PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Uğurtan
19.04.2011, 23:53
Eskişehirspor maçını konuşuyoruz arkadaşlar. Diğer mevzuları bir kenara bırakalım ve başka bir taraftar sitesi linklerini eklemeyelim lütfen.

exelans_25
19.04.2011, 23:54
doğru dürüst uyku uyuyamıyorum heyecandan:)

Helvacı61
19.04.2011, 23:56
şampiyon olursak türkiyede ve avrupada yaşanan coşku ile trabzonsporun büyüklüğü daha iyi kavranacak 3 istanbul masalı bitecek

AyhanPe
20.04.2011, 00:03

heyecanlanacak bisi yok..biz ne zaman heyecanlansak yada asiri beklentiler icine girsek sonu hüsran oluyor..yine umut edelim..sampiyonluga inanalim ama kendimizi sartlandirmayalim..takimada asiri baski oluyor..

sampiyonlugu tabiki isteriz ama herseyden önemlisi her sene böyle bir heyecan yasayabilmemiz..eger sonuc istedigimiz gibi olmazsada 96 da düstügümüz hataya düsmeyiz ve takimimiza sahip cikariz..bu sene olmazsa seneye..oda olmazsa ondan sonraki sene..yani dünyanin sonu degil arkadaslar..sakin olalim..

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 00:05
heyecanlanacak bisi yok..biz ne zaman heyecanlansak yada asiri beklentiler icine girsek sonu hüsran oluyor..yine umut edelim..sampiyonluga inanalim ama kendimizi sartlandirmayalim..takimada asiri baski oluyor..

sampiyonlugu tabiki isteriz ama herseyden önemlisi her sene böyle bir heyecan yasayabilmemiz..eger sonuc istedigimiz gibi olmazsada 96 da düstügümüz hataya düsmeyiz ve takimimiza sahip cikariz..bu sene olmazsa seneye..oda olmazsa ondan sonraki sene..yani dünyanin sonu degil arkadaslar..sakin olalim..

Nickinle tezat şeyler yazıyorsun :D

ÇaGaTaY
20.04.2011, 00:06

Aynen yatıyorum 2 saat uyuyamıyorum bu maç yüzünden. Kalbim duracak artık heyecandan. Düşünün futbolcuların halini. Allahım sen şu fenerlileri sevindirme.

Sefa
20.04.2011, 00:08
Şampiyonluk inancı artıyor. Bu maçı alırsak Antep maçında şehir çok ama çok farklı olacak diye düşünüyorum.. :)

AyhanPe
20.04.2011, 00:09
Nickinle tezat şeyler yazıyorsun :D

ne yani biz bu takimi sampiyonluk icin mi ölümüne seviyoruz?

sampiyonluk cokta umrumda degil..yeterki 1996 dan 2008 e kadar olan süreci hicbir zaman yasamayalim..

Uğur KÜÇÜK
20.04.2011, 00:15
Eskişehir'den gelen fırtına Kadıköy'de büyük hasarlara yol açtı!!!

Cumartesi günü böyle bir manşet attırsak ne güzel olur değil mi??

Ulusal basında kimse yaz(a)maz ama yerel basına öneri:D

İlla ki burayı takip eden birileri vardır...

Al kardeşim patent filan istemez:D

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 00:22
Bursa maçından sonra yarım saat ellerimin titremesi geçmedi. Soluğum kesildi, sesim çıkmadı, konuşamadım.

uzunismail
20.04.2011, 00:23
İşler o kadar çirkinleşti ki şampiyon olacağız ama ağzımızın tadı kalmadı. Adamlar resmen bize yar olmazsa onlar da yaşayamasın tam manasıyla dediler. Oynanan futbollar, hakem zırvalıkları, başbakanla görüşmeler, her hafta yatacak-tutacak haberleri. Gına geldi artık.

Kardeşim çok haklısın.Bu tip haberler fanatizmi körüklüyor.. Valla bu sene İstanbulu ezdik resmen ezmek ne kelime sildik attık fikstürden çok mutlu oldum.. Şampiyon olmak bile beni bu kadar mutlu etmeyecek belkide..

Ama bu tip haberleri okudukça fanatizm duygularım artıyor..İstiyorum ki trabzonum bunlara şampiyonluk sözünü bile ettirmesin..Fenerin kafasını kaldırtmasın.. İnadına şampiyon olsun... inadına hüsran yaşatsın

Bülent Dizman 53
20.04.2011, 00:25
arkadaş siz yine maçları izliyonuz ben son 2 maçı izlemedim maç saati film takıyorum pc ye ilk yarı 3 fark atmadığı sürece zor izlerim kalp var bende dayanamıyom artık ilk yarı sonucuna bakıyom bide maç sonucuna

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 00:30
Kardeşim çok haklısın.Bu tip haberler fanatizmi körüklüyor.. Valla bu sene İstanbulu ezdik resmen ezmek ne kelime sildik attık fikstürden çok mutlu oldum.. Şampiyon olmak bile beni bu kadar mutlu etmeyecek belkide..

Ama bu tip haberleri okudukça fanatizm duygularım artıyor..İstiyorum ki trabzonum bunlara şampiyonluk sözünü bile ettirmesin..Fenerin kafasını kaldırtmasın.. İnadına şampiyon olsun... inadına hüsran yaşatsın

Korkuları çok büyük. Şampiyon olmamız demek Türk futbolunda devrin kökten değişmesi demek. Yeni bir Trabzonspor nesli demek. Bunları gerçekleşeceği fikri İstanbul'u baştan ayağa titretiyor.

Üstte bir arkadaş şampiyon olursak heyecanımız kalır mı demiş. Olmadan bunu yaşıyorsak olduktan sonra ne heyecanlar yaşanır tahmin edemiyorum...

uzunismail
20.04.2011, 00:30
Cuma günü oynamamız güzel.. Konsantre olmamız için cumaya kadar vakit yeter..
Trabzonum bu ligde yenilmez şüphem yok...

En kötü sonuç beraberliktir, o beraberliği eskişehirin alacağını düşünmüyorum..

Rahat olmak gerektiğini düşünüyor ama rahat olamıyorum..

Trabzonum onurun için, ruhun için, bizim için oyna.... Sonuç ne olursa olsun şahsım her zaman yanında olacak..

Kötü gününde bile yanında olacağıma and içiyorum..

muratali
20.04.2011, 00:36
Cuma akşamı , 19 da oğlumun anaokulu gösterisi başlıyor. Muhtemelen ilk yarıyı seyredemem. Şöyle bi 2-0 yapsak ta ilk yarıda , eve dönünce zevkle , tansiyonum düşük bir maç izlesek. Artık bu son dakika stresi fazla , kaç haftadır devam ediyor ...

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 00:37
Cuma akşamı , 19 da oğlumun anaokulu gösterisi başlıyor. Muhtemelen ilk yarıyı seyredemem. Şöyle bi 2-0 yapsak ta ilk yarıda , eve dönünce zevkle , tansiyonum düşük bir maç izlesek. Artık bu son dakika stresi fazla , kaç haftadır devam ediyor ...

Sen bu maçı görme de minik kardeşimiz şampiyonluğu görsün abi. Ziyanı yok :)

kaptans
20.04.2011, 00:39
birazdan eski başkan mehmet ali yılmaz meltem tv de canlı yayında ilgilenenlere

SAMSUNLU60
20.04.2011, 00:40

la sus ya, ben iki gündür iyiydim, şimdi bende de başlar geçen ki gibi :)

pReN@_61
20.04.2011, 00:41
Biletler tükenmiş mi?

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 00:42
Her gece rüyamda o haftanın maçı tekrar tekrar oynanıyor. Sanki her maç son maçmış gibi de maç sonunda şampiyonluk kutlamaları yapıyoruz. Allah hayır etsin. Amin...

kaptans
20.04.2011, 00:44
engine bi af daha çıkmış inşallah bu maçta oynar ve takıma büyük katkı sağlar...

hadi ENGİN bu takıma bu taraftara borcun var...sana güveniyoruz

Yiğit Gayretli
Biletler tükenmiş mi?

Maç günü gişelerden satılmayacak mı ?

Burçak
Korkuları çok büyük. Şampiyon olmamız demek Türk futbolunda devrin kökten değişmesi demek. Yeni bir Trabzonspor nesli demek. Bunları gerçekleşeceği fikri İstanbul'u baştan ayağa titretiyor.

Üstte bir arkadaş şampiyon olursak heyecanımız kalır mı demiş. Olmadan bunu yaşıyorsak olduktan sonra ne heyecanlar yaşanır tahmin edemiyorum...
İstanbulun asıl korkusu bu.
Bursaspor şampiyon oldu kısa zaman sonra unutuldu gitti.
Ama biliyorlar ki Trabzonspor'un şampiyonluğu demek çok şeyin değişmesi demek olacak.
Trabzonspor camiasıyla taraftarıyla korkulması gereken bir takım..
Tıpkı yıllar önce yaptığımız gibi..
Şampiyonluklara ambargo koymuş istanbul takımları kendi aralarında 2. lik mücadelesi verir duruma gelmişlerdi.
Bunların asıl korkusu bu işte.

uzunismail
20.04.2011, 00:46
engine bi af daha çıkmış inşallah bu maçta oynar ve takıma büyük katkı sağlar...

hadi ENGİN bu takıma bu taraftara borcun var...sana güveniyoruz

bol kartlı bir maç olacak zaten..
bu maçta Engin'in oynamasını hiç istemiyorum..

Bülent Dizman 53
20.04.2011, 00:48
arkadaşlar tv izleme ımkanım yok meltem tv canlı yayın lınkı atarmısınız bi kaç sitede buldum ama açılmadı

kaptans
20.04.2011, 00:49
bol kartlı bir maç olacak zaten..
bu maçta Engin'in oynamasını hiç istemiyorum..

eğer bu bol kart komployla verilecek kartlar ise öyle bişey olursa her futbolcuya zaten o kart gösterilir adalet duygusu gerçekten vicdanında olan korkusuz bi hakem umarım atanır ama öyle birisi varmı bilmiyorum TÜRKİYE de

Cihan-Ucar
20.04.2011, 00:52
arkadaşlar tv izleme ımkanım yok meltem tv canlı yayın lınkı atarmısınız bi kaç sitede buldum ama açılmadı

Ayni problem bendede oldu :mad:

uzunismail
20.04.2011, 00:53
eğer bu bol kart komployla verilecek kartlar ise öyle bişey olursa her futbolcuya zaten o kart gösterilir adalet duygusu gerçekten vicdanında olan korkusuz bi hakem umarım atanır ama öyle birisi varmı bilmiyorum TÜRKİYE de

Bi kere Selçuk sınırda olduğu için kesin sarı kartı yiyecek...

İnşallah bu dediğim olmaz ama yapacaklar bunu, haklı yada haksız

Cem Akyüz
20.04.2011, 00:56
Öyle yada böyle ne olursa olsun ne kadar bizi durdurmak isteselerde başarılı olamayacaklar.Bu sene şampiyon biz olacağız.es es engelinide aşıp yolumuza devam edeceğiz

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 00:57
Bi kere Selçuk sınırda olduğu için kesin sarı kartı yiyecek...

İnşallah bu dediğim olmaz ama yapacaklar bunu, haklı yada haksız

Beynimzi bu kadar komplo teorilerine odaklamayalım abi. Olanlar üzerinden konuşalım, gerisi farazi olur çünkü. Bize de gerginlik, sinir, stresten başka birşey getirmez. Ayrıca Selçuk 2 veya 3 haftadır sınırda zaten. Öyle bir durum olsa geçen haftalarda görürdü. Birileri bizi bu yöntemle sabote etmek istese Selçuk'un Bursa maçında cezalı olmasını sağlardı. Bu kadarına girmeyelim. Biraz derin düşünelim ya da hiç düşünmeyelim.

FC-ST-PAULI-61
20.04.2011, 00:58
Sampiyon olacagiz ama olamasak da cok fazla üzülmeyin, yapacak bisey yok aziz yildirim iste.

uzunismail
20.04.2011, 01:00
İlk yarıdaki maçı hatırlıyorumda tek kaleye yakın oynamıştık.. 3 oyuncuları kaç pozisyonda birden kale çizgisinden ayrılamamışlardı.. Rahat kazanacağımız maçta. 3 kişi kale çizgisinde olmasına rağmen..Direkten gelen toplar vardı..

Tek sıkıntı Bülent Uygun, yoksa 10 maç oynasak eskişehirle yenemez bizi...
En önemli maçımız ancak şampiyonluk maçımız değil...

uzunismail
20.04.2011, 01:02
Beynimzi bu kadar komplo teorilerine odaklamayalım abi. Olanlar üzerinden konuşalım, gerisi farazi olur çünkü. Bize de gerginlik, sinir, stresten başka birşey getirmez. Ayrıca Selçuk 2 veya 3 haftadır sınırda zaten. Öyle bir durum olsa geçen haftalarda görürdü. Birileri bizi bu yöntemle sabote etmek istese Selçuk'un Bursa maçında cezalı olmasını sağlardı. Bu kadarına girmeyelim. Biraz derin düşünelim ya da hiç düşünmeyelim.

Biz yıllardır bunları görüyoruz..Bunları konuşmak stres yaratabilir doğru, ama şu da unutulmamalı bunları konuşmamak ta rehavet yaratır...

cyberentalpi
20.04.2011, 01:05
Haydi Trabzonspor um
Bu kritik macları aldık ilk yarı
Bursa yı Antep i gectik hemde iyi oyunla.
haydi giray hayde tolga
hayde jaja bu sefer oyna.
hayde burak bir tane daha

iyi oynarsalk bizi bu ligde kimse yenemez

ip_siz
20.04.2011, 01:06
http://www.yukleresim.com/images/68697580858136340823.jpg

ftunsal
20.04.2011, 01:07
arkadaş siz yine maçları izliyonuz ben son 2 maçı izlemedim maç saati film takıyorum pc ye ilk yarı 3 fark atmadığı sürece zor izlerim kalp var bende dayanamıyom artık ilk yarı sonucuna bakıyom bide maç sonucuna

ilkyarı sonucunu yada maç sonunu öğrenmek için 45+45 dakika nasıl duruyorsun...

ben 1 sn kaçırırım da gol yeriz belki diye laptopu lavaboya bile götürüyorum

Bülent Dizman 53
20.04.2011, 01:11
ilkyarı sonucunu yada maç sonunu öğrenmek için 45+45 dakika nasıl duruyorsun...

ben 1 sn kaçırırım da gol yeriz belki diye laptopu lavaboya bile götürüyorum
valla abi izleyemıyorum artık aklımı başka işlerle meşğül edıyorum

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 01:13
22 Mayıs'a 33 gün kaldı.

