PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Erdal
20.04.2011, 13:35
Jester, Engin imkansız....Ben olsam Ceyhun la başlarım....

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 13:36
Kardeşim herzaman iyi niyetimi yazdım bu formada kendi formumuzada ligin ilk yarısındada yazdım bu forma eger silinmediyse bi bakın inşallah eskişehir macına kalmaz macınızda şampiyonlugu birlikde kutlarız diye ama sizden birileri cıkıpta yaşın 40 10 yaşındaki cocuk zekası derse Eskişehire hakaretler yagdırısa işler degişir işte ozaman sempatimiz kin nefrete döner helvacı efendi gibi şahıslar bozacaksa ve diger 2-3 msj yazan kişiler bunda başka bişler aranır Eskişehir Fener macının sonucu nu ben saten fener bursa macında ögrendim bursalılı arkadaşlarla birlikde fb lilerin agzındaydı bu fb bursa macında ben bursalıların arasındaydım en az 20-30 Eskişehirli vardı onların arasında ama asla ben bursayla eskişehiri bir birine karşılaştırmam bursa taraftarı fb ye daha yakındı Eskişehirin herzaman bir duruşu vardır Taraftar olarak yöneticiler hocalar oyuncular gidicidir Ama Taraftarlar kalıcıdır Eskişehirspor coma macdan önce yazma sebebim ise icime sindiremedigim icin yazdım mac bitikden sonra bülent hoca haber türke cıktı nete yazanları elime bi gecirsem diye bi acıklama yaptı bende eline geceyim diye kutsal topraklara geldim ve onun başlıgınada yazdım okuyun hemen yazmanın anlamı yok hele helvacı gibi insanları burdan kınıyorum demek istedigimde şudurki karşınızdakileri tanımadan hakaret etme cüretini nerde buluyorsunuz bizim formada yazan ts li arkadaşlar var bende onlaramı hakaret edeyim bumu anadolu taraftarlıgı bi düşünün özür dilemeyeceklermiş yazan yazdı isteyen özür dilemez ama bende özür olmadıgı taktirde anadolu diye bişe olmayacagını sölüyorum saygılar
EsEsYuCeL...
abicim Trabzonspor taraftarının eskişehirspora ve taraftarına sempatisi vardır ama bu fb maçından sonra doğal olarak zedelenmiştir,ve kırgınlıkla doğal olarak insanlar eskişehirspora da taraftarına da yüklenmiştir,ama genele bakmak gerekir,ben fazla uzatmayacağım eskişehirspor ve taraftarı biz anadoluyuz,anadolunun önde gelen kuluplerinden biriyiz diyorsa gereğini yapmak zorundadır,biraz önce ki mesajımda da vurguladım yatsın demiyorum gereğini yapmak zorunda diyorum...

Ömür Karadeniz
20.04.2011, 13:37
Tahmin ettiğimiz gibi maçın hakemi Bülent Yıldırım arkadaşlar.

AyhanPe
beni bu tedirginlik korkutuyor ama sonucta sampiyon olamasakta olamayalim yeterki 96 da yapilan hatalar tekrarlanmasin ve olay siyasi bir boyut kazanmasin..

Samet Berber
Yahu niye patlıyorsunuz hemen ? Bence de yanlışları var Şenol Hocanın .Orta sahada Selçuk Colman yalnız kalmıyor mu yani ?Hele bu maçta 5 kişiye karşı sadece 2'si koşturacak muhtemelen .Şenol Güneş buna göre bir kadro çıkarmalı .

matrix5782
20.04.2011, 13:38
Jester, Engin imkansız....Ben olsam Ceyhun la başlarım....

sadece bu maç değil geri kalan haftalarda da takımın yapısını bozmamak için düşünmüyor hoca .

ilhan
Lütfen birbirimize karşı kullandığımız ifadelere dikkat edelim.

bordo08
Engin zaten çok gergin napacağı belli olmaz..

Maçıda kazandırabilir olmadık yerde takımını 10 kişide bırakabilir..

Şenol hocanın böyle bir riski alacağını tahmin etmiyorum...

Jester
20.04.2011, 13:39
Hocayı eleştirmek için senden izin mi alıcam?

Erdal
Valla bence orta sahanın yapısı falan yok Uğur....Ayrıca Cehyun olduğunda Alan dan alacağımız ofansif verimi Colman dan farklı şekilde alabiliriz diye düşünüyorum....

Sami Kuk
Ne yapıp edip Es Es tribünlerinde olmamız lazım.

Taraftar önemli. Yönetim, Vali, Belediye Başkanı, Siyesetçi, Bürokrat kim varsa orda olmalı.

Trabzondan 2 ucak gıdıcekmıs diye duydum..Validen muhtarına kadarda gıdıcekler maca..

Etem Güner
Eyvah eskişehir-trabzonspor maçının hakemi Bülent yıldırım buca-fener maçının hakemi koyu fbli bünyamin gezer

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 13:43
Artık hakikaten futbol konuşma vakti geldi,dün yazdım tekrar yineliyorum.Biz bu kalan 5 maçı da kazanıp şampiyon oluruz ama önümüzde rakiplerden daha önemli bir engel var o da Şenol güneşin jaja- alan ısrarı..

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 13:43
Valla bence orta sahanın yapısı falan yok Uğur....Ayrıca Cehyun olduğunda Alan dan alacağımız ofansif verimi Colman dan farklı şekilde alabiliriz diye düşünüyorum....

Abim Ceyhun'un kapasitesi belli Bursa maçında oyuna girdikten sonra nasıl gömüldüğümüzü gördük sadece şut atabiliyor diye bir adam oynatılmaz ki.

Jester
20.04.2011, 13:44
sadece bu maç değil geri kalan haftalarda da takımın yapısını bozmamak için düşünmüyor hoca .

Katılmamakla beraber hocanın tercihidir, saygı duyuyorum.
Ama eldeki tek alternatif Engin değil ki..
Barış diye bir oyuncumuz var, neden oynatılmaz, neden düşünülmez?
Neden bazı oyuncularımız kadrolu yedek muamelesi görüyor?

Sami Kuk
20.04.2011, 13:45
Eyvah eskişehir-trabzonspor maçının hakemi Bülent yıldırım buca-fener maçının hakemi koyu fbli bünyamin gezer

Bünyamin GS Li.Ayrıca o macın hakemi sende olsan macı fb alır.

bariskaratas
Artık hakikaten futbol konuşma vakti geldi,dün yazdım tekrar yineliyorum.Biz bu kalan 5 maçı da kazanıp şampiyon oluruz ama önümüzde rakiplerden daha önemli bir engel var o da Şenol güneşin jaja- alan ısrarı..

evet bence de ikisi bir arada oynamasın
ve ayrıca ceyhun da oynamasın
piotr ve cale beraber oynasın
adam gibi bir de sol kanadımız olur
piotr geride cale önde ya da tam dersi değişebilir maç içinde süper olur

Mirva
yenilecez öyle geliyor içimden

Armağan Dere

Ayrıca Mehmet Çakır,Pawel Brozek de eklenebilir..Bu adamlardan gerekli verimi alamadık hele Mehmet Çakır ve Barış Ataş'tan..Serkan'da problem varsa koy Barış'ı sağ beke adama şans ver belki uyacak,başaracak..

Yunus Emre AYAZ
20.04.2011, 13:46

jester hocam o dediğin çok doğru bir yaklaşım ama sezonun en önemli son 5 maçında olmaz o yapıyı bozmak büyüyü bozmak olur.

sezon başı tercihleri rotasyon şeklinde olsa dediğin olurdu.

bariskaratas
20.04.2011, 13:46
Bünyamin GS Li.Ayrıca o macın hakemi sende olsan macı fb alır.

biz eskişehiri yenelim fener puan bırakacak buca maçında

yaz bunu bir yere
:)

Erdal
20.04.2011, 13:47
Abim Ceyhun'un kapasitesi belli Bursa maçında oyuna girdikten sonra nasıl gömüldüğümüzü gördük sadece şut atabiliyor diye bir adam oynatılmaz ki.

Bence gömülmedik...Tam tersi pozisyon da bulduk diye hatırlıyorum....Yoksa yaşlanıyormuyum :)

hasan8861
arkadaşlar biletleri kim bitirdi bileniniz var mı.arkadaşlarla sabah gittik ilk parti bitti öğleden sonra gelcek dediler demin gittik ve adamlar polislen beraber liste yapmışlar ve bütün biletleri kimlik kontrolüyle beraber sattılar önümüzde..hiç bilet kalmadı dedi adam..maalesef maçta olamıyacazz

Armağan Dere
yenilecez öyle geliyor içimden

La az sus:)...Handikap 0'a bağlarız olayı 0-1,ya da 1-2

Tangerine Dream

Bursaspor'un pozisyonları Ceyhun oyuna girmeden önce mi yoksa girdikten sonra mı daha tehlikeli oldu? Hatırladığım kadarıyla Ceyhun oyuna girdikten sonra Bursaspor'un sadece uzaktan çektiği bir-iki cılız şut var. İkinci yarının ilk maçında durum 1-0 lehimizeyken Şenol Hoca oyuna Ceyhun'u alsaydı belki de şimdi Fb'den 4 puan önde olacaktık.

Sami Kuk
20.04.2011, 13:48
biz eskişehiri yenelim fener puan bırakacak buca maçında

yaz bunu bir yere

Bende yazmıstım onu gecmıs sayfalarda..Kazanırsak fb mb medya cart curt strese giricek ayakları dolanacak of off kalp dayanmaz:d

Armağan Dere
20.04.2011, 13:48
Bünyamin Gezer Trabzon Polis okulu mezunudur:):)

Erdal
20.04.2011, 13:49
Benim tek hakemim Fırat....Adam ego tatmin etmiyor futbol oynatıyor...Yani Cüneyt Çakır a büyük hakem muamelesi yapılıp Fırat ı atlıyorlar ya anlamıyorum...

Armağan Dere
20.04.2011, 13:51
Benim tek hakemim Fırat....Adam ego tatmin etmiyor futbol oynatıyor...Yani Cüneyt Çakır a büyük hakem muamelesi yapılıp Fırat ı atlıyorlar ya anlamıyorum...

O da bizim buralı Mevlanakapılı abi:)...Hasta Beşiktaşlıdır...Buralarda tanıyan abiler çok onu gençliğinden

matrix5782
Eskişehiri tutan arkadaşlarımız kusura bakmasın ama idealinde hedefinde fenerbahçeyi çalıştırmak orada teknik direktörlük yapma isteği olan bir hocanın eskişehir-fenerbahçe maçına asılması beklenemezdi ve böylede oldu.Çünkü ilerde bu şekilde anılmak istemez bu kariyer plnalamasını sekteye uğtarır.bülent hoca bizim maça asılacak mı ? evet bu herkes tarafından biliniyor.

Avrupada şahibenin,hakem hatalarının,katakullelerin döndüğü bir lig yapısına sahibiz.şerefli 2.likleri unutmayalım

Şimdi fenerbaheç etkili olduğu noktalarda gücünü kullanacaktır,kullanıyorda bu bundan önce böyle oldu bundan sonrada böyle olcak

1-Maç cuma günü (federasyon)

2-Bülent Yıldırım(fenerbahçeli) (mhk)

3-Bülent Uygun (eskişehirspor)

4-Son zamanlarda artan Başbakan zitaretleri (Siyasi)

fenerbahçe tabi kli bunları yapacaktır.

Ama şu var bizde Güçsüz sayılmayız o yüzden maç zorlu geçecek bunu aşacak güçteyiz.

B.Yiğit
Bülent Yıldırım
Yönettiği maçlarımız:

GENÇLERBİRLİĞİ 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-3 TRABZONSPOR A.Ş.

BURSASPOR 0-2 TRABZONSPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş. 6-1 SİVASSPOR

U.Sadıkoğlu
Umut'un beceriksizliğini , Ceyhun'un başarısıyla bağdaştırıyorsunuz olsaydı Kenny Miller gibi bi forvetimiz :)

DURAS
artık taktiğin, tekniğin değil inancın ve istemenin rol aldığı haftalardayız. biz o yola girdiğimize göre, ALLAH ın izniyle 5 maçı da alırız. es maçında beraberlikle mağlubiyet arasında bir fark yok, yani ya herro ya merro :)

Ilelioglu
20.04.2011, 13:52

Evet Firat Aydinus iyi bir hakem ama Cüneyt Cakir'in da kötü bir hakem olduguna inanmiyorum.

;):)

bordo08
20.04.2011, 13:53
Fener- trabzonspor maçın fenerbahçe koleji mezunu gibi yönetmişti ama:)

Bu saatden sonra hakemide yenmek zorundayız..

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 13:53
Cüneyt Çakır yine iyidir onla hiç maç kaybetmedik..

Ilelioglu
20.04.2011, 13:54
Eskişehiri tutan arkadaşlarımız kusura bakmasın ama idealinde hedefinde fenerbahçeyi çalıştırmak orada teknik direktörlük yapma isteği olan bir hocanın eskişehir-fenerbahçe maçına asılması beklenemezdi ve böylede oldu.Çünkü ilerde bu şekilde anılmak istemez bu kariyer plnalamasını sekteye uğtarır.bülent hoca bizim maça asılacak mı ? evet bu herkes tarafından biliniyor.

Avrupada şahibenin,hakem hatalarının,katakullelerin döndüğü bir lig yapısına sahibiz.şerefli 2.likleri unutmayalım

Şimdi fenerbaheç etkili olduğu noktalarda gücünü kullanacaktır,kullanıyorda bu bundan önce böyle oldu bundan sonrada böyle olcak

1-Maç cuma günü (federasyon)

2-Bülent Yıldırım(fenerbahçeli) (mhk)

3-Bülent Uygun (eskişehirspor)

4-Son zamanlarda artan Başbakan zitaretleri (Siyasi)

fenerbahçe tabi kli bunları yapacaktır.

Ama şu var bizde Güçsüz sayılmayız o yüzden maç zorlu geçecek bunu aşacak güçteyiz.

Bülent Yildirim Fenerli mi?

:eek:

matrix5782
20.04.2011, 13:54

yetersiz bulunuyor.

