PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞL Ön Eleme Turu İlk Maçı: Benfica 2 - 0 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

seyduna_efil
18.04.2011, 00:29
Aslantepe'de Galatasaray'ı devirdikten sonra konuk ettiği Bursaspor'u da tek golle mağlup eden Trabzonspor, bitime 5 hafta kala Şampiyonlar Ligi'ni garantiledi.

http://www.ajansspor.com/resimv3/ts_bursaspor_sevinc.jpg

2004-2005 sezonunu 77 puanla 2. sırada tamamlayan Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi'ne katılım için eleme oynama hakkı elde etmişti. İkinci ön elemede Anorthosis'le eşleşen bordo-mavililer, deplasmanda 3-1 yenildiği Kıbrıs Rum Kesimi ekibini evinde 1-0 mağlup etse de, Devler Ligi'ne erken havlu atmaktan kurtulamamıştı.

Ağustos 2005'te 'Kupa 1'in kapısından dönen Karadeniz temsilcisi, Hüseyin Avni Aker'de ağırladığı 52 puanlı Bursaspor karşısında sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrıldı. Bu sonuçla 29. hafta sonunda 69 puana ulaşan Şenol Güneş'in talebeleri, Spor Toto Süper Lig'de bitime 5 hafta kala ilk ikiyi garantiledi.

Ligde son viraja girilirken en yakın rakibi Fenerbahçe'nin 2 puan önünde liderliğini sürdüren Trabzonspor, böylece 5 yıl gibi uzun bir sürenin ardından yeniden Şampiyonlar Ligi'nde mücadele hakkı kazandı.

Bordo-mavililer, kıyasıya bir şampiyonluk yarışına girdiği Fenerbahçe'ye karşı sezon sonuna kadar avantajını koruması halinde, Şampiyonlar Ligi'nde gruplara direkt katılacak. 34 haftalık maratonu ikinci sırada bitirirse ise Trabzonspor, Avrupa'da 3. ön eleme turundan itibaren mücadeleye başlayacak.

irfanb
18.04.2011, 00:41
Şampiyon olursak eleme oynamadan mı katılacağız ?

Kader KORELİ
18.04.2011, 00:42
Şampiyon olursak eleme oynamadan mı katılacağız ?

Evet Irfan Abi, eleme oynamadan katilacagiz.

Travelair
18.04.2011, 00:45
Yol zorlu. Şampiyon olursak direk katılacağız. Özlem sona erecek. İkincilik yetmez :dvl:

bekir61
18.04.2011, 00:46
sampiyon olursak direk katiliyoruz
ama ikincilikte ön eleme maci yapmamiz gerekiyor

Mehmet Ç.
18.04.2011, 00:47
Allah göstermesin, Sampiyon olamazsak yine gidemeyiz! Bu sene Uefaya bile giderken, cika cika Liverpool cikti.. Sampiyonlar Liginde kim cikar Allah bilir..

O neden ilen parola: Sampiyonluk

Nonserviam
18.04.2011, 00:49
Tek hayalim varsın puansız dönelim varsın gol atamayalım star tv de ertem şenerden bizim maçları dinlemek istiyorum.

Grup mu şöyle olsun; TrabzonSpor, Arsenal, Lech poznan, rosenberg

Cem Akyüz
18.04.2011, 00:56
Allah korusun şampiyon olamazsak bir eleme mi oynayacağız ?

irfanb
18.04.2011, 00:59
Evet Irfan Abi, eleme oynamadan katilacagiz.

Ben de öyle biliyordum da Fenerbahceli bir arkadasim sampiyon olanin bile ön eleme oynayacagini söyledi kafami karistirdi.

irfanb
18.04.2011, 01:00
Tek hayalim varsın puansız dönelim varsın gol atamayalım star tv de ertem şenerden bizim maçları dinlemek istiyorum.

Grup mu şöyle olsun; TrabzonSpor, Arsenal, Lech poznan, rosenberg

Almanya`dan bir takim isterim.
Mahrum etmeyin bizi lütfen.

:)

Mucahid Erdogan
18.04.2011, 01:05
İnş. gruplara kalırız ve takımımızın maclarını starda ertem sener eslıgınde ızlerız :D

bekir61
18.04.2011, 01:06
almanyadan görünen oki ya dortmund yada leverkusen olur
tam istedigim takimlar
gencler hazirlanin yikacagiz alman stadlarini simdiden herkes ezberlesin besteleri tezahüratlari
cekirdekci istemiyorum sampiyonlar ligi deplasman tribünlerinde

Samet Berber
18.04.2011, 01:11
Şampiyon olamazsak ki Allah korusun, 2 eleme oynayacağız .Şampiyon olursak direk gruplardayız :) .

pReN@_61
18.04.2011, 01:14
2.liği boşverin 1.liği garantileyelim :)

muharrematasoy
18.04.2011, 01:17
ikinciliği falan aklınıza getirmeyin, bir ton eleme oynayacağız ve rakipler milan, chelsea vs. gibi takımlar olacak

tek amaç şampiyonluk gerisi yaramaz

brushfield
18.04.2011, 02:47
2 ön eleme mi oynayacak 2. olan, 1 mi? 2 ön eleme olursa Fener sittin sene kalamaz gruplara :)

Fatih Özkan
18.04.2011, 03:02
İnşallah direk şampiyon olup gideriz de Şampiyonlar Ligi'nin o müziğini Avni Aker'de duymak nasib olur...
Barça'yı görmek isterim Avni Aker'de...

Cihan_61
18.04.2011, 03:06
Almanya`dan bir takim isterim.
Mahrum etmeyin bizi lütfen.

:)
En iyi bu Abi, Bayern München, Inter, FC Basel ve Biz.
Benim oturdugum yer, Münchenede, MIlanada, Basele yakin :D
Ücünede giderim.

nesta61
18.04.2011, 03:42
ikinci olursak buyuk ihtimalle ilk turu gecer son turda eleniriz ispanyanin 3cu4culeri ingilterin ayni sekilde italyanin 3cusu , isimiz zoor insallah sampiyon oluruz da barcelonayi manchesteri reali chelseayi bunlardan birini elbet gorecez avni akerde :))

yorumsuz6117
18.04.2011, 03:46
Tek çare şampiyonluk yoksa uefa yolu görünür..

ibrahim
18.04.2011, 04:11
Bu sene salladik Avrupayi. Önümüzdeki sene devirecegiz insallah. Bu takim sampiyonluklara alisacak, Avrupada kalici olacak. Ülkenin milli gururu olacak. Cok büyük oynuyoruz cook. Kimse farkinda degil...

ozturk
18.04.2011, 09:04
kadro çalışmaları şimdiden başlamalı

TSarıalioğlu
18.04.2011, 09:43
Helal Bee garantiden cldeyiz

Tangerine Dream
18.04.2011, 09:46
Ben de öyle biliyordum da Fenerbahceli bir arkadasim sampiyon olanin bile ön eleme oynayacagini söyledi kafami karistirdi.

İrfan Abi, Fbli arkadaşlarınla futbol muhabbetine girme, girersen de ne söylerlerse onun tam tersinin doğru olduğunu düşün.:)

Halmanli
18.04.2011, 10:45
Biz şampiyon olup direkt şampiyonlar ligine gireceğiz inşallah.

şikebahçe 2 ön eleme'yi kesinlikle geçemeyeceği için elenecek ve onlarında şampiyonlar ligine hoşgeldin parası bize geçecek.

Asi Çaykaralı61
18.04.2011, 10:47
Şampiyon Ligimiz Hayırlı olsun.ALLAH devamına erdirmeyi nasip etsin Aminn.

İnşallah 7'ye ulaşacağız eleme oynamadan katılacağız :)

Tatar Kemal
18.04.2011, 10:48
ligi ikinci bitirirsek (Hz. Allah c.c. nasip etmesin tabi) maalesef iki ön eleme oynaka durumundayız. çünkü ön elemelerde öncelikle ülke puanına değil takımın şampiyonlar lingindeki durumuna bakılıyor. eğer takım şampiyonlar ligine daha önce hiç katılmamışsa iki ön eleme oynatıyorlar. eğer daha önce gruplarda mücadele etmişse o zaman ülke puanına bakıyorlar. o durumda şu anki pozisyonumuza göre Türk takımları tek ön eleme oynuyor. buna göre fb, gs, bjk ya da bursa ikinci olarak gitmiş olsa tek ön eleme oynar ama biz 2 ön eleme oynamak zorundayız. üstelik ikinci ön elemede son torbada yer alacağız.

Veysel
18.04.2011, 11:00
Direk katılılalım fenerde ön elemeleri geçemesin toplayalım direk paraları :)

Halmanli
18.04.2011, 11:07
ligi ikinci bitirirsek (Hz. Allah c.c. nasip etmesin tabi) maalesef iki ön eleme oynaka durumundayız. çünkü ön elemelerde öncelikle ülke puanına değil takımın şampiyonlar lingindeki durumuna bakılıyor. eğer takım şampiyonlar ligine daha önce hiç katılmamışsa iki ön eleme oynatıyorlar. eğer daha önce gruplarda mücadele etmişse o zaman ülke puanına bakıyorlar. o durumda şu anki pozisyonumuza göre Türk takımları tek ön eleme oynuyor. buna göre fb, gs, bjk ya da bursa ikinci olarak gitmiş olsa tek ön eleme oynar ama biz 2 ön eleme oynamak zorundayız. üstelik ikinci ön elemede son torbada yer alacağız.

Ön eleme hesaplarını hiç yapma kardeş bence. Biz değil, şikebahçe değil, Türkiye ligi karması o 2 ön elemeyi geçemez, gerçekçi olalım.

Normalde geçemez, sürpriz aranacaksa o başka.

Mehmet Ç.
18.04.2011, 11:08
Direk katılılalım fenerde ön elemeleri geçemesin toplayalım direk paraları :)

ççç

bu acidanda bakmak gerek ççç

InsAllah FC Basel ve Zürih cikar :p

mac'a gitmek istiyorum.. Burada hava atmak istiyorum :D

Hüdai Pervaneli
18.04.2011, 11:08
Eger Sampiyonlar liginde Eleme Oynarsak Eleniriz
Seribasi Villereal,Bayern,Valecina, inter ,Udinise ,chealsea,city ,Lyon

Bunlar Muhtemel rakiplerimiz Olabilir

Erbay
18.04.2011, 11:09
Şampiyon olalım da siz görürsünüz Şampiyonlar Ligi falan kalmaz bu dünyada.

maxim
18.04.2011, 12:13
Kesinleşmeden konuşmak istemiyorum ama tutamadım kendimi hayal kurdum gruplarla ilgili...Grupta 2 tane dişimize uygun bir tane de en baba takımlardan olmasını isterim.Yani grubun en güçlü takımı harbiden devlerden olsun.

AKSOY_61
18.04.2011, 12:25
Kesinleşmeden konuşmak istemiyorum ama tutamadım kendimi hayal kurdum gruplarla ilgili...Grupta 2 tane dişimize uygun bir tane de en baba takımlardan olmasını isterim.Yani grubun en güçlü takımı harbiden devlerden olsun.

Barca ve real olmasında o devler ne olursa olsun.
Sadece biz değil kafaya oynayan herhangi bir türk takımının bu takımlar karşısındaki ortaya koyacağı en iyi performans 6 ve üzeri gol yememek olur.
4..5 yedin mi başarıdır yani.

Bizle kafa kafaya bile olmayan takımlara bu kadar kolay gol atılmaz ya.

Neyse mutlaka çok iyi transferler yapmalıyız yoksa yaşayacağımız şeyleri tahmin etmek zor değil.

28TS61
18.04.2011, 12:36
daha kesin bisey yok ortada ve bu yüzden sampiyonlar ligindeyiz diyemeyiz. lütfen biraz dikkatli olalim aciklamarimizda.

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 12:37
ikinciliği falan aklınıza getirmeyin, bir ton eleme oynayacağız ve rakipler milan, chelsea vs. gibi takımlar olacak

tek amaç şampiyonluk gerisi yaramaz

milan chelsea falan direk gruplara kalacak ;)

İrfan abi ; (tanışmadık ama abi dediklerine göre :D)

Beşiktaş Dinamo Kiev'e elendiği için seneye şampiyon olan takım da ön eleme oynayacak.Ama bu sene şampiyon olan takım direk gruplardan başlayacak.Seneye şampiyon olursak (inşallah) eleme oynayacaz.

izzet
18.04.2011, 12:37
real olmasında o devler ne olursa olsun.