Eskişehir maçı Fenerbahçe nin en güvendiği maçtır. Kazanırsak rakip moral olarak biter.
Bunun nedenlerinin en başında Bülent Uygun gelmektedir. 2. Hakem , bu maçın hakemi önemlidir.

Basketbolda Fenerbahçe hakem ile şampiyon oldu.

Armağan Dere
20.04.2011, 01:16
9 puanı en azından 4'te sabit tutsaydık maç esnasında 15 tane sigara içmek yerine şöbiyet ya da baklava yerdim..

Yiğit Gayretli
20.04.2011, 01:21
9 puanı en azından 4'te sabit tutsaydık maç esnasında 15 tane sigara içmek yerine şöbiyet ya da baklava yerdim..

Keyif sigarası diye birşey var kardeşim :)

kaptans
20.04.2011, 01:21
renktaşlar eskişehirden bir futbolcu oynayamıyormuş kimdir bu merak ettim çok önemli değil ama merak işte bilen varsa cevaplarsa sevirim...

FC-ST-PAULI-61
20.04.2011, 01:22
renktaşlar eskişehirden bir futbolcu oynayamıyormuş kimdir bu merak ettim çok önemli değil ama merak işte bilen varsa cevaplarsa sevirim...
Tello ve Pele

sezgin_61
20.04.2011, 01:24
http://www.yukleresim.com/images/68697580858136340823.jpg

süper olmuş ama:alkış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 01:25
Eskişehir ne kadar direnirse dirensin, direnci gücü belli. Hakem bu maçın neticesini etkileyecektir.

Eskişehir hedef gösteriyoruz ama hakem faktörü çok önemli.

Eskişehir - Bursa maçı faciası yaşanabilir. O maç Bursa devre dışı bırakıldı. (Penaltı , Kırmızı Kart)

lazzz61
20.04.2011, 01:35
su eskısehırdekı serdar la doğğa ya gıcık kapıyorum oyunu cırkeflestırmek ıcın elllerınden gelenı yapacalar bunlar gıbı futbolcuları futboldan men etmek gerekır

Armağan Dere
20.04.2011, 01:38
Handikap 0'a bağlayacağız işi yine sanırım:)..90+2 gol Jaja:)..

lazzz61
20.04.2011, 01:39
Bu hafta Umut yine inşallah bir kazmalık yapmaz da atar golünü.Düşünün maçın son dakikası maç berabere giderken umut boş kaleye topu yuvarlayamıyor:(
evet ama bızım taraftarlalrımız ummut harıka futbolcu umut ii futbolcu demeye devam edecek malesef ben umutun ciddi bı sekılde uyarılmasını ıstıyorum coccuk gıbı uyarılmasından yana deılım artık ısın cıddıyetının farkına varsn hıc mı bı ınsan kendını gelıstıremez ya

ThePatriot61
20.04.2011, 01:43
Frikikleri de artik Jaja kullansin ya. Burak nezaman frikikten gol atmis top hep baraja takiliyor. Jaja gibi bir frikik ustamiz varken Burak niye atiyor anlamiyorum?

nesta61
20.04.2011, 01:56
iki gundur patronla kavga ediyorum adam izin vermiyor cumaya ne olursa olsun o maci tvden de olsa canli izlemem lazim benim kalbim telefondan eskisehir atak yaparken dayanmaz... bir yolunu bulup izin koparmam lazim. eger sampiyon olursa son iki maca 2puan onde girersek trabzona geliyoryumm i$ten kovulcamii bilerek bu gelecek ve gorecegim ilk sampiyonlugun tadini cikarmam gerekiyor ALLAHIN izniyle cuma gunu lider gidip lider donersek fenevliler bucaya ataturk stadina buyuk isttahla gitmez...

lazzz61
20.04.2011, 02:10
http://www.cotanaklar.net/site/index.php?option=com_content&view=article&id=229:grs&catid=34:giresunspor-haber&Itemid=57
bu gıresunluların ne buyuk yarası varmıs arkadas :)

EmRe-61
20.04.2011, 02:12
Ben bu maçı şampiyonluk maçı olarak görüyorum. Bu maçı alalım Antep falan Trabzondan çıkamaz, bizi de kimse tutamaz.

nesta61
20.04.2011, 02:12
http://www.cotanaklar.net/site/index.php?option=com_content&view=article&id=229:grs&catid=34:giresunspor-haber&Itemid=57

adamlar hakli. madem boyle ince ayarla biseyler dusunuyorsun yani dibindeki takimada basarilar diliyebilmelisin.

Fatih Özkan
20.04.2011, 02:15
adamlar hakli. madem boyle ince ayarla biseyler dusunuyorsun yani dibindeki takimada basarilar diliyebilmelisin.

"İpne Trabzon, Olamazsın Şampiyon" dediklerinde de haklıydılar o zaman... :rolleyes:
Bu mudur ?

yattarinho61
20.04.2011, 02:17
-----------Tolga--------
Serkan---giray--egemen---Piotr
------Selcuk-----Colman-----
Burak-----Jaja-----Engin(Umut)
---------PAWEL ! -----------

Senol hoca gör su kadroyu !!

nesta61
20.04.2011, 02:23
"İpne Trabzon, Olamazsın Şampiyon" dediklerinde de haklıydılar o zaman... :rolleyes:
Bu mudur ?

onu kast etmiyorum onlari ben samsunu karadenizli olarak gormuyorum simdi bisey soylerdim ama ortam uygun deyil ... aslinda oyle bir calisma zaten basli basina gereksizdiiii simdi cokmu iyi oldu??? giresunlular tavir aldi .. samsunlular zaten desen bo$$$ hala kendilerini bisey zannediyorlar!

TheCrow
20.04.2011, 02:32
onu kast etmiyorum onlari ben samsunu karadenizli olarak gormuyorum simdi bisey soylerdim ama ortam uygun deyil ... aslinda oyle bir calisma zaten basli basina gereksizdiiii simdi cokmu iyi oldu??? giresunlular tavir aldi .. samsunlular zaten desen bo$$$ hala kendilerini bisey zannediyorlar!

Bence o "benden günah gitti" hareketimizdi bizim. Bir daha da karşıdan adım gelmeden adım atılmaz.

Cem Akyüz
20.04.2011, 02:36
Alayı düşsün kümeye çıkmasınlar süper lige biz kendi işimize bakalım.Ne dost nede kardeş istiyoruz tek başımıza alayına yeteriz.

nesta61
20.04.2011, 02:54
Ulan bu facebook Tam bir sanal savas yeri :P

Nadir Bekar
20.04.2011, 02:56

ordaki bütün yorumları okudum adamlar olayı öyle boyutlara taşımışlar ki neyse şunu söylemek istiyorum ; oraya başlığı atanın da o kötü yorumları yapanında febeli olduğu bir gerçek , ortalığı karıştırmaktan başka bir şey değil , artık her yolu denemeye başladılar, bizim de kimsenin desteğine ihtiyacımız yokkkkk

Cihan_61
20.04.2011, 03:28
o.c Bülten Uygun.
Lütfen Ceza vermeyin, dogrulari söylüyorum.
:)

nesta61
20.04.2011, 04:04
engin 18 kisilik kadroda mutlak olmali

DeAgLeMaNyAq
20.04.2011, 04:57
Frikikleri de artik Jaja kullansin ya. Burak nezaman frikikten gol atmis top hep baraja takiliyor. Jaja gibi bir frikik ustamiz varken Burak niye atiyor anlamiyorum?

Burak'ı eleştirdiğimiz en büyük noktalardan biri bu bencede. Geçen sezon geldiğinden beri frikikleri hep o kullanıyor. Tabii ki hoca kafasına göre ona kullandırtmıyordur. Mutlaka antrenmanlarda etkili şutları vardır. Ama maçlarda olmuyor işte daha fazla diretmenin pek bir manası yok. Burak'tan önce geçtiğimiz senelerde Umut'ta sanki çok iyi frikikçiymiş gibi bu topları kullanmaya çalışırdı. Burak son 1 senede 25 frikik kullandıysa, ancak 5 tanesi kaleyi bulmuştur. Selçuk Manisa'da oynarken de frikik kullanıyordu ama bizde şut amacıyla kullandığı frikik sayısı çok daha az. Burak, sağ ayaklı olduğu için genelde sol çapraz bölgelerden o kullanıyor, Jaja'ya sadece sağ çaprazdaki atışları bırakıyor. Ancak Jaja'nın frikik ve uzaktan şutlarından da pek fazla faydalandığımız söylenemez. En son Gençlerbirliği maçında etkili bir frikiğini izlemiştik...

zahido
20.04.2011, 07:23
Ben bu maçı şampiyonluk maçı olarak görüyorum. Bu maçı alalım Antep falan Trabzondan çıkamaz, bizi de kimse tutamaz.

fenerin oyununa taraftarda gelmeye basladi..

eskisehir macini on plana atmalarinin temel nedeni, hem zor bir deplasman olmasi hemde olasi bi galibiyetten sonra takimin ve taraftarin rehavete kapilmasini saglamak icindi..

akilli ve uyanik olmaliyiz..

bu macin zorlugu neyse buca macinin zorluguda oyle olucaktir..

zekeriyya
20.04.2011, 08:21
Alayı düşsün kümeye çıkmasınlar süper lige biz kendi işimize bakalım.Ne dost nede kardeş istiyoruz tek başımıza alayına yeteriz.

ben merkezli zihniyet çok yalnış

sen sadece TRabzonspor u Trabzondan mı ibaret zannediyorsun

Giresun'da , Ordu'da ,Rize'de , Samsun'da Süper lig de yerini almalı

Şeref
20.04.2011, 08:35
biletler satışa çıktımı alan var mı?

UmutBaykan
20.04.2011, 08:39
biletler satışa çıktımı alan var mı?

biletler bitmiş,biz kaldık açıkta.

Semih GÜL
20.04.2011, 08:41
biletler bitmiş,biz kaldık açıkta.

Nerden aldın bu bilgiyi öğrenebilir miyim?

UmutBaykan
20.04.2011, 08:45
Nerden aldın bu bilgiyi öğrenebilir miyim?

bmn ankaranın organizasyon sayfasnda bulabilirsin.

bahadır2561
20.04.2011, 08:53

hay yaşa bize ne arkadaşım kim ne yapmış ne etmiş . .

Biz şampiyon oldukta diğerleri eksik kaldı..

halil ibo
20.04.2011, 08:56
Bu Cuma maçında kritik nokta,Eskişehir'in deplasman takımı gibi değil kendi sahasındaymış gibi oynamasıdır.Yok eğer Bülent katı defans ve tekmeyle yıldırma operasyonu yaparsa işimiz zor.
Yoksa geliyor...geliyor deplasmanın KRALI geliyor oooooooooooo ...

ozturk
20.04.2011, 08:57
Dünkü kamplaşmadan sonra bugün birleşme zamanı.

Keşke dün malum konular hiç tartışılmasaydı. Boşu boşuna kastık.

Eskişehir maçında Allah yardımcımız olsun.

Pawel + Engin in ilk 11 de oynaması dileğiyle

UmutBaykan
20.04.2011, 08:58
Bence bursa maçındaki istekli futbolumuzla tek farklı da olsa kazanrız.

bahadır2561
20.04.2011, 09:07
Çok rahat geçecek maç bence eses'in defans hattı otoban gibi .

Umut kendisinden beklenilmeyen bir performans ortaya koyarsa rahat alırız. .

Ali İhsan
20.04.2011, 09:09
Başbakan, Karadeniz illeri hikayelerini bırakın asıl gündemimiz Trabzonspor'un iki gün sonra oynayacağı maçtır.

Bizi iyi uyuttular, şimdi uyanma zamanı, şampiyonluk maçımıza konsantre olalım, pozitif enerji yayalım.

Maç sonu Bülü ağlasın... Trabzonspor'um gülsün...

Ali YİĞİT
20.04.2011, 09:18
Eskişehirspor bizi yenicek görürsünüz bakın.

Not:Totem yapıyorum vurmayın :)

Hüseyin Gündoğdu
20.04.2011, 09:27
bu maçın sonucu beraberlik bile olsa şampiyonuz.
son maçımızmış gibi gerilmemize lüzum yok.
fener buca deplasmanında bile puan kaybedebilir.
hem bu maça şampiyonluk maçımız gibi bakmak bundan
sonra oynayacağımız rakiplerimize saygısızlıktır.

Alper Calik
20.04.2011, 09:28
Eskişehir maçını alırsak FB nin puan kaybetme ihtimali artar. İnşallah alacağız.

bahadır2561
20.04.2011, 09:29
Bundan sonra puan kaybeden psikolojik olarak çöker ve şampiyonluğu kaybeder ..

Gurpas
20.04.2011, 09:33
Hiçbir şey son maça kadar kesinlik kazanmayacak gibi duruyor..

Tangerine Dream
20.04.2011, 09:38
NTV Spor'da Mert Aydın yayına telefonla bağlanan bir Fb taraftarı arasında geçen diyalog:

Fbli: Bizim maçtaki Bursaspor ile Trabzonspor maçındaki Bursaspor aynı futbolu mu oynadı? Bizim maçta 11 kişi defans yaptılar Trabzonspor'a karşı açık oynadılar.

