PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]

Celal Demir
25.04.2011, 09:42
http://karadenizgazete.com.tr/icerik/haber/konu/flash/6408-AVFEbtjg6PjnsyLmHzMqjptP3UhNgUohGrE.jpg
'Fener'e maçı sattık'

Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Fener'e de maçı sattık" dedi.
Eskişehir'in amigosu Yaşar, "Trabzon bizi 1996'da küme düşürmüştü. Bunun intikamını aldık. Fener'e de maçı sattık" dedi.

1995-96 sezonunun son haftasında Trabzonspor, Avni Aker'de Eskişehirspor'u 7-1 yenmiş ve Kırmızı- Siyahlılar bu sonuçla küme düşmüştü. Trabzon ise Fenerbahçe'nin Van deplasmanında kazanmasıyla şampiyonluk ümitlerini tüketmişti

BUNU TÜM TÜRKİYE BİLİYOR!

Eskişehirspor'un Yaşar isimli amigosu, Trabzon'dan 7-1'in intikamını aldıklarını söyledi. Yaşar, "Fener'e de maçı sattık. Bunu tüm Türkiye biliyor" dedi.
http://karadenizgazete.com.tr/default.asp?baslik=Fenere-maci-sattik&p=haber&id=6408

fazla söze gerek yok şerefleri haysiyetleri ayaklar altında birde utanmadan açıklama yapıyorlar...

Punisher-61
25.04.2011, 09:49
Fenerbahce dün 3-1 gerideyken buldugu her pozisyonu gole cevirdi ve 5-3 kazandi...

Bizim umutta önce 6-7 pozisyon bulacakta sonra gol atacak

TSarıalioğlu
25.04.2011, 10:05
Konuşmayalım daha antep macına konstra olalım şampion olamasakta şerefimizle oynıyalım !!!

hamza61omer
25.04.2011, 10:18
diğer başlık kapalıydı buraya yazayım bari ; Bu eskişehir in taaaaaa ...............

magicyattara
25.04.2011, 10:19
Burda üstü çizlen eses taraftarı esesyücelin kendi forumunda ki yazısından bir alıntı..

Gelelim maca ts ye mac vercez diye noterden imzamı aldık kardeşim madem biz mac satıyoruz madem sizin başkan neden uyudu verseydi parayı madem alsaydı aziz cok verdiyse sen vermiyorsan susacan kardeşim yada şampiyonluk yarınlara kalır ... neyse lafı fazla uzatmadan sen şampiyon olacaksan kadronu güclendireceksin bizim döküntülere umut baglıyorsan ve Anadoludan bekliyorsan hayal olur cıkacan oynayacan oynayamıyorsan basacan parayı bu kadar basit

Satılığız diyor resmen..maçı istiyorsan parayı basacaksın..fener bastı parayı aldı maçı diyor açıkça..buna razılar yani..

Süleyman Eruyar
25.04.2011, 10:23
Hepimiz Helvacı61 ' iz

Bana es es Yücel'i çağırın :)

lazoli06
25.04.2011, 10:47
Fener'den bile bu satışmışlardan nefret ettiğim kadar nefret etmiyorum.Hadi oyuna eyvallah,maç sonu neyi kutladınız satılmış çocukları,inşallah yine elimize düşersiniz 7 tane çakıp yollarız geldiğiniz yere

gencer_ts
25.04.2011, 11:04
Ben eskişehire filan kızmıyorum adamlar gel geç diyecek değiller bu maçıda şampiyonluğuda şenol güneş ve sadri şenerin yüzüne kaybettik.Sezon başında teofilo lige müthiş başlamıştı bursaspora süper kupa finalinde 3 gol attı.Ligin açılış maçında ankaragücüne 2 gol attı sivasa gol attı uefa rövanş maçında liverpoolada golünü attı böyle bir oyuncuyu sebebini bilmiyorum ama haklı ama haksız bir şekilde elimizden kaçırdık.Umut ile yola devam ettik ligin ilk yarısını 9 puan farkla lider tamamladık.Eeee şenol hoca alsana teofilonun yerine bitirici bir forvet hiç mi alamıyon yemin ediyorum necati ateş bizde olsa umutun harcadığı pozisyonları leblebi gibi gol yapardı.

Şenol hoca ve yönetim 9 puan farka güvendiler vede çok büyük hata yaptılar el oğlu sana raht şampiyonluk bırakırmı fener ligin ilk yarısı bitmeden işaret fişeğini çaktı 2.yarı ben yarışın içinde olacam mesjını verdi bizim hoca ve yönetim tedbirini almadı ciddi transferler yapmadılar..Trabzonsporun sezon sonunda umutu gönderip 2 tane sağlam forvet alması şart.Umut koşuyor mücadele ediyor eyvallahta girdiğin pozisyonları gole çeviremiyorsan ben ne yapcam senin koşmalarını.Ah şenol hoca sırf forvet almadın diye bu hallerdeyiz benim gözümde takımın suçu yok suç şenol hoca ve başkanda bu takıma adam gibi forvet almadıkları için.

Birde şunu demeden edemeyeceğim yahu şenol hoca eskişehir maçında ne diye 45 dakika ilk yarıyı boşa harcıyorsun 20.dakikadan sonra baskıyı kursana bana gelipte 70 ten sonra risk almaya başlıyorsun her zaman kedi kaymak yemez eskişehirspor şartlanmış seni zirveden indirmeye tek kale oynayacağın maçı kontrollü götürüyorsun ne diyeyim bilemiyorum.Şampiyonluğa inancım 0 cümleten geçmiş olsun.

lazoli06
25.04.2011, 11:11
Ben eskişehire filan kızmıyorum adamlar gel geç diyecek değiller bu maçıda şampiyonluğuda şenol güneş ve sadri şenerin yüzüne kaybettik.Sezon başında teofilo lige müthiş başlamıştı bursaspora süper kupa finalinde 3 gol attı.Ligin açılış maçında ankaragücüne 2 gol attı sivasa gol attı uefa rövanş maçında liverpoolada golünü attı böyle bir oyuncuyu sebebini bilmiyorum ama haklı ama haksız bir şekilde elimizden kaçırdık.Umut ile yola devam ettik ligin ilk yarısını 9 puan farkla lider tamamladık.Eeee şenol hoca alsana teofilonun yerine bitirici bir forvet hiç mi alamıyon yemin ediyorum necati ateş bizde olsa umutun harcadığı pozisyonları leblebi gibi gol yapardı.

Şenol hoca ve yönetim 9 puan farka güvendiler vede çok büyük hata yaptılar el oğlu sana raht şampiyonluk bırakırmı fener ligin ilk yarısı bitmeden işaret fişeğini çaktı 2.yarı ben yarışın içinde olacam mesjını verdi bizim hoca ve yönetim tedbirini almadı ciddi transferler yapmadılar..Trabzonsporun sezon sonunda umutu gönderip 2 tane sağlam forvet alması şart.Umut koşuyor mücadele ediyor eyvallahta girdiğin pozisyonları gole çeviremiyorsan ben ne yapcam senin koşmalarını.Ah şenol hoca sırf forvet almadın diye bu hallerdeyiz benim gözümde takımın suçu yok suç şenol hoca ve başkanda bu takıma adam gibi forvet almadıkları için.

Birde şunu demeden edemeyeceğim yahu şenol hoca eskişehir maçında ne diye 45 dakika ilk yarıyı boşa harcıyorsun 20.dakikadan sonra baskıyı kursana bana gelipte 70 ten sonra risk almaya başlıyorsun her zaman kedi kaymak yemez eskişehirspor şartlanmış seni zirveden indirmeye tek kale oynayacağın maçı kontrollü götürüyorsun ne diyeyim bilemiyorum.Şampiyonluğa inancım 0 cümleten geçmiş olsun.

Tamam adamlara sat diyecek halimiz yok ama şunu sorarım. 0-0 ı kutlamada ki amacınız neydi,neden çifte telli çaldınız , neyin 3'lüsünü çektirdiniz amaç neydi?

