PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Barış Kaptanoğlu
20.04.2011, 17:20
böyle adi insanlar olamaz febeşte g.gönül yarın idmana başlıcak pazara kadar hazır olur, bizim maç cuma günü 2 günde daha iyi duruma gelirdi sakatlarımız , pazar maç yap sonra cuma yap kimsede bişe yapamıyor deli olacam
boşver renktaş....bu durumu lehimize çevirebiliriz...cuma akşamı 3 puanı aldıkmı bu febeşleri 2 gün strese soktuk demektir.biz işimizi görelimde onlar stesli olsun

Kamil Çakmak
20.04.2011, 17:20
kadıköyden MAVİİİİİİİİİİİİİ :):D

şampiyon?:)

matrix5782
20.04.2011, 17:21
yeri değil ama 3-4 kısıden duyduguma gore (bunlar yonetımin içinden)baros TRABZONSPORUMUZ da olabilir seneye
şimdiden hazırlıklı olun...

Hazırlıklı olmaya gerek yok

öyle bir şey yok

Fatih Öztürk
şampiyon?:)

tam şükrü saraçoğlunun arkasından TRABZONNNNNNNN:D

Özcan DUMAN
Şişli'den;

MAAAVVVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

ErtuGrul
20.04.2011, 17:23
Melborn'den SAMPIYONNNN

Helvacı61
20.04.2011, 17:23
Yav sen hakaret ediyorsun ardından ediliyor başı sen cekiyorsun 3-4 saat özür dilemeni bekliyorum özür diledin kapatım konuyu ama sen dilerken bende yazmışım silmedim yazıyı ama şimdi diyorsunki ortamı geriyorsun ben yazarım arkadaş heryere yazarım cünkü hakaret varsa bana ve eskişehir spora yazarım hala uzatıyorsun varsa kişisel sorunun özelden yaz ama burda yazma ben kendi sitemizde istedigim gibi yazarım baba nikli beni iyi tanır ona yazdım ve bir sorun olursa ben saten tellede ona ulaşırım oda bana ulaşır dikate alınacak bişe degil sen özürü diledin ben giderim güzel bişe yazarım olur biter ama hala uzatıyorsun olayı özürünün arkasındamısın yoksa pişmanmısın onu bilelim arkasındaysan özürünün bende tüm ts den özür dilerim iş tatlıya baglanır ama yok gücüme gidiyor diyorsan bilmem artık
gerçekten kırıldığın için üzüldüm amacım seni kırmak değildi. gerçek es es taraftarına zaten kimsenin lafı olmaz. açıkcası birçok ortak noktamız olan taraftar grubu olarak görürüm. özelden yazmayı bilmiyorum. bilsem ordan yazıp bizim için önemli bir maç öncesi burayı işgal etmezdim. sen özelden yazarsan cevapta veririm tlf veririm hatta görüşmekte görüşürüm.

Murathan
20.04.2011, 17:24
tello oynamayacak bu maçta.

ben sadece umut buluttan korkuyorum.bu kardeşim yeterki bulduklarının % 10'unu atsın.

Yorumu için yazmamıştım:)

Trabzonspor bangır bangır Şampiyonluğa koşuyor!!!
Bunun için yazmıştım :)

Helvacı61
20.04.2011, 17:24
kutsal sayfayı kaçırdım mi 61

Ilelioglu
20.04.2011, 17:25
Bende yerimi alayim.

:)

exelans_25
20.04.2011, 17:25
yeri değil ama 3-4 kısıden duyduguma gore (bunlar yonetımin içinden)baros TRABZONSPORUMUZ da olabilir seneye
şimdiden hazırlıklı olun...
barosun ahı gitmiş vahı kalmış sakatlıktan başını kaldıramıyor bizden uzak olsun

Gurpas
20.04.2011, 17:27
İstanbuldan

TRABZOOOOOOOOON

Uğur KÜÇÜK
20.04.2011, 17:29
Hazırlıklı olmaya gerek yok

öyle bir şey yok

Ben Duyduğumu Söyledim Abi Kızma:)...

Kesin Diye Birşey Demedim..

Bizim Başkanın Baros Sevgisi Bile Bu Duyumu Bende Nedense Doğru Gibi

Hissettiriyor..

Barış Kaptanoğlu
20.04.2011, 17:31

Hissettiriyor..
çok beğendim bir golcü ama devamlı değil...sakatlıları uzun sürüyor...bize gelmesin bence...ama önce şu eses i bi yenelim bunlar sonraki işler;)

Mesut
20.04.2011, 17:38
Baroş geldide burun kıvırıyoruz :D
Çok iyi olur Gsde sakatlık diyorsunuzda şuanki gsde kim oynamak ister :)
İnşallah alınır

Fatih Öztürk
20.04.2011, 17:38
sene 1999.bağdat caddesi şaşkınbakkalda peter bey ganyan bayisi işletiyordu.bülent uygun o zaman bizde top oynuyordu.(tabi oynadı sayarsak)bülent uygun hemen ganyan bayisinin karşısında fenerli oyuncuların traş olduğu kuaföre çok sık geliyordu.ganyanada arada bir gelirdi.oyun oynamazdı.peterle çok muhabbeti oluyordu.o zaman ben Trabzon ofluyum derdi sürekli.sakaryaya sonradan göçtük falan derdi.çok delikanlı bir adama benziyor diyordum hep.kalacaksmısın Trabzonda dedi peter.çok istiyorum ama yönetimin elinde demişti.fenerli oyuncuları görürdüm o arada.hepsi birbirinden havalıydı.bülent arkadaşları olduğu için gelir orda takılırdı.arkadaşlarının yanında çok mütevazi duruyordu.sakin,konuşkan olmayan çevresine herhangi bir enerji vermeyen bir tipti.96 yılında Trabzonsporun kaçırdığı şampiyonlukta erol bulutla beraber çok üzüldük falan gibi laflar etmişti o zamanlar.(erol bulutta Trabzonlu).bülent uygunun imzalı Trabzonspor forması hala evimde duruyor.beraber çekildiğimiz fotoğraflarda.

Eskişehire maça gideceğim kısmetse.bülent uygunu bulup imzaladığı formaya bir imza daha attıracağım!kafamda iki cümle yaratmaya çalışıyorum.net iki cümle olmalıki bülent etkilenmeli.

Mehmet Ç.
20.04.2011, 17:40
Bu fenerlileren topu tüfegi ayni!!

Isvicreli is yerine 3 türk calisiyoruz 100 kisi icinde.

Biri gs digeri fbli.. Bende tabi Trabzonsporlu

Demin fbli arkadasin odasinda isim vardi..

fbliye bak isvicre gazetesi haber yapmis.. Avrupa'da Sampiyon adaylari diye..

Haber'de 18. Takimli Türkiye Liginde Karadeniz Takimini yakalama sansi sadece fb'de kaldi. Bu ligin Sampiyonlar Ligi adaylar belli oldu.. yaziyor..

Arkadas'i zaten usun süredir görmemisdim.. Bak dedim.. Gurur verici degilmi, Isvicre gazetesinde adimiz geciyor.

Ben bunu iyi niyetimle derken..

Adam konusmasiylan kafamin tasini attirdi!!

Yok Trabzonspor kollaniyormus.. Yok gecen sene bursayi bu sene Trabzonspor'u yapacaklar..

Takimlar size yatiyor.. bjk ve gs resmen yatti..

Hakemler sizi kolluyor vsvs..

Keske fb ve Trabzonspor yine oynasa kimin hak ettigini görürdük..

*

Ben tartismaya girmek istemedim, ama cocuga icimden baya saydirdim..

Ben yani diyemezmiydim..

bjk bize yattiysa, fb macinda yaptiklarina yatti desek az olur.. (ferrari)

gs bize karsi bu sezonki en iyi topunu oynadi..

hakemler bizi kolluyorsa, sizi kucaginda gezdiriyor..

bu ülkenin basbakani fbli.. ben mi dün gittim basbakani ziyarete?!?

En önemlisi neymis fb Trabzonspor maci istiyormus!!

2010 Türkiye Kupasi Finali!

3-1

Ligin son maci! Iddaamiz yokken 1-1

*

Bu fbliler cok ezik ya !!!

angut.com daki düsünceler bütün fblilerde var!!

Allah böyle taraftarlarin belasini versin!!

yağız61
20.04.2011, 17:45
en güzel cevap cuma gecesi kazanarak verilebilir.ciddiyet ve mücadele işin anahtarıdır.eğer kazanılırsa kadıköy buz kesecektir.farkındaysanız her türlü gaza karşı psikolojileri baya bozulmuş.bir de bu maçı alırsak hepten ortada kalırlar...

