarlıkları hatırlamıyor

bordoylamavi
22.12.2006, 11:07
bir zamanlar bizde oynayan lars olsen şu anda fenerin kupada elediği danimarkanın randers takımının teknik direktörü

6Şafak Aydın1
25.12.2006, 22:49
eski kalecimiz Metin Mert gördügüm resim cok eski degilse Rizesporda kaleci antrenörlügü yapiyor

6Şafak Aydın1
22.05.2007, 05:54
<SPAN>“Kocaelispor’un yabancısı değilim”

Bir zamanlar Kocaelispor ve Trabzonspor’da top oynayan eski milli futbolcumuz Soner Boz, şimdi Orhan Şerit’in yardımcılığını üstlendi. Fatih Uraz’ın Kocaelispor’da görevine son verilmesi sonrasında Kocaelispor’un ilk idmanına çıkan Soner Boz yaptığı açıklamada “Ben sadece antrenörlük için buraya gelmedim. Başarı için Kocaelispor’a geldim. Bundan sonra teknik heyet ile elbirliği yapıp, hedeflerimize ulaşmak için çalışacağız. İlk altı takım arasında yer almak ve Play-Off maçlarına kalmak istiyoruz” dedi.

6Şafak Aydın1
22.05.2007, 16:49
Soner su an Kocaeli de yardimcilik yapiyor. Orhan da Vestel de Giray Hocanin yardimcisi.

HALİT KARAKAŞ
24.05.2007, 23:41
http://img86.imageshack.us/img86/751/mercekarka1vf0.gifhttp://img86.imageshack.us/img86/9493/mercekarka3qu6.gifhttp://img90.imageshack.us/img90/3949/mercekarka4ko1.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/efsanee280.jpg
Son 10 yılda 16 hoca ile çalışan, onlarca futbolcu ve idareci değiştiren Trabzonspor, şapkasını önüne koyup düşünmeli...
Türkiye’de 70’li yılların sonunda şampiyonluklara ambargo koyan, Liverpool ve Barcelona gibi dünya devlerini Avni Aker’de bozguna uğratan Anadolu Kaplanı Trabzonspor, son yıllarda önlenemez bir çöküş yayaşarak taraftarlarını kahrediyor. Fırtına estirdiği yılları mumla arayan Bordo-Mavililer’de suçlu aranıyor ancak çözüm üretilmiyor. Fanatik, bu yazı dizisinde son 10 yıldaki hataları gözler önüne seriyor...

Ne zaman İstanbul’un devleri dışındaki bir takım zirveye doğru yola çıkıp ayak seslerini duyursa, başlayan bir polemik konusudur; Anadolu’dan bir şampiyon daha çıkar mı?
Çıkar mı, çıkarsa nereden çıkar bilinmez ama o çok arzu edilen kupayı İstanbul dışında en çok ikamet ettiren takım herkesin bildiği gibi Trabzonspor...
Bordo-Mavililer’in zirveye oynadığı, kendini ‘gerçekten’ hissettirdiği dönemlerde şüphesiz sorulmuyordu bu sorular. Çünkü Anadolu’dan bir şampiyon çıkması şimdiki gibi neredeyse ‘mucize’ değildi.
Şampiyonluğun Anadolu’daki temsilcisi Trabzonspor’un 23 senelik hasreti, bu işin artık mucize olarak görülmesinin en büyük etkenlerinden biri aslında. Çünkü ligimize bakıldığında her anlamda potansiyeli bu başarıya en yakın Anadolu ekibi, şüphesiz Trabzonspor. Zaman zaman bu hedefe çok yaklaşılsa, sezonluk ya da kısa süreli çıkışlar yaşansa da süreklilik arz etmiyor. Sonuçta hasret de, tepki de, mali fatura da katlanarak büyüyor.
Bu duruma en çarpıcı örneklerden biri de içinde bulunduğumuz dönemde yaşandı, bitmesine bir hafta kaldı.
Yine hedef şampiyonluktu ama sırasıyla önce bu rota, ardından Şampiyonlar Ligi, sonra Türkiye Kupası ve geçtiğimiz hafta da UEFA şansı uçtu gitti. Geriye, böyle geçen her sezondan sonra olduğu gibi, “Hatalarımızdan ders alacağız, önümüze bakacağız” söylemleri, kabarık faturalar kaldı. Olan da yine, tek dileği iyi futbol izlemek, aşık olduğu renkleri iyi yerlerde görmek isteyen taraftara oluyor. Onların da eleştirilecek yerleri yok mu, elbette ki var ama az sonra... Bu yazı dizisinde, sezonu kupasız kapayıp, gelecek sezonu da Avrupa’dan uzak geçirecek olan Trabzonspor’un geldiği noktayı masaya ayrıntılarıyla yatırıp, önemli konu başlıklarıyla gözler önüne sereceğiz... İnanıyoruz ki, aktifinden emekli yöneticisine, taraftarından camianın yetiştirdiği değerlere kadar herkesin alması gerektiği dersler var.

Olmuyor, olmuyor, olmuyor!
Kupasız ve hayal kırıklıklarıyla dolu sezonlarda Trabzonspor’un en büyük problemi şüphesiz yönetim, teknik heyet ve kadro oluşumunda ve devamındaki istikrarsızlık oldu.

Dile kolay; 7 yılda 3 başkan!
Teknik direktörlerin ve kurulan kadroların güvenle, kafası rahat, gelecek kaygısı duymadan çalışması için yönetimlere büyük iş düştüğü muhakkak. 1967 yılında kurulan ve toplam 14 başkan tarafından yönetilen Trabzonspor, son dönemlerde bu anlamda ciddi bir istikrar sorunu yaşıyor. 2000 yılından bu yana baktığımızda yedi yılda tam 3 farklı başkanla çalıştı Bordo-Mavililer. Kalan projeler bir sonraki dönemlere devretti (!) ama tamamlanamadı. Yeni gelen yönetimler tabii ki kadroda ve teknik heyetteki sorunları hemen keşfetti (!), değişikliklere gitti. Atay Aktuğ döneminde şirketleşme gibi dev bir adım atılıp, lig iki kez ikincilikle tamamlanmış olsa da, transferde başları fazlasıyla ağrıyınca değişim kaçınılmaz olmuştu. Tomas Jun transferi konusunda özellikle başkan Aktuğ’un üzerlerine bir hayli fazla gidildi, zaman zaman hak etmediği şekilde dahi eleştirildi. Nuri Albayrak, son seçimlerde iki rakibinin toplamından fazla oy almasına rağmen çok kısa bir sürede tartışmaya açıldı. 2007 bitmeden seçim var, onun da tahtı sallanıyor. Aktuğ’un aksine Albayrak’ın hem hoca hem futbolcu tercihleri hem de yönetim şekli tartışılmaya devam ediyor. Tribünlerin sesinin giderek yükselmesi de son 7 yılda dördüncü başkanın yolda olduğunu işaret ediyor.

10 yılda 16 ayrı teknik adam!
Rakamlar, zaman zaman futbolda insanların kafalarını karıştırıp net şekilde belirleyici unsur olmaktan çıksa da bazı haller, içinde bulunulan durumu tüm açıklığıyla ortaya koyuyor. İşte buna en açık örnek; Trabzonspor’da 1996-97 sezonundan bu yana tam 16 ayrı teknik adam görev aldı! Ayrı ayrı isimlerin yanında ikişer (Şenol Güneş-Ziya Doğan) kez Bordo-Mavililer’in hocalığına soyunanlar da oldu.
Şaşırmamak elde değil belki ama bu bir gerçek. Bir kulübün gelecek hesapları yönünde üzerine en büyük iş düşen kişi olan teknik adamların bu tahammülsüzlük, bu hoşgörüsüzlükle Trabzonspor’da işleri hep daha zor oluyor.
Oysa ki, hem ülkemizde hem de futbolun beşiği olan liglerde istikrarın ne kadar fazla etkili olduğu ortada. Son yıllarda Şampiyonlar Ligi’ne damgasını vuran Liverpool, 100 yılı aşkın tarihinde sadece 18 hoca değiştirirken, Türk futbolunda kulüpsel bazda en büyük başarıyı elde eden Galatasaray’daki Fatih Terim gerçeği de göz önünde duruyor, örnekler istenildiği kadar çoğaltılabiliyor.
Ne kadar çok teknik direktör, o kadar çok sistem, o kadar çok futbolcu ve o kadar çok transfer maliyeti demek. Trabzonspor, son 10 yılda 16 farklı isimle Brezilyalı’dan, Alman’a, Fransız’dan İngiliz’e kadar çalışıp, tüm sistemleri deneyip (!) hala beklenen başarıların uzağındaysa demek ki, gidilen yol yol değil!