Real olsun. Bordo-maviyi görünce zaten elleri ayaklarina dolasir:D

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 12:41
daha kesin bisey yok ortada ve bu yüzden sampiyonlar ligindeyiz diyemeyiz. lütfen biraz dikkatli olalim aciklamarimizda.

1 Trabzonspor 69
2 Fenerbahçe 67
3 Bursaspor 52

Biz ve fener kalan 5 maçı da kaybetsek , bursa kalan 5 maçı da kazansa 52+15=67 puana gelir bursa ve ikinci olması bile 3 farklı galibiyetlerle averajla olur o da imkansızdan da öte yani fener kalan 5 maçta 1 beraberlik bile alsa 2.liği garanti.Yani bizim ilk 2 garanti bu sene.

Hasan YAYLI
18.04.2011, 12:44
Şu şampiyonluğu daha çok şampiyonlar liğine direk katılabileceğimiz için istiyorum,Allah eleme oynayıpda üzüldüğümüzü göstermesin inş.Sonra da Bursa gibi en büyükleri gelsin felan demiyorum gelebilecek en kek takımlarla eşleşiriz umarım,kura balı bizde pek yok ama hayırlısı olsun bekliyoruz 5 hafta kaldı....

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 12:47
Şu şampiyonluğu daha çok şampiyonlar liğine direk katılabileceğimiz için istiyorum,Allah eleme oynayıpda üzüldüğümüzü göstermesin inş.Sonra da Bursa gibi en büyükleri gelsin felan demiyorum gelebilecek en kek takımlarla eşleşiriz umarım,kura balı bizde pek yok ama hayırlısı olsun bekliyoruz 5 hafta kaldı....

Aslında kurada en ballı takımız. Anorthosis geldi çok basit bi takımdı elendik.İntertoto kupasında son maçta Otelul Galati geldi elesek uefada gruplara kalıcaktık ama elendik.Geçen sene tam dengimizde bi takım geldi Toulouse.Ona da elendik.Bu sene liverpool geldi.Tamam adı biraz korkuttu bizi ama liverpool en berbat en kötü zamanında geldi bize.7 dakika dayanabilseydik gruplara kalıcaktık.

28TS61
18.04.2011, 13:08
1 Trabzonspor 69
2 Fenerbahçe 67
3 Bursaspor 52

Biz ve fener kalan 5 maçı da kaybetsek , bursa kalan 5 maçı da kazansa 52+15=67 puana gelir bursa ve ikinci olması bile 3 farklı galibiyetlerle averajla olur o da imkansızdan da öte yani fener kalan 5 maçta 1 beraberlik bile alsa 2.liği garanti.Yani bizim ilk 2 garanti bu sene.

ilk iki zaten garanti o belli ama sampiyonlar ligi garantisi ancak sampiyon olursak garanti.

allah korusun eger ligi 2.ci bitirip ön elemeyi gecemezsek sampiyonlar ligine giremicez

parlayan
18.04.2011, 13:09
Nerdeyse şampiyonluk kadar istiyorum Şampiyonlar Ligi'nde olmayı...
Şampiyonlar Ligi müziğini Avni Aker'de dinlemek, dünya devlerini ağırlamak.
Çok güzel olacak! :)

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 13:10
ilk iki zaten garanti o belli ama sampiyonlar ligi garantisi ancak sampiyon olursak garanti.

allah korusun eger ligi 2.ci bitirip ön elemeyi gecemezsek sampiyonlar ligine giremicez

orası öyle tabi ama inanmak başarmanın yarısıdır.İnanıyoruz :)

Nonserviam
18.04.2011, 13:11
İngiltere veyahut rusya, bu ülkelerdeki maçları her ne pahasına olursa olsun izleyecem.

Geçen yaz liverpool deplasmanın da bulunmuştum. hala rüyalarıma girdiği oluyor.

AKSOY_61
18.04.2011, 13:15
Real olsun. Bordo-maviyi görünce zaten elleri ayaklarina dolasir:D

Aman allah korusun:)
Geçen sene bursa reali istedi de ne oldu daha düşük takımlar gol arsızı yaptı bursayı

Allahtan madrid düşmemişti gruplarına.
Bu arada bursaın geçen sene düştüğü grup mükemmeldi.

omer61
18.04.2011, 19:53
1 Trabzonspor 69
2 Fenerbahçe 67
3 Bursaspor 52

selam einstein :)

mit_o
18.04.2011, 20:34
ön eleme de zor takımlar geliyor...
şampiyon olup direk katılmalıyız başka yolu yok !

irfanb
18.04.2011, 21:23
İrfan Abi, Fbli arkadaşlarınla futbol muhabbetine girme, girersen de ne söylerlerse onun tam tersinin doğru olduğunu düşün.:)

Muhabbet edecegimiz,takilacagimiz bir onlar kaldi Aydin. :)
Mayis 28 `de isyerimiz Futbol turnuvasi düzenleyecek.Bizden de bir takim kurmamizi istediler.Takimin adini Trabzonspor koydum hemen.:)
Fenerli arkadaslar pek itiraz etmedi ama Galatasaraylilar neden Trabzonspor koydun adini diye biri bizim takimdan ayrilip Arnavutlarin takimina yazdirdi kendisini.Digeri de niye bize sormadan Trabzonspor ismini koydun diye söylenip duruyor.Resti cektim hemen,oynamak istemeyen baska takima gitsin diye...
Bir Rus arkadas ta Trabzonspor`lu.Ögrettim ona Bordo - Mavi, Sampiyon -Trabzonspor tezahüratini.
Yanimda calisan Fenerli arkadasin yanina gidip tezahürat yapiyoruz beraber.:)

GULER
18.04.2011, 21:33
1. Trabzonspor
2. Barcelona
3. Olimpique Lyonnais
4. Ajax

Guzel bir grup olurdu valla ^^ xD

Emirhan Uludüz
18.04.2011, 21:43
Trabzonspor
Kazan
Rosenborg
Basel

Nasıl ama :D Kurayı ben çeksem direk çeyrek finalden başlarız :D

sirkan
18.04.2011, 21:44
1. Trabzonspor
2. Barcelona
3. Olimpique Lyonnais
4. Ajax

Guzel bir grup olurdu valla ^^ xD

bunlar puan almak degil gol bile atamayiz...

mesela biz sampiyon olduk ee fenerde on elemeleri gecti.. ayni grupda olma sansimiz varmi????

1. Trabzonspor
2. Barcelona
3. Fenevbahce
4. FC Basel

gibi birsey :D

ozaman hakemler yabanci olduci oldugu icin fenevi iki mactada yenip 6 puan kesin aliriz....:D

Cafer Bulur
18.04.2011, 21:45
Baslik yanlis olmus,sampiyonlar ligine girmemiz henüz kaf daginin ardinda.

Ileriyi düsünmektense su anda sadece eskisehir macina odaklanmamiz daha dogru olur.

ibrahim
18.04.2011, 21:46
Muhabbet edecegimiz,takilacagimiz bir onlar kaldi Aydin. :)
Mayis 28 `de isyerimiz Futbol turnuvasi düzenleyecek.Bizden de bir takim kurmamizi istediler.Takimin adini Trabzonspor koydum hemen.:)
Fenerli arkadaslar pek itiraz etmedi ama Galatasaraylilar neden Trabzonspor koydun adini diye biri bizim takimdan ayrilip Arnavutlarin takimina yazdirdi kendisini.Digeri de niye bize sormadan Trabzonspor ismini koydun diye söylenip duruyor.Resti cektim hemen,oynamak istemeyen baska takima gitsin diye...
Bir Rus arkadas ta Trabzonspor`lu.Ögrettim ona Bordo - Mavi, Sampiyon -Trabzonspor tezahüratini.
Yanimda calisan Fenerli arkadasin yanina gidip tezahürat yapiyoruz beraber.:)
Bizim burda 93ten beri kurulmus bir Türk takimimiz var. Renkleri yillardir kirmizi-beyaz ve bordo-mavi arasinda degisiyor. Bu son bir iki sene bordo-mavi giyiyolar. En fanatiginden galatasaraylisi fenerlisi besiktaslisi hepside giydi o formalari kimsede ses etmedi. :)

GULER
18.04.2011, 21:51
bunlar puan almak degil gol bile atamayiz...

mesela biz sampiyon olduk ee fenerde on elemeleri gecti.. ayni grupda olma sansimiz varmi????

1. Trabzonspor
2. Barcelona
3. Fenevbahce
4. FC Basel

gibi birsey :D

ozaman hakemler yabanci olduci oldugu icin fenevi iki mactada yenip 6 puan kesin aliriz....:D

Ben sahsen CL'e kalirsak zorlu bir gruba dusmemizi umuyorum. Boylece Trabzonsporumuzun gucunu butun dunya gorecek. :) febe hic gitmesin avrupaya, Turk futbolunu berbat temsil ediyorlar.

Mert Oğuzlu61
18.04.2011, 21:52
2. olan CL ye felan gidemez, orası kesin. tabi çok çok ballı kura çekmezse.

biz şampiyon olalım direk katılalım, fb elensin onlarında ayak bastı parasını yiyelim, sanırım 7m € veriyorlardı ayak bastı parası olarak, 7+7 = 14m € daha maçlar başlamadan kasamıza girecek para :eek:

ibrahim
18.04.2011, 21:56
2. olan CL ye felan gidemez, orası kesin. tabi çok çok ballı kura çekmezse.

biz şampiyon olalım direk katılalım, fb elensin onlarında ayak bastı parasını yiyelim, sanırım 7m € veriyorlardı ayak bastı parası olarak, 7+7 = 14m € daha maçlar başlamadan kasamıza girecek para :eek:
fenerin alamadigi parayi bizemi veriyorlar?

hüseyin1975
18.04.2011, 21:56
Hayirli olsun.
Insallah birinci olarak gidecegiz.

Ahmet Faruk
18.04.2011, 22:08
Şampiyon olmayı, şampiyonlar ligine direk katılmamıza vesile olacağı için çok istiyorum. İkinci olursak bize zor rakipler çıkar.

A.Gökhan AKIN
18.04.2011, 22:12
fenerin alamadigi parayi bizemi veriyorlar?

ülke bşına belirlenen bir para var kaç takım varsa şampiyonlar ligine gidecek o takımlara eşit dağıtılıyor ister tek takım gitsin ister 5 takım.. dolayısıyla türkiye'den tek takım girerse lige 15 milyon euro'yuda cebe indirir :D

mda61
18.04.2011, 22:14
Trabzonspor
Barça
O.Lyon
Basel

Grup ' Bordo Mavi ' :)

ibrahim
18.04.2011, 22:16
ülke bşına belirlenen bir para var kaç takım varsa şampiyonlar ligine gidecek o takımlara eşit dağıtılıyor ister tek takım gitsin ister 5 takım.. dolayısıyla türkiye'den tek takım girerse lige 15 milyon euro'yuda cebe indirir :D
Vayy anasinii. Yayin gelirleri, alinan puana verilen paralar, sampiyonluk ikramiyesi, sampiyonlar liginden gelen para. Döndük köseyi. Daha baska para getirecek sey varmiydi? :D

Harun_ayar_ts
19.04.2011, 00:10
star tv den trabzonspor macı ızlemekde nasıp olacak bize yani :D

omer61
19.04.2011, 00:21
barcelonayla oynadığımızı görelim yeter, fark yemek sorun değil.

Bakanay61
19.04.2011, 00:29
Yanlış bilgi olmuş.Takımları oynayacakları ön eleme sayısı Ülke puanına bakılarak belli oluyor.Yani Fenev'de 2. olsa bizde olsak 2 ön eleme oynayacağız.Fakat onların seri başı olma olasılığı yüksek bizim ise maalesef öyle bir durumumuz yok.Aşağıdaki linkte bu sene Avrupa kupalarında mücadele edecek takımların statüsü görebilirsiniz.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/access2011.html
Ayrıca aşağıdaki linktede Şampiyonlar ligi ön elemesi oynamayı garantilediğimizi görebilirsiniz.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/qual2011.html

robinhood61
19.04.2011, 00:34
şampiyon olalım şampiyonlar ligi umrumda değil isterse sıfır çekelim tabi gönül ister güzel maçlar çıkartalım ama şu an için hiç umrumda deği

UtopyaTs
19.04.2011, 00:35
fenerle aynı gruba koymazlar oyle bir ihtimal yok.

