PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Futbolcularımız Nerede?

Sayfa : 1 2 [3]

pazarkapılı
30.03.2010, 09:02
Büyük Hamdiyi tanıyan pek yoktur, şimdilerde Tavşanlı Linyitsporda antrenörlük yapıyor.. http://www.tavsanlilinyitspor.com/teknik.asp tanımam olur mu?....hamdi abi dedemlerin orda oturur...yenimahallede....kahveleri de vardır...kahve kültürümüzün!! bir kısmını onlardan almıstık....

Ayhan Çolak
30.03.2010, 17:49
shota arveladze sezon başında az alkmaar ile kayseri ye kampa geldiklerinde karpuzatan tesislerini gezmiş,kayserililer de şimdi teknik direktörlük için teklif götürmüşler kendisine.bu ne şimdi ya?her tesisi gezene teklif götürülür mü acep*

Halit Akyüz
30.03.2010, 18:38
Umut Bulut nerde demek isteyenler bir adım öne.

Keramettin
31.03.2010, 14:11
Bir dönem Trabzonspor forması da giyen daha sonra da Konyaspor’da oynayan Jefferson, transfer olduğu Brezilya’nın Sao Paulo takımında altın çağını yaşıyor.

Sözleşmesi devam etmesine rağmen Brezilya ekibi Jefferson'ın sözleşmesini iki yıl daha uzatmak istiyor. Brezilyalı kaleci ise Dünya Kupası'na gitme umudunun halen sürdüğünü, görüşmelerin ileri tarihe atılmasını istedi. Jefferson, Dünya Kupası'na giderse Avrupa'ya dönme umutlarını hala sürdürüyor. Jefferson'a, İtalya, İspanya ve Portekiz'den teklifler olduğu ilerie sürülüyor.

Cengiz Çubukcu
31.03.2010, 14:15
Bir dönem Trabzonspor forması da giyen daha sonra da Konyaspor’da oynayan Jefferson, transfer olduğu Brezilya’nın Sao Paulo takımında altın çağını yaşıyor.

Sözleşmesi devam etmesine rağmen Brezilya ekibi Jefferson'ın sözleşmesini iki yıl daha uzatmak istiyor. Brezilyalı kaleci ise Dünya Kupası'na gitme umudunun halen sürdüğünü, görüşmelerin ileri tarihe atılmasını istedi. Jefferson, Dünya Kupası'na giderse Avrupa'ya dönme umutlarını hala sürdürüyor. Jefferson'a, İtalya, İspanya ve Portekiz'den teklifler olduğu ilerie sürülüyor.

hiç gülesim yoktu , şaka mı bu ? :)

Keramettin
31.03.2010, 16:51
Benimde şok oldum resmen.

Murat'
31.03.2010, 23:13

Bu haberi kim yapmışsa gözlerinden öpüyorum onu.Yahu bu adam São Paulo'da oynamıyor ki, hayatı boyunca da hiç oynamadı.Konyaspor'dan gittikten sonra eski takımı Botafogo'ya döndü şu anda da orda oynuyor.Ama iyi oynadığı kısmı doğru.

http://www.botafogo.com.br/BfrInterna.asp?idn=4119&idarea=

Bıyıklıoğlu
01.04.2010, 00:59
jefferson haberi gerçekten bomba olmuş :)

Keramettin
01.04.2010, 21:19
Burda bi Jefferson hayranı vardı ona sormak lazım.Hep resim yolluyodu.

Ufuk Bayraktar61
01.04.2010, 21:54
Gökdenizle beraber ceza almışlardı zamanında.Ancak Gökdeniz yaptıklarından ibret aldı yılmadı çalıştı bugün nerelere geldi.

Alişen ise futbolunun yanında hatayını da bitirdi.Kişilik olmayınca ne kadar yetenekli olursan ol işe yaramıyor.

Cem Beceren en son 2007 yılında lüleburgazspordaydı.Emekli oldu.

Macit ise Kocaeli Altay gibi Bank Asya ligi takımlarını dolaştı.Futbolu bıraktı sanırım.Ancak askere gitmemek için sezon başı Giresunsporla göstermelik bir sözleşme yapmış.

2 3 ay oldu arkadaş beni halı saha maçına çağırmıştı. o sırada " olum kuvvetli bir takım kurmalıyız, eski Trabzonsporlu topçulara karşı oynıcaz" demişti. bende gırgır bir tip olduğu için şaka yapıyor sandım. neysa gittik maça maç başladı işte..ulan bir adam var orda, acayipde oynuyor ( zaten takım halinde iyi oynuyolar. adamların hiçbiri koşmuyor bilidğin top koşuyor. o kadar seneden beri halısaha da top oynarım böle takım görmedim. 3 gol attık 20 ye yakın gol yedik. bi okadar da atamadılar. atamamların nedeni de forvette oynattıkları, durmadan guiza dedikleri bir abi. bu abide uzun sokakta ki sinek kafenin sahibi..sanırım bi o bilmiyodu top oynamayı)..neysa maç oynandı bitti. benim kafamda hala o adam iri yarı olmuş. bizim arkadaş demesin mi macitdi o diye..haa dedim bende birine benzetiyorum bu adamı demek macitmiş..ayriyetten o maçta okan özke de oynamıştı. ama fazla gözüme batmadı. birde babamın zamanın Trabzonspor topçusu olan tuncay diye biride girdi sonra oyuna..kösele ayakkabılarıyla bir top oynuyo 50 60 yaşında ki adam göreceksiniz...yani aynı sahada 3 eski Trabzonsporlu topçuyla maç yaptım anlıcanız :)

Murat SİSMAN
02.04.2010, 21:40
Umut Bulut nerde demek isteyenler bir adım öne.

:rolleyes::ok

Gökhan Döner
03.04.2010, 00:23
Benim ençok merak ettiğim eski futbolcular arasında Yesiç var.
Fenerbahçenin bir zenci futbolcusunun ayağını kırmıştı bu olayda
Trabzonda tam gözümün önünde olmuştu . Yesiç acaba şimdi nerelerdedir acaba

yaranozlu
03.04.2010, 08:35
Benim ençok merak ettiğim eski futbolcular arasında Yesiç var.
Fenerbahçenin bir zenci futbolcusunun ayağını kırmıştı bu olayda
Trabzonda tam gözümün önünde olmuştu . Yesiç acaba şimdi nerelerdedir acaba

Miodrag Yesic isminin, Fenerbahçeli taraftarların gönlünde ayrı bir yeri vardır. Rıdvan Dilmen'in hayatındaki en iyi dostunu buz torbası, kum torbası ve ağrı haline getiren süreci başlatan adamdır Yesic. Partizan'da 9 sezon futbol oynadıktan sonra 27 yaşında Altay'a gelmiş ve 4 sezon oynadığı Altay'da frikik ve penaltıları da kullanmasından mütevellit 60'dan fazla gole imzasını koymuştur. Altay'a gelmiş en iyi yabancılardan birisi olarak bilinen Sırp oyuncu Trabzon'da oynadığı 1 sezon içerisinde, Türk futbol tarihini değiştiren işlerden birisini yaparak Rıdvan Dilmen'i sakatlamış, Dilmen o günden sonra bir daha iflah olmamıştır. Maçın ardından milliyet gazetesinin spor sayfasında şöyle yazıyor: "Rıdvan 15 gün yok"....Bir ömür boyu olmayacaktır belki de Şeytan. İslam Çupi maç yazısında Yesiç için "sen bir futbol kasabı ve insanlık dışı yaratıksın, bu futbol PKK'lığı sona ermeli" şeklinde ifadeler kullanmıştır. Yesic kamuoyundan büyük tepki görmüş, Türkiye'den ayrılmayı kafasına koymuş ve sezon sonu Partizan Belgrad'a geri dönmüş, ancak 1 seen sonra yine Altay'a transfer olarak futbolu bırada bırakmıştır. Teknik direktörlük kariyeri ise 15'in üstünde takımla dolu. CSKA Sofya ile 2004-05 sezonunda şampiyonluk yaşamış. Bugün Libya Ligi'nde en yakın rakibinin 11 puan önünde olan, Trablus'un Al-Ittihad takımının başında. Dünya üzerinde bir ülke dışında herkes onu futbol adamlığıyla hatırlayabilir ama Türkiye'de sadece bir sebeple hatırlanacaktır.

Yesiç, Trabzonspor'un 3-2 kazandığı o meşhur maçta Rıdvan Dilmen'in ayağını kırmamış dizinden çok ciddi şekilde sakatlamış ve menisküs yırtığına sebep olmuştur. Öyle ki Dilmen'in sağ bacağının dizden aşağısı tamamen sarılarak hastaneye kaldırılmıştır.

FUTBOLCU
1976-1985 Partizan Belgrade 342 (81)
1985-1989 Altay 140 (61)
1989-1990 Trabzonspor 40 (9) - defansta 9 gol, penaltı ve frikik kullandığını hatırlıyorum.
1990-1991 Partizan Belgrade 4 (0)
1992-1994 Altay 18 (2)

ANTRENÖR
1992-1993 Obilić
1993-1994 Krajišnik Belgrade
1994-1995 Vršac
1995-1996 Radnički Beograd
1996-1997 Mladi Radnik Požarevac
1997-1998 Radnički Niš
1998-1999 OFK Beograd
1999-2000 Partizan Belgrade
2000-2001 Club Sportif Sfaxien
2002 Altay
2002-2004 Slavia Sofia
2004 Pegah Gilan
2004-2006 CSKA Sofia
2006-2007 Partizan Belgrade
2007 Shirin Faraz
2007-2008 Litex Lovech
2008 CS Otopeni
2008-2009 Budućnost Podgorica
2009- Al Ittihad Tripoli

Cengiz Çubukcu
03.04.2010, 08:56
Yesiç zannedersem bosna soykırımında faal görev de almış....

Tangerine Dream
03.04.2010, 11:38
Cengiz bu bilgiye nereden ulaştın? Ben araştırdım ama bulamadım.

Cengiz Çubukcu
03.04.2010, 11:54
Cengiz bu bilgiye nereden ulaştın? Ben araştırdım ama bulamadım.

O yıllarda gazetelerde sürekli yazıldı çizildi bu konu...

Tangerine Dream
03.04.2010, 12:10
Sağol, Cengiz.

Adem Erdoğan
03.04.2010, 18:42
Yesiç zannedersem bosna soykırımında faal görev de almış....

Nasıl bir görev Cengiz abi ?

Rıdvan'ı katletmesi gibi birşey mi? :)

Cafer Bulur
04.04.2010, 14:00
Bu haberi kim yapmışsa gözlerinden öpüyorum onu.Yahu bu adam São Paulo'da oynamıyor ki, hayatı boyunca da hiç oynamadı.Konyaspor'dan gittikten sonra eski takımı Botafogo'ya döndü şu anda da orda oynuyor.Ama iyi oynadığı kısmı doğru.

http://www.botafogo.com.br/BfrInterna.asp?idn=4119&idarea=
Jefferson sayesinde sunu ögrendim,brezilyadan kaleci alinmaz.

Jeff kaleci falan degildi,tolga bile kendisinden 2 gömlek üstündü.

Jeff denilince aklima hep toptan korkan kaleci gelir.;)

Murat'
04.04.2010, 14:03
Cafer abi Türkiye'ye alışamadı diyelim şuna.Şu anda çok iyi oynuyor Botafogo'da.