Onları hatırlıyor musunuz!
Yönetim ve teknik heyette yaşanan bu istikrarsızlık rüzgârı, doğal olarak takıma da direkt etki ediyor. Geçmişte kısa bir yolculuk yaptığımızda (2000-01 sezonundan bu yana) oyuncu seçimlerinde de fazlasıyla hovardaca davranıldığı apaçık.
Igor Nikolovski, Sfrafimoski, Eduardo Suisso De Novaes, Marcio Moreira Jarro, Santiago, Roberto Salazar, Patrick Villars, Kurt Van de Paar, Bernt Tjist isimlerini Trabzonspor ile anıldığında hatırlayabilecek kaç sporsever vardır? Belki onları transfer edenler bile unutmuştur! İsteyenler kulübün resmi sitesinden bu oyuncuların hangi tarihlerde Trabzonspor’a hizmet ettiğini (!) öğrenebilirler. Tabi ki transfer edilen yabancıların tam listesi değil bu. Sadece yakın geçmişte alınmasına rağmen ismini unutacak kadar silik kariyerleri olan oyuncaları anımsattık. Bir de yüklü maliyetlerle Trabzonspor’a alınan ve uzun süreler kadroda yer almasına rağmen bekleneni veremeden turistik geziler yapanlar var. Yabancılara da haksızlık etmemek lazım. Yerli transferlerde de onları aratmayacakları bulmak mümkün. Ama dediğimiz gibi yönetim ve teknik kadro istikrarının olmadığı yerde en verimli yıldızların bile performansı süreklilik arz etmeyebilir.

İşte hocaların dağılımı!
1996-97 Şenol Güneş 20 maç
1996-97 Yılmaz Vural 14 maç
1997-98 Yılmaz Vural 9 maç
1997-98 Özkan Sümer 15 maç
1997-98 A.Kemal Denizci 10 maç
1998-99 Gordon Milne 24 maç
1999-00 A.Suat Özyazıcı 14 maç
1999-00 Giray Bulak 20 maç
2000-01 Giray Bulak 18 maç
2000-01 Sadi Tekelioğlu 16 maç
2001-02 Sadi Tekelioğlu İlk devre
2001-02 Briegel İkinci devre
2002-03 Samet Aybaba 1 sezon
2003-04 Samet Aybaba 14 maç
2003-04 Turgay Semercioğlu 5 maç
2003-04 Ziya Doğan 15 maç
2004-05 İhsan Derelioğlu 3 maç
2004-05 Şenol Güneş 17 maç
2005-06 Şenol Güneş 7 maç
2005-06 Orhan Çıkrıkçı 1 maç
2005-06 Halilhodziç 26 maç
2006-07 Lazaroni 4 maç
2006-07 Ziya Doğan Görevde

cuneytr
09.07.2007, 18:09
efsane kadrodan kadir özcan kasımpasanın teknik direktörüdür suan ayrıca yine efsane takımdan (cok az bir dönem oynayan)b. turgay (beyazıt) suadiyede (kendisiyle görüsüyoruz)bildigim kadarıyla güngör sahinkaya milli takımda kücük senol keza orda.köksal abi(mesci) trabzon dsi lokalinde olması lazım su saatlerde....

Murat61
12.07.2007, 00:38
arcil bir ara almanyadaydi diye hatirliyorum ama hangi takimdi falan hatirlamiyorum

Harun-61
12.07.2007, 00:59
arcil bir ara almanyadaydi diye hatirliyorum ama hangi takimdi falan hatirlamiyorum

köln deydi...

A.Alper
12.07.2007, 14:04
bizden giden da silva nerede bileniniz varmı_? elazıga gitmişti cok yeteneklidi bence

İçinde aurelio'nun da olduğu o brezilyalı dörtlüden bir futbolcu kalp krizinden öldü ne yazık ki.

cuneytr
12.07.2007, 22:21
osman denizci...kendisi trabzonspora(fenerbahceden) transfer rekoru kırarak gelmşiti (50 milyonl liraya) ve osezon bitmeden transfer gerceklesmişti ama gelin görün ki ligin bitimine daha 3 hafta vardı(fener trabzon cekişiyo) ve fener trabzonla oynayacaktı işte osman denizci bu macta trabzona gol atmıs trabzonu sampiyonluktan etmişti. günmüzde kazanmak ugruna yapılanalrı duyunca osman denizcinin önünde sapka cıkarmak gerektigiin düsünüyorum herseyin kazanmak olmadıgını hatırlattıgı için. her nekadar bizi sampiyonluktan ettiyse de... kendisi suan ziyanın yanında trabzonsporun antrenörlügünü yapmaktadır

macka61
12.07.2007, 22:29
evet bursaya atmış o golü eğer fener bursayla berabere kalsaydı biz şampiyon olacaktık bizdede şampiyonluk yaşadı bildiğim kadarıyla

cuneytr
12.07.2007, 22:33
pardon ben yanlıs yazdım sen haklısın bursaya atmıs golü evet yine haklısın trabzonla bir sezon 83 84 te sampiyonluk yasadı

cuneytr
27.07.2007, 10:23
yasar kömürcü... trabzon idmanocagının türkiye kupasıda besiktası eledigi(1-0) zaman ocagın attıgı golün sahibi(babamlar anlatırdı ordan biliyorum)bu müthiş olayı ayrıca anlatmak isterim(tabi babamdan dinlediklerimle). simdi kendisi büyükadada huzurlu ve gururlu günler geciriyor

yusufdereli
27.07.2007, 10:37
Akadaşlar iskender Antalyada trabzonspor futbol okulu kurdu cocuklara ders veriyor. ben sık sık o halısahada maç yapıyorumda

OYılmaz
27.07.2007, 11:04
bizim bi Campell vardı Gol makinesi diye almıştık çamaşır makinesi çıkmıştı ne var ne yok ondan nerdedir şimdi ?

murseltaskin
27.07.2007, 11:11
bizim bi Campell vardı Gol makinesi diye almıştık çamaşır makinesi çıkmıştı ne var ne yok ondan nerdedir şimdi ?

kevin campbell şu an westbrown takımında oynuyor.yaşlı olduğu için genelde kupa maçlarında oynatıyorlar onu:tsbayrak:
:bmn3::bmn1::tsatkı:

LazAnisT
27.07.2007, 15:54
Gerilere bakmadım belkide birileri yazmıştır ARÇİL Gürcistanda Dinamo Batum'un başkanlığını yapıyor.Her sezon Şota'ya transfer teklifi ediyormuş ama bonservisini kendin al diyormuş:)

cuneytr
28.07.2007, 13:50
hamdi zıvalıoğlu namı diger b.hamdi....kendisini herzaman görüyorum anneannemin orda oturuyor ve orda kahvehaneleri var(zaman zaman giderdim dedemle)haaa adres mi?yenimahalle.....

Misina
28.07.2007, 14:22
hamdi zıvalıoğlu namı diger b.hamdi....kendisini herzaman görüyorum anneannemin orda oturuyor ve orda kahvehaneleri var(zaman zaman giderdim dedemle)haaa adres mi?yenimahalle.....

ofsporda mustafa akçay ın yardımcısı

Sefa Murat Dokuz
28.07.2007, 14:34
Hans Sommers-Utrecht
Davor Vugrinec-Dinamo Zagreb
Rune Lange-Valrenga
Alban Bushi-Apollon Kalamarias
Robson Da Silva-Olario Rio de Janeiro
Mario Moreira Jarro-Olario Rio de Jeneiro
Oumar Dieng-Kavala AO
MAXİM ROMASHENKO-Torpedo Moskow
Todor Yanchev-ZSKA Sofia
Karel Rada-Bohemians Prague
Shota Arveladze-Levante

turgi
28.07.2007, 17:52
Akadaşlar iskender Antalyada trabzonspor futbol okulu kurdu cocuklara ders veriyor. ben sık sık o halısahada maç yapıyorumda

kardeş seninle görüsme imkanımız var mı bende antalyada yaşıyorum iskender abiyi de sürekli görüyorum keyfi sıhhati yerinde ailede ufak biri olsa okula yazdıracagım ama en küçügümüz 18 yaşında:D:D:D:D:D

lazooo28
29.07.2007, 03:11
kücük orhan nerelerde arkadaslar bilen varmi acaba

karatasof
29.07.2007, 03:17
Gerilere bakmadım belkide birileri yazmıştır ARÇİL Gürcistanda Dinamo Batum'un başkanlığını yapıyor.Her sezon Şota'ya transfer teklifi ediyormuş ama bonservisini kendin al diyormuş:)

Birader o nasıl imza öyle,gece yarısı burnumun direği sızladı neredeyse ağlayacaktım.O Kazıma hiben yazdığın sözler sana mı ait,yani özgünmü?Bu sözler biraz derlenip toparlansa yada ne bileyim Volkan Konak gibi birinin elinde güzel bir beste olur ...

ph=61
29.07.2007, 03:20
Peki arkadaslar bu buyuk efsane topcularımıza neden jubıle yapmıyorlar yada yaptılar da ben mi bilmiyorum..Bence buyuk ayıp!!

uni_Külünkoglu
29.07.2007, 07:59
biz nekadar bunları konuşsak galiba boş ben hala haminin jubile yapmasını bekliyorum wede beklicem inanıyorum

Misina
29.07.2007, 11:09
kücük orhan nerelerde arkadaslar bilen varmi acaba

en son kocaelisporda oynamıştı.sanırım futbolu bıraktı

cuneytr
01.08.2007, 10:55
ali yavuz...trabzonun efsane kadrosunun as oyuncularından.....bundan yaklasık 5 sene önce falandı bir gazetede röportajını okumusutum kendisi ümüt burnu cape town da yasıyormus.

ÖmerFarukYılmaz
06.08.2007, 17:02
tuncay soyak ın çekmecede trabzonspor futbol okuluyla halısahası war

cuneytr
11.08.2007, 17:55
trabzonsporda oynamayan ama idmanocagı ve 43 yııl önceki türkiye 1 liginde kasımpasada oynayan bir trabzonlu turgut kafkas...gercek bir futbol uzmanı ve emekcisi...teknik direktörlük de yaptı zamanında kimlerince trabzonun yetistridigi en iyi oyunculardan kendisi trabzonda yasamkta suan...(futbolla ilgili isler yapmıyor)

futbalski60
24.08.2007, 04:27
defansımızda macit diye bir oyuncu vardı geleceğin yıldızı diyolardı ama 26 yaşında olmasına rağmen çabuk söndü ve elazığsporda oynuyor şuan
bu arada geleceğin yıldızı demişken Ali Şen nerede bilen var mı ?