Mert Aydın: Ertuğrul Sağlam takımını ne sizin ne de benim istediğim şekilde oynatmak zorunda değil. Fb, Bursaspor'a iyi bir baskı kurdu ve sahasından çıkartmadı. Trabzonspor ise topu rakibe vererek oynamasına izin verdi.

Teşekkürler, Mert Aydın.

Daha sonra yayına bağlanan Kayserili bir Fb taraftarı: Bir Fbli olarak Kayserispor'un Fb'ye karşı aldığı yenilgiden utanç duyuyorum, içime sindiremiyorum. Böyle şampiyon olcaksak hiç olmayalım.

Kendi içlerinde bile Kayserispor galibiyetinin şaibeli olduğunu bilenler var.

Adem Erdoğan
20.04.2011, 09:39
En son ne zaman son 5 haftaya lider girdik.

Futbolcudan taraftarına herkes bunun farkında olmalı ve birşeylerinden taviz vermeli.

robinhood61
20.04.2011, 09:51
bu maçı seve seve alacağız ne demek istediğimizi anladınız türbülent te böylece türbülansa girecek

Sami Kuk
20.04.2011, 09:55
Herkes eses maçına takılmıs..Bende en zor maçımız Karabük maçı..

Azize bılıyodur eses i geceriz.Veya öyle düsünüp şimididen karabüğü bilemeye basLamıstır..

Barış Burak
20.04.2011, 09:56
bu maç şampiyonluk maçı değil,ama bununla birlikteki 5 maç şampiyonluk maçı iş bu kadar basit...

Allahın izniyle kazanacağız...Allahım hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşaallah.

korkmaznecmi
20.04.2011, 10:00
9.10 da bilet almak için aktif a.ş ye gittim ve 10 dakikada biletlerin bittiği söylendi...Adamla kavga yapıyordum..Neyse ki bir arkadaşım almış bana..almak istediğimiz kadar alamadık tabii..Öğle saatlerinde bir posta daha gelecekmiş dediğine göre..Toplu bilet vermiyorlar..2 tane alabiliyorsunuz..Şu anda bilet alamayıp bekleyen çok kişi var burada..Bilgilerinize...

brushfield
20.04.2011, 10:06
Ortalıkta bin türlü dolap dönüyor. Hakemlerin, özellikle yan hakemlerin devreye gireceğini düşünüyorum. Futbolcularımız hakları olan şampiyonluğu alabilmeleri için çatır çatır mücadele etmeliler. Allah yardımcıları olsun.

bASTURk
20.04.2011, 10:09
Eskişehir bize ters gelebilecek,önde basıp alan daraltabilecek bir takım değil.

Ha bunu ilk maçta yaptılar.Hem de çok iyi yaptılar.Ama bülen uygun, kadroyu fener maçında değiştirmiş ve hücum oyuncuları ağır basan bir takım sürmüştü sahaya.Tabii ki bize karşı tek ön liberolu bir sistemle oynamayacaklardır(!)

Müthiş bir iştahla maça başlayıp erken bir gol bulacağımızı düşünüyorum.İkinci yarıdaki ilk rahat maçımız olur inşallah.

Bilet sorununu çözemesek de Cuma günü Eskişehir'deyim.

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 10:09
Herkes eses maçına takılmıs..Bende en zor maçımız Karabük maçı..

Azize bılıyodur eses i geceriz.Veya öyle düsünüp şimididen karabüğü bilemeye basLamıstır..

Eskişehirspor maçını alırsak, %90 olan şampiyonluğu garantileriz,

Aziz Yıldırım şampiyonluğu son maça bırakmayı düşünüyorsa vay haline,

Karabikspor maçı öncesi biz şampiyonluğu garantilemiş olacağız,

ve garantilediğimiz için maç İstanbul da olimpiyat stadında oynatılacak,

şimdiden Karabük'e bilet alanlar, iptal ettirip İstanbul'a alsınlar.

Sami Kuk
20.04.2011, 10:19
Eskişehirspor maçını alırsak, %90 olan şampiyonluğu garantileriz,

Aziz Yıldırım şampiyonluğu son maça bırakmayı düşünüyorsa vay haline,

Karabikspor maçı öncesi biz şampiyonluğu garantilemiş olacağız,

ve garantilediğimiz için maç İstanbul da olimpiyat stadında oynatılacak,

şimdiden Karabük'e bilet alanlar, iptal ettirip İstanbul'a alsınlar.

Eger o maça kadar bütün macları kazanırsk..O maçta olimpiyatta olsa.Düsünemiyorum orayı.Offfffffffff

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 10:26
bülent uygunun futbolcu alımsatımı yapması ve bundan ceza alması bu adamın para için herşeyi yapabileceğini gösteriyor. medyada bunu bildiği için midir nedir trabzon eskişehire takılabilir gibi bir hava yarattılar.

birde şu var ilk yarı 3 takımla berabere kaldık antalya, kayseri ve eskişehir önceden oynadığımız antalya ve kayseri ile 2. yarıda berabere kaldık. aynı şey inşallah eskişehir maçında da olmaz.

artvinli_mert
1-Yayıncı kuruluş Lig TV gerek maç yayınları gerek maçtan sonraki yorumları ile Fenerbahçe Televizyonugibi çalışıyor. Sebebi de açık. Galatasaray'ın neredeyse küme düşme haline gelmesi yüzünden büyük decoder kaybına uğradılar. Galatasaraylıların pek çoğu kutularını iade etti. Lig TV aboneliğinden vazgeçti. Şimdi bunun üstüne bir de Fenerbahçe'yi kaybetmeyi göze alamıyorlar.
2- Medya... Ertesi gün gazeteler "Fenerbahçe hakemi de yendi" başlığı ile çıktı. İnsanda utanma olur. Emre'yi ve Lugano'yu atmayıp Murat Ceylan'ı atan bir hakeme sen teşekkür etmen gerekirken bir Fenerli olarak "Fenerbahçe hakemi de yendi" diye anlattıkları pozisyonun hepsi tartışmalı, bana göre.(hıncal uluç)

Şu işi bir biz yapamıyoruz. Adamlar resmen tehdit ediyolar. trabzonda bir Allahın kulu almayacak decoder, bir tane spor gazetesi satılmayacak hatta bunu tüm karadeniz ve istanbula yayacaksın varya, buz kesilirler buz

Alper Calik
Eskişehir i yenersek FB psikolojik olarak çok feci arızaya geçecek. Hele de üstüne Antep i yenersek :)
Allah ım sen yardım et bize.

AyhanPe
20.04.2011, 10:39
bülent uygunun futbolcu alımsatımı yapması ve bundan ceza alması bu adamın para için herşeyi yapabileceğini gösteriyor. medyada bunu bildiği için midir nedir trabzon eskişehire takılabilir gibi bir hava yarattılar.

birde şu var ilk yarı 3 takımla berabere kaldık antalya, kayseri ve eskişehir önceden oynadığımız antalya ve kayseri ile 2. yarıda berabere kaldık. aynı şey inşallah eskişehir maçında da olmaz.

bu mantiga göre parayi veren düdügü calar..o zaman en fazla biz verelim..

ikinci devre birde ilk devre yendigimiz ankaragücü ile berabere kaldik..bu maci da alip durumu esitleriz..

11 de 11 yaparsak ziya dogan in rekorunuda egale etmis olur senol günes :)

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 10:40
hüseyin göçek diye tutturmuşlar trabzonspor hüseyin göçekle maç kazanmış mı hiç bakmışlar mı? fenerbahçenin bize dolaylı olarak faydası oldu kalan 5 haftada bir şekilde hüseyin göçeki bir maça atayacaklardı ama artık veremezler inşallah hakemliği bırakır bir daha görmeyiz.

5 hafta kaldı 5 iyi hakem kaldı mı bilemiyorum yanlış bir atamada puan kaybederiz. bülent yıldırım, kuddusi müftüoğlu, fırat aydınus, çok istemesemde cüneyt çakır ve bünyamin gezer birde belki halis özkahya kalan maçlarımızı yönetmesi lazım hangisi hangi maça gelir bilemem ama bunlar dışındaki bir atamada yanarız.

Ali YİĞİT
20.04.2011, 10:40
Eskişehir i yenersek FB psikolojik olarak çok feci arızaya geçecek. Hele de üstüne Antep i yenersek :)
Allah ım sen yardım et bize.

Adamlar oldu olası paranoyak zaten.Kişiliksiz insanlar

Barış Burak
20.04.2011, 10:41
Ortalıkta bin türlü dolap dönüyor. Hakemlerin, özellikle yan hakemlerin devreye gireceğini düşünüyorum. Futbolcularımız hakları olan şampiyonluğu alabilmeleri için çatır çatır mücadele etmeliler. Allah yardımcıları olsun.

ortada bin türlü dolap döndüğü doğru...inşaallah emellerine ulaşamayacaklar.

Barış Burak
20.04.2011, 10:58
fenerbahçe başkanı,her maç hakem odasına inmeye devam ederse eğer,bu iş böyle gitmez...

yahu niye bir insanda çıkıp bunu sorgulamıyor gazetelerde? hadi luganonun emrenin hareketlerini geçtim,

niye şu aziz yıldırm sorgulanmıyor,ilk yarı fenerbahçe galibiyetiyle bitmeye görsün arkadaş,niye hiç kimse sesini çıkaramıyor? anarşist mi olalım? onu mu istiyorlar? az daha sabır etmek lazım az daha...Allah büyüktür... inşaallah ilahi adalet tecelli edecek.Allahım sen yüzünü güldürme böyle haksızlık yapanların...

Eskişehir maçından önce,sabah es-es tesislerine gidip,başkanıyla sohbet ediyor,evet güzel birşey olması gerekir ama aynısını Sadri Başkan yapsa,sonra es-es mücadele etmeden 3 puan hediye etse,Sadri Başkanın hali nice olurdu?

niye kimse sorgulamıyor? yoksa dokunan yanıyor mu? Allah nasip eder de şampiyon oluruz inşaallah...haksızlıklara karşı tekrar ihtilal yapacağız inşaallah.eğer önümüze yine haksızlık yaparak geçmek isterlerse; dokunanı yakarım.

Ahmet Başkaya
20.04.2011, 11:01
Şampiyonluk maçı bu kadar açık ve net söylüyorum .

Bu maçı alalım , şampiyonluk son haftaya da kalmayacak .

Alper Calik
20.04.2011, 11:01
Amin. İnşallah şampiyon oluruz, onlar da soyunma odalarında kalakalır.

Dursun Ali Bahçekapılı
20.04.2011, 11:07
Eskişehire, birçogumuzun sempati duydugu gerçek, başlarındaki hocayı begenmememiz aramızdaki sempatiye gölge düşürmez umarım.
Eskişehir cıkıp oyununu oynasın, eger biz güçlüysek yenmeliyiz. Olur da Eskişehir bizi yenerse rakibimizi tebrik etmeyi bilmeliyiz.
Emin olun iş taraftarların istemesi ile olsaydı bircok Eskişehirli bizim yenmemizi isteyecektir ama saha içinde futbolcular oynuyor
O yüzden sonuç ne olursa olsun Eskişehire bakışım degişmez

Barış Burak
20.04.2011, 11:07
eskişehirin hocası rüyasında görmüştür avrupa biletini var gücüyle asılsın.bende bunu istiyorum zatenn.var gücüyle asılsın,ve hayırlısıyla kazanalım.o zaman anlaşılır bir kez daha Trabzonspor niye lider,fenerbahçe niye ikinci diye...

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 11:09
Fenerbahçeliler, geçen senenin son maçı öncesi bize methiyeler düzen onca başlıkta onca şey yazdılar,

Yalakalığın en iyi şeklini gösterdiler,

şampiyonluk için elalemin kollarına girmeyi göze alacak kadar "Onur'suz" dur bunlar,

şimdi aynı şeyi Eskişehirspor'a yapıyorlar,

kendilerini Eskişehir'in kollarına bıraktılar,

ne diyelim, kolay gelsin.

Barış Burak
20.04.2011, 11:12
Eskişehire, birçogumuzun sempati duydugu gerçek, başlarındaki hocayı begenmememiz aramızdaki sempatiye gölge düşürmez umarım.
Eskişehir cıkıp oyununu oynasın, eger biz güçlüysek yenmeliyiz. Olur da Eskişehir bizi yenerse rakibimizi tebrik etmeyi bilmeliyiz.
Emin olun iş taraftarların istemesi ile olsaydı bircok Eskişehirli bizim yenmemizi isteyecektir ama saha içinde futbolcular oynuyor
O yüzden sonuç ne olursa olsun Eskişehire bakışım degişmez

iyi de ağabey; bizim felsefemiz,kültürümüz istanbul hükümdarlığını yıkmak diyorlar; eywallah,geçmişteki eskişehiri izlemedik ama öyle diyenler çok,bir de şimdiki eskişehire bakıyorum.taraftarına değil yönetimine...doğal olarakta tiksiniyorum.

tiksinmemin sebebi niye kaybettiler diye değil,çünkü her zaman mağlubiyet olabilir,tiksintimin sebebi orta oynanan oyun.

taraftarı ne kadar felsefesini,kültürünü ilerletmek isterse istesin,eğer yönetimindekiler, o kulübün felsefesinden kültüründen zerre kadar birşey öğrenselerdi,kimsenin yazmadığı iğrençlik olmazdı...çıkarlardı bizim maçta nasıl aslanlar gibi mücadele ettilerse(ilk maçta,mücadele ettiler,helal olsun,kızamayız) aynı mücadeleyi fenere yaparlardı.

bize yine var güçleriyle saldırsınlar, inşaallah it her zamanki gibi ürürken,kervan her zamanki gibi yürüyecek...

ozturk
20.04.2011, 11:13
hakem bugün belli oluyor..

dikkatle izliyoruz

Atesh
20.04.2011, 11:17
Sevgili Trabzonspolular,

"Bize her yer Trabzon" şiarınız Eskişehir için geçersizdir.

Temennim, centilmence ve sportif açıdan doyurucu bir maç olmasıdır. Şampiyon olmak istiyorsanız Bizi yenmek zorundasınız, hepsi bu kadar.
Tribünler ise, sizi şampiyon gibi değil, başarılı performansınız için saygıyla karşılar.

