PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

samway
18.04.2011, 13:31
en rahat macımız olacak zerre kadar suphem yok

My
18.04.2011, 13:37
EsEs'i geçtiğimiz zama dahi hiç bir şey bitmiş değil.
Hatta önümüzde EsEs'ten daha zorlu rakipler var.

Ilelioglu
18.04.2011, 13:39
EsEs'i geçtiğimiz zama dahi hiç bir şey bitmiş değil.
Hatta önümüzde EsEs'ten daha zorlu rakipler var.

Aynen her mac zor, kolay mac yok artik bunu herkes anlamali.

Simdi Eskisehir, digerlerini daha sonra düsünecegiz.

;):)

Semih GÜL
18.04.2011, 13:39
Arkadaşar bir sorum olacak, eskişehir tribününe girsem bizim tarafa geçebilir miyim?
Geçersem eskişehirin hangi tribünden en rahat geçerim?
Son olarak böyle birşeye girişsem çok mu macera olur?

Bilen varmıdır içimizde?

bariskaratas
18.04.2011, 13:41
Bizim şansımız tutuyor onlara hep ama dediğin gibi dikkatli olmak lazım artık maç seçmemek her maça asılmak lazım abi.

evet
puan acılsa bile rehavete kapılmamak lazım
ornek vanspor ve fener macları 96 da

tamuğ yamtar
Tabi görünürde Eskişehir ve Gaziantep maçları diğer maçlara göre daha zor.

Ancak kalan 5 maçta aynı zorlukta.

Karabük çokta kolay takım değil.

İlk yarı da ki maçı da kendi kalelerine attıkları golden sonra çözebilmiştik.

Bildiğim kadarıyla da yakın zaman da kendileri, federasyonla ilgili bir tartışmada Fener'e destek çıkmışlardı.

Gerçi bu bize karşı aşırı motivasyonla oynayacakları anlamına gelmez.

Aslında duygular karışık.

Rahat alırız diyorum, 10 dakika sonra çok zor geçer diyorum.

Mustafa Demir
dun tv8 de sinan reis dediki bu Trabzon artik puan kaybetmez puan kaybetmesi mucize olur dedi :D

Fatih Öztürk
18.04.2011, 13:49
Arkadaşar bir sorum olacak, eskişehir tribününe girsem bizim tarafa geçebilir miyim?
Geçersem eskişehirin hangi tribünden en rahat geçerim?
Son olarak böyle birşeye girişsem çok mu macera olur?

Bilen varmıdır içimizde?

böyle bir şeyi asla deneme.bize ayrılan tribünün her iki tarafında polis ve güvenlik kordonu olacak.zaten 700 kişilik bir tribün.karşı açık Eskişehirspor tribünüyle bize ayrılan kale arkasının hiç bir bağı yok.Eskişehirsporlular sorun çıkarmaz ama güvenlik güçleride izin vermez.biletini al bize ait tribüne gir.

Hasan YAYLI
18.04.2011, 13:50
Önümüzde 5 maç kaldı hepsinde rakip fb,böyle bakmalıyız her maça...Son maçlarda oldukça kontrollü bir oyun sergiliyoruz,yine benzer görüntülerin olacağı bir maç olabilir,erken atacağımız bir gol kontrol futbolu ve son 10 dk. da yakalayacağımız 1-2 tane de kontra atak,son bölümde 1 gol atma başarısı gösterirsek maç sonunu kalp krizi riski yaşamadan bekleyebiliriz...Allah tüm oyuncularımızın yardımcısı olsun...:)

halil ibo
18.04.2011, 13:51
Cuma olması kötü görünsede fenerden erken oynayacak olmamızı avantaja çevireceğiz.
Aykut bir yerlerini parçalasa da fenerli futbolcular bu galibiyetimizle pes ederek,
zaten zorlanacaklarını düşündüğüm Buca'da puan bırakacaklardır.
i... basın,bunu da yazın... :)

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 13:53
Ne olur bir maçta ilk yarı 2-0 önde kapatıp ikinci yarıyı ayaklarımızı sehpaya uzatarak izlesek.. :'(

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2011, 13:54
Fırtına Eskişehirde de esecek...

bariskaratas
18.04.2011, 13:55
Ne olur bir maçta ilk yarı 2-0 önde kapatıp ikinci yarıyı ayaklarımızı sehpaya uzatarak izlesek.. :'(

50 de gol yersek? :)
bu macta es es taraftarını yanımıza almamız bizim için cok iyi olur.
daha rahat ederiz.
kaldı ki en iyi anlaştığımız taraftarlardan

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2011, 13:55
bu takım artık zor gol yer.

1 tane sıkıştırdık mı tamam, her maç. umut az iyi olsa 2-3 bile yaparız

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 13:56
50 de gol yersek? :)
bu macta es es taraftarını yanımıza almamız bizim için cok iyi olur.
daha rahat ederiz.
kaldı ki en iyi anlaştığımız taraftarlardan

Olsun yeter ki bi rahat olalım :D 61'de atar 3-1 yaparız :D
5-2'lik maçı hatırlıyorum adamların maçla alakası yoktu :)

Mustafa ÖZDEMİR
18.04.2011, 13:58
12 haftadır 2 farkla kazanamamışız .nasip olmayacak heralde...

bariskaratas
18.04.2011, 14:00
Olsun yeter ki bi rahat olalım :D 61'de atar 3-1 yaparız :D
5-2'lik maçı hatırlıyorum adamların maçla alakası yoktu :)

5-2 lik macta 3-0 dan 3 2 oldu
3 - 0 da adamlara stadı inletiyorlardı.
ama fener macında sesleri cıkmadı
cunku hepsi anladı macın satıldıgını. yediremediler kendilerine
es es taraftarı onurludur cunku
anti bizanstır :)

winner
18.04.2011, 14:03
maçın hakemi de bülent yıldırım olur. epeydir ortalarda yok...

Uğur KÜÇÜK
18.04.2011, 14:04
96 yılını hatırlayanlara soruyorum!!!!aklı başında(!)bır fenerlıden yorum...

Birde Parreira´lı dönem geliyor aklıma hep. 1 farklı galibiyetler ve Şampiyonluk. Şimdi Şenol hoca aynı yolda.

Hayırlısı Olsun. Sonuçta mücadele devam ediyor. Bursa maçını alsaydık bu hesapların içine girmezdik.

ALLAHIM o kadar buyuk kı 15 yıl once nasıl bız ıyı oynuyorken,maclarımızı 3-4 farklı kazanıyorken sampıyon olamayıp gunlerce AYKUT KOCAMAN ın golune agladık kahrolduysak...
bu sene de asıl acıyı onlar yaşayacak inşallah....
tarih tekerrurden ıbarettir...
artık zor olacak ama tum maclarımızı kazanarak,fenerın de hıc puan kaybetmeden 84-82 olarak sampıyon olmayı o kadar cok diliyorum ki YÜCE RABBİMDEN..
nasıl kı 96 da bızım yureklerımız yandıysa hem de yıne aynı puanlarla bu yıl da fenerlılerın yureğini yak YA RABBİM...

mhayri
18.04.2011, 14:05
Önce oynayıp farkı 5 e çıkarınca Buca maçında fenerin puan kaybetme ihtimali artacak...
Çünkü galibiyet bile yetmeyince motivasyon dağılır...Hep dağılsınlar inşallah...

bariskaratas
18.04.2011, 14:06
96 yılını hatırlayanlara soruyorum!!!!aklı başında(!)bır fenerlıden yorum...

Birde Parreira´lı dönem geliyor aklıma hep. 1 farklı galibiyetler ve Şampiyonluk. Şimdi Şenol hoca aynı yolda.

Hayırlısı Olsun. Sonuçta mücadele devam ediyor. Bursa maçını alsaydık bu hesapların içine girmezdik.

ALLAHIM o kadar buyuk kı 15 yıl once nasıl bız ıyı oynuyorken,maclarımızı 3-4 farklı kazanıyorken sampıyon olamayıp gunlerce AYKUT KOCAMAN ın golune agladık kahrolduysak...
bu sene de asıl acıyı onlar yaşayacak inşallah....
tarih tekerrurden ıbarettir...
artık zor olacak ama tum maclarımızı kazanarak,fenerın de hıc puan kaybetmeden 84-82 olarak sampıyon olmayı o kadar cok diliyorum ki YÜCE RABBİMDEN..
nasıl kı 96 da bızım yureklerımız yandıysa hem de yıne aynı puanlarla bu yıl da fenerlılerın yureğini yak YA RABBİM...

onlar biz 96 da oynadıgımız gibi oynamıyorlar ki
yarısı bile değil.
su anda sadece bizden daha baskılı ve sert oynuyorlar. ve sert oyunlarına hakem musade ediyor. rakip de siniyor.
bal yapmayan arı gibiler

vivanet
18.04.2011, 14:06
ceza sahasında topla oynayamıyoruz..umut'a her gelen top duvar gibi çarpıp rakibe geliyor..ileride çoğalamıyoruz colman ve selçuk top bizdeyken çok yavaşlar o yüzdende sağlıklı atağa çıkamıyoruz..jaja jaja diyoruz ama bu adam olmasın kesinlikle poziyona bile giremeyiz..hele dün cale yokmuydu adamda koşmaya derman yok..

SEDER
18.04.2011, 14:07
gol yemeyiz ama umut varken atamayız da..bence en zor maçımız olacak..eskişehir delikanlı takımdır ama başında bülent uygun olduğu için güvenemiyorum..adam tam bir fener hayranı ve trabzon düşmanı..fener maçında maçı nasıl sattığı da ortada..

Ilelioglu
18.04.2011, 14:07
okg53,

Ümit Karan'a ne oldu?

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 14:08
Yalnız cidden biz kazanırsak maç fazlasıyla da olsa fark 5'e çıkacak.E fener de kazansa bile 2 puana iner fark.Yani motivasyon kaybı olur.Aslında cuma günü avantaj gibi..İnşallah biz kazanırız 5'e çıkartırız fener de yenilir son 4 haftaya 5 puan önde gireriz YA RABBİM !

Alper Calik
18.04.2011, 14:12
okg_53

Teşekkürler analiz için

İlk kez lehimize bir analiz var.

Allah bizi mahçup etmesin, yeneriz inşallah kazasız belasız.

Selamlar

Mustafa Yılmaz.20
18.04.2011, 14:13
Jaja'nın artık bu maçta iyice ipleri eline alması lazım. Her maçı Burak kurtarıyor. Umut'un devreye girme ihtimali pek olmadığından, Jaja'ya büyük iş düşüyor. Ivesa iyi bir kaleci değil. Jaja'nın bu maçta artık golünü atması gerek :)

Hadi Şenol Hocam hafta arası şu adamı bu maça kafa olarak hazırla da, artık daha fazla sorumluluk alsın.

Helvacı61
18.04.2011, 14:14
bu maçtan sonra inşallah kazanırsak fenerde erezyon başlar. müthiş bir motivasyon kaybı yaşarlar. hatta kolay gördükleri buca maçı bile tehlikeye girer.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2011, 14:16
maçın hakemi de bülent yıldırım olur. epeydir ortalarda yok...

cüneyt çakır olur.

yanlız bu hafta hakem faciası yaşanacak gibi duruyor. Fenerbahçe maçında yapılanlardan sonra sıra Trabznspor da ve tam zamanı.

Bu son maç , hakemler yaktı yaktı sonrası yok..

Ilelioglu
18.04.2011, 14:17
Benim bu mac icin ideal on birim...

-------------------Tolga-------------------

Serkan------Giray---------Egemen-----Piotr

--------Selcuk---------------Colman-------

Burak---------------Jaja--------------Alan

-------------------Pawel------------------

Jaja son haftalarda cok kötü, Umut pas trafigimizi oldukca bozuyor.

Yinede Jaja'yi yedek birakmayi tercih etmem bu saaten sonra, Alan oldukca iyi son haftalarda, onun icin maalesef yine Alan-Jaja ikilisi ile baslamak zorundayiz.

Eger Eskisehirspor kapanmassa, ki kapanacagini düsünüyorum, o zaman bu ilk on bir ile daha basarili oluruz.

Kapanmasi durumunda daha dengeli bir ilk on bir tercih edilmeli.

Söyle...

--------Selcuk----Ceyhun----Colman-------

Burak---------------------------------Engin

--------------------Umut------------------

Bu durumda da yine duran toplar oldukca önem kazaniyor. Iyi calismak lazim.

Helvacı61
18.04.2011, 14:17
eskişehiri yan kuruluşları görüyorlar sığınacakları son kale ancak ne varkı bir kaç oyuncu dışında kaliteli takımları yok tek yapabilecekleri şey sertlik ve çirkeflik onu da yaparlarmı bilinmez

B.Yiğit
18.04.2011, 14:18
Fenere oynadıklarının 2 katını oynasınlar bize kabulum :)

es- fb maçında fbli oyuncular defansta pas yaptıkları sırada tek pasla 3-3 yakaladıkları an izlememiştim zaten maçı.

arkabahçe takımı.

Öztürk Adem
18.04.2011, 14:18
Bu hafta kı hakem mukemmeldı.Insallah Cuma gunu oynayacak oldugumuz macı kazanarak cok buyuk bır avantaj saglayarak.Rakıbımızı strese sokmamız gerekıyor.Cuma macı sankı dezavantaj gıbı dursada kazanırsak cok da lehımıze bır durum olacagı soz konusu.

omermk
18.04.2011, 14:19
bu kadar kötü oynayıp maç kazanmak çekirgenin sıçraması olarak mı algılanır yoksa kötü oynarken bile kazanmak şampiyonluğun habercisimidir bilinmez ama bizde ne sinir kaldı, ne tansiyon ne kalp.
maç seyrederken totem yapacağız diye abuk sabuk hareketler yapanlarmı, maçı hiç seyretmeyenlermi ne ararsanız var artık, şampiyon olacağız diye maymuna döndük :)
ben artık iyi futbol beklemiyorum çünkü yönetiminden hocasına taraftarından futbolcusuna kadar herkeste stres dizboyu.
Futbolcusundan, yönetimine taraftarına, hocasına eleştirilecek çok şey var ama 5 hafta daha sabredip sonra herkes eteğindeki taşı dökecek, şampiyon olsak da olmasak da.
Ama hep söylediğim birşey var. Bu takımın bu oyuncu kadrosu ve bu imkanlarla fb'nin önünde lider olması kesinlikle çok ama çok büyük bir başarıdır bunun kıymetini bilmeliyiz.
Eskişehir maçına gelince bence kalan 5 haftanın en zor maçı. Bundan sonraki 4 maç amaçsız takımlara karşı oynayacağız ama eses'te bülent uygun&fb faktörü var. Bakalım bize karşı nasıl oynayacaklar.

Erbay
18.04.2011, 14:21
Maçın cuma oynanmasından korkuyorum açıkçası. Ne vardı cuma oynatıyorlar. Pazar-Cuma maç yapıyoruz. O 4 numaraları niye oynamıyor. fb maçında iki gol attırmıştı ne güzel. Ellere varda bize yok mu? En iyi topunuzu oynarsınız inşallah öyle yeneriz sizi.

mete61bordomavi
18.04.2011, 14:22
Bu ülkede görüp göreceğin en febeşli teknik direktörün takımına karşı oynayacağız, şu an heyecandan elim ayağım titriyor.
Yeneceğiz ama buna inancım tam!
Sadece yine sakince topumuzu oynayalım yeter.
Ah Umut Bulut! Biraz silsinsen de şu maçta hattrick yapsan ya, ulan biz de desek ki, Umut bu işe yarıyor.
Neden Umut diyorum?
Burak bizi daha nereye kadar taşıyacak?
Helal olsun o çocuğa da vallahi!
Sanki ÖZ TRABZONLU gibi yüreğini koymuş bu işe!