Cafer Bulur
04.04.2010, 14:18
Cafer abi Türkiye'ye alışamadı diyelim şuna.Şu anda çok iyi oynuyor Botafogo'da.
Ya botafogo nun savunmasi cok iyidir ya da brezilya da yan topla oynanmiyordur.

Baska türlü iyi oynamasini aciklayamiyorum.;)

Tangerine Dream
07.04.2010, 14:46
Ya botafogo nun savunmasi cok iyidir ya da brezilya da yan topla oynanmiyordur.

Baska türlü iyi oynamasini aciklayamiyorum.;)

Ya da Botafogo taraftarı Trabzonspor taraftarı kadar sabırsız değildir.:)

magicyattara
08.04.2010, 00:16
Miodrag Yesic isminin, Fenerbahçeli taraftarların gönlünde ayrı bir yeri vardır. Rıdvan Dilmen'in hayatındaki en iyi dostunu buz torbası, kum torbası ve ağrı haline getiren süreci başlatan adamdır Yesic. Partizan'da 9 sezon futbol oynadıktan sonra 27 yaşında Altay'a gelmiş ve 4 sezon oynadığı Altay'da frikik ve penaltıları da kullanmasından mütevellit 60'dan fazla gole imzasını koymuştur. Altay'a gelmiş en iyi yabancılardan birisi olarak bilinen Sırp oyuncu Trabzon'da oynadığı 1 sezon içerisinde, Türk futbol tarihini değiştiren işlerden birisini yaparak Rıdvan Dilmen'i sakatlamış, Dilmen o günden sonra bir daha iflah olmamıştır. Maçın ardından milliyet gazetesinin spor sayfasında şöyle yazıyor: "Rıdvan 15 gün yok"....Bir ömür boyu olmayacaktır belki de Şeytan. İslam Çupi maç yazısında Yesiç için "sen bir futbol kasabı ve insanlık dışı yaratıksın, bu futbol PKK'lığı sona ermeli" şeklinde ifadeler kullanmıştır. Yesic kamuoyundan büyük tepki görmüş, Türkiye'den ayrılmayı kafasına koymuş ve sezon sonu Partizan Belgrad'a geri dönmüş, ancak 1 seen sonra yine Altay'a transfer olarak futbolu bırada bırakmıştır. Teknik direktörlük kariyeri ise 15'in üstünde takımla dolu. CSKA Sofya ile 2004-05 sezonunda şampiyonluk yaşamış. Bugün Libya Ligi'nde en yakın rakibinin 11 puan önünde olan, Trablus'un Al-Ittihad takımının başında. Dünya üzerinde bir ülke dışında herkes onu futbol adamlığıyla hatırlayabilir ama Türkiye'de sadece bir sebeple hatırlanacaktır.

Yesiç, Trabzonspor'un 3-2 kazandığı o meşhur maçta Rıdvan Dilmen'in ayağını kırmamış dizinden çok ciddi şekilde sakatlamış ve menisküs yırtığına sebep olmuştur. Öyle ki Dilmen'in sağ bacağının dizden aşağısı tamamen sarılarak hastaneye kaldırılmıştır.

Rıdvan sonraları Yesiç'in darbesinden önce sakat olduğunu açıklamıştı..hatırlayanlar vardır mutlaka..
Yesiç,istanbul basınının başlattığı linç yayınından sonra,Trabzonspor'u bırakmak zorunda kalmıştı..Rıdvan'ın açıklamaları ise bu sakatlıktan çok sonra medyaya düşmüştü..
Rıdvan saha dışında daha şeytandı..zaten belli olmuyor mu..:)

bordoylamavi
08.04.2010, 11:39
2 3 ay oldu arkadaş beni halı saha maçına çağırmıştı. o sırada " olum kuvvetli bir takım kurmalıyız, eski Trabzonsporlu topçulara karşı oynıcaz" demişti. bende gırgır bir tip olduğu için şaka yapıyor sandım. neysa gittik maça maç başladı işte..ulan bir adam var orda, acayipde oynuyor ( zaten takım halinde iyi oynuyolar. adamların hiçbiri koşmuyor bilidğin top koşuyor. o kadar seneden beri halısaha da top oynarım böle takım görmedim. 3 gol attık 20 ye yakın gol yedik. bi okadar da atamadılar. atamamların nedeni de forvette oynattıkları, durmadan guiza dedikleri bir abi. bu abide uzun sokakta ki sinek kafenin sahibi..sanırım bi o bilmiyodu top oynamayı)..neysa maç oynandı bitti. benim kafamda hala o adam iri yarı olmuş. bizim arkadaş demesin mi macitdi o diye..haa dedim bende birine benzetiyorum bu adamı demek macitmiş..ayriyetten o maçta okan özke de oynamıştı. ama fazla gözüme batmadı. birde babamın zamanın Trabzonspor topçusu olan tuncay diye biride girdi sonra oyuna..kösele ayakkabılarıyla bir top oynuyo 50 60 yaşında ki adam göreceksiniz...yani aynı sahada 3 eski Trabzonsporlu topçuyla maç yaptım anlıcanız :)
dostum tuncay diye biri dediğin adam 80 li yıllarda trabzonun yıldızıydı. çok acaip bir oyuncuydu çoook. ama çok hırçındı. çok kırmızı kart görürdü

pazarkapılı
12.04.2010, 14:53
hangi tuncay olabilir...bir tuncay soyak;galatasarayda da oynadı...forvet oynardı...ancak 60 lı yaslarda diyosa tuncay mesci olabilir...o da ortasaha oyuncusu....efsane dönemlerden....mescinin halısahalarda bu yastan sonra top oynayacagını sanmıyorum soyak olma ihtimali daha fazla....

SEDAT
13.04.2010, 12:04
- Amcamınoğlu Dalaman havaalanında polis...

- Söylediğine göre Eski Futbolcularımızdan Cengiz milaslıymış bir köyünden olabilir..

- Bundan sebep Köyün yarısından çoğu Trabzonsporu tutuyormuş :)

Ufuk Bayraktar61
13.04.2010, 17:45
dostum tuncay diye biri dediğin adam 80 li yıllarda trabzonun yıldızıydı. çok acaip bir oyuncuydu çoook. ama çok hırçındı. çok kırmızı kart görürdü

hangi tuncay olabilir...bir tuncay soyak;galatasarayda da oynadı...forvet oynardı...ancak 60 lı yaslarda diyosa tuncay mesci olabilir...o da ortasaha oyuncusu....efsane dönemlerden....mescinin halısahalarda bu yastan sonra top oynayacagını sanmıyorum soyak olma ihtimali daha fazla....

bilmiyorum hangisi olduğunu ama o yaşta kösele ayakkabılarıyla oynadığı futbol hala aklımda :)..

Özkan
15.04.2010, 02:11
Jéan-Marie Pfaff'ın ne yaptığını az önce buldum. Alıntı Flying Dutchman Blog'dan yapılmıştır.

http://1.bp.blogspot.com/_o3Pu7je179A/SztZa0McdyI/AAAAAAAAP1A/9n6ksx2qY1g/s400/1.jpg
Ozzy Osbourne'un MTV ekranlarında düştüğü durumu biliyorsunuz. Zamanında aynı yola baş koyduğu Ronnie James Dio, kazara adamı televizyonda görünce "beheey Ozzy neydin ne oldun, medya maymununa döndün" diye içinden geçiriyordur. Buna benzer bir hadiseyi anlatacağız bugün dw. Jean-Marie Pfaff Belçika futbol tarihinin en önemli oyuncularından birisidir. 1973 yılında Beveren'de başladığı kariyerinde 1 Belçika Ligi, 1982-88 arasında 6 yıl oynadığı Bayern Munich ile 3 Bundesliga şampiyonluğu vardır. 1980-86 arasında Belçika milli takımının da 1 numaralı kalecisi olan Pfaff 1980 Avrupa Şampiyonası'nda ikinci, 1986 Dünya Kupası'nda dördüncü olan takımın kalesini koruyordu. Bayern Munich'den 36 yaşında ayrılıp Lierse kulübünde futbol oynadı. Daha sonra da Trabzonspor'un bugüne kadar uzanan Belçika bağlantısını ilk başlatan adamlardan birisi oldu ve kariyerinde ilk kez yurt dışına çıkan , kendisiyle daha önce Beveren'de çalışmış ve şampiyonluk yaşamış Urbain Braems ile beraber Trabzon'un yolunu tuttu. Ancak iki Belçikalı Türkiye'de başarılı olamadılar ve takım ligi üçüncü bitirdi (Braems'in 1991'de tekrar Trabzon'a gelip Türkiye Kupası'nı kaldırmışlığı var). Belçikalı kaleci Trabzon macerasından sonra futbolu bıraktı.

2002 yılında Belçika televizyonlarından VTM, D Pfaffs adında bir reality şova başladı. Konu basitti. Aynen The Osbournes formatında Jean-Marie Pfaff'ın aile hayatını aktaran bu şov 8 yıldır devam ediyor. Programın Hollanda'da yayın haklarını RTL televizyonu bulunduruyor ve aile üyeleri Hollandaca konuşmalarına rağmen, zaman zaman anlaşılması zor Flaman aksanının anlaşılması için Hollandaca altyazı kullanılıyor. Program tam bir sülale hikayesi. Jean-Marie Pfaff'ın kendisi, karısı Carmen Pfaff-Seth, en büyük kızları Debby Pfaff, onun kocası Nicolas Liebart, çiftin küçük oğulları Keano ve Liam, ailenin ortanca kızı Kelly Pfaff, kocası Sam Gooris çocukları Shania ve Kenji, ailenin en küçük kızı Lindsey Pfaff, kocası Dave Volders oğulları Bruce, kızları Fay, 2007'de vefat edene kadar aileyle yaşayan dolayısıyla da şovda olan, Carmen'in babası, Jean-Marie'nin kayınpederi Edilbert Seth kadroda...Bu program Pfaff sülalesini resmen Belçika'ya dağıttı. Debby ve Nicolas Beveren'de solaryum merkezi açtı, Nicolas ayrıca VTM'de program sunucusu oldu, Kelly Pfaff önce DJ oldu, sonra Buzda Dans'ın Belçika versiyonuna katıldı osnra da BBG'nin Belçika versiyonunun sunucusu oldu, kocası Sam şarkıcı, radyo programcısı, Lyndsey turizm sektörüne atıldı ve bu formatta TV programları yapmaya başladı, yetmedi Paris-Dakar rallisine katıldı, yetmedi Fear Factor'un Belçika versiyonuna katıldı.

http://3.bp.blogspot.com/_o3Pu7je179A/SztZbK99aqI/AAAAAAAAP1I/Fv0Ih6SuVKs/s400/2.jpg

Bunlar yetmediği gibi Belçikalı çizgi roman yazarı ve film yapımcısı Chanel Cambre tarafından hazırlanan ve Pfaffları konu alan 2 tane çizgi roman piyasaya sürüldü. Yani Belçika'da nereye baksanız bu aileyi görüyorsunuz. Buna rağmen bıkan yok. 8 sezon dile kolay ve 1 milyon kişi izliyor program başına. Tabii reality şov olduğu için her şey mevcut. Kenji'nin gece yarısı uyanıp ağlamasından, Jean-Marie Pfaff'ın ayağındaki yara bandını değiştirmesine, Debby'nin iç çamaşırı alışverişinden, anne Carmen'in kek yapmasına kadar. Hatta çocukların doğumu bile ilk günden itibaren bizlerleydi Truman Show misali (http://www.youtube.com/watch?v=KdN9lCT_0TI&feature=related). Merak eden youtube'a "De Pfaffs" yazıp görebilir.