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2011, 17:48
barosun ahı gitmiş vahı kalmış sakatlıktan başını kaldıramıyor bizden uzak olsun

baros çok iyi topçu.Sakatlıktan başını kaldıramıyor ama oynadığı 2 maçta en az 3 golü var.

reis49
20.04.2011, 17:49
sene 1999.bağdat caddesi şaşkınbakkalda peter bey ganyan bayisi işletiyordu.bülent uygun o zaman bizde top oynuyordu.(tabi oynadı sayarsak)bülent uygun hemen ganyan bayisinin karşısında fenerli oyuncuların traş olduğu kuaföre çok sık geliyordu.ganyanada arada bir gelirdi.oyun oynamazdı.peterle çok muhabbeti oluyordu.o zaman ben Trabzon ofluyum derdi sürekli.sakaryaya sonradan göçtük falan derdi.çok delikanlı bir adama benziyor diyordum hep.kalacaksmısın Trabzonda dedi peter.çok istiyorum ama yönetimin elinde demişti.fenerli oyuncuları görürdüm o arada.hepsi birbirinden havalıydı.bülent arkadaşları olduğu için gelir orda takılırdı.arkadaşlarının yanında çok mütevazi duruyordu.sakin,konuşkan olmayan çevresine herhangi bir enerji vermeyen bir tipti.96 yılında Trabzonsporun kaçırdığı şampiyonlukta erol bulutla beraber çok üzüldük falan gibi laflar etmişti o zamanlar.(erol bulutta Trabzonlu).bülent uygunun imzalı Trabzonspor forması hala evimde duruyor.beraber çekildiğimiz fotoğraflarda.

Eskişehire maça gideceğim kısmetse.bülent uygunu bulup imzaladığı formaya bir imza daha attıracağım!kafamda iki cümle yaratmaya çalışıyorum.net iki cümle olmalıki bülent etkilenmeli.

Kim bozdu abii bu mübarek adamı:)

antagonist
20.04.2011, 17:50
Burası transfer başlığı değil arkadaşlar. Maçla ilgili görüşleriniz varsa paylaşın...

Fatih Öztürk
20.04.2011, 17:53
Kim bozdu abii bu mübarek adamı:)

bizim oranın havasını solumuş adam ama bende anlamadım.:)

Murat 61
20.04.2011, 17:55
Bu tip insanlar bozulmaya meğilli.

Bizim oralarda dansöz diyorlar adına.

Sami Kuk
20.04.2011, 17:57
http://www.youtube.com/watch?v=FKj1yL7muUM

:)

robinhood61
20.04.2011, 17:57
ya şu eses maçı geçse de rahat etsek ömrüm azalıyor yahuuu

Sami Kuk
20.04.2011, 18:00
Şu Eses i yeneLim..Sabaha kadar sırf anguta takıLıcam:)

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2011, 18:01
Şu anda şampiyonluk şansımız %55
Ama Eskişehir ve Antep maçlarını kazanıp son 3 haftaya kayıpsız girersek şampiyonluk şansımız %70'lere çıkar.Antep maçını bursayı yendiğimiz gibi öyle böyle yeneriz ama eses maçı çok tehlikeli.Büyük konuşmamak lazım.Manisa maçını hatırlayın ilk yarıdaki.

B.Yiğit
20.04.2011, 18:02
cale çok kötü vasat bile değil bu aralar. oynadığı her maçta rakip solumuzu çok zorluyor.

Mert Oğuzlu61
20.04.2011, 18:03
galibiyet primi olarak iyi bir rakam belirlese yönetim şu maç için ? oyunculara biraz doping yapsalar.

Burçak
20.04.2011, 18:05
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/206766_181106501940337_167242319993422_520062_5131 750_n.jpg

Mustafa Önder
20.04.2011, 18:08
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/206766_181106501940337_167242319993422_520062_5131 750_n.jpg

Ha bunu profil yaptım.

kemal koç
20.04.2011, 18:08
ya şimdi okudum ilk yarıda da 6 da 6 yapmışız ama eskişehir le berabere kalmışız şimdi yine 6 da 6 yaptık yne eskişehirle oynuyoruz moralimi bozdu bu durum keşke okumasaydım

matrix5782
20.04.2011, 18:11

Hissettiriyor..

Kızmadım uğur :)

Bizim başkanın espiri yeteneğini unutmayalım :)

Turgay Atalay
20.04.2011, 18:11
galibiyet primi olarak iyi bir rakam belirlese yönetim şu maç için ? oyunculara biraz doping yapsalar.

Aslanlarımız zaten tüm benliğiyle sahada, gerek yok. Ha sezon sonu şampiyonluk primini olması gerektiğinden daha yüksek tutup onları onure edersin o ayrı.

Mustafa Önder
20.04.2011, 18:12
ya şimdi okudum ilk yarıda da 6 da 6 yapmışız ama eskişehir le berabere kalmışız şimdi yine 6 da 6 yaptık yne eskişehirle oynuyoruz moralimi bozdu bu durum keşke okumasaydım

Renktaş bunlar hurafe... :D

okg_53
20.04.2011, 18:17
Okg_53 Eskişehirspor analizi…

İç sahadaki coşkulu futboluyla göze batan Eskişehir’in Ligin son 3 haftasında galibiyeti bulunmuyor. Eskişehir futbol kalitesi olarak, Antep, Bursa gibi takımlardan aşağıda. Ancak iç sahadaki taraftar desteği ve yakalanan hava takımı bu noktalara kadar getirdi. Oyuncu kalitesi vasat bir Anadolu takımı kalitesinde. Ancak ne olursa olsun çok uzun süreden sonra ilk kez iç sahada mağlup oldular, bunu da unutmamak gerek.

İç sahada oynadıkları 14 maçta, 7 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet almışlar. 13 gol atıp, 10 gol yemişler.
Toplamda ise, 29 maçta, 11 galibiyet, 10 beraberlik, 8 mağlubiyet elde etmişler. Attıkları 34 gole, 32 golle karşılık verebilmişler. 43 puanla ligin 6. sırasındalar.

Ligin en az gol atan 5. takımı konumundalar.

Maç bilgileri;

Pele , Diego Angelo , Rodrigo Tello sakat. Cezalı yok.

Muhtemel Dizilimleri; (4-4-1-1)

--------------------------Vanja Ivesa---------------------------
Veysel Sarı----Safet Nadareviç----Sezgin Coşkun----Volkan Yaman
-----------------Alper Potuk-----------Doğa Kaya --------------
Burhan Eser--------------Sezer Öztürk---------------Erkan Zengin
------------------------Batuhan Karadeniz-----------------------

Not= Bir başka ihtimalle, orta sahadan Sezer Kesilip, Bülent Ertuğrul orta sahaya takviye olarak koyulabilir.

Eskişehirspor’un Artıları;

Sezer hariç, mücadele etmeyi seven bir kadroları var. Kanat organizasyonlarını yapabiliyorlar.

Sahaya yayılım ve taktiksel anlayışları, Bursaspor’a çok benziyor. Ama biraz daha kalitesiz hali diyebiliriz.

Batuhan attığı gollerin birçoğunu kafa golü olarak attı. Buna dikkat etmek gerekiyor.

Uzaktan Sezer, Burhan, Erkan, Doğa gibi uzaktan etkili şutlar atabilen oyuncuları var. Ki bolca bunu deneyeceklerdir.

Özellikle Pele oynadığı zamanlarda orta sahada iyi pas trafiği sağlayabiliyorlar.

Eskişehirspor’un Eksileri;

Takım halinde yüksek bir hücum gücüne veya Bireysel olarak tehlikeli olabilecek hücum silahlarına sahip değiller. Ya Batuhan kafa gölü atıyor ya da duran top.

En ilerdeki Batuhan ile En gerideki Nadareviç arasında boşluk büyük oluyor. Buda rakibin daha kolay pas yapabilmesini sağlıyor.

Muhtemel Dizilim bölümüne yazdığım Eskişehirspor tam bize göre. Alanzinho, Jaja gibi oyuncuların derin koridorlar bulacağı bir yapı. Ama Not bölümünde yazdığım olursa işi 0–0 ‘a bağlayabilirler, Allah korusun.

Bir başka önemli ve dikkat çeken eksileri ise, Savunmadaki Nadareviç, Sezgin, Volkan ve Alper gibi oyuncularının pek süratli olmamaları. Buda bize avantaj sağlayabilir.

Hava toplarında da avantaj bizden yana.

Özet:

Oyunumuzu oynarsak, bize kesinlikle ve kesinlikle rakip olabilecek bir takım değil. İlk maçtaki gibi oyun bozucu bir yapı ile karşımıza çıkabilirler. Ama önemli değil, içerde o kadar kapanamayacaklardır.
Antrenmanlara bakarsak sanırım bu hafta da Engin’i göremeyeceğiz.

--------------Tolga--------------
Barış----Giray----Egemen----Cale
--------Selçuk------Colman-------
-------------Alanzinho------------
------Burak----Jaja----Umut------

Analize hafta içinde ilaveler olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun. Saygılar.

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2011, 18:22
63 Urfaaaaaaa :)

Mesut
20.04.2011, 18:23
Alanzinho maşallahı var adam inanmış helal olsun..

uemit
20.04.2011, 18:24
en büyük aventajimiz.. kadrolari genis degil.. oyunu degisterebilecek bi oyunculari var oda ümit karan... oda bence etkili olamaz... bence baris yerine mustafa yumlu oyniyacak....

Sami Kuk
20.04.2011, 18:29

Fenerbahce sırf paradan sebeb bukadar iyi..Aziz paso prim veriyor.Vermeseydi suan 6-7 puan ilerdeydik..Özellile yabancıları parayı görünce birden değiştiler.Bizimkıler aksine yürekten,forma için oyunuyorlar..

maçkali616161
20.04.2011, 18:29
.............................

Mehmet Ç.
20.04.2011, 18:30
Bide fbli bana sunu dedi...

Siz ne yapacaksiniz Sampiyomlugu.. Köy takimisiniz?!?

Buna dayanamadim cevap verdim,

Siz dünya takimisinizda ne oldu? 2 puan arkamizdasimiz?!