OYılmaz
19.04.2011, 00:37
21:45'te Ertem Şener'in anlatımıyla Nou Camp veya Anfield stadında Trabzonspor'u izleyip, maçın sonlarına doğru Ertem Şener'in Türkiye'den kemençe sesleri İngilitere'ye gelmeye başladı sayın seyirciler yorumunu yapmasını istiyorum. :) Trabzonspor'u en çok görmek istediğim yer.

Helvacı61
19.04.2011, 00:38
şampiyon olmadan şampiyonlar ligine katılmamız mucize.

Ömer TOPAL
19.04.2011, 00:56
Vayy anasinii. Yayin gelirleri, alinan puana verilen paralar, sampiyonluk ikramiyesi, sampiyonlar liginden gelen para. Döndük köseyi. Daha baska para getirecek sey varmiydi? :D

şampiyonlar ligi maçlarında iddaa getirisi buda var :D

DKaraduman
19.04.2011, 01:08
Şampiyon olarak katılırsak seribaşı mı oluyoruz, ikinci sıradan mı acaba?

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 01:11
Şampiyon olarak katılırsak seribaşı mı oluyoruz, ikinci sıradan mı acaba?
Son torbadan 4 Tane torbadan sonuncusunun icinde OLuruz

Armağan Dere
19.04.2011, 01:15
Bursaspor 15 trilyon gibi bir para aldı...Fener elenince gelen parayla beraber bildiğim..Şampiyon olursak toplamda 40 trilyon para alırız gibime geliyor

28TS61
19.04.2011, 01:16
Son torbadan 4 Tane torbadan sonuncusunun icinde OLuruz

fm den mi biliyorsun :D

Cihad Varlı
19.04.2011, 01:17
Seri başı olma gibi bir durumumuz söz konusu bile değil .
4. torbadan gireceğiz gruplara kalırsak eğer .
Buda bizi muhtemelen grubun en zayıf halkası yapacak .

ibrahim
19.04.2011, 01:18
şampiyonlar ligi maçlarında iddaa getirisi buda var :D

Ozaman deymeyin Sadri baskanin keyfine. :) Ucacak ucacak... :D

LnMrt
19.04.2011, 01:31
Şöyle bir hayal ettimde;
Bir düşünün gruplarda mücadele ediyoruz ve tam 6 tane maç oynuyoruz.
Gruptan çıkmışız ve avrupalı halen daha UMUT'u çözebilmiş değil.

O sersemlemelerinden faydalanıp finale kadar geliyoruz :) Gol kralı kim UMUTTT BULUTTT(100 tane kaçırmış 8 tane atmış)

Avrupalı futbol misyonerleri Trabzon'da kamp kuruyor aylarca Umut'un olayını çözmek için ama nafile.
Yıllardır biz çözemedik ki onlar çözsün :)

Dün defansta öyle toplara basıyordu ki "şimdi kaleye geçip topu elle tutacak" dedim.

Sakın bir yere gitme UMUT biz seni böyle sevdik.

Burçak
19.04.2011, 01:45
İnşallah bu defa Avrupa maceramız güzel olacak..
Tabi bunun için geçmişte yapılan aynı hataları tekrarlamamalıyız..
Gerçek anlamd bu takımda iş yapacak yabancı almalıyız.
Yabancı aldığımız adamlara dikkat edin , yıllardır hep yedek kulübesinde.
Trabzonsporun başarılı olduğu dönemlere bakın hep yerliler ön planda.
ama istanbul takımlarıda tam tersi.
yabancıları iyi iken fener başarılı, gs bjk de..
biz de yabancı transferinde biraz becerikli olsak, şota gibi maç çeviren adamlar alabilsek kimse tutamaz daha..

Sefa
19.04.2011, 01:57
Şampiyon olursak gruptan çıkmamız için 2 tane bizim kalitemizde takım olması gerekir diye düşünüyorum. Bizden üstün 2 takım olursa grubumuzda Uefa'dan yolumuza devam ederiz herhalde.

Gruptan çıkarsak zaten büyük başarıdır devamı gelirse süper olur gelmezse oturup ağlamayız..

Tabi bunların olması için Şampiyonluk gerek.. :)

sanatik
19.04.2011, 02:02
Trabzonspor Dünya takimidir.

Dünya takimida avrupa liginde degil sampiyonlar liginde oynar :)

Hayirlisiyla.

uzunismail
19.04.2011, 02:20
Şampiyonlar ligi ön eleme stresini neden yaşayalım ki,, boşverin şimdilik şampiyonlar ligini, rehavet yaratmaya uğraşmayalım gençler,,şampiyon olmalıyız

Trabzon-Spor-61
19.04.2011, 02:53
eger 2. olursak, Sampiyonlar ligine girmemiz COK zor olur. Cünkü puanimiz az, bu demekdirki, puani cok olan takimlardan birine karsi oynamaliyiz...

Fenerbahcenin puani cok. Onlar puani az olan takimlarindan birine karsi oynamali eger eleme maci oynarsalar.

Yani Türkiye acisindan, en iyisi TSin sampiyon olmasi, ve FBnin 2. olmasi olur :D

Tolga
19.04.2011, 05:30
Şampiyon olduğumuz takdirde.26 galibiyet 84 puan olarak hesaplandığında Ligden ve ŞL'den gelecek para hakkında bilgisi olan varmı.Aradım fakat mantıklı açıklama yapan bir yer bulamadım.Bir yer buldum orda da anlamadığım bölmeler çarpmalar vardı.Bilgisi olanlardan açıklamasıyla birlikte bir cevap bekliyorum.

Trabzon-Spor-61
20.04.2011, 00:38
Şampiyon olduğumuz takdirde.26 galibiyet 84 puan olarak hesaplandığında Ligden ve ŞL'den gelecek para hakkında bilgisi olan varmı.Aradım fakat mantıklı açıklama yapan bir yer bulamadım.Bir yer buldum orda da anlamadığım bölmeler çarpmalar vardı.Bilgisi olanlardan açıklamasıyla birlikte bir cevap bekliyorum.

Süper Lige Toplamda 14 Milyon € verlicek. Eger Fenerbahce ile birlikde girersek, bu para paylasilacak 7 Milyon alacagiz. Eger Fenerbahce elenir'de sadece biz katilirsak hepsini alacagiz.

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 01:16
Biz bir ŞL havası alsak kimse dur diyemez daha. Ayrıca oradan gelecek parada inanılmaz bir kaynak. ŞL kalıcı olmak özellikle ekonomik anlamda çok çok önemli.

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 01:21
2. olan takım şampiyonlar ligine zor kalır. Çok zor rakipler söz konusu.

Almanya , Bayern Münih
Fransa , Lyon
İngiltere , Manchester City
İspanya , Villarreal
İtalya , Lazio
Hollanda , Twente
Portekiz , Benfica

FC-ST-PAULI-61
20.04.2011, 01:23

Almanya , Bayern Münih
Fransa , Lyon
İspanya , Villarreal
İtalya , Lazio
Hollanda , Twente
Portekiz , Benfica
Bayern ve Man,City haric hepsini eleyebiliriz bence

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 01:24

Almanya , Bayern Münih
Fransa , Lyon
İspanya , Villarreal
İtalya , Lazio
Hollanda , Twente
Portekiz , Benfica

Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum o zaman...

muharrematasoy
20.04.2011, 01:53
şampiyon olursak yapacağımız transferlerle ve kazandığımız özgüvenle en az 3 sene şampiyon oluruz ama gidip ahmak ahmak adamlar alarak parayı çarçur etmezsek

Tolga
20.04.2011, 03:13
Süper Lige Toplamda 14 Milyon € verlicek. Eger Fenerbahce ile birlikde girersek, bu para paylasilacak 7 Milyon alacagiz. Eger Fenerbahce elenir'de sadece biz katilirsak hepsini alacagiz.
bu ok.peki ligden gelecek net para hakkında bilgimiz veya bilgisi olan warmı ?

bahadır2561
20.04.2011, 08:56
Kiev'i nasıl eleyememiştik daha aklım almıyor. .Ne kadar gol kaçırmıştık ilk maçta, nasip değilmiş:)

robinhood61
20.04.2011, 09:57
Barcelona 0 - 1 Trabzonspor golün adı umut bulut
hey Allah'ım ya sen nelere kadirsin :) inşallah olur ;)

TSarıalioğlu
20.04.2011, 10:05
Takvimde açıklanmış büyük bir gelir ve başarılar elde ederiz İNŞAALLAH

Murat KARAKURT
20.04.2011, 10:27
Maçları Avni Aker de oynayamama ihtimali mi var bugünki Fotomaçta bu konuda bir yazı var...

Akif Gür
20.04.2011, 10:50
Maçları Avni Aker de oynayamama ihtimali mi var bugünki Fotomaçta bu konuda bir yazı var...

bursada oynandıysa avni aker'De her türlü oynanır...ama çatı problem çıkarabilir

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 10:52

Almanya , Bayern Münih
Fransa , Lyon
İspanya , Villarreal
İtalya , Lazio
Hollanda , Twente
Portekiz , Benfica

Vay be, ilk defa bu rakipleri görünce kazanırız diyorum!!

Uçuyormuyum ne!!

Gökhan Döner
20.04.2011, 11:39
Şampiyonlar Ligi takvimi belli olduhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7089-0G7S9B0E.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'7089'))
2 (javascript:rateImg(2,'7089'))
3 (javascript:rateImg(3,'7089'))
4 (javascript:rateImg(4,'7089'))
5 (javascript:rateImg(5,'7089'))

Bu habere 116 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 2011-12 sezonunda oynanacak müsabakaların takvimi belli oldu.

Buna göre Spor Toto Süper Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan takım UEFA Şampiyonlar Ligi grup maçlarına ön eleme oynamadan katılacak ve ilk maçını 13 veya 14 Eylül 2011 tarihinde oynayacak.
Lig ikincisi ise Şampiyonlar Ligi’ne 3. Eleme turundan başlayacak. Bu turdaki ilk maçlar 26-27 Temmuz, rövanş maçları ise 2-3 Ağustos 2011 tarihlerinde oynanacak.
2011-12 UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Programı
Birinci Eleme Turu - 28/29 Haziran ve 5/6 Temmuz 2011
İkinci Eleme Turu – 12/13 ve 19/20 Temmuz 2011
Üçüncü Eleme Turu – 26/27 Temmuz ve 02/03 Ağustos 2011
Play-off - 16/17 ve 23/24 Ağustos 2011
Maç Günü 1 – 13/14 Eylül 2011
Maç Günü 2 – 27/28 Eylül 2011
Maç Günü 3 – 18/19 Ekim 2011
Maç Günü 4 – 01/02 Kasım 2011
Maç Günü 5 – 22/23 Kasım 2011
Maç Günü 6- 06/07 Aralık 2011
Son 16 turu – 14/15 Şubat, 21/22 Şubat, 06/07 Mart ve 13/14 Mart 2012
Çeyrek Finaller – 27/28 Mart ve 03/04 Nisan 2012
Yarı Finaller – 17/18 ve 24/25 Nisan 2012
Final – 19 Mayıs 2012

28TS61
20.04.2011, 12:17

bir kerede her yazilana inanmayin arkadaslar.

setaua bükres´in stadinda oynaniyorda bizimkinde niye oynanmasin ?

http://www.transfermarkt.de/bilder/stadion/st_301_s2.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/romania/bucarest_steaua1.jpg

oguzkoc
20.04.2011, 14:00
fenerin elenmesi taraftarı değilim. elenen her takım ilerleyen yıllarda bizim başımıza iş açıcak bunun farkına varalım artık. biz şampiyon olalım direkt katılalım, fener ikinci olsun ve inşallah geçsin bütün ön elemeleri. bu ülkenin puana ihtiyacı var.