Ahmet Başkaya
20.04.2011, 13:56
Alayını yeneriz .

Rahat olun arkadaşlar .

Ilelioglu
20.04.2011, 13:56
Bülent Yıldırım
Yönettiği maçlarımız:

GENÇLERBİRLİĞİ 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1-3 TRABZONSPOR A.Ş.

BURSASPOR 0-2 TRABZONSPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş. 6-1 SİVASSPOR

Yani bu mac hakem yüzünden puan kaybedersek, o zaman bakin daha önce hic puan kaybetmediniz bu hakem ile denilecek.

Icimden bir his öyle söylüyor.

Ali YİĞİT
20.04.2011, 13:58
Bülent Yıldırım iyi hakemdir.En azından diğerlerine göre verilebilecek en iyi hakem verildi.

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 14:00
Şu Dömem de engin sakat olduğu için oynayamacağına göre bana göre şampiyonluk ceyhundan geçiyor,

Ceyhun oynayınca ne oluyor?

1-daha kontrollü oynuyoruz ve daha az pozisyon veriyoruz..
2-Dönen topların neredeyse hepsini biz alıyoruz..
3-uzun boyunun avantajı ile kalemizde de karşı kalede de uzun oluyoruz
4-ceyhun olunca selçuk ve colman deli dana gibi heryere koşmadıkları için daha iyi oynuyoruz..

özetle jaja-alan ile olmuyor arkadaş,şu 2 maçı gs ve bursa yerine başka takımlarla oynasaydık sonuçlar farklı olabilirdi,bu şekilde ne hucum ne de savunma yapabiliyoruz,şampiyonluğa giderken kara bir sevda yüzünden her maç mahkum oynuyoruz,yineliyorum biz bu 5 maçı da kazanıp şampiyon oluruz ama önümüzde ki en büyük engel şenol güneşin jaja-alan ısrarı...

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 14:01
hepimizin psikolojisi bozulmuş,

hakem hakkında daha başka nasıl düşünülebilir ki,

Cem Akyüz
20.04.2011, 14:02
Ceyhun 2-5 lik maçta 2 tane atmıştı eses'e :).Birden o maç geldi aklıma.Kim oynar nasıl oynar bilmiyorum ama kazanacağız ondan eminim

Sami Kuk
20.04.2011, 14:02
Eses taraftarından güzel bir pankart ve mac boyunca oturma eylemı beklıyorum.Nasılsa uefaya gıdemezler.Hıc olmassa fener macındakı perfonmansın fazlasını yapmasın taraftar.Ama dogru ya açık trübünün yarısı fenerliydi..

Gecen sene Rıza bjk ye satardı Bu sene Bülent sattı.Belkıde uefadn etti takımı.

Helvacı61
20.04.2011, 14:05
Kimsenin kimseyi maymuna çevirmek gibi bi çabası yok.Bi otur soluklan abicim allah aşkına ya ne bu celal sende ki.:mad:
benim kızdığım şey şu : arkadaş diyorki biz fener maçında gereken mücaeleyi vermedik ama size farklı olur. sonra sakın aramıza girmeyin sanki girenin alnında trabzon yazacak. sonra bir türlü anlam veremediğim anadolu ağabeyliği masalı bu forum hakket kaliteli insanların olduğu eğitim düzeyinin yüksek olduğu bir forum örneğin ben öğretmenim. irite etmeye çalışıyor. baştan aşağı çelişki içinde.ben trabzonspor taraftar forumunda sabah sabah mecburmuyum bu yazıyı görmeye girip dostca bir mücadele olsun der karşılıklı başarı dilekleri bulunur olur biter. ben şahsen bir futbol maçı olarak görüyorum. inşallah kazanacağız

Tangerine Dream
20.04.2011, 14:07
Şenol Hoca'nın bu maçta Alan ve Jaja'yı ilk 11'de sahaya süreceğini sanmıyorum.

Aslında Şenol Hoca'nın elini zorlaştıran ikinci yarı hiçbir maçı en az 2-0 ya da 3-0 gibi rahat bir şekle getiremememiz oldu. Böyle olunca geride kalan maçlarda ne Barış, Ne Pawel, ne Sezer ne de Mehmet'e risk almamak adına yeteri kadar forma veremedi. Engin de sakatlanınca alternatifli kadro işi yattı. Mesela bu maçta orta saha üçlümüz Selçuk-Colman-Barış olabilirdi. Belki de Pawel Umut'un yerine forma giyebilirdi. Örnekler çoğaltılabilir.

Mert Oğuzlu61
20.04.2011, 14:08
22 nisan... 22 en sevdiğim rakamdır, 22 mayıs yaklaşıyor ve bu 22 ler beni üzmeyecek buna inanıyorum.

es es i cuma akşamı yenersek fb iyice strese girecek bakın buca maçını alacaklar buca nın eti ne budu ne ? ancak ibb maçından ümitliyim biz eğer es es i devirirsek sonraki hafta belkide düğümün çözüleceği hafta olacak, antep i avni akerde devirirsek ibb de fb ye beklenmedik bir puan kaybı yaşatırsa şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

es es ve antep, şu iki maçıda aldık mı bu iş tamam. es es galibiyetiyle fb moralmen çökecek, sonraki hafta zaten maçlar aynı saatte oynanacak biz antep i devirirsek fb de ibb den tokadı yerse şampiyonuz :)

Ilelioglu
20.04.2011, 14:12
Herseyi ile yine cok zor bir mac daha bizleri bekliyor.

Mactan önce söyle bir baktigimda...

1) Eskisehirspor - Fenerbahce macindaki Eskisehirspor'un birden düsen (!) performansi

2) 4 gün ara ile maca cikmamiz(bkz. Senol Günes); Fener 6 gün ara ile maca cikacak; cifte standard?

3) Macin hakemi Bülent Yildirim'in Fenerli olmasi

4) Fenerbahce ile birlikte "Neden Trabzonspor'a hakem hatalari olmuyor" diye aglayan medya

5) Aziz Yildirim'in Basbakan ile görüsmesi; bkn. 2004 sezonu

...ve olasi bir puan kaybi?

Tangerine Dream
20.04.2011, 14:13
Yücel Bey;

Anlattıklarınıza bakılırsa Es-Es taraftarı bir şaibe olduğunu, bir şeylerin normal olmadığını maç esnasında farketmiş. Öyleyse bu tiyatroyu seyretmeye niye devam ettiniz, hiç olmazsa tepkinizi göstermek adına o komik gollerin ardından durum 1-2 olunca Es-Es taraftarları olarak stadı terketmeyi düşünmediniz mi?

ilhan
20.04.2011, 14:14
Aslında Şenol Hoca'nın elini zorlaştıran ikinci yarı hiçbir maçı en az 2-0 ya da 3-0 gibi rahat bir şekle getiremememiz oldu.

Bunun en büyük sebebi "basit golleri" kaçırmamız.
*
Bursaspor maçında Burak'ın attığı gole bakıyoruz bir de Alanzinho'nun pasında kaçırdığı gole bakıyoruz. Arada uçurum var. Kolay golleri sevmiyoruz sanırım. Zor golleri ise ustalıkla atıyoruz.

Umut artık bir an önce gol atmaya başlamalı. Zaten takımda skor yükünü çeken Jaja, Umut ve Burak üçlüsü var. Jaja servis elemanı gibi. Kontak oyuncusu... Pozisyona sokuyor ve inanılmaz noktalara top bırakıyor. Umut ve Burak şu basit dediğimiz pozisyonları bir neticelendirse maçları koparacağız.
**
1-0 olsun bizim olsun.
Gerekirse Es Es tek kale oynasın ama 3 puanı biz alalım.

Sami Kuk
20.04.2011, 14:15
Satılmış bülent seneye fenerin sportif teknik direktör'ü olur..Olmak ıcın bizim maçıda almaya calısıcak.Fb macında süt dökmüş kedi gibi oturdu tribünde bakalım şimdi ne etcek..

Ali YİĞİT
20.04.2011, 14:15
*
Bursaspor maçında Burak'ın attığı gole bakıyoruz bir de Alanzinho'nun pasında kaçırdığı gole bakıyoruz. Arada uçurum var. Kolay golleri sevmiyoruz sanırım. Zor golleri ise ustalıkla atıyoruz.

Umut artık bir an önce gol atmaya başlamalı. Zaten takımda skor yükünü çeken Jaja, Umut ve Burak üçlüsü var. Jaja servis elemanı gibi. Kontak oyuncusu... Pozisyona sokuyor ve inanılmaz noktalara top bırakıyor. Umut ve Burak şu basit dediğimiz pozisyonları bir neticelendirse maçları koparacağız.
**
1-0 olsun bizim olsun.

İlhan öle diyosunda farklı kazanınca da sanki takımda bi gevşeklik bi rehavet oluşuyo bi ortasını tutturamadık :)

bordo08
20.04.2011, 14:17
Gerçek esesli trabzonsporu maçtan önce alkışlar..

Yönetminin yada t.direktörünün yaptığı yalnış taraftara maledilemez...

Zaten vakti gelince hesabını sorarlar..

Biz kazanmak zorundayız futbolcularımız üstlerine düşeni yapacaktır gerginliğe gerek yok..

Helvacı61
20.04.2011, 14:18
Kardeşim sen neyin derdindesin hem sen 40 yaşındaki adama 10 yaşındaki cocuk zekalısın diyeceksin Eskişehire hakaret edeceksin hemde kalkıp burda name okuyacaksın pes dogrusu bence sen hic beni kayde alma ne dersin bak diger renkdaşlarınıda üzüyorsun şayet ben senin gibi hakaret etseydim Eskişehirsporun menfati dogrusunda herkesden özür dilerdim bu yaşla yada zekayla ilgili degil olgunlukladır helvacı ve tanımadıgın insanlara sallama bundan sonra ne dersin sana başka laf demeyecem taki benden yada eskişehirspor taraftarından özür dilemedigin sürecde allaha emanet ol ne diyem sana
yazdıklarım senin yazdıklarına cevaptır. benim söylediklerim beni bağlar. ama emin ol eskişehir şampiyonluğa oynarsa trabzonda benim yanımda maçı izleyebilirsin rakibiniz fener yada istanbul takımlarından biri olursa. senin gibi forumunuza maçtan önce girip ne ağabeylik taslarım. nede sakın aramızda izlemeyin derim. hemde fenere 15 dakka maç verdikten sonra

güngör_81
20.04.2011, 14:20
Ortamı germeye gerek yok BEYLER....

B.Yiğit
20.04.2011, 14:22
eskişehirspor maçını çok rahat geçeriz tabi fenere oynadığı gibi pressiz açık futbol oynarsa diğer türlü 1-0 alırız :)

ilhan
20.04.2011, 14:23
İlhan öle diyosunda farklı kazanınca da sanki takımda bi gevşeklik bi rehavet oluşuyo bi ortasını tutturamadık :)

O da doğru :)
*
Ben 2. yarı itibariyle "her maçı 1-0 kazanalım, gerekirse rakipler tek kale oynasın" diyordum ve halen öyle diyorum. Şu dakikadan sonra bizi güzel futbol değil, 3 puan alacağımız maçlar şampiyon yapacak.

Ama çok basit goller kaçırıyoruz. İlk yarı kafaları rahattı bizim futbolcuların uçanı kaçanı atıyorlardı. Şimdi şampiyonluk potasındayız, omuzlara yük bindi, atan alır maçları yapıyoruz.

Sezon sonunda hep beraber güleceğiz inşallah.

Hamza Yilmaz
20.04.2011, 14:28
Şu Dömem de engin sakat olduğu için oynayamacağına göre bana göre şampiyonluk ceyhundan geçiyor,

Ceyhun oynayınca ne oluyor?

1-daha kontrollü oynuyoruz ve daha az pozisyon veriyoruz..
2-Dönen topların neredeyse hepsini biz alıyoruz..
3-uzun boyunun avantajı ile kalemizde de karşı kalede de uzun oluyoruz
4-ceyhun olunca selçuk ve colman deli dana gibi heryere koşmadıkları için daha iyi oynuyoruz..

özetle jaja-alan ile olmuyor arkadaş,şu 2 maçı gs ve bursa yerine başka takımlarla oynasaydık sonuçlar farklı olabilirdi,bu şekilde ne hucum ne de savunma yapabiliyoruz,şampiyonluğa giderken kara bir sevda yüzünden her maç mahkum oynuyoruz,yineliyorum biz bu 5 maçı da kazanıp şampiyon oluruz ama önümüzde ki en büyük engel şenol güneşin jaja-alan ısrarı...
Katiliyorum. Burda Ceyhun oynasin dedigimizde bazi arkadaslar bizi anti futbol hayrani ilan etti. Iste bu yukaridaki saydigin 4 madde yüzünden Ceyhun oynamali diyoruz. Yoksa kendisini yetenekli veya büyük futbolcu gördügümüzden degil.

Ali YİĞİT
20.04.2011, 14:28
O da doğru :)
*
Ben 2. yarı itibariyle "her maçı 1-0 kazanalım, gerekirse rakipler tek kale oynasın" diyordum ve halen öyle diyorum. Şu dakikadan sonra bizi güzel futbol değil, 3 puan alacağımız maçlar şampiyon yapacak.

Ama çok basit goller kaçırıyoruz. İlk yarı kafaları rahattı bizim futbolcuların uçanı kaçanı atıyorlardı. Şimdi şampiyonluk potasındayız, omuzlara yük bindi, atan alır maçları yapıyoruz.

Sezon sonunda hep beraber güleceğiz inşallah.

Sezonun ilk yarısı ile ikinci yarısı her zaman farklı olur asıl hedefler belirlenir rakiplerin tutumu değişir bizim futbolcuların kafasının rahat olmamasından öte rakiplerin tutumları da önemli bence.