ShadoW
24.08.2007, 17:23

Kesinlikle o takımla "çok ciddi" ilişkilere gidilmeli. Hem de hemen... Bu konuya eğilmek lazım. Dinamo Batum gürcistan'ın köklü kulüplerinden biri ve Arçil de bizim eski-meyen oyuncularımızdan birisi.. Bu ortaklıktan çok iş çıkar....

Cengiz Çubukcu
24.08.2007, 23:00
Özköylü: "Şekerspor ne istediğini biliyor"

Ligin ikinci haftasını da galibiyetle kapatan Şekerspor'da moraller yerinde. Dünkü karşılaşmada, üst lig tecrübesine sahip bir takımla mücadele ettiklerini hatırlatan Şekerspor Teknik Direktörü Osman Özköylü "Oyunun genelinde daha iyi oynayan bizdik" dedi..
Özköylü yaptığı açıklamada, "İlk maçını kaybeden Telekom takımı bizimle oynayacağı karşılaşmada alacağı iyi bir sonuçla, yeni bir başlangıç yapmak arzusundaydı. Onlar da galip gelmek için çok çalıştılar. Fakat pozisyonlara giren, golü bulan ve oyunun genelinde daha iyi oynayan bizdik" şeklinde konuştu.

Özellikle ikinci yarıda oyun hakimiyetini tamamen ele geçirdikleri değerlendirmesini yapan Özköylü, "Bu yarıda çok daha farklı bir sonucu ortaya çıkarabilirdik. Alınan 3 puan bizim önümüze koyduğumuz şampiyonluk hedefinde çok önemliydi" dedi.

Bundan sonra oynayacakları karşılaşmalarda da sahaya aynı ciddiyetle çıkacaklarını belirten Teknik Adam şunları söyledi:
"Sahada ne istediğini bilen ve istediğini almak için her şeyini ortaya koyan bir Şekerspor olacaktır".

Özkan
25.08.2007, 02:20
Tolunay Ağabeğ (Bizim mahallenin çocuğudur ve kendisini, annesi Leman Teyze'yi iyi tanırım.) Kayserispor'un teknik direktörlüğünü yapıyor.

Misina
25.08.2007, 03:04
defansımızda macit diye bir oyuncu vardı geleceğin yıldızı diyolardı ama 26 yaşında olmasına rağmen çabuk söndü ve elazığsporda oynuyor şuan
bu arada geleceğin yıldızı demişken Ali Şen nerede bilen var mı ?

macit şun altay da.Alişen kasımpaşada.Eski forvet oyuncumuz augustine de yeniden ankaragücüne döndü

TheCrow
11.09.2007, 16:44
Çok eski olmayan oyuncularımız küme düşmemeye çalışan takımlarda oynuyorlar...Emrah Rize'de,Volkan Bursa'da,Mehmet Yılmaz Ankara'da,Özgür Bayer Gaziantep'te,Kürşat Rize'de,vs,vs.
Biz bu adamlarla şampiyonluk hayal ediyorduk,demekki oynayan adam değil forma imiş...

femalkocoglu
11.09.2007, 18:16
Kesinlikle o takımla "çok ciddi" ilişkilere gidilmeli. Hem de hemen... Bu konuya eğilmek lazım. Dinamo Batum gürcistan'ın köklü kulüplerinden biri ve Arçil de bizim eski-meyen oyuncularımızdan birisi.. Bu ortaklıktan çok iş çıkar....

neden olmasın olur ama nuri ve ziyasıyla olmaz

isaret parmagi
11.09.2007, 21:05
Romaschenko = Torpedo Moskova
Archil = Futbolu bıraktı,ülkesinde...
Kevin Campbell = Gecen sezon Cardiff City de oynadı,sezon sonu serbest bırakıldı..
Vugrinec = Dinamo Zagreb
Žarko Serafimovski = FK Vardar
Igor Sasa Nikolovski = En son Lierse de oynuyordu 2005 te
Petar Miloševski = Enosin Neon Pralimni (Kıbrıs Rum Takımı)
Somers = Utrecht

Halit Aydın
11.09.2007, 22:26
http://www.nk-dinamo.hr/HCMS/Data/UploadedFiles/igraci/vugrinec.jpg

Bilin bakalım bu kim hey gidi hey

http://www.nk-dinamo.hr/en/igrac/prikaz/41/default.aspx

Harun-61
11.09.2007, 22:37
Davorrrrrrr Vugrinec :-)

Koray
12.09.2007, 01:00
http://www.nk-dinamo.hr/HCMS/Data/UploadedFiles/igraci/vugrinec.jpg

Bilin bakalım bu kim hey gidi hey

http://www.nk-dinamo.hr/en/igrac/prikaz/41/default.aspx

bi ara ankaragücüyle anlaştı demişlerdi de çok sevinmiştim tekrar izleyebileceğiz diye..

Kadir
12.09.2007, 03:07
vugrinec çok iyi oyuncuydu be. gelen yabancılar arasındada en kalite oyunculardandı aslında.

bize gelen yabancılarda en sevdiklerimden biriydi. şu an oynadığı takımda ülkesinin en baba takımıdır.

neyse başarılar vugrinec'e.

gumushaneli29
12.09.2007, 15:21
selahattin denizlide

cuneytr
21.09.2007, 14:32
trabzonun yetistirdigi oyuncuların en büyüklerini sayacak olursak akrep celalli atlamak olmaz...idmanocagının türk futboluna sundugu müthiş bir yetenek.ve babamın bankada sefi.akrep abiyi ben nasıl unuttum anlamıyorum ama eskilerden kime sorsanız muhakkak akrep abiyle bir anıısıını duyabilirsiniz...benim de babamlardan dinledigim bir kac anı var onlarıda yeri geldiginde burada yazacam ama ogun altıparmakın metin oktayın akrep celalin hakkını verdigini ve ondan zamn zaman bahsettiklerini söylemem onun bir amatör takımda oynamasına ragmen ne kadar büyük oyuncu olduguunu göstermesi acısından yeterli sanırım...

macka61
21.09.2007, 17:18
bende ilk defa duydum sende arkadaşım

Murat'
21.09.2007, 17:23
çok değişmiş yaaa vugrinec

Mehmet Öztürk
22.09.2007, 01:06
son yıllarda satılan futbolcular!!!!!!!

______________________Michael Petkoviç____

__Emrah Eren__Karel D'Haene__Milan Stepanov__Lee Eul Yong__

_______Miroslav Szymkowiak__________Hans Somers__

___________Marcelinho___________Maxim Romaschenko__

____________Fatih Tekke_________Mehmet Yılmaz__

Yedekler: Emre Toraman, Adem Koçak, Kürşat Duymuş,vs. vs.

Vegas
22.09.2007, 02:26
Nihat diye bir kalecimiz vardi 10 yil kadar once, o ne yapiyor bilen var mi?

Misina
22.09.2007, 03:17
Nihat diye bir kalecimiz vardi 10 yil kadar once, o ne yapiyor bilen var mi?

en son istanbul büyükşehir bld sporda oynadığını biliyordum.sanırım 4-5 yıl önce futbolu bıraktı

zafer6161
23.09.2007, 00:48
Bide Metin aktaş vardı,dün yeni mahallede bi kahvede ağzında sigara kağıt oynuyordu

zeleka
23.09.2007, 02:40
Eski furbolcularimiz para kazanma yolunda kosturuyorlar.:rolleyes:

Tansu Onur Erdoğan
23.09.2007, 09:51
sanırım 94-95 sezonuydu ramazan silin diye bir kalecimiz wardı wictorun yedeğiydi o ne YAPIYOR acaba

onun

Vegas
24.09.2007, 08:19
Orhan Kaynak da birakti mi futbolu acaba>?

Harun-61
24.09.2007, 11:41
Bide Metin aktaş vardı,dün yeni mahallede bi kahvede ağzında sigara kağıt oynuyordu

Sebat'da degilmi ???

Murat'
24.09.2007, 12:34
metin aktaş rizesporda

lazooo28
03.10.2007, 02:20
dün bjk tv'de 97 yilinin bjk TS macini verdiler kalecimiz nihat vardi o zamanlar o nerlerde ne yapiyor bilen varmi ?

ts1967li
03.10.2007, 02:46
hami mandıralıefsane futbolcumuz nerde ne yapıyor acaba

lazooo28
03.10.2007, 02:48
hami mandıralıefsane futbolcumuz nerde ne yapıyor acaba

u17 Milli Takimini calistiriyor

Egemen Yılmaz
03.10.2007, 23:06
eski bir stoperimiz vardı, stepanov...

şimdi portoyla şampiyonlar liginde oynuyor

Öztürk Adem
04.10.2007, 00:39
:Dkendılerı deılde sadece ruhları bızımle olması yeterlı

Can basten
05.10.2007, 10:37
dün bjk tv'de 97 yilinin bjk TS macini verdiler kalecimiz nihat vardi o zamanlar o nerlerde ne yapiyor bilen varmi ?