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 14:38
bir kerede her yazilana inanmayin arkadaslar.

setaua bükres´in stadinda oynaniyorda bizimkinde niye oynanmasin ?

http://www.transfermarkt.de/bilder/stadion/st_301_s2.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/romania/bucarest_steaua1.jpg

Sorun tribünlerle alakalı değilki. Neden yüzeysel düşünüyorsunuz, stadlar sadece maraton kalearkası falan diye oluşmuyor. Bu işin vip alan genişliği var. Çıkış koridorları ve soyunma odaları ile ilgili düzenlemeler var. Park alanı ile ilgili düznlemeler var. Basın tribünüyle ilgili düzenlemeler var. Varoğlu var yani. Sorun tribünerin üstünün açık olması falan değil yani.

Hem Avni Aker'de oynayamasak da Olimpiyat'ta oynanacak. Fena olmaz hani :)

Tayfun
20.04.2011, 14:58
Kadroya güvenip cl'ye adam akıllı transfer yapmadan gidersek pek iç açıcı olmaz sonuçlar...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:19
Kiev'i nasıl eleyememiştik daha aklım almıyor. .Ne kadar gol kaçırmıştık ilk maçta, nasip değilmiş:)

Gökdeniz'in röveşatası gol olacakken bir futbolcumuzun sırtından dönmüştü. İnanılmaz goller kaçırmıştık. O gün Avni Aker'deydim. Maçtan sonra yarım saate yakın oturduğum koltuktan kalkamamıştım.

Furkan Dündar
20.04.2011, 16:24
Şampiyon Olalım da direk gidelim bize ön elemeler yaramıyor

SEDER
20.04.2011, 16:31
Barcelona 0 - 1 Trabzonspor golün adı umut bulut
hey Allah'ım ya sen nelere kadirsin :) inşallah olur ;)

Yok artık seneye mümkünse Umut'u izlemeyelim:)

uemit
20.04.2011, 18:29
aynen yaa umut tayfun yattara sezer baris ferhat in miladi dondu... ona göre zaten 6 transfer yeter... tekrar kadro 25 olur oda yeterli

Emirhan Makul
20.04.2011, 18:41
Direk gidelim ama ya bu deli topçularımıza gruplar yakışır aynı şeyleri Avrupa arenasında da yaşayalım.

"Messiii vurduuu girayyy dizleri ile çıkardııı giray girayy girayyy" :D

Murathan
20.04.2011, 18:48
Direk gidelim ama ya bu deli topçularımıza gruplar yakışır aynı şeyleri Avrupa arenasında da yaşayalım.

"Messiii vurduuu girayyy dizleri ile çıkardııı giray girayy girayyy" :D
"Buraaak vee goool!!! Burak her yerde atıyor Barnebau'da atıyor, Iduna Park'ta atıyor, Trabzon'da atıyor!" ççç

Ceyhun Dündar
20.04.2011, 18:49
Ön eleme bize ters Allahın izniyle hem şampiyonluk hem sam. ligi hasreti bitecek bi de grupta seftali ve istanbullular gibi rezil olmadan alnımızın akıyla dönersek süpper olur...

Emirhan Makul
20.04.2011, 18:54
"Buraaak vee goool!!! Burak her yerde atıyor Barnebau'da atıyor, Iduna Park'ta atıyor, Trabzon'da atıyor!" ççç

Onurrrr Onurrr Onurrrr Portonun tur şansının önünde duruyorrr tüm portekiz yasta herkes bu çocuğu konuşuyor Trabzonspor'lular porto sokaklarında araba sallıyorlar :D

B.Yiğit
20.04.2011, 18:58
Şuan oynadığımız maçlar bir bakıma şampiyonlar ligi ön eleme maçları 5 takım elememiz lazım :)

Mehmet Ç.
20.04.2011, 19:02
"Onur Sampiyonlar Ligi Finalinde Penaltiyi kurtariyorrr... Ve Trabzonspor Sampiyonnnnn... Onurrrrrr..... Onurrrrr..... Her yerinden öpüyorum Onurrrrr..... (startv spikeri)

Biliyorum, biraz abarttim :D ççç

Gökhan ARSLAN
20.04.2011, 19:06
Artık gidelim şu şampiyonlar ligine hemde şampiyon olarak...
Gidelimde avrupa'ya biraz top oynamayı öğretelim (:
Barca gelsin Avni Aker'e pas nasıl yapılır öğrensin :))
Messi'ye küfür etmek istiyorum kale arkasında (:
Çokmu hayal kurdum yoksa ? (:

Sefer A.
21.04.2011, 20:47
Gökdeniz'in röveşatası gol olacakken bir futbolcumuzun sırtından dönmüştü. İnanılmaz goller kaçırmıştık. O gün Avni Aker'deydim. Maçtan sonra yarım saate yakın oturduğum koltuktan kalkamamıştım.

elenecegimizin kokusu, yerli basinin 1-2'lik galibiyetten sonra "15gün sonra sampiyonlar ligindeyiz" yazilariyla gelmisti malesef, 0-2'lik maglubiyette staddaydim, bitis düdügüyle beraber sehiri sessizlik kapladi resmen, çok kötü bir geceydi, herkes basi egik yürüyordu, o da bir tökezleme noktasi idi Trabzonspor için malesef, yoksa daha iyi günler görebilirdik sonrasinda....

Selçuk Aydın61
21.04.2011, 20:49
deseler şampiyonlar ligi şampiyonlıgını al yopk lig şampiyonu olalım hırsım beni yedi....

Trabzon-Spor-61
21.04.2011, 20:56
Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum o zaman...

Arkadaslar, FBnin puani yüksek oldugu icin, yüksek puanli takimlara karsi oynamiyacak, eger 2. olursalar. Onlara zayif (yani az puanli takim) düsecek. Biz ise, yüksek puanli takimlara karsi oynamaliyiz, cünkü avrupada az puanimiz var. Meselca Man City, Bayern gibi takimlar...

Trabzon-Spor-61
21.04.2011, 20:57
2. olursak, CLye katilmamiz bi mucize olur.

___

Keske katilsak'da, bizim guruba bi alman takimi düşse...

Yasin Altuntas
21.04.2011, 21:12
Arkadaslar, FBnin puani yüksek oldugu icin, yüksek puanli takimlara karsi oynamiyacak, eger 2. olursalar. Onlara zayif (yani az puanli takim) düsecek. Biz ise, yüksek puanli takimlara karsi oynamaliyiz, cünkü avrupada az puanimiz var. Meselca Man City, Bayern gibi takimlar...

Aynen Arkadas iyi özetlemis.

Fenerbahce hele hele o Sampiyonlar Ligi Sezonu yüzünden ikinci olsa bile Rakibi daha zayif liglerden gelecek. Bize ise ( cok yüksek bir ihtimalle) Almanya,Ispanya,Ingiltere,Italya veya Fransa gibi Ülkelerden Takim gelecek.

Yani aslinda Türkiye icin bizim Sampiyon olmamiz daha iyi olur.

Mustafa AYDIN
21.04.2011, 21:43
İnşAllah direk gideriz.Sadri başkana para Takıma prestij kazandırır.

r9emre
21.04.2011, 21:48
Şampiyon olamazsak - ki inşallah olacağız - elemeleri asla geçemeyiz çok güçlü bir rakip gelecektir yine.

Ömür Karadeniz
22.04.2011, 17:10
2. olduğumuz zaman neden elemeyi geçemiyormuşuz,anlamadım.Karşılaşacağımız takımlar uzaydan gelme değil.

Adem Erdoğan
22.04.2011, 17:12
2012'de...
Şampiyonlar Liginde...
... Real Madrid'e...

GULER
22.04.2011, 17:48
2. olduğumuz zaman neden elemeyi geçemiyormuşuz,anlamadım.Karşılaşacağımız takımlar uzaydan gelme değil.

Evet bazi arkadaslar cok onyargili bu konuda. Tabiki cok zor olacak on elemelere kalirsak, ama imkansiz diye birsey yok. Ki bu tartismalara bile girmeye gerek yok cunku sampiyon belli.. TRABZONSPOR!!

muharrematasoy
22.04.2011, 19:04
"Onur Sampiyonlar Ligi Finalinde Penaltiyi kurtariyorrr... Ve Trabzonspor Sampiyonnnnn... Onurrrrrr..... Onurrrrr..... Her yerinden öpüyorum Onurrrrr..... (startv spikeri)

Biliyorum, biraz abarttim :D ççç

önce eskişehiri yenelimde ;)

bu arada şampiyon olmadan şl işi imkansız

SDinc
22.04.2011, 19:26
Trabzonspor şampiyon oldu ve şampiyonlar ligine direk gitme hakkı kazandı

rizorvıd :)

kelkitli29
02.05.2011, 22:48
Eger ikinci olup elemelere kalirsak iki eleme oynayacagiz. Ilk elemede karsimiza en iyi ihtimal olarak

Benfica (kesin)
Rubin Kazan (kesin)
Dinamo Kiew (kesin)
Twente
AEK Atina

gelecektir. En kötü ihtimal ise
Benfica
Dinamo Kiew
Rubin Kazan
PSV
Panathinaikos

Egerki burada elenirsek UEFA elemesine düsüyoruz. Bir eleme oynuyoruz, gecersek gruplardayiz. Fakat buradada puanimiz az oldugu icin gene zorlu rakip cikacak.
Eger sampiyon olursak Fenerbahce bu ücüncü ön elemede muhtemelen zayiflarla eslesecek, misal

Twente
Basel
Odense
Standard Liege
Otelul Galati

orkun kır
02.05.2011, 22:56
gruplara kalmadığımız sürece şampiyonlar ligndeyiz demem...

Ömer SEVİNÇ
02.05.2011, 23:06
Şampiyon olamadan ne Şampiyonlar ligine kalabiliriz ne de Uefa ligine.

Açıkçası önümüzdeki 100 yıl için geçerli bu önerme..

Nonserviam
02.05.2011, 23:40
Star tv de 21:45 te bizim maçları izlemek ayrı bir zevk olacak :) grupta uefa biletini alırsak büyük başarı derim büyük.

Deniz Tosunoğlu
02.05.2011, 23:49
Star tv de 21:45 te bizim maçları izlemek ayrı bir zevk olacak :) grupta uefa biletini alırsak büyük başarı derim büyük.

Papatyam izlemek istiyorum Sali 21:45te :(

Saka saka saka :)

krdnz
03.05.2011, 00:27
Kalan üç maçı kazanırsak direk katılırız inşallah.

Olmazsa ön elemeyi geçmemiz ona göre transfer yapmamız şart.

REMEDY_61
03.05.2011, 00:33
zor renktaşlar zor 2.likte dev rakipler var..şamp. zor gözüküyor..kim alcak bu fenerden puan,son haftalar herkes başını eğmiş mücadele etmiyor..ancak TRABZON gibi bir takım son haftalar şampiyonu değiştirebilir..umutlu olan arkadaşlara saygı duyuyorum ama bence tren kaçtı..

Halmanli
03.05.2011, 00:36
Türkiye liginden karma yapın 2 ön elemeyi geçemez

nesta61
03.05.2011, 03:26
2ci olursak unutun sampiyonlar ligini hangi takimlar var biliyormusunuz? trabzonspor bu yil en iyi oldugu donemde kotu liverpoolu eliyemedi kaldikiii SAMPIYONLAR LIGINE gidecek takimi eliyecek zooor arkadas zoooorr ... Neden olamsin?? 10 numara vurdugunu daglar taslar yerine kaleye atarsa giderizz ama aksi durumda zoorr . onu birak 1ci on elemede elenirsek uefaya gitmemiz bile zor olur cunku seri basi deyiliz ... iNADINA SAMPIYONLUK baska luksumuz yok!