Mert Oğuzlu61
20.04.2011, 18:31
bu polonyalılar ne kadar hassas adamlar yaw ne olduda sakatlandı bu piotr ?

Fatih Özkan
20.04.2011, 18:32
okg_53 Analiz için teşekkürler (:

Alihan Ertürk
20.04.2011, 18:32
Haftalarca Piotr'u izledikten sonra geçen hafta Cale çok ama çok kötü geldi bana.
Piotr gerçekten daha iyi Cale'den.

Mert Oğuzlu61
20.04.2011, 18:38

istanbul da kulüpleri, paraları var birçok avantajları var 20 milyon taraftarımız var diyorlar ama lig başarısı dışında avrupa kupalarında 3 sene önce şansa bala CL de oynanmış bir çeyrek final dışında ne mok yemişler ?

isviçrenin yunanların köy takımlarına elenen biz miydik ? kendi takımlarının ederinin yarısı bile değildi bu takımlar. avrupaya gitseler ne olacak diyorlar, bizim için aynı bursa gibi olacak ülkeye puan getiremezler diyorlar ulan siz gidiyonuzda ne oluyor yolunmadık tüyünüzü bırakmıyorlar.

inşallah şampiyon oluruzda şunların CL de ön eleme maçlarını keyifle izleriz, görün bakın nasıl bağırttıracaklar bunları. bjk antep bursa bunları destekleyeceğim ama fb ye atılan her golde ts gol atmış gibi sevineceğim, bunların ayak bastı parasınıda kasamıza indiricez çok keyifli olacak.

ilhan
20.04.2011, 18:46
Eskişehirspor - Trabzonspor maçı hakkında konuşmaya devam edelim arkadaşlar.
*
Lütfen farklı forumlardan alıntıları burada paylaşmayınız.

Tunay ERDEM
20.04.2011, 18:48

sen de bunu diyince ağzını-burnunu dağıtmadın?

brushfield
20.04.2011, 18:49
Arkadaşlar farklı forumlarda Giresunsporlu, Eskişehirsporlu, Samsunsporlu... olduğunu söyleyen aslen fenerli olan şahısların insanları birbirine düşürmek için açtığı başlıkları ciddiye alıp yorum yapmayalım, özellikle de bu saçmalıkları kendi forumumuza taşımayalım.

Bülent Dizman 53
20.04.2011, 18:50
biletler ne durumda bizim biletler bitmedimi topu topu 900 bilet 100 tanesını bugun eskısehır gurbetcı gencler aldı zaten

Ertan1982
20.04.2011, 18:52
Arkadas isyerinde.Isinden olurdu ve Polise düserdi.En iyisini yapti.Hesabi 34 Haftada görülecek.

Emirhan Makul
20.04.2011, 18:52
okg abi ; Serkan ve Piotr Sakat mı ? Bu maç kadroya alınmayacaklar mı ?

Mehmet Ç.
20.04.2011, 18:54

Sen düsün yani... Adam benden 10 yas büyük.. Cocuk zekali!!

Hadi tmm defol kacti agizimdan! 10 yas büyük adama ayip bende biliyorum, adam bana sen bana bunu diyemezsin diyor!!

Tunay ERDEM
20.04.2011, 18:57
Sen düsün yani... Adam benden 10 yas büyük.. Cocuk zekali!!

Hadi tmm defol kacti agizimdan! 10 yas büyük adama ayip bende biliyorum, adam bana sen bana bunu diyemezsin diyor!!

bu mallar cidden kendilerini bir şey sanıyor.

bit kadar ünleri var, sorsan bütün dünya tanıyor bunları.

pReN@_61
20.04.2011, 19:08
http://www.yukleresim.com/images/68697580858136340823.jpg
Süpermiş bu :)

Bir_Bilen
20.04.2011, 19:10
SAKATLARDAN MÜJDELİ HABER

Eskişehirspor'da sakat olan Diego, Tello ve Pele'den sevindirici haberg eldi. 3 futbolcu dün çift kalede forma giydi.

http://www.porsukekspres.com/Upload/Images/8069bafbc5a142c2b9d6088abef9a823.jpg

Eskişehirspor'da sakatlıkları nedeniyle Antalya maçında forma giyemeyen Diego , Tello ve Antalya maçının son dakikalarında sakatlanan Pele, bugün yapılan idmanda takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Önceki gün oynaması zor gözüken 3 futbolcu idmanda çift kalede ter döktü. 3 futbolcudan sevindirici haber gelirken, Trabzon maçında Diego'nun ve Pele'nin oynama durumunun daha yüksek olduğu bildirildi.

Teknik direktör Bülent Uygun yarın yapılacak olan taktik çalışmada 3 futbolcunun durumunu son kez görüp karar verecek. Tello, Diego ve Pele'nin bugün yapılan çalışmada takımla birlikte idmanlarda yer alması teknik heyeti de sevindirdi.

Maç eksikleri bulunan futbolculardan Diego ve Tello'nun durumu maç saatinde kesinlik kazanacak. Pele'nin oynamasının ise yüksek olduğu belirtiliyor.

Sinan Turhan / Porsuk Ekspres

GULER
20.04.2011, 19:10
edit

1-0 olsun bizim olsun

Muhammed
20.04.2011, 19:36
SAKATLARDAN MÜJDELİ HABER

Eskişehirspor'da sakat olan Diego, Tello ve Pele'den sevindirici haberg eldi. 3 futbolcu dün çift kalede forma giydi.

http://www.porsukekspres.com/Upload/Images/8069bafbc5a142c2b9d6088abef9a823.jpg

Eskişehirspor'da sakatlıkları nedeniyle Antalya maçında forma giyemeyen Diego , Tello ve Antalya maçının son dakikalarında sakatlanan Pele, bugün yapılan idmanda takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Önceki gün oynaması zor gözüken 3 futbolcu idmanda çift kalede ter döktü. 3 futbolcudan sevindirici haber gelirken, Trabzon maçında Diego'nun ve Pele'nin oynama durumunun daha yüksek olduğu bildirildi.

Teknik direktör Bülent Uygun yarın yapılacak olan taktik çalışmada 3 futbolcunun durumunu son kez görüp karar verecek. Tello, Diego ve Pele'nin bugün yapılan çalışmada takımla birlikte idmanlarda yer alması teknik heyeti de sevindirdi.

Maç eksikleri bulunan futbolculardan Diego ve Tello'nun durumu maç saatinde kesinlik kazanacak. Pele'nin oynamasının ise yüksek olduğu belirtiliyor.

Sinan Turhan / Porsuk Ekspres

Bülent Uygun karaktersizi 3 oyuncunun oynayamayacağını söylemişti. Bu kadar mı düştü acaba?

cerebrum
20.04.2011, 19:49
BÜLENT uygun
aziz YILDIRIM........ ikiside sallama, ikisi de gözüne kestirdi... ya tff ... tff ne yaptı..

ortaya karışık yaptı

BÜLENT YILDIRIM...

SEDAT
20.04.2011, 19:54

- Sen çok hafif cevaplar veriyorsun bence , köy takımı kendileri malum Kadıköy , onlar ne yapıyorlarmış Şampiyonluğu biryerlerinemi monte ediyolarmış , sen bir sor benim sorduğumu söyle...

Eren Karaahmetoğlu
20.04.2011, 19:54
Serkan oynayamayacak mı?

:(

DNA-TS
20.04.2011, 20:10
biletler tamam cuma günü nasipse yerimizi alıyoruz.eskişehirdeki hemşerilerimize selamlar olsun :)

Yiğit SARI
21.04.2011, 20:29
Özledik BMN'yi :D

Kafilede aşağıdaki 18 futbolcu yer aldı:

İbrahıma Yattara
Umut Bulut
Selçuk İnan
Egemen Korkmaz
Giray Kaçar
Burak Yılmaz
Tolga Zengin
Barış Ataş
Jaja
Gustavo Colman
Alanzinho
Ceyhun Gülselam
Hrvoje Cale
Pawel Brozek
Mustafa Yumlu
Ferhat Öztorun
Arkadıusz Glowackı
Bora Sevim

Serkan , Piotr ve Engin yok :(

Mert67
21.04.2011, 20:36
Serkan'ın olmaması kötü oldu.Savunma hattının nasıl olacağını merak etmeye başladım.

Yiğit SARI
21.04.2011, 20:37
Giray'ı sağ bek düşünüyomuş hoca. Lig tv'de söylediler

MaDDoX_61
21.04.2011, 20:38
şenol hoca inşallah mustafa ile başlamaz yoksa çok zorlanırız

Ali İhsan
21.04.2011, 20:38
Serkan'ın yerine onbirde Glo veya Mustafa olur. Mustafa veya Giray sağbek oynar.

Sefer A.
21.04.2011, 20:40
ooooohoooooo bu ne yaaaa topçu kalmayacak takimda be, çok kötü oldu bu iiiss, Serkan'in yerine Giray eyvah beceremez o sag bekligi yaaauuu, bari Piotr olsaydi yaaa o da yok hay ben böyle isiinnnn

bariskaratas
21.04.2011, 20:42
giray sagbeki becerebilir
bu arada foruma noldu ya bi gündür
daha doğrusu bmn ye
haçlı seferi mi yaptı bizans ??

Karabacakk
21.04.2011, 20:42
Yarın sabah başkent ekspresi ile gidecek olan var mı arkadaşlar?