Helvacı61
25.04.2011, 11:19
Hepimiz Helvacı61 ' iz

Bana es es Yücel'i çağırın :)
şimdi yazdıklarıma bakıp guru duyuyorum.:D aslında ben ondan önceki alıntıya kızdım onuda yücel yazmış sandım. ve o an verdiğim cevaplar arasında olan şu vecizemin kayıtlara geçmesini isterim bizi en iyi anlatan cümle.
3 puan için karakter değişseydik. trabzonsporlu olamazdık.

bASTURk
25.04.2011, 11:21
Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Deplasman otobüsü gibiydi Başkent Ekspresi.Saat 3 gibi vardık eskişehire.Hemen ileride polisler bizi çevirdi.Biletimizi alamamıştık,güç de olsa ayrıldık onlardan.Polisten yediğimiz tehditlerle...

Atkılarımız,formalarımızla şehri dolaşmaya başladık.eskişehirle aramızın iyi olduğunu duymuştuk,abilerimizin anlattıklarına göre.Haset ve nifak tohumları oraya da ekilmişti meğer...

Bizi gören herkeste alaycı bir bakış ve zaman zaman sözlü sataşmalar vardı.Cevap vermedik,aldırmadık.

Stada girdik,yerimizi aldık.Bir küfürdür başladı.Durmadan küfrediyorlar ve sadece alkışlayarak bu ayıplarına cevap veriyoruz.

Sonra tek bir söz söyledik hep bir ağızdan:Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Tüm eskişehir ayaktaydı tabii.Pankart açmışlar ''7-1'in intikamını alacağız.''

Aynı sezon fenerbahçeye aynı farkla,6-0 yenilmişler.İki hafta önce böyle bir pankart yoktu.İki hafta önce sahada,kulübede,protokolde ve tribünde böyle bir coşku da yoktu.Sahada yürüyen sezer yoktu,bülent uygun öylece izlemiyordu takımı,kadro farklıydı,oyuncular bambaşka mücadele ediyordu,etmiyordu...

İlk yarı bitti.Kapalıda hamsi eskişehirde yenir pankartının biraz üstünde bir fenerbahçe bayrağı açıldı.

Maç bitti ve müthiş bir sevinç tufanı koptu.Çiftetelli çalmaya başlandı.Yine küfür,yine sataşmalar.

Peki ya ne oldu?

İstanbul'a uşaklık yapınca ne oldu?

Kına yak eskişehir!O satılmış kıçına kına yak!..Boynundaki tasmaya kına yak!

Hakkımıza geçtiniz.Omurgasız oluşunuz,ettiğiniz küfürler,yaptığınız oyunlar.Ama hakkımız helal olsun.Olsun ki bir daha öbür tarafta dahi karşılaşmayalım.

Helvacı61
25.04.2011, 11:30
gelsinlerde şimdi ne kadar antibizans olduklarını anlatsınlar. tabii burada çok az sayıdaki öz eskişehir taraftarını ayırmak lazım onlarda bizim gibi düşünüyor. anadoluda bir ağabeylik kardeşlik tartışmalarına karşıyım. ha bunu yapacak olan varsa önce babasını tanıyacak. hangi anadolu takımı 3 büyüklere bizim gibi üstünlük kurmuş da konuşacak sahada bizansın altına yatacaksın forumlarda ağabeyi olacaksın. anadoluda trabzon dışında antibizans olabilecek tek takım bursaspordur. diğerleri futbolcu kakalamak için bekleyen yalaka takımı

MoMoXa
25.04.2011, 11:30

Deplasman otobüsü gibiydi Başkent Ekspresi.Saat 3 gibi vardık eskişehire.Hemen ileride polisler bizi çevirdi.Biletimizi alamamıştık,güç de olsa ayrıldık onlardan.Polisten yediğimiz tehditlerle...

Atkılarımız,formalarımızla şehri dolaşmaya başladık.eskişehirle aramızın iyi olduğunu duymuştuk,abilerimizin anlattıklarına göre.Haset ve nifak tohumları oraya da ekilmişti meğer...

Bizi gören herkeste alaycı bir bakış ve zaman zaman sözlü sataşmalar vardı.Cevap vermedik,aldırmadık.

Stada girdik,yerimizi aldık.Bir küfürdür başladı.Durmadan küfrediyorlar ve sadece alkışlayarak bu ayıplarına cevap veriyoruz.

Aynı sezon fenerbahçeye aynı farkla,6-0 yenilmişler.İki hafta önce böyle bir pankart yoktu.İki hafta önce sahada,kulübede,protokolde ve tribünde böyle bir coşku da yoktu.Sahada yürüyen sezer yoktu,bülent uygun öylece izlemiyordu takımı,kadro farklıydı,oyuncular bambaşka mücadele ediyordu,etmiyordu...

İlk yarı bitti.Kapalıda hamsi eskişehirde yenir pankartının biraz üstünde bir fenerbahçe bayrağı açıldı.

Maç bitti ve müthiş bir sevinç tufanı koptu.Çiftetelli çalmaya başlandı.Yine küfür,yine sataşmalar.

Peki ya ne oldu?

Hakkımıza geçtiniz.Omurgasız oluşunuz,ettiğiniz küfürler,yaptığınız oyunlar.Ama hakkımız helal olsun.Olsun ki bir daha öbür tarafta dahi karşılaşmayalım.

bu sözlerin a dan z ye hepsine katılıyorum...

Semih GÜL
25.04.2011, 11:39
Dah önce yazdım, herşeyi kabul ediyorum şu maçla ilgili olarak, doğa, koray ve batuhanın o yere yatıp kalkmama sahnelerini kabul edemiyorum burada olmasada heryerde onlara küfür ediyorum... edeceğimde. beraberliği bari onurunuzla alın şerefsizler...

Armağan Dere
25.04.2011, 12:03
Eskişehir’de bırakılan iki puanla büyük üzüntü yaşayan Trabzon’da, yerel gazetede çıkan bir haber ortalığı karıştıracak gibi. Karadeniz şehrinin yerel gazetelerinden Taka’da yer alan iddiaya göre Fenerbahçe camiasına yakınlığı ile bilinen ve maçı da tribünden izleyen Ali adlı bir işadamı, Eskişehirsporlu futbolculara kişi başı 50 Bin TL prim verdi. Soyadı bilinmeyen bu şahsın, böyle bir organizasyon yaptığını belirten gazetenin haberi, büyük merak uyandırdı.

Aziz Yıldırım'a olan yakın münasebeti ile bilinen Ali Kıratlı, Eskişehirspor maçında görülmesi ve görüntülenmesi ardından kafalarda büyük şüpheler uyandırdı. Ali Kıratlı aynı zamanda Fenerbahçe kongre üyesidir...

Teşviği verenin Ali Kıratlı olduğu söleniyor...

vivanet
25.04.2011, 12:10
artık çok konuşmaya gerek yok.es es para için o kadar performans gösterebiliyorsa helal olsun.bizimkiler kupa için ne kadar oynadı peki...? demekki eskişehir bizden çok istedi ve puanı aldı..

halil ibo
25.04.2011, 12:13
Bizim maçtaki şerefli ve mücadeleci oyununuzu fener maçında göstermemeniz için sebebiniz paraysa yani Karaköy'ün bir mekanını işgal eden geçim derdindeki insanlar sizden daha onurludur.
Bunu biliyor muydunuz ?
Para karşılığı maç satma gibi bir anlayışa sahipseniz zaten er yada geç hak ettiğiniz alt küme hesaplarına bir an önce başlayın bence.Ve sonrada sahaya onuruyla mücadele edenler maçı kazandılar da biz düştük baitliğinden ve kolaycılığından uzaklaşın...

Badaloğlu
25.04.2011, 12:19

Peki ya ne oldu?

Eskişehir'li futbolcusuna, hocasına bir şey dediğim yok. Futbol bu, kim kaç paraya tamah ederse etsin, seni ilgilendirmeyecek, atacaksın kardeşim. Türkiye'nin gerçeği bu. Üç ezik kulüp Türkiye'yi işgal etmiş vaziyettedir. Ben genede her şeye rağmen 1 tane atacaktık diyorum. Şartlar ne olursa olsun, yakaladın mı atacaksın...