SAMSUNLU60
18.04.2011, 14:23

hayal kurma fazla, bende kuruyorum ama hic gerceklesmiyor :)

Uluç
18.04.2011, 14:24
7ye 5 var !

Mehmet Ç.
18.04.2011, 14:25
Macin Cuma günü oynanmasi iyidir ;)

1) Mübarek gün..

Bunun üzerine daha fazla söylenmez.. :D

omermk
18.04.2011, 14:26
Engin'in ruhsal problemleri olduğu herkes biliniyor artık. Önümüzdeki yıl Yattara ile birlikte kesinlikle takımdan gönderileceğini düşünüyorum.
Bunu Engin'de biliyordur muhtemelen ama Engin eğer gerçekten iyi bir Trabzonspor'luysa çıkar kalan 5 hafta aslanlar gibi oynar. O şampiyonluk fotoğrafının içinde olur, camiada pozitif bir iz bırakır gider.
Engin'e kesinlikle ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz.
Maalesef sol ortada hem ofansif hem de defansif görevlerini tam olarak yerine getirebilecek tek adamımız var o da Engin. Diğer alternatiflerin hiçbiri burada tutunamadı.
Umarım aklını başına alır çıkar topunu oynar. Özellikle eses ve gaziantep maçalrında ona kesinlikle çok ihtiyacımız olacak.

okg_53
18.04.2011, 14:26
okg53,

Ümit Karan'a ne oldu?

Şuan için Batuhan her yönüyle çok formda, Ümit onu kesemez.

Mert Oğuzlu61
18.04.2011, 14:28
Yalnız cidden biz kazanırsak maç fazlasıyla da olsa fark 5'e çıkacak.E fener de kazansa bile 2 puana iner fark.Yani motivasyon kaybı olur.Aslında cuma günü avantaj gibi..İnşallah biz kazanırız 5'e çıkartırız fener de yenilir son 4 haftaya 5 puan önde gireriz YA RABBİM !

keşke bucayla değilde ibb ile felan oynasalardı, haftalar sonra fb den önce maç yapacaz eğer kazanırsak fb kesin stres yapar zaten gerginler ama rakipleride ligin en kötü takımı, fark atarlar buca ya. buca nın bu maçtan mutlaka puan çıkarması lazım ligde kalabilmesi için yoksa işleri bitecek ama bunu başarma ihtimalleri %1..

fb nin maçlarından beklentim yok zaten kalan bütün maçları kazanacaklar daha puan kaybetmezler, biz işimize bakalım güle oynaya çıkalım şu maçlara, alt tarafı 90 dk lık maç biz güçlüyüz bir yolunu bulup rakibi deviririz, yeterki isteyelim konsantre olalım rakibi boğalım.

Uğur KÜÇÜK
18.04.2011, 14:32
ENGİN'in maçı olacak ahanda buraya yazıyorum...
ALLAH ım bu yazıyı bana mactan sonra alıntılamayı nasip etsin...

tamuğ yamtar
18.04.2011, 14:32
bu kadar kötü oynayıp maç kazanmak çekirgenin sıçraması olarak mı algılanır yoksa kötü oynarken bile kazanmak şampiyonluğun habercisimidir bilinmez ama bizde ne sinir kaldı, ne tansiyon ne kalp.
maç seyrederken totem yapacağız diye abuk sabuk hareketler yapanlarmı, maçı hiç seyretmeyenlermi ne ararsanız var artık, şampiyon olacağız diye maymuna döndük :)
ben artık iyi futbol beklemiyorum çünkü yönetiminden hocasına taraftarından futbolcusuna kadar herkeste stres dizboyu.
Futbolcusundan, yönetimine taraftarına, hocasına eleştirilecek çok şey var ama 5 hafta daha sabredip sonra herkes eteğindeki taşı dökecek, şampiyon olsak da olmasak da.
Ama hep söylediğim birşey var. Bu takımın bu oyuncu kadrosu ve bu imkanlarla fb'nin önünde lider olması kesinlikle çok ama çok büyük bir başarıdır bunun kıymetini bilmeliyiz.
Eskişehir maçına gelince bence kalan 5 haftanın en zor maçı. Bundan sonraki 4 maç amaçsız takımlara karşı oynayacağız ama eses'te bülent uygun&fb faktörü var. Bakalım bize karşı nasıl oynayacaklar.

Bu totem işi gerçekten sıkıntı.

Hafta sonları evden çıkmıyorum.

Hep aynı saatte nete giriyorum, aynı saatte uyanıyorum, aynı TV kanallarını ve aynı programları izliyorum, aynı saatte Lig Tv'yi açıyorum, belli metrekarenin içerisinden çıkmıyorum (sanki Tv'den uzaklaşırsam gol yiyecekmişiz gibi geliyor), maç esnasından yemek yemiyorum ve birşey içmiyorum.

Aslında bunu daha da uzatabilirim.

Ama hafta sonu da Eskişehir maçını tribünde izlemek istiyorum :)

Ama puan kaybederiz diye de korkuyorum.

Evden uzaklaşırsam kaybedeceğiz gibi geliyor bana.

Gitsem mi? Gitmesem mi?

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 14:34
hayal kurma fazla, bende kuruyorum ama hic gerceklesmiyor :)

:D bakalım kısmet :)

erbaalı60+1
18.04.2011, 14:35
evvela sözüm meclisten dışarı eskişehir fener için bu maça asılacaktır fenere oynadığının iki katı oynayacaktır gibi laflar bize yakışmaz diye düşünüyorum biz ki 7. şampiyonluğumuza koşan büyük bir camiayız.sade ve sadece 5 maçımız var 5 inden de galip ayrıldığımız vakit kim ne yaparsa yapsın zaten şampiyonuz.büyük TRABZONSPOR camiasının yapması gereken takımımızın galibiyet serisine 5 maçlık bir periyodu daha ekleyerek mutlu sona ulaşmaya yürekten inanmak ve herkese ama herkese bunu inandırmak olmalı diye düşünüyorum

okg_53
18.04.2011, 14:36
okg_53

Teşekkürler analiz için

İlk kez lehimize bir analiz var.

Allah bizi mahçup etmesin, yeneriz inşallah kazasız belasız.

Selamlar

Evet abi

Eski analizlere göre biraz daha yumuşak oldu. :)

Umarım düşündüğümüz gibi olur. Ne bildiysek onu söylemeye çalıştık .

Mert Oğuzlu61
18.04.2011, 14:37

Hep aynı saatte nete giriyorum, aynı saatte uyanıyorum, aynı TV kanallarını ve aynı programları izliyorum, aynı saatte Lig Tv'yi açıyorum, belli metrekarenin içerisinden çıkmıyorum (sanki Tv'den uzaklaşırsam gol yiyecekmişiz gibi geliyor), maç esnasından yemek yemiyorum ve birşey içmiyorum.

Gitsem mi? Gitmesem mi?

aynen, benim gibisin :D

Efendioglu
18.04.2011, 14:39
İnşallah alırız ALLAHIN İZNİYLE !

Mustafa Yılmaz.20
18.04.2011, 14:43
Son maçlardaki orta saha bizi zor durumda bırakabilir. Bence Alan'ın yedek başlaması her açıdan daha mantıklı. Hem Ceyhun eskişehiri sever. 5-2'lik maçta 2 tane atmıştı. Onun dışında :

-Skor kötü giderse en azından yedek kulübemizden gelecek bir oyuncu olacak.
-Colman'ı biraz daha önde oynatıp, ağır eskişehir savunmasının arasına atacağı pasları kullanabiliriz.
-Defansif açıdan hem Selçuk-Colman hemde 4 savunma oyuncumuz daha rahat olurlar.
-Duran toplarda daha uzun bir takım oluruz...

Tabi Şenol Hocanın çıkardığı kadroyla çok zor maçlar kazandık. Yine kazanabiliriz ama bence riskli olur. Gol yemediğimiz sürece kazanma şansımız her zaman daha yüksek.

vivanet
18.04.2011, 14:44
şenol hocam lütfen tek forvetle çık deplasman maçlarına umutla 10 kişi oynuyoruz her maç.hiç olmazsa son maçlarda bozuk olan orta sahamızı güçlendir..görüyoruzki ceza sahaına giremiyoruz hep arkaya veya araya atılan toplarla gole gidiyoruz..ee bunu zaten burak yapıyor jaja yapıyor umut geziyor sahada boş boş..bak bu dediğimi yap ne kadar güzeel olacak herşey...:)

ibrahim
18.04.2011, 14:47
Bu totem isi hic hosuma gitmiyor. O kadar Kur'an-i Kerim okuttuk, bir batil inanc yüzünden gitmesin sampiyonluk??

Ali YİĞİT
18.04.2011, 14:47
Bilet fiyatları açıklanmış sanırım

Bilet fiyatları Açık Tribün ve Misafir tribün için 50 TL, Kapalı Tribün ve Aile Tribünü için 100 TL ve VIP Tribünü için 200 TL

İnsafsızlar...

barisb
18.04.2011, 14:50
Alan'ın sonradan girmesi, yorulmuş olan karşı takım oyuncularına karşı ileri hızlı çıkışlar açısından avantajlı oluyor. bence de o şekilde değerlendirilmeli.

oktay61
18.04.2011, 14:55
Bu totem isi hic hosuma gitmiyor. O kadar Kur'an-i Kerim okuttuk, bir batil inanc yüzünden gitmesin sampiyonluk??

kesinlikle haklısın... Bugünlere bizi getiren sadece ALLAH (C.C) yardımı ve dualar olmuştur, fallar ve batıl inançlar değil.
Her golden her kazanılan maçtan sonra ona HAMD etmeliyiz...
Totem olayı Cahiliye döneminden kalma bir şeydir...

Jester
18.04.2011, 14:56
--------------Tolga----------------

Serkan----Giray---Egemen---Piotr

---Selçuk----Colman-----Engin---

Burak---------Umut---------Jaja

TSunami_69
18.04.2011, 14:56
yaaaa bugünü saymazsak 3 gün var maça ...bunlar ne ara dinlenip eskişehirde estirecek.... iyi tarafı da bi gün de özledim takımı. keşke gergün maçımız olsa

Davut Özdemir
18.04.2011, 15:02
--------------Tolga----------------

Serkan----Giray---Egemen---Piotr

---Selçuk----Colman-----Engin---

Burak---------Umut---------Jaja

Bu kadroyu tek geçerim...

kamilsan61
18.04.2011, 15:03
sadece 5 maç....
Allah'ım bugünleri gösterdin sonunu da göster yarabbim...

iyattara
18.04.2011, 15:05
ya daha ilk günden rüya gördüm bu ne iştir arkadaş:)
dk 21. Egemen Korkmaz atıyo, maçın devamı yok ama çünkü gol oldu diye sevinçten uyandım:D

Koray
18.04.2011, 15:08
Maçın cuma günü olmasına tepki normal ama bence en güzel gün olmuş hafta sonuna girmeden iğrenç yazarları futbol ulemalarının yorumlarına maruz kalmadan maç bitecek, sessiz sedasız halledeceğiz inşallah...

Bülo şimdiden rabıtaya yatmıştır bile bize çelme takmak için it herif.

Emre Dumangöz
18.04.2011, 15:12
alıcaz rahat olun takımımızın maşallah zorlu maçlara cok iyi konsantra oluyor dunku bursa macında 1 net pozisyon dısında pozisyon vermedi defans mubarek kapı gibi :)

Helvacı61
18.04.2011, 15:15
çirkefbahçe basın açıklaması yapmış. bakalım bize gösterilen tepki mi olacak yoksa haklımı çıkaracak şansal ve diğerleri bizim açıklamamızda geride kalan diye bahsediyordu. geriye düşen hakeme saldırıyor diyordu bütün medya bizi linç etmeye kalktı

halil ibo
18.04.2011, 15:17
Kazanan 11 bozulmaz.Üstelik Alan maç sonunda bile çok diriydi.Hem defansa yardımı hem ayağında top tutması hem de takımı hücuma kaldırması 100 üzerinden ilk defa tam puan aldı benden.
Gol pasını kim verdi:Umut Bulut.Çorbada tuzu var mı yok mu ? Sadece adil olun eleştirilerinizde ! Onsuz da olmaz.Yani bu saatten sonra kimse taktik,kadro falan filan demesin.18'de kim varsa her an girip takım oyununa destek verecek.Hoca kafasındaki ilk 11'i sahaya sürecek.11 yapma hastalığımızdan vazgeçelim.
Takım iki haftadır panik yapmıyor,stres yok.Taraftarımızda Avni Aker'de alkışı haketti bu hafta.
Taşlar yerli yerine oturuyor.Eeeee ne de olsa 7'ye 5 var...

Nonserviam
18.04.2011, 15:24
Akşama edirne semalarındayım, umarım havalar ısınmıştır.

Ortam değişikliği uğur getirirde yeneriz şu kırmızı siyahlıları.

Ilelioglu
18.04.2011, 15:28
Son maçlardaki orta saha bizi zor durumda bırakabilir. Bence Alan'ın yedek başlaması her açıdan daha mantıklı. Hem Ceyhun eskişehiri sever. 5-2'lik maçta 2 tane atmıştı. Onun dışında :

-Skor kötü giderse en azından yedek kulübemizden gelecek bir oyuncu olacak.
-Colman'ı biraz daha önde oynatıp, ağır eskişehir savunmasının arasına atacağı pasları kullanabiliriz.
-Defansif açıdan hem Selçuk-Colman hemde 4 savunma oyuncumuz daha rahat olurlar.
-Duran toplarda daha uzun bir takım oluruz...

Tabi Şenol Hocanın çıkardığı kadroyla çok zor maçlar kazandık. Yine kazanabiliriz ama bence riskli olur. Gol yemediğimiz sürece kazanma şansımız her zaman daha yüksek.

Aslinda bende böyle düsünüyorum ama hic sanmiyorum ki Ceyhun ile baslayalim.

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 15:30
Ceyhunu ancak ikinci yarı alır o da skor korumak için.Orta sahayı defansif yönden güçlendirmek için.Dün yaptığı gibi..

Ilelioglu
18.04.2011, 15:32
Ceyhunu ancak ikinci yarı alır o da skor korumak için.Orta sahayı defansif yönden güçlendirmek için.Dün yaptığı gibi..

Pek bir ise yaramadi ama orta saha yine Bursaspor'un kontrolünde idi.

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 15:38
Pek bir ise yaramadi ama orta saha yine Bursaspor'un kontrolünde idi.

En azından hata yapmadı hava toplarında etkili oldu :)

UĞUR DURTAŞ
18.04.2011, 15:39
-eses zor maç,fb maçında sergilendikleri oyunu inşallah bize karşıda oynarlar...
-tolga lütfen degaj yapma bütün degajların rekipte özellkle alper hocadan talimatmı alıyorsun topu oyuna elle sokma degaj yap diye..topu elinle başlat dünyanın en iyi takımı rengtaşımızın kalecisi topu devamlı eliyle oyuna sokuyor...
-orta sahamız aylardır iyi top yapamıyor,eses maçında alanzinyonun yerine engin veya ceyhun diyorum.
-en önemli konu ciddi anlamda ataklarımız esnasında yardıma kimse gelmiyor,oyuncumuz kanatlardan iniyor orta yapacak kimse yok niçin ceza sahasına yardıma gelinmiyor golü kim atacak sevgili şenol hocam
-engini kazanmamız şart

Hüseyin Gündoğdu
18.04.2011, 15:42
---------------------tolga---------------------

serkan----------giray-------egemen-------piotr

-------------selçuk----------colman-----------

burak---------------alanzinho--------------umut

----------------------jaja---------------------

ben ısrarla bu kadro diyorum.
1.si jaja'nın ortasahadaki top kayıpları önlenir ve ayrıca bitiriciliği ile gol kaçırmalar azalır.