Bizde bu işe uygun futboldan gelmiş pek adam gelmiyor aklıma. "Hakan Şükür ve Arkadaşlarıyla Fitne Fücur" projem mevcut, yapımcı arıyorum...

Emirhan Makul
20.04.2010, 20:31
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v275/67/76/53520860410/n53520860410_3407633_1819.jpg

Bu en sol ve sağdakiler kim acaba.

28TS61
21.04.2010, 00:35
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v275/67/76/53520860410/n53520860410_3407633_1819.jpg

sagdaki George NEMSADZE
yada
Gocha Jamarauli
http://transfermarkt.de/de/gocha-jamarauli/transfers/spieler_24005.html

bence nemsadze büyük bi ihtimal

soldakide vladislav lichkin olmasi gerek. azeriydi kendisi heralde.

1996-97 sezonu
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=EskiKadrolar&sezon=1996-97

ve 1997-98 sezonunda bizdelerdi
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=EskiKadrolar&sezon=1997-98

ERKANZAGA
22.04.2010, 23:09
Hamdi Aslan ile Ankara'da arasira görüsüyoruz. Keyfi, morali, sagligi yerinde. Su anda bir is yapmiyor yatirim yapacak yer ariyor. Ya da iyi bir teklif gelirse antrenör olabilirmis beklemedeymis. Öyle diyorsmileys/smiley2.gif

hamdi arslan trabzonsporun bayan futbol takimini calistiriyor kardesim .:cool:dogru haberlere yer verelim lütfen

Y-DRMS
22.04.2010, 23:14
Ceyhun eriş isviçredmi ne 1.ligde bir takımda oynuyormuş gol atmış takımı galip gelmiş kesin uzaktan şut çekmiştir :)

EROS87
22.04.2010, 23:18
hamdi arslan trabzonsporun bayan futbol takimini calistiriyor kardesim .:cool:dogru haberlere yer verelim lütfen

alıntıladığın mesajdaki arkadaş o mesajı 2004 te atmış
yani 2004 te olan birşeyi söylemiş :cool:!

ERKANZAGA
22.04.2010, 23:22
alıntıladığın mesajdaki arkadaş o mesajı 2004 te atmış
yani 2004 te olan birşeyi söylemiş :cool:!

evet bende simdik farkina vardim hahaha

Gökhan KAN
22.04.2010, 23:52
sagdaki George NEMSADZE
yada
Gocha Jamarauli
http://transfermarkt.de/de/gocha-jamarauli/transfers/spieler_24005.html

bence nemsadze büyük bi ihtimal

Evet Nemzadze..

zafer6161
23.04.2010, 17:36
cumaliri de olabilir :)
peki şota hangisi :D

İlyas Onat
23.04.2010, 20:54

Nemsadze o. Cemaluri sonradan gelmişti.

Geçenlerde bir Gürcü Televizyonunda Şota, kardeşi Revaz ve Nemsadze'yi bir spor programında gördüm. Hararetli hararetli tartışıyorlardı. : )

bekirguner
23.04.2010, 20:59

azeri liçkin

MehmeTS_ADANA
24.04.2010, 14:55
en soldaki tarihimizin en kötü yabancısı liçkin en sağdaki ise liçkin le kıyaslarsak bi dünya yıldızı nemsadze.
cemalouri bu iki kazmadan çok daha iyi bi adamdı

izzet
22.05.2010, 10:34
Hala icimde umut besledigim Emre, Es-Ese gecti...

pazarkapılı
22.05.2010, 19:08
ever emre eskişehirde....bakalım neyapacak orda....bide yukardaki resimde sotanın giydigi formanın aynısını senelerce lisede beden dersinde giymiştim....vay bee....

Deniz Telci
22.05.2010, 23:16
fatih tekke artık bundan sonra, "II.Texas"ta olacak, "Türkiye'ye gelirsem, ilk tercihim Trabzonspor'dan yana." diyen insanımızı ertuğrul sağlam kendisini "zorlayıp" alacak. Hele hele, bize bir gol bize atsın, işte o zaman ayakta "şak şak" diye alkış da var...

Zorlayıp alırsa, haberde "yalan" da yoktur....

demedi deme'yin :)

Kaynak;
http://fanatik.ekolay.net/Ilk-bomba-Fatih-Tekke_3_Detail_244_177319.htm

TolgaTopçu61
28.07.2010, 02:09
Jefferson Brezilya milli takim kadrosuna alindi...

Keramettin
28.07.2010, 22:36
Jefferson Brezilya milli takim kadrosuna alindi...
Şaka :o

ççç ççç ççç

Misina
28.07.2010, 23:33
Büyük Misyon Topçusu Tolga Seyhan Küme Düşüp Giresunsporla anlaştı.Bu yıl Giresunsporda misyonunu tamalayıp seneye amatör ligde bulancakspora geçerse şaşırmayın.

reisoğlu61
26.08.2010, 10:27
eski oyuncularimzdan Yuri Kalitvintsev Ukrayna Milli Takimi hocaligina getirildi.

Harun-61
26.08.2010, 10:53
eski oyuncularimzdan Yuri Kalitvintsev Ukrayna Milli Takimi hocaligina getirildi.

vay be..

Basarilar.

Harun-61
26.08.2010, 10:59
Ceyhun Eris, Sivasspor'da :D

Ertan 51
26.08.2010, 14:55
Sylva ve Büyük şef ne yaptılar,her hangi bir takımla anlaştılarmı acaba?

slmn
30.08.2010, 00:58
Sylva ve Büyük şef ne yaptılar,her hangi bir takımla anlaştılarmı acaba?
Song futbolu bıraktı diye biliyorum yanılmıyorsam.Sylvanında iş bulması zor :)

Harun-61
31.08.2010, 15:55
Tjikuzu'dan haber varmi ?

.

EmreYavuz61
31.08.2010, 20:06
cikuzu kasımpaşada gözüküyor transfermarkta..

Deniz Tosunoğlu
01.09.2010, 00:47
Song futbolu bıraktı diye biliyorum yanılmıyorsam.Sylvanında iş bulması zor :)

Sylva kendi ulkesinde bir futbol takimiyla anlasmis.

slmn
01.09.2010, 01:10
Sylva kendi ulkesinde bir futbol takimiyla anlasmis.
Transfermarktta boşta gözüküyor.

Nizam
01.09.2010, 14:29
Fatih Tekke - Beşiktaş :(

Yiğit SARI
01.09.2010, 14:53
Tekke Beşiktaş'ta

Misina
02.09.2010, 09:55
Mehmet İpek Ofspor'da

Volkan Bekiroğlu Adana Demirspor'da

Recep KINALI
02.09.2010, 14:38
Allah kahretsin Kralımız BJK'ta

Oğuz ZEYTİN
03.09.2010, 00:48
Tekke, layık olduğu yerde... İnşallah daha kötü yerlerde de görürüz kendisini... Fb, Gs filan... Dolaşsın dursun...

Süleyman50
09.10.2010, 12:28
Osman Özköylü içini döktü..

Elazığspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, yapılan antrenman öncesinde oldukça sitemli konuştu.
Özköylü “Ben aptal bir insan değilim, bile bile bu kadar kötü oynamasını düşünecek kadar aciz bir insan değilim” derken, kamuoyundan kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

Elazığspor Teknik Direktörü Osman Özköylü’nün değerlendirmeleri şu şekilde;

Pursaklarspor maçındaki oyun ve skor yakışmadı…
“Tabiî ki son haftalarda almış olduğumuz beraberlikler özellikle son Pursaklar maçındaki kaybedilen puan hakikaten bizim için üzüntü verici ve hiç beklemediğimiz bir sonuç. Hepimiz için sıkıntılı oldu. Bu anlamda tabiî ki kendi adımıza büyük bir üzüntü duyuyoruz. O maçtaki hem oyun ve hem alınan skor Elazığspor’a hiç yakışmayacak durumlardı.

Fethiyespor maçında telafi edeceğiz…
"Bu anlamda biz bunun telafisini yapmak için önümüzdeki Fethiye maçı bizim için çok farklı bir anlam taşıyor. Yani bu maça her anlamda çok farklı hazırlanıp her anlamda farklı bir düşünceyle sahada olacağız. Kaybettiklerimizin artık telafisini yapmak peşinde olacağız.
Bizim için şu saatten sonra deplasman veya iç saha fark etmiyor. Artık bazı şeyleri daha dikkatli ve kontrollü bir şekilde yapmamız lazım. Şuana kadar bazı şeyleri iyi niyetle görmezlikten geldik ama bu iyi niyetimiz bizim üzülmemize sebep oldu"

Savaşa hazır oyuncularla devam edeceğiz
"Bu anlamda kendi adımıza belli tedbirleri alacağız. Özellikle istediğimizi alamadığımız bazı arkadaşlarımıza, form düşüklüğü olan bazı arkadaşlarımızı bir müddet dinlendirip daha böyle hazır sahada mücadeleye ve savaşa hazır olacak oyuncularla devam edeceğiz. Bunun için de ben tüm oyuncu arkadaşlarıma güveniyorum. Biz kötü bir takım değiliz, biz iyi bir takımız. Maalesef bir türlü bunu sahaya yansıtamayan bir takımız. Ben bunu hep söylüyorum belki insanlar bu konuda güleceklerdir. Hoca ne diyor diyeceklerdir ama bunu yöneticilerimizde görüyor. Sizler burada olsanız sizler de göreceksiniz. Bu takım antrenmanda yaptığı taktiksel çalışmadaki başarıyı hiçbir şekilde sahaya yansıtamıyor. O sahaya çıkıldığı zaman oyuncuların üzerinde sanki bir ağırlık, bir şeylerden etkileniyorlar. Bir türlü istediğimizi sahaya koyamıyoruz"

Bazı oyuncular sorumluluktan kaçıyor
"Belli oyuncular sorumluluk almaktan kaçıyor. Belli oyuncular sorumluluğu başka arkadaşlarının üstüne yüklüyorlar. Yani bizim ne taktiksel anlamda nede oyunsal anlamda istediğimiz hiçbir şeyi sahaya koyduğumuzu söyleyemeyiz. Kimse şunu düşünmesin Osman Hoca bu takımı bu taktikle sahaya çıkarıyor. Bu takım bu kadar oynuyor"

Ben aptal bir insan değilim
"Kesinlikle böyle bir şey yok ben aptal bir insan değilim. Ben bile bile bu takımın böyle oynamasını düşünecek kadar aciz bir insan da değilim. Görüyorsunuz kenarda kendimi parçalıyorum. İstediklerimin sahaya yansımamasından dolayı, belki insanların yanlış anladığı bir sürü olaya sebep oluyoruz. Ama maalesef o istediklerimiz ve buradaki emeklerimiz sahaya yansımayınca insan üzülüyor. Ben kendi kendime büyük bir sıkıntı duyuyorum. Bunu sahaya çıkan oyuncu arkadaşımızın da duyması lazım. Ben hiçbirinin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Sadece kötü niyetli olmamak, biz iyi oyuncularız, iyi insanlarız demekle bu iş olmuyor. Sahaya çıktığınız zaman orada bir savaş var. Karşınızda bir takım var. İsmi Pursaklar veya Fenerbahçe fark etmez. Neticede bir rakip var. Eğer siz o rakipten daha fazla istemezseniz, rakipten daha fazla mücadele etmezseniz zaten bu tür skorlarla karşılaşabilirisiniz"