Neyse 0-1 olsun bizim olsun eğer sonunda biz kazanacaksak böyle stresi yerim ben :)

SEDAT
20.04.2011, 14:29
- Bünyamin gezer hoşuma gitti ...

bariskaratas
20.04.2011, 14:29
Katiliyorum. Burda Ceyhun oynasin dedigimizde bazi arkadaslar bizi anti futbol hayrani ilan etti. Iste bu yukaridaki saydigin 4 madde yüzünden Ceyhun oynamali diyoruz. Yoksa kendisini yetenekli veya büyük futbolcu gördügümüzden degil.

ceyhun değilde piotr ve cale beraber oynasa nasıl olur?

ESER
20.04.2011, 14:30
ismi bahis maniplasyonlarinda gecen menajerlerle paslasip kuluplerden para tokatlayan ve yapabildigi en iyi is fbye yatmak olan uckagitci bulent uygun uzerinden eses camiasina veryansin etmenin bir anlami yok. esesli kardesler sefil bulo bucayi sattigi gibi komisyondan kufeyi doldurup kendilerini de sattiklari zaman ona duyulan nefretin ne kadar hakli oldugunu anlayacaklar.

ilhan
20.04.2011, 14:33
Onur'un yokluğu bizim takımda önceliği "takım savunmasına" yöneltiyor. Bilmiyorum dikkat eden var mı ama top bizim kaleden uzak olsunda nerede olursa olsun şeklinde bir savunma yapısındayız. Top kaleye gitmesin diye topun önüne cansiperhane atlayan bir Giray var. Keza Selçuk ve Colman da aynı şekilde.. Serkan ve oynarsa Egemen'i saymıyorum bile..

Normalde böyle çok fazla yaslandığımız maç oynamadık Onur kaledeyken. Elbette tek tük maçlar olmuştur. Tolga'ya güveniyoruz, futbolcularımız da güveniyor, hoca da güveniyor ama sahada futbolcular daha temkinliler. Top kaleye gitmesin de ne olursa olsun düşüncesi bizi gerçek futbolumuzdan uzaklaştırıyor. Ama kazanmayı biliyoruz.

İlk yarı kolektif bir şekilde hücum yapıyorduk. Şimdi takım savunmasını çok iyi yapıyoruz. Öyle ki, Alanzinho bile yedek stoper gibi aralarda dolanıyor bizim kale önlerinde...

SEDAT
20.04.2011, 14:33
- Jaja , Alan , Burak , Umut şeklinde çıkmamalıyız , Ceyhun , Colman , Selçuk olmalı bence...

Bir_Bilen
20.04.2011, 14:34
Eskişehirspor - Trabzonspormücadelesi öncesi Eskişehir yerel gazetelerinde yer alan spor haberleri...

************************************************** ************************************************** *******

2 Eksik var

Eskişehirspor’da Trabzon maçı hazırlıkları sürerken Tello ve Pele’nin maça yetişmesi zor.
Dün de Trabzon maçı için tek çalışma yapan Eskişehirspor’da sakatlığı düzelen Diego takımla çalışmaya çıktı. Uzun süredir sakat olan Tello dün de takımdan ayrı olarak düz koşu yaparken, Antalya maçının son dakikalarında alt adelesinden sakatlanan Pele’de takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Tello ve Pele’nin Trabzon maçında oynamasının zor olduğu öğrenildi.

Yerel Gazete

************************************************** ************************************************** *******
“İddiamız sürüyor”

Es Es’in genç oyuncusu Alper "Avrupa iddiamız sürüyor" dedi.
Son haftalarda yükselen performansı ile de dikkat çeken Eskişehirspor’un başarılı orta saha oyuncusu Alper Potuk dünkü antrenman öncesi açıklamalarda bulundu. Avrupa iddiasının sürdüğünü belirten Alper "Antalya maçını çok kazanmak istiyorduk ancak olmadı. Bu maçta hakeminde hataları üç puan almamızı engelledi. Artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz. Trabzon maçı bizim için çok önemli. Bu maçı kazanarak devam eden Avrupa şansımızı sürdürmek istiyoruz" dedi.

Yerel Gazete

Bülent’e özel görev

Eskişehirspor’da Teknik Direktör Bülent Uygun orta saha oyuncusu Bülent Ertuğrul’u Trabzon maçına hazırlıyor. Son haftalarda ilk 11’de yer bulamayan Bülent Ertuğrul’a forma şansı doğdu. Antalya maçında sakatlanan Pele’nin Trabzon maçında oynama ihtimalinin zor olması nedeniyle Teknik Direktör Bülent Uygun dün orta alanda Doğa ve Alper’in yanında Bülent Ertuğrul’u denedi. Oldukça hırslı olan Büent Ertuğrul’un zorlu maçta görev alması bekleniyor.

Yerel Gazete

Lideri İmha Planı

Lideri devirmenin hesaplarını yapan Eskişehirspor’da teknik direktör Bülent Uygun, galibiyete inandıklarını, Trabzonspor maçından iyi bir skorla ayrılmak için hazırlıkların devam ettiğini belirtti. Cuma günü oynanacak Trabzonspor maçının hazırlıkları bugün yapılan tek antrenman ile devam etti. Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Zor bir maç bizi bekliyor. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyebilmek için bu maçı kazanmak zorundayız. Zor maçları kazanmak fark yaratır, coşku verir. Kendi isteklerimize odaklanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ligi 4. 5. ya da 6. bitirdiğimizde kulübümüze çok ciddi ekonomik getiriler de olacak, o yüzden tüm maçlarımıza kazanmak için çıkıyoruz. Antalya maçında Deniz Çoban için çok fazla şey söylemek istemiyorum, daha önce bu yüzden ceza almıştım, ama ilk dakikalarda Necati'ye kırmızı kart verilse, 46. dakikadaki penaltımız verilse oyunun gidişatının nasıl olacağını söylememe gerek yok. Ama bu konularda kendi medyamızın bile bunun üzerine gitmemesi, bize sahip çıkmaması bizi üzmektedir. Trabzon maçında da özel kişisel önlemler almayı düşünmüyoruz, yaratmaya çalıştığımız kendi ekolümüz ile oynayacağız. Zor maç olacak, ama hepimiz isteğimizi, arzumuzu sahaya yansıtacağız. Tello, Diego ve Pele'nin sakatlıkları var, durumları maç günü belli olacak." dedi.
Yerel Gazete

Kaptandan sessiz bekleyiş

Takımın yıldız oyuncularından Ümit Karan son haftalarda ilk onbiri unuttu. Teknik Direktör Bülent Uygun tarafından, Fenerbahçe ve Antalyaspor maçlarında yedek kulübesinde yer alan kaptan Ümit, Trabzonspor maçında yeniden formasına kavuşmayı bekliyor. Aynı mevkide görev yapan Batuhan Karadeniz’in son haftalardaki formu da tecrübeli futbolcuyu kulübeye gönderdi. Yapılan idmanlarda hırsıyla dikkat çeken Ümit için son kararı yine teknik kadro verecek.

Yerel Gazete
************************************************** ************************************************** ********

Şimdi herkes onu konuşuyor

Profesyonel olarak 9. sezonunu geçiren bordo-mavili futbolcu, bu sezon bordo-mavili takımda 24. hafta sonunda attığı 13 gol ile en golcü dönemini yaşıyor. Futbola Antalyaspor'da başlayan Burak Yılmaz, şimdiki adıyla Bank Asya 1. Lig olan Türk Telekom Lig A'da 2002-2003 ve 2003-2004 sezonunda gol kaydedemedi. 2004-2005 sezonunda 8 gol, 2005-2006 sezonunda 9 gol atan Burak Yılmaz, daha sonra Beşiktaş'a transfer olarak birinci ligde forma giymeye başladı. 2006-2007 sezonunda Beşiktaş'ta 5 gol, 2007-2008 sezonunda 1'i Beşiktaş ve 9'u Manisaspor formalarıyla 10 gol atan Burak, Fenerbahçe ile anlaştı. Fenerbahçe'de 2008-2009 sezonunda gol atma başarısı gösteremeyen ve Eskişehirspor'a kiralık olarak verilen Burak, 2009-2010 sezonunda 1'i Eskişehirspor'da, 3'ü Trabzonspor'da olmak üzere 4 kez rakip fileleri havalandırdı.Daha önce bir sezonda en fazla 10 gol kaydeden Burak, bu sezon Trabzonspor'da 13 gol atarak lig tarihindeki en fazla golünü atmış oldu.

Yerel Gazete

Eyvah Pele de sakat!.

Eskişehirspor da Cuma günü oynanacak Trabzonspor maçının hazırlıkları devam ederken, Diego ve Tello dan sonra Antalyaspor maçında da Pele’nin sakatlanması moralleri bozdu.
Bu üç Futbolcunun Trabzon maçına yetiştirilmesi için Eskişehirspor sağlık ekibi seferber olurken, her şeye rağmen Pele, Tello ve Diego’nun Trabzon maçında oynamaları zor gözüküyor.

Yerel Gazete

yakın
20.04.2011, 14:36
Arkadaşlar, büyük-küçük harf konusu çok önemli değil benim için ama lütfen noktalama işaretlerini -en azından nokta ile virgülü- kullanın Allah aşkına!

Vallahi kelimelerinizin iki yakasını bir araya getiremiyoruz.

ozturk
20.04.2011, 14:37
Bence tartışma gereksiz.

Cuma günü tribünlerden bize küfür etmezseniz problem yok.

Sami Kuk
20.04.2011, 14:38
http://www.sahadan.com/puan_durumu/B...k_Grubu/1645/0 (http://www.sahadan.com/puan_durumu/Belcika_sampiyonluk_Grubu/1645/0)

Keske süper ligde böyle olsa..Play Of sistemi ozaman ne sıke ne yatma falan olur

Tangerine Dream
20.04.2011, 14:42
Öncelikle şunu söleyim 4-5 aydır işim geregi istanbul kadı köydeydim Üstelik Eskişehire gelme gibi bir lüksümde yoktu bu sölentiler fb bursa macında kadı köyde yayılmıştı gülüp gecdim üstelik ag taraftarı 20 otobüz gelip Eskişehiri dagıtacaklar gibi sölentilerdi onu tele paylaştım herkesle forma yazmadım cünkü fb ag kardeş olduklarını ifade ettiler ben inanmadım ama Eskişehirin önde gelenleri ve bazı yöneticilerle paylaştım gerce ag taraftarı 3-5 otobüsten fazla nereye deplasman yaptıkide fb macına gelip ortamı asıp kesecekki her neyse dedi kadular öle bir yayıldı ki artık telim susmak bilmiyordu ibd oynayan gökan ünalmı gökan gönülmü her neyse Eskişehire verilecegi bir takım bizim maymunun teki sakaryadan arazi aldıgı 1 e aldıgı araziyi 50 ye gösterdigi 100 satacagı ve bir başka takım başkanı onu icerden aldıgı ve ortamı kapattıgı yani sizin anlayacagınız Eskişehiri bir koç çarptıgı gibi Eskişehir fb macından 3 gün önce yazdım icime sindiremmedigim icin yazdım macdan önce bekledigimiz icin yazdım vede yazarım dedi kodu dahi olsa yazarım rüşfetin deliri olmadıgı gibi dedi kodununda deliri olmaz ama bir gercek varki zararı Eskişehirspor yöneticileri degil Taraftarları görüyor
Lafın kısacası bana ve Eskişehire hakaret eden arkadaşlar özür dilemedikce bir devlet memuru oldugunu söyleyen vatandaş acaba ögrencilerine zeka testimi yapıyor günümüz ögretmenlerine teslim ettigimiz evlatlarımız kimlerin elinde kalmış ve hakaret eden bir devlet memuruna bu yakışır diyorum diyeceksinizki imla hatan var evet imla hatam var bunu bana herkes sölüyor ben ünü mezunu degilim ilkokulu zor bitirdim ezik histmiyorum cünkü günümüzde ülkenin yarısı ilkokul mezunudur bunu hor gören varsa oda onun aldıgı terbiyedir

Ortada kendinizi ezik hissedecek bir durum yok zaten, ancak ben sorduğum soruya cevap alamadım. Neyse, bu kadar ayrıntıya girmenize gerek yok. Söylemek istediğim, evet biliyorum bunu gerçekleştirmek kolay değil ama o esnada stadı terketmiş olsaydınız Trabzonspor taraftarına hatta tüm Türkiyeye Es-Es taraftarı olarak kendinizi daha iyi ifade etmiş olabilirdiniz.

Selçuk Aydın61
20.04.2011, 14:44
febe : antep maçında stresden dudagımda ucuk çıktı yanımda oturan arkadaşlarım sok gecirdi ....

haftalar geçiyor ben yerimde duramıyorum ruyamda mutlu sonu kahvaltı maçında es es i düşünüyorum ...kendimi hiçde iyi hissetmiyorum..

es es e febe lilerin real madrıd muamelesi yapması bulent yıldırımın atanması.... bumaç başka.... eriyorum...hermaç final.

B.Yiğit
20.04.2011, 14:44
Son maç ve şampiyonluk iddamız var biz eses'i 7-0 yenmişiz. Febe forumlarında bu resim dolaşıyor ve bunla motive etmeye calısıyolar cidden komik insanlar. ama o sezon febe eses'e 6 tane attı kimse yazmıyor bunu :)

http://img854.imageshack.us/img854/1884/adszdm.jpg

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 14:45
Olacak olacak !

Bu arada bir daha ki öğretmenler gününde Şenol Güneş'in de öğretmenler gününü kutlasak ne güzel olur değil mi ? Aklıma geliverdi bir anda :)

ilhan
20.04.2011, 14:46
Son maç ve şampiyonluk iddamız var biz eses'i 7-0 yenmişiz. Febe forumlarında bu resim dolaşıyor ve bunla motive etmeye calısıyolar cidden komik insanlar. ama o sezon febe eses'e 6 tane attı kimse yazmıyor bunu :)

Lig tarihinin en kötü Es Es'i olduğunu ve o sene ligin en çok gol yiyen takımı olduğunu yazamıyor mu şu angutlar?

Alayının tek derdi komplo teorileri başka hiçbir halt yok. Zeka düzeyleri inanılmaz diplerde geziyor.

winner
20.04.2011, 14:46
Eskişehirspor'lu dostlar eğer böyle düşünüyorlarsa kimseden yatma beklemiyoruz bilsinler.

Kimse de bize yatmaz zaten.