2.si Umut ve Burak kanatlardan cezasahasına kat ettiğinde jaja arkası dönük top alarak ara pasları rahat verir.

3.sü Alanzinho iyi top kapması ve hücuma top taşıması ile jaja'dan daha iyi o pozisyonda
ve ayrıca onu kanata hapsedince verimliliği düşüyor.

4.sü umut ve burak bitmeyen enerjileri ile rakip bekleri çıkartmaz ve defansa yardımcı olurlar.

bu diziliş olmasa da kazanacağız Allah'ın izniyle o ayrı ama bu dizilişle daha rahat oynar ve daha kolay kazanırız.
gs maçının son 10 dakikası takım bu dizilişteydi (burak ve umut'un yerleri değişikti sadece) ve golü o zaman bulduk

Arda'
18.04.2011, 15:43
Zor maç.Engin'in oynaması gerek.Engin olmayınca orta sahada Selçuk ve Colman'a çok yük biniyor.

Tunay ERDEM
18.04.2011, 15:47
şenol hoca nın maçtan sonra yaptığı açıklamalar korkularımı körükledi.

brushfield
18.04.2011, 15:48

Gitsem mi? Gitmesem mi?

Gitmeeeeee :D

FC-ST-PAULI-61
18.04.2011, 15:49
En azından hata yapmadı hava toplarında etkili oldu :)
Ceyhun mu hata yapmadi? 1 tane basarili pas yapamadi dün

praximuns61
18.04.2011, 15:55
ceyhun iyi bir alternatif bence yedekte oldumu oyunu tutmak için iyi bir fırsat. zaten öne geçtikten sonra rakipler sadece uzun top atıyo ceyhun hiç değilse kafaya çıkıyo vuruyo veya vuramıyo en azından rakibi bozuyo. hüseyin cimşirin yaptığı tek iyi şeydi hava toplarını karşılamak

Sami Kuk
18.04.2011, 15:57
Şerefsiz bülent en iyi şekılde hazılıyordur takımını.Alex gibi adama markaj yoktu maçta.Stoperleri oynatmayıp kanat oyuncu oynattı.Vb..

Eskisehirspor camiasının adını kirletti.Acaba kaç para aldı yönetimi.Baksanıza o dandik stadda fiyatlar 50 tl.Para göz başkan

Ahmet Öztürk
18.04.2011, 16:00
Şahsi fikrimdir, bursa maçından daha kolay olacağına inanıyorum. Allah'ın izni ile bu maçıda kayıpsız geçeceğiz.

Sami Kuk
18.04.2011, 16:11
Benim merak ettiğimö ŞEREFSİZ BÜLENT nasıl kadro çıkarıcak.Fener macında çıkardığı kadroyu gördük.Alex'i resmen serbest bıraktırmıştı zaten.

Şerefsizsin bülent.Nezaman fb maçı kazandınki zaten.Eskısehır baskanıda satılmış..

maydin
18.04.2011, 16:12
fener bucayı kesin yenecekti erken oynamamız bi avantaj bence inş. maçı 2-0 alacağız.

Bülent Günal
18.04.2011, 16:15
37 yaşındayım. Eskişehir'de Amigo Orhanlı maçlar da izledim. ''Eskişehir büyüktür küme düşmez'' diye haykırırken göz göre göre küme düştüğümüz maçları da gördüm; 3. ligde köy takımlarıyla mücadele ederken de ''En büyük ESES'' diye bağırdım. Akrabasını mezara koyup göz yaşları içinde maça koşanları da gördüm. Niye anlatıyorum bunları? Çünkü küme düştüğümüzde de, Trabzonspor'dan 7, Fener'den 6 yediğimizde de küsmedim takımıma. Kızdım, küfrettim ama küsmedim. Hep, ''Bizim aşkımızı tabela hiçbir zaman yazamaz ki'' dedim, dedik... Ama son oynanan Fenerbahçe maçı benim gibi binlerce Eskişehirsporlu'nun yüreğini dağladı. Kırdı, hatta itiraf edeyim küstürdü. İlk kez. ESES, Fenerbahçe'ye yenilebilir miydi? Elbette! Ama böyle değil. Mücadele etmeden, bildiğimiz Eses gibi oynamadan, yakıp yıkmadan yenilmek çok koydu bana. Antalyaspor maçını bile göz ucuyla izledim. Forumda az da olsa yazılan 'Ezikşehir', ' 96'nın Vanspor'u olursunuz' gibi cümleler içimi yaksa da, bir şey demedim, kızgınlığa, kırgınlığa verdim. Şimdi geldi çattı Trabzonspor maçı. Bence Eskişehir'de ayakta alkışlanması gereken, canı yürekten hoşgeldiniz denmesi gereken Trabzonspor maçına. Şampiyonluğunuzu, şampiyonluğumuz kadar çok istiyorum. Başınızda Türk futbolunun leke tutmayan Güneş'i var. Her türlü saygıyı hak ediyor. En çok şampiyon olduktan sonra yapacağı bilge açıklamaları merak ettiğim için istiyorum şampiyon olmanızı. Şimdi bu düşüncelerimi destekleyen binlerce ESES'li kardeşim var, biliyorum. Binlercesi de karşı çıkıyor, argümanları da ''ESES maç satar mı? Nasıl ESES'lisin sen, Trabzonspor'un bizi yenmesini istiyorsun?'' O biçim ESES'liyim! O yüzden de ESES-Trabzonspor maçında Trabzonspor'un yenmesini istiyorum. Kİmse bana UEFA Kupası, cart curt demesin. O tren Fenerbahçe maçıyla kaçtı. Bu düşüncelerimden dolayı kendi camiamdan bazıları tepki gösterse de, Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak halim yok. Haneme yazılacak 3 puan mı, Trabzon'un şampiyonluğu mu? 3 puan kusur kalsın diyenlerdenim... Her takımın bir kuruluş felsefesi vardır. Galatasaray Türk olmayan takımları yenmek için kurulmuş, kuruluş amacına bunu yazdırmış bir kulüp. ESES ise, diklenişin, İstanbul dükalığına son vermek için yola çıkışın, başkaldırışın simgesi. Eğer böyleyse, eğer hala İstanbulsa 'düşman', eğer ESES kuruluş felsefesini unutmadıysa, Trabzonsporla el ele çıkar maça, çiçeklerle ve 3 puanla uğurlar. Bunun adı satmak değildir benim lügatımda. Felsefene sahip çıkmaktır. İyiyi, doğruyu desteklemektir. Eğer ESES bizim yüzümüzü yere serdirip Fener'e yenilmeseydi, o zaman Trabzonspor'la da başa baş oynayabilirdi. Kimse de bir şey demezdi. Ama madem bunu yapamadık, Trabzon'un şampiyonluğuna destek olamadık; gölge etmeyelim diyorum. Gölge etmeyelim yeter! Siyah kırmızı sevgilerimle hepinizi selamlıyorum...

vivanet
kolay filan demeyin allah aşkına sanki bu zamana kadar çok kolay bir galibiyet aldık..eskişehir şampiyonluk maçı futbolcular bunu bilerek oynamalı artık..

Mehmet Cihan Kocaman
Bana bol gollü ve 2 farkla kazanacağımız bir maç olacak gibi geliyor :) 3-1 4-2 vs. 3-1 bol gollü gibi gözükmüyor ama ikinci yarı gole hasret kaldık be :D

vivanet
18.04.2011, 16:17
size yemin ediyorum eskişehir maçını alırsak buca fener maçı çok zor olucak...herkes bizim için stresliler diyor ama fener daha çok stresli..

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 16:20
37 yaşındayım. Eskişehir'de Amigo Orhanlı maçlar da izledim. ''Eskişehir büyüktür küme düşmez'' diye haykırırken göz göre göre küme düştüğümüz maçları da gördüm; 3. ligde köy takımlarıyla mücadele ederken de ''En büyük ESES'' diye bağırdım. Akrabasını mezara koyup göz yaşları içinde maça koşanları da gördüm. Niye anlatıyorum bunları? Çünkü küme düştüğümüzde de, Trabzonspor'dan 7, Fener'den 6 yediğimizde de küsmedim takımıma. Kızdım, küfrettim ama küsmedim. Hep, ''Bizim aşkımızı tabela hiçbir zaman yazamaz ki'' dedim, dedik... Ama son oynanan Fenerbahçe maçı benim gibi binlerce Eskişehirsporlu'nun yüreğini dağladı. Kırdı, hatta itiraf edeyim küstürdü. İlk kez. ESES, Fenerbahçe'ye yenilebilir miydi? Elbette! Ama böyle değil. Mücadele etmeden, bildiğimiz Eses gibi oynamadan, yakıp yıkmadan yenilmek çok koydu bana. Antalyaspor maçını bile göz ucuyla izledim. Forumda az da olsa yazılan 'Ezikşehir', ' 96'nın Vanspor'u olursunuz' gibi cümleler içimi yaksa da, bir şey demedim, kızgınlığa, kırgınlığa verdim. Şimdi geldi çattı Trabzonspor maçı. Bence Eskişehir'de ayakta alkışlanması gereken, canı yürekten hoşgeldiniz denmesi gereken Trabzonspor maçına. Şampiyonluğunuzu, şampiyonluğumuz kadar çok istiyorum. Başınızda Türk futbolunun leke tutmayan Güneş'i var. Her türlü saygıyı hak ediyor. En çok şampiyon olduktan sonra yapacağı bilge açıklamaları merak ettiğim için istiyorum şampiyon olmanızı. Şimdi bu düşüncelerimi destekleyen binlerce ESES'li kardeşim var, biliyorum. Binlercesi de karşı çıkıyor, argümanları da ''ESES maç satar mı? Nasıl ESES'lisin sen, Trabzonspor'un bizi yenmesini istiyorsun?'' O biçim ESES'liyim! O yüzden de ESES-Trabzonspor maçında Trabzonspor'un yenmesini istiyorum. Kİmse bana UEFA Kupası, cart curt demesin. O tren Fenerbahçe maçıyla kaçtı. Bu düşüncelerimden dolayı kendi camiamdan bazıları tepki gösterse de, Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak halim yok. Haneme yazılacak 3 puan mı, Trabzon'un şampiyonluğu mu? 3 puan kusur kalsın diyenlerdenim... Her takımın bir kuruluş felsefesi vardır. Galatasaray Türk olmayan takımları yenmek için kurulmuş, kuruluş amacına bunu yazdırmış bir kulüp. ESES ise, diklenişin, İstanbul dükalığına son vermek için yola çıkışın, başkaldırışın simgesi. Eğer böyleyse, eğer hala İstanbulsa 'düşman', eğer ESES kuruluş felsefesini unutmadıysa, Trabzonsporla el ele çıkar maça, çiçeklerle ve 3 puanla uğurlar. Bunun adı satmak değildir benim lügatımda. Felsefene sahip çıkmaktır. İyiyi, doğruyu desteklemektir. Eğer ESES bizim yüzümüzü yere serdirip Fener'e yenilmeseydi, o zaman Trabzonspor'la da başa baş oynayabilirdi. Kimse de bir şey demezdi. Ama madem bunu yapamadık, Trabzon'un şampiyonluğuna destek olamadık; gölge etmeyelim diyorum. Gölge etmeyelim yeter! Siyah kırmızı sevgilerimle hepinizi selamlıyorum...

Helal olsun.Okurken sıkılmadım,aksine çok mutlu oldum.

winner
18.04.2011, 16:20
bülent uygun'un taktik anlayışına göre Jaja'nın tamamen demarke bırakılması ve istediği gibi oynaması gerekmektedir.

tıpkı alex'e adeta istediğini yap denmesi gibi.

TSunami_69
18.04.2011, 16:24
eskişehirin tüm gücünü sahaya yansıtmasını istiyoruzzz.. bizim şampiyonluğumuzu kimse gölgeleyemezzz...bülent uygun elindeki en iyi kadro ve taktikle maça çıkmazsa adam değil..bu arada samimi düşünceleriniz için teşekkür ederizz...bu sene şampiyon anadolundan

Ilelioglu
18.04.2011, 16:24

Bülent Uygun'a neden tepki verilmedigini anlamadim sadece, cünkü bizim bildigimiz Eskisehirspor böyle oynamiyordu o maca kadar.

Sanirim Bülent Uygun'nin Fenerbahce sevgisi agir basti.

Bu macta insallah hak eden kazanir ve yoluna devam eder.

TSunami_69
18.04.2011, 16:27
Bülent Uygun'a neden tepki verilmedigini anlamadim sadece, cünkü bizim bildigimiz Eskisehirspor böyle oynamiyordu o maca kadar.

Sanirim Bülent Uygun'nin Fenerbahce sevgisi agir basti.

Bu macta insallah hak eden kazanir ve yoluna devam eder.

bülent uygunun o maçı fenere vereceği çoktan belliydii.. o maçta eskişehirin fenerden puan almasını bekleyen akıllara şaşıyorum..

Ilelioglu
18.04.2011, 16:28
bülent uygun'un taktik anlayışına göre Jaja'nın tamamen demarke bırakılması ve istediği gibi oynaması gerekmektedir.

tıpkı alex'e adeta istediğini yap denmesi gibi.

Evet aynen.

Emre GÜRDAL
18.04.2011, 16:29
bekledigim en önemli maç...

Ilelioglu
18.04.2011, 16:30
bülent uygunun o maçı fenere vereceği çoktan belliydii.. o maçta eskişehirin fenerden puan almasını bekleyen akıllara şaşıyorum..

Bende Fenerin kazanacagini söylemistim.

Sami Kuk
18.04.2011, 16:32

Helal olsun.Eminimki çoğu EsEs taraftarı sizin gibi düşünüyor.Zaten forumlarda görüyorum.Büyük tapki var.Bülent denen şerefsize.Eskişehir çıksın adam gibi topunu oynasın yeterki oyunu çirkeflik yapmasın.Ama tüm türkiye bülentin şerefsizliğinide gördü.Çok iyi giden ismi hiç böyl şeylere karışmayan külübüde yerin dibine soktular..

yunushanilce
18.04.2011, 16:32

eğerki cuma günkü maçta
eskişehir tüm gücünü sahaya yansıtmaz ise
b. yugun tam şe...zdir çıksın adam gibi
top oynatsın

Semih GÜL
18.04.2011, 16:33
Bülent günay bey bizde sizler gibi bilioruz eskişehiri hatta türkiyenin eskilerde en renkli tribünü olduğunu bildiğimiz için hep süperlige çıkmasını istedik, velasıl kelam çıktı fakat başında adaşınız hiç tasrif etmediğimiz hareketlere sahip buca ahı almış karaktersiz bir adamla, birde bunu üstüne sizinde bahsettiğiniz fener yenilgisi ,

Hatta ben buna ek geçen seneki maçta bjk ye de yaptı bunu es es 2-0 yenerken 3-2 yenildi...
o zamanda rıza vardı, bunlar yakışmıyor es es... umarım kaliteli bir hoca ile şampiyonluğa oynarsınız, kaldıkı bunu taraftarınızla hak ediyorsunuz...

halil ibo
18.04.2011, 16:35
Biz karşımızda rakip istiyoruz adam gibi.Rakibimize de adam gibi dik durup dik oynamış bir rakip.
Eğer ki rakibimize karşı oynamamışsa bize karşı oynasa ne gam oynamasa ne gam.
Biz o maçı söke söke almasını biliriz.
Çünkü biz inandık,istiyoruz ve başaracağız.Yoksa nasıl açıklarsınız ki,burnu kırılan,beyin travması geçiren,kaleye girmkete olan topu çıkaracağından emin bir şekilde kaleden uzaklaştıran adamları.
Biz o dükalığı daha önce 6 kez sarstık bir kez daha sarsamayacak mıyız ? Kimseden alacak 1 puana ihtiyacımız yok.Kendi göbeğimizi kesmesini biliriz biz.Çünkü biz TRABZONSPORUZ...