Gurpas
03.05.2011, 08:35
Hadi be Fatih Tekke güldür yüzümüzü

CAFER ÖZER
03.05.2011, 09:18
Şimdiden Buraya yazıyorum Şampiyonlar ligine direk gidemedikten sonra Bizim Trabzonspor yönetim tarız ile Şampiyonlar ligi gruplarına kalmak hayalden öte bir şey olamaz.
En az 2 ön eleme oynayacağız ve Uefa da olduğu gibi bize en güçlü rakipler çıkar her zaman öyle olmuştur.
Trabzonspor Türkiye kupasında seri başı olmaz dört gruptan gider Mutlaka İstanbul Takımlarında birisinin olduğu gruba düşer.
Trabzonspor seri başı olur İstanbul takımlarından hangisi seri başı olmadı ise gider bize düşer.
Uefada kuralar çeklir 70-80 takım arasında en iyi 5 takım desen birisi Liverpoldur gider bize çıkar.
Onuda geçtim Trabzonsporda bir hastalık Hele bir gruplara kalalım ondan sonra Transfere bakarız hastalığı hangi yönetim gelirse gelsin böyle devam ettiği için O yüzden ben şimdiden sıkıntıyla başlayacağımızı söyleyebilirim.
Atay Aktuğ döneminde Transfer yapsaydık golcü alsaydık deplasmanda 2-1 yendiğimiz 6-7 farkı kaçırdığımız Dinamo Kieve burda 10 kişi kaldıkları halde 2-0 yenilip elenmez Şampiyonlar ligi biletini kapardık,Ama ne yaptılar hele bir gruplara kalalım ordan gelecek para ile transfer yaparız mantığı Trabzonsporun başına iş açmıştır.
Hadi onuda geçtim Eğer Trabzonspor şampiyon olamaz ise bir çok baskı başlayacak sözleşme imzalamadığımız oyuncular Trabzonspordan kopacak.Onların yerini doldurabilecekmiyizki yeni tarsnferler de başarılı olalım.
Sezon biter açıklama "Yapacağımız transferleri belirledik.bir haftada bitiriyoruz."
Transferin son günü son dakika
"Konsoluosluğu açtırdık aldık alıyoruz."
En son
"Kadromuz Türkiyenin en kaliteli kadrosu kadromuz yeterli."
Bunları daha önce seyrettiğim için bundan sonra olacak olanda budur.
Ben Dereyi görmeden haytat paça sıvamam..

haltun
09.05.2011, 13:37
şampiyon olarak direk guruplara kalıyoruz

son torbadan gireceğimiz için diğer 3 torbada sağlam ekipler olacak
barca gelsede avniakerde izlesek :D

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 13:46
Şampiyon olmadan Türkiye'den harhangi bir takımın -özellikle de bizim gibi 2. turda bile seribaşı olamayan bir takımın- gruplara kalması, gruptan çıkmasından bile daha büyük başarı olur.

Mesela bu sene Kopenhag balkan takımı olduğu için önce Bate Borisov sonra da Rosenborg'u eleyerek gruplara kalmıştı. Bizim öyle bi' şansımız da yok çünkü bizim muhtemel rakiplerimiz Avrupanın en fazla puanı olan 5 liginden birisi olacak(6 da olabilir tam emin değilim).

talsuv61
09.05.2011, 13:55
Bu sene lig ikincisiyiz ama geçen seneden daha başarısızız yani. Geçen sene 2 kupa aldık bu sene muhtemelen sıfır olacak.

Elemelerde de yine en güçlülerden birisi çıkar elenir gideriz. İkinci olacağımıza üçüncü olsak daha iyiydi.
Peki eleme maçlarında elenenin, uefaya katılma hakkı da mı yok?

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 14:02
Bu sene lig ikincisiyiz ama geçen seneden daha başarısızız yani. Geçen sene 2 kupa aldık bu sene muhtemelen sıfır olacak.

Elemelerde de yine en güçlülerden birisi çıkar elenir gideriz. İkinci olacağımıza üçüncü olsak daha iyiydi.
Peki eleme maçlarında elenenin, uefaya katılma hakkı da mı yok?
3. tur elemesinden başlayacak ligi 2. bitiren takım. Şampiyonlar ligine kalmak için 2 ön eleme oynayacak.

3. turda elenirse, Uefa da 1 ön eleme oynayacak. Tur atlarsa şampiyonlar ligi için play-off oynayacak.

Play-off da tur atlarsa şampiyonlar ligi gruplarına katılacak, elenirse uefa gruplarına katılacak.

Sefer A.
09.05.2011, 14:15
he he 1.olmayalim da görürüm samp ligini heee, Agustos'ta güle güle deriz ;)

talsuv61
09.05.2011, 14:16
Bayağı eleme maçları oynayacağız yani. Şunu çok isterim şampiyonlar ligine katılıp, fenerden daha üst turlara çıkmayı.
Fener şerefsizleri nasılsa averaj takımı olurlar.

Seyfi_B
09.05.2011, 14:19
Avrupa Ligi'ne katılma hakkı kazansak bile olağanüstü bir başarı olur. Yani ikinci olursak ŞL kalma ihtimalimiz ancak 10 % olur.

cihatöztürk
09.05.2011, 14:23
2. olursak unutun şampiyonlar ligini

avrupa ligine dahil giremeyiz

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 14:24
Avrupa ligi gruplarına katılmak hayal değil. Hatta çok kötü bi kura çekmediğimiz sürece Euroleague'e katılmamak başarısızlık olur. İlk oynayacağımız turda elenmezsek zaten en kötü Avrupa Ligi gruplarını garantilemiş oluyoruz. İlk turda karşımıza Arsenal, Inter, Bayern Münih gibi rakipler çıkmayacak. Eğer ilk ön elemeyi geçersek bu takımlar muhtemel rakiplerimiz olacak.

Yani Şampiyonlar Ligi grupları büyük bi hayalden öteye gidemez ama Avrupa Ligi gruplarına kalmak çok zor bir olay değil. (Tabi ligi 2. bitirirsek bunlar geçeli olacak)

Murat Altun
09.05.2011, 14:51
Şampiyonalr ligine katılmak için illaki şampiyon olmamız lazım Direk katılıp günahların takımının elemelerde elenmesini zevkle izleyip onlara gidecek paranında bizim kasamıza girmesini izlemek zevklerin en büyüğü olur

talsuv61
09.05.2011, 14:56
Hayırlısı olsun. Bu sene uefaya katılsaydık ligde bu noktada olurmuyduk hiç sanmam.Şenol güneşin anlayışında alternatif isimlere yer yok. 11 oyuncunun hem ligde hem uefada pestilleri çıkardı.

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 15:16
Ligi ikinci bitiren takım 3. ön elemeden başlayacak. Uefa sıralamasında 6. sıradan başlayarak 15. olan ülkeye kadar ki 10 takım birbiriyle eşleşecek. Geçen seneki puanlara göre:

Rusya ligini 3. bitiren ;(Rubin Kazan)
Ukrayna ligini 2. bitiren ;(Dinamo Kiev)
Hollanda ligini 2. bitiren ;(Twente,Ajax,PSV)
İskoçya ligini 2. bitiren ;(G.Rangers,Celtic)
Türkiye ligini 2. bitiren ;(Trabzonspor,fenerbahçe)
Yunanistan şampiyonlar ligi grubunu 1. bitiren ;(Paok,Aek,Pana)
İsviçre ligini 2 bitiren ;(Basel,Zürih)
Belçika şampiyonluk grubunu 2. bitiren ;(Genk,S.Liege,Anderlecht)
Portekiz ligini 2. bitiren ;(Benfica)
Romanya ligini 2. bitiren ;(Galati,Timisoara,Vaslui)

Bu 10 takım seri başı olanlar/olmayanlar olarak eşleşecekler. Bizim seri başı olma şansımız yok. Şu an için eşleşme ihtimalimiz olan en güçlü rakip Benfica gözüküyor. Birkaç ülke dışında eleyebileceğimiz rakipler. Zaten bu turu geçersek en kötü ihtimalle Avrupa Ligi gruplarını garantilemiş oluyoruz.

Sefer A.
09.05.2011, 15:34
Ligi ikinci bitiren takım 3. ön elemeden başlayacak. Uefa sıralamasında 6. sıradan başlayarak 15. olan ülkeye kadar ki 10 takım birbiriyle eşleşecek. Geçen seneki puanlara göre:

Bu 10 takım seri başı olanlar/olmayanlar olarak eşleşecekler. Bizim seri başı olma şansımız yok. Şu an için eşleşme ihtimalimiz olan en güçlü rakip Benfica gözüküyor. Birkaç ülke dışında eleyebileceğimiz rakipler. Zaten bu turu geçersek en kötü ihtimalle Avrupa Ligi gruplarını garantilemiş oluyoruz.

rahat ol bize Kiev çikar öyle böyle eler elveda deriz ;) etmisim elemesine yaaaa 1.olup Eylül'ü bekleyecegiz ulan, o kadar ! .

Arda'
09.05.2011, 15:36
Şampiyon olamazsak gruplara katılmamız imkansız.

Travelair
09.05.2011, 15:46
O kadar karamsar olmayın, daha yeni Liverpool'u elimizden kaçırdık. Yalnız takımın temel taşlarını muhafaza etmeliyiz. Üstüne kaliteli ilaveler yapmalıyız

Mehmet Ç.
09.05.2011, 15:59
Hayırlısı olsun. Bu sene uefaya katılsaydık ligde bu noktada olurmuyduk hiç sanmam.Şenol güneşin anlayışında alternatif isimlere yer yok. 11 oyuncunun hem ligde hem uefada pestilleri çıkardı.

Dogru söylüyorsun.. Senol Hocanin elinde 20 tane Burak Yilmaz vardi, ama kullanmasini bilemedi :cool:

TSezgin61
09.05.2011, 16:19

kaliteli avrupa futbolu ayarinda transferlerle bu listede eliyemiyecegimiz takim yok

Koray
09.05.2011, 16:28
Kaç ön eleme oynayacağız 2 mi 3 mü?

Mustafa Yılmaz.20
09.05.2011, 17:12
Kaç ön eleme oynayacağız 2 mi 3 mü?
İnşallah hiç ön eleme oynamayız. :)
Ligi 2. bitiren takım 2 ön eleme oynayacak.

nakzo
09.05.2011, 17:32
2. olurask gruplara kalma şansımız yok bence....

bekir61
09.05.2011, 19:52

bayern münih ile eslesme sansi varmi?
suan bundesligada 3üncü ve ön eleme oyniyacak

-Samet
09.05.2011, 21:46
Şampiyon olsak da olmasak da bu yola gireceğiz.

Bence nokta transferleri yapmak zorundayız.

2.bitirirsek elemeyle , Şampiyon olursak inşallah direkt gideceğiz :) Hadi hayırlısı.

Ömer SEVİNÇ
09.05.2011, 21:49
Şampiyon olamazsak şampiyonlar ligine gitme şansımız yok. Başlığı Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynamaya hak kazandık diye değiştirsek daha güzel olurdu.

2. olursak benim tek isteğim bir tur geçip Uefa kupası gruplarına katılabilmek olacak. şu Trabzon'un Avrupa'da bir tur geçtiğini göreyim yahu.

Mustafa Ayazoğlu
09.05.2011, 21:57
Şampiyon olmadan şampiyonlar liginde oynayamaz bu kadro, bu takım !

yunushanilce
09.05.2011, 22:28
valla bu oyun yapısı ile zor çok yavaş oynuyoruz pas yapacağız diye biraz daha hızlı oyun kurgusu
fizik gücü yüksek bir takım oluşturmak lazım

Mustafa Yılmaz.20
10.05.2011, 12:20
bayern münih ile eslesme sansi varmi?
suan bundesligada 3üncü ve ön eleme oyniyacak
3. ön elemede eşleşme şansımız yok ama tur atlarsak play-off'larda muhtemel rakiplerimiz arasında olur.

Metin Ural
10.05.2011, 16:18
eger 3. on eleme turu oynarsak kesinlesen muhtemel iki rakip: benfica ve dynamo kiev. bu listeye 3 takim daha eklenecek 1-2 hafta icinde.

3. on eleme turunu gecip, play-offlarda elensek bile avrupa ligi'nde senelerdir yapamadigimizi yapip gruplara kaliriz.

ama zaten bu hesaplara gerek kalmayacak.

Nonserviam
10.05.2011, 22:14
3. ön eleme benfica dinamo kiev öylemi :) sittin sene biz bu elemeleri geçemeyiz, yahu bir kerede yüzümüz gülsün birkere.

Vkgz
10.05.2011, 22:24
ön elemeyi geçemeyeceğimiz için şampiyon olup direkt gitmedikten sonra ancak şampiyonlar ligi ön elemesindeyiz diyebilirim.

zafer6161
10.05.2011, 22:57
ilk maçta elenirsek uefaya gidecekmiyiz yoksa 2. de eleneirsek mi gidecektik ???

Trabzon-Spor-61
10.05.2011, 23:09
2inci olursak elemeleri gecme ihtimalimiz 100de 10, fenerbahce 2inci olursa, elemeleri gecme ihtimali 100de 60

Türkiye adina, trabzonun sampiyon olmasi iyi olur...