Trabzon'un çocuğu Şota ikinci yarıdaki en iyi futbolunu bize karşı oynattı.fb maçında ki kayseri'nin hali malum.sonrası ise daha bir berbat.

gs güya fb'nin şampiyon olmasını istemez.sevsinler.alex 1.90'lık iki stoperin arasından çıkıp golü atıyor, adamlar yükselmiyor bile.bizim maçta tolga o gün en az 3 net gol çıkardı maç berabereyken.

bursa'nın fb'ye pozisyonu yok, bizim maçta Ozan ve batalla'nın aynı pozisyonda kaçırdığı akıl almaz gol var.maçın sonları hariç girdiğimiz ise sadece iki gol pozisyonu.

eskişehirspor taraftarı bile kendi içinde fb maçını sorguluyor, biz değil.ama biz çok çetin bir eskişehir bulacağımızdan eminim karşımızda.öyle de olmalı.yeter ki kendilerine de yaramayan bir puan için oyunu geciktirme,yerde yatma,puana oynama gibi durumlar olmasın.

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 14:48
1996 yılı .. 84 - 82 puan ..

tesadüf mü?

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 14:49
ceyhun enteresan bir adam,sezonun ilk maçında ankaragücü karşısında çıldırttı beni bundan topçu falan olmaz dedim,3 gün sonra liverpool maçında ortasahada terör estirdi,keza yine deplasmanda ki bursa ve içerdeki kayseri maçılarında da bana göre çok iyi oynadı,devamlı oynasa fizik gücü ve şut tehditi ile iyi topçu olabilir,haa ceyhun ceyhun diyoruz yarın eskişehir maçında kötü de oynayabilir ama ne kadar kötü oynarsa da şu mevcut sistemden kötü olacağımızı düşünmüyorum,en azından savunma yapar,adam gibi kontraatağa çıkabiliriz..

danger00
20.04.2011, 14:49
Fb nin kalan maçlarda puan kaybetmeyeceğini düşündüğüm için; normal de bir puanın da doğal karşılanması gereken bu deplasmanda, şuan için üç puandan başka şansımız yok. Bu engeli de aşarsak şampiyonluğa daha bir inanacağım. Hadi uşaklar.

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 14:53
Lig tarihinin en kötü Es Es'i olduğunu ve o sene ligin en çok gol yiyen takımı olduğunu yazamıyor mu şu angutlar?

Alayının tek derdi komplo teorileri başka hiçbir halt yok. Zeka düzeyleri inanılmaz diplerde geziyor.

Yüklenmeyin adamlara. Onların da kendilerini bir şekilde avutmaları lazım :)

B.Yiğit
20.04.2011, 14:53
ironiye gel.... 96 da niye ts eskişehire yatmadıya getirmeye calışıyorlar ama bu ligde yatan yatana diye çırpınanda onlar..

Bu Kadar g.zekalı taraftar grubu olamaz

Tayfun
20.04.2011, 14:55
fener yalakası ve artığı bülent uygun varken orda ancak fenere yatar es es !

winner
20.04.2011, 14:59
Eskişehirspor taraftarı teknik direktörlerinin fb ve bizimle oynayacakları maça eskişehirspor cephesinden baktığına gerçekten inanıyorlar mı acaba?

Ali YİĞİT
20.04.2011, 15:01

Ondan sonra ben facebook'ta fenerlilere sövünce kötü oluyorum :)

lazzz61
arkadaslar bundan sonra hakemlerden art nıyet felan beklemeyın ınanın g.tleri yemez : )

Adem Erdoğan
Eskişehir'i yenersek; fener Buca'ya takılabilir.

Antep maçına daha rahat çıkarız böylece.

Herşeyi zaman gösterecek tek hedef eses maçı; sonrasına sonra bakarız.

Şunun şurasında 5 hafta kaldı. Her yönden avantajlıyız. En büyük avantajımız ise anteple içerde oynamak.

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 15:03
farkındamısnın taploya baktıgımız zman iç saha maçlarımızda 2 maglubiyetimiz var fb hiç kaybetmemeiş:)

A.İLELİ61
20.04.2011, 15:04
biletler ne durumda biligisi olan..

ilhan
20.04.2011, 15:05
Ondan sonra ben facebook'ta fenerlilere sövünce kötü oluyorum :)

Senin durum başka dostum. :D

B.Yiğit
20.04.2011, 15:05
Vanspor tarihinin en şaşalı skorunu bizi yenmesiyle elde etti. hala dillerde

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 15:06
farkındamısnın taploya baktıgımız zman iç saha maçlarımızda 2 maglubiyetimiz var fb hiç kaybetmemeiş:)

İlki Manisa da ikincisi kim ?

Selçuk Aydın61
96 es es 7 attıgımız maçı febe liler konuşuyorda kendileri bizi şampiyonlukdan eden van a 3 tane hiç zorlanmadan atıklarını konuşmasınlar vandan 3 tane topçu ile sözleşme imzaladıklarını hep unutsunlar zamanı gelince elbet manlet olur...

Ali YİĞİT
Senin durum başka dostum. :D

Tutamıyorum kendimi napim aklıma geldikçe ekşide orda burda yazılanlar bende hıncımı facebooktan alıyorum :D

Tayfun
20.04.2011, 15:07
Diego seyrediyor, aaaaa fener 2 gol bulmuş ne güzel hareketler bunlar yataşşşşş....

A.İLELİ61
20.04.2011, 15:09
Bİletler ne durumda..???

Bdeniz_61
20.04.2011, 15:09
http://www.sahadan.com/puan_durumu/B...k_Grubu/1645/0 (http://www.sahadan.com/puan_durumu/Belcika_sampiyonluk_Grubu/1645/0)

Keske süper ligde böyle olsa..Play Of sistemi ozaman ne sıke ne yatma falan olur
Böyle birşey haksızlık olur.6.sıradaki takıma neden şans verilsin.Lig uzun maraton takımların şanslarını kullanmaları için maç oluyor zaten.2.bir şansa gerek yok bence.Hatta Bank Asya'daki sistem de değişip ilk 3 sıra direk çıkmalı.

B.Yiğit
20.04.2011, 15:10
şu manisaya 1-0 dan maç vermeseydik kutluyorduk şimdi şampiyonluğu.

Selçuk Aydın61
20.04.2011, 15:10

o lanetlimaç vanspor un 18 içinde oynandı .... dunyada bir eşidaha oldugunu sanmıyorum :( ogunu hatırlamak acı veriyor....

Ali YİĞİT
20.04.2011, 15:11

1-0'dan bi kere maç verdik ama en az 10 kere kazandık böyle düşün içine huzur gelsin bu takım şampiyonluğa inanıyor :)

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 15:13
İlki Manisa da ikincisi kim ?

yanlişın var ozman manisaspor lihde degil bitane maglubıyetimiz vanspordan otekisini eziklerden almışız taplo onu gösteriyo...

Mustafa Ayazoğlu
bülent uygun

kendisi fenerbahçeli olduğu için, 2 gün önce oynanan eskişehirspor - fenerbahçe maçında, pek tabi ki takımını diğer takımlar gibi oynatmamıştır. alex'e en azından 2 adamla markaj yaptırabilirdi. veyahut 1-0 öne geçtikten sonra defans yapabilirdi. beşiktaş'la, trabzon'la falan oynasa yapardı bunu.

peki neden yapmadı ? kesinlikle para/teşvik primi muhabbeti değil. kendi geleceği için. şimdi adam niye fenerbahçe'yi şampiyonluktan etsin ki ? sistemi iyi hazırlayıp fenerbahçe'ye puan kaybettirse, en kötü puan farkı 4'e çıkacaktı. sonra diyelim trabzon şampiyon oldu, fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybetmesindeki tek sebep bülent uygun'lu eskişehir oldu. peki bu saatten sonra bülent uygun ne olurdu ? asla fenerbahçe teknik direktörü olamazdı.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=22992122

Semih Aydın
Bucaspor'un fener'e çelme takabileceğini sanmıyorum zîra büyüklere (gs, fb, bjk, BİZ) karşı 6'da 0 çekmiş bir takım. Biz Eskişehirspor'u yenmeliyiz. İlk maçı hatırlamak istemiyorum, pis top bir girmemişti kaleye. Ama korkmaya gerek yok, biz puan kaybetmeden fener lider olamaz 5'de 5 yaparak şampiyon olacağız inşAllah. :cool:

Burçak
20.04.2011, 15:14

o maç yediğimiz gol şuan gözümün önünde. tribünde yattara koş yattara bas diyorduk. adam yürüyerek geçti, yattarada hareket yok. üzerine hamle yapssa belkide bozacaktı onu.
göz göre göre yedik goü..

Yunus Emre AYAZ
20.04.2011, 15:15
Bİletler ne durumda..???

eskişehir tarafından aldırabildim ancak..

barisb
20.04.2011, 15:15
o lanetlimaç vanspor un 18 içinde oynandı .... dunyada bir eşidaha oldugunu sanmıyorum :( ogunu hatırlamak acı veriyor....

hatırlatmayın. içim daralıyor.

Helvacı61
20.04.2011, 15:16
Ben kısa ve öz yazıyorum 4-5 aydır Eskişehirde degildim ve o macdada degildim yönetimle olan husumetten dolayı ben bu yıl fazla maca gitmedim sebebi ise ben bir kampanya cıkartım bedavacıya son diye ama gördümki bedava bilet ve kombineye devam edildi ben Eskişehirsporun menfatinden yanayım ve bazı olaylarda oldu yönetimi ve ümüt karan efendi bülenti getirip takımı ikiye böldü o yüzden yönetime kırgınım o yüzden Eskişehirden uzak durmaya calışıyorum ama şu bir gercekdir uzakda olsam daima iclerindeyim pek cok rancı beni sevmez cıkarları oldumu severler ama cıkarlarına ters oldumu yucel i seven olmaz sevselerde sevmeselerde ben öle böle esesli degil gönülden yürekden esesliyim o macda yoktum bildigim bir gercek varki o macı terk edildimi bazı insanlarda suclanacakdı yöntim tarafından hata ve hatta cezalandırılırdı sezon sonunda bedava bilete hayır dedirtmek icin elimden geleni yaptım en son şu sölendi alanda verende şerefsizdir ama hala veriliyor artık ok yaydan cıktı beni esesli olmamkla suclayan bazı larına bu kapak olsun şu bir gercekdirki beni herkes tanır Eskişehir icin yapamayacam hiç bir şey yoktur ama işin icinde rant oldumu bazı şeyler bizi aşıyor o yüzden bizler geri cekilmek zorunda kaldık sanırım anlamışsınızdır
sizdende ricam sakın Eskişehiri kücük ve hakaret etmeyin nete fazla giremiyorum belkide Eskişehirde olsaydım bazı şeyler degişe bilirdi helvacı ve bazıları bizleri fb yalakası ilan etti bu beni cok üzdü bu formu başkalarıda takip ediyor helvacı gibilerin agzına bakacaklar şimdi
yahu ne kadar alındın. ben televizyondan gördümü söyledim. bilseydim bu kadar alınacaksın söylemezdim. sonuçta kalbini kırmak üzdü beni. eğer eskişehir taaftarı fener maçına tepki vermek istiyorsa yada trabzonun şampiyonlunu istediğini iddaa ediyorsa.ki istemek zorunda değil. bizim maçta da trabzon diye bağırır. ama saha da mücadele ye alın terine saygı duyarız. yani oyuncular dan elbette farklı bir beklentimiz yok. o zamanda bizde yanıldık deriz özür dileriz.

AYYILDIZ
20.04.2011, 15:17
Bulent Uygun bu mac icin kendini bile feda eder.En buyuk saibenin olacagi mac bu mactir.Futbolda ergenekon varsa bu macta ortaya cikacaktir.Fener'e yatan adam Trabzonspor'a aslan kesilecektir.Bu bakimdan sampiyonluk maci bu mactir.Kazanirsak kalan 4 hafta icin sampiyon oluruz.

lazzz61
20.04.2011, 15:18
onu da artık gıli gılina aldıgımız maclara sayalım nabalım öle avunacaz :D :D

A.İLELİ61
20.04.2011, 15:18
8 kişiyiz düzceden gelecek olan. eses tarafındanmı almamız gerekiyor artık..??

winner
20.04.2011, 15:19
Eskişehirspor taraftarları umarım içlerinde ki irlandalıları da maç içinde farkederler ve onlara prim tanımazlar.

Çok sayıda olacak çünkü onlardan.

halil ibo
20.04.2011, 15:20
Strese sıkıntıya gerek yok.Tarihte yerini almış mevzuları bir tarafa bırakalım.
Cuma akşamı kazanıyoruz,fenerde stres yapıp Buca'da puan kaybediyor.Hepsi bu.Bu kadar basit...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 15:20
yanlişın var ozman manisaspor lihde degil bitane maglubıyetimiz vanspordan otekisini eziklerden almışız taplo onu gösteriyo...

Pardon pardon. Ben 96 tablosu olduğunu anlamamışım. Bu sezona göre konuştum.

B.Yiğit
20.04.2011, 15:22
onu da artık gıli gılina aldıgımız maclara sayalım nabalım öle avunacaz :D :D

sonra sanslı takım yazıyolar arkamızdan. ankaragücünü eses'e... kaçırdıklarımızı gören yok :D

bu arada jajanın son dakika volesi girseydi şampiyonluğu kutluyoduk :D

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 15:23
8 kişiyiz düzceden gelecek olan. eses tarafındanmı almamız gerekiyor artık..??

eskişehirliler tarafından sıkıntı söz konusu olmayacaktır.

şüphem şu eskişehir taraftarı olmayıp maçı sabote edecek kişiler olabilir, olacaktır.

bu konuda kulübün dikkatli olması gerekiyor.

taraftarlarında toplu hareket etmesi önemli

Mehmet Cihan Kocaman
20.04.2011, 15:25
Hakem değerlendirmesi ,

Eskişehir - Trabzonspor Bülent Yıldırım
Bucaspor - Fenerbahçe Bünyamin Gezer

Bu hafta için ayarlanmış resmen.