Eskişehir-Trabzonspor maçı berabere bitmesi bize bir gerçeği çok net bir şekilde gösterdi. Asıl önemli olan bence bu... O gerçek yıllardır saygı duyduğumuz (en azından benim için öyle idi) bir camianın bizi ancak bu şekilde hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. İnanın maç berabere bitmesinden çok Eskişehir tribünlerinin bize takındığı tavıra daha çok üzüldüm. Eskişehir'in bizimle ne derdi varmışta haberimiz yokmuş:mad:

İnanın maç berabere bitti diye yazmıyorum bunları. Eskişehir tribünleri meğerse üç ezik takıma takılıyormuşta haberimiz yok. Eskişehirspor onlar için ikinci planda, yani hobileri bir nevi. Onuda kullanarak asıl gönül verdikleri fener üzerinden seviniyorlar.Benim üzüldüğüm nokta bu...

Eskişehirspor tribünleri belkide haklılar. Zamanında kendilerinin yapamadığı ihtilali Trabzonspor'un yapması onları bize karşı bu şekilde davranmayada itmiş olabilir. Ancak bir camia nasıl olurda geçmişini bu şekilde inkar edebilir? İşte bunu aklım almıyor. Eskişehir'in eğer bu lig'de hedefleri, idealleri, şampiyonluk hayalleri varsa, bunu ancak ve ancak Trabzonspor üzerinden yapabilir. Ama son maçta böyle bir şeyin olmasına imkan olmadığını bizlere gösterdiler.Tıpkı Sivasspor gibi...

Eskişehir tribünlerinin ben Fenere bu şekilde yalakalık yapacağını, ya da yaptığını şimdiye kadar ne gördüm, ne duydum. Yalandan 1996 yılından gelen bir intikam muhabbetidir gidiyor. Öncelikle Eskişehir bizim rakibimiz değil, söylemek isterim. Ayrıca son hafta biz 7-1 yendiysek bunun nedeni Şota'nın gol kralı olma durumundan dolayı idi. Birde biz 7 tane attık diye Eskişehir küme düşmedi (!) Eskişehir son hafta zaten küme düşmesi kesinleşmişti.

Herşeyi geçtim, Eskişehir tribünlerinde bu 7-1'lik maçın intikamıyla ilgili açılan panakarta sadece gülüyorum. Komik durumlara düşüyorlar. Yalakalığı da meşrulaştırma çabası bu olsa gerek... Bu kadarına pes doğrusu... İnsan bunu yazarken birazcık utanır. O sene Fenerbahçe'de, Eskişehir'i 6-0 yenmişti. Bunu neden yazmamış yalaka Eskişehir tribünleri?

Bizim Fener'e bakış açımızı tüm Türkiye çok şükür biliyor. Bilmeyenler için geçen sene bir kez daha son hafta bunu herkese göstermiş olduk. Geçen sene Bursa'nın yerinde Eskişehir olsaydı, gene biz Fenere karşı bu şekilde çıkar oynardık. Bizim kimseyle işimiz olmaz. Bizim gözümüzde artık saygı duyduğumuz bir Eskişehir yok. En azından benim için öyle, bundan böyle benim için Eskişehirspor taraftarı diye bir kavram yok, ben sadece Eskifenerspor taraftarı olarak algılayacağım tribünlerini...

Eskişehir'in bu lig'e nasıl çıktığını herkes biliyor. Normalde Boluspor'un çıkması gerekiyordu. Hakem daha maçın başında(4.dakikada) haksız yere kırmızı kartını çıkartıp, Boluspor'u 10 kişi bırakmıştı.Sonrası malum...

Her neyse... Allah büyüktür, bir gün gelir bir bakarsınız Eskifenerspor'un kümede kalıp kalmama maçı bize nasip olur. İşte o zaman bizde sahada gerçek Trabzonspor gibi oynayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemde sadece Trabzonspor olduğumuz için oynayacağız.

Doğan BULAT
25.04.2011, 12:29
Trabzonsporun Trabzondan başka dostu yokmuş bunu anladım. Karadenizliymiş Anadoluymuş hepsi hikaye.. Giresunspor taraftar sitesinde Fenerbahçeye şampiyonluk yolunda başarılar diliyor. Samsun 61 dk da bize küfür ediyor. Bilmiyorlar mı bu salaklar 1 lige çıksalar ilk maçlarında Fener bunlara acımıcak. Es-es ne mal olduğu ortaya çıktı zaten..Ama olsun herkes hakettiği yerde. Biz bu sene de şampiyon olmayacağız belki ama her sene Şampiyonluğa oynayacağız. Onlar gibi orta sıralarda mucadele etmeyeceğiz küme düşmemek için oynamayacağız.. Çünkü biz onlar gibi kaypak değiliz biz Trabzonuz. Trabzonlu mert olur delikanlı olur bu gün Trabzonsporlu olup yarın Fenerli Beşiktaşlı olmaz.. Trabzonu sevmek için Karadenizli olmaya da gerek yok. İstanbul'da doğdum büyüdüm. Babam beşiktaşlıydı ama benim Trabzonspor sevgim bir başkaydı. Her zaman Trabzonspor dedim. Karadenizli birini görsem "hemşerim" dedim..Kendim oralı olmadığım halde bi başka gözle baktım.Trabzon maçlarına yeticem diye Trafik kazası bile yaptım. Şampiyon olsada olmasada her zaman büyük herzaman bu yarışın içinde olacak Trabzonum ve bu çekemeyenler ş.refszler hakkettikleri yerde olacaklar herzaman.. Ya küme düşmemek için oynayacaklar ya da onun bunun yalakalığını yapıp onursuzca mucadele edecekler.. Biz bu sene kaybetsek sadece şampiyonluğu kaybederiz siz şerefinizi.. Hepinize inat TRABZONSPOR ulan...

Hüseyin Bağdat
25.04.2011, 12:33
Seneye olmazsa ondan sonraki sene düşmemeye aday takım olacaksınız. Tek dileğim son maç bizimle olsun ve biz sizi kendi sahanızda yenip öyle küme düşün...
Beraberlik almak için yerde yatacak kadar şerefsizsiniz...
Beraberliğe sevinecek kadar zavallısınız...
Fener bayrağı açıp,Trabzon olamazsın şampiyon diyecek kadar eziksiniz...
Fener maçında olmadığı kadar bağırarıp küfür ederek, satılmışsınız...

Delikanlı gibi numaradan yerde yatmadan,zaman geçirme oyunlarına girmeden yenseydiniz,tebrik eder,başarılanızın devamını dilerdim...

Siz yatmaya alıştınızya bundan sonra yerden hiç kalkamazsınız inşALLAH...

sametaydin
25.04.2011, 12:42
Eses sana acıyorum.

Ali Tunahan Güllü
25.04.2011, 12:42
Köpekeses elimize düşeceksin.

Armağan Dere
25.04.2011, 12:43
ESKİEHİRSPOR YÖNETİMİ BASIN AÇIKLAMASI
AMİGO YAŞAR SAÇMALIĞI VE SEZER ÖZTÜRK TRANSFER YALANI
Basın açıklaması

Bugün bazı basın organlarında yer aldığı üzere, futbolcumuz Sezer Öztürk'ün Fenerbahçe Spor Kulübü ile anlaşma yaptığı haberleri doğruları yansıtmamaktadır. Adı geçen futbolcumuz şu anda Eskişehirspor Kulübünün futbolcusudur ve kendisi ile ilgili olarak kulübümüze gelen resmi bir teklif bulunmamaktadır. Önümüzdeki sezon çok daha yüksek hedefleri amaçlayan kulübümüzün önceliği, şu andaki tüm futbolcularımızla yola devam etmektir. Sadece Eskişehirspor Kulübünün menfaatlerine uygun olarak, bir futbolcumuza resmi bir teklif geldiğinde ise, bu Yönetim Kurulumuz ve Transfer Komitemiz tarafından değerlendirilir.
Ayrıca, bugün bir gazetede yer alan, ve var olmayan kişilerin ismi kullanılarak Eskişehir Kulübünün şerefi ve haysiyetine leke sürmeye çalışan, mesnetsiz ve kabul edilemez haberden ötürü, ilgili basın organı hakkında, adli merciler önünde hakkımızı arayacağımız çalışmalarımız başlamıştır.
Bu vesile ile, kamuoyu ve taraftarlarımız bilmeliler ki, sezon sonuna ve transfer dönemine yaklaştığımız bu günlerde, bu tür, masa başında hazırlanmış, aslı olmayan, provakatif ve sanal haberlere itibar etmemelerini, her konuda yönetim kurulumuzun resmi web sitemiz üzerinden yapacağı bilgilendirmeleri takip etmelerini rica ederiz.