Mert67
21.04.2011, 20:43
Bu arada maç biletlerini alıp, karaborsa yapan dernekleri ve Biletix dururken çağ dışı bir sistem uygulayan Eskişehir yönetimini de Allah'a havale ediyorum.

Samet Yildirim
21.04.2011, 20:44
18 kisilik kadroya göre bakarsak serkan olmadigi icin Sag tarafta Mustafa Yumluyu kullanirim ben olsam...Tabi Glowacki ortaya giray sag bekede gecebilir ama Giray orada nasil oynar bilemem...

ekleme; baris atas da var sag bek icin...

Yasin T.
21.04.2011, 20:45
İki bekimizde yok.Yumlu bu sezon içerde oynadığımız Karabük maçında sağbekte iyi oynamıştı diye hatırlıyorum.En azından T.Cora'nın olmamasına sevindim şahsen.Burak forvette Umut kanatta oynarsa belkide maçı erken koparabiliriz.
Allah yardımcımız olsun.

heygidiTrabzon
21.04.2011, 20:46
Eskişehiri de yenersek resmi olmayan kesin sonuçlara göre şampiyonuz uşaklar.:)

Selçuk Aydın61
21.04.2011, 20:46
engin sakat diye alınmamış inanalımmı :(

vivanet
21.04.2011, 20:47
bence serkan'ın olmayışı fazla etkilemez takım.son maçlarda çok formsuzdu..dinlenmiş olur..ama bu takım şampiyon olamazsa engin baytarı hemen kovarlar...

Sefer A.
21.04.2011, 20:51
Baris Atas var dogruuuu, o oynasin sag tarafta, bence olur

Yiğit SARI
21.04.2011, 20:52
Çok eksik var. Alan da 11'de başlarsa yedekten gelip maçı çevirebilecek adam yok. Pawel'i doğru düzgün izleyemediğim için onu o kategoriye sokamam.

MahmutHSO
Barış Atas oynamalı sag bekte.İnşallah Mustafa yada Giray i sag bekte oynatmaz Şenol Hoca

BEYTEKİN61
cale egemen glowacki giray.....

okg_53
Şaka maka ideal 11 den 4 oyuncu yok.

Ali YİĞİT
21.04.2011, 20:53
bence serkan'ın olmayışı fazla etkilemez takım.son maçlarda çok formsuzdu..dinlenmiş olur..ama bu takım şampiyon olamazsa engin baytarı hemen kovarlar...

Nasıl formsuzda ya bursa maçında özellikle ilk yarı sürekli git gel yaptı nefes mi dayanır ona.
O bizim dinamomuz formsuzluğunu atlattı bana göre.

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2011, 20:54
Kaç haftadır Enginsiz kazanıyor takım. Engin olmazsa olmazı değildir bu takımın..

Çağdaş DENİZ
sağ beki düşünmeyin barış ataş orda 10 numara oynar...

Berkedogan
engin ilk yarıdaki güzel oyunumuzun pas trafiğinin önemli parçalarından biriydi bu maçta olsa iyi olacaktı . İnşallah kazanacağız.

Yiğit SARI
21.04.2011, 20:55

Hoca oynatmaz bence

ibrahim
Eskisehir emniyeti kimlik kontrolü yapacakmis. Trabzonlular Eses tribünlerine giremiycekmisler...

robinhood61
ya bırakın şu angutları yok köy takımı bilmem ne. fenerli olacağıma köy takımı olurum daha iyi

vivanet
21.04.2011, 20:56
ileri git gel yapıyorda ne orta kesebiliyor nede adam geçebiliyor..dinlenmesi iyidir iyi..o bölgede fizik gücü iyi uzun boylu oyuncu her zaman tercihimdir..

Mustafa Ayazoğlu
Tolga

Giray , Egemen , Glowacki, Cale

Selçuk, Colman, Ceyhun

JaJa, Burak, Umut

Takım 10 numara. Gol yemez en az 2 tane atar.

Yasin Altuntas

Insallah ama Senol Hoca genellikle onu orda kullanmiyor.

Ali YİĞİT
Eskisehir emniyeti kimlik kontrolü yapacakmis. Trabzonlular Eses tribünlerine giremiycekmisler...

İşte bu kötü oldu

sethfilo
21.04.2011, 20:58
kendi maçlarından önce ve sonra tff ve hakemler üzerinde yandaş medya ve kukla yayıncı kuruluş ile oluşturdukları baskı yetmedi, oynayacağımız rakiplere yapılan komplo teorileri ile süslenmiş sanal baskılar yetmedi şimdi bizim maçlara verilen hakemlerin atamasıyla bu kez ortalığı velveleye verdiler onlarda haklı sadece kazanmaları yetmiyor ancak benim asıl üzüldüğüm ve dikkatimi çeken bu konudaki tepkiyi hala vermeyen yönetim..............

eses_26
21.04.2011, 20:58

öyle bir şeyin olacağını sanmam bilet bulamassanız alın açık bileti bence

vivanet
21.04.2011, 20:59
şunuda belirteyim aklıma gelmişken.sitenin kapalı olmasından dolayı diğer grup sitelerine girdim.ama hakikaten en güzel neyin nerde olduğu düzgün olan site yine bizim sitemiz..adminlere teşekkür ederiz..

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2011, 21:00
Rakip Trabzonspor'un puan kaybedeceğine inandıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "İsteğimizi yüksek kalitemizle birlike ortaya koyuyoruz. İkinci yarı başladığından bu yana Bursaspor maçı hariç kayıpsız gidiyoruz. Kalan maçlarda hedefimiz puan kaybetmemek. Rakibimizin puan kaybedeceğini biliyoruz.

Aykut Kocaman

Nerden biliyor? Bu güven nereden?

Fatih Özkan
21.04.2011, 21:01
Rakip Trabzonspor'un puan kaybedeceğine inandıklarını belirten tecrübeli teknik adam, "İsteğimizi yüksek kalitemizle birlike ortaya koyuyoruz. İkinci yarı başladığından bu yana Bursaspor maçı hariç kayıpsız gidiyoruz. Kalan maçlarda hedefimiz puan kaybetmemek. Rakibimizin puan kaybedeceğini biliyoruz.

Aykut Kocaman

Gün gelir devran döner. Güvenmeye devam etsin bakalım Kocaman!

Mustafa Umut
21.04.2011, 21:01
artık taktik, kadro,kim oynayacak,kim sakat,kim hasta açıkçası pek fazla ilgilenmiyorum.sahada 11 tane bordo-mavi yürek olacak mı? olacak.
artık 5 maç kaldı 5 !! bi yanda 28 yıl diğer yanda 5 hafta.. Allah utandırmasın.

Ali YİĞİT
21.04.2011, 21:02

Aykut Kocaman

Bu kocakafa konuştuğuna göre kesin bel bağladığı yer vardır.
Alın işte irdeleme konusundan sonra neler yaşadık..
Adamları zorla potaya soktular

DeAgLeMaNyAq
21.04.2011, 21:02
Taktik idmanlarda hoca sağbekte Giray'a şans vermiş. Geçen sezon 1 maçta bu mevkide oynamıştı. Giray'dan hücum beklemek yersiz olur ama o kanattan geçit vermesin yeter. Ayrıca Ferhat'ta uzun zamandan beri ilk kez kadroya alınmış. Maçın ciddiyeti düşünüldüğünden Hüseyin yine deplasmana götürülmemiş o yüzden bir 35.000 daha ceza ödeyeceğiz. Şampiyon olduktan sonra, bu cezalar çekirdek parasına dönüşür...

leavemealone
21.04.2011, 21:03
2 gecedir rüyamda 3-1 kazaniyoruz..
Hayirlisi insallah..

Yiğit SARI
21.04.2011, 21:04
Bu arada Danny ceza almış mı? Sanırsam onla ilgili de bişeyler vardı

vivanet
21.04.2011, 21:05
keşke şu gabriç'i kiralamasaydık..çok işimize yarardı şimdi..

Ali YİĞİT
21.04.2011, 21:06
2 gecedir rüyamda 3-1 kazaniyoruz..
Hayirlisi insallah..

Bende hep yenildik görüyorum :( hayırlısı diyelim

Uğur Kalyoncu
21.04.2011, 21:07
Serkanın olmaması çok kötü oldu,solda piotr da yok,giray oynarsa fazlasıyla defansif bir takım olacağız..bana göre en son tercih giray olmalı,geçen sene ankaragücü maçında sağ bek oynadı,belki de hayatının en kötü maçıydı,inşallah hoca mustafa veya barışı tercih eder..

Tolga_61
21.04.2011, 21:08
Barış oynamalı bence.Bu adamları biz niye aldık çok merak ediyorumİhtiyacın olduğu zaman da bu adamları oynatmayacaksak niye boşuna para verdik bu adamlara turşusuu mu kuracağız...

Yiğit SARI
21.04.2011, 21:08
keşke şu gabriç'i kiralamasaydık..çok işimize yarardı şimdi..