Bünyamin Gezer kimdir? ;

Fenerbahçe - Trabzonspor maçını KATLEDEN hakemdir.
Avantajın ne olduğunu bilmeyen ve 2. golü yememize sebep olan hakemdir.Yoktan yere Glowackiye kırmızı gösteren hakemdir.Kısacası bugün Fenerbahçe 9 puanı kapatarak iki puan gerimizdeyse bunda en büyük pay sahibi BÜNYAMİN GEZER'dir.

vivanet
20.04.2011, 15:25
bu hafta umut bulut patlama yapıcak,ne yatak kalıcak nede bilo kalıcak.:)

Uluç
20.04.2011, 15:26

http://img854.imageshack.us/img854/1884/adszdm.jpg

http://i55.tinypic.com/2hpiqtw.png

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 15:27
ben eses tarafatrınadan şunu beklerim bilmem dogrumu yanlişmı size bırkaıyorum es es-fb maçında futbolçular hocaları başkanları sahada birleşti al gülüm ver gülüm yaptılar benim görüşümde es es taraftarıylan bizim taraftarımız aynı tribünlerde yanyana olsa nasıl olur?

SEDAT
20.04.2011, 15:28
Hakem değerlendirmesi ,

Eskişehir - Trabzonspor Bülent Yıldırım
Bucaspor - Fenerbahçe Bünyamin Gezer

Bu hafta için ayarlanmış resmen.

Bünyamin Gezer kimdir? ;

Fenerbahçe - Trabzonspor maçını KATLEDEN hakemdir.
Avantajın ne olduğunu bilmeyen ve 2. golü yememize sebep olan hakemdir.Yoktan yere Glowackiye kırmızı gösteren hakemdir.Kısacası bugün Fenerbahçe 9 puanı kapatarak iki puan gerimizdeyse bunda en büyük pay sahibi BÜNYAMİN GEZER'dir.

- Fener maçını çıkar Bünyamin gezer'le karnemiz fena değil diye hatırlıyorum , Hakem iyi bence , Cüneyt Çakır felan olsaydı kötüydü...

bariskaratas
20.04.2011, 15:28
Ben kısa ve öz yazıyorum 4-5 aydır Eskişehirde degildim ve o macdada degildim yönetimle olan husumetten dolayı ben bu yıl fazla maca gitmedim sebebi ise ben bir kampanya cıkartım bedavacıya son diye ama gördümki bedava bilet ve kombineye devam edildi ben Eskişehirsporun menfatinden yanayım ve bazı olaylarda oldu yönetimi ve ümüt karan efendi bülenti getirip takımı ikiye böldü o yüzden yönetime kırgınım o yüzden Eskişehirden uzak durmaya calışıyorum ama şu bir gercekdir uzakda olsam daima iclerindeyim pek cok rancı beni sevmez cıkarları oldumu severler ama cıkarlarına ters oldumu yucel i seven olmaz sevselerde sevmeselerde ben öle böle esesli degil gönülden yürekden esesliyim o macda yoktum bildigim bir gercek varki o macı terk edildimi bazı insanlarda suclanacakdı yöntim tarafından hata ve hatta cezalandırılırdı sezon sonunda bedava bilete hayır dedirtmek icin elimden geleni yaptım en son şu sölendi alanda verende şerefsizdir ama hala veriliyor artık ok yaydan cıktı beni esesli olmamkla suclayan bazı larına bu kapak olsun şu bir gercekdirki beni herkes tanır Eskişehir icin yapamayacam hiç bir şey yoktur ama işin icinde rant oldumu bazı şeyler bizi aşıyor o yüzden bizler geri cekilmek zorunda kaldık sanırım anlamışsınızdır
sizdende ricam sakın Eskişehiri kücük ve hakaret etmeyin nete fazla giremiyorum belkide Eskişehirde olsaydım bazı şeyler degişe bilirdi helvacı ve bazıları bizleri fb yalakası ilan etti bu beni cok üzdü bu formu başkalarıda takip ediyor helvacı gibilerin agzına bakacaklar şimdi

Yücel Bey, hangi Trabzonspor taraftarına sorsanız en sevdiği takımların başında gelir Esesliler, Kafkaflılar, vs.
Burda kimse sevdiği saydığı, Eskişehire ve de taraftarına kötü laf etmez, incitici, hakaret eden laflar söylemez. Helvacı beyin de Eses taraftarına değil, o taraftar arasına giren fblilere, yönetime be bülent uyguna dır tepkisi bence.
Trabzona gelin kimse sorsanız Eses in şampiyon olmasını ister.
Bu sene şampiyon olalım sene ye bizim yerimize Eses in şampiyon olmasını isterim. Biz olamazsak değil, biz olmayalım Eses olsun diye.
O yüzden böyle yanlış anlamalarla dostluklarımızı bozmayalım. Kardeş takım lafları boştur bana göre ama aynı yolun yolcusuyuz.
Kalın sağlıcakla.

BEYTEKİN61
20.04.2011, 15:34
yenip döneceğiz.....

bariskaratas
20.04.2011, 15:36
Sanırım sen helvacının ilk msjını görmedin ve bey efendi özür dilemek yerine alaylı yazması beni dahada sinirimi bozdu en cok size destegi verende benimdir ama demeki en cok darbeyi sizden yiyende ben olacagım

Arkadaşımızın ilk gördüğüm mesajına tepkimi yazdım zaten. Burda asla gercek bir Eses taraftarına laf edilmesine göz yumamam. Ama bazı arkadaşlarımız, sinirden, heyecandan doğru düşünemezler bazen.
Büyüklük bunları da hoşgörebilmektir.
Ben de ne yanlışlar yapmışımdır gençken ve hala da yapıyorum.

bangkook_61
20.04.2011, 15:37
Biletler hemen bitmiş. Karaborsa dahi olsa bilet bulan bana ulaşsın lütfen

Mustafa Yüksek
20.04.2011, 15:39
Sanırım sen helvacının ilk msjını görmedin ve bey efendi özür dilemek yerine alaylı yazması beni dahada sinirimi bozdu en cok size destegi verende benimdir ama demeki en cok darbeyi sizden yiyende ben olacagım

Bir kaç kişinin lafıyla alınganlık yapmayıon. Bizim camiamız için Eses'in yeri bellidir. İstanbul'a karşı duruşu ile her zaman saygımızı haketmiştir. Saygı duymaya da devam edeceğiz. Bireysel olarak kötü laf edenler olabilir. Bu sizin forumlarınızda da bize karşı oluyor. Ancak geneli yansıtmadığını bilmenizi isterim.

Her şeyden önce kavgamız, bu adaletsiz arenada istanbula karşıdır. Kardeş değilsek bile düşmanımız aynıdır.

Fatih Özkan
20.04.2011, 15:40
Emre kardeşim helvacı gibiler bizlere hakaret edecek ve yanan yana kalacagız bu sizce mantıklımı ama dur ben de 10 yaşındaki cocuk zekası var sizler misafirinize kücük görme ve alay etme hakaret etme gibi lüksemi sahipsiniz ve sonra eses tarafından yanayana oturma istiyorsunuz belkide yetkili kişilerle görüşe bilir bu nadice isteginizi elimden gelen i yapmak isterdim en azından aramıza girmenizi saglaya bilirdik ama nasıl güvenelim size artık ve üstelik 10 yaşındaki cocuk zekalı birine nasıl güveneceksiniz en ufak bir kötü kelimem olmamasına ragmen aşalanmak kücük görünmenin hala şokundayım

Taktın bir helvacı'ya gidiyorsun...

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 15:40

çogul konuşma istersen nasıl es es maçı sattıgı zman burda eses taraftarını koruyup bütün suçu kulübe attıysak sizde yanlış yapıpta helvacı arkadaşımıızn yaptıgı yanlışı bütün trabzonspor taraftarını damgalıyamzsın....

SEDAT
20.04.2011, 15:41
Emre kardeşim helvacı gibiler bizlere hakaret edecek ve yanan yana kalacagız bu sizce mantıklımı ama dur ben de 10 yaşındaki cocuk zekası var sizler misafirinize kücük görme ve alay etme hakaret etme gibi lüksemi sahipsiniz ve sonra eses tarafından yanayana oturma istiyorsunuz belkide yetkili kişilerle görüşe bilir bu nadice isteginizi elimden gelen i yapmak isterdim en azından aramıza girmenizi saglaya bilirdik ama nasıl güvenelim size artık ve üstelik 10 yaşındaki cocuk zekalı birine nasıl güveneceksiniz en ufak bir kötü kelimem olmamasına ragmen aşalanmak kücük görünmenin hala şokundayım

- Pardon ama sürekli sizin yazılarınızımı okuyacağız , Eskişehirspor sayfası var , yada özelden yazın lütfen ...

Yiğit Gayretli

Birincisi bence fazlaca alınganlık ediyorsunuz. Trabzonspor taraftarıyla Eses taraftarı arasındaki hukuku herkes bilir. İkincisi şu dönem yaşadığımız stresi anlamanız gerekli. Kardeş takım lafları zırvalıktır. Ama bizim sizle olan delikanlı kardeşliğimize leke sürülemez. Bir kişiye sinirlenip tüm Trabzonspor taraftarına genelleme yapmak yanlış olur. Bizdeki yeriniz çok farklı. Kırmayalım kalpleri...

Badaloğlu
Kardeşim, Trabzonspor şampiyon olmak istiyor mu? Evet Allahına kadar istiyor. O zaman bu boş muhabbetleri bırakın. Eskişehir bizi 1996 yılında son hafta yense bile gene küme düşüyordu!!! Yok 1996 yılında son hafta Eskişehir'e 7 atmışız da, o yüzden Eskişehir küme düştü havasını yaratma derdinde olanların zeka seviyelerinden şüphem vardır. Bu saçmalıkları bir kenara bırakalım. Bunu rezilbahçeiler özellikle dillendiriyor ama komik duruma düşüyorlar... O sene Eskişehir bu lig'in en çok gol yiyen takımı olmasının yanında, Fener'den de 6 tane yemişti. Bunuda yazıyor mu kanarya beyinliler? Kaldıki bizim maçta zaten düşmeleri artık garantilenmişti. Ez cümle; yemezler canım, bu sefer 7'rtmeyeceğiz...

1996 yılında çaldılar, 2005 yılında çaldılar ama bu sefer buna izin vermeyeceğiz, çalamayacaklar... Trabzonspor çıkacak aslanlar gibi futbolunu oynayıp maçı kazanıp liderliğini sene sonuna kadar devam ettirecektir... Bundan eminim artık, Aziz Yıldıvım bu işlere başbakanı da alet etse, siyaseti de alet etse, bu işin artık dönüşü yok.

Bizim Eskişehir'le bir sıkıntımız yok, onlar şampiyonluk yolunda istediği takımı gönlünden de olsa destekleyebilirler. Buna kimsenin laf edeceği yok, bizi bağlamaz. Biz kendi işşimize bakalım. Şampiyon olmak istiyorsak Eskişehir'i yenmek zorundayız. Hepsi bu...

Ilelioglu
20.04.2011, 15:44

Bu sezonda ayni, icerdeki maclari kaybetmedikleri icin 2 farkla arkamizdalar.

Alper Calik
20.04.2011, 15:45
*

**
1-0 olsun bizim olsun.

Şu anda takımdaki en büyük problem Umut un aşırı beceriksizce gol kaçırması.
Tekrar atmaya başlaması için dua etmekten başka yapabileceğimiz birşey yok. Umut ile oynamak durumundayız çünkü (en azından öne geçene kadar)

1-0 lık farkı açamadığımız için, takım iyi oynasa da, rakiplerin direnci düşmüyor, bizdeki tedirginlik de tam olarak geçmiyor. Onur un da olmamasından dolayı diğer oyuncular aşırı enerji sarf ederek önde tutmaya çalışıyorlar ve bunu başarıyorlar.

Taktik teknik oyun hiçbir problemimiz yok şu anda. Sadece Umut gol atabilse ya da yerine Pawel olup gol atabilse, çok daha rahat geçeceğiz.

İnşallah bu hafta bizi rahatlatan golleri Umut atar ya da yerine oynayan Pawel (Pawel o pozisyonların hemen hepsini gol yapar ama mesele Pawel i oynatırken pres gücümüzün düşecek olması, o yüzden de oynatamıyorlar)

Ben rahatım. Allah ın izni ile yeneceğiz Eskişehiri

Bizi yenmeye oynarsalar da daha rahat yeneriz.

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 15:46
esesyucel ,,

isteyen dilediği gibi yazıyor, bir kişinin ne dediği değil Trabzonspor taraftarına sorsanız, Eskişehir en sevilen kulüplerin en önde olanıdır.

Bizim derdimiz Bülent Uygun! Birde o maçı izleyecek kişiler arasında olacak olan ve ortamı gerecek olan Fenerbahçeli taraftarlar.

Tüm bunların neticesinde hakemin maça etki edeceği, her türlü ortam hazır. Dileriz birşey olmaz.

irfanb
20.04.2011, 15:46
Bu hafta Fener`in lider olma şansı da yok.
Allah`ın izniyle..

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 15:47
Ben Esesyucelim taktım helvacıya gidiyorum hakaret bana ve Eskişehire kimse edemez o vatandaş etti ardından başkaları etti ama onlara ön ayak olan helvacı digerlerine saten lafım yok.

Sizde taktınız helvacıya diyorsanız demekki aynı düşüncedesiniz helvacı gibi ölemi?

Abicim yaşına hürmeten bir şey yazmadım belli şeyleri görmüşsündür biliyorsundur fakat sen hala bizim taraftarı anlayamamışsan , anlayamadıysan müsade et biz kendi aramızda tartışırız :)

Alper Calik
20.04.2011, 15:48
Sevgili arkadaşlar,

Kırmayın birbirinizi lütfen.
Maksadı aşan ifadeler olmuş gözüküyor. Özür dileyelim tatlıya bağlayalım. Ben Trabzonspor taraftarı olarak kendi adıma sizden özür diliyorum sevgili esesyucel arkadaş. Diğer arkadaşlarımızın da maksadı hakaret etmek değildir diye inanıyorum.

Gerginliğe gerek yok.