Sen Eskişehirsporlusun heralde böle hemen savunmaya geçtiğine göre

ozturk
25.04.2011, 12:52
ESKİEHİRSPOR YÖNETİMİ BASIN AÇIKLAMASI
AMİGO YAŞAR SAÇMALIĞI VE SEZER ÖZTÜRK TRANSFER YALANI
Basın açıklaması

Bugün bazı basın organlarında yer aldığı üzere, futbolcumuz Sezer Öztürk'ün Fenerbahçe Spor Kulübü ile anlaşma yaptığı haberleri doğruları yansıtmamaktadır. Adı geçen futbolcumuz şu anda Eskişehirspor Kulübünün futbolcusudur ve kendisi ile ilgili olarak kulübümüze gelen resmi bir teklif bulunmamaktadır. Önümüzdeki sezon çok daha yüksek hedefleri amaçlayan kulübümüzün önceliği, şu andaki tüm futbolcularımızla yola devam etmektir. Sadece Eskişehirspor Kulübünün menfaatlerine uygun olarak, bir futbolcumuza resmi bir teklif geldiğinde ise, bu Yönetim Kurulumuz ve Transfer Komitemiz tarafından değerlendirilir.
Ayrıca, bugün bir gazetede yer alan, ve var olmayan kişilerin ismi kullanılarak Eskişehir Kulübünün şerefi ve haysiyetine leke sürmeye çalışan, mesnetsiz ve kabul edilemez haberden ötürü, ilgili basın organı hakkında, adli merciler önünde hakkımızı arayacağımız çalışmalarımız başlamıştır.
Bu vesile ile, kamuoyu ve taraftarlarımız bilmeliler ki, sezon sonuna ve transfer dönemine yaklaştığımız bu günlerde, bu tür, masa başında hazırlanmış, aslı olmayan, provakatif ve sanal haberlere itibar etmemelerini, her konuda yönetim kurulumuzun resmi web sitemiz üzerinden yapacağı bilgilendirmeleri takip etmelerini rica ederiz.

hehe biz de inandık :rolleyes:

Armağan Dere
25.04.2011, 12:55
Bana bakın lan ''İ.ne Trabzon olamassın Şampiyon'' dediğinizde ne kazandınız lan Aziz hepinizin cebine para mı verdi..ya da 2 hafta önce Fener'den de zamanında 6 yememişmiydiniz onlara niye tepki vermediniz...bizim 7-1 aklınıza geldi..Siz de Vanspor'un kaldığı durumlara kalacaksınız...

Süleyman Eruyar
25.04.2011, 13:04
Beraberliğin de hayırlı tarafları var elbet.

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2011, 13:05
Kimse kızmasın ama Şenol hocamızıda hiç anlamıyorum. Maçın ikinci yarısında gördüğüm şey ofansif oyuncularımızın koşmadığı ve sadece 6 kişi ile mucadele ettiğimiz. yani ortasahayı Eskisehir'e teslim ettik. Ben bir Ceyhun degişikliği beklerdim Colman cıktı Yattara girdi.

bordo08
25.04.2011, 13:06
Bucada yenildi ama kendi adıma onlara hiç kızmadım..

Buca belki küme düşecek ama onların sahadaki dik duruşu esese ders verdi..

Bülent uygunla birlikte hak etdiğiniz yere gideceksiniz..

zekeriyya
25.04.2011, 13:07
her ne olursa olsun
bizlere kimler ibnlik yapmadı
3 kardeşe kimler yatmadı.
kimler hangi formanın üzerine hangi formayı giydi.

bunları bu taraftar biliyor ve yaşıyor..

sen atacaksın kardeşim

fırsat buldun mu atacaksın

Ilelioglu
25.04.2011, 13:14
Sizede ancak bu yakisirdi...!

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

bordo08
25.04.2011, 13:15
Size çamur atmaya gerek varmı..

Her tarafınızdan pislik akıyor be..

Futbolcu pazarlıyarak para kazanan bir teknik adam var başınızda..

Hak ettiğiniz gibi yönetiliyorsunuz..

Tarih sizide yazacak bizide iki yüzlüler..

robinhood61
25.04.2011, 13:57
ya bu başlığı sabit tutun da arada sırada girip küfredeyim

i....e eses satılmışlar..... trabzona gelmeyin sakın topoşlar

Fanatik34
25.04.2011, 13:59
Eeeee kardesim, sen TV´ye cikip "Mustafa´nin attigi golü yan hakem (pozisyonu görme ihtimali %0 iken) nasil iptal edebiliyor..." diye sormazsan, adamlar yapar.

Nasil bir Ülkede yasiyoruz? Rüsvet, haram kol geziyor. Sizler kendi baskanimizin devrearasi yapmadigi veya uyduruk transferlerini belkide bu gücün baskisiyla yaptigini düsünmüyormusunuz??? Evet sorunun cevabi belli ama delilimiz var mi? Yok..sadece kanaat getirebiliyoruz

bASTURk
25.04.2011, 14:10
her ne olursa olsun
bizlere kimler ibnlik yapmadı
3 kardeşe kimler yatmadı.
kimler hangi formanın üzerine hangi formayı giydi.

bunları bu taraftar biliyor ve yaşıyor..

sen atacaksın kardeşim

fırsat buldun mu atacaksın
Attık hocam daa attık.2 tane attık vermiyor golü ne yapalım!..

fener 4 deplasmanını da penaltıyla çeviriyor.(manisa,gençler,bjk,buca)
bizim net 3-4 penaltı pozisyonumuz var es geçilen.

Mustafa'nınki buz gibi goldü.Pozisyon 20 metre önümdeydi.Kolunu kendini korumak amaçlı koydu ama adama basıp da yükselmedi.Burak da daha birşey yapmadan öndeki oyuncu kendini yere atmanın hesaplarını yapıyordu.Bütün oyuncuları artniyetliydi.Yere yatan kalkmadı,ellerinden geleni yaptılar.
O golleri fenerbahçe atsaydı bakın o zaman nasıl nizami oluyordu.

Arkamız,ensesi kalınımız yok ki bizi koruyacak,medyamız da yok sesimizi duyuracak,on milyonlar da değiliz yaptırım uygulayacak.Hakem odası,yedek kulübesi basan başkan da yok.

Futbolla mücadeleyle bir yere kadar, buraya kadar!..

Ümit Küçük
25.04.2011, 14:10
ulan lale adalar rüşvetin belgesimi olur

Badaloğlu
25.04.2011, 14:15
Sizede ancak bu yakisirdi...!

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Eskifenerspor'lu taraftarlar kendilerine yakışanı yapmışlar...

Gordon Freeman
25.04.2011, 14:57
Şu ligde tek sempati duyduğum ve başarılı olmasını istediğim takım Eskişehirspordu..
Ama tribünde o Fener bayrağını açtılar ya benim ıcın bıtmıstır Eskişehirspor camiası.
Eskişehirspor takımını ise yaptıgı mücadeleden ve aldıgı 1 puandan dolayı tebrık ederım..
Bız puan kaybettıysek forvetı Umut olan kendı takımımıza kızabılırız ancak..

sifuni
25.04.2011, 14:59
Insallah küme düsüp bir daha cikamazsiniz, kendinize bank asyada bir sahip bulup onada yatarsiniz.Siz hic bir zaman büyük olmadiniz olamiyacaksinizda.Size atilan 7 gol azmis keske lig rekorunu kirsaydik.Kuyruk acisi varmis demek ama biz hep sizin gibi itlerin kuyrugunu koparacagiz. seneye eses kümeye düser insallah. bülent uygunu bunbdan sonra hic bir gercek saglam anadolu klübü almaz herhalde.

bASTURk
25.04.2011, 15:11
Insallah küme düsüp bir daha cikamazsiniz, kendinize bank asyada bir sahip bulup onada yatarsiniz.Siz hic bir zaman büyük olmadiniz olamiyacaksinizda.Size atilan 7 gol azmis keske lig rekorunu kirsaydik.Kuyruk acisi varmis demek ama biz hep sizin gibi itlerin kuyrugunu koparacagiz. seneye eses kümeye düser insallah. bülent uygunu bunbdan sonra hic bir gercek saglam anadolu klübü almaz herhalde.
Bunun nedeni asla 7-1 falan değil.Aynı sezon fener 6-0 yenmiş bunları.