Ancak unutmayın ki, Anadolu'nun Devrimcisi Biziz.

Şair H.Ergülen'in dizelerinde ifade ettiği gibi; "Trabzonspor diklenme ise, Eskişehirspor Başkaldırıdır".

Ailenin büyük çocuğu hep zorluklar içinde yetişmiştir, sonraki çocuklar, hep artı 1'e konmuştur.

Unutmayın ki, Eskişehirspor, Anadolu ailesinin her açıdan büyük ağabeğidir.
Sever de, döver de.

Saygılarımla...

Mesaj Eskişehirspor taraftarlarının forumundan geliyormuş ...

BENDARLI
20.04.2011, 11:22
İsyan ettiler!Fenerbahçeli futbolcular sert futbola isyan etti20/04/11 10:09
.Sarı-Lacivertli futbolcular, “Rakiplerimiz bize gelince sert, Trabzon’a ise yumuşacık oluyorlar” siteminde bulundu.

Fenerbahçeli futbolcular rakiplerden yana dertli. Özellikle İstanbul’da oynanan maçlarda rakiplerin bilinçli şekilde sert oynadığını düşünen Sarı-Lacivertli futbolcular artık isyan noktasına geldi. Hem hakem hem de rakiple mücadele etmek zorunda kaldıklarını ifade eden futbolcular, “Neden bu kadar sert ve istekli oynanıyor anlamış değiliz? Bize gelince çatır çutur rakibe gelince yarabbi şükür misali futbol oynanıyor. Rakibimiz Trabzon’un maçları çok daha yumuşak ve daha rahat geçiyor” ifadelerini kullandılar.

Sert futbol nedeniyle yaşanan sakatlıklar da futbolcuları isyan noktasına getiren ayrı bir konu. Son Gaziantep maçında bir çok futbolcu sakatlık problemi ile karşı karşıya kalmış durumda.

HTSPOR / SENAD OK

Anahtar Kelime

http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/622572-isyan-ettiler

bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya bu kadar yüzsüz ve ar damarı çatlamış bir camia olabilr mi allah aşkına

TSelif
20.04.2011, 11:25
Zalimin zulmü varsa sevenin ALLAHı var :)

Ömer Yüce
Arkadaşlar acil 2 tane eskişehir Trabzon maçına bilet lazım. Dün aradığımda öğleden sonra satışa çıkacağı söylenmişti. Şimdi aradım bana 15 dk. önce bittiğini söylediler. Ortada kaldım yardımı olabilecek arkadaşlar var mı?

Armağan Dere
2 maçta 7 gol yiyen Eskişehir mi başkaldırıymış,2.maçta aleni bir şekilde yatan mı başkaldırıymış.Fener'e yatan takımlar arasına girerek tarih sayfalarında yerinizi alacaksınız..

Gökçebey
20.04.2011, 11:26
Arkadaşlar tahriklere kapılmayın, uyanık olun, oyunun parçası değil oyunu bozan olun lütfen.

Fakat, arkadaş tamam Eskişehir sempati duyduğumuz, sevdiğimiz bir şehir ve takım. Allah aşkına neyi devirmiş de Anadolu devrimini gerçekleştirmiş? Nasıl Anadolu'nun abisi olmuş da Trabzonspor hazıra konmuş? Bırakın bu kompleksleri.

Lütfen tahriklere kapılmayalım.

Şampiyonluk maçımız. Bizim rakibimiz fb. Vurup geçeriz, sıkıntı yok.

BEYTEKİN61
20.04.2011, 11:28
.Sarı-Lacivertli futbolcular, “Rakiplerimiz bize gelince sert, Trabzon’a ise yumuşacık oluyorlar” siteminde bulundu.

Fenerbahçeli futbolcular rakiplerden yana dertli. Özellikle İstanbul’da oynanan maçlarda rakiplerin bilinçli şekilde sert oynadığını düşünen Sarı-Lacivertli futbolcular artık isyan noktasına geldi. Hem hakem hem de rakiple mücadele etmek zorunda kaldıklarını ifade eden futbolcular, “Neden bu kadar sert ve istekli oynanıyor anlamış değiliz? Bize gelince çatır çutur rakibe gelince yarabbi şükür misali futbol oynanıyor. Rakibimiz Trabzon’un maçları çok daha yumuşak ve daha rahat geçiyor” ifadelerini kullandılar.

Sert futbol nedeniyle yaşanan sakatlıklar da futbolcuları isyan noktasına getiren ayrı bir konu. Son Gaziantep maçında bir çok futbolcu sakatlık problemi ile karşı karşıya kalmış durumda.

HTSPOR / SENAD OK

Anahtar Kelime

bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya bu kadar yüzsüz ve ar damarı çatlamış bir camia olabilr mi allah aşkına
aynen katılıyorum.... anadolu takımlarının kime karşı canla başla oynadığı belli... bize gelince aslan kesilirler.. örnek kayserispor...

Barış Burak
20.04.2011, 11:29

HTSPOR / SENAD OK

Anahtar Kelime

ohaaaaaaaaaaaa...

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

insaf......

el-insaf.....

el-insaf.......

ozturk
20.04.2011, 11:29
Bu maç şampiyonluk maçımız söylemi hiç hoşuma gitmiyor. Böyle maçlarda hep puan kaybediyoruz.

Artık bu saatten sonra : Allah yardımcımız olsun demekten başka birşey bilmiyorum :rolleyes:

Külünkoğlu
20.04.2011, 11:30
Mesaj Eskişehirspor taraftarlarının forumundan geliyormuş ...
Yazanın yaşı 12 mi ?

Barış Burak
20.04.2011, 11:31
Arkadaşlar tahriklere kapılmayın, uyanık olun, oyunun parçası değil oyunu bozan olun lütfen.

Fakat, arkadaş tamam Eskişehir sempati duyduğumuz, sevdiğimiz bir şehir ve takım. Allah aşkına neyi devirmiş de Anadolu devrimini gerçekleştirmiş? Nasıl Anadolu'nun abisi olmuş da Trabzonspor hazıra konmuş? Bırakın bu kompleksleri.

Lütfen tahriklere kapılmayalım.

Şampiyonluk maçımız. Bizim rakibimiz fb. Vurup geçeriz, sıkıntı yok.

abi ne sempatisi,kim duyuyomuş ya? sempati değil,saygı duyan vardır onu bilemem ama bende o da yok,nefret de yok.sadece rakip

adamları forumlarında demediğini bırakmıyor ne sempatisi,çıkar adam gibi mücadele ederiz her zaman ki gibi. hayırlısıyla kazanırız inşaallah.bu kadar...

sabaha kadar söylesinler,benim asıl kızdığım,taraftarın sitesinden alıntı yapmayın şu siteye.onlar alıntı yapsın.siz değil...

AyhanPe
20.04.2011, 11:33
yahu su maci sampiyonluk maci havasina sokmayalim..evet eger fb antep e karsi puan kaybetseydi sampiyonluk macimiz olabilirdi..bu sadece final maclarindan biridir..

Gökçebey
20.04.2011, 11:34
abi ne sempatisi,kim duyuyomuş ya? sempati değil,saygı duyan vardır onu bilemem ama bende o da yok,nefret de yok.sadece rakip

adamları forumlarında demediğini bırakmıyor ne sempatisi,çıkar adam gibi mücadele ederiz her zaman ki gibi. hayırlısıyla kazanırız inşaallah.bu kadar...

sabaha kadar söylesinler,benim asıl kızdığım,taraftarın sitesinden alıntı yapmayın şu siteye.onlar alıntı yapsın.siz değil...

İyiki tahriklere kapılmayın diyoruz. :D

Barış Burak
20.04.2011, 11:36
İyiki tahriklere kapılmayın diyoruz. :D

evet haklısın şimdi bak durdum ve düşündüm:) ama abi ne sempatiymiş buda:D

AyhanPe
20.04.2011, 11:36
ben eskisehirspor a her zaman sempati duymusumdur taa ki eses - fb macina kadar..

bizim durumumuzda eskisehir olsaydi bir trabzonlu olarak eskisehirspor u seve seve tutardim..

Mehmet Ç.
20.04.2011, 11:38
Bakiniz mac Cuma günü olmazi ne kadar iyi :D

Sadece 2 gün kaldi :D

fbliler 1 gün yerine 2 gün düsünecek, ya kaybedersek diye..

mübarek gün :D

herkez Cuma namazinda duasini etsin.. Sirtimiz yere gelmez :D

İskender Çakmak
20.04.2011, 11:38
ben eskisehire sempati falan duymuyorum. bu zamana kadar hic duymadim duymayacagimda. Maca gelince zor maclarimizdan biri ama yenecegimizi dusunuyorum.

Armağan Dere
20.04.2011, 11:39
Maçın ilk yarısı ve 2.yarısı başlarken hep okurum takımı...Allah yardımcımız olsun

AyhanPe
20.04.2011, 11:39
eskisehirspor a neler vaad etmislerdir..gelecek sene ilk 3 ? bülent uygun sivasspor daki basarisini tekrarlayabilir..bizden puan almalari halinde bazilarida yardimci olacaktir..

DNA-TS
20.04.2011, 11:41
Böyle bir benzetme görmedim bizimki horozlanmaymis onlarınki reyizlikmis.ne diceklerini sasirdilar nerdeydiniz febe karşısında nie reyizlenmediniz. söyle seyler yazacaksanız.girmeyin şuraya mac oncesi.kardeşlik falanDa hikaye maçtan sonra otobüsü tasla gel Trabzon'da rahatça dolaş ama eskisehirdeki maclardan önce rAcon kes.cuma gunü ortağım Nasipse bakalım bu sefer
neler olacak

BENDARLI
20.04.2011, 11:41
seçuk veya jaja 30 metreden 90 a bi çakacak hakem ağzındaki düdüğü yutacak hadi vermesin golü engellesin şampiyonluğumuzu...

ne olursa olsun biz oyunumuza bakmalıyız,herkes biliyor ki trabzon kendi gibi oynadığı zaman eskişehir rakibi değil ben bu maçtan umutluyum... umutluyum dedimde şu bizim umut a bi çare bulmamız lazım tamam inanılmaz mücadele ediyor saygım sonsuz ama ya yine bomboş pozisyonda gol atamazsa eskişehir maçında of stresten kızamık çıkarıcam..

Alper Calik
20.04.2011, 11:42
Bırakın Eskişehir FB dorumlarını lütfen.

Kendi takımımıza dönelim.

Trabzondan güzel haberler bekliyoruz.

Bugün atremana giden olursa haber geçsin lütfen.

selamlar,

samway
20.04.2011, 11:43
bız şampıyon olalım da es-es abi olsun kımın umrunda ...

artı herkes bıze yatıyo imalarınada gulup gecıyorum biz sampıyonluk kutlamaları yaparken aykut yatanı kalkanı irdeler sonrada gelir aldıgımız kupayı irdeler bıde yeni malatyaspor u irdelesin tam olsun ...

türbülent e gelince bir cümlede ben yazayım istedim ;

buca yı bu hale dusurup kacıp gıden zivaslıların bile küfür ettiği adamın hali tavrına acizlikle bakmaktayım çıksın oda sahaya ısterse 20 kişi olsunlar biz bu yola başkoyduk...

Erdinç Dilek
20.04.2011, 11:44

HTSPOR / SENAD OK

Anahtar Kelime

o yüzdenmi her hafta birinin bir yeri kasılıyor birini burnu birinin kafası aynı maçta iki kez yarılıyor, bu mu yumuşacık

Şeref
20.04.2011, 11:46
bizim taraflar tükenmiş mecburen es es tarafından alacaz biletleri. ben biletimi es es ten alırım ama bizim tarafa girmeye calışacam inşaallah başarırım :)

mustebaTS
20.04.2011, 11:49
bu hafta sonu eskişehirde eskişehirspor la oynayacağımız ve kazandığımız takdirde şampiyonluğun % 90 oranında geleceğini düşünüyorum.. eskişehir yen şampiyonluu kutla diyorum ben...

Helvacı61
20.04.2011, 11:50
biz ligin son haftasınd fenerle berabere kalıp hemde sahasında bir anadolu takımının şampiyon olmasını sağladık. eskişehir ama hoca ama topçu ama yönetimin katkılarıyla fenere 15 dakk da maç verdi hemde sahasında. şimdi de ağabeymi oldular. eskişehir ağabeyse biz onların babasıyız maçımız var diye kimsenin önünde eğilmeyiz. çıkarız yeneriz yada yeniliriz. biz bizansın tahtını yıkmışız eskişehirde kim ezer geçeriz

metehan
20.04.2011, 11:51
Maçın hakemi açıklandı : Bülent Yıldırım

TSelif
20.04.2011, 11:51
Akşam Can Karyağdı'nın söyledikleri..
Serkan büyük ihtimal Es es maçında yok ama maç pazar olsaydı yetişebilirdi. Şu an için oynama ihtimali yok. 2 gündür düz koşu yapıyormuş.
Piotr ise tekrar sakatlanmış ve es es maçı kadrosunda olmayacakmış.
Aynı şekilde Engin de es es maçı kadrosunda olmayacakmış ama Antep maçında 18 de olur dedi ...

ozturk
20.04.2011, 11:52
Bu maçta bol bol uzaktan şut atmalıyız..

Son maçlarda şut konusunda çok kısırız maalesef.

ozturk
20.04.2011, 11:53
Maçın hakemi açıklandı : Bülent Yıldırım :(

geçmiş olsun:rolleyes:

Hasan YAYLI

Hiç beğenmedim hakemlerin başında geliyor...

Armağan Dere

Benim çekincem yok..Cüneyt Çakır harcayabilirdi bizi..

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 11:55
Bülent Yıldırım Bursapor-Trabzonspor 0-2 biten maçı yönetmişti sanırım,

o maçta çok iyi idi,

ozturk
fb ye bünyamini vermişler...

AyhanPe
genclerbirligi ile oynadigimiz macida bu hakem yönetmisti..bu macta en az o mac kadar zor gececektir..