Amatör takımın yemeyeceği golleri yiyiyoruz
"Pursaklar maçında mağlup da olabilirdik, galip de gelebilirdik. O yediğimiz saçma sapan golü yemezsek öyle ya da böyle 2. yarıda alacağımız tedbirlerle maçı galip de bitirebilirdik. Ama bizim en büyük sorunlarımızdan bir tanesi yemiş olduğumuz goller. Bu kadar basit, amatör takımın yemeyeceği goller yiyiyoruz. Onlar bile işini ciddiye alıp böyle goller yemezler. Profesyonel takımda oynamış, belli bir tecrübeye sahip, transfer döneminde kulüplerden milyarları böyle çok rahat bir şekilde isteyebilen oyuncular Bazı şeylerin karşılığını çok iyi vermeliler. Çok iyi çalışan bir takımız. Ben bunu iddia ediyorum. Bizim kadar iyi çalışan bir takım yok. Ama maalesef biz bu kalitemizi ve gücümüzü sahaya yansıtamayan ve sorumluluktan kaçan bir takımız. Sorumluluktan kaçarsan zaten hiçbir şey olmaz. Hiçbir işi beceremezsin. Onun için önümüzdeki Fethiye maçıyla beraber inşallah bazı şeylerin değiştiğinigörmek istiyorum. Değişeceğine de inanıyorum. Oyuncularımın çok daha farklı mücadele sergileyeceğini ve oynayacağını da düşünüyorum. Artık hem üzdüğümüz insanları ve hem kendimizi sevindirip, inşallah bir toparlanma içine girip yeniden bir çıkış yapacağız"

Elazığ’da başarılı olmak istiyorum
"Ben bu maçın bizim için bir şans olduğunu düşünüyorum. Bazen bir musibette bin nasihat vardır derler. Biz böyle bir musibeti yaşadık. Bazı şeyleri çok daha iyi görme şansını bulduk. Bu anlamda kendi adımıza tedbirleri de alacağız. Belki almış olduğumuz beraberlik ve kötü oyun bizim için güzelliklerin başlangıcı olacaktır. Biz alıştık seyircisiz oynamaya, insanlar da bunu kabullenemiyor. Bu takım 3 tane deplasman oynamış 3 tane iç sahada seyircisiz oynamış ve 10 puanla halen daha 4. sırada yani şu kaybettiklerinden 2 tanesinde kazansa liderle baş başa olacaktık. Herkes kazanmak istiyor. Bende her maçımı kazanmak istiyorum. Kaybettiğim zaman ben sabahlara kadar uyumuyorum. Çok üzülüyorum. Bizim arkamızda 3 maçtır seyirci desteği yok, rakip rahat, hakem rahat yani böyle bir ortamda yine kötü olarak değerlendiriyorum. Ben Elazığspor'u gerçekten çok seviyorum. Burada başarılı olmayı çok istiyorum. Burada bize güvenen ve inanan insanlar var. Ben onları mahcup etmemek için; burada başarılı olmak için çok çalışıyorum. Herkes sabırlı olsun"

ELAZIĞSPOR STORE MAĞAZASI AÇILIYOR
Öte yandan uzun süredir çalışmaları yapılan Elazığspor Store Mağazası, 12 Ekim’de açılıyor…

Elazığ Atatürk Stadyumu altında açılacak olan ve çalışmalarında sona gelinen Elazığspor Store Mağazası’nın resmî açılışı 12 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Elazığspor’un Lisanslı ürünlerinin de yer alacağı Store Mağazası’nın açılışı, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 8. Hafta’da 13 Ekim Çarşamba Günü oynanacak olan Pendikspor maçından 1 gün önce 12 Ekim Salı günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek.

Erol Koç
11.10.2010, 16:57
10 Ekimde oynanan ofspor, urfasporun maçından çekilmiştir.

http://www.oflular.com/images/foto/10102010230341.jpg

http://www.oflular.com/foto/23519

Talat YAVUZ
12.10.2010, 10:37
ömer rıza'ya bakın ingiltere de shewsbury town da allahım yaa küçük emrah gibi surat ifadesi ve guiza gibi yetenek katili :)

Osman Pervaneli
12.10.2010, 16:58
Yuri Kalitvintsev - Ukrayna Milli Takim Antrenörü
2 dk önce eurosport da duydum

Osman Pervaneli
12.10.2010, 17:01
ömer rıza'ya bakın ingiltere de shewsbury town da allahım yaa küçük emrah gibi surat ifadesi ve guiza gibi yetenek katili :)

transfermarkta göre histon fc de görünüyor

http://www.transfermarkt.de/de/oemer-riza/profil/spieler_10150.html

Erol Koç
15.10.2010, 16:20
Emre Toroman
2010
http://www.ajansspor.com/resimv3/emreToraman_Lietava_Grajcia.jpg

2003
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/arsivimage.aspx?picid=89031

Erol Koç
15.10.2010, 16:31
Hasan Üçüncü

http://www.haberkapisi.com/images/other/mersin-idmanyurdunda-imzalar-atildi-20100621A21060D1-03.jpg

pazarkapılı
15.10.2010, 17:07
trabzonun yarınları hasan ücüncü....vay be....zonguldakspora ortasahadan attıgı gol müthişti.....bursaspora giden eski trabzonsporlu oyuncu kadar sanslı olsaydı keske....

lazoli06
01.12.2010, 12:38
Bjk'de forma giyen eski bir oyuncumuz için Bursaspor'a gidecek şeklinde haberler çıktı,gider mi gider para her kapıyı açar,ona da Bursa'lı diye bağırırlar

HIRCINBEY
20.12.2010, 19:17
misse misse ?

Misina
06.01.2011, 10:46
Samsun'da Ufuk Bayraktar imzaladı..
Samsunspor, Ufuk Bayraktar ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı..

http://www.ajansspor.com/resimv3/ufukBayraktar_imza.jpg

Diyarbakırspor'dan sözleşmesini tek taraflı fesheden ve Samsunspor ile her konuda anlaşan Ufuk Bayraktar için Nuri Asan Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Ufuk Bayraktar, Samsunspor'un ligde şampiyon olacağına inandığı için geldiğini belirterek, ''Amacım yeniden Süper Lig'de forma giymek. Samsunspor'un da Süper Lig'e çıkacağına inandığım için geldim. Gelecek sene Süper Lig'de oluruz inşallah'' dedi.

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çalık ise Ufuk gibi kaliteli bir oyuncuyu Samsunspor'a kazandırdıkları için mutlu olduğunu ifade etti. Ufuk ile 2,5 yıllık anlaşma yaptıklarını kaydeden Çalık, şöyle konuştu:
''Ufuk Bayraktar ile sözleşme imzaladık, Billy Mehmet transferinden vazgeçtik. Ufuk bu akşam Samsunspor'un Antalya Belek'deki kampına katılacak. Samsunspor'a çok faydası olacağına inanıyoruz. Gençlerbirliği'nden ayrılan Billy Mehmet ile görüşmemizde her konuda anlaştık, Billy Mehmet'ten sağlık kurulundan sağlam raporu alıp sözleşme imzalamak istedik. Ancak, imza atıp öyle sağlık kontrolünden geçmek isteyince biz de transferden vazgeçtik. Zaten sakat olduğu bilgisi gelmişti biz de emin olmak istemiştik. Sağlık kontrolünden geçmemesi endişemizi doğruladı. Bizim hata yapma lüksümüz yok. Eğer ligde iyi bir yere gelmek istiyorsak yaptığımız transferlerde hata yapmak istemiyoruz. Bunun için tüm futbolcuları tam teşekküllü bir hastanede sağlık kontrolden geçiriyoruz. Ama Billy Mehmet gitmek istemedi, biz de sağlık kontrolünden geçmiyorsa transferinden vazgeçtik.''

Nokta transferler yaptıklarını ifade eden Çalık, ''İki futbolcuyu transfer ettik. Bir forvet, bir de orta saha arayışımız var. Trabzonsporlu Zafer bizim gündemimizde olan futbolcu. Kendisi ile görüştük ve halen görüşmelerimiz devam ediyor'' dedi.

Çalık, ayrıca bir Fransız futbolcu ile görüştüklerini, bu oyuncunun Cumartesi günü Türkiye'ye gelmesini beklediklerini söyledi.

#DcK``
26.01.2011, 22:31
Bu Yabancıları googleye yazıom .. . Hala daha resimleri var. .

Misina
26.01.2011, 23:49
Metin Aktaş ve Kadir Keleş Adana Demirsporla Anlaştı.

ihsan candas
27.01.2011, 00:16
Tjikuzu'dan haber varmi ?

.

oynadı bu hafta

Murat'
18.03.2011, 16:06
http://www.haber61.net/foto-galeri/onu-hatirladiniz-mi-910-p9.htm

http://www.haber61.net/images/gallery/910/39.jpg

Haber61 eski futbolcumuz Hans Sommers için güzel bir çalışma yapmış.

Oğuzhan İnce
18.03.2011, 16:46
http://www.hanssomers.be/home.htmadamsın sommers :)

ibrahim
19.03.2011, 21:39
Trabzonspor Dergisinin Ocak sayisini okuyan varmi? Misse Misse ne is görüyomus??

Misina
20.03.2011, 02:34
Trabzonspor Dergisinin Ocak sayisini okuyan varmi? Misse Misse ne is görüyomus??

ssk'dan emekli olmuştur çoktan:D

izzet
23.03.2011, 15:28
Zafer Yelen Almanya 4. Ligtakimlarindan RB Leipzig ile Antrenmanlara cikiyor.

Canberk
23.03.2011, 15:49
Hiç çıkmadı abi haberlerde filan.
4.Lig mi o kadar kötü mü yani durum :o

FC-ST-PAULI-61
23.03.2011, 15:51
RB Leipzig de para cok.4-5 Sene sonra Bundesliga da olurlar

Misina
17.06.2011, 12:46
Erdinç Yavuz Şanlıurfaspor'da..

Şanlıurfaspor yönetim kurulu ilk dış transferini süper lige bu yıl veda eden Konyaspor’un başarılı stoperi Erdinç Yavuz ile resmen anlaştı.

1978 Kayseri doğumlu olan Erdinç bu yıl Konyaspor forması ile başarılı maçlara imza attı. Kayseri spor alt yapısnda yetişen Erdinç Yavuz sırası ile Trabzonspor, Sakaryaspor, Kayseri Erciyesspor, Diyarbakırspor’da oynadı.

Şanlıurfaspor yönetim kurulu başarılı ve deneyimli stoper ile bu yıl ki başarılı olma adına kamuoyuna ilk sinyalini vermiş oldu. Erdinç önümüzdeki günlerde Şanlıurfa’ya gelecek.

Ajansspor.com

MonteCristo
25.06.2011, 18:23
Bizde 10 sene önce falan Alexander Löbe diye bi oyuncu vardı Alman. Aklıma geldi bakıyım netten dedim. Trabzon formalı bir resmini bulamadım internette. 40 sene önce oynayanların bile fotoğrafı bulunurken bu elemanınki yok. Bulabilen varsa paylaşabilir mi inat ettim. Tam yeri değil ama bu soru için en alakalı başlık buydu.

Bera B.
26.06.2011, 02:10
Şu başlığa bakıyorum da 90lı yılların sonu ve 2000li yılların başında ne kötü zamanlar geçirmişiz, kadromuz ne kadar kötüymüş. İnsanlar diyince kızıyorum ama hakikaten bir Anadolu takımı hüviyetindeymişiz o zamanlar.