Sami Kuk
18.04.2011, 16:35

Bende emindim fenerin alacagından.Hatta yazıyordum sürekli fenerin en kolay maçı eses maçı kimse heveslenmesin diye.He baska hoca olsaydı baska baskan olsaydı baslarında fenerin sansı yok derdim..Satılmıs hoca ve baskan eskisehir taraftarına ıhanet ediyor.Hem maci sat hemde bılet 50 tl.Eses taraftarı bu duruma neden tepki vermedi..

Cemal Sağlam
18.04.2011, 16:40

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
işte Anadolu ruhu bu çok teşekkürler abi
senin gibi güzel insanların günümüz taraftarlarında olması gerçekten çok hoş bir hadise:alkış:
EN BÜYÜK ESES ŞAMPİYON TRABZON!!!
EN BÜYÜK ANADOLU!!!!

TheCrow
18.04.2011, 16:43
Hey gidi türbülent, fenerden postalanıp açıkta kalınca telefona sarılıp M.Ali Yılmaz'a "başkanım ne olur beni al, ayazda kaldım" diye yalvardığın günleri unuttun, sana o günlerde kucak açanlar varken "aman kızmasınlar belki bir gün takımın başına geçirirler" diye fenere yalaklanmak için yapmadığın seviyesizlik kalmadı, çyle olsun bakalım, bu sefer ne kadar sıkarsan sık, seni de takımını da topla beraber kaleye sokacağız.

Fatih Özkan
18.04.2011, 16:48

Çok güzel bir yazı. Duygulandım desem yalan olmaz... :alkış: :alkış:
Bülent Uygun gibi bir ahlaksızı en kısa zamanda camianızdan uzaklaştırmanız dileği ile...

Ahmet Öztürk
18.04.2011, 16:48

Kardeşim fikirlerin için çok teşekkürler. Sonuna kadar okudum. Katıldığım noktalar fener maçı için söylemiş oldukların ve es-es in profilidir. Ama katılmadığım yerler de var. Biz eskişehirspordan maç istemiyoruz. Fener maçında oynadıkları gibi oynamasınlar. Güçleri neyse onu koysunlar sahaya. Yenerseniz helal olsun diyeceğim. Eskişehirspor'dan bu süreçte tek beklentimiz vardı, Eskişehirspor, Eskişehirspor gibi oynasın fener maçını da Trabzonspor maçınıda. Bence fener maçında böyle bir durum olmadı. Olan oldu artık. Trabzonspor maçında umarım eskişehir gibi oynarsınız.

Saygı ve sevgilerimle..

Ahmet Öztürk
18.04.2011, 16:51
eskişehirin tüm gücünü sahaya yansıtmasını istiyoruzzz.. bizim şampiyonluğumuzu kimse gölgeleyemezzz...bülent uygun elindeki en iyi kadro ve taktikle maça çıkmazsa adam değil..bu arada samimi düşünceleriniz için teşekkür ederizz...bu sene şampiyon anadolundan

Bülent Uygun zaten adam değil :D

FC-ST-PAULI-61
18.04.2011, 16:53
Tolunay Kafkas ile gurur duyuyorum.Videoyu paylasmak istiyorum ama olmuyor nedense.

FC-ST-PAULI-61
18.04.2011, 16:55
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150169805339491&oid=220079541838&comments
izleyin

ccd6167
18.04.2011, 16:58
dualarımız eksık etmeyelım bı hafta daha ara olsada bi umre daha yapsak..

Ali Tunahan Güllü
18.04.2011, 17:00
İnşallah en çekindiğim maçı kayıpsız atlatırız.

muharrematasoy
18.04.2011, 17:05
eskişehir elinden gelen bütün gücüyle maça asılsın, mutlak galibiyet için oynasınlar, bizim eleştirdiğimiz nokta bu değil, yenmek için oynayıp yenerlerse helal olsun der alkışlarız

bizi sinirlendiren, sırf bize çelme takmak için 11 kişi savunma yapıp yere yatan zaman geçiren oyunu soğutan bir eskişehir görmek, böyle olunca işler değişir aga!

TRABZONSPOR sadece bir futbol takımı değildir, sadece Trabzonlular için bir takım değildir, TS, bir başkaldırıştır aynı zamanda Türkiyede yaşayan haksızlığa uğramış, bastırılmış, sindirilmiş insanların bir haykırışıdır...

TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLACAK ama sadece kendisi için değil senelerdir hakları istanbul takımları tarafından gaspedilen ANADOLU için de şampiyon olacaktır...

TRABZONSPOR artık Türkiye'de güzel birşeylerin olacağına inancı kalmamış, karanlıkta kaybolup gitmiş milyonlarca insana UMUT ışığı olacaktır...

Hiçkimse inancını kaybetmesin, artık bizi kimse durduramaz isterse karşımıza barça çıksın vız gelir milyonların haykırışı çığ gibi geliyor aziz-tff-medya ve tayfası karşımızda tutunamaz, fenerin son kalesini de fethedip bayrağı dikmeye az kaldı...

tonyalı Aydın
18.04.2011, 17:10
allahın izniylede alaçağız maçı.kim ne derse desin bu sene allahın izniyle şampiyon olaçağız.yine fenerbahce medyası ve kulübü başladı ağlamaya hakemler kendi aleyhlerine düdük çalıp ,trabzon lehlerine düdük çalıyorlarmış.o zaman sorarlar adama 9 puan bu hakemlerle kapatılırken nerelerdeydiniz.bursa bize maçı sattı diyorsunuz o zaman eskişehirde maçı size sattı.onu niye öyle yorumlamıyorsunuz.lehinize olunca siz maçı alıyorsunuz,kaybetince yada berabere kalınca hakemler sizi katlediyor.bırakın artık bu bizans oyunlarını heşeyi türk halkı görüyor.yaradanda görüyor.sizin medyanız televizyonunuz çıkarcı menfattci spor yazarlarınız varsa bizimde allahımız var.

Ilelioglu
18.04.2011, 17:12
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150169805339491&oid=220079541838&comments
izleyin

Tam olarak ne anlatmaya calisti ben pek anlayamadim.

Ömer Sak
18.04.2011, 17:15
izleyin

Bursaspor'a karsi tatil edilen mactan sonra yaptigi aciklamalar bunlar galiba

Süleyman Eruyar
18.04.2011, 17:16

Gaziantepspor-Bursaspor maçının yarıda iptal edilmesi hakkında konuştu,

başlık ile ne alakası ver diyeceksen, boşver, takılıyoruz işte.

trbzonsporlu
18.04.2011, 17:16
neredeyse tüm fenerlilerin "trabzon eskişehir maçında puan kaybetti kaybetti yoksa bir daha puan kaybetmez ve şampiyon olurlar" dedikleri bir maç. bizim için yılın en önemli maçına cuma günü çıkacağız. kazandığımızda aradaki puan farkının 5 e çıkacak olması fenere buca maçında puan kaybettirebilir.

pReN@_61
18.04.2011, 17:18
Satışa çıkacak olan biletleri İstanbul'daki biletix gişelerinden temin edebiliyor muyuz?

Murathan
18.04.2011, 17:19
5'leriz:p
Şaka bir yana ben bu maçın kolay geçeceğini düşünüyorum :)

yunushanilce
18.04.2011, 17:20
hiçte kasmaya gerek yok akılları sıra bizi psikolojik baskı altına alıp eskişehir çok güçlü
sizz böyle oynarsanız yenemezsiniz demeye getiriyorlar amaçları bu
ama biz çıkıp 1-0 alırız sonrada yolumuza devam ederiz onlar varsın konuşsun kendi bildikleri gibi

FC-ST-PAULI-61
18.04.2011, 17:20
Ben fener Macindan sonra söyledi diye biliyorum

Murat Erdem
18.04.2011, 17:26
Yıllar sonra böyle bir şey duydum...yüzümde ki tebessüm halen devam ediyor.

Yer:Alanya Sugözü mah. Cumartesi akşam üstü, apartmanın otoparkında top oynayan çocuklar...ben de bagajdan eksikleri indiriyorum, çocuğun biri "ben Trabzonspor'lu Alanzinho'yum"...:)

Tunay ERDEM
18.04.2011, 17:27

bizim maçla ne alakası var ben de çözemedim.

Süleyman Eruyar
18.04.2011, 17:28
Ben fener Macindan sonra söyledi diye biliyorum

Fenerbahçe maçından sonra basın açıklaması yapmadı,

dikkatli dinlersen eğer, sende açıkça o maçtan bahsettiğini anlarsın,

hem basın toplantısı yaptığı yerde, Antep

Murathan
18.04.2011, 17:30
Antep-Bursa maçında ki hakem H.Göçek olması lazım.

Bülent Dizman 53
18.04.2011, 17:30
es es te pele ve batuyu durdurrmalıyız pele çok diri topçu batu buldumu affetmez

ilhan
18.04.2011, 17:38
izleyin

Gaziantepspor-Bursaspor maçı sonrası Deniz Çoban için söylediği sözler bunlar. Bu başlıkla da pek bir alakası yok sanırım.

Keleşoğlu
18.04.2011, 17:39
pele, batuhan ve sezer.. bunlara ek olarak her maçımızda sezonun en iyi performansını gösteren iveşa (okunduğu gibi) :)

esra61
18.04.2011, 17:39

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
işte And kardeşliği.yazıyı okurken duygulanmaDım desem yalan olur..helal olsun.

pReN@_61
18.04.2011, 17:40
Satışa çıkacak olan biletleri İstanbul'daki biletix gişelerinden temin edebiliyor muyuz?
Bilgisi olan var mı ?

Fatih Bayrakdar
18.04.2011, 17:48
5-2 lik macta 3-0 dan 3 2 oldu
3 - 0 da adamlara stadı inletiyorlardı.
ama fener macında sesleri cıkmadı
cunku hepsi anladı macın satıldıgını. yediremediler kendilerine
es es taraftarı onurludur cunku
anti bizanstır :)

Bizim maçta göreceğiz Anti Bizans mıdır yok sa başka bir şey midir ...

Yiğit SARI
18.04.2011, 17:50
pele, batuhan ve sezer.. bunlara ek olarak her maçımızda sezonun en iyi performansını gösteren iveşa (okunduğu gibi) :)

Bunlar yok mu maçta ?

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 17:51
Yine de 1-0 olsun bizim olsun :D

mawro61
18.04.2011, 17:52

..................Selcuk--------Colman............
.............................jaja................. ..............

Burak---------------------------------Engin

..........................pawel................... ........

böyle bir kadro ile maçı 3-0 alırız diyorum

Faruk UYSAL
18.04.2011, 17:53
Bence, tepki olarak da olsa "Eskişehirspor bize karşı elinden geleni yapsın, tüm gücüyle oynasın!" gibi sözlere hiç gerek yok.
Normal topunu oynasınlar...
28 yıllık özlemi gidermemize 5 maçımız kaldı. Rakiplerimiz arasında şampiyonluk ya da düşmeme mücadelesi veren takım -Bucaspor'un düşmesi bizim maça kadar büyük ihmal ile kesinleşir- yok. Bu saatten sonra hangi takım bize karşı ekstra motivasyonla oynar ve çelme takmayı başarırsa bir Trabzonspor taraftarı olarak ölünceye kadar o takım hakkında ister istemez iyi düşün(e)mem.

Keleşoğlu
18.04.2011, 17:57
Bunlar yok mu maçta ?

eskişehirde eksik yok, tam kadro.. ama bülent uygun fenere yaptığı gibi peleyi oynatmaz , sezeri de kenara alırsa onu bilemem.

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 17:59
---------------------Tolga-----------------------

Serkan--------Giray----------Egemen---------Cale

------------------Selçuk-----Colman--------------

Burak-------------------Jaja-----------------Engin(Alanzinho)

------------------------Umut---------------------

Benim kadrom her zaman bu..Oyunun gidişatına göre değişiklik yapılır.

Samet Metin
18.04.2011, 18:02
her hafta kadro yaparken umut yerine pawel yazılıyor ama pawel oyuna sonradan bile giremiiyor bazı maçlarda:D

Armağan Dere
18.04.2011, 18:13
Bizim maça öle bi hazırlayacak ki Bülent takımı zorlanacağız..gerçekçi olmak gerekirse iyi de oynamıyoruz..Bursaspor oynamadı ya da 2 hafta sonra Antepspor Fener'e oynadıkları kapalı futbolu bize oynarsa puan alır bizden..Ama Eskişehir maçını geçersek öle böle Antepi geçeriz diye umuyorum..

Tunay ERDEM
18.04.2011, 18:16
fenerliler umudumuz bülent diyor başka bir şey demiyor.

o kadar eminler eskişehir in bizden puan alacağına.

ayrıca stadı doldurmak ve eskişehir'e destek vermek için organizasyonlar yapıyorlar.

kaan61
18.04.2011, 18:19
Eskişehir maçı kadrosu aynı diğer maçlar gibi olacaktır. Keza Jaja ve Alanzinyo beraber oynamaya alıştı gibi. Alanzinyo savunma yapıyor ve 70 den sonra bile baya bi geri gelip adamın önüne kayıyo savunma yapmaya çalışıyo . beğendim kesin kampta Burak ın yan odasında kalıyo mücadele gücü bulaşmış sanki. Burak ı tanıyan arasın birazda Jaja ya yaklaşsın ama dikkat etsin burak jajaya benzemesin :) ( vurdumduymazlığı yönünden )

................................TOLGA ................................

SERKAN ............ GİRAY ............. EGEMEN ........PİOTR

...................SELÇUK ................COLMAN .................

BURAK ..................... JAJA .......................ALANZİNYO

............................... UMUT ..................................

İnşallah sakatlık falan olmaz ve Şenol hoca maçı koparacak 11 i sahaya sürer . Engini bende yazmak istiyorum ama sakatmı yoksa gene bişilermi oluyo anlayamadım. yoksa formda bir engin e çok çok ihtiyacımız var. Daha gayretli jaja , biraz daha becerikli bir umut ve aynı formunu devam ettiren burak bizi rahatlıkla şampiyonluğa götürecektir. Burak sağdan sola geçtiğinde falan kızıyordum ama şimdi farketmiyor bir sağda bir solda bir forvette . umut ada kızmayalım gerçekten Alanzinyo ve jaja lı bir orta sahada onların açıklarını kapatıp colman ve selçuğa yardımcı oluyor.

B.Yiğit
18.04.2011, 18:21
Alanzinho her ne kadar ofans oyuncusu olsada defansa çok yardıma geliyor 11'de olmalı kesin.

"Umut dan çok koştuğuda kesin"

Erbay
18.04.2011, 18:23
Her daim formda olan oyuncumuz Burak'a güveniyorum :) Serkan ve Umut'taki düşüş inşallah sona erer. En deli mücadele edenler bile yorgunlar artık. Selçuk ve Colman zaten çok yıpranıyor. Bu yüzden yedek kulübesinin devreye girmesi lazım. Barış Ataş, Ceyhun, Pawel oynamalı.

playa
18.04.2011, 18:23
zor maç olacak ama inşallah bu maçıda kayıpsz geçeriz.

Hürgün Aygün
18.04.2011, 18:24
Maç biletleri biletix'den satılmıyor normalde bu maçta da öyle olucak biz de maç günü gitmeyi düşünüyoruz ancak bilet işi sıkıntı inşallah maç gününe kadar bitmez biletler.

B.Yiğit
18.04.2011, 18:26
antudakiler çok komik kaç maçtır adamlar bu maçta puan kaybedecekler görürsünüz yazıyor.

11 de 11 yapıp şampiyonuz. İstedikleri kadar kazansınlar.

Yusuf BALCI
Bir süredir iyi oynamadan kazanıyoruz diyor herkes. Ben çok ta katılmıyorum buna.