Ömer Yüce
Bilet için yardım edecek birileri yok mu?

Ilelioglu
20.04.2011, 11:56

Yuh be....:mad:

Hasan Habip Özbay
20.04.2011, 11:58
akıllı olma zamanı her türlü hileye hazır olun ama ne yaparlarsa yapsınlar nafile zafer sonunda bizim olacak bu defa rahat olacak 2-o alacağız umut ve jaja atar ama maça gelemiyom zira daha 3 gün önce bursadan tarbzona gittim biraz ara

Armağan Dere
20.04.2011, 11:58
http://img31.imageshack.us/img31/7969/bizeheryertrabzon.jpg

Barış Burak
20.04.2011, 11:59
bakalım bünyaminin kartları fenerede ötcek mi...

Helvacı61
20.04.2011, 12:01
Öncelikle Selamun alaküm
Eskişehir fb Macı gibi cıkmayacak buna hazır olun isterseniz fb macına sadece 2 kes gelen bizler ts macına asılacak orta sahada fb macında çok acık vardı Ts macında olmayacak
Cokda fazla bişe yazmak istemiyorum birileri haber türkde beni arıyor canlı yayında ama ben kutsal topraklara döndüm
Gelecek arkadaşlarada kazasıs belasıs hayırlı yolcukluklar dilerim mac esnasın da dikat edin tahriklere kapılmayın sizinde bizimde aramızda bir takım 3 şahızlar ola bilir karadeniz insanına yakışan şekilde gelin gidin ha demiyorum Biz Eskişehirspor olarak sizi seviyoruz macı vercez gibi şeyler oynanacak ve sonuc beli olacak temenimiz Anadoludan şampiyon cıkmasıdır asla bizans degildir o yüzden bazı şeyler biz taraftarlarıda aşıyor ama bilinki gönlümüz sizinledir
Bazı arkadaşlar bilet kalmadı felan diyor biletlerin satışa cıktıgından haberim yok daha sanmıyorumda satışa cıkacagından Bazı arkadaşlarda Eskişehir arasına girsek nasıl olur felan yazmış bence sakıncalı olur kendini bilmeyen birileri cıka bilir vede cıkar her konuda yardımcı olmak isterdim ama Gönül bagıyla hiç tanıdıgım yok aranızda Tüm anadolu takımlarında var ama ts den yok yok derkende bizasdanda yok ne msn nede faceden yok cünkü kabul etmiyorum ts den hiç denk gelmedi neyse daha fazla bişe yazmayım umuyorumki bu formuda pek cok kişi takip ediyor

EsEsYuCeL....
yaşın 40 ama belliki zeka yaşın 10 hem fenere 15 dakkada maç vreceksin hemde ağabey olacaksın. hemde babanı unutacaksın ayıp, ayıp biz kimleri ezip geçmemişiz sizde ezip geçeriz cuma akşamı gene bekleriz . hepniz fenerlisiniz. fener maçında çıtınız çıkmadı. taraftar diye geçiniyosunuz beğenmediğiniz bursa taraftarı kadıköyü salladı. sizi ezikler sizi

Hasan YAYLI
20.04.2011, 12:01

Geçen hafta verilse idi bu kadar rol kesemezdi fbliler,lugano da daha ilk yarı atılırdı...saha içinde öyle kolayca sindirebilecekleri bir hakem değil bence...

Semih GÜL
20.04.2011, 12:02
Biletler sanırım satışa çıkmadan tükendi, nasıl olduysa artık ...
O kadar aradık bilmem ne yaptık nafile ,
Gireceğiz rakip tribüne ...

mancester
20.04.2011, 12:03
Bulent iyidir beyler bundan iyisi samda kayisi derler kim gelecekti bu saatten sonra biz cikip oyunumuzu oynariz zaten oyunumuzla Eskisehiri delik desik ederiz orta sahalari fena degil ama defanslari rezalet her mac acik veriyorlar antalya macida tesadufen berabere bitti yoksa fark olurdu biz en az 3 atariz gerilme yok bitti bu is ..

metehan
20.04.2011, 12:03

Bülent Yıldırım tuhaf bir hakem, ne yapacağı çok belli olmuyor. Hatırladığım kadarı ile bu sezon deplasmanda oynadığımız Bursa, İBB ve GB maçlarımızı yönetti. Bunların hepsini de kazandık ama çok tutarlı bir yönetimi yok. Mesela İBB maçında penaltıyı verdi ama vermedikleri çok daha fazlaydı. GB maçında da bize karşı ters kararları vardı.

Şartlardan etkilenip duruma göre kararlar verebiliyor, bu olumlu da olumsuz da olabilir bizim için. Bu maçta durumun ne olacağını önceden kestirmek zor, ancak maçtan sonra belli olur :)

exelans_25
20.04.2011, 12:04
bülent yıldırım iyi hakemdir cüneytten sonra türkiyenin 2 numaralı hakemi.ayrıca can karyağdıya bakmayın akşam günün sonu programında da sevindirici haber geldi serkan maça yetişecek denildi

sedatalis82
ya yenersek

Armağan Dere
Mete Abi
İbb maçını Cüneyt Çakır yönetmedi mi..Jajaya ve Burak'a olan net faulleri vermedi diye hatırlıyorum..

exelans_25
20.04.2011, 12:07
ibb maçını bülent yıldırım yönetti

Alper Calik
20.04.2011, 12:09
:dvl::atki::dansmuz:
Metehan endişeye mahal yok. Birşey olmayacak. Alacaz bu maçı da :)

metehan
20.04.2011, 12:09
Mete Abi
İbb maçını Cüneyt Çakır yönetmedi mi..Jajaya ve Burak'a olan net faulleri vermedi diye hatırlıyorum..
Yok Bülent Yıldırım yönetti. Zaten o dediklerini vermediği için penaltıyı vermişti :)

Hakeme takılıp strese gerek yok, biz işimize bakalım. Hakemlik bir durum olursa o zaman konuşuruz, yapacak birşey yok !

ispiroğ61
20.04.2011, 12:10
Beyler bizim için satışa çıkan biletler tükendi diyorlar maça gidecek olan arkadaşlar hangi taraftan alacaksınız biletleri.. Bizde rakip tarafa girmeyi düşünüyoruz 2 kişi..

Alper Calik
20.04.2011, 12:10
Akşam Can Karyağdı'nın söyledikleri..
Serkan büyük ihtimal Es es maçında yok ama maç pazar olsaydı yetişebilirdi. Şu an için oynama ihtimali yok. 2 gündür düz koşu yapıyormuş.
Piotr ise tekrar sakatlanmış ve es es maçı kadrosunda olmayacakmış.
Aynı şekilde Engin de es es maçı kadrosunda olmayacakmış ama Antep maçında 18 de olur dedi ...

Bu bilgiler kesin mi gerçekten?

Serkan ile Piotr lazım bize

Alper Calik
20.04.2011, 12:11
Alan Jaja ile dalga geçmiş. Benim golüm ayın golü seçildi diye :)

Bakalım Jaja eses maçında bir cevap lütfedecek mi?

Aytaç Çakıroğlu
20.04.2011, 12:12
Ev Sahibi Takım (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl00','')) Misafir Takım (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl01',''))T arih (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl02',''))H akem Görev (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl03',''))O rganizasyon (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl02$ctl01$ctl04',''))S ayfalar: « Önceki ( 1 2 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl02','')) 3 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl03','')) 4 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl04','')) 5 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl05','')) 6 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl06','')) 7 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl07','')) 8 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl08','')) 9 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl09','')) 10 (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl10','')) ... (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl11','')) ) Sonraki » (javascript:__doPostBack('ctl00$MPane$m_72_402_ctn r$m_72_402$grdSonuc$ctl01$ctl03$ctl01$ctl12','')) | 1 / 30, Toplam 294 kayıt bulundu.KARTALSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3612) 2-0 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87475) AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=85) 17 Nisan 2011HakemBank Asya 1. LigBEŞİKTAŞ A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3590) 3-0 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=96225) GAZİANTEPSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=116) 6 Nisan 2011HakemZiraat Türkiye KupasıGENÇLERBİRLİĞİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3606) 1-2 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87135) TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3596) 20 Mart 2011HakemSpor Toto Süper LigFENERBAHÇE (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3592) 2-0 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87127) KONYASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3600) 13 Mart 2011HakemSpor Toto Süper LigMEDİCAL PARK ANTALYASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=52) 0-2 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87106) BEŞİKTAŞ A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3590) 28 Şubat 2011HakemSpor Toto Süper LigÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3631) 3-0 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87400) ORDUSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3630) 20 Şubat 2011HakemBank Asya 1. LigBURSASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3601) 2-0 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87073) GALATASARAY A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3604) 29 Ocak 2011HakemSpor Toto Süper LigGAZİANTEPSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=116) 1-1 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=95714) GALATASARAY A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3604) 22 Aralık 2010HakemZiraat Türkiye KupasıBÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3665) 1-3 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87038) TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3596) 12 Aralık 2010HakemSpor Toto Süper LigESKİŞEHİRSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3) 2-1 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=87027) MANİSASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=110) 26 Kasım 2010HakemSpor Toto Süper Lig

Bakalım son iki maçı kazanmışız Bülent Yıldırımla

TSelif
20.04.2011, 12:12
Akşam Karambol programında bunları söyledi kesinlik derecesi %90 :)

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 12:14
bülent yıldırımı vermişlerse maçı yarı yarıya tamamladık sayılır bu sezon bülent yıldırımla hiç maç kaybetmedik. belediye maçında çaldığı penaltıyı unutmayalım onu hiçbir hakem çalmazdı.

AyhanPe
20.04.2011, 12:15
hakemden yana cok büyük bir sorun olmaz biz oyunumuzu oynarsak ama eyyamci bir hakem..dikkat edilmesi gerekir..

Hasan YAYLI
20.04.2011, 12:17
Fenerlilerin en çok güvendiği maç,buradan es-es in puan alacağını bekliyorlar...Bu beklentiye kendi maçlarındaki performansa göre değerlendirmiyorlardır herhalde:rolleyes:

Neyse hiç fark etmez artık kalan maçların hepsinde rakip sarı-lacivert forma giyiyor,ben böyle görüyorum....Yendikçe rahatlıyacağız ve gördüğüm kadarıyla futbolcularımız bizden daha rahatlar sahada

Şu zamana kadar sadece 2 kere yenilmiş bir takım,bu maçlardan birisi farklı bir sivas galibiyetinden sonra gelen rehavet sonucu bir diğeride çok kötü oynadığımız fb maçı,2 sinden de yeteri kadar ders çıkarıldı,son 5 maçda sadece tek gol yedi bu takım...Ben o kadar da endişeli değilim açıkcası,bu iş bu sene olacak,gidişat onu gösteriyor...

vivanet
20.04.2011, 12:18
sakatlar çok can sıkıcak gibi bu maçta,serkan,piotr,engin zaten hoca ceyhundan başkasını sokmuyor maçta..zor biraz işimiz..bence bu maçta alanzinho yedek başlamalı çünkü sonradan girecek oyuncumuz kozumuz yok..yattara zaten başka takımda oynuyor..

Selçuk Aydın61
20.04.2011, 12:19
es es suni çanakkale geçilmez yapacak bize ..... üf püf hım :S

Armağan Dere
20.04.2011, 12:21
http://img837.imageshack.us/img837/5885/ests.jpg

hey ASLANIM BENİM ŞOTA'ya bak:)

exelans_25
serkanı maça yetiştirirler herkes biraz fedakarlık yapmalı

Mertcan
Maçı Bülent YILDIRIM yönetecek...

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 12:24
http://img837.imageshack.us/img837/5885/ests.jpg

hey ASLANIM BENİM ŞOTA'ya bak:)

şampiyonluğu kaybedersek bundan sonra maçlardaki puan kayıplarından değil o şotanın başında olduğu kayserinin bize inanılmaz şekilde hırslı oynamasından dolayı kaybetmiş sayarım. tabi inşallah şampiyon oluruz şotayı daha fazla anmayız.

Armağan Dere
20.04.2011, 12:26
şampiyonluğu kaybedersek bundan sonra maçlardaki puan kayıplarından değil o şotanın başında olduğu kayserinin bize inanılmaz şekilde hırslı oynamasından dolayı kaybetmiş sayarım. tabi inşallah şampiyon oluruz şotayı daha fazla anmayız.

Cemalettin abi o maçtan sonra arkadaşa demiştim ''Bu 1 puan bizi Şampiyon yapacak diye'' totemim devam ediyor..Allah yüzümüzü kara çıkartmasın..

vivanet
20.04.2011, 12:26
bence bırakın şotayı filan anmayıda umut bulutu anın sürekli.adam gol atmayı unuttu.

bariskaratas
20.04.2011, 12:27
yaşın 40 ama belliki zeka yaşın 10 hem fenere 15 dakkada maç vreceksin hemde ağabey olacaksın. hemde babanı unutacaksın ayıp, ayıp biz kimleri ezip geçmemişiz sizde ezip geçeriz cuma akşamı gene bekleriz . hepniz fenerlisiniz. fener maçında çıtınız çıkmadı. taraftar diye geçiniyosunuz beğenmediğiniz bursa taraftarı kadıköyü salladı. sizi ezikler sizi

Renkdaş bu yazdıkların Eskisehir takımına ve taraftarına çok yanlış.
Bu ülkede bizle beraber en çok saygıyı hak eden taraftarlardan es es liler.
Diğerlerini Karşıyaka Göztepe filan sayabiliriz.
Es es taraftarı bağırmadı çünkü Bülent in ve yönetimin maçı hediye ettiğini anladı.
Yönetim ve bülent için yazabilirsin ama taraftarına bi şey diyeceksen hata edersin.
Bu sene bizim seneye de Es es taraftarnın şampiyonluğu tatması temennimdir.
Ama bu yönetim ve hocayla çok zor onlar için. Hocaları sempati kaybetmelerine de sebep oluyor ayrıca

Samet Berber
20.04.2011, 12:27
Eskişehir önce bi kendi takımına sahip çıksın , yatışlara izin vermesin , istanbulun kız kardeşi olmasın sonra olurlar belki Anadolu'nun abisi mi kardeşi mi ne diyorlarsa işte :) .