Hasan ZAİMOĞLU
10.05.2011, 23:11
elendikten sonra da Uefa Avrupa Ligi'ndeyiz başlığını açarız. züğürt tesellisi.

Mustafa Yılmaz.20
10.05.2011, 23:15
ilk maçta elenirsek uefaya gidecekmiyiz yoksa 2. de eleneirsek mi gidecektik ???
Ligi 2. bitiren takım ilk turda elenirse Avrupa Ligi için play-off oynayacak. Eğer 2. ön eleme de elenirse direk Avrupa Ligi gruplarından başlayacak.

oguzhanssan
10.05.2011, 23:50
vallahi bu durumda bildiğim bu takımları geçsek bile son ön elemeyi kallavi bir takımla yapacağız mesela Arsenal, Bayern Munih, Lyon vb olabilir.
Yani diyelim Benfica çıktı ki çıkabilir biz belki en dipteki takım olcaz, o zaman geçemeyiz. Daha doğrusu geçebilecek kadroyu bizim takımımızı yönetenler kuramaz. Çünkü bu sene portekiz takımları inanılmaz oynuyorlar.
Ayrıca bu turu geçsek de gelenler muhteşem büyükler olacak ki elensek bile seri başı olarak avrupa uefa ligine gireceğiz.
Bence de TS nin birinci olması ülke hayrına olur puan açısından. açık konuşmak lazım bu takımlardan 1-2 si hariç diğerlerini FB çiğ çiğ yer. Kadrosu çok daha kaliteli bize göre. Biz ise klasik Fransız takımı gibiyiz çok koşan ama sonuç üretemeyen takım. Avrupa da bu takımları yiyorlar. düşünün umut o kadar pozisyon bulamayacak ve bulduğunu harcayacak heee!! yerler o adamı trabzonda.
bir de bildiğim kadarı ile maçlar avni akerde değil sanırım istanbulda oynanacak. çünkü avni aker uygun değil.
hadi hayırlısı

Emirhan Çorumlu
10.05.2011, 23:57
2. Olursak Isimiz cok daha zor... Insallah bunlara gerek kalmaz... Ankaragücü Seni Seviyorum :D

oguzhanssan
11.05.2011, 00:15
ne kadar acı ki lgin ikinci yarısına 9 puan önde giriyorsun ama aynı takımı çıkarmayı adet edinen bir anlayış yüzünden şimdi rakibinin yenilmesini ya da diğer takımların rakibine çelme atmasını bekliyorsun. Yok kardeşim ya.. bana işte bu koyuyor. elimde iken direk gitmek başkasına minnet etmek....
inanın bunları düşündükçe haketmiyoruz diyorum ya haketmiyoruz işte...şeytan neler diyor bir bilseniz..

Fanatik34
11.05.2011, 04:45
Daha bu sezon seribasi olmayan Tel-Aviv, Partizan, Braga ve Zilina Sampiyonlar ligine katilmadi mi? Bundan önceki sezonlar Cluj´lar, Bate´ler..liste uzar gider

1) O lige katilamamak ile rakipleri gözünüzde büyütmeniz..
2) O lige katilabilmek ile rakipleri gözünüzde büyütmemeniz..

Sizler nedense hep ilk sikki seciyorsunuz. Gerci böyle bir Yönetim´le sizde halklisiniz!!!!!!!!

Gurpas
11.05.2011, 11:06
eğer 2. olursak bugünkü oynadığımız futbol ve kadro ile Şampiyonlar ligine girmemiz hayalden öteye geçmez.

mahmuter61
11.05.2011, 15:20
vallahi bu durumda bildiğim bu takımları geçsek bile son ön elemeyi kallavi bir takımla yapacağız mesela Arsenal, Bayern Munih, Lyon vb olabilir.
Yani diyelim Benfica çıktı ki çıkabilir biz belki en dipteki takım olcaz, o zaman geçemeyiz. Daha doğrusu geçebilecek kadroyu bizim takımımızı yönetenler kuramaz. Çünkü bu sene portekiz takımları inanılmaz oynuyorlar.
Ayrıca bu turu geçsek de gelenler muhteşem büyükler olacak ki elensek bile seri başı olarak avrupa uefa ligine gireceğiz.
Bence de TS nin birinci olması ülke hayrına olur puan açısından. açık konuşmak lazım bu takımlardan 1-2 si hariç diğerlerini FB çiğ çiğ yer. Kadrosu çok daha kaliteli bize göre. Biz ise klasik Fransız takımı gibiyiz çok koşan ama sonuç üretemeyen takım. Avrupa da bu takımları yiyorlar. düşünün umut o kadar pozisyon bulamayacak ve bulduğunu harcayacak heee!! yerler o adamı trabzonda.
bir de bildiğim kadarı ile maçlar avni akerde değil sanırım istanbulda oynanacak. çünkü avni aker uygun değil.
hadi hayırlısı

Bizim başkan takıma güvenir!!!

iskenderunlu
11.05.2011, 16:36
güçlü transfer nokta transfer şart

oktay61
11.05.2011, 17:10
Şampiyonlar liginde ön elemeler neredeyse Haziran sonu başlıyor. Takım tam oturmamış, transferler tamamlanmamış, yarım yamalak bir kamp.

Ondan sonra ne kadar şanslı da olsan gruplara kalamadan son turda elenmek, ardından UEFA önelemesi derken takım epey yıpranmış olacak ayrıca sezonu erken açanların handikapı bir sonraki sezon ligi fizik açıdan tamamlayamıyor. Fenerde aslında tamamlayamadı da hakemlerin itelemesi ile geldi buralara. Normalde fenerin çoktan pilinin bitmiş olması lazımdı. Hep aynı oyuncularla oynuyorlar kadro geniş gibi görünse de. Asıl irdelenmesi gereken bu ya dooping alıyorlar yada birileri tarafından itekleniyor.

Mehmet Cihan Kocaman
11.05.2011, 17:21

3. ön elemede elenirsek uefa play-off oyniycaz.
3. ön elemede tur atlarsak şl de play-off oyniycaz.
Bu play-off'da elenirsek uefada gruplara kalıcaz.
Tur atlarsak şl gruplara kalıcaz.

Orhan Aydın
11.05.2011, 17:22
3. ön elemede elenirsek uefa play-off oyniycaz.
3. ön elemede tur atlarsak şl de play-off oyniycaz.
Bu play-off'da elenirsek uefada gruplara kalıcaz.
Tur atlarsak şl gruplara kalıcaz.

Uefa gruplara gireriz inş bir terslik olmazsa

Fatih ÇOLAK
11.05.2011, 18:28
Diyelim 2. bitirdik ligi önce şampiyonlar liginde 3. ön eleme turunda bize çıkacak rakip bizden daha kötü bir takım olacak mesela geçen sene febe young boys ile eşleşmişti yani avrupanın gözde ülkelerinin takımlarıyla eşleşme durumumuz yok bu turu aşarsak işte ondan sonra işimiz zor burada şansın bize gülmesini bekleyeceğiz, bu hafta leverkusen yenilirse münih yenerse 3.leverkusen olacak ki ben leverkuseni münihe tercih ederim sonra ne bileyim iskoç takımları ya da hollanda takımlarını zorlayabiliriz tabii ki işimiz zor olacak fakat bakarsınız kader bize güler 1.torbanın en altlarından bir takıma düşeriz...(tabii bu dediklerim şampiyon olamazsak ki ben inanıyorum şampiyon olacağız :):) )

Bakanay61
17.05.2011, 11:35
2. olursak 2 ön eleme ounuyoruz.İlk turda karşılaşacağımız takımların ülkeleri belli:
Portekiz 2.
Ukrayna 2.
Hollanda 2.
Yunanistan 2.
Rusya 3.
Belçika 2.
Romanya 2.
İsviçre 2.
Danimarka 2.

İlk ön elemede muhtemel rakiplerimizden 3 tanesi kesinleşti.Diğer 2'si bu hafta belli olur.

Kesinleşen takımlar;
Benfica
D.Kiev
Twente

Kesinleşmeyenler;
Rubin Kazan
Panathinaikos,Aek
S.Liege
(ve çok düşük ihtimal PAOK veya Zürich olma olasılığı da var.)

Serdar Dilekoğlu
17.05.2011, 12:36
Kadromuz gerçekten iyi aslında sadece piotr ve serkan ın bek performansları da iyi olursa savunma hattımız oldukça iyi.

Orta alanda gidecek oyuncularımız varsa bunların yerine iyi takviyeler yapılması gerekmekte.

Son forvet hattına artık Burak'ın üstüne fazla yüklenilmeyecek Pawel ın yanına yaşlı bile olsa tecrübeli bir golcü alınmalı.

Harun CAN
17.05.2011, 12:42
Dün gece TRT'de GS nin Uefa finalini verdi. Başarı için bir Hagi, top tutan, top servisi yapan (havadan-karadan) bir santrofor ve mükemmel işleyen kanatlar lazım bence. Ergün-ümit Davala- Okan- Hakan Ünsal-Hasan Şaş...

Bizde HAgi zaten yok da, hadi onu geçtik, kanat hiç yok, hücumcu bek yok hatta bekler bile yarım bek, santrofor yok,,,

Ama nokta transferlerle bu işler çözülebilir.

Bir de Popescu'ya baktım...Yanındaki Bülent Türkiye'de nadiren de olsa bulunabilecek bir defans adamı ama Popescu bir harika...

Bütün Avrupa maçlarımızın TT Arena'da oynanması lazım, nasıl olsa GS kullanmayacak, biz de zaten Avni Aker'i kullanamayacaz. Taraftar desteği çok önemli bir etken, bakınız BJK...

Nytre
17.05.2011, 13:02
kesinlikle tüm gücümüzü kullanarak ş.liginde başarıyı yakalamalıyız.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 13:26
Renkdaşlar birşey soracağım takımların(trabzonumuzda dahil) uefa puanlarını nereden bulabiliriz???

Mustafa Yılmaz.20
17.05.2011, 13:32
Renkdaşlar birşey soracağım takımların(trabzonumuzda dahil) uefa puanlarını nereden bulabiliriz???
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/index.html

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 14:15
--------
benfica 81.239
dynamo kiev 60.776
elenmezse rangers 56.028
twente 41.025
elenmezse stand.liege 32.400
--------
rubin kazan 31.941
elenmezse aek 30.833
zürih 18.980
aek elenirse paok 17.333
trabzonspor 12.010
timişoara 10.664
timi elenirse vaslui 10.164
liege elenirse genk 8.400

------

celtic 39.528

Renkdaşlar bütün liglere baktım ilk torbada benfica-dinamo kiev-twente garanti, ayrıca celtic ile rangers ikilisinden bir tanesi ve son olarak şuan kendi liginde geride olan standart liege (eğer liege genk'in arkasında kalırsa) ilk torbada ki 5. takım rubin kazan olacaktır...

Bana sorsalar ki hangi takımla eşleşmek isterseniz diye şöyle baktığımıza standart liege veya celtic'i isterim doğru bunlar da çok zor rakip fakat diğerlerine göre daha zayıf durumdalar, hayırlısı olsun...

arifberkay
17.05.2011, 14:55
Ne yapıp edip şu şampiyonlar ligine kalmalıyız,yoksa tüm geliri günahların takımı kazanacak...

SAFA
17.05.2011, 15:42
--------
benfica 81.239
dynamo kiev 60.776
elenmezse rangers 56.028
twente 41.025
elenmezse stand.liege 32.400
--------
rubin kazan 31.941
elenmezse aek 30.833
zürih 18.980
aek elenirse paok 17.333
trabzonspor 12.010
timişoara 10.664
timi elenirse vaslui 10.164
liege elenirse genk 8.400

------

celtic 39.528

Renkdaşlar bütün liglere baktım ilk torbada benfica-dinamo kiev-twente garanti, ayrıca celtic ile rangers ikilisinden bir tanesi ve son olarak şuan kendi liginde geride olan standart liege (eğer liege genk'in arkasında kalırsa) ilk torbada ki 5. takım rubin kazan olacaktır...

Bana sorsalar ki hangi takımla eşleşmek isterseniz diye şöyle baktığımıza standart liege veya celtic'i isterim doğru bunlar da çok zor rakip fakat diğerlerine göre daha zayıf durumdalar, hayırlısı olsun...