Kimse kimseye hakaret edip kötü konuşmasın lütfen.

Selamlar saygılar hepinize ...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 15:49
Ben Esesyucelim taktım helvacıya gidiyorum hakaret bana ve Eskişehire kimse edemez o vatandaş etti ardından başkaları etti ama onlara ön ayak olan helvacı digerlerine saten lafım yok.

Sizde taktınız helvacıya diyorsanız demekki aynı düşüncedesiniz helvacı gibi ölemi?

Bakın şu tartışmayı uzatmak gereksiz. Aşırı alınganlık yapıyorsunuz.

winner
20.04.2011, 15:50
96 daki maçın 2-3 te kalmayıp 7'ye gitmesinin en büyük sebebi kaçan şampiyonluğun tesellisi olarak Necmi Perekli'den sonra ikinci gol kralını çıkarma isteğidir.

Şota o maçta attığı gollerle o sezonu gol karalı olarak bitirmiştir.

Mustafa Önal
20.04.2011, 15:51
Biletlerimizi ayarladık. 6 kişilik ekip ile Trabzon'dan yola çıkacağız. Hayatımda ilk defa Eskişehir'e gideceğim . defalarca trenle geçip garda inip Es Es topraklarına basmış olsamda şehri tanıma şansım olmadı. Herkesin çok övdüğü bu şehri inşallah cuma günü doya doya gezeceğim. Hem es es teki arkadaşlarla hasret gidereceğim.

Maç gelirsek inşallah es es çıkıp çatır çatır oynar. Hiçbir söylentiye mahal vermeden centilmence mücadele eder.Bizimkiler zaten her maç canını dişine takarcasına mücadele ediyor. Bu mücadeleden galip gelen biz olacağız inşallah.

Es Es taraftarı saygı duyduğum bir taraftar topluluğu bunu her seferinde dile getiren biriyim. Zira ikinci ligde oynadıkları dönemde bazı hafta sonları ankara'ya yolculuk ederken Tren komple Es Es taraftarıyla dolu olurdu ve helal olsun derdim.

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 15:51

abi kusura bakamıyın ama yaşınız 40 olmuş hala alınganlık yapıosun helvaçı yaptıysa bir kusur ben özür dilerim belki haddime degil ama burda bukadar sizin kadar takıntılıbirini görmedim üye olmuşşunuz ama hala misfirimizsiniz artık büyütmeyelim herkez helvacı arkadaşımız gibi tavıır alsaydı burda seni kimse tınlamzdı ama misafirsin bize o yüzden sakin ol muhabbetimize katıl görüşlerini belirt kişelerle takışma iyi yazışmalar...

Helvacı61
20.04.2011, 15:52
yazdıklarım samımı futbol bir yana insan olarak kalbını kırdığım için üzgünüm. alay konusu olacak bir durum yok konuyu hala uzatman yanlış ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım. sen ne düşünürsen düşün bir gün eskişehir şampiyon olursa çok mutlu olacağım.

agora61
forumun % 95 i es es taraftarını seviyoruz diyor , daha nasıl anlatalım es es yucel kardes lutfen uzatmayalım.

B.Yiğit
bu muhabbetin üstüne bu şarkı gider : http://www.youtube.com/watch?v=ySK3ks89zz8

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 15:53
96 daki maçın 2-3 te kalmayıp 7'ye gitmesinin en büyük sebebi kaçan şampiyonluğun tesellisi olarak Necmi Perekli'den sonra ikinci gol kralını çıkarma isteğidir.

Şota o maçta attığı gollerle o sezonu gol karalı olarak bitirmiştir.

7-1 lik maçta Şota 5 gol atarak gol kralı oldu.

O maçın farklı olmasının tek sebebi budur.

irfanb
20.04.2011, 15:54
Dünyanın en iyi futbolcuları ölmüş ve Cennete girmişler.
Cennetin baş meleğinin canı sıkılıyormuş.
Şeytana demiş ki;-Ey şeytan, Cennetle Cehennem arasında bir futbol maçına var mısın?
Şeytan:-Boşuna yorulmayın, nasılsa ben kazanırım.
Cennet meleği şaşırmış:-Ama nasıl olur? En iyi ve en meşhur futbolcular Cennette.
Şeytan sinsice bakarak demiş ki;-Ama Fenerbahçe sayesinde bütün hakemler Cehennemde, benim emrimde!

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 15:56
Anlamadıgım konu şudur ilk msjımda en ufak bir kelime size karşı yoken neden bu vatandaş bana 10 yaşındaki cocuk zekalısın diyip eskişehire ve bana hakaret etti beklerdimki bir anlık boşluga geldim talifsiz yazı oldu demesini beklerdim bir özür dilemesini beklerdim ama gördümki hala aynı tas aynı hamam şeklinde direnmesi beni cok üzdü sizce bu normalmi siz adabıyla gelen misafirinize 10 yaşındaki cocuk zekalımı diye aşalıyorsunuz mademki arkadaşınız haklı ve bana kızıyorsunuz bu normalse ben artık bişe demiyorum ve bu formdan cıkıyorum

Kızmakta haklı değilmiyiz..
Sen bir kişinin yaptığı olayı bütün seyirciye yıkıyorsun ve bir olaya bağlanmış gidiyorsun..

Ben de dahil olmak üzere vurguluyoruz ki Eskişehirspor taraftarını yönetimdende , takımdanda ayrı tutuyoruz ve istanbul'a karşı olan duruşundan dolayı seviyoruz..

Ama sen hala helvacı da helvacı :))

vivanet
20.04.2011, 15:56
esesyücel abiciğim bence konuyu kapat.istemediğin kelimeleri duymak istemiyorsan o zaman burda işin yok.bizim taraftar yapımız böyle bir anda esip gürleriz ağzımızdan kötü bir laf çıkar sonra ayıp olur..özür dileriz arkadaşlar adına ama sende biraz mola ver..

winner
20.04.2011, 15:57
Bu forum birkaç kişiden ibaret değil.Bir kişinin fikri de buradaki yüzlerce insanı bağlamaz.

ama galiba bu alınganlık eskişehirspor taraftarının aramaya çalıştığı bahanenen bir ürünü.

"Bak işte siz bunu bunu dediniz bize, biz aslında sizi destekliyorduk fb'ye karşı ama artık desteklemiyoruz" un altyapısı için bilinçaltında yer etmiş bahane üretme duygusu

Ali YİĞİT
bu muhabbetin üstüne bu şarkı gider : http://www.youtube.com/watch?v=ySK3ks89zz8

Şarkı mükemmelmiş :D :D

Mustafa Ayazoğlu
Dünyanın en iyi futbolcuları ölmüş ve Cennete girmişler.
Cennetin baş meleğinin canı sıkılıyormuş.
Şeytana demiş ki;-Ey şeytan, Cennetle Cehennem arasında bir futbol maçına var mısın?
Şeytan:-Boşuna yorulmayın, nasılsa ben kazanırım.
Cennet meleği şaşırmış:-Ama nasıl olur? En iyi ve en meşhur futbolcular Cennette.
Şeytan sinsice bakarak demiş ki;-Ama Fenerbahçe sayesinde bütün hakemler Cehennemde, benim emrimde!

Bülent ne yaparsa yapsın Trabzonspor kazanacak güçte.

Hakem olan Bülent ne yapacak ? Asıl sorun burda.

winner
20.04.2011, 16:00
Eskişehirspor'lu arkadaşlar madem burada o zaman 96 da neden o maçın 7 olduğunu renkdaşlarına açıklasınlar da bazı kendini bilmezlerin ayar vermesine kanmasınlar.(Bkz.bilgiler yukarıda)

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:02
Konuyu değiştiriyorum. Serkan ve Tayfun'un oynayamama ihitmallerini düşünerek; sağ bek mevkiinde Mustafa mı oyanamalı Engin mi ?

Helvacı61
20.04.2011, 16:04
Anlamadıgım konu şudur ilk msjımda en ufak bir kelime size karşı yoken neden bu vatandaş bana 10 yaşındaki cocuk zekalısın diyip eskişehire ve bana hakaret etti beklerdimki bir anlık boşluga geldim talifsiz yazı oldu demesini beklerdim bir özür dilemesini beklerdim ama gördümki hala aynı tas aynı hamam şeklinde direnmesi beni cok üzdü sizce bu normalmi siz adabıyla gelen misafirinize 10 yaşındaki cocuk zekalımı diye aşalıyorsunuz mademki arkadaşınız haklı ve bana kızıyorsunuz bu normalse ben artık bişe demiyorum ve bu formdan cıkıyorum
kaç defa yazdım güzel kardeşim şahsını kırdığım için üzüldüm.

Emre EFENDİOGLU
Eskişehirsporlu kardeşlerimizin, abilerimizin anlamadığı bir şey var.
Biz Eskişehirspor'a değil, Eskişehirspor taraftarına değil, Türbülent ve yönetimine kızıyoruz.

agora61
engin oynayabilecek durumdaysa orta sahada oynasın, giray sağ bek te oynar

Selçuk Aydın61
20.04.2011, 16:06

hala durman hata burası trabzonspor taraftar formu rakıp febeye yalakalık yapan hocası febe yalakası bulent ...

bide senin gönlünü hoş etmeyemi ugraşacaz ... süreklibi drama ...

bariskaratas
20.04.2011, 16:06
piotr gene mi sakatlandı??

Dursun Ali Bahçekapılı
20.04.2011, 16:08
Yücel Abi, Yaşca büyügümüzsün,
Buradaki bir tek kişinin söylediklerini eskisehir.com adresinde genelin hitabı gibi söylemen, açıkcası beni üzdü,
Benim nazarımda Eskişehirspor Türkiye için bir renktir. Türkiye liglerinde oynayan şehir takımları içerisinde takımına en çok sahip çıkan 2 il var, Biri Eskişehir digeri Trabzon,
Yenilir ya da yeneriz, yenilsek bile Eskişehire bakışım asla degişmeyecek, Bir gün Şampiyon ES-ES olur inşallah, hiç de gocunmam hatta bordo mavi formamı giyip, kırmızı siyah atkımla sokaklarda kutlama yaparım.
Eskisehirsporun forumunda yazdıkların beni üzdü..

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 16:08
esesyucel

şampiyonluğa oynamıyorsunuz eskişehirde de değilsiniz yönetimlede ters düşmüşünüz. takımınızın 4. olması çok zor.
avrupa kupalarına gitmeniz çok zor.
Bu şartlarda Trabzonspor taraftar forumlarında ne işiniz var?
Aynı durumda olsak ben tenezzül edip izlemem forumu hele mesaj yazıp ortamı germeye çalışmam.
açıkcası eskişehirli olsanızda içinize fb kaçmış gibi benim fikrim.

Turgay Atalay
20.04.2011, 16:09
Burada eskişehirli bir kardeşimizle neyin tartışmasını yapıyorsunuz ki, geçen hafta eses-fb maçında yapılanları anlamak için aklı selim olmaya bile gerek yok...Boşverin bunları, arkasına fırtınayı alarak kükremiş karadenize hangi çılgın set çekebilecek, türbülent mi, pepelek mi, başbakan mı...Geçiniz bunları saha da 11 tane cesur yüreğimiz var, esesliler değil oynamak, kıçlarını yırtsa bu takımımızdan puan alamayacak.

Türk futbolunda her türlü pislikte adı geçen Türbülent bir lafım da sana "Yüce Rabbim sana fenev kapısı görmeyi nasip etmesin, inşallah bir fenev maçıyla kariyerin biter de bu ülke senin gibi bir zavallıdan kurtulur"

vivanet
20.04.2011, 16:10
şimdi es es'in kadrosuna bir baktımda gerçekten takımın beyni pele bence..forvetleri çok ağır.bence pozisyon vermeden maçı alırız..

only ts
valla ben es es dende es eslilerden de hiç birinden haz almıyorum. Trabzonum yensin gerisi umrumda deil isterseler küme düşsünler

Süleyman Eruyar
hala durman hata burası trabzonspor taraftar formu rakıp febeye yalakalık yapan hocası febe yalakası bulent ...

bide senin gönlünü hoş etmeyemi ugraşacaz ... süreklibi drama ...

hiç sorma,

resmen başlığı sabote etti,

geliyorum gidiyorum muhabbet aynı,

sıkıldım vallahi.

Emin Danışmaz
20.04.2011, 16:11
Trabzonspor taraftarları;

Biz bu yola başkoyduk,bu yoldan geri dönüş yok,kalan bütün maçlarımızı alacak güce ve kuvvete sahibiz birileri gibi devletin en üst mercisine çıkarak mide bulandırmak bizleri bu yoldan asla ve asla vites düşürtemeyecek.Biz 95-96 da ve 2005 de desrsimize iyi çalışamadık ama TECRÜBE edindik.PİSLİG'lere karşı dirayetimiz hep varolacaktır.

ESKİŞEHİR her zaman ES-ES ki ki ki ESKİ ESKİ ESSSS husumetimiz kimse ile yoktur.Olanlar da kendilerini bilmektedir.

bariskaratas
20.04.2011, 16:12
piotr gene mi sakatlandı???

winner
20.04.2011, 16:14
Burada bir kişinin yazdığını genele mal ederek ve kendi forumunuzda gerçek dışı şeyler yazarak eskişehirspor taraftarında bize karşı antipati oluşturmaya çalışmak mıydı amacınız?

Yakışmadı.

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:15
piotr gene mi sakatlandı???

Dün antrenmanda sakatlanmış tekrar. Durumu belirsizmiş.

Bir de şu sakatlıklar konusunda anlamadığım bir durum var. Bizim bir fubolcumuz sakatlandığı zaman en az iki hafta forma giyemiyor. Hep mi ciddi bu sakatlıklar ?

FC-ST-PAULI-61
20.04.2011, 16:15
---------------------tolga----------------------
giray--------glowacki------egemen-------cale---
-------------colman------selcuk---------------
burak--------------jaja--------------engin-----
---------------umut----------------------

bariskaratas
20.04.2011, 16:16
Dün antrenmanda sakatlanmış tekrar. Durumu belirsizmiş.