3 puanı alırız inşallah . Sağlık ekibi şovuna devam ediyor yine .

magicyattara
20.04.2011, 12:32
Öncelikle Selamun alaküm
Eskişehir fb Macı gibi cıkmayacak buna hazır olun isterseniz fb macına sadece 2 kes gelen bizler ts macına asılacak orta sahada fb macında çok acık vardı Ts macında olmayacak

Aleyküm Selam öncelikle..

Bu söyledikleriniz ne manaya geliyor şimdi..

Eskişehir gibi Anadolunun en önemli kulüplerinden olan,zamanında şampiyonluğun kapısından istanbul takımları tarafından döndürülmüş bir takımın,fenere yattığını ama Trabzonspor'un şampiyonluğunu engellemek için elinden geleni yapacağını mı söylüyorsunuz..

Taraftar olarak da bu fikirde misiniz..

vivanet
20.04.2011, 12:35
ilk yarıdada 6'da 6 yapmışız yedinci maçta es es'puan kaybetmişiz inşlh tekerrür etmez.

28TS61
20.04.2011, 12:37
su maci alalim mayisin 7 sinde insallah türkiyede olucam.

yoksa bu da mi bir isaret :)

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 12:37
bünyamin gezer fb maçına neden atanır ki çünkü fb maçı zor maç emin olun zor bucayı bitirmişlerdi hepten bitirecekler fb-ts maçındaki hakemde bünyamin gezerdi....unutmayalım

DURAS
20.04.2011, 12:38
yanlış olmasın ama bu bünyamin gezeri hiç fenerin iç saha maçlarına verdiler mi(derbi hariç) ? hep dış saha maçlarına veriyorlar

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 12:38
Başka takım taraftarlarının bu başlıkta yorum yapmasına neden izin veriliyor?

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 12:39
ilk yarıdada 6'da 6 yapmışız yedinci maçta es es'puan kaybetmişiz inşlh tekerrür etmez.

ligin ilk yarısındada ankargücü,fb,maçlarını kazanmıstık ama ikinçi devrede puan kaybettik şimdi bu maçı alırız inşallah...

eralp cavrar
20.04.2011, 12:40
hicbise olmaz ya nerelere geldik farkindamisiniz* bu saatten sonra o topcularin bu isi birakacagini dusunuyomusunuz? vura vura gelecek galibiyet kotu savunma yapıyo es es antalya macinda da gorduk fener macnda da gorduk yakaladgmizi atariz onumuze bakarz

Ertan1982
20.04.2011, 12:42
su maci alalim mayisin 7 sinde insallah türkiyede olucam.

yoksa bu da mi bir isaret :)
Ihsan ugursuzun tekisin.Bir gittin Türkiyeye Puanlar gitti.Sen Almanyada kal, Kampa gidersin.

Süleyman Eruyar
20.04.2011, 12:42
eses yücel,

sen kimsen kimsin,
kimsede senden özür dilemek zorunda değil,
git kendi sitene
gelmişsin burda meydan okuyorsun

demirel
20.04.2011, 12:46
Hıcal Uluc a tebrik göndermek lazım,çok güzel konuşmuş,hislerimizi dile getirmiş

ANIL
20.04.2011, 12:47
Bence konuşmana dikat et ukalalıkda yapma kim fb köpegi Bursayı övüyorsun Kadı köyde fb bursa macında Bursa Tarafındaydım neyin ne oldugunu gayet iyi biliyorum adam olsaydın Eskişehirspor com sitesine bi girip fb eses başlıgına uygun başlıgına ve yönetim başlıgına girip insanları tanırdın Evet eskişehir fb macı başlıkda ben yazdım macın satılık oldugunu hemde macdan 2-3 gün önce evet imla hatası yapıyorum bunu bir tek sen degil herkes aynı şeyi söylüyor imla hatasına takılacagına konun icerigine bak demeki size iyi bişe yaramıyor önce karşındakini tanı pek bilmiyorsan googleden esesyucel yaz belki o sana kim oldugumu anlatır buraya beni aşalayacak yazılar icin yazmadım şimdi sen kadı köydeki bursa fb macınada gitmedimi yalan söledimi sanırsın birdaha karşındakini tanı öle zeka testi yap zavalı cocuk isterseniz siteden atın ama bana hakaret eden biri özelikle anadoludan olan kişileri karalıyorsa demeki anadolu bitmiştir

esesyüşel sen git kendi krmzı şmşek forumunda yaz buralara cok takılırsan burdan cıkamazsınhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon4.gif Bursalıları sevmeyiz ama adamlar kadıköyde cok iyi mücadele etti. Siz kendi evinizde fb ye karşı koşmadınız bile belkide gücünüz okadar.

bariskaratas
20.04.2011, 12:47
Kardeşim beni tanıyan tanır ne oldugum ne yaptıgım macdan önce yazdım Eskişehirspor.coma
Ama siz 10 yaşındaki cocugun zekasına taktınız hakaret ettiniz ne diyem size gözümden düştünüz yazılanlara baktıkca neler görüyorum manasını felan bilmem ben ben acık acık yazarım kimsenin cesaret etmedigi şeylere ama şunuda biliyorumki ben takip ediliyorum yargı yolu acık olmasın diye bazı şeyleri yazamıyorum artık dedikodu diyip geciyorum

Burda kimse Eskişehirspor taraftarını kücük görmesin özeliklede helvacı61 bilmedigin insan hakında kücük yada Eskişehirspor taraftarlarını kücük görme cokda fazla yazıpta ortamı germeyecem taki helvacı özür dileyene kadar

Arkadaşım Trabzonspor taraftarın en çok sevdiği takımdır Eskişehirspor.
Ama sen böyle bir kaç kişinin sözlerine kafayı takarak cevap yazarsan bak o zaman sizin forumda yazanlara. Ama onları da asıl es es taraftarıyla bir tutmuyoruz biz. O yüzden bazı şeyleri kafaya takmayacaksın. O kadar kusur kadı kızında da olur diyeceksin ki dostluk baki kalsın.

Samet Berber
20.04.2011, 12:49
Hocam pardon da hiçbirşey anlamıyorum yazdıklarından , problem bende heralde .

Çelme takmak için kı.ımızı yırtacağız mı diyorsun yani ? Yırtmazsanız adam değilsiniz !

UĞUR DURTAŞ
20.04.2011, 12:53
serkan ilk yarıdaki serkan değil,ilk yarıda her maçımızda harikalar yarıtıyordu,ikinci bizim bildiğimiz serkan gibi oynamıyor,serkan da form düşüklüğü var buna bağlı olarakta kendisi çok sık yerde kalıyor bu demek değildirki serkan oynamasın serkan bu halinle bile kalan 5 maçımızda sahada var olmalı kesinlikle....
-bu konuyu çok dile getirdim yine getireceğim rakip oyuncular sakatlanıyor 4 hafta diyorlar 6 hafta diyorlar 1-2 hafta erken sahalara dönüyorlar bizim oyuncuların sakatlıkları 3 hafta diyorlar bu 5 hafta oluyor iyileşti diyorlar 1 ay sahalarda yoklar anlamış değilim engin bizim için gerekli bir oyuncu iyileşeli 1 ay oldu.....
eses zor maç bu maçı alırsak önümüzün açılacağını düşünüyorum,inşallah kazanan taraf oluruz.
tolga,serkan,egemen,giray,cale,ceyhun,selçuk,colma n,jaja,burak umut diyorum.

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 12:54
Cemalettin abi o maçtan sonra arkadaşa demiştim ''Bu 1 puan bizi Şampiyon yapacak diye'' totemim devam ediyor..Allah yüzümüzü kara çıkartmasın..

inşallah dediğin gibi olur.

aslında o kadar beraberlik aldık hiç bu 1 puan bizi şampiyon yapacak demeci duymadık.

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 12:54
fener'e yattık Trabzon'a yatmayız diyor arkadaş..
Yatmayın biz yatırırız :)

magicyattara
20.04.2011, 12:55
Kardeşim beni tanıyan tanır ne oldugum ne yaptıgım macdan önce yazdım Eskişehirspor.coma
Ama siz 10 yaşındaki cocugun zekasına taktınız hakaret ettiniz ne diyem size gözümden düştünüz yazılanlara baktıkca neler görüyorum manasını felan bilmem ben ben acık acık yazarım kimsenin cesaret etmedigi şeylere ama şunuda biliyorumki ben takip ediliyorum yargı yolu acık olmasın diye bazı şeyleri yazamıyorum artık dedikodu diyip geciyorum

Burda kimse Eskişehirspor taraftarını kücük görmesin özeliklede helvacı61 bilmedigin insan hakında kücük yada Eskişehirspor taraftarlarını kücük görme cokda fazla yazıpta ortamı germeyecem taki helvacı özür dileyene kadar

Eskişehir-fener maçından sonra şunu yazmıştım.."Eses,bizansa bu akşam boyun eğdi"..boyun eğmenin ne manaya geldiğini zamanı gelince görürsünüz..muhtemelen bu gidişatınızın sonu pek parlak olmayacak..

Biz cuma akşamı sizi yener yolumuza devam ederiz..sağlıcakla kal..

Kararttığım yerde vermeye çalıştığın göz dağını anlamadım sanma..her Eskişehir maçı öncesi olduğu gibi bu maçta da ortamı geren tarafsınız..size fenerle hayırlı sevişmeler dilerim..

İlyas BAHADIR
20.04.2011, 12:56
fener'e yattık Trabzon'a yatmayız diyor arkadaş..
Yatmayın biz yatırırız :)
Ben öyle dediğini sanmıyorum, febeye yattılar her ne kadar biz istemesekde, ama size aynı şeyi yapmayacaklar önleminizi alın bilginiz olsun diyor bence

Sami Kuk
20.04.2011, 12:58
Bu maçta eses taraftarıda ateşli olacaktır.Fener macı gibi olmaz.Çünkü fener maçındaki taraftarın hemen hemen yarısı fenerliydi..

28TS61
20.04.2011, 12:58
Ihsan ugursuzun tekisin.Bir gittin Türkiyeye Puanlar gitti.Sen Almanyada kal, Kampa gidersin.

:)

yok bu sefer isi garantiye aliyorum. karabük macina kadar hic bir maca gitmicem :)

32. hafta: buca (D)
33. hafta: i.b.b.
34. hafta: karabük (D)

32. ve 33. haftada dayimin dügünü oldugundan mecburen istanbuldayim.
yani maclari stada gidip izleme imkanim olmicak :D

zaten dayimada kizginim. madem evlenceksin 6 ay önce yada 6 ay sonra evlenseydi keske :D
28 yildir bu ani bekliyoruz o da bula bula bu zamani buldu evlencek

ANIL
20.04.2011, 12:59
Bülent hoca iyidr. İBB macında bencede penaltı olmazyan pozisyona penaltı caldıhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif Ayrıca ş. liginde iyi bir takım için malgadan baptista forvete cok lazım bir isim maliyetide cok uygun 7m$ sanırım

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 13:01
lütfen arkadaşlar seviyeli olalım nedir ya yattı falan kimkime ne vermiş:) bize kimse yatmasın çıksın maçını adam gibi oynasın ben şaibeli ne bir maç kazanmak neden bir şampiyonluk isterim fb ye helali hoş olsun o şampiyonluk derim....

AyhanPe
20.04.2011, 13:02
lütfen arkadaşlar seviyeli olalım nedir ya yattı falan kimkime ne vermiş:) bize kimse yatmasın çıksın maçını adam gibi oynasın ben şaibeli ne bir maç kazanmak neden bir şampiyonluk isterim fb ye helali hoş olsun o şampiyonluk derim....

onlar kazanirsa saibeli olacak zaten..

Erdal
20.04.2011, 13:03
Maç başlığına yazmama uğuru deniyorum ama dayanamadım en sonunda.....
Öncelikle buraya gelip yazmaya uğraşan her Es Es linin samimi olduğuna eminim. Kaldı ki yücel in söylediklerini azıcık Eskişehir forumunu takip edenler bilir...Eskişehir taraftarı da durumdan muzdarip....Ama yapacakları ve yapabilecekleri bir şey yok....Kabul edin ki taraftar ın talepleri her zaman yansımıyor yukarıya Türk futboluna....Bence de Eskişehir Fener maçı Eskişehir in ismine geçmişine yakışır bir maç olmadı...Aklı başında her Es Es li de bunu biliyor zaten.....Ama bunu buraya gelip bize bir şeyler anlatmaya çalışan misafirin yüzüne vurmak olmamalı Trabzonspor duruşu....Ne yapabildik ki Gökdeniz meselesinde?....Lütfen birilerinin yüzüne bir şeyler vururken empati yapmayı deneyin....

Ne Eskişehirspor'dan ne de hiç bir takımdan farklı muamele istemiyorum...Sahaya çıkıp adam gibi futbol oynamalarını istiyorum...Eskişehir dostumuz mu? Hayır olmamalı da....Hiç kimse dostumuz olmamalı....Sadece saygı duyduğumuz camialar olmalı....Eskişehirspor hocası başkanı ve bir takım futbolcuları ile benden yana bu saygıyı hak etmedi....Ama Eskişehir taraftarı benim için hala saygındır...İyi bir rakiptir...Bana dost değil adam gibi omurgalı rakip lazım....Umarım Eskişehir gövdesine layık bir gömlek bulur...Bülent Uygun bu değil...Yan yana koyunca Amigo Orhan la Bülent i olmuyor kabul edin...Nasıl Ali Kemal ile Fatih Akyel yan yana durmamışsa bu da öyle.....