Ben demiştim kiralamayalım diye :p

ibrahim
21.04.2011, 21:10
öyle bir şeyin olacağını sanmam bilet bulamassanız alın açık bileti bence

Valla ben AA'nin yalancisiyim. Insallah dedigin olur.

vivanet
21.04.2011, 21:11
sezer badur,ceyhun gülselam,barış ataş,mehmet çakır,ferhat çökmüş,bu kadar adam başka takıma gitsin hepsi 11 yapar üç büyükler harici aslında..

vivanet
21.04.2011, 21:12
shalke ile oynadığımız hazırlık maçında pire gibiydi hepsi valla..:)

Yiğit SARI
21.04.2011, 21:15
http://www.footballuser.com/Formations/2011/04/98784_Trabzonspor.jpg

Alan oynayacak mecbur yerinde adam yok. Hocanın Barış'ı ve Mustafa'yı sağ bekte oynatacağını düşünmüyorum. Defans olarak sıkıntı yaşamayız. Hücum'u bilemem duran topları iyi kullanabilsek çok güzel olur.

İskender YILMAZ
21.04.2011, 21:16
................ Tolga .................

Barış ... Giray .. Egemen ... Cale

.......... Selçuk .. Colman .........

.... Yattara .. Jaja .. Umut .......

................. Burak .................

Bence ilk 11 bu olmalı, Alan 2. yarı için çok iyi bi silah ..

Sami Kuk
21.04.2011, 21:17

Peki fenerliler için nasıl biir önlem alcaklar..? Malu bayagı fenerli olur..Nasıl eses-fb macında 5 de 3 ü fenerliyse

vivanet
21.04.2011, 21:18
bana kızmayın ama umut hakikatten nasıl futbolcu tamam olmuşta nasıl forvet olmuş..:)

Yasin Altuntas
21.04.2011, 21:19
Peki fenerliler için nasıl biir önlem alcaklar..? Malu bayagı fenerli olur..Nasıl eses-fb macında 5 de 3 ü fenerliyse

Fenerbahcelilerin tuttugu Takimi Kimlik Kartinda yazmadigi icin Problem yasamadilar ;)

bordolumavi
21.04.2011, 21:24
serkan ıkıncı yarının basından beri cok formsuzdu boyle oldugunu dusununce cok buyuk bır kayıp dıye dusunmek ıstıyorum ama dıger taraftan sol tarafta hıc ılerı cıkmayan bır cale sag tarafta ıstesede ılerı cok cıkamayacak olan bı gıray,durum boyle olunce esk ın kanatları kapatma gıbı bır derdı yok,oyunu orta alanda kılıtlerlerse ısımız zor:(( lıgın ılk yarısında serkanın yerıne mustafa yumlu oynamıstı ve gayet ıyı ıdare etmıstı acaba senol hoca nıye onu dusunmedı sag bekte,gıray harıka bı form tutmusken onu yerınden alıp sagbek e cekmek ıns kotu olmaz bızım ıcın....

gokhan_61_
21.04.2011, 21:25
http://www.footballuser.com/Formations/2011/04/98784_Trabzonspor.jpg

Alan oynayacak mecbur yerinde adam yok. Hocanın Barış'ı ve Mustafa'yı sağ bekte oynatacağını düşünmüyorum. Defans olarak sıkıntı yaşamayız. Hücum'u bilemem duran topları iyi kullanabilsek çok güzel olur.

bence alanzinhonun yerine enginle baslamaliyiz
ikinci yari alan girer

ThePatriot61
21.04.2011, 21:26
bana kızmayın ama umut hakikatten nasıl futbolcu tamam olmuşta nasıl forvet olmuş..:)

Hayat malesef adaletsiz. :D

Furkan Dündar
21.04.2011, 21:26
feneve verılen kararlardan snra kalan her macı ne yapıp edıp alalım sampıon olalım

Yiğit SARI
21.04.2011, 21:27
ikinci yari alan girer

Engin olsa başlayabilirdik ama yok :D

güneyli
21.04.2011, 21:27
Yarın ki maçla ilgili endişem yok.Yalnızca heyecanım var...Bizim zor maçımız Anteple...Karabük Fenerin ipini çeker...Yarın Fenerlilerin karamsarlıkları bir kat daha artar inşaallah...Asker Bülent son mevzi...Cumaya gidipte takım için dua etmeyenin kulağının içi kaşınsın...

Mustafa AYDIN
21.04.2011, 21:29
http://img31.imageshack.us/img31/7969/bizeheryertrabzon.jpg

TSunami yakındır :)

Serdar Dilekoğlu
21.04.2011, 21:30
Şu maç vakti gelse de artık aramızda ki puan farkı 5 e çıksa. Her daim Buca deplasmanında şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz gibi bir düşünceye sahiptim. İnşallah gerçekleşecek.

okg_53
21.04.2011, 21:32
Barış oynamalı bence.Bu adamları biz niye aldık çok merak ediyorumİhtiyacın olduğu zaman da bu adamları oynatmayacaksak niye boşuna para verdik bu adamlara turşusuu mu kuracağız...

Ama Tayfun oynamıyorken, Barış Ataş ta oynatılmazsa, Vallahi Şenol Hoca'ya çok gönül koyacağım (o da beni çok tınlayacakya :D) .

Furkan Dündar
21.04.2011, 21:33
ikinci yari alan girer

twitterda engin ve serkan götürülmedi yazıyordu

Halit Aydın
21.04.2011, 21:33
Giray'a güveniyorum. Koy forvete orda bile elinden gelenin en iyisini yapar.

Barış Burak
21.04.2011, 21:34
sakat çok.maç zaten zordu dahada zorlaştı...

Numan Yerlikaya
21.04.2011, 21:35
Allahım Şu Maçı Alalım Sıkıntıya Girmeden

Mehmet Yusuf
21.04.2011, 21:35
beyler rakipten eksik kimler vardi? Bide eksik oyuncular nasil oynuyodu, bizim icin avantaj olabilirmi ?

Tayfun
21.04.2011, 21:38
Fener maçında kıl dönmesi olmuş gibi oynayan "Sezer öztürk", saygı duruşunda bekleyen "Diego" o güzel hareketleri sergilemenizi bekliyoruz !

Mesut
21.04.2011, 21:39
Serkan Balcı,Engin Baytar,Piotr Brozek,Tayfun Cora
Tello,Diego,Pele rakipdede eksik oyuncu bunlar

Uğur Kalyoncu
21.04.2011, 21:41
-------------------------------tolga----------------------------
mustafa--------giray--------------------------egemen-------------cale--
-----------------------------CEYHUN--------------------------------
-----------------------------------------------------------
umut----------selçuk---------------------------jaja---------------colman
-----------------------------------------------------------------------
-------------------------------burak----------------------------------

Zor bir deplasmanda belli dk ya kadar kontrollü bir oyun doğru tercih olacaktır.İNŞALLAH Şenol güneş inadından vazgeçer,jaja-alan 2 lisinden vazgeçmek bize şampiyonluğu getirecek..

Eto'o
21.04.2011, 21:41
bmn niye kapaliydi ?

SAFA
21.04.2011, 21:42
TOLGA-GİRAY-GLO-EGEMEN-CALE-SELÇUK-CEYHUN-COLMAN-BURAK-JAJA-UMUT
Hoca fizik gücü yüksek rakibe karşı alan kozunu sona saklıyacaktır diye düşünüyorum

Selçuk Demircioğlu
21.04.2011, 21:43
Serkan Balcı,Engin Baytar,Piotr Brozek,Tayfun Cora
Tello,Diego,Pele rakipdede eksik oyuncu bunlar

Rakipte eksik yok,hepsi çift kale maça katılmış..Sadece diego hafif sakatmış..
Bizimkiler doğru...

FC-ST-PAULI-61
21.04.2011, 21:43

Zor bir deplasmanda belli dk ya kadar kontrollü bir oyun doğru tercih olacaktır.İNŞALLAH Şenol güneş inadından vazgeçer,jaja-alan 2 lisinden vazgeçmek bize şampiyonluğu getirecek..
Pas hatasi festivali görmek istiyorsak tabiki ceyhun oynamali

Mehmet Zeki
21.04.2011, 21:46
Tello'nun tedavisi devam ederken, Diego ve Pele bugün antrenmana katıldılar, durumları hakkında maç günü karar verilecek.
Bunun yanında antrenman esnasında aldığı darbeye bağlı bir kas sertliği yaşayan Sezgin'in ise bugün MR'i çekilecek ve maç kadrosuna alınıp alınmayacağı maç günü belli olacak.

http://www.eskisehirspor.org

gokhan_61_
21.04.2011, 21:48
Engin olsa başlayabilirdik ama yok :D

niye yok sakatlandi mi yoksa yine?

mda61
21.04.2011, 21:48
Son dakika golüyle kazanırız da bakalım bizim yürekler dayanıcak mı bu sefer.

hasan8861
21.04.2011, 21:50
arkadaşlar bugün karşılamaya gittim ama biraz geç gittim o yüzden topçuları göremedim zannedersem taraftarda pek yaklaşamadı ben gittiğimde baya uzaktan bağırıyoduk sonra otobüs kalkarken hemen yaklaştık ve şenol hocaya el salladık ondan sonra da belli bi süre konvoya katıldım..zaten biletimizi eskişehir tarafına aldık bide takımı göremeyince iyice moralim bozuldu..ya bide bu emniyet tarafından kimlik araması yapılcakmış...benim kimlikte trabzon yazmıyodu daha fenası istanbul kadıköy yazıyo :)bişey denir mi acaba!!

Yiğit SARI
21.04.2011, 21:50
niye yok sakatlandi mi yoksa yine?