Bir de şu sakatlıklar konusunda anlamadığım bir durum var. Bizim bir fubolcumuz sakatlandığı zaman en az iki hafta forma giyemiyor. Hep mi ciddi bu sakatlıklar ?

bak bu kötü oldu işte.
sağbekte giray idare eder de
solda piotr ve cale oynasın beraber cok istiyordum

Furkan Dündar
20.04.2011, 16:17
Yeneriz Şampiyonluga 4 Kaldı diye bas bas bagırırız ..
Arkadaslar Twitter hesabı olan arkdslar her twitin sonunda #7geliyor7 yazarsanız destek vermiş olursunuz trabzonumuza .)

Berke6198
20.04.2011, 16:18
Ne zamandı hatırlamıyorum ama Fotomaç gazetesini okurken gözüme çarpan bir haber vardı.

"Birileri Artık Buna Dur Demeli"... Bu habere bakıp sinirlerim gerçekten çok gerildi bize her hafta hakemler tarafından yapılan haksızlıklara yer verilmezken Fenevbahçe bir maç hakem haksızlığına uğradı diye 4 sayfa yazı yazmış bulunmakta... Gelinde bu takıma Şampiyonluğa oynayan takım deyin yazıklar olsun.

Biz bu Federasyon'dan neler çektik onu bir biz biliriz birde camiamız...

Herşeye rağmen Şampiyonluktan caydıracak bir faktör olmamalı ve yokta zaten.

Şu Fenev eziklerine mücadelenin ne olduğunu şampiyon olarak göstereceğiz. Haydi Trabzonspor'um başarılar sana Güvenimiz tam...

Fatih Bayrakdar
20.04.2011, 16:20
Giresunu bilen bilir, cogunlugu fenerbahce ve Trabzonspor taraftaridir. Baska takim taraftari cok istisna bulursunuz.
Giresunada bir jest yapilmalimiydi, evet ama yapilmadi diyede Giresuna tavir almaya gerek yok, cunku su isleri yapanlar, bize sacma sapan kufur edenler adim gibi eminim ki Giresunlu fb liler. Ellerine bir firsat gecmis onu kullaniyor Istanbul yalakalari..

Üstad uzun süre Giresun'da çalıştım . Söylediklerine katılamayacağım ...

Ben Yağlıdere'nin en işlek caddesinde asılmış dev Beşiktaş bayrağını bilirim ...

Giresun'da da Ordu'da da Trabzon taraftarı yok denecek kadar azdır ...

Ordu'da Liverpool maçını seyredecek kahvehane bulamamadım var sen hesap et ...

Nadir Bekar
20.04.2011, 16:20
bu ne ya eskişehirlisi bi yandan giresunlusu öbür yandan samsunlusu ise bi taraftan anlayacağınız fenerli hıyarlar her türlü yolu denemeye devam ediyorlar inatlarına ŞAMPİYON TRABZONSPOR..................

:sevinç: :Bayrağımız: :tsbayrak: :sevinç: :Bayrağımız: :tsbayrak:

Selçuk Aydın61
20.04.2011, 16:26
bulent 4 topcusunun sakat ve trabzon maçına yetişemeyecegini söyledi..... eeeee TRABZONSPOR da oh çekti tamam şimdi kazandık idmanada gerekyok hadi evlere ... motivasyonumuzu bozmaya yölelik demeç ....

ŞENOL HOCA tecrubesini böylezamanda ortaya koyacagına guvenimiztam..

şota bile fenere oynatmadıgı 4 topcusunu bize oynattı heygidi gunler ...

zaman bize neler ögretti...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:27
Ne zamandı hatırlamıyorum ama Fotomaç gazetesini okurken gözüme çarpan bir haber vardı.

"Birileri Artık Buna Dur Demeli"... Bu habere bakıp sinirlerim gerçekten çok gerildi bize her hafta hakemler tarafından yapılan haksızlıklara yer verilmezken Fenevbahçe bir maç hakem haksızlığına uğradı diye 4 sayfa yazı yazmış bulunmakta... Gelinde bu takıma Şampiyonluğa oynayan takım deyin yazıklar olsun.

Biz bu Federasyon'dan neler çektik onu bir biz biliriz birde camiamız...

Herşeye rağmen Şampiyonluktan caydıracak bir faktör olmamalı ve yokta zaten.

Şu Fenev eziklerine mücadelenin ne olduğunu şampiyon olarak göstereceğiz. Haydi Trabzonspor'um başarılar sana Güvenimiz tam...

Afferim biraderim. Sen inşallah şampiyonluğu benim kadar beklemeyeceksin. 5 hafta kaldı ;)

Samet Türkmen
20.04.2011, 16:28
Zaten küçük olan tribünden biletler satışa çıkmadan önce 200 küsür tane alıp Trabzondan gelecek olan torpilli taraftarlara dağıtan veya satan yönetimi yine kınıyorum. Her maç bu olayı yapıp deplasmandaki taraftarların hakkının yenmesine nasıl göz yumuluyor hayret. Birde gözümüzün içine baka baka almadık diyorlar. Bu olaydan dolayı Eskişehir'de kavga bile çıkıyor ama yönetim yalan söylüyor.

En kısa zamanda Trabzonspor yönetimini Cumhuriyet başsavcılığıa şikayet edeceğim. Bursa deplasmanında da aynı olayı yapmışlardı.

Bende şimdi sözü dinlenen akrabamı arayıp Trabzondan mı aldırayım biletlerimi !!!

Mehmet_Mercanlı
20.04.2011, 16:29
arkadaşlar bılet konusunda bana yardımcı olabılecek varsa ozelden yazaarsa cook sevınırım cok onemlı

Berke6198
20.04.2011, 16:29
Afferim biraderim. Sen inşallah şampiyonluğu benim kadar beklemeyeceksin. 5 hafta kaldı ;)

İnşallah Abi İnşallah...

Az Kaldı Az Türkiye yanacak tutuşacak...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:31
bulent 4 topcusunun sakat ve trabzon maçına yetişemeyecegini söyledi..... eeeee TRABZONSPOR da oh çekti tamam şimdi kazandık idmanada gerekyok hadi evlere ... motivasyonumuzu bozmaya yölelik demeç ....

ŞENOL HOCA tecrubesini böylezamanda ortaya koyacagına guvenimiztam..

şota bile fenere oynatmadıgı 4 topcusunu bize oynattı heygidi gunler ...

zaman bize neler ögretti...

Shota ile alakalı bilmediğiniz şeyler var. Burada söylersem fırsat kollayanlara malzeme olur. Shota'yla hukukumuz vardır. İlk transfer olduğu günden bu yana. Shota'yı bu yatma kalkma muhabbetlerinin içine çekmeyelim.

Karasoy
20.04.2011, 16:32
Tek farkla kazanırsak 1-0 olsun 2-1 olmasın.Malum 1-0 geriye düştüğümüzde saçımızı başımızı yoluyoruz.Stresten bitap düşüyoruz.

Gordon Freeman
20.04.2011, 16:34
Kaç defa Es-Esli olupta iyi dileklerini ve bizlere bazı uyarılarda bulunup dikkat çekenleri hep aşağıladınız bilmiyorum.
Ama sonuna kadar ayıp ediyorsunuz...

Eseslilerin hemen hepsi biliyor fb maçının satıldığını ama onların ellerinden de bişey gelmiyor. Yöneticisinden teknik direktörlerine kadar hepsi Fbli.Hatta şunu da söyleyeyim eses fb maçında açıkta oturanların yarısına yakını Fb liydi.Çift cinsiyetli eseslilerdi.Hayal kırıklığı yaşadılar ve ortada kaldılar.Taraftar olarak en zor durum şimdi onların pozisyonu bir anlayın yahu takımları Fbye yatmış alenen ve bunu içlerine sindiremiyorlar haklılar da şimdi bu hafta bizle oynayacaklar bize de yatsın diyenleri de var yatmasın diyenleri de.Maça asılsın yenelim diyeni de mevcut,Paf takımla çıkalım diyeni de.
Yani adamlar mağdur kısacası bu maçtan hangi sonuç çıkarsa çıksın Eses bir yerlerden Fişlenecek.
Biz onlarla düşman değiliz.
Bi kişini ağzına bakıpta sen abisin biz kardeşiz diye sidik yarıştırmaya hiç gerek yok.
Kuruluş amaçlarımız belli Antibizans.

Şu güzel günlerde ortamı germeyi bırakalım,özellikle de bazı taraftarlarımız çok acımasız.

Neyse diyeceğim o ki Tribün kültürü yok olmasın,3 kız kardeşler daima ezilsin ve biz şampiyon olamıyorsak Eses olsun,Karşıyaka olsun,Göztepe olsun...

Altına imzamı atıyorum.

Furkan Dündar
Anvi aker yetişmezse uefaya Olimpiyat stadının adını verecekmısız o stad her maçda yanar diyorum :)
Maçlar İstanbulda olursa 61bine oynar trabzonm

Uğur KÜÇÜK
Zaten küçük olan tribünden biletler satışa çıkmadan önce 200 küsür tane alıp Trabzondan gelecek olan torpilli taraftarlara dağıtan veya satan yönetimi yine kınıyorum. Her maç bu olayı yapıp deplasmandaki taraftarların hakkının yenmesine nasıl göz yumuluyor hayret. Birde gözümüzün içine baka baka almadık diyorlar. Bu olaydan dolayı Eskişehir'de kavga bile çıkıyor ama yönetim yalan söylüyor.

En kısa zamanda Trabzonspor yönetimini Cumhuriyet başsavcılığıa şikayet edeceğim. Bursa deplasmanında da aynı olayı yapmışlardı.

Bende şimdi sözü dinlenen akrabamı arayıp Trabzondan mı aldırayım biletlerimi !!!

samet bu kadar sinirlenme yaa:D:D
varsın sampıyon olalım da her mac tribün dışında kalalım...

Berke6198
Tek farkla kazanırsak 1-0 olsun 2-1 olmasın.Malum 1-0 geriye düştüğümüzde saçımızı başımızı yoluyoruz.Stresten bitap düşüyoruz.

Bu saatten sonra artık gol yeme gibi bir tehlikeye bile düşeceğimize inanmıyorum gerçi gol yeme şansımız var ama geriye düşmeyiz...

Ne de olsa Şampiyonluğun en Büyük adayı Biziz ve şampiyon da biziz...

Aytaç Çakıroğlu
20.04.2011, 16:37

http://video.google.com/videoplay?docid=-4689696683257103529#

stingacu neydi o maçta. bir erkan vardı BJK transfer olmuştu. golü atan. zaten videonun sonunda cengizin şutunu stingacunun bir zıplayışı var. sabaha kadar oynasak gol atamzdık bunlara.

o maçta con canım yanmıştı. Fenerbahçe maçında sinirimden ewe gidip ağladığımı hatrlıyorum: 15 yaşındaydım :)

irfanb
20.04.2011, 16:37
Arkadaşlar bu başlığa ilgi lütfen :

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917567846#post1917567846

Semih GÜL
20.04.2011, 16:38
Konuyu değiştiriyorum. Serkan ve Tayfun'un oynayamama ihitmallerini düşünerek; sağ bek mevkiinde Mustafa mı oyanamalı Engin mi ?

Bence sağ bekte ya barış ataş yada umut(Bence daha verimli olur) oynatılmalı:) .

Cihad Varlı
20.04.2011, 16:40
Eskişehir'in aşırı kapanacağını düşünmüyorum , ilk maçta ki gibi kapanmazlar bence .
Bana göre ligin kötü kadrolarından birine sahipler ,
Özellikle orta sahaları çok dirençsiz , birde Pele yoksa .
Batuhan zaten aşırı ağır , top çevirmede sorun yaşamayız .
Hava ve uzun toplarda Giray kucaklamalı Batuhan'ı .
Kısacası ;
Alacağız başka yolu yok .

Furkan Dündar
20.04.2011, 16:40
sağ bekte giray oynar gibime geliyor ama yavaş mı kalır bilemem

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:42
Bence sağ bekte ya barış ataş yada umut(Bence daha verimli olur) oynatılmalı:) .

Umut'un çok pres yapması sizi aldatmamalı. Hiç defansif yeteneği yok.

Berke6198
20.04.2011, 16:43

Umut Bulut Sağ bek oynayabilir mi ki?

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:44
Ben bek mevkiinde orada az çok tecrübesi bulunan Mustafa'nın oynamasından yanayım. Stoperlerin ahengini bozmaya gerek yok Giray şu an çok formda ve orada kalması gerekli. Maç eksiği olmasa Engin'i düşünebilirdik aslında. 2 maç falan oyandığını hatırlıyorum. Gayet de başarılı olmuştu.

FC-ST-PAULI-61
20.04.2011, 16:45
Egemeni veya Girayi bi Forvete koysak , en azindan ortalari iyi degerlendirirler

Helvacı61
arkadaşlar bu güzel sayfaları beyhude bir tartışma yüzünden işgal ettiğim için özür dilerim. yücel efendi kendi yazdığına aldığı cevabı taraftar sitesine yetiştirerek asıl maksadını zaten ortaya koymuştur. allahın izniyle maçı alacağız bursa maçında oynanan oyunun aynısını oynarsak zaten yeneriz.

Armağan Dere
Stres bastı anasını satayım...Alın şu maçı da kurtarın bizi...

bariskaratas
20.04.2011, 16:46
Ben bek mevkiinde orada az çok tecrübesi bulunan Mustafa'nın oynamasından yanayım. Stoperlerin ahengini bozmaya gerek yok Giray şu an çok formda ve orada kalması gerekli. Maç eksiği olmasa Engin'i düşünebilirdik aslında. 2 maç falan oyandığını hatırlıyorum. Gayet de başarılı olmuştu.

bek de yavas birini oynatmak cok yanlış bir hareket olur

yunushanilce
20.04.2011, 16:47

bugün yasin okuyayım trabzonum için

Cihad Varlı
Stoperlerden bek olmaz bu maçta .
Rakibin sol kanadında Erkan Zengin var .
Hızlı ve kolay adam geçebiliyor .