Tangerine Dream
20.04.2011, 13:05
Bülent hoca iyidr. İBB macında bencede penaltı olmazyan pozisyona penaltı caldıhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif Ayrıca ş. liginde iyi bir takım için malgadan baptista forvete cok lazım bir isim maliyetide cok uygun 7m$ sanırım

Penaltı olmadığını nereden çıkartıyorsun? Elbette penaltıydı. Kafa topuna yükselen futbolcuya hafif dokunmak bile dengesini bozar. O penaltıyı çalana kadar vermediği faullerle ve avantaj hakkını sürekli rakibe kullanmakla hepimizi çileden çıkarmıştı.

vivanet
20.04.2011, 13:05
yahu es es bize yatsa ne olucak yatmasa ne olucak.biz bu zamana kadar eskişehirspor'u hep yattıkları içinmi yendik..:) allah allah sanki es es değilde real madrid eti ne butu ne..:)

Gordon Freeman
20.04.2011, 13:06

Aynen..Bu tür şampiyonluklar Fenere yaraşır..Trabzonspor varsın 2. olsun nolucak sanki..Biz yine şerefli Trabzonsporumuzun peşinden koşucaz.

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 13:07
onlar kazanirsa saibeli olacak zaten..

ben helel ettim....

Cengiz Çubukcu
20.04.2011, 13:08
Eskişehirli dostlarımıza tıpkı fb'lilerin yaptığı gibi yapıyoruz, onları haketmedikleri şekilde itham ediyoruz bu bize yakışmıyor....maçın sonucu ne olursa olsun kötü niyet aramamalıyız artık..ben yine de 2-1 galip geleceğimizi düşünüyorum :)

Erdal
Olan oldu..Bizim maçta nasıl oynarlarsa oynasınlar hakkını versinler futbolun...Ama önümüzdeki sene gözüm üzerinde olacak Eskişehir in....Vanspor mu olacak Karşıyaka mı....Kayserispor mu olacak Bursaspor mu....Belki dualarımız kabul olmuyor ama şurası kesin ki bedduamız oluyor....Tarih buna şahittir....

TSelif
ben helel ettim....
Öyle bir şey olmayacak ama olursa da ben helal etmiyorum. ALLAH başka şekilde çıkarsın bu sevinçlerini onlardan :)

Uğur Kalyoncu
20.04.2011, 13:09
Eses yücel bu söylediklerin bizim bilmediğimiz şeyler değil,biz de biliyoruz bülentin puan almak için her türlü psiliği yapacağını,oynamaktan ziyade oynatmayacağını,dışarı giden topların içeri geç gireceğini,ve yere düşen futbolcuların kolay kolay kalkmayacağını ama önemli değil bizim çocuklar inandı,öyle de olsa böyle de olsa kazanacağız,haa eskişehir taraftarları olarak sizin göreviniz bize bunları söylemek değil sizin göreviniz anadolunun ağabeyiyiz nutukları atıyorsunuz ya ona yakışır şekilde bizim şampiyonluğumuzu istemeniz gerekirse de bize destek vermenizdir,haa bu yatma olayı değil biz hiç kimse bize yatsın demiyoruz,bizim cengaverler çıkar aslanlar gibi oynarlar maçı da kazanırlar ama madem fb ye yatıyosun eğer anadolunın ağabeyi olduğunu iddia ediyosan o zaman bize de yatacaksın...

Cemalettin Taşkın
20.04.2011, 13:10
şu anda eskişehir maçını yönetecek en iyi hakem bülent yıldırımdır. inşallah yanılmam ama bu sezon 4 maçımızı yönetmiş 4 galibiyet almışız 3'ü deplasmanda hemde.

AyhanPe
20.04.2011, 13:10
yahu es es bize yatsa ne olucak yatmasa ne olucak.biz bu zamana kadar eskişehirspor'u hep yattıkları içinmi yendik..:) allah allah sanki es es değilde real madrid eti ne butu ne..:)

ne demek eti ne butu ne..ilk devre beraberligi aldi hatta onur olmasaydi kazanabilirdi de..evet fb macindan sonra o kadar sempati besledigim bu takima icten ice kirginligim var ama bunu dillendirmenin pekte anlami yok..

bu mactan cekiniyoruz ama buralara kadar gelmisken futbolcular bu isin pesini birakmazlar..

Erdal
20.04.2011, 13:11
2005 de 11 maç kaznadığımız süreçte tek beraberliğimiz Akçabat Sebatspor la idi bizim.....Kimseden bir şey beklemiyoruz....Tek istediğimiz omurgalı rakiplerimiz olsun....Bize nasılsan İstanbul a da öyle.....

Ali YİĞİT
20.04.2011, 13:12
Kaç defa Es-Esli olupta iyi dileklerini ve bizlere bazı uyarılarda bulunup dikkat çekenleri hep aşağıladınız bilmiyorum.
Ama sonuna kadar ayıp ediyorsunuz...

Eseslilerin hemen hepsi biliyor fb maçının satıldığını ama onların ellerinden de bişey gelmiyor. Yöneticisinden teknik direktörlerine kadar hepsi Fbli.Hatta şunu da söyleyeyim eses fb maçında açıkta oturanların yarısına yakını Fb liydi.Çift cinsiyetli eseslilerdi.Hayal kırıklığı yaşadılar ve ortada kaldılar.Taraftar olarak en zor durum şimdi onların pozisyonu bir anlayın yahu takımları Fbye yatmış alenen ve bunu içlerine sindiremiyorlar haklılar da şimdi bu hafta bizle oynayacaklar bize de yatsın diyenleri de var yatmasın diyenleri de.Maça asılsın yenelim diyeni de mevcut,Paf takımla çıkalım diyeni de.
Yani adamlar mağdur kısacası bu maçtan hangi sonuç çıkarsa çıksın Eses bir yerlerden Fişlenecek.
Biz onlarla düşman değiliz.
Bi kişini ağzına bakıpta sen abisin biz kardeşiz diye sidik yarıştırmaya hiç gerek yok.
Kuruluş amaçlarımız belli Antibizans.

Şu güzel günlerde ortamı germeyi bırakalım,özellikle de bazı taraftarlarımız çok acımasız.

Neyse diyeceğim o ki Tribün kültürü yok olmasın,3 kız kardeşler daima ezilsin ve biz şampiyon olamıyorsak Eses olsun,Karşıyaka olsun,Göztepe olsun...

U.Sadıkoğlu
Bülent Uygun ilk yarıda olduğu gibi yine 11 defans yapacak..
Eskişehirspor taraftarı genel itibariyle bize sempati duyar bizde onlara öyle..

Fakat ben bu sempatiyi Eskişehir yönetimine , futbolcusuna veya her hangi bir zımbırtısına duymuyorum.. Ama taraftarıyla adamlar Türkiye'nin sayılı tribünlerinden.. İnşallah iki takımda iyi futbol oynar ve sahadan galibiyetle ayrılan taraf biz oluruz :)

DNA-TS
Erdal baskan ayni düşünceleri paylaşıyoruz .
Ayriuetten çok Muhabbet tez ayrılık getirir konuyu uzattmayalim hedefe kilitlenelim camia olarrak kalmış bes maçımız şurada.1-0 alıp Pilota baglayalim

Fatih Özkan
Allah utandırmasın!

cihayan
20.04.2011, 13:13

Sen hic merak etme bize kimse yatmaz zaten. Boyle bir seyi kimsenin ne bekledigi, ne de istedigi var. Bize her gelen vatan, millet, Sakarya elinden gelenden fazlasini oynar. Bu Cuma aksami karsimizda bize celme takmak icin her yol mubahtir diyen bir fenerkulu hoca ve benzeri yonetimin takimina karsi oynayacagiz. 27 yil sonra sampiyon oluyoruz mu'nun cevabini da alacagiz buyuk bir ihtimalle. Nedense ben Eses'in takim olarak gucunden cok tum bu diger unsurlarin ne derece etkili olacagini ve bizi durdurmaya yetip yetmeyeceginin kaygisini tasiyorum. Cuma aksami statta I.ne Trabzon olamazsin sampiyon seslerini bile duyabiliriz. Nereden nereye....

Samet Berber
20.04.2011, 13:14
Giresun başlamış fb taraftarlığına :) .

Gerek yoktu böyle birşeye , ilk baştada söylemiştim.

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 13:14
ne demek eti ne butu ne..ilk devre beraberligi aldi hatta onur olmasaydi kazanabilirdi de..evet fb macindan sonra o kadar sempati besledigim bu takima icten ice kirginligim var ama bunu dillendirmenin pekte anlami yok..

bu mactan cekiniyoruz ama buralara kadar gelmisken futbolcular bu isin pesini birakmazlar..

ilk devre dk 90+2 yanılmıyorsam jaja'nın volesını çizgiden 3 kişi çıkardı nasıl bir maç oldu gerisini sen düşün artık....bu maçta es es ister istemez açık oynucak kendi evinde bize puan vermemek için saldırıp gol arıcaktır ki golü biz bulmamız lazım ilk önce golü atarsak es es saldıracaktır daha çok bizde kontra ataklan sonuça gidip haftayı rahat geçiririz diye düşünüyorum...

bariskaratas
20.04.2011, 13:15
Es es taraftarını 2 sene önce hatırlıyorum. biz 3-0 öndeyken stadı inletiyorlardı. Helal olsun dedim. Mac 5-2 bitti. O macta 3-0 iken oyle bagıran bir seyirci neden 2-1 lik macta cıtı cıkmaz acaba.
Ama Eses liler kendileri diyor zaten. Bülentin yönetimin maçı verdiğini anlayınca hiç birinde o istek kalmamış. Bu da doğrudur.
Burda Eses taraftarına değil bülent in yönetimlerinin aleyhine şeyler yazın. Durup dururken sevdiğimiz bir takımın taraftarı ile gerginliğe girmeyelim.
Onlar desteklesin takımlarını güzelce biz de destekleyelim ve inşallah biz kazanacağız. Kazanınca da eminim ki o takımlarını gönülden destekleyen, bağıran Eses taraftarı bir çoğu da bizi kazandığımız için tebrik edecektir.

AyhanPe
ben helel ettim....

fb yemi ettin?..bu dünki olaylardan sonra umarim fb bir tasta iki kus vurmaz..sampiyonluk olmazsa kendimi akyazi ile avunmaya hazirlarken ondan da olmayalim..

bu sene 2011 yaz olimpiyatlarida var..hersey gercekten cok güzel olabilir ama terside olabilir..

sampiyonlugu kaybedersek siyasi bi tarafa kayacak olay..

Ahmet Başkaya
5 Maçı da alacağız lamı cimi yok .

Rakip 15 kişi de çıksa yeneceğiz . Eskişehir , Antep kim olursa olsun zerre korkum da yok . Bi an önce Cuma gelse de . Şu fenerlileri bir daha mal etsek . :D

Abluka
--------Tolga
Giray-Glo-Egemen-cale

dizilişini görebiliriz Şenol Hoca'dan tutar mı?Bence iyi orta gol getirir =)

AyhanPe
20.04.2011, 13:16
ilk devre dk 90+2 yanılmıyorsam jaja'nın volesını çizgiden 3 kişi çıkardı nasıl bir maç oldu gerisini sen düşün artık....bu maçta es es ister istemez açık oynucak kendi evinde bize puan vermemek için saldırıp gol arıcaktır ki golü biz bulmamız lazım ilk önce golü atarsak es es saldıracaktır daha çok bizde kontra ataklan sonuça gidip haftayı rahat geçiririz diye düşünüyorum...

ondan bir dk öncede onur un müthis kurtarisi vardi..o gol olsaydi zaten jaja nin pozisyonu yasanmayacakti bile..

ispiroğ61
20.04.2011, 13:17
Beyler bizim için satışa çıkan biletler tükendi diyorlar maça gidecek olan arkadaşlar hangi taraftan alacaksınız biletleri.. Bizde rakip tarafa girmeyi düşünüyoruz 2 kişi..

Cevap verecek kimse yok mu??

vivanet
20.04.2011, 13:18
bi tavuk tirmidi olsa yenirdi şimdi...:)

Erdal
Barış bunun kendi içinde nedenleri var....O gün tribünde bir çok Fener li Eskişehirli kılığına girmişti....Ha bir tribün buna nasıl müsade eder...Bizim işimiz değil...Kendileri konuşsun...Kendileri çözsün....Bizim beddua hakkımız saklı sadece...Ve inanın bana bizim ahımızı alan buluyor hak ettiğini...

Ayrıca yemişim uğurunu yenip geçeceğiz evelallah....

Ali YİĞİT
Kaç defa Es-Esli olupta iyi dileklerini ve bizlere bazı uyarılarda bulunup dikkat çekenleri hep aşağıladınız bilmiyorum.

Eseslilerin hemen hepsi biliyor fb maçının satıldığını ama onların ellerinden de bişey gelmiyor. Yöneticisinden teknik direktörlerine kadar hepsi Fbli.Hatta şunu da söyleyeyim eses fb maçında açıkta oturanların yarısına yakını Fb liydi.Çift cinsiyetli eseslilerdi.Hayal kırıklığı yaşadılar ve ortada kaldılar.Taraftar olarak en zor durum şimdi onların pozisyonu bir anlayın yahu takımları Fbye yatmış alenen ve bunu içlerine sindiremiyorlar haklılar da şimdi bu hafta bizle oynayacaklar bize de yatsın diyenleri de var yatmasın diyenleri de.Maça asılsın yenelim diyeni de mevcut,Paf takımla çıkalım diyeni de.
Yani adamlar mağdur kısacası bu maçtan hangi sonuç çıkarsa çıksın Eses bir yerlerden Fişlenecek.
Bi kişini ağzına bakıpta sen abisin biz kardeşiz diye sidik yarıştırmaya hiç gerek yok.

Şu güzel günlerde ortamı germeyi bırakalım,özellikle de bazı taraftarlarımız çok acımasız.

Neyse diyeceğim o ki Tribün kültürü yok olmasın,3 kız kardeşler daima ezilsin ve biz şampiyon olamıyorsak Eses olsun,Karşıyaka olsun,Göztepe olsun...

Arkada kalmasın..