Dawsofield
26.06.2011, 11:20
Erdinç Yavuz vardı o bıraktı mı?

ESER
26.06.2011, 13:29

ziya dogan teknik direktorlugu birakmadigi surece futbolu birakacagini pek sanmam:)

talsuv61
26.06.2011, 16:38

Konyadaydı. İlk yarıdaki maçta konyanın golünü o atmıştı.

ali baran
26.06.2011, 17:03
Konyadaydı. İlk yarıdaki maçta konyanın golünü o atmıştı.

şanlıurfasporla anlaştı

Murat'
26.06.2011, 17:13
Hakkını yemeyelim şu Erdinç Yavuz bizde 3 sene iyi performans gösterdi, Adanaspor ikinci ligdeyken almıştık onu.Keza Tolga Seyhan da öyle, ikisi beraber çok iyi oynuyorlardı ama ne olduysa Tolga Ukrayna'ya gittikten sonra oldu.

anakonda09
27.06.2011, 11:07
Basketbol takimi da artik nostaljİ oldu yapanlara yaziklar olsun....

Gökçebey
29.06.2011, 11:40
Daha dur Selçuk, yeni başladı. :)

http://magazin.milliyet.com.tr/bu-fotograf-beni-bitirdi/magazin/magazindetay/29.06.2011/1408126/default.htm

DNA-TS
30.06.2011, 00:08
az önce çekirdek yemek icin bir gazete serdim yere.
kemal serdar röportajı vardı ohem cıtladım hem okudum,erdoğduda kaptanın yeri isimli bir lokantası varmış ve mütevazi bir hayat sürdüğü yazılmış gazetede.

Harun-61
14.07.2011, 10:48
Zafer Yelen, Almanya 2. Lig Takimlarin'dan FSV Frankfurt ile kontrat imzaladi.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/4000/artikel/755103/260x195_K1gZU7QFDS.jpeg

.

reisoğlu61
31.07.2011, 01:47
Zafer Yelen bugün Almanya Kupasi macinda FSV Frankfurt adina frikikden bir gol atti.

bordoylamavi
14.08.2011, 03:55
umut dün ilk golünü attı tolulouse ın ilk lig maçında. 70 . dkakada takıma bi nevi galibiyeti getiren bir gol oldu. kırılma noktası gibiydi. gol çok klastı benden söylemesi umut kendini sevmeyenlere fransadan kapak gönderdi

yaranozlu
14.08.2011, 04:27
iyi gol attı umut, inşallah gol kralı olur fenere gider. fener sever gol krallarını ama sakın trabzona geri dönmesin, allah yolunu açık etsin. fransa liginde toulouseluyuz :)

sabankuru
16.08.2011, 16:28
Arkadaslar, Lyon altyapisinda oynayan Yattara bizim eski Yattaranin nesi oluyor? Resimdede baya benziyorlar:

http://www.olweb.fr/en/home/300204/Card-player/2007/Yattara-Mohamed?grp=2&saison=2011

yaranozlu
18.08.2011, 20:32
Arkadaslar, Lyon altyapisinda oynayan Yattara bizim eski Yattaranin nesi oluyor? Resimdede baya benziyorlar:

http://www.olweb.fr/en/home/300204/Card-player/2007/Yattara-Mohamed?grp=2&saison=2011

hakikaten de çok fena benziyorlar, saçları sarı olsun ayırt edemeyiz sanırsak. bu da gineli olduğuna göre vardır bir şeyler bence.

Cevikoglu
18.08.2011, 21:18
bugun teo'nun 2 gol attığı maçı izledim
bu adam kaçıp gitmeyecekti arkadaş!!!!

61_Hasan_69
20.08.2011, 12:51

Yattaranın kardeşi bu..bizim yattara bunu bizim kulube önermiş ama ilgilenen olmamış adam şuan Lyon altyapısında..varın siz düşünün halimizi..

Harun-61
20.08.2011, 14:24
Hüseyin Cimsir'den hala haber yok ??

Harun-61
22.08.2011, 18:28
Hüseyin Cimsir'den hala haber yok ??

:confused::confused::confused::confused:

dominator61
01.09.2011, 22:46
http://img703.imageshack.us/img703/6307/kaptant.jpg

Merhaba Arkadaslar,

Kemal Serdarin su anki resmini istemissiniz, ben de bugün cekme firsatini buldum. Beraber cay icerken bir resim cektim. Resim Düzköy Yaylasinda, 01-09-2011 tarihinde cekilmistir.

Selamlar Yasin Tirgil

sabankuru
02.09.2011, 23:51
http://www.m5zn.com/uploads2/2011/8/6/photo/0806112008553r31irf6.jpg

pazarkapılı
03.09.2011, 11:10
otursam kahvede kemalle konussam futbol,oynasam batak,seyretsem trabzonu yayladan....mutlulugun,cennetin tarifi benim icin bu....

zafer6161
04.09.2011, 00:51
http://img703.imageshack.us/img703/6307/kaptant.jpg

Merhaba Arkadaslar,

Kemal Serdarin su anki resmini istemissiniz, ben de bugün cekme firsatini buldum. Beraber cay icerken bir resim cektim. Resim Düzköy Yaylasinda, 01-09-2011 tarihinde cekilmistir.

Selamlar Yasin Tirgil
vay bee adam çok çökmüş,,tıpki egemenin 50 yaşlarındaki halini andırıyot,egemenede çok benziyordu

reisoğlu61
15.09.2011, 19:24
kaleci jefferson bu gece oynanan hazirlik macinda brezilya milli takiminda arjantin karsisinda kaleyi korudu

ibrahim
15.09.2011, 22:38
Galibiyet Dobi Hasan'ı duygulandırdı

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/09/15/652x324/684232676395.jpg

Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor'un ilk maçında İnter'i 1-0 mağlup etmesi, Türkiye'yi sevince boğdu.

Bordo - mavili ekibin galibiyetinin sevincini yaşayanlardan biri de 28 yıl önce yine galip gelinen maçta Trabzonspor'un formasını giyen Hasan Şengün. Nam-ı diğer Dobi Hasan. Şengün, şu anda çalıştırdığı Bölgesel Amatör Lig'te (BAL) mücadele eden Dikbıyık takımı ile Bolu Termal Otel'de kampta.

Dün akşam oynanan Şampiyonlar Ligi maçını izlerken 28 yıl öncesine döndüğünü söyleyen Şengün, o günleri unutamadığını anlattı. Şengün, "28 yıl önce İnter ile oynanan iki maçta da vardım. Dün akşam maçı izledim. Tabii mutlu oldum. İster istemez geçmişe dönüp duygusallaşıyorsun. Trabzonspor özellikle ikinci yarıdaki futboluyla hem kendisini, hem de Türkiye'yi çok iyi temsil etti. İnşallah devamını da getirir." diye konuştu.

28 yıl önceki şartlarla bugünkü şartların farklı olduğunu vurgulayan Şengün şöyle devam etti:

"O güne baktığınızda İnter'in de, bizim de çok iyi kadromuz vardı. Bu dönemdeki psikoloji çok daha farklıydı. O dönemde dışarıyı çok iyi tanımıyorduk, üzerimizde çok baskı vardı. Şimdi takımlar çok daha rahat oynuyorlar. Şu an keşke olsaydık da tekrar oynasaydık diyoruz ama geri dönme şansımız yok. Şu anda teknik adamlık yapıyorum. Futboldan vazgeçemiyorum. İşimiz bu. O yönde hizmete devam ediyoruz." Şengün, 28 yıl önceki kadroda yer alan futbolcu arkadaşları ile de halen görüştüğünü sözlerine ekledi.

Fotomac

DNA-TS
23.09.2011, 12:19
http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Yattara-dan-muthis-frikik-golu--cZZukYPE7ilf.html

bladex61
30.09.2011, 22:06
cale wolsburgdaydı ne durumda nasıl 80de filan alıyorlarmı oyuna

Harun-61
11.10.2011, 10:05
Elazığ'da yol ayrımı
Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele eden Elazığspor, teknik direktör Osman Özköylü ile yollarını ayırdı.

Misina
11.10.2011, 12:58
Futbolda dün yok geçen sezon şampiyon yapıp küme atlattığı takımdan gönderildi.

blacksilva
13.10.2011, 13:12
cale wolsburgdaydı ne durumda nasıl 80de filan alıyorlarmı oyuna

ilk 1-2 macta oynadi mi bakmadim ama son 3 mactir 1 dk. bile oynamadi

Harun-61
15.10.2011, 11:10
Milan eski Trabzonsporluyu istiyor

Milan eski bir Trabzonsporlunun peşinde

İtalya Serie A takımlarından Milan, ülkemizde bir zamanlar Trabzonspor ve Konyaspor akımlarında oynamış olan Jefferson'un peşinde.

İtalya Serie A'nın son şampiyonu Milan, yeni sezonda da aynı hedefe ulaşmak için mücadele ederken, bir yandan trasfer çalışmalarını da sürdürüyor. Milan'ın takip ettiği ve kadrosuna katacağı iddia edilenlerin arasındaysa Türk futbolseverlerin çok yakından tanıdığı bir isim dikkat çekiyor.

Başta TV Globo olmak üzere Brezilya'dan gelen iddialara göre, İtalyan devi, Brezilya Serie A'da şampiyonluk mücadelesi yapan Botofago'nun 3 yıldızıyla yakından ilgileniyor.

Milan'ın son haftalarda Botofago maçlarını izlemek için scoutlar gönderdiği öne sürülürken, Rossonerilerin hedefindeki isimlerin Brezilya milli takımının da kalesini koruyan eski Trabzonsporlu ve Konyasporlu Jefferson ile, sol bek oyuncusu Bruno Cortes ve orta saha Elkeson olduğu belirtildi.

Botafogo'nun ikinci başkanı Andre Silva da iddiaları doğrularken, "Şu an için kesin bir şey yok. Milan'ın maçlarımıza bazı scoutları gönderdiğini biliyoruz. Libertadores için bu oyunculara ihtiyacımız var, ancak asıl olan bu oyuncuların kalmak ya da yurt dışına gitmek konusundaki istekleri" dedi.

Haberde Brezilya Milli Takımının başına Mano Menezes'in gelmesiyle daha büyük roller almaya başladığı belirtilen Jefferson'ın, son Meksika maçında da İnter kalecisi Julio Cesar'ın yerine görev yaptığı ve penaltı kurtararak maçın kahramanı olduğu söylendi. Milan'ın Dida'dan bu yana 1 numaralı pozisyon için arayışlarının sürdüğü dile getirilirken, yeni Dida olarak çıkış yapan ve 2005'te Trabzonspor'a transfer olan Jefferson bu isim olabileceği öne sürüldü.

Milan gözlemcilerinin geldiği son iki maçta sarı kart cezalısı ve milli takımda olduğu için oynayamadığı hatırlatılan Jefferson'ın, Avrupa'ya dönmeyi istediğine dikkat çekilirken, Milanlı yetkililerin Atletico Paranaense karşılaşmasında Jefferson ve diğer isimleri tekrar izleyeceği ifade edildi.