Dertleri başka.Diğer bütün Anadolu takımlarında olduğu gibi bunun sebebi kıskançlıktır.Hasetlerinden çatlıyorlar.Vay efendim biz nasıl büyük kulüp olmuşuz,başarıdan başarıya koşmuşuz da onlar geride kalmış.Bütün mesele bundan ibarettir.

Sanıyorlar ki bize çelme takarak bizim seviyemize çıkacaklar.Bunu yaparken istanbul'a uşaklık yaptıklarının farkında değiller.

Özkan Sümer'in söylediği gibi:Büyüklük,büyük kulüplerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır!

Ilelioglu
25.04.2011, 15:14
.

Özkan Sümer'in söylediği gibi:Büyüklük,büyük kulüplerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır!

Bak bunu sevdim iste....:D

sifuni
25.04.2011, 15:19
Bunun nedeni asla 7-1 falan değil.Aynı sezon fener 6-0 yenmiş bunları.

Dertleri başka.Diğer bütün Anadolu takımlarında olduğu gibi bunun sebebi kıskançlıktır.Hasetlerinden çatlıyorlar.Vay efendim biz nasıl büyük kulüp olmuşuz,başarıdan başarıya koşmuşuz da onlar geride kalmış.Bütün mesele bundan ibarettir.

Sanıyorlar ki bize çelme takarak bizim seviyemize çıkacaklar.Bunu yaparken istanbul'a uşaklık yaptıklarının farkında değiller.

haklisin kardes yediremiyorlar Trabzon gibi kücük bir kentin Trabzonspor gibi büyük bir klübü oldugunu. Ama bilmiyorlar ki Trabzonspor bu büyüklügünü Istanbul takimlarina yatarak kazanmadigini.

Şeref
25.04.2011, 15:50

Peki ya ne oldu?

çok güzel yazı eline sağlık kardeşim aynen katılıyorum.

kudu_61
25.04.2011, 15:57
bu şampiyonluk giderse birileri suçludur benim suçlu listem de şudur kimse laf söylemesin cevap yazmasın lütfen
1 - Sadri başkan ve yönetim
2 - Şenol Hocam
3 - Umut Bulut

Sadri başkan bu takımın golcüye ihtiyacı varken golcü almamanız en büyük hatadır
Mehmet çakır ve brozeki oynatmayarak, hazırlamayarak umudu her maç 90 dk sahada tutarak en büyük hata ortağı şenol hocadır
Beceriksiz olduğunu bile bile inat edip oynadığı için bir diğer ortak da umuttur

ama inşallah belediye veya başkent eziklerden gerekli puanı alacaklardır inşallah şampiyonluk hak ettiği yere TRABZON a gelecektir benim tek inancım budur ama şunu da bilin ki bu takım şampiyon bile olsa umut bulut gitmelidir
es es ellerimiz kırılsaydı da siz bu lige çıktığınız da bordo mavi bayraklarla kutlamasaydık sevincimizi küme düştüğünüz gün ilk kutlayan ben olacağım yaptığınız şerefsizlik yanınıza kar kalmayacakkkk oynamanıza değil tribün deki kahpeliğinize dir bu serzeniş

Fatih Öztürk
25.04.2011, 16:19
tribünden dikkatimi çeken başka bir terbiyesizlikte foto muhabirlerinin pişmiş kelle gibi fotoğraflarımızı çekmesiydi.2 tanesi it gibi gülüyordu.polislerin arkasına geçerek kafalarına bir şey geçmemesi için iyi çabaladılar.işte şu ceza almak yokmu!o ceza verilmeyecekki ineceksin aşağıya kafasında kıracaksın makinasını pişkinlerin.

Uluç
25.04.2011, 16:56
Satılmış eses !

emre81
25.04.2011, 17:01
Eskişehir ve Bülo ilke imza attı bi takımın 2 önliberosuna adam markajı vererek. Madem oyun tarzı bu adam markajı yaptırıyorsun bu ligin en fazla gol atan adamı Alex'e neden markaj yaptırmadın. Her şey bi yana da bu adam bi de gelip bizim takımımızda top oynadı para kazandı bizden yazıklar olsun...

werg
25.04.2011, 17:45
Bu maç yıllar geçsede unutulmayacak Eskişehirspor taraftarının Anti Bizans ! duruşuyla daima hatırlanacak.mersin bize aslan kesildi gs ye maçı verdi diyen sayın Anti Bizans taraftarıda bi zahmet es-fb ,es-ts maçlarınıda bi zahmet unutmasınlar

Burçak
25.04.2011, 18:19
Şu ligde tek sempati duyduğum ve başarılı olmasını istediğim takım Eskişehirspordu..
Ama tribünde o Fener bayrağını açtılar ya benim ıcın bıtmıstır Eskişehirspor camiası.
Eskişehirspor takımını ise yaptıgı mücadeleden ve aldıgı 1 puandan dolayı tebrık ederım..
Bız puan kaybettıysek forvetı Umut olan kendı takımımıza kızabılırız ancak..
Buna bende çok kızdım ama sakin düşündüğümüzde o bayrağı açan provakatör bir şerefsiz olma ihtimali fazla diyorum şimdi kendime.

İyi niyetli olarak böyle düşünürkeeen, maça giden arkadaşların paylaştığı gözlemleri dinleyince .. burada okuyunca aslında tribünlere hangi niyetle geldikleri konusunda da fikir sahibi oldum..
Farzedelim ki o bayrak açılmamış olsun.. diğer yaptıkları zaten ne niyetle geldiklerini belli etmiş..
aşağıdaki gözlemleri okuyalım..

Aynı sezon fenerbahçeye aynı farkla,6-0 yenilmişler.İki hafta önce böyle bir pankart yoktu.İki hafta önce sahada,kulübede,protokolde ve tribünde böyle bir coşku da yoktu. Sahada yürüyen sezer yoktu,bülent uygun öylece izlemiyordu takımı,kadro farklıydı,oyuncular bambaşka mücadele ediyordu,etmiyordu...

Peki ya ne oldu?

O bayrağı açılmamış yada açanın provakatör olduğunu farzedelim. iyi niyetli olmaya devam edelim.
peki eskişehir tribünleri hangi niyetle o pankartları hazırlamışlardı?
Onlaı kendimize en yakın camia olarak kabul ederken biz..
Artık değil o arı konu..

Eskişehir'li futbolcusuna, hocasına bir şey dediğim yok. Futbol bu, kim kaç paraya tamah ederse etsin, seni ilgilendirmeyecek, atacaksın kardeşim. Türkiye'nin gerçeği bu. Üç ezik kulüp Türkiye'yi işgal etmiş vaziyettedir. Ben genede her şeye rağmen 1 tane atacaktık diyorum. Şartlar ne olursa olsun, yakaladın mı atacaksın...

Eskişehir-Trabzonspor maçı berabere bitmesi bize bir gerçeği çok net bir şekilde gösterdi. Asıl önemli olan bence bu... O gerçek yıllardır saygı duyduğumuz (en azından benim için öyle idi) bir camianın bizi ancak bu şekilde hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. İnanın maç berabere bitmesinden çok Eskişehir tribünlerinin bize takındığı tavıra daha çok üzüldüm. Eskişehir'in bizimle ne derdi varmışta haberimiz yokmuş:mad:

İnanın maç berabere bitti diye yazmıyorum bunları. Eskişehir tribünleri meğerse üç ezik takıma takılıyormuşta haberimiz yok. Eskişehirspor onlar için ikinci planda, yani hobileri bir nevi. Onuda kullanarak asıl gönül verdikleri fener üzerinden seviniyorlar.Benim üzüldüğüm nokta bu...