TheCrow
buca-fener maçının Atatürk Stadında oynanması fener için büyük avantaj olacak. İzmir'de ne kadar Trabzonsporlu varsa buca tribününde yerini almalı.

Mehmet Zeki

Armagan abi daha erken. Gerci ben daha stres yapamiyorum. Sinav haftasi oldugundan maci dusunemiyom :D

ESER
20.04.2011, 16:48
kimse bize yatmasin .. ama kimse de elalem icin oynamasin , sadece kendi formasi ve kendi camiasi icin oynasin kafidir.

baskanin da dedigi gibi bizim icin her yol mubah degil..

sampiyonluk icin etek openleri de gorduk , sulus dagitanlari da hafta ici..

onlar oyle buyutulduler , biz ise buyutulmusleri eze eze..

bu da bizim farkimiz ..

Armağan Dere
20.04.2011, 16:49

Allah kabul etsin..maç önceleri okuyup üflerim takıma,hem ilk yarı başlarken hem 2.yarı başlarken

irfanb
20.04.2011, 16:50
Allah kabul etsin..maç önceleri okuyup üflerim takıma,hem ilk yarı başlarken hem 2.yarı başlarken

Sadece Yasin`le kalmasin Armagan,gel bir iki cüz verelim sana.

artenus
20.04.2011, 16:51
abi merak ediom helvaci kardese verdiğin bu kadar tepkiyi bulent uyguna verdinmi ? birde sunu dicem bu adam sivas a yapdıklarını bucaya yapdıklarını sizede yapıcaklar eminimki bunu herkes bilior konuyu uzatma taraftarı değilim ama sunu bilirimki bu hareket engelemez artık bir kere inandık şampiyonluğa bulent uygunu değil digi turk bile engeleyemz mustafa denizlide şansalda engeleyemez o kadar tutarsız yrumlarıylada inadını trabzonspor :)

Cagdas Topal
20.04.2011, 16:51
Acayip stres var bende eskişehir maçını düşünmeden edemiyorum kafayı yemek üzereyim .

Birtan Karaman
20.04.2011, 16:52
Ne olursa olsun bu takımda yeri banko olan tek oyuncu vardır o da Umut Bulut.

Ne yapıyor bu adam anlamadım gitti. Şu Pawel'e 30 dakika bile güvenip şans verilemiyorsa kim bu adamı transfer etti ?

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 16:52

Okuyun abi ne var ne yok okuyun :D

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:53
bek de yavas birini oynatmak cok yanlış bir hareket olur

Karşısında kimin oynayacağına bağlı aslında biraz da.

B.Yiğit
20.04.2011, 16:56
Yeneriz Şampiyonluga 4 Kaldı diye bas bas bagırırız ..
Arkadaslar Twitter hesabı olan arkdslar her twitin sonunda #7geliyor7 yazarsanız destek vermiş olursunuz trabzonumuza .)

@kullanıcıadın ne :)

Cihad Varlı
20.04.2011, 16:56
Karşısında kimin oynayacağına bağlı aslında biraz da.

Erkan Zengin abi .

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 16:59
Erkan Zengin abi .

Son haftaların en formsuz futbolcusu. Fener maçında istisnasız ayağına aldığı her topu ezdi. Bence Mustafa için sorun teşkil etmez. Biraz teknik bir adam olması dışında bariz bir üstünüğü yok.

Bekir
Maçı Eskişehirlilerin arasında izlemeyi düşünüyoruz,İstanbul'dan 5 kişi gidiceğiz acaba biletler tükenir mi?

okg_53
Barış Ataş oynar layıkıyla .

Armağan Dere
20.04.2011, 17:02
Tello'dan ve Sezer Öztürk'ten korkuyorum aynı şekilde Alper ve Burhan'a da dikkat edilmesi gerekiyor..

Mesut
20.04.2011, 17:03
Tello'dan ve Sezer Öztürk'ten korkuyorum aynı şekilde Alper ve Burhan'a da dikkat edilmesi gerekiyor..
Pele,Diego,Tello bizim maçda yoklar Türbülent söylemiş dün akşam alt yazı geçiyordu ntvsporda

cerebrum
20.04.2011, 17:03
karabük feneri yenerse ne kazanır? bir bakalım..

lig bu şekilde giderse ve karabük feneri 33. hafta yenerse şampiyon son hafta kesinleşir ve belli olur..
karabük fener galibiyetinden 750.000 tl kazanır.. son maçı olimpiyeta almada mahsur kalmadığı için oraya alınır maç.. devam edelim

şampiyonluk kupasının verileceği maçta yine dev pankartların olacağı bu maçta 70.000 kişi orda olacaktır.. ortalama bilet parası 60 tl den kaba taslak toplam hasılat 4.2 milyon tl yapar..

sonuç yaklaşık 5 milyon tl... eeee karabük bu parayı tek maçla kazanacaksa sizce nasıl oynar? bunun farkında olurlar mı acaba?

Hüseyin Gündoğdu
20.04.2011, 17:04
eskişehirspor maçı iki bülent yüzünden zor geçecek:
bülent uygun ve bülent yıldırım

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 17:04

Benim aklımdaki son alternatif. Açıkçası sağ bek performansından pek memnun olmadığım bir futbolcu. Bu maçta Alanzinho'nun yerine Colman ve Selçuk'un arkasında değerlendirilebilir. Bu hem Selçuk ve Colman'ın etkinliğini arttırır hem de Alanzinho'nun kenardan gelip skor değiştirme opsiyonunu elimizde bulundurmamızı sağlar.

Arrive
20.04.2011, 17:05
Maçı Eskişehirlilerin arasında izlemeyi düşünüyoruz,İstanbul'dan 5 kişi gidiceğiz acaba biletler tükenir mi?

Bizim biletler bu sabah Beko Bayiinde satışa sunuldu. 9da başladı satış. 9:55'te gittim 1 tane bilet yoktu. 800 Bilet satışa çıkarılmış. Noldu anlamadım. Bizim dernek almış ve karaborsa usulü 75ten satıyormuş diyenler oldu. Eskişehir yönetimine bi abiyi gönderip sordurdum, bütün biletleri Trabzonspor yönetimi aldı dediler. Bizim takımın anasayfasına baktım biz bilet almadık yazıyor. Dernek böyle birşey yaptı mı diye sordurdum bizim haberimiz yok diyorlar. Ne halt oldu anlamadım.

Ama birsürü Eskişehir bileti var. Ordan da izlemesi gerçekten çok çok kötü oluyor, gidip kadıköyde fenerlilerle izlesen daha iyi diyenler var.

Ne halt edeceğimi ben de anlamadım

Yusuf BALCI
20.04.2011, 17:05
Pele,Diego,Tello bizim maçda yoklar Türbülent söylemiş dün akşam alt yazı geçiyordu ntvsporda

Yalandır. Ben yemedim şahsen..

Uğur KÜÇÜK
20.04.2011, 17:06

lig bu şekilde giderse ve karabük feneri 33. hafta yenerse şampiyon son hafta kesinleşir ve belli olur..
karabük fener galibiyetinden 750.000 tl kazanır.. son maçı olimpiyeta almada mahsur kalmadığı için oraya alınır maç.. devam edelim

şampiyonluk kupasının verileceği maçta yine dev pankartların olacağı bu maçta 70.000 kişi orda olacaktır.. ortalama bilet parası 60 tl den kaba taslak toplam hasılat 4.2 milyon tl yapar..

sonuç yaklaşık 5 milyon tl... eeee karabük bu parayı tek maçla kazanacaksa sizce nasıl oynar? bunun farkında olurlar mı acaba?

:alkış::alkış:
ama karabük fener macı 33. değil 32. hafta renktaşım

Yiğit SARI
20.04.2011, 17:06
Bizde eksik kim var şimdi ?

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 17:08
serkanın oynayacağını düşünüyorum ama olurda oynamaz ise mustafa en doğru tercih olacaktır,en son tercih ise giray olmalı,giray geçen sene ankaragücü maçında sağ bek oynadı,inanılmaz kötüydü,zaten 2.yarıda da şenol güneş Song u o bölgeye almıştı..

Yusuf BALCI
20.04.2011, 17:08

Serkan, Piotr ve Tayfun. Ama son durum maç günü belli olacak deniliyor.

Etem Güner
20.04.2011, 17:09
arkadaşlar duaların kabul olduğu vakitlerden biride cuma vaktidir lütfen sizden ricam biliyorum herzaman dua ediyorsunuz ama özellikle sela ile cuma namazı arası yasini şerif okuyalım bilenler okusun bilmeyenler dua ile ALLAHA yalvarsın ne olur ALLAHIM şampiyonluk anında sana ağlayarak şükür ve niyazda bulunacağımız oşampiyonluğu bu yıl bize yaşat diye içinizden gelen bütün samimi duygularla dua edin zor oyunu bozar zorun sahibide ALLAH C.C tır. ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN

halil ibo

E bilgilendirmek lazım kardeşim Karabükspor'luları.Bilsinler ona göre hazırlansınlar.Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.Taraftar siteleri varsa ki vardır herhalde,aramızda bu bilgilendirmeyi yapacak olan arkadaşlar da vardır elbet. :)

Yiğit SARI
Serkan, Piotr ve Tayfun. Ama son durum maç günü belli olacak deniliyor.

Serkan'a noldu yav?

Yiğit Gayretli

http://www.sporzin.com/?sayfa=haber&alt=haber_detay&id=2466

Artık ne kadar samimiler bilemeyeceğim.

Uğur KÜÇÜK
20.04.2011, 17:10
yeri değil ama 3-4 kısıden duyduguma gore (bunlar yonetımin içinden)baros TRABZONSPORUMUZ da olabilir seneye
şimdiden hazırlıklı olun...

Mesut
Eksik yok.Engin de Piotrda antramanlara başladı.

cerebrum
:alkış::alkış:
ama karabük fener macı 33. değil 32. hafta renktaşım

32. hafta yensede olur 5 milyon tl değişmez:)

Cihad Varlı
yeri değil ama 3-4 kısıden duyduguma gore (bunlar yonetımin içinden)baros TRABZONSPORUMUZ da olabilir seneye

Gerek yok .
Bebek gibi futbolcu .
Kendisi de gelmez zaten .

Berke6198
20.04.2011, 17:11

Piotr Var başka bilmiyorum...

Mesut
yahu eksik yok o saydıklarınız önemli bişeyi yok kadroda olacaklar lig tvde haberini izlemedınız mı

Yiğit Gayretli
Yalandır. Ben yemedim şahsen..

Aynı açıklamada Diego'nun sakatlığından dolayı 4 haftadır forma giyemediğini söylemiş. Fener maçında komik hataları yapan stoper Diego değil miydi ?

Barış Kaptanoğlu
içimde öyle bi his var ki; ikinci yarının en rahat galibiyetini alacağız.

Turgay Atalay

Canım kardeşim sen bu futbolculardan korkacağına bırak onlar Jajadan, Burakdan, Umuttan,Colmandan,Selçuktan,Alandan,Serkandan,Egem enden,Giraydan,Caleden korksun...Amma büyüttünüz şu asansör takımı gözünüzde,size ne diyorum eskişehir kıçını yırtsa cuma günü Allahın izniyle bu takım galip gelecek...Eskişehirsporun(taraftarına zerre lafım olamaz) ne menem bir takım olduğu belli gereğinden fazla değer vermeyin, birileri de kendini birşey sanmasın.

Yiğit SARI
20.04.2011, 17:12
Baros alınsın istemem. Sezonun yarısı sakatlıktan yatıyo adam

Mert Oğuzlu61
20.04.2011, 17:13

o adam trabzon a gelmez.

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 17:13
Gerek yok .
Bebek gibi futbolcu .
Kendisi de gelmez zaten .

Kendisi söylüyormuş her girdiği ortamda Trabzonspor'da oynamak istiyorum diye.

Yavaş olun 61 !!!!!!!!

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Murathan
20.04.2011, 17:15
Abicim konuyla bir alakası yok ama senin imzanı gördükten sonra daha da inanıyorum be. :)

cerebrum
sayfada yerimizi alalım.....

..............................61.................. ..............

Barış Kaptanoğlu
Abicim konuyla bir alakası yok ama senin imzanı gördükten sonra daha da inanıyorum be abi :)
tello oynamayacak bu maçta.

Uğur KÜÇÜK
20.04.2011, 17:17
61.sayfa aşkına
BORDOOOOOOOOOOOOOO................................ ..............................
ŞAMPİYOOOOOOOOOOON................................ ...................................

Fatih Öztürk
20.04.2011, 17:17

bende barış ataşa çok güvenenlerdenim.çok beğeniyorum.Allah muhafaza orta alan oyuncularımıza bir zeval gelirse barış ataş layıkıyla oynar ve aratmaz takım arkadaşlarını.çok idmanını izledim.yere yakın oyuncular çok yetenekli olur.barışta öyle vesselam.

Kamil Çakmak
20.04.2011, 17:18
61. sayfaymış:)

Tokat'tan BORDOOOOOOOOO

DePaR
böyle adi insanlar olamaz febeşte g.gönül yarın idmana başlıcak pazara kadar hazır olur, bizim maç cuma günü 2 günde daha iyi duruma gelirdi sakatlarımız , pazar maç yap sonra cuma yap kimsede bişe yapamıyor deli olacam

Turgay Atalay
Ulenn Baroşa burun kıvıracak adama totoşumla gülerim:D Hayallerim gerçek mi oluyor ne.

Fatih Öztürk
Abicim konuyla bir alakası yok ama senin imzanı gördükten sonra daha da inanıyorum be. :)

ben sadece umut buluttan korkuyorum.bu kardeşim yeterki bulduklarının % 10'unu atsın.

ErtuGrul
Rahat olun arkadaslar hepimizde stres var, son haftaya kalmadan sampiyonlugu garantileyecegiz..sinir stres yapmayin,...

Ali YİĞİT
20.04.2011, 17:19
61.sayfa şerefine
:sevinç2::meşale1::atki::trabzonspor::tsbayrak:

Fatih Öztürk
20.04.2011, 17:19
61. sayfaymış:)

Tokat'tan BORDOOOOOOOOO

kadıköyden MAVİİİİİİİİİİİİİ :):D