Muhtemel rakiplerimiz belli oldu. Benfica-Dinamo Kiev-Twente-Rangers-Standart Liege yada Rubin Kazan

Açıkçası Kiev ve Benfica dışındaki takımları eleme şansımız yüksek.
Ama Standart Liege gelir inşallah.

SAFA
17.05.2011, 15:48
Renkdaşlar dua edin bu akşam Standart Liege Genk'i yenip muhtemel rakiplerimiz arasına girsin. Rubin Kazan'a göre çok daha gerçekçi bir rakip olur. Haydi dillere kuvvet. :)

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 16:47
Renkdaşlar dua edin bu akşam Standart Liege Genk'i yenip muhtemel rakiplerimiz arasına girsin. Rubin Kazan'a göre çok daha gerçekçi bir rakip olur. Haydi dillere kuvvet. :)

Aynen renkdaş bende tam onu diyecektim yazmışsın doğru rangers da lider bitirmiş 1 puan farkla...

Bu akşam saat 21.30 da GENK-STANDART LİEGE maçı var, dua edelim işallah Liege maçı kazanır yoksa muhtemel rakiplerimiz içine RUBIN KAZAN girecek, allahım işallah bu akşam Liege kazanır ve işallah rakipler içinde de o takımı seçeriz, ama biz bu bahtla gider BENFİCA'yı buluruz :):)

SAFA
17.05.2011, 17:04
İnşallah abi :) Liverpool kurası hala aklımda :(

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 17:13
İnşallah abi :) Liverpool kurası hala aklımda :(

Hakkaten yaa iddaa ediyorum korktuğum 2 takım vardı biri porto diğeri Liverpol gittik onu bulduk :) hayırlısı onlara trabzonda ecel terleri döktürdük ya o yeter adam korkusundan kuyt'ı bile avni akerde oynatmıştı :) :)

ThePatriot61
17.05.2011, 17:23
Hakkaten yaa iddaa ediyorum korktuğum 2 takım vardı biri porto diğeri Liverpol gittik onu bulduk :) hayırlısı onlara trabzonda ecel terleri döktürdük ya o yeter adam korkusundan kuyt'ı bile avni akerde oynatmıştı :) :)

Umut Bulutun hollandali versiyonu...

Sampiyonlar ligine kalmak istiyorsak takima direk katki yapabilecek (öyle 3-4 ay sonra 10 dk. sans verip de degil) 3 veya 4 kaliteli adam almaliyiz.

1 Forvet
1 Sag ve Sol Kanat
1 Sag bek

-Samet
17.05.2011, 17:24
Gerekli transferleri yaptığımız takdirde başarılı olamamamız için bir neden görmüyorum ;)

lazibere
17.05.2011, 17:29
Lig i bitirmiş. şampiyonlar ligi için duat etmeye başlamışsınız.. Dua edin de SIVAS fenerden an az beraberlik alsın.. Standar liege dua edeceğinize

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 17:50
Kazan tek zor deplasman olabilir bizim icin cünkü orayi belki full cekemeyiz. Ama baska her yerde kesinlikle full cekeriz. Insallah Liege rakipimiz olur, bende allahin iziniyle giderim...

Tahir61
17.05.2011, 18:44
şimdi diyelim s.liege çıktı eledik (inş.) gruplardamıyız?

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 18:45
Lig i bitirmiş. şampiyonlar ligi için duat etmeye başlamışsınız.. Dua edin de SIVAS fenerden an az beraberlik alsın.. Standar liege dua edeceğinize

Abi sen inanıyormusun sivas( fenerin paf takımı) çıkacak fenerden puan alacak :rolleyes:

Biz kaybetmeyi kabullendik asıl mesele bu 96 da şampiyonluk gidince biz 15 yıl geri gittik ama bu sefer öyle değil biz 2.liğe alıştırıyoruz kendimizi haa olurda şampiyon olursak onu da sapına kadar kutlayacağız :)

O yüzde böyle davranmak bence çok mantıklı...

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 18:47
şimdi diyelim s.liege çıktı eledik (inş.) gruplardamıyız?

Maalesef asıl iş ondan sonra başlıyor, fakat uefa avrupa ligi grupları garanti oluyor...

Bir üst tura geçersek, Mancester City, Udinese, Bayern Münih, Lyon gibi takımlardan biriyle eşleşme ihtimalimiz olacak önce biri geçelim de 2.sini düşünürüz :):)

SAFA
17.05.2011, 19:30
Ya abi Umut Bulut adlı zat Anfield da son dakikada karşı karşıya kaçırmasa Liverpool'u eliyorduk.Onun için benim korkum yok.Ama S.Liege gelirse hayır demem :D

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 19:33
Ya abi Umut Bulut adlı zat Anfield da son dakikada karşı karşıya kaçırmasa Liverpool'u eliyorduk.Onun için benim korkum yok.Ama S.Liege gelirse hayır demem :D

Aynen ya ama umuta o pozisyonda kızmadım iyi vurdu reinanın dirseğini teğet geçti, yere çarptı ve kalenin üstünden kornere gitti demek ki nasip değilmiş, Liege'e gelince kolay takım değil sadece bu takım çıkarsa şanslarımız %50 şer olur diye düşünüyorum...

SAFA
17.05.2011, 19:37
Valla abi ben Liege'in Play-off maçlarını izledim pek güçlü bir tarafını göremedim çok daha kaliteli olduğumuzu düşünüyorum ki Liverpool maçlarına göre+ Jaja ve Pawel faktörü var :)

SAMSUNLU60
17.05.2011, 19:38
Sakin olup, sağduyulu davranmalıyız.

Bu sene olmazsa, gelecek sezon devam etmeliyiz mücadelemize.

Örnek Fener köpekleri, geçen sene adamlar 2 dk. şampiyonluk kutlamıştı, o yüzden yıkılmadan yolumuza devam etmeliyiz.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 19:40
Valla abi ben Liege'in Play-off maçlarını izledim pek güçlü bir tarafını göremedim çok daha kaliteli olduğumuzu düşünüyorum ki Liverpool maçlarına göre+ Jaja ve Pawel faktörü var :)

İşallah allahım adaletsiz Türkiye liginde febeyi geçemedik, sen elemelerde dişimize göre takım çıkarda şu gruplara kalıp febeden fazla puan alalım...

krdnz
17.05.2011, 19:50
Liverpool elimizden zor kurtuldu.Selçuk,Egemen imzayı atar sağlam takviyeler yaparsak bileğimizin hakkıyla şampiyonlar ligine gideriz.Öyle bi ihtimal varmı bilmiyorum ama inşallah fenerle orda hesaplaşırız.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 19:51
Liverpool elimizden zor kurtuldu.Selçuk,Egemen imzayı atar sağlam takviyeler yaparsak bileğimizin hakkıyla şampiyonlar ligine gideriz.Öyle bi ihtimal varmı bilmiyorum ama inşallah fenerle orda hesaplaşırız.

abi ancak çeyrek finalde karşılaşabiliriz, bakarsın olur ;)

marcusjava
17.05.2011, 20:00
abi ancak çeyrek finalde karşılaşabiliriz, bakarsın olur ;)

fener'in şampiyonlar liginde 6 maçta alacağı maksimum puan 1.

i..eşehir'e benzemez herkes.

krdnz
17.05.2011, 20:00
Olmaz o zaman.Orda tur atlayamaz bu günahların takımı.

Medallion
17.05.2011, 20:02
Bu baslik yanlis. Lutfen degistirelim. "Sampiyonlar Ligi On Eleme Turu Oynayacagiz" olabilir.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 20:03
Olmaz o zaman.Orda tur atlayamaz bu günahların takımı.

İstediğimiz bu ya allahım ikimizde gruplarda olalım ve biz günahların takımından fazla puan toplayalım, amin :) :)

babaschar
17.05.2011, 20:29
şu durumda türkiye liglerinden en iyi 2 takımın kadrosunu ortaya çıkart,

ön elemeyi geçip,.gruplara kalamaz, bizim için en gerçekçi hedef 4 maç ş.ligi elemesi oynadıktan sonra 2 de avrupa elemesi sonra gruplara kalmak,..

şampiyonluğu istememin en büyük sebebi şampiyonlar ligine kalıp 6 maç izlemekti ve en az 1 puan alıp, vicdanen rahat etmekti.

şimdi fenerin tekrar 0 puan alması için, şevkle maçları takip edeceğim, türklük, milliyetçilik duyguları beslenmez bu katakulli cumhuriyetine,..!!!!

oflukaan
17.05.2011, 21:04
inşallah gruplara kalırız

bahadır2561
17.05.2011, 21:05
Gruplar hayal . . .

gokhan_61_
17.05.2011, 21:29
muhtemel rakipleri kim ?

DeAgLeMaNyAq
17.05.2011, 21:30
Liverpool elimizden zor kurtuldu söylemine pek katılmıyorum. Adamlar bize karşı 5-6 as oyuncusunu oynatmamıştı. Kaldı ki o zaman ki hocaları da takımı ligde son sıraya kadar geriletmişti. Kenny Daglish'le birlikte adamlar çıkış yapıp UEFA'ya katılma şansı elde ettiler. O yüzden Liverpool'ı küçümsemek doğru olmaz. İlk turu öyle veya böyle geçebiliriz ama playoff'taki muhtemel gelecek rakiplerden Benfica, Dinamo Kiev, Bayern Münich, Lyon, Udinese, Villareal ve Manchester City'yi eleme şansımız olduğunu düşünmüyorum. Oradan elenip UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalıp başarılı olmak beni daha çok mutlu eder...

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 21:34
Gruplar hayal . . .

Hayaldan ziyade bir şans bence mesela gidipte ilk torbadan BENFİCA'yı bulabiliriz, ama ne bileyim bizim dişimize göre olan Standart Liege'ide bulabiliriz, bana göre ilk eleme ne yapıp edilip geçilmeli sonuçta uefa gruplar garanti oluyor...

bahadır2561
17.05.2011, 21:40
Hayaldan ziyade bir şans bence mesela gidipte ilk torbadan BENFİCA'yı bulabiliriz, ama ne bileyim bizim dişimize göre olan Standart Liege'ide bulabiliriz, bana göre ilk eleme ne yapıp edilip geçilmeli sonuçta uefa gruplar garanti oluyor...

Haklsıın şans ama o bizde yok işte. .

Liverpool-Celtic-Dortmund-Levski arasından Liverpool çekmişliğimiz var ;)

Arada bi Kiev'de çekiyoruz ama olmuyor işte.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 21:44
Haklsıın şans ama o bizde yok işte. .

Liverpool-Celtic-Dortmund-Levski arasından Liverpool çekmişliğimiz var ;)

Arada bi Kiev'de çekiyoruz ama olmuyor işte.

He ya kieve şanssızlık demeyeceğim beceriksizlik, deplasmanda 2-1 yen hemde en az 7-1, 8-1 lik maç sonra gel evinde yenil elen :):)

SAFA
17.05.2011, 21:47
Liverpool elimizden zor kurtuldu söylemine pek katılmıyorum. Adamlar bize karşı 5-6 as oyuncusunu oynatmamıştı. Kaldı ki o zaman ki hocaları da takımı ligde son sıraya kadar geriletmişti. Kenny Daglish'le birlikte adamlar çıkış yapıp UEFA'ya katılma şansı elde ettiler. O yüzden Liverpool'ı küçümsemek doğru olmaz. İlk turu öyle veya böyle geçebiliriz ama playoff'taki muhtemel gelecek rakiplerden Benfica, Dinamo Kiev, Bayern Münich, Lyon, Udinese, Villareal ve Manchester City'yi eleme şansımız olduğunu düşünmüyorum. Oradan elenip UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalıp başarılı olmak beni daha çok mutlu eder...