Eskişehirspor tribünleri belkide haklılar. Zamanında kendilerinin yapamadığı ihtilali Trabzonspor'un yapması onları bize karşı bu şekilde davranmayada itmiş olabilir. Ancak bir camia nasıl olurda geçmişini bu şekilde inkar edebilir? İşte bunu aklım almıyor. Eskişehir'in eğer bu lig'de hedefleri, idealleri, şampiyonluk hayalleri varsa, bunu ancak ve ancak Trabzonspor üzerinden yapabilir. Ama son maçta böyle bir şeyin olmasına imkan olmadığını bizlere gösterdiler.Tıpkı Sivasspor gibi...

Eskişehir tribünlerinin ben Fenere bu şekilde yalakalık yapacağını, ya da yaptığını şimdiye kadar ne gördüm, ne duydum. Yalandan 1996 yılından gelen bir intikam muhabbetidir gidiyor. Öncelikle Eskişehir bizim rakibimiz değil, söylemek isterim. Ayrıca son hafta biz 7-1 yendiysek bunun nedeni Şota'nın gol kralı olma durumundan dolayı idi. Birde biz 7 tane attık diye Eskişehir küme düşmedi (!) Eskişehir son hafta zaten küme düşmesi kesinleşmişti.

Herşeyi geçtim, Eskişehir tribünlerinde bu 7-1'lik maçın intikamıyla ilgili açılan panakarta sadece gülüyorum. Komik durumlara düşüyorlar. Yalakalığı da meşrulaştırma çabası bu olsa gerek... Bu kadarına pes doğrusu... İnsan bunu yazarken birazcık utanır. O sene Fenerbahçe'de, Eskişehir'i 6-0 yenmişti. Bunu neden yazmamış yalaka Eskişehir tribünleri?

Bizim Fener'e bakış açımızı tüm Türkiye çok şükür biliyor. Bilmeyenler için geçen sene bir kez daha son hafta bunu herkese göstermiş olduk. Geçen sene Bursa'nın yerinde Eskişehir olsaydı, gene biz Fenere karşı bu şekilde çıkar oynardık. Bizim kimseyle işimiz olmaz. Bizim gözümüzde artık saygı duyduğumuz bir Eskişehir yok. En azından benim için öyle, bundan böyle benim için Eskişehirspor taraftarı diye bir kavram yok, ben sadece Eskifenerspor taraftarı olarak algılayacağım tribünlerini...

Eskişehir'in bu lig'e nasıl çıktığını herkes biliyor. Normalde Boluspor'un çıkması gerekiyordu. Hakem daha maçın başında(4.dakikada) haksız yere kırmızı kartını çıkartıp, Boluspor'u 10 kişi bırakmıştı.Sonrası malum...

Her neyse... Allah büyüktür, bir gün gelir bir bakarsınız Eskifenerspor'un kümede kalıp kalmama maçı bize nasip olur. İşte o zaman bizde sahada gerçek Trabzonspor gibi oynayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemde sadece Trabzonspor olduğumuz için oynayacağız.

Ahmet abi dediğin gibi sıkıntımız bize karşı oyunları değil.. Fenere karşı neden oynamadıkları. ilk 11 adamları neden o maçta bülonun yanndaydı..
buca akşam 3-1 den 5-3 kaybetti. biri çıkıp dedi mi bişe. demedi. diyemez. adamlar mücadele etti. ellerinden geleni yaptı. hakem yaktı onları. olmayan bir penaltı verdi bitirdi bucayı.
buca herif gibi dik durdu. mücadelesini yaptı kaybetti ayrı konu. ama mücadele etti..

Eskişehir'e maça gittim.Ts tribününde bilet kalmadığı için Eskilşehir tarafından bilet aldık.Tıpkı Eskişehir-Fb maçında bilet bulamayan Fb taraftarı gibi.Ama fb taraftarı ile aramızda bir fark vardı.Fb taraftarı rahatça stada girip takımını izlerken bizim elimizden biletimizi alıp atletimize varana kadar üstümüzü çıkarıp arama yaptılar ve "sen trabzonlusun,dışarı çık lan" diyerek zorla dışarı atıldık!Daha sonra zorla da olsa Trabzon tribününe girdik.800 km yol katedip tel örgü önünden maç izlettirdiler.Maç sonunda Eskişehir tribünü görünümündeki fb tribünleri ise 0-0 biten maç sonunda şampiyon olmuş gibi bayram ediyordu.Fb'ye karşı yatan bize normal oynayan Eskişehir spor kamuyou gözünde bitmiştir.Eskişehir'de sohbet ettiğimiz Gs taraftarı olduğunu söyleyen Eskişehir'liler de aynı konudan müzdarip.Takımlarına ve Bülen Uygun'a tepkililer.

Maç öncesi adam başı 50 milyar dağıtıldığı söyleniyor.Bunu Eskişehir'de bir arkadaşımın tanıştırdığı çocuk söyledi.Kendisi Digiturk'te çalışıyormuş.Bugün ise Ünye'de çok iyi bir Trabzonspor'lu kalp doktoru olan Muhammet Kandaz ile konuştuk.Bursaspor'da oynayan İsmail Haktan Odabaşı kayınbiraderiymiş.Avni Aker'de bizim maçtan önce Bursaspor'lu futbolculara bile kulüp verdi diye 50 milyar para verilmiş.Azize 50'den devam ediyor anlaşılan.

Bütün bunların arkasına sığınmak için anlatmıyorum.Haksız bir rekabet ortamında mücadele ettiğimizi anlatmaya çalışıyorum.Ve biliyorum ki Allah doğrunun yanındadır.

Esas kızılması gereken nokta futbolcularımızın kazanmak adına fb li meslektaşları kadar agresif olmamaları.A.Gücü maçında 60. dakikada gol yedik.Geri kalan yarım saatte pozisyona dahi giremedik.Antalya gibi bir takıma iki maçta da gol atamadık.Eskişehir maçında altı pastan topu kalecinin kucağına bırakırsan kimseye de kızmaya hakkımız yok.Şenol Güneş olmasa bu takımın kaçıncı olabileceğini Hugo Bross döneminde gördük.Ama hocamız bence Umut tercihinde artık yanlış yaptığını şampiyonluğu kaybederek görebildi.Yönetim ise 9 puan öndeyken şu takıma bir tane gol vuruşu iyi olan bir adam alamadı.

Buca maçını da gördükten sonra benim umudum kalmadı.

ESER
25.04.2011, 18:27
bu sayfaya gelip yikama yagmala ceken kolpa eskisehirli kopekler nerede?

burada bize yagcilik yapip o stadyumda fbnin altina yatan kac tane karaktersiz varsa o salya sumuk 90 dk ettikleri kufurlerin 100 mislini yedi sulalelerine ediyorum cumadan beri...

serefinizi ebayda satin , tuttugunuz takimin stadinda degil.. hic olmaz ise serefiniz kac kurusmus gormus oluruz

Burçak
25.04.2011, 18:32
Eser kızgınız hepimiz ama boş ver.
Birde burada üyelikleri olan eskişehirsporlu arkadaşlar bence kızılması gereken kişiler değil.
başkalarının yaptığı yanlış onları bağlamıyor bence. çünkü onların niyetleri açık ve net belliydi.
şu son olaylar yüzünden onlarda çok üzüldü eminim..

halil ibo
25.04.2011, 18:37
eskişehir lafını duyduğum an iğreniyorum,tiksiniyorum ve midem bulanıyor artık.
eskişehir=bülent i.i=fener formül budur.