Bilmiyorum ama kadroda yok :D

Asi Çaykaralı61
21.04.2011, 21:51
Haydi Trabzon'um İnşallah yeneceğiz.ALLAH utandırmasın Aminn

Bülent Dizman 53
21.04.2011, 21:52
Son dakika golüyle kazanırız da bakalım bizim yürekler dayanıcak mı bu sefer.

bu maç öle son dakıka goluyle kazanacamız bi maç deil son dakıkalara bırakırsak cok hızlı elemanları var gol ıcın bastırdıgımız zaman bizi titer ederler

r9emre
21.04.2011, 21:55
-----------------------Tolga Zengin-----------------------------

---Giray Kaçar----Glowacki-----Egemen Korkmaz----Hrvoje Cale---

------------------Ceyhun Gülselam-------------------------------

-----------Selçuk İnan--------Gustavo Colman-------------------

----Burak Yılmaz----------------------------------Jaja Coelho----

----------------------Pawel Brozek------------------------------

Yine Umut oynayacak onu biliyorum ben de uyarmanıza gerek yok,gönlümden geçeni yazdım.Tek gol atsak yeter önce defans güvenliği nasıl olsa 1 tane atarız yine.

.....
22.04.2011, 16:40
Hayırlısıyla şu maçı alalımda bi rahatlayalım.

Mert67
22.04.2011, 16:42
Forum kapalıyken maça konsantre olmak imkansız.

Yasin T.
22.04.2011, 16:43
Şu forum kapanmasın yemin billah zaman geçmiyor :)

magicyattara
22.04.2011, 16:44
Son 5 hafta..

Bu saatten sonra mazeret kabul edecek halimiz yok..

Vurur geliriz..!

Semra
22.04.2011, 16:45
Allah takımımızın yardımcısı olsun, inşallah bu maçı kayıpsız geçip yolumuza devam ederiz.
Allah utandırmasın.

Gürsoy61
22.04.2011, 16:46
Forum ölmüş ağlayanı yok.

.....
22.04.2011, 16:49
Haydi uşaklar bu maçı alın sevince boğun bizi.

Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.

1-0 olsun bizim olsun.

Mehmet Zeki
22.04.2011, 16:49
Forum ölmüş ağlayanı yok.

Forumun öldugu falan yok :). Bazi kendini bilmezler saldiri yapiyorlar. O yuzden siteye erisim saglanamiyor.

Cihan_61
22.04.2011, 16:52
Forumun öldugu falan yok :). Bazi kendini bilmezler saldiri yapiyorlar. O yuzden siteye erisim saglanamiyor.
Angut´larimi yapmis bu Saldiriyi ?

Mustafa
22.04.2011, 16:53
Ya alacağız bu maçı yada alacağız

Emirhan Makul
22.04.2011, 16:53
Çok fenaa heycanlıyımmmmmmmmm laaaaaaaaaaa

Uğur Kalyoncu
22.04.2011, 16:55
Allahın izniyle kazanacağız İNŞALLAH..

Oemer61
22.04.2011, 16:56
Cildirt bizi, cildirt bizi TRABZON'uuuuuuuuuuuuummmmmmmm Almanya'yi baslarinaaaaa yikaaaaliiiiiiiiimmmmmm....

Canberk
22.04.2011, 16:57
Bu maçı alacağız arkadaşlar stres yapmayın.
TürBülent ne kadar gider yapsada isterse 8 kişi defans yapsın yine maç bizimdir !! :D

Mert Oğuzlu61
22.04.2011, 16:58
kalp atış hızım azdı, anormal seviyelerde seyir ediyor.

eğer bu maçı alırsak, fb de buca yı yenecektir. sonraki hafta dananın kuyruğu kopacak, Ts-antep ve fb-ibb maçları var. fb puan kaybederse bizde antep i yenersek son düdük çaldığı an şampiyonluğumuzu deliler gibi kutlayacağız, bildiğin çıldıracağız.

es es maçı çok kritik, haydi karadeniz fırtınası çok az kaldı bunlar bizim önümüzde duramaz bilirsin sen işini fırtınam.

.....
22.04.2011, 16:58
Bende çok pis heyecanlıyım kaç gündür uykularıma kesat veriyor bu maç :)

Hayırlısıyla şu maçı alsakta rahatlasak.

SAFA
22.04.2011, 17:00
ya lütfen pawel oynasın umutun zaten bir yararı yok

Nihal Ayvaz
22.04.2011, 17:00
Geçsin artık saatler bitsin şu maç alalım 3puanı.Dayanılmıyor bu strese..

Mustafa Umut
22.04.2011, 17:01
inanılmaz bir stress..Allah utandırmasın.

Mesut
22.04.2011, 17:02
Türbülent :En iyi oynumuzu oynayacaz Trabzonspor karşında..Gerim gerim geriyorlar adamı olacak karşında dalacaksın :)

Sefa
22.04.2011, 17:03
İzlemesek mi napsak.. :)

Keleşoğlu
22.04.2011, 17:04
bordomavi.net siz yaşamak anlamsız amansız bir hastalık bu tedavi gereksiz :)

doctorsurgeon

Kanuni yollardan maçı izlemek için bilet almış birisi kimliğindeki doğum yeri sebebiyle maça alınmazsa bu ırkçılığa girer ve suçtur. Eskişehir emniyeti bunu yaparsa biletiyle maça giremeyenler tarafından insanları cinsiyet, dil, din, renk, ırk ya da köken gibi nedenlerle farklı muameleye tabi tutan emniyet müdürü ayrımcılık suçuyla derhal mahkemeye verilmeli. Trabzonspor yönetimi de bu konuda biran önce Eskişehir emniyetini uyarıp önlem almalı.

TSelif
İzlesen bir dert izlemesen bin dert arkadaş ... ha iş :rolleyes:

Murathan
22.04.2011, 17:05
Umarım Tayfun oynamaz,umarım..

ISTS
22.04.2011, 17:06
Tek farklı galibiyetlerle gidiyoruz hep. İnşallah Allah tamamına erdirir. Bu strese taraftar olarak bile dayanmak çok zor. Allah futbolculara yardım etsin. Başta Umut'a

Semih Aydın
22.04.2011, 17:06
Deplasmanda herkesi yeneriz biz. :)

magicyattara
22.04.2011, 17:07
Türbülent :En iyi oynumuzu oynayacaz Trabzonspor karşında..Gerim gerim geriyorlar adamı olacak karşında dalacaksın :)

Şerefi olmayan adam hiç bir şey yapamaz..böyle satılmışların isteseler de ellerinden bir şey gelmez..

Enes Ünal Kaya
İzlesen bir dert izlemesen bin dert arkadaş ... ha iş :rolleyes:

Sorma Ya Totem Mi Yapsam Falan Diyorum Bazen Dayanamıyorum Öylede :)

.....
Off zaman geçmiyor maç biran önce bitse de hayırlısıyla 3 puanı alsak :)

Sefa
22.04.2011, 17:08
Kanuni yollardan maçı izlemek için bilet almış birisi kimliğindeki doğum yeri sebebiyle maça alınmazsa bu ırkçılığa girer ve suçtur. Eskişehir emniyeti bunu yaparsa biletiyle maça giremeyenler tarafından insanları cinsiyet, dil, din, renk, ırk ya da köken gibi nedenlerle farklı muameleye tabi tutan emniyet müdürü ayrımcılık suçuyla derhal mahkemeye verilmeli. Trabzonspor yönetimi de bu konuda biran önce Eskişehir emniyetini uyarıp önlem almalı.

Sivas'ta bu durum yaşandı. O zaman sus pus olan Yönetim'den bugün böyle bir şey beklemek manasız..

Turgay Atalay
22.04.2011, 17:09
2 gündür dünyayla bağım koptu adeta, iyi ki varsın BMN...Keyfim yerine geldi maç öncesi, "haydı FIRTINAM es es", alem takım görsün

Emirhan Makul
22.04.2011, 17:10
Şimdi Kalede Tolga Olsa

Defansın sağına Giray Geçse Göbeğe Glowacki Egemen Geçse Sola Cale Geçse

Orta sahanın ortasında Colman ve Selçuk Olsa

Sol Kanata dönük olarak Alanzinho Olsa Sağ Kanata Dönük Olarak Burak Olsa

Arkalarında Serbest Adam olarak Jaja Olsa.

Forvet Olarakda Umut olsa Umut buna inansa bir inansa hayat bayram olsa durmadan gol atsa.

Bence bu kadrı ile çıkacağız maça.

Adem Erdoğan
22.04.2011, 17:11
Açıkçası uzun süredir ilk defa bir maçtan önce üzerimde tedirginlik var.

İnşallah rahat bir galibiyet alırız.

exelans_25
22.04.2011, 17:12
Allahım sen yardım et. bu arada bmn siz hayat şekersiz çay

ozturk
22.04.2011, 17:15
İşimiz çok zor.

Ömür Karadeniz
22.04.2011, 17:15
Al bendede o kadar.2. yarı başladığından bu yana hiç bu kadar tedirginlik yoktu bende.

Keleşoğlu
22.04.2011, 17:17
umarım eskişehir sezon sonu fener yalakası bu heriften kurtulur.

.....
Herkeste bir tedirginlik var hayrolsun inşallah.

Mustafa Calik
Trabzonspor’un muhtemel Eskişehir kadrosu şu şekilde;
Tolga- Mustafa-Giray- Egemen- Cale- Selçuk- Colman- Burak- Alanzinho- Jaja- Umut şeklinde olması bekleniyor.

Keleşoğlu
22.04.2011, 17:19
ceyhunla başlamak daha mı iyi olurdu ?