Bursa maçına çok iyi başladık ve ilk 20 dakika baskılı oynadık. Kaleci ivankovun sakatlığı ile başlayan süreçte oyun uzun süre durdu ve bu da tamamen soğuttu takımı. Golü bulduktan sonra ise güzel futbol olmaması normal zaten. Daha kontrollü oynuyorsunuz ister istemez.

Eskişehir'de de güzel başlayacaktır takım. Bu güzel başlangıcı bir gol ile süslersek farklı ayrılırız oradan. Yok maç 70 lere 0-0 ile giderse, son dakikalar yine deli gibi baskı yaptığımız bir maç izleriz.

Güzel futboldan kasıt her zaman tak tak tak pas yapmak değildir. Rakip oyuncuların alan daralttığı, 10 kişi savunma yaptığı maçlarda öyle her takım çıkıp ta hızlı paslarla güzel oyun ortaya koyamaz. Bireysel yeteneklerle alır maçı daha çok.

Ben umutluyum bu maçtan da şampiyonluktan da. Oyunlara gelmediğimiz sürece bir problem görmüyorum ne takımın oyununda, ne de gidişatımızda. Fenerbahçe'nin bu hafta yaptığı çirkeflik daha birşey değil. Biz önde gittiğimiz sürece devam edecekler buna artırarak. Son hafta Karabük maçı için neler neler söylenecek böyle girilirse son haftaya izleyin görün. Her rakibimizi motive etmek için ellerinden geleni yapacaklar. Ancak eğer yazıldıysa olacak bu herşeye rağmen. Ve bunlara rağmen olacak ki, çok değerli olacak. Hakemleri de, medyayı da, yayıncı kuruluşu da yenerek şampiyon olacak Efsanemiz. Sadece rakip takımları yenerek değil.

Yıllar önce bu hegemonyaya başkaldırışın simgesi olan Trabzonspor, yine bu başkaldırışın simgesidir, ışıl ışıl parlamaktadır. Bundan sonra yağmur da yağdırsalar, kar da yağdırsalar etkilemez bizi. Zira hem ıslanmışız sırılsıklam, hem de donmuşuz soğuktan. Bundan sonra Güneş'imiz ısıtacak bizi. Gerisi etki yapmaz bize.

EmRe-61
Konuyla bir ilgisi yok ama herkesin kesinlikle okuması gereken bir haber. İşte bordo mavi renkleri sömürenlere bir örnek daha.
http://www.milliyet.com.tr/oy-korkusu-takim-degistirtti-/siyaset/sondakika/18.04.2011/1379340/default.htm

Armağan Dere
18.04.2011, 18:30
Bir süredir iyi oynamadan kazanıyoruz diyor herkes. Ben çok ta katılmıyorum buna.

Bursa maçına çok iyi başladık ve ilk 20 dakika baskılı oynadık. Kaleci ivankovun sakatlığı ile başlayan süreçte oyun uzun süre durdu ve bu da tamamen soğuttu takımı. Golü bulduktan sonra ise güzel futbol olmaması normal zaten. Daha kontrollü oynuyorsunuz ister istemez.

Yusuf,toplam kaç pozisyonumuz var maçta?..Umut'un atamadığı ve Burak'ın attığı ve atamadığı..hepi topu 3 pozisyon..Bi ara o kadar oyundan düştük ki dedim ne oluyor Bursanın her topu pozisyon oldu...Eğer ki Antep şu geçenki oyununu bize oynasın puan alır bizden belki de şampiyonluğu bırakırız..

Yiğit SARI
18.04.2011, 18:33
Bursa saçma salak geldi sadece pozisyon mu oldu ? Biz geriye yaslanmasak o baskıyı kurabileceklermiydi ?

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 18:33
Yusuf,toplam kaç pozisyonumuz var maçta?..Umut'un atamadığı ve Burak'ın attığı ve atamadığı..hepi topu 3 pozisyon..Bi ara o kadar oyundan düştük ki dedim ne oluyor Bursanın her topu pozisyon oldu...Eğer ki Antep şu geçenki oyununu bize oynasın puan alır bizden belki de şampiyonluğu bırakırız..

Burakın kaçırdığı , umutun karşı karşıya kaçırdığı ve ceza sahasında çalım atıp vurduğu top + gol pozisyonu 4 pozisyon falan var ama bursanın kaç pozisyonu var ? Ben 1 tane gördüm ?

kamyonetçi
18.04.2011, 18:35
Eskişehirin ortası zayıf,özellikle ortadan delmemiz gereken bir maç.

Erbay
18.04.2011, 18:36

Yüzde yüzlük iki pozisyon... Hepi topu 3 deyince değeri düşüyor sanki :) Ben de beğenmiyorum oyunumuzu ama "beğeni" zamanında değiliz. Takım bir şekilde sonuca gitmeye çalışıyor. Düşüş kesinlikle var orası ayrı. Mesela Süper Kupa finaline bakın bu maçla arada uçurum var. Bir yanda topa sahip olan, oyun felsefesi rakipten daha fazla topa sahip olup pas yapan bir takım var. Bir yanda da, yani şimdi, oyunu kendi alanında kabul eden, rakip alanda pas yapmakta zorlanan bir takım var. Deplasmandaki Liverpool maçına bakıyorum geçenlerde, arada yine uçurum var özellikle rakibi karşılama konusunda.

Eskişehir maçını inşallah galibiyet ile geçersek Antep istediği topu oynasın :)

magicyattara
18.04.2011, 18:38
Kusura bakmayın da saçma sapan yorumlar okuyorum aralarda..bir kere inanmayanlar gölge etmesin..korkanlar kenara çekilsin..şampiyonluk yürek işidir..yüreği yetmeyenler karışmasınlar..negatif enerji istemiyoruz..herkes güzel şeyler düşünsün..

Sahaya paf takımı bile çıksa bu takım bu yoldan dönmeyecektir..ok yaydan çıkmış bir kere..herkes desteğini arttırarak versin..şampiyonluğa katkıda bulunsun..

B.Yiğit
18.04.2011, 18:39
bundan sonra puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum futbolcularımız inanılmaz bir mücadele ile sahaya çıkacaktır motiveleri üst seviyede olacaktır.
boyle olunca 3 puanda bir şekilde gelecektir.

sanatik
18.04.2011, 18:39
Nedense bu maci düsünmek bile istemiyorum.

halil ibo
18.04.2011, 18:41
Gerek Tolga'nın acemice çıkışı,gerekse pozisyonun başlangıcında Cale'nin amatör gibi adama geçit vermesi sonucu oluşan ve devamında Giray'ın adeta kaleyi kaplayarak çıkardığı pozisyon dışında ben de bir pozisyonlarını göremedim.Özellikle ikinci yarı sahada varlık gösteremediğimizi söyleyenlerin aksine takım savunmasının en güzel örneklerini sergileyen takımımıza haksızlık yapmayalım.

Barış Burak
Allahın izniyle kazanacağız...

Yiğit Gayretli
Bu hafta tam Yattara maçı var sahada aslında.

ÇaGaTaY
18.04.2011, 18:42
Şu Eskişehirli abimin yazılarını okuyunca ben de duygulandım. Ben de koyu bir Trabzonsporlu olmamın yanında bir arkadaşım sayesinde bir es-es fan ıyım. Eskişehirspor a büyük saygı duyuyorum. Ancak malesef es-es in başında hiç olmaması gereken biri var:Bülent Uygun. Eskişehir in vizyonuna misyonuna hiç uymayan biri var bu takımın başında. Eses taraftarı ne düşünüyorsa bülent uygun tam aksini düşünüyor. Taraftar fener maçına bilenirken o bilerek takımını oynatmadı bunu biliyoruz. Şimdi bu maç taraftarın %100 ü bile Trabzon u desteklese biliyoruz ki Eskişehir canını dişine takıp oynayacak bu maç. Herşey 1 kişinin elinde ve malesef bu 1 kişi bazı takımların menfaatleri doğrultusunda Eskişehir i alet ediyor. O yüzden en keskin viraj bu maçtır. Bu maçı aldığımız anda büyük bir nefes alalım ve şampiyonluk turlarına hazırlık yapalım...

10-61
18.04.2011, 18:45

biz neden göremedik o pozisyonları?giray'ın çizgiden çıkardığı pozisyon dışında net pozisyonu var mı bursanın?bizimkiler hepi topu 3 tane rakibin her topu pozisyon,helal olsun sana Armağan:confused::rolleyes::eek::mad:

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 18:47
Gerek Tolga'nın acemice çıkışı,gerekse pozisyonun başlangıcında Cale'nin amatör gibi adama geçit vermesi sonucu oluşan ve devamında Giray'ın adeta kaleyi kaplayarak çıkardığı pozisyon dışında ben de bir pozisyonlarını göremedim.Özellikle ikinci yarı sahada varlık gösteremediğimizi söyleyenlerin aksine takım savunmasının en güzel örneklerini sergileyen takımımıza haksızlık yapmayalım.

tolganın çıktığı pozisyon da faulle kesildi zaten miller ona vursa gol olsa saymayacaktı hakem.

10-61
18.04.2011, 18:47

duygulanmamak mümkün ,elinize sağlık ,keşke her rakibimiz sizin gibi onurlu haysiyetli olsa:alkış::alkış:

LnMrt
18.04.2011, 18:50
Gitmeeeeee :D

MEVCUT İYİ İSE DEVAMINI GETİR. DEĞİLSE KOLTUK DEĞİŞTİR, TV yi KAPAT,EVDEN GİT...

Aman haaa maça falan gitme , bütün işi bana yıkma :)

Armağan Dere
18.04.2011, 18:51
biz neden göremedik o pozisyonları?giray'ın çizgiden çıkardığı pozisyon dışında net pozisyonu var mı bursanın?bizimkiler hepi topu 3 tane rakibin her topu pozisyon,helal olsun sana Armağan:confused::rolleyes::eek::mad:

Kızmayın abi(ler) ama iyi oynamıyoruz...Giray,Burak,Selçuk dışında iyi oynayan topçumuz yoktu..takım olarak da bu 3 kişi yetmiyor..Engin'e bu maçta ihtiyaç duyulabilir ama ne kadar hazır?..Son virajları dönüyoruz,ama her seferinde milimle..Ya 2 maçı da alamazsak Fener'i kim durduracak...

Faruk UYSAL
18.04.2011, 18:53
Kusura bakmayın da saçma sapan yorumlar okuyorum aralarda..bir kere inanmayanlar gölge etmesin..korkanlar kenara çekilsin..şampiyonluk yürek işidir..yüreği yetmeyenler karışmasınlar..negatif enerji istemiyoruz..herkes güzel şeyler düşünsün..

Sahaya paf takımı bile çıksa bu takım bu yoldan dönmeyecektir..ok yaydan çıkmış bir kere..herkes desteğini arttırarak versin..şampiyonluğa katkıda bulunsun..
Yaptığın değerlendirme içersinde benim yorumum da dahil mi?

LnMrt
18.04.2011, 18:53
tolganın çıktığı pozisyon da faulle kesildi zaten miller ona vursa gol olsa saymayacaktı hakem.

Bu tip havadan çıkışlarda stres, baskı ve korkudan kaynaklı olarak gözünü kapatıyor. Geçenlerde zorda olmayan yine havadan bir çapraz topta pozisyonu kendisi zor hale getirdi. Çocuğun kafası yerden sekti resmen... içim acıdı ya.

Dün Bursa maçında da aynı bodos atlayışları yaptı. Gözünü açık tutsa dengeyi bozmayacak... Umarım bir penaltıya mahal vermez bu hareketleri.

Merve H.Oğlu
18.04.2011, 18:55
Bence Bursaspor maçında stres yoktu bizimkilerde. Önceki haftalardaki gibi fazla panik değillerdi. Maçın ilk 10-15 dk sı ilk yarıdaki futbola geri döndük dedim. İnşallah bundan sonra böyle oynarsak karşımızda kimse duramaz. Her zamanki gibi 1-0 olsun bizim olsun :)

TSelif
18.04.2011, 18:57
..ya 2 maçı da alamazsak fener'i kim durduracak...
Allah'ü Taala :)

halil ibo
18.04.2011, 18:57
Kızmayın abi(ler) ama iyi oynamıyoruz...Giray,Burak,Selçuk dışında iyi oynayan topçumuz yoktu..takım olarak da bu 3 kişi yetmiyor..Engin'e bu maçta ihtiyaç duyulabilir ama ne kadar hazır?..Son virajları dönüyoruz,ama her seferinde milimle..Ya 2 maçı da alamazsak Fener'i kim durduracak...

Güzel kardeşim,sahadaki güzellikleri görmek bu kadar zor mu ?
Öyle yada böyle,beceriksiz yada kısmetsiz golcülerimize rağmen bir şekilde gol buluyor muyuz ? EEEEEEVEEEEETTTTT !
Rakibe az pozisyon verip iyi bir şekilde savunuyor muyuz ? EEEEVEEEEEEEEETTT !
ÖZELLİKLE SON İK MAÇTIR DA TAKIM PANİK YAPMIYOR STRES YAPMIYOR.
3 puanı alabilecek kapasitede olduğuna inanmış oyuncularla kazanıyoruz.Neyin peşindesiniz,kim söylüyor bunları ? kim çıkarıyor ? kim ? kim :)

Barış Burak
18.04.2011, 18:59
Konuyla bir ilgisi yok ama herkesin kesinlikle okuması gereken bir haber. İşte bordo mavi renkleri sömürenlere bir örnek daha.
http://www.milliyet.com.tr/oy-korkusu-takim-degistirtti-/siyaset/sondakika/18.04.2011/1379340/default.htm

bırak renktaş, şu olayı bile sırf siyasi görüşünden dolayı savunmak isteyen çıkar...

vivanet
18.04.2011, 19:01
enginin bize yaptığını fener bile yapmıyor..nasıl bir adam bu yahu hep sorun..

Armağan Dere
18.04.2011, 19:02
Allah'ü Taala :)

Tevekkeltü Tealallah diyor Allah ama bir de 9 puan da öndeydik...dakika 90 maç 0-0 Umut o golü atamadığını varsayıyorum ne olurdu abla..bizim tevekkülümüz tam mı acaba

Ilelioglu
18.04.2011, 19:03
Eskisehirspor maci haric hersey konusuluyor masallah.

LnMrt
18.04.2011, 19:08
bırak renktaş, şu olayı bile sırf siyasi görüşünden dolayı savunmak isteyen çıkar...

Her şehir buna alışkın ama Trabzon değil. "İkinci takımım" diye bir kavram mı var Trabzon'da ?

Trabzonspor a yapılacak en büyük hakarettir bu konuşma.
Bu konuşma "3 büyükler vardır 4 büyükler değil" demenin diğer bir yolu olmuş.
Beyfendi halka konuşmanın gazıyla ortaya sallarken mayına basmış.

Ama dediğin gibi buna da sahip çıkan olur...

Geçen yerel seçimlerde de Refah Partisi adayı "Tiridinmiridinyum madenini biz çıkaracağız" diye sallamıştı.
Aslında öyle bir maden olmadığı ve bir gazetecinin "internetin gücü" konulu bir projesine dair; "Türkiyede azami miktarda tiridinmiridinyum madeni var ve bilmem ne kadar kat enerji kaynağıdır" şeklinde ortalığa saldığı bir e-maile kurban gittiği anlaşılmıştı o beyfendinin:)

Sonra da o gazateciyi mahkemeye vermişti niyeyse:)

EmRe-61
18.04.2011, 19:17
Her şehir buna alışkın ama Trabzon değil. "İkinci takımım" diye bir kavram mı var Trabzon'da ?

Trabzonspor a yapılacak en büyük hakarettir bu konuşma.
Bu konuşma "3 büyükler vardır 4 büyükler değil" demenin diğer bir yolu olmuş.
Beyfendi halka konuşmanın gazıyla sallarken mayına basmış.