robinhood61
25.04.2011, 18:37
benim mesajımı alıntı yapıp eses forumuna yazan şerefsiz esesli

sen kimsin lan bize kuş beyinli diyorsun , sayeninizde türkiye fener maçınızda +18 maç izledi

sizin gibi eskişehirlilerin yüzüne tükürmeli gerçi esesli olduğuna da inanmıyorum ya kesin fenerbostanlısındır sen
anlamıyor musunuz tek şehir takımı trabzondur tek efsane de biziz geçen sene bursa topoşlarını da şampiyon yapan biziz
siz kimsiniz lan kaç kupanız var adiler ama Allah büyük kucağımıza düşeceksiniz yalvaracaksınız bize,
sizi kümeye düşüren bir maçımız olur elbet

werg
25.04.2011, 18:54
Birde burada üyelikleri olan eskişehirsporlu arkadaşlar bence kızılması gereken kişiler değil.
başkalarının yaptığı yanlış onları bağlamıyor bence. çünkü onların niyetleri açık ve net belliydi.
Bu konda bende aynı fikirdeyim

bangkook_61
25.04.2011, 19:00

Burçak ben o forumda maçtan sonra son yazımı yazıp çıktım daha yazmam. Burada yazanları orada da takip ettim. Burada yazan EsesBaba ve Bir Bilen dışında alayı kolpa çıktı. Bir Bilen yanılmıyorsam orada Cumhuriyet bir yazı yazdı mı bilmiyorum belki yazdı da görmedim. Ama orana vurursak % 95'i geri vites yaptı bizle ilgili. Bundan sonra Eskişehir-Trabzon Anti Bizans falan bitti. Bir avuç şerefsizler. Suçlu olduklarını bile bile bize sövüyorlar ya dayanamıyorum hıncımdan. Allah nasip etsin şampiyonluğu Doktorlar'da, Adalar'da kutlamayan onlar gibi İstanbul yalakası olsun.

Medallion
25.04.2011, 19:36
Kimseden bize karsi az mucadele etmesini beklemeyelim. Sadece saha disinda hakkimizi korursak bu bize yeter.

Mustafa ÖZDEMİR
25.04.2011, 20:39
...trabzon olamazsın şampiyon diye bağıranların gerçek yüzünü görmüş olduk...

pReN@_61
25.04.2011, 20:53
Adamlar febe bayrağı açtılar..Var mı ötesi?

EmRe-61
25.04.2011, 21:29
Zaten bütün statlarda ... Trabzon olamazsın şampiyon seslerine alışmıştık ama Buca lıların fenerlilere .bne fener olamazsın şampiyon diye bağırmalarını duyunca alınlarından öpesim geldi. Helal olsun.

Ilelioglu
25.04.2011, 22:00
Adamlar febe bayrağı açtılar..Var mı ötesi?

Nokta.

:cool:

Ilelioglu
25.04.2011, 22:01
Buda kapak olsun...!

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46 (http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=22-04-2011%2023:46)

sanatik
25.04.2011, 22:16
Bir gol atabilmek ne kadar zormus. Aydemir Akbasin timarhaneye düsüp oda arkadasinin ona at yarisinda "bir burun be bir burun" yüzünden kaybettigini anlatiyordu. "bir gol be bir gol" sadece bir gol atmak ne kadar zormus. Atsan sayilmaz bekle bekle mac bitsin.

Yinede icimden sampiyon olacagimiz geciyor. Haydi hayirlisi.

Ahmet KESKİN
25.04.2011, 22:23
yine diyorum futbolcular teşvik alsın almasın mac secsin secmesin bizim onlarl bir işimiz yok onlar topunu oynadı...

ama trübündeki ib...ler asıl sorun... puan deil mesele serefsizler.......

bu yaptıgınız yanınıza kalmayacak...

bu başlıgın sabit kalmasını talep ediyorum.... girelimde arada bir sstres atalım..

miaksoy
26.04.2011, 02:43
Hakki Yalcin'in yazisi. Objektif yazabilen nadir yazarlardan

http://www.fotomac.com.tr/Yazarlar/hakki_yalcin/2011/04/26/kirli-amanzara

Dursun Ali Bahçekapılı
26.04.2011, 10:08
Evet belki Eskişehir halkı, tribünlerine sahip cıkmayarak Fenerbahçelilerin tribünlere girmesini engellemeyerek yanlış yapmış olabilir, ama ben gercek Es-Es taraftarlarının %90'ının bizi destekledigini biliyorum. Tribünlerde Fenerbahçe bayragı açmaları da tarihlerinde bir leke olarak kalacak onlar da bu durumun farkındalardır diye umuyorum.

Eskişehirsporu yenemiyorsak sorunu kendimizde arayalım, Fenere yatmış bize mücadele etmiş gibi çoçukça bir bahanenin arkasına sıgınmaya gerek yok. Kalan 4 macı kazanalım inşallah Şampiyon olacagız.

ozcan_asanoglu
26.04.2011, 10:24
Burda veya TS camiasında hiç kimse bizden puan aldıkları için onlara kızmıyor, böyle birşey olabilir mi?

eskişehir'i, TRABZON'luların gönlünde eskiye, tarihe ve maziye gömen, fb ile aynı seviyeye indiren şey i.. Trabzon olamazsın şampiyon tezahüratları, açılan ve engellenmeyen fb bayrakları ve 0-0 biten maç sonunda tribünlerden gelen çılgınca sevinme sesleridir. Kimse elma ile armutu karıştırmasın.

Sefer A.
26.04.2011, 10:28

mükemmel :) :alkış: ;)

CemalAkbulut
26.04.2011, 10:54

cuk diye oturmus...

Mehmet Ç.
26.04.2011, 11:11
Ölüm ölüm dedigin nedirki gülüm?,

Ben senin icin yasamayi göze almisim!

Biz seni Sampiyon olasin diye sevmedik,

Ama bu sevincden bizi mahrum birakma!

Cemalettin Taşkın
26.04.2011, 12:08
kendi adıma o kadar kötü bir hafta geçirmiştim ki bu maçı kazansaydık şaşardım zaten.

maça gelirsek en kısa özeti doğanın 80. dakikada yerlerde sürünüp nefessiz kalmasıydı. bu kadar hırsı nedir anlamadım. tabi birde maç bitince eskişehir taraftarının söyledikleri.

demek ki bizim başkan yanılıyormuş türkiyenin 4'te 3'ü bizim şampiyon olmamızı istiyor demişti ama Trabzonsporlulardan başka Trabzonsporun şampiyon olmasını isteyen yok. federasyon hakemler ligtv medya ve süper ligteki diğer takımlar

Burçak
26.04.2011, 12:53
KANAL MAVİ

ESKİŞEHİRSPOR-TRABZONSPOR MAÇININ ÖYKÜSÜ [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150163125873311&comments)

Mustafa Önal
26.04.2011, 15:09
bu başlık hala neden canlı onu anlamıyorum. böyle boş şeylerle enerjimizi harcamayalım dostlar herkes işine baksın. Biz tüm enerjimizi 1 MAYIS AVNİ AKER'e yönlendirelim.
Daha kazanılacak 4 maç ve şampiyonluk var..

kudu_61
26.04.2011, 15:12
aynısını fenerliler de bursa için söylüyor bursa bize oynadığı gibi Trabzona oynamadı diyorlar bunlara katılmıyorum ben her takım her hafta aynı oyunu oynayamaz,farzedelim parayla satın aldılar eskişehiri onlar da köpek gibi oynadı bizimkiler de oynasaydı,umut o golleri atsaydı ilkyarı da farka da gidebilirdik.
fenevlilere sormadın mı o topu direğe bursalılar bilerek mi nişanladı da girayı oraya koydu bu pozisyonu bile hala penaltı diyen boş kafalıların demesine bakma sen

Burçak
26.04.2011, 15:39
bu başlık hala neden canlı onu anlamıyorum. böyle boş şeylerle enerjimizi harcamayalım dostlar herkes işine baksın. Biz tüm enerjimizi 1 MAYIS AVNİ AKER'e yönlendirelim.
Daha kazanılacak 4 maç ve şampiyonluk var..
bence de bu başlığın açık kalması kimseye fayda sağlamaz. durduk yere insanları geriyor.
Nacizane tavsiyem başlığı ilgili bölüme (2010/2011 Sezonu) taşıyalım. en azından orada bu kadar ön planda olmaz.
şimdi antep maçına konsantre olmalıyız.