İyi de abi 5-6 as oyuncu dediğin Gerrard,Torres ve Maxi'ydi. Gerrard ve Torres zaten bu sene yokları oynadılar bize karşı olsalar çok birşey farketmezdi.Ki ayrıca Daglish, Suarez ve Meireles takviyeleriyle devam ediyor. Bir de Şenol Hoca Burak'a ne yaptıysa o da Maxi Rodriguez'e yapmış :)

DeAgLeMaNyAq
17.05.2011, 22:50
İyi de abi 5-6 as oyuncu dediğin Gerrard,Torres ve Maxi'ydi. Gerrard ve Torres zaten bu sene yokları oynadılar bize karşı olsalar çok birşey farketmezdi.Ki ayrıca Daglish, Suarez ve Meireles takviyeleriyle devam ediyor. Bir de Şenol Hoca Burak'a ne yaptıysa o da Maxi Rodriguez'e yapmış :)

Kuyt ve Agger kadroya alınmamıştı. Keza yeni transfer Meireles ve Barcelona'ya gideceği için oynatılmayan Mascherano'da oynamamıştı. Aslına bakıldığında Liverpool'da o sıra geçiş sürecinde sayılırdı o açıdan şimdi karşılaşırsak aynı sonuç çıkmayabilir. Liverpool'ı o maçlarda eleme şansımızda olabilirdi ama geçen sene bu kadroyla Liverpool elimizden zor kurtuldu, bu sene şampiyonlar ligine de katılırız başarılı da oluruz ütopyası bana inandırıcı gelmiyor. Bu takımın mevcut kadrosuyla şampiyonlar liginde başarılı olma şansı yok. Hele ki Egemen ve Selçuk gider, üstüne de eleme maçlarına yetişmeyecek ve hazır olmayan transferler yapılırsa ilk ön elemede bile eleniriz...

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 22:59
Tüh standart liege yeniyor bu durumda oradan genk gelecek ve bizim rakipler arasına rubin kazan girecek :(

Rahmi Akkurt
17.05.2011, 23:03
1.Varsayım:Trabzonsporun şampiyonluğu. Bu durumda Trabzon direk gruplara kalır ve 4.torbadan katılır.
2.Varsayım:Lig 2.liği. Bu durumda ise Şampiyonlar Ligi 3.Ön Elemeden katılacağız bu ön elemede de bizi zor takımlar bekliyor.Elenmemiz halinde Uefa Avrupa Ligi Play-off turuna kalacağız.Eğer Şampiyonlar Ligi 4.Ön Eleme turundan elenirsek direk Uefa Avrupa Ligi grup aşamalarına kalıyoruz.

Trabzonspor şu anda UEFA'da 135. sırada.Maalesef kötü bir derece yani 1. sıradan tutunda 134. sıraya kadar olan ve Avrupa Kupalarına katılan takımlar olası rakiplerimiz.

SAFA
17.05.2011, 23:05
Tüh standart liege yeniyor bu durumda oradan genk gelecek ve bizim rakipler arasına rubin kazan girecek :(

Hayır abi Liege yenmesi daha iyi yenerse Liege geliyor.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 23:07
Hayır abi Liege yenmesi daha iyi yenerse Liege geliyor.

Yok biz yanlış yaptık galiba çünkü liege yenerse lider oluyor ve play-off dan şampiyonlar ligine giriyor, genk ise 3.turdan giriyor :( umarım ben yanlışımdır...

blacksilva
17.05.2011, 23:10
1.Varsayım:Trabzonsporun şampiyonluğu. Bu durumda Trabzon direk gruplara kalır ve 4.torbadan katılır.
2.Varsayım:Lig 2.liği. Bu durumda ise Şampiyonlar Ligi 3.Ön Elemeden katılacağız bu ön elemede de bizi zor takımlar bekliyor.Elenmemiz halinde Uefa Avrupa Ligi Play-off turuna kalacağız.Eğer Şampiyonlar Ligi 4.Ön Eleme turundan elenirsek direk Uefa Avrupa Ligi grup aşamalarına kalıyoruz.

Trabzonspor şu anda UEFA'da 135. sırada.Maalesef kötü bir derece yani 1. sıradan tutunda 134. sıraya kadar olan ve Avrupa Kupalarına katılan takımlar olası rakiplerimiz.

yanlis bilgi benim bildigim sampiyon olan 1 eleme turu 2. olan 2 eleme turu oynayacak

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 23:13
edit: genk attı, bu iyi haber işte :)

r9emre
17.05.2011, 23:14
Şampiyonlar Ligi'nde değiliz ona girmek için oynanacak ön eleme turlarındayız keza eğer direk gidemezsek o turları geçemeyiz öyle şanssız takımız ki en güçlülerden bir takım gelir yine.

Sibel
17.05.2011, 23:37
Bizde şans yok,yok işte...

DeAgLeMaNyAq
17.05.2011, 23:42
yanlis bilgi benim bildigim sampiyon olan 1 eleme turu 2. olan 2 eleme turu oynayacak

2 senedir Süper Lig şampiyonu olan takım ön elemesiz gruplara katılıyor. Önümüzdeki sene de böyle. Şuan ülke sıralamasında 10.sıradayız. 12.sıranın altına düşersek bir sonraki sezonun şampiyonu da eleme oynayacak...

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 23:42
Vee...Muhtemel rakipler belli oldu...

Gönül isterki şampiyon olalım ama artık bu zor gibi gözüküyor, bizde artık önümüze bakıyoruz...

Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turunda rakiplerimiz Benfica-Twente-Dinamo Kiev-G.Rangers-Standart Liege, seribaşı olamadığımızdan 2. torbada yer alacağız ve muhtemel rakipler bunlar...

Artık bence buna dua edelim rakip Standart Liege olsun diye, umarım kurada onu çekeriz :):)

Alper Beyazay
17.05.2011, 23:44

Gönül isterki şampiyon olalım ama artık bu zor gibi gözüküyor, bizde artık önümüze bakıyoruz...

Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turunda rakiplerimiz Benfica-Twente-Dinamo Kiev-G.Rangers-Standart Liege, seribaşı olamadığımızdan 2. torbada yer alacağız ve muhtemel rakipler bunlar...

Artık bence buna dua edelim rakip Standart Liege olsun diye, umarım kurada onu çekeriz :):)

Benfica harici diğerlerinini eleriz.

Ömer Kibar
17.05.2011, 23:45
Yönetim devre arasında direk oynayabilecek transfer yapmadı ama bu sefer kaliteli transferle gruplara kalmalıyız..Avrupa'da gücümüzü göstermenin zamanı geldi..

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 23:45
3. Tur'da toplam 30 takim olucak.

15i bi torbada (Avrupada Puani yüksek olanlar [Benfica, Twente...])

15i bi torbada (Avrupada Puani az olanlar [TS...])

1ci Torbadan bi takim cekilecek ve Rakip olarak 2. Torba...

yani: 1 Torba vs. 2 Torba

Bilmeyenler icin yaziyim dedim...

Eger 3. Turda elenirsek, UEFA Kupasinin Play Off turuna gececegiz. (Gecen sene L'poola karsi oynadigimiz tur)

Eger 3. Turu gecipde PlayOfflarda elenirsek, direk UEFA Kupasina katlicagiz, yani gruplara...

Hqmi
17.05.2011, 23:48

Ne zaman hangi arada belli oldu ya? :) Rakipler çok iyi yenemeyeceğimiz takım yok burada.

Fatih ÇOLAK
17.05.2011, 23:53
Ne zaman hangi arada belli oldu ya? :) Rakipler çok iyi yenemeyeceğimiz takım yok burada.

Bu liglerin hepsi bitti, şimdi bir üst tur için de çalışma yapıyorum eğer bu turu geçersek (işallah) play off da gelebilecek takımları listeliyorum :):)

Halit Aydın
18.05.2011, 00:10
Gruplar ne zaman açıklandı? Biz o lige direk gireceğiz İnşallah..

Fatih ÇOLAK
18.05.2011, 00:13
Gruplar ne zaman açıklandı? Biz o lige direk gireceğiz İnşallah..

Tabii ki isteğimiz, arzumuz şampiyon olup direk katılmak...

Burada ki rakipler eğer ligde 2. olursak, yanlış anlaşılmasın :):)

r9emre
18.05.2011, 00:15
Benfica ile Twente kesinlikle eler bizi.

Diğerlerini rahat eleriz.

Ama biz gider Benfica'yı çekeriz.

Ahmet Öztürk
18.05.2011, 00:16
Arkadaşlar araştırsınlar yahu. Fenerlilere yollarız bu listeyi. Young boys ile paok'u görmeyince çok sevineceklerdir :D

Ugur Kursad
18.05.2011, 00:24
Umarım en azından uefadada olsa gruplara kalmayı başarırız bu sezon şöyle doya doya avrupada bi sezon geçirelim artık .

Mustafa Ayazoğlu
18.05.2011, 00:30
fenerin ayak oyunları ile şampiyon olamadık,

lyon, bayern münih, arsenal, villareal , twente, benfica, udinese vs. vs

güldürmeyin

şampiyonluğa daha çok inanırım, elemeleri geçmek hikaye

nesta61
18.05.2011, 00:35
sampiyonlar ligi 1 turu ZAR ZOR belki gecersin ama sonra play off da adama dur derler nereye gidiyorsun derler adama...

ust duzey 3 futbolcu direk 11de oyniyacak topcu gelmedikden sonra sampiyonlar ligini unutun. 1 turda elenirsek uefaya katilmayi bile unuttun.

UtopyaTs
18.05.2011, 00:58
Hıım ben 1 ön eleme diye biliyordum hayırlısı olsun ama yine de ufak da olsa direk katılma ümidi var umarıım oluur.

cabri
18.05.2011, 08:45
Artık avrupa için, orda başarılı olacak şekilde transferler yapılmalı. Bu ligin üstünde bir takımız. Gerçek şampiyon belli..

4 tane üst düzey transfere ihtiyacımız var. (sol bek,sağ bek, sol açık ve forvet) Paraya kıyıp alınırsa ön eleme oynasak bile CL ye gireriz. Tabi birazda şanslı kura.. Ön elemeleri geçecek gücümüz yoksa CL ye girmeyelim zaten.. 0 çekenleri görüyoruz. o yüzden şampiyon olsakta olmasakta çok güçlü bir kadro kurulmalı.

Türkiye süper komedi ligine fazla takılmaya gerek yok.

Harun_ayar_ts
18.05.2011, 13:16

adam gibi forvetimiz olduktan sonra bunlarnı hepsını elerız

Bakanay61
18.05.2011, 13:19

Yanlış bilgi olmuş Rangers UEFA ligine katılcak.Bizim kesinleşen muhtemel rakiplerimiz;Benfica-Twente-D.Kiev-S.liege ve (Panathiakos veya Rubin Kazan)

Deniz Tosunoğlu
18.05.2011, 13:22
Benfica-Twente-Dinamo Kiev-G.Rangers-Standart Liege,

Benfica ve Dinamo Kiev'i zor eleriz. Digerlerini 2-3 takviye ile hallederiz.

Fatih ÇOLAK
18.05.2011, 13:25
Yanlış bilgi olmuş Rangers UEFA ligine katılcak.Bizim kesinleşen muhtemel rakiplerimiz;Benfica-Twente-D.Kiev-S.liege ve (Panathiakos veya Rubin Kazan)

Doğru ben iskoçyada statünün değiştiğini bilmiyordum, fakat yunanistan liginde şampiyon olan kaçıncı elemeden giriyor ki şampiyonlar ligine???

Bakanay61
18.05.2011, 13:25
Benfica-Twente-Dinamo Kiev-G.Rangers-Standart Liege,

Benfica ve Dinamo Kiev'i zor eleriz. Digerlerini 2-3 takviye ile hallederiz.
Renktaşlar G.Rangers'in şampiyonlar ligi ön elemesi oynama gibi bir durumu yok.İskoçya bu sene Şampiyonlar ligine 1 takım gönderebiliyor.eçen sene sıralamadaki yerlerini Danimarka'ya kaptırdılar.

Bakanay61
18.05.2011, 13:27
Eminmisin abi çünkü glasgow rangers iskoçya ligini şampiyon tamamladı, bu yüzden şampiyonlar ligi elemeleri oynayacak...
Ön elemeyi şampiyon olmuş takımlarla oynayacak.Biz şampiyon olamamış takımlarla oynayacaz.
Aşağıdaki linkten görebilirsin.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/access2011.html

Fatih ÇOLAK
18.05.2011, 13:38
Ön elemeyi şampiyon olmuş takımlarla oynayacak.Biz şampiyon olamamış takımlarla oynayacaz.
Aşağıdaki linkten görebilirsin.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/access2011.html (http://www.xs4all.nl/%7Ekassiesa/bert/uefa/access2011.html)

Şimdi anladım, fakat panathinaikosun gelmesi çok zor play-off grubunda son 2 maça girilirken 4 puan geride kalmış, 5. rakip rubin kazan gibi...