Nihat Tümkaya Etimesgut Şekerspor teknik direktörlüğünde bulunan eski stoperimiz Osman Özköylü'nün yardımcılığını yapıyor. Kaleci antrenörü olarak sanırım.

harmancuk
06.10.2007, 21:03
Bakıyorumda Başbakandan kimse bahsetmemiş Başbakan Lemi nerdedır

7-1 lik Beşiktaş maçında bizim golü o atmıştı galiba

Gökhan Uzun
01.11.2007, 22:31
arkadaslar size bi sitede rastladığım haberi yazmak istiyorum ama sitenin kaynağı da burası heralde:)

cemil usta

yüreğini sahaya koymanın ustasıydı o... cemil usta yazıyordu nüfus kağıdında... gönüllerin kağıdında ise; dozer cemil, kaptan cemil, takoz cemil yazılıydı... ellerinin üstünde sayısız kupa havaya kalktı. ama onun insanlığı ve alçakgönüllüğü hiç havalanmadı. trabzonspor sevdasıyla sahaya çıkar, avni aker’in çukurlarını bile ezbere bilen bir dozer gibi mücadele ederdi sahada...

1969-70 sezonunda kadroya alınmış 1978-79 sezonunda veda etmişti trabzonspordaki kaptanlığına. efsane kadronun ilk şampiyonluk mücadelesinde ter dökmüş, yokluk çekmişti... hayatını kaybettiği 15/03/2003 tarihinde, mahallesindeki bir cadde üzerinde yere yıkılırken, sanki hala o dönemlerin yokluğuna dair izler vardı.... cebinden çıkan 5 milyon 750 bin lira, yıkılmaz denen cemil’in yıkılışına şahitlik ediyordu sessizce. trabzonspor tarihinde 2 şampiyonluk yaşayan ve yaşatan dozer cemil, “yapayalnız ölmekten korkuyorum” demişti yöresel gazetelerin birine verdiği röportajda. o çok sevdiği trabzonspor maçlarına gidememesinin sebebini ise “kuyruklarda beklemek ağırıma gidiyor” diye yanıtlıyordu!

büyük kaptana vefa gösterilemedi hayattayken. halbuki o, liverpool’un “pulini” alırken clamence’yi ters köşeye yatıran penaltı vuruşu ile ingilizlerin bile dikkatini çekmişti. trabzonspordaki yönetimler ve taraftarlar, usta’ya dikkat etmedi. bu küçük yazı, dozer cemil’in trabzonspor tarihine bıraktıklarının yanında hiçbir anlam ifade etmese de, bordoyüreklerin minnet ve vefa borcu olarak bu sayfada yer alması bakımından önemli. 52 yaşında hayata gözlerini kapayan yıkılmaz dozer’in anısına... ruhu şad mekanı cennet olsun...

----

maziyi yaratanlar sağolsun!!!

yazıyı okuduğumda cok dygulanmıştım

Harun-61
01.11.2007, 23:00

golü atan $ota idi...

A.Alper
01.11.2007, 23:02
Yanılmıyorsam da Şota'nın Trabzonspor forması altında ilk golüydü.Tam hatırlamıyorum.Küçüktüm.

Ahmet Karaman
01.11.2007, 23:58
ben stattaydım o maçta. maçı 5:1 e getiren gol şota dan geldi. tabi sonra 2 gol daha ve 7:1 :mad:

28TS61
02.11.2007, 02:53
Ardijan Djokaj almanya ikinci ligte TUS Koblenz de oynuyor

http://transfermarkt.de/de/spieler/34404/djokajardijan/profil.html

zeleka
02.11.2007, 14:38
1.Okan ÖZKE
2.Çetin Güner
3.Ufuk Ali
4.Okan Çebi

Bu genc oyuncularimiz alt yapidan yetisdiler simdi nerdeler ne yapiyorlar.

Emre Çavuş
02.11.2007, 19:04
ERsen maRtin vardi noLdu biLen vaRmi:D yada adama naptıkkk:D ( pardonnn yönetim.yönetim.yönetim.yönetim.yönetim. :aLLah biN tüRLü cezanısı verSin ) :D

Mehmet Öztürk
03.11.2007, 01:00
zeleka

--------------------------------------------------------------------------------

1.Okan ÖZKE
2.Çetin Güner
3.Ufuk Ali
4.Okan Çebi

Bu genc oyuncularimiz alt yapidan yetisdiler simdi nerdeler ne yapiyorlar.

Olmadi dedigimiz , Oldu demedigimiz , Haramdir bize yarim ,Bu bizim yedigimiz = Yonetim + Futbolcu Saydiklarimiz

Cetin Güner Altyapidan yatismedi
Almanzadan Erdal ile beraber transfer edilmisti. Borussia Dortmund Altyapisindan

Cetin = Arsinspor
Erdal = Fortuna Düsseldorf/Almanya 3.Lig

oflubektas
03.11.2007, 09:23
Yanılmıyorsam da Şota'nın Trabzonspor forması altında ilk golüydü.Tam hatırlamıyorum.Küçüktüm.

Şota'nın Trabzonspor forması altında ilk golü cezamız nedeniyle İstanbul İnönü'de oynanan ve 3-1 kazandığımız Gaziantep maçıydı. Ve o maçta İnönü'nün kapalısındaydım.

zeleka
03.11.2007, 16:56
Okab cebi:

Vanspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=26)

Trabzonspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=4)
Konyaspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=20)

Giresunspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=531)
Akçaabat Sebatspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=27)

Okan Ozke:

Kocaelispor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=10)

Giresunspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=531)

Erzurumspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=169)

Ufuk Ali:

Akçaabat Sebatspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=27)

Çetin Güner:

Gaziantepspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=8)
Eskişehirspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=134)
Elazığspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=23)
Diyarbakırspor (http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_takim/takim.asp?id=16)

cok yazik cok bu gencleride iki macda harcayan zihniyetle bu durumlara geldik yaziklar olsun ne diyelim...

Cafer Bulur
03.11.2007, 17:39
lars olsen gecen sene danimarkanin randers takimini calistiriyordu.halen orda oldugunu bilen var mi?sizce ilerde trabzonsporu calistirabilir mi?

A.Alper
03.11.2007, 17:43
Çalıştıramaz.Çünkü bizi Ersun Yanal çalıştırıyor.

Cafer Bulur
03.11.2007, 22:17
Çalıştıramaz.Çünkü bizi Ersun Yanal çalıştırıyor.
kasteddigimiz zaman önümüzdeki 3-5 sene degildir.bu zaman zarfinda ben de ersun yanaldan baskasini istemem.cünkü bu kulüpte artik teknik direktörler degil hocanin sistemine uymayan futbolcular degismeli.

_SeRKaN_
13.11.2007, 12:30
Çetin i beğeniyrdum bir şeker maçı vardı hat trick yaptığı uzun saçlarıyla sempati oluşturmuştu topu sürüşü ve güçlü fiziğiyle iyiydi erdal la aynı zamanda gelmişti bize gurbetçi olarak,şimdi çetin arsinspor da demek vay bee nereden nereye kopamamış Trabzon şehrinden..

Thedoors
13.11.2007, 16:24
Şota'nın Trabzonspor forması altında ilk golü cezamız nedeniyle İstanbul İnönü'de oynanan ve 3-1 kazandığımız Gaziantep maçıydı. Ve o maçta İnönü'nün kapalısındaydım.

Gittiğim ilk Trabzonspor maçıdır:),hiç unutmam.Ayrıca bende o maçta kapalıdaydım,Şota'nın attığı golden sonraki takla hala gözlerimin önünde...

eys_61
13.11.2007, 20:45
Nedense benim de aklımda Şota'nın ilk golü bjk maçındakiymiş gibi kalmış,5-1 olmuştu onun golüyle evet.

Tanju
14.11.2007, 18:47
peki bu adamdan haberi olan var mı

Harun-61
14.11.2007, 18:54
peki bu adamdan haberi olan var mı

Löbe $uan Almanya Ikinci Lig ekiplerinden "Essen" de oynuyor.

6Şafak Aydın1
15.11.2007, 14:40
Löbe $uan Almanya Ikinci Lig ekiplerinden "Essen" de oynuyor.

Alman Ikinci Lig dogru ama Essen degil Paderborn takiminda, bu sezon düserler gibi gözüküyor.

Harun-61
15.11.2007, 15:18
Alman Ikinci Lig dogru ama Essen degil Paderborn takiminda, bu sezon düserler gibi gözüküyor.

dogru ya, sezon ba$inda yine eski takimina transfer oldu :)

İskender
15.11.2007, 16:06
Kimler geldi kimler geçti...
Hey gidi günler demek geldi içimden...

6Şafak Aydın1
15.11.2007, 16:17
dogru ya, sezon ba$inda yine eski takimina transfer oldu :)

adamin oynamadigi bi takim varmi ? o tipten futbolcu yani benim acimdan

HALİT KARAKAŞ
10.01.2008, 18:49
Eski dostlar şimdi nerdehttp://www.spor61.net/images/news/davor_vugrinec.jpg10 Ocak 2008 15:06Trabzonspor’un yakın geçmişinde iz bırakanlar futbolcular şimdilerde nerde? Kimi yıllarca top koşturdu, kiminin futbol yaşantısı çok az sürdü Hüseyin Avni Aker'de. Kimisi, bordo-mavili takımın başarılarında büyük pay sahibi oldu, kimi ise sadece güzel anılarla ayrıldı kiminin ise gelişleri olay gidişleri kolay oldu. Bu futbolcu ve teknik adamlar Trabzonsporluların hafızalarında yer aldılar. Bir dönem Trabzonspor'un, bordo-mavi figürleri arasında yer alan yabancı futbolcular ve teknik adamlar şimdi nerede? Hiç merak ettiniz mi? işte Trabzonspor'da bir dönem forma giyen ve teknik direktör olarak görev yapanların hayatlarını nerede sürdürdüklerini göreceksiniz.