My
26.04.2011, 17:41
Hala şuraya gelip te hiç utanmadan yazabilen kahpeşehirliler var. En iyinizin ta... Hala bir de ona da böyle oynadık size de diyebilecek kadar ar damarı çatlamış bunların. Bu yaşıma geldim hiç hatırlamam beddua ettiğimi. Dün bu şerefsizlerin bülentini konuşurken görünce beddua ettim. Allah'a havale ediyorum bu şerefsizleri. Allah belalarını versin!

Gurpas
26.04.2011, 18:12
Eses sen bittin oğlum

Semih GÜL
27.04.2011, 08:16
Belki aylar belki yıllar geçecek bu maçın esamesi okunmayacak, fakat o trübünde olupta batuhan, koray ve doğa gibi şerefsiz oyuncularıda kimsenin unutacağını sanmıyorum... her kulvarda ve hangi takımda olursanız olun bunlarla anılacaksınız...

Şeref
27.04.2011, 08:35
ulan eskifenerspor nihayet gerçek kimliğini gördük. helal olsun size.
-mabedinizde fener bayragi açaçak kadar küçüldünüz.
-bir anadolu takımına ... olamazsın şampiyon diye bağırdınız.
-maç 0-0 bitmiş avrupayı kaçırmışsınız ama bunu çiftetelli oynayarak kutluyorsunuz. (Acaba neyi kutluyorsunuz)
- bize karşı hazırlanan pankartlar neden fb ye karşı da hazırlanmadı. neticede aynı sezon fenerde size 6 tane gol atmıştı. intikam almak TRABZZON dan niye?
- ama olsun siz büyük istanbul takımlarıyla savaşmayı değil sevişmeyi seçmişsiniz. hadi size iyi istirahatler yatın bundan sonra bizans takımlarına kocalarınıza

magicyattara
27.04.2011, 09:47

Burçak,burada ki arkadaşlara bir şey demiyorum..yalnız şehir profili olarak bu forumda yer almayı hak edecek insanlar değiller..böyle iki yüzlü insanlar topluluğu belki de başka bir şehirde yoktur..

Hem "siz küfrettikten sonra biz tezahürat yaptık" diyorlar,hem de takımlar istiklal marşındayken karşılarına "19.5.1996 unutmaduk" pankartını açıyorlar..beste ile hazırlık yapıyorlar..bir taraftarları o beste için "spontane" gelişti diyor..sabah sabah "yalancının .." diyesim geliyor..ulan sizde o kadar zeka olsa,fener maçından sonra tribüne gitmezdiniz..

Kısacası dostluk mesajı verip,kendileri açısından önemsiz bir maçta böylesine düşmanlık gösteren bir camianın hiç bir ferdi ile bundan sonra selamlaşmak istemem..yolları açık olsun..

Ayrıca intikam alalım diye bir kaygım da yok..bir kere kendilerini satmışlar..iplerini kendileri çekmişler..sonları karanlık zaten..

Aytaç Çakıroğlu
27.04.2011, 10:17
Renkdaşlar ben şampiyon olacağımıza ianıyorum. Sizde takımımızın yanıda olun. bize bizden başka dost maalesef yok. Seve seve olmaz ise eğer ..... olacağız inşallah.

bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooo

Badaloğlu
27.04.2011, 10:25
Konuşacak Kimse Yok Mu?Tarih: 27.04.2011 08:54:51 http://www.takagazete.com/haber_images/kimseyokmu_27042011.080404.jpgTrabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor yönetimini gelişmelere sessiz kalmakla eleştirdi.Hacıosmanoğlu, F.Başkanı Aziz Yıldırım’ın şampiyonluk için her türlü çirkin oyunu oynadığına dikkat çekerek “ Bir başkan kendi maçlarının aksine Kulübün sitesinden “ Rakibimizin maçlarında neden hakem hatası olmuyor” diye açıklama yapıyor ve sonrada başbakana giderek oradan herkese mesaj veriyor. Yıldırım, başbakana seçim tehdidinde bulunmuştur. Trabzonspor bütün bunlara sessiz kalıyor ve kimse konuşmuyor”

F.Bahçe Şampiyon Olursa!

Hacıosmanoğlu “ F.Bahçe şampiyon olursa bunu burunlarından getireceğim. Asker kaçağı bir başkan ülkeyi idare etmeye çalışıyor. Bir gün Trabzonspor’un başına gelirsem Aziz Yıldırım’ı o koltuğunda 24 saat oturtmam. Eskişehirspor maçı için adı geçen Ali adındaki şahısıda tanırım Aziz Yıldırım’ın çantacısıdır. Konuyla ilgili spon bakanlığı soruşturma açtırmalıdır.” dedi.

Kaybedilen Bir Şey Yok

İbrahim hacıosmanoğlu Trabzonspor’un bütün bu güçlere karşı şansının devam ettiğini ifade ederek “ Kaybedilen bir şey yok. Herkes bu takımı Pazar günü alkışlasın ve sahip çıksın. Bu kahbe düzenin aktörlerine karşı koymak için yönetim bize görev versin. Trabzonspor için kemikaze olmaya hazırız. Bu güç bizde var” diye konuştu.

Gurpas
27.04.2011, 11:47
Bu adam yine başlamış konuşmaya :)

bu arada

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii

UĞUR DURTAŞ
27.04.2011, 12:15
bu maçı untmak istiyorum ama unutamıyorum...
doğa denen adam hayatı boyunca 90.dak.bir oyuncuyu gölgesi gibi takip ettimi?kesinlikle hayır fb askeri bülent uygun selçukla onu bire bir oynattı
bülent uygun biz futboldan anlayan kişileriz niçin fb maçında alex rahat top oynadı bunun hesabını vermelisin....
hedefim var diyorsun 3 puan lazım diyordun risk almadın batuhanı çıkartın ümit karanı aldın niçin?kısaca hedefine ulaştın bize çelme taktın kısaca tebrikleri kabul ettin kullanıldın bülent uygun bu unutulmayacak....

ESER
27.04.2011, 12:35

Burcak kardes, biz o bu kadar kufuru sevmedigimiz bursadan bile yemedik hemde adamlar ile sampiyonluk yarisi yaparken evlerinde yenmemize ragmen, bu neyin ofkesiydi ? bu kime hizmetti? ben anlamam iki uc kisinin yaptigi herkese mal edilemez soylemlerinden. madem aralarinda bunu icine sindiremeyenler var , cikip bunun icin birsey yapmislar mi ? malum devir internet devri.. bu devirde internet uzerinden devrim bile yapiliyor,.. cikip biz ayip ettik arkadas , yakismadi bize bu terbiyesizlik diyen oldu mu ? olmadiysa gerisi kőpűksűz tras sadece..

kimseden ozur dilemiyorum yazdiklarim icin,,. benim kimligime , sehrime, degerlerime 90 dk ana avrat kufredecekler ben ozur dileyecem, yok oyle yagma,. eskisehirspor yaptiginin diyetini odeyene kadar, yani onlarin kicina tekmeyi basip kumeye postalayana kadar da őfkem dinmeyecek,,

samimi eskisehirler samimiyetlerini gostermedikleri ve bu camiadan ozur dilemedikleri surece benim icin o Trabzonspora 90 dk salya sumuk soven satilmislardan bir farklari yok..

once yaptiklari pisligi temizleyecekler sonra alinganlik gosterecekler..

Lazman
27.04.2011, 12:36
Su satilmislarin konusuna daha yazmayalim cemaat,kaybolup gitsin. insanin ashabi bozuluyo.

Şeref
27.04.2011, 14:02
hakkaten doğru soyluyosun kardeşim kaptalım artık. ama unutturmayalım ve en güzel cevabı bu hafta sahamızda tokat gibi eskifenerspor a yapıştıralım

Gürsoy61
27.04.2011, 14:14
Lig Tv maç günlüğü ne zaman çıkar?

Ömür Karadeniz
27.04.2011, 14:24
Şu maçın başlığını kapatalım artık.Bu maçın bizi faydadan sonra zararı var şu saatten sonra.

robinhood61
27.04.2011, 15:35
adminnnn kapat şurayı ruh-i aliyatı bozuluyor milletin :)

Badaloğlu
27.04.2011, 16:10
Antep maçına odaklanalım... Bu maç bitti, artık seneye kısmetse görüşürüz...