Benfica başta bir çok Avrupa kulübünün daha ilgisini çeken 22 yaşındaki orta saha Elkeson'un Botofago ile 2015'e kadar sözleşmesi bulunurken, bonservisinin %50 Nova İguaçu şirketinde olan 23 yaşındaki sol bek Bruno Cortes'in ise 2016'ya kadar sözleşmesi bulunuyor. 26 yaşındaki Jefferson'ın ise Botafogo ile olan sözleşmesi 2014 yılının aralık ayında sona erecek.

axelman
15.12.2011, 19:51
Eski topçularımızdan Bernd Thijs futbolculuğunun sonbaharını yaşıyor.Bu sene transfer olduğu Gent'te 15 maçta 8 gol atmış.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bernd-thijs/transfers/spieler_13368.html
Ayrıca Gent'te tanıdık bir isim daha var.İlk önce alıp sona vazgeçtiğimiz Christian Brüls oda iyi bir sezon geçiriyor.Önümüzdeki yıllarda ingiltere veya Almanya'da izleriz artık.
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/christian-bruels/profil/spieler_38978.html

Armağan Dere
15.12.2011, 23:47
Şota'nın Trabzonspor forması altında ilk golü cezamız nedeniyle İstanbul İnönü'de oynanan ve 3-1 kazandığımız Gaziantep maçıydı. Ve o maçta İnönü'nün kapalısındaydım.

:)...
O maçla ilgili gazete manşeti tarih:14 Kasım 1993..
Kapalı bir İstanbul günüymüş...
Diğer hafta da aynı stadda 7 tane yemişiz...
http://a1112.hizliresim.com/s/h/149bn.jpg

Adem Erdoğan
01.02.2012, 18:47
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_rw_Osman_Ozkoylu004.jpg

Osman Özköylü'de çok değişmiş.

Yasin Altuntas
03.02.2012, 02:48
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/abdullah-hocanin-kiymeti-ciddi-anlamda-bilinemedi/news/anzeigen_82778.html

Kayiplarda :(

28TS61
01.03.2012, 22:45
lee eul yong tekrar trabzonsporda. 3 haftalik staj icin

Murat'
01.03.2012, 23:15
Arkadaşlar Hüseyin'den haber var mıdır acaba ?

Ahmet Demir
01.03.2012, 23:16
Arkadaşlar Hüseyin'den haber var mıdır acaba ?

geçenlerde burada biri memleketinde kahvede kağıt oynarken görüldüğünü söylüyordu :)

Fatih Kuloğlu
01.03.2012, 23:24
Petkoviç nerelerde ? En son sivasspor'un kalesindeydi çok severdim kendisini çok iyi bir kaleciydi bence degajlarıda müthişti .

Murat'
01.03.2012, 23:28
Petkoviç nerelerde ? En son sivasspor'un kalesindeydi çok severdim kendisini çok iyi bir kaleciydi bence degajlarıda müthişti .

Geçen sene Avustralya'nın Melbourne Victory takımında oynamış, bu sene herhangi bir takımda görünmüyor büyük ihtimalle bırakmıştır.

Fatih Kuloğlu
01.03.2012, 23:49
Risp , Celaleddin ve Mısırlılarımız Ayman ' la Sayed Moawad 'dan haberi olan var mı ? :D

Murat'
01.03.2012, 23:53
Risp Güney Kıbrıs'ta Ethnikos takımında, Ayman da ülkesinde Masr el Masaka takımında oynuyor, Celalettin ise futbolu bıraktı.

Cihan
18.03.2012, 16:26
jean claude francois rigon
(https://twitter.com/#%21/search/%23trendyol)

irfanb
14.04.2012, 22:05
Kemal Serdar`ı merak ederim.Ne iş yapar acaba.?

Harun-61
17.04.2012, 11:14
Hüseyin Cimsir kankasi F. Tekke ile birlikte Adiyman Menzil Köyünde göründü :)

http://desmond.imageshack.us/Himg843/scaled.php?server=843&filename=6161j.jpg&res=landing

inception61
17.04.2012, 22:50
Hüseyin Cimsir kankasi F. Tekke ile birlikte Adiyman Menzil Köyünde göründü :)

http://desmond.imageshack.us/Himg843/scaled.php?server=843&filename=6161j.jpg&res=landing

YANLIZ kardeş ortadaki eleman sanki saldırıya uğramış siyah çizgi:D gülmekten yarıldım

reisoğlu61
18.04.2012, 23:52
Davor Vugrinec hala Hirvatistan liginde oynuyor. ve haftasonu attigi golle tarihe gecip hirvatistan liginin en cok gol atan oyuncusu oldu.

hkeskin32
27.04.2012, 18:33
http://futbolakademi.blogspot.com/2012/04/huseyin-keskin-rakamlarla-ucuncu.html "rakamlarla üçüncü"

Bera B.
26.05.2012, 00:08
Glowacki wisla krakowda. O da burada bir başlığı hak ediyor.

gustavo_colman
26.05.2012, 10:04
Zafer Yelen, Almanya 2. Lig Takimlarin'dan FSV Frankfurt ile kontrat imzaladi.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/4000/artikel/755103/260x195_K1gZU7QFDS.jpeg

.
bu adamı yediler yediler :(

Emrah KabuL
26.05.2012, 16:57
Hazırlık maçı..

Danimarka - Brezilya

Jefferson De Oliviera ilk 11'de.

Mustafa Çolak
26.05.2012, 17:37
Hazırlık maçı..

Danimarka - Brezilya

Jefferson De Oliviera ilk 11'de.
Maçı nerden izliyrsunuz ?

Emrah KabuL
26.05.2012, 17:42
Maçı nerden izliyrsunuz ?

Takip etmiyorum,maçkolik'de gördüm.

Harun-61
14.06.2012, 16:41
Bank Asya 1. Lig takımlarından Ankaraspor, orta saha oyuncusu Ali Güzeldal'ı 3 yıllığına renklerine bağladı.

ugurTS1989
14.06.2012, 18:40
umut bulut galatasaray...

Harun-61
18.07.2012, 13:57
Adana Demirspor, Süper Lig tecrübesi olan ve Bursaspor formasıyla şampiyonluk yaşayan Hüseyin Cimşir ile anlaştı.

dominator61
16.08.2012, 13:40
Kemal Serdar kendi köyünde yasiyor. Oglunla beraber iki tane restauranti var. Kaptan Kemalin yeri. Biri sögütlüde yanilmiyorsam.

Verstuurd van mijn HTC One X met Tapatalk

titanic
02.02.2013, 00:59
Feridun sungur Tokatsporla sözleşme imzalamış. O kimdi tam hatırlayamadım şimdi ama vardı sanki ya

Murat'
02.02.2013, 01:16
Feridun sungur Tokatsporla sözleşme imzalamış. O kimdi tam hatırlayamadım şimdi ama vardı sanki ya

Eski sağ beklerimizden, Samet Aybaba'nın döneminde forma şansı bulmuştu.

Murat'
02.02.2013, 01:20
Ufuk Bayraktar - Gaziantep BŞB
Ufukhan Bayraktar - Adana Demirspor
Yusuf Kurtuluş - Adana Demirspor
Selim Akbulut - Şanlıurfaspor

CEMEFKER
07.02.2013, 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=1A0Uxep6MDw

Müthiş...

(Muhabirinin) - Bu sene unutamadığınız maç/sizi zorlayan bir takım oldu mu ? sorusuna,

(Ali Kemal Denizci'nin) - " Bu sene lig zevk vermedi/sarmadı, Avrupa takımları ile takıldık....." tarzı alaycı konuşması hakikatten ilginç...ki inanca bakın ki ilk

şampiyonluktan sonra - Bu takım bir aksilik olmazsa daha en az 3 sene şampiyon olur" deme cesareti, öngörüsünü göğsünü gere gere resmen haykırıyor.

Bu ateşe hangi karlı dağ dayanabilirdi ki....

Arkasından (kim olduğunu bilmiyorum Şenol Güneş'in yanındaki futbolcu ağabeyimiz) - " Top gelmiyor, bazen maçta sıkılıyoruz, kaleciyi soğutmamak için bazen geri oynuyoruz" takılması da güzeldi...

Ne denir her türlü saygıyı hakediyorlar....

(Bazılarımız sevmeye bilir tarzını, uslübunu ancak, o dönemden kalan ve tek ses olarak mücadele veren Serdar Bali'nin demek istediklerini, -özellikle geçen Cuma akşamı- daha iyi anlayabiliyorum)

CEMEFKER
07.02.2013, 23:43
Ruh , Özgüven denen şeyin Ali Kemal Denizci gibi bedenlerde dışarıya yansımasıdır videoda görülenler.... Bu hal duruşu, hareketleri, mimiklerine yansımış....

Bu kafayı yaşayan 5-6 tane topçun olsun, bu işi götürürsün. Tolunay Hoca'nın bu kafayı yaşadığını biliyoruz, aslında bir şans da var elimizde bu açıdan bakılırsa.....

Geriye kalan Trabzonspor'da oynamanın aslında bir ayrılcalık olduğunu hatırlatacak, birliği sağlayacak, takım içindeki birlikteliği dağıtacaklara "Höst, burada biz varız" diyecek videoda gördüğümüz gibi adamların eksikliği/yetersizliği.

Bu yapı takımda oluşturulursa denildiği gibi 3-4 sene işi götürecek bir yapı oluşturulur.....

61_Hasan_69
09.02.2013, 14:32
Ufuk Bayraktar - Gaziantep BŞB
Ufukhan Bayraktar - Adana Demirspor
Yusuf Kurtuluş - Adana Demirspor
Selim Akbulut - Şanlıurfaspor

Ufuk Bayraktar çok önemli bir yıldız olabilirdi ama kendine etti ne ettiyse oda.

EMiRHAN61
09.02.2013, 20:24
Alişen Kandil vardı bizim. Maraştaymış sanırım

Kadir Yeter
09.02.2013, 22:16
İdmanocaklı ve Trabzonsporlu Metin Kenan Aksu(Sarı Kenan)... Beşirli'de. Trabzon.

Trabzonsporlu Hüseyin Tok'un dayısıdır(Maç spikerlerinin ortak sesi:Hüseyinnn... kafaaa...goooolll).

Tanımayanlar için belge ve bilgi:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4731&page=2

Kadir Yeter.
09.02.2013- TRABZON.

zafer6161
10.02.2013, 21:27
metin aktaş ı merak ediyorsanız
hergün değirmendere ganyan bayine takılır...... :D

Faruk BERBER
10.02.2013, 23:18

Severdim kendisini :)

Bıraktı mı futbolu, nerede oturuyor :)

61_Hasan_69
03.03.2013, 13:48
Tayfun Cora dün ads-ksk maçında 90+2 de zaman geçsin diye oyuna alındı.

Mellih
08.03.2013, 01:38
Arkadiusz glowacki eski takımı wisla krakowda :)

omondoles
08.03.2013, 07:00

Kazandıklarını böyle çarçur etsinler ondan sonra da " klübe şu kadar hizmet ettim" diye ajitasjon yaparak kanını emsinler. Gıyabında bütün eski futbolculara lafım.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Emre GÜRDAL
08.03.2013, 10:27
Ogun temizkanoglu artik 3 lig takimlarinda golcukspor td.olarak hayata devam ediyo...

61_Hasan_69
13.03.2013, 15:23
Selahattin Kınalı vardı o nerede şimdi ?

zafer6161
14.03.2013, 10:48
Selahattin Kınalı vardı o nerede şimdi ?