Fabiano Eller(A.Madrid-İspanya)
Marcelinho (Wolfsburg-Almanya)
Şota Arvaladze (Levante-İspanya)
Milan Stepanov (Porto-Portekiz)
Kiki Musampa (AZ Alkmaar-Hollanda)
Lee Eul Young (Seul-Güney Kore)
Ablan Bushi (Apollon-Yunanistan)
Oumar Dieng (Kavala-Yunanistan)
Hans Somers (Utrecht-Hollanda)
M. Romaschenko (T.Moskova-Rusya)
Santiago Salazar (Alianza Lima-Peru)
Rune Lange (Valerenga-Norveç)
Davor Vugrineç (D. Zagrep-Hırvatistan)
Todor Yançhev (CSKA-Bulgaristan)
Karel Rada (Bohemians-Çek Cumhuriyeti)
Kurt Van de Paar (Mol Vezel-Belçika)
Bernd Thijs (Gent-Belçika)

28TS61
10.01.2008, 23:02
erhan namli (adana demirspor)

Mustafa
12.01.2008, 01:23
Celalettin artık nerde oldugu umrumda bile degil bizde olmadıgı kesin :D

macka61
12.01.2008, 02:33
evet çok doğru renkdaşım

dinceraydogan
12.01.2008, 11:55
erhan namli (adana demirspor)

Ey gidi by Erhan Namlı için biz Fatih Tekke ve hatrı sayılır para vermiştik.
Ey gidi Mehmet Ali Yılmaz...

ince_memed
12.01.2008, 18:58

ewet hans somars yavastı ama hüseyinden hızlı oldugu kesin:D

muratd61
13.01.2008, 01:44

çok geç bi alıntı oldu ama tek golümüzü bücür soner atmıştı eminim:Dkahrolduğum bi maçtı 6 yaşında çocuktum hakemde erman toroğlu idi

28TS61
13.01.2008, 01:45
sota (levante / ispanya)

unique
27.01.2008, 20:15
çok geç bi alıntı oldu ama tek golümüzü bücür soner atmıştı eminim:Dkahrolduğum bi maçtı 6 yaşında çocuktum hakemde erman toroğlu idi

7-1 yenildiğimiz maçtaki tek golümüzü Shota atmıştı

krdnz
31.01.2008, 21:52
kaleci nihat, memleketi iskenderunda kebap salonu var.

Onur Akyüz
31.01.2008, 23:16

o macta golü sota atmisti 5-0 ken 5-1 olmustu,kafayla atmisti yanlis hatirlamiyorsam,hayatimin en kotu gunlerinden biriydi 10 yasinda filandim galiba,nartallo die bi herif vardi kiciyla gol atmisti bize..

wien_ts
10.02.2008, 22:53

bu hafta 3 gol atmis freiburga karsi löbe..

trab61
11.02.2008, 02:14
ve romaschenko bursaspora transfer oldu. hatta bugun bize karsi ikinci devrede oynadi. cok sevdigim bir futbolcuydu aslinda.

trab61
11.02.2008, 02:19
acaba cyzio nerde bilen varmi????

ilteriş
13.02.2008, 15:04
Çok güzel bir başlık.Bayağı bir bilgi edinmiş oldum.Bende çizyoyu merak ediyorum.

Fatih Ay
25.02.2008, 21:53
adrian djokajı şimdi izliyorum almanya ikinci lig takımlarından tus koblenzde oynuyor
şu anda gol attı:D

Tanju
25.02.2008, 21:58
o macta golü sota atmisti 5-0 ken 5-1 olmustu,kafayla atmisti yanlis hatirlamiyorsam,hayatimin en kotu gunlerinden biriydi 10 yasinda filandim galiba,nartallo die bi herif vardi kiciyla gol atmisti bize..

nartallo kıçıyla attımı onu hatırlamıyomda omuzuyla atmıştı, ben de unutmuyom o kötü günü, hatta halısaha maçlarda ne zaman omuzla gol atsam akılıma gelir deus:)

TolgaTopçu61
25.02.2008, 22:34
adrian djokajı şimdi izliyorum almanya ikinci lig takımlarından tus koblenzde oynuyor
şu anda gol attı:D
ve ikinciyide atti:D

Cafer Bulur
25.02.2008, 23:14
vay bee.halilhodzicin prensi djokaj koblenzi kaiserslautern karsisinda galibiyete tasidi.adamda golcülük yetenekleri varmis da biz kesfedememisiz.

lazooo28
26.02.2008, 00:26
lautern gibi kocaaaa bir kulüp resmen regionalligaya edim adamlarla ilerliyor vay beee, yazik..

die roten teufel = kirmizi seytanlar

TolgaTopçu61
29.02.2008, 18:09
musampa amerikanin toronto takimina transfer olmus

Cafer Bulur
02.03.2008, 22:26
ersen martin bu hafta 79.dakikada oyuna girdi.real madride karsi oynama sansina sahip oldu.ama takimini yenilgiden kurtaramadi.yine de ersen martine helal olsun.dünyanin belki de en kaliteli ligine transfer olduya.bu gurur ona yeter...

Cem Balcı
04.03.2008, 00:25
ersen martin bu hafta 79.dakikada oyuna girdi.real madride karsi oynama sansina sahip oldu.ama takimini yenilgiden kurtaramadi.yine de ersen martine helal olsun.dünyanin belki de en kaliteli ligine transfer olduya.bu gurur ona yeter...

dünyanın en kaliteli ligi....:rolleyes::cool:

:)

bence hiç tartışmasız;ingiltere.:)

EmrahYalçınalp
04.03.2008, 14:40
Ben de birşey sorayım bari...
Birkaç gün önce ne âlâka ise rüyamda bizim eski topçumuz Cengiz'i gördüm. "Yahu Trabzonspor'da oynadıktan sonra bıraktık futbolu falan" gibi birşeyler söyledi. Sabah kalkınca bakacaktım ama soyadını unuttum, bulamadım da. Ne yaptığını bilen var mı?

Bu arada, Vugrinec'le ilgili hatırladığım en önemli şey sık sık sinemada karşılaştığımız ve kendisinin tüm karizması ve yakışıklılığına karşın eşinin onun iki katı kadar olmasıydı. Allah sahada yüzüne gülmüş demek ki, hala oynuyor :D

Harun-61
04.03.2008, 15:15
emrah abi, ismi Cengiz ATİLLA.

sanirim bizden sonra Karsiyakada oynadi, orta saha adami olmasina ragmen 9 numarayi giyerdi bizde...
hatta F. terim zamaninda 1 kere Milli olmustu...

.

6Şafak Aydın1
13.03.2008, 18:35
acaba cyzio nerde bilen varmi????

Çok güzel bir başlık.Bayağı bir bilgi edinmiş oldum.Bende çizyoyu merak ediyorum.

68 dogumlu Jacek Cyzio Polonyaya futbolcu olarak döndükten sonra (bizden sonrada Karsiyakada oynamisti) 2004 den beri Antrenörlük yapiyor Polonyada ilk takimi 2.ligden Pelikan Lowiczdi .

vurgun_kiz_61
13.03.2008, 18:59
ben soner(soyadini unuttum) hayraniydim acaba ne yaptigini bilen varmi?

hakankurt1967
13.03.2008, 20:37

Soner BOZ suan Kocaeli de yanı bizim burada bana 10 dakika kadar mesafe de bir Akcabat köfte restorantı işletiyor.Bir ara onu orada görmek nasip olmustu hatta Bmn Kocaeli olarak onu ziyaret edecektik ama hatırladıgım kadarı ile İst. Lüleburgaz adı aldınta bir takımda Tek. Dir. baslamıstı suan ne yapıyor bir haberim yok.

vurgun_kiz_61
13.03.2008, 23:17
Soner BOZ suan Kocaeli de yanı bizim burada bana 10 dakika kadar mesafe de bir Akcabat köfte restorantı işletiyor.Bir ara onu orada görmek nasip olmustu hatta Bmn Kocaeli olarak onu ziyaret edecektik ama hatırladıgım kadarı ile İst. Lüleburgaz adı aldınta bir takımda Tek. Dir. baslamıstı suan ne yapıyor bir haberim yok.

cevabin icin tesekkurler ya cok merak ediyordum onu:)

6Şafak Aydın1
14.03.2008, 00:00

bildigim iki Soner vardi . Soner Boz (K.Soner ) arkadasin dedigi gibi yillardir Kocaelide, antrenörlükde yapti orda yada yardimci antrenörlügü. Birde Büyük Soner vardi, Okan Burugun ayagini kirmisti , B.Soner deyince aklimda kalan bu :). Onun ne yaptigini bilmiyorum.

Maziden
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6335

TS-Tiryaki
14.03.2008, 00:09
birtaneside Antalyada Kampta.:(

vurgun_kiz_61
14.03.2008, 00:22
bildigim iki Soner vardi . Soner Boz (K.Soner ) arkadasin dedigi gibi yillardir Kocaelide, antrenörlükde yapti orda yada yardimci antrenörlügü. Birde Büyük Soner vardi, Okan Burugun ayagini kirmisti , B.Soner deyince aklimda kalan bu :). Onun ne yaptigini bilmiyorum.