Ali İhsan
22.04.2011, 17:20
Bu maça neden final gözüyle bakılıyor anlamıyorum. Birileri böyle fikirler pompaladı ve biz de o havaya girdik.

Bence bu maça aşırı önem verip, gerginlik ve stres çıkarmayın. Bülü neresini yırtarsa yırtsın bizim takım son haftalardaki sakinliğinde olursa kesin kazanırız.

.....
22.04.2011, 17:21
Sağbek te kim oynayacaksa inşallah güzel oynar.

sarman61
22.04.2011, 17:22
İnşallah kazasız belasız bu maçı da atlatırız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu maçta ayrı bir tedirginlik var bende inşallah kazasız belasız atlatırız bu maçı.

ozturk
22.04.2011, 17:23
İnşallah mustafa yerine girayla başlarız...

Yasin T.
22.04.2011, 17:23
Alan-Jaja ikilisi birlikte başlarsa defansif anlamda sorun yaşayabiliriz ama bu ikisinden birinin yerine koyabileceğimiz tek akıllı adam E.Baytar'dı.Ceyhun'a güvenemiyorum nedense.Kendisi topla buluştuğunda çok tedirgin oluyor ve pasların çoğunu hatalı kullanıyor.

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2011, 17:24
Tedirgin olduğumuz zaman maça daha konsantre oluyoruz. Rahat alırız dediğimiz maçları kaybetmişizdir.

Şuan Eskişehirspor teknik direktörü Aykut Kocaman olsa, 5 tane Alex oynasa yinede kazanacağız.

Müthiş şüphe duyuyorum! Hakem Hakem Hakem !!!

Furkan Dündar
22.04.2011, 17:24
e bu maçı da alamazsak nasıl şampi olacagız demi :)) parçalar geliriz ..

artvinli_mert
22.04.2011, 17:25
Arkadaşlar çokkk rahat olun hiç stres yapmayın geçin güzel güzel maçınızı izleyin. Maç sonu mutluluğu düşünün. Rahat olun rahat. En kötü ihtimal yenilir ya da beraber kalırız batmayız ya da bitmeyiz kalan daha 4 hafta var. Eğer varsa kısmette hiç birşey olmadan temiz şampiyon oluruz.

Birde karşımızda ki eskişehir bakmayın ilk yarı beraber kaldık, bakmayın milletin dolduruşuna yok şöle yok böle biz onlardan çok çok iyiyiz, onlar geçen hafta Antalyayla berber kladılar antalya onlara en az 4 tane daha atardı akıllı olsalar.

Biz favoriyiz, onların kaybedeceği birşey yok, saldırsalar ne olur saldırmasalar ne olur. Futbol bu sahada çıkar oynarsın.

Bursa maçından kolay geçer, onlardada stres var unutmayın fenere mahçup olma korkusu var:):):):)

Mehmet Zeki
22.04.2011, 17:25
Umarım Tayfun oynamaz,umarım..

Tayfun sakat ve kadroda yok.

Mustafa
22.04.2011, 17:27
Genel olarak son maçlarda çok kaygılıydım ama bu maçta içimde bir rahatlık var.Umarım zorlanmayacağız.

mda61
Bu maçta Ceyhun oynamaz. Zaten geride ileri çıkmayan 4 defans oyuncusuyla oynuyoruz. Bir de Ceyhun koyarsak olmaz. Fazla açık vereceğimizi sanmıyorum. Son haftalarda bir kaç pozisyon dışında, rakiplerimiz kalemizde tehlike oluşturamıyor. Bu nedenle yine son iki haftadaki kadroyla çıkarız bence. Sadece Giray-Serkan değişikliği olur ve 3 puanı alırız.

Sefa
Tolga - Giray - Glowacki - Egemen - Cale - Selçuk - Colman - Ceyhun - Jaja - Burak - Umut

Cengiz Çubukcu
22.04.2011, 17:29
Bu maçta Ceyhun oynamaz. Zaten geride ileri çıkmayan 4 defans oyuncusuyla oynuyoruz. Bir de Ceyhun koyarsak olmaz. Fazla açık vereceğimizi sanmıyorum. Son haftalarda bir kaç pozisyon dışında, rakiplerimiz kalemizde tehlike oluşturamıyor. Bu nedenle yine son iki haftadaki kadroyla çıkarız bence. Sadece Giray-Serkan değişikliği olur ve 3 puanı alırız.

2 sene önce Eskişehirdeki maçta 2 gol atmıştı Ceyhun :)

Tunay ERDEM
22.04.2011, 17:30
maç saatinin gelmesini hiç istemiyorum nedense.

Furkan Dündar
22.04.2011, 17:31
-----------------TOLGA--------------
Giray----Glowacki-----egemen----cale

------selcuk****---------colman----

burak---------jaja---------------alanzınho

-----------umut-----------------

Semih Aydın
22.04.2011, 17:31
---------------Tolga----------------
Barış-----Giray------Egemen-----Cale
---------Selçuk-----Colman---------
Burak----------Jaja------------Pawel
---------------Umut----------------

Benim sahada görmek istediğim 11. :)
Sonradan Alanzinho mutlaka girmeli oyuna. :)

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2011, 17:32
Bu maçta sadece Hakem faciası ile puan kaybederiz. Ortalık toz duman olur.

Hakem buna cesaret eder mi edemez mi göreceğiz !

.....
22.04.2011, 17:32
Tolga

Giray-Glowacki-Egemen-Cale

Burak-Selçuk-Colman-Alanzinho

Jaja-Umut

Adem Erdoğan
22.04.2011, 17:34
Kazanırsak önümüzdeki 2 gün mükemmel geçecek; 2 sezon önce de oraya giderken tedirgindik fakat 5 atıp geri döndük. İnşallah aynısı olur yine.

ozturk
22.04.2011, 17:34
Tolga

Giray-Glowacki-Egemen-Cale

Burak-Selçuk-Colman-Umut

Jaja
Pawel

imkansız ama yazayım yine de :)

exelans_25
22.04.2011, 17:35
angut.com yine coşmuş kesin puan kaybeder trabzon mesajları kaynıyor ama her seferinde şamar atıyoruz akıllanmıyorlar bu maç son umutları

B.Yiğit
Alanzinho oynasın adam hiç değilse koşuyor. Defansa çok yardıma geliyor.

SAFA
Aman Pawel oynamasın yanlışlıkla gol flaan atabilir aman !

ozturk
22.04.2011, 17:37
pawel 88 de girer

cihatöztürk
Allahın izniyle maç bizim

bjk forumlarından çok hoşuma giden bir mesajı tüm fenerli ziyeretçilere armağan ediyorum :D

çinliler en iyi işkencenin su işkencesi olduğunu söylerler http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_biggrin.gif adamı kapalı bir odaya baglarsın ve şıp şıp diye damlayan birde musluk olur.önceleri hic bir etki etmez ama zamanla o şıplama sesi adamın kafasına vurulan bir balyoza döner ve adam cıldırır http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_biggrin.gif lazyonunda macları 1-0 1-0 kazanması o şıplama gibi fenerlileri kudurtacak ,yakında yollarda agzında salyalar sacarak saga sola koşanları görürseniz ellemeyin onlar şıplayan fenerlilerdir ,bırakın gebersinler http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif

1-0 olsun bizim olsun :D

Trabzon-Spor-61
---------------Tolga----------------
Barış-----Giray------Egemen-----Cale
---------Selçuk-----Colman---------
Burak----------Jaja------------Pawel
---------------Umut----------------

Benim sahada görmek istediğim 11. :)
Sonradan Alanzinho mutlaka girmeli oyuna. :)

aman kardes.... baris ve sezer oynamasinda kim oynarsa oynasin..

Furkan Dündar
22.04.2011, 17:38
pawel oynamaz zaten .D

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2011, 17:38
Tolga

Giray - Glowacki - Egemen - Cale

Selçuk - Colman - Ceyhun (Alanzinho)

Burak - Jaja - Umut

SAFA
22.04.2011, 17:39
pawel oynamaz zaten .D

Ne yapalaım kendi çapımızda totem yapıyoruz :D

TAMTÜRK61
22.04.2011, 17:41
iNşallah bu maçı da kazanırız.

Uğur Kalyoncu
22.04.2011, 17:42

jaja-alan 2 lisinden vazgeçmek demek şampiyonluk demek,şenol güneş inşallah fantaziden vazgeçer...

yatmaztara
22.04.2011, 17:44
2 farkla kazanıcaz başka birşey demiyorum :D

Trabzon-Spor-61
22.04.2011, 17:47
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=22-04-2011%2017:01

kendi blokumuzun biletler cokdan tükendi, simdi maraton tirbününe saldiriyor taraftarimiz :D

mda61
22.04.2011, 17:50

jaja-alan 2 lisinden vazgeçmek demek şampiyonluk demek,şenol güneş inşallah fantaziden vazgeçer...

Jaja-Alan en zor 2 maçımızda sahadaydı ve sonuç ortada. Neden vazgeçmemiz gereksin ki ?

Şenol hoca, Ceyhun'u skoru korumak için kullanıyor. Bence doğru da yapıyor. Ayrıca oyuna girdiği her maçta inanılmaz pas hataları yapıyor Ceyhun. Şu sıralar 11i hak edip etmediği konusunda şüpheliyim.

elturca61
22.04.2011, 17:52
İcimden bir ses en rahat macimiz olcak diyor ama insallah oyle olur....