Daha Trabzonspor'un anlamını kavrayamamış olanlar, Trabzonspor üzerinden menfaat elde etmeye çalışıyor. Bunlara prim verenlere de yazıklar olsun. Hangi siyasi görüşten olursa olsun böyle dönekler Trabzonspor'umuzun adını kirletmekten başka bir şeye yaramıyorlar.Valla ayıp ya !

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 19:21
Sadece maçı konuşsak..

LnMrt
18.04.2011, 19:25
Sadece maçı konuşsak..

Dakika dakika mı ?

Selçuk Aydın61
18.04.2011, 19:27
hala korktunelindeyiz ..... üf püh zor maç ... tırsıyorum sakat bu maç...

Barış Burak
18.04.2011, 19:28
Tevekkeltü Tealallah diyor Allah ama bir de 9 puan da öndeydik...dakika 90 maç 0-0 Umut o golü atamadığını varsayıyorum ne olurdu abla..bizim tevekkülümüz tam mı acaba

her işte bir hayır vardır,9 puan önce gitseydik,yüzümüze gülen fitnecileri,fesatçılarıda göremezdik o na bakarsan Armağan...

her işte vardır bir hayır,hayırlısıyla şampiyon olacağız inşaallah.

uzunismail
18.04.2011, 19:36
Hiç bir maça hazırlanmadığımız kadar özel hazırlanmalıyız..Motivasyonu yüksek tutan kazanacaktır.. Çok kart çıkar bu maçta.. Bülent yenemezse ya sakatlayacak ya cezalı duruma düşürecek.Bu kesin.. Ama ben yenileceğimizi asla düşünmüyorum..Bu takım yenilmez..Kazanır mı bilmiyorum ama bu takım yenilmez...

Barış Burak
18.04.2011, 19:38
Bunları Biliyormuydunuz?

--Kocaelindeki Kasımpaşa maçında, son dakikalarda sahaya meşale atan çılgın Kasımpaşa(!) taraftarlarını,aslında büyük bölümünün İzmit Fenerbahçelilerinden olduğunu;

--Eskişehir-fener maçında es-es tribünlerinin 5te 1'inin esas takımı fener,ikinci takımı eskişehir olduğunu,ve es-es taraftarının buyüzden senenin en kötü tribününü yaptıklarını;

--Bu haftaki maçta,yine Eskişehir fenerlilerinin,es-es tribünlerinde yerlerini alacaklarını,bi taraflarını yırtına kadar fenerbahçe niyetine es es diye bağırıp,maçtan sonra basur kntrolü için doktora gideceklerini;

-- 2 hafta önce avrupaya oynadığını unutan bülent uygunun rüyasında parisi görüp,avrupa aşkının tutuşacağını;

-- İlk devredeki Trabzonspor maçında saha dışında sakatlanıp,saha içine gelip yere yatıp oyunu durduran es esli Doğa'nın bu maçta var gücüyle esas familyası için mücadele edeceğini

-- Allah izin verirde,hayırlısıyla es-esi geçersek,medyanın yine birşey içmeden güzelleşeceğini

BİLİYORMUYDUNUZ?

Ilelioglu
18.04.2011, 19:41
Bunları Biliyormuydunuz?

--Kocaelindeki Kasımpaşa maçında, son dakikalarda sahaya meşale atan çılgın Kasımpaşa(!) taraftarlarını,aslında büyük bölümünün İzmit Fenerbahçelilerinden olduğunu;

--Eskişehir-fener maçında es-es tribünlerinin 5te 1'inin esas takımı fener,ikinci takımı eskişehir olduğunu,ve es-es taraftarının buyüzden senenin en kötü tribününü yaptıklarını;

--Bu haftaki maçta,yine Eskişehir fenerlilerinin,es-es tribünlerinde yerlerini alacaklarını,bi taraflarını yırtına kadar fenerbahçe niyetine es es diye bağırıp,maçtan sonra basur kntrolü için doktora gideceklerini;

-- 2 hafta önce avrupaya oynadığını unutan bülent uygunun rüyasında parisi görüp,avrupa aşkının tutuşacağını;

-- İlk devredeki Trabzonspor maçında saha dışında sakatlanıp,saha içine gelip yere yatıp oyunu durduran es esli Doğa'nın bu maçta var gücüyle esas familyası için mücadele edeceğini

-- Allah izin verirde,hayırlısıyla es-esi geçersek,medyanın yine birşey içmeden güzelleşeceğini

BİLİYORMUYDUNUZ?

...............................:D

Barış Burak
18.04.2011, 19:43
şuraya bak,misafir sayısı üye sayısından fazla:)

Emirhan Uludüz
18.04.2011, 19:49
The Ciks nerede? Geçen sene ısrarla "seneye şampiyon olacağız" diyordu.

Ya aptalız ya abdal, alınmıştır mehmet batdal :D böyle bir sözüde vardı :D

Mert Oğuzlu61
18.04.2011, 19:51
avni aker de son dk yattara ortalıyor egemen vuruyor top üst direkten geri dönüyor ve oda ne top jaja ya doğru geliyor biz gol sevinci için hazırlanıyoruz jaja artistik bir vuruş yapıyor gooolll muu hayıırr top çizgiden çıkarılıyor.

acısını cuma akşamı çıkaracağız, isterse bülo oyuncularının bir tarafına motor taksın 90dk yırtınsınlar, bize engel olamayacaklar ezip geçicez ondan sonra sadece 4 maç kalacak, sadece 4 maç !

Mesut
18.04.2011, 19:52
Üyeler yollarda :D

Barış Burak
18.04.2011, 19:52
zor bir maç bizi bekliyor aslında...stoperleri sağlam gerçekten(fb maçında oynatmadı hocaları o ikililerini), orta sahayı güçlü tutmalıyız.Allahım sen yardım eyle,yenelim şu eskişehiri...yaptıkları yanlarına kalmasın...

okg_53
18.04.2011, 19:55
zor bir maç bizi bekliyor aslında...stoperleri sağlam gerçekten(fb maçında oynatmadı hocaları o ikililerini), orta sahayı güçlü tutmalıyız.Allahım sen yardım eyle,yenelim şu eskişehiri...yaptıkları yanlarına kalmasın...

Barış kardeş, emin ol Bursa'nın stoperlerinin yarısı olamazlar ... ;)

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2011, 19:56
Şu son 6 maçtan en çekindiğim Bursa maçıydı.Zor da olsa onu geçtik.Ben,eses'ten çok Gaziantep'ten korkuyorum.Ama artık bu saatten sonra puan kaybı yaşayacağımızı sanmıyorum

Alihan Ertürk
18.04.2011, 19:56
Sanki Umut gol atmamaya, Şenol Güneş Pawel'i oynatmamaya yemin etmiş. :D

Barış Burak
18.04.2011, 19:57
Barış kardeş, emin ol Bursa'nın stoperlerinin yarısı olamazlar ... ;)

ula gelde bi analiz et bagayım habunlari ya,bekliyruk heycanlan:D

Gökhan ARSLAN
18.04.2011, 20:03
En çok korktuğum maç geçersek tamamdır bence...
Allah yardımcımız olsun.. Yine hakemide yenmek zorunda kalacağımız maçlardan biri...

Tunay ERDEM
18.04.2011, 20:04
bu maç için üzerimize çok büyük oyunlar oynayacaklar.

Mesut
18.04.2011, 20:06
es es'in stoperlerınden sağlam bir nadareviç var diğeleri rizede bile oynamaz yani bence hele o diego

Emre EFENDİOGLU
18.04.2011, 20:07
Fenerlilerin bu maçla ilgili planları var beyler, aman bunlara göz açtırmayalım. Eseslilerin çoğu Eses in maçta yattığını biliyor, burada duygularını belirten abilerdende açıkça görülüyor zatne. Eses taraftarı ilgi göstermeyince maça, yüksek ihtimal Fenerli olan Eskişehirliler maça girecek. Bize düşen bunlara göz açtırmamak. Kale arkasında bilet bulamıyorsak Eseslilerin arasına girip bunlar gibi bizde kaşkolu falan alıp, sanki Eskişehirliymişiz gibi davranmalıyız. Çivi çiviyi söker. Yoksa bunların yapacakları ortada. Zaten biri tezahürat etmeye kalkınca, etrafındaki 3-5 kişi katılmazsa o maçtan ses çıkmaz, bunun en güzel örneği Avni Akerdeki bazı maçlardır. Ben Eskişehir'de okuyan biri olarak, eğer bizim taraftan bilet bulamazsam Eseslilerin arasına gireceğim, hatta bağıranlara, ne bağırıyorsunuz Fener maçında bağırdınız mı diyeceğim.
Alın buda planlarının alıntısı:

Konu Başlığı: Eskişehir ve Çevresindeki Fenerbahçelilere Çok Büyük Görev Düşüyor.

Bu maca gidip büyük baski olusturmalari lazim .

Gerek tribünde Eskisehirli görünüp diger takimli olanlardan baskin olmak icin gerek saha icinde Fenerbahcenin sampiyon olmamasi icin belkide herseyini vermeyecek oyunculara baski olusturup daha cok oynamaya zorlamak icin o maca gitmeleri lazim .

Onun haricinde her hakem düdügünde ‚islik veya tezahüratlarla hakemi ve dolayisiyla Trabzonlu futbolculara baski yapmalari gerekiyor .

Bana göre bu mac son umudumuz .

Onun icin bütün gücümüzle bu maca odaklanip yapabilecegimiz ne varsa bu macta yapmaliyiz .

Aksi takdirde bir sampiyonluk daha ellerimiz arasindan akip gidecektir .
http://forum2007.antu.com/images/bos.gif

Konu başlığının altındaki mesajlara bakarsanız desteğide görürsünüz, bunlar sadece internete yansıyanlar üstelik. Eskişehirde, Eskişehirsporluların deyimi ile çift cinsiyetli olan Eskişehirsporlu ve Fenerli olanlar bu maça gidip, gerekirse olay bile çıkaracaktır.

muharrematasoy
18.04.2011, 20:07
hala korktunelindeyiz ..... üf püh zor maç ... tırsıyorum sakat bu maç...

evet korku tünelinde olduğumuz bir gerçek, cuma önümüze pat diye korkuluk büllo çıkacak :D bizi yanındaki doga denilen zebaniyle korkutmaya çalışacak bizde devirip geçeceğiz sonra o tünelden çıktığımızda şampiyonluk kupası bizde

yakın
18.04.2011, 20:08
Bunları Biliyormuydunuz?

BİLİYORMUYDUNUZ?:alkış::alkış::alkış:

mit_o
bülent uygunu geçersek bu maçı atlatırsak bence şampiyonuz ama rakip şampiyon olucakmış gibi oynayacaklar !

Eren Karaahmetoğlu
Ne oyunu oynayabilirler?

Kudursun dursun şerefsizler. En fazla bunu yapabilirler.

Hakemi de yenecek bu takım artık !

Tıpkı geçmişteki gibi.

Her şeye rağmen şampiyon olacağız.

Zafere yalnızca 5 haftamız kaldı.

yattarinho61
18.04.2011, 20:09
en son 84´de sampiyon olduk bu sene , geri kalan maclari kazanirsak 84 puanla bitirecegiz :) tesadüf´mü ? bence degil ..

Hürgün Aygün
18.04.2011, 20:13
Trabzonspor maçı bilet fiyatları

Kulübümüz İdari Asbaşkanı Ahmet Yalçın, bugün yaptığı açıklama ile, Cuma günü oynayacağımız Trabzonspor maçı bilet fiyatlarının Açık Tribün ve Misafir tribün için 50 TL, Kapalı Tribün ve Aile Tribünü için 100 TL ve VIP Tribünü için 200 TL olduğunu ifade ederek "En büyük gücümüz olan taraftarımızı bu maçta da 3 puan için tribünlerdeki yerinde görmek istiyoruz" dedi.
Biletler Salı gününden itibaren Aktif AŞ noktalarından ve maç günü stad gişelerinden temin edilebilecek.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=331

Ilelioglu
Fenerlilerin bu maçla ilgili planları var beyler, aman bunlara göz açtırmayalım. Eseslilerin çoğu Eses in maçta yattığını biliyor, burada duygularını belirten abilerdende açıkça görülüyor zatne. Eses taraftarı ilgi göstermeyince maça, yüksek ihtimal Fenerli olan Eskişehirliler maça girecek. Bize düşen bunlara göz açtırmamak. Kale arkasında bilet bulamıyorsak Eseslilerin arasına girip bunlar gibi bizde kaşkolu falan alıp, sanki Eskişehirliymişiz gibi davranmalıyız. Çivi çiviyi söker. Yoksa bunların yapacakları ortada. Zaten biri tezahürat etmeye kalkınca, etrafındaki 3-5 kişi katılmazsa o maçtan ses çıkmaz, bunun en güzel örneği Avni Akerdeki bazı maçlardır. Ben Eskişehir'de okuyan biri olarak, eğer bizim taraftan bilet bulamazsam Eseslilerin arasına gireceğim, hatta bağıranlara, ne bağırıyorsunuz Fener maçında bağırdınız mı diyeceğim.
Alın buda planlarının alıntısı:

Konu Başlığı: Eskişehir ve Çevresindeki Fenerbahçelilere Çok Büyük Görev Düşüyor.

Konu başlığının altındaki mesajlara bakarsanız desteğide görürsünüz, bunlar sadece internete yansıyanlar üstelik. Eskişehirde, Eskişehirsporluların deyimi ile çift cinsiyetli olan Eskişehirsporlu ve Fenerli olanlar bu maça gidip, gerekirse olay bile çıkaracaktır.

Sadece yuh diyorum, yahu sirf sampiyon olmak icin bu kadar "cirkeflik" ve "adilik" yapilir mi?

Zaten 17 sampiyonlugunuz var 18 olsa ne olacak, Türk Futbolu zaten Istanbul Kulübleri yüzünden bir adim öteye gidemiyor.

:mad:

Cenk ÇAÇAN
Fenevbahçe bu gün itibariyle alenen saha dışında oyunu başlatmıştır yaptığı açıklamalarla. Bu açıklamalar bunların psikolojilerinin nasıl bozuk olduğunun göstergesi. Haydi trabzonum Al şu beş maçı çak fenerin ve yandaşlarının yüzüne bir osmanlı tokadı.

Ilelioglu
18.04.2011, 20:15
Beyler temkinli olmakta fayda var, bu mac oldukca zor gececek.

yakın
18.04.2011, 20:16
Bu saatten sonra bu takımı kimse durduramaz. Kale gibi defansımız var. Çok temkinli bir orta sahamız, yaratıcı bir forvetimiz var. Korkacak çok bir şey yok. Ne olacak bilinmez elbette ama Trabzonspor iyi takım vesselam...

Yiğit SARI
Yanlış yeer.

Hürgün Aygün
Trabzonspor maçı bilet fiyatları

Kulübümüz İdari Asbaşkanı Ahmet Yalçın, bugün yaptığı açıklama ile, Cuma günü oynayacağımız Trabzonspor maçı bilet fiyatlarının Açık Tribün ve Misafir tribün için 50 TL, Kapalı Tribün ve Aile Tribünü için 100 TL ve VIP Tribünü için 200 TL olduğunu ifade ederek "En büyük gücümüz olan taraftarımızı bu maçta da 3 puan için tribünlerdeki yerinde görmek istiyoruz" dedi.
Biletler Salı gününden itibaren Aktif AŞ noktalarından ve maç günü stad gişelerinden temin edilebilecek.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=331
Arkada kalmasın....

yakın
18.04.2011, 20:19
Şenol Hoca takımı çok akıllıca yönlendiriyor. Eğer biz baskın oynarsak arkada yapacağımız hataları telafi edemeyiz. Şu an bile en çok yorulan bölüm Selçuk- Colman ikilisinin oynadığı alan ( Colman'ı beğenmeyenleri de anlamıyorum.). Bu temkinli oyun bize şampiyonluğu getirecektir inşallah.