Maziden
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6335

sanada tesekkurler:) benim merak ettigim soner bozdu

lazooo28
20.03.2008, 02:57
orhan kaynak ne alemde...aston villa avcisi

28TS61
20.03.2008, 03:13
alexander löbe (sc paderborn, almanya 2.lig)

http://transfermarkt.de/de/spieler/2244/loebealexander/profil.html

alper*
20.03.2008, 03:17
alexander löbe (sc paderborn, almanya 2.lig)

http://transfermarkt.de/de/spieler/2244/loebealexander/profil.html
Hatirliyorum :)
8esiktasa 3 gol attigimiz macta bir gol de Loebe atmisti ya da 2 tam animsayamadim.

07/0807.2007Rot-Weiss Essen (http://transfermarkt.de/de/verein/56/rot_weissessen/uebersicht/startseite.html)SC Paderborn (http://transfermarkt.de/de/verein/127/scpaderborn/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
05/0607.2005SC Paderborn (http://transfermarkt.de/de/verein/127/scpaderborn/uebersicht/startseite.html)Rot-Weiss Essen (http://transfermarkt.de/de/verein/56/rot_weissessen/uebersicht/startseite.html)100.000
04/0507.2004SG Wattenscheid 09 (http://transfermarkt.de/de/verein/97/sgwattenscheid09/uebersicht/startseite.html)SC Paderborn (http://transfermarkt.de/de/verein/127/scpaderborn/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
02/0307.2002Malatyaspor (http://transfermarkt.de/de/verein/1264/malatyaspor/uebersicht/startseite.html)SG Wattenscheid 09 (http://transfermarkt.de/de/verein/97/sgwattenscheid09/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
01/0207.2001Erzurumspor (http://transfermarkt.de/de/verein/1766/erzurumspor/uebersicht/startseite.html)Malatyaspor (http://transfermarkt.de/de/verein/1264/malatyaspor/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
99/0007.1999FC Gütersloh 2000 (http://transfermarkt.de/de/verein/220/fcguetersloh2000/uebersicht/startseite.html)Erzurumspor (http://transfermarkt.de/de/verein/1766/erzurumspor/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
97/9807.1997VfB Lübeck (http://transfermarkt.de/de/verein/78/vfbluebeck/uebersicht/startseite.html)FC Gütersloh 2000 (http://transfermarkt.de/de/verein/220/fcguetersloh2000/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
96/9701.1997MSV Duisburg (http://transfermarkt.de/de/verein/52/msvduisburg/uebersicht/startseite.html)VfB Lübeck (http://transfermarkt.de/de/verein/78/vfbluebeck/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
94/9507.1994SG Wattenscheid 09 (http://transfermarkt.de/de/verein/97/sgwattenscheid09/uebersicht/startseite.html)MSV Duisburg (http://transfermarkt.de/de/verein/52/msvduisburg/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
93/9407.1993SpVgg Unterhaching (http://transfermarkt.de/de/verein/66/spvggunterhaching/uebersicht/startseite.html)SG Wattenscheid 09 (http://transfermarkt.de/de/verein/97/sgwattenscheid09/uebersicht/startseite.html)ablösefrei
92/9307.1992Hallescher FC (http://transfermarkt.de/de/verein/440/hallescherfc/uebersicht/startseite.html)SpVgg Unterhaching (http://transfermarkt.de/de/verein/66/spvggunterhaching/uebersicht/startseite.html)

Trabzonspor u yazmamislar.Yok sa var da bu saatte gozlerim mi iyi gormuyor ?

macka61
20.03.2008, 15:41
Oktay Derelioğlu futbolu bıraktı!
Futbol
20.03.2008 - Bu haberi 157 kişi okudu.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarda forma giyen 1975 doğumlu Oktay Derelioğlu, futbola TFF 2. Lig takımlarından Fatih Karagümrük’te sessiz sedasız veda etti.

manşetler
» Oktay Derelioğlu futbolu bıraktı!

» Uygun: Tek zor rakip Kasımpaşa

» Talu: Aslantepe'de aksaklık yok!

» Aslan rövanşa bıraktı: 1-0

» 'Fenerbahçe sayesinde başım dik'

» Paşa'dan Kartal'a açık teklif

Tüm manşetler

Sezon başında, futbola başladığı Fatih Karagümrük’e dönen Oktay, kısa bir süre oynadıktan sonra jübile yapmadan futbolu bıraktı. Oktay, sezon başında vefa borcu nedeniyle Fatih Karagümrük’ü tercih ettiğini, ancak kafalar uymadığı için hemen bıraktığını söyledi.

16 yıllık futbol yaşantısında Trabzonspor, Beşiktaş, Siirt JET-PA, Gaziantepspor, Fenerbahçe, Samsunspor, Akçaabat Sebatspor, Sakaryaspor, Diyarbakırspor, İstanbulspor, Yalovaspor, Fatih Karagümrük, İspanya’nın Las Palmas, Almanya’nın FC Nurnberg ve Azerbaycan’ın Hazar Lankeran takımları olmak üzere 15 kez transfer yapan Oktay, jübile yapmayacağını kaydetti. Jübilelerin eskiden yapıldığını dile getiren Oktay, "Jübile herhalde eskiden vardı. Şimdi öyle jübile yapan yok gibi, ama insan tabii ki hatırlanmak ister. Yaklaşık 15 yıl hizmet verdim Türk futboluna. Jübile yapmadığım için kimseye kırgın değilim. Artık antrenör olarak yoluma devam edeceğim. Geçmişimde iyi bir kariyerim var. Bunun ekmeğini jübilede değil de teknik direktörlük kısmında yiyeceğimize, insanların bize güvenip takım teslim edeceklerine inanıyorum" diye konuştu.

Oktay, Mayıs ayındaki kurstan sonra antrenörlük diplomasını alacağını, önümüzdeki sezon çok üst seviyede bir takımın yardımcı antrenörü olarak çalışmayı veya tek başına Süper Lig’de takım çalıştırmayı hedeflediğini kaydetti.

"İDOLÜM DENİZLİ"
Futbolu güzelleştirmeye çalışan antrenörlerin çoğalması gerektiğini ifade eden Oktay, Türk antrenörlerden Ertuğrul Sağlam, Bülent Uygun ve Abdullah Avcı’yı başarılı bulduğunu söyledi.

"Yabancılardan ise Zico’yu çok beğeniyorum" diyen Oktay, "Zico mantalite olarak çok iyi. Dışardan baktığımda çok iyi bir teknik direktör. Ancak benim için Mustafa Denizli’nin çok özel bir yeri var. İdolüm Mustafa Denizli" dedi.

"BEŞİKTAŞ’IN YAŞAYAN EFSANESİYİM"
Futbol yaşamının büyük bölümünü kapsayan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarında başarılı olduğunu anlatan Oktay, "Futbol hayatımda Beşiktaş’ın benim için önemli bir yeri var. Beşiktaş’ta yıldız oldum, bir takım yerlere geldim ve milli takıma seçildim" dedi. Beşiktaş’ta çok önemli şeyler yaptığını kaydeden Oktay, şunları söyledi:

"Beşiktaş’ın hala Avrupa’da en çok gol atan futbolcusuyum. Şu an yaşayan efsanesi gibi bir pozisyondayım. Beşiktaş forma altında en çok milli takımda gol atan oyuncu benim. Beşiktaş’ta daha uzun yıllar oynamalıydım. Sonuçta kimse zorla Beşiktaş’tan kovmadı. Kendi isteğimle hatalı karar vererek ayrıldım, ama keşke ayrılmasaydım."

"FENERBAHÇE ŞU ANDA FORVETSİZ OYNUYOR"
Oktay Derelioğlu, Fenerbahçe’de oynadığı dönemden de çok memnun olduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe’de ilk sezonda iyiydim. İkinci sezonda sakatlıktan sonra toparlayamadım ve ayrılmak zorunda kaldım" dedi. Aziz Yıldırım’ın iyi bir başkan olduğunu kaydeden Oktay, "Bizim zamanımızdan bu zamana daha iyi oldu. Aziz başkan da geldiğinde ’ben futboldan çok anlamıyorum’ diyordu, ama zamanla çok iyi duruma geldi. Şu anda Fenerbahçe Türkiye’nin zirvesindeki kulüp durumunda, ama forvetsiz oynuyor. Forvet hattındaki oyuncuları Kezman ve Semih’i Avrupa Şampiyonlar Ligi seviyesinde görmüyorum. Türkiye Ligi için iyiler, ama bana göre çok etkili forvet değiller" şeklinde konuştu.

"TRABZONSPOR 4. BÜYÜKTÜ"
Trabzonspor’un şu anki durumuna çok üzüldüğünü belirten Oktay, "Trabzonspor benim döneminde 4. büyüktü. Şu anda sıradan Anadolu takımına eşdeğer, belki daha aşağı pozisyonda" diye konuştu. Trabzonspor’da çok fazla oyuncu sirkülasyonu olduğunu dile getiren Oktay, "Trabzonspor’da potansiyel var, inanılmaz bir taraftar var, ancak inanılmaz derecede her türlü hatayı yapıyorlar. Çok fazla oyuncu sirkülasyonu var. Trabzonspor’u seviyorum ve daha iyi yerlere gelmesini istiyorum" dedi.