Sefa
22.04.2011, 17:53
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=22-04-2011%2017:01

kendi blokumuzun biletler cokdan tükendi, simdi maraton tirbününe saldiriyor taraftarimiz :D

Adam sanki at yarışı anlatıyor ne heyecan yaptı ya.. :)

Deniz Tosunoğlu
22.04.2011, 17:53
Cuma namazinda duamizi yaptik, hadi bismillah. Insallah maci kayipsiz aliriz!

Furkan Dündar
22.04.2011, 17:55
Allahın izniyle maç bizim

bjk forumlarından çok hoşuma giden bir mesajı tüm fenerli ziyeretçilere armağan ediyorum :D

çinliler en iyi işkencenin su işkencesi olduğunu söylerler http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_biggrin.gif adamı kapalı bir odaya baglarsın ve şıp şıp diye damlayan birde musluk olur.önceleri hic bir etki etmez ama zamanla o şıplama sesi adamın kafasına vurulan bir balyoza döner ve adam cıldırır http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_biggrin.gif lazyonunda macları 1-0 1-0 kazanması o şıplama gibi fenerlileri kudurtacak ,yakında yollarda agzında salyalar sacarak saga sola koşanları görürseniz ellemeyin onlar şıplayan fenerlilerdir ,bırakın gebersinler http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif http://forum.forzabesiktas.com/images/smilies/icon_lol2.gif

1-0 olsun bizim olsun :D

kopdumm :d

B.AKDEMİR
22.04.2011, 17:56
İnancımızla yüreğimizle alacağız artık maçları.90+ dakika yılmadan pes etmeden mücadele ederek alacağız şampiyonluğu!

Allah yardımcımız olsun.

Medallion
22.04.2011, 17:56
0-0.5 olsun bizim olsun.

Son 4 hafta forumu haftada 2-3 gun kapatalim. Strese iyi geliyor :)

mit_o
22.04.2011, 17:59
bu maçı alırsak şampiyonuz haydi Trabzonum şampiyonluk aşkına oyna

Uğur KÜÇÜK
22.04.2011, 17:59
Elim Ayağım Titriyor...
Heyecandan Yerimde Duramıyorum...
Sabahtan Beri 2.Paket Sigaram Da Bitmek Üzere..
ALLAHIM Sen Bizlere Yardımcı Ol..
Hayırlısıysa Şampiyon Olmamızı Nasip Eyle Ya-Rabbim!!!

ADANA'dan BORDOOOOO

Bülent Günal
22.04.2011, 18:00
Eskişehir'den aldığım haberlere göre Trabzonsporlu kardeşlerimiz atkılarıyla formalarıyla Eskişehir caddelerinde rahat rahat gezmişler; olması gereken de buydu zaten. Trabzonsporlu olup da ESES tribününden bilet alanların da sayısı epey fazla. Ancak civar kentten gelip Eskişehir tribünlerine giren ESES görünümlü Fenerliler de var. Tek endişem provakatif olaylarla ESES ve Trabzonspor taraftarların arasına nifak sokulması. Sürekli gerilimi tırmandırmaya çalışan bazı tipler her zaman olacak. Daha önce de yazdım, yine tekrarlıyorum, ESES'e yakışan Trabzonspor'a engel olmak değil, gölge etmek değil; çiçeklerle ve üç puanla uğurlamaktır Trabzonspor'u. ESES'e Fener değil, Trabzonspor lazım...Şampiyonluğunuzu da kutlamak dileğiyle...

zafer6161
22.04.2011, 18:03
yaklaşık 7 bin bilet almışız,maratonun yarısını almışlar :D

Asi Çaykaralı61
22.04.2011, 18:04
Ntvspor'da bize ayrılan biletlerin bittiğini ayrıca Eskişehirspor tribünlerinin yarısınıda bitirdiğimizi belirttiler :)

Haydi Trabzonspor'um İnşallah yeneceğiz ;):)

Hami-Ünal-Orhan
22.04.2011, 18:04
Bir büyük heyecan daha. Umarım kayıpsız atlatırız. Çıkıp normal futbolumuzu oynarsak rahat kazanırız. Sadece mücadeleyi arttıralım. Özellikle bazı oyuncularımızın artık dişini sıkıp gerçek performansını sahaya yansıtması lazım 5 maç kalmışken.
Takımımıza başarılar dilerim.
Kazanacağız.

mit_o
22.04.2011, 18:05
serkanla piotr'ın olmaması kötü :(

Tunay ERDEM
22.04.2011, 18:05
bu maçı alırsak şampiyonuz haydi Trabzonum şampiyonluk aşkına oyna

yok öyle bir şey, 4 maç kalacak, kazanırsak eğer şampiyon olmayacağız. tıpkı kaybettiğimiz taktirde şansımızın devam edeceği gibi.

medya bu durumu size empoze ediyor sizlerde gaza geliyorsunuz.

Asi Çaykaralı61
22.04.2011, 18:06
Maça 1 S. 52 Dk. kaldı :)

Hüseyin İlkin
22.04.2011, 18:06
Vurduğumuz gol olsun.

Murat 61
22.04.2011, 18:07
Kafamda ki tek soru işareti sağ bekte oynayacak olan oyuncunun performansı. Sol kanat zaten doğru düzgün işlemiyor sağ tarafta durursa işimiz zor.

ugere
3 puan bizim olsun MAVİ

Asi Çaykaralı61
Kapılar 16.30'da açılacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7116-1S8D0N1P.jpg

Eskişehirspor'la bugün saat 20.00'da oynayacağımız 30. hafta müsabakası için Atatürk Stadı'nın kapılarının 16.30'da açılacağı açıklandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7116#Icerik

GULER
22.04.2011, 18:08
0-3

Jaja
Burak
Umut

zaferyıldız
7 binkişiye ,,şehir efsanesidir diyor eskişehirliler

akşam göreceğiz bakalım..ama içiçe maç izlemek riskli geliyor bana

yanındaki adam fenerli çünkü

Asi Çaykaralı61
Maçta 1326 güvenlik görevlisi görev yapacak

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo16.jpg

Takımımızın bugün Eskişehirspor ile oynayacağı maçta toplam 1326 güvenlik görevlisi görev yapacak.

Buna göre müsabakada 996 resmi, 330 özel güvenlik görevlisinin görev yapacağı açıklandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7117#Icerik

güneyli
22.04.2011, 18:09
Allahım kolaylaştır,zorlaştırma.Bu maçı alnımızın akıyla geçmemizi sağla.Ayağımızın tökezlemesini bekleyenlere bu sevinci yaşatma..Sen adilsin,hakimsin.Şer güçlerin hesabı üzerinde mutlak hesabı galip gelecek sensin..Kabe de,camilerde, evlerde de edilen duaları kabul et yarabbi....Amin

peker61
22.04.2011, 18:11
Allahım kolaylaştır,zorlaştırma.Bu maçı alnımızın akıyla geçmemizi sağla.Ayağımızın tökezlemesini bekleyenlere bu sevinci yaşatma..Sen adilsin,hakimsin.Şer güçlerin hesabı üzerinde mutlak hesabı galip gelecek sensin..Kabe de,camilerde, evlerde de edilen duaları kabul et yarabbi....Amin
Amin inşallah dualarımız kabul olur..

Asi Çaykaralı61
ALLAH'ın İzniyle İnşallah bugün Eskişehir deplasmanından kayıpsız döneceğiz.İnşallah bugün de 3 puanı hanemize yazdıracağız :)

yattarinho61
maca 2 saat kala benim heycanlanmam normal degil.. anca mac baslar baslamaz heycana kapilirim

Uğur Kalyoncu
Jaja-Alan en zor 2 maçımızda sahadaydı ve sonuç ortada. Neden vazgeçmemiz gereksin ki ?

Şenol hoca, Ceyhun'u skoru korumak için kullanıyor. Bence doğru da yapıyor. Ayrıca oyuna girdiği her maçta inanılmaz pas hataları yapıyor Ceyhun. Şu sıralar 11i hak edip etmediği konusunda şüpheliyim.
kardeş sonuç ortada da ne oynadığımız da ortada.bana göre kendilerini sıkmayan iki rakibe de bu düzende üstünlük kuramadık,haa bu saatten sonra iyi oynamak çok mu önemli değil tabi ama ceyhunla ne oynadığın belli olur bari,orta sahayı ve dönen topları alırsın,colman ve selçukun performansı artar,daha az pozisyon veririz,hava toplarında avantaj sağlarız.vs vs alan ile bunların hiç biri olmuyor,neyse inşallah ben yanılırım,çok rahat galip geliriz..

Samet Berber
22.04.2011, 18:14
Gerçekten inanılmaz stres ve heyecan yüklüyüm şu an , umarım aksi bir sonuçla karşılaşmayız :( .

Hadi Uşaklar alın gelin şu 3 puanı.

Murat 61
22.04.2011, 18:15
Alanzinho fizik olarak iyi durumda. Oynamasında bir sakınca yok öne geçtiğimiz anlarda ayağında top tutarak oyunu da rahatlatıyor.

Hem Eskişehir' i de seviyor, 2 sezon önce 2 tane sallamıştı. :)

Asi Çaykaralı61
22.04.2011, 18:15
7'ye 5 maç kaldı ALLAH utandırmasın Aminn

28TS61
22.04.2011, 18:18
cok heyecanliyim ya. insallah bi aksilik yasamayiz. kazasiz belasiz 3 puan bizim olur insallah