ö.m gönderilmiştir:p

Emrah Akcagöz
14.03.2013, 18:24
Jackson Avelino Coelho "JAJA" - Metalist Kharkiv

:)

adrian
22.06.2013, 00:27
bizim eskiden bi sağ bekimiz vardı 96-97-98 yıllarında oynuyodu OKAN ÖZKE diye,acaba napiyor şimdi

Metin Ural
01.07.2013, 09:30
http://www.fifa.com/confederationscup/players/player=184320/index.html

Murat'
01.07.2013, 09:54
http://www.fifa.com/confederationscup/players/player=184320/index.html

Kesinlikle çok yetenekli bir kaleciydi, Türkiye'ye uyum sağlayamadı sadece.

28TS61
01.07.2013, 10:08
sky´in haberine göre halil altintop bundesliga´da oynayan fc augsburg´a transfer oldu yaziyor

http://ard-text.de/index.php?page=232

Osman Pervaneli
22.07.2013, 01:36
Faty Papy (http://www.transfermarkt.de/de/faty-papy/profil/spieler_81919.html) BIDVest Wits FC (Güney Afrika)

Christian Brüls (http://www.transfermarkt.de/de/christian-bruels/profil/spieler_38978.html) OGC Nizza (Fransa)

Veysel Tomruk
22.07.2013, 14:06
bizim eskiden bi sağ bekimiz vardı 96-97-98 yıllarında oynuyodu OKAN ÖZKE diye,acaba napiyor şimdi

Şimdi Beden Eğitimi Öğretmeni ...Aynı okuldayız onunla...

haciosmanoglu
22.07.2013, 22:06
Erdinc Yavuz, Konyaspor'da kaptan.

titanic
22.07.2013, 23:21
ö.m gönderilmiştir:p

neden özel,yazın da biz de öğrenelim renkdaş

TSaskı
24.07.2013, 12:22
hüseyin cimşir hangi takımda arkadaşlar ? bir bilgisi olan varmı .ben bulamadımda .

reisoğlu61
30.07.2013, 16:33
Pawel Brozek Wisla Krakaow takimina transfer oldu

reisoğlu61
31.07.2013, 09:51
Karel D´Haene- Zulte Waregem
Tomas Jun-Austria Wien
ikiside dün sampiyonlar liginde oynadi

Kadir Yeter
08.08.2013, 16:48
İdmanocaklı ve Trabzonsporlu Metin Kenan Aksu(Sarı Kenan)... Beşirli'de. Trabzon.

Trabzonsporlu Hüseyin Tok'un dayısıdır(Maç spikerlerinin ortak sesi:Hüseyinnn... kafaaa...goooolll).

Tanımayanlar için belge ve bilgi:
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4731&page=2

Kadir Yeter.
09.02.2013- TRABZON.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918935014
Sayfa açıklaması:
Trabzonsporlu Metin Kenan Aksu(İdmanocaklı Sarı Kenan): Ayakta, sağdan ikinci. Gazete (spor) arşivimden.... Kadir Yeter. 04.3.2013- TRABZON.

28TS61
30.08.2013, 11:22
tolga dün umarim ceza almayiz diyordu herseyi bile bile. sikecilere ayak uydurmus coktan. artik sende bir sikecisin tolga

28TS61
25.11.2014, 14:47
erman özgür pisliktv de yorumcu olmus. ne yazikki istanbul yalakaligi yapiyor ince ince

Murat'
25.11.2014, 14:53
Karel D´Haene- Zulte Waregem
Tomas Jun-Austria Wien
ikiside dün sampiyonlar liginde oynadi

Karel D'haene hâlâ Zulte Waregem'de ve takıp kaptanı. Resmî sitenin arka planını süslüyor.

http://www.essevee.be/teams

http://www.essevee.be/images/spelers/24KarelDhaene.png

signal
27.11.2014, 08:55
Karel D'haene hâlâ Zulte Waregem'de ve takıp kaptanı. Resmî sitenin arka planını süslüyor.

http://www.essevee.be/teams

http://www.essevee.be/images/spelers/24KarelDhaene.png

Aklıma ziya doğan geldi. Çok severdi bu arkadaşı:)

Salih Edip
28.11.2014, 01:06
Aklima cm 03 04 geldi oyuna baslar baslamaz serbest birakirdim bu kardesimizi. O zaman 22 yasindaydi heralde :)

reisoğlu61
28.11.2014, 10:45
ogün temizkanoglu pazartesi aksamlari kanal a´da spor yorumculugu yapiyor.
fatih Tekke A2 milli takiminin basinda, adi balikesir ile aniliyor.

Hakan
06.12.2014, 15:21
Ömer Rıza'yı merak ediyorum :)

Emrah Akcagöz
10.02.2015, 14:33
Gözümüzün nuru Çin'in Chongqing Lifan takımına gitmiş.

http://sv102.piclect.com/6af32c977/o/15/02/10/b9e3-yrcuamirfu.jpg

ESER
17.02.2015, 03:48
Gözümüzün nuru Çin'in Chongqing Lifan takımına gitmiş.

http://sv102.piclect.com/6af32c977/o/15/02/10/b9e3-yrcuamirfu.jpg

kariyerine cinden bile kovuldu yazdirmaliydi, onu da basaracaktir. guveniyorum bu konuda kendisine,

jairzinho
06.06.2015, 14:51
sanırım bu şunuda göstermiştir birkez daha.türkiye çinden ve katardan bir önceki durak durumunda.

Faruk BERBER
04.01.2017, 19:11
Maccabi Tel Aviv, sezon başında göreve getirilen Shota Arveladze ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

Hocalık yapamıyor Şota, başka bir alana yönelse iyi olabilir.

Cengiz Çubukcu
04.01.2017, 20:38
Maccabi Tel Aviv, sezon başında göreve getirilen Shota Arveladze ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

Mesela ts'de sportif direktorluk

adiloş bebe
05.01.2017, 11:42

yakında lig tv'de maç yorumlamaya başlar.

omondoles
05.01.2017, 11:49

Dil öğrenme konusunda çok yetenekli. Bence Çevirmen olsun.

Loading %61..

Yiğit Gayretli
05.01.2017, 12:33
Şota'nın sportif direktör olması konusunda ben de ciddi düşünüyorum. Hem futbolcu kalitesinden anlıyor hem de profesyonellik ve idarecilik üzerine çok ilerici bir bakış açısına sahip. Vizyonu geniş gerçekten...

Kasımpaşa'nın kullandığı muhteşem tesislerin mimarıdır. Antrenman sahasından, odalardaki vidaya kadar her ayrıntısıyla bire bir uğraşmıştır.

Ayrıca dünyada adı ve piyasası var. Karşı karşıya oturup kendi dilinden konuşamayacağı adam sayısı pek az...

Scouting sistemine de hakim. Bence yarın gelsin başlasın.

murmut
05.01.2017, 14:56
Şota'nın sportif direktör olması konusunda ben de ciddi düşünüyorum. Hem futbolcu kalitesinden anlıyor hem de profesyonellik ve idarecilik üzerine çok ilerici bir bakış açısına sahip. Vizyonu geniş gerçekten...

Kasımpaşa'nın kullandığı muhteşem tesislerin mimarıdır. Antrenman sahasından, odalardaki vidaya kadar her ayrıntısıyla bire bir uğraşmıştır.

Ayrıca dünyada adı ve piyasası var. Karşı karşıya oturup kendi dilinden konuşamayacağı adam sayısı pek az...

Katiliyorum, hatta Max Eberl Borussia MG icin ne ise Shota bizim icin o olabilir..

Bayraktaroğlu
11.09.2017, 14:52
USA 1. Ligi'nde geçen sezon ligi ikinci olarak bitiren Brishna karşısında fırtına gibi esen Malatyaspor (https://www.sondakika.com/malatyaspor/) USA, güçlü rakibi karsısında farklı galip gelerek lige iddialı bir giriş yaptı.
MAÇI 1200 KİŞİ İZLEDİ
Yaklaşık bin 200 seyircinin izlediği karşılaşmada Malatyaspor (https://www.sondakika.com/malatyaspor/) 6, 22, 53 ve 58. dakikalarda Engin Baytar (https://www.sondakika.com/engin-baytar/), 33. dakikada Can Aydogan, 42. dakikada Muhammet Yesilyurt ve 82. dakikada ise rakip savunma oyuncusunun kendi kalesine attığı gollerle maçı 7-0 kazandı.

yasinylmz
15.09.2017, 13:37
https://www.izlesene.com/video/eski-futbolcu-omer-riza-ingiliz-ekibi-leyton-orientin-teknik-direktoru-oldu/9794030

Mustafa YILMAZ
15.09.2017, 15:19

o yönde benimde umudum var yapabilir bence şota denenmelide her şeyden önce pozitif bir yanı var adamın

Yiğit Gayretli
15.09.2017, 16:18
o yönde benimde umudum var yapabilir bence şota denenmelide her şeyden önce pozitif bir yanı var adamın

Yaz başında, Hoca yeni takımının başına gitmeden iki gün önce evinde görüşme şansımız oldu. Bizzat kendisine söyledim "Hocam, sportif direktörlük düşünmez misiniz? Portföyünüz bence çok uygun." diye... "Zaten yaptım ben o işi..." dedi. Ama Türkiye'de o işin yapılabileceğini düşünmediğini, yapının uygun olmadığını da belirtti. İkna edilse, çok faydalı işler yapar bence.

selcuk
15.09.2017, 17:04

katilmiyorum

onur ile olan krizde takindigi durus kriz yönetiminde ne kadar kötü oldugunu gösterdi
bence uzak dursun uzun bir süre

Mustafa YILMAZ
15.09.2017, 20:49
Yaz başında, Hoca yeni takımının başına gitmeden iki gün önce evinde görüşme şansımız oldu. Bizzat kendisine söyledim "Hocam, sportif direktörlük düşünmez misiniz? Portföyünüz bence çok uygun." diye... "Zaten yaptım ben o işi..." dedi. Ama Türkiye'de o işin yapılabileceğini düşünmediğini, yapının uygun olmadığını da belirtti. İkna edilse, çok faydalı işler yapar bence.

oda haklı Türkiye'deki yapı belirli kurallara göre değil doğaçlama yada daha fazla güç sahibi olanın istediği gibi olduğu için sıkıntı.

katilmiyorum

onur ile olan krizde takindigi durus kriz yönetiminde ne kadar kötü oldugunu gösterdi
bence uzak dursun uzun bir süre

o krizin kaynağı hurma'ydı ve iho ile beraber takındıkları bi tavırdı şota bi tercih yapmak zorunda kaldı ve onu oraya getirenleri tercih etti bunun için onu suçlamak yersiz zira bu ülkede işler böyle yürüyor

selcuk
15.09.2017, 22:47
o krizin kaynağı hurma'ydı ve iho ile beraber takındıkları bi tavırdı şota bi tercih yapmak zorunda kaldı ve onu oraya getirenleri tercih etti bunun için onu suçlamak yersiz zira bu ülkede işler böyle yürüyor

Trabzonspordan cikmis biri daha cesaretli olup düzene karsi haklinin yaninda olmayi bilmeliydi

bak onura, herseye ragmen 2011 i savunuyor, büyük bedeller ödetilmesine ragmen bir adim geri atmadi...