Fatih Özkan
18.04.2011, 20:20
Bu maç adamı uyutmaz...

Ahmet KESKİN
18.04.2011, 20:20
karşıyaka giresun macını izlemenizi tavsiye edyorum tezahuratlara dikkat edin arada...

Bir_Bilen
18.04.2011, 20:22
Eskişehir'den tüm Trabzonsporlu kardeşlerime selamlar,

Uzun zamandır BMNForum'a girmiyordum. Bu hafta oynayacağımız maç vesilesi ile biraz yorumları okuyayım ve düşüncelerimi paylaşayım diye geldim.

Fenerbahçe maçından 2 saat önce tribünde cep telefonumdan face girdim ve Eskişehirspor Resmi Sayfası'ndan takım kadrosuna baktım. İveşa-Sezgin-Veysel-Diego-Volkan-Alper-Sezer-Doğa-Burhan-Erkan-Batuhan kadrosunu görünce şaşırdım.Çünkü; genelde 3 önlibero ile oynuyoruz.

Kendi kendime dedim ki "Eskişehirsporumuz gol arayacak, ofansif oynayacak"

Maç başladı ve sekizinci dakika da golü Batuhan Karadeniz ile bulduk. Böylesine önemli bir maçta golü erken bulmanın sevincini iki dakika yaşayabildik. Genelde her maçta iyi pres yapan bir takım olmamıza rağmen yediğimiz iki golde de biz tribünden futbolcular ise sahadan izledik. Golden önce gelen tehlikeyi farkediyorum ve tribünden bağırıyorum "Veysel bassana! Durdurun şu Alex'i" diye... Bilardo oynarcasına bu kadar kolay gol yediğimize inanamadım. Belki çeviririz diye içimden geçirdim. Ama takımda anlayamadığım bir isteksizlik vardı. 3 sezon önce henüz 20.dakika da üstelik kendi evimizde Denizlispor'a karşı 3-0 mağlup duruma düşmüştük. 3-0 olmasına rağmen taraftar olarak verdiğimiz müthiş destek ve futbolcuların arzuları ile maçı 4-3 kazandık. Ama Fenerbahçe maçında geriye düştüğümüz andan itibaren oyuncularımızda gördüğümüz isteksizlik nedeniyle taraftar da sustu. Benim de galibiyet inancım tamamen sona erdi. İkinci yarıda yine tek pozisyonumuz vardı. O da gol olmadı ve Fenerbahçe bir gol daha atarak maçı 3-1 kazandı.

Maçtan önce konuşulan "Fenerbahçe & Bülent Uygun iddiaları" Eskişehirspor taraftarını çok yıprattı. Bilet fiyatları 50 TL olmasına rağmen Eskişehir Atatürk'te boş yer kalmadı. Avrupa iddiamız ve Trabzonspor'un şampiyon olması için kazanmak istiyorduk. Daha doğrusu taraftar böyle istiyordu. Ancak; takımı ve skoru gördükten sonra böyle bir mağlubiyet bize resmen koydu.Kendi kendime "Yenildik ama keşke böyle yenilmeseydik" dedim.

Şimdi bu maç başlığında ki yorumları okudum ve bazılarını okumaktan dolayı üzüldüm. Benim takımım için "fbeskişehir" ve "ezikşehir" gibi çirkin isim yakıştırmalarını gördüm. Hatta Eskişehirspor Taraftarının delikanlılığının dahi sorgulandığı okumaktan büyük üzüntü duydum.

Bülent Günal isimli renktaşım açıkçası duygularımızı belirtmiş. Benim ve benim gibi birçok Eskişehirspor Taraftarı bizim şampiyon olmadığımız yada başarılı olamadığımız her türlü organizasyonda Trabzonspor'un şampiyon yada başarılı olmasını ister. Belki çoğu taraftar bunu açıkça belli etmez ama gönlünden böyle geçiyordur. Keza aynı şeylerinde Trabzonspor Taraftarı tarafından Eskişehirspor'a karşı duyulduğunu tahmin ediyorum.

2 sezon önce Trabzon'da oynadığımız maçta hakemin maçı katlesmesi ve Sadri Şener'in "Eskişehirspor üzülmesin.Çünkü bizim rakibimiz değil" açıklamları taraftarımızın hala hafızasında duruyor. Her ne kadar şampiyonluk yarışında olmamamıza rağmen Sadri Şener'in böyle bir söz söylemesi ve bunu Eskişehirspor gibi Türkiye'de Anadolu Devrimini gerçekleştiren bir takımımıza söylemesi açıkçası beni aklıma geldikçe sinirlendiriyor.Keşke bu sözünden sonra çıkıp, özür dileseydi. Bu konu ve 96'da ki 7 gollü galibiyet forumlarımızda maalesef konuşuluyor.

2 sezon önce Eskişehir'de oynadığımız maçta tribünler arası karşılıklı atışmalar olmuştu. Maalesef açık tribünün misafir tribününe bakan kısmında oturan taraftarlar(!) ki neredeyse her maçta her rakibe salça olurlar. İnşallah bundan sonra bir daha böyle durumlar yaşanmaz. Ama yine de bu maçta herhangi bir provakasyon (FBliler tarafından) olmazsa iki tribünden de zevk alırız.

Keşke oynayacağımız bu maçta siz şampiyonluğu biz de avrupa kupalarına katılmayı garantileseydik ve başarılarımız el-ele Eskişehir'de birlikte kutlasaydık.

Bir Eskişehirsporlu olarak her zaman takımımın kazanmasını isterim. Ancak; bu sezon Trabzonspor'un şampiyon olmasını can-ı gönülden istiyorum. Yenilsekte üzülmeyeceğim dediğim maçlardan birisi...

Şimdiden Eskişehir'e gelecek olan bordo-mavi gönüllülerine hayırlı yolculuklar! Kazasız ve belasız yolcukluklar dilerim.

Şampiyonluk yolunda başarılar Trabzonspor!

NOT: Maçın biletleri Eskişehirspor YK tarafından;

Açık Tribün ve Misafir Tribünü 50 TL olarak açıklandı. Biletler internet üzerinden satılmıyor.Biletlerin satışı maç günü gişelerden ve Aktif A.Ş'den oluyor.Maç öncesinde temin etme şansınız olursa, kullanın.Çünkü; karaborsa olma ihtimali var.

Aşağıda Aktif A.Ş'nin telefon numaralarını veriyorum. Bilet konusunu oradan sorabilirsiniz.

Aktif A.Ş

ESKİŞEHİR 0.222.221 07 55

ESKİŞEHİR 0.222.221 12 82

Yiğit SARI
18.04.2011, 20:22
karşıyaka giresun macını izlemenizi tavsiye edyorum tezahuratlara dikkat edin arada...

Ne diyolar ? Şeyi mi diyosun çok ses çıkardıklarını ?

Ilelioglu
18.04.2011, 20:28
Bir_Bilen,

Bülent Uygun Eskisehirspor'a gercekten yakismiyor, size Eskisehirli bir teknik adam lazim bence.

;)

barisb
18.04.2011, 20:32
en son 84´de sampiyon olduk bu sene , geri kalan maclari kazanirsak 84 puanla bitirecegiz :) tesadüf´mü ? bence degil ..

Şimdiki puanımız=69
6 + 9 = 15

Kalan mac=5
5 x 3 = 15

puan alarak mı?

:D:D

exelans_25
18.04.2011, 20:34
fenerli arkadaşla dalga geçiyorum her maçınızı 100-0 kazanın diye inşallah bir kaza yapmayız

SAFA
18.04.2011, 20:39
Eses'in stoperleri çok ağır. Kanat beklerininde hücuma katkısı sınırlı.Ancak yine ortadan delmeye çalışırsak zorlanırız.Araya adam kaçırmamız lazım.

Helvacı61
18.04.2011, 20:40

Uzun zamandır BMNForum'a girmiyordum. Bu hafta oynayacağımız maç vesilesi ile biraz yorumları okuyayım ve düşüncelerimi paylaşayım diye geldim.

Fenerbahçe maçından 2 saat önce tribünde cep telefonumdan face girdim ve Eskişehirspor Resmi Sayfası'ndan takım kadrosuna baktım. İveşa-Sezgin-Veysel-Diego-Volkan-Alper-Sezer-Doğa-Burhan-Erkan-Batuhan kadrosunu görünce şaşırdım.Çünkü; genelde 3 önlibero ile oynuyoruz.

Maç başladı ve sekizinci dakika da golü Batuhan Karadeniz ile bulduk. Böylesine önemli bir maçta golü erken bulmanın sevincini iki dakika yaşayabildik. Genelde her maçta iyi pres yapan bir takım olmamıza rağmen yediğimiz iki golde de biz tribünden futbolcular ise sahadan izledik. Golden önce gelen tehlikeyi farkediyorum ve tribünden bağırıyorum "Veysel bassana! Durdurun şu Alex'i" diye... Bilardo oynarcasına bu kadar kolay gol yediğimize inanamadım. Belki çeviririz diye içimden geçirdim. Ama takımda anlayamadığım bir isteksizlik vardı. 3 sezon önce henüz 20.dakika da üstelik kendi evimizde Denizlispor'a karşı 3-0 mağlup duruma düşmüştük. 3-0 olmasına rağmen taraftar olarak verdiğimiz müthiş destek ve futbolcuların arzuları ile maçı 4-3 kazandık. Ama Fenerbahçe maçında geriye düştüğümüz andan itibaren oyuncularımızda gördüğümüz isteksizlik nedeniyle taraftar da sustu. Benim de galibiyet inancım tamamen sona erdi. İkinci yarıda yine tek pozisyonumuz vardı. O da gol olmadı ve Fenerbahçe bir gol daha atarak maçı 3-1 kazandı.

Maçtan önce konuşulan "Fenerbahçe & Bülent Uygun iddiaları" Eskişehirspor taraftarını çok yıprattı. Bilet fiyatları 50 TL olmasına rağmen Eskişehir Atatürk'te boş yer kalmadı. Avrupa iddiamız ve Trabzonspor'un şampiyon olması için kazanmak istiyorduk. Daha doğrusu taraftar böyle istiyordu. Ancak; takımı ve skoru gördükten sonra böyle bir mağlubiyet bize resmen koydu.Kendi kendime "Yenildik ama keşke böyle yenilmeseydik" dedim.

Şimdi bu maç başlığında ki yorumları okudum ve bazılarını okumaktan dolayı üzüldüm. Benim takımım için "fbeskişehir" ve "ezikşehir" gibi çirkin isim yakıştırmalarını gördüm. Hatta Eskişehirspor Taraftarının delikanlılığının dahi sorgulandığı okumaktan büyük üzüntü duydum.

Bülent Günal isimli renktaşım açıkçası duygularımızı belirtmiş. Benim ve benim gibi birçok Eskişehirspor Taraftarıbizim şampiyon olmadığımız yada başarılı olamadığımız her türlü organizasyonda Trabzonspor'un şampiyon yada başarılı olmasını ister. Belki çoğu taraftar bunu açıkça belli etmez ama gönlünden böyle geçiyordur. Keza aynı şeylerinde Trabzonspor Taraftarı tarafından Eskişehirspor'a karşı duyulduğunu tahmin ediyorum.

2 sezon önce Trabzon'da oynadığımız maçta hakemin maçı katlesmesi ve Sadri Şener'in "Eskişehirspor üzülmesin.Çünkü bizim rakibimiz değil" açıklamları taraftarımızın hala hafızasında duruyor. Her ne kadar şampiyonluk yarışında olmamamıza rağmen Sadri Şener'in böyle bir söz söylemesi ve bunu Eskişehirspor gibi Türkiye'de Anadolu Devrimini gerçekleştiren bir takımımıza söylemesi açıkçası beni aklıma geldikçe sinirlendiriyor.Keşke bu sözünden sonra çıkıp, özür dileseydi. Bu konu ve 96'da ki 7 gollü galibiyet forumlarımızda maalesef konuşuluyor.

2 sezon önce Eskişehir'de oynadığımız maçta tribünler arası karşılıklı atışmalar olmuştu. Maalesef açık tribünün misafir tribününe bakan kısmında oturan taraftarlar(!) ki neredeyse her maçta her rakibe salça olurlar. İnşallah bundan sonra bir daha böyle durumlar yaşanmaz. Ama yine de bu maçta herhangi bir provakasyon(FBliler tarafından) olmazsa iki tribünden de zevk alırız.

Keşke oynayacağımız bu maçta siz şampiyonluğu biz de avrupa kupalarına katılmayı garantileseydik ve başarılarımız el-ele Eskişehir'de birlikte kutlasaydık.

Bir Eskişehirsporlu olarak her zaman takımımın kazanmasını isterim. Ancak; bu sezon Trabzonspor'un şampiyon olmasını can-ı gönülden istiyorum. Yenilsekte üzülmeyeceğim dediğim maçlardan birisi...

Şimdiden Eskişehir'e gelecek olan bordo-mavi gönüllülerine hayırlı yolculuklar! Kazasız ve belasız yolcukluklar dilerim.

Açık Tribün ve Misafir Tribünü 50 TL olarak açıklandı. Biletler internet üzerinden satılmıyor.Biletlerin satışı maç günü gişelerden ve Aktif A.Ş'den oluyor.Maç öncesinde temin etme şansınız olursa, kullanın.Çünkü; karaborsa olma ihtimali var.

Aşağıda Aktif A.Ş'nin telefon numaralarını veriyorum. Bilet konusunu oradan sorabilirsiniz.

Aktif A.Ş

burada yazılanların eskişehir taraftarıyla alakalı değil. eskişehir taraftarının fener maçına bakış açısı bellidir. ve kazanmasını tabiki ister. trabzonsporun şampiyon olmasınıda ister kesinlikle benim eskişehirin olmasını istediğim gibi ama bence sorun şu eskişehirde ne kadar eskişehir ne kadar fener taraftarı var. gerçek es es taraftarından zaten şüphemiz yok. ama fener maçında trübinin yarısının fener taraftarı olduğu oluşan atmosferden belliydi.

muharrematasoy
18.04.2011, 20:44
Eskişehir fenerden 4 er 4 er yiyor, en zayıf takımlar bile bir sürü gol pozisyonuna giriyor ama bize gelince nadareviç ve iveşa panter kesiliyor

dışarı giden topları bile içeri alan iveşa bizim maçta şımaykıl kesiliyor ne iş bu anlamadım gitti

o d.ga denilen sarı çiyan bizim maçta yerden kalkmadı 10 dakikayı sadece kendisi götürdü, JAJA eskişehir savunmasını az adamla yakalamasına rağmen doganın yerde yattığını görünce topu centilmence dışarı attı, kameralar yerde yatan d.gayı gösterdiğinde keyifli keyifli gülüyordu

bu eskişehirsporu asla unutmayacağım, 27 sene bekleyip bunlar yüzünden şampiyonluğu kaçırırsak hayatımın sonuna kadar eskişehirin kulaklarını çınlatacağım

hayır bize karşı kötü oynasınlar demiyorum tam tersi, süper futbol oynasınlar ama rakibe saygılı mertce çıksınlar karşımıza

ha Eskişehir şampiyonluğa oynasaydı seve seve es esi desteklerdim ve 3 puanı onların alıp şampiyon olmasını isterdim orası ayrı mesele, şu ligde şampiyon olmasını istediğim iki takım var 1.si biziz 2. si eskişehir

exelans_25
18.04.2011, 20:45
ezik dangalak antu tayfası eskişehirdeki fenerliler tribünü dolduralım bize büyük iş düşüyor diye başlık açmışlar

fteotdgs
18.04.2011, 20:46
Neler yaptigi tescillenip ceza almis (boyle bir seyden sonra nasil hic bunlar olmamis gibi saga sola laf yetistiriyor, nutuklar atiyor..., yorumu sizlere birakiyorum), evindeki FB macini dahiyane! taktikleri ile kaybetmis bir teknik direktoru, bu teknik direktoru yine herkesin bildigi olaylardan sonra takimin basina gecirmeyi bilmis bir yonetimi Eskisehir taraftari nasil sindiriyor, cok merak ediyorum. Cuma gunku macta tum bu olanlardan sonra hala takimlarini destekleyecekler mi, destekleyeceklerse hangi mantikla destekleyecekler, yine cok merak ediyorum. Bizim acimizdan bu ve evimizdeki Antep maci iki hayati final.

muharrematasoy
18.04.2011, 20:50
ezik dangalak antu tayfası eskişehirdeki fenerliler tribünü dolduralım bize büyük iş düşüyor diye başlık açmışlar

angut beyinliler cuma akşamı altlarına dolduracaklar :D

exelans_25
18.04.2011, 20:52
beyler hep olumlu düşünelim şunun şurasında sadee 5 maç kaldı herşey bizim elimizde fener g.tünü de yırtsa biz kazandıkça anca 2. olur.dün akşamki avni aker havası bozulmasın.gerekirse trabzondaki arkadaşlar idmanlara gitsinler destek versinler

Barış Burak
18.04.2011, 20:54

es esliler bunu görüpte sesini çıkarmıyorsa, bunu görüpte birşey demiyorsa sözün bittiği yerdir aga...

fener taraftarı,Trabzon tribününde fenerin rakibini destekleyecek he? ;

bknz: gemide(film)

--adamın g.tünden kan alırlar kamil kan kan....