"BELÇİKA’YA ATTIĞIM GOL SAYESİNDE UNUTULMAYACAĞIM"
Oktay Derelioğlu, milli takımda Belçika’ya 7 kişiyi çalımlayarak attığı gol sayesinde yıllar sonra da hatırlanacağını söyledi.

"Şu anda 7 yaşındaki çocuklar bile o gol sayesinde beni tanıyor" diyen Oktay, "O gol 100 yılın golü seçildi. Herhalde o golü, beni kimse unutmasın diye Allah bana nasip etti. Çünkü o gol 20-30 sene sonra bile beni hala gündemde tutacak. İnsanlar o golü her zaman izleyecek. Çünkü öyle bir gol atmak dünyada çok az insana nasip olur" şeklinde konuştu.

"KEŞKE LAS PALMAS’TA KALSAYDIM"
Oktay’ın futbol kariyerinde "Keşke" dediği bir de Las Palmas macerası var. Bugün baktığında İspanya’da da kalmamakla hata yaptığını anlatan Oktay, sözlerini şöyle tamamladı:

"Keşke Las Palmas’ta kalsaydım, dönmekle hata ettim. Orada maddi açılardan anlaşamama durumu oldu, o yüzden döndüm. Orada daha iyi bir kariyere sahip olabilirdim. Çünkü kaliteli iyi futbolcu İspanya’da çok sivrilebilir. Orada futbolu güzelleştirmeye yönelik oyun var. Şimdi Nihat orada çok başarılı, ama aynı performansını Türkiye’de gösteremiyordu. Orada sahaya çıkan iki takım da futbol oynamaya çalışıyor. O yüzden Nihat ön plana çıkıyor. Bizim ligimiz çok zor, oynatmamak için oynuyorlar. Almanya’da ise Nurnberg’de ortamdan memnun kalmadığım için kısa sürede ayrıldım. Azerbaycan’da gol kralı oldum, yılın futbolcusu seçildim, ama Türkiye’de unutulmuştum, 2. Lig’de takım bulabildim."

Anıl Caner
20.03.2008, 16:02
Hans Somers- Fc Utreht

Arkadaşlar hans somers'in kendi sitesine girdim hem açılışta hem anasayfada hala trabzonspor formalı resmini koymuş adam. çok severdim ben bu uşağı. otururdu yedekte ama çıkanı alkışlardı 90 da bile girse oyuna, mücadele ederdi. hey gidi hey. seviyoruz seni somers. kızıl,çilli uşak.

merak edenler için:

http://www.hanssomers.be/

Emirhan Makul
20.03.2008, 16:34
da silva vardıı aurello ile gelmişdi oı nerde acaba ????

TolgaTopçu61
20.03.2008, 18:14
da silva vardıı aurello ile gelmişdi oı nerde acaba ????
brezilya'nin Olaria Atletico Clube takiminda oynuyor

TolgaTopçu61
21.03.2008, 13:05
eski futbolcumuz augustine ankagücünlen sözlesmesini fesh etti

macka61
22.03.2008, 04:16
adam ankaragücünde gol kralı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam ama bizde sustu hele olaylı fener maçında beni çıldırtmıştı birde gs maçında çıldırtmıştı lig maçlarında 1 gol atmıştı galiba

eMR3
22.03.2008, 18:37
Son dönemlerde Yabancılar dan Trabzonda ayrılışı bana en çok koyan Milan Stepanov ile Miroslaw Szymkowiak

Murat Cömert
25.03.2008, 02:50
sota baba levantedeymis oylemi?

28TS61
25.03.2008, 02:52
sota baba levantedeymis oylemi?

evet levantede

formanin rengine bak :)

http://transfermarkt.de/de/spieler/9487/arveladzeshota/profil.html

TSKara61
25.03.2008, 04:10
Gokdeniz Karadeniz Rubin Kazan'da :D

Belki 5 yil sonra birisi merak eder ve bu mesaji okur

HALİT KARAKAŞ
26.03.2008, 07:00
Marce'den skandal

Trabzonspor'un eski futbolcusu Marcelinho, diskoda adam dövdü. Dans ederken Brezilyalı bir bayana yaklaşan Marcelinho, kendisinin önüne geçen bayanın arkadaşını başına şişe vurarak hastanelik etti. Başına 4 dikiş atılan İngo H., futbolcudan şikâyetçi olunca Alman polisi Marcelinho hakkında adam yaralamak suçundan soruşturma açtı.

Cafer Bulur
31.03.2008, 00:27
alban bushi apollon kalamaria formasiyla tümerli larissaya karsi takiminin tek golünü atti.yine de yenilmekten kurtulamadilar.

Murat'
16.04.2008, 14:59
http://www.svzw.be/backoffice/uploads/24.gif
karel d'hane şu anda belçikada zulte varegemde....

Murat'
16.04.2008, 15:09
Hans Somers Rugnummer 23
Geb. datum 09-03-1978
Positie Middenveld
Contract tot 2010
http://www.fcutrecht.nl/imagehandler/contentperson/QYOkt-somers.jpg

hans somer uthrectte......

OnurKul
04.05.2008, 23:48
süper bir başlık olmuş bütün sayfaları tek tek okudum :) her ne kadar bazı futbolcular hakkında söylediklerinize katılmasamda (şimdi hepsini tek tek sayamaycğm) genel bir şekilde tebrik ederim :)

Çetin Can
05.05.2008, 16:39
Orhan Çıkırıkçı Manisadan ayrıldıktan sonra Trabzona geldi arada çalıştığım işyerine geliyo muhabbet ediyoz:D iki hafta öncesine kadar haftada 1 akşam halı sahada maç yapıyoduk onunla ama iptal edildi maçlar şimdi sadece fabrikaya geldiğinde görüşebiliyoruz...

lazooo28
01.06.2008, 03:11
Kaleci Nihat vardi , o nerelerde acaba ?

Gökhan Cebecioğlu
02.06.2008, 20:39
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_uq_VolkanBekiroglu002.jpg

Ne arayan var ne de soran!

Bursaspor'da adı gönderilecek oyuncular listesinde yer alan Volkan Bekiroğlu, bugüne kadar kulüpten kimsenin kendisini aramadığını belirterek, "Ben çok sevdiğim Bursaspor'da kalmak, gideceksem de helalleşerek ayrılmak isterdim" dedi.

Volkan Bekiroğlu, yaptığı açıklamada, geçen sene sakatlığı nedeniyle takıma fazlı katkısının olmadığını, ancak Teknik Direktör Samet Aybaba'nın kendisine sürekli, "Çabuk iyileş, sana sol kanatta ihtiyacım var" dediğini söyledi.
İyileşmesinin ardından Samet Aybaba'nın tavrında değişiklik hissettiğini ve buna bir anlam veremediğini dile getiren deneyimli futbolcu, teknik heyet ve yönetimden birilerinin kendisiyle konuşmalarını sabırla beklediğini, ancak şu ana kadar bunun gerçekleşmediğini vurguladı.
Volkan Bekiroğlu, 12 yıldır profesyonel anlamda futbolun içinde olduğunu ve ilk kez böyle bir muameleyle karşı karşıya kaldığını ifade ederek, "İyi, kötü 2 yılımı verdim Bursaspor'a. Taraftarı ve camiayı çok sevdim. Vazgeçilmez değilim ama en azından aranmak isterdim. Bir aydır Bursaspor'dan telefon bekliyorum ama henüz arayan soran yok. Bu saatten sonra gelen teklifleri değerlendireceğim" diye konuştu.
Samet Aybaba'ya kırgın olduğunu ifade eden Bekiroğlu, şöyle konuştu: "Ben çok sevdiğim Bursaspor'da kalmak, gideceksem de helalleşerek ayrılmak isterdim. Kısmet böyleymiş, yapacak bir şey yok. Samet Aybaba orada olduğu sürece trilyon dahi verseler bir daha Bursaspor'a gelmem. Samet Aybaba'nın gideceğini bilsem, transferin son gününe kadar Bursaspor'dan haber beklerim.
Bursaspor taraftarını ve camiasını da çok özleyeceğim. İki yılımın geçtiği Bursa'yı çok sevdim. Herkes, içimdeki Bursaspor sevgisini transfer olduğum takımda giyeceğim formayla görecek. Taraftarı, Bursa Atatürk Stadı'nın atmosferini çok özleyeceğim."
Volkan Bekiroğlu, Konyaspor'dan transfer teklifi aldığını, diğer tekliflerle ilgili ise menajerinin ilgilendiğini sözlerine ekledi.

MehmeTS_ADANA
03.06.2008, 08:26
sanırım 94-95 sezonuydu ramazan silin diye bir kalecimiz wardı wictorun yedeğiydi o ne YAPIYOR acaba

onun

karsspor teknik direktörü

Cengiz Çubukcu
03.06.2008, 09:31
karsspor teknik direktörü

helal olsun , sayenizde Ramazanın bile nerde olduğunu öğrenmiş olduk..

paratonerman
03.06.2008, 19:27
Arkadaşlar Soner BOZ şu anda Kocaeli' de ikamet ediyor, bu yıl ikici yarıya yakın 3. lig takımlarından Lüleburgaz hocası idi.Sağlığı gayet iyi ve süper bir Akçaabat Köfte salonu var.Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın...

Misina
03.06.2008, 19:43
Kaleci Nihat vardi , o nerelerde acaba ?