Mustafa YILMAZ
16.09.2017, 12:23
Trabzonspordan cikmis biri daha cesaretli olup düzene karsi haklinin yaninda olmayi bilmeliydi

bak onura, herseye ragmen 2011 i savunuyor, büyük bedeller ödetilmesine ragmen bir adim geri atmadi...

yine uygun örnek değil onur'un durumu farklı, biri Trabzon'a karşı diğeri Trabzon'un içinde. onur şehre karşı işlenmiş bir cinayete kafa tutuyor bi çok Trabzon'lunun yapamadığını yapıyor zaten krizin kaynağıda oydu ama sen kendini şota'nın yerine koy efsane olduğun şehre hoca olarak geliyorsun istediğin bir fırsat bunu kaybetmemek için tercihin o yönde olabilirdi. o zaman kızmıştım şota'ya ama sakin kafayla onu suçlamıyorum şimdi.

dediğini yapabilirdi o zaman herif olurdu ama bu onun istemediği bir olaydı ve mecburen taraf olmak zorunda kaldı bence.

selcuk
16.09.2017, 12:34
yine uygun örnek değil onur'un durumu farklı, biri Trabzon'a karşı diğeri Trabzon'un içinde. onur şehre karşı işlenmiş bir cinayete kafa tutuyor bi çok Trabzon'lunun yapamadığını yapıyor zaten krizin kaynağıda oydu ama sen kendini şota'nın yerine koy efsane olduğun şehre hoca olarak geliyorsun istediğin bir fırsat bunu kaybetmemek için tercihin o yönde olabilirdi. o zaman kızmıştım şota'ya ama sakin kafayla onu suçlamıyorum şimdi.

dediğini yapabilirdi o zaman herif olurdu ama bu onun istemediği bir olaydı ve mecburen taraf olmak zorunda kaldı bence.

kendinde diyorsun, menfati icin yanlis karari verdi

yani sportif direktör oldumuda menfatine karsi ama Trabzonspor icin dogru karari alamayacagini gösterir

Mustafa YILMAZ
16.09.2017, 12:48
kendinde diyorsun, menfati icin yanlis karari verdi

yani sportif direktör oldumuda menfatine karsi ama Trabzonspor icin dogru karari alamayacagini gösterir

sen kendine göre yorumladın şimdi söylediğimi.

menfaat değil burda aslolan çok istediği bir görev için ödün vermek bu ayrımı yapmak zor olamasa gerek sen hayatında hiç böyle bir seçim yapmak zorunda kalmadın mı ? 6 milyarlık dünyada jon snow'dan en fazla 10 tane vardır.

ayrıca bu adamın görevi hocalıktı ve takıma yeni gelmişti onun rehavetide vardı biz birde kravat taksın diyoruz arasında fark var.

selcuk
16.09.2017, 13:04
sen kendine göre yorumladın şimdi söylediğimi.

menfaat değil burda aslolan çok istediği bir görev için ödün vermek bu ayrımı yapmak zor olamasa gerek sen hayatında hiç böyle bir seçim yapmak zorunda kalmadın mı ? 6 milyarlık dünyada jon snow'dan en fazla 10 tane vardır.

ayrıca bu adamın görevi hocalıktı ve takıma yeni gelmişti onun rehavetide vardı biz birde kravat taksın diyoruz arasında fark var.

sonucta takindigi tavir menfatine degilmiydi

ben john snow lar aramiyorum

bana istanbulda 4 milyon kazanacakken ve milli takimin 1. kalecisi garantiyken Trabzonda 2 milyon kazanmayi secen onur yetiyor

bir kücük kizin ricasi icin Trabzonda bos kontrata imza atan ünal

bu takim deplasmana gitmesi icin haniminin bileziklerini satan dozerde yetiyor

bu gösteriyorki icimizde böyle kahramanlar her daim var, aegon targaryan gibilerine ihtiyacimiz yok

Mustafa YILMAZ
16.09.2017, 13:23
sonucta takindigi tavir menfatine degilmiydi

ben john snow lar aramiyorum

bana istanbulda 4 milyon kazanacakken ve milli takimin 1. kalecisi garantiyken Trabzonda 2 milyon kazanmayi secen onur yetiyor

bir kücük kizin ricasi icin Trabzonda bos kontrata imza atan ünal

bu takim deplasmana gitmesi icin haniminin bileziklerini satan dozerde yetiyor

bu gösteriyorki icimizde böyle kahramanlar her daim var, aegon targaryan gibilerine ihtiyacimiz yok

bi çok şeyde hemfikiriz dozer cemil, ali kemal, ünal gibiler zaten bizi biz yapan azor ahai'de onlar.

ama örneklendirme yaparken çok genişe yayıyorsun populariteye kaçıyor ve düz zeminde bakıyorsun.

neyse o senin fikrindir sen o görevi yapamaz kıstasında başa onu koyarsın ben tek başına ölçü olmaz derim

selcuk
16.09.2017, 13:36
bi çok şeyde hemfikiriz dozer cemil, ali kemal, ünal gibiler zaten bizi biz yapan azor ahai'de onlar.

ama örneklendirme yaparken çok genişe yayıyorsun populariteye kaçıyor ve düz zeminde bakıyorsun.

neyse o senin fikrindir sen o görevi yapamaz kıstasında başa onu koyarsın ben tek başına ölçü olmaz derim

baska ne ölcü olabilir

bu adamin görev yaptigi dönem örnek degilse

sanki baska biyerde Trabzonspor seviyesinde calistida örnek teskil etti

son yillarda bu isde görev yapan kisiler özmenfatlerine karsi karar alabilmekle basarili oldular

bak zamaninin bayern sportif direktörü menfatine karsi nasil taraftara cikisiyor genel kurulda

https://www.youtube.com/watch?v=OgybtUkZpHs

bu görevin en büyük özelligi gerektiginde intihar edebilecek kalitede insan olabilmek

watzke götzeyi geri alacagi zaman öldürülmeylen tehdit edildi, götze bugün nerede

böyle agir kararlari alamayan adamlari sportif direktör yap sonra Türkiyede sportif direktörlük islemiyor
her zorlikta menfatini sorgulayip karar veren kisileri göreve getirirsen tabi islemez

sotayi cok severim, hocamiz olmasini cokta istemisdim
ama olduktan sonra gördüklerimden bir daha bu kapidan iceri girmesini istemiyorum

Mustafa YILMAZ
16.09.2017, 14:06
baska ne ölcü olabilir

bu adamin görev yaptigi dönem örnek degilse

sanki baska biyerde Trabzonspor seviyesinde calistida örnek teskil etti

son yillarda bu isde görev yapan kisiler özmenfatlerine karsi karar alabilmekle basarili oldular

bak zamaninin bayern sportif direktörü menfatine karsi nasil taraftara cikisiyor genel kurulda

https://www.youtube.com/watch?v=OgybtUkZpHs

bu görevin en büyük özelligi gerektiginde intihar edebilecek kalitede insan olabilmek

watzke götzeyi geri alacagi zaman öldürülmeylen tehdit edildi, götze bugün nerede

böyle agir kararlari alamayan adamlari sportif direktör yap sonra Türkiyede sportif direktörlük islemiyor
her zorlikta menfatini sorgulayip karar veren kisileri göreve getirirsen tabi islemez

sotayi cok severim, hocamiz olmasini cokta istemisdim
ama olduktan sonra gördüklerimden bir daha bu kapidan iceri girmesini istemiyorum

örnek derken diğerleri ile kıyaslamandan bahsettim yani ünal'la, dozer cemil'le.

ikincisi almanya ile burayı aynı kefeye koyman 1 milyon kez hata ikisi arasında dünyalar kadar fark var bu karakter ölçütü olamaz zira ordaki toplumsal yapı ve sistemsel işleyiş ile burası arasında dünyalar var sen onu örnek veriyorsun al sana buda Türkiye'den örnek; Başbakan Yıldırım: "Evde maç seyrediyorum. Hanım 'Değiştir kanalı bunların arasında Türk oyuncu yok. başkasının maçından bize ne' diyor."

bu kafaya sen çıkmış bana almanya'dan örnek veriyorsun hocam sen zaten orda yaşıyorsun galiba oranın iklimi ile buranın arasında dünya fark var bunu ne ben anlatabilirm sana nede sen anlayabilirsin sadece yaşayarak tecrübe edebilirsin. ne zamandır iş arıyorum ve bu a.k yerinde torpilin yoksa düzgün bir işe giremiyorsun.

şota o konuda hata yaptı sen kendini onun yerine koy seni işe alan adama ikinci gün karşı koyar mıydın? almanya'da koyarsın belki sistem, değerler v.s seni sorunlar yaşasanda orda tutardı belki bilmiyorum ama burda kapının önüne konursun.

onur bu takımın herifidir kimsenin yapamadığını yaptı hepimizin sesi oldu dibine kadar sahip çıktık yine çıkarız onu yemeye çalışan hurma ve iho'ydu takımın içine edenler yani onlarda defolup gitti zaten.

selcuk
16.09.2017, 14:08
iste bunu yapamadigimiz icin basarili olamiyoruz

TolgaTopçu61
31.12.2017, 14:07
Hasan Üçüncü...

Altyapıda yardımcı antrenörlük yapıyor..

Ozan Yılmaz
22.01.2018, 18:20
Hamdi Aslan,

BeinSports'da Trabzonspor maçları için yorumculuk yapıyor,

Keşke yapmasa, maçtan soğuyorum.

İ. C. Ertem
26.01.2018, 21:32
Barış Memiş, 3. Lig Bağcılar Spor Kulübü

Harun-61
01.03.2020, 17:03
Helal Olsun
Mustafa Yumlu

https://twitter.com/plaka61_TR/status/1234114918858862594

.

Kasketli
10.03.2022, 10:23
Kayseri Erciyesspor’un altyapısında yetişen ve 2014 yılında Trabzonspor’a transfer olan 27 yaşındaki Ramazan Övüç, futbol kariyerini Sarıyer’de sürdürüyor.

Trabzonspor’da gösterdiği kısa süreli performansıyla beğeni toplayan Ramazan Övüç, bordo mavili takımdan ayrıldıktan sonra oynadığı takımlarda dikiş tutturamadı.

Çok sayıda kulüp değiştiren Ramazan Övüç, formasını terlettiği eski takımı Trabzonspor’u da yakından takip ediyor.

Trabzonspor’un deplasmanda Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşma sonrasında tepkisini dile getiren Ramazan Övüç,” Fenerbahçe’nin kırmızı kartını eleştiren, “biz olsak takımı 2.devre sahadan çekerdik.” diyen spor yorumcularının, 2010-2011 sezonunda başkanının, oyuncularının itirafıyla göz göre göre şike yapıldı. Demesine rağmen sessiz kalıp Türk futboluna en büyük zararı veren insanlar olduğunu bir kez daha anlamış olduk. İlahi adalet, ne hakem ne şike, tertemiz alın teri. Helal olsun tüm oyunculara, oynayan kardeşlerime ve Trabzonspor taraftarlarına, sonuna kadar şampiyonluğu hak ediyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

https://www.haberts.com/trabzonspor/trabzonspor-un-eski-futbolcusu-ramazan-ovuc-ten-fenerbahce-h240293.html

fadigaTS
24.09.2022, 23:41
Trabzonspor'un Efsane Oyuncusu Tuncay Soyak O Şanlı Başarıları Anlattı
https://www.youtube.com/watch?v=3jHLuDRrMhY

pReN@_61
15.01.2023, 00:33
https://twitter.com/ssporttr/status/1614359133557342210

acan61
02.02.2023, 12:48
Ersen Martin'e çok üzüldüm ya Allah acil şifalar versin.

Çağlar Güleryüz
03.02.2023, 10:25
Ersen Martin'e çok üzüldüm ya Allah acil şifalar versin.
Amin.