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 13:19
Eskişehirspor forumuna gireyim dedim adamlar Trabzon Şampiyon olsun diyor..
Forum 2'ye bölünmüş resmen tıpkı bizim geçen sene ki son maçımız gibi :D

Seviyoruz EsEs'i ama sadece taraftarını : )

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 13:19

kimse burda bence eses taraftarına bişe demiyo zaten farkındamsın bilmiyorum nediyo bizimkiler eses lilerin içindeki fb liler burda kimse eses tarafatrına bişe demiyo olayı çarptırmayalım....bir sorun varsa bülent uygun ve es es başkanıdır oda maçı göz göre göre maçı satmasıdır ama yanlış yaptılar dedigin gibi sonuç ne olursa olsun eses zorda kalıçak....

lazkerem
20.04.2011, 13:20
bu maçta es es ister istemez açık oynucak kendi evinde bize puan vermemek için saldırıp gol arıcaktır ki golü biz bulmamız lazım ilk önce golü atarsak es es saldıracaktır daha çok bizde kontra ataklan sonuça gidip haftayı rahat geçiririz diye düşünüyorum...

bülent saldırınca Trabzon'un onu haşat edeceğini çok iyi bilir aynen avni akerdeki gibi daha ilk dakikadan itibaren zaman geçirmeye çalışan ortamı gerecek hareketler yapan bir es-es bekliyorum

AyhanPe
20.04.2011, 13:20
Barış bunun kendi içinde nedenleri var....O gün tribünde bir çok Fener li Eskişehirli kılığına girmişti....Ha bir tribün buna nasıl müsade eder...Bizim işimiz değil...Kendileri konuşsun...Kendileri çözsün....Bizim beddua hakkımız saklı sadece...Ve inanın bana bizim ahımızı alan buluyor hak ettiğini...

erdal abi seni görünce burda rahatliyorum acikcasi..ben bülent in sivasspor daki basarisini gelecek yillarda eskisehir de tekrarlayacagina inaniyorum..bizden puan alirsalarda yardimcilari cok olacaktir..

winner
20.04.2011, 13:21
Maçın hakemi bence bülent yıldırım olur.

Başka bir alternatif yok gibi.

Sürpriz kuddusi müftüoğlu ama zor.

Bende ahmet çakar gibi oldum.

DNA-TS
20.04.2011, 13:22
Bakalım atkiyla formayla sokaklarda dolaşanlara hareket cekeceklermi merak ediyorum

Armağan Dere
Siz de oynayın sizi de yeneriz yeter ki oynayın.ama renktaşınız Vanspor gibi olmayın..

Tangerine Dream
Es-Es taraftarı yedikleri o iki golden sonra stadı terketseydi çok anlamlı bir mesaj vermiş olurlardı.

Samet Berber

Kayseri'nin durumu ortada , Allah biliyor onlara ettiğim beddua'yı kimseye etmemişimdir.

Umarım 3 puanı alırız , Eses'e her zaman saygımız vardır ama buraya gelip fener'e yattık size yatmayacağız demeleri hoş olmadı .

Emre GÜRDAL
20.04.2011, 13:23
ondan bir dk öncede onur un müthis kurtarisi vardi..o gol olsaydi zaten jaja nin pozisyonu yasanmayacakti bile..

o ole olsaydı bu bole olsaydı halamın bıyıgı olsaydı dayım amcam olurdu falan filan....ben eses o maçta nasıl oyandıgna bakarım saldırmadı sadec bizi durdudu son dk da serdar topa vuramadı onur kuratadı ama maçın 1 dk 90 dk kadar 9 kişi defans yaptı 90+2 de 3 defans oyuncusu kale çizgisinin üstğndeydi...

bordo08
20.04.2011, 13:24
Bu maçtada eses taraftarından fazla fenerli gelir ve çılgınca desteklerler fener maçınadki gibi herşeyi kabullenmiş sus pus tatarftar görmeyiz kuşkusuz...

AyhanPe
20.04.2011, 13:25
o ole olsaydı bu bole olsaydı halamın bıyıgı olsaydı dayım amcam olurdu falan filan....ben eses o maçta nasıl oyandıgna bakarım saldırmadı sadec bizi durdudu son dk da serdar topa vuramadı onur kuratadı ama maçın 1 dk 90 dk kadar 9 kişi defans yaptı 90+2 de 3 defans oyuncusu kale çizgisinin üstğndeydi...

bende öyle gecen bir macta bile son dk golüyle yenilebilirdik demeye calisiyorum..asagi yukari ayni oyunu oynamaya calisacaklardir..bir deplasman takimi gibi oynayacaklardir..

Erdal
20.04.2011, 13:25
Üniversitelilerden oluşan takımın hikayesini, Amigo Orhan ın hikayesini, 10 ooo kişi trenle kamyonlarla İstanbul deplasmanına gitmelerinin hikayesini okurken ağlamıştım....Bir Trabzonsporluyu ağlatacak bir geçmişe sahip bir camia bu maziye sahip çıkacak mı çıkmayacak mı kendileri karar verirler.....Hak ettikleri sürece saygı duyarız....Aksi takdirde yıkıp geçeriz....İşimiz gücümüz var Avrupa Türk takımı görmeli artık.....

Helvacı61
20.04.2011, 13:26

bizim burada ağabey yada baba terimlerimiz elbette futbol takımı bağlamında söylenen tabirdir. nasıl ki senin eskişehiri ağabey tarif ettiğin gibi. şunu kabul et taraftarınızın ve takımınızın bursa maçında oluşturduğu ambiyansa bakın birde fener maçında oluşan atmosfere 1000 tane fener taraftarı kendi sahasında ki gibi atmosfer oluşturdu. bizim bildiğimiz eskişehir taraftarı bu değildi. şundan eminim gerçek eskişehir taraftarı fener maçında içi acımıştır. ve onlar her türlü saygıyı hakeden eskişehir taraftarıdır. senin eskişehir taraftarı olduğuna bile inanmıyorum. biz 3 puan için karakterimizi değiştirecek olsaydık trabzonspor taraftarı olamazdık. sahanızda maçımız var diye 3 puana ihtiyacımız var diye gelip burada bizi maymuna çeviremezsin. maç sahada oynanır.

bariskaratas
20.04.2011, 13:28

Evet hem de hem de bence maçın verildiğini de hissettiler.
Yoksa ben hayatımda o kadar sessiz bir Eskişehir tribünü görmedim.
Dediğin gibi yarısı fenerliydi eses tribününe giren diğerleri de artık moralmen çökmüştü böyle satılmış maçı görünce

DNA-TS
20.04.2011, 13:29
Birde bu dostluk kardeslik muhabbeti nasıl çıkıyor onuda anlatayım.eğer deplasmana gidip bedava bileet almak rahat dolaşmak bisiler icip agirlanmak istersen kardes ,dost oluyorsun.sonra oda gelip sende aynı şeyi yapıyor ve kardes oluyoruz biLe hiç alakası yok yani tamamen duygusal;)

winner
20.04.2011, 13:29
Lugano’nun faulü Çizme’de manşet

10:30 | 20 Nisan 2011
http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/04/20/lugano-nun-faulu-cizme-de-manset-1287470.Jpeg

F.BAHÇE’NİN Uruguaylı savunma oyuncusu (http://www.milliyet.com.tr/index/savunma%20oyuncusu) Diego Lugano (http://www.milliyet.com.tr/index/Lugano)’nun geçen hafta sonu oynanan Gaziantepspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Gaziantepspor) maçında, rakibi Wagner’in ayağına basma anının görüntüleri İtalya (http://www.milliyet.com.tr/index/Italya)’da yankı buldu.
Corriere dello Sport’un internet (http://www.milliyet.com.tr/index/internet) sitesinin ana sayfasında yer bulan görüntüde, Lugano’nun yaptığı faulden sonra yerde yatan Gaziantepsporlu Wagner’in ayağına basış anı yer aldı. Görüntünün altına yapılan yorumda, Lugano’nun rakibine çok kötü bir faul yaptığı belirtildi. 31 yaşındaki stoperi İtalyan kulüplerinin takip ettiği biliniyor.

İstanbul takımlarının taraftarları olsa şöyle derdi herhalde: "i..e basın bunu da yazın"

Ama ben demiyorum...

Tunay ERDEM
20.04.2011, 13:30
Öncelikle Selamun alaküm
Cokda fazla bişe yazmak istemiyorum birileri haber türkde beni arıyor canlı yayında ama ben kutsal topraklara döndüm
Gelecek arkadaşlarada kazasıs belasıs hayırlı yolcukluklar dilerim mac esnasın da dikat edin tahriklere kapılmayın sizinde bizimde aramızda bir takım 3 şahızlar ola bilir karadeniz insanına yakışan şekilde gelin gidin ha demiyorum Biz Eskişehirspor olarak sizi seviyoruz macı vercez gibi şeyler oynanacak ve sonuc beli olacak temenimiz Anadoludan şampiyon cıkmasıdır asla bizans degildir o yüzden bazı şeyler biz taraftarlarıda aşıyor ama bilinki gönlümüz sizinledir
Bazı arkadaşlar bilet kalmadı felan diyor biletlerin satışa cıktıgından haberim yok daha sanmıyorumda satışa cıkacagından Bazı arkadaşlarda Eskişehir arasına girsek nasıl olur felan yazmış bence sakıncalı olur kendini bilmeyen birileri cıka bilir vede cıkar her konuda yardımcı olmak isterdim ama Gönül bagıyla hiç tanıdıgım yok aranızda Tüm anadolu takımlarında var ama ts den yok yok derkende bizasdanda yok ne msn nede faceden yok cünkü kabul etmiyorum ts den hiç denk gelmedi neyse daha fazla bişe yazmayım umuyorumki bu formuda pek cok kişi takip ediyor

EsEsYuCeL....

abi, şu sıralar eskişehir taraftarını bir tarafta, oyuncularını ve idarecilerini başka tarafta tutuyoruz. fb maçında olanları herkes gördü, maalesef eskişehir takımı taraftarlarının onuruna leke sürdü o maçta, başta bülent uygun olmak üzere..

bizim maç ise çok çetin geçecek, eğerki eskişehirspor bizim maçımıza avrupaya gideceğim diye hazırlanıyor ve muhtemel alacağı puanlar bu yolda işine gelecekse helali hoş olsun; ama öyle olmadığını duyuyor ve görüyoruz. maalesefki baştaki karakomutan takımı birilerine yaranabilmek için hazırlıyor ve eskişehir taraftarı için değil kendi menfaatleri için sahaya sürüyor. saygılar...

Jester
Niye bu kadar rakip takımla, yatma-kalkma işleriyle uğraşıyoruz anlayamıyorum.
Önce kendimize bakalım, işimizi yapalım.
Önce hocamız doğru bir orta saha yapsın mesela.
Biz yanlış işler yapmazsak son beş haftada hepsi bizden ikişer üçer gömlek aşağıda olan 5 rakibimizi de yeneriz.
Eğer yenemezsek bu kimsenin değil, kendi yaptıklarımızın veya yapmadıklarımızın sonucu olacaktır.

Ali YİĞİT
bizim burada ağabey yada baba terimlerimiz elbette futbol takımı bağlamında söylenen tabirdir. nasıl ki senin eskişehiri ağabey tarif ettiğin gibi. şunu kabul et taraftarınızın ve takımınızın bursa maçında oluşturduğu ambiyansa bakın birde fener maçında oluşan atmosfere 1000 tane fener taraftarı kendi sahasında ki gibi atmosfer oluşturdu. bizim bildiğimiz eskişehir taraftarı bu değildi. şundan eminim gerçek eskişehir taraftarı fener maçında içi acımıştır. ve onlar her türlü saygıyı hakeden eskişehir taraftarıdır. senin eskişehir taraftarı olduğuna bile inanmıyorum. biz 3 puan için karakterimizi değiştirecek olsaydık trabzonspor taraftarı olamazdık. sahanızda maçımız var diye 3 puana ihtiyacımız var diye gelip burada bizi maymuna çeviremezsin. maç sahada oynanır.

Kimsenin kimseyi maymuna çevirmek gibi bi çabası yok.Bi otur soluklan abicim allah aşkına ya ne bu celal sende ki.:mad:

Armağan Dere
20.04.2011, 13:32
Niye bu kadar rakip takımla, yatma-kalkma işleriyle uğraşıyoruz anlayamıyorum.
Önce kendimize bakalım, işimizi yapalım.
Önce hocamız doğru bir orta saha yapsın mesela.
Biz yanlış işler yapmazsak son beş haftada hepsi bizden ikişer üçer gömlek aşağıda olan 5 rakibimizi de yeneriz.
Eğer yenemezsek bu kimsenin değil, kendi yaptıklarımızın veya yapmadıklarımızın sonucu olacaktır.

Kısmet de olucak abi..Van ve Fener maçlarında 25-30 pozisyona girip 1 gol attık sadece..

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2011, 13:32
Ne yapıp edip Es Es tribünlerinde olmamız lazım.

Taraftar önemli. Yönetim, Vali, Belediye Başkanı, Siyesetçi, Bürokrat kim varsa orda olmalı.

U.Sadıkoğlu
20.04.2011, 13:34
Şenol Güneş'e laf eden arkadaş içiip gelmiş olmalı o kadrodan nasıl bir orta saha bekliyorsun xavi ve iniesta'yı hoca yedekmi bırakıyor ???

doctorsurgeon
20.04.2011, 13:34
Bugüne kadar hep saygı ve sevgiyle baktığım ESES'in bu maçta antibizans felsefesine uygun davranmasını bekliyorum. Ancak üzülerek görüyorum ki, başlarındaki bu çürümüş yönetim ve teknik direktörleri sebebiyle bu felsefe bu sene kahrolsun anadolu yaşasın bizans şeklini aldı. Bu maç ESES için seçim maçı, Anadolu'nun ilk başkaldırısını inşa eden kuruluş felsefesini mi seçecek yoksa fbnin neferi bülonun felsefesini mi. Fenerbahçenin yapmacık, çıkarcı dostluğunu mu seçecek, yıllardır zaten devam eden Trabzonspor'un içten ve ebedi dostluğunu mu.