Emekli olalı çooookkk oldu :D

Tansu Onur Erdoğan
04.06.2008, 00:17
küçük orhandan haberi olan warmı
benim en sevdiğim futbolcuydu besiktasa gittiğinde ağladıgımı bilirim :D

lazooo28
04.06.2008, 02:14
Emekli olalı çooookkk oldu :D

Ne is'le mesgul acaba TD'lik mi yapiyor Bakkal mi isletiyor :).. ?

Hamdi Karamahmutoğlu
04.06.2008, 03:21
Iki kez yolladim yanlislikla.

Hamdi Karamahmutoğlu
04.06.2008, 03:24
adam ankaragücünde gol kralı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam ama bizde sustu hele olaylı fener maçında beni çıldırtmıştı birde gs maçında çıldırtmıştı lig maçlarında 1 gol atmıştı galiba

Trabzonspor'un son 10 yilinin en onemli macinda gol atamamisti ya, isterse Man. Utd. oynasin umurumda olmaz.
Avni Aker'deki rovans macinda azmi kufur etmistim ona.
Hala unutamiyorum kacirdigi golu.
Camasir Makinesi Versiyon 2.0

kivancpehlivan
04.06.2008, 08:29
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/cakiii.jpg

Çağdaş Atan Energy Cottbus Almanya 1. Ligi (Bundesliga)

o da eski artık :D

Zeki Akyol
05.06.2008, 13:38
Trabzonspor'un son 10 yilinin en onemli macinda gol atamamisti ya, isterse Man. Utd. oynasin umurumda olmaz.
Avni Aker'deki rovans macinda azmi kufur etmistim ona.
Hala unutamiyorum kacirdigi golu.
Camasir Makinesi Versiyon 2.0

AGUSTIN den mı bahsedıyoruzzz???

sedatmert61
05.06.2008, 14:06
Oliviera vardı galiba vefat etmişti yanlış hatırlamıyosam..eğer öyleyse allah rahmet eylesin..

Hamdi Karamahmutoğlu
06.06.2008, 04:21
AGUSTIN den mı bahsedıyoruzzz???

Ta kendisi.

melihkuzey
21.06.2008, 12:56
benim en çok merak ettiklerim son şampiyon olan kadrodaki efsaneler:

çaycı ahmet... stiline hastaydım. alman efsanesi braitner kadar iyiydi. galatasaray'a gittiğinde çok üzülmüştüm

tuncay soyak..inter' yıkan göü atan deli tuncay. trabzonspor'daki son senesinde sahada dövmediği adam kalmamıştı. galatasaraya gittiğinde çok üzülmüştüm. sezon başlamadansakatlanmış futbol hayatı bitmişti.

7 numara Güngör...kıvırcık sarı saçlı hakiki trabzonlu efsane. almanların rummeniggesi yanında halt yemiş (hiç abartıyorum)...

iskender gönen..... efsane sol açık. beyefendi dadaş iskender. onu izlemek ne büyük bir şanstı...

acaba şimdi ne yapıyorlar???

geçmişe dönüp son şampiyonluk turu attıkları günü tekrar görebilsem keşke. 12 yaşıdaydım. ve o kadar mutluydum ki anlatamam...

Misina
21.06.2008, 13:30
Ne is'le mesgul acaba TD'lik mi yapiyor Bakkal mi isletiyor :).. ?

Şekersporda kaleci antrenörü

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=219&antID=10831

macka61
23.06.2008, 15:38
ceyhun seulla anlaşmış haber61 nete göre

Hamdi Karamahmutoğlu
24.06.2008, 05:39
ceyhun seulla anlaşmış haber61 nete göre

Senol hocanin takimiyla anlasmis.
1+1 yillik.
Hayirli olsun.

Emirhan Makul
24.06.2008, 07:09
Yahu Da Silva diyorum kimse cevap veremiyor :D

Murat'
24.06.2008, 08:46
onun bende ne yaptığını bilmek isterim...kesin futbolu bırakmıştır...

ApoCaN28
24.06.2008, 09:48
Emrah Eren vardı Rizesporda:D

Kara Mert61
24.06.2008, 10:58
misse misse vardı bizde:):):)o nerde bilen var mı..

TolgaTopçu61
26.06.2008, 15:27
fabiano eller fc santos'a transfer olmus

ts_61
26.06.2008, 15:29
emrah eren antepe gitti

Alibeyoglu
26.06.2008, 18:16
eski kaptanlarimizdan KEMAL durumu iyi olmadigini duydum vede trabzonsporumuza hayli sitemkarmis

ugurTS1989
26.06.2008, 19:25
5 10 yıl sonra yattara yı merak eden olursa COMLEKCI de rastlayabılırsınız :D
gercekten yattara futbolu bıraktıktan soonra ulkesınde sıyasete atılacakmıs:rolleyes:

forza61ts
26.06.2008, 20:17
misse misse vardı bizde:):):)o nerde bilen var mı..
afrıkanın ormanlarında tarzan kılıgın da gormusler en son..

vahit_ts
26.06.2008, 23:16
abdulkadir demirci..
kendisi suanda bnım hocalığımı yapmaktadır yakınen tanıdım gercekten cok ıyı nıyetlı agzından bir kelime küfür çıkmayan çok efendi bi insan.90 dakıka boyunca agzından duyabılecegımız kelımeler aferım oğlum bravo oğlum:D gecen sene defansta oynamama ragmen benı bu sene 10 numara vererek forvet arkası oynattı:D herkes ts den dolayı hocanın bana torpil geçtiğini söyluyor:)
Abdulkadir hocama arada Hocam bizim takımın 10 senesini Zİya Doğan la siz yediniz diye takılıyorum:D
Yeni sezonda büyük ihtimalle niğdespora gitceğini sölemişti

macka61
27.06.2008, 04:11
eski futbolcumuz lemi çelik fotomaçın haberine göre yeni menejerimizmiş

Misina
27.06.2008, 04:33
eski futbolcumuz lemi çelik fotomaçın haberine göre yeni menejerimizmiş

fotomaç yazdıysa palavradır :D

Tayfun
09.07.2008, 09:45
Hami Mandıralı en son www.bordomavi.net'e (http://www.bordomavi.net'e) üye olmuştu onu biliyorum'da :D

lazooo28
04.09.2008, 01:50
Ardijan Jokay almanya 2. liginde TuS Koblenz'te oynuyor

mustafaadanur
04.09.2008, 02:44
Hami Mandıralı ümit milli takım teknik direktörü
Abdullah Ercan Haminin yardımcısı

biltrabzon
07.09.2008, 14:57
eski kaptanlarimizdan KEMAL durumu iyi olmadigini duydum vede trabzonsporumuza hayli sitemkarmis

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Özkan
07.09.2008, 18:39
misse misse vardı bizde:):):)o nerde bilen var mı..Soccerbase'in yalancısıyım, La Louviere diye bir Belçika takımında oynuyormuş. Victor Shaka ise bir dönem Güney Kore'de takıldıktan sonra kaybolmuş.

bbyanik
07.09.2008, 20:23
campel ilk maçında gs ye 3 tane etmiştiya :) hey mubarek adam

leavemealone
07.09.2008, 20:31
Şota dün burdaydi mainz da :D ..
Irlandaya karsi dünya kupasi eleme maclari vardi ..
Gördüm kendisini :) ..
Ahh sota ahh ne topcuydun be ...

lazooo28
08.09.2008, 02:37
cengiz vardi soy ismini unuttum 9 numaraydi yalnis hatirlamiyorsam ?

Kadir
11.09.2008, 00:59
Petar Milosevski hala Makedon Milli Takımı'nın kalecisi .
Adamlar yıllardır Milosevski'den başka kaleci yetiştiremiyorlar .

Gökhan Öz
11.09.2008, 01:13
http://gfx.filmweb.pl/p/19/93/231993/115138.1.jpg

Tomasz İwan
2000 Yılında PSV'den transfer etmiştik 3 sene önce futbolu bırakmış ve Polonya'da yarışma programlarında boy gösteriyormuş.

sifuni
11.09.2008, 01:46
abdulkadir demirci..
kendisi suanda bnım hocalığımı yapmaktadır yakınen tanıdım gercekten cok ıyı nıyetlı agzından bir kelime küfür çıkmayan çok efendi bi insan.90 dakıka boyunca agzından duyabılecegımız kelımeler aferım oğlum bravo oğlum:D gecen sene defansta oynamama ragmen benı bu sene 10 numara vererek forvet arkası oynattı:D herkes ts den dolayı hocanın bana torpil geçtiğini söyluyor:)
Abdulkadir hocama arada Hocam bizim takımın 10 senesini Zİya Doğan la siz yediniz diye takılıyorum:D
Yeni sezonda büyük ihtimalle niğdespora gitceğini sölemişti

besiktasa güzel bir gol atmisti o aklima geldi simdi

Proof
11.09.2008, 03:31

Kendisi bizim koylu, ve akrabam olur.. Kendi durumu pek fena sayilmazsada.. Annesi cok hasta..

suat061
11.09.2008, 08:01
5 10 yıl sonra yattara yı merak eden olursa COMLEKCI de rastlayabılırsınız :D
gercekten yattara futbolu bıraktıktan soonra ulkesınde sıyasete atılacakmıs:rolleyes:

comlekcide ne işi olucak canım.. :D:D

siyaset mi karısını dovuyor diye karakolluk olur yine rezil olur ya..

Atakan
11.09.2008, 08:31
Eski futbolcular.