Sami Kuk
Şu anguttakiler tam sopalık,şerefsiz,namussuz haysiyetsiz herifler..

Eskisehire gazı vermeye calısıyorlar.Eskılerden nekadar resim,söz varsa yayınlamışlar.Ah yenelım şu satılmış eskişehiride.Susturalım şu köpekleri

exelans_25
bu arada şenol hoca jajayla birebir görüşmüş güzel bir gelişme

Tolunay Abdioğlu
18.04.2011, 20:55

Bülent Günal isimli renktaşım açıkçası duygularımızı belirtmiş. Benim ve benim gibi birçok Eskişehirspor Taraftarıbizim şampiyon olmadığımız yada başarılı olamadığımız her türlü organizasyonda Trabzonspor'un şampiyon yada başarılı olmasını ister. Belki çoğu taraftar bunu açıkça belli etmez ama gönlünden böyle geçiyordur. Keza aynı şeylerinde Trabzonspor Taraftarı tarafından Eskişehirspor'a karşı duyulduğunu tahmin ediyorum.

2 sezon önce Eskişehir'de oynadığımız maçta tribünler arası karşılıklı atışmalar olmuştu. Maalesef açık tribünün misafir tribününe bakan kısmında oturan taraftarlar(!) ki neredeyse her maçta her rakibe salça olurlar. İnşallah bundan sonra bir daha böyle durumlar yaşanmaz. Ama yine de bu maçta herhangi bir provakasyon(FBliler tarafından) olmazsa iki tribünden de zevk alırız.

Aktif A.Ş

Tekrar hoşgeldiniz.

Burada yazılan çoğu olumsuz yorumun hiçbirinin Eskişehirspor camiasını direkt hedef aldığını düşünmüyorum.Çoğu yorum ''Bülent Uygun''aleyhine yapılıyor.Bu yorumları yapanlardan birisi de benim açıkcası.Kendisini Eskişehirspor gibi,köklü ve tarihi asaletle dolu bir klübün ''teknik direktör''gibi önemli bir kademesinde görev yapmasını kabullenemiyorum.

---

Eskişehirspor ile ilgili her zaman olumlu düşünmüşümdür.Hiçbir zaman aklımdan kötü birşey geçirmedim bu camia için.

---

Maça gelicek olursak.İnşallah,-Bülent Uygun- burada yazılanlar gibi,takımını çok iyi motive edip hazırlamıştır.Çünkü aksi benim içime sinmez.Takımını Fenerbahçe'ye nasıl,bize nasıl oynatacağı benim için önemli değil.

---

Avrupa yolunda Başarılar.

Yiğit SARI
18.04.2011, 20:56
Bursaspor maçı öncesinde skorborddan yayınlanan Ganzilis videosu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=182946245086420&

Çok güzeldi

muharrematasoy
18.04.2011, 21:01
Bursaspor maçı öncesinde skorborddan yayınlanan Ganzilis videosu

http://www.facebook.com/video/video.php?v=182946245086420&

Çok güzeldi

video güzelde bu kullanılan müzikten gına geldi artık, bıktık stadda devamlı bu parça çalıyor artık birisi dur desin şuna,

bir sürü güzel coşkulu parça var, birde stadda az değişik şeyler çalsınlar 50 senedir war chant çalıyor yok mu başka bişey ?

we are the champions falan çalsınlar futbolcular gaza gelsin

Yiğit SARI
18.04.2011, 21:11
video güzelde bu kullanılan müzikten gına geldi artık, bıktık stadda devamlı bu parça çalıyor artık birisi dur desin şuna,

bir sürü güzel coşkulu parça var, birde stadda az değişik şeyler çalsınlar 50 senedir war chant çalıyor yok mu başka bişey ?

we are the champions falan çalsınlar futbolcular gaza gelsin

Buna katılıyorum videodaki 2. müzik güzelde 1. müzikten gerçekten gına geldi

Bir_Bilen
18.04.2011, 21:14
80'lerden bir Eskişehirspor - Trabzonspor maçı görüntüsü

http://youtu.be/kGhCaxQm_Ws

Üç sezon önce Eskişehir'de oynanan Eskişehirspor - Trabzonspor maçından tribün görüntüsü - 1 (Ne Fener Ne İ...e Kartal)

http://youtu.be/mftwlkLHeaY

Üç sezon önce Eskişehir'de oynanan Eskişehirspor - Trabzonspor maçından tribün görüntüsü - 2

http://youtu.be/XNb_w0olq1M

Mehmet Cihan Kocaman
18.04.2011, 21:15
Bir_Bilen

Öncelikle hoşgeldin. Bizim olumsuz düşüncelerimiz eskişehirsporun teknik direktörü olan BÜLENT UYGUN'a.Size değil.
Avrupa yolunda başarılar.

apachi61
18.04.2011, 21:16
Buna katılıyorum videodaki 2. müzik güzelde 1. müzikten gerçekten gına geldi

Müzik konusunda dj mi diyim yoksa anonscu mu diyim biraz eğitim alması gerekiyor. Lİg tv de çalan müzikleri koyup duruyor. Çok gerideyiz bu tarz konularda

Çal şöle hareketli bişeyler taraftarın kanı kaynasın

http://www.youtube.com/watch?v=sS76eS34Y0c :)

Reha
18.04.2011, 21:18
Arkadaşlar DİKKAT angutlar organize oluyor...

.................................................. .................................................. ........................................

Eskişehir ve Çevresindeki Fenerbahçelilere Çok Büyük Görev Düşüyor.

Bu maca gidip büyük baski olusturmalari lazim .

Gerek tribünde Eskisehirli görünüp diger takimli olanlardan baskin olmak icin gerek saha icinde Fenerbahcenin sampiyon olmamasi icin belkide herseyini vermeyecek oyunculara baski olusturup daha cok oynamaya zorlamak icin o maca gitmeleri lazim .

Onun haricinde her hakem düdügünde ‚islik veya tezahüratlarla hakemi ve dolayisiyla Trabzonlu futbolculara baski yapmalari gerekiyor .

Bana göre bu mac son umudumuz .

Onun icin bütün gücümüzle bu maca odaklanip yapabilecegimiz ne varsa bu macta yapmaliyiz .

Aksi takdirde bir sampiyonluk daha ellerimiz arasindan akip gidecektir .

Laz_61
18.04.2011, 21:22
Volkan Babanin aciklamalirini okudumda sasirdim dogrusu.Eger Basbakan akilanmadiysa bu sefer öyle bir akilanirki Trabzonun T sini bile anamaz olur...Trabzon demek Trabzonspor demektir.

Berke6198
18.04.2011, 21:23
Çok büyük ihtimalle orada olacağım gitmeyi düşünüyor babam...

Eğer orada olabilirsem benim için çok güzel bir olay olur.

Hakemin kararları inşallah doğru dürüst olur... Başarılar Trabzon'um ...

Barış Burak
18.04.2011, 21:23
sabah kadar organize olsunlar ya,ilahi adalet var yukarıda,eskişehirin tribününede bizmi sahip çıkalım abiler yapmayın...alıntılamayın şu antu.comdan yahu,ne işimize yaradı bundan sonra ne işimize yarasın...

es-es kendi tribününe sahip çıkamıyorsa napabiliriz,inşaallah kazanacağız...

Ilelioglu
18.04.2011, 21:24
Volkan Babanin aciklamalirini okudumda sasirdim dogrusu.Eger Basbakan akilanmadiysa bu sefer öyle bir akilanirki Trabzonun T sini bile anamaz olur...Trabzon demek Trabzonspor demektir.

Nerede okudun?

eses_26
18.04.2011, 21:25
arkadaşlar ben bir eskişehirsporlu olarak bizden daha çok sizin kazanmanızı istiyorum şampiyonluk için zaten bizim avrupa hedefimiz gerçekçi olmak gerekirse yok denecek kadar az madem fenere yenildik size de yenilelim yoksa bu feneri çok kolluyorlar öyle böyle kazanıyorlar. Deplasmana gelecek arkadaşlara kazaız belasız yolcuklar dilerim.ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Cihad Varlı
18.04.2011, 21:28
Zor maç .
1-0 olsun yeterli .
Gol ; 56. dakika Gustavo Colman .

:)

Berke6198
18.04.2011, 21:29
Zor maç .
1-0 olsun yeterli .
Gol ; 56. dakika Gustavo Colman .

:)

Colman kendini haftalardır gösteremese de yinede her maçın gizli kahramanı bence...

apachi61
18.04.2011, 21:37
Bu maçta 3 şeye güveniyorum. 1 defans 2 burak 3 te şenol hoca. Artık iyi top oynayan değil akıllı oynayan kazanacak bu saatten sonra. Bu maçta gerekirse bursa maçında olduğu gibi rakibin üzerimize gelmesine izin verilmeli yalan bi iki şutta attırılabilir. Yoksa bizansın istanbulu savundugu gibi savunurlar o ceza sahası çizgisini. Allah yardımcı olsun Futbolcularımızın. Al şu maçı dök bizi sokağa trabzonum.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2011, 21:41
Pazar günü oynanacak Bucaspor-Fenerbahçe maçının İzmir Atatürk Stadı'nda oynanması için Bucaspor kulübü'nün, futbol federasyonuna resmi başvurusunu yapması, Fenerbahçe cephesinde memnuniyetle karşılandı. Sarı lacivertli taraftarlarda bu gelişme üzerine İzmir'e çıkartma yapmaya hazırlandıkları öğrenildi.

Fenerbahçe, Eskişehir maçında puan kaybedeceğimizi hesap ediyor. Tüm planları bu maça göre. Bülent Uyguna güveniyorlar sanırım.

Trabzon - Buca maçıda Atatürk te oynanır inşallah.

Fatih Öztürk
18.04.2011, 21:42
fenerlılerın her tarafı organıze olsa nolur?biz deplasmanda daha kolay galıp gelıyoruz.ıte köpeğe uymayalım işımıze bakalım.zıra havlayan ısırmıyor.

apachi61
18.04.2011, 21:43
Pazar günü oynanacak Bucaspor-Fenerbahçe maçının İzmir Atatürk Stadı'nda oynanması için Bucaspor kulübü'nün, futbol federasyonuna resmi başvurusunu yapması, Fenerbahçe cephesinde memnuniyetle karşılandı. Sarı lacivertli taraftarlarda bu gelişme üzerine İzmir'e çıkartma yapmaya hazırlandıkları öğrenildi.

Fenerbahçe, Eskişehir maçında puan kaybedeceğimizi hesap ediyor. Tüm planları bu maça göre. Bülent Uyguna güveniyorlar sanırım.

Biz yendikten sonra isterse barnebou da oynasınlar vız gelir tırıs gider :)

Helvacı61
18.04.2011, 21:44
sabah kadar organize olsunlar ya,ilahi adalet var yukarıda,eskişehirin tribününede bizmi sahip çıkalım abiler yapmayın...alıntılamayın şu antu.comdan yahu,ne işimize yaradı bundan sonra ne işimize yarasın...

es-es kendi tribününe sahip çıkamıyorsa napabiliriz,inşaallah kazanacağız...
es es kendi maçında trübine sahip çıkamadı. yarısı fenerliydi. bu yüzden hep fenerbahçe tarafınnın sesi duyuldu bence maça gitme imkanı olan herkes maça gitmeli trabzon tarafı olmmazsa eskişehir trübinine gitmeli trübinde baskı kuramazlar bence bu maça gitmek çok önemli sessizlik bazen iyidir

memozcan
18.04.2011, 21:46

eğer öyle olursa bizim maçımız da orada oynanır, ve son maç karabük maçı da olimpiyatta oynanır, çünkü karabükspor aylar önce başvuru yapmıştı..

lazzz61
18.04.2011, 21:47
zaten o adamın trabzondan nasıl oy aldıgını anlayamıyorum azıze kalem gondermeler 2003 dekı olayda fenerı cezasını kaldırmıstı bıraz tarafsız olması gerekıyor.. da cok haltları varda sıyasete gırmek ıstemıyorum :D:D:D:D:D

Helvacı61
18.04.2011, 21:48
bu maçı duran toplar çözer bol bol çalışmalıyız. eskişehir kesinlikle çanakkale geçilmez oynayacak çünkü kadro kalitesi bize açık oynamaya uymaz bülent bunu biliyor. fenere de uymazdı ama ona vermek hoşuna gidiyor

Trabzon-Spor-61
18.04.2011, 21:50
ESES bizim ligde tek sevip saydigim takimdir. EsEs Bandoya bayiliyorum. Insallah dostca gecer mac. Ama insallahda 3 puani aliriz :)

http://www.youtube.com/watch?v=5suDgNz5z2c&feature=related

hüseyin1975
18.04.2011, 21:52
Önemli olan stres yapmamak ve üstün Performans sergilemek, gerisi zaten gelecekdir!

apachi61
18.04.2011, 21:53
http://www.ressim.net/upload/e2043085.jpg

Bak fenerli sensin bu. Bu duruma hazırla kendi sezon sonunda. Çıkarın geçen seneden kalan kağıt mendilleri. :D

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2011, 21:54
eğer öyle olursa bizim maçımız da orada oynanır, ve son maç karabük maçı da olimpiyatta oynanır, çünkü karabükspor aylar önce başvuru yapmıştı..

buca'ya onay veren federesyon karabük'e onay verebilir.

Serdar Dilekoğlu
18.04.2011, 21:54
Geldik belki de en zor maçımıza. Doğa dan yüksek bir performans bekliyorum. İlk yarıda ki mücadelede maçın son dakikalarında biz atağa çıkarken o bir pozisyonda yapılan bir müdahale sonrasında sahanın dışında kalmasına rağmen saha içerisine kadar kendisini yuvarlayıp pozisyonun durmasına neden olmuştu. Sinirim halen geçmedi ona.

Emirhan Uludüz
18.04.2011, 21:55
Es-Es in bülent başğğaan dan kurtulmasını diliyorum öncelikle. Maça gelirsek istedikleri gibi oynasınlar maç bizim. Her oyuncuya 1milyon euro prim verseler yine maç bizim. Şampiyonluk yolunda zorlarsa Antep zorlar. Zaten oynadığımız futbol belli gol atarsak yeme gibi bir ihtimal çok çok düşük. Yersek zaten